Pátek 12. srpen 2022 10:48
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Akcie ropy

img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Rekordní inflace v USA i v ČR za desítky let. Západ dává ruce pryč od ruské ropy

11.03.2022 Americký prezident Joe Biden 8.3.2022 oznámil embargo na import ruské ropy. Upozornil, že tento krok zřejmě povede ke zvýšení ceny plynu v USA, ale že je nezbytný k zesílení ekonomického tlaku na Rusko.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Ropu čekají další problémy

07.02.2020 Po zprávě, že Čína možná našla účinný lék pro lidi s koronavirem, se ropa dostala z jednoletého minima. Největší poptávkový šok od globální finanční krize však bude patrně vyžadovat další omezení produkce, aby se trh stabilizoval.
img

JAPONSKÝ INDEX NIKKEI JE ZNOVU OUTSIDER

30.05.2013 Po několika dnech mírného růstu začal pokles na asijských akciových trzích. Podpora prodávajícím je dodávána ze strany...

Další odkazy na téma Akcie ropy

img

Akcie ropy | FXstreet.cz

... futures kontrakt ropy WTI dnes vůči závěru pondělního obchodování roste 1,0 % na 50,2 USD/barel, blízko půlročního maxima. Trh se velmi ...
img

Akcie stále tančí, jak ropa píská | FXstreet.cz

Vývoj cen akcií a ropy jde dlouhou dobu ruku v ruce. Kdo jen trochu sleduje trhy, tak tahle závislost mu pravděpodobně neunikla ...
img

Akcie firem | FXstreet.cz

... Vývoj cen akcií a ropy jde dlouhou dobu ruku v ruce. Kdo jen trochu sleduje trhy, tak tahle závislost mu pravděpodobně neunikla ...
img

Cena ropy | FXstreet.cz

Týden technicky - Trendy pokračují: dolar roste, i ceny akcií. Ropa stále na maximech, zlato stagnuje
img

Akcie na Wall Street | FXstreet.cz

... 08.2016 Akcie na Wall Street zahájily v pondělí obchodování nepatrně níž, když ceny ropy klesaly nejvíce za čtyři týdny a dolar ...
img

Světové akcie | FXstreet.cz

... i ceny akcií. Ropa stále na maximech, zlato stagnuje David Dreman, největší z kontrariánů Minuta s XTB Rozbřesk – Exit z intervencí ...
img

Ropy | FXstreet.cz

... 2017 Těžba ropy v rámci Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) se v prosinci snížila o 200.000 barelů na 34,18 milionu barelů denně ...
img

Ropa | FXstreet.cz

Týden technicky - Trendy pokračují: dolar roste, i ceny akcií. Ropa stále na maximech, zlato stagnuje
img

Propad akcií | FXstreet.cz

... pokles cen ropy a propad akcií v Číně. Intervence centrální banky na jeho podporu je podle analytiků nepravděpodobná, uvedla agentura ...
img

Týden technicky - Trendy pokračují: dolar roste, i ceny ...

Týden technicky - Trendy pokračují: dolar roste, i ceny akcií. Ropa stále na maximech, zlato stagnuje
img

Ceny ropy se díky růstu akcií zotavují | FXstreet.cz

Světové ceny ropy se po pondělním výrazném poklesu dnes stabilizovaly, podpořilo je zejména oživení akcií na Wall Street. Investoři ...
img

Akcie v USA | FXstreet.cz

... růst cen ropy. Cena akcií technologické společnosti Apple výrazně stoupla po zprávě, že investiční banka Piper Jaffray doporučila ...
img

Růst akcií | FXstreet.cz

... oživení cen ropy. Růst akcií odpoledne zrychlil po zveřejnění zápisu z posledního zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed).
img

Pokles akcií | FXstreet.cz

... z nich. Akcie společnosti Nintento Co. na burze v Tokiu zareagovaly poklesem o 4,2 %, což jí ubralo na tržní hodnotě přibližně 1,5 ...
img

Čínské akcie | FXstreet.cz

... rostly ceny ropy a čínské akcie kvůli spekulacím, že Čína přijde s novým stimulačním programem na podporu ekonomiky po sérii slabších ...
img

Ropa Brent | FXstreet.cz

10.06.2016 Světové ceny ropy dnes opět klesají z nedávných letošních maxim. Trh sráží růst kurzu dolaru, pokles cen akcií...
img

Ceny akcií | FXstreet.cz

Týden technicky - Trendy pokračují: dolar roste, i ceny akcií. Ropa stále na maximech, zlato stagnuje
img

Akcie | FXstreet.cz

... změn zavíraly akcie bank a telekomunikační firmy O2, klesly energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy ...
img

Nákup akcií | FXstreet.cz

... Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy
img

Americké zásoby ropy | FXstreet.cz

Evropská centrální banka naznačila, že má v zásobě arsenál. Akcie i ropa posilují. Analýza GBP/USD – blíží se konec poklesu?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Pin Bar | Kanada | Austrálie | Německo | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bod | Breakout | Béžová kniha | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Futures | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | MMF | Margin | Marže | Měna | NYMEX | NYSE | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | RSI | Rally | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Americký prezident | Saxo Bank | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Výsledky | Obchodní příležitosti | Euronext | Credit Suisse | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Financování | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Dolar | Druhy akcií | Eura | Exchange | Finanční prostředky | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota dolaru | Index PMI | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investování do akcií | Jádrová inflace | Jak investovat | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Kurzy akcií | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Ocenění akcií | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Státní dluhopisy | SWIFT | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Velká Británie | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Předpověď | Zisky | ROIC | Benzín | Buffett | Current Ratio | EBITDA | Ex-dividend | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Provozní marže | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Tržby | Světové ekonomiky | Western Union | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | E-mini | Burze | Investment | Slušný zisk | Aramco | Markit | Natixis | Microsoft | State Street | Westpac | CME Group | Baker Hughes | Členové OPEC | NATO | Ole Hansen | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Halifax | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dovoz ropy | Podnikání | Ministr financí | Investovaný kapitál | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Earnings | BlackRock | Příprava | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Global Advisors | Futures kontrakty | Contango | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Richard Branson | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index Nikkei | Guvernér | Sinopec | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Historické rekordy | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Tisková konference ECB | Norsko | Očekávání | IHS Markit | ex | State Street Global Advisors | Sladká ropa | Breakout Trader | Akciové společnosti | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | NEST | Jak fungují akcie | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | LYNX webinář | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Ekonomické krize | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Signál na akcie | Propad cen ropy | Index spotřebitelské důvěry | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | Majetek | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Dolarová aktiva | Inflace v ČR | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Micro futures | Růst cen ropy | Sharpe ratio | Propad ropy | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Uranové akcie | Akcie týdne | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | iShares | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Huawei | Analytik GfK | Čistý zisk | Ropný gigant | HDP v USA | IOT | Investice do ropy | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | CIC | Analýza dat | UCITS ETF | Inflace v USA | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Růst cen | CBI | Studie | 4G | Zavedení digitální daně | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | GM | Skupina OPEC+ | Lagardeová | Amazon | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | INTC | Walt Disney | Disney+ | 5G | Průmysl | ADP | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | General Motors | Zdražování | Problémy | NAFTA | Total | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Amgen | Míra | Jaderná elektrárna | Investujte | AAPL | MasterCard | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Kraft Heinz | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Washington | Vysoká dividenda | Irák | T. Rowe Price | Sezónnost | RBA | Budoucnost | ASML | Podnik | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Nižší růst | Britské společnosti | Ceny energií | Vyplácení dividend | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pokles | Situace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Boeing | Zlepšení | Výdaje | Čínská vláda | BP | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Hodnota aktiv | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Valuace | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Kanadská centrální banka | Vývoj | Analytická společnost | Mzda | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Inflace v únoru | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Prudký pokles | Program nákupu aktiv | Profitovat | Další vývoj | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Tržby společnosti | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Texas | Další pokles | Vyplácet dividendy | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Propad HDP | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Internet věcí | Závislost | Práce | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Snížení produkce | WMT | Delaware | Long signál na akcie | WisdomTree | Úspory | Malé podniky | Colorado | USD za barel | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Situace na trhu s ropou | Celosvětová poptávka po ropě | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Břidlicové ropy | Institut GfK | Posílení | Joe Biden | Regulační rámec | Cestování | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Turistika | Dlouhodobý trend | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Australská ekonomika | Expanze | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Recyklace | CL | Spekulovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Akcie Intel | Průraz | PEPP | Vedení společnosti | Býčí trend | Ropná krize | Arizona | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Steve Jobs | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Ceny | Verizon Communications | Noble Energy | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Exchange Traded Commodity | Akcie u LYNX | Blue Origin | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Prezidentské volby USA | Virgin Galactic | Počet akcií | Zvýšení daní | Coca-Cola | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | TSLA | Qualcomm | Snížení emisí | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Snížit emise | Biden | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Průmyslové zakázky | Měnový fond | iPhone | Embargo | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures na ropu | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Klesající dolar | QCOM | GPS | Praktické tipy | Proražení | GME | GameStop | Výběr akcií | H&M | BIDU | MGM | Stimulační balíček | Růst ceny | Dobrý výsledek | Zvýšení ceny | Brands | Shopify | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Acacia Communications | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | Situace na trhu | Philips | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | PEP | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | ROI | UNH | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Akcie Tilray | AIG | Rizika a příležitosti | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | Celosvětová poptávka | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Ropné futures | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | Emise skleníkových plynů | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | Royal Dutch Shell A | API | Oslabení | Infrastrukturní plán | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Ruský ministr | Plány | Cíle | Příležitosti | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Graf akcie | CO2 | Obrovský potenciál | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Boom | Rekord | CAR | HICP | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Albemarle Corp | Albemarle | TWS | Pioneer Natural Resources | Home Depot | ASX | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Opatření | Rychlý růst | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | CDW | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Ceny plynu | Los Angeles | Americká firma | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Zemní plyn (LNG) | Trader Workstation (TWS) | Schlumberger | Společnost | TIM | | Rozšíření | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Banka Barclays | Invaze na Ukrajinu | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Import ruské ropy | APP | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Robolox
Akcie roku
Akcie Roku (ROKU.US)
Akcie roku 2018
Akcie roku 2019
Akcie roku 2020
Akcie roku 2021
Akcie ropné firmy
Akcie ropných koncernů
Akcie ropných společností

Následující klíčová slova

Akcie ropy v roce 2021
Akcie Royal Bank of Scotland
Akcie Royal Dutch Shell
Akcie Royal Dutch Shell (RDSA)
Akcie Royal Mail
Akcie rozvinutých trhů
Akcie ruských bank
Akcie ruských firem
Akcie ruských společností
Akcie růstových firem
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
TRADE.com
ActivTrades
Oanda
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít