Hlavní město

Byty k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 97 853 Kč/m², nabídka meziročně stoupla a trh výrazně zrychlil
08.06.2026 Trh s byty k prodeji v České republice je po třech letech výrazně dražší, rychlejší a znovu aktivnější. Ověřená data projektu Realiťák roku ve spolupráci s CEMAP – cenové mapy a portálem Reality.iDNES.cz ukazují, že průměrná nabídková cena bytů v celé ČR vzrostla z 67 912 Kč/m² v květnu 2023 na 97 853 Kč/m² v květnu 2026. To představuje růst o 44,1 %. Meziročně, tedy proti květnu 2025, cena vzrostla z 87 603 Kč/m² o 11,7 %.

Paradoxní účet finále Ligy mistrů: Domovské město vítězů, Paříž, sčítá škody, zatímco pořadatelská Budapešť se raduje z více než miliardového zisku
31.05.2026 Zatímco maďarská metropole má finanční žně, francouzské hlavní město sčítá škody. Finálový duel Ligy mistrů mezi Paris Saint-Germain a Arsenalem totiž ukázal i odvrácenou stranu fotbalového svátku. Budapešť jako hostitelské město díky příjezdu desítek tisíc fanoušků vydělala přes 50 milionů eur (asi 1,25 miliardy Kč). Naopak Paříž, domov čerstvých evropských šampionů, po divoké noci plné výtržností počítá ztráty v řádu stovek tisíc eur.

Pronájem bytů v ČR za posledních 5 let: nájemné vzrostlo na 324 Kč/m², nabídka meziročně vyskočila o 22,8 %
29.05.2026 Trh s nájemními byty v České republice je v dubnu 2026 výrazně dražší než před pěti lety, ale zároveň i rychlejší a regionálně rozdělenější. Ověřená data projektu Realiťák roku ve spolupráci s CEMAP – cenové mapy a portálem Reality.iDNES.cz ukazují, že celorepubliková cena nájemních bytů dosáhla v dubnu 2026 hodnoty 324 Kč/m². V dubnu 2021 to bylo 242 Kč/m², což znamená růst o 33,9 %. Meziročně proti dubnu 2025 vzrostla cena z 302 Kč/m² na 324 Kč/m², tedy o 7,3 %.

Praha za 10 let: byty k prodeji na 163 379 Kč/m², nájmy na 453 Kč/m². Cenový rozdíl mezi částmi města přesahuje 150 tisíc Kč/m²
26.05.2026 Praha potvrzuje svou pozici nejdražšího a nejsilnějšího realitního trhu v České republice. Ověřená data projektu Realiťák roku ve spolupráci s CEMAP – cenové mapy a portálem Reality.iDNES.cz ukazují, že cena bytů k prodeji v Praze dosáhla v dubnu 2026 hodnoty 163 379 Kč/m². Proti dubnu 2016, kdy činila 63 038 Kč/m², jde o růst o 159,2 %. Nájemní byty se za stejné období posunuly z 240 Kč/m² na 453 Kč/m², tedy o 88,8 %.

Akciový výhled: Doosan oznamuje dividendu, VIG už bez, poroste opět ČEZ (?)
26.05.2026 V úterý ráno sice ještě zámořské kontrakty na indexy rostou (+0,7 %), ale Evropa po včerejším růstu otevře zřejmě v lehce v záporu (-0,1 %). Americké útoky na lokality v Íránu omezily optimismus ohledně brzké dohody o ukončení války. Americké síly zasáhly odpalovací místa raket a lodě, které se snažily umístit miny. Rostou proto ceny ropy, Brent se obchoduje na 98 USD (+2 %).

V Praze dramaticky přibývá aut, v celé EU to prakticky nemá obdoby. V posledních deseti letech v české metropoli přibylo přes 44 procent osobních aut, takřka nejvíce v celé EU
14.05.2026 Za poslední dekádu zažila Praha výrazný nárůst počtu osobních automobilů. V roce 2013 připadalo na 1 000 obyvatel metropole 565 osobních vozů, zatímco v roce 2023 toto číslo vzrostlo na 753 (viz mapka Eurostatu níže). Tento nárůst o téměř 190 vozidel na 1 000 obyvatel řadí Prahu mezi desítku nejvíce motorizovaných regionů EU, a přitom také nadále nejrychleji se motorizujících se regionů v Evropské unii.

Byty k prodeji v ČR za posledních 5 let zdražily na 97 944 Kč/m². Trh se proti loňsku výrazně zrychlil
14.05.2026 Trh s byty k prodeji v České republice vstoupil do jara 2026 ve výrazně aktivnější fázi. Ověřená data projektu Realiťák roku ve spolupráci s CEMAP – cenové mapy a portálem Reality.iDNES.cz ukazují, že celorepubliková nabídková cena bytů v dubnu 2026 dosáhla 97 944 Kč/m². Proti dubnu 2021, kdy činila 70 521 Kč/m², jde o růst o 38,9 %. Ještě silnějším signálem je ale rychlost trhu: doba nabízení se proti loňskému dubnu snížila ze 127 dní na 59 dní.

Nájmy v okresech za 10 let nejvíce zdražily v Písku, Prachaticích a Semilech. Za poslední rok překvapil Benešov, některé okresy ale i zlevnily
04.05.2026 Ověřená data projektu Realiťák roku ve spolupráci s CEMAP – cenové mapy a portálem Reality.iDNES.cz ukazují, že nájemní trh v České republice se na úrovni okresů vyvíjí velmi rozdílně. Zatímco některé okresy za posledních 10 let zvýšily nájemné za m² o více než 130 %, jiné rostly výrazně pomaleji. A v posledním roce se dokonce objevují i okresy, kde nájemné mírně kleslo.

Nájemné v prvním čtvrtletí dál roste, splátky hypoték jsou však u některých bytů až dvojnásobně drahé
27.04.2026 Meziroční vývoj cen nájmů v 1. čtvrtletí 2026 ukazuje pokračující růst ve většině velkých měst, zejména u menších a modernějších bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk. Nejvýraznější nárůsty cen nájmů pak zaznamenalo Brno a Ostrava. V Praze se nájemné meziročně zvýšilo přibližně o 4 až 11 % podle dispozice, a hlavní město tak nadále představuje určitý benchmark meziročního vývoje nájmů. Vyplývá to z dat skupiny UlovDomov, která se prostřednictvím služby Ideální nájemce stará soukromým majitelům o více než 5 000 nemovitostí v hodnotě 30 miliard korun. Hodnota Indexu UlovDomov se v 1. čtvrtletí 2026 ve velkých městech pohybovala od 1,1 do 2,0. U bytů 3+kk v Praze a v Brně dosáhl index hodnoty 2,0. To znamená, že měsíční splátka hypotéky je zhruba 2krát vyšší než nájemné.

Začátek roku přinesl mírné navýšení cen povinného ručení
23.02.2026 Broker Consulting Index povinného ručení, který pravidelně sleduje vývoj průměrných nákladů na zákonné pojištění vozidel pro řidiče bez pojistné historie, v lednu zaznamenal růst. Průměrná hodnota POVIndexu dosáhla 7 525 korun. Po závěru roku, kdy se ceny vyvíjely stabilně, tak lednová data ukazují na posun směrem nahoru, který je pro toto období typický.

Swiss Life Hypoindex únor 2026 Sazby přešlapují. Potvrzuje se nový normál kolem 5 %
09.02.2026 Hypoteční sazby již několik měsíců přešlapují na místě. Swiss Life Hypoindex na únorových 4,93 % potvrzuje, že trh se dostal do fáze relativní rovnováhy. Prudké výkyvy jsou s vysokou pravděpodobností minulostí, rychlý návrat k levným hypotékám ale zatím není na pořadu dne. Krátké fixace sice zlevňují, dlouhé však naopak zdražují a každá desetina procentního bodu může při dlouhé splatnosti znamenat tisíce korun navíc. V prostředí stagnujících sazeb se tak správná volba fixace a banky stává klíčovým faktorem celkové ceny bydlení.

Růst nájmů v závěru roku pokračoval, nejvíce u menších bytů 1+kk a 2+kk
26.01.2026 Pohled na meziroční vývoj cen nájmů za loňský poslední kvartál ukázal jak stagnaci například u některých dispozic v Brně, tak výraznější zdražení například u vybraných dispozic v Ostravě. V Praze pak šly ceny nahoru zhruba od 7 do 13 procent a hlavní město tak představuje určitý benchmark meziročního vývoje nájmů v loňském posledním čtvrtletí. Vyplývá to z dat společnosti UlovDomov.cz, která se prostřednictvím služby Ideální nájemce stará soukromým majitelům o více než 5 000 nemovitostí v hodnotě 30 miliard korun. Hodnota indexu UlovDomov.cz se ve 4. čtvrtletí pohybovala zhruba od 1,2 do 1,9. U bytů 2+kk v Praze dosáhl index hodnoty 1,9 a v Brně 1,8. To znamená, že měsíční splátka hypotéky byla zhruba 1,8–1,9krát vyšší než nájemné.

Je téměř bezcenný a za nic ho nevyměníte. Laoský kip v zemi vystřídal „tygří jazyk“
20.01.2026 Laoský kip už přerývaně existuje zhruba 80 let, přesto patří mezi nejslabší měny světa. Původně vznikl jako měna země, která se snaží vymanit ze spárů kolonistů, dnes však kip dozorují laoští komunisté. Na příběh kipu se podíváme v dalším díle cyklu CASH HISTORY.

Vloni skončilo nejméně živnostníků za poslední tři roky. Zrodilo se téměř 130 tisíc nových ekonomických subjektů
12.01.2026 Po třech turbulentních letech, kdy počty živností zanikaly vlivem legislativních i ekonomických změn, se vloni situace uklidnila. V roce 2025 svou činnost ukončilo necelých 48 tisíc OSVČ, o třetinu méně než v roce předchozím. Potvrzují to data společnosti Saleskit, která spravuje největší online databázi českých firem.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2025 v ČR
31.12.2025 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2025 v ČR:

Jak dopadl lex Ferrari na firemní vozový park? Největší nákupy luxusních aut mají české firmy za sebou
19.11.2025 Firemní Rolls-Royce nebo Ferrari? Luxusní vozový park českých firem se v minulosti mnohokrát dostal pod drobnohled – především v souvislosti s možnostmi, které se nabízely díky odpočtu DPH. A jak se ukazuje, velmi skloňovaný lex Ferrari české firmy rozhodně ovlivnil – pětina všech luxusních vozů přibyla v roce 2023, než vešla změna v platnost. Ukazuje to srovnávací analýza společnost Saleskit, která sdružuje detailní informace o veškerých subjektech podnikajících v Česku.

Bitcoin zahajuje útok
10.11.2025 Pravda vyšla najevo. Investoři dlouho nemohli pochopit, proč se bitcoin odpojil od amerických akciových indexů. Ti, kteří se pokoušeli vysvětlit dynamiku BTC/USD prostřednictvím jeho statusu "digitálního zlata", se také mýlili. Ale co když byl výprodej digitálních aktiv způsoben shutdownem americké vlády? Soudě podle velkých ztrát na finančních trzích se tato teorie jeví jako docela pravděpodobná.

Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
15.10.2025 Zatímco Indie a Pákistán získaly nezávislost krátce po druhé světové válce, Bangladéš musela na svobodu čekat další dekády. Nový stát a nová měna – bangladéšská taka – vznikly na popelu mimořádně krvavé války. Na příběh bangladéšského platidla se zaměříme v dalším díle cyklu CASH HISTORY.
Související klíčová slova:
Nový stát | Dopravní systém | Ministr dopravy | Zbrojovka | Investiční pobídky | MF | Nordbridge | Zkušenosti | Statistiky | Hilton | Prohlášení | USD/BDT | Investiční banky | Modulární reaktory | Vodochody | Bezpečnostní rizika | J&T | Lan Xang | LEAG | Výsledek hospodaření | Mince | Životní prostředí | Impéria | Těžební společnost | Kč/EUR | Liberty Ostrava | Nejslabší měny světa | Investiční firma | Ředitel pro investice | J&T ARCH INVESTMENTS | Pokles sazeb | Východní Bengálsko | Tendr | PPF Group | Rolls-Royce | UlovDomov.cz | Obchodování s emisními povolenkami | Hlavní akcionář | EUR | Veřejné finance | Městský soud v Praze | Konsorcium | Náklady na opravy | Trend | Francouzský frank | Skupina Colt | Indické říše | Gepard Finance | ICC | Aktiva | SPM | Měny světa | Equity | Martin Kupka | Realiťák roku | Evropská komise | Laos | Student Agency | Mezinárodní měnový fond | Swiss Life Hypoindex | Ceny nájemního | Strojírenské firmy | Elektromobily | Třinecké železárny | Náboženský spor | Porozumění | BTC | Objem obchodování | Tempo růstu | Stačilo! | Pojišťovna | BDT/CZK | Korelace | Společnost TotalEnergies | Jitka Cechlová Komárková | Výkyvy | Home Credit | Komunistické hnutí | Země milionu slonů | Index nákupních manažerů | Didier Stoessel | Česká vláda | Veolia Energie | Český rozhlas | Řešení sporů | Česká národní banka (ČNB) | Řetězec | Škoda Auto | MUST | Energy | Index UlovDomov.cz | Motoristé | Snížení emisí | Pravděpodobnost | Lockheed Martin | MFE | Podnikatel | Realitní služby | Mocnosti | Letecké společnosti | Gold | Platba | Nájemní bydlení | Vliv Paříže | Baht | Celková tržní kapitalizace | Přijetí | Index PX | Energetika | Severočeské doly | Ekonomiky | Koncern Volkswagen | Francouzské společnosti | EP Equity Investment | Sony Music | Valuo | Nálady na trhu | Smluvní podmínky | Ultras | Odbory | OPAP | Komunisté | Reality | Další vývoj | Dopravní společnost | Aures | Depozitum | ISS | Four Seasons | Monarchie | MUST Solutions | SBB | Koaliční vláda | Český statistický úřad | Laoský kip | Slabý trh | Central European Media Enterprises (CME) | Burza | Spojení | Letadla | Pegasus | Východní Pákistán | America | Soud v Praze | U Hybernů | Ekonomický vzestup | Petr Fiala | Bangladéšská taka | CZK | Guvernér ČNB Aleš Michl | Nadační fond | Britská koruna | Tymeprax | Společnost Tatra | Rostoucí ceny | USD/LAK | Cena transakce | Philip Morris International | IFIS | Financial Times | Školení | Bengálsko | Ministerstvo životního prostředí | Naleziště zlata | Ředitel skupiny PPF | EP Energy | CPI Property Group | Michal Hrbatý | EP Energy Transition | Provozovatel ropovodů | Růst cen | CEO skupiny | Aktivita trhu | Ferrari | Podílový fond | Britská firma | PENTA REAL ESTATE | Taka | AAA Auto | Strnad | CZK/LAK | Ceny elektřiny | ETS 2 | Studie | Společnosti Blackstone | ČSÚ | Modernější měna | Panství | Asijské akcie | Aero | Povinné ručení | Metrostav | AviaNera | Výprodeje | Průmyslová produkce | Vysoká očekávání | Loterijní společnosti | Slabé platidlo | Broker Consulting Index | Vlastní bydlení | AŽD PRAHA | Akciový výhled | Rafinerie | Investiční byt | CRO | Colt CZ Group SE | Investiční skupiny | Nejužívanější měny světa | Huť Liberty | Renáta Kellnerová | Martin Půta | Železárny | Státní půjčky | Kostky | Státní podnik | VIG | Czechoslovak Group (CSG) | Ministr průmyslu | PPF Real Estate Renáty Kellnerové | Financial Times (FT) | Ropa | Petr Fiala (ODS) | Panattoni | Peníze | Poradenská společnost | Dháka | Brent | Stavební produkce | KARO Leather | Škoda Power | Dokončení transakce | Očekávání | Posílení | Paris Saint-Germain | AŽD Praha | Palladium | BDT | Realita | Orlen Unipetrol | Majetek | Allwyn | Mughalská říše | Měnový fond | ČEZ Daniel Beneš | Financovat | Příležitosti k nákupu | Automobil | PPF Real Estate | ETS | Hlavní město Bangladéše | Zátěžové testy | Nákupy | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Ceny bydlení | Bankovky | Bytové jednotky | Jan Špringl | Růst | Příležitosti | Itálie | Globální velmoci | Karel Komárek | Automobilka Toyota | Britové | Německé firmy | METROSTAV | Akční plán | Česká zbrojovka | Trh práce | Časový test | Bankovní rada ČNB | Dodávky elektřiny | Pozitivní trend | Swiss | Handelsblatt | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Polovodiče | Akvizice | Nordbridge Investments | Investment Services | Asociace exportérů | Daniel Křetínský | Superpočítač | Výhled | Vyšší sazby | Spolupráce | Český ministr | Pařížský dopravní podnik RATP | Rafinérie v Litvínově | Terminál | Tygří jazyk | Kontrakty | Lukáš Vlček | Vysoká inflace | Monika Lukášová | Cestovní kancelář | Jaderné energie | Sultanát | PPP | Thyssenkrupp | Návrh rozpočtu | Příběh bangladéšského platidla | Akcie ČEZu | Analýzy | Portál FXstreet.cz | Království Lan Xang | ČSOB | Meziroční růst | Indočína | Finále Ligy mistrů | Vývoj kurzu | Trh | TOP 09 | PPF Renáta Kellnerová | Používaná platidla | KDU-ČSL | Digitální aktiva | Svěřenský fond | Hyundai | Zkušenost | Společnost HARTMANN | Index | VÚB | Pronájmy | Rodinné domy | Hlavní ekonom | Dlouhodobý růst | Kč/USD | Platidla | Bangladéš | Výkon | HARTMANN | Nejlidnatější země | Automobilka Škoda Auto | MMF | Prima | Philip Morris | Komise | Nejistoty | Strabag | Rovnováhy | Novinky.cz | Distributor paliv | Kapitál | Průmysl | Daniel Beneš | Zavření trhu | DeepSeek | Skupina Czechoslovak Group | Domácnosti | EP | S&P | Chvaletice | Unie | Asie | Polostátní energetická společnost | Wolfe Wave | Střet zájmu | Mladá fronta Dnes | Společnost Tatra Defence Vehicle | Hospodářské krize | Majitel | Události roku | Arca Investments | Ocel | Zpráva | ATRIS | J&T Finance Group | Centrální banky | Inflace | Tržní kapitalizace | UlovDomov | Skupina KKCG | Společnost Genesis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Česká měna | Vientiane | Ceny nájemního bydlení | Pražská plynárenská | Tom Kadeřábek | Lukáš Kovanda | Budějovický Budvar | Rolls-Royce SMR | Pražské obchodní centrum | Veolia Energie ČR | Dolary | Akciová společnost | Lao Issara | ÚZSVM | Advent International | Rekordní hodnoty | Společnost CBRE | Državy | Pákistánská rupie | Ropa z Ázerbájdžánu | Pozvolný růst | Generali Česká pojišťovna | Bydlení | Experimentální platidla | Europe | Exportní firmy | Tiger Global | Mototechna | Energetická skupina | Doosan Škoda | Laoské království | Marka | Vyšší poptávka | Začít obchodovat | Poptávka | Společný podnik | Koruna | Penta | Kip | Zařízení | Lamborghini | Miliarda | Medián ceny | Válka | Pákistánské bankovky | Valná hromada společnosti | Švýcarské společnosti | 3М | Zdroje energie | Příbram | Natland | Vývoj kurzu české koruny | Správná volba | Nabídka | Bitcoin | Obchodní praktiky | Francouzská Indočína | Objem zlata v rezervách | Náklady | PPF Telecom | NÚKIB | Společnost RegioJet | Prostředky | Energo | Tatra Defence Vehicle | Stačilo | Hotel Four Seasons | Plánování | Ministerstvo spravedlnosti | Nezávislost Laosu | Research | Dnešní Bangladéš | Křetínský | LDF Rožnov | Převod akcií | Panasonic | Jitka Cechlová | České koruny | Jiří Váchal | Automobilwoche | Ministerstvo zahraničí | Nájemci | Společnosti | Evropské investiční banky | Kolonisté | Aktuální trh | Investiční nemovitosti | Společnost Philip Morris International | Harmony | Pozornost | Realitní fond | KKCG Karla Komárka | Premiér Petr Fiala | Energo-Pro | ProSiebenSat.1 | Staré pákistánské bankovky | Filip Kalčák | Central European Media Enterprises | HDP ČR | Pozemky | ETF | USTR | e& | Rumunsko | Ústecký kraj | Hilton Prague | Znalost | Vice | Vývoj kurzu bangladéšského platidla | FAST ČR | Provincie | Porušení zákona | Podnikatelé | Zbrojovka Excalibur Army | Evropský parlament | EP Group | Quinn Hotels Praha | Kellnerová | Aukce | Seznam Zprávy | Bitcoiny | Vládní koalice | Opatření | Odvětví | Ředitel společnosti | Starší byty | Opavská lesní | Energo Příbram | Aures Holdings | Pandemie covidu | Tygří jazyky | Hladomor | Společnost Aricoma | Sázka | Plyn z Norska | Čepro | AviaNera Technologies | Hudební vydavatelství | Czechoslovak Group | Rada guvernérů | Vysoká cena | Byty v Praze | Daně z příjmů | Vývoj | Pavel Heřmanský | Prodej majetku | Úroková sazba | Časový rámec | Obchodovaná společnost | Antimonopolní úřad | Dceřiné společnosti | Obchodníci | Americká investiční společnost | Slevy | Vývoj inflace | Lex OZE III | Americká firma | Konkurenceschopnost | Quinn Hotels | Týdenní časový rámec | Dluhopisy | Ministerstvo průmyslu a obchodu | RATP | Temelín | Chování | Německé společnosti | Obchodovat | Finance | Blackstone | AŽD | PDZ | Via Chem Group | Budoucí podnikání | Invaze | Ceny nájmů | Nová huť | Shutdown | Skupina Sev.en | Měnové politiky | Firma | Bankovní rada České národní banky | Mediální skupina | Ceny nemovitostí | Dánové | Zbrojař | Manufacturing | Kupka | Statistický úřad | Podnikání | Veolia | Železnice | Země milionu slonů a bílého slunečníku | Dějiny Indie | Ekonomická situace | Omezená nabídka | Huť Liberty Ostrava | Území Laosu | Penzijní fond | Fio banka, a.s. | Kapitálové rezervy | Sankce | Renáta Kellnerová s rodinou | Dodávky ropy | Dividendový výnos | Finanční správa | Národní banka | Hypoteční sazby | Burze | Nabídková cena | Andrej Babiš (ANO) | Ministr zemědělství | Indická rupie | Výnosy | Skupina Colt CZ Group SE | AI | Tabáková společnost | Zdravotní pojišťovny | Nejužívanější měny | USA | Zellmer | Dlouhodobé dluhopisy | Dillíský sultanát | Zbrojovka Excalibur | Miliardy korun | Poskytování hypoték | Tyčinky | Lippendorf | Automobilový koncern | Aricoma | Automobilka | Spojené státy | Insolvenční správce | Reorganizační plán | Patria | Spory o území | Atraktivní nemovitosti | Úrok | Výrobci munice | Investovat | Přehřátý trh | Pohonné hmoty | Pandemie | Měna země | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Generální ředitel | Zajímavý dividendový výnos | CSG | Průzkum | Obchodní centra | Firmy | Úrokové sazby | Energetický a průmyslový holding | Sněmovny | Sev.en | Emise dluhopisů | Lex OZE | JD | Historie | OnSemi | Rupie | Sazby | Zajištění | Výdaje | Správní rada | Cenová mapa | Výrobce léků | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Partnerství | Investiční byty | Ruská ropa | Povětrnostní podmínky | Daň z příjmu | FAST | Junk bonds | EHP | Místní rozvoj | Pivovar Budějovický Budvar | Hypoindex | Jižní Asie | Holding CSG | Británie | Pandemie covidu-19 | Společnost EP Energy Transition | M2 | Koloniální mocnosti | Vládní shutdown | Skupina Czechoslovak Group (CSG) | Správa železnic | Leopard | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Mezinárodní letiště | Trade | Sovětský svaz | Sověti | Group | Fio | Královská monarchie | Nan-ťing | Zbyněk Stanjura | Sony Music Entertainment | Energetická společnost ČEZ | Georgia | Aero Vodochody | Náměstek ministra financí | Rizika | Rada ČNB | Srovnávací analýza | Portugalsko | Fond | Vyšetřování | Společnost Philip Morris | PPF | Kompenzace | KKCG | Energetická zařízení | Colt CZ Group SE (Colt CZ) | Občanská válka | WAVE | JD.com | Excalibur Army | Velcí hráči | Hlavní trh pražské burzy | Index UlovDomov | Vlastní kapitál | Prodávající | Jiří Sýkora | Zemědělství | Energetické společnosti | Trh pražské burzy | Investovat do nemovitostí | Překážky | Mateřská společnost | Ruský Gazprom | Ředitelka | Cenu plynu | EdF | Mluvčí Agrofertu | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Regulační orgány | Růst Bitcoinů | Španělsko | Doosan Škoda Power | Lesy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Luxusní vozy | Investors | Smartwings | Na burze | Akcionáři | Premiér Fiala | Společnost | Hospodaření | Český hrubý domácí produkt | FXstreet | Allwyn International | Obchod | Energetický regulační úřad | Volkswagen | Kaprain | Piastr | EK | Riziko | Ferrari NV | Analytik | Emise | Trinity | Nájemné | Pražské burzy | Budapešť | FT | Citi | Swiss Life | Chance | Otto Daněk | Hnutí ANO | Cenový strop | Transakce | LTV | Plyn | CEPS | Capital | Platidlo | Ceny | Objem zlata | Financování | Zvýšení ceny | Pokles | Gazprom | Války | Dopravci | Raiffeisenbank | TV Nova | Centrální banka | DPH | Státní distributor paliv | Stavební povolení | Praxe | Philip Morris ČR | Investments | Rolls-Royce Phantom | E.ON | Paříž | Stablecoiny | Instituce | Kupní cena | EP Corporate Group (EPCG) | Vývoj kurzu amerického dolaru | Předseda představenstva | Proticyklické kapitálové rezervy | Společnost E.ON | Odborová organizace | Výnos | Nová měna | IHNED | ČEZ | Frank | Nájmy | Benchmark | Zkrachovalé společnosti | CEO | Trinity Bank | ERÚ | Ceny energií | Nové měny | ŠKODA Group | Jiří Šmejc | Dozorčí rada | Akcionář | CASH HISTORY | Michal Strnad | Zisk | ČNB | Mimořádná opatření | Počerady | Demokraté | Makléři | Finanční ředitel | Sberbank CZ | Nemovitostní fondy | Vklady | Obchodování | Letiště Praha | Cenový růst | Ropovod | Bentley | EP Corporate Group | Colt CZ | Omnipol | Ministr životního prostředí | Státní rozpočet | Evropa | Měna | S&P Global | Zprávy | Ceny ropy | Byty | Potravinářství | Kupující | Francie | Automobilky | Genesis Capital | Pojišťovny | List Financial Times | Kontext | Lesy ČR | Sberbank | FXstreet.cz | Investiční společnost | Medián | ProCent | Čínská společnost | Strategický partner | Portfólia | Velmoci | Aktivum | Letiště | Situace | Miliardy eur | Tržby | Stagnace | EPCG | Šmejc | Světové války | Signály | Guvernér | Hospodářské noviny | HDP | Česká investiční skupina | Načasování | Ekonom | Fiocchi | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Společnost Philip Morris ČR | Euro | Zdanění | Data společnosti | Prime Market | Prudké výkyvy | Nouzový stav | Výprodej | Paroplynové elektrárny | Zdraví | Návrh rozpočtu na příští rok | ČTK | Investiční fond | Státní veterinární správa | Novinky | Odhad letošního růstu | Guvernér ČNB | Hlavní město Praha | Ztráty | TotalEnergies | Dekarbonizace | SYNTHESIA | Penta Real Estate | Česká národní banka | Americké firmy | Bankovní licence | Vytápění | Datové centrum | Technický výhled | Úvěr | Meziroční inflace | Akcie | Výměny akcií | Vzestupný trend | Pražská burza | Sociální demokraté | České Radiokomunikace | Evropská investiční banka | Automobilka Hyundai | Makléř | AAA | Dodávky energií | Vývoj ceny | SPD | Kanceláře | Češi | Důležitý signál | Reuters | Vývoj ekonomiky | ČSA | Skupina PPF | Colt CZ Group | Prognózy | Kurz | Daně | ÚOHS | Energetická společnost | Nejlidnatější země světa | Ceny bytů | Státy Evropské unie | Komárek | Synthesia | Unipetrol | Aerolinky | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Investice | Pavel Hadroušek | Firma ČEZ | Návrh zákona | Britské společnosti | Zdravotnictví | Rally | Londýn | Konkurence | Kapitalizace | Nezávislost | Klaus Zellmer | Indie | Ministr vnitra | Genesis | Zisky | Regulace | Deriváty | Fondy | OSVČ | Hospodářství | ODS | Ukazatel | Roklen | Krajský soud | Měny | Finanční sektor | Burzy | F-35 | Rusko | Rafinérie | Většinový podíl | Signál | Aktuální cena | České firmy | Unicredit | Forbes | Real Estate | Geopolitická nejistota | Ukončení války | UniCredit Bank | Organizace | 1 milion | Services | Praha | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Nemocnice | Média | Rozšíření | Skupiny PPF | Toyota | CEO společnosti | Administrativa | STAN | Hypotéky | TIM | Škoda Group | Energie | Objem | Investiční | Rockaway Capital | Trh dnes | Příjmy | Insolvence | MPO | Česká společnost | Prodej | Evropská komise (EK) | Financial | Obchodování s deriváty | Bloomberg | Dotace | Ústavní soud | Rozvoj | Silný růst | Míra | Colt | Equinor | Divize | Korekce | Národní rozpočtová rada | Ptačí chřipka | Americký výrobce | Asociace | Pomoc Ukrajině | Letiště Václava Havla | CBRE | Hrubý domácí produkt | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Carlyle | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Společnost S&P | Krize | Centrum | Výrobce munice | Mluvčí společnosti | Koruny vůči euru | Zakladatel | Příliv kapitálu | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | MWh | Epiq | OKD | Amundi | Skupina ČEZ | Cena | Digitalizace | MJ | RSBC | Komerční banky | Zadlužení | Rozpočet | Premiér Babiš | Prime | Nižší růst | PX Pražské burzy | Drahé kovy | TPG | Investice do projektů | SAIC | Výhled růstu české ekonomiky | Erste | Rezervy | Podnik | Hliník | Gigafactory | Sony | Kypr | DBK | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Zlato | Ekonomika | Schodek | Oslabení | Odvolací soud | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | BTC/USD | Bezpečnost | Likvidní | Holding | Banky | Společnost Sony | Vlády | Nebezpečí | Hodnota transakce | Express | Rychlost | Investiční společnosti | Investiční skupina | Britská společnost | Očekávaný růst | Konfederace | Správa | Průlom | Analýza | Ministr financí | ČR | Kontrakt | Dukovany | Pozice | Portfolia | Tiger | Francouzi | Finance Group | Hodinky | OCI | Kovy | ČNB Aleš Michl | Silná poptávka | Market | Společnost ČEZ | Valná hromada | Živnostníci | Výzkum a vývoj | Ministerstvo financí (MF) | Poslanci | Soud | Družba | Mluvčí | CPI Property | Investiční banka | Česká pošta | Služby | Marek Mora | Německý automobilový koncern | Broker | Fio banka | Investoři | Průměrná hodnota | Podíl ve firmě | Automobilka Škoda | Výkonný ředitel | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Prodejní cena | Vzdělávání | Polsko | Meziroční růst cen | Auta | EP Corporate | Nařízení | Noviny | Ropy | Čokolády | Předseda | Škoda | RegioJet | Úročení | Arca | USD | Chřipka | Tokio | O2 | Pivovar | Legislativa | Půjčka | D1 | Piráti | Agrofert | Aerospace | BMW | EPH | Regulační úřad | CZ | EDF | Zákaz dovozu | Rakousko | ANO | Thajský baht | Finanční ztráty | Americká společnost | Nemovitosti | Andrej Babiš | Evropský trh | Rise | Arbitráže | Aleš Michl | Nejistota | České dráhy | CME | Broker Consulting | Tipsport | Ministr průmyslu a obchodu | Finanční ředitelka | Opce | Investment | Mero | Indexy | RISE | Hotely | Lockheed | Telecom | Budvar | Růst ceny | Doporučení | Body | Swiss Life Select | Skupina Colt CZ Group | Pákistán | Jaderné elektrárny | ROCE | Paradox | Navýšení | Nejslabší měny | EU | Hodnota indexu | Skupina Colt CZ | Miliardy | Holding Agrofert | KBC | Dostupnost bydlení | Tržní kapitalizace kryptoměn | Prodeje | Uhlí | Kauza | Investor | Americké vlády | Tatra Trucks | Korporace | Hlavní trh | Spotřebitelské ceny v ČR | Banka | Vlastnictví | Růst bitcoinu | Američané | Vysoké školy | PPF Jiří Šmejc | ČEPRO | Protiruské sankce | Koncern | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | 3М | Pokles | Banka | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot



