Pondělí 17. června 2024 18:33
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new

Hlavní indexy

img

US Open: nižší údaje o PPI podporují pozitivní náladu na Wall Street 🎯

13.06.2024 Investoři na akciovém trhu mohou tento týden rozhodně považovat za úspěšný. Přestože do konce týdne zbývají ještě dva obchodní dny, nejdůležitější události týdne jsou již za námi. Včera byl Fed mírně jestřábí a uznal pokrok při přibližování inflace k cíli. Jerome Powell poznamenal, že nižší údaje o CPI byly zohledněny v bodovém grafu. Nicméně jedna zpráva určitě nezmění očekávání Fedu, ale je to dobrý první krok ke snížení úrokových sazeb. Dnešní zveřejnění PPI bylo dalším takovým krokem. Mnohem nižší hodnoty, které byly způsobeny klesajícími cenami ropy, poskytly další růstový katalyzátor pro býky na akciovém trhu. V době zveřejnění investoři prakticky očekávají v roce 2024 snížení sazeb o 2 plné 25 bazických bodů. K prvnímu by mělo dojít v září nebo listopadu, k dalšímu v prosinci.
img

US Open: Investoři čekají na zítřejší rozhodnutí FOMC a zprávu o CPI 🗓

11.06.2024 Den před rozhodnutím FOMC a zprávou o CPI je na trzích patrná nervozita. Investoři volí méně riziková aktiva, jako je dolarový kurz, aby přečkali obě zítřejší klíčové události. Nejprve bude zveřejněna americká zpráva o CPI a poté rozhodnutí Fedu.
img

Varovná znamení na Wall Street: Pokles akcií Dow Transportation a státních dluhopisů

03.06.2024 Index Dow Jones Transportation Average (.DJT) letos klesl o zhruba 5 %, což je v naprostém kontrastu s 9% meziročním růstem indexu S&P 500 (.SPX) a 1% růstem indexu Dow Jones Industrial Average (.DJI), který tento měsíc poprvé překonal hranici 40 000 bodů.
img

Ranní okénko - Čtvrtek ve znamení předstihových ukazatelů ze zahraničí

23.05.2024 Dnešnímu dni bude vévodit index cen nákupních manažerů (PMI), jehož první květnové odhady vyjdou nejprve v Německu, pak v eurozóně, a nakonec i v USA a napoví, kam se ubírá zejména odvětví průmyslu. Data z Německa by neměla příliš překvapit, v případě indexu manažerů ve zpracovatelském průmyslu převládá pesimistický výhled. Předpokládáme, že by zde mohlo dojít jen k nepatrnému zvýšení z 42,5 bodů v dubnu na 42,9 bodů v květnu, stále by však tento předstihový ukazatel měl poukázat na pravděpodobný pokles německého průmyslu. Naopak odvětví služeb se daří lépe a očekáváme proto, že index mezi dubnem a květnem vzroste z 53,2 na 53,7 bodů. Kompozitní index sledující trendy napříč soukromým sektorem by tak měl být rovněž pozitivní a pohybovat se nad hranicí 50 bodů.
img

S&P 500 stagnoval počtvrté v řadě při čekání na výsledky Nvidie

22.05.2024 Americké akciové trhy při absenci nových zpráv včera přešlapovaly na místě, když v samotném závěru dokázaly přece jen zabrat a uzavřít v zelených číslech. Pro index S&P 500 to byl již čtvrtý den v řadě, kdy zaznamenal jen minimální změnu. Ostře sledované akcie Nvidia po většinu včerejšího dne podobně jako hlavní indexy hledaly směr. Ostatní obrovské technologické společnosti se vyvíjely smíšeně, když z průměru vybočovaly pouze akcie Tesla, které rostly více než 6% tempem. Více než 6% růst si připsaly i akcie First Solar poté, co u nich analytici UBS vydali velmi povzbudivý report. Analytici UBS zvýšili cílovou cenu z 252 na 270 USD. Cílovou cenu pro tento solární titul navýšili i analytici Piper Sandler, když jí posunuli na 219 z 195 USD.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Wall Street Week: klíčové události a prognózy na nejbližší dny

20.05.2024 Mezi akciemi zahrnutými do indexu Dow Jones vynikly akcie Caterpillar Inc (NYSE:CAT), které si připsaly 5,65 bodů (1,61 %) a uzavřely na 356,37 bodech. Akcie JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,38 bodu (1,18 %) a skončily na 204,85 bodech. Za zmínku stojí také Boeing Co (NYSE:BA), jehož akcie vzrostly o 2,03 bodů (1,11 %) a den uzavřely na 184,99 bodech.
img

S&P 500 si připsal již čtvrtý týdenní zisk v řadě

20.05.2024 Americké akciové indexy se v minulém týdnu vyšplhaly na nová historická maxima, když většinu zisků zaznamenaly ve středu po zveřejnění inflačních čísel. Index S&P 500 si za celý týden připsal přibližně 1,5% nárůst, což představuje již čtvrtý týdenní zisk v řadě. Při absenci nových zpráv v úplném závěru týdne investoři spíše vyčkávali a hlavní indexy spíše přešlapovaly na místě. Mezi nejživějšími akciemi byly v pátek komoditní tituly. Akcie producenta mědi a vzácných kovů Freeport-McMoRan se díky 4% růstu dostaly nejvýše od roku 2011. Mezi top akciemi v rámci indexu S&P 500 byly i akcie dvou těžařů ropy – Marathon Petroleum a Valero Energy, které rostly o více než 3 %.
C:\fakepath\akcie-17052024.jpg

Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad 40.000 body

17.05.2024 Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad hranicí 40.000 bodů. Investoři dnes vyhodnocovali několikatýdenní růst, k němuž přispěly zejména firemní výsledky a statistika. Ta podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží v letošním roce úrokové sazby. Zpevnil také index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite dnes mírně oslabil. Za celý týden ale všechny tři hlavní indexy zaznamenaly růst.
img

Denní shrnutí: stříbro získává 5 %, Bitcoin testuje 67 000 dolarů 🧨

17.05.2024 Oslabující dolar a výnosy dluhopisů podporují kotace na akciovém trhu, stejně jako trh s kryptoměnami. Bitcoin si připisuje více než 2,60 % na 67 000 dolarů. Ethereum zaznamenává ještě větší zisky (+5,20 %) na 3 100 USD.
img

Wall Street a rostoucí akcie: co experti říkají před údaji o inflaci?

13.05.2024 Americký akciový trh vykázal na konci pracovního týdne mírný růst. Všechny tři hlavní indexy – S&P 500, Dow a Nasdaq – zakončily týden s pozitivní dynamikou. Největší růst z nich vykázal Dow Jones, který zaznamenal nejlepší výsledky od poloviny prosince.
C:\fakepath\trader-10052024-53-zm.jpg

Akcie v USA převážně posílily, mají za sebou třetí ziskový týden

10.05.2024 Akcie ve Spojených státech dnes převážně zpevnily a hlavní indexy mají za sebou třetí ziskový týden. Investoři čekají na zprávu o vývoji inflace, která vyjde příští týden a která by mohla naznačit, kdy americká centrální banka (Fed) začne snižovat úrokové sazby. Na forexovém trhu posiloval dolar.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, S&P 500 na 3týdenních maximech

06.05.2024 Indexy Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne výše. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq po otevření získaly více než 0,4 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 0,8 % výše. Stalo se tak po pozitivní seanci v Evropě, kde se hlavní indexy z regionu obchodovaly o více než 0,5 % výše.
img

S&P 500 poklesl popáté v řadě

19.04.2024 Americké akciové trhy mají za sebou nevýraznou obchodní seanci, když hlavní indexy po většinu včerejšího dne hledaly směr. Nejslabším z tria hlavních indexů na Wall Street byl technologiemi nabitý Nasdaq. Index DJIA dokázal uzavřít včerejší den s malým ziskem, když ho vzhůru tlačily především akcie zdravotní pojišťovny UnitedHealth. Akcie této společnosti se tento týden utrhly z řetězu a nyní míří k více než 12% týdennímu zhodnocení poté, co v úterý tato společnost prezentovala optimistická čísla za minulý kvartál.
img

Fed a globální nestabilita: dvojí rána pro americké trhy

18.04.2024 Americký akciový trh vykázal ve středu pokles, který souvisí s tím, jak investoři hodnotí kroky Federálního rezervního systému v oblasti řízení úrokových sazeb, a s pozorovanými skromnými finančními výsledky ze začátku výsledkové sezóny.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

Nečekaná otočka na Wall Street přinesla divoký výprodej

05.04.2024 Americké akciové trhy vstoupily do včerejšího obchodního dne v poklidném tempu a index Nasdaq 100 rostl dokonce o více než procento. Ve druhé polovině obchodní seance ale začal investorům docházet dech a hlavní indexy otočily do červených čísel. Hlavní indexy tak nakonec zavřely s více než 1% ztrátou. Mezi nejvíce klesajícími tituly byli nedávní tržní lídři. Nedařilo se akciím z polovodičového sektoru, kde akcie AMD odepsaly dokonce přes 8 %. Přibližně 3% ztrátu zaznamenaly akcie Nvidia nebo Micron. Proti negativnímu trendu dokázaly jít akcie Meta nebo Tesla. Akciím Meta pomohlo i doporučení od analytiků Jefferies, kteří zde ponechali nákupní doporučení a cílovou cenu zvýšili na 585 USD z 550 USD.
img

Tři trhy, které je třeba příští týden sledovat (29.03.2024)

29.03.2024 Týden po velikonoční přestávce je na trzích nabitý špičkovými tituly z Evropy a Spojených států. Obchodníkům budou nabídnuty údaje o počtu pracovních míst za březen z USA a Kanady, indexy ISM za březen a také bleskový údaj o německém indexu spotřebitelských cen za březen. Kromě toho budou zveřejněny také zápisy z posledních zasedání RBA a ECB. Nezapomeňte v nadcházejícím týdnu sledovat US500, USD/CAD a EUR/AUD!
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní růst

27.03.2024 Americké akciové trhy otevřely včerejší den pozitivně a po většinu obchodní seance rostly. V závěru však došlo k výběru zisků a hlavní indexy na Wall Street nakonec zavřely bez větších změn. Index S&P 500 si tak připsal třetí ztrátu v řadě. Akcie Meta, které v úvodu rostly o více než 1 %, nakonec odepsaly 1,4 % a po čtyřech dnech se opět vrátily pod hranici 500 USD. Silný úvodní růst až o 2 % neudržely ani akcie Broadcom, které zakončily včerejší den s 1,5% ztrátou. Akcie Reddit, které šly minulý týden na burzu v rámci IPO, rostly v průběhu dne až o 27 %, aby nakonec posílily o 9 % na 65,1 USD. Od své IPO ceny tak za čtyři dny poskočily o více než 90 %. Akcie Nvidia oslabily o 2,5 % a přerušily tak šestidenní růstovou sérii.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA a index Conference Board

26.03.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu otevřou na stejné nebo vyšší úrovni. To přichází po poměrně nevýrazné asijsko-pacifické seanci, která byla ve znamení slabého toku zpráv a smíšené výkonnosti regionálních indexů. Kryptoměny nadále posilují, přičemž Bitcoin se drží nad hranicí 70 000 USD. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou NZD a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají.
img

S&P 500 zavřel na nových maximech

21.03.2024 Hlavní indexy na Wall Street si včera připsaly slušné zisky, když nejlépe se vedlo technologickému Nasdaq 100, který posílil o 1,15 %. Index S&P 500 vzrostl o 0,9 % na 5224 bodů, což představuje nejvyšší závěr v historii. Bidenova administrativa oznámila, že ocení Intel přes půjčky a granty téměř 20 mld. USD. Akcie Intelu na tuto zprávu ale příliš nereagovaly a nakonec zavřely jen s mírným 0,4% růstem. Ihned po zavření trhu své výsledky hospodaření za minulý kvartál zveřejnil konkurent Intelu, společnost Micron. Micron předčil odhady analytiků na úrovni zisku i tržeb, ale nejvíce asi potěšil svým výhledem na následující kvartál, kde očekává výnosy v rozmezí 6,4-6,8 mld. USD, zatímco analytický konsensus činil 5,99 mld. USD. Akcie Micron po zavření trhu rostou o více než 11 %.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o maloobchodních tržbách a PPI ze Spojených států amerických

14.03.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street a během dnešní asijsko-pacifické seance. JPY stahuje navzdory velkému zvýšení mezd, o kterém jednají odbory. Bitcoin tiká výše a dnes testuje oblast 73 500 dolarů.
img

🚀 BITCOIN vyskočil o 5 %

11.03.2024 Začátek nového obchodního týdne na světových finančních trzích je zatím klidný. Některé větší pohyby bylo možné dnes zaznamenat u akcií z Asie a Tichomoří, přičemž australské a japonské indexy klesaly, zatímco akcie z Číny získaly. Během evropské obchodní seance však nebylo možné pozorovat žádné pokračování, hlavní indexy ze starého kontinentu se dnes obchodovaly jen málo. Indexy Wall Street se obchodují níže. Existuje však jedna třída aktiv, která dnes v časných odpoledních hodinách zažívá velké pohyby – kryptoměny!
C:\fakepath\akcie-nvidia-23022024.png

Americké akcie uzavřely smíšeně, S&P 500 a Dow Jones skončily na rekordech

23.02.2024 Americké akcie dnes uzavřely smíšeně. Indexy S&P 500 a Dow Jones si udržely zisky a zavřely na nových rekordech, index technologického trhu Nasdaq oslabil. Za celý týden vykázaly tři hlavní indexy amerického akciového trhu zisk.
C:\fakepath\trader-22022024-52-zm.jpg

Panevropský akciový index STOXX Europe 600 je na rekordu, pomohly akcie Nvidie

22.02.2024 Evropské akcie dnes posilovaly, náladu na trhu podpořily zejména příznivé výsledky americké technologické společnosti Nvidia. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se během dne vyšplhal až na rekordních 496,30 bodu. Překonal tak předchozí maximum 495,46 bodu z ledna 2022. Obchodování nakonec uzavřel s nárůstem o 0,82 procenta na 495,10 bodu. To představuje nejvyšší závěrečnou hodnotu v jeho historii.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akciový index STOXX Europe 600 je na rekordu

22.02.2024 Evropské akcie dnes posilují, náladu na trhu podpořily zejména příznivé výsledky americké technologické společnosti Nvidia. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se tak vyšplhal na rekordních téměř 496 bodů. Později mírně sestoupil, připisoval si zhruba 0,8 procenta a pohyboval se blízko 495,1 bodu. Index tak překonal dosavadní rekord z ledna 2022, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\eurusd-15022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 15.2.2024

15.02.2024 Americké akcie včera zpevnily. Výrazně rostly alternativní taxislužby Lyft a Uber. Čipová společnost Nvidia na chvíli vytlačila Google z pozice třetí nejhodnotnější společnosti na americkém akciovém trhu.
img

Inflace zchladila optimismus na Wall Street

14.02.2024 Americké akciové trhy mají za sebou strmý propad, když index S&P 500 včera ztratil 1,4 %, a podobné ztráty zaznamenaly i Nasdaq 100 a DJIA poté, co americká měsíční inflační data zklamala investory již podruhé v řadě. Ačkoliv byly hlavní indexy po celý včerejší den v červených číslech, akcie AMD, Super Micro nebo Nvidia se dokázaly během obchodní seance nadechovat i do zelených čísel. Analytici Mizuho zvýšili cílovou cenu u akcií Nvidia na 825 USD a analytici Northland navýšili cílovou cenu u Super Micro Computer na 925 USD, což je nyní nejvyšší cílová cena na trhu. Akcie Super Micro nakonec přidaly přes 2 %.
img

Inflační exploze v USA: jak zareagují dolar a dluhopisy?

14.02.2024 Dopady vysoké inflace se projevují napříč celým finančním trhem. Konkrétně hlavní indexy na Wall Street reagovaly na tuto zprávu poklesem poté, kdy zveřejněné údaje naznačily vyšší než očekávaný růst spotřebitelských cen. Tato událost vyvinula tlak na očekávání ohledně brzkého snížení úrokových sazeb, což následně vedlo ke zvýšení výnosů amerických státních dluhopisů.
img

Čínské indexy se snaží zastavit pokles 🚩

05.02.2024 Čínské indexy se po šesti poklesových seancích v řadě pokoušejí o návrat k růstu. Nedávná tvrdá opatření regulátorů trhu pouze dočasně zlepšila náladu kolem čínských blue-chip akcií. Po katastrofálním minulém týdnu byla čínská seance smíšená, hlavní indexy mírně posílily, ale indexy akcií menších společností CSI1000 a CSI2000 uzavřely seanci s masivním poklesem o 6,8 %, resp. 9,4 %.
img

Ranní shrnutí (02.02.2024)

02.02.2024 Indexy na Wall Street včera posílily a smazaly většinu ztrát po zasedání FOMC. S&P 500 si připsal 1,25 %, Dow Jones se posunul o 0,97 % výše, Nasdaq přidal 1,30 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o téměř 1,4 % výše.
C:\fakepath\eurusd-01022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 1.2.2024

01.02.2024 Americké akcie včera výrazně oslabily. Americká centrální banka (Fed) na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru ponechala základní úrokovou sazbu podle očekávání beze změny. Jejich další snižování podmínila jistotou, že inflace udržitelně klesá. Utlumila tak naděje, že měnový výbor úroky sníží už v březnu.
C:\fakepath\burza-26012024.png

Americké akcie oslabily, index S&P 500 po pěti rekordních seancích oslabil

26.01.2024 Americké akcie dnes uzavřely smíšeně. Index S&P 500 po pěti rekordních seancích oslabil. Přispěl k tomu propad akcií společnosti Intel po chmurném výhledu tržeb.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
img

Válkám navzdory. Sedm důvodů, proč by mohl i letos vydržet investiční optimismus

12.01.2024 Rok 2023 byl pro akciové trhy velmi pozitivní. Hlavní indexy výrazně posílily, některé z nich dosáhly dokonce historických maxim. Bude rok 2024 podobný, nebo nás čekají zlé časy? Mnoho ekonomů varovalo již v průběhu loňského roku, že po předchozím výrazném zvyšování úrokových sazeb bude následovat recese. Tady je ale 7 důvodů, proč jsem osobně ohledně právě započatého roku (ne bezbřehým) optimistou.
img

Wall Street nedokázala navázat na předešlou rally

10.01.2024 Americké akciové trhy prošly po pondělní rally konsolidací a investoři se při absenci nových zpráv nechtěli pouštět do žádných větších akcí. Hlavní indexy na Wall Street během včerejšího dne spíše přešlapovaly na místě, když nejslabší z hlavní trojky indexů byl DJIA, zatímco Nasdaq 100 si dokázal připsat již třetí růst v řadě. Index DJIA stahovaly dolů především akcie Chevron, Verizon a Walt Disney. Propad akcií Verizon přišel v návaznosti na velmi silný minulý týden, kdy tento titul získal úctyhodných 6,6 %. Co se týče vítězů, tak indexu S&P 500 jednoznačně dominovaly akcie Juniper Networks, které zaznamenaly nejvyšší růst za posledních 20 let, posílily o více než 20 %. K nezastavení byly opět akcie Nvidia, které si včera připsaly již čtvrtý růst v řadě.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
C:\fakepath\trader-03012024-59-zm.jpg

Evropské akciové trhy za sebou mají nejhorší den za téměř osm týdnů

03.01.2024 Evropské akciové trhy za sebou dnes mají nejhorší den za téměř osm týdnů. Investoři akcie prodávali po růstu ze závěru roku, který podpořily naděje, že hlavní centrální banky letos přejdou na uvolněnější měnovou politiku. Panevropský index STOXX 600 se snížil o 0,9 procenta na 474,40 bodu. Dostal se tak nejníže od 14. prosince a zaznamenal nejhorší jednodenní výkonnost od listopadu.
img

📆 US100 se na konci roku blíží rekordům

29.12.2023 Americké indexy zahájily poslední obchodní seanci roku bez větších změn, ale později se jejich hodnota snížila. Hlavní indexy na Wall Street se nyní obchodují na nižší úrovni. S&P 500 klesá o 0,2 %, Dow Jones se obchoduje o 0,1 % níže a Nasdaq klesá o 0,5 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací je s poklesem o 1,2 % v době tisku nejhorší.
C:\fakepath\eurusd-29122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.12.2023

29.12.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely téměř beze změny, když těsně před koncem obchodování smazaly většinu svých předchozích zisků. Objem obchodování zůstal před koncem roku nízký. Všechny tři hlavní indexy ale směřují k měsíčnímu, čtvrtletnímu a ročnímu růstu. Investoři sázejí na to, že centrální banka USA (Fed) v příštím roce sníží úrokové sazby, což pomáhá akciím k růstu.
C:\fakepath\eurusd-28122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.12.2023

28.12.2023 Akcie ve Spojených státech včera mírně vzrostly. Obchodování však bylo klidné a na trhu se objevilo jen velmi málo zpráv, které by ovlivnily náladu. Objem obchodů byl nízký, protože řada obchodníků má volno, a hlavní indexy se pohybovaly mezi mírnými zisky a ztrátami. Všechny tři indexy jsou však na cestě k měsíčnímu, čtvrtletnímu i celoročnímu zisku.
img

US Open: slabý dolar podporuje růst indexů 📌

22.12.2023 V pátek americké akcie otevřely mírně výše uprostřed smíšených nálad po zveřejnění preferovaného inflačního ukazatele Federálního rezervního systému, indexu cenových výdajů na osobní spotřebu (PCE). Tato data potvrzují pokračující uvolňování inflace. Navzdory propadům před trhem a smíšeným futures jsou hlavní indexy připraveny na osmý vítězný týden v řadě. Poslední den týdne je zlepšení nálady na trhu podporováno také oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů.
img

Ranní shrnutí (22.12.2023)

22.12.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem, a to i navzdory revizi údajů o HDP USA za 3. čtvrtletí směrem dolů.
img

Americké indexy zahájily nový týden famózně

19.12.2023 Hlavní americké indexy pokračovaly v pondělní obchodní seanci v růstovém trendu a všechny hlavní indexy S&P 500, Nasdaq 100 a Dow Jones uzavřely v zisku. Za bližší pohled stojí index S&P 500, který v pátek uzavřel sedmý růstový týden v řadě a tato série týdnů, kdy index dokázal posílit, je nejdelší od roku 2017. Hlavní akciové indexy uzavřely dnešní den následovně: S&P 500 +0,45 %, Nasdaq 100 +0,64 % a Dow Jones +0,00 %.
C:\fakepath\eurusd-14122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.12.2023

14.12.2023 Americké akcie po zasedání centrální banky USA (Fed) posílily a index Dow Jones uzavřel na novém rekordu. Fed podle očekávání ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny a naznačil, že v příštím roce plánuje úroky snížit.
img

Hlavní indexy na téměř dvouletých maximech

13.12.2023 Americké akciové trhy včera pokračovaly ve spanilé jízdě, když si připsaly již čtvrtý růst v řadě. Index S&P 500 a Nasdaq 100 se tak ocitly na nejvyšších úrovních od ledna 2022. Po pondělním trápení u velkých technologických firem se zájem investorů opět obrátil tímto směrem. A tak třeba akcie Meta, které v pondělí odepsaly přes 2 %, přibližně stejným tempem rostly. Velice podobným způsobem se zachovaly i akcie Nvidia nebo Amazon. Jako utržené z řetězu zůstaly akcie AMD, které minulý čtvrtek nakoply zprávy o novém čipu v konkurenčním boji s Nvidií o ovládnutí trhu s čipy pro AI. Akcie AMD se tak posunuly na nejvyšší úrovně od ledna 2022. Největší propad za poslední tři měsíce zaznamenaly akcie společnosti Oracle, které klesaly dvouciferným tempem.
img

US Open: US500 se konsoliduje pod letošními maximy 📌

11.12.2023 První den v týdnu na Wall Street vypadá relativně klidně. Hlavní indexy konsolidují na vysokých úrovních. Index S&P 500 (US500) dnes klesl o 0,06 %, ale zůstává kolem 4600 bodů, zatímco NASDAQ 100 (US100) je mírně vyšší a vzrostl nad 16100 bodů. Zklidnění na trzích může být způsobeno tím, že investoři čekají na rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách, které bude oznámeno ve středu. I když samotné rozhodnutí nemusí přinést velká překvapení, pozornost bude věnována spíše projevu Jeroma Powella, který pro něj představuje příležitost zchladit tržní euforii. Powell může signalizovat, že zatímco zlepšení dynamiky inflace je evidentní, očekávání trhu jsou odtržená od reality a Fed nehodlá předčasně uvolňovat politiku.
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní optimismus

07.12.2023 Slabší čísla z trhu práce zvyšují sázky na dřívější snižování sazeb Fedu, ale na druhé straně vzbuzují obavy z dalšího ekonomického vývoje v zámoří. Včera v úvodu vše nasvědčovalo tomu, že převládnou optimisté z prvního zmiňovaného tábora, ale nakonec otěže převzali medvědi a jejich strach o zdraví největší světové ekonomiky. Hlavní indexy na Wall Street tak včera zavřely v červených číslech. Za zmínku rozhodně stojí další propad ceny ropy, když cena americké ropy WTI oslabila o více než 4 % na 69,3 USD/barel. Cena ropy se tak ocitla nejníže od konce června.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níže, GitLab po výsledcích roste

05.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci mírným poklesem. Poklesy ve Spojených státech přicházejí navzdory poměrně solidní evropské seanci, kde se hlavní indexy ze starého kontinentu obchodují výše. USD a americké indexy mohou zaznamenat větší volatilitu kolem 16:00, kdy budou zveřejněny dvě důležité zprávy ze Spojených států - výrobní index ISM za listopad a také zpráva JOLTS o volných pracovních místech za říjen.
img

Období výhodného spoření se chýlí ke konci

04.12.2023 Monetární politika, kterou nejen Česká národní banka (ČNB) momentálně aplikuje skrze vysoké úrokové sazby, je přímou odpovědí na inflační tlaky posledních téměř 24 měsíců. Tento omezující přístup má v ideálním případě donutit banky a další velké hráče na finančních trzích změnit svůj typický styl a využívat výhodnějších sazeb k ukládání volných finančních prostředků u ČNB na úkor jejich nabízení formou dluhových produktů široké veřejnosti.
C:\fakepath\trader-24112023-43-zm.png

Akcie v USA uzavřely po Dni díkůvzdání smíšeně a bez větších změn

24.11.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely zkrácené obchodování po Dni díkůvzdání bez větších změn, hlavní indexy ale mají za sebou čtvrtý růstový týden v řadě. Investoři se při příležitosti slevové akce Black Friday (Černý pátek) zaměřují na maloobchodní prodejce, aby zjistili náladu spotřebitelů. Na forexovém trhu slábne dolar.
img

Ekonomický kalendář: PMI z Evropy, rozhodnutí CBRT a Riksbank o sazbách

23.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips otevřou beze změny. Stalo se tak po neradostné asijsko-pacifické seanci, během níž se indexy z tohoto regionu snažily najít společný směr. Japonský svátek negativně ovlivnil podmínky likvidity a neočekává se, že by se situace výrazně zlepšila, když jsou dnes americké trhy zavřené kvůli Dni díkůvzdání. Seznam změn obchodních hodin v důsledku amerického svátku naleznete níže.
img

Denní shrnutí: Pokles ropy podpořil zisky na Wall Street

22.11.2023 Nálada v evropské seanci byla dnes smíšená. Index DAX posílil o 0,36 %, přičemž mezi německými společnostmi zaznamenal rekordní růst Thyssenkrupp. Společnost vykázala za fiskální rok 2022 značnou ztrátu, ale v příštím roce očekává čistý zisk a růst EBIT.
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
img

Akcie

01.11.2023 Včerejší obchodování na Wall Street sice začalo v lehce negativním teritoriu, nakonec ale všechny hlavní indexy dokázaly zakončit den v mírném plusu. Den patřil telekomunikačnímu (AT&T +0,9 %, Verizon +1,5 %) a finančnímu sektoru (Bank of America +2,5 %, Citigroup +1,4 %, JPMorgan +1,2 %, Mastercard +1,1 %). Vývoj technologickém sektoru byl pak poměrně smíšený (Alphabet -0,3 %, Apple +0,3 %, Tesla +1,8 %, AMD +2,4 %, Nvidia -0,9 %, META -0,5 %).
C:\fakepath\akcie-30102023-uvod.jpg

Akcie: Indexová magie - co jsou akciové indexy a které sledovat (díl 2.)

30.10.2023 Akciové indexy jsou pro akciové investory důležitý nástroj. Řada indexů slouží jako barometr akciového trhu a díky indexům tak snadno získáte přehled, jak si akcie v daném indexu vedou, zda klesají nebo rostou.
img

Ekonomický kalendář: Relativně klidný den, kde dominují údaje o maloobchodních tržbách 📌

20.10.2023 Futures kontrakty naznačují mírně nižší otevření hotovostní seance v Evropě. Včerejší seance na Wall Street skončila poklesem o 0,85 %, neboť investory znepokojuje eskalace konfliktu na Blízkém východě. Dnešní první polovina nepřinesla uklidnění situace na této frontě a hlavní indexy v asijsko-pacifickém regionu pokračovaly v poklesu.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Wall Street jede na vlně: Pohled na reakci trhu na kroky Fedu a pokles výnosů dluhopisů

12.10.2023 Hlavní indexy z Wall Street vykazovaly po dynamické středeční obchodní seanci růst. Hlavním bodem zájmu bylo zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému – vyplynul z něj opatrný pohled tvůrců politiky, který ovlivnil očekávání investorů ohledně sazeb.
img

US Open: Hlavní indexy bojují o směr po smíšených amerických datech 🔎

04.10.2023 Hlavní indexy Wall Street začaly den se zisky, když ve středu otevřely výše. To bylo přičítáno údajům naznačujícím ochlazování trhu práce a ústupu výnosů amerických státních dluhopisů z nedávných víceletých maxim, což posílilo důvěru investorů. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 0,12 %, S&P 500 otevřel o 0,08 % výše a Nasdaq Composite si při úvodním zvonění připsal 0,30 %.
img

Výkyvy na Wall Street: Prudké zvýšení sazeb zmátlo investory

27.09.2023 Na pozadí znatelného nárůstu výnosu 10letých státních dluhopisů klesly hlavní indexy Wall Street o 1 % nebo více. Investoři úzkostlivě zvažují své možnosti tváří v tvář dlouhodobému zvyšování úrokových sazeb a jeho ekonomickým dopadům.
img

DE30 klesá na 6měsíční minimum❗

25.09.2023 Evropské akciové indexy zahájily nový týden na zadní noze. Poklesy lze zaznamenat na celém starém kontinentu, přičemž většina blue chips indexů ze západní Evropy se dnes obchoduje o více než 1 % níže. Akcie se stahují zpět uprostřed růstu výnosů dluhopisů, přičemž výnos 10letých státních dluhopisů USA dnes vyskočil o 8 bazických bodů na 4,52 % v době tisku. Zahájení hotovostní seance ve Spojených státech bylo rovněž negativní, hlavní indexy Wall Street se při zahájení seance obchodovaly o 0,2-0,3 % níže.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách 📣

20.09.2023 Hlavní indexy v Evropě dnes otevírají mírně výše a získávají zpět část včerejších ztrát. Trhy čekají především na rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách ve 20:00 a tiskovou konferenci předsedy Jerome Powella ve 20:30. Do té doby se tedy trhy budou pravděpodobně chovat nervózně a vyčkávat na rozhodnutí.
img

Ranní shrnutí (20.09.2023)

20.09.2023 Wall Street den před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách uzavřela na nižší úrovni, přičemž indexy SP500 a Nasdaq 100 skončily o 0,22 % níže.
img

EUR/USD. Výnosy státních dluhopisů a ceny ropy rostou, dolar se drží

19.09.2023 Čeká se na zářijové zasedání FOMC, jehož výsledky budou známy ve středu. Americký dolarový index je stabilní, a dokonce se snaží překonat hranici 1,05. Jinými slovy, dolar vykazuje pozoruhodnou odolnost, i když jestřábí očekávání ohledně budoucího postupu Federálního rezervního systému nadále slábnou. Například pravděpodobnost zvýšení sazeb na nadcházejícím zasedání již klesla na 1 % a pravděpodobnost taperingu v listopadu klesla na 30 %. Navzdory těmto okolnostem si dolar nadále drží svou pozici a poskytuje podporu medvědům EUR/USD, kterým se naopak podařilo usadit se v oblasti 1,06.
img

EUR/USD. Zpráva o inflaci v USA: obchodníci potřebují náznaky ze strany Fedu

14.09.2023 Na začátku středeční seance v USA byl zveřejněn Index spotřebitelských cen. Zpráva přinesla velmi smíšené výsledky. I přes pokračující růst inflace vykazuje jádrový index stále klesající trend. Soudě podle reakce trhu jsou obchodníci takovými výsledky zmateni. Většina účastníků trhu nechápe, jak interpretovat srpnová čísla, jestli ve prospěch dolaru nebo proti němu.
C:\fakepath\EURUSDH1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 1.9.2023

01.09.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování převážně se ztrátami a oslabily i za celý měsíc. Investoři čekají na dnešní zprávu o trhu práce, která by měla být vodítkem pro americkou centrální banku (Fed), až bude rozhodovat o výši úrokových sazeb. Na forexovém trhu posiloval americký dolar.
img

Nálada na čínském trhu se zlepšuje 📈 HK.cash posiluje o 2,2 %

28.08.2023 Nálada na čínském trhu se výrazně zlepšila poté, co pekingské úřady v pátek oznámily, že podpoří trh s nemovitostmi. V neděli rozhodly o snížení požadovaných úrovní zajištění a o polovinu snížily daň z obratu akcií. Podle agentury Bloomberg úředníci také požádali domácí investiční fondy, aby zastavily prodeje akcií. Snížené obavy o stav čínského trhu dnes podpořily náladu na Wall Street, kde hlavní indexy rovněž posilují.
img

Wall Street v pátek přerušila sérii tří týdenních propadů

28.08.2023 Poslední obchodní den minulého týdne byl ve znamení projevu J. Powella na konci zasedání centrálních bankéřů v Jackson Hole. Hlavní indexy na Wall Street hledaly jasný směr. Akcie ale postupně nalézaly nákupní zájem, a tak si nakonec připsaly slušné zisky. Index S&P 500 posílil přibližně o 0,7 %, a díky pátečnímu růstu si tak připsal podobně vysoký týdenní nárůst. Index S&P 500 i Nasdaq 100 tak konečně přerušily sérii tří týdenních propadů v řadě. Mezi nejsilnějšími akciemi v rámci indexu S&P 500 se s 6% růstem objevily akcie výrobce hraček Hasbro. Na druhé straně spektra se ocitly akcie Ulta Beauty, které odepsaly přes 3 % po zveřejnění svých čtvrtletních výsledků.
img

Ekonomický kalendář: oficiální zahájení sympozia v Jackson Hole!

24.08.2023 Po včerejších neuvěřitelně dobrých výsledcích společnosti Nvidia, které překonaly i ta nejoptimističtější očekávání analytiků, dnešek slibuje být optimistický, a to díky tomuto vyprávění a nadcházejícímu sympoziu v Jackson Hole. Investoři hledají signály od ekonomů naznačující konec cyklu zvyšování úrokových sazeb. Hlavní indexy v Asii v první polovině dne rostly, v případě čínských indexů dokonce o více než 2,0 %. Trhy na evropské hotovostní seanci otevřely také výše, CFD kontrakty na DAX nejsou výjimkou a indikují zisky ve výši 0,35 %.
img

Wall Street v závěru týdne přerušila volný pád

21.08.2023 Americké akciové trhy mají za sebou další neúspěšný týden, když index S&P 500 při páteční stagnaci zaznamenal 2% týdenní ztrátu. Jedná se již o třetí týdenní ztrátu v řadě. Hlavní indexy na Wall Street nakonec v pátek dokázaly díky silnému závěru většinu ztrát umazat, a tak zavřely bez větších změn. Náladu investorů pomohla zlepšit silná čísla producenta čipů Applied Materials, její akcie posílily o více než 4 %. Akcie Chevron v pátek posílily o více než 0,5 %, zatímco akcie Exxon Mobil přidaly dokonce přes 1 %. Naopak akcie společnost Estée Lauder byly s více než 3% ztrátou mezi nejvíce ztrácejícími akciemi v rámci indexu S&P 500.
img

Graf dne - US500 (10.08.2023)

10.08.2023 Dnešní den by mohl být významný jak pro formování budoucí měnové politiky FEDu, tak pro směřování hlavních indexů na Wall Street, US100 a US500. Červencový údaj bude pravděpodobně prvním přesně po roce, kdy byla inflace meziročně vyšší než v předchozím měsíci. Podle konsenzu se očekává, že inflace CPI dosáhne 3,3 % r/r, zatímco v červnu činila 3,0 % r/r. Hlavní indexy zatím na nižší hodnoty reagovaly pozitivně, což vedlo k růstu US500 a US100 a oslabení dolaru. Dnes je však možná opačná reakce a vše bude záviset na zveřejněných datech.
img

Wall Street na vzestupu: Čeká se na klíčovou zprávu o inflaci

08.08.2023 Co stojí za tímto vzestupem? Po trochu nervózním čekání se investoři vracejí k podnikání a připravují se na vydání klíčové inflační zprávy v USA tento týden. Tato událost vyvolala značný zájem, zvláště poté, co minulý týden skončil poklesem hlavních indexů a investoři byli dychtiví uzamknout své zisky.
img

USA přišly o AAA rating agentury Fitch. USD reaguje poklesem.

02.08.2023 Fitch Ratings, společnost, která dlouhodobě kritizuje zvyšující se deficit amerického rozpočtu, učinila překvapivé rozhodnutí odejmout zemi její nejvyšší rating. To výrazně ovlivnilo měnový trh a přinutilo americký dolar oslabit vůči ostatním hlavním měnám. Tento krok zasáhl také americký akciový trh, kdy futures na hlavní indexy klesly o více než 1,0 %. Bitcoin a Ethereum na zprávu reagovaly pozitivně a vzrostly.
img

Microsoft oznámí výsledky po uzavření trhu

25.07.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) má dnes po skončení seance na Wall Street zveřejnit finanční zprávu za 4. fiskální čtvrtletí 2023 (období duben-červen 2023). Pojďme se v rychlosti podívat, co trh očekává a na co se zaměřit!
img

Wall Street při pátku klesala

17.07.2023 Wall Street měla na začátku páteční seance slibně nakročeno, když všechny tři hlavni indexy otevíraly přesvědčivě v plusu, zejména technologický index Nasdaq Composite. Nálada se ale postupně vytrácela a investoři pravděpodobně přistoupili k částečným výběrům naakumulovaných zisků. Wall Street závěr: Dow Jones +0,34 %; S&P 500 -0,1 %; Nasdaq Composite -0,18 %. Výsledková sezona odstartovala reporty velkých bank – J.P. Morgan a Citi. Horší výsledky z obchodování vedly u Citi k propadu o téměř 4 %, JPM i přes silná čísla po počátečním nadšení posílila jen drobně, a sice o 0,6 % výše proti předchozímu závěru. Nová maxima pokořily akcie Nvida, titul nakonec ale zavíral v červených číslech (-1,1 %), podobně jako konkurenční AMD (+0,2 % z intradenních +4 %) nebo Intel (-2,1 %).
C:\fakepath\spx-09072023.png

Index S&P 500 odevzdal přes procento, investoři zvažují dopady vyšších sazeb

09.07.2023 Americké akcie mají za sebou zkrácený obchodní týden. Posilovat dokázaly hlavní indexy pouze v jeho úvodu, kdy ve zkrácené pondělní obchodní seanci S&P 500 posunul výše vrchol téměř devítiměsíční rally. Ve zbytku týdne akcie ztrácely, protože makrodata naznačila, že by Fed mohl mít celkem solidně nabito na další zvyšování sazeb. Index S&P 500 tak nakonec za týden odepsal 1,16 %.
img

Náročný den na americkém akciovém trhu: Dow Jones ukončil obchodování se ztrátami.

06.07.2023 Dnes se pozornost investorů soustředí na očekávaný zápis z červnového zasedání Federálního rezervního systému. Uvádí se, že diskontní sazba zůstane na úrovni 5-5,25 % ročně. Také v pátek obchodníci očekávají čerstvá data z amerického trhu práce. Experti předpokládají pokles nezaměstnanosti na 3,6 % a nárůst počtu pracovních míst v nezemědělském sektoru o 225 tisíc po květnovém nárůstu o 339 tisíc.
img

Ekonomický kalendář: Dočkáme se statistik inflace ze Španělska a Německa

29.06.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu dnes otevřou beze změny nebo mírně výše. Stane se tak po smíšené seanci v asijsko-pacifickém regionu, kde hlavní indexy jen těžko hledaly společný směr. Ekonomický kalendář pro nadcházející den zahrnuje několik zajímavých zpráv, zejména z Evropy. Obchodníkům budou nabídnuty flash údaje CPI ze Španělska a Německa, které pravděpodobně ovlivní očekávání před zítřejšími výsledky za celou eurozónu. Kromě toho se investoři dočkají další revize údajů o americkém HDP za 1. čtvrtletí a týdenních zpráv o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a zásob zemního plynu. Dnes v 9:30 se očekává, že Riksbank přinese zvýšení úrokových sazeb o 25 bazických bodů.
C:\fakepath\eurusd-27062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 27.6.2023

27.06.2023 Akcie ve Spojených státech zahájily týden poklesem. Investoři se zaměřili na vývoj v Rusku a další zvyšování úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed). Ztrácely hlavně velké růstové technologické firmy, v čele s akciemi Meta Platforms, Alphabet a Tesla.
img

V zámoří je klid při vyčkávání na zasedání FEDu

09.06.2023 Zámořské trhy zažily včera poměrně poklidnou obchodní seanci, kdy hlavní indexy přidaly 0,5-1 %. Technologický gigant Amazon včera přidal 2,2 %. Banka Wells Fargo ho zařadila mezi pokrývané tituly s doporučením koupit s cílovou cenou 159 USD. Dařilo se ale i dalším technologickým společnostem. Nvidia +2,8 %, AMD +2,7 %, Apple +1,6 %. Sektorově se nejvíce dařilo informačním technologiím, které vyrostly o 1 %. Naopak nedařilo se energetice s poklesem o 0,4 %. Softwarová společnost Adobe narostla o 5 % po zvýšeném doporučení od Piper Sandler, který zároveň zvýšil cílovou cenu na 500 USD (aktuální cena 439,03 USD).
img

Graf dne - US500 (30.05.2023)

30.05.2023 Američtí obchodníci se vracejí z dlouhého víkendu po Memorial Day. O víkendu bylo oznámeno, že bylo dosaženo dohody o dluhovém stropu USA, což trhy zbavuje určité nejistoty. Takový vývoj se však očekával po pozitivních komentářích amerických představitelů před víkendem a projevil se už pátečním výkonem na Wall Street, přičemž všechny hlavní indexy amerického akciového trhu uzavřely o více než 1 % výše.
img

Ranní shrnutí (25.05.2023)

25.05.2023 Pokles na asijských trzích odrážel komplexní soubor faktorů, protože investoři zvažovali možnost, že Spojené státy budou mít problém se svým dluhem a pravděpodobně zvýší sazby Fed. Asijské hlavní indexy se během dnešní seance většinou obchodovaly níže.
C:\fakepath\DAX.jpg

Německý akciový index DAX je na rekordu, dostal se nad 16.293 bodů

19.05.2023 Hlavní index německých akcií DAX dnes pokořil dosavadní maximum 16.290,19 bodu, které je z listopadu 2021, a vyšplhal se na nový rekord. Ukazují to záznamy z obchodování na burze ve Frankfurtu nad Mohanem. Akciové trhy podle analytiků těží z nadějí na pokrok v rozhovorech o zvýšení dluhového stropu ve Spojených státech, které by odvrátilo hrozbu platební neschopnosti americké vlády.
img

Ekonomický kalendář: projevy bankéřů ECB v centru pozornosti

17.05.2023 Očekává se, že středeční seance na akciových trzích v Evropě rozšíří smíšené nálady z předchozí seance. Dolar vůči hlavním měnám mírně posiluje, podpořen pozitivními údaji z USA, zejména v oblasti maloobchodních tržeb. Včerejší komentáře členů Fedu zdůraznily prioritu boje proti inflaci.
img

Akcie týdne - First Citizens BancShares (11.05.2023)

11.05.2023 Zatímco většina amerických bankovních akcií si stále líže rány po nedávných otřesech v bankovním sektoru, zejména regionálních bank, jedna americká banka právě dosáhla čerstvého historického maxima - First Citizens BancShares (FCNCA.US). Tato banka se těší optimistické náladě od druhé poloviny března, kdy získala úvěry a vklady zkrachovalé Silicon Valley Bank. Akcie First Citizens tento týden opět vyskočily výše poté, co banka zveřejnila zprávu o výsledcích za 1. čtvrtletí, která obsahovala podrobnosti o akvizici SVB.
img

Ekonomický kalendář: Druhořadá data z Evropy i USA

08.05.2023 Evropské akciové trhy zahájily nový týden bez větších změn. Stalo se tak po optimistické asijské seanci, kdy hlavní indexy posílily v reakci na solidní páteční seanci na Wall Street. Ropa se na začátku nového týdne obchoduje výše a stejně tak zemní plyn. Drahé kovy těží z oslabení amerického dolaru.
C:\fakepath\eurusd-04052023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 4.5.2023

04.05.2023 Americké akcie včera oslabily. Zisky smazaly po vystoupení šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella. Ten investory znejistil ohledně toho, jak bude dále Fed postupovat v nastavení úroků. Centrální banka předtím zvýšila podle očekávání základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu. Hlavní indexy po oznámení Fedu posilovaly.
img

Ranní shrnutí (02.05.2023)

02.05.2023 Asijské akcie působily smíšeným dojmem, některé trhy byly zavřené. Trhy zatím nijak zvlášť nereagují na nejnovější vývoj v americkém bankovním sektoru.
img

Americké trhy přerušily dvoutýdenní trápení

28.04.2023 Americké akciové trhy včera konečně přerušily dva týdny trvající šňůru slabé výkonnosti a index S&P 500 dokonce zaznamenal nejvyšší nárůst od 6. ledna. Hlavní indexy DJIA, S&P 500 a Nasdaq 100 dokázaly posílit o více než 1,5 %. Akcie Meta v reakci na výsledky poskočily na nejvyšší úroveň od února minulého roku. Tento optimismus s sebou navíc strhnul i další technologické giganty, když akcie Alphabet a Amazon posílily o více než 4 %. Nejhůře si vedly akcie AbbVie, které odepsaly přes 7 % poté, co prodeje jejího nejprodávanějšího léku Humira propadly meziročně o 25 %.
img

Hlavní indexy na Wall Street hledaly směr

19.04.2023 Americké akciové trhy včera prošly další nevýraznou obchodní seancí, když investoři nadále vyčkávali na nové impulzy. Všechny tři hlavní indexy na Wall Street nakonec zavřely poblíž svých pondělních konečných hodnot. Výsledkovou sezonu odstartovaly již na konci minulého týdne banky a včera k nim přidaly svá čísla i Bank of America a Goldman Sachs. Akcie Bank of America posílily za poslední tři dny o více než 6 %, a navzdory silným číslům jen stěží hledaly další nákupní zájem. Výsledky investiční banky Goldman Sachs naopak moc radosti investorům nepřinesly, když banka zklamala mimo jiné i nízkými výnosy z obchodování. Akcie Goldman Sachs nakonec odepsaly přes 1 %.
img

Ekonomický kalendář: US maloobchod,výsledky bank z USA

14.04.2023 Futures trhy dnes naznačují na mírně vyšší otevření evropské seance. Stalo se tak po včerejší pozitivní seanci na Wall Street, kdy hlavní indexy amerických akciových trhů vzrostly o více než 1 %. Pozitivní nálada se rozšířila do asijských obchodních hodin a většina indexů z asijsko-pacifického regionu se také obchodovala výše, ačkoli rozsah zisků byl menší než na Wall Street.
img

Ranní shrnutí (13.04.2023)

13.04.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování níže, hlavní indexy smazaly všechny zisky ze začátku seance. S&P 500 klesl o 0,41 %, Dow Jones klesl o 0,11 % a Nasdaq klesl o 0,85 %. Russell 2000 klesl o 0,72 %.
img

Wall Street vytěžila z minima maximum

30.03.2023 Americké trhy včera dokázaly z minima vykřesat skutečnou rally, když se investoři zřejmě řídili větou „žádné zprávy jsou dobré zprávy“. Hlavní indexy na Wall Street si připsaly velice slušné zisky v čele s Nasdaq 100, který zpevnil o bezmála 2 %. Akcie Micron posílily o více než 7 % a přidaly se k nim i akcie Intelu a dalších konkurentů. V odrazu ode dna pokračovaly bankovní tituly, když bankovní index KBW Bank Index vzrostl přibližně o 2 %, a tak zaznamenal již čtvrtý růst v řadě. Mezi top akciemi v rámci tohoto indexu byly akcie Western Alliance nebo First Republic.
img

Měnový pár EUR/USD je na úrovni 1,0800; chuť k riziku je stále nedotčena

29.03.2023 Uprostřed týdne se na finančních trzích stále projevují rizikové toky. Brzy ráno v Evropě se futures na americké akciové indexy obchodují na vyšších hodnotách. Po dvoudenním klesání se index amerického dolaru drží mírných zisků z oživení a výnos 10letých amerických dluhopisů zůstává nad 3,5 %.
img

Fed zvedl sazby a zveřejnil nové ekonomické projekce

23.03.2023 „Americký Fed zvedl klíčovou úrokovou sazbu o 0,25 % v souladu s očekáváním trhů a poskytl ekonomické projekce do budoucích let, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

BREAKING: DE30 obnovuje ztráty a testuje oblast 15 000 bodů

20.03.2023 Evropské indexy měly špatný start do nového týdne, když hlavní indexy ze starého kontinentu zahájily dnešní hotovostní obchodní seanci výraznými medvědími cenovými mezerami. Stalo se tak poté, co vládou zprostředkovaná dohoda o převzetí Credit Suisse bankou UBS nedokázala podpořit náladu na trhu. Emise dluhopisů AT1 Credit Suisse, které byly odepsány na nulu, vyvolala obavy, že to může být problém pro banky a finanční instituce s expozicí vůči těmto dluhopisům. V průběhu seance však indexy začaly znovu získávat půdu pod nohama a všechny dřívější ztráty již byly smazány. Indexy ze západní Evropy se dnes obchodují o 0,5-1,0 % výše, přičemž německý DAX přidává 0,7 % a francouzský CAC40 poskočil o 0,9 %.
img

Ekonomický kalendář: UBS kupuje Credit Suisse, centrální banky zvyšují likviditu USD

20.03.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Švýcarská vláda zprostředkovala dohodu o koupi banky UBS Credit Suisse a poskytla záruky a dodatečnou likviditu pro kupující. To však neznamená, že problémy jsou u konce. Ve skutečnosti tato situace vytváří nové problémy, protože všechny dluhopisy AT1 Credit Suisse budou odepsány na nulu, což může způsobit ztráty bankám a institucím, které tyto dluhopisy vlastní. Z dalších zpráv bylo oznámeno, že Fed spolu s dalšími pěti centrálními bankami (ECB, BoJ, BoE, SNB a BoC) přejde z týdenních na denní aukce dolarových FX swapů, aby zvýšil likviditu v USD.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě zpevňují, Credit Suisse díky záchraně o více než 30 procent

16.03.2023 Akcie druhé největší švýcarské banky Credit Suisse zahájily dnešní obchodování růstem o více než 30 procent. Reagují tak na masivní podporu, kterou si finanční ústav kvůli potížím s likviditou zajistil u centrální banky. Díky tomu zpevňují i velké akciové burzy v Evropě.
Související klíčová slova: Dnešní kurzy měn | Střední Evropa | Německé ministerstvo hospodářství | Počet nakažených koronavirem | Evropská unie a Británie | Etheru | Dynamický růst | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Vývoj eurodolaru | Realitní trh | Finanční ústav | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | Neel Kashkari | Zásoby zemního plynu | Akcie společnosti Oracle | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Rozložení investice | Akcie United Airlines | Zvyšování cen | Petr Pleva | Nové údaje | Dlouhé pozice | Obávaná recese | Světové akcie | Vývoj nezaměstnanosti | Poptávka po riziku | Ozvěny trhu | Války | Fangdd Network Group | Údaje z USA | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Graph | NetEase (NTES.US) | Obchodní platformy | Archegos Capital | Home Depot (HD.US) | Experimentální lék | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Opce | TD Securities | Australská centrální banka | GameStop (GME.US) | Trh nemovitostí | Panevropský index | Bolševické revoluce | BioNTech (BNTX.US) | US2000 | Selhání remdesiviru | Velký propad | Šíření viru | Mezibankovní sazby | Americká automobilka | EUR | NASDAQ:WBA | Kryptoaktiva | FDA | Akcie BHP | Spotřebitelské výdaje | Americká cla na čínské zboží | Independent Advisor Alliance | Tim Ghriskey | Outperform | Paul Krugman | Investiční firma | Standard & Poor's | HOOD.US | Ceny akcií na burze | Akcie Merck | Levné peníze | Kalifornie | Analytik Joe Manimbo | Zpráva z akciového trhu | Výkyvy | Brokeři | Oživení cen | Papírová hodnota akcií | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Roche | Surová ropa | Dnešní obchodování | XOM | Index hongkongské burzy | Itálie | Keir Starmer | Meta Trader 4 | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Organizace Conference Board | Obchodování v New Yorku | Michal Stupavský, CFA | eTrading | Stoxx | Take Profit | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Zotavování akciového trhu | Index finančních společností | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finance Yahoo | Luckin Coffee | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | JAR | CMC Markets | Volatilní | Růst amerických akcií | Brent | Tlak na Rusko | Regulační orgány | Novo | Roger Ng | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Akcie BASF (BAS) | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Roboty WSM | Antivirotika | Trh práce | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Chytrý Honza | Philip Morris ČR | iShares | Hlavní cíl akciového indexu | Aramco | Swiss | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Počáteční marže | US Bancorp | Britská centrální banka | Silver Gold Bull | DXY | Rozvolnění | Dluhopisy EU | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Keith Buchanan | Modelový příklad | Nové technologie | Support | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Akcie technologické společnosti | Výplach akcií | Snížení finanční páky | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Index aktivity | Oslabování měny | Dopad na akcie | Česká měna dnes | iGenius | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Výkonný ředitel | Cyklus zvyšování sazeb | ADP report | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Speedway | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Invaze na Ukrajinu | Nálada spotřebitelů v USA | Obchodovat s ETF | Prognózy | Britská libra | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Zkušení obchodníci | Výkonnosti určité skupiny akcií | Broadcom | Taylor Global Vision | Index finančního sektoru | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | Měnový pár GBP/USD | LSEG | Nejprudší jednodenní nárůst | Binance Coin | Futures kontrakt | Rekord | Nižší sazby | Investment Services | Raiffeisenbank | Biotechnologické akcie | Wealth Management | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Retailový investor | Evropské měny | Býčí výhled | Nejvyšší pravděpodobnost | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Creditas | Nike (NKE.US) | Dění na trzích | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zákon o vnitřním trhu | ishares China ETF | Daně ve Spojených státech | Asijské trhy | Americké investiční banky | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Zvýšení dluhového limitu | Vývoj trhu dluhopisů | General Electric | Nálada v průmyslu | Dění ve světě | Sledovat akciový index dané země | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Von der Leyenová | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Finex | Český průmysl | Alan B. Lancz & Associates | PMI z Německa | Růst akciových indexů | Cena bitcoinu | BT Group | Současná cena | Finanční páka | Eurodolar dnes | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Price Action | Akcie obchodování | Akcie společnosti | ETH | Agentura AFP | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Rostoucí výnosy | Wedbush Equity Management | Lagardeová | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Americký akciový trh | Lednový růst spotřebitelských cen | Výnos | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | Trh s dluhopisy | Russell 2000 | US Steel | AdmiralMarkets | RBC Capital | Měnové riziko | Měnový pár USD/JPY | RBS | Kurzy koruny | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Schválení ETF | Meituan | First Citizens | HOOD | TNOTE | Silný výhled | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | Opatření v Číně | LYNX Trading | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | XPEV | Reddit | Investiční strategie | Jiné měny | Intel Corporation | Akcie Erste | Index DOW | Import | Série ztrát | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Forexový trh | PDD Holdings | Akcie roku 2020 | Společnost Huawei | Státní dluh | Euro graf | Waves | GTLB | Hluboké recese | Intel dnes | Nevýhoda diverzifikace | Propad na Wall Street | BRKB.US | The Moon Trading | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Hasbro | Citlivost trhu na zprávy | Měnové krize | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Automobilka Ford Motor | AUDUSD | Advance - Decline Line (A/D) | Praxe | Americký dolar dnes | Call of Duty | AI | Akcie Alibaba Group | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | SMIC | H&M | Akcie Wells Fargo | Gitlab (GTLB.US) | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | Forexové roboty | Poradce Bílého domu | Index Russell | Nervozita na finančních trzích | SoftBank Group | Pfizer (PFE.US) | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Projekce | Výrobní sektor | Bankovní regulace | FTX | Rozložení investice do více trhů | S&P 500 a Dow Jones | Globtrex.com | Peníze | Infekce Covid | Sentiment amerického akciového trhu | Investors | Geely | Ukazatel | Suezský průplav | Bankovní rady ČNB | Britské podniky | Rekordní deficit | Aktuální kurzy | Posuvný Stop-Loss | Kauza Archegos | Akcie First Solar | Shanghai Composite Index | Raytheon Technologies (RTX.US) | MT 4 | Index S&P energetického sektoru | MONET.CZ | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Index CAC 40 | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Neomezené nákupy | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Supplementary Leverage Ratio | Služby | ChiNext | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | Mazen Issa | Měnová politika Fedu | Index NASDAQ 100 | Ochrana záporného zůstatku | Saxo Bank | Burza Euronext | Tuzemská ekonomika | Amgen | Barel ropy | Apetit investorů | ShowFx v Praze | Nikkei 225 (JAP225) | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Black Widow | Federální rezervní systém (FED) | Dakota Wealth | Kapitálové rezervy | Nejznámější kryptoměna | NBC | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Micron | Tyson Foods (TSN.US) | Tipy na zajímavé akcie | Světové burzy | Simon Peters | Čínský úřad | David Varga | Lockheed Martin | Obchodníci na americké burze | Bankovní rada ČNB | eMan | Těžba ropy v USA | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Růst akciových trhů | CIBC | Oslabení jüanu | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Polymetal International | Kurz eura k dolaru | Bayer | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | Jake Dollarhide | Evropské burzy | CSI300 | Krypto trh | Valná hromada | FedWatch | Den prezidentů | Kapitál | Růst trhu | Pozornost investorů | Chuck Carlson | Burzy | Norwegian Cruise | USD/EUR | Vývoj léků | Ceny elektřiny | Záchranný fond | Kontrakty na ropu | Americký prezident Joe Biden | AVGO.US | Snížení dluhu | Akciový výhled | Člen ECB | Akciové portfolio diverzifikovat | Světové ceny ropy | Robinhood | Cestování | Reálné ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | Index technologického trhu Nasdaq Composite | USD | Odliv kapitálu | Kč/USD | Německé HDP | Akcie Hyundai | Bond | Broker | David Solomon | Upravený zisk | Meta Trader | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cash flow | Britové | Proražení | PYPL.US | AEX | Vakcinace | Americká sněmovna reprezentantů | GBP/JPY | Qualcomm | Prodávat akcie | Tencent (700) | Export | Plány | Forex training | Index milánské burzy | Edward Jones | Na burze | NFLX | Nové mutace | Energetické akcie | TerraUSD | Trh s nemovitostmi | Americká ropa WTI | Hlavní obor podnikání dané společnosti | CRM | Hyperinflace | Berkshire | Jestřábí komentáře | Resistence | Investiční analytik | Poměr PE | Obavy z pandemie | Total | Zrušení cel | Síla amerického dolaru | Cena americké ropy | Globální krize | App Store | Prodej automobilů | Tvorba pracovních míst | HD.US | Zvyšování těžby | Nová varianta covidu | Katar | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Komise pro cenné papíry (SEC) | Přetrvávající vysoká inflace | Maďarsko | Šok | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropná zařízení | Index volatility CBOE | Investice do robotiky | Růst výrobních cen | Akcie letecké společnosti | Riziková averze | Cowen | Ministři OPEC | Měnové války | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Billions | DJI | Rozvahy Fedu | Split | Trh s ropou | FedEx | Vývoj indexu volatility | Ekonomická aktivita | Regulace | Garance | Spekulovat | CIBC Capital Markets | Investovat do více akcií | Index Philadelphia | GBP/CHF | OXY.US | Kofola | HRL | Ranní zpráva pro tradery | Swapy | Akcie všech společností | Nord Stream 2 | Měnový fond | Růst dluhopisových výnosů | Akcie Exxon | Tichomoří | Moon Trading | Česká zbrojovka | Snižování úroků | CashFlow | Akcie Gazpromu | Akcie roku | Širší index S&P 500 | CFD kontrakty | Velké pohyby | Ruský prezident | Pozitivní signál | Silný růst | Tovární objednávky | Zámořské indexy | Středoevropské měny | Komoditní sektor | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | ForFarmers | Fitch Ratings | Objem zobchodovaných kontraktů | Úroková sazba | Obchodní dny | Rekordní nárůst | Manažer podílového fondu | Patria Online | Sazby hypoték | Avast | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Akcie společnosti Intel | Dovoz | Inner Circle Trader | Nasdaq Composite | Unie | Next Finance | Oživení trhu | Reálný účet | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Financování rozvojových projektů | Rekordní růst | Vnímání rizika | Vládní výdaje | NextEra | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Lenovo | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Obchodování s dluhopisy | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Zasedání FOMC | Data z amerického trhu práce | CISCO | Šíření nemoci | Čtvrtletní zisk | Pozitivní zprávy | Penzijní fondy | NFP report | Caterpillar | MT5 | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Čínské úřady | Rekordní maxima | American Express (AXP.US) | John Williams | First Solar | Telecom Italia | Obchodování na akciové burze | Pro tradery | Bankroty | State Street Global Advisors | Akcie Bank of America | Největší firmy | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Vklady | Cenové pohyby | Nové zprávy | Stratégové | Výrobní ceny | Steven Mnuchin | HSCEI | Der Spiegel | Longbow Asset Management | Světová finanční krize | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Světový obchod | Aberdeen Asset Management | Data o HDP | Obchodní signály pro ropu | Elon Musk | Investing.com | Kurz jüanu | Rallye | Vybírání zisků | Akciové indexy | LIBOR | Firemní zisky | Americký prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Myšlení | Falešné proražení | Čínský list | Akcie na burzách | Banka JPMorgan | Společnost Pfizer | Dostatek hotovosti | Euforie | Dolar roste | Makrodata | FANG | Christine Lagardeová | Investoři | 3M (MMM.US) | BitMEX | Index asijsko-pacifických akcií | Portfolio | Obchodní platforma | Akciová burza | Coca-Cola | Northwestern Mutual Wealth Management | Online nakupování | Experimentální antivirová pilulka | Nejistoty | Roger | OCBC | Fidelity | Západní sankce | Polymetal | Statistický úřad Eurostat | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Morgan Stanley (MS.US) | Mezibankovní trh | Hrubý domácí produkt | Zpřísňování měnové politiky | Finanční ústavy | ČSOB Finanční trhy | Nákupní apetit | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Kurz japonského jenu | Finanční instituce | Lepší výsledky | Index PPI | Severní Korea | Průmyslové objednávky | Kosdaq | Nárůst ceny | Jádrový index | Bernie Sanders | Akcie výrobce letadel Boeing | Zisk | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Prezident | Formace hlava a ramena | CFRA Research | Rekordní minima | CAC 40 | Futures na S&P 500 | Konflikt mezi Izraelem | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Akcie Ulta Beauty | Commonwealth Bank | Kvantitativní utahování | EVN | Ministr financí Steven Mnuchin | Levi Strauss & Co | DAX30 | Část zisků | Situace na finančních trzích | Index KOSPI | Bank of England | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Stephen Massocca | Britské akcie | Raytheon | Volatilita na trzích | Boom | Napětí na Ukrajině | Vývoj sazeb | WTI a Brent | VIG | Ropné společnosti | Ministerstvo obchodu | WSJ | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Pesimismus | Obchodní dohoda | Obchodní napětí | Směřování | Odložení brexitu | BABA | Cena mědi | Rozhodnutí Fedu o sazbách | BP | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Hold | AXP.US | Asijské burzy | Investiční | McDonald's Corporation | AMC.US | Funkční období | Boj s inflací | Cestovní kanceláře | ShowFx World v Praze | Vývoj měnového páru | Sestupný trend | Moderna | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | Velké firmy | Kč/EUR | Americké centrální banky | Ochota riskovat | Průzkum | Souhrn finančních trhů | Avis | Tržní podíl | IEA | Kolísání cen | Analýzy | Akciové trhy ve Spojených státech | Nejvýkonnější akcie | Akcie v USA | Colosseum | Komodita | Domácnosti | Akcie ve Spojených státech včera | Anglie | Americký S&P 500 | Eurodolar | Fiskální rok | Zdravotní péče | Hlavní úroková sazba | Technologie NFT | Index spotřebitelské důvěry | US500 | Akcie First Citizens | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Přístup na burzu | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Den D | Hlavní události | Brusel | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Patria | Sentiment investorů | TRY | Oslabení USD | RWE | Uber | EUR/AUD | Reverzní rozdělení | Marriott | Úroky snížit | Úrok | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Zpráva | P/E | Prémie | AXS Investments | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Události roku | Maturity | LCID | Agentura Reuters | ETX Capital | Tencent | Česká měna | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Platební neschopnost | PFE | iPhone | Kybernetické měny | Pomoc ekonomice | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Zasedání Fedu | Loonie | Marvel Cinematic Universe | Janet Yellenová | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Růstové akcie | Index volatility | Huawei | Pokles cen komodit | Nový koronavirus | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | JOLTS | Warren Buffett | Finanční ředitel | Skupina OPEC+ | Visa | S&P | Automobilka | Skupina PPF | Coty | Kweichow Moutai | Vzdělání | Nová prognóza | Levnější ropa | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Libra k americkému dolaru | Rizika a příležitosti | Výkon akcií | JPM.US | Evropská data | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | ADR | Co se děje na finančních trzích | Taube Hodson Stonex Partners | GBP | Společnost Berkshire Hathaway | Roman Koděra | Tržby z prodeje | Klamání investorů | Aktuální obchodní příležitosti | S&P Global | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Management | Vývoj akcií | Meta | Obchodní týden | Financial Times (FT) | Nízké poplatky | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Japonská vláda | SPCE.US | Průmyslové komodity | Zpomalení ekonomického růstu | XAU/USD | GAAP | Třída aktiv | Thyssenkrupp | Růst cen ropy | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Akcie na rozvíjejících se trzích | ZEW | Zprávy | Odvaha | Akcie v Asii | TSMC | Růst amerických výnosů | Světové investiční a hedge fondy | Guru | PG | Zasedání OPEC | Nejznámější kryptoměny | Murray | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Fungování trhů | Armageddon | Bank for International Settlements | Nejlepší čínské akcie | BREAKING | Eurostat | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Oanda | Všechny akcie | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Americký maloobchod | Ruská invaze | Akcie v Evropě | Ceny ropy | Růst inflace | MOEX | UBS | Turecká lira | Asijská seance | Index dané země | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Evropské akcie | Investiční banka | Bezpečné investice | Covid | Larry Kudlow | Occidental Petroleum | PwC | PLTR | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Americká akciová burza | Další růst | Výrobce léků | CME FedWatch Tool | Šéfové čínských firem | Cena ropy brent | Celkový trend | Broker Trust | Airbus | Bydlení | Mutace delta | Vojenský konflikt | 3M | Sazby v USA | Vyhlídky | Nejdůležitější události | Reliance | HKD | Místopředseda Fedu | Tržní podmínky | CZ | BioNTech | Evropské dividendové akcie | Virgin Galactic | Evropská dluhová krize | NATO | Akcie PG | Co jsou akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Analýza sentimentu | Dnešní data | Volný čas | ApeCoin | Nejhorší den | Udržitelnost | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Míra | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | West Texas Intermediate | Powell dnes | Dílčí index | Nerozhodnost | Obchodování na trzích | Euro měna | Odvětví polovodičů | Indexy Dow Jones a S&P 500 | PEPSICO | Index US100 | ESMA | Páka | Slabý dolar | EURCZK | Index cen domů | Čínské zboží | Digitální měny | TD Ameritrade | Phillips 66 | Hong Kong | Investment management | RIOT | Index pařížské burzy | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Kurz EUR/USD | Dominik Stroukal | PLTR.US | HUF | Ekonomické oživení | Zápis ze zasedání Fedu | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Carnival | Odhady trhu | Raphael Bostic | Výrobce letadel | Australský dolar | Investování do ETF pro začátečníky | Nio | Supreme Edition | COCOA | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Typ koronaviru | Cena zlata dnes | Cena ropy WTI | Bank of America | Koruna | BNTX | Komoditní měny | TIM | Výrazný pokles | Akcie Moneta Money Bank | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | CZKCASH | Cukr | Retracement | Finanční výsledky | Ministři OPEC+ | Včerejší obchodování | Raketový útok | Eli Lilly | Futures na evropské indexy | Francie | Předpověď | Pokles HDP | Kurz dolaru | Shell | SVB Financial | Onemocnění | Online zpravodajství | HDP Británie | Ant Financial | Zůstatek | DMA | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Propad | Pokračující pokles | Applied Materials | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Kryptoměny bitcoin | SAE | Bollinger Bands | Meme stocks | Finanční domy | Sazby ČNB | Dopady koronaviru | Odhady top Wall Street analytiků | Prudký růst inflace | Stimulační opatření | BHS | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Objem | Hlavní měny | HDP eurozóny | Údaje | Ruská vojska | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Soukromé firmy | Obavy z recese | Australské akcie | Federální rezervní systém | Report ADP | Exxon Mobil | Obchodní války | Americká banka | 1MDB | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | Klima | xStation | Deprese | Asie | WHEAT | Index šanghajské burzy | Průzkumy | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Ceny plynu v Evropě | Výsledky průzkumu | Nomura | Charles Evans | Postavení na trhu | HighSky | Čínské ministerstvo obchodu | Aukce | Stablecoiny | mmBtu | Videokonference | Bel Air Investment Advisors | Spoření | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Regulátor | Vládní dluh | Placebo | Automobilky | Televize CNBC | Kathy Lien | Toyota Motor | Signály Price Action | Ceny cukru | Goldenburg | Dlouhodobý výhled | WMT | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Zájem o dluhopisy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Sázka | Průmyslová výroba | Dolar k japonskému jenu | Britské libry | Bilion | Důchod | Obchodování s akciemi | AMC | Uzavírání pozic | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pfizer | Ekonomika Německa | ULTA | Pojišťovny | AFP | Studie | Výsledky společnosti | CME FedWatch | Převzetí Credit Suisse | Trading konference | USDCZK | První obchodní den | Northrop Grumman | Broadcom (AVGO.US) | Ant | Revize amerického HDP | Index S&P 500 | Graf | Instrument | Deficit | Investiční firmy | Polsko | Kolaps | CFRA | Rio Tinto | Patrick Harker | Ratingová agentura | Zbrojovka | Reakce trhu | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Masivní nákupy | ShowFx | Canopy Growth | Zveřejňování výsledků hospodaření | ATR | Přehled | Bankéř | Akciové zisky | Hráči na trhu | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Nejlepší akcie | Kering | Americké automobilky | Velmi divoká ropa | ADBE | Akcie výrobce čipů | Oživení americké ekonomiky | Short | Hypotéky | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Virgin America | Současná situace | Lukáš Kovanda | Technické ukazatele | Aktuální hodnoty měny | Vlna epidemie | Schlumberger | Stratég firmy | Přijetí | Růst úroků v USA | Evropa | Pár EUR/USD | Plyn | Ekonomické události | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Korporátní daně | HUF/EUR | Investování v Číně | CAD/JPY | Omezení pohybu | Bitcoin dnes | USD/PLN | OPEC | Zpráva o inflaci | Společnost Berkshire | Argentinské peso | Ukrajina | Kontext | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Jednání FOMC | Tiffany | Německý akciový index | Lednový efekt | Devalvace | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Radar Tradera | Zveřejněná data | Dopady na ekonomiku | KB | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | Americká centrální banka | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Spotřebitelská nálada | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Maloobchod | Hospodářské oživení | Které akciové indexy sledovat | SEBA | Oslabení amerického dolaru | Příjem z tradingu | Mnozí investoři | Reuters analytik | Earnings | Zpomalení inflace | Americká společnost | Institut Ifo | Rostoucí obavy | Trump | Příjmy z obchodování | PYPL | Provozní ztráty | Disney+ | Brands | High | S&P Global Ratings | Geely Automobile Holdings | FTSEurofirst | Vir | Dow Jonesův index | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Foot Locker | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | UPS | Skupina Kofola | Andrej Babiš | Technické analýzy | Jachty | Splunk | Oživení světové ekonomiky | Obchodování v Asii | Makro data | Ekonomická situace | Euro dnes | Vstupy | Ukazatel inflace | Indikace | Nejbližší support | Obchodní strategie | Sójové boby | Inflace ve Spojených státech | Turecká centrální banka | Kvantitativní zpřísňování | DAX (DE30) | Jihokorejský KOSPI | Akcie Komerční banky | Warranty | UBS Global | Česká koruna | Vlna koronaviru | Rakousko | OECD | Stimulační program | Růstový potenciál | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Různé tržní podmínky | USDCAD | WSM | Investiční společnost | MDT | G10 | Americký dolarový index | Klíčové události | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Instituce | COPPER | High Yield | Turecko | Obchodníci s akciemi | Brokers | Dogecoin | VTB | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Samsung Electronics | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Obchodování ETF | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | PLUG | TTWO | LNG | Western Alliance | Čínský realitní sektor | Britská měna | Burza cenných papírů | Běžný účet | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Tuzemské banky | Dobrá data | Americké akcie | Těžby Bitcoinu | BBC | Ekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Drahý kov | Czech Fund | UBS Group | Dopad pandemie | Index CSI 300 | MetaTrader | Ex-dividend | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Kongres | PSA | Inflace v Polsku | Divize | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Instacart | WEN | Zvýšení úrokových sazeb | Avis Budget | Index cen výrobců | Americký akciový index Nasdaq | Carl Icahn | Akcie Amazonu | JNJ | Akcie provozovatelů výletních lodí | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Rosněfť | Růst výnosů | Las Vegas | Finanční média | Průměrný roční výnos | Zájem o dolar | Snížení daní | Audi | BK Asset Management | Kevin McCarthy | PriceAction | Offshore | Technologické firmy | Wealthspire Advisors | Martin Krištoff | Akcie firem | Obchodníci s ropou | Těžba ropy | Korporátní zprávy | Trh | ETX | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Burzy cenných papírů | Nárůst zásob | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Index energetického sektoru | Aktivita na trhu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Rekordní minimum | Vládní podpory | Erste Bank | Společnost Alibaba | Forexové trhy | Signál na akcie | Klesající trend | CAT | Rakouská vláda | GME.US | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Akcie společnosti Meta Platforms | Akcie Tyson Foods | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Equal weight | Statistické údaje z USA | Fed | Země EU | Zahraniční obchod | Stavební povolenky | Nejlikvidnější akcie | Index londýnské burzy | PLATINUM | Korekce | Dluhopisy | Vývoz ropy | FRA40 | Indexy v Asii | Arista Networks | Tržní prostředí | Spotřebitelská důvěra v USA | Počet pracovních míst | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Volby v USA | Buffett | Vývoj ekonomiky | Finanční společnosti | Medtronic | National Australia Bank | Největší ekonomika světa | Omezení finanční páky | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Zveřejnění výsledků | Prezident Emmanuel Macron | Ekonomický a strategický výzkum | Dopad na trhy | Kanada | Zvýšení mezd | Technické indikátory | Index Standard & Poor's | Obchodování online | Lowe's | Volná pracovní místa | Kroger | Generali Investments | Yahoo | CNOOC | Růst spotřebitelských cen | ProCent | Ministři financí | Posílení dolaru | Stock | Tom Martin | Apollo | Americké zásoby ropy | Platforms | Spekulace přes mobil | Energy broker | Firemní investice | Prognóza ČNB | Investors.com | Šíření nemoci COVID-19 | Příznivé výsledky | VZ | Finanční páka a rizika | Analytici finančního ústavu | Poměr P/E | Akcie Morgan Stanley | Akcie Hyundai Motor | Rating | Trumpova administrativa | Prezident Joe Biden | Velké banky | Wells Fargo | Euro dolar | AAL | Společnost Alphabet | Opatření proti šíření koronaviru | Aktivita v americkém průmyslu | SNB | Statistika z USA | Koronavirová pandemie | Mitsubishi UFJ Kokusai Asset Management | Nejistota | Seriál Billions | Microsoft | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Akcie firmy včera | Chase Investment Counsel | Akciové indexy v USA | COIN | Nejlepší biotechnologické akcie | GME | Růst tržeb | Tým FXstreet.cz | CME | Pokles cen ropy | Data z USA | Evropské obchodování | HDP v eurozóně | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Makroekonomické údaje | Nejvyšší zhodnocení | Členové Fedu | Inflační vývoj | Forwardy | Čínský internetový prodejce | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | Změny cen | Turecké akcie | Libertex | Sell | Demokratické strany | Mega diverzifikace | RBI | Michal Valentík | Zpráva pro tradery | Siemens Energy | Dollar Tree | Rivian | Světová banka | Akcie CME | Kurz dolarů | Mexické peso | Hodnota indexu | Peugeot | Exporty | ADP report zaměstnanosti | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | ECB dnes | Markets | Finanční metropole | Index Nasdaq | Americké akciové burzy | Asijské indexy | Web3 | Zvyšování dodávek | Meziroční růst HDP | Senátor Bernie Sanders | Obchodování na forexovém trhu | Vývoj akciového indexu DAX | Růstový index S&P 500 | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | MSFT.US | Bruderman Asset Management | Range | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Agentura AP | Správy majetku | TripAdvisor (TRIP.US) | Evropská banka | Palantir (PLTR.US) | Výpadky | Rizikové investice | Objem obchodů | Zisky akcií | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Hladiny podpory | S&P Global Inc | Riksbank | FRS | Nifty 50 | TTWO.US | AA | Investoři dnes | Invest | Vlny koronaviru | Propouštění zaměstnanců | Trendová linie | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Exxon | Růstový index | NYMEX | Devizové intervence | Andrew Bailey | Zemní plyn | Deutsche Börse | Tržní sentiment | Německo | Index PMI | Výrobce džínového oblečení | Měny&Sazby | Společnost Deutsche Börse | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Odhady světových akciových indexů | QE | Globalt | BRKB | Twitter | Zasedání americké centrální banky | BIIB | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Marriott International | Krach | Activision | Hotovost | Donald Trump | Spotová cena | Čistý zisk | Jádrová inflace | Nejvýraznější pokles | Komodity zlato | Jiří Tyleček | Ping An Insurance | Kovy | Rumunsko | Margin call | Centrum | Walmart | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | CL | Obchodní spory | Výsledky bank | Zprávy o vakcíně | Rozhodnutí ČNB | JPMorgan Chase & Co | Energetický sektor | Index DAX 30 | Severomořská ropa | Kartel OPEC | Dluhové krize | Kurz české měny | ShowFx World | Zavedení dovozních cel | Alphabet (GOOGL.US) | Bankovní tituly | Grafy | ING | S&P 500 a Nasdaq | Logistické společnosti | Čtvrtletní výsledky společnosti | Air France | Pojišťovna VIG | Globální index | Vice | API | Rizikovější investice | BBBY | Stifel, Nicolaus & Co. | Investiční a hedge fondy | Týdenní Forex kalendář | Erste Group | Hlavní výhoda diverzifikace | Úvěrové podmínky | Zahraniční investice | Index frankfurtské burzy | Aktivum | Nová vlna epidemie | Společnost XTB | BNP | EUR/HUF | Zvýšení produkce ropy | CZK | MetaTrader 4 | Reuters | Úspory | Intuit | AMC Entertainment | Konjunkturální průzkum | Ruský plyn | Kov | Truist Advisory | FOMO | Podcast | Baidu | Londýnská burza | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | Černý pátek | Monex Securities | Dobré zprávy | Situace | Chevron | Světové měny | Citi Personal Wealth Management | Další drahé kovy | Elliott | Kompozitní index | Důvěra v eurozóně | AJ Bell | Index nákupních manažerů | Bilance běžného účtu | Hewlett Packard | PFE.US | Index výdajů | Horší americká data | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Státní dluhopisy | Index US500 | Analytici | Americký dolar | Londýnské akciové burzy | Výrobní inflace | Kurz koruny | Nio (NIO.US) | Rada MMF | Výrobní aktivita | Globální akciový index MSCI | Procentní výnos | Výstupy | First Citizens BancShares | Štěpán Hájek | Souhrnný index | VaR | Bill Gross | Kommersant | Overbalance | Rolování | Akcie Siemens | Euronext | Palo Alto | Rekordní maximum | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | United Parcel Services | Finanční trhy dnes | Europe 600 | Burzovně obchodované fondy | Splácení dluhu | Equity | Kurz eura vůči dolaru | Viceprezident | Provozní zisk | Růst v Číně | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Divoká ropa | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Růstový impuls | US100 | Goldman Sachs Group | CFD na kryptoměny | Wedbush Securities | J&T | Cornerstone Financial Partners | Akcie Fortuny | Výhled eura | USDIDX | Tržby | Silná data | TSLA | Akcie Twitteru | 3M Company | Růst mezd | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Stagnace | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Mario Centeno | Ekonomiky | Největší americké společnosti | Intradenní obchodování | Akcie Netflixu | Finanční systém | Organizace ADP | Rychlý růst | Tržní optimismus | Nižší růst | Rozpočet | SLR | Investiční dotazník | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Dobrá nálada | Google | Apple | Index pojišťoven | Finanční výkonnost | Libra | Největší švýcarské banky | Kurz české koruny | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Wunderlich Securities | Zvýšení základní úrokové sazby | Nákup akcií | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Slabší euro | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Nová data | Ředitelé amerických podniků | Open | Investor | Cena akcie | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Nabídka akcií | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | Nakoupit akcie | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Financovat | Vývoj měnového páru USD/RUB | Fond | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Prodeje domů | Příprava | Krizové situace | Investiční rozhodnutí | Pohyby na trhu | Zprávy o vakcínách | Ztráta | Řecko | Brokerské společnosti | Vysoké inflace | Americké vlády | Aktuální cena | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | Podnikatelská aktivita v USA | EUR/RUB | Pandemie nemoci | FDIC | Bit Digital | Londýnský index FTSE 100 | Diverzifikovat akciové portfolio | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Ruská invaze na Ukrajinu | EQT.US | Jednání ECB | Barometr | Brexitové dohody | Federal Reserve | Alibaba Group | ECB | Vysoký výnos | Nový rekord | Bankéři z Fedu | MONET | Ceny komodit | Index německých akcií | Úroky | Finanční centra | Refinitiv | Čínský růst | Plodiny | NAFTA | Mutace koronaviru delta | CVX | EURAUD | Cyklické akcie | Portu | Cena | Investiční banky | Alokace aktiv | Finanční rizika | Čínské burzy | Analytici Goldman Sachs | Vliv na obchodování | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Kofola ČeskoSlovensko | Roční výnos | Provozní zisk před odpisy | Silný trh | Tržní nálada | Rezervy bank | DOT | Partners | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Horší data | Akcie dnes | Mutace koronaviru | Přenos | NCLH | DAX 30 | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | SPCE | Financování vlády | Defenzivní akcie | NYSE:MMM | VOW3 | TABAK | Leasing | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Vlastnit akcie | Euro STOXX | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Segment cestovního ruchu | Ceny zemního plynu | Největší pády | Česká ekonomika | Největší výnosy | MUFG | Čínská ekonomika | Bancorp | Institucionální investoři | Ceny | Pokles úroků | Euro vůči dolaru | Kurzy | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Oslabení kurzu | Koronakrize | Moskva | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | Dolarový index (USDIDX) | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Zajímavé příležitosti | Výroky z ECB | Dlouhodobé investice | HPQ | Odhady ekonomů | Ranní okénko | Hedge fondy | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Global Times | Pokles | Conseq | Contango | Coloseum Holding | Operace Twist | Fenomenální růst | Ředitelka AKAT ČR | Obchodování na zámořských trzích | Konkrétní plán | Cenné papíry Komerční banky | Přehled kurzů | E-mini | Výběr zisků | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Hospodářská krize | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Akcie JPMorgan | Zahraniční společnosti | Polská ekonomika | Biogen | Akcie Monety | Tencent Music | Opatření proti nákaze | Maloobchodní tržby | Apollo Global Management | Erste | Americké společnosti | Vývoj cen ropy | Blue chips | Inflace v listopadu | Podílové fondy | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | Meta Platforms (Facebook) | Seriál Miliardy | Promsvjazbank | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Pokles výnosů dluhopisů | Royal Caribbean | Vybírat zisky | Poplatek | Moody's | Guvernér | S&P energetického sektoru | Platební bilance | NBP | Makro | Banka | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Dolarová aktiva | Koruna dnes | NVDA | Odpor | Coinbase | WBD | Slušné zisky | Drahé kovy | Hlavní indexy americké akciové burzy | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Obchodník | Swingové obchodování | Fitch | EZ trader | Prevail | Portfolio manažer | Akcie týdne | AKAT ČR | Finanční televize | Rada guvernérů | Finanční prostředky | Close | Býčí trh | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Mitsubishi | MoonTrading | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | Sam Bankman-Fried | Inflace zpomaluje | Regulátoři | ISIN | General Motors (GM.US) | Stimulační balík | Blue-chip | Remdesivir | ActTrader | Freeport-McMoRan | Argentina | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Řešení obchodního sporu | Rizika | Růst ceny | Finance | Šéfové amerických podniků | Tick | Kathy Lienová | ISM | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | Analytika | EBIT | Daně | Propad akcií společnosti | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Skupina OPEC | Golden Gate | Vyšší úrok | Spotová cena zlata | Investment Management | Kryptoměna | Epidemiologické situace | Adaptive Market Hypothesis | České HDP | Pokles indexu | Zásoby ropy v USA | metodologie | Antivirus | Alibaba (BABA) | Momentum | Craig Wright | Prodeje čipů | EBITDA marže | Conference Board | Daně z příjmů | Podnikání dané společnosti | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | B Riley Wealth | CBOE | Sázkové kanceláře | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Růst zisků | Zisky | Shanghai Composite | Obchodování s akciovými indexy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Index tokijské burzy | Analytik XTB | Globální trhy | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Boeingu | Americký index S&P 500 | Velký růst | Signature Bank | Globální ekonomika | Sazby ECB | Cena palladia | Obchodní pozice | SPAD | Akcie NIO | TradingEconomics | Swap | Zájem o riziko | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Výnos desetiletých dluhopisů | KLM | Akcie H&M | Inflační očekávání | Výkonnost akcií | Přechodné období po brexitu | CFD na indexy | Spekulace na růst | Členské země eurozóny | Starbucks | Patrik Mackových | Toyota | NATGAS | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Společná měna | Cena zlata | MAAE | Akcie Apple | HSBC | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Společnost T-Mobile | Americké hospodářství | Alokace | Obchodníci | Flash Crash | Breakout | Turecký prezident | Propad ropy | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Pojištění vkladů | Hongkongský index Hang Seng | Velké riziko | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Pokles akcií | Index pražské burzy PX | Andrew Cuomo | Regulace finanční páky | Pákistán | Philadelphia Fed | Saxo | Dluhový strop | Banka Morgan Stanley | Jak investovat do akciového indexu | Turecké liry | Měkké přistání | RSI | Technologický Nasdaq | Výkon vašeho portfolia | SPX500 | Zasedání Bank of England | Asset management | Velikost určité společnosti | Pevné nervy | MSCI World | Nálada spotřebitelů | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | PepsiCo (PEP.US) | Nová makrodata | Repo sazby | Reporty | Společnosti Netflix | Prevail Therapeutics | Poptávka | EUR/MWh | Financování | Skupina akcií | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Zasedání RBA | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Cenový graf | Výkon akcií 100 | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Čína | ETF investovat | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Německý automobilový průmysl | Aktuální složení indexu PX | GMT | Ameriprise | Historické maximum | BIDU.US | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Index pražské burzy | Růst úroků | Americké banky | WBA | Živé obchodování | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Úrokový diferenciál | Poslanecká sněmovna | Americký akciový index Nasdaq 100 | Investiční poradenství | FRED | Volatilní trh | Více riskovat | Zvýšení produkce | Zlepšení ekonomického výhledu | R.J. O'Brien & Associates | Americké akciové trhy | GfK | Snížení rizika | Line | Dividenda | Nárůst výnosů | Akcie technologických firem | MIFID | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Výsledky hospodaření | MU.US | FT | Rušení cel | Poptávka po ropě | Investiční web | Dluhová krize | DAX | Fear and Greed | Denní pokles | Ekonomický růst Číny | Obchodování na akciových trzích | Louisiana | Pokles zásob | Citigroup (C.US) | Dolarové sazby | Uzavření trhů | GitLab | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Akciový trh v USA | 1D | Stavební výroba | Micron Technology | Spotřebitel | Online trading | Výkyvy na finančních trzích | Tatry Mountain Resorts | Bloomberg Economics | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Český retailový investor | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Největší americká banka | HSBC Holdings | XTB Štěpán Hájek | Payrolls | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Běžné akcie | Odhodlání | Palo Alto Networks | MF | Tony Sycamore | WTI | FinTech | Forex dollar | Standard & Poor's 500 | Akcie Netflix | Bod | Tweet | Globtrex | Kawase | Shares | Zisk společnosti | NAGA Capital | NetEase | Christine Lagardová | RBNZ | Obor podnikání dané společnosti | Kapitálové trhy | Úvěry na bydlení | Index MOEX | Fear and Greed Index | AMGN | Pokladniční poukázky | Wells Fargo (WFC.US) | CSI China | Spready | Obavy z koronaviru | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Odliv vkladů | Video | HDP | Obchodování CFD | ROCE | Výkon akcií 40 | Predikce vývoje | Americká měna | Nord Stream | EMU | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Price Markets | Trend na akciovém trhu | OCI | Janlyn Capital | Ziskovost | PMČR | Bankéři | Výprodej | Sázet | Klesající trendová linie | Technology | Deutsche Bank | Vzrušení | Cena ropy | Zprůměrování výkonu | CK Hutchison | Hlavní akciový index | Obavy trhu | Participace | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Analytik trhů | Marže | Využití kapacit | Vysoké zisky | Trading Central | Binární opce | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Zlato a stříbro | Akcie různých společností | Polygon | Josef Košťál | Svatý grál | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | JPM | Oživení globální poptávky | Devizový trh | Načasování | Index bank | Kurz USD | Panevropský akciový index STOXX 600 | Recenze | Obchodní platforma MetaTrader | Alphabet | Složení indexu PX | Index DAX burzy | Lot | Hlavní index PX | USA a Čína | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Dnešní obchodování akcie | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Ether | Emmanuel Macron | Společnost Procter & Gamble | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Manufacturing PMI | Delta Airlines | Signály | Omikron | Protekcionismus | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Ekonomická rizika | Brokerská společnost | Empire State Index | Lira | Ceny nafty | Poptávka po zlatě | Předseda AKAT ČR | Nevýhody diverzifikace | MCD | Akcie Alphabet | IHS Markit | Obchodování akcie | Týdenní pokles | Statistiky | Palo Alto Networks Inc | Bloomberg Commodity Index | Akcie Fidelity National Information | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Futures na americké indexy | TTIP | Stoxx 600 | Akcie padají | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Small-cap společnosti | MPSV | Strop pro elektřinu | Tallinex | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Francouzská centrální banka | Oslabuje dolar | Convera | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Blizzard | Základní úroková sazba Fedu | Streamovací společnosti | Proof of Stake | Nový typ koronaviru | Mobilizace | Facebook | Michal Stupavský | RUB | Druhá vlna | Američané | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Situace v Hongkongu | Beam Capital Management | Nancy Pelosiová | 256/2004 | Unicredit | EMA | Tyson Foods | Světová válka | Pokles výnosů | Americké technologické společnosti | PriceWaterhouseCoopers | Litecoin | Fibonacciho retracement | Horizon | Tradingová škola | Nejhorší výsledek | Dolar | Riziková prémie | Merck | Asie a Tichomoří | Coinbase Global | Trápení | Cíl akciového indexu | Hliník | Bart van Ark | BH Securities | Hodnoty měny | Ekonomická zpráva | Zavedení plovoucího kurzu | Euro | Oracle | Průzkum společnosti | Negativní vývoj | Yield | Evropské akciové burzy | Fundamentální pozadí | Bezpečné dluhopisy | Francouzský CAC 40 | Enphase Energy | Akcie Alibaba (BABA) | Akcie na pražské burze | 1FX | JP Morgan | Index Euro Stoxx 600 | Čínská měna | Spekulace na pokles | EuroStoxx50 | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Costco | Debata | Indikátor důvěry | FCNCA.US | Investujte | Risk | Prezident USA | Měď | Ekonomický institut | Visa (V.US) | Proinflační | Boj s koronavirem | Konglomerát | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Pražský index PX | AUD | Wall Street Week | Contract | Binance | Exchange Traded Funds | Nálada na burze | Obchod | BLK.US | Pilulka Lékárny | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Japonský Nikkei | ishares China | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Světové trhy | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Německá průmyslová výroba | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Krachy bank | Obchodovat na forexu | Didi Global | Art Hogan | Pegas Nonwovens | Domácí data | Jasný směr | Predikce | Fibo | Santa Claus Rally | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Kypr | Intradenní vývoj kurzu | Citigroup | Zahraniční kapitál | Ekonomové | Softbank | Rozkolísanost trhu | Čínský vývoz | Rozhodnutí Bank of England | Sony | Index VIX | Hospodářství | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Index výdajů na osobní spotřebu | Rada ČNB | Etoro | Nový Zéland | Ohlédnutí | EU | EBITDA | FINEZ Investment Management | GE.US | L Brands | Americká centrální banka FED | Vývoj na akciových trzích | Defenzivní tituly | Soukromé investiční společnosti | Akciové portfolio | LPL Financial | Miliardy | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Kapitalizace bitcoinu | Intermediate | Market Maker | Globální akciový index | Prodeje existujících domů | ING Bank | Archegos | Pilulka určená k léčbě covidu-19 | Tržní hráči | Společnost ExxonMobil | Spojené státy | CAR | Cenové stability | Býčí rok | Zasedání ECB | Gamble | Zlepšení ekonomických vyhlídek | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Měna euro | Objem investic | Portfolia | Tesla | Převis | Pravidelné investice | Avalanche | Fork | Conseq Investment Management | Kurz domácí měny | NN Group | Podpora ekonomiky | Výkon dolaru | Koronavirové krize | Hlavní trend | Vývoz | GTLB.US | Energetické firmy | Prodeje akcií | Komerční banka | Týdenní zpráva | Zasedání britské centrální banky | Akcie Credit Suisse | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | AKAT | Finanční tituly | Samsung | Barel WTI | Nový lék | Recese | Index strachu | Opatrnost před daty | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | AXA | Globální indexy | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | WP | BIS | Bank of Canada | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | Erdogan | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Akcie Applu | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | DNR a LNR | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Inflace v Německu | Výrobce hraček | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Cornerstone Wealth | Nákupní doporučení | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Campbell Soup | Americké burzy | Negativní zprávy | Realitní společnosti | Snížení úroků | Survation | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Akcie Alibaby | Yung-Yu Ma | Procter & Gamble | Graf indexu S&P 500 | Japonský Nikkei 225 | Ochrana před inflací | Frank | Ministři | Prudký propad | Ceny benzínu | Tencent Music Entertainment | Ekonomické teorie | Kapitálové výdaje | STAR | Negativní nálada | Kurz eura | Akcie small-cap společností | Léky proti Covid-19 | Americké ministerstvo práce | Důležitý support | Bankman-Fried | Dnešní zpráva | KBC | MSCI index | Centrální banka USA | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Zbrojovky | American Express | Ekonomický poradce | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Riskantní aktiva | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Ticker | Základní sazby | Japonský premiér | Hlavní index německých akcií | Volatilní obchodování | Úspěchy | Virtuální mince | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | Krypto aktiva | Silná poptávka | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Začátek summitu | Ztráta indexu S&P 500 | Technologický sektor | OSN | Velké ztráty | China Evergrande Group | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Výkon amerického dolaru | Emise dluhopisů | Nákaza koronavirem | Blockchain | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Heritage Capital | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Bondy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vyhlídky americké ekonomiky | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | BASF | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | TRIP | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | OXY | Akciové futures | Vantage FX | Las Vegas Sands | Akcie na burze | Oslabení | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Alibaba Holdings | Windfall tax | RTS | Fundamentální data | Platforma | Evropský statistický úřad | Akcie těžařských společností | Zdražování ropy | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Nárůst volatility | Stop Out | Spotify | Ekonomický výhled | Snížení emisí | Chuť k riziku | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | SWIFT | Zvýšené napětí | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Mizuho | Alibaba Group Holdings | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Akcie automobilky | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Bazický bod | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Úroveň supportu | Market Profile | Americké akcie včera | Investování do akcií | Obchodování měnových párů | Emise akcií | Tempo růstu | Akcie firmy Prevail | Nadprodukce | Podnikatel | InPost | Úvěrový rating | Aktivita firem | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Libye | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | STOXX50 | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Obor podnikání | Francouzská ekonomika | Continental | Pohonné hmoty | Ekonomický poradce Bílého domu | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Bankovní index | Divergence | Videa o investování do ETF | Commonwealth Bank of Australia | Počet nakažených koronavirem ve Spojených státech | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Zprávy euro | BHP Group | Federální obchodní komise | Royal Caribbean Group | Akcie výrobce čipů Nvidia | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | PAMM | Struktura HDP | Forex indikátory | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Větší zisky | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Saúdové | Activision Blizzard | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Úsilí | Akcie výrobců vakcín | APP | Zemětřesení v Turecku | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Tomáš Holub | Ekonomika Spojených států | Cykly | Long | PFNonwovens | Rally | Reálná ekonomika | Bankovní rada | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Communication | Cenové indexy | SARS | Fidelity National Information Services | Tom Plumb | Nálady na trhu | Japonský index | Spokojenost | Globální ekonomický výhled | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Tripadvisor | Japonský akciový trh | Akcie Citigroup | Investiční doporučení | Dopady koronaviru na ekonomiku | Intesa Sanpaolo | Paul Nolte | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | Neomezené nákupy Fedu | Ekonomické krize | Indikátor DAX | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | PDD | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Zasedání centrální banky | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Royal Bank of Canada | Circle | Výnosy z dluhopisů | US akcie | Index jihokorejských akcií | Vývoj trhu | Index londýnské burzy FTSE | Business | Akcie Home Depot | Nastavení sazeb | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | WFC | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Tempo růstu americké ekonomiky | Základní úrok | Pokles cen | Murphy & Silvest | Plug Power | LPR | Investments | Palantir | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | SP500 | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky voleb | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | Makrodata EU | Časový úsek | Opatřením na podporu ekonomiky | Bezpečnost | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | | Macy's | Indexy PMI | Index akcií | Pochybnosti | Mateřská společnost | Danske Bank | Výsledek voleb | Walt Disney (DIS) | Westpac | Riziková aktiva | Pandemická situace | Bývalý šéf americké centrální banky | Stratég | Špatné zprávy | ETFs | Zisky firem | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Výkon akcií 30 | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Síla měn | Short pozice | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Breaking | Šéf společnosti | Investiční fondy | New Vines Capital | Růst úrokových sazeb | Dnešní výprodej | Největší pokles | Politika | Hospodářské recese | Zápis ze zasedání FOMC | Nálada na trhu | COTTON | Letecké společnosti | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | EBRD | Vývoj všech akcií | LYNX WhatsApp | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Index japonských akcií Nikkei | Backwardation | Volatilita na finančních trzích | Investiční ředitel | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Centrální banky USA | BHP | Akcie AbbVie | Plány společnosti | Jak investovat | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Citibank | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Akcie Exxon Mobil | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | GPS | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | Investování do ETF | LibertyView Capital Management | Optimismus investorů | Nálada | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Applied Materials | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | J&T Banka | Měnové páry | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Společnost Adobe | Centrální bankéř | Vnímání | Prudential Financial | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Patrik Novotný | Paramount Global | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | RSM US | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Spořící účty | Ministr energetiky | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Nálada nákupních manažerů | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | WorldWideMarkets | České akcie | Cena digitální měny | Futures na indexy | ESM | ZEN | Erste Group Bank | Slovo recese | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Zisk firmy | Americký trh práce | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zpráva o trhu práce | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Kótování | Embargo | Bilance Fedu | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Odpovědnost | Oslabení akcií | Akcie Reddit | Akcie Micron | Reálný obchodní účet | Omicron | Indexy nákupních manažerů | NAGA | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Scalping | Sentix index | Česká inflace | Zaměstnanci | PayPal | Dostatek likvidity | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | 10 akcií | ČNB dnes | Finanční trhy | Optimismus na trzích | GW&K Investment Management | Údaje o maloobchodních tržbách | Merkelová | Oznámení Pfizeru | Burza dnes | Burzovní společnost | Oživení cen ropy | Cyrrus | Komunistická strana | Burze | Data o inflaci | Úrok z dolarových dluhopisů | Expanze | eBook | Index DJIA | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Růst cen energií | Otevření ekonomiky | Hospodářský cyklus | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Inner Circle Trader (ICT) | Walt Disney | Fúze | Platina | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Hrubá marže | Financial Times | Tesla Motors | GOOGL.US | Akcie třiceti významných amerických podniků | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Guvernér rakouské centrální banky | Zprávy z Fedu | Údaje o vývoji trhu práce | Spread | Obavy investorů | Vývoj měnového páru EUR/USD | S&P 500 Insurance | Peněžní trhy | Caixin | New York | Anadarko Petroleum | St. Louis | MSFT | Čistá ztráta | UAL | GS | Dnešní kurz dolaru | Krize | Bernstein | Obligace | Akcie ropných společností | Zvýšení úroků | Riziko | Intervence na forexovém trhu | Akcie IBM | Portál FXstreet.cz | Indexy akcií | Fundamenty | USD/MXN | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | IBEX | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Paramount | CoinGecko | Krize na Ukrajině | G20 | Výrobci automobilů | Slabá čísla | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Analytik Yung-Yu Ma | NFT | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Těžař | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Výrobci čipů | Robert Shiller | Akcie Intel | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | Ředitelka | Lucid | Coinbase (COIN.US) | Turbulence na finančních trzích | JAP225 | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Devizové rezervy | Investiční tituly | Cíle | Average True Range | Burza | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Akcie společnosti Boeing | AXP | Proof of Work | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Situace na Wall street | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Zahraniční FX | Capital Economics | Rozhovor | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Transakce | Švýcarské banky | BMO | Capital.com | Slabší dolar | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Session | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Uhlí | MasterCard | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Mylan | Hodně peněz | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | TotalEnergies | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Roklen | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Jamie Dimon | Nákup EUR | Rolování kontraktů | Macy’s | Inflace v březnu | Větší korekce | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Société Générale | Hřivna | BTC/USD | Fed dnes | Cykličnost | Ekonomický cyklus | Dividendy | Horizon Investment Services | Časové rámce | Měna | Produktivita práce | XPeng | Společnosti z indexu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | Společnost Morgan Stanley | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Německé banky | Trader Workstation | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Euro na dolar | Thomson Reuters | Snap | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Obchodování na forexu | BB&T Wealth Management | Nižší hodnoty | MetaTrader4 | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Snižování nákladů | JPMorgan | Kioši Išigane | President's Day | Data z Německa | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Joe Manimbo | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Akcie Meta | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Akcionář | Miliardy USD | Fixní kurz | Poradce | Vicepremiér | Makro z USA | FAST | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Index japonských akcií | Makroekonomické události | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | GBP/EUR | Signál | Írán | Zdražování | Wall Street | Výsledkové sezóny | Development | Západoevropské akcie | Bonita | Tržby obchodníků | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | EPS | Rotace | ADP | Square | Uptrend | Repo sazba | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Optimistická nálada | Ropy | Rozdílové smlouvy | Volné peníze | C.US | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Index S&P 500 (US500) | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Obchodní systémy | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Korporátní daně ve Spojených státech | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Nifty | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Allergan | BlackRock | Antivirotika remdesivir | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | NIO Inc | Francouzský index | Kurz britské libry | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | dApps | Bezpečné měny | Volatilita trhů | AMC Entertainment (AMC.US) | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | NBER | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Cena americké ropy WTI | Společnost Gitlab | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Americká spotřebitelská důvěra | Umělé inteligence | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Sam Stovall | Koruna posiluje | Monex | Ztráty | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Fiskální balík v Německu | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Britský FTSE | Finančníci | Prodat dluhopisy | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Růst na pražské burze | Services | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | FINEZ | Šíření nákazy | Objem obchodování | Libertex Group | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Put | Očekávání zisku | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | Fed včera | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Streamovací televizní služba | Inflační výhled | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Jan Traxler | SOYBEAN | Akcie Rio Tinto | Intervenovat | Hospodářské výsledky | Risk-off | Propad ceny | TopFX | Jestřábí ECB | Obchodování opcí | Zajištění | Akcie firmy Boeing | Domácí měny | Administrativa | IAG | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní obchodování akcie Nvidia | Šéf podniku | Sektor služeb | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Linie podpory | Plynárenský průmysl | Citlivost trhu | Index | Wall Street Journal | Market rally | Výsledek referenda | Komoditní | Golden Gate CZ | Investiční tipy | Infineon | Lockdown | Hlavní obor podnikání | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Stříbro a platina | MiFID II | Token | Fundament | Centrální bankéři | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Akcie čínských firem | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | CFDWorld | ČTK | Vyjednávání o brexitu | Online spekulace | Arca | Výsledkové zprávy | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Global Markets Advisory Group | Akcie společnosti Pfizer | Aristoteles | Oliver Pursche | Akcie small-cap | Apple Podcasts | GLOBALT Investments | Silvergate Capital | Ztráty na akciových trzích | Šéfka ECB | Odvětví | Kanadský PMI | Akcie Plug Power | Cap | Sektory technologií | Sanofi | Dnešní zprávy | TSN.US | Diverzifikace u akcií | A-shares | Akciový býk | Dopad omikronu | Očekávaný růst | Turecká krize | Kontrola trhu | Největší pohyby | GM.US | Biliony USD | Česká národní banka | ARM Holdings | Ryan Detrick | LNR | Zveřejněné údaje | Intradenní obchodník | Nippon Steel | News | Nová stimulační opatření | Juan Pérez | Akciový propad | Index amerického dolaru | Bývalý bankéř | Cena futures | Snížit úrokové sazby | Portfolio dluhopisů | Stop-out | Akcie výrobce grafických čipů | Kryptoměnový trh | Koronavirus | Automotive | Coffee | Výnosy britských státních dluhopisů | Fiskální a měnové stimuly | Wall Street index | Burzy v Evropě | Capital Management | Investoři na akciovém trhu | Šíření koronaviru | Phillipsova křivka | Předseda Evropské rady | Oscilátor | Pokles rizika | Ministr obchodu | Alteryx | Pumpování likvidity | Akcie internetového prodejce | Vlastnictví | Nejdůležitější čínské indexy | Širší trh | Tencent Music Entertainment Group | DNR | Průmyslový index Dow Jones | Poradenství | Obavy z dopadu koronaviru | IC Markets | LVMH | Analytik Art Hogan | DLTR | Nial Fuller | Diverzifikace | USD/CNY | Prohlášení | Míra inflace v Německu | Schroders | Luminar | Program nákupů dluhopisů | Krize způsobená koronavirem | Medvědí trend | Warner Bros. Discovery | Sezona zveřejňování výsledků | Zisk na akcii | Ford Motor | GM | BNTX.US | Burzovní makléř | Krypto průmysl | Express | Země eurozóny | Posuvný Stop | Pinduoduo Inc | Španělsko | Kurz JPY | Obchodování na burze | Produkce ropy | Ondřej Hartman | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Rostoucí šance | China ETF | Dluhopisový fond | Jana Brodani | Standard Life | Přeprodané podmínky | Holubice | Vzdělávací videa | Akcie farmaceutických firem | OIBDA | NYSE:VLO | Paramount Global (PARA.US) | Akcie společnosti Uber | Sentiment na americkém akciovém trhu | Vzestupný trend | Pokles amerických akcií | Energetický index | Výměny akcií | Devalvace čínské měny | Truist Advisory Services | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Stimul | Autozone | Vysoké úrokové sazby | Marika Čupa | Kryptoměna Bitcoin | Snowflake | Akcie AMD | Target | Akcie Intel Corporation | Barometr akciového trhu | Markit | Obchodní příměří | Micron Technology (MU.US) | Propad ceny ropy | Úrokové výnosy | Šinzó Abe | Analýza | Daimler | Lindsay | Jak si akcie v daném indexu vedou | VOW3.DE | FCNCA | Američtí politici | NTES.US | Druhy příjmů z akcií | Izraelská centrální banka | Hlavní ekonom britské centrální banky | Dongfeng Motor | Nasdaq Composite Index | Aukce pokladničních poukázek | Akcie automobilky Ford | Commodity index | Uplynulý obchodní týden | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Ukrajinské síly | Ekonomický růst | Britská banka Barclays | Vývoj dolarového indexu | Posílení | Tržní hodnota | PayPal (PYPL.US) | Pracovní místa | Posilování koruny | Oppenheimer | Více peněz | Včerejší seance | Výkon akcií 500 | Extrémní růst | Měny v regionu | Skepse | Odhady top Wall Street | Vstup na burzu | Tabulka s odhady | Hodnocení ekonomiky | ČSOB | Boston Private Wealth | NVDA.US | Cenové tlaky | Náskok před konkurencí | Michael Arone | Sýrie | Očkování proti covidu-19 | Bezvavlasy | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Henkel | Nejprudší jednodenní pokles | Shenzhen Composite | NBH | Američtí centrální bankéři | EURUSD | Instrumenty | Cenový skok | Pokles kurzu | Brewin Dolphin | Analytička | Béžová kniha | Sociální sítě | O2 | Korunový trh | Akcie Nio (NIO) | Mitch McConnell | NIO.US | NFP | Top Wall Street | Výkon | Hyundai | Index burzy | Účinnosti vakcín | Lepší zítřky | Trpělivost | Umělé inteligence (AI) | COMP | Vyšší úrokové sazby | Hurikán Irma | Investovat | Burzovní skupina | Globální dluh | Celkový objem obchodů | Ekonomika USA | Hlavní index frankfurtské burzy | Růst britské ekonomiky | Norsko | Ekvitní křivka | Tesla Elon Musk | Obchodní signály | Ukrajinská hřivna | Index FTSE MIB | Hlavní myšlenka diverzifikace | Barclays Capital | Rozdělení akcií | Ulta Beauty | Nejistota na trzích | Druhy akcií | RIC | TABAK.CZ | PHLX | Válka | Co jsou to akciové indexy | Americký index | Nabídka na převzetí | NIO (NIO.US) | BABA.US | Sazby Fedu | Akciový index S&P 500 | Baker Hughes | Praní špinavých peněz | Nastavení úrokových sazeb | Výhody a nevýhody diverzifikace | General Electric (GE.US) | Investování do čínských ETF | Silicon Valley Bank (SVB) | Spotřeba kávy | Zavedení digitální měny | Celoroční výhled | PPF | Intradenní šum | Osobní výdaje | CCI | Diverzifikované akciové portfolio | The Inner Circle Trader (ICT) | Institut ZEW | Beijing Capital International Airport | Bankrot | Výrobní index ISM | Ztráta indexu | Řízení čínských společností | Akcie Micron Technology | EUR/PLN | FTSEurofirst 300 | Akciový index dané země | Bankéř společnosti Goldman Sachs | Čínské akcie dnes | Velmi nízká likvidita | Federální komise pro obchod (FTC) | Bloomberg | Bipan Rai | Nabídka | J&J | Šedá ekonomika | Northwestern Mutual Wealth Management Company | Index technologického trhu Nasdaq | Akcie Alcoa | CNN Fear and Greed | Vyšší ceny ropy | Britský ministr financí | Macy's (M.US) | Paul Jackson | Finanční nástroje | Akcie Uberu | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Financial | Základní úroková sazba | Graf dne | American Airlines | Lyft | Obchodní dohoda s Čínou | DJIA | Maďarský forint | Panevropský index STOXX 600 | Výrobci spotřebního zboží | CGC | Zásah centrálních bank | Důvěra investorů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Negativní fundament | Trigger | České koruny | China Evergrande | Politika centrální banky | Jihokorejské akcie | Zvyšování úroků v USA | AVGO | Akcie několika společností | Analytik TopForex | Snižování sazeb | Indexová magie | Výsledky Alphabet | Situace na burze | Konec roku | Měnová báze | Akcie Dropboxu | Nvidia Corp | Ředitel Purple Trading | Nízká inflace | Pandemie koronaviru | Světové akciové trhy | Měnový pár EUR/PLN | Oslabení měny | Graf akcie | EK | Výkonnost indexů | Bitcoin | Nejvýraznější ztráty | Cyklické tituly | Flat | Zlepšení | Americké měny | Akcie AT&T | Figúra | Nejziskovější | Německý výrobce | Volodymyr Zelenskyj | Rezistentní zóna | Slabost americké ekonomiky | Index spotřebitelských cen | Úvěrové portfolio | Hlavní ekonom | Předpokládaný růst | Martin Řezáč | Výnosové křivky | Veřejná nabídka akcií | Hospodaření | Axe Capital | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | Zvýšit zisky | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční ztráty | Čínští technologičtí giganti | Burzovní grafy | IBEX 35 | Evropský bankovní úřad (EBA) | Obchody | Automatické obchodní systémy | Nemovitosti | Pokles ceny | Farmaceutické firmy | Odchod z EU | Beta | MS.US | Prodej akcií | Růst akcie | Bezpečná aktiva | Propad akcií | Dobrá čísla | Akciové burzy v USA | Konkurent | Obchodní přístup | Akcie Tencent (700) | FXstreet.cz | Index Nikkei | Futures trhy | Sands China | Americká data | Commonwealth Financial | XTB | Denní obchodníci | Akcie v západní Evropě | Zdražení ropy | Parlamentní volby | CHF | Zprůměrování výkonu portfolia | Míra nezaměstnanosti v Německu | Akciový index | Iris Pangová | Futures na ropu WTI | Analytik trhů s kryptoměnami | HDP USA | Obchodování s českou korunou | Prezident Trump | Boris Johnson | Akcie britských bank | NDRC | Informace o sektorech | James Bullard | Akcie finančního sektoru | Euro k dolaru | Tomáš Vlk | Strach z pandemie | Aleš Michl | Akcie ropných koncernů | Andrej Rády | Medián | Podpora | Vonovia | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Technický pohled | NatWest | OpenAI | JDE | Akcie Novavaxu | Tržní kapitalizace společnosti | Změny sazeb | MWh | First Republic | Estee Lauder | Globální akcie | Keith Lerner | United Parcel Services (UPS.US) | Akciový index Nasdaq | MT4 | Solidní růst | Dolar australský | Síla dolaru | Volatility | CEZ1.CZ | Forex kalendář | Ruské akcie | ATH | Tim Cook | Akcie amerických bank | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | Maloobchodní prodeje | Hlavní burzovní indexy | Profesionální obchodník | Seance v USA | Tesla Inc. | Vývoj úrokových sazeb | Illinois | Zpřísňováním měnové politiky | Markéta Šichtařová | Polský zlotý | Očekávání trhu | NASDAQ:AMGN | Sledovaný údaj | Zastavení růstu | E-commerce | Vzdělávací webináře | Erik Bregar | Adobe Systems | Schlumberger (SLB.US) | Statistické údaje | Růst cen plynu | Index Sentix | Výkon větší skupiny akcií | Portugalsko | Obchodní model | Lucid Group | Akcie Fidelity | Nejnovější údaje | Partnerství | Tržní hodnota výrobce čipů | Výrobní sektor v USA | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Novozélandský dolar | Omezení pohybu kapitálu | Česká vláda | Objem na pražské burze | Varšava | UBS Global Wealth Management | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Snížení produkce ropy | Nvidia | Výsledky Nvidie | Akcie z technologického sektoru | Makléřské společnosti | Akciový výprodej | Cena bavlny | Charles Michel | BofA | Akcie Kweichow Moutai | Ceny zemního plynu v USA | TopForex | Mario Draghi | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Lyxor MSCI China UCITS ETF | FTSE 250 | Dlouhodobí investoři | Pfizer Inc. | Makléř | Boční trend | Japonská centrální banka | ČR | Norwegian Cruise Line | Ghana | Edward Moya | USB.US | Výkonnost obchodního účtu | Akcie Dongfeng Motor | Výprodej na Wall Street | Průmyslové kovy | U.S. Bank | Amazon | JD.com | Elektromobily | Zprávy z ekonomiky | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Shrnutí obchodní seance | Jak funguje finanční páka | Statistika | Zamyšlení | BlackRock (BLK.US) | Nízká likvidita | MacroPolicy Perspectives | Dow Jones (US30) | Jefferies | Capital Markets | Sarasin | Nálada na trzích | Tempus | Petromatrix | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Royal Dutch Shell | Telecom | Piper Sandler | Mike Zigmont | Akcie Dollar Tree | NTES | Sledovat akciové indexy | Německý kancléř | BAT | Šířící se koronavirus | Závislost | Fáze obchodní dohody | Šéf banky | Marketingová komunikace | Americké trhy | Richmond | Eurozóna | Akcie společnosti Novavax | Vývoj ropy | IG | Makroekonomický kalendář | Wall Street akcie | Ropná pole | Zemědělství | LVS | Splatnost | Akcie farmaceutické firmy | Marathon | Euro-koruna | Problémy Credit Suisse | Pšenice | Nákupy Fedu | Vlk z Wall Street | Společnost S&P Global | XTB Research | EURGBP | Horizon Investments | Lael Brainardová | FXstreet | Index novozélandského dolaru | Velcí hráči | Pokles technologických akcií | Analytik | Ruská centrální banka | Výhoda diverzifikace | TLTRO | PARA.US | Velké technologické firmy | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Underweight | Americká ministryně financí | Sazby beze změny | Akciové trhy v Asii | Trader | Hang Seng | UPS.US | Kingsview Asset Management | Hodnota akcií | Richemont | AAA | Doporučení | Pozornost trhu | Britské společnosti | Expirace | Evropské akciové indexy | BASF (BAS) | Inflace spotřebitelských cen | Opční burza | Index londýnské burzy FTSE 100 | Směrnice | Charkov | Sledování indexů | Gilead Sciences | Akcie BASF | Nastavení trhů | BioXcel Therapeutics | Statistický úřad | Andre Bakhos | Francouzský prezident | Mikro loty | Vývoj základní úrokové sazby | Podnikání | Trhy.cz | Short signál na akcie | Podnik | CNN Fear and Greed Index | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Meta Platforms | Emerging markets | Jaké jsou hlavní indexy | Evropské země | Dluhopisový trh | Výnos desetiletého "giltu" | Index Nikkei 225 | Švýcarská vláda | TRIP.US | Německé dluhopisy | Krypto | Akcie Societé | Hospodářský výhled | Indexy amerického akciového trhu | Počasí | Procter & Gamble (PG.US) | Mediální společnosti | Investment Counsel | Co bude | Německý index DAX | Zájem o akcie | Dlouhodobý investor | Zveřejnění zpráv | Francouzský index CAC 40 | Global Advisors | EUR/GBP | Opatření | Které indexy sledovat | Těžaři | Íránský ministr zahraničí | Akcie Walgreens Boots Alliance | Oživení ekonomik | Rychle rostoucí akcie | DAX pro německé akcie | DoubleLine Capital | Futures na ropu | Snížení úrokových sazeb v USA | Vývoj ceny | Evropské akcie dnes | Evropská spotřebitelská důvěra | Akcie O2 | Jens Stoltenberg | CNOOC Ltd. | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | RBC Capital Markets | WHO | Šíření nového koronaviru | Internetový gigant | Ceny kávy | Emise | Růst výnosů dluhopisů | Barclays | Etherea | COIN.US | Ministerstvo hospodářství | Fiskální balíček | Obchodovaný objem | Štědrý den | Investing | UCITS ETF | Virgin Galactic Holdings | CoinDesk | Finanční svět | Zelené energie | UCITS | Hormel Foods | Co akciové indexy jsou | Jiří Přibyl | Akcie Kofoly | Obchodování akcie Nvidia | Akcie Societé Generale | Kontrola indexů | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Index S&P/ASX 200 | Akcie Pfizer | Lídr republikánů | Konference ShowFx | Advanced Micro Devices (AMD) | Evropské indexy | Akcie Renaultu | Ruské firmy | Zveřejňování výsledkových zpráv | Inverness Counsel | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Šance | Home Depot | Goldenburg Group Limited | Sektor komerčních nemovitostí | Futures na americké akciové indexy | Cena stříbra | Index MSCI All Country World | Dodavatelské řetězce | Čínské firmy | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Porazit trh | Virus | Raytheon Technologies (RTX.US) | Nárůst ceny akcií | Schwab | Redukce | Magický indikátor | Šéf NATO | Index euro stoxx 50 | Communication Services | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Match Group | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Mobilizace v Rusku | Jak často indexy sledovat | Bankovní vklady | CZK/USD | Americký regulátor | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Statut | Výkon akciového indexu | Nákup dluhopisů | Provize | Index PCE | James Gorman | TradingView | Skládání svého akciového portfolia | Quastic.cz | Poměry put a call opcí | PEP | Americké obchodování | Dow Jones | Šéfka Fedu | Sankce vůči Rusku | CARA | Summit EU | Obchodování binárních opcí | USTR | Pokles bitcoinu | Zvyšování úroků | Cílová cena | USD/CAD | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Zhoršený sentiment | Tom Hainlin | The Inner Circle Trader | Akcie bank | Nadějné zprávy | US dolar | Trading | Ingalls & Snyder | CNY | Americký ISM | Vyšetřování | Ruská ekonomika | Travelers | Sebevědomí | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | AXS | Banky | Devizy | Ekonomika Hongkongu | Infineon Technologies | Nižší úrokové sazby | Bilance | P&G | NASDAQ 100 | Peking | Rostoucí mzdy | Black Friday | Vision Fund | Akcie na newyorské burze | 737 MAX | Vesmírné společnosti | Restrukturalizace | Konzervativci | Koruna sílí | Zpráva amerického ministerstva práce | Ocenění | Německé akcie | Pražský PX | RTX.US | Fiskální balík | Nákup aktiv | Akcie Fidelity National Information Services | LCID.US | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Žlutý kov | Solidní výsledky | NKE | Chris Zaccarelli | Expirace opcí | Dolar k rublu | Dna | Regulace ESMA | Setrvání Británie v EU | WELL | Amerika dnes | Hospodaření firem | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | MMM.US | Quastic | Prodeje | Akcie Virgin | Halliburton | Politici | Hyundai Motor | MSCI China ETF | ADBE.US | Kurz EUR | Čínské akciové trhy | Pokles nezaměstnanosti | Individuální akcie | Akcie výrobce elektromobilů | Možné riziko | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Pimco Total Return Fund | Kč/GBP | Výrobce elektromobilů | Dánsko | Impulzy | Harvest Volatility Management | SPX | Purple Technology | Měnový pár | Mitsui & Co. | Spektrum amerických společností | Akcie makléřské společnosti | PX Pražské burzy | Finanční situace | Dnešní události | Poskytovatelé komunikačních služeb | Dynamika HDP | Těžba ropy v Rusku | Air France-KLM | Akcie JPMorgan Chase & Co | Akciový optimismus | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Meziroční inflace | Investování | Pracovní trh | MMM | G7 | Celková inflace | Varianta covidu | Joe Biden | Guvernér ČNB | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | Akcie Virgin Galactic | Výzkumná společnost | CEZ1 | Klidné obchodování | Sazba Fedu | Prostor pro další růst | Webináře | Abbott | Akcie 2020 | FXTM | Výskyt koronaviru v Evropě | Netflix | Raketový růst | Didi | CAD | Slabší akcie | Základní sazba | Fidelity Investments | US Bancorp (USB.US) | B. Riley Wealth | Baird | JonesTrading | Celosvětová spotřeba kávy | Španělský PMI | Rozpočtové deficity | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Aktuální sentiment | Kurz GBP | Robinhood Markets | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Kia | Zastavení produkce | Ekonom | USA | Intelligent Cloud | Hormel | Japonský index Nikkei | Graf amerického akciového indexu | Akcie většiny ETFs | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Index CSI300 | Zákaz binárních opcí | Janet Yellen | Estée Lauder | ING Groep NV | Index technologického sektoru | Poklidné obchodování | Federal Reserve Bank | Zlato | Historické údaje | Novo Nordisk | V.US | Investice v Číně | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Hewlett Packard Enterprise | Akcie BHP Group | Greg Bassuk | GOOGL | More Personal Computing | Mandát ECB | IBES | Akcie v roce 2020 | Analog Devices | Akcie Eli Lilly | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | RISK-ON | Nasdaq | Decline | Egyptská libra | Společná evropská měna | TME.US | Společnost Meta | AbbVie | Zpracování kovů | Akcie společnosti GameStop | Výkonnost dolaru | Peter Cardillo | Italský PMI | PMI ve službách | Italské dluhopisy | Světová obchodní organizace | Euro proti libře | Volkswagen | Dolar vůči jüanu | ICT | Geopolitická situace | Globální investoři | Odhady analytiků | Cena kávy | Ministerstvo práce | SAMR | Geopolitické napětí | MiFIR | Index RTS | Spekulanti | Larry Williams | LearnToTradeTheMarket | Psychologický efekt | M.US | Dluhopis | Výprodeje akcií | Philadelphia SE | Americký akciový index S&P 500 | Největší a nejlikvidnější akcie | Akcie Beijing Capital International Airport | UBS Group AG | Finexo | Vyšší inflace | Ukončení týdne | CFA | Antivirová pilulka | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Etsy | Akcie v daném indexu | FIS | Velikost společnosti | FOREX | Údaje o inflaci | Sledování akciových indexů | DoorDash | Akcie Lyft | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | Myšlenka diverzifikace | RBAG.CZ | Robinhood Markets (HOOD.US) | FDX | CSI China ETF | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Černá labuť | Liou Che | CZG | Čínské investice | Čínský HDP | Průlom | BBBY.US | Swarthmore Group | Investment | Výprodej dluhopisů | Lucid Group (LCID.US) | Mediální divize | Westpac Banking | Agentura Moody's | Zásobníky | Akcie Berkshire | Období po brexitu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | PetroChina | Kyle Rodda | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | PEP.US | Realitní sektor | Akcie společností z různých sektorů | Obchodní dohody | Technologický trh Nasdaq | Čistá úroková marže | USD/JPY | Obchodník s cennými papíry | Astrazeneca | Šéfka EK | Investoři do komodit | Počet nezaměstnaných | Nasdaq (US100) | Downing Street | Výskyt koronaviru | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Daně z příjmů právnických osob | Spojené arabské emiráty | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Ruská armáda | Dolar vůči koruně | Změny úrokových sazeb | Obchodovat denně | Low | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Taiwan Semiconductor | Randy Frederick | Výsledky CPI | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Americké firmy | SLB.US | Ekonomické aktivity | Ever Given | Záchranný balík | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Arena Pharmaceuticals | Výrobce elektromobilů Tesla | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký HDP | Zadlužení čínské ekonomiky | Vývoj české koruny | Další pokles | Výhled měnové politiky | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Cyprus Securities and Exchange Commission | Kvalitní akcie | Akcie | Úspěch | CNBC | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Chudoba | Spartan Capital Securities | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | MSCI All Country World | Plumb Funds | Volby | Ukazatele | Moving Average | Zveřejňování výsledků | Umělá inteligence | Zvýšení likvidity | Umění | Vladimir Putin | Američtí zákonodárci | Baidu (BIDU.US) | Šéf euroskupiny | Disney | Upisovací období | Stabilita | Japonský vývoz | JWN | Výsledek amerických voleb | Burzovní zpravodajství | Intervence centrálních bank | Vojtěch Benda | Británie | Kurz euro-koruna | Krátkodobý výhled | Nová auta | Vývoj jádrové inflace | Americká vláda | Wedbush | Dopady pandemie | NZD | Nejvyšší rating | Společnost Gazprom | Yum Brands | Čistý dluh | Norfolk | Diamanty | EQT | Currency | Zlepšení nálady | MV Financial | Odvětví a sektory | Měnové podmínky | Coloseum | Zkrachovalé banky | Belgie | Lenovo Group | Podniky | Strukturální změny | Sentiment trhu | Euro vůči americkému dolaru | Analytický tým | Horší časy | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Maržové požadavky | Chování spotřebitelů | Tomáš Nidetzký | CORN | Zůstatek na účtu | Banka Wells Fargo | Apollo Global | Russ Mould | Akcie klenotnictví Tiffany | Zahraniční forex | Očkování | Třetí světová válka | Ekonomické podmínky | Vysoká rizika | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Hlavní index německých akcií
Hlavní index německých akcií DAX
Hlavní index Nikkei 225
Hlavní index pařížské burzy
Hlavní index pařížské burzy CAC 40
Hlavní index PX
Hlavní index ruských akcií
Hlavní index řeckých akcií
Hlavní index španělských akcií
Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225

Následující klíčová slova

Hlavní indexy americké akciové burzy
Hlavní indický burzovní index NSE
Hlavní indikátor
Hlavní inovace
Hlavní investiční analytik
Hlavní investiční služby
Hlavní investor
Hlavní komanditní společnosti
Hlavní kryptoaktiva
Hlavní kryptoměna
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít