Úterý 23. července 2024 16:42
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Index amerického dolaru

img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarový index, 24. června

24.06.2024 Směr krátkodobého cenového trendu na hlavním měnovém páru s britskou librou je od dubna udáván vzestupným trendem. K dnešnímu dni je stále třeba dokončit vlnovou strukturu. Cena se od 12. června vrací směrem dolů od silné zóny potenciálního obratu v týdenním měřítku. Potenciál poklesu přesahuje úroveň retracementu. Tento pohyb ukáže po potvrzení začátek úplné korekce.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarového indexu ze dne 10. června

10.06.2024 Od dubna byl hlavní směr pohybu britské libry udáván vzestupným trendem. Od poloviny května cena vytváří korekci (B) ve formě flatu, která zůstává neúplná. Kotace dosáhly spodní hranice zóny přechodné rezistence vyššího časového rámce.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarového indexu 3. června

03.06.2024 Od října loňského roku rozvíjí dominantní vzestupná vlna hlavního páru britské libry poslední část (C) od dubna. Tato vlna se vyvíjí jako impulsní a v době analýzy musí být dokončena. Cena páru vstoupila na hranice široké zóny potenciálního obratu, prorazila silnou rezistenci a konsolidovala se nad ní.
img

Výstražné signály na Nasdaqu: Salesforce klesá o 1 %

31.05.2024 Americké akciové indexy zakončily čtvrteční obchodování poklesem, přičemž Nasdaq ztratil více než 1 % a v čele poklesu stály akcie technologických společností po neuspokojivém výhledu společnosti Salesforce.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, #ethereum a dolarový index, 27. května

27.05.2024 Trend hlavního páru s britskou librou je od letošního března vzestupný. Cena od začátku dubna driftuje. Ještě jí zbývá dokončit závěrečnou část korekční struktury. V denním časovém rámci prorazila úroveň střednědobého supportu. K rozvoji vlny se potřebuje konsolidovat pod touto zónou.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarového indexu ze dne 20. května

21.05.2024 Od 22. dubna se hlavní měnový pár britské libry v cenovém grafu pohybuje směrem vzhůru. Kotace tvoří protichůdnou korekci s potenciálem obratu od spodní hranice potenciální reverzní zóny. Pokud se potvrdí, změní se směr krátkodobého trendu tohoto páru.
img

Wall Street Week: klíčové události a prognózy na nejbližší dny

20.05.2024 Mezi akciemi zahrnutými do indexu Dow Jones vynikly akcie Caterpillar Inc (NYSE:CAT), které si připsaly 5,65 bodů (1,61 %) a uzavřely na 356,37 bodech. Akcie JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,38 bodu (1,18 %) a skončily na 204,85 bodech. Za zmínku stojí také Boeing Co (NYSE:BA), jehož akcie vzrostly o 2,03 bodů (1,11 %) a den uzavřely na 184,99 bodech.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarový index, 13. května

13.05.2024 Britská libra ve svém hlavním páru pokračuje v klesajícím trendu, který začal loni v červenci. Extrémy vlnové struktury tvoří horizontální praporek. Ceny se v průběhu posledního měsíce pohybují do strany a vytvářejí přechodnou korekci posledního segmentu trendu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarový index ze dne 6. května

09.05.2024 Z denního grafu britské libry vyplývá, že v rámci dominantní klesající roviny z posledních měsíců se v závěrečné části (C) vytváří přechodný retracement. Nedokončený segment ve směru nahoru se datuje k 22. dubnu. Vypočtená rezistence probíhá podél spodní hranice široké potenciální zóny obratu v týdenním časovém rámci.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 29. dubna

29.04.2024 Britská libra se na svém hlavním měnovém páru od července loňského roku pohybuje především do strany. Neúplná formace "pennant" v grafu naznačuje pokračování tohoto trendu přinejmenším v průběhu několika příštích týdnů. Nedokončený segment aktuálně směřuje dolů, přičemž minulý týden došlo k retracementu.
img

Americký dolar po zveřejnění indexu PMI klesá, zatímco australský dolar roste

25.04.2024 Dolar se ve středu pokusil zotavit po výrazných poklesech vůči euru a britské libře, nicméně se stále držel poblíž 34letých minim, přestože japonské autority varovaly před možnými intervencemi.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 22. dubna

23.04.2024 Denní graf hlavního měnového páru britské libry od loňského léta znázorňuje vytvoření horizontální klesající korekce. Do této chvíle se kotace dostaly k hranicím silné potenciální oblasti obratu. Od začátku března se v rámci vlnové struktury vyvinula protažená flat korekce. Minulý týden cena tohoto hlavního měnového páru prorazila silnou rezistenci a proměnila ji v support.
img

USDIDX ztrácí 0,2 %. Goolsbee naznačuje riziko "měkkého přistání" USA

19.04.2024 Nálada na trhu je dnes opět slabá, a to i přes poměrně silný odraz rizikových aktiv a hlavních měnových ukazatelů (jako je EURUSD nebo Bitcoin), protože Írán na izraelský útok přímo nereagoval. Prozatím Nasdaq100 (US100) ztrácí více než 1 % a EURUSD maže předchozí zisky, ale zůstává výše, protože index amerického dolaru ztratil sam momentum. Austan Goolsbee z chicagského Fedu se vyjádřil, že měkké přistání může být obtížnější, protože přetrvávající vysoká inflace v oblasti bydlení tlačí na vyšší sazby Fedu a pokrok ve snižování inflace "se zastavil".
img

Týdenní předpověď založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a index amerického dolaru, 15. dubna

16.04.2024 V širším měřítku se v cenovém grafu libry od července loňského roku formuje medvědí trend. Ve vlnové struktuře se celý měsíc rozvíjela závěrečná část (C). Kotace dosáhly horní hranice potenciální reverzní zóny v denním časovém rámci.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a indexu amerického dolaru

08.04.2024 Od července loňského roku určuje hlavní směr cenového pohybu na měnovém páru GBP/USD algoritmus klesající vlny. Její struktura se vyvíjí jako korekční typ připomínající "pennant". Nedokončená část začala 8. března. Minulý týden cena prorazila silnou hladinu supportu, po čemž kotace páru potřebovaly konsolidovat, aby mohly pokračovat v klesajícím trendu.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

Index amerického dolaru: obchodní scénáře na 4. dubna 2024

04.04.2024 Ve čtvrtek trh pozoruje poněkud rozporuplnou dynamiku dolaru. V rámci indexu DXY, který tvoří především euro, oslabuje, ale vůči bezpečným aktivům – jenu, franku a zlatu – posiluje.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/CHF a indexu amerického dolaru

02.04.2024 Analýza denního grafu britské měny vůči dolaru ukazuje na nedokončenou klesající vlnu, která s eformuje od 13. července minulého roku. První dvě části (A – B) mají kompletní strukturu. Od 8. března začala klesat poslední část vlny (C). Vlna se vyvíjí jako impulsní. V průběhu minulého týdne se v boční rovině formoval přechodný retracement.
img

Weekly forecast based on simplified wave analysis of GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP, and US dollar index from March 27th

27.03.2024 Analýza denního grafu britské měny ukazuje neúplnost modelu vzestupné vlny od 4. října loňského roku. Od prosince se rozvíjí střední část vlnové struktury (B). Dne 8. března se její závěrečná část (C) vydala dolů. V průběhu minulého týdne vytvořily kotace horizontální retracement, který byl v době analýzy neúplný.
img

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru

26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
img

EUR/USD: Medvědi se snaží získat zpět kontrolu

25.03.2024 V průběhu minulého týdne jsme na trzích zaznamenali okamžiky vysoké volatility. Na devizovém trhu vedla rozhodnutí centrálních bank spolu se zveřejněnými údaji o evropské ekonomice k obdobím zvýšené volatility na měnovém páru EUR/USD.
img

Denní shrnutí: Drahé kovy klesají, akcie si drží den po FOMC zisky

21.03.2024 Wall Street prodloužila skok po FOMC do druhého dne, přičemž S&P 500 posílil o 0,4 %, Dow Jones přidal 0,7 %, Nasdaq se obchodoval o 0,3 % výše a Russell 2000 s malou kapitalizací se posunul o 1,2 %.
img

Morning wrap (20.08.2024)

20.03.2024 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci v dobré náladě, přičemž společnosti Nvidia se podařilo odolat vybírání zisků a posílit o více než 1 % a vrátit se do oblasti 900 USD za akcii, ačkoli akcie společnosti Super Micro Computers zlevnily o téměř 10 %.
img

EUR/USD přešlapuje na místě

05.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zahájil obchodní týden pokusem usadit se nad hladinou střednědobé rezistence na úrovni 1,0840 (linie Tenkan-sen na denním grafu a zároveň střední linie indikátoru Bollingerova pásma na týdenním časovém rámci), a to na pozadí relativně klidného ekonomického kalendáře.
img

AUD/USD: Australský dolar se obchoduje v bočním trendu

04.03.2024 Australský dolar se vůči americkému dolaru obchoduje v bočním trendu, a to i přes celkové oslabení zelené bankovky na začátku nového obchodního týdne. Index amerického dolaru vykazuje klesající dynamiku v důsledku zvýšeného zájmu o riziko. Australský dolar byl pod tlakem kvůli nepodstatným makroekonomickým zprávám, které byly zveřejněny během pondělní asijské seance.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu indexu amerického dolaru, pondělí 4. března 2024

04.03.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf, zdá se, že se index amerického dolaru poté, co se mu podařilo prolomit pod denní formaci rostoucího klínu (purpurová), přičemž nyní #USDX vytvořil na 4hodinovém grafu novou formaci rostoucího klínu (čokoládová), v blízké budoucnosti pokusí prolomit pod úroveň 103,63. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí níže, tak má #USDX potenciál pokračovat v posilování k úrovni 103,40, jakožto hlavnímu cíli, a k úrovni 102,85 jako dalšímu cíli, pokud ho dostatečně podpoří momentum a také volatilita. Musíme však dávat pozor na to, že pokud na cestě k těmto cílovým úrovním náhle dojde ke korekci posilování a prolomení nad úroveň 104,26, pak se celý scénář posilování, který byl popsán dříve, stane neplatným a automaticky se zruší.
img

AUD/USD: Australský dolar následuje dolar

01.03.2024 Australský dolar v páru s americkou měnou tento týden aktivně ztrácí půdu pod nohama. Poprvé za poslední tři týdny převzali iniciativu medvědi na AUD/USD a způsobili obrat. V důsledku toho pár klesl do oblasti 64. čísla.
img

Index amerického dolaru: scénáře obchodování na 1. března 2024

01.03.2024 Dolarový index (CFD #USDX na platformě MT4) se stále obchoduje v zóně dlouhodobého býčího trhu, zejména nad klíčovou hladinou supportu 100,75 (200 EMA v týdenním grafu).
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu indexu amerického dolaru, úterý 27. února 2024

27.02.2024 Na 4hodinovém grafu se zdá, že je index amerického dolaru pod tlakem, protože jej ovládají prodávající, což lze vyčíst z pohybu ceny, která se pohybuje v rámci medvědího Pitchfork kanálu, a z výskytu medvědí formace 123, na kterou navazuje několik medvědích formací Ross hooks, a z pohybu ceny #USDX, která se nyní nachází pod WMA 30 Shift 2, jež má rovněž klesající sklon. Takže na základě těchto skutečností dolar v blízké budoucnosti, pokud nedojde k silnější korekci směrem vzhůru, která pronikne nad úroveň 103,98, oslabí a pokusí se otestovat a prolomit hladinu 103,40. Pokud dolar dostatečně podpoří momentum a volatilita, pak bude dalším cílem, kterého by měl dosáhnout, hladina 102,87.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
img

EUR/USD. Dolar je zpátky na dobré cestě. Co nám prozradila nejnovější zpráva?

14.02.2024 Dolar je zpátky na vrcholu. Zpráva o inflaci v USA se postavila na stranu dolarových býků, což prodávajícím umožnilo zatlačit pár k úrovni 1,7. Lednová inflace však nezrychlila, naopak v meziročním srovnání zpomalila. V podstatě proto pár na zprávu reaguje poněkud zdrženlivě.
img

GBP/USD: Důležitý týden pro libru

12.02.2024 Pár GBP/USD zahájil obchodování sebevědomým růstem na pozadí všeobecného oslabení americké měny. Index amerického dolaru na začátku evropské seance prudce klesl, což kupujícím tohoto páru umožnilo posílit své pozice a přiblížit se k úrovni rezistence na hladině 1,2650 (v tomto cenovém bodě se linie Tenkan-sen a Kijun-sen na denním grafu shodují). Vzestupná dynamika však slábla.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
img

Dolar mění svůj status – z bezpečného aktiva se stává výnosovou měnou: jak to ovlivní EUR/USD?

08.02.2024 Hlavním paradoxem trhu na začátku roku 2024 je současná rally amerického dolaru s akciovými indexy. Americký dolar je obvykle vnímán jako bezpečné aktivum, které roste během období nepokojů, recese nebo přírodních katastrof. Silná americká ekonomika, kterou naznačuje klesající index volatility VIX, však odráží nedostatek strachu mezi investory. I zemětřesení v Japonsku mělo větší dopad na jen než na index amerického dolaru. Může za takových podmínek zaznamenat EUR/USD pokles?
img

EUR/USD. Medvědi si berou oddechový čas

07.02.2024 Medvědi na měnovém páru EUR/USD konsolidovali v rámci 7. čísla, ale dál se neodvážili. Úroveň supportu 1,0710 (spodní linie Bollingerova pásma na 4hodinovém grafu) se udržela, zatímco její překonání by otevřelo cestu k hlavní cenové bariéře na úrovni 1,0620 (střední linie Bollingerova pásma na měsíčním časovém rámci). Obchodníci si berou oddechový čas, ačkoli medvědí sentiment nadále přetrvává.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

Ropa vs. dolar: ekonomické hry ve stínu Rudého moře

17.01.2024 Předchozího dne ceny Brentu mírně vzrostly a ceny WTI klesly, a to pod vlivem oslabování vnitřních faktorů v USA a obav z konfliktů v Rudém moři, které mohou přinést změnu tras tankerů a zvýšit tím ceny a dodací lhůty.
img

Předpověď pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na základě zjednodušené vlnové analýzy na týden od 8. ledna

08.01.2024 Od loňského září je převládajícím trendem na britské libře korekční flat pattern, který začal v listopadu. Struktura tohoto vlnového segmentu je kompletní. Cena uvízla v úzkém pásmu mezi několika potenciálními reverzními úrovněmi ve velkém měřítku. Vzestupný pohyb od 2. ledna nemá reverzní úroveň a zůstává v mezích pullbacku.
img

Denní shrnutí: USD nadále posiluje, protože zápis z FOMC postrádá podstatu

03.01.2024 Zápis z jednání FOMC konstatoval, že téměř všichni účastníci vidí na konci roku 2024 nižší sazby než v současnosti. Bylo však také poznamenáno, že okolnosti mohou vést k tomu, že sazby zůstanou na vysokých úrovních déle, než se v současnosti předpokládá.
img

Graf dne - USDIDX (29.12.2023)

29.12.2023 Index amerického dolaru (USDIDX) včera klesl na nejnižší úroveň za posledních pět měsíců a podobný pokles byl zaznamenán i vůči euru. Slabost dolaru pramení z rostoucích očekávání investorů ohledně možného snížení úrokových sazeb v USA v nadcházejícím roce 2024. Pohyby na trhu však mohou být přehnané v důsledku nízké likvidity během prázdninové sezóny. K nedávnému klesajícímu trendu dolaru dále přispěl pokles výnosů státních dluhopisů, zejména dvouletých, které dosáhly nejnižší úrovně od konce května.
img

💲 USDIDX získává 0,6 %

31.10.2023 Americký dolar je v době zveřejnění nejvýkonnější měnou skupiny G10. Index amerického dolaru (USDIDX) se dnes zvýšil o 0,6 %. Zisky na trhu USD přicházejí díky tomu, že výnosy smazávají předchozí pokles. Desetileté americké výnosy se nyní obchodují poblíž 4,86 %, což je přibližně o 6 bazických bodů více než denní minima dosažená během evropské seance. Posílení USD a nárůst výnosů vytváří tlak na drahé kovy, přičemž ZLATO se dnes obchoduje o 0,2 % níže a STŘÍBRO klesá o 1,3 %.
img

EUR/USD. Předběžný přehled týdne. Americká inflace a "ozvěna" událostí v Izraeli

09.10.2023 Nadcházející obchodní týden bude pro obchodníky s dolarovými páry klíčový. Na jeho konci americký dolar buď obnoví svůj vzestup, nebo dále oslabí.
img

Analýza USD/JPY

04.10.2023 Jedním z důvodů by mělo být prohlášení japonského ministra financí Shunichi Suzukiho, že směnné kurzy by se měly neustále pohybovat v souladu s ukazateli. Řekl, že vláda musí být připravena přijmout nezbytná opatření proti volatilitě. Zdržel se však sdělit, zda na trhu intervenovali v rámci podpory jenu (JPY), stejně jako japonský hlavní měnový diplomat Masato Kanda.
img

Americký pre-market 3. 10.: Americký akciový trh opět klesá

03.10.2023 Futures na americké akciové indexy nadále klesaly a blížily se k včerejším minimům, protože riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému pominulo. Futures na index S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Státní dluhopisy také obnovily svůj pokles, protože investoři se stále více obávali historicky vysokých výpůjčních nákladů.
img

Výprodej zlata ještě neskončil

03.10.2023 Rally amerického dolaru a vyšší výnosy amerických dluhopisů jsou pro trh příliš silné. Ceny drahého kovu mohou nadále klesat, protože se očekává, že americká centrální banka v blízké budoucnosti zachová svou současnou měnovou politiku beze změny.
img

Ranní shrnutí (12.09.2023)

12.09.2023 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci se ziskem, přičemž Nasdaq posílil o více než 1 % díky růstu technologických společností. Indexy S&P 500 a Dow Jones posílily o 0,67 %, resp. 0,25 %, což naznačuje, že investoři sice hromadí technologické akcie, ale nejsou si jisti budoucím zdravím mnoha cyklických a konvenčních odvětví.
img

USDIDX blízko šestiměsíčního maxima💵Bude klíčová rezistence 105 pts prolomena ?

07.09.2023 Zvyšující se averze k riziku na globálních trzích podporuje index amerického dolaru po včerejším výsledku ISM, který překonal očekávání. Také byla včera zveřejněna takzvaná Béžová kniha Federálního rezervního systému. Zde jsou z ní klíčové závěry:
img

Odliv finančních prostředků ze zlatých ETF fondů

07.09.2023 Nejnovější data Světové rady pro zlato (World Gold Council – WGC) ukazují, že růst výnosů dluhopisů nadále vyvíjí tlak na trhy drahých kovů. Investoři opouštějí fondy obchodované na burze (ETF) kryté zlatem.
img

Bitva o růst amerického dolaru: dopad Fedu na DXY

04.09.2023 Tento týden se americký dolar snaží posílit a jeho pohyb úzce souvisí s očekáváním americké centrální banky. Jaké faktory tedy ovlivňují DXY a jaká rozhodnutí Fedu by mohla ovlivnit jeho další pohyb?
img

🔼🔼 US100 posiluje před daty NFP

01.09.2023 Futures na americký akciový index se dnes obchodují výše, zatímco index amerického dolaru (USDIDX) se v tento den obchoduje na stejné úrovni. Situace se však může změnit brzy odpoledne, protože klíčová americká data budou zveřejněna ve 14:30 (GMT+1) – zpráva NFP za srpen. Toto bude jeden ze dvou klíčových amerických tisků, které ještě zbývají k vydání před nadcházejícím zasedáním FOMC 20. září 2023, přičemž tím druhým je zpráva CPI v USA za srpen 13. září 2023.
img

⏬USD ztrácí před ADP

30.08.2023 Americký dolar se dnes obchoduje pod tlakem, i když je třeba říci, že rozsah pohybu je ve srovnání se včerejším silným pullbackem poměrně malý. Na dnešek je naplánována řada klíčových makrozpráv, přičemž z krátkodobého hlediska jsou pro USD nejdůležitější údaje o zaměstnanosti ADP.
img

Komentář Harkera z Fedu

24.08.2023 Patrick Harker, člen FOMC a prezident filadelfského Fedu, se dnes odpoledne v rozhovoru pro CNBC vyjádřil k měnové politice. Jeho komentáře lze považovat za holubičí s tím, že centrální bankéři naznačují, že sazby jsou dostatečně restriktivní a že snížení sazeb může přijít příští rok.
img

Nvidia udává tempo: Nové obzory pro S&P 500 a Nasdaq

15.08.2023 Kromě Nvidie vykazovaly stabilní růst také akcie dalších technologických gigantů, jako jsou Alphabet a Amazon.com, které vzrostly o 1,4 % a 1,6 %. Jay Hatfield z Infrastructure Capital Advisors poznamenal: "Technologie nás v poslední době jen zřídka překvapila a nyní překonala všechna očekávání. S nadcházející zprávou Nvidie by technologický trh mohl získat další podporu."
img

Americký pre-market 11. 8. 2023: Americký akciový trh opět klesá

11.08.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely se zisky, ale později se dostaly do červených čísel a nadále reagovaly na včerejší údaje o inflaci v USA. Futures na index S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco high-tech NASDAQ přidal 0,3 %. Stoxx Europe 600 klesl o 0,7 %. Evropské indexy jsou dnes po propadech asijského trhu pod tlakem, protože jestřábí prohlášení zástupců americké centrální banky vedla obchodníky k tomu, aby se vyhýbali riziku.
img

Globální trhy čekají na data CPI: akcie klesají a dolar je pod tlakem kvůli situaci v Číně.

10.08.2023 Dolar mezitím čelil tlaku v podobě zpráv z Číny. Zprávy naznačovaly, že čínská ekonomika prochází deflací, což mezi účastníky trhu vyvolává určité obavy. Evropský akciový trh získal určitou podporu díky daňovým ujištěním od italských bank. Ceny ropy zároveň vzrostly na nejvyšší úroveň od ledna kvůli nedostatku nabídky. Na pozadí těchto zpráv některé velké společnosti vykázaly růst na Wall Street. Akcie Dow Inc přidaly 0,96 % a uzavřely na 55,54. Akcie Honeywell International vzrostly o 0,85 % a dosáhly 189,24, zatímco Caterpillar Inc vzrostly o 0,58 % a skončily na 284,53. Akciový trh byl dnes plný intenzivních pohybů, některým korporacím se dařily, jiné čelily tlaku.
img

USDIDX je nejvýše za posledních čtrnáct dní!

29.06.2023 Index amerického dolaru (USDIDX) se dnes dostal na nejvyšší úroveň za posledních čtrnáct dní. Široké tržní posílení světové rezervní měny přímo souviselo s dnes přicházejícími makrodaty z USA, konkrétně s vyšším než konsensuálním výsledkem amerického HDP (2,0 %; očekávání: 1,4 %; předchozí: 1,3 %) a soukromé spotřeby (4,2 %; očekávání: 3,8 %; předchozí: 3,8 %). Tyto údaje spolu s nižšími žádostmi o podporu v nezaměstnanosti (239 tis.; očekávání: 265 tis.; předch.: 265 tis.) vytvořily velmi silný základ pro narativ podporující další zvyšování sazeb v USA.
img

EUR/USD: Panické nálady zesilují, zatímco dolar nabírá na síle

25.05.2023 Situace kolem amerického vládního dluhu ovlivňuje obchodníky den ode dne víc. Není divu, protože termín stanovený americkým ministerstvem financí (1. června) se blíží a strany jsou od dosažení dohody stále daleko.
img

Obchodní plán pro dolarový index na 18. května 2023

18.05.2023 Index amerického dolaru překonal v pondělí úroveň 102,70 a dosáhl předpokládané Fibonacciho extenze. Středeční rally podle všeho skončila a index by měl vyprodukovat korekční pokles k úrovni 102,00 a dále k úrovni 101,50. V tuto chvíli se instrument obchoduje poblíž úrovně 102,50, protože medvědi se chystají stáhnout ceny dolů.
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 11.–12. května: prodávejte pod 2 025 USD nebo při pullbacku k 2 048 USD (21 SMA – Murray 8/8)

11.05.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem ceny 2 032,69 nad 21 SMA a ve vzestupném trendovém kanálu, který se formuje od 4. května.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones přidal 1,57 %

28.04.2023 V době uzavření burzy v New Yorku vzrostl Dow Jones o 1,57 %, index S&P 500 vzrostl o 1,96 % a index NASDAQ Composite vzrostl o 2,43 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,68 %

27.04.2023 Investoři nadále sledují zprávy o firemních výdělcích. Například čistý zisk IT giganta Microsoft v předchozím čtvrtletí rostl a tržby byly lepší, než se předpokládalo. Společnost také oznámila svůj záměr pokračovat v investicích do umělé inteligence.
img

EUR/USD: tři důvody, proč koupit euro

25.04.2023 Korekce dolaru směrem nahoru vypadá slabě, ale stále má dost síly a argumentů, aby zpomalila růst britské libry. Zdá se, že vrchol pro pár GBP/USD se nachází na 1,2500. Kupující nejsou schopni stlačit cenu na tuto úroveň a konsolidovat se nad ní. Ani dnešní technický signál libru nepodpoří.
img

NZD/USD: "Kiwi" pod tlakem uprostřed zpomalující novozélandské inflace

20.04.2023 Měnový pár NZD/USD dnes aktualizoval čtyřtýdenní cenové minimum a dosáhl 0,6144. Prodejcům NZD/USD se nepodařilo překonat úroveň supportu 0,6150 (spodní linie indikátoru Bollinger Bands v časovém rámci D1), po čemž následoval pokles ceny. Obecně ale zůstává pár medvědí, protože dnešní zpráva je do značné míry rozhodujícím faktorem, především v kontextu dalších vyhlídek na zpřísnění měnové politiky ze strany Reserve Bank of New Zealand.
img

Plán na obchodování dolarového indexu 20. dubna 2023

20.04.2023 Index amerického dolaru ve středu vystoupal skrz maximum na úrovni 101,80 a pak narazil na rezistenci. V nejbližší době se může chystat dokončit protitrendový pokles k úrovni 100,90 a pak se znovu vydá nahoru. Aktuálně se obchoduje poblíž úrovně 101,50, protože medvědi se chystají stáhnout cenu dolů aspoň k úrovni 101,00, a dokončit tak korekční vzorec.
img

Plán na obchodování dolarového indexu 19. dubna 2023

19.04.2023 Index amerického dolaru se v pondělí mírně propadl skrz úroveň 101,20 a pak se obrátil nahoru. V tuto chvíli se obchoduje kolem úrovně 101,43, protože býci se v brzké době chystají na rally k úrovni 102,50 a ještě dál. Než pár konečně obnoví růst, zůstane pravděpodobný intradenní pokles k zóně 100,80–90.
img

Plán na obchodování dolarového indexu na 18. dubna 2023

18.04.2023 Index amerického dolaru minulý týden klesl na minimum 100,34 a teprve pak znovu našel podporu. Série nižších minim a nižších maxim od úrovně 105,50 už podle všeho skončila, protože býci jsou odhodláni ovládat odteď situaci. Index se v době psaní článku obchoduje poblíž úrovně 101,25 a měl by brzy projít úrovněmi 102,40–50.
img

Index amerického dolaru: Stručné výsledky a výhled do blízké budoucnosti

17.04.2023 Nový týden začíná pro americký dolar v kladném teritoriu. V době psaní tohoto článku se futures na dolarový index (DXY) obchodovaly poblíž 101,40, tedy téměř 100 bodů nad místním 12měsíčním minimem 100,42 z minulého pátku. Dolar se od něj stále dokázal odtlačit, a to i přes pokračující tlak.
img

EUR/USD. Americká inflace v červeném, holubičí rétorika Williamse a maximum letošního roku

14.04.2023 Ve čtvrtek pár EUR/USD překonal úroveň rezistence 1,1030, což odpovídá horní linii indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. Cena aktualizovala roční maximum (1,1034), které bylo stanoveno na začátku února. Pár se posouvá k číslu 1,11 v důsledku předchozí hybnosti, kdy dolar ve středu na trhu klesal v reakci na Index spotřebitelských cen. V USA byla zveřejněna další inflační zpráva, která býkům poskytla větší podporu. Jedná se o Index cen výrobců, který vyšel v "červených číslech", odrážející zpomalení americké inflace.
img

Měnový pár EUR/USD je na úrovni 1,0800; chuť k riziku je stále nedotčena

29.03.2023 Uprostřed týdne se na finančních trzích stále projevují rizikové toky. Brzy ráno v Evropě se futures na americké akciové indexy obchodují na vyšších hodnotách. Po dvoudenním klesání se index amerického dolaru drží mírných zisků z oživení a výnos 10letých amerických dluhopisů zůstává nad 3,5 %.
img

EUR se snaží růst oproti USD

28.03.2023 Jednotná evropská měna v pátek vůči americkému protějšku klesla o téměř 0,7 % na 1,0760. Pár EUR/USD uzavřel druhý den v řadě v červené zóně.
img

Plán obchodování dolarového indexu na 27. března 2023

27.03.2023 Index amerického dolaru se v souladu s prognózami obrátil na minimu 101,50, které zaznamenal minulý čtvrtek, prudce nahoru. V pondělí se dokázal dostat na intradenní maximum 102,62, které je blízko hodnoty z minulého týdne 102,96. Býci jsou teď podle všeho připraveni udržet si nadvládu, ale aby struktura zůstala neporušená, musí se ceny udržet nad úrovní 101,50.
img

Na začátku týdne jsou finanční trhy klidné

07.03.2023 Na začátku pondělí jsou finanční trhy stále relativně klidné, jelikož investoři se před klíčovými událostmi tohoto týdne zdržují zaujímání velkých pozic. V evropském ekonomickém programu mají být uvedeny údaje o únorových maloobchodních tržbách a později se bude hledat nový impuls pro tovární objednávky z USA z ledna.
img

Obchodní plán pro index amerického dolaru na 1. března 2023

01.03.2023 Index amerického dolaru se během úterní newyorské seance propadl na úroveň 104,00 a pak narazil na support. Dokázal se stáhnout z nočních minim a v době psaní článku se obchoduje poblíž úrovně 104,50. V ideálním případě by ceny měly zůstat pod úrovní 105,00, protože medvědi se je chystají stáhnout přinejmenším k úrovni 102,50.
img

Obchodní plán pro dolarový index na 23. února 2023

23.02.2023 Index amerického dolaru během středeční newyorské seance vzrostl na úroveň 104,24 a pak se stáhl zpět. V době psaní analýzy se obchoduje poblíž úrovně 104,00 a medvědi jsou připraveni stáhnout cenu dolů k úrovni 102,00. Na druhou stranu, pokud ceny stabilně prorazí nad úroveň 104,30, budou býci předtím, než se vzdají, chtít zdolat rezistenci na úrovni 105,35.
img

Obchodní signál pro pár GBP/USD na 23.–24. února 2023: nakupujte nad úrovní 1,2030 (21 SMA – 200 EMA)

23.02.2023 Pár GBP/USD se obchoduje pod 21 SMA a pod 200 EMA. V grafu 1H vidíme, že britská libra se obchoduje uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se formuje od 17. února, a pod klesajícím trendovým kanálem, který se formuje od 21. února.
img

Graf dne - USDIDX (26.01.2023)

26.01.2023 Klíčovou makroekonomickou zprávou dne je blesková zpráva o HDP USA za 4. čtvrtletí 2022. Zpráva bude zveřejněna v brzkém odpoledni ve 14:30. Nebude to však jediné zveřejnění v USA v tuto dobu, protože budou zveřejněny také týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a prosincové údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Vzhledem k tomu by obchodníci měli v této době očekávat zvýšení volatility USD.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu indexu USD, úterý 24. ledna 2023

24.01.2023 Index amerického dolaru (#USDX) se v grafu 4H podle všeho pohybuje v medvědím kanálu a nachází se pod klouzavým průměrem, takže má potenciál v blízké době dál klesat pod úroveň 101,50, která je hlavním cílem, a pod úroveň 101,27, která je druhým cílem. Pokud se ale #USDX předtím, než se dokáže dostat na zmíněné cílové úrovně, najednou obrátí nahoru a prorazí nad úroveň 102,87, přestane uvedený scénář poklesu platit.
img

Jaká je současná pozice hedgeových fondů?

24.01.2023 Podle nejnovějších obchodních údajů Komise pro obchodování s komoditními futures investují hedgeové fondy už sedmý týden v řadě do zlata.
img

Plán na obchodování dolarového indexu 24. ledna 2023

24.01.2023 Index amerického dolaru vystoupal během pondělní newyorské seance skrz maximum 101,85 a pak narazil na určitou rezistenci. Mírně se stáhl a v tuto chvíli se obchoduje poblíž úrovně 101,60. Průraz nad úroveň 102,20 a následně 102,40–50 potvrdí opětovnou převahu býků a významné dno na úrovni 101,00–20.
img

Zlato má prostor k růstu, ale sentiment se začíná měnit

23.01.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukazuje, že optimističtí analytici mají mírnou výhodu. Většina analytiků však stojí opodál, protože se domnívají, že drahý kov vypadá mírně nadhodnocený.
img

EUR/USD: Dolar opět v nemilosti, zatímco euro nabírá obrátky

23.01.2023 Pár EUR/USD otestoval na začátku nového obchodního týdne poprvé od loňského dubna číslo 9. Příčinou takové cenové dynamiky je nejen oslabení americké měny (dolarový index zahájil obchodování s gapem směrem dolů), ale i posílení eura (což dosvědčují hlavní křížové páry s eurem). Takové fundamentální pozadí umožňuje býkům páru EUR/USD pohyb k horní linii indikátoru Bollingerova pásma v časovém rámci D1, která aktuálně odpovídá hranici 1,0950. Překonání této úrovně rezistence otevře obchodníkům cestu k číslu 10.
img

Plán na obchodování dolarového indexu 23. ledna 2023

23.01.2023 Americký dolarový index propadl zkraje pondělní asijské seance skrz minimum 101,20. Pak našel určitou podporu a v tuto chvíli se obchoduje poblíž úrovně 101,40. Posun nad úroveň 102,10–20 potvrdí významné dno a opětovnou nadvládu býků. Pokles z těchto úrovní bude stále omezený.
img

Plán na obchodování dolarového indexu 20. ledna 2023

20.01.2023 Než index amerického dolaru znovu dosáhl supportu, propadl se skrz minimum 101,65, protože býci se chystají na návrat k moci. V době psaní článku se index obchoduje poblíž úrovně 101,80 a podle očekávání se brzy protlačí skrz prvotní rezistenci 102,40. V ideálním případě by ceny měly zůstat nad prozatímním minimem 101,00, které bylo zaznamenáno zkraje tohoto týdne.
img

Americký dolar nadále oslabuje, oči se upírají k údajům o HDP Spojeného království

11.01.2023 Americký dolar pokračoval v poklesu vůči britské libře a euru, neboť investoři a obchodníci se soustředí na zveřejnění údajů o inflaci v USA, které má být zveřejněno ve čtvrtek 12. ledna. Index amerického dolaru (DXY) zůstává pod tlakem směrem ke kulaté hodnotě 103,00, což je sotva více než nejnižší úroveň zaznamenaná za posledních sedm měsíců.
img

Plán obchodování dolarového indexu na 10. ledna 2023

10.01.2023 Index amerického dolaru se v pondělí propadl skrz intradenní minima na úrovni 102,30 a teprve pak našel nějaké nabídky. V tuto chvíli se obchoduje poblíž úrovně 102,80 a podle očekávání bude pokračovat nahoru, protože býci se chystají převzít kontrolu. Jak vidíme zde v grafu 4H, ceny dosáhly hlavního Fibonacciho cíle na úrovni 102,30. Odtud cena hodlá stoupat.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 9. ledna 2023

09.01.2023 Měny z oblasti Tichomoří se od začátku roku dostaly do čela volatility. Novozélandský dolar zakončil pátek růstem o 2,09 % a australský dolar o 1,96 %. Index amerického dolaru ztratil 1,15 %. Oscilátor Marlin se v denním grafu posunul už do teritoria býků; nyní je na řadě cena, aby vystoupala nad rezistenci 0,6917.
img

Pozastavení rally amerického dolaru a přesunutí pozornosti na údaje o PMI

04.01.2023 Po úterní působivé rally to vypadá, že se americký dolarový index dostal do konsolidační fáze na úroveň přibližně 104,50. Agentura S&P Global zveřejní v rámci evropské seance PMI za prosinec ve službách za Německo a eurozónu. Americký ekonomický program bude plný zveřejňováním údajů vysoké úrovně.
img

Forex aktuálně: Trhy jsou začátkem velkého týdne centrálních bank velmi opatrné

12.12.2022 Vypadá to, že trhy se snaží být na začátku týdne opatrné a účastníci se drží před netrpělivě očekávanými oznámeními o politice centrálních bank a zveřejněním makroekonomických údajů vysoké úrovně bokem.
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
img

Dolar začal klesat kvůli obavám z recese

09.12.2022 V pátek došlo k poklesu dolaru kvůli zvýšeným obavám ze zpomalení hospodářského růstu v USA. Obchodníci jsou v pozoru před spoustou zasedání centrálních bank, která se mají uskutečnit příští týden a hlavní slovo na nich bude mít FED.
img

Americký pre-market 23. listopadu: trh po včerejším vzestupu nevykazuje žádné zisky

23.11.2022 Futures na americké akciové indexy otevřely poblíž včerejšího maxima a pokračovaly v růstu stejně jako evropské akciové indexy, které zůstávají během pravidelné seance stabilní. Investoři čekají na zveřejnění zápisu z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Budou hledat náznaky toho, že by se tempo zvyšování sazeb mohlo zpomalit již letos v prosinci.
img

Graf dne: USDIDX (09.11.2022)

09.11.2022 Předčasné výsledky amerických voleb naznačují, že republikáni získají kontrolu nad Sněmovnou, zatímco demokraté budou mít kontrolu nad Senátem. Takový výsledek – rozdělení moci v Kongresu – byl očekáván, a proto na trzích nepozorujeme žádné zásadní pohyby. Je však třeba poznamenat, že jakmile začnou přicházet další výsledky a začnou ukazovat na jiné výsledky, než se očekávalo rozdělení v Kongresu, může se volatilita na trzích zvýšit.
img

Obchodní signál pro zlato (XAU/USD) na 6.–7. října 2022: nakupujte nad úrovní 1 718 (7/8 Murray – 200 EMA)

06.10.2022 Zlato (XAU/USD) se obchoduje přibližně na úrovni 1 720, nad Murray 7/8 (1 718), 200 EMA a 21 SMA, a poskytuje tak silný pozitivní signál. Pokud se kov nad touto oblastí udrží i v příštích hodinách, mohl by dosáhnout silné rezistence Murray 8/8 na úrovni 1 750.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obchodni_strategie.jpg

Měnové indexy, aneb náhled do tajemství centrálních bank

28.09.2022 Jak získat ucelenější přehled o vlivu nejaktuálnějších fundamentů na vámi obchodovanou měnu a prohloubit tak své znalosti směrem k informovanějším obchodním rozhodnutím? To vám poradí dnešní článek, na jehož čtenáře čeká také dárek!
img

Bitcoin, Ethereum a altcoiny drží intradenní zisky poté, co Fed zvýšil úrokové sazby o 0,75 %

22.09.2022 Kromě zvýšení o 0,75 % bazického bodu, Federální rezervní systém také stanovil cílovou úrokovou sazbu pro rok 2022 na 4,4 %, což vedlo analytiky bitcoinu k předpovědi dalšího poklesu.
img

Trhy jsou před zasedáním FOMC opatrné

20.09.2022 Zlato obchoduje opatrně, protože účastníci trhu čekají na výsledky zasedání FOMC. V tuto chvíli se žlutý kov obchoduje za 1 673 amerických dolarů za trojskou unci. Ve včerejší seanci si připsal pouhé 1 %.
img

💲 USD před maloobchodními daty roste

15.09.2022 Údaje o maloobchodních tržbách v USA za srpen jsou klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a očekává se, že nevykáže žádný růst (0,0 % meziměsíčně) v celkových tržbách ani v základních ukazatelích, jako jsou tržby bez zahrnutí aut. Pokud se očekávání potvrdí, znamenalo by to druhý měsíc v řadě, kdy by celkové maloobchodní tržby meziměsíčně stagnovaly. I když to není katastrofa, byl by to pro Fed varovný signál, že americký spotřebitel oslabuje, přičemž hlavním důvodem jsou rostoucí ceny. Na jedné straně by to ukázalo, že existuje naléhavá potřeba snížit inflaci. Na druhou stranu by rostoucí úrokové sazby dále zhoršovaly pozici spotřebitelů, protože rostoucí hypotéky by dále omezovaly schopnost utrácet. Kromě maloobchodních tržeb bude ve 13:30 BST zveřejněn také index NY Empire za srpen a týdenní zpráva o žádostech o nezaměstnanost, ale ty lze považovat za zprávy druhé úrovně.
img

Index amerického dolaru se blíží milníku 110,00, co bude dál?

02.09.2022 Institute for Supply Management (ISM) ve své měsíční zprávě zveřejnil (mimo jiné) údaje PMI ve výrobním sektoru americké ekonomiky, který je zásadním ukazatelem stavu tohoto sektoru a ekonomiky USA jako celku.
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 31. srpna 2022: prodávejte v případě pullbacku na ceně 1 726 USD (21 SMA – Murray 3/8)

31.08.2022 Zkraje americké seance se zlato (XAU/USD) obchoduje přibližně na hladině 1 713. Po propadu na minimum 1 709,57 během evropské seance se cena technicky mírně odráží.
img

Vliv Fedu na americký dolar

24.08.2022 Během březnového zasedání FOMC zvýšil Federální rezervní systém klíčovou sazbu o 25 bazických bodů. Jednalo se o první zvýšení sazby od roku 2018. Tímto krokem se Fed začal přesouvat od vysoce akomodativní měnové politiky ke zpřísňování. Americký regulátor zvýšil úrokové sazby na každém z následujících zasedání FOMC. V květnu Fed zvýšil sazby o 50 bazických bodů, po čemž následovaly dva po sobě jdoucí zvýšení o 75 bodů v červnu a červenci.
Související klíčová slova: Býčí pohyb | Oživení amerického trhu práce | Bezpečí investic | Sektory technologií | Realitní trh | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Goldcorp | Euro k americkému dolaru | Neel Kashkari | Oblast fiskální politiky | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Světové akcie | Australské uhlí | Války | Obchodní vztahy s Ruskem | Vývoj technologií | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Údaje z USA | Kurzotvorný faktor | Dolarový index DXY | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Fiskální programy | Cena futures | Největší volatilita | Take Profit | Měnový pár EUR/CZK | EUR | FDA | Spotřebitelské výdaje | Morning Star | Outperform | Analytická práce | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Independent Advisor Alliance | Kalifornie | Korelační obchodování | Accenture | Salesforce | Výkyvy | Itálie | Index eura (EURX) | McDonald's | ČEZ | Akcie Merck | Stoxx | Dolar australský | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Texas | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Očekávání | Korelace | Jüan | Volatilní | Ceny kryptoměny | GlaxoSmithKline | Medvědí trend | Evropské centrální banky | Bilance zahraničního obchodu | Aktuální kurzy měn | Ekonom Evropské centrální banky | Harmonické formace | AUD/NZD | EUR/JPY | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Trh práce | Evropská komise | ANZ Bank | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Oživení ekonomiky | Vlna omikronu | TD Bank | iShares | Swiss | Stimul | Investice | Britská centrální banka | Výhled eura | DXY | MACD | Potenciál | NZDX | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Švédské koruny | Zóny supportu | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Posílení | Růst cen v době stagnace | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Index nových objednávek | ADP report | Růst amerického dolaru | Index finančního sektoru | Ifo | Zkušenosti z Japonska | Prognózy | Britská libra | Intervence | NYSE | Klesly akcie | Experti | LSEG | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Nižší sazby | Bitcoiny | Průměrný výnos | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Index USD | FTSE MIB | Čtyřhodinový graf | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Černé labutě | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Silný základ | Asijské trhy | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | General Electric | Akcie Walt Disney | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Spotřebitelé | Údaje o hrubém domácím produktu | Čínský úřad | JPMorgan Asset Management | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Neckline | Cena bitcoinu | Akcie Best Buy | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Streamovací služby | Flat pattern | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Wedbush Equity Management | Lagardeová | Průměrné mzdy | Cenné papíry | Akcie Under Armour | Výnos | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Trh s dluhopisy | Brent | Asijské akcie | Delta | Snowflake | Finanční podmínky | TNOTE | Silný výhled | Americký akciový trh | SMA | Kroky centrálních bank | Russell 2000 | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Výhled dolaru | Růst sazeb | Reddit | Financovat vládní deficit | Intel Corporation | Index DOW | Import | KSS | Historické zkušenosti | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Německý akciový index DAX | Exchange | Alcoa | Nejvyšší volatilita | Investiční strategie | Zasedání centrálních bank | Graf zlata | Kontrakty | INR | Strach | Prague Economic Papers | Graf EURUSD | Oživení čínské ekonomiky | AUDUSD | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zasedání FOMC | Hasbro | Sentiment na trhu | JPY | Take-Two Interactive Software | AI | Odhad HDP | Index Russell | Rekordní růst | Fibonacciho extenze | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Investovat | Projekce | Kontrakce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Suezský průplav | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Objem HDP | Holubičí rétorika | Průmyslové zakázky | Dolarová rally | Bydlení | Nakupovat akcie | Americká ropa | Obavy z inflace | Problémy amerických bank | Makroekonomická analýza | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Index Libry | Index technologického trhu Nasdaq Composite | ICM | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Heatmap | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Quantitative Easing | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Vývoj bilance Fedu | Ropa WTI | Micron | Velké riziko | Zájem obchodníků | Obchodní transakce | CRM | Federální rezervní systém (FED) | Akademické aktivity | CIBC | Dell Technologies | Nejnižší výnosy | Brexit | AEX | ZEW index | Kontrakty na ropu | Dolar dnes | Evropské burzy | Pokles k supportu | Valná hromada | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Silné deflační tlaky | Býčí divergence | Nová bankovní rada | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Cestování | Nord Stream 2 | Odliv kapitálu | Implikace | Minimální marže | Rychlejší růst inflace | Zastavení ztrát | Předáním moci | Akcionáři | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | USD | Dolarový index (DXY) | InterContinental | Export | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | NFP | CSCO | Přetrvávající vysoká inflace | Trh s nemovitostmi | Zynga | GBP/JPY | Americká ropa WTI | Výkon | Qualcomm | Comcast | Analýza USD | Nové mutace | Jestřábí komentáře | Plány | Na burze | Blue chip | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Rozvahy Fedu | Obnovení růstu | Společnost Pfizer | Zavedení eura | Investice do reálných aktiv | Trh s ropou | Modelování výnosové křivky | Ekonomická aktivita | Regulace | Maďarsko | Obchodní signály | Makléři | Pokles kurzu | Akvizice společnosti | Úroková sazba | Akcie Ralph Lauren | AAPL | Celkový objem obchodů | Index volatility CBOE | DJI | Ekonomiky | Tovární objednávky | Zkušení obchodníci | Reálné hodnoty | Index FTSE MIB | Zvyšování sazeb Fedu | Cenové prognózy | Spekulovat | ATVI | Fitch Ratings | MT5 Supreme Edition | Swapy | Sociální sítě | Druhy měnových indexů | Tiff Macklem | Ruský prezident | HDP v USA | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Psychologické hladiny | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vnímání rizika | Rekordní nárůst | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Růst hodnoty indexu | Německý export | Akcie společnosti Intel | Dovoz | Sazby hypoték | Admirals | Caterpillar | MT5 | CFA Institute | Základní úroková sazba | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Skokové posílení | Historická výkonnost | Nikkei | Pro tradery | Americké ministerstvo spravedlnosti | Energie | Cenové pohyby | USD EUR | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | Marže prodávajících | Komoditní | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Ruské banky | Kurz jüanu | Rekordní maxima | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Banka JPMorgan | Rady expertů | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Portfolio | Myšlení | Svět kryptoměn | Akciová burza | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Mimořádný zisk | OCBC | Dolar roste | B/E | Hodnotové akcie | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Zdravotní péče | Index PPI | Mário Centeno | Grayscale | Obavy z insolvence | Jádrový index | Zisk | Peso | Vojenský konflikt | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Makro data | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | DAX30 | Posilování amerického dolaru | Index KOSPI | Bank of England | World Gold Council | Tempo zvyšování úrokových sazeb | ITF | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Volatilita na trzích | WTI a Brent | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Cenové vývoje | Růst cen ropy | BP | Carry trading | Bed Bath & Beyond | Funkční období | Ekonomie | ADR | Makrokalendář | Sestupný trend | Akcie společnosti Tesla | Inflace v květnu | SaxoBank | Ochota riskovat | Analýzy | Vývoj akcií | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Politická nestabilita | Další obchodní válka | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Pandemie COVID | Zasedání Evropské centrální banky | IEA | Demokraté | Velikost lotu | Ekonomická situace | Německý DAX | Easing | Výrobní index ISM | Ceny Bitcoinu | UnitedHealth Group | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Prudké navyšování zadluženosti | TRY | Data z ekonomiky | Rating USA | Válka | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodní plán | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Spike | Zpráva | P/E | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Apple | Loonie | First Republic Bank | Oblast rezistence | Vítězství Joe Bidena | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Tencent | Rozhodnutí centrálních bank | Emoce | Americká akciová burza | Zvýšení úrokové sazby | Reakce centrální banky | Vzdušný prostor | Finanční ředitel | S&P | Oslabování dolaru | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Obchodování | Technický signál | Potenciální zisky | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Spotřebitelské ceny v USA | JOLTS | WGC | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | České koruny | Korekční pohyb | IT společnosti | Management | ZEW | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Admiral Markets | Budoucnost | Dobré výsledky | Zasedání OPEC | XAU/USD | Centrální banky | Prezidentka ECB | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Eurostat | Předpověď | Zprávy | Ruský rubl | Deflace | Doporučení | Murray | Ralph Lauren | Dolary | Akcie v Asii | Denní minima | Růst inflace | Turecká lira | Index STOXX Europe | Equity | Projev Jeroma Powella | Sazby ČNB | Index australského dolaru (AUDX) | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Investiční banka | Akciový analytik | Averze k riziku | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Ceny ropy | Recyklace | Investiční firmy | Míra | Evropský parlament | CME FedWatch Tool | Odraz na finančních trzích | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | Silný růst | Vyjednavači EU | Investiční centrum | Airbus | Devalvace amerického dolaru | Prognóza Fedu | Očekávání úrokových sazeb | xStation | Platební bilance | Vakcína | Intradenní obchodování | Reliance | Vyhlídky | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | NATO | Nordea | MT4 Supreme Edition | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Bitcoin | Čínské zboží | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Automobilky | Gucci | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | Dění na finančních trzích | Slabý dolar | Raphael Bostic | Spoluředitel | Phillips 66 | Hedgeové fondy | Futures | Supreme Edition | Sázka | Nio | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Distribuce | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Obchodní nápady | Spotové ceny | TIM | Carry trade | Kurz dolaru | Výrobce letadel | Australský dolar | Instrument | Retracement | Antiglobalizační tlaky | Evropský statistický úřad Eurostat | Koruna | Monopoly | Komoditní měny | Finanční služby | Technické ukazatele | Výrazný pokles | Akciové tituly | Tržní ceny | Bossa.cz | Podpora | Shell | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | Hospodářská politika | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Ekonomické události | Dopady války na Ukrajině | Futures na evropské indexy | Onemocnění | Objem | Propad | Asociace | Spekulant | Ostatní komodity | Activision | Obavy z recese | Očekávání investorů | Pokračující pokles | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Chris Zaccarelli | Silver Institute | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Klima | Politika centrální banky | Právo | Příležitosti k prodeji | Americká banka | KOL | Posílení kurzu | Ceny plynu v Evropě | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Indikátory forex | Alibaba | Trendová čára | Národní měny | Výsledky průzkumu | Swingový výhled | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Hlavní indexy | Barack Obama | Kanada | Dlouhodobý výhled | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | AMC | WMT | Aussie | Pfizer | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Ukazatel inflace | Studie | CME FedWatch | Maloobchodní inflace | Obchody | První obchodní den | Průraz | Deficit | Graf | Polsko | Index S&P 500 | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | Napětí na Ukrajině | Plyn | Volodymyr Zelenskyj | Patrick Harker | CFRA | Cenová hladina | Ropa Brent | Akciový index | Kering | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | HDP USA | James Bullard | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Evropa | Nárůst cen ropy | Akcie Walt Disney Company | Jackson Hole | HUF/EUR | Prezident Volodymyr Zelenskyj | OPEC | Short | Ukrajina | Velké americké banky | Krátkodobý výhled | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Pár EUR/USD | Schlumberger | Index výrobních cen | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Kroger | VTB | Trendové indikátory | Eurodolar | KB | Zpráva o inflaci | Radar Tradera | Kontext | Thajský baht | Optimistická očekávání | Oslabení amerického dolaru | First Republic | Mnozí investoři | Zveřejněná data | NASDAQ: MSFT | DPZ | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Rekordní minimum | Trump | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Index volatility | Brands | Úspěšný obchod | Dow Jonesův index | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Ruský akciový trh | Technické analýzy | Jachty | Beta | Splunk | Nasdaq Futures | Změny sazeb | Krátkodobé obchody | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Equal weight | Vstupy | Obchodní strategie | Hodnocení investic | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | GBP/AUD | Omezení COVID | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Pozornost trhu | Americký dolarový index | CHF | Klíčové události | Instituce | Tým InstaForex | COPPER | Česká koruna | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Goolsbee z Fedu | OECD | Americké objednávky | Chamtivost | Stimulační program | Čínský akciový index | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | G10 | Dnešní fundamenty | LNG | JNJ | Býčí signál | Nejistota | EPFR Global | Americké akcie | Akcie Cisco Systems | Fiskální stimuly | Měnový trh | Britská měna | Futures na ropu WTI | Dopad pandemie | MetaTrader | Běžný účet | Kongres | Dlouhodobější trend | Růst amerického HDP | Výdělky | Pád Silicon Valley Bank | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Makroekonomické ukazatele | Index cen výrobců | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | ex | Rosněfť | Americká data | Průměrný roční výnos | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Kurzový vývoj | Capital Markets | Time-Frame | Střední cena | Růst výnosů | Trh | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Nárůst zásob | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | Obchodování se CFD | Crown | Války na Ukrajině | Výrazný růst | Vývoj zlata | Měnová autorita | Fed | Oslabování amerického dolaru | Zahraniční obchod | Adobe Systems | Korekce | Tempo očkování | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Příliv kapitálu | CAT | Rubl | Akcie ropných koncernů | Trendline | Pozornost | Bankovky | Země EU | Index japonského jenu (JPYX) | Vývoj ekonomiky | Uvolněné fiskální politiky | Nákupní příležitost | McDonald's Corporation | Downtrend | Manažeři | Výběry | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | AUD/CAD | Tržní výhled | S&P 500 | Globální recese | Index Standard & Poor's | Akciové indexy v USA | Luis De Guindos | Ekonomický a strategický výzkum | Bollinger Bands | JDE | Dolar vůči jenu | Technické indikátory | Posílení dolaru | Philip Lane | Situace | ANO | Zemní plyn | Ministři financí | Webináře zdarma | Akcie banky | VZ | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Index kanadského dolaru (CADX) | GBP/NZD | Rating | Dlouhodobí investoři | Agentura S&P | Merck & Company | Blog | Miroslav Singer | SNB | Prezident Joe Biden | Akciový index Nasdaq | Dílčí index | Velké banky | Microsoft | Wells Fargo | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | UnitedHealth Group Incorporated | Vládní dluhopisy | Odhad růstu HDP | Ekonom ECB | Chase Investment Counsel | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Outside Bar | Flat | SMA 200 | Sell | Měny&Sazby | Makroekonomické údaje | Long pozice | Dollar Tree | Kurz dolarů | Dodání likvidity | Bývalý prezident | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Konference FOMC | Mexické peso | Akcie technologických společností | Starlink | Bankovní akcie | Rizikovější aktiva | Oblast supportu | Makroekonomika | Spotřební zboží | Společnost XTB | CMG | Trendové linie | Vlajka | Akcie JPMorgan | Objem obchodů | Range | Globální akciový index MSCI | CFTC | Velké zisky | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Snižování inflace | S&P Global Inc | Invest | Akcie ve Spojených státech | Gazprom | Centrální banka | Hamás | Ekonomické zpomalení | Riksbank | Andrew Bailey | Meta Platforms Inc | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Analytici | ING | Vývoj dolaru | Grafy | QE | Tržní sentiment | Akcie Advanced Micro Devices | Moody's | Donald Trump | Zasedání RBNZ | Německý Ifo index | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Fluktuace | Zasedání americké centrální banky | Technické problémy | Centrum | Portugalsko | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Investice do akciových titulů | Finanční systém | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Propad akcií | Bankovní tituly | Partnerství | Aukce | CME Group | Nárůst objemů | Dluhové krize | Cena ropy dnes | Futures kontrakty | Makroprognózy | Údaje o inflaci | Euro vůči americkému dolaru | Ministr zahraničí | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | USD/SEK | Situace na Ukrajině | CZK | Chevron | Intradenní pokles | Kompozitní index | Predikce finančních trhů | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Klaas Knot | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Energetický sektor | Zahraniční společnosti | Riziko | Obchodování indexů | Růst ceny | Americké banky | Chipotle Mexican Grill | Analytika | BBBY | Index nových zakázek | Singapurský dolar | Splatnost | Tištění peněz | ENPH | Makro | Boeing | Newmont | Stimulační procesy | Roční výnos | Záporné sazby | Měny rozvíjejících se zemí | Společnost Walmart | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Shanghai Composite | Evropské banky | Americký dolar | Libra | TLTRO | CFD | Rekordní inflace | Damoklův meč | CL | Open | Realizace zisku | Chicago Mercantile Exchange | DOT | US100 | ETF na kryptoměny | Financovat | Forex heatmap | Příprava | Pohyby na trhu | Vivek Dhar | Oslabení kurzu | Slabost americké ekonomiky | Řecko | Krypto | Cvičení | Oblasti rezistence | Akcie Verizon Communications | Povinné minimální rezervy bank | TSLA | Alibaba Group | FOREX | Lael Brainardová | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Vývoj USD | Index novozélandského dolaru | PEPSICO | Cena | Investiční banky | Mario Draghi | Odpor | Steen Jakobsen | AUD/JPY | Medvědí fáze | Silný trh | Nárůst výnosů | Snižování úrokových sazeb | Economic | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | Akcie Hasbro | EBay | Dolar | Trh zlata | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | MUFG | Ceny | Dolarové zisky | Prudký pokles | Technologie | Index nákupních manažerů | BTC DOMINANCE | Standard Chartered | Energetická krize | Swingoví obchodníci | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Hladiny rezistence | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Pokles | USDIDX | Ceny komodit | Vládní koalice | BioXcel Therapeutics | Zpomalující růst | Mario Centeno | Nvidia | Makroekonomická situace | Intuit | Centrální banka Nového Zélandu | Dolarové páry | Energetický regulátor | Americké společnosti | Závazek | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Porovnání měn | Proočkovanost | Cenové minimum | Rezervní měna | Švédsko | Růst HDP | Maloobchodní tržby | Rabobank | JPYX | FTSE | CARA | Světové měny | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Tržní očekávání | Štěpán Hájek | Americká ekonomika | Europe 600 | Indexy v Číně | NVDA | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Webináře | Portfolio manažer | HPQ | 737 MAX | Rada guvernérů | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Index amerického dolaru (DXY) | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | BoE Andrew Bailey | Ekonomické vyhlídky | Růst mezd | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Nejnovější zprávy | CADX | Rozhodnutí australské centrální banky | Pablo Hernández de Cos | Čínská vláda | Daně | Piper Sandler | Lídři | Tradingové webináře zdarma | Stabilita | Pozitivní komentáře | Spotová cena zlata | Štěstí | Rizika | Kryptoměna | ECB | Close | Zprávy z trhů | Pokles indexu | CHFX | Vývoj inflace | Coinbase | FXCM | Úrokové prostředí | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Speciální daň | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Cena kryptoměny | Velký růst | Evropské akciové indexy | Partners | Sázkové kanceláře | Best Buy | Konsensus | Trader | Optimismus na akciových trzích | Vládní politika | Ekonomické údaje | Conference Board | Konsenzus | Activision Blizzard | Globální ekonomika | Anomálie | Akcie Visa | Obrovské ztráty | ISM | Benchmarky | Pennant | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Starbucks | American Express Company | Společná měna | Cena zlata | Obchodníci | HSBC | Pullback | CBRT | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Pojištění vkladů | Epidemiologická situace | Hongkongský index Hang Seng | Měnový výbor | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Propad ropy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Indikátor | ABBV | Moskva | RSI | Forward | Měnová politika | Akcie Apple | SPX500 | PMI ve výrobě | Asset management | Alokace | Býčí trh | MSCI World | Saxo | Energetické trhy | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Vývoj války na Ukrajině | Obavy z globální recese | Amazon efekt | Úroková sazba v USA | Měkké přistání | Kohl's | Zasedání RBA | Index inflace | Etherea | Fitch | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Měnový index | GMT | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Philip Lowe | Spirit Airlines | Prodávající | Honeywell | Pokles ekonomiky | Finance | Vývoj války | Dividenda | Odraz ceny | Republikáni | USDJPY | Švýcarská národní banka | Globální poptávka | Investiční poradenství | Poptávka | Express | Americký regulátor | Báze | Guvernér | VŠE v Praze | Globální trhy | Capital | Očekávání trhu | Cenový graf | Bulharsko | Maďarská měna | Výrobní aktivity | Christopher Waller | Německý index DAX | Riziko deflace | DNO | Obchodovat | Korelace měn | Jitan Solanki | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Ekonomická data z USA | Základní měna | Pokles akcií | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Největší americká banka | Parita | Korekční fáze | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Zisk a tržby | EURX | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Bod | Pokles zlata | Počasí | Zisk společnosti | Medvědi | RBNZ | GfK | Employment Cost Index | AMGN | FRED | Rozdělení zisku | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Řemeslo | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | Americká měna | Honeywell International | Nord Stream | Investiční výdaje | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Payrolls | Bankéři | Barclays | Týdenní tržní výhled | Video | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Marže | Využití kapacit | ROCE | Akcie bank | Německá ekonomika | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Předběžné výsledky | Lend | Alphabet | Struktura | Klouzavý průměr EMA | Zkušenosti | Trading Central | Firma | Pozice ekonomiky | Signály | Omikron | Reálné příjmy | Micron Technology | Lira | Devizový trh | Načasování | Poptávka po zlatě | Jens Klatt | Futures na ropu | Obchodní válka | Erste | Ropa | Statistiky | Blizzard | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | Empire State Index | JPM | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Debata | Změny ve vedení | US Dollar Index | Společnost Procter & Gamble | Demo účet | Deutsche Bank | Vysoká rizika | RUB | Krize eura | Kurz | Market | Referendum | Investiční cíle | Forexu | 256/2004 | Růst akcií | Pokles výnosů | BBY | EPFR | Nejlepší výsledky | Restrikce | Neomezené množství | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Růst dolaru | Enphase Energy | Profit-Target | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | USA | Nikkei Asian Review | Fibonacciho retracement | Washington Post | Investujte | Tempo růstu HDP | Reserve Bank of New Zealand | Akcie AbbVie | Měď | ANZ | Fundamentální pozadí | Euro | AUD | Rada ČNB | Kyjev | Federální rezervní banky | OsMA | Trh se zlatem | Truist Advisory | Akcie na Wall Street | Oscilátory | Risk | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Index švýcarského franku (CHFX) | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Christine Lagarde | Hospodářství | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Joe Ross | Měnový stratég | Technické korekce | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Indická centrální banka | Majors | Akcie Chipotle Mexican Grill | EUR/CHF | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | PPI index | EU | Ekonomická krize | Redukce | Slabé euro | Velikost celkové bilance | AUDX | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Poptávka po dolaru | Portfolia | Prohlášení | Komerční banka | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Cenové dno | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Nový lék | Recese | Zpomalování inflace | Švýcarský frank | Bank of Canada | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | SEC | Situace na Blízkém východě | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Začít investovat | USD/CAD | Výrobní index | Silný americký dolar | Stavební povolení | Deflační tlaky | Aktuální stav | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Guvernér BoE | Meziměsíční inflace | Globální finanční krize | Ropa roste | Růstový trend | Silný support | Fosilní paliva | Akcie PayPal | Americké burzy | Frank | Důležitý support | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Komentáře Fedu | Prodeje existujících domů | Transparentní | Pin Bar | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Postavení dolaru | Dnešní zpráva | Pips | Investoři a obchodníci | Technická korekce | Dlužníci | Čínské indexy | Korekce na akciových indexech | Oscilátor Marlin | Bělorusko | KPMG | Ceny energií | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Průmyslová výroba v lednu | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Index FTSE 100 | Index důvěry | Dosažení dohody | Klíčové centrální banky | Úrokové sazby | Kiwi | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Index PCE | Svíčkové formace | STAR | Vládní deficit | Technologický sektor | OSN | Soud | Plánování | Předpovědi Saxo Bank | Euro posiluje | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Sterling | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Konflikt na Ukrajině | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Potenciál poklesu | Ceny plynu | Evropské méně | Světové ekonomiky | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Kupci | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Zásoby plynu | Futures na americké akciové indexy | Vstoupit do obchodu | Časový rámec | Míra inflace | Nejnovější zpráva | RTS | Indexy PMI | Platforma | Měnová politika ECB | Akcie energetických společností | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Trhy v USA | Lidstvo | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | Jak obchodovat | Sazba hypoték | SWIFT | Ceny benzínu | Verizon | Pokles cen zlata | Fundamentální základ | Schodek | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Alibaba Group Holdings | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Angola | Česká národní banka (ČNB) | NYSE: MRK | Úsilí | Poskytování úvěrů | Tempo růstu | Odkup akcií | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Načasování obchodu | USD index | Scotiabank | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Banky | Divergence | Bankovní index | Index novozélandského dolaru (NZDX) | Commonwealth Bank of Australia | Nejvyšší růst | ETF | Nákupní pozice | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Měnový výbor Fedu | Nasdaq-100 (US100) | UnitedHealth | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Černé zlato | Šéfka Fedu | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Brinker Capital | Pokles indexu S&P 500 | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Macron | Klíčový support | Pandemie | Investiční instrumenty | Japonský index | Globální ekonomický výhled | Japonský akciový trh | Aktiva | Klid | Pokles inflace | Prodejní tlak | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Poptávka po americkém dolaru | Zasedání centrální banky | Výprodej | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | Index britské libry | Nárůst cen energií | Business | Akcie Home Depot | Evropští investoři | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Brown Brothers Harriman | Dna | Kryptoměnový svět | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Další regulace | Algoritmus | LPR | Barchart | LNR | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Fiskální politiky | Konsolidace | Tradingový portál | Zdravotnictví | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | NZD/USD | Čínské akcie | Kolísání ceny | Jak začít investovat | Brazílie | Sentix | Trhy dnes | | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Tom Plumb | Danske Bank | Výsledek voleb | Schodek zahraničního obchodu | Stratég | Index dolaru | Známky oživení | Zisky firem | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | Short pozice | Částečný úvazek | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | ECB Christine Lagardeová | Politika | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Utaženější měnové politiky | Letecké společnosti | Čínský jüan | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Akcie Align Technology | Reálné výnosy | Komunikace | Bankovní asociace | Investiční ředitel | Dnešní seance | MAM | ECOFIN | Nike | Forint | Úrovně supportu | Velká Británie | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Indexy S&P | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Jerome Powell | LibertyView Capital Management | EURHUF | Nálada | Geopolitická rizika | Letectví | Indie | Směr trendů | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Prudential Financial | Intel | Index volatility VIX | Ceny akcií bankovních domů | Exponenciální klouzavý průměr | Paramount Global | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Oxford Economics | Výnosová křivka | Ekonomická data | Historická maxima | Tajemství centrálních bank | Silný fundament | WTO | Výrobní index PMI | Alokace aktiv | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Zhodnocení | Inflační krize | Americký kongres | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Velmi volatilní | České akcie | USD/CNY | Kurzotvorná informace | Americký akciový index | Zlaté ETF | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Obchodní účet | Indexová akcie | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Zápis Fedu | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Krátkodobá rezistence | Reálný obchodní účet | Počty nakažených | Index Hang Seng | Investovat peníze | PayPal | Index švýcarského franku | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Miliardáři | Zlaté rezervy | PacWest | Data o inflaci | Expanze | Průmyslový index Dow Jones | eBook | Insider | Největší ekonomika | Trading | Makroekonomické analýzy | Prostor pro růst | Prodejní signál | Fondy | EUR/TRY | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | Austrálie | Cenové hladiny | Thomson Reuters I/B/E/S | USD za barel | Nikkei 225 | Crowdfundingové platformy | Spread | CZK/USD | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Under Armour | New York | Tradingové webináře | St. Louis | Zápis z Fedu | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Graf měnového páru | GS | Analytik finančních trhů | Bernstein | Cena kontraktu | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Daňové zvýhodnění | Pasiva | Ekonomické zprávy | Ukrajinská krize | Situace na trzích | IBEX | AOS | Zpětný odkup akcií | Paramount | G20 | Investiční bankovnictví | Kurz libry | GBPX | Slabost dolaru | Šance | Hlavní měnové páry | Člen rady guvernérů | Zlepšení nálady | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Globální trh | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Graf indexu | FOMC | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Devizové rezervy | Cíle | Politická rozhodnutí | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | MarketWatch | Volkswagen | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Americká administrativa | Investice do zlata | Výprodeje | Rozhovor | Plán obchodování | Španělský IBEX | Transakce | Ropa WTI a Brent | Obchodní platforma MetaTrader | Slabší dolar | Měny | Hladiny supportu | Daně z mimořádných zisků | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Bezpečnost | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Maloobchodní prodej | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Americké firmy | Analytici společnosti | Plynová krize | Ekonomika EU | Inflace v březnu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | USDX | BTC/USD | Investiční společnosti | Investor | Inflace v prosinci | Dodávky plynu | Společnosti z indexu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Fundamenty | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Silný pokles | Elite Trader | Ichimoku | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Salesforce.com | Pozice dolaru | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Super Micro Computers | Hospodářský pokles | Spotřebitelská poptávka | Finanční trh | Infrastructure Capital Advisors | Opatření na podporu ekonomiky | JPMorgan | Oscilátor | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Daň z nadměrných zisků | USD/JPY | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Futures na zemní plyn | Globální finanční trhy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování do zlata | Limitní příkazy | Automatický obchodní systém | Prodeje | Sberbank | Technický výhled | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Jay Hatfield | Hodnota dolaru | Pravděpodobnost recese | Sanofi | EIA | Rusko | Vysoké riziko | Chuť k riziku | Denní graf měnového páru | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vývoj globální poptávky | Miliardy USD | Očekávaná devalvace | Poradce | Šéf Pfizeru | Další růst sazeb | Obchodní den | Býčí scénář | Makroekonomické události | Prezident Federální rezervní banky | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Írán | Česká národní banka | Globální trh s ropou | Afrika | Indexy amerického akciového trhu | Technologický trh Nasdaq | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | ADP | Biliony dolarů | CPI v USA | Short squeeze | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Meziroční inflace | Nové žádosti o podporu | Americké akciové indexy | Dividendové výnosy | Akcie Coca-Cola | Změny trendu | Společnost | Podíl eura | Xilinx | Rezervní měny | ESPN | PinBar | Sázky | Uhlí | Snížení úrokové sazby | Index MSCI World | Obchodujte | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Disclaimer | Zvýšení volatility | Skyworks Solutions | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Nové obzory | Ukončení války | Francouzský index | Brazilský real | Úrokové sazby ČNB | Kurz britské libry | Cena akcií | Hospodaření firem | Guvernér ČNB | Volatilita trhů | Mark Carney | Vývoj české koruny | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | ASX | Rozšíření | CAC40 | Schodek veřejných financí | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Zpráva amerického ministerstva práce | Panika | Ropný trh | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Tisková konference | Citrix | Sam Stovall | Omezení stimulů | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Bankovní systém | ACT | Britský FTSE | Prodat dluhopisy | Gap | Expedia | Ruská měna | Services | Úrokové swapy | VIX | Růst | Dvojité dno | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Energetické komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Rusko a Ukrajina | Nvidia Corporation | US dolar | Proti trendu | Daně z příjmů právnických osob | Dodání likvidity komerčním bankám | Obchodování opcí | Zajištění | Administrativa | Sazba Fedu | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | CMCSA | Akcie Goldman Sachs | CNY | BOSSA | Snížení inflace | Banka Wells Fargo | Astrazeneca | Overweight | Index | SMCI | Fibonacci | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Cenový index | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Bohatství | Banka | Kanadská centrální banka | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Goldman Sachs Group | Hlasovací právo | Investování | Australská vláda | Obchodní spolupráce | Segment retail trhu | Specializace Finance | Index spotřebitelských cen | Citrix Systems | Esther Georgeová | Akcie | Měnové báze | Analýza USD/JPY | Index Libry (GBPX) | Nárůst případů koronaviru | Jestřáb | Hypoteční sazba | Vyhlídky dolaru | GameStop | Prodejní pozice | Reakce dolaru | Obchodně vážený index | DLTR | Michael Barr | Křehký finanční systém | Medvědí formace | Newmont Goldcorp | Obchodování na burze | Jim Reid | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Technické signály | Prodat USD | Británie | Riziko dalšího poklesu | Světové akciové indexy | USD/INR | Akcie obchodované na pražské burze | Dot plot | Strukturální změny | Americké repo sazby | Dnešní videokomentář | NYSE:VLO | Nová vakcína | Kola kvantitativního uvolňování | Globální pád akciových trhů | Truist Advisory Services | Výrazný pokles libry | Potvrzení signálu | Sazby Fedu | Očekávaný růst | Čínské podniky | Vhodné podmínky | Vladimir Putin | Société Générale Group | Hlavní ekonom ECB | Odhady analytiků z Wall Street | Průlom | MiFID II | John Hardy | Index technologického trhu Nasdaq | Odvětví | Ukrajinské síly | Očekávaná reakce | Dlouholetý trend | Nárůst ceny | Krypto trh | Strop pro výnosy | Pád akciových trhů | Pracovní místa | Vývoj dolarového indexu | Bankovní skupiny | Přebytek běžného účtu | Dollar Index | CAD | Měnový pár vs. měnový index | EURUSD | Marketscope | Přehřátí ekonomiky | Akcie HP | HDP v Kanadě | Yum Brands | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Unie | Současný klesající trend | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Prezidentský kandidát | CISCO | Ministr financí | Pád USD | Aramco | CIBC Capital Markets | Americký index | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | cTrader | Graf EUR/USD | Pesimismus | Míra inflace v Číně | Tlak na nižší cenu | Směnné kurzy | Americké centrální banky | GBP/CAD | Janet Yellenová | Celosvětová recese | Bloomberg | Britský statistický úřad | Třída aktiv | Navýšení měnové báze | UBS | Index korelace | Pokles HDP | Oslabování australského dolaru | Vyšší mzdy | Představitel ECB | Hluboké ztráty | Spreadové obchodování | Navyšování zadluženosti | Modelový aparát | Standardní daň | Korelační strategie | Obchodní války | Graf dne | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Vyhlídky ekonomiky | Procter & Gamble | Omicron | Trh státních dluhopisů | Snižování sazeb | Španělsko | ONE | Výkonnost indexů | NASDAQ:AMGN | Index australského dolaru | Měnové indexy | Japonský index Nikkei | Ekonomické ukazatele | Biden | Švédská vláda | Dolar vůči jüanu | Konec roku | Ministerstvo spravedlnosti | Výnosová křivka v USA | Nemovitosti | WEN | Discover Financial Services | Hospodaření | Pozitivní výnosy | Eskalace | Výrobce letadel Boeing | Prezident Trump | Americké měny | Amundi | Akcie Alcoa | Odrazy | Přehled | Propad japonského jenu | AbbVie | Zvýšení úrokových sazeb | Tisknutí peněz | Počet zaměstnaných | Hospodářství Velké Británie | Stimulační plán | Problémy s dodavatelskými řetězci | Akcie finančního sektoru | Ceny zemního plynu v USA | Index CPI | Obchodní investice | Akcie Dollar Tree | Zlepšení | Globální akcie | Market Color | Neomezené QE | Nárůst volatility | Forex kalendář | Cenové výkyvy | Plný úvazek | Novozélandský dolar | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Sektor služeb | Geopolitické faktory | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Statistické údaje | Německo | Federální úřad pro letectví | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Haruhiko Kuroda | MT4 | Zastavení růstu | Estee Lauder | COT | Profesionální obchodník | Akcie JPMorgan Chase & Co | Kontrakt | Německá míra nezaměstnanosti | Wall Street Week | Zemědělství | Vice | Walmart | Zadlužení | Visa | Discover Financial | Konkurent | Výsledky Morgan Stanley | Index japonského jenu | Hlavní ekonom | Domácnosti | Překoupené zóny | XTB | Tesla | Klouzavý průměr SMA | Týdenní Forex kalendář | Bilance aktiv | SPOT | Státní dluhopisy | Nejvýraznější propad | Cardinal Health | Boční trend | Investiční poptávka | Formace hlava a ramena | Meta Platforms | Akcie AMC Entertainment | Ruská centrální banka | Le Penová | Inflační očekávání | Henrique Tomé | Zpřísňováním měnové politiky | Vysoká inflace | Společnost Nike | Cena BTC | MICEX | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Platina | Víra v bezpečí investic | AAA | Asijské akciové trhy | Amazon | Masato Kanda | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Country Garden Holdings | ONS | Higher Low | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Vývoj EUR/USD | WHO | Výraznější pokles | Štědrý den | Korunové instrumenty | Růst výnosů dluhopisů | Americké trhy | Možnosti technické analýzy | Klíčové makroekonomické ukazatele | Devalvaci měn | Apetit k riziku | Měnověpolitické zasedání | Vývoz ropy a plynu | Růstová portfolia | Akcie Cisco | Býčí trend | Evropské indexy | ECB Luis De Guindos | Makroekonomický kalendář | Wealth Management | New York Times | HDP (Hrubý domácí produkt) | NFP report | Americký HDP | Očekávaná reakce centrální banky | Daňové změny | Match Group | Časovaná bomba | Rostoucí úrokové sazby | Vývoj finančních instrumentů | MIFID | Hodnocení obchodníků | TOPIX | Časový horizont | Uptrend | Forex aktuálně | Ocenění | Konstrukce portfolia | | Zvýšené volatility | Spotřebitelské ceny | Dominance bitcoinu | Technické faktory | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Rezistence | Hluboký propad ropy | Nástroje peněžního trhu | Pozice | Intervenovat | Plumb Funds | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Institute for Supply Management (ISM) | WebTrader | Dividendy | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Burza | Mzda | Další pokles | W1 | Kryptoanalytik | FX Strategy | Harami | Target | Jihoafrický rand | Disney | Miliardy dolarů | Inflace v Austrálii | Geopolitika | Low | Vítězství Donalda Trumpa | IPO | Fangdd Network Group | Zajištění proti inflaci | Index NASDAQ 100 | Inflační cíl | Index DAX | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Americká centrální banka FED | Americký dolar vůči japonskému jenu | Celková inflace | Praporek | EMA | Opatření | Načasování obchodů | Pokles libry | Americký dolarový index (USDIDX) | InstaForex | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Index eura | Superpočítač | DFS | Žlutý kov | DNR | Vyšší výnosy | Tým FXstreet.cz | Dow Jones | Měna | Investujte na Forexu | Ekonomický růst | Nasdaq | Pohyby cen | Just-in-time manufacturing | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Odborné přednášky | Tisková konference FOMC | ALGN | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Investiční rozhodnutí | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Cenový vývoj | Krize v Evropě | Výsledky amerických voleb | CFA | Rodrigo Catril | Centrální banka Japonska | Stochastic | Nasdaq akcie | Hang Seng | Pohled na akciové trhy | Vývoj základní úrokové sazby | Čínský HDP | Investment | Krize | PMI index | Maďarská centrální banka | Výrobní náklady | Práce | Fidelity International | Index kanadského dolaru | Quote | TRIPS | Spojené státy | Country Garden | Energetická firma | Zadluženost | Fox | Buy Stop | Zpomalení hospodářského růstu | Janet Yellen | Obchodování jedním kliknutím | Šokující předpovědi | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | Futures na stříbro | Crédit Agricole | Evropské akciové trhy | FRC | INTC | Historické údaje | Tlak na nižší cenu výrobků | Rollback | Retail | KO | LMAX | MJ | Růst akcie | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Ekonomové | Upvest | Hlavní akciové indexy | Volby | Statistický úřad | Schopnost financovat vládní deficit | Větší pokles | Kov | Dolarový index (USDIDX) | Akcie společnosti Salesforce | Analytici Morgan Stanley | Historicky nejnižší výnosy | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Low (minimum) | TIPS dluhopisy | Eurozóna | Americká vláda | Prognózy českého hospodářství | Index amerického dolaru (USDIDX) | Microsoft Corporation | Index energetického sektoru | Koronavirus | FXstreet | Zásobníky | Fluktuace kurzu | Pokles technologických akcií | Celoroční výsledky | Dánsko | Podniky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | AUD/USD | Bilance | Politici | Analytický tým | Správa | Očkování | Zlato | Vzestupný trend | Instrumenty | Ztráty dolaru | Mzdy | NBH | Zelené energie | Světové rezervní měny | Kotace | NZD | Produkce ropy | Konvergenční proces | Wall Street | Poradenství | LEND | Markit | Campbell Soup | ČR | BIS | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Obchodování na newyorské burze | Ukazatele | Průměrná cena | Bezpečná aktiva | Nonfarm Payrolls | American Express | CNBC | Úroveň supportu | Německá inflace | Silicon Valley | SPX | Trading Educators | Capital One | Objednávky | Obchodní příležitosti | Zisky společnosti Nvidia | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Průmyslová výroba v USA | Transparentní řešení | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Analytici banky | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Globální ekonomické vyhlídky | Silná koruna | Mimořádné dividendy | Komodity | Analýza | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Index akciové burzy v Hongkongu
Index akciové burzy v Miláně
Index akciového trhu
Index akciového trhu v Jakartě
Index aktivity
Index aktivity ve zpracovatelském průmyslu
Index aktivity v sektoru služeb
Index aktivity zpracovatelského průmyslu
Index aktivity zpracovatelského sektoru
Index americké burzy

Následující klíčová slova

Index amerického dolaru (DXY)
Index amerického dolaru (USDIDX)
Index americké měny
Index amerických akcií
Index amerických regionálních bank
Index amerických regionálních bank KBW
Index asijsko-pacifických akcií
Index ASX
Index Athex Composite
Index ATX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít