Pondělí 05. prosinec 2022 06:27
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Převzetí Twitteru

img

Predikce ceny DOGE

02.12.2022 Predikce ceny DOGE zůstávají i nadále býčí, a to i navzdory mírnému poklesu z vícetýdenních maxim zveřejněných začátkem tohoto týdne. 
img

Twitter příští týden spustí předplatné pro ověřovací ikonu, oznámil Musk

25.11.2022 Americká internetová společnost Twitter příští týden v pátek na své stejnojmenné sociální síti provizorně spustí funkci předplatného pro ověřovací modrou ikonu. Na svém twitterovém účtu to dnes oznámil šéf společnosti Elon Musk. Twitter navíc bude používat různé barvy této ikony pro organizace a jednotlivce.
C:\fakepath\trader-22112022-37-zm.jpg

Hodnota Muskova majetku letos klesla o více než 100 miliard dolarů

22.11.2022 Hodnota majetku amerického podnikatele a šéfa automobilky Tesla Elona Muska se od začátku letošního roku snížila o více než 100 miliard dolarů (zhruba 2,4 bilionu Kč). Na vině je především pokles ceny akcií Tesly na dvouleté minimum, uvedla agentura Bloomberg. Podle jejího indexu miliardářů se během pondělí hodnota Muskova majetku snížila o 8,6 miliardy na 169,8 miliardy USD (zhruba čtyři biliony Kč). Proti začátku roku tak byla nižší o 100,5 miliardy dolarů. Musk nicméně zůstává nejbohatším člověkem na světě.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Muskův majetek kvůli snížení ceny akcií Tesly klesl pod 200 miliard dolarů

09.11.2022 Majetek Elona Muska včera klesl pod 200 miliard dolarů (4,8 bilionu Kč), šéf automobilky Tesla a nově i sociální sítě Twitter ale zůstává nejbohatším člověkem planety. Částečně "zchudnul" kvůli poklesu ceny akcií Tesly, kterých se investoři zbavují v obavách, že její hlavní akcionář se nyní bude více věnovat Twitteru a na řízení automobilky mu nezbude dost času. Informuje o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\Tesla2.jpg

Akcie Tesly od doby, kdy Musk oznámil převzetí Twitteru, ztratily 35 procent

06.11.2022 Akcie výrobce elektrických vozů Tesla od doby, kdy její šéf Elon Musk poprvé oznámil převzetí Twitteru, ztratily 35 procent. Technologický index Nasdaq za tu odepsal jen 18 procent. Informuje o tom server CNBC.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Musk popřel, že bude propouštět z Twitteru před odměnou ve formě akcií

31.10.2022 Elon Musk popřel, že bude ve společnosti Twitter propouštět před 1. listopadem, kdy by měli zaměstnanci získat odměny ve formě akcií firmy. Upozornil na to dnes zpravodajský server BBC. Šéf společností Tesla a SpaceX minulý týden dokončil převzetí Twitteru za 44 miliardy USD (zhruba 1,1 bilionu Kč). Zprávu o propouštění před výplatou akciemi přinesl o víkendu list The New York Times (NYT). Deník The Washington Post (WP) dnes napsal, že první vlna propouštění se bude týkat čtvrtiny zaměstnanců.
img

Elon Musk a převzetí Twitteru: Pumpa DOGE a výhra pro krypto?

31.10.2022 Nejbohatší osobnost světa po dlouhém přemísťování tam a zpět oficiálně uzavřel dohodu na Twitteru 27. října. Miliardář mimo jiné zamýšlel zformovat 15. největší platformu sociálních médií na „aplikaci pro všechno“, kterou nazývá X. Mezitím, kryptoinvestoři/nadšenci se mohou na co těšit.
img

Dogecoin po akvizici Twitteru Elonem Muskem roste 📈

31.10.2022 Kryptoměna Dogecoin, jedno z nejaktivnějších a nejoblíbenějších „spekulativních“ aktiv na kryptotrhu, v posledních několika dnech vzrostla o více než 100 % poté, co Elon Musk dokončil svou nabídku na převzetí Twitteru:
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Musk převzal Twitter a propustil jeho vedoucí pracovníky, informují média

28.10.2022 Miliardář Elon Musk převzal kontrolu nad internetovou společností Twitter a propustil její vedoucí pracovníky. Informovaly o tom světové agentury a list The Wall Street Journal s odvoláním na nejmenované zdroje. Nejbohatší muž světa podle nich dokončil akvizici sociální sítě a okamžitě propustil mimo jiné jejího výkonného ředitele Paraga Agrawala. "Pták je osvobozen," napsal o něco později na svém twitterovém účtu Musk s odkazem na logo sociální sítě.
img

Musk se v otevřeném dopise obrátil na reklamní zákazníky Twitteru

27.10.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk se v otevřeném dopise obrátil na reklamní zákazníky společnosti Twitter. Vysvětluje v něm, proč se rozhodl firmu koupit, a vyvrací obavy o její budoucí vývoj pod jeho vedením.
img

Musk slíbil, že do pátku uzavře dohodu o převzetí Twitteru

26.10.2022 Americký miliardář Elon Musk slíbil, že do pátku uzavře dohodu o převzetí internetové společnosti Twitter. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Musk podle zdrojů takový slib učinil při videokonferenci s bankéři, kteří se podílejí na financování transakce.
img

Ve 3. čtvrtletí se žádné Muskovo kouzlo nekonalo

20.10.2022 „Zisk společnosti Tesla překonal očekávání a dosáhl 1,05 dolaru na akcii, zatímco odhady hovořily o 1,01 dolaru, ale tím dobré zprávy končí.
img

Reakce na současné dění kolem Twitteru

05.10.2022 ‚‚Elon Musk prý překvapivě změnil kurz a je nyní připraven pokračovat v původním nákupu společnosti Twitter, sociálního média, za 44 miliard dolarů. Tento obrat může být odrazem zdánlivě velkých šancí na zvrácení sporné dohody u soudu.
img

Koupí Elon Musk Twitter? Pohled do zákulisí obchodu...

11.07.2022 V pátek ovlivnila finanční trhy zpráva o opuštění myšlenky plánovaného nákupu společnosti Twitter (TWTR.US) ze strany Elona Muska. Otázka, zda-li se jedná o úplné zrušení nebo jen přerušení ve vyjednávání o nákupu, prozatím nebyla zodpovězena. Pokusíme se tedy nyní odhalit zákulisí tohoto obchodu.
img

Twitter si najal prestižní advokátní kancelář, chystá žalobu na Muska

11.07.2022 Americká internetová společnost Twitter si najala prestižní advokátní kancelář Wachtell, Lipton, Rosen & Katz a již tento týden hodlá podat žalobu na miliardáře Elona Muska kvůli jeho rozhodnutí odstoupit od dohody o převzetí Twitteru. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací.
C:\fakepath\trader-11072022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.07.2022 1) Investoři v letošním roce vybrali z dluhopisových fondů zaměřených na mladé trhy už 50 miliard USD (1,2 bilionu Kč). Čistý odliv je tak nejvyšší za posledních nejméně 17 let. S odvoláním na údaje shromážděné společností JPMorgan to uvádí list Financial Times (FT). Zpráva je další ukázkou toho, jak zpřísnění měnové politiky v rozvinutých zemích a válka na Ukrajině vyvolaly odliv z této třídy aktiv.
C:\fakepath\trader-09062022-23-zm.jpeg

Twitter podle médií hodlá Muskovi poskytnout údaje o aktivitách uživatelů

09.06.2022 Americká internetová společnost Twitter podle zpráv médií hodlá poskytnout velké množství údajů o aktivitách uživatelů na její stejnojmenné síti podnikateli Elonu Muskovi. Ten se letos dohodl na převzetí Twitteru za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč), později však pohrozil zrušením dohody, protože mu podnik odmítá poskytnout údaje nutné k posouzení množství falešných a spamových účtů na síti.
C:\fakepath\trader-06062022-38-zm.jpg

Musk hrozí zrušením smlouvy o převzetí Twitteru, viní firmu z jejího porušení

06.06.2022 Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk varoval, že by mohl odstoupit od smlouvy o převzetí internetové společnosti Twitter, za kterou nabídl 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč). Jeho právní zástupce uvedl, že Twitter odmítá žádosti o poskytnutí údajů ohledně falešných a spamových účtů na své stejnojmenné sociální síti. Dodal, že takový postup je porušením podmínek dohody a že Musk si vyhrazuje právo ji zrušit.
img

Akcie Twitteru vzrostly poté, co Musk zvýšil svůj finanční závazek ohledně nabídky na převzetí

26.05.2022 Akcie Twitteru (TWTR.US) před otevřením trhu vyskočily o 5,0 % poté, co zpráva americké Komise pro cenné papíry (SEC) odhalila, že Elon Musk plánuje ve své snaze o převzetí Twitteru zaplatit 33,5 miliardy dolarů. Generální ředitel společnosti Tesla prozradil, že bude poptávat půjčku ve výši 13 miliard USD na nákup na Twitteru, místo aby se pokusil získat téměř dvojnásobek dluhu, jak bylo dříve uvedeno. Musk již dříve uvedl, že na koupi Twitteru v rámci dohody ve výši 44 miliard USD zaplatí 27,25 miliardy USD. Šéf Tesly a SpaceX už neplánuje spoléhat na půjčku krytou akciemi Tesly, podle zprávy Wall Street Journal. Musk také pokračuje v diskusích s bývalým generálním ředitelem Twitteru Jackem Dorseym a dalšími, aby se posunul s financováním dohody, uvádí CNBC.
img

Musk přišel za den papírově asi o 12 miliard USD; v tweetech kritizoval levičáky

19.05.2022  Americký podnikatel a šéf automobilky Tesla Elon Musk ve středu papírově přišel zhruba o 12,3 miliardy dolarů (přes 289 miliard Kč). To je částka, která odpovídá snížení hodnoty jeho podílu v Tesle. Akcie firmy totiž kvůli propadu trhu spadly na nejnižší hodnotu od začátku roku. Musk se v sérii tweetů rovněž kriticky vyjádřil k levicově smýšlejícím politikům a naznačil, že ve volbách podpoří republikány.
C:\fakepath\trader-13052022-23-zm.jpg

Plán převzetí Twitteru je pozastaven, Musk chce vyjasnit podíl falešných účtů

13.05.2022 Plán převzetí internetové společnosti Twitter zhruba za 44 miliard dolarů (více než bilion Kč), které za podnik nabídl šéf americké společnosti Tesla Elon Musk, je pozastaven. Musk to dnes uvedl na svém twitterovém účtu. Chce nejprve podrobnosti k podílu falešných a spamových účtů a ujistit se, že tvoří méně než pět procent všech účtů. Musk ale později v dalším tweetu napsal, že o převzetí firmy Twitter pořád stojí.
img

Vítězové a poražení z Elonova váhání

13.05.2022 „Akcie Twitteru (TWTR) se propadly, když vzrostly obavy, že by Elon Musk mohl vycouvat z převzetí Twitteru, když byl vnímán jako zachránce dlouho se trápící společnosti sociálních médií, za jejíž akcie nabízel prémiovou cenu 54,2 USD/akcii. Tato nabídka ocenila Twitter na 44 miliard dolarů i přesto, že ocenění technologického sektoru se letos propadlo.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
C:\fakepath\twitter.jpg

Musk chce koupit Twitter, jeho nabídka firmu ohodnocuje na zhruba 43 mld. USD

14.04.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk chce koupit Twitter. V provozovateli stejnojmenné sociální sítě už má podíl 9,2 procenta, a je tak jeho největším akcionářem. Jeho "nejlepší a konečná" nabídka společnost podle agentury Bloomberg ohodnocuje na zhruba 43 miliard dolarů (963,4 miliardy Kč). Firma má podle něj mimořádný potenciál, který on zcela rozvine, cituje Muska Bloomberg. V oznámení americkému regulátorovi Musk uvedl, že má v plánu společnost stáhnout z burzy. Twitter sdělil, že jeho nabídku zváží. Dnes bude o nabídce diskutovat představenstvo, napsal server CNBC.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Fundamentální analýza | Finance | Peníze | Expert | Equity | Inflace | Nasdaq | USA | Kanada | Německo | Analytik | New York | Spekulace | Americké akcie | ETF | Private equity | Poptávka | Politika | Akciové trhy | Akciová burza | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Analýza | Transakce | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banky | Finanční trhy | Futures | Gap | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Kotace | Kurz | MIFID | Margin | Marže | Nabídka | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | RSI | Rezistence | Riziko | Split | Trader | Trigger | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Analytici | Banky | Doporučení | USD | Dluhopisy | Obchodování | JPMorgan | XTB | Investoři | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Pravděpodobnost | Zisk | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Regulace | Financování | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Komunita | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Akcie Alibaba | Akcie Tesla | Analýzy | Cena | Cena akcií | Dobrá investice | Dolary | Etoro | Eura | Graf | Hodnota akcií | Index Nasdaq | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Management | Market | Nákup akcií | Převodník měn | Reuters | Roboti | Trh | Twitter | Výprodej | Webináře | Zpráva | Zprávy | Předpověď | ROIC | CNBC | Komise pro cenné papíry | Current Ratio | Čistá marže | EBITDA | Elon Musk | Hrubá marže | Index relativní síly | Jeff Bezos | Provozní marže | ROCE | ROE | Spojené státy | Tržby | Miliardář | Komise | Kontrakt | Rozhovor | Burze | Investment | DPA | The New York Times | Investing.com | Agentura AP | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Zvyšování sazeb | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Energie | Podnikatelé | Přehled | Agentura Reuters | Forbes | Zpravodajský server | Firmy | Pokles ceny akcií | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Alibaba | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Akcionáři | Šéf společnosti | Blockchain | Dogecoin | Tesla | Kryptoměna | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Mzdy | Predikce | Výnosy | xStation | ČTK | Očekávání | ex | Breakout Trader | Akcie Tesly | Technologie blockchain | Coinmarketcap | MiFID II | Binance | Charles Hoskinson | Kryptoměna Dogecoin | Crypto | Altcoiny | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Krypto | Hodnota majetku | Kryptoburza | Akcie společnosti | Pokles ceny | Ether | Financial Times (FT) | Prezident USA | Majetek | The Wall Street Journal | Ceny zemního plynu | Kvartální výsledky | Akcie firmy | Tencent Holdings | Token | Americké společnosti | Akcie a ETF | Očekávání trhu | Finanční situace | The Washington Post | ESG | Americké automobilky | Automobilky | Dvojitý vrchol | List The Wall Street Journal | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | USDC | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Server BBC | Server CNBC | Generální ředitel | Akcie společnosti Tesla | Amazon | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | FT | Financovat | Na burze | Propouštění | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Plyn | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Nord Stream | Zahájení obchodování | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | xStation5 | Uber | Ztráta | Stratég | Demokratické strany | Placení daní | List Financial Times | Washington | USA Donald Trump | Budoucnost | Experti | Poradenství | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Dobré zprávy | Tesla Inc. | Komunikace | Trump | Prezident | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Trhy | Americký miliardář | Pokles | Situace | Finanční ředitel | IHNED | Boeing | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Hodnota akcií Tesly | Obchody | Daň z příjmu | SEC | Výrobce elektromobilů | TWTR | Akcie Twitter | Vývoj | Výkyvy | WP | Tencent | Zisk společnosti | New York Times | Automobilka | Hotovost | Prodejní tlak | Růst | Signál | Biliony | Potenciál | Vzdělávací webináře | Organizace | Práce | Údaje | Thierry Breton | Propouštění zaměstnanců | Majitel | Sociální síť | Tweety | Amazon Jeff Bezos | Zaměstnanci | Tweet | Soud | Rekordní zisk | Regulační orgány | Dluhy | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | CL | Spekulovat | Spoluzakladatel | JDE | Bývalý prezident | Vedení společnosti | Cardano | Představenstvo | Ziskové marže | Silicon Valley | Ocenění | Ceny | Společnost Twitter | Společnost XTB | WeCHat | NYT | Wedbush | Rentabilita | Zdanění | TSLA | Budoucí vývoj | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Šéf Tesly | Vývoj ceny akcie | The New York Times (NYT) | List The New York Times | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Jack Dorsey | Akcie TWTR | Nařízení | Thoma Bravo | Apollo | Cenné papíry a burzy | Newyorská akciová burza | ADA | Cardano (ADA) | Ceny akcií Tesly | Akcie Twitteru | Sociální média | Dynamický růst | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | FTX | Zajímavé akcie | Vklady a výběry | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Akcie Boeing | Dlouhodobý investor | xStation 5 | AMD | COIN | Internetové společnosti | DOGE | Dogecoiny | Zakladatel Tesly | DOGE/USD | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Nadnárodní společnosti | Nejbohatší člověk | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Graf akcie | Neuralink | Boring Company | Zajímavý rozhovor | Technologie | Uzavření dohody | Odvětví | Bilion | Mateřská společnost | Bývalý prezident USA | Předseda správní rady | Logistické problémy | SpaceX | Společnosti | Dna | Solana | Etherea | Advokátní kancelář | Minulá výkonnost | Majetek Elona Muska | Americký podnikatel | The Verge | Snap | Pozornost | Poptávka po čipech | Meta | Polygon | AMD akcie | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Hodnota Muskova majetku | TIM | Parag Agrawal | | The Boring Company | Společnost SpaceX | Miliardy USD | Jay Hatfield | Stripe | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Válka na Ukrajině | Obchodování akcie | APP | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Společnost Meta | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Ben Laidler | Správa | Akcionáři Twitteru | Vlastnictví | Daniel Ives | Vital Knowledge | Adam Crisafulli | Nejbohatší člověk světa | Veřejně obchodovaná společnost | Obchodovaná společnost | Šéf Twitteru | Muskova oznámení | Místo ve správní radě | Tržní ocenění Twitteru | Ocenění Twitteru | Tržní ocenění | Musk dnes | Správní rada | Správní rada Twitteru | Miliardář Elon Musk | Vedení twitteru | Dodávky ruského zemního plynu | Plán převzetí Twitteru | Dan Ives | Převzetí firmy | Převzetí firmy Twitter | Přijetí | Propuštění | Wachtell, Lipton, Rosen & Katz | Marketingová komunikace | Centrum | Internetová společnost Twitter | Predikce ceny | Dezinformace | Chief Twit | Ron Baron | Investor hedgeových fondů | Baron Investment | Baron Investment Conference | Satelitní internetové společnosti | Infrastructure Capital Management
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Převzetí Electronic Arts
Převzetí firmy
Převzetí firmy Twitter
Převzetí Fitbit
Převzetí moci Tálibánem
Převzetí Monety
Převzetím podniků
Převzetím podniků v Evropské unii
Převzetí Plzeňského Prazdroje
Převzetí SABIC

Následující klíčová slova

Přezásobený ropný trh
Přezkoumání obchodů
Přežití bitcoinu
Přežití Evropské unie
Přežití na forexu
Příběh akcií Gamestop
Příběh krize
Příběh milionáře
Příběh obchodníka
Příběh společnosti GameStop
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto
Potvrďte prosím... Zavřít