Neděle 14. července 2024 03:00
reklama
FTMO férovost
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster

Výzva

C:\fakepath\prop-trading-11072024-uvod-2.jpg

Pokročilé obchodní strategie v Prop Tradingu

12.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali význam backtestingu a paper tradingu před challengí (evaluace, výzva), jakými postupy se řídit a jaké to pro vás může mít výhody. V dnešní kapitole se podíváme na úplně jiné téma, ačkoli stále ve smyslu prop obchodování, a to na pokročilé obchodní strategie v prop tradingu.
C:\fakepath\prop-trading-05072024.png

Význam backtestingu a paper tradingu před výzvou

05.07.2024 V minulé kapitole jsme si spočítali to, o kolik pro vás může být lepší prop účet než klasický účet, přičemž tyto výpočty jsme prováděli pomocí PNČ. V dnešní kapitole si rozebereme zase trochu jiné téma, a to význam backtestingu a paper tradingu před výzvou (evaluace, challenge), jelikož mnoho obchodníků stále spoléhá na štěstí, že se jim podaří vytáhnout z prop firmy velké peníze, aniž by měli ziskovou obchodní strategii či dokonce měli zkušenosti s tradingem. Proto se podíváme, jaký dopad a pozitivní efekt může mít zkušenost v podobě strategie, která je otestována na historických datech a její význam před výzvou prop firmy. První si ale ujasníme pojmy jako je backtesting a paper trading.
C:\fakepath\purple-02072024-1.png

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD, USD/CHF - Začínají letní prázdniny, výzva pro každého tradera

02.07.2024 Přestože léto se často nese spíše v rytmu bočního trendu, tento pátek přijdou data z amerického trhu práce. Lze tak očekávat významnější pohyb?
C:\fakepath\ftmo-02072024-1.jpg

Recenze prop trading firmy FTMO

02.07.2024 FTMO přináší do českého a slovenského trading prostředí inovativní a zcela revoluční přístup k prop obchodování, což FTMO činí průkopníkem v tomto odvětví. FTMO nabízí širokou škálu vstupních balíčků, tzv. FTMO Challenge s cenou od 155 do 1 080 eur a FTMO Accountem s kapitálem od 250 000 Kč do 4 000 000 Kč. Hlavním cílem pak je dosažení dvou fází zisku: nejprve 10 % a poté pouze 5 %.
C:\fakepath\ftmo-rozhovor-2.jpg

FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám

20.06.2024 Zakladatelé české prop tradingové společnosti FTMO Marek Vašíček a Otakar Šuffner v rozhovoru pro FXstreet.cz popisují své začátky, proč jim trvalo několik let, než měli první klienty? V rozhovoru také prozradí, proč jsou jedni z nejdražších ve svém odvětví, proč odešli ze Spojených států, jaký byl historicky největší payout, či z jakých zemí se rekrutují nejlepší obchodníci. Bavili jsme se také o tom, co může placená challenge traderům nabídnout nebo zda do podnikání šli s vidinou miliardových valuací.
C:\fakepath\1718800649-Funded2.jpg

Realita tradingu 13 - Hlavně splnit výzvu

19.06.2024 Fenomén posledních let je takzvaný Prop trading. Nikdy jsem se k tomu nevyjádřil, tak toto je snad moje první vyjádření k prop tradingu.
C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
C:\fakepath\MyFundedFX-12062024.png

MyFundedFX

12.06.2024 My Funded FX (MFFX) je další z globálních prop firem, která poskytuje obchodníkům simulované obchodní účty. Celkový název firmy zní MyFunded Solutions, LLC. MFFX byla založena v červnu roku 2022 a sídlo firmy je v Dallasu. Firmu řídí generální ředitel Matthew Leech. Matthew Leech klade důraz na transparentnost, efektivitu a vzdělávání obchodníků, což jsou pro firmu klíčové prvky na konkurenčním trhu prop tradingu.
C:\fakepath\prop-trading-07062024-1.png

O kolik je pro vás lepší Prop Trading účet než klasický účet u brokera?

07.06.2024 V minulé kapitole jsme řešili psychologii v prop tradingu, která je nedílnou součástí tradingu ať už u prop firmy, tak i na vlastním účtu. Každopádně dnes se podíváme na jednu zajímavou věc, kterou mnoho lidí, kteří se pouští do prop tradingu ani neřeší, a to je to, zda se vám vůbec vyplatí obchodovat s prop firmou a pokud ano, tak o kolik? Existuje totiž pár vzorců, které vám mohou pomoci spočítat užitečné hodnoty, například to, kolik za každý dolar rizika můžete vydělat navíc, pojednává o tom vzorec poměrového násobitele čerpání, zkráceně PNČ, kromě toho si dnes představíme další vzorce, které se budou vkládat do našeho PNČ vzorce, tedy to dnes bude trochu o matematice, což se každému bude určitě líbit.
img

„Nejsem knihomol, vše musím vyzkoušet,“ říká náctiletý podnikatel

06.06.2024 V Česku přibývá středoškoláků, kteří posilují dovednosti pro pracovní trh v rozvojových programech. Školní výuka odtržena od praxe jim nestačí. Mají chuť podnikat, podílet se na společensky prospěšných projektech a zkušenosti sbírají od odborníků z firem.
C:\fakepath\e8-markets-logo.png

E8 Markets

05.06.2024 E8 Markets je další z globálních prop firem, která nabízí své služby obchodníkům z celého světa. E8 Markets se dříve jmenovala E8 Funding. Rebranding provedla, protože chtěla být něco více než jen společnost, která poskytuje simulované účty, proto zvýšila své pravomoci, získala různé licence a s tím i začala vyvíjet sofistikované obchodní nástroje a strategie, to je i důvod proč E8 hledá na zaměstnanecký poměr kvantitativní a algoritmické tradery. Firma byla založena v roce 2021 jako E8 Funding a už v roce 2023 vyplatila obchodníkům více než 33 milionů dolarů a pokořila hranici 200 000 uživatelů. E8 má sídlo v USA, kanceláře mají v Dallasu ale i v Praze. Majitel i CEO je Dylan Elchami.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
C:\fakepath\ftmo-27052024-uvod.png

Recenze FTMO – průkopník ve světě Prop Tradingu

27.05.2024 FTMO je jedním z průkopníků proprietárního tradingu nejen na našem území, ale i ve světě. Tato česká technologická společnost působí na trhu již od roku 2014, dříve ještě pod názvem „Získejúčet“. Cílem společnosti je především vyhledávat šikovné obchodníky na finančních trzích a nabídnout jim kapitál, na jehož zhodnocení se následně obě strany podělí.
C:\fakepath\trader-15052024-58-zm.jpeg

Svaz průmyslu: Česká ekonomika potřebuje k oživení dotáhnout řadu detailů

15.05.2024 Česká ekonomika potřebuje k oživení dotáhnout řadu detailů, aby plně využila svůj potenciál. Patří k nim například přijetí eura nebo jednodušší stavební zákon. Pětiletou vizi pro rozvoj české ekonomiky o sedmi pilířích dnes novinářům představili zástupci Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). V úterý předali dokument premiérovi Petrovi Fialovi (ODS) a ministrovi průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi (STAN). Dokument by podle prezidenta svazu Jana Rafaje mohl být inspirací pro hospodářskou strategii vlády, která má být představena v říjnu na strojírenském veletrhu v Brně.
C:\fakepath\prop-trading-10052024-1.png

Risk-Management v Prop Tradingu

10.05.2024 V minulé kapitole jsme se podívali na základní strategie Prop Tradingu, konkrétně jsme si v ní popisovali to, jak jednoduše a rychle splnit obchodní výzvu (challenge - evaluace), což je právě to, co vás dělí od toho obchodovat na účtu, ze kterého už můžete mít reálně nárok na výplatu, nicméně na to, abyste této výplaty dosáhli, je i po splnění výzvy ještě dost dlouhá a obtížná cesta, což nám potvrzují i data. Každopádně hlavním kamenem, který vám může pomoci a taky pomůže v tom, abyste získali peníze právě z Prop Tradingu, je skvěle zvládnutý risk management či money management. V dnešní kapitole se proto podíváme na to, jak co nejlépe řídit risk, jaké faktory brát v potaz a jak se chovat v případě plnění výzvy nebo ve fázi získaného účtu.
img

Uber a Instacart sjednocují síly v oblasti doručování potravin, výzva pro DoorDash

09.05.2024 Společnost Instacart se spojila se společností Uber Technologies Inc. a začala nabízet doručování jídel z restaurací prostřednictvím aplikace Instacart. Tímto krokem vstupuje do silné konkurence s největší americkou aplikací na rozvoz jídel, DoorDash Inc.
C:\fakepath\prop-trading-22042024.jpeg

Jaký přístup zvolit u Prop výzev?

22.04.2024 V prop tradingu jde o více než jen obchodování s cizím kapitálem. Jde o možnost obchodovat s významnými částkami, aniž byste museli riskovat vlastní peníze. Prop trading výzvy se tak stávají stále populárnějšími mezi tradery všech úrovní zkušeností. Otázkou ale zůstává, jak při plnění výzev postupovat?
img

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí

22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
C:\fakepath\prop-trading-22042024-1.png

Jak fungují prop firmy?

22.03.2024 V minulé kapitole jsme se zaměřili na to, abychom pochopili, co je to prop trading a jak se rozděluje. Nyní pojďme naši pozornost více posunout k moderním prop firmám, a to konkrétně jak vůbec fungují, je vůbec legální poskytovat investiční kapitál lidem, bez ekonomického vzdělání a na čem vůbec vydělávají? Na to všechno se podíváme v dnešním článku včetně statistik úspěšnosti u daných prop firem, které své statistiky zveřejnily, lehce se budeme věnovat matematice, a nakonec si odhalíme business model těchto prop firem.
C:\fakepath\CZ_Online_trading_conference_2024.png

Největší výzvy pro současné obchodníky? Názory řečníků Online trading konference 2024

21.03.2024 Již tuto sobotu 23. 3. od 13:00 proběhne další ročník Online trading konference XTB. V tomto článku zpovídáme část řečníků tohoto eventu. Dnes jsme se zeptali na otázku ,,Jaké jsou podle vás největší výzvy, kterým čelí obchodníci na trhu dnes, a jak se s nimi vyrovnáváte?”. Zde jsou jejich odpovědi:
img

Sophiina volba dodavatelů automobilek

14.03.2024 Ještě před nedávnem by bylo téměř automatické, že dodavatelé automobilek by měli svou výrobu přeorientovat na elektromobilitu. Dnes však rozhodování o investicích do změny výroby již tak jednoduché není. Přední světoví výrobci automobilů totiž signalizují, že elektromobily nejsou jedinou cestou, kterou zvažují. To vše činí investiční rozhodování jejich dodavatelů složitější.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
img

Plán obchodování EUR/USD a GBP/USD na 15. února

15.02.2024 Euro zůstalo stabilní, zatímco libra před zahájením americké obchodní seance pokračovala v sestupném trendu. K tomu druhému došlo kvůli očekávání, že britský CPI vzroste ze 4,0 % na 4,1 %. První jmenovaný naopak mnohé překvapil, protože údaje o průmyslové výrobě v regionu ukázaly posun od poklesu k růstu – z -5,4 % na 1,2 %.
img

Češi se v dobách krize naučili krotit výdaje a hodlají v tom pokračovat. Na spoření ale moc nezbývá

14.02.2024 Češi podle průzkumu Provident Financial chtějí i nadále držet běžné životní výdaje na uzdě. Stejně jako v uplynulých dvou letech nejčastěji plánují šetřit na nákupech potravin i oblečení. Úspory se dotknou třeba i návštěv restaurací a hospod, které plánuje omezit 69 % lidí. Zatímco k osekávání výdajů přistupuje stále větší počet lidí, v oblasti spoření značná část ještě pokulhává. Průzkum odhalil, že čtvrtina respondentů si ze svého příjmu nic neodkládá. Téměř polovina spořících pak odkládá méně než čtvrtinu příjmu.
C:\fakepath\prop-trading-12022024-1.png

Jak funguje Prop Trading?

12.02.2024 V posledních letech se prop trading stává stále výraznějším pojmem ve světě online obchodování. Tento fenomén nabírá na popularitě a přitahuje pozornost obchodníků po celém světě, kteří hledají nové cesty, jak více benefitovat ze svých obchodních dovedností a využít možnosti, které jim jejich klasické obchodní účty nemohou nabídnout. Prop trading tak přichází jako příležitost pro všechny obchodníky, kteří chtějí vstoupit do světa finančních trhů s takovým kapitálem, který překračuje běžné možnosti retailových obchodníků.
img

Nevěřím v zázračný růst Asie

04.06.2012  Steen Jakobsen, hlavní ekonom Saxo Bank Po svém návratu z Asie už tolik nevěřím v zázračný růst tamní ekonomiky. ...
Související klíčová slova: Bankovní převod | Testování obchodních strategií | Absolvování challenge | Gap trading | Technologický podnikatel | Uber Eats | Získej funded účet | Plnění podmínek challenge | Ziskový obchodník | HDP na obyvatele | Rizikový tým | High-Frequency Trading (HFT) | Konzistentní obchodní chování | Funded prop | Lepší Prop Trading | Doba obchodování | Placená challenge | Parametry obchodní výzvy | Supporty a resistence | Prop účty | Faktory ovlivňující environmentální události | Co je Prop Trading? | Arbitrážní obchodování | Take Profit | Celkový zisk | Lidské činnosti | Moore Global | Strach z chyby nebo ztráty | Změny průměrného pojistného | Ukázka reálného zisku | Návratnosti investice (ROI) | Vývoj | Online trading konference | B-booking obchodníků | Obchodní platformy | Otočení trhu | Češi | E8 Standard account | Graf akcií společnosti Deere | Performance Coach | Trading účet | Plán obchodování EUR/USD | Poplatek prop firmy | Vzdělávací obsah | A-booking a B-booking | L.F. Investment Limited | Projít ověřovacím procesem | E8 Track account | EUR | Statistiky prop trading firem | Sociální faktory | MyFunded Solutions | Příklad trendu | Náklady na opravy | Jak co nejlépe řídit risk | Globální koordinace | Quick Trade | E8 | Počet nákupů výzev | Budoucnost | Brokeři | Úspěšný obchodník | Lepší pochopení | Návrh regulací prop tradingu | Graf akcií společnosti Deere & Company | Výkyvy | Nárok na výplatu | Ukázka klasického drawdownu | E8 Standard | DigFin | Latency | Obchody | Support zóna | Zlato hedgovat | Khaled Ayesh | Očekávání | Korelace | Párové obchodování | Otevřené pozice | Lepší Prop Trading účet | Pokerový hráč | Poměrový násobitel čerpání | Další vzdělávání | Pohyby směrem dolů | L.F. Investment | Spolupráce a globální koordinace | Smart money | RDD | Futures prop | Analýzy trhu | Akcie elektrické automobilky | Forex Fury | Odměňování úspěšných obchodníků | Nejlevnější účet u E8 | Pro investory | FTMO Marek Vašíček | Období poklesu | Oživení ekonomiky | Investice | Stagnace | Potenciál | Budoucnost prop tradingu | Nové technologie | Support | Diverzifikace | Zóny supportu | Akvizice | Přesnost | Prop tradingové společnosti | Počítačové algoritmy | Dvoufázové typy | Formule | Webinář | Track account | Obchodní pravidla | Recenze FTMO | Marek Vašíček a Otakar Šuffner | Přístupy v evaluaci | Klasický účet u brokera | Celkový DD | Možnost postupného navyšování kapitálu | Dodatečné zisky | Druhy trendů | Chování | Rekord | Zdroje příjmů | Vyhlášení makroekonomických dat | Stimul | Stop-Loss | Hodnoty kapitálu | Zeměpisné podmínky | Lidské faktory | Obchodní seance | Impuls | Společnost FTMO | EUR/USD | Největší payout | Ztrátový obchodník | High-frequency trading (HFT) | Provádění obchodů | Spotřebitelé | Deloitte Fast 50 | Vybrané zisky | Předseda představenstva | Reality | Používání EA | Sázky po každé prohře | Začít vydělávat | Ziskové obchody | Konkurenti | Graf akcií automobilky | Plnění FTMO challenge | Profesionální obchodníci | COT report | Profesionální trader | Náklady na B-booking | Efekt na psychiku | Vyjádření k prop tradingu | Procentuální zisk | Milionáři | Topstep | Demografie | Cenné papíry | Výnos | Diskreční obchodování | Rozdělení zisků | Nikola | Miliony měsíčně | Informovanost veřejnosti | Recenze prop trading firmy | IHNED | SMA | Vzdělávání | Obchodování na fundovaném účtu | Juraj Králik | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Obchodování v párech | Inovativní technologie | Obchodní fáze | Exchange | Prodej challengí | Tick scalpingové strategie | Základní pravidla | Investiční strategie | Profit split | Realita tradingu | Mini NAS100 | Pravidla risk managementu | Zákon č. 256/2004 Sb. | Eroze půdy | Počet fází | Příkazy buy | Podíl na zisku | Kontrakty | Tichomir Jenkut | Strach | Umelá inteligencia | Náklady na potencionální ztrátu kapitálu | Výkonné počítače | Styl obchodování | David Hons | Online obchodování | Třífázové výzvy | Praxe | Omezení Prop Trading | Časový limit | Velká prop firma | Potencionální zisk | Riskantní styl | VaR (Value at Risk) | TRAction | Vliv na energii a dodávky | Dvoufázová výzva 2-step MAX | Alternativa k evaluačním programům | AI | Zakoupení výzvy | Prop trading firmy FTMO | Prop Trading společnosti | FTMO swing účet | Cross-hedging | Uber Technologies | STAN | Prop Trading společnost FTMO | Konference 2024 | Druhy challenge | Výběr likvidity | Růst v Číně | Peníze | Ověřovací proces | Viceprezident | Denní limity | Ukazatel | Klasický účet | Obchodování v Prop Trading výzvách | Typ dvoufázové výzvy | Limit na drawdown | Demo obchodování | Potenciální ztráty | Dosáhnout zisku | Služby | Riziko ztráty prop účtu | Hlavní ekonom Saxo Bank | FTMO.com | Velikosti fundovaných účtů | Investovat | Unie | Dlouhodobé investování akcií | A-book | Stop-Loss příkazy | Saxo Bank | Oblasti tradingu | Co je to prop trading | Investiční cíle | Denní limit ztráty | Slippage | Riziko zeleného dluhu | Short arbitráž | Jednofázová výzva 1-step | Reálný DD | Koncept supportu | Ekonomiky | Trend jdoucí do strany | Target | Resistence | Obchodování na prop účtu | Kapitál | Analyzování | Trading Journal | Výkon | Inovativní řešení | Začátky FTMO | 21. století | Proražení | Oslabení | Psychická náročnost | Backtesting | Discord | USD | Změna klimatu | Technická analýza | Trevor Milton | Limity ztrát | Axi Select | Kontroverzní téma | Více peněz | Testování strategie | Plány | Hedging - příklad | Umělá inteligence | Obrázek schématu fungování prop firem | Přizpůsobení se změnám | Energetické zdroje | Hodnota akcií | ČSOB | Ověřovací challenge | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | FinTech Hub | Regulace | Výsledky testování | Softwarové řešení pro správu smluv | Co prop obchodování znamená? | Porušení obchodních pravidel | Měnový fond | Významný fundament | Exekuce | Velké peníze | Analytici fondů | Billions | Markéta Uhrová | Split | Optimalizace na historických datech | Obchodování na prop účtech | Dokončení evaluační fáze | Pověst | Solve for Tomorrow | Spekulovat | Vypočítané PNČ | Měny účtů | Swapy | Chytré automatizace | Mezinárodní spolupráce | Obchodní dny | Obchodování na vlastním účtu | Obchodní nástroje | GBP/USD | Cenové úrovně | Reálný výdělek | Dovednosti | Nezodpovědné obchodování | Specifické obchodní podmínky | Základní koncepty fundamentální analýzy | Výzkumy | Obchodník na finančních trzích | MT5 | Obchodování na finančních trzích | Jeffrey Sachs | EverTrader | Pro tradery | Základní koncepty | Cenové pohyby | Petr Javůrek | Zdravotní péče | CFD (Rozdílové smlouvy) | Srovnání prop trading | High-frequency trading | Data z amerického trhu práce | Swing účet | Podmínky jednotlivých Prop firem | Frontpay | Otakar v FTMO | Akciové indexy | Maximální denní ztráta | Investoři | Rizikovost | Obchodní deník | Fungování | Spoření | Myšlení | Globální ekonomiky | Coca-Cola | Možnost obchodovat | Inovátor | Analytici | Dosažení zisku | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Škálování obchodního účtu | Bez rizika | Zisk | Reálný drawdown | Graf akcií | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Fintechy | Lepší výsledky | Statistické modely | Vzorce chování | Vydělávají miliony | Vítězství EY podnikatele roku | Prezident | Quinn Perrott | Monte Carlo simulace | Vlastnění více účtů | Pohyby trhu | Boom | Analytické služby | Velký účet | Ariel Yosefi | CEO společnosti | Analýzy | Devexperts | Investiční | Průzkum | Třífázové typy | Obchodování na trzích | Uber | Challenge/Výzva | Klimatické podmínky | Kurz tradingu | FTMO swing | Instrument | Formule 1 | Limity pro maximální ztráty | Obchodní plán | Loss rate | Prodej | Skrill | P/E | Zpráva | Omezit potenciální ztráty | Bohatý | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | 200 SMA | Pověst firmy | Ekologické organizace | Úspěšné hedge fondy | Poměr výplaty | Emoce | Strategie v Prop Tradingu | Presto Ventures | S&P | Vzdělání | Pojem technické analýzy | Simulace obchodování | Standard account | Rok 2024 | MarkeTimers.com | Rizika a příležitosti | Obchodování | Potenciální zisky | Funded Trader | Live účet | Obchodování komodit | Futures | Nabídka | Jak na to | Náklady na potencionální ztrátu | GBP | Olej | Pokles ceny | Management | Dlouhodobé důsledky | Simple Moving Average | Bitcoin | Jaká úskalí či omezení Prop Trading přináší? | Automobilky | Evaluace | České firmy | Fenomén | Odvětví prop tradingu | Elektromobily | Zvládnutí Prop Trading výzev | Konference XTB | Jaké strategie jsou povoleny | Prodej challenge | Pákový efekt | Equity | Majitel | S/R zóna | Guru | Zprávy | Oanda | Monitorování | Dolary | Dlouhodobé investování | Riskování celého zůstatku účtu | Vyzkoušení si challenge | Hazardní hry | Online trading konference 2024 | Vysoké školy | Lepší budoucnost | Distribuce | News trading | Oblečení | Udržitelnost | Investiční centrum | Tick scalping | MetaTrader 4 (MT4) | Swing Account | Úspěchy v investování | Firmy | CZ | Velká výhoda | Statistická aplikace | Tržní podmínky | ESMA | Páka | Rychlé výběry | Graf akcií společnosti Nvidia | Míra | Prop účet | Druh challenge | FTMO Akademie | Nástroj | Analýza sentimentu | Maximální drawdown | Výsledky | Fáze 2 | Marek Vaňha | Support a rezistence | Podvodné jednání | Žádný trend | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Carl Icahn | Zvládnutí emocí | Získat účet | TIM | Fundamentální analýza | Tržby | Financial | Poplatky za challenge | Eli Lilly | Finanční služby | Získat fundovaný účet | Nižší low | Riskovat méně | Zůstatek | Kupující | Francie | Férový přístup | Ondřej Štuller | Zpětné testování | Jakub Matis | Objem | Backtest | For Traders | Asociace | Měření rizika | Vnitřní prostředí | Výkonnost | Makro | Údaje | Vojtěch Slovák | Právo | Asie | Relative DD | Vysoce ziskové společnosti | Výsledky společnosti | Dopad na centrální banku | Regulátor | Postupné zisky | Risk na obchod | Průmyslová výroba | Ukazatel inflace | Důležité makroekonomické události | Studie | Emise skleníkových plynů | Obnovitelné zdroje energie | Trading konference | Program pro profesionální tradery | Kopírování obchodů od jiných obchodníků | Curve fitting | Nejziskovější | Graf | Kalkulačka pipů | Skryté poplatky | FinTech Hub CEE | Hráči na trhu | Školení | EY | Přijetí | Evropa | Maximální ztráty | PNČ | Short | Value at Risk | Stop Loss (SL) | Dynamický support | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Talent a dovednosti | Tradiční bankovnictví | Zpětné testování v čase | Kontext | Disciplína | Lamborghini | Earnings | Svíčkový graf | Technické analýzy | Support nebo rezistence | Obchodní dovednosti | Srovnání prop trading firem | Účet financovaný | Monte Carlo | Odpor | Rostoucí trend | High | Vydělat peníze | Vstupy | Bankovní úvěry | Navyšování účtu | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Obchodování a investování | Ztrátové obchody | Prop Trading účet | Stříbro | Česká republika | EUR/USD a GBP/USD | Nejbližší support | Akcie | CHF | Instituce | Chamtivost | Průchodnost výzev | Co jsou Prop Trading výzvy? | Růstový potenciál | Falešný break | Foreign Exchange | Obnovitelné zdroje | Profit Target | MetaTrader 5 (MT5) | Reálný účet | MetaTrader | Greg Rubin | Backtestovat | Divize | MetaTrader 4 | Obchodní výsledky | Náhoda | Evropská regulace | Arbitráž | Instacart | Moore Czech Republic | Zvládnutí Prop Trading | Apple | Obchodní kalkulačka | Zhodnocení kapitálu | Trh | Změna trendu | Komise | Grafy | Vydělávání peněz | Poskytování investičních služeb | Technologické firmy | Zakladatel | Správce portfolia | Forexové trhy | Fed | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Pozornost | Fair Value Gap | Money management | Downtrend | Výběry | Paper (demo) trading | Obchodování zpráv | Další rozvoj | Sázení | Drawdown | S&P 500 | Vzdělávací kurzy | USDT | Tradingové schopnosti | Směřování | Automobilový průmysl | Jak začít plnit challenge? | Yahoo | Testování strategie na demo účtu | JDE | ANO | ProCent | Obchodní systém | Příležitosti k obchodování | Měny účtu | Znalost | Prezident Joe Biden | USD/CHF | Příležitosti | Vyjádření expertů | IP pravidlo | Začátečník | Nejistota | FintechHub | Obchodní parametry | Portfólia | Funding Pips | Úspory | Prop společnost | Sell | Fundovaný účet | Přírodní faktory | Obchodní instrument | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Regulation on Markets in Financial Instruments | Skluz | Generovat zisk | Makroekonomika | Jan Purkrábek | Výpadky | Range | Velikosti pozice | Digitální ekonomika | Jak získat velký účet | Eden Lang | Otevřené obchody | Životní náklady | Životní prostředí | Řízení rizika | Vliv na energii | Porušení podmínek prop firmy | Gaussovo rozdělení | Překoupenost | Rizikové parametry | Situace | Steen Jakobsen | Kovy | Vymáhání pohledávek | Pravděpodobnost úspěchu | SMC | Centrum | Společnosti | Úspěšní obchodníci | DXtrade | Obchodovat forex | Match Trader | Poměr kopírování | Mentoring | Byznys model | Obchodovat konzistentně | Prime | Vybírat zisky | Účet FTMO | Bariéry kapitálu | Spoluzakladatel | Nižší růst | Zajištění v prop tradingu | Investovat peníze | ATF | Úspěšnosti jednotlivých strategií | Martingale strategie | Nejlevnější challenge | Období pro klouzavé průměry | Velikost DD | Uzavření fundovaného účtu | Osobní konzultace | Velmi oblíbené akcie | CZK | Reuters | Verifikace | Potenciál výdělku | Podcast | Balanced based | Koncept support a rezistencí | Základy v technické analýze | Program pro začínající obchodníky | Dvoukolové challenge | Nástroje pro měření rizika | Negativní úrokové sazby | Předseda | Vlastní kapitál | Skilled Funded Traders | Radek Zalubil | Zdokonalování obchodních dovedností | Dobré obchodní příležitosti | Příklad býčího trendu | Luxusní auta | Traders | Co je to backtesting? | Performance | Jan Smolen | Přínos prop firmy | FOREX | Kopírování obchodů | Příkaz | PROP Trading | Rozložit riziko | Výhody | Online trading konference XTB | Velké částky | Obchodní instrumenty | Výběry zisků | Orgán pro cenné papíry a trhy | Evropské banky | Ženy | Libra | Program škálování | Ztráty peněz | CFD | SMA 100 | Obchodníci | Dopad na ekonomiku | Cena akcie | Teorie Elliott Wave | Silnější support | Psychologie tradingu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Příjmy prop firmy | Propadnutí poplatku za výzvu | Startup | Kopírování úspěšných obchodníků | Rozvoj vašich dovedností | News | Právní zástupce | Konfluence | Cena | Biodiverzita | Propadnutí poplatku | All-time high | Skutečný potenciál zisku | Finanční rizika | David Monozson | Komplexní disciplína | Objem peněz | Ztráta | Co je to RDD? | Tradiční prop trading | Ceny akcií | S&P500 | Dolar | Patterny | Ceny | Technologie | Podpůrný program | Opce | MetaTrader 5 | Výkyvy cen | ČNB | Velikost pozice | Změna režimu | Obchodní chování | Pokles | Nárok na fundovaný účet | Fenomenální růst | Vyšší ceny | Trading firmy | Nvidia | Uzavírání obchodů | Refundable | Historická data | Hedge | Funded fáze | Poplatek | Škálování (navyšování) účtu | Elliott | Výkon obchodní platformy | Návratnosti investice | Jan Šrajer | Svět investování | One-sided Betting | Důvěryhodnost | Obchodník | Kvantitativní analýza | Negativní dopad | Prop firma | Rizikový manažer | Regulátoři | Tempo poklesu | Trend na akciovém trhu | Tick | Daně | První fáze | Rizika | BAT | Close | Pracovní trh | Vývoj inflace | Používání HFT | Česká ekonomika | Dopad na hospodářství | Daně z příjmů | Kurzy | Fond | Čína | Finanční prostředky | Poplatek za challenge | Zisky | Low | Litecoin | Nevýhody | Pozitivní korelace | Obchodní pozice | Nejlevnější účet | Swap | ISM | Evaluační proces | Otakar Šuffner | Úzké spready | Hedge fondy | Pullback | Funding Talent | Breakout | RRR | Bull | Dodržovat pravidla | Vedení účtu | Cenový pohyb | Alokace | Saxo | Statistici | Financování | Tržní fundamenty | Finance | Prodávající | Celkový drawdown | Poplatky a ceny | Elliott Wave | Tlak na výkon | Psychologie | Reálný účet prop firmy | Zemědělství | Investiční poradenství | Znečištění a odpady | Zvyšovat risk | Porovnání reálného drawdownu | Požadovaný zisk | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Výsledky z testování | FTMO účet | Investor | Obchodovat | Kirketerp-Møller | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Odhodlání | Moderní prop trading | FinTech | Funded účet | Obchodování s prop firmou | E8 Pro | Bod | Miliardy korun | Zhodnocení účtu | Swingový účet | Medvědi | Rozdělení zisku | VIP program | Online trading | My Funded FX | Klouzavý průměr | Nároky na likviditu | Ziskovost | Bankéři | Obtížnost výzvy | Podnikání | Inflace | Problémy | Změny klimatu | Marže | ROCE | Co je forex | HDP | Vstup do obchodu | Recenze | Alphabet | Zdvojnásobení velikosti | Strategie na demo účtu | Vedení společnosti | Zkušenosti | Žádosti o výplatu | Firma | Karty | Stávající trend | Obchodní kapitál | Nejdůležitější pojem | Debata | Byznys | Lot | USA | Statistiky | Náklady na obchodování | Zahájení obchodování | Alokace kapitálu | FX | Matthew Leech | Ekonom | Demo účet | Kurz | Forexu | Market | PNČ vzorce | Martin Klass | Přírodní katastrofy | 256/2004 | Růst akcií | Optimismus | Rozhodování | Knihomol | Letní prázdniny | Výhody a nevýhody | Hot-Seat | Nápad | Logika výpočtu | Globalizace | Reverzní arbitráž | Demo účty | Přístup k fundovanému obchodnímu účtu | Diverzifikace strategií | Retailový obchodník | Euro | Yield | Minimalizovat ztráty | Náklady na opravy a obnovu | Politické rozhodnutí | Kvantitativní nástroje | Deere | KBC | Škálování | Pokročilé obchodní strategie | Typ algoritmického obchodování | Úsilí | Vysokofrekvenční obchodování | Špatný marketing | Risk | Environmentální události | Zhodnocení obchodního kapitálu | DJ30 | MiFIR (Regulation on Markets in Financial Instruments) | Kypr | Prop Trading výzvy | Rozvoj strategie | Tržní změny | Hospodářství | MFF | Dosahování zisků | Koncepty fundamentální analýzy | One account | Obchod | Řízení peněz | Mezinárodní vztahy | Kdo řídí environmentální události? | ROI | EU | Poskytování úvěrů | Portfolia | Riskantní styl obchodování | Samsung | Začínající tradeři | P/E Ratio | Investiční doporučení | Forex funds | Digitalizace | Zbohatnutí | Miliardy | Rozšíření obchodního kapitálu | Spekulace | Silný support | DoorDash | Balance | Transparentní | Pips | Akumulování účtů | Ceny energií | Ceny potravin | Nejrychleji rostoucí | Úspěchy | Přístup ke kapitálu | Instant Funding | CySEC | Booking | Výrazný pohyb | Blockchain | Předpovědi | Kvantitativní analýzy | Challenge | Trend | Slovo backtesting | Splnění výzvy | Vstoupit do obchodu | Směr trhu | Platforma | Energetika | Fintech Challenge 2024 | Recenze prop trading | Stable labs | Spotify | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Challenge - evaluace | Snížení emisí | Ray Dalio | SWIFT | RISK-ON | Farmaceutické společnosti | BTC | KBC Global | Indexy | Druhy fundovaného účtu | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Podnikatel | KBC Global services | Bankovnictví | Dosahovat zisku | Deloitte Fast | Break-Even | DD prop firmy | Divergence | Talent | Value Gap | Větší zisky | Myšlenka | Marek Vašíček | Varování | APP | Spojení | Cykly | Long | Investování do akcií | Pandemie | Střední třída | Bear | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Obchodní podmínky | Investiční kapitál | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Business model | Podíl na trhu | Bariéra | Algoritmus | ForTraders | Akcie Nvidia | Technologická společnost | Nejvyšší payout | Začít obchodovat | Sucha | Inovace | Konsolidace | Vzdělávací materiály | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Riziko ztráty | Časový úsek | Fintech Challenge | Bonusy | | Pochybnosti | Risk Reward Ratio | Seat | Prodeje automobilů | Majetek | Statistická analýza | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Zákaznická podpora | Short pozice | Politika | Konkurence | Analýza sentimentu (COT report) | Pracovní den | Typy účtů | Co je to tedy PNČ? | Manuální backtestování | Kapitál k tradingu | Tier 1 | Yahoo Finance | MAM | Dodržování pravidel | Poplatky | Dokončení první fáze | Úrovně supportu | Negativní korelace | Paralýza | Velká Británie | Profitabilní | Earnings per Share | Risk-Management | Výhody a nevýhody | Objemy obchodů | Konzistentně ziskový | Return on Equity | Nálada | Držení pozic | Investování | Materiály | Indie | Nákupy | ForexFactory | LTC | Měnové páry | Vnímání | Martingale | Student ekonomiky | Ekonomika | Investiční společnosti | Pohyb ceny | Ekonomická data | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Zhodnocení | Šance | KYC | Používané platformy | Spoustu peněz | ZEN | Oblíbené akcie | Výše kapitálu | Auta | Obchodní účet | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Ethereum | Trading konference XTB | Investiční prostředí | Akciový trh | Hry | Odpovědnost | Scalping | Evaluační fáze | Finanční trhy | Česká národní banka | Británie | Program navyšování kapitálu | SmartCollection.app | Data o inflaci | Fondy | Austrálie | Cenové hladiny | Dvoufázová výzva 2-step | Pohyby na grafu | Spread | Aktuální situace | Swing | Krize | Optimalizace | Obchodní účty | Fundamenty | NERV | Portál FXstreet.cz | Obchodování na live účtu | AOS | Zlepšování obchodních výsledků | Výrobci automobilů | Objednávky | CEO | Algoritmy | Koncept klouzavých průměrů | Zuzana Paulovics | Trhy | Výplata | Nový cyklus | Sazby | Šance na úspěch | ODS | Technologický rozvoj | Ředitelka | Generální ředitel | Cíle | Rozvoj | Klouzavé průměry | Jak funguje B-booking | Obchodování s CFD | Plán obchodování | Měny | Sezónnost | MasterCard | Bezpečnost | Slovensko | Energie | Tradeři | Obchodní příležitosti | Měna | Trading | Výnosy | Poradenství | FTMO | Navyšování kapitálu | Finanční trh | Snižování nákladů | Reakce České národní banky | 100 SMA | Instant funding | Trade | Prop firmy | Prodeje | Automatický obchodní systém | Platformy | Partneři | Katastrofy | Vysoké riziko | Poradce | FAST | Obchodní den | Makroekonomické události | Zkušenost | Signál | S/R zóny | Afrika | Limitní příkaz | Development | EPS | Apple Podcasts | Přijetí eura | Kupní síla | Povětrnostní podmínky | Úbytek | Softwarové řešení | Joe Biden | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Řízení rizik | Pracovní síly | Výdaje | Podcasty | Porušení pravidel | Společnost | Obchodní systémy | Časové období | Ekonomické důsledky | Sázky | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Vstupní poplatek | Forexové páry | Potenciál zisku | Cena akcií | Mark Carney | Vítězství | Ukázka reálného drawdownu | Rozšíření | Digitalizace hypotečního procesu | Umělé inteligence | Buy | Eura | Neúspěch | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | RDD u FTMO | Organizace | Gap | CEE | Services | Regulační rámec | Maximální ztráta | Růst | Obchodování EUR/USD | Vyšší úroveň | Ekologické události | Komodity | Příjmy | Jak funguje A-booking | Zajištění | Mentor | Ticky | Index | Wall Street Journal | PCE index | Nevýhody prop tradingu | Prop Trading firmy | Kupci | Fundament | Nejbližší rezistence | Společnost Instacart | Mimoburzovní | ČTK | Funding Pips (FP) | Valuace | My Funded FX (MFFX) | Frekvence výplat | Příklad trendu do strany | Žádná korelace | Ekologické trendy a inovace | Prohlášení | Příležitosti k obchodování s vyšším kapitálem | Vykreslené svíčky | Mimořádně úspěšný obchodník | Drawdown (DD) | Prop Trading výzva | Manažeři | Skutečný účet | Celý prop trading | Ziskové společnosti | Diskreční backtestování | Fibonacci | Vlády | Profit Goal | Výzvy u prop firmy | E8 One account | Marek v FTMO | B-bookování | Více kapitálu k obchodování | Druhy akciových trendů | RDDnD | Graf akcií společnosti | Technické analýzy akcií | Dynamický support a rezistence | Vítězství EY | Moje strategie | Obchodování s vyšším kapitálem | Trend na akcii | Jaké služby nabízí společnost FTMO | Čisté příjmy prop firmy | Kapitál u FTMO | Obchodní rozhodování | Otevření nové short pozice | Financované (funded) účty | Zlepšit v tradingu | Support a rezistence zóny | Smart money concept | B-booking | Limit ztráty | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | Zisky z obchodování | Enormní riziko | Jednofázová výzva | Porušení podmínky | Latency arbitráž | A-booking kopírování | Billions Club | Úspěšné projití evaluační fáze | Poměr risku k zisku | Tradingové dovednosti | Business modely | Příjmy v dlouhodobém horizontu | B-booking (B-book) | Doplňková strategie | E8 Funding | Co je to Hot-Seat? | Nejrychlejší přenos dat | Menší pohyby | Více obchodních účtů | Dovednosti obchodníků | MarkeTimers | B-bookování obchodníků | MiFIR | Ran Strauss | Série ztrátových obchodů | Maximální počet lotů | Deloitte | Vlastní účet | FPFX Tech | AML/KYC | Tradiční Proprietary Trading | Nicholas Stern | Samsung Solve for Tomorrow | Forex Flex | Elektrické automobilky | Tradingové společnosti | Nejlepší tradeři | Vlastnictví | Systém řízení peněz | Používání demo účtů | Trader | Paper trading | cTrader | Moving Average | Procentuální vstupy | Spready | Graf akcií automobilky Nikola | Rezistence | Zavírací ceny dané akcie | Svaz průmyslu | Regulace Prop Tradingu | Vyplacení výplaty | Latency arbitráž u prop firmy | Obtížná výzva | Umění | Zavírací ceny | Prop Trading společnost | Maximální čerpání účtu | Obchodování s virtuálním kapitálem | Splnění challenge | Třífázová výzva | Štěstí | Získání účtu | Bouře a povodně | Risk/Money management | Určení dlouhodobějšího trendu | Vzdělávaní obchodníků | Aritmetický průměr | Automaty | MiFID II | Nová pravidla | Monte Carlo simulátor | Přenos | Typ jednofázové výzvy | Hlavní ekonom | Jakou hodnotu má daná akcie | Druhy trendů podle směru | Bosch | Jednofázová výzva 1-step MAX | Co je technická analýza? | Grid Trading | Váš kapitál | Ekologické trendy | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Minimální počet obchodních dní | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Principy výzev | Regulační orgány | Používání emulátorů | Odvětví | Kapitál firmy | Sen o ziskovém prop tradingu | Jak fungují environmentální akce? | Panika | Trade Locker | Výše kapitálu a ceny | Obchodovat s větším kapitálem | Co jsou environmentální události? | Jak se získává kapitál u FTMO | Strach z chyby | Dvoufázová výzva | Regulační dohled | Výběr obchodních nástrojů | Držení pozic přes víkend | Index DJ30 | Trading konference 2024 | Systémová rizika | A-booking (A-book) | Pravděpodobnost série ztrátových obchodů | Viktor Gřešek | My Forex Funds (MFF) | Ukázka reálného zisku na účtu | Martin Buranský | Jednofázové výzvy | Trpělivost | Rozdělení zisku u financovaného obchodníka | KYC/KYB | Obchody obchodníků | První obchody | Dvoufázové výzvy | Analýza | Dodržování pravidel risk managementu | Mozek | Certifikát | Významné fundamentální zprávy | Vzdělávání a podpora | Kapitálový pokles na obchodním účtu | Environmentální akce | Provident Financial | Pořízení challenge | Účet u brokera | Podmínka u prop firmy | Challenge zdarma | Podmínky kapitálového poklesu | Supporty a rezistence | Rebranding | Velké firmy | Úvod do světa Prop Tradingu | Nastavení Stop-Loss | Služby prop tradingu | Limit pro ztrátu | Jak se získává kapitál | Scalpingové strategie | Směrnice MiFID | Bloomberg | Sociální dopady | Bývalé prop firmy | Obchodování s fundovaným účtem | Podpora | Současný stav | Analýza účtu | Muinmos | Nový model | Nesplnění evaluační fáze | Začít vydělávat peníze | Initial balance DD | Provident | Česká fintechová asociace | The Funded Trader | Více kapitálu | Bear trend | Nové regulace | My Forex Funds | Pravidlo prop firmy | Přílišná optimalizace | Chris Sacca | Obchodovat konzistentně a ziskově | Flex EA | Tým FXstreet.cz | Reálný drawdown na dolar | Advokátní kanceláře | B-book | Příjmy z poplatků | Strategie prop tradingu | Imbalance | MFFX | Koncept technické analýzy | Markets in Financial Instruments Directive | MetriX | Limity pozic | Vzorec Poměrového Násobitele Čerpání | Klasický FTMO účet | Parametry Prop firem | Třífázová výzva 3-step | Riziko prop firmy | Jaké strategie jsou povoleny? | Budoucí výsledky | HTF obchodování | Prop tradingová firma | Typ třífázové výzvy | Splnění výzev | Pojišťovny | Premium program | Automatizace pro ehopy | Forex Funds | Cena akcie klesá | Supporty | Splnění evaluace | Trade manager | Skutečné tržní podmínky | Biden | Zdroje energie | Co je to prop trading? | Úspěšné splnění challenge | První obchod | Technické patterny | Statistiky prop trading | E8 Track | Challenge (výzva, evaluace) | Možnost navyšování účtu | Výplaty zisků | Denní limity ztrát | Pravidla při plnění FTMO challenge | Váhavost | Čerpání účtu | Zdvojnásobení velikosti pozice | Kopírováním vašich obchodů | SALVUS Funds | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Celkové ztráty | Česká technologická společnost | Pokles akcie | Možnost obchodovat s větším kapitálem | Quick Trade manager | Maloobchodní tržby | Více riskovat | Ekonomická činnost | Škálování (navyšování) | Environmentální spravedlnost | Medvědí trend | XTB | Obchodování s kapitálem prop trading firmy | Co je to paper trading? | Německo | Fed Rate Monitor Tool | Dosažení Profit Targetu | MT4 | Profesionální obchodník | Předpovídání | MyFundedFX (MFFX) | Kapitálový pokles | Kontrakt | Dark pools | Otevření nové short | Pravidlo maximální ztráty | Plnění Prop Trading | Míra neúspěšnosti | Vice | Poplatek prop firmě | Španělsko | Význam backtestingu | Srovnání prop firem | Neúspěch výzvy | Jak fungují prop firmy | Pomocník investora | Aktivum | Revoluční přístup | Monetizovat | Obchodování s cizím kapitálem | Uptrend | Obchodní schopnosti | Analytik | Jakub Rož | Konkrétní cíle | A-booking | VaR | Riskování | COT | České FTMO | Popularita umělé inteligence | HFT | FTMO Premium program | Kuala Lumpur | Hybridní model | Udržení chladné hlavy | Pozice | Statistika | Možnosti škálování obchodního účtu | Důležitý signál | Směrnice | Pohyblivý DD | Riziko | Ochrany kapitálu | RRR (risk reward ratio) | Platina | Závislost | Kapitálové zdroje | Další vzdělávání a podpora | Obchodování na vlastní účet | Brokerské firmy | FTMO Account Swing | Reverzní zajištění | Stanovený procentuální zisk | Výhody a nevýhody prop tradingu | Win rate | Velcí hráči | Ztráta příjmů | Splnění účtu | Marika Čupa | Pokles na obchodním účtu | Algoritmický trading | Škálování účtu | SL (stop-loss) | Samolibost | Zabezpečení potravin | Omezení prop tradingu | FTMO program | Objemy kapitálu | Základ pro technickou analýzu | Akce bez čekání | Příklad S/R zón | Účet u For Traders | Zodpovědný přístup | Leverate | Micro kontrakty | Trading společnost FTMO | Férový přístup k traderům | Býčí trend | Prop firmy velké peníze | Splnit obchodní výzvu | Silná bariéra | Technické dovednosti | Porušení podmínek | Počet obchodních dní | ONE | Použití vlastního kapitálu | Obchodování se zprávami | Investiční rozhodnutí | Čisté příjmy | Demo trading | Hedging | Porušení pravidel u fundovaného účtu | Leverate Ran Strauss | Initial balance | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | CHOCH | Každý trader | Obchodovat s prop firmou | Psychologie obchodování | MIFID | Vyjádření expertů a stakeholderů | Podnikatelé | Kapitál prop firmy | Škody a ztráty | Kalkulačka marže | Finanční systém | Sledováním grafů | Kontroly AML/KYC | John Deere | Fair Value | Chladné hlavy | Robot Jára | Banky | Ihned získat účet | Používání AOS | Dovednosti v tradingu | NASDAQ 100 | Geopolitické události | Získání fundovaného účtu | Otevřenost | Poměr rozdělení zisků | Co je to MiFID? | Free challenge | BCH | Banka | Equity simulator | Doporučení | Expected shortfall | Market conditions | B-booking kopírování | Zhodnocení obchodního účtu | Velikosti účtu | Měnový pár | Procento ztrátových obchodů | Hantec Markets | Video | Nevýhody backtestingu | Ocenění | Michaela Bauer | Konzultace s profesionálními obchodníky | Směr dlouhodobého trendu | IC Markets | Fáze verifikace | Splnění evaluační fáze | Opatření | Za poplatek ihned získat účet | SWIFT Journal | Oslabení zájmu | Přístup k traderům | Obchodování v Prop Trading | SmartCollection | Trailing DD | Nové obchodní instrumenty | Justin Hertzberg | Potvrzení vaší schopnosti obchodovat | Akcie roste | Výplaty zisků z fundovaného účtu | Stav nouze | Retail | Risk Management | Sideway trend | Úrokové sazby | Elektromobilita | Vrácené poplatky | Překoupenost dolaru | Zákaz zakoupení výzvy | Cequence.io | Pepa Zeman | Grid trading | Příjmy z poplatků za prodej challengí | Pozornost obchodníků | Podmínky výzvy | Vratný poplatek | Velikost účtu | Požadavky na splnění challenge | Celková změna trendu | Oslabení zájmu o prop trading | Analýzy akcií | Proprietary Trading | Prop obchodování | Dveře k novým finančním horizontům | Herzog Law | Zóny supportu a rezistence | Evdokia Pitsillidou | Omezení celkové ztráty | Ekonomický růst | Nasdaq | Challenge u FTMO | There is no free lunch on Wall Street | Poplatek za výzvu | Paralýza rozhodování | Jak funguje moderní Prop Trading? | Finanční podmínky | Denní drawdown | Hodnocení rizika | Psychologické aspekty | Aplikace Mentor | Počet obchodů | Initial Balance | Micro NAS100 | Simulace obchodního účtu | Latenční obchodníci | Psychologie Prop tradingu | Rizikové parametry Prop firem | FTMO Challenge | Graf akcií farmaceutické společnosti | Bull trend | Kapitál zadarmo | Pohyby směrem nahoru | Axi | Základy technické analýzy | ZískejÚčet | Práce | Denní DD | Možnosti škálování | Fintokei | MyFundedFX | Léto | Řešení problémů | Otevřené obchodní pozice | Pokrytí ztrát | Světový pokrok | Zabezpečení potravin a vody | Projití evaluační fáze | Podíl na ziscích | Investment | Možnosti navyšování kapitálu | Produkty a služby | E8 One | Fáze 1 | FTMO Account | Pravidla prop firmy | VIAC | Matúš Tutko | Účet prop firmy | Fungování prop firem | Dylan Elchami | Celkový limit ztráty | Druhy challenge u FTMO | Dvoufázový evaluační proces | Omezený čas | Plán Škálování | Účet s významným obchodním kapitálem | Regulace v prop tradingu | Maximální DD | FTMO Identity | Kryptoměny | Diskreční trading | Přístup k obchodnímu kapitálu | Kontroly AML | FUNDING | FTMO Academy | Evgeny Sorokin | Proprietární obchodování | Nové all-time high | FAP Turbo | Procento úspěšných výzev | Forex Flex EA | Růst akcie | Úskalí či omezení Prop Trading | FPFX | Úspěch | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Obchodování s kapitálem | Denní ztráta | EA (AOS) | Funded prop účty | Volby | Ukazatele | Konzervativní přístup | Zlepšení | Quantlane | Trading Journal (obchodní deník) | Úspěšné splnění | Plnění výzvy | Zpoždění v aktualizaci cen | Backtestování | Robotron | Zisky a ztráty | Rostoucí příjmy | Financovaný obchodník | Stanovené cíle | Spekulace u prop firmy | FTMO Swing Account | Ondřej Hartman | Akcie elektrické automobilky Nikola | Moderní prop trading firmy | Úspěch v evaluační fázi | Spamování serveru | Nejlepší obchodníci | Obchodování s kapitálem prop trading | Mindset | Standard Account | Co je to A-booking | FXstreet | Situace na grafu | ČR | Podniky | Obchodovat s větším objemem | Příklad medvědího trendu | Latenční obchodování | FTMO akademie | Obchodování na demo účtu | Globální prop firma | Systém prop firmy | E8 Markets | Ceny energie | Účet MetriX | Maximalizovat zisky | Účet u E8 | Politici | Zůstatek na účtu | US Treasury | Známá prop firma | Deere & Company | Co je FTMO? | AML | Správa | Zlato | Instrumenty | Analytické nástroje | Plnění Prop Trading výzev | Obchodní styl | FTMO Trader | Ideální obchodní parametry | Payout | Těžba dřeva | Bankrot | Simulované obchodování | Expected shortfall (ES) | Start it @ČSOB | Rezistence zóny | Maximální velikost pozice | Jednofázové typy | Investování akcií | Wall Street | Odvětví Prop Tradingu | Dostatečný kapitál | Nesoulad | Emise | A-bookování | FTMO Premium | Výhody a nevýhody backtestingu | Stavební zákon | Realitní divize | Účet u prop firmy | Náctiletý podnikatel | Automatizované obchodní systémy | Průměrné RRR | Matematický vzorec | Základní druhy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Význam Prop tradingu v ČR
Význam psychologie
Význam psychologie tradingu
Význam sebedůvěry
Význam sebedůvěry a disciplíny
Význam supportů a rezistencí
Význam technické analýzy
Význam timeframů
Význam trendů
Význam vzdělávání

Následující klíčová slova

VÝZVA AKADEMIKŮ
Výzvy a rizika
Výzvy globalizace
Výzvy k regulaci
Výzvy pro americký dolar
Výzvy prop tradingových společností
Výzvy Prop Tradingu
Výzvy tradingu
Výzvy u prop firmy
Výzvy v obchodování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít