Středa 05. říjen 2022 20:01
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
Dukascopy krypto
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Maturity

img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 05.09.2022

05.09.2022 Během minulého týdne burzy oslabovaly. S&P 500 odepsal 2,6 % a předvádí tak třetí poklesový týden v řadě. Aktuálně se obchoduje cca 18 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se drží nad hranici 25 bodů. Hlavním poklesovým faktorem minulého týdne byly jestřábí komentáře představitelů Fedu. Vidíme výrazné intradenní pohyby – často v rámci seance posun z kladného do záporného teritoria. To značí, že investoři stále hledají směr a vnímají řadu rizik. Kromě utahování měnové politiky a chřadnutí globální ekonomiky se na obzoru rýsují nová rizika, která trh prozatím nazaceňuje: eskalace geopolitického napětí mezi USA a Čínou nebo snahy o některé daňové úpravy, které uškodí americkým korporacím a investorům. Rizika tak zůstávají dále asymetricky nakloněna dolů – o dalším směřování trhů rozhodnou nově příchozí makrodata (zejména CPI, které vyjde 13.9.).
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.12.2021

20.12.2021 Společnosti Evergrande a Kaisa de facto zdefaultovaly. Lze konstatovat, že čínské autority situaci poměrně dobře zvládly. Od konce srpna bylo v případě Evergrande jasné, že default přijde. Čínské vedení vyslalo jasný signál, že nejzadluženějšího developera sanovat nebude. Nejprve firma platila úroky na dolarových emisích. Tím dokázala odvrátit šok – zároveň však byli investoři připravováni na to, že restrukturalizace je nevyhnutelná.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.10.2021

18.10.2021 Tuto sobotu (23.10.) skončí třicetidenní lhůta, během které může Evergrande splatit dlužnou úrokovou platbu. Pokud nezaplatí ani do tohoto termínu, formálně nastává default. Podle zástupců držitelů dolarových dluhopisů se management firmy výrazněji neangažuje. Default tak představuje velmi reálnou variantu. Čínská centrální banka vydala zprávu, že má situaci prozatím pod kontrolou a k šíření nákazy ve finančním systému by dojít nemělo. Nejpravděpodobnější scénář představuje částečné znárodnění operací společnosti kombinované s prodejem některých aktiv zájemcům ze soukromého sektoru. V zájmu čínských autorit je především dokončení některých projektů s cílem zamezit možné sociální nestabilitě.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.09.2021

27.09.2021 Firma minulý týden nezaplatila úroky na dolarových bondech. Od čtvrtka tak běží 30 denní lhůta, dokdy společnost může prostředky řádně splatit. Pokud nesežene peníze ani po této době, dochází k defaultu. Aktuálně nelze předpokládat, že by čínská vláda Evergrande sanovala. Tamní politické vedení se snaží snížit závislost na stavebním sektoru. Na konci minulého roku stanovili regulátoři přísná pravidla pro zadlužení developerů. Pokud poruší některé limity na cizí kapitál, nemohou jim banky poskytnout financování. Pokud by Čína pomohla, znamenalo by to příliš citelný odklon od této politiky. Určitá forma restrukturalizace je tudíž nevyhnutelná. Jedním ze scénářů je, že by mohly aktivity Evergande převzít regionální vlády. Troufám si tvrdit, že čínské autority by zakročily pouze v případě systémového stresu.
C:\fakepath\obrazek-21072021-1.png

Perpetuálne bondy a štátny dlh

21.07.2021 Perpetuálne dlhopisy ma oslovili hneď keď som ich pred niekoľkými rokmi objavil a doteraz som poriadne nepochopil, prečo sú takpovediac exotickým inštrumentom a nie sú oveľa viac rozšírené. Myslí, že určite stojí za to zamyslieť sa nad tým, ako by sme mohli využiť tento zaujímavý typ cenných papierov, napríklad na financovanie štátneho dlhu.
img

Finanční vzdělání dětí je nejlepší investice

29.06.2021 O tom, zda zabezpečit finančně budoucnost potomků netřeba diskutovat. Složitější už je rozhodování, jaké prostředky a způsoby zvolit. Neměli bychom rovněž zapomínat na to, že důležité je nejen vytvořit pro děti finanční zdroje, ale také je naučit s nimi hospodařit. S tím souvisí jejich dostatečná finanční gramotnost, ale také rodičovský přístup k hodnotám, a to nejen těm hmatatelným.
img

Forex: ČNB bude pouze slovně reflektovat lepší data a vysokou nejistotu

17.12.2020 Brexit čeká už jen na dohodu „rybářů“. Na tuto dohodu bude čekat i Bank of England. Indikátory výrobní aktivity v USA se sníží na stále relativně příznivou úroveň a ukazatele ze stavebnictí ukáží pokračující expanzi. V USA se finalizuje fiskální balíček. V ČNB dnes k jakékoliv změně nastavení měnové politiky pravděpodobně nedojde. Na jedné straně zde vystupují relativně příznivá data z dosavadního vývoje ekonomiky, vidina vakcíny a fiskální expanze, ale také nejistota druhé a třetí vlny.
img

Porovnání forem spoření: Jak můžete zhodnotit své peníze?

20.05.2020 Rádi byste ze svých výnosů získali více a našetřili si třeba na nové auto, vybavení bytu či na vysněnou dovolenou? Pak své peníze nenechávejte ležet ladem na běžném účtu a vyberte si vhodnou formu spoření. Připravili jsme přehled možností, díky kterým finance efektivně zhodnotíte.
img

Rozbřesk: Koronakrize a svižné hospodářské oživení v nedohlednu

25.03.2020 Zatímco napříč světem pokračují jednotlivé státy v přijímání tvrdých karanténních opatření, situace v ohniscích koronavirové nákazy zůstává vážná. Jak v případě Itálie, tak zejména Španělska nadále strmě roste křivka počtu nově nakažených i mrtvých. Data z druhé strany Atlantiku naznačují, že se novým epicentrem pandemie stávají také Spojené státy. Virus navíc stále není pod kontrolou ani v Číně, odkud se rozšířil do zbytku světa. Optimistické scénáře ohledně sníženého post-koronavirového oživení, které kalkulovaly s relativně rychlým odezněním nákazy, tak dostávají významné trhliny.
img

Globální dluhopisové trhy: Potenciál se vyčerpal

18.11.2019 Globálním dluhopisovým trhům se v letošním roce velice výrazně daří. Široký globální dluhopisový index ICE BofAML Global Government totiž od začátku roku připisuje vysoce nadprůměrné zhodnocení 6 %. Ceny dluhopisů rostly prakticky kontinuálně, jak je to vidět na grafu níže. Průměrný globální dluhopisový výnos na začátku roku činil 2,0 % a do začátku září silně vyklesal až na úroveň 1,2 %. Samozřejmě přitom platí, že pokles dluhopisových výnosů, tj. výnosů do doby splatnosti (yield to maturity), měl za následek růst cen dluhopisů a kladné zhodnocení pro investory.
img

Akciový výprodej pokračuje. Na trhu s dluhopisy bijí zvony na poplach

16.08.2019 V pondělí nic nenaznačovalo tomu, jaký týden nás čeká. Indexy Dow Jones a S&P 500 zaznamenaly velmi mírné ztráty, přičemž nefinanční index Nasdaq 100 k začátku obchodovacího týdne lehce posílil. Uklidnění přišlo vhod, zejména po turbulentním konci minulého týdne. Co se týče dalších aktiv, americký dolar v pondělí posiloval, zlato vyklesalo a ropa prudce rostla.
img

Americká výnosová křivka invertovala – Bude letošní akciový růst pokračovat?

15.08.2019 „Americká výnosová křivka invertovala.“ To je headline, který nyní můžeme vidět prakticky na všech zpravodajských serverech po celém světě. Co to vlastně znamená a jaké jsou implikace pro investory?
img

Rozbřesk: Stát si v příštím roce hodlá půjčit 331 mld. korun

27.12.2018 Do konce roku zbývá už jen několik málo dní, které nejspíše přinesou jen velmi málo nových zásadních ekonomických zpráv a signálů především ze Spojených států. Trhy už zažívají efekt konce roku, kdy je těžké rozlišit skutečný trend od krátkodobého přeskupování či uzavírání pozic, takže tvořit jasné a silné závěry z jejich pohybů může hraničit s věštěním z kávové sedliny. A platí to i u nás, když se třeba podíváme na invertovanou úrokovou křivku, kde je desetiletá sazba už dokonce pod úrovní té tříměsíční, ovlivněné jestřábím naladěním centrální banky. Znamená to snad recesi na obzoru, nebo jde jen o optický „klam“ spojený s koncem roku způsobený klesající likviditou? To se nakonec ukáže až se startem nového roku, kdy se na trh vrátí vánoční dovolenkáři a rozjedou znovu obchodování ve velkém.
img

11. září 2018: NZDJPY

25.09.2018 Je to neuvěřitelné, ale přesně dne 11. září 2018 (přesně po 17 letech) jsme se probudili do dne, který nevěstil hrůzostrašný pád plný konspiračních teorií a strachu a prachu, nýbrž do dne, který věstil růst, mocný růst. Pustil jsem se do toho obchodu zcela veřejně a vůbec jsem netušil, kolik lidí mám na palubě, až do doby, kdy jsme vystoupali do pořádné výšky. Vítejte na letu NZDJPY H1. Předpokládaná výška doletu: 200+ pips. Předpokládaná teplota: very HOT. Please fasten your seatbelts!
img

ČR: Zahraniční investoři vybílili bondový trh

31.03.2017 Tak jak rostou spekulace na brzký exit, roste i aktivita zahraničních investorů na českém dluhopisovém trhu. Na konci února už měli v rukou dluhopisy v hodnotě 602 mld. korun a na celkovém trhu se tak podíleli 42 %.
img

Zahraniční investoři vybílili český bondový trh

31.03.2017 Tak jak rostou spekulace na brzký exit, roste i aktivita zahraničních investorů na českém dluhopisovém trhu. Na konci ...
img

Biliónová strata na obzore

11.10.2016 Aj keď počet núl vo finančných číslach pomaly prestáva fascinovať, bilión je predsa len bilión. Napríklad, straty na americkom hypotekárnom trhu po prasknutí bubliny nehnuteľností boli v okolí tohto čísla. A mnohí si ešte pamätáme, akú paniku to spôsobilo.
img

Při pohledu na výkonnost jednotlivých komodit nezapomínejte na rolování kontraktů

03.01.2013 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo Bank. Ve svém posledním loňském článku jsem se zabýval výkonností některých klíčovýc...
img

Supy sa už zbiehajú okolo Grécka

30.11.2012 Akciové trhy v US si včera opäť polepšili, nakoľko týždenné žiadosti o podporu v nezamestnanosti s...
img

Večerné zhrnutie

19.07.2011 Nočné obchodovanie na FX trhu bolo celkovo pokojné, kedy trhy čakajú hlavne na štvrtkový summit EU a na dnešné aukcie pokladničných poukážok Grécka a Španielska. Makroekonomický kalendár ponúkol len zápisnicu RBA z posledného zasadnutia, ktorá bola neutrálna a celkovo poukazuje na nerozhodnosť RBA s ďalším pohybom sadzieb. Celkovo ju ale môžeme vnímať ako cestu k prípadnému znižovaniu sadzieb v budúcnosti... EURUSD -0,26%, GBPUSD +0,05%, USDJPY -0,02%.
img

Predstavitelia EU - tri riešenia pre Grécko

19.07.2011 Podľa predstaviteľov EU existujú tri riešenia pre gr&e...
img

Čína zachraňuje európsku dlhovú párty

26.05.2011 Počas dnešnej ázijskej seansy sme videli návrat &...
img

Dnešný výhľad pre EURUSD

20.01.2011 Eurozóna odolávaPočas včerajšieho obchodovania sa E...
img

Daily: Německo přineslo další špatné zprávy, výsledky portugalské aukce naopak překvapily pozitivně

09.09.2010 Včerejší obchodování se v jeho začátcích neslo v mírně nervózním duchu, aby ale nakonec nervozi...
Související klíčová slova: FOREX | Psychologie | Bitcoin | Intervence | Intervence ČNB | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Akciové indexy | Fitch | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Měnový trh | Spready | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bond | Béžová kniha | Cap | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devizový trh | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Forward | Futures | Grafy | Hlava a ramena | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kupón | Kurz | MMF | Risk | Měna | Měnový pár | Měny | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obligace | P/E | Pip | Pozice | Provize | Rating | Repo sazba | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Swap | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | NZD | CAD | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Panevropský index | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | RMB | Investoři | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Aukce | Zasedání Fedu | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | IEA | Obchodovat | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Financování | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Makrodata | Conseq | LYNX | Burzy | EuroStoxx50 | Bankrot | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Delta | EPS | First notice day | Index | Podpora | Průlom | Americká centrální banka | Banka | Brent | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | České koruny | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomická krize | Engulfing | Eura | EURCHF | EURIBOR | Finanční plán | Fondy | GDP | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | HDP Číny | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Instrumenty | Investiční | Investiční záměr | Komoditní | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | Nejlepší investice | Nemovitosti | Nikkei225 | NZDJPY | Odkup akcií | Pips | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Reuters | Risk On | Ropy | Sázky | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Spořící účty | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Termínované vklady | Trh | Tržní podíl | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Webináře | WTI | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Current Yield | Diskont | Dluhopisový index | Ex-dividend | Indie | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | P/S | Redukce | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Contract | Kontrakt | Volby | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Daiwa Securities | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Mitsubishi | Ole Hansen | Reporty | Fundamentální pohled | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Finanční gramotnost | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Creditas | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Earnings | Bloomberg TV | KBC | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Cena kontraktu | Contango | US akcie | Fundamentální faktory | Firmy | Inflační tlaky | JPMorgan Chase | Velké banky | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Summit EU | Utahování měnové politiky | Walmart | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Pokles výnosů | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradci | FTSE 100 | Tesla | Výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Non-Farm Payrolls | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | FTSE MIB | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Institucionální investoři | Příjmy | Finanční domy | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Bilance Fedu | Očekávání | ex | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zahraniční forex | ING Groep NV | FocusEconomics | Coinbase | Virtuální mince | Investiční specialista | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | Coinmarketcap | Ray Dalio | Dlouhodobé investování | Conseq Investment Management | Asociace pro kapitálový trh ČR | Řízení měnového rizika | Krypto | OPEC+ | Forint | Pokles ceny | Šéf Fedu | FTSE 250 | BofAML | Royal Dutch Shell | Dluhopisové výnosy | Kompozitní index | Stavební spoření | Tvrdý brexit | Roční výnos | IG | Růst úrokových sazeb | LYNX WhatsApp | Růst zisků | Michal Stupavský | Majetek | Výsledky bank | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Finanční produkty | Inflační očekávání | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Brexit bez dohody | NVDA | Zhodnocení finančních prostředků | NASDAQ 100 | GBTC | Americká výnosová křivka | Výnosové křivky | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akciový výprodej | Tomáš Pfeiler | Růst mezd | PPF | Dot plot | Finanční situace | Asociace pro kapitálový trh | Čistý zisk | Investment Management | Jana Brodani | Bílý dům | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Šéf Fedu Jerome Powell | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Úrok | Vládní bondy | Napětí mezi USA a Čínou | Poslanecká sněmovna | CBDC | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Ohlédnutí | Úroky | Chování centrálních bank | Měnové politiky | Naše prognóza | Americké centrální banky | ČNB dnes | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Peking | CFA | Netflix | Budoucnost | Ifo | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Trhy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Pravidelné investice | Konkrétní cíle | Pandemie | Boeing | FIAT | Dovednosti | Obchody | Čínská vláda | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Směřování trhů | Americký Fed | Vývoj | Nižší sazby | Šok | Poradci | Aerolinky | Mince | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Fiskální politiky | Fiskální balíček | Stimul | Měnové podmínky | Rozhodnutí bankovní rady | Asociace | Spoření | Politická rozhodnutí | Růst | United Airlines | American Airlines | Signál | Biliony | Šíření nákazy | Ekonomiky | Války | Organizace | Závislost | Sláva | Práce | Koronakrize | Dlužník | Znárodnění | IMF | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Hospodářské oživení | Evropské indexy | Posílení | Evropské méně | Růst výnosů | Zasedání britské centrální banky | Zadlužení | Expanze | Vývoj ekonomiky | Porovnání forem spoření | Státní podpora | Zhodnotit své peníze | Rizikové investování | PMI v eurozóně | JDE | ČR | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Výplata | Vyspělé technologie | Restrukturalizace | Jasný signál | Michal Lukáč | Šance | Ceny | Progres | Propad ekonomiky | Klesající tendence | LEND | Prognóza Fedu | Snižování nezaměstnanosti | Intel | JPM | Moneta | Blockchainové technologie | LEN | DOT | Intradenní pohyby | Systémové riziko | Směřování trhu | Mali | Glass Lewis | ISS | Finanční vzdělání dětí | Finanční vzdělání | Počet nezaměstnaných | Technologie | UST | Načasování | Chování | Projekce | Rekordní minimum | Asijské země | Medián | SXXP | Společnosti | Evergrande | Uhlí | TIPS | Lend | Německé volby | Modern Land | Kaisa | Indexy pohyb | TIM | Omicron | | Developeři | Jestřábí komentáře | Instituce | Zvednutí sazeb | Hike
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Mattel
Mattel (MAT)
Matterport (MTTR.US)
Matthew Keator
Matthew Percival
Matthew Schmidt
Matthias Müller
Matthias Scheiber
Matt Murphy
Mattoni

Následující klíčová slova

Maxar Technologies
Maxar Technologies (MAXR)
Max CFD
MaxFxFinPro
MAXI CAPITAL FOREX INVEST
Maxiglobefxt
Maximal Drawdown
Maximalizace zisku
Maximalizovat zisky
Maximální drawdown
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít