Středa 17. duben 2024 04:42
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new

Nařízení

img

Denní shrnutí: dolar zaznamenává další silnou seanci, zatímco indexy se snaží udržet ceny při otevření📣

16.04.2024 Indexy na Wall Street mají za sebou smíšený průběh seance, kterou zakončily přibližně na úvodní úrovni. Po dvou velmi dynamických seancích směrem dolů by absence odrazu mohla signalizovat slabost býků.
img

Dolar (USDIDX) po komentáři J. Powella prudce posiluje 📌

16.04.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell se v současné době účastní zahajovacího zasedání stěžejní ekonomické iniciativy Kanadského institutu: Washingtonského fóra o kanadské ekonomice. Cílem této iniciativy, které spolupředsedají Bill Morneau, bývalý kanadský ministr financí, a Randal Quarles, bývalý místopředseda Federálního rezervního systému pro dohled, je prohloubit porozumění mezi tvůrci americké politiky, vedoucími představiteli podniků a širokou veřejností o složitostech kanadské ekonomiky.
img

Zlato a dolar rostou na pozadí geopolitické situace a projevu Jerome Powella

16.04.2024 V posledních minutách jsme svědky prohlubující se divergence mezi zlatem a dolarem. Kov testuje hodnotu kolem 2400 dolarů za unci v návaznosti na zprávu, že Izrael hodlá Íránu oplatit nejnovější odvetný útok. Ještě včera se zdálo, že se situace deeskaluje, ale ukazuje se, že se může ještě více vyostřit. Hodně se také spekuluje o dalších sankcích vůči Íránu.
img

US100 hájí klíčovou podporu 🔔

16.04.2024 Na začátku seance ztrácely kontrakty US100 na technologický index Nasdaq 100 téměř 0,80 %. V době zveřejnění se býkům podařilo uhájit klíčovou podporu kolem zóny 17 800 bodů a v současné době se snaží udržet nad touto úrovní. US100 smazal ztráty z první části seance a získal mírně nad 0,05 %.
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Johnson & Johnson potvrzuje, že value firmy nejsou mrtvé

16.04.2024 Výsledková sezóna se tento týden naplno rozbíhá a výsledky dnes přinesla také jedna z největších farmaceutických firem světa, kterou je Johnson & Johnson. I tentokrát společnost ukázala, že její byznys je stabilní a dobře předvídatelný a je zaslouženě považována za kvalitní hodnotovou akci. Více v našem videu.
img

BREAKING: Americká průmyslová výroba v souladu s očekáváním 📣

16.04.2024 Průmyslová výroba: skutečná meziročně 0,00 %; předchozí -0,30 % meziročně; Průmyslová výroba: skutečná 0,4 % meziměsíčně; prognóza 0,4 % MoM; předchozí 0,4 % MoM; 15:15, Spojené státy americké – Výrobní výroba za březen:
img

BREAKING: CAD klesá po mírně holubičích výsledních CPI

16.04.2024 Kanadská data CPI za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Ve zprávě se očekávalo, že celková míra mírně zrychlí z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Na měsíční bázi trh očekával 0,7% meziměsíční nárůst po 0,3% meziměsíčním nárůstu v únoru.
img

BREAKING: Výsledky z americkém trhu s bydlením jsou nižší, než se očekávalo 📌

16.04.2024 Horší data, než se očekávalo, trh překvapí. Po zveřejnění dolar ztrácí a vymazává maxima z první části dne.
img

Halving BTC se blíží 👀

16.04.2024 Tento pátek, 19. dubna 2024, nastane významná událost v kryptosvětě – Bitcoin halving. To znamená, že se odměna za těžbu Bitcoinu sníží o polovinu, což historicky vždy zásadně ovlivnilo jak cenu BTC, tak i ostatních kryptoměn. Na kryptomenovém trhu však proběhlo několik důležitých událostí už i během posledních měsíců, což vystřelilo cenu Bitcoinu a celého thru výrazně vzhůru. Právě proto jsme se rozhodli, že v XTB pro vás sepíšeme ebook, ve kterém shrneme vše podstatné, co se zde událo. Kromě toho vyzvedneme 5 zajímavých kryptomen, se kterými lze v XTB prostřednictvím CFD obchodovat, ale nezapomeneme ani na investory, pro které budou zřejmě lepší kryptomenové fondy či akcie, které jsou s tímto trhem přímo či nepřímo spojeny.
img

UnitedHealth po výsledcích za 1. čtvrtletí získává 5 % 📊, zatímco Jonhson&Johnson mírně klesá

16.04.2024 Dvě velké americké společnosti spojené s trhem zdravotního pojištění (UnitedHealth) a lékařského (Johnson&Johnson) dnes oznámily finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Obě společnosti vykázaly vyšší než očekávané zisky, ale přišla zpráva UnitedHealth (UNH.US). jako větší pozitivní překvapení, zatímco výsledky Johnson&Johnson (JNJ.US) naznačují nižší poptávku v sektoru MedTech. Obě společnosti jsou kótovány na indexu Dow Jones Industrial Average (DIJA).
img

ArcelorMittal klesá o téměř 6 % kvůli pohybu Deutsche Bank, který podněcuje obavy z poptávky

16.04.2024 Akcie největšího evropského výrobce oceli ArcelorMittal (MT.NL) se dnes po snížení ratingu Deutsche Bank propadly téměř o 6 %. Analytici se obávají poptávky po oceli. V průzkumu banka poukázala na to, že cena akcií ArcelorMittal se zotavila z poklesu v roce 2023 v důsledku operativního odchodu z Kazachstánu a zpětných odkupů akcií. Navzdory tomu strategické trhy, zejména slabá průmyslová aktivita v Číně, tíží poptávku po oceli a železné rudě. Doporučení DB bylo sníženo z 31 na 29 EUR s hodnocením „držet“ oproti předchozímu „koupit“. Také dnes byly údaje o průmyslové výrobě z Číny slabší, než se očekávalo, v březnu meziročně vzrostla o 4,5 % (oček. 6,0 % meziročně). Akcie obnovily určité ztráty po vyšším než očekávaném indexu ZEW z Německa.
img

BREAKING: EURUSD získává po vyšších hodnotách ze ZEW

16.04.2024 Oživující se globální ekonomika posiluje očekávání pro Německo, přičemž polovina respondentů očekává, že ekonomika země v příštích šesti měsících oživí.
img

Graf dne - USDCAD (16.04.2024)

16.04.2024 USD/CAD je jedním z párů, které mohou dnes odpoledne zaznamenat určitý pohyb. Ve 14:30 budou zveřejněny údaje o kanadském indexu spotřebitelských cen za březen, u nichž se očekává mírné zrychlení celkového růstu cen z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Ve stejnou dobu budou zveřejněny údaje z amerického trhu s bydlením za březen, včetně údajů o počtu zahájených bytů a stavebních povolení. Kromě toho se předseda Fedu Powell a guvernér Bank of Canada Macklem zúčastní v 19:15 moderované diskuse o ekonomickém vývoji v Severní Americe, takže i tehdy může dojít k další volatilitě USD/CAD.
img

Společnost Live Nation v předobchodní fázi klesla o 8 % kvůli riziku žaloby ze strany DoJ📉

16.04.2024 Nadnárodní zábavní gigant Live Nation (LYV.US) dnes v předobchodní fázi ztrácí více než 8 % kvůli riziku antimonopolní žaloby ze strany amerického ministerstva spravedlnosti, které očekává, že žalobu podá příští měsíc. Tuto informaci včera přinesl deník Wall Street Journal s odvoláním na osoby obeznámené s touto záležitostí. WSJ uvedl, že žaloba může souviset s dceřinou společností Ticketmaster, která byla kritizována za turné 2022 Eras Taylor Swift a dalších dvou společností, které poškodily spotřebitele pomocí svého dominantního postavení v přístupu k živým akcím (jednání o místech konání, poplatky za vstupenky).
img

HK.cash po údajích z Číny klesá o téměř 1 %

16.04.2024 Konflikt na Blízkém východě a poklesy na Wall Street poněkud odvedly pozornost trhů od tématu čínských indexů, které opět zpochybňují růstový trend. Údaje z Číny dnes investoři přijali negativně. Index Hang Seng v hotovostní seanci klesl o více než 2 % a futures kontrakty aktuálně zaznamenávají pokles o téměř 1,2 %. Ačkoli údaje o HDP překvapily pozitivně a investice v městských oblastech rostly rychleji, než se očekávalo, průmyslová výroba a maloobchodní tržby se ukázaly být výrazným zklamáním. Trh na tyto údaje reagoval negativně, protože oba ukazatele se zdají být rozhodující z hlediska síly spotřebitelů a poptávky po čínských výrobcích.
img

BREAKING: Smíšená reakce na GBP po údajích o zaměstnanosti ve Spojeném království

16.04.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o trhu práce ve Spojeném království za únor. Očekává se, že zpráva ukáže podobný nárůst zaměstnanosti jako v předchozím měsíci, zvýšení míry nezaměstnanosti a zpomalení růstu výdělků.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

Ranní komentář: Tesla propustí 10 % zaměstnanců, market share Applu klesá a Salesforce zvažuje akvizici

16.04.2024 Akciové trhy včera pokračovaly v korekci. K té přispěl růst implikované volatility a rizikových přirážek, společně s růstem výnosů, které se u desetiletých splatností v USA dostaly nad 4.6 %. Za pozornost včera stála například korekce na Tesle, která oznámila, že propustí 10 % zaměstnanců. Výsledky pak reportovala banka Goldman Sachs, která dokázala bez problémů překonat většinový konsenzus.
img

Ranní shrnutí (16.04.2024)

16.04.2024 Indexy na Wall Street včera klesly v důsledku nárůstu napětí na Blízkém východě a obav z další eskalace izraelsko-íránských vztahů. Index S&P 500 klesl o 1,20 %, Dow Jones se posunul o 0,65 % níže, Nasdaq se propadl o 1,79 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o 1,40 % níže.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

Společnost Encore Wire vyskočila o 11 % díky zprávám o akvizici

15.04.2024 Encore Wire Corporation (WIRE.US), americký výrobce mědi a hliníku pro výrobu drátů, se dnes obchoduje o více než 11 % výše. Důvodem tohoto pohybu jsou zprávy o potenciální akvizici. Prysiman (PRY.IT), italský výrobce elektrických kabelů, navrhl převzít Encore za 290 USD na akcii, což představuje přibližně 11,5% prémii oproti páteční zavírací ceně. Díky akvizici chce Prysmian rozšířit svou přítomnost v Severní Americe a posílit portfolio a geografický mix. Nabídka oceňuje společnost Encore na hodnotu podniku přesahující 4,1 miliardy USD a násobek 8,2 EV/EBITDA. Očekává se, že transakce přinese do 4 let synergie ve výši 140 milionů EUR na provozní zisk EBITDA. Uzavření transakce se očekává v druhé polovině roku 2024.
img

Piedmont Lithium stoupá o 20 %

15.04.2024 Piedmont Lithium (PLL.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Akcie společnosti vzrostly o více než 30 % poté, co získala dlouho očekávané povolení k výstavbě svého projektu Carolina Lithium v Severní Karolíně. Generální ředitel společnosti Piedmont uvedl, že společnost hodlá projekt rozvíjet tak, aby se stal jedním z nejlevnějších a nejudržitelnějších provozů na výrobu hydroxidu lithia na světě. Společnost Piedmont rovněž zamýšlí, že projekt bude důležitou součástí dodavatelského řetězce elektromobilů v USA.
img

BREAKING: US500 klesá na základě geopolitického vývoje

15.04.2024 Akciové trhy do značné míry přehlédly víkendovou eskalaci na Blízkém východě, přičemž evropské indexy se obchodovaly výše a americké benchmarky také otevíraly výše. Na indexech a dalších rizikových aktivech však lze nyní zaznamenat znatelný pokles. Tento ústup nastal po zahájení zasedání na Wall Street a shodoval se s řadou zpráv v médiích, které naznačovaly, že na Středním východě může dále eskalovat:
img

🚀 Cena hliníku poskočila o 4 % na nové sankce

15.04.2024 ALUMINIUM stejně jako další základní kovy vyskočily poté, co Spojené státy a Spojené království oznámily nové sankce na ruské kovy. USA a Spojené království zakázaly obchodování s ruským hliníkem, mědí a niklem na burzách v Londýně a Chicagu, přičemž americký zákaz vstoupí v platnost 12. dubna a britský zákaz vstoupí v platnost 13. dubna 2024. Zatímco Rusko představuje malý podíl dovozu hliníku do Spojených států států, je významným dovozcem pro Evropu. Těsnější nabídka vyvine tlak na růst cen v Evropě.
img

Goldman Sachs hlásí silné finanční výsledky📊

15.04.2024 Výsledky Goldman Sachs za 1Q24 výrazně překonaly očekávání. Silný zisk na akcii spolu s robustní dynamikou tržeb, stejně jako podstatné snížení rezervy na úvěrové ztráty, poskytují pevný základ pro potenciální růst cen akcií. Poprvé za 4 čtvrtletí společnost zaznamenala mezičtvrtletní nárůst čistého úrokového výnosu a dosáhla úrovně blízké 2Q23.
img

BREAKING: USD skoky po údajích o maloobchodních tržbách

15.04.2024 Zpráva o maloobchodních tržbách v USA za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže další měsíc silného růstu, i když se očekávalo, že celkové tržby porostou pomaleji než v únoru.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (15.04.2024)

15.04.2024 Riziko na blízkém východě zásadněji neovlivnilo obchodování v úvodu týdne. Zprávy mohly spíše působit jako volavky, aby nalákaly poslední sortu long obchodníků na trh se zlatem a ropou. Fundamentálně bude jistě zajímavé sledovat i výsledky projevů členů FOMC, které budou přicházet během celého týdne. Technicky nezajímavější trhy jsou EUR/USD, v silné zóně likvidity pro poziční long obchodníky a také trh amerického zemního plynu, který prolomil bariéru trendové linie a tvoří pohyb do strany.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

Volatilita trhu posiluje americký dolar, EUR/USD prolomí klíčovou podporu

15.04.2024 EUR/USD byl minulý týden pod tlakem po zveřejnění údajů o inflaci v USA a uprostřed eskalace napětí na Blízkém východě.
img

Týden na trzích: Inflace zůstává problém, pochopily trhy

15.04.2024 Ve Spojených státech odstartovala výsledková sezóna a nejlépe naceněné akcie JP Morgan reagovaly na mírně horší výsledky poklesem o více jak 5 %. Negativní nálada byla cítit na trhu již od poloviny týdne, kdy byla zveřejněna horší čísla americké inflace. Růstem na nejvyšší úrovně od konce minulého roku reagovaly výnosy z amerických státních dluhopisů, což se může ukázat jako brzda pro výraznější růst akcií ve střednědobém horizontu.
img

Graf dne - USDJPY (15.04.2024)

15.04.2024 Japonský jen je dnes opět nejslabší měnou mezi zeměmi G10 a klesl na nová rekordní minima.V době zveřejnění článku se ztráty na JPY pohybují od 0,5 % do dokonce 0,9 % u většiny hlavních měnových párů. USD/JPY si připisuje 0,50 % na 153,800. Zisky na USD/JPY v minulém týdnu byly způsobeny výrazným posílením dolaru. Dnes však dolar své zisky zpomalil, zatímco jen zrychlil svůj pokles, a pokračoval tak v růstu na páru USD/JPY.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky na Wall Street v centru pozornosti💰

15.04.2024 Zdá se, že nový týden začíná v pozitivní náladě.Akciové trhy se snaží zotavit z poklesů na konci minulého týdne.Podobné oživení pozorujeme i na trhu kryptoměn. Navzdory víkendovému odvetnému útoku Íránu na Izrael, který byl minulý pátek částečně příčinou paniky, se trh touto eskalací příliš nezabývá. Jedinou takovou reakci dnes pozorujeme na rostoucím zlatě a výnosu dluhopisů.
img

Ranní komentář: Útok Íránu trhy zatím nechává klidné, výsledky bank a Tesla zlevňuje FSD

15.04.2024 Víkend přinesl neúspěšný útok Íránu na Izrael, který ještě více destabilizoval už tak složitou situaci v regionu. Svět nyní čeká na reakci Izraele, ale trhy zatím zůstávají v klidu. V minulém týdnu jsme se pak dočkali výrazného růstu výnosů a amerického dolaru, které reagovaly na vyšší než očekávanou americkou inflaci. Svá čísla za 1Q pak reportovaly také americké banky a například akcie JPM v reakci na ně klesaly o 6 %. Výsledková sezóna začíná, takže bude, společně s makrem a situací v Izraeli, jedním z klíčových témat tohoto týdne.
img

Ranní shrnutí (15.04.2024)

15.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenávají převážně zisky. Čínský index FTSE China A50 vzrostl o 3,10 % a HSCEI o 1,55 %. Poklesy však zaznamenává vietnamský index VN30, který se snížil o 0,80 %, a singapurský SG20cash – o 20 %.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Vláda projedná regulaci trhu s kryptoaktivy

14.04.2024 Vláda ve středu projedná návrh zákona o digitálních financích, který reguluje trh s kryptoaktivy a stanovuje pravomoci České národní banky (ČNB) při dohledu nad ním. Ministerstvo financí návrh předložilo v souvislosti s očekávaným nabytím účinnosti evropského nařízení označovaného zkratkou MiCA, které by měl český zákon doplňovat. Část opatření zákona by podle návrhu měla nabýt účinnosti už na konci června, zbytek na konci roku.
img

Denní shrnutí: indexy zahajují první letošní korekci a zlato maže počáteční zisky 📌

12.04.2024 Wall Street v poslední obchodní den tohoto týdne ztrácí. US500 a US100 hlásí ztráty ve výši 1,70-2,00 %, což znamená pokles již druhý týden po sobě. Špatnou náladu lze přičíst eskalaci konfliktu na Blízkém východě a jestřábím očekáváním ohledně snižování úrokových sazeb v tomto roce.
img

BREAKING: Zlato umazává denní zisky 🎫

12.04.2024 Ve druhé polovině dne zlato obrací svůj býčí trend a aktuálně maže veškeré zisky z páteční seance. Podobně se chová i stříbro, které se nyní obchoduje na mezidenní bázi níže. Důvod tohoto stažení není v tuto chvíli jasný. V měnových/geopolitických zprávách nedošlo k žádným významným změnám, kromě několika mírně jestřábích komentářů Goolsbeeho z Fedu.
img

Goolsbee z Fedu se obává rostoucího geopolitického napětí a inflace 📌

12.04.2024 Goolsbee z Fedu vyjádřil obavy z různých inflačních tlaků, které ovlivňují schopnost Federálního rezervního systému dosáhnout svých cílů. Jako potenciální divokou kartu, která by mohla negativně ovlivnit ceny ropy a zemního plynu, zdůraznil nestabilitu na Blízkém východě. Goolsbee zdůraznil významnou roli nákladů na bydlení a poznamenal, že pokud inflace v oblasti bydlení zůstane nad úrovní před pandemií, mohlo by to bránit dosažení cíle Fedu vrátit se k cílové míře inflace. Naznačil také, že ačkoli došlo k obecnému poklesu inflace oproti vrcholným hodnotám, nedávné násobné hodnoty zůstávají vyšší, než je žádoucí. V závěru uvedl, že Spojené státy čelí složitému prostředí "křížových proudů", což naznačuje, že zvládání těchto ekonomických problémů bude vyžadovat pečlivé sledování a potenciálně aktivnější zásahy, pokud ukazatele jádrové inflace, jako je index výdajů na osobní spotřebu (PCE), budou vykazovat nepříznivý vývoj.
img

BlackRock klesá o 1,50 %, přestože zisk překonal očekávání 📊

12.04.2024 Společnost BlackRock vykázala za 1Q24 vyšší výsledky, než byl konsensus trhu. Společnost zaznamenala rekordní AUM (aktiva pod správou), které na konci čtvrtletí činilo 10,47 bilionu dolarů (meziročně +15 %). Průměrná hodnota AUM za čtvrtletí činila 10,18 bilionu USD, což je meziročně o 14 % více. Výnosy překonaly očekávání trhu o 1,06 %, zředěný zisk na akcii byl o 5,04 % vyšší než konsensus a hodnota AUM překonala očekávání o +0,37 %.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Výsledková sezóna s XTB: JP Morgan a jiné banky stále s obrovskými zisky, pomáhají jim vysoké sazby

12.04.2024 Výsledková sezóna je opět tady a tradičně ji otevírají velké americké banky, tentokrát JP Morgan, Wells Fargo a Citi. Všechny tři společnosti přinesly pěkná čísla, kterými překonala očekávání. Ve velké míře poslední kvartály těžily z rostoucích úrokových sazeb, které se ale už nezvedají a očekává se jejich postupné snižování. Mají tato očekávání dopad na hospodaření bank již nyní? Dozvíte se v našem videu.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
img

🥈Stříbro prorazilo klíčovou úroveň odporu

12.04.2024 Stříbro dnes otestovalo oblast 29 USD za unci poté, co zlato dosáhlo nových historických maxim nad 2400 USD za unci. U drahých kovů hovoříme o býčím trhu, který je poháněn obavami ze situace na Blízkém východě. Spojené státy tento týden naznačily, že existuje velmi vysoká pravděpodobnost odvetného útoku Íránu na Izrael, a to v návaznosti na dřívější útok na íránské diplomatické zařízení v syrském Damašku. Na druhou stranu sám Írán uvedl, že omezí své odvetné akce proti Izraeli, aby nedošlo k eskalaci příliš napjaté situace.
img

GBPUSD klesá na 4 měsíční minima

12.04.2024 Měnový pár GBP/USD dnes zaznamenává propad na nejnižší úroveň za posledních téměř 5 měsíců! Za tímto pohybem stojí pokračující posilování USD, který těží z klesajících očekávání trhu ohledně snížení sazeb Fedu. V tuto chvíli již trhy neočekávají, že Fed přinese první snížení sazeb v první polovině roku 2024, ale spíše v červenci nebo září. Dnešní pokles GBP/USD přichází i navzdory lepšímu než očekávanému údaji za únor ve Velké Británii, který byl zveřejněn dnes ráno. Britská zpráva ukázala únorový růst HDP o -0,2 % meziročně (oček. -0,4 % meziročně), stejně jako únorový skok průmyslové výroby o 1,4 % meziročně (oček. 0,6 % meziročně).
img

PŠENICE brání 550 USD navzdory nepříznivé zprávě USDA 📊

12.04.2024 Futures na pšenici se na burze v Chicagu drží poblíž 550 USD za bušl, a to navzdory včerejší nepříznivé zprávě USDA. Zdá se, že geopolitická situace má na pšenici nepřímý vliv, neboť trhy počítají s možností íránského útoku na Izrael a očekávanou potenciální ruskou ofenzívou na ukrajinské frontě. Pšenice v minulosti pravděpodobně reagovala růstem v reakci na různé typy geopolitického napětí.
img

Zlato poblíž úrovně 2400 dolarů

12.04.2024 Futures na zlato vzrostly na úroveň 2400 USD navzdory silnému americkému dolaru, ale po dosažení významné psychologické úrovně část zisků vymazaly.
img

BREAKING: Konečné údaje o HICP ze Španělska mírně vyšší

12.04.2024 Celkové údaje o inflaci z Francie a Španělska byly smíšené; ve Francii jsme zaznamenali neočekávaný meziměsíční růst HICP o 0,2 % oproti předchozím 0,3 %. Na druhou stranu údaje o HICP ze Španělska byly vyšší, než se očekávalo, a to jak na meziroční, tak na měsíční bázi. EUR/USD dnes klesá o dalších 0,4 % a obchoduje se pod úrovní 1,069.
img

Graf dne - EURUSD (14.04.2024)

12.04.2024 Eurodolar se dnes obchoduje velmi výrazně dolů a ztrácí dalších 0,4 %. Zdá se, že dominance amerického dolaru je v tuto chvíli nezpochybnitelná, k čemuž vede řada různých faktorů; od makrodat po výnosy dluhopisů, které podněcují kapitál k investování prostředků, do amerických státních cenných papírů. Výnosy 8týdenních amerických státních dluhopisů včera vzrostly nad 5 % a za poslední dvě seance výnosy 10letých dluhopisů vzrostly o více než 0,2 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflační očekávání v USA a výsledky nejvýznamnějších amerických bank

12.04.2024 Wall Street se velmi rychle zotavila ze středečního výprodeje způsobeného vyššími údaji o indexu spotřebitelských cen, ačkoli výsledky srovnávacích testů mohou být poněkud zavádějící, protože široký akciový sentiment mimo největší technologické akcie zůstává slabší. Dnes se pozornost přesune na výsledky finančního sektoru, kde bude trh věnovat pozornost úrokovým ziskům bank, ale zejména potenciálním rezervám na ztráty z úvěrů, které by mohly naznačovat, že instituce očekávají oslabení spotřebitelů. V 16:00 budou zveřejněny údaje z Michiganu, kde se pozornost zaměří zejména na inflační očekávání, jejichž zvýšení by mohlo vyvolat větší otazník nad dynamikou inflace v zámoří.
img

USDSEK po čerstvých údajích o CPI ve Švédsku stoupá o téměř 0,35 %

12.04.2024 Březnový index spotřebitelských cen ve Švédsku dosáhl 4,1 % vs. 4,4 % oček. a 4,5 % předtím. Čtení na měsíční bázi také ukázalo zpomalení růstu CPI 0,1 % oproti očekávaným 0,4 % a předchozím 0,2 %.
img

BREAKING: EURGBP po údajích ze Spojeného království a konečném CPI z Německa beze změny

12.04.2024 Údaje ze Spojeného království byly silnější, než se očekávalo, zejména ve výrobě a zpracovatelském průmyslu, zatímco konečný index spotřebitelských cen z Německa se nezměnil. EUR/GBP po těchto údajích ztrácí, ale jen mírně.
img

Ranní komentář: ECB se pomalu chystá na snižování sazeb, Globe Life včera -53 %, thyssenkrupp -7%

12.04.2024 Evropská centrální banka včera nepřekvapila a ponechala sazby beze změny. Na včerejším zasedání už ale několik členů banky chtělo sazby nižší, takže šance, že sazby klesnou už na dalším zasedání je stále vysoká. Za pozornost včera stál také výprodej na společnosti Globe Life, nebo pád ceny akcií německé thyssenkrupp. Dnes začíná výsledková sezóna tradičním zveřejněním výsledků největších amerických bank.
img

Ranní shrnutí (12.04.2024)

12.04.2024 Včerejší seance na Wall Street se nesla ve znamení velkých technologických společností, které přispěly k růstu indexu Nasdaq 100 o 1,65 %, přičemž akcie cyklických odvětví nadále oslabovaly.
img

Denní shrnutí: Wall Street smazala část včerejších ztrát, USD nadále posiluje

11.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni a smazaly tak část včerejšího výprodeje po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 si připisuje 0,6 %, Nasdaq roste o 1,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,5 %. Dow Jones se obchoduje beze změny.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

EURUSD testuje oblast 1,07

11.04.2024 EUR/USD pokračuje v poklesu vyvolaném včerejšími vyššími než očekávanými hodnotami indexu spotřebitelských cen v USA za březen. Pár se dnes propadl o 0,3 % a obchoduje se na nejnižší úrovni za téměř 2 měsíce. Hlavní měnový pár nyní testuje zónu podpory pohybující se kolem hranice 1,0700.
img

Rivian klesá na rekordní minima pod 10 USD za akcii

11.04.2024 Rivian Automotive (RIVN.US), americký výrobce elektromobilů, dnes prodělává. Akcie se propadají o více než 6 % a poprvé v historii klesají pod hranici 10 USD za akcii. Ačkoli za poklesem nestojí žádná konkrétní zpráva od společnosti Rivian, jako důvod poklesu se uvádí velké snížení cen elektromobilů od společnosti Ford Motor (F.US). Konkrétně společnost CarsDirect uvedla, že Ford Motor se rozhodl snížit ceny modelu F-150 Lightning až o 5 500 USD. Jedná se o největší snížení cen, které společnost doposud provedla. Zatímco velké automobilové společnosti, jako je například Ford Motor, si mohou dovolit snížit ceny, aby podpořily poptávku, menší společnosti jako Rivian, které často stále spalují peníze, nejsou tak flexibilní. Zatímco Rivian dnes klesá o více než 6 %, ostatní společnosti zabývající se elektromobily, jako NIO, Lucid nebo Nikola, se také nevyvíjejí dobře.
img

BREAKING: NATGAS klesá po zprávě EIA

11.04.2024 Americký Úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 našeho času vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže nárůst zásob v USA o 10 miliard kubických stop po čerpání 37 miliard kubických stop v předchozím týdnu.
img

Tisková konference předsedkyně ECB Lagardeové

11.04.2024 Průmyslová výroba, zejména v energeticky náročných odvětvích, zůstává nízká, ale v nadcházejících čtvrtletích se očekává její oživení. Napětí na trhu práce postupně polevuje. Podle posledních ukazatelů se tempo růstu mezd bude dále snižovat. Došlo k poklesu inflace cen potravin a energií a zboží. Inflace cen služeb zůstala v březnu na vysoké úrovni 4 %. Očekává se, že inflace v příštím roce klesne na cílovou úroveň.
img

Fed Williams komentuje inflaci a ekonomiku USA 💵 USDIDX maže část zisků

11.04.2024 John Williams, prezident newyorské pobočky Federálního rezervního systému, se dnes vyjádřil k americké ekonomice a měnové politice. Williams předpovídá snížení úrokových sazeb ještě v tomto roce, ale zdůraznil, že inflace začala tvůrce politiky negativně překvapovat. Futures na dolarový index USDIDX smazaly část dynamických zisků a kontrakt aktuálně ztrácí 0,07 %.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 11.4.2024

11.04.2024 Zveřejnění americké inflace investory překvapilo a zdá se, že šlo o změnu v dosavadních inflačních reportech. Ukazuje se znovu, že centrální banky nemají boj s inflací tak pod kontrolou, jak se zdálo. Dosavadní propad na akciích je zatím velmi mírný a nejedná se ani o větší korekci. Ta by však mohla přijít, jelikož se pohled trhu na sazby a inflaci mírně změnil.
img

BREAKING: USD po údajích PPI klesá

11.04.2024 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA za březen. Očekává se, že zpráva vykáže zrychlení celkové i jádrové inflace výrobců. Jelikož jsme však již obdrželi údaje o CPI za březen, očekávalo se, že zpráva PPI bude mít na trhy jen malý dopad.
img

BREAKING: Žádosti o podporu v nezaměstnanosti pod očekáváním 🔔

11.04.2024 14:30, Spojené státy - Údaje o zaměstnanosti: Pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti: skutečnost 1 817 tis.; prognóza 1 800 tis.; předchozí 1 789 tis.
img

BREAKING: ECB ponechala úrokové sazby beze změny

11.04.2024 Dnes ve 14:15 bylo zveřejněno další měnověpolitické rozhodnutí ECB. Úrokové sazby zůstaly podle očekávání beze změny v rozmezí 4,00 - 4,75 %.
img

🔴EURUSD se pohybuje okolo 1,075 před ECB

11.04.2024 Včera nás překvapilo zveřejnění vysoké inflace ze Spojených států, kde vysoké ceny ropy a stále silný spotřebitel zvyšují cenové tlaky. Dnes nás čeká rozhodnutí ECB a později inflace PPI z USA, což by mohlo potenciálně vytvořit ještě silnější tlak na měnový pár EUR/USD. Co by mohlo změnit dnešní zasedání ECB a zahájí banka sérii škrtů centrálních bank zemí G10?
img

Graf dne: USDJPY (11.04.2024)

11.04.2024 Na devizovém trhu se japonský jen vždy snaží upoutat pozornost investorů. Včerejší zpráva o indexu spotřebitelských cen z USA jasně naznačila vyšší tlak v hlavní světové ekonomice, což efektivně posílilo dolar na mezinárodní úrovni. V tuto chvíli swapový trh oceňuje, že k prvnímu plnému snížení Fedu o 25 bb dojde až v listopadu letošního roku! Pro připomenutí, ještě v úterý se očekávalo, že do té doby dojde přesně ke dvěma takovým snížením. Jestřábí obrat na dolaru spolu s ochotou BoJ zachovat uvolněnou měnovou politiku způsobuje, že pár USD/JPY prorazil na nová mnohaletá maxima.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB a inflace PPI v USA

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Vlna poklesů z Wall Street se tak přelila i na trhy APAC. Futures kontrakty v tuto chvíli ukazují na smíšené zahájení seance na starém kontinentu (futures na západoevropské regionální indexy vykazují mírné zisky).
img

Ranní komentář: Inflace v USA nechce poslouchat, trhy přesto drží

11.04.2024 Včerejší seance přinesla výsledky americké inflace, která překvapila vyšším než očekávaným růstem. To přispělo k okamžité korekci na akciích, z nichž nejvíce se pod tlak dostaly hlavně akcie v real estate sektoru. Rostly naopak výnosy z dluhopisů a dařilo se také dolaru. Dnes se dočkáme dalšího zajímavého makra z USA v podobě výsledků PPI. Pozor také na zasedání ECB, která by měla dnes sazby ponechat znovu beze změny.
img

Ranní shrnutí – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Graf dne – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Denní shrnutí: Zveřejnění CPI v USA vyvolalo propad na Wall Street

10.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují níže po propadu, který vyvolaly jestřábí údaje o inflaci v USA. S&P 500 a Nasdaq klesají o 1 %, Dow Jones se obchoduje o 1,2 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací se propadá o 3 %.
img

💲USD si po zveřejnění FOMC minutes drží zisky

10.04.2024 Zveřejnění zápisu z jednání FOMC lze označit za mírně jestřábí. Bylo sice konstatováno, že centrální bankéři považují holubičí obrat za pravděpodobně vhodný někdy v tomto roce, ale z dokumentu také vyplynulo, že členové Fedu se obávají přetrvávající inflace a že nedávné údaje nezvyšují jejich důvěru v udržitelný pokles inflace směrem k 2% cíli. Důvěra členů Fedu se jistě nezlepšila ani po dnešním čtení indexu spotřebitelských cen za březen, které jim v době zasedání nebylo známo. Reakce na zveřejnění byla nevýrazná a nebyly zaznamenány žádné výraznější pohyby. Trhy se však držely dřívějších pohybů po zveřejnění CPI a poskytly investorům další důvody k obavám, zda v první polovině letošního roku začne snižování sazeb.
img

BREAKING: Zápis z FOMC ukazuje, že Fed se obává přetrvávající inflace

10.04.2024 Dnes ve 20:00 byl zveřejněn zápis ze zasedání FOMC z března 2024. Níže uvádíme hlavní body z dokumentu.
img

BREAKING: Geopolitické napětí podporuje ropu v dalším růstu

10.04.2024 Ceny ropy vyskočily po zprávě agentury Bloomberg o možné eskalaci na Blízkém východě. Podle zpráv médií považují Spojené státy odvetné raketové údery na Izrael ze strany Íránu a jeho zástupců v regionu za bezprostředně hrozící.
img

US500 si před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC drží ztráty

10.04.2024 Jedna z klíčových makro událostí dne - zveřejnění zprávy o inflaci v USA za březen - je již za námi, ale na obzoru se rýsuje další. Dnes ve 20:00 bude zveřejněn zápis z březnového zasedání FOMC 2024. Zveřejnění může rovněž vyvolat nárůst volatility na trzích a účastníci trhu je budou bedlivě sledovat.
img

EURUSD prolomil hranici podpory 1,0750

10.04.2024 Americký dolar je dnes nejvýkonnější měnou skupiny G10. Zatímco v první polovině dnešního dne se USD obchodoval ve srovnání s ostatními hlavními měnami spíše smíšeně, po zveřejnění údajů o americkém indexu spotřebitelských cen za březen se situace změnila. Zpráva se ukázala být velkým jestřábím překvapením a ukázala větší než očekávané zrychlení celkového ukazatele i to, že jádrový ukazatel zůstal navzdory očekávanému poklesu beze změny. Obě měřítka vykázala třetí měsíc v řadě nárůst o 0,4 % m/m, zatímco trh doufal a očekával zpomalení na 0,3 % m/m. Další jestřábí překvapení v údajích o inflaci zchladilo očekávání trhu ohledně rychlého snížení sazeb Fedu. Zatímco peněžní trhy viděly více než 50 % šanci, že americká centrální banka na červnovém zasedání přinese první snížení sazeb o 25 bazických bodů, nyní tyto šance klesly na zhruba 20 %. Podle peněžních trhů je nyní víceméně vyrovnaná šance, že první snížení sazeb bude provedeno v červenci nebo dokonce v září. Posílení USD vyvolává velký propad na trhu EURUSD. Tento pár v době tisku klesá o zhruba 1,1 %, což představuje největší jednodenní pokles od 15. března 2023.
img

BREAKING: Ropa po velkém nárůstu zásob klesá

10.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 zveřejnilo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Nicméně zatímco zpráva API potvrdila očekávané zvýšení zásob ropy a pokles zásob benzinu, naznačila také neočekávaný nárůst zásob destilátů.
img

BREAKING: CAD získává po rozhodnutí BoC

10.04.2024 Bank of Canada dnes ve 15:45 oznámila své poslední rozhodnutí o měnové politice. Očekává se, že banka ponechá sazby beze změny, přičemž hlavní úroková sazba by měla zůstat na úrovni 5,00 % již na šestém zasedání v řadě. Peněžní trhy viděly pouze 15% šanci, že kanadští centrální bankéři na dnešním zasedání přinesou snížení sazeb o 25 bazických bodů. Šance na snížení do červnového zasedání byla viděna na úrovni přibližně 65 %.
img

📉 US100 se po údajích o inflaci v USA propadá

10.04.2024 Zpráva o březnovém indexu spotřebitelských cen v USA, která byla vyšší, než se očekávalo, vyvolala na trzích velkou reakci. Jednalo se o další jestřábí překvapení v řadě, když celkový i jádrový měsíční index spotřebitelských cen pokračoval tempem 0,4 % m/m. Vzhledem k tomu šlo o další zásah do tržních očekávání rychlejšího snižování sazeb. Peněžní trhy nyní vidí pouze 20% šanci, že Fed přinese první snížení sazeb na červnovém zasedání. Před dnešním zveřejněním inflace tyto šance dosahovaly téměř 60 %. V tuto chvíli peněžní trhy oceňují první plné snížení sazeb na zářijové zasedání a méně než dvě plná snížení sazeb o 25 bazických bodů do konce letošního roku.
img

BREAKING: EURUSD klesá pod 1,08 po čtení CPI

10.04.2024 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA za březen. Očekává se, že zpráva ukáže zrychlení celkového ukazatele i zpomalení jádrového indexu spotřebitelských cen. Rovněž se očekávalo, že meziměsíční růst inflace se po dvou měsících čtení na úrovni 0,4 % zmírní.
img

Čokoládový gigant Barry Callebaut vyskočil po výsledcích o 8 %📈

10.04.2024 Švýcarský kakaovo-čokoládový konglomerát Barry Callebaut (BARN.CH) po prvním pololetí fiskálního roku, které skončilo v únoru, stoupl o téměř 9 %, protože tržby vzrostly o 11 % na konstantní měnové bázi díky vyšším cenám kakaa, přičemž na obzoru stále není vidět pokles poptávky. Zisk byl solidní navzdory tvrdému 1. čtvrtletí a prudkému růstu cen kakaa, což může ve střednědobém horizontu tlačit na zisky společnosti. Barry je jedním z největších světových zpracovatelů čokolády, který vyrábí pro společnosti jako Unilever nebo Nestlé. Dnes můžeme vidět jednu z nejsilnějších seancí v historii společnosti, po brutálním výprodeji v letech 2021-2024 podobném krizi GFC 2008.
img

BREAKING: USD po zveřejnění americké inflace posiluje

10.04.2024 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna americká inflace CPI za březen. Měnový pár EUR/USD v prvotní reakci na zveřejnění oslabuje o 0,5 % na 1,08.
img

Průměrná délka doby splatnosti dosáhla rekordu. Zažila nejvyšší skok od krize v roce 2008

10.04.2024 Loňský rok se stal rekordním z hlediska nárůstu průměrné délky doby splatnosti pohledávek. Celosvětově doba splatnosti vzrostla o tři dny na 59 dnů, což je nejvyšší skok od roku 2008, kdy započala celosvětová finanční krize. Nárůst potřetí za sebou zaznamenal i ukazatel potřeby pracovního kapitálu (WCR), jenž se zvýšil o 2 dny na celkových 76 dnů. Vyplývá to z nejnovější analýzy Allianz Trade.
img

💲CPI údaje v USA v centru pozornosti

10.04.2024 Zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA je jednou ze dvou klíčových událostí pro obchodníky s americkým dolarem, tou druhou je večerní zápis z jednání FOMC. Údaje o inflaci za březen budou zveřejněny ve 14:30 a očekává se, že vykáží zrychlení celkového ukazatele. Očekává se však, že jádrový ukazatel mírně zpomalí. Podívejme se krátce na očekávání před jejich zveřejněním
img

BITCOINCASH klesá o 9 % 5 dní po halvingu 📉

10.04.2024 Kryptoměna Bitcoincash, která byla "odštěpena" po významném rozštěpení Bitcoinu v roce 2017, se obchoduje dnes. 9 % níže, téměř pět dní po půlení, které proběhlo 5. dubna. Od minima z roku 2023 si kryptoměna na svém vrcholu připsala více než 300 %. Ochlazení a ústup, který trvá již několik dní, přišel v den, kdy bylo v kódu naprogramováno "přečerpání" nabídky, a z vrcholové úrovně na 700 dolarech projekt aktuálně ztrácí přibližně 15 %. V důsledku toho někteří investoři vyhlížejí možný, podobný scénář prodeje faktů pro, Bitcoin, kde 20. dubna pravděpodobně dojde k dlouho očekávanému půlení. Podle zdrojů agentury Bloomberg plánují hongkongské instituce založit vlastní spotové ETF, z nichž některé by mohly být spuštěny ještě tento měsíc.
img

🔎 Jak vidí CEO banky JP Morgan Jamie Dimon budoucnost? Vybrali jsme pro vás 7 nejzajímavějších bodů

10.04.2024 Jeden z nejznámějších bankéřů světa, Jamie Dimon, který je dlouholetým CEO největší americké banky JP Morgan, zveřejnil před pár dny svůj tradiční dopis pro akcionáře. V něm každoročně popisuje svůj pohled na aktuální ekonomické výzvy, geopolitickou situaci, příležitosti a rizika, která aktuálně vidí.
img

USDNOK below major support despite Norwegian CPI report

10.04.2024 Dnešní údaje CPI naznačují určitý tlak v norské ekonomice, ale navzdory tomu rally na ropě podporuje NOK. Dnes vidíme, že navzdory čtení CPI se pár opět nachází pod úrovní 10,67, kde vidíme zónu SMA200 (červená linie). To může naznačovat tlak na tržní strukturu obratu trendu, zejména pokud bude rally na ropě pokračovat. Dnešní čtení amerického CPI může zvýšit volatilitu na USD/NOK s nižšími než očekávanými údaji, které podpoří možnou hybnou sílu NOK a vytvoří další tlak na pokles páru s americkým dolarem.
img

Graf dňa: NZDUSD (10.04.2024)

10.04.2024 Klíčovou makro událostí dne během dnešní seance na trzích APAC bylo kromě rozhodnutí agentury Fitch o ratingu také rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách. Rada bankéřů rozhodla, že sazba OCR by měla být zachována na úrovni 5,5 % (v souladu s odhady trhu). Ačkoli reakce na novozélandský dolar nebyla přehnaná, byla spíše jestřábí. Důvodem byly komentáře v zápisu z rozhodnutí, které naznačovaly ochotu RBNZ udržet úrokové sazby na zvýšené úrovni před delším obdobím.
img

🚩CHN.cash posiluje o 1,4 % navzdory tomu, že agentura Fitch snížila výhled pro Čínu na negativní

10.04.2024 Futures na čínský akciový index Hang Seng (CHN.cash) dnes po velmi silné seanci v Číně rostou nad 6000 bodů. Agentura Fitch Ratings revidovala výhled čínské ekonomiky na negativní, přičemž potvrdila rating A+. Další agentura, Moody's, v prosinci uvalila na čínský úvěrový rating varování o jeho snížení. Moody's se odvolávala na náklady na záchranu místních vlád a státních firem a zároveň na zvládnutí krize v oblasti nemovitostí. Agentura Fitch však neočekává další deflaci v zemi, což lze i přes snížený celkový výhled považovat za poměrně býčí.
img

Ekonomický kalendář – zpráva o CPI v USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC

10.04.2024 Futures ukazují na vyšší otevření dnešní seance na starém kontinentu a v USA. Stalo se tak po včerejší mírně lepší seanci na Wall Street a smíšeném sentimentu na trzích APAC. Nejdůležitějšími údaji dne byly zpráva o CPI z USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC.
img

Ranní shrnutí (10.04.2024)

10.04.2024 Včerejší seance na Wall Street celkově skončila mírným růstem většiny benchmarků. Nasdaq si na konci dne připsal 0,32 %, S&P 500 přidal 0,14 %, Russell 2000 si připsal 0,27 %, zatímco index Dow Jones ztratil 0,02 %.
img

Ranní komentář: Evropské zbrojovky pod tlakem, Meta a OpenAI představí nové modely, nízké dodávky Boeingu

10.04.2024 Akciové trhy za sebou mají další klidnou seanci. Zatímco americké indexy si své pozice držely, v Evropě indexy mírně klesaly. Dolů je táhly hlavně zbrojovky, které doplácely na nový research od Goldman Sachs, který se u zbrojovek po jejich růstu obává valuačních rizik. Dnešek bude na makro velmi zajímavý, protože se dočkáme výsledků americké inflace a minutes ze zasedání americké centrální banky.
img

Denní shrnutí: komodity rostou, Wall Street před zítřejším CPI mírně ztrácí

09.04.2024 Zlato dosahuje nových historických maxim nad 2350 USD za unci, ale zisky byly na konci seance omezeny. Zlato vzrostlo o 0,5 %. Stříbro rovněž pokračuje v růstu, ale trvale neprorazí hranici 28 dolarů za unci. Palladium je dnes nejsilněji posilujícím produktem (2,3 %).
img

Bitcoin ztrácí 4,5 % 📉 Microstrategy brání úroveň 1400 USD

09.04.2024 Kryptoměny dnes ztrácejí, přičemž Bitcoin se propadl o 4,5 % v obavách ohledně politiky Federálního rezervního systému, kde můžeme vidět plně oceněné snížení sazeb na zářijovém zasedání oproti červnu, tedy téměř před několika týdny. Růst výnosů a amerického dolaru zatížil sentiment Bitcoinu, stejně jako poměrně smíšený Wall Street směrem ke 2. čtvrtletí a výsledkové sezóně. Rozhodně můžeme vidět určitý tlak na riziková aktiva, ale je ještě příliš brzy na to, abychom mohli říci, že se dočkáme hlubší korekce. Bitcoinu se nepodařilo udržet nad úrovní 70 000 dolarů, což býkům komplikuje technickou situaci, která zaznamenala likvidaci v hodnotě 175 milionů dolarů. Také akcie společnosti Microstrategy (MSTR.US) dobře známé jako Bitcoin holding dnes ztrácejí téměř 7 %, což vede k potenciálnímu medvědímu cenovému obrazci hlavy a ramen.
img

Kakao roste o 5 % navzdory vyšším výkupním cenám a oživení nabídky v Brazílii

09.04.2024 Ceny kakaa se vrátily nad 10 000 USD za tunu, což vedlo k obrovské likvidaci krátkých pozic. Růst cen je stále poháněn obavami ze snižujících se globálních dodávek kakaa, ale obecně je chuť spekulantů riskovat vysoká, což vede k silnému umisťování pozic u některých komodit, jako je kakao a v posledních dnech také měď. Západoafričtí dodavatelé kakaa mohou nedodržet smlouvy o dodávkách, protože přetrvává nejhorší nedostatek dodávek za posledních 40 let.
img

PŠENICE před zprávou WASDE tento týden ztrácí 1,2 % 📊

09.04.2024 Tento čtvrtek v 18:00 se trhy dozvědí zprávu WASDE od USDA, která bude obsahovat předposlední zprávu o sezóně 2023/2024. Předchozí březnová zpráva ukázala o něco lepší údaje o pšenici, nyní však tržní konsensus ukazuje na opětovný nárůst konečných zásob, což by teoreticky mohlo být pro ceny negativním faktorem.
img

Co udělá RBNZ zítra?

09.04.2024 Reserve Bank of New Zealand oznámí své další měnověpolitické rozhodnutí během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání. Oznámení bude provedeno ve středu ve 16:00. Změna výše sazeb se neočekává, neboť inflace zůstává příliš vysoká.
img

Evropské akcie obranného průmyslu pod tlakem 💥Rheinmetall ztrácí 7 %

09.04.2024 Akcie evropských zbrojních společností dnes ztrácejí 5 až 10 %, ačkoli neexistuje žádná bezprostřední příčina nebo informace, která by mohla způsobit tak velký výprodej. Anonymní frankfurtští obchodníci citovaní agenturou Reuters uvedli, že vše nasvědčuje pravděpodobnému vybírání zisků a stále vyššímu ocenění.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Asset management | Auditor | Aussie | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Denní minima | Decline | Demo účet | Depreciace | Derivát | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | EBIT | ECB | ECN | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Large Cap | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | GTC | Gap | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hlavní měna | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Kótování akcií | LES | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Margin call | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Overnight | P/E | PEG | PPI index | Parita | Pasiva | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rate cut | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Teorie efektivního trhu | Ticker | Tightening | Time frame | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yard | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Jihokorejský won | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Forex broker | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | HotForex | Vývoj dolaru | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Trade.com | Markets.com | Makro | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Satoši Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | Tomáš Vobořil | FxPro | FXTM | Zásoby ropy | NinjaTrader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | USDPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Střední cena | Swapová cena | Uzavření pozice | Volatilní | Vystavení riziku | Daniel Gladiš | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie Philip Morris | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Alpari | Alpari UK | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | ATC Brokers | Atlantik | AUDJPY | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot USA | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bitcoin cena | Bitcoin graf | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokeři | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je komodita | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Degiro | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Roman Dvořák | ECN broker | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika Rakouska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURNOK | EURNZD | Euro dnes | Euro finance | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | EURTRY | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex market | Forex Yard | Forex.com | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXDD | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | GFT | GO Markets | Graf | Graf ceny zlata | Graf EURUSD | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HDP v ČR | HighSky | Hodnocení bank | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | iForex | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční pojištění | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | IQ Option | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedna libra | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Komodity ropa | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz stříbra | Kurz švédské koruny | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Martin Jakubec | Mayzus | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Mig Bank | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup komodit | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s dluhopisy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Osobní finance | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Patterns | PayPal | Pepperstone | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rating bank | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa v USA | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Saxo Trader | Směnárny | Směnné kurzy | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Srovnání brokerů | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | TeleTrade | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD graf | USD index | Vantage FX | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webináře | WTI | XM | xTrade | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | ROIC | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | EIA | ATR | Dolarové dluhopisy | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Sunbird FX | Akontace | Andrej Babiš | Bankovní záruka | Báze | Burzovní seance | Buy | Capital Expenditures | CEE | Cenové rozpětí | CEPS | Cílová cena | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | Dluhové trhy | Doba splatnosti | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Market Outperform | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Peněžní trhy | Petr Kellner | Povinné minimální rezervy bank | Prioritní akcie | Prospekt | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | PX index | Range | Rate Hike | Redukce | REIT | ROA | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | SPAD | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Upisování akcií | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Akciová společnost | Čekací doba | Denní změna | Hlavní trh | Kmenové akcie | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | IC Markets | WebTrader | Milionář | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Market sentiment | Overbought | Přeprodáno | Session | Stop Loss (SL) | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | eBroker | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | CMS forex | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Easy forex | Head and Shoulders | Forex heatmap | Forex trh | Graf EUR/USD | Interbank FX | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Evropské obchodování | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Crédit Agricole CIB | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | VP Bank | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | Sentix | UFX | Baker Hughes | Institut Ifo | Berenberg | Swissquote Bank | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | MIG | FX Solutions | City Index | MB Trading | Axis | Deltastock | Ole Hansen | American Eagle | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | PwC | International Business Machines (IBM) | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | BTIG | Destatis | Washington Post | FX strategie | Agentura DPA | Sója | The Guardian | WACC | Sentix index | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Index Fedu | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | OctaFX | Finanční systém | CFI Markets | Nákupy dluhopisů | Bavlna | CIX Markets | FIBO Group | Dovoz ropy | Poměr P/S | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Currenex | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Korekce na akciích | Averze k riziku | Kurz české měny | Krach burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Offshore jüan | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Kitco | Finanční stabilita | Rada ČNB | Seeking Alpha | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Oscilátor RSI | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Otřesy na trzích | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | AWD | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Komentář k trhům | KeyStock | City | Fidelity International | Miliardáři | Expirace opcí | Obchodované instrumenty | FX Global | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Bernstein Research | Britské akcie | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Dollar Index | Bankovní regulace | Kolísání směnných kurzů | Panika na finančních trzích | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Akce centrálních bank | Algoritmus | Styl obchodování | Mizuho Securities | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Akcie Barclays | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Prezidentský kandidát | Handelsblatt | Úvěrový rating | John Kerry | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Marže společností | Teroristický útok | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Rentiér | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Čínský akciový index | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Tradiční měny | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Kyperský regulátor CySEC | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | FxPrimus | Elektronické peníze | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | 24option | Kryptoměna | Ekonomický institut | Robustní strategie | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Euro Stoxx Banks | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Stav devizových rezerv ČNB | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | XM.com | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Lloyds Bank | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Americké velkoobchodní tržby | Jádrová inflace v Polsku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnová stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Trading jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Quantum | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Aktuální cena | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Cenové indexy | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Tisková konference ČNB | Tisková konference Fedu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Akcie společnosti Coca-Cola | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | JFD Brokers | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | eTrader | Bitfinex | Pew Research Center | Politico | Business Insider | Globtrex | FxNet | SIRIX | JPMorgan Chase & Co. | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Obchodování s devizami | Fondy rizikového kapitálu | Venture Capital | Carl Icahn | TPG Capital | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | CentroFX | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Klamání investorů | Zklamání investorů | Zlevnění akcií | JP Morgan Asset Management | Directa | Bernstein Bank | Akcie Kofoly | Index NFIB | Bitstamp | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Daňové změny | AxiTrader | UniCredit SpA | Finexo | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Úřad pro regulaci finančního trhu | Pohyby na finančních trzích | Kawase | Makroekonomické zprávy | Snižování rozvahy Fedu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Sladká ropa | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IBKR | Akcie na trzích | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Portfolio dluhopisů | Peter Lynch | Fyzický trh s ropou | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Cena hliníku | Bitcoin rally | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Velký třesk | Investiční alternativa | Trhy s kryptoměnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | BMFN | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Obchody s kryptoměnami | GCI Financial | Investování do kryptoměn | Hlavní fundamenty | Technologie blockchain | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | XTB Bitcoin | BTC/USD | ETH/USD | Bitcoin mining | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Obchodování s investičními nástroji | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Měnové zajištění | Obchodování s bitcoinem | CIX Trader | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Crown | CBOE Global Markets | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Investice do bitcoinu | ThinkMarkets | Ray Dalio | Nová třída aktiv | Blockchain Capital | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | KeyBanc | Dealogic | Nemovitostní fondy | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | Kryptoměna Ripple | Index Topix | XBT | Hard fork | Fox Business | Dominik Stroukal | Kodak | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Věštec z Omahy | One Financial Markets | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Zcash (ZEC) | Stellar | Estee Lauder | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | CFG | Investice do kryptoměn | Fidelity Fund | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Tržní hodnota kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákupy kryptoměn | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | FinFX | Lithium | Hantec Markets | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Patrik Klempár | Digitální peněženky | Cena Ripplu | RTrader | FundStrat | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Výkonnost fondů | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | CNMV | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Price-to-earnings ratio | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Wash trading | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | EOS | Vývoj na forexovém trhu | Bitcoiny | Virtuální měny | Boris Tomčiak | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Můj trading | Slabší koruna | PANW | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | Makrozprávy | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Růst cen stříbra | Financial Conduct Authority (FCA) | FXlift | Pokles jüanu | Globální růst | Globální hospodářský růst | FINRA | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | Společnost Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Nálada na světových trzích | Domácí měna | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Swedbank | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | Alternativní investiční strategie | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | MoffettNathanson | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | TradeCentrum | Americký dolarový index | Norges Bank | Pražský index PX | HKD | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Profesionální obchodník | USMCA | Baird | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Ropná rally | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Brookings Institution | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Poskytování investičních služeb | BGA | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Julius Baer | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | Metals Focus | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Šéf burzy | Finanční skupina | Mileniálové | IfW | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | IFC Markets | Intercontinental Exchange | Swiss Markets | Exness | EightCap | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | AT Pro | Next Generation | TLAC | Růst úrokových sazeb | AETOS | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | The Big Short | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | Regulační orgán | Globální akciový index | FXGiants | EMEIA | Jiné měny | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Poradci Bílého domu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Kongres USA | Zadluženost | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Tadawul FX | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Momentum trhu | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | Obchodování na světových finančních trzích | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | FCC | US High Yield | Australské akcie | Vysoké zisky | Problémy Evropy | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | AGM Markets | Jak se obchoduje | Tel Aviv Stock Exchange | TASE | Dluh vlád | Globální dluh | Velké riziko | Profesionální trader | ASIC | Obchodní operace | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Mezinárodní investoři | Silný trh | Výsledky ČEZ | Burzovní debut | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Asijské burzy | Evropský regulátor | Rekordní růst | Významný akcionář | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Nárůst bitcoinu | Evropské akciové burzy | čnBlog | Státní fond | Norská centrální banka | Zájem investorů | Atraktivní investice | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Technická situace | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Akcie Lyft | Výrobní aktivita v EU | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Platby v hotovosti | Podnikatelská nálada | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | GoldenPocket | Nasdaq100 | Český průmysl | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Ceny obilovin | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Bondster | NAGA | Infineon | STMicroelectronics | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Marek Vaňha | Analytici Morgan Stanley | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Směřování firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Hang Seng China Enterprises | Chainalysis | Vzestup bitcoinu | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Měnový výhled | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Společná měna | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | ZAI | Začít obchodovat | Finanční svět | Charlie Lee | Nabídka akcií | Rostoucí příjmy | Market Scanner | Omezení finanční páky | David Varga | Australští brokeři | Australský regulátor ASIC | iFX Expo | iFX | Tradingová konference | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Růst cen zlata | Využití marže | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Volatilita na EURUSD | Prezidentka ECB | CoinShares | Indigo Trader | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Vývoj na devizovém trhu | FinCEN | Komoditní výhled | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | Zhodnocení finančních prostředků | Styl tradingu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | GBTC | Maržové obchodování | FedWatch Tool | Coffee | Pokles dolaru | Ripple Labs | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Úspěch na akciovém trhu | Rizika ve světové ekonomice | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Index měn rozvíjejících se trhů | Zprávy z Německa | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Měnové kontroly | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Cena niklu | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Upisování | Kótování | Tisk peněz | KB | NGAS | Tiering | Dealing | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Tržní pozice | Těžební zařízení | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Ukazatel volatility | Majitel firmy | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Obchodník na finančních trzích | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | UCITS | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní praktiky | Finanční údaje | TeamViewer | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Python | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Přístup k investování | Programovací jazyk | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Oslabení české koruny | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | GOOGL | Akcie Splunk | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | UDI Group | UDI | Akcie roku | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Repo obchody | Nízká nezaměstnanost | Barterový obchod | Rychlé zhodnocení | Edge | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Obchodování dluhopisů | Geopolitické riziko | Obchodní spolupráce | Zlaté ETF | Zerohedge | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | APEC | Demo účty | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Hypoteční sazba | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cíl hospodářského růstu | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Sestavování portfolia | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | Obchodní spory | Šéfka MMF | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Rozšíření krize | Výše investice | Investice do fondu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | PAAS | Alipay | Ant Financial | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | TOPIX | Střadatelé | Prodávat své akcie | Rozpočtová politika | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Death cross | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Rozhodnutí americké centrální banky | Největší kontrakt | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Začínající tradeři | HDP v USA | Ceny benzínu | TRX | Lineární regrese | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Německý vývoz | IOT | Hongkong | Patterny | Kryptoměnová burza | Fusion | Obchod s ropou | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Americký ministr obchodu | Trinity | Ziskový trader | Obrovské množství peněz | Dění na Pražské burze | LNG | Indigo | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Budoucí podnikání | Evropské firmy | Data z USA | PCE data | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zpomalování ekonomiky | Cenné papíry ČEZ | Zájem o investice | Státní investiční fond | Zrušení cel | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Server Politico | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | Růst průmyslové výroby v Číně | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Top pick | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Aktuální obchodní příležitosti | Výroba počítačů | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Úrokové sazby ve Švédsku | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | ETF na zlato | Server BBC | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Údaje o obchodu | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Negativní sentiment | Vysoký veřejný dluh | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | United Auto Workers | UAW | Generální ředitel | Společnost GM | PSA | GM | Poskytovatelé úvěrů | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Fixed income | Kenneth Griffin | Kapitálové požadavky | Placebo | Nízké úrokové sazby | Pozitivní sentiment trhů | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | Chris Larsen | Jed McCaleb | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | Reakce trhu dnes | PROP Trading | Global Times | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Hongkongské akcie | Blahobyt | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Konglomerát LVMH | Francouzský konglomerát | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Pozornost obchodníků | NagaTrader | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | Zítřejší kalendář | Premarket | AFP | Švýcarská ekonomika | EUR Index | Oblast rezistence | Oblast supportu | SECO | Hospodářské záležitosti | Dlužníci | Inflační cíle | Bankovní tituly | Průmyslová výroba v Japonsku | FT | Evropští investoři | České hospodářství | Domácí poptávka | Odvětví české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Struktura HDP | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Technické rezistence | Vlk z Wall Street | | Konkurenti | Aktivita čínských továren | Financovat | Agresivní obchodování | Wüstenrot | EET | Hospodaření státu | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Emise bank | Předvolební průzkumy | ADP | Inflace ve Švédsku | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Ján Hájek | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Zakázky německého průmyslu | HUF | PLN | Mario Centeno | Lawrence Stroll | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Tržní kapitalizace firmy | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Klesající trendové čáry | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Šinzó Abe | Váš trading | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Data z průmyslu | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Viceprezident ECB | Aktivní investiční strategie | Celebrity | Oslabuje dolar | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | EW | Spotřebitelské ceny v Číně | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Skrytá medvědí divergence | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Kotační výbor | Ranní komentář | Cena za akcii | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Největší producent ropy | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Zásoby komodity | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Chování centrálních bank | Francouzská centrální banka | Nálada v USA | Přerušení výroby | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Libra klesá | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vánoce | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Megapack | Metalurgie | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Švédská národní banka | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | Snap Inc | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Dot-com | Forward PE | Bydlení | Vánoční svátky | Americké objednávky | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Oživení inflace | Uber | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Superúterý | ACEA | Pohyby na měnových trzích | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | KCNA | Severokorejský vůdce | Kim Čong-un | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Primárky | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | WIG20 | Hodnota HDP | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Minimální rezervy bank | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Počet uzavřených obchodů | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Američtí vojáci | Hospodaření | Paschal Donohoe | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Černé labutě | Elizabeth Warrenová | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Tlak na zvyšování sazeb | Reakce eura | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Sentiment v Německu | Prodej automobilů | Chris Williamson | Zvýšené geopolitické napětí | Jan Berka | Teherán | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Návratnost | Commodity index | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Rizika na Blízkém východě | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Microchip Technology | Výprodeje akcií | Finální odhad | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | O2 Czech Republic | Tovární objednávky v Německu | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Íránský útok | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Oslabení kurzu | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Produkce energie | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Sezónnost | FP Markets | Sazby v Austrálii | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Předběžné výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | Peter Wennink | Horší časy | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Spotřební koš | Oslabení kurzu koruny | FTSE Russell | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Tržní trendy | Tuzemská inflace | Proinflační | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Týden na trhu | Bloky | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Obchodní sankce | Přebytek bilance | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Úspěšný týden | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Společnost Delta Air Lines | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Předsudky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Hladiny podpory | Denní volatilita | Volatilita je nízká | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Naplnění prognózy | Komunikace | HN | Prezidentka Christine Lagardeová | Bilance zahraničního obchodu USA | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | ZEW indexy | Pozitivní zprávy | ILO | Zahraniční investice v Číně | Chudoba | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská ekonomika | Paypal Holdings | Dominancia | Standard Chartered Bank | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Obchodní vztahy | CMS | Nálada v Evropě | Všeobecné volby | Severní Irsko | Wales | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Filantrop | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Počáteční zisky | Silné měny | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Náhled na trhy | Pohyby cen | Změny cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Číně | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | Blue-chip | Bluechip | České měny | Prezident Ifo | Situace okolo koronaviru | Penzijní systém | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Zisky z tradingu | Vít Hradil | Útok dronů | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Speciální Report | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | SPA35 | DISH | Freedom Financial Services | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Burzy v Šanghaji | Las Vegas Sands | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Japonský jen (JPY) | Měnový pár USD/CNH | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | XMR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Série poklesů | OCP | Obchody | Indická vláda | Life Insurance | Nový fiskální rok | Výdaje | Obchodování ve ztrátě | Daňová optimalizace | Platit daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | PMI za leden | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Pokles akcií Tesly | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Přerušení vývozu | Výrazné ztráty | Free cash flow | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Kiwi.com | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | PMI pro sektor | Prodeje aut | Indikátor Volume | Převody peněz | Korporátní výsledky | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Čínská továrna | Zrychlení růstu | Ceny na realitním trhu | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Warner Music Group | Universal Music Group | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Casper | Palantir | GitLab | Wish | Zisky dolaru | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | NFP data | Obchodovanie | Oživení britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zasedání RBNZ | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Šéf amerického Fedu | Průmyslová výroba eurozóny | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Moving Average Convergence Divergence | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | ChiNext | Životní minimum | Vzdělávací cyklus | DE.30 | Tým XTB | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | Americký trh nemovitostí | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bentley | Rolex | Bez rizika | Začátek summitu | Index pro zpracovatelský průmysl | Index nových objednávek | Výhled úvěrového ratingu | Největší švýcarské banky | Nové obchodní příležitosti | Dodatečný kapitál | Správci aktiv | Index CSI 300 | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Módní průmysl | Údaje z USA | ITA40 | Globální indexy | Posilování japonského jenu | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Investice do realit | Noviny | Akcie Hypoport | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | CoverdealFX | České banky | NVAX | PHIA | Spekulativní pozice | Prohlášení Powella | Výroba v Číně | Index aktivity | Slabá čísla | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Obchodní myšlenky | Panika na trzích | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | China Merchants Bank | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Tovární objednávky v USA | Hospodářská politika | Nižší sazby | HSCEI | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Akcie PepsiCo | Vládní opatření | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Varovné signály | Změny trendu | Aktuální Price Action | Zpomalení japonské ekonomiky | Cenová válka | Extrémní překoupenost | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Dnešní výprodej | VOLX | Výsledky HDP | Výsledky HDP eurozóny | Inflace v únoru | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Změna sazeb | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Akcie Zoom Video | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Vlna výprodejů | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Index Nifty 50 | Nifty 50 | Spekulace na pokles cen | Masivní nákupy | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | Kweichow Moutai | MSCI China | ishares China | Opatření vlády | Medvědí trend | Propady cen | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Průmyslová výroba v Číně | Vládní představitelé | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Těžaři ropy | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Poskytovat investiční služby | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Masivní propad | ČNB snížila sazby | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Guvernér Rusnok | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Ropa a pohonné hmoty | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Asijská seance | Propad na Wall Street | Silný pokles | Kolínská automobilka | Poměr cen | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Růst cen v eurozóně | Index evropských akcií | Inflace v EU | Gazprombank | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Barel WTI | Propad poptávky | Akcie Monety | Mike Pence | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Obavy o likviditu | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické predikce | EPFR | Britská Kolumbie | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Potenciální změny | Čerpací stanice | Pád cen ropy | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nejslabší růst | Značný pokles | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozhodnutí bankovní rady | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Rating vyšší | Nová stimulační opatření | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Milton Friedman | Dlouhodobá investiční strategie | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Situace v Číně | UNA | Unilever | WM | Katar | Jordánsko | Salmán | MPO | MPSV | MF | Američtí senátoři | Senátorka | Komentátor | Hlavní centrální banky | Pravidla EU | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Gavin Newsom | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Lamborghini | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Futures v Evropě | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Lidovci | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Porovnání grafů | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Spoření | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Anomálie | Vnímání rizika | Americké ropné zásoby | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Záchranný balíček | Axios | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Banka J.P. Morgan | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Hlasování v Senátu | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Prodej státních dluhopisů | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Wood&Company | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Býčí potenciál | Potenciál | Americké příjmy | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | České vlády | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Petr Zýma | Německé CPI | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Market Data | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Izraelská vláda | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Krizový fond | Reálné mzdy | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | Hello Bank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Angola | Alžírsko | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská vláda | Solidní růst | Luno | Index DXY | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Počet obětí koronaviru | Český rozpočet | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Poskytování hypoték | Uvolnění limitů | Hotelnictví | LTV | Mark Rutte | Nizozemský premiér | Premiér Mark Rutte | Potenciál poklesu | Poptávka po dolarové likviditě | Futures na akcie | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | Americké žádostí o podporu | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Jednání ČNB | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Špatná data | Zelené energie | Aktivita ve službách | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Africké země | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Tesla dnes | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Hrozí krach | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Omyl | Pedro Sánchez | Thierry Breton | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Cushing | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Ministři EU | Situace na ropě | Lukáš Vokel | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Stav devizových rezerv | Možnosti obchodování | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Cigna | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Big Short | Nástroje Fedu | CBS | CDC | Rakouský ministr | Jihoevropské země | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Nemovitosti v ČR | Dnešní aktivita | Dolar slábne | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Chřipka | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Znárodnění | Italský dluh | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | Zpravodajské služby | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Nadprodukce | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nejvyšší soud | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Technické problémy | Výpadky | FANG | Domino’s Pizza | DPZ | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Vývoj HDP | Connecticut | Delaware | Massachusetts | Oregon | Představitelé G7 | Více peněz | Inflace v březnu | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Rozpočet EU | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | WELL | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Ron Klain | Restart ekonomiky | Otevírání ekonomiky | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Bankomat | Ministři financí Evropské unie | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Indikace | Obavy společnosti | Uzavření továren | Vládnoucí strana | Výsledky traderů | Fanoušci kryptoměn | Dlouhodobě vydělávat | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | USD za barel | HDP Španělska | Potravinové krize | Levná ropa | Japonský export | CMC | Rizikové averze | Obnovení rovnováhy na trhu | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Americký ministr energetiky | Oilprice | Oilprice.com | Situace na trhu s ropou | CPI v Kanadě | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Formace Head and Shoulders | Obrácená Hlava a ramena | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Další snížení těžby | Údaje o zásobách v USA | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Jak trh reaguje | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropská data | Jihokorejský HDP | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Citlivost trhu | NY FED | WEI | Slabé makro | Největší propady | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Amundi | Kristina Hooper | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Americký viceprezident | Rating Itálie | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Ekonomické restrikce | Podpůrná opatření | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Průzkum ČSÚ | Burza CME | Zrušení daně z nabytí | Období volatility | Korekce na trzích | ADBE | Akcie Adobe | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Seznam brokerů | Aerolinky SAS | SAS | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Zisk automobilky | Daň z nabytí | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Růst zásob v USA | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Huť Liberty | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Nezaměstnanost v Německu | SMA 100 | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Spotřebitelské výdaje v USA | Forrester | Maloobchod | Pozastavit obchodování | Série ztrátových obchodů | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Pokles úmrtí | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | PMI z výroby | Dopravci | Akcie padají | Strach ze sankcí | Průzkum ECB | Český státní rozpočet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | Rozhodnutí australské centrální banky | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | HG měď | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Federal Reserve | Vývoz z USA | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Ekonomická poradkyně | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Euro klesá | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Americký ADP report z pracovního trhu | ADP report z pracovního trhu | Německé průmyslové objednávky | Oddlužení | Latinská Amerika | Dnešní ADP | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Německý soud | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | VP Bank Group | Thomas Gitzel | Snížení odměny | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Stavebnictví v březnu | Turistika | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | ETN | Německá spolková vláda | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Hospodářské dějiny | Alexander Krüger | Uber Eats | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Soud EU | Unijní soud | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Pád akciových trhů | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Prodat dluhopisy | Výnosy na dluhopisech | Deflační tlaky | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Šéfka EK | Huobi | Pozastavení obchodování | Politika centrální banky | Výsledky NFP | Investice v USA | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | Růst EBITDA | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Společnost Avast | Členské státy | Ceny zeleniny | Ústup inflace | Akcie Nike | NKE | Psychologické hladiny | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Omezení investic | Členské země | Dominance bitcoinu | Pokrok ve vývoji | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Wienerberger | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | PitchBook | Účet platební bilance | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Dnešní výsledky | Postoj k riziku | Rostoucí potenciál | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | 60 Minutes | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Dění na trhu | Export do Číny | Recyklace | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Rally na stříbře | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Jukos | Prodej vozů | WMT.US | Němečtí investoři | Britský trh práce | Spolková vláda | Více riskovat | Oživení globální poptávky | Státní podpora | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Rozpočtový úřad Kongresu | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY.US | LLY | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Velikost fondu | Ruské ministerstvo financí | Akcie leteckých společností | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | GlobalData | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Prodej starších domů | Prodej starších domů v USA | Kanadská data | EasyJet | Cena ruské ropy | Urals | Cíl růstu HDP | Japonská banka Nomura | Banka Nomura | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Klesající trendová linie | Splunk | SPLK.US | Soukromé banky | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Finanční prospěch | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Technologická revoluce | Předstihové ukazatele | Ztráty zaměstnání | Oživení na akciových trzích | Otevřít obchodní účet | Technologické centrum | OKD | Sentiment amerických spotřebitelů | Kia | Mondelez | Jacobs | JDE | Nezkušení investoři | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Fraport | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | FRA40 | EU50 | Investice do energetiky | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Vytvoření vakcíny | Prezidenti a premiéři | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Novatek | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Japonské maloobchodní tržby | Měsíční mzda | Průměrná reálná měsíční mzda | Reálná měsíční mzda | Průraz | Fundraising | Nové úvěry | Acorn | Základní příjem | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Soubor pravidel | Zbrojovka | Slabá poptávka | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Dluh USA | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Fondy soukromého kapitálu | Genesis Capital | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Start-upy | Waymo | Zvyšování mezd | Čínská poptávka po ropě | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Blízká rezistence | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Růst Etherea | Alteryx | MongoDB | Oracle | Rozhodnutí soudu | Němečtí zákonodárci | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Dlouhodobé rezistence | Výkon českého průmyslu | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Banky v eurozóně | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | UFO | WSF | Premier League | Fotbalové kluby | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Nikola Corporation | Parlament dnes | Největší světová ekonomika | Období krize | Canopy Growth | Cronos | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | HDP Itálie | APA | Klasické technické analýzy | Obchodní bilance eurozóny | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Italská centrální banka | Oklahoma | Aljaška | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | BDEW | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Evropský automobilový sektor | Nezaměstnanost v Austrálii | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Google Trends | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Per rollam | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Druhá vlna pandemie | Internetové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Největší kapitál | Správy kapitálu | Roční výkonnost | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Počty nových případů | Výrobci aut | Dezinflační tendence | Firma ČEZ | IDEA | Státní pomoc | Instinkt | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | DSTI | Mississippi | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Slabší ekonomika | Práce z domova | Akcie Lufthansy | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | Vlna koronaviru | Co je to hedging? | Odkup vlastních akcií | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Držba státních dluhopisů | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Podmínky ve výrobě | Německá nezaměstnanost | Dostupnost bydlení | Evropská nezaměstnanost | Apetit investorů | Online hry | TTWO | Akcie Electronic Arts | Ukrajinský prezident | Demise | Den nezávislosti | Úroda | Akcie Allianz | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Objem zakázek | Dominance BTC | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | Novavax | Iress | MAM | Růst cen domů | Ant | Prostor pro další růst | Izraelský premiér | Benjamin Netanjahu | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Fond obnovy | Ceny výrobců v USA | Nizozemská vláda | Inflační šok | Výrazný propad | Generace Z | Nový trend | CEO Binance | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Jachty | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Členové kartelu OPEC | Členové kartelu OPEC+ | Emirates | Společnost Emirates | Skladovací prostor | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Reputace | KLM | ChainLink | HDP Singapuru | NEXO | Americký výrobce letadel | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Rostoucí šance | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | Peugeot | DS | Chrysler | Americký maloobchod | Růst tržeb | Mazars | Umělá inteligence (AI) | Kanye West | ECB ve Frankfurtu | Desinflační trend | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Výsledková sezona za druhý kvartál | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Malé ztráty | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Peněžní příjmy | Průměrný příjem | Spotřební daně | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Josh Hawley | Mediální pokrytí | Růst poptávky po ropě | Makro zprávy | Společnost Amazon | Indexy akcií | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Analytický tým XTB | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Kanadský CPI | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Důležitá rezistence | MSCI Asia Pacific | Market cap | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Fortuna Silver Mines | Hecla Mining | KGHM | Podílníci | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Německý ukazatel | Následky pandemie | Nižší poptávka | LOTUS | Hegemonie | Status rezervní měny | Porušení pravidel | Progres | Konkrétní plán | Fixní velikosti pozice | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Index spotřebitelské důvěry GfK | Zisky čínských průmyslových podniků | Předčasné splacení hypotéky | Tvrdá ekonomická data | Insolvence | Bulharská vláda | Richmondský Fed index | Nálada amerických spotřebitelů | Silný trend | Výprodej na dolaru | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Korelace s akciemi | Sundar Pichai | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sibanye Stillwater | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Největší firmy | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Překvapivý růst | Odveta | Strach a chamtivost | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Ideální výstup | Správci fondů | Výsledky ISM | Caixin | Index výroby | Rekordní deficit | Hugo Boss | Ant Group | Fitbit | Margrethe Vestagerová | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Firmy v Evropě | Čínský sektor služeb | Oslabení liry | Produkce v průmyslu | Poptávka po oceli | Kreativita | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Výhled veřejných financí | Růst vývozu | Objem dovozu | Technická analýza ETH/USD | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Významné události | Aktivita obchodníků | Časový horizont | Smíšený signál | Slábnoucí dolar | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Vztahy mezi Čínou a USA | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | NYT | Exekutivní příkazy | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Bitcoin SV | Schvalování vakcín | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Únik ropy | Plány Ruska | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Zalando | Největší tržby | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Obchodní centra | Prezidentské volby USA | Radikální změny | Worldometers | Indikátory sentimentu | BHP Group | Rostoucí počty nakažených | Počty nakažených | Czechoslovak Group | Velký propad | Podhodnocený | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Americko-čínské vztahy | Online nakupování | Hnojiva | Upozornění na rizika | Hospodářské výsledky Walmartu | Rystad | Zápis ze zasedání FOMC | Match Group | Fortnite | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | Ocenění na burze | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Přeobchodování | Trh s futures | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Veřejný dluh Británie | Očekávaná korekce | Adyen | Odhady PMI | Fear and Greed Index | Počet akcií | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Sell the news | Býčí formace | SMA 200 | Symposium v Jackson Hole | Období zvýšené volatility | Pohyby dolaru | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Investor Warren Buffett | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Coca-Cola | CoreLogic | Analýza ceny | CPI v Itálii | Deglobalizace | Ruská vláda | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Hospodaření vlády | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor v USA | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | FTMO | Americký soud | Americký odvolací soud | Venezuela | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | CRV | Přístup na burzu | Decentralizované finance | QuantumScape | SPAC | Canoo | Fisker | Zhodnocení akcií | Seznam Zprávy | SMIC | Elektrická auta | Labor Day | Německý automobilový sektor | Big Tech | Klimatické změny | Akcie Manchesteru United | Larry Ellison | Sergey Brin | Delta Airlines | Southwest Airlines | E-mini futures | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Kroger | Ekonomické odhady | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Porovnání výnosů | Zdanění | Obchodování s ropou | Platforma TikTok | Vývoj vakcíny | Američtí investoři | Prognóza Fedu | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Objem exportu | Japonské ministerstvo financí | Akcie Zoom | Výkon ekonomiky | Změny v ekonomice | Altimeter Capital | Sequoia | Firma Berkshire | Snížení emisí | Stavební povolenky | Zasedání FED | Institut IfW | Universal Music | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Obchod dne | CFR | Bloomberg Intelligence | Tchaj-pej | Novozélandská ekonomika | Inditex | Jan Čermák | Korporátní daň | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Banky v ČR | Společnost ByteDance | Největší finanční trh | Playboy | Řízení obchodu | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Zadlužení Německa | Vodíkový pohon | Robusta | Arabica | Propad cen akcií | Ropa dnes | Americký podnik | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Technický signál | Unity | Krátkodobé dno | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Německý rozpočet | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | BloombergNEF | Žádosti o podporu v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Jim Ratcliffe | JCB | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Investiční prostředí | Ropovody | Plynovody | The New York Times (NYT) | Východní Asie | Údaje o sentimentu | Micron | Stav ekonomik | Consumer Confidence | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Počet úmrtí | Riziko poklesu cen | App Store | Turecká vláda | Nárůst HDP | Turecký ministr financí | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Nová makro data | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Rozhodnutí FED | Tokijská burza | Fiskální pomoc | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Data z pracovního trhu | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Akční plán | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Scalpingové strategie | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | Šéf centrální banky | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová produkce v srpnu | Národní kontrolní úřad | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Federální odvolací soud | Epidemická situace | Agresivní strategie | FiveThirtyEight | NextEra | Centrální banky světa | Udržitelné investování | MimbleWimble | Kryptoměna Litecoin | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v České republice | Ceny v Česku | NED25 | AEX | Allegro | Banka ANZ | Jens Klatt | Paul Milgrom | Robert Wilson | Negativní úrokové sazby | Ford (F.US) | F.US | Ceny bytů | Libye | CPI v USA | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Klinické testy | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | WPM | Americký ekonom | Walgreens | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Významné riziko | Norský státní investiční fond | První peníze | Státní penzijní fond | Akciové portfolio | Foot Locker | Sainsbury’s | Udržitelné investice | Nárůst případů koronaviru | Akcie Sony | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Jitan Solanki | Růst zlata | Concho | Mluvčí Bílého domu | Dílčí indexy | Pilulka Lékárny | BNB | CZKCASH | Způsob investování | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Bidenova politika | Trumpova vs. Bidenova politika | Dopady na trhy | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Ekonomika a koronavirus | Interfax | Newmont | Epidemické situace | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Manager Magazin | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Sunrun | Canalys | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Čínská aktiva | Reálný HDP | Ropný tanker | ALV | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Obchodování s futures | Futures na ropu | Společnost Ant Group | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Vlny koronaviru | Španělský CPI | Pandemie v Česku | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | JP Morgan Chase | ABT | VFC | JNJ | ABBV | Uniswap | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | RBAG | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Odklad splátek | Straits Times | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Fond Fidelity | Pokles EUR/USD | SolarEdge | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Riskantní aktiva | BIIB | BIIB.US | Zynga | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Průmyslová výroba v září | GLE | Recep Erdogan | UBER.US | Electronic Arts | Výrobce videoher | Coty | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Klesající dolar | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Uber akcie | MCD | MCD.US | Nové zprávy | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | CEZ1 | RONDA INVEST | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Apollo | Fondy Apollo | Činnost podniků | PDD | Pinduoduo | Rozpočtový rok | Exekutivní příkaz | Akcie čínských technologických gigantů | Nákup amerických akcií | WASDE | Zpráva WASDE | Zisky bank | Palo Alto Networks | Letecká doprava | QCOM | Snižování cel | Zvyšování dovozu | Hlavní kryptoměna | Hlavní kryptoměna bitcoin | Palantir Technologies | MRNA | Riziko obchodování | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Snižování daní | Kurz liry | ACA | ACA.FR | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Vývoji vakcín | Cena Ripple | GPS | GPS.US | Online investiční konference | Záznam konference | Cena bitcoinu dnes | Producent ropy | Růst amerického HDP | Odhad amerického HDP | BAB | Akcie spoločnosti | JWN.US | JWN | Pasivně investovat | Transněfť | Ropovod Družba | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | ZM.US | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Firmy obchodované v USA | SUSHI | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Rovnováha na trhu | Proražení | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Ekonomické uzavírky | INTC.US | AAPL.US | Stitch Fix | SFIX.US | SFIX | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Solar Edge | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Lyft | Zprávy o Brexitu | CD Projekt | Akcie Airbnb | Cenový skok | Norwegian Air Shuttle | Sektor kryptoměn | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Nezávislý obchodník | CFD na DAX | Futures na DAX | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius | Henkel | MTU Aero Engines | Covestro | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Změny úrokových sazeb | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Průmyslová produkce USA | Program QE | H&M | Akcie H&M | BIDU.US | BIDU | Proč investovat | Michal Semotan | Drive Shack | DS.US | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | CMI | Casino Guichard-Perrachon | Sainsbury‘s | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Peníze navíc | Lael Brainardová | Maďarská vláda | Orbán | Rizikové pozice | Kapitalizace Tesly | Aktivita investorů | Situace v Británii | Revize amerického HDP | Emise akcií | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Nano | GS.US | Ceny aktiv | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Spotřebitelská nálada v USA | Futures na ropu WTI | AAL | AAL.US | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Britská média | Štědrý den | Index ChiNext | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Royal Caribbean Group | Voda | Digital Exchange | Index DE30 | Nálada v české ekonomice | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Index US2000 | BA.US | Third Bridge | Výzkumné firmy | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Centrální bankéř | Analýza BTC/USD | Měnový pár EUR/PLN | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Citadel Securities | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Lenovo | Paralýza | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Existence bitcoinu | Investoři v USA | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Nikola Corp | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Růst ceny | Dobrý výsledek | Senátní volby | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Euro vůči USD | China Unicom | ABNB.US | NIO.US | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | Vyřazení akcií | Proražení rezistence | ADA | Polkadot | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Silné oživení | Bloomberg Markets | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Měnová situace | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | KKR | Rio Tinto | Ralph Lauren | Dopad na akcie | Salutem | Salutem Fund | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Zhoršení ratingu | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | Černý kůň | JD Sports | JD.US | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Tržby z prodeje potravin | Shopify | Crocs | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Soud v USA | Nové restrikce | Zpomalující inflace | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | CBC | Grab | Tilray | TLRY | Konopí | CGC | CRON | ACB | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | Futures na indexy | WU | WU.US | Logitech | Společnost Logitech | Akcie společnosti Logitech | Indexy na Wall Street | Nová emise | Futures na bitcoin | Strategic Income Opportunities | BlackRock Strategic Income Opportunities | Bitcoinové deriváty | BlackRock Global Allocation Fund | Global Allocation Fund | Akcie United Airlines | UAL | UAL.US | Josep Borrell | Regulace v USA | Larry Fink | Ředitel BlackRock | Situace na trhu | MONET.CZ | MONET | Agentura Interfax | Pravidla obchodování | DHL | United Parcel Service | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | KFC | Marriott | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | Investiční účely | GameStop rally | Akcie AMC | Očkování proti covidu | Postoj FOMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Akcie GME | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Short Interest | Velké investiční fondy | Spekulovat na pokles cen | Express | Tržní reakce | Prodej bitcoinů | Cena akcií TUI | Bilanční suma | Kryptoburza Binance | JNJ.US | Akcie GameStopu | Ted Cruz | SWKS | SWKS.US | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Golem Finance | Cenové výkyvy | Velké fondy | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Vnímání Elona Muska | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Nasdaq (US100) | HL.US | Hecla | Jen Psakiová | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | BP.US | Index FTSE MIB | Historická výkonnost | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Seance na evropských akciových trzích | Akcie společnosti Alphabet | Vývoj obchodní bilance | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | QCOM.US | Rozvolnění | Brent (OIL) | Obchodní deficit USA | Obchodní omezení | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | Dialog | MIB | Zisky akcií | Snoop Dogg | Výhled britské ekonomiky | Poslanci Evropského parlamentu | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Technologie společnosti | Marek Španěl | General Motors (GM.US) | GM.US | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | TWTR.US | Akcie spoločnosti Twitter | Twitter (TWTR.US) | UNH | Change Healthcare | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | BofA Securities | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Dánská společnost | Poptávka po stříbře | Silver Institute | Bitcoinist | Bitcoinist.com | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ACB.US | ABBV.US | BUD.US | MO.US | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Coinswitch | Společnost CD Projekt | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | PINS.US | Akcie Pinterest (PINS.US) | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Norská ekonomika | Akcie Carnival | Tyson Foods | Spotify | Akcie Spotify | SSB | Futures na stříbro | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Využití vodíku | Den prezidentů | Trojitý vrchol | Trojité dno | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Inflace na Slovensku | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Volatilita kryptoměny | Sales Associate Director | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | Bilance obchodu | CVS Health | CVS | CVS.US | Akcie společnosti Tilray | Kering | KER.FR | KER | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Odliv peněz | Americká pojišťovna | Výnos desetiletého dluhopisu | Celosvětové zadlužení | V4 | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | HYQ | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Robinhood Markets | Zápis ze zasedání ECB | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | Akcie SunPower | SPWR | SPWR.US | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Nová strategie | Manufacturing PMI | Stimulační politika | Platby kryptoměnami | Zlepšení ekonomiky | Brookfield Renewable Partners | Zinek dnes | ZINC | TOP americké společnosti | ZAR | Akcie Boeingu (BA.US) | Lucid Motors | Peter Rawlinson | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Graf US500 | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Úřad FAA | Investování do Bitcoinu | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Jádrová spotřebitelská inflace | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Tržní rizika | Systémové riziko | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Nabídka kryptoměn | Finanční zdraví | Informace o kryptoměnách | Snížení počtu obchodů | Golden Cross | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Roční míra inflace v Německu | Kryptoměnový gigant | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | PPF Telecom | Terra | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Libanonská libra | Nárůst výnosů | Prohlubující se krize | Dollar Tree | DLTR | DLTR.US | Dollar Tree (DLTR.US) | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Intervenovat na devizovém trhu | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Mnoho peněz | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Silný růst | Nakoupit ropu | Jemenští povstalci | Španělské banky | Britská společnost | Japonský HDP | WASDE report | Pandemická opatření | 21Shares | Posilování USD | Trustpilot | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | CRWD.US | CRWD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Záchranný plán | Investice společnosti | Fidelity | Cena nemovitostí | Pandemická omezení | TER | Akcie AT&T | Riziko likvidity | Systematické riziko | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Těžby kryptoměn | Risk-on sentiment | Sezónní patterny | RUS50 | Zákon zakazující kryptoměny | Digitální majetek | Gap (GPS.US) | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Celoroční EBITDA | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | VPN | COMP | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Společnost Baidu | Holubičí tón | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Decentraland | Decentraland (MANA) | Akcie Volkswagenu | Těžba kryptoměn a obchodování | Pákistánská centrální banka | Americký výrobní sektor | AMC Entertainment (AMC.US) | Holubičí Fed | Ceny železné rudy | Čínské akcie dnes | Hodnotové akcie | Nové regulace | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Analýza fundamentu | VOW1.DE | VOW1 | V.US | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Online trading konference | Trading konference | Ministerstvo financí USA | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | Zájem institucí | Forwardové sazby | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | Suezský průplav | Přeprodané zóny | Maximilian Wienke | XTB Germany | Vývoj na akciích | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Zrychlení inflace v eurozóně | Aktuální nálada | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Archegos | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Pohyb ceny | Monero (XMR) | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | Micron (MU.US) | Akcie Virgin Galactic | Maxar Technologies | MAXR | LMT | AJRD | Horší období | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Největší obchody | Největší obchody podle objemu | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Hotovostní pozice | CoinGecko | Globální finanční systém | Největší pohyby | Společnost MicroStrategy | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | EDF | EDF.FR | BB.US | Celoroční výsledky | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | STZ.US | Constellation Brands (STZ.US) | Harley-Davidson | Harley-Davidson (HOG.US) | HOG.US | Data o inflaci | Prudký růst cen | Daniel Zhang | Klíčové centrální banky | Síla indexu | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | Společnost X-Trade Brokers | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Průmyslová produkce v eurozóně | Xilinx | Správa železnic | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | Sainsbury | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Akcia týždňa | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Eurodolar dnes | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Silná americká data | Vstupní náklady | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Formace kladivo | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Akcie MicroStrategy | British American Tobacco | Kent | Ceny surovin | Emise skleníkových plynů | Ceny Etherea | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Akcie COIN | P&G | Makroekonomická prognóza | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | NCLH.US | Graf EUR/GBP | NFLX.US | Biogen (BIIB.US) | Situace na Wall street | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Nezaměstnanost mladých | Nejvíce peněz | Strach z inflace | Pepco | LME | Honest | The Honest Company | HNST | Plán firmy | Vydat akcie | Henrique Tomé | Ekonomický plán | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Amgen (AMGN.US) | Archer Daniels Midland | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Eli Lilly (LLY.US) | General Electric (GE.US) | Pinterest (PINS.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | Starbucks (SBUX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | AMGN.US | ADM.US | GE.US | RTX.US | SBUX.US | UPS.US | Zomato | Techy | Vysoká cena | Escondida | Provozní výsledky | ERA | Uranium Energy | UEC | Cameco Corp. | Cameco | CCJ | Akcie Cameco | Poptávka po uranu | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Objem transakcí | Investiční aktivum | Kapitálové zisky | Zisky z obchodování s kryptoměnami | Prezidentský dekret | Internetové společnosti | Nárůst zákazníků | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Comcast | Americký technologický sektor | Velké evropské banky | Santander | DOGE | Dluhový strop | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Akcie společnosti Peloton | Trading.com | Produkce zlata | Větší korekce | Větší zisky | Nárůst objemů | Kellogg (K.US) | K.US | Kellogg | Míra nezaměstnanosti v Kanadě | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Boční trend | Konsensus trhu | Blockchain etherea | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Nižší zisky | Panasonic | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | Mairead McGuinnessová | Eurokomisařka | Praní peněz | Inflace v České republice | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | CITIC Securities | Virtu Financial | Saxo Group | Dogecoiny | Arca Investments | Arca | Meme coiny | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Růst cen ve Spojených státech | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Systém obchodování | Indická centrální banka | Čínský internetový prodejce | USDA | BMBL | BMBL.US | Bumble (BMBL.US) | Cenové akce | Informace o ceně | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Plán obnovy | Doji svíčka | Zápis z jednání ČNB | Vývoj ceny elektřiny | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Prezident USA Biden | USA Biden | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Analytické fórum | Pád bitcoinu | Výprodej bitcoinů | Jádrová inflace v eurozóně | KSS.US | KSS | Wall Street akcie | Malta | Hladiny supportu | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Nejlepší obchodníci | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochota riskovat | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Německé podnikatelské klima | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Cena Cardana | Výpadky proudu | Meme akcie | ZS | ZS.US | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Navýšení důchodů | Luckin Coffee | Investor Carl Icahn | Akcie Airbusu | Tellurian | TELL.US | TELL | Tellurian (TELL.US) | Akcie Tellurian | Cenový PCE index | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Návrat poptávky | Ceny benzínu v USA | Václav Holler | CRYFIN | Dříví | První zvýšení sazeb | MNB | Cinemark | Cinemark (CNK.US) | CNK | CNK.US | Martin Klass | BlackBerry (BB.US) | Tržní hodnota akcií | Těžař zlata | ANZ Research | Ruský ministr | Sektor služeb v USA | Makro z USA | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | DocuSign | DocuSign (DOCU.US) | DOCU | Nadnárodní společnosti | Weibo | KOL | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Tesla v Číně | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Reakce bitcoinu | London Metal Exchange (LME) | IB | US výnosy | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Těžaři bitcoinu | Reakce ceny | Trend klesající | Clustery | Fibonacciho clustery | Průměrný roční výnos | Lídři G7 | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Prodeje dluhopisů | Loterijní společnosti | Canaccord Genuity | Dlouhodobý support | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Dodávky plynu | Central Group | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zdražování cen | Platidlo | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | Vesmírné projekty | Wise | SAIC | Konkurence | Vláda v Pekingu | Wuling | XPeng | MoneyGram | Prodej | XPEV | Týdenní výkon | Hodně peněz | Západoafrické země | ECOWAS | Ghana | Mali | Tržní prostředí | Příležitost k ziskům | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Morrisons | Známé digitální měny | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Výbor FOMC | Navýšení kapitálu | Změny ceny | Nové prognózy | Nové prognózy banky | Prognózy banky | iShares Nasdaq | Čínský výrobce elektromobilů | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | ICT | České dráhy | Propagace kryptoměn | Tennessee | Zajištění bezpečnosti | Stažení akcií | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Úročené vklady | Dolar dnes | Cryptocurrency | WISE | Didi | Rating Číny | CO2 | Nordstream | UBI | Obchodování zpráv | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování se zprávami | Obchodování na trhu | NASA | ISS | Falcon | Starlink | Hyperloop | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Největší světové kryptoměnové burzy | Životní pojišťovny | Tornádo | Proražení obchodního rozpětí | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Etsy (ETSY.US) | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Výkon společnosti | Malajsie | Thajsko | StoneX | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Akcie Moderna (MRNA.US) | | Výhled na letošní rok | Report ADP | Akcie Moderny | Počet nezaměstnaných | Domino efekt | Úvěrový trh | Inflace v eurozóně v červnu | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Dluh vládních institucí | Technologie | MAN | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Nové zákony | Akcie Bed Bath & Beyond | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Pomalejší inflace | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Vývoj měnového páru USD/RUB | Sklizeň obilovin | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Rizikový profil | Plnění objednávek | Síla dolaru | Obchodníci dnes | Odraz ceny | Vývoje ceny | Sazby daně | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Hliník | Michaela Tomášková | Ředitelka Central Group | Central Group Michaela Tomášková | Mluvčí společnosti | Inflační index | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Energetický regulátor | Náklady na akvizici | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Philip Morris International | Očekávání zisku | Psychologické odolnosti | Spotové ceny | UST | TSMC | Zvýšená riziková averze | Videohry | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Akcie výrobců vakcín | Včerejší seance | Růst dovozu | Míra inflace v USA | Ojeté vozy | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Capital Panda | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | AVST | AVST.UK | Avast (AVST.UK) | Podíl Číny | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výsledky hospodaření za Q1 | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | Michigan Consumer Sentiment | Sentiment University of Michigan | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | DG | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | AXP | American Express Company | AI | COST | PG | CAT | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | Ceny suroviny | Nové tituly | FIXED | Vasky | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Duolingo | Ztrátový týden | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Inflace cen | Sledování ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Služby související s kryptoměnami | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | ACY Securities | ACY | Přístup k měnové politice | Exponenciální průměr | BHP | Společnost BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | Ola | Sdílené jízdy | HOOD | CNN Business | Pohyb kapitálu | Letní období | Flexibilita | Načasování | Správné načasování | Letní obchodování | Čínský CHNComp | Nasdaq-100 (US100) | Největší světová burza | Světová burza | Pesimistická nálada | Rozsah škod | After-market | Boom | Otevřené pozice | Pinpoint Asset Management | Spotřebitelský sektor | Zisk automobilky Tesla | Zisk výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů Tesla | Firemní investice do bitcoinu | Vlastní bitcoiny | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Softwarová společnost Microsoft | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Počasí v Brazílii | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Současné ceny | Reposazba | Společný podnik | Google Play | HDP ve Spojených státech | Delta mutace | Stanovená cena | Bilion | Kryptoměnový svět | E.ON Distribuce | Dodávky čipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | Zisk Monety | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Akcie Robinhood | Guidance | Dopad na sentiment | Dnešní report | Růst Amazonu | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Robinhood (HOOD.US) | Letiště Václava Havla | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Dvojité recese | Ministerstvo spravedlnosti | Adamas Intelligence | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Harmonised Index of Consumer Prices | Investiční činnosti | Vnější prostředí | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Vlastní vývoj | Dodávky ruského plynu | Izraelský kabinet | Makro prostředí | Růst aktivity | Slabost americké ekonomiky | Očekávané hospodářské výsledky | Take-Two Interactive | Akciové reporty | Logistika | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Zvýšení rezerv | Diamondback Energy | SQ.US | SQ | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Akcie Nikola (NKLA.US) | Albemarle | ARK Fintech Innovation | Projekce | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Účetní období | Internetové obchody | TWS platforma | TWS | Gary Gensler | EIP | EIP 1559 | Úvěry na bydlení | Výsledky za první pololetí | VIAC | Paramount | Paramount+ | CMCSA.US | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Takata | Budoucí pohyby | Obchodní úspěch | Čínští výrobci | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Aplikace TikTok | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | AliExpress | Logistické problémy | Páteční NFP | CVC Capital Partners | CVC | Delta varianta | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Walt Disney (DIS.US) | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | DIS.US | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Norilsk | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Klíčové suroviny | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Index Sentix | Drahota | Ceny v dopravě | Osobní počítače | Akcie společnosti AMC Entertainment | Aktuální prognózy | Analytik Portu | ADS | SNOW | Akcie Adidas | Cena kryptoměny | RWE Gas | Pioneer Natural Resources | WIG | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Nucor | Ocelárny | Index Russell | Asijské země | Britská společnost Cineworld | Palantir Technologies (PLTR.US) | Dnešní kalendář | Americké ceny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | HNST.US | The Honest Company (HNST.US) | Zahraniční společnosti | Byty | Úroveň dluhu | První odhad | Investiční služba | David Kostin | Akcie Home Depot | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Index US30 | Exportní garanční a pojišťovací společnost | ARK Fintech Innovation ETF | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Richemont | Streamovací společnosti | Liquid | Tokeny | David Solomon | Medián | Střední hodnota | Berkeley | Rozbor | Americká Federální obchodní komise | Očekávaná inflace | SpaceX | SAMR | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Index Nikkei (JAP225) | Nikkei (JAP225) | Španělská společnost | Výrobní inflace | Kansas City | Esther Georgeová | Analytici banky | Americká ministryně financí | Konference v Jackson Hole | Graf S&P 500 | Funkční období | Školení | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | Janus Henderson | Proočkovanost | Inflace ve Velké Británii | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Dupont | Dominion Energy | Papírové zlato | Virgin Orbit | Akcie Virgin Orbit | Pfizer (PFE.US) | Akcie BioNTech | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Nedostatek čipů | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Nordstrom | Nordstrom (JWN.US) | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Výroby v továrnách | ANKR | Kryptoměny Ankr | DWS | ECB minutes | Bloomberg News | Mediální společnost | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Protocol | Akcionáři ČS | Decentralizovaný systém | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom (ZM.US) | Měnové unie | Národní měny | Změna inflačního cíle | Výhled na nadcházející rok | Guardian | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Lordstown Motors | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | The Times | Britské burzy | Anna Píchová | TraderPro | Finanční možnosti | Globální společnost | Polská inflace | HDP v Kanadě | Zoom Video (ZM.US) | TMV | Evergrande | Nákladová inflace | Katastrofy | Výkyvy počasí | China Evergrande | Výběr daní | Růst trhu | Rychlý růst trhu | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Chewy | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | DOCU.US | Indexy amerického akciového trhu | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Sartorius | Energetika | Sdílení automobilů | El Salvador | Dnešní volatilita | Volatilita na Bitcoinu | Přijetí kryptoměny | Silvergate Bank | SIE | Společnost Siemens | Chang-čou | Ekonomický potenciál | Staking pooly | Stakování | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Platební gigant | Akcie společnosti Tencent | Konfederace | Lululemon Athletica (LULU.US) | Guvernér NBP | Facebook akcie | Solana | Kryptoměna Solana | Evropský index | Los Angeles | Workshop | Kryptoměnová komunita | Celková nabídka | Finanční ředitelka | Česká společnost | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Plug Power (PLUG.US) | Kering (KER.FR) | Gucci | Saint Laurent | Balenciaga | Moët Hennessy Louis Vuitton | Luxusní značky | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Macau | Yves Saint Laurent | Macao | 100 SMA | Luxusní segment | Vyšší hodnoty | Volume Spread Analýza | Volume Spread | VSA | VSA strategie | Lagardere | Televizní studio | Editis | Vydavatelství Editis | Nejznámější kryptoměna světa | Anonymní vývojář | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ztrátové pozice | Zprávy z pražské burzy | Buyback | Noční obchodování | Probinex | Ceny kovů | Americká firma | Dodržování pravidel | Pracovní den | Developer Evergrande | UK100 | Index UK100 | Airbus SE | Puma SE | Hang Seng (CHNComp) | Warner Bros | České aerolinie | A321Neo | A220 | Akcie čínských společností | UMG | Universal Music Group (UMG) | Amsterdam | Finanční problémy společnosti | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Výsledek zasedání Fedu | BidAskBit | Akcie Nio (NIO) | Šílenství ohledně kryptoměn | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | Plány Fedu | Tečkový graf | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | VanEck | BNP | Forex brokeři | Metody Price Action | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Situace Evergrande | P/B | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Nedostatek elektřiny v Číně | Ceny NATGAS | MGM Resorts | MGM.US | MGM Resorts (MGM.US) | Blackstone (BX.US) | BX.US | BX | FDP | Sociální demokraté | Zoetis | ZTS | Zvýšení dluhového limitu | Kryptoanalytik | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Cena plynu v USA | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Zpracování plynu | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | BOOST | Úročení | Cena DOGECOINu | Gamble | Společnost Evergrande | Nový lék | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Globální ekonomické aktivity | Klíčový údaj | JMMC | InstaMarkets | Lordstown Motors (RIDE.US) | RIDE.US | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Palivové trhy | Růst cen plynu | Růst cen plynu v Evropě | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Nejslabší měny | Globální inflace | Zprávy z Ruska | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Automotive | Snížení dluhu | Zvýšení důvěryhodnosti | Fiskální pravidla | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Těžaři Etherea | Dosažení dohody | Zlato a bitcoin | Charter Communications | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Regrese | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Napjatá situace | Enviromental, Social and Governance | Akcie zbrojovky | Zhoršení nálady | Češi | CureVac | CVAC | CVAC.US | CureVac (CVAC.US) | Zavádění kryptoměn | Energetické krize | ID.3 | Dmitrij Peskov | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | WBA.US | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Výrobní ceny v Číně | Čínští developeři | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Magdalena Anderssonová | Švédská ministryně financí | Rekordní ceny | Pravidla hry | ITA | Giorgia Meloniová | Kryptoměnové společnosti | ASEAN | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Digitální umělecká díla | Změny na trhu | Situace na finančních trzích | Snížení schodku | Nyrstar | Akcie Crocs | Ceny zinku | Objemy prodeje | Investiční možnosti | Temasek | Společnost Robinhood | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | BATS.UK | BATS | Verizon Communications (VZ.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | IBM (IBM.US) | CSX Corporation (CSX.US) | CSX.US | CSX | IBM.US | Robotické společnosti | EQT | Americký podnikatel | PAH3 | Akcie Novavaxu | ProShares | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Služba Giphy | Horizon | Oculus | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Abbott | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Juraj Karpiš | AXP.US | American Express (AXP.US) | HON.US | Honeywell International (HON.US) | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | VFC.US | Exxon Mobil akcie | Snap | Akcie společnosti Snap | Thornburg Investment Management | Obilí | Úvěrový rating Itálie | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Huobi Global | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Merck (MRK.US) | Caterpillar (CAT.US) | Global Payments | Nejlepší obchodní strategie | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Cenový cíl pro akcie | Cíl pro akcie | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Intradenní rekordy | Izraelská centrální banka | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | Kraft Heinz (KHC.US) | KHC.US | Poptávka po čipech | Naše obchodní strategie | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Mastercard (MA.US) | Comcast (CMCSA.US) | Gilead Sciences (GILD.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Návrh rozpočtu | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Akcie společnosti Caterpillar | Squid | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Colgate-Palmolive (CL.US) | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Dceřiná firma | Klima | Jan Smolen | Peněžní prostředky | Vanguard | Goldmani | Metaverse | MANA | Stavební výdaje | Burger King | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Gascade | Squid Game | Francouzský index | Přístup ke kryptoměnám | Australia and New Zealand Banking Group | Odkupy akcií | Polygon | ROKU.US | SunPower | Take-Two Interactive Software | TTWO.US | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | CVS Health (CVS.US) | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Cena Polygonu | Zvýšení sazeb v eurozóně | Objem trhu s kryptoměnami | Celkové provozní výnosy | Australská banka | Mistr světa v tradingu | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | CI.US | Barrick Gold (GOLD.US) | Louis Dreyfus | RIVN | Trh s elektromobily | ICP | Evergrande Group | Dominion Energy (D.US) | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | D.US | AMC Networks | AMCX.US | AMCX | AMC Networks (AMCX.US) | Čínský realitní sektor | Objem maloobchodních tržeb | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Zvýšení minimální mzdy | Největší týdenní nárůst | Síla měny | Soud v Haagu | Antivirová pilulka | Royal Caribbean Cruises | Výsledky PayPal | Coty (COTY.US) | Tencent Music Entertainment | TME.US | PYPL.US | Akcie skupiny | Banka Citi | Podmínky na trhu | Messari | Poskytování likvidity | Oil inventories |