Neděle 29. květen 2022 14:28
reklama
Insta zivy seminar
reklama
Insta zivy seminar
reklama
Insta zivy seminar
reklama
XTB analyticke forum

Klíčová slova - Coinbase

C:\fakepath\trader-24052022-24-zm.jpeg

Analytik: Největší výnosy od začátku invaze na Ukrajinu nabízí energetické firmy

24.05.2022 Největší výnosy od začátku ruské agrese na Ukrajinu před třemi měsíci nabízí akcie energetických společností. Polostátní energetická firma ČEZ je přitom v Evropě unikát, když za poslední tři měsíce vzrostla o téměř 109 procent. Stoupají také akcie dalších ropných nebo plynárenských společností, a to především v USA.
img

Tohle je to, co indický kryptosektor potřebuje víc než cokoliv jiného

24.05.2022 K překonání regulatorní nejednoznačnosti, ochraně investorů a rozvoji indického kryptoobchodu generální ředitel CoinSwitch, Ashish Singhal v neděli prohlásil, že země musí urychleně přijmout pravidla pro kryptoměny.
C:\fakepath\trader-23052022-22-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

23.05.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Krvavý měsíc: Záchranný plán Terra LUNA prosazoval průmysl 

18.05.2022 Necelý týden po zhroucení stablecoinu TerraUSD (UST) vázaného na americký dolar zveřejnil spoluzakladatel projektu plán, který, jak doufá, udělá čáru za mnohamiliardovým krachem tokenu a jeho rodné měny LUNA. Společnost Kwon Do-hyung – známější pod jménem Do Kwon – uvedla, že záchranný plán, který bude mít podobu hard fork, by mohl vdechnout ekosystému nový život a kompenzovat ty, kteří utrpěli uprostřed jeho téměř úplného kolapsu. „Fork“ však byla z Kwonova posledního oživovacího návrhu odstraněna poté, co komunita Terra tuto myšlenku v drtivém předběžném hlasování odmítla.
img

Top Crypto Analyst říká, že Bitcoin se právě ukázaly jako „extrémně spolehlivý“ spodní indikátor

17.05.2022 Úzce sledovaný obchodník s kryptografickými šiframi tvrdí, že Bitcoin (BTC) právě vyslal signál, který historicky označoval dno předchozích medvědích trhů.
img

Bitcoin a Ethereum zaznamenaly 9% nárůst jako oživení dešifrovacích trhů 

13.05.2022 Po bouřlivém týdnu na celém kryptotrhu způsobeném pádem stáje UST v Zemi se cena bitcoinu (BTC) v pátek v časných ranních hodinách vyšplhala zpět nad 30 000 dolarů a dosáhla vnitrodenního maxima 30 921 dolarů.
img

Akcie Coinbase zasáhl výprodej

13.05.2022 Akcie společnosti Coinbase Global Inc po zveřejnění neuspokojivých výsledků za první čtvrtletí klesly. Největší krypto burza v USA navíc oznámila, že objem jejích obchodů by se měl ve druhém čtvrtletí snížit.
img

Středeční obchodování provázela zvýšená volatilita

12.05.2022 Včera byl nejlepším sektor energetický, který přidal přes 1 % (CVX US 1,50 %, XOM US 2,08 %). Za nejkratší nit tahaly společnosti z informačních technologií, tedy převážně z technologického indexu, jako například Nvidia -5,48 % či Microsoft -3,32 %. Větší pohyb včera zaznamenaly akcie Coinbase, které se propadly o více jak 20 %. Důvodem takto mizerné seance byl report za 1Q 22, když Coinbase vykázala nižší než očekávaný zisk na akcii a současně i tržby pod odhady analytiků, COIN US -26,40 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 1,0 % (31.834 b.), S&P 500 o 1,6 % (3.935 b.) a technologický Nasdaq Composite o 3,2 % (11.364 b.).
img

Rozbřesk: Vyššími sazbami zvedat chtěl inflaci… myslel, že je to známka punku

12.05.2022 V poslední době se nám tu rozmáhá takový nešvar: jsouce konfrontováni s vysokou inflací, začínají nám někteří čelní představitelé v některých zemích tvrdit, že zvyšování úrokových sazeb růst spotřebitelských cen nejenže nebrzdí, ale dokonce jej ještě podporuje. Diplomaticky řečeno jde o velmi neortodoxní ekonomický názor...
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás německý ZEW a projevy z Fedu

10.05.2022 Indexy evropských akciových trhů zahájily dnešní seanci na vyšších úrovních. Trhy se po včerejším výprodeji snaží nabrat dech – futures S&P 500 (US500) se vyšplhaly zpět nad hranici 4 000 bodů, bitcoin se vzpamatoval z poklesu pod 30 000 dolarů a německý DAX (DE30) se opět obchoduje nad 13 500 body. Na pražské burze excelují akcie společnosti ČEZ po hospodářských výsledcích (+2,3 % na 1033 Kč)
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

Počet krypto miliardářů za rok přibylo o 60 % 

06.04.2022 Na seznamu bohatých na kryptoměny je aktuálně 19 miliardářů a sedm dalších k nejbohatším manažerům a zakladatelům tohoto odvětví připojilo.
img

Bitcoin dosáhne v blízké době nových maxim

29.03.2022 Mezi jednotlivci a institucemi podpoří Bitcoin větší míra přijetí. BTC je předmětem extrémních názorů jako investiční možnost. Tato kryptoměna má samozřejmě své milovníky, ale také odpůrce a mezi těmito názory je Bitcoin za posledních deset let nejvýkonnější třídou aktiv.
img

Bitcoin neustále roste a dokonce i krypto skeptici věří v jeho potenciál

17.03.2022 Na konci středeční obchodní seance vykázal bItcoin prudký 4% nárůst, v důsledku čehož aktivum uzavřelo poblíž 40 100 USD. Aktivum předvedlo velkolepý růst a ostatní riziková aktiva ho následovala.
img

Mohou být kryptoměny dobrou volbou pro váš penzijní investiční plán?

08.03.2022 Kryptoměny by mohly být dobrou volbou pro přidání do vašeho penzijního investičního plánu, navrhli finanční novinářkač a moderátorka rozhlasové show Ilyce Glink a Tom Fortino, zakladatel a ředitel Alpha Wealth Group.
img

USA hodlají posílit kontrolu nad kryptoměnami

08.03.2022 Bitcoin a ether po tlaku, který byl o víkendu na kryptoměnových aktivech pozorován, trochu ožily. Korekce jsou nevyhnutelné a neměli byste je považovat za něco neobvyklého. Navíc hovoříme o volatilitě pozorované na trhu kryptoměn. Ano, bitcoin stejně jako americký akciový trh reaguje na jakékoli geopolitické události, ale jak se v poslední době ukazuje, tato korelace slábne.
img

Vyhořeli jste na kryptoměnách? Tipy od profesionálů, jak obchodovat na medvědím trhu

07.03.2022 Trh s kryptoměnami nikdy nespí, ale Vy byste si měli odpočinout, radí Ben Armstrong alias BitBoy Crypto. Kryptoměny představují jedinečnou příležitost k vytváření bohatství a finanční svobody. V porovnání s tradičními akciemi trh s kryptoměnami nikdy nespí a s téměř 18 000 tokeny, které jsou uvedeny a počítány, může být rychlost změny a ziskový potenciál všestranný. Když toto zkombinujete s neustále se měnícím informačním cyklem není divu, že je vyhoření kryptoměn tak časté.
img

Co je Solana a jak funguje? 

07.03.2022 Solana je vysoce funkční open source projekt, který implementuje nový, bezdovolený a vysokorychlostní blockchain layer-1. V roce 2017 ho vytvořil Anatolij Jakovenko, bývalý výkonný ředitel Qualcommu, Solana si klade za cíl zmenšit propustnost nad rámec toho, čeho obvykle dosahují populární blockchainy, a přitom udržet nízké náklady.
img

Kryptoměny v době nepokojů vykazují obrovský potenciál

04.03.2022 V důsledku nedávných událostí kryptoměny posilují. Ruské činy agrese zničily jak jeho vlastní ekonomiku, tak Ukrajinu a obyvatelé obou zemí se snaží své finance zachránit pomocí krypto trhu.
img

Latinská Amerika na volném trhu roste; Další pracovníci přijímající krypto

28.02.2022 Globální najímací firma Deel zveřejnila svou zprávu „State of Global Hiring 2021“, která odhalila, že v Latinské Americe se masivně zvyšuje volný pohyb a stále více lidí se rozhodlo přijímat části své výplaty v kryptoměnách.
img

Ekonomický kalendář: Čeká se na odpověď Západu na ruskou agresi

24.02.2022 Evropské akciové trhy na počátku nové seance masivně padají. Panický výprodej je způsoben noční vojenskou invazí Ruska na Ukrajinu. Exploze jsou dle svědků slyšet po celé zemi a nevyhýbají se ani západoukrajinským regionům. Ruský ministr obrany řekl, že ukrajinská vojenská letiště byla neutralizována. Nyní se čeká na reakci Západu. Západní lídři slibují přísné sankce. Ruský akciový trhy je ve volném pádu. Index RTS dosáhl dnes ztráty již 35 %.
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Máte Bitcoin? Ředitel společnosti Uber říká, že aplikace Ride-Sharing by mohla přijmout krypto v budoucnosti, pokud tyto podmínky jsou splněny

13.02.2022 Šéf přední světové rideshare společnosti říká, že je pravděpodobné, že budou akceptovat kryptoměny jako platby po silnici. V novém rozhovoru pro agenturu Bloomberg, Ředitel Uberu Dara Khosrowshahi říká moderátorce Emily Chang, že dva velké faktory mu brání ve schválení digitálních aktiv na pokrytí nákladů na jízdné a dodávky potravin.
img

Společnost Apple v nové funkci umožňuje obchodníkům přijímáním plateb v kryptoměnách. 

10.02.2022 Funkce v iPhonu „Tap to Pay“ chystaná společností Apple nabízí milionům amerických obchodníků funkce bezkontaktních plateb, které budou přijímat platby všech typů. Mezi ně patří Apple Pay, bezkontaktní platební karty a digitální peněženky.
img

Kryptografické reklamy Super Bowlu budou pro průmysl určujícím okamžikem 

10.02.2022 Poprvé budou krypto firmy inzerovat během Super Bowlu a jeho okolí, což je milník pro uznání. Významné krypto burzy plánují získat diváky Super Bowlu tím, že zaplatí miliony za reklamu v televizi tuto neděli.
img

Terra zajišťuje sportovní dohodu s Washington Nationals MLB

10.02.2022 V něčem, co může být pravděpodobně označeno jako první DAO hlasování o dohodě o sportovním sponzorství v historii, Terra oficiálně oznámila svou novou smlouvu o sportovním sponzorství s Washington Nationals.
img

Kryptoměnové firmy zakládají koalici na podporu integrity trhu

08.02.2022 Skupina významných kryptoměnových společností, do které již patří Coinbase, Circle, Anchorage Digital a Huobi Global, vytváří novou koalici zaměřenou na boj proti manipulaci s trhem. Podle zástupců koalice je jejím zájmem zvýšit důvěru uživatelů v rostoucí odvětví digitálních aktiv.
img

Americké trhy byly před inflačními daty nervóznější

08.02.2022 Akcie v zámoří se včera během neklidné obchodní seance posunuly níže. Akcie energetických a technologických titulů nakonec neudržely index S&P v zelených číslech. Dařilo se divočejším titulům jako je Novavax anebo Coinbase. Naopak na druhé straně výrazněji klesaly akcie Alibaby poté, co se trhem šířily zvěsti o snížení podílu SoftBank Group. Akcie společnosti Meta Platforms (Facebook) dál pokračovaly v silném propadu, když se během včerejšího dne dokonce přiblížily na dostřel 220 USD. Wall Street závěr: Dow Jones +0,00 %; S&P +0,37 %; Nasdaq -0,58 %.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. února 2022

01.02.2022 Sheila Warrenová, ředitelka sekce pro blockchainovou technologii a DLT na Světovém ekonomickém fóru (WF), bude v únoru jmenována generální ředitelkou aliance Crypto Council for Innovation (CCI).
img

Propad bitcoinu vyvolal pokles akcií kryptoměnových společností a apokalyptické předpovědi tržních analytiků

26.01.2022 V pondělí se první kryptoměna propadla na minimum z léta 2021 (32 900 USD) a nacházela se o 50 % níže než listopadové maximum (69 000 USD). Na pozadí pádu předního digitálního aktiva okamžitě a výrazně ztratily na ceně také cenné papíry krypto společností.
img

Krypto talenty jsou na roztrhání. Počty pracovních pozic pro odborníky na kryptoměny se zvýšily během jednoho roku o stovky procent

25.01.2022 Pracovní trh se oficiálně otevřel těm, kteří mají co říci ke kryptoměnám a k blockchainu. Potvrzují to data publikovaná provozovatelem nejznámější profesní sociální platformy LinkedIn, ale i report vydaný společností Bloomberg. Ten dokonce upozorňuje na 615% nárůst počtu pracovních inzerátů souvisejících s blockchainem a kryptoměnami v USA, a to v období od srpna 2020 do srpna 2021.
img

Kryptoměny klesají uprostřed globálního výprodeje růstových a technologických aktiv

24.01.2022 Hodnota bitcoinu (BTC) je nyní na cenovém minimu od června 2020. Bitcoin se propadl o zhruba 50 % ze svého historického maxima (ATH) z listopadu 2021, kdy byla cena bitcoinu víc než 69 000 amerických dolarů.
C:\fakepath\crypto-12012022.jpeg

TOP 6 Kryptomien na rok 2022 (časť I.)

12.01.2022 Kryptomeny slavili nedávno 13te narodeniny a každým rokom ich pribúda viacej. S príchodom metaverzu a NFTčiek kryptomeny len naberú na svojej sile a najbližšie roky nepochybujem o pokračovaní rastu ich ceny, popularity a využitia v našom svete. V tomto blogu by som sa rád pozrel na kryptomeny, ktoré sú zaujímavé nie len z pohľadu grafu ale aj ich popisu a využitia. Poďme na to.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 5. ledna 2022

05.01.2022 Lídři odvětví, analytici a investoři zveřejnili své předpovědi pro ekosystém kryptoměn na rok 2022. Produktový ředitel Coinbase Surojit Chatterjee je přesvědčen, že ethereum bude díky škálování v čele Web3 a krypto ekonomiky.
img

Na burzách je od roku 2018 nejméně BTC

29.12.2021 Na peněženkách burz se podle platformy CryptoRank nachází pouze 6,3% všech vytěžených Bitcoinů. Rostoucí počet Bitcoinů na burze znamená, že investoři je na burzy přesouvají, aby je prodali. Pokud se z burz Bitcoiny odlévají, znamená to pak, že majitelé Bitcoiny přesouvají na vlastní peněženky.
img

Visa spolupracuje s již 60 kryptoprostory

27.12.2021 Celosvětový poskytovatel služeb digitálních plateb, společnost Visa, uzavřela s hlavními 60 kryptoplatformami partnerství, aby mohla spustit kartové programy, ty mají spotřebitelům usnadnit jak převádění, tak utrácení digitálních měn a to u 80 milionů obchodníků po celém světě.
img

Jak kryptoměny narušují tradiční finance?

21.12.2021 Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 spustil Bitcoin, stal se z něj software s otevřeným zdrojovým kódem (OSS). To znamená, že veškerý kód, díky němuž první světová kryptoměna funguje, může kdokoli libovolně používat.
img

V Německu, chtějí spořitelny svým klientům umožnit investice do BTC

15.12.2021 V Německých spořitelnách je v plánu umožnění investic do hlavních digitálních měn, jako je Bitcoin a Ethereum, tyto investice by byly možné přímo z běžných účtů.
C:\fakepath\Musk-dogecoin.jpg

Tesla začne zkušebně přijímat za některé své produkty dogecoin

15.12.2021 Americká automobilka Tesla začne zkušebně přijímat za některé své doprovodné produkty, ovšem nikoli za vozy, kryptoměnu dogecoin. Napsal to na twitteru šéf výrobce elektromobilů Elon Musk. Kryptoměna po jeho příspěvku posílila až o více než 20 procent.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

Do Bitcoinu vstoupilo více než polovina investorů letos

08.12.2021 Asi čtvrtina z 1 000 lidí, kteří se zúčastnili průzkumu uvedlo, že vlastní Bitcoin. 55% z nich, prý začalo investovat až v letošním roce.
img

Spustí Goldman Goldman Sachs půjčkу zajištěné Bitcoinem?

06.12.2021 Bankу jako je například Goldman Sachs nebudou interagovat se spotovými krypto trhу a budou preferovat derivátové produktу, jako jsou futures.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
img

Z trhu kryptoměn: Týden ve znamení Bitcoinu

18.11.2021 Na konci minulého týdne byla nasazena první aktualizace Bitcoinu po čtyřech letech. Jen o pár dní dřív SEC celkem předvídatelně odmítla schválit bitcoinový ETF založený na spotovém trhu. NFT tokeny dál nabývají na síle.
img

Ranní shrnutí (10.11.2021)

10.11.2021 Americké indexy zakončily včerejší obchodování ve ztrátě. Technologický sektor spadl v čele s Teslou, která má za sebou 12% pokles. S&P 500 klesl o 0,35 %, Dow Jones klesl o 0,31 % a Nasdaq ztratil 0,60 %.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme projevy centrálních bankéřů a inflaci producentů

09.11.2021 Trhy v Evropě otevřely mírně do záporu. V průběhu noci se negativně vyvíjely také futures na americké indexy. Riziková nálada je k vidění na FX trhu, kde se nejvíce daří švýcarskému franku a japonskému jenu. Nicméně americký dolar svými výkony naopak zaostává.
img

TOP americké společnosti, které reportují hospodářské výsledky v tomto týdnu (08.11.2021)

08.11.2021 Výsledková sezóna za Q3 2021 se na Wall Street chýlí ke svému závěru. Okolo 90 % společností indexu S&P 500 již reportovalo. Z indexu Nasdaq již zveřejnilo výsledky 75 % společností a z Dow Jonesu už 25 z 30 společností. Nejzajímavějším dnem je z pohledu výsledků úterý. Bude reportovat Palantir nebo Coinbase. Také se v tomto týdnu dočkáme výsledků hned 3 meme společností - AMC Entertainment, Beyont Meat a Blink Charging. Z indexu Dow je v tomto týdnu na programu pouze Walt Disney. Pod drobnohledem budou také výsledky společností Paypal a AstraZeneca.
img

Tržní kapitalizace kryptotrhu je téměř 3 biliony dolarů, jde o hodnotu všech 10 000+ kryptoměn

25.10.2021 Tržní kapitalizace celého kryptotrhu činí 2,7 bilionu dolarů. V dnešní době má větší hodnotu, než je hodnota tržní kapitalizace Applu. Jeho tržní kapitalizace momentálně činí 2,467 bilionu dolarů.
img

Cena Bitcoinu se dosáhla neuvěřitelných 66 000 dolarů

21.10.2021 Dle specializovaného serveru Coinbase cena bitcoinu dnes dosáhla na maximum 66.975 dolarů (v přepočtu zhruba 1,47 milionu korun), a významně překonala maximum, které nastalo v dubnu. Za posledních 24 hodin stoupla o 6,7%.
img

Díky novému programu Novi se okamžitě zvýšila poptávka Bitcoinu

21.10.2021 Coinbase včera oznámil, že bude poskytovat kryptoměnové služby pro pilotní program Novi, což je digitální peněženka Facebooku. Pilot byl už spuštěn ve Spojených Státech a Guatemale. Nalézt ji lze na Google Play a App Store. I když o Diem (dlouho očekávané kryptoměně Facebooku) neexistuje žádná zmínka, pilotní uživatelé budou moci prostřednictvím svých účtů Novi začít obchodovat s Pax Dollar (USDP). Veškeré dolary Paxos zakoupené na Novi jsou drženy skrz Coinbase Custody. Uživatelé budou moct posílat peníze po celém světě okamžitě, bezpečně a zdarma.
img

Facebook spolupracuje s coinbase

21.10.2021 Coinbase včera oznámil, že bude poskytovat kryptoměnové služby pro pilotní program Novi, což je digitální peněženka Facebooku. Pilot byl už spuštěn ve Spojených Státech a Guatemale. Nalézt ji lze na Google Play a App Store. I když o Diem (dlouho očekávané kryptoměně Facebooku) neexistuje žádná zmínka, pilotní uživatelé budou moci prostřednictvím svých účtů Novi začít obchodovat s Pax Dollar (USDP). Veškeré dolary Paxos zakoupené na Novi jsou drženy skrz Coinbase Custody. Uživatelé budou moct posílat peníze po celém světě okamžitě, bezpečně a zdarma.
img

🎆GitLab IPO na XTB❗

14.10.2021 GitLab Inc (GTLB.US), softvérová spoločnosť, dnes debutovala na burze Nasdaq. Počiatočné cenové rozpätie IPO stanovené spoločnosťou GitLab Inc. bolo 55-60 dolárov za akciu. Tento týždeň však bol kvôli silnému dopytu posilnený na 66-69 dolárov za akciu. Medzitým začali akcie spoločnosti obchodovanie na hladine 94,25 dolára, čo jej prinieslo trhovú kapitalizáciu 13,48 miliardy dolárov.
img

GitLab Inc debutuje ve čtvrtek na burze!

13.10.2021 GitLab, all-remote softwarová společnost, se začne obchodovat na Nasdaqu už ve čtvrtek. Její akcie budou k dispozici investorům v platformě xStation, jakmile se rozjede standardní obchodování. IPO v hodnotě cca $10 mld. se může zdát malé v porovnání s Coinbase nebo Robinhood, ale zákazníky společnosti jsou top světové technologické firmy a zaujme také nestandardní model fungování. Pojďme se ve zkratce nyní na business společnosti podívat!
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.09.2021

27.09.2021 Firma minulý týden nezaplatila úroky na dolarových bondech. Od čtvrtka tak běží 30 denní lhůta, dokdy společnost může prostředky řádně splatit. Pokud nesežene peníze ani po této době, dochází k defaultu. Aktuálně nelze předpokládat, že by čínská vláda Evergrande sanovala. Tamní politické vedení se snaží snížit závislost na stavebním sektoru. Na konci minulého roku stanovili regulátoři přísná pravidla pro zadlužení developerů. Pokud poruší některé limity na cizí kapitál, nemohou jim banky poskytnout financování. Pokud by Čína pomohla, znamenalo by to příliš citelný odklon od této politiky. Určitá forma restrukturalizace je tudíž nevyhnutelná. Jedním ze scénářů je, že by mohly aktivity Evergande převzít regionální vlády. Troufám si tvrdit, že čínské autority by zakročily pouze v případě systémového stresu.
img

Stablecoiny jsou skvělé na placení, ale proti inflaci je nejlepší Bitcoin

22.09.2021 Poměrně vážným tématem v kryptoměnové komunitě se v poslední době staly Stablecoiny. Stalo se tak po diskuzích, že se Komise pro cenné papíry na ně zaměřila poté, co naznačila, že některé stablecoiny mohou být cennými papíry.
img

MicroStrategy bohatne na bitcoinech, zisk činí již 2 miliardy dolarů

21.09.2021 Softwarová společnost MicroStrategy pokračuje v nakupování bitcoinů. Momentálně jich vlastní již za několik miliard dolarů. Z firmy toto činí největšího investora do primární kryptoměny z korporátní sféry.
img

Shiba Inu má 900 000 sledujících na Twitteru, předběhla tím Solanu či Litecoin

21.09.2021 16. září cena Shiba Inu výrazně vzrostla a prorazila tak spoustu úrovní odporu. Nárůst ceny následoval po přidání kryptoměny na Coinbase. Během 24 hodin bylo do kryptoměny investováno 870 milionu dolarů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.09.2021

20.09.2021 Za poslední oběť čínských regulátorů padly společnosti zabývající se estetickou chirurgií. Ty nezapadají do konceptu společné prosperity, kterou čínské vedení nyní vehementně prosazuje. Ztrácely taktéž akcie provozovatelů kasin, jelikož se autority zaměřují i na hazardní hry. Tvrdě postupují regulátoři i v případě Alipay. Již v minulosti požadovali rozdělení společnosti. Nyní navíc chtějí, aby Alipay poskytla dozorovým orgánům uživatelská data. Pozorovatelé mají na regulaci různé názory. První skupina tvrdí, že Čína pouze dohání západní trhy. Začala však pomalu a proto nyní musí jednat rázně. Druhá skupina vnímá tyto snahy jako jednoznačné ambice vlády dominovat i soukromému sektoru. Investice do čínských firem nyní vnímáme jako velmi rizikové.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.09.2021

13.09.2021 Z Číny chodily opět spíše negativní zprávy. Herní společnosti typu Tencent významně ztrácely poté, co čínské autority důrazně vyzvaly k omezení hraní mladistvých. Podle některých zdrojů dokonce vyhlásily zákaz vydávání nových her, což by mohlo mít na řadu firem z tohoto sektoru zhoubné dopady. Velké fondy většinou redukují expozice vůči čínským aktivům - např. Ark Invest. Obavy, že se čínské vedení snaží zcela překreslit dosavadní sociální kontrakt.
C:\fakepath\top-09092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.09.2021 1) Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) dnes bude jednat o měnové politice. Podle analytiků by mohla přikročit ke zpomalení nákupů dluhopisů, kterými se snaží podporovat hospodářský růst v eurozóně. Základní úroková sazba ECB by však měla zůstat na rekordním minimu nula procent.
C:\fakepath\eurusd-09092021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.9.2021

09.09.2021 Americké akcie včera oslabily. Trhy se obávají, že mutace koronaviru delta zpomalí hospodářské oživení. Akciové indexy dále dolů táhne nejistota ohledně budoucí měnové politiky americké centrální banky.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Regulátoři prý hrozí burze Coinbase žalobou kvůli plánu na úvěrový produkt

09.09.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) varovala kryptoměnovou burzu Coinbase Global, že na ni podá žalobu, pokud bude realizovat své plány na spuštění systému, jenž by uživatelům umožnil půjčovat digitální majetek a inkasovat za to úroky. Uvedla to společnost Coinbase. Dodala, že spuštění svého úvěrového produktu s názvem Lend odložila minimálně na říjen.
img

Koniec býčieho trhu na kryptomenách?

08.09.2021 Kryptomeny včera popoludní zaznamenali obrovský prepad. Bitcoin klesol o viac ako 15% za menej ako 2 hodiny, zatiaľ čo Ethereum kleslo za rovnaké obdobie približne o 20%. Väčšina kryptomien sa však zotavila o niečo neskôr. Vzhľadom na taký prudký pokles sa investori začali čudovať - ​​skončil sa býčí trh na kryptomenách?
C:\fakepath\top-08092021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.09.2021 1) Obchodníci se vrací na trh. A to nejen v rámci začátku poprázdninového režimu spjatého s vyšší likviditou, ale i v souvislosti s pondělními bankovními prázdninami v USA. Úterý tak bylo prvním úplným obchodním dnem aktuálního týdne, kdy trhy mohly prozradit například dozvuky pátečních dat z amerického trhu práce. V Evropě pak vrcholí debaty o nadcházejícím zasedání Evropské centrální banky (ECB).
img

Akcie Coinbase pod tlakem kvůli propadu kryptoměn

07.09.2021 Akcie Coinbase (COIN.US) dnes ztrácely v jednu chvíli až více než 5 % v souvislosti s výprodejem na kryptoměnových trzích. Zvýšená volatilita způsobila společnosti také technické problémy. Dle vyjádření Coinbase byly některé transakce zpožděny nebo zrušeny během extrémního výprodeje. Aplikace některých obchodníků také zaznamenaly chyby, kvůli kterým nešlo realizovat transakce. Bitcoin v jednu chvíli ztrácel téměř pětinu ceny! Podobné problémy už burzu zastihly v časech zvýšené volatility i v minulosti.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena bitcoinu poprvé od května překročila 50.000 dolarů

23.08.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé od května překročila hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Informovaly o tom agentury Reuters a DPA. Krátce po 08:00 SELČ se bitcoin podle serveru CoinDesk prodával za 50.350 dolarů. Za posledních 24 hodin si tak připisoval přes dvě procenta.
img

📈Silné oživenie na Bitcoine❗

20.08.2021 Bitcoiny zaznamenali lokálnu korekciu nadol 14. augusta po tom, čo hlavná kryptomena dosiahla lokálne maximá okolo úrovne 48 000 dolárov. Pokles sa však včera zastavil tesne pod úrovňou 44 000 dolárov, čo je stále nad 23,6 Fibonacciho retracementom z poslednej vzostupnej vlny, ktorá sa začala koncom júla. V súčasnej dobe sa bitcoiny obchodujú nad 50,0 retracementom poklesu od apríla do mája a blížia sa k miestnym maximám. Pozitívne informácie na trhu s kryptomenami pochádzajú od amerických inštitúcií. V čase, keď prebieha boj o spustenie prvého amerického ETF na bitcoin, sa Wells Fargo rozhodla zaregistrovať súkromný fond na bitcoin. Podobný krok urobila aj JP Morgan. Tieto banky poskytnú svojim najbohatším klientom nepriamu príležitosť investovať na trhu s kryptomenami. Spoločnosť Coinbase navyše oznamuje, že nakúpi kryptomeny v hodnote viac ako 500 miliónov dolárov, aby ich pridala do súvahy burzy. Generálny riaditeľ spoločnosti taktiež oznamuje, že 10% zo zisku bude investovaných do kryptomien.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
C:\fakepath\eurusd-12082021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 12.8.2021

12.08.2021 Americké akciové indexy Dow Jones a S&P 500 včera druhou seanci za sebou uzavřely na novém rekordu. Důvodem byla zpráva o vývoji inflace v USA, která naznačila, že růst spotřebitelských cen již dosáhl svého vrcholu. Sektory, jejichž výkon je závislý na hospodářském růstu, pak rostly díky schválení rozsáhlého infrastrukturního balíčku. Technologický index však klesl.
img

Akcie Coinbase rostou o 5 % díky dobrým hospodářským výsledkům

11.08.2021 Akcie Coinbase (COIN.US) vyskočily o více než 5 % po zveřejnění pozitivních kvartálních výsledků. Společnost vydělala $6,42 na akcii při očekávání analytiků na úrovni $2,32 na akcii. Tržby dosáhly na $2,03 mld. při očekávání $1,821 mld. Celkový zisk dosáhl na $1,6 mld. v Q2, přičemž ve stejném období roku 2020 společnost vydělala pouze $32 mil.
C:\fakepath\top-11082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.08.2021 1) Americký Senát dnes nad ránem nejtěsnější možnou většinou schválil nezávazné rozpočtové opatření, které bude sloužit jako základ pro masivní plán investic v objemu 3,5 bilionu dolarů prosazovaný prezidentem Joem Bidenem. Návrh opatření nyní poputuje do Sněmovny reprezentantů, která jej podle amerických médií zřejmě schválí bez větších problémů. Demokraty následně čekají měsíce diskusí o finální podobě legislativního návrhu tohoto investičního souboru, proti němuž hlasitě protestují opoziční republikáni.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Kryptoměnová burza Coinbase zvýšila zisk o 4900 procent na 1,6 miliardy USD

11.08.2021 Největší americká kryptoměnová burza Coinbase Global zvýšila ve druhém čtvrtletí zisk meziročně o 4900 procent na 1,6 miliardy dolarů (34,7 miliardy Kč). Těžila z oživení kryptoměnových obchodů, přestože bitcoin a další digitální měny v uvedeném období náhle sestoupily ze svých maxim. Coinbase, s jejímiž akciemi se obchoduje na burze od dubna, to uvedla v úterý večer po uzavření amerických akciových trhů.
img

Top společnosti, které budou reportovat v tomto týdnu (09.08.2021)

09.08.2021 Americká výsledková sezóna za druhý kvartál 2021 se chýlí ke svému závěru. Dosud své výsledky reportovalo 450 společností z indexu S&P 500, 75 společností z indexu Nasdaq-100 a také 25 společností z indexu Dow Jones. Kalendář výsledkové sezóny je tak v tomto týdnu již relativně chudý. Stále se však dočkáme výsledků zajímavých společností!
C:\fakepath\px-19072021-2.png

Nové tituly na PX START a IPO Fond ČMZRB

19.07.2021 Financovanie rozvoja firmy pomocou vstupu na burzu stále nie je v Česku natoľko bežné ako v západných krajinách alebo aj susednom Poľsku, kde sa na Varšavskej burze obchodujú akcie vyše 400 firiem ale Burza cenných papírů Praha spolu s IPO Fondom ČMZRB pracujú na tom aby sa to zlepšilo a český kapitálový trh ožil.
C:\fakepath\krypto-24062021.jpg

Dogecoin vs. Shiba Inu, zásadní detaily, které je třeba znát

24.06.2021 „Meme“ krypta se v posledních pár měsících dostaly do světla reflektorů díky Elonu Muskovi. Ten se stal hlasitým zastáncem Dogecoinu, což vedlo k obrovskému nárůstu jeho ceny. Výrazně z toho těžily i další coiny a mezi nimi je jednou z nejpopulárnějších Shiba Inu. Stylizuje se jako „Dogeův zabiják“ a prošla zásadním vzrůstem ceny i spoustou volatility.
img

Akcie Coinbase rostou díky lepšící se situaci na kryptoměnách

23.06.2021 Akcie Coinbase (COIN.US) vyskočily o více než 2 % díky pozitivnímu cenovému obratu na kryptoměnách. Coinbase tak vymazala část ztrát, které v posledních týdnech utrpěla. Business společnosti je primárně závislý na cenách Bitcoinu a Etheru, přestože zákazníci obchodují bez ohledu na cenové změny. Coinbase však generuje méně tržeb, pokud cena klesá a obráceně. Společnost chce tento model v budoucnu změnit. Sentiment trhu zlepšily také zprávy, že společnost Ark Invest investorky Cathie Wood nedávno nakoupila 214 718 akcií za přibližně $47,8 mil. do svého ARK innovation fund.
img

Čína nařídila těžařům bitcoinů ukončit činnost

22.06.2021 Pokud jsme minulý měsíc komentovali, že trh s kryptoměnami se potápí s poklesy, které dosáhly 30 % a 40 % u Bitcoinu a Etherea poté, co Čínská lidová banka oznámila zákaz plateb Bitcoinem ve své zemi, čímž zavřela dveře milionům uživatelů ve své zemi, což způsobilo masivní výprodej těchto produktů po celém světě, v posledních zasedáních vedl nový úder asijského giganta k tomu, že na trhu s digitálními měnami zmizelo téměř 300 miliard dolarů.
C:\fakepath\eurusd-22062021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.6.2021

22.06.2021 Americké akcie včera výrazně posílily, index Dow Jones má za sebou nejlepší seanci za více než tři měsíce. Obchodníci se soustředí na energetický sektor a další odvětví, u kterých čekají růst při oživení ekonomiky.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

09.06.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stala v Salvadoru jako v první zemi na světě zákonným platidlem:
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Technologie setřásly další bitcoinový veletoč a pomáhají Wall Street nahoru

24.05.2021 Hlavní akciové indexy na Wall Street zahájily týden růstem. Pomáhají energetické tituly skrze rostoucí ceny ropy, zájem je ale i o technologická jména, která investoři tento měsíc ve duelu mezi silnými daty z ekonomiky a obavami z rostoucích cen spíše házeli přes palubu.
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
C:\fakepath\eurusd-21052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.5.2021

21.05.2021 Americké akcie včera ukončily pokles, který trval tři dny, a posílily. K růstu přispěly hlavně technologické společnosti. Náladu na trhu zlepšila také nejnovější statistika o počtu nových žadatelů o podporu v USA.
img

Ranní komentář: Výplach na kryptu, minutes ze zasedání Fedu pomohly dolaru

20.05.2021 Máme za sebou velmi zajímavou seanci, která přinesla obří volatilitu především na trh s kryptoměnami. Bitcoin během včerejška klesl krátce až pod hranici 30 tis. dolarů, zatímco ethereum v jednu chvíli klesalo o 40 % až pod úroveň 2 tis. dolarů. Obě kryptoměny sice velkou část svých ztrát rychle zlikvidovaly, i tak se ale prodávají hluboko pod úrovněmi, kde se nacházely ještě před několika málo dny.
C:\fakepath\eurusd-20052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 20.5.2021

20.05.2021 Akcie ve Spojených státech třetí seanci za sebou klesly. Prudký propad kryptoměn a obavy z inflace způsobily odklon investorů od rizikovějších aktiv. Situaci nezlepšil ani zápis z posledního zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed), který ukázal, že bankéři se shodli, že americká ekonomika je zatím daleko od cílů Fedu, i když někteří připustili v budoucnosti jednání o snížení objemu nákupu dluhopisů.
C:\fakepath\eurusd-18052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.5.2021

18.05.2021 Americké akciové indexy včera klesly. Dolů je táhly zejména akcie technologických firem. Rostoucí míra inflace ve Spojených státech u investorů vyvolává obavy z možného zpřísnění měnové politiky. Vedle technologického sektoru nejvíce oslabilo spotřební odvětví.
img

Akcie MicroStrategy ztratily 9% kvůli nejistotě na kryptu, padá také Coinbase

17.05.2021 Akcie MicroStrategy (MSTR.US) a další akcie společností s expozicí v Bitcoinu jako Coinbase (COIN.US) dnes prudce klesly v reakci na propad nejpopulárnější kryptoměny. Bitcoin negativně reagoval na komentáře Elona Muska. CEO Tesly přes víkend naznačil, že by automobilka mohla prodat své Bitcoiny. Přestože Musk následně zdůraznil, že Tesla dosud žádné ze svých Bitcoinů neprodala, tak už to situaci příliš nezlepšilo.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
C:\fakepath\top-05052021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.05.2021 1) Úsporná obchodní seance v Asii dopadla dnes smíšeně. V rámci asijského obchodování se dařilo sektorům základních materiálů a financí, technologie podobně jako v úterý na Wall Street a v Evropě. Cenné papíry výrobců polovodičů negativně reagovaly na vyjádření americké ministryně obchodu, která volá po zvýšení produkce čipů v USA.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena bitcoinu se vrátila pod hranici 50.000 dolarů

23.04.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé od 8. března sestoupila pod hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Informovala o tom agentura DPA. Kolem 8:00 SELČ se bitcoin podle obchodní platformy CoinDesk prodával za zhruba 49.600 dolarů. Za posledních 24 hodin tak ztrácel kolem devíti procent.
img

Povídání o trzích: Kam vystoupá krypto? Listing Coinbase, situace na trzích a valuace bank

21.04.2021 Níže nabízíme záznam z dnešního povídání o trzích. Začali jsme aktuální situací na trzích a případnými riziky pro vysoké valuace akciových indexů. Pak jsme se zaměřili na banky, jejich výsledky za 1Q, ale nejvíce času jsme věnovali povídáni o kryptu, udržitelnosti aktuálních valuací a žhavému tématu direct listingu akcií kryptoburzy Coinbase.
img

Realitní firma WeWork začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách

20.04.2021 Americká realitní společnost WeWork, která se zabývá sdílením kancelářských prostor a oznámila záměr vstoupit na akciovou burzu, začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách. Naváže proto spolupráci s kryptoměnovou burzou Coinbase Global a s platební aplikací Bitpay. WeWork to podle agentury Reuters uvedla ve svém dnešním sdělení.
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (19.4.2021)

19.04.2021 Akciové indexy uzavřely extrémně pozitivní týden a ve většině případů jsme několikrát nevýšili předchozí historická maxima. K pozitivnímu sentimentu pomohly lepší makroekonomická data, ale také výsledky amerických bank. Výsledková sezona za první čtvrtletí tento týden ještě více zrychlí a dorazí výsledky dalších zajímavých společností.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena kryptoměny bitcoin prudce klesla, ale drží se nad 50.000 USD

18.04.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin v noci na dnešek prudce klesla - z více než 60.000 dolarů sestoupila až do blízkosti 52.000 dolarů. Později část ztrát smazala a krátce před 08:00 SELČ se pohybovala kolem 55.900 USD (zhruba 1,2 milionu Kč). Za posledních 24 hodin tak ztrácela přes deset procent. Vyplývá to z údajů specializovaného webu CoinDesk.
C:\fakepath\krypto-15042021.jpg

Krypto trh na maximá?

15.04.2021 Posledných pár týždňov nám kryptomenový trh z pohľadu ceny tých najväčších kryptomien neprinieslo takmer nič (okrem šialeného rastu BNB alebo optimizmu ohľadom ceny XRP po súdnych procesoch). Najmä Bitcoin alebo Ethereum ale nerobili žiadne významné pohyby, či už smerom hore alebo dole a videli sme tak po dlhšom čase čiastočné obdobie stagnácie či akumulácie (každý si to určite nazve podľa seba). To sa nám ale postupne mení, keďže sa zdá, že sa postupne najmä kryptomeny z TOP 10 poriadne prebúdzajú a začínajú sa šplhať nad svoje doterajšie ATH. Aj keď žiadna z nich ešte nespravila nejaký extrémny alebo rozhodný pohyb smerom hore (opať treba doplniť, že okrem BNB či XRP a dokonca už aj Dogecoin), ideálne podporený poriadnym volume, aj tak sa už vieme zamýšľať nad tým, či kryptomeny práve teraz nechytia druhý dych a nevytlačia sa zase o pár podstatných cenových hladín vyššie.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | Likvidita | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Order | Oscilátor | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Rating | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Spike | Spot | Spotový trh | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Tick | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | BitStock | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | Peter Schiff | RBNZ | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Wall Street Journal | ADP report | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie obchodování | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin nákup | Bitcoin peněženka | Bollingerova pásma | Brent | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CFD kontrakty | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | EBay | Jak těžit Bitcoin | Jak zhodnotit peníze | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit bitcoin | Krize eurozóny | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy | Libra | Lira | LYNX Broker | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna libra | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | OTC trh | Paládium | Patria Finance | Patria finance a.s. | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | SPX | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | SWIFT | Švýcarská banka | Tapering | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | DXY | EIA | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Buy | Cenové rozpětí | Čistý dluh | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Free float | Christine Lagarde | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Peněžní trhy | Prospekt | Redukce | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | WSJ | Akciová společnost | Investiční instrument | Konzervativní investor | Primární emise | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Investiční téma | Investiční analytik | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Rozhovor | Know-how | IG Group | Blog | Retail | Frustrace | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Investment | Traders | Hedžové fondy | Asijské obchodování | Raymond James | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | DPA | Bernstein | Charles Schwab | LPL Financial | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Caterpillar | London Capital Group | DIHK | Investing.com | NATO | Cantor Fitzgerald | BNY Mellon | BBC | Agentura DPA | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Technický výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Sentiment trhu | Jak zhodnotit své peníze | Zkušení investoři | Index německých akcií DAX | BlackRock | Znalost | Přehled | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Investiční firma | Forbes | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie v Asii | Na volné noze | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Third Point LLC | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodní partner | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Eurex | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Akcie na Wall Street | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Bankovní gigant | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Agentura AFP | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Tradeweb | Úroková sazba ECB | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Propad akcií | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Odhady trhu | Predikce | Světový obchod | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Americká vláda | Očekávání analytiků | Libra k americkému dolaru | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Institucionální investor | Institucionální investoři | Příjmy | ExxonMobil | Finanční domy | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Konsenzus | Růst ekonomiky | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Audi | Bitfinex | Politico | Business Insider | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | Morningstar | Index KOSPI | Spinning Top | ex | Akcie firem | Purple Trading | MUFG | Bernstein Bank | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Bitcoinový fond | Brevan Howard Asset Management | Manipulace s trhem | BBVA | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Breakout Trader | Akcie na trzích | Benjamin Graham | World Gold Council | Obchodování ETF | Arbolet | Fungování kryptoměny | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Jack Schwager | Margin trading | Nejpopulárnější kryptoměny | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Investování do kryptoměn | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | XTB kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Bittrex | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | CryptoSvět | Kraken | Monero | Zcash | Ethereum Classic | BCH/USD | Obchodování s bitcoinovými futures | Bitcoinové futures | CBOE Global Markets | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Kontrakty na bitcoin | GDAX | Investice do bitcoinu | Světová kybernetická měna | Youbit | Invesco | Exmo | Mineři | Růst hodnoty bitcoinu | XBT | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Bithumb | Růst bitcoinu | Paralelní polis | General Bytes | Tiberius | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Kryptoměna Dogecoin | Kryptoměnová horečka | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | BTC China | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | BTC/EUR | Coinbase Index Fund | Digitální peněženky | Cena Ripplu | Altcoiny | Kryptoměna TRON | TRON | Akciové valuace | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Tradingové firmy | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Forexové páry | BitFlyer | Kryptoburza | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Globální hospodářský růst | FINRA | Long signál | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Schwab | Facebook (FB) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Forint | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Graf indexu | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Americký dolarový index | Czech Fund | Bitmain | Společnost Bitmain | Akcie na burzách | I-Trader | Brookings Institution | Brookings | Šéf burzy | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | IG | Next Generation | TLAC | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Průzkum společnosti | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | François Villeroy de Galhau | Akciový index PX | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Bitcoin ETF | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Crypton | Platformy pro obchodování | Německé banky | Hodnotové investování | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Kryptosměnárna | OKEx | Světové finanční trhy | Kenetic Capital | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO Palantir | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | GOLDEN POCKET | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | BTC CME FUTURES | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Marek Vaňha | Obchodovat Bitcoin | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Elliottovy vlny | Analýza kryptoměn | Zájem o bitcoiny | Začít obchodovat | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Fibo retracement | Prezidentka ECB | CoinShares | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | BTC CME | Coffee | Ripple Labs | Pokles cen | Výkonný ředitel | Akcia | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Krypto ETF | WeWork | Akcie podniku | Shrnutí obchodování | Upisování | Kótování | Hongkongská burza | Cena žlutého kovu | US500 | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Stablecoiny | Dot plot | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Úpis akcií | Finanční údaje | Softwarová firma | TeamViewer | Centrální banka Nového Zélandu | Přístup k investování | Energetické firmy | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | Investování na Forexu | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | CFRA Research | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Nová měna | FATF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Alipay | Ant Financial | Investorka | Platební společnost | Huawei | Globální banky | Digitalizace | Prodávat své akcie | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Rozpočet | Death cross | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Káva | Ropný gigant | IOT | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Výkon amerického dolaru | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | XTZ | XTZ/USD | Trh práce | FRED | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Inflace v USA | SCMP | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Global Markets | Tezos | Coin Tezos | Coinbase Custody | Coinbase Earn | Roční návratnost | USDC | Mince XTZ | Finanční tokeny | MKR | BAT | REP | ZRX | XLM | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Server BBC | CBI | Studie | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | USDT | All Time High | Chris Larsen | dApps | Přeshraniční platby | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Martin Stránský | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Indikátor GMMA | 4GLD | Xetra Gold | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Primoco UAV | HUF | PLN | Na burze | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | 2222 | SoftBank Group | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Hlavní trend | Klíčový support | Celebrity | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Britové | Vládní výdaje | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Růst spotřebitelských cen v USA | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | EASA | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Jaderná elektrárna | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Chování centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Geely | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | AT&T | Disney | CECE | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | NERV | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | ACEA | Miliardy korun | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Peking | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Halving | Investiční aktivita | Hospodaření | Akcie výrobce elektrických aut | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Pracovní trh | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | CFRA | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Analýza společnosti | Letecké společnosti | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Fork | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Béžová kniha americké centrální banky | Výroba v eurozóně | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Banka Morgan Stanley | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Ján Kopil | Paypal Holdings | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | American Express | Velcí institucionální investoři | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pohyby cen | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | XMR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | BABA | Růst v eurozóně | Akcie Alphabet | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Obchodování ve ztrátě | Pesimismus | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | BP | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | Capital Group | Universal Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | GitLab | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Americká inflace | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Empire State Index | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Noviny | FinTech akcie | Obchodní myšlenky | Výhled růstu globální ekonomiky | Stabilita | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Letní olympijské hry | Analytická společnost | Šok | Michel Barnier | Guru | Výkyvy | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Stimuly | NY Empire state index | Brusel | Letectví | Největší pády | Tržby společnosti | Energetická firma | Cenový vývoj | Asijská seance | ČMZRB | Viceprezident | Výhled poptávky | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | PYPL | Investiční svět | Bilion dolarů | Běžný účet eurozóny | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Koronavirová krize | Američtí senátoři | Pravidla EU | Kongres | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems | Enormní zájem | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Olympijské hry | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Výroba automobilů | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Fiat Chrysler | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Luno | Války | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Realitní firmy | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Závislost | Práce | Vyhoření | Otázka za miliony | Podíl na trhu | Afrika | Akcie výrobce elektromobilů | Tesla dnes | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | AOL | UnitedHealth Group | Ministři | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Naréndra Módí | Nejvyšší soud | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | WMT | Více peněz | Inflace v březnu | Long signál na akcie | WisdomTree | Jiří Makovský | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Hospodářské oživení | Růst cen v EU | AMC | Statistiky | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Purple Trading Štěpán Hájek | Trade | S&P500 | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Americké zásoby zemního plynu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Air France | Institut GfK | Posílení | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Binance Coin | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | HDP report | Dubnová inflace | Shell | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Průzkum ECB | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Růst výnosů | Soud | Koncern Volkswagen | Latinská Amerika | PEPSICO | Dovoz | UNWTO | Cyber security | ETN | Dosáhnout zisku | Uber Eats | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Přilákání investorů | Decentralizace trhu | Huobi | Burza Huobi | Pozastavení obchodování | Pozastavení obchodování kryptoměn | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | NKE | Omezení investic | Členské země | Dominance bitcoinu | Link | ONE | Merck | RBI | PitchBook | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Dělení bitcoinu | Globální ceny akcií | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Vakcína | Medvědí scénář | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | MRNA.US | Jukos | Zhodnotit své peníze | Advance Auto Parts | Manažeři | Růst Bitcoinů | Růst BTC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Aktivity společnosti | Renault | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Ekonomické zotavení | Euromonitor International | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Hertz | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Ruské úřady | Londýnské burzy | Internetová firma | Obchodovaný objem | CVC Capital | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Francouzský ministr | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rozhodnutí soudu | Nikola | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Zpomalení inflace | Vysoké valuace | Světové krize | Cronos | Globální poptávka | Plán investic | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Nestlé | Sanofi | Členové Fedu | Akcie Nikola | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Realitní firma | Technologické firmy | Analytické společnosti | Správce aktiv | Changpeng Zhao | Cardano | Vyspělé technologie | Banka JP Morgan | Index průmyslové výroby | Restrukturalizace | Sam Stovall | Firma ČEZ | Index německých akcií | IDEA | Státní pomoc | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Online hry | Novavax | MAM | Ant | Michal Lukáč | Tempo růstu PPI | Sony | Epic Games | Výhled vývoje ekonomiky | Nový trend | Zbohatnutí | KLM | ChainLink | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Německý maloobchod | Růst tržeb | 2020 Twitter Bitcoin Scam | Twitter Bitcoin Scam | Bitcoin Scam | Twitter hack | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Výsledková sezona za druhý kvartál | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Market cap | Index Ventures | Progres | Forward guidance | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Kryptoměna Cardano | Staking | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | Odliv mozků | Skupování aktiv | Růst vývozu | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Monex | Čas na nákup | Worldometers | eMan | Jiří Horyna | Podhodnocený | Capital Com | Capital.com | Pandemická situace | Bitstock.com | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Kryptoměnový trh | Globální pandemie | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Coca-Cola | CoreLogic | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Venezuela | Holdingová společnost | Představitelé ECB | LEND | YFI | Přístup na burzu | SPAC | Elektrická auta | Ceny mědi | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | ADP report z kanadského trhu práce | Universal Music | PX START | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Technický signál | Unity | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | App Store | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | Pracovní místa | Digitální euro | Delivery Hero | Česká republika | Průmyslové zakázky | McAfee | Antimonopolní úřad | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | Centrální banky USA (Fed) | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Měnový fond | FranceInfo | Axi | Americké měny | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Koncern | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | První obchodní den | Technologické tituly | Pandemie v Česku | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | Uniswap | Aave | Kryptoměnová směnárna | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Oslabování amerického dolaru | Apollo | Apollo Global Management | Investice do čínských firem | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Blockchainové technologie | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | Cena bitcoinu dnes | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | S&P Global Inc | Diem | BNTX | PLTR.US | PLTR | SUSHI | Yearn.finance | Výdělky | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | CELO | Decred | Synthetix | SNX | DCR | A16z | Anchorage | Sektor kryptoměn | Integrace blockchainu | Munich Re | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | BIDU | Očkování | Cointelegraph | LEN | Příležitost ke snadnému zbohatnutí | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | IPO společnosti | Mutace koronaviru | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Očkování proti covidu-19 | Chytré peníze | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Makléřská firma | Norwegian Cruise | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Guggenheim Investments | Scott Minerd | Elektronické databáze | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Výhled na rok | Pokles zásob | Online prostředí | Růst ceny | China Unicom | NIO.US | ADA | Polkadot | DOT | Vakcinační strategie | Hodnota trhu s kryptoměnami | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Bloomberg Markets | Brands | Dopad na akcie | Akcie americké internetové společnosti | JD | Shopify | Zoom Video | Nové restrikce | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Dopad na trhy | Cronos Group | CRON | MRK | CARA | WU | Indexy na Wall Street | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | BTCUSDT | Longhash | Toshiba | AMC.US | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | BYND | BYND.US | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | DAX (DE30) | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Express | Koss | Mark Cuban | Ted Cruz | J&J | Cenové výkyvy | Velké fondy | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Platformy pro trading | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Oznámení Tesly | Nákup bitcoinu | UNH | Ark Invest | Blockchainy | FTX | Coinswitch | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Flow Traders | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | AIG | FinTech akcie 2021 | Square (SQ) | Robinhood Markets | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | TOP americké společnosti | Air | Nový kapitál | Investování do Bitcoinu | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Nio (NIO.US) | Ben Armstrong | Terra | Nárůst výnosů | Gil Luria | London Capital Group Ltd | Admirals | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Nasdaq Private Market | Pandemie covidu-19 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Záchranný plán | Akcie třídy A | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Digitální majetek | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Makléřské služby | Zastavení vakcíny | Hodnota Coinbase | Hodnota společnosti Coinbase | Největší americká kryptoměnová burza | Vstup Coinbase na burzu | Společnost Square | Chainlink (LINK) | Basic Attention Token | Basic Attention Token (BAT) | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Decentraland | Decentraland (MANA) | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Těžba kryptoměn a obchodování | Financial Action Task Force (FATF) | Pákistánská centrální banka | Pákistánská provincie | SimilarWeb | AMC Entertainment (AMC.US) | Hodnotové akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | DLT | Suezský průplav | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Archegos | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Plán amerického prezidenta | GRMN | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | Společnost MicroStrategy | Umění | Primoco | Prodej kryptoměn | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Prudký růst cen | BABA.US | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | Občané eurozóny | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Coinbase IPO | IPO na XTB | Akcia týždňa | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Graf indexu Nasdaq | Coinbase vstupuje na burzu | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Vlivná investorka | Ark | Vstup burzy Coinbase na akciový trh | Coinbase na akciový trh | Cathie Wood | Krypto trh | Akcie MicroStrategy | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Listing Coinbase | NCLH.US | Pepco | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Dluhový strop | Nárůst objemů | Kellogg | Futures na americké indexy | Poptávka po kryptoměnách | Japonský konglomerát | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Shiba Inu | Meziměsíční inflace | Pandemie COVID | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Pád bitcoinu | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | API | Oslabení | About You | Infrastrukturní plán | Václav Holler | CRYFIN | První zvýšení sazeb | Analýza akcie | Ruský ministr | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Weibo | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Světové kryptoměny | Úroveň rezistence | Platidlo | Akcie technologických firem | Wise | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Hodně peněz | Mali | Další kryptoměny | Velký byznys | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Regulační úřad | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | WISE | Didi | Programátor | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Největší kryptoměnové burzy | Nejnovější prognóza | Etsy (ETSY.US) | Moderna (MRNA.US) | Nicholas Taleb | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Mutace koronaviru delta | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | UST | TSMC | Didi Global | Plány obnovy | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | GlobalFoundries | Americký akciový trh Nasdaq | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Amber Group | Úřad pro finanční etiku | B Word | Kryptoaktiva | Divize | Rotterdam | HOOD | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Google Play | Bilion | Kryptoměnový svět | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Guidance | Ziskový potenciál | Hluboké znalosti | Chování | Syndrom vyhoření | Vnímání | Alibaba Group (BABA.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Projekce | Účetní období | Gary Gensler | VIAC | Rekordní minimum | Olympiáda | Zajišťovny | Čínští regulátoři | Akcie konkurenční společnosti | CVC Capital Partners | CVC | Palantir (PLTR.US) | Blink Charging (BLNK.US) | BLNK.US | Blink Charging | Walt Disney (DIS.US) | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | DIS.US | Andreessen Horowitz | Čínský deník | Tržby Coinbase | SHIB | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Scott Sheffield | Stav trhu s ropou | Rusko a OPEC | WIG | BUX | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Vulcan Material | Nucor | Ocelárny | Ocelárny Nucor | Palantir Technologies (PLTR.US) | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Regulatorní prostředí | Regulatorní riziko | Dovoz oceli | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Tokeny | SpaceX | Americká ministryně financí | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Nedostatek čipů | Regulované firmy | Klon regulované firmy | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Prezident Nayib Bukele | Neúspěch | Opatření | Rivian | Vrcholy | Dna | Evergrande | ANO | NFT | Non-fungible token | Laszlo Hanyecz | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Úrok z držení kryptoměn | Nepokoje v Guineji | Úvěrový produkt | Lend | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Paidy | Platební gigant | Akcie společnosti Tencent | Vytváření bohatství | Solana | Los Angeles | Akcie provozovatelů kasin | Nakamoto | Etherea | Sentiment na kryptoměnách | Dnešní asijské obchodování | Smart kontrakty | Společnost AT&T | WarnerMedia | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Kompenzace | VanEck | Německé volby | Kryptotransakce | Algorand | Apple Pay | Mathias Cormann | Mediální podnik | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Investice do BTC | GitLab Inc | GitLab IPO | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kryptoměnové společnosti | Nezaměnitelné tokeny | GIC | Temasek | ProShares | Veolia | Giphy | Spuštění fondu | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Získávání peněz | Huobi Global | Gemini | Tržní kapitalizace kryptotrhu | Kapitalizace kryptotrhu | Volvo Cars | Správce digitálních aktiv | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Přijetí bitcoinu | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | PancakeSwap | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Electronic Arts (EA.US) | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Crypto.com | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | TIM | RTS | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | AVAX | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Výrobce čipů Intel | Terra Luna | Grayscale Investments | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Beyond Meat (BYND.US) | Lidová kryptoměna | Musk dogecoin | Krátkodobý výhled | TerraUSD | TerraUSD (UST) | CryptoRank | Stripe | Společnost Stripe | WILD | DAO | Wilder Metaverse | KuCoin | Gate | Wilder World | RARI | Rarible | Ethernity Chain | Ethernity | ERN | Muhammad Ali | Shaq | Bruce Lee | Zeke Elliott | Pacquaio | NFT market | Hry | Ruský RTS index | Bonanza Mine | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Wise Origin Bitcoin Trust | Cenová akce | Akcie společnosti Meta Platforms | SYY.US | Sysco | Fox Corporation | FOXA.US | Fox Corporation (FOXA.US) | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Invaze na Ukrajinu | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Budoucnost financí | Kryptosprávci | Sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | RTS index | Ruská agrese | Crypto Bot | Invaze | XTB Štěpán Hájek | BitBoy Crypto | Penzijní investiční plán | Řetězec | Čínští investoři | Kryptosektor | Středoafrická republika | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Occidental | CRYPTON CAPITAL INVEST LIMITED | CRYPTON CAPITAL INVEST | ULTRA-COINBASE LTD | ULTRA-COINBASE | Brokerexpressltd.com | Brokerexpressltd | Broker Express Limited | Broker Express | Aflplanning | AFL Financial Planning Services Limited | AFL Financial Planning Services | LCG.fit | LCG | CRYPTO BOT OPTIONS | GLOBALCRYPTOALLIANCE.LTD | GLOBALCRYPTOALLIANCE | CRYPTOWIN TRADING | UPCRYPTOVEST | CRYPTOVEST | Největší výnosy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Cohn Robbins Holdings
Cohn Robbins Holdings Corp.
Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC)
COIN
COINAFFIRM
COINAFFIRM.COM
Coinage Trade FX
CoinAll
Coin ATM Radar
CoinBank

Následující klíčová slova

Coinbase Brian Armstrong
Coinbase (COIN)
Coinbase (COIN.US)
Coinbase Custody
Coinbase Earn
Coinbase Global
Coinbase Global Inc.
Coinbase Index Fund
Coinbase IPO
Coinbase na akciový trh
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Insta zivy seminar
Potvrďte prosím... Zavřít