Sobota 20. července 2024 11:53
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new

Agentura Bloomberg

C:\fakepath\trader-18072024-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.07.2024 1) Ministerstvo financí dnes prodalo státní dluhopisy s proměnlivým úročením za 2,1 miliardy korun. Poptávka po obligacích, které jsou splatné v roce 2043, přesáhla nabídku, investoři je chtěli nakoupit za 3,7 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukci zajišťovala. V předchozích červencových aukcích prodalo ministerstvo státní dluhopisy za 12,2 miliardy korun.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Ukrajina obnovila jednání s držiteli svých dluhopisů

18.07.2024 Ukrajina zahájila s držiteli svých dluhopisů nové kolo oficiálních rozhovorů o restrukturalizaci dluhu více než 20 miliard USD (462,5 miliardy Kč), uvedla agentura Bloomberg. Kyjevu se krátí čas, ve kterém musí dojednat dohodu, jinak bude čelit hrozbě platební neschopnosti. Zemi 1. srpna vyprší zmrazení plateb, které bylo dohodnuto před dvěma lety po ruské invazi.
img

Čínská státní automobilka SAIC zvažuje Česko pro svoji první evropskou továrnu, informuje dnešní španělský tisk. Česko by tak Číně pomáhalo obcházet nová cla EU

12.07.2024 Čínská státní automobilka SAIC postaví svoji první evropskou továrnu na výrobu elektroaut. Jako místo této rozsáhlé investice zvažuje čínský podnik Českou republiku, informuje dnešní španělský ekonomický list Expansión, jejž cituje agentura Bloomberg (viz níže). Kromě Česka je prý ve hře několik míst ve Španělsku a Maďarsko.
img

Tesla klesá o 6,5 % kvůli zvěstem o odložení představení Robotaxi 📉

11.07.2024 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US ) dnes klesají v souvislosti s vybíráním zisků na americkém akciovém trhu po zprávě o indexu spotřebitelských cen a širším prodejním tlakem mezi technologickými akciemi v USA. Je také nejslabší složkou "Mag7", jejíž akcie dnes klesají až o 6,5 % poté, co agentura Bloomberg s odvoláním na anonymní zdroje obeznámené s touto záležitostí uvedla, že Tesla odloží velmi očekávané představení Robotaxi. Podle těchto "drbů" Elon Musk plánuje postavit další prototypy, což umožní týmům pracovat na něm delší dobu. Anonymní zdroje uvedly, že Tesla naplánuje akci na říjen. Optimismus kolem 11. srpna plánované události poháněl Teslu 11denní rallye, takže informace o možném odložení této události vyvolala vybírání zisků. Tesla tuto zprávu zatím nekomentovala.
img

Největší americké banky zahájí výsledkovou sezónu📊Co očekávat?🔎

11.07.2024 Hlavní americké banky zítra zahájí výsledkovou sezónu v americkém finančním sektoru. Úrokové sazby Fedu zůstávají na rekordních hodnotách za poslední desetiletí a američtí spotřebitelé v posledních měsících prozradili některé známky slabosti. Trh bude pozorně naslouchat komentářům hlavních amerických věřitelů:J.P. Morgan (JPM.US), Bank of America (BAC.US), Citigroup (C.US) a Wells Fargo (WFC.US). Konsensus (FactSet) naznačuje, že by zisk bankovního sektoru ve 2. čtvrtletí 2024 mohl meziročně poklesnout přibližně o 10 %. Otázkou je, co by mohlo být jejich katalyzátorem v kontextu potenciálního snížení sazeb a nižších úrokových příjmů.
C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie získala z prodeje další části akcií firmy Aramco 12,35 mld. USD

10.07.2024 Saúdská Arábie získala ze sekundárního prodeje akcií ropného koncernu Aramco 12,35 miliardy USD (téměř 290 miliard Kč). To je o jednu miliardu USD více, než země původně čekala. S odkazem na dnešní oznámení vlády o tom informují zahraniční tiskové agentury.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Hodnota ukradených kryptoměn se v pololetí více než zdvojnásobila

07.07.2024 Hodnota kryptoměn ukradených po celém světě hackery se v letošním prvním pololetí více než zdvojnásobila na 1,38 miliardy dolarů (zhruba 32 miliard Kč) z 657 milionů dolarů ve stejném období loňského roku. Přispěl k tomu výrazný nárůst cen kryptoměn. Vyplývá to ze zprávy analytické společnosti TRM Labs.
C:\fakepath\trader-03072024-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.07.2024 1) Evropská komise (EK) povolila německým vlajkovým aerolinkám Lufthansa převzít za 325 milionů eur (8,2 miliardy Kč) 41procentní podíl v italské státní letecké společnosti ITA Airways, bývalé Alitalii. Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Německá firma ale musí splnit ještě další podmínky, prozatím už se musela vzdát některých tras a slotů. V lednu komise odmítla plán Lufthansy schválit.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Inflace v Turecku poprvé za osm měsíců klesla

03.07.2024 Míra inflace v Turecku poprvé za osm měsíců klesla. Spotřebitelské ceny v červnu meziročně vzrostly o 71,6 procenta, což je o 3,9 procentního bodu méně než v květnu. Dnes o tom informovala agentura Bloomberg. Oproti předchozímu měsíci ceny vzrostly o 1,6 procenta.
img

Cena Bitcoinu je zpět na 60 000 dolarech

25.06.2024 Bitcoin minulý týden zaznamenal výprodej a zakončil ho o 5 % slabší. Výprodej pokračoval i v tomto týdnu, přičemž včera cena klesla pod úroveň 60 000 USD, než došlo k malému odrazu nazpět. V současné době se Bitcoin obchoduje na úrovni 60 700 USD.
C:\fakepath\trader-21062024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.06.2024 1) Přechod k takzvané zelené energii a odklon od fosilních paliv je ve Francii ohrožen, pokud v nadcházejících parlamentních volbách zvítězí krajně pravicové Národní sdružení (RN) Marine Le Penové. Napsala to agentura Bloomberg. Strana Le Penové už totiž avizovala, že by zastavila mimo jiné i rozvoj projektů na produkci elektřiny ze solárních a větrných zdrojů.
C:\fakepath\trader-21062024-21-zm.jpg

Volební vítězství Le Penové ohrozí ve Francii přechod k zelené energii, píše Bloomberg

21.06.2024 Přechod k takzvané zelené energii a odklon od fosilních paliv je ve Francii ohrožen, pokud v nadcházejících parlamentních volbách zvítězí krajně pravicové Národní sdružení (RN) Marine Le Penové. Napsala to agentura Bloomberg. Strana Le Penové už totiž avizovala, že by zastavila mimo jiné i rozvoj projektů na produkci elektřiny ze solárních a větrných zdrojů.
C:\fakepath\trader-19062024-46-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.06.2024 1) Americký výrobce čipů Nvidia se díky pokračujícímu růstu ceny svých akcií stal nejhodnotnější firmou na světě. Tržní hodnota podniku se dnes vyšplhala až na zhruba 3,3 bilionu dolarů (přes 76 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Bloomberg. Společnost Nvidia stojí v čele světového trhu s čipy pro umělou inteligenci (AI) a v poslední době výrazně těží z prudkého růstu zájmu o tuto technologii.
C:\fakepath\trader-18062024-68-zm.jpg

Výrobce čipů Nvidia se stal nejhodnotnější firmou na světě, těží ze zájmu o AI

18.06.2024 Americký výrobce čipů Nvidia se díky pokračujícímu růstu ceny svých akcií stal nejhodnotnější firmou na světě. Tržní hodnota podniku se dnes vyšplhala až na zhruba 3,3 bilionu dolarů (přes 76 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Bloomberg. Společnost Nvidia stojí v čele světového trhu s čipy pro umělou inteligenci (AI) a v poslední době výrazně těží z prudkého růstu zájmu o tuto technologii.
C:\fakepath\trader-18062024-49-zm.png

Analytici: Francouzské akcie kvůli politické nejistotě čeká nejspíš další propad

18.06.2024 Francouzské akcie čeká v následujících týdnech a měsících zřejmě další propad, myslí si analytici investiční banky Goldman Sachs. Poukazují na politickou nejistotu, kterou v zemi vyvolalo rozhodnutí prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné volby, napsal dnes web CNBC. Analytici banky Citigroup kvůli politické nejistotě zhoršili doporučení k evropským akciím a doporučují místo nich akcie ze Spojených států, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trader-18062024-19-zm.jpg

Bloomberg: Londýn vystřídal Paříž na postu největší evropské burzy

18.06.2024 Londýn poprvé za téměř dva roky vystřídal Paříž na postu největší evropské akciové burzy z hlediska tržní hodnoty obchodovaných podniků. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg.
img

Po pandemii covidu lidé více umírají, hlavně ve vyspělých zemích typu Německa či Kanady, špatně je na tom i Česko. V zemích typu Ruska či Bulharska úmrtnost naopak nadměrná není

15.06.2024 Mezinárodní odborná obec řeší znepokojivý rébus. V celé řadě zemí jsou lidé od pandemie covidu nemocnější a mnohde také registrují trvaleji zvýšenou úmrtnost. Neobvykle vysokou úroveň nadměrné úmrtnosti přitom vykazují země, které jsou jinak vyzdvihovány pro své úspěšné zvládnutí covidové pandemie, jako je Německo, Kanada, Japonsko či Singapur, uvádí Institute for Health Metrics and Evaluation, jenž sídlí v americkém Seattlu. Z jeho dat cituje agentura Bloomberg.
img

Akcie zbrojařů ztrácí před summitem o Ukrajině, Rheinmetall převezme pracovníky Continentalu

14.06.2024 Akcie zbrojařských společností ztrácí před víkendovým summitem o Ukrajině, který se bude konat ve Švýcarsku. Rheinmetall také oznámil převzetí pracovníků výrobce autodílů Continental.
img

COCOA se vrátila nad 10 000 USD

13.06.2024 Ceny kakaa prodlužují nedávné oživení a dnes přidávají další 3 %. COCOA se poprvé od 3. června 2024 vrací nad 10 000 USD za metrickou tunu. Cena se dokonce posunula nad lokální maximum ze začátku června a vyšplhala se na úroveň, která nebyla zaznamenána od konce dubna 2024. Fundamentální důvody pohybu vzhůru zůstávají nezměněny - obavy o dostupnou nabídku.
img

Trump na setkání těžařů BTC prohlásil, že kryptoměny miluje a rozumí jim!

12.06.2024 Několik těžařů kryptoměn se v úterý večer sešlo v Mar-a-Lago na setkání s prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem, který slíbil, že se jich bude zastávat na mezinárodní úrovni. Mezi účastníky byli zástupci špičkových těžařských společností zabývajících se těžbou bitcoinů, jako jsou CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital, a další významní hráči v oboru.
img

Volby do unijního parlamentu poslaly evropské trhy a euro do záporu, nejvíce francouzské akcie

10.06.2024 Volby do Evropského parlamentu poslaly akcie na kontinentě i euro vůči dolaru do záporu. Nejvíce ztrácí Francie, která míří k předčasným volbám.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdové by z prodeje akcií Aramca měli získat 11,2 miliardy USD

09.06.2024 Saúdská Arábie by ze sekundárního prodeje akcií ropného giganta Saudi Aramco měla získat více než 11,2 miliardy dolarů (255 miliard Kč). Cena akcií byla stanovena na spodní hranici očekávání, uvedla v pátek firma podle agentury Reuters. Je to největší podobná transakce na světě za poslední tři roky, napsala agentura Bloomberg. Rijád utržené peníze plánuje použít na transformaci ekonomiky.
img

MNC Capital navýšila nabídku na odkup Vista Outdoor

07.06.2024 Investiční společnost MNC Capital, která má zájem převzít Vista Outdoor, pokračuje v soutěži s CSG a rozhodla se zvýšit nabídku na 39,5 USD na akcii.
C:\fakepath\nvidia.jpg

Nvidia vystřídala Apple na pozici druhé nejhodnotnější firmy světa

06.06.2024 Tržní hodnota amerického výrobce čipů Nvidia včera poprvé překročila tři biliony dolarů (zhruba 68 bilionů Kč). Společnost Nvidia tak podle agentury Reuters předstihla americkou technologickou firmu Apple a stala se druhým nejhodnotnějším podnikem na světě. Jedničkou zůstává americký softwarový gigant Microsoft.
img

Trhy Trumpovo odsouzení nezneklidnilo, počítaly s ním. Za Trumpem stojí také Wall Street a bohatí finančníci, učaroval jim slibem snížit daně

31.05.2024 Trhy zatím výrazněji nereagují na včerejší odsouzení amerického exprezidenta Donalda Trumpa – historicky první v trestním procesu. To, že porota takový přelomový verdikt vyřkne, investoři víceméně čekali, takže už jej do cen akcií a dalších aktiv promítli. Zneklidnilo by je až to, pokud by se vlivem verdiktu začaly preference veřejnosti od Trumpa zásadněji odklánět ve prospěch jeho rivala v letošním boji o Bílý dům, stávajícího prezidenta Joea Bidena.
C:\fakepath\trader-30052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.05.2024 1) Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
img

ČEZ: Soud v Petrohradu vyhověl Gazpromu, ČEZu bylo zakázáno pokračovat v arbitráži

24.05.2024 Agentura Bloomberg dnes odpoledne informovala o rozhodnutí ruského obchodního soudu ve věci zákazu skupině ČEZ pokračovat v arbitráži vůči společnosti Gazprom u rozhodčího tribunálu. Ruský soud skupině Gazprom vyhověl.
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
img

Měď a zlato jsou dnes historicky rekordně drahé. Proč přesně?

20.05.2024 „Investovat teď mědi je ta nejlepší investice, kterou jsem za třicet let viděl,“ říká matador komoditních trhů Jeff Currie, jejž cituje agentura Bloomberg. Cena mědi je přitom na historickém rekordu. Na rekordu je přitom také další kov, zlato. Co stojí v pozadí mánie po těchto kovech?
C:\fakepath\AngloAmerican.jpg

Těžební podnik Anglo American se brání převzetí

14.05.2024 Britský těžařský kolos Anglo American chystá změnu strategie, aby odradil svého většího australského rivala BHP Group od záměru jej převzít, informovala agentura Bloomberg. Firma dnes uvedla, že by se mohla rozdělit a například odprodat těžbu koksovatelného uhlí, které se využívá při výrobě oceli. V úvahu připadá rovněž odprodej většinového podílu ve společnosti De Beers, která se zabývá těžbou diamantů. S ní by Anglo American zpřetrhala vazby téměř po 100 letech.
img

Firma OpenAI představila nový model umělé inteligence, nabízí ho zdarma

14.05.2024 Společnost OpenAI, která stojí za chatovacím robotem ChatGPT, uvolní nový model generativní umělé inteligence (AI) nazvaný GPT-4o. Nový model má uživatelům přinést nejpokročilejší schopnosti v oblasti tvorby a porozumění textu, obrázků, zvuků a hlasů. Nový model je efektivnější než předchozí a firma ho nabídne zdarma. Uvedla to technologická ředitelka OpenAI Mira Muratiová.
C:\fakepath\trader-10052024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.05.2024 1) Akcie Novavax rostou v premarketu amerického obchodování o dramatických 146 procent k 11 USD/akcie na oznámení spolupráce mezi Sanofi a Novavax při komercializaci společné vakcinace proti covid-19 a chřipce.
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Bloomberg: USA chystají cla na dovoz elektromobilů z Číny

10.05.2024 Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena připravuje zavedení cel na dovoz elektromobilů z Číny. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg, podle níž krok oznámí vláda příští týden. Ochranná opatření se mají týkat i baterií či solární techniky.
img

Graf dne - CHN.cash (10.05.2024)

10.05.2024 Hang Seng dnes vzrostl o téměř 2,5 % a byl nejvýkonnějším hlavním akciovým indexem z asijsko-pacifického regionu. Pohyb vzhůru byl vyvolán zprávou agentury Bloomberg zveřejněnou včera ve večerních hodinách. Agentura Bloomberg uvedla, že čínské regulační orgány, včetně Čínské komise pro regulaci cenných papírů, přezkoumávají plán, který by zrušil 20% daň z dividend z hongkongských akcií, které byly nakoupeny prostřednictvím služby Stock Connect. Stock Connect je systém, který propojuje hongkongskou burzu s burzami z pevninské Číny, konkrétně se Šanghají a Šen-čenem. Cílem tohoto kroku je odstranit dvojí zdanění dividend. Dnešní růst indexu Hang Seng byl tažen především dividendovými akciemi.
img

Ranní shrnutí (10.05.2024)

10.05.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem, přičemž všechny hlavní americké benchmarky si připsaly zisky. S&P 500 si připsal 0,51 %, Dow Jones se posunul o 0,85 % výše a Nasdaq přidal 0,27 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,80 %.
C:\fakepath\trader-09052024-45-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.05.2024 1) Měnový výbor britské centrální banky dnes podle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu beze změny na 5,25 procenta, tedy na nejvyšší úrovni od roku 2008. Banka o tom informovala v tiskové zprávě. Uvedla, že pro zachování úroků se vyslovilo sedm členů výboru, zatímco dva členové hlasovali pro snížení o čtvrt procentního bodu. Na předchozím zasedání prosazoval snížení úroků pouze jeden člen výboru.
C:\fakepath\Martinez.jpg

V čele španělské centrální banky by mohla být poprvé žena

09.05.2024 Španělsko by se mohlo stát první velkou ekonomikou eurozóny, která jmenuje do čela své centrální banky ženu. Za hlavní favoritku na místo guvernérky je považována Montserrat Martínezová (49), současná viceprezidentka regulačního orgánu pro cenné papíry CNMV, uvedla agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Současnému guvernérovi, kterým je Pablo Hernández de Cos (53), skončí mandát v polovině června.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
img

Ethereum pod úrovní 3000 USD🚨

30.04.2024 Ethereum dnes ztrácí více než 5,5 % poté, co spotové ETF v Hongkongu zklamaly očekávání některých investorů a neukázaly se jako katalyzátor růstu. Kromě toho zůstává sentiment na Wall Street před zítřejším zasedáním Fedu a projevem předsedy Powella slabý. Po nedávných údajích o inflaci, které byly vyšší, než se předpokládalo, se investoři obávají, že síla dolaru a rostoucí výnosy vytvoří další tlak na riziková aktiva.
C:\fakepath\BHP.jpeg

BHP zvažuje lepší nabídku za rivala Anglo American

28.04.2024 Australská těžařská společnost BHP Group zvažuje, že vylepší nabídku na převzetí svého britského rivala Anglo American. S odkazem na své zdroje to včera uvedla agentura Bloomberg. BHP tento týden za Anglo American nabídla 31,1 miliardy liber (zhruba 913 miliard Kč), britský podnik ale nabídku odmítl jako nedostatečnou. Spojením firem by vznikl největší producent mědi na světě.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
C:\fakepath\BHP.jpeg

Těžařská firma BHP chce převzít rivala Anglo American

26.04.2024 Těžařská společnost BHP Group učinila nabídku na převzetí menšího rivala Anglo American, kterého si cení na 31,1 miliardy liber (zhruba 915 miliard Kč). Spojením by vznikl globálně největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent. S odkazem na zdroje o tom informovala agentura Bloomberg a následně to včera potvrdily obě firmy.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
img

Cena benzínu překonala psychologickou hranic 40 Kč/l, zdražuje také nafta. Pokud ale nedojde na odvetu Izraele za víkendový íránský útok, ceny paliv v ČR by mohly klesnout

18.04.2024 Benzín se v Česku opět prodává za více než 40 Kč/l. Tuto psychologickou hranici překonal – v letošním roce poprvé – předevčírem. Včera pak litr benzínu vyšel průměrně celorepublikově na 40,12 Kč/l. To je jeho nejvyšší cena od začátku loňského října. Zdražuje také nafta, byť mírněji. Zatímco benzín v posledních sedmi dnes zdražil o 35 haléřů na litr, nafta jen o sedm haléřů. Nyní stojí litr nafty 39,19 Kč/l. Nafta je tak nejdražší od první poloviny loňského listopadu.
img

Bloomberg: EU nebude formálně vyšetřovat investici Microsoftu do OpenAI

18.04.2024 Evropská komise nebude formálně vyšetřovat investici americké společnosti Microsoft do firmy OpenAI, která vyvinula populární chatovací systém ChatGPT založený na umělé inteligenci (AI). Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. EK začala zkoumat dohodu o investici 13 miliard USD (308,3 miliardy Kč) na počátku roku.
img

Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, Bitcoin testuje 60 000 dolarů

17.04.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci růstem, ale optimistická nálada netrvala dlouho. Zisky byly v průběhu seance vymazány a nyní se hlavní americké indexy obchodují v průběhu dne níže.
C:\fakepath\trader-17042024-49-zm.jpeg

Trh se stříbrem bude letos čtvrtým rokem v deficitu, poptávka roste

17.04.2024 Trh se stříbrem bude v letošním roce již čtvrtým rokem za sebou v deficitu. Ten se zvýší o 17 procent na 215,3 milionu trojských uncí (téměř 6,7 milionu kilogramů) kvůli růstu poptávky o dvě procenta, taženému hlavně poptávkou z průmyslu, a poklesu celkové nabídky o jedno procento. Uvedla to mezinárodní nezisková asociace Silver Institute, která zahrnuje různé členy v odvětví stříbra.
img

Americké banky obsazují trh s půjčkami fosilní energetice, který kvůli zeleným regulacím vyklízejí banky z EU. Evropa se tak „střílí do nohy“, jako v autoprůmyslu

15.04.2024 Americké banky převážně středního, regionálního rozsahu profitují nejvíce ze zelených regulací EU. Zabírají totiž trh, kteří jejich evropští rivalové vyklízejí, aby dostáli závazkům v oblasti klimatických cílů. Tyto cíle stanovuje EU nejambiciózněji ze všech ekonomických celků světa.
img

Evropští centrální bankéři si hrají na politiky. Překračují pravomoci, stěžují si Američané, a tuší fatální ohrožení

14.04.2024 Američtí centrální bankéři se v těchto dnech dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
img

Centrální bankéři z USA se za zavřenými dveřmi dostali do křížku s kolegy z EU. Nechtějí, aby banky dále „zelenaly“, přitom hlavně Evropská centrální banka přesně to žádá

03.04.2024 Američtí centrální bankéři se dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.png

Izraelská centrální banka varuje před dopady rostoucích armádních výdajů na ekonomiku

01.04.2024 Guvernér izraelské centrální banky Amir Jaron včera varoval, že rostoucí vojenské výdaje představují riziko pro domácí ekonomiku. Vyzval vládu k zodpovědné rozpočtové politice, která by růst vojenských výdajů kompenzovala úsporami v jiných oblastech. Informovaly o tom agentury Bloomberg a Reuters.
img

Evropská komise začala řešit přemnožené vlky. Ale až poté, co jeden z nich roztrhal poníka její šéfky Ursuly von der Leyenové

31.03.2024 EU dlouho jako oko v hlavě střežila a chránila přemnožené vlky i přes četné protesty farmářů, jimž zabíjeli krávy, ovce a další zemědělská zvířata po desetitisících kusů ročně. Ještě i loni jich vlci na území Unie usmrtili nejméně 65 tisíc.
C:\fakepath\auta.jpg

Zřícení mostu v Baltimoru může zasáhnout některé automobilky

27.03.2024 Zřícení baltimorského silničního mostu by mohlo mít významný ekonomický dopad hlavně na některé automobilky, protože včerejší neštěstí prakticky na neurčito zavřelo nejrušnější přístav pro osobní a lehké nákladní automobily ve Spojených státech a devátý nejrušnější přístav v zemi. Upozornil na to server listu USA Today. Most zajišťoval přístup do baltimorského přístavu a jeho zřícení představuje problém pro odbavování dovozu a vývozu, což by podle oborníků mohlo způsobit přesun dopravy do jiných přístavů na východním a západním pobřeží. Tento přesun by ale mohl znamenat zpoždění dodávek výrobků.
img

Energetika pod tlakem: Vyplatí se teď investovat do energetických akcií typu ČEZ

26.03.2024 Investování do akcií energetických společností představuje i letos nadále riziko. Kvůli politickým tlakům v čase stále poměrně vysokých cen energií, byť o dost nižších v porovnání s uplynulými léty, a také kvůli právě klesajícím cenám cen burzovních cen plynu či elektřiny a také ovšem emisních povolenek.
img

Bloomberg: Ziskovost ČEZ snižují zásahy státu, letošní dividenda však díky rezervám podniku může být vyšší, než jakou ji nyní navrhuje

25.03.2024 Ziskovost energetického podniku ČEZ by měla letos a v příštím roce dosáhnout solidní úrovně, a to zejména díky nízkonákladové výrobě elektřiny v jaderných blocích a klesající uhlíkové zátěži. Uvádí to agentura Bloomberg ve své dnešní analýze vyhlídek ČEZ.
C:\fakepath\trader-22032024-53-zm.jpg

Evropský index STOXX 600 vzrostl devátý týden za sebou, je to nejdéle za 12 let

22.03.2024 Panevropský akciový index STOXX Europe 600 zaznamenal růst devátý týden za sebou. To je jeho nejdelší růstová série za posledních téměř 12 let. Index podpořila rostoucí důvěra ve vývoj ekonomiky a snížení úrokových sazeb, uvedla agentura Bloomberg.
img

USA žalují firmu Apple, u chytrých telefonů podle nich udržuje monopol

21.03.2024 Americké ministerstvo spravedlnosti a 15 amerických států žalují firmu Apple. Výrobce populárních smartphonů iPhone si podle nich u chytrých telefonů udržuje nezákonný monopol na úkor spotřebitelů, vývojářů a konkurenčních výrobců telefonů. Informují o tom dnes tiskové agentury. Apple se proti žalobě ohradil. Obvinění jsou ale formulována méně široce, než někteří pozorovatelé očekávali, napsala agentura DPA. Podle agentury Bloomberg by Apple navíc mohl brzy spolu se společností Google čelit rozsáhlému vyšetřování v Evropské unii, které prověří, jak dodržují nový zákon omezující moc velkých technologických firem.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrok o dalších pět procent

21.03.2024 Turecká centrální banka překvapivě zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodů na 50 procent. Krok zdůvodnila tím, že únorová inflace byla vyšší, než se odhadovalo, když meziročně dosáhla téměř 70 procent. Banka to uvedla ve svém dnešním sdělení. Analytici očekávali, že výbor pro měnovou politiku sazby ponechá beze změny, stejně jako v předchozích dvou měsících.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
img

Denní přehled: Bitcoin klesá, japonské odbory oznámily největší zvýšení mezd za poslední desetiletí

15.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na nižší úrovni, přičemž výprodej vedl technologický sektor. Indexy S&P 500 a Dow Jones klesly o 0,5 %, zatímco Nasdaq se obchoduje o 0,8 % níže. V době tisku se dnes daří malým akciím Russell 2000 se ziskem 0,4 %.
img

NATGAS maže včerejší zisky

15.03.2024 Včerejší skok cen zemního plynu v USA (NATGAS) se ukázal jako krátkodobý. NATGAS se dnes propadá o více než 5 %, čímž vymazal veškeré včerejší zisky a vrací se do oblasti 1,65 USD za MMBTu. Zatímco ceny zemního plynu v Evropě prodloužily odraz do dalšího dne díky známkám silné asijské poptávky a očekávání nízké produkce větrných elektráren v nadcházejících dnech, ve Spojených státech se nadále množí známky poukazující na nadměrnou nabídku.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Investice v Německu loni klesly nejníže za mnoho let

14.03.2024 Zahraniční firmy v loňském roce investovaly v Německu jen zhruba 22 miliard eur (asi 554 miliard Kč), což je nejnižší částka za posledních deset let. Vyplývá to ze studie, kterou dnes představil Institut německého hospodářství (IW). Studie přichází v době rostoucích obav z deindustrializace německé ekonomiky, uvedla agentura Reuters.
img

HUF získává, protože sporný zákon o centrální bance byl odložen

14.03.2024 Agentura Bloomberg uvádí, že maďarský kabinet se rozhodl vrátit spornou změnu zákona o centrální bance k dalším konzultacím, protože se politici snaží urovnat spor s měnovými orgány, který v poslední době tlačí na maďarský forint. Navrhované změny statutu centrální banky by vládě umožnily přísněji dohlížet na činnost centrální banky v oblastech, které nesouvisejí s měnovou politikou. Guvernér Maďarské národní banky Matolcsy prohlásil, že legislativa je útokem na nezávislost instituce.
C:\fakepath\zemni plyn rubl.jpg

Rusko zvýšilo vývoz ropy po moři

12.03.2024 Vývoz ropy z Ruska po moři se výrazně zvýšil a v týdnu do 10. března se dostal na letošní maximum 3,7 milionu barelů denně. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Více se vyváží hlavně z klíčového tichomořského přístavu Kozmino, kde nakládku v předchozím týdnu brzdilo nepříznivé počasí. Nárůst za jediný týden tak činí 590.000 barelů denně. Vývoz ropy z Ruska podléhá sankcím, které na Moskvu za vojenskou invazi na Ukrajinu uvalily západní státy.
C:\fakepath\trader-12032024-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.03.2024 1) Bitcoin včera pokračoval v růstu na nová maxima, nejznámější kryptoměna včera odpoledne překonala hranici 72.000 dolarů (téměř 1,7 milionu Kč). K růstu podle analytiků mimo jiné přispívá zájem o nově schválené bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF). Svou roli ale hrají i vyhlídky, že centrální banky velkých zemí začnou brzy snižovat úrokové sazby. Nad 70.000 USD se bitcoin poprvé dostal minulý týden v pátek.
img

Bloomberg: Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji, jeho pohyby ovlivňují patrně i vývoj ceny akcií technologických firem typu Nvidie

09.03.2024 Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji konstatuje agentura Bloomberg s odvoláním na nejnovější dění na opčním trhu.
img

Největší finanční domy z USA a EU podnikají velkou expanzi v Číně, Německo tam rekordně investuje. Čína si zatím pochvaluje úzkou spolupráci s Ruskem

08.03.2024 Největší americká banka, JPMorgan, i největší evropský správce majetku, francouzská Amundi, chystají další velkou expanzi v Číně. Prý totiž jde o „nenahraditelný“ trh. Němci zase loni v Číně historicky rekordně investovali.
img

Ranní shrnutí (07.03.2024)

07.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na vyšší úrovni, ale mimo nejvyšší hodnoty seance. S&P 500 si připsal 0,51 %, Dow Jones se posunul o 0,20 % výše a Nasdaq přidal 0,58 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,7 %.
img

Bitcoin je nejdražší v dějinách, mánie se po třech letech vrací. Dolarová cena bitcoinu nyní vůbec poprvé pokořila hranici 69 000 dolarů za kus

05.03.2024 Bitcoinová mánie je po třech letech opět tu. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času pokořila dosavadní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 69 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 69 191,94 dolaru, vyplývá z dat agentura Bloomberg. Překonal tak dosavadní nejvyšší cenu, dosaženou v listopadu 2021, odpovídající necelým 69 000 dolarů.
C:\fakepath\reddit.png

Uživatelé sítě Reddit hrozí, že vsadí proti růstu akcií firmy

05.03.2024 Uživatelé fóra na sociální síť Reddit hrozí, že vsadí proti růstu ceny akcií jejího provozovatele. Ten se chystá vstoupit na akciovou burzu ve Spojených státech a doufá, že by jej investoři mohli ocenit na 6,5 miliardy dolarů (152 miliard Kč), uvedla agentura Bloomberg. Datum vstupu na burzu firma ještě nezveřejnila.
C:\fakepath\trader-05032024-43-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.03.2024 1) Zakladatel internetového obchodu Amazon Jeff Bezos vystřídal šéfa automobilky Tesla Elona Muska na pozici nejbohatšího člověka světa. Vyplývá to z aktuálního žebříčku miliardářů, který sestavuje agentura Bloomberg.
img

Bitcoin na historickém maximu vůči předním světovým měnám

05.03.2024 Bitcoin nadále stoupá a nyní se obchoduje na historickém maximu oproti předním světovým měnám, jako je euro, libra, australský, kanadský a novozélandský dolar a japonský jen.
C:\fakepath\Bezos2.jpg

Bloomberg: Bezos je nejbohatší člověk světa

05.03.2024 Zakladatel internetového obchodu Amazon Jeff Bezos vystřídal šéfa automobilky Tesla Elona Muska na pozici nejbohatšího člověka světa. Vyplývá to z aktuálního žebříčku miliardářů, který sestavuje agentura Bloomberg.
C:\fakepath\portugalsko.jpg

Agentura S&P zvýšila rating Portugalska díky nižšímu zadlužení

03.03.2024 Americká ratingová agentura S&P Global Ratings v pátek zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Portugalska o jeden stupeň na A-, což znamená střední vyšší kvalitu dluhu. Je to poprvé od roku 2011, kdy se rating zvýšil na známku začínající písmenem A. Své rozhodnutí S&P zdůvodnila snížením míry zadlužení země. Výhled ratingu je pozitivní, což znamená, že by jej agentura mohla ve střednědobém výhledu opět zvýšit.
img

UnitedHealth klesá o 5 % kvůli antimonopolnímu vyšetřování

28.02.2024 UnitedHealth Group (UNH.US) je dnes nejhorší akcií z indexu S&P 500 a v průběhu dne klesá přibližně o 5 %. Pokles přichází poté, co agentura Bloomberg informovala, že americké ministerstvo spravedlnosti zahájilo antimonopolní vyšetřování společnosti.
img

Apple zastavil práci na vlastním elektrickém autě, projekt trval dekádu

28.02.2024 Americká společnost Apple zastavila práci na svém elektrickém autě. Některé zaměstnance z projektu, který začal v roce 2014, přesunula do divize umělé inteligence (AI). Informaci dnes zveřejnil Apple interně, napsala agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje. Technologická firma se k ukončení ambiciózního projektu odmítla vyjádřit.
img

Bitcoin vystoupal na 57 000 dolarů, zatímco ostatní hlavní coiny se drží v závěsu

27.02.2024 Bitcoin se nakrátko ocitl na 57 000 dolarech, což je nejvyšší cena od prosince 2021, když se vymanil z konsolidačního vzorce z minulého týdne.
C:\fakepath\emisni povolenky.jpg

Jihokorejští znečišťovatelé ovzduší profitují z emisních povolenek

26.02.2024 Jihokorejské firmy, které nejvíce znečišťují ovzduší, získaly za osm let z prodeje nevyužitých povolenek na oxid uhličitý (CO2) 475 miliard wonů (8,3 miliardy Kč). S odvoláním na údaje skupiny na ochranu klimatu Plan 1.5 o tom informuje agentura Bloomberg. Jižní Korea se stala jednou z prvních zemí v Asii, která před osmi lety zahájila systém obchodování s emisemi.
C:\fakepath\trader-21022024-56-zm.jpeg

Čína zakázala velkým hráčům snížit objem jejich akcií na začátku a konci seance

21.02.2024 Čína zakázala velkým institucionálním investorům snižovat objem držených akcií při zahájení a na konci obchodního dne. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje. Firmy, kterých se zákaz týká, nemohou během prvních a posledních 30 minut obchodování prodat více akcií, než kolik jich nakoupí.
C:\fakepath\trader-20022024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.02.2024 1) Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Rusko musí zaplatit 50 mld. dolarů akcionářům Jukosu, potvrdil soud

20.02.2024 Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Koruna vůči euru za covidu a války reálně posílila o 20 %, podle stoupenců přijetí eura je však prý slabá. Všechny země, které platí eurem, mají trvale vyšší nezaměstnanost než Česko i proto, že společná měna znemožňuje kursové přizpůsobení ekonomiky

19.02.2024 Letošní oslabení české koruny vůči euru, o 2,8 procenta, je nejvýraznější mezi všemi měnami regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (takzvaný EMEA region), konstatuje agentura Bloomberg ve své páteční analýze kondice české měny. Přitom v blízké době není zvrácení tohoto trendu pravděpodobné, dodává agentura. Důvodem je prý to, že Česká národní banka bude pokračovat v uvolňování své měnové politiky v podobě snižování klíčových úrokových sazeb. K tomu ji přiměje snižující se inflace a zároveň jen dýchavičný ekonomický růst Česka.
img

EU by měla najet na válečnou ekonomiku. Kdo chce mír, musí se připravovat na válku – ne aby útočil, ale aby odstrašil

18.02.2024 Vrcholní představitelé EU si stále žijí svá „devadesátá léta“. Toto jejich odtržení od reality tedy není ničím novým. Nyní však nejde jen o ekonomický problém, leč též – a zejména – o problém bezpečnostní.
img

Bloomberg: Bolest koruny může trvat tak dlouho, dokud se do Česka nevrátí ekonomický růst. Její slábnutí je daní za výrazné reálné zhodnocování let 2020 až 2023

16.02.2024 Letošní oslabení české koruny vůči euru, o 2,8 procenta, je nejvýraznější mezi všemi měnami regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (takzvaný EMEA region), konstatuje agentura Bloomberg ve své dnešní analýze kondice české měny (viz níže). Přitom v blízké době není zvrácení tohoto trendu pravděpodobné, dodává agentura. Důvodem je prý to, že Česká národní banka bude pokračovat v uvolňování své měnové politiky v podobě snižování klíčových úrokových sazeb. K tomu ji přiměje snižující se inflace a zároveň jen dýchavičný ekonomický růst Česka.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Jak hospodářské problémy Německa táhnou dolů ekonomiky východoevropských zemí

14.02.2024 Hospodářské problémy Německa nepříznivě ovlivňují ekonomiky východoevropských zemí. Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska tak v posledním čtvrtletí loňského roku stagnoval, zatímco rumunská ekonomika klesla, ukázaly dnešní statistiky. V obou případech se přitom čekal mírný růst. Východní Evropa tak nyní ve snaze zajistit hospodářské oživení spoléhá především na spotřebitelskou poptávku, uvedla dnes agentura Bloomberg.
img

Bitcoin se vyšplhal na 50 000 dolarů a na Ethereu začíná fungovat Dencun

13.02.2024 Poté, co v předchozím týdnu došlo k určité konsolidaci, cena bitcoinu minulý týden vzrostla a posílila o 13 %. Příznivou dynamiku si přenesla i do tohoto týdne. V současné době se bitcoin na platformě eToro obchoduje za 49 580 USD.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Bloomberg: Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se možná chýlí ke konci

12.02.2024 Produkce německého zpracovatelského průmyslu vykazuje od roku 2017 sestupnou tendenci, která kvůli klesající konkurenceschopnosti nabírá na tempu. Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se tak možná chýlí ke konci, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Bezos.jpg

Miliardář Jeff Bezos prodal akcie Amazonu za více než dvě miliardy dolarů

11.02.2024 Americký miliardář Jeff Bezos tento týden prodal 12 milionů akcií internetového obchodu Amazon za více než dvě miliardy dolarů (zhruba 47 miliard Kč). Bezos, který je zakladatelem a výkonným předsedou správní rady Amazonu, tak přikročil k prodeji akcií podniku poprvé od roku 2021. Informovala o tom včera agentura Bloomberg.
C:\fakepath\nvidia.jpg

Akcie Nvidie mohou díky silnému růstu překonat tržní hodnotu Amazonu

09.02.2024 Akcie čipové společnosti Nvidia by mohly díky silnému růstu z posledních měsíců překonat tržní hodnotu internetového prodejce Amazon. Nvidia by se tak stala čtvrtou nejhodnotnější americkou firmou obchodovanou na burze, píše agentura Bloomberg.
img

Překvapení. Lednová inflace v Česku nejspíše byla nižší než na Slovensku, v Rakousku, v Polsku i Maďarsku, a možná dokonce i než v Německu

09.02.2024 Jaká byla lednová inflace? Oficiální číslo se dozvíme ve čtvrtek příští týden. Jde bezesporu o jedno z nejdůležitějších makroekonomických čísel letošního roku.
C:\fakepath\trader-07022024-52-zm.jpg

Indie chystá investiční dohodu se Švýcarskem a Norskem v hodnotě 100 miliard USD

07.02.2024 Indie se blíží k uzavření obchodní dohody, v jejímž rámci by malá skupina evropských zemí mohla během 15 let investovat až 100 miliard dolarů (2,3 bilionu Kč) výměnou za snazší přístup k obchodu s nejlidnatější zemí světa. S odvoláním na obeznámené zdroje o tom dnes informovala agentura Bloomberg. Zmíněný investiční závazek učinilo jako součást obchodní dohody Evropské sdružení volného obchodu (EFTA), do kterého spadá Norsko, Island, Lichtenštejnsko a Švýcarsko.
C:\fakepath\trader-07022024-44-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.02.2024 1) Akcie Snap po ukončení obchodování klesaly o 33 % poté, co výnosy ve 4Q rostly o 5 % na 1,36 miliard USD, čímž nedosáhly na odhad 1,38 miliard USD. Za celý rok výnosy stagnovaly.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čína vyměnila šéfa komise pro cenné papíry, chce zastavit propad cen akcií

07.02.2024 Čína vyměnila šéfa své komise pro cenné papíry. Slibuje si od toho, že změna pomůže ukončit krizi na čínském akciovém trhu, který má hodnotu kolem osmi bilionů dolarů (185 bilionů Kč) a dlouhodobě se mu nedaří. S odkazem na čínskou tiskovou agenturu Nová Čína to dnes napsala agentura Bloomberg, podle níž jde o překvapivý krok.
C:\fakepath\trader-06022024-51-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.02.2024 1) Vstup do evropského mechanismu směnných kurzů ERM II by podle lídra kandidátky SPD a Trikolory pro letošní volby do Evropského parlamentu Petra Macha znamenal vysokou inflaci. Řekl to na dnešní tiskové konferenci před schůzí Sněmovny. Opoziční hnutí podle předsedy Tomia Okamury zásadně odmítá přijetí eura, protože to pro Česko není výhodné.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Čínské akcie prudce zpevnily, spekuluje se o chystané vládní pomoci trhům

06.02.2024 Čínské akcie dnes výrazně zpevnily, hlavní index nejvíce od konce roku 2022, index akcií menších firem pak nejvíce od globální finanční krize z roku 2008. Mezi obchodníky se spekuluje, že vláda se chystá akciovému trhu pomoct a že plány mají podporu prezidenta Si Ťin-pchinga. Informuje o tom agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Míra inflace v Turecku v lednu zrychlila na 64,9 procenta, čekalo se zpomalení

05.02.2024 Míra inflace v Turecku v lednu zrychlila na 64,86 procenta z prosincové hodnoty 64,77 procenta, oznámil dnes turecký statistický úřad. Vyšší byly zejména ceny v restauracích a kavárnách, dražší byla také zdravotní péče. Zlevnily naopak oděvy a obuv. Meziměsíčně pak ceny v Turecku zrychlily růst na 6,70 procenta.
C:\fakepath\G7-2.jpg

Bloomberg: G7 chce použít zmrazená ruská aktiva jako zástavu při obnově Ukrajiny

04.02.2024 Skupina vyspělých zemí G7 a Evropská unie jednají o plánu, podle kterého by zmrazená aktiva ruské centrální banky v hodnotě více než 250 miliard dolarů (5,8 bilionu Kč) použily jako zástavu za úvěry na poválečnou obnovu Ukrajiny. S odkazem na své zdroje o tom dnes informovala agentura Bloomberg.
img

Invesco: Sedm důvodů k optimismu pro světovou ekonomiku

01.02.2024 Začátek roku 2024 byl ponurý. Zuří dvě války, kde jsme zaznamenali znepokojivé ztráty včetně úmrtí mnoha civilistů. Komerční lodě v Rudém moři byly napadeny húthijskými povstalci, což vedlo k úderům USA a Spojeného království proti húthijským cílům a zprávám o odpálení raket na americká vojenská plavidla. Při útoku na americké stanoviště v Jordánsku nedávno tragicky zahynuli tři příslušníci amerických služeb, což zvyšuje pravděpodobnost, že se do izraelsko-hamaské války přímo zapojí další země. Kromě toho existují obavy, že se volby, které nás čekají po celém světě, by mohly vést k větší geopolitické nejistotě. Vzhledem k těmto globálním událostem dostávám mnoho dotazů ohledně stavu ekonomiky, a tak jsem si řekla, že je možná na čase podělit se o několik důvodů, proč se na globální ekonomiku dívat pozitivně.
C:\fakepath\trader-26012024-49-zm.jpg

Berlín vyzval Kosovo, ať odloží plány na zavedení eura jako své jediné měny

26.01.2024 Německá vláda vyzvala Kosovo, aby odložilo plány na zavedení eura jako své jediné měny. Zdůvodňuje to obavami z dalšího zhoršení etnického napětí, protože takový krok by etnickým Srbům na severu Kosova zkomplikoval přístup k hotovosti. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Vláda v Srbsku varovala, že plán Kosova by od 1. února v zemi prakticky znemožnil používat srbský dinár.
Související klíčová slova: Kubánská vláda | Setkání G20 | Popularita kryptoměn | Trump Media | Fond národního blahobytu (FNB) | Střední Evropa | Dnešní zvýšení úroků | Německé ministerstvo hospodářství | Odvětví diamantů | Ruský producent zlata | Etheru | Bitcoinový fond obchodovaný na burze | Průmyslové velmoci | Amir Jaron | Počet nakažených koronavirem | Bilanční suma | TweetDeck | Autopůjčovna Hertz | The Neptune Declaration Crew Change Indicator | Průmyslová výroba v Číně | Privatizace | Odhad vývoje ekonomiky | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Cena zlata v letošním roce | Aktualizovaný výhled | Marcos Caramuru | Vazil Hudák | Zpomalení čínské ekonomiky | Telmex | Největší hliníkárna v Evropě | Zrušení cel | Celebrity | Bridgepoint Group | Finanční záznamy | BCPP | Majetek boháčů | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Realitní trh | Tereza Kaiseršotová | Největší kybernetická měna | Prostor k růstu | Průmyslové mocnosti | ChatGPT | Transakce s litecoinem | Zpravodajský server | Firma Blastr | Zpravodajské události | Vladimír Brůna | Knorr-Bremse | China Three Gorges Group | Ceny Etherea | Kryptoměnové transakce | Výplach | Prodej aut v Německu | Nárůst výdajů na obranu | Euro k americkému dolaru | GEA | Ontario Teachers | Cap | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Daňový úřad IRS | Obchodování s emisními povolenkami | SPI Asset Management | Divoké výkyvy na trzích | Virgin Galactic Holdings Inc | WSA | Bruce Aylward | Výnosy dluhopisů | Střední hodnota | Dlouhé pozice | Llama | Digitální měna bitcoin | Násilné protesty | Air Lease Corporation | Hospodářské dějiny | Ozvěny trhu | Kazašský prezident | Odvolání šéfa Fedu | Skončení přísné koronavirové politiky | Války | Obava z recese | Lithium | Západní země | Diverzifikace ekonomiky | Majitel Twitteru | Výhled růstu HDP | Aktivita v průmyslu eurozóny | Spuštění fondu | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Akcie MU | CLSA | Graph | Opoziční politici | Landsvirkjun | Dokumenty 19b-4 | Obchodní platformy | Zájem o akcie Saudi Aramco | Salvadorci | Češi | Dolarový index DXY | Allwyn | Emirates Telecommunications Group | Zájem o IFC | WorldRemit | Data z trhu práce | Venezuelská vláda | TD Securities | Budapešť | Podstoupení rizika | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Klíčový ukazatel | Marvell Technology | Čínský realitní gigant | Globální růst | Esther Georgeová | Vládní pomoc | Sázkaři | Dění na opčním trhu | IW | Skupina Colt | Mluvčí banky | Andrés Manuel López Obrador | Miliardář Daniel Křetínský | Cena OIL.WTI | Helios Investment Partners | Spoluzakladatel firmy | Belviport Trading | GLE.FR | Hospodaření firmy | Cena severomořské ropy | Zdražovat | Míra inflace v Argentině | DPH | Americká cla na čínské zboží | PZEM | Americká automobilka | Šanghajský trh | EUR | Pokles kurzu čínského jüanu | Katarský státní investiční fond | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Banka Nomura | Zkoumání majetku | Infografika | Akcie Societé Generale | Ceny surových diamantů | Bundesbank | Firma Alrosa | Zasedání vlády | Přijmout euro | Jan Tománek | Index miliardářů agentury Bloomberg | Nordea Bank Abp | Ropný institut | Cenový cíl pro akcie | Společnosti BlockFi | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Western Alliance Bank | Akcie Daimler Truck | Globální obchod s diamanty | Nedostatek čipů | Kalifornie | Srbská komunita | David Malpass | Kryptoměnové komunity | Nové studie | Oznámení výsledků | Finanční ústav | Kathimerini | Brokeři | Akcie vzrostly | Accenture | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Realitní firmy | Mark Tinker | Roche | CIC | Garanční systém | Automobilový sektor | OTP | JP Morgan Chase | Euromonitor International | Žebříček nejbohatších | Držení akcií | Nanjing Jing Heng Investment | Globální pracovní síly | Výkyvy | Itálie | Papírová hodnota akcií | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | Těžba diamantů | Zásoby zlata | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Akcie Lufthansy | Okénko finančního trhu | Čtvrtletní zprávy | Cena emisních povolenek v EU | Turquoise Hill Resources | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | ANZ Bank | CBDC | Ceny nemovitostí ve Švédsku | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Káva Arabica | GPT-4o | Gilles Guibout | Společnost Avast | Údaj o HDP | Mega Millions | Lék na COVID-19 | Ceny mědi dnes | Očekávání | Daň z mimořádných zisků bank | Cíle v oblasti klimatických rizik | Peníze.cz | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Zlevňování ropy | Spekulace na pokles cen | Otevřené pozice | Volatilní | Cena žlutého kovu | Čínský deník | Inflace v září | Evropský systém obchodování | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Rémy Cointreau | Daňové ráje | Aktuální kurzy měn | Poslanci | América Móvil | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Itochu | Finanční prokuratura | Zavedení bitcoinu | Výnos prodaných dluhopisů | Hegemonie dolaru | Ekonom Evropské centrální banky | Akcie Adidasu | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Kennedy Stewart | Viterra | Regulátor Bundesnetzagentur | Hodnota trhu s kryptoměnami | Chile | José Antonio Ramos Calamonte | Pershing Square | Tlak na Rusko | Výpadek příjmů | Novo | Brand Finance | Prodej elektromobilů Tesla | EUR/JPY | Sergio Massa | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Plyn v EU | PMI v eurozóně | Výprodej na trhu kryptoměn | Veřejné finance | Ředitel americké ropné společnosti | Letecké společnosti v Asii | Britská společnost Arm | Poznej svého klienta | Haná Olomouc | Platformy DeFi | Meituan | Novartis | Schodek státního rozpočtu | FAA | Ruský export | Binance Coin | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Samba Capital | Trh práce | Bankovky | Deindustrializace | SPARK | Hospodářské stimuly | Evropská komise | Gazprom Germania | Spuštění ETF | WeCHat | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Průmyslové podniky | Kontroverzní digitální měna | Oživení ekonomiky | iShares | Swiss | Norská firma | Crypto | Czech Media Invest | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | Uranové akcie | US Bancorp | James McIntyre | Plán investic | DXY | Německý automobilový koncern | Gautam Adání | Tvrdá měna | PDVSA | Geopolitické riziko | Buffettova firma Berkshire | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | John Morton | Fendi | Brokero | Příjmy ruského rozpočtu | Bloomberg Agriculture Spot Index | Support | Světová rada pro investice do platiny | Diverzifikace | Zvýšení produkce ropy | Index měn rozvíjejících se trhů | Tiffani | Švédské koruny | Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Soukromý akcionář | Náklady na pojištění ruského dluhu | Lednová inflace | Posílení | Administrativa amerického prezidenta | Hospodářské turbulence | Robert Downey ml. | Devalvace čínského jüanu | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Ropná firma CNOOC | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Vivo | Hluboká recese | Škoda Auto | 500 firem s největší tržní kapitalizací | ADP report | Buffettův podnik | Kanadský penzijní fond | Frakování | Spotové bitcoiny | Prodej luxusního oblečení | UNH.US | Miliony dolarů | Vzestup ruské ekonomiky | Ifo | Breaking news | Vydat akcie | Japonské akcie | Programátor | Rozpočtové krize | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Akcie společnosti Trump | HSBC Saudi Arabia | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Islandská centrální banka | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Přísné koronavirové restrikce | High-yield | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Broadcom | Energetický problém | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Těžař zlata Nordgold | Odklad splátek | Klesly akcie | Dopady pro světovou ekonomiku | Experti | Počáteční zisky | Ukazatel zdraví ekonomiky | Úřad pro regulaci finančního sektoru | LSEG | Konsensus analytiků | Politico | Futures kontrakt | Náklady na financování | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Delta mutace | Bitcoinového ETF | Obchodování s digitálními měnami | Helene Mercierová | Muddy Waters Research | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Podíl dolaru | Makléřská společnost Robinhood | SDR | Návrh zákona | Evropský index | Coal India | Evropské měny | The Moscow Times | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Burza v Hongkongu | Olívia Lacenová | Dění na trzích | Růst spotřebitelských výdajů | Premiér Pedro Sánchez | Agentura ILNA | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Preparát na hubnutí | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Richie Merzian | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Objem ropy | Společnost Apple | Cenové úrovně | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Ukazatel strachu | Ukrnafta | Obchodní seance | Odhad letošního růstu ekonomiky | Server The Information | Český statistický úřad | Impuls | Ruský ministr hospodářství | A.P. Moller-Maersk | Pojištění ruského dluhu | Accor | EUR/USD | Hackerský útok | Majetek technologických miliardářů | Výrobce elektromobilů VinFast | Výhled poptávky | Vanad | Bruno Le Maire | Bruegel | Index ekonomické nálady | General Electric | Chaos na finančních trzích | Administrativa prezidenta | Nezaměstnanost v Česku | VinFast | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | LULU | Krypto burzy | Javier Milei | Wopke Hoekstra | Stimul | Von der Leyenová | CAAM | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | Futures kontrakty | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Cenový propad u akcií | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Český průmysl | Covid19 | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Obchodování s finančními deriváty | Současná cena | Obchodování na burzách | Americký ropný gigant | AXA Investment Managers | Wolters Kluwer | Firma Novo Nordisk | Ziskové obchody | Konkurenti | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | Poptávka po ropě v Číně | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Solidarita | Pokles dovozů | Softwarová společnost | Kalifornská společnost | Čínská firma Alibaba | Americký výrobce čipů | Kanye West | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Cena pšenice | EIP | Milionáři | Rostoucí výnosy | S&P Global Market Intelligence | Nejvíce zlata | High-yield dluhopisy | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vagit Alekperov | Rotterdam | Italský cestovní ruch | Zvýšení dodávek plynu | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Fitch Solutions | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Force | Bahamský soud | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Majetek nejbohatších lidí | Pražské obchodní centrum | Cenné papíry | Kartel při obchodování | Retailový trh | Americké podniky | Výnos | P/S | DeFi | Prohlášení skupiny | Velcí investoři | Trpělivost | Pojištění proti úpadku | Přežití bitcoinu | BlackRock | Zrušení daně | GBP/EUR | Oxfam | ForexMart | Nikola | Green Deal EU | Diem Association | Shrnutí roku | Světový finanční systém | Aplikace se sportovním obsahem | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | Asijské akcie | Kryptoměnová síť | Rozšiřování kapacit | Delta | U.S. Global Investors | Zpřísňováním měnové politiky | Dlužník | Hospodářská stagnace | Bankovní systém USA | First Citizens | TNOTE | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Drahokam | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Stanley Druckenmiller | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Předpovědi analytiků | Small caps | Komise pro mezinárodní obchod | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Ruští miliardáři | Reddit | Cena emisních povolenek | Čínský prodejce módy | Čínská aktiva | Japonská Softbank | Udvar-Hazy | Zkrocení inflace | Kryptoburzy FTX | Šéfové | Jiné měny | ESG | Index DOW | Import | Royal Dutch Shell | Výrobci elektroaut | Varianta koronaviru | Ron Baron | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Pokles cen nemovitostí ve Švédsku | Cíl Evropské centrální banky | Monetární unie | Exchange | Londýn | Centrální banky světa | Forexový trh | Oddělení kapitálových trhů | Erkanová | Bitcoin nákup | Obchodníci s měnami | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Gerrit Marx | Infekce X | KLDR | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Vývoj akcie NVIDIA | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Burzovní obchody | Aninda Mitraová | Nejlepší technologické akcie | Věštec z Omahy | Prudký pokles cen akcií | Volební vítězství Le Penové | Turecká měna | Dánská společnost | Graf zlata | Kontrakty | Nord Stream 2 | Výroba počítačů | INR | Markéta Pekarová Adamová | Společnost Genesis | Strach | Jeden dolar | Výsledky ČEZ | Analytici investiční banky | Roberto Gualtieri | Značka Gucci | Výrobce smartphonů | Šinzó Abe | Oživení čínské ekonomiky | Ceny zemního plynu i elektřiny | Propad cen | Přehřátí ekonomiky | Obnovení dodávek | Akciové investování | Recese ve Spojených státech | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Pád měny | Kancléřka Merkelová | Gazprom Něfť | Automobilka Ford Motor | AUDUSD | Firma Polyus | Index DXY | Nasdaq100 | Společnost Didi | Škoda | Jednání OPEC+ | Růst čínské ekonomiky | Platební neschopnosti | Největší ekonomiky eurozóny | Josh Lim | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SlateStone Wealth | Drewry | Ruský těžař zlata | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | JPY | H&M | Obchod s diamanty | Snižování úrokových sazeb v USA | Premiéři zemí Evropské unie | Primární nabídka akcií Saudi Aramco | Větrné turbíny | Členové eurozóny | Premiér Mario Draghi | Síť Threads | Americká investiční banka | David Joy | Vývoz ruské ropy | Investice do zdravotnictví | Posílení české měny | AI | Polovodiče | Bulgargaz | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Index Russell | SoftBank Group | Měny rozvíjejících se zemí | Akcie Anglo American | Cena kávy robusta | Casino | B&K Nemovitostní investice | Next Finance | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Agentura EFE | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Větší ztráty | N7 Holding | Společnost Crédit Agricole | Futures na kakao | Německá společnost | Uber Technologies | DCG | FTT | ÚOHS | Ekonomiky | Changpeng Zhao | Index agentury Bloomberg | Wonderinterest Trading | Projekce | Znehodnocení | Nejlepší vanadiové akcie | The Washington Post | Velké německé firmy | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Telecom Italia | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Cena Brentu | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Čínský internetový gigant | Prodej podílů | Kapitalizace Tesly | IIF | FTX | Kryptoměnové ETF | Kontejnerová loď Ever Given | Reálné ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Bidenův plán | Průmyslové zakázky | Shanghai Composite Index | Daniel Ives | Britský energetický kolos | Title Transfer Facility | Kristo Kaarmann | IronX ICO | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Největší krize | Prudké cenové výkyvy | Inflační trend | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Impala Platinum | Organizace Oxfam | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Whiting Petroleum | Stížnost vlády | Šéf ECB | Zásoby suroviny | Geely | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Služby | Americká sněmovna reprezentantů | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | Zisky bank | Parag Agrawal | Velké problémy | Technologie blockchainu | Zmrazená ruská aktiva | FBI | Pokles ceny ropy | Objem nových emisí | Zoom Video | Nové digitální měny | Prodej H&M | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Statoil | Tomáš Kálal | Upisování akcií | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Řecké banky | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Výkon ruské ekonomiky | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Index regionálních bank | Adani | Long obchod | Hershey | Bankovní skupiny | Německá zajišťovna | BlueBay | Barel ropy | Amgen | Tom Marzec-Manser | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Agentura Standard & Poor's | Palladium | Poptávky po oceli | Norilsk Nickel | Představitelé ECB | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | NBC | Scott Minerd | Marc Ladreit de Lacharriere | Ropa WTI | Vzácné kovy | Růst v Číně | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Micron | Obchodní transakce | Simon Peters | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | ACWA Power International | Americká softwarová společnost | Viceguvernér ČNB | Přerušení vývozu | Sklady v Brazílii | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Depreciace | DOGE | Rozhodnutí americké centrální banky | Obchodní dohoda | Měnová krize | Velké firmy | Hertz Global | SRI | Newmont | Giorgia Meloniová | Cenový skok | Bankovní domy | BuzzFeed | Obchodování s akciemi podniků | Brexit | FedEx | Hlasování per rollam | AEX | ZEW index | Odchod z londýnské burzy | Dopady krize | Scope | Akcie Societé | Burza cenných papírů Praha | ID.3 | Růst akciových trhů | Zastavení činnosti | Kontrakty na ropu | Pesimismus | Přesun od dolaru | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Největší IPO | Evropské burzy | FX FORECAST | Bungie | Společnost Sentix | NVDA.US | Valná hromada | Chainalysis | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Přímé zahraniční investice | Pozornost investorů | Růst trhu | Velké finanční instituce | Burzy | WallStreetBets | Německý ministr hospodářství | EURUSD | USD/EUR | USD/BRL | Americké ekonomiky | Dodávky na trh | Ceny elektřiny | Devizové účty | Firma BHP | Kapitál | Akcie Wester Alliance Bancorporation | GAM | Kč/USD | Hamburg Commercial Bank | Americký prezident Joe Biden | NFP | Předsedové vlád | Mandát fondu | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | AMS | O2 | Průmyslová výroba v Evropské unii | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Investiční společnost Berkshire Hathaway | Jakub Němec | Korelace s akciemi | Bond | Broker | Bayer | TerraUSD | Ignatovová | David Solomon | Akcionáři | Proražení | Cash flow | xStation | Prodeje aut | Záchranný fond | Šíření onemocnění | Makléřská firma | Odbyt elektromobilů | Magnát | Posílení koruny | Státní ropná společnost | USD | Investovat | Life Insurance | Rijád | Hýbat trhy | Benchmark Mineral Intelligence | Analytik finančního ústavu | Legal & General Investment Management | Plynovod Nord Stream 1 | InterContinental | Tempo hospodářského růstu | Plyn v rublech | Export | Burzovní komise | Banka Goldman Sachs | Jak na akcie | Odškodné | Společnost Wise | Růst společnosti | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | Čínské technologické firmy | Britové | Britský akciový index FTSE 100 | Perpetuum mobile | Ceny uhličitanu | Macquarie | Krafton | IAG | Zasedání FOMC | Investiční analytik | Energetické akcie | Primární nabídky akcií | Karl Lagerfeld | Chemický průmysl | Žádost o vstup na burzu | Hyperinflace | Obavy z pandemie | Výnos desetiletého dluhopisu | Posilování koruny | Trh se stříbrem | Trh s nemovitostmi | Trade Data Monitor | CISCO | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Delta Air | Deficit zahraničního obchodu | Unie | Komárek | Americká ropa WTI | Prodej automobilů | Plánovaný vstup na burzu | Partners Capital International | Akcie ve Spojených státech | Nová německá vláda | Qualcomm | Růst britské ekonomiky | Comcast | Klimatické technologie | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Výroční zprávy | Nové mutace | Ruská společnost | Rozhodnutí soudu | Prodávat akcie | Vývoj ceny zemního plynu | Trh práce v EU | Ant Group | Americká média | Společnost innogy | Cena americké ropy | Llama 2 | Výnos v aukci | Jestřábí komentáře | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Hodnota Buffettova majetku | Akcie Novavax | Blue chip | Aktuální informace | Blastr | Vyšší dividenda | Limit pro nákup dluhopisů | Šok | Čínská telekomunikační společnost | FDP | Indikátor agentury Bloomberg | N7 Holding Ltd. | Varianta delta | Producenti na Blízkém východě | Hodnocení současné situace | ČSOB | Rušení pracovních míst v Německu | Grayscale Bitcoin | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | BNY Mellon Investment Management | Hongkong | Ekonom společnosti | Avalanche | Italský premiér | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Akciový trh Nasdaq | Special Drawing Rights | Společnost Pfizer | Zavedení eura | Společnost Emirates | Total | Trh s ropou | Trh s bitcoinem | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Ceny akcií Asos | Hospodářské problémy | Žaloba | Tiff Macklem | Estcoin | BofA Global Research | Vývoj ceny akcií | Katar | Kofola | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Třetí vlna | Makléři | Bridgewater | Pokles kurzu | Klenotnictví Signet Jewelers | Noviny | Surveilligence | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Akvizice společnosti | Hertz | Američtí centrální bankéři | Tichomoří | Kritici Trumpa | Úroková sazba | Očkování proti covidu-19 | Přilákání investorů | Ahold Delhaize | Inflační spirála | Cenné kovy | Ceny emisních povolenek | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Poslední obchod | Kabinet | Split | Přechod k elektromobilům | Výše dividendy | AAPL | Belviport Trading Limited | Klimatické změny | Xiaomi | Emirates | Vývoj ceny akcií Amazon | Ekonomické dopady nákazy | Velká změna | UniCredit Bank | Daňové škrty | Velké peníze | Analytici XTB | Pověst | Roční růst | Měny a kurzy | PPF Telecom Group | Spekulovat | Automobilka Nissan | BTIG | Fitch Ratings | Bitcoinové transakce | Separatisté | Swapy | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | VTB Capital | Nasdaq v New Yorku | Kanadský premiér | Data z tuzemské ekonomiky | Timothy Guinnane | Ruský prezident | Pokles cen nemovitostí | Průmyslová výroba v Japonsku | Devizové rezervy České národní banky | Ronin | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Oživení trhu | Růst ekonomiky USA | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | CrownRock | Radovan Vítek | Vládní výdaje | Euroval | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | NBCUniversal | Rekordní nárůst | Ton Kwan | Hodnota hotovosti v oběhu | Největší hedge fond na světě | Dovednosti | Sýrie | Hospodářské záležitosti | Snížení poptávky | Ceny akcií HP | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Superstar | Tržní cena akcií | Patria Online | Netflix (NFLX.US) | Hospodářský institut | Dovoz | WirtschaftsWoche | Adam Sarhan | Automobilka Tesla | Budoucnost | Air Lease | Sazby hypoték | Šéf Bílého domu | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Caterpillar | Lenovo | Viry | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Produktovod | Pozitivní zprávy | Model 3 | Omezené dodávky suroviny | Ukrajinské dluhopisy | Investiční plány | Hyundai | Odpojení Ruska | Dánské společnosti | Penzijní fondy | Nikkei | Banka pro vyrovnání plateb | Instagram | Uhelné elektrárny | Společnost Naftogaz | Společnost China Mobile | Pro tradery | Bankroty | Model Y | The New York Times | 1 milion | Riot Platforms | Gigant Gazprom | Grupo Carso | Stratégové | Hodnota Applu | Britská centrální banka dnes | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Těžaři bitcoinu | CUNY | Politická situace | Marek Mora | Komoditní | Tržní hodnota americké společnosti | HeadHunter | Doji | Anwar Ibrahim | Světový obchod | Skupina KKCG | Zajišťovny | E-koruna | Rising Falcon | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Minimální mzda | Společnost OpenAI | Akcie Netflixu | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Eurex | Progres | Vstup Uberu na burzu | Zdravotní péče | Vybírání zisků | EUR/CZK | Největší ztráty | Sentiment na Wall Street | Průmyslová výroba v Rusku | Zájem investorů | Spotové obchodování | Nové zprávy | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | McKinsey | Makroekonomické ukazatele | Nigérie | Mitsubishi UFJ | Intercontinental Exchange | Obchodování s povolenkami | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Průmyslová výroba v Německu | Hlavní měny | Banka JPMorgan | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Elon Musk | Informované zdroje | Dostatek hotovosti | Blockfolio | Australská BHP Group | Euforie | CO2 | Der Spiegel | Finančník | Turecký statistický úřad | Spekulativní obchodování s akciemi | Tempo růstu průmyslové výroby | Steven Mnuchin | Business Today | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Fiat Chrysler | Oliver Blume | Kurz švédské koruny | Tesla Elon Musk | Nová Čína | Investoři | Malta | Nabízené dluhopisy | Revolut | Investing.com | Indická komise pro cenné papíry | OMX25 | Rizikovost | Obchodní deník | Portfolio | Panama | Sója | Srbská centrální banka | Akciová burza | Vládní představitelé | Jediné měny | Globální ekonomiky | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Oddlužení | Mimořádný zisk | Fidelity | Podnikání Netflixu | BaFin | Očkování proti covidu | Globální dluh | Slovenská ekonomika | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Společnost Ant Group | Evropská měna | DSLV | Coca-Cola | AMD | Moderna | Penále | Společnost Google | Cena hliníku dnes | Morgan Stanley (MS.US) | Jeff Bezos | IronX | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | ADR | Primární nabídky | Tina Bruová | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Vakcína | Roger | Severní Korea | Index PPI | Obchodní napětí | Mezinárodní agentura pro energii | Sazby ČNB | AA | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Mário Centeno | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Těžaři z Číny | Venezuela | Jádrový index | Řezník makléřů | Přechod na čistou energii | François-Henri Pinault | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | TRM Labs | Platby v kryptoměnách | Credit Agricole SA | Ceny kryptoměn | Global Blood Therapeutics | Ruské společnosti | Hlavní kryptoměna | Peso | Janet Yellenová | APA | Zpřísňování měnové politiky | Pavel Baudiš | Bitcoin futures | Rekordní minima | Makro data | Globální akciové trhy | Premiér Scott Morrison | Inflace v lednu | Den obchodování | Velké automobilky | Průmyslové objednávky | Akcie Adani Enterprises | Ministr financí Steven Mnuchin | Skupina OPEC+ | Akcie Remy Cointreau | Australia Institute | Členové G7 | Finanční instituce | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | CFRA Research | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Gary Gensler | Cena Etherea | Vzorce chování | Koronavirové restrikce | Zveřejnění zprávy | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | NKÚ | Uložení peněz | Nedostatek likvidity | CIPD | Vývoj sazeb | Vývoj ceny pšenice | Daniel Křetínský | WTI a Brent | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Tiskové agentury | WSJ | JPM.US | Prezident | Německý výrobce | Xetra | Baby Boomers | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Ekonomická situace | Transakce v digitálních měnách | Bitfinex | First Shanghai Securities | Odvětví kryptoměn | Scott Irwin | Alameda | Hlavní index francouzských akcií | Boom | Energetický gigant | Mimořádná opatření | BP | Argentinský prezident | DIS.US | Bohatí | Christian Lindner | Zakladatelka kryptoměny OneCoin | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Japonská automobilka | NICKEL | Vývoj akcií | Asijské burzy | Bed Bath & Beyond | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Bilion | Arkády | ADS | IPO v Koreji | Konflikt na Blízkém východě | Předsudky | Čínské hospodářství | Cena mědi | Hamás | Čínský CHNComp | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Kurz jenu | EMEA | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Upgrade | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Společnost BHP | Propad ceny akcií | Budoucnost eura | Reálné mzdy | Evropské trhy | Kolísání cen | Šéf švýcarské centrální banky | Skupina Home Credit | Analýzy | Britský ministr financí | Světové burzy | Finanční pomoc | Investiční firmy | Slevy | Zisk výrobců energie | Sohn | Největší evropské společnosti podle tržní kapitalizace | TTF | Investiční | Precious Metals Insights | Průzkum | CBC Europe | Zvýšení úrokových sazeb | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Borsa Italiana | Britské banky | FOREX | Hlavní úroková sazba | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Dubnová meziměsíční inflace | Indický podnikatel Adani | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Invesco | IEA | Demokraté | Bývalý slovenský ministr | Německý DAX | ETS | Ministr práce | Hlavní události | Brusel | Hospodářské oživení | Patria | Quantum Economics | EP | Ceny Bitcoinu | Nezávislost centrální banky | Covid | Analytik Purple Trading | Burzy s virtuálními měnami | Bloomberg News | Oslabení USD | Tržní podíl | Mezinárodní instituce | Uber | Sloučení | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Akciové trhy ve Spojených státech | Telekom | UnitedHealth Group | Prodej akcií | MGC Pharmaceuticals | Akcie a dluhopisy | Česká společnost | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Společnost Silvergate Capital Corporation | Vojenský konflikt | Úrok | Válka | Sony Corp. | Americké ministerstvo energetiky | Pokles ceny | US500 | Těžební gigant | Meme coiny | Evropské ekonomiky | Náklady financování | První bitcoinový fond | Les Echos | Arkády Pankrác | Jednotná evropská měna | Hodnota britského trhu | Sdělení firmy | Albertsons | Davos | Russia 24 | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | Fiskální rok | ETF USO | Nobelovy ceny za ekonomii | Data z průmyslu | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | Agrofert | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Znárodnění | PFE | Cestovní ruch | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | Uzbecký som | Bohatý | Akcie Robinhoodu | Základní úrokové sazby ČNB | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Apple | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | Představitelé Fedu | Události roku | Medián | Tržní kapitalizace | Vivo Energy | RIOT | Vysoká cena | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Výdaje norské vlády | Huawei | Tencent | Kybernetické měny | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Colt CZ | Trump dnes | Státní pomoc | Výhled ratingu | Emoce | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Komoditní fondy | Zvýšení úrokové sazby | Akvizice společnosti Pivovary | Kontejnerová loď | Vzdušný prostor | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | CME Group | Oslabování dolaru | Pravidelné investování | Luiz Inácio Lula da Silva | Atlantia | Skupina LVMH | The New York Times (NYT) | EPH | Refinitiv Eikon | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | Hospodářský vývoj | Quantum | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | Těžba v Číně | Členské země EU | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | Ceny akcií Paypal | Prezident Javier Milei | Hospodářské dopady | Porušování lidských práv | The Hightower Report | Rozpočtový přebytek | Důvěra investorů | Poptávka leteckých společností | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Rizikovější měny | Firmy z indexu Nasdaq 100 | Legislativa | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Spoluzakladatel Microsoftu | Společnost Berkshire Hathaway | Si-an | Vesa | České koruny | NLMK | Firma CNOOC | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | Vodafone | Guerlain | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | Breakout strategie | Vedoucí představitelé | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Plynovody | Trh s diamanty | Automobilka | JOLTS | Libra k americkému dolaru | Kryptoaktivum | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | David Card | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Niall Ferguson | Volatilita FX | DHL | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Abu Dhabi National Oil Co | Aerolinky Lufthansa | Světový trh s lithiem | Oznámení | GBP | Investiční činnosti | Propad u akcií | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | J&J | Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) | Thyssenkrupp | Heroine | Platební systém Mir | HDP Německa | Management | Traton | Institute For Health Metrics and Evaluation | Rallye | Groupe Les Echos - Le Parisien | ZEW | Co se děje na finančních trzích | XM | Obchodní týden | Ropovod | Le Parisien | Reálná mzda | TSMC | OneCoin Ruža Ignatovová | Dobré výsledky | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Elina Ribakovová | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | GlobalFoundries | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Japonská vláda | Cena zemního plynu | LinkDoc Technology | Zpomalení ekonomického růstu | Největší švýcarská banka | Eurostat | Počet firemních bankrotů v Japonsku | Huobi | Majitel | Uran | S/R zóna | Předpověď | X.com | Zprávy | Guido Imbens | Nízká likvidita | Všechny akcie | Úřad Eurostat | Oanda | Pád bitcoinu | TransferWise | Ruský rubl | Jio Platforms | Deflace | Daňový poplatník | Nadšení | Krach burzy | Kristalina Georgievová | S&P/ASX 200 | Týdenní shrnutí | Nejznámější kryptoměny | Dolary | FB | Robert Downey | Akcie v Asii | Denní minima | Největší americké banky | Francouzská vláda | BREAKING | Převzetí firmy | Tokeny | Exact Sciences | Akcie prodejců oblečení | Makléřský podnik | Růst inflace | Zpráva pro tradery | Petr Fiala | Cena povolenek | Island | MOEX | Akciový index | Turecká lira | Index STOXX Europe | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Kim Kardashianová | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Virgin Galactic | Souprava | Investiční banka | ESRB | Moody's | Averze k riziku | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Bancorp | Occidental Petroleum | PwC | Index Stoxx 600 | Bard | Odchod z Evropské unie | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Index RTS | Evropský parlament | Míra | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Giving Pledge | Pokles tržeb | Distribuce | Byty | Světové akciové burzy | Zahraniční akvizice | Obchod Amazon | Evropské akcie | Udržitelnost | Credit Suisse dnes | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Deutsche ReGas | Vývoj cen bílého cukru | Nejdůležitější události | Zásobování Německa plynem | Silný růst | Kryptoměnový boss | Index německých akcií | Investiční centrum | Bezpečné investice | Kroger | Těžařská společnost | Airbus | Dupont | Premiér Naréndra Módí | Sony Interactive Entertainment | Burza FTX | Nákupy cizích měn | Úpis akcií | Ruský oligarcha | Dnešní data | Volný čas | Index šanghajské burzy | Dostupnost bydlení | Měna Bitcoin | Přenos | Úvěrování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Spoření | Kanada | Regulační úřad | Reliance | Vyhlídky | Zastavení dodávek ruského plynu | Odhad inflace | Firmy | CZ | Powell dnes | Norská ministryně pro ropu a energetiku | Nákupy zlata | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Slovenský ministr hospodářství | NATO | Oliver Wyman | Sázka | Zadlužování | Nordea | Charles Schwab Corp | USA Donald Trump | Kryptoměna libra | Jackpot loterie | iFX | Ratingové hodnocení | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Konzervativní strany | Práce z domova | Futures | Čínské zboží | Index cen domů | Vývoj ceny kakaa | Automobilky | Listopadová inflace | Gucci | Wolt | Příjmy z prodeje ropy | François Villeroy de Galhau | Advokátní kancelář | Investment management | Omezení COVID | Statnett SF | Kryptoměnové burzy | Nárůst výdajů | Zemědělský ekonom | PEG | Nástroj | Rekordní ceny | Prodej elektromobilů | Výsledky | Evropská divize Sberbank | West Texas Intermediate | Cena zemního plynu v Evropě | Genesis Capital | HUF | Vývoj hodnoty | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Depozitní sazby | Velké americké banky | Dopady války na Ukrajině | HDP v eurozóně | EURCZK | Tennessee | Index pařížské burzy | Free float | Petr Král | ATH | Tapering | Spotové ceny | Lula | Dai-ichi Life Research Institute | Zdražování pohonných hmot | Oblast kryptoměn | Oživení kryptoměn | Dnes ČNB | Špatné výsledky | Inflace v Česku | Nejistota | Pokles cen ropy | Švédská centrální banka | Hra PUBG | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Dluhopisové fondy | Hedgeové fondy | Gazeta.ru | Firma Apple | Akcie plynárenských firem | Džajant Ačarja | Ruský plyn | Globální platební síť | ČNB Petr Král | Licence Sberbank CZ | Pochybení | Rafinérský komplex | COCOA | Kurz koruny k euru | Státy Evropské unie | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Evropský výrobce letadel | Siemens | Minulá výkonnost | Okolnosti propadu turecké měny | Stellantis | Digitální měny | Typ koronaviru | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | Inflace v Rusku | Úroda | TIM | ShapeShift | Kurz dolaru | Index miliardářů | China Evergrande | Petr Lajsek | Poptávka po niklu | VaR | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Eutelsat | Retracement | Financial | Suroviny | Cena zlata dnes | Pochybení v Binance | Koruna | Komoditní měny | Guvernér banky | Rystad Energy | Následky pandemie | Nvidie (NVDA.US) | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Pokles investic | Kryptoměny bitcoin | E15 | Česká investiční skupina | Cukr | Finanční služby | Cenový index PCE | ETG | Ekonomické události | Výrazný pokles | Kapitálové úlevy pro banky | Ekonomický propad | Exor | Akciové tituly | Financování vládních výdajů | Analytická společnost | Raiffeisen | Tržní ceny | Turquoise Hill | DJIA | AutoStore | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Shell | BBC The Missing Cryptoqueen | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Společnost Hindenburg | JSW Steel | Hospodářská politika | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | SAE | Společnost Verizon | Futures na evropské indexy | Tempo růstu britské ekonomiky | Plynovod Baltic Pipe | 787 Dreamliner | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Objem exportu | Dopady koronaviru | Šéf Tesly | Spotřeba uhlí v Evropě | Elektromobily | DMA | Objem | Propad | Platit daně | Ruská vojska | Antivirus | Grafické čipy | Akcie Twitteru | Zvyšování mezd | Michael Saunders | Asociace | Růst cen v eurozóně | Zelenskyj | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | London Stock Exchange | Hennessy | Spekulant | Energetický trh | Activision | Společnost Arm | Obavy z recese | Halifax | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Marka | Trigger | Jacobs | Evropský statistický úřad Eurostat | Výsledky firem | Akcie Volvo | Těžařská firma | Výkonnost | TUI | Sankce uvalené na Rusko | HDP eurozóny | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Oživení v Číně | Arabica | Pokles kurzu britské libry | Silver Institute | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Oslabení měny | Nejvýraznější pokles | Údaje | Účet v rublech | Společnost Nvidia | Cenový šok | Klima | Politika centrální banky | Vývoz z Německa | Dovoz z USA | Akcie XPengu | Právo | Regulátor FINMA | Australské akcie | Asie | Rozdělení zkrachovalé banky | OMFIF | ČNB intervence | Burzovně obchodované fondy | Elektrické vozy | Dopady koronavirové krize | Softwarový gigant | Odchod z EU | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Leva | KOL | Společný podnik | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Slabší růst ekonomiky | Propuštění | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Vstupní S/R zóny | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | IG France | Guvernér francouzské centrální banky | Nejhodnotnější americká společnost | Světové ceny ropy | Alibaba | Adani Group | Ruské ropné společnosti | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Akcie společnosti Logitech | mmBtu | Malajsie | Výsledky průzkumu | Farmaceutické firmy | Regulátor | DPA | Vládní dluh | Největší ruská ropná společnost | Průzkumy | Arnault | Barbie | Nomura | Státní rozpočet | Vitol Group | Hlavní indexy | PSTH | CVC Capital | Barack Obama | Finmag | SHIB | OpenAI | Nejbohatší Brit | Šéf labouristů | Videokonference | Ceny cukru | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Rising Falcon Holding | Volby do Kongresu | Rezervy bank | IBEX 35 | Psionic Group Limited | Televize CNBC | Alternativa oficiálních měn | Investiční platforma | Společnost Yahoo | CTA | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Šéf centrální banky | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Tržní kapitalizace bitcoinu | Zájem o dluhopisy | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | Simon Heaney | Zastavení výběrů | Investiční společnost | Abú Dhabí | Obyvatelé Los Angeles | Britské libry | NET4GAS | Země v Perském zálivu | Obchodování s akciemi | Offshore | Studie | AFP | Covestro | Blízký východ | INSEE | Emise skleníkových plynů | Truth Social | Velmi bohatý | CME FedWatch | Cenový cíl | Akcie společnosti Microsoft | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Obnovitelné zdroje energie | Převzetí Credit Suisse | Investor George Soros | Akcionáři společnosti | Cena akcií firmy | Akcie Volvo Cars | Obchody | První obchodní den | Ant | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Cena práce | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | Globální dění | Deficit | EDF | Bit.plus | Dluhové poradce | Graf | Polsko | Kolaps | Regulátoři v USA | Chudoba | Rio Tinto | CCTV | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Zbrojovka | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | TopForex | Převzetí firmy Twitter | Skupina Vivendi | Hodnota firmy | Plyn | Majoritní vlastník | Ruská invaze na Ukrajinu | Renáta Kadlecová | Burzy cenných papírů | Adam Jonas | Volodymyr Zelenskyj | Patrick Harker | Nabídka akcií | Růžový diamant | CFRA | Polské firmy | Centene | Bankéř | Mar-a-Lago | Dealogic | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Zahraniční dluh Ruska | ArcelorMittal Nippon Steel | Carl Icahn | Kering | Americké automobilky | ADBE | Sociální síť Reddit | Naspers | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Výnosové křivky | FTC | HDP USA | Wall Street Journal (WSJ) | Značný zájem | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Společnost SQM | Lukáš Kovanda | Školení | Hindenburg | Nejlepší akcie | EY | Důvěra investorů v ekonomiku | Portfolio management | Norský státní fond bohatství | LIBOR | Finanční operace | Přijetí | Silvergate Capital Corporation | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Zavádění digitálních měn pro platby | Přední světoví těžaři | Decentralizované finance | Pokles produkce | Evropa | Oživení americké ekonomiky | Data centrální banky USA | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Švýcarská potravinářská firma | Roční výkon | HUF/EUR | Vesa Equity | Zájem o bitcoin | Společnost HP | Stablecoin vázaný na dolar | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | Výrobce pneumatik Michelin | OPEC | Short | Bank of America (BAC.US) | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Propad akciových trhů | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Celková investice | Arrows | Zelené investice | Global CIO Office | Vedení firmy | Generali Investments | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Poptávka po bezpečných aktivech | Tiffany | McAfee | Plán prodeje dluhopisů | Šíření nemoci COVID-19 | Pár EUR/USD | Marathon Digital | Index výrobních cen | Egypt | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Poptávka po oceli v Číně | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Title Transfer Facility (TTF) | BYD | VTB | Omezení pohybu | Eurodolar | Dopady na ekonomiku | KB | Zpráva o inflaci | Ekonomické ztráty | Suez | Carrefour | Fiskální situace | Akcioví býci | Deficit rozpočtu | Oblečení | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Čínský dovoz | Hodnocení akcií | Finanční televize | Akcie včera | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Disciplína | Technologický trh STAR | Maloobchod | Lamborghini | Hodnota fúzí a akvizic | Růst výnosů u dluhopisů | CVC | Blog | Mnozí investoři | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Německé vydavatelství | GE Capital | Zpomalení inflace | Převzetí společnosti | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Rekordní minimum | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Zpomalení globální ekonomiky | Hospodářský propad | Přebytek ruského rozpočtu | Index volatility | Dnešní růst | Brands | FactSet | Alameda Research | Vir | Pomoc lidem | Placení daní | S&P Global Ratings | Ústup inflace | Dow Jonesův index | Finanční rok | Foot Locker | Reuters analytik | UBS Global | Obavy o bezpečnost | Bankovní divize | Moët | Britský FTSE 100 | Ruský akciový trh | UPS | Platební bilance | Plány na zavedení eura | Křetínský | Klaus Geissdörfer | Silnější dolar | Italská vláda | Disney+ | USD/CZK | Příjmy z obchodování | Jachty | The Missing Cryptoqueen | MS.US | Euroskupina | Amazon Prime | Urals | AMP Capital Investors | Florian Bieber | Čínský prezident Si Ťin-pching | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | Atrium European Real Estate | E*Trade | Mexiko | Směnárny | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Patrik Tkáč | Česká firma | Euro dnes | Vstupy | Strop na ruskou ropu | Sójové boby | Universal Music | Brookings Institution | Situace | Genesis | Načasování vstupů | Obchodní strategie | Rystad | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Inflace ve Francii | Equity | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | TIPS | Akcie Western Alliance Bank | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | Akcie společnosti ČEZ | Snížení spotřeby | Akcie Komerční banky | Kyjevské investiční banky | Úplný zákaz vývozu | Rakousko | Firma ArcelorMittal | Turecká centrální banka | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Portu | Nově zahájené stavby domů | USDCAD | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | Nárůst výnosů | Instituce | Platby za plyn | L'Oréal | Česká koruna | Kakao | Turecko | Metalloinvest | Dogecoin | KSM | Koňak Hennessy | Bitcoinové ETF | Rozpočet veřejných financí | Hornina s obsahem lithia | Turkiye Halk Bankasi | Bank of Japan | Startup | Ekonomiky po koronaviru | OECD | SARS-CoV-2 | Guvernér BOJ | Čínský akciový index | Scope Ratings | Globální ceny | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Alice Waltonová | Ekonomika ČR | Americké CPI | Pepco | Nativní mince | G10 | Finanční poradce | Růstový potenciál | Zájem o rizikovější aktiva | Markéta Šichtařová | Lehman Brothers | LNG | Největší evropská ekonomika | Western Alliance | Brokers | Burza cenných papírů | Německý hospodářský institut | Libra vůči dolaru | Obnovitelné zdroje | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Samsung Electronics | Rozhodnutí vlády | EPFR Global | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Akcie společnosti Kofola | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum | BBC | CEPS | S&P/BNY Mellon | Spotřebitelské ceny v Británii | Odliv investic z Německa | Czech Fund | Úrokové sazby Fedu | Britská měna | UBS Group | Zastropování ceny plynu | Futures na ropu WTI | Dopad pandemie | Řecká krize | Iveco Czech Republic | Odvody | DPH u elektřiny | Čínský realitní sektor | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Wonderinterest | Výdělky | Philip Lowe | Těžby Bitcoinu | Alexej Mordašov | Vývoj cen zemědělských komodit | Divize | Hrozí krach | Ladislav Kříž | ERM II | Rizikovost investice | Ameriprise Financial | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Business Insider | Index Nikkei | Index cen výrobců | Oslabení koruny | Akcie Amazonu | Zájem o akcie firem | Sanford C. Bernstein | Spot | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Nákupy akcií | Rosněfť | Las Vegas | PSA | 50 Park Investments | Obnovení důvěry | Invaze | Čínský statistický úřad | Americké banky | Inflace v Polsku | Gascade | Výrobce sportovních vozů | Dunbar | European Energy Exchange | Mimořádná daň | Růst cen v EU | Fatih Birol | Audi | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Největší primární nabídky akcií v historii | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Sakarya | Capital Markets | Cena uranu se na světových trzích | Equinor | Time-Frame | Kristina Hooper | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Server BBC | Eurowag | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Regulační zásah | Snížení daní | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Pád rublu | Vyhlídky Facebooku | Crown | List Financial Times | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | Volby v USA | Britská premiérka Liz Trussová | Erste Bank | Vládní podpory | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Hodnota akcií | Akcie firem | Správce portfolia | Doporučení | Technologické firmy | Matouš Polák | Akcie CNOOC | Výrazný růst | ICU | Odpojení Ruska od systému SWIFT | CNN Prima News | Otočení trendu | Měnová autorita | Nepříznivé počasí | Ekonomický terorismus | ArcelorMittal | Fed | Splatnost | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Šéf automobilky Tesla | Dluhopisoví investoři | Údaje o zářijové inflaci | Strategie Ondřeje Hartmana | Společnost ByteDance | Genesis Global Capital | Bailout | Zakladatel | PLATINUM | Korekce | Dan Schulman | Čínská centrální banka (PBOC) | Situace na trzích s energiemi | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Akciové trhy jako celek | Příliv kapitálu | Akcie obchodované na trhu Start | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Premiér Petr Fiala | Skupina Colt CZ Group SE | Drahota | Hospodářský růst v Číně | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Zákonodárce | Finanční společnosti | Země EU | Öner Günçavdi | Nové trhy | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Ripple | CPPIB | Vývoj ekonomiky | Závislosti na Číně | Americké dolary | Ekonomická nálada | Arbitráže | Akcie americké internetové společnosti | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | Arista Networks | Spotřeba ropy | Veřejné zadlužení | Potaš | Kjódó | Pražské burzy | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Růst ceny | Ceny akcií H&M | Debut na trhu Nasdaq | Přežití pražské burzy | Koncern RWE | Česká bankovní asociace | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Velké technologické společnosti | Konkurenceschopnost | Royal Mail | Dopad na trhy | S&P 500 | Index s malou kapitalizací | USDT | Uvolňování karanténních opatření | ICBC | Globální recese | Purdue Pharma | BHP Vandita Pantová | Jün-nan | Trade Center | Automobilový průmysl | Volby v Británii | Inflace zpomaluje | Jednodenní krach na burze | CNOOC | Yahoo | IronFX | Ekonomický a strategický výzkum | B20 | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Turecká televize | Rychlost | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Objem akcií | JDE | Latinská Amerika | Viceguvernér britské centrální banky | Postoj USA | Zprávy o měnové politice | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Spiro Sovereign Strategy | Philip Lane | ANO | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | Obranný průmysl | Generální stávka | Financials | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | IRS | Firemní investice | Poslanci Evropského parlamentu | Americká investiční společnost | Kupní cena | ProCent | Ministři financí | Webináře zdarma | Akcie Exxonu | Očkovací program | Akcie banky | Akcie v eurozóně | Ekonomická předpověď | Technický pohled | ITU | Poměr P/E | Obchodní systém | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Náklady na půjčky | Pankrác | Primární nabídka akcií | Solana | Index SMI | Rating | Britské investiční firmy | Trumpova administrativa | Platforms | Nayib Bukele | MWh | E-commerce | Největší digitální měny | Dezinflace | Norinchukin Research Institute | Agentura S&P | ECE Projektmanagement | Společnost Alphabet | Oslabování hegemonie dolaru | Capital Group | Firma Ermenegildo Zegna | Zestátnění | Dluh firem | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Peníze na financování | Ruská invaze | Ekonomie | Christiane Hoffmannová | Kryptoměnová komunita | Koronavirová pandemie | Akciový index Nasdaq | Hliníkárenská společnost | Dílčí index | BBC News | Makara | Index kryptoměn Bloomberg | Rivian | Black Knight | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Trh dnes | Hospodářské problémy Německa | Index kryptoměn | Příležitosti | Budoucí vývoj | Americký výrobce elektromobilů | WHO Bruce Aylward | Oligarcha | Plovoucí terminál | UNWTO | Polská inflace | Golden Gate | Provozovatel burz | Sellier & Bellot | NFLX.US | Dluhopisy a zlato | Období dotcom | BBC prezident | Media for Europe | Hodnota investic | FIL | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Evropské obchodování | Členové rodiny | Daňové úlevy | Cryptocompare | Řecké akcie | Američtí investoři | ACWA | Kryptoměnový průmysl | Eurokomisař | Ropná firma | Mateusz Morawiecki | Volatility | Společnost Tesla | Růst tržeb | Úspory | CME | Inflační vývoj | Forwardy | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Íránský útok | Defi | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Správci aktiv | Co je bitcoin | Prostor pro pokles | CMA | Síla dolaru | Klienti společnosti Genesis | Pohyby na finančních trzích | Výroba aut v Německu | Měny&Sazby | NAFTA | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Cybertruck | Siemens Energy | Denní objem obchodů | Nové akcie | Broker Consulting | Peníze z rezerv | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Řešení obchodního sporu | Drahé energie | Úpis akcií v USA | JPMorgan Chase & Co. | INEOS | Ekonomické problémy | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Prodejci oděvů | Deficit nabídky | Světová banka | Index Nasdaq | Společnost PayPal | JD Health International | ADP report zaměstnanosti | Unce zlata | Web3 | Starlink | Cena hliníku | Indická společnost | ECB dnes | Penzijní fond | Grayscale Investments | CryptoSvět | Bit.plus Martin Stránský | Realitní magnát | DAO | Růstový index S&P 500 | ABN AMRO Bank | Short obchod | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Akcie Nvidie | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | GS.US | Francouzský statistický úřad INSEE | Představenstvo | Reakce koruny | Ministryně práce | IATA | Směřování | Instrukce | Zdanění bohatých | Společnost BlackRock | Fond China Investment Corporation | Agentura AP | Spotřební zboží | Vision Pro | Soukromí investoři | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Společnost Meta Platforms | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Jihokorejské firmy | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Krypto | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Žádost o ochranu před věřiteli | Japonsko | Pokles eura | Snižování inflace | XRP | Nifty 50 | Internetové televize | Invest | Luxusní značky | Nájemné | Firma Shein | Gazprom | Společnost BELVIPORT TRADING | Akcie v USA | Centrální banka | MicroStrategy | Otevřené obchody | Ekonomické zpomalení | Top Glove | Callon Petroleum | Rizikové investice | Největší kryptoměna bitcoin | Riksbank | Německý síťový regulátor | Životní náklady | Kellnerová | Andrew Bailey | Kryptokrálovna | Náhlý krach FTX | Silný propad | Těžař virtuálních měn | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Los Angeles | Koronavirové záchranné programy | Životní prostředí | Newcrest Mining | Inflace v Británii | VDA | Společnost Deutsche Börse | Posco Holdings | Exxon | Analytici | Skupina Colt CZ | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | NYMEX | TLTRO | Americký investor | Fondy peněžního trhu | Německá vláda | Grafy | QE | Polyus | Růst HDP | ILO | Fed úroky | Polský zlotý | Odhad vývoje HDP | Diamant | Kazachstán | Castellum | LYNX | Útok na Ukrajinu | György Matolcsy | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Donald Trump | Německý Ifo index | Nicolás Maduro | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Rozsáhlé investice | Šíření koronavirové nákazy | Směnný kurz | Premiér Justin Trudeau | Kovy | Analytika | Pohyb kapitálu | Fluktuace | Spoofing | Podíl Ruska | Prodejce textilu | Rumunsko | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Krach | Centrum | Technické problémy | ABN | Portugalsko | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Společnosti | Výhled poptávky po ropě | Fond bohatství | Trh s platinou | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Berat Albayrak | Rozpočet | Další růst | BCS | Spojenci Ukrajiny | Společnost Gazprom | Tradeweb | Majitel firmy | Ropné a plynárenské firmy | Saudi Telecom | Nouzová opatření | Německý výrobce obuvi | BNB Chain | Beyoncé | Podíl bitcoinů | Propad akcií | Závislost na ruském jaderném palivu | Bezprecedentní časy | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Vývoj měnového páru USD/TRY | Španělská chřipka | Obchodní partner | Aukce | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Globální index | Hlavní indikátor | Aktivita v americkém sektoru služeb | Technologická společnost Apple | Zvýšení těžby ropy | Napadení Ukrajiny Ruskem | Dluhové krize | Kybernetická měna | API | Air France | Energetický sektor | Rizikovější investice | Isabel Schnabelová | China Merchants Bank | Obchodování s bitcoinem | Odborník na kryptoměny | Podíl ve firmě | Londýnská akciová burza | Odstranit nuly z národní měny | Islandsbanki | Sociální síť Instagram | Členské státy Evropské unie | Éra fosilních paliv | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Canaccord Genuity | Metal Focus | Micron Technology (MU.US) | Volksbank | Údaje o inflaci | Výrobce elektromobilů XPeng | Rozsáhlé sankce | Výroba automobilů | Janus Henderson | ČNB Aleš Michl | Moffett Nathanson | Mluvčí | Tadával | Používání hotovosti | Spotřební daň z nafty | Analytik Cyrrusu | Ruská ropa | Reuters | Přebytek zahraničního obchodu | Galaxy Crypto Index | Unilever | Spotové bitcoinové ETF | Majetek Elona Muska | Letadlo | U.S. Bank | Baidu | Londýnská burza | Emad Mostaque | Makléřská společnost Genesis | Zvýšení produkce | CZK | Hillary Clintonová | Chevron | Intradenní pokles | Finanční metropole | Levná ropa | Kompozitní index | Nákup cenných papírů | Akcie PayPalu | Předvolební průzkumy v Británii | Manažer fondu | Kurz eura dnes | 19b-4 filings | USD/INR | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Pokles cen elektřiny | Výrobní aktivita | Širší trh s kryptoměnami | Česká republika | Těžba ropy v USA | Maďarská ekonomika | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Zahraniční držba dluhopisů | Klaas Knot | Souhrnný index | Videohry | Provedení platby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Jiří Cihlář | Overbalance | Inflace v Argentině | Společnost Asos | Měny zemí | Rekordní maximum | First Citizens BancShares | Guvernér švýcarské centrální banky | Primární emise | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Credit Suisse Group AG | XTB | Premiér Li Čiang | Italia Trasporto Aereo | Čínské stimuly | Zavedení cenového stropu | Splácení dluhu | Zahraniční společnosti | Cena nejznámější kryptoměny | Arm | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Moët & Chandon | Deutsche Boerse | Pedro Sánchez | Růstový impuls | Luxusní auta | Ekonomické vztahy | Ceny kovů | Lugano | Singapurský dolar | Tištění peněz | Anglo American | Penzijní společnost | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Ola | Úřad ONS | Růst české ekonomiky | Makro | Fond kvalifikovaných investorů | Kurz turecké liry | Klienti společnosti | Praní špinavých peněz | Vlna poklesu | Boeing | Media for Europe (MFE) | Český vývoz | Vstup na burzu | Příkaz | Twitterové účty | Klíčové suroviny | Merrill Lynch | Cenový rekord | Organizace ADP | Mateřská společnost | Prime | Vitol | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Hodnota investic do zahraničních měn | Úvěrový rating Itálie | Dodávky ruského zemního plynu | Čínské akciové trhy | Evropské banky | SLR | Ženy | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Dostatek lithia | Koruna oslabuje | Nejvyšší cena | Forexový lídr | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | ABN.NL | Smrskflace | Nová data | Ochranný mechanismus | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Velké technologické firmy | Fiat Chrysler Automobiles | Přední technologické firmy | Populismus | MRNA.US | Livesport | EFE | US100 | Investiční fórum | Zvýšení základní sazby | Pomoc ekonomice | Financovat | Počet lidí bez práce | NCB Capital | StreetAccount | Kuvajtský ministr financí | Čínské měny | Spalování fosilních paliv | Oslabení kurzu | Řecko | BRICS | Moderna (MRNA.US) | Dodávky ruské ropy do Číny | Německá centrální banka | Rostoucí náklady | Cvičení | Aktuální cena | Green Deal | Jednání o brexitu | Nordea Bank | Kartel OPEC | Digitální platby | Problém EU | FDIC | Podíl Číny | Říjnová inflace | Stranická volební shromáždění | AMD.US | William Hill | Americké ministerstvo obchodu | Západní firmy | Ceny uhličitanu lithného | Japonská centrální banka | Angela Merkelová | Index šanghajské burzy Shanghai Composite | TSLA | Skončení války | Nejlepší investice | Deglobalizace | Alibaba Group | Objem zlata | Nový rekord | Odhady ČNB | BITMAIN | Úroky | Investiční úřad | Severomořská ropa | Finanční centra | Refinitiv | Globtrex | Vesa Equity Investment | Viceprezident | Plodiny | PEPSICO | Tisk dalších peněz | Virgin Galactic Holdings | Belviport | Státní svátek | PPF Telecom | Český hrubý domácí produkt | Ranní nadhoz | Odchody generálních ředitelů z firem | Cena | BNP | Silné oživení | Investiční banky | Květnová inflace | Toshiba | E-Trade | Mario Draghi | Napětí na finančních trzích | Odpor | Ghana | Firma dnes | Akcie společnosti Disney | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Vedení ČEZ | Gemini | Cointelegraph | WisdomTree | ASML Holding NV | Objem peněz | Propad cen nemovitostí | Sumitomo | Japonský akciový index TOPIX | Analytické zprávy | Snižování úrokových sazeb | Air | Akcie dnes | Káva | Economic | Ztráta | Sunny Xi | Investiční glosa | Ukrajinské ministerstvo financí | P2P | The Information | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | López Obrador | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | Podpůrný balíček | ACWA Power | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Mezinárodní investoři | Producent ropy | Světové centrální banky | Vlastnit akcie | Istanbulské finanční centrum | Životní úroveň | S&P500 | EBay | ITA Airways | Pracovní den | Dolar k japonskému jenu | Telekomunikační společnost | Dluhy | Dolar | Americký index S&P 500 | Guvernér Maďarské národní banky | Orbán | Turntide Technologies | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Ceny | Dior | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Cena akcií společnosti Tesla | Opce | Index nákupních manažerů | OKX | Eurobondy | Standard Chartered | Energetická krize | Přechod k elektromobilitě | On-line index | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Příjmy Ruské federace z prodeje ropy | Primárky | Telecom | Primární rozpočet | Thunbergová | Finanční pomoc ropným firmám | Energetická společnost ČEZ | VW | Celkový deficit | Nobelovy ceny | Comcast Corp | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Obavy finančních trhů | Gazprom Export | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Francouzský parlament | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Vydání nových akcií | Pokles | Explora Business Centre | USDIDX | Ceny komodit | Těžaři | SK Hynix | MGM | Vyšší ceny | Vládní koalice | IG | Proroctví | Zahraniční investice | Dlouhodobé investice | Evropské ropné společnosti | Mario Centeno | Margin | Western Alliance Bancorporation | Guvernér Fedu | Evropská unie dnes | Nvidia | Slabost koruny | Obchodní spory | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Druhá největší světová ekonomika | Varšava | Těžba v USA | Polská ekonomika | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Andy Jassy | Guvernér australské centrální banky | NYT | Silné výkyvy | Nemovitostní investice | Štěpení akcií | Růst majetku nejbohatších lidí | Společnost Twitter | Prodeji akcií Tesly | Ropné firmy | EP Infrastructure | Pandemie covidu | Solární panely | Vyšší riziko | Vinci | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Bilance běžného účtu | European Consumer Debt Network | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Paul Choi | Závazek | Komodita | Pavel Tykač | Jan Vejmělek | Nickel West | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Hedge | Akcie Tencent | Pozitivní sentiment na trzích | Švédsko | Firma Birkenstock | Bitcoin (BTC) | Obnovení důvěry investorů | Koruna dnes | Firma Block | Poplatek | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | Rabobank | Investoři do akciových fondů | Euro vůči dolaru | FTSE | CARA | Celní úřad | Světové měny | Mercedes | Vedoucí obchodování | Tržní očekávání | Průmyslové supervelmoci | Deliveroo | Štěpán Hájek | Změny globálního finančního systému | Sanofi | Ontario Teachers' Pension Plan | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Europe 600 | Markéta Fišerová | Bridgepoint Group Plc | Finanční deriváty | Neinvestovat | Credit Suisse Group | NVDA | Agache Commandite SAS | Malajsijský premiér | Kantony | Kurz koruny | Dluh USA | Prudký růst cen | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | Konkrétní plán | Maďarský premiér | Americký výrobce letadel | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Webináře | Zakladatel FXstreet.cz | Ekonomická aktivita v USA | IKEA | Televize NTV | Rodina Arnaultů | Portfolio manažer | Řetězec | Akcie společnosti PGE | Akcie týdne | Cena kakaa | Pozitivní výsledek | Výkyvy cen | 737 MAX | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Global Advisors | Tellurian | Huobi Global | MRNA | Tomáš Holub | PVM | Marubeni | COVID-19 | Negativní dopad | Wedbush Securities | Ceny obilovin | Google | Mukeš Ambani | Cheniere Energy | Hodnota majetku | CPI Property Group (CPIPG) | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Automobilka Volvo Cars | Asijské země | Růst mezd | Regulátoři | Obchodovaná společnost | Fundamentální ukazatele | Promsvjazbank | Tempo poklesu | Zisk a tržby | Vodík | Návrat uhlí | Hodnota majetku šéfa | Evropská centrální banka | Daniele Franco | Index cen | Thajsko | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Intel (INTC.US) | Zasedání bankovní rady | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Boeing a Airbus | Ředitelka | Pablo Hernández de Cos | Epidemická situace v ČR | GE money | Index PX | Čínská vláda | Salvador | EBIT | Společnost Facebook | Kryptoměnový gigant | Daně | Růst americké ekonomiky | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | Moneta | Vyšší úrok | Tradingové webináře zdarma | Instinkt | Inflace v červenci | Krok Moskvy | Investment Management | Mutace koronaviru | Asijský měnový fond | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Nový regulační zásah | Nákup akcií | UxC LLC | Impérium | Rozvojová banka | Kovový křemík | BAT | Růst cen nemovitostí | Pracovní trh | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Nirmala Sítarámanová | Komoditní burza | Vývoj inflace | Český stát | Růst výroby | Coinbase | Brokerské společnosti | Argentina | SaxoStrats | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Dovoz z Číny | Jackpot | Intervenovat na devizovém trhu | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomický institut Ifo | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | UBS Global Wealth Management | Akcie navázané na kryptoměny | Bankovky a mince | Snižování počtu zaměstnanců | Společnost Janus Henderson | Projekt Dunbar | Fond | Německá kancléřka | LGES | Ceny dobytka | Evropský systém | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Sunday Times | Růst zisků | Zisky | Cena kryptoměny | Velký růst | Emisní povolenky EU | Amazon Jeff Bezos | Největší čínský těžař ropy | Evropské akciové indexy | Partners | Licence Sberbank | Konsensus | Trader | Schválení bitcoinového fondu | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Realitní fondy | FCA | Oslabení kurzu koruny | Společnost Livesport | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Ekonomické údaje | Primární veřejné nabídky (IPO) | Index tokijské burzy | Současné ceny | Propad cen komodit | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Společnost DoorDash | Zátěžový test | E*Trade Financial | Výše úrokových sazeb | Obchod s ropou | Fox Business | Muž s motorovou pilou | Bývalý prezident | Signature Bank | Raiffeisenbank Helena Horská | Globální ekonomika | Vysokofrekvenční tradeři | Tádžikistán | COST | Bain & Co | ACEA | Thomas Jordan | Káva robusta | Rozpočtový schodek | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Euromonitor | Výnos desetiletých dluhopisů | Vývoj HDP | Oklahoma | Chatbot | ISM | Institut německého hospodářství | Benchmarky | Nákupy vládních dluhopisů | Přehled kurzů | Světová poptávka po ropě | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Členské země eurozóny | Embargo na dovoz ruských diamantů | Starbucks | NATGAS | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Delta Air Lines | Prodej ropy | Francouzský statistický úřad | KLM | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Americký ropný a plynárenský průmysl | Globální nedostatek čipů | Společná měna | Investování do Bitcoinu | Pšenice | Cena zlata | Čínský prodejce módy Shein | Makroekonomické data | Výrobce elektrických motorů | Státní plynárenská společnost | Obchodníci | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | HSBC | Množství peněz | Ruská vláda | MAAE | Zvýšení ceny | Conseq | China Reform Holdings | Falcon | Internetová společnost Google | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Šéf Facebooku | Letecká společnost | Americké hospodářství | Výkonnost akcií | Trinity Bank | Dolarová aktiva | Otevírání ekonomik | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Turecký prezident | HG měď | Hegemonie | Pojištění vkladů | RRR | Akcie Air France-KLM | Navýšení kapitálu | Tržní nálada | MiCA | Hospodářská krize | Růst cen | Stability AI Emad Mostaque | Index Russell 2000 | JCB | Kryptoměnová síť Bitcoin | Rating vyšší | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Vrcholy | Indikátor | Moskva | Krize v USA | Guvernér japonské centrální banky | JPMorgan Asset Manageement | Volvo Cars | Organizované odstávky plynu | EPFR | Miliardář Jeff Bezos | Forward | Měnová politika | Růst cen domů | Vysoké inflace | Dovoz oceli | Jihokorejská automobilka | Akcie Apple | Rheinmetall | Obchodování ceny | Alokace | Asset management | Býčí trh | Ducati | Závislost na Rusku | Saxo | MSCI World | Americké akciové trhy | Vega | Dnes na trzích | IFO index | Statistici | Financování | Dopady finanční krize | Akcie čínské společnosti | StabilityAI | Index japonské burzy Nikkei | ČSÚ | Altcoin | Wachtell, Lipton, Rosen & Katz | Robert Bosch | Seabridge Gold | Ruská analogie | Aktuální situace | Ursula von der Leyenová | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Historická minima | Zákaz vývozu do Ruska | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Tether Holdings | Akcie Adani | Nastavení měnové politiky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | GMT | Nálada spotřebitelů | On-line investiční platforma | Lucid Group (LCID.US) | Podíl firem | Carsten Brzeski | Rezervy | Tržní kapitalizace firem | Ceny akcií Nvidia | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Nesledovatelné kryptoměny | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Ruská armáda | Richard Branson | Pokles ekonomiky | ERA | ARENH | Cena palladia | CRIF Bürgel | Růst světové ekonomiky | Růst úroků | Finance | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Dividenda | Darren Woods | Platební firma Block | Republikáni | Metaverzum | USDJPY | Těžby kryptoměn | Cíl pro akcie | Švýcarská národní banka | Inflace v ČR | Zahraniční investice v Číně | Globální poptávka | Cenový propad | Rostoucí ceny komodit | Investiční poradenství | Systém obchodování | Matematické rovnice | Poptávka | Růst spotřebitelských cen v Německu | Express | Lulo Rose | DISH | Banka Morgan Stanley | Americký regulátor | Hlavní index japonské burzy | Hardware | Semi | Australský premiér | Počet bankrotů | Konec kurzového závazku | Zvýšení základního úroku | Volby do Evropského parlamentu | Line | Mezinárodní turistika | Škrtnutí nul | EGAP | Guvernér | Tempo inflace | Hospodářský šok | Globální trhy | Státní fond | Rozpočtové politiky | Capital | Ceny suroviny | Očekávání trhu | Tesla Motors | MU.US | FT | CIA | Axel Springer | Tokyo Shoko Reserch | Pokles kurzu libry | Bulharsko | PUBG | Kancléř Olaf Scholz | Nejbohatší člověk světa | Silvergate Bank | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Christopher Waller | Výrobní aktivity | Recesia | Akcie aerolinek | Soudní řízení | Pierre Moscovici | Průměrná mzda | Mali | Obchodovat | Akciový trh v USA | Ethereum 2.0 | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | NY FED | EUR/MWh | Konečná sazba | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | Spotřebitel | Výroba elektřiny | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Mexická vláda | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Výplata dividend | UniCredit SpA | Technologický vývoj | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Největší americká banka | Kurz měny | Elvira Nabiullinová | XTB Štěpán Hájek | Schválení bitcoinových ETF | Posílení eura | Společnost Krafton | Sociální síť | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Odhodlání | Zlaté rezervy Ruska | Vývoz plynu | Inflace v Maďarsku | Akcie technologických firem | Bankovní rada České národní banky | ChatGPT zdarma | Primární veřejné nabídky akcií | Odložené olympijské hry | Dluhová krize | Afghánistán | Soběstačnost | WTI | FinTech | Sony Group | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Výrobce nákladních aut | Kryptotrhy | Koncentrace | Počasí | Rozpočtové deficity | Podmínky na trhu | Reporty | Pákistán | Shares | Firma Galderma | Medvědi | Raiffeisen Bank International | Kapitálové trhy | Jaderná elektrárna | Americká pravidla | Naftogaz | RBNZ | Bloomberg Economics | GfK | Charlie Munger | Zahraniční fondy | Farmaceutické akcie | PRIBOR | Status bezpečného útočiště | Paládium | Softwarová společnost Microsoft | Index MOEX | Kryptotrh | Pokladniční poukázky | Spotřebitelské ceny v Česku | Osud Credit Suisse | Jay Hatfield | Co bude | Reserve Bank of Australia | Doing Business | Obchodování s měnami | Únorová inflace | Inflace v Itálii | Problémy Credit Suisse | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | Vydávání dluhopisů | Guillaume de Goys | Dreamliner | SAIC | RBI | Suchoj Log | Turistický ruch | Ulrich Körner | Predikce vývoje | Veolia | Společnost CME Group | Relativní stabilita | Vyšší daně | Americká měna | Vývoz do Spojených států | Boris Vujčić | Akciové opce | Nord Stream | Republikánští senátoři | VEB.RF | Tweet | BCS Global Markets | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Pokles zásob | Nejstarší a největší kryptoměna | Reebok | Justin Trudeau | Burzovní index S&P 500 | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | ICIS | Poptávka po oceli | Sdružení výrobců automobilů | Rychlé uvolnění měnové politiky | Bankéři | Barclays | Video | Kasym-Žomart Tokajev | Sázet | Podnikání | Dun & Bradstreet (D&B) | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Grünheide | Porušení zákona | Společnost IAG | Banky pro mezinárodní platby | Jaderné elektrárny | Bitcoinové bubliny | Obavy trhu | Vazby na akcie | Čínské podniky | Bohemia Interactive | Platforma Cardano | Western Shipping | Inflace | Problémy | Ocel | Spotřeby plynu | Šéf firmy | Přijímání bitcoinů | Internetová personální agentura | Změny klimatu | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | DAWN | Účet platební bilance | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Čínské hospodářské oživení | Měnový výbor | FINMA | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Obchodní partnerství | Klesající trendová linie | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Zlato a stříbro | PitchBook | Jack Dorsey | Společnost Reliance | HDP | SQM | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Nejbohatší lidé světa | Bill Gates | Infineon Technologies | Dotace | EUR/CHF | TRUTH social | Ředitel banky | Odhad růstu ekonomiky | Tadawul | Bitcoinové fondy | Kongsberg | Prosus | Televize Netflix | Aplikace Keep | Národní bezpečnost | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Prodej zlata | Švýcarský statistický úřad | Vedení společnosti | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Členské státy | Předvolební průzkumy | Data centrální banky | Turistika | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Akcie Snap | Firma | Ekosystém | Karty | Venezuelská ekonomika | Zasedání měnového výboru | Hodnota majetku amerického prezidenta | Zbrojovky | Karosa | Signály | Omikron | Luigi Di Maio | Nezaměstnanost v Británii | Akcie ABN | Venezuelský prezident | Reálné příjmy | Micron Technology | Vysoké zisky | Spotřební daně | Tweety | Uzbekistán | Výrobce sportovních doplňků | Lira | Devizový trh | Načasování | Boeing Co. | Akcie evropských bank | Pokles cen akcií | Prezident Světové banky | BloombergNEF | Nabídka akcií Volvo | Ruský platební systém Mir | Cedric Chehab | Počet zahájených bytů | Panevropský akciový index STOXX 600 | Obchodní válka | Futures na ropu | Erste | USA a Čína | IHS Markit | Zájem firmy | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | J.C. Penney | Držba dluhopisů | Liz Trussová | Ether | Premiér Rishi Sunak | Byznys | Výrobce videoher | Pivovary | Blizzard | Raketový růst | Znovusjednocení země | Global X | TTIP | Index moskevské burzy RTS | Gary Dugan | Stoxx 600 | Státní čínský deník | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Omezení produkce v Číně | DeepL | Investec | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | Zbyněk Stanjura | Spolkový statistický úřad | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Útok spekulantů | SVB a Signature | Dopady vysokých úrokových sazeb | Producent diamantů | Situace v Hongkongu | Proof of Stake | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Libanonská libra | Michal Stupavský | Deutsche Bank | Mluvčí Kremlu | RUB | Oživení litecoinu | Americké firmy | MPSV | Renáta Kellnerová s rodinou | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Lukoil | Ekonomka | Bělehrad | Home Credit | Klíčoví spojenci | Forexu | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Společnost Colt CZ | 256/2004 | PAH3 | Kurzy.cz | Dnešní výprodej | Širší trh | Spekulace na pokles | Unicredit | Růst akcií | Benzín RBOB | Bývalý šéf | Plány na omezování výroby | BMO Capital Markets | Světová válka | Zavádění digitálních měn | Naci Agbal | Valné hromady | Pokles výnosů | CNOOC Ltd. | Bali | Kaisa | TASS | Akcie padají | Naše prognóza | Telefónica | Objem dovozu | Vývoj komodit | UST | Americký odvolací soud | Americká Komise pro cenné papíry | Eduard Kučera | Zájem o riziková aktiva | Spojené arabské emiráty | Šanghajský akciový index | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Zavedení cel | Merck | Ulrich Leuchtmann | Optimismus | DoorDash | Coinbase Global | Simplea | Facebook | Rozhodování | Kupci | Hra na oliheň | Mylan | I-Trader | Kompenzace | Downstream | Hliník | Frank van Doorn | Devizové rezervy ČNB | About You | Ceny pšenice | Kybernetická měna Bitcoin | BH Securities | Vrcholní představitelé | Analytik kryptoburzy | Problémy v bankovním sektoru | Fidelity Investments | Fimalac | Podíl na daních | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Firma Alibaba | Hodnota čínské internetové firmy | Investiční banka Goldman Sachs | Ruža Ignatovová | Index německé burzy | Nárůst zisků | STMicroelectronics | Vývoj ceny kávy | Obchodování s kontrakty | Kenzo | Kantonální banky | NXP Semiconductors | Costco | Plán vstupu | USA | Deficit státního rozpočtu | Kukuřice | Jednotná měna | GLEN | Tržní cena | Odhad letošního růstu HDP | Marek Chudoba | Fibonacciho retracement | Washington Post | PlayerUnknown's Battlegrounds | Investujte | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Bitcoinové sítě | Zimní olympijské hry | Prezident USA | Měď | Burzovní debut | Ekonomický institut | Konzervativci | Proinflační | Asie a Tichomoří | Generativní AI | Libanon | Dodávky suroviny | Fiskální stimuly | Konglomerát | Inflace cen | ANZ | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Akcie na pražské burze | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | Ganfeng Lithium | AUD | Jeffrey Halley | Elektronické databáze | Těžba lithia | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Rada ČNB | Eva Davidová | LG Chem | Evropské akciové burzy | Investice v Číně | Kyjev | Binance | Ceny akcie | Server CNBC | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Dnešní zprávy | Agentura DPA | Růst domácí měny | Akcie na Wall Street | Vysokofrekvenční obchodování | Riziková prémie | Ruská agrese | Xiaohongshu | NextEnergy Renewables | Didi Global | Napjatá situace na trzích | Počet obyvatel | MALL | Cena niklu | Trigea | Akcie Kraftonu | Přerušení dodávek ruského plynu | De Goys | Risk | Společnost Lufthansa | Mining | Predikce | Christian Rusche | Dodávky ropy | Fibo | Daňový úřad | Plynárenský gigant | Největší primární nabídky akcií | Akcie Netflix | Upisování | Vydavatelství Axel Springer | Akcie Carvana (CVNA.US) | Propad cen akcií | Vesmírná společnost | Prima | Úřad práce | Bank of New York Mellon | Kypr | ASX 200 | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Citigroup | Nordgold | Softbank | Čínský vývoz | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Ruská firma | Akcie | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Obchodování s emisemi | LME | PayPal USD | Hospodářství | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | ANET | Západní spojenci | Etoro | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | EV | Stefan Klebert | Mediální skupina | Novatek | Inflační cíle | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Moody's Analytics | Německé podniky | Epidemie onemocnění | JP Morgan | Ohlédnutí | Zastavení dodávek | Zpomalení růstu | Obchod | Krach na burze | Výzkumná společnost | Mezinárodní banky | Wells Fargo (WFC.US) | Obchodní aktivita | Výrobce čipů Intel | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Cena nejznámější kryptoměny bitcoin | Personální agentura | Průmyslové mocnosti světa | Vývoj kurzu eura | Navýšení úrokových sazeb | Indická centrální banka | Ceny za přepravu nákladů | Banka JP Morgan | ArcelorMittal Nippon Steel India | Byty duchů | Rusko-Ukrajinská krize | Šíření koronaviru | MFE | Uniper | Investiční skupina | Ceny pohonných hmot v ČR | Prodejní ceny | Belgická vláda | Majors | Úrokové sazby | Počet zemí s eurem | Wood & Company Financial Services | Investovat do primární nabídky akcií | Hlavní ekonomka | Akcie výrobce elektromobilů | Zemní plyn (LNG) | Finančníci | Oddělení forexu | Setkání ministrů financí eurozóny | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Air France-KLM | Elektrovozy | Čínská měna | Plánované obchody | Hydrogen Refueling Solution | Kommersant | Bollingerova pásma | Intermediate | Asijské akcie dnes | Allan Ray Restauro | Nižší ceny | Niek van Kouteren | Vítězství nad inflací | Galerie Louvre | Další posilování | HCOB | EU | Japonský konglomerát | Zakladatel litecoinu | Ekonomická krize | Redukce | Cenové stability | Maďarské státní dluhopisy | Zasedání ECB | Šéfka ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Fresenius Medical | Akciové trhy v Asii | Transakční náklady | CETIN | Conseq Investment Management | Precedens | Podnikatel Adani | Holdingová společnost | Komerční banka | NN Group | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Mezinárodní unie silniční dopravy (IRU) | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Groupe Les Echos | Teplé počasí | Prodeje akcií | Andrew Challenger | Světové finanční krize | Aktivity v eurozóně | Vattenfall Energy Trading | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Gate | Anglo-Eastern Univan Group | Akcie Credit Suisse | Montserrat Martínezová | Arbuthnot Banking Group | Televize Sky News | Vývoj akcie APPL | Výsledky CPI | Finanční tituly | Samsung | Recese | Výzkumný institut | Inflace v Německu | Nákup dluhopisů | Elizabeth Warrenová | Emisní povolenky | James Dyson | Německé aerolinky | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Státní banka | Švýcarský frank | Renault | RBOB | Báze | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Studio Bohemia Interactive | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Mercedes-Benz | Kupci z Indie | Ruská státní plynárenská společnost | CZK/EUR | Baltic Pipe | Fondy obchodované na burze (ETF) | Systém Mir | Rozpočtové schodky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | Dluhopisy horší kvality | SEC | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Agentura Interfax | Inflace ve světě | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Začít investovat | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Rušení pracovních míst | Měna euro | Počet nových žádostí o podporu | Sekce měnové | Index francouzských akcií | Agache Commandite | Miliardy | ILNA | Spekulace | Denní graf | PAH3.DE | Meziměsíční inflace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Di Maio | Italské HDP | Ropa roste | Růstový trend | Trumpovo odsouzení | Fosilní paliva | Americké burzy | Hodnota indexu | Investor | Realitní společnosti | Internetové firmy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Daňové reformy | Know-how | Dceřiná firma | Úrokové sazby ČNB | Japonský Nikkei 225 | Analytici banky Credit Suisse | Ruský hliník | Frank | Nejnovější statistické údaje | Remy Cointreau | Měna terraUSD | KfW | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Prudký propad | EUR/SEK | ERM | Sabrina Kernbichlerová | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | KBC | Prodeje existujících domů | Přímý konflikt | Výroby elektromobilů | Pin Bar | Ekonomické dopady nákazy koronavirem | Kurz eura | David Cameron | Spotřebitelské ceny v Itálii | Americké ministerstvo práce | Exprezident | EASA | Objem investic | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Pips | Kontrakty na uran | Maďarský HDP | ARM | Dlužníci | Centrální banka USA | Investiční společnosti | Goodyear | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Firemní dluhopisy | Závislost na Číně | Akcie L'Occitane | Patria Finance | Lufthansa | Firma Turntide Technologies | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Hlavní měnové páry | Měna Mosambiku | Zvyšující se náklady na půjčky | Makléřské firmy | Americké indexy | Kryptoměnové investice | Washington | Firma Blastr Green Steel | Wegovy | Unipetrol | Odchody generálních ředitelů | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Výkon dolaru | Ratingová agentura S&P | Ambani | Ceny potravin | Prezident Federální rezervní banky | Nebezpečí | Rychlý růst mezd | Nakupovat | MoneyGram | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Jerome Powell | Studie poradenské společnosti | Ali Akay | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Břidlicové ropy | Základní sazby | Divize AI | Ekonomka Raiffeisenbank | Polská centrální banka (NBP) | Brent (OIL) | Lukoil Vagit Alekperov | Australský podnik | Japonský premiér | Cena elektřiny na burze v Německu | Členové rodiny Birkenstockových | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Dna | Další kryptoměny | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Christie's | Ermenegildo Zegna | Euroskepticismus | FOMC | Multi-Asset obchodování | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Index amerického dolaru | Sephora | Index PCE | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Výrobce obuvi Dr. Martens | Dodávky zemního plynu | Denbury Resources | Čínská televize | STAR | Vládní deficit | Psionic | Technologický sektor | KBW Regional Banking Index | OSN | Soud | Eskalace napětí | China Evergrande Group | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Paolo Ardoino | Komunita | Telefónica Deutschland | Hodnota firmy Novo | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Fond národního blahobytu | Nákaza koronavirem | Blockchain | Boje na Ukrajině | Cena elektřiny | Čínské investice v Evropě | Investoři do zlata | Summit Evropské unie | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Peter Piatetsky | Anas Sálih | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Guggenheim Investments | Prodeje ropy | Představitelé centrální banky | Předsedkyně Evropské komise | Pěstování plodin | Miba | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Světové produkce | Ripple Labs | Citigroup (C.US) | AXA | Šperky | Analytické společnosti | Mince | Facebook Ireland | Odbyt osobních počítačů | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Oživení na trhu s diamanty | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Benzín | Americké vlády | Snížená důvěra | TradingView | Produktivita práce | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Omezení dodávek ropy | Cenová válka | G City | Střadatelé | Shrnutí obchodování | Dění na trhu | IKL | Adidas | Zastánce brexitu | MXN | CEE | Dow Jones Industrial | Vývoj ceny akcií H&M | Automobil | Finanční společnost | Nákupy plynu | Nejbohatší člověk | Ozbrojený konflikt | Zásoby plynu | Futures na americké akciové indexy | Akcie na burze | Hongkongská vláda | Dnešní kurz | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Changan Automobile | Barbora Ondrová | Míra inflace | Pollination | Prudké výkyvy | Jesse Proudman | Letecká doprava | Bridgepoint | Tržby společnosti | RTS | Indexy PMI | Platforma | Evropský statistický úřad | Hertz Global Holding | Zdražování ropy | Clearstream International | Energetika | ReGas | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | Samsung Life Insurance | MMF | Helge Berger | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Trhy v USA | MAN | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Jim Ratcliffe | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Finanční ukazatele | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Prospekt | Největší naleziště zlata na světě | Vonovia a Deutsche Wohnen | Trading | Odkup vlastních akcií | Akciové futures | Ropné akcie | Míra nejistoty | SWIFT | Vzestup ceny | Ceny benzínu | Verizon | Ukrajinská vláda | Energetický problém EU | Sigma Lithium | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | Invaze elektroaut | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Uživatelé fóra | BTC | Posílení rezerv | KOSPI | Bankovní sektor | SMCCF | Indexy | Altcoiny | Citi | Ukazatel strachu a chamtivosti | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Volatilita FX trhů | Hospodářské krize | Ticker | Vítězství | Nominální mzda | Alibaba Group Holdings | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Silný růst světové ekonomiky | Akcie automobilky | Akční hra | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Finanční polštář | Reálné aktivum | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Ruský Gazprom | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Nevázaně nadhodnocené | Emilio Pucci | Průmysl | Největší soukromý akcionář | Státy Mezinárodního měnového fondu | Bazický bod | Ropní těžaři | Nizozemský premiér | Bolest | Sankce na Rusko | Bridgewater Associates | Lehká ropa WTI | Americké technologické společnosti | Anthony Bamford | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Omezování výroby | Napjatá situace | Poskytování úvěrů | Rhodium | IRU | Společnost Anglo American | Rychlý růst trhu | Marže společností | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Activision Blizzard | Odkup akcií | Čínské burzy | Finmag.cz | Úvěrový rating | Bankovnictví | Evergrande Group | US dolar | SPD | Dovoz ruského plynu | Libye | Sdružení EFTA | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | Pohonné hmoty | Meziroční inflace | Ryan Morris | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Bitcoin Suisse AG | Aplikace TikTok | A321Neo | Continental | Doug Guthrie | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | BorgWarner Gateshead | Weby a aplikace | Cena cukru | EasyJet | Shiba Inu | Zdražování energií | Poskytovatel digitálních plateb | Přerušení výroby | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | Podíl Nestlé | ETF | FCC | Pokles realitního trhu | Pokles zlatých rezerv | Axie Infinity | Federální obchodní komise | GlobalCoin | Plán obnovy | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Sríttcha Tchavisin | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Qantas | Loterie | POSCO | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | Hodnota hotovosti | Silvergate | Myšlenka | Americký softwarový gigant | Moneta Money Bank | Europoslanci | Saúdové | UnitedHealth | Varování | Ceny drahých kovů | Inflace v Evropské unii | Ruská firma Alrosa | Bloomberg Agriculture | Naleziště zlata | Primární nabídky akcií Saudi Aramco | Zuckerbergovo bohatství | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Vystoupení Británie z Evropské unie | Družba | Obavy z omikronu | Černé zlato | Philip Dybvig | Volební vítězství | APP | Anexe Krymu | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Diem | Long | Evropské sdružení volného obchodu (EFTA) | Rally | Western Digital | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Propad průmyslové výroby | Pandemie | Tržní kapitalizace firmy | Střední třída | CPI Property | Cena kakaa na komoditní burze | GLE | Kurs koruny | SARS | Turkiye Vakiflar Bankasi | Ředitel Turntide | Nálady na trhu | Členství v EU | Sergej Rjabkov | Akcie společnosti Atos | Internetový obchod | Japonský akciový trh | USDC | Supermax | Růst majetku | Intesa Sanpaolo | Chris Williamson | Klid | Systém umělé inteligence | Aktiva | Pokles inflace | Liberum | Ekonomické krize | Magyar Nemzet | Nejslabší růst | Použití finanční páky | Filecoin | Výsledky SNB | Místní producenti | Burzovní společnosti | Stable Diffusion | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Čínské regulační úřady | Finanční represe | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | Výprodej | Zasedání centrální banky | Šéf euroskupiny | Hördur Arnarson | Discovery | Kmenové akcie | Schweizerische Nationalbank (SNB) | Problémy v dodavatelských řetězcích | Airfinity | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Šance | Jednoduchý klouzavý průměr | Nabídka firmy | Fundamenty | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | J&T Capital Partners | Staking | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Shrnutí roku 2023 | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akcie aerolinek SAS | Pro arte | Klub stomiliardových boháčů | Sergej Čemezov | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Indikátory | Albemarle | WFC | Nadbytek kávových zrn | Lenovo Group | Adler Group | 19b-4 | Odchody generálních ředitelů z firem v USA | Akcie Superdry | Růst cen akcií | Platby a převody měn | Odvolací soud | Zdanění | Tempo růstu americké ekonomiky | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Růst spotřebitelských cen v Británii | Cena práce v USA | Osobní počítače | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Společnost BELVIPORT | Veřejný dluh | Cena stříbra | Americké státy | Tempo růstu ekonomiky | Společnost Disney | Italský výrobce nákladních aut | SP500 | Koňak | Obchodní platforma E-Trade | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | TRUTH | YouGov | Americký Federální úřad pro letectví | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Ceny technických kovů | Finanční regulátor | Orsted | Majetek ruského státního investičního fondu | ČBA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Bankovní unie | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Akcionáři Jukosu | Inovace | Western Union | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Manipulace s cenami kryptoměn | Konsolidace | Aston Martin | Zdravotnictví | Energetické krize | Ceny diamantů | Plynovod Nord Stream | Inflační vlna | Akcie Tesly | Superdry | Ole Hansen | Spekulanti | Čínské akcie | Annika Winsthová | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Firma Nestlé | Časový úsek | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Diskontní sazba | Mezinárodní sankce | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Bonusy | Jihoafrická republika | Mluvčí Alrosy | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | JATO Dynamics | Trhy dnes | Enea | Bank of America Merrill Lynch | Jozef Tkáč | Energy Aspects | | Ekonomický establishment | Kurz ruského rublu | Německý statistický úřad | Macy's | IronX burza | Pochybnosti | Index akcií | Danske Bank | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | BNY Mellon | Nový hospodářský model | Pandemická situace | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Nanjing Jing Heng | Aplikace Cash App | ETFs | Známky oživení | Prodeje automobilů | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | American Industrial Partners | Fond obnovy | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Zajišťovna | Merck KGaA | Členské země Evropské unie | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | WFC.US | Hodnota kryptoměn | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Schwab | Zisk na akcii (EPS) | Virtuální mince | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Cathie Wood | Dnešní statistiky | Kurzové riziko | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Evropské vlády | Měnová unie | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Čínská ropná firma | Investiční fondy | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Ethery | Negativní hospodářské dopady | Ruská aktiva | Berenberg | Politika | La Stampa | Profesionální investoři | Britský akciový index | Konkurence | Úpadek Credit Suisse | Hospodářské recese | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Tesla | Čínský jüan | PLN | VectoIQ Acquisition | Kapitalizace | Bankovní vzdělání | Digital 9 Infrastructure | LYNX WhatsApp | Vyjádření analytiků | Budování státu | Akvizice společnosti Pivovary CZ | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Konkurz BlockFi | Míra nezaměstnanosti | Indický premiér | Objem půjček | Komunikace | Obchodní hodiny | Chateau d'Yquem | Ceny průmyslových výrobců | Bankovní asociace | Powerball | Ukrajinská centrální banka | Kenetic Capital | SAS | Burza Binance | Investiční ředitel | Největší hliníkárna | Země eurozóny | OMV | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Baterie | ECOFIN | BHP | Nejrozšířenější kryptoměny | Per rollam | Plány společnosti | Americký dluh | Daniel Fannar Jonsson | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Obchodník s komoditami Vitol | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Zakladatel firmy | Obchodování na burze | Banco de Sabadell | Nové finanční centrum | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Systém ChatGPT | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Anton Siluanov | Banky na Wall Street | Mercatus Center | Si Ťin-pching | Evropské společnosti | Hodnota globálních akcií | Pokles průmyslové výroby | US akcie | Japonský akciový index | Společnost Amazon | Sociální síť Twitter | Puma | Podnik Naftogaz | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Průzkum PMI | Indexy S&P | Engen | FundStrat | Úrokový výnos | Úřad pro energetické informace | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Automobilka BMW | Setkání zemí OPEC | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | General Electric (GE) | Joe Donlin | Šéf Tesly Musk | Investice do čistých zdrojů | Energiewende | CAR | FTX Sam Bankman-Fried | Producent zlata | Optimismus investorů | EURHUF | Federální vláda | Ruský Ural | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Geopolitická rizika | Emise dluhopisů | FAO | Letectví | Indie | ABN AMRO (ABN.NL) | Španělsko | Zátěžové testy | Nákupy | Analýza Bitcoin | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Obchodní spor | ProShares | EdF | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Překonání historického maxima | Společnost CNH Industrial | Výrazná inflace | Zájem o investici | Centrální bankéř | Vnímání | Burzovní zpravodajství | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Vliv na trh | Intel | Světová turistická organizace | LBP | SVB | Carso | Lula da Silva | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Britské referendum | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | CSG | Bitcoin Suisse | Ekonomika | Živobytí | Hospodářská recese | Růst vývozu | Kurz čínského jüanu | Německé automobilky | Bloky | Oxford Economics | Výnosová křivka | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Marvell | Obrovské snížení těžby | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Wester Alliance Bancorporation | Švédský finanční regulátor | WTO | Politika centrálních bank | Roberg Habeck | Ruská společnost Gazprom | Genesis Global Trading | Cílová cena | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Výroba v Rusku | Ministr obchodu | Poptávka po ropě | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Úroková sazba ECB | Vývoj cen bílého cukru v EU | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Blockchainy | Akcie Coinbase | Nákup zlata | Firma OpenAI | Nastavení sazeb | WELL | SYRIZA | Investiční aktivity | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Britská firma | Marshallův plán | Zhodnocení | Auction Technology Group | Inflační krize | Míra inflace v Polsku | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Investiční manažer | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký kongres | Ceny zlata | Oživení leteckého cestování | Výhled | Trade Financial | Timeframe | Tokyo Shoko Research | Index technologického trhu | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Zerohedge | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Auta | NextPage Media | Americký akciový index | Úlevy pro banky | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Zahraniční měny | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Zisk firmy | Výhled růstu HDP v eurozóně | Mexický prezident | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Strop na ceny plynu | Colt CZ Group SE | Úvěrové linky | Summit EU | GM | Kryptoměnová horečka | Deriváty | Ethereum | Brevan Howard Asset Management | Legendární investor | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Kótování | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Emirates Telecommunications | Economist | B&K | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Akcie Micron | Obchodní dohody | Kryptoměnový gigant Binance | Bosch | Dnes na forexovém trhu | Rising Falcon Holding Limited | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Fondy ETF | Private equity | PGNiG | Thajský premiér | Bloomberg Intelligence | Ocenění amerického akciového trhu | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Rising Falcon Number 1 | Ukrajina a Rusko | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Úřady ve Spojených státech | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Miliardáři | Norilsk | Couche-Tard | Nízké ceny ropy | Převzetí Twitteru | Británie | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Pojištění rizika | Pandemická omezení | Američtí těžaři | Oživení cen ropy | Cyrrus | Komunistická strana | Bankovní účty | Cenové rozpětí | Expanze | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Insider | Cena termínového kontraktu | Největší ekonomika | Edward Moya | Telefónica Deutschland Holding | Ropná dohoda OPEC | Největší naleziště zlata | Způsob investování | Růst cen energií | Provize | Prodejní signál | Americká sociální síť | General Motors | Capital One | Fondy | Investování | Komise pro cenné papíry | Nejvyšší propad | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Investiční společnost CVC | IPO společnosti | Economic Information Daily | Sovkombank | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Bílý dům | Situace v Číně | Nakamoto | ČEZ | Ruský soud | Austrálie | Dassault Aviation | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Hodnocení ekonomiky | Diamanty | Financial Times | EBM-Papst | Prohlášení | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Nákup bitcoinu | Spread | Nemovitostní fond Trigea | CZK/USD | Nikkei (JAP225) | Iniciativa | Platební společnost PayPal | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Korporace | Společnost Intel | Devastace na Ukrajině | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dodávky ruské ropy | CNN Business | BHP Group | Peněžní trhy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | Schodek rozpočtu | New York | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Kryptoměnový trh | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Akcie na americkém trhu | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Britské firmy | Ceny ropy Brent | Akcie ropných společností | CBDS | Optimalizace | Cena kontraktu | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Rublové účty | Depozitní sazba ECB | Bankovní licence | Intervence na forexovém trhu | Burzy v USA | Euro včera | Akcie Arista Networks | Americká internetová společnost | Invaze ruských vojsk | Zotavení ekonomiky | Těžaři kryptoměn v Kazachstánu | Miles Corak | Obchodovat s akciemi | Protipandemická opatření | Největší ruský producent zlata | USD/MXN | Luxusní zboží | CMI | Závod automobilky | Vlastní akcie | Risk Off | Applied Materials | Medvědí trend | Ukrajinská krize | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Správní rada | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | NXP | Sedmadvacítka | Kraft Heinz | Zlatý důl | Starship | Uvalení sankcí | Daňový balíček | BUX | Průmyslníci | Salmán | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | G20 | Moonpig Group | Propuštění Powella | Oyu Tolgoi | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | S&P Global Platts | Pokles poptávky | Bing | Rekordní schodek | Těžby bitcoinů | PayPay | Signet Jewelers | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Nejhorší výsledek firmy | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | APEC | Společnost Walt Disney | Těžař | Bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF) | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Axa Investment | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Dollar | Cena jedné akcie | FX trh | Základní úrokové sazby | Japonský vývoz | Hedge fond | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Druhá vlna | NERV | GSAM | Index Topix | Globální trh | Převody měn | Výplata | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Pocity | Čínský stavební sektor | Poradci | Sazby | Mezibankovní | Akcie Tesla | Hyperdrive Innovation | US30 | Graf indexu | ODS | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Náročná práce | Index ADR | Trh s lithiem | Hodnota ruských rezerv zlata | Výplaty dividend | Algoritmické tokeny | JAP225 | Generální ředitel | Ceny aktiv | Společnost CVC | Devizové rezervy | České vlády | Cíle | Získání peněz od investorů | USD/JPY | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | SAIC Motor | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | LTRO | MarketWatch | Ceny v Česku | Mateřská společnost Googlu | Velkoakcionáři | Abu Dhabi National Oil Company | Investiční skupiny | Volkswagen | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | Geopolitické dění | Maria Röttgerová | Rozvoj | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Fox News | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Likvidita | Emirates Telecommunications Group (ETG) | Firma ArcelorMittal Nippon Steel India | RBA | Žádosti o podporu | Mathias Cormann | Cenová bublina | Fond Trigea | Největší kryptoměnové burzy | AFR | Cla na zboží | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Systém emisních povolenek | Rising Falcon Number 1 Holding Limited | Reinvestice | OIL.WTI | Provozovatel tankerů | Zákaz výplaty dividend | Populární akční hra | Arbitrážní obchod | Nové sankce | Výkon britské ekonomiky | Nelikvidní devizový trh | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Hammerson | Španělský IBEX | Internetová společnost | Firmy z indexu Nasdaq | Transakce | Švýcarské banky | SoftwareOne | Čínské centrální banky | Středoevropská energetická burza | Greta Thunbergová | PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) | Ropa WTI a Brent | Vladimir Tenev | Terra | Bill Ackman | Dnešní údaje | Důchodový systém | Slabší dolar | Evropská rada | Společnost Bain & Co | Devizy | Technologický index | Marian Jurečka | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Měny | Odstávky plynu | Premiér Fiala | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | EBRD | Růst podnikatelské aktivity | Daně z mimořádných zisků | Norská ministryně | Trh s kryptoměnami | Podíl veřejného vlastnictví | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Sezónnost | Innogy | Růst nezaměstnanosti | Firma HeadHunter | MasterCard | Setkání lídrů | Dovozci LNG v Evropě | Lululemon | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Největší švýcarské banky | Hlavní ekonomka MMF | Raymond James | Bezpečnost | Grattan Brendan Coates | Ropná dohoda | Výzkumné společnosti | Atos | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Regulační úřady | Akcie Novartis | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Trade Brokers | Plynová krize | Milei | Roklen | Podkladové aktivum | Tržní kapitalizace kryptoměn | Akcie Western Alliance Bancorporation | Dobrá investice | Zpravodajství | Dmitrij Peskov | Americká popová superstar | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | ANET.US | LCID.US | CBC Europe S.a r. | OneWeb | Společnosti Blackstone | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | China Reform | Obchody s akciemi | Stabilita | BTC/USD | UNA | Finanční centrum | Intradenní vývoj kurzu | Klenotnictví | Inflace v prosinci | Ceny akcií Tesly | Železná ruda | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | Jasný signál | Firmy z Jižní Koreje | Vývoj ceny etherea | Mezinárodní ratingové agentury | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Jamie Dimon | Forex Mart | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Dluhopisy na financování výdajů | Zásoby benzinu | Německé banky | Renáta Kellnerová | Kosovská vláda | Uvolnění měnové politiky | EP Global Commerce | Sainsbury | MSCI | Burzovní index | Karanténní opatření | First Republic (FRC.US) | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Zeekr | Snap | Hospodářský pokles | Oslabování české měny | Hindenburg Research | Evaluation | Obrovské snížení těžby ropy | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Intelligent Systems | China Investment Corporation (CIC) | Libra k dolaru | Inside | Přirážka | SEB | Analytik Daniel | Finanční trh | Nové restrikce | Infrastructure Capital Advisors | Opatření na podporu ekonomiky | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Centrum Arkády Pankrác | JPMorgan | Li Čiang | Německá automobilka | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Velikost dánské ekonomiky | Půlení | Francouzské akcie | Cristian Maggio | Náhlý krach | Německé akcie | Prezident Evropské centrální banky | Regulační orgán | Trade | Risk On | Globální poptávka po ropě | Společnost Rising Falcon | Regionální měny | Eni | Trend v obchodování | Futures na zemní plyn | Akcie švédské automobilky | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Tvorba zisku | Britské hospodářství | Zakladatel FXstreet | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Authentic Brands Group | Wise | Francouzský miliardář | Velké energetické společnosti | Prodeje | Carry trades | Odborník na ropný trh | Logistické společnosti | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Centrální bankéři | Sentiment na trzích | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Společnost Silvergate Capital | Západní ekonomiky | Hodnota fúzí u kryptoměn | Retail park | Blastr Green Steel | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Předčasné volby | Ministři energetiky | Satya Nadella | Zlotý | Evropský průmysl | EIA | Mt. Gox | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | ZEN | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Katastrofy | Vysoké riziko | Nissan | Akcionář | Společnost Media for Europe | Miliardy USD | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | ADA | Osobní výdaje | Robotaxi | Obchodní den | Nathan Anderson | Vývoz z Číny | Trh primárních nabídek | Popová superstar | Křemík | Výdaje Číny | Zkušenost | Jamal | Bankrot | Míra inflace v Británii | Amazon Prime v USA | Signál | Inflace Spojených států | Digitální měna | Írán | FDX | Zdražování | Zisk na akcii | S/R zóny | Česká národní banka | Čínská firma | Afrika | Globální trh s ropou | Protiepidemická opatření | Apple a Microsoft | Nejvíce peněz | Investiční ředitelka | State Street | Zrušení limitu pro výplatu dividend | National Bank of Greece | Britská vláda | FX Street | Vývoj cen akcií | EPS | ADP | Vanadiové akcie | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | ASEAN | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Istanbulské finanční centrum (IFC) | Kupní síla | ANZ Research | Úbytek | Joe Biden | Termínový kontrakt | Optimistická nálada | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Vývoj ceny kakaa COCOA | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Turntide | Singapur | Americké akciové indexy | Psionic Group | CHNComp | Zadlužení země | Podmínky půjčky | Základní sazba | Pracovní síly | Index S&P 500 (US500) | Polská společnost | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | Vstup na burzu v Londýně | Vývoj ceny akcií technologických firem | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Záchranný balíček | Banky v EU | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Covidové pandemie | Rezervní měny | CBC | Ukrtatnafta | Zakladatel Amazonu | ESPN | Tim Mayopoulos | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | Švýcarský akciový index | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Nifty | Futures na americké akcie | Uhlí | Mezinárodní obchod | Forbes | Hlavní přístavy na Ukrajině | American Petroleum Institute | Zboží z Číny | Wells Fargo Asset Management | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Colt | Allergan | Radomír Jáč | Referenční index kryptoměn | Thomas Barkin | BW Research Partnership | Ukončení války | Retailoví investoři | Zájem investorů o těžaře zlata | Výrobce elektromobilů Tesla | Společnost MicroStrategy | Trhy s obilím | Francouzský index | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Tkáč | Kurz britské libry | Wood & Company | BMW | Abdalazíz bin Salmán | Cena akcií | Guvernér ČNB | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Česká inflace | ASX | Plynárenské firmy | Agentura TASS | Rozšíření | CAC40 | Pole Sakarya | Schodek veřejných financí | BBVA | Ekonomické indikátory | Zájem investorů o Rusko | Západoevropské trhy | Výhled růstu globální ekonomiky | Standardní odchylky | Volatilita | Obchodník s energií | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Zpráva amerického ministerstva práce | Cena americké ropy WTI | Chytré kontrakty | Hlavní turecké opoziční strany | Ropný trh | Panika | On Holding AG | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Bookbuilding | Zaostávání Německa | Rozpočtové příjmy | NEXO | DAX 30 | Rishi Sunak | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | List The New York Times | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Ceny obilí | Sam Stovall | Měna eura | Největší ekonomiky | China Business News | GLOBSEC | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | Firma Nikola | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Turecké banky | Miliardář Warren Buffett | Mukéš Ambání | Britský FTSE | Alipay | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Nanjing Jing Heng Investment Management | Dovozci LNG | Nová data centrální banky | Invesco Ltd. | Prodat dluhopisy | CVC Capital Partners | Kryptoburza | Odvolací soud v Nizozemsku | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Šéf Keringu | Celkové příjmy | Moelis | Uvedení akcií firmy Arm na burzu | Komunistické strany | Pokračující krize | Ruská měna | Services | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Cint Group | Filip Kalčák | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Růst | Kryptoměnové firmy | Britská firma Arm | Koronavirová opatření | Výsledek firmy | Problémy s likviditou | Objem zakázek | Vyšší úroveň | London metal exchange | NTV | Analytické týmy | Rising Falcon Number 1 Holding | Hodně peněz | Výdaje japonských domácností | Michelin | TotalEnergies | Propočty Bloombergu | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Luxusní skupina | Energetické komodity | Příjmy | Cena dnes | Konečné výsledky SNB | MSCI Asia Pacific | French Hill | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Alexandre Baradez | Propad ceny | Volvo | Dluhopis | Investujte zodpovědně | Digitální měna terraUSD | VMware | Podnikové investice | Problémy domácností s dluhy | WU | Zajištění | Propad poptávky | Domácí měny | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | Manažeři | Americká začínající firma | Parlament dnes | Bunge (BG.US) | Nejprudší pokles v historii | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Vyšetřování Binance | CNY | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Plynárenský průmysl | Fúze | Frank Media | Výrobce aut | Kosmetická společnost | Index | Ruské rezervy zlata | CETIN na burzu | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Cenový pokles | Golden Gate CZ | Rychlý růst cen | Dotcomovová bublina | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Merkelová | Cenový index | Největší kryptoměny | Společnost Uniper | Dovozce ruského plynu | TC Ziraat Bankasi | Token | Setrvání Británie v EU | Čínský trh | Eva Zamrazilová | Odstávka těžkého průmyslu | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Dny Německa | Bohatství | Nemovitostní fond | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | KBW | Jižní Korea | Vista Outdoor | Atlantik finanční trhy | Nejvyšší deficit | Akcie čínských firem | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konec ruského plynu | Farmaceutická společnost | Holding EPH | Nejbohatší muž v Asii | Evropská kryptokrálovna | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Kapitálové úlevy | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | XPeng | Futures na americké indexy | Největší energetické společnosti | Skupina Berkshire Hathaway | Vladimir Putin | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Monopol | Výrobci aut | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Goldman Sachs Group | Polská rafinerská společnost | Firma Arm | Vesmírná společnost SpaceX | Německý automobilový sektor | Důležití hráči finančního světa | ProSiebenSat.1 Media | Zvýšení ratingu | Zdanění prázdných bytů | Propad evropských akciových trhů | Výměny akcií | Federální úřad pro vyšetřování | Státní penzijní fond | Podnikatelské klima | Zpracovatelský sektor | Mišustin | Nezávislost na Srbsku | Akcie společnosti Telefonica | CBOT | Lululemon (LULU.US) | e-CNY | Nákupy přes internet | Baiju Bhatt | Hodnota fúzí | Invaze elektroaut z Číny | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Special Drawing Rights - SDR | Boston Consulting Group | Luno | Kotace | Sequoia | Ministr financí Jeremy Hunt | Noční můra | Vijay Ayyar | xAI | Oděvy | Podíl eura | MUFG Bank | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Vlády | Bolševické revoluce | Uživatelé sítě | Italský statistický úřad | Hútiové | Fumio Kišida | Ziskovost ČEZ | Makléřská společnost | Údaje MMF | Private Bank | Akciový propad | Akcie v Británii | Obchodování s emisemi ETS | Global Capital | Pandora | Platinové akcie | Měnové manipulace | Snížit úrokové sazby | Záporožská jaderná elektrárna | Růst cen kakaa | Korelace BTC | Čínské realitní společnosti | Charlie Lee | Astrazeneca | Cena dolaru | Pražská burza | Nový Zéland | Nejlepší strategie | Bankovní krize v USA | Bloomberg Galaxy Crypto | Prudký pokles cen | Výhledy růstu | 5G | LULU.US | Die Zeit | Britský akciový trh | Tesla v Číně | Začínající firma | El País | Reality show | Průmysl v Německu | Golden Goose | Nárůst případů koronaviru | Podíl čínského jüanu | Průlom | Fondy Apollo | Ye | Posílení kapitálu | Stephen Innes | Úřad pro finanční etiku (FCA) | STAR Market | Christian Dürr | GameStop | Carvana | Hodnota Alphabetu | La Repubblica | Americké rafinerie | Ceny lithia | Chrysler | Rozhodnutí valné hromady | Chaos na trzích s energií | Zájem o maďarské státní dluhopisy | Veřejný dluh USA | Japonský parlament | IFC | Paříž | Zlato na burze | Švédská centrální banka Riksbank | Evropské logistické firmy | Skupina těžařů | PPF | Balenciaga | Logistické firmy | RDSA | Procter & Gamble | CMB International Securities | Guvernér izraelské centrální banky | Hospodářský výhled | M&T Bank | Carrhae Capital | Greg Brockman | Mosaz | Svět diamantů | Wu Čching | Stability AI | Cena akcií Saudi Aramco | TerraUSD (UST) | Akcie na trzích | Fidelity Investment | Andrej Melničenko | Obrat hlavního indexu PX | Analytický tým XTB | Klienti Sberbank CZ | Obchodní rizika | Největší banka | Luno Vijay Ayyar | S-1 | Technologický ředitel | Ceny letenek | John Hardy | Bidenova vláda | Zlepšení | Alexander De Croo | Americká burzovní komise | Nejhodnotnější firmy světa | Swedbank | Nejprudší jednodenní nárůst | Narušení dodávek z Ruska | Vývoj kurzu USD | LVMH | Kosovo | SPAC | Česká vláda | Rostoucí šance | ING Groep NV | MOL | Akcie Saudi Aramco | Růst bitcoinu | Aktivita v podnikatelském sektoru | SECO | Zátěžové testy bank | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Hang Seng Tech | Asociace Libra | Francouzské energetické společnosti | Regulovaný trh | Příznivé ekonomické údaje | Index čínských firem | Přední investoři | Závislost na ruských fosilních palivech | Zřízení fondu | Nerealizované ztráty | Hackerské útoky | Tempo ekonomického růstu | Odnětí bankovní licence | Randal Quarles | Bluebay Asset Management | Dluhopisy EU | Embargo na vývoz | Internetová televize | Asos | Bitcoinové investičních fondy | Míra inflace v USA | Poradenská firma | Reliance Industries | Hlavní americké banky | Realitní gigant | Zkrachovalé banky | Muddy Waters | Růst Bitcoinů | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Ferrari | CAD | Ruský premiér | Piper Jaffray | Obchodní impérium | Societe Generale (GLE.FR) | Komerční nemovitosti. | United Parcel Service (UPS) | Index japonské burzy | Wood & Company Financial | Největší centrální banky | Výhody | Volební shromáždění | Pražírny | Společnost PwC | Ukrajinský podnik | Růst hodnoty bitcoinu | Práce v EU | PPF Petra Kellnera | Ekonomický plán | Micron (MU.US) | Hodnota čínských akcií | Radikální změny | Cena termínovaného kontraktu | Regulační orgány | Pozastavit obchodování | Výrobci autodílu | Digitální peněženky | Velké ztráty | Kemal Kiliçdaroglu | Realitní firma | Hafize Gaye Erkanová | Dragon | Vakcína Pfizer | Světová kryptoměna | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Akcie Porsche | Rhodium Group | Bitcoinový trh | Britská premiérka | Extrémní počasí | Služby spojené s kryptoměnami | Sazby v Číně | Michael O’Leary | Němečtí politici | Zahájení prodeje | Investiční společnost Hindenburg | Vladimir Lisin | Měnové krize | Wilbur Ross | Roger Federer | FRC.US | Tether | Short seller | Ed Miliband | Nike (NKE.US) | Dopady pandemie | Růst cen zemního plynu | Daimler | Dinár | Bitcoinová bublina | Květnový růst | Vývoj ceny akcií Asos | Výrobce baterií | Základní úroková sazba | Transakční poplatky | Tržní cyklus | Největší banky | Šéf Twitteru | Telekom Austria | Botswana | Čipové společnosti | Bankovní regulace | Investoři v Evropě | Anthropic | Index spotřebitelských cen | Kurz EUR | Lex ČEZ | Boston Consulting Group (BCG) | Německý svaz | Možnost dalšího poklesu | Obchodní aplikace | Dnešní obchodování | Čínský úřad | Představitelé G7 | Úmrtnost | FNB | Nízká likvidita na trhu | Švédské společnosti | Transakce s kryptoměnami | MiFID II | Akcionáři Komerční banky | Hnutí Hamás | Onet.pl | Deutsche Wohnen | ABP | Odvětví | Kryptoměna squid | Přísné koronavirové politiky | Čínská poptávka | Slábnutí koruny | Thomas Gitzel | Nárůst ceny | Italská centrální banka | Objem dividend | S&P Broad Market Index | PGE | Prodejce luxusního zboží | Alpha Impact | Technologické společnosti | Krypto trh | Autoprůmysl | Nejbohatší Čech | Firma Saudi Aramco | Situace na americkém trhu práce | Tržní analýza | Pracovní místa | RWE Gas | Klienti Sberbank | Slovenský ministr | Vakcinace | Lodní společnosti | Uhlíkové neutrality | Přímé intervence | Paytm | Vývoj dolarového indexu | ČNB Markéta Fišerová | Výhled růstu Japonska | Přebytek běžného účtu | Dollar Index | App Store | Americká zábavní společnost | Devalvace měny | Hodnota akcií Tesly | Finanční jaderná válka | Objem nouzových rezerv | Hodnota Trumpova majetku | Typ ropy | Firma Galderma Group | Krok za krokem | Vlna veder | Banka | Cyrrus FX | Rating Itálie | Mzdový nárůst | Google Play | Prodej vozů | Tvůrce bitcoinu | Power Exchange Central Europe | Přesídlení do Monaka | Výrobce pneumatik | Disney (DIS.US) | Tadawul Group | Aramco | Velké pohyby | Regulace obchodu s kryptoaktivy | Tudor | Společnost Orsted | The Sunday Times | Růst cen ropy | Poptávka po stříbře | Rekordní růst | VP Bank | Agentura Nová Čína | Zbývající akcie | Akcie Orpea | Přímé investice | Japonské vlády | Americká makléřská společnost | Analytička | Nasdaq Composite | Společnost Glencore | Akcie Husqvarny | Ruská federace | Ekonomika USA | Hodnota švýcarské ekonomiky | Mark Cuban | Britské finance | Vývoz plynu do Finska | Ceny kovového křemíku | Blue chip akcie | Vklady | China Investment Corporation | Obchodní bilance eurozóny | Dluhopisy německé vlády | Trend odklonu od amerického dolaru | Koronavir | Vlastnictví | Výjimečný stav | Zavedení digitální měny | Společnost Varta | City | Ministr financí | Manager Magazin | Vstup do eurozóny | Norsko | Společnost Robinhood | Nejbohatší světa | Velkoobchodní cena zemního plynu | Umělé inteligence (AI) | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Sazby Fedu | Canalys | Bitcoin Gold | Index technologického trhu Nasdaq | Umění | Banka Sberbank | Hang Seng China Enterprises | Emisní cena | Přijetí digitálních měn | Munich Re | Německá bankovní společnost | Psychologický faktor | Události tohoto týdne | Hynix | Jihokorejské akcie | Španělský premiér | Ceny zemního plynu v USA | Clearing | Americký index | Nárůst volatility | Do Kwon | Akciový index S&P 500 | United Overseas Bank | Turk Stream | Akcie Ferrari | Index výroby | Gita Gopinathová | Ekonomické podmínky | Vývoj kurzu USD/EUR | NICE | Vedení Volkswagenu | National Securities | PFE.US | Preqin | Bezprecedentní opatření | Zabití íránského generála | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | RWE | Nízké úrokové sazby | DNB Markets | Americké centrální banky | IFRS | Národní sdružení (RN) Marine Le Penové | INES | Maxim Rešetnikov | AAA | ONE | Společnost Evergrande | Chemické společnosti | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Turecké opoziční strany | Donald Trump dnes | MTI | Švédská měna | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Počet zaměstnaných | CSRC | Bloomberg | Hongkongské akcie | Platební neschopnost | Onemocnění COVID-19 | Obchodování na trzích | Agora | Pohyb cen | Nomura Holdings | Hodnota světových finančních akcií | Threads | Barcelona | Cena Litecoinu | Zadlužení v eurozóně | Farmaceutická firma | GLEN.UK | Žraloci sobě | Lídři zemí EU | Firma De Beers | Společnost BYD | Společnost Reddit | Zákony Evropské unie | Britský statistický úřad | Třída aktiv | Nový model | 500 nejbohatších lidí | Graf dne | Výhled vývoje ekonomiky | Plyn pro evropský trh | Společnost China Three Gorges | Růst dovozu | UBS | Ceny stříbra | Fake news | Semafor | AMP Capital | Ceny akcií Amazon | Bentley | Cena elektřiny na burze | Společnost Nokia | Čistá úroková marže | Tým XTB | Nové regulace | Nedostatek obilí | Bydlení | Růst ceny ropy | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Obchod s Ruskem | Erich García | Italská banka | ADM.US | Obchodník s komoditami | Sázka na růst | VASP | Ekonomické statistiky | Santander | Prognóza MMF | Mezinárodní investice | Zoom Video Communications | Insight Intelligence | Daňoví poplatníci | Největší bitcoinové bubliny | Rentea | ING Groep | Ratingový výhled | Účinnosti vakcín | Chaos na trzích | Vývoj ceny akcií Apple | Indický podnikatel | Makléřské společnosti | Vlastní digitální měny | Den díkůvzdání | Temasek | Dění na akciových trzích | Šéf Exxonu | FINRA | Vypuknutí pandemie | Základní kapitál | cTrader | Vysoké ceny energií | Střednědobý výhled | SimilarWeb | Investice do platiny | Švýcarské společnosti | Obchodní války | Libra ztrácí | Elektřina pro německý trh | Čínské investice | Pivovary CZ | Čínské akcie dnes | Akcie Evergrande | Příjmy z reklamy | Galderma Group | Abú Zabí | Podpora | Alrosa | Glencore (GLEN.UK) | Digitální měny centrálních bank | Roadster | Lucid | Vývoj ceny mědi | Trestná činnost | On Holding | EEX | Snižování sazeb | Minimální rezervy bank | Trh s bitcoiny | Společnost S&P | ETF na spotový bitcoin | Dánská centrální banka | Čínský akciový index Shanghai Composite | Colonial Pipeline | Závazky vůči věřitelům | Společnost Delta Air | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Pojišťovny | Italské hospodářství | Spready | Oživení z pandemie | PX Start | Mzda v ČR | Hlava státu | Ministerstvo spravedlnosti | Společnost Meta | Ekonom IHS | Nákup jüanů | Index americké burzy | Aktivita v průmyslu | Slabý jüan | Dobývání vesmíru | Discover Financial Services | Reliance Industries Ltd. | Euro vůči americkému dolaru | Biden | Zdroje energie | Správy majetku | Zadlužení | Hospodaření | Problémy Německa | Zdražení ropy | Nejbohatší lidé | Vývoj akcie AAPL | Konec roku | Těžba ropy | Kanadská ekonomika | Záporné ceny | Institut ZEW | Americká společnost | Americké ropné společnosti | Hlavní index CSI 300 | Vivendi | Cena uranu | Budoucnost akciových trhů | Andrej Babiš | Americký podnikatel | Aluminium Dunkerque Industries | First Republic | Nemovitosti | Firma Robinhood | AbbVie | Hodnota Amazonu | Soukromé banky | Zemědělství | Dezinflační proces | Jeff Currie | Maďarský forint | Boris Johnson | Maryland | PX START | Eskalace | Burzovní skupina | Ruský platební systém | Globální obchodní rizika | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Akcie německé společnosti | Snížení sazeb | Algoritmický stablecoin | Prodej v USA | Výrobce munice | Objem majetku | Výrobce letadel Boeing | Drahé komodity | Veřejně obchodovaná společnost | JD.com | Americké technologické firmy | Prezident Trump | Americké měny | Růst cen plynu | Míra nezaměstnanosti v Německu | Amundi | Finská společnost | Pád SVB | Porsche SE | Emise leteckého průmyslu | Severstal | Vyšší ceny ropy | Krize v oblasti nemovitostí | Vyspělé země | Bundesnetzagentur | Dividendy ČEZ | Přehled | Index S&P/BNY Mellon | PX index | Euro k dolaru | Domácí poptávka | Dluh Řecka | Digitální euro | Harmonizovaná inflace | Bohemia Energy | Zisk skupiny ČEZ | Česká technologická společnost | Daně z neočekávaných zisků | Agentura Moody's | Hodnota Tesly | Růstový index | CNH Industrial | Finanční ztráty | Problémy s dodavatelskými řetězci | Uzavření transakce | Velká ropná dohoda OPEC | Index CPI | Canberra | Americké sankce | Varta | Filmová společnost | Souhrnný čistý zisk | Maersk | Motocykly | Jiří Tyleček | Porsche AG | Obchodní konflikt | Prognóza ČNB | BofA | Hlavní ekonom | Hermes International | Opatření proti šíření koronaviru | EK | Platby za plyn v rublech | Zákaz dovozu | Vonovia | Globální problémy | Special Purpose Vehicle | Cenové výkyvy | Platební bilance ČR | Prodej osobních automobilů | Novozélandský dolar | Výhled růstu německé ekonomiky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Zakladatel FTX | Prezident Biden | Philip Newman | Horší časy | Sektor služeb | Michael Bloomberg | Erste Group | Americký ropný institut | Buffettova firma | Ruská železnice | Standard & Poor's (S&P) | Španělský premiér Pedro Sánchez | Robotické společnosti | Snížení spotřeby plynu | Index nákupních manažerů (PMI) | Investice do české koruny | Index Nasdaq Composite | Fáze obchodní dohody | xStation5 | Překážky | Start-upy | Low | Statistické údaje | Nikolaj Patrušev | Rozvoj těžby | Ministři obchodu | EURAUD | Hotovost | Německý kancléř | Trendová linie | Strategic Actions for a Just Economy | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Eurokomisařka | Snížení úroků | Aleš Michl | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Federální úřad pro letectví | Terra Luna | Výkonná ředitelka | Půjčky v kryptoměnách | TheCityUK | Haruhiko Kuroda | Splácení zahraničního dluhu | MT4 | FX Forecast | Ališer Usmanov | Estee Lauder | Americký HDP | Společnost PayPal Holdings | Jens Stoltenberg | Koruna posiluje | Marek Dospiva | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | Platby a převody | Investiční platforma Portu | Ekonom IHS Markit | Akciový výprodej | Hlavní akcionář CPI | Iveco | Dominance bitcoinu | Akcie společnosti Trump Media | Shanghai Composite | Agentura APA | Ruské akcie | Levnější půjčky | Louis Vuitton | Regulační mánie | Nejvýraznější propad | Vice | Walmart | Mateřské firmy | Consumer Intelligence Research Partners | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Taras Kotovyč | PPF Group | Kyrylo Ševčenko | Světová rada pro investice do platiny (WPIC) | Visa | Silvergate Capital | IPO Porsche | Firma CVC | Munich | Těžební plány | Ruský majetek | Výhled pro EUR/USD | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Průmyslové kovy | American Petroleum Institute (API) | Sol | China Three Gorges | Ošetřovné | Bid | Brexitová dohoda | X-Trade | Chorvatsko | Kryptokomunita | Konkurent | Výprodej akcií na čínských trzích | Mimořádný zisk výrobců energie | Mediální společnosti | Dovoz i vývoz | Průmyslové zakázky v Německu | Domácnosti | Shrinkflation | Hromadění zlata | Odvrátit deflaci | Inflace v listopadu | EFTA | Akcie Daimler | Řetězec Walmart | Cardano | Papírové peníze | Sam Bankman-Fried | Generali Investments CEE | Supporty | Kontrakt | Australská BHP | Ukazatel zdraví | Nové zakázky | Codelco | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Bit Digital | Navýšení dluhového stropu | CVNA.US | Nejprodávanější | Primární nabídka firmy | Vývoj ceny akcií Paypal | Riziko | Galaxy Crypto | Celsius Network | Investice do čistých zdrojů energie | Finanční zdroje | Provozní zisk | OFZ | Digital Currency Group | Londýnské společnosti | Výprodej akcií firem | Cryptoqueen | Ruská centrální banka | A350 | Finančně technologická společnost | Le Penová | Onet | Evropská střední třída | Adani Total Gas | Britský pracovní trh | Manažeři fondů | Inflační očekávání | Embargo na ruské diamanty | Australian Financial Review | Vývoj vakcíny | Hodnocení akcií firmy | Vysoká inflace | Vstup na akciovou burzu | Růst průměrné mzdy | Nepřízeň počasí | Vesmírné společnosti | Americký ministr zahraničí | Bain | Veřejný sektor | Více riskovat | Sazby beze změny | Kwasi Kwarteng | Newedge | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Kontrakty na bitcoin | Inflace spotřebitelských cen | Akcie Kofoly | Ruský vývoz ropy | Power Exchange Central Europe (PXE) | Rheinische Post | Coinbase Custody | Muriel Pénicaudová | Cena ruské ropy Urals | FinCEN | Halving | Primoco UAV | The Guardian | Meta Platforms | Abbott Laboratories | Směrnice | Automobilka Volvo | BCG | Ceny hliníku | Kurz kryptoměny | Dr. Martens | Distribuované účetní knihy | Gazeta | London Metal Exchange (LME) | Linde | Podnikatelský sektor | Prodat část akcií | Fortum | Pozice | Kyrgyzstán | Objem fúzí a akvizic | Růstová série | Energetická krize v EU | Zakázky německého průmyslu | Sequoia Capital | Uzavření dohody | Bloomberg komoditní index | Dom Pérignon | Digitální jüan | Zavedená cla | Hlavní akcionář | Renaissance Capital | Burzovní ukazatel | Platina | Pražské obchodní centrum Arkády Pankrác | Akcie americké finanční společnosti | Navrhovaná dohoda | Měnové kontroly | CPCA | Nejnovější makroekonomické údaje | Caroline Bainová | Země G20 | Závislost | Vývoj akcie | Aeroports de Paris | Levné energie | Gatesův majetek | Akcie Nike (NKE.US) | Dluhopisový trh | Výrobce elektroaut | Trumpova cla | Italský ministr hospodářství | Abu Dhabi National Oil | Akcie Volkswagenu | USO | Budoucí podnikání | Prioritní akcie | Americké regulační orgány | Amazon | Nejbohatší muž | Tranzit ruského plynu | Arménie | EUR/GBP | Haísám Ghais | Největší rizika | Country Garden Holdings | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Míra inflace v Německu | Měnové výbory | Společnost Nike | Velcí hráči | Čínská internetová firma | Zábavní společnost | Sociální demokraté | Cyrus de la Rubia | Cena spodumenu | UA.US | Evropská unie a Spojené státy | MICEX | Rosbank | Statistika | Motivace | Discover Financial | Nový akciový trh | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Prodej aut v Číně | Ravi Menon | Ropný průmysl | Německá energetická společnost | Liberty Ostrava | Vývoj EUR/USD | WHO | Hlavní index Nikkei 225 | DNB | Internetový gigant | ONS | Záchranné programy | Livent | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Americké trhy | Mluvčí ČNB | Hospodářský model | JCPOA | Analýza Bitcoinu | Snížení schodku | NIFTY | Ministerstvo hospodářství | Ministr spravedlnosti | Investing | Spotřebitelské ceny | Koncern | Carson Group | Domino efekt | Hodnota HDP | Due diligence | Akcie BHP | CoinDesk | Manchester United | Výnosy řeckých dluhopisů | Kurz EURUSD | Akcie Carvana | Vandita Pantová | Akcie Lenova | Cla na dovoz | Shromáždění OSN | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Ever Given | Elektronické peněženky | FTX sídlo | Index regionálních bank KBW | Ceny kávy | Světová turistická organizace (UNWTO) | Výrobce sportovního oblečení | Čínští regulátoři | Největší centrální banky světa | Společnost Saudi Aramco | Asijské akciové trhy | Primoco | Three Arrows Capital | News | Ruské firmy | Balkán | Akcie AAPL | Velká akvizice | Uvedení akcií | Výrobci potravin | Musk dnes | Fabio Panetta | Evropské indexy | Stavební společnosti | Objem transakcí na trhu | CRIF | Obchod s Čínou | Goldman Sachs Asset Management | Investice v Německu | Ekonomika Saúdské Arábie | Makroekonomický kalendář | Kryptoměnové odvětví | Americký ministr financí | Covidové restrikce | Nejvyšší zhodnocení | Alex Mashinsky | Muhammad bin Salmán | Další pokles | Body | Povinné minimální rezervy bank | Deutsche Welle | Aktuální Price Action | Rozsáhlé propouštění | Mark Zuckerberg | Inverness Counsel | Skupina Colt CZ Group | Sociální síť Threads | Úřad pro energetické informace (EIA) | Umělá inteligence (AI) | New York Times | Vývoj ceny akcií Nvidia | Virus | Cena kávy arabica | Konfederace britského průmyslu (CBI) | NFP report | Největší evropské logistické firmy | Národní sdružení | Španělská centrální banka | Společnost Unilever | Omezení cen plynu | Cíl hospodářského růstu | Dun & Bradstreet | De Beers | Jan Frait | Držitelé kryptoměn | Ben Broadbent | Barrick Gold | Akcie Pinterest | Dnešní kurz libry | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Hospodářské otřesy | Alex Constantinescu | MIFID | Omezené dodávky | China Asset Management | Eskalace války | Pat Gelsinger | Pevninská Čína | Carvana (CVNA.US) | TOPIX | Vítězství Le Penové | Dovoz ruské ropy | Podnikatelé | FOMO | Kühne+Nagel | UK100 | Drahá ropa | Dovoz ruských diamantů | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Největší ekonomika v Evropě | Válka na Blízkém východě | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Společnost Hindenburg Research | Finanční systém | Rakouský kancléř | Zvyšování úroků | Vývoj měnového páru USD/MXN | TRON | Výraznější pokles | Energetická situace | Squid | CVNA | Odliv investic | Globální energetická krize | Jak vydělávat peníze | Index hongkongských akcií | Gautam Adani | Basilejský výbor | Pokles libry | Oživení německé ekonomiky | Gennadij Timčenko | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | CleanSpark | Trh s bydlením | Rostoucí úrokové sazby | USTR | Pinterest | Tempo růstu čínské ekonomiky | Ocenění | Rezistence | Provozovatel kin AMC | Krize v Evropě | 500 nejbohatších | Přechod k zelené energii | Společnost Microsoft | Krach FTX | Banky | Dezinformace | Decentralizovaný systém | Norský fond | Cena akcií Kraftonu | Oslabení české koruny | Cena plynu pro evropský trh | Tržní hodnota Alphabetu | Intervenovat | Ekonomka MMF | Cena benzínu | Sankce vůči ruské centrální bance | Zpravodajské společnosti | Hrubý domácí produkt (HDP) Venezuely | Bitcoinová ETF | Christopher Rupkey | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | NASDAQ 100 | Peking | Majetek 500 nejbohatších lidí | Novo Nordisk | Těžař zlata | Dividendy | Nezaměnitelné tokeny | Hospodaření banky | Platební síť | OneCoin | Čistá marže | Burza | Dlouhodobý trend | RBN Energy | Mzda | L'Occitane | Nejnižší cena | Michail Mišustin | BG.US | Těžební kapacity | Šéf burzy | Etiopie | Výrobce elektromobilů | Trafigura Group | Růst trhu kryptoměn | Společnost PKN Orlen | Burza v Šanghaji | Akcie čínské realitní společnosti | Národní sdružení (RN) | Dublin | Největší pokles | Obchodování na asijských akciových trzích | Závislost na americkém dolaru | Ropovody | Target | Turecké měny | Fio banka, a.s. | Shein | Americké finanční společnosti | Miliardy dolarů | Adani Green Energy | Soud EU | Index NFIB | Nízké daně | Bronz | Akcie firmy Charles Schwab | Geopolitika | Ruský rozpočtový deficit | Lockdowny | Rozpočtový schodek Spojených států | West Texas Intermediate (WTI) | Odvětví těžby ropy | Universal Music Group | Výnosy u dluhopisů | Home Depot | Akcie Tratonu | Partneři | IPO | Brookings | Zastánci bitcoinu | Peter Virovacz | Čínský trh STAR | Holding v bitcoinech | Dodávky ruského plynu do Evropy | Antimonopolní úřad | Disney | Turecká televize NTV | TRX | Mzdová dynamika | Syntetické diamanty | Hodnota francouzského akciového trhu | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Sberbank Europe | Inflační cíl | Společnost Sony | Italský premiér Mario Draghi | Čínská automobilka | Obchodní záležitosti | Hospodářské výsledky | Ruský ministr energetiky | Měnový pár | Odchod Británie z Evropské unie | KYC | Cenu plynu | Premiérka Liz Trussová | Řešení šoků | Obchodní centra | Indonésie | Custody | Úvěrová krize | Výpadky proudu | Šíření nového koronaviru | Očekávané Earnings | Výhledy | Dolarové dluhopisy | Pokles dolarového indexu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bitcoinové futures | Forex aktuálně | Lael Brainardová | Sílící euro | Poptávka po plynu | Marine Le Pen | Celková inflace | Firma Berkshire | Největší americké společnosti | Znalost trhu | Rostec | VanEck | Jihoafrický rand | Bavlna | Východní Evropa | Americké ministerstvo zahraničí | Akcie obchodované | Hrubý provozní zisk | USD za tunu | Španělské banky | Index DAX | Kolo jednání | Wealth Management | Ruská ekonomika | Netflix | Ruské podniky | Opatření | Americká ministryně financí | Velcí institucionální investoři | Odklon od fosilních paliv | Didi | Emerging markets | Firma Novo | Počet drobných investorů | Sentiment trhu | Generativní umělé inteligence | Společnost MSCI | Deloitte | Švýcarská vláda | L‘Oreal | Primární nabídka | Argentinská centrální banka | Ukončení činnosti | Časopis Heroine | Wood Retail Investments | Motor ekonomiky | Hightower Report | Propad ceny lithia | Ceny energie | Investice čínských státních podniků | Novinky | Kpler | Akcie společnosti Telefónica Deutschland | Grand | Cash App | Velké investice | Kapitálový poměr | Energie | Robinhood Markets | Finanční pozice | CryptoQuant | Firma xAI | Vývoj ceny ropy Brent | Miliardové investice | Síla Sibiře | Ekonomická nálada v eurozóně | Retail | Zájem o diamanty | Superpočítač | Ministr obchodu Wilbur Ross | Firma Schwab | Galderma | Žlutý kov | Louis Dreyfus | Zvýšení rezerv | DDoS útoky | Mediální podnik | Deutsche Post | Indický magnát | Opoziční kandidát | Loď Ever Given | Hliníkárenský gigant | Nejvyšší kontrolní úřad | Vzdělávací aktivity | Focus | Tým FXstreet.cz | Nižší náklady na úvěry | Index Nikkei 225 | Tržní hodnota Microsoftu | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Evropská komise (EK) | Ruské hospodářství | Digital Currency Group (DCG) | BTC na burzy | Fond nové Hedvábné stezky | Tržní hodnota Gazpromu | Úřady | Italové | Margot | ISDA | Emisní cena akcií | Přehled o dění | Nemoc COVID-19 | Dow Jones | Kryptotransakce | Boj s koronavirovou krizí | Chování spotřebitelů | Správci majetku | Daň z příjmu | Měna | Bolívar | Obchodní nastavení | Francouzské společnosti | Underperform | Philip Morris | Tržní hodnota Applu | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Inflace v Británii v červnu | Nový zákon | Akciové burzy | Nasdaq | Renk | Společná evropská měna | Nezaměstnanost ve Francii | Azure | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nový americký prezident | Závislost na dolaru | Přebytek běžného účtu Ruska | Akcie Microsoftu | Začínající hospodářský propad | Atraktivní investice | Vývoj ceny akcií HP | Zrychlení tempa růstu inflace | Destatis | Výrobce léků | Hayden Hughes | Steve Ballmer | Riot | Země G7 | Finanční podmínky | Geopolitická situace | Největší ETF | Finanční sankce | Ceny akcií Apple | Evropské dluhové krize | Růst cen plynu v Evropě | Hang Seng | Saúdské království | Počet firemních bankrotů v Německu | Výsledky hospodaření | Cena kávy | Ministerstvo práce | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Geopolitické napětí | Ceny syntetických diamantů | Růst poptávky | Společnost Colt | Zastropování cen | Cenový vývoj | Islámský stát | Kupci zlata | Forever 21 | Psychologický efekt | Pokles nákladů | Australian Financial Review (AFR) | Richemont | Burza v New Yorku | Stimulační balík | IPO Coinbase | Podnikatelská aktivita | Mrazivé počasí | Broker XTB | S&P 500 a Dow Jones | Britské podniky | Měnové politiky centrálních bank | SUEK | Tim Ash | Rusko dnes | Čínské továrny | Vyšší inflace | Izraelská centrální banka | Obavy o likviditu | Ceny zemního plynu v Evropě | Centrální banka Japonska | Elektrická auta | Metals Focus | Práce | Export z Německa | Daniel So | Société Générale | Znehodnoceni dolaru | Výroba aut | Lichtenštejnsko | Peníze na účtech Sberbank | Obnovení růstu | Currency | Herbert Diess | Společnost Alrosa | Supervelmoci | Chartered Institute of Personnel Development | Ekonomika Hongkongu | Japonská společnost | Hodnota globálních trhů | Bunge | Čínské vlády | VectoIQ | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | AMZN | Izraelská společnost | Bleskový průzkum | Platební firma | Lídři zemí | Čínský HDP | Kovy vzácných zemin | Blockchain etherea | Riziko volatility | ADNOC | Restrukturalizace | Společnost Eni | Skandály | Financování výdajů | Vývoj kolem brexitu | Investment | Embargo na ruskou ropu | Prezident Světové banky (SB) | Podíl v automobilce | Krize | MetLife | Adler | Dunkerque | Bitmain Technologies | Snížení emisí uhlíku | VIAC | Maďarská centrální banka | Ocelárny | Cestovní omezení | Přebytek bilance běžného účtu | Ministerstvo financí Ruské federace | Platby kryptoměnami | Vyhoření | GOOGL | PetroChina | Výroba v Číně | Clearstream | Token ADA | Bitcoin Trust | Největší ekonomika eurozóny | Zvýšení sazeb v Polsku | Testy bank | Protiruské sankce | Globální obchod | Bloomberg Agriculture Spot | Čínský těžař ropy | Spojené státy | Procyklické měny | Country Garden | Energetická firma | Luna Foundation Guard | Parlamentní volby | Zadluženost | Ceny železné rudy | Negativní zpráva | Měnový výbor Bank of England | Internetová společnost Twitter | Investiční účet | Zpomalení hospodářského růstu | CPIPG | Hospodářství země | Levnější ropa | Vysoké úrokové sazby | Offshore jüan | Vedení twitteru | Estée Lauder | Akcie Novavaxu | McKinsey & Co | Vzestup bitcoinu | Globální investoři | Daně z příjmů právnických osob | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Objem stimulů | Centrální vláda | Kryptoměny | KKCG | Bělorusko | Lobbistické skupiny | Skupina G20 | Tržní hodnota Novo Nordisk | Podnik | Zemědělská společnost | Analytik XTB | Crédit Agricole | Vývoj kryptoměny | Prodeje státních dluhopisů | MF | Odstřižení od SWIFT | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | Agentura Bloomberg News | Míra inflace ve Francii | Alex International Transport 94 SRL | FRC | Boeing 737 Max | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | TradeWeb | Akcie AT&T | NKE | Kryptoměnový sektor | Monetární opatření | Pomoc ropným firmám | GFG Alliance | Nejvyšší přebytek | Brazilský prezident | Inflace v Kanadě | Zasedání Rady guvernérů | Kurs koruny k euru | Prodej aut | Akcie na rozvíjejících se trzích | Evropský bankovní úřad (EBA) | Ropa typu Brent | MJ | J.P. Morgan | Miliardář | Jefferies | Schválení SEC | Úvěr | Situace na trhu | Investiční doporučení | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Kryptoměna ethereum | Paul Chan | Úspěch | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Uvolnit měnovou politiku | Společnost Rosněfť | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | NDRC | Propuštění šéfa Fedu | Kurz české měny | Získávání peněz | Čistá hodnota | G7 | Hlavní akciové indexy | Hodnota Muskova majetku | Index Hang Seng Tech | Antidumpingová cla | Scott Morrison | Volby | Poradci Bílého domu | Akcie polských energetických firem | Statistický úřad | Růst ruské ekonomiky | Státní peníze | Ukazatele | Akcionáři Twitteru | Inditex | Kov | ANSA | Mitsui | Nordic Capital | Američtí zákonodárci | Charles Michel | Logitech | Stablecoin | Americká burza | Čínské internetové firmy | Západní státy | Index čínských akcií | Štěpení | Záchranný balík | Problémy s počasím | Americká půjčovna kryptoměn | Stagnace | Tržby | Čistý zisk skupiny ČEZ | Christian Dior | Bitmain | Plán vstupu na burzu | Finlord | Adani Enterprises | Eurozóna | D&B | Rostoucí příjmy | Fio | Opatření proti šíření epidemie | Hospodářský vzestup | Tranzit ruské ropy | Kryptoměna petro | Americká vláda | Slovenská inflace | Nový index | Hodnota všech kryptoměn | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Cena elektřiny v Německu | WhatsApp | Uvalení cel | Záporné úrokové sazby | Kryptoměny Facebooku | Cena ruské ropy | Ceny povolenek | Zrychlení růstu | Ministři financí zemí Evropské unie | Ceny mědi | Informace z kryptoměnového trhu | Nasdaq Composite Index | Sellier&Bellot | Společnost Bitmain | Zákaz dovozu ruské ropy | Fed Rate Monitor Tool | Koronavirus | ITA | FXstreet | Zásobníky | Russell 3000 | Thales | Dánsko | Filecoin (FIL) | Interní systémy | Belgie | Společnost S&P Global | Superauta | Kiliçdaroglu | Tržní hodnota podniku | Podniky | Jonathan Hinze | Pád Gazpromu | Akcie v Číně | Rusko dodávky plynu | Předseda správní rady | Rezignace | Plán obnovy ruské ekonomiky | Index moskevské burzy | Motor Sič | Dopad na švýcarskou ekonomiku | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Dramatický dopad | Kurz GBP | Společnost Aramco | AUD/USD | NIFTY 50 | Vnitřní Mongolsko | Potíže v dodavatelských řetězcích | Zájem o bitcoiny | Americký akciový trh Nasdaq | Úrokové výnosy | Nárůst nakažených koronavirem | Koruna euro | Bilance | Sankce USA | Příliv migrantů | Politici | Počet firemních bankrotů | Francouzský ministr financí | Skupina Volkswagen | Wedbush | Ekonomika Evropské unie | Přijetí kryptoměny | Enel | Dodavatelský řetězec | Maloobchodní tržby v Británii | AML | Analytický tým | Nomura Securities | Trump Media & Technology Group | Správa | UxC | Očkování | Evropské země | Mati Greenspan | Úsilí centrálních bank | Zlato | Ethereum (ETH) | Zahájení invaze | PYUSD | Mzdy | Světové trhy | ToscaFund | Výhled růstu ekonomiky | Robusta | Hlavní index pařížské burzy | Platidlo | Společnost Eurowag | Tchaj-wan | Ceny paliv | Jen-tchien | Zájem o solární panely | Naréndra Módí | Energetický kolos | Emitenti | Zelené energie | Ford Motor | Obchodní komora | CNMV | Britská společnost | Dluh Ruska | Čistý dluh | Šíření nákazy | Štědrý den | Světové rezervní měny | Zestátnění ČEZ | NZD | Americký ministr obchodu | Globální emise | Produkce ropy | WPIC | GreenBlocks | Automobilka Hyundai | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Ruská ropná společnost | Přístup k inflaci | Rozšíření nouzových rezerv | Energy trading | Markit | ČR | Společnost Binance | BIS | Obchodování na newyorské burze | Marc Jacobs | TPA | Průměrná cena | Důvěra v českou ekonomiku | American Express | Největší evropské společnosti | Wash trading | Camelot | CNBC | Nesoulad | Dovoz uhlí | Trh primárních nabídek akcií | Silicon Valley | Obchodování na forexu | Mluvčí firmy | Olaf Scholz | Inflace na Slovensku | Čínské firmy | Přeprodáno | Produkce v Číně | Vývoj ropy | CryptoTips | Caixin | Jukos | Ekonomické sankce | Vláda Finska | Spuštění ETF na spotový bitcoin | Objednávky | Zavádění kryptoměn | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Automobilové součástky | Vývoj ceny | Schweizerische Nationalbank | Annalena Baerbocková | Pension Plan | Analytik | Návratnost | Pohonné hmoty a maziva | Průmyslová výroba v USA | Index německé burzy DAX | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Orpea | Analytici banky | Tržní hodnota Tesly | Nejbohatší člověk Asie | Krypto burza | ITC | Wise Kristo Kaarmann | Ekonomické prognózy | Kobalt | Napětí mezi USA a Čínou | UNCTAD | Výnosy | Goldman Sachs (GS.US) | BNB | Kontejnerový terminál | Výdaje |