Středa 31. květen 2023 17:22
reklama
ProTradery Purple - appka
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple - Panelova diskuze
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Sociální síť

img

Neuralink vyvíjející mozkové čipy může zahájit testování na lidech

26.05.2023 Společnost Neuralink, která vyvíjí mozkové čipy, dostala od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) souhlas k první klinické studii na lidech, píše agentura Reuters. Pro tuto firmu Elona Muska se jedná o významný milník, dobrovolníci se však do studie zatím hlásit nemohou.
img

Začali jako youtubeři, dnes úspěšně podnikají. Erik Meldik a MamaDomisha bodují vlastní značkou šperků

15.05.2023 Točili úspěšná videa na kanál YouTube, poté se přesunuli na sociální síť Instagram, kde jako rodina baví dohromady přes milion sledujících. Před dvěma lety se však Erik Meldik a Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha rozhodli posunout svůj business na další stupeň a splnit si sen o vlastní kolekci šperků. Vstoupili na trh s první designovou stříbrnou náušnicí jménem Kasiopea – a strhla se mela. Od té doby spustili dalších pět kolekcí unikátních šperků, které sami navrhují. Jaká je dnes jejich vize ohledně značky? Co jim přijde nejtěžší? A kdo z nich má při neshodách poslední slovo?
img

Twitter zrušil popisky na účtech světových médií včetně BBC, NPR nebo ruské RT

21.04.2023 Sociální síť Twitter bez vysvětlení odstranila popisky, které se dříve zobrazovaly v profilech vybraných světových médií. Kromě nedávno zavedených označení o vládním či veřejném financování, které se objevily na účtech britské BBC nebo amerického NPR, zmizela také zmínka o státní povaze média používaná delší dobu u ruských nebo čínských organizací. Změna přišla ve čtvrtek večer současně s odstraněním modrého loga u jmen uživatelů, kteří jej dříve získali na základě ověření totožnosti.
C:\fakepath\Rusko-sankce.png

Ukrajina uvalila sankce na další ruské firmy, sportovce či ministrovu dceru

16.04.2023 Kvůli pokračující ruské invazi rozšířila Ukrajina svůj sankční seznam o několik stovek dalších položek. Mezi přibližně 250 firmami, kterých se postihy týkají, je například internetová společnost Yandex, která spravuje největší webový vyhledávač v Rusku, nebo sociální síť VK (VKontaktě), ruská obdoba facebooku. Příslušné dekrety včera podle médií zveřejnil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
img

eToro spolupracuje s Twitter $Cashtags na podpoře finančního vzdělávání

14.04.2023 Sociální, obchodní a investiční platforma eToro navázala spolupráci s Twitterem, aby uživatelé Twitteru mohli při používání nové funkce $Cashtags vidět okamžitě ceny akcií, kryptoměn a dalších aktiv v reálném čase.
img

Elon Musk oznámil další změnu u placené funkce Twitter Blue

28.03.2023 Sociální síť Twitter učiní další změny u své placené funkce Twitter Blue. Od poloviny dubna budou doporučovány ostatním uživatelům pouze příspěvky ověřených předplatitelů. Neověření uživatelé také nebudou moci hlasovat v anketách. Na svém twitterovém profilu to oznámil šéf Twitteru Elon Musk. Jako důvod uvedl, že je to jediný způsob, jak řešit problémy s účty provozovanými umělou inteligencí.
img

Tisíce uživatelů hlásí problém se sociální sítí Twitter, nefungují webové odkazy

07.03.2023 Tisíce uživatelů sociální sítě Twitter dnes hlásí potíže, nefungují jim webové odkazy. Problémy podle firmy způsobila interní změna s nezamýšlenými důsledky. Twitter převzal loni za 44 miliard dolarů (nyní 970,3 miliardy Kč) americký miliardář Elon Musk. Od jeho příchodu se počet zaměstnanců společnosti snížil přibližně o 70 procent. To se podle některých kritiků odráží na funkčnosti platformy i na regulaci jejího obsahu.
C:\fakepath\tesla-20022023-uvod.jpg

Analýza investic Elona Muska do Tesly

20.02.2023 Od září do listopadu 2022 klesla cena akcií společnosti Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) o více než 35 %. Tento pokles mimo jiné umožnil generální ředitel společnosti Elon Musk. Zatímco od roku 2021 nekoupil ani jednu akcii své korporace, 8. listopadu 2022 prodal 19,5 milionu akcií za zhruba 4 miliardy USD.
img

Jak jsou na tom kryptoměny: Bitcoin, Polygon, Solana a Dogecoin

02.02.2023 Bitcoin poprvé od poloviny srpna stoupl během čtvrtečního obchodování v Asii na 23 800 USD kvůli zvýšeným úrokovým sazbám.
img

Elon Musk chce, aby byl platební systém Twitter postaven s ohledem na kryptoměny

31.01.2023 Nadcházející platební nástroj Twitteru bude zpočátku podporovat pouze fiat měny, avšak Elon Musk chce, aby byl vytvořen tak, aby v budoucnu podporoval také kryptoměny.
img

Dogecoin při propadu na kryptotrhu vzrostl o 6 % 

31.01.2023 V širším ekosystému kryptoměn, když ceny v podobě koordinovaného a komplexního výprodeje klesají, se jedná o velmi medvědí jev. Podle údajů CoinMarketCap dochází i přes odhady u Dogecoinu (DOGE) k oživení ceny, kdy jen v době psaní tohoto článku vzrostla o 6,03 % na 0,09384 dolarů.
C:\fakepath\Musk-2.jpeg

Musk má Guinnessův rekord, největší ztrátu osobního jmění v historii

12.01.2023 Šéf společností Tesla a Twitter Elon Musk se dostal do Guinnessovy knihy rekordů, patrně však nechtěným způsobem. Od listopadu 2021 přišel tento donedávna nejbohatší člověk světa o tolik majetku, že překonal světový rekord v "největší ztrátě osobního jmění v historii", napsal web The Independent.
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
img

Twitter odstraní účty, které odkazují na konkurenční sociální sítě

19.12.2022 Americká internetová společnost Twitter odstraní ze své stejnojmenné platformy účty, které byly zřízeny jen za účelem propagace konkurenčních sítí. Firma, jejímž novým vlastníkem je miliardář Elon Musk, to dnes oznámila na svém účtu Twitter Support. Týká se to rovněž obsahu, v němž jsou odkazy nebo uživatelská jména k platformám Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Nostr a Post.
img

Na Twitter se vrací placená služba s modrou ikonou, Musk poskytl interní e-maily

13.12.2022 Na internetovou sociální síť Twitter se dnes vrací placená služba Twitter Blue, díky které uživatelé získají modrou ikonu a přístup ke speciálním funkcím. V listopadu Twitter službu na své stejnojmenné síti pozastavil kvůli záplavě falešných účtů. Služba po obnovení nadále stojí osm dolarů (zhruba 185 Kč) měsíčně, pro uživatele zařízení firmy Apple však poplatek činí 11 dolarů (asi 254 Kč) měsíčně, informoval server BBC.
C:\fakepath\trader-01122022-8-zm.png

EU varovala Muska, že twitteru kvůli moderování obsahu hrozí zákaz, píše FT

01.12.2022 Evropský komisař pro vnitřní trh Thierry Breton při videohovoru s miliardářem Elonem Muskem varoval, že EU zakáže twitter, pokud nebude dodržovat přísná pravidla o moderování obsahu. Uvedl to list Financial Times s odvoláním na zdroje obeznámené s rozhovorem. V EU se tak podle agentur zřejmě schyluje k regulační bitvě o budoucnost této sociální sítě.
img

Slevové akce Black Friday jsou tu, a s nimi i falešné slevy. Ženy letos utratí v průměru 3700 korun, muži 4000 korun

15.11.2022 Už za deset dní, 25. listopadu, nastane letošní Black Friday. Den plný slev, importovaný z USA, se v Česku uchytil v necelém posledním desetiletí zejména v oblasti internetového nakupování. Letos se vyplatí nakupovat zvláště elektroniku. Naopak, s nákupy třeba oděvů je lepší vyčkat na povánoční nebo novoroční slevové akce.
img

David Gokhshtein předpovídá používání dogecoinu na Twitteru

14.11.2022 David Gokhshtein, zakladatel společnosti Gokhshtein Media, opakuje své prohlášení, že Dogecoin se stane měnou Twitteru.
C:\fakepath\eurusd-13112022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie pokračovaly v růstu díky vyhlídkám na pomalejší zvyšování úroků

13.11.2022 Americké akcie v pátek pokračovaly v růstu poté, co čtvrteční zpráva o překvapivě výrazném poklesu inflace ve Spojených státech podpořila naděje, že americká centrální banka (Fed) zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,10 procenta a uzavřel na 33.747,86 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,92 procenta na 3992,93 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 1,88 procenta na 11.323,33 bodu.
C:\fakepath\eurusd-11112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 11.11.2022

11.11.2022 Americké akcie včera zažily nejvýraznější růst od jara 2020. Zpráva o překvapivě výrazném poklesu inflace ve Spojených státech totiž podpořila naděje, že americká centrální banka (Fed) zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Muskův majetek kvůli snížení ceny akcií Tesly klesl pod 200 miliard dolarů

09.11.2022 Majetek Elona Muska včera klesl pod 200 miliard dolarů (4,8 bilionu Kč), šéf automobilky Tesla a nově i sociální sítě Twitter ale zůstává nejbohatším člověkem planety. Částečně "zchudnul" kvůli poklesu ceny akcií Tesly, kterých se investoři zbavují v obavách, že její hlavní akcionář se nyní bude více věnovat Twitteru a na řízení automobilky mu nezbude dost času. Informuje o tom agentura Reuters.
img

Elon Musk koupil Twitter. Firma tak nově není obchodována na burze

03.11.2022 Elon Musk je vlastníkem Twitteru. Plány miliardáře nad získáním kontroly nad sociální sítí vyšly na povrch už v dubnu, k oficiálnímu převzetí ale po několika obratech ve vyjednávání došlo až 27. října. Twitter se tak proměnil z veřejně obchodované společnosti na firmu privátně vlastněnou, došlo ke stažení jeho akcií z newyorské burzy a platformu pravděpodobně čekají pod novým vedením velké změny.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Musk popřel, že bude propouštět z Twitteru před odměnou ve formě akcií

31.10.2022 Elon Musk popřel, že bude ve společnosti Twitter propouštět před 1. listopadem, kdy by měli zaměstnanci získat odměny ve formě akcií firmy. Upozornil na to dnes zpravodajský server BBC. Šéf společností Tesla a SpaceX minulý týden dokončil převzetí Twitteru za 44 miliardy USD (zhruba 1,1 bilionu Kč). Zprávu o propouštění před výplatou akciemi přinesl o víkendu list The New York Times (NYT). Deník The Washington Post (WP) dnes napsal, že první vlna propouštění se bude týkat čtvrtiny zaměstnanců.
img

„Pták je volný“, Musk dnes dokončí nákup Twitteru a stáhne jeho akcie z burzy. Ve firmě už provedl „čistku“ a zřejmě obnoví účet exprezidentu Trumpovi

28.10.2022 Akcie sociální sítě Twitter budou dnes před začátkem obchodování z newyorské burzy staženy. Včera uzavřely na ceně 53,70 dolaru za kus. Elon Musk, nejbohatší člověk na světě, šéf automobilky Tesla, dnes totiž má dokončit svoji akvizici firmy.
C:\fakepath\SB2.jpg

Prezident Světové banky: Pomoc s účty za energie pro všechny je příliš drahá

26.10.2022 Vládní pomoc s účty za energie pro všechny je příliš nákladná, varoval v rozhovoru s BBC prezident Světové banky (SB) David Malpass. Programy pomoci v době pandemie nemoci covid-19 nebyly dostatečně zacíleny na nejzranitelnější skupiny a stejnou politiku vlády přijímají i v případě pomoci lidem s rostoucími účty za energie. Splácení dluhu, který takto vzniká, ale potrvá desítky let.
img

Rozbřesk: O veřejných financích a znepokojivých trendech

20.09.2022 Tuzemské veřejné finance se od propuknutí pandemie propadly do významné nerovnováhy, kterou dále prohlubují negativní dopady energetické krize. Přestože současná vláda nastupovala do úřadu s cílem konsolidovat veřejné rozpočty, ve svých střednědobých plánech počítá jen s velmi pozvolným ozdravným procesem. Největší problém představuje tzv. strukturální deficit, který vzniká bez ohledu na to, zda se ekonomice daří, nebo ne, a který má v příštích letech setrvat okolo 3 % HDP (přibližně 200 mld. korun).
C:\fakepath\twitter.jpg

Akcionáři Twitteru schválili převzetí Muskem, o transakci ale rozhodne soud

14.09.2022 Akcionáři americké internetové společnosti Twitter včera schválili převzetí firmy miliardářem Elonem Muskem za 44 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč). Informovala o tom agentura Reuters. Musk se však v létě rozhodl od dohody o převzetí odstoupit, takže o osudu transakce bude muset rozhodnout soud.
img

Drobní investoři opouštějí farmaceutické akcie kvůli Twitteru, potvrzují data eToro

15.07.2022 Drobní investoři zřejmě ztrácejí trpělivost s akciemi farmaceutických společností, ukazují to nejnovější čtvrtletní statistiky o akciích ze sociální investiční sítě eToro.
img

Americké akciové indexy během obchodování plynule rostou

07.06.2022 Analytici hodnotí, zda trh vzhledem k agresivním úmyslům Federálního rezervního systému zpřísnit měnovou politiku a zvýšit úrokové sazby klesl dostatečně. Poté, co akciový trh zakončil osm z posledních devíti seancí v červených číslech, už možná klesl na dno. V pátek budou zveřejněny nejnovější údaje o změnách spotřebitelských cen (index CPI) v USA.
C:\fakepath\trader-04052022-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.05.2022 1) Měnový výbor americké centrální banky (Fed) by měl dnes podle všeobecného očekávání finančních trhů v rámci boje s vysokou inflací přistoupit k dalšímu zvýšení základní úrokové sazby. Rozhodnutí na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru Fed oznámí ve 20:00 SELČ a o půl hodiny později jej zdůvodní jeho šéf Jerome Powell.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

WSJ: Musk plánuje uvést Twitter tři roky po koupi znovu na akciovou burzu

04.05.2022 Šéf Tesly Elon Musk plánuje uvést sociální síť Twitter tři roky po její koupi znovu na akciovou burzu. S odkazem na své zdroje o tom píše na webu deník The Wall Street Journal (WSJ). Miliardář podepsal dohodu o koupi Twitteru za 44 miliard dolarů (přes bilion Kč), kterou se firma po devíti letech z burzy stáhne. Musk zároveň v úterý na twitter napsal, že společnost by mohla začít vybírat za své služby mírné poplatky od firem a vlád.
img

Musk chce výrazně rozšířit počet uživatelů sociální sítě Twitter

03.05.2022 Šéf Tesly a Space X Elon Musk chce rozšířit počet uživatelů Twitteru na většinu Američanů. Sociální síť už podle něj nemá být jen pro omezenou výseč lidí. Musk to podle agentury Reuters řekl na pondělní tradiční velkolepé módní přehlídce Met Gala v Metropolitním muzeu umění (MET).
img

Čtvrtletní tržby Twitteru zaostaly za očekáváním, překvapil počet uživatelů

28.04.2022 Tržby společnosti Twitter, která provozuje stejnojmennou sociální síť a kterou se chystá za 44 miliard dolarů (přes bilion Kč) koupit šéf automobilky Tesla Elon Musk, v prvním čtvrtletí mírně zaostaly za očekáváním. Zvýšily se meziročně o 16 procent na 1,2 miliardy dolarů (asi 28 miliard Kč), zatímco analytici je odhadovali na 1,23 miliardy USD. Nad očekávání silně se ale zvýšil počet aktivních uživatelů, oznámila dnes firma.
C:\fakepath\Musk.jpg

Komisař Breton připomněl Muskovi přísná pravidla EU pro sociální sítě

27.04.2022 Bruselu nepřísluší komentovat koupi firmy Twitter miliardářem Elonem Muskem, řekl včera komisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Připomněl však, že sociální síť musí plnit pravidla EU pro odstraňování nelegálního obsahu, na jejichž zpřísnění se před několika dny shodli vyjednavači za Evropský parlament a členské země EU. Musk v minulosti prohlašoval, že chce ze sociální sítě twitter učinit platformu, která by přijímala co nejširší okruh uživatelů včetně některých, jejichž účty firma v minulosti trvale zablokovala kvůli porušování pravidel pro obsah příspěvků.
img

Elon Musk koupí za 44 miliard dolarů Twitter – je to dobře, nebo špatně?

26.04.2022 Jak vyšlo najevo, dalším majitelem Twitteru bude generální ředitel Tesly Elon Musk. Zaplatí za něj přibližně 44 miliard dolarů. Uživatele nyní zajímá, jak splní své sliby o vývoji nových funkcí zpřístupněním algoritmu. Musk také nedávno oznámil, že plánuje vytvořit nejotevřenější sociální síť se svobodou projevu – a to velmi děsí investory. Tisková zpráva hovoří o brzkém provedení "autentizace všech uživatelů". Co přesně měl Musk touto frází na mysli, zatím není jasné.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Budoucnost twitteru je nejistá, sdělil jeho šéf po dohodě s Muskem

26.04.2022 Vedení twitteru neví, jakým směrem se bude platforma ubírat, když nad ní získá kontrolu nejbohatší muž planety Elon Musk. Podle médií to řekl výkonný ředitel twitteru Parag Agrawal, když mluvil se zaměstnanci po oznámení dohody o prodeji firmy Muskovi. Uznal, že pro část z více než 5000 pracovníků je vývoj znepokojivý, zatímco čelil otázkám ohledně financí nebo možných změn ve firmě. Zaměstnanci své pocity dávali najevo i v rozhovorech s novináři, kteří popisují spíše negativní reakce uvnitř společnosti.
C:\fakepath\twitter.jpg

Elon Musk kupuje sociální síť Twitter za 44 miliard dolarů

26.04.2022 Americký miliardář Elon Musk se dohodl, že koupí internetovou společnost Twitter za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč). Oznámila to včera firma. Musk tak získá kontrolu nad vlivnou sociální sítí používanou miliony lidí na celém světě. Po dokončení transakce budou akcie Twitteru staženy z burzy, na kterou vstoupily v roce 2013.
img

Muskův nákup Twitteru zvyšuje Trumpovy šance na návrat do Bílého domu

26.04.2022 Šéf automobilky Tesla kupuje za 44 miliard dolarů sociální síť Twitter a hodlá ji stáhnout z burzy. Stažení z burzy mimo jiného znamená, že Musk se stane jednoznačným pánem Twitteru. Twitter se z korporace, jež musí vyvažovat zájmy svých jednotlivých akcionářů, a navíc ještě politické a jiné tlaky, stane podnikem jednoho muže. V uplynulé době přitom Musk několikrát naznačil, že není spokojený s tím, jak v rámci tohoto neustálého vyvažování dopadá to, co by mělo být Twitteru nejvlastnější, tedy samotná svoboda slova.
img

Bitcoin (BTC) neklesne pod 24 500 USD

18.04.2022 Bitcoin pod vlivem negativní dynamiky akciového trhu již druhý týden v řadě klesá. K hlavnímu poklesu BTC minulý týden došlo v pondělí na pozadí znatelného poklesu amerických akciových indexů.
img

Elon Musk chce koupit celý Twitter a stáhnout jej z burzy – za skoro bilion korun. Pokud se mu to podaří, na síť se zřejmě vrátí Donald Trump

14.04.2022 Akcie Twitteru dnes během obchodování před zahájením řádné seance v USA vylétly o 20 procent poté, co vyšlo najevo, že sociální síť chce koupit Elon Musk a stáhnout z burzy. Obchod by Twitter ocenil na 43 miliard dolarů, v přepočtu 963 miliard korun. Dle Muska bude Twitter moci následovat principy svobody slova teprve, pokud bude mimo burzu, s nynějším managementem není spokojený.
C:\fakepath\Musk.jpg

Bývalí akcionáři Twitteru žalují Muska kvůli pozdnímu oznámení koupě akcií

13.04.2022 Bývalí akcionáři společnosti Twitter Inc. žalují Elona Muska, protože podle nich oznámil nákup akcií Twitteru později, než mu ukládá zákon. Tvrdí, že kvůli tomu, že příliš dlouho čekal se zveřejněním koupě podílu 9,2 procenta akcií, je připravil o peníze a sám mohl další akcie nakupovat za nižší ceny, píše agentura Reuters.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Miliardář a šéf automobilky Tesla Musk nebude členem správní rady Twitteru

11.04.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk nebude členem správní rady Twitteru. Na stejnojmenné sociální síti o tom informoval šéf společnosti Parag Agrawal. Musk minulý týden uvedl, že získal ve Twitteru podíl 9,2 procenta, a stal se tak jeho největším akcionářem.
img

Spoluzakladatel dogecoinu říká, že DOGE se na trh musí uvést jako ,,digitální měna”

30.03.2022 Tvůrce dogecoinu, Billy Markus nebo Shibetoshi Nakamoto by upřednostnili, aby se Dogecoin zbavil nálepky ,,meme” kryptoměny. Místo toho se DOGE potřebuje označovat jako ,,digitální měna.”
img

Ruští podnikatelé chystají obdobu Instagramu, bude se jmenovat Rossgram

16.03.2022 Ruští podnikatelé chystají pro domácí trh aplikaci pro sdílení fotografií, která by nahradila sociální síť Instagram. Tu Moskva na začátku tohoto týdne zablokovala. Nová služba pojmenovaná Rossgram bude fungovat od 28. března, píše se na jejích webových stránkách. Na rozdíl od Instagramu bude ruská platforma pracovat i s crowdfundingem či placeným obsahem.
img

EK a Británie vyšetřují dohodu Googlu a Mety ohledně služeb u webové reklamy

11.03.2022 Evropská komise (EK) začala oficiálně vyšetřovat obsah a dopady smlouvy amerických společností Google a Meta ohledně služeb v oblasti internetové reklamy. Hodlá zjistit, zda tato dohoda neporušuje pravidla Evropské unie pro hospodářskou soutěž. Komise to oznámila v dnešní tiskové zprávě. Obdobný krok oznámil také britský antimonopolní úřad.
img

Nynější sankce Rusko nepoloží, v posledních letech se na ně pečlivě připravovalo. Putinův režim ale může zničit odstřižení od SWIFT, proti tomu je však třeba Německo a zatím také USA

25.02.2022 Rusko dosud zvládá čelit sankcím Západu, neboť po řadu let systematicky snižuje své vystavení americkému dolaru. Dolarové rezervy Ruska činily loni jen 16 procent celkových devizových rezerv země. Přitom o čtyři roky dříve to bylo více než 40 procent. Jeden příklad za všechny: od vrcholu roku 2010 Rusko snížilo objem držených amerických dluhopisů o 98 procent.
img

SWIFT je „Facebook pro mezinárodní banky“, v němž se místo lajků posílají dolary. Odstřižení od něj může Putinův režim zničit, Západu ale přinese inflaci, nutnost vzdát Green Deal či pád dolaru

24.02.2022 Možné odstřižení Ruska od mezinárodního platebního systému SWIFT se Západu vrátí jako bumerang. Navíc by oslabilo roli dolaru ve světové ekonomice, neboť SWIFT do značné míry stojí a padá právě s americkou měnou. To jsou klíčové důvody, proč se Západ k odstřižení Ruska zatím nemá.
C:\fakepath\biden3.jpeg

Biden představil první sadu sankcí proti Rusku, jeho kroky má za začátek invaze

23.02.2022 Americký prezident Joe Biden včera podobně jako evropští lídři oznámil první sadu sankcí proti Rusku v reakci na kroky Moskvy, které označil za začátek ruské invaze na Ukrajinu. Postihy se týkají dvou ruských bank, obchodování se státním dluhem na západních trzích a také vybraných ruských elit. Podle šéfa Bílého domu Rusko zaplatí ještě vyšší cenu, pokud bude pokračovat v agresi, zároveň je prý ale stále možné odvrátit "nejčernější scénář".
C:\fakepath\akcie-06022022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie převážně rostly v čele s Amazonem

06.02.2022 Americké akcie v pátek převážně rostly. Podílel se na tom zejména technologický sektor, který posiloval v čele s internetovým obchodem Amazon. Akcie společnosti Amazon si připsaly 13,5 procenta, tržní hodnota podniku se tak zvýšila o zhruba 191 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). To představuje nejprudší jednodenní nárůst tržní hodnoty v historii akciového trhu ve Spojených státech, napsala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\facebook.jpg

Australský miliardář podal kvůli podvodným reklamám žalobu na Facebook

03.02.2022 Miliardář Andrew Forrest, který je nejbohatším člověkem v Austrálii, zahajuje u australského soudu trestní řízení proti provozovateli sociální sítě Facebook. Ta patří firmě Meta Platforms. Síť podle Forresta porušuje zákony proti praní špinavých peněz a je využívána k podvodům na Australanech, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Akcie Snap klesly po snížení doporučení

13.01.2022 Akcie společnosti Snap (SNAP.US) ztrácely více než 6 % po snížení analytického doporučení společnosti Cowen na tuto akcii. Doporučení na tuto sociální síť bylo sníženo na "market perform" z "outperform" kvůli přetrvávajícím obavám z toho, že zásady ochrany soukromí Apple negativně ovlivní příjem z reklamy. Poslední změny byly pro inzerenty nepříznivé kvůli omezení personalizovaných reklam a interakcí pro dodatečné cílování reklamních kampaní. Analytik John Blackedge společnosti Cowen snížil cílovou cenu na $45 z $75.
img

Americký akciový trh: 14. prosince 2021

14.12.2021 Počet případů koronaviru ve světě stále roste. Ve středu bylo na celém světě zaznamenáno 472 000 nových případů. V USA bylo zaznamenáno 95 000 případů. Velká Británie a Německo hlásily +55 000 a +28 000 nových případů nákazy. V pondělí trhy pozitivně přijaly oznámení WHO, že je nový kmen omikron méně nebezpečný než delta. Včera však bylo oznámeno, že ve Spojeném království již nejméně jedna osoba na omikron zemřela. Je zřejmé, že statistiky v Jihoafrické republice se budou od evropských značně lišit, protože v Jihoafrické republice je velmi malé procento lidí starších 50 let a větší počet mladých lidí.
img

Trumpova sociální síť vzbudila velký zájem investorů

03.12.2021 „Donald Trump po zrušení neúspěšného blogu From the Desk of Donald J. Trump, spustí svou sociální síť. Ta zatím funguje jen ve zkušební verzi, přesto její akcie od října stouply o 360 procent,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
img

Ženy letos na Black Friday utratí 3500 korun, muži 4000 korun. Slevovým hitem bude spíše oblečení a kosmetika, naopak elekronika někdy i zdraží, pozor na podvody

14.11.2021 Už za necelých čtrnáct dní, 26. listopadu, nastane letošní Black Friday. Den plný slev, importovaný z USA, se v Česku uchytil v necelém posledním desetiletí zejména v oblasti internetového nakupování. Letos však nebude, jak tomu bývalo, tolik ve znamení zlevněné elektroniky, jako spíše zlevněného oblečení či kosmetiky. Elektronika totiž v některých případech dokonce i zdraží. Důvodem je především světová čipová krize.
img

Facebook vypne systém rozpoznávání obličejů, smaže data

02.11.2021  Americká sociální síť Facebook vypne systém rozpoznávání obličejů, který automaticky identifikuje uživatele na fotografiích a videích. Současně odstraní informace o obličejích více než jedné miliardy lidí. Jako důvod firma uvedla rostoucí obavy z používání této technologie ve společnosti.
C:\fakepath\Trump5.png

Akcie firmy, která na burzu uvede Trumpovu sociální síť, prudce zpevňují

22.10.2021 Akcie společnosti Digital World Acquisition, která na burzu ve Spojených státech uvede novou firmu bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa zaměřenou na sociální média, za dva dny zpevnily o stovky procent. O podniku Digital World na diskusních fórech hodně mluví drobní investoři, upozornila agentura dnes Reuters. Trump vznik vlastní sociální sítě nazvané TRUTH oznámil ve středu.
img

Facebook se chce přejmenovat

20.10.2021 Pod slovem Facebook si každý okamžitě vybaví nejpopulárnější sociální síť. Je to ale i název společnosti, která tuto sociální síť provozuje. Jak nás informovala agentura Reuters, mělo by se to změnit.
img

Posměšky mezi miliardáři

13.10.2021 Multimiliardář Elon Musk v jednom dni zbohatl o deset miliard dolarů, a to díky chystanému prodeji akcií společnosti SpaceX. Vlastnictví Elona Muska se díky tomu zvýšilo na 224 miliard dolarů. Je tak považován za nejbohatšího muže planety. Tuto skutečnost dal vědět Jeffu Bezosovi, druhému nejbohatšímu muži na světě. Přes sociální síť twitter mu poslal stříbrnou medaili.
img

Facebook: Za výpadkem služeb nebyl žádný zlý úmysl

05.10.2021  Za chybnou změnou konfigurace, která v pondělí způsobila několikahodinový výpadek služeb společnosti Facebook, nebyl žádný zlý úmysl nebo záměr. Informoval o tom dnes americký internetový gigant, který dříve neuvedl jasně, zda byla změna konfigurace plánovaná, anebo zda někdo schválně zasáhl do jeho serverů.
img

Facebook, Instagram a WhatsApp zaznamenaly rozsáhlý výpadek

04.10.2021 Aplikace pro zasílání zpráv WhatsApp, sociální síť pro sdílení fotografií Instagram a sociální síť Facebook zaznamenaly dnes krátce před 17:00 SELČ rozsáhlý výpadek. Server DownDetector zmiňuje desítky tisíc nahlášených případů, podle agentury Reuters se však výpadek může týkat většího počtu uživatelů. Společnost Facebook uvedla, že si je problému vědoma.
C:\fakepath\eurusd-26092021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA na závěr týdne uzavřely smíšeně, dolar posílil

26.09.2021 Americké akcie na závěr týdne uzavřely smíšeně. K růstu pomohly energetické a finanční společnosti. Naopak oslabila firma Nike kvůli zhoršení prognózy vývoje tržeb a firmy napojené na kryptoměny.
C:\fakepath\top-24092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.09.2021 1) Uplynulý týden se na asijsko-pacifických akciových trzích nesl ve znamení nejistoty ohledně možného kolapsu čínské realitní společnosti Evergrande. Jistoty se investoři nedočkali ani během dnešního obchodování, kdy stále nebylo jasné, zdali firma zaplatí dluhopis denominovaný v dolarech a její akcie po čtvrtečním obratu k růstu opět ztratily třináct procent.
img

Zveřejňování dezinformací komplikuje růst Facebooku

21.07.2021 Na gigantickou sociální síť začíná platit rčení „Co zaseješ, to sklidíš!“. Ignorování hoaxů, antivaxerů a šíření dezinformací plodilo shnilé ovoce na trzích pro společnost Facebook. CEO Mark Zuckerberg opět čelí kritice, a to ne ledajaké, ale přímo z Bílého domu.
img

Kantar: Nejhodnotnější značkou je Amazon, zvyšuje se i hodnota těch čínských

21.06.2021 Nejhodnotnější značkou světa je Amazon, za ním následují Apple a Google. Vyplývá to z žebříčku 100 nejhodnotnějších značek světa BrandZ, který sestavuje výzkumná společnost Kantar. Žebříček také ukazuje, že se výrazně zvyšuje hodnota čínských značek, která už překonala hodnotu největších značek z Evropy.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
C:\fakepath\top-26022021-lv-5.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.02.2021 1) Akcie na burzách v Asii dnes prudce oslabily, a navázaly tak na čtvrteční výprodej ve Spojených státech. K němu přispěl hlavně růst výnosů klíčových dluhopisů americké vlády, který byl výsledkem očekávání části investorů, že je na vzestupu inflace a s ní i růst úrokových sazeb. Nepomohla ani slova šéfa americké centrální banky (Fed), který tento týden v Kongresu řekl, že inflace je pod kontrolou a že současné inflační tlaky jsou jen přechodnou záležitostí.
img

Twitter oznamuje pozitivní výsledky po uzavření trhu

10.02.2021 Výsledky zisků společnosti Twitter byly oznámeny včera, což trhy překvapilo. V posledních měsících byla sociální síť zapojena do různých kontroverzí a obvinění z cenzur souvisejících s pozastavením uživatelských účtů, jako je účet bývalého prezidenta Donalda Trumpa.
C:\fakepath\1612279644-stribro.jpg

Cena stříbra dnes po pondělním půlročním rekordu klesla

02.02.2021 Cena stříbra dnes klesla z pondělního půlročního rekordu zhruba o dva dolary na 27 dolarů za unci. Dnešní cenový pokles je reakcí na emoční cenový výstřel z minulých dnů, který neměl dlouhodobý robustní základ, řekl ČTK analytik Golden Gate CZ Marek Brávník s odvoláním na údaje agentury Bloomberg.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.2.2020)

01.02.2021 Akciové indexy v USA uzavřely nejhorší týden od října, kdy si trhy prošly korekcí a zároveň uzavřely měsíc leden v červených číslech. V zelených číslech uzavřel pouze technologický index Nasdaq. Důvodem nervozity byly obavy ze zdraví akciového trhu možných množících se lokálních růstu na jednotlivých akciích. Stříbro mezitím roste nad 29 dolarů.
C:\fakepath\burza-29012021.jpg

Akcie v USA oslabily, investory zneklidňuje účinnost vakcíny J&J

29.01.2021 Americké akcie dnes oslabily, mají za sebou nejhlubší týdenní propad od října. Investory zneklidnily zprávy o účinnosti vakcíny americké společnosti Johnson & Johnson. K výkyvům na trhu přispělo střetnutí mezi drobnými investory a hedgeovými fondy.
C:\fakepath\s-29012021-lv.gif

Američtí regulátoři přezkoumají omezování obchodování s akciemi

29.01.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pozorně sleduje situaci kolem prudkého nárůstu cen akcií prodejce videoher GameStop, řetězce kin AMC Entertainment a dalších podniků. Komise to uvedla v dnešním prohlášení. Mimo jiné slíbila, že přezkoumá kroky makléřských společností, které by mohly omezovat obchodování s některými akciemi.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
C:\fakepath\apple.jpg

Brand Finance: Apple je po pěti letech nejhodnotnější značkou

26.01.2021 Nejhodnotnější světovou značkou je po pětileté pauze opět americká společnost Apple, která na první příčce vystřídala internetového prodejce Amazon. Uvádí to žebříček, který dnes zveřejnila organizace Brand Finance a který značku Apple ohodnocuje na 263,4 miliardy dolarů (5,7 bilionu Kč). Proti žebříčku z loňského roku je to nárůst o 87 procent. Na třetím místě za Amazonem se umístila další americká společnost Google.
img

Všichni jsou blázni jenom akcie GameStop jsou letadlo

26.01.2021 „Přestože společnost GameStop v loňském roce uzavřela téměř 500 svých poboček, akci společnosti lámou rekordy a za necelého půl roku vzrostly přibližně 30krát,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Trump3.jpg

NYT: Od Trumpa se odklání i Deutsche Bank, jeho úvěrový partner

12.01.2021 Od amerického prezidenta Donalda Trumpa se po nepokojích v Kapitolu z minulého týdne odklání i největší německá bankovní společnost Deutsche Bank, která je Trumpovým hlavním úvěrovým partnerem. S odkazem na své zdroje to napsal list The New York Times (NYT), podle něhož prezidentova společnost The Trump Organisation čelí po středečních událostech řadě problémů, z nichž by se podle NYT již nemusela plně zotavit. Zprávy stran rozvázání spolupráce banky s Trumpem zatím nekomentovala ani instituce, ani prezident.
img

Nečekaným vítězem koronavirové krize je výrobce pantoflí Crocs

12.01.2021 „Takzvané gumové dřeváky Crocs se během koronavirové krize staly hitem. Kombinace pohodlí a snadného dezinfikování se ukázala jako ta nejlepší možná v době, kdy lidé pracují z domova a bojí se pandemie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Twitter na akciovém trhu prudce klesá uprostřed kontroverzí v USA

11.01.2021 Akcie Twitteru klesly v poledne přibližně o 6%. Po trvalém pozastavení účtu Donalda Trumpa na této sociální síti minulý pátek ztratily na svém prvním zasedání před otevřením Wall Street téměř 7%. Sociální síť toto rozhodnutí odůvodnila tvrzením, že zprávy prezidenta USA podněcovaly násilí a došlo k nim po útoku obránců Trumpa na kapitolu minulou středu.
img

Zákaz Trumpova účtu se nevyplácí. Akcie Twitteru klesají o 8 procent

11.01.2021 „Podobně jako Twitter se zachoval i Facebook, který dočasně zablokoval účty Donalda Trumpa. Akcie Facebooku však reagují výrazně klidněji a klesají jen o 2 procenta,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Trump-Biden.jpg

Trump: Bidenovo vítězství se nestalo, je to nemožné

23.12.2020 Výsledky prezidentských voleb jsou už dva týdny ve všech státech USA uzavřené a sbor volitelů určil jako nového prezidenta Joea Bidena, současná hlava státu Donald Trump se ale domnívá, že není možné, že byl poražen. Alespoň to tvrdí v dalším dlouhém videu zveřejněném na facebooku, kde opakuje dávno vyvrácené dezinformace o volebních nesrovnalostech a obviňuje úřady, média i digitální platformy ze spiknutí ve prospěch Bidena.
img

Státy USA plánují příští týden podat žalobu na Facebook

03.12.2020 Skupina amerických států, v čele s New Yorkem, vyšetřuje firmu Facebook kvůli možnému porušení antimonopolních zákonů a plánuje příští týden podat na sociální síť žalobu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na čtyři informované zdroje. Bude to druhá významná žaloba na velkou technologickou společnost. V říjnu ministerstvo spravedlnosti podalo žalobu na firmu Google.
C:\fakepath\fxstreetcz-logo0.PNG

Jaká témata přinese Online investiční konference?

24.11.2020 Asi nikoho moc nepřekvapí skutečnost, že se tento rok všechny prezenční konference, semináře a další různá setkání přesunuly do online prostoru. Stejně tomu bude u plánové investiční konference, kterou pořádá broker XTB a je zaměřena na to, jak by se měl investor připravit na nadcházející rok 2021, ve kterém můžeme očekávat různá rizika, ale i zajímavé příležitosti. Když se velmi rychle ohlédneme, jak se vyvíjely trhy v posledních několika měsících, tak se vkrádá myšlenka, zdali si nechat podobné investiční příležitosti ujít. Investor by však měl vždy hledět nejen na potenciální zhodnocení své investice, ale také na podstupovaná rizika.
C:\fakepath\p-21102020-lv.gif

PayPal umožní platby v kryptoměnách, i jejich prodej a nákup

21.10.2020 Americká platforma pro digitální převody peněz PayPal Holdings umožní svým klientům kupovat, prodávat a držet bitcoiny a další virtuální měny. Klienti PayPalu také budou moci od příštího roku platit kryptoměnami při nakupování v 26 milionech obchodů, ve kterých se dá platit přes PayPal. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Cena bitcoinu v reakci na zprávu začala růst a odpoledne přidávala skoro čtyři procenta nad 12.380 dolarů (téměř 284.000 Kč).
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

21.10.2020 Twitter je sociální síť pro komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním příspěvků – tzv. „tweetů“ na svém profilu. Akcie TWTR zažívala několik měsíců silné rally a nyní se dostala do zasloužené fáze korekce návratem k EMA-20.
C:\fakepath\libra.jpg

Koronavirus umocňuje strach z Brexitu bez dohody. Co bude s librou?

24.09.2020 Euro v minulém týdnu postrádalo sílu. Americký dolar pumpuje a obnovuje svoji mocnou pozici. Nicméně i oslabené euro si dokázalo smlsnout na libře. Proč? Obchodníci mají strach z Brexitu bez dohody.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

23.09.2020 Twitter je sociální síť pro mikroblogování a komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním zpráv nebo aktualizací tzv. „tweetů“. Na Twitteru spolu mohou uživatelé sdílet novinky a vyměňovat si informace. Akcie rostou již několik měsíců. Po poklesu zpět k EMA-50 se trend nyní dostal do fáze korekce.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
C:\fakepath\aos.jpg

Jak připravit podklady pro tvorbu AOS (5. díl)

17.09.2020 Je mnoho obchodníků, kteří by si chtěli svoje obchodování zautomatizovat. Jenže sami neumí programovat a současně si myslí, že jejich myšlenka naprogramovat ani nejde. Budeme tedy pokračovat v tom, jak si pro náš AOS připravit podklady, respektive co předat programátorovi.
C:\fakepath\investice.png

Investice ve smečce: Nezvyklý trend, který se hodí znát

13.09.2020 Internet přinesl do světa investic a tradingu mnoho novinek. Kromě rozšíření samotné základny traderů a menších investorů zpřetrhal tradiční pouto obchodníka a brokera. Vzniká řada platforem jako je TradingView, kde jednotlivci sdílí své zážitky z trhu, své postřehy a nápady. Vyplatí se i nám?
img

Rozbřesk: Český kurzarbeit na obzoru, Fed mění přístup k inflaci i nezaměstnanosti

28.08.2020 Firmy sice z programu Antivirus A a B čerpají stále méně peněz, avšak s nezaměstnaností v ČR to zatím vůbec nic nedělá. Z přehledu MPSV vyplývá, že boom čerpání „dotací“ na mzdy v rámci české obdoby kurzarbeitu již skončil. I když tyto programy mají fungovat ještě další dva měsíce, od dubna se čerpání peněz postupně snižuje.
C:\fakepath\Zuckerberg.jpg

Šéf Facebooku se dostal mezi bohaté s majetkem přes 100 mld. USD

07.08.2020 Hodnota majetku šéfa Facebooku Marka Zuckerberga ve čtvrtek poprvé překonala hranici 100 miliard USD (2,2 bilionu Kč) díky růstu akcií firmy na nový rekord. Šestatřicetiletý Zuckerberg se tak připojil k šéfovi internetového obchodu Amazon Jeffu Bezosovi a spoluzakladateli Microsoftu Billu Gatesovi, kteří jsou v současnosti jedinými osobami s hodnotu majetku přesahující 100 miliard USD, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\tw-17072020-lv.gif

Twitter zažil bezprecedentní útok, soudí média

17.07.2020 Historický, nejhorší za 14letou existenci Twitteru, bezprecedentní narušení důvěry. Takto média a bezpečnostní experti komentují hackerský útok z noci na čtvrtek, při kterém pachatelé převzali twitterové účty řady osobností a využili je k podvodu s kryptoměnou bitcoin. Sociální síť už podle všeho obnovila normální provoz, pozadí incidentu ale zůstává poměrně mlhavé. Spekuluje se i o tom, že skutečným motivem nebylo vylákat z uživatelů peníze.
C:\fakepath\tesla.jpg

Tajemství twitterového účtu Elona Muska, které musí každý investor a trader znát

06.05.2020 Elon Musk se minulý pátek pustil do tweetování o všem, co ho napadlo. Možná na tom měla zásluhu i oslava a radost z narození potomka. Během hodiny se stihl pochlubit prodejem veškerých nemovitostí, sdílel citáty svého oblíbeného básníka a v neposlední řadě doslova oznámil, že cena akcií Tesly je přemrštěná. To mělo samozřejmě dopad na investory, protože hodnota akcie TSLA začala okamžitě prudce padat. Víte ale, že Musk NESMÍ tweetovat? Jeho příspěvky procházejí kontrolou. Jakou a proč?
C:\fakepath\trading1.jpg

Jak se naučit trading bez použití Instagramu

23.04.2020 Tradiční návštěvníci portálu FXstreet.cz to možná neví, nicméně někteří obchodníci na forexu se začali setkávat na sociální síti Instagram kolem kontroverzních multi-level-marketing skupin New Flow a Cash Warriors. Nebudu tyto pofidérní skupiny komentovat, ostatně to za mne udělala již ČNB (upozornila na jejich aktivity), ale pokusím se ctěnému čtenáři z řad ostřílených traderů nebo naprostých nováčků ukázat, že získat mnoho zajímavých informací o forexu lze i zadarmo a bez různých pochybných instagramových skupin.
img

Reklamu na prodej kryptoměn zakáže také Twitter

26.03.2018 Sociální síť Twitter zakáže na svých stránkách reklamu na kryptoměny, jako je bitcoin. Připojí se tak k Facebooku a Googlu v omezování tohoto odvětví kvůli riziku podvodů nebo velkých ztrát investorů, uvedla agentura Reuters. Přesný termín, od kdy bude zákaz platit, zatím nebyl uveden.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Psychologie | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Měnová politika | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | EUR/CZK | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | DAX | Devizový trh | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Fúze | G7 | Hedge | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Long | MFE | MMF | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | Obchodník | Open | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | RRR | Rally | Ratingová agentura | Resistence | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Termínový kontrakt | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Výkonnost | WTO | Wall Street | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Kurz eura | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Bohatství | IEA | Oanda | ČSOB | Golden Gate | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Index CPI | Eurostat | EUR/HUF | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | USDCAD | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Čínská banka | Členské země Evropské unie | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Komoditní | Koupě akcií | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měna euro | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Odkup akcií | Pád akcií | Pád dolaru | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Prodej dolaru | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Signály | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | SWIFT | Švýcarská banka | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny stříbra | WTI | Zákon o cenných papírech | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Obchodní pravidla | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Cílová cena | Ekonomika EU | Elon Musk | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Market Perform | Ministerstvo financí | Obchodní den | ROCE | Small caps | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Outperform | Tržby | INSEE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Komise | Contract | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Genesis | Vzdělání | Burze | Head and Shoulders | Investment | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | DPA | Jefferies | The New York Times | Charles Schwab | Crowdfunding | CNN | Microsoft | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Nová Čína | Agentura AP | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Zdeněk Zaňka | Riksbank | Obchodníci na forexu | Bezpečné měny | Short squeeze | IG Markets | Čínská centrální banka | Finanční systém | Dovoz ropy | Backtestovat | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | The Independent | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Podnikatelé | BlackRock | Volby v USA | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Sázet | Obchodování CFD | Golden Gate CZ | Miliardáři | Forbes | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Členství v EU | Na volné noze | Britská centrální banka | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodování v Asii | Zpřísňováním měnové politiky | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Britská vláda | Propad akcií | Mzdy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Makléřské společnosti | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Indická rupie | Příjmy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | ČTK | Světový finanční systém | Bankovní společnost | Internetové firmy | Růst ekonomiky | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Hlavní ekonom | Očekávání | Mercedes | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | MUFG | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Inflace ve světě | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Jerome Powell | Coinmarketcap | ETH | European Energy Exchange (EEX) | Robinhood | Estee Lauder | RoboMarkets | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Asijské trhy | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Saxo | Erste Asset Management | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Kryptoburza | OPEC+ | Podíl dolaru | Podíl eura | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Forint | Pokles ceny | Graf indexu | Ether | Profesionální obchodník | Akcie na burzách | I-Trader | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | IG | Růst úrokových sazeb | Jiné měny | Zvyšování úroků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Americké podniky | Růst výnosů u dluhopisů | Hodnota indexu | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | CCTV | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Analytici z Wall Street | Globální dluh | Hodnotové investování | Michal Uma | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ruská firma | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Nejznámější kryptoměny | Německé firmy | Akcie firmy | Tencent Holdings | Vyšší mzdy | Brexit bez dohody | Boris Johnson | BrandZ | NVDA | Token | Americké společnosti | Nové digitální měny | Akcie a ETF | FinCEN | Vlastní kryptoměny | Společnost Gazprom | Gazprom | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Konglomerát | Cla na čínské zboží | Akcie podniku | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Denní graf | Vývoz do Číny | Očekávání trhu | The Washington Post | Přístup k investování | iShares | Kurzarbeit | ESG | Cash Warriors | Společnost Deutsche Börse | Snižování rizika | Loterie | Cena akcie | FSB | Trinity Bank | ByteDance | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočet | Deficit | Mediální společnosti | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Objem | Evropské firmy | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Naprogramování | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | List The Wall Street Journal | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Obchodovat na burze | Cena jedné akcie | Růst cen | Server BBC | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Dolar k japonskému jenu | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Co bude | Generální ředitel | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Američtí zákonodárci | AFP | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | FT | Martin Stránský | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | HUF | Na burze | Propouštění | Impuls | ICBC | Visa | General Motors | Čínské zboží | Ceny potravin | Přijatelné riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | Cvičení | Člen bankovní rady | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PKN Orlen | Časopis Forbes | Internetový gigant | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Huawei Technologies | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | KKCG | Míra | RWE | InterContinental | Jaderná elektrárna | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Šperky | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | Europoslanci | FedEx | xStation5 | MasterCard | FB | AT&T | Tým RoboMarkets | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Ztráta | NERV | Yandex | Stratég | Akciové indexy v USA | ACEA | Miliardy korun | Rhodia | Demokratické strany | Peking | Americký index | Wirecard | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Elizabeth Warrenová | IKEA | Netflix | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Washington | Daimler | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Von der Leyenová | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Bloky | BTC (Bitcoin) | Veřejné finance | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Tesla Inc. | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Hewlett Packard | Čerpání peněz | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Hodnota značky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Ursula von der Leyenová | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Banka UBS | Pokles | Situace | Penzijní systém | Důchody | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Konzultant | Starbucks | Boeing | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Deník The Wall Street Journal | Švýcarská banka UBS | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | Převody peněz | Americká společnost | SEC | Francouzský statistický úřad | Velmi bohatý | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | New Flow | Index aktivity | Výhled růstu globální ekonomiky | Americký Fed | Shortovat | Vývoj | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Mzda | Současná cena | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Akcie včera | Short-selling | Mince | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Fiskální balíček | New York Times | Nákupy aktiv | Zastavení výroby | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Pandemie COVID-19 | Historie | Onemocnění | Texas | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Algoritmy | Státní televize | MPSV | MF | Senátorka | Tucker Carlson | Komentátor | NPR | Pravidla EU | Kongres | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Extrémní volatilita | Enormní zájem | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Anomálie | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Německý statistický úřad | Izrael | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Slovensko | Války | Organizace | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Nejprudší jednodenní nárůst | FAO | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Týdenní nárůst | Omyl | Thierry Breton | Pojišťovna | Prezident Vladimir Putin | CBS | Ministři | Carsten Brzeski | Ministři energetiky | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Mozek | CIA | Tajné služby | Sbor volitelů | Hackerský útok | Výpadky | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Televize Netflix | AMC | EP | Statistiky | Uzavření trhů | Demokraté a Republikáni | Poradenské společnosti | Trade | S&P500 | Analytik ČSOB | Ázerbájdžán | Jak se naučit trading | Reddit | Sociální síť Reddit | Multi-level-marketing | Multi-level | Upozornění na tweety | Tweety | Snaha o obchodování | Reálné překážky | Skutečný svět | Úspěšné lidi | Sebevzdělávání | Diskuse o ropě | Telegramové skupiny | Zázračný stroj na peníze | Stroj na peníze | Milionářem za týden | Trading centrála | Největší trading centrála | Trading centrála v České republice | Založení demo účtu | Jak trh reaguje | Největší profíci | Snaha o obchodování CFD | Posílení | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | Největší propady | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Cenový pokles | Úřad INSEE | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Energetická společnost | Zaměstnanci | Úřady ve Spojených státech | FDA | Tweet | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Rekordní zisk | Regulační orgány | Tisknutí peněz | Zadlužení | Bezpečnost | Rezervní měny | Soudní řízení | Američtí regulátoři | Dluhy | Členské státy | Členské země | Merck | T-Mobile | Auta | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Vakcína | Manažerka | Spekulovat | Moderna | Lee Hardman | Marek Brávník | Manažeři | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Sankce USA | Společnost Facebook | Předsedkyně Evropské komise | Pomoc lidem | Renault | Realitní společnosti | Odchod z burzy | Spoluzakladatel | Investment management | Vládní pomoc | Společnost Lufthansa | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Salesforce | Koronavirové pandemie | Skupina Gazprom | Automobilka Renault | Exprezident | Bývalý prezident | Gambling | Vedení společnosti | Antivirus | Square | Berlín | Oracle | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Největší evropská ekonomika | Šance na zisk | Covid | Technologické firmy | Cardano | Představenstvo | Snížení nákladů | Šéf Facebooku | Ziskové marže | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | MAM | Sony | Epic Games | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | BBC prezident | Francouzský statistický úřad INSEE | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Růst tržeb | Twitterové účty | Hospodaření firmy | Ceny | Summit Evropské unie | Technologické společnosti | Společnost Twitter | PlanB | Společnost Amazon | Reálná hodnota | Ekonomické následky | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Velké technologické firmy | Margrethe Vestagerová | Výzkumy | Vesmírné společnosti | WeCHat | Hodnota majetku šéfa | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Zuckerbergovo bohatství | Hyundai Motor | NYT | Podhodnocené akcie | Online nakupování | Upozornění na rizika | Fortnite | Bitstock.com | Hodnota Applu | Globální pandemie | Přístup k inflaci | Zvýšení daní | Americký soud | Růst eura | SPAC | Akcie SPAC | Platforma eToro | Big Tech | Klimatické změny | Oficiální měna | Odborníci | Kroger | Transparentnost | Čerpání inspirace | Inspirace | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sequoia | Společnost ByteDance | TikTok Global | Americký podnik | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Šéf Tesly | Elektromobily | Evropský automobilový průmysl | Politici z Evropského parlamentu | Politici | Ursula von der Leyen | Ztráty společnosti | Němečtí politici | Ambasador | Strach z Brexitu | The New York Times (NYT) | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Facebook Messenger | Fiskální pomoc | Pracovní místa | Nejvýraznější růst | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Měnový fond | Jens Klatt | iPhone | Jack Dorsey | Foot Locker | Koncern | Množství peněz | Akcie TWTR | Platby v kryptoměnách | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Saxo Bank Steen Jakobsen | Bidenovo vítězství | Bed Bath & Beyond | Pandemie v Česku | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Electronic Arts | Výrobce videoher | Společnost Pfizer | Pinduoduo | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Broker XTB | Snižování daní | Online investiční konference | Záznam konference | Tranzit ruské ropy | Diem | Ministerstvo energetiky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Tesco | GME | GameStop | Diem Association | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | Siemens | BASF | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | Očkování | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | Cenné papíry a burzy | Obchody s deriváty | Počasí | Růst ceny | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Společnost Tesla | Akcie Twitteru | Tržby z prodeje | The Trump Organisation | Německá bankovní společnost | Trumpova firma | Trumpova společnost | Shopify | PGA Championship | PGA | Crocs | ProSiebenSat.1 | VMware | Evropské centrální banky | CBC | SNY | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | Marriott | Čínské značky | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Masivní spekulace | Omezování obchodování | Omezování obchodování s akciemi | Kroky makléřských společností | Akcie GameStopu | Účinnost vakcíny | Vakcíny J&J | J&J | Chaotický vývoj | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Akcie společnosti GameStop | Vaxart | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Snoop Dogg | Poslanci Evropského parlamentu | Rostoucí úrokové sazby | Cena dogecoinu | FTX | Colt | Zajímavé akcie | Akcie Amazon.com | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Celosvětové zadlužení | Vlad Tenev | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Special Purpose Acquisition Companies | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Finanční zdraví | Siemens Energy | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Společnost eToro | SLR | Discovery | Prezident Světové banky (SB) | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Prudký růst cen | GitHub | COIN | Krok za krokem | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Odhad letošního růstu ekonomiky | Internetové společnosti | DOGE | Výrazná inflace | EEX | Německé společnosti | Meme akcie | Růst úroků | Ruský ministr | Nejbohatší člověk | GameStop Corp | Plány | Příležitosti | Softwarové firmy | Dodávky plynu | Konkurence | Prodej | Kantar | Společnost Kantar | Deset nejhodnotnějších značek světa | Deset nejhodnotnějších značek | McDonald's | Lucia Žárska | Neuralink | Obrovský potenciál | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | JAR | Rada guvernérů | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americký trh | Odvětví | Růst Facebooku | Výrobce elektromobilů Tesla | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Společný podnik | Bilion | Šíření dezinformací | Globální prodej | Mateřská společnost | Chování | Pocity | Ovlivňování | Take-Two Interactive | Occidental Petroleum | Předseda správní rady | Andreessen Horowitz | Základní sazby | BioNTech | Analytik Portu | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Cherry Lane Investments | Rick Meckler | Tokeny | SpaceX | Společnosti | Decentralizovaný systém | Opatření | Dna | Evergrande | Katastrofy | Rychlý růst | Platební síť | Uhlí | NFT | Puma | Vodafone | Ceny plynu | Solana | Nakamoto | Čínské realitní společnosti | Společnost AT&T | WarnerMedia | Dopad vysokých cen energií | Investice do těžby | Tim Ghriskey | Dominika | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Cena DOGECOINu | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Hospodářské soutěže | Minulá výkonnost | Češi | Multimiliardář | Energetické krize | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Majetek Elona Muska | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | The Verge | Americká automobilka Tesla | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | Digital World Acquisition | Akcie Digital World Acquisition | Firmy SPAC | Digital World | Vznik vlastní sociální sítě | Vlastní sociální sítě | Snap | Akcie společnosti Snap | Cena termínového kontraktu | Obilí | Pozornost | Ruská společnost | Robert Habeck | Ruský prezident | Meta | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Jerome Pesenti | Polygon | Tisková zpráva | Podmínky na trhu | NFT tokeny | Společnost | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Target | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Omikron | Akcie společnosti Twitter | Parag Agrawal | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Daňové zatížení | Největší švýcarská banka | Kmen omikron | Tržní vývoj | Trumpova sociální síť | Rozšíření | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Mozkové čipy | Počet případů koronaviru | Počet případů koronaviru ve světě | Musk dogecoin | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Provozovatel sociální sítě | Společnost China Mobile | PGNiG | Základní sazba | Čipová krize | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Facebook Ireland | Růst úroků v USA | Srí Lanka | Meme stocks | Jay Hatfield | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | John Blackedge | Cowen | Big tech | Diamant | Hry | Cena akcií společnosti | Heureka | Allwyn | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | S&P 500 ETF | Internetová televize | Instituce | Společnost Allwyn | Ingalls & Snyder | Základní úrok | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Meme kryptoměny | Firma Twitter | Invaze na Ukrajinu | Upstart Holdings | Upstart | Separatisté | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Truth Social | Lowe's Companies | Lowe's | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Green Deal | Odstřižení od SWIFT | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sankce Rusko | Ministerstvo financí Ruské federace | MWh | Gala | Velkoobchodní cena plynu | Rheinmetall | Zkapalněný zemní plyn | VKontaktě | VK | VK (VKontaktě) | Internetová společnost Google | Společnost Google | Roskomnadzor | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Invaze | Zákaz dovozu ruské ropy | Akcie Occidental Petroleum | Tlak na Rusko | Řetězec | Štěpení | Západní sankce | APP | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Ruští podnikatelé | Rossgram | Internetový prodej | AYYA T1 | Rostěch | Rostec | Rostěch (Rostec) | Gazprom Media | Skupina Gazprom Media | Čínské platformy | Yappy | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Závod na elektromobily | Meta Platforms Inc | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | NIO Inc | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Růst cen energií | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Reddit IPO | Vyhlášení bankrotu | Akcionáři Twitteru | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Rozvoj automobilky | Nejbohatší člověk světa | Šéf Twitteru | Převzetí Twitteru | Musk dnes | Správní rada | S2F | Stock-to-Flow | Stock-to-Flow (S2F) | Vzestupný trend | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Šéf Světové banky | Budoucnost twitteru | Sociální síť Twitter | Miliardář Elon Musk | Časopis Time | Vedení twitteru | Nejbohatší muž planety | Youtubeři | Převzetí firmy | Occidental | Dow Jones Industrial Average | Jan Frait | Fedex Corporation | ZEN | Ruská federace | Přijetí | Game-changer | Propuštění | Cenu plynu | Cenový strop | Stav energetické nouze | Zvýšení úroků | European Energy Exchange | Centrum | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Upozornění | Zákaz dovozu | iPhone 14 | Společnost Sony | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Státní plynárenská společnost | Zasedání Rady guvernérů | Obraty | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Energetický trh | Platební systém | Internetová společnost Twitter | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Telekomunikační společnost | Globální energetická krize | Dezinformace | Akcie internetového obchodu | Camelot | Lukáš Raška | Korporace | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Powerball | Jackpot | Infrastructure Capital Management | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Výběry | Bali | Výrobci čipů | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | CZ | Australský miliardář | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Graf akcií | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Zdanění mimořádných zisků | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Camelot LS Group | Camelot LS | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Gazprom Export | Agentura Nová Čína | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Výprodeje | Fiat měny | Ark Investment Management | Invest | Analýza investic Elona Muska | Analýza investic | Investice do akcií Tesly | Muskovy investice | Muskovy investice do akcií | Muskovy investice do akcií Tesly | Akcie Tesly a Cathie Wood | Obchody ARK Investment Management | Graf nákupů a prodejů akcií | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | Cenový graf akcií Tesla | Cenový graf akcií | Generální ředitel Tesly | Ředitel Tesly | Média | Informace o trhu | Spojení | Cashtags | Funkce $Cashtags | Twitter $Cashtags | Chris Riedy | Yoni Assia | Investiční platforma eToro | FinTwitter | SPDR S&P 500 ETF | Sjarhej Kovalčuk | Ilja Averbuch | Světlana Chorkinová | Největší webový vyhledávač | Webový vyhledávač | Ruská obdoba facebooku | Baterie | Press TV | Margarita Simoňjanová | Propagandistka | Popisky na účtech | Sveriges Radio | Canadian Broadcasting Corporation | Canadian Broadcasting Corporation (CBC) | Sveriges Radio (SR) | Veřejně financované médium | Erik Meldik | MamaDomisha | Dominika Šťovíčková | Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha | USHI | Kasiopea | Provoz eshopu | Televizní reklamy | Zlatá kolekce | Milník | Významný milník
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Sociální demokraté (SPD)
Sociální experiment
Sociální investiční platforma
Sociální investiční síť
Sociální média
Sociální napětí
Sociální nepokoje
Sociální obchodování
Sociální obchodování kryptoměn
Sociální problém

Následující klíčová slova

Sociální sítě
Sociální síť Instagram
Sociální síť Reddit
Sociální síť Twitter
Sociální trading
Sociální transfery
SocialRemit Blockchain Networks Ltd
Social Trading
Société d´Investissement a Capital Variable
Société d´Investissement a Capital Variable (SICAV)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex Autochartist nove
Potvrďte prosím... Zavřít