Pátek 12. srpen 2022 12:00
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Akcie v Číně

img

Ranní shrnutí (10.06.2022)

10.06.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování velkým propadem. S&P 500 klesl o 2,38 %, Dow Jones klesl o 1,94 % a Nasdaq se propadl o 2,75 %. Russell 2000 klesl o 2,12 %.
img

Čína podpořila americký akciový trh

16.03.2022 Asijské akcie ve středu vzrostly díky růstu akcií technologických firem a slibu Číny, že udrží kapitálové trhy stabilní. Asijsko-pacifický akciový indikátor přidal přibližně 3 %, zatímco čínský technologický index se odrazil od brutálního výprodeje a vzrostl až o 18 %. Index S&P 500 si rovněž připsal 0,5 %, zatímco Nasdaq 100 a Euro Stoxx50 vzrostly o 1 % a 1,4 %.
C:\fakepath\China mobile.jpg

China Mobile chystá největší nabídku akcií v Číně za posledních deset let

21.12.2021 Čínská společnost China Mobile chce prodejem akcií v Šanghaji získat až 56 miliard jüanů (zhruba 196 miliard Kč). Byla by to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v Číně za posledních deset let. China Mobile je podle počtu klientů největším mobilním operátorem na světě, před rokem ale musela kvůli novým pravidlům zavedeným na popud tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa odejít z Newyorské akciové burzy (NYSE).
img

Ranní shrnutí (15.11.2021)

15.11.2021 Akcie v Asii se obchodovaly na počátku týdne převážně v zisku. Kospi, S&P/ASX 200 a Nikkei rostly. Naopak ve ztrátě se obchodovaly akcie v Číně.
img

Ekonomický kalendář: Wall Street obchoduje, přestože USA slaví Den veteránů

11.11.2021 Evropské trhy otevřely do červeného teritoria. Včerejší seance na Wall Street dopadla po zveřejnění nejvyšší inflace od roku 1990 nejhůře za poslední měsíc. Na druhou stranu akcie v Číně a v Japonsku výrazně vzrostly. Nejdůležitější makro je už dnes za námi. Britské předběžné HDP za Q3 dosáhlo na +1,3 % q/q při očekávání +1,5 % q/q. Navíc meziroční růst o +6,6 % nenaplnil očekávání ve výši +6,8 %. Britská měna na data reagovala negativně. Kvůli svátku v USA čekáme v průběhu seance spíše nižší likviditu. Akcie i futures se budou obchodovat standardně. Dluhopisový trh však zůstane zavřený.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 01.11.2021

01.11.2021 Čínská firma zaplatila kupónovou platbu na další emisi dolarových dluhopisů. Opět tak učinila těsně před koncem grace period. Minulý týden čínské autority důrazně doporučily developerům splácet úroky na dolarových bondech - kvůli udržení finanční stability. Společnost si kupuje čas. Pravděpodobně se snaží v rychlosti přistoupit k prodeji některých aktiv. Podle některých názorů se čínské vedení snaží přimět zakladatele společnosti, aby závazky uhradil z vlastních soukromých zdrojů.
img

Ranní komentář: Akcie přešlapují na místě, dnes začíná Jackson Hole

26.08.2021 Finanční trhy včera pokračovaly v konsolidaci a vyčkávání na zajímavější fundamenty. Akcie si své vysoké valuace drží a podobně jsou na tom také komodity a většina světových měn. Z nového makra zaujal jen německý index IFO, který mírně zklamal, a americké nové objednávky, které naopak překvapily pozitivně. Dnes ráno trhy nepatrně korigují, když se pod mírný tlak dostávají opět akcie v Číně. Své dřívější zisky pak částečně korigují také kryptoměny.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie v Evropě sestupují z rekordů, klesly i trhy v Japonsku a Koreji

11.05.2021 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, a sestupují tak z rekordů, na kterých se ocitly v pondělí. Ztrácejí zejména technologické tituly, firmy z cestovního ruchu a také těžební podniky. Trh částečně navazuje na silný pondělní pokles cen technologických akcií ve Spojených státech, kde obchodování ovlivnily také obavy z inflace.
C:\fakepath\top-18012021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Akcie v Číně vzrostly v reakci na zprávu o loňském růstu hrubého domácího produktu (HDP) země. Burzu v Jižní Koreji naopak srazila zpráva o odsouzení dědice impéria Samsung I Če-jonga za korupci.
C:\fakepath\Cina.jpg

Akcie v Číně oslabily, z části kvůli diplomatickému napětí

22.12.2020 Akcie na čínských trzích dnes oslabily, jejich hlavní index zaznamenal největší propad za dva měsíce. Podle analytiků tím vedle pandemie reagoval také na diplomatické napětí mezi Čínou a Spojenými státy ohledně sankcí proti čínským zbrojním firmám. Sankce se týkají i ruských firem, akcie na ruských trzích ale počáteční ztráty smazaly a kolem poledne už vykazovaly růst.
img

Měsíčník finančních trhů – Říjen 2020

02.11.2020 Globální akciové trhy v říjnu pokračovaly v propadu, který se koncentroval především do posledního týdne v měsíci, a to v důsledku prudce rostoucích čísel nově nakažených na obou stranách Atlantiku a nových protikrizových opatřeních ve spoustě zemí Evropy, které budou mít na HDP v letošním posledním čtvrtletí opět silně negativní dopad. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 2,5 %. Globální dluhopisové trhy dokázaly vykompenzovat akciové ztráty pouze omezeně, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays připsal nepatrný zisk 0,1 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020

04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
C:\fakepath\top-04062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.06.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří skončily dnes se smíšenými výsledky. Akcie v Číně a Hongkongu zaznamenaly mírný pokles kvůli pokračujícím třenicím mezi USA a Říší středu, ostatní trhy rostly.
img

BREAKING: Na trh se vrací prodejní tlak

01.04.2020 S počátkem nového kvartálu se na trh vrací špatná nálada. Akcie v Číně, Japonsku a Jižní Koreji ráno propadly. Evropské indexy začaly úterní seanci výrazným poklesem. Německý DAX se krátce po otevření pohybuje ve ztrátě 3,5 % a britský FTSE ztrácí dokonce 4 %. S&P 500 futures se snaží udržet nad úrovní 2500 bodů.
C:\fakepath\asie-16032020-lv.jpg

Akcie v Asii klesají, australské nejvíce od roku 1987

16.03.2020 Akcie v Asii klesají po nedělním rozhodnutí americké centrální banky (Fed) snížit základní úrokovou sazbu téměř na nulu. Australský akciový trh dnes klesl nejvíce od roku 1987, zatímco hlavní index japonských akcií Nikkei 225 uzavřel nejníže od listopadu 2016.
img

Měsíčních finančních trhů – Únor 2020

04.03.2020 Poslední únorový týden byl pro trhy rizikových aktiv nejhorším od globální finanční krize v roce 2008 kvůli rychlému rozšiřování epidemie koronaviru mimo Čínu. Ve výsledku globální akciové trhy únoru oslabily o 8,2 %. Naopak globální dluhopisové trhy potvrdily pověst bezpečného přístavu, když připsaly zisk 0,7 %. Průměrný globální dluhopisový výnos se dostal na historické minimum 1,07 %. Výrazně se nedařilo komoditám, jejichž globální index prodal o 8,4 %. Barel Brentu oslabil dokonce o 13,1 % na úroveň 51 dolarů za barel. Dolar oproti očekávání oslaboval. Rovněž koruna měla vůči euru tendenci oslaboval. Za celý měsíc byla slabší o 0,7 % a měsíc zakončila na úrovni 25,39 EUR/CZK. Podle posledních dostupných zpráv bude mít koronavirus enormní dopad na globální dynamiku HDP v aktuálním čtvrtletí, významný dopad bude pravděpodobně i ve čtvrtletí druhém. Nicméně například Goldman Sachs očekává, že v druhém pololetí by měla globální ekonomika dohnat, co v prvním pololetí podle očekávání ztratí. Přes mírně pozitivní globální výhled zůstáváme nicméně prozatím spíše opatrní a akciové pozice momentálně nenavyšujeme.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 17.2.2020

17.02.2020 Čínská centrální banka snížila mezibankovní sazbu o 10 bps. Investoři očekávají masivnější stimulus srovnatelný s rokem 2015. Před pěti lety dosáhla celková velikost stimulů až 10% HDP. Shanghai Composite přidává 2,3%.
img

Rychlé shrnutí

07.02.2020 Americké indexy navýšily historická maxima. S&P500 zakončil seanci výše o 0,33 %. Dow Jones rostl o 0,30 % a NASDAQ přidal 0,67 %. Nálada v Asii není optimistická. Nikkei klesl o 0,19 %, Kospi ztrácí 0,72 % a S&P/ASX 200 zakončil seanci níže o 0,83 %. Akcie v Číně klesají také.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Trhy v Číně po svátcích obnovily činnost, akcie prudce oslabily

03.02.2020 Akcie v Číně po desetidenní přestávce zahájily obchodování prudkým poklesem. Hodnota všech obchodovaných akcií se tak snížila o více než 400 miliard USD (9,1 bilionu Kč). Ztrácely ale i další akciové trhy v Asii, a index světových akcií klesl nejníže za sedm týdnů. Investoři jsou nervózní kvůli epidemii nového koronaviru a jejímu možnému dopadu na hospodářství.
Související klíčová slova: Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Peníze | Akciový index | Inflace | Deflace | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Asset management | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Burza | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | High | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Investice | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | MMF | Marže | Mezibankovní | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | P/E | Peněžní zásoba | Politické riziko | Poplatek | Pozice | Rally | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Splatnost | Tištění peněz | Trend | Ukazatel | VIX | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Yield | Bondy | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Drahé kovy | Zisk | Britská měna | Dluhopisové trhy | Panika | Optimismus | Výsledky | Bohatství | RBNZ | Obchodovat | Deutsche Bank | Regulace | CZK/EUR | CZK/USD | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Eurostat | Český statistický úřad | Makrodata | Conseq | Obchodní deficit | Facebook | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | GBPUSD | Index | Podpora | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Fondy | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investiční | Investing | Japonská ekonomika | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz zlata | Maďarsko | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Signály | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Trh | Volatility | Vývoj akcií | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Fed Funds Rate | CNBC | DXY | EIA | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | CEE | Dluhopisový index | Jeff Bezos | P/S | Redukce | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Rozhovor | Futures trhy | Poradenská společnost | Burze | Investment | Aramco | Jackson Hole | CNN | Microsoft | MSCI | CSI300 | Institut Ifo | Investing.com | Agentura AP | Reporty | UNCTAD | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nastavení měnové politiky | Averze k riziku | Výnosová křivka | Globální akciové trhy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Ekonomická aktivita | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Index britských akcií FTSE 100 | Inflační tlaky | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Realitní trh | Index volatility VIX | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Globální finanční trhy | Americké burzy | Světové centrální banky | Propad | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Výrobní aktivita | Německý DAX | Ztráty | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | FTSE 100 | Baidu | Ethereum | Tesla | Zahraniční firmy | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Hlavní úroková sazba | Propad akcií | Payrolls | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | FTSE MIB | Finanční ústav | Inflace v Česku | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Obchodování na akciových trzích | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Index KOSPI | Akcie firem | Keystone XL | Americký akciový trh | Palladium | Jerome Powell | Hypoindex | Oxfam | Index MOEX | Conseq Investment Management | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Hodnota majetku | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Globální růst | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Index RTS | Šéf Fedu | Měny rozvíjejících se ekonomik | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | Akciové trhy v Asii | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Evropská komise | Globální index | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Majetek | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Obchodování na burzách | Dolarová aktiva | Podnikové investice | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Globální rizika | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Americké HDP | Primární veřejná nabídka | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Nabídka akcií | DE30 | NASDAQ 100 | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akciový růst | Americké futures | Snížení úroků | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | Bohatí | Akciové alokace | Saudi Aramco | Televize CNBC | Měsíčník finančních trhů | Makroekonomický výhled | Projevy centrálních bankéřů | Největší ekonomika | Huawei | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Deficit | Prezident Donald Trump | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropný gigant | Ceny benzínu | Německá vláda | Objem | Klíčová rizika | Hlavní index burzy | Obchod | Obchodní dohody | Včerejší obchodování | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Index MSCI Emerging Markets | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Studie | Bilance | Avast | Růst světové ekonomiky | Největší pokles | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Fáze obchodní dohody | Americká data | 5G | KOSP200 | Konkurenti | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Statistika | Alza.cz | Průmysl | Impuls | Agricultural Bank of China | Výrazný pokles | Ceny potravin | Šinzó Abe | Rozvoj | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Problémy | Breaking | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Nálada | Společnost Huawei | Londýnské akciové burzy | Společnost Microsoft | Míra | Ohlédnutí | Úroky | STOXX50 | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypoteční trh | Americké centrální banky | Vánoce | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | xStation5 | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Ztráta | BREAKING | Stratég | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Index šanghajské burzy | Čínská centrální banka (PBOC) | Peking | US100 | Americký index | Aktuální klíčová rizika | Nálada na globálních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Napětí na Blízkém východě | Zbrojovky | CFA | Eskalace napětí | Míra inflace v eurozóně | Miliardy eur | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Spolkový statistický úřad | Růst globální ekonomiky | FTSE Russell | Peníze z prodeje akcií | Cena akcií podniku | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Ukazatele | Smíšené výsledky | Technologická společnost | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | MOEX | Edelman | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | Anglie | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Asijské indexy | Index japonských akcií | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Mobilní operátor | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Výdaje | Trhy v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | SEC | Americké ekonomiky | Valuace | COVID-19 | Čínské stimuly | Index CSI 300 | Šíření onemocnění | Výroba v Číně | Největší ztráty | Americký Fed | Vývoj | Hlavní měny | Program nákupu aktiv | Index DAX burzy | Americká centrální banka dnes | Průmyslová výroba v Číně | S&P 500 futures | Stimuly | Pokles HDP | Zrychlení inflace | Největší propad | Třída aktiv | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Situace v Číně | Koronavirová krize | Posílení amerického dolaru | Hotovost | Prodejní tlak | Německý index IFO | Růst | Signál | Tisková konference | Ekonomiky | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Ekonomické oživení | Otevírání ekonomik | Statistiky | USD za barel | Rizikové averze | Americké zásoby zemního plynu | Evropské indexy | Posílení | Joe Biden | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v eurozóně | MSCI World | Průmyslové kovy | Umělé inteligence | Investment management | JDE | Index akcií | Unie | Rozhodnutí FOMC | PEPP | Index Nasdaq Composite | Vysoké valuace | Index Nikkei 225 | Projev šéfa Fedu | Covid | Stimulační program | Hlavní index Nikkei 225 | Červnová inflace | Fond obnovy | Ocenění | Ceny | Malé zisky | Čínská společnost | Globální pandemie | Big Tech | Zasedání FED | Zhoršení pandemie | Biden | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Lockdown | Technologické tituly | Podvážení | China Telecom | China Mobile | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Stimulační balíček | China Unicom | CBC | CBC News | Jack Ma | Prezident Joe Biden | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Zakladatel Alibaby | Akcie růstových firem | Hlavní index CSI 300 | SKIET | SK IE Technology | SK IE Technology (SKIET) | Rostoucí ceny | Objednávky | Index hongkongských akcií | Úroveň rezistence | Prodej | Nabídky akcií | Včerejší seance | Nasdaq-100 (US100) | Regulatorní prostředí | Meituan | ASX | SXXP | Společnosti | Opatření | Dna | Evergrande | Rezervy ropy | Telecom | Produkce v Číně | Vysoké ceny | Společnost | Americká Komise pro cenné papíry | Lockdowny | TIM | Rozhodnutí o úrokových sazbách | | Akcie na burzách ve Spojených státech | Společnost China Mobile | Newyorské akciové burzy | Poradenská společnost EY | Společnost EY
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Uranium Participation
Akcie USA
Akcie U.S. Steel
Akcie Valeo
Akcie v Americe
Akcie v Asii
Akcie v bankovním sektoru
Akcie v Británii
Akcie v Budapešti
Akcie včera

Následující klíčová slova

Akcie velkých bank
Akcie velkých technologických společností
Akcie Veolia
Akcie Verizon Communications
Akcie ve Spojených státech
Akcie ve světě
Akcie ve Španělsku
Akcie v EU
Akcie v eurozóně
Akcie v Evropě
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít