Pondělí 24. června 2024 21:40
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei SwiftTrader

Nákupy

img

Stránský: Bitcoin má i v propadu extrémní výnos sto procent za rok

24.06.2024 I když bitcoin v posledních dnech zažil viditelný propad k současným 62 400 dolarů, je třeba si uvědomit, že je stále o 115 procent výše než před rokem a o 43 procent nad úrovní ze začátku roku. V porovnání s loňským úvodem roku narostl dokonce o 276 procent, říká v komentáři ředitel české společnosti Bit.plus Martin Stránský.
img

Drahé kovy procházejí delší konsolidační fází

21.06.2024 Sektor drahých kovů prochází v současnosti delším obdobím konsolidace, které dává po předchozím výrazném růstu cen investorům i obchodníkům čas popadnout dech a zvyknout si na vyšší cenovou hladinu. Po dvou neúspěšných pokusech získat podporu nad 2400 USD teď zlato od počátku dubna zpravila uzavírá denní obchodování mezi 2280 a 2380 USD. Největší problém v tomto období nastal, když se ukázalo, že Čínská lidová banka po 18 měsících nepřetržitých nákupů v květnu zlato kupovat přestala.
C:\fakepath\trader-21062024-20-zm.jpg

USA nezjistily loni u obchodních partnerů manipulaci s měnou

21.06.2024 Žádný významný obchodní partner Spojených států v loňském roce zřejmě nemanipuloval se svojí měnou. Vyplývá to z pravidelné zprávy amerického ministerstva financí. Země však přidala Japonsko na seznam zemí, kterým je v tomto ohledu třeba věnovat zvláštní pozornost. Na tomto seznamu jsou také Čína, Vietnam, Tchaj-wan, Malajsie, Singapur a Německo.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 21. června. Pasivní chování britské libry stojí za povšimnutí.

21.06.2024 Pár GBP/USD prošel ve čtvrtek náročnou fází. V posledních šesti měsících vykazoval extrémně zmatené pohyby. Každý den se obchoduje v podobném patternu. Obecně vzato můžeme provést analýzu libry, vyvodit určité závěry a obchodovat opačným směrem, protože fundamenty a makroekonomika nemají na pohyby páru žádný vliv. V tomto týdnu byly pro britskou měnu důležité dva dny. Ve středu pár vzrostl o 35 pipů, protože index spotřebitelských cen ve Velké Británii klesl na 2 % (cílová úroveň Bank of England). Následující den libra ztratila 50 pipů kvůli výsledkům zasedání Bank of England, které lze považovat za jestřábí. Volatilita nebyla ani v jednom případě příliš dobrá. Podobné byly v obou případech také intradenní pohyby.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD. 20. června. Býci nadále podnikají slabé protiútoky

20.06.2024 Ve středu pár EUR/USD provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a obnovil slabý růstový proces směrem ke korekční úrovni 50,0 % (1,0760). V úterý došlo k odrazu od této úrovně, ale ve středu se na ni kotace nedokázaly dostat. Dnes se tak pár může vrátit k úrovni 1,0722. Konsolidace pod touto úrovní bude působit ve prospěch amerického dolaru a dalšího poklesu směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0676).
img

GBP/USD. 20. června. Čeká nás od libry další překvapení?

20.06.2024 Pár GBP/USD ve středu po konsolidaci nad zónou 1,2690–1,2705 v hodinovém grafu pokračoval v růstu. Dnes se do této zóny vrátil. Nový odraz od ní by mohl přinést další růst libry k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Konsolidace pod zónou 1,2690–1,2705 by znamenala souvislejší pokles k úrovni 1,2611.
img

Invesco: Kde jsou investiční příležitosti v době, kdy se světové ekonomiky rozcházejí?

20.06.2024 Všechny západní vyspělé ekonomiky se pohybují stejným směrem – obecně klesá inflace a začíná nebo se blíží začátek snižování sazeb –, ale různou rychlostí. Velkou část těchto rozdílů lze přičíst tomu, jak jednotlivé hlavní ekonomiky reagovaly na pandemii a následný prudký růst inflace. USA například vedly v oblasti stimulačních opatření. To stačí k vytvoření podstatných rozdílů, které se nyní projevují třeba v tom, jak rychle začínají příslušné centrální banky snižovat sazby.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 20. června. Inflace vyvolala směšnou reakci.

20.06.2024 Pár GBP/USD včera vykázal nízkou volatilitu, ačkoli byla zveřejněna klíčová zpráva o inflaci ve Velké Británii. Vůbec nás to ale nepřekvapilo. Za prvé, britská měna dokázala znovu posílit, i když už inflace ve Spojeném království klesla na cílovou úroveň Bank of England. Za druhé, reakce trhu byla tak mírná, jako kdyby se během dne vůbec nic důležitého nestalo. Bylo tedy jasné, že libra se opět rozhodla vykázat nelogický pohyb, který je v posledních šesti měsících trendem.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBPUSD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 19. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové hladiny 1,2718 se shodoval s tím, jak indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry a vedlo k růstu páru o více než 20 pipů. Údaje o inflaci ze Spojeného království splnily očekávání ekonomů i Bank of England, nicméně nepřekonaly je, což naznačuje potenciál libry pokračovat v růstu až do zítřejšího zasedání regulátorů. S nákupy buďte ale opatrní, a pokud na denním maximu nebude aktivita, bude lepší odložit long pozice na vhodnější okamžik. Vzhledem k tomu, že jediným údajem na druhou polovinu dne je index trhu s bydlením NAHB, tlak na libru se pravděpodobně vrátí, pokud dojde k neúspěšnému průrazu lokálních maxim. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 19. června. Libra se těší na podporu Spojeného království.

19.06.2024 Pár GBP/USD se v úterý pokusil obnovit pokles, ale neúspěšně. Cena v posledních dvou dnech ignorovala důležitou oblast 1,2691–1,2701, která britské měně předtím několik týdnů v kuse bránila v poklesu. Zdá se ale, že trh odmítá věnovat pozornost technickým signálům, úrovním nebo fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí. Dnešek nám ukáže, jestli je konečně připraven férově reagovat na zprávy, nebo jestli libra opět poroste na základě formálních faktorů.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)

19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 18.06.2024

18.06.2024 Začátkem týdne na akciových trzích investoři začali přesně tak, jak skončili týden minulý, a to silnými nákupy. Tentokrát růst patřil velkých technologických titulům, kde se koncertovala většina investorů a například Apple přidal dalších 2,5 %. Obecně je trh ve velmi dobré fázi, jelikož revize EPS na rok 2024 klesají výrazně pomaleji jak v předchozích letech a makroekonomická data jsou spíše mírně horší, což nahrává stabilním úrokovým sazbám. K růstu se postupně vrací i kvalitní firmy, které přišly s horším výhledem.
img

Výhled pro GBP/USD na 18. června. Také libra zahájila korekční fázi

18.06.2024 Také měnový pár GBP/USD v pondělí zahájil korekci, i když k tomu měl ve srovnání s párem EUR/USD mnohem méně důvodů. Všimněte si, že euro se nachází v klesajícím trendu, zatímco v případě britské libry tomu tak není. Nicméně poté, co nedávno překonala důležitou oblast 1,2691–1,2701, se nad ni libra snaží vyšplhat. Tato oblast již několik týdnů brání libře v poklesu. Britská měna tuto oblast minulý týden překonala, ale jak vidíme, další technický prodejní signál na začátku nového týdne absolutně nic neznamená. Je možné, že cena pouze provádí korekci o něco výše (směrem k liniím indikátoru Ichimoku), než zahájí nový pohyb směrem dolů. Před zveřejněním zprávy o inflaci ve Velké Británii a zasedáním Bank of England bychom se však podobných odvážných předpovědí zdrželi. Trh by mohl využít jakýkoli formální důvod k opětovnému nákupu britské měny.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.
C:\fakepath\akcie-cestovniho-ruchu.jpg

Akcie cestovního ruchu. Víte, kde hledat před létem příležitosti?

18.06.2024 Léto a letní prázdniny již klepou na dveře, takže je čas se poohlédnout po zajímavých akciových titulech, které by z příchodu letní sezóny mohly těžit. V tomto článku se proto podíváme na 3 akcie, které velmi úzce souvisí s cestovním ruchem.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD. 17. června. Libra čelí nejistotě ohledně své budoucnosti

17.06.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v pátek pokračoval v poklesu a den zakončil usazením pod zónou supportu 1,2690–1,2705. Tento závěr naznačuje, že libra může pokračovat v poklesu směrem k úrovni 1,2611 a že by se pokles nemusel zastavit ani zde. Medvědi jsou prozatím relativně slabí a udělali pouze jeden krok směrem k medvědímu trendu. Musí se jim však podařit překonat zónu 1,2690–1,2705. Pokud se býkům nepodaří libru brzy zatlačit zpět nad tuto zónu, jejich trend skončí.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června

17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Ceny v zemědělství dál klesají. Data z České republiky vévodí evropským statistikám

17.06.2024 „Podle údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychlejším tempem ze všech zemí Evropské unie. Ceny potravin klesají ještě v Maďarsku, Litvě, Finsku a Slovinsku. Na Slovensku ceny potravin stagnují. Ve všech ostatních zemích Evropské unie dochází ke zdražování potravin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-17062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (17.6.2024)

17.06.2024 V minulém týdnu jsme zaznamenali ziskové obchody, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prorazil horní vstupní S/R zóny, čímž došlo k aktivaci několika nákupních (buy) obchodů. Celkem došlo ke 3 vstupům do obchodů, kde 2 obchody skončily ve velmi pěkném zisku a jeden obchod bohužel velmi těsně nedošel na Profit-Target a otočil se a skončil dle pravidel mé strategie na Break/Even (B/E). Pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\trader-14062024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.06.2024 1) Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD. 14. června. Medvědi na prahu vývoje nového trendu

14.06.2024 Ve čtvrtek pár EUR/USD pokračoval v poklesu a konsolidoval pod zónou supportu 1,0785–1,0797 a následně pod korekční úrovní 38,2 % (1,0748). Pokles tedy může pokračovat směrem k další Fibonacciho úrovni 23,6 % na 1,0692. Konsolidace nad úrovní 1,0748 by mohla vést k mírnému růstu eura směrem k zóně 1,0785–1,0797.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Německá ekonomika se rozjíždí, letos vykáže růst

14.06.2024 Německá ekonomika se po období útlumu opět rozjíždí. Dnes to oznámil ekonomický institut DIW, podle kterého se hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 0,3 procenta a v roce příštím o 1,3 procenta. Institut poznamenal, že výhled růstu na letošní rok je sice skrovný, ale že největší evropské hospodářství už teď stabilně nabírá na síle. Růst by měla zajistit hlavně soukromá spotřeba.
C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Japonská centrální banka hodlá omezit nákupy dluhopisů

14.06.2024 Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
img

Ranní shrnutí (14.06.2024)

14.06.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly smíšeně – S&P 500 posílil o 0,23 %, Nasdaq vyskočil o 0,33 %, Dow Jones klesl o 0,17 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 1 %.
img

Výhled pro GBP/USD na 14. června. Libra se nadále obchoduje v bočním trendu

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek ztratil 40 pipsů, což je příliš málo na to, abychom z toho mohli vyvozovat nějaké významné závěry. Přestože pár ve středu vykázal značný růst a vymanil se z bočního kanálu 1,2691–1,2796, pohyb do strany se nezměnil. Pár vykázal silný růst vyvolaný důležitými údaji, na které trh reagoval trojnásobným nadšením, ale charakter pohybu se nezměnil. Již více než tři týdny se libra obchoduje v dalším bočním kanálu na lokálních maximech. Pokud cena nepřekoná oblast 1,2691–1,2701, nemělo by smysl očekávat pokles britské měny. Těžko říci, jak dlouho to ještě bude trvat, protože trh zatím nemá důvod prodávat libru a kupovat dolar.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 13.–15. června 2024: prodej pod 67 775 USD (6/8 Murray – 200 EMA)

14.06.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 67 900 pod silným medvědím tlakem poté, co dosáhl vrcholu rostoucího trendového kanálu kolem psychologické hladiny 70 000 USD.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Co očekávat od Bank of Japan❓

13.06.2024 Včerejší události ukradla zpráva o CPI v USA a oznámení o politice FOMC. Nižší než očekávané údaje o CPI vyvolaly na trzích silnou holubičí reakci, a přestože nový "dot-plot" FOMC byl spíše jestřábí, nebyl dostatečně jestřábí, aby tyto pohyby na trhu vyvážil. Tím však události centrálních bank nejvyšší úrovně tento týden nekončí - obchodníkům bude během nadcházející asijsko-pacifické seance (obvykle mezi 4:00 a 6:00) nabídnuto politické oznámení Bank of Japan. Pojďme se rychle podívat na to, co Bank of Japan může udělat!
img

GBP/USD. 13. června. "Jestřábí" výsledky zasedání FOMC dolaru nepomohly

13.06.2024 Pár GBP/USD ve středu v hodinovém grafu po šestém po sobě jdoucím odrazu od zóny supportu 1,2690–1,2705 pokračoval v růstu. Ve druhé polovině dne pod vlivem zpráv na pozadí konsolidoval nad zónou rezistence 1,2788–1,2801. Poté následoval pokles ovlivněný stejnými zprávami na pozadí a uzavření pod zónou 1,2788–1,2801. Dnes je pravděpodobnější pokles libry směrem k zóně 1,2690–1,2705, obchodování však může být nervózní a impulzivní.
img

EUR/USD. 13. června. Medvědi se po zprávě o inflaci v USA rychle stáhli z trhu.

13.06.2024 Pár EUR/USD se ve středu obrátil ve prospěch evropské měny a prošel silným růstem ke korekční úrovni 61,8 % (1,0837). Od této úrovně se neodrazil, ale po zasedání Fedu se obrátil ve prospěch dolaru. V současnosti je trh ve fázi excitace kvůli hojnému počtu zpráv a informací. Dnes můžeme pozorovat spíš nervózní pohyby s falešnými signály.
img

Bitcoin, Ethereum, SOL, Cardano, XRP a Shiba Inu se připravují na býčí zemětřesení

13.06.2024 Bitcoin se ve středu po zveřejnění údajů o květnovém indexu spotřebitelských cen (CPI), které byly nižší, než se očekávalo, odrazil téměř na 70 000 USD. Ostatní přední kryptoměny se také posunuly výše, protože trh na tyto zprávy reagoval pozitivně.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 13. června. Překvapilo vůbec někoho, že libra rostla?

13.06.2024 GBP/USD si ve středu připsal 110 pipsů výhradně na základě zprávy o inflaci v USA. Tak výrazný pokles dolaru bychom pochopili, kdyby se americká inflace snížila o 0,3 % nebo více. To by přiblížilo první snížení sazeb Federálního rezervního systému. Jak ale vidíme, trh na zpomalení inflace o pouhých 0,1 % již druhý měsíc po sobě reagoval prodejem dolaru. Opět musíme říci, že pár vykazoval nelogické pohyby.
img

Ranní shrnutí (13.06.2024)

13.06.2024 Navzdory opatrnějšímu výhledu Federálního rezervního systému a vyšším prognózám inflace dosáhla Wall Street nových historických maxim, protože investoři stále očekávají, že sazby v roce 2024 klesnou pravděpodobně dvakrát, přičemž pravděpodobnost prvního snížení v září je 70 %.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
C:\fakepath\trader-11062024-48-zm.jpg

Forex: Euro je nejslabší od začátku června, dolar vůči světovým měnám posiluje

11.06.2024 Euro dnes vůči americkému dolaru oslabovalo a dostalo se na nejnižší úroveň od začátku června. Zatímco dolar povzbuzuje očekávání zprávy o inflaci a výsledků zasedání americké centrální banky (Fed) ve středu, euro stahují výsledky voleb do Evropského parlamentu a ohlášení předčasných parlamentních voleb ve Francii.
img

EUR/USD. 11. června. Medvědi prorazili důležitou zónu a zvyšují prodeje

11.06.2024 V pondělí měnový pár EUR/USD prorazil pod zónu supportu 1,0785–1,0797 a klesl ke korekční úrovni 38,2 % (1,0748). Odraz od této úrovně vyzněl ve prospěch eura a vedl k růstu směrem k zóně 1,0785–1,0797. Odraz od této zóny směrem níže bude opět příznivý pro americký dolar, což povede k opětovnému poklesu směrem k 1,0748 a 1,0692. Medvědi převzali na trhu iniciativu a nyní mohou zahájit nové útoky.
img

GBP/USD. 11. června. Velká Británie: nezaměstnanost a mzdy rostou.

11.06.2024 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v pondělí odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705, což vedlo k obratu ve prospěch libry a k mírnému růstu. Dnes se může vrátit do zóny 1,2690–1,2705 a znovu se pokusit pod ni prorazit. Pokud uspěje, mohou kotace dál klesat k další úrovni 1,2611. Nový odraz by umožnil nový růst k zóně rezistence 1,2788–1,2801.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
C:\fakepath\trader-10062024-50-zm.jpg

Forex: Euro oslabuje kvůli plánovaným předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Euro zahájilo týden poklesem a sestoupilo až na měsíční minimum vůči dolaru. Pod tlak se dostalo kvůli zprávě, že francouzský prezident Emmanuel Macron se v reakci na jasnou porážku své strany v eurovolbách rozhodl rozpustit parlament a vypsat předčasné parlamentní volby. Nejistota ve Francii je dalším faktorem k tomu, co bude pro trhy rušný týden. Ve středu mají být zveřejněny údaje o inflaci v USA a stejný den skončí dvoudenní zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed). Koncem týdne pak zasedá měnový výbor japonské centrální banky.
img

EUR/USD. 10. června. Dlouho očekávaná ofenzíva medvědů.

10.06.2024 Pár EUR/USD se v pátek znovu odrazil od korekční úrovně 76,4 % (1,0892), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval se pod uptrendovým kanálem. Iniciativu na trhu tak převzali medvědi, kteří teď začínají formovat trend. Pár se konsolidoval pod Fibonacciho úrovní 61,8 % (1,0837), tzn. pod zónou supportu 1,0785–1,0797, a do pondělního odpoledne dosáhl korekční úrovně 38,2 % (1,0748). Odraz od ní podpoří měnu EU a povede k určitému růstu k zóně 1,0785–1,0797. Fixace páru pod úrovní 1,0748 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni 23,6 % (1,0692).
img

GBP/USD. 10. června. Druhý faktor růstu dolaru

10.06.2024 V pátek se pár GBP/USD v hodinovém grafu odrazil od zóny rezistence 1,2788–1,2801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a klesl k zóně supportu 1,2690–1,2705. Odraz od této zóny udrží pár v horizontálním koridoru. Zajištění páru pod zónou 1,2690–1,2705 bude příznivé pro americkou měnu, která tak bude pokračovat v poklesu směrem k úrovni 1,2611.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

Denní shrnutí: Zlato a stříbro klesají, protože jestřábí NFP podporuje USD

07.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci poklesem v reakci na jestřábí zprávu NFP za květen. Americké indexy se však z těchto poklesů v průběhu seance vzpamatovaly a nyní se obchodují s malými změnami nebo mírně výše.
img

🥇 ZLATO klesá o více než 2 %

07.06.2024 Zlato se dnes obchoduje o více než 2 % níže a v jednu chvíli dosáhlo nejnižší úrovně od 9. května. Pokles byl původně vyvolán zveřejněním údajů z Číny, které ukázaly, že Čínská lidová banka v květnu zastavila nákupy zlata. Poklesy se dále prohloubily po zveřejnění údajů o zaměstnanosti v USA za květen. Zpráva o NFP dopadla velmi dobře – zaměstnanost vzrostla o 272 tisíc, růst mezd zrychlil z 3,9 % na 4,1 % a míra nezaměstnanosti se zvýšila jen o něco málo. Průzkum Bloomberg nepředpovídal tak silné uvolnění, tudíž silné pohyby na trzích. Pozorujeme nárůst výnosů 10letých amerických státních dluhopisů o více než 10 bazických bodů, což je negativní faktor pro celý trh drahých kovů. Palladium a platina také ztrácí přes 2 % spolu se zlatem, zatímco v případě stříbra lze zaznamenat poklesy o téměř 5 %.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejšího obchodování na forexu

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2788 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což na konci obchodního dne omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ukázalo se, že jsem udělal dobře. K žádnému výraznému pohybu nedošlo. Dnes nejsou k dispozici žádné důležité statistiky ze Spojeného království a údaje o indexu cen nemovitostí pravděpodobně nezpůsobí prudký nárůst volatility na trhu. Proto se zaměřím na druhou polovinu dne a důležité údaje z amerického trhu práce a během evropské seance budu raději obchodovat v bočním kanálu. V případě intradenní strategie budu spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

Zlato ztrácí 1,3 %, protože PBoC po 18měsíční nákupní sérii zlato nenakoupila

07.06.2024 Podle dnes zveřejněných údajů zůstalo množství zlata v držení Čínské lidové banky v květnu beze změny na úrovni 72,80 milionu trojských uncí. Je to poprvé od října 2022, kdy se země rozhodla své rezervy nezvyšovat. Analytici naznačují, že značný trend na drahém kovu ve střednědobém horizontu mohl být způsoben právě masivními nákupy zlata ze strany PBoC. Podle Světové rady pro zlato dosáhly nákupy světových veřejných institucí v prvním čtvrtletí rekordní úrovně, přičemž největším procentuálním kupcem byla Čína. Spotové zlato po zveřejnění údajů centrální banky pokleslo o více než 1,2 %.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

07.06.2024 Ve čtvrtek zůstal měnový pár GBP/USD v podstatě na místě. Zasedání ECB nebylo pro britskou libru nijak významné ani relevantní. Ačkoli občas na takové události libra reaguje, včerejšek k nim nepatřil. Pár tak zůstává v blízkosti svých lokálních maxim a drží se zcela nelogického vzestupného trendu, který není schopný ani mírné korekce směrem dolů. Vytvořila se třetí po sobě jdoucí vzestupná trendová linie, která zůstává relevantní. Připomeňme, že prolomení ceny pod první dvě linie nevedlo k poklesu libry ani k vytvoření klesajícího trendu. Trendové linie tedy v současné době existují pouze jako potvrzení nepřetržitého růstu libry.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

BREAKING: ECB snižuje sazby o 25 bazických bodů!

06.06.2024 Evropská centrální banka dnes ve 14:15 oznámila své poslední rozhodnutí o měnové politice. Žádné překvapení se nekonalo - sazby byly sníženy o 25 bazických bodů, což je v souladu s očekáváním trhu. Sazba vkladové facility byla snížena ze 4,00 % na 3,75 %. Jednalo se o první snížení sazeb ECB od roku 2019. ECB byla také druhou centrální bankou G7, která zahájila cyklus uvolňování, poté co se včera rozhodla snížit sazby Bank of Canada.
img

EUR/USD. 6. června. Obchodníci v poklidu čekají na rozhodnutí ECB

06.06.2024 Ve středu se pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 76,4 %–1,0892, nepatrně klesl, a dnes – obnovil návrat k této úrovni a znovu se odrazil. Aktivita obchodníků byla včera poměrně nízká, ale dnes se může prudce zvýšit. Pokles kotací může pokračovat směrem k Fibonacciho úrovni 61,8 %–1,0837. Konsolidace kurzu páru pod vzestupným trendovým koridorem může ukončit nadvládu býků.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve středu obchodoval v rostoucím trendu. Během dne byly ve Spojeném království a v USA zveřejněny tři zprávy, které mohly ovlivnit pohyb páru. Britský index PMI ve službách nevykázal nijak významnou hodnotu. Americká zpráva ADP o zaměstnanosti byla o něco slabší, než se předpokládalo, zatímco důležitý index ISM ve službách výrazně překonal očekávání. Vše nasvědčovalo tomu, že americký dolar posílí minimálně o 50 bodů. K tomu však nedošlo. Byli jsme svědky krátkodobého poklesu o 20–25 bodů, po kterém následovalo obnovení růstu páru.
img

Čemu 6. června věnovat pozornost? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky.

06.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Eurozóna zveřejní více či méně významnou zprávu o maloobchodních tržbách. Spojené království vydá sekundární zprávu o PMI ve stavebnictví. Spojené státy zveřejní sekundární zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy pravděpodobně nevyvolají reakci trhu větší než 10–20 bodů. Pozornost se dnes upne hlavně na projev Christine Lagardeové.
img

Je meme investování zpět? Díky příznivým podmínkám na trhu se investoři vracejí k meme investování

05.06.2024 V lednu 2021 vyvolali uživatelé Redditu na fóru Wall Street Bets rozruch kolem společnosti GameStop (GME), maloobchodního prodejce videoher, který se potýkal s problémy a který byl silně shortován hedgeovými fondy. Rozruch na Redditu způsobil masivní příliv individuálních investorů a cena akcií společnosti GameStop dramaticky vzrostla.
img

Maloobchod i nadále meziročně roste

05.06.2024 „Českému maloobchodu se v letošním roce daří. Potvrzují to čísla, která dnes zveřejnil Český statistický úřad. Tržby v maloobchodě pokračují v meziročním růstu, za duben se zvýšily v porovnání se stejným obdobím loňského roku o 5,3 %. Na druhé straně je třeba upozornit, že se v dubnu nepodařilo udržet růstovou trajektorii; meziměsíčně tržby v maloobchodě kromě motorových vozidel reálně stagnovaly,“ komentuje data Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Maloobchod dále dohání, co zameškal

05.06.2024 I v dubnu reálné tržby maloobchodních prodejců v meziročním srovnání stouply, tentokrát o 5,3 %. To je výsledek, který je mezi naším a tržním odhadem. Březnový údaj byl sice mírně revidován z 6,1 % na 5,8 %, ale je zřejmé, že domácnosti zejména z důvodu rostoucích reálných mezd více utrácejí a tento trend by podle nás měl pokračovat i v dalších měsících.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 155,19 došlo ve chvíli, když ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem dolar neprodával, ale poté se pár vydal celkem výrazně směrem dolů. Odpoledne se dočkáme mnoha statistik ze Spojených států, ale všechny jsou druhořadé, takže dolaru příliš nepomohou. Očekávají se údaje o počtu volných pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce, změny objemu výrobních zakázek ve Spojených státech a index ekonomického optimismu od RCM/TIPP. Slabé ukazatele budou dále tlačit dolar dolů, což umožní aktualizaci nových týdenních minim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

04.06.2024 K prvnímu testu ceny 1,2729 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Krátce poté došlo k dalšímu otestování této ceny, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což odstartovalo prodejní scénář (č. 2). Bohužel údaje z USA byly velkým zklamáním, což vedlo k poklesu páru a následné ztrátě obchodu. Dnes nebudou zveřejněny žádné statistiky ze Spojeného království, a tak je možné, že se prodávající v první polovině dne pokusí na trh vrátit a využijí relativně drahé britské libry. Pokud v první polovině dne nedojde k výraznějšímu výprodeji, můžeme během americké seance očekávat další vývoj vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 4. června 2024

04.06.2024 Pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu znovu odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705. Medvědi neměli dost sil na další útok. Začal nový proces růstu s konsolidací nad zónou rezistence 1,2788–1,2801, ale pár se dnes propadl pod tuto zónu. Můžeme tedy očekávat nový návrat do zóny supportu 1,2690–1,2705 a pak se medvědí obchodníci pokusí tuto zónu prorazit popáté.
img

EUR/USD. 4. června. Výhoda je opět na straně býků

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí zaznamenal odraz od úrovně korekce 61,8 % - 1,0837, tedy obrat ve prospěch evropské měny a silného růstu. Došlo také k uzavření nad úrovní Fibo 76,4 % – 1,0892. Růst tedy může pokračovat, ale dnes ráno již kotace uzavřely pod úrovní 1,0892, což nám umožňuje očekávat mírný pokles směrem k 1,0837. Domnívám se, že se dnes euro vrátí o něco níže, neboť pár se v zásadě poměrně často koriguje v rámci vzestupného trendového koridoru.
img

GBP/USD. 3. června. Medvědi jsou stále slabí, zatímco libra roste spolu s eurem

03.06.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pátek odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705. Medvědi opět neměli sílu pokračovat v útoku. Dnes by se mohly kotace páru k této zóně vrátit, ale medvědi by pod ní opět nemuseli dokázat konsolidovat. Dokud tedy pár neuzavře pod touto zónou, může libra kdykoli obnovit svůj růst směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlata ze dne 3. června

03.06.2024 Od poloviny minulého roku diktuje cenové fluktuace eura algoritmus klesající vlny. Čáry zakreslené v krajních bodech grafu ukazují na formaci "horizontální pennant", která je stále neúplná. Vzestupný úsek z 16. dubna postrádá potenciál k obratu a zůstává v rámci stávající vlnové struktury.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
C:\fakepath\ropa-31052024.jpg

Je ropa levná nebo drahá?

31.05.2024 Ropa na hodnotě 80 USD za barel. Záleží samozřejmě, koho se zeptáte. Málokdo by ale označil dnešní cenu ropy, která si již prošla inflační vlnou, za příliš drahou.
C:\fakepath\Gap.png

Akcie prodejce oblečení Gap prudce rostou

31.05.2024 Akcie amerického prodejce oděvů Gap prudce rostou, krátce po zahájení obchodování dnes přidávají zhruba 22 procent. Reagují na zprávu, že společnost, která změnila strategii a přišla s modernějším stylem, zvýšila celoroční výhled prodeje. GAP zveřejnil hospodářské výsledky za první kvartál a nový výhled ve čtvrtek na svém webu.
img

GBP/USD. 31. května. Medvědi zůstávají slabí a libra roste spolu s eurem.

31.05.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek propadl do zóny supportu 1,2690–1,2705, ale medvědi neměli sílu pokračovat v útoku a zpráva o HDP USA podpořila býky. Dnes se kotace páru do této zóny vrátily a medvědi pod ní opět nedokázali uzavřít. Dokud se jim to nepodaří, může libra kdykoli obnovit růst k zóně rezistence 1,2788–1,2801.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová úroveň 156,58 byla otestována ve chvíli, kdy pár výrazně klesl a indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup s nadějí na oživení dolaru v rámci pokračování býčího trendu. To se také stalo a pár potom vzrostl o zhruba 40 bodů. Spojené státy čeká mnoho statistických údajů, takže v případě dobrých indikátorů se budou dolary stále nakupovat. Očekávají se údaje o změně HDP za první čtvrtletí letošního roku, které dopadlo mnohem hůř než čtvrté čtvrtletí loňského roku. Čekají se také údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, bilanci zahraničního obchodu se zbožím a objemu čekajících prodejů domů ve Spojených státech. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 30. května 2024

30.05.2024 Ve středu pár GBP/USD v hodinovém grafu pokračoval v poklesu poté, co se odrazil od oblasti rezistence 1,2788–1,2801. Dnes ráno se pár propadl do zóny supportu 1,2690–1,2705. Odraz od této zóny bude pro libru příznivý a povede k určitému růstu směrem k zóně 1,2788–1,2801. Pokud kotace pod touto zónou konsolidují, podpoří další pokles směrem k další úrovni 1,2611. Býci se začínají z trhu stahovat.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Polovina českých párů má peníze ve společných finančních produktech. V rodinných financích přesto tiká časovaná bomba

29.05.2024 Polovina českých párů využívá společné finanční produkty, ať už jde o bankovní účty či třeba stavební spoření. Přesto mohou být v ohrožení v tom, že ke svým penězům nebudou mít přístup právě tehdy, kdy je budou nejvíce potřebovat. Taková situace není neobvyklá, dle průzkumu Partners Banky se s ní setkal každý pátý Čech. Společné náklady si téměř čtvrtina českých párů dělí rovným dílem, další pětina poté poměrově podle výše platu. Starší páry společně nejčastěji šetří na důchod, mladší pak na pořízení nemovitosti.
img

GBP/USD. 29. května. Libru nedostatek hnacích sil netrápí

29.05.2024 V úterý pár GBP/USD v hodinovém grafu vzrostl směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801, odrazil se a zažil mírný pokles. Středu libra zahájila novým růstem směrem k zóně 1,2788–1,2801. Existuje tedy vysoká pravděpodobnost konsolidace páru nad touto zónou, což nám umožňuje očekávat pokračování růstu směrem k další korekční úrovni 0,0 % na 1,2892. Další odraz od zóny 1,2788-1,2801 bude působit ve prospěch amerického dolaru a mírného poklesu směrem k zóně supportu 1,2690–1,2705.
img

EUR/USD. 29. května. Býkům docházejí síly, ale inflace jim může pomoct.

29.05.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru poblíž korekční úrovně 76,4 % (1,0892) a klesl ke korekční úrovni 61,8 % (1,0837). Dolar nemá příliš důvodů k radosti, protože jeho včerejší růst byl ve srovnání s poklesem z posledních týdnů velmi slabý. Odraz od hladiny 1,0837 by mohl snadno oživit růst k hladině 1,0892. Konsolidace pod úrovní 1,0837 bude prvním signálem, že medvědi přecházejí do ofenzivy. Vzestupný trendový kanál ale dál charakterizuje sentiment obchodníků jako "býčí".
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reálné mzdy v Německu v 1Q vzrostly

29.05.2024 Reálné mzdy v Německu se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšily o rekordních 3,8 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad. Nejnovější údaje o vývoji mezd podporují naděje, že spotřebitelské výdaje pomohou zajistit oživení německé ekonomiky.
img

USDJPY nad 157 po poznámkách BoJ Adachi

29.05.2024 Pár USDJPY od včerejška vzrostl z přibližně 156,9 na dnešních 157,2 po komentářích Bank of Japan's Adachi, kteří sice naznačili, že banka je otevřena „riziku“ dalšího růstu ekonomiky vyvíjejícího inflační tlaky, ale neznělo. jestřábí. Japonský index spotřebitelské důvěry se však v květnu dostal na 36,2 ve srovnání s dřívějšími 38,3 a 39,5 prognózami zlepšení. Mnohem nižší než očekávaných 39,5.
img

Graf dne - EURUSD (29.05.2024)

29.05.2024 Evropská centrální banka se blíží k uvolnění měnové politiky a prvnímu snížení sazeb, které je prakticky jisté již příští měsíc. Měnový pár EUR/USD čelí prodejnímu tlaku, který jej v květnu dvakrát vytlačil z blízkosti 1,089 a zastavil tak rally směrem k psychologické rezistenci, na úrovni 1,10. V současné době je pár EUR/USD pod prodejním tlakem. Zároveň makrodata z eurozóny, v poslední době vykazuje solidní výsledky, ale investoři nereagují euforickými nákupy eura.
img

Český automotive získává tržní podíl, ale má stejné problémy jako Evropa

29.05.2024 Českému automotivu se na první pohled daří lépe než zbytku Evropy. Ne vše je však tak růžové, jak se na první pohled může zdát. Nejlépe hodnocení vyznívá, když sledujeme celkový počet vyrobených automobilů v Česku. Za první čtyři měsíce se u nás vyrobilo přes 531 tisíc automobilů, o 14,4 % více než loni. Navíc produkce je v jednotlivých měsících celkem stabilní a pozitivně překvapila spíše čísla za poslední měsíc - duben. Český automotive ovšem není jen produkce aut na našem území, ale také bohaté a pestré podhoubí subdodavatelů odkázaných na produkci aut v celé Evropě.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD. 28. května. Býci hodlají dosáhnout úrovně 1,1000.

29.05.2024 Pár EUR/USD v pondělí dál stoupal v rámci vzestupného trendového kanálu směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0892). Odraz od ní by prospěl americkému dolaru a přinesl by určitý pokles k Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,0837). Konsolidace nad úrovní 1,0892 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho úrovni 100,0 % (1,0982). Býci mají trh plně pod kontrolou.
img

Kakao získává více než 6 %. Ghana signalizuje spotové nákupy na roky 2024/2025, protože produkce klesá 📉

28.05.2024 Futures na kakao dnes posilují o více než 6 %. Ghanský regulační orgán pro kakao uvedl, že si do září půjčí až 1,5 miliardy dolarů na financování spotových nákupů této komodity pro sezónu 2024/25. Nákupy mají kompenzovat stále nízkou produkci. Informaci agentuře Reuters poskytly dva zdroje z COCOBOD, které jsou s touto záležitostí obeznámeny.
img

GBP/USD. 28. května. Libra nemá důvod se zastavit na současné úrovni

28.05.2024 V pondělí pár GBP/USD v hodinovém grafu pokračoval v růstu poté, co se odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705 směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Odraz od této zóny by působil ve prospěch amerického dolaru a vedl by k určitému poklesu směrem k zóně 1,2690–1,2705. Konsolidace nad zónou 1,2788–1,2801 zvýší pravděpodobnost pokračování růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 0,0 % – 1,2891.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\hokej.jpeg

Analytici: Triumf na hokejovém MS může zrychlit růst domácí spotřeby

27.05.2024 Samo mistrovství světa v hokeji v Praze a v Ostravě nebude mít významný dopad na českou ekonomiku jako celek, projeví se spíš lokálně v tržbách obchodníků. Větší dopad by ale mohlo mít vítězství českého mužstva, které by mohlo zlepšit spotřebitelskou náladu, a tím i přispět k rychlejšímu růstu hrubého domácího produktu (HDP). Shodují se na tom analytici, které ČTK oslovila. Čeští hokejisté v neděli večer ve finále mistrovství světa porazili Švýcarsko 2:0 a po 14 letech se stali mistry světa, po 34 letech se jim to podařilo na domácím ledě.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Vypořádání obchodních transakcí na burze v USA se zkrátí na jeden den

27.05.2024 Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

Prognóza vývoje měnového páru GBP/USD na 27. května 2024

27.05.2024 Pár GBP/USD se v pátek v hodinovém grafu odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705, obrátil se ve prospěch britské libry a obnovil růst směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Odraz kotací od této zóny bude nahrávat americkému dolaru a mírnému poklesu směrem k zóně 1,2690–1,2705. Konsolidace pod úrovní 1,2690–1,2705 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k úrovni 1,2611. Býci si na trhu udržují absolutní převahu.
img

Zemní plyn by si po nedávném výrazném posílení mohl oddechnout

27.05.2024 Nižší než obvyklý nárůst zásob, lepší prognózy poptávky a nadcházející letní sezóna zvýšily ceny zemního plynu nad klíčový 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a nedávno na čtyřměsíční maximum 2,90. Cena však vzápětí oslabila a uzavřela opět pod lednovým vrcholem 2,77, což investory přimělo k zamyšlení, zda se růstový vzorec, který začal od známé oblasti podpory 1,50 neblíží svému vrcholu. Vzhledem k překoupeným signálům přicházejícím z RSI a stochastického oscilátoru je pravděpodobné určité zmírnění.
img

Úspěšné mistrovství světa - může pomoci ekonomickému oživení?

27.05.2024 Skončilo mistrovství světa v hokeji, které bylo pro Česko velmi úspěšné z hlediska sportovního i organizačního. Rekordní návštěvnost šampionátu (797 727) udělala radost nejen českému hokejovému svazu, ale také celé řadě podnikatelů v Praze i na Ostravsku - zejména hoteliérům a provozovatelům hospod a restaurací. Projeví se pořadatelství “úspěšného” šampionátu i ve “velkých číslech” za celou ekonomiku? Předpokládáme, že samotný šampionát “velkými čísly” výrazněji nepohne.
Související klíčová slova: Institucionální hráči | Spartan Capital | Další snižování sazeb | Býčí pohyb | Prognóza vývoje | CPC | Zlatý poklad | Athanasios Vamvakidis | Hospodářská situace | Brokerage | Zdroje dat | Program kontroly výnosové křivky | Cenový kanál | Predikce pro akcie Lufthansa | Myšlenka SMC | Akcie prodejce oblečení | Uvolněné měnové politiky | Predikce pro akcie TUI | Realitní trh | Cena platiny | D.R. Horton | Posílení japonského jenu | Marek Ditz | Klid před bouří | Tok kapitálu do daného trhu | Výnosy dluhopisů | Zvyšování cen | InstaForex Kurz | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Nákupy zlata centrálními bankami | Zamítnutí růstu | Cenová predikce pro akcie | Války | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Státní dluhopis | Plán obchodování EUR/USD | Ceny akcií Gamestop | Údaje z USA | Češi | Alternativní zdroje dat | Vývoj ceny akcií AMC | Vliv finančních trhů | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Pokračování růstu | Globální růst | GameStop (GME.US) | Riziko na trhu | Členové představenstva | IW | Pravidla na vstup do obchodu | Zveřejněné údaje | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Keir Starmer | Hlavní trendy | Zdražovat | DPH | Zjednodušený pohled na finanční trhy | EUR | FDA | Spotřebitelské výdaje | HOOD.US | Vlastní prostředky | Nákupy cenných papírů | Růst cen kakaa | Ortex Technologies | Oznámení výsledků | Cenová predikce | Falešný průraz | Kurzotvorné události | Ostatní cenové indexy | Výkyvy | Itálie | Zásoby zlata | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Cíle měnové politiky | Stoxx | Take Profit | Hlasovací právo | Akcie Carnival | Komuniké | PEPP | Vývoj ceny zlata | Testované rezistence | Jon Eastick | Long/short | Finanční aktiva | Společnost Carnival | Údaj o HDP | Očekávání | Trend měnového páru | Korelace | Rizika a krize | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Začínající obchodníci na Forexu | Poslanci | Uvolněné měnové | Prezidentský volební rok v USA | Ombudsman klientů | Návratnosti investice (ROI) | Ekonom Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Volatilní | Zamyšlení | EUR/JPY | Alternativní investice | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Historický vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Sirius XM | Cenová volatilita | Frankfurt | EURJPY | Oživení ekonomiky | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Akcie TUI | Trh práce | Příležitost k prodeji | Evropská komise | Spuštění ETF | Prodat USD | Pro investory | Obchodní signály pro BITCOIN | Swiss | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | DXY | Spotřebitelské úvěry | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nové technologie | Diverzifikace | Návrat inflace | Support | Druhá rezistence | Fundamenty | Nízké sazby | SeekingAlpha | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Lednová inflace | Přesnost | Německá cestovní kancelář | Pattern dvojitý vrchol | Carnival Corporation | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Ifo | Japonské akcie | Nákupní centra | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Internetové obchodování | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | NYSE | Intervence | Nové historické maxima | Ceny kakaa | Nejvíce zlata | Levice | Nejistý ekonomický vývoj | Experti | Množství komodit | Zajištění proti riziku | Sirius | Fungování finančních trhů | LSEG | Chování | Rekord | Nižší sazby | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Nezávislost | Bitcoiny | Stop-Loss | Evropský index | TUI - Touristik Union International | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | StoneCo | Měnový pár GBP/USD | Čtyřhodinový graf | Společnost Apple | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Akcie společnosti AMC Entertainment | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | EPI | EUR/USD | Manipulovat s trhem | Bruno Le Maire | SMC obchodník | Společnost Rare Earths Norway | Dění ve světě | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Správci majetku | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Komunikační politika | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | SOK | Ziskové obchody | Mattel Richard Dickson | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Ožívání ekonomiky | Roaring Kitty | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Tuzemské hospodářství | Marek Nemky | Analýza a sentiment | Nejvyšší cenová predikce | Aktuální vývoj | Index cen zemědělských výrobců | Nárůst ceny | Rostoucí výnosy | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Měnová krize | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Dluhopisy USA | Prognóza vývoje měnového páru | Průzkum | Výnos | Nákupy státních dluhopisů | Psychologické hladiny | Měnový pár USD/JPY | Trh s dluhopisy | Brent | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | BreakEven | Delta | Schválení ETF | HOOD | Uzavření příměří | REITs | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | SMA | Russell 2000 | Šéf Fedu | Micro S&P 500 | Slabá poptávka | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Příklady z historie | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Cenové predikce pro akcie Lufthansa | ESG | Index DOW | Překvapivý růst | Finanční produkt | Návratnost investic | Exchange | Milton Friedman | Forexový trh | Mário Centeno | Základní pravidla | Investiční strategie | Světová rada pro zlato (WGC) | Státní dluh | Roman Valihrach | Graf EURUSD | Dobrý fundament | Dedolarizace | Ekonomický plán | Graf zlata | Kontrakty | Strach | Možný scénář | INES | SEC Form | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Prezidentské kampaně | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Sentiment na trhu | JPY | Pozitivní zprávy | BRKB.US | Vývoj ceny akcií Gamestop | Analytický tým FXstreet.cz | Boháči | Instituty | Zákaz TikToku | Růst hrubého domácího produktu | USD/oz | Odhad HDP | Rozhodování o obchodování | Jordánsko | Jiřina Lužová | Japonské vlády | Ceny komodit na trzích | Pár USD/CAD | Ceny sóji | Graf S&P 500 | Psychologie Prop tradingu | Martin Hug | Zlaté mince | Více peněz | Projekce | Znehodnocení | Finanční trhy a instituce | TUI, Lufthansa a Carnival | Obchodní tipy | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Čas jsou peníze | Další drahé kovy | Micro Nasdaq | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Obrat trendu | Obchodování v Prop Trading výzvách | Čokoláda | Nasdaq a S&P | Sell pozice | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ceny platiny | Dosáhnout zisku | Analytička společnosti | Vliv finančních trhů a institucí | Nestlé | Hlavní centrální banky | Vývoj ceny akcií | HBO | Platidla | Doporučení k obchodování | Vyšší úrokové sazby | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Pokles ceny ropy | Události tohoto týdne | Hodnota trhu | Saxo Bank | Tuzemská ekonomika | Léto | Barel ropy | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Vývoj měnového páru AUD/USD | Větší tok kapitálu | Ropa WTI | 13F | Zájem obchodníků | Trader Lubomír | Obchodní transakce | Buy the rumor, sell the news | Milionář | Federální rezervní systém (FED) | Streamovací platformy | PDD Holdings | Fáze trhu | SRI | Významný milník | Omega | Hershey | ZEW index | Uptrend | Alternativní zdroje | Vlnový pattern | Dolar dnes | CSI300 | Histogram | Růst trhu | Burzy | Americké ekonomiky | Kapitál | Michaël van de Poppe | ProTrader | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Investice a obchodování | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Scénář analytiků z Wall Street | Cestování | Investování do kryptoměn | Odliv kapitálu | Cenové predikce pro akcie Carnival | Dot plot | Micro Nasdaq 100 | Dolar (USD) | FedWatch | Vývoj ceny palladia | Rare Earths Norway | Proražení | Posílení koruny | USD | Velikost pozic | HBO Max | Zásobníky plynu | Burzovní komise | Upravený zisk | AEX | Britové | Technická analýza | Macquarie | Berkshire | Hyperinflace | Evropské PMI | Hodnota měny | Trading týden | GBP/JPY | Dobré výsledky | Fear of Missing Out | Athleta | ICCO | Pozitivní signál | Sójové boby | Management | Vývoj ceny zemního plynu | Form 13F | Cena americké ropy | Úroková sazba | Plány | Centrální banky USA (Fed) | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Šok | Průmyslová výroba Německa | Dolarový index (USDIDX) | Kabinet | Technická analýza a sentiment | Ekonom společnosti | Hongkong | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Míra | Hindenburg | Poslední obchod | Trh s ropou | Total | Regulace | Katar | Ceny BTC | UBS | Maďarsko | Makléři | Měnový fond | Jak funguje inflace | Američtí centrální bankéři | Hlavní úroková sazba | Index ISM ve službách | Čekající příkazy | Vývoj ceny akcií GAP | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Hypotéky v Česku | Analytici XTB | Spekulovat | Období záporných úrokových sazeb | Swapy | Sociální sítě | Pokles inflace v USA | FXstreet.cz | The Way Smart Money Invests Today | P.A. | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | CBO | Inner Circle Trader | Komoditní sektor | Fintech společnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Cenové úrovně | Vládní výdaje | Rekordní nárůst | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Státní výdaje | Mzdový nárůst | Dovoz | VBTC | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Old Navy | Velké instituce | Zprávy o trhu | Kurz dolaru | Obavy ze ztráty | Nikkei | Druhy CPI | Obchodování s dluhopisy | České hospodářství | Model Y | Generace Z | Investoři v USA | 1 milion | Kroky centrálních bank | Konvergence | Výrobci elektromobilů | Nemovitostní fondy | Doji | Venture Capital | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Výkonnost společnosti | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Rovnováhy | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Elon Musk | Poptávka centrálních bank | Marginové požadavky | Bearish Market | Los Angeles | Druhy PPI | Euforie | Boom | CO2 | Liz Truss | Akcie prodejce | Akciové indexy | Jestřábí postoj | Makrodata | Čínští výrobci | Prasknutí bubliny | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Fungování | Portfolio | Plán na rok 2024 | Myšlení | xStation | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Konzervativní predikce | B/E | Očekávaná inflační data | Evropská měna | Možnost obchodovat | Přidaná hodnota | Krátké (short) pozice | Média | Christine Lagardeová | Hlášení SEC | Jaroslav Brychta | Grayscale | Investice do dluhopisů | Venezuela | Jádrový index | Zisk | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Nákupy dolaru | Euro klesá | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin futures | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Vývoj ceny cukru | Volatility | Část zisků | Cenový růst | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Bank of England | Lepší výsledky | Gary Gensler | Zveřejnění zprávy | Uložení peněz | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Prezident | Míra zisku | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | Rekordní ceny | Asociace pro kapitálový trh | Neziskové organizace | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Nízké úrokové sazby | Bohatí | DOGE | Odrazy | Mindset | Konflikt na Blízkém východě | Sestupný trend | Cena mědi | Akcie společnosti Tesla | Kurz jenu | Snížení nákladů | Pesimismus | Volby v USA | Boj s inflací | Analýzy | Trend akciových trhů | Slevy | MSTR | Ceny ropy WTI | Investiční | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Růst ceny Bitcoinu | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Viceprezident | Mary Dalyová | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Co jsou Prop Trading výzvy? | Demokraté | Německý DAX | Získávání finančních prostředků | Hlavní události | Patria | Ekonom BHS | Tipranks | PCED | Analytik Purple Trading | Tržní podíl | Prezidentka ECB | Trojúhelník | Zvýšení cel na dovoz | Ekonomický vývoj | Válka | Shooting Star | Česká společnost | Vývoj úroků | Dopad na centrální banku | Nabídka | Strach z Trumpa | Dodávky na trh | Úrok | CHF | US500 | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Fiskální rok | Půjčka | Predikce pro akcie | Obchodní plán | HDP Německa | Možné scénáře | Sentiment investorů | Růst cen ropy | Prodej | P/E | Zpráva | Posilování amerického dolaru | Aktuální prognózy | JD.com | Nové příležitosti | EUR/PLN | Hladiny podpory | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Souhrnný index nákupních manažerů | Bitcoin | Nvidia | Akcionáři | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Venture Capital spoločnosti | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Celoroční výhled | Snížit riziko | Vzdělání | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Obchodování | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Legislativa | WGC | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Technický výhled trhu | Finanční nástroje | Breakout strategie | JOLTS | Nejnovější údaje | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Vývoj akcií | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Obchodní týden | ZEW | Asociace | XM | Reálná mzda | TSMC | Současný stav | Centrální banky | XAU/USD | Fenomén | Pohyb cen | Zvládnutí Prop Trading výzev | Japonská vláda | Pákový efekt | Jednání bank | Eurostat | Historický vývoj | Výhled pro GBP/USD | Majitel | Zprávy | Deflace | Nadšení | Týdenní shrnutí | MRK.US | Murray | Dolary | Vysoký přebytek | BREAKING | Růst inflace | Ceny stříbra | CCI | Vývoj ceny bitcoinu | Přebytek obchodní bilance | Nové signály | Occidental Petroleum | Pozitivní cenová predikce | Výnosové křivky | Index Stoxx 600 | Home Depot | Praha | Ceny ropy | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Vítězné tažení | Japonské ministerstvo financí | Distribuce | Úvěrování | ETF na bitcoiny | Evropské akcie | Důvěra investorů | Ceny Bitcoinu | Tržní úrokové sazby | Nejdůležitější události | Zasedání k měnové politice | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Investiční centrum | MES | Covidové krize | YCC | Bydlení | Hlavní pravidla | Očekávání úrokových sazeb | Celkový trend | Volný čas | Analýza transakcí | Cena ropy brent | CZ | Vyhlídky | Firmy | Vláda USA | Zadlužování | Nordea | Směřování | Medvědí divergence | Vývoj ceny kakaa | Raphael Bostic | François Villeroy de Galhau | Investment management | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Podnikatelé | HUF | Klín | Správkyně Sberbank | Švédská centrální banka | Spoluředitel | Burzovně obchodované fondy | Sumitomo Mitsui | Hedgeové fondy | Ředitel Partners Banky | Technické patterny | Sazby centrálních bank | COCOA | Inflační tlaky | Účastníci trhu | Nio | Minulá výkonnost | Hromadné akcie | Tlak medvědů | Bank of America | Špatné výsledky | TIM | Carnival | Petr Lajsek | Australský dolar | Zpřesněný odhad | XTB Jiří Tyleček | Financial | Suroviny | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Koruna | Splatnost | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | BNP | Pandemie koronaviru | Analytická společnost | Bit.plus Martin Stránský | Marginální požadavky | Kupující | OPEC+ | Francie | Tvůrci trhu | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Obchodování v Prop Trading | BHS | Objem | Propad | Ipsos | Zvyšování mezd | USD/CAD | Hypotéza | Psychologické úrovně | Jaké jsou cíle měnové politiky? | HDP eurozóny | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Sentiment na Bitcoinu | Nákup a prodej | Údaje | Klima | RPSN | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Forexoví obchodníci | Leva | Investice do kryptoměn | Životní náklady | Ceny bavlny | Alibaba | Trendová čára | Vstupní S/R zóny | Národní měny | Malajsie | Výsledky průzkumu | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | Státní rozpočet | Úspory ve zlatě | Ceny cukru | Cena akcií společnosti GameStop | Digitální zlato | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Pokračování rally | Důchod | AMC | Case-Shiller | Prudký růst inflace | Britské libry | Pojišťovny | Posílení amerického dolaru | Studie | Srovnávací základna | Blízký východ | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Výstraha od Goldman Sachs | Investice do akcií | Lindt | Průraz | Strategie nákupu | Kansas | COIN | Deficit | De Beers | S&P 500 Index | SMA 200 | Bit.plus | Graf | Polsko | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Nákup libry | Instrument | Reakce trhu | Spotové ceny | Velké objemy | Masivní nákupy | Investiční firmy | Patrick Harker | Forexové intervence | Sazby na hypotékách | Grafy | První support | Cenová hladina | Japonské nemovitostní investiční trusty | Bankéř | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Ceny domů | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Zvýšené riziko | EY | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | Důvěra investorů v ekonomiku | Přijetí | Evropa | Nárůst cen ropy | Technické ukazatele | Morningstar David Swartz | Co je to tedy SMC? | Obraty | USD/PLN | Short | OPEC | Ekonomické události | Bitcoin dnes | Akciový růst | Nio (NIO.US) | Jednání FOMC | Pár EUR/USD | Index výrobních cen | Třetí vlna | Ceny zemědělských výrobců | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Bezpečné útočiště | Ghana | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Maloobchod | Nakupovat státní dluhopisy | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Růst zlata | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Americká společnost | Institucionální investor | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Dnešní růst | Přidat do portfolia | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Technické analýzy | Silnější dolar | Disney+ | Obchodní dovednosti | Spořící účet | Růst eura | Mexiko | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Ekonomická situace | Euro dnes | Inflace ve Spojených státech | U.S. Bank | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | TIPS | Právo | Rakousko | Řetězec kin AMC | Turecká centrální banka | APAC | Stříbro | Nejbližší support | Hobby | Nejvyšší cenový cíl | Tým InstaForex | Instituce | Sell the news | Česká koruna | Kakao | Turecko | Co bude | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | Americké objednávky | Guvernér BOJ | GameStop (GME) | Pravděpodobnost možného průrazu | G10 | Růstový potenciál | High Yield | LNG | Býčí signál | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Čeští spotřebitelé | Americké akcie | Profit Target | Británie | Měnový trh | Silná ekonomika | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obchodování USD/JPY | Co je Smart Money? | Britská měna | Nový výhled | Prodeje dluhopisů | Zakladatel | Divize | Počasí | Oslabení koruny | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | GDPNow | Moore Czech Republic | Nárůst HDP | Průměrný roční výnos | Finanční média | Kristina Hooper | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Švýcarské čokoládovny | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Time-Frame | Růst výnosů | Trh s futures | Změna trendu | Trh | Nárůst zásob | Komise | Technologické firmy | Války na Ukrajině | Výrazný růst | Světové centrální banky | Otočení trendu | Index AEX | Koruny vůči euru | Fed | Oslabování amerického dolaru | Obchodování podle velkých hráčů | Strategie Ondřeje Hartmana | Korekce | Volatilita je nízká | Klesající trend | Upozornění | Drahota | GME.US | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Akcie Lufthansa | Cyklické sektory | Nové trhy | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Raketový růst ceny | Richard Dickson | Nákupní příležitost | Další rozvoj | AUD/CAD | Prezident Emmanuel Macron | Kanada | Vietnam | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | S&P 500 | Dlouhé (long) pozice | USDT | Globální recese | Zájem o kryptoměny | Eurozóna | Turecká vláda | Keynes | JDE | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Cenové změny | ANO | Růst spotřebitelských cen | Generali Investments | ProCent | Index výrobních cen (PPI) | Čína | Obchodní systém | Ceny zboží | Náklady na půjčky | Rating | Finanční budoucnost | Primární veřejné nabídky (IPO) | Základy fundamentální analýzy | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Soustředění | Investiční produkt | Velké banky | Microsoft | USD/CHF | Trh dnes | Wells Fargo | Maxim Manturov | Příležitosti | Budoucí vývoj | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Američtí investoři | Ceny akcií AMC | Značné výhody | Dnes ČTK | Prolomení rezistence | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Členové Fedu | Společnost Tesla | CME | Inflační vývoj | Spotřebitelská inflace | Commission | Striker Securities | Shortování | Akcenta | Změny cen | Výkyvy cen | Sell | Správci aktiv | Vývoj ceny platiny | Pokles sentimentu | Pozitivní zpráva | Letadla | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Long pozice | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Zemní plyn | Pomoc Ukrajině | Exporty | Složitý svět | Důvěra | Cenová predikce pro akcie Lufthansa | Pravděpodobnost | Živé vysílání | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Spojené království | Unce zlata | Prodej dolaru | Frederic Neumann | Coinmate | Instrukce | Oblast supportu | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Trendové linie | Ziskové akcie | Předseda SEC | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | XRP | Pair trading | Nifty 50 | Ceny akcií Nvidie | Invest | Centrální banka | MicroStrategy | Rizikové investice | Andrew Bailey | Významné zprávy | Federální rezervní banka | Samson Mow | Inflace v Británii | Intraday | Řízení rizika | Polský zlotý | Lufthansa prodat | Tržní sentiment | Překoupenost | Jiří Tyleček | Největší kryptoměna | Zamítnutí růstu akcií | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | BRKB | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Kovy | Fluktuace | Krach | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Psychologické faktory | Další růst | Americká průmyslová produkce | Těžařská společnost | Pivotní body | MSCI Europe | Fiskální politika | Tržní situace | Opce | Vývoj ceny akcií Nvidie od začátku roku | Rozhodnutí ČNB | Sledování zpráv | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Vyšší ceny | Devizové trhy | Inflace v ČR | Forward P/E | Podnikání | Bollinger Bands | Nárůst objemů | Příkaz Stop | API | Rizikovější investice | Obchodování s bitcoinem | Spread na burze | Mezinárodní investoři | Azure | Pořízení vlastního bydlení | Komodita | Smart Money koncept | Vedoucí pracovníci společností | Nejistý ekonomický vývoj v USA | Demand | Snížení odměny | ČNB Aleš Michl | Zahraniční investice | Mluvčí | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | CZK | Reuters | Úspory | Boční trend | AMC Entertainment | Obchodníci | Česká republika | Ceny kukuřice | Blog | EUR/HUF | Společnost XTB | Bitcoin (BTC) | Přehřátí ekonomiky | Denní minima | Ekonom | Denní data | JPMorgan Chase | Insider nakupuje akcie | Kompozitní index | Směnný kurz | Domácnosti | Značný zájem | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Kov | Dolar k japonskému jenu | Výstupy | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Negativní úrokové sazby | Eskalace | Index nákupních manažerů | Obchodní partner | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Analytici | Nákladová inflace | Kurz koruny | Prime Brokerage banky Goldman Sachs | Radek Zalubil | Profesionálové | Stavební spoření | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Forward S&P 500 | Ripple | Nákup eura | CARA | ETF BlackRock | Makléři z Prime Brokerage | Anglo American | USDIDX | Situace | Traders | Silná data | COT (Commitment of Traders) | Equity | Evropská unie | Vnímání likvidity na trhu | Akcie Carnival Corp | CME Group | Podílový list | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Velká změna | PROP Trading | Barclays | Guvernér | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Dlouhodobé investice | Rychlý růst | Obchodovaných komodit | Stagnace | Nástroje Fedu | Rozpočet | Riziko recese | Fiskální stimul | Negativní dopad | Apple | Libra | GameStop | Splácení dluhu | Chytré peníze | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Oslabení koruny vůči euru | Nová data | Dopad na ekonomiku | Open | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Cenové akce | Investoři na akciovém trhu | Vývoj peněžního agregátu M2 | Zvýšení cel | Nakoupit akcie | US100 | Rozpočtové deficity | Lukáš Raška | Financovat | Investiční doporučení | Návratnosti investice | House Price Index | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Akciové fondy | Ztráta | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Platební bilance | Smart Money Concepts | SMC | Dow Jones Industrial Average | Růst mezd | Klesající trendové čáry | Nejlepší investice | Barometr | SatoshiLabs | Prime | Deglobalizace | Federal Reserve | Objem zlata | Nový rekord | P2P | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Forward | Úroky | Plodiny | Americký průmysl | Celkové výsledky | Indexy PMI | Portu | Cena | Prodejce oblečení | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Základní CPI | Finanční poradce | Vývoj peněžního agregátu M2 v USA | ING | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Gemini | Ceny komodit | DOT | Silný trh | Nový Zéland | Nákup akcií | Halving | Roční maximum | Cenový cíl | Aktivum | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Vyšší riziko | FTSE | TABAK | Fond | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Výrobci kakaových produktů | Americký dolar | Vývoj ceny akcií Nvidie | Dobré zprávy | Patterny | Pokles úroků | Ceny | Euro vůči dolaru | Prudký pokles | Futures kontrakty | Jednoduché tipy | Technologie | Vysoká inflace | Break Even | Energetická krize | Ekonomické údaje | ČNB | TSLA.US | Rizika | Argentina | Agentura Bloomberg | Překoupené zóny | USD/CZK | Tipy pro obchodování | Pokles | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Spotové bitcoinové ETF | Snižování úrokových sazeb | Výběr zisků | Kurzy | Euro | Snížení úrokových sazeb v USA | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Geografické regiony | Odvody | Pšenice | Nemovitostní investiční trusty | Take-Profit | Ochranné příkazy | Globální akciový index MSCI | Cena kakaa | Ceny hliníku | Druhá největší kryptoměna | Odhady ekonomů | Švýcarská centrální banka | Hedge | Ekonom Jan Švejnar | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Fiskální stimuly | Pozitivní výsledek | Americký trh | Konkrétní plán | Poplatek | Google | ECB | Řetězec | Plnění Prop Trading | Index ISM | Vývoj kurzu akcií Nvidie | ETF (obchodovatelné fondy) | Situace v Německu | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | Dluh USA | Upravený zisk EBITDA | Velký problém | Obchodník | Uvolněná měnová politika | Portfolio manažer | Růst měnového páru GBP/USD | Zpráva CoT | Sazby ECB | Geopolitická nestabilita | Tržby | Tokio | TSLA | Bitcoin a další kryptoměny | BoE Andrew Bailey | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Blue-chip | Letecká společnost | Evropská centrální banka | Roční výnos | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Index cen | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Situace na trhu | Prezidentské volby v USA | Slušné zisky | První fáze | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Lídři | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Vyšší úrok | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Americká centrální banka (Fed) | Investment Management | Pivot | Velikost pozice | Učení se | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Sport | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Růst výroby | Česká ekonomika | Chesapeake | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | BTCE.DE | Momentum | Pozitivní sentiment | Horší data | Dluhopisy | Mánie | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Zisky | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | Vstup do pozice | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Japonské banky | Index tokijské burzy | Současné ceny | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Historické rekordy | Nevýhody | Ceny palladia | Insider trading | Růst ceny | Spekulativní pozice | Obchodní pozice | Roční dividendový výnos | Vývoj inflace | TradingEconomics | ISM | Golden Gate | CPI v eurozóně | Přeprodané podmínky | Vývoj HDP | Benchmarky | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Situace na trhu práce | Odraz ceny | Cena zlata | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Zveřejňované údaje o prodejích | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | BOJ Kazuo Ueda | Trinity Bank | MNQ | Breakout | Podílové fondy | Turecký prezident | Přeprodané zóny | F-35 | RRR | Maximalizovat zisky | Trh práce v USA | Hongkongský index Hang Seng | Měnové intervence | Bull | Růst cen | Spekulace na růst | Přijetí bitcoinu | Holger Schmieding | Drahé kovy | Saxo | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Historické pohyby | Lindt & Sprüngli | Vrcholy | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Obchodní definice | Inflace zpomaluje | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Akcie GameStopu | Nákupy defenzivních titulů | PMI ve výrobě | Nákupy vládních dluhopisů | Býčí trh | ERA | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Výsledky společnosti Gap | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | IFO index | Snížení ratingu | Financování | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Fitch | Finance | Možné riziko | Nakupovat zlato | Prodávající | Nálada spotřebitelů | Historické maximum | Occidental | Christopher Waller | Turecké liry | Růst HDP | Dynamika trhu | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Peer-to-peer | Solana | USDJPY | Nárůst bitcoinu | Pravidla obchodního systému | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Investiční poradenství | Technologické inovace | Valuace P/E | Růstové tendence | Růstový trend akciových trhů | GfK | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Line | Poptávka po zlatě | Globální trhy | Propad ropy | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Rozpočtové politiky | Invaze | Capital | Bank Of Singapore | ICE | Průměrná hodnota | Cizí měny | Masato Kanda | Hlášení inflace | ECB Christine Lagardeová | Vydávání dluhopisů | Index energií | Odměny za těžbu | Investor | Americké akciové trhy | All-time high | Kalendář událostí | Průměrná mzda | Dolarové sazby | DNO | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Malé podniky | Cenový index energií | Obchodovat | Poskytovatelé likvidity | Reporty | Spotřebitel | Poradenství | Index výdajů | Alternativní investiční strategie | Bank of Singapore | Hospodářský růst | Historické maxima | Analýzy trhu | Prezident Fedu | Nové rekordy | Nárůst výnosů | Sociální síť | Cena severomořské ropy Brent | Koncentrace | S&P/Case-Shiller | Supporty | Odhodlání | VBTC.DE | Starší generace | WTI | FinTech | Overlap support | Hrozba recese | Bod | Miliardy korun | RBI | Podmínky na trhu | Ekonomové | Fed funds | Medvědi | Uchovatel hodnoty | Měna ethereum | Holubičí postoj | Půl milionu za měsíc | FRED | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | MIFID | Abercrombie | Únorová inflace | Klouzavý průměr | Světové události | Výrobní aktivity | Představitelé centrální banky | Dividendový výnos | Americká měna | Odmítnutí ceny | Spotřeby plynu | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | Reebok | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | Bankéři | Sázet | Cena ropy | Skokový nárůst | Nižší výdaje | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Ocel | UTC | Forward valuace | Drobní investoři | Marže | Vysoké zisky | ROCE | Falešný signál | Německá ekonomika | Klesající trendová linie | DAX | Zlato a stříbro | Vstoupit do trhu | Macquarie Marcus Garvey | HDP | Sazby Bank of Canada | Trh kryptoměn | Oživení globální poptávky | Obchodovatelné fondy | Vstup do obchodu | Důvěra v Německu | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Objem zlatých rezerv | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ceny niklu | Index PMI | Akcie online | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Karty | Korporace | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Signály | Reálné příjmy | Nárůst ceny akcií | Spotřební daně | Devizový trh | Načasování | Ether | Ministerstvo financí | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Rezervy | Regulace a dohled | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Ben Bernanke | Zpomalování inflace | Geopolitika | Kalendář ekonomických událostí | Texaská ropa | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Market | Forexu | Akcie Alphabet | Home Credit | Martin Klass | Vývoj ceny niklu | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Realizovat zisk | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | HSI | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Merck | Cetera Investment Management | Optimismus | Konjukturální průzkum | Coinbase Global | Rozhodování | Bull/Bear | Overlap rezistence | Sumitomo Mitsui Financial | Hliník | Růst dolaru | Ceny pšenice | Vývoj indexu S&P 500 | BH Securities | Cenový pattern | Jak funguje inflace a deflace? | Profit-Target | Medvědí scénář | Pravidla systému obchodování | Cílení výnosové křivky | Makroekonomické faktory | Úspěšný týden | Dolar | Obchodování eura | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | Guvernér ČNB Aleš Michl | Kukuřice | Diverzifikace strategií | Deficit státního rozpočtu | Průmyslové účely | Spekulanti | Slovní intervence | Nezisková organizace | Měď | Ekonomický institut | MicroStrategy (MSTR) | Hodnoty měny | Závislost na americkém dolaru | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Yield | AUD | Evropské akciové burzy | Byznys | Obchodní bilance | Federální rezervní banky | Commodity | Trh se zlatem | Banky a hedge fondy | Nárůst long pozic | Pohyby ceny | Německá průmyslová výroba | Vysokofrekvenční obchodování | Počet obyvatel | MALL | Cena niklu | Intervence centrální banky | Risk | Predikce | Bearish | Fibo | Komise v přenesené pravomoci | Chuť investovat | Instant Research | Akcenta Miroslav Novák | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Prop Trading výzvy | Adrienne Yihová | Čínský vývoz | Christine Lagarde | Sony | Carnival Corp | Hospodářství | Indie a Čína | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Maynard Keynes | Indikátor důvěry | Zastavení dodávek | Zpomalení růstu | EBITDA | Obchod | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Řízení peněz | Sledování vývoje | Pohled na finanční trhy | Vývoj kurzu eura | Prodeje | Freedom24 | Krach na akciovém trhu | Trh je nervózní | Pozice spekulantů | ROI | Rozhodnutí Bank of England | Jádrový CPI | Nárůst nezaměstnanosti | Banka | Fibonacciho úrovně | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Realizace obchodu | Nižší ceny | Další posilování | EU | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Investované peníze | Expert | Deutsche Lufthansa | Úrovně rezistence | Vývoz | Index výrobní aktivity | Teplé počasí | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Postavení dolaru | Gate | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Světové poptávky | Graf dne | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Celosvětový růst | Ropa roste | Soukromé investiční společnosti | Kazuo Ueda | SMC teorie | ASML | InstaForex Kurz pro začátečníky | Švýcarský frank | Plánované obchody | RBOB | Růst akcií | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Bankovní asociace | Erdogan | Fondy obchodované na burze (ETF) | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Odhadnutí trendu | Inflace ve světě | Výrobní index | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Komerční banka | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Investoři a obchodníci | Štěpán Křeček | Americké burzy | Know-how | Dceřiná firma | Vývoj nákupů zlata centrálními bankami | Výzva | Frank | ETN | Retailoví obchodníci | Ekonomický vývoj v USA | Řízení společnosti | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Kurz eura | Long Term Capital Management | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Technická korekce | Další kryptoměny | Centrální banka USA | Společnost Allegro | Tudor | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Intel | Osobní výdaje | Meziroční míra inflace | Nárůst volatility | Japonský jen | Nákupní tlak | Základní sazby | Úspěchy | Vývoj dluhu americké federální vlády | Prodeje existujících domů | Vyšší volatilita | Silná poptávka | Rostoucí inflace | Barel ropy WTI | Kurz bitcoinu | Horší ekonomické časy | Stabilita | STAR | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Trading | Komunita | Henry Hub | Výrazný pohyb | Plánování | Cena elektřiny | Blockchain | Purple Trading Petr Lajsek | Sell Stop | Předpovědi | Směr trhu | Konflikt na Ukrajině | Mince | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Úspěšné obchody | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Dow Jones Industrial | Komentáře Fedu | Japonský jen (JPY) | Oslabení | Vstup na trh | Střední podniky | Časový rámec | Low | Míra inflace | Fyzické zlato | Platforma | Týdenní pivot | Energetika | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Soukromý sektor | Zlato (XAU/USD) | Sebevědomí | Svět měnové politiky | Objem objednávek | Nařízení | SWIFT | Jak obchodovat | Oblasti umělé inteligence | Schodek | BTC | Odliv peněz | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | M2 | ASX 200 | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Obchody pro EUR/USD | Transparentnost | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Japonský akciový index Nikkei | Úroveň supportu | Obchodování měnových párů | Tempo růstu | Odkup akcií | InPost | Úvěrový rating | Bankovnictví | Pohonné hmoty | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Zpracovatelský průmysl | Růst Bitcoinů | Divergence | Shiba Inu | Cena cukru | Bilion dolarů | ETF | Trend dolů | Nákupní pozice | Politické události | Akciové trhy | Nasdaq 100 (MNQ) | Myšlenka | Varování | Ceny akcie Deutsche Lufthansa | Úsilí | Snižování úroků v USA | Údaje o nezaměstnanosti | Peněžní zásoby | Národní bezpečnost | Bankovní společnosti | Long | Rally | Bankovní rada | Základní sazba | Komoditní index | Macron | Pandemie | Cenové indexy | Velcí institucionální hráči | Japonský index | Bear | Spokojenost | Michaël van de Poppe | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | PDD | Kotace | Prodejní tlak | Ceny v zemědělství | Investoři do zlata | Zasedání centrální banky | Výprodej | Euro/Americký dolar | Indexy na Wall Street | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Silný růstový potenciál | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Obchodovat na základě technické analýzy | Schwab | Guvernér ČNB | Barchart | Indikátory | Růst cen akcií | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Citadel | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Investments | Služba Prime Brokerage | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Povídání o trzích | 1D | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Lidský mozek | Holubičí tón | Výsledky voleb | Nový týden | Vývoj kurzu | Inovace | Historický vývoj ceny zlata | Obchodní rozhodnutí | Inflační vlna | Akcie Tesly | Výnosnost | Ole Hansen | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Časový úsek | Technologický pokrok | Brazílie | Trhy dnes | Snížení cen | | Joseph Stiglitz | Mateřská společnost | Pochybnosti | Westpac | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Americký dolar (USD) | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Trading strategie | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Řetězce | Zotavení | Aktuality z Polska | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Nižší úrokové sazby | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Mistrovství světa v hokeji v Praze | Výsledek zasedání | Berenberg | Největší pokles | Politika | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Nálada na trhu | Riziková aktiva | PLN | Circle | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Reálné výnosy | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | MAM | Nápad nakupovat | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Obchodní postřehy | Dodržování pravidel | Americký dluh | Martin Gürtler | Cardano | Poplatky | Forint | Řízení pozice | Cenové maximum | Úrovně supportu | Sumitomo Mitsui Financial Group | Robotaxi | Velká Británie | Růst libry | Makroekonomická data | Další vývoj | Citibank | Sol | Zasedání FED | Vývoj trhu | Japonský akciový index | Joe Biden | Spotřebitelská důvěra v Německu | Objemy obchodů | Indexy S&P | Centrální bankéři | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | Ředitel společnosti Allegro | Mattel | Býčí scénář | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Evropský průmysl | Nálada | Geopolitická rizika | Flexibilita | Indie | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Společnost Adobe | Čínské platformy | Centrální bankéř | Vnímání | Aktuální Price Action | Zdraví | Plánované obchody pro EUR/USD | Kupující bitcoinů | Martin Stránský | Ekonomika | Růst vývozu | Zajímavé pohyby | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Nápad | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Politika centrálních bank | Dobrá zpráva | Akcie Coinbase | Fintechové společnosti | Sankce | Zhodnocení | Inflační krize | AUD/USD | Spořící účty | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Ceny zlata | Výhled | Allegro.cz | Směr trendů | Velmi volatilní | Růst cen v USA | ZEN | Auta | Volume | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | IfW | SEC Gary Gensler | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Odpovědnost | Zpráva amerického ministerstva práce | ONE | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | 2222 | Vlastní bydlení | Investiční období | Scalping | Fondy ETF | Tok kapitálu | Private equity | Zaměstnanci | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Zlaté rezervy | Forward valuace P/E | Američtí těžaři | Cyrrus | Bankovní účty | Data o inflaci | Expanze | Ceny akcií GAP | Insider | Největší ekonomika | Sprüngli | Makroekonomické analýzy | Prodejní signál | Fondy | Konsolidace | Poptávka po dolaru | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Vliv na finanční trhy | Prime Brokerage | Komoditní trhy | OSVČ | Uhlí | Cenové hladiny | AAPL | Německé ekonomiky | Financial Times | GOOGL.US | USD za barel | Druhý support | Nikkei 225 | Americké statistiky | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Vývoj měnového páru EUR/USD | Hodnota kryptoměn | Peněžní trhy | Ceny akcie | Roy Perticucci | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | FOMO | Tradingové webináře | Automotive | CFD kontraktu | Swing | Graf měnového páru | Finanční údaje | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | Krize | Rizikový apetit | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Zajišťování | Prime Video | Růst cen výrobců | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | Velké japonské banky | Psychologie obchodování | Deflační faktory | Luxusní zboží | David Swartz | Ekonomické zprávy | S&P 500 nebo Nasdaq | ETH/USD | Riziko likvidity | Zlotý | IBEX | AOS | Zlatý důl | Paramount | CoinGecko | Ortex | Pokles poptávky | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Kurz libry | Zlatý kříž | Těžař | Dow Jones | Udržitelné investování | Prezidentské volby | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Deeskalace | Výplata | Spartan Capital Securities | Vývoj ceny ropy | Poradci | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Šance na úspěch | Generální ředitel | Bezpečnost | Kartel OPEC+ | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Ceny dluhopisů | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | První odhad | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Exponenciální klouzavý průměr | Vývoj kurzu akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Nabídka a poptávka | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | Průměrná míra inflace | Analytik ČSOB | Rozhovor | Španělský IBEX | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Transakce | Dnešní údaje | Slabší dolar | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Philip Lane | Firemní zprávy | Investování do podílových fondů | Zpráva COT | Trend klesající | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Milei | Podkladové aktivum | Vlnová analýza páru EUR/USD | Inflace v březnu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Nejdůležitější finanční údaje | Podnikání na kapitálovém trhu | BTC/USD | Pozitivní výhled | BHS Štěpán Křeček | UNA | Dividendy | Session | Měna | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Jasný signál | Údaje o HDP | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Intradenní pohyby | Break/Even | Silný pokles | Pohled na trh | Paul Volcker | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Plnění Prop Trading výzev | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Bullish | Miliardy dolarů | W1 | Veřejný dluh Spojených států | Růst aktivity | TradingView | Nákup nemovitosti | Politika Rishiho Sunaka | Růst poptávky | Pohledávky | FOMC | Algoritmické obchodování | Nový trend | Statistika | JPMorgan | Rozhodnutí centrální banky | Futures kontrakty a opce | Půlení | Dna | Český statistický úřad (ČSÚ) | Regulační orgán | Risk On | Překoupené oblasti | Optimismus na trhu | Globální finanční trhy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Limitní příkazy | Vyspělé ekonomiky | Marcus Garvey | Sberbank | Nákupní signál | Milník | Odhady HDP | Předčasné volby | Americké akciové indexy | EIA | Sberbank CZ | Platformy | Vývoj ceny bavlny | IPO | Partneři | NIFTY | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Tudor Jones | Denní graf měnového páru | Iracionální | Miliardy USD | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Tržby společnosti | Pinduoduo | Obchodní den | Zkušenost | Platina | Signál | Výrazný zisk | Digitální měna | Írán | Technický výhled | Zdražování | S/R zóny | Vlády | Tržby obchodníků | EPS | Výkonnost společností | ADP | Hodnota zlata | Náklady na zajištění | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Řízení rizik | Singapur | Míra úspor | NFIB | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Ekonomické časy | Rezervní měny | Časové rámce | Důchody | Klimatický jev | Šance | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Swiss National Bank | Radomír Jáč | Investiční platformy | BlackRock | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Patová situace | Sebastian Dullien | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Pobřeží slonoviny | Wood & Company | Cena akcií | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Faktory ovlivňující inflaci a deflaci | Cena americké ropy WTI | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Inflační data v USA | Neúspěch | Energy Price Index | AAPL.US | Prezident Federální rezervní banky | Ztráty | Obchodní nastavení | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Britský FTSE | Allegro | Obilí | Ryanair | DIW | Invesco Ltd. | Ceny stavebních prací | Gap | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Inflační data | Filip Kalčák | Růst | Obchodování EUR/USD | Česká národní banka | Primární trh | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Výdaje japonských domácností | Ceny surovin | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Proti trendu | Emitent | Zajištění | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Objem prostředků | Domácí měny | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Vývoj inflace v USA | Snížení inflace | Index | Golden Gate CZ | Cenový index | Výhled trhů | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Pandemie covidu-19 | Ruth Brandová | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ČTK | Index amerického dolaru | Valuace | Kapitálový fond | Monopol | Akcie své vlastní společnosti | Etheru | Dominik Rusinko | Nálada českých spotřebitelů | Koncept Smart Money | Repsol | Rozdíly mezi ICT a SMC | Obchodní myšlenka | Ukončení cenového růstu | X (dříve Twitter) | Zpracovatelský sektor | Fibonacci | Zambie | Mistrovství světa v hokeji | Sektor nemovitostí | Ethereum (ETH) | Oděvy | Výborné vyhlídky | Ondřej Hartman | Investování | Long Term | Makléřská společnost | Diamanty | Analytička WOOD & Company | Odvětví | Makers | ICT (Inner Circle Trader) | Americký státní dluh | Peněžní toky | Snížit úrokové sazby | Pravděpodobnost korekce | Cena futures | Geolokační informace | Bitcoin (BTC/USD) | Partners Banka | Objemy kapitálu | SMC obchodníci | Fiskální a měnové stimuly | Cílová cena | Moje strategie | Obchodní rozhodování | OPEC Monthly Report | Průmysl v USA | Sledování zpráv z mainstream | Petr Kymlička | Eva Sadovská | Obchodní řetězce | Faktory ovlivňující inflaci | Ochránit úspory | Statistické metody | Predikce pro akcie Carnival | Target | Zisk na akcii | Situace na indexu S&P 500 | Přehled o tocích peněz | Vývoj čínských devizových rezerv | Dopad na sentiment | Legendární investor | Vyhlídky dolaru | Pokles USD/JPY | Největší meziroční nárůst | Míra inflace v Kanadě | Medvědí formace | Důvody k nákupu | Výsledek zasedání k měnové politice | Poskytování finančních služeb | Obchodování GBP/USD | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Market Makers | Obchodní signály | Jigar Pandit | Obchodování britské libry | Technické signály | Ceny ropy a zemního plynu | Faktory ovlivňující finanční trhy | Ministr financí | Inflace a deflace | Larry Swedroe | Americké vlády | Buy pozice | Nové údaje | S&P 500 (MES) | Mzda | EY ITEM | ETF společnosti Grayscale | Velký zisk | Býčí rally | Největší ekonomiky | Geopolitické události | Prohlášení | Zhodnocení situace | Investiční nástroj | Dluhopis | Finanční poradci | Konfederace | Akcie cestovního ruchu | Touristik Union International | Vývoj na dluhopisovém trhu | Návratnost | City | Reálné zhodnocení | Keith Gill | Země eurozóny | Stimul | Podíl v TUI | Velké množství komodit | T+2 | Rezistence | Prodloužení těžebních škrtů | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Ovlivňování | Vzestupný trend | Časovaná bomba | Návyky | Linie odporu | Peníze ovládají trh | Investoři a emitenti | Udržitelnost | Order block | Výrazný pokles libry | Německá letecká společnost | Co je měnová politika? | Jasné signály | Status investice | Růst bitcoinu | Myšlenka Smart Money | Znehodnocování měn | Ukazatel zdraví ekonomiky | Kroky Bank of England | Oficiální údaje | IMK | Šinzó Abe | Institut DIW | Tržní riziko | Silný základ | AI | Evropská legislativa | Přizpůsobivost | Jan von Gerich | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | Měnová stimulace | Slábnoucí inflace | Cenová predikce pro akcie TUI | Další halving | Bankovní regulace | Dlouhodobý růst | WELL | Výhody | Instrumenty | Reálné mzdy | Jan Bureš | Commodity index | Struktura trhu | Bondster | Minimalizovat ztráty | Posílení | Větší ztráty | Slábnutí koruny | Cenové predikce pro akcie TUI | Špatné počasí | Konspirační teorie | Smíšený signál | Pracovní místa | Futures na americké indexy | Futures na kakao | 2bminer | Polská NBP | Striker | Nová makroekonomická prognóza | Meme investování | Cenová predikce pro akcie Carnival | Vývoj dolarového indexu | Dragonfly Doji | Neomezené nákupy | Ekonomický růst | Intervence japonské centrální banky | EURUSD | Významný dopad | Nakoupit zlato | Uložení peněz na termínovaný vklad | Super Bowl | Denní obchodování | Pokrytí ztrát | ČSOB | CAD | NFP | Peníze uložené | Americký dolar dnes | WIG20 | Olympiáda | Snižování sazeb v USA | Koncept teorie | Devizové trhy (FOREX) | Přímé investice | Vít Hradil | NIO.US | Analýza | Unie | Správy peněz | Ředitel investic | Index agentury Bloomberg | Výkon | Analytička | Železná ruda | Data ze Spojených států | Nasdaq Composite | Supply | Výdaje státního rozpočtu | Jádrová spotřebitelská inflace | Cenový rekord | Zasedání FOMC | Sentiment na akciových trzích | Investovat | Vklady | Úrokové míry | Komoditní | Tisková konference centrální banky | Norsko | Nákupy aktiv na trhu | Derivátové trhy | Umělé inteligence (AI) | Break/Even (B/E) | Bill Northey | Zprávy o nezaměstnanosti | Cenový index výdajů | Sazby Fedu | Dnešní sentiment | Securities and Exchange Commission | Odborový svaz | Mozek | Americký index | Faktory ovlivňující monetární politiku | Clearing | NAHB | Cena elektřiny na burze | Nejrozšířenější kryptoměna | Objemy obchodování | Nastavení Stop-Loss | Směnné kurzy | Americké centrální banky | CBRE | Put/Call | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Zemědělské půdy | Lembros | Zdravotní péče | Analýza páru EUR/USD | Zemědělské plodiny | Makroobezřetnostní politika | Efektivnější obchodování | Bloomberg | Nový model | Otevřít obchodní účet | Rallye | CAPEX | Akciové burzy | Vliv na ceny | Retail obchodníci | Globe Life | Půl milionu | Závislost na dolaru | Bilion eur | Složení akciových investorů | Snížení na polovinu | Analýza makroekonomických zpráv | Nejvýraznější propad | Ceny akcií Apple | Vývoj ceny akcií Apple | Pokles tržeb | První obchod | Vyšší mzdy | České koruny | NIO (NIO.US) | Výkyvy jenu | CNBC | Předpověď | Makléřské společnosti | S&P/ASX 200 | Fáze trhů | Běžný výnos | Konec roku | Výkonnost | Venture Capital společnosti | Silná rally | Státní svátek | Kotace BTC | Zdražování potravin | Flat | Asie | Technologické společnosti | Spoření | Snižování sazeb | Test rezistence | Jeff Currie | On Holding | Konjunktura | ETF na spotový bitcoin | Bilion | Společnost Reddit | Soukromé banky | Výsledky společnosti | Merck (MRK.US) | Americké měny | CTA | Medvědí postoj | Žádný výnos | Přehled | Plyn | FOMO (Fear of missing out) | Akcie Moderny | Fed funds sazby | Buy (nákupní) signál | Ceny zemního plynu v USA | Hospodaření | ICT obchodníci | Futures | TUI | Finanční ztráty | Kupní síly peněz | Nákupní příkazy | Pokles ceny | Parlamentní volby | Nemovitosti | Externí rovnováha | Štěstí | Hlavní ekonom | Absence kupců | Analytik | Tipy pro začínající obchodníky | Americké trhy | Zrychlení růstu | Míra nezaměstnanosti v Německu | HDP USA | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Index Nikkei | Americká data | Mario Centeno | Kontrola výnosové křivky | Sektor služeb | Podpora | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Index CPI | Jakub Matis | Akciový index | Zvýšené geopolitické napětí | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Období nízkých úrokových sazeb | Výsledek hlasování | Obchodování GBP | EK | Zlepšení | Oblečení | Equal weight | Insiders | Obchodní plán pro pár EUR/USD | ATH | Medián | Zemědělství | Portfólia | Tržby v maloobchodě | Příkaz stop-loss | Aleš Michl | Riziko | Investiční nástroje | Seance v USA | Znalost SMC | Rozhodnutí o úrokové sazbě | GME | Očekávání trhu | Ekonomie | Francouzský prezident | Spotřebitelské ceny | Úvěrový program | SMC (Smart Money Concepts) | Snížení úroků | Růst kryptoměn | Vybrat zisk | Akcie Deutsche Lufthansa | Nasdaq a S&P 500 | Micro S&P 500 (MES) | Stabilita finančního systému | Slabé výsledky | ČSOB Dominik Rusinko | Plný úvazek | Manažeři | Centrální vláda | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Trendová linie | Akcie Nvidie | Němečtí politici | E-commerce | Index Nasdaq Composite | Analytička společnosti Barclays | Zadlužení | EU a USA | xStation5 | Hotovost | Neustálé učení se | Výplata věřitelů | Shiba | Německo | US High Yield | Významné úrovně | Obchodní model | Motivace | CL | Maďarský forint | Zdražuje zlato | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | MT4 | Kartel OPEC | Akcie společnosti AMC | Nejhorší cenová predikce | Vedoucí pracovníci | Mistrovství světa | Nakupovat | Mezinárodní faktory | XTB | Vývoj ceny | Optimistický signál | Poptávková inflace | Akcie Alphabet Inc | Akciový index Nikkei | Vývoj těžby jednotlivých států | LemBros Commodity Advisors | Obchodní sankce | Vice | Daně z neočekávaných zisků | Jan Švejnar | Analýza fundamentálních událostí | Koš | Další pokles | Hladiny rezistence | Basilejský výbor | Akcie ve velkém objemu | Kontrola výnosové křivky (YCC) | Japonská centrální banka | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | Politické faktory | Zisky a ztráty | Závislost | Zvýšený zájem investorů | SEC Form 13F | MAST | Moderní finanční trhy | Analytik XTB | Elektromobily | Německé hospodářské instituty | Obchodování s cizím kapitálem | Commitments of Traders (COT) | Pavel Klema | Ceteris paribus | Základní cenové indexy | Americká obchodní seance | Martin Lembák | Richmond | BofA | Obchodník s kryptoměnami | Nová fáze | Nákupy kryptoměn | Pokles dolarového indexu | Miroslav Novák | Šperky | Ethereum (ETH/USD) | Veřejně obchodované fondy | FXstreet | Růst deficitu | 3 akcie | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Investiční poptávka | Schválení ETF na bitcoin | Bezpečného útočiště | Balík akcií | Bullish struktury | Společnost je podhodnocená | Ocenění | CoreLogic | Podnikatelská aktivita | Velkoobchodní ceny plynu | Investiční produkty | Pozice | Smart money | Vedení centrální banky | Buy signály | Koss | Next | Cena libry | Významní účastníci trhu | Strach z Trumpa v Bílém domě | COT | Směrnice | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Hospodářské instituty | Deloitte | Wealth Management | News | Hang Seng | GTC | Generali Investments CEE | Potenciál poklesu | Vývoj ceny mědi | Omezování nákupů dluhopisů | Obchody | Vývoj událostí | Aktuální cena zlata | Hlášení inflace a deflace | Krypto | Potenciál rally | Mediální společnosti | Tipy pro začínající | EUR/GBP | Opatření | Těžaři | Ceny paliv | Kvantitativní utahování | Chování investorů | Evropský regulátor | Roman Pilíšek | Webináře | Smart Money Concepts (SMC) | Vytváření finančních nástrojů | Conference Board index | Pracovníci společností | Evropské akciové indexy | Oživení německé ekonomiky | Řetězec kin | Koncept SMC | Kazachstán | Etherea | Čeští investoři | Čokoládovny | Investing | CoinDesk | Oscilátory | Lembros Commodity Advisors LLC | Abercrombie & Fitch | Růst Německa | Sektor služeb v USA | Hlavní indikátor | Akcie společnosti Carnival | Server CNBC | Porozumět pohybům na trhu | Finanční podmínky | Výprodej ropy | Evropské indexy | Stavební společnosti | Měnové zásahy | Hawkish | Larry Summers | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Atraktivita zlata | Pevný výnos | Prodej cenných papírů | Pražský PX | CEE | Úřad pro energetické informace (EIA) | ETH/USD (Ethereum) | Virus | Redukce | REIT | Put | Náměstek ministra financí | Bullish price action | Pepa Zeman | Solidní výsledky | Obrat velkých německých podniků | Vnímání likvidity | První rezistence | Americký regulátor | Hindenburg Research | TOPIX | Zlaté cihly | Capital Management | Termínovaný vklad | Mezinárodní události | Finanční systém | Tržní cena | Přehled měnového páru | Velké ztráty | Rostoucí nezaměstnanost | Prezidentský volební rok | Celý svět | Zvýšené volatility | Pokles libry | Dostatek peněz | Fair Value | Cena termínového kontraktu | Očekávaný růst | Biden | HDP EU | Budoucnost | Banky | Meziroční inflace | Dodavatelský řetězec | CitFin | Higher high | Intervenovat | Cena benzínu | Bilance | Oscilátor | Úrokové výnosy | NASDAQ 100 | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | Podnik | Provize | Umělá inteligence | Jak trh reaguje | Vývoz do USA | Konzervativci | Ray Dalio | Čínské centrální banky | Private Equity a Venture Capital | Sumitomo | Služba Prime Brokerage banky | OTC | Kurz pro začátečníky | Zvládnutí Prop Trading | Žlutý kov | Světové produkce | Vysoké úrokové sazby | Nižší volatilita | Pozornost trhu | Aktuální kurz | Medvědí pokles | Akcie | ICT | Produkce ropy | Doporučení | Pokles zlata | Lockdowny | Inflace ve Velké Británii | J.P.Morgan | Nárůst Bitcoinu | Kolísání měny | Průmyslový index Dow Jones | Zastavení dodávek ruského plynu | Trader | Obchodní podmínky | Finanční situace | Evropská průmyslová produkce | NIFTY 50 | Měnový pár | Důležitá zpráva | Regulační orgány | Video | Volební rok v USA | Cenový výběžek | Výhledy | Větší pokles | G7 | Bearish price action | Skepse | Celková inflace | Wall Street | Statistický úřad | Andrew Berkin | Ziskové obchodování | Dobrá čísla | Bilance zahraničního obchodu | EMA | Emitenti | Sazba Fedu | Medvědí trend | Raketový růst | Soběstačnost | Price Action strategie | InstaForex | Paradox | Golden Gate Pavel Ryba | Kapitálové zdroje | Robinhood Markets | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | USA | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Platba | Aktuální situace | Janet Yellen | To nejdůležitější | Index Nikkei 225 | Koncept chytrých peněz | Asijské akciové trhy | Prezident společnosti | Maďarská centrální banka | GOOGL | Průměrování | Pavel Ryba | Investiční trendy | Mitsui | Investiční glosa | Poměr zlata a stříbra | Buy Stop | Šance na pokles | Nasdaq | Společná evropská měna | Sazby beze změny | Texaská ropa WTI | Společnost Meta | Akcie společnosti GameStop | Množství akcií | Hospodářský růst pomocí levných peněz | PMI ve službách | Uzavření obchodu | Největší ekonomika eurozóny | Dobrý nápad | Holding | Signály pro BITCOIN | Intradenní strategie | Trajektorie amerického zadlužení | Meziroční míra inflace v Kanadě | Vítězství | Cena kávy | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Nákupy Jardy Brychty | Cenový vývoj | Inflační faktory | Psychologický efekt | Sell (prodejní) signál | Zveřejnění zpráv | Depozitní kurz | Likvidity na trhu | Americká seance | Vyšší inflace | John Maynard Keynes | Stochastic | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | Kam tečou peníze? | Obnovení růstu | Krátkodobý rostoucí trend | JD | Fintokei | Robinhood Markets (HOOD.US) | Konsolidace ceny | Bitcoinové fondy | Overlap | Průlom | Tlak na USD | Ekonomická obnova | Investment | Prodej eura | Francouzský ministr financí | Volební rok | Zásobníky | Medvědí fáze | Výraznější pokles | Spojené státy | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Fidelity International | Holubičí Fed | Realitní sektor | Snížení odměny za těžbu | Analytik forexového trhu | Rusové | SEC | Prodejní pozice | Počet nezaměstnaných | Japonský HDP | Cestovní kancelář | Nárůst objemu obchodů | Vývoj peněžního agregátu | Obchodovat SMC | Měnová intervence | Spojené arabské emiráty | Nejvyšší cenová | Více volatilní | Kryptoměny | Průzkum ECB | Banky pro mezinárodní platby | Změny úrokových sazeb | ONS | Obchodování s komoditními futures | Ukazatel zdraví | Býčí trend | Vývoj důvěry v ekonomiku | Rychlost | Zvýšený zájem | Inflace v Kanadě | Neutrální úroková sazba | Nominální mzda | Komoditní spread | Koupit bitcoin | Index cen nemovitostí | Výhled měnové politiky | Jefferies | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Úspěch | Stimuly | De-dolarizace | Hromadění zlata | Výrobce elektromobilů | Jerome Powell | Velká očekávání | Robusta | Denní ztráta | Volby | Prodeje Warrena Buffetta | Pennant | Ukazatele | Li Auto | Moving Average | Vývoj ceny kukuřice | Umění | Tomáš Vranka | Disney | Breakouty | Značná rizika | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Kurz GBP | Sazby u běžných vkladů | Lembros Commodity | Informace o trhu | Index relativní síly | Úrokové sazby v Česku | Zlato | Zveřejňované údaje | Krátkodobý výhled | Minimalizace inflace | Investiční teze | Komoditní index agentury Bloomberg | Americká vláda | NZD | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Overnight | Ceny mědi | Zlepšení nálady | SOL Trader | Chytré peníze ovládají trh | Měnové podmínky | Miroslav Zborovský | Dánsko | Fáze růstu | Americká Federální rezervní banka | ČR | Podniky | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Aktivita obchodníků | Sportovní události | Žebříček | Commitment of Traders | Netflix | Politici | Nejvyšší propad | Ekonomika Evropské unie | LemBros | Obchodování na forexu | Můj pohled na trh | Letní prázdniny | Ceny kávy | Ekonomické podmínky | Obchodní styl | Velký trend | Nadměrné výkyvy | Tchaj-wan | Tvůrci trhu (market makers) | Překážky | Zajištění proti inflaci | Výborné RRR | Světová rada pro zlato | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | Nákupy zlata | Domácí poptávka | Amazon | Index spotřebitelských cen | Odhady analytiků | Dominance bitcoinu | Japonský index Nikkei | Tržní kapitalizace společnosti | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Nákup ruské ropy
Nákup stříbrných mincí
Nákup Taiwan Semiconductor
Nákup Tesly
Nákup typu long
Nakupující centrální banky
Nakupuj levně
Nakupuj levně a prodávej draze
Nákupu státních dluhopisů
Nákup vlastního bydlení

Následující klíčová slova

Nákupy akcií
Nákupy aktiv
Nákupy aktiv na trhu
Nákupy cenných papírů
Nákupy centrálních bank
Nákupy cizích měn
Nákupy cizí měny
Nákupy defenzivních titulů
Nákupy deviz
Nákupy deviz do státních rezerv
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
NORD FX
IronFX
Fio banka
reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít