Čtvrtek 18. července 2024 04:20
reklama
CapXmaster
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

UCITS

img

Index Nasdaq-100: Kde podle společnosti Invesco sídlí největší inovátoři?

04.07.2024 Kde najdete nejznámější světové společnosti, podniky, které se staly synonymem růstu a inovací? A kde se nachází společnosti produkující převratné novinky v oblastech, jako jsou elektromobily, umělá inteligence, cloud computing, sociální média a elektronický obchod?
C:\fakepath\nasdaq-30052024-3.png

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu

30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Známky oživení zelených kovů (měď, lithium)

19.03.2024 Ceny mědi od druhé poloviny října vzrostly o 14,3 %, z toho jen tento týden o 5,3 %. Může za to omezování produkce ze strany významných těžebních společností, uzavření dolu Cobre Panamá (největšího na světě) a očekávaný celosvětový hospodářský růst.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Invesco: Digitální měny centrálních bank – Budoucnost peněz?

22.02.2024 Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou digitalizovanou měnou s nuceným oběhem. V současné době se digitálními měnami centrálních bank aktivně zabývá 130 zemí, které tvoří 98 % světového HDP. Z toho 31 zemí provádí (nebo dokončilo) pilotní studii. Některé menší centrální banky v Karibiku již dokonce CBDC vydaly, a dokonce i Čína postupně pokračuje v rozšiřování svého pilotního projektu "digitálního jüanu". O co tedy jde?
img

Představujeme nejlepší evropské akcie

14.02.2024 I když je evropský akciový trh provázán s globální ekonomikou stejně jako všechny ostatní, nabízí investiční příležitosti, které jinde najdete jen těžko. A zatímco americké indexy se čím dál víc soustřeďují na technologické firmy, Evropa nabízí diverzifikovanější investiční prostředí. Abychom lépe ilustrovali možnosti evropského trhu, podíváme se na ty akcie z masivního indexu Euro STOXX 600 s tržní kapitalizací přes 5 miliard euro k datu prvního měření, jež si během pětiletého období vedly nejlépe.
img

Na burze se právě začíná obchodovat s prvními americkými ETF, které investují do spotového bitcoinu

12.01.2024 Americká Komise pro kontrolu cenných papírů, SEC, schválila první americké ETF fondy investující do spotového bitcoinu, a umožnila tak expozici v bitcoinu mnohem širšímu světovému publiku. Nyní se tedy začíná obchodovat 11 nových ETF, a protože začíná boj o to, který se stane největším spotovým bitcoinovým fondem světa, mají všechny nízké ukazatele celkové nákladovosti. V tuto chvíli lze jen těžko říct, co to udělá s cenou bitcoinu, ale na jiných trzích, například u zlata a uranu, kde měly ETF v držení podkladová fyzická aktiva, byly dopady na cenu pozitivní. Pro evropské investory, pro něž platí předpisy ESMA, nebudou mít tyto nové americké ETF větší význam, protože se příslušnými předpisy neřídí.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku ETF

22.11.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšiřuje svou nabídku ETF o dvě aktivní ETF s pevným výnosem. Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable EUR Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF a Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable USD Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF (dále jen "fondy") jsou nyní kótovány na londýnské burze cenných papírů a na burze Xetra, v budoucnu budou kótovány na burzách SIX a Borsa Italiana.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku fondů o strategie SFDR podle článku devět

11.09.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšířila svou nabídku fondů o osm fondů klasifikovaných podle článku 9 nařízení o udržitelném financování Sustainable Finance Disclosure Regulation ("SFDR"). Tato speciální skupina strategií aktivních a burzovně obchodovaných fondů ("ETF") je otevřena maloobchodním, velkoobchodním i institucionálním klientům. Fondy reagují na rostoucí poptávku klientů po strategiích, které investují do emitentů, kteří přispívají k přechodu na udržitelnější ekonomiku a mají z toho prospěch.
img

Napjatý trh práce urychlí automatizaci

31.08.2023 Automatizace a robotizace jsou klíčové technologie, s jejichž pomocí mohou firmy v nadcházejících letech kompenzovat růst nákladů způsobený inflací, napjatým trhem práce a demografickými změnami. Jedné z největších logistických společností světa, DSV, umožnily rozsáhlé investice do automatizačních technologií mírně navýšit provozní marže a omezit počet zaměstnanců, zatímco konkurence byla nucena postupovat opačně. Automatizace a robotizace jsou klíčovým investičním tématem pro dlouhodobé investory.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

28.08.2023 Hlavní investiční analytik společnosti Saxo ve své nedávné analýze nastínil, proč jsme upravili svůj výhled pro americkou ekonomiku na rok 2024. Dřív jsme očekávali, že recese nepřijde, dnes počítáme s mírnější formou stagflace, neboli „lehkou stagflací“, pro niž je charakteristický pomalý růst a úporná inflace. V minulosti přitahovaly v období stagflace zvýšenou pozornost určité komodity. Příčin je několik, ty nejdůležitější popisujeme v tomto článku, kde se zároveň podrobněji zabýváme tím, jak v tomto sektoru investovat.
img

Nově registrovaná ETF společnosti Invesco v České republice

18.07.2023 Společnost Invesco registrovala v České republice 15 nových ETF. K dnešnímu dni má tak v české distribuci téměř třicet ETF.
img

Díky skokovému zvýšení cen obilovin v červnu přinášely akcie agropodniků nadprůměrné výnosy

30.06.2023 Agropodnikání patřilo v červnu zatím k nejvýnosnějším segmentům akciového trhu. Jeho akcie poskočily o 8,1 % zejména díky výraznému posílení pšenice a sójových bobů, jejichž produkční výhledy kazí sucha na severní polokouli. Dlouhodobější výhled v oblasti zemědělství vypadá pro investory přitažlivě a přináší s sebou nové fúze a akvizice, které povedou ke zlepšení jednotkových ukazatelů.
C:\fakepath\etf-11062023-esg2.png

Seriál o ETF: ESG ETF - propaganda nebo zajímavý trend? (díl 14.)

26.06.2023 V sedmém díle našeho seriálu, který se věnoval druhům ETF, jsme zmiňovali ETFs, které se zaměřují na ESG investice, což jsou investice, které splňují Environmental, Social a Governance kritéria. Ať už ESG investování považujete za propagandu či naopak zajímavý trend, je nepochybné, že ESG investování nabývá dynamiku a že do této oblasti proudí a bude proudit nemalé množství peněz. Proto jsme se rozhodli věnovat ESG fondům speciální, poslední díl našeho seriálu o ETF.
img

💵Technologická ETF zaznamenávají vysoký příliv kapitálu!

21.06.2023 Euforie na akciovém trhu, kterou podpořila technologie umělé inteligence a vyhlídka na brzké ukončení zvyšování úrokových sazeb v USA, způsobila, že kapitál investorů začal velmi rychle proudit do technologických ETF. Tržní býci vzhlížejí především k indexu Nasdaq 100, který byl v loňském roce silně přeprodaný, a existuje velká šance, že první polovina letošního roku bude z hlediska pozitivních změn na tomto indexu patřit k těm rekordním. Kapitalizace sedmi největších amerických technologických společností se od začátku roku zvýšila o rekordních téměř 3,8 bilionu dolarů. V květnu se mezi společnosti s hodnotou vyšší než 1 bilion dolarů zařadila společnost Nvidia, která vedla zběsilý růst akcií výrobce polovodičů. Kyvadlo akciového trhu je opět v pohybu - od paniky a obav z opakování výprodeje "dot-com" bubliny jsme plynule přešli k extrémní euforii. Uprostřed ní už akcie Applu nebo Microsoftu dosáhly nových historických maxim a technologické ETF fondy už dlouho nezaznamenaly tak obrovský příliv peněz. Čím jsou způsobeny?
C:\fakepath\etf-29052023.jpg

Seriál o ETF: Příklady konkrétních ETF (díl 13.)

29.05.2023 S naším seriálem se pomalu blížíme ke konci a v dnešním předposledním díle vám představíme konkrétní ETF, které sledují americký akciový index S&P 500 a jeden ETF, který má v koši podkladových aktiv zlato. Všechny ETF se dají obchodovat v Evropě, byť v různých modifikacích, a většina těchto ETF je obsažena i v našem vlastním dlouhodobém portfoliu.
C:\\fakepath\\etf-24032023.jpg

Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie zvaná Buy and Hold (díl 10.)

24.03.2023 V dnešním díle popíšeme druhou investiční strategii, pokud chcete investovat do ETF. Stejně jako strategie Dollar Cost Averaging, které jsme se věnovali v minulém díle, i dnešní strategie zvaná Buy and Hold je dlouhodobá. Tím ale podobnost končí a v dnešním díle probereme, co je podstata Buy and Hold strategie a pro jaký typ investorů se hodí.
img

Fidelity International uvádí nové ETF: Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF

21.03.2023 Fidelity International oznamuje uvedení fondu Fidelity Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF, kterým dále rozšiřuje své investiční možnosti zaměřená na klima.
img

Týdenní aktuality z komoditních trhů: Pozornost se upíná na zlato a měď, kovy dál posilují

18.01.2023 Bloomberg Commodity Index se v současné době obchoduje o 2,4 % výš, čímž smazal část svého propadu ze začátku ledna. Došlo k tomu poté, co se energetický sektor – s výjimkou zemního plynu – připojil k vzestupu kovů pod vedením zlata a mědi. Za tímto posílením stojí slabší dolar, klesající americká inflace a mimo jiné i vyhlídky na to, že opětovné otevření Číny s sebou přinese růst poptávky po surovinách. Ochotu riskovat navíc podporuje i pokračující pokles dolaru. Americká inflace totiž oslabuje, a tak už Fed nemusí zvyšovat sazby takovým tempem.
C:\\fakepath\\etf-09122022.png

Seriál o ETF: Jak se liší ETF od běžných podílových fondů (díl 3.)

09.12.2022 V dnešním díle si ve stručnosti popíšeme, čím se ETF liší od běžného fondu, který se neobchoduje na burze. Proč je to důležité? Není fond jako fond a věříme, že než se kdokoli pustí do jakékoli investice, měl by alespoň rámcově tušit, co je daná investice zač a čím se liší od podobných investic. Možná vám dnešní článek pomůže v rozhodování, jestli své peníze investovat do ETF nebo běžného podílového fondu.
img

Válečná ekonomika: Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 nepotěší Macrona, příznivce Brexitu ani evropské antifederalisty

08.12.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, vydala svou pravidelnou publikaci 10 šokujících předpovědí na rok 2023. Tyto predikce se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň podceňovaných událostí, které mají potenciál pořádně rozvířit nejen finanční trhy, ale i politickou a populární kulturu.
img

Index S&P 500 v rozkolísaných časech. Patnáctý medvědí trh bude zřejmě trvat déle než rok

02.11.2022 Akciové trhy poslední dobou zažívají poměrně velké poklesy. Týká se to rovněž indexu S&P 500, který patří mezi hlavní americké indexy. Vysoké propady a volatilitu posledních měsíců může nezkušený investor vnímat jako riziko, ten zkušený v ní naopak vidí příležitost. Medvědí trh poskytuje připraveným investorům příležitost nakupovat akcie se slevou.
img

ESG: klimatické závazky vs. energetická bezpečnost

21.07.2022 V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Společnost Invesco přináší své ETF i na český trh

31.05.2022 Mezinárodní investiční společnost Invesco v květnu registrovala v České republice nové ETF. I čeští investoři tak mají příležitost koupit si tyto ETF a investovat do několika oblastí. Odvětví ETF v současné době rychle roste, přesto celkové objemy prostředků v ETF představují zatím jen 10 procent aktiv všech evropských fondů.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Long signál na akcie RWE (RWE)

30.03.2022 Akcie RWE posiluje během zvýšeného zájmu o zelenou energii. Společnost se v současné době transformuje v jednoho z předních mezinárodních výrobců elektřiny z obnovitelných zdrojů. Poté, co akcie na konci února značně posílila, na začátku března přišel prudký pokles. V současné době se trend konsoliduje.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

23.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Short signál na akcie BASF (BAS)

23.03.2022 BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.
img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Long signál na iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)

16.03.2022 ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.
C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
img

Nový komoditní ETF proti inflaci

07.12.2021 WisdomTree uvádí na trh nový evropský komoditní ETF pro investory, kteří se chtějí zajistit proti inflaci.
img

Market Alert: Investovanie v Číne

27.07.2021 „Buďte chamtiví, keď sa ostatní boja“ - toto vyhlásenie Warrena Buffetta bolo zapadnuté prachom, pretože sa zdá, že hlavné svetové akciové trhy sú v nekonečnej rally. V súčasnosti však existuje veľké množstvo obáv investorov - Čína. Cez víkend Peking vydal nové nariadenia, ktoré účinne poškodzujú sektor online vzdelávania. Aj keď samotný sektor nie je veľkou časťou akciového trhu, tieto nariadenia sa riadia mnohými krokmi podniknutými proti technologickým spoločnostiam a investori sa obávajú, že čoskoro môžu prísť ďalšie. To spôsobilo významné precenenie akcií a index Hang Seng China Enterprises (CHNComp) je len o nejakých 10% nad predpandemickými minimami z roku 2020!
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\krypto1.jpg

Bitcoin ako rezerva

31.07.2020 Posledné týždne začal bitcoin znova zaujímavo rásť a pútať pozornosť. Pozrime sa bližšie na niektoré pádne dôvody prečo a tiež na to prečo sa niekedy hovorí o bitcoine ako o zlate 21. storočia a má výhody oproti oproti inštrumentom, cez ktoré sa zvykne zlato obchodovať.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Výběr 10 nejlepších dividendových aristokratů a ETF roku 2020

09.01.2020 Dividendový aristokrat je společnost, která nepřetržitě zvyšuje dividendu po dobu 25 let. Zpravidla se nejedná o cyklické akcie. Dividendoví aristokraté nebývají příliš zasaženi recesí a někdy i dokonce svoji dividendu v období recese nadále zvyšují.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Začnite obchodovať index Nasdaq

13.11.2019 Jedným z najobľúbenejších inštrumentov na obchodovanie je americký index Nasdaq 100. Ako sa odlišuje od ostatných známych indexov a prečo je zaujímavou voľbou pre krátkodobé obchodovanie a tiež dlhodobé investovanie? Aj na to sa pozrieme v tomto článku.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
C:\fakepath\regulace.png

Vplyv regulátora ESMA na finančné trhy

23.09.2019 S nariadeniami ESMA sa stretol už asi každý trader, pre obchodníkov na forexe bola najvýraznejším zásahom smernica MiFID II ale hlavný európsky regulátor má toho na práci oveľa viac. Pozrime sa v skratke na smernice a regulácie ESMA naprieč celým finančným systémom.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
Související klíčová slova: Akcie Kweichow Moutai | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Největší banky | Akcie Sony | Celebrity | Akcie Wesdome Gold Mines | Realitní trh | Beckton Dickinson | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Grafy akciových indexů | Akcie ASML Holding | Goldcorp | Cap | Hodnota společnosti | Dlouhé pozice | Online kasina | Světové akcie | Akcie Welltower | Války | Lithium | Vývoj technologií | Vývoj | IGLN.UK | Index spotřebitelských cen | Take Profit | Allianz | Společnost Invesco | Silná rezistence | Investice do marihuany | Spread strategie | Hlavní trendy | EUR | Investiční rizika | Fundamenty | Spotřebitelské výdaje | Akcie Dongfeng Motor | Keir Starmer | Akcie Sunrun | Standard & Poor's | Kalifornie | Geopolitické události | Hospodářská zvířata | H413 | Brokeři | Oživení cen | Zavedení embarga EU | Ohodnocení | Akciové společnosti | JP Morgan Chase | XOM | Výkyvy | Itálie | ESG rating | Akcie Merck | Stoxx | Pinduoduo Inc | Vývoj ceny zlata | Trh ETF | CBDC | Texas | Akcie Welltower (WELL) | Tencent Holdings | Nejdůležitější čínské indexy | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Nejstarší ETF na světě | Očekávání | Korelace | Zavedení embarga | Volatilní | Newmont Goldcorp | Luckin Coffee | Nikl | Dluhopisy EU | Akcie Deutsche Börse AG | ETF ESD | Viterra | Druhy robotů | Směrnice EU | Novo | Pozitivní nálada | Socially Responsible Investing | CFD na futures | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Příležitost k nákupu | Market cap | Trh práce | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Průmyslové podniky | iShares | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Potenciál | Diverzifikace | Support | Nové technologie | Barrick Gold (GOLD) | Akvizice | ServiceNow | Posílení | iShares MSCI India SKIPCP ETF | CSPX | Delivery Hero | Svět komodit | Technologie blockchain | Dění na světových burzách | Burza Nasdaq | Miliony dolarů | Biotechnology ETF | W.P. Carey (WPC) | Boom na trhu | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | NYSE | Intervence | Ceny kakaa | Kurz ropy | E.ON | Trendy na trhu | ESG investice | Futures a opce | IAU | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Rating ESG | Buy and Hold u investování do ETF | Biotechnologické akcie | Průměrný výnos | Stop-Loss | Market alert | Nejlepší robotické ETF a akcie | Invesco EQQQ Nasdaq-100 UCITS ETF | Černé labutě | Nejlepší robotické ETF | EUR/USD | Typy pozic | IAU.US | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | City | Bitcoin Tracker EUR ETF | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | QQQ | Skladování fyzických komodit | Indexové fondy | Konkurenti | Akcie společnosti | iShares Oil & Gas Exploration & Production | CSI 300 | Aktuální vývoj | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Čistý příjem | Výnos | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Sázka na pokles ceny | Akcie marihuany | Brent | Měnový systém | Akcie těžařů | ETF EQQQ | Vyvážené portfolio | Colorado | iShares Physical Gold | Uzavření příměří | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Small caps | LYNX Trading | Strategie pro obchodování | Sell-off | Vývoj ceny sóji | Jiné měny | Měnové riziko | ESG | Index DOW | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | CSI China ETF | Obchodování na komoditním trhu | Exchange | Investiční portfolio | Newmont Goldcorp (NEM) | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | Kontrariánství | Commodities | Druhý největší ETF | Nejlepší technologické akcie | iShares MSCI KLD 400 Social ETF | Alternativní zdroje energie | Kontrakty | 5 nejlepších ETF | Strach | Akcie RWE | Swapové body | Budoucí trendy | ETFS Natural Gas | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Online obchodování | Praxe | Call of Duty | Platební neschopnosti | Palladium - Vývoj ceny palladia | Contract for Difference | JPY | Akciový index | Akcie Xylem | Dropbox | Rizika a příležitosti v Indii | Spotřebitelské inflace | Investiční plán | Panama | Investiční příležitost | AI | Zajištění portfolia | Invesco Coinshare Global Blockchain UCITS ETF | Německá společnost | Ceny sóji | Finanční výkonnost | Výkon S&P 500 ESG Indexu | Peníze | Čas jsou peníze | Indexy sledující výkonnost ESG | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Reálné ekonomiky | Aurora Cannabis | Nakupovat akcie | Potenciální ztráty | Nestlé | Certifikáty | Nitesh Shah | Medvědí trh | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Obchodovat na burze | Technologie blockchainu | Seriál o investování do akcií | ALUMINIUM | Saxo Bank | ETF USO | Strategie Trend Swing | Amgen | Hang Seng China Enterprises | Palladium | Americký Fed | Výkonnost fondu | Tržní hodnota | Panama papers | Ropa WTI | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Růst v Číně | Jak vydělat na poklesu | Tipy na zajímavé akcie | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | iShares Gold Trust | SRI | Brexit | AEX | Nástroj pro investory | Buy Limit | CSCO | Evropské burzy | Valná hromada | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Pozornost investorů | Burzy | Resistence | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Kapitál | Fondy obchodované na burze | Investování do kryptoměn | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Bayer | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Akcionáři | Vývoj ceny palladia | Jurisdikce | Cash flow | Proražení | xStation | Ping An Insurance | USD | Investovat | Velikost pozic | Evoqua Water (AQUA) | Dlouhá pozice na NASDAQ | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | Spekulativní investoři | Technická analýza | Ceny uhličitanu | OrganiGram Holdings | Investiční analytik | Společnosti v indexu | Hlediska technické analýzy | CFD na komodity | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Trh s nemovitostmi | CISCO | Unie | Prodej automobilů | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | Gilead | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Výroční zprávy | Prodávat akcie | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | CATTLE | Invesco KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | Více peněz | Trpělivost | Na burze | Blue chip | S&P 500 ESG ETF | Hongkong | Ekonomiky | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Zavedení eura | Zlaté slitky | Total | Směnné kurzy měn | Prudké pohyby | Regulace | OXY.US | CFD na DAX | Nemovitostní fondy | FME | Pokles kurzu | Měnový fond | SPY5.DE | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Investice do robotiky | BDX | Cenné kovy | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Split | Výše dividendy | Klimatické změny | Čekající příkazy | Investice do zdravotnictví | Akcie s vysokými dividendami | Pověst | Roční růst | Největší společnosti | Spekulovat | ATVI | Swapy | Cenové tlaky | CashFlow | P.A. | FSLR | Kapitálový trh | Akcie REIT | Komoditní sektor | Shenzhen Composite | Využití dlouhodobých trendů | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Burzovní průvodce | Velikost fondu | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Dvojitý vrchol | Dovednosti | 4GLD.DE | SIX | Bilion | Ceny zinku | Obrovský potenciál | MT5 | NextEra | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Nikkei | Investování u XTB | Cenové pohyby | HSCEI | Komoditní | First Solar | Tvrdá práce | Maloobchodní prodejce | State Street Global Advisors | Výkonnost společnosti | Největší burza | Investování do čínských ETF | Pokles ceny akcií | Eurex | Zdravotní péče | Vybírání zisků | Krátká pozice | Zájem investorů | McKinsey | Nigérie | Elon Musk | OD7F.DE | Euforie | Volby USA | FANG | Akciové indexy | Sell Limit | Obrat trendu | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Sója | Čínská poptávka | Investice do solární energie | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Trh s komoditami | Fidelity | Konopné akcie | RWE | Coca-Cola | AMD | Možnost obchodovat | Moderna | Akcie Advantest | ADR | Média | Nejistota | Vyšší úrokové sazby | Hodnota akcií | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | AA | MSCI Emerging Markets | Nasdaq Financial 100 | Pictet | Gram zlata | Xtrackers FTSE China 50 ETF | Bez rizika | Zisk | Total Expense Ratio | iShares MSCI China A UCITS ETF | Průmyslové revoluce | Hedging | Vývoj ceny cukru | Shares Nasdaq US Biotechnology | Jak investovat do zlata | XBT/USD | Finanční instituce | Společnost Nasdaq | Gary Gensler | Obchodování dividendových akcií | Volatilita na trzích | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | Prezident | Xetra | AT&T | Americké prezidentské volby | Obchodování SPDR S&P 500 | BABA | Nové trendy v odvětví technologií | BP | Typ tradingu a investice | Hold | NICKEL | Nižší poptávka | Invesco FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | ZISIF | Sestupný trend | Vliv na ceny | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Snížení nákladů | Boj s inflací | Analýzy | Zvýšení úrokových sazeb | ETF zaměřené na ESG | Investiční | Borsa Italiana | Přístup na burzu | Invesco | Morningstar | Kweichow Moutai | HeidelbergCement | Anglie | Ceny Bitcoinu | Covid | Tržní podíl | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Solární energie | Kávové akcie | Úrok | US500 | Pokles ceny | Největší banky v Evropě | Evropské ekonomiky | Investiční riziko | Fiskální rok | Prodej | PFE | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Nové příležitosti | Tržní kapitalizace | RIOT | Růstové akcie | Tencent | Pokles cen komodit | Emoce | Finanční ředitel | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Snížit riziko | Defenzivní příkazy | Quantum | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Meta Platforms | Obchodování | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Potenciální zisky | Legislativa | Zasedání Fedu | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Akcie kybernetické bezpečnosti | Automobilka | Meta | S&P Global | DHL | Nabídka | KBW | GBP | Průmyslové komodity | Management | iShares Listed Private Equity | USDA | Admiral Markets | iShares NASDAQ | Centrální banky | Pandemie COVID | Nízké poplatky | Výkonnost indexu | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Alert | Guru | Předpověď | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | Zprávy | Invesco MSCI World UCITS ETF | VaR | Pokles cen ropy | Nadšení | Dolary | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Kanada | Společnost Unilever | Zemědělské komodity | Šokující předpovědi Saxo Bank | Rozdílové smlouvy (CFD) | Kukuřice - Vývoj ceny | Dow Jones index | Occidental Petroleum | PwC | Obchodování a investice | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Investovanie v Číne | Buy and hold | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Míra | Pokles tržeb | Distribuce | Jsou komodity dobrou investicí? | Evropské akcie | W.P. Carey | 3M | Udržitelnost | Bitcoin | Silný růst | HKD | Technologie mRNA | Dividendové strategie | Volný čas | Vyhlídky | Firmy | Graf vývoje | CZ | DIA.US | NATO | Sázka | iFX | ESMA | Páka | Evropské dividendové akcie | Futures | Vývoj ceny kakaa | Automobilky | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Bitcoin Tracker | Akcie CK Hutchison | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | Gold Trust | Futures na kávu | Dluhopisové fondy | Ruský plyn | Veřejné služby | Supreme Edition | NASDAQ v období paniky | COCOA | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Pšenice (WHEAT) | Instrument | Úroda | TIM | Investování do různých komodit | Fundamentální analýza | Zajímavé akcie a ETF | Australský dolar | Retracement | Suroviny | Akcie Sunrun (RUN) | Koruna | Eli Lilly | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | Akciové tituly | Míra zadlužení | Tržní ceny | Ant Financial | Zůstatek | AutoStore | Shell | Finanční výsledky | Akcie Ocado Group | OPEC+ | Francie | ETF fond | Objem | Propad | Asociace | Rio Tinto (RIO.UK) | Obavy z recese | Očekávání investorů | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | RIO.UK | Údaje | Společnost Nvidia | Klima | Saxo Bank Steen Jakobsen | WHEAT | Burzovně obchodované fondy | Akcie Sanofi | Investovat do Bitcoinu | Americká banka | Vale | Exxon Mobil | Náklady na těžbu | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Ceny bavlny | Akciové strategie | Alibaba | Stablecoiny | Nejlepší evropské akcie | NGAS | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Průzkumy | Hlavní indexy | Dollar Cost Averaging | OpenAI | Převodník měn | Ceny cukru | Rozložení kapitálu | Ask | Průmyslová výroba | WMT | Pfizer | Investiční společnost | Obchodování s akciemi | Covestro | Studie | American Water Works Company | Obchody | Ant | Floor | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | Průměrný denní objem | Hotelnictví | Index S&P 500 | Významné zisky | FRA | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Typy ETF | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Jak investovat do akcií | Investice do nových technologií | FOMC | Omezené riziko | Ropa Brent | Kompletní průvodce | Canopy Growth | Invesco S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Výnosové křivky | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Německý akciový index | Současná situace | Nejlepší akcie | LEN | Evropa | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Vedanta | OPEC | Short | Akcie ETF | NQ100 CFD | Situace | Xylem | Investování v Číně | Chování obchodníků | Specialista na online obchodování | Schlumberger | Přijatelné riziko | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Grafické karty | BYD | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Arena Pharmaceuticals | Bezpečné útočiště | Ropa Brent - Vývoj ceny | Maloobchod | Aktuální cena ropy | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Americká centrální banka | Trump | Stavebnictví | FactSet | SaxoTraderGO | XOP | Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF | Obchodování s indexem | Disney+ | Technické analýzy | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Beta | AWP | Finanční krize | High | Equal weight | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Nakoupit akcie | Akciové výnosy | Obchodování a investování | Kvantitativní zpřísňování | Cloud computing | Jaké instrumenty má ETF | Miners | Warranty | Indikace | Macrotrends.net | Ceny ropy WTI | Rakousko | Stříbro | S&P 500 futures | Core S&P 500 | Global X Lithium & Battery Tech UCITS ETF | CHF | Tým InstaForex | Instituce | COPPER | Kakao | Investiční nástroje | Bank of Japan | OECD | Chamtivost | Proč investovat | ComStage SDAX TR UCITS ETF | FAANG | CFD kontrakt | Mobilní aplikace | High Yield | Akcie Electronic Arts | LNG | Vliv na investice | JNJ | Burza cenných papírů | Akcie big data | Americké akcie | Obchodování ETF | Silná ekonomika | FCX.US | Reálný účet | TTWO | MetaTrader | Čínský realitní sektor | Akcie Schlumberger (SLB) | Invesco Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | IOGP.UK | Pozitivní vliv | Drahý kov | Index Nikkei | Vyplácení dividend | Ziskové marže | ex | Maržový účet | Průměrný roční výnos | Invesco EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | IGLN | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Big data | Trh | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Exchange Traded Fund | Přehled o dění na světových burzách | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Akcie firem | Technologické firmy | ICU | Výrazný růst | Investice do akcií NASDAQ | Sillicon Valley | Otočení trendu | Index AEX | Fed | Invesco Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | PLATINUM | Signál na akcie | Korekce | Invesco Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Klesající trend | Co ovlivňuje ceny komodit? | Upozornění | Příliv kapitálu | Drahota | Pozornost | Finanční společnosti | Nové trhy | Buffett | Illumina | Money management | Technologická ETF | Americké dolary | Coffee | Nákupní příležitost | Dividendové akcie | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 | Trojité dno | Investování a obchodování | Další rozvoj | Krypto | Výběr brokera | Kasina | S&P 500 | Náklady spojené se skladováním | Tencent Music Entertainment | Automobilový průmysl | Klienti brokerů | Anualizovaný výnos | Yahoo | Electronic Arts | JDE | Zájem o investice | Stock | ANO | XOM.US | Obranný průmysl | Financials | IRS | Zemní plyn | Kupní cena | ETF EQQQ Nasdaq-100 UCITS | Rating | Kumulativní výnos | iShares Physical Silver | eSports | Znalost | Ruská invaze | Dílčí index | Microsoft | Akcie roku | Příležitosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Výběr akcií | Hodnota investic | Rozložení investic | Začátečník | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Shortování | Změny cen | Sell | Amyris | Finanční rezervy | Dollar Tree | Obchodování akcií | Peugeot | Exporty | Masivní propad | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Apple | Uzavření pozice | Obchodování na páku | Akcie technologických společností | Unce zlata | Akcie Activision Blizzard | Obchodování zlata | Předseda SEC | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Směřování | Společnost BlackRock | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Udržitelné investování | Společnost XTB | Portfólia | Skladování komodit | Francouzský prezident | Objem obchodů | FIAT | Japonsko | XTB | Zemní plyn - Vývoj ceny | Vysoké standardy | Centrální banka | Významné zprávy | Deutsche Börse | Hazard | Životní prostředí | iOS | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Invesco US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Future of Defence UCITS ETF | Analytici | Bloomberg Grains Index | Intraday | Akcie Innovative Industrial Properties | Běžný investor | Řízení rizika | NYMEX | Grafy | Růst HDP | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Káva - Vývoj ceny | Donald Trump | Monero | Ostatní investice | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Vzdělávací webináře | Twitter | Rozsáhlé investice | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Fluktuace | Portugalsko | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 | Francouzská společnost | Nižší úrokové sazby | Společnosti | MSCI ESG Rating | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | CL | Bankovky | Robotické ETF a akcie | Japonská centrální banka | Obchodování a investování do akcií | Index DAX 30 | ABT | NQ100 | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | BNP | Měnový faktor | Investice do akcií | UCITS ETF | Anglogold Ashanti (AU.US) | Nejstarší ETF | Spoluzakladatel | Partnerství | Opce na DAX | Inovativní řešení | Pokles dolaru | Fixed income | Energetický sektor | Odvětví technologií | Fúze a akvizice | Podhodnocený instrument | Dlouhodobý investor | PEPSICO | CZK | CVX.US | Reuters | Unilever | ETC | Beiersdorf | Baidu | Ceny zemního plynu | Ceny kukuřice | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Kartel OPEC | Chevron | GM | SPDR S&P 500 UCITS ETF | Velké peníze | ETF a investování | Politické napětí | Průmyslové účely | Testovací účet | USO | CSI China | Dlouhodobé investice | Rekordní maximum | Předseda | Dlouhodobější výhled | Zahraniční společnosti | Deutsche Boerse | FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Výnosy z investic | Anglo American | Automobilový trh | NGAS.UK | Performance | Commodity index | IUSA.DE | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Volby USA 2020 | Management Fee | Roční výnos | Největší inovátoři | Nižší růst | Společnost Walmart | Rychlý růst | Technologické giganti | Akcie Nio (NIO) | Americký dolar | Eva Miklášová | Otevření Číny | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Nikl - Vývoj ceny | CFD | Motivace | iShares China Large Cap UCITS ETF | Cena akcie | Steen Jakobsen | IG | BlackRock | Indické akcie | Čínský růst | DOT | Benjamin Graham | Analýza trhu | US100 | Akcie W.P. Carey | Závazek | Financovat | ETF Trust | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Green Deal | CME Group | Aphria | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Barometr | Nejlepší investice | Dow Jones (US30) | Alibaba Group | Obchodováním s futures kontrakty | Dluhopisy | Úroky | MSCI China All Shares | Plodiny | Internet of Things (IoT) | PEGI | Cena | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF | Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | AIGI | GWW | Řetězec | WisdomTree | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Guvernér Fedu | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Ceny akcií | Inspirace | Indexy sledující výkonnost ESG segmentu | TABAK | Leasing | CVX | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | EBay | Dluhy | Největší pády | Dolar | Výkonnost fondu iShares Core S&P 500 | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Eurobondy | Anualizovaná volatilita | MetaTrader 5 | Šíření viru | CFD na indexy | Akcie Microsoft | Velikost pozice | Švédsko | Futures kontrakty | Pokles | Contango | Emise | Ceny komodit | MGM | Vyšší ceny | Ochrana proti inflaci | Překoupený trh | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Proroctví | Cena ETF | E-mini | Global X Lithium & Battery Tech | Margin | Koš | Nvidia | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Strategie Dollar Cost Averaging | Vývoj akciového indexu | Biogen | Take-Profit | Ochranné příkazy | Tencent Music | Americké společnosti | Finančnictví | Komodita | Akcie Tencent | Large Cap | Poplatek | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Maloobchodní tržby | 4GLD | FTSE | Obchodujte akcie | Tržní očekávání | Graf fondu ESD.FR | MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Americká ekonomika | Europe 600 | Neinvestovat | Obchodujte index Nasdaq | Svět investování | Infosys | Americký trh | Obchodník | Webináře | Portfolio manažer | Hormel Foods | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Global Advisors | MRNA | Short signál na akcie | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Spekulativní kapitál | Ceny obilovin | Google | Cheniere Energy | Zeměpis a geopolitika | Blue chips | FOREX | Newmont | Fundamentální ukazatele | ISIN | Trh s elektromobily | MDAX | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Ředitelka | Čínská vláda | Daně | Růst americké ekonomiky | Akcie Schlumberger | ICOM.UK | Rizika | ECB | Nákup akcií | Pokles indexu | Emoce okolo ESG | Alibaba (BABA) | Společnost LVMH | Momentum | Daně z příjmů | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Invesco EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Růst zisků | SNY | Zisky | Low | Trader | FCA | Složení indexu NASDAQ | Šokující předpovědi Saxo | BNP Paribas | Bývalý prezident | Strategie Buy and Hold | Ceny palladia | Globální ekonomika | AMEX | Nálady investorů | COST | Swap | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Akcie Visa | Cenové formace | Arabica | Obrovské ztráty | Voda | Situace na trhu práce | Starbucks | NATGAS | Anglogold Ashanti | Ratingové agentury | Investování do Bitcoinu | Pšenice | Cena zlata | Obchodníci | HSBC | Množství peněz | Zinek | Euro STOXX | Breakout | HG měď | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Online hry | Výše poplatků | Růst cen | Drahé kovy | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | Michal Lukáč | 5G | ABBV | Xylem (XYL) | RSI | SQM | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Rheinmetall | Alokace | Asset management | MSCI World | Cena XBT/USD | Saxo | REIT ETF | Akcie Beijing Capital International Airport | Financování | Intraday trading | Invaze | IoT | Fitch | AWK | Internetové společnosti | EMIR | Možné zisky | Occidental | Opční prémium | Prodávající | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | EGLN.UK | Cena palladia | Financial Conduct Authority | Finance | Walgreens Boots Alliance | Investice do bitcoinu | Morgan Stanley Capital International | CAH | Dividenda | XOP.US | iShares Global Clean Energy | Investování a obchodování na komoditním trhu | Long / Short | Inflace v ČR | BASF (BAS) | Rostoucí ceny komodit | Technologické inovace | Poptávka | Intradenní obchodník | S&P 500 UCITS ESD | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | Wesdome Gold Mines | Aktuální technická analýza | Vanguard S&P 500 ETF | Všechny ETF | Semi | EQQQ | Psychologie | Line | Guvernér | Hodnota amerického dolaru | Ochrana klimatu | Vysoká likvidita | Očekávání trhu | Emise uhlíku | DNO | ComStage DAX TR UCITS ETF | Obchodovat | Lyxor China Enterprise HSCEI | Krátká pozice na NASDAQ | Dobrý ESG rating | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Hospodářský růst | Výplata dividend | Technologický vývoj | Ceny ropy WTI a zlata | Ekonomický růst Číny | Rychlý zisk | Odhodlání | Uzavření trhů | AAPL | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Bod | Koncentrace | Počasí | Investování do robotických akcií | Shares | Pákistán | Medvědi | NetEase | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Marihuanové akcie | Světové události | Android | Justin Trudeau | Analýza dat | Ziskovost | Video | Diverzifikace portfolia | Procter & Gamble | Podnikání | Španělsko | Cena ropy | Strategie obchodování | OCDO | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Drobní investoři | Marže | DAWN | Profesionální tradeři | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | NEM.US | Hlavní akciový index | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | ESG společnosti | HDP | Akcie těžařů stříbra | Alphabet | Vedení společnosti | Zkušenosti | Trading Central | Ceny niklu | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Ekosystém | Signály | Vysoké zisky | Načasování | Obchodní válka | Lot | USA a Čína | Ropa | Ekonomické recese | Obchodování SPDR S&P 500 ETF | Byznys | Global X | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | SAP | JPM | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Global Markets | Akcií těžařů | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Demo účet | Deutsche Bank | Kurz | Market | Pasivní investování | Zahájení aktivního obchodování | Referendum | Akcie Alphabet | Vývoj ceny niklu | Large-cap společnosti | Bloomberg Commodity Index | Realizovat zisk | Růst akcií | iShares Core S&P 500 ETF | Valné hromady | Akciové tipy | Americká Komise pro cenné papíry | Jak obchodovat index S&P 500 | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Příležitosti v Indii | Hliník | DBK | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Vývoj indexu S&P 500 | Historie kávy | Invesco MSCI China All Shares Stock Connect UCITS ETF | W.W. Grainger | Enphase Energy | Profit-Target | Nakoupit zlato | 2B70 | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | ETF Bnp Paribas | Index Euro Stoxx 600 | Obchodováním s futures | Vývoj ceny kávy | Costco | USA | Obchodování s nástroji CFD | Graf akcie | Kukuřice | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Využití analýzy | Futures na bitcoin | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | AUD | AIGI.UK | Akcie Alibaba (BABA) | Contract | Investice v Číně | Exchange Traded Funds | Deere | Akcie SolarEdge Technologies | Commodity | Podhodnocený | Breakout Trader | Cena niklu | Seriál o ETF | Mining | Risk | Predikce | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Co je dividenda? | Dividendový výnos | Sony | Obchodování s emisemi | Hospodářství | Stagflace | Amcor | EV | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Inflační cíle | Světové akciové trhy | EBITDA | S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Soren Otto Simonsen | JP Morgan | Nejlepší dividendové ETF | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní vztahy | Růst ekonomiky | Burza NASDAQ | ETF zaměřené na ESG investování | Bottom fishing | Úrokové sazby | Kam investovat | Intermediate | Komodity na trading | EU | Redukce | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Expert | Koronavirové krize | CATL | Sázka na pokles | Cenové dno | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Recese | Sunrun (RUN) | BTCUSD | Správná diverzifikace | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | ASML | Lindsay | Stříbro - Vývoj ceny | Jaké komodity obchodovat? | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Digitalizace | SEC | Akcie Applu | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Jak investovat do ETF | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Hodnota indexu | Investoři na akciovém trhu | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Know-how | Pohyby cen indexu S&P 500 | Důležitý support | ETN | Transparentní | CIND.UK | iShares Gold | Investoři a obchodníci | Čínské indexy | Hydrogen Economy UCITS ETF | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Ceny potravin | Bnp Paribas Easy S&P 500 | Japonský jen | Jerome Powell | Panika | Dongfeng Motor | Základní sazby | Obchodní náklady | Úspěchy | Vyšší volatilita | CFD obchodníci | Rostoucí inflace | Ceny většiny komodit | Technologický sektor | OSN | Soud | WTI Crude Oil | Fresenius SE | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Sell Stop | Předpovědi | Bondy | TradingView | Šperky | Analytické společnosti | Mince | Vývoj ceny platiny | Zeměpis | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Akcie a ETF | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | ETF roku 2020 | Trading Floor | Merck KGaA | Střední podniky | Míra inflace | Akcie NIO | Fyzické zlato | Platforma | Energetika | S&P 500 ESG | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Stop Out | Finanční situace | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | Ropné akcie | Jak obchodovat | WP | Farmaceutické společnosti | BTC | Invesco S&P 500 UCITS ETF | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Ticker | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | MiFID 2 | Investování | Průmysl | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Úsilí | BETANDX | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Activision Blizzard | Investování do blockcchainu | Bankovnictví | Investor | Dosahovat zisku | Specifický typ tradingu | BASF | COTTON | Continental | Biliony | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | AU.US | Royal Gold | Investujte do akcií | Akciové trhy | Reinvestice dividendy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Myšlenka | Varování | Svět ETF | Prezidentské volby USA | Bitcoin vs. zlato | APP | Nově registrovaná ETF | Palladiové akcie | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Těžba kryptoměn | Národní bezpečnost | Long | Rally | Investování do akcií | Vysoké výnosy | Recese v USA | Euro Stoxx 600 | Macron | Pandemie | Chevron (CVX.US) | Parametry obchodu | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | CSPX.UK | Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Aktiva | Ekonomické krize | PDD | Nikl - Vývoj ceny niklu | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Kmenové akcie | Pure Cycle | Akcie Deutsche Bank | Politické události | Investiční možnosti | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Albemarle | Psychologie dividend | Xetra GOLD (4GLD) | VUAA | Velké peníze na komoditách | Akcie herních vývojářů | Zdanění | Pokles cen | Dekarbonizace | Plug Power | Obchodování s komoditami | Čínská centrální banka | Začít obchodovat | Index euro | S&P 500 (US500) | Bankovní účet | Orsted | Čínští investoři | Sucha | Inovace | Long signál na akcie | Konsolidace | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | Počet akcií | Výnosnost | Ole Hansen | Long signál | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | KGHM | Technologický pokrok | Investice do kávy | Vývoj ceny bavlny | Brazílie | | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Spravované ETF | Pochybnosti | IRBT | Investice do komodit | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Mateřská společnost | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Známky oživení | Čínský akciový trh | Majetek | Ekonomika eurozóny | Kupci | Vývoj ceny hliníku | Kvalitní akcie | Řetězce | Automatizace | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Sentiment | Síla měn | Online obchodování a investice | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | JD | Politika | Profesionální investoři | IUSA | Konkurence | CoinShares | Riziková aktiva | Kapitalizace | CFD traděři | Komoditní stratég | Reálné výnosy | Komunikace | Vysoká dividenda | Obchodní hodiny | Obranné příkazy | Yahoo Finance | MAM | BHP | S&P 500 ETF Trust | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Výkonnost řízená inovacemi | Velká Británie | Mentor | Evergrande | Další vývoj | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | Real Estate | Typ tradingu | KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | IVV | Investování do ETF | ISLN | Nálada | Jak na pravidelný příjem | Letectví | Indie | Domov technologických gigantů | Obchodování se zlatem | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vliv na trh | Intel | SEC Gary Gensler | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | iShares Lithium & Battery Producers UCITS ETF | Pasivně spravované ETF | Ekonomika | Pohyb ceny | Bloky | Historická maxima | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Karanténa | Řízení kapitálu | Flexibilita | Investiční aktivity | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Výhled | Vývoj trhu | Velmi volatilní | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Členové OPEC | Timeframe | Jak začít s komodity? | Volume | Auta | Americký akciový index | Zlaté ETF | Komoditní akcie | Komerční banky | Americké ministerstvo | iShares Core S&P 500 | Deriváty | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Embargo | Kótování | iRobot | iShares S&P 500 ESG ETF | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Trendové čáry | Invesco Bloomberg Commodity UCITS ETF | Fondy ETF | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Finanční trhy | Ekonomické trendy | Británie | Nevýhody strategie Buy and Hold | Kritéria a rating ESG | Expanze | Freeport McMoran | Platinové akcie | Způsob investování | Provize | Otevření ekonomiky | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | ČEZ | Austrálie | Akcie Cognex | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | VUAA.DE | Začínající investoři | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Aktuální situace | Nevada | New York | ETF zaměřený na ESG | MSFT | Swing | Finanční údaje | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Čínští technologičtí giganti | Zajišťování | Jak investovat | Vlastní akcie | ZINC | Massachusetts | Výrobci automobilů | Investování do komodit | NFT | Linde | Obchodování se zemědělskými komoditami | Algoritmy | Výše poplatků (Expense Ratio) | Prezidentské volby | ETF portfolio | Tesla | Dollar | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Vývoj ceny stříbra | Kontrakt | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Munich | Akcie Intel | Sazby | Válečná ekonomika | US30 | Graf indexu | Trh s lithiem | Generální ředitel | Invesco MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Jak vydělat na poklesu komodit? | Investiční tituly | Cíle | USD/JPY | Semináře | Newmont Mining | Mateřská společnost Googlu | Volkswagen | Index MSCI | První ETF | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Čas na nákup | Investice do zlata | Akcie iRobot (IRBT) | INRG | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Derivát | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | ESG trend | Dlouhá pozice | Transakce | Ropa WTI a Brent | Slabší dolar | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Evropská rada | Měny | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Sezónnost | Lululemon | SPY.US | Bezpečnost | Profitovat | Glencore | Irsko | Ekologie | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Nevýhody ETF | Special Purpose Acquisition Company | Clearing | Nejlepší ropné akcie | Cykličnost | Nabídka a poptávka | Dodávky plynu | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Společnost Starbucks | MSCI | Burzovní index | Komoditní ETF | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Invesco Global Clean Energy UCITS ETF | Hospodářský pokles | Walgreens | Sója - Vývoj ceny sóji | Finanční trh | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | 100 SMA | NACP | Apple (AAPL) | Německé akcie | Obchodujte index | SXEPEX | Globální finanční trhy | Investování do zlata | Prodeje | Logistické společnosti | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Zdeněk Bartoš | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | Nízké obchodní náklady | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Provozní marže | Poradce | Invesco Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Pinduoduo | Makroekonomické události | ETF od BNP Paribas | ETF ESD.FR | Signál | Digitální měna | Zdražování | PRIIP | ISLN.UK | Development | Typy komodit | State Street | Výkonnost společností | Obchodování ETF na burze | Káva - Vývoj ceny kávy | Možnosti investování do komodit | Hodnota zlata | Číst grafy | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Short signál | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | CHNComp | Základní sazba | Dividendové výnosy | SICAV | Obiloviny | SXEPEX.UK | Zadlužení čínské ekonomiky | Rafinerie | Společnost | Akcie ropy | Norská koruna | Dot-com | Rezervní měny | Likvidní | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Obchodované fondy | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Klíčové faktory | RDSA | NIO Inc | Světové indexy | Brazilský real | Vysoká volatilita | Trading | Pobřeží slonoviny | BMW | Cena akcií | ETF Industrial Metals | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | SUGAR | D1 | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | CanniMed Therapeutics | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Alipay | Obilí | Invesco Ltd. | Jednotlivé akcie | Services | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Nové kvantitativní uvolňování | Problémy s likviditou | Hodně peněz | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Evropský akciový trh | Energetické komodity | Příjmy | Tokenizace | SOYBEAN | Nejlepší palladiové akcie | Emitent | Zajištění | Objem prostředků | GICS | Komise v přenesené pravomoci | AbbVie | TradingEconomics | BIDU | Sója - Vývoj ceny | Fúze | Kartel OPEC+ | Index | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Align Technology | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Pilbara Minerals | Obchodujeme komodity | Bohatství | Nemovitostní fond | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | XPeng | Obchodování indexu NASDAQ | Vybrat ten správný ETF | ETF EQQQ Nasdaq-100 | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Dividendové ETF | Sázka na jistotu | Welltower (WELL) | Akcie AMD | MSCI World UCITS ETF | eSports ETF | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | ETF QQQ | Abbott Laboratorien | Kotace | Suez Environment | ETF na DAX | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Sektor informačních technologií | Invisalign | Badger Meter | EMEA ETF | 100 největších kótovaných | Amazon | SREIT | Valneva | Lululemon Athletica | Správa portfolia | Large-cap | Dna | AEX index | SAMR | Cisco-Systeme | Investiční společnosti | Nejlepší doba k zahájení obchodování | American Water Works Company (AWK) | iShares MSCI China UCITS ETF | Jak funguje index NASDAQ? | Zlato na burze | Tržby společnosti | Tencent Music Entertainment Group | Propaganda | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Investiční instrumenty | Inovátoři | Šance | IOGP | LVMH | Období medvědího trhu | MSCI KLD 400 Social ETF | Typy pozic na NASDAQ | Xetra GOLD | ETF na Nasdaq 100 | Akcie Merck KGaA | Jak funguje index | ishares China ETF | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Správný ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | justETF | Reliance Industries | Akcie BASF (BAS) | Obchodování na burze | IVV.US | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | Celkový stav ekonomiky | Zisk na akcii | Nový Zéland | Evoqua Water | KSB | Vše o investování a obchodování | Zlepšení nálady | Penny stock | Akcie | UCITS ETF (INRG) | Vše o investování | Akcie Evoqua Water | Jak nejlépe investovat | ETF od společnosti BlackRock | ESG rizika | Očekávaný růst | Co je CFD | XPEV | Silný sell-off | iShares MSCI KLD 400 Social | Indické ETF | Výkon S&P 500 ESG | MiFID II | SPY | Dividendové strategie v praxi | Greenwashing | Veřejně obchodované fondy | Sestavování portfolia | Obchodování s akciemi technologických společností | Novo Nordisk | Daimler | MSCI China ETF | Nejoblíbenější ETF | Výplaty dividend | Obchodování s indexem NASDAQ | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | Poptávka po ropě | Co to je NASDAQ? | Dobrý výnos | Wesdome Gold Mines (WDO) | Sell-off akcií | Odvětví | Netflix | Zemědělství | Budoucnost | Americký akciový index S&P 500 | Profesionální investor | SPY5 | XBT | Technologické společnosti | TER | Prohlášení | Next Generation | iRobot (IRBT) | Zavedení digitální měny | Wheaton Precious Metals | Scope | Rozdělení zisku | App Store | Nové ETF | Banka | Henkel | Bitcoin Tracker EUR | mRNA | SPDR S&P 500 ETF Trust a iShares Core S&P 500 ETF | Ocado | Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Investiční nástroj | Markus Braun | Skrytý potenciál | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | Zlepšení | Nasdaq Composite | Společnost Glencore | Blue chip akcie | Barrick Gold (ABX) | Vklady | Příklady konkrétních ETF | Corvus Gold (KOR) | Vlastnictví | Norsko | Čínský renminbi | CNDX | Umělé inteligence (AI) | Umění | Munich Re | XYL | HRL | Výše aktiv pod správou | Natural Gas | Exxon Mobil (XOM.US) | Deutche Wohnen | Americký index | Akciový index S&P 500 | CAD | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Electronic Arts (EA) | Nízké úrokové sazby | Aktuality z komoditních trhů | Výkonnost fondů | GW Pharmaceuticals | Směnné kurzy | Typ investorů | ONE | MSCI USA | Aktivně řízené fondy | SPAC | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Net Asset Value | Bloomberg | Equity | VFC | Akcie iRobot | Akcie First Solar | CIND | Robustní strategie | UBS | Silný sell-off akcií | Ceny stříbra | Beijing Capital International Airport | Digitální peníze | Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Komodity na trading platformě | Bydlení | Pasivně spravované | Kurz EUR | VanEck Defense UCITS ETF | Macrotrends | Ceny uhličitanu lithného | Propad indexu | Zlatý standard | SPY5.UK | S&P 500 UCITS ETF | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | MDT | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Xetra Gold | Exchange Traded Commodity | FINRA | Hodnota měny | Global X SuperDividend REIT ETF | Indexový ETF | Digitální měny centrálních bank | Investice do platiny | Obchodní války | Jak pochopit index NASDAQ | Budoucí výsledky | Podpora | SPDR Gold Shares (GLD) | Akcie Take Two Interactive | Pojišťovny | Obchodování NASDAQ | Spready | SolarEdge Technologies (SEDG) | ESG principy | Zhoršení nálady | Výkonnost indexů | Vývoj ceny mědi | Výkonnost amerického akciového indexu S&P 500 | Biden | Zdroje energie | Zadlužení | Franco Nevada | Lululemon athletica | Akcie Chugai Pharmaceutical | Americká společnost | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | Nemovitosti | Franklin FTSE India ETF | ESG investování | Společnosti zaměřené na zelené energie | iShares Lithium & Battery Producers | Měď - Vývoj ceny | Měny centrálních bank | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | JD.com | Akcie Tencent (700) | Aberdeen Global Premier Properties Fund | WPC | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Prezident Trump | PLUG | Přehled | Cronos | First Solar (FSLR) | MTU Aero Engines | Analýza ceny zlata | MetaTrader 5 Supreme Edition | Do čeho investovat | AQUA | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Větší pozice | Největší burza na světě | Přenos | Akumulace | Medtronic | Elektromobily | Více riskovat | Denní objem | Vonovia | SPDR S&P 500 ETF Trust | Největší společnosti v indexu | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Načasování nákupu | Obchodní hodiny NASDAQ | Assets Under Management | Vivendi | Japonský HDP | Akciový sektor | Zahájení obchodování NASDAQ | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | Veolia Environment | NTES | xStation5 | Intuitive Surgical | Hotovost | LSEETF | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Německo | Obchodní model | AAA | MT4 | Riziko | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Shanghai Composite | Vice | Zajištění proti inflaci | Walmart | Vývoj ceny kukuřice | Složený úrok | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | Čistá hodnota aktiv | Trend Swing | Co je ESG investování | Activision Blizzard (ATVI) | Visa | Průmyslové kovy | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Norská společnost | Bid | Nakupovat | Býčí trend | Domácnosti | Akcie BASF | Freedom Financial Services | Letecká společnost | Inverzní ETF | Farmaceutické akcie | Biodiverzita | Dobrá nálada | Sunrun | MiFIR | Global Clean Energy UCITS ETF | Sedm statečných | Cardinal Health | Společnost Googlu | Výkyvy trhu | Investiční rozpočet | Rychlost | NASDAQ (US100) | Oblast investování | Tematicky zaměřené ETF | Vysoká inflace | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Schlumberger (SLB) | Akciový stratég | Investiční produkty | VanEck | Veřejný sektor | CNDX.UK | Snižování produkce | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | Umělá inteligence (AI) | Nasdaq (US100) | CORN | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Environmental, Social a Governance | Ceny hliníku | CK Hutchison | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Americké vlády | Pozice | Další pokles | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | ESG kritéria | VOW3 | Výhody dividendových strategií | Platina | Obchodujeme | Akcie Xylem (XYL) | Take Two Interactive (TTWO) | Rostoucí úrokové sazby | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Měkké komodity | Marika Čupa | DIA | Ocenění | Peníze investorů | Globální ekonomický růst | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Druhý největší ETF na světě | IMI | Cloud Computing | Spotřebitelské ceny | Aktuální technická analýza ceny zlata | Ceny platiny | Čeští investoři | Freeport McMoran (FCX.US) | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Index DAX | Investing | Fidelity Funds | S&P 500 ESG ETF USD | MSCI USA Investable Market Index | Mentor Warrena Buffetta | Obchodování indexů | A-shares | Ceny kávy | Advanced Micro Devices (AMD) | Bavlna | Největší a nejstarší ETF | Zdroj příjmů | Období propadů | Investiční rozhodnutí | Velmi vysoké výnosy | Obchodování iShares Core S&P 500 ETF | Vývoj ceny zinku | Největší finanční trh | Federální rezervy | Velké trhy | Dlouhodobí investoři | Světové akciové indexy | EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | New York Times | ETF na Nasdaq | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Index euro stoxx 50 | Kapitalový výnos | Barrick Gold | Konflikt v Evropě | MIFID | Švýcarská vláda | Omezené dodávky | Společnosti vyloučené z indexu | China ETF | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | C3.ai | MMM | Podnikatelé | Ekonomický cyklus | Strategie pro obchodování s komoditami | Časový horizont | WELL | Finanční systém | Bancor | Obchodování iShares Core S&P 500 | CEO | Oslabení dolaru | COT | Rezistence | Společnost Microsoft | Banky | S&P 500 ETF | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Obchodovat s akciemi | Jaká rizika číhají na komodity? | Dividendy | Budoucí cena | Disney | Burza | Dlouhodobý trend | W1 | Aktiva pod správou | ESG oblasti | Řízené fondy | Target | Lyxor MSCI China UCITS ETF | iShares Gold Trust (IAU) | Doporučení | ishares China | Princip strategie | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Geopolitika | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | IPO | Astrazeneca | Výkonnost řízená | Dluhopisové ETF | Umělá inteligence | Komoditní spready | Index NASDAQ 100 | Grains Index | Komodity - časté otázky | Vanguard S&P 500 | US High Yield | Výhody strategie Buy and Hold | Lyxor MSCI India ETF | Výhledy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | 11 ETF | Krátký prodej | Cara Therapeautics | Graf EUR/USD | USD za tunu | iShares S&P 500 ESG ETF USD | EMA | REIT | Opatření | Znovuotevření Číny | Seriál o dividendovém investování | Regulační orgány | Nové trendy v odvětví | Emerging markets | Nejlepší čas | Generativní umělé inteligence | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Home Depot | ESG metodologie | Největší ETF na světě | InstaForex | MSCI China | Novinky | Indická ekonomika | Energie | SEDG | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | ETF na S&P 500 | Aktuální cena zlata | Obchodování Futures | Vyšší výnosy | Správa otevřených pozic | Deutsche Post | Řízení čínských společností | Období stagflace | Průvodce komoditním trhem | Tým FXstreet.cz | Focus | IM2A | Akcie First Solar (FSLR) | EQQQ NASDAQ 100 | Přehled o dění | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Dow Jones | Měna | Akcie Daiichi Sankyo | Zajímavý trend | Ekonomický růst | Nasdaq | Pohyby cen | Výhody blue chips | Arcadium Lithium | iShares MSCI India ETF | Největší ETF | MTU Aero Engines AG | Hang Seng | Cukr - Vývoj ceny cukru | Růst poptávky | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Dividendové fondy | BETANDX.PL | UCITS ETF NASDAQ 100 | Akcie W.P. Carey (WPC) | Práce | Měna fondu | Currency | SPDR S&P 500 ETF | BIC | MSCI USA IMI | ETF zaměřený na ESG investování | REIT u LYNX | Contracts for difference | Trend ESG | Mezinárodní investiční společnost | Bunge | Obchodování SPDR S&P 500 ETF Trust | Odpovědné investování | Výhody a nevýhody ETF | Technická analýza ceny zlata | Nové trendy | Investiční alternativa | Investment | Krize | Růst cen surovin | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | Analýza ceny | Investiční příležitosti 2020 | Vyhoření | Výrobní náklady | IOT | Historie indexu DAX | Fidelity International | Spojené státy | Vnitřní hodnota | Asociace obchodníků s cennými papíry | Buy Stop | MSCI KLD 400 | Tencent (700) | Expense ratio | Nevýhody dividendových strategií | NASD | Historie robotiky | Daně z příjmů právnických osob | Akcie American Water Works Company | Zprávy online | Šokující předpovědi | Více volatilní | Kryptoměny | Složení indexu NASDAQ-100 | Podnik | INTC | Tržní vývoj | Cena US100 | Složitější řízení | Situace na trhu | Podílový list | Investiční doporučení | Extrémní emoce | Úspěch | Innovative Industrial Properties | Ekonomové | Akcie Wirecard | ETF NASDAQ 100 | Invesco Hydrogen Economy UCITS ETF | MSCI All Country World | G7 | EGLN | Podhodnocené akcie | Volby | Ukazatele | Ninja Trader | Kov | Obchodovat s indexem NASDAQ | Platina - Vývoj ceny | iShares Nasdaq | Tržby | Nemovitý majetek | CRAR | Akcie v roce 2020 | ESD | Cena indexu | Futures na železnou rudu | Pšenice - Vývoj ceny | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | WhatsApp | Ceny mědi | Koronavirus | FXstreet | Dánsko | Canopy Growth Corporation | EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Belgie | Společnost S&P Global | MSCI KLD 400 Social | Podniky | Vyšetřování | Badger | Akcie Newmont Goldcorp | Online broker | iShares Commodity Diversified Swap | Politici | Udržitelné investice | Černá labuť | Dodavatelský řetězec | Správa | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Zlato | Instrumenty | FIXED | Mzdy | Společnosti z technologického sektoru | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Nabídka ropy | Akcie Schneider Electric | Akcie 2020 | Zelené energie | Varování před riziky | Čistý dluh | Nižší likvidita | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Výkonnost ESG | Poradenství | ESD.FR | Dividendový aristokrat | ČR | Jak vydělat | VF Corporation | OTC | Silicon Valley | SPX | Čínské firmy | OD7F | Ekonomický růst v Indii | Objednávky | Obchodní příležitosti | Akcie Corvus Gold | Denní obchodování | Vývoj ceny | Analytik | Akcie Deutsche Börse | Návratnost | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | ESG ETF | Investiční trendy | Revenues | Výnosy | Objem obchodování | Oblast ESG | Výdaje | ČTK | Předsevzetí | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Změny úrokových sazeb | Analýza | Řídit riziko | Nejlepší investiční příležitosti | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

UBS Securities
UBS Wealth Management
UBS Wealth Management Americas
Úbytek
Úbytek pracovních míst
UB4TRADE
UCCI
Ucelený pohled na trh
UCG
UCG.IT

Následující klíčová slova

UCITS ETF
UCITS ETF (INRG)
UCITS ETF NASDAQ 100
UCL
UCO
Účast akcionářů
Účastníci diskuze
Účastníci forexu
Účastníci trhu
Účastnické fondy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít