Sobota 20. července 2024 15:38
reklama
Fintokei Payout
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei Payout

Prodávající

img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. července pro začátečníky

09.07.2024 K otestování ceny 160,90 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho se USD/JPY propadl o více než 30 pipsů. Zprávy o měnovém agregátu a výrobních objednávkách v Japonsku dnes dynamiku trhu výrazně neovlivnily. Vzhledem k tomu, jak aktivně kupující využívají každou příležitost, když dolar klesá, může mít na vývoj USD/JPY vliv projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Jeho tvrdý postoj již způsobil výrazný pokles japonského jenu a případná prohlášení o zachování rozdílu v úrokových sazbách mezi USA a Japonskem by mohla USD/JPY tlačit k růstu a pár by se mohl vrátit na roční maximum. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru USD/CHF, pondělí 8. července 2024

08.07.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf hlavního měnového páru USD/CHF, který se nachází pod EMA 20 a EMA 50, a je dále potvrzen indikátorem Awesome Oscillator, který se nachází v negativní oblasti, dává to tušit, že do trhu začali vstupovat prodávající. Zdá se, že USD začne v blízké budoucnosti vůči CHF oslabovat, pokud nedojde k významné posilující korekci, zejména pokud neprorazí nad úroveň 0,9005. V blízké budoucnosti se USD/CHF pokusí otestovat úroveň 0,8936. Pokud bude tato úroveň úspěšně prolomena směrem dolů, další cíl bude na úrovni 0,8895, pokud pár podpoří také dynamika a volatilita.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky

03.07.2024 K otestování ceny 1,2670 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což podle mého názoru omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval. Po nějaké době došlo k dalšímu cenovému testu, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, takže mohl být realizován druhý scénář pro prodej. GBP/USD však aktivně neklesal. Dnes by pár mohl pokračovat v růstu, neboť očekáváme údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI, které by neměly být zklamáním. Vzhledem k tomu, jak aktivně byla libra včera nakupována, budou dobré makroekonomické ukazatele dalším důvodem k otestování týdenního maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

XAU/USD. Přehled a analýza

02.07.2024 Dnes se zlato, které se přiblížilo k 50dennímu jednoduchému klouzavému průměru SMA, seznámilo s novou nabídkou, která přilákala prodávající a zvrátila pozitivní pohyb z předchozího dne.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 27. června pro začátečníky

27.06.2024 K otestování ceny 1,2650 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji (sell) libry v rámci pokračování klesajícího trendu, který se v posledních dnech jasně rýsoval. GBP/USD se nakonec propadl o zhruba 30 pipsů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2627 nepřinesly výrazné zisky. Trh měsíční bilanci maloobchodních tržeb Konfederace britského průmyslu totiž ignoroval a ve středu už neexistovaly žádné důvody k nákupu libry. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, protože se očekává projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který na konci posledního zasedání zaujal spíše holubičí postoj. Kromě toho bude zveřejněn zápis ze zasedání Výboru pro měnovou politiku BoE a libra dostane šanci na zotavení až ve druhé polovině dne, pokud kupující všechen tento tlak ustojí. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 26. června (seance v USA)

27.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2665 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrzuje scénář pro prodej libry. V důsledku toho se pár posunul dolů o více než 25 bodů. Také nákupy při odrazu od úrovně 1,2647 přinesly zisk kolem 15 bodů. Absence britských statistik měla negativní dopad na vyhlídky libry, která spolu s dalšími rizikovými aktivy vůči dolaru oslabila. Ve druhé polovině dne se kromě zveřejnění údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic dalšího neudálo, což dalo kupujícím libry šanci na korekci. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, což bude nahrávat býkům, protože jestřábí výroky politiků v poslední době dolar podporovaly. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 26. června pro začátečníky

26.06.2024 K otestování ceny 1,2672 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál pohybu páru GBP/USD směrem dolů, jelikož se libra celý den držela v kanálu. Další test v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, umožnil realizaci druhého scénáře pro nákup (buy). V důsledku toho mohli obchodníci získat více než 25 pipsů zisku. Včerejší absence údajů pomohla páru udržet si růstový potenciál. Dnešní údaje z Velké Británie mu však v tomto ohledu pravděpodobně nepomohou. Obchodníci proto mohou tuto situaci řešit pouze překonáním denního maxima a konsolidací nad ním. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 26. června. Nový flat pro euro

26.06.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý vykázal slabý pohyb směrem dolů, který nebyl vyvolán fundamentálními ani makroekonomickými událostmi. Při důkladnějším zkoumání je zřejmé, že cena se od 13.–14. června pohybuje v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,0669 a 1,0757. Máme tedy co do činění s bočním kanálem širokým přibližně 90 pipsů. Všimněte si, že přítomnost bočního kanálu neznamená, že cena bude neustále dosahovat horní a dolní hranice. Cena se bude pohybovat mezi těmito hranicemi, dokud kanál neopustí. To však neznamená, že tyto hranice budou pravidelně testovány. Přesto mohou obchodníci zvážit dlouhé (long) pozice v blízkosti spodní hranice a krátké (short) pozice v blízkosti horní hranice.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování ze dne 25. června (seance v USA) pro začátečníky

26.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2700 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Druhého otestování této úrovně jsem se nedočkal, takže jsem nezaznamenal žádné vstupní body pro prodej (sell). Ve druhé polovině dne pak budou zveřejněny údaje o spotřebitelské důvěře z USA, které by mohly britskou libru dále oslabit a zabránit jí v dalších ziscích ze včerejška. Údaje o indexu cen bydlení a výrobním indexu richmondského Fedu pravděpodobně neovlivní směřování páru na trhu, takže je lepší se zaměřit na projevy členek FOMC Michelle Bowman a Lizy D. Cook. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 25. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale bez úspěchu

26.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0723 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme si, co se zde stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly dobrý vstupní bod k nákupu eura, což vedlo k tomu, že pár vzrostl pouze o 12 bodů, než došlo k obnovení tlaku na tento pár. Technický výhled se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky

25.06.2024 Odpoledne nedošlo k otestování úrovní, na které jsem dříve upozornil. Dnešní zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických ukazatelů poskytly jenu podporu. Výraznějšího výprodeje z ročních maxim jsme se však zatím nedočkali, což zachovalo relativně vysoké šance na krátkodobý růst páru. Nezapomeňte však, že čím výše USD/JPY vystoupá, tím větší je pravděpodobnost měnové intervence BoJ, která povede k pravidelným a prudkým výprodejům na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 25. června. Euro pokračuje v korekci

25.06.2024 EUR/USD se v pondělí odrazil a zahájil nový korekční pohyb, přičemž se mu již podruhé nepodařilo prolomit úroveň 1,0669. Tentokrát cena prorazila kritickou linii a trendovou linii, ale podle našeho názoru ještě nenastal čas pospíchat s nákupem. Domníváme se, že v současné době pozorujeme druhou fázi korekce, po které dojde k obnovení klesajícího trendu. Nezapomeňte, že korekce může ještě nějakou dobu pokračovat a může být složitá. Připravte se proto na to, že tento týden se možná krátké (short) pozice vůbec otvírat nebudou.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Závěrečný červnový akord

24.06.2024 Udrží se měnový pár EUR/USD v oblasti 1,06? To je možná ta největší zajímavost nadcházejícího týdne. Týdenní graf EUR/USD ukazuje, že cena klesá již třetí týden v řadě. Na začátku června býci testovali devítku, zatímco na konci minulého týdne medvědi testovali minimum na úrovni 1,0672. Přestože cena na konci pátku ustoupila, medvědi na EUR/USD měli stále převahu (otevírací cena týdne byla 1,0703, zavírací cena 1,0692).
img

Výhled pro EUR/USD na 24. června. Euro je zatlačováno směrem dolů

24.06.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se odrazil od úrovně 1,0757. V důsledku toho se cena na konci týdne ocitla kolem oblasti supportu 1,0658–1,0669. Od této oblasti se cena může podruhé odrazit, ale nyní se na ní nachází klesající trendová linie, která podporuje další pokles eura. Nejen technická analýza podporuje pohyb směrem dolů. Ani fundamentální pozadí nenaznačuje silný růst eura. Za poslední dva týdny se výrazně zhoršilo. Evropská centrální banka začala snižovat svou klíčovou úrokovou sazbu a může v tom postupně, ne-li dokonce rychle, pokračovat. Pokud jde o Federální rezervní systém, otázka prvního snížení sazeb zůstává otevřená. Trh je v tomto ohledu plný optimismu a očekává první snížení sazeb v září. My se domníváme, že k němu dojde v prosinci. Pokud máme pravdu, pak má euro stále dost času na to, aby dosáhlo všech cílů současného klesajícího trendu.
img

EUR/USD. 21. června. Poslední den nudného týdne

21.06.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obrátil ve prospěch amerického dolaru a zahájil nový klesající pohyb, který může signalizovat začátek nového klesajícího trendu. Pár konsolidoval pod úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu na 1,0722, což naznačuje další potenciální pokles směrem k úrovni 76,4 % retracementu na 1,0676. Dnešní odraz od 1,0722 by potvrdil záměr medvědů zahájit další útok. Konsolidace nad 1,0722 naznačuje, že jsou býci během současné korekční vlny nespokojení.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 21. června. Evropská měna se plynule obrátila směrem dolů

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se před pár dny odrazil od úrovně 1,0757, a poté znovu provedl další test této úrovně. Byli jsme tak svědky plynulého poklesu a cena konsolidovala pod kritickou hranicí. Vytvořila se také klesající trendová linie, která ukazuje současnou situaci na trhu. Celkově nemáme ohledně měnového páru EUR/USD žádné otázky. Možná jeho výkonnost není nejlepší, ale jeho nedávné pohyby byly logické a konzistentní. Euro již dva měsíce absolvuje býčí korekci, která podle našeho názoru trvá příliš dlouho. Globální klesající trend však zůstává beze změny a nyní se obnovil. Pár se rozhodně pohybuje směrem dolů, a to pozvolným tempem.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. června (analýza dopoledního obchodování). Libra se před rozhodnutím Bank of England nadále pohybuje v rozpětí

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Libra vzrostla, ale do testu a falešného proražení jí pár bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit do krátkých (short) pozic. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD. 20. června. Býci nadále podnikají slabé protiútoky

20.06.2024 Ve středu pár EUR/USD provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a obnovil slabý růstový proces směrem ke korekční úrovni 50,0 % (1,0760). V úterý došlo k odrazu od této úrovně, ale ve středu se na ni kotace nedokázaly dostat. Dnes se tak pár může vrátit k úrovni 1,0722. Konsolidace pod touto úrovní bude působit ve prospěch amerického dolaru a dalšího poklesu směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0676).
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky

20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 20. června. Trh šel zase spát

20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Včerejší odraz od kritické linie nehrál žádnou významnou roli a volatilita páru opět klesla na absolutní minima. Po několika týdnech relativně slušné volatility si musíme přiznat, že trh usnul na vavřínech.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 19. června pro začátečníky

19.06.2024 K otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho měnový pár GBP/USD vzrostl o zhruba 17 pipsů – a tím to skončilo. Absence údajů ze Spojeného království tento pár v první polovině dne potrápila, ale slabé údaje o maloobchodních tržbách v USA poptávku po libře oživily.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 18. června (seance v USA)

19.06.2024 K otestování ceny 1,2682 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry a vedlo k poklesu o více než 20 bodů. Odpoledne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodu, změnách průmyslové výroby a změnách produkce zpracovatelského průmyslu Spojených států. Pokud se údaje budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může vyskočit, což povede k výraznější realizaci dopoledního scénáře pro prodej. V případě slabých statistik se poptávka po libře vrátí a pár se bude nadále obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 18. června (analýza dopoledního obchodování). Libra klesla pod 1,2685

19.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2685 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se stalo. Proražení a reverzní otestování tohoto rozpětí vedlo ke vstupnímu bodu pro prodej libry, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o téměř 20 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

Výhled pro GBP/USD na 18. června. Také libra zahájila korekční fázi

18.06.2024 Také měnový pár GBP/USD v pondělí zahájil korekci, i když k tomu měl ve srovnání s párem EUR/USD mnohem méně důvodů. Všimněte si, že euro se nachází v klesajícím trendu, zatímco v případě britské libry tomu tak není. Nicméně poté, co nedávno překonala důležitou oblast 1,2691–1,2701, se nad ni libra snaží vyšplhat. Tato oblast již několik týdnů brání libře v poklesu. Britská měna tuto oblast minulý týden překonala, ale jak vidíme, další technický prodejní signál na začátku nového týdne absolutně nic neznamená. Je možné, že cena pouze provádí korekci o něco výše (směrem k liniím indikátoru Ichimoku), než zahájí nový pohyb směrem dolů. Před zveřejněním zprávy o inflaci ve Velké Británii a zasedáním Bank of England bychom se však podobných odvážných předpovědí zdrželi. Trh by mohl využít jakýkoli formální důvod k opětovnému nákupu britské měny.
img

AUD/JPY. Přehled a analýza. Prodávající vs kupující. Kdo je silnější?

18.06.2024 Měnový pár AUD/JPY se již dva dny usilovně snaží přilákat jak prodávající, tak kupující. Poté, co australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) oznámila své rozhodnutí ohledně měnové politiky, spotové ceny nadále zaujímaly defenzivní pozici a obchodovaly se nad kulatou úrovní 104,00.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710

17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 14. června (analýza dopoledního obchodování). Libra pokračovala v poklesu

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2736 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Proražení a otestování úrovně zdola nahoru vedlo k dalšímu výprodeji libry s pohybem o 50 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně revidován.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny doge, pátek 14. června 2024

14.06.2024 Ve 4hodinovém grafu kryptoměny doge se sice 50 EMA nachází pod 200 EMA, což značí, že ve 4hodinovém grafu stále dominují prodávající, avšak vytvoření býčí formace 123 dává tušit, že v blízké budoucnosti, dokud kryptoměna doge neklesne, oslabí pod hladinu 0,13688. Kryptoměna má potenciál k posílení a růstu na úroveň 0,14635. Pokud tuto úroveň úspěšně překoná, pak bude dalším cílem úroveň 0,15061. I když ho podpoří dynamika a volatilita, není vyloučeno, že hladina 0,15474 bude dalším cílem, ke kterému se pokusí zamířit.
C:\fakepath\diesel-14062024-3.jpg

Multitimeframe analýza: 14.6.2024 DIESEL (Motorová nafta)

14.06.2024 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během seance v USA ze dne 13. června (analýza dopoledního obchodování)

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0800 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení této úrovně poskytly signál k nákupu eura, což vedlo k nevýraznému růstu o 15 bodů, po kterém pohyb skončil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky

13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 13. června. Překvapilo vůbec někoho, že libra rostla?

13.06.2024 GBP/USD si ve středu připsal 110 pipsů výhradně na základě zprávy o inflaci v USA. Tak výrazný pokles dolaru bychom pochopili, kdyby se americká inflace snížila o 0,3 % nebo více. To by přiblížilo první snížení sazeb Federálního rezervního systému. Jak ale vidíme, trh na zpomalení inflace o pouhých 0,1 % již druhý měsíc po sobě reagoval prodejem dolaru. Opět musíme říci, že pár vykazoval nelogické pohyby.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
C:\fakepath\komodity-07062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – komoditní trhy a jejich vliv na akcie (7. díl)

07.06.2024 Článek vysvětluje, co jsou komoditní trhy a jak fungují. Popisuje, jak ceny komodit ovlivňují různé sektory, jako energetiku a průmysl, a jak se tyto trhy prolínají s akciovými trhy, ovlivňují inflaci a úrokové sazby. Článek také zahrnuje metriky pro hodnocení dopadu komodit na akciové trhy a případovou studii o vlivu cen ropy na energetický sektor.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejšího obchodování na forexu

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2788 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což na konci obchodního dne omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ukázalo se, že jsem udělal dobře. K žádnému výraznému pohybu nedošlo. Dnes nejsou k dispozici žádné důležité statistiky ze Spojeného království a údaje o indexu cen nemovitostí pravděpodobně nezpůsobí prudký nárůst volatility na trhu. Proto se zaměřím na druhou polovinu dne a důležité údaje z amerického trhu práce a během evropské seance budu raději obchodovat v bočním kanálu. V případě intradenní strategie budu spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje indexu volatility S&P 500, čtvrtek 6. června 2024

06.06.2024 Ve 4hodinovém grafu index volatility S&P 500 (#VIX) naznačuje, přestože se 21 EMA nachází pod 55 EMA, že prodávající jsou stále dominantní, avšak vznik odchylek mezi pohybem ceny a ukazatelem Awesome Oscillator dává tušit, že v blízké budoucnosti má #VIX potenciál ke korekci a posílení až na úroveň 13,75 jako hlavnímu cíli a na úroveň 13,96 jako dalšímu cíli, pokud ho podpoří dynamika a volatilita, ale pokud na cestě k těmto cílům #VIX náhle opět oslabí, zejména pokud prorazí pod úroveň 13,16, pak se dříve popsaný scénář korekce posílení zruší.
img

Skupina Creditas vstoupila na slovenský energetický trh, koupila firmu GGE

05.06.2024 Investiční skupina Creditas finančníka Pavla Hubáčka vstoupila na slovenský energetický trh. Prostřednictvím své divize UCED koupila energetickou společnost GGE. ČTK o tom dnes informovala skupina Creditas. Akvizici už dříve schválily antimonopolní úřady v ČR i na Slovensku. Cenu transakce firmy nezveřejnily. Společnost je výrobcem a distributorem elektřiny a tepla na Slovensku, do jejího portfolia patří například paroplynová teplárna Považská Bystrica. Plný podíl Creditas odkoupila od společnosti Infracapital, která je investiční částí britské společnosti M&G Plc.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky

05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

04.06.2024 K prvnímu testu ceny 1,2729 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Krátce poté došlo k dalšímu otestování této ceny, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což odstartovalo prodejní scénář (č. 2). Bohužel údaje z USA byly velkým zklamáním, což vedlo k poklesu páru a následné ztrátě obchodu. Dnes nebudou zveřejněny žádné statistiky ze Spojeného království, a tak je možné, že se prodávající v první polovině dne pokusí na trh vrátit a využijí relativně drahé britské libry. Pokud v první polovině dne nedojde k výraznějšímu výprodeji, můžeme během americké seance očekávat další vývoj vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 31. května pro začátečníky

31.05.2024 K otestování ceny 1,2723 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru GBP/USD k růstu – nebo alespoň mně to tak připadalo. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat. Krátce poté došlo k dalšímu otestování ceny 1,2723, zatímco se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což mi poskytlo příležitost realizovat druhý scénář pro prodej. Jak však vidíte, pár neklesl, což vedlo ke ztrátě.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 30. května

30.05.2024 The price test of 1.2732 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the GBP/USD pair's potential to fall. For this reason, I decided not to sell the pound. After a short period of time, there was another price test of 1.2732 at the moment when the MACD indicator was in the oversold area, which provided an opportunity to implement the second buy scenario. However, as you can see, the price did not rise further along the trend, which resulted in losses. Today, in the absence of UK data, there is a good chance of continuing the downward trend. Buyers, especially at the end of the month and at the current highs, have nothing to hold on to, which is bad for the pound and its prospects. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\Rusko-EU.jpg

Řada firem ze západu zůstává v Rusku navzdory původním plánům na odchod

28.05.2024 Řada západních podniků, včetně firem Avon Products, Air Liquide a Reckitt, stále zůstává v Rusku, a to navzdory dříve ohlášeným plánům na odchod z tohoto trhu. Důvodem jsou rostoucí překážky pro opuštění Ruska, ale i fakt, že aktivita ruských spotřebitelů se zotavuje. Informuje o tom dnes na svých internetových stránkách list Financial Times (FT).
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Vypořádání obchodních transakcí na burze v USA se zkrátí na jeden den

27.05.2024 Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Inzerenti na Portu Gallery zadali už skoro 900 pokynů za 2,7 milionu korun. Jak se daří investicím do sběratelských předmětů?

27.05.2024 Investiční online galerie Portu Gallery spustila v dubnu letošního roku sekundární trh, na kterém mohou investoři nakupovat a prodávat certifikáty k již upsaným předmětům. Skoro 900 pokynů za více než 2,7 milionu korun svědčí o zájmu investorů o tuto službu. Z luxusních a sběratelských předmětů se v loňském roce podle indexu luxusních investic Knight Frank dařilo nejlépe kategoriím umění, šperků a hodinek, naopak se příliš nedařilo investiční whisky, která vloni propadla o 9 procent.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo C segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak opravdu je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu byla dokončena kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 20. května

21.05.2024 Vlnová analýza páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vybudovat klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se bude tato vlna dále vyvíjet, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy se rozplyne. V posledních týdnech však pokles páru nenastal, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodejům. Sestupná vlna 3 nebo c by mohla být velmi rozsáhlá, stejně jako všechny předchozí vlny té současné, ale stále se jedná o segment klesajícího trendu.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 20. května (seance v USA)

21.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně propadl pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a místo toho jsem vyčkal na realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k dalšímu otestování úrovně 1,2692, když se ukazatel MACD již nacházel v přeprodané oblasti, čímž mi umožnil vstoupit do nákupů libry. Poté se pár zotavil o téměř 20 bodů. Absence britských statistik libře opět nepřála, i když se kupujícím podařilo udržet denní minima. Kromě projevů představitelů Federálního rezervního systému neočekáváme, že by se během americké seance odehrálo něco zajímavého, a tak je nejlepší vsadit na další pokles GBP/USD. Jakékoli komentáře Fedu k inflaci budou interpretovány ve prospěch nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Týden na akciových trzích: Indexy opět na rekordech, a to v Evropě i USA

17.05.2024 Inflace v USA dopadla více méně podle očekávání a potvrzuje desinflační trend. Zato maloobchodní tržby a průmyslová produkce za odsekáváním zaostaly. Lepší data byly viděna v Evropě (ZEW, průmyslová produkce).
img

Colt CZ: Dokončení akvizice výrobce malorážové munice Sellier & Bellot

17.05.2024 Colt CZ oznámil, že dokončil akvizici 100 % akcií společnosti Sellier & Bellot. Colt tímto krokem získává skutečně strategické aktivum, které přesně doplní jeho portfolio.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 16. května. Vyčerpalo euro svůj růstový potenciál?

17.05.2024 Vlnová analýza měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. V současné době pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c klesajícího trendového segmentu. Pokud tomu tak bude, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou výstavbu kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit pod ní.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

Výhled pro GBP/USD na 16. května. Libra opět roste

16.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Žádná událost nedokázala trh přimět k nákupu britské libry, protože jedinou středeční událostí byla zpráva o inflaci v USA. Tato zpráva nesloužila jako impuls k prodeji amerického dolaru. Celková inflace oproti předchozímu roku zpomalila v souladu s prognózou na 3,4 % a jádrová inflace zpomalila v souladu s prognózou na 3,6 % meziročně. V obou případech je současná úroveň inflace tak vysoká, že Federální rezervní systém stále nemůže o uvolnění měnové politiky ani začít diskutovat. Obě hodnoty inflace se shodovaly s prognózami. Přitom však ani jedna z hodnot nezaručuje, že inflace bude pokračovat v klesajícím trendu. Proto bylo nelogické, aby libra ve středu rostla. Koho to však překvapilo?
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Příliš levná, nebo drahá? Špatně nastavená cena nemovitosti vás bude stát statisíce i čas

09.05.2024 Běžný člověk prodává nemovitost možná jednou, maximálně párkrát za život a často je to ten největší obchod, který kdy udělá. Nikdo nechce prodělat, a tak nás to může instinktivně táhnout k tomu nastavit cenu co nejvýš s tím, že „zlevnit se dá vždycky“. Podobná strategie se ale často nevyplácí.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro GBP/USD na 9. května. Libra zůstává před zasedáním Bank of England beze změny

09.05.2024 Ve středu se měnový pár GBP/USD nepokusil prodloužit svůj pohyb směrem dolů. Trh se domníval, že dva dny medvědího obchodování jsou zcela dostačující a nemá cenu před čtvrtečním zasedáním Bank of England otevírat pozice. Proto libra neklesala. Pár před týdnem opustil vzestupný kanál a od té doby se nic nestalo. Libra se opět obchoduje poblíž svých lokálních maxim a nedokáže ani aktualizovat poslední lokální minimum. V pondělí, úterý a ve středu nebyly v USA a ve Velké Británii k dispozici žádné fundamentální ani makroekonomické údaje, takže je pochopitelné, že pár GBP/USD zaznamenal nízkou volatilitu.
Související klíčová slova: Desinflační trend | Bretton Woods | Ráj pro spekulanty | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Autopůjčovna Hertz | Akcie na doručitele | Čekací doba | Hospodářská situace | Společnost McDonald‘s | BCPP | Realitní trh | Globální supervelmoci | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | Vyvíjející se technologie | FFR | Graf akcií společnosti | Peněžní toky | Zásoby zemního plynu | Drahá elektřina | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Nexi | FérMakléři.cz | Cap | Opční prémie | Jack Ma | Dlouhé pozice | Dukascopy | Války | Lithium | Sandbox | Vývoj | Obchodní platformy | Údaje z USA | Češi | Rychlé zisky | Elektronický trh | Data z trhu práce | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Klíčový ukazatel | Poskytovatelé signálů | Vývoj v Rusku | Banky a stavební spořitelny | Trendová obchodní příležitost | Ceny bytů | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Chování centrálních bank | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Prezident newyorského Fedu | Druhy akciových trendů | Hospodaření firmy | Netrendové období | Dynamický support a rezistence | Analýza akcie | DPH | Práva na dividendu | Americká automobilka | EUR | Obchodní dny a hodiny dané burzy | Investování do akcií pro začátečníky | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Morning Star | Support a rezistence zóny | Cena severomořské ropy | Zhodnocení akcií | Jak komoditní trhy fungují? | CrowdStrike Holdings | Býčí formace | Pokračování růstu | Investor | Nedostatek čipů | Hospodářská zvířata | Menší pohyby | Fondy soukromého kapitálu | Oznámení výsledků | Finanční ústav | Brokeři | Korelace s cenou ropy | Fortinet Inc | S3 Partners | Salesforce | Akciové společnosti | Lumír Kunz | Digitální převody peněz | XOM | Ownest | Graf akcií společnosti Deere & Company | Výkyvy | Škrtání dotací | Itálie | Stoxx | Očekávání býčí | SEC (Securities and Exchange Commission) | Co je Ripple? | Navyšování mezd | Obchodování na parketu | Obchodní deficit | Prodejní opce | Hypoteční expert | Akcie firmy | Texas | Příklad trendu | Společnost Avast | JForex | Očekávání | Rizika investování do Etherea | Korelace | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Jednatel společnosti | Přehled komoditních trhů | Britská letecká společnost | Evropské centrální banky | Jon Eastick | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Bezrealitky | Vliv na akcie | CMC Markets | Ekonom Evropské centrální banky | L.F. Investment | Přijmout ztrátu | Představení platformy IBKR | Brand Finance | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | PMI v eurozóně | Volatilita cen | Obchodování přes LYNX | Pomocník investora | Prodat USD | Šéf řecké centrální banky | FAA | Ark | Velikost kontraktu | Příležitost k nákupu | Binance Coin | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Bankovky | Technologie společnosti | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Evropská komise | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Obchodování GBP/USD | Akciové indexy a diverzifikace | Burza Nasdaq | Úspěšné IPO | Philip Morris ČR | iShares | Jak fungují burzy cenných papírů | LVMH | Meituan | Swiss | Crypto | Investice | Elektrické automobilky | Britská centrální banka | United Microelectronics | Začátek nového trendu | Německý automobilový koncern | Spotřebitelské úvěry | Spotřebitelský sektor | Podíl dolaru | Tipy pro začínající | Západní Virgínie | Potenciál | MACD | AUV | Support | Diverzifikace | Kombinace indikátorů | Patrik Klempár | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Zóny supportu | Japonské firmy | Micron Technology Inc | Devon Energy | Posílení | Dopad na akcie | European Central Bank | Přesnost | Delivery Hero | Nejdůležitější ekonomické události | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Růst amerického dolaru | Forex option | Neregulované trhy | Ifo | Webinář | Gabelli Funds | Nákupní centra | Zisk před zdaněním | Evropská opce | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | NYSE | Intervence | Aukční dům Macho & Chlapovič | Aukční síň Christie's | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Banky.cz | E.ON | Proč investovat do Bitcoinu? | Odklad splátek | Interactive Brokers | Experti | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Topný olej | Chování | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Akcie dané společnosti | Úsporný balíček | Růst akciových indexů | Value Area | Bitcoiny | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Hnojiva | Creditas | Myšlenkový proces | Dění na trzích | Měnový pár GBP/USD | Aroon Oscillator | Společnost Apple | Cenové úrovně | IHS | Re/Max | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Hackerský útok | Výhled poptávky | Call option | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Budoucí tržní podmínky | Analýza makroindikátorů | Americký soud | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Finanční páka | Obchodování na burzách | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Hospodářské problémy Číny | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Král kryptoměn | Role market makera | Stochastický oscilátor | Návratnost investic | Lubomír Kovařík | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | United Microelectronics Corp | Martin Machala | Lagardeová | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | EIP | Cenné papíry | Presale Metacade | Zboží z čínských e-shopů | Výnos | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | BlackRock | Point of Control (PoC) | Nákupy státních dluhopisů | Vstupovat do obchodu | Nikola | Co jsou komoditní trhy? | BO! holding | Option Chains | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Trh s dluhopisy | Základní koncepty | Brent | IHNED | Tisk peněz | BreakEven | Delta | Schválení ETF | Dlužník | Příklad býčího trendu | Styl obchodování | Silný výhled | Deutche Wohnen | Investice do Polygonu | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Klíčový údaj | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | LYNX Trading | Kontrakty vázanými na komodity | Graf akcií automobilky | Růst sazeb | Axiory | Reddit | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Analytik Broker Consulting | Zvýšení sazeb Fedu | Rozhodovací proces | Vývoj čistých zisků | Podcasty | Exchange | Investiční portfolio | Milton Friedman | Forexový trh | Míra růstu mezd | Snižování sazeb ČNB | Investiční strategie | Společnost Huawei | Zasedání centrálních bank | Burzovní obchody | Druhy trendů podle směru | Fungování finančních trhů | Podíl na zisku | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Kontrakty | Protistrana | Strach | Způsob obchodování | T+2 | Propad cen | Akciové investování | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Británie | Škoda | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Euronext | Contract for Difference | JPY | Akcie Palo Alto Networks | Nord Stream 2 | Futures na sójové boby | Roční zhodnocení | Slevy oproti nabídkové ceně | AI | Investiční příležitost | Platby na eura | Dluhopisy USA | Lámání rekordů | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | FTT | Ekonomiky | Webináře IBKR | Předčasné splacení hypotéky | Nejnovější zprávy z trhů | Projekce | Růst měnového páru | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Hendrik Meyer | Ukazatel | Formace kladivo | Vladimir Putin | Objem hypotečních úvěrů | FTX | Kryptoměnové ETF | Trpělivost | Dosáhnout zisku | Malý trader | Nakupovat akcie | Charles Hoskinson | Lukáš Voženílek | Certifikáty | VIP zóna | Myšlenkové schéma | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | CFD na DAX | Služby | Transakční aktivity | Popularita umělé inteligence | Opce evropského typu | Statoil | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | FedWatch | Plaza Accord | Koncept supportu | Current Ratio | Pohyby směrem dolů | Tvůrce trhu (market maker) | Přebytek ropy | Stochastický | Standardní býčí divergence | Americký Fed | Představitelé ECB | Tržní hodnota | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Co to je burza | Ropa WTI | Rizika investování do Filecoinu | Micron | Fundraising | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Simon Peters | Lockheed Martin | Federální rezervní systém (FED) | DOGE | Bankovní rada ČNB | Analytici fondů | Omega | Cenový skok | Developeři | AEX | ZEW index | Kontrakty na ropu | Rizika investování do Binance Coin | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Největší IPO | NVDA.US | Valná hromada | AMD a Xilinx | Histogram | Pozornost investorů | Sektor technologií | Růst trhu | Burzy | Držení pozice | WallStreetBets | Great Hill Capital | Hugo | EURUSD | Analýza transakcí | Resistence | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | NFP | Právo na podíl na zisku | Maso | O2 | Broker | Bayer | Akcionáři | Proražení | Cash flow | Prodeje aut | Největší finanční trh na světě | Dividendová politika | Výkon | Investovat | Discord | USD | Hýbat trhy | InterContinental | Velké firmy | Export | Burzovní komise | Jak na obchodování | Upravený zisk | Odškodné | Technická analýza | Trevor Milton | Zasedání FOMC | Hlediska technické analýzy | Dot plot | Trh s nemovitostmi | Unie | Taleb | Investiční horizont | Gilead | Kurzy akcií | Qualcomm | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Tržní volatilita | Karlsruhe | Ant Group | Americká média | Cena americké ropy | Obchodní signály | Obchody s měnami | Více peněz | Hertz Global | Plány | Energetická společnost | Kontrakt na WTI | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Určení trendu | ČSOB | Inside Bar | Globální krize | Regulace ESMA | Trh s ropou | Sledování Price Action | Prudké pohyby | Regulace | Hospodářské problémy | Home office | Kofola | Maďarsko | Značka Amazon | FTNT | Třetí vlna | Makléři | Nemovitostní fondy | FME | Obrovské zisky | Měnový fond | Hertz | Exekuce | Američtí centrální bankéři | Úroková sazba | Alibaba Group Holding Limited | Fyzické akcie | ISM pro sektor služeb | Příkaz Take-Profit | Inflační spirála | Cenné kovy | Split | Výše dividendy | 21. století | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | Zkušení obchodníci | Ekonomická teorie | CFD kontrakty | Krátkodobý obchod | Pověst | Chování na trhu | Opční strategie | Spekulovat | Swapy | Pokles inflace v USA | Akcie Exxon | CashFlow | ASIC | Pokles cen nemovitostí | Česká zbrojovka | Obchodní dny | ATM forward strike | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Psychologické hladiny | Oživení trhu | Podstatné kurzotvorné zprávy | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Spolkový sněm | Obchodovaných komodit | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Zavádění odvodů na zaměstnance | Akcie Google | Dovoz | Budoucnost | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Výzkumy | Caterpillar | MT5 | NextEra | Možnost poklesu | Velké instituce | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | VIX index | Pozitivní zprávy | Akcie Mastercard | Dodávky čipů | Gama | Penzijní fondy | Pro tradery | Generace Z | 1 milion | Cenové pohyby | Stratégové | Zuzana Picková | Konvergence | Čtvrtletní zisk | Obchodní deficit USA | Plány na podporu ekonomiky | Komoditní | Hlavní ukazatele Market Profile | Zhodnotit své peníze | Býčí Inside Bar | Obchodování na trzích | Venture Capital | CFD (Rozdílové smlouvy) | Výkonnost společnosti | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | QCOM.US | AltSignals | Pokles ceny akcií | United Microelectronics Corp (UMC.US) | Louvre Accord | Eurex | Progres | Rovnováhy | Vybírání zisků | EUR/CZK | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Krize na energetickém trhu | McKinsey | Nigérie | Intercontinental Exchange | Ceny pozemků | Rekordní zisk | Macho & Chlapovič | Euforie | Český nemovitostní trh | FANG | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Obrat trendu | Uniper (UN01.DE) | Investoři | Revolut | Obchodní deník | Rizikovost | Maloobchodní sektor | Dlouhodobý podíl | Portfolio | Sója | Current ratio | Investice do solární energie | EUR/AUD | Online nakupování | Výčitky | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Fiat Chrysler | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Trh s komoditami | Globální dluh | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Vladimír Holovka | Společnost Amazon.com | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Index volatility S&P 500 | Index PPI | Společnost Wirecard | Západní sankce | Mário Centeno | IBKR | Grayscale | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | Jádrový index | Bez rizika | Dovoz ropy | Zisk | Ceny kryptoměn | Janet Yellenová | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Dopad na ekonomiku a finanční systém | Bitcoin futures | Rekordní minima | Futures na S&P 500 | Skupina OPEC+ | Cenový růst | Nová prognóza | Údaje o průmyslové výrobě | Odvětví a akcie | Finanční instituce | Intradenní obchody | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Gary Gensler | Druhy komodit | Vzorce chování | Britský premiér | NAHB | VIG | Oversold | Vyčerpanost trhu | Prezident | Xetra | Envelopes | Hormuzský průliv | Co bude dál? | Pohyby trhu | Boom | BABA | Britské akcie | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Bed Bath & Beyond | Letecká přeprava | Počáteční investice | Nižší poptávka | Nárůst poptávky | Německý výrobce | Sestupný trend | Takata | Index hypotéčních úvěrů | Ropné společnosti | Platformy IBKR | Vliv na ceny | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Upgrade | Akcie 2021 | Reálné mzdy | CEO společnosti | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Proč obchodovat CFD | Světové burzy | Slevy | TTF | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Borsa Italiana | Živá voda | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Berlín | Demokraté | HeidelbergCement | Hlavní události | Ekonom BHS | Quantum Economics | Anglie | Ceny Bitcoinu | Easing | Covid | Tržní podíl | Uber | Nabídka IBKR | Ekonomický vývoj | Využití indikátoru Envelopes | Prodej akcií | Shooting Star | Solární energie | Short selling | Broker Trust | Obchodní technika | Dluh Británie | Úrok | Válka | Pokles ceny | Obchodní příležitost | Pár euro-dolar | Evropské ekonomiky | Traders´Academy | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Půjčka | Obchodní ředitel | Obchodní plán | Prodej | Support nebo rezistence | P/E | Zpráva | Ekonomická situace | Bohatý | Index volatility S&P 500 (#VIX) | Hlavní kryptoměny | Apple | Prémie | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Vojta Ostatek | Vysoká cena | Strojové učení | Údaje ISM | Huawei | Colt CZ | Rozhodnutí centrálních bank | GameStop (GME) | Odborový svaz | Emoce | Ministerstvo obchodu | Komoditní fondy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | CME Group | Snížit riziko | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | Hospodářský vývoj | Quantum | iPhone | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Eurové úvěry | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Potenciální zisky | Legislativa | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Sběratelé | Signál k prodeji | České koruny | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Akcie kybernetické bezpečnosti | Obchodování komodit | Automobilka | JOLTS | Kryptoaktivum | Board of Trade | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nabídka | Oznámení | GBP | Olej | Korekční pohyb | HDP Německa | Management | PX Pražské burzy | Rizika investování | ZEW | USDA | Aktuální ceny akcií | Ropovod | Admiral Markets | XAU/USD | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Držitelé kryptoměn | Fenomén | Fungování trhů | Nízké poplatky | Prodej dluhopisů | Vyšší časové rámce | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Peter Lynch | Kde se naučit Market Profile | Virologie | Eurostat | Majitel | Uran | Tržní cykly | Guru | S/R zóna | Předpověď | Zprávy | Oanda | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Dlouhodobé investování | Denní minima | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Akciový index | Index STOXX Europe | Obchodování na pražské burze | Dow Jones index | Nabídka bytů k prodeji | Snižování cen | 21Shares | Praha | Ceny ropy | Míra | CME FedWatch Tool | Rate cut | Euro klesá | Pokles tržeb | Distribuce | Inteligentní investor | Byty | Data společnosti | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Silný růst | FOREX | Makroekonomické ukazatele | Airbus | Support zóna | Aukční dům Aurea | Marek Pokorný | CZ-USA | ATM | Začínající obchodník | Celkový trend | ApeCoin | Spoření | České banky | Kanada | Intradenní obchodování | Příklady obchodování | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Firmy | Snížení DPH | CZ | Sázka | Zadlužování | Put opce | iFX | Tržní podmínky | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Futures | Medvědí divergence | Automobilky | François Villeroy de Galhau | Investment management | Technická situace | Alstom | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | Genesis Capital | Ekonomické oživení | New York Stock Exchange (NYSE) | Support a rezistence | Free float | ATH | Spotové ceny | Raphael Bostic | Žádný trend | Špatné výsledky | Nejistota | Phillips 66 | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Květnový kontrakt | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Day trading | Broker Consulting Index | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Financial | Suroviny | Jednoduché tipy pro začátečníky | Expirace opce | Koruna | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | E15 | Cukr | Technické ukazatele | Finanční služby | Ekonomické události | Komoditní trhy dnes | Výrazný pokles | Order Flow | Analytická společnost | Tržní ceny | DJIA | PSA Group | Chuť nakupovat nemovitosti | Zůstatek | Výhody obchodování CFD | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Kupující | Shell | Konec medvědího trhu | OPEC+ | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Poptávka po ETF | Poptávka a nabídka | Průraz S/R zóny | Meme stocks | Onemocnění | Americký výrobce | Dopady koronaviru | BHS | Předseda dozorčí rady | Objem | Propad | Fortinet (FTNT) | Pojem Market Maker | Zvyšování mezd | Asociace | Jednoduché tipy | London Stock Exchange | Významný vývoj | Přímé zahraniční investice | Energetický trh | Trigger | Výkonnost | Pravděpodobnost úspěchu | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Burza futures a opcí | Nákup a prodej | Nejvýraznější pokles | Údaje | Politika centrální banky | Právo | Deprese | Burzovně obchodované fondy | BDO | Dopady koronavirové krize | Midstream | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Nadbytek ropy | Bollinger Bands | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Dluhový závazek | Investice do kryptoměn | Přeprodání | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Vývoj tržeb | Samou | Alibaba | Trendová čára | mmBtu | Aktivity v Rusku | Národní měny | Reddit WallStreetBets | Subvence | Farmaceutické firmy | US dollar | UCITS ETF | DPA | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | Souvislost s inflací | Risk na obchod | SHIB | Převodník měn | Videokonference | Sazby pro refinancování | Demokraté a Republikáni | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Poptávka po úvěrech | Pfizer | Investiční společnost | Case-Shiller | TSM | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Největší obchod | Toyota Motor | Ukazatel inflace | Obchodování s akciemi | ZS | Offshore | AFP | Covestro | Studie | CME FedWatch | Americký podnik | Joachim Nagel | Obnovitelné zdroje energie | Tomáš Mašek | Společnost Allegro | Obchody | Ant | Průraz | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Deficit | S&P 500 Index | Hloubka trhu | Graf | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Ratingová agentura | České fondy | Nákup libry | Zbrojovka | Reakce trhu | Metacade (MCADE) | Micro Bitcoin futures | Plyn | Majoritní vlastník | Burzy cenných papírů | Nabídka akcií | Sazby na hypotékách | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Bankéř | Omezené riziko | Ropa Brent | Ceny domů | Výnosové křivky | HDP USA | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | LIBOR | Přijetí | Přední světoví těžaři | Evropa | Obchodovat CFD | Česká spořitelna | Změny na trhu | Trhy komodit | Kontroly na úvěry | USD/PLN | OPEC | Short | Tiffany | Převod komodit | Pár EUR/USD | Chování obchodníků | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Vizualizace | 200 SMA | Investice do nemovitostí | Poptávka po nemovitostech | Black-Scholesův model | Zpráva o inflaci | VaR | Kontext | Jakub Matis | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Cenný papír | Disciplína | Stanovení ceny | Tradeování intervencí | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Vepřové maso | Blog | Zveřejněná data | Earnings | Růst zlata | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Pochopení Price Action | Trump | Royal Dutch Shell | Stavebnictví | Online platformy | Index volatility | Dnešní růst | Brands | FactSet | Základy obchodování | Dow Jonesův index | Rezidenční nemovitosti | Příznivé údaje | Platební bilance | Thomas Cook | Silnější dolar | Technické analýzy | USD/CZK | Splunk | Chainlink (LINK) | Obchodní dovednosti | Růst eura | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Česká firma | Kurz EUR | Ropná krize | Vstupy | Sójové boby | Situace | Genesis | Načasování vstupů | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Celková nabídka bytů | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Nakoupit akcie | Eliminace impulsivního chování | Nové zdroje | Equity | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Mezinárodní devizový trh | Ztrátové obchody | Fundamentální analýza akciových trhů | Warranty | FinTech akcie 2021 | Cena drahých kovů | Stříbro | Portu | Nejbližší support | Analytické zprávy | Rizika investování do AltSignals | Americký dolarový index | CHF | Docomo | Klíčové události | Rýžové lístky | Forexoví obchodníci | Instituce | Tým InstaForex | DAX (DE30) | Česká koruna | Kakao | Loňský zisk | Přeprodané oblasti | Investiční nástroje | Bank of Japan | Market making | Předpokládaný růst | Jakub Hodan | Shooting Star formace | CFD kontrakt | Platit kryptoměnou | G10 | Růstový potenciál | LNG | Brokers | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Obnovitelné zdroje | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Americké akcie | Palo Alto Networks Inc | Obchodování ETF | BBC | Czech Fund | Úspěchy v investování | Trader Workstation (TWS) | Britská měna | Outstrike | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Rutina | Těžby Bitcoinu | EUR/USD a GBP/USD | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Spot | ex | Nákupy akcií | Maržový účet | PSA | Invaze | Americká data | Futures kontrakty | Indikátor RSI | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Rizika Over-The-Counter trhů | Zvýšení sazeb ČNB | Dojima | Růst výnosů | Trh s futures | BlackBerry | Změna trendu | Trh | Běžná opce | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Snížení těžby | Komise | Regrese | Obchodování se CFD | List Financial Times | Stanovená cena | Války na Ukrajině | Přehled o dění na světových burzách | Technologické a demografické změny | GME | Doporučení | GLOBEX | Výrazný růst | Odvody | Forexové trhy | Pohyb trhu | Otočení trendu | Financial stability board | Index AEX | Fed | Oslabování amerického dolaru | Frustrace | Investování s LYNX | Časový plán | Zakladatel | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Nákup dolaru | Drahota | Pozornost | Dobré obchodní signály | Dobré obchodní příležitosti | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Země EU | Obchodujte přes LYNX | Nové trhy | Celosvětová poptávka | RBC | Buffett | Money management | Ripple | Vývoj ekonomiky | Výplaty dividendy | Ceny kryptoměny | Formy obchodování | Pražské burzy | Růst ceny | Downtrend | Konkrétní akcie | Další rozvoj | Nejvýznamnější ekonomické zprávy | Sázení | Drawdown | Tržní výhled | S&P 500 | Stripe | Dlouhé (long) pozice | Sillicon Valley | Splatnost | Automobilový průmysl | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vývoz do Číny | Ruské úřady | Chesapeake Energy | JDE | Technické indikátory | Prime Rate | Posílení dolaru | Philip Lane | ANO | Stock | Zemní plyn | Kupní cena | ProCent | Finanční problémy | Ceny zboží | Obchodní systém | Investice do Ripplu | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Primární nabídka akcií | E-commerce | PPF Telco | Agentura S&P | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Ekonomie | Soustředění | Vývoj na komoditních trzích | Moderní burza | Investiční produkt | Zlepšení | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Svíčkový graf | Příležitosti | Budoucí vývoj | Otevření obchodu | Obchodování GBP | Sellier & Bellot | E-mini futures | Hodnota investic | FIL | Multitimeframe | Data z USA | Odhad růstu HDP | Uniswap (UNI) | Američtí investoři | Volatility | Konfluence | Růst tržeb | Členové Fedu | Úspory | CME | Forwardy | Commission | Defi | Outside Bar | Shortování | Změny cen | Flat | Sell | SMA 200 | Výroba aut v Německu | NAFTA | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Compound | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Nové akcie | Broker Consulting | Objem divestic | Obchodní instrument | LYNX webinář | Opce na DAX | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | FSB | Solana | Prodej dolaru | Unce zlata | Meziroční růst HDP | Rozhodnutí ČNB | Jak obchodovat p-Profil | Předseda SEC | DAO | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Nákupní cena | Představenstvo | IATA | Směřování | Financování státního dluhu | Oblast supportu | Nejziskovější | Expirace | Index S&P 500 ve srovnání | Evropská banka | Společnost XTB | Portfólia | Aktivní obchodování | Micro E-mini futures | Trendové linie | Hodnota akcií | Výpadky | Objem obchodů | Range | Velké zisky | FIAT | Krypto | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Celkový sentiment | XRP | Exces | Invest | E-mini opce | Nájemné | Výhody obchodování CFD akcií | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | MicroStrategy | Příklad medvědího trendu | Ekonomické zpomalení | Andrew Bailey | Významné zprávy | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Inflace v Británii | VDA | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Intraday | Upravený zisk EBITDA | Řízení rizika | NYMEX | Vývoj dolaru | Německá vláda | Grafy | Zavírání pozic | QE | Překoupenost | Růst HDP | Polský zlotý | Diamant | Tržní sentiment | Analýzy trhu | LYNX | Donald Trump | Pozornost obchodníků | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Patrik Urban | Call (long) | Twitter | Šíření koronavirové nákazy | Kovy | Presale AltSignals | Analytika | Pohyb kapitálu | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Největší kryptoměna | Rakouská bankovní skupina | New York Stock Exchange | Zneužití tržní síly | Margin call | Krach | Centrum | Portugalsko | Nejnovější údaje | Společnosti | Výhled poptávky po ropě | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Investování na Forexu | Další růst | Zprávy a analýzy | Sdílení zkušeností | Index DAX 30 | At best order; at market order | Investice do akcií | Euro-dolar | Spoluzakladatel | Obchodník měsíce XTB | UN01 | Obchodní partner | Aukce | Pokles dolaru | Nárůst objemů | API | Energetický sektor | Šílenství | Rizika investice do Ripplu | Obchodování britské libry | Hlášení úrokové sazby | Období poklesu | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Formace Shooting Star | Údaje o inflaci | Dopad cen ropy | Překoupené zóny | První support | Break Even | Zavírací ceny dané akcie | Čaroděj ze země lží | Reuters | Unilever | Beiersdorf | Podcast | Baidu | QCOM | Deaktivace | CZK | Chevron | Co to je dividenda | Zavírací ceny | Stavební spořitelny | Levná ropa | Dobré zprávy | Základy v technické analýze | Zahájení dodávek | Londýnské akciové burzy | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Klaas Knot | Jakou hodnotu má daná akcie | Provedení platby | Společnost Uber | Avalanche | Rekordní maximum | Palo Alto | Okta | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Investiční zisky | Ziskovost a marže | City Index | Arm | Co je IPO? | Zrádná nahodilost | Pozitiva | Sazby na dluhopisech | Reakce ceny | Portfolio manager | USA500 | Deutsche Boerse | Oslabování kurzu koruny | Eurové příjmy | Růstový impuls | Ceny kovů | Rozvoji obchodování | Traders | Koncept support a rezistencí | Makro | Silná data | Fond kvalifikovaných investorů | Boeing | Tržní zprávy | Příkaz | Nákup put opce | Úvěr na bydlení | Klesající struktury | Investování akcií | Příjmy a výdaje | Floating | Prime | Rychlý růst | Pivovar | Úvod do světa akcií | Postmates | Úvěry v eurech | Evropské banky | Ženy | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | 1 000 barelů | Ztráty peněz | CFD | Nové signály | Philip Lowe | Podvodné jednání | SMA 100 | Dopad na ekonomiku | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Chicago Mercantile Exchange | Silnější support | Online prostředí | Velikost kontraktu pro komodity | IPO kalendář | Více časových rámců | DOT | Benjamin Graham | Marika Čupa a Ondřej Hartman | The Sandbox | Financovat | Chicago Board of Trade | Příprava | Pohyby na trhu | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Aligator | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Green Deal | Oblasti rezistence | Kartel OPEC | Dlouhodobé obchody | Americké ministerstvo obchodu | Japonská centrální banka | Angela Merkelová | CFD obchodování | Alibaba Group | Investiční cíle | Nový rekord | Vývoj USD | Situace ve Spojených státech | Úroky | Severomořská ropa | Indikátor Stochastic | Základní pojmy | Viceprezident | Harmonic trading | Plodiny | PEPSICO | Státní svátek | Over-The-Counter | Vybírat zisky | Příjmy obyvatelstva | Cyklické akcie | Cena | Discount Rate | Peníze do bank | Odpor | Technický výhled na trh | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Kryptoměnové společnosti | AUD/JPY | WisdomTree | Silný trh | Snižování úrokových sazeb | Air | Akcie Hugo Boss (BOSS.DE) | Káva | Economic | Hypoteční banka | Ztráta | Investice do Chainlinku | New York Mercantile Exchange | Příležitosti k prodeji | Ceny akcií | Izrael | Aleš Hála | Inspirace | TABAK | Huawei Technologies | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | EBay | Federal Reserve | Dluhy | Největší pády | Dolar | Čínská ekonomika | Ceny | Vyšší úroky | Prudký pokles | EK | Koronakrize | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Eurobondy | Energetická krize | MetaTrader 5 | DIESEL (Motorová nafta) | Hypoteční sazby | ČNB | Šíření viru | London Interbank Offered Rate | Krátkodobé investice | CFD na indexy | Podrobný pohled | Hladiny rezistence | Kapitulace technické analýzy | Příkaz Stop | Skokový nárůst cen energií | Ceny zemního plynu | Tipy pro obchodování | Roční maximum | Pokles | Contango | Dvojité dno | Asijská opce | Obchodní model | Ceny komodit | Těžaři | Fenomenální růst | Vyšší ceny | Ropné velmoci | Zahraniční investice | Dlouhodobé investice | E-mini | Přírodní katastrofy | Výběr zisků | Peter Altmaier | Mario Centeno | Margin | Guvernér Fedu | Nvidia | Munich | ConocoPhillips | Cílová úroková sazba | Take-Profit | Klesající trendové čáry | Dolarové páry | Obchodování na měnovém trhu | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Závazek | Komodita | Potenciální zisk | Držitelé Bitcoinu | Cenové minimum | CyberArk Software (CYBR) | Rezervní měna | p-Profil | Švédsko | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Maloobchodní tržby | Zahraniční forex | Nabídka nemovitostí v ČR | Euro vůči dolaru | FTSE | CARA | Obchodujte akcie | Investování na burze | Index ISM | NTT | Saxo Group | Pohyb dolaru | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Europe 600 | Finanční deriváty | Neinvestovat | Multitimeframe analýza | NVDA | Svět investování | Option | Americký trh | MALL Pay | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | AxiCorp | Swingové obchodování | Odhady ekonomů | Akcie s LYNX | Pozitivní výsledek | 737 MAX | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Časové rámce | Alibaba Group Holding | Negativní dopad | COVID-19 | SMA 20 | Google | Velikost pozice | Americká centrální banka (Fed) | USD graf | Cyberark Software Ltd | Dluhopisy | Interpretace | Růst mezd | Obchodní instrumenty | Obchodovaná společnost | Fundamentální ukazatele | Tempo poklesu | ISIN | ROE | Evropská centrální banka | Překoupené úrovně | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | MDAX | Index cen | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Luboš Růžička | Ředitelka | Index PX | Čínská vláda | Daně | Automobilka Renault | Moneta | Instinkt | Investment Management | CFD akcie | Pivot | Štěstí | Rizika | Kryptoměna | ECB | Value Area (VA) | Nákup akcií | BAT | Close | Růst cen nemovitostí | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Komoditní burza | Vývoj inflace | Coinbase | Dealer | Brokerské společnosti | Argentina | Česká ekonomika | ECN | SaxoStrats | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Intel (INTC) | Akcie Shell | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Partners | Konsensus | Trader | Vstup do pozice | FCA | Ekonomické údaje | Conference Board | Historické rekordy | Výše úrokových sazeb | Bývalý prezident | EURIBOR | Obchodní pozice | Globální ekonomika | Časová pásma | Link | Bankovní vzdělání | Rozpočtový schodek | Swap | Miliardy eur | Akcie Visa | Cenové formace | ISM | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | Voda | Forex opce | Starbucks | NATGAS | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Shortování akcií | Investování do Bitcoinu | Vývoj cen ropy | Pšenice | Cena zlata | Ukázka open-outcry | Technologické odvětví | Propady na akciových trzích | SPAD | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Black-Scholes | HSBC | Pullback | Množství peněz | Zasedání Bank of England | MAAE | Conseq | Falcon | Vysoká poptávka | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomická realita | Letecká společnost | Vyhodnocení tržní situace | Trinity Bank | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | IPO Instacart | Breakout | Přeprodané zóny | Kdy nakoupit akcie | Hegemonie | RRR | Aroon Up/Down | Měnové intervence | Hospodářská krize | Růst cen | Bull | Intervence na forexu | Dluhopisové investice | Drahé kovy | Vyšší sazby | Průmyslové odvětví | Dluhový strop | Indikátor | Závislost na Rusku v oblasti energií | Cenový pohyb | Noah Davis | Moskva | Sazby pro spotřebitelské úvěry | RSI | Forward | Měnová politika | Býčí potenciál | PMI ve výrobě | Alokace | Delaware | Obchodování forexu | Býčí trh | Závislost na Rusku | Saxo | Rezistence zóny | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dash | Tržní síly | Vega | Akciový opční plán | Financování | Investování do Filecoinu | Index pražské burzy | ČSÚ | Technologický gigant | Zasedání RBA | Aktuální situace | Etherea | Fitch | Omezení dodávek | Stres | GMT | Reálné příjmy obyvatelstva | Stavební spoření | Historické maximum | Rezervy | Opční prémium | Překoupení | Pokles ekonomiky | ERA | Trh s kancelářemi | Růst světové ekonomiky | Finance | Walgreens Boots Alliance | EURGBP | Možnost diverzifikace | Dividenda | Přístup k riziku | Odraz ceny | Republikáni | Těžby kryptoměn | Zprávy z USA | Inflace v ČR | Přístup k investování | Aktuální dividenda | Cenový propad | Index výdajů | Investiční poradenství | Intradenní obchodník | Poptávka | Express | Americký regulátor | Psychologie | Zpráva CoT | Guvernér | Globální trhy | Dukascopy Europe | Vysoká likvidita | ICE | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | Účastníci trhu | MU.US | FT | Cenový graf | Základní aktivum | Obchodování na akciových trzích | Co jsou komodity | Snížení rizika | Cizí měny | Akciové fondy | Christopher Waller | Výrobní aktivity | DNO | Obchodovat | Objem prodejů bytů na trhu s nemovitostmi | Pokles trhů | Pivotní body | Poskytovatelé likvidity | Proč investovat do Uniswapu? | Ukazatele sentimentu | Spotřebitel | Euro Interbank Offered Rate | Americké statistiky | Německé vládní strany | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kurz měny | Korekční fáze | Posílení eura | Sociální síť | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Medvědí fáze | Palo Alto Networks | Order Wheel | Bankovní rada České národní banky | Akcie Gamestop | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Reporty | Akcie americké společnosti | Starší byty | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | Stávající trend | Kapitálové trhy | Trend na akciovém trhu | RBNZ | PRIBOR | DIESEL/USD | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Kryptotrh | Protocol | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Politické otřesy | Analytik trhů | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Výsledky makroekonomických statistik | O2 CR | Americká měna | Nord Stream | Košík.cz | Tweet | Century 21 Michael Weber | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Payrolls | Cena kukuřice | Bankéři | Diverzifikace portfolia | Video | Sázet | Dlouhodobější investice | Podnikání | Akcie Uniper | Cena ropy | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | TSM.US | UTC | Inflace ve Velké Británii | Změny klimatu | Akcie Uniper (UN01.DE) | Marže | DAWN | ROCE | Fiskální politika | Klesající trendová linie | Participace | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Akcie O2 | Polygon | HDP | Koruna zpevnila | EUR/CHF | COMEX | Vstoupit do trhu | Metacade | Mírná korekce | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Těžba kryptoměn | Firma | Ekosystém | Karty | Delta Airlines | Signály | OTM - Out of the Money | Omikron | Reálné příjmy | Micron Technology | Vysoké zisky | Devizový trh | Poptávka po dolaru | Načasování | Jak fungují burzy | Pokles cen akcií | Poptávka po zlatě | Kevin Flanagan | Erste | Rafinérie | Lot | IHS Markit | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Byznys | Krypto aktiva | Korporátní dluhopisy | SAP | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Malý akcionář | Prodávat svoje akcie | Diverzifikovat | FX | Index PMI | Global Markets | Ekonom | Debata | Kalendář ekonomických událostí | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Market | Akcie Alphabet | Martin Klass | Forexu | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | Růst akcií | Dostatek likvidity | Světová válka | Pokles výnosů | Co je Filecoin? | Analýza EUR/USD | Akciové tipy | Polygon (MATIC) | Hugo Boss | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Nákupní aktivita | Merck | Optimismus | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | I-Trader | Alexandre de Juniac | Hliník | Růst dolaru | Obchody a nákupní centra | Jak se stanovuje cena elektřiny | BH Securities | Wood & Company Vladimír Vávra | Býčí vyhlídky | Oracle | Profit-Target | Century 21 | Medvědí scénář | Aave | Světová obchodní organizace | Makroekonomické faktory | Rizikový sentiment | Poměr RRR | Poptávka po čipech | Obchod s rýžovými tikety | USA | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Indikátor Envelopes | Naučte se obchodovat | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Pravidelný příjem | Měď | Falešný signál | Odchod z Ruska | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | Rada ČNB | Contract | Čistá spekulace | Binance | Zprávy z Fedu | Deere | Ceny akcie | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Federální rezervní banky | OTM | Breakout Trader | Ceny domů a bytů | MALL | Oscilátory | Libor Vojta Ostatek | Risk | Dodávky ropy | Co je dluhopis | Fibo | Rozvoji obchodování s futures | Akcie Netflix | Fungování ropného trhu | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Fibonacci | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | Proč investovat do Apecoinu? | Příklad trendu do strany | Softbank | Forex asistent | Dividendový výnos | Christine Lagarde | LME | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | David Šimek | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Výraznější pokles | Nastavení grafů | Etoro | Rostoucí mzdy | EV | EBITDA | Koncepty fundamentální analýzy | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní banky | Obchodní aktivita | Řízení peněz | Růst ekonomiky | ROIC | Wales | Oves | Put option | Dobrá čísla | Dnešní zprávy | Uniper | Největší zisk | Prodejní ceny | Majors | Úrokové sazby | USDK | Kam investovat | Výhodný nákup | Jádrový CPI | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Ranní glosa | Čínská měna | Plánované obchody | Soud v Karlsruhe | Bollingerova pásma | Market Maker | Intermediate | Koordinové intervence | Společnost ExxonMobil | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Společnost British Airways | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | CETIN | Conseq Investment Management | Holdingová společnost | Komerční banka | Ichimoku Kinko Hyo | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Akcie Uniperu | Ukazatel volatility | Emise | Gate | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Recese | Index strachu | Inflace v Německu | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Bohaté zkušenosti | Ropný gigant | Globální indexy | Renault | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Hospodářské svazy | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | SEC | Akcie Applu | Začít investovat | USD/CAD | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Spekulace | Denní graf | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Hodnota indexu | Know-how | Dceřiná firma | Výzva | Oscilátor | Zájem o nemovitosti | Obchodní příkaz | Frank | Prudký propad | Podíl eura | Micro E-mini | Kapitálové výdaje | Komentáře Fedu | Nízká cena ropy | Negativní nálada | Pin Bar | Americké ministerstvo práce | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Dnešní zpráva | Pips | Investoři a obchodníci | 4M Systems | Automobilka Volkswagen | Uplatnění opce | Micron Technology Inc (MU.US) | CZG Česká zbrojovka | KPMG | Chování ceny | Ceny energií | Společnost Cineworld | Babypips | Makléřské firmy | Investovat peníze | Americké indexy | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Prezident Federální rezervní banky | Politická nejistota | Uniswap | Japonský jen | Jerome Powell | Daňové přiznání | Likvidita trhu | Put | Proč investovat do Ripplu? | Úspěchy | Dna | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Christie's | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Index amerického dolaru | Index PCE | Kurz bitcoinu | Právo hlasovat na valné hromadě | Nové obchodní příležitosti | Svíčkové formace | STAR | Technologický sektor | Soud | Signál ke vstupu | Saudi Aramco | Komunita | Fresenius SE | Blockchain | Cena elektřiny | Pozitivní výsledky | Předpovědi | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Ripple Labs | Šperky | MATIC | Mince | Zásoby ropy | Knight | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Benzín | Zasedání bankovní rady | CrowdStrike | Ropovod TAL | TradingView | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Konfederace | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Pokles sazeb | Adidas | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | NZD/JPY | Důležité informace | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Střední podniky | Kroky Fedu | FIXINDEX | Časový rámec | Centrální depozitář | Směr trhu | Míra inflace | Proč investovat | Nejnovější zpráva | Indexy PMI | Platforma | Norwegian Air | Hertz Global Holding | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | Spotify | Finanční situace | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Oslabení | Nařízení | PoW | Prospekt | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | NEMO Report | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | M2 | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Mileniálové | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Překoupené podmínky | Transparentnost | Gold | Zbrojovka Brno | Akciová společnost | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Bazický bod | Market Profile | Kalendář státních svátků | Úsilí | Investiční skupina | Poskytování úvěrů | Emise akcií | Výstupní obchodní příkaz | Airbus Group | Tempo růstu | Podnikatel | Prezidenti Turecka | Odkup akcií | InPost | Bankovnictví | Americké rafinerie | Marek Macura | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | USD index | Pohonné hmoty | Meziroční inflace | Americké dluhopisy | BASF | COTTON | Continental | Zpracovatelský průmysl | Air Liquide | Zrušení daně z nabytí | Biliony | Divergence | Obchodování s derivátovými kontrakty | ETF | Pravidelné výplaty | Martin Vašek | Opce na akcie | Nákupní pozice | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Omezení těžby | Myšlenka | Saúdové | Varování | LATAM Airlines | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Viceprezident ECB | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Přístup na trhy | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | Cykly | DappRadar | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Finanční kapacita | Komoditní index | Pojišťovna | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Jan Škrabánek | Zasedání České národní banky | Nálady na trhu | Bear | Falešný break | Zadlužení Německa | Významné události | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Nárůst peněžní nabídky | Použití finanční páky | Filecoin | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | GEVORKYAN | Výprodej | Kmenové akcie | Euro/Americký dolar | Investiční kapitál | Šance | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Nárůst cen energií | Business | UCITS | Coffee | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Nifty Gateway | PMI ve službách | Odvolací soud | Zdanění | Technický výhled | Rychlost | Pokles cen | TikTok | Investiční společnosti | Pracovní den | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Ross Hook | První moderní burza | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | SP500 | Platební společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Americký Federální úřad pro letectví | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Sucha | Co jsou to úrokové sazby? | Umělá inteligence | Inovace | Dotovaná sazba | Paschal Donohoe | Trustpilot | Konsolidace | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Investice do Uniswapu | Elizej Macho | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Ole Hansen | Long signál | Spekulanti | NZD/USD | Pivoty | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Jak začít investovat | Brazílie | Swingový obchodník | Robert Holzmann | Trhy dnes | Čistá zisková marže | | Japonské úřady | EQ Derivatives | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Rizika investice do Polygonu | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Nemovitosti v Česku | Pandemická situace | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Vlnová analýza | Zisky společnosti | Model black scholes | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Edward | Purple Trading | Řetězce | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Aktuality z Polska | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Zhoršení pandemie | Short pozice | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Šéf společnosti | Investiční fondy | JD | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Politika | IPO roku | Konkurence | Akcie Pfizer | Vladimír Vávra | Vivantis | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Federal Funds Rate | Profit Potential | Forexové opce | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Opční kontrakt amerického typu | Nakupovat | Komoditní stratég | Nassim Nicholas Taleb | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | Investiční ředitel | Indikátor MACD | CFD na akcie | Yahoo Finance | Akcie Hubo Boss (BOSS.DE) | MAM | FinTech akcie | Tým Admiral Markets | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Cushing | Obchodní dny a hodiny | Forint | GDP | Živý skot | Úrovně supportu | Řízení pozice | Obchodní domy | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Co je Binance Coin? | Tip Purple Trading | Rizika investice do Chainlinku | Kybernetický útok | Růst libry | Zprávy z krypto | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Citibank | Earnings per Share | Loss Potential | Investování do nemovitostí | Akcie Exxon Mobil | Společnost Amazon | WeDo | Objemy obchodů | Indexy S&P | Úrokový výnos | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Obchodování na devizovém trhu | Rozpočtový deficit USA | FOMC | Ředitel společnosti Allegro | Investování do ETF | CAR | Return on Equity | Nálada | Geopolitická rizika | Materiály | Emise dluhopisů | Letectví | Indie | Společnost Virgin Atlantic | Směr trendů | Nákupy | Český trh se vzácnými mincemi | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Oregon | Intel | SEC Gary Gensler | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | Ekonomika | Hospodářská recese | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Objem prodejů bytů na trhu | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Sněmovna reprezentantů USA | Nastavení sazeb | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Book Trader | Vývoj trhu | Výhled | Allegro.cz | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Auta | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Hedgové fondy | Americký trh práce | Automobilový koncern | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Počet nezaměstnaných v Německu | Austan Goolsbee | Summit EU | GM | Akcie Hugo Boss | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Nemovitosti v ČR | Hry | Seminář | Roberto Azevedo | Obchodní dohody | Co je to Market Profile | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Potvrzovací signál | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Private equity | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Akcie | Trans Adriatic Pipeline | Forex trading | Opční dluhopis | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Swingová minima | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Investiční poradce | Cyrrus | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Insider | Advance Auto Parts | Podnikání na kapitálovém trhu | Třetí světová válka | Prostor pro růst | Provize | Prodejní signál | General Motors | Option trade | Fondy | Investiční příležitosti | Americká centrální banka FED | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Možnost vydělávat na propadu ceny | Týdenní výkon | IPO společnosti | Krátký prodej | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | Kontrola inflace | Trading | USD za barel | Philips | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Jednoduché systémy | LEAPS | Spread | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Představení platformy | Objem obchodů se vzácnými mincemi | Pojem technické analýzy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Roy Perticucci | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | Tradingové webináře | Swing | Finanční údaje | Odhady růstu | Dřevo | Rizikový apetit | Britské firmy | Akcie ropných společností | Objem amerického dluhu | Fresenius | Cena kontraktu | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Mall Froup | Portál FXstreet.cz | Obchodovat s akciemi | Jak investovat | Nástroje a indikátory | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | ETH/USD | Vysoké ceny ropy | Zpětný odkup akcií | EURCHF | G20 | Základní druhy | Slabá čísla | Pokles poptávky | Investování do komodit | Těžby bitcoinů | Session | NFT | Dobrý obchodní plán | DIESEL | Společnost Walt Disney | Obchodování se zemědělskými komoditami | Algoritmy | Prezidentské volby | Investice společnosti | Koncept klouzavých průměrů | Dollar | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Dolarový index | Druhá vlna | NERV | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Poradci | Sazby | Zrušení superhrubé mzdy | Akcie Tesla | Graf indexu | Invaze Ruska na Ukrajinu | Výplaty dividend | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Jak investovat do komodit | Cíle | USD/JPY | Semináře | Ekonomický kalendář | Investiční skupiny | Tržní cena | Volkswagen | Rozvoj | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Likvidita | RBA | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Bonita | Investice do zlata | Výprodeje | Derivát | Obchodování s CFD | Jan Záhora | Rozhovor | Dlouhá pozice | Plán obchodování | Transakce | Vývoj české koruny | Cena transakce | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | EBRD | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Medvědí trend | Bezpečnost | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Elektronický systém | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Craig Bewick | Rockaway Jakuba Havrlanta | Alokace (IPO) | Ekonomika EU | Fundamenty | Hodnocení ekonomiky | Které akcie | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | DE30 | USDX | Nejdůležitější finanční údaje | Stabilita | Zscaler | BTC/USD | Nabídka a poptávka | Dodávky plynu | Jasný signál | UN01.DE | Fundamentální analýza AMD akcie | Údaje o HDP | Finanční sektor | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Nejznámější burzy | Investování | Zásoby benzinu | Silný pokles | Graf indexu Nasdaq | Trader Workstation | Ichimoku | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Vznik divergence | Index podnikatelské nálady | Česká zbrojovka Group SE | Salesforce.com | Pavel Kohout | Pozice dolaru | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Kupní opce | Index podnikatelské aktivity | Příležitost vstoupit na trh | Investiční instrumenty | Paul Milgrom | Walgreens | Inside | Nákup nemovitosti | Jak funguje burza | Finanční trh | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Přelom roku | Nový trend | Fenestra Wieden | Robert Wilson | 100 SMA | Německá automobilka | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Reakce investorů | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Trade | Risk On | Překoupené oblasti | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Jak investovat v době krize | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Prodeje | Nabídka nemovitostí | Aukční dům | Logistické společnosti | Stav ekonomiky | Zájem o nájemní bydlení | Centrální bankéři | Nákupní signál | Sentiment na trzích | Světová zdravotnická organizace | EIA | Platformy | Rusko | Katastrofy | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Jan Drahota | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | FAST | Carlsberg | Případová studie | Pinduoduo | Další růst sazeb | Obchodní den | Prodejní opce (put) | Býčí scénář | Initial Public Offering | Futures na sojové boby | Signál | Digitální měna | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Zdražování | S/R zóny | CMC | Česká národní banka | Klesající struktura | Pozemky | EPS | Výkonnost společností | ADP | Square | Japonská burza | Apple Podcasts | Repo sazba | Biliony dolarů | Short squeeze | Short signál | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Americké akciové indexy | TCL | Základní sazba | Pracovní síly | Polská společnost | NFIB | Člen bankovní rady | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | City | Záchranný balíček | Uvalené sankce | České e-shopy | Korelační koeficient | Kontext trhu | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Základy obchodování opcí | Akcie ropy | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | LTV | Časové období | CBC | Denní volatilita | Důchody | Likvidní | Burza pro forwardy | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Snížení úrokové sazby | Forbes | Videokurz | Obchodujte | Co je technická analýza? | Disclaimer | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Colt | Implikovaná volatilita | Swiss National Bank | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Výrobce elektromobilů Tesla | Depozitář | Fondy kvalifikovaných investorů | Wood & Company | BMW | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Aukční dům Antium Aurum | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Britská společnost Cineworld | Ropný trh | Panika | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | DAX 30 | Konfederace britského průmyslu | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Obchodní signál | Nizozemsko | ACT | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Nárůst objemu obchodů | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Analýza akciových trhů | Posilování USD | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Úrokové swapy | VIX | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Maximální ztráta | Růst | Bankrot | Vyšší úroveň | London metal exchange | Hodně peněz | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Exkluzivní informace | Ředitel XTB | Ekologické události | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Kmen koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Poptávka po bitcoinech | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Propad ceny | Proti trendu | Volvo | Emitent | Obchodování opcí | Zajištění | Objem prostředků | Propad poptávky | Domácí měny | Komise v přenesené pravomoci | Obchodování na trhu | Šéf podniku | Fortinet | Hurikány a sucha | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | Propad cen ropy | Snížení inflace | Fúze | Kartel OPEC+ | Index | Wall Street Journal | Akcie Coltu | Cenový pokles | Pipy | Obchodní myšlenka | Praktické tipy | Lockdown | Infineon | Wirecard | Merkelová | Cenový index | Akcie Alibaba | Stříbro a platina | Společnost Uniper | Uzavření obchodu | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Nemovitostní fond | Cenová akce | Potravinářský průmysl | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Konsolidační balíček | BHS Real Estate Fund | Nastavení Stop-Lossu | Prodejní pozice | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | ISM index | EC Investments | Příjmy domácností | Obchodování na burze | Nakoupené akcie | Obsluha státního dluhu | Vývoj elektronického obchodování | Option trading | Binance Coin (BNB) | Proč investovat do Binance Coin? | Co je Apecoin? | Osa komoditních trhů | Velkometrážní byty | Rané počátky | Cílová cena | CrowdStrike (CRWD) | Přístup k obchodování | Akcie AMD | Fundamentální analýza akcií | Pravděpodobné výsledky | Formace dvojité dno | Vývoj na kapitálových trzích | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Poptávka po ropě | CBOT | Šíření koronaviru | Kotace | Ministr financí Jeremy Hunt | Medvědí rally | ETF na DAX | Opačný trend | Vlády | Kupci | Broker Consulting Martin Novák | Svíčková formace | Možný zisk | Medvědí Outside Bar | TickINSIDER | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Makléřská společnost | Prodej podílů | Mlékárenský průmysl | Budoucí pohyby cen | Snížit úrokové sazby | Obchodovat s cennými papíry | Technické analýzy akcií | Exercise | Poradenské služby | Trend na akcii | Prodej zboží | Přístup k obchodování s komoditami | Nižší úrokové sazby | Graf akcií společnosti Deere | Investovat na burze | Exxon Mobil (XOM) | Vzdělávací materiály | 5G | Federal Discount Rate | Řešení sporů | Prohlášení | Virgínie | Ochránit úspory | Naučte se investovat | Liou Che | Co je Uniswap? | Koncept technické analýzy | Mall.TV | Zvýšený objem | Stephen Innes | GameStop | Edward Moya | Chrysler | Časová osa | Investiční platformy | Eurový příjem | Průlom | Základní opční strategie | Historické mince | Eurový úvěr | Alikvotní úrokový výnos | Zisk na akcii | Důvody k nákupu | PPF | Poptávky po dolaru | Tesla | Daň z nabytí nemovitosti | ForexNation | Akcie CyberArk Software (CYBR) | Mzdově-inflační spirála | Co jsou futures kontrakty? | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Společnost AltSignals | All Time High | Medvědí formace | Zscaler (ZS) | Největší ekonomiky | Financování USA | Hans Dieter Pötsch | Lístky | Trh s různými finančními deriváty | Co je akcie | Akcie elektrické automobilky | Podvod na investorech | Změny cen komodit | Program nákupů dluhopisů | Primární veřejné nabídky akcií | LIBOR (London Interbank Offered Rate) | Veřejná dražba | Rané formy obchodování s komoditami | Hegemonie dolaru | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Inflace a deflace | První úroveň rezistence | Volatilita páru EUR/USD | Varianta covidu | Profily trhu | Investovat do Metacade | Zscaler Inc | AEX index | Specifikace kontraktu | Co jsou to akciové indexy | Dynamický support | Ferrari | Dluhopis | Japonská burza rýže | Šéf nizozemské centrální banky | Snowflake | Kolaps HDP | Výhody | Fyzické trhy komodit | Obchodní software | Regulační orgány | Finanční produkt | Silná bariéra | Cenově mzdová spirála | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | LNG terminály | Rozhodování o obchodování | Efektivnější systém | Point of Control | Určení dlouhodobějšího trendu | Ondřej Hartman a Marika Čupa | Obchodník měsíce | CAD | ApeCoin (APE) | Regulované a neregulované trhy | Broker Consulting Index podílových fondů | Michael Weber | Počet případů koronaviru | Standardizované futures | Zavírací cena | Daimler | Pattern dvojitý vrchol | Historie se opakuje | Transakční poplatky | Hodnota realit | Pronájmy | Opční burza | Velmi oblíbené akcie | Co je opce | Buy (nákupní) signál | IBKR webináře | Zajímavé zhodnocení | MiFID II | Hodnota trhu | Hlavní ekonom | Základní úroková sazba | Sell-off | Odvětví | Trader’s Insight | Nárůst ceny | Akcie a trhy | Platby kartou | Geopolitické události | Technologické společnosti | Poptávka a nabídka úvěrů | Účtenky | Derivátový produkt | Akcie Fortinet (FTNT) | Hlavní ukazatele | Nová varianta covidu | Nabídka bytů | Ekonomické obchodování | ActualizeAI | Vývoj dolarového indexu | Cena železa | Měny na forexu | Rizika investice do Metacade | Významný dopad | Banka | Spořit na spořicím účtu | Henkel | Ziskové obchodování | Rizika investování do Bitcoinu | Dlouhodobé investování akcií | Pokles k supportu | Obchodování CFD akcií | Spekulovat na budoucí cenu | Aramco | Růst cen ropy | Shanghai Stock Exchange | Vít Hradil | Butter and Cheese Exchange | Analytička | Crowdstrike Holdings Inc | Nasdaq Composite | Vývoz LNG | Ekonomika USA | Public Offering | Micro E-mini opce | Rizika intervencí | John Williams | Vývoj na burze | Index spotřebitelských cen | Úrokové míry | Vlastnictví | Opční právo | Časová osa komoditních trhů | Platforma JForex | Ministr financí | Norsko | Dopady pandemie | Současný akciový trh | Pevné terminály | Diverzifikace osobních financí | Trend jdoucí do strany | Umění | Jak ceny komodit ovlivňují různá odvětví | AltAlgo | Munich Re | IBKR mobile | Expanzivní fiskální politika | Krádež kryptoměn | COIN | Moving Average | Popularita obchodování | Americký index | Akciový index S&P 500 | Pohyby cen komodit | Rockaway Capital | Otevírací cena | Poplatky za obchodování | Supporty a rezistence | Markus Braun | Druhy akcií | RWE | Nízké úrokové sazby | Jaké typy úrokových sazeb známe? | Astrazeneca | Americké centrální banky | Spekulace na burze | MinFin | Analýza páru EUR/USD | Jak zhodnotit peníze | Tržní trend | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Obnovení rovnováhy na trhu | Počet zaměstnaných | Graf akcií automobilky Nikola | Druhy dluhopisů | Analyzovat trh | Bloomberg | Plovoucí LNG terminály | Onemocnění COVID-19 | Futures na obilí | Intradenní strategie | Market Wizards | Chicago Board of Trade (CBOT) | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Velká změna | Nejvyšší cena | Akcie Zscaler | Nakoupit zlato | NDX | Akcie CyberArk Software | Světová burza | Britský statistický úřad | Pokračování trendu | Správně předpovídat | Vhodné obchodní strategie | Týdenní pivot | Solidní růst | UBS | L.F. Investment Limited | Rodinné domy | Treasury Yields | Wall St. Cheat Sheet | Co je Metacade? | Bydlení | Růst ceny ropy | Hodnota Opce | Kvalifikovaní investoři | HODLeři | Fundamentální analýza akcie | Online obchodní platformy | Santander | Nárůst volatility | Nový kmen koronaviru | Firemní úvěry | Jak je to s cenou komodit? | Budoucí pohyby | Krátkodobý výhled | Medium Term | Graf EUR/USD | Jak zhodnotit své peníze | ONE | Firemní úvěry v eurech | Čínský vicepremiér Liou Che | Index podílových fondů | cTrader | Vysoké ceny energií | Nižší volatilita | Obchodní války | 5 000 bušlů | Podpora | Akcie koupit | London Metal Exchange (LME) | Snižování sazeb | Schválení Bitcoin | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Nvidia Corp | Prostředí pro nákup a prodej | Pojišťovny | Spready | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Ministerstvo spravedlnosti | Cena akcie klesá | Hodnota primární veřejné nabídky | Avon Products | Makléř Wood & Company | Vstupní signál | Co je intervence | CBC Europe | Ekonomické ukazatele | Trh v rovnováze | Biden | Market Outlook | Zdroje energie | Zadlužení | Clearing | HB Index | Hospodaření | Simple Moving Average | Tipy pro začínající obchodníky | Zavádění odvodů | Konec roku | Těžba ropy | Tlaky na růst mezd | Americká společnost | Graf AMD akcie | François Nuyts | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Nemovitosti | Zemědělství | Dezinflační proces | Maďarský forint | Boris Johnson | Maryland | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Snížení sazeb | Výrobce letadel Boeing | Emocionální výkyvy | Investice do Metacade | Investujme | JD.com | Exchange Traded Commodity | Americké měny | Výhled pro GBP/USD | Přehled | Obchodovat na trzích | Hladina supportu | Převzetí aktiva | Do čeho investovat | Finanční ztráty | Seance v USA | Nicholas Taleb | Index CPI | Maximalizovat zisk | Výhody obchodování | Stabilní příjmy | TWS | Vytěsnění minoritních akcionářů | BOSS.DE | Martin Pring | Vonovia | Soukromé společnosti | Fyzické trhy | Schválení Bitcoin ETF | Příkaz stop-loss | Rada pro finanční stabilitu | Zastavení růstu | Dot-com | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Problém s dodávkami plynu | COT (Commitment of Traders) | Definovaný obchodní plán | Sektor služeb | Erste Group | Japonský HDP | Makléř | Chance | Správné řízení peněz | Fáze obchodní dohody | xStation5 | Překážky | Low | Graf akcie | Hotovost | Ovládněte tržní cykly | Trendová linie | Bezpečnostní situace | Čínská společnost | Německo | Fed pivot | Opční smlouvy | Snížení úroků | Aleš Michl | Federální úřad pro letectví | Navýšení sazeb | Výkonná ředitelka | Technická analýza AMD akcie | MT4 | USA inflace | Eurasia | Významné úrovně | Maloobchodní prodeje | Nejznámější burzy cenných papírů | Krypto ETF | Náklady na obchod | Levnější půjčky | Načasování snížení úrokových sazeb | Investice do Cardana | Vice | Tržní situace | Povaha obchodování | Open-outcry obchodování | Česká zbrojovka Partners SE | Likvidní měny | Poslední burza v Evropě | Vysoká rizika | XTB | Vzorec chování | Visa | cTrader Purple Trading | Rizikový profil | Vstup do LONG pozice | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Průmyslové kovy | Klíčový faktor | Bid | Ceny starších bytů | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Vybrat zisk | Výsledek hlasování | Formy obchodování s komoditami | Standardizované futures kontrakty | Konkurent | Klaus-Dieter Maubach | Statistika | Proč investovat do Cardana? | Analýza intradenního pohybu | Běžný malý trader | Domácnosti | Splácení hypotéky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Sideway trend | Thomas Hayes | New York Cotton Exchange | Klouzavý průměr SMA | Pád dolaru | Politické faktory | Cotton Exchange | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Nedostatek likvidity | Rané formy obchodování | Cardano | Začínající obchodníci na Forexu | Axiory Europe | Supporty | Kontrakt | Vhodné akcie | Akumulace | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | Navýšení dluhového stropu | opPORTUnity | ROE (Return on Equity) | Opce amerického typu | Cena NATGAS | Koš | AMD akcie | Riskování | Obchodní výhled | Boční trend | Obchodníci na forexu | Provozní zisk | Česká vláda | Formace hlava a ramena | Celková nabídka | Vývoj cen zlata | Inflační očekávání | Postavení USA | Vedení centrální banky | Sektor zdravotnictví | Dukascopy Europe Team | Oblast investování | Růst průměrné mzdy | Inflace zpomaluje | Oblast investování do akcií | Investiční produkty | Veřejný sektor | Období pro klouzavé průměry | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Nejstarší zaznamenané obchodování | Sazby beze změny | Fáze trhu | Hypoteční banky | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Nové ekonomiky | Důležitý signál | Fyzické dodávky | Ceny hliníku | Linde | Divergence ceny | Pozice | Co jsou akcie | Co je Ethereum? | Nobelova cena | Co je to presale kryptoměny? | Renaissance Capital | Michaela Pudilová | Věřitelé Spojených států | Jak nakupovat akcie | Intervence japonské centrální banky | Platina | Burza rýže | Rizika investování do Apecoinu | Závislost | Bear trend | Sektor nemovitostí | Britský trh práce | Dluhopisový trh | Faktory ovlivňující úrokové sazby | Riziko | Podkladové komodity | USO | Příklady fyzických komoditních burz | Amazon | EUR/GBP | Zprávy o výši inflace | Míra inflace v Německu | Velcí hráči | Marika Čupa | Vládní úsporný balíček | Motivace | Richmond | Day trader | Market Profile webinář | Rates | Historie komoditních trhů | Ropný průmysl | Uptrend | Index pražské burzy PX | WHO | Opce živě | Počet nezaměstnaných | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US) | Nejdůležitější pojem | ONS | Metriky a ukazatele | Portu Gallery | Objemy kapitálu | Základ pro technickou analýzu | Akcie Zscaler (ZS) | Moderní komoditní trhy | Příklad S/R zón | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý investor | Koncern | Chesapeake | Fibonacciho úrovně | Obchodování indexů | Platy státních zaměstnanců | Státní svátky dané země | Oživit ekonomiku | Primoco | VOW3 | Nakupovat nemovitosti | Evropské indexy | Jak fungují komoditní trhy? | Makroekonomický kalendář | Býčí trend | Další pokles | Body | Investiční rozhodnutí | Čínské ministerstvo | Akcie prodat | Ekonom BH Securities | Drahá ropa | Varovné znamení | Největší finanční trh | Dlouhodobí investoři | Proč investovat do Etherea? | AltSignals (ASI) | Virus | Valuo | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Čínská Shanghai Stock Exchange | Vylepšení teorie aukcí | Diverzifikovat portfolio | MIFID | Hladina rezistence | Hlavní ekonom BH Securities | Hugo Boss (BOSS.DE) | Podnikatelé | Zajišťování se | iPhone 12 | Akcie Palo Alto | Ekonomický cyklus | Presale kryptoměny | Obchodování na burze v USA | Vyhozené peníze | Assignment | Dostatek peněz | Obchodování na parketu burzy | Finanční systém | Pokles akcie | Nižší provize | Hedging | Pohyb akcií | FX Opce | ZIL | Ruští hackeři | John Deere | Burza NASDAQ | Sektorové metriky | Pokles libry | CEO | Oslabení dolaru | Opční termínové kontrakty | Rostoucí úrokové sazby | Ocenění | Rezistence | Futures kontrakty na obilí | Krize v Evropě | CyberArk Software | Martin Jaroš | Allegro | Proč investovat do Filecoinu? | Americký HDP | Banky | Politická a geopolitická nestabilita | Intervenovat | Aktivum | NASDAQ 100 | Awesome Oscillator | Peking | Zdroj příjmů | Genesis Capital Equity | Kapitalový výnos | ALV | Druhy trendů | Micro futures | CFD broker | Dividendy | Platební síť | Čistá marže | Burza | Dlouhodobý trend | Price Action obchodní strategie | Outstanding shares | W1 | Federal Funds Target Range | Norská vláda | Výrobce elektromobilů | XAG/USD | Hlavní zjištění | Největší pokles | Aktuální kurz | Target | Prodej různých surovin | Propad ceny ropy | Miliardy dolarů | Inflace v Austrálii | Komplexní analýzy | Lockdowny | FérMakléři | West Texas Intermediate (WTI) | Partneři | IPO | GlobalData | Disney | Komoditní spready | Co je Chainlink? | Inflační cíl | Rizika investice do Uniswapu | Sledováním grafů | Největší a nejznámější burzy | Hospodářské výsledky | Obchodování na burze v Londýně | Měnový pár | MTU Aero Engines | CAPEX | Šíření nového koronaviru | Výhledy | Potenciál poklesu | Celková inflace | Akcie na majitele | Růst akciového trhu | Největší americké společnosti | Směr dlouhodobého trendu | Bavlna | Modelové portfolio | Index DAX | COT | EMA | Wealth Management | Netflix | REIT | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Opatření | Throwback | Sentiment trhu | Oblíbené akcie | Dobře definovaný obchodní plán | Deloitte | Primární nabídka | Demografické změny | BHS expres | Jednatel | Value Area low | Co jsou komodity? | InstaForex | Novinky | Uplatněná cena | Co je Polygon? | Energie | Akcie roste | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Stav nouze | Aktivita obchodníků | Retail | Investování do AltSignals | Žlutý kov | Posilování franku | Obchodování Futures | Vyšší výnosy | Platba | Offline Štěpána Křečka | Těžba ropy na polích v USA | Koordinované intervence | Deutsche Post | Aukční síň | Tým FXstreet.cz | Obchody prostřednictvím online platforem | ARM Holdings | Rizika investice do Cardana | Úřady | Přísně regulované trhy | Celková změna trendu | Pavel Hubáček | Analýzy akcií | Přehled o dění | Dow Jones | Aurea | Komoditní burzy | Měna | Zóny supportu a rezistence | Sazba ČNB | Philip Morris | Problémy amerických těžařských firem | Akciové burzy | Nasdaq | Burza Dojima | Pohyby cen | Retail obchodníci | There is no free lunch on Wall Street | Hodnotové investování | Swapové poplatky | DSTI | Euribor (Euro Interbank Offered Rate) | Finanční podmínky | MTU Aero Engines AG | Trh se vzácnými mincemi | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Zásobování průmyslu | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Objem maloobchodních tržeb | Růst poptávky | Počet obchodů | Úspěšnost ziskových obchodů | CZ Export | Co je Cardano? | Příslib výměny | Cenový vývoj | Slabý trh | Sell (prodejní) signál | Digital Exchange | Bull trend | Vyšší inflace | Michael McCarthy | Pohyby směrem nahoru | Stochastic | Omyl | Práce | Tlak na USD | Etsy | Société Générale | Výroba aut | Zpomalení globálního růstu | Standardní množství | Théta | Currency | Sankce Rusko | Krátkodobý rostoucí trend | Herbert Diess | Supervelmoci | Japonská společnost | CRWD | Čínské vlády | CZG | Federal Funds Rate (FFR) | Investment | Typy úrokových sazeb | Krize | Technická analýza intradenního pohybu | Potenciál obchodu | MCADE | Finanční derivát | Vliv na akciové trhy | PoC | Proč investovat do Metacade? | Dopad cen ropy na energetický sektor | Platby kryptoměnami | Výrobní náklady | IOT | Začínající obchodníci | Severní křídlo | Historie indexu DAX | Fidelity International | Co je opční právo | Ropný kartel | Vzdělávací video | Spojené státy | Proražení rezistence | Zadluženost | Ceny železné rudy | Vnitřní hodnota | Hawkish | Obchodované komodity | Česká zbrojovka Partners | Obchodování s čínskými akciemi | Investiční účet | Kancelářské nemovitosti | Burza futures | Janet Yellen | Tlak na růst inflace | Vzdělávací nástroje | Americká opce | Opční obchodník | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Hlasovat na valné hromadě | Obchodníci s rýží | Fáze trhů | Podnik | Co je AltSignals? | Volatilní období | Standardní medvědí divergence | Mzdová spirála | MF | Obchodní ředitel XTB | Odstřižení od SWIFT | Nové peníze | Ústecký kraj | Německá finanční společnost | Boeing 737 Max | INTC | Volatility View | Graf páru | Prodej aut | KO | Derivátové trhy | Růst akcie | Miliardář | European Housing Services | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Typy obchodovaných komodit | Podíl na zisku společnosti | Dušan Ševc | Tikety | Volby | Mezinárodní faktory | Aktuální předpověď | Statistický úřad | Ukazatele | Hedgování | Kontrakty na obilí | Větší pokles | Kov | Open-outcry | Ukazatele Market Profile | Extrémní oblasti | Market Order | CHF/JPY | New York Board of Trade | Živočišné komodity | Stagnace | Tržby | Destruktivní chování | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Bitmain | Zprávy a události | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Eurozóna | Rostoucí příjmy | Doba splatnosti | Cineworld | Programy technické analýzy | Anticyklické akcie | Očekávaná data | Investování do Etherea | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Akcie elektrické automobilky Nikola | COVID-19 omikron | Komplexní disciplína | Cena nemovitostí | UMC.US | Ceny mědi | Nedostatek plynu | Akcionářská práva | Daň z nabytí | Koronavirus | Frankfurter Wertpapierbörse | Co je to bitcoin | FXstreet | Zásobníky | Filecoin (FIL) | Belgie | Situace na grafu | Podniky | Nabídka úvěrů | Důsledky na investiční strategie | Stabilní příjem | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | dApps | Německá automobilka Volkswagen | Jack Schwager | Graf akcií společnosti Nvidia | Commitment of Traders | Základy technické analýzy | Bilance | Politici | Deere & Company | Skupina Volkswagen | Černá labuť | Velký drawdown | Price Action strategie | Krmný dobytek | Cena opce | Očkování | Mati Greenspan | Farfetch | Zlato | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Short příležitost | Instrumenty | Graf akcií farmaceutické společnosti | Akcie na jméno | Mzdy | Časová hodnota | Obchodní styl | Ondřej Vičar | Nákup a prodej různých surovin | Breakouty | Motorová nafta | Úrokové sazby na hypotékách | Investování do Apecoinu | Akcie Fortinet | Emitenti | Investování do Binance Coin | Signály z Fedu | Význam pro akciové trhy | Varování před riziky | Britská společnost | Akcie CrowdStrike | Čistý dluh | Šíření nákazy | NZD | BTC/USD (Bitcoin) | Potencionální zisk | Produkce ropy | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Jak fungují úrokové sazby? | Poradenství | Markit | ČR | CVCA | Popularita obchodování s komoditami | Jak vydělat | Out of the money | Průměrná cena | Nonfarm Payrolls | Soubor pravidel | American Express | Kurzová rizika | OTC | Problémy Číny | CNBC | Proč investovat do Polygonu? | Úroveň supportu | Řízení portfolia | SPX | Prime Market | Obchodování na forexu | Společnost PPF Telco | Čínské firmy | Fibonacciho pásma | Budoucí pohyby cen komodit | Prodejní opce (Put option) | Jukos | Objednávky | Obchodní příležitosti | Návrh dividendy | Antium Aurum | Vývoj ceny | Základní koncepty fundamentální analýzy | Analytik | Návratnost | Portfolio akcií | Průmyslová výroba v USA | Tradeři | Ropný kartel OPEC | Strategie nákupu | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | Vojtěch Benda | BNB | Objem prodejů bytů | Výdaje | ČTK | Holding | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Hypomonitor | Crypto.com | Analýza
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Proč začít investovat do akcií
Proč začít s tradingem?
Proč zrovna cTrader?
Proč zvolit právě akciové indexy?
Prodat část akcií
Prodat dluhopisy
Prodat USD
Prodat vysoko
Prodat zlato
Prodat zlato u XTB

Následující klíčová slova

Prodávání na rezistenci
Prodávat akcie
Prodávat státní dluhopisy
Prodávat své akcie
Prodávat svoje akcie
Prodávat tam, kde retail nakupuje
Prodávej draze
Prodej
Prodej akcie
Prodej akcií
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít