Čtvrtek 18. srpen 2022 19:01
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Instaforex webinar zari 2022

Klíčová slova - Prodávající

img

Akcie taiwanských polovodičových výrobců klesají kvůli geopolitickému napětí

02.08.2022 Akcie společností vyrábějící polovodičové čipy se během úterní seance propadly poté, co předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová na Taiwanu vyvolala nové napětí mezi Washingtonem a Pekingem. Čínská vláda se otevřeně postavila proti této návštěvě, protože Američané vysílají povzbuzující signály do části Taiwanu, která podporuje nezávislost. Právě tato oblast je důležitá pro export čipů.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
C:\fakepath\obrazek.16062022-1.png

Historie se opakuje, ale nikdy ne stejně

16.06.2022 Dnešní blog je pokračování blogu s názvem „Kam až trhy padnou?“, potěšily mě pozitivní reakce na článek a někteří zmiňovali, že by rádi pokračování. První článek jsem napsala úmyslně hodně obecně a každému, kdo přemýšlí nad tématem cyklů a dlouhodobého výkonu trhu, je jasné, že na reálném trhu rozhodně věci nechodí takto ukázněně. Tak kdo má chuť, pojďme se ponořit o něco více do šířky i do hloubky.
img

XAU/USD: Vlastnosti a doporučení

02.06.2022 Pár XAU/USD odráží hodnotu trojské unce zlata v amerických dolarech. U některých brokerů je označení ceny zlata vyjádřeno jako GOLD (místo XAU/USD). Jedna trojská unce se rovná 31,1034768 gramům (často zaokrouhleno na 31,1035 gramů).
img

Jaké musí být splněny podmínky, aby bitcoin (BTC) začal růst? 

27.05.2022 Aby trhy začaly růst, musí být splněno hned několik podmínek, na které v asociaci na aktuální situaci poukážeme. Bitcoin a vůbec celý finanční trh se drží velmi dlouho víceméně při zemi, což je dáno makroekonomickým vývojem a jejich přirozenou cykličností. Co jde prostě nahoru, musí jednou dolů. A co jde dolů, musí nakonec jednou nahoru.
img

Bitcoin: tlak na růst sílí

25.05.2022 Cena bitcoinu se v krátkodobém horizontu stále pohybuje do strany. V době psaní článku se obchodovala na úrovni 29 602. Z technického hlediska cenová akce signalizovala, že prodávající jsou vyčerpaní a býci by mohli cenu posunout nahoru.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Česká zbrojovka: Akcionáři prodávají 3,65 % akcií

07.04.2022 Česká zbrojovka Group SE (CZG) včera večer oznámila, že někteří akcionáři prodávají celkem až 1 230 000 kusů akcií, což odpovídá 3,65 %. Prodej začal hned včera a uskuteční se formou zrychleného úpisu. Cenu, za kterou akcionáři prodají se dozvíme pravděpodobně již dnes.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

BTC dosáhne swing low, ukazují on-chainové analytické indikátory

15.03.2022 Za poslední tři týdny BTC dvakrát dosáhl swing low v rozmezí 32 000–35 000 USD. Během této doby cena, která se nachází ve fázi akumulace, neustále aktualizovala svá minima. Na denním grafu je trojúhelníková formace téměř dokončena. Existují všechny důvody se domnívat, že cena brzy – a potřetí – dosáhne dna a vzestupný trend se obnoví.
C:\fakepath\mince.jpg

Český trh se vzácnými mincemi loni stoupl o 55 procent na 594 milionů korun

07.03.2022 Objem obchodů se vzácnými mincemi v ČR loni dosáhl 594 milionů korun. Proti roku 2020, který výrazně ovlivnila pandemie covid-19, šlo o nárůst o 55 procent. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič, který je lídrem trhu.
C:\fakepath\btc-03032022-1.jpg

Multitimeframe analýza: 3.3.2022 BTC/USD (Bitcoin)

03.03.2022 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Nynější sankce Rusko nepoloží, v posledních letech se na ně pečlivě připravovalo. Putinův režim ale může zničit odstřižení od SWIFT, proti tomu je však třeba Německo a zatím také USA

25.02.2022 Rusko dosud zvládá čelit sankcím Západu, neboť po řadu let systematicky snižuje své vystavení americkému dolaru. Dolarové rezervy Ruska činily loni jen 16 procent celkových devizových rezerv země. Přitom o čtyři roky dříve to bylo více než 40 procent. Jeden příklad za všechny: od vrcholu roku 2010 Rusko snížilo objem držených amerických dluhopisů o 98 procent.
img

SWIFT je „Facebook pro mezinárodní banky“, v němž se místo lajků posílají dolary. Odstřižení od něj může Putinův režim zničit, Západu ale přinese inflaci, nutnost vzdát Green Deal či pád dolaru

24.02.2022 Možné odstřižení Ruska od mezinárodního platebního systému SWIFT se Západu vrátí jako bumerang. Navíc by oslabilo roli dolaru ve světové ekonomice, neboť SWIFT do značné míry stojí a padá právě s americkou měnou. To jsou klíčové důvody, proč se Západ k odstřižení Ruska zatím nemá.
img

Mexický miliardář vyzývá následovníky, aby koupili Bitcoin a drželi ho: „Později mi poděkujete“

22.02.2022 Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego, zakladatel a předseda mexického konglomerátu Grupo Salinas a třetí nejbohatší osoba v Mexiku, vyzval své stoupence na sociálních sítích, aby „koupili bitcoin“ a drželi ho.
img

Bitcoin na pozadí pokračující inflace ve Spojených státech překonává hranici 45 000 USD. Co bude dál?

11.02.2022 První kryptoměna na světě se pohybovala v úzkém akumulačním pásmu 42 000–44 000 USD. Poté mince prolomila swingovou rezistenci na úrovni 44 200 USD. Reakce investorů na měsíční zprávu o inflaci ve Spojených státech vyvolala bitcoinovou rally. Podle údajů zveřejněných 10. února spotřebitelské ceny zrychlily růst na 7,5 %. Očekávalo se, že údaj vzroste na 7,3 %.
img

AUD/USD. Australský dolar následuje svůj americký protějšek

18.01.2022 Americký dolar nadále postupně získává na síle a přepisuje výhled hlavních dolarových párů. Následuje výnosy státních dluhopisů, které naopak lámou několikaměsíční rekordy. Zejména výnos desetiletých státních dluhopisů dnes dosáhl ročního maxima (1,852 %), což odráží náladu investorů ohledně dalších kroků Fedu. Minulý týden, jen několik dní před oznámením "režimu mlčení", se mnozí představitelé Fedu vyjadřovali "jestřábím" tónem. Někteří z nich uvedli, že první kolo zvyšování sazeb by mělo být provedeno v březnu, zatímco jiní dodali, že očekávají tři nebo čtyři zvýšení do konce letošního roku. Vzhledem k tomu se americké akciové indexy dostaly pod tlak, zatímco výnosy státních dluhopisů začaly postupně (ale jistě) růst.
img

Analýza Fidelity International: Hodnota v našich šatnících

17.01.2022 Začátek nového roku je tradičně časem vyhazování nechtěných dárků a zbavování se loňského nepořádku. Než však sáhnete po odpadkovém koši, nabízí se stále více alternativních možností.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. prosince 2021

30.12.2021 Maloobchodní těžba kryptoměn v Thajsku podle všeho posiluje díky tomu, že čínští těžaři kapitulovali před novým zákazem těžby kryptoměn, který byl zaveden v září.
img

EUR/USD. "Černá labuť" jménem omikron

29.12.2021 Pár EUR/USD pokračuje v bočním trendu v úzkém rozmezí, které pomalu klesá. Soudě podle cenové dynamiky v posledních dnech se pár obchoduje v 50bodové úrovni, jejíž hranice tvoří 1,1280 a 1,1340. Obchodníci neriskovali, že půjdou výše nebo níže – prodávající a kupující střídavě přebírali vedení jeden od druhého, čímž se zužovalo obchodní rozmezí. Pár se ve skutečnosti pohyboval inertně, počínaje od hranic rozmezí. Účastníci trhu přitom ignorují vzácné makroekonomické zprávy. Včera byly například docela dobré statistiky z USA. Ale i přes pozitivní zprávy americký dolar ztrácel svou pozici: kupující EUR/USD dokázali pár "vytáhnout" na úroveň 1,1334. A přestože pár nakonec zůstal v rozmezí, včerejšek byl důležitý. Úzký trh funguje podle svých vlastních pravidel a ignoruje klasické fundamentální faktory.
img

Tržní volatilita není "in": Má americký dolar vůbec nějaký důvod k silnému růstu?

22.12.2021 Americká měna opět kolísá a z nedávného růstu směřuje k dočasnému poklesu. Zároveň je zpochybňována její možnost prudkého růstu.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Obchodní signály pro ripple (XRP) na 17.–20. prosince 2021: nakupujte nad úrovní 0,8114 (21 SMA)

17.12.2021 XRP prorazil nad symetrický trojúhelník a nad 21 SMA, který se nachází na úrovni 0,8100. Kupující se pokusili cenu vytlačit nad úroveň 0,9230, ale neuspěli, protože v této oblasti se nachází 200 EMA, který působí jako silná rezistence.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Akciové fondy v listopadu opět posílily na 3,80 %. Od začátku roku si už připsaly téměř 12 %

10.12.2021 Listopadové výsledky Broker Consulting Indexu podílových fondů potvrdily silnou pozici akciových fondů, které meziměsíčně posílily o celých 3,80 % a od začátku roku získávají už 11,41 %. Vysoký nárůst o 2,59 % vykázaly též fondy komoditní a mírné zhodnocení 0,61 % si připsaly i fondy nemovitostní. Na druhou stranu se v listopadu opět nedařilo fondům dluhopisovým a fondům peněžního trhu, které vykázaly záporné hodnoty -2,08 %, respektive -1,90 %.
img

Čerstvá předpověď pro pár GBP/USD na 3. prosince

03.12.2021 Na počátku americké seance pár GBP/USD díky prvotní reakci trhu na chmurnou listopadovou zprávu o zaměstnanosti v USA prudce vzrostl nad úroveň 1,3300. Dolar ale znovu nabral sílu kvůli jestřábímu vyjádření Fedu a přinutil pár obrátit se k jihu.
img

Průměrná úroková sazba hypotéky v říjnu stoupla o 0,15 procentního bodu na 2,72 %. Dál roste i její průměrná výše, která se blíží hranici 3 200 000 korun

15.11.2021 Podle Broker Consulting Indexu hypotečních úvěrů v říjnu opět vzrostla průměrná úroková sazba o 0,15 procentního bodu na 2,72 %. Její nárůst odráží zvyšování základní úrokové sazby ze strany České národní banky v předchozích měsících. Odborníci předpokládají, že sazby hypoték půjdou dál nahoru, jakmile se do nich promítne listopadové razantní zvýšení sazeb ČNB o 1,25 procentního bodu. Roste i průměrná výše hypotéky, která aktuálně činí 3 121 000 korun.
img

Polské Allegro kupuje české e-shopy Mall Group a kurýrní firmu WeDo

05.11.2021 Polská společnost Allegro se dohodla na převzetí stoprocentního podílu v české skupině e-shopů Mall Group a v kurýrní firmě WeDo. Celková hodnota transakce je až 975 milionů eur (přibližně 24,7 miliardy Kč), uvedla v tiskové zprávě společnost Rockaway Capital. Spolu s investičními skupinami PPF a EC Investments je dosavadním spoluvlastníkem Mall Group. Mall koupily v roce 2016 spolu se srovnávačem Heureka.cz za více než 200 milionů eur, tedy asi 5,4 miliardy Kč.
C:\fakepath\trader-31102021.png

Jak správně uzavírat pozici s využitím Profit-Targetu

31.10.2021 Mnoho obchodníků otevírající své obchodní pozice nemá ponětí, kde jsou jejich konečné výstupní destinace, kde budou vystupovat z obchodu v případě, že se cena vyvíjí v jejich neprospěch, ale také v jejich prospěch. V tomto příspěvku se zaměříme na určité situace, které vám pomohou s rozhodováním, kde zadávat svůj výstupní obchodní příkaz.
img

Hypotéky dál podražují, jejich průměrná úroková sazba roste ještě rychleji, než odborníci očekávali. V září dosáhla 2,57 %

14.10.2021 Zářijové výsledky Broker Consulting Indexu hypotečních úvěrů potvrdily jednoznačný trend růstu průměrné úrokové sazby, která meziměsíčně vzrostla o 0,15 procentního bodu na 2,57 %. Tempo růstu už předčilo i očekávání mnoha odborníků, podle kterých by sazby u pětileté fixace mohly na konci roku vyšplhat nikoli ke 3 %, ale 4 %.
C:\fakepath\IBRK-10102021-ilus.jpg

Interactive Brokers klade vzdělávání investorů vždy na první místo

11.10.2021 Interactive Brokers (známí také pod burzovním symbolem IBKR) měli po celou svou 43letou historii vždy za cíl vzdělávat investory, aby jim pomohli lépe porozumět trhům a finančním nástrojům. Jak se investiční trhy stávaly čím dál globálnějšími a s rostoucí tržní nabídkou a složitostí produktů, stala se i nabídka IBKR poměrně rozsáhlou, aby udržela krok s požadavky trhu a příležitostmi. Rychlý vývoj finančních trhů ale představuje výzvu i pro nové zájemce o investování a zkušené investory.
img

Rozbřesk: iPhony zlevní, plyn a elektřina zdraží, aneb debata o inflaci pokračuje

16.09.2021 Představení nového iPhonu a požár energetického výměníku v Británii jsou dvě 48 hodin staré události, které dokreslují současnou globální debatu o povaze inflace. Aneb nejen ekonomové se nyní přou o tom, zdali aktuálně vysoká inflační čísla jsou trvalejšího či dočasného charakteru.
img

Ranní glosa: iPhony zlevní, plyn a elektřina zdraží, aneb debata o inflaci pokračuje

16.09.2021 Představení nového iPhonu a požár energetického výměníku v Británii jsou dvě 48 hodin staré události, které dokreslují současnou globální debatu o povaze inflace. Aneb nejen ekonomové se nyní přou o tom, zdali aktuálně vysoká inflační čísla jsou trvalejšího či dočasného charakteru. Začněme Applem, který v úterý představil nový iPhone 13.
C:\fakepath\1628681004-neuzaven_svky0.jpg

Proč vstupuješ do NEuzavřených svíček?

11.08.2021 Impulsivní chování je na finančních trzích známkou neziskových Traderů. Tento fenomén je maskován strachem a jedním z technických prohřešků je to, že si Trader nedopřeje dostatek času na vyhodnocení tržní situace.
C:\fakepath\analyza-13072021-3.jpg

Multitimeframe analýza: 13.7.2021 AUD/NZD

13.07.2021 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

O2 CR: Skupina PPF navýšila podíl na 90,01 %, vytěsní minoritní akcionáře, stáhne akcie z burzy

24.06.2021 Dnes ráno skupina PPF oznámila, že nabyla 19 353 910 ks akcií O2 CR a její podíl se zvýšil z 83,58 % na 90,01 %. PPF hodlá vytěsnit zbylé minoritní akcionáře a iniciovat povinný odkup zbývajících akcií O2 CR.
C:\fakepath\O2.jpg

PPF získala 90,1 procenta O2 a iniciuje stažení jeho akcií z burzy

24.06.2021 Investiční skupina PPF získala v rámci zrychleného odkupu akcií podíl 90,01 procenta v operátorovi O2, a chystá se proto iniciovat stažení těchto cenných papírů z pražské burzy. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Před středečním vyhlášením zrychleného odkupu skupina ovládala 83,58 procenta akcií operátora.
img

Rozhovor s Patrikem Klempárem

22.06.2021 Když mi bylo asi 17, tak jsem měl brigádu u jedné stavební firmy a náš tehdejší stavbyvedoucí se neustále díval na grafy. Nakonec jsem se s ním o tom začal bavit a začal jsem tak trochu vyzvídat. Ukázal mi nějaké stránky, ze kterých čerpá a ještě ten večer jsem si založil demoúčet, na jméno brokera už si dnes nevzpomenu. Každopádně moje první cvičné obchody byly na komoditách, sledoval jsem hodně kávu.
C:\fakepath\audnzd-03062021-1.jpg

Multitimeframe analýza: 3.6.2021 AUD/NZD

03.06.2021 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
C:\\fakepath\\eurgbp-26052021-1.jpg

Multitimeframe analýza: 26.5.2021 EUR/GBP

26.05.2021 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
C:\fakepath\Envelopes-10052021-uvod.jpg

Indikátor Envelopes a jeho využití v bočním trendu

10.05.2021 V únorovém vzdělávacím článku jsme si představili indikátor Envelopes a jeho využití pro odhad začátku nového trendu v kombinaci s klouzavým průměrem. Tento indikátor si však mohou oblíbit také obchodníci, kteří raději spekulují na udržení nějakého instrumentu v určitém obchodním pásmu (bočním trendu). Právě tomuto se budeme věnovat v dnešním článku.
img

Češi během roku pandemie nastřádali 230 miliard korun úspor, spořili více než čtyřikrát rychleji, než je běžné. Obchodníci budou mít po otevření obchodů „žně“

09.04.2021 Lidem v České republice v posledním roce rekordně narostly úspory. Vzhledem k tomu, že se v pondělí otevírá část dosud otevřených obchodů a provozoven, mohou jejich provozovatelé očekávat „žně“. Češi totiž začnou nastřádané peníze „pouštět“ do ekonomiky.
C:\fakepath\gbpnzd-18032021-lv-1.png

Forex: Short příležitost na GBP/NZD?

18.03.2021 Měnový pár GBP/NZD se na denním grafu aktuálně odráží směrem dolů od rezistence klesajícího trendového kanálu, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně utvořila standardní medvědí divergence, což může být signál pro prodávající. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na support trendového kanálu.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Aukční síň Christie's poprvé umožní platit kryptoměnou

21.02.2021 Aukční síň Christie's zájemcům o koupi umění poprvé umožní platit kryptoměnou. Digitální měnu ethereum bude možné použít během on-line dražby díla Mikea Winkelmanna, který sestavil digitální fotografickou koláž z 5000 snímků, jež pořizoval každý den více než 13 let. Aukce skončí 11. března.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Hospodářské svazy žádají po německé vládě plán otevírání

16.02.2021 Jasnou strategii pro otevírání uzavřených provozů po karanténě kvůli pandemii nemoci covid-19 žádají po německé vládě hospodářské svazy. Ministr hospodářství Peter Altmaier jim na dnešním virtuálním ekonomickém fóru přislíbil, že konkrétními plány se bude kancléřka Angela Merkelová věnovat na svém příštím krizovém jednání s premiéry německých spolkových zemí 3. března.
C:\fakepath\usdcad-26012021-lv-3.png

Forex: Short příležitost na USD/CAD?

26.01.2021 Měnový pár USD/CAD se na 1hodinovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní testuje jeho rezistenci kolem hladiny 1,2750. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde zároveň tvoří standardní medvědí divergence, což může být signál pro prodávající. Otevření krátké (short) pozice po náznaku odražení směrem dolů tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima.
C:\fakepath\cadjpy-14012021-lv-3.png

Forex: CAD/JPY testuje rezistenci rostoucího trojúhelníku

14.01.2021 Měnový pár CAD/JPY na 4hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci rostoucího trojúhelníku kolem psychologické hladiny 82,00. Dokáže CAD/JPY zmíněnou rezistenci prolomit směrem vzhůru a dále posílit? Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic zde ovšem současně vzniká standardní medvědí divergence, což může být naopak signál pro prodávající. Jakým směrem se nakonec vydáme?
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Analýza makroindikátorů: Maloobchod klesá, prodeje aut rostou

07.12.2020 Maloobchodní tržby v říjnu klesly méně než se čekalo. Pomohly prodeje potravin, zatímco zavřené prodejny nepotravinářského zboží způsobily pokles tržeb. Velmi pozitivně překvapil růst prodejů aut. V listopadu lze čekat hlubší pokles maloobchodu.
C:\fakepath\komodity.png

Co jsou to komodity?

30.11.2020 Komodity a obchodování těchto surovin má na světě velkou historii a datuje se dávno před našim letopočtem. Kdysi byl důvod obchodování s rýží nebo obilím prostý – uspokojit základní lidské potřeby. Časem však, jako každé jiné obchodování přilákalo další osoby, s vidinou na tom zbohatnout a vydělat. Obchod s komoditami prošel dalekou cestu - od barterového obchodu přes platbu drahými kovy a penězi až po dnešní trhy, kde se spekuluje na poklesu nebo nárůstu cen těchto surovin.
C:\fakepath\dolary.jpg

Velké firmy letos zřejmě sníží dividendy nejvíce od roku 2009

23.11.2020 Dividendy vyplacené největšími světovými společnosti v letošním roce klesnou kvůli koronavirové krizi o 17,5 procenta až 20 procent, což odpovídá zhruba 263 miliardám USD (5,8 bilionu Kč). To představuje nejvyšší pokles nejméně od finanční krize v roce 2009. V příštím roce by však mohla výplata dividend výrazně oživit. Vyplývá to z prognózy investiční společnosti Janus Henderson.
C:\fakepath\iStock_000000467219Small.jpg

Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, EUR/AUD a EUR/JPY

15.11.2020 Finále voleb v USA máme zdárně za sebou. Na měnových párech se odrazilo v podobě volatilních pohybů. Některé byly přínosné, jiné méně. Snad se vývoj ceny už vrátí do starých kolejí. Dnes se v blogu technické analýzy podíváme na měnové páry, kde hlavní roli bude hrát Euro.
img

Letošní Nobelova cena upevňuje dominanci amerických ekonomů mezi laureáty. Milgrom s Wilsonem jí získávají za koncipování aukčních mechanismů, užívaných například při dražbě kmitočtů mobilních sítí

12.10.2020 Letošní Nobelovu cenu za ekonomii získávají dva američtí ekonomové, Paul Milgrom a Robert Wilson. Upevňují tak dominanci amerických ekonomů mezi laureáty této ceny, jež se udílí nepřetržitě od roku 1969. Dominanci Spojených států ještě zvýrazňuje fakt, že řada neamerických oceněných působí na univerzitách právě ve Spojených státech působí.
img

Nemovitostní trh v době pandemie

18.09.2020 Nemovitosti jsou v českém prostředí tradičně považovány za jedno z nejbezpečnějších investičních aktiv. Turbulence, kterými si ekonomika a vývoj na kapitálových trzích v letošním roce prochází, se ale úplně nevyhnuly ani jim. Bezbřehý optimismus narazil na dříve nepředstavitelná rizika. Koronavirus usměrnil přemýšlení prodávajících i kupujících, mnoho projektů a transakcí je pozastavených a na trhu panuje obezřetnost. Trhy se sice opět rozběhnou, v budoucnu ale budou pamatovat na více rizik. Alespoň to si myslí expert na investiční nemovitosti společnosti BHS Pavel Borovička, kterého pro portál Investice.cz vyzpovídal hlavní ekonom BHS, Štěpán Křeček.
C:\fakepath\obrazek-price-action-indi-1.jpeg

Oblíbené kombinace indikátorů s Price Action (1. část)

14.09.2020 Obchodníci na finančních trzích mají možnost postavit svoji strategii na technických či fundamentálních ukazatelích. Většina retailových obchodníků ke své analýze využívá technickou analýzu, kde mají na výběr mezi Price Action a technickými indikátory, případně kombinují oba přístupy. Dnešní článek nemá ambici porovnávat, který přístup je lepší, ale naopak se podíváme na to, jaké jsou oblíbené kombinace sledování čistého grafu (Price Action) společně s technickými indikátory. V tomto článku se podíváme konkrétně na náš oblíbený indikátor Stochastic, který můžeme využívat jako potvrzovací signál ke vstupu do obchodní pozice, ale i k výstupu z obchodu.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

Česká zbrojovka Group SE oznamuje záměr nabídnout své akcie k obchodování na pražské burze

09.09.2020 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost), jejíž akcie byly s účinností od 1. června 2020 zapsány na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha („BCPP“), oznamuje svůj záměr uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií („Nabídka“). Podrobné informace o Nabídce budou zveřejněny v prospektu, jakmile jej schválí Česká národní banka („Prospekt“).
img

Co znamená ekonomika

06.09.2020  Někdo z nás je takový a někdo makový. Někoho zajímá víc to a druhého zase ono, často nemáme s těmi ostatními třeba do...
C:\fakepath\forex.jpg

Konec hegemonie dolaru

25.07.2020 Dolar je dnes nekorunovaným králem finančního světa. To znamená, že v současné době dolar nečelí velké konkurenci ze strany jiných měn. To ovšem neznamená, že je americký dolar neporazitelný. V tomto článku podrobněji probereme, co znamená hegemonie dolaru a jak by její svržení změnilo svět.
img

Sněmovna dnes učinila bydlení dostupnější i mladým rodinám s dětmi. Zrušila nesmyslnou daň z nabytí nemovitostí, přičemž současně zachovala možnost odpočtu zaplacených úroků z hypoték

08.07.2020 Sněmovna schválila zrušení daně z nabytí nemovitostí. Proti původnímu vládnímu návrhu a přes nesouhlas ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) však zachovala možnost odpočtů zaplacených úroků z úvěrů na bydlení od základu daně z příjmů.
C:\fakepath\fuze.jpg

Fúze a akvizice středně velkých firem klesly meziročně o 35 pct

19.06.2020 Fúze a akvizice středně velkých firem podle poradenské společnosti BDO kvůli koronavirové krizi v prvním čtvrtletí meziročně klesly o 35 procent, ve druhém čtvrtletí by měl být propad ještě výraznější. Plánované obchody však byly v mnoha případech pouze odloženy, nikoliv zrušeny. S oživením trhu se počítá v posledním čtvrtletí letošního roku. Krize však změnila pohled investorů na transakce, někteří prodávající budou muset snížit očekávanou cenu. ČTK to sdělil partner BDO Vladimír Veleba.
img

Hospodářská krize přináší příležitosti. Do čeho se vyplatí investovat a kam uložit své finance?

18.06.2020 Ochlazení světového hospodářství prorokovali ekonomové již několik let. Všichni ale očekávali přirozené zpomalení růstu HDP, ke kterému dochází v pravidelných cyklech. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že krize bude vyvolána celosvětovou pandemií koronaviru. Jak během krize ochránit své peníze? A v čem představuje hospodářská recese příležitost k investování?
img

Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 firem

02.06.2020 Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 společností. V roce 2018 to bylo 19 firem. Co se týká celkového objemu investovaných peněz, v roce 2019 meziročně narostl o 127 procent. Objem nových peněz od investorů, tedy fundraising, dosáhl téměř 100 milionů eur (267 milionů Kč), což je třetina roku 2018. Vyplývá to ze společné zprávy společnosti Deloitte a Czech Private Equity & Venture Capital Association (CVCA).
img

Čína osvobodí další zboží z USA od cla. Česká vláda zase zásilky z Číny zdraží.

13.05.2020 Čína představila dalších 79 amerických produktů dočasně osvobozených od odvetných cel zavedených v rámci obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou. Česká vláda naopak schválila novelu výrazně zdražující drobné zásilky z Číny.
img

Tři důvody, proč je dobře, že vláda právě teď zrušila daň z nabytí nemovitosti

30.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády jsme s vládními představiteli diskutovali kromě jiného také práv zrušení daně z nabytí nemovitostí. Ministerstvo financí zrušení sice jednoznačně podporovalo, avšak proti se stavěli zejména sociální demokraté. Upozorňovali na výpadek třinácti miliard korun, který zrušení daně ve veřejných rozpočtech způsobí. Dnes vláda zrušení daně schválila.
img

Tři důvody, proč právě teď zrušit daň z nabytí nemovitosti

29.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády diskutujeme s vládními představiteli kromě jiného také zrušení daně z nabytí nemovitostí. Realitní trh žije představou, že zrušení této daně je už v podstatě „hotovou věcí“. Zájemci o nemovitost nyní mnohdy vyčkávají, kdy se tato představa změní ve skutečnost a oni budou moci ušetřit.
img

Zrušení daně z nabytí: pomoc nebo danajský dar?

28.04.2020 Ministerstvo financí navrhuje zrušit dan z nabytí nemovitostí a rozpočtový výpadek pokrýt tím, že se zruší daňové odpočty úroků u hypotečních úvěr. Ignorujíc to, že taková izolovaná snaha MF ČR o „vypárování“ rozpočtových ztrát (cca 13-14 mld.) působí zvláštně v situaci, kdy v posledních dvou letech narostly výdaje o 240 mld. a kdy MF ČR ani tváří v tvář bezprecedentnímu propadu ekonomiky nechce třeba pozastavit růst platů ve veřejném sektoru, horší však je, že pro kupující nemusí být taková změna nyní ani výhodná.
C:\\fakepath\\ropa3.jpg

Ropné velmoci a jejich odběratelé

22.04.2020 Cena americké lehké ropy WTI v pondělí zamířila do záporných hodnot. Podle analytiků jde o bezprecedentní situaci. Hloubka aktuálního propadu ještě vynikne ve srovnání s vývojem hodnoty suroviny po druhé světové válce.
img

Report: Cena ropy pod nulou? Situace je kritická

21.04.2020 Pondělí 20. dubna bude zapsán jako dosud nejhorší den v historii ropných trhů. Závažnost situace asi není třeba dlouze popisovat, když ceny ropy klesly výrazně pod nulovou úroveň. Co to znamená? Ve zkratce se jedná o to, že prodávající musí zaplatit kupujícímu, aby od něj ropu odebral (slovo "koupil" ztrácí v tomto případě význam). Jedná se o první podobnou situaci, která nastala v historii ropných trhů ve velkém měřítku. Ale i pokud ropu opustíme, tak vůbec není obvyklé, že se cena aktiva pod nulu dostane.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Cena americké ropy je po masivním propadu zpět v kladném pásmu

21.04.2020 Cena americké lehké ropy West Texas Intermediate (WTI) se dnes vrátila do kladného pásma. V pondělí prudce klesla a poprvé za dobu trvání těchto obchodů se dostala do minusu. Jde ale o květnový kontrakt, jehož platnost končí dnes a který tudíž nemá velkou vypovídací hodnotu. Ropa WTI k dodání v červnu se prodává asi za 21 dolarů, kontrakty na pozdější dodání suroviny jsou ještě dražší.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Propad cen ropy mají analytici za bezprecedentní, stabilizuje se v létě

21.04.2020 Bezprecedentní. Tak označují analytici pondělní stav, kdy cena americké lehké ropy WTI klesla o 306 procent a uzavřela na minus 37,63 dolaru za barel. Znamená to, že prodávající v rámci kontraktu s květnovým dodáním nejenže za svou ropu nic nedostane, ale kupujícímu ještě musí za každý odebraný barel zaplatit. Odborníci, které ČTK oslovila, stav vysvětlují mimo jiné tím, že na trhu je toliké ropy, že byly naplněny lokální skladovací zásobníky v USA. Cena ropy by se mohla stabilizovat v létě, soudí.
img

Trh s ropou včera zkolaboval

21.04.2020 Ropa včera v podstatě ztratila svou hodnotu. Cena americké lehké ropy WTI s dodáním v květnu včera klesla o 306 % na minus 37,63 dolaru za barel. To znamená, že prodávající musí za každý odebraný barel ještě zaplatit. Obchodníci se tak snaží udat ropu za každou cenu, protože se jim nedostává skladovacích prostor, když se kvůli pandemii koronaviru dramaticky propadla poptávka. Na situaci reagovaly ztrátami i americké akcie.
img

Za americkou ropu prodejci ještě zaplatí

21.04.2020 Cena ropy poprvé v historii v jednom dni ztratila veškerou svoji hodnotu. Kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate – WTI s termínem dodáním v květnu klesl o 306 % a ukončil na částce minus 37,63 dolaru za barel.
C:\fakepath\eurusd-21042020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.4.2020

21.04.2020 Americké akcie včera oslabily. Prudce klesly zejména poté, co cena ropy West Texas Intermediate (WTI) poprvé ztratila za jediný den veškerou svou hodnotu a propadla se do záporných čísel. Tato bezprecedentní situace podle agentury Reuters podtrhuje chaos, který pandemie nemoci covid-19 způsobuje ve světové ekonomice.
C:\fakepath\ropa4.png

Ropa WTI klesla o 306 procent, prodávající musí ještě zaplatit

20.04.2020 Cena ropy poprvé ztratila za jediný den veškerou svou hodnotu. Kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate (WTI) s dodáním v květnu dnes klesl o 306 procent a uzavřel na minus 37,63 dolaru za barel. To znamená, že prodávající nejenže za svou ropu nic nedostane, kupujícímu ještě musí za každý odebraný barel zaplatit.
img

Zlato ve znamení býka

17.04.2020 Zlato se rychle zotavilo z honby za hotovostí, ke které došlo v minulém měsíci, a dosáhlo sedmiletého maxima nad 1700 dolarů za unci. Navzdory potřebě konsolidovat a s ní souvisejícímu riziku další drobné korekce zůstávají naše dlouhodobé vyhlídky rozhodně býčí. Úroveň stimulů, které jsou v současnosti pumpovány do globální ekonomiky, bude v nadcházejících letech patrně podporovat příznivý vývoj cen zlata a řízení výnosové křivky bude zatím pravděpodobně tlačit reálné výnosy hlouběji do červených čísel.
C:\fakepath\1583425668-OFclanek.jpg

Proč trh roste při převaze prodejců? Aneb o skrytých informacích v trhu

05.03.2020 Ekonomická teorie říká, že cena roste při vysoké poptávce a poptávka klesá při vysoké ceně. Ale platí tento princip i v reálných tržních podmínkách? Jak je možné, že trhy rostou při převaze prodejců nad kupci? Tento článek nám na tyto otázky odpoví.
img

Vláda chystá cenovou regulaci respirátorů. Hrozí bujení černého trhu, na Amazonu lze sehnat pomůcky s přirážkou přes 2000 %

04.03.2020 Vláda od dneška zakazuje vývoz respirátorů a také jejich prodej mimo vybraná, zejména zdravotnická zařízení a organizace. Podobně bude postupovat i v případě dezinfekcí. Ministerstvo financí se chystá respirátory cenově regulovat. Pokud však bude postupovat neprozíravě, hrozí bujení černého trhu s respirátory, případně jejich padělání a pašování ze země, vstříc vyšším cenám.
C:\fakepath\nzdjpy-12022020-lv-5.png

Forex: Bude NZD/JPY pokračovat v klesajícím trendu?

12.02.2020 Měnový pár NZD/JPY na 1hodinovém grafu aktuálně testuje vyznačenou S/R zónu (nyní rezistence) kolem hladiny 71,00, která současně tvoří linii neckline formace dvojité dno. Dočkáme se proražení této oblasti směrem vzhůru a dalšího růstu nebo naopak kolem současných úrovní budou mít převahu prodávající? Indikátor Stochastic současně signalizuje překoupené podmínky, ke slovu by se tak mohli dostat spíše medvědi.
img

Pravá podstata fungování finančních trhů

28.02.2016 Na finančních trzích dochází každým dnem k zajímavým pohybům trhu, které pro tradery znamenají příležitosti ke vstupům do obchodů a k realizaci případných zisků. Otázkou pro mnohé obchodníky však zůstává, jak k takovým pohybům ve skutečnosti dochází a co vlastně zapříčiňuje pohyb na trhu. Správné pochopení fungování finančních trhů přitom podle nás patří mezi základní znalosti ziskových obchodníků.
img

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar

09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...
pinocchio.gif

Obchodování Pinocchio (Pin) Bars I.

02.08.2010 Na internetu je několik stránek a diskuzních skupin, které se věnují formaci, které se říká "Pinokio Bar" zkráceně také "Pin Bar". Jedná se o velmi jednoduchou formaci, která je však překvapivě osvědčená a spolehlivá. Cílem tohoto článku je vysvětlit jak tuto formaci rozpoznat a jak ji správně použít pro trading.
img

Obchodní podmínky

13.07.2009 Obchodní podmínky společnosti FXstreet.cz s.r.o.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | GBP/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | Falešné proražení | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G10 | Gama | Grafy | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Inside Bar | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodní příkaz | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Open interest | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Outside Bar | P/E | Čekající příkazy | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Swingový obchodník | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Hospodářská krize | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Ropný trh | TickINSIDER | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Regulace | Portfolio manager | Axiory Europe | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Conseq | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Podpora | Průlom | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Bollinger Bands | Brent | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Daňové přiznání | DAX 30 | Day trading | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | ETF fondy | Eura | EURGBP | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Libra | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Odkup akcií | Opce na akcie | Opční strategie | Pád dolaru | PayPal | Pips | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Seminář | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický | SWIFT | Throwback | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Vývoj na burze | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | ROIC | CNBC | ZEW | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Buy | Centrální depozitář | Current Ratio | Čistá marže | Depozitář | EBITDA | Ekonomika EU | Ex-dividend | Free float | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | Opční prémie | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | Range | REIT | ROCE | ROE | Sell | Tvůrce trhu (market maker) | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Poskytovatel likvidity | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Čistá zisková marže | M2 | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Majors | Trader Workstation | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Genesis | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Burze | Day trader | Investment | Traders | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Danske Bank | DPA | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | CME Group | Caterpillar | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | City Index | Ole Hansen | BBC | Forex asistent | Reporty | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Technický výhled | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Bavlna | Dovoz ropy | XAG/USD | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Pro tradery | BlackRock | Ekonomický sentiment | Znalost | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Agentura Reuters | Cena kontraktu | Obchodní signály | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | City | Fidelity International | Obchodní styl | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Sázení | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Obchodníci na finančních trzích | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Obchodní partner | Summit EU | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Eurex | Index AEX | Specifikace kontraktu | Derivátový produkt | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Posílení dolaru | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Indikátor Stochastic | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Ripple | Ethereum | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Odhodlání | Americké rafinerie | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní maxima | BDO | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Světová obchodní organizace (WTO) | Průzkum | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Short příležitost | FCA | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Japonská vláda | Česká vláda | Softbank | ARM Holdings | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Poměr RRR | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Ziskové obchodování | Aktuální cena | Sillicon Valley | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Očekávání | IHS Markit | Venture Capital | ex | Purple Trading | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Zahraniční forex | Intradenní obchody | Makroekonomické zprávy | BHS | Aleš Michl | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Obchodování na pražské burze | Jack Schwager | Obchodování indexů | BTC/USD | ETH/USD | BTC/USD (Bitcoin) | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETH | XRP | Nemovitostní fondy | Inteligentní investor | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Patrik Klempár | Obchodování na trzích | Conseq Investment Management | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | PANW | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | OPEC+ | Podíl dolaru | Podíl eura | Podniky | Renaissance Capital | Technologické akcie | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Kvalifikovaní investoři | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Bitmain | USMCA | Nové peníze | Trendové čáry | VIX index | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Trh s ropou | Mileniálové | Stavební spoření | Silnější dolar | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Růst úrokových sazeb | Primární nabídka | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Anticyklické akcie | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Denní objem obchodů | Vývoj finančních trhů | Veřejný dluh | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Ukončení obchodní války | Nemovitostní trh | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Fundamentální analýza akcií | Fibonacciho pásma | Globální dluh | Profesionální trader | ASIC | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Online obchodní platformy | Primární nabídka akcií | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Světové finanční trhy | Inflace v ČR | IPO Instacart | Technická situace | Finanční produkty | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ropovod | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Micro futures | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | Akcie firmy | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Wealth Management | Akcie a ETF | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | STAR | NASDAQ 100 | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Poskytování úvěrů | Prodej na krátko | Intradenní trader | MDAX | Shrnutí obchodování | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Macho & Chlapovič | Tisk peněz | Hospodářská recese | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Vývoz do Číny | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | Přístup k investování | iShares | Energetické firmy | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | Investování na Forexu | ESG | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Stav ekonomiky | Kakao | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Platební společnost | TikTok | Huawei | S&P 500 Index | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Káva | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | IOT | AEX index | Trinity | LNG | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Ekonom BHS | Obchod | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Maloobchodní sektor | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Pravděpodobnost úspěchu | Svíčková formace | Lukáš Voženílek | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Zůstatek | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Skupina OPEC+ | Vyšetřování | Amazon | Philip Lowe | Největší obchod | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | EBRD | Průzkumy | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | 5G | AFP | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Finanční rezervy | Meziroční růst HDP | Dvojité dno | Konkurenti | Formace dvojité dno | SMA | Omezení těžby | Technologický sektor | E-shopy | Průmysl | PLN | Na burze | Neinvestovat | Gabriel Štefaňák | Impuls | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Úspěšné IPO | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Světové obchodní organizace | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Úroky | Konec roku | Chování centrálních bank | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Vojtěch Benda | Šperky | Nabídka a poptávka | Výkonná ředitelka | Ředitelka | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | Disney | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Nike | Lámání rekordů | Dot-com | Bydlení | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Cena pšenice | Výnosy státních dluhopisů | Peking | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Investiční aktivita | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Paschal Donohoe | Vladimír Vávra | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Američané | Odškodné | Netflix | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | Micron Technology | Vývoj na kapitálových trzích | Analýza společnosti | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | RBA | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Experti | Hormuzský průliv | Krátké (short) pozice | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Trendová obchodní příležitost | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Kryptoměny bitcoin | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Broker Consulting Index podílových fondů | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Úspěšnost ziskových obchodů | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Evropské ekonomiky | Midstream | ConocoPhillips | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Reakce investorů | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Dobrý obchodní plán | Burzy v Šanghaji | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Přijmout ztrátu | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Postmates | Snowflake | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Standardní býčí divergence | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Indikátor RSI | Modelové portfolio | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Nové obchodní příležitosti | Gilead Sciences | Globální indexy | FinTech akcie | Střední podniky | České banky | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Obchodní myšlenky | AxiCorp | Fungování finančních trhů | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | Překoupenost | Příležitost k nákupu | WP | Videokonference | Sazby hypoték | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Aerolinky | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Stav nouze | Mince | Profitovat | Dostatek likvidity | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Index výrobní aktivity | Nízká cena ropy | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Šíření viru | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Čerpací stanice | Značný pokles | Žádosti o podporu | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Zásobníky | Texas | Další pokles | Norská vláda | Algoritmy | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | MF | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Tým Admiral Markets | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Ratingová agentura S&P | Dlouhé (long) pozice | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Allianz | Německý statistický úřad | Farmaceutické firmy | Výhody obchodování | Šíření nákazy | Inflace zpomaluje | Izrael | Fiat Chrysler | E-commerce | MALL | MALL Pay | Ekonomiky | Nigérie | Společnost Walt Disney | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Standardní medvědí divergence | Schodek | Poradce | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | IATA | Dlužník | Skupina OPEC | DPH | Ztrátové obchody | Omyl | Ropný průmysl | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | Spotřebitelské úvěry | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Rutina | Nejvyšší soud | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Delaware | Oregon | Více peněz | WisdomTree | Majitel | Úspory | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | Statistiky | Oživit ekonomiku | Poradenské společnosti | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Levná ropa | Michael McCarthy | CMC | Cena americké ropy | USO | Červnový kontrakt | Obnovení rovnováhy na trhu | Stephen Innes | Global Wealth Management | Kevin Flanagan | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | Propad ceny ropy | Propad ceny | Chesapeake Energy | Ropné velmoci | Problémy amerických těžařských firem | Postavení USA | Fungování ropného trhu | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Debata | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | 3M | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Prudké pohyby | SMA 100 | Shell | Ekonomická realita | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Tweet | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Rekordní zisk | Státy eurozóny | Zboží z čínských e-shopů | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Transakční aktivity | Společnost Avast | Psychologické hladiny | Analýza makroindikátorů | Chování na trhu | Merck | T-Mobile | Auta | JD.com | Sektor služeb | Býčí scénář | Vstupovat do obchodu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Jukos | Zhodnotit své peníze | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Kupci | GlobalData | Pokles k supportu | Renault | Splunk | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Proti trendu | JDE | Unie | ČR | Překoupené zóny | Salesforce | Hertz | Akcie Intel | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Fundraising | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Tržní situace | Soubor pravidel | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Fondy soukromého kapitálu | CVCA | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Objem divestic | Prodej podílů | Dušan Ševc | Fenestra Wieden | České fondy | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Ondřej Vičar | Zuzana Picková | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Akcie AMD | Německé vládní strany | Býčí trend | České e-shopy | Poptávka po zlatě | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Subvence | Spořit na spořicím účtu | Jak investovat v době krize | Banky.cz | Výplata | Dluh Británie | Rostoucí trend | Markus Braun | Otevření obchodu | Covid | ZIL | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Chesapeake | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Signál k prodeji | MAM | Ant | Japonská společnost | Fundamentální pozadí | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost XTB | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Supervelmoci | Globální supervelmoci | Financování USA | Věřitelé Spojených států | Nárůst peněžní nabídky | Status rezervní měny | Bretton Woods | Objem amerického dluhu | Progres | Exchange Traded Commodity | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Zastavení růstu | Důvěra | Ant Group | Politické události | Cenové hladiny | Virologie | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Pandemická situace | Pokles tržeb | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | SMA 20 | SMA 200 | Airbus Group | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Americký soud | Holdingová společnost | Zhodnocení akcií | Hospodářské svazy | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Sledování Price Action | Analyzovat trh | Vyčerpanost trhu | Extrémní oblasti | Průraz S/R zóny | Potvrzovací signál | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Jednoduché systémy | Pattern dvojitý vrchol | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchody a nákupní centra | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | BHS Real Estate Fund | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Zadlužení Německa | Zhoršení pandemie | Americký podnik | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Delivery Hero | Cineworld | Společnost Cineworld | Poptávka po akciích | Odvolací soud | NextEra | Fyzické akcie | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Nobelova cena | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone 12 | iPhone | Nancy Pelosiová | Výrobce letecké techniky | Koncern | Chování ceny | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | ALV | Poptávka a nabídka | Pravidelný příjem | XOM | Tržní výhled | Odklad splátek | Oslabování amerického dolaru | Pinduoduo | Akciové investování | Palo Alto Networks | QCOM | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | NextEra Energy | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Očkování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | Stabilní příjem | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Ceny aktiv | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Boeing 737 Max | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Autopůjčovna Hertz | JD | Držení pozice | CARA | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | Jack Ma | Situace na trhu | Vhodné akcie | Philips | Akcie Gamestop | Etsy | Polská společnost | WallStreetBets | Envelopes | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Tržní ceny | Indikátor Envelopes | Začátek nového trendu | Výrobní aktivity | QCOM.US | Obchodní deficit USA | Technologie společnosti | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Vytěsnění minoritních akcionářů | Trh se vzácnými mincemi | Historické mince | CETIN | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Aukční síň | Christie's | Aukční síň Christie's | Platit kryptoměnou | Platby kryptoměnami | Nifty Gateway | Noah Davis | Air | Celosvětová poptávka | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Boeing | Britská společnost | CrowdStrike Holdings | CRWD | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Investice společnosti | Fidelity | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | ForexNation | Ceny železné rudy | Nastavení grafů | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Pohyb ceny | Obchodovat CFD | Práva na dividendu | Umění | Více časových rámců | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | AMD a Xilinx | Držitelé kryptoměn | Shooting Star | LME | Rostoucí ceny | Příkaz Take-Profit | Potenciál obchodu | Objednávky | Potenciální výnosy | Netrendové období | Vstup do pozice | Boční trend | Přeprodané oblasti | Býčí Inside Bar | Medvědí Outside Bar | Využití indikátoru Envelopes | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Lubomír Kovařík | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | Shortování | Graf akcie | CrowdStrike | PPF Telco | Společnost PPF Telco | Index podnikatelské nálady | Falcon | Obchodní dovednosti | Nicholas Taleb | Technologie | Americký výrobce | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | MU.US | Očekávaná data | Klesající struktura | Odraz ceny | Koncentrace | Prodej zboží | Destruktivní chování | Spotové ceny | Pivovar | Vznik divergence | Alibaba Group Holding Limited | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Odvětví | Divize | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Dodávky čipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Devon Energy | Phillips 66 | IBKR mobile | TWS | Takata | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Drahota | Akcie Pfizer | Eliminace impulsivního chování | Hackeři | Britská společnost Cineworld | Německý výrobce | Prostor pro růst | Meituan | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Společnosti | Opatření | Dna | Okta | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Plány na podporu ekonomiky | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Německá automobilka Volkswagen | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Energetická krize | Krize v Evropě | Odhady růstu | Hospodářské soutěže | Traders´Academy | Trader Workstation (TWS) | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Základní opční strategie | Představení platformy IBKR | Představení platformy | Platformy IBKR | Market Outlook | Volatility View | Profit Potential | Loss Potential | Micro Bitcoin futures | IBKR webináře | Trader’s Insight | Order Wheel | Option Chains | Book Trader | Regrese | Gabelli Funds | EQ Derivatives | Craig Bewick | Příklady obchodování | Nabídka IBKR | Webináře IBKR | Nejnovější zprávy z trhů | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Tomáš Mašek | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Vysoké ceny | Kryptoměnové společnosti | Statoil | Zdravotnictví | Obilí | Pozornost | Zprostředkovatelé | Poptávka po čipech | Výstupní obchodní příkaz | Qualcomm (QCOM.US) | Mall Froup | Rockaway Jakuba Havrlanta | WeDo | Vivantis | Mall.TV | Košík.cz | François Nuyts | Soud v Haagu | AMD akcie | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Nexi | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Změny klimatu | Zprávy z krypto | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Omikron | COVID-19 omikron | Zprávy z krypto průmyslu | | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Tržní cykly | Rostoucí inflace | Arm | Fundamentální analýzy | Počet případů koronaviru | Hráči na trhu | Celkový sentiment | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Válka na Ukrajině | Instituce | Objem prostředků | Martin Pring | Cenová akce | Portfolio akcií | Klesající struktury | NVDA.US | Invaze na Ukrajinu | Bezpečnostní situace | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Green Deal | Odstřižení od SWIFT | Sankce Rusko | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Český trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů se vzácnými mincemi | Sběratelé | Aukční dům | Aukční dům Macho & Chlapovič | Antium Aurum | Aurea | Aukční dům Aurea | Aukční dům Antium Aurum | Elizej Macho | Aktivity v Rusku | APP | Společnost Intel | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Česká zbrojovka Partners SE | Česká zbrojovka Partners | CZG Česká zbrojovka | GMT | Oblasti supportu | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | Obchodní instrument | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Marketingová komunikace | United Microelectronics Corp | United Microelectronics | United Microelectronics Corp (UMC.US) | UMC.US | Micron Technology Inc (MU.US) | Micron Technology Inc | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Pro Čechy je nebe nízko
Proč investovat
Proč investovat do akcií
Proč investovat do kryptoměn
Proč klesla cena ropy
Proč obchodovat CFD
Proč vznikly futures?
Prodat část akcií
Prodat dluhopisy
Prodat USD

Následující klíčová slova

Prodávat akcie
Prodávat státní dluhopisy
Prodávat své akcie
Prodávej draze
Prodej
Prodej akcií
Prodej akcií About You
Prodej anglické libry
Prodej aut
Prodej automobilů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex webinar zari 2022
Potvrďte prosím... Zavřít