Pondělí 24. června 2024 20:57
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Upozornění

img

Cena zlata se drží v růstovém kanálu

24.06.2024 Ceny zlata se z krátkodobého pohledu vyvíjejí v rámci vzestupného kanálu se silnou rezistencí na úrovni 2 336 a 200-periodického jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 2 345. Střední úroveň Bollingerova pásma (20-periodický SMA) a 50-periodický SMA zaznamenaly býčí překřížení a technické oscilátory směřují na sever. MACD stojí mírně nad svou spouštěcí linií nad nulovou úrovní, zatímco RSI tiká vzhůru nad úroveň 50.
C:\fakepath\dividendy-23062024-uvod.jpg

Dividendy: Časové pojmy důležité pro dividendové investování (3. díl)

23.06.2024 Každý dividendový investor by měl znát určitá data a časové pojmy, které jsou pro dividendy specifické. Neznalost vás totiž může stát peníze. V dnešním díle vám proto vysvětlíme čtyři základní data a časové pojmy, které jsou důležité a běžně používané ve světě dividendového investování: Declaration Date, Ex-Dividend Date, Record Date a Pay Date a vše si ukážeme na příkladu akcií společnosti Coca-Cola.
img

USD/CHF má v nadcházejících seancích potenciál nastoupit býčí stranu

21.06.2024 USD/CHF se rychle obrátil vzhůru a otestoval svůj 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,8890 poté, co Švýcarská národní banka (SNB) na druhém zasedání v řadě snížila úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, přestože někteří investoři odhadovali, že se výpůjční náklady nezmění. Přeprodané signály přicházející z oscilátoru RSI a stochastického oscilátoru naznačují, že odraz, ke kterému dnes došlo poblíž hranice podpory na úrovni 0,8840, pravděpodobně teprve začal. Investoři si však mohou zachovat určitou opatrnost, dokud 200denní SMA, která se změnila ze supportu na rezistenci, nedá zelenou směrem k 20denní SMA na úrovni 0,8970.
img

Ethereum po prudkém růstu čeká na další pohyb

21.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a přiblížilo se svým maximům z roku 2024, než prošlo silným pullbackem. Zdá se však, že nejnovější pokles je prozatím pozastavený, protože 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se za posledních 10 dní dvakrát udržel. Pokud poslední odraz od 50denního SMA vyvolá pohyb směrem vzhůru, mohla by se dubnová rezistence na úrovni 3710 ukázat jako první barikáda, kterou budou muset býci překonat.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Měnový pár GBP/USD zaznamenal nová tříměsíční maxima

19.06.2024 GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 postupně zotavoval, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V krátkodobém horizontu sice pár vystoupal na tříměsíční maximum 1,2859, ale rychle se vrátil níže. Pokud by se tento pullback prodloužil, mohl by nedávný support na úrovni 1,2655 fungovat jako první obranná linie.
img

Medvědí tlak stlačil EUR/CHF na nové 4měsíční minimum

19.06.2024 UR/CHF se od konce května nachází ve volném pádu, který nabral na obrátkách po nedávných volbách do Evropského parlamentu a prvním snížení sazeb ECB. Tento měnový pár se v současnosti obchoduje na 4měsíčním minimu, což je přibližně o 4 % méně než nedávný vrchol z 27. května, a v pátek se mu podařilo úspěšně prolomit silnou oblast podpory.
img

Trh GBP/JPY narazil na důležitou hranici 200

18.06.2024 GBP/JPY si vyšlápl na dlouhodobou vzestupnou linii na úrovni 200 a v pátek v návaznosti na BoJ vyskočil na nové 14leté maximum 201,59 s možností pokračovat v dlouhodobém pozitivním trendu. Krátkodobé riziko je spíše na straně růstu než na straně poklesu. Konkrétně exponenciální klouzavé průměry (EMA) se sklánějí vzhůru, což podporuje býčí trajektorii na trhu.
img

Měnový pár USD/CAD se pomalu posouvá k důležité resistenci

18.06.2024 USD/CAD se stále vyvíjí nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA), které jsou připraveny k býčímu překřížení, a nad střednědobou rostoucí trendovou linií. Z technického hlediska se oscilátor MACD pohybuje do strany nad nulovou úrovní; stochastický oscilátor však naznačuje negativní pohyb, jelikož vykázal medvědí kříž s liniemi v překoupené oblasti.
img

Cena ropy BRENT se nadále drží pod klouzavým průměrem

17.06.2024 Ropa BRENT se vrátila nad střednědobou vzestupnou trendovou linii a po odrazu od čtyřměsíčního minima 76,71 dosáhla silného 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 83,58. Technické oscilátory z krátkodobého pohledu naznačují negativní retracement. Index RSI se mírně svažuje dolů poblíž úrovně 50, zatímco stochastický oscilátor zaznamenal medvědí překřížení linií v překoupené oblasti.
img

Měnový pár EUR/GBP otevřel s výrazným medvědím gapem

14.06.2024 EUR/GBP v pondělí po nedělních volbách do Evropského parlamentu otevřel s výraznou medvědí mezerou a poslal pár k čerstvému 22měsíčnímu minimu 0,8416. Pár se drží výrazně pod střednědobým obchodním pásmem 0,8495-0,8620, čímž se výhled změnil na negativní. Z technického hlediska stojí ukazatel RSI v přeprodané oblasti, zatímco MACD vypadá extrémně medvědí, neboť posiluje svou klesající tendenci pod svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

NZD/USD se stáhl ze svého tříměsíčního maxima

14.06.2024 NZD/USD se po dosažení dna 2024 na úrovni 0,5851 v polovině dubna nachází v agresivním rostoucím trendu a minulý týden zaznamenal nové tříměsíční maximum. Ačkoli se pár v pátek dostal pod silný prodejní tlak kvůli silnější než očekávané zprávě NFP, v posledních několika seancích se snaží své ztráty smazat. Pokud by se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli nalézt na úrovni 0,6170.
img

USD/JPY v nejbližším období neutrálně, jelikož se v posledním měsíci pohyboval do strany

13.06.2024 USD/JPY se stále vyvíjí pod hladinou odporu 157,70 a výrazně nad střednědobou vzestupnou trendovou linií, přičemž po středečních údajích o americkém indexu spotřebitelských cen a rozhodnutí Fedu nedošlo k výraznějšímu pohybu. Technické oscilátory vykazují smíšené signály. Index RSI směřuje vzhůru nad neutrální hranici 50, zatímco stochastický ukazatel míří na jih a vykazuje medvědí překřížení v rámci svých linií v překoupené oblasti, což naznačuje přetížený trh.
img

Cena překonala hladinu 1,0800, existuje potenciál k oživení směrem vzhůru

13.06.2024 EUR/USD prodlužuje svůj odraz od úrovně 1,0740 po údajích o inflaci v USA, které byly nižší, než se očekávalo. Pár vyskočil nad 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a také nad kulaté číslo 1,0800. Technicky vzato ukazatel RSI momentálně překračuje úroveň 50 směrem vzhůru, avšak ukazatel MACD ztrácí pod svou spouštěcí linií a v blízkosti nulové úrovně dynamiku. V případě, že si kupující udrží kontrolu a prorazí nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii a 20denní SMA na úrovni 1,0840, přivedlo by to cenu k oblasti rezistence 1,0915 - 1,0940.
img

Býci zůstávají optimističtí, neboť slabá výkonnost eura neměla na EUR/JPY vliv

12.06.2024 EUR/JPY se dnes obchoduje do strany, protože jenu se nepodařilo využít oslabení eura po nedělních výsledcích voleb do Evropského parlamentu. Pár se stále pohybuje poblíž nedávného maxima 171,56, přičemž japonští představitelé se pravděpodobně cítí o něco uvolněněji ve srovnání s tlakem na trhu z konce dubna. Zasedání BoJ tento týden by se mohlo ukázat jako rozhodující pro krátkodobý výhled EUR/JPY, protože absence jestřábího komentáře v pátek by mohla dát účastníkům trhu zelenou k opětovnému testování intervenčního apetitu BoJ. Momentové ukazatele mezitím ukazují na klesající býčí tlak.
img

Trh Ethereum zažívá silnou korekci před dosažení maxima

12.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a dostalo na nejvyšší úroveň od poloviny března. Po období obchodování v rozmezí se však cena posunula níže, když se krátkodobé oscilátory stáhly do záporných zón. Pokud by se pullback prodloužil, počáteční podporu by mohl najít na březnovém až dubnovém supportu na úrovni 3260.
img

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar

11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.
img

Francouzský akciový index 40 se propadl o více jak 3 %

11.06.2024 Francouzský akciový index 40 se v pondělí propadl na čtyřměsíční minimum 7 775 poté, co francouzský prezident vyhlásil mimořádné parlamentní volby po ponižující porážce Le Penovy krajně pravicové strany ve volbách do Evropského parlamentu. Index se obchoduje v širokém rozpětí a od březnového dosažení historického maxima nad 8 200 bodů není schopen zaznamenat nová vyšší maxima.
img

Cena zlata se v pátek propadla o více jak 4 %

10.06.2024 Ceny zlata se dnes v asijském obchodování pohybovaly v rovnoměrném až nízkém pásmu a vyrovnávaly se s výraznými ztrátami z minulého týdne, protože před zasedáním Federálního rezervního systému a klíčovými údaji o inflaci, které mají být zveřejněny tento týden, sílily obavy z vysokých úrokových sazeb v USA. Žlutý kov se minulý týden propadl z téměř rekordních hodnot poté, co páteční údaje o mzdách mimo zemědělský sektor byly mnohem vyšší, než se očekávalo, což přimělo obchodníky přehodnotit očekávání zářijového snížení sazeb. Spotové zlato vzrostlo o 0,1 % na 2 295,7 USD za unci, zatímco futures na zlato kleslo o 4,0 % na 2 286,78 USD za unci.
img

Ethereum zaútočil na čerstvé dvouměsíční maximum

07.06.2024 Ethereum rostl poté, co v polovině května dosáhl 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA), k čemuž přispělo i regulatorní schválení spotových ETF na Ethereum v USA. Ačkoli cena zaznamenala čerstvé dvouměsíční maximum 3 974, v posledních několika seancích se pohybovala v rozmezí kvůli blížícím se překoupeným podmínkám. Pokud by cena obrátila směrem dolů, okamžitý support by se mohl nacházet na úrovni 3700, což je oblast, která v roce 2024 působila jako support i rezistence.
img

EUR/GBP se opět snaží rozhodně prolomit silnou oblast supportu

07.06.2024 EUR/GBP se dnes obchoduje výše, o něco výše než na nejnižší úrovni od srpna 2022, a v mimořádně důležité oblasti podpory, která opakovaně působila jako spodní hranice a zastavila hybnou sílu medvědů. Euro je od poloviny dubna pod silným tlakem, přičemž klíčovou roli v současném klesajícím trendu hraje poněkud zvláštní struktura dvojitého vrcholu.
img

AUD/CAD konsoliduje nad horní hranicí předchozího býčího kanálu

06.06.2024 AUD/CAD se od 15. května obchoduje do strany a pohybuje se mezi klíčovým supportem 0,9045 a rezistencí 0,9125. Z širšího pohledu se pár drží nad horní hranicí vzestupného kanálu a také nad všemi třemi vyznačenými klouzavými průměry, což znamená, že by býci mohli velmi brzy opět převzít vládu. Denní oscilátory potvrzují domněnku, že dlouhodobějšímu rostoucímu trendu alespoň dočasně došla pára. Index RSI, ačkoli je nad úrovní 50, se obrátil dolů, zatímco MACD, ačkoli je pozitivní, klesl pod svou spouštěcí linii.
img

Akcie společnosti Tesla se nadále drží pod trendovou čárou

06.06.2024 Společnost Tesla patří i v roce 2024 k nejhorším akciím indexu S&P 500, přestože od svého nedávného minima posílila o více než 20 %. V krátkodobém horizontu se cena obchoduje v rámci rozpětí, ale ukazatele hybnosti naznačují, že medvědí síly posilují. Pokud prodejní tlaky zesílí, mohla by cena čelit květnovému supportu na úrovni 168,00. Při prolomení pod tuto spodní hranici by akcie mohly sklouznout k oblasti podpory z března a dubna na úrovni 161,00. Ještě níže by ochranu před poklesem mohlo poskytnout dno z roku 2024 na úrovni 139,00, což je nejnižší úroveň pozorovaná od ledna 2023.
img

EUR/JPY vypadá velmi neutrálně a jakýkoli růst nad 170,80 potvrdit pozitivní obrázek

05.06.2024 EUR/JPY nedokázal najít dostatek kupců, aby rozšířil svůj býčí pohyb nad bezprostřední rezistenci 170,80, ale stále se vyvíjí výrazně nad dlouhodobou rostoucí trendovou linií, která se rýsuje od 12. prosince. Otázkou nyní je, zda pár zůstane odolný nad klíčovou oblastí 169,00. Jasný krok pod ni a pod 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) by cenu stlačil zpět k bariéře 167,30.
img

Měnový pár GBP/USD včera vystoupal na nové dvouměsíční maximum

05.06.2024 Měnový pár GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 neustále zotavuje, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V úterý pár zaznamenal čerstvé dvouměsíční maximum, ale rychle utrpěl určité ztráty, protože rally začíná vypadat přehnaně.
img

Medvědi zatím nemají na americkém akciovém trhu SP500 převahu

04.06.2024 Americký akciový SP 500 v pondělí pozvolna rostl a dosáhl intradenního maxima 5 302, aby se vzápětí mírných zisků vzdal a obchodoval se mírně v záporu pod dubnovou hranicí 5 281. Páteční odraz od 20- a 50denních exponenciálních klouzavých průměrů (SMA) zpochybnil případ medvědího obratu trendu a pomohl ukazateli RSI uniknout prolomení pod neutrální hodnotu 50.
img

Měnový pár EUR/CHF se propadl k trendové čáře

04.06.2024 EUR/CHF se od konce prosince neustále zotavuje a snaží se vymazat svůj masivní klesající trend z let 2021-2023. Minulý týden se pár vyšplhal na čerstvé 14měsíční maximum 0,9928, ale rychle se vrátil níže, dokud 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) nezkrotil jeho ústup.
img

Ropa BRENT se z krátkodobého pohledu jeví neutrálně, ale širší výhled je stále býčí

03.06.2024 Futures na ropu BRENT s dodáním v červenci opět nepřekonaly úroveň 84,47 a v současnosti se vracejí pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Cena se od začátku měsíce vyvíjí v úzkém rozpětí 80,00-84,47. Podle technických oscilátorů ukazatel RSI klesá z překoupené oblasti, zatímco stochastický oscilátor je připraven na medvědí propad, který se odrazil od úrovně 80, což obojí naznačuje medvědí retracement.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Upozornění na investiční platformu http://earnfirmfxtrade.pro/ a falešné profily na sociálních sítích

02.06.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že v posledních dnech docházelo prostřednictvím falešného profilu na sociální síti Instagram k zastřenému nabízení investičních příležitostí na investiční platformě http://earnfirmfxtrade.pro/.
img

Dow Jones 30 mohl v krátkodobém horizontu zůstat na medvědí cestě

31.05.2024 V posledních dvou týdnech na Wall Street nejvíce trpěl americký index 30. Poté, co minulé pondělí index dvakrát překonal psychologickou hranici 40 000, ztratil před pátečními údaji o jádrové inflaci PCE přibližně 4,4 % a obchoduje se poblíž 38 050. Jakmile ustoupí i krátkodobější linie podpory na úrovni 37 847, mohla by se cena propadnout přímo do oblasti 37 100-37 275 tvořené 200denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA).
img

Trh Ethereum se blíží k důležité hranici 4 000 bodů

31.05.2024 Ethereum roste poté, co v polovině května dosáhl 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Regulační schválení spotových ETF na Ethereum v USA navíc zvýšilo cenu na nové dvouměsíční maximum 3 974, než došlo k vymazání části zisků. Pokud by nejnovější oslabení přetrvalo, mohla by cena napadnout hranici 3 690, což je oblast, která v roce 2024 působila jako podpora i odpor.
img

Měnový pár AUD/USD se vrací do dlouhodobého trojúhelníku

30.05.2024 Navzdory vzrušujícímu vzestupu na čtyřměsíční maximum 0,6712 v minulém týdnu nedokázal AUD/USD udržet své zisky nad hranicí 0,6640 a ponořil se zpět do oblasti předchozího rozpětí. Poté, co pár uzavřel pod trendovou linií podpory z dubnových minim a mírně oslabil pod vzestupnou linii z října 2023 a 20denní exponenciální klouzavý průměr (EMA), by mohl být vystaven dalším výprodejům.
img

Po silném růstu NZD/USD tvoří mírnou korekci

30.05.2024 NZD/USD se nachází v agresivním rostoucím trendu poté, co v polovině dubna zaznamenal dno 2024 na úrovni 0,5851. Pozitivní krátkodobý obrázek posiluje skutečnost, že pár překonal 50denní i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA), přičemž ukazatele momenta jsou rovněž silně vychýleny směrem vzhůru. Kdyby se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli najít na úrovni 0,6170.
img

US OPEN: Americké aerolinky klesají po upozornění na zisk od American Airlines

29.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní obchodování níže – S&P 500, Dow Jones a Nasdaq se na začátku seance obchodovaly přibližně o 0,7 % níže, zatímco Russell s malou kapitalizací klesl o více než 1,6 %.
img

Navzdory poslednímu odrazu na GBP/USD existují překážky na obrat

29.05.2024 Měnový pár GBP/USD se v posledním měsíci pohyboval v trvale rostoucím trendu, přičemž dosáhl nového dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2782 a zůstal vysoko nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA). Z technického hlediska se pár podle stochastického oscilátoru pohybuje v blízkosti překoupených vod. Index RSI rovněž signalizuje potenciální pokles, jelikož ztrácí impuls v blízkosti hodnoty 70. Pokud kupci zůstanou ve hře, otevřou se dveře k hladině odporu 1,2820 před půlročním maximem 1,2892.
img

Trh EUR/JPY se blíží ke svému maximu na úrovni 171,56

29.05.2024 Měnový pár EUR/JPY od začátku května stabilně roste po odrazu od dlouhodobé vzestupné trendové linie. Vzhledem k tomu, že se cena blíží ke svému 40letému maximu na úrovni 171,56, se však zvýšilo riziko zpětného růstu vzhledem k tomu, že ukazatele hybnosti blikají překoupenými podmínkami.
img

Býkům se zlatě podařilo udržet v rostoucím trendu

28.05.2024 Zlato se v pátek stabilizovalo a dnes získává zpět půdu pod nohama po slušném poklesu z rekordní úrovně kolem 2450 USD z 20. května. Drahý kov zůstává vysoko nad vzestupnou trendovou linií vytyčenou z minima z 6. října a nad všemi třemi vynesenými exponenciálními klouzavými průměry (EMA), což znamená, že širší výhled zůstává pozitivní.
img

Trh EUR/USD se po dlouhé době dostal nad trendovou čáru

28.05.2024 EUR/USD se po dosažení dna na úrovni 1,0600 dne 16. dubna 2024 neustále vyvíjel směrem vzhůru. Po odmítnutí na čerstvém dvouměsíčním maximu 1,0894 v polovině května však pár obrátil směrem dolů, přičemž cena našla silnou podporu těsně nad dlouhodobou klesající trendovou linií. Pokud by nejnovější růst získal na síle, cena by se mohla vrátit k nedávnému dvouměsíčnímu maximu na úrovni 1,0894. Po zdolání této překážky mohou býci zaútočit na sérii nižších maxim, která vytvořila klesající trendovou linii páru, jako jsou 1,0941, 1,0963 a 1,0980, která byla zaznamenána v březnu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato na 27. května.

28.05.2024 Od loňského léta vytváří kotace hlavního evropského měnového páru klesající horizontální pennant. Cena se od silné potenciální reverzní zóny v denním časovém rámciv polovině dubna vydala směrem vzhůru a vytvořila korekci posledního segmentu hlavní vlny. Struktura tohoto segmentu ještě stále není dokončená.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, #ethereum a dolarový index, 27. května

27.05.2024 Trend hlavního páru s britskou librou je od letošního března vzestupný. Cena od začátku dubna driftuje. Ještě jí zbývá dokončit závěrečnou část korekční struktury. V denním časovém rámci prorazila úroveň střednědobého supportu. K rozvoji vlny se potřebuje konsolidovat pod touto zónou.
img

Inzerenti na Portu Gallery zadali už skoro 900 pokynů za 2,7 milionu korun. Jak se daří investicím do sběratelských předmětů?

27.05.2024 Investiční online galerie Portu Gallery spustila v dubnu letošního roku sekundární trh, na kterém mohou investoři nakupovat a prodávat certifikáty k již upsaným předmětům. Skoro 900 pokynů za více než 2,7 milionu korun svědčí o zájmu investorů o tuto službu. Z luxusních a sběratelských předmětů se v loňském roce podle indexu luxusních investic Knight Frank dařilo nejlépe kategoriím umění, šperků a hodinek, naopak se příliš nedařilo investiční whisky, která vloni propadla o 9 procent.
img

Zemní plyn by si po nedávném výrazném posílení mohl oddechnout

27.05.2024 Nižší než obvyklý nárůst zásob, lepší prognózy poptávky a nadcházející letní sezóna zvýšily ceny zemního plynu nad klíčový 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a nedávno na čtyřměsíční maximum 2,90. Cena však vzápětí oslabila a uzavřela opět pod lednovým vrcholem 2,77, což investory přimělo k zamyšlení, zda se růstový vzorec, který začal od známé oblasti podpory 1,50 neblíží svému vrcholu. Vzhledem k překoupeným signálům přicházejícím z RSI a stochastického oscilátoru je pravděpodobné určité zmírnění.
img

Americký dolar se snaží převzít kontrolu nad Japonským jenem

24.05.2024 USD/JPY uzavřel středeční seanci s mírnými zisky na úrovni 156,75, když zápis z jednání FOMC zdůraznil obavy z inflace a neshody mezi tvůrci měnové politiky ohledně časového plánu uvolňování měnové politiky. Mírný býčí pohyb stačil k tomu, aby se cena dostala nad linii krátkodobé rezistence vytyčenou v dubnu, a posílil tak optimismus ohledně pokračování směrem vzhůru, avšak stále existuje několik překážek, které by mohly rally zastavit.
img

Trh EUR/GBP se propadl na zásadní support

24.05.2024 EUR/GBP byl na začátku měsíce sražen k 200dennímu jednoduchému klouzavému průměru (SMA), následně ztratil přibližně 1,0 % a dosáhl kritické pivotní zóny 0,8490-0,8500, která pár zachránila počtvrté od července 2023. Lepší než očekávané údaje o PMI v eurozóně dnes po poklesu na 0,8498 vytvořily nový pozitivní impuls. Vzhledem k tomu, že se cena protáhla pod spodní Bollingerovo pásmo a stochastický oscilátor se v přeprodané zóně pod hodnotou 20 připravuje na další býčí cyklus, existuje potenciál pro určité oživení. Středeční propad pod krátkodobou trendovou linii podpory na úrovni 0,8535 však naznačuje, že případný růst by mohl být krátkodobý a nestačil by ke zvrácení negativní trajektorie trhu.
img

Po krátké konsolidaci trh GBP/USD začíná růst

23.05.2024 Po krátkém období konsolidace kolem úrovně 1,2700 GBP/USD rychle vystoupal na dvouměsíční maximum 1,2760, k čemuž přispěly silnější než očekávané údaje o jádrovém indexu spotřebitelských cen ve Spojeném království. Z technického hlediska pár prorazil klesající linii vykreslenou od května 2021, která býky před měsícem odmítla, což zvýšilo naději, že by býčí vlna mohla v nadcházejících seancích získat další nohy.
img

Akcie společnosti Nvidia atakují předchozí maxima

23.05.2024 Akcie společnosti Nvidia se v pondělí odrazily od svého 20-periodového jednoduchého klouzavého průměru (SMA) a měly prostor pro zahájení nové býčí fáze, ale zóna 950 přišla, aby omezila další akci. Býci se podle technického obrazu ještě nemusí vzdát. Pozitivní kříž mezi 20- a 50-obdobovým SMA podporuje krátkodobý růstový vzorec, který se vyvíjí v rámci kanálu.
img

Blíží se schválení spotového ETF na Ethereum

22.05.2024 Ethereum překonal svůj 50denní jednoduchý průměr (SMA) a učinil novou nabídku na březnový vrchol 4 093,70, což bylo více než dvouleté maximum. Tento nárůst přichází v souvislosti s obnovenými spekulacemi, že se blíží schválení spotového ETF na Ethereum ze strany americké Komise pro cenné papíry. Momentové ukazatele ukazují na silnou býčí tendenci v nejbližším období, ale roste riziko negativní korekce. Indikátor RSI i stochastický ukazatel právě vstoupily do příslušných překoupených oblastí.
img

Novozélandský dolar prudce porostl vůči americkému dolaru

22.05.2024 NZD/USD měl včera agresivní býčí nástup, když se po rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách odrazil od úrovně podpory 0,6080 a vytvořil skok směrem k čerstvému dvouměsíčnímu maximu 0,6151. Trh se od května vyvíjí výrazně nad proraženou klesající trendovou linií i nad silnou překážkou 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Technické oscilátory naznačují v nejbližší době silnou býčí tendenci, jelikož RSI míří na sever a pohybuje se směrem k úrovni 70, zatímco MACD stojí nad svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

Trh AUD/CAD se dostal nad důležitou resistenci

21.05.2024 AUD/CAD se od začátku února pohybuje směrem vzhůru a na začátku dne dosáhl 14měsíčního maxima 0,9125. Vstup do oblasti 0,9100 byl v posledních dvou dnech obtížný a kolem několikaměsíčního maxima se může objevit další těžká překážka, ale podle technických ukazatelů by býci tento boj ještě nemuseli vzdát. Konkrétně ukazatel RSI stojí mírně pod úrovní 70 a ukazatel MACD rozšiřuje pozitivní momentum nad svou spouštěcí a nulovou linií, což obojí prozatím udržuje pozitivní tendenci.
img

Měnový pár GBP/JPY se pomalu dostává nad maximum

21.05.2024 GBP/JPY opět stoupá a zaznamenává modrou svíčku. Medvědí momentum po nedávných intervencích BoJ vyprchalo a pár se rychle vrací na úrovně před intervencemi. Tento pohyb zvyšuje možnost další rychlé reakce ze strany BoJ, zejména vzhledem k tomu, že nedávné zveřejněné japonské údaje nadále zklamávají. Mezitím jsou ukazatele hybnosti býčí, ale objevují se určité brzké známky vyčerpání rally. Konkrétně index ADX (Average Directional Movement Index) se posouvá výše, což signalizuje přítomnost silného býčího trendu na GBP/JPY, ale zdá se, že není schopen zaznamenat vyšší maximum.
img

Cena zlata se dostala nad své all-time high

20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.
img

Trh NZD/USD se dostal prudce nad vzestupnou trendovou linii

17.05.2024 NZD/USD se pohybuje nad střednědobou vzestupnou trendovou linií a 200denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA), což naznačuje potenciální oživení směrem vzhůru. Podle technických oscilátorů míří RSI na sever a se silnou hybností se blíží k úrovni 70, zatímco stochastický ukazatel po býčím překřížení v rámci svých linií vstupuje do překoupené oblasti.
img

Na trhu AUD/USD se vytvořila dlouhá býčí svíčka

17.05.2024 Měnový pár AUD/USD ve středu zaznamenal silný býčí den a dnes vykázal další tlak směrem vzhůru, k čerstvému čtyřměsíčnímu maximu, a opustil konsolidační oblast 0,6390-0,6635. Rally směrem vzhůru až k další hladině odporu 0,6730 by mohla podpořit býčí retracement na trhu.
C:\fakepath\cnb4.jpg

Upozornění na investiční platformu https://my.tradinglife.io/

17.05.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že skupina osob provozujících investiční platformu https://my.tradinglife.io/ (osoby vystupují pod obchodními firmami různých společností např. Finansoft, Synergy Capital či Power Capital Limited) nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna.
img

Akcie Tesla se dostaly pod medvědí tlak

16.05.2024 Akcie Tesla se po ústupu z dvouměsíčního maxima 198,62 odrazily od 20denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Další zisky jsou však pochybné, protože cena dnes míří dolů. Krátkodobý obrázek je podle ukazatelů hybnosti smíšený. Stochastický oscilátor se prudce odrazil od přeprodaných úrovní, avšak ukazatel RSI se pohybuje kolem neutrální úrovně 50.
img

Měnový pár EUR/USD po vyhlášení o indexu spotřebitelských cen

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD vystoupal na nové měsíční maximum 1,0868, když na americký dolar působily o něco mírnější než očekávané měsíční údaje o indexu spotřebitelských cen a stagnující maloobchodní tržby. O něco výše by mohla být další výzvou dlouhodobá klesající trendová linie vytyčená z vrcholu z května 2021 na úrovni 1,0881, jelikož jak ukazatel RSI, tak stochastický oscilátor na grafu blikají překoupenými podmínkami.
img

Měnový pár GBP/USD vyskočil nad 200denní klouzavý průměr

15.05.2024 Měnový pár GBP/USD úspěšně vyskočil nad 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), přičemž další zásadní překážkou je krátkodobá klesající trendová linie a 50denní SMA kolem 1,2590. Z technického hlediska se oscilátor MACD stále vyvíjí se slabou hybností nad svou spouštěcí linií a pod nulovou úrovní, zatímco stochastický ukazatel po býčím překřížení v rámci svých linií rozšiřuje svůj vzestupný pohyb směrem k překoupené oblasti.
img

Trh EUR/JPY nepřetržitě prudce roste nad své maxima

15.05.2024 V uplynulém týdnu EUR/JPY zažíval nepřetržitý pohyb vzhůru a v současné době se zaměřuje na dubnovou metu 169,27, která se ukázala jako těžko dosažitelná navzdory bleskovému nárůstu na 40leté maximum 171,56. Poté, co pár vyskočil zpět nad lednový vzestupný kanál, by si mohl udržet nákupní zájem i v nadcházejících seancích. Technické ukazatele toto vyprávění potvrzují, jelikož ukazatel RSI pokračuje v rostoucím trendu a stále se nachází pod překoupenou úrovní 70.
img

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu

14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.
img

Zlato dostalo sílu od býků a pomalu hledá nové rezistence

14.05.2024 Zlato na začátku týdne ztrácelo a vzdalo se zisků z pátku, kdy dosáhlo dvoutýdenního maxima 2378. Technicky vzato odraz zpět nad linii odporu z března a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (EMA) živí optimismus, že by poslední vzestup mohl pokračovat, protože RSI se stále pohybuje jasně nad neutrální hranicí 50. Přesto, pokud současné medvědí tlaky posílí pod oblast 2325-2337 a sníží tak šance na pokračování býčího trendu, mohla by se pozornost přesunout do oblasti trendové linie 2283-2300, kde se sbíhá 50denní SMA.
img

Kontrakty na ropu BRENT stále prudce klesají

13.05.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se ve středu propadly na dvouměsíční minimum 81,51 poté, co se jejich neustálé pokusy vyšplhat nad 200denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) na úrovni 84,47 ukázaly jako marné. Při prolomení pod důležitou podpůrnou trendovou linii by cena mohla zaznamenat další ztráty, avšak existuje šance na odraz kolem úrovně 81,51. Ještě níže by si medvědi mohli odpočinout v blízkosti omezující zóny 80,00 a poté kolem 77,42.
C:\fakepath\purple-13052024.jpg

Gamestop roste o 100 % za 2 týdny. Jsou meme akcie zpět?

13.05.2024 Od začátku měsíce vzrostly akcie Gamestop o 70 % bez zjevné příčiny. Přes noc na pondělí pak o dalších 20 %, tam je již ale příčina jasná. Na sociální síť X se totiž vrátil jeden ze strůjců šílenství kolem akcií Gamestop - Keith Gill, neboli Roaring Kitty. Jsou tak meme akcie zpátky? 
img

Bitcoin se drží pod klesající trendovou čárou

10.05.2024 Bitcoin se od svého odrazu od dvouměsíčního dna 56 483 pomalu, ale jistě zotavuje. Odraz však ochabl a cena se po druhém neúspěšném pokusu o zdolání 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) vrátila zpět níže. Pokud by Bitcoin prodloužil svůj pullback, mohla by podpora z března a dubna na úrovni 59 400 omezit počáteční pokusy o pokles.
img

Akciový index UK 100 zaznamenal další exponenciální růst

10.05.2024 Akciový index UK 100 si v posledních čtyřech měsících vedl neuvěřitelně dobře a tento týden zaznamenal další exponenciální růst, aby ve čtvrtek dosáhl historického maxima 8 393 bodů. Index překonal několik cílů, včetně vrcholu z roku 2023 na úrovni 8 045, který 12. dubna dočasně zastavil býčí akce. V centru pozornosti je nyní psychologická úroveň 8 500 a linie odporu, která spojuje maxima z let 2022 a 2023.
img

Po silném růstu se zlato dostalo do pullbacku

07.05.2024 V úterý převzali kontrolu nad zlatem medvědi, kteří cenu stlačili pod trendovou linii rezistence přeměněnou na podporu, jež zastavila pokles z minulého týdne, a směrem k exponenciálnímu klouzavému průměru s periodou 200 (EMA) na čtyřhodinovém grafu na úrovni 2 280 bodů.
img

Akciový index SP 500 se odrazil a prudce roste

07.05.2024 Americký akciový index SP 500 na trhu vypadá pro krátkodobý výhled silně, zejména poté, co se cena minulý týden již počtvrté dostala do blízkosti linie odporu z dubnového rekordního maxima. Cena se odvrátila od úrovně 5 000, zatímco 100denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je rovněž v sousedství na úrovni 4 965 a je připraven omezit případné další korekce směrem dolů.
C:\fakepath\xtb-06052024.jpeg

Kvartální výsledky XTB: Trend pasivního investování podporuje silný růst

06.05.2024 Společnost XTB, globální fintech nabízející online investiční platformu a mobilní aplikaci, oznámila předběžné finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Dlouhodobé trendy na akciových a komoditních trzích spolu s dynamickým růstem zákaznické základny vyústily v rekordní konsolidované tržby ve výši 128,7 mil. EUR (+ 12,5 % meziročně) a konsolidovaný čistý zisk ve výši 70,1 mil. EUR (+ 8,8 % meziročně).
img

BRENT zažívají v posledních třech týdnech silný pullback

06.05.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT od prosince trvale rostly a 12. dubna dosáhly nového půlročního maxima 91,27. Od té doby však cena prochází poklesem a ve čtvrtek klesla pod 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) na čerstvé měsíční minimum. Pokud by se pokles obnovil, okamžitou podporu by bylo možné nalézt na úrovni 82,66.
C:\fakepath\SP500-05052024.jpg

Aktuální technická situace na indexu S&P 500 a vybraných měnových párech

05.05.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Tentokrát nebude chybět úvod v podobě seznámení s technickou situací na denním grafu indexu S&P 500.
img

Cena na akciovém indexu SP 500 se vrátila na cenu 5 000 bodů

03.05.2024 U amerického akciového indexu SP 500 navzdory současnému tlumenému tónu na trhu, nevypadá krátkodobý výhled slibně, zejména poté, co se cena v úterý již počtvrté dostala do blízkosti linie odporu z dubnového rekordního maxima. Na dosah ruky je úroveň 5 000, zatímco 100denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je rovněž v sousedství na úrovni 4 965 a je připraven omezit případné další korekce směrem dolů.
img

Měnový pár GBP/JPY se prudce propadl

03.05.2024 GBP/JPY se pohybuje v rušném pásmu 191,47-192,57 a je hluboko pod svým novým 16letým maximem 200,50. Trh tráví opakované intervence BoJ, přičemž poslední akce byla nejspíše způsobena neochotou Fedu otevřít dveře ke snížení sazeb. Japonské úřady by mohly u svého plánu zůstat, pokud bude jen nadále pod tlakem. Momentové indikátory si těchto intervencí na trhu všimly.
img

Trh AUD/USD se většinu času pohybuje do strany

02.05.2024 Měnový pár AUD/USD byl tento týden prodáván poté, co se býci snažili překonat hranici 0,6575. V širším pohledu se pár obchoduje zpět v bočním pásmu, které od poloviny ledna obsahovalo většinu cenové akce, a výhled tak zůstává neutrální. MACD leží výrazně nad nulou, ale již překročil svou spouštěcí linii a směřuje dolů, zatímco RSI sklouzl a zdá se, že je připraven napadnout svou rovnovážnou bariéru 50.
img

Měnový trh USD/JPY se propadl po vyhlášení FEDU

02.05.2024 USD/JPY se od začátku roku nachází ve stabilně rostoucím trendu a v pondělí dosáhl nového 34letého maxima. Po seanci na horské dráze, která se odehrála ten den po spekulacích o japonské intervenci, zažil pár silný výprodej, než získal zpět značnou část svých ztrát. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohla by cena atakovat úroveň 159,10.
img

Revolut překonává hranici 2 mil. mladých zákazníků po celém světě a představuje nový vzhled aplikace <18

30.04.2024 Aplikaci Revolut 18 nyní používají více než 2 miliony mladých zákazníků po celém světě a po zahrnutí opatrovníků činí počet uživatelů celkově více než 3,5 milionu.
img

Index SP 500 našel podporu na klouzavém průměru

30.04.2024 Peněžní index SP 500 se snaží zaznamenat další zelenou svíčku v řadě, protože býci si pravděpodobně oddechli po nedávných silných technologických výsledcích a absenci výrazného vzestupného překvapení ve zprávě o PCE z minulého týdne. Americký index 500 se zřejmě chystá otestovat 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), protože pozornost trhu se pevně upíná ke středečnímu zasedání Fedu.
img

Měnový pár EUR/USD získává půdu pod nohama

30.04.2024 Měnový pár EUR/USD se po zprávě o inflaci, která byla 10. dubna horší, než se očekávalo, dostal pod silný prodejní tlak a zaznamenal nové minimum pro rok 2024 na úrovni 1,0600. Ačkoli od té doby pár znovu získává půdu pod nohama, ukazatele hybnosti jsou stále nakloněny směrem dolů.
img

Výnos dluhopisů v únoru klesl z lednových 8,43 % na 8,01 %

29.04.2024 Vážený průměrný výnos se v únoru choval tak, jak jsme čekali. Po nelogickém lednovém navýšení začal klesat, když se dostal z lednových 8,43 na 8,01 %. Očekávám, že vzhledem k tomu, že centrální banka znovu snížila sazby a nejspíš tak učiní znovu, bude vážený průměr klesat pod 7 %. Koncem roku by mě nepřekvapil výnos ani pod 6 %. Vyplývá to z údajů Srovnávače dluhopisů, největšího dluhopisového portálu v České republice.
img

Cena zlata se mírně propadla pod klouzavý průměr

29.04.2024 Ceny zlata se v posledních dnech vyvíjely špatně a prorazily zpět pod úroveň 2 320 a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Momentové ukazatele ukazují na krátkodobě negativní tendenci, přičemž RSI tiká silně směrem dolů. MACD se zmírňuje pod svou spouštěcí linii a ztrácí pozitivní momentum. Obojí potvrzuje, že by mohlo dojít ke korekci směrem dolů.
img

USD/JPY překonalo všechna maxima od roku 2023

26.04.2024 USD/JPY se nachází ve stabilním vzestupném trendu poté, co se na začátku března dostal do blízkosti 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Ve čtvrtek pár zaznamenal čerstvé 34leté maximum a prodloužil tak svou rally v rámci území, které měly japonské úřady bránit. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohla by cena zaútočit na nová mnohaletá maxima předtím, než napadne úroveň 156,35. Další pokusy o růst by se pak mohly zastavit na úrovni 159,10.
img

Bitcoin se zastavil a hledá směr další cesty

26.04.2024 Bitcoin se po dokončení události půlení 19. dubna pomalu, ale vytrvale zotavoval a smazal značnou část svého nedávného propadu. Zdá se však, že toto oživení je prozatím pozastaveno poté, co cena nedokázala zdolat 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Pokud by se bitcoin obrátil směrem dolů, březnová podpora 62 500 by mohla omezit počáteční pokusy o pokles.
img

Měnový pár GBP/USD našel sílu na straně býků

25.04.2024 Měnový pár GBP/USD se zotavuje z pondělního pětiměsíčního minima 1,2300 a míří k omezující oblasti 1,2495-1,2520. Pár nastoupil medvědí tendenci od doby, kdy cena v krátkodobém časovém rámci dosáhla maxima na úrovni 1,2892. Podle technických oscilátorů se MACD snaží překonat svou spouštěcí linii směrem vzhůru pod nulovou úrovní.
img

Ropa s kontraktem BRENT se zastavila na trendové čáře

25.04.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT od prosincového dna na úrovni 72,73 neustále rostou a 12. dubna dosáhly nového půlročního maxima 91,57. Přestože cena zažila ústup ze svých maxim, podařilo se jí najít oporu u 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) a získat zpět část ztrát.
img

Akcie společnosti Tesla se prudce propadají ke dnu

24.04.2024 Akcie společnosti Tesla zahájily pondělní seanci poklesem a dostaly se na téměř 18měsíční minimum 138,84, než zakončily den s minimálním ziskem na 141,88. Investoři nyní bedlivě sledují, zda v blízké budoucnosti dojde k býčímu obratu, neboť důležitá trendová linie podpory, která spojuje minima z let 2020 a 2023, se nachází na dohled od úrovně 136,50. Podle technických ukazatelů, jako jsou oscilátor RSI a stochastický oscilátor, se trh již nachází v přeprodaném teritoriu.
img

AUD/USD hledá sílu u býků po silném propadu

24.04.2024 AUD/USD vzrostl na 0,6479 v návaznosti na slabší než očekávané údaje o indexu PMI v USA, čímž překonal svůj exponenciální klouzavý průměr (EMA) s periodou 50, který v posledních hodinách omezoval býčí akce. Omezující zóna 0,6485 je momentálně pod drobnohledem a podle technických ukazatelů 4hodinového grafu je riziko stále na straně býků.
img

EUR/JPY se vrací na své předchozí maximum

23.04.2024 EUR/JPY stoupá vzhůru a býci se zřejmě chystají napadnout nedávné maximum 165,34 po dalším falešném pokusu medvědů stlačit tento pár pod vzestupnou trendovou linii ze 7. prosince 2023. Pokračující slovní komentáře japonských představitelů, odpočítávání do zasedání BoJ tento týden a holubičí komentáře členů ECB ponechávají otevřené dveře pro volatilnější seance.
img

Trh EUR/USD se silně propadnul po zprávě o inflaci

23.04.2024 EUR/USD se po zprávě o inflaci, která byla 10. dubna horší, než se očekávalo, dostal pod silný prodejní tlak a prolomil své minimum z roku 2024 na úrovni 1,0693. Přestože se páru podařilo najít oporu na pětiměsíčním dně 1,0600, zatím se mu nepodařilo dosáhnout výraznějšího zotavení.
img

Kontrakt na ropu BRENT vytvořil dlouhý klesající pin bar

22.04.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se ve středu propadly o 2,8 % na 85,77 a po krátkém období konsolidace zaznamenaly jednu z největších denních ztrát v tomto roce. Cena sklouzla pod klíčový support 86,82 a 20denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) a rozpustila tak klesající trojúhelník směrem dolů. To je obvykle medvědí formace grafu, která naznačuje potenciální otočení trendu.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
img

Netflix po většinu času teď konsoliduje

19.04.2024 Akcie společnosti Netflix po většinu dubna konsolidovaly poté, co na začátku měsíce dosáhly více než dvouletého maxima 636,82. Směrem dolů se akcie dostaly pod svůj 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), ale zdá se, že dostatečnou podporu poskytuje 50denní SMA.
img

Bitcoin po trojitém vrcholu klesl směrem ke spodní hranici

19.04.2024 Bitcoin zažil silný pullback po vytvoření trojitého vrcholu a sklouzl pod 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Mezitím cena klesla na čerstvé šestitýdenní minimum těsně pod psychologickou hranici 60 000, a to jen pár dní před klíčovou událostí půlení. Vzhledem k tomu, že ukazatele hybnosti jsou silně vychýleny směrem dolů, mohl by se Bitcoin vrátit ke svému březnovému dnu na úrovni 59 313 bodů.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Upozornění na aktivity subjektu zneužívajícího identitu společnosti „TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, s.r.o.“

19.04.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že subjekt nabízející investiční příležitosti prostřednictvím investiční platformy https://trigon-digital.com/cz nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb, ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu jsou zveřejněny na webových stránkách ČNB.
img

Přetrvávající překoupené podmínky na trhu USD/JPY

18.04.2024 Po pondělní explozivní býčí seanci se USD/JPY nyní nachází kousek pod psychologickou úrovní 155,00, zaznamenává šestý týden zisků v řadě a dosahuje nejvyšší úrovně od května 1990. RSI a stochastický oscilátor v současné době ztrácejí dynamiku v překoupené oblasti, což signalizuje potenciální zpomalení trhu.
img

Trh EUR/GBP narazil na klesající trendovou čáru

18.04.2024 EUR/GBP klesá poté, co selhal jeho poslední pokus o proražení nad střednědobou klesající trendovou linii, která dosáhla vrcholu na úrovni 0,8585. Cena se dnes krátce dotkla krátkodobé vzestupné trendové linie těsně pod úrovní 0,8520 a poté se odrazila výše. Jelikož se však nadále nachází pod 20denním a 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA), rizika jsou nakloněna směrem dolů, což podporují i ukazatele momenta.
C:\fakepath\forex-trader-18042024.jpg

Jak obchodovat na Forexu, když máte práci na plný úvazek

18.04.2024 Mnoho lidí sní o tom, stát se úspěšnými tradery, ale obávají se, že jejich hlavní zaměstnání na plný úvazek jim v tom zabrání. Opak je však pravdou. Mohu vás ujistit, že obchodování na Forexu je možné i s plným pracovním úvazkem. V tomto článku si projdeme několik bodů a tipů, které vám pomohou skloubit obchodování s vaším zaměstnáním.
img

Měnový pár GBP/USD se drží u klesající trendové čáry

17.04.2024 Měnový pár GBP/USD se pokusil překonat psychologickou bariéru na úrovni 1,2500 a znovu se usadit v pásmu 1,2488-1,2892. Jeho snaha se však ukázala jako neúspěšná a pár během úterních brzkých obchodních hodin zaznamenal nové nižší minimum na úrovni 1,2405, což je nejnižší úroveň od listopadu 2023. Medvědi si možná brzy oddechnou, jelikož stochastický oscilátor dosáhl své předchozí oblasti podpory pod 20 a ukazatel RSI se pohybuje kolem přeprodané úrovně 30, což naznačuje, že by se býci mohli vydat na cestu.
img

Trh AUD/USD se propadnul pod důležitý support

17.04.2024 AUD/USD v pondělí a během úterní asijské seance prodloužil svůj pád a propadl se pod klíčovou bariéru podpory na úrovni 0,6455. V pátek pár prorazil pod spodní hranici bočního rozpětí, které obsahovalo většinu cenové akce od poloviny ledna, a propad pod 0,6455 možná potvrdil změnu krátkodobého obrazu na medvědí. Krátkodobé oscilátory tento názor potvrzují.
img

Americký akciový index SP 500 zažívá korekci

16.04.2024 Americký akciový index SP 500 od svého dna v říjnu 2023 předvádí působivou rallye a vytváří po sobě jdoucí historická maxima. Přestože v posledních dvou týdnech cena zažívá pokles, je stále příliš brzy na to, aby se dalo hovořit o trvalé korekci směrem dolů. Pokud by medvědí tlaky přetrvaly, mohl by index atakovat hranici 5130 bodů.
img

USD/JPY překročilo předchozí maximum

16.04.2024 USD/JPY roste na další mnohaleté maximum nad kulatým číslem 154,00 a zatím přidává 0,8 %. Technické oscilátory se drží v překoupených oblastech. Index RSI naznačuje, že další zisky by mohly být na obzoru a stochastický oscilátor však naznačuje přetížený trh, jelikož vytváří medvědí kříž v rámci svých linií nad úrovní 80, což naznačuje, že potenciální negativní retracement je blízko.
img

Avast dostal pokutu 351 milionů Kč za neoprávněné zpracování osobních údajů

15.04.2024 Společnost Avast Software dostala od Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) rekordní pokutu 351 milionů korun za neoprávněné zpracování údajů o uživatelích svého antivirového programu. Podle úřadu firma po část roku 2019 předávala své dceřiné společnosti Jumpshot některé údaje o přibližně 100 milionech uživatelů, které nebyly anonymizované. V tiskové zprávě to dnes uvedl ÚOOÚ. Pokuta, která je nejvyšší od vzniku úřadu v roce 2000, je pravomocná. Vyjádření firmy ČTK zjišťuje.
Související klíčová slova: Jak často se vyplácí dividendy | Největší zásoby | Dividend calendar | Střední Evropa | Vývoj ETH/USD | Býčí pohyb | Pin Bar strategie | Běžná dividenda | Investice do Cardana | Zvýšení ziskovosti | Signál kvality a výkonnosti | Obchodní pásmo | January Barometer | 200 SMA | Rozdělení společností Nasdaq 100 | Nástroj Autochartist | Binance Coin (BNB) | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Rise Capital | Dynamický růst | Forex obchodník | Hodnoty ropy | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Celebrity | Program kontroly výnosové křivky | Cenový kanál | Record Date | FNV | Přidání investičních plánů | Příklad nákupu | Burzovní trh | Co je Polygon? | InstaForex Kurz | Hlava a ramena | JTIS | Prostor k růstu | Nejlepší investiční strategie | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Cap | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | NASDAQ: META | Co je riziko a rizikový profil | Dukascopy | Indikátor Williams %R | Ekonomický vliv | Sezónní trendy | Historie dividend | Spotřební zboží a služby | Cash Dividend | Sandbox | Vývoj | Declaration Date | IGLN.UK | Sell in May and go away | Státní dluhopis | LifeLock | Obchodní platformy | Údaje z USA | Fintel | Rusko a OPEC | Investice do indických akcií | Digitální reklamy | Incendiary Group LTD | Record Day | Akcie Blue Owl | Poskytovatelé signálů | Silná rezistence | Vývoj ceny dané akcie | Franco-Nevada Corporation | Miláček Wall Street | ROE na stránkách Finance Yahoo | Skener trhu | TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, s.r.o. | Mezibankovní sazby | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Zbytné spotřební zboží a služby | Využití EA při tradingu | EUR | Investiční rizika | Reakce dolaru | Bitcoin zdarma | P/E poměr | Morning Star | Průměrná výkonnost indexů | Počet aktivních klientů | Zhodnocení akcií | Býčí formace | Jak se počítá Index životních nákladů | Koncept technické analýzy | Co je dividendový výnos | Identifikace a hodnocení rizik | Standard & Poor's | HOOD.US | Prospekt dluhopisů | Nastavení obchodní strategie | Středně rizikový profil | Přemýšlení | Oznámení výsledků | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | EPS v amerických dolarech | Vhodné příležitosti pro nákup | Akciové společnosti | Dynamický support a rezistence | Hodnoty CNN Fear and Greed Indexu | JP Morgan Chase | Vyšší ROE | Wallet Investor | IIA | Velká analýza | Behaviorální | Dnešní obchodování | Swissquote Bank | Výkyvy | Největší banky | Power Capital | McDonald's | Stoxx | Take Profit | Hlasovací právo | Bombay | Vývoj akcie MCD | Vývoj ceny zlata | CBDC | Akcie firmy | Dividendový investor | Nejstarší ETF na světě | Společnost Avast | Cost-of-Living-Index | Očekávání | Korelace | Víkendové svíčky | Historie v investování | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Státy eurozóny | Kam až může cena akcie dojít | Volatilní | Akcie prodat | L.F. Investment | PMI v eurozóně | Finance Yahoo | Zamyšlení | Nejvýznamnější hybatelé cen | Investování do akcií pro začátečníky | Cílový trh | PubMatic | Předpověď ceny | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Dream team | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Marathon Oil (MRO.US) | Roční dividendy na jednu akcii | EURJPY | Novartis | Zbrklé investování | Ark | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Dividend capture | Trh práce | ČNB upozorňuje | ROE společnosti Coca-Cola | Příležitost k prodeji | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | iShares | P/B | Crypto | Investice | Správná volba time frame | MACD | Potenciál | Diverzifikace | Support | Nejdůležitější den | Fundamenty | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Dopad na akcie | Přesnost | Coca-Cola Company | Konzervativní rizikový profil | Bankovní společnost | Luna | Cyklus zvyšování sazeb | Výhled nejoblíbenějších finančních trhů | Companhia Siderúrgica | Index NIFTY | Muskovy investice do akcií Tesly | Aktuální informace o trhu | There is no free lunch on Wall Street | Indicators | Miliony dolarů | Webinář | Investopedia | Japonské akcie | Programátor | Poměr ziskových a ztrátových roků | 1M | Výhoda svíčkových grafů | Investiční svět | Franco-Nevada | Blackstone | Indikátor reálného volume | Švýcarský frank (CHF) | Růstoví lídři | Prognózy | Britská libra | Živá vysílání | Pozitivní roky | Špatná nálada | NYSE | Intervence | Breakoutové tradery | Nevýhody prodeje nakrátko | Kryptoburzy | SierraChart | Akcie Wheaton Precious Metals | Funkce xStation | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Ark Investment | Interactive Brokers | LeadX | Býčí kanál | Experti | Pomocník investora | Futures kontrakt | Chování | International Seaways | Rekord | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Co je Chainlink? | Analýza volatility | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Průměrný výnos | ReputationDefender | Stop-Loss | Býčí výhled | Trojitý vrchol | Forward Dividend | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Otevírací cena akcie | Měnový pár GBP/USD | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Určení dlouhodobějšího trendu | Impuls | Dlouhodobý horizont | Next Generation | EUR/USD | IAU.US | Binance Coin | Největší ETF | Technická analýza GBP/USD | Teads | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | AIDO | Neckline | Cena bitcoinu | Současná cena | Profesionální obchodníci | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Technologie NFT | Terrraform Labs | Monetární politika Bank of Canada | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Zavírací ceny | Základ pro technickou analýzu | Benchmark | Investování do virtuálních tokenů | Zavírací cena | Opatrný optimismus | Presale Metacade | Růst kapitálu | Lagardeová | Sledovat grafy akcií | Stav trhů | Více akcií | Měnová krize | ActualizeAI | Volatilní poptávka | Příklad speciální dividendy | Cenné papíry | Předpovědi indexu Nasdaq 100 pro rok 2024 | Průzkum | Výnos | DeFi | P/S | Téma akciových grafů | Index NIFTY 50 | Psychologické hladiny | Co je Ripple? | Medvědí výhled | Nikola | Koncept support a rezistencí | Highlights | Měnový pár USD/JPY | Falešné profily | Agentura Nová Čína | Vývoj akcie AMZN | Společnost Googlu | Cena akcie klesá | Brent | IHNED | Akcie těžařů | Google Pay | Colorado | HOOD | Hybatelé cen | REITs | Americký akciový trh | Announcement date | SMA | Práce s grafem | Vzdělávání | Šéf Fedu | Co je trend | Úspěch v investování | Open Sails Holding | LYNX Trading | Rozhodnutí o sazbách | Akciový dream team | Nejnižší cena | ESG | Popularita NFT | Index DOW | Import | Zvýšení sazeb Fedu | Obchodní software | Nevýhody Stock Dividend | Exchange | Alcoa | Tomáš Rozehnal | Investiční strategie | WallStreetBets | Daytrading | Vývoj akcie NVIDIA | Frustration of Missed Opportunity | Investor Warren Buffett | Praporek | Základní analýza akcií | Dobrý fundament | Indické akcie ve srovnání s americkými | Podíl na zisku | Kontrakty | FOLD | Strach | Technická analýza USD/CAD | Způsob obchodování | Generuje zisk | ROE na stránkách Finance | Nejlepší čas naskočit do trendu | JinkoSolar | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | John Kenneth Galbraith | Cathie Woodová | Autochartist Limited | AUDUSD | Invest Gate | Praxe | Nasdaq100 | Power Capital Limited | Provedení obchodu | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Tržní kapitalizace akcií | JPY | NYSE: FRO | Metaverse | Efektivní využívání kapitálu | Druhý největší ETF | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Caspar Asset Management S.A. | Vývoz ruské ropy | Pojem technické analýzy | Rizika investice do Cardana | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Casino | Role indexu S&P 500 | Falešné signály | Směřování trhu | Pár USD/CAD | FTT | Open Sails Holding s.r.o. | Wonderinterest Trading | Ropné zásoby | Více peněz | Projekce | Regulovaný broker | Kontrakce | Peníze | Hodnoty EPS | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Vydání dluhopisů | Král kryptoměn | Ukazatel | Blue Owl | TeamViewer | Výrobní sektor | Obrat trendu | FTX | Kryptoměnové ETF | Dosáhnout zisku | Zero-date | Nakupovat akcie | Základy fundamentální analýzy akcií | Charles Hoskinson | Ekonomická dynamika | Nestlé | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Certifikáty | Zvýraznění obchodních seancí | Investors | Indické akciové indexy | XIXOIO a.s. | Prognóza | FTSE 100 | MCADE | Růst a investice | Akcie NVDA | Rozdělení akcií | Velké problémy | Technologie blockchainu | Seriál o investování do akcií | Události tohoto týdne | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | NASDAQ: NVDA | Adani | Forex strategie | Barel ropy | Amgen | BSE | Stochastický | Vzestup bitcoinu | Palladium | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | EPS u akcií společnosti | Ropa WTI | Základní emoce na trhu | Obchodní transakce | AltAlgo | Top 5 akcií roku | Lockheed Martin | Velikost lotu | Index NASDAQ 100 | Lari | Procter and Gamble | Společnost Coca-Cola | Akcie Coca-Coly | Civitas Resources | Období dot.com krize | ARKK | Dobrá doba pro nákup | Kód akcie | Press TV | Historická výkonnost | Technologické korporace | Uptrend | Výkonnost zlata | Dobré společnosti | Výhody Stock Dividend | AAL.US | Histogram | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Algo obchodování | Top 5 akcií | Americké ekonomiky | Resistence | Celkové závazky společnosti | Kapitál | Kontrakty na ropu | Jakou hodnotu má daná akcie | Dlouhodobé investování | Robinhood | Cestování | Svěřené peněžní prostředky | Očekávaný vývoj pro rok | Investování do kryptoměn | Co je index Nasdaq 100? | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Broker | Oblasti konsolidace | Meta Trader | Proražení | Cash flow | Discord | USD | Reakce centrální banky | Nastavení indikátoru | Tempo hospodářského růstu | Závěr studie | Export | Banka Goldman Sachs | Vývoj akciového indexu Nikkei | Růst společnosti | NFLX | Velmi vysoké dividendy | Technická analýza | Trevor Milton | Kontrakt na ropu Brent | CFD kontrakty | International Seaways Inc. | Hodnota indexu Nasdaq | Klávesová zkratka | Automobilka | Akcie Civitas Resources | GBP/JPY | Zastavení poklesu | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Dobré výsledky | NASDAQ: AMZN | Fear of Missing Out | Pozitivní signál | Analýza USD | Vstoupit na burzu | Interpretace výsledků | Prodávat akcie | Management | Vývoj ceny zemního plynu | Zařízení pro těžbu bitcoinů | App Store | Psychologická nástraha | Úroková sazba | Plány | Geraldine Weissová | Na burze | Marek Makowiecki | Aktuální informace | Šok | Vyplacení dividendy | Průmyslová výroba Německa | ROE neboli Return on Equity | Jednotlivé burzy | Rychle zbohatnout | Obchodní platformy Metatrader | Míra | Měnová politika v USA | Price-to-Earnings | Oblasti odporu | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Upozornění na aktivity subjektu | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Katar | Ceny BTC | UBS | Apple Pay | Makléři | Obrovské zisky | DRD | Velké fondy | Covid | Investor Warren | Fondo Ahorro | Teradyne | Pozorování | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | NASDAQ: FOLD | INSW | Zkušení obchodníci | Ichimoku mrak | Povolenky za emise | Trh digitální reklamy | Ukazatele ekonomického rozvoje | Základní koncepty | Pověst | Investování do Etherea | Spekulovat | Společnost The Unicornex Group | Swapy | Sociální sítě | Plánování obchodů | FXstreet.cz | Ruský prezident | IGLN | Recenze nástroje | Automatické obchodní systémy | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Základní materiály | Zajímavé zisky | Celkový stav ekonomiky státu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Investice do Polygonu | Cenové úrovně | Burzovní průvodce | Panevropský akciový index | Úspěchy v investování | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Akcie společnosti Intel | Podvodné jednání | Analýza akcií PayPal | Obrovský potenciál | Žádný trend | Výzkumy | Admirals | MT5 | Období po dot-com krachu | Velké instituce | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | Kurz dolaru | Nikkei | Instagram | Pro tradery | 1 milion | Cenové pohyby | Slickcharts | Investování do Nasdaq | Konvergence | Swissquote | Zhodnotit své peníze | Options tradex | Williams' Percent Range | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Podvodné nabídky investic | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Potenciální růstové faktory | Price-to-Earnings Ratio | Býčí sentiment | Úvěrová smlouva | Globální ekonomiky | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Vybírání zisků | EUR/CZK | Zájem investorů | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Wonderinterest Trading Ltd | Společnost Pristine Group | Poptávka centrálních bank | Příležitosti pro nákup | Dividenda vyplácená akcionářům | Příklad na dividendě | Euforie | Boom | Dividenda vyplácená v penězích | Vyjádření České národní banky | Akciové indexy | Finanční společnosti | Společnost Casino | Investoři | Revolut | Investing.com | Co je AltSignals? | Portfolio | Myšlení | Ztráty a drawdowny | xStation | Hodnota EPS | Zkratka typu FAANG | Podnikové dluhopisy | Roční dividendy | Nakoupit akcie z Magnificent Seven | Nejistoty | Fenomén sezónnosti | Mimořádný zisk | MetaQuotes | Negativní sentiment | AMD | Cointology | Výše aktiv pod správou | Média | Nákupní apetit | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Tata Motors | Západní sankce | Grayscale | Investovaný kapitál | Venezuela | Tranše | Jádrový index | Investování do Filecoinu | Světové kryptoměny | Zisk | Bez rizika | Doktorát | Speciální dividendy | Graf akcií | Mezibankovní trh | Německý index DAX | Vyšší hodnoty | Patrik Polák | Futures na S&P 500 | Volatility | Část zisků | Finanční instituce | Uniswap (UNI) | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Index Nifty 50 | Lepší výsledky | Vzorce chování | Technická analýza BTC/USD | Skryté poplatky | Roboti | Daniel Křetínský | WSJ | Prezident | AT&T | Rostoucí ceny ropy | LiteGap | Pohyby trhu | Carry trading | Hold | Bed Bath & Beyond | Srovnávače dluhopisů | Institucionální objednávky | Odrazy | Francouzská společnost | Akcie známé automobilky | Performance | Paxos Trust Company | Základy technické analýzy | Konflikt na Blízkém východě | AUD/JPY | Akcie společnosti Tesla | Silná libra | Link | Snížení nákladů | Pesimismus | Technická analýza EUR/USD | CEO společnosti | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Nárůst EPS | Volume z futures burz | Investování do AltSignals | Kalkulačka rizika | Slevy | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Investiční | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Analýza akcií DRDGold | Analýza akcií Blue Owl Capital | Reakce trhů | Altria | Viceprezident | Tesla Inc. | Kapitál ke generování zisku | Přístup na burzu | Meme akcie | IEA | ETS | Patria | Investice do indexu S&P 500 | Tipranks | EP | Graf US500 | Oslabení USD | Prezidentka ECB | Trojúhelník | Státní investiční fond | UnitedHealth Group | Růst akcie | Válka | Shooting Star | DAX 40 | Nabídka | Data z ekonomiky | Short selling | Úrok | CHF | US500 | Tržní rizika | Největší banky v Evropě | Obchodní přístup | Obchodní příležitost | Implikace | Výhled na rok 2023 | Příklad medvědího trendu | Agentura Reuters | Fiskální rok | Půjčka na cokoliv | Akcie Nike | Půjčka | Live účet | Koupit akcie | Obchodní plán | Mladé generace | Řízení rizik v algoritmickém obchodování | NYSE: FNV | Růst cen ropy | Prodej | P/E | Spike | PFE | Zpráva | EUR/AUD | Bohatý | Obchody ARK Investment Management | Index STOXX Europe | First Republic Bank | Hladiny podpory | Oblast rezistence | Teradyne Inc. | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Strojové učení | Gen Digital | Růstové akcie | Nvidia | Činnosti makléře | Hedge Fund | Akcionáři | Emoce | Dot.com krize | Program MetaTrader | Warren Buffett | S&P | National Stock Exchange | Vzdělání | Rok 2024 | Americký akciový index Nasdaq | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Potenciální zisky | William Blair & Company | WGC | Zasedání Fedu | Stabilní byznys | RoboMarkets | Medvědí kanál | Technický výhled trhu | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Trhy s kryptoměnami | Nejnovější údaje | Kryptoaktivum | NYSE: WPM | Meta | S&P Global | Circle of competence | Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) | Vývoj akcií | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | IT společnosti | SPY5.UK | Úspěšní tradeři | Obchodní týden | Admiral Markets | Quantumlux Group | Výsledková zpráva | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Fenomén | Nízké poplatky | Nástroje technické analýzy | Výkonnost indexu | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Eurostat | Majitel | S/R zóna | Guru | Zprávy | Investice do Ripplu | Všechny akcie | Deflace | Nadšení | Co Autochartist umí | Dolary | Tokeny | Má cenu naskočit na současný trend | Ceny stříbra | Obchodování na Wall Street | Hodnota akcií | Averze k riziku | Prognózy USD/JPY | Earnfirmfxtrade.pro | Vývoj ceny bitcoinu | Co je Ethereum? | Výnosové křivky | Guvernér RBA | Jan Zielinski | Praha | Ceny ropy | Pohled na zlato | Inteligentní investor | Byty | ETF na bitcoiny | Evropské akcie | News trading | Ceny Bitcoinu | Sazby v USA | Silný růst | Virtuální nemovitosti | Rostoucí trendové čáry | Profily na sociálních sítích | Měnová politika americké centrální banky | Marek Pokorný | Bydlení | Volume z futures | ApeCoin | Adani Enterprises | Cena ropy brent | CZ | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Nerozhodnost | Mimořádný summit EU | CVS | Příklad prodeje | Směřování | Společnost Caspar Asset Management | Tržní podmínky | ESMA | Síla dolaru | Medvědí divergence | EPS společností | Vlastní sociální sítě | Jak vydělat více peněz | Investment management | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Intradenní obchodování | Muskovy investice | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Býčí den | Podnikatelé | HUF | Co je to index životních nákladů | Metoda Money managementu | RIOT | Support a rezistence | Expert Advisor (EA) | Jak dopadne letošní rok | Gemini Holdings | Burzovně obchodované fondy | Hedgeové fondy | Indie jede | Veřejné služby | Optimalizace Stochastic | Současný trend | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | Dividendy na jednu akcii | Tlak medvědů | SPDR S&P 500 ETF Trust | Bank of America | Obchodní nápady | TIM | Fundamentální analýza | Další pokles | Výstupní body | Petr Lajsek | Kdy je nejlepší čas naskočit do trendu | Legendární investoři | Velikost obchodu | Tržní ceny | Australský dolar | Financial | Retracement | American Airlines | Co je pákový efekt | Uplynulý rok | Koruna | MRO | Splatnost | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Výrazný pokles | BNP | Příklad úspěšného short obchodu | Nabídky investic | Důležití cenoví hybatelé | Zůstatek | Popisky na účtech | Ripple (XRP) | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | ETF fond | Americký trader | Lepší výnosy | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | Objem | Propad | Vývoj amerických ropných rezerv | Měny&Sazby | USD/CAD | Očekávání investorů | Obavy z recese | Halifax | Class A | Trigger | MetaQuotes ID | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | Psychologické úrovně | Federální rezervní systém | Údaje | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | ESD.FR | DAO | Efekt investic | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | JP Morgan Securities | Investovat do Bitcoinu | Forexoví obchodníci | Přeprodání | Exxon Mobil | Propuštění | Postavení na trhu | Životní náklady | Očekávání analytiků | Adani Group | Trendová čára | Pád ceny | Bernstein Bank | US dollar | Regulátor | Nomura | Nepředvídatelnost | Wheaton Precious Metals Corp. | Dlouhodobý výhled | Základy fundamentální analýzy | Digitální zlato | Ask | Průmyslová výroba | Společnosti obchodované | AMC | Pochybení | Pfizer | Překoupené signály | Britské libry | Výkonnost amerického akciového indexu S&P 500 | Nové akcie | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Obchodování s akciemi | Sázka | ARK Innovation | Studie | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Marathon | Finanční a investiční služby | První obchodní den | Investice do akcií | Průraz | Floor | COIN | Deficit | Hloubka trhu | Position sizing | Graf | Kolaps | CCTV | Opuštěné dítě | Index S&P 500 | Nákup libry | Instrument | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | FRA | Velké objemy | Finanční regulace | Investiční firmy | Gemini 2 | Grafy | První support | Cenová hladina | Svíčkový vzorec | Ropa Brent | Investování do dividendových akcií | Real-time | FTC | Hypotéky | Vývoj akcie MSFT | Hráči na trhu | Investice do Chainlinku | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Školení | Zvýšené riziko | Nástroj pro všechny obchodníky | Přijetí | Investiční smlouva projektu | Terminál | Zasedání Bank of Canada | Evropa | NFT a krypto | Česká spořitelna | Technické ukazatele | Změny na trhu | Cena USD/CAD | HUF/EUR | Obraty | Short | OPEC | Ekonomické události | Jednání FOMC | Svíčkové grafy | Chování spotřebitelů | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Povolenky na emise | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Grafické karty | Prognóza kurzu | Eurodolar | Disciplína | Zpráva o inflaci | Cena akcií společnosti Tesla | EverStride OU | Konkrétní společnosti | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Cenný papír | Inflační indexy | Oslabení amerického dolaru | Peněžní prostředky | Trader Steve Nison | NASDAQ: MSFT | Hlavní akciové trhy | Earnings | Americká centrální banka | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Sazby centrální banky | Regulovaný crowdfunding | Online platformy | Dnešní růst | Brands | My portfolio | Index Dow Jones Industrial Average | Křetínský | Dlouhodobé trendy | PYPL | Technické analýzy | Support nebo rezistence | Zkušenosti a odbornost | Chaotický vývoj | P/BV | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Michael Saylor | Prodej akcií | Obchodní strategie | Muskovy investice do akcií | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | Makro data | Funkce pro tradery | GBPUSD | Obchodování s ropou | Stabilní byznys model | Právo | Macrotrends.net | Nižší zisky | APAC | Stříbro | Nejbližší support | Rizika investování do AltSignals | USDCAD | Jaké jsou typy rizikového profilu | Recenze platformy | Tým InstaForex | Silné stránky společnosti | Instituce | COPPER | Česká koruna | Co bude | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Aplikace Autochartist | Chamtivost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Investiční společnost | FAANG | Růstový potenciál | Foreign Exchange | Den zveřejnění výsledků | Western Alliance | Brokers | Adaptive Market Hypothesis | Býčí signál | Falešné profily na sociálních sítích | Americké akcie | Profit Target | Měnový trh | FKI | BBC | Trader Workstation (TWS) | Reálný účet | MetaTrader | Ex-dividend | Dlouhodobější trend | Běžný účet | Kongres | Global Advisors | Wonderinterest | Výdělky | Zakladatel | Těžby Bitcoinu | Hodnota EPS u akcií | Obraty trendu | Backtestovat | Divize | Neočekávané události | Počasí | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Akcie Amazonu | XPD/USD | Vyplácení dividend | ex | Nákupy akcií | Analýza BTC/USD | Výnosy amerických akciových indexů | ABB | Investice do akcií Tesly | Zvýšení úrokových sazeb | CVS Health | Indikátor RSI | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Auchan Retail | Měnová politika Bank of Japan | Šíření koronaviru | Amicus Therapeutics Inc. | Zavedené společnosti | Změna trendu | Trh | Zpracování osobních údajů | Nárůst zásob | Komise | Americká akciová rally | Kanadská měna | Co je trend a jak ho určit | Nová Čína | Výrazný růst | Skvělá investice | Otočení trendu | Konkrétní výše roční dividendy | Fed | Margarita Simoňjanová | Frustrace | TIO Markets Ltd. | Výrobce čipů Nvidia | AAL | Algo | Korekce | Coca Cola dividend calendar | Klesající trend | Vývoz ropy | Zvýšení podílu na trhu | Pozornost | Ideální čas | Statistics | Nejlikvidnější akcie | Buffett | Money management | Americké dolary | Arbitráže | Stock info | Největší ekonomika světa | Nestle India | Dividendové akcie | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 | Trojité dno | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Sázení | AUD/CAD | Drawdown | Kanada | Herní příležitosti | Investice do indexu S&P | S&P 500 | Trading Central | Vysoké ztráty | Stripe | Vstupní a výstupní body | Pin Bars | Selský rozum | Yahoo | Swingové minimum | JDE | Technické indikátory | Forex menové páry | Cenové změny | Stock | ANO | Obranný průmysl | Martin Malý | ProCent | Výhody a nevýhody prodeje nakrátko | EA při tradingu | Čína | Čekající příkaz | Obchodní systém | Aktualizovaná prognóza | Finansoft | Rating | Platforms | Nejznámější indické akciové indexy | Alphabet Inc. | Legendární investor | Akcie FAANG | Společnost Alphabet | SNB | Prezident Joe Biden | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Velké banky | Microsoft | USD/CHF | Trh dnes | Příležitosti | Budoucí vývoj | Snížení dividendy | Otevření obchodu | Kurz USD/CZK | Dopad na cenu | Volba time frame | Potenciální otočení trendu | Přehled kurzů | Začátečník | Nejistota | Pristine Group | Pin Bary | SBUX | Analýza trendu | Dividends | Společnost Tesla | Insider informace | Defi | Pokles cen ropy | Shortování | Outside Bar | Akcenta | Změny cen | Sell | Trading blues | Akcie z Magnificent Seven | Long pozice | Compound | Obchodní instrument | Investování do Skupiny ČEZ | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Zemní plyn | Investování do Apecoinu | Základy akciových grafů | Potenciální kapitálový růst | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | PH Tower Financial Center | Společnost PayPal | Decentraland | Obchodování zlata | Pay Date | Příjmy z ropy | Inspirace pro rok 2023 | Nákupní cena | Konsolidovaný čistý zisk | XCU/USD | Představenstvo | Co je to bitcoin | Zisk mezi akcionáře | Společnost BlackRock | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Nižší minima | Online kurzy | Vývoj akciového indexu DAX | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Range | Line chart | Společnost Meta Platforms | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Velikosti pozice | XRP | Nifty 50 | AA | Invest | Indikátor Williams' Percent Range | Centrální banka | MicroStrategy | Otevřené obchody | Rizikové investice | Mobilní aplikace | Andrew Bailey | Významné zprávy | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Vážený akciový index | Poslední vývoj ceny | Meta Platforms Inc | iOS | Filecoin (FIL) | Exxon | Tvůrce kryptoměny bitcoin | Řízení rizika | NYMEX | Obavy z recese v USA | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Polský zlotý | Tržní sentiment | Apreciace | Finanční gramotnost | QE | Jiří Tyleček | Diamant | LYNX | Propady portfolia | Akcionáři a věřitelé | Největší kryptoměna | Alphabet Inc. Class A (NASDAQ: GOOGL) | Faktor úspěchu | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Kapitalový výnos | Pravděpodobnost úspěchu | Instant Trading EU Ltd. | Verze Revolutu | Margin call | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Psychologické faktory | Další růst | CIA | Cost-of-living index (COLI) | Politické napětí | Vývoj akcie TSLA | BAT | Strategie pro dividendové akcie | Williams %R | Mentoring | Pivotní body | Poskytování investičních služeb | Tržní situace | Opce | Prolomení pod support | Rozhodnutí ČNB | Red Bull | Sektor finančních služeb | Aukce | Reálné ekonomiky | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Pojišťovnictví | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | FND | Partnerství | StopLoss | S&P 500 a Nasdaq | Příklad běžné dividendy | Investiční služby | Podnikání | Subjekt 1STEP Group | Dluhové krize | Počet zákazníků | Obchodování pomocí indikátorů | Zvýšení těžby ropy | API | USD/CAD v roce 2023 | X-Trade | Pohyby akcií | Dividenda a Dividend Yield | Cíle fundamentální analýzy | FIL | Komodita | Celková změna trendu | Expertní analýzy | Analýza akcií Civitas Resources | Gold Trust | Zprávy a analýzy | Bid | Zahraniční investice | Mluvčí | CZK | Candlestick chart | Vývoj akciového indexu SPX500 | Reuters | Úspory | AVG | Byznys model | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Obchodníci | ETC | Blog | Společnost XTB | Visa | Podcast | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Bitcoin (BTC) | Ekonom | Ukazatel ROE | Chevron | AnyDesk | Akcie farmaceutické společnosti | Další růst úrokových sazeb | Worldcoin | Základy v technické analýze | Směnný kurz | Vytvoření plánu | Základní pojmy | Predikce finančních trhů | Vývoj Nasdaq | Depozitní sazba | Příklad býčího trendu | Companhia Siderúrgica Nacional | Kov | Sentiment a chování investorů | Souhrnný index | Rolování | Index nákupních manažerů | Obchodní partner | Rekordní maximum | Produkty s pákovým efektem | Předseda | Analytici | WeChat Pay | Kurz koruny | Světové měny | Google Play | Růst v Číně | Mentor a učitel | Profesionálové | Dynamický trh | Kapitálové výnosy | Kryptoměnové společnosti | Ripple | CARA | Co je to Stochastic? | Akcie společnosti Netflix | Výnosy z investic | Proč investovat do Uniswapu? | J&T | COT indikátor | Situace | Stock Dividend | Legendární trader Larry Williams | Equity | Příklad stock dividendy | Risk management při investování | Složení investičního profilu | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Provozní zisk | Největší brokerské společnosti | Využití EA | Příkaz | Ekonomiky | Paxos Trust | Vyšší kapitálový | Akcie Netflixu | Barclays | Behaviorální ekonomie | Guvernér | Finanční sankce | Dlouhodobé investice | Rychlý růst | Past na býky | Rozpočet | Core S&P 500 | Negativní dopad | Vytvoření plánu řízení rizik | Apple | Ženy | Libra | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Dividend capture strategy | SMA 100 | VWAP | Open | Cena akcie | Pokračování trendu | Silnější support | Cenové akce | Indické akcie | Psychologie tradingu | Interpretace | Nakoupit akcie | Ekonomické vyhlídky | Obchodník na forexu | Akcie společnosti Microsoft | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Financovat | Investiční doporučení | Příprava | Ex-DIV | Dobrá nálada | Návratnosti investice | September Effect | Výběrová kritéria | Ztráta | Johannesburg | Prodej na krátko | Nejstarší ETF | Top Green Investments | Aktuální cena | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Průměrný dividendový výnos | Válka o ropu | Dow Jones Industrial Average | Full time | Růst mezd | Investovat a spořit | Klesající trendové čáry | Barometr | Algotradeři | Prime | P2P | Forward | Úroky | Refinitiv | Indikátor Stochastic | Akciový watch list | Top 40 německých akcií | Portu | Exkluzivní predikce | Cena | Silné oživení | CFD akcie | Investiční banky | Vlajkové formace | Výběr brokera | ING | Napětí na finančních trzích | DIP | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Jak si Teads vede finančně | Gemini | Bearish Engulfing | Ceny komodit | DOT | Money-Management | Nákup akcií | EGLN | Akcie dnes | Halving | Fortune | MetaTrader 4 | Roční maximum | Klouzavý průměr SMA | Cenový cíl | Aktivum | Ceny akcií | Vyšší riziko | Učitel | Inspirace | FTSE | Fond | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | Přenos | Subjekt 1STEP | S&P500 | EBay | Historie účtu v MetaTrader | Americký dolar | Dobré zprávy | JERRS | Ceny | Prudký pokles | Futures kontrakty | Technologie | Jednoduché tipy | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | Technická analýza akcií DRDGold | TSLA.US | Rizika | The Sandbox | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Akciový graf | Francouzský řetězec | Suez | Podvodné nabídky | Překoupené zóny | USD/CZK | Znalosti historie | Zisková období | Pokles | Aligator | Investice do forexů | Rok na americkém akciovém trhu | Fenomenální růst | Univerzální rada | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | Výběr zisků | Kurzy | Euro | Margin | The Unicornex Group | Blesk | Ceny zemního plynu | Vývoj akciového indexu | Lloyd's | CHF/JPY | Historická data | Počet uživatelů | Finance Group | SSPs | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Hedge | Začněte obchodovat | Pozitivní výsledek | Americký trh | Poplatek | Google | ECB | Vývoj cen ropy | Řetězec | KNF | Futures na ropu | Makro | Index ISM | Velké korporace | Vysoká hodnota | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Svět investování | Option | Dluh USA | Analýza investice | Důvěryhodnost | Obchodník | Velký problém | TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ | Tržby | COVID-19 | TSLA | Aplikace Revolut <18 | Sideway trend | Kapitálové požadavky | Historie účtu | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | ROE | Postřehy z obchodování | Evropská centrální banka | Roční výnos | Indikátor | Beekash | Technické vlastnosti | Situace na trhu | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | On-line kurzy | Výkonnost akcií 500 | Dobré obchody | Pohyby směrem dolů | Daně | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Lídři | Dobré obchodní příležitosti | Close | Marketingová komunikace | Investment Management | Pivot | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Sport | Zprávy z trhů | Brokerské společnosti | Informace o výkonu akciových indexů | Institucionální investoři | Momentum | FTMO PipsPRO | Pozitivní sentiment | UCITS | Dluhopisy | Příjmy společnosti | Obchodování s měnovými páry | R Trader | Konsorcium | Finanční prostředky | Investiční cíle | Analýza trendů | Market.com | Morgan Stanley & Co. | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Bez povolení | BNP Paribas | Historické rekordy | Nevýhody | Růst amerických akciových indexů | Vliv carry trade | Jaké analýzy se používají | Celkový roční výkon | 2021 Top Green Investments | Průměrný příjem | Růst ceny | Rise Capital s.r.o. | COST | Roční dividendový výnos | Ropa WTI na D1 | Swap | ISM | Miliardy eur | Přeprodané podmínky | Index životních nákladů | Stochastic EA | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Starbucks | Incendiary | Platforma Geneva Option | Odraz ceny | Manuál | Akcie MCD | Investování do Bitcoinu | Alerty | Cena zlata | Přístup do VIP zóny | Jak určit rizikový profil investora | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Dlouhodobé očekávaní | Dividendový výnos (Dividend Yield) | Zvýšení ceny | Obchodní divize | Conseq | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výkonnost akcií | Silnější kurz | Přeprodané zóny | Navýšení kapitálu | Výše poplatků | Sektor zdravotnictví | Bull | Růst cen | Saxo | Velký stres | Vrcholy | Graf akcií farmaceutické společnosti | US 500 | Cenový pohyb | RSI | Měnová politika | Akcie Apple | Obchodujeme | SPX500 | Asset management | Úspěšné investování | Pevné nervy | Býčí trh | Hodnota dividend | Investiční plán | Orderflow | Dash | Společnosti Netflix | Pád cen | Poptávka | Meme mince | Snížení ratingu | Altcoin | Financování | Nastavení měnové politiky | Otevření a uzavření obchodu | Investovaný kapitál ke generování zisku | ECN | Market Watch | Výrobce čipů | Finance | Slušný zisk | Financial Conduct Authority | International Treasury Monetary One | Stres | Platforma MT4 | Prodávající | Alphabet (Google) | EGLN.UK | GMT | Historické maximum | Rozdíl mezi COLI a CPI | Konfluence | Růst HDP | Vysoké dividendy | JMP Securities | Trader Larry Williams | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Úrokový diferenciál | Peer-to-peer | Zkratky pro MetaTrader | Hodnota akcií DRDGold Limited | Solana | NASDAQ: TSLA | Republikáni | USDJPY | Nastavit klávesovou zkratku | Švýcarská národní banka | Pády indexu Nasdaq 100 | Akcie Starbucks | Investiční poradenství | Lidstvo | Motley Fool | Růstové tendence | Zasedání Bank of England | Stochastic oscillator | Line | Zvýšení produkce | Poptávka po zlatě | Americké banky | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Aktuální technická situace | Pokles akcií | Globální trhy | Maržové obchodování | Capital | Průměrná hodnota | FT | EURGBP | ECB Christine Lagardeová | Americký akciový index Nasdaq 100 | Cena kryptoměny | Generální ředitel Tesly | SVB a Signature | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Investor | Seriál o ETF | Propad portfolia | All-time high | DNO | Mali | Uzavření trhů | Obchodovat | Základní materiály & Energie | Korelace měn | Jitan Solanki | Pokles trhů | Měnový pár EUR/GBP | Reporty | Spotřebitel | Poradenství | Korekční fáze | Skupina akcií | Dividend yield | Reverzní formace | Obsah VIP zóny | Český broker | Vydělávat peníze | Akcie TSLA | PayPal ve zkratce | Dividenda | Sociální síť | Ark Investment Management | Supporty | Společnost Admirals | Proč se půjčují akcie | Odhodlání | Global News Trade | Akciová rally | Kryptotrh | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Resistance | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Formace grafu | Podmínky na trhu | CAPITALS | Zisk společnosti | Ekonomové | Medvědi | Metaversesworld | LeadX Group Ltd. | Holubičí postoj | RBNZ | PRIBOR | Fear and Greed Index | Protocol | Mluvčí firmy | Spready | Aktuální výhled | MIFID | Charlie Munger | Speciální dividenda | Tweet | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Světové události | Příklady konkrétních ETF | Dividendový výnos | FINMA | Odmítnutí ceny | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Platforma MetaTrader | Android | Nařízení o crowdfundingu | Saúdská Arábie | Doba pro nákup | Vývoje ceny | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Ekonomická zpráva | Fear and Greed | OCI | Ziskovost | Payrolls | First notice day | Bankéři | Důvody poklesu ceny | Porovnání více instrumentů | Obchodování s měnovými páry (forex) | LES | Cena ropy | Analýza USD/CAD | Inflace | Problémy | Ocel | Obchodování SPDR S&P 500 ETF Trust | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Vysoké zisky | ROCE | Trend na akciovém trhu | Klesající trendová linie | Participace | DAX | Polygon | HDP | Jack Dorsey | Typy NFT | Profesionální tradeři | Fin Fix | Klouzavý průměr EMA | Vstup do obchodu | Metacade | Kurz USD | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Spolehlivost a důvěra | Pojistka proti inflaci | Struktura | PYUSD | Cena akcií AMD | Vedení společnosti | Zkušenosti | Index PMI | Druhý největší ETF na světě | Nezaměnitelný token | Firma | Ekosystém | Karty | Avalanche | Korporace | Signály | Nejdůležitější pojem | Nabízení investičních tokenů | Akcie Civitas | Grafy akcií | Forex Street | Python | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Futures kontrakt Copper | Ether | Presale AltSignals | Analýza indexu Nasdaq 100 | MCD | Technická analýza akcií | Lot | Ropa | Statistiky | Omyl | Náklady na obchodování | Rezistenční oblast | Monetární politika | Indikátory momenta | Manufacturing PMI | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | FX | Oblíbené predikce | Global Markets | EPS u akcií | Kryspin | Deutsche Bank | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Výrazná rezistence | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | B&B PROFIT | Jak funguje Stochastic | Uzamykání zisků | Inflační indexy (CPI, PPI) | Nezaměstnanost mladých | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Realizovat zisk | Velikost pohybů | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Future Finance | Analýza EUR/USD | Akcie padají | Polygon (MATIC) | Společnost Pristine Group LLC | Americká Komise pro cenné papíry | Extrémní růsty | SPDR S&P 500 ETF | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Trend Magnificent Seven | Nárůst EPS společností | Výnosy 24 měsíců | Obchodování ropy | Růst dolaru | Vývoj indexu S&P 500 | Fimalac | Výhody a nevýhody | Býčí vyhlídky | Oracle | Profit-Target | Synergy Capital | Medvědí scénář | Aave | Dolar | Fibonacciho retracement | Úroková sazba měny | Reserve Bank of New Zealand | Debata | Bnp Paribas Easy S&P 500 | NortonLifeLock | Analýzy a obchodní příležitosti | Spekulanti | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Růstové faktory | FTMOPipsPRO | Finanční zpráva PayPal | Hodnocení rizik | Generativní AI | Proč investovat do Polygonu? | Bezpečné dluhopisy | Fundamentální pozadí | Yield | AUD | Contract | Byznys | Binance | Deere | Expert Advisor | Obchodní bilance | Oscilátor RSI | Raymond James & Associates | Podhodnocený | Německá průmyslová výroba | Zlatá příležitost | Vyhledání tickeru | Zveřejněné predikce | Jasný směr | Risk | Predikce | Geneva Option | Komise v přenesené pravomoci | Globální fintech | Kypr | Citigroup | BSE Sensex | Forex asistent | Dluhopisomat | PayPal USD | Hospodářství | Čínský export | Head and Shoulders | Odhadované ceny | Pattern Opuštěné dítě | Nastavení grafů | BNB | Investování do akcií v roce 2023 | Obchodovat na forexu | Obchod | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Santa Claus Rally | Prodeje | SF Trend Lines | Pojištění Lloyd's | Carlos Spada | Majors | WiseBridge LTD | Rozhodnutí Bank of England | Banka | Fibonacciho úrovně | Short obchody | Studie 2021 | Market Maker | Bollingerova pásma | UNIPRO | Nižší ceny | Vancouver | XCU | EU | Ekonomická krize | Slabé stránky | Nastavení indikátorů | Cena stříbra | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | Akciové portfolio | Caspar Asset Management | Co je Filecoin? | Time frame | KRYSPIN Investment a.s. | Expert | Úrovně rezistence | Tipy pro vytvoření watch listu | Vývoz | Prodeje akcií | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Aktivity v eurozóně | Gate | Trigon | Úroveň rezistence | Propagandistka | Recese | Americký ekonom | Celosvětový růst | Ropa roste | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Recenze platformy xStation | InstaForex Kurz pro začátečníky | Hodnota indexu | FTMO PipsTrade | Švýcarský frank | Růst akcií | ATLANTIK finanční trhy, a.s. | Poplatky za obchodování | Bank of Canada | Cointology Ltd. | Analýza BTC | Nejoblíbenější finanční trhy | Partners Market | CZK/EUR | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Emoce na trhu | Index Dow Jones | Výhled na rok | Sveriges Radio (SR) | Aktuální stav | Zbohatnutí | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Expert Advisors | Quantumlux Group, s.r.o. | Růstový trend | Komerční banka | Silný support | Jak dlouho trvá rostoucí trend | Daňové reformy | Know-how | Historické trendy | Výzva | Ziskovost investora | Použití patternu v obchodování | Obchodní příkaz | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Indické versus japonské akcie | Investiční divize | Negativní nálada | Transparentní | Pin Bar | Očekávané výsledky hospodaření | Pivot Pointy | Akcie Teradyne Inc. | Bitcoinový ETF | IUSA | Technická korekce | Asijská obchodní seance | Vlastní kapitál | Vývoj akcie INTC | Patria Finance | Velikost investičního portfolia | WikiFX | Poskytování služeb na finančním trhu | Barel WTI | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Trade Union | Grayscale Bitcoin Trust | Uniswap | Intel | Správná volba | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Kritéria pro firmy | Online grafy | Investice z Číny | Výsledkové zprávy | Úspěchy | NEST | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | MQL4 | Swingové maximum | 3 akcie na zlato | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Atlantik | USDCHF | Silná poptávka | CySEC | Dividendy nelžou | Zvýšení cen ropy | AXA | Obchodní účty | Margin Elite | Základní koncepty fundamentální analýzy | Stabilita | STAR | Svíčkové formace | Seznam brokerů | Panika | Trading | Komunita | Dynamický ekosystém | Predikce hlavních finančních trhů | Rise Standard | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Comfort Finance Group (CFG) | Dividendové společnosti | Kanadský dolar | Strategické investování | Předpovědi | Příklad ztrátového short obchodu | Ripple Labs | Mince | MATIC | Zásoby ropy | UNIPRO Capital | COLI | Knight | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Ticker | TRIP | Dění na trhu | Adidas | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Japonský jen (JPY) | Virtual Private Server | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Časový rámec | Low | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Platforma | Rollover | Týdenní pivot | Energetika | Proč investovat | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | PBOC | Sekundární trh | Hezké zisky | IIA plus | Diverzifikované portfolio | CNN | Monitorování a dohled | Negativní zprávy | Řízení pozic | CZK/USD | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Platební systém | Platformy xStation | Nařízení | PoW | Prospekt | SWIFT | Jak obchodovat | Vzestup ceny | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Indexy | Citi | Forex Factory | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | UNIPRO Capital a.s. | Inteligentní vkládání pokynů | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Dividendový výnos (dividend yield) | Gold | NZD/JPY | WHALESTEP CORP | Prvky technické analýzy | Průmysl | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Globální ekonomický růst | Lehká ropa WTI | Úroveň supportu | TOPEU | Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) | Verizon | Tempo růstu | Marže společností | Podnikatel | Nízká ziskovost | Bankovnictví | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Aerolinky | Psychologie investora | Růst Bitcoinů | Divergence | Trend is your friend | Shiba Inu | Velikost pohybů na ropě | ETF | Crowdfunding | Marathon Oil | Federální obchodní komise | Politické události | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Výše poplatků (Expense Ratio) | Překoupené podmínky | Omezení těžby | Forexový trader | Společnost Eli Lilly | Větší zisky | Zhoršení výhledu | Metody analýzy akcií | Myšlenka | Forex trading | UnitedHealth | Varování | Úsilí | Poskytování regulovaných finančních služeb | Černé zlato | APP | Revolut <18 | Uhlíková stopa | Spojení | Graf akcií společnosti Nvidia | DappRadar | Long | Finanční zpráva | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Telekomunikace | Recese v USA | Obor podnikání | Klíčový support | Sezónnost americký akciový trh | Pandemie | VWAP indikátor | Nálady na trhu | Record date | Bear | BNP Paribas Securities | Bonusy | Japonský akciový trh | Mezinárodní dohody | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Upozornění na rizika investic | Filecoin | Fundamentální analýzy | Kotace | Prodejní tlak | Cenový strop | Akcie INTC | Live trading | PipsPRO | Výprodej | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Celkový počet zákazníků | Omar Arnaout | Business | GBPJPY | Vladimír Pikora | Identifikační číslo | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Alps Markets | Pády indexu | Indikátory | Nebezpečné pohyby | Růst cen akcií | PayPal Holdings Inc. | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | Open Sails | Plynárenské společnosti | Tvůrce kryptoměny | Frekvence výplaty | Akcie Nvidia | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Vývoj měnového páru USD/CAD | Analýza ceny akcií společnosti | S&P 500 (US500) | WHALESTEP | 1D | Bankovní účet | Holubičí tón | Výsledky amerických společností | Inovace | Trustpilot | Akcie AMZN | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Kryspin Group | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Zpětné odkupy | NZD/USD | DAX40 | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Časový úsek | Brazílie | Investice Cathie Wood | Naskočit to trendu | | WOOD & Company investiční společnost, a.s. | Japonské úřady | Mateřská společnost | Pochybnosti | Incendiary Group | Finanční pracovní skupina | Invest Gate Ltd | Sierra Chart | Engulfing pattern | Hodnota akcií DRDGold | Akciový index S&P BSE | 1STEP Group | Signál k nákupu | Špatné zprávy | ETFs | Známky oživení | Majetek | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Sentiment | L.F. Investment Limited | Budoucnost Bitcoinu | Stoxx Europe 600 | Beekash Payment Solutions | Silná konkurence | Růst úrokových sazeb | Daniel Slota | Politika | Profesionální investoři | Makléřské zkoušky | Konkurence | CoinShares | Nálada na trhu | PLN | Circle | EverStride | Kapitalizace | IVV.US | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Indikátor MACD | Dnešní seance | Americké futures | Yahoo Finance | MAM | Obchodní postřehy | Pravidla hry | Jak investovat | Podvody | Cardano | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Nekstra | Úrovně supportu | NFT trh | Atlantik-star s.r.o. | Satoshi Nakamoto | Typy rizikového profilu | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Další vývoj | Citibank | Malá skupina akcií | Earnings per Share | Vývoj trhu | Double bottom | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Joe Biden | Real Estate | Objemy obchodů | Jak si vede USD/CAD | Centrální bankéři | Býčí scénář | Akcie na zlato | CAR | Luna-Capitals | Optimismus investorů | Return on Equity | WHALESTEP CORP LTD | Nálada | Držení pozic | Indie | J&T Banka | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Plán řízení rizik | Vnímání | Martingale | Krátkodobý vývoj | SVB | Zdraví | Trendový trh | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Ekonomika | Pohyb ceny | Baterie | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Výsledky hospodaření | AUD/USD | Prolomení supportu | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Směr trendů | Zářijový efekt | Velmi volatilní | Amazon.com Inc. | Analytik skupiny | Aktualizovaná prognóza kurzu | Úřad pro ochranu osobních údajů | WOOD & Company investiční společnost | Auta | Volume | Americký akciový index | Společnost InstaForex | Zisk firmy | Americký trh práce | Pozitivní momentum | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Oscilátory momenta | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Akciový trh | Kulaté číslo | Japonská ekonomika | Economist | Hry | Odpovědnost | Seminář | Trendy měnového páru USD/JPY | Canadian Broadcasting Corporation (CBC) | Nový býčí trh | ONE | Potvrzovací signál | Trendové čáry | Scalping | PayPal | Zaměstnanci | Polkadot | TripleLift | Bankovní krize | Politika Fedu | Finanční trhy | Cyrrus | PacWest | Cenové rozpětí | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Měna speciální dividendy | Insider | Největší ekonomika | Způsob investování | Společnost LeadX | Rizika investice do Ripplu | Prodejní signál | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Comfort Finance | IPO společnosti | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | AAPL | Austrálie | Apple Inc. | Obchodní výhled | Hrubá marže | Analytické zprávy | Financial Times | Znovuotevření Číny | Trade Station | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Swingová maxima | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Změny v měnové politice | Peněžní trhy | Ceny akcie | New York | FOMO | Riziko korekce | MSFT | Swing | Graf měnového páru | Čistá ztráta | CFG | Krize | Bernstein | Akcie high-tech společností | Pád akcií | Jak se obchoduje | PipsTrade | Price-to-earnings ratio | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Prostor ke zlepšení | Agresivní rizikový profil | Portál FXstreet.cz | Mateřská společnost Googlu | Copper (XCU/USD) | Automatické obchodování | ETH/USD | Konzervativní investor | Zlotý | Omezení produkce | AOS | Světový trh s ropou | Contracts for difference | Vytvoření watch listu | EURCHF | CoinGecko | Pokles poptávky | CEO | Objednávky | Těžby bitcoinů | Pozitivní očekávání | Testy pro stanovení rizikového profilu | NFT | Zlatý kříž | Zcash | Ninja Trader | Dow Jones | Algoritmy | Dollar | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Úročení vkladů | Zprostředkování financování | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Strategie řízení | Globální trh | Společnost XIXOIO | Vývoj ceny ropy | Akcie Intel | Užitečné funkce | Sazby | Nadnárodní korporace | Americké výnosy | Upozornění na aktivity | Šance na úspěch | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | Společnost Facebooku | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Akcie NFLX | JAP225 | Generální ředitel | Ceny aktiv | Bezpečnost | Kartel OPEC+ | Situace na grafu | Devizové rezervy | Cíle | Burza | Semináře | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | Dotcom | Akcie společnosti Apple | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | M1 | Derivát | Obchodování s CFD | Transakce | Známé prop tradingové společnosti | Měny | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Jaký je výhled? | Sezónnost | MasterCard | SPY.US | Raymond James | Slovensko | Profitovat | Křížové měnové páry | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Zpravodajství | 1STEP | Které akcie | Práce na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | AUDJPY | DE30 | Podnikání na kapitálovém trhu | BTC/USD | Pozitivní výhled | NFT kryptotoken | Fed dnes | Akcie společnosti CrowdStrike | Dividendy | Měna | Co je riziko | Společnosti z indexu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Support a rezistence zóny | Analýza investic Elona Muska | Oslabení eura | Katastrofy | Silný pokles | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Interbank VIP indikátor | Comfort Finance Group | Ichimoku | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Uvolnění měnové politiky | EUR/CHF | Snap | Výnosy | FTMO | Miliardy dolarů | W1 | TradingView | Finanční trh | Cena akcií PayPal Holdings | Růst poptávky | FOMC | Algoritmické obchodování | Experti HSBC | Vývoj ceny | Statistika | JPMorgan | KRYSPIN Investment | 100 SMA | Půlení | Pracovní síly | Dna | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Obchodujeme FOREX | Překoupené oblasti | Futures na zemní plyn | Čekající pokyny | Patria.cz | Zisky společnosti | Automatický obchodní systém | Investice do forexů (měnových párů) | Zobrazení obchodní seance | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Prezident Putin | Americké akciové indexy | EIA | Mt. Gox | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Nebezpečí | IPO | NIFTY | Rusko | Plus One | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Vyčíslení rolování | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | ADA | Nižší maxima | Obchodní den | Quantumlux | Vývoj akcie Tesla | NvestPro | GBP/EUR | Signál | Skupina Magnificent Seven | Digitální měna | Technický výhled | Cena akcií PayPal | S/R zóny | Afrika | Swing Trading | Pozemky | Výsledkové sezóny | State Street | EPS | Excelová tabulka | ADP | Square | Cenový graf akcií Tesla | Hodnota zlata | Číst grafy | Short squeeze | Plus One Ltd. | Síť X | Optimistická nálada | Ropy | Rozdílové smlouvy | Korelace signálů | Historie | Úspěšné obchodování | Teads N.V. | Řízení rizik | ČNB upozornění | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Dividendové výnosy | CNY | Cena kryptoměny bitcoin | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Jaký je rozdíl mezi COLI a CPI | Výdaje | Evropská komise (EK) | Blížící se fundament | Zadání cenového alertu | Zmírňování rizik | Společnost | INVEST GATE a.s. | Obchodní systémy | Časové období | CBC | Instagramový profil | Časové rámce | Daniel Wizner | Likvidní | Šance | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Obchodujte | Tradex | Disclaimer | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Zmírnění rizik | Klíčové faktory | Investiční platformy | BlackRock | Společnost MicroStrategy | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Francouzský index | NASDAQ: PYPL | Wood & Company | OTC trh | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Kryptotoken | Kupci | Objem nákupů | Munger | Forexoví tradeři | Upozornění na rizika | Rozšíření | Graf nákupů a prodejů akcií | Akcií těžařů | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Veřejně financované médium | MRO.US | ČVUT | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Neúspěch | Holubice | Ztráty | Obchodní nastavení | Organizace | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Alipay | Technické vlastnosti Stochastic | Kryptoburza | Poptávka po akciích | Nekstra.com | Gap | Jednotlivé akcie | LeadX Group | Cenoví hybatelé | FtmoPipsTrade | Inflační data | Analytické nástroje | Stock Exchange | FXPRO Financial Services | Růst | Česká národní banka | Problémy s likviditou | Financial Highlights | Vyšší úroveň | Index Dow Jones Industrial | Sveriges Radio | Kurz kanadského dolaru | Pohyb ceny akcie | Microsoft Corporation | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Indikátor pivotních bodů | Kalkulačka rodinného rozpočtu | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Vývoj akcie NFLX | Americké firmy | Emitent | Zajištění | Strach a chamtivost | Mentor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Linie podpory | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | IVV | Cenový index | Aplikace <18 | Indikátor sezónního trendu | Výhled trhů | Pracovní trh | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Kanadská centrální banka | Cenová akce | Investiční fond | Meziroční růst | Úročení | Atlantik finanční trhy | Operační rizika | Co ovlivňuje složení investičního profilu | Mimoburzovní | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Výsledková sezóna | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Varovné signály | ČTK | Engulfing | Index amerického dolaru | Arca | Index STOXX Europe 600 | Jak dlouho trvá trend | Směr dlouhodobého trendu | Návratnost investice | Portu Gallery | Koncept klouzavých průměrů | Etheru | Dvojité dno | Sloupcový graf | Vyplácené dividendy | dApps | Tim Cook u společnosti Apple | Vzestupný trojúhelník | Investování akcií | Jaké instrumenty má ETF | Akciový index S&P BSE Sensex | Proč investovat do Binance Coin? | Nasdaq 100 (NAS100) | Dynamický růst a investice | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Notifikace | Sociální síť Twitter | Steve Nison | Definice P/E | Aktuální roční dividendový výnos | Fibonacci | Avira | Silný býčí trend | Hodnota P/E ratio | Cenové dlouhodobé očekávaní | Apple Podcasts | Ethereum (ETH) | Ondřej Hartman | Real Estate Investment Trusts | Bar chart | Měna běžné dividendy | Investování | S&P BSE Sensex | Rozhodný den | Moderní ekonomie | Vydělat na akciovém trhu | Bankrot | Odvětví | January Effect | Finanční pozice PayPal | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Finanční poradenství | Graf akcií společnosti | Snížit úrokové sazby | Raketový růst akcií | FxPro | Dlouhodobá prognóza | Dividend Payout | Trend na akcii | Druhy akciových trendů | Celkový roční výkon indexu | Cenové alerty (upozornění) | Renko | Sklon k agresivnímu přístupu | Technická analýza indexu Nasdaq | Specifikace kontraktu | Top 5 akcií roku 2023 | Analýza USD/JPY | The Coca-Cola Company | S&P BSE | Příklad S/R zón | Graf akcií společnosti Tesla | LYNX Pro | Blue Owl Capital Corporation | Ex-Dividend Date akcie | Příklad trendu | Výkon trhu | Výkonnost eura | Target | Ex-date | Zisk na akcii | Index S&P BSE | Atlantik-star | Splácení hypotéky | Situace na indexu S&P 500 | Společnosti obchodované na americké burze | Sektor spotřebního zboží | Payout ratio | Asijské měny | CSPX | Průměrná velikost pohybů | Technická analýza trendů Nasdaq 100 | Medvědí formace | Autochartist | Doji svíčky | Rizika investování do Etherea | Světové trhy | Nesoulad | Forex robot | Obchodování iShares Core S&P 500 ETF | EP Equity Investment | Obchodování Futures | Akcie AAPL | Vývoj měnového páru NZD/USD | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Den zveřejnění | Společnost AltSignals | Postoj k riziku | Obchodní signály | Obchodování britské libry | Technické signály | Neutrální vývoj | Období poklesu | Poradenské služby | Tradingové společnosti | Americké vlády | Soustředěnost | Tempo ekonomického růstu | Příčiny poklesu cen akcií | Nádherné profity | Legendární trader | Vývoj akcie AMD | Akcie elektrické automobilky | Klimatická politika | Investovat do Metacade | Mzda | Oblíbené indikátory | Státní televize | Psychologie investování | Býčí rally | AltSignals (ASI) | Elektrické automobilky | Nejvyšší pravděpodobnost | Geopolitické události | Hodnota ROE společnosti | Prohlášení | Pád cen ropy | Pokročilé funkce | Nejvyšší cena akcie | Dluhopis | Apple a Microsoft | Ferrari | Obchodování přímo z grafu | Silný býčí signál | 1W | Presale kryptoměny | Trade Desk | Akcie nejznámějších technologických společností | Zavírací ceny dané akcie | NYSE: CIVI | Výsledky XTB | Snaha PayPal | Návratnost | Druhy trendů | Konkrétní cíle | Reakce trhu na různé události | Otevření účtu u brokera | Celkový stav ekonomiky | Obchodní kalkulačka | Rezistence | FXPRO Financial Services Ltd. | Urputnost | Vytváření zisku | Důkladná analýza | Vzestupný trend | Citigroup Global Markets | Celkový vlastní kapitál | Předpovědi indexu Nasdaq | Full time job | Data z World Gold Council (WGC) | Jak si vedou indické akcie | Hlasovací právo na valné hromadě | Pristine Group LLC | Návyky | Přehled měnového páru USD/JPY | Date akcie | Linie odporu | Učitel Warrena Buffetta | NYSE: SID | Právo na valné hromadě | Ycharts | Vhodné podmínky | Proč investovat do Ripplu? | Riot Blockchain | Investování do Nasdaq 100 | Penny stock | Pohyby směrem nahoru | Růst bitcoinu | Future Finance Group LLC | Velmi oblíbené akcie | ApeCoin (APE) | Co je Cardano? | Velký zisk | Poskytování platebních služeb | Společnost DRDGold Limited | Technická analýza akcií Frontline | Zdroj pasivního příjmu | Taboola | AI | EarnFirmFxTrade | JTIS Group | Vlastnictví | Profit faktor | Krypto aktiva | Druhy trendů podle směru | Burzovní pravidla | Analýza trendů a předpovědí | Investiční inspirace | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Investice do Uniswapu | Růst akcií Nvidia | Pronájmy | Fáze konsolidace | NSE | Upozornění na podvodnou firmu | Odražení ode dna | Výhody | Instrumenty | Futures na zlato | Rizika investice do Chainlinku | Jak používat fundamentální analýzu? | Zaměstnání na plný úvazek | Struktura trhu | Historické výkony | Vysoká hodnota ROE | Civitas Resources Inc. | Silné a dobré společnosti | Posílení | Představení blockchainu | Crypto.com | Větší ztráty | Práce s grafy | John Deere | Solidní růst | Analýza akcií | Ropné a plynárenské společnosti | Rizika investice do Metacade | Růst amerických akciových indexů v roce 2023 | Klávesové zkratky | P/E ratio akcií | Sledování grafu | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Technická analýza páru USD/JPY | VIP zóna | Medvědí svíčka | Pády indexu Nasdaq | Příčiny poklesu cen | NASDAQ: GOOGL | Smíšený signál | The Coca-Cola | Potenciální zhodnocení | Pravidelné sledování akcií | Překřížení klouzavých průměrů | Rozdělení společností Nasdaq | Úročení neinvestovaných prostředků | SPY5.DE | Fundamentální analýzy akcií | Extra Dividend | Pasivně investovat | Protistrana | Druhy grafů | Pád akciových trhů | Tržní hodnota | Wheaton Precious Metals | Martin Jaroš | Včerejší seance | MarginElite | Ekonomický růst | Šance na úspěch v investování | FAANG nebo Magnificent Seven | Technická analýza akcií Franco-Nevady | EURUSD | Základní druhy | iShares Gold Trust | Akcie Teradyne | Magnite | Krok za krokem | SPDR S&P 500 ETF Trust a iShares Core S&P 500 ETF | Významné investiční firmy | ČSOB | Negativní události | CAD | NFP | Last Trading Day | Forex broker | Jednoduché nástroje technické analýzy | CHFJPY | Týdenní analýza | The Economist | Pád akcií společnosti | Finanční a ekonomické ukazatele | Analýza | Unie | Zkratka každé akcie | Omezený čas | Výkon | Web Trader | Poskytovat investiční služby | Nasdaq Composite | Zasedání FOMC | Trpělivost | Struktura ceny | Investovat | Vklady | Komoditní | iShares Core S&P 500 ETF | Mark Cuban | Druhy akcií | Akcie dané společnosti | Zhodnocení finančních prostředků | Zbývající akcie | Koncept supportu | Otevírací cena | Historická výkonnost indexů | Směnné kurzy měn | Německá bankovní společnost | Coca Cola dividend | ETF Trust | Pohled tradera | Makléř | Stavební výdaje | Silné finance | Potenciální obrat | Obchodování s investičními nástroji | Akciový index S&P 500 | Globální geopolitické události | VPN | Skupina Casino | Americký index | Důležité domácí události | Trend jdoucí do strany | Rostoucí potenciál | Trailing Twelve Months | CCleaner | Xandr | Finanční zprávy společností | Supporty a rezistence | Francouzský akciový index | Cílové ceny | Co je technická analýza? | Auchan | WiseBridge | Technická analýza akcií Civitas Resources | Směnné kurzy | Základní druhy grafů | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Hodnotové akcie | NPR | Analýza páru EUR/USD | Hodnotové nebo růstové akcie? | Index DAX 40 | Platební neschopnost | Pokračování v poklesu | Ochutnávka fundamentální analýzy | Mentor a učitel Warrena Buffetta | Technická analýza trendů Nasdaq | Bloomberg | ADR | Otevřít obchodní účet | Obchodování s ropu | Amicus Therapeutics | Pandemie COVID | Chování účastníků na trhu | Naplnění prognózy | Časové pojmy | Akcie Frontline | CNN Fear and Greed | Akciové burzy | Vliv na ceny | Studená válka | Nejvyšší cena | Rentabilita vlastního kapitálu | Nastavení platformy | Riziko obchodování | Goldman Sachs Bank Europe | Rizika investování | Williams' %R | Extrémní propady | Současný klesající trend | Obchodujte ropu | Santander | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Apple Tim Cook | Macrotrends | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Nástroj technické analýzy | Kurz EUR | Metacade (MCADE) | Panama | Tipy a triky | Strach a panika | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | TOP 5 akcií | Akcioví obchodníci | Předpověď | Fond s proměnným základním kapitálem | Intradenní analýza | DJIA | Základní metody analýzy | Nerozhodnost trhu | Špatná ekonomická zpráva | Terrraform | Konec roku | Ontario | TTM | Střednědobý výhled | Charakteristiky páru USD/JPY | Výkonnost | Srovnání brokerů | Analytické prognózy | Silná rally | Státní svátek | Neoprávněné zpracování osobních údajů | Flat | IPO společnosti Teads | Asie | Technologické společnosti | Budoucí pohyby | Spoření | TIO Markets | Finanční výkazy | Forexové trhy | Snižování sazeb | Automobilky | Rizika investování do Apecoinu | Akcie vhodné příležitosti | Rozhodování o investici | Akcie koupit | Carry trade | Čárový graf | Výsledky společnosti | Šťastné obchodování | Co je Apecoin? | Klienti InstaForexu | Druhy time frames | 200denní klouzavý průměr | Slabost americké ekonomiky | Výkonnost indexů | Hodnota ROE | Přehled | Rozjetá americká akciová rally | Cena BTC | Footprint | Agresivní pokles | Plyn | Investování do akcií Teads | Analýza akcií International Seaways | Běžné dividendy | Výkon indexu | S&P 500 ETF Trust | Hospodaření | Tržní analýzy | Propad akcií | Výnosy technologických gigantů | Digitální peníze | Futures | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Převzetí společnosti | Finanční ztráty | Profil investora | Dot.com | Analýza investic | Jak obchodovat na forexu | Pokles ceny | Parlamentní volby | Sektor telekomunikace | Nemovitosti | Štěstí | Hlavní ekonom | Potenciál obchodu | S&P 500 UCITS ETF | Analytik | Předpokládaný růst | Domácí události | Průměrný výnos akcií | Vysoká cena | Indikátory sezónnosti | Push notifikace | Opční bariéry | Aplikace Revolut | Obratový pattern | Index S&P BSE Sensex | Nákupní příkazy | Cash flow výnos | Pohyb zlata | HDP USA | Akciová portfolia | Dynamický trh s kryptoměnami | Dlouhodobý investor | Earnings date | Rizika investování do Filecoinu | Technická analýza akcií DRDGold Limited | Vývoj kryptoměny | Navyšování dividendy | Sektor služeb | Podpora | Prodeje nakrátko | Velcí spekulanti | Analýza akcií Franco-Nevada | Co je to presale kryptoměny? | Předpovědi indexu Nasdaq 100 | Akciový index | Technická rezistence | Backtestování AOS | Svíčkový graf | EK | Kolísání směnných kurzů | Zlepšení | Mimoburzovní trhy | Pokles akcie | Výše roční dividendy | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | Signál kvality | Prosincová inflace | Rizika investování do Binance Coin | Stochastic Expert Advisor | ROE společnosti | Medián | Kimberly-Clark | Zemědělství | Očekávaný vývoj pro rok 2024 | Technický pohled | Jistota na akciovém trhu | Portfólia | Analýza trendů Nasdaq 100 | Maloobchodní prodeje | Cenové alerty | Naděje na obrat | Akciový index Nasdaq | Čistý zisk na akcii | Riziko | Tim Cook | Seance v USA | First Republic | Stav ekonomiky státu | Ekonomie | Platforma xStation 5 | Francouzský prezident | Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN) | Ex-Dividend | Monarchie | Dlouhodobá investice | Růst kryptoměn | Nákupy zlata do rezerv | Forex kalendář | Dot-com | Pozice bitcoinu | HFT | Hodnota P/E ratio akcií | Propad trhů | Akcie International Seaways | Menší pohyby | Scalper | Non-Fungible Tokens | Plný úvazek | Emise | Skupina ČEZ | Zvýšení těžby | Načasování nákupu | Admirals MetaTrader 5 | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Ark Innovation | Trendová linie | XIXOIO | Americké úrokové sazby | Výborné společnosti | Index nákupních manažerů ve výrobě | Představitel Fedu | Agentury pro ekonomické prognózy | Obchodní marže | Seznam akcií | Index Nasdaq Composite | Futures na palladium | Generuje ztrátu | EPS neboli Earnings per share | xStation5 | Nákup akcií po výplatě dividend | Nízká ziskovost investora | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Hotovost | Dopad na cenu akcií | Kupovat akcie | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | opPORTUnity | Významné úrovně | Obchodní model | Roční výkon | Nejnovější prognóza | CL | Znalosti ekonomie | Závazky společnosti | MT4 | SPY5 | Co je to fundamentální | Největší hráči | Kartel OPEC | Úvěrový produkt | Americké ropné zásoby | KKR | Nakupovat | Konkurent | XTB | Signál stability | Rostoucí trendová linie | S&P 500 a Nasdaq 100 | Ropný průmysl | Unicornex | Stabilní příjmy | Společnost Nestlé | Tolerance k riziku | ARK Investment Management LLC | Vice | Mimořádný summit | Koš | Předběžné finanční výsledky | Rizika investování do Bitcoinu | Strategie zmírňování rizik | Hodnota EPS u akcií společnosti | Katarský státní investiční fond | Analýza akcií Blue Owl | FinFix | Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) | Přehled o aktuálním dění | Rizikový profil | Zdroj příjmů | Michael Hartnett | Forex Zone | EHP | Frontline plc | Vývoj akcie | Závislost | CFD (Contracts For Difference) | TWS | Ruská ropa | Dlouhodobé vývoje | Admirals MetaTrader | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Dividend History | Automatizace obchodování | Společnosti spojené s těžbou zlata | Nástraha při investování | Aktivní trader | Doktorát z financí | Překoupené úrovně | IAU | Nevýhody speciální dividendy | COT | Technická analýza USD | Bear trend | Sensex | Vedení dané společnosti | ESD | Qatar | Umělá inteligence (AI) | Dceřiné společnosti | Rozdělit zisk | Nejnižší cena akcie | Výhody investování do akcií | Americká centrální banka dnes | Euro (EUR) | Závazek | Popularita umělé inteligence | Nákup akcií před snížením dividendy | Teroristické útoky | SPY | Výsledky americké banky | FXstreet | Riskování | Dobré investiční rozhodnutí | Velcí hráči | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Zpřísňováním měnové politiky | Nasdaq 100 podle sektorů | Britská Kolumbie | Akcie amerických aerolinek | Proč investovat do Cardana? | Jak určit trend | Skromné výnosy | Býci vs. medvědi | Ocenění | Komplexní disciplína | Generování zisku | Dukascopy Europe Team | Nejnovější zprávy | Raketový růst akcií Nvidia | ironSource | Tým XTB | Analýza indexu Nasdaq | Declaration date | Bombay Stock Exchange | Historická výkonnost indexu S&P 500 | Pozice | Uzavření dohody | Metody analýzy | Toronto | Ireallytrade | Držitel preferenční akcie | Barometr amerického akciového trhu | Next | Důležitý signál | Které společnosti vyplácí dividendu? | Evropské akcie dnes | Míra růstu HDP | Nasdaq 100 v roce 2023 | MQL | Strong Buy | Potenciál dalšího růstu | News | Tomáš Prouza | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Investiční strategie pro dividendové akcie | Forexoví brokeři | Co je Uniswap? | Graf akcií společnosti Deere & Company | Potenciál poklesu | Vývoj ceny mědi | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Krátkodobí tradeři | Obchody | Soudní spor | Vývoj událostí | LeoProphet | Krypto | Meta Platforms Inc. Class A (NASDAQ: META) | Dluhopisový trh | RTX | Aktuální ceny ropy | Les Mousquetaires | Prodejní trend | Obchodovat ve směru trendu | Cenový graf akcií | Býčí pattern | EUR/GBP | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Komisí pro cenné papíry a burzy | Opatření | Skvělé obchodní příležitosti | Prop tradingové společnosti | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100 | Jednorázová dividenda | Forex trh | VIP indikátory | Chování investorů | Roční příjem | High frequency trading | Proč investovat do Bitcoinu? | Marika Čupa | Webináře | Vývoj Nasdaq 100 | Dividendové investování | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Evropské akciové indexy | Americký akciový index S&P 500 | Sledováním grafů | Ruský export | UK100 | Zavírací cena akcie | Demo účet | Zajímavé zhodnocení | Etherea | P/S emitenta | Sociální síť X | Investing | Oscilátory | Lednový barometr | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | Výkon amerických akciových indexů | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Burzovní trhy | Zlaté slitky | Top 3 akcie | Předpovědi analytiků | Proč investovat do Apecoinu? | Procentuální pohyby | Prognóza kurzu EUR/CZK | Zájem investorů o inovace | Vývoj Nasdaq 100 v roce 2023 | Vývoj akcie NVDA | Dividend growth | Svíčková formace | Future Finance Group | 5G | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Základní metody analýzy akcií | Expense ratio | Varovné znamení | Dlouhodobí investoři | Technické analýzy akcií | Společnost PayPal Holdings | Klíčový faktor úspěchu | Top 7 akcií | GEN | Rostoucí trendová čára | První rezistence | Americký regulátor | Důležitý support | Trading Central Technical Ideas Lookup | Akcie MSFT | Vytvoření Pin Baru | CAD USD | FXPRO Financial | Pozitivní seance | Vývoj Nasdaq 100 v roce | Data z World Gold Council | Podíl akcionáře | Pokles bitcoinu | Počet obchodů | Sledování akcií | DRDGold | Edukační materiály | Analýza akcií DRDGold Limited | Tržní cena | Přehled měnového páru | Time Frames | Ekonomická recese | Blue Owl Capital | Cathie Wood | Obchodování iShares Core S&P 500 | Akcie Nvidia Corporation | Výběrová kritéria pro firmy | J&T Investiční společnost | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Prudký pokles cen | Společnost Microsoft | ABC | Biden | Růst poptávky po ropě | Budoucnost | Banky | Investice do Metacade | Bilance | S&P 500 ETF | Oscilátor | NASDAQ 100 | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | Podnik | Zisk 1 milion dolarů | Provize | WebTrader | Umělá inteligence | Stav trhu s ropou | Broker Trade Union | Restrukturalizace | Nastavení trhů | Nezaměnitelné tokeny | Výhody běžné dividendy | Dlouhodobé investování akcií | American Express | FXDAILY | Expirace | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | Akcie AMD | Nižší časový rámec | COP.US | OTC | Kurz pro začátečníky | Žlutý kov | ADX | Dynamický support | Index US 500 | Světové produkce | Vysoké úrokové sazby | Capture strategy | Pozornost trhu | Soustředit na obchodování | Technická analýza indexu Nasdaq 100 | Účet u brokera | Akcie | Produkce ropy | Doporučení | OHLC | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | Pokles zlata | Zlato jako pojistka | Finanční částky | NASDAQ: AAPL | Příklad trendu do strany | Akcie společnosti AMD | Formace vlajky | Watch list | Finanční výsledky za určité období | Obchodování jedním kliknutím | Základní nástroj | Data minulých rolování | VPS (Virtual Private Server) | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | CETA | Investiční smlouva | Vzdělávací materiály | Ceny akcií Nvidia | Trader | Přehled měnového páru USD/CAD | Obchodní podmínky | Poptávka po ropě | Akcie výrobce elektromobilů | P/B (P/BV) | Finanční situace | Express | Rizika investice do Uniswapu | NIFTY 50 | Forex zpravodajství | Aktuální průměrná velikost pohybů | Jak uzavřít část pozice | Měnový pár | Cena dnes | Video | Předpovědi analytiků pro akcie | Obchodováním akcií na reálném účtu | Výhledy | Investice do čínských akcií | Ex-Cap.com | UCITS ETF | Větší pokles | G7 | Výrazný růst akcií | Skepse | Top 30 americké společnosti | Navigátor | Wall Street | EMA | IUSA.DE | PayPal Holdings Inc | Emitenti | Banka First Republic | Teorie Elliottových vln | Ceny akcií Tesla | Seriál o dividendovém investování | Výnos akcií | NYSE: DRD | Medvědí trend | Raketový růst | Známé automobilky | Hodnota Forward Dividend | Jednatel | VanEck | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Stock dividendy | NASDAQ: TER | Největší ETF na světě | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Platforma xStation | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | Akcie roste | Robinhood Markets | Vývoj ceny ropy Brent | Období pro klouzavé průměry | Retail | Risk Management | Global News | USA | Základní analýza | Evening Star | Vnitřní hodnota | Založení účtu | Platba | Aktuální situace | Komoditní tradeři | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Výsledky za určité období | Společnost DRDGold | TER | Pozornost obchodníků | Comfort Finance Group CFG | Jak vydělat | Zbytné spotřební zboží | GOOGL | Analýzy akcií | Předvídatelné zisky | Meta Platforms Inc. Class A | Jaké akcie koupit? | Zóny supportu a rezistence | Cíl fundamentální analýzy | Philip Morris | Forexové měnové páry | Obchodní postřehy pro býky | Krátkodobý sentiment | Nasdaq | Proč investovat do Metacade? | Graf akcií společnosti Deere | Všechny ETF | Společnost Meta | Finanční pozice | Akcie Microsoftu | Dividends Per Share | Unicornex Group | Profesionální instituce | Vrcholní představitelé | Úrokové politiky | Uzavření obchodu | Analytici fondů | Cenový graf | Geopolitická situace | Holding | Průměrná cena | MIC | Vítězství | Akcie elektrické automobilky Nikola | Dobrý obchod | Bull trend | Zlato na NYSE | American Airlines (AAL.US) | Vyplacené dividendy | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Larry Williams | Co je Metacade? | Analytické prognózy USD/JPY | Silnější kurz dolaru | Graf akcií automobilky Nikola | Dow Jones 30 | Druhy dividend | ARK Innovation ETF | Ex-Cap | Obchodní platforma Geneva Option | Trend ceny | Stochastic | Technické nastavení | Práce | Dukascopy Europe | FATF | FOREX | Údaje o inflaci | Silná bariéra | Největší a nejstarší ETF | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq | Obnovení růstu | Investovat peníze | Akcie evropských společností | Alphabet Inc. Class A | Obchodování SPDR S&P 500 | Fintokei | Robinhood Markets (HOOD.US) | Graf akcií automobilky | Populární akciový index | Zobrazení grafů | AMZN | Akcie Blue Owl Capital | Černá labuť | Schválení spotového ETF | Frontline | Fundamentální i technická analýza | Průlom | Institucionální trading | Co je Binance Coin? | Celoživotní vzdělávání | Co je index S&P 500? | Investment | Prognóza USD/CAD | LeadX Group s.r.o. | Komoditní analytik | Nakoupit ropu | Abandoned Baby | Index DAX | VPS | Health Corporation | Analýza ceny | Společnost Teads | Medvědí fáze | Simple Moving Average | Výraznější pokles | Spojené státy | Vynechání víkendové svíčky | Akcie ze skupiny Magnificent Seven | Hodnota Dividend Yield | Technická analýza akcií International Seaways | Začínající obchodníci | Akcie společnosti International Seaways | Rychlé zbohatnutí | Forex brokeři | Nejlepší broker | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | Rizikový profil investora | Výnosy pro investory | Introducing broker | SEC | Analýza akcií Franco-Nevady | Koncepty fundamentální analýzy | Support zóna | Ireallytrade.com | Úrovně podpory | Pověst mezi klienty | Sezónnosti při investování | Měnová intervence | Pochopení rizik | Doji svíčka | Algo trading | Více volatilní | STP | Ex-Dividend Date | Kryptoměny | Styl investování | Summit EU | Management Fee | Akcie společnosti Coca-Cola | Ředitel Tesly | AIDO Group | Assets Under Management | Obchodování SPDR S&P 500 ETF | ConocoPhillips (COP.US) | Globální ekonomická dynamika | Plán restrukturalizace | Programovací jazyk | Analýza ceny akcií | CVS Health Corporation | Býčí trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | INTC | NKE | Možnost reinvestice | Tržní vývoj | Využívání kapitálu | Rychlost | Zvýšený zájem | BitAdmiral | Koupit bitcoin | Miliardář | Jefferies | Norton | Úvěr | Investiční společnosti | Tržní sentiment a chování investorů | Mzdy | Výhody speciální dividendy | Canadian Broadcasting Corporation | Úspěch | Velcí akcionáři | Stimuly | Dividend Payout ratio | Rezistence zóny | Výrobce elektromobilů | Jerome Powell | AltSignals | Oblíbené akcie | Makro zprávy | Volby | Pennant | Rizika investice do Polygonu | Ukazatele | Moving Average | Deere & Company | Indický akciový trh | Analýza trendů Nasdaq | Umění | Rizika související s regulací | Online broker | Parametry indikátorů | Disney | Nonfarm Payrolls | Nizozemská společnost | Varování před riziky | Proč investovat do Etherea? | Akcie Tesly a Cathie Wood | Prolomení oblasti | Informace o trhu | Backtestování | Magnificent | Data o výkonnosti indexů | Jak na fundamentální analýzu | Období dot.com | Agresivnější růst | Seznam.cz | Zlato | Velká ztráta | Index průmyslové výroby | Krátkodobý výhled | Stávající trend | Výnos dluhopisů | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | Investiční záměry | Americká vláda | Snížení dodávek | Upozornění na investiční platformu | NZD | Přehled otevřených obchodů | Preferenční akcie | iShares Gold | Sektor tabákových výrobků | USD/JPY | Ceny mědi | NYSE: INSW | Koronavirus | Proč investovat do Filecoinu? | Investování do Binance Coin | NYSE: OBDC | Společnost S&P Global | OBDC | ČR | DRDGold Limited | Podniky | WPM | Nepřiměřená očekávání | Obchodování na demo účtu | Rezignace | Sentiment trhu | Oblasti forexového obchodování | Analytik Bank of America | Významné události | Inflace v USA | Překonání historického maxima | Sportovní události | Netflix | Politici | Používání kapitálu | Obchodování na forexu | Dlouhodobější výhled | Sektor energetika | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq 100 | CSPX.UK | Red Bull GmbH | Vývoj akcie AAPL | Ekonomické podmínky | Kulatá psychologická čísla | Obchodní styl | Celý akciový trh | Vysoká rizika | Lepší výnosy pro investory | Payout | Rozdělení společností | Příjmy společnosti NVIDIA | Překážky | Zajištění proti inflaci | Vybrání likvidity | Citlivost trhu | Meta Platforms | Nákupy zlata | Provedení pokynu | Domácí poptávka | Amazon | Index spotřebitelských cen | Odhady analytiků | Nejnovější zprávy ze světa | Hospodářský výhled | Investiční apetit | Psychologický faktor | Špatná investiční rozhodnutí | Tržní kapitalizace společnosti | ČEZ & LeadX Group | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Uplatněná cena
Uplatnění opce
Uplatnění technické analýzy
Úplná fixace měny
Úplná obchodní válka
Úplný začátečník
Úplný zákaz vývozu
Úplný zákaz vývozu do Ruska
Uplynulý obchodní týden
Uplynulý rok

Následující klíčová slova

Upozornění na aktivity
Upozornění na aktivity subjektu
Upozornění na investiční platformu
Upozornění na podvodnou firmu
Upozornění na rizika
Upozornění na rizika investic
Upozornění na tweety
Upozorňuje ČNB
Úprava podle výsledků
Úprava státního příspěvku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
IronFX
Fio banka
CapXmaster
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít