Středa 29. červen 2022 05:25
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Obchodování na burzách

C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie po útoku na jadernou elektrárnu klesají

04.03.2022 Evropské akcie zahájily poslední den v týdnu poklesem a ztráty kvůli ukrajinsko-ruskému konfliktu vykážou zřejmě i za celý týden. K dnešnímu poklesu přispěl útok Rusů na Záporožskou jadernou elektrárnu, který již stáhl asijské akciové trhy nejníže od listopadu 2020. Panevropský index STOXX 600 po zahájení obchodování klesal o 1,4 procenta.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie po útoku Rusů na ukrajinskou jadernou elektránu oslabují

04.03.2022 Asijské burzy po útoku Rusů na Záporožskou jadernou elektrárnu klesají. Index MSCI akcií z Asie a Tichomoří bez Japonska spadl nejníže od listopadu 2020. Kolem 06:15 SEČ odepisoval 2,4 procenta na 589,60 bodu. Prudce klesly též futures na americké akcie, což naznačuje obdobný pohyb evropských a amerických akciových trhů po zahájení obchodování, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Asijské akcie po zmírnění obav z ruské invaze na Ukrajinu zpevnily

16.02.2022 Akcie na asijských trzích dnes pokračovaly v růstu, k němuž jim pomohlo zmírnění obav z ruské invaze na Ukrajinu. Slabší inflace v Číně pak zvýšila pravděpodobnost dalšího uvolnění měnové politiky v této druhé největší ekonomice světa. Mírným růstem zahájily obchodování také akcie v Evropě.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Akcie v Asii díky snížení úroků v Číně zpevnily, v Evropě klesají

20.01.2022 Akcie v Hongkongu dnes výrazně zpevnily, zaznamenaly nejvýraznější vzestup za posledního půl roku. Přispěla k tomu čínská centrální banka, která už druhý měsíc po sobě snížila základní úrokovou sazbu. Díky tomu zpevnily akcie i na dalších burzách v regionu. Evropské trhy ale na příznivý vývoj v Asii nenavázaly. Investoři se totiž obávají, že v západním světě půjdou úrokové sazby v rychlém sledu nahoru.
C:\fakepath\Cina.jpg

Akcie některých čínských firem kvůli riziku amerických sankcí prudce klesly

15.12.2021 Akcie čínských firem z odvětví zdravotní péče a vyspělých technologií dnes prudce klesly. Investoři tak zareagovali na zprávu britského listu Financial Times (FT), který s odkazem na své zdroje napsal, že Spojené státy chystají sankce na další čínské podniky. Týkat by se měly jak investic, tak exportu.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Firma Rivian, konkurent Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 mld. USD

02.11.2021 Společnost Rivian Automotive, která je konkurentem Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 miliardy dolarů (185 miliard Kč). Výrobce elektromobilů, do kterého investují mimo jiné firmy Amazon a Ford Motor, to uvedl v pondělí po skončení obchodování na burzách ve Spojených státech. Byla by to třetí největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v USA za deset let.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie v Evropě sestupují z rekordů, klesly i trhy v Japonsku a Koreji

11.05.2021 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, a sestupují tak z rekordů, na kterých se ocitly v pondělí. Ztrácejí zejména technologické tituly, firmy z cestovního ruchu a také těžební podniky. Trh částečně navazuje na silný pondělní pokles cen technologických akcií ve Spojených státech, kde obchodování ovlivnily také obavy z inflace.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie v Asii prudce oslabily, v Číně nejvíce od loňského července

04.03.2021 Akcie na burzách v Asii dnes výrazně oslabily, v Číně nejvíce za půl roku. Investoři se zbavovali firem, které se zaměřují na spotřebitele a na výrobu materiálů, kde se obávají, že trh už zpevnil až příliš. K nervozitě přispěl také obnovený růst výnosů klíčových dluhopisů, který si část investorů vysvětluje jako známku, že se začíná zvyšovat inflace a s ní také úrokové sazby.
C:\fakepath\akcie1.jpg

Akcie v Asii po výprodeji v USA prudce oslabily, klesá i bitcoin

26.02.2021 Akcie na burzách v Asii dnes prudce oslabily, a navázaly tak na čtvrteční výprodej ve Spojených státech. K němu přispěl růst výnosů klíčových dluhopisů americké vlády, který byl výsledkem očekávání části investorů, že je na vzestupu inflace a s ní i růst úrokových sazeb. Nepomohla ani slova šéfa americké centrální banky (Fed), který tento týden v Kongresu řekl, že inflace je pod kontrolou a že současné inflační tlaky jsou jen přechodnou záležitostí. Spolu s akciemi dolů zamířil i bitcoin.
C:\fakepath\1612279644-stribro.jpg

Cena stříbra dnes po pondělním půlročním rekordu klesla

02.02.2021 Cena stříbra dnes klesla z pondělního půlročního rekordu zhruba o dva dolary na 27 dolarů za unci. Dnešní cenový pokles je reakcí na emoční cenový výstřel z minulých dnů, který neměl dlouhodobý robustní základ, řekl ČTK analytik Golden Gate CZ Marek Brávník s odvoláním na údaje agentury Bloomberg.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (4.1.2021)

04.01.2021 V minulém týdnu nedošlo k aktivaci žádného obchodního nastavení podle mého týdenního komentáře. Trh se pohyboval ve velmi úzkém předvánočním rozpětí bez výraznějšího pohybu. Takže týden bez obchodu.
C:\fakepath\london7.jpg

Reuters: Evropu čeká největší přesun akciových obchodů za 20 let

29.12.2020 Evropu čeká po zahájení obchodování na burzách v příštím roce největší přesun obchodů s akciemi za více než 20 let. Odchod Británie z Evropské unie totiž přesunul těžiště obchodů z Londýna. Zatímco hráči na trhu doufají, že díky rokům příprav od doby, kdy si Británie odhlasovala odchod z EU, bude přechod většiny obchodů s aktivy v eurech, jako jsou akcie a deriváty, relativně hladký, dlouhodobý dopad je nejistý. Uvedla to agentura Reuters.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
C:\fakepath\top-12112020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.11.2020 1) Obchodování na burzách v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v minusu. Proti proudu šlo z hlavních trhů jen Japonsko. Technologické tituly se odrazily po středečním propadu.
C:\fakepath\japan grafy.jpg

Tokijská burza po technických problémech znovu obchoduje

02.10.2020 Tokijská akciová burza se dnes po technických problémech, kvůli kterým ve čtvrtek neobchodovala celou seanci, znovu otevřela. Informovala o tom agentura Kjódó. Čtvrteční výpadek burzy byl nejhorší v její historii.
C:\fakepath\japonsky jen.jpg

Tokijská burza kvůli technickým problémům neobchodovala

01.10.2020 Tokijská akciová burza dnes kvůli technickým problémům celou seanci neobchodovala, jde o nejhorší výpadek v její historii. Problém se týkal systému, který odesílá obchodní data, kybernetický útok provozovatel burzy vyloučil. Firma Japan Exchange Group, která akciový trh v Tokiu provozuje, chce obchodování obnovit v pátek. Tokijská burza přešla na ryze počítačový provoz v květnu 1999.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
C:\fakepath\akcie-propad.jpg

Evropské akcie vykázaly nejprudší denní propad za měsíc

24.07.2020 Evropské akcie dnes zaznamenaly nejprudší denní propad za měsíc. Panevropský index STOXX 600 zároveň vykázal první týdenní pokles za čtyři týdny. Evropa tak navázala na výrazné oslabení hlavních asijských trhů, k němuž notně přispělo zhoršení vztahů mezi Spojenými státy a Čínou.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Asijské i evropské akcie kvůli napětí mezi USA a Čínou oslabují

24.07.2020 Akcie na hlavních asijských trzích dnes výrazně oslabily, k čemuž notně přispělo zhoršení vztahů mezi Spojenými státy a Čínou. Poklesem pak navázaly také akciové trhy v Evropě, a to v Německu, ve Francii i v Británii. Panevropský index STOXX 600 krátce před polednem odepisoval zhruba 1,8 procenta a pohyboval se kolem 367 bodů.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Indexy akcií pevninské Číny zpevnily, úroková sazba se nemění

20.07.2020 Hlavní akciové indexy pevninské Číny dnes výrazně posílily, připsaly si kolem tří procent. Peking podle očekávání nezměnil třetí měsíc za sebou základní úrokové sazby, což server televize CNBC označuje za znamení, že druhá největší ekonomika světa se zotavuje z dopadů pandemie nemoci covid-19.
C:\fakepath\top-16072020-lv.gif

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.07.2020 1) Čínské akcie kvůli dalšímu zhoršení vztahů mezi Pekingem a Washingtonem dnes výrazně oslabily, a to navzdory tomu, že čínská ekonomika se vrátila k růstu, který překonal očekávání. Index CSI 300, který sleduje obchodování na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, odepsal 4,81 % na 4516,25 bodu, což byl nejprudší jednodenní propad od začátku února.
C:\fakepath\cina-16072020-lv.png

Čínské akcie kvůli zhoršení vztahů s USA prudce oslabily

16.07.2020 Čínské akcie kvůli dalšímu zhoršení vztahů mezi Pekingem a Washingtonem dnes výrazně oslabily, a to navzdory tomu, že čínská ekonomika se vrátila k růstu, který překonal očekávání. Index CSI 300, který sleduje obchodování na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, odepsal 4,81 procenta na 4516,25 bodu, což byl nejprudší jednodenní propad od začátku února.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Čínské akcie zpevnily nejvíce za poslední rok

06.07.2020 Čínské akcie zahájily týden silným růstem, jejich hlavní index zpevnil nejvíce za poslední rok. Trh těží hlavně z nadějí na rychlejší hospodářské oživení, z pokračujících vládních reforem a z dostatku likvidity na trhu. Zisky mají také akcie v Hongkongu a v Tokiu.
C:\fakepath\akcie1.jpg

Obchodování na evropských burzách narušil výpadek systému Xetra

01.07.2020 Několik evropských akciových burz včetně těch ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze dnes postihl výpadek kvůli technickým potížím německé elektronické obchodní platformy Xetra. Obchodování bylo obnoveno zhruba po třech hodinách. Technické problémy platformy Xetra zasáhly také burzy ve Vídni, Lublani, Budapešti, Záhřebu, Sofii a na Maltě, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Fed po zátěžových testech omezil bankám dividendy a odkup akcií

26.06.2020 Americká centrální banka (Fed) omezila největším komerčním bankám v zemi výplatu dividend a nejméně do konce září jim zakázala odkup vlastních akcií. Požádal je také o revizi dlouhodobých kapitálových plánů. Fed tím reaguje na nejnovější výsledky zátěžových testů amerických bank, které ukázaly, že banky čelí výrazným kapitálovým ztrátám. Centrální banka testovala, jak jsou komerční banky schopny odolat ekonomickému propadu způsobenému koronavirovou pandemií.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie v Asii na propad v USA nenavázaly, zpevňuje i Evropa

12.06.2020 Asijské akcie dnes nenavázaly na silný propad, který ve čtvrtek zasáhl Wall Street. V Tokiu hlavní index odepsal pouze tři čtvrtě procenta, v Číně akcie dokonce zpevnily. Na evropských akciových trzích akcie v úvodu obchodování převážně klesaly, výraznější byl v úvodu jen propad v Británii, což analytici dávají do souvislosti se statistikou o rekordním poklesu hrubého domácího produktu (HDP) Británie.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijké akcie po 10 dnech růstu oslabily, klesají také ty evropské

11.06.2020 Asijské akcie dnes po desetidenním růstu oslabily. Podobně klesají i hlavní burzy v Evropě. Akciové trhy reagují na horší výhled americké centrální banky, který zpochybnil optimismus ohledně oživení světového hospodářství po pandemii nemoci covid-19.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Asijské akcie povzbudila data z Číny

01.06.2020 Asijské akcie uzavřely dnešní obchodování s výraznými zisky. Trhy uklidnilo, že reakce amerického prezidenta Donalda Trumpa na nový čínský bezpečnostní zákon pro Hongkong byla slabší, než se čekalo. Akciové trhy povzbudila i čínská ekonomická data. Hlavní index tokijské akciové burzy Nikkei se dnes vyšplhal na tříměsíční maximum, když uzavřel se ziskem 0,8 procenta na 22.062,39 bodu.
C:\fakepath\japan grafy.jpg

Asijské akcie díky otevírání ekonomik zpevnily, hlavně v Japonsku

26.05.2020 Akcie na asijských trzích dnes posílily. Investoři věnují menší pozornost napětí mezi Čínou a Spojenými státy a místo toho se více soustředí na to, jak se znovu otevírají ekonomiky, zasažené pandemií nemoci covid-19. K růstu asijských akciových trhů přispěl i slib čínské centrální banky, že posílí podpůrná opatření a bude pokračovat ve snižování úroků.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Akcie v Asii oslabují, japonský index Nikkei odepsal 2,3 procenta

13.04.2020 Akcie na asijských trzích zahájily týden převážně poklesem, výrazné ztráty má například burza v Tokiu. Vedle šíření koronaviru má na pokles cen podle analytiků vliv nedělní dohoda Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a jejich spojenců. Ti sníží těžbu ropy o 9,7 milionu barelů denně, což ale podle části analytiků zdaleka nebude stačit, pokud má z trhu zmizet nadprodukce.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie za sebou mají nejhorší čtvrtletí od roku 2018

31.03.2020 Čínské akcie za sebou mají kvůli dopadům šíření koronaviru nejhorší čtvrtletí od roku 2018, hlavní index akcií v Hongkongu pak v prvním čtvrtletí zaznamenal nejhlubší propad od roku 2015. Příliš na tom nezměnil ani fakt, že za dnešek akcie zpevnily v reakci na příznivá data o vývoji aktivity v čínském průmyslu.
C:\fakepath\akcie-23032020-lv.gif

Evropské akcie zahájily týden dalším silným propadem

23.03.2020 Akcie na evropských trzích zahájily týden silným poklesem, který odráží další přísná opatření, k nimž přistupují jednotlivé státy ve snaze omezit šíření koronaviru. Nejvýraznější ztráty měly opět firmy působící v turistice a letecké dopravě.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie zahájily týden dalším silným poklesem

23.03.2020 Akcie na evropských trzích zahájily týden silným poklesem, který odráží další zpřísňující opatření, k nimž přistupují jednotlivé státy, aby omezily šíření koronaviru. Hlavní akciový index je nejníže za sedm let a nejvýraznější ztráty mají opět firmy, které se pohybují v turistice a letecké dopravě.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie v Asii po propadu ceny ropy prudce klesají

09.03.2020 Akcie na asijských trzích dnes výrazně klesají, především kvůli nejhlubšímu propadu cen ropy od války v Perském zálivu před téměř 30 lety. Ceny ropy klesly o více než 30 procent v reakci na oznámení Saúdské Arábie, že odběratelům sníží cenu a že od dubna výrazně zvýší těžbu. To je vnímáno jako zahájení cenové války s Ruskem, které na schůzce s členy Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) odmítlo podpořit snahu Rijádu o koordinované snížení těžby.
img

Světové burzy dnes mají své „černé pondělí“. Ropa padá nejvíce od Války v Iráku roku 1991, Saúdská Arábie cenově válčí proti všem, ale hlavně proti Rusku

09.03.2020 Ropa typu Brent se dnes při začátku obchodování historicky propadla, o více než 14 dolarů na barel, a to v řádu sekund. Propad o 31 procent je nejvýraznější od Války v Iráku roku 1991. Stalo se tak v důsledku jiné války, naštěstí jen cenové, kterou o víkendu Saúdská Arábie vyhlásila Rusku a vlastně všem dalším ropným těžařům. Moskva totiž minulý týden odmítla přistoupit na další snížení těžby ropy, po němž právě Rijád nejhlasitěji volal. Padá nejen cena ropy, ale také třeba měny zemí, které mají z ropy značné příjmy. Norská koruna dnes vůči dolaru znehodnotila na nejslabší úroveň od roku 1985.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie dál výrazně klesají, výnosy dluhopisů jsou na minimech

06.03.2020 Akcie na světových trzích kvůli dopadům šíření nového koronaviru dál výrazně klesají, ztráty mají hlavní asijské trhy a silným poklesem otevřela také Evropa. Investoři většinou za peníze z prodeje akcií nakupují zlato či státní dluhopisy nejbonitnějších zemí. Výnosy klíčových dluhopisů americké vlády proto klesají na stále nová minima s tím, jak v důsledku vyšší poptávky roste jejich cena. Totéž se týká dluhopisů německé vlády.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie v Asii zpevňují, trh očekává koordinovanou intervenci

02.03.2020 Po nejhlubším propadu od finanční krize v roce 2008 dnes akcie na asijských trzích zpevňují. Trh očekává koordinovanou intervenci centrálních bank na podporu globální ekonomiky, podle analytiků by mohla přijít už tento týden a zahrnovat výraznější snížení úrokových sazeb. Na globální ekonomiku má velmi negativní dopad epidemie koronaviru a s tím související útlum aktivity.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
C:\fakepath\Asie.jpeg

Akcie v Asii dál klesají, v Hongkongu nejvíce za čtyři týdny

24.02.2020 Akcie v Asii dál oslabují, v Hongkongu dnes hlavní index zaznamenal nejvýraznější propad za čtyři týdny. Zprávy o šíření nového typu koronaviru mimo Čínu převážily nad ujišťováním Pekingu, že zintenzivní úsilí ke zmírnění dopadů na čínskou ekonomiku.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Finanční trhy zpevňují po zprávě o průlomu v léčbě koronaviru

05.02.2020 Finanční trhy dnes po celém světě zpevňují, k růstu jim pomohla zpráva, že lékaři mají na dosah účinnou vakcínu na koronavirus. Vzhůru se vydaly akcie v Asii i v Evropě, zdražuje také ropa. Náladu na trhu ale podpořily i dobré výsledky hospodaření některých velkých firem, například německého výrobce čipů Infineon Technologies.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Trhy v Číně po svátcích obnovily činnost, akcie prudce oslabily

03.02.2020 Akcie v Číně po desetidenní přestávce zahájily obchodování prudkým poklesem. Hodnota všech obchodovaných akcií se tak snížila o více než 400 miliard USD (9,1 bilionu Kč). Ztrácely ale i další akciové trhy v Asii, a index světových akcií klesl nejníže za sedm týdnů. Investoři jsou nervózní kvůli epidemii nového koronaviru a jejímu možnému dopadu na hospodářství.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Kam směřuje zlato

15.08.2019 Zlato má za sebou od začátku tisíciletí poměrně bouřlivý vývoj. V srpnu letošního roku na sebe opět upozornilo, překonalo hranici 1 500 USD za trojskou unci a je nejdražší za posledních šest let. Pro pochopení současného vývoje jeho ceny je dobré ohlédnout se zpět. Jaké faktory hnaly cenu k rekordu roku 2011? A dá se situace připodobnit té současné? Co táhne zlato vzhůru dnes?
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
img

Naučte se, jak investují banky s Bernstein Bank

29.01.2019 Obchodování na burzách s příchodem online platforem se těší velké oblibě. Nejenom, že je možné obchodovat odkudkoliv a kdykoliv, ale potenciální zhodnocení převyšuje inflační míru.
img

Naučte se předpovídat trhy s Bernstein Bank

11.09.2017 Obchodování na burzách se vždy těšilo a těší velké oblibě. Nabízí svým investorům potenciální zhodnocení, které často převyšuje inflaci, která trápí mnoho majitelů běžných účtů. Díky rozvoji online platforem a mobilních aplikací je možné obchodovat prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Mezi další nesporné výhody patří také účasti na výplatě dividend a daňové zvýhodnění - výnosy z akcií držených více jak 36 měsíců jsou osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Intervence | Price Action | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Pražská burza | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Akciová burza | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská investiční banka | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | MMF | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Platforma | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spread | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Zlato | Švýcarský frank | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Komoditní trhy | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Myšlení | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Zisk | Ropný trh | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Emoce | Contract for Difference | New York Stock Exchange | Euronext | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Index CPI | Portugalsko | Obchodní deficit | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Akcie PayPal | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | DAX 30 | Dax index | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční kovy | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | Jak investovat | Japonská ekonomika | Jeden dolar | Komoditní | Krize v Řecku | LYNX Broker | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | MetaTrader 4 | Míra inflace | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Odkup akcií | Online obchodování | Osobní finance | PayPal | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Seminář | Signály | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Transakční náklady | Trh | Tržní podíl | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | Benzín | EBITDA | Indie | Ministerstvo financí | Obchodní den | ROCE | Sell | Small caps | SPAD | Itálie | Spojené státy | WGC | Investiční instrument | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Know-how | Burza dnes | Burze | Německá burza | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Daiwa Securities | Bernstein | CNN | Bankovní sektor | MSCI | Tokai Tokyo | Mizuho Bank | CSI300 | J.P. Morgan Asset Management | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Reporty | Finanční trhy dnes | Obchodní nastavení | IG Markets | Čínská centrální banka | Finanční systém | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Stock Exchange | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Společná evropská měna | Burzovní kalendář | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Kč/USD | Rosněfť | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Golden Gate CZ | Cena Brentu | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Index britských akcií FTSE 100 | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Odchod z EU | Hlavní indexy | Akcie v Japonsku | Černé pondělí | Finančnictví | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Vystoupení z EU | Index burzy | Kryptoměny | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Prodej aut | Daně z příjmů | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Tesla | Dluhové krize | Japan Exchange Group | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Propad akcií | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Makléřské společnosti | Ekonomická situace | Bankovní krize | Krize | Finanční ústav | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Příjmy | ČTK | Sillicon Valley | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | IHS Markit | Index KOSPI | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Mizuho | Bernstein Bank | J.P. Morgan | Ruské akcie | Vstup na burzu | Sell in May and go away | CoinDesk | Breakout Trader | Obchodování ETF | Wall Street Akademie | Banka Bernstein | Velký třesk | Obchodování indexů | LIFFE | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Robinhood | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Asijské trhy | Petr Pleva | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Trhy dnes | FinTech | Obchodní válka | Podniky | Asijské akciové trhy | Globální růst | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Czech Fund | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Britský finanční sektor | Trh s ropou | Výprodej akcií | IG | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Zvýšení úrokové sazby | Prezident Trump | Úroková sazba v USA | Obchodované fondy | Německé akcie | Bankomaty | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Hodnota indexu | Zájem o dluhopisy | Obchodovat s akciemi | Asijské burzy | Rekordní růst | Evropské akciové burzy | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Graf indexu S&P 500 | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Index čínských firem | Akcie čínských firem | Boris Johnson | Nabídka akcií | iFX | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Ropné akcie | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Snížení úroků | Ministerstvo obchodu | Obavy z recese | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Televize CNBC | Kjódó | Agentura Kjódó | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | UCITS | Nejnovější výsledky | iShares | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Obchodní dohoda | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Výbor pro finanční stabilitu (FSB) | FSB | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | S&P 500 Index | TOPIX | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Hongkong | AEX index | Trinity | Objem | Rijád | Hlavní index burzy | Čínské podniky | Obchod | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Firma | Pfizer | Svíčková formace | Růst cen | Server CNBC | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | Ukrajina | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Finanční rezervy | FT | Ekonomka | Statistika | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Na burze | Stavebnictví | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | Airbus | Zahájení obchodování | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Geely | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | Biotechnologické společnosti | Andrew Bailey | Americké vlády | Dot-com | Bydlení | Uber | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Nejlepší akcie | Hlavní akciové indexy | Snižování stavů | Širší index Topix | Index šanghajské burzy | Peking | AJ Bell | Investiční ředitel | Russ Mould | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Ziskovost | Index pařížské burzy | ETF roku 2020 | Hospodaření | Internetoví giganti | Inovace | Americké dolary | Daimler | Miliardy eur | Írán | Irák | Velké trhy | Experti | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Ropa typu Brent | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Obchodní vztahy | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Index japonských akcií | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jednatel | Burzy v Hongkongu | Snížení těžby ropy | Lehká ropa WTI | Pochybnosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Útlum aktivity | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Ekonomický dopad | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Bez rizika | Index pro zpracovatelský průmysl | Index hongkongského akciového trhu | Index CSI 300 | Asijský index MSCI | Asijský index | Thajský index SET | Index SET | Nejvýraznější ztráty | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Akcie na evropských trzích | Nejprudší denní propad | Šíření koronavirové nákazy | Vývoj | Šok | Snížení těžby | Guru | Výkyvy | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Těžba břidličných producentů ropy | Ropné království | Aktuální Price Action | Index australské burzy | Australské burzy | Zpomalení japonské ekonomiky | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | WP | Pomoc ekonomice | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Prudký pokles | Poradci | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Asijské akcie dnes | Index DAX burzy | Tencent | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Silný propad | Největší pády | Největší propad | Cenový vývoj | Index frankfurtské burzy | Spotřebitelé | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Tiskové agentury | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Přísná opatření | Koronavirová krize | Škoda | Komerční banky | Výrobce letadel | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Futures na americké akcie | Index jihokorejských akcií | Německý akciový index | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Růst | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Banka JPMorgan | Allianz | Karanténa | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Globální koronavirová krize | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Závislost | Práce | Údaje | Oživení v Číně | Ekonomické oživení | Nárůst nezaměstnanosti | Nadprodukce | Technické problémy | Výpadky | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | Dílčí index | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Podpůrná opatření | Cenový pokles | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Zaměstnanci | Růst výnosů | Vývoz | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Regulační orgány | Bezpečnost | Merck | Dohoda mezi EU a Británií | Fujitsu | Spekulovat | Marek Brávník | Aktivity společnosti | Akcie v Hongkongu | Bezpečnostní zákon | Umělé inteligence | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | Setkání lídrů | Výrobce aut | Bank of Singapore | Londýnské burzy | Počet nových žádostí o podporu | Vývoz z Německa | Poptávka po zlatě | Nikola | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Francouzský index CAC 40 | Parlament dnes | Index Nikkei 225 | Stimulační balík | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Markus Braun | Covid | Společnost Wirecard | Akcie Wirecard | Odkup vlastních akcií | ONS | Fintech společnosti | Obchodování na evropských burzách | Ukrajinský parlament | Růst čínských akcií | Hlavní index Hang Seng | Známky ekonomického oživení | Hlavní index Nikkei 225 | Společnost Uber | E.ON | Ocenění | Šok z koronavirové krize | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Indexy akcií | Indexy akcií pevninské Číny | Reálná hodnota | Denní propad | Zlatá horečka | Důvěra | Výrobce pneumatik | Výrobní index | SPAC | Fisker | Odborníci | Američtí investoři | VOW3 | Propad cen akcií | Tokijská burza | Tokijská akciová burza | Akciová burza dnes | Sapporo | Nagoja | Fukuoka | Systém tokijské akciové burzy | Tržní kapitalizace firem na tokijské burze | Výpadek systému | Delivery Hero | AEX | ALV | První obchodní den | Technologické tituly | Plošná karanténa | Inflace v Číně | Albert Bourla | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Rodrigo Catril | Přesun akciových obchodů | Obchodování s německými dluhopisy | Obchody s deriváty | Obchodování s úrokovými swapy | Obchodní dohoda mezi EU a Británií | Akcie a deriváty | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Přístup na finanční trhy | Derivátové trhy | Banky v EU | Cboe Europe | David Howson | Přesun obchodů | Růst ceny | Zdravotní péče | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Daňové zvýhodnění | Lucid Motors | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Akcie na burzách v Asii | Akcie růstových firem | Hlavní index CSI 300 | Reuters analytik | SKIET | SK IE Technology | SK IE Technology (SKIET) | Index hongkongských akcií | Příležitosti | Technologie | Čínský výrobce | Odvětví | Výrobní inflace | Společnosti | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Lordstown Motors | Akcie společnosti Tencent | Úročení | Automotive | Čínské centrální banky | Pozornost | Meta | Firma Rivian | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Meta Platforms | | Snížení úroků v Číně | Akcie společnosti Alibaba | Výrobní inflace v Číně | Akcie na asijských trzích | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Andrew Ticehurst | Nomura Holdings | Jennifer Granholmová
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Obchodování kryptoměn
Obchodování kryptoměny
Obchodování měn
Obchodování měnových párů
Obchodováním obratových formací
Obchodování na akciové burze
Obchodování na akciových indexech
Obchodování na akciových trzích
Obchodování na americkém trhu
Obchodování na asijských akciových trzích

Následující klíčová slova

Obchodování na burze
Obchodování na burze demo
Obchodování na burze diskuze
Obchodování na burze nanečisto
Obchodování na burze online
Obchodování na burze pro začátečníky
Obchodování na burze v Hongkongu
Obchodování na černém trhu
Obchodování na české koruně
Obchodování na českém devizovém trhu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít