Úterý 05. červenec 2022 18:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Ziskové marže

C:\fakepath\akcie-01072022.png

Akcie v USA před prodlouženým víkendem posílily, dolarový index vzrostl

02.07.2022 Akcie ve Spojených státech první den druhé poloviny nového roku posílily. Za první pololetí byl výkon všech tří indexů nejhorší za několik desetiletí. Objem obchodování byl ale dnes nízký, protože finanční trhy v USA jsou v pondělí kvůli státnímu svátku zavřené a investoři na počátku nového čtvrtletí hledají nový katalyzátor, který by rozhýbal trh.
img

Akcie RH ztrácí kvůli nižší prognóze tržeb

30.06.2022 Akcie RH (RH.US) se během čtvrteční seance propadly o více než 10 % poté, co prodejce domácích potřeb a nábytku snížil svůj celoroční finanční výhled kvůli zhoršující se ekonomice a zpomalení na trhu s nemovitostmi.
img

Denní makroekonomické postřehy: Rostoucí pracovní nepokoje, protože mzdy stále zaostávají 28/06/2022

28.06.2022 MZDY: Po celostátních stávkách na železnici čeká Spojené království „nespokojené léto“. Situaci zhoršuje růst mezd, který výrazně zaostává za 9% inflací. Spojené království je sice globálním ukázkovým případem „stagflace“, ale USA a kontinent nejsou daleko za ním. Počet rozsáhlých stávek práce v USA vzrostl o 30 % oproti loňskému roku. Tato nespokojenost je však stále jen malým zlomkem nespokojenosti ze 70. let (viz graf) a pravděpodobně bude mít kratší trvání. Centrální banky jsou na koni, dlouhodobá inflační očekávání jsou dobře ukotvena, trhy práce se ochlazují. Pracovní síla se však změnila, což žene kupředu investiční příležitosti.
img

Denní makro postřehy: Využití robotů k překonání inflace 10/06/2022

10.06.2022 NÁTLAKY: Nedostatek pracovníků a rostoucí mzdy podporují strukturální růst automatizace a robotizace, které zvyšují produktivitu. To je hlavní hnací silou silných investičních výdajů společností, zejména v souvislosti s tím, že offshoring je nyní obtížnější, protože se snaží bránit vysoké ziskové marže. Například instalace průmyslových robotů se za posledních deset let ztrojnásobily, v loňském roce vzrostly o 27 % a v USA v prvním čtvrtletí letošního roku o 28 %. Průmysl automatizace, robotiky a umělé inteligence je dalším segmentem, který vidí světlou stránku současných makrotlaků, jako jsou obnovitelné zdroje energie a elektromobily, a to navzdory propadu ocenění technologií.
C:\fakepath\money.jpg

Bloomberg: Skrytá inflace, aneb proč je můj oblíbený nanuk menší?

05.06.2022 Potraviny jsou čím dál tím dražší. Ale lidé si možná nevšimli, že se také zmenšují. Pokud potravinářská firma uvede na trh například menší skleničku džemu, může si účtovat vyšší jednotkovou cenu, a přitom se opticky vyhnout "zdražení", které by snížilo prodej.
img

Denní makro postřehy: Poučení z výsledkové sezóny 03/05/2022

03.05.2022 POLOČAS: Zisky USA překonaly poločas a Evropa je rychle dohání. Dramat u jednotlivých společností bylo více, než bychom si přáli, zejména "velké technologické" zklamání ze strany Netflixu (NFLX) a Amazonu (AMZN), a ani teflonem potažený Apple (AAPL) nebyl imunní vůči problémům s dodavatelským řetězcem. Nervozita je zřejmá ze silně asymetrických reakcí na nesplněná očekávání (-3 %) oproti překonání trhu (+0,5 %).
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

Nálada ve 2. čtvrtletí ovlivněna inflací, růstem i ostrým postojem centrálních bank

11.04.2022 Inflace, obavy z růstu HDP a ostré postoje centrálních bank některých největších světových ekonomik budou na začátku druhého čtvrtletí dominovat náladě světových investorů.
img

Jak může stagflace ovlivnit hospodářské výsledky podniků

16.03.2022 ,,Rizika stagflace rostou. ECB právě snížila výhled hospodářského růstu na letošní rok na 3,7 % a zvýšila prognózu inflace na 5,1 %. To bude pro některé akcie (nikoli však pro většinu) obtížné prostředí. Vyšší inflace a následné vyšší úrokové sazby snižují ceny, které jsou investoři ochotni za akcie zaplatit. Nejdramatičtěji se to letos projevilo u nejdražších technologických segmentů trhu. Zatímco nižší hospodářský růst a rostoucí vstupní náklady mohou snižovat ziskové marže. To způsobilo, že diskreční spotřebitelská odvětví, jako jsou automobilový průmysl, oděvní průmysl a maloobchod, patří v letošním roce k těm s nejhoršími výsledky.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie spoločnosti Intel zaznamenali v predobchodnej fáze pokles aj napriek pozitívnym hospodárskym výsledkom

27.01.2022 Akcie Intelu (INTC.US) klesli v predobchodnej fáze o viac ako 2,5 % napriek skutočnosti, že hlavný výrobca čipov vykázal lepšie ako očakávané štvrťročné výsledky za obdobie končiace 26. decembrom.
img

Akciové korekce příležitostí pro nákup?

27.01.2022 „Aktuální vývoj na finančních trzích prochází turbulentním obdobím, což se promítá jak do zvýšené volatility, tak i podoby letošních ztrát převážné části investic. To platí pro akciové i dluhopisové trhy. Americké akcie (index S&P 500) za uplynulý týden klesly o téměř 5,7 % a ztráta od začátku roku se nyní velice proměnlivě pohybuje v intervalu -7 % až -11 %. Uvidíme, jakým směrem se sentiment na trzích vydá,“ říká ve svém komentáři Richard Bechník hlavní analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
C:\fakepath\Daimler.jpg

Akcie Daimler Truck jsou na burze, firma se oddělila od skupiny Daimler

10.12.2021 Na burze ve Frankfurtu nad Mohanem se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Daimler Truck AG, která je výrobcem nákladních automobilů a autobusů. Završil se tak dlouho očekávaný proces oddělení této divize od skupiny Daimler AG, která se nyní přejmenuje na Mercedes-Benz AG. Záznamy z burzy ukazují, že akcie se začaly obchodovat v ceně 28 eur za kus.
C:\fakepath\fundament-18022021.jpg

O inflaci zisků

15.11.2021 Ano, o inflaci už toho bylo v poslední době napsáno hodně. Je zvýšení cen dočasné? Pomůže nějak zvýšení úrokových sazeb? Kdo za to může?! Proto se dnes pokusím být originální a podívat se, jak aktuální situaci využívají (a také zneužívají) společnosti.
img

Záhadná disonance v říši akcií. Přijde kolaps akciových trhů?

20.10.2021 Na akciových trzích vládne nové paradigma, které vzešlo z pandemie. Ceny akcií i reálné výnosy dosáhly úrovně v posledních letech a desetiletích nevídané. V USA už se komodity blíží novým absolutním maximům a ziskové marže pokořily historické rekordy. Index cen potravin FAO zároveň koketuje s nejvyšší úrovní za posledních šest desetiletí a Evropa stojí na prahu energetického šoku. Varianta delta zpomalila ekonomický růst po celém světě a přinesla další problémy v asijských centrech zpracovatelského průmyslu. Ale akcie to vše zatím ignorují a prožívají od roku 1999 druhé nejdelší období růstu, kdy pokles nepřesáhl 5 %.
img

Výhled Saxo Bank na 4. čtvrtletí: Inflace, kterou svět ještě neviděl. Tentokrát to bude jinak

11.10.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 4. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.8.2021

09.08.2021 Společnost ByteDance, majitel TikTok, oznámila plán IPO na hongkongské burze a to navzdory nepříznivému regulatornímu prostředí. Primární emise akcií by se mohla uskutečnit během 4Q21, případně začátkem příštího roku. Toto IPO bude čelit řadě regulatorních překážek. Vzhledem k počtu uživatelů budou čínské autority rozhodovat o tom, zda úpis povolí. Nicméně jde o určitý znak, že čínské firmy zcela neopouští kapitálový trh.
img

5G boom srovnatelný s fenoménem internetu 90. let

08.06.2021 Globální trh 5G sítí byl v roce 2020 zhodnocen na 41 miliard dolarů a očekává se, že mezi roky 2021 a 2028 dojde až k 50% růstu.[1] Jen v USA by mohlo dojít k vytvoření až 16 milionu pracovních míst mezi mnoha sektory ekonomiky. [2] Tato nová revoluce a implementace 5G sítí by mohla být podle analýzy CapitalPanda podobná rozvoji internetu na počátku 90. let minulého století.
img

Analýza Fidelity International: Jak investovat do nápojů

31.05.2021 Mnozí z nás vzhlíželi k prvnímu drinku v hospodě nebo restauraci jako k milníku na cestě lockdownem a opětovným otevřením. Jednoduché, rychlé, společenské, není nic sladšího než malé vítězství v podobě osvěžujícího nápoje. Ať už se jedná o oslavu, setkání, truchlení nebo jen schoulení se na pohovce, dát si něco k pití je součástí tohoto všeho, takže se nápojový průmysl stal hlavní silou moderního konzumu.
C:\fakepath\akcie-16032021.jpg

Evropské akcie zpevnily, přispěl k tomu pozitivní výhled VW

16.03.2021 Evropské akcie dnes posílily. Pozitivní výhled automobilového koncernu Volkswagen táhl růst automobilového sektoru. Investoři čekají na postoj americké centrální banky (Fed) k nedávnému nárůstu inflace.
img

Spoločnosti vyvíjajúce vakcíny proti koronavírusu: Pfizer a Moderna

19.11.2020 Správy týkajúce sa vakcín od spoločností Pfizer (PFE.US) a Moderna (MRNA.US) spustili začiatkom tohto a predchádzajúceho týždňa veľké pohyby na finančných trhoch. Akcie oboch spoločností po týchto správach vzrástli, ale zisky už boli úplne vymazané.
img

Market Alert: Výsledková sezóna – super štvrtok

28.10.2020 Veľké technologické spoločnosti boli motorom tohtoročnej zotavovacej rally na Wall Street. Facebook, Amazon, Apple a Alphabet tvoria asi 20% z váhy z celého indexu S&P 500 a všetky štyri spoločnosti oznámia hospodárske výsledky vo štvrtok po ukončení obchodovania v USA! Pozitívne správy môžu ukončiť sériu poklesov na amerických akciových indexoch. Na druhej strane, nevýrazné výsledky môžu ešte viac podporiť prebiehajúci výpredaj.
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomický stimul a globální ekonomická data v centru pozornosti

12.10.2020 První říjnový týden obchodníci vstřebávali obrovské množství ekonomických a politických zpráv, což způsobilo velké výkyvy na trhu. Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit stimulační jednání překvapilo mnoho lidí na Wall Street, a i některé v jeho vlastním táboře. Zatímco indexy zpočátku klesaly, zotavily se dobře poté, co Trump oznámil, že i přesto schválil revidovaný stimulační balíček.
img

Počátek velké bitvy: Společnost Epic Games vstoupila do ringu s Googlem a Applem

19.08.2020 Apple a Google se ocitly v situaci, z níž se může vyklubat katastrofa. Herní vývojářská firma Epic Games, která stojí za hitem Fortnite, tyto dvě společnosti žaluje, že zneužily svého duopolu v oblasti distribuce aplikací a vzaly si 30% podíl z výnosů. Vývojáři přitom neměli jinou možnost, než jim ho ponechat. Na podporu Epic Games už veřejně vystoupily další firmy, jako např. Match Group (vývojář aplikace Tinder) a Spotify. Epic Games rozpoutaly na sociálních sítích inteligentní kampaň, jejímž cílem je společná ofenziva spotřebitelů a vývojářů proti Applu a Googlu. Ta se může výrazně podepsat na tržní hodnotě Applu, která do značné míry závisí na jeho budoucí profitabilitě v segmentu Služeb.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Forex: Indexy evropské PMI indikátory čeká další zlepšení

01.07.2020 Dnešní den bude ve znamení indikátorů důvěry PMI. Ty se v eurozóně již dostaly na úroveň před koronavirovou krizí. V letních měsících je čeká další výrazný růst. Zlepšit by se měly i PMI v regionu. Přes 50bodovou hranici se ale v červnu nedostanou. Bilance českého státního rozpočtu v červnu zřejmě výrazně prohloubí svůj schodek. Na vině bude výpadek daňových příjmů i výdaje spojené s podporou ekonomiky.
img

Forex: Region v plusu

30.06.2020 Společná evropská měna dnes mírně ztrácela. Náladu jí nevylepšilo ani vyjádření německé vlády, že nákupy dluhopisů Evropskou centrální bankou jsou v pořádku a německá centrální banka se na nich může i nadále podílet. Červnová inflace v eurozóně byla o desetinu vyšší, než trh čekal (0,3 % y/y). Trh jí ale nechal více méně bez povšimnutí. Euro pak v průběhu dne oslabilo o 0,2 % a posunulo se na hladinu 1,1230 EUR/USD.
img

Analýza makroindikátorů: Ziskové marže klesají, domácnosti neutrácejí

30.06.2020 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí v důsledku koronavirové pandemie poklesla o 3,4 % mezičvrtletně, tedy o jednu desetinu více, než s čím počítal původní odhad. V meziročním srovnání se výsledek nezměnil a ekonomika poklesla o 2 %. V mezičtvrtletním srovnání se na poklesu HDP nejvíce podílely fixní investice následované spotřebou domácností. Mezičtvrtletní pokles ekonomiky pak jen částečně kompenzovala vyšší spotřeba vlády a také vyšší čisté exporty.
img

Ziskové marže klesají, domácnosti neutrácejí

30.06.2020 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí v důsledku koronavirové pandemie poklesla o 3,4 % mezičvrtletně, tedy o jednu desetinu více, než s čím počítal původní odhad. V meziročním srovnání se odhad nezměnil a ekonomika poklesla o 2 %. V mezičtvrtletním srovnání se na poklesu HDP nejvíce podílely fixní investice následované spotřebou domácností. Mezičtvrtletní pokles ekonomiky pak jen částečně kompenzovala vyšší spotřeba vlády a také vyšší čisté exporty.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | USA | Británie | Britská libra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Opce | P/E | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Pákový efekt | RSI | Rally | Reserve Bank of New Zealand | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Split | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Swiss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Upgrade | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | NZD | AUD | Obchodování | EMU | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Komerční banka | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Investoři | Fundamenty | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | John Hardy | Zisk | Dluhopisové trhy | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Výsledky | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | RBNZ | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | USD/EUR | Makro | USDX | Index cen | Český statistický úřad | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Akcie Alibaba | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Etoro | Eura | Evropská měna | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak vydělat | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Libra | Makléři | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Online obchodování | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | SPX | SP500 | Spořící účet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Trh | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Webináře | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | ROIC | Trading Central | Buy | Current Ratio | Čistá marže | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Indie | Provozní marže | ROCE | ROE | Spojené státy | Primární emise | Čistá zisková marže | Tržby | Zaměstnanost | Federální rezervní systém | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Aramco | Raymond James | Jackson Hole | MSCI | Ole Hansen | Reálný obchodní účet | Zvyšování sazeb | Bezpečné měny | HUF/EUR | Polská centrální banka | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Tržní volatilita | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Energie | Společná evropská měna | Earnings | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Agentura Reuters | Sázet | Fidelity International | Americké firmy | Zpravodajský server | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economic | Inflační tlaky | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Na volné noze | Program nákupu dluhopisů | Akce centrálních bank | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Alibaba | Fibo | Propad | Kryptoměny | S&P | Marže společností | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Historická maxima | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Ethereum | Tesla | Odhodlání | Kryptoměna | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Payrolls | Mzdy | Dnešní zpráva | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Historické rekordy | Investovat do akcií | Výnosy | Institucionální investoři | Příjmy | Orderflow | Kapitálové strategie | Indexy PMI | Údaje o inflaci | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Mercedes | Finanční podniky | Venture Capital | Swiss Life Select | Bloomberg Commodity Index | Breakout Trader | LYNX Trading | ETH | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Robinhood | Index Russell 2000 | Saxo | Očekávání investorů | Krypto | Růstové akcie | Německá centrální banka | Obchodní týden | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Primární emise akcií | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Forint | Domácí měna | Graf indexu | Ether | Index Stoxx 600 | Trhy v USA | Mileniálové | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Výkonnost akcií | Růst zisků | Základní úroková sazba | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Prezident USA | Růst cen komodit | Výhodně investovat | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické strategie | MetaTrader Supreme Edition | Obchodníci s kryptoměnami | Market alert | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Akciový stratég | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Akcie firmy | Pokles kurzu | Akcie čínských firem | Boris Johnson | Americké společnosti | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Gazprom | NASDAQ 100 | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Oživení ekonomiky | AMZN | ISM index | Růst mezd | Obavy z globální recese | Globální recese | Nastavení úrokových sazeb | Overbalance | UCITS | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Edge | Očekávaný růst | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | ByteDance | TikTok | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | LNG | Objem | Evropské firmy | Obchod | Trh práce | Supreme Edition | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Americký dolar dnes | Firma | PLN/EUR | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Studie | 4G | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Co bude | Generální ředitel | Trh s dluhopisy | Amazon | Ceny amerických akcií | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Domácí měny | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banka | 5G | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Vládní bondy | Financovat | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Rostoucí náklady | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Klíčový support | Celebrity | Rostoucí mzdy | Problémy | Vládní výdaje | Nejnovější údaje o inflaci | Prognózy | Nejistoty | Soukromý sektor | Plyn | Nálada | Kontrakty | Čínské vlády | Yahoo | Centrální banky USA | Nord Stream | Nord Stream 2 | Míra | Vivendi | Ohlédnutí | Registrace automobilů | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Automobil | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Zasedání měnového výboru | Evropské PMI | Wirecard | Hospodaření | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Commodity index | Netflix | NFLX | Inovace | Prodej v USA | Daimler | Micron Technology | USA Donald Trump | Budoucnost | Hodnota investic | Zemědělství | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Podnik | Vyšší inflace | Ukazatele | Ceny energií | Krach | Komunikace | Trump | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Nejnovější údaje | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie | IHNED | Boeing | Vstupy | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Americký ISM | SEC | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Medvědi | Americká inflace | Růst sazeb | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Bez rizika | Zpřesněný odhad | Vývoj | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Výsledky HDP | WP | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Pokles HDP | Stimul | Spotřebitelé | Historie | Kalifornie | Index ISM | Domácnosti | Hotovost | Prodejní tlak | Extrémní volatilita | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Ceny elektřiny | Karanténa | Ekonomiky | VW | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Schodek | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Zelené energie | FAO | Údaje | Německá průmyslová produkce | Společnost Saxo Bank | Veřejný sektor | Oživení ekonomik | Hackerský útok | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Majitel | Rizikové averze | Cenové pohyby | Debata | Posílení | Joe Biden | Data z trhu práce | Sazba Fedu | Volvo | Maloobchod | Růst výnosů | Soud | PEPSICO | Rekordní zisk | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Analýza makroindikátorů | ONE | Wienerberger | T-Mobile | Auta | Vakcína | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Zboží z Číny | Moderna | MRNA.US | AMZN.US | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Mondelez | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Bývalý prezident | Stimulační plán | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Big data | Akcie big data | Výhled Světové banky | Pokračování růstu | Nestlé | CapitalPanda | Jozo Perić | Covid | Internetové bubliny | Technologické firmy | Chování americké centrální banky | Představenstvo | Akcie Wirecard | Velké investice | Míra zisku | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Novavax | Epic Games | Pravidelné příjmy | Ocenění | Ceny | Kolaps | Byty v Praze | Znovuotevření ekonomiky | Progres | DeFi | Důvěra | Indonésie | Růst zaměstnanosti | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Zalando | Wedbush | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Coca-Cola | Oblasti odporu | Rentabilita | Zdanění | Traton | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Společnost ByteDance | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Šéf podniku | Accenture | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Micron | Biden | Prezidentská debata | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Centrální banky USA (Fed) | iPhone | Oživení německé ekonomiky | Jitan Solanki | Akcie TWTR | Defi | Intel | Thoma Bravo | Vlny koronaviru | PFE | Tržní výhled | PFE.US | Apollo | Týdenní tržní výhled | MRNA | Akcie spoločnosti | Výdělky | Proražení | INTC.US | Životní prostředí | Emise akcií | DOT | Macrotrends | Tržní reakce | Retailoví investoři | Supercyklus | Ark Invest | Maersk | Anheuser-Busch inBev | Blockchainy | Zajímavé akcie | Sentiment v ekonomice | Růst produktivity | Celosvětové zadlužení | Akcie Boeing | Nárůst výnosů | Riziková prémie | Silný růst | Britská společnost | Fidelity | Dlouhodobý investor | Chris Bailey | Výhled Saxo Bank | HoReCa | Konkrétní akcie | Prudký růst cen | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Xilinx | Ark | Vstupní náklady | Intel (INTC.US) | Rostoucí ceny | Objednávky | Verizon | Akcie Intelu | Oslabení | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Přístup k riziku | Cíle | Příležitosti | Tržní síly | Dekarbonizace | Prodej | Zdanění firem | Schůzce FOMC | Graf akcie | Dolar dnes | Malajsie | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Technologie | UST | TSMC | Videohry | COST | Odvětví | Pokles poptávky | Divize | Varianta delta | Boom | Rekord | Chování | Bývalý prezident USA | VIAC | Uvedení na burzu | Index Russell | Německý výrobce | Byty | Společnosti | Opatření | Shrinkflation | ANO | Uhlí | Althea Spinozzi | Smart kontrakty | P/B | Problémy v dodavatelských řetězcích | Anders Nysteen | Vysoké ceny | Zdravotnictví | Poptávka po čipech | Meta | Meta Platforms | AMD akcie | Daimler Truck | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Dopady inflace | TIM | Index technologického trhu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | | Nejvýraznější propad | Postavení na trhu | Rozšíření | Rostoucí inflace | Potravinářská firma | Akcie Daimler Truck | Daimler Truck AG | Fundamentální analýzy | Miliardy USD | Nepokoje v Kazachstánu | Cowen | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Spotřební zboží | Akcie Intelu (INTC.US) | Luxusní zboží | Konflikt na Ukrajině | APP | Hospodářské výsledky podniků | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie RH | RH.US | Akcie RH (RH.US) | Ben Laidler | Převzetí Twitteru | Skrytá inflace | Art Buchwald | Mondelez International | Toblerone | Money Saving Expert | Shopmate | Společnost Mondelez
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Zisk Monety Money Bank
Zisk na akcii
Zisk na akcii (EPS)
Zisk na akcii (EPS - earning per share)
Zisk na devizovém trhu
Zisk OMV
Zisková marže
Zisková strategie
Ziskové akcie
Ziskové cíle

Následující klíčová slova

Ziskové období
Ziskové obchodní návyky
Ziskové obchodní strategie
Ziskové obchodní systémy
Ziskové obchodování
Ziskové obchodování komodit
Ziskové obchody
Ziskové pozice
Ziskové strategie
Ziskové strategie pro Forex
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít