Neděle 14. srpen 2022 04:55
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Předpovědi

img

Bloomberg: Británie se v krizovém plánu chystá na organizované odstávky plynu

10.08.2022 Britská vláda zvažuje, že pokud by v lednu přišly mrazy a zároveň by v zemi panoval nedostatek elektrické energie, zavedla by organizované odstávky plynu pro průmyslové podniky, a dokonce i domácnosti. V úterý o tom informovala agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené s krizovým scénářem.
img

Spotřebitelé prozatím nepociťují plný přínos nižších cen ropy

04.08.2022 „Protože se zhoršily vyhlídky poptávky v souvislosti s rostoucími obavami z recese a větší nabídkou na trhu ze strany OPEC a prodeje ropných rezerv v USA ceny ropy Brent klesly z nedávných maximálních hodnot 120 USD. To přispívá ke zmírnění obav z inflace, nicméně překážky v rafinaci brání tomu, aby se tato výhoda plně přenesla na spotřebitele, což tlumí její dopad.
img

Prognózy pro ceny Terra Classic: Jakým směrem půjde kryptoměna LUNC dále?

02.08.2022 Prognózy cen Terra Classic (LUNC) byli v pondělí horkým tématem, jelikož kryptoměna nadále zaznamenává optimistický pohyb.
img

Přelije se recese do BigTech?

26.07.2022 Recese v poslední době klepe na brány Wall Street stále hlasitěji. Více vysoce profilovaných růstových společností začíná vykazovat neuspokojivé výsledky. V období mezi dubnem a červnem přestal Netflixu platit předplatné asi 1 milion uživatelů. Akcie společnosti Snap zaznamenaly 40% propad poté, co společnost zveřejnila výsledky, které byly sotva v souladu s očekáváním analytiků. Čeká nás investiční déjà vu tak, jak ho známe z boomu akcií herních společností? Nebo zde existuje šance, že blue chip technologické společnosti, které již jednu recesi zažily, zatím odolají zhoršující se ekonomické situaci? Dolejí finanční výsledky vlajkových lodí Silicon Valley olej do ohně zvyšujících se obav z recese, nebo se postarají o zlepšení nálady na Wall Street, která se od začátku letošního roku nelepší? To se dozvíme tento týden. Trhy tají dech před zveřejněním výsledků gigantů jako jsou Alphabet, Apple, Amazon, Mircosoft nebo Meta Platforms. Investoři se obávají, že ekonomický pokles ovlivní skupinu BigTech společností, ve které viděl trh vítěze poslední dekády.
img

Kam půjde cena kryptoměny Ripple?

21.07.2022 XRP je jednou z nejzajímavějších kryptoměn, zájem o předpovědi cen XRP proto raketově vzrostl. Investoři se podle řady katalyzátorů a protivětru snaží rozeznat, kam tato mince míří.
C:\fakepath\Ukrajina-hrivna.png

Ukrajinská centrální banka sazby nezměnila, zvýšila výhled inflace

21.07.2022 Ukrajinská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu na 25 procentech, což je maximum za sedm let. Zároveň uvedla, že míra inflace v letošním roce přesáhne 30 procent. Dosud počítala s inflací kolem 20 procent.
img

EUR/USD: plán evropské seance na 21. 7. 2022. Zprávy COT. Euro se po zasedání ECB připravuje na nový růst

21.07.2022 Včera bylo vytvořeno několik signálů pro vstup na trh. Pojďme se podívat na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0265 a poradil vám, abyste se rozhodli o vstupu na trh. Růst eura byl relativně krátkodobý. Vytvoření falešného průlomu na 1,0265 a návrat pod tuto úroveň – to vše vedlo k vynikajícímu prodejnímu signálu a následně k velkému výprodeji do oblasti 1,0175, což nám poskytlo zisk v hodnotě 90 bodů. Technický obrázek se odpoledne částečně změnil. Po drobné korekci a zotavení páru do oblasti 1,0225 začali být medvědi opět aktivnější a falešný průlom na této úrovni vedl k dalšímu prodejnímu signálu, který vyústil v jeden pokles o 70 bodů.
img

Netflix po vykázání výsledků roste 📈

20.07.2022 Včera po uzavření burzy vydal streamovací gigant Netflix své čtvrtletní výsledky. Trhy očekávaly příchod výsledků se zatajeným dechem, protože ty minulé přinesly velké výprodeje akcií společnosti a ukázaly se být předzvěstí nabídky na hlavních indexech. Tentokrát Netflix překonal odhady analytiků a akcie vyskočily v předburzovním prodeji o téměř 8 %. Jsou však vykázané výsledky opravdu tak dobré?
img

Akcie se mohou odrazit, zatímco dolar bude klesat (očekávejte, že lokální růst v EUR/USD a EUR/JPY bude pokračovat)

20.07.2022 Americký akciový trh tento týden pokračuje v růstu a vyvíjí tlak na dolar, zejména vůči ostatním světovým měnám. Zdá se, že investoři jsou přesvědčeni, že akcie již dosáhly dna, a tak začali nakupovat v naději, že v blízké budoucnosti dojde k růstu. A to navzdory nejnovější zprávě CPI v eurozóně, která naznačovala meziroční růst z 8,1 % na 8,6 %, a také rozšířeným obavám, že světová ekonomika upadne do recese. Včerejší silné oživení indexu DOW o téměř 755 bodů také naznačuje, že trh přehodnocuje celkovou situaci tváří v tvář dobrým datům během reportovací sezóny.
img

Předpovědi ceny Etherea: Kam se ETH Coin dostane s nadcházející fúzí?

19.07.2022 Ethereum (ETH) má dnes vzestupný trend poté, co zveřejnilo působivou víkendovou rally spolu s několika dalšími populárními kryptoměnami. Proč kryptoměna ETH rychle stoupá? Ethereum dnes ráno nadále roste a zdá se, že je na koni vzrušení kolem nadcházejícího upgradu sítě Merge. Mnoho webových stránek nyní vydává býčí prognózy cen Etherea.
C:\fakepath\xtb-18072022.png

XTB Research patří mezi nejlepší analytické týmy na světě

18.07.2022 Analytické oddělení XTB se může pochlubit skvělými výsledky v prestižním hodnocení přesnosti předpovědí FX Forecast agentury Bloomberg. Analytici XTB dopadli nejlépe ve svých prognózách pro měnové páry CEE. Na základě celkové přesnosti analýz se ukázalo, že XTB je i v tomto ohledu na předních příčkách globálního žebříčku.
img

Prognóza ceny Terra Classic: Kam půjde kryptoměna LUNC po 18% rally?

18.07.2022 Růst ceny Terra Classic přichází bez zásadních zpráv ohledně kryptoměny. Přesto se o něj investoři zajímají, jelikož v pátek zaznamenává silné obchodování.
C:\fakepath\trader-14072022-29-zm.jpg

Forex: Euro kleslo pod paritu s dolarem, přispívají k tomu obavy z energetické krize

14.07.2022 Euro dnes znovu kleslo pod paritu s americkým dolarem, na dvacetileté minimum. Obavy z energetické krize a politická krize v Itálii snížily poptávku po jednotné evropské měně. Americký dolar posiluje díky očekávání, že americká centrální banka (Fed) bude agresivně zvyšovat úrokové sazby.
img

Slabé výsledky amerických bank utápí indexy 📉

14.07.2022 Dnes byla zahájena výsledková sezóna a již tradičně se o úvod postaraly americké banky. JP Morgan a Morgan Stanley ztrácí a stahují s sebou i americké indexy. Slabý začátek výsledkové sezóny zvyšují obavy o budoucnost a analytici očekávají další zpomalení.
C:\fakepath\trader-14072022-19-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.07.2022 1) Americká kryptoúvěrová společnost Celsius Network požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli. Stala se tak další obětí prudkých výkyvů na trzích s kryptoměnami, informovala agentura Reuters. Kryptoúvěrové firmy nabízejí zákazníkům možnost uložit si kryptoměny do produktů s úrokovým výnosem.
img

Začátek důležité výsledkové sezóny

14.07.2022 „Globální výsledková sezóna za druhé čtvrtletí dnes neoficiálně začíná bankou JP Morgan a dalšími americkými bankami. V současné době je to důležitější než kdy jindy. Pokračující odolné zisky společností by do značné míry zmírnily prudce rostoucí obavy z recese a uklidnily nervózní investory.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

EK snížila výhled růstu české ekonomiky na příští rok, letošní zvýšila

14.07.2022 Česká ekonomika v příštím roce vzroste o dvě procenta, což je proti jarnímu odhadu o sedm desetin procentního bodu nižší tempo. Naproti tomu letos by měl být růst hospodářství ve srovnání s původním předpokladem o čtyři desetiny bodu vyšší a dosáhnout 2,3 procenta. Ve své letní makroekonomické předpovědi to dnes uvedla Evropská komise (EK). Průměrná míra inflace by letos měla dosáhnout 13,9 procenta a být po trojici pobaltských zemí nejvyšší v EU. Na příští rok odhaduje unijní exekutiva v České republice pokles inflace na 5,8 procenta.
C:\fakepath\EU staty.jpg

Růst ekonomiky EU v příštím roce zpomalí na 1,5 procenta, odhaduje komise

14.07.2022 Růst ekonomiky Evropské unie bude v příštím roce proti původním odhadům výrazně pomalejší, zejména kvůli dopadům ruské invaze na Ukrajinu. Ve své letní prognóze to dnes uvedla Evropská komise (EK), podle níž hrubý domácí produkt (HDP) sedmadvacítky členských zemí vzroste o 1,5 procenta místo 2,3 procenta, jak očekávala v květnové předpovědi. Komise zároveň výrazně zvýšila odhadovanou míru inflace, kterou letos v průměru očekává na rekordních 8,3 procenta. Minulý odhad počítal s hodnotou 6,8 procenta.
C:\fakepath\eurozona2.jpg

Bloomberg: EK snížila výhled růstu HDP v eurozóně na příští rok na 1,4 z 2,3 pct.

14.07.2022 Evropská komise (EK) snížila výhled růstu hrubého domácího produktu (HDP) v eurozóně na rok 2023 na 1,4 procenta z 2,3 procenta uváděných v květnu. Inflaci letos čeká 7,6 procenta a příští rok čtyři procenta. Na vině zhoršeného výhledu je ruská invaze na Ukrajinu, pokles poptávky kvůli prudkému růstu cen a možný nedostatek energie v zimě. Napsala to v noci na dnešek agentura Bloomberg s poznámkou, že čísla se mohou ještě změnit. EK má svou letní prognózu hospodářského vývoje v zemích Evropské unie oficiálně zveřejnit dnes v 11:00 SELČ.
img

Měď klesla od svého březnového rekordu o 30 %

13.07.2022 Měď ztratila jednoho ze svých nejmocnějších podporovatelů poté, co Goldman Sachs snížil své krátkodobé cenové prognózy v očekávání prudkého poklesu spotřebitelských výdajů a průmyslové aktivity v důsledku prohlubující se energetické krize v eurozóně.
img

Nový Hypoindex: Průměrná sazba hypoték v červenci stoupla na 6,24 pct

12.07.2022 Průměrná úroková sazba hypoték počátkem července činila 6,24 procenta a za poslední měsíc stoupla o 0,53 procentního bodu. Tempo růstu zrychlilo. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Ten je od jara zpracováván podle nové metodiky na základě údajů k pátému pracovnímu dni každého měsíce. Metodika odráží aktuální průměrnou nabídkovou sazbu hypotečního úvěru pro 80 procent hodnoty nemovitosti.
img

Prognózy ceny Bitcoinu: Co se bude nadále dít s BTC po opětovném získání hodnoty 22 000 dolarů?

11.07.2022 Bitcoin, podle tržní kapitalizace největší kryptoměna na světě, dosáhla za posledních 24 hodin hodnoty 22 000 dolarů. Mezitím co nadšenci do kryptoměn tento krátkodobý milník připomínají, předpovědi expertů ohledně ceny bitcoinu jsou odlišné, většinou však býčí.
img

Předpověď pro pár EUR/USD na 8. července 2022

08.07.2022 Před dnešním zveřejněním údajů o zaměstnanosti v USA se trhy dostaly do určité rovnováhy. Dolarový index přestal posilovat, akciové indexy mírně stoupaly a spolu s nimi rostly i výnosy státních dluhopisů. Předpovídaná změna zaměstnanosti mimo zemědělský sektor je dobrá: 260 000 – 270 000.
img

Můžu věřit Robertu Kiyosakimu?

04.07.2022 Proč bude bitcoin s největší pravděpodobností nadále klesat, jsme již rozebrali v dřívějších analýzách. Následující scénář je podle nás nejpravděpodobnější. Je třeba připomenout, že byste nikdy neměli brát něčí předpovědi za nominální hodnotu. Trh je velmi složitý systém, který může být ovlivněn mnoha nepředvídatelnými faktory. Kdo mohl předvídat vypuknutí epidemie, snížení úrokových sazeb centrálními bankami na nulu a rozsáhlé iniciativy kvantitativního uvolňování, které umožnily bitcoinu dosáhnout přibližně 80 000 USD? Obecně řečeno, poslední "býčí" trend by nenastal, kdyby nedošlo k pandemii. Jakýkoli úsudek nebo předpověď je tedy pouze názorem jednotlivce.
img

Deutsche Bank tvrdí, že bitcoin se do konce roku vrátí na 28 000 dolarů

01.07.2022 Vzhledem k tomu, jak pevně se obchodují americké akcie, by bitcoin mohl do konce roku dosáhnout 28 000 USD, podle analýzy Deutsche Bank.
img

Pár GBP/USD: plán na evropskou seanci 28. června. COT reporty. Libra se dál pohupuje ze strany na stranu.

28.06.2022 Včera bylo vytvořeno několik spolehlivých signálů pro vstup na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. V ranní předpovědi jsem se soustředil na hladinu 1,2317 a doporučoval jsem rozhodovat se na ní. Růst a další neúspěšný pokus dostat se nad hladinu 1,2317 – podobně jako v případě pátečního pokusu o průraz horizontálního kanálu – to vše přineslo signál k prodeji libry. Pár v důsledku toho klesl do nejbližší zóny supportu 1,2241, což přineslo zhruba 70bodový zisk. Odpoledne se býkům podařilo ubránit hladinu 1,2241 a vytvořit na ní skvělý nákupní signál, což vyvolalo prudký pohyb libry zpět k hladině 1,2317 – a to je dalších přibližně 50 bodů zisku.
img

Solana a cenové prognózy: Co bude skutečnost Web 3.0 pro kryptoměnu SOL znamenat?

27.06.2022 Solana (SOL-USD) je dnes jedním z nejmocnějších tokenů v kryptosvětě. Solana za posledních 24 hodin vzrostla o více než 9 % a chytla se na vlně býčího sentimentu investorů v regionu. V souladu s tím se kolem prognózy ceny Solana začíná zvyšovat zájem.
img

ECB: Jasná strategie na letní prázdniny, zářím počínaje více nejistoty

23.06.2022 Evropská centrální banka (ECB) potvrdila, že na červencové schůzi zvýší úrokové sazby o 25 bazických bodů. To už je jisté. Nejistota však přetrvává ohledně rozsahu dalšího zvyšování, až léto skončí. Bude záležet hlavně na vývoji indexu HICP a inflačních očekávání. Eurozóna patrně do konce 3. čtvrtletí opustí éru záporných sazeb (což byl stejně ekonomický nesmysl). My máme za to, že cyklus zvyšování sazeb bude možná rychlejší a s menšími nárůsty, než trh s penězi očekává, zejména pokud bude ekonomický růst ve druhé polovině roku dál zpomalovat. Riziko recese je v letošním roce nízké. Ale eurozóna teď nepochybně čelí ekonomické stagnaci.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Putin: Chmurné předpovědi se nenaplnily, sankce se obrátily proti Západu

17.06.2022 Chmurné předpovědi, které Ruské federaci načrtly západní země, se nenaplnily. Rusko odolává bezprecedentním sankcím, které se naopak obrátily proti Západu. V projevu na ekonomickém fóru v Petrohradě to dnes řekl ruský prezident Vladimir Putin. Míra inflace v některých zemích Evropské unie podle něj přesáhla 20 procent a EU jako celek bude chudší o více než 400 miliard USD (9,4 bilionu Kč) právě v důsledku sankcí, které zavedla proti Rusku.
img

Predikce ceny pro Cardano: Kam se dostane ADA, když bude propad kryptoměn nadále pokračovat?

16.06.2022 Cenové prognózy Cardano (ADA-USD) bude dobré kontrolovat především v úterý, kdy obchodníci přemýšlejí o tom, kam se bude token po propadu kryptoměn ubírat.
img

Prognóza ceny pro Ethereum: Dostane se kryptoměna ETH znovu na vrchol? Kdy?

15.06.2022 Ethereum (ETH-USD) dnes ráno kleslo o 16 % na 1 237 USD a vinu má částečně potenciální odklad změn pravidel těžby Etherea. Analytici mezitím zveřejňují rozsáhlé předpovědi cen Etherea.
img

Graf dne: US100 (15.06.2022)

15.06.2022 Nastal velký den pro americké akcie a globální finanční trhy obecně. FOMC dnes večer v 20:00 oznámí další zvýšení sazeb. Existuje prostor pro překvapení, protože ekonomové a velké banky se dělí na to, zda bude zvýšení o 50 bazických bodů nebo o 75 bazických bodů. Očekávání se v posledních dnech naklonila k 75 bp, ale prostor pro překvapení zůstává. Fed také zveřejní novou sadu ekonomických předpovědí a také slavný dot-chart. Pouze jeden člen Fedu během březnového zasedání očekával, že sazba Fedu do konce roku překročí 3 %. Pokud však banky zvýší sazbu o 75 bazických bodů, sazba Fedu vyskočí na 1,50–1,75 % a poté se očekává další zvýšení sazeb. To znamená, že medián dot-chartu pravděpodobně poskočí. O kolik? To je otázka.
img

Ekonomický kalendář: Dnes zasedání FOMC

15.06.2022 Akciové trhy v Evropě jsou dnes nastaveny na vyšší otevření obchodní seance. Nálada se zlepšila po zveřejnění lepších než očekávaných údajů o byznysové aktivitě z Číny. EUR se obchoduje výše, protože ECB svolala mimořádné zasedání Rady guvernérů, aby projednala současnou situaci na trhu s dluhopisy.
img

📢NATGAS prudce klesá❗

14.06.2022 Cena NATGAS klesla o 19,0 % poté, co Freeport LNG uvedl, že doufá v „částečný“ restart do 90 dnů a že plný provoz nebude obnoven dříve než „koncem roku 2022“. Počáteční zprávy naznačovaly, že terminál LNG ve Freeportu bude uzavřen na tři týdny poté, co minulý týden „výbuch“ uzavřel hlavní exportní zařízení, což zvýšilo riziko nedostatku plynu v Evropě.
img

Bitcoin se dál hroutí

14.06.2022 V úterý se vlajková kryptoměna dostala na nové swingové minimum a na začátku obchodní seance spadla na 20 950 USD.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin klesl pod 24.000 USD, hodnota kryptoměn se vrátila pod bilion USD

13.06.2022 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes klesla pod 24.000 dolarů (zhruba 567.000 Kč), a dostala se tak nejníže od konce roku 2020. Propad je součástí širšího poklesu trhu s kryptoměnami po zprávě o růstu inflace ve Spojených státech, která vedla k odklonu investorů od rizikovějších aktiv. Hodnota celého trhu s kryptoměnami poprvé od loňského ledna klesla pod jeden bilion dolarů a podle údajů serveru CoinMarketCap sestoupila až na 926 miliard USD. Kryptoúvěrová firma Celsius navíc zmrazila výběry.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Cena bitcoinu klesla pod 25.000 dolarů, nejníže od konce roku 2020

13.06.2022 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes klesla pod hranici 25.000 dolarů (zhruba 590.000 Kč), dostala se tak na nejnižší úroveň od konce roku 2020. Propad bitcoinu je součástí širšího poklesu trhu s kryptoměnami po zprávě o růstu inflace ve Spojených státech, která vedla k odklonu investorů od rizikovějších aktiv.
img

Fintechová společnost Ebury rozšiřuje nabídku exotických měn na své online platformě Ebury online

13.06.2022 Fintechová společnost Ebury rozšiřuje nabídku exotických měn na své online platformě Ebury online. Nově tak klienti mohou provádět transakce ve 13 různých měnách a mezinárodně platit například bangladéšskou takou, nepálskou rupií, tanzánským šilinkem nebo rwandským frankem. Klienti společnosti navíc už nebudou muset volat prodejci těchto měn, ale k obchodování budou mít snadný přístup pomocí pár kliknutí. Ebury, která aktuálně obchoduje více než 130 měn, neustále rozšiřuje nabídku.
img

Graf dňa - EURNZD (09.06.2022)

09.06.2022 Rozhodnutie ECB o sadzbách a tlačová konferencia Lagardeovej sú kľúčovými udalosťami dňa. Sadzby budú zverejnené o 13:45, zatiaľ čo tlačová konferencia sa začne o 45 minút neskôr, o 14:30. Aj keď je zmena úrovne úrokových sadzieb nepravdepodobná, môže byť ponúknutý silné vyhliadky. ECB dnes zverejní nový súbor ekonomických predpovedí a môže oznámiť koniec programu QE, čo by pripravilo pôdu pre zvýšenie sadzieb už budúci mesiac. Vyzerá to ako takmer hotová vec, ale neistý je objem zvýšenia. Aktuálne trhové ceny poukazujú na zvýšenie o 36 bázických bodov na stretnutí 21. júla, po ktorom bude nasledovať sprísnenie o 38 bázických bodov v septembri. To sú masívne jastrabie očakávania tradične veľmi holubičej centrálnej banky. Aj keď je nepravdepodobné, že Lagardeová jasne povie, o koľko ECB zvýši sadzby v júli, investori budú hľadať náznaky.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 3. 6. 2022

03.06.2022 Dolar zcela ztratil všechny zisky z předchozího dne. A jestliže během evropské obchodní seance bylo oslabení americké měny způsobeno technickým odrazem, tak po zahájení americké seance přišla na řadu makroekonomická statistika. Zaměstnanost měla vzrůst o 205 000. To je docela dost pro udržení stability trhu práce. Ukázalo se však, že vzrostla jen o 128 tisíc, a to už hrozí zvýšením nezaměstnanosti. Pro Spojené státy s jejich populací a mírou růstu je to příliš malý růst zaměstnanosti. Zveřejnění takových dat v očekávání zprávy ministerstva práce Spojených států amerických mělo samozřejmě negativní dopad na pozice dolaru.
img

Nejistota na krypto trhu

02.06.2022 Nedávné reakce na trhu s kryptoměnami naznačovaly na pravděpodobný odraz, podpořený optimistickými předpovědi od analytiků JP Morgan a zprávami o dalším fondu Andressen&Horotwitz, který hledá příležitosti při poklesu sektoru. Mezitím bitcoin znovu klesl pod 30 000 $, a to kvůli včerejšímu oslabení amerických indexů. Podaří se býkům udržet rally?
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci 2. června. COT reporty. Libra klesla, ale stále je naděje na návrat býků

02.06.2022 Včera se na trhu vytvořilo několik signálů pro vstup. Při pohledu na pětiminutový graf uvidíme, k čemu došlo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovním 1,2613 a 1,2568. Jelikož údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království nebyly překvapivé, neviděl jsem u páru GBP/USD v první polovině dne velký pohyb. Falešný průraz úrovně 1,2613 na otevření short pozic nestačil a o několik bodů nám to uteklo. Stejně tak chybělo několik bodů před otestováním 1,2568 a vytvořením falešného průrazu v daném místě se signálem k nákupu libry. Vše se změnilo během americké seance: stále byla testována úroveň 1,2568, stejně jako její falešný průraz, což vedlo k signálu k nákupu a umožnilo nám získat z trhu 30 bodů. Po překonání úrovně 1,2568 jsem nezaznamenal zpětné otestování této úrovně (v grafu vyznačeno modrými liniemi), takže mi unikl sestupný pohyb. Long pozice při odrazu od úrovně 1,2481 přinesly vlastních 20 bodů korekce.
img

Inflace v eurozóně nadále neúprosně roste. Co by měla ECB dělat?

31.05.2022 Podle zveřejněných údajů indexu spotřebitelských cen v eurozóně inflace meziročně poskočila o 8,1 % oproti konsensuální předpovědi růstu 7,7 % a 7,4 % za předchozí sledované období. To staví ECB do velmi obtížné pozice.
img

Akciové indexy v Evropě po silném růstu v USA vzrostly

30.05.2022 Britský index FTSE 100 vzrostl v důsledku obchodování o 0,27 % na 7 585,46 bodů, francouzský CAC 40 o 1,64 % na 6 515,75 bodů, německý DAX o 1,62 % na 14 462,19 bodů.
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci 27. května. COT reporty. Britská libra si vedla dobře

27.05.2022 Včera bylo vytvořeno poměrně velké množství vynikajících signálů pro vstup na trh, které se ukázaly být velmi ziskové. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2609 a doporučil jsem vám rozhodnout se pro vstup na trh z této úrovně. Růst a falešný průraz formující se na této úrovni v první polovině dne byl vzhledem k absenci důležitých fundamentálních statistik vcelku očekávaný. Výsledkem byl skvělý signál pro short pozice. Libra se ale nevydala dolů hned. S blížícím se polednem se býci znovu pokusili vystoupat nad úroveň 1,2609, ale znovu neuspěli a vygenerovali tak potvrzující signál k otevření short pozic, což bezprostředně vedlo k prudkému poklesu libry o 50 bodů najednou. Odpoledne býci využili úrovně 1,2558 a obdrželi jsme neuspokojivé údaje o americkém HDP, které vytvořily výborné vstupní pozice pro long pozice. Pohyb nahoru činil ve výsledku také 50 bodů a umožnil libře vrátit se na týdenní maxima.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - bližší pohled na forexový kalendář

26.05.2022 Jste na začátku své cesty finančními trhy? V našich článcích pro začátečníky se zabýváme různými typy analýz, jako je technická analýza a fundamentální analýza, takže si můžete vybrat jednu nebo více, které vyhovují vašemu stylu investování a obchodování. V tomto článku budeme hovořit o forexovém kalendáři a o tom, jak ho denně používat pro informování o svém obchodování na Forexu a investování do akcií.
img

Graf dne: NZDUSD (25.05.2022)

25.05.2022 Novozélandský dolar je dnes nejvýkonnější hlavní měnou po rozhodnutí o sazbách RBNZ. Centrální banka provedla druhé zvýšení sazby o 50 základních bodů v řadě, čímž stanovila oficiální hotovostní sazbu na 2,00 %. Banka poznamenala, že všechna základní měřítka inflace přesahují 3 % a je odhodlána ji dále snižovat. Předpovědi očekávaného zvýšení sazeb se posunuly výše, přičemž RBNZ nyní očekává, že oficiální hotovostní sazba bude 2,68 % v září 2022, 3,88 % v roce 2023 a 3,95 % v září 2023. Guvernér RBNZ Orr během tiskové konference řekl, že věří, že současná neutrální sazba je v rozsahu 2-3%, ale „dělat příliš a příliš rychle se sazbami“ je to nejmenší, co banku nyní zajímá. Trh nyní očekává, že RBNZ dodá další dvě zvýšení sazeb o 25 základních bodů v červenci a srpnu.
img

Krypto trh svítí zeleně, Bitcoin se znovu vrací k 30 000 USD

23.05.2022 Po období medvědího trendu, který zachvátil celý trh s kryptoměnami, se věci konečně začínají ubírat pozitivnějším směrem a někteří příjemci kryptoměnových aktiv vynikají více než jiní.
img

Ropa míří k již čtvrtému týdennímu růstu 

20.05.2022 Ropa zaznamenala mírný týdenní přírůstek, neboť optimismus týkající se výhledu poptávky zakryl obavy ze zpřísněné měnové politiky a hospodářského zpomalení, které společně rozvířily širší finanční trhy.
img

Údaje o inflaci visí na GBP a CAD

18.05.2022 Na GBP a CAD dnes závisí údaje o inflaci, protože Spojené království a Kanada zveřejňují své nejnovější výsledky indexu spotřebitelských cen. Dubnový konsenzus pro míru inflace ve Spojeném království je 9% na roční bázi oproti 7% v březnu, ale předpovědi jsou pravděpodobností, nikoli jistotou. Měnové kříže GBP by mohly zaznamenat volatilitu, pokud budou skutečné výsledky horší, než se očekávalo.
img

Ben Bernanke: Bitcoin je čistě spekulativní aktivum

17.05.2022 Mezitím index strachu a chamtivosti kryptoměn dosáhl dalšího minima a stále naznačuje paniku mezi investory, což zpochybňuje další oživení bitcoinu a dalších altcoinů. Bývalý předseda Federálního rezervního systému Ben Bernanke v rozhovoru řekl, že se bitcoin hlavně používá ve stínové ekonomice a často na nezákonné akce a operace. Bernanke také nevěří, že se bitcoin stane alternativní formou peněz.
img

Prvně za 20 let se euro přibližuje paritě dolaru

16.05.2022 Společná evropská měna se propadla už na pětileté minimum v blízkosti 1,03 dolaru a vzepřela se kvůli bouřlivému zájmu o zelenou měnu jako útočiště před turbulencemi na trhu a válkou na Ukrajině. To společnosti jako HSBC Holdings Plc a RBC Capital Markets vedlo k předpovědi, že obě měny dosáhnou v roce 2022 parity.
img

Pšenice je ohrožena téměř všude, může tak dojít k dalším škodám v ekonomice

16.05.2022 Ruská invaze omezila vývoz pšenice z Ukrajiny, zvýšila ceny chleba a nudlí a světovou úrodu čeká další zkouška: extrémní počasí.
img

Prognózy cen Cardano, jaký bude pohyb této kryptoměny?

11.05.2022 Předpovědi cen Cardana (ADA-USD) jsou dnes horkým tématem, neboť investoři se dotazují, kam kryptoměna po pondělním krachu míří.
img

Libra klesla poté, co BoE varovala před recesí

09.05.2022 Bez ohledu na to, jak moc se jestřábí politici snažili, nepodařilo se jim zachránit britskou libru před jejím nejstrmějším poklesem od března 2020. Tři členové Výboru pro měnovou politiku hlasovali v květnu pro zvýšení repo sazby o 50 bazických bodů najednou, ale to býkům na libře nepomohlo. Prohlášení Bank of England o tom, že se Velká Británie dostává do recese a o rychlém propadu na americkém akciovém trhu den po zasedání FOMC stáhlo pár libra/dolar dolů.
img

DE30: Evropské akcie zůstávají v červených číslech

09.05.2022 Evropské akciové indexy zahájily dnešní seanci níže, čímž prodloužily páteční pokles. Blue chip indexy z Německa, Francie a Spojeného království se obchodují přibližně o 1 % níže, taženy obavami z globálního růstu v důsledku pokračujících lockdownů a přísných omezení v Číně. Mezitím Putinův vysoce očekávaný projev ke Dni vítězství uklidnil některá očekávání verbální eskalace konfliktu na Ukrajině.
img

Forex: Prognóza ČNB nabádá ke zvýšení úrokových sazeb nad 8 %

06.05.2022 ČNB zvedla základní repo sazbu o 75 bb na 5,75 %, zatímco se čekalo 50 bb. Oproti březnu tak opět urychlila tempo zpřísňování měnové politiky. Důvodem jsou přetrvávající silné tlaky na růst cen, které se promítají ve vyšších inflačních očekáváních. Podle nové prognózy ČNB letos inflace dosáhne v průměru 13,1 %, zatímco růst ekonomiky bude pouze ve výši 0,8 %.
img

Experti předvídají, že cena ETH letos dosáhne 5 783 dolarů a do roku 2030 hodnoty 23 372 dolarů

04.05.2022 Experti na kryptoaktiva předpovídají, že cena etheru v tomto roce dosáhne 5 783 dolarů, než se do roku 2025 zvýší na 11 764 dolarů a do roku 2030 na 23 372 dolarů. Většina expertů je o etheru optimistická, přičemž 61 % uvedlo, že teď je ten správný čas ETH koupit a dalších 32 % říká, že byste měli hodlovat.
img

Americký pre-market 4. května: Rozhodnutí Fedu může způsobit kolaps amerických akcií. Lyft se propadl o 25 %.

04.05.2022 Ve středu futures na americké akciové indexy rostou, protože investoři se připravovali na důležité rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokové sazbě, kde se očekává okamžité zvýšení o 0,5 %. Dow Jones Industrial Average futures vzrostly o 125 bodů neboli 0,4 %. Futures na S&P 500 vyskočily o 0,4 % a futures na Nasdaq 100 o 0,3 %.
img

Denní makro postřehy: Poučení z výsledkové sezóny 03/05/2022

03.05.2022 POLOČAS: Zisky USA překonaly poločas a Evropa je rychle dohání. Dramat u jednotlivých společností bylo více, než bychom si přáli, zejména "velké technologické" zklamání ze strany Netflixu (NFLX) a Amazonu (AMZN), a ani teflonem potažený Apple (AAPL) nebyl imunní vůči problémům s dodavatelským řetězcem. Nervozita je zřejmá ze silně asymetrických reakcí na nesplněná očekávání (-3 %) oproti překonání trhu (+0,5 %).
img

Apple vykázal rekordní zisk 97 mld. USD

29.04.2022 Apple včera oznámil výsledky za druhé finanční čtvrtletí. Společnost dosáhla rekordního zisku. Ve druhém čtvrtletí, které skončilo 26. března, zvýšil americký IT gigant své tržby na 97,3 mld. USD, což je téměř o 9 % více než před rokem a výrazně převyšuje průměrnou prognózu analytiků ve výši 94 mld. USD.
img

Rozbřesk: Německá inflace nejvýše od 50. let. Český HDP kladná nula?

29.04.2022 Potvrzuje se, že post-COVIDové ekonomické oživení nebude bez zádrhelů. To včera dobře ilustrovala čísla z USA, která za první čtvrtletí 2022 poukázala na pokles HDP o 0,4 % mezikvartálně - takřka přesně v souladu s našim nowcastem Stopař, který je dostupný v iPad aplikaci zde.
img

Nelítostný kolaps jenu, parita eura. Trhy čekaly na korekci, ale dolar má jiné plány.

29.04.2022 Na devizovém trhu je divoká nálada, velké měnové páry s dolarem přitahují pozornost, protože dosáhly dalších důležitých úrovní. Zároveň dolar nevyčerpal svůj potenciál k růstu. Nabízí se otázka: co bude dál s eurem, jenem, australským dolarem a dalšími renomovanými měnami?
img

Obchodování pro začátečníky - Co jsou objednávky zboží dlouhodobé spotřeby?

28.04.2022 Jaký je rozdíl mezi oblekem a autem? Je jich více, než si myslíte. Z ekonomického hlediska je zboží krátkodobé spotřeby, jako je oblečení, a zboží dlouhodobé spotřeby, jako jsou automobily, určeno pro spotřebitele různým způsobem. Obleky lidé kupují, používají a relativně rychle vyhazují. S autem se jezdí několik let a je považováno za trvanlivé, protože vydrží déle. Dalším zásadním rozdílem je, že auto stojí mnohem více než oblek.
img

Americký akciový trh 28. 4. 2022

28.04.2022 Americký trh zůstává pod silným tlakem. Hlavní americké indexy se ve středu pokusily vykázat zisky, ale uzavřely den poblíž minima. Dow přidal 0,2 %, NASDAQ zůstal na stejné úrovni a S&P500 vzrostl o 0,2 %. S&P 500 se obchoduje za 4184. Zůstává v rozmezí 4 160-4 220. V USA objednávky zboží dlouhodobé spotřeby vzrostly za měsíc o 0,8 %.
img

Podaří se Teladocu smazat nedávné ztráty?

25.04.2022 Teladoc (TDOC.US) poskytuje služby v oblasti tele medicíny od roku 2009. V roce 2021 společnost zaměstnávala téměř 4 500 lékařů, přičemž celkový počet návštěv dosáhl 15,3 milionu a vzrostl o 38 % oproti roku 2020, který se ukázal být skutečným katalyzátorem pro společnost. Během pandemie Teladoc zaznamenal působivý 86% meziroční růst tržeb, což přispělo k jeho rostoucí pozici mezi společnostmi v lékařském průmyslu. V následujících měsících však akcie společnosti klesly o více než 80 % ve srovnání s maximy na podzim 2021:
img

Přehled páru GBP/USD. 21. dubna. Francouzské prezidentské volby: umělé napětí a okázalé intriky.

21.04.2022 Měnovému páru GBP/USD se ani potřetí ani počtvrté nepodařilo prolomit hranici 1,3000. Vzhledem k tomu, že se pár v posledních týdnech nacházel výhradně mezi úrovněmi 1,3160 a 1,3100, všechny úrovně Murray byly překresleny a nyní je mezi nimi vzdálenost 15-16 bodů. To znamená, že se ztrácí absolutně jakýkoli smysl používání těchto úrovní.
img

Futures na ropu WTI během americké seance vzrostly

21.04.2022 Ceny se dostaly pod tlak kvůli obavám z možného poklesu poptávky po energiích a nejistotě, zda Evropa zakáže dovoz ropy z Ruska. Zároveň kotace získaly podporu kvůli snížení zásob ropy v USA o osm milionů barelů za poslední týden.
img

Inflace, události na Ukrajině a možný silný růst v USA budou tento týden řídit globální trhy

18.04.2022 Globální trhy nadále sklouzávají do hluboké recese kvůli závratně vysoké inflaci a agresivnějším krokům centrálních bank, zejména Fedu. Je zde také válka na Ukrajině a zhoršující se údaje v Německu, Číně a USA.
img

Akcie Wells Fargo se po slabých čtvrtletních výsledcích v pre-marketu propadají

14.04.2022 Jedna z největších investičních bank v USA, Wells Fargo (WFC.US), dnes zveřejnila své finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2022, které se ukázaly jako nedostatečné na to, aby změnily současný sentiment kolem bankovního sektoru:
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Konec jednoho paradigmatu

07.04.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2022 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
img

Může Ethereum dosáhnout hodnoty 10 000 USD? 

05.04.2022 I nadále je Ethereum (ETH-USD) jednou z nejžhavějších mincí na trhu. Jakožto druhá největší kryptoměna na světě je to obrovské monstrum. Tam, kde leží odborné předpovědi cen společnosti Ethereum, by se tak mohlo naznačit, kterým směrem se bude celý trh ubírat.
img

Pšenice nadále roste kvůli dalším možným sankcím proti Rusku

05.04.2022 Termínové obchody s pšenicí v Chicagu prodloužily svůj růst z nejnižší úrovně za měsíc kvůli vyhlídkám na další sankce vůči Rusku reaguje se tak na obvinění z válečných zločinů na Ukrajině.
img

Může se kryptoměna BTC opravdu dostat na 4,8 milionu USD?

04.04.2022 Jestli se Bitcoin (BTC-USD) stane „globálním rezervním aktivem“, cena kryptoměny by se podle VanEcka mohla vyšplhat až na 4,8 milionu dolarů. Tato částka je jednou z nejsilnějších býčích předpovědí cen Bitcoinu, jaká kdy byla učiněna.
img

Obchodní signál pro zlato (XAU/USD) na 1.–4. dubna 2022: prodávejte pod úrovní 1 934 USD (200 EMA – 21 SMA)

01.04.2022 Na začátku asijské seance se zlato (XAU/USD) obchoduje okolo 21 SMA a 200 EMA na úrovni 1 934. Od 22. března se zlato v 1H grafu obchoduje uvnitř klesajícího trendového kanálu. Včera během americké seance se z něj pokusilo vymanit, ale nedokázalo se konsolidovat nad úrovní 1 950 a zahájilo technickou korekci.
img

Kam se známý Dogecoin dostane v následujících 4 letech?

30.03.2022 Podle odborníků by Dogecoin i nadále mohl jít vstříc několika budoucností typům. Na trhu s kryptoměnami dnes způsobuje prudký vzestup různých tokenů masivní rally. Tokeny inspirované Dogecoinem (DOGE-USD) patří mezi tokeny zvláštního zájmu. Tato šikanózní cenová akce přiměla investory, aby zvážili, kde jsou expertní cenové předpovědi Dogecoinu právě teď.
img

Předpověď cen Etherea za rok i pět let 

29.03.2022 Podle odborníků by mohlo Ethereum (ETH-USD) směřovat dále, jelikož patří mezi kryptoměny s nyní největší pozorností. Momentálně vzrostlo ETH o 5 % a cena za minci je tak více než 3 113 dolarů. Předpovědi cen této kryptoměny tak začali opět stoupat. A to z velké části souvisí s budoucím upgradem Etherea na Merge.
img

Švýcarský frank může následovat jen a oslabit vůči americkému dolaru

28.03.2022 Americký dolar na začátku týdne nabírá na síle, protože obchodníci nadále aktivně spekulují na téma několikanásobného zvýšení sazeb Fedu o 0,5 %. V příštích obchodních seancích se tedy index USD chystá otestovat 100,00, o čemž se v poslední době často mluví v prognózách.
img

Přehled USD, EUR, GBP. V eurozóně se zvyšuje riziko stagflace

28.03.2022 Týdenní zpráva CAES naznačila několik trendů najednou, které budou pravděpodobně dominovat v krátkodobém výhledu. Za prvé, dolar přidal 4,6 miliardy do kumulativní dlouhé pozice. Za dva týdny byly výprodeje za 8 týdnů získány zpět a kurz dolaru je nyní nejvyšší od ledna.
img

Zlato se může etablovat jako nová světová měna

28.03.2022 Analytici a drobní investoři z Wall Street se nevzdali své předpovědi, že zlato v dohledné době dosáhne 2000 dolarů za unci. Poznamenali, že drahý kov bude podporován poptávkou po bezpečných aktivech v důsledku pokračujícího geopolitického napětí na Ukrajině a také rostoucí inflace. Obavy na globálním trhu pomáhají cenám zlata čelit rostoucím výnosům dluhopisů a jestřábím komentářům předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Rozbřesk: O ropě, husách a naftě

23.03.2022 Trh s ropou lze v současné době označit různými přídavnými jmény, avšak slovo klidný z pochopitelných důvodů chybí. Cena severomořského, mimochodem po celkem malé huse pojmenovaného, Brentu, se před pár dny krátce dostala pod 100 USD. Včera se ale barel prodával opět za cca 110-120 dolarů (což zhruba odpovídá rozpětí křídel dospělé husy v centimetrech a cena je tak asi tam, kde má být…).
img

O ropě, husách a naftě

23.03.2022 Trh s ropou lze v současné době označit různými přídavnými jmény, avšak slovo klidný z pochopitelných důvodů chybí. Cena severomořského, mimochodem po celkem malé huse pojmenovaného, Brentu, se před pár dny krátce dostala pod 100 USD. Včera se ale barel prodával opět za cca 110-120 dolarů (což zhruba odpovídá rozpětí křídel dospělé husy v centimetrech a cena je tak asi tam, kde má být…).
img

Česká zbrojovka: Rekordní rok, masivní poptávka a překonání cílů

22.03.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za celý minulý rok budou rekordní. Čekáme překonání cílů společnosti. Předpokládáme, že masivní poptávka v USA, což je hlavní trh Zbrojovky, bude pokračovat. Nemalý podíl na podstatném meziročním růstu bude mít také konsolidace akvírovaného Coltu, který je ve výsledcích zhruba od poloviny minulého roku. Předpokládáme také, že zazní projekce na aktuální rok včetně návrhu dividendy.
img

Bitcoin dosáhl třítýdenního maxima, když čerstvý impulsní krok vyšle cenu BTC na 43,3 tisíc dolarů

22.03.2022 Nevýrazný výkon od víkendu ustupuje nadějným známkám býčího pokračování do 22. března. Bitcoin (BTC) zaznamenal přes noc nový impulzní posun do 22. března, kdy býci nakrátko získali zpět 43 000 dolarů.
img

Skrytý signál v grafu posune Bitcoin na nová historická maxima

22.03.2022 Od svého historického maxima na hodnotě 69 000 dolarů cena primární kryptoměny postupně klesala. Zatím se jako podpora osvědčila hranice okolo 30 000 dolarů, mnoho analytiků však věří, že i tato podpora poleví a Bitcoin trochu oslábne.
img

Powell uvedl, že by Fed mohl přistoupit k agresivnějšímu procesu zvyšování sazeb

22.03.2022 Předseda Fedu Jerome Powell v pondělí uvedl, že centrální banka by mohla přejít k aktivnějšímu procesu zvyšování úrokových sazeb, což by způsobilo pokles amerických akciových indexů, růst výnosů státních dluhopisů a růst dolaru. Uvedl, že by mohli okamžitě stanovit zvýšení o 0,50 %, protože úroveň inflace je již nepřijatelná. "Podnikneme nezbytné kroky, abychom zajistili návrat k cenové stabilitě," vysvětlil Powell.
img

Týdenní rekapitulace akciového trhu k 22. březnu

22.03.2022 Americký trh zaznamenal minulý týden silnou rally a ignoroval zprávy o konfliktu na Ukrajině. Mírně však poklesl v souvislosti s oznámením Fedu o zvýšení úrokových sazeb, které bylo realizováno v rámci boje proti trvale rostoucí inflaci.
img

Předpověď ceny BTC od roku 2022 do roku 2026

21.03.2022 Bitcoin je digitální aktivum, které svou pozici v rámci finančních trhů povýšilo a dostalo přezdívku digitální zlato. Jedná se o kryptoměnu, která odporuje tlakům centrální vlády. Pandemie COVIDU-19 přišla s technologickou revolucí, která obchodníkům ukázala jak s pouhým připojením k internetu obchodovat s BTC.
img

Glassnode: velcí investoři prodávají více bitcoinů

21.03.2022 Na 4hodinovém časovém rámci se technický obraz bitcoinu za poslední den nezměnil. Kryptoměna se stále nachází mírně nad formálním trojúhelníkem, ale zároveň nemůže pokračovat v růstu. Obecně se nachází uvnitř bočního kanálu 34 267–45 408 USD, což je důležitější bod. Ani v následujících dnech tedy nebude možné předpovědět, kam se bitcoin posune. Ani indikátor Ichimoku nyní neposkytuje žádné předpovědi, jelikož pohyb z posledních týdnů se velmi podobá flat trendu.
img

Bitcoin neustále roste a dokonce i krypto skeptici věří v jeho potenciál

17.03.2022 Na konci středeční obchodní seance vykázal bItcoin prudký 4% nárůst, v důsledku čehož aktivum uzavřelo poblíž 40 100 USD. Aktivum předvedlo velkolepý růst a ostatní riziková aktiva ho následovala.
img

Bitcoin na pozadí zvýšení sazeb Fedu mírně vzrostl

17.03.2022 Federální rezervní systém včera poprvé po třech letech rozhodl o zvýšení úrokových sazeb o 0,25 % a zároveň oznámil dalších 6 zvýšení v tomto roce. Jerome Powell navíc poznamenal, že hlavním cílem Fedu je nyní cenová stabilita, takže do boje proti vysoké inflaci se vrhají všechny prostředky a metody. Powell také poznamenal, že na příštím zasedání může být rozhodnuto o zahájení prodeje státních a hypotečních dluhopisů, kterých se v rozvaze banky nahromadilo téměř 9 bil. USD. Všechna tato opatření znamenají zpřísnění měnové politiky. Jak jsme již mnohokrát uvedli, jakékoli zpřísnění měnové politiky je potenciálně negativním faktorem pro kryptoměny a akciové trhy, stejně jako pro jakákoli jiná riziková aktiva. Včera však reakce trhů nebyla zcela jednoznačná. Bitcoin rostl, americký akciový trh rostl, dolar klesal. Domníváme se, že to zaprvé není zcela logické a zadruhé, že trh mohl zvýšení sazeb o 0,25 % získat zpět s předstihem, protože nikdo nepochyboval o tom, že ke zvýšení opravdu dojde. Nicméně pro bitcoin vše výše uvedené prakticky nemění obraz toho, co se děje. V roce 2022 Fed v každém případě zpřísní měnovou politiku. Jedinou otázkou zůstává, jakým tempem. Tak či onak však poptávka po rizikových aktivech může a měla by klesnout. To samozřejmě nyní neznamená, že by se měl bitcoin v příštích několika letech propadnout na 10 000 USD a obchodovat tam. Nicméně chceme upozornit na to, že fundamentální pozadí pro něj zůstává negativní.
img

Holubičí postoj Fedu zvyšuje optimismus na trzích

17.03.2022 Dříve trhy diskutovaly o tom, o kolik centrální banka letos v březnu zvýší své sazby, k čemuž přispěla především silná inflace v USA. Kvůli konfliktu na Ukrajině však v poslední době prudce vzrostly ceny energií, takže výsledek zasedání Fedu byl mírnější, než se očekávalo. Přesto mnozí stále očekávají, že letos dojde ke zvýšení sazeb o 175 bb.
img

Rusko-ukrajinský konflikt, den 22.

17.03.2022 Hlavní indexy amerického akciového trhu, jako jsou DOW Jones, NASDAQ a S&P 500, uzavřely středu s výraznými zisky. Nejednalo se o přiměřenou reakci akciového trhu. Včera Fed shrnul své druhé letošní zasedání. Pozoruhodné je, že trh si byl dlouho téměř jistý, že dojde ke zvýšení sazeb o 0,5 %, ale ve skutečnosti Fed zvýšil sazby pouze o 0,25 %. Trhy byly na tento výsledek připraveny, takže americký dolar spíše klesl než vzrostl a akciový trh zakončil den spíše růstem než poklesem. I když se o zpřísnění měnové politiky mluvilo i tak, takže reakce stále není zřejmá.
img

Rusko zastavilo vývoz hnojiv!

10.03.2022 Rusko se rozhodlo pozastavit vývoz hnojiv. Toto rozhodnutí má obrovské důsledky na světové ceny obilí, které již silně zareagovaly na nejistotu kolem války na Ukrajině. Další napětí přidalo Putinovo prohlášení, že spojenecké země Ruska vyjádřily podobný názor na vývoz hnojiv. Stojí za připomenutí, že Bělorusko je zodpovědné za téměř polovinu světového exportu draslíku. Pesimismus může přidat i špatná půdní vlhkost v Evropě a špatné předpovědi na další dva týdny. Na zákaz vývozu hnojiv silně zareagovaly firmy vyrábějící hnojiva. Nutrien (NTR.US), CF Industries (CF.US) a Mosaic (MOS.US) dnes rostou o více jak 6 %.
img

Pokles technologických akcií před vydáním zprávy o zaměstnanosti v USA

04.03.2022 Technologické akcie se před páteční zprávou o zaměstnanosti propadly, protože obchodníci zvažovali ekonomický dopad války na Ukrajině. Zastavil se také růst ropy, která zažívá mimořádnou volatilitu.
img

Pokračující konflikt na Ukrajině omezuje akciovou rally, ale zvyšuje poptávku po dolarech

04.03.2022 Vojenský konflikt na Ukrajině nadále ovlivňuje globální trhy. Nejvýraznějším příkladem je reakce investorů na nejnovější údaje o americké ekonomice. Přestože zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a průmyslových zakázkách předčily očekávání, trhy zůstaly medvědí.
img

Kryptoměnový trh se vydal směrem k poklesu

03.03.2022 Ve čtvrteční aukci hodnota BTC po aktivním růstu na začátku týdne klesá. V době psaní tohoto článku se tak cena první kryptoměny přehoupla zpět na úroveň kolem 43 700 USD, přičemž za den ztratila přibližně 2 %.
img

Trhy kvůli konfliktu na Ukrajině a Powellovu projevu v Kongresu reagují smíšeně

02.03.2022 Obchodování v Evropě je kvůli probíhajícímu konfliktu na Ukrajině smíšené. Projev amerického prezidenta Joea Bidena v Kongresu však rozhodně ukázal, že Spojené státy ani NATO se nehodlají do této záležitosti zapojit, takže trhy byly ohledně pokračování rozsáhlého výprodeje, který byl v poslední době patrný, zdrženlivé.
img

Silná zpráva z amerického trhu práce a zmírnění napětí na Ukrajině vrátí na trhy optimismus

01.03.2022 Probíhající konflikt na Ukrajině zcela zastínil dění ve světové ekonomice.Tento týden se bude pozornost investorů ve skutečnosti plně upínat k předsedovi Fedu Jeromu Powellovi, který by se měl vyjádřit k budoucí politice centrální banky v kontextu globální krize, probíhajícího covidu-19 a vojenského konfliktu na Ukrajině, který přivedl svět na pokraj jaderné katastrofy. Už dříve bylo uvedeno, že na trhu převládá názor, že Fed v důsledku výše uvedených událostí může přistoupit k méně agresivnímu zvyšování úrokových sazeb. Například že sazby nebudou zvýšeny o 0,5 %, ale jen o 0,25 %.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 21. února 2022

21.02.2022 Bitcoin za poslední čtyři dny klesl o 6 000 USD. Mám tedy všechny důvody předpokládat, že formace vzestupné vlny je dokončena. Pokud je to pravda, pak v tuto chvíli začala výstavba nové klesající vlny, jejíž cíle se mohou nacházet v blízkosti 27 500 USD. Pokud se kryptoměně podaří této hranice dosáhnout, bude to minimum její hodnoty od prosince 2020. Z mého pohledu vypadá tento cíl poměrně realisticky. Současný vlnový obrázek vypadá poměrně přesvědčivě a zpravodajské pozadí nyní nedovoluje očekávat vzestupný pohyb.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/HKD | USD/SEK | GBP/AUD | SGD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Aussie | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Breakout | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gann | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | HFT | Hedging | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | LTRO | Last Trading Day | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Open | Oscilátor | P/E | Pakt stability | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swiss | T-Bill | Take Profit | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Leading Indicators | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yard | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Rollover | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Break-Even | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | Peter Schiff | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Delta | EPS | First notice day | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální ceny ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Australská měna | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokeři | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je to fundamentální | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex kalendář | Forex obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Rakousko | HDP USA | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do drahých kovů | Investice do podnikání | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční služby | Investiční strategie fondů | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do akcií | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz franku | Kurz kanadského dolaru | Kurz libry | Kurz měny | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Libra šterlinků | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nákup EUR | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Pád Lehman Brothers | Paládium | Pasivní příjem | Patria Online | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | Světové měny | Swingy | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Termínované vklady | Tesla Motors | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistý dluh | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/BV | P/S | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Range | ROCE | Sekundární trh | Sell | Tim Cook | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Hlavní trh | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Investiční téma | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | FND | Burzovní grafy | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | Úspěšný obchodník | Blog | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Currency | Čtení grafu | Ekonomický kolaps | Forex trh | Investment | Kurz USD/CZK | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | Price Futures Group | KPMG | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | DIW | Tyche Capital Advisors | Sentix | SaxoTrader | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | Berenberg | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Cantor Fitzgerald | Precious Metals Insights | Moody's Analytics | Next Finance | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Demo obchodování | Světová měna | Technický výhled | Bezpečné měny | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Londýnská akciová burza (LSE) | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Seeking Alpha | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Polská ekonomika | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Program OMT | Fidelity International | Golden Gate CZ | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Televize Sky News | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Německé státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Forex trhy | Kryptoměny | Londýnské finanční centrum City | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Marže společností | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Zasedání Bank of England | Rozpočtová pravidla | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nižší kurz | Nákupní signál | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Prestige Economics | National Australia Bank | Credit Suisse Group | UniCredit Markets & Investment Banking | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | CIMB Group Holdings | Oversea-Chinese Banking | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Země používající euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Opatřením na podporu ekonomiky | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Institut API | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Investiční plány | Indická rupie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Nástroje technické analýzy | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | ČTK | Země G7 | Monopoly | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Německý Ifo index | Internetové firmy | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Evropský bankovní úřad (EBA) | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Bitfinex | Finanční podniky | Politico | Globtrex | AXA Investment Managers | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Devizy | Devizové obchodování | Flash Crash | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | MUFG | Klamání investorů | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | FX FORECAST | LCH Clearnet | Bernstein Bank | Bitstamp | Keystone XL | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Bankovní index | Swiss Life Select | CIBC | Alokace aktiv | Euler Hermes | Zahraniční forex | Investopedia | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Goldenburg Group | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Quant | Breakout Trader | LBBW | LBMA | Výhled pro zlato | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Protiruské sankce | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Trhy s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Kraken | Monero | LTC | ETH | XRP | NEO | Krypto Expert | Obchodník s kryptoměnami | deVere Group | IPO Facebooku | Invesco | Trh s bitcoiny | Exmo | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | Hypoindex | Hard fork | Binance | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | ESMA | Štěpán Hájek | Litecoin (LTC) | Neo (NEO) | Estee Lauder | Air Berlin | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Vitalik Buterin | Lithium | Bitcoinová bublina | Dlouhodobé investování | Craig Wright | Digitální peněženky | FundStrat | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Investorský sentiment | Kobalt | Drobní investoři | Investovat své prostředky | Země platící eurem | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotové obchodování | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní bariéry | Vysoké standardy | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální ekonomický kalendář | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | Full-time trading | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Nákup zlata | Tyche Capital | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | TradeCentrum | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Norges Bank | HKD | Profesionální obchodník | USMCA | Nové peníze | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | CipherTrace | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Vyšehradské fórum | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Akciový výhled | NIESR | Tržby Amazonu | Macquarie Group | Finanční skupina | Mileniálové | IfW | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Obchodní platforma MetaTrader | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Průzkum společnosti | Jiné měny | Daňové reformy | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | M5S | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | Šéf ECB | Oživení akcií | Globální rezervy | Jednotná měna | Fiskální pakt | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Kongres USA | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Heiken Ashi | SABIC | Obchodni metody | Růst dolaru | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Poptávka po americkém dolaru | PDVSA | FCC | Makroekonomické statistiky | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Globální dluh | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Poptávka po zlatu | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Německé banky | Zvýšení sazeb | OKEx | Obchodování GBP | Michal Uma | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Akcie Lyftu | Zájem investorů | Inflace v ČR | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Technická situace | Odchod z eurozóny | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Tržní hodnota Microsoftu | Technologický Nasdaq | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Podíl nezaměstnaných | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | GDPNow | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | BrandZTop | BrandZ | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Rostoucí příjmy | iFX | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | IFSC | Reinvestování | Růst cen zlata | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Index CRB | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Pokles úroků | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles dolaru | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | NQ100 | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Sběratel | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | FRS | Růst mezd | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Papírové peníze | Tisk peněz | KB | US500 | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | LPR | Poptávka po ropě | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | Finanční údaje | The Washington Post | Nejnovější výsledky | Pictet | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Dobrý obchod | Kurzarbeit | Měsíční předpovědi | ESG | Český HDP | GOOGL | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní dohoda | Snižování rizika | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Loterie | Cena akcie | Automatické systémy | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | Correlation Matrix | McKinsey | Alipay | Platební společnost | Huawei | Střadatelé | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | WIFO | Ropná firma | Michal Dvořák | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hongkong | Patterny | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Nová prognóza ČNB | LNG | Dodržování obchodního plánu | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Dvojitý vrchol | František Táborský | Dovoz čínského zboží | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Hospodářský růst v Evropě | Zpomalování ekonomiky | Každodenní analýzy | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Proroctví | FRED | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | CETA | Supreme Edition | NQ100 CFD | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PMČR | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | IIF | USA a Čína | Obchodovat na burze | Hladiny Fibonacciho retracementu | Obchodní záměr | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Růst cen | CFD DAX30 | Jeremy Corbyn | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Skupina OPEC+ | Hodnota kybernetické měny | Česká měna dnes | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Fortune | Kapitálové požadavky | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | USDT | Technologie blockchainu | PoW | AlfaOmegaTrhov | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Domácí měny | INTC | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | AFP | Švýcarská ekonomika | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast supportu | Ekonomická důvěra | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | Inflační cíle | FT | Evropští investoři | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Tvorba fixního kapitálu | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Zveřejněná data | Dvojité dno | Struktura HDP | Globální trh | Technické rezistence | DJI30 | Vládní bondy | Financovat | Kontrakt zemního plynu | Hospodaření státního rozpočtu | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Nastavení mysli | Jan Vejmělek | Eva Miklášová | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Nabídka Aramco | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Americká cla na čínské zboží | Šinzó Abe | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Klíčová rezistence | Klíčový support | Paul Volcker | Volby do parlamentu | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní zpráva | Cena za akcii | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Cenová analýza | Goldenburg | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Cenové formace | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Obchodní smlouvy | Konzervativci | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Schůzka FOMC | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | PMI z Německa | Akciové korporace | Britské volby | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Nálada v USA | Přerušení výroby | STOXX50 | NSDAQ | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Impeachment | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Evoluce | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Eurokomisař | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | Optimismus investorů | xStation5 | AAPL | MasterCard | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Káva Arabica | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Americké objednávky | WHEAT | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | Důvěra domácností | Aurora Cannabis | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Citelné zdražování | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | KLDR | Demokratické strany | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Americká politika | Vývoj měnové politiky | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | Singapurská ekonomika | Singapurský premiér | Lee Hsien Loong | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Evropské PMI | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Halving | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Dublin | Údaje ministerstva | Zbrojovky | Třetí světová válka | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Akciový býčí trh | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | CFA | Prodej automobilů | Američané | Vzestup ceny | Návratnost | Commodity index | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Americké dolary | Net-long | Evropská inflace | Dobrá data | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | O2 | Doporučení Koupit | Qantas | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Oslabení kurzu | Ekonomické sankce | Světová banka (SB) | Hýbat trhy | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Harry Tchilinguirian | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Dohoda o brexitu | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Luxusní auta | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Geopolitická situace | Posílení USD/JPY | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Tržní trendy | Tuzemská inflace | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Fork | Prosincová inflace | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Silnější kurz | Růst německé ekonomiky | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Nižší růst | Britské společnosti | Apple Inc. | Ceny energií | Allianz Global Investors | Vyplácení dividend | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Kancléřka Merkelová | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Obchodní vztahy | Anglie | Alea iacta est | Internetové monopoly | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | WHO | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | Rating České republiky | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | Ekonom Ifo | Situace okolo koronaviru | Penzijní systém | Důchody | Coronavirus | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Komentář k firmě | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Analýza zlata | Vstupy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Panika kolem koronaviru | FIAT | Zpomalení růstu | Analytici Capital Economics | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | BABA | Růst v eurozóně | Růst akciových indexů | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Průmyslníci | Fond Quant | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Prodeje aut | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Amerika na prvním místě | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Snowflake | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Stop-Lossy obchodníků | Americké banky | Průměrná cena | NFP data | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | VoxEU | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Uživatelé kryptoměn | Útoky hackerů | Lednová inflace | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Conseq Funds investiční společnost | Conseq Funds | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Kukuřice | Týden na finančních trzích | Tým XTB | Kurzové změny | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Správci aktiv | Směřování trhů | Index CSI 300 | PMI ze sektoru služeb | Světová pandemie | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Sázky na snížení úroků | Údaje z USA | Globální indexy | Prudký propad | Pokles na trzích | Společnost CME Group | Investice do realit | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | Dopady epidemie koronaviru | Ekonomika Saúdské Arábie | Abu Dhabi Commercial Bank | Největší ztráty | Obchodování odrazu | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Míra nezaměstnanosti v EU | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Toyota | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Analytická společnost | Hospodářská politika | Vyhlášení nouzového stavu | Řešení šoků | Šok | Snížení těžby | Michel Barnier | Martin Gürtler | Mzda | Guru | Zaznamenání obchodu | Exekuce obchodu | Výkyvy | Výsledek zahraničního obchodu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Pohyb Bitcoinu | WP | Cenové války | Lídři EU | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Nejnovější makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Tržní panika | Masivní propad | Fiskální politiky | Opatření americké centrální banky | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Pokles české ekonomiky | Hlavní ekonom ING | Antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Epidemie onemocnění | Dnešní čísla | Důležitý support | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | ECB dnes | Odhad inflace | Zastavení výroby | Algoritmus fondu | Algoritmus fondu Quant | Vedlejší účinky | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Horizontální linie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Dopady krize | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prudký pokles cen | Nová stimulační opatření | Zásobníky | Texas | PYPL | Nouzová opatření | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přední český ekonom | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Spoluzakladatel fondu Quant | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Milton Friedman | Investiční strategie fondu Quant | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Tvůrce algoritmu | Dlouhodobá investiční strategie | Trhy nadhodnocené | Nakupovat za nízké ceny | Krize způsobená koronavirem | Další pokles | Algoritmy | Američtí senátoři | Senátorka | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Fiskální balík | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Koronabondy | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Vnímání rizika | Politická rozhodnutí | Graf dne | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Hlasování v Senátu | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Globální šíření koronaviru | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | KNF | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ceny elektřiny | Viry | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Riziko inflace | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská vláda | Solidní růst | Luno | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | British Airways | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Koronakrize | Zelené energie | Vláda USA | Afrika | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Emise leteckého průmyslu | Emise oxidu uhličitého | Australia Institute | Richie Merzian | IATA | Týdenní nárůst | Ekonomické škody | Můj trade | Skupina OPEC | DPH | Omyl | Eurokomisaři | Česká nezaměstnanost | Pojišťovna | Cushing | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Menší poptávka | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | CBS | Gernot Blümel | Jihoevropské země | Ekonom AXA | Gilles Moëc | Pomalé oživení | Opětovný pokles | ING Research | Ekonom ING Research | Carsten Brzeski | Oživení po viru | Oživení ekonomik | NatWest Markets | Ross Walker | Hlavní ekonom AXA | Ekonomické oživení | Zastavení ekonomické aktivity | Vývoz komodit | Swoosh | Písmenková polévka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Španělská vláda | Nadprodukce | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | DAWN | WMT | Vyjednavači EU | Více peněz | Postoj investorů | Inflace v březnu | Microsoft Corp | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Investoři z Wall Street | Fundamentalisti | FX Aktuality | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Oživení eurozóny | Otevírání ekonomiky | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | Procter & Gamble | Statistiky | Program pomoci | Vzrušení | Jak vytvořit obchodní plán? | Uzavření trhů | Indikace | Plošné testování | Investiční manažer | Schválení pomoci | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | Colorado | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Květnový kontrakt na WTI | Japonský export | CMC | Rizikové averze | SaxoStrats | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Tlak medvědů | Spotřeba ropy | Gaurav Sharma | Majitel burzy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Historické snížení těžby | Producenti ropy | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Expirace kontraktu | Americký ropný institut | Ropný institut | Ropný institut API | Poptávka po pohonných hmotách | MFF | Vytvoření MFF | Uvolňování karanténních opatření | Evropská strategie | SARS-CoV-2 | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Náměstkyně italského ministra hospodářství | Laura Castelliová | Radio Capital | Evropská data | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | NY FED | Náklady na obsluhu dluhu | Joe Biden | Grayscale | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Bitcoin dnes | 737 MAX | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Počet lidí bez práce | Náklady na financování | Shell | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | HG měď | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Shaun Osborne | Hospodářství EU | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Turistika | Dlouhodobý trend | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hugo | Justice | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Huobi | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Zveřejněné údaje | Obchodování na globálních trzích | O2 CR | Hrozba stagflace | Dluhy | Virová nákaza | Oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Členské státy | Evropská průmyslová produkce | Akcie Nike | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Omezení investic | Členské země | Analýza makroindikátorů | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | Obchodní firmy | Světové hospodářství | Rekordní propad | Propad daňových příjmů | T-Mobile | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | De Beers | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Dění na trhu | Recyklované kovy | Recyklace | Upcyklace | Trash Made | Zdenka Kladníčková | Manažerka projektu | Manažerka | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Němečtí investoři | Oživení globální poptávky | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Nastavení indikátorů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Americká média | Aktivity společnosti | EasyJet | Čínské hospodářství | Vrcholní představitelé | Renault | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Analytické týmy | Tisknout peníze | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Technologické centrum | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | Propad investic | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Chování trhu | Zbrojovka | Slabá poptávka | Stimulační plán | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Vedení společnosti | Čínská poptávka | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Internetové prodeje | Statistiky z trhu práce | ETH 2.0 | Oracle | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Nikola | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Canopy Growth | Cronos | Obchodovat Price Action | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Arizona | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Akcie FAANG | Roční míra inflace | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Propad cen | Nikola Motor | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Největší evropská ekonomika | Silné obchodování | Šance na zisk | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Analytické společnosti | ZIL | Cardano | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Představenstvo | Výhled hospodaření | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Výrobci aut | Průzkum Reuters | György Matolcsy | Podnikatelské aktivity v USA | Nízké sazby | Mississippi | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Stimulační program | Ziskové marže | Den obchodování | Den nezávislosti | Úroda | Objem zakázek | Šéf banky | Signál k prodeji | Výdaje japonských domácností | Zasedání MMF | Odhad propadu hospodářství | MAM | Ant | Červnová inflace | Sony | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Nový trend | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Riskování | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ceny kávy | KLM | Slabý americký dolar | NEXO | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Ethereum 2.0 | Kolísání cen | FANGMAN | Spotřební daně | Technologické společnosti | PlanB | Analytik PlanB | Mediální pokrytí | Společnost Chevron | Možnost dalšího růstu | Reálná hodnota | Bloomberg FX forecast | Bloomberg FX | FX forecast rank | Nejlepší forexové předpovědi | Forexové předpovědi | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Analytický tým XTB | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Rostoucí ceny komodit | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Životní úroveň | Německý ukazatel | Nižší poptávka | Porušení pravidel | Mírná korekce | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Americké vládní dluhopisy | Silný trend | OMV | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Zkušený obchodník | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | WeCHat | Růst vývozu | Růst zaměstnanosti | Politické události | Používat Price Action | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Zpomalování inflace | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Čas na nákup | Pokračování expanze | Capital.com | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Marks & Spencer | Hnojiva | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Trh s futures | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Světová rezervní měna | Globální pandemie | Clean Energy Revolution | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Precision Castparts | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Analýza ceny | Zisk a tržby | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Venezuela | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | LEND | SPAC | Typ obchodování | SMIC | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Badger | China Eastern | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Claus Michelsen | DIW Claus Michelsen | Ceny mědi | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Američtí investoři | Prognóza Fedu | Prezidentské volby v USA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Objem exportu | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Stefan Kooths | Bloomberg Intelligence | Peníze z krizového fondu | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Velké množství obchodů | Akcie HSBC | Cena termínovaného kontraktu | Cena kávy robusta | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Caroline Bainová | Nadbytek kávových zrn | Sklady v Brazílii | Pražírny | Vývoj ceny kávy | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Výsledek jednání ČNB | Pandemie v Evropě | Politici | Žádosti o podporu v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Plynovody | Údaje o sentimentu | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | Prezidentská debata | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Ranní okénko | Česká republika | Německý DAX30 | Nejvýraznější růst | Poptávka po akciích | Odvolací soud | FiveThirtyEight | Centrální banky světa | Udržitelné investování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Výrobce letecké techniky | Oživení německé ekonomiky | Masivní investice | Walgreens | MicroStrategy | Významné riziko | První peníze | Akciové portfolio | Michael Hewson | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Jitan Solanki | Růst zlata | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Rozvoj těžby | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | JPM | První obchodní den | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Vlny koronaviru | Uniswap | UMA | Aave | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Tržní výhled | Nasdaq Futures | Nestabilní situace | Výsledky voleb | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Pfizer Inc. | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Inflace v Číně | Trade Center | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Týdenní tržní výhled | Zisky bank | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Snižování daní | Producent ropy | Praktické tipy | Spotřebitelská poptávka | Výše mezd | Výdělky | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Rovnováha na trhu | Proražení | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | Lyft | Akcie Airbnb | Výběr akcií | CELO | Deutsche Post | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Program QE | Lego | Očkování | Cointelegraph | LEN | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Rozpočtové deficity | PX Pražské burzy | NBP | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace viru | Peloton | Futures na ropu WTI | Částečný úvazek | Štědrý den | Očkování proti covidu-19 | Růst průmyslové produkce | Cenné papíry a burzy | Cboe Europe | Boeing 737 Max | Nálada investorů | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Singapurské ministerstvo obchodu a průmyslu | Městský stát | Premiér Lee Hsien Loong | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Růst ceny | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Německá inflace | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | Cestovní kancelář | JD | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | SNY | CARA | ACT | Měsíční data | Eugen Weinberg | Inflační ekonomika | Adam Back | Oživování světové ekonomiky | Aligator | Společnost Philips | Philips | Akcie společnosti Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | Dnešní zasedání Fedu | Očkování proti covidu | Nárůst ceny | Sociální média | Mark Cuban | Cenové výkyvy | Kolísání cen na finančních trzích | Překonání cílů | Obchodování na asijských akciových trzích | SP500 - Technická analýza | DAX30 - Technická analýza | Report zaměstnanosti v USA | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Import DLL | DLL | Rekordní rok | Finanční výsledky | Proočkování populace | MIB | Platby v bitcoinech | Grow Pharma | Nákup bitcoinu | Akcie v Nvidii | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Odhad růstu ekonomiky EU | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD | Amsterodam | Zinek | Kov | Ceny povolenek | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Spotify | Prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trend ceny | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Růst produktivity | Růstový trend | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | AIG | Americká pojišťovna | FOMC minutes | WFC | Akcie Wells Fargo | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Zásoby plynu | Stimulační politika | Třetí vlna | Skluz | Air | Nový kapitál | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Propad indexu Nasdaq | Covidová krize | Investoři a obchodníci | Terra | Uvolnění rozpočtových pravidel | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | GBP/USD analýza | USD/JPY analýza | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Nassim Nicholas Taleb | Bethesdy | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Dnešní videokomentář | Výprodej dluhopisů | AstraZeneca Covid-19 | AstraZeneca Covid-19 vakcína | Covid-19 vakcína | Zastavení vakcíny AstraZeneca | Zastavení vakcíny | Hodnotové akcie | Dobrý mentor | Mentor | Naučit se obchodovat | Analyzovat devizový trh | Zpravodajské události | Analýza fundamentu | Forexový ekonomický kalendář | Jak funguje forexový trh | Profitabilní full-time trading | Zajímavé peníze | Síla amerického dolaru | Zvolení Joe Bidena | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | CRM | Platební prostředek | Tržní pohyb | xStation 5 | Výhled Saxo Bank | Silný výhled | Pohyb ceny | PMI index | Maxar Technologies | Řízení rizik v tradingu | Zásady při řízení rizik | Identifikace rizik | Řízení rizik v obchodování | CoinGecko | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Celoroční výsledky | Umění | HoReCa | Analytické zprávy | Data o inflaci | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Analýza DAX30 | Síla indexu | Jesse Powell | Evropské maloobchodní tržby | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Eurokomisař pro ekonomiku | Německé hospodářské instituty | Hospodářské instituty | COIN | Krok za krokem | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Londýnské finanční centrum | Shooting Star | Zvýšení nákupů aktiv | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Real Vision | Zimní olympijské hry | NFLX.US | Prognostici | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | Vysoká cena | GoviEx Uranium | GoviEx Uranium (GXU) | GXU | Energy Resources of Australia | ERA | Energy Resources of Australia (ERA) | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Uranium Energy Corp. (UEC) | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Energy Fuels (UUUU) | Akcie Energy Fuels | Cameco Corp. | Cameco | Cameco Corp. (CCJ) | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Objem transakcí | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | DOGE | Výsledky FAANG | Větší korekce | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Přeprodané oblasti | Inflace v České republice | Saxo Group | Otevření ekonomik | Meziroční růst cen | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Jak obchodovat Price Action | Zvýšené riziko | Phil Flynn | Těžaři | Co je to fundamentální analýza? | Zdroje fundamentálních dat | Obavy z inflace | API | Oslabení | Růst úroků | Výsledky za Q1 | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Hodnota kryptoměn | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Salvador | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Jak používat Price Action | Fibonacci Cluster | Fibonacciho shluky | Fibonacciho shluk | Fibonacciho cenové Clustery | Dlouhodobý trader | Fibonacciho cenový cluster | Používání Price Action | Fibonacciho Cluster | Reakce ceny | Cenový cluster | Cenové clustery | Používání clusterů | Momentální trend | Trend klesající | Clustery | Fibonacciho clustery | Konstrukce Fibonacciho clusterů | Ukončování obchodů | Konstrukce clusterů | Vytvoření clusterů | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Prodeje dluhopisů | Dodávky plynu | Platidlo | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Týdenní výkon | Mali | Tržní prostředí | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Dow Jones 30 | Alligator | McDonald's | Výbor FOMC | Obilné trhy | Futures na sojové boby | Schůzce FOMC | Reflační obchodování | Nové prognózy | Gepard Finance | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | CO2 | Obchodování zpráv | Významné zprávy | Obchodování se zprávami | NASA | Vyšší úroveň | Hydroelektrárny | Zakladatel fondu | Pád kryptoměn | Aristoteles | Varianty koronaviru | StoneX | Nicholas Taleb | David Eim | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dluh vládních institucí | Technologie | MAN | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Síla dolaru | Robert Šuman | Hliník | Náklady na akvizici | Rychlý zisk | Spotové ceny | UST | Zvýšení produkce | Míra inflace v USA | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Americký trh | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Úřad pro finanční etiku | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Divize | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Spotřebitelský sektor | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Výrobce elektromobilů Tesla | Azure | Rekord | Současné ceny | Bilion | Výsledky za Q2 | Guidance | Náhoda | Mateřská společnost | Magnety z kovů | Magnety ze vzácných zemin | Ceny oxidu neodymitého | Neodymové magnety | Cena permanentních magnetů | Fraunhofer IWKS | Jürgen Gassmann | Indukční motor | Claudio Vittori | Adamas Intelligence | Ryan Castilloux | HICP | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Obavy z viru | Projekce | VIAC | Zpráva z amerického trhu práce | Čínští výrobci | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | Použití indikátoru | FFcal | Nastavení FFCal | Indikátor FFcal | Použití FFcal | Důležité zprávy | FFcal při obchodování | Základní sazby | Vratislav Zámiš | Cena kryptoměny | Spotové ceny ropy | Klíčové makroekonomické ukazatele | První odhad | Velké instituce | Varšava | Tokeny | Medián | Očekávaná inflace | Funkční období | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Očkování v zemi | Mirai | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Decentralizovaný systém | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Cenový vrchol | Dna | Polská inflace | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Rychlý růst | ANO | Chewy | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | Royal Bank of Canada | RBC | NFT | Indexy amerického akciového trhu | Energetika | Salvadorský prezident | Ceny plynu | Lend | Althea Spinozzi | OANDA Edward Moya | Konfederace | Solana | Gannův čtverec | Čtverec 9 | Gannovy teorie | William Delbert Gann | Obchodník s akciemi | Gannovy úhly | Kruh 360 | Šestiúhelník | Gannovy metody | Metody předvídání trhu | Předvídání trhu | Gannovy metody předvídání trhu | WD Gann | Gannův Čtverec 9 | Geometrické vztahy | Jak funguje Gannův čtverec | Tržní trend | Analytici Goldman Sachs | Extrémní počasí | Marika Čupa | Bukele | Prezident Bukele | Nakamoto | Etherea | Výsledek zasedání Fedu | Kompenzace | Plány Fedu | VanEck | BNP | Investice do těžby | Jak analyzovat akcie | P/B | Hodnoty P/B | P/B (P/BV) | UBS Group | UBS Group AG | Aspen Technology | Aspen Technology Inc. | Ukazatel P/B | Ukazatel P/B (P/BV) | Výhledy růstu | Problémy v dodavatelských řetězcích | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Enviromental, Social and Governance | ESG investování | Pařížská dohoda | Zelený seriál | Greta Thunberg | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Wells Fargo (WFC.US) | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kolibřík Energie | Kavita Gupta | Nyrstar | Společnost Nyrstar | Nedostatek polovodičů | Fidelity Leading Indicator | Crest Communications | Oculus | Zdravotnictví | Juraj Karpiš | Snap | Akcie společnosti Snap | Cena termínového kontraktu | Obilí | Problémy s počasím | Nová historická maxima | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Cenový cíl | Izraelská centrální banka | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | Klima | Plyn v EU | Metaverse | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Plynovod Jamal | Gascade | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Výnosy z devizových rezerv | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Skrytá býčí divergence | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Raketový růst | ESG investice | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Prognóza poptávky | Lockdowny | Bitcoin City | TIM | Think tanky | Ceny BTC | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Nové mutace | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Nálada na trzích | Broadcom | | Omezování nákupů dluhopisů | Zlotý | Daňové zatížení | Obavy z varianty omikron | Zlato (XAU/USD) | Tržní vývoj | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Krypto komunita | Terra (LUNA) | Informace z kryptoměnového trhu | Prognózy inflace | Kryptoměnové transakce | Krypto mince | Apache Log4j | Log4j | Trh se zlatem | Cena NEO | Oscilátor Marlin | Marlin | Technická rezistence | Jamal | Krátkodobý výhled | Coinglass | La Nina | Hráči na trhu | Konvergence | Hodnoty měny | Miliardy USD | Kyberzločinci | Eset | Ocel | Výhled pro rok 2022 | Thought Leadership | Průměrná míra inflace | Uhelné elektrárny | XTB Online Trading | Hry | Downing Street | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Instituce | Pokles technologických akcií | Napětí na Ukrajině | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Arthur Hayes | Murray | Pár USD/CAD | Cenová akce | Anthony Scaramucci | GlobalBlock | London Bullion Market Association | Ebury | Tomáš Kudla | Akcie společnosti Meta Platforms | Analýza indikátorů | ALUMINIUM | Počet nových klientů | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Susannah Streeterová | Frustrující trh | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Decentralizace | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index PCE | Dění na Ukrajině | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Kryptoúvěrové společnosti | Nexo | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Ruská agrese | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Boje na Ukrajině | Švýcarská národní banka | Kyjev | Krize na Ukrajině | Gala | Prima | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Pokles inflace | Ukončení války | Tlak na Rusko | Řetězce | Finbold | Nutrien (NTR.US) | Nutrien | NTR.US | CF Industries | CF.US | CF Industries (CF.US) | Mosaic | MOS.US | Mosaic (MOS.US) | Západní sankce | Růst HDP Německa | Nákup ruské ropy | IFX | German Gref | Geopolitické události | DigitalCoinPrice | Předpověď cen Etherea | Předpověď cen | Vývoz pšenice | Blockchainová platforma | Tobin Gorey | Petr Fiala | Le Penová | Marine Le Penová | Ben Laidler | Cena NATGAS | Vzestupný trend | Francesco Pesole | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Rekordní inflace | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Širší trh s kryptoměnami | Cenové prognózy | Gov Capital | Předpovědi cen | Ebury online | Fintechová společnost | Propad kryptoměn | Prognóza ceny | Energetické krize v eurozóně | Nový Hypoindex | Výhled růstu HDP | Výhled růstu HDP v eurozóně | Celsius | Marketingová komunikace | Hnutí pěti hvězd | Hnutí pěti hvězd (M5S) | Výsledky amerických bank | Posílení kurzu amerického dolaru | Analytické oddělení XTB | Nejlepší analytické týmy | Centrum | Organizované odstávky plynu | Odstávky plynu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Předpokládaný zisk
Předpověď
Předpověď akcií
Předpověď akcií Tilray
Předpověď cen
Předpověď cen Etherea
Předpověď ceny
Předpověď ceny akcií
Předpověď ceny Dogecoinu
Předpověď ceny etherea

Následující klíčová slova

Předpovědi cen
Předpovědi ceny
Předpovědi ceny ETH
Předpovědi Saxo Bank
Předpověď kurzu
Předpověď kurzu libry
Předpověď počasí
Předpověď počasí v USA
Předpověď Wall Street
Předpověď XAU/USD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Beam FX
MIG Bank
BidAskBit
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít