Středa 18. září 2019 05:32
reklama
3cAnalysis
reklama
UFX
reklama
UFX

Klíčová slova - LYNX Trading

img

Technická analýza: Praktický průvodce

21.08.2019 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

29.05.2019  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládá...
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Kdy nakoupit akcie podle technické analýzy?

15.02.2019 Nikdo nikdy stoprocentně neví, kam se cena pohne. Technická analýza slouží k lepšímu odhadu budoucího směru. Jak správně určit budoucí vývoj a nastoupit do obchodu, aniž bychom se příliš spoléhali na pocity?
img

Nejlepší americké dividendové akcie 2019

24.01.2019 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Ninja Trader a Trader Workstation (TWS) – Návod na propojení

02.01.2019 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Automatické obchodování u LYNX

21.12.2018 Někteří investoři tento koncept znají, a dokonce aktivně používají, pro některé je tento pojem španělskou vesnicí. API je zkratka pojmu „rozhraní pro programování aplikací“. Investor může prostřednictvím API naprogramovat specifické parametry, podle kterých pak systém automaticky odesílá příkazy na burzu.
img

Fundamentální analýza – jakou akcii si vybrat?

20.12.2018 Položte si otázku: „Kterou akcii bych měl v tuto chvíli koupit?“ Na burze je mnoho obchodovaných společností a každá z nich má celou řadu výhod i nevýhod. Chápeme, že občas nelze přes stromy vidět les a vybrat správnou akcii do našeho portfolia může být někdy težší, než se na první pohled zdá.
img

S&P 500 index – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

29.11.2018  Standard & Poor’s 500, často zkráceně označovaný jako S&P 500 index (nebo jen S&P), je amer...
img

S&P 500 index – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

28.11.2018  Standard & Poor’s 500, často zkráceně označovaný jako S&P 500 index (nebo jen S&P), je amer...
img

IPO SoftBank: stane se největším IPO v historii?

20.11.2018 Japonská společnost SoftBank Corp. se bude do konce roku 2018 obchodovat na Tokijské burze cenných papírů. K IPO má dojít 19. prosince a firma při něm plánuje získat přes 21 miliard dolarů, což je jeden z největších burzovních debutů v historii.
img

S&P 500 index – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

10.11.2018  Standard & Poor’s 500, často zkráceně označovaný jako S&P 500 index (nebo jen S&P), je amer...
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Index S&P 500 – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

26.10.2018 Standard & Poor’s 500, často zkráceně označovaný jako S&P 500 (nebo jen S&P), je americký index akciových trhů založený na tržních kapitalizacích 500 velkých společností, které mají akcie listované na burzách NYSE nebo NASDAQ.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

10.08.2018 Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívají aplikaci LYNX Trading nebo využívají webovou verzi LYNX Basic. LYNX Trading je komplexní patforma, kterou využívají spíše pokročilejší investoři nebo ti, kdo obchodují častěji a více instrumentů.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

08.08.2018  Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívaj...
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

04.05.2018  Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investo...
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

03.05.2018  Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investo...
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

25.04.2018 Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

24.04.2018 Každý obchodník hledá něco, co mu poskytne výhodu či náskok před ostatními. Obchodování jako takové je jedna velká soutěž, kde na jedné straně jsou vítězové a na druhé poražení. Jako v každé soutěži na sobě musíme neustále pracovat. Stát na místě znamená nechat se předběhnout konkurencí.
img

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

23.04.2018  Každý obchodník hledá něco, co mu poskytne výhodu či náskok před ostatními. Obchodování jako takové je jedna ...
img

Investice do kobaltu – 100% zhodnocení během jednoho roku

19.04.2018 Kobalt je relativně neznámý kov. Kov o němž jako investoři neslýcháme příliš často. Přesto se cena kobaltu v posledních pár letech vyšplhala na dvojnásobek ceny. Investice do kobaltu je proto stále více zajímavější volbou jak diverzifikovat své portfolio.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2018

16.04.2018 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Nejlepší americké dividendové akcie

29.03.2018 Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Akciové trhy začaly stagnovat, dolar oslabuje, zlato naopak posiluje

26.01.2018 Akciové trhy v USA v tomto týdny zbrzdily svůj růst. Index Dow Jones sice opět přepsal historický rekord, ostatní trhy ale mírně zaostaly. I nadále se pohybují velmi blízko rekordních maxim, nejvyšší hodnota pro S&P 500 v tomto byla na ceně 2 856, technologický Nasdaq 100 dosáhl na 7 004 a poprvé tak překonal sedmitisícovou metu. Dow Jones v pátek překonal hranici 26 450 bodů.
img

7 nejoblíbenějších technických indikátorů

22.11.2017 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovýcm formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
C:\\fakepath\\usdx-10112017.png

Forex: Americký dolar na závěr týdne oslabuje

10.11.2017 Americký dolar na závěr týdne oslabuje a je na nejlepší cestě vykázat ke koši šesti předních světových měn nejvyšší týdenní pokles za měsíc. Dolar tlačí dolů obavy investorů, že očekávané snížení daní v USA by se mohlo uskutečnit až v roce 2019.
img

Pivoty: obchodování podle supportů a rezistencí

11.10.2017 Investoři, kteří používají technickou analýzu často hovoří o supportech a rezistencích. Jak už z anglického názvu napovídá, support (podpora) je určitá hladina v grafu, která slouží jako podpora ceny, rezistence (odpor) je určitá hladina, která naopak slouží jako hladina odporu.
img

Swingové obchodování: Vzrušující investiční strategie

04.10.2017 Swingový trading je založený na obchodování delších pohybů, než nabízí jen intradenní trh, zároveň ale kratších, než na které spekuluje dlouhodobý investor. Swingový trader drží pozice řádově několik dní, či týdnů vstupuje-li na intradenním timeframe. Vstupuje-li na timeframu vyšším, kupř. denním, drží pozice týdny či měsíce.
img

Obchodujete s trendem pomocí indikátoru ADX

13.09.2017 Řada investorů i burzovních spekulantů ráda obchoduje trendové vstupy a často hledají nástroj, který jim pomůže správně poznat, zda v trhu trend je či nikoliv, případně jak je silný.
img

Indikátor RSI: pomůže najít vstupní oblasti

06.09.2017 RSI (z anglického Relative Strenght Index) je indikátor patřící do skupiny oscilátorů, vyjadřuje překoupenost nebo přeprodanost určitého trhu. Říká nám, zda je vhodný okamžik pro nákup nebo prodej daného trhu. Na horizontální ose vidíme čas a na ose vertikální hodnoty od 0 do 100. Nad hodnotou 50 jd eo pozitivní signál a pod hodnotou 50 jde o negativní signál.
img

Bollingerova pásma: Technický indikátor úspěšných

30.08.2017 Bollingerova pásma neboli anglicky Bollinger Bands jsou široce používaným indikátorem jak u profesionálních tak i soukromých investorů. Používání tohoto indikátoru je značně jednoduché, což je jeden z primárních důvodů jeho velké oblíbenosti.
img

Fibonacciho retracementy: Obchodování s matematickou formulí

23.08.2017 Fibonacciho retracement je v technické analýze poměrně široce využívaná studie vycházející z matematické sekvence čísel, známé jako Fibonacciho čísla.
img

Indikátor MACD: Určuje směr a sílu trendu

16.08.2017 V minulém článku jsme si ukázali, jak je možné díky klouzavým průměrům poznat trend a najít případná místa pro vstup. Jak ale poznáte sílu trendu? Právě k tomu může dobře posloužit indikátor MACD.
img

Změna v maržích na index VIX

11.08.2017 V následujících dnech dojde k navyšování maržových požadavků pro obchodování derivátů na index VIX. Z toho důvodu doporučujeme kontrolu dopadu změny marží na vaše portfolio.
img

POZOR: DŮLEŽITÁ ZMĚNA V MARŽÍCH NA INDEX VIX

11.08.2017 V následujících dnech dojde k navyšování maržových požadavků pro obchodování derivátů na index VIX. Z toho důvodu doporučujeme kontrolu dopadu změny marží na vaše portfolio.
img

Základy opcí, díl 3: Řecká písmena delta, gamma, vega, a théta

09.08.2017 Řecká písmena delta, gamma, vega a théta dávají investorům možnost nahlédnout do tvorby cen opcí a pro opčního tradera je tedy jejich znalost nutností. Opční prémium je částečně určeno cenou podkladového aktiva, časem do expirace opce a volatitou.
img

Klouzavý průměr: pomocník pro určení trendu

09.08.2017 Klouzavý průměr je hladina v grafu, která je počítaná jako průměrná cena X cenových úseček zpětně. Vykresluje se jako linie a slouží jako plovoucí support nebo rezistence úroveň. Supporty a rezistence jsme popisovali v minulém článku. Jednoduchý klouzavý průměr a exponenciální klouzavý průměr jsou dva nejběžnější zástupci. Tento indikátor se často kombinuje s jinými, jako je kupř. RSI nebo MACD.
img

Technická analýza: kdy nakoupit akcie?

02.08.2017 Technická analýza je právě takovým nástrojem, který nám umožní dělat správná rozhodnutí. Opakovaně. Slovo opakovaně je opravdu velmi důležité, protože nevíte-li, proč jste vlastně do obchodu vstoupili, nebudete moci toto chování zopakovat. Případný zisk se tak stane pouhou náhodou. Pouze opakovatelnost vede k žádoucím výsledkům, především preferujete-li krátkodobější obchody.
img

Návod na propojení Ninja Trader a Trader Workstation (TWS)

14.11.2016 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | ADX | Transakce | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CBOT | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Derivát | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Grafy | HFT | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | LES | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MT4 | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Market Maker | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Overnight | P/E | Papertrading | Peněžní zásoba | Pivot Point | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Real-time | Reinvestice | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Support (Podpora) | Swap | Swing | Swiss | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | FTSE | Americký prezident | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Fibonacciho čísla | Cenový graf | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | New York Stock Exchange | Burzovní obchodník | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Trade Station | MultiCharts | NinjaTrader | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Přenos | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie RWE | Akcie Shell | Akciové burzy | Aktuální cena pšenice | Aktuální ceny akcií | Americké dividendové akcie | Analýzy | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | CZK | Český broker | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | ECN broker | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Fyzické zlato | Graf | HDP Francie | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | JP Morgan | Kam investovat | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit akcie | Kurzy | MACD indikátor | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 4 | Míra inflace | Moving Average | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Opce na akcie | Opční strategie | Paládium | Pivot | Pivoty | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sierra Chart | Signály | SPX | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Světové burzy | Swingy | Trailing Stop | Trh | Volatility | Vývoj ceny zlata | Webinář | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zlatý řez | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Live účet | Backtestování | Buffett | Put | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | Ex-dividend | Gamma | Index relativní síly | Měď | Obchodní den | Opční prémie | Protistrana | Překoupení | Přeprodání | Range | REIT | ROCE | Trend following | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Standardní množství | Zaknihované akcie | P/E (Price/Earnings ratio) | StopLoss | Tržby | Úvěr | QE | Miliardář | eBook | Zhodnocení kapitálu | ASK cena | BID cena | Komise | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Trendový indikátor | Momentum indikátor | Kontraktní měsíc | SierraChart | Trader Workstation | Volby | Úspěšný trader | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Retail | Vzdělání | COT | 1 milion | Burze | Co je CFD | Currencies | Dividendové akcie | Investment | Zlatý standard | Rhodium | Microsoft | MSCI | Barrick Gold | Technické indikátory | Reporty | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikání | BMW | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Plodiny | Energie | Earnings | Footprint | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Politické napětí | Cena kontraktu | Kurzotvorné informace | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Forbes | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Xetra | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Walmart | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Ropné společnosti | Index AEX | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Index SPX | Philip Morris | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nákupní signál | Prodejní signál | Kapitalizace | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Krize | Makroekonomika | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Indexové fondy | Výnosy | Akciové trhy v USA | Index cen domů v USA | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Orderflow | Přeprodaný trh | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Belgie | HDP eurozóny | Zpomalení ekonomiky | Akcie společnosti Coca-Cola | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | Swingoví obchodníci | JPMorgan Chase & Co. | Venture Capital | ex | Akcie firem | Obchodování ropy | Investopedia | Makroekonomické zprávy | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Spekulativní investice | Palladium | Jak obchodovat komodity | Obchodování Bitcoin | Multicharts | LIFFE | Bitcoin futures | Burzovní trhy | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | NEST | ESMA | Správce portfolia | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Výkonnost fondů | Vzácné kovy | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složené úročení | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Edison | FAANG | McDonald's | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Kompozitní index | Výsledky firem | Marihuanové akcie | CFD broker | Jiné měny | Top 5 investic | Obchodované fondy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Obchodování přes LYNX | Kvartální výsledky | Obchodování platiny | Jak na obchodování | CFD na indexy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Lukáš němec
Lux Inter
Lyf Chain
Lyft (LYFT)
Lykke
LYNX
LYNX Broker
LYNX Idea Center
LYNX makléř
LYNX Pro

Následující klíčová slova

LYNX webinář
LYNX WhatsApp
Lyre Miner
Lze na dluhopisu prodělat?
Maastrichtská kritéria
MacCoin
MACD
MACD histogram
MACD indikátor
MACD revers systém
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít