Sobota 20. července 2024 14:38
reklama
FTMO král
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster

LYNX Trading

img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro rok 2021!

31.12.2020 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Akcie, které profitují z koronaviru

28.02.2020 Koronavirus způsobuje spoustu nepokojů nejen na finančních trzích. Ačkoli akciové indexy jsou virem silně postiženy, existují i společnosti, které z paniky ohledně koronaviru profitují.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

07.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

05.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

13 nejoblíbenějších technických indikátorů

05.12.2019 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze, a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovým formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Jak vybrat brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

AEX index – zjistěte vše o nizozemském akciovém indexu

31.10.2019 AEX index je často považován za ukazatel stavu nizozemské ekonomiky. Když se však podíváme na vážení podílů v indexu, je nápadné, že AEX není pro mnoho investorů ideálním měřítkem. Jakou vypovídací hodnotu má pro investory skutečně tento nejdůležitější nizozemský index?
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Technická analýza: Praktický průvodce

21.08.2019 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Kdy nakoupit akcie podle technické analýzy?

15.02.2019 Nikdo nikdy stoprocentně neví, kam se cena pohne. Technická analýza slouží k lepšímu odhadu budoucího směru. Jak správně určit budoucí vývoj a nastoupit do obchodu, aniž bychom se příliš spoléhali na pocity?
img

Nejlepší americké dividendové akcie 2019

24.01.2019 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Ninja Trader a Trader Workstation (TWS) – Návod na propojení

02.01.2019 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Automatické obchodování u LYNX

21.12.2018 Někteří investoři tento koncept znají, a dokonce aktivně používají, pro některé je tento pojem španělskou vesnicí. API je zkratka pojmu „rozhraní pro programování aplikací“. Investor může prostřednictvím API naprogramovat specifické parametry, podle kterých pak systém automaticky odesílá příkazy na burzu.
img

Fundamentální analýza – jakou akcii si vybrat?

20.12.2018 Položte si otázku: „Kterou akcii bych měl v tuto chvíli koupit?“ Na burze je mnoho obchodovaných společností a každá z nich má celou řadu výhod i nevýhod. Chápeme, že občas nelze přes stromy vidět les a vybrat správnou akcii do našeho portfolia může být někdy težší, než se na první pohled zdá.
img

IPO SoftBank: stane se největším IPO v historii?

20.11.2018 Japonská společnost SoftBank Corp. se bude do konce roku 2018 obchodovat na Tokijské burze cenných papírů. K IPO má dojít 19. prosince a firma při něm plánuje získat přes 21 miliard dolarů, což je jeden z největších burzovních debutů v historii.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Index S&P 500 – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

26.10.2018 Standard & Poor’s 500, často zkráceně označovaný jako S&P 500 (nebo jen S&P), je americký index akciových trhů založený na tržních kapitalizacích 500 velkých společností, které mají akcie listované na burzách NYSE nebo NASDAQ.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

10.08.2018 Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívají aplikaci LYNX Trading nebo využívají webovou verzi LYNX Basic. LYNX Trading je komplexní patforma, kterou využívají spíše pokročilejší investoři nebo ti, kdo obchodují častěji a více instrumentů.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

08.08.2018 Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívají aplikaci LYNX Trading nebo využívají webovou verzi LYNX Basic. LYNX Trading je komplexní platforma, kterou využívají spíše pokročilejší investoři nebo ti, kdo obchodují častěji a více instrumentů.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

03.05.2018 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

25.04.2018 Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

24.04.2018 Každý obchodník hledá něco, co mu poskytne výhodu či náskok před ostatními. Obchodování jako takové je jedna velká soutěž, kde na jedné straně jsou vítězové a na druhé poražení. Jako v každé soutěži na sobě musíme neustále pracovat. Stát na místě znamená nechat se předběhnout konkurencí.
img

Investice do kobaltu – 100% zhodnocení během jednoho roku

19.04.2018 Kobalt je relativně neznámý kov. Kov o němž jako investoři neslýcháme příliš často. Přesto se cena kobaltu v posledních pár letech vyšplhala na dvojnásobek ceny. Investice do kobaltu je proto stále více zajímavější volbou jak diverzifikovat své portfolio.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2018

16.04.2018 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Nejlepší americké dividendové akcie

29.03.2018 Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Akciové trhy začaly stagnovat, dolar oslabuje, zlato naopak posiluje

26.01.2018 Akciové trhy v USA v tomto týdny zbrzdily svůj růst. Index Dow Jones sice opět přepsal historický rekord, ostatní trhy ale mírně zaostaly. I nadále se pohybují velmi blízko rekordních maxim, nejvyšší hodnota pro S&P 500 v tomto byla na ceně 2 856, technologický Nasdaq 100 dosáhl na 7 004 a poprvé tak překonal sedmitisícovou metu. Dow Jones v pátek překonal hranici 26 450 bodů.
img

7 nejoblíbenějších technických indikátorů

22.11.2017 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovýcm formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
C:\\fakepath\\usdx-10112017.png

Forex: Americký dolar na závěr týdne oslabuje

10.11.2017 Americký dolar na závěr týdne oslabuje a je na nejlepší cestě vykázat ke koši šesti předních světových měn nejvyšší týdenní pokles za měsíc. Dolar tlačí dolů obavy investorů, že očekávané snížení daní v USA by se mohlo uskutečnit až v roce 2019.
img

Pivoty: obchodování podle supportů a rezistencí

11.10.2017 Investoři, kteří používají technickou analýzu často hovoří o supportech a rezistencích. Jak už z anglického názvu napovídá, support (podpora) je určitá hladina v grafu, která slouží jako podpora ceny, rezistence (odpor) je určitá hladina, která naopak slouží jako hladina odporu.
img

Swingové obchodování: Vzrušující investiční strategie

04.10.2017 Swingový trading je založený na obchodování delších pohybů, než nabízí jen intradenní trh, zároveň ale kratších, než na které spekuluje dlouhodobý investor. Swingový trader drží pozice řádově několik dní, či týdnů vstupuje-li na intradenním timeframe. Vstupuje-li na timeframu vyšším, kupř. denním, drží pozice týdny či měsíce.
img

Obchodujete s trendem pomocí indikátoru ADX

13.09.2017 Řada investorů i burzovních spekulantů ráda obchoduje trendové vstupy a často hledají nástroj, který jim pomůže správně poznat, zda v trhu trend je či nikoliv, případně jak je silný.
img

Indikátor RSI: pomůže najít vstupní oblasti

06.09.2017 RSI (z anglického Relative Strenght Index) je indikátor patřící do skupiny oscilátorů, vyjadřuje překoupenost nebo přeprodanost určitého trhu. Říká nám, zda je vhodný okamžik pro nákup nebo prodej daného trhu. Na horizontální ose vidíme čas a na ose vertikální hodnoty od 0 do 100. Nad hodnotou 50 jd eo pozitivní signál a pod hodnotou 50 jde o negativní signál.
img

Bollingerova pásma: Technický indikátor úspěšných

30.08.2017 Bollingerova pásma neboli anglicky Bollinger Bands jsou široce používaným indikátorem jak u profesionálních tak i soukromých investorů. Používání tohoto indikátoru je značně jednoduché, což je jeden z primárních důvodů jeho velké oblíbenosti.
img

Fibonacciho retracementy: Obchodování s matematickou formulí

23.08.2017 Fibonacciho retracement je v technické analýze poměrně široce využívaná studie vycházející z matematické sekvence čísel, známé jako Fibonacciho čísla.
img

Indikátor MACD: Určuje směr a sílu trendu

16.08.2017 V minulém článku jsme si ukázali, jak je možné díky klouzavým průměrům poznat trend a najít případná místa pro vstup. Jak ale poznáte sílu trendu? Právě k tomu může dobře posloužit indikátor MACD.
img

POZOR: DŮLEŽITÁ ZMĚNA V MARŽÍCH NA INDEX VIX

11.08.2017 V následujících dnech dojde k navyšování maržových požadavků pro obchodování derivátů na index VIX. Z toho důvodu doporučujeme kontrolu dopadu změny marží na vaše portfolio.
Související klíčová slova: Akcie Cambria Automotive | Akcie Kweichow Moutai | Akcie na doručitele | Dopad na cenu akcií | Hospodářská situace | Cyklické růstové akcie | Akcie Sony | Celebrity | Index peněžních toků (MFI) | Akcie Wesdome Gold Mines | Analýza cenových grafů | Realitní trh | Cena platiny | Prostor k růstu | Welltower (WELL) | Jak fungují akcie | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | Goldcorp | Cap | Suez Environment | Opční prémie | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Silvercorp Metals | Koss Corporation | Světové akcie | Akcie Visa (V) | Války | Lithium | Snap Inc | Vývoj | Obchodní platformy | Cena / účetní hodnota | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie 5G | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Akcie Welltower | Investice do marihuany | Hlavní trendy | DPH | Americká automobilka | EUR | Bundesbank | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | Akcie Dongfeng Motor | Riziko inflace | Nezaměstnanost v eurozóně | Akcie BASF SE | Kalifornie | ABNB | Brokeři | Oživení cen | Nejdůležitější čínské indexy | Salesforce | Akciové společnosti | Surová ropa | Automobilový sektor | XOM | Výkyvy | Itálie | Akcie Welltower (WELL) | Indikátor Stochastic Oscillator | Získávání nových půjček | Stoxx | Akcie Carnival | Vývoj ceny zlata | Texas | Vlastní kryptoměny | Tencent Holdings | Aktuální cena pšenice | Očekávání | Edison | Korelace | NILSY | Volatilní | Newmont Goldcorp | Trh s akciemi | Nikl | Galapagos | Obchodování akcií u LYNX | Swingy | SierraChart | Akcie Flow Traders | Druhy robotů | Akcie Delta Airlines | EUR/JPY | Obchodování přes LYNX | Kvartální výsledky | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Bankovky | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Průmyslové podniky | Short Interest | W.P. Carey (WPC) | iShares | Swiss | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | Potenciál | MACD | Support | Diverzifikace | Edge | Akvizice | Delivery Hero | Technologie blockchain | Dění na světových burzách | Investopedia | Webinář | Programátor | Prognózy | NYSE | Salesforce.com (CRM) | Kurz ropy | Investovat do ropy | E.ON | Interactive Brokers | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Biotechnologické akcie | Swiss Re (SR9) | Stop-Loss | Dění na trzích | Společnost Apple | Černé labutě | Kurz eura a dolaru | EUR/USD | Vanad | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Cena bitcoinu | Současná cena | CSI China ETF | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Spotový trh | Konkurenti | Aktivní trading | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Wubbe Bos | Nejlepší robotické ETF | Softwarová společnost | Akcie Ingenico | Návratnost investic | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | První část obchodní dohody | Většinový podíl | Force | Fortuna | Cenné papíry | Čistý příjem | Akcie Xylem | Výnos | Velcí investoři | Akcie Delta Airlines (DAL) | BlackRock | Akcie Symantec Corporation | Kurzotvorné informace | Nikola | Boom na trhu | ALNOV | Akcie marihuany | Brent | Měnový systém | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | Holdingové společnosti | Colorado | Zalando | Akcie CLP Resources | SMA | Vzdělávání | Práce s grafy | Small caps | Technický indikátor | Reddit | Jiné měny | Pronájem nemovitosti | Index DOW | Akcie Facebooku | Co to je broker | Exchange | Protistrana | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Pád akciových trhů | Investiční strategie | Státní dluh | Daytrading | Commodities | Burzovní obchody | Nejlepší technologické akcie | Graf zlata | Kontrakty | 5 nejlepších ETF | Strach | Akcie RWE | Odvětví ropy | Propad cen | Akcie Apple (AAPL) | Praxe | Call of Duty | Jednání OPEC+ | Index SPX | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Sentiment na trhu | Euronext | Contract for Difference | MSCI China ETF | JPY | Akcie Akcie Philips | Nejlepší robotické ETF a akcie | Akcie Discovery | Investiční příležitost | Odhad HDP | Akcie Air Liquide | Akcie Alibaba Group | Ekonomiky | Nejlepší vanadiové akcie | Extrémní nárůst | Peníze | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Trpělivost | Úspěšný trader | Ukazatel | TeamViewer | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Měnová situace | Nakupovat akcie | CFD na DAX | Expirace futures kontraktů | Certifikáty | Prognóza | Indikátor ROC | FTSE 100 | Obchodovat na burze | Pokles ceny ropy | Bezpečné přístavy | Akcie First Solar | Co to je burza | Barel ropy | Palladium | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | Tržní hodnota | Aktuální cena stříbra | Vzácné kovy | Růst v Číně | Tipy na zajímavé akcie | Lockheed Martin | Norilsk Nickel | Trendový indikátor | Brexit | AEX | Kontrakty na ropu | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Valná hromada | Histogram | Sektor technologií | Burzy | Držení pozice | Obchodování ropných akcií | WallStreetBets | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | SR9 | Robinhood | Cestování | AMS | O2 | Broker | Bayer | Akcionáři | Proražení | Cash flow | Největší finanční trh na světě | Dividendová politika | Backtesting | Investovat | USD | Export | Jak na obchodování | NFLX | Spekulativní investoři | Technická analýza | OrganiGram Holdings | Kurz zlata | Hlediska technické analýzy | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Trh s nemovitostmi | Akcie Ahold Delhaize | Unie | Markus Braun | Prodej automobilů | Investiční horizont | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Ant Group | Více peněz | Vládní opatření | Na burze | Akcie Maxar Technologies | Akcie Novavax | Blue chip | Ropná zařízení | ASK cena | ProSiebenSat.1 | Regulace ESMA | Zavedení eura | Total | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Corvus Gold (KOR) | LMT | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Nemovitostní fondy | FME | Pokles kurzu | Měnový fond | Exekuce | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Akcie Ralph Lauren | Split | Výše dividendy | AAPL | Investice do zdravotnictví | CFD kontrakty | Screening akcií | Roční růst | Opční strategie | Spekulovat | ATVI | Sociální sítě | CashFlow | FSLR | Bankomaty | Kapitálový trh | Aktuální cena ropy brent | Akcie REIT | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zvýšení sazeb | Velikost fondu | Burzovní průvodce | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Top 5 investic | Dovednosti | Nervozita | Budoucnost | Obchodujte ropu | Výzkumy | Obchodování na finančních trzích | Indikátor MFI | Hyundai | Penzijní fondy | Instagram | Model Y | 1 milion | Cenové pohyby | Politická situace | Komoditní | First Solar | Venture Capital | Akcie KKR & Co Inc | State Street Global Advisors | Černé pondělí | Investiční specialista | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Akcie PepsiCo (PEP) | Eurex | Scorpio Tankers | Trend following | Zdravotní péče | Obchodování spreadů | Zájem investorů | McKinsey | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Elon Musk | Ropné zásoby | Euforie | Dostatek hotovosti | Volby USA | FANG | Akciové indexy | Obrat trendu | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | GW Pharmaceuticals | Myšlení | Upstream | Investice do solární energie | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Konopné akcie | Coca-Cola | Dopad na finanční trhy | Jeff Bezos | Prezident ECB | ADR | Vývoj ceny dluhopisů | Obchodní platforma | Vakcína | Obchodní napětí | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Investice do dluhopisů | Bez rizika | Zisk | Mezibankovní trh | Průmyslové revoluce | Bitcoin futures | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | Finanční instituce | Airbnb | Bollinger Bands | Roboti | Prezident | Xetra | AT&T | BABA | BP | Akcie Pharming Group NV | Hold | Úvěrové krize | Bed Bath & Beyond | Sestupný trend | Ropné společnosti | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Snížení nákladů | Akcie 2021 | Analýzy | Světové burzy | Finanční pomoc | Přeprodaný trh | Iridium Communications | Anglo American Platinum (AMS) | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Borsa Italiana | Ekonomická situace | ExxonMobil | Netflix (NFLX) | Provedení obchodu | Přístup na burzu | Akcie Melcor Developments | Invesco | IEA | HeidelbergCement | Kweichow Moutai | Hlavní události | Hospodářské oživení | Anglie | Ceny Bitcoinu | Covid | Tržní podíl | FinTech akcie roku 2020 | Ekonomický vývoj | Prodej akcií | Solární energie | First Majestic Silver | Short selling | Úrok | Pokles ceny | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Agentura Reuters | Fiskální rok | Koupit akcie | Obchodní plán | Prodej | Visa (V) | P/E | Zpráva | Chci obchodovat akcie | Apple | Prémie | Tržní kapitalizace | RIOT | Růstové akcie | Huawei | Tencent | GameStop (GME) | Emoce | Konzistence | Just Eat Takeaway | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | CME Group | Cena barelu ropy | Vzdělání | iPhone | Rizika a příležitosti | Obchodování | Zavedení dovozních cel | André Kostolany | Legislativa | Live účet | UCITS ETF | Finanční nástroje | Akcie Impala Platinum | Obchodování komodit | Automobilka | S&P Global | Nabídka | GBP | Management | Posilování eura | Nejlepší odvětví | Aktuální ceny akcií | Obchodování IoT akcií | Dobré výsledky | Centrální banky | Dlouhodobé rezistence | Nízké poplatky | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Peter Lynch | Guru | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Deflace | Ralph Lauren | Dolary | FB | Dlouhodobé investování | Akciový index | REGN | Virgin Galactic | Vývoj ceny bitcoinu | Dow Jones index | Akcie ForFarmers | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Ahold Delhaize (AD) | Pokles tržeb | Distribuce | W.P. Carey | 3M | Bitcoin | HKD | FOREX | Makroekonomické ukazatele | Dividendové strategie | Volný čas | Měna Bitcoin | Kanada | Intradenní obchodování | Vyhlídky | British American Tobacco | Firmy | Graf vývoje | CZ | Vláda USA | Akcie Innovative Industrial Properties | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Tržní hodnota akcie | Put opce | iFX | ESMA | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Futures | Sharpe ratio | Index cen domů | Automobilky | Co je Sharpe Ratio? | Akcie CK Hutchison | Soustředit na obchodování | Nástroj | Výsledky | Papertrading | West Texas Intermediate | Investice do vodíku | Uzavírání ziskových pozic | Allied Healthcare (AHPI) | Nejistota | Obrovské množství peněz | Pokles cen ropy | Hedgeové fondy | Pochybení | Nio | Kurz EUR/USD | Siemens | Waste Management | Instrument | Cena ropy WTI | TIM | Fundamentální analýza | Carnival | Výrobce letadel | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Retracement | Expirace opce | Technické ukazatele | Finanční služby | Přenos | Euronext / Nasdaq | Vyšší poptávka | Míra zadlužení | Zůstatek | Shell | American Water Works Company | OPEC+ | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Spuštění bitcoinů | Akcie Liberbank | Onemocnění | Objem | Propad | Asociace | Obavy z recese | Očekávání investorů | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Microsoft (MSFT) | Oslabení měny | Údaje | Deprese | Investice do společností budoucnosti | Skladování ropy | Burzovně obchodované fondy | Obchodovat forex | Akcie PTC | Dopady koronavirové krize | Midstream | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Přeprodání | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Automatické obchodní systémy | Alibaba | Reddit WallStreetBets | Rostoucí trendová linie | NYSE Euronext | Placebo | Hlavní indexy | Jak obchodovat komodity | Převodník měn | Videokonference | Digitální zlato | Ask | AMC | WMT | WeWork | CHD | Uzavírání pozic | Snížit emise | Investiční společnost | Obchodování s akciemi | Moving Average Convergence Divergence | Studie | Covestro | Investice do technologií | Vesmírné akcie 2021 | Důležitá rezistence | Obchody | Ant | Druhy ropy | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Rio Tinto | Index S&P 500 | Skryté poplatky | Plyn | Patenty | VaR | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Jak investovat do akcií | Internet of Things (IoT) | Ropa Brent | Canopy Growth | Naspers | Real-time | FTC | Německý akciový index | Školení | Nejlepší akcie | Obchodovat CFD | Evropa | Blue Origin | Americká ropná společnost | OPEC | Short | Ropná společnost | Svíčkové grafy | Xylem | Investování v Číně | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Dopady na ekonomiku | Fiskální situace | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Turbo certifikáty | Bezpečné útočiště | Open interest | Cenný papír | Disciplína | Stanovení ceny | Akcie Boeing (BA) | Aktuální cena ropy | Blog | DPZ | Earnings | Trump | Royal Dutch Shell | Stavebnictví | Devalvace | Směnný kurz eura | Brands | FactSet | PYPL | Technické analýzy | Disney+ | Beta | Spořící účet | Růst eura | Bankovní vklady | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Situace | Načasování vstupů | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Nakoupit akcie | Akcie NN | Equity | Dělení vesmírných akcií | Warranty | Macrotrends.net | Indikace | FinTech akcie 2021 | Futures kontrakty | Stříbro | Pivot Point | Americký dolarový index | CHF | Indikátor ATR | Investiční nástroje | Market making | Stimulační program | Gilat Satellite Networks Ltd. | CFD kontrakt | FAANG | Lehman Brothers | LNG | Internet věcí | Vliv na investice | Brokers | Burza cenných papírů | PEGI | Foreign Exchange | Akcie big data | Americké akcie | FKI | Obchodování ETF | Profit Target | Sladká ropa | Měnový trh | Trader Workstation (TWS) | TTWO | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Obchodní rozhovory | Výdělky | Melvin | Drahý kov | Tradingové firmy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Indikátor STO | Spot | Vyplácení dividend | Akcie Sibanye Gold | Ziskové marže | Akcie Software AG | ex | Rally na akciích | Maržový účet | Růstové akcie v roce 2020 | Audi | Indikátor RSI | Nejprudší pokles | Akcie Airbnb | Rizika Over-The-Counter trhů | Tradestation | Růst výnosů | Zhodnocení kapitálu | Big data | BlackBerry | Trh | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | Volby v USA | Pohyb trhu | Exchange Traded Fund | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Správce portfolia | GME | Doporučení | Technologické firmy | Index AEX | Fed | Newmont | Zahraniční obchod | Investování s LYNX | Signál na akcie | Algo | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Akcie Tyson Foods | Obchodujte přes LYNX | Activision Blizzard (ATVI) | Buffett | Money management | Americké dolary | Jednání OPEC | Dividendové akcie | Růst ceny | Downtrend | Konkrétní akcie | Dynatrace | Další rozvoj | Výběr brokera | S&P 500 | Sillicon Valley | Globální recese | Automobilový průmysl | Investice do palladia | Church & Dwight (CHD) | Akcie Nikola Motor | Yahoo | JDE | Technické indikátory | ANO | Stock | Opce na DAX | Zemní plyn | Obchodní systém | Norlisk Nickel (NILSY) | Julius Baer | Indikátor ADX | Rating | Akcie NN Group | E-commerce | Akcie FAANG | Grubhub | Znalost | Hodnota akcií | Expirace | Investiční produkt | Akcie roku | Microsoft | Wells Fargo | Příležitosti | Budoucí vývoj | Dopad na cenu | Výběr akcií | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Úrokové sazby centrálních bank | Volatility | Společnost Tesla | Růst tržeb | Úspory | CME | Amyris | NAFTA | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Obchodování akcií | Nové akcie | LYNX webinář | Peugeot | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Světová banka | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Unce zlata | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Obchodování zlata | Futures na DAX | Short Interest Ratio | ATR | Makroekonomika | Melcor Developments | Soukromí investoři | Evropská banka | Trendové linie | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | Range | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Akcie ConocoPhillips | Hladiny podpory | Amazon (AMZN) | Gazprom | Vysoké standardy | Politické napětí | Centrální banka | Call opce | Deutsche Börse | Počet zákazníků | Životní prostředí | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Intraday | Řízení rizika | ING | NYMEX | TLTRO | Enbridge | Německá vláda | Grafy | QE | Překoupenost | Surové ropy | Akcie Lockheed Martin Corporation | LYNX | Internetové akcie | Donald Trump | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Vzdělávací webináře | Twitter | Směnný kurz | BIIB | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Fluktuace | Aktuální cena akcií | New York Stock Exchange | Margin call | Krach | Portugalsko | Společnosti | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Rozpočet | Další růst | Robotické ETF a akcie | Index DAX 30 | Powercell Sweden | Pan American Silver | Měnový faktor | Investice do akcií | Aktuální cena ropy (graf) | Akcie Klepierre | Akcie Church & Dwight (CHD) | Propad akcií | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Spoluzakladatel | CK Hutchison | RISK-ON | Obchodní partner | KPMG Global Automotive Executive Survey | Aukce | Pokles dolaru | Reddit skupina | API | Energetický sektor | Akcie Alphabet (GOOGL) | Nízká volatilita | BBBY | Tvrdá aktiva | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Penny stock | Beiersdorf | Baidu | Indikátor OBV | Money Flow Index | CZK | Chevron | Co to je dividenda | Kompozitní index | Penny stocks | SPDR S&P 500 UCITS ETF | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Prosus | Akcie Just Eat Takeaway | Rekordní maximum | Předseda | Wolters Kluwer (WKL) | Deutsche Boerse | Akcie Unilever (UNA) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Proč obchodovat CFD | Traders | Automobilový trh | Fond kvalifikovaných investorů | Boeing | Python | Vstup na burzu | Příkaz | Volby USA 2020 | Rychlý růst | MFI | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | WM | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Pevninská Čína | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Růst ceny zlata | Online prostředí | Indické akcie | IPO kalendář | Jak můžete investovat do ropy? | DOT | Benjamin Graham | IPO 2019 | Akcie W.P. Carey | Financovat | Příprava | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Rychlé zbohatnutí | Aphria | Japonská centrální banka | TSLA | CFD obchodování | Alibaba Group | NinjaTrader | Nový rekord | Franco Nevada | Úroky | Indikátor Stochastic | Plodiny | Over-The-Counter | Cyklické akcie | Cena | Investiční banky | Mario Draghi | Finanční rizika | Odpor | Vltava Fund | Akcie Fidelity | Sumitomo | Akcie 3M | Akcie dnes | Ztráta | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | CVX | Životní úroveň | EBay | Dluhy | Největší pády | Dolar | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Swingoví obchodníci | ČNB | Šíření viru | StopLoss | CFD na indexy | Akciový graf | Akcie Microsoft | Ceny zemního plynu | Phillips 66 (PSX) | Pokles | Důsledky krize | Contango | Dvojité dno | Ochrana proti inflaci | Proroctví | E-mini | Facebook (FB) | Margin | Nvidia | Obchodní spory | Těžba v USA | Biogen | ConocoPhillips | Historická data | Tencent Music | Vyšší riziko | Americké společnosti | Finančnictví | Komodita | Hedge | Akcie Tencent | Large Cap | Poplatek | Maloobchodní tržby | 4GLD | Euro vůči dolaru | FTSE | Obchodujte akcie | Mercedes | Investování na burze | Sanofi | Směrodatná odchylka | Americká ekonomika | Finanční deriváty | FIS | NVDA | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Webináře | Swingové obchodování | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Čínský růst | PHIA | Global Advisors | Alibaba Group Holding | Nikola Motor | Negativní dopad | COVID-19 | Google | Dluhopisy | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | ISIN | OTC obchodování | MDAX | Index cen | Paypal Holdings | Tick | Čínská vláda | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | Cena za akcii | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | Coinbase | Brokerské společnosti | ECN | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Kurzy | CBOE | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Zisky | Partners | Trader | Ekonomické údaje | Average Directional Index | Jak fungují státní dluhopisy | BNP Paribas | Obchod s ropou | MAG Silver | Ceny palladia | Obchodní pozice | Globální ekonomika | AMEX | GRMN | Swap | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Akcie Visa | Oklahoma | Obrovské ztráty | ISM | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Nejlepší 5G akcie | Citron Research | Akcie AbbVie | Anglogold Ashanti | Toyota | Shortování akcií | Pšenice | Cena zlata | Obchodníci | Hedge fondy | HSBC | Množství peněz | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Zinek | Euro STOXX | IPO Instacart | Breakout | Podílové fondy | Kdy nakoupit akcie | Stabilní společnosti | Online hry | Výše poplatků | Růst cen | Správné strategie | Drahé kovy | Kvantitativní technická analýza | Indikátor | RSI | Měnová politika | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | iShares Gold Trust (IAU) | Akcie Apple | Alokace | Asset management | Obchodování forexu | Americké akciové trhy | Vega | REIT ETF | Akcie Beijing Capital International Airport | Financování | Limitní pokyn | Long Term | Aktuální situace | Akcie Walmart | AWK | Akcie AMC | Opční prémium | Richard Branson | Prodávající | Překoupení | Powercell Sweden (PCELL) | Vysoké dividendy | Cena palladia | Finance | Investice do bitcoinu | Možnost diverzifikace | Dividenda | Inflace v ČR | Investiční poradenství | Intradenní obchodník | Poptávka | Aktuální technická analýza | Wesdome Gold Mines | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Psychologie | Globální trhy | Vysoká likvidita | Tesla Motors | Cenový graf | Stochastic oscillator | Akcie Nikola | Německý index DAX | Akcie Take Two Interactive | Obchodovat | PSX | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Základní měna | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kalendář událostí | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Indikátor Ichimoku Cloud | Americké státní dluhopisy | Akcie Gamestop | Hotelnictví | WTI | FinTech | ETF fondy | Bod | Investování do robotických akcií | Reporty | Shares | Medvědi | Akcie Norlisk Nickel | Paládium | Co bude | Komoditní spread | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Marihuanové akcie | Predikce vývoje | Světové události | Fibonacciho linie | Americké dividendové akcie | Tweet | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Co je kobalt | Justin Trudeau | Ziskovost | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Sázet | Podnikání | Investice do kobaltu | LES | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | OCDO | Arena Pharmaceuticals | Inflace | Problémy | Ocel | Forexový obchodník | Marže | DAWN | Akcie bank | ROCE | DAX | Zlato a stříbro | HDP | Bill Gates | Akcie těžařů stříbra | Prosus | Recenze | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Turistika | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Orderflow | Akcie online | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Akcie u LYNX | Signály | Akcie Gazprom | Vysoké zisky | Vývoj kurzu EUR/USD | Poptávka po dolaru | Načasování | Akcie Jardine Strategic | Obchodní válka | Futures na ropu | Lot | USA a Čína | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | Záchranné balíčky | Světová ekonomika | Alphabet (GOOGL) | SAP | Diverzifikovat | FX | Ekonom | Steve Jobs | CSI China | Demo účet | Deutsche Bank | Krize eura | Kurz | Market | Akcie Alphabet | Ekonomka | Forexu | Tyson Foods | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Akciové tipy | Akcie Ocado Group | Merck | Optimismus | Facebook | Downstream | Obchodování ropy | Vývoj indexu S&P 500 | Akcie Regeneron | Aktuální graf zlata | Akcie Tesla Motors | USA | Kukuřice | Vlastní investice | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Sweet Crude Oil | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | Rozvíjející se trhy | Euro | AUD | Contract | MultiCharts | Investice v Číně | Exchange Traded Funds | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | Podhodnocený | Breakout Trader | Obchodování forex | Oscilátory | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Co je dluhopis | NEST | Akcie Netflix | Fibonacci | Cloud Computing | Kypr | Citigroup | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Melvin Capitals | Softbank | Support (Podpora) | Kontrakty na ropu WTI | Akcie GME | Dividendový výnos | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Sony | Index VIX | Hospodářství | EV | Inflační cíle | Akcie Cognex | WEI | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Hypoport (HYQ) | Obchodování Bitcoin | Akciové portfolio | Úrokové sazby | Kam investovat | IPO TeamViewer | Investice do konopí | Bollingerova pásma | Market Maker | Intermediate | EU | Redukce | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Akcie Electronic Arts | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Napětí mezi USA a Íránem | Holdingová společnost | NN Group | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Daytrader | Akcií těžařů | Emise | Samsung | Recese | BTCUSD | P/E Ratio | Záloha | Renault | GameStop akcie | Technologický index Nasdaq Composite | Akcie Norilsk Nickel | Bitcoinové a blockchainové akcie | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Digitalizace | SEC | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Zbohatnutí | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Akcie PayPal | Hodnota indexu | Investor | Globální pandemie | Know-how | Ochrana před inflací | Důležitý support | ETN | Prudký propad | Změna politiky | Balance | Kapitálové výdaje | Nízká cena ropy | Transparentní | Momentum indikátory | Kurz eura | Čínské indexy | Market Scanner | Uplatnění opce | Dieselgate | KPMG | Lufthansa | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Akcie Rio Tinto | Japonský jen | Jerome Powell | Měnový kurz | Břidlicové ropy | Likvidita trhu | Put | Úspěchy | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | CySEC | Cena surové ropy | Předpokládaný vývoj | Kurz bitcoinu | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Seznam brokerů | Saudi Aramco | Fresenius SE | Nákaza koronavirem | Blockchain | Kanadský dolar | Předpovědi | Bondy | Šperky | Analytické společnosti | Mince | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Americké vlády | TradingView | Trend | Trailing Stop | Akcie a ETF | Adidas | Dow Jones Industrial | Automobil | ETF roku 2020 | Xetra GOLD (4GLD) | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Míra inflace | Fyzické zlato | Proč investovat | Tržby společnosti | Platforma | Akcie těžařských společností | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | Spotify | Akcie Virgin | Snížení emisí | Nařízení | Prospekt | Trading | HDP Francie | Free cash flow | Ropné akcie | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Ticker | Evoluce | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Akciová společnost | Akcie roku 2018 | Průmysl | Investovat do zlata | Pure Cycle | Úsilí | Rhodium | Emise akcií | Tempo růstu | Activision Blizzard | Odkup akcií | Bankovnictví | BASF | Continental | Air Liquide | Divergence | ETF | Opce na akcie | Burzovní trhy | Investujte do akcií | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Zadávání spreadu | Myšlenka | Ceny drahých kovů | Prezidentské volby USA | SWKS | Černé zlato | APP | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Spojení | Ekonomické výhledy | Forex obchodování | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Long | Rally | Investování do akcií | Rychlost | Klíčový support | Pandemie | Fidelity National Information Services | Významné události | Aktiva | IPO Airbnb | NVAX | Investiční kapitál | Akcie Deutsche Bank | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Šance | Jednoduchý klouzavý průměr | UCITS | Coffee | Evropští investoři | Podíl na trhu | Akcie Fidelity National Information Services | Indikátory | Akcie herních vývojářů | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | Investiční společnosti | Pokles cen | Plug Power | Citadel | AHPI | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Cena stříbra | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Bankovní účet | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Inovace | Akcie Berkshire Hathaway | Konsolidace | Investice do stříbra | Počet akcií | Long signál | Spekulanti | Výnosnost | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Kolísání ceny | KGHM | Graf ropy | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Poptávka investorů | | Pochybnosti | Velké investiční fondy | IRBT | Sierra Chart | Investice do komodit | Funkce platformy TWS | Zisky firem | Majetek | Ekonomika eurozóny | Kvalitní akcie | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Dividendové akcie 2020 | Sentiment | Short pozice | Akcie NIO | Investiční fondy | JD | Politika | Profesionální investoři | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Investovat do palladia | Riziková aktiva | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Vysoká dividenda | Obchodní hodiny | Indikátor MACD | OMV | CFD na akcie | Yahoo Finance | FinTech akcie | Baterie | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Cushing | Řízení pozice | Obchodní domy | Velká Británie | Další vývoj | Citibank | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Investování do nemovitostí | GPS | Zlatá horečka | Investování do ETF | Nálada | Emise dluhopisů | Jak na pravidelný příjem | Letectví | Indie | Investovat v roce 2020 | Španělsko | Směr trendů | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Technologičtí giganti | Intel | Exponenciální klouzavý průměr | Ekonomika | Bloky | Pohyb ceny | Internetová bublina | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Elektřina | Akcie Holly Energy Partners | Karanténa | Momentum indikátor | WELL | Commerzbank | Zhodnocení | 5G akcie | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Členové OPEC | Timeframe | Prodejní cena | Futures na indexy | Auta | Volume | Zlaté ETF | Strach z koronaviru | Obchodní účet | Deriváty | Přísná opatření | Akciový trh | Indikátor Ichimoku | iRobot | Obchodní dohody | Americká společnost Apple | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Zaměstnanci | PayPal | Akcie | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Tržní cena | Finanční trhy | Nízké ceny ropy | Američtí těžaři | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Insider | Otevření ekonomiky | Provize | Prodejní signál | Fondy | Investiční příležitosti | ČEZ | Austrálie | Trade Station | USD za barel | Poptávky po ropě | Spread | Vývoj ceny akcie | Average True Range | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | New York | MSFT | Swing | Nejlepší broker | Pád akcií | Jak se obchoduje | Akcie ropných společností | Fresenius | Cena kontraktu | Zajišťování | Akcie IBM | Epidemie koronaviru | Obchodovat s akciemi | Jak investovat | Vlastní akcie | Konzervativní investor | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Currencies | Výrobci automobilů | Akcie Microsoft (MSFT) | Jak koupit akcie | Investiční bankovnictví | Akcie roku 2019 | Algoritmy | Prezidentské volby | ETF portfolio | Nezaměstnanost | Trhy | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Nervozita na trzích | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Pocity | Poradci | Sazby | Mezibankovní | Akcie Tesla | Graf indexu | Hledání podhodnocených akcií | BASF SE (BAS) | Investování | Výplaty dividend | Generální ředitel | Jak investovat do komodit | Investiční tituly | USD/JPY | Ceny dluhopisů | Newmont Mining | Volkswagen | Portfolio manažeři | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Likvidita | Klouzavé průměry | Akcie Boeing | Bonita | Investice do zlata | Reinvestice | Akcie roku 2021 | Derivát | Obchodování s CFD | Dlouhá pozice | Transakce | Jak funguje screening akcií | Technologický index | Měny | Obchodní podmínky | Válka mezi USA a Čínou | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | MasterCard | Medvědí trend | Waymo | Bezpečnost | Profitovat | Glencore | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Fundamenty | Pharming Group NV | Domino’s Pizza (DPZ) | USDX | Nejlepší ropné akcie | Stabilita | UNA | Revoluce v technologii | Rozdělení zisku | Jasný signál | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | SimCorp | Intradenní pohyby | Norlisk Nickel | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Futures trading | MSCI | Salesforce.com | Investiční instrumenty | SEB | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | Finanční trh | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | IPO Luckin Coffee | JPMorgan | Apple (AAPL) | Německé akcie | Trade | Cena komodity | SPCE | Investování do zlata | Limitní příkazy | Nákupní signál | Světová zdravotnická organizace | Hodnota dolaru | ABN Amro | Evropský průmysl | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Akcionář | Pinduoduo | Obchodní den | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Signál | Digitální měna | Írán | Afrika | Globální trh s ropou | Akcie Amazon.com | State Street | ADP | Vanadiové akcie | Square | Hodnota zlata | Napětí mezi Čínou a USA | Short squeeze | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Sociální média | Americké akciové indexy | Klesající dolar | Dividendové výnosy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Záchranný balíček | Společnost | Akcie ropy | Obchodní systémy | Zakladatel Amazonu | Likvidní | Firma McDonald's | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Skyworks Solutions | Implikovaná volatilita | Allergan | Retailoví investoři | NIO Inc | Světové indexy | Depozitář | BMW | Cena akcií | Upozornění na rizika | Dopad koronaviru | Akcie Biogen | Volatilita | Země OPEC | On Balance Volume | Ropný trh | Panika | Akcie Amazon | NEXO | DAX 30 | Bezpečný dolar | ČVUT | Umělé inteligence | Burze | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Eura | Ceny dolaru | Obchodování na burze | CanniMed Therapeutics | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Organizace | Poptávka po akciích | Gap | VIX | Stock Exchange | Růst | Obchodování EUR/USD | Hodně peněz | Intradenní obchodníci | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Příjmy | Nejistoty na trzích | Zadlužení čínské ekonomiky | Nejlepší palladiové akcie | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Obchodování opcí | Zajištění | Propad cen ropy | Fúze | Jak obchodovat s akciemi | Index | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Wirecard | Akcie Alibaba | Čínský trh | Bohatství | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Úročení | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Allied Healthcare | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Varovné signály | Manipulace s cenami | Cílová cena | Návratnost investice | HYQ | Unilever (UNA) | Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Plug Power | Přístup k obchodování | eSports ETF | Akcie Wolters Kluwer | Poptávka po ropě | CBOT | Šíření koronaviru | Ichimoku Cloud | Kotace | Akcie Skyworks Solutions | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | ETF na DAX | Badger Meter | Británie | IPO Alibaba | Akcie Hypoport | Vesmírné akcie u LYNX | Specifika kontraktu | Platinové akcie | Co je akcie | Světové akciové indexy | Snížit úrokové sazby | Možnosti technické analýzy | Maržové obchodování | Investovat na burze | Prudký pokles cen | 5G | Prohlášení | H413 | Hecla Mining | Akcie Plug Power (PLUG) | Square (SQ) | Akcie Brookfield Asset Management | ProSiebenSat.1 Media | Fresnillo | GameStop | Průlom | Zlato na burze | Zisk na akcii | Otevření účtu u brokera | Tesla | Akcie Discovery Inc | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Akcie Evoqua Water | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Corvus Gold | Akcie Silvercorp Metals | Investování do ropných akcií | American Water Works Company (AWK) | Akcie Euronext / Nasdaq | STNG | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | LVMH | SREIT | RDSA | Nový Zéland | AJRD | Komoditní ropa | SSR Mining | Akcie Amazon (AMZN) | Negativní účinky | Akcie Zalando | ishares China ETF | Xetra GOLD | Pokročilé funkce | Halliburton | AEX index | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | Velikost ztráty | Flow Traders | Akcie Wheaton Precious Metals | Dluhopis | AMC Entertainment (AMC) | Gamma | Nel Hydrogen / Nel ASA | KSB | Očekávaný růst | Akcie Paypal (PYPL) | Co je CFD | Evoqua Water | CAD | IB | Akcie Square (SQ) | Daimler | Black swan | Fibonacciho posloupnost | Nejlepší FinTech akcie | Kolísání trhu | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Co je opce | Fibonacciho čísla | Akcie Church & Dwight | Wesdome Gold Mines (WDO) | Odvětví | Rate Of Change | Akcie Groupe FFP | Nárůst ceny | Akcie Square | Newmont Goldcorp (NEM) | Akcie Teradyne | Technologické společnosti | TER | E-book o investování | Nepokoje na Blízkém východě | Wheaton Precious Metals | Panika kolem koronaviru | Vývoj dolarového indexu | Kurz EUR | App Store | Devalvace měny | Evoqua Water (AQUA) | Akcie Swiss Re | Banka | Henkel | Initial Margin | Investiční nástroj | Aramco | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Růst cen ropy | Rekordní růst | Akcie Allied Healthcare | Fond Melvin Capitals | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Index spotřebitelských cen | Akcie s vysokými dividendami | Barrick Gold (ABX) | Regulační úřad pro cenné papíry | Iridium Communications Inc. | Akcie Air Liquide (AI) | Složené úročení | RSI indikátor | Graf ceny zlata | Diverzifikace osobních financí | iRobot (IRBT) | XYL | Munich Re | Zlepšení | Moving Average | Akcie ConocoPhillips (COP) | Indikátory volatility | Electronic Arts (EA) | Poplatky za obchodování | Index peněžních toků | City | Supporty a rezistence | Gilat Satellite Networks | Druhy akcií | Nakoupit zlato | PCELL | Svenska Cellulosa | Zabití íránského generála | RWE | Nízké úrokové sazby | Výkonnost fondů | Americké centrální banky | Poměr cen | ONE | KFC | Historické výsledky | Bloomberg | Riziko obchodování | Akcie Facebook (FB) | Solidní růst | Ceny stříbra | Fortuna Silver Mines | Deutche Wohnen | Beijing Capital International Airport | Nejvýznamnější burza | Aktivity WallStreetBets | Macrotrends | Růst ceny ropy | Prognózy na cenu ropy | Zlatý standard | Formace technické analýzy | Iron Condor | Vysoká rizika | Lindsay | Daniel Gladiš | Obchodník s komoditami | Xetra Gold | Index cen domů v USA | Automatické obchodování | Global X SuperDividend REIT ETF | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Dongfeng Motor | Nižší volatilita | Investice do platiny | Obchodní války | Akcie iRobot | Akcie Tourmaline | Vliv členů OPEC | Podpora | Akcie Nvidia Corp | SPDR Gold Shares (GLD) | Snižování sazeb | ZISIF | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Nvidia Corp | Walmart (WMT) | Pojišťovny | Spready | Cena za barel ropy | Edukační materiály | Domino’s Pizza | Integrovaná ropná společnost | Výsledky obchodního systému | Vstupní signál | Biden | Zadlužení | Zdražení ropy | AWP | Spouštěč korekce | Konec roku | Investiční kovy | Těžba ropy | Americká společnost | Vivendi | Royal Gold | Pokročilé funkce platformy TWS | Akcie Waste Management | Akcie BNP Paribas | Nemovitosti | AbbVie | Zemědělství | Srovnání brokerů | Akcie Tencent (700) | Futures trhy | Proč investovat do akcií | Aberdeen Global Premier Properties Fund | WPC | Akcie Evoqua Water (AQUA) | JD.com | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Mutace viru | PLUG | Iridium | Maxar Technologies (MAXR) | Automatické obchodní systémy (AOS) | Introducing broker | Přehled | Cronos | Footprint | Do čeho investovat | AQUA | Finanční ztráty | Akumulace | eSports | Akciová portfolia | Výhody obchodování | TWS | Globální pandemie Covid-19 | Jaké akcie obchodovat | Vonovia | Íránský konflikt | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Dot-com | Co je Reddit | Akcie Spotify | Ping An Insurance | Low | Graf akcie | Hotovost | LSEETF | Akcie Dynatrace | Akcie Netflix (NFLX) | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | Analýza ceny zlata | MT4 | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | Výpis z účtu | Garmin Ltd. (GRMN) | Kurz stříbra | Čínští technologičtí giganti | Shanghai Composite | Ruské akcie | Vice | Walmart | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | Mimoburzovní trhy | Situace okolo koronaviru | Alibaba Group (BABA) | Visa | Munich | Akcie KKR | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Bid | Aerojet Rocketdyne Holdings | Co je to ropa? | Akcie Liberty Global | Domácnosti | Veolia Environment | Uptrend | Akcie Daimler | Ingenico | Standardní odchylka | Kontrakt | Státní dluhopisy | Burzovní trh | Riziko | Koš | Provozní zisk | Akcie iRobot (IRBT) | Akcie Activision Blizzard | Anglo American Platinum | Akcie Scorpio Tankers | Farmaceutické akcie | Jak vybrat nejlepšího brokera | Heijmans | Investiční produkty | Xylem (XYL) | Koss | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Svenska Cellulosa SCA | BlackBerry (BB) | IPO WeWork | Linde | Akcie stabilních společností | Pozice | Antiticyklické akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Fidelity National Information Services (FIS) | Platina | Maxar Technologies | Dlouhodobý graf ceny ropy | Obchodujeme | Gram zlata | Take Two Interactive (TTWO) | USO | Akcie Xylem (XYL) | Amazon | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Velcí hráči | BLDP | Obchodovaný objem | Akcie PepsiCo | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Ropný průmysl | Vývoj EUR/USD | WHO | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Pictet | Akcie Waste Management (WM) | Aktuální technická analýza ceny zlata | Čeští investoři | Aktuální ceny ropy | Dlouhodobý investor | Irák | Kontraktní měsíc | Enbridge (ENB) | Americké investiční banky | Profitabilnější | Obchodování indexů | A-shares | Teradyne (TER) | Dělení technických indikátorů | Aktuální vývoj ceny ropy | Waste Management (WM) | ConocoPhillips (COP) | VOW3 | Akcie SSR Mining | Akcie Fidelity National Information | 4. průmyslová revoluce | Akcie Nel Hydrogen | Makroekonomický kalendář | Býčí trend | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Další pokles | Investiční rozhodnutí | Akcie Sumitomo | Virgin Galactic (SPCE) | Automatizované obchodování | Akcie Galapagos | Akcie na majitele | Mark Zuckerberg | Akcie Splunk | Největší finanční trh | Dlouhodobí investoři | Tourmaline | Poptávka po stříbru | Umělá inteligence (AI) | New York Times | Virus | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | PAAS | Index euro stoxx 50 | Barrick Gold | Nejistota na finančních trzích | Akcie Enbridge | Co to jsou defenzivní akcie? | China ETF | Zajišťování se | Hedging | TRON | Akcie Novacyt | CEO | Oslabení dolaru | Lockheed Martin Corporation | Ocenění | Rezistence | Společnost Microsoft | Obchodování se státními dluhopisy | Banky | Aktivum | NASDAQ 100 | Zdroj příjmů | Kapitalový výnos | ALV | CFD broker | Mark-to-Market | Dividendy | Burza | Outstanding shares | P/E (Price/Earnings ratio) | Průzkum KPMG | Market Makeři | ENB | Největší pokles | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Elektronické obchody | ishares China | Miliardy dolarů | CFD trading | West Texas Intermediate (WTI) | IPO | IRDM | MACD indikátor | Disney | Komoditní spready | Inflační cíl | Akcie Novacyt (ALNOV) | Church & Dwight | Hospodářské výsledky | Měnový pár | MTU Aero Engines | T. Rowe Price | Úvěrová krize | HFT | Dividendová akcie | Cara Therapeautics | Index DAX | COT | EMA | Netflix | REIT | Opatření | Ceny akcií Tesla | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Emerging markets | Korekce u vybraných akcií | Akcie Facebook | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | MSCI China | Kde koupit akcie | Renko | Jardine Strategic | Indická ekonomika | Velké investice | Energie | LYNX Pro | Graf vývoje ceny ropy | Retail | ETF na S&P 500 | Liberbank | Akcie Virgin Galactic | Aktuální cena zlata | Založení účtu | Obchodování Futures | Akcie Heijmans | Deutsche Post | Řízení čínských společností | MAXR | Market Makers | IM2A | ARM Holdings | Přehled o dění | Dow Jones | Obchodování platiny | Komoditní burzy | Měna | Investice do ropných akcií | Akcie ING | Philip Morris | Obchodování přímo z grafu | Investiční bublina | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | ECN broker | Obchodování FinTech akcií | MTU Aero Engines AG | ADX | Hang Seng | Ropný trend | Hong Kong | Geopolitické napětí | Cenový vývoj | Vesmírná turistika | Melvin Capital | IPO Coinbase | Vyšší inflace | Akcie W.P. Carey (WPC) | Skyworks Solutions (SWKS) | Cena American oil future | Stochastic | Omyl | Práce | Spekulativní investice | Standardní množství | Théta | Jak začít obchodovat s akciemi | Currency | Baker Hughes | REIT u LYNX | AMZN | Akcie Phillips 66 (PSX) | Technická analýza ceny zlata | Poměr zlata a stříbra | Investment | Krize | Analýza ceny | Investiční příležitosti 2020 | Akcie Berkshire | Prostor pro další růst | Finanční derivát | Cestovní omezení | Vyhoření | GOOGL | Výrobní náklady | IOT | Historie indexu DAX | Forex brokeři | Program odkupu akcií | Investice do lithia | Spojené státy | Vnitřní hodnota | Investiční účet | Tencent (700) | Akcie SimCorp | ForFarmers | Akcie Euronext | Vývoj na trhu | Historie robotiky | Daně z příjmů právnických osob | Akcie American Water Works Company | Zprávy online | MyFxBook | Opční obchodník | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Akcie Hornbach | Akcie Garmin | Akcie společnosti Coca-Cola | Podnik | 4G | Nové peníze | Zlatý řez | American oil future | Období krize | Miliardář | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Úvěr | Akcie Hypoport (HYQ) | Úspěch | Innovative Industrial Properties | Stříbrné mince | Ekonomové | Akcie Wirecard | Firma Boeing | Multicharts | G7 | Podhodnocené akcie | Volby | Ukazatele | Ninja Trader | Kov | BID cena | Nárůst ceny akcií | Ceny futures kontraktů | KKR | Akcie Walmart (WMT) | Akcie Royal Dutch Shell | Stagnace | Backtestování | Index relativní síly | Tržby | Nemovitý majetek | Eurozóna | Akcie v roce 2020 | Doba splatnosti | Americká vláda | Anticyklické akcie | Odhady analytiků | WhatsApp | Overnight | Burzovní obchodník | Koronavirus | FXstreet | Dánsko | Canopy Growth Corporation | Belgie | Podniky | Investiční příležitosti v roce 2020 | Vyšetřování | Badger | Akcie Newmont Goldcorp | Online broker | Ballard Power | Bilance | Černá labuť | Očkování | Zlato | Imperial Brands | Cyklické akcie v roce 2020 | Ballard Power (BLDP) | Instrumenty | Akcie na jméno | Mzdy | Světové trhy | Akcie Enbridge (ENB) | Graf ceny ropy | LIFFE | Akcie 2020 | Cennější než zlato | Čistý dluh | NZD | Akcie Garmin Ltd. | Nižší likvidita | Produkce ropy | Wall Street | Akcie Phillips 66 | Poradenství | Campbell Soup | Dividendový aristokrat | ČR | Svenska Cellulosa SCA | Český broker | Concho | Průměrná cena | American Express | OTC | CNBC | Silicon Valley | Řízení portfolia | SPX | Obchodování na forexu | Čínské firmy | Fibonacciho pásma | Regeneron Pharmaceutical | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Kobalt | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Předsevzetí | Ztráty | Komodity | Analýza | WKL | Nejlepší investiční příležitosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Lyndon Man
LYNX
LYNX Broker
Lynx Fund Managers
Lynx Fund Managers UK
Lynx Fund Managers UK Ltd
Lynx Fund United Kingdom
LYNX Idea Center
LYNX makléř
LYNX Pro

Následující klíčová slova

LYNX vs. XTB
LYNX webinář
LYNX WhatsApp
LyondellBasell
LyondellBasell Industries
Lyre Miner
Lyudmyla Kozlovska
LYV.US
Lyxor Asset Management
Lyxor Asset Management UK
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít