Sobota 11. červenec 2020 13:54
reklama
Admiral spread new
reklama
Admiral spread new
reklama
Bossa live trading

Klíčová slova - Myšlenka

img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Bláhový evropský sen o stěhování výroby

03.07.2020 Koronavirová pandemie jasně ukázala, jak moc je Evropa závislá na Asii, zejména na Číně a Indii, pokud jde o výrobu zdravotnických přístrojů a vybavení, ale i účinných složek běžně užívaných léčiv. Zatímco v 80. a 90. letech minulého století pocházelo kolem 60 % všech účinných složek z Evropy, po roce 2010 se situace zcela obrátila ve prospěch Číny a Indie, které jsou teď společně odpovědné až za 60 % celkové produkce.
C:\fakepath\forex.jpg

Obchodovat do trendu nebo proti němu?

19.06.2020 Určitě jste již slyšeli nebo četli o rčení "trend is your friend" neboli česky "trend je tvůj přítel". Někdo si může pomyslet, že když se to rýmuje, mělo by to i dobře fungovat v praxi. Jiní tradeři se naopak rozhodli jít úplně opačnou cestou. Někteří z nich začali konzistentně vydělávat, jiní na trhu selhali. V tomto článku rozebereme výhody a nevýhody obou přístupů.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Rozbřesk: Druhá fáze krize: Omezit plošnost, zachovat kurzarbeit, oživit investiční pobídky

28.05.2020 V posledních týdnech jsme si zvykli pozorně sledovat mezinárodní srovnávání výše a rychlosti vládní pomoci. Ve srovnávacích tabulkách zatím Česko hraje “první ligu” ve slibech, ale “okresní přebor” v reálném plnění. Situace se ale s přijetím masivního programu COVID III snad bude obracet k lepšímu, a pozornost by se proto měla časem přesunout jinam. Posouváme se také postupně do druhé fáze krize - rozmrazování ekonomiky - ve které nejsou důležité vždy plošnost a poskytnutý objem prostředků, ale naopak chytrost, s jakou ekonomiku stimulujete.
C:\fakepath\money-management.jpg

Jak na Money-Management

08.05.2020 Money-Management neboli řízení peněz je soubor pravidel, na základě kterých řídíme velikost rizika riskovaného na obchod s cílem, abychom ochránili zisk a minimalizovali naše ztráty. Dalším důležitým aspektem Money-Managementu je maximalizace zisku. V ideálním případě nám tedy Money-Management dovoluje maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\usa ekonomika.jpg

USA připravují mezinárodní smlouvu o dolování na Měsíci

07.05.2020 Vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa připravuje právní rámec pro těžbu na Měsíci. Obsažen by měl být v nové Spojenými státy zprostředkované mezinárodní dohodě. S odvoláním na zdroje obeznámené s příslušnými dokumenty o tom informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\iran-04052020-lv.jpg

Írán kvůli poklesu své měny škrtne na svých bankovkách čtyři nuly

04.05.2020 Íránský parlament schválil zákon, který umožňuje vládě škrtnout na bankovkách domácí měny ríjál čtyři nuly. Změna je reakcí na prudký pokles hodnoty měny kvůli americkým sankcím. Oficiální měnou země se pak má nově stát túmán. Oznámila to dnes státní média.
img

Obnovené americko-čínské napětí vrhá stín na finanční trhy

04.05.2020 Akciový trh si minulý týden nevedl nejlépe a své obchodování uzavřel s týdenní ztrátou. Ve středu sice akcie rostly o 2,66 %, další dny však přehouply týden do červených čísel. Negativní nálada se přenesla i do úvodu tohoto týdne.
img

Steenova kronika: Vítejte zpátky v sedmdesátkách

29.04.2020 V roce 1976 vyměřila švédská vláda spisovatelce Astrid Lindgrenové, která se proslavila Pippi Dlouhou punčochou, mezní daňovou sazbu 102 %. Autorka na to zareagovala satirickou pohádkou „Pomperipossa ve světě peněz“ (Pomperipossa in Monismania). Její název mluví za vše. A nejen, že vyprovokovala zuřivou debatu, ale zároveň způsobila v témže roce velkou volební prohru sociálně demokratické vládě, která tak musela poprvé po 44 letech od válu.
img

Ropa v roli černé ovce

28.04.2020 Zatímco americké akciové trhy, vedené technologiemi, zdravotní péčí a médii, i nadále vysílají signál, že je vše v pořádku, stačí jen nahlédnout pod povrch, abyste zjistili, že tomu tak není. Obrovské stimuly si sice našly cestu na akciový trh, ale nikoliv k lidem.
img

Evropská komise: Nadešel čas lámání chleba

22.04.2020 Na čtvrteční večer je naplánováno setkání leaderů EU, kteří mají prodiskutovat balíček návrhů na podporu krátkodobé likvidity odsouhlasený před dvěma týdny Euroskupinou. Mezitím se objevily nedořešené názorové neshody ohledně úvěrového limitu ESM a fondu na podporu zotavení, které znovu oživují spory sahající až ke krizi kolem státního dluhu členských zemí z roku 2012. Je patrné, že se blíží politická dohoda, která v této chvíli nebude zahrnovat žádný fond zotavení. Evropská rada by měla dát Euroskupině široký a nepříliš jasný mandát zkoumat možnosti podpory ekonomických aktivit ve světě po odeznění pandemie, aniž by při tom jasně zmínila mutualizaci dluhů.
C:\fakepath\euro.jpg

Ministři financí jednají o záchranném plánu, Centeno věří dohodě

09.04.2020 Země eurozóny jsou velmi blízko shody na plánu pro oživení ekonomik po koronavirové krizi. Před začátkem dnešní videokonference ministrů financí Evropské unie to prohlásil předseda euroskupiny Mario Centeno, podle něhož by měli všichni ministři ukázat vůli ke kompromisu. Pod tlakem dalších států se ocitlo Nizozemsko, které dosud blokovalo návrh na využití téměř půl bilionu eur (skoro 14 bilionů Kč) ze záchranného fondu ESM bez jakýchkoli podmínek.
C:\fakepath\nizozemsko.jpg

Země EU tlačí kvůli záchrannému hospodářskému plánu na Nizozemsko

09.04.2020 Země eurozóny zesílily před dnešní videokonferencí ministrů financí tlak na Nizozemsko, které dosud blokovalo společný plán na oživení ekonomik po koronavirové krizi. Zatímco ostatní země se společnou měnou souhlasí s využíváním téměř půl bilionu eur (skoro 14 bilionů Kč) ze záchranného fondu ESM bez jakýchkoli podmínek, Haag na to v obavě z růstu veřejného dluhu odmítá přistoupit. Podle některých zemí je dnešní dohoda klíčová pro budoucnost celé EU. Ministři budou také debatovat o možném vydání společných dluhopisů, proti němuž se však staví více států a jeho schválení se neočekává.
C:\fakepath\trader-1.png

Praktická ukázka: Klidný týden

06.04.2020 Ačkoliv minulý týden začal na vlas stejně, jako týdny předcházející, tedy první obchod byl plná ztráta, z mého pohledu ho lze považovat za docela klidný. V podstatě se nestalo nic překotného jak v můj prospěch, tak ani v můj neprospěch. Prostě pohoda.
img

Svět vyvedený z rovnováhy

02.04.2020 Koronavirus COVID-19 je katalyzátorem, který odhaluje křehkost našeho finančního systému a globální ekonomiky. Globální býčí trh let 2009 až 2020, trvající nejdéle v celé historii, právě zhynul na koronavirus.
img

Zrušení záloh OSVČ vyjde minimálně na 8,5 miliardy korun. Kdo a kdy je lékařům doplatí?

23.03.2020 Osvobození živnostníků od plateb záloh na zdravotní pojištění bude české zdravotnictví stát minimálně 8,5 miliardy korun. O tyto peníze budou výhledově kráceni poskytovatelé zdravotní péče, tedy právě ten sektor, který je nyní pod nejvyšším tlakem a potřebuje podporu.
C:\fakepath\trader2.jpeg

I s nízkým procentem ziskových obchodů můžete mít vítěznou strategii

13.03.2020 Mnoho lidí si myslí, že úspěšný trader se liší od ostatních tím, že v 80 až 90 % případů odhadne chování trhu. V tomto článku vysvětlím, proč tomu tak nemusí vždy být. Ve skutečnosti zjistíte, že můžete dlouhodobě profitovat i v případě, že bude poměr vašich ziskových obchodů ke ztrátovým například jen 30:70.
img

Jak se orientovat na trzích s vysokou volatilitou?

12.03.2020 V dnešních aktualitách z akciových trhů si povíme, jak se připravit na změny v trendech akcií. Protože volatilita zůstane ještě nějakou dobu vysoká, budou akcie vykazovat častý návrat k průměru. Ukážeme si, jak účinné byly strategie návratu k průměru v roce 2008 a také jak si mohou investoři takové strategie připravit.
C:\fakepath\obrazek.jpg

Úprava strategie

28.02.2020 Také by se tento článek mohl jmenovat „jak jsem opět nepoužil demo účet“, ale nechci nikoho popichovat, takže jsem zvolil název pragmatičtější.
C:\fakepath\krypto.jpg

Technická analýza BTC, ETH: Bitcoin míří nad 11 000 USD. Ethereum je již nad 250 USD, šílená jízda pokračuje

12.02.2020 Bitcoin míří nad 11 000 USD. Ethereum je již nad 250 USD, šílená jízda pokračuje. Podíváme se na nejbližší odpory a podpory, které je nutné sledovat.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Začátek týdne ve znamení lehkých pochybností a amerického svátku

20.01.2020 Obchodní příměří mezi USA a Čínou zmírnilo nejistotu a mělo by pomáhat ekonomické aktivitě. To je myšlenka, na které byla založena značná část akciové rally v posledních měsících. Současný týden však začíná lehkými pochybnostmi, jestli a kdy o lepšící se aktivitě dostaneme přesvědčivé důkazy.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna zavřela k euru nejsilnější za sedm let, je na 25,11 Kč/EUR

15.01.2020 Koruna dnes posílila k euru o šest haléřů na 25,11 Kč/EUR, a zavřela tak nejsilnější za sedm let. Podle analytiků těží z lepší nálady na trhu, který očekává uzavření obchodní dohody mezi USA a Čínou, a z růstu inflace v tuzemsku, jenž vrátil do hry možný růst úrokových sazeb v ČR. Vůči dolaru česká měna zpevnila o 11 haléřů, kolem 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,52 Kč/USD.
img

Letos se bude investovat do udržitelného rozvoje, dolar půjde dolů

15.01.2020 I v roce 2020 budou investiční svět ovlivňovat geopolitická rizika v podobě brexitu a obchodních válek mezi USA a Čínou, v listopadu se přidají americké prezidentské volby. Nadále lze očekávat růst akciových indexů, i když ne v takovém měřítku jako za poslední dekádu, komodity budou spíše stagnovat. Postupně oslabí americký dolar, potenciál růstu má australský dolar a libra bude velmi turbulentní. Ukazuje to analýza společnosti Purple Trading.
img

Jak jsem objevil 2,5 minutový grafy

05.01.2020 Zdravím, chci se tady podělit o zajímavý obchodní systém, který jsem si postupně vystavěl po tom, co jsem si tady na FXStreet.cz přečetl článek "V jednoduchosti je síla - aplikace Price Action na akciových indexech", o tom jak lze jednoduše a hlavně ziskově obchodovat 1 minutový grafy, že existuje asi nejužitečnější indikátor Volume Profile a že když si člověk desetkrát přečte, že minutový grafy nefungují, tak přesný opak bude pravdou.
img

S čím Čína a Spojené státy vstoupí do nového roku

20.12.2019 Trhy jsou i nadále nakloněné riziku. A to přesto, že většina jich již byla zažehnána a na některých klíčových trzích už se objevují nové příležitosti. Poslední analýzu letošního roku věnuji proto tomu, s čím Čína a USA vstoupí do nového roku 2020.
img

Digitální měny centrálních bank stojí před historickým milníkem

06.12.2019 Před několika málo dny se uskutečnily neoficiální rozhovory o nichž vysoce postavený úředník Fedu prohlásil, že americká centrální banka zvažuje možnost digitálního dolaru. Demokratičtí a republikánští členové Kongresu diskutovali s předsedou Fedu J. Powellem tuto možnost a důsledky takové revoluční transformace.
img

AUD klesá v reakci na zveřejnění minutes ze zasedání RBA

19.11.2019 AUD je dnes nejslabší měnou z koše hlavních světových měn. Důvodem je zveřejnění minutes ze zasedání RBA, které naznačily, že centrální banka uvažovala o možnosti snížení sazeb na svém zasedání začátkem tohoto měsíce. Banka ale zároveň také zmínila, že si je vědoma případných negativních dopadů nízkých sazeb především na míru úspor v ekonomice a na ekonomický sentiment. Banka dál uvádí, že je připravena měnovou politiku znovu uvolnit v případě, že si to bude ekonomická situace vyžadovat.
C:\fakepath\trader-day.jpg

Praktický příklad: Kvantitativní analýza na Forexu

11.11.2019 V tomto třetím díle našeho seriálu o kvantitativní analýze přejdeme k čistě praktickým ukázkám. Budeme se věnovat indikátoru Stochastic a podrobně se dozvíte, jak taková kvantitativní analýza probíhá.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
img

7. část - Technická analýza na forexu

14.07.2009 Technická analýza je neoddiskutovatelným základem práce všech traderů moderní doby. Bez ní si dnes nedovedeme představit jediný vstup do obchodu. Stává se hýčkanou královnou i v dalších oblastech velmi úzce spojených s oblastí tradingu, jako je vývoj SW a další. V dnešním přiblížení TA se dotkneme úplných základů a řekneme si o dalším možném zdroji informací.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Forexový trh | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Binární opce | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bear | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Close | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Long | Low | MACD | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Papertrading | Pip | Pivot points | Platforma | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Skalper | Sloupcový graf | Splatnost | Spread | Stagflace | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Swiss | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Indexy | OSN | PBOC | Investoři | Exchange Traded Funds | Psychologie tradingu | Začínáme na burze | Fond | Ekonomie | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Fibonacciho čísla | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Partners | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Aktuální kurzy | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Český statistický úřad | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | FX trh | Time-Frame | Dukascopy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | GBPUSD | Global macro | Aktivum | Delta | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Volatilní | Forex pro začátečníky | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bollingerova pásma | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | CZK | Černá labuť | Česká spořitelna | Denník | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Evropská rada | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční prostředky | Fondy | Forexo | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrajeme si na burze | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | Jak investovat | Knihy o forexu | Komoditní | Konfluence | Kurzy | Leonardo fibonacci | Libra | MACD indikátor | Maďarsko | Management | Manuál | Market | Maximální riziko | Meziroční inflace | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online broker | Online kurz | Opční strategie | Patria Online | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Seminář | Signály | Hodnocení brokerů | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Škola tradingu | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Škola forexu | CNBC | Trading Coach | ING | Benzín | Buffett | Put | Buy | Elon Musk | EV | Index relativní síly | Indie | Prospekt | Range | REIT | ROCE | Sekundární trh | Sell | Itálie | Spojené státy | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Co je forex | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Martingale | Technická analýza (TA) | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Futures trading | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Investment | Profi obchodní systémy | Danske Bank | KPMG | Microsoft | MSCI | Home Credit | Nordea | Ole Hansen | Next Finance | Forex asistent | Ekonomická expanze | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Volume profile | HUF/EUR | Čínská centrální banka | Backtestovat | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Ministr financí | Globální měny | Renminbi | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Malý prostor | BlackRock | Ekonomický sentiment | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Vrtulníkové peníze | Agentura Reuters | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | London Breakout | City | Posilování koruny | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Xetra | Globální finanční krize | Pavel Kohout | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Reálné obchody | Světové centrální banky | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | TradingView | S&P | Ztráty | Nejistota | Analytik Komerční banky | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Zahraniční firmy | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Americké akciové trhy | Úspěšné obchodování | Řízení peněz | Ekonomická situace | Záchranný fond | Začínající trader | Krize | Firemní výsledky | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Měnové krize | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Kapitálové strategie | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Očekávání | Informace o forexu | Flash Crash | Purple Trading | Alokace aktiv | Zahraniční forex | Charles Bridge Global Macro Fund | Quant | Breakout Trader | Obchodování ETF | Markéta Šichtařová | Investiční alternativa | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | LYNX Trading | ETH | ETC | Robinhood | Lithium | Chuť investovat | Obchodování na trzích | Altcoiny | Kobalt | Investování s LYNX | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Saxo | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Můj trading | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Globální růst | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Fond kvalifikovaných investorů | TradeCentrum | IPO kalendář | Íránská měna | Ríjál | Trendové čáry | FKI | Pipy | Americké volby | Analytické služby | Obchodní signál | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Fidelity Investment | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické statistiky | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Konopné akcie | Investice do marihuany | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | Statistický úřad | Beyond Meat | Nasdaq100 | Michal Brožka | CNY | IPO u LYNX | Obchodování divergencí | Moje obchody | Snížení sazeb | Čínský trh | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Styl tradingu | NASDAQ 100 | Digitální daň | Capital Partners | Maržové obchodování | Maržový účet | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Aplikace Price Action | Charles Bridge | SEBA | Poskytování úvěrů | Intradenní trader | Indická ekonomika | Kvantitativní analýza | Burzovní průvodce | WeWork | MDAX | Kvantitativní analýza na Forexu | KB | Pravděpodobnost recese | Denní graf | Vlastní akcie | Backtest | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Forex měnový pár | iShares | Dluhopisové ETF | Dobrý obchod | Kurzarbeit | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Swing obchody | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Trading na forexu | Obchodujte | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | Automobilky | Investment Management | Rozpočet | Hazard | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Michal Dvořák | VIP seminář | Výstup z obchodu | Obchodní příměří | Objem | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Přístup do VIP zóny | Obchodní dohody | Praktický příklad | Trader z USA | Super trader | Hypotéza | Deskriptivní statistika | Tradingová rozhodnutí | Transparentní účet | Přístup ke kvantitativní analýze | Historie obchodů | Podmínka pro Stochastic | Standardní odchylky | Kvantitativní analýzy | Standardní odchylka | Standard Deviation | Stažení dat AUD/USD | Kvantitativně analyzovat | Průměrná hodnota | Praktická ukázka | Analýza dat | Naprogramování vzorečku | Naprogramování | Cenná informace | Statistické údaje | Histogram | Auditovaný účet | UCITS ETF | Předseda představenstva | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Obchodovat na burze | Růst cen | Equity křivky | Technická analýza na forexu | Studie | Co bude | Generální ředitel | PSA | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | IPO Alibaba | Dnešní růst | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Domácí měny | Federální rezervní banky | AFP | Oblast supportu | Konkurenti | Financovat | Omezení těžby | Předpovědi | Miloš Mikolanda | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Vyhlašování zpráv | Ján Hájek | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Gabriel Štefaňák | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | General Motors | Čínské zboží | Čína a USA | Position sizing | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Koruna dnes | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | FB Libra | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Americká automobilka | Harmony | Zahájení obchodování | Míra | Úroky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Protesty v Hongkongu | Automobil | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Paolo Gentiloni | Italský premiér | FedEx | AAPL | Disney | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Výnosy státních dluhopisů | Investiční ředitel | Americký index | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Černé labutě | Peter Hupka | Point of Control | ValueArea High | ValueArea Low | Price Action formace | Daily POC | Value Area | Volume indikátor | Volume Profile indikátor | Nejužitečnější indikátor | Indikátor Volume Profile | Indikátor VP | Objem objednávek | Američané | Návratnost | Washington | Analýza společnosti | Letecké společnosti | Írán | Hýbat trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Míra inflace v ČR | Vzdělávat se | Nový rekord | Inflace v prosinci | Ukazatele | Zpomalení býčího akciového trhu | Investování do ETF portfolií | Velikost ztráty | Zamyšlení | Německá kancléřka | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Ján Kopil | Koronavirus | Wales | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Ziskový obchodní systém | Virus | Pokles | Situace | Provozní zisk | Zdravotní pojištění | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Výstupy | Reálné peníze | Vstupní signály | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Zlepšení | Dovednosti | Píle | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Obchodovanie | Traderky | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | ETF na S&P 500 | Ekonomické recese | Úprava strategie | Americký Fed | Shortovat | Vývoj | Šok | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Cenová válka | Překoupenost | Změna sazeb | WP | Videokonference | Premiér Conte | Prudký pokles | FactorResearch | Indické akcie | Olaf Scholz | Tržní podmínky | Profitovat | Medvědí trend | Karanténní opatření | Stimuly | Letectví | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Valné hromady | Státní televize | OSVČ | Škoda | Manufacturing | Hotovost | Koronabondy | Fond ESM | Využití ESM | Růst | Signál | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Poradce | Organizace | Švédská vláda | Wopke Hoekstra | Průmyslové revoluce | Závislost | Práce | Vláda USA | Africké země | Model Y | Údaje | Skupina OPEC | DPH | Eurokomisaři | Thierry Breton | ETF portfolio | Jednání euroskupiny | Patenty | Gernot Blümel | Rakouský ministr | Petr Kupec | Jihoevropské země | Ministři | Velikonoce | Životní styl | Španělská vláda | Výpadky | Bankovní vzdělání | Statistiky | Pohled na trading | Očekávaný zisk | SaxoStrats | USO | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Producenti ropy | Finanční pomoc | ETF USO | MFF | Vytvoření MFF | Uvolňování karanténních opatření | Evropská strategie | Legendární investor | Burza CME | Pracovní síly | Jiří Hruška | Tweet | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Americko-čínské napětí | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | Dolování na Měsíci | Artemis | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Expected Payoff | Generovat zisk | Řízení peněz při tradingu | Očekávání do budoucnosti | Martingale přístup | Anti-martingale | Anti-martingale přístup | Zhodnocení obchodního účtu | Geometrické zhodnocení | Velikost rizika | Exponenciální zhodnocení | Zhodnocení na obchodním účtu | Velikost pozic | Vymazání obchodního účtu | Objem obchodní pozice | Největší možný zisk | Možný zisk | Potenciál zisku | Zvyšovat potenciál zisku | Technologický pokrok | Auta | Volatility trhu | Vstup do obchodu | Koronavirová pandemie | Obchodovat dlouhodobě | Kupci | Renault | Proti trendu | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Hertz | Peter Svátek | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Nikola | VectoIQ | Teorie černé labutě | Nikola Corporation | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | HDP EU | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodovat do trendu | Obchodování proti trendu | Obchodování do trendu | Skalpeři | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Šance na zisk | Vydělat spekulací | Sentiment na trhu | Správná strategie | Strategie vstupu a výstupu | Kvalitní Money Management | Reshoring | Horizon Europe
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

MWM Markets
Mycoinbanking
My Crypto Invest
MyFxBook
Mylan
MyShopping 24
MyShopping 24 s.r.o.
Myšlení
Myšlení, rychlé a pomalé
Myšlení tradera

Následující klíčová slova

Mýtus Bitcoinu
Mýty o technické analýze
Mýty o tradingu
Mzda
Mzda v ČR
Mzdová dynamika
Mzdový nárůst
Mzdový růst
Mzdový růst v ČR
Mzdy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading letni strategie
Potvrďte prosím... Zavřít