Středa 27. květen 2020 10:21
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Trh s nemovitostmi

img

Vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitých věcí

30.04.2020  Vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Daňové odpočty zůstanou zachovány i u nových hypoték až do konce roku 2021. Na tiskové konferenci po dnešním jednání vlády o tom informovala ministryně financí Alena Schillerová (za ANO).
img

Ozvěny trhu: Čínská ekonomika jako okno do budoucnosti

23.04.2020 Stejně jako v případě nástupu pandemie tak i při následném otevírání ekonomika slouží Čína jako dobrý vzorový příklad, od kterého se můžeme odpíchnout. V případě České republiky budeme mít k dispozici klíčová data za březen nejdříve až v květnu, za duben v červnu a detailní statistiku HDP ještě později. Čínská ekonomika je však napřed a před pár dny zveřejněná statistika HDP za první čtvrtletí tak může poskytnout dostatečný obrázek dopadu bezpečnostních opatření na jednotlivé sektory.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Ceny nemovitostí i nájmů porostou i v roce 2020, o pět procent

22.12.2019 Ceny nemovitostí a nájmů v ČR porostou i v příštím roce. Klíčovým důvodem bude pokračující růst kupní síly obyvatelstva ČR a nadále omezená nabídka nemovitostí, daná zejména jejich příliš pomalou, legislativně brzděnou výstavbou.
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
C:\fakepath\Austrálie2.jpg

Australská centrální banka rekordně snížila úrokovou sazbu

01.10.2019 Australská centrální banka (RBA) dnes snížila úrokovou sazbu na rekordní minimum 0,75 procenta ve snaze podnítit hospodářský růst a snížit nezaměstnanost. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na oznámení banky.
img

Trhy se vzpamatovávají. Na jak dlouho?

16.01.2019 V prosinci jste možná zaznamenali výrazný pokles, který byl ke konci měsíce aspoň trochu napraven. Nic to však nemění na věci, že největší akciové indexy za rok 2018 skončily ve ztrátě. O to horší je, že se trh otáčel po vytvoření nového vrcholu. Stále se může jednat pouze o korekci.
img

Trhy se vzpamatovávají. Na jak dlouho?

14.01.2019 V prosinci jste možná zaznamenali výrazný pokles, který byl ke konci měsíce aspoň trochu napraven. Nic to však nemění na věci, že největší akciové indexy za rok 2018 skončily ve ztrátě. O to horší je, že se trh otáčel po vytvoření nového vrcholu. Stále se může jednat pouze o korekci.
img

Jsem laik a chci investovat – jak?

16.10.2018 Jsme na tom zkrátka dobře. Ekonomická úroveň Čechů rok od roku roste, a tak o investování projevují zájem už i ti, kteří by se dříve jen stěží odhodlávali. Investičních příležitostí na trhu je opravdu bezpočet, ale jak se v nich zorientovat, a hlavně jak nenaletět, je pro mnohé potenciální investory oříšek. Zlatý důl vám sice objevit nepomůžeme, za to vám usnadníme orientaci v základních investičních příležitostech.
img

Velké srovnání komoditních měn

06.09.2018 Ropa, zemní plyn i uhlí se vezou již pěknou řádku měsíců na růstové vlně. U jejich producentů ale žádné pozitivní signály nevidíme – kanadský i australský dolar nebo ruský rubl jsou pod tlakem a ztrácejí hodnotu. Čím si tuto vzácnou negativní korelaci vysvětlit a znamená to, že jsou komoditní měny nyní levné?
img

Okénko finančního trhu 24.7.2018

24.07.2018 Příští čtvrtek 2. srpna nás čeká měnověpolitické jednání ČNB a s ním i nová prognóza centrální banky. Jestřábi a holubice z Příkopů se tak probouzejí, aby trhu vykomunikovaly jejich předběžné pohledy na současný stav. Viceguvernér M. Hampl v rozhovoru sdělil, že červnové zvýšení sazeb bylo správným krokem a další zvýšení budou diskutována na každém zasedání. Podle jeho názoru klíčová úroková sazba (2týdenní repo) by se měla v blízké době zdvojnásobit na 2 %. Vnímá také dvě oblasti, kde se ekonomika silně přehřívá. První je trh práce a druhou je trh s nemovitostmi. Podle Hampla by spotřebitelská inflace byla nad třemi procenty, kdyby ceny nemovitostí byly lépe zachyceny ve spotřebitelském koši. Vyjádřil se také k úrokovému diferenciálu, jehož účinnost byla oslabena velkým nárůstem likvidity a regulatorními opatřeními. Proto koruna v posledních několika měsících se pohybuje na slabších hodnotách, než indikuje model ČNB.
img

Finanční krize burze kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
img

Finanční krize kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
C:\fakepath\francie 14122014.png

Francouzská ekonomika loni stoupla

28.02.2018 Růst francouzské ekonomiky loni předčil očekávání, když dosáhl dvou procent. Druhá největší ekonomika eurozóny tak rostla nejprudším tempem od roku 2011, zejména díky překvapivému růstu investic jak podnikového, tak spotřebitelského sektoru. Vyplývá to z konečných údajů statistického úřadu INSEE. V roce 2016 se hrubý domácí produkt ve Francii zvýšil o 1,1 procenta.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoinová horečka zasáhla reality na Floridě

30.01.2018 Horečka kolem bitcoinu, virtuální měny, jejíž kurz v posledních měsících vylétl vzhůru, zasáhla trh s nemovitostmi ve Spojených státech, zvláště na Floridě. Zahraničním investorům umožňují platby v bitcoinech vyhnout se kontrolám převodů měn ve svých zemích a ekonomickým sankcím. Pro praní špinavých peněz ale nákup domu na Floridě za bitcoiny ideální není, napsala agentura AFP.
img

Raiffeisenbank: Okénko trhu 18.1.2018

18.01.2018 Podle nové zprávy Eurostatu Česká republika zaznamenala nejvýraznější meziroční nárůst cen domů a bytů v celé Evropské unii. Index cen bydlení ve třetím čtvrtletí roku 2017 meziročně vzrostl o 12,3 %. Vysoký meziroční nárůst je ale způsoben hlavně silnými mezičtvrtletními nárůsty cen v předchozích kvartálech. Zatím nejvýraznější mezičtvrtletní nárůst cen bydlení byl zaznamenán na konci roku 2016, kdy dosáhl 4,7 %. Od té doby ale tempo mezičtvrtletního nárůstu cen jasně zpomaluje. Ve třetím čtvrtletí loňského roku tempo růstu pokleslo na 1,6 %. Z toho lze vyvodit, že nejsilnější růst cen již má český trh s nemovitostmi za sebou. Nedostatečná nabídka na trhu nemovitostí spolu s napjatým pracovním trhem a růstem platů zřejmě budou v příštích měsících napomáhat pokračujícímu růstu cen domů a bytů ve většině republiky, byť pomalejším tempem než doposud.
img

Hurikány Harvey a Irma. Přinesly USA ekonomicky něco dobrého?

13.09.2017 Minulý týden zasáhl hurikán Harvey Texas a Louisianu, nyní zdevastoval Floridu hurikán Irma, který by mohl způsobit obrovské škody také v Georgii a Tennessee. Kromě destrukce přímo zasažených oblastí a životů lidí budou mít tyto přírodní katastrofy nedozírné důsledky i na celou ekonomiku Spojených států.
img

Realitní trh – výhled a změny

28.08.2017  V roce 2017 jsou klíčové hnací síly výstavba a cenová politika, zatímco poptávka po bydlení pro jednu rodinu (jednogenerační standardní byt, dům) je i nadále silná – zrcadlí se do ní rok 2016. Pozitivní přírůstek pracovních míst a přitažlivé úrokové sazby nadále přinášejí kupující na trh; problémem některých lokálních trhů může být cenová bublina, kdy cena neodpovídá nárůstu příjmů a v případě změny ekonomického kurzu tato bublina rychle praskne s katastrofálními následky jak pro kupující, tak i pro finanční instituce. Důvěra spotřebitelů se zlepšuje, protože růst zaměstnanosti zůstává pozitivní, úrokové sazby zůstávají přitažlivé a spotřebitelé nadále mohou počítat s růstem reálné životní úrovně.
img

Růst úrokových sazeb: rekordní nemovitosti a výhodnější drahé kovy

04.08.2017 Evropské centrální banky většinou drží základní úrokové sazby v záporných hodnotách. Poslední krok ČNB by mohl do ČR začít lákat zahraniční kapitál. To by přispělo k dalšímu posílení koruny. Silnější domácí měna mimo jiné sníží korunovou cenu drahých kovů. Tuzemští investoři by tak mohli po určitý čas nakupovat zlaté a stříbrné slitky a mince za výhodnější částky než doposud.
britanie 08012014-2.png

Britský trh s nemovitostmi zpomaluje

07.06.2017 Růst cen domů v Británii byl v květnu nejpomalejší za čtyři roky, nájmy se poprvé za osm let dokonce snížily. Ostrovní trh s nemovitostmi zpomaluje od loňského červnového referenda o vystoupení země z Evropské unie. Vyplývá to z dnešní zprávy britské hypoteční banky Halifax a z údajů britské společnosti HomeLet, která nabízí služby pronajímatelům domů.
img

Dnešní statistiky z USA vyznívají pro Fed nejednoznačně

23.08.2016 Index nákupních manažerů v sektoru průmyslu zaznamenal v červenci mírný pokles z 52,9 na 52,1 bodů. Hodnoty nad 50 body hovoří o expanzi americké ekonomiky, nicméně jde o potenciální zpomalení důležitého sektoru, který se velkou měrou podílí na celkovém HDP USA. Zpomalení růstu průmyslového sektoru může být v očích Fedu viděno jako negativní znamení, oslabit americký dolar a mohlo by oddálit zvyšování sazeb v USA
img

Ovlivní Brexit trh s nemovitostmi?

19.05.2016 V období nejistoty před konáním britského referenda o členství v EU bude pravděpodobně docházet ke znehodnocení libry, což povede ke ztrátám relativních hodnot nemovitostí ve Velké Británii. Podle odborníků Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, bude oddělení librových aktiv od aktiv v eurech klíčovým aspektem řízení portfolia nemovitostí investorů. Slabá libra by však naopak mohla být příležitostí pro investory platící v amerických dolarech.
img

Bank of England zbrojí před Brexitem

09.05.2016 Z vyjádření guvernéra Bank of England (BoE) Marka Carneyho je vidět, že se centrální banka v Londýně pilně připravuje na možné vystoupení Velké Británie z EU v závislosti na výsledku referenda, které se bude konat 23. června. V týdnech před referendem se totiž chystá dodávat do systému novou likviditu, která by měla pomoci zmírnit očekávanou vysokou volatilitu na měnových párech s britskou librou.
img

Konec kvartálu, jednání s Íránem a ropa, divergence na CAD; analýza USD/CAD, GBP/CAD, EUR/AUD

31.03.2015 Obchodníci s ropou by dnes měli sledovat jednání mezi USA a Íránem ve švýcarském Bazileji. Podle Spojených států je šance na dosažení dohody...
img

O cílované repo půjčky velký zájem nebyl

19.09.2014 Společná evropská měna se včera proti dolaru vrátila zpět na úrovně nad 1,2900 EUR/USD, když ještě ve včerejších nočních...
NZDUSD H1 24072014.PNG

NZD padá i přes zvýšení úrokových sazeb

24.07.2014 Novozélandský dolar dnes ztrácí vůči koši světových měn zhruba jedno procento. Guvernér místní centrální banky...
EURSEK H4 07072014.PNG

Přišlo dramatické oslabení severských měn

07.07.2014 Zatímco centrální bankéři ve Frankfurtu nepřišli minulý týden s ničím novým a nechali kurz eura relativně v klidu...
img

Komodity mají za sebou klidný týden, s výjimkou zemědělského sektoru

19.05.2014 Měď a hliník rostly, zatímco nikl zasáhl pokles cen. Zlato se drží svého rozmezí a jeho cena se pohybuje kolem 1 300 d...
usa 16102013.png

V USA bylo zahájeno méně obytných staveb

18.03.2014 Zahajování nových obytných staveb ve Spojených státech v únoru polevilo, a snížilo se tak již třetí měsíc za sebou...
nzdusd 13032014-2.png

NZD roste podpořen vyššími sazbami

13.03.2014 Novozélandská centrální banka (RBNZ) naplnila očekávání trhu, když na včerejším měnovém zasedání zvýšila...
US new houses sold 27022014.PNG

Silný realitní trh je podporou pro USD

27.02.2014 V jednom z posledních sloupků fundamentální analýzy jsme se věnovali důležitosti oživení amerického trhu...
usa 22082013.jpg

Zakládání nových staveb v USA kleslo

19.02.2014 Zakládání nových obytných staveb ve Spojených státech utrpělo v lednu nejhlubší pokles za tři roky. Oznámilo...
usa 22082013.jpg

Výstavba bytů a domů v USA klesla

17.01.2014 Stavbaři ve Spojených státech začali v prosinci stavět více obytných budov, než se čekalo. Výstavba...
img

Oživení trhu realit v USA se zadrhává. Sílu dolaru ale přiživuje syrské riziko

28.08.2013 Američané se začali překvapivě zdráhat s podpisy smluv na nákup domů a vysílají tak signál, že obtížné období pro trh ...
img

Saxo Bank očekává, že americké HDP letos poroste o 2 procenta

26.04.2013 Mads Koefoed, hlavní makroekonomický stratég Saxo Bank. Americká ekonomika v prvním čtvrtletí 2013 podle prvního...
img

VZCHOPENÍ SE BRITSKÉ LIBRY, ZLATA A STŘÍBRA

26.04.2013 Britská libra sterling (GBP) obnovila své pozice ze spodních úrovní 1,50, kterých dosáhla začátkem dubna. Pár USD/GDP ...
img

Globální ekonomika vykáže v roce 2013 mírný růst, eurozóna zůstane v recesi

21.04.2013 Mads Koefoed, hlavní makroekonomický stratég Saxo Bank. Saxo Bank očekává v letošním roce mírný růst globální ekonomik...
euro kypr.jpg

Otázky a odpovědi kolem kyperské krize

20.03.2013 Základní otázky a odpovědi kolem krize na Kypru, kterému hrozí bankrot. Tamní parlament v úterý odmítl...
img

Čas na dořešení fiskálního útesu se neúprosně krátí

27.12.2012 Prezident Barack Obama dnes opět zamíří do Washingtonu, aby se pokusil dořešit návrh rozpočtu na příští rok. Sená...
img

Volby v USA: Seminář Saxo Bank v Brně

01.11.2012 Vyjímečný seminář v Brně: 05. 11. 2012 - Zjistěte jaký vliv mohou mít výsledky voleb v USA na vaše investiční portfolio...
img

Dalšími dluhy krizi (ne)řešíme

22.03.2012 „Dluhová krize nejde řešit dalšími dluhy.“ Toto jednoduché prohlášení hraje při ...
img

Australské údaje o zaměstnanosti vypadají dobře – detaily už však tolik nadšení nebudí

16.02.2012 Zpráva o zaměstnanosti v Austrálii byla hlavní událostí pro dnešní asi...
img

Děsivé údaje o zaměstnanosti v Austrálii zblízka tolik neděsí

23.01.2012 Navzdory dramatickým výsledkům zprávy o zaměstnanosti v Austrálii...
img

19.1. Děsivé údaje o zaměstnanosti v Austrálii zblízka tolik neděsí

19.01.2012 Andrew Robinson, Forex Market Strategist Saxo BankNavzdory dramatickým výsledkům...
img

FX Update: HDP Austrálie za 1. čtvrtletí mírně zklamalo, AUD přesto posiluje

01.06.2011 Během asijské seance se všechny zraky upíraly na HDP Austrálie za 1. čtvrtletí. Špatné číslo se ...
real krize.jpg

Americká ekonomika v problémech

23.05.2011 Americký trh s nemovitostmi již nějakou dobu vykazuje znaky oslabování.
img

Trh nemovitostí v USA čeká druhé dno

26.04.2011 Trh nemovitostí v USA čeká druhé dnoMads Koefoed, Macro Strategist, Saxo BankVčerejší makro ...
img

Výroba v USA by se měla zlepšit, jelikož lidé přijdou o dávky

01.12.2010 Kalendář je znovu plný. Očekává se, že údaje zveřejňované v USA vykáží zlepšení ve zpracovatelském sektor...
img

OIL - černé zlato II. Situace v dolarovém indexu DXU10 a akciovém indexu US30.

15.08.2010 Plním svůj slib daný v diskusi a doplňuji článek z 12.8.
img

Ekonomický komentář - 26.07

26.07.2010 Komentář o Velmi solidní čísla mimo Evropu v pátek společně s výsledky stress testů vedly k oživení u...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Řecko | Čína | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Polský zlotý | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | ETF | Podílové fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CAD | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Ben Bernanke | Bid | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CBOT | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Hedge fondy | Futures | Gama | Hedge | Holubice | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kiwi | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Last Trading Day | Likvidita | Likvidní trh | Long | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Mezinárodní obchod | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | Platební bilance | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | Ropa | Sentiment | Short | Spot | Spread | Sterling | Swap | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Barack Obama | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Hospodářská krize | Rollover | Zisk | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | IEA | RBNZ | Ozvěny trhu | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Makro | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | LYNX | Index strachu | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | First notice day | Index | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Zlatý důl | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Britské libry | Brokeři | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Členové eurozóny | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | Evropská měna | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forex market | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | Graf | HDP USA | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chci investovat | Index DJIA | Index Dow Jones | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do podílových fondů | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Komoditní | Koruna posiluje | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Měnový kurz | Míra inflace | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Oslabení měny | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizika | SaxoBank | Seminář | Signály | Société Générale | Spořící účty | Státní dluhopisy | Švédská koruna | Švédské koruny | TopForex | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Webináře | WTI | Země eurozóny | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Tradeři | EIA | Benzín | Diskont | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Protistrana | REIT | ROCE | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Černé zlato | Akciová společnost | Převis | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | Světové ekonomiky | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | FND | Volby | Blog | Cukr | Burze | Investment | Americké obchodování | Danske Bank | Jefferies | PrimStock | Jackson Hole | Bankovní sektor | MSCI | TLTRO | Ole Hansen | PwC | BBC | Zvyšování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Averze k riziku | Ministr financí | Velcí investoři | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Multi-Asset obchodování | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Podnikatelé | Podnikatelská důvěra | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Konzistence | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Referendum | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Prezident ECB | Kolísání trhu | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Členství v EU | Německé státní dluhopisy | Realitní trh | Daňové příjmy | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Černé pondělí | Utahování měnové politiky | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Specifika kontraktu | TradingView | Sázkové kanceláře | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Evropský trh | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrová krize | Agentura AFP | Odhodlání | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Konsensus | Mzdy | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Krize | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Zpomalení čínské ekonomiky | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Růst čínské ekonomiky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Odliv kapitálu | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Měny&Sazby | ČTK | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zpomalení ekonomiky | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Politico | Devizy | Spekulativní investoři | Okénko trhu | Breakout Trader | Návratnost investic | Hurikán Irma | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Nemovitostní fondy | Bitcoinová horečka | Virtuální devizy | Ekonom specializovaný na bitcoin | Jak fungují akcie | E-book o investování | Výkonnost fondů | Investování s LYNX | Obchodní války | Obchodní válka | Profesionální investoři | Objem obchodování | Obchodování akcií | Czech Fund | Patrik Mackových | Stanovení ceny | Obchodovat s akciemi | Inflace v ČR | IPO WeWork | Akcie a ETF | Nové akcie | Burzovní průvodce | WeWork | Čeští investoři | UCITS | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Australské hospodářství | Jak se stát lepším investorem | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodujte | Obchodní model | Objem | František Táborský | Proroctví | UCITS ETF | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Největší pokles | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Vyhlídky | Statistika | Průmysl | Na burze | Stavebnictví | Válka mezi USA a Čínou | Míra | Úroky | Bydlení | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Miliardy korun | Návratnost | Soukromí investoři | Zemědělství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Míra zadlužení | Komunikace | Obchodujte akcie | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | 4fin | Bez rizika | Vývoj | WP | New York Times | MF | Kalifornie | Alena Schillerová | Ministryně financí | Růst | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Ministryně financí Alena Schillerová | Vzdělávací webináře | Války | Massachusetts | Více peněz | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Zrušení daně z nabytí | Daň z nabytí | Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Trh kávy
Trh kryptoměn
Trh má vždycky pravdu
Trh nemovitostí
Trh práce
Trh s akciemi
Trh s bitcoiny
Trh s diamanty
Trh s dluhopisy
Trh s kryptoměnami

Následující klíčová slova

Trh s ropou
Trh Start
Trh trendový
Trhy
Trhy.cz
Trhy dnes
Trhy nadhodnocené
Trhy s kryptoměnami
Trhy v Číně
Trhy v USA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít