Pondělí 24. června 2024 22:59
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO král
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei ProTrader

Zdanění

img

Změny ve spoření na penzi. Jak získat maximum a co mají dělat důchodci, kterým stát od července nepřispěje?

21.06.2024 Už od července začnou platit změny, které se dotknou spoření na penzi ve státem podporovaných produktech. Týká se to více než 4 milionů lidí, kteří spoří ve „starých“ transformovaných fondech nebo v novějším doplňkovém penzijním spoření. Nejviditelnější změnou je úprava pravidel pro vyplácení státního příspěvku. Co dělat, aby o něj člověk nepřišel? A jak mají postupovat důchodci, kterým stát přestane přispívat?
img

Studie Forvis Mazars: Zdanění příjmů firem v ČR vzrostlo, v rámci zemí V4 zůstává nejvyšší

19.06.2024 Sazba daně z příjmů právnických osob se od ledna 2024 v České republice zvýšila z 19 na 21 procent. Už 19procentní sazba byla nejvyšší obecnou sazbou ze zemí Visegrádské čtyřky (V4), její nová hodnota tak tuto pozici jen potvrdila. Na Slovensku, v Polsku i v Maďarsku zůstaly obecné sazby zachované na loňských úrovních. Z 25 evropských a středoasijských zemí, jejichž daňové systémy studie „CEE Tax Guide“ poradenské společnosti Forvis Mazars zkoumala, snížilo daň z příjmu právnických osob jenom Rakousko.
img

Putinovi válečná ekonomika „padá na hlavu“. Hrozí protiofenziva nově vyzbrojené Ukrajiny, přitom Rusko čelí rostoucí inflaci a lidem i firmám musí zvedat daně

09.06.2024 V uplynulých měsících Rusko ve výzbroji přečíslovalo Ukrajinu v poměru až zhruba deset ku jedné. Přesto se mu nepodařil výraznější vojenský průlom. Okno příležitosti se přitom nyní zavírá ruku v ruce s tím, jak Ukrajina získává nové dodávky zbraní a munice. A to zejména díky dubnovému schválení nového balíku pomoci za více než 60 miliard dolarů. Tento Kyjevem dlouho vyhlížený krok amerického Kongresu nyní začíná měnit poměr sil na ukrajinském bojišti.
img

Státním Lesům ČR za první čtvrtletí klesl zisk o 21 procent na 1,95 miliardy Kč

30.05.2024 Státnímu podniku Lesy České republiky (LČR) za letošní první čtvrtletí klesl hrubý zisk o 21 procent na 1,95 miliardy korun z 2,48 miliardy ve stejném období loni. Hlavními důvody snížení zisku byly nižší prodejní ceny dřeva a vyšší zásoby dřeva na konci prvního čtvrtletí. ČTK to dnes řekla mluvčí podniku Eva Jouklová. Lesy ČR spravují téměř polovinu lesů v Česku.
img

Daň z nemovitosti poškodí hlavně důchodce a mladé rodiny bez vlastního bytu. Jde o další porušený slib vlády, již několikátý

28.05.2024 Tento týden vyprší termín pro řádné uhrazení daně z nemovitosti, která letos řadu domácností nepříjemně zaskočila. I když se v průměru zvedá o osmdesát procent, v důsledku loni schváleného konsolidačního balíčku, řada domácností se musí smířit třeba i s jejím vícenásobným nárůstem. Najdou se třeba tací, jež loni platili zhruba tisícovku ročně, ale letos už na dani odvedou přibližně čtyři tisíce.
img

Daň z nemovitých věcí, kterou je třeba plně či zčásti uhradit do konce května, přináší řadu novinek. Jak mají poplatníci postupovat, když je jim výměr daně nejasný nebo k němu mají výhrady?

28.05.2024 Milióny majitelů nemovitostí, fyzické i právnické osoby, dostávají v tomto měsíci informace pro placení daně z nemovitých věcí včetně výměru daně na zdaňovací období roku 2024. Na nejvýznamnější změny, ke kterým v dani z nemovitostí došlo, a na způsoby, jak uplatnit případné výhrady k výměru daně, upozorňuje Petr Koubovský, daňový poradce z kanceláře Rödl & Partner a vedoucí Sekce majetkových daní Komory daňových poradců ČR.
C:\fakepath\money.jpg

Dvojí zdanění výnosů z dividend investorům způsobuje velké ztráty

22.05.2024 Popularita zahraničních akcií mezi českými investory roste, ale dvojí zdanění výnosů z dividend jim způsobuje každoročně ztráty v milionech korun. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti RSM, kterou má ČTK k dispozici. Zatímco tuzemské dividendy podléhají 15procentní dani, ty zahraniční jsou podle ní zdaněny dvakrát, což je obtížné refundovat kvůli byrokratickým překážkám a nejednotným postupům v různých zemích.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Graf dne - CHN.cash (10.05.2024)

10.05.2024 Hang Seng dnes vzrostl o téměř 2,5 % a byl nejvýkonnějším hlavním akciovým indexem z asijsko-pacifického regionu. Pohyb vzhůru byl vyvolán zprávou agentury Bloomberg zveřejněnou včera ve večerních hodinách. Agentura Bloomberg uvedla, že čínské regulační orgány, včetně Čínské komise pro regulaci cenných papírů, přezkoumávají plán, který by zrušil 20% daň z dividend z hongkongských akcií, které byly nakoupeny prostřednictvím služby Stock Connect. Stock Connect je systém, který propojuje hongkongskou burzu s burzami z pevninské Číny, konkrétně se Šanghají a Šen-čenem. Cílem tohoto kroku je odstranit dvojí zdanění dividend. Dnešní růst indexu Hang Seng byl tažen především dividendovými akciemi.
img

BREAKING: BoE drží sazby podle očekávání

09.05.2024 Máme otevřené dveře ke snížení úrokových sazeb v červnu. Za zmínku stojí, že dubnová inflace bude pravděpodobně na cílovém místě kvůli snižování cen energií. Trh nyní odhaduje, že k prvnímu snížení by mohlo dojít v červnu.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
img

O2 loni klesl zisk po zdanění o 0,7 procenta na 6,09 miliardy korun

29.04.2024 Operátorovi O2 loni klesl zisk po zdanění o 0,7 procenta na 6,09 miliardy korun. Výnosy se naopak zvýšily o 2,4 procenta na 35,04 miliardy korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě za loňský rok.
C:\fakepath\google-29042024.png

INVESTIČNÍ GLOSA: Technologičtí giganti chtějí platit nám. Po Metě spouští dividendy Alphabet

29.04.2024 Americký konglomerát Alphabet, který stojí za společností Google, se historicky poprvé rozhodl, že začne vyplácet dividendy. Za každou drženou akcii získají investoři kvartálně dvacet centů (necelých pět korun). Pro dividendové investory to sice není žádná sláva, ale trh zprávu uvítal s nadšením.
img

Mrazy by vinařům neměly být důvodem žádat konec debat o dani z vína, ztratí tím důvěryhodnost

26.04.2024 Cynik by mohl poznamenat, že nebývalý mraz, který v dramatické míře ničí úrodu ovocnářům a vinařům, seslalo těm druhým samo nebe. Zrovna včera mladí vinaři v Mikulově protestovali proti zavedení spotřební daně z tichého vína. A dnes se mediálním prostorem naplno rozjela vlna nářku nad katastrofální škodou, kterou vinařům – či, obecněji, ovocnářům – noční mrazy způsobují.
C:\fakepath\EU3.jpg

Unijní lídři budou řešit konkurenceschopnost a prosperitu EU

18.04.2024 Prezidenti a premiéři členských zemí Evropské unie se dnes v závěrečný den dvoudenního summitu v Bruselu budou zabývat zejména konkurenceschopností a prosperitou evropského bloku a jeho posilováním. Setkají se rovněž s italským expremiérem Enricem Lettou, který vypracoval zprávu o jednotném trhu EU. Rozsáhlou zprávu ale unijní lídři dostali teprve v úterý odpoledne a není tedy jasné, zda se jim podařilo si ji do detailů prostudovat. Česká republika podle informací ČTK uvítala, že návrh závěrů z jednání obsahuje část o zemědělství, kde se mimo jiné hovoří o překonávání překážek, kterým farmáři v EU čelí.
img

Liberec se již potřetí stane útočištěm kryptoměnových nadšenců

17.04.2024 Třetí ročník kryptoměnové konference CryptoByte zavítá už 4. května 2024 na půdu Technické univerzity v Liberci. Konference se v minulých ročnících zúčastnilo přes 900 návštěvníků a organizátoři rozhodně v kryptoměnové osvětě nemíní polevit.
img

Slovensko si po zvolení Pellegriniho prezidentem půjčuje od mezinárodních investorů výhodněji než před ním. Investoři nevěří v posun země do ruského vlivu

15.04.2024 Slovensko dnes pořádalo první aukci dluhopisu po zvolení Petera Pellegriniho prezidentem. Od mezinárodních investorů si napůjčovalo celkem 681,5 milionu eur (zhruba 17,3 miliardy korun). Přitom celková poptávka investorů byla ještě o více než 500 milionů eur vyšší.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
img

Inflace se drží na 2,0 %. Stále máme ale inflaci nižší než Eurozóna

10.04.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil statistiku spotřebitelských cen. Ukázalo se, že v březnu zůstala inflace na 2,0 % stejně jako v únoru. To bylo pro trh nepříjemné překvapení. Sázelo se na pokles na 1,9 %. Nicméně i 2,0 % jsou krásná vzhledem k tomu, že se jedná o cíl centrální banky.
img

Roger společně s NWD spouští první český fond na financování pohledávek před splatností

03.04.2024 Platební instituce Roger je peer to peer platforma, která už přes deset let pomáhá firmám a podnikatelům zkracovat splatnosti faktur na tři dny. Za dobu své existence už profinancovala více než 25 miliard korun a nyní se společně s investiční společností NWD rozhodla spustit otevřený podílový fond (Roger Recievables Fund – RRF) pro kvalifikované investory. Inspiraci nalezli v pohledávkových fondech, které již několik let úspěšně fungují v západní Evropě.
C:\fakepath\trader-26032024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.03.2024 1) Cena kakaa pokračuje v růstu na nové rekordy a dnes poprvé překonala 10.000 USD (232.600 Kč) za tunu. K hlavním příčinám patří obavy o dodávky kvůli špatné úrodě v důležitých pěstitelských zemích v západní Africe. Od začátku letošního roku už se cena zvýšila o více než 130 procent, upozornil server zpravodajské televize CNBC.
C:\fakepath\Nemecko-ekonomika.jpg

S chudobou se v Německu potýká přes 16 procent populace

26.03.2024 Chudoba je v Německu s více než 84 miliony obyvatel stále vysoce rozšířená, potýká se s ní 16,8 procenta populace. Dnes to na tiskové konferenci v Berlíně prohlásil Ulrich Schneider, který je šéfem uskupení Deutscher Paritätischer Gesamtverband sdružující tisíce německých sociálních organizací. Zpráva uskupení vychází z dat k roku 2022. Schneider vyzval vládu spolkového kancléře Olafa Scholze, aby důsledněji s chudobou bojovala, mimo jiné zvýšením minimální mzdy ze současných 12.41 eura (331 Kč) na 15 eur (379 Kč) a posílením finanční podpory dětí.
img

Energetika pod tlakem: Vyplatí se teď investovat do energetických akcií typu ČEZ

26.03.2024 Investování do akcií energetických společností představuje i letos nadále riziko. Kvůli politickým tlakům v čase stále poměrně vysokých cen energií, byť o dost nižších v porovnání s uplynulými léty, a také kvůli právě klesajícím cenám cen burzovních cen plynu či elektřiny a také ovšem emisních povolenek.
img

Colt CZ měl loni rekordní výnosy 14,86 miliardy Kč, klesl mu však prodej zbraní

26.03.2024 Holding Colt CZ Group SE (Colt CZ) vykázal loni rekordní výnosy téměř 14,86 miliardy korun. Meziročně vzrostly o 1,8 procenta. Čistý zisk zbrojařské skupiny za loňský rok po zdanění byl přibližně 2,04 miliardy korun, nárůst ve srovnání s rokem 2022 loni činil 0,4 procenta. Vyplývá to z předběžných konsolidovaných neauditovaných finančních výsledků holdingu, které dnes Colt CZ zveřejnil v tiskové zprávě.
img

ČEZ: Silné výsledky, očekávání dividendy 65 CZK, akvizice GasNet, cíl mírně pod odhady

21.03.2024 ČEZ představil výsledky za poslední čtvrtletí minulého roku a celý loňský rok. EBITDA za 4Q23 29,8 mld. CZK překonala konsensus o +13 %. Nicméně čistý zisk 3,0 mld. CZK je nižší než očekávání trhu o 22 %, a to zejména kvůli vysoké daňové zátěži (ale absolutní rozdíl je relativně malý). Celoroční výsledky považujeme ve shodě s konsensem (EBITDA lepší) a podle našeho pohledu naznačují dividendu 65 CZK. Náš odhad na tento rok je ve shodě na úrovni EBITDA a mírně pod naší projekcí na čistý zisk. Cena akvizice GasNet je v rámci našeho odhadu. ČEZ oznámil solidní sadu čísel. Výhledem je na čistém zisku lehce pod našimi odhady, což může být na začátku roku spíše konzervativní pohled.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
img

Škoda Auto loni zvýšila zisk po zdanění na 2,5 násobek na 1,32 miliardy eur

20.03.2024 Automobilka Škoda Auto loni zvýšila zisk po zdanění z 520 milionů eur na 2,5násobek 1,32 miliardy eur, což je v přepočtu zhruba 33,3 miliardy korun. Na hospodaření mělo vliv zvyšování nákladů kvůli růstu cen surovin a dílů, složitá geopolitická situace i obecné zpomalení zájmu o elektromobily. Pozitivní vliv naopak mělo zvýšení dostupnosti vozů pro zákazníky i vhodná skladba nabízených modelů. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti za loňský rok.
C:\fakepath\hliník.jpg

Ruské společnosti Rusal loni klesl zisk

15.03.2024 Ruské hliníkárenské společnosti Rusal v loňském roce klesl čistý zisk o 84 procent na 282 milionů dolarů (6,5 miliardy Kč), přestože prodej hliníku se zvýšil. Za zhoršením hospodaření je hlavně výrazný pokles cen kovu, oznámila dnes firma, která je největším producentem hliníku na světě mimo Čínu.
C:\fakepath\globalni dan.jpg

Italský ministr se obává neúspěchu zavedení globální minimální daně pro nadnárodní společnosti

13.03.2024 Italský ministr hospodářství Giancarlo Giorgetti se obává neúspěchu plánu na zavedení globální minimální daně pro nadnárodní společnosti. Řekl, že tohoto dojmu nabyl na zasedáních sedmi velkých světových ekonomik G7 a zemí skupiny G20. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Gevorkyan, a.s. bude součástí indexu PX pražské burzy

12.03.2024 Společnost GEVORKYAN, a.s. bude součástí oficiálního indexu PX pražské burzy. Zároveň úspěšně upsala emisi zelených dluhopisů. Vydává i finanční výsledky rok 2023.
img

Bílý dům předpovídá nárůst bitcoinu na 250 000 dolarů, odhaluje odborník

12.03.2024 Pierre Rochard, viceprezident pro výzkum ve společnosti Riot Platforms (NASDAQ: RIOT), ve svém příspěvku na platformě X rozvířil vody svou interpretací postoje americké vlády k Bitcoinu. S odvoláním na rozpočet prezidenta Bidena pro rok 2025 Rochard na sociální síti X uvedl: „Bidenův rozpočet na rok 2025 je velmi býčí vůči Bitcoinu, Bílý dům očekává 250 tisíc dolarů do roku 2035. Počítají s ním pro své daňové příjmy!“.
C:\fakepath\dane-a-trading-12032024-1.png

Daně z tradingu a investic - jak danit zisky jako trader a investor

12.03.2024 V dnešním tématu se budeme věnovat povinnostem, které přináší každé podnikání, a tím jsou daně. Ze zisku si stát vždy chce část ukrojit. Někdy je dokonce povinnost platit daně, i když je naše obchodování ve ztrátě. Otázkou také může být, jaké jsou rozdíly ve zdanění investičních příjmů v České republice a v zahraničí. O tom všem se dočtete v následujícím textu.
img

Novým majitelem likérky Fruko-Schulz se stal Český hospodářský holding

08.03.2024 Novým majitelem jindřichohradecké likérky Fruko-Schulz se stal Český hospodářský holding. Nahradil skupinu ruských akcionářů. Nový majitel vlastní 100 procent akcií. Ředitelem společnosti zůstává bývalý jednatel Josef Nejedlý. Fruko-Schulz chce pokračovat především ve výrobě alkoholických nápojů, ale chystá i nové produkty, řekl dnes ČTK Nejedlý.
C:\fakepath\biden4.png

Biden: Svět závidí USA jejich ekonomiku

08.03.2024 Před třemi lety měla ekonomika Spojených států velké problémy, nyní ji zemi závidí celý svět, řekl americký prezident Joe Biden ve svém výročním projevu v Kongresu. Biden se před listopadovými volbami snaží přesvědčit voliče, že kroky jeho administrativy zlepšily jejich finanční situaci, zatímco velká část Američanů vidí stav hospodářství pesimisticky. Před zákonodárci také prosazoval navýšení firemní daně a novou daň pro miliardáře.
img

Online investiční konference InvestNight 2024: Program plný investic

04.03.2024 Přicházíme s online verzí Investiční konference InvestNight 2024! Těšte se na bohatý program plný aktuálních témat a inspirativních příběhů, které budou diskutovány v pohodlí vašeho domova. Připojte se k nám 6. března 2024 a podělte se o novinky v tradičních i alternativních investicích, daňové optimalizaci a úspěšné fintech start-upy. Nechte se unést atmosférou této online události!
img

Stát letos hodlá pokračovat v mimořádném zdanění, i když jeho loňské mimořádné výdaje zaplatily mimořádné příjmy inkasované opět již loni

03.03.2024 Stát letos hodlá pokračovat v mimořádném zdanění, i když jeho loňské mimořádné výdaje zaplatily mimořádné příjmy inkasované opět již loni. Možná však chce pokračujícím mimořádným zdaněním uměle zlevňovat akcie ČEZ, aby je snáze vykoupil v rámci postátnění energetického podniku.
img

Únorové hospodaření státního rozpočtu skončilo druhým nejhorším výsledkem v historii, hůře bylo už jen loni. Rozpočet letos vykáže schodek 230 miliard, státu pomůže vyšší daně a odvody, nižší inflace i mimořádné zdanění zejména menšinových akcionářů ČEZ

01.03.2024 Hospodaření české vlády vykázalo ke konci letošního února druhý nejhorší výsledek v historie. Schodek totiž činí 102,5 miliardy korun. Výraznější deficit vykázal státní rozpočet za první dva měsíce roku už jen loni, kdy schodek za měsíce leden a únor činil dokonce 119,7 miliardy korun. Zlepšení salda rozpočtu v porovnání s loňskem má na svědomí fakt, že rozpočtové příjmy letos meziročně rostou znatelně výrazněji než výdaje. Zatímco příjmy narůstají o 10,7 procenta, výdaje jen o 2,5 procenta.
C:\fakepath\fundament-14022024.jpg

Makroekonomické faktory - fiskální politika (6. díl)

14.02.2024 V dnešním článku se budeme zabývat fiskální politikou. Od jejího fungování, přes vazby na ekonomické faktory až po rozdíly ve srovnání s měnovou politikou.
C:\\fakepath\\makro-11022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - měnová politika (5. díl)

11.02.2024 V dnešním článku se zaměříme na měnovou politiku. Povíme si, jaké faktory ovlivňují měnovou politiku a jaké jsou její cíle. Projdeme si nástroje amerického Federálního rezervního systému (Fed) a na závěr se budeme věnovat nedávné situaci na trzích.
img

Rok 2023 v ČSOB: Růst vkladů, investic i uživatelů virtuální asistentky Kate

09.02.2024 Skupina ČSOB v roce 2023 potvrdila pozici lídra trhu. Důvěru klientů potvrzuje silný růst obchodních objemů. Objem aktiv pod správou se navýšil o 19 procent, vklady se meziročně zvýšily o devět procent a objem úvěrů byl meziročně vyšší o pět procent. Kvalita úvěrového portfolia zůstává excelentní. Čistý zisk skupiny činil 15,4 miliardy korun. Počet aktivních uživatelů aplikace ČSOB Smart překročil 1,3 milionu, většina si již vyzkoušela i virtuální asistentku Kate.
img

Kaprain může převzít Mafru, Londu a Synthesii, rozhodnutí ÚOHS je pravomocné

30.01.2024 Skupina Kaprain podnikatele Karla Pražáka může převzít ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) mediální skupinu Mafra, provozovatele rozhlasových stanic firmu Londa a pardubickou chemičku Synthesia. Rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže nabylo v pondělí právní moci, uvedl úřad na síti X.
img

Jednodušší daně na úkor dražšího piva v restauracích

30.01.2024 Česká republika od nového roku zjednodušila sazby DPH. Zjednodušení daní znamená pro podniky nižší účetní a provozní náklady. Pokud to však chcete oslavit u piva ve své oblíbené hospodě, budete si muset připlatit, protože se zvýšila i sazba DPH na čepované pivo. I přes nárůst ceny vypije průměrný Čech stále nejvíce piva na světě - 184,1 litru ročně, tedy asi jedno velké pivo denně.
img

Index investiční gramotnosti: Investiční gramotnost v Česku roste, sebevědomí také. Přesto si v investicích stále nevěří přes dvě třetiny Čechů

29.01.2024 Češi a Češky se v investičních znalostech rok od roku zlepšují. Investiční gramotnost se zlepšuje také napříč generacemi, nejrychleji své aktuální manko ve znalostech dohání mladí lidé do 35 let. Stále nám však chybí sebevědomí – za nepříliš nebo zcela neznalého investora se označují dvě třetiny Čechů. Vyplývá to z posledního Indexu investiční gramotnosti, který vypracovala investiční platforma Portu na základě výzkumu agentury IPSOS.
C:\fakepath\trader-18012024-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.01.2024 1) Největšímu smluvnímu výrobci čipů na světě, tchajwanské společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC), klesl ve čtvrtém čtvrtletí čistý zisk o 19 procent na 238,7 miliardy tchajwanských dolarů (171,7 miliardy Kč). Firma o tom dnes informovala ve zprávě o výsledcích hospodaření. Poptávku po čipech utlumily podle firmy celosvětové ekonomické potíže. Výsledek, na který mělo vliv i velmi úspěšné poslední čtvrtletí roku 2022, i tak překonal odhady analytiků. Akcie TSMC rostou po výsledcích na newyorské burze o 8 procent.
C:\fakepath\miliardari.png

Více než 250 miliardářů a milionářů vyzývá politiky k většímu zdanění bohatých

17.01.2024 Více než 250 miliardářů a milionářů dnes v otevřeném dopise vyzvalo politické představitele z celého světa k většímu zdanění velmi bohatých lidí. Informoval o tom server CNBC. Mezi signatáře dopisu podle něj patří například Abigail Disneyová z rodiny amerického animátora a filmového producenta Walta Disneyho, britský scénárista a komik Simon Pegg či Valerie Rockefellerová, členka věhlasné americké rodiny Rockefellerů.
img

Budvar loni uvařil rekordních 1,86 milionu hl piva, čeká tržby přes 3 miliardy Kč

11.01.2024 Pivovar Budějovický Budvar uvařil loni rekordních 1,865 milionu hektolitrů piva, meziročně o 4,3 procenta víc. Za loňský rok čeká rekordní tržby přes tři miliardy korun. Letos za 60 milionů Kč rozšíří kapacitu varny, aby mohl výstav postupně zvýšit na 2,1 milionu hektolitrů. V roce 2026 chce začít modernizovat návštěvnické centrum i areál za stovky milionů. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Pivovar koncem loňského roku zdražil od pěti do osmi procent, letos ceny zvyšovat nechce.
C:\fakepath\trader-10012024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.01.2024 1) Příspěvek na síti X včera oznámil, že americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) udělila souhlas se spuštěním spotových bitcoinových investičních fondů obchodovaných na burze (ETF). Předseda SEC Gary Gensler však krátce poté varoval, že účet SEC byl napaden a na internetu byl zveřejněn neautorizovaný příspěvek. Mluvčí SEC později potvrdil, že ETF zatím schválené nebyly.
C:\fakepath\globalni dan.jpg

Zavedení globální minimální firemní daně změní investiční toky, uvedla OECD

10.01.2024 Letošní zavedení globální minimální daně z příjmu právnických osob změní tok zahraničních investic nadnárodních společností, protože odstraní výhody z účtování zisků v daňových rájích. Uvedla to ve své zprávě Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Globální minimální sazba daně byla poprvé dohodnuta 140 zeměmi v roce 2021. V platnost vstoupí v letošním roce a již 36 států zavedlo zákony stanovující dolní hranici zdanění právnických osob na úrovni 15 procent.
C:\fakepath\fa-05012024-2.jpg

Úvod do fundamentální analýzy - hlavní pilíře fundamentu (2. díl)

05.01.2024 Ve druhém článku pokračuji ve zkoumání světa fundamentální analýzy (FA) a prohlubuji naše chápání jeho klíčových aspektů. V předchozím článku jsme se seznámili se základy této důležité metody analýzy trhů a pochopili, proč hraje v investování nezastupitelnou roli. Nyní však přejdeme k hlavním pilířům FA, které nám umožňují lépe pochopit a předvídat pohyb trhů.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
img

Salvador je na vrcholu žebříčku zájmu o bitcoiny, Brazílie předstihla Nigérii

21.12.2023 V Nigérii se stablecoiny staly oblíbenou kryptoměnou, protože jsou navázány na široce přijímané aktivum, americký dolar, a poskytují tak zajištění proti inflaci a devalvaci nairy.
img

Zvýšení daní pro firmy a změny ve výhodách pro rodiny: Co nás čeká v novém roce 2024

20.12.2023 Vstupujeme do roku 2024, který bude rokem řady daňových změn. Od zvýšení sazby daně z příjmů právnických osob až po omezení daňových výhod pro rodiny a zaměstnance - tyto a další změny budou mít rozsáhlý dopad na ekonomický život v České republice. Jaké jsou podle odborníků poradenské skupiny Moore Czech Republic ty nejzásadnější změny a jaký bude jejich dopad?
C:\fakepath\Rusko4.jpg

Rusko pozastavuje daňové dohody se zeměmi, které nepokládá za přátelské

20.12.2023 Ruský prezident Vladimir Putin podepsal nový zákon o pozastavení řady ustanovení daňových dohod s "nikoliv přátelskými státy", včetně Česka. Oznámila to včera ruská média s odvoláním na úřední portál, který příslušný zákon zveřejnil. Zákon vstoupí v platnost deset dní po publikování, napsala agentura TASS.
C:\fakepath\Banky.jpg

ČNB: Bankám za tři čtvrtletí stoupl hrubý zisk o 5,5 miliardy na 180,1 mld. Kč

15.12.2023 Bankám a spořitelnám v Česku za letošní tři čtvrtletí stoupl meziročně souhrnný zisk z provozní a finanční činnosti o 5,5 miliardy Kč na 180,1 miliardy korun. Čistý zisk po zdanění vzrostl o 1,2 miliardy korun na 82,9 miliardy korun. Vyplývá to z dat, která zveřejnila Česká národní banka. Aktiva bank podle nich činila ke konci září 10,153 bilionu korun, což je o 1,247 bilionu více než na konci roku 2022.
img

Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS

11.12.2023 Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS Holdings, která v Česku provozuje rozsáhlý systém plynovodů a předávacích stanic. Obchod potvrdily tuzemské i evropské regulační úřady, dnes obě strany podepsaly převodní listiny. ČTK o tom informovala společnost ČEPS. Za zadluženou společnost zaplatí maximálně pět miliard korun, konečná suma však bude záviset na hospodaření podniku a splnění nastavených ekonomických parametrů.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Senátní schválení zákona o dorovnávací dani

01.12.2023 "Senát schválil zákon o zavedení minimální daně z příjmů ve výši 15 % pro velké podniky (mezinárodní i vnitrostátní).
img

Legislativní novinky, které přináší konsolidační balíček

29.11.2023 Konsolidační balíček je novelou šesti desítek zákonů a v důsledcích se tak dotýká téměř každého, kdo v České republice žije, podniká nebo je zaměstnancem. Jaký bude mít konsolidační balíček dopad na zaměstnanecké benefity, jak bude upraveno zdanění pro používání motorových vozidel pro služební i soukromé účely či jak budou nově zdaněny vysokopříjmoví zaměstnanci? A změny nastanou u dohod o provedení práce?
img

Skupině Colt CZ za tři čtvrtletí meziročně klesly výnosy, prodala méně zbraní

23.11.2023 Holding Colt CZ Group SE (Colt CZ) vykázal za první tři letošní čtvrtletí výnosy 9,9 miliardy korun. Meziročně byly nižší o tři procenta, a to kvůli poklesu prodeje zbraní nebo dopadům přepočtu z cizích měn. Čistý zisk zbrojařské skupiny upravený o mimořádné položky dosáhl od ledna do září 1,5 miliardy korun, ve srovnání se stejným obdobím loni vzrostl o 1,5 procenta. Vyplývá to z konsolidovaných neauditovaných finančních výsledků, které dnes Colt CZ zveřejnil v tiskové zprávě.
C:\\fakepath\\Británie4.jpg

Britská vláda ohlásila daňové škrty, projekce vývoje ekonomiky se spíše zhoršily

22.11.2023 Britský ministr financí Jeremy Hunt dnes oznámil rozsáhlou sadu rozpočtových plánů, včetně snížení odvodu na sociální pojištění, nových daňových úlev a růstu minimální mzdy, které mají pomoci Britům překonat nárůst životních nákladů a podpořit podniky. Oznámení přišlo současně s novými odhady hospodářského vývoje, které sice slibují růst ekonomiky a další pokles inflace, avšak pomalejší ve srovnání s jarními projekcemi.
C:\\fakepath\\OECD2.jpeg

OECD: Nadnárodní firmy dál vykazují nízký zdaněný zisk, je to důvod k reformě

21.11.2023 Nadnárodní firmy stále vykazují nízký zdaněný zisk, a to i v zemích s vysokou sazbou daně z příjmu právnických osob. Ve zprávě o zdanění nadnárodních společností to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Podle ní je to důvod ke globální reformě daní. Jurisdikce s vysokými daňovými sazbami představují podle nové analýzy více než polovinu nízko zdaněných zisků, které celosvětově vykazují nadnárodní společnosti.
img

Zetor přestane vyrábět vlastní motory a jeho vlastník chce prodat až půlku firmy

16.11.2023 Brněnský Zetor nebude od roku 2025 vyrábět pro své traktory vlastní motory a převodovky. V rozhovoru v dnešním vydání Hospodářských novin (HN) to uvádí předseda představenstva firmy Martin Blaškovič. Zetor Tractors bude kupovat motory a převodovky z Německa a Itálie. Počet zaměstnanců firmy, který teď spolu s dceřinými firmami činí 399 lidí, se sníží asi o stovku. Vlastník Zetoru, slovenská skupina HTC Investments, také plánuje prodat až polovinu firmy. Nyní hledá investora. O úplném ukončení výroby v Brně se ale podle Blaškoviče neuvažuje.
img

Dlouhodobý investiční produkt (DIP) míří do třetího čtení. Aktuálně se schvaluje Sněmovnou

15.11.2023 Na potřebě zatraktivnění třetího pilíře se shoduje celý finanční trh. Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že tento typ penzijního produktu je naprosto běžný ve všech okolních zemích i v investičně rozvinutých zemích. A i když penzijní fondy jako jediné budou mít státní příspěvek, je potřeba třetí pilíř zatraktivnit i pro mladší a střední generaci. DIP toto přináší.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Čistý zisk ČEZ za tři čtvrtletí meziročně klesl o 43 procent na 29,8 miliardy Kč

09.11.2023 Energetická skupina ČEZ za tři čtvrtletí letošního roku vydělala 29,8 miliardy korun, čistý zisk společnosti tak meziročně klesl o 43 procent. Hlavní příčinou poklesu je letos zavedená daň z neočekávaných zisků, která zvýšila náklady o 21 miliard Kč. Provozní zisk (EBITDA) skupiny naopak vzhledem k vysokým tržním cenám komodit stoupl o šest procent na 95 miliard Kč. Vyplývá to z údajů, které dnes společnost zveřejnila.
C:\fakepath\trader-06112023-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.11.2023 1) Akcie antivirové firmy Gen Digital, která vznikla před rokem spojením českého Avastu a americké NortonLifeLock, v tomto období na burze ztratila téměř pětinu hodnoty. Uvedli to analytici, které ČTK oslovila. Cílem spojení bylo podle nich urychlit transformaci firmy směrem ke kybernetické bezpečnosti běžných uživatelů, posílit zastoupení v různých státech, rozšířit portfolio produktů a ušetřit náklady.
img

BoE se nedaří plnit očekávání trhu

03.11.2023 Libra po zasedání Bank of England vzrostla. Guvernér Bank of England Andrew Bailey včera prohlásil, že je příliš brzy uvažovat o snížení sazeb. Finanční trhy však mají jiné představy. Poté, co britská centrální banka pozastavila své nejrychlejší zpřísnění za tři desetiletí, obchodníci nyní očekávají tři snížení sazeb, každé o čtvrt bodu, do konce roku 2024, což by snížilo klíčovou úrokovou sazbu na 4,5 %.
img

Návrh deficitu rozpočtu pro tento rok by mohl být dodržen

01.11.2023 Po čtyřech měsících, kdy deficit státního rozpočtu klesal, tentokrát ke konci října vzrostl na 210,7 mld. Kč. Přesto je o 76,0 mld. Kč nižší než za deset měsíců předchozího roku, zejména díky příchozím finančním prostředkům z Evropské unie a z Národního plánu obnovy. Výrazně také pomohly výplata z historicky nejvyšší dividendy energetické skupiny ČEZ, vyšší příjmy z daní právnických osob a mimořádné zdanění energetických firem.
img

Česko získává možnost danit zisky velkých nadnárodních firem, jako drtivá většina jiných zemí světa. Získá tím i miliardy korun, které ovšem veřejné finance moc ozdravit nepomohou

27.10.2023 Česko získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem. Dnes to schválila Sněmovna. Co tomu předcházelo a co čekat?
img

Zbrojařská skupina Colt CZ koupila podíl v americké společnosti Vista Outdoor

26.10.2023 Zbrojařská skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) koupila podíl v americké společnosti Vista Outdoor, jejíž součástí je zbrojařská divize vyrábějící mimo jiné malorážovou munici. Spolu s dalšími oznamovateli, kterými jsou majoritní akcionář Colt CZ a místopředseda dozorčí rady společnosti René Holeček a předseda představenstva Colt CZ Jan Drahota, v ní nabyla více než pětiprocentní podíl. Vyplývá to z informace o regulatorním oznámení pro Komisi pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických, kterou dnes skupina zveřejnila na svém webu. Podmínky transakce Colt CZ nezveřejnil.
C:\fakepath\dolary.jpg

Studie: Globální miliardářská daň by mohla přinést až 250 miliard USD

23.10.2023 Vlády po celém světě by měly otevřít novou frontu v mezinárodním boji proti daňovým únikům a zavést globální minimální daň pro miliardáře. Ta by mohla vynést ročně až 250 miliard USD (5,7 bilionu Kč). Vyplývá to ze studie výzkumné organizace EU Tax Observatory, jejímž cílem je analýza a sledování daňové politiky v EU. Pokud by se tato částka opravdu vybrala, odpovídala by pouze dvěma procentům z téměř 13 bilionů USD majetku, který vlastní po celém světě 2700 miliardářů.
img

Zbrojařská STV Group loni znásobila zisk i obrat, pomohly dodávky na Ukrajinu

20.10.2023 Zbrojařská společnost STV Group loni meziročně zvýšila zisk na téměř osminásobných 1,76 miliardy korun. O rok dřív po zdanění vydělala necelých 229 milionů Kč. Čistý obrat v loňském roce téměř zpětinásobila na 6,66 miliardy korun. Hospodaření firmy podpořila válka na Ukrajině, zemi bránící se ruskému útoku dodávala vojenskou munici a tankovou a dělostřeleckou techniku. negativní dopady měl nárůst cen energií a vstupních komodit. Vyplývá to z výroční zprávy firmy zveřejněné ve Sbírce listin.
img

Budvar čeká rekordní tržby, chce výrazně zvětšit návštěvnické centrum

17.10.2023 Pivovar Budějovický Budvar očekává za letošní rok rekordní tržby. Přesáhnou tři miliardy Kč. Příští rok chce Budvar nainstalovat solární elektrárnu s výkonem dvou megawatt - peak (MWp). Budvar chce také zmodernizovat a zvětšit návštěvnické centrum, koncem roku vypíše architektonickou soutěž. S několika zahraničními pivovary včetně dánského Mikkelleru vaří český ležák, chce tak propagovat české pivo. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Loni měl Budvar tržby 3,03 miliardy Kč.
C:\fakepath\eu.jpg

Ministři financí EU se zabývají fiskálními pravidly, čeká se komplikovaná debata

17.10.2023 Ministři financí Evropské unie dnes na jednání v Lucemburku od rána debatují o reformě rozpočtových a dluhových pravidel, kterou loni navrhla Evropská komise (EK). Původně měli o reformě na dnešním zasedání už hlasovat. Vzhledem k tomu, že se názory jednotlivých členských států zásadně liší, bylo ale rozhodnuto, že se o tématu bude jen debatovat.
C:\\fakepath\\1696241090-RuzzianBank.jpg

RAIFFEISENBANK V RUSKU | Podrobný pohled na aktivity a vývoj

02.10.2023 Prakticky ihned po vstupu Ruských vojsk na území Ukrajiny se začalo řešit, jaké společnosti v Rusku působí. Jednou ze společností je i bankovní skupina Raiffeisen Bank International.
img

Jak vysoká je daňová progrese v ČR?

27.09.2023 Naprostá většina zdanitelných příjmů v Česku podléhá 15% sazbě daně, pouze velmi nadprůměrné příjmy podléhají 23% sazbě daně z příjmu. Daňová progrese je tedy v Česku relativně malá, rozhodně významně nižší než v minulosti, kdy byly zavedeny čtyři daňové sazby.
C:\fakepath\trader-12092023-42-zm.jpg

Italský bankovní svaz kritizuje mimořádnou daň pro finanční domy

12.09.2023 Italský bankovní svaz (ABI) kritizuje plánovanou daň z mimořádných zisků pro banky. Mohla by podle něj negativně ovlivnit italskou ekonomiku a snížit zájem investorů o bankovní sektor. Podle agentury APA to dnes v italském parlamentu řekl šéf ABI, Giovanni Sabatini. Vyjádřil také pochybnost ohledně ústavnosti plánované daně.
img

ČEZ: (Koupit, 12m cíl = 1 034 CZK) - Prostředí vysokých cen elektřiny pokračuje, výhled na zrušení WFT

07.09.2023 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ opakujeme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 034 CZK (předchozí doporučení i cílová cena byly Koupit a 1 393 CZK).
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Tisk: ECB vznese námitky vůči italské dani na mimořádné zisky bank

18.08.2023 Evropská centrální banka (ECB) vznese námitky vůči rozhodnutí italské vlády uvalit daň na mimořádné zisky bankovních společností. Informoval o tom dnes italský list Corriere della Sera bez upřesnění zdrojů. ECB se podle listu domnívá, že daň by mohla mít negativní vliv na italskou ekonomiku. Nelíbí se jí ani způsob, jakým vláda daň zavedla.
C:\fakepath\ecb-18082023.png

ECB provádí agresivní QT

18.08.2023 Evropská centrální banka (ECB) často reaguje se zpožděním za americkým Fedem, ať už jde o uvolnění nebo zpřísnění měnové politiky. Jak už se ale k něčemu ve Frankfurtu odhodlají, snaží se napravit předchozí liknavost razancí svých kroků. Kromě zvýšení základní úrokové sazby meziročně z 0,00 % na 4,25 % totiž ECB razantně snižuje svou rozvahu a provádí tzv. kvantitativní utahování (QT).
img

Mimořádná daň z neočekávaných zisků děsí investory

17.08.2023 Velká Británie a Evropa se chopily vedení a zavedly mimořádnou daň z nadměrných zisků tzv. "windfall" daně na sektory energetiky a veřejných služeb a v poslední době i na banky. Spojené státy tak neučinily, možná se poučily ze svých chybných kroků při používání tohoto daňového nástroje v minulém století. Investoři však nemají rádi zavádění nových daní, což se projevilo minulý týden, kdy se trhy propadly po zprávě z Itálie, že bude uvalena nová daň z neočekávaných příjmů na banky.
img

Vláda chce konec daňových rájů. Navrhla zdanění nadnárodních firem, které rozpočtu přinese 5 miliard ročně

17.08.2023 Ve středu 16. srpna vládní kabinet schválil návrh zákona o dorovnávací dani, který je výsledkem snahy zabránit přesouvání zisků do daňových rájů. Návrh vychází z evropské směrnice, kterou se členské státy zavázaly aplikovat od počátku roku 2024 a která nastavuje podmínky pro zdanění velkých firem. Všechny společnosti působící v EU, které jsou součástí skupin s konsolidovaným příjmem 750 milionů eur a vyšším, budou muset odvádět od počátku nového roku minimálně 15% daň z příjmů. Směrnice zvýší daňovou sazbu v Evropské unii jako celku a přivede příjmy do veřejných rozpočtů. Pro Česko půjde dle odhadu ministerstva financí o částku 4 až 6 miliard korun ročně a bude se týkat až 3 tisíců společností (z toho 150 – 350 společností bude dorovnávací daň hradit). Tématu se dále v komentáři věnuje daňová poradkyně Hana Veselá ze společnosti BDO.
img

Česko zřejmě získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem, jako drtivá většina jiných zemí světa. ČR tím získá miliardy korun

16.08.2023 Česko zřejmě získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem. Co tomu předcházelo a co čekat?
img

Globální trhy čekají na data CPI: akcie klesají a dolar je pod tlakem kvůli situaci v Číně.

10.08.2023 Dolar mezitím čelil tlaku v podobě zpráv z Číny. Zprávy naznačovaly, že čínská ekonomika prochází deflací, což mezi účastníky trhu vyvolává určité obavy. Evropský akciový trh získal určitou podporu díky daňovým ujištěním od italských bank. Ceny ropy zároveň vzrostly na nejvyšší úroveň od ledna kvůli nedostatku nabídky. Na pozadí těchto zpráv některé velké společnosti vykázaly růst na Wall Street. Akcie Dow Inc přidaly 0,96 % a uzavřely na 55,54. Akcie Honeywell International vzrostly o 0,85 % a dosáhly 189,24, zatímco Caterpillar Inc vzrostly o 0,58 % a skončily na 284,53. Akciový trh byl dnes plný intenzivních pohybů, některým korporacím se dařily, jiné čelily tlaku.
C:\fakepath\fuze.jpg

PwC: Trh fúzí a akvizic v prvním pololetí letošního roku klesl v ČR i ve světě

07.08.2023 Trh fúzí a akvizic v prvním pololetí 2023 klesl v ČR i ve světě. V Česku se uskutečnilo 63 obchodů, před rokem to bylo 85 transakcí. Ve světě klesl objem transakcí meziročně o 38 procent na 1,208 bilionu dolarů (26,661 bilionu korun), vyplývá z analýzy poradenské společnosti PwC.
C:\fakepath\Rusko-sankce-2.jpg

Cenový strop na ruskou ropu navzdory zdražení funguje, tvrdí Washington

04.08.2023 Spojené státy se navzdory nynějšímu vzestupu cen ropy na světových trzích nadále domnívají, že díky dohodě o cenovém stropu na ruskou ropu se daří omezovat Moskvě příjmy a stabilizovat trhy s energiemi. Podle agentury Reuters to včera uvedl vysoce postavený činitel amerického ministerstva financí Eric Van Nostrand.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ministr: Rozpočtový deficit Ruska se letos může prohloubit na 2,5 procenta HDP

25.07.2023 Rozpočtový deficit Ruska se v letošním roce může prohloubit na 2,5 procenta z loňských 2,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP). V rozhovoru, který dnes publikoval web Argumety i fakty, to řekl ministr financí Anton Siluanov. Moskva se potýká s vysokými náklady na válku na Ukrajině, takže díra ve veřejném rozpočtu může být nakonec větší, než vláda plánovala, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\fuze.jpg

Maďarská skupina Oriens kupuje obchodníka s hutním materiálem Steelmart

19.07.2023 Maďarská investiční skupina Oriens, která v Česku vlastní dva řetězce obchodů s potravinami i holding zaměřený na průmyslovou automatizaci, kupuje obchodníka s hutními materiály Steelmart z Huštěnovic na Uherskohradišťsku. Firmu převezme prostřednictvím své společnosti Moravia Containers, která vyrábí kontejnery a modulární stavby. Spojení firem posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který o tom informoval na svých internetových stránkách. Od začátku června je to již třetí investice maďarské skupiny v Česku, kterou se ÚOHS zabývá.
img

Firmě Vodňanská drůbež z koncernu Agrofert stoupl zisk o 165 %

14.07.2023 Firmě Vodňanská drůbež z koncernu Agrofert vzrostl loni meziročně zisk po zdanění o 165 procent na 240,8 milionu Kč. Zisk před zdaněním stoupl podobně na téměř 300 milionů. Tržby z prodeje výrobků, služeb a zboží vzrostly o pětinu na 6,94 miliardy Kč, z toho 6,1 miliardy byly tržby v ČR. Společnost loni prodala 96.890 tun výrobků. V Modřicích na jižní Moravě rozšiřuje porcovnu, na střeše nově postavené haly ve Vodňanech vybudovala fotovoltaickou elektrárnu. Vyplývá to z výroční zprávy zveřejněné dnes ve Sbírce listin.
img

Bude prezident Pavel vetovat „balíček“?

10.07.2023 Tento týden začíná Sněmovna projednávat takzvaný konsolidační balíček. Prezident Petr Pavel do jednání o něm nehodlá vystupovat, počká si na výsledek. A když by balíček – jenž je zatím spíše balíčkem daňovým než konsolidačním – neozdravoval veřejné finance, pokud by nevedl ke snížení deficitu státního rozpočtu, nebo pokud by ve výrazné míře dopadal na lidi, kteří už dnes mají sociální potíže, prezident by jej vetoval.
img

Budvaru loni klesl zisk před zdaněním o 39,5 pct na 255,8 milionu Kč

29.06.2023 Pivovaru Budějovický Budvar loni klesl zisk před zdaněním o 39,5 procenta na 255,8 milionu Kč. Tržby z prodeje výrobků a služeb klesly o necelá tři procenta na 3,03 miliardy. Vyplývá to z informací na webu firmy a srovnání s předloňskými výsledky. Zisk po zdanění klesl o 40 procent na 200,8 milionu, vyplývá z výroční zprávy pivovaru. Národní podnik se musel loni vyrovnat se zastavením dodávek do Ruska i dopady inflace.
img

Skupině E.ON ČR stoupl loni zisk po zdanění o procento na 6,26 miliardy Kč

27.06.2023 Skupině E.ON v České republice loni stoupl zisk po zdanění meziročně zhruba o jedno procento na 6,26 miliardy Kč. Firma to dnes sdělila ČTK, tržby skupiny neuvedla. Firma E.ON Energie měla loni tržby z prodeje výrobků, služeb a zboží 56,9 miliardy Kč. Meziročně vzrostly téměř o devět procent. Zisk po zdanění měla firma 2,72 miliardy, meziročně o 19 procent vyšší. Vyplývá to z výroční zprávy firmy zveřejněné dnes ve Sbírce listin. Firma z koncernu E.ON prodává elektřinu a zemní plyn. Druhá hlavní firma ze skupiny, EG.D, zatím výsledky nezveřejnila. Mluvčí E.ON ČR Roman Šperňák uvedl, že tržby EG.D klesly loni meziročně o devět procent, předloni byly 21,3 miliardy korun. Kolik zaplatí firma na dani z neočekávaných zisků, neuvedl.
C:\fakepath\trader-26062023-81-zm.jpg

Po sedmi hodinách valná hromada ČEZ projednává teprve první bod programu

26.06.2023 Přibližně po sedmi hodinách valná hromada energetické společnosti ČEZ projednává stále první bod programu z celkových sedmi. Týká se zpráv orgánů společnosti. Jednání prodlužují dotazy akcionářů, od začátku valné hromady v 09:00 jich podle mluvčího ČEZ Ladislava Kříže bylo položeno 72. Před 16:00 bylo potřeba zodpovědět 15 dotazů, řekl. Pro to, aby měli členové představenstva čas na přípravu odpovědí, byla v 15:00 vyhlášena zhruba hodinová přestávka. Sál pražského Kongresového centra vlivem dlouhého trvání valné hromady prořídl, kolem 16:00 v něm seděly nižší stovky akcionářů, když před polednem jich bylo 713. Valná hromada energetické společnosti ČEZ dnes rozhodne o výplatě dividendy z loňského očištěného zisku firmy.
img

Dopad navrhovaných změn DPH by měl být mírně protiinflační

26.06.2023 Česká vláda nedávno představila návrh opatření, jejichž cílem je přispět ke zmírnění deficitu veřejných financí. Změny by se měly dotknout i daňového systému. Součástí úsporného balíčku je redukce počtu a úprava výše sazeb DPH. To se pravděpodobně alespoň z části odrazí v cenách dotčeného zboží a služeb, a tedy ve výsledku také v inflaci.
C:\fakepath\Macron2.jpg

Francouzský prezident Macron vyzval k novému mezinárodnímu zdanění

23.06.2023 Emmanuel Macron dnes vyzval k novému mezinárodnímu zdanění, které by financovalo boj proti chudobě a klimatickým změnám. Francouzský prezident to řekl v rozhovoru s francouzskými veřejnoprávními médii k summitu pro Nový globální finanční pakt, který dnes končí v Paříži. Podle něj se žádná země nesmí dostat do situace, kdy si bude muset vybrat "mezi chudobou, klimatem a biodiverzitou". Dvoudenní summit podle Macrona také ukázal mezinárodní izolaci Ruska.
img

Studie Mazars: Zdanění příjmů firem je v ČR nejvyšší ze zemí V4

20.06.2023 Sazba daně z příjmů právnických osob činí v České republice 19 %. To je nejvyšší obecná sazba ze zemí Visegrádské čtyřky (V4). Pokud však zohledníme další specifika daňových systémů zemí V4, zdanění právnických osob nemusí v Česku vycházet nejdráž. Například Maďarsko má sice nejnižší obecnou sazbu ve výši 9 %, v některých odvětvích však může celková sazba daně ze zisku dosahovat až 50 %.
C:\fakepath\swiss_franc2.jpg

Švýcaři v referendu schválili návrh zákona o uhlíkové neutralitě i vyšší daň

19.06.2023 Švýcaři včera v referendu schválili návrh zákona usilující o dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050. Obyvatelé této alpské země rovněž schválili zvýšení daně z příjmu velkých podniků. Pro klimatický návrh hlasovalo 59,1 procenta zúčastněných a pro novou sazbu daně 78,5 procenta. Vyplývá to z konečných výsledků, které zveřejnil server Neue Zürcher Zeitung (NZZ).
img

Studie Mazars: V ČR narostla průměrná mzda o 10 %, je nejvyšší ze zemí Visegrádu

14.06.2023 Průměrná mzda v soukromém sektoru v eurech činí v Česku 1 683 eur (40 324 Kč), což je nejvyšší hodnota ze zemí Visegrádské čtyřky (V4). Absolutně nejvyšší průměrnou mzdu ze sledovaných států 25 evropských a středoasijských zemích však aktuálně nabízí lidem Rakousko, a to 4 497 eur (107 746 Kč). Rakousko se tak dostalo před Německo, kde průměrná mzda poklesla o 2 procenta na 4 045 eur (96 917 Kč). Nejnižší průměrná mzda 377 eur (9 033) je v Kyrgyzstánu, v Kosovu a současně i Uzbekistánu 400 eur (9 584 Kč) a na Ukrajině 469 eur (11 237 Kč). Vyplývá to z každoroční studie „CEE Tax Guide“ poradenské společnosti Mazars, která porovnává daňové trendy ve 25 evropských a středoasijských zemích.
C:\\fakepath\\trader-09062023-41-zm.jpg

Británie zruší mimořádnou daň, pokud ceny energií dostatečně klesnou

09.06.2023 Británie zruší mimořádnou daň, kterou zatížila producenty ropy a zemního plynu, pokud ceny těchto surovin šest měsíců po sobě klesnou pod určitou úroveň. Uvedla to dnes britská vláda. Doufá přitom, že tak povzbudí energetickou bezpečnost země, informovala agentura Reuters.
img

Pohonné hmoty budou zdražovat i dále, i když selhává plán Rijádu na zdražení ropy. Saúdi potřebují peníze na své pouštní megaměsto, proto by cenu ropy rádi vyhnali o 20 dolarů za barel výše

08.06.2023 Benzín i nafta v Česku v uplynulém týdnu zdražily v rozsahu kolem 20 haléřů na litr a v podobném rozsahu zdraží také v týdnu následujícím. S nastupující vrcholnou motoristickou sezónou se tradičně zvyšuje poptávka po palivech, takže čerpací stanice mohou s cenami nahoru snáze než v jiných obdobích roku, případně mohou výrazněji navyšovat své marže. Zároveň ovšem nelze očekávat jakkoli dramatický růst cen pohonných hmot. Zatím totiž selhává záměr Saúdské Arábie škrtnutím své těžby vyhnat výše jak cenu samotné ropy, tak produktů z ní, tedy i pohonných hmot prodávaných v Česku.
Související klíčová slova: Ostatní příjmy | Střední Evropa | Čína a USA | Společnost Synot Invest | Pin Bar strategie | Mentor Warrena Buffetta | Rating Česka | Silvergate Capital | Zásoby dieselu | Prognóza vývoje | Multimilionáři | Bilanční suma | Akcie na doručitele | Dividendové investory | Privatizace | ABT | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Dynamický růst | Hospodářská situace | Kirin | Celebrity | Coinswitch | Merck KGaA | Mezinárodní kontext | BCPP | Největší ruská banka | Uvolněné měnové politiky | Jednání vlané hromady ČEZ | Realitní trh | Republikánský prezident | Prostor k růstu | Jak fungují akcie | Grafy akciových indexů | ČSA | Návštěvnické centrum | Beckton Dickinson | Výplach | Ropovody | Automotodrom | Ontario Teachers | Zdanění znečisťujících leteckých paliv | Cap | Goldcorp | Hodnota společnosti | Američtí regulátoři | Energy Profit Levy | Daňová optimalizace | Výnosy dluhopisů | Zvyšování cen | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Dodatkové operace | Radek Bukovský | Investiční gramotnost | Zonky | Jan Kalina | Daň pro korporace | Války | Lithium | Spuštění fondu | Vývoj | Typ investorů | EPC | Obchodní platformy | Klienti ČSOB | Dana Drábová | Češi | Rychlé zisky | Allwyn | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Klimatický plán | Ceny bytů | Radim Dohnal | Skupina Colt | Portugalský ministr financí | Johann Strobl | Fairmont Hotels & Resorts | Belviport Trading | TV Nova | Keir Starmer | Hospodaření firmy | Akcie MU | Zdražovat | DPH | Americká automobilka | EUR | Kryptoaktiva | Objem 1 lotu | GDAX | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Přijmout euro | Zhodnocení akcií | Nehmotný movitý majetek | Úvěrový trh | Historie společnosti | Riziko inflace | Poplatníci daně z příjmů | Sazka Entertainment | Investiční firma | Standard & Poor's | Britské Panenské ostrovy | Daně na energetické produkty | Levné peníze | Nedostatek čipů | CRON | Kalifornie | David Malpass | Canadian Securities Commission (CSC) | Finanční ústav | Půjčování cenných papírů | Slush | Zvyšování cen energií | Brokeři | Společnost GasNet | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Akciové společnosti | Garanční systém | OTP | JP Morgan Chase | Behaviorální | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | XOM | Největší banky | Výkyvy | Itálie | Blockchainové infrastruktury | Největší regulační orgány | Regulační rizika | Cíle měnové politiky | Stoxx | Klíčový ukazatel | Kennedy Stewart | Regulace investičních fondů | Osobní finance | PEPP | Frakování | CBDC | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Daňové povinnosti | Aktivně řízené fondy | Finanční aktiva | Společnost Avast | Mega Millions | Investiční životní pojištění | Očekávání | Africký mor prasat | Ceny energetických komodit | SPA35 | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | Historické události | Akcie Colt | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Znovuotevření čínské ekonomiky | Daňové ráje | Změny politik | TF1 | JSW | Necyklické aktivum | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Finanční prokuratura | Daň z nabytí nemovitosti | Vysoké zisky ČEZ | Signet Bank | Cena severomořské ropy | Volatilní | Swiss Life | L.F. Investment | Akcie Tilray | Výše odpisů | Nejvýznamnější hybatelé cen | Tony Christoforou | Obchodování na Energetické burze | Tlak na Rusko | Předpověď ceny | EUR/JPY | Alternativní investice | Salvadorská vláda | Obchodování ve ztrátě | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Chudí | cTrader | Veřejné finance | Churajs | Manipulace s akciovým trhem | Analýza hospodářských politik | Dalibor Šafařík | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Oživení ekonomiky | Regulovaný trh | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Společnost Ryanair | Evropský orgán pro bankovnictví | Mimořádné daně | Evropská komise | Gazprom Germania | Dopady energetické krize | Skupina Creditas | WeCHat | Souhrnný indikátor | Pro investory | Jak danit zisky | Skupina G7 | Nevládní organizace | Spotřební daň z nafty | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | James McIntyre | Plán investic | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Finanční ředitel ČEZ | Akcie Salesforce | Potenciál | Loterijní společnosti | TPCA | Nové technologie | Diverzifikace | Support | Allianz Trade | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Finanční produkty | Země G20 | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Lednová inflace | Index aktivity | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Společnost Seznam.cz | FRA40 | Česká měna dnes | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Zvažované investice | Sazba daně | Daňové otázky | Dnešní videokomentář | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Emise USA | 1M | Mluvčí EK | Pojišťovna Generali | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Akcionáři ČEZu | Streamovací služby | Prognózy | Britská libra | Navýšení důchodů | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | Zahraniční obchod ČR | E.ON | Ministr vnitra | Platební instituce | Redwire | Levice | Klesly akcie | Experti | Narušení dodávek z Ruska | Fungování finančních trhů | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Skupina Saxo Bank | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Ropná firma Saudi Aramco | Bitcoiny | Daň na banky | Zastropování ceny | Průměrný výnos | E.ON ČR | Návrh zákona | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | Rozpočet Německa | FTSE MIB | Většinový podíl | Creditas | Propad zisku | Dění na trzích | Telenor Hungary | Tvrdé sankce proti Rusku | Zdaněný zisk | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Objem ropy | Společnost Apple | Daň z mimořádných zisků bank | Skupina Oriens | Vývoj mezd | IHS | Robert Reich | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Dodatečný výnos | Ukrnafta | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | Accor | EUR/USD | Kryptoměna Bitcoin | Dividenda ČEZ | Bruno Le Maire | Bruegel | Zdanění bank | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Ryanair Holdings | 2bminer.com | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Krypto burzy | Von der Leyenová | ERSTE (RBAG.CZ) | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Prognóza Evropské komise | Komunikační politika | Pokles cen elektřiny | Cena bitcoinu | Stock-to-Flow | Současná cena | Možnost konzultací | Mimořádná valná hromada | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Ziskové obchody | Řetězec Makro | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | NZZ | ETH | Dopady krize | Mezinárodní konflikty | Dobrý výnos | Solidarita | Distributor paliv | Ukrajinský parlament | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | Srážkové daně | Automotodrom Brno | Aktuální vývoj | Benchmark | Milionáři | Kontrakty na ropu | Nárůst ceny | Rostoucí výnosy | Zprostředkování obchodování | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Měnová krize | Úvěrový rating a státní dluh | Měnové zasedání | Hashrate | Cenné papíry | Panama papers | Průzkum | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Příležitosti a rizika | Oxfam | Medvědí výhled | Green Deal EU | Diem Association | Deficity a přebytky | Soudní dvůr EU | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Sodexo | Navrácení peněz | Trh s dluhopisy | Akcie marihuany | Brent | Tisk peněz | IHNED | Španělsko | Delta | Podhodnocený instrument | Italský dluh | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Aphria (APHA) | Národní rozpočtová rada | Hybatelé cen | Uzavření příměří | Americký akciový trh | Tagesspiegel | Pojišťovací skupiny | SMA | Drahokam | David Marek | Vzdělávání | Russell 2000 | Výrobce letecké techniky | Úspěch v investování | Slabá poptávka | Snížení daně z amerických dividend | Růst sazeb | Dopravci | Cena emisních povolenek | Reddit | Provozní zisk společnosti | Zkrocení inflace | Gazeta | Měnové riziko | Intel Corporation | Nový zákon | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Rozloha chmelnic | Bankrot Řecka | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Exchange | Investiční portfolio | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Akcie na vlastní účet | Splátky dluhů | Tomáš Rozehnal | Vzdělávací a osvětové kampaně | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Společnost Huawei | Styl obchodování | Kč/USD | KLDR | Státní dluh | Zvyšování nákladů | WallStreetBets | Commodities | Burzovní obchody | Graf EURUSD | BrandZTop | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Evropská politika | Kontrakty | INR | Strach | Belviport Trading Limited | ČD-Telematika | Výsledky ČEZ | Ztrátová investice | Zadržování vody | Fond pojištění vkladů | Propad cen | Akciové investování | Virtuální měna | Prezidentské kampaně | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | Měnová politika Evropské centrální banky | Praxe | Mezinárodní investiční banka | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Časový limit | Štosuj.cz | Ministři financí Evropské unie | Celosvětové zadlužení | JPY | Pomoc ekonomice | Politico | Částečné zestátnění | Server The Information | GP Alliance | CVC | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Viceguvernéři | Analytický tým FXstreet.cz | Boháči | Spotřebitelské inflace | Zadlužení v % HDP | Manchester United | Vývoz ruské ropy | Tescan Orsay Holding | Cronos Group (CRON) | Investiční příležitost | Bulgargaz | Witkowitz | Růst hrubého domácího produktu | Ceny dřeva | Extrémní strach | Čínská telekomunikační společnost | Casino | Jiřina Lužová | IT skupina | Nigérie | Německá společnost | Graf S&P 500 | ÚOHS | Nová bankovní rada | Více peněz | René Holeček | Projekce | Nexen | The Washington Post | Eurohold | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | ČSOB Smart | Robert Habeck | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Kapitálová pozice | Výrobní sektor | Obrat trendu | Obchodování s termínovými kontrakty | FTX | Stav energetické nouze | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | SOLEK | Aurora Cannabis | PlanB | Obchodní nástroje | MONET.CZ | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Global Finance | Nakupovat akcie | Zastropování cen energií | Coinmarketcap | ČNB Rusnok | Úřad pro hospodářskou soutěž | Investiční balík | Americká ropa | Nestlé | Elektronická evidence tržeb | Americká lehká ropa WTI | Český miliardář | Vyšší úrokové sazby | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Fee | Služby | Dodávky ruského plynu | Dividenda Apple | Obchodovat na burze | Zisky bank | Velké problémy | Technologie blockchainu | Druhy příjmů | ALUMINIUM | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Pěstební práce | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Tuzemská ekonomika | Německá zajišťovna | Amgen | Nejznámější kryptoměna | Energetický tarif | Globální hospodářský růst | Dlouhodobý investiční produkt | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Události v ČR | Ropa WTI | Měnové zajištění | Ministryně hospodářství | Členové Evropské unie | Czechoslovak Group (CSG) | Jak vypadá přiznání | Roční zhodnocení | Zrušení daně | Výsledek hospodaření | Array Biopharma | EU Tax Observatory | Americká softwarová společnost | Ernst & Young | Bankovní rada ČNB | Jim Yong Kim | Developeři | Bankovní domy | TerraUSD | Brexit | Vysoký veřejný dluh | ZEW index | Společnost NJJ | Burza cenných papírů Praha | Uptrend | Fiskální pravidla | Do Kwon | Škoda Transportation | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Forvis Mazars | Bungie | Ekologové | Valná hromada | Pojišťovací společnost | Výhody strategie Buy and Hold | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Dlouhodobé investování | Robinhood | Hello Bank | Cestování | PX-GLOB | Primární veřejná nabídka (IPO) | Eurokomisař pro ekonomiku | Broker | Bayer | Příležitost akcie | Forvis Mazars v České republice | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | LottoItalia | Jurisdikce | Cash flow | Reddit WallStreetBets | Citroën | Jaroslav Haščák | Grifols | Nákup plynu | Produkce základních surovin | Dividendová politika | Magnát | Posílení koruny | USD | Popularita zahraničních akcií | Trendy v chování spotřebitelů | Rijád | Růst zisku a tržeb | Lídři zemí EU | Plynovod Nord Stream 1 | Česká pošta | Export | Změna klimatu | Upravený zisk | Odškodné | AEX | Henkel | Technická analýza | Macquarie | Rozhodnutí soudu | Kurz zlata | Monopoly | Energetické akcie | MDT | Berkshire | Hyperinflace | Investiční analytik | Americká sněmovna reprezentantů | OIV | Hodnota měny | Zynga | Automobilka | Výhled recesních scénářů | Výstavba gigafactory | Nejbohatší lidé | Zastavení poklesu | Americká ropa WTI | Komárek | Mezinárodní vztahy a obchod | Dobré výsledky | Kapitálové strategie | Alpha Impact | Qualcomm | Výroční zprávy | Ruská společnost | Management | Solidární daň | Karlsruhe | Americká média | Společnost innogy | Úroková sazba | Plány | Vládní opatření | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Zemědělský svaz | Vyšší dividenda | Bankovní skupiny | InterGen | Šok | N7 Holding Ltd. | Ropná zařízení | Varianta delta | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Škoda JS | Energetické zdroje | Výrobce pneumatik | Kabinet | Ekonom společnosti | Hongkong | Globální krize | ProSiebenSat.1 | Míra | EMH | Akcie Avastu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Regulace | Hospodářské problémy | Vývoj válečného konfliktu | OXY.US | Kofola | UBS | Maďarsko | Vláda a kongres | KvaPay | Noviny | Garance | Ceny emisních povolenek | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Akvizice společnosti | Podílový fond | Exekuce | Covid | Dopady epidemie | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Tempo zdražování | Petrus Advisers | Nárůst nově nakažených | Energetický a průmyslový holding | Sjezd akcionářů Berkshire | Výše dividendy | Klimatické změny | Litva | VST Zetor | Emirates | Konopí | Pokles kurzu | Mezinárodní tlak | Hypotéky v Česku | ZAR | UniCredit Bank | Daňové škrty | Žebříček nejbohatších Čechů | InvestNight | Sektorové akciové portfolio | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | Nord Stream 2 | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | APHA | FXstreet.cz | Finanční společnosti | ASIC | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Bankomaty | Kapitálový trh | Podíl Evropy | Širší index S&P 500 | Start-upy | Fintech společnosti | Wienerberger | Daniel Častvaj | Avast | Bogdan Maioreanu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Růst britské ekonomiky | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Středoevropské měny | Rohlík | Akciové trhy v Evropě | Vyšší náklady | Společnosti z indexu MIB | Dvojitý vrchol | Akcie na burze v Budapešti | Zdanění energií | Dovednosti | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Igor Kim | Automobilka Tesla | Cum-ex | Obrovský potenciál | Výzkumy | Zvýšených cen vstupů | Admirals | Caterpillar | NextEra | MT5 | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Burzy cenných papírů | Luděk Palata | Aircraft Industries | Produktovod | Model 3 | NASA | Hyundai | The New York Times | Nikkei | Penzijní fondy | Instagram | Uhelné elektrárny | Rohlik Group | České hospodářství | Finanční skupina SAB Finance | Společnost China Mobile | Nominální hodnota | Investování u XTB | 1 milion | Gigant Gazprom | Riot Platforms | Cenové pohyby | Fiat Chrysler | Kroky centrálních bank | Fincentrum | Výrobní ceny | CISCO | Politická situace | Utěsňování centrálních bank | Marek Mora | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Intervence ČNB | Světová finanční krize | Nemovitostní fondy | Skupina KKCG | Světový obchod | FDP | CFD (Rozdílové smlouvy) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Finanční výsledky společnosti | Globální ekonomiky | Osvětové kampaně | Pokles ceny akcií | Progres | Rovnováhy | Největší ztráty | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Blockchainové technologie | Elon Musk | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Složené úročení | Intercontinental Exchange | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Jat Tehnika | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Znárodnění | Vakcína | Rekordní zisk | Největší firmy | Los Angeles | Munich Re | Dostatek hotovosti | RWE Gas | Volby USA | Finančník | CO2 | CEE region | Nedostatek polovodičů | Akciové indexy | FANG | Makrodata | Podání daňového přiznání | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Maximalizovat zisk | Čínští výrobci | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Malta | Investing.com | Kolibřík Energie | Zisky ČEZ | Rizikovost | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Petr Pavel | xStation | Vládní představitelé | Investice do solární energie | VST Tractors | Porovnání výkonnosti fondů | Nejistoty | 100 procent HDP | Americký prezident | Oddlužení | Mimořádný zisk | Očkování proti covidu | BaFin | Souhrnný čistý zisk bank | Odvod ze zisku energetických firem | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | AMD | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Společnost Google | Paušální daně | Jeff Bezos | Finanční ústavy | Média | Lety v Evropské unii | Inflační čísla | Petr Koblic | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Kurz japonského jenu | Coca-Cola | Metalurgie | Dopad brexitu | Roger | Title Transfer Facility (TTF) | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | METROSTAV | Západní sankce | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Formuláře W-8BEN | Investice do dluhopisů | Venezuela | N7 Holding | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | Bez rizika | Společnost Eurohold | Digitální věk | Platby v kryptoměnách | Global Blood Therapeutics | SZIF | APA | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Pavel Klein | Přiznání k dani z příjmu | Německý index DAX | ČSSD | Bitcoin futures | Korporátní daň | Globální akciové trhy | Patrik Polák | Den obchodování | Volatility | Hrubý provozní zisk | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Situace na finančních trzích | NDRC | MWh | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Lepší výsledky | Společnost Smartwings | Forward guidance | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Předpověď akcií | Minimální mzda | CAC 40 | NKÚ | Britský premiér | Technická analýza BTC/USD | Akcie Grifols | Uložení peněz | WTI a Brent | Skryté poplatky | Daniel Křetínský | VIG | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Příjmy z prodeje kryptoměn | Americké prezidentské volby | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | České aerolinie (ČSA) | Analytické služby | Energetický gigant | Neziskové organizace | Francouzský prezident | Movitý majetek | Evernym | Mimořádná opatření | BP | Carry trading | Evidence skutečných majitelů | Fiat Chrysler Automobiles | Nízké úrokové sazby | Bohatí | Christian Lindner | Úsporný tarif | DOGE | Hold | Japonská automobilka | Marginové požadavky | Nejvíce obchodované akcie | Institucionální objednávky | Francouzská společnost | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Marshallovy ostrovy | Londa | CRHC | Sestupný trend | AUD/JPY | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Budějovický Budvar | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Kapitálové rezervy | Investice do vody | Snížení nákladů | Volby v USA | Kolísání cen | Akcie producentů mědi | Boj s inflací | Společnost SAB | Svaz německého průmyslu | Analýzy | Jednotné měny | Rizikovost investice | Slevy | Zisk výrobců energie | PMI pro sektor | Příležitosti na akciových trzích | TTF | Arca Investments | Investiční | Národní rozvojový fond | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Chvaletice | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Jozef Síkela | Viceprezident | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Ministr práce | Brusel | Patria | Ekonom BHS | EXANTE | Anglie | EP | Analytik Purple Trading | Uber | Tržní podíl | Prezidentka ECB | Všeobecné volby | Zamezení dvojího zdanění | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | Počerady | UnitedHealth Group | Válka | Solární energie | Firemní daně v USA | Akcie a dluhopisy | Česká společnost | Gabriel Debach | Chřipka | TRY | Nabídka | Short selling | J&J | Program Antivirus | Dlouhodobé pozice | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Dodávky na trh | Klíčové společnosti | Úrok | CHF | US500 | Alena Schillerová | Aktualizace výhledu | Jednotná evropská měna | Ministři energetiky EU | MPO | Albertsons | Davos | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Mezinárodní skupina | Půjčka | Obchodní ředitel | Zpravodajská společnost | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Sloe | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | HDP Německa | Odhad analytiků | Odhad růstu světové ekonomiky | Konec EET | Růst cen ropy | Emma Capital | Agrofert | Zdanění při výplatě dividend | Prodej | Technologické centrum | P/E | TPG Capital | PFE | Zpráva | Dividendy a úroky z ČR | Bohatý | Aktuální prognózy | Index STOXX Europe | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | Český rozpočet | Události roku | Tržní kapitalizace | Dodávky energií | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Bitcoin | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Nvidia | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Konflikty | Huawei | Tencent | Akcie VIG | Vakcína proti covidu | Colt CZ | Firemní daně | Hedge Fund | Míra zadlužení | Aurora Cannabis (ACB) | Akcionáři | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Vývoj italského akciového indexu | Letiště Praha | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Finanční ředitel | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Ziskovosti společnosti | Celoroční výhled | Expanzivní politika | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | Hospodářský vývoj | Studie Forvis Mazars | iPhone | Den daňové svobody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | ENA | Rok 2024 | Obchodování | Zvýšení daní | Legislativa | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | Svátek v USA | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Cenový boom | RoboMarkets | Technický výhled trhu | STV | Nová prognóza | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | Obchodování komodit | Plynovody | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Vývoj akcií | Oznámení | GBP | Stravenky | Britská premiérka Liz Trussová | Daně z amerických dividend | Burzy kryptoměn | Thyssenkrupp | Obchodování s deriváty | Posilování eura | Volodymyr Zelenskyj | Bitfinex | Úspěšní tradeři | Admiral Markets | ZEW | HCFB | Asociace | Čistý zisk ČEZ | Ropovod | Daňový rezident | Nové IPO | Úsporný energetický tarif | TSMC | Vývoj italského deficitu | Zahraniční investoři | Regulace AI | Centrální banky | Premiér Petr Fiala | České firmy | Fenomén | Nízké poplatky | Beta | Japonská vláda | GAAP | Rozhodování Buffetta | Mitsubishi UFJ Financial Group | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Pivovary Staropramen | Akcie LVMH | Peter Lynch | Největší švýcarská banka | SABFG | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Zisk z finanční a provozní činnosti | Farmaceutický sektor | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | Deflace | Daňový poplatník | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Společnost Czech Media Invest | BREAKING | Tokeny | Růst inflace | Kodiaq | Účetní závěrky | Petr Fiala | Vývoj velikosti rozvahy ECB | Daň z nemovitých věcí | Ceny stříbra | MOEX | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Britský ministr financí | Hodnota akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Tesco | Prognózy ČNB | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Zajištění na stáří | PwC | Marek Brávník | Koncern RWE | Výnosové křivky | Index Stoxx 600 | Americká společnost Intel | Buy and hold | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | PEPSICO | Výrobce léků | Piráti | Hazardní hry | Hospodářské cykly | Central European Media Enterprises (CME) | Distribuce | Inteligentní investor | Byty | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | News trading | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | 3M | Nejdůležitější události | Deutsche ReGas | Silný růst | Broker Trust | Doba návratnosti | Airbus | Společenská odpovědnost | Sony Interactive Entertainment | Dividendové strategie | Bydlení | Opakování dluhové krize | NATO | ATM | Globální minimální daň | Oživování ekonomiky | Akcie 2021 | Volný čas | Petrochemická společnost | Země OECD | Zhodnocení financí | České banky | CZ | Regulační úřad | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | Snížení DPH | Úroky z ČR | Vláda USA | Rostoucí nerovnost v majetku | Výhled hospodaření | Kolínská automobilka | Prognóza ČNB | Zadlužování | Zrušení nejnižší sazby DPH | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | ESMA | Práce z domova | Snižování cen | Čínské zboží | Marek Španěl | Růst zadlužení | Enormní zájem | Angela Merkelová | Investment management | Národní loterie | Advokátní kancelář | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Alstom | Intradenní obchodování | Lídři zemí | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Ropná firma | Boj s drahými energiemi | Pardubický pivovar | tunel Blanka | Podnikatelé | HUF | MJ | Ekonomické oživení | RIOT | EURCZK | Slabý dolar | Free float | Hong Kong | Správkyně Sberbank | Lula | Zasedání OPECu | Inflace v Česku | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Milan Teplý | Burzovně obchodované fondy | Vladimír Štěpán | Energetická skupina | Akcie prostřednictvím XTB | Licence Sberbank CZ | Státy Evropské unie | Současný trend | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Dušan Jilčík | Digitální měny | Typ koronaviru | Tlak medvědů | Vodňanská drůbež | Bank of America | Úroda | Zdražení nemovitostí | TIM | Úroky ze zahraničí | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Day trading | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Investiční skupina KKCG | Tržní ceny | 787 Dreamliner | CZKCASH | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Eutelsat | Financial | Suroviny | Retracement | Spravedlivější zdanění | Uplynulý rok | Koruna | ProSiebenSat.1 Media SE | Splatnost | Kryptoměny bitcoin | E.ON Distribuce | E15 | Cukr | Finanční služby | Rozdávání dividend | Aktuální ceny akcií | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | BNP | Daně pro nadnárodní společnosti | Pandemie koronaviru | Důležití cenoví hybatelé | Raiffeisen | PSA Group | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Marginální požadavky | Kupující | Finance Bank | Finanční výsledky | Ústecký kraj | Objem úvěrů na bydlení | Úpis nových akcií | Oslabení měny | OPEC+ | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Klimatické strategie | Pokles HDP | Plynovod Baltic Pipe | KOMB | Agency business | Epidemické situace | Onemocnění | Americký výrobce | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Šéf Tesly | BHS | Firmy v ČR | Práva ke značce | Objem | DMA | Propad | Zemědělská prvovýroba | Greenpeace | Platit daně | Ipsos | Pojišťovna EGAP | Měny&Sazby | Zelenskyj | PNF | Ředitel ČEZ | Očekávání investorů | Energetický trh | Třetí pilíř | Turistika | Marka | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Pokračující pokles | Těžařská firma | Jaké jsou cíle měnové politiky? | HDP eurozóny | Hazard | Federální rezervní systém | Marek “Slush” Palatinus | Asociace pro kapitálový trh ČR | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Nákup a prodej | Jobs Plan | Údaje | Worldpay | BAKKT | Společnost Nvidia | Energetické podniky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Velké londýnské banky | BDO | Globální miliardářská daň | Vakcína proti covidu-19 | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Americká banka | KOL | Společný podnik | Leva | Exxon Mobil | Aktivisté | Postavení na trhu | Životní náklady | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Alibaba | Makléř Fio banky | Stablecoiny | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Aktivity v Rusku | Národní měny | Daň na pohonné hmoty | Regulátor | Průzkumy | Vládní dluh | Výše daně | Shortovat | Nomura | Zelená dohoda | Státní rozpočet | CVC Capital | Nejvýraznější ztráty | Barack Obama | Převodník měn | Hospodaření státního rozpočtu | Videokonference | Letiště Václava Havla | Cointracker | Televize CNBC | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Důchod | WMT | Pochybení | Pfizer | Snížit emise | Krátkodobé strategie | Britské libry | Pojišťovny | Goldenburg | MEXC | Wynn Resorts | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | Sázka | Studie | Covestro | AFP | EEX | Blízký východ | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Golden Prague Hotel | Česká zbrojovka Partners SE | Škoda Group | První obchodní den | Investice do akcií | CzechToll/SkyToll | Průraz | Floor | Arbitráž | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | EDF | SMA 200 | Bit.plus | Position sizing | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Instrument | Reakce trhu | Zbrojovka | Úvěr na burzovní zálohy | Odliv dividend | Spotové ceny | Masivní nákupy | Státní zemědělský intervenční fond | Kurz české měny | Forexové intervence | Růžový diamant | Grafy | Příjem díky dividendám | EU50 | Vodafone Group | Ropa Brent | Americké automobilky | Canopy Growth | FTC | KOMB.CZ | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Vlivné skupiny | Program hnutí ANO | Současná situace | Lukáš Kovanda | Miliardářská daň | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Společnost Automotodrom Brno | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Hodnota majetku | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Změny na trhu | Sulut Airways | HUF/EUR | Korporátní daně | Ceny na čerpacích stanicích | Vesa Equity | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | Short | OPEC | Ekonomické události | ČSOB Bohatství | Ukrajina | Celková investice | Akcie ETF | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Zelené investice | Vedení firmy | Bitcoin dnes | Reálný HDP | Ropovod Družba | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Johnson & Johnson | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | Dopady na ekonomiku | Disciplína | Carrefour | Ústavní soud | Kontext | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Predikce celoročního zisku | Maloobchod | Logistika | Peněžní prostředky | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Trumpova vláda | Dostatek likvidity | Americká společnost | Trump | Stavebnictví | Emise CO2 | Hospodářské oživení | Makroekonomický vývoj | Index volatility | Dnešní růst | IMG Bohemia | Index Ventures | Pomoc lidem | Placení daní | Dow Jonesův index | Dolarové úrokové sazby | Dopady války na Ukrajině | Finanční rok | Prohloubení schodku | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Chudé země | Britský FTSE 100 | Křetínský | Thomas Cook | Dlouhodobé trendy | Technické analýzy | Silnější dolar | Lesy ČR | Urals | Zdanění mimořádných zisků | Zaknihované akcie | Mexiko | Směnárny | Finanční krize | High | Rostoucí trend | R2G | Vydělat peníze | Patrik Tkáč | Ekonomická situace | Vstupy | Salutem | Prodej akcií | Genesis | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Společnost Tameh Czech | Andrej Babiš | Hello bank | Financial Conduct Authority (FCA) | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | GBPUSD | Groupe Beneteau | Čeští exportéři | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Ozdravení českých veřejných financí | Akcie společnosti ČEZ | Ředitel skupiny PPF | Akcie Komerční banky | Platební prostředek | Právo | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Klimatický summit | Rakousko | Christopher Dembik | Stříbro | Nejbližší support | Spotřebitelské ceny v Číně | Tým InstaForex | Instituce | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Co bude | Restriktivní opatření | Český kapitálový trh | Zájem o riziková aktiva | Dopady inflace | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | GameStop (GME) | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Investiční společnost | OPAP | Odvaha | Jan Dvořák | Renfe Operadora | FAANG | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | High Yield | LNG | Foreign Exchange | Výrobce sportovního oblečení | MF DNES | Burza cenných papírů | Libra vůči dolaru | Obnovitelné zdroje | Sociální transfery | Vladimír Dlouhý | Počet úmrtí | Dividendy a úroky ze zahraničí | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Samsung Electronics | Rozhodnutí vlády | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Index WIG20 | Británie | Cla na dovoz hliníku | Nezasloužené zisky | Měnový trh | BBC | CEPS | Tlak na miliardáře | Globální daňové dohody | Zastropování ceny plynu | Akciový stratég | Investovat v Číně | Zemní plyn (LNG) | Jan Souček | Zastropování cen elektřiny | Do čeho investovat | Lesnické společnosti | Tuzemské banky | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | Výdělky | Zakladatel | Těžby Bitcoinu | Divize | Počasí | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Ondřej Vlček | Vývoj indexu volatility | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Ziskové marže | Výrobce sportovních vozů | Nákupy akcií | Analýza BTC/USD | Dnešní aukce | Rosněfť | Kicom | Rozpočtový deficit | PSA | Moore Czech Republic | JNJ | Inflace v Polsku | European Energy Exchange | Průměrný roční výnos | Natland | Mimořádná daň | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Analytik Fio banky | Menšinový podíl | Strategie Buy and Hold | Akcionáři ČEZ | Komise pro cenné papíry a burzy | Daň z nabytí | Josef Síkela | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Trh | Snížení daní | Politická rizika | Snížení těžby | Růst sazeb ČNB | Komise | Akciový sektor | Kevin McCarthy | Telecom | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Aktivita na trhu | List Financial Times | Technologické firmy | Mluvčí společnosti | Asociace pro kapitálové trhy | Války na Ukrajině | Svaz BDI | Erste Bank | Exchange Traded Fund | Přehled o dění na světových burzách | Viktor Orbán | Akcie firem | Těžba ropy | Výrazný růst | ICU | Dluhopisoví investoři | CNN Prima News | Ptačí chřipka | Fed | Frustrace | Zahraniční obchod | Šéf automobilky Tesla | Tempo očkování | Snížení zadlužení | Investování s LYNX | Algo | Korekce | Dlouhodobé strategie | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Upozornění | Penále | Rubl | Skupina Colt CZ Group SE | Drahota | Tržní prostředí | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Sazby daně | Cohn Robbins | Země EU | Amcor | Celosvětová poptávka | Kurz ČNB | Penzijní společnosti | Nové trhy | Buffett | Money management | Hnutí ANO | Počet pracovních míst | Vývoj ekonomiky | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Výplaty dividendy | Veřejný dluh ČR | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Dividendové akcie | Krajský soud v Ostravě | Stock-to-Flow (S2F) | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | MMI | Boháč | Výběry | Další rozvoj | Eurojackpot | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Kanada | Vietnam | Konkurenceschopnost | Royal Mail | Světová banka (SB) | S&P 500 | Ladoga | USDT | Globální recese | Purdue Pharma | Vyšetřování podvodů | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Eurozóna | Fiocchi Munizioni | Pohyb trhu | Yahoo | Vítězství Bidena | Pramen CZ | Digitální euro | Swingové minimum | Objem akcií | JDE | Investiční gramotnost Čechů | Zvýšení mezd | Konzultant | Stock | ANO | XOM.US | High frequency trading | Růst spotřebitelských cen | Indexový ETF | Kroger | Poslanci Evropského parlamentu | Kupní cena | ProCent | Akcie roku | Odhad růstu ekonomiky | Ministři financí | Poplatníci daně | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | WIG | Čína | Tisknutí peněz | Poměr P/E | Ceny zboží | Předseda správní rady | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | PPF Telco | Dezinflace | Futures na Wall Street | Příležitosti k obchodování | Jihokorejská automobilka | Chování spotřebitelů | Různé druhy příjmů | Zestátnění | Znalost | Tescan Orsay | Ruská invaze | Peníze na financování | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Objem aktiv | Tvrdé sankce | Investiční produkt | Velké banky | Black Knight | Microsoft | Wells Fargo | Úvahy o dodatečném zdanění | Příležitosti | Budoucí vývoj | Pohled do budoucnosti | Plovoucí terminál | UNWTO | Sellier & Bellot | Nová pravidla pro globální daň | Přehled kurzů | Media for Europe | Natixis | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Obavy z růstu inflace | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Strategický partner | Dnes ČTK | Finanční sektor v ČR | Eurokomisař | Daňová sazba | Vyplnění formuláře W-8BEN | Mateusz Morawiecki | Alza.cz | Růst tržeb | Společnost Tesla | CME | Spotřebitelská inflace | Insider informace | Commission | Bitstamp | Shortování | Akcenta | Srí Lanka | Změny cen | Výkyvy cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Demokratické strany | Nexen u Žatce | Starteepo | Michal Valentík | OKD | CMA | NFP data | Akciové korporace | Pozitivní zpráva | Eurovia CS | Siemens Energy | Obchodování akcií | LYNX webinář | Zemní plyn | Pomoc Ukrajině | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Složitý svět | Akcie společnosti Aphria | Drahé energie | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Prosperity | VFC | Index Nasdaq | FSB | Borgis | Unce zlata | Vývoj úrokových sazeb | Cena hliníku | ECB dnes | Penzijní fond | Realitní magnát | Bankovní akcie | Příjmy z ropy | Inspirace pro rok 2023 | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Coinmate | Hlavy států | Oblast supportu | Dnes nejvíce obchodované akcie | Makroekonomika | Agentura AP | Evropská banka | Nižší minima | Česká a slovenská UniCredit Bank | Online kurzy | Nejnovější zpráva | Trendové linie | Paušální daň | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | 15% a 23% daň | Packeta | Předseda SEC | Objem obchodů | RTL Hrvatska | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Společnost Meta Platforms | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Telco | AA | Invest | Společnost PPF Telecom Group | Gazprom | Nicola Mendelsohnová | Centrální banka | Silky | Jan Čermák | Otevřené obchody | Obchodujte akcie | Klíčová rizika | Kellnerová | Minimální firemní daně | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Federální rezervní banka | Komentátor | Životní prostředí | Inflace v Británii | Air Bank | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Zájem o rizikovější aktiva | Benxy | Světová rezervní měna | Řízení rizika | Vývoj italského akciového indexu MIB | Otázka za miliony | Polský zlotý | Německá vláda | Finanční gramotnost | QE | Jiří Tyleček | Diamant | NJJ | LYNX | Hranice 100 000 Kč | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Donald Trump | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Rozsáhlé investice | Twitter | Kapitalový výnos | Japonská agentura pro finanční služby | Kovy | Lex Babiš | Fluktuace | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Harmony | Rumunsko | Activision | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Borealis | Dopady pandemie na ekonomiku | Společnosti | Fundamentální faktory | PX (CZKCASH) | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Nejvýraznější pokles | BAT | Akcie společnosti Tilray | Objem celkových klientských vkladů | Těžařská společnost | Americká automobilka Tesla | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Výplata dividendy | Udržení ziskovosti | Mentoring | Pivotní body | Tržní situace | Opce | Vývoj obchodní bilance | Obchodování na páku | Společnost Amazon | Nastavení sazeb | Unijní ministři | Cenné papíry Erste Bank | Politika ČNB | Šíření viru | LIBOR | Eurobondy | Cena akcií ČEZ | Aktivní obchodování | Aukce | Erste | Regulační změny | Reálné ekonomiky | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Vyšší ceny | Devizové trhy | Partnerství | Zákon o kryptoměnách | USDCZK | Podíl českých potravin | Inflace v ČR | Tameh Czech | Zdanění bohatých | Synthesia | Sociální síť Instagram | Energetická společnost ČEZ | Měnové trendy | Investiční služby | Hospodaření ČEZ | Dluhové krize | Daňové přiznání k dani z příjmu | Nárůst objemů | Energetický sektor | Inflace v říjnu | Konečná sazba | Současná dividendová politika | Povinnost podávat daňové přiznání | Britský regulátor | Rozpočtový deficit Ruska | Podnikání | Co je to fiskální politika? | Vyšší firemní daně | Společnost MMI | Mezinárodní investoři | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Mattoni | Pojišťovna VIG | Rozvojové země | Kika | Jak zdanit kryptoměny | Expertní analýzy | Mimořádný zisk výrobců energie | Současná cena mědi | Akcie antivirové firmy | ČNB Aleš Michl | Zahraniční investice | Mluvčí | Nabídka ETF | Analytik Cyrrusu | CZK | Index DAX (DE30) | Gazprom Export | Rozpočtový balíček | Reuters | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Česká republika | ETC | Společnost XTB | Visa | Hamás | Sdružení automobilového průmyslu | Bitcoin (BTC) | Vodafone | Polská vláda | Přehřátí ekonomiky | Ekonom | Rozmach kryptoměn | Souhrnná hodnota | Nicolás Maduro | Chevron | JPMorgan Chase | Prezident Pavel | Velcí obchodníci | Další růst úrokových sazeb | Penny stocks | SPOLCHEMIE | Škoda | Podhodnocené akcie | Mero | Směnný kurz | Domácnosti | Primark | Vývoj německé ekonomiky | Zdanění digitálních služeb | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | Značný zájem | Ruský plyn | Depozitní sazba | Rada MMF | Kov | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Skupina firem | Cohn Robbins Holdings | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Negativní úrokové sazby | Index nákupních manažerů | Lagardere | Růst české ekonomiky | Starwisata Air | Předseda | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Aphria | Kurz koruny | Cyklické odvětví | Světové měny | Zajištění bezpečnosti | Fiskální politika | Nexen Tire u Žatce | Fincentrum Hypoindex | Stavební spoření | Utahování měnové politiky | Zájmové skupiny | Deficit veřejných financí | Rostoucí ceny plynu | Deutsche Boerse | Kryptoměnové společnosti | Krytí vyšších nákladů | Opimo Trade | Dvojciferné zhodnocení | Wash trading | Ripple | ETH/BTC | Výnosy z investic | Supercyklus | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Fáze obchodní dohody | Situace | Equity | Akcie Twitteru | CVX.US | VaR | Ontario Teachers' Pension Plan | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Zdanění příjmů firem v ČR | Media for Europe (MFE) | Italský deficit | Der Tagesspiegel | Daniel Beneš | CME Group | SAZKAmobil | Giovanni Sabatini | Příkaz | Ruský ministr | Cenové trendy | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Steen Jakobsen | PROP Trading | Barclays | Guvernér | Štěpán Hájek | Floating | Záporné sazby | Bělorusko | Dlouhodobé investice | WFP | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | SLR | Empresa Media | Negativní dopad | Úroveň důvěry veřejnosti | Apple | Ženy | Investiční plány | Libra | Koronavirová krize | Lulo Rose | Správce daně | Zakladatel FXstreet.cz | Brian Armstrong | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Honeywell | ERM II | TOP 09 | CFD | Daňové zatížení | Řetězec Casino | Dopad na ekonomiku | Kasino | Open | Cena akcie | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Životní úroveň | Hospodářský holding | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Vyjádření premiéra | Interpretace | IPO kalendář | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Společnost Lumius | Nakoupit akcie | US100 | Rozpočtové deficity | Zvýšení základní sazby | Chmelnice | Výrobce letadel Boeing | Lukáš Raška | Financovat | Investiční doporučení | Příprava | Daňový balíček | Čínské měny | Akciové fondy | Ztráta | Řecko | New York Times | Prodej na krátko | Cardinal Health | Dvojité srážkové daně | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Flosman | Mall.cz | Skupina Colt CZ Group | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Platební bilance | Hlavní akciové indexy | FDIC | Jen Psakiová | Skupina Colt CZ | Růst mezd | SatoshiLabs | Orbán | Hong Kong Exchanges and Clearing | Prime | Analytik J&T | Deglobalizace | Alibaba Group | Startup | Souhrnný čistý zisk | Médea | P2P | Süddeutsche Zeitung | MONET | JPMorgan Chase & Co | Technický výhled na trh | Finanční ředitelka | Forward | Oblast krevní plasmy | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Národní podnik | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Vakcína proti koronaviru | Zelené energie | Microsoft Corp | Nájemné | CVX | PPF Telecom | Online investiční konference | Obnova lesů | Středoevropské burzy | Cyklické akcie | Portu | Bloomberg TV | ČEPRO, a.s. | Cena | NÚKIB | Silné oživení | Jaderná elektrárna Temelín | CFD akcie | Michal Macenauer | Investiční banky | ING | Salvador | InvestNight 2024 | DIP | Rozpočtové schodky | ERÚ | Vedení ČEZ | Prudké zdražování | Kofola ČeskoSlovensko | GWW | Daně z tradingu | Automobilka Renault | Ceny komodit | ASML Holding NV | Provozní zisk před odpisy | DOT | Pilsen Steel | PX Start | Money-Management | Moneta | Nákup akcií | Air | Obchodované akcie | Halving | BDI | Ministerstvo financí Ruské federace | NJJ Presse | Větší zdanění | Velké peníze | Akcenta CZ | Pražská burza cenných papírů | Aktivum | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | Inspirace | Skupiny PPF | Newmont | FTSE | TABAK | Huawei Technologies | Fond | Ruská invaze na Ukrajinu | Producent ropy | E-shopy | Přenos | S&P500 | Investiční platforma Portu | Royal Bank of Scotland | Internetoví giganti | EBay | Epidemie | Snížení schodku | Americký dolar | Provozovatel loterií | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Největší pády | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Speciální daň | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Benjamin Graham | Ceny | Euro vůči dolaru | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Ekonomické údaje | Telenor | ČNB | Vesa Equity Investment | Rizika | Potvrzení trendu | IKEA | Argentina | Zajímavé příležitosti | Vládní koalice | VW | A220 | Plynové zásobníky | Zdeněk Kovář | Celkový deficit | Pokles likvidity | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Největší rizika | Životní pojišťovny | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Kurzy | Euro | Margin | Globální inflace | Ceny zemního plynu | Zdanění investičních příjmů | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Společnost Lufthansa | Odvody | Akcie JPMorgan | Ekonomické výsledky | Pšenice | NYT | Společnost Twitter | Pandora Papers | Globální akciový index MSCI | Finance Group | Rekordní zisky | Energetický regulátor | Cena kakaa | Americké společnosti | Ceny hliníku | Potenciální zisk | Pavel Tykač | Konsensus | Faktory ovlivňující fiskální politiku | Cointelegraph | Hedge | Německá kancléřka | iShares Listed Private Equity | Fiskální stimuly | Rezervní měna | Gotham City | Americký trh | Poplatek | Moody's | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zahraniční společnosti | Produktovod IKL | ECB | Nové zakázky | Lego | Prodej ropy | Řetězec | Akcie Monety | Makro | Futures na ropu | Dividendové strategie v praxi | Mercedes | Index ISM | Ekonomické vztahy | Carlyle | Technologické podniky | Americká ekonomika | Odpor | Národní finanční prokuratura | USD za tunu | Dluh USA | Penta Investments Group | Plán na zavedení digitální daně | Důvěryhodnost | Christian Dürr | Americký výrobce letadel | Oslabení kurzu | Letadlo | Obchodník | Swingové obchodování | Výstav | Budvar | Čepro | Poplatky brokerovi | Portfolio manažer | Akcie O2 | AKAT ČR | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Bidenův infrastrukturální plán | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Sazby ECB | Výhled české ekonomiky | Tržby | Aircraft | COVID-19 | Pavel Heřmanský | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Bezpečnostní situace | Poplatky za obchodování | Bitcoin a další kryptoměny | Sam Bankman-Fried | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Letecká společnost | Evropská centrální banka | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Roční výnos | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Indikátor | Kurs eura | Index cen | Instinkt | Německý ministr financí | Situace na trhu | Ruský Gazprom | Banka Credit Suisse | Tick | On-line kurzy | Index PX | Akcie Philip Morris | Vánoce | EBIT | Daně | Výrobce léků Pfizer | Čínská internetová firma | Mitsubishi | Lídři | Společnost Automotodrom | Vyšší úrok | Close | Marketingová komunikace | Oslabení české koruny | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Malina | Cena za akcii | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Sport | Uživatelé kryptoměn | Potravinářství | Dluhy | Temelín | České HDP | Vhodné akcie | Společnost Gazprom | Nirmala Sítarámanová | Bohemia Interactive | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Výzkum a vývoj | Vyplácet dividendy | Antivirus | Jackpot | Americké produkce | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Pandemie nemoci | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | UCITS | Státní plynárenská společnost | Dluhopisy | Inflace v listopadu | CBOE | Valdis Dombrovskis | Konsorcium | Finanční prostředky | Investiční cíle | Restart ekonomiky | Saldo fiskálního rozpočtu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Sunday Times | Zisky | SNY | Leo Express | HICP | Černá Hora | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby | Partners | Licence Sberbank | Množství peněz | Realitní fondy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Oslabení kurzu koruny | CHN.cash | CAPITALS | Index tokijské burzy | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | BNP Paribas | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Signature Bank | Bývalý prezident | Zakladatel Amazonu | Globální ekonomika | Růst ceny | Intervence na devizovém trhu | Obchodní pozice | Cena palladia | COST | ACEA | Vývoj inflace | Alpiq | TradingEconomics | Summit G20 | Swap | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Šmejc | Ministr zahraničí | Největší ropná firma | Golden Gate | Voda | Zastavení výroby | Progresivní daň | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Obchodování akcií TLRY | Benchmarky | Ranní okénko | Cisco Systems | NBP | Situace na trhu práce | EPGC | Středoevropské měny dnes | Energie v Evropě | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoké valuace | Shortování akcií | Ratingové agentury | Investování do cenných papírů | Manuál | Akvizice Coltu | Infineon Technologies | Přístup do VIP zóny | MAAE | SPAD | HSBC | Minimální sazby daně | Akcie First Republic | Soud v Německu | Zvýšení ceny | Záchranný program | Conseq | Mezinárodní ekonomika | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Londýnské banky | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | IPO Instacart | Breakout | Podílové fondy | Turecký prezident | Pojištění vkladů | F-35 | Michael Brown | MiCA | Alza | Měnové intervence | Světová produkce mědi | Moskva | Růst cen | Společnost Chevron | Samořízení | Drahé kovy | Saxo | Freeport-McMoRan | Italský bankovní svaz (ABI) | Vyšší sazby | cTrader Purple Trading | Zdravotní pojištění | Analytika | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Obchodování Bitcoinu | Operace na volném trhu | Obchodujeme | Asset management | Alokace | VST Tillers Tractors | ERA | Nová makrodata | Investiční plán | Úkoly a cíle | Vega | Tržní síly | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | Dnes na trzích | IFO index | Rozpočtový schodek | Výrobce pálených cihel | Financování | Silicon Valley | Index pražské burzy | ČSÚ | Wachtell, Lipton, Rosen & Katz | Šíření nákazy | Daňový ráj | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Historická minima | Finance | Financial Conduct Authority | Pohyby akcií | Zvýšení DPH | Omezení dodávek | Prodávající | MUFG Bank | GMT | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Barel ruské ropy | Occidental | Americká lehká ropa | Photon Energy | Babišova vláda | Analýza měnových párů | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Růst úroků | Psychologie | Úrokový diferenciál | Město New York | Peer-to-peer | Mezinárodní turistika | Petrus | Republikáni | Nárůst bitcoinu | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Změny HDP | Inflační očekávání | Výkyvy trhu | Předkrizové úrovně | Investiční poradenství | Technologické inovace | Index pražské burzy PX | Expobank | Dynamické portfolio | Hardware | Abigail Disneyová | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Zasedání Bank of England | Line | Zdeněk Zaňka | Zvýšení produkce | EGAP | Strojírenské firmy | VŠE v Praze | Tilray | Americké banky | Premiér Babiš | Správkyně Sberbank CZ | Globální trhy | Pokles akcií | DSTI | Rozpočtové politiky | Invaze | Akcie Pilulky | Výroba elektřiny | ICE | Pákistán | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Michael Kopta | FT | Kancléř Olaf Scholz | Vydávání dluhopisů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | TA3 | Růst produktivity | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Emise uhlíku | Investor | Seriál o ETF | Průměrná mzda | Malé podniky | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | EUR/MWh | ABBV | Kybernetická bezpečnost | ÚKZÚZ | Struktura zastropování cen | Akciové dividendy | Co je dividenda? | Pěstování chmele | Bernard Arnault | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Vlad Tenev | Litecoin | Poradenství | Outstanding shares | Wüstenrot | Daňová poradkyně | Shell Plc | Obsah VIP zóny | Tisková zpráva | Colt CZ Group | Výplata dividend | Hospodářský růst | Analýzy trhu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Možnost diverzifikace | Podíl obnovitelných zdrojů | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Jakub Kovář | Nárůst výnosů | Dividenda | Sociální síť | Vyšší daně | Cena severomořské ropy Brent | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Společenské změny | Odhodlání | Cena ruské ropy Urals | Slovenská skupina | Organizace Oxfam | Spotřebitelské ceny v Česku | Obchodovat s akciemi | Stavební výroba | ROIC | Ministři financí zemí V4 | Akcie Gamestop | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Bitcoinové sítě | Mineři | Bod | Miliardy korun | RBI | Mezinárodní ratingové agentury | Jan Hamáček | Ozbrojené složky | Nástroje Fedu | Shares | Zisk společnosti | Slovinsko | Ekonomové | HTC Investments | Raiffeisen Bank International | Obilniny | Medvědi | Silnější koruna | Výkonnosti fondů | Investiční výdaje | Radim Krejčí | Obyvatelé Los Angeles | PRIBOR | ArcelorMittal Ostrava | Rada ČNB | Jihokorejská společnost | Protocol | Poslanecká sněmovna | Brazilský prezident | Obchodování dnes | MIFID | Charlie Munger | Získané peníze | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | Co je bitcoin | Technologický vývoj | Světové události | Dreamliner | Dividendy Alphabet | O2 CR | Nízký zdaněný zisk | Dividendový výnos | Americká měna | Firma Koh-i-noor Hardtmuth | Kyberpojištění | Honeywell International | Nord Stream | Sdružení výrobců automobilů | Internetové monopoly | Saúdská Arábie | Reakce eura | Americký miliardář | OCI | PMČR | Ziskovost | Kapitálové trhy | ITA40 | Zadlužení firem | Bankéři | Americká obchodní komora | Sázet | Fabio Panetta | Zahraniční firmy | Krizové situace | Porušení zákona | Změny klimatu | Plán firmy | Tomáš Cverna | Jaderné elektrárny | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | UTC | Jackpot loterie | Ministr práce a sociálních věcí | Drobní investoři | Globální emise | Marže | DAWN | Účet platební bilance | Vysoké zisky | Petr Bartoň | Planeo Elektro | ROCE | SpaceX | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Krize důvěry | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Polygon | Josef Košťál | HDP | Jack Dorsey | Diskont | Koruna zpevnila | Profesionální tradeři | Capitalinked.com | Canal Plus | Glassnode | Daňová pravidla | Short seller Gotham | Dotace | Anticyklické akcie | Greg Abel | Skok spotřební daně | Televize Netflix | Kurz USD | Grünheide | Kupka | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Analytik trhů | ČSOB Poštovní spořitelna | Prime Market | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Tweety | Zkušenosti | Index PMI | Nouzový stav | Emmanuel Macron | Firma | Korporace | Zasedání měnového výboru | Tržní hodnota Tesly | Signály | Úroky na účtech | Přizpůsobovat se | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Firemní dluhopisy | Spoření na penzi | Direct market | Lira | Devizový trh | Načasování | Ether | Prezident Světové banky | Plán restrukturalizace | Rafinérie | USA a Čína | Ministerstvo financí | IHS Markit | Dluh zemí eurozóny | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Pilíře fundamentu | Liz Trussová | Výrobce videoher | Podílník | Pivovary | TTIP | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Monetární politika | SAP | Rezervy | Analytici z Wall Street | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Regulace a dohled | Diverzifikovat | Ben Bernanke | Propad HDP | Názor Buffetta | Definitivní obrat trendu | Dopady vysokých úrokových sazeb | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Oblast pro investování | Deutsche Bank | Mluvčí EPH | Renáta Kellnerová s rodinou | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Americký PMI | Akcie Alphabet | Home Credit | FTSE 100 (UK100) | Cenné papíry Erste | Používání kryptoměn | Koh-i-noor Hardtmuth | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Velikost pohybů | Valné hromady | Pokles výnosů | Bali | TASS | Blizzard | Akciové tipy | Zavedení cel | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Short seller | JPM | Merck | Optimismus | Snížení spotřební daně | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | GIC | Inskol | Kryptosměnárny | Fiskální balíček | Hliník | Gigafactory | Obchodování ropy | Liberty Steel | BH Securities | Změny daní | Pákový efekt CFD | SYNTHESIA | Podíl na daních | Akcie podniku | 2Bminer.com | Makroekonomické faktory | Globalizace | VF Corporation | Francouzský CAC 40 | FCM bank | Global Business Group | Dolar | Fibonacciho retracement | Greensill | Reklamy na sociálních sítích | Debata | Nejhorší výsledek | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Rozdělení zisku | Odvod ze zisku | Objem vkladů | Spekulanti | Washington Post | Investujte | Paolo Gentiloni | Pravidelný příjem | Měď | Embarga a sankce | HCBV | Proinflační | Firma Saudi Aramco | Stock Spirits | Generativní AI | Evropská investiční banka | Regulátoři finančního trhu | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Jiří Kovařík | Rozvrat státních financí | Holding Czechoslovak Group | Akcie na pražské burze | MXN | Yield | Dolní komora ruského parlamentu | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Premiér Viktor Orbán | Očkovací program | Akcie TSMC | Toky investic | Byznys | Naše prognóza | Binance | W.W. Grainger | Pilulka Lékárny | CCR | Obchodní bilance | Forexové páry | Podhodnocený | Breakout Trader | Nárůst zisků | Mnoho ziskových obchodů | Fnac Darty | Tenza | MALL | Domácí data | Přerušení dodávek ruského plynu | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Gotham | Fibo | Radomír Lapčík | Komise v přenesené pravomoci | Plynárenský gigant | Zavedení daně z neočekávaného zisku | Akcie Netflix | Upisování | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Britská premiérka | Úřad práce | Kypr | Citigroup | Uhlíkové emise | Pracovní dokument | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Rozkolísanost trhu | Forex asistent | Evropský blok | Ruská firma | Sony | Index VIX | Hospodářství | MIB | Japonský Nikkei | Africké země | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Abkajk | Indikátor důvěry | Etoro | Poskytování hypoték | Dnešní PMI | BNB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | EV | Zpomalení růstu | Investování do akcií v roce 2023 | EBITDA | Obchod | Vývoj situace v Číně | Růst ekonomiky | Mezinárodní banky | Mezinárodní vztahy | Ukrtransnafta | Sledování vývoje | Televizní studio | Banka Trinity | Prodeje | Indická centrální banka | Hormel Foods | Evropská unie dnes | Byty duchů | Automobilka Škoda Auto | KBC Group | Bottom fishing | MFE | Uniper | Cílení výnosové křivky | Trh Prime | Belgická vláda | Chmelařské oblasti | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | STV Group | Ranní glosa | Banka | Podíl nevýkonných úvěrů | Ztrátový týden | Kommersant | Soud v Karlsruhe | Globální akciový index | Zdanění příjmů firem | EU | Fyzické akcie a ETF | Ekonomická krize | Casinos Austria | Cenové stability | Velkoobchodní cena elektřiny | Odhad vývoje veřejných financí | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Generativní umělé inteligence | Měna euro | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Tesla | CEE Tax Guide | Akciové portfolio | Zelená dohoda v současné podobě | Zavedení EET | CETIN | Conseq Investment Management | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Obchodování s Bitcoiny | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Poradce premiéra Andreje Babiše | Týdenní zpráva | Členské státy EU | Restrukturalizace dluhu | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Soubor pravidel | Televize Sky News | AKAT | Kupování akcií | Graf dne | Zisk Komerční banky | Finanční tituly | ProStream | Samsung | Recese | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | Začínající tradeři | Daně na cigarety | Antivirové firmy | P/E Ratio | Jak investovat do ETF | Emisní povolenky | Société Générale | ASML | Renault | Švýcarský frank | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Turistické sezóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Krytí vyšších nákladů na energie | Capital Partners | Bankovní asociace | Virtuální měny | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | PPF Real Estate Holging | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | xStation 5 | Investice do odklonu od fosilních paliv | Správa železnic | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Activision Blizzard | Výhled na rok | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Společnost EDF | 23% daň | Kyjev | Nižší DPH | Největší propad | Stavební povolení | Těžba ropy v Rusku | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Aktuální stav | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Miliardy | Sev.en | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | CryptoByte | František Táborský | Komerční banka | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americký konglomerát | Internetové firmy | Zvýšení daně z nemovitosti | Televize ARD | Daňové reformy | Sazka Group | Mazars | Know-how | Dceřiná firma | Ruský hliník | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ETN | ERM | Zavedení globální minimální firemní daně | Akcie Alibaby | Státní podpora | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Transparentní | Redwire (RDW.US) | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Členské státy | Objem investic | Třídy akcií | EASA | Úrok z dluhopisu Rohlik | Oriens | Jednání vlané hromady | Dlužníci | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | Pivovary CZ Group | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Tudor | Tomáš Livora | Dieselgate | Patria Finance | KPMG | Lufthansa | Chování ceny | Ceny energií | Cena Brentu | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ceny potravin | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Půjčovna kryptoměn | Společnost Allwyn | Summit v Bruselu | Finanční skupina | Světové akciové trhy | Daňové přiznání | Základní sazby | KBC | Dluhy českých domácností | Likvidita trhu | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | NEST | Brněnský Zetor | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | CySEC | Multi-Asset obchodování | Srážkové daně z dividendy | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Dostupnost bydlení | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Čínské firmy | Fresenius SE | ACB | Stabilita | Světová turistická organizace | Technologický sektor | OSN | Soud | Kotační výbor | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Gotham City Research | Komunita | Větrná energetika | Studie EU Tax Observatory | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Cena elektřiny | Blockchain | Konzervativní portfolio | Purple Trading Petr Lajsek | Politické riziko | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Bankman-Fried | China Mobile | Předpovědi | Prodeje ropy | Jak těžit Bitcoin | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Skupina Smartwings | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Benzín | České veřejné zadlužení | Channel | Produktivita práce | Rusal | Záporný úrok | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Ticker | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Nájemné v Česku | IKL | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Druhá vlna | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Plán obnovy | OXY | Automobil | Finanční společnost | Simplecoin | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Federální úřad pro letectví | Akcie na burze | Oslabení | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Obchodní pokyny | Low | Míra inflace | Gabriela Ivanco | Ceny benzínu | Windfall tax | Platforma | Týdenní pivot | Evropský statistický úřad | ReGas | Energetika | Manufacturing | Etnetera | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Diverzifikované portfolio | CNN | CZK/USD | Rezervní fond | Sebevědomí | Ruská banka | Svět měnové politiky | Uvalení speciální daně | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Promořenosti populace | S2F | Proces učení | Pravidla Evropské unie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Sazba hypoték | 4M Systems | Prezident Petr Pavel | Schodek | Americký Senát | BTC | Doporučení Koupit | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | David Bystrzycki | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Hospodářské krize | M2 | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Vývoj italského deficitu a dluhu | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Grattan Brendan Coates | Trading | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Výrobci elektřiny | Bankrot kryptoměnové burzy | Propad daňových příjmů | Lehká ropa WTI | Nákupy plynu | Spuštění automatického sdílení informací | Východní Asie | Firma Avast | Kiwi.com | Makroekonomické strategie | Akciové futures | Senátorka | Pyramida | Výrobní závody | Zdanění CFD derivátů | Airbus Group | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Dividendový potenciál | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Sberbank CZ Jiřina Lužová | NewYorská burza | Natland Group | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Pohonné hmoty | STV Invest | Růst ekonomiky EU | Francouzská ekonomika | Uhlíkové emise USA | Buy and Hold u investování do ETF | Aplikace TikTok | BASF | Continental | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Zdražování energií | Velikost pohybů na ropě | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | FCC | Pravidelné výplaty | Federální obchodní komise | Likérka | Politické události | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Loterie | Omezení těžby | Forexový trader | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Nasdaq (US100) | Europoslanci | Moneta Money Bank | Rostlinná výroba | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Inflace v OECD | Varování | Guidance | Prezidentské volby USA | Kaprain | Evropské vlády | Úsilí | Hospodářské soutěže | Akcie antivirové společnosti | Družba | Reinvestování | Černé zlato | Philip Dybvig | IPO Airbnb | Mezinárodní porovnání | Přístup na trhy | Anexe Krymu | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Obchodní dohody | Diem | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Long | Reálná ekonomika | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Základní sazba | Telekomunikace | Pojišťovna | Válečná ekonomika | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Dílčí základ daně | Střední třída | CPI Property | Apple TV+ | ČT Jan Souček | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Fidelity National Information Services | Spokojenost | Modrá pyramida | Bonusy | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Fischer | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Klid | Pražský městský soud | Aktiva | Pokles inflace | Zbrojařská společnost STV | Výběr spotřební daně | WEED | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Fundamentální analýzy | Inflace v Evropské unii | Ministr zemědělství | Kotace | Korea Heavy Industry& Development | Prodejní tlak | Giancarlo Giorgetti | Časopis Forbes | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Live trading | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Hospodářské statistiky | Kmenové akcie | České měny | Ceny ropy dnes | Nadměrné obchodování | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Business | Předpověď ceny akcií | Poradenské firmy | Canopy Growth (WEED) | J&T Capital Partners | Staking | Ropný a plynárenský průmysl | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vyšetřování podvodů s dividendami | Guvernér ČNB | Camelot LS | Indikátory | VUAA | Martin Blaškovič | Sev.en Global | Kryptokalkulačka | Prognóza Ministerstva financí | Odvolací soud | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | Další regulace | TikTok | Čistý zisk bank a spořitelen | Obchodní příkazy | Algoritmus | Sektorová daň Česko | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Ropovod TAL | Martin Durčák | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Jan Procházka | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Rubikon | Poptávka investorů | Americký Federální úřad pro letectví | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Řešení energetické krize | Nový stavební zákon | ČBA | Řízení výnosové křivky | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Ruští poslanci | Nejlepší výsledky | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Obnovitelné energie | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Riziko ztráty | Ministryně financí | BlockFi | Technologický pokrok | Brazílie | Swingový obchodník | Ekonom Komerční banky | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Snížení cen | Agentura TASS | Sklizeň obilovin | Společnosti na burze | | African+Eastern | Německý statistický úřad | David Vagenknecht | Smartwings | Joseph Stiglitz | Mateřská společnost | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Omnipol | Zdanění příjmů v USA | Intradenní trader | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Nemovitosti v Česku | Členské země | Sazba daně z příjmů právnických osob | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Seat | Zvolení Pellegriniho prezidentem | Pandemická situace | Německé společnosti | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Prodeje automobilů | Fond obnovy | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Edward | Členské země Evropské unie | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Jak vydělat peníze | Purple Trading | Přírodní katastrofy | MMM | Řetězce | Fio banka | Zákaznická podpora | Sentiment | Životní minimum | L.F. Investment Limited | Online obchodování a investice | Částečný úvazek | 2Bminer | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | Nižší úrokové sazby | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Největší pokles | Politika | Konkurence | Státní duma | Vladimír Vávra | EP Commodities (EPC) | Nálada na trhu | Makro Cash & Carry | Program pomoci | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Kdo podává daňové přiznání? | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Společnost STV | David Bradbury | Vývoj výnosu 10letých italských vládních dluhopisů | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Reálné výnosy | Komunikace | Powerball | Daň z tabákových výrobků | Josef Dudek | Čínský prezident | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Rozvahy ECB | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Skupina Kaprain | SAB Finance | Tým Admiral Markets | Per rollam | Plány společnosti | Pravidla hry | Jak investovat | Zisk za období po zdanění | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Rating České republiky | Průměrná velikost pohybů | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Další vývoj | Citibank | Anton Siluanov | Pomoc firmám | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | České aerolinie | Denní volatilita | Puma | Joe Biden | WeDo | Real Estate | Ondřej Mikulčík | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Procter & Gamble | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | Joe Donlin | Investování do ETF | Energiewende | Zdravotní pandemie | Optimismus investorů | Federální vláda | Zdanění cenných papírů | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Jak na pravidelný příjem | FAO | Indie | Letectví | J&T Banka | Sabotáž plynovodů | Zátěžové testy | Nákupy | Měnové páry | Petr Dvořák | Západní ekonomiky | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | EdF | Účetní období | Národní pivovar | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | Huť Liberty | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Hlavní rizika | SVB | Index volatility VIX | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Paramount Global | Výprodej akcií | Forexové obchodování | Ekonomika | Vasky | Německé automobilky | Vývoj hlavní úrokové sazby | Baterie | Výnosová křivka | Internetová firma | Držení akcií | Historická maxima | Nulové poplatky | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Ekonomický nesmysl | Camelot LS Group | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | ČEZ (CEZ1.CZ) | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Řízení kapitálu | Automobilka BMW | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Nezaměstnanost v EU | Výsledky hospodaření | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | AUD/USD | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Jiří Šimáně | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Apple Arcade | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | České akcie | Prodejní cena | Bidenova politika | ZEN | Erste Group Bank | Auta | Americký akciový index | W-8BEN | Komerční banky | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Časový test | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Obchodní účet | Bidenovy návrhy | Technická analýza BTC | Colt CZ Group SE | Národní finanční prokuratura (PNF) | Deriváty | Ethereum | SEC Gary Gensler | Investiční prostředí | Akciový trh | Koinly | Vysoké ceny | Embargo | Economist | Hry | Digitální daň | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Zdanění prázdných bytů | Ajit Jain | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Scalping | Private equity | PGNiG | Bloomberg Intelligence | PayPal | Zaměstnanci | Meopta | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Lumius | Finanční trhy | Miliardáři | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Převzetí Twitteru | Burza dnes | Burzovní společnost | Nevýhody strategie Buy and Hold | Cyrrus | Expanze | Full-time trader | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Insider | Největší ekonomika | Nerovnost v majetku | Adam Šoukal | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Síkela | Zbrojařská STV Group | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Investiční příležitosti | Cryptocurrency | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | Rychlý zisk | Místopředseda Evropské komise | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Týdenní výkon | EBITDA marže | Investiční společnost CVC | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Síla dividendové akcie | Bílý dům | OSVČ | Uhlí | Situace v Číně | ČEZ | Status firmy | Cenové hladiny | Austrálie | Státní rozpočty | Obchodní výhled | Německé ekonomiky | USA inflace | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Soukromé kryptoměnové burzy | Kontrola inflace | VUAA.DE | USD za barel | Začínající investoři | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Příjmy z kapitálového majetku | Výrobce luxusního zboží | Dodávky ruské ropy | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Návrh rozpočtu | New York | Pension Plan | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | ProSieben | Realitní bubliny | Zmírnění chudoby ve světě | Swing | CSG | Crowdfundingové platformy | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | Index BUX | Analytik finančních trhů | Tržby skupiny | Dřevo | Krize | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Optimistický výhled | Západoevropské trhy | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | JenPráce.cz | Depozitní sazba ECB | Kryptosektor | Americká internetová společnost | Životní styl | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Mateřská společnost Googlu | Daňové zvýhodnění | Synot | Vlastní akcie | CMI | ETH/USD | Mojmír Hampl | Situace na trzích | Zlotý | Daňové dohody | Britské loterie | AOS | BUX | Paramount | Hlavní pilíře fundamentu | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Rekordní schodek | Panasonic | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Těžby bitcoinů | GFG Alliance | Napadení Ukrajiny | NFT | Zlatý kříž | Elektronická evidence tržeb (EET) | DIESEL | Majoritní akcionář | Dow Jones | Tax Observatory | Algoritmy | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Velikosti rozvahy ECB | Investice společnosti | Dollar | Cena ETF | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Úročení vkladů | Dolarový index | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Segment stavebnictví | Varšavská burza | Prazdroj | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Nový cyklus | Sazby | Dubnová inflace | Americké výnosy | Mezibankovní | Graf indexu | ODS | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | HN | Společnost CVC | Devizové rezervy | České vlády | Čas na nákup | Příjmy z kryptoměn | Hypoindex | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Interfax | Intradenní obchodník | Provozní náklady | Newmont Mining | HashRate | Investiční skupiny | Index MSCI | Formy zdanění | Daně z německých akcií | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Peníze z EU | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Výprodeje | OIL.WTI | Ruská vláda | Derivát | Obchodování s CFD | Grow Pharma | Parlamentní listy | Rozhovor | Porsche | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Goldman Sachs Group | Transakce | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | Finanční plán | Dnešní údaje | Cena transakce | Global Business | Technologický index | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Trh s kryptoměnami | Cardano | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Innogy | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Krajský soud | Vědecký pokrok | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Slovensko | Hedgeový fond | Profitovat | Irsko | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Michael Kopta z XTB | Analytici společnosti | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Čínská Národní rozvojová a reformní komise | Biliony USD | Pocity | Justice | Prezidenti a premiéři | Globální emise uhlíku | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | OneWeb | Veřejný rozpočet Německa | Tradeři | Úrokové sazby | Značný pokles | DE30 | USDX | E.ON Energie | Podnikání na kapitálovém trhu | Geico | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Inaugurace | Soupeření | One Ticket | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Jamie Dimon | Finanční sektor | Daňové příjmy | Globální minimální firemní daně | Depozitář | Státní veterinární správa | Rada ČTK | Katastrofy | GM | Generální ředitel ČEZ | Pohled na trh | Neue Zürcher Zeitung | Paul Volcker | Interbank VIP indikátor | Renáta Kellnerová | Comfort Finance Group | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | GE Renewable Energy | Patria Direct | CV90 | Thomson Reuters | Výnosy | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | SEB | Penta Real Estate | Důchodový systém | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Martin Ulčák | Jak funguje burza | Sjezd akcionářů | Snížení zisku | Finanční trh | Jan Zahradník | Příjmy do státní pokladny | Pohledávky | Investiční skupina | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Statistika | Nejnovější zpráva OECD | JPMorgan | Klesající dolar | Německá automobilka | Nová vláda | Akcie Erste Bank | Rozhodnutí centrální banky | Pracovní síly | Milan Mareš | Dna | Český statistický úřad (ČSÚ) | Daň z nadměrných zisků | BPCE | Reakce investorů | Regulační orgán | Trade | Eni | Akcionáři společnosti Shell | Kapitalismus | Akcie Yahoo | Globální finanční trhy | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Zisky společnosti | Vyspělé ekonomiky | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Josef Nejedlý | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Maďarská skupina | Společnost Silvergate Capital | Klasické akcie | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Předpověď akcií Tilray | Ministři energetiky | Kosmetická společnost | Americké akciové indexy | EIA | Taxomat | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Deficit Ruska | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Politické změny | Ceny výrobců | Tudor Jones | Akcionář | Akcie Meta | Miliardy USD | Guardian | Brazilský real | Snižování daní | I-Trader | Poradce | Vicepremiér | FAST | Nižší maxima | Daňový úřad | Obchodní den | Danit kryptoměny | J&T Patrik Tkáč | Akcie Colt CZ | Initial Public Offering | Zkušenost | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Index Nasdaq (US100) | Platina | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Technický výhled | Zdražování | Valná hromada SAB Finance | Protiepidemická opatření | Afrika | Pozemky | Burzovní zálohy | Výsledkové sezóny | Development | Vlády | Poslední den obchodování | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | UBI | ADP | BIST 100 | Gazprombank | Napětí mezi Čínou a USA | DMA obchodovaní | Jim Rogers | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Zelená energetika | Dohoda o digitální dani | Termínový kontrakt | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Sociální média | EET | Valerie Rockefellerová | Singapur | CHNComp | Dividendové výnosy | Polská společnost | CNY | Člen bankovní rady | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Zbrojařská společnost STV Group | Zisk EBITDA | Rafinerie | Společnost | Covidové pandemie | Rezervní měny | Časové období | CBC | Ukrtatnafta | Důchody | Likvidní | Embraer | List The Wall Street Journal | Fruko-Schulz | Krevní plasmy | Jaderná elektrárna | Šance | Sázky | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Mezinárodní obchod | Akcez | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Obchodované fondy | Colt | Implikovaná volatilita | Akcionáři Monety | Studie EU | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Trh Start | General Atlantic | Investiční platformy | BlackRock | Zpráva OECD | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Sporting Products | Tkáč | Penta | Očekávaná inflace | BMW | Wood & Company | OTC trh | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Rödl & Partner | BNP Paribas Personal Finance | Munger | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Schodek veřejných financí | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Akvizice Colt | Volatilita | RSM | Rozpočtové příjmy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Mimořádné zasedání | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | ETF u Purple Trading | ČVUT | Rishi Sunak | CPI Property Group | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Ztráty | Výrobci čipů | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Identifikační dokumenty | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Britský FTSE | Alipay | Allegro | Očekávaný zisk | Volby v Německu | Obilí | Ryanair | Výrobce aut | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Our Media | Poptávka po akciích | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Skvělý zisk | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Cenoví hybatelé | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Filip Kalčák | Premiér Boris Johnson | Růst | Česká národní banka | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Vyšší úroveň | Zobchodovaný objem | Michelin | TotalEnergies | RegioJet | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Vlastník Zetoru | Pojišťovací společnosti | Ekologické události | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Top Hop | Zvýšení daně | Pohyby cen | Aktuální prognóza ČNB | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Upjohn | Daniel Ferrie | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Emitent | Vášeň | VMware | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Administrativa | Domácí měny | IAG | Měnový výbor | Mentor | Stravenkový paušál | Internetové bubliny | Firma Koh-i-noor | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Globální trh s ropou | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | America first | Plynárenský průmysl | Fúze | Index | Wall Street Journal | Indická vláda | Pohyby kurzu | Holdingové společnosti | Golden Gate CZ | Merkelová | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Wirecard | Cenový index | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | Výhled trhů | Americké vládní dluhopisy | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | RDW | Jižní Korea | Vista Outdoor | Spotřební daně na cigarety | Zelená dohoda pro Evropu | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Krypto průmysl | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | Varovné signály | ČTK | Index amerického dolaru | Arca | Nová sazba | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | EC Investments | Přelom roku | Návratnost investice | Sanofi | Předsedkyně Evropské komise | Portu Gallery | František Bostl | Nakoupené akcie | Zestátnění společnosti | BrikkApp | Velké energetické firmy | Průmyslová výroba v Číně | Dividendové ETF | Vlastníci nemovitostí | Společnost Seznam.cz média | Axios | Finanční plánování | Roier | Firemní sektor | ZTP | Výběr daní | EGÚ Brno | Zambie | Rizikový kapitál | Canadian Securities Commission | Ministři financí EU | LVMH | ABP | Dluh vlád | Akcie tabákové společnosti | Halliburton | Ondřej Hartman | Fond Hartenberg | Výhody dividendových strategií | Výzvy a rizika | Celkový objem úvěrů | Investování | Akademie věd | Makléřská společnost | Bankrot | Odvětví | Index BIST 100 | Generální ředitel skupiny ČSOB | Čistý zisk bank | Obchodování s emisními povolenkami | Nejvyšší výnosy | Představitelé G20 | Pandora | Jak fungují změny politik a předpisů? | Snížit úrokové sazby | Daně z nemovitosti | Akcie společnosti Pilulka | Záznam ČNB | Fungování fiskální politiky | Banka Moneta | Obchodování pro klienty | Kulminace inflačních tlaků | Společnost IAG | EPH Daniel Častvaj | Sociální faktory | Firma Wienerberger | Ges Group | Nejvyšší výnos | Asociace pro kapitálový trh České republiky | BHM Group | Zadlužení České republiky | Unijní činitelé | Cílová cena | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Telenor Real Estate | Dříví | Nový Zéland | Obchodní řetězce | Prioritní akcie | Severočeské doly | Michal Šnobr | Cisco-Systeme | Euromoney | Zisk na akcii | PX-TR | Antigenní testování | Obchody s cennými papíry | Přerozdělení bohatství | Slábnutí inflačních tlaků | Skupina Sazka | Bezemisní ekonomika | Plán EU | Dluhopis Republiky | Obchodovat Bitcoin | EP Commodities | Nesoulad | Kompenzace | Tržby maloobchodníků | Obchodování Futures | Vliv měnové politiky na ekonomiku | DPFO | Průmyslníci | Úřady | Americká politika | NERV | Investice do realit | Program nákupů dluhopisů | Bidenova vláda | Ministr financí | Jiří Vévoda | Inflace a deflace | František Savov | Americké vlády | Úvěrové produkty | Státní podnik | Cena akcie ČEZ | Jim Reid | Tempo ekonomického růstu | MOL | Nové údaje | Jan Večerka | Skupina EPH | Čeští tradeři | Zboží každodenní spotřeby | Mzda | Uložení svých peněz | Slevy na dani | Dunning-Krugerův efekt | Vinci | Britské maloobchodní prodeje | Zdanění nadnárodních společností | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Penzijní systém | Nová měna | ZIL | Začátky obchodní kariéry | Zdanění firem | Úsporný balíček | Geopolitické události | Ministerstvo financí ČR | Prohlášení | Techy | Akcie společnosti Gevorkyan | Povinnost podat daňové přiznání | Co je akcie | Investiční nástroj | Ekonomické modely | EGÚ | Dluhopis | Ferrari | Správný ETF | Nadprůměrné cash flow | Cenové limity | Versute Investments | Konfederace | Index investiční gramotnosti | Chrysler | Fondy a ETF | Podílové listy | Správa | Návratnost | City | Záložna | ECI | Stimul | Dluhopisy EU | Dodavatelské řetězce | Historické souvislosti | Rezistence | Krizové řízení | Ovlivňování | Tescan | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Daň z tradingu | Vzestupný trend | ProSiebenSat.1 Media | Státní energetické společnosti | Lidovci | Zemědělský svaz ČR | Plošná karanténa | Udržitelnost | Daně v USA | Velké hospodářské krize | Cílové priority | Stav hospodářství | Co je měnová politika? | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Bankovní emise | Nákupy luxusního zboží | Iva Palusková | Riot Blockchain | Aktuální predikce | Efekt na trhy | Technické znalosti | Saudi Aramco | Měnové krize | Daňoví poplatníci | Příjmy ruského rozpočtu | Soudní dvůr | Canary Wharf | Nepřízeň počasí | Martin Pleštil | Čistá úroková marže | AI | Evropská legislativa | Neue Zürcher Zeitung (NZZ) | Vlastnictví | Nízké daně | Krypto aktiva | CapitalPanda | Pokles cen kovů | Daimler | Co to je dividenda | Investiční inspirace | Eastern European Media Holdings | Daň z neočekávaného zisku | Průmyslové kovy | GEM | Zalesňování | Společnost SAB Finance | Vysoká likvidita | Instrumenty | CITIC Dicastal | Australská komise pro cenné papíry a investice | Převzetí Avastu | Měnový výbor centrální banky | Demografické trendy | Výše zdanění | ISTAT | Posílení | Penzijní společnost | Daňová přiznání | Daně z příjmů fyzických osob | Ropné a plynárenské společnosti | WFT zdanění | Týden na pražské burze | Podnikatelé a firmy | VIP zóna | Pracovní místa | Potenciální zhodnocení | Krypto trh | Očištěný čistý zisk | 2bminer | Balkánské země | Nižší daně | Zvolení Pellegriniho | Konopný průmysl | Podnik ČEPS | Nejbohatší Čech | CryptotaxCalculator | Tržní hodnota | Vakcinace | Akcie a trhy | Martin Jaroš | Uhlíkové neutrality | Rakouský ministr | Vývoj dolarového indexu | Ministr obchodu | Herní plán | Trh fúzí a akvizic | Vstup na burzu | Ekonomický růst | Zavedení digitální daně | Banka UBS | EURUSD | Švýcaři | Rozpočtové deficity a přebytky | Depreciace | Pivovar | O2 | Krok za krokem | Bancor | Ceny ropy a plynu | EG.D | ČSOB | CAD | NFP | Výroční zprávy společnosti | Peníze uložené | Chainalysis | Americký dolar dnes | WIG20 | Výprodeje na trzích | Zahraniční obchod České republiky | České předsednictví | Jana Brodani | Držení pozice | Avon Products | Vít Hradil | CSCO | Analýza | Unie | CVC Capital Partners | SPAC v ČR | Analytička | Ovocnářská unie | Naučte se investovat | Sběratel | První obchody | Ruská federace | The Sunday Times | Nasdaq Composite | Balík opatření | Médea Group | Domácí investiční společnosti | InterContinental | Trpělivost | Ukazatel EBITDA | Investovat | Investor Jan Čermák | NFP report | Vklady | Komoditní | Ekonomika USA | Česká energetická firma | Nová německá vláda | Princip strategie | Sociální demokraté | Druhy akcií | Data z trhu práce USA | Kapitálový poměr Tier 1 | Norsko | Nákupy aktiv na trhu | Colt Canada Corporation | TABAK.CZ | BDX | Mitsubishi UFJ | Společnost Pfizer | Modern Times Group | CEE Equities | Roubini | Fyzické akcie | Německá bankovní společnost | Nejistota na trzích | Seznam.cz média | Expanzivní fiskální politika | Diverzifikace osobních financí | Sazby Fedu | Silky Zdeňka Porybného | Celkový objem obchodů | Nízká inflace | Makléř | Mezinárodní organizace a dohody | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Zahraniční forex | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | Americký index | Extrémní nárůst | Faktory ovlivňující monetární politiku | Speciální daně | Zavedení digitální měny | Úrok z dluhopisu | Praní špinavých peněz | Veřejný rozpočet | Cena elektřiny na burze | Rekordní minimum | TLRY | Rockaway Capital | Home Credit & Finance Bank | Goodwill | Cílové ceny | Vývoj geopolitické situace | Minimální daně z příjmu | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Velké firmy | Základní úroková sazba | IFRS | Nejprodávanější | PPF Jiří Šmejc | Skupina Home Credit | Zemědělské půdy | Primární nabídka Aramco | Luna Foundation Guard | Zdravotní péče | Aleš Blažek | Čínská poptávka | RDW.US | Synot Invest | Silicon Valley Bank (SVB) | Podat daňové přiznání | Sektorová daň pro banky | Lobbing | Makroobezřetnostní politika | Clearing | Investorky | Barcelona | Antimonopolní zákony | Frontier trh | Ziskovost bank | Ratingový výhled | Internetová televize | Ruské společnosti | Bloomberg | Kladenská Poldi | Kurz akcií | Pandemie COVID | Společnost Genesis | Zprávy z pražské burzy | CAPEX | Globální daň | Akciové burzy | Obchodování a investice | HRL | ZSSK | Společnost BBC | Louis Vuitton | Dollar Cost Averaging | Rozsah škod | Člen představenstva | PLUG | Technologický holding | Bidenův plán | Macrotrends | Hodnota transakcí | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Nexen Tire | Hospodaření státu | Investice státu | Vývoj kurzu bitcoinu | První obchod | Akcie českých bank | Trhy.cz | Vyšší mzdy | Orgán pro cenné papíry a trhy | Akciové tituly | České koruny | Jana Maláčová | Členové skupiny G20 | Baby Direkt | CNBC | Shell | Klasické peníze | Předpověď | Tata Steel | Cantor Fitzgerald | Šéf banky | Cenové prognózy | Zdroje energie | Marek Dospiva | Macquarie Asset Management | Produkce mědi | Americká makléřská společnost | Konec roku | Tvorby rezerv | Rodinné rozpočty | Mluvčí Bílého domu | Výkonnost | Chov skotu | Snížení poptávky | Praní peněz | Vysoké ceny energií | Konsolidované účetní závěrky | Výhled pro akcie ČEZu | Zdražování potravin | Obchodní války | Burza FTX | Příjmy z reklamy | Elektřina pro německý trh | Goldenburg Group Ltd | Indigo | Asie | Akcie ropných firem | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Spoření | Pivovary CZ | Finanční výkazy | Větší regulace | Elektrické vozy | Nabídka Aramco | XBT | Automobilky | Investovat do nemovitostí | Povinné očkování | Posilování české koruny | Bilion | Výsledky společnosti | Dopady pandemie | Nepříznivý signál | Odhady ČNB | Německý výrobce | Vládní nástroj | Zmírňování opatření | Porsche SE | Výrobce munice | Sektorové alokace | HKEX | Přehled | Boj proti podvodům | Elity | Intradenní obchody | Plyn | Didier Pfleger | Globální akcie | Standardní daň | AbbVie | Důvěra v českou ekonomiku | Zdeněk Nekula | London Stock Exchange | Hospodaření | Tržní analýzy | Futures | Munich | Převzetí společnosti | Evropský statistický úřad Eurostat | Basilejský výbor | Kupní síly peněz | Profil investora | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Italská vláda | Walmart | Pokles ceny | Zdražení ropy | Základní potraviny | Senior trader | Nemovitosti | Externí rovnováha | Farmaceutické firmy | Hlavní ekonom | Novela zákona | Fatih Birol | Zrychlení růstu | Vysoká cena | Záporožská jaderná elektrárna | Německý PMI | Oleg Děripaska | Opční bariéry | Skupina SAB Finance | Americké technologické firmy | Seznam daňových rájů | Bemis | Zlínská obuvnická firma Vasky | Prezident Trump | Dění na Ukrajině | Konverze u XTB | Americká data | Mezinárodní spolupráce | Cronos | Statut celebrity | Analytické pokrytí | Wall Street Journal (WSJ) | Sektor služeb | Snižovat daně | PX index | Podpora | Boris Johnson | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Jakub Matis | Valuace sektoru | Velcí spekulanti | Offshore | Akciový index | Akcie Alphabetu | Technická rezistence | Objem majetku | Backtestování AOS | Změny sazeb | Martin Kupka | Tendr | Společnost TotalEnergies | Platební instituce Roger | Akcie banky | Eurodad | EK | Zlepšení | Finanční úřad | Dividendy ČEZ | Medtronic | Bojkot | Metody analýzy trhu | Strop na ruskou ropu | Daně z dividendy | Kapitálové zisky | Dohled nad trhy | CEZ1.CZ | Vonovia | Zemědělství | NatWest | Období propadů | Česká firma | Bohemia Energy | Portfólia | FinTech akcie 2021 | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Bankovní daň | Hodnota Tesly | CZ-USA | Riziko | Investiční nástroje | Koncern | First Republic | Caxton | GME | Registrace cenných papírů | Domácí akcie | Očekávání trhu | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Situace v Kazachstánu | Vivendi | Spotřebitelské ceny | Vlastní nemovitost | Google Trends | Míra inflace ve Francii | Polský premiér | Burzy v Hongkongu | Porsche AG | Fiskální udržitelnost | Co je IPO? | Prodej akcie | HFT | Automobilka Hyundai | Stabilita finančního systému | Geopolitické faktory | Podstatné kurzotvorné zprávy | Zákaz dovozu | Unijní diplomacie | Velkoobchodní ceny elektřiny | The Information | Emise | Rozhodný den | Skupina ČEZ | Zvýšení těžby | Manažeři | Akcie na majitele | Konflikt v Evropě | Načasování nákupu | Burzovní cena plynu | Důvod k reformě | Dun & Bradstreet | Politické reakce | Spolková agentura pro sítě | Gabriel Zucman | AAA | Zahraniční dividendy | Středoevropský region | Plzeňský Prazdroj | Německý Ifo index | Nemovitý majetek | E-commerce | Burza v Istanbulu | Cena práce | Index nákupních manažerů (PMI) | Srážková daň | Index Nasdaq Composite | Daňové záležitosti | Zadlužení | Přehled o dění | Nákup CFD | Poradce premiéra | xStation5 | Makléřská společnost Genesis | Capital.com | Hotovost | Strategic Actions for a Just Economy | Čínská společnost | Německo | US High Yield | Významné úrovně | Obchodní model | Startup společnosti | Nejnovější prognóza | Motivace | Jak nakupovat akcie | Český PX index | Terra Luna | Akro | CL | Zdanění příjmů | Galaxy S24 | Kvantitativní utěsňování | MT4 | Estee Lauder | Vybrat ten správný ETF | Obchodování s povolenkami | Kartel OPEC | Portugalsko | Insolvenční návrh | Očekávaný růst | Hospodářské výsledky společnosti | Společnost Bezvavlasy | Nakupovat | Mezinárodní faktory | XTB | Řízené fondy | Vývoj ceny | Energetická situace v Evropě | Nové peníze | Abbott Laboratorien | Platidlo | Zisk bank | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Prohlášení čínské vlády | Vice | Daně z neočekávaných zisků | Balík stimulačních opatření | Emerging markets | Největší kontrakt | Koš | Předběžné finanční výsledky | Běžný investor | České dráhy | Další pokles | Kapitálový poměr | Veřejné investice | Úroveň dluhu | Moravský Peněžní Ústav | Japonská centrální banka | Zdroj příjmů | Politické faktory | Arnault | Nové daně | Závislost | Ruská ropa | Pozastavení emisních povolenek | Dlouhodobé vývoje | Vrácení daně | MAST | Předseda Evropské komise | Komerční banka (KOMB.CZ) | Česká vláda | Španělská centrální banka | Klíčové makroekonomické ukazatele | Merlin Entertainments | Valná hromada společnosti SAB Finance | Analytik XTB | Papcel | Elektromobily | Primární nabídka akcií | Karel Pospíšil | Cenné papíry Komerční banky | Dopad na finanční trh | Poplatek za neaktivitu | Vzdělávací webináře | INSEE | Postoj investorů | Český hospodářský holding | Dovoz ruské ropy | Důstojné stáří | BofA | Modernizace přenosových sítí | Vyšší daň | Závazek | Mario Draghi | Penta Investments Group Limited | Báze indexu | Editis | Zelené dluhopisy | FXstreet | Daň z mimořádného zisku | Velcí hráči | Hlavní úrokové sazby ECB | Zpřísňováním měnové politiky | Analytik | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | New Deal | Růst daní | Ruská centrální banka | Ocenění | XXX Lutz | Eurasia Group | Podnikatelská aktivita | Komplexní rámec | Americká ministryně financí | Exane | Inflace ČNB | CITIC Group | Dnes klesly akcie | Investiční produkty | Pozice | Ruské firmy | Aktuální valuace | Starteepo Dušan Jilčík | Swiss Life Select | Metody analýzy | Sněmovní volby | Termínové kontrakty | Dostatečné zkušenosti | INDO Defence | Inflace spotřebitelských cen | Společnost Allwyn Entertainment | Rheinische Post | Ekonomika padá | Západoevropské burzy | Energetická situace | The Guardian | ESCO | Výhled EBITDA | Wise | Deloitte | Neuhrazené faktury | News | Akcie v obranném sektoru | SPD | Simon Pegg | Životní pojištění | Hang Seng | Italský ministr hospodářství | Forexoví brokeři | Český daňový rezident | Komora ruského parlamentu | Trh s bydlením | Skandinávské měny | DIA | Cronos Group | Obchody | Soudní spor | Slovenská UniCredit Bank | Ředitel skupiny ČSOB | Inflační šok | Stavební zákon | Direct market access | Krize bankovního sektoru | Aktuální prognóza | Řízení portfolia | Opening bell | Krypto | Šokující předpovědi | Dluhopisový trh | Mediální společnosti | Politické a regulační změny | Úvěrová portfolia | Diverzifikace investic | Opatření | V4 | Zkapalněný zemní plyn | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Společnost Chainalysis | Kvantitativní utahování | VIP indikátory | Server HN.cz | Roční příjem | Ceny amerických akcií | Marika Čupa | Celkový výsledek | Ekonomka | Webináře | Dluh státu | Veřejný sektor | Oslabování koruny | CZ Export | Představenstvo ČEZ | Chorvatsko | Francouzský statistický úřad INSEE | SAB Finance a.s. | Evropské akciové indexy | Německá energetická společnost | WHO | Šíření nového koronaviru | Beiersdorf | Znepokojení na trhu | Internetový gigant | Hayden Hughes | UK100 | Demo účet | Pravidla EU | Největší americký výrobce léků | Rostoucí mzdy | Etherea | Otevřené podílové fondy | Antimonopolní úřad | Kvantitativní utahování (QT) | Investing | PPF Group | Pracovní místa v USA | Vklady a výběry | CoinDesk | Česká zbrojovka Partners | Zbrojařská společnost | Evropské investiční banky | Znovusjednocení země | Společnost Saudi Aramco | Index FTSE MIB | Zestátnění společnosti ČEZ | Server CNBC | KKCG | Akcie pražské burzy | Sociální demokraté (SPD) | Evropské indexy | Měnové zásahy | 5G | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Staropramen | Hospodářství země | Dodávky ruského zemního plynu | Markit | Mluvčí Agrofertu | Poptávka po ETF | Volatilita na finančních trzích | Mimořádná inflace | Royal Dutch Shell | Prodej cenných papírů | Státní podnik ČEPS | Dlouhodobí investoři | CEE | Makroekonomická analýza | Virus | Radek Dvořák | Paweł Majtkowski | Redukce | REIT | Index euro stoxx 50 | GEN | Daňové změny | EBRD | Barrick Gold | Společnost STV Group | Ochrana investorů | Daně z tradingu a investic | Statut | Akcie skupiny | Stimulace hospodářského růstu | Členské státy Evropské unie | Zahraniční akcie | Alžírsko | Světová turistická organizace (UNWTO) | Zisk bank a spořitelen | Hlavní trh | Zmírnění chudoby | Cenu plynu | Časový horizont | Důvěra v německou ekonomiku | Počet obchodů | Parabolický vývoj | Finanční systém | Hnutí Hamás | Tržní cena | Velké ztráty | Podíl v automobilce | Investiční téma | Podíl Daniela Křetínského | Expobank CZ | Nákup futures | Globální energetická krize | Potravinářská společnost | Akcie bank | GasNet | Oslabování libry | Největší primární nabídka akcií | Fair Value | Cena termínového kontraktu | Roman Juráš | Pavol Kováčik | Žatecké chmelařské oblasti | Společnost Microsoft | Eurasia | Biden | Budoucnost | Bidenův investiční balík | General Plastic | BTC/EUR | Banky | Jan Drahota | Meziroční inflace | PX START | Dodavatelský řetězec | Intervenovat | Cena benzínu | Celoroční projekce | Bilance | Úrokové výnosy | NASDAQ 100 | Peking | Nevýhody dividendových strategií | Analytik Fio | Salutem Fund | Podnik | Umělá inteligence | Durace | 737 MAX | Restrukturalizace | American Express | Konzervativci | Ray Dalio | Expirace | Ford Motor | Aktiva pod správou | Seth Klarman | Dovozce ruského plynu | OTC | Co to je burza | CEFC China | Toyota Motor Manufacturing | Čínské vlády | | Tomáš Holub | Odliv prostředků z trhu | Vysoké úrokové sazby | Co to ovlivňuje? | Státy G20 | Marta Nováková | Studie Mazars | Devizy | Akcie | Markets in Crypto-Assets | Hypomonitor | Produkce ropy | Doporučení | Motor Sič | Epidemie nemoci covid-19 | Realitní skupina CPI Property Group | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Pokles zlata | Krachy velkých krypto burz | Velké technologické firmy | Lockdowny | Střední hodnota | Nárůst Bitcoinu | Vítězství Donalda Trumpa | Skupina Volkswagen | Koncern Agrofert | Hyundai Motor | e& | Uhlobaron | Banka Sberbank | Evropské země | Pellegrini | CETA | Turów | Venture investic | Trader | Obchodní podmínky | Poptávka po ropě | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Express | ČSOB Aleš Blažek | Investiční instrumenty | Společnost Sony | Akcie společnosti Chevron | Aktuální průměrná velikost pohybů | Cena plynu pro evropský trh | Vanguard S&P 500 | Měnový pár | Státní kasa | Řízení financí a investičních služeb | Poldi | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Šéf unijní diplomacie | Transakční poplatky | České Radiokomunikace | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | PPF | Regulační orgány | Státní příspěvek | Haísám Ghais | Tempo inflace | Video | CEFC Europe | Investorské prezentace | UCITS ETF | Těžba dřeva | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Kosovo | G7 | Celková inflace | ARD | Wall Street | Statistický úřad | Nadnárodní společnosti | Diverzifikace bohatství | Obchody na burze | COP26 | Allwyn Entertainment | Česká mlékárna | TPG | CEZ1 | Emitenti | Banka First Republic | Sláva | Letecké palivo | Raketový růst | Fondee | Soběstačnost | Transakce s kryptoměnami | Štěpení | Jednatel | Ukončení činnosti | Byty v Praze | MALL.cz | Deutschlandfunk | Demografické změny | Tomáš Livora z RSM | Zdanění výnosů | Mansell Overlook | Fiskální balíček v USA | Výhra Bidena | InstaForex | Vzdělávací aktivity | Novinky | Kontrakt | Paradox | Obchodní příležitosti | Konglomerát Alphabet | Indická ekonomika | Rolls-Royce | Objemy peněz | Stanovení dividendy | Vývoj ceny ropy Brent | Energetická náročnost | Bidenovo vítězství | Risk Management | Magazín Global Finance | USA | Ladislav Bartoníček | Společnost Tilray | Kupón | Investování v zahraničí | Bitcoinové burzy | Vnitřní hodnota | Úroveň důvěry | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Platba | Andrej Babiš (ANO) | Aktuální situace | Omezení pohybu obyvatelstva | Deutsche Post | Janet Yellen | Estée Lauder | Kde investovat | ING Groep NV | Cena Ripple | Otevřený podílový fond | Nejvyšší kontrolní úřad | Jak vydělat | Focus | Maďarský index BUX | Nova Broadcasting Group | Telenor Montenegro | Windfall daně | Maďarská centrální banka | Bezvavlasy | Základ daně | Česká antivirová firma | Komoditní obchody | Patrick Drahi | Daň z příjmu | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Longovat | Výhled růstu české ekonomiky | Investiční glosa | Philip Morris | Dovoz čínského zboží | Jozo Perić | Služby pro institucionální investory | Nasdaq | Dekarbonizace | Závratné zbohatnutí | Sazby beze změny | Nouriel Roubini | Společnost Meta | Nový americký prezident | Poměrové ukazatele | Akcie s vysokými dividendami | Hodnotové investování | Světová obchodní organizace | Cenový graf | Největší ekonomika eurozóny | Volkswagen | Plán amerického prezidenta | Riot | Dolar vůči jüanu | Geopolitická situace | Holding | Cenné papíry VIG | Petr Zatloukal | Daňový poradce | Dividendová politika společnosti | Průměrná cena | Indonésie | Holding Agrofert | Globální investoři | Akcie antivirové firmy Gen Digital | Maďarský index | Daň z benzinu | Vítězství | Nejlepší dividendové ETF | Geopolitické napětí | Poštovní spořitelna | MinFin | Cenový vývoj | Globální akciové portfolio | Hike | Camelot | Skupina G20 | Výsledky amerických voleb | Propad indexu | Depozitní kurz | Boeing 737 Max | Britská média | Vyšší inflace | Green:Code | Poměr nákladů a výnosů | Verizon Communications | Příjmy z tradingu | Pražská burza | Práce | FOREX | FIS | Výroba aut | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | Investovat peníze | BIC | Herbert Diess | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Bankovní sektor v ČR | Fiocchi | RBAG.CZ | Vlastní digitální měny | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Růstové sektory | CZG | Průlom | Společnost African+Eastern | Institucionální trading | Nadprůměrný zisk | Zisk společnosti ČEZ | Investment | Omezení cen plynu | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Index DAX | Agentura Moody's | Američtí senátoři | Zásobníky | Ocelárny | Cestovní omezení | Specifika kontraktu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Masivní investice | Veřejné zadlužení | Výraznější pokles | Spojené státy | Bloky | Výroba v Číně | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Nový blok Jaderné elektrárny | ČSOB Premiéra | Výhled veřejných financí | OMV | Terra | Globální obchod | Energetická firma | Rekordní pokles | Newsweek | Michal Bílek | SEC | Kryptoměnová komunita | Odliv prostředků | Astrazeneca | Investiční účet | Počet nezaměstnaných | Japonský HDP | Návrh PPF | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování na newyorské burze | Poradci Bílého domu | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Nárůst objemu obchodů | Eleanor Creagh | Daně z příjmů právnických osob | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Algo trading | Ceny v Česku | Fio | Kryptoměny | Coca-Cola HBC | Změny úrokových sazeb | Management Fee | Západní státy | Ředitelka AKAT ČR | Zbyněk Stanjura | Největší česká mlékárna | Zachování neutrality | Živnostník | Prodejní ceny | Společnost Media for Europe | Řízení financí | MF | Ekonomické aktivity | Odborník na ropný trh | Kuba | Jan Frait | Cena ruské ropy | Výrobce elektromobilů Tesla | Tržní vývoj | Exekutivní příkaz | Zasedání Rady guvernérů | Lokální investice | SABIC | Hypoteční banky | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Příjem z dividend | Investiční společnosti | Mzdy | Menšinový akcionář | Pivovar Budějovický Budvar | Úspěch | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Výrobce elektromobilů | Riziková prémie | Akcie JPMorgan Chase & Co | Chudoba | Dopady amerických voleb | Metro AG | Nejvyšší výhra | Ekonomické nerovnosti | Volby | Největší ropná firma světa | Ukazatele | Investiční účely | Jan Raška | Indický akciový trh | Ekonomické modely a prognózy | Umění | Abú Dhabí | Vladimir Putin | Nezkušení investoři | Finanční gramotnost Čechů | Akcie na jméno | ASEAN | Oživení globální ekonomiky | Disney | Zdanění komerčních nemovitostí | Tržní hodnota Microsoftu | Yahoo Japan | CAH | Americká půjčovna kryptoměn | Backtestování | University of Leicester | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Země G7 | Vojtěch Benda | Hanwha Investment & Securities | Seznam.cz | Zlato | Dnes index PX | Obchodování Bitcoin | Tranzit ruské ropy | Minimalizace inflace | Přístup ke kryptoměnám | Urbanizace | Americká vláda | Zotavení ekonomik | Věřitelé Arca | NZD | WhatsApp | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | SPAC | Ivo Lukačovič | Čistý dluh | Návrh dividendy | Tatra Trucks | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Koronavirus | Měnové podmínky | Celoroční výsledky | Dánsko | Americká Federální rezervní banka | Průměrný Čech | Belgie | Posílení ekonomiky | Sektorová daň | Reklasifikace | Společnost S&P Global | ČR | Currency | Podniky | Tether | Obchodování na burze | Primární nabídka | Ruské dodávky plynu | Vysoké rozpočtové schodky | Vyšetřování | Dramatický dopad | Olaf Scholz | Válečná daň | Analytický tým | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Netflix | Veba Broumov | Tomáš Nidetzký | Bulharská finanční společnost | Abhijit Banerjee | Investiční aktivum | Politici | Zůstatek na účtu | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Eco | Individuální akcie | Naréndra Módí | Obchodování na forexu | Nové kvantitativní uvolňování | Enel | Můj pohled na trh | Očkování | Liberty Ostrava | Day trader | Investiční podmínky | Dlouhodobé výsledky | Ekonomické podmínky | Jak fungují změny politik | Francouzský Senát | Omezení investic | Globální zdanění firem | Bitcoin peněženka | Růst pražské burzy | Obchodní styl | Ethery | Vysoká rizika | Tchaj-wan | BrandZTop 100 | Zetor | Akumulace | Italský bankovní svaz | Strategie Dollar Cost Averaging | Nejpopulárnější kryptoměny | Zajištění proti inflaci | Demografické skupiny | Finanční emise | CETIN Group | Meta Platforms | Zkrachovalé banky | Obchodní komora | Domácí poptávka | Amazon | Index spotřebitelských cen | Chicago Council on Global Affairs | Rostoucí úrokové sazby | EuroCOIN | Odhady analytiků | Průmyslové podniky | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Linde | Nákup digitálních měn | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Zbytné spotřební zboží
Zbytné spotřební zboží a služby
Zbývající akcie
Zcash
ZCash-Global
Zcash (ZEC)
Z/C/H Legal
Z cizího krev neteče
Z.com
Z.com Trade

Následující klíčová slova

Zdanění bank
Zdanění bohatých
Zdanění cenných papírů
Zdanění CFD derivátů
Zdanění digitálních služeb
Zdanění energií
Zdanění firem
Zdanění investičních příjmů
Zdanění komerčních nemovitostí
Zdanění milionářů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít