Neděle 03. červenec 2022 04:17
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Mark Zuckerberg

img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
img

Meta spouští digitální obchod s oblečením

20.06.2022 Zatímco se bitcoin snaží zotavit poté, co se propadl pod 20 000 USD a dosáhl dalšího ročního minima, které je považované za dočasné okolo 17 850 USD, Meta oznámila, že spouští obchod s designovým digitálním oblečením. Klíčovým bodem však je, že společnost spouští obchod v metaverzu, kde si uživatelé mohou zakoupit oblečení pro své avatary. Meta věří, že oblečení a další doplňky se stanou významnou součástí vyjádření identity uživatelů, a to je povzbudí k tomu, aby utráceli peníze za digitální oblečení, které lze nosit ve všech aplikacích Meta, včetně Facebooku a Instagramu.
img

Rychlý přechod Facebooku na Meta – jaký je progres a očekávání?

11.05.2022 Když společnost Facebook v říjnu 2021 oznámila přejmenování na Meta, mnohé to dozajista překvapilo. Sice se vědělo, že se společnost hodně zaměřuje na tzv. metaverse, ale většina ovšem nejspíš nepočítala s tím, že kvůli tomu dojde k rebrandingu. Rebrandingy totiž nejsou úplně bezproblémové. Jednak to stojí dost peněz a jednak to nemusí spotřebitel tak snadno přijmout. Facebook měl ovšem „štěstí“, že nemá prakticky žádnou konkurenci.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Akcie Meta Platforms po Zuckerbergově hrozbě ztrácejí

08.02.2022 Poté, co Mark Zuckerberg pohrozil Evropanům zrušením služby Facebook a Instagram, se akcie jeho společnosti Meta Platforms propadly o 5,14 %. Ve sporu jde o přenášení dat na servery ve Spojených státech, s čímž nesouhlasí EU.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Kryptoměnový podnik firmy Meta prodává majetek a končí

01.02.2022 Společnost Silvergate Capital převezme za 182 milionů USD (3,9 miliardy Kč) blockchainovou platební síť a další intelektuální majetek společnosti Diem Association. To je podnik pro digitální měnu podporovaný společností Meta Platforms, dříve Facebook. Diem Association dodala, že prodejem aktiv ukončí svou činnost. Zároveň tím končí ambice společnosti Meta přimět miliardy svých uživatelů, aby prováděly transakce v její vlastní měně. Uvedla to agentura Reuters.
C:\fakepath\dolary.jpg

Majetek nejbohatších lidí se za pandemie rozrostl, víc lidí je ale v chudobě

18.01.2022 Majetek nejbohatších lidí světa se za pandemie covidu-19 rozrostl, na druhou stranu se ale víc lidí ocitlo v chudobě. Ve své zprávě o nerovnosti to včera uvedla britská nevládní organizace Oxfam. Nízké příjmy těch nejchudších podle ní přispěly ke smrti 21.000 lidí denně. Majetek deseti nejbohatších lidí se od března 2020, tedy od začátku pandemie, více než zdvojnásobil.
img

Long signál na akcie Meta Platforms (FB)

24.11.2021 Facebook se nedávno přejmenoval na Meta Platforms. Nový název si společnost vypůjčila z plánů na vývoj projektu metaverse. Má se jednat o jakýsi virtuální prostor, který Mark Zuckerberg vnímá jako další generaci internetu, kde jsou uživatelé jeho součástí. Po vzestupu nad EMA-50 přišla v září ostrá korekce. Metaverse je nyní jádrem strategie společnosti Meta. Koncept propagují i další významné technologické společnosti, jako je softwarová společnost Microsoft, specialista na polovodiče Nvidia a výrobce videoher Epic Games. Metaverse povede ke vzniku nových technologií, zařízení, aplikací a také možností monetizace.
C:\fakepath\top5-29102021-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.10.2021 1) Akcie švédské automobilky Volvo Cars dnes debutovaly na stockholmské akciové burze výrazným růstem, dopoledne si připisovaly více než 15 %. Dceřiná firma čínské společnosti Geely v primární veřejné nabídce akcií (IPO) vybrala 20 miliard švédských korun (51,6 miliardy Kč). Investoři vkládají důvěru zejména do jejího přechodu k elektromobilitě, informovala agentura Bloomberg.
img

Společnost Facebook se přejmenuje na Meta, problémy podle kritiků zůstanou

29.10.2021 Společnost Facebook se přejmenuje na Meta, oznámil dnes na konferenci šéf podniku Mark Zuckerberg. Nové jméno, jež bude zastřešovat služby jako Facebook či Instagram, odkazuje na takzvané metaverzum, tedy internetový svět, který společnost buduje. Firma změní i logo, kterým napříště bude modrý symbol nekonečna. Výběr řeckého slova "meta", které může znamenat například "mimo", nebo "za", má podle Zuckerberga demonstrovat, že "je vždy možné vybudovat něco dalšího". Kritici společnosti mají za to, se jedná o zastírací manévr, který firmu problémů nezbaví.
img

Facebook podle médií plánuje změnit své jméno

20.10.2021 Americká společnost Facebook plánuje příští týden představit své nové jméno. Uvedl to server The Verge s odvoláním na informovaný zdroj. Facebook v reakci na zprávu uvedl, že spekulace nekomentuje.
img

Facebook se chce přejmenovat

20.10.2021 Pod slovem Facebook si každý okamžitě vybaví nejpopulárnější sociální síť. Je to ale i název společnosti, která tuto sociální síť provozuje. Jak nás informovala agentura Reuters, mělo by se to změnit.
img

Facebook podle svého šéfa Zuckerberga neupřednostňuje zisk před bezpečností

06.10.2021 Šéf Facebooku Mark Zuckerberg hájil svou firmu před obviněními, která vůči ní při úterním slyšení před podvýborem Senátu amerického Kongresu vznesla bývalá zaměstnankyně Frances Haugenová. Podle Zuckerberga není pravou, že by Facebook upřednostňoval zisk před bezpečností svých produktů.
img

Zveřejňování dezinformací komplikuje růst Facebooku

21.07.2021 Na gigantickou sociální síť začíná platit rčení „Co zaseješ, to sklidíš!“. Ignorování hoaxů, antivaxerů a šíření dezinformací plodilo shnilé ovoce na trzích pro společnost Facebook. CEO Mark Zuckerberg opět čelí kritice, a to ne ledajaké, ale přímo z Bílého domu.
C:\fakepath\Bezos.jpg

Forbes: Nejbohatším člověkem na světě je nadále Jeff Bezos

06.04.2021 Titul nejbohatšího člověka na světě si podle žebříčku časopisu Forbes už čtvrtý rok po sobě udržel zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos, těsně následovaný podnikatelem Elonem Muskem. Celkové jmění nejbohatších lidí planety se i přes ekonomickou krizi způsobenou koronavirem zvýšilo, Forbes registruje rekordních 2755 dolarových miliardářů s jměním v celkové výši 13,1 bilionu dolarů (289 bilionů Kč). V roce 2019 to bylo osm bilionů dolarů (176,5 bilionu Kč).
img

Státy USA plánují příští týden podat žalobu na Facebook

03.12.2020 Skupina amerických států, v čele s New Yorkem, vyšetřuje firmu Facebook kvůli možnému porušení antimonopolních zákonů a plánuje příští týden podat na sociální síť žalobu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na čtyři informované zdroje. Bude to druhá významná žaloba na velkou technologickou společnost. V říjnu ministerstvo spravedlnosti podalo žalobu na firmu Google.
C:\fakepath\dolary.jpg

Růst akciových trhů rozšířil klub stomiliardových boháčů na pět

10.11.2020 Majetek šéfa francouzské skupiny LVMH Bernarda Arnaulta v pondělí přesáhl 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč). Díky pondělnímu růstu akciových trhů vlivem zprávy o nadějné vakcíně proti koronaviru posílily také akcie zmíněného francouzského výrobce luxusního zboží. Je to poprvé, co majetkem přesahujícím 100 miliard dolarů disponuje pět jednotlivců, uvedla agentura Bloomberg s odvoláním na svůj žebříček miliardářů.
C:\fakepath\dolary.jpg

Forbes: Nejbohatším Američanem zůstává Bezos, Trump si pohoršil

08.09.2020 Nejbohatším Američanem podle žebříčku časopisu Forbes zůstal třetím rokem za sebou šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos. Výrazně si ale pohoršil americký prezident Donald Trump, a to kvůli koronavirové pandemii, která těžce zasáhla jeho kancelářské budovy, hotely a rezorty, uvedl Forbes.
C:\fakepath\Jeff-Bezos.jpg

Bloomberg: Majetek nejbohatších lidí tento týden rekordně vzrostl

30.08.2020 Pro některé z nejbohatších lidí světa byl tento týden jedním z nejvýnosnějších. Hodnota majetku 500 nejbohatších lidí světa se za týden zvýšila o 209 miliard USD (4,6 bilionu Kč), upozornila agentura Bloomberg. Z jednotlivých lidí majetek zakladatele Amazonu Jeffa Bezose překonal kdysi nepředstavitelnou částku 200 miliard USD a podnikatel, vynálezce a známý provokatér Elon Musk se přidal mezi osoby, jejichž hodnota majetku překonala 100 miliard USD díky pokračujícímu růstu akcií společnosti Tesla.
img

Obavy Washingtonu z TikToku zažehl Zuckerberg, píše WSJ

24.08.2020 Obavy americké vlády z čínské aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok zažehl loni na podzim šéf Facebooku Mark Zuckerberg, když se snažil zabránit větší regulaci své firmy, píše na svém webu deník The Wall Street Journal (WSJ). Prezident Donald Trump nařídil v polovině tohoto měsíce čínskému provozovateli aplikace urychleně prodat své operace ve Spojených státech. Ten se chystá bránit u soudu.
C:\fakepath\top-24082020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.08.2020 1) Akcie v asijsko-pacifickém regionu uzavřely dnešní obchodování v zelených číslech, a to navzdory pokračujícím napjatým vztahům mezi USA a Čínou a nelepšící se situaci v souvislosti s pandemií nemoci covid-19.
img

Bloomberg: Musk se stal čtvrtým nejbohatším člověkem světa

18.08.2020 Zakladatel a šéf americké společnosti na výrobu elektromobilů Tesla Elon Musk se díky pondělnímu růstu ceny akcií firmy stal čtvrtým nejbohatším člověkem světa. Předstihl tak francouzského podnikatele Bernarda Arnaulta, který působí v odvětví prodeje luxusního zboží. S odvoláním na svůj index miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\valka.png

Bitcoin může těžit z napětí mezi Čínou a USA

09.08.2020 Napětí mezi Čínou a Spojenými státy Americkými roste. Je to důsledek přitvrzujících amerických sankcí a zostřující se situace, která nebere konce. V neblahém jádru se ocitly technologické společnosti ByteDance a Huawei. Bitcoin z této krize může těžit. A stejně tak celý trh s kryptoměnami jako celek.
img

Šéfové Amazonu, Applu, Googlu a Facebooku čelí dotazům Kongresu

29.07.2020  V právním podvýboru Sněmovny reprezentantů pro antimonopolní záležitosti začalo dlouho očekávané slyšení šéfů společností Amazon, Apple, Google a Facebook. Podle agentury Reuters akce poskytne náhled do myšlení zákonodárců, kteří gigantům chtějí utáhnout otěže, a patrně ji bude provázet "zdravá dávka politického divadla".
C:\fakepath\apple-1.jpg

Ako Apple mení zabehnuté pravidlá

22.07.2020 Apple je prvou veľkou korporáciou, ktorá uprednostní ochranu súkromia užívateľov pred využívaním citlivých dát na účely marketingu. Niektorým firmám to môže spraviť zásadný škrt cez rozpočet a rozhodnutie Applu sa im nepozdáva. Názory sú rôzne, aj z radov top technologických firiem by sme mohli čoskoro vidieť nasledovníkov, hlavne ak ľudia ocenia ochranu súkromia.
img

Šéf Facebooku přišel kvůli bojkotu reklamy o 7,2 miliardy dolarů

28.06.2020  Šéf americké společnosti Facebook Mark Zuckerberg přišel kvůli bojkotu reklamy na této sociální síti o 7,2 miliardy dolarů (167 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Ke kampani, která má upozornit na to, že firma nedělá dost pro to, aby zastavila nenávistné projevy na svých platformách, se dosud přidalo kolem 90 velkých inzerentů. Akcie Facebooku v pátek klesly o 8,3 procenta, nejvíce za poslední tři měsíce.
img

Práce z domova má zelenou. Firmy z ní profitují

25.06.2020 COVID-19 přinesl širší akceptování práce z domova a změnil naše chování v rámci volnočasových aktivit i zdravotních prohlídek. V dnešním komentáři k aktuálním zprávám z akciových trhů se na tytonové trendy zaměříme a ukážeme si seznam 13 akciových titulů, které z něj profitují. Jen za letošek tento seznam díky velké poptávce investorů posílil o 102 %.
img

Facebook nabízí nákupy přes internet, Amazon to prý neohrozí

21.05.2020  Americká společnost Facebook začala nabízet nákupy přes internet. Provozovatel stejnojmenné sociální sítě tak jednak využije rostoucího zájmu o nákupy online, zároveň ale získá další data o chování zhruba 2,6 miliardy lidí, kteří jeho síť využívají, protože bude znát jejich nákupní preference. Giganta v odvětví nákupů přes internet, kterým je další americká společnost Amazon, to podle některých analytiků ale neohrozí.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Amazon na špici nejvíce obchodovaných akcií roku 2019

17.01.2020 Pro investory i obchodníky byly výnosy z globálně obchodovaných akcií v posledním roce mnohem vyšší, než je mohlo napadnout i v těch nejdivočejších představách. Vždyť index S&P 500 vzrostl o 29 % a výsledky byly nejlepší od roku 2013. Při zpětném pohledu na toto, pro investory velmi výnosné období, teď může Saxo Bank označit pět firem, jejichž akcie byly mezi klienty v roce 2019, kdy akciové trhy dosáhly dosud nepoznaných výšin, nejpopulárnější.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

Mark Zuckerberg, obavy Kongresu a digitální měna libra

28.10.2019 Šéf Facebooku Mark Zuckerberg se snažil ujistit skeptické americké zákonodárce, že digitální měna libra sníží náklady na globální elektronické platby a lidé se budou moci více zapojit do globálního finančního systému. Nepodpoří spuštění měny, pokud neuklidní veškeré obavy amerických regulátorů.
C:\fakepath\top-24102019-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.10.2019 1) Asijské akciové trhy dnes uzavřely převážně v zelených číslech, když se investoři soustředili na výsledkovou sezónu a také na údaje o vývoji jihokorejské ekonomiky, které potvrdily její zpomalování. Analytici zároveň vyhlíželi dnešní zasedání Evropské centrální banky.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Zuckerberg se snažil uklidnit obavy Kongresu z digitální měny

24.10.2019 Šéf Facebooku Mark Zuckerberg se včera snažil ujistit skeptické americké zákonodárce, že firmou plánovaná digitální měna bude dobrou věcí, která by mohla snížit náklady na elektronické platby a pomoci lidem se více zapojit do globálního finančního systému. Ujistil, že Facebook nepodpoří spuštění měny, pokud neuklidní všechny obavy amerických regulátorů, napsala agentura Reuters.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
img

Rozbřesk: Libra made in Facebook a nový globální měnový (ne)pořádek

19.07.2019 Okurková sezóna a absurdně nízké úrovně volatility na finančních trzích si žádají uchopit nějaké nadčasovější atraktivně-odlehčené téma. Přesně takovým se nabízí být libra. Řeč přitom tentokrát není o britské měně a tisíckrát omílaném brexitu, ale o digitální měně, kterou do svého ekosystému hodlá vpustit Facebook. O tom, že se opravdu jedná o žhavé téma svědčí, že na rozdíl jiných digitálních měn, které vznikly nedávno na zelené louce a požírají zcela zbytečně nezanedbatelnou část elektrické energie, libra opravdu zvedla ze židle nejednoho regulátora či tvůrce hospodářské politiky. Proč ale takový poprask kvůli konceptu, který je zatím jen na papíře?
C:\fakepath\TOP5-30052019-LV-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.05.2019 1) Zdá se, že finanční trhy Brexit příliš nezajímá, soudě podle poměrně tiché reakce na zprávu, že se Theresa Mayová rozhodla odstoupit. Její květnový odchod však zvýšil možnost výstupu bez dohody. Akcie indexu FTSE All Share se ve své skupině už obchodují za výprodejové ceny, ale Fidelity International věří, že krátkodobý pokles trhu způsobený výstupem bez dohody může spíš nabídnout investiční příležitosti než hrozbu.
img

Podle Saxo Bank je nejobchodovanější akcií roku Facebok, v ČR vede Erste Group

11.01.2019 Přední fintech specialista Saxo Bank zaměřený na multi-asset obchodování a investice oznámil pět nejpopulárnějších akcií za rok 2018 mezi svými klienty. Pro investory a obchodníky představoval uplynulý rok velké výkyvy s novými maximy i nárůstem volatility. To znamená jak příležitosti pro šikovné obchodníky tak i zdůraznění významu správného řízení rizik a dobře diverzifikovaného portfolia.
img

Seznamu 500 magnátů Bloombergu vévodí Bezos, Babiš z něj vypadl

31.12.2018 V důsledku turbulencí na finančních trzích se řada magnátů letos dostala do červených čísel. Podle indexu 500 největších miliardářů agentury Bloomberg nejbohatší lidé na světě ztratili tento rok 451 miliard dolarů (10,15 bilionu Kč). To je zásadní rozdíl oproti roku 2017, kdy své bohatství zvětšili o jednu miliardu dolarů. K těm, kdo z indexu agentury letos vypadli, patří český premiér Andrej Babiš nebo ruský magnát Oleg Děripaska.
C:\fakepath\us-economy.jpg

Výběr hlavních událostí v USA v letošním roce

17.12.2018 Výběr hlavních politických a ekonomických událostí ve Spojených státech v letošním roce:
img

Akcie Facebooku se už července soustavně propadají. Včerejší výsledky za třetí čtvrtletí na tom nic změnit nemusí

31.10.2018 Výsledky Facebooku za třetí čtvrtletí přijal trh smíšeně. Žádná „katastrofa“ tak jak v létě se určitě nekoná. Akcie nejprve oslabily o pět procent, nakonec však v rozšířeném obchodování mimo hlavní burzovní hodiny přidaly 3,1 procenta. Nutno však říci, že Facebook nastavil laťku docela nízko, jelikož už dříve investory varoval, že výsledky za třetí a čtvrté čtvrtletí nebudou rozhodně nic výjimečného a že je třeba se připravit na zpomalení růstu tržeb. Právě tato zpráva způsobila koncem července dramatický propad jeho akcií, které během několika hodin spadly z ceny kolem 220 dolarů na cenu v blízkosti 170 dolarů. Šéf Facebooku Mark Zuckerberg tehdy za zhruba dvě hodiny, během nichž byl propad nejstrmější, přišel v přepočtu o 370 miliard korun. Chudl tedy tempem tří miliard korun za minutu, což je pravděpodobně historický rekord v tempu chudnutí.
img

US akciové trhy překvapují: Facebook padá o 24 %, Amazon na historických maximech

28.07.2018  Obchodní týden přinesl investorům hned několik žhavých témat. Uplynulých pět dní se neslo ve znaku dobré nála...
img

US akciové trhy překvapují: Facebook padá o 24 %, Amazon na historických maximech

27.07.2018 Obchodní týden přinesl investorům hned několik žhavých témat. Uplynulých pět dní se neslo ve znaku dobré nálady na trzích. US ekonomika dle kvartálních výsledků prosperuje, ke zdárnému konci spěje i jednání mezi USA a EU. Výsledky společností za 2. čtvrtletí trhy zaskočily.
C:\fakepath\eurusd-17052018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.5.2018

17.05.2018 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele s maloobchodními a technologickými společnostmi. Investoři však nadále zůstávají nervózní kvůli geopolitickému napětí a očekávanému dalšímu růstu úrokových sazeb v USA.
img

Facebook, Zuckerberg a zastavení propadů akcií

17.04.2018 Mark Zuckerberg přestál i dva slyšení v americkém Kongresu kvůli skandálu s manipulací s daty uživatelů FB během voleb. Čelil nepříjemným dotazům členů výboru Sněmovny reprezentantů pro energetiku a obchod. Akcie firmy i přes skandál posílily a hodnota Facebooku vzrostla o 25 miliard dolarů na 484 miliard amerických dolarů, kdy si akcie připsaly 4,5 %, největší nárůst za poslední dva roky. Následující den posílily téměř o 1 % na 166,32 dolaru. Před slyšením s Markem Zuckerbergem akcie klesly asi nejvíce od vstupu firmy na burzu. Blíží se regulace, které můžou Facebooku uškodit, což ale podle analytiků nemusí znamenat snížení zisků z reklamy.
img

VIDEO: Price Action analýza 16.-20.4. 2018 a týdenní obchodní příležitosti

16.04.2018  Elon Musk na Twitteru prohlásil, že Tesla bude ve Q3 a Q4 zisková, bude mít pozitivní cash flow a nebude potřebovat dodatečné 2-3 miliardy, jak napsal The Economist. US indexy povyskočily výše a opět přinesly optimismus na finanční trhy. Mark Zuckerberg se zpovídal před US senátem, avšak akcie FB opět mírně rostou. Jak se budou trhy vyvíjet tento týden? Podívejte se na video níže a dozvíte se více:
C:\fakepath\eurusd-13042018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.4.2018

13.04.2018 Americké akcie včera posílily, v čele s akciemi technologických a finančních firem. Náladu na trhu podpořilo zmírnění obav z konfliktu mezi západními mocnostmi a Ruskem v Sýrii, které přimělo investory obrátit jejich zájem na nadcházející výsledkovou sezonu. Ta by měla být podle odhadů nejlepší za sedm let.
img

Facebook padá, niečo si želajte

29.03.2018 Na Facebook sa v posledných dňoch valí špina zo všetkých možných strán. Od médií, od politikov, podnikateľov, celebrít a aj od bežných ľudí. Elon Musk napísal na Twitter, že si maže Facebook. Cena akcií tejto najväčšej sociálnej siete klesá od oznámenia tejto udalosti o takmer 18%. Ako to bude pokračovať? Skrachuje Facebook?
img

Po aféře Cambridge Analytica spadly akcie Facebooku o 13 procent

25.03.2018 S výjimkou prvních čtyřech měsíců po vstupu na burzu akcie Facebooku po celou dobu existence společnosti významně rostly. Z historického minima 18 dolarů se postupně vyšplhaly až na maximum 195 dolarů. V uplynulém týdnu ale přišlo první větší zaváhání. V souvislosti s aférou společnosti Cambridge Analytica, která pochybným způsobem získávala a využívala data uživatelů, akcie největší sociální sítě poklesly o 13 procent na méně než 160 dolarů.
img

Akcie Facebooku za celý týden klesly nejvíce od července 2012

25.03.2018 Akcie sociální sítě Facebook tento týden klesly o 13 procent. To byl nejhorší týdenní výkon od července 2012, což bylo zhruba dva měsíce poté, co firma vstoupila na burzu. Důvodem je skandál s neoprávněným použitím dat o uživatelích facebooku firmou Cambridge Analytica, který vyvolal obavy o ochranu soukromí a přiměl zákonodárce na obou stranách Atlantiku zabývat se tím, jak firma nakládá s osobními informacemi uživatelů, uvedl server zpravodajské televize CNBC.
C:\fakepath\usdjpy-23032018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 23.3.2018

23.03.2018 Akcie ve Spojených státech včera oslabily o téměř tři procenta. Šlo o největší jednodenní propad od 8. února. Reagovaly na zprávu, že americký prezident Donald Trump podepsal dekret, který by mohl vést k uvalení cel na dovoz čínského zboží v hodnotě až 60 miliard dolarů (1,2 bilionu Kč). To by mělo dopad na celosvětový obchod. Ztrácely především akcie průmyslových firem, americký dolar posiloval.
C:\fakepath\eurusd-22032018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.3.2018

22.03.2018 Akciím ve Spojených státech včera nejprve pomohlo vzhůru očekávané oznámení americké centrální banky (Fed) o zvýšení základní úrokové sazby. Nakonec ale uzavřely se ztrátami kvůli následným komentářům guvernéra Fedu Jeroma Powella o obchodní politice Spojených států. Po dvoudenním propadu se zotavily akcie technologické firmy Facebook. Na forexovém trhu ztrácel americký dolar.
img

Zaměřeno na sociální sítě

11.02.2018 Zakladatel největší globální sociální sítě světa Mark Zuckerberg se snaží ochránit více než miliardu uživatelů Facebooku před negativními vlivy nevyžádaných reklamních sdělení, politických hnutí a médií.
forex-trading-2.png

10 výroků, které musí každý trader znát

21.08.2017 Na forexovém trhu můžete být úspěšní, když máte ziskovou obchodní strategii. Není to ovšem vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli být dlouhodobě ziskoví. Musíte všechny své obchody uskutečňovat přesně podle daného obchodního plánu. To ovšem není zrovna snadné, a pokud i vy máte občas problém vše dodržet, následující výroky slavných a úspěšných lidí jsou tu právě pro vás.
img

Jak je na tom Facebook pět let po svém IPO?

11.05.2017 Akcie společnosti Facebook sice po zveřejnění výsledků za první čtvrtletí tohoto roku oslabily, pesimismus ale není namístě. Ano, Facebook varoval, že letos znatelně zpomalí tempo růstu tržeb, protože k uživatelům už nelze nadále pumpovat další a další reklamu. Mark Zuckerberg se ale může spolehnout, že částečně to vyváží Instagram. Podle Morgan Stanley dosáhnou příjmy z reklamy na této aplikaci jen letos 3,6 miliardy dolarů. Facebook se navíc snaží o další pokrok v oblasti videí, aby k sobě mohl přetáhnout peníze, které zatím proudí do televizní reklamy.
img

Vzestup a pád fake news?

29.11.2016 Poté, co americké prezidentské volby vyhrál realitní magnát Donald Trump, jenž byl ještě před rokem považován za kuriózní zpestření souboje o Bílý dům, se média a organizace zabývající se průzkumy veřejného mínění začaly zpytovat, proč výsledek neodhadly a co vedlo voliče k nečekané podpoře republikánského kandidáta.
img

Facebook vyráží na Čínu

25.10.2016 Pro americké internetové firmy je Čína zemí morální porážky. Mnoho lidí doufalo, že západní technologie povedou k tomu, že Čína nakonec uvolní svůj stisk nad informacemi. Dnes ale namísto toho významné společnosti ze Západu spolupracují s čínskou vládou a samy používají cenzuru. Společnost Yahoo poskytla čínské vládě informace, na základě kterých skončilo několik aktivistů podporujících demokracii ve vězení. Microsoft smazal blog známého aktivisty, Google cenzuruje výsledky hledání, které jsou politicky citlivé. V roce 2006 stáli zástupci těchto tří firem před americkým Kongresem, kde byli obviněni z „nechutné kolaborace“ s čínskou vládou.
img

Blíží se IPO Snapchat?

27.05.2015 Start nového týdne se nesl na pesimistické vlně s tím, jak medvědi využili slábnoucího růstového momenta k vyvinutí si...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Zlaté akcie se propadají níže

11.11.2014 Americké indexy S&P 500 a Dow Jones si připsaly čtvrtý den navyšování rekordů, i když opět se jednalo pouze o minimáln...
img

Akcie Snapchat už brzy?

29.08.2014 Snapchat je mobilní aplikací pro sdílení fotek mezi uživateli smartphone. Zároveň se jedná o třetí nejpoužívanější apl...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY a USD/CHF

20.12.2013 Po divoké středě mají za sebou americké akcie klidnou čtvrteční seanci. S&P 500 ztratilo 0,06 procenta, Nasdaq od...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD a EUR/GBP

25.09.2013 Americký akciový trh prožil v úterý čtvrtý červený den v řadě, když index S&P 500 ztratil 4,42 bodu a uzavřel pod...
img

PO PRUDKÉM PÁDU SE PÁRU USD/JPY PODAŘILO VZCHOPIT

12.06.2013 Dolar sice včera utrpěl svou největší ztrátu za poslední tři roky, ale dnes se mu již vůči jenu podařilo stabilizovat....
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Čínský jüan | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Británie | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Divergence | Monetární politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Private equity | Světové akcie | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/NZD | USD/TRY | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Breakout | CEO | CFD | Cable | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Demo účet | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | G7 | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | Long | MACD | MMF | MT4 | Margin | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | PPI index | Platforma | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swing | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Citigroup | Cena zlata | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | EU | Finanční sektor | Býčí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Bohatství | Partners | Gold | Obchodovat | Alexander Elder | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Delta | Index | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie Porsche | Akcie Shell | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Běžný účet | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | Čínské investice | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Eura | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Islámský stát | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Kurz amerického dolaru | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna libra | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Pád akcií | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Směnné kurzy | Státní dluh | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DXY | ING | Buffett | Put | Andrej Babiš | Bill Gates | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Prospekt | ROCE | SPAD | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | WSJ | Tržby | Underperform | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Blog | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Markit | Unicredit | Danske Bank | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Home Credit | Caterpillar | London Capital Group | Investing.com | NATO | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | Washington Post | Agentura DPA | The Guardian | Propad na finančních trzích | Thomson Reuters | Brazílie | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Měnové riziko | Globální trhy | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Energie | Earnings | Podnikatelé | BlackRock | Znalost | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Moneta Money Bank | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Fidelity International | Miliardáři | Forbes | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | JPMorgan Chase | Algoritmus | Index miliardářů | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | AAA | Tržní aktuality | Alibaba | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | Citi | S&P | Rating Evropské unie | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Stagnace | Tempo růstu | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Propad akcií | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | Velké zisky | Historické rekordy | Theresa Mayová | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | TRY | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | xStation | ČTK | Aktuální cena | Internetové firmy | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Očekávání | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | TPG Capital | ex | Vstup na burzu | Zahraniční forex | UniCredit SpA | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Jesse Livermore | Paul Tudor Jones | Virtuální mince | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Spekulativní investice | LYNX Trading | IPO Facebooku | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Kryptoměna ethereum | Oxfam | Crypto | Jak fungují akcie | Airbnb | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Hodnota majetku | Obchodní týden | Obchodní válka | Podniky | Asijské akciové trhy | Long signál | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Objem obchodování | IPO kalendář | Czech Fund | USMCA | Trh s kryptoměnami | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Základní úroková sazba | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Nejbohatší lidé na světě | Miliardáři v Singapuru | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | WEF | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Nakoupit akcie | Německé banky | Zvýšení sazeb | IPO Uber | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Makroekonomická situace | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Nedůvěra investorů | IPO Luckin Coffee | GlobalCoin | NVDA | Začít obchodovat | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Digitální měna Libra | South China Morning Post | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Asociace Libra | Vlastní kryptoměny | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Coffee | Uranové akcie | Vanadiové akcie | Vanad | XTB Research | Aktuální cena akcií | Investiční kapitál | Ekonomické problémy | WeWork | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Úpis akcií | IPO Home Credit | Růst podnikatelské aktivity | The Washington Post | TeamViewer | Internet of Things | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Nejlepší výsledky | Equinor | Cena akcie | IPO TeamViewer | Měnový systém | Obchodujte | Hospodářské krize | ByteDance | TikTok | Huawei | Světové akciové indexy | Projekt libry | Spuštění měny | Globální digitální měny | Automobilky | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Objem | MSFT | Obchod | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Růst cen | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Úvěrové produkty | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Walt Disney | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Na burze | Visa | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Prohlášení | Yahoo | Prezident Světové banky | David Malpass | Internetový gigant | FTC | Airbus | Společnost Microsoft | Porsche | Míra | General Atlantic | Geely | Předseda | Investujte | Šperky | Evoluce | Regulátoři | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Roku Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Stratég | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Wirecard | Singapur | Růst akciových trhů | Hospodaření | Návratnost | Netflix | Americké dolary | Washington | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Šéf Bílého domu | Spotřebitel | Nejobchodovanější akcie | Akcie v Saxo Bank | Facebook Inc. | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Komunikace | Trump | Davos | Fórum v Davosu | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Úsilí | Výdaje | Deník The Wall Street Journal | FCF | Cena akcií Tesly | Americká společnost | Americké ekonomiky | Valuace | COVID-19 | Prada | Prudký propad | Ekonomické recese | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Současná cena | Varovné signály | WP | Videokonference | Vývoj na trhu | Aerolinky | Air France-KLM | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Letectví | Cenový vývoj | Poměr cen | Růst cen v eurozóně | Viceprezident | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Historie | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Koronavirová krize | Unilever | WM | Kongres | LinkedIn | Asociace | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Microsoft (MSFT) | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | Patenty | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Jiří Makovský | Majitel | Internetové televize | Televize Netflix | Statistiky | Uzavření trhů | Geopolitická krize | Malé podniky | Sociální síť | Tweety | Air France | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Grayscale | Čtvrtletní výsledky | Volvo | Shell | Technologický pokrok | Výzkumné společnosti | Nejbohatší Čech | Vakcína | Manažerka | Spekulovat | Více riskovat | Společnost Facebook | Facebook Shops | Luke Gowland | GlobalData | Verdict | Americká média | Spoluzakladatel | JDE | Vedení společnosti | Nikola | Covid | Technologické firmy | Druhá vlna | Počty nových případů | IDEA | Práce z domova | Vlna koronaviru | Šéf Facebooku | Majetek šéfa Amazonu | Jasný signál | Nákupy přes internet | Michal Lukáč | Sony | Epic Games | KLM | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Apple Worldwide Developers Conference | Supervelmoci | Progres | Sundar Pichai | Pozice dolaru | Velké technologické firmy | ByteDance TikTok | Slábnoucí dolar | Roger Huang | Arcane Crypto | Bendik Norheim Schei | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Vztahy mezi Čínou a USA | Damoklův meč | Fortnite | Akcie Airbus | Přístup k inflaci | Investor Warren Buffett | Majetek nejbohatších lidí | CUNY | Miles Corak | Růst majetku | Růst majetku nejbohatších lidí | Klimatické změny | Larry Ellison | Steve Ballmer | Larry Page | Sergey Brin | Alice Waltonová | Inspirace | Nvidia | Sequoia | Bloomberg Intelligence | Inditex | Budoucí vývoj | Šéf podniku | Softwarová společnost | Česká republika | Firmy na burzu | iPhone | TPG | Zveřejnění výsledků | Soudní spor | Výrobce videoher | Klub stomiliardových boháčů | Diem | Ekonomické nerovnosti | Diem Association | Akcie Airbnb | Očkování | Růst ceny | Sociální média | Activision | Blizzard | Zajímavé akcie | Akcie Air France-KLM | Air | Herní průmysl | Pandemie covidu-19 | Dlouhodobý investor | Decentraland | xStation 5 | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Nevládní organizace | Plány | Příležitosti | Tržní síly | Prodej | Lucia Žárska | Graf akcie | Denní graf akcie | Technologie | Smartphony | AI | Odvětví | Růst Facebooku | Divize | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Štěstí | Vnímání | SNOW | Společnosti | Opatření | Dna | Platební síť | Balenciaga | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | The Verge | Horizon | Horizon World | Oculus | Snap | Nová historická maxima | Pozornost | Volvo Cars | Cenový cíl | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Rebranding | The Facebook Files | Metaverzum | Dceřiná firma | Metaverse | Meta Platforms | Meta (Facebook) | Společnost | Airbus (AIR) | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | | Propad hodnoty | Rozšíření | Provozovatel sociální sítě | Miliardy USD | Grafické karty | Nemoc covid-19 | Akcie Snap | Hry | Reality | Digitální ekonomiky | Omniverse | Mesh | Teams | The Sandbox | Sandbox | Akcie FB | Kryptoměnový podnik | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Prodej majetku | Projekt Diem | Roblox | RBLX | Vlastnictví
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Marko Kolanovic
Mark Owen
Mark Rutte
Marks Howard
Mark Sobel
Marks & Spencer
Mark-to-Market
Markus Braun
Markus Krebber
Markus Söder

Následující klíčová slova

Marlin
Maroš Šefčovič
Marriott
Marriott International
Marriott International (MAR)
Marriott International (MAR.US)
Marriott (MAR.US)
MarSe
MarSe Expert Advisor
Marshall Gittler
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít