Středa 19. června 2024 14:37
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

Commodities

img

TASS: Ruský soud zakázal firmě NET4GAS vést arbitráž proti Gazpromu v zahraničí

11.06.2024 Arbitrážní soud ruského Severozápadního okruhu potvrdil dřívější soudní rozhodnutí, které zakazuje českému provozovateli sítě plynovodů NET4GAS pokračovat v řízení proti ruské společnosti Gazprom Export v zahraničí, informovala dnes ruská státní tisková agentura TASS. Česká společnost v reakci odkázala na svá dřívější vyjádření ke kauze. V nich uvedla, že se zákazem řídit nebude, protože rozhodnutí ruských soudů je v rozporu s mezinárodním právem.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Na dani z příjmu loni nejvíc zaplatil ČEZ

07.06.2024 Na dani z příjmu právnických osob loni nejvíc zaplatila energetická společnost ČEZ. Státu odvedla 24,5 miliardy korun. Předloni skončila v žebříčku největších plátců daní třetí se zaplacenou daní 2,73 miliardy korun. Na druhém místě skončila loni automobilka Škoda Auto, která odvedla na dani z příjmu 5,51 miliardy korun, třetí obchodník s energetickými surovinami EP Commodities zaplatil daň 4,53 miliardy korun. Dnes o tom v tiskové zprávě informovala Finanční správa. Dvacet největších plátců korporátní daně na ní odvedlo celkem 66,2 miliardy korun.
img

Ruský soud zakázal firmě ČEZ vést arbitráž proti Gazpromu mimo Rusko

24.05.2024 Arbitrážní soud pro Petrohrad a Leningradskou oblast zakázal české energetické společnosti ČEZ pokračovat v arbitrážním řízení proti ruskému plynárenskému podniku Gazprom mimo Rusko. Informovala o tom dnes agentura TASS. Rozhodnutí přichází poté, co ČEZ ve čtvrtek večer oznámil, že rozhodčí tribunál Mezinárodní obchodní komory (ICC) zakázal Gazpromu pokračovat v soudním řízení proti firmě ČEZ v Rusku.
img

Stocks await US triple-data release

14.03.2024 Global shares held close to record levels on Thursday, while the dollar was on track for its first weekly increase in a month. Investors awaited a trio of U.S. data releases that could influence interest rate expectations.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Oil poised for weekly increases following Israel’s rejection of ceasefire proposal.

09.02.2024 Oil prices remained stable on Friday, maintaining their trajectory for weekly gains, as tensions lingered in the Middle East following Israel’s rejection of a ceasefire proposal from Hamas.
img

Oil edges up as US plans more strikes in Mideast; Ukraine hits Russian refinery

05.02.2024 Oil prices edged higher on Monday, rebounding from steep declines last week. The uptick came after Washington vowed to carry out additional strikes on Iran-backed factions in the Middle East and amid reports of Ukrainian drone attacks on the largest refinery in southern Russia.
img

Oil prices surged as tensions escalated in the Middle East

29.01.2024 Oil prices rose on Monday following a drone attack on U.S. forces in Jordan, intensifying concerns about supply disruptions in the Middle East. Houthi rebels also increased their attacks on vessels in the Red Sea, targeting a fuel tanker operated by Trafigura.
img

A new era for the US dollar

17.10.2023 The US dollar story is undergoing a significant change and it is high time for everyone to wake up and take notice. Historically, the link between oil prices and the dollar has been straightforward. Now, however, the ground seems to be shifting and the dollar is making unexpected moves.
img

Oil Prices Decline Amidst Risk Aversion at the Start of Q4; Attention Turns to OPEC

03.10.2023 Every market, including the oil market, is influenced by a complex web of factors, and it doesn’t exist in isolation.
img

Jaké budou ceny zlata do konce týdne?

25.09.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukázal, že analytici trhu se rozdělili na býčí a neutrální tábory, zatímco drobní investoři čekali, až se ceny vymaní z nedávného rozmezí, ať už směrem nahoru nebo dolů.
img

Oil near 10-month high due to tight supply, awaiting US inflation data

13.09.2023 Oil rose on Wednesday, consolidating its position near the ten-month price high it reached during Tuesday’s trading, as the market balanced supply concerns over Libyan production and OPEC+ curbs with global macroeconomic factors.
img

Oil rises as market awaits Fed rate outlook

14.06.2023 On Wednesday, oil prices experienced a slight upward movement while investors eagerly anticipated the results of the U.S. Federal Reserve’s June meeting. Additionally, they were keeping a close eye on important economic data from China and the latest government reports concerning U.S. crude stockpiles.
img

Oil prices rise on bargain hunting ahead of Fed rate decision.

13.06.2023 Oil prices rose on Tuesday as investors engaged in bargain hunting, seeking to recover from the previous day’s significant decline. However, the gains were constrained by cautiousness among investors due to upcoming policy decisions from the U.S. Federal Reserve and other central banks.
img

Gold made a recovery as the dollar weakened due to disappointing US data.

06.06.2023 Gold prices were flat on Tuesday after some gains in the previous session as weak data from the US sector weighed on the dollar and the services sector economy bet on the world’s biggest wipeout.
img

Oil rises after US officials reach a debt agreement

29.05.2023 Oil prices rose on Monday after US leaders reached a tentative agreement on the debt ceiling. It could avert a default by the world’s biggest economy and oil consumer, even as fears of further interest rate rises curbed gains.
img

Gold shipments from Russia to the United Arab Emirates, Turkey and China

25.05.2023 The United Arab Emirates has become a key trading hub for gold from Russia since Western sanctions disrupted traditional export routes from Russia over Ukraine.
img

China’s economy picks up pace, oil starts to rise

18.04.2023 Oil prices firmed slightly on Tuesday after falling 2% in the previous session, while stronger economic data from China helped and boosted the demand outlook.
img

As markets reevaluate Fed risks, gold holds steady above $2,000 per ounce.

17.04.2023 After hawkish remarks from Federal Reserve officials about the trajectory of interest rate hikes sparked a significant amount of profit taking in the previous session, gold prices stabilized in early Asian trade on Monday, holding on to key levels.
img

Gold continues to rise, with a good week ahead due to lower inflation.

14.04.2023 Gold prices gained for the fourth consecutive session on Friday, boosted by signals that US inflation was slowing, although persisting fears of a 2023 recession fuelled safe-haven demand for the yellow metal.
img

Rising oil prices, optimism in China help offset OPEC threats

14.04.2023 Oil prices surged in early Asian trading on Friday, while signs of rising demand in China helped markets overcome OPEC’s threats of potential headwinds.
img

Gold rises, inflation eases, recession fears increase

13.04.2023 Gold prices rose during Asian trading on Thursday as weaker-than-expected US inflation data sparked bets of an early Fed rate hike pause, while heightened recession fears also boosted safe-haven buying.
img

Gold prices fall, dollar recovers ahead of a week full of data

03.04.2023 As markets closed some of their gains following a strong Q1, gold prices declined on Monday. As of now, attention is b...
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Nízké dodávky obilí a olejnin drží ceny na vyšší úrovni. Jaké jsou vyhlídky na rok 2023?

19.12.2022 Produkce základních obilovin – rýže a pšenice, nejspíš nedoplní vyčerpané zásoby, zatímco plodiny, které produkují jedlé oleje, trpí nepříznivým počasím v Latinské Americe a jihovýchodní Asii.
img

EPH státní úvěr na burzovní zálohy nedostal, ani ji už neočekává, uvedla skupina

08.11.2022 Skupina Energetický a průmyslový holding (EPH) miliardáře Daniela Křetínského dosud nedostala od státu peníze, které měly být půjčkou na zálohy, jež musí výrobci elektřiny skládat při obchodování na energetické burze. Holding už čerpání půjčky do budoucna nepředpokládá. Na dotaz ČTK to dnes řekl mluvčí skupiny Daniel Častvaj. Podle ministerstva financí jednání o půjčce pokračují.
C:\fakepath\trader-04112022-47-zm.jpg

EPH přesune svou EP Commodities kvůli dani z neočekávaných zisků do zahraničí

04.11.2022 Energetický a průmyslový holding (EPH) miliardáře Daniela Křetínského přesune svou společnost EP Commodities, která se zabývá obchodem s energetickými surovinami, z Česka do zahraničí. Udělá to kvůli tomu, že se na firmu vztahuje daň z mimořádných zisků, kterou dnes schválila Sněmovna. Podle holdingu je zdanění takových firem nesmyslné a v zahraničí nefunguje. ČTK o tom dnes informoval mluvčí EPH Daniel Častvaj.
img

Krypto news: Bitcoin nahlíží na sentiment indexů

24.10.2022 Bitcoin vylétl blízko 19 700 USD poté, co trhy pozitivně reagovaly na zprávy The Wall Street Journal o nižším zvýšení sazeb na prosincovém zasedání Fedu. O chvíli později Mary Dalyová z Federálního rezervního systému v San Franciscu zdůraznila, že bankéři budou na příštích zasedáních (po listopadovém) zvažovat nižší zvýšení, tj. o 25 a 50 bazických bodů. Počáteční pivot pomohlo indexům a pomohlo i kryptoměnám. Ty však ustoupily z místních maxim:
C:\fakepath\Dubai.jpg

Bloomberg: Dubaj se stává novým Švýcarskem pro obchodníky s ruskými komoditami

22.06.2022 Obchodníci s ruskými komoditami si narychlo zřizují podniky v Dubaji, neboť Švýcarsko jim čím dál více ztěžuje dohody s Moskvou. Švýcarsko přitom bylo desítky let domovem prostředníků, kteří pomáhali zprostředkovávat styky mezi ruskými producenty a odběrateli po celém světě. Nyní je zpřísnění sankcí nutí přesunout se do Spojených arabských emirátů. Informuje o tom agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trader-16052022.jpg

Jak obchodovat pomocí scalping strategie Parabolic SAR + CCI

16.05.2022 Existují dlouhodobé obchodní strategie, které vyžadují, aby obchodník věnoval pozornost cenovému grafu poměrně zřídka. Takový obchodní styl však nevyhovuje všem investorům. Někteří chtějí obchodovat tady a teď a vidět okamžitě výsledky.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Invesco: Investiční alternativy pod drobnohledem

29.03.2022 Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování.
img

Americké ministerstvo energetiky schválilo druhé největší uvolnění ropy ze strategických rezerv

26.01.2022 Americké ministerstvo energetiky oznámilo, že půjčí 13,4 milionu barelů ropy ze strategických ropných rezerv jako součást obnoveného úsilí Bidenovy administrativy omezit rostoucí ceny ropy, které vystoupaly na nejvyšší úroveň od roku 2014.
img

Regulační úřady v SAE se připravují na přijetí kryptoměn

12.01.2022 Kokila Alagh, právní expertka, sdělila své postřehy týkající se regulací kryptoměn a blockchainů ve Spojených arabských emirátech. Regulační orgány SAE se prý připravují na přijetí kryptoměn a blockchainu.
img

Nový komoditní ETF proti inflaci

07.12.2021 WisdomTree uvádí na trh nový evropský komoditní ETF pro investory, kteří se chtějí zajistit proti inflaci.
img

Evropě hrozí série blackoutů, varuje expert. Povolenky EU jsou na rekordu, plyn opět citelně zdražuje

16.11.2021 Evropě v zimě hrozí série blackoutů, varuje Jeremy Weir, šéf společnosti Trafigura. Ta patří k největším nezávislým obchodníkům se surovinami na světě. Weir své varování pronesl dnes na konferenci Commodities Asia Summit, který pořádá list Financial Times. Kolapsy energetické sítě podle něj mohou nastat zvláště tehdy, udeří-li tužší zima. Evropa prý nemá dost plynu, a není tak připravena na zimu.
C:\fakepath\akcie-26072021-7.jpg

Ako vyberať akcie do dlhodobého portfólia a prečo práve Conformis?

26.07.2021 Dnes sa pozrieme bližšie na jednu zaujímavú medicínsko-technologickú firmu, prečo ju mám v portfóliu, čo sa v nej udialo za posledného pol roka, ktorá svetoznáma investičná spoločnosť nedávno nakúpila jej akcie a ako pristupujem k tvorbe akciového portfólia. Hovorím o spoločnosti Conformis a verím, že o nej ešte budete počuť.
img

Očekávaný vývoj na měnových trzích: Slabší dolar je pro oddlužení globální ekonomiky nezbytný

20.04.2021 V našem výhledu na 1. čtvrtletí jsme řešili, proč podle nás americký dolar dlouhodoběji oslabí. Zároveň jsme však neopomněli zmínit, že mohou výrazně vyšší výnosy z amerických pokladničních poukázek a jejich strmější výnosová křivka v určitých okamžicích v očekávání obrovského přílivu stimulů vyhnat měnu výš, a zkřížit tak dolarovým medvědům plány. Ve výhledu na první kvartál jsme doslova uvedli: „Tím se dostáváme k okolnostem, které mohou pokles amerického dolaru navzdory výše uvedeným fundamentálním faktorům, jež hovoří ve prospěch dolarových medvědů, snadno zhatit. Konkrétně je to čím dál strmější výnosová křivka a další růst výnosů dlouhodobých amerických dluhopisů, které se již v prvním týdnu roku 2021 dostaly nad klíčové prahové hodnoty – jako je benchmark 10letých amerických pokladničních poukázek na hladině 1,00 %.“
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

A WINNING STREAK WITH FP MARKETS

27.07.2020 As the curtain comes down on another thrilling football season, FP Markets celebrates the end of another successful association with LED advertising at the Premier League.
C:\fakepath\analytics-chart-data-187041.jpg

Investovanie do komodít

23.06.2020 Spôsobov ako obchodovať či investovať na finančných trhoch je mnoho, no každé finančné aktívum je niečím výnimočné. V čom sú iné komodity? Ak je človek dostatočne znalý, skúsený a trpezlivý, tak na nich môže robiť zaujímavé výnosy, pretože tak ako aj iné finančné aktíva, tak aj komodity sú cyklické a to znamená, že pri správnom načasovaní vstupu do trhu sa dá urobiť veľké zhodnotenie investície. Medzi komodity patrí napríklad ropa, zemný plyn, zlato, platina, kukurica, pšenica či bavlna. Ja sám som po páde ropy na negatívne hodnoty nakúpil ropné ETFko a urobil na tom zaujímavý zisk za mesiac 17%.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\MT4-chart.jpeg

Ako na investovanie či obchodovanie komodít

04.05.2020 Spôsobov ako obchodovať či investovať na finančných trhoch je mnoho, no každé finančné aktívum je niečím výnimočné. V čom sú iné komodity? Ak je človek dostatočne znalý, skúsený a trpezlivý, tak na nich môže robiť zaujímavé výnosy, pretože tak ako aj iné finančné aktíva, tak aj komodity sú cyklické a to znamená, že pri správnom načasovaní vstupu do trhu sa dá urobiť veľké zhodnotenie investície. Medzi komodity patrí napríklad ropa, zemný plyn, zlato, platina, kukurica, pšenica či bavlna.
img

Podpora „Zelené dohody“ zlepšuje investiční vyhlídky do obnovitelných zdrojů

15.04.2020 Navzdory výhradám některých vlád chce Ursula von der Leyenová zahrnout prioritní cíle Zelené dohody (Green Deal) do návrhu sedmiletého rozpočtu EU. Místopředseda Evropské komise Frans Timmermans počátkem dubna potvrdil, že do září má EK v plánu předložit analýzu dopadů zpřísnění omezení skleníkových plynů do roku 2030 o 50 až 55 procent oproti hodnotám z roku 1990. Dohoda by měla obsahovat celkem 50 kroků k dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Top 3 grafy tohoto týdne: DE30, EURUSD , Měď

19.03.2019 Globální akciové trhy rostou a německý DAX (DE30) není výjimkou. Průraz nad klesající trendovou přímku přinesl pouze omezenou korekci a býci se pak opět rychle ujali vesla. DAX se dnes opět obchoduje na vyšších maximech a blíží se zóně rezistence mezi 11800 - 11900 body. Tam se nacházejí lokální minima z února a března 2018 a také v blízkosti vidíme 200 denní klouzavý průměr. Medvědi by mohli využít této kombinace technických faktorů k budování pozic. Pokud by se tak skutečně stalo, první úroveň supportu vidíme v blízkosti minim z počátku března. Všimněme si, že v této oblasti můžeme nalézt kanál 50 denních klouzavých průměrů, které trh v posledních měsících respektoval.
img

TECHNICKÁ ANALÝZA JE ĽAHKÁ

12.03.2019 FXPRIMUS je jedním z nejbezpečnějších forexových brokerů napříč forexovým spektrem. Naše mimořádná opatření v oblasti bezpečnosti nás posunula na přední příčky v zodpovědném obchodování. Vytváříme nové standardy v oblasti bezpečného obchodování v celém forexovém odvětví.
img

Kryptoměny: V Evropě probíhá mnohem více ICO než v USA nebo Asii

17.10.2018 Hlavní krytoměny se dnes pohybují jižním směrem v čele s Litecoinem. Naopak dnes září Ripple, která odolává tlaku na pokles. Kapitalizace celého trhu kryptoměn se pohybuje těsně nad úrovní 210 miliard dolarů. Největší kapitalizaci si přisvojuje Bitcoin s podílem ve výši 53,8 %.
img

Apple se zaměří na nákup kobaltu přímo od producentů

06.04.2018 Kobalt je integrální součástí iPhone baterií, a proto si Apple nutně musí zajistit dostatečné dodávky zásob této komodity. Společnost jedná o dlouhodobých kupních smlouvách přímo s producenty kovu, který momentálně zaznamenává strmý růst poptávky v souvislosti s boomem v oblasti výroby elektromobilů.
img

Akcie zůstávají ve vyčkávacím režimu, drahé kovy a komoditní měny naopak pokračují v růstu

12.04.2016 Úterní seance dnes zatím plynule navazuje na začátek týdne a většina evropských indexů si svou cenu drží na dosah včerejšího close. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná, volatilita je nízká a zobchodované objemy ani dnes nijak nevybočují z průměru třiceti posledních obchodních seancí.
img

Ceny cukru překonaly 16 centů za libru poprvé od listopadu 2014

22.03.2016 Cukr je jeden z tahounů rally na komoditních trzích za poslední měsíc. Květnový kontrakt na newyorské komoditní burze ...
img

Top 3 commodities you should invest in next year

10.11.2015 Oil prices have seen a dramatic decline in 2015, the third worst since World War II. Other commodities have also declined in price, and 2016 is expected to bring...
img

Týden technicky - tento týden v hlavní roli: americký dolar

06.03.2015  Máme za sebou jednoznačně vítězný týden pro dolar, který kromě pondělí zakončil všechny obchodní dny v kladných číslech. Odpoutal se od úrovně 1,1250 EURUSD a makrodata jej seslala pod úroveň 1,1000 EURUSD, tedy pod druhý týdenní support. Párem cloumá fundament a z technického hlediska je třeba hledat dlouhodobou podporu až na paritě, která je však ještě na hony vzdálena.
img

Yellen Stated That The U.S. Economy Is Still Very Weak

01.04.2014 Trading week started rather optimistically. American indexes added around 1% after the speech given by new head of FED, Janet Yellen. She has commented on the economic situation in the United States. Yellen acknowledged that the U.S. economy remains to be sluggish and more likely it will require incentives for longer period.
img

Markets Are Finishing The Trading Week By Consolidating At Reached Levels

28.03.2014 It should be noted that nearing the end of the week, indices passed into a condition of consolidation and closed the t...
img

The Published Statistics Gave Support To The Markets

26.03.2014 Yesterday, the stock market of the United States finished the trading session with a moderate growth of the main indi...
img

Markets Reacted Negatively To Results Of FED Meeting

20.03.2014 Yesterday we witnessed a rather interesting and emotional day, filled with important events. At present, the best idea...
img

The First Sanctions Against Russia Have Only Political Character

18.03.2014 The Russian President, Vladimir Putin, has signed the decree regarding the recognition of the Republic of Crimea. This...
img

The Majority Of The Population Of Crimea Voted For Accession To Russia

17.03.2014 The question concerning Crimea still remains on the agenda. According to the preliminary results of the referendum, wh...
img

Uncertainty Concerning Ukraine Presses On The Markets

11.03.2014 Yesterday's trading day, the opening of the week, was negative for the markets, and the main stock indices of the worl...
img

The Positive Statistics From The Labor Market Supported The Markets

10.03.2014 On the last day of the first trading week of the month, as always, it was marked with the publication of one of the most important macroeconomic statistical reports of the United States - data on the labor market from the Ministry of Labor of the USA, as well as the change of employment in the non-agricultural sector of the country.
img

Tension Round The Conflict Between Russia And Ukraine Presses On The Markets

04.03.2014 Yesterday?s trading session took place under pressure from the conflict between Russia and Ukraine. The main Russian i...
img

The Russian Market Is Captured By A Panic

03.03.2014 The end of the 2013 and the beginning of 2014 can be characterized with the fact that the markets are trying to manage to cope with unforeseen situations and news from different corners of the earth. Markets just managed more or less to stabilize situation in the emerging markets of the developing countries, after FED made the decision to start cutting off the program of quantitative easing, then new problems are starting to fall upon the markets of the different countries.
img

Standard & Poor?s 500 Managed To Update A Historical Maximum

28.02.2014 Yesterday, the stock market of the United States finished the trading session with a moderate growth of the main indic...
img

There Is Not Enough Positive News In The Markets

27.02.2014 After a long period of disappointing data from America, yesterday the statistics were finally able to please the parti...
img

Neutral Dynamics Remain In The Markets

24.02.2014 Last week finished on a positive note, with the European stock markets managing to close the third trading week in a r...
img

Markets Seem To Be Unable To Decide On The Direction

20.02.2014 Yesterday, the stock market of the United States finished the trading session with a moderate decrease. The American i...
img

News From Japan Is Boosting The Market

18.02.2014 The First trading day of the week was affected by lowered activity on the stock platforms due to the bank holiday in t...
img

Statistics Support The Markets

17.02.2014 The last trading day of the previous week was rather full with publications of macroeconomic statistical data, which had an influence on developments in the markets, and increased volatility. Analysts were predicting an increase of the industrial production in January by 0.2%, but actual numbers were reduced by up to 0.3%, which is the maximum value since April, 2013. Even more disappointing was data from the manufacturing industry, who's volume of production decreased in January by 0.8%, which is the greatest fall since May, 2009. Analysts were predicting an increase of 0.1%.
img

Markets Are Consolidating At The Levels Reached

14.02.2014 On Thursday, indices of the United States managed to finish the trading session on a positive note, and closed the day...
img

Positive News From China Had Only A Short-Term Influence On The Markets

13.02.2014 Yesterday, the trading session in the United States started on a positive note, but by the end of the day, indices cou...
img

The Positive Background Supports The Markets

12.02.2014 The American stock market continues to get positive impulses, which helps it to recover from the losses obtained in th...
img

January Appeared To Be Quite Inconsistent For The Markets

03.02.2014 The American indices finished the last trading week in negative territory. Negative attitudes were brought to the market due to the fact that according to the presented data from the FED, the volume of the commercial debt papers of the American companies was reduced for the week to 1.014 trillion dollars. Besides that, pressure on the market increased due to the reporting period of large companies, whereby data appeared to be worse than forecasts. The American investment company KKR Financial Holdings, reported a decrease in quarterly profit from 77.01 million dollars to 61.99 million dollars. The Chevron oil company reported around a 32% falling of quarterly profit to 4.93 billion dollars.
img

Today, All Attention Will Be Directed Towards The FED Meeting

28.01.2014 On Monday, the stock market of the United States of America continued last weeks fall, and finished the trading day in...
img

The Banking Sector In Europe Is Under Pressure

21.01.2014 In absence of the American players on Monday, the European stock indices finished the trading session without any sign...
img

Investors Don't Rush Their Decision-Making

17.01.2014 Yesterday, the trading session in the main European stock platforms passed rather quietly, and the main focus of the p...
psychologie 28072013.png

Naučte se ovládnout strach z tradingu

29.07.2013 Než se dostaneme k dnešnímu tématu, dovolte nám představit autora nového seriálu o psychologii obchodování. Rande Howell pomáhá traderům vybudovat špičkovou psychickou výkonnost. Je licencovaným terapeutem a také koučem. Jeho práce vychází z ovládání emocí, vědomého chování a Jungovských archetypů aplikovaných na trading. Má klinické vzdělání ve výcviku lidí k zvládání emocí a transformaci sebeomezujících přesvědčení na produktivní stav mysli.
img

Obrat v energetice? E.ON potvrdil výhled a vrhá se do komodit, Verbund čeká růst cen elektřiny

03.05.2013 Šéf největší německé energetiky Johannes Teyssen potvrdil krátce před firemními výsledky za první čtvrtletí roku celor...
img

Lepší časy v energetice? E.ON potvrdil výhled a vrhá se do komodit, Verbund čeká růst cen elektřiny

03.05.2013 Šéf největší německé energetiky Johannes Teyssen potvrdil krátce před firemními výsledky za první čtvrtletí roku celor...
img

SAXO CAPITAL MARKETS OTEVÍRÁ RETAILOVÝ SEGMENT V AUSTRÁLII

31.01.2012 Saxo Capital Markets (Austrálie) Pty Ltd (SCM Australia), specialista na online obchodování a investice, dnes v Austrálii oznámila spuštění retailového segmentu, který investorům nabízí příležitost obchodovat tisíce aktiv pomocí oceněné online platformy.
img

Ranní zprávy

23.01.2012 Řecko stále upoutává mnoho pozorností, jelikož dluhový swap není stále dosažen p...
img

Forex a já - 3

28.05.2011 Rok 2009 dopadl, přes všechna předsevzetí, opět neslavně...A jak jsem si o půlnoci na Silvestra 2008 při slavnostním přípitku slíbil, tak jsem také učinil.
1-20110504-8561-5511-pic.jpg

Prestižní noviny Prague Post: Rozhovor - Ondřej Hartman na téma FOREX trading

11.05.2011 Rozhovor v angličtině pro prestižní pražské noviny The Prague Post psané v AJ na téma FOREX trading.
img

Čína vyhlásila vojnu komoditným menám

26.11.2010 Po tom ako minulý týždeň čínska strana opätovne navŕšila povinné minimálne rezervy veľkým bankám o 50 b...
img

FXCM

23.09.2010 FXCM forex broker
Související klíčová slova: LIBOR | Mzda | Odhad vývoje ekonomiky | Cap | Cena platiny | Jak fungují akcie | ČSA | Výnosy dluhopisů | Ontario Teachers | Návratnost | Světové akcie | Války | Arbitráž proti Gazpromu | Lithium | Foxconn | Fondy soukromého kapitálu | Vývoj | IGLN.UK | Obchodní platformy | Allwyn | ŠKODA AUTO a.s. | Žhavé komodity | Brent Crude Oil | Hypomonitor | Investiční rizika | Belviport Trading | TV Nova | DPH | EUR | FDA | Profit Taking | Sazka Entertainment | Investiční firma | Standard & Poor's | Alexander Elder | Hospodářská zvířata | Makléřské společnosti | Brokeři | UniCredit Bank Czech Republic | Žebříček nejbohatších | XOM | Výkyvy | Stoxx | Take Profit | Africký mor prasat | Vývoj ceny zlata | Texas | Pip | Rozpočet EU | Očekávání | Korelace | Inverzní ETF | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Komoditní fond | CMC Markets | Signet Bank | TLAC | Volatilní | Diverzifikace | Obchodování na Energetické burze | Veřejné finance | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Ruský plyn | Evropská komise | Pro investory | Souhrnný indikátor | Kakao - Vývoj ceny | iShares | Aramco | Crypto | Swiss | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | DXY | Stravenkové firmy | Potenciál | Support | Oživení ekonomiky | Sev.en Energy | Edge | Grafy | Akvizice | Společnost Seznam.cz | Lesy České republiky, s.p. | Škoda Auto | Snížit riziko | Bob Haberkorn | Indicators | Miliony dolarů | Webinář | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Cohn Robbins Holdings | Prognózy | Chování | Intervence | NYSE | Ceny kakaa | E.ON | Nová měna | Ministr vnitra | Ark Investment | Guyana | Trendy na trhu | LSEG | Futures kontrakt | Raiffeisenbank | Bitcoiny | T-Mobile Czech Republic | Návrh zákona | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Zlato a bitcoin | Creditas | Bidenova administrativa | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Ceny rýže | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Předseda představenstva | PKN Orlen | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Dlouhodobé investice | Cena bitcoinu | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | Důvěra v ekonomiku | Co jsou binární opce | Profesionální obchodníci | Akcie společnosti | ETH | Temelín | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Benchmark | Společnost E.ON | Force | Brent | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | DeFi | Sázka na pokles ceny | RBC Capital | Rostoucí ceny plynu | Investování a obchodování na komoditním trhu | Currency exchange rates | Petrus | Oživení ekonomiky USA | Vzdělávání | Rizika | LYNX Trading | Seznam největších plátců daně | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | IDEA | Import | Forex traders | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Investiční strategie | O2 Czech Republic a.s. | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Fitch | Akcie roku 2020 | Technologický vývoj | Státní dluh | Kontrariánství | ČD-Telematika | Dluhopisy | Kontrakty | Belviport Trading Limited | Relief rally | Budoucí trendy | ETFS Natural Gas | Virtuální měna | Barrick Gold (GOLD.US) | Bitcoinové burzy | Online obchodování | AUDUSD | Mezinárodní investiční banka | Platební neschopnosti | Currency exchange | Palladium - Vývoj ceny palladia | 4GLD.DE | Contract for Difference | JPY | Styl obchodování | Continental Barum | Spotřebitelské inflace | Tescan Orsay Holding | Appreciation | Růst hrubého domácího produktu | Většinový podíl | Jiřina Lužová | IT skupina | Německá společnost | Ceny sóji | ÚOHS | Obchodujeme | Krátká pozice | Peníze | Newmont | Bankovní rady ČNB | Kabinet | FTX | Investors | Shanghai Composite Index | Nakupovat akcie | Nestlé | Flag | Český miliardář | Certifikáty | Nitesh Shah | Obchodníci | Zvýšení produkce | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Služby | ALUMINIUM | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Strategie Trend Swing | Downside | Jak vydělat na poklesu | Palladium | Americký Fed | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | Patterson | Bankovní rada ČNB | Brexit | ZEW index | Valná hromada | Pozornost investorů | Burzy | USD/BRL | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Hyundai | USD | Potenciální ztráty | Bond | Broker | Magnát | Kč/USD | Vývoj ceny palladia | Proražení | Continental Barum s.r.o. | Nákup plynu | Technická analýza | SIX | Velikost pozic | Česká pošta | Prodávat akcie | Export | Centrum finančního vzdělávání | Total | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Macquarie | CFD na komodity | AMS | Na burze | Finanční instituce | Zastavení poklesu | Vývoj ceny zemního plynu | Ruská společnost | Strategie pro obchodování s komoditami | Škoda JS | CATTLE | Energetická společnost | Sodexo | Maďarsko | Petrus Advisers | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | Billions | Regulace | OXY.US | Čekající příkazy | NIKKEI Index | Spekulovat | Nord Stream 2 | Těžba bitcoinů | Společnost Net4Gas | BHP Billiton (BHP.US) | Swapy | ASIC | Využití dlouhodobých trendů | Emirates | Velké firmy | EP Commodities, a.s. | Budějovický Budvar | Mary Dalyová | UniCredit Bank | Radovan Vítek | iShares Physical Gold | Igor Kim | Úroková sazba | Severočeské doly a.s. | Avast | Bankomaty | Unie | Daniel Častvaj | Reálný účet | Tradingem k bohatství | Zvýšení sazeb | GBP/USD | White Label | Rohlik Group | Python | Nikkei | Nejbohatší | Tržní ceny | Pivovary Staropramen | MT5 | Aircraft Industries | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Penzijní fondy | Rekordní maxima | České hospodářství | Investování u XTB | 1 milion | Cenové pohyby | Válka na Ukrajině | Co jsou peníze | Výrobní ceny | Regulační orgány | OD7F.DE | S&P Global | Elon Musk | Commodities Channel Index | Valná hromada ČEZ | Sell Limit | Akciové indexy | Trh s komoditami | MindMed | Myšlení | Euforie | Dluhopisy s vysokým výnosem | Finančník | Makrodata | Nigérie | Obchody | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Sója | Costs/Income ratio | Obchodní platforma | Ukrajinský Naftogaz | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Marc Chandler | Možnost obchodovat | Euro Stoxx 50 | Globální ekonomiky | YTD | Média | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Bez rizika | Zisk | CAC 40 | Hlavní kryptoměna | Prezident | Bitcoin futures | Globální akciové trhy | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Úsporný tarif | CCI | NKÚ | Ropné společnosti | Kevin McCarthy | Ruské ropy | Bank of England | Gary Gensler | Centrální banky | Phillips 66 | Minimální mzda | Ceny zinku | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | Tiskové agentury | Kapitálové rezervy | Xetra | Rostoucí ceny ropy | Jak se stát lepším investorem | Mimořádná opatření | BP | Typ tradingu a investice | Hold | Průzkum | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | CRHC | Investiční | Sociální nepokoje | Kč/EUR | Investice do vody | Ministr práce | CETIN a.s. | IEA | Arca Investments | Analýzy | Sloučení | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Vývoj ceny kakaa | Nevýhody komodit | Firemní dluhopisy | Easing | ExxonMobil | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Invesco | Morningstar | Investiční riziko | Německý DAX | Patria | EP | TRY | RWE | Uber | MPO | BP (BP.UK) | Chřipka | Obchodní plán | Události roku | Firma Belviport Trading | Americké ministerstvo energetiky | Analytik TopForex | Česká společnost | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Zpráva | Agentura Reuters | Půjčka | Obchodní ředitel | Sloe | Česká měna | Agrofert | Colt CZ | Prodej | Performance | Investiční horizont | Nové příležitosti | EPH | Tržní kapitalizace | Gen Digital | Růstové akcie | Pokles cen komodit | Firemní daně | Hedge Fund | Akcionáři | Společný podnik | Průvodce obchodováním komodit | Emoce | Obchodování komodit | Automobilka Škoda | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Automobilka | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Vzdělání | Den daňové svobody | Výkonnost | Parabolic SAR | Bitfinex | Obchodování | Potenciální zisky | GBP | Signál k prodeji | Vesa | Trojúhelníkové formace | Cenový boom | Burzy kryptoměn | Currency calculator | FxPrimus | Akcie Impala Platinum | Management | Komerční banka, a.s. | Průmyslové komodity | Výkonnost indexu | Majitel | ZEW | HCFB | Zprávy | Ropovod | Komoditní fondy | Shell | Rozdílové smlouvy (CFD) | České firmy | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Pákový efekt | Trigger | Vliv na ceny | Kukuřice - Vývoj ceny | Ceny stříbra | Evropské akcie | Oanda | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | Vývoj ceny bitcoinu | Treasuries | Dow Jones index | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Zemědělské komodity | Near term | Ceny ropy | Německé firmy | Investiční banka | Occidental Petroleum | Ceny Bitcoinu | Opce | Praha | Komodity na trading platformě | SCA | Hazardní hry | Mitsubishi UFJ Financial Group | Covid | Cena elektřiny na burze | Jsou komodity dobrou investicí? | Regulační úřad | Vyhlídky | CZ | Virgin Galactic | Wolt | Snižování cen | Petrochemická společnost | Natural Gas | Udržitelnost | Alstom | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | RWE Gas | DIA.US | Příklad prodeje | Obchodovanie | Páka | Obchodování na trzích | Správkyně Sberbank | Free float | Hong Kong | Národní loterie | Kryptoměnové burzy | Hedgeové fondy | Nástroj | Výsledky | Licence Sberbank CZ | Ekonomické oživení | Co je to marže | Omán | Inflace v Česku | Výrobce letadel | Veřejné služby | DailyFX | Investment grade | Australský dolar | COCOA | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Hyundai Motor Manufacturing | Komoditní měny | TIM | Koruna | Finanční služby | René Remšík | Day trading | Výrazný pokles | Aktuální ceny akcií | EuRoPol Gaz | Cukr | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Retracement | ETF fond | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Komodity | Kurz dolaru | DMA | Práva ke značce | Finance Bank | OPEC+ | Propad | SAE | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Jacobs | Marka | Objem | Greenpeace | Ruská vojska | Hodnota měny | LBMA | Ředitel ČEZ | Údaje | Vstupte do mé obchodní místnosti | RIO.UK | Těžařská firma | Federální rezervní systém | Škoda Transportation | xStation | Aktivisté | Exxon Mobil | WHEAT | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Vale | Náklady na těžbu | Ceny bavlny | Průzkumy | Ropa WTI - Vývoj ceny | Aktivity v Rusku | Over-The-Counter | Nomura | NGAS | US dollar | Energetický a průmyslový holding, a.s. | Elektrické vozy | Regulátor | Státní rozpočet | Převodník měn | Automobilky | Ceny cukru | Ask | Currency conversion | Pfizer | Snížit emise | Krátkodobé strategie | NET4GAS | Emise skleníkových plynů | Sázka | Exchange Traded Fund | Škoda Group | Pochybení | Pojišťovny | Cena plynu | Deficit | EDF | S&P 500 Index | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Instrument | Úvěr na burzovní zálohy | CFDs | Co je trojská unce | Patenty | Růst cen surovin | Zinek - Vývoj ceny | Pozornost | Ropa Brent | Kompletní průvodce | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Lukáš Kovanda | LEN | Přijetí | Terminál | Evropa | Distribuce | Česká spořitelna | Platina - Vývoj ceny platiny | Korporátní daně | Vesa Equity | OPEC | Short | Zelené investice | Ukrajina | Česká bankovní asociace (ČBA) | Chování obchodníků | Neutrální výhled | Egypt | Národní rozpočtová rada | Trendové indikátory | KB | Bezpečné útočiště | Sulut Airways | Ropa Brent - Vývoj ceny | Aktuální cena ropy | Provozovatel loterií | IMG Bohemia | Index Ventures | XOP | Křetínský | Technické analýzy | Urals | Dopady války na Ukrajině | Nasdaq Futures | E*Trade | Trendline | High | Stock market | Směnárny | Finanční krize | Vydělat peníze | Vstupy | Obchodní strategie | Andrej Babiš | Obchodování a investování | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | Ceny ropy WTI | Stříbro | USDCAD | Tým InstaForex | Instituce | COPPER | Kakao | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | Investiční společnost | ComStage SDAX TR UCITS ETF | Odvaha | G10 | High Yield | Dnešní fundamenty | Zasedání americké centrální banky | LNG | Foreign Exchange | Brokers | Burza cenných papírů | Vladimír Dlouhý | Obchodování ETF | Silná ekonomika | FCX.US | MetaTrader | GBPCHF | Seznam největších plátců daně za rok 2023 | IOGP.UK | Divize | Investiční kovy | Spot | Drahý kov | Akcie Sibanye Gold | ex | Dnešní aukce | Rosněfť | Natland | Komise pro cenné papíry a burzy | Trh | Politická rizika | Komise | Oslabení kurzu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Ptačí chřipka | Fed | Investování s LYNX | PLATINUM | Korekce | SPOT | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Penále | Země EU | IGLN | Arbitráže | Investoři na akciovém trhu | Cohn Robbins | Money management | Vývoj ekonomiky | Pražské burzy | WISE | Co je to opce | Česká bankovní asociace | Investování a obchodování | Další rozvoj | National Australia Bank | Vietnam | Konkurenceschopnost | Náklady spojené se skladováním | Royal Mail | Globální recese | Trade Center | Klienti brokerů | Yahoo | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Poslanci Evropského parlamentu | XOM.US | Stock | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Kupní cena | Nákup akcií | Zestátnění | Obchodní systém | PPF Telco | Wells Fargo | Oilprice | Rating | iShares Physical Silver | MWh | Znalost | Tescan Orsay | Ruská invaze | Dílčí index | Microsoft | About forex | Příležitosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Currency day trading | UNH | Hodnota investic | Rozložení investic | Patria Forex | Omezení COVID | Odhad růstu HDP | Dnes ČTK | CME | Commission | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | Změny cen | Sell | OKD | Long pozice | Compound | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Borgis | Drahé energie | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Realitní magnát | Indikátor Parabolic SAR | Exxon | Zpřísnění sankcí | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Představenstvo | Ministr průmyslu a obchodu | Skladování komodit | Paušální daň | Slabý americký dolar | Japonsko | RTL Hrvatska | Výpadky | Range | CFTC | Telco | Šperky | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | ForexFactory.com | Silky | Gazprom | Centrální banka | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | RJO Futures | Deutsche Börse | Životní prostředí | Inflace v Británii | iOS | Intraday | Řízení rizika | NYMEX | Zemní plyn | Put | QE | Německo | Káva - Vývoj ceny | Bund | LYNX | Ostatní investice | Twitter | ČSOB fond konzervativní | Čistý zisk | Jádrová inflace | Ceny akcií Pražská burza | Hotovost | Akciové strategie | Další růst | Rizika Over-The-Counter trhů | Borealis | Centrum | Složitější řízení | Společnosti | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Jozef Síkela | CL | Gazprom Export | Podnikatelé | Vyšší ceny | Aukce | Spoluzakladatel | GDAX | Vice | Ruské firmy | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Trafigura | API | Vývoz obilí | Zdražování potravin | Komodita | Rio Tinto (RIO.UK) | Česká republika | Demand | Hamás | Mluvčí | Směnný kurz | CZK | Again Capital | Reuters | Úspory | Unilever | ETC | Společnost XTB | Bitcoin (BTC) | Fixed income | Kov | Situace | Chevron | Penny stocks | Škoda | Domácnosti | London Bullion Market Association | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Starwisata Air | Testovací účet | Předseda | Analytici | Státní dluhopisy | Americký dolar | ETH/BTC | Petrohrad | Deutsche Boerse | Obchodování na burze | ETF vs. CFD | VaR | Ripple | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | J&T | Equity | Traders | Investování | NGAS.UK | CVX.US | Vivek Dhar | Cheniere Energy | Ontario Teachers' Pension Plan | Evropská unie | Rate Hike | Daniel Beneš | Společnost Lumius | Příkaz | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Factoring | BAKKT | Vitol | Ges Group | Prime | Rozpočet | Negativní dopad | Investování do různých komodit | Google | Apple | Active Trading | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Eva Miklášová | SUEK | Welles Wilder | xPartners | CFD | Open | Dow Jones Industrial Average | Psychologie tradingu | ČEZ Daniel Beneš | Correction | Exchange Traded Commodity | FTSE | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Ztráta | Řecko | Energy trading | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Investiční rozhodnutí | Full time | Obchodní řetězce | Fond | Nejlepší investice | Federal Reserve | ECB | NinjaTrader | Obchodováním s futures kontrakty | Arbitráž | Coverage Initiated | Ceny komodit | Úroky | Refinitiv | Centralizované burzy | Plodiny | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | CVX | Vývoj na měnových trzích | Cena | NÚKIB | Investiční banky | ING | Salvador | Výběr brokera | Velikost pozice | ERÚ | AIGI | Bearish Engulfing | WisdomTree | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | DOT | Moneta | Air | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Obchodování a investování do akcií | IG Markets | Velké peníze | Pražská burza cenných papírů | Aktivum | Ceny akcií | Skupiny PPF | S&P500 | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Vystavení riziku | MUFG | Ceny | Kurzy | Technologie | Vysoká inflace | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | Typy ETF | Link | VW | Agentura Bloomberg | Pokles | Margin | Ceny zemního plynu | Právo | Commodity brokers | Investice do konopí | Take-Profit | Ochranné příkazy | Americké společnosti | Ceny hliníku | Blue chips | Potenciální zisk | Hedge | Cointelegraph | Americký trh | Poplatek | Coverage Resumed | Zemědělci | 4GLD | Banka | Carlyle | Jak nastavit indikátory | Americká ekonomika | Internet of Things (IoT) | Obchodník | Swingové obchodování | ICOM.UK | Čepro | MDAX | Plynárenská společnost | Aircraft | Tržby | COVID-19 | Nikl - Vývoj ceny | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Coinbase | ISIN | Anglogold Ashanti (AU.US) | Volatilita je nízká | OTC obchodování | Indikátor | Vládní koalice | Tick | ISM | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Index PX | Daně | Mitsubishi | Lídři | Close | Pivot | Rates | Kryptoměna | Česká ekonomika | FXCM | Intervenovat na devizovém trhu | Daně z příjmů | CBOE | Konsorcium | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj inflace | Zisky | Licence Sberbank | Partners | Shanghai Composite | Oslabení kurzu koruny | Konsenzus | Finance | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny palladia | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Cena palladia | COST | Situace na trhu | Swap | Miliardy eur | Šmejc | Voda | Cenové formace | Anglogold Ashanti | NATGAS | Cena zlata | HSBC | IMPOSSIBLE | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Flash Crash | Breakout | Investiční plán | F-35 | Bull | Růst cen | Saxo | Drahé kovy | Historické pohyby | RSI | Měnová politika | Andrej Melničenko | SPX500 | Asset management | Alokace | ERA | MSCI World | Dash | ČEZ Ladislav Kříž | Poptávka | Financování | ČSÚ | IoT | ECN | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Windfall daně | Čína | Omezení dodávek | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | GMT | Růst světové ekonomiky | Occidental | Invaze | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Růst HDP | Americké banky | Psychologie | XOP.US | Republikáni | USDJPY | Czechoslovak Group | KSU | Long / Short | Inflační očekávání | Believe | Expobank | DAX | Line | Cena kryptoměny | EGAP | Strojírenské firmy | Tilray | Capital | TA3 | Investor | MIFID | DNO | Mali | Obchodovat | Resistance | Colt CZ Group | Medvědi | Ceny ropy WTI a zlata | Avast Software s.r.o. | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Spotřebitelské ceny v Česku | Nomura Securities | Tony Sycamore | WTI | Standard & Poor's 500 | Bod | Tweet | Mineři | Miliardy korun | Bankovní rada České národní banky | Shares | Strategie obchodování | Naftogaz | Spready | HDP | Klouzavý průměr | ROCE | Marihuanové akcie | EURNOK | Co je bitcoin | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Problémy | Android | Payrolls | Bankéři | Technology | Cena ropy | Jaderné elektrárny | Obchodování Bitcoinu | Firma | Inflace | Ocel | Liquid | Drobní investoři | Marže | Vysoké zisky | Binární opce | NEM.US | Analýza | Zobchodované objemy | Státy EU | Zlato a stříbro | Načasování | BOOST | Riot Blockchain | Ropa | Ceny niklu | Index PMI | Pšenice (WHEAT) | Signály | Spotřební daně | Lot | Erste | Referendum | Fiocchi | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Manufacturing PMI | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Global Markets | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Vývoj ceny niklu | MUFG Bank | Raiffeisenbank a.s. | Unicredit | Realizovat zisk | EMA | TASS | Litecoin | Vývoj ceny kávy | Restrikce | Snížení spotřební daně | Hliník | Gigafactory | Ceny pšenice | Forex.com | Liberty Steel | Euro | Profit-Target | Negativní vývoj | WELL | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Obchodováním s futures | Dolar | Byznys | Kukuřice | NortonLifeLock | Indikátor důvěry | Obchodování s nástroji CFD | Důležité fundamenty | Investujte | Měď | Cena niklu | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | ANZ | Yield | AUD | Currency exchange rate | AIGI.UK | Contract | Sója - Vývoj ceny | Ceny většiny komodit | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | ČEZ, a. s. | OilPrice | Commodity | Breakout Trader | Risk | Predikce | Platinové akcie | Ekonomové | Ruská firma | Hospodářství | MIB | Amcor | Rada ČNB | Coverage Reiterated | Co je dluhopis | Inflační cíle | EU | EBITDA | Mezinárodní banky | FXstreet.com | Mezinárodní vztahy | Investiční doporučení | CETIN | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Majors | Vývoj ceny platiny | CIND.UK | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ministerstvo financí | Kapitalizácia | Intermediate | Komodity na trading | Ekonomická krize | Credit Suisse | Objem investic | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Expert | Vývoz | Sázka na pokles | Bitcoinové a blockchainové akcie | Komerční banka | Europol | Cenové dno | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Recese | Kazuo Ueda | Miliardy | Správná diverzifikace | Báze | WP | Bank of Canada | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Virtuální měny | Bannockburn Global Forex | NZDUSD | Jaké komodity obchodovat? | Digitalizace | Společnost EDF | Začít investovat | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Denní graf | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Frank | Cardano | Ministři | ETN | Balance | Kapitálové výdaje | Dlužníci | Goodyear | Britské národní loterie | Chování ceny | Ceny energií | Babypips | Washington | Unipetrol | Ekologie | Japonský jen | Jak těžit Bitcoin | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Silky Zdeňka Porybného | Ticker | Obchodní náklady | Jak obchodovat | Ruská plynárenská společnost | Vyšší volatilita | USDCHF | CFD obchodníci | Rostoucí inflace | Strategie CCI | Kurz bitcoinu | Soud | Společnost ČEZ | CFD traděři | Emise dluhopisů | Cena elektřiny | Blockchain | Agentura Fitch | Sell Stop | Uhlí | Předpovědi | Mince | Challenge | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Benzín | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Trailing Stop | Akcie a ETF | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výrobci elektřiny | Reorganizační plán | USOil | Oslabení | Centrální depozitář | Windfall tax | Platforma | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Zeměpis | Pavel Kaiser | Likvidní trh | PBOC | Začínající investoři | Stop Out | ChainLink | Trading for a Living | Nařízení | Sazba hypoték | Měny střední a východní Evropy | Schodek | BTC | Ľubomír Šlauka | Indexy | Mindful Trading | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Samy Chaar | Oživení poptávky | Global Forex | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Očekávané výsledky | Investování do akcií | Firma Avast | CFMS | Rhodium | Pyramida | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Obchodní styl | Natland Group | Jak jsem vydělal milion dolarů | Libye | Seznam.cz média | Specifický typ tradingu | Continental | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Investec | Měď - Vývoj ceny mědi | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Zlato - Vývoj ceny zlata | AU.US | Akciové trhy | Market Analyst | Kurzy měn | Loterie | Myšlenka | Moneta Money Bank | Europoslanci | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | Co je to komodita | Cykly | Long | Rally | Bankovní rada | Komoditní index | Pojišťovna | Vývoj ceny bavlny | CPI Property | Modrá pyramida | LEANHOGS | Ruský Gazprom | Aktiva | Pražský městský soud | Klid | Nikl - Vývoj ceny niklu | Časopis Forbes | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Očekávaný vývoj | Negativní vývoj ekonomiky | Business | GBPJPY | Staking | Evropští investoři | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Státní podpora | Obchodování s komoditami | Káva - Vývoj ceny kávy | Ropovod TAL | Začít obchodovat | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Řešení energetické krize | ČBA | Konfederace | Sucha | Vývoj kurzu | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Producenti ropy | Economic | KGHM | Bezpečnost | Brazílie | Agentura TASS | | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Smartwings | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Omnipol | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | RTL | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Náklady spojené se skladováním surovin | Změny ceny | ETFs | Majetek | Vývoj ceny hliníku | Řetězce | Sentiment | Životní minimum | Síla měn | Order | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Politika | EP Commodities (EPC) | COTTON | Commodity futures | Kapitalizace | Komunikace | Obranné příkazy | Burza Binance | Yahoo Finance | MAM | Novinky.cz | BHP | Jak investovat | Poplatky | GDP | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Pomoc firmám | Real Estate | Typ tradingu | IOGP | Klaus Zellmer | EdF | Investování do ETF | ISLN | SaxoTrader | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Indie | J&T Banka | ForexFactory | Měnové páry | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Koncern Volkswagen | Ekonomika | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Ekonomická data | Elektřina | Currency convertor | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Camelot LS Group | Řízení kapitálu | Státní veterinární správa | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Jiří Šimáně | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Ceny zlata | Výhled | Obchodování Futures | Jak začít s komodity? | Volume | GBTC | Americké ministerstvo | Colt CZ Group SE | Jak vydělat na poklesu komodit? | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Embargo | Vysoké ceny | Economist | ZINC | Hry | CIND | Energetické společnosti | ONE | Propouštění | Trendové čáry | Scalping | Private equity | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Technical analysis | Čerpací stanice | Finanční trhy | Lumius | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | Burze | Freeport McMoran | Jiří Šmejc | Nabídka a poptávka | Způsob investování | Síkela | Fondy | Komise pro cenné papíry | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | ČEZ | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | Financial Times | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Nikkei 225 | Spread | Skalpování | Návrh rozpočtu | Pension Plan | New York | Retail Investor | Swing | GS | Mluvčí EPH | Krize | Ceny ropy Brent | Průměrná úroková sazba | Staropramen | IBEX | Britské loterie | Contracts for difference | Salmán | Currencies | Investování do komodit | CEO | Panasonic | Objednávky | Akcie roku 2019 | DIESEL | Majoritní akcionář | Obchodování se zemědělskými komoditami | Dollar | Komodity - časté otázky | Trhy | UAE | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Vývoj ceny ropy | Prazdroj | Trend Swing | Sazby | ODS | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Poradenství | České vlády | Cíle | Burza | Vývoj technologií | Semináře | Investiční skupiny | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | RBA | Likvidita | Asociace exportérů | Reinvestice | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Burzovní zálohy | Rozhovor | Dlouhá pozice | Transakce | Švýcarské banky | Slabší dolar | Cena transakce | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Session | Akciový trh | Sezónnost | Innogy | Profitovat | Glencore | Regulační úřady | Energie | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Justice | Pohonné hmoty v Česku | Tradeři | AUDJPY | DE30 | BTC/USD | Cykličnost | One Ticket | Dividendy | Finanční centrum | Měna | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Depozitář | Rakuten Securities | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Futures trading | MSCI | Patria Direct | CV90 | Hospodářský pokles | Výnosy | Akcia | Miliardy dolarů | Sója - Vývoj ceny sóji | Růst poptávky | FOMC | JPMorgan | Co je edge | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Trade | Velké peníze na komoditách | Globální finanční trhy | Tightening | Sberbank | Emise | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | ABN Amro | EIA | Sberbank CZ | Nízké obchodní náklady | Platformy | IPO | Rusko | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Vicepremiér | Poradce | FAST | Obchodní den | Lukoil | Zkušenost | Signál | Currency broker | Digitální měna | Írán | Zdražování | CMC | ISLN.UK | Development | Britská vláda | Možnosti investování do komodit | Jim Rogers | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | iShares Commodity Diversified Swap | Ropy | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Penta | EET | Řízení rizik | Singapur | Obiloviny | Forex trader | Výdaje | Evropská komise (EK) | SXEPEX.UK | Společnost | Likvidní | I-Trader | Forbes | Akcez | Obchodujte | American Petroleum Institute | Colt | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Alokace aktiv | Klíčové faktory | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | OTC trh | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Kupci | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | SUGAR | D1 | Mimořádné zasedání | Americké ministerstvo financí | Jak vydělat peníze | CPI Property Group | Buy | Eura | Schodek rozpočtu | Short Term | Ztráty | Blockchainové akcie | ACT | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Obilí | Ceny pohonných hmot | Leverage | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Objem obchodování | London metal exchange | Kansas City Southern | Ceny surovin | RegioJet | Akcie ČEZ | Pojišťovací společnosti | Energetické komodity | Příjmy | Pohyby cen | SOYBEAN | Hospodářské výsledky | Zajištění | Levels | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Praktické tipy | Obchodujeme komodity | MiFID II | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Meziroční růst | Nakupovat | Výsledková sezóna | ČTK | Dealing Desk | Engulfing | Arca | RDSA | Investiční skupina | Ruský soud | Cathie Wood | Příklad nákupu | Coffee | Oilprice.com | Průmyslové účely | EPC | European Central Bank | Co je to fundamentální | Řídit riziko | Ruské podniky | Indikátor Parabolic | Koronavirus | Komoditní akcie | Krypto news | EPH Daniel Častvaj | Target | Oscilátor | Severočeské doly | Transakční poplatky | Obchodovat Bitcoin | Crypto.com | Evropská investiční banka | EP Commodities | KKCG | Zisk na akcii | Poskytování likvidity | Správa | České Radiokomunikace | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | ETF na Nasdaq 100 | Markit | Rezistence | Krátký prodej | Olívia Lacenová | CAD | Spotřebitelské ceny | ETF na S&P 500 | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | FP Markets | Odhad růstu ekonomiky | Vyvážené portfolio | INDO Defence | Spread strategie | Nízké daně | Svět komodit | Vývoj ceny kukuřice | Obchodovat s akciemi | Commodity index | Buy Limit | Société Générale | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Denní obchodování | Forex broker | Geopolitické události | Instrumenty | Vakcinace | Change | Česká spořitelna, a.s. | Gazprom Něfť | EURUSD | Premier League | O2 | Pivovar | Více peněz | Trading Room | ČSOB | Last Trading Day | Československá obchodní banka, a. s. | Výrobce pneumatik | Investiční alternativa | Trpělivost | Investovat | Nasdaq Composite | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Obchodování na komoditním trhu | Mitsubishi UFJ | Saxo Capital Markets | Americký index | Nasdaq Composite Index | Směnné kurzy měn | Extrémní nárůst | Nevýhody ETF | Praní špinavých peněz | Avast Software | PPF | Boom | Volumes | Třída aktiv | Směnné kurzy | Home Credit & Finance Bank | John Kilduff | Finanční nástroje | Riziko | Ruské společnosti | Bloomberg | Jobless Claims | Nabídka | NICKEL | Fed fund futures | Scalping strategie | Conformis | Žebříček nejbohatších Čechů | Základní úroková sazba | Bunds | Vývoj kurzu bitcoinu | T-Mobile Czech Republic a.s. | Výhody a nevýhody ETF | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Vysoké ceny energií | Americká společnost | Asociace | Klasické peníze | Investice do platiny | Verdikt soudu | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Algorithmic trading | Výkonnost indexů | Bitcoin | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | ČEZ akcie | Růst výnosů | Flat | Důvěra v českou ekonomiku | Škoda Auto a.s. | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | Přehled | Plyn | City | Výnosové křivky | Zemědělství | London Stock Exchange | Futures | Producer Price Index | EK | Zrychlení růstu | Didier Pfleger | Pokles ceny | Nemovitosti | Sójové boby | MICEX | FXstreet.cz | Currency charts | Dění na Ukrajině | Oživení ekonomik | High risk | Konzultant | Skupina ČEZ | Zastropování cen elektřiny | Mezinárodní skupina | XBT | Plný úvazek | Akcie roku | Stellar | Uptrend | Fiocchi Munizioni | Iress | První obchod | Měď - Vývoj ceny | Německá energetická společnost | Podpora | S&P 500 | xStation5 | JDE | FX broker | Tendr | Zlepšení | MT4 | Volatility | Patterns | Portfólia | RBC | Foreign currency | National Australia Bank (NAB) | Tim Cook | Francouzská společnost | Plzeňský Prazdroj, a. s. | Plzeňský Prazdroj | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Vzdělávací webináře | Maersk | Platina | J&T BANKA, a.s. | Commodities trading | Vývoj ceny | Nvidia | Krácení daní | Guvernér | Bid | BofA | Chance | Global forex | TopForex | Emerging markets | Ceny kukuřice | opPORTUnity | Custody | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | ČR | Currency exchange trading | Edward Moya | Sektor kryptoměn | CME Group | Investiční rozpočet | Rakuten | Průmyslové kovy | GEN | OD7F | Foreign currency exchange | NAFTA | Ukončení činnosti | Capital Markets | České dráhy | Větší pozice | Ladislav Kříž | Marketingová komunikace | Market sentiment | IG | XTB | Hedge Fund Research | Co je to bitcoin | Pšenice | Kazachstán | Společnost S&P Global | EURGBP | Air Bank | 3cAnalysis | FXstreet | Americké trhy | Forward | Vývoj ceny zinku | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Komoditní obchody | Next | MONETA Money Bank, a.s. | Trader | Investiční produkty | Hodnota akcií | Hang Seng | OMV | Doporučení | Expirace | Akcie Anglo American Platinum | Společnost Allwyn Entertainment | Wise | Indonésie | Ekonomický růst | Saudi Aramco | Christopher Waller | ComStage DAX TR UCITS ETF | Podnikání | Podnik | Růst české ekonomiky | DIA | Vývoj ceny mědi | XTB Research | Krypto | Abú Dhabí | Počasí | Vysoká likvidita | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Pozice | Jan Frait | Finanční správa | Wealth Management | Akcie O2 | Oslabování koruny | Otázka za miliony | Trading range | WHO | EURSEK | Co je dluhopis - půjčka | Ceny kávy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Co ovlivňuje ceny komodit? | Barclays | Demo účet | Jamal | Investing | UCITS ETF | Fundamenty | UCITS | Intervenovat | Evropské investiční banky | Bavlna | Ceny platiny | SEC | Zkapalněný zemní plyn | Stříbro - Vývoj ceny | Šance | Výrobní náklady | Hedging | Analytik | Zeměpis a geopolitika | ETF na Nasdaq | Česká antivirová firma | Wall Street | REIT | Freeport McMoran (FCX.US) | Ondřej Hartman | Co jsou komodity | MF | Dow Jones | Turów | Investiční nástroj | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Expobank CZ | Forexové páry | Trading | Cukr - Vývoj ceny cukru | Nabídka ropy | Vyšetřování | Biden | Budoucnost | CEE | BTC/EUR | Banky | Bilance | NASDAQ 100 | Společnost Seznam.cz média | Komoditní ETF | Největší kryptoměny | Rande Howell | Poptávka po ropě | Kompenzace | ETF portfolio | Mluvčí ČEZ | Ceny mědi | Platina - Vývoj ceny | Certifikace | Aktuální situace | Lombard Odier | TradingView | Realitní skupina CPI Property Group | Buy Stop | Nastavení indikátorů | AUD/USD | Prohlášení | Dluhopisové ETF | Warren Patterson | Hyundai Motor | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Obchodní podmínky | Intradenní obchodník | Parabolický vývoj | Měnový pár | PX Pražské burzy | Správkyně Sberbank CZ | Finanční situace | Tempo inflace | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Typy komodit | FUNDING | Meziroční inflace | G7 | Joe Biden | Rostoucí ceny komodit | Guvernér ČNB | Omezené dodávky | Allwyn Entertainment | ICAP | Průvodce spekulanta | Bankovní asociace | Webináře | Parabolická SAR | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Úspěch v tradingu | Jaká rizika číhají na komodity? | Market Data | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Indiana | USA | Victor NIEDERHOFFER | Vyšší výnosy | Ropovody | Správa otevřených pozic | Janet Yellen | Zlato | Nejvyšší kontrolní úřad | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Focus | Ekonomické prostředí | Obchodování platiny | Daň z příjmu | Zastropování cen | Geopolitika | Výhled růstu české ekonomiky | Decline | Nasdaq | Volkswagen | World Markets | Holding | Průměrná cena | Holding Agrofert | Pips | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Michal Lukáč | Qatar | Cenový vývoj | Larry Williams | Hike | Camelot | Propad indexu | Dluhopis | Green:Code | Pražská burza | Práce | Direct market | FOREX | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Investment | Omezení cen plynu | SXEPEX | Zásobníky | Globální ekonomický růst | Ocelárny | Specifika kontraktu | IOT | WISE Air | Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. | OTC | Daně z mimořádných zisků | Graf EUR/USD | Návrh PPF | Obchodování Bitcoin | Generální ředitel ČEZ | Daně z příjmů právnických osob | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | STP | Kryptoměny | Forex trading | Změny úrokových sazeb | Low | Portfolio manageři | Zbyněk Stanjura | Prodejní ceny | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký HDP | Úvěr | Investiční společnosti | Fond Fidelity | Bitcoin peněženka | Akcie | Úspěch | Jerome Powell | Federal Open Market Committee | Akcie CFMS | Volby | Ukazatele | Clearingový kód | Moving Average | Umělá inteligence | Miliardář | Vladimir Putin | Markets Analyst | Online broker | Riziko a výnos | Varování před riziky | Británie | Seznam.cz | Tescan | NZD | Koncern | Pšenice - Vývoj ceny | Diamanty | Currency | Norská koruna | Podniky | Úvěrové linky | EURPLN | Žebříček | CORN | Očkování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Comfort Finance Group (CFG)
Comfort Finance Group CFG
Comme des Garçons
Commerzbank
Commerzbank dnes
CommEX
Commission
CommissionFX
Commitment of Traders
Commitments of Traders (COT)

Následující klíčová slova

Commodities Channel Index
Commodities trading
Commodity
Commodity brokers
Commodity futures
Commodity futures trading
Commodity Futures Trading Commission
Commodity Channel Index
Commodity Channel Index (CCI)
Commodity index
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít