Pondělí 24. června 2024 22:22
reklama
Purple trading AI
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new

Umělá inteligence

img

Denní shrnutí: Wall Street klesá a Nvidia se propadá o 4 % z historických maxim

20.06.2024 Americké indexy se ve druhé části seance obchodují s poklesem poté, co se vymanily z historických maxim. Index S&P 500 dnes ztrácí téměř 0,3 % poté, co krátce po otevření prolomil hranici 5 500 bodů. Nasdaq 100 ztrácí 0,8 % poté, co se přiblížil k úrovni 19 980 bodů.
img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
C:\fakepath\trader-18062024-18-zm.jpg

MMF varuje před dopady generativní umělé inteligence na trh práce

18.06.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes varoval, že rozvoj generativní umělé inteligence (AI) by mohl mít velké negativní dopady na trh práce a mohl by prohloubit nerovnosti ve společnosti. Fond vyzval vlády, aby své ekonomiky před negativními důsledky generativní AI více chránily, informoval list Financial Times.
img

Graf dňa: US100 (13.06.2024)

13.06.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) se dnes obchodují s téměř 0,15% nárůstem a včera po americké seanci poměrně výrazně posílily a zrychlily na nová historická maxima. Psychologická bariéra 20 000 bodů se stále více přibližuje a býci mají jasný apetit po amerických akciích; zejména těch, které souvisejí s umělou inteligencí. Včerejší vyšší prognózy inflace pro rok 2024 a Powellovy komentáře investoři nebrali jako varování. Wall Street stále plně počítá se dvěma sníženími sazeb, a to v tomto roce (listopad, prosinec), a dává zhruba 70% šanci na uvolnění v září.
img

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

13.06.2024 Čtyřdenní pracovní doba se v Evropě stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se ke kratšímu pracovnímu týdnu zatím přiklání jen hrstka firem. Nese s sebou řadu výhod, ale i větší zaměstnaneckou zodpovědnost.
img

Apple na tiskové konferenci WWDC24 představil novinky, mezi nimi je i nová umělá inteligence

11.06.2024 Americká technologická společnost Apple představila v rámci každoroční konference pro vývojáře řadu novinek, mezi nimi je například nová umělá inteligence, kterou společnost nazývá Apple Intelligence.
img

66 % společností v ČR naskočilo na vlnu AI a plně ji využívá nebo to brzy plánuje

11.06.2024 AI vytvoří více pracovních míst, ale největší brzdou je odpor zaměstnanců ke změnám a vysoké náklady.
img

Umělá inteligence: Cesta k dlouhodobému úspěchu

07.06.2024 Investice do umělé inteligence (AI) se stávají rychlým trendem v podnicích, které se snaží zvýšit svou produktivitu a inovovat ve spotřebitelských i podnikových segmentech trhu. V následujícím desetiletí by se tento trend mohl stát obrovskou příležitostí pro růst, což znamená, že investoři, kteří umí identifikovat společnosti s potenciálem využití této příležitosti, by mohli dosáhnout významných zisků.
img

„Nejsem knihomol, vše musím vyzkoušet,“ říká náctiletý podnikatel

06.06.2024 V Česku přibývá středoškoláků, kteří posilují dovednosti pro pracovní trh v rozvojových programech. Školní výuka odtržena od praxe jim nestačí. Mají chuť podnikat, podílet se na společensky prospěšných projektech a zkušenosti sbírají od odborníků z firem.
img

Nejrychlejší zavedení nové technologie v historii. Téměř polovina českých firem už pracuje nebo experimentuje s AI

05.06.2024 Rychlý nástup využívání generativní umělé inteligence (GenAI) je nepopiratelným trendem v českém podnikatelském sektoru. Tři pětiny firem považují tuto technologii za klíčovou pro své obchodní strategie a 42 % s ní aktivně pracuje nebo experimentuje. Vyplývá to z průzkumu poradenské a technologické společnosti Deloitte mezi finančními řediteli českých společností. Téměř polovina z nich očekává jako hlavní přínos zavedení GenAI snížení nákladů.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
img

BBC: Elektrické sítě se kvůli poptávce po AI dostávají na pokraj možností

03.06.2024 Generativní umělá inteligence (AI) má jeden velký problém - je energeticky náročná. Pokaždé, když se jí zeptáte, celá se aktivuje, takže z výpočetního hlediska je to mimořádně neefektivní. Stanici BBC to řekla Sasha Luccioniová z firmy Hugging Face, která se zabývá strojovým učením. Podle nedávné studie, kterou vytvořila se svými kolegy, může systém generativní AI spotřebovat asi třiatřicetkrát více energie, než stroje se softwarem pro konkrétní úkoly.
C:\fakepath\umela-inteligence2.jpeg

Osm procent firem z EU loni používalo umělou inteligenci

29.05.2024 Osm procent firem z Evropské unie, které mají alespoň deset zaměstnanců, v loňském roce využívalo nástroje umělé inteligence (AI). Nejvíce v Dánsku a ve Finsku, nejméně pak v Rumunsku a Bulharsku. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Česká republika je s necelými šesti procenty pod unijním průměrem.
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
img

Výsledky společnosti Nvidia

23.05.2024 Josh Gilbert, analytik trhu společnosti eToro, uvedl: Nvidia opět splnila svůj úkol. Jensen Huang a jeho tým naplno těží z boomu umělé inteligence, hlásí tržby a zisk výrazně nad odhady a zároveň zvyšuje výhled na druhé čtvrtletí. Tržby z datových center vyskočily ve čtvrtletí o více než 400 % na obrovskou sumu 22,5 miliardy USD.
img

Průlomové partnerství: Microsoft a Stockholm Exergi budou dekarbonizovat

23.05.2024 Technologický gigant Microsoft uzavřel klíčové partnerství se švédskou energetickou společností Stockholm Exergi v rámci průlomového kroku v boji proti změně klimatu. Spolupráce představuje významný krok v iniciativách zaměřených na řízení emisí uhlíku a partnerství mezi technologickým lídrem a dodavatelem energie poukazuje na to, jak může společné úsilí vést k významnému pokroku směrem k udržitelnější a uhlíkově neutrální budoucnosti.
C:\fakepath\trader-14052024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2024 1) Akcie společností GameStop a AMC dnes před zahájením obchodování vyskočily o více než 110 % a jsou na nejlepší cestě rozšířit včerejší bohaté zisky poté, co se trader "Roaring Kitty", který je středobodem akciového šílenství okolo meme akcií, poprvé po zhruba třech letech objevil na internetu.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

PwC: Umělá inteligence začíná ovládat finanční řízení firem

14.05.2024 Umělá inteligence (AI) a chytrý plánovací software začínají ovládat finanční řízení firem, vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti PwC mezi téměř stovkou finančních ředitelů významných českých firem. Podle něj 82 procent finančních ředitelů věří v to, že AI jim s řízením chodu firmy pomůže, především při analýze a modelování dat. Naproti tomu pokročilé reportovací systémy zatím české firmy přehlížejí, uvedla poradenská společnost v tiskové zprávě.
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
img

Umělou inteligenci zatím využívá jen 6 % českých firem. Asistovat by přitom mohla až ve dvou třetinách povolání

13.05.2024 Obrovské tempo vývoje umělé inteligence nadále pokračuje. Jen v loňském roce do něj soukromé subjekty celosvětově investovaly 96 miliard dolarů. České firmy se do toho však zatím příliš nehrnou. Podle dat ČSÚ vloni používalo technologie umělé inteligence pouhých 6 % českých podniků. Pomoci by jim měl nový dotační titul Aplikace II. Ten má podpořit vznik vysoce inovativních, unikátních softwarových řešení, která budou konkurenceschopná i v mezinárodním měřítku.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Američtí giganti ve Francii chystají velké investice

13.05.2024 Americká internetová společnost Amazon plánuje investovat ve Francii přes 1,2 miliardy eur (téměř 30 miliard Kč) a vytvořit více než 3000 pracovních míst. Podle agentury AFP to včera oznámila kancelář francouzského prezidenta. Microsoft pak avizoval investice do datových center za čtyři miliardy eur (téměř 100 miliard Kč). Investice budou podrobně představeny v rámci investičního fóra Choose France, které v pondělí začíná ve Versailles u Paříže.
C:\fakepath\burza-12052024.png

Výsledková sezóna 1Q 2024: Ústup umělé inteligence a zpomalování spotřeby v USA

12.05.2024 Máme téměř za sebou většinu výsledků velkých amerických firem. Poslední společností, která zbývá a zároveň má potenciál ovlivnit celkové obchodování na amerických trzích, je Nvidia. Na odtajnění jejích výsledků si budeme muset počkat až do 22. května. I bez znalosti těchto výsledků se však již můžeme pustit do bilance výsledkové sezóny. Co nám tedy přinesla výsledková sezóna za 1Q 2024?
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Ceny kryptoměn 6. května: BTC vzdoruje ztrátám, drží se na úrovni 64 000 USD

06.05.2024 S nárůstem o 2 body dosáhl Fear and Greed Index hodnoty 71 bodů ze 100, což značí stav greed. To signalizuje potenciální nákupní příležitost na trhu kryptoměn.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
img

Fidelity International: Vyplácení dividend

03.05.2024 Vzpomínáte si, jaké to je mít výnos? Jak ukazuje rok 2024, vydělávání peněz na akciovém trhu v dlouhodobém horizontu není jen o výběru správných růstových titulů.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\budoucnost-29042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – růstové sektory (4. díl)

29.04.2024 Tento článek se zabývá vlivem růstových sektorů na ekonomiku a spotřebitele. Ukazuje, jak tyto sektory formují ekonomický vývoj a jak mohou ovlivnit životy lidí. Zahrnuje i faktory, které ovlivňují růstová odvětví, a jejich vliv na pracovní trh, inovace a konkurenceschopnost. Dále se zaměřuje na to, jak vlády, soukromý sektor a investoři podporují tyto sektory, a jakým způsobem centrální banky reagují na jejich vývoj ve své měnové politice.
C:\fakepath\BHP.jpeg

Těžařská firma BHP chce převzít rivala Anglo American

26.04.2024 Těžařská společnost BHP Group učinila nabídku na převzetí menšího rivala Anglo American, kterého si cení na 31,1 miliardy liber (zhruba 915 miliard Kč). Spojením by vznikl globálně největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent. S odkazem na zdroje o tom informovala agentura Bloomberg a následně to včera potvrdily obě firmy.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Výsledky Meta Platforms za 1. čtvrtletí se blíží 📊Bude umělá inteligence hnacím motorem ocenění giganta sociálních médií? 🔍

24.04.2024 Akcie Meta Platforms (META.US ) se staly jedním z vítězů trendu umělé inteligence a od minima v roce 2022 se odrazily o téměř 550 %. Společnost bude první americkou společností s kapitalizací přesahující 1 bilion USD, která bude reportovat výsledky za 1. čtvrtletí, čímž zahájí sezónu "BigTech" reportů, které by mohly výrazně ovlivnit sentiment na akciových trzích.
C:\fakepath\trading-23042024.png

Přichází hlubší korekce?

23.04.2024 Akciové trhy se vyznačují vysokou nervozitou. Z investorů je cítit nejistota, jestli si aktuální vysoké úrovně indexů dokáží společnosti obhájit svižným navyšováním tržeb a zisků. Některé růstové příběhy totiž dostávají trhliny – Tesla reportovala v prvním čtvrtletí meziroční pokles prodejů o 9 % a následně přichází se snižováním cen v Číně, Apple se v Číně také trápí poklesem prodejů iPhone o 19 % meziročně.
img

Akcie Apple navzdory zprávám o procesorech s umělou inteligencí reagují jen málo 🔍

23.04.2024 Podle zatím nepotvrzených zpráv známého profilu "Phone Chip Expert" na platformě Weibo vyvíjí společnost Apple vlastní serverový procesor s umělou inteligencí, pravděpodobně s využitím 3nm technologie společnosti TSMC (TSM.US). Akcie společnosti dnes na vlně těchto zpráv dokázaly smazat slabší otevření, celkově se však akcie společnosti dnes příliš nezměnily. Investoři se stále snaží odhadnout, nakolik bude umělá inteligence společnosti kompenzovat slabší prodeje iPhonů, zejména v Číně.
img

Expert: S nástupem ChatGPT stroje přestaly jen data analyzovat, ale tvoří nová

19.04.2024 S příchodem generativní umělé inteligence, jako je například chatbot ChatGPT, stroje přestaly být jenom prostředky, která analyzují data, ale získaly schopnost produkovat nové a vysoce kvalitní informace. Na dnešní debatě Člověk a média zaměřené na umělou inteligenci to řekl odborník na toto téma a spoluautor podcastu Kanárci v síti Josef Holý. První kontakt společnosti s umělou inteligencí jako takovou podle něj představují sociální sítě. Předpokládá, že za rok až dva budou umělou inteligenci na mobilních telefonech využívat všichni lidé - obsažena bude v cloudu nebo čipech.
C:\fakepath\EU3.jpg

Unijní lídři budou řešit konkurenceschopnost a prosperitu EU

18.04.2024 Prezidenti a premiéři členských zemí Evropské unie se dnes v závěrečný den dvoudenního summitu v Bruselu budou zabývat zejména konkurenceschopností a prosperitou evropského bloku a jeho posilováním. Setkají se rovněž s italským expremiérem Enricem Lettou, který vypracoval zprávu o jednotném trhu EU. Rozsáhlou zprávu ale unijní lídři dostali teprve v úterý odpoledne a není tedy jasné, zda se jim podařilo si ji do detailů prostudovat. Česká republika podle informací ČTK uvítala, že návrh závěrů z jednání obsahuje část o zemědělství, kde se mimo jiné hovoří o překonávání překážek, kterým farmáři v EU čelí.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

📊Podpoří zisky TSMC Q1 Nasdaq? Co od společnosti čekat?🔍

17.04.2024 Největší smluvní výrobce polovodičů, Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US), oznámí své finanční výsledky zítra, pravděpodobně kolem 8:30, protože konferenční hovor o výdělcích je naplánován na 9:00. Zpráva se pravděpodobně ukáže jako hlavní akciová událost týdne a odpoví na další otázky trhu ohledně trajektorie růstu technologických společností a trendu AI. Trh očekává, že společnost vykáže růst zisků, tažený především trendem AI a objednávkami od Nvidie. Zdá se, že zpráva TSMC by se mohla ukázat jako klíčová pro širší technologický akciový sektor, přičemž v dubnu vykázalo zisky několik BigTech společností. Otázkou je, zda bude celková slabost na trhu smartphonů (dodávky Applu klesly o 9,6 % v 1. čtvrtletí 2024) vykompenzována silnou poptávkou po čipech AI? Akcie společnosti během dnešního zasedání na Tchaj-wanu vzrostly téměř o 2,5 % a tržby za 1. čtvrtletí byly podle meziročních ukazatelů velmi silné (ale nižší než 20 % předpovědi společnosti pro FY 2024).
img

Evropská pravidla pro firemní AI mohou katapultovat Evropu do popředí, vše je na odvaze manažerů

11.04.2024 V Evropské unii začala platit nová pravidla pro využití AI ve firmách. Obavy ze zaostávání za zbytkem světa jsou zbytečné, Evropa se může stát v revoluční technologii světovým lídrem. Nejinak je tomu i u Česka. S pravidly padla legislativní bariéra v podnikovém využívání AI a je na českých manažerech, aby zvedli hozenou rukavici. Mají na to odvahu a jsou jejich firmy připravené na implementaci AI ve svých procesech? To zkoumají analytici z poradenské společnosti RSM.
C:\fakepath\trader-08042024-51-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.04.2024 1) Cena bitcoinu se zvyšuje, překonala 72.000 dolarů (téměř 1,7 milionu Kč). Blíží se přitom půlení bitcoinu, takzvaný halving, které nastane v druhé polovině dubna. Počet denně vygenerovaných virtuálních mincí se sníží na polovinu a klesne i odměna pro těžaře bitcoinu. V minulosti se cena bitcoinu po halvingu zvyšovala.
img

AI už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

05.04.2024 Belgičtí vědci se rozhodli využít sílu umělé inteligence k tomu, aby zlepšili chuť tamních piv. Zásadní ale podle nich i nadále zůstane zručnost sládka, píše britský list The Guardian. AI využili i sládci v Česku, umělá inteligence se ale podílela například i na výrobě čokolády.
C:\fakepath\Jan-Smolen-25042024-2.jpeg

Šachista tradingovým mistrem světa: Jak Ján Smoleň dobyl finanční svět?

25.03.2024 Ján Smoleň je vysokoškolský profesor finančního managementu a zkušený obchodník. Tento bývalý špičkový šachista a pokerový hráč, se v posledních letech zaměřil na pole tradingu a díky kombinaci svých analytických znalostí a hráčské mentality se i v tomto oboru dostal mezi světovou špičku. Již třikrát se mu povedlo stát se mistrem ve světových tradingových soutěžích. V tomto článku přinášíme s touto tradingovou celebritou krátký rozhovor. Pokud se chcete dozvědět od Jána více, byl také jedním z hlavních řečníků na víkendové Online trading konferenci XTB, ze které je již nyní možné zdarma získat záznam.
img

Fidelity International: Čas být „poloopatrný“

20.03.2024 Cyklus růstu světových akcií polovodičů vstoupil do své druhé poloviny, kdy již není vhodná strategie „koupit vše“. To vyplývá z technické a fundamentální analýzy společnosti Fidelity.
C:\fakepath\umela-inteligence-07032024.png

Magické slůvko "umělá inteligence" mění vše

07.03.2024 Mnoho analytiků přirovnává současnou situaci s umělou inteligencí k investiční internetové bublině z 90. let. Tehdy stačilo do názvu firmy dát ".com" a zaručený byl úspěch. Podobný trend můžeme sledovat dnes, kdy si firmy do názvu přidávají zkratku "AI". To je nejmarkantnější forma, ale existují i další indicie, že magické spojení slov "umělá inteligence" působí na akcie jako živá voda. V posledních dnech se o tom mohl přesvědčit výrobce počítačů a serverů Dell.
img

Umělá inteligence definuje budoucnost: S&P 500 a Nasdaq stoupají k novým výšinám

04.03.2024 Akcie společnosti Dell Technologies vzrostly o 31,62 %, což představuje největší denní procentní nárůst v historii, poté, co výrobce osobních počítačů předpověděl výši ročních tržeb a zisku nad úrovní odhadů Wall Street.
img

Akcie společnosti Dell posílily o 28 % díky prodejům serverů s umělou inteligencí 📈

01.03.2024 Akcie společnosti Dell Technologies (DELL.US) dnes po oznámení lepších než očekávaných výsledků za čtvrté čtvrtletí vzrostly o více než 28 %, čímž se znovu rozproudila nálada investorů kolem umělé inteligence. Společnost svůj úspěch přičítá silné poptávce po serverech s umělou inteligencí a očekává postupné zlepšování obchodních výsledků v segmentu hromadných úložišť a osobních počítačů. Dell předpokládá průměrný roční růst tržeb o 3 až 4 % a nejméně 8% nárůst upraveného zisku na akcii, čímž překonává očekávání trhu, který počítá se stabilním růstem.
img

Fed zveřejnil zprávu o měnové politice, která nabízí pohled na ekonomický a inflační výhled 📃

01.03.2024 Federální rezervní systém Spojených států (Fed) zveřejnil novou zprávu o měnové politice, která nabízí pohled na současné ekonomické klima, inflaci a podmínky na trhu práce. Zdůrazňuje mimo jiné potenciální dopad umělé inteligence na zvyšování efektivity pracovníků a následně i výdělků; to se zdá být dalším argumentem pro přístup "vyšší po delší dobu". Zdá se nepravděpodobné, že by Fed bez jakékoliv situace "nouzového stavu" v ekonomice usiloval o opětovné snížení sazeb na úroveň 0,5 %. Zde jsou klíčové body ze zprávy:
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
img

Umělá Inteligence transformuje svět módy

28.02.2024 Módní odvětví prochází novou proměnou a tentokrát za ní stojí umělá inteligence (AI). Chat GPT, Midjouney, Runway a nedávno i Sora od OpenAI ukazují působivé generativní schopnosti AI vytvářet obrázky a videa pouze pomocí textových podnětů.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\nvidia-26022024.png

INVESTIČNÍ GLOSA: Shortovat Nvidii se nevyplácí. Čipový gigant obral medvědy o miliardy

26.02.2024 Americká společnost Nvidia na burze stále nenachází strop a jen za letošní rok už posílila o více než 63 procent. Většině investorů tak čipový gigant, který se veze na mánii kolem umělé inteligence, vykouzlil úsměv na tváři. Medvědy sázející na pokles firmy ale trh obral o v přepočtu 70 miliard korun.
C:\fakepath\akcie-nvidia-23022024.png

Americké akcie uzavřely smíšeně, S&P 500 a Dow Jones skončily na rekordech

23.02.2024 Americké akcie dnes uzavřely smíšeně. Indexy S&P 500 a Dow Jones si udržely zisky a zavřely na nových rekordech, index technologického trhu Nasdaq oslabil. Za celý týden vykázaly tři hlavní indexy amerického akciového trhu zisk.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
C:\fakepath\akcie-nvidia-23032024-uvod.jpeg

Nvidia – Nejdůležitější akcií na světě

23.02.2024 Americký index S&P 500 nedávno překonal hranici 5000 bodů. Tento cíl, který měl být dosažen až do konce roku 2024, byl však splněn již za pouhých šest týdnů. Analytici se ptali, co nyní trh udělá, když jsme dosáhli stanoveného cíle. Navyšování dalších cílů pro index S&P 500 se zdá být spíše mechanické. Někteří odvážlivci dokonce hovoří o hranici 5400 bodů, což však znamená růst menší než 10 %. To pravděpodobně nebude problém pro rozjetou společnost Nvidia.
C:\fakepath\eurusd-23022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 23.2.2024

23.02.2024 Akcie ve Spojených státech včera vystoupaly na nové rekordy. Impuls k prudkému růstu daly ve středu zveřejněné hospodářské výsledky amerického výrobce čipů Nvidia. Investoři nakupovali především růstové a technologické akcie. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
C:\fakepath\nvidia.jpg

Nvidia výrazně zvýšila čtvrtletní zisk, konkrétně o 769 procent

22.02.2024 Americký výrobce čipů Nvidia ve čtvrtém čtvrtletí zvýšil čistý zisk na 12,29 miliardy USD (287,3 miliardy Kč) z 1,41 miliardy USD ve stejném období předchozího roku. Hlavním důvodem byl zájem o čipy pro umělou inteligenci (AI). Tržby se zvýšily o 265 procent na 22,1 miliardy USD, oznámila firma ve své středeční výsledkové zprávě.
img

⚡US100 posiluje o 0,6 % po reportu Nvidie

21.02.2024 Zpráva společnosti Nvidia (NVDA.US), kterou očekávala celá Wall Street, překonala odhady analytiků; společnost také poskytla pozitivní výhled na 1. čtvrtletí 2024, což může poskytnout další dávku paliva pro společnosti spojené s trendem umělé inteligence. V důsledku toho kontrakty na Nasdaq 100 v odpoledních hodinách již posilují o téměř 0,6 % při silném objemu obchodování a akcie Nvidia se obchodují o více než 7 % výše poblíž 715 USD za akcii.
img

Nokia bez znatelné tržní reakce na partnerství s Nvidií

21.02.2024 Finská telekomunikační společnost a výrobce chytrých telefonů Nokia (NOKIA.FI) oznámila, že na mobilních sítích spolupracuje s Nvidií (NVDA.US). Nokia říká, že spolupráce umožní konstrukci aplikací AI a pomůže přinést služby umělé inteligence do telekomunikačního sektoru. Podle oznámení společnosti tato spolupráce prozkoumá, jak umělá inteligence může hrát transformační roli v budoucnosti telekomunikačního průmyslu. Akcie Nokie na zprávu zareagovaly prudkým nárůstem, který byl ale rychle vymazán a akcie se opět obchodují na stejné úrovni.
img

Swiss Life Select Investice roku 2023: Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu

21.02.2024 Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl vyhodnocen Conseq korporátních dluhopisů a v kategorii Konzervativní fondy zvítězil Conseq Invest Konzervativní. Letos byla soutěž rozšířena o kategorii Trend – technologický fond, kde získal ocenění Fidelity Funds – Global Technology. Výsledky ocenění Swiss Life Select Investice roku 2023 byly vyhlášeny na slavnostním večeru, který se uskutečnil 20. února 2024 v pražském Mánesu.
img

Technologie ve financích výrazně zrychlují, hlavní roli hraje umělá inteligence

08.02.2024 Tempo technologických změn v segmentu finančních služeb výrazně zrychluje a sektor se dostal do čela zavádění umělé inteligence, strojového učení a blockchainu. Vyplývá to z analýzy poradenské skupiny Moore Global. Podle ní nabízejí digitální nástroje potenciál pro zvýšení efektivity, zvýšení marží a snížení počtu stížností zákazníků. Tyto příležitosti však také představují rizika, která, pokud nebudou pochopena a zmírněna, mohou převážit nad přínosy.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Průzkum: České firmy mají velkou rezervu ve využívání AI, otevírá se prostor pro externí konzultanty

30.01.2024 46 % zaměstnanců, kterým by využití nástrojů umělé inteligence mohlo pomoci usnadnit a zefektivnit práci, o této možnosti zatím příliš neslyšela, 12 % dokonce vůbec. Vyplývá to z průzkumu, který realizovala společnost Seyfor mezi pěti sty odpovědnými pracovníky českých firem. 35 % oslovených ještě nikdy nevyužilo nejznámější nástroj AI – ChatGPT, který je při správném využití vhodným pomocníkem například při přípravě textů či analýz. Výsledky průzkumu naznačují jasný trend, na který je třeba se zaměřit v roce 2024, a zároveň otevírají možnosti pro zkušené konzultanty.
img

Co čekat od výsledků společnosti Intel?

25.01.2024 Technologický gigant Intel (INTC.US) dnes po skončení seance na Wall Street oznámí výsledky za 4. čtvrtletí 2023. V odvětví se očekává, že prodeje procesorů by mohly být za svým cyklickým minimem, a značný optimismus kolem umělé inteligence znamená, že výsledky by mohly být trhem přijaty pozitivně. Samozřejmě pokud se společnosti Intel podaří získat alespoň nějaký podíl na rostoucím trhu s umělou inteligencí. Společnost se dlouhodobě snaží obnovit svou pozici globálního výrobce čipů poté, co ztratila podíl na trhu ve prospěch společností TSMC (TSM.US) a AMD (AMD.US). Zpochybní výsledky dostatečně status quo a nadšení technologických investorů; poskytne společnost optimističtější prognózy pro zbytek roku?
img

Ranní komentář: Pád DFS, výsledky Taiwan Semi, americké makro a rostoucí výnosy

19.01.2024 Akciové trhy včera rostly a nahoru je táhly tentokrát hlavně technologické společnosti. Dařilo se také firmám v polovodičovém sektoru, kterým pomohly výsledky TSMC. Ta počítá na příští rok s růstem o 20 %, který má být tažen hlavně high-end čipy, jež využívá umělá inteligence.
img

US100 posiluje o 1,4 % 📈

18.01.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) dnes stoupají o více než 1,4 % a býky na Wall Street nezastavily ani lepší než očekávané makročísla z USA, protože tchajwanské polovodiče zlepšily náladu mezi výrobci čipů.
img

Čeští investoři jsou největšími příznivci umělé inteligence ze 13 zkoumaných zemí

18.01.2024 Podle údajů z posledního průzkumu Retail Investor Beat, který provedla obchodní a investiční platforma eToro, má každý třetí (33 %) individuální investor v České republice ve svém investičním portfoliu akcie související s umělou inteligencí.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Čínská ekonomika loni vzrostla odhadem o 5,2 procenta, řekl v Davosu premiér

16.01.2024 Čínská ekonomika se v loňském roce zotavila a podle odhadů dosáhla růstu 5,2 procenta, čímž překonala stanovený pětiprocentní cíl, uvedl dnes čínský premiér Li Čchiang ve svém projevu na zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu ve Švýcarsku. Čína je podle premiéra otevřená pro podnikání a má potenciál pro zahraniční investice.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

MMF: Umělá inteligence ovlivní asi 40 procent pracovních míst a zhorší nerovnost

15.01.2024 Umělá inteligence (AI) ovlivní asi 40 procent všech pracovních míst, vyplývá z nové analýzy Mezinárodního měnového fondu (MMF). Ve většině scénářů také zhorší nerovnost, uvedla výkonná ředitelka MMF Kristalina Georgievová, která to označila za znepokojivý trend. Lidé zodpovědní za vývoj politiky a ekonomiky by to podle ní měli brát v úvahu, aby zabránili zhoršení sociálního napětí.
C:\fakepath\burza-15012024-uvod.png

Finanční trhy – výhled roku 2024

15.01.2024 Rok 2023 zakončil na velmi pozitivní vlně, kdy investorům přinášely zisky akcie hodnotové i technologické, dluhopisy státní i firemní, zlato i kryptoměny. O to těžší bude takovou rally zopakovat, protože startovací čára roku 2024 už je nastavena poměrně vysoko.
C:\fakepath\indexy-04012024-uvod.jpeg

NASDAQ loni vzrostl nejvíce od roku 1999. Co bude dál?

04.01.2024 Rok 2023 je za námi a my můžeme zhodnotit, jak se dařilo nejoblíbenějším akciovým indexům. Stručně by se dalo říci, že akciové trhy jako celek mají za sebou jeden z nejlepších roků ve své historii. Samozřejmě i v rámci indexů najdeme společnosti, které skončily rok v záporných číslech, ale pokud vezmeme trh jako celek, byla jeho výkonnost vysoce nadprůměrná. Pojďme se tedy podívat na ty nejpopulárnější.
C:\fakepath\rok-03012024.jpg

Několik důvodů, proč zůstat na trzích v roce 2024

03.01.2024 Každý investor by neměl nikdy vsadit na jednu kartu. Kdo chce na burze uspět dlouhodobě, musí se naučit pracovat s různými scénáři vývoje. Trhy jsou ze své podstaty nepředvídatelné. Vždy existuje pravděpodobnost, že vše bude jinak. Abychom se pojistili proti této nepředvídatelnosti, je dobré pracovat hned s několika verzemi vývoje. Dnes si načrtneme verzi pozitivního vývoje a v příštím článku se podíváme na důvody, proč raději neinvestovat do akcií v roce 2024. Nyní se však pojďme podívat, proč bychom měli na trzích zůstat.
img

Top 3 kryptoměny ke koupi než bitcoin dosáhne dle CNBC 100 000 dolarů v roce 2024

03.01.2024 Kryptoměnoví analytici předpovídají pro rok 2024 vzestup celého kryptoměnového odvětví. Nový výrazný bullrun tak může vyhnat ceny těchto virtuálních peněz až do nových all-time high - pro Bitcoin se například odhaduje růst ceny, který má přesáhnout hodnotu 100 000 dolarů.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. ledna 2024

02.01.2024 S otevřením první stránky roku 2024 poutá bitcoin pozornost dramatickým průrazem hladiny 45 000 USD. Tento prudký růst není jen číslo – je to příběh o býčí síle v království kryptoměn.
img

Portu – výhled na rok 2024

28.12.2023 Výnosnost jednotlivých aktiv v roce 2023 ovlivňovaly zejména makroekonomické problémy a geopolitická rizika. Spojené státy i EU nadále bojovaly s vysokou inflací, tu se dařilo snižovat centrálním bankám vyššími úrokovými sazbami jen pomalu. Efekt vyšších sazeb tlumil napjatý trh práce, když nedostatek pracovníků způsoboval silný tlak na růst mezd. Ten bránil rychlejšímu poklesu inflace. Nejrychlejší proces zvyšování sazeb americkým Fedem a historicky nejvyšší sazby v eurozóně stanovené ECB ale zabraly. Inflace v současnosti dosahuje v USA 3,1 % a v eurozóně 2,4 %, což je již blízko cílové hodnotě 2 %.
C:\fakepath\cerna-labut-27122023.jpg

Které “černé labutě” mohou ohrozit trhy v roce 2024?

27.12.2023 Postrach všech analytiků, který na trzích nenechává kámen na kameni. To jsou černé labutě - nepředvídatelné scénáře mnohdy až katastrofických rozměrů, avšak s nízkou pravděpodobností výskytu. V dnešním článku si zkusíme zavěštit a předpovědět si hned několik podobných událostí.
img

Biden by měl vypravit diplomatickou misi do Palestiny, shodli se odborníci vyjednávání

11.12.2023 Na harvardském sympoziu o vyjednávání, které se uskutečnilo v sobotu 9. prosince, zazněly odborné diskuse na palčivá témata současnosti. Pracovních skupin se účastnili nejen profesoři Harvardu, ale také další pedagogové a špičkoví experti na vyjednávání spolu s odborníky na vyjednávání v krizových a válečných situacích za Českou republiku také prezident Asociace vyjednavačů Radim Pařík. Sympozium se uskutečnilo v rámci oslav 40 let od založení harvardského Programu vyjednávání (PON – Program on Negotiation). Nejzásadnější diskuse odborníci vedli o vyjednávání ve vztahu k umělé inteligenci, která mění způsob, jakým se vyjednávání studuje, učí a vede. Probrali také vážnou situaci v pásmu Gazy a pokusili se najít řešení i přesto, že nezaznělo mnoho optimistických vyhlídek.
img

Přínosy umělé inteligence pro byznys rostou a spolu s tím také investice do ní

07.12.2023 Nová studie Moore Global ukazuje, že umělá inteligence (AI) se stává klíčovou součástí růstové strategie mnoha společností. Tři čtvrtiny velkých a středních firem po celém světě v posledních čtyřech letech zvýšilo své investice do umělé inteligence, čímž potvrzuje rostoucí zájem o tuto technologii v byznysu. Hlavní přínosy AI zahrnují zvýšení produktivity a zlepšení zákaznické zkušenosti, přičemž pouze 22 % firem vnímá AI jako prostředek ke snížení počtu zaměstnanců nebo mzdových nákladů. Studie také naznačuje, že většina vedoucích pracovníků považuje AI za klíčovou investici s pozitivním dopadem na budoucí finanční výkonnost a udržitelnost jejich společností.
C:\fakepath\ropa-01122023.jpg

Způsobí ropa světovou krizi?! | Investiční Memento #58

01.12.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 58. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Invesco: EU a Velká Británie se rozcházejí v regulaci umělé inteligence

30.11.2023 Evropští politici se předhánějí v tom, aby se vypořádali s novými příležitostmi a riziky, které přináší umělá inteligence (Al), a aby zavedli regulaci, která by podporovala vývoj a využívání Al a zároveň chránila před přirozenými riziky. EU a Spojené království zaujímají rozdílné přístupy, přičemž EU navrhuje právní předpisy a Spojené království zaujímá nelegislativní přístup.
img

Technická analýza BTC/USD na 28. 11. 2023

28.11.2023 Vitalik Buterin, spoluzakladatel Etherea a uznávaný lídr v oblasti kryptoměn, varuje, že umělá inteligence (AI), pokud nebude řádně kontrolována, představuje riziko překonat lidi a může se stát novým hlavním druhem na planetě.
img

Spotify stojí na pevných základech

22.11.2023 Digitální svět se rozšiřuje a roste rychlým tempem. Tempo jeho růstu se začalo zrychlovat v době Covidu, kdy byli lidé "nuceni" zůstávat doma a vyhledávali různé formy zábavy a možnosti řešení nákupů a úřadů prostřednictvím online prostředí. Vzhledem k tomu, že většinu času trávili doma, rostla zejména sledovanost a poslechovost streamovacích služeb, což přineslo velké zisky společnosti Spotify, jedné z nejznámějších společností zabývajících se streamováním hudby.
img

Odvolaný šéf společnosti OpenAI Sam Altman přechází do Microsoftu

20.11.2023 Odvolaný šéf společnosti OpenAI Sam Altman a bývalý šéf správní rady firmy Greg Brockman přecházejí do softwarové společnosti Microsoft, největšího podporovatele OpenAI. Na síti X to dnes oznámil šéf Microsoftu Satya Nadella. Altman a Brockman v Microsoftu povedou tým pro výzkum pokročilé umělé inteligence (AI).
C:\fakepath\big-short-16112023.jpg

Big Short znovu v akci

16.11.2023 Známý investor Michael Burry, přezdívaný Big Short, znovu rozvířil investiční vody. Jak jeho přezdívka napovídá, Burry se specializuje především na short prodeje. Burry patří k ostříleným obchodníkům, avšak jeho předpovědi jsou pořád pesimistické. Samozřejmě, že když obchodujete na krátko, tak fandíte tržním poklesům. Burry neustále předpovídá krach trhů. Slovo krach totiž na všechny působí magicky a přináší mu velkou mediální pozornost. Která finanční aktiva podle Burryho budou klesat v příštích týdnech?
img

Třetina dotázaných si myslí, že umělá inteligence ovlivní jejich zaměstnání

13.11.2023 Třetina obyvatel Česka se domnívá, že umělá inteligence bude mít v následujících pěti letech alespoň malý vliv na jejich zaměstnání. Největší dopad předpokládají u profesí softwarových inženýrů, grafických designérů a novinářů. Vyplývá to z výzkumu, který provedla společnost Ipsos ve spolupráci s Katedrou žurnalistiky na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy (FSV UK). Data dále ukazují, že pětina respondentů si už vyzkoušela systém na bázi umělé inteligence ChatGPT. Užitečným ho shledává sedm z deseti z nich.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 8. listopadu 2023

08.11.2023 Rain Lohmus, známý estonský bankéř a inovátor finančního trhu, měl extrémně drahý problém. Jako zakladatel LHV Bank patřil k prvním příznivcům kryptoměn. Během let nashromáždil v etherech úctyhodnou sumu. Ztráta přístupových klíčů do digitální peněženky ho ale přišla téměř na... půl miliardy dolarů.
C:\fakepath\xtb-06112023.jpeg

Výsledková sezóna za námi: Je big tech stále nezastavitelný?

06.11.2023 Výsledková sezóna je prakticky u konce a jako obvykle největší pozornost přitahovaly výsledky velkých technologických společností – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon a Meta. Ať se nám to líbí nebo ne, big tech je žhavé téma posledních měsíců a díky aktuální publikaci výsledků jsme se mohli přesvědčit, zda je bombastický růst big techu v posledních měsících oprávněný nebo ne. V tomto článku přinášíme krátký souhrn toho nejzásadnějšího. Pokud se o aktuálním stavu big techu chcete dozvědět více, analytici XTB Tomáš Vranka společně s Jaroslavem Brychtou na toto téma natočili nový díl Povídání o trzích. Big tech bude také detailněji probrán i na nadcházející XTB Online investiční konferenci, která proběhne 25. 11. od 13:00.
img

Británie představila deklaraci, jež má podpořit snahu o zajištění bezpečnosti AI

01.11.2023 Británie dnes představila deklaraci, která má podpořit globální snahu o zajištění bezpečnosti umělé inteligence (AI). Na dokumentu se podle Londýna shodli účastníci konference o bezpečnosti AI v Bletchley Parku, a sice Evropská unie a 28 jednotlivých zemí, včetně Spojených států a Číny. Umělá inteligence má podle deklarace "potenciál transformovat a posílit blahobyt lidstva, mír a prosperitu" a měla by být rozvíjena bezpečným způsobem.
C:\fakepath\eurusd-26102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.10.2023

26.10.2023 Hlavní americké akciové indexy včera prudce oslabily. Dolů je poslalo úterní zveřejnění hospodářských výsledků společnosti Alphabet, jejíž tržby z cloudových aktivit zaostaly za očekáváním, a růst výnosů amerických vládních dluhopisů. To oživuje obavy, že úrokové sazby by mohly zůstat delší dobu vysoké. Posiloval americký dolar.
img

Microsoft po zveřejnění výsledků posiluje o 3 %

25.10.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) se dnes v předobchodní fázi obchoduje přibližně o 3 % výše. K růstu dochází po zveřejnění výsledkové zprávy za 1. fiskální čtvrtletí 2024 (3. kalendářní čtvrtletí 2023) včera po skončení seance na Wall Street. Společnosti se podařilo vykázat lepší než očekávané výsledky v každém ze tří hlavních segmentů.
img

Microsoft dnes oznámí zisky za fiskální čtvrtletí 2024!

24.10.2023 Microsoft (MSFT.US), významná americká technologická společnost, dnes po skončení zasedání na Wall Street oznámí své fiskální čtvrtletí 2024 (kalendář 3. čtvrtletí 2023). Očekává se, že společnost vykáže čtvrté čtvrtletí v řadě s růstem celkových příjmů pod 10 %. Očekává se však, že růst tržeb v podnikání Cloudových služeb zrychlí ve srovnání se 4. fiskálním čtvrtletím 2023. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co očekávat od výsledků Microsoftu.
img

US Open: slabý sentiment z minulého týdne pokračuje 🔔

23.10.2023 První den nového týdne nepřináší na Wall Street změnu sentimentu, v kterou investoři doufali. Začátek dne vypadal slibně vzhledem k nedostatečné eskalaci blízkovýchodního konfliktu a příchodu humanitární pomoci do konfliktních zón. Nálada se však rychle vrátila do původního směru.
img

Předpovědi cen Solany a Shiba Memu: destilujeme předpovědi pro rok 2024

23.10.2023 Umělá inteligence (AI) narušuje průmyslová odvětví napříč všemi obory – a technologie blockchain se zdá být další na seznamu. Nové projekty bojují zuby nehty o to, aby se dostaly do čela a nesly pochodeň přijetí AI podle kryptoměnových trendů. Na lukrativním trhu meme mincí žádný projekt nezahrnuje takovou sofistikovanost umělé inteligence, jako Shiba Memu – nový projekt, který se automaticky propaguje pomocí AI.
img

Dopady umělé inteligence na ekonomiku

21.10.2023 „Adaptace AI bude spíše vleklý proces, než revoluční změna ze dne na den. V dalších letech bude její dopad na ekonomiku jen minimální a většího boomu se dočkáme možná až v příští dekádě. Vyspělé ekonomiky budou existenčně závislé na této technologii kvůli nepříznivé demografii,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy zhodnocují navzdory centrálním bankám

17.10.2023 Od začátku roku do konce třetího čtvrtletí zhodnotily podílové fondy průměrnému investorovi vklady o 5,1 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Zatímco v prvním pololetí vykázaly fondy silný růst ve výši 5,71 %, ve třetím kvartálu jsme byli svědky stagnace. Vinou velice proměnlivého prostředí kapitálového trhu fondy ve třetím čtvrtletí lehce odepsaly 0,58 %. Přesto navzdory horším výsledkům z posledních dvou měsíců dosahuje průměrný český investor za poslední tři roky při investicích do akciových fondů zisk 6 % ročně.
img

Zrychlete své investice během října: 5 nejlepších presales kryptoměn

16.10.2023 Rok 2023 nabídl celou řadu zajímavých krypto presale, které, jak se zdá, v následujících měsících a letech ovládnou svět Web3. Pro každého podporovatele krypta v rané fázi vývoje, který hledá velké zisky, by tyto příležitosti mohly být jedněmi z nejlepších dostupných šancí.
C:\fakepath\ai-12102023.png

Jak je to s tou umělou inteligencí?

12.10.2023 Před pár dny jsem slyšel jakýsi rozhovor o horkém tématu aktuálních dnů, tedy o umělé inteligenci. Takových komentářů jsem v posledních měsících slyšel mrak, ale tento mě pobavil tak, že jsem si z toho málem cvrknul. Člověk, který o tématu mluvil, totiž mluvil i o investicích do firem, které se touto technologií zabývají.
img

US Open: Exxon Mobil kupuje Pioneer Natural Resources za 60 miliard dolarů 💰

11.10.2023 Dnešní aktivita na Wall Street začala s mírným nárůstem, když se investoři připravovali na zveřejnění zápisu FOMC plánovaného na 19:00. BST. I po zveřejnění vyšších údajů PPI pokračovaly výnosy amerických dluhopisů a dolar ve svém klesajícím trendu, což vedlo pouze ke krátkému nárůstu bezpečnostních aktiv. Hlavní hybnou silou dnešního zasedání je geopolitická nejistota, zejména eskalující napětí mezi Hamásem a Izraelem. Trh se obává možného zapojení dalších stran a možného dopadu na trh s ropou.
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Německý regulátor: AI by mohla posílit dominanci technologických gigantů

10.10.2023 Rozvoj umělé inteligence (AI) by mohl zvýšit tržní sílu velkých technologických společností. Regulační úřady by proto měly pozorně sledovat, zda v této oblasti nedochází k porušování pravidel hospodářské soutěže. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl šéf německého antimonopolního úřadu Andreas Mundt.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Býčí pohyb | Evercore | Vývoj akcií Mety | Buffett prodává Apple | Německý regulátor | Objem transakcí | Praxe v reálném čase | Online život | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Mechanismus měnových trendů | Akcie Nintenda | Sociální vliv | Oculus Quest | Celebrity | Merck KGaA | Akciové indexy v Asii | Mezinárodní kontext | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | Triton | Solidní čtvrtletní výsledky | Rizikové prémie | Euro k americkému dolaru | Cap | Výsledky Meta | Hodnota společnosti | Američtí regulátoři | Výnosy dluhopisů | Graf ceny akcií společnosti | Dlouhé pozice | Lidské činnosti | Kioxia | GitHub | Hodnoty P/B | Rozvoj měst | Světové akcie | Dojné krávy | Britský akciový trh | Realitní portfolia | Geopolitické konflikty | Moore Global | Války | Západní země | Majitel Twitteru | Nová umělá inteligence | Institut ZEW | Foxconn | Žít a přežít jako trader | Vývoj | IGLN.UK | CLSA | Obchodní platformy | Vývoj akcií Mety od začátku roku | Češi | Digitální reklamy | Americká společnost Nvidia | Vliv finančních trhů | Allianz | Trh nemovitostí | Objem hotovosti | Panevropský index | Hlubší pohled | Poskytovatelé signálů | Marvell Technology | Pokračování růstu | Uzavření Rudého moře pro tankery | Globální růst | Ceny bytů | Největší bublina | Volatilita směnných kurzů | Investice do marihuany | Spoluzakladatel firmy | Hlavní trendy | Analýza akcie | Zjednodušený pohled na finanční trhy | EUR | Investiční rizika | Spotřebitelské výdaje | Olga Hyklová | Výstup USA z NATO | Euforie kolem umělé inteligence | Vývoj akcií Dell od začátku roku 2024 | Druhy robotů | Paul Krugman | Společnost China Reform | Býčí formace | Historie společnosti | Nezaměstnanost v eurozóně | Trendy ve finančnictví | Prémiový konzervativní fond | Vlastní prostředky | Výsledky roku | Kalifornie | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | PGA | Canadian Securities Commission (CSC) | Accenture | SMCI.US | Salesforce | Měnový report | Investice do umělé inteligence (AI) | Úroveň inovací | Behaviorální | Dnešní obchodování | XOM | J&T investiční společnost | Výkyvy | Allianz Gl Artificial Intelligence | Itálie | Analytici Bank of America | Největší regulační orgány | McDonald's | Regulační rizika | Stoxx | Take Profit | Rozvoj chytrých telefonů | Regulace investičních fondů | Vývoj ceny zlata | Goldman Sachs Asset Management | Akcie firmy | Texas | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Přehnaná reakce | Očekávání | Korelace | Jüan | Rizika a krize | Historické události | Změny životního stylu | Vyhlídky do budoucnosti | Zkrachovalé burzy | Konference pro vývojáře | Volatilita cen | Evropské centrální banky | Orientace Dellu | Změny politik | Poslanci | Nikl | Volatilní | Swiss Life | Platformy DeFi | L.F. Investment | Signál Price Action | Organizační schopnosti | Dani Brinker | Inflační riziko | Zamyšlení | Chile | Antapaccay Mining | Zájem Čechů | Předpověď ceny | Ekonomické sympozium | Pozitivní nálada | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Společnost Palantir | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Meme kryptoměny | Veřejné finance | Umělá inteligence dnes | EIP | Ark | Příležitost k nákupu | OpenAI Sam Altman | Základní příjem | Trh práce | Technologie společnosti | Evropský orgán pro bankovnictví | Roční míra inflace | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Nástroj Stable Diffusion | Analýzy měnové politiky | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | Předpovědi cen | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | MACD | Potenciál | Internetové obchodování | Nové technologie | Diverzifikace | Support | Invaze na Tchaj-wan | Patrik Klempár | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Výnosy na dluhopisech | Hodnota na burze | Coin Metrics | Přesnost | Pokles cen energií | Biotechnologie | Technologie blockchain | Pravidla pro firmy | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Formule | Plovoucí směnné kurzy | Ifo | Nejlepší robotické ETF | Manipulace s trhem | Stabilnější měny | Úspěšnost strategie | Allianz Global Investors | Streamovací služby | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Ceny kakaa | Broadcom | Ark Investment | Zpracování informací | Experti | Trendy na trhu | Produkce energie | Fungování finančních trhů | LSEG | Chování | Rekord | Nižší sazby | Bitcoinového ETF | MSCI AC World | Bitcoiny | Franklin Technology Fund | Průměrný výnos | Tradingové konference | Návrh zákona | Stop-Loss | Býčí výhled | Hnojiva | Dopad na existující odvětví | Jak fungují technologické inovace? | Akcie Googlu | Bidenova administrativa | Progress Software | Společnost Apple | Černé labutě | Robert Reich | Pokles zisku | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | TruthGPT | Výnos amerických bondů (TIPS) | Index českého investora CII750 | Vyvážené portfolio | Pečlivé plánování | Administrativa prezidenta | Vanguard | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Krypto burzy | Von der Leyenová | Sydney | Reality | LULU | Centrální banky a měnová politika | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Cyklická akcie | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | SOK | Skladování fyzických komodit | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Nové léky | Roaring Kitty | Hodnoty bytů | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Kalifornská společnost | Analýza a sentiment | Active Invest Vyvážený | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | GTLB | Cloudflare | Nárůst ceny | Rostoucí výnosy | Boston Consulting Group (BCG) | Opatrný optimismus | Výrobce počítačové techniky Dell | Co jsou technologické inovace? | Lagardeová | Nejvyšší soud | Cena akcií Nvidia | Force | ActualizeAI | Kreativita a inovace | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Čistý příjem | Průzkum | Výnos | DeFi | P/S | DAI | Hlavní světová měna | Recruitment Manager | Úbytek pracovních míst | Apple Intelligence | Příležitosti a rizika | Sázka na pokles ceny | Změny ve světové ekonomice | RBC Capital | 100 miliard dolarů | Sodexo | Trh s dluhopisy | Zisky na akciových trzích | Brent | IHNED | Španělsko | Akcie těžařů | Delta | Internet věcí (IoT) | Colorado | Silný výhled | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | J&T Opportunity | Russell 2000 | Slabá poptávka | LYNX Trading | Hlavní zprávy | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Reddit | IDEA | Měnové riziko | Nejhorší scénář | Americké makro | ESG | Index DOW | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Fungování společnosti | Acorn | Microsoft Corp. | Zákaz vývozu | Vývoj čistých zisků | Glencore Plc. | Exchange | Investiční portfolio | Vzdělávací a osvětové kampaně | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | Kontrariánství | Zpomalující ekonomika | Commodities | Firemní klienti | Nejlepší technologické akcie | Věštec z Omahy | Kontrakty | Domo | Strach | Buffett investorům | Budoucí trendy | Sortino ratio | Stolní počítače | Zkušený obchodník | ETFS Natural Gas | Franklin Templeton International Services | Barrick Gold (GOLD.US) | Microsoft (MSFT.US) | Sázka proti polovodičům | Buy the rumor, sell the news | Online obchodování | Praxe | Nasdaq100 | Akcie Apple (AAPL) | Investiční výhled | ADBE.US | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Dynamika směnných kurzů | Palladium - Vývoj ceny palladia | Contract for Difference | JPY | Emad Mostaque | Igor Babuschkin | Pozitivní zprávy | H&M | Metaverse | Rekordní růst | Analytický tým FXstreet.cz | Polovodiče | Investiční příležitost | Akcie Nvidia Corp | Moore Advisory CZ | Poradce Bílého domu | Casino | Binance Jarek Jakubček | Komercializace | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Nigérie | Sundar Pichai | Ceny sóji | Akcie Alibaba Group | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Více peněz | Identifikace růstových odvětví | Projekce | Znehodnocení | Finanční trhy a instituce | Obchodní tipy | Kontrakce | Akcie Mastercard | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Andre Bakhos | Segment Anything Model (SAM) | ENA | FTX | Ceny platiny | Dosáhnout zisku | Analytička společnosti | Obchodní nástroje | Vliv finančních trhů a institucí | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Nestlé | Český miliardář | Certifikáty | Vývoj ceny akcií | Investors | Vyšší úrokové sazby | Stav americké ekonomiky | Výhled globálního růstu | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | MCADE | Služby | Akcie NVDA | Nedostatkové čipy | Rozdělení akcií | Technologie blockchainu | ALUMINIUM | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Strategie Trend Swing | Barel ropy | Získávání finančních prostředků | Palladium | Microsoft Bing | Americký Fed | Amundi Czech Republic | Goldmani | Ropa WTI | Nízká likvidita na trhu | Vzácné kovy | Micron | Jak vydělat na poklesu | Předpověď počasí | Výsledek hospodaření | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Federální rezervní systém (FED) | INTC.US | ARKK | Lepší budoucnost | Dell Technologies | Brexit | Vývoj akcií Googlu | Finanční ředitelé | JD.US | Technologické korporace | Uptrend | Buy Limit | Předsudky | Růst akciových trhů | Super Micro Computer | Advantage Consulting | Rychlý růst zaměstnanosti | Pozornost investorů | Růst trhu | Technologický fond | Burzy | Německý ministr hospodářství | Americké ekonomiky | Firma BHP | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Investiční cyklus | BotX | Investice a obchodování | Věčný pesimista | Cestování | Inovativní řešení | Vývoj německého akciového indexu DAX | Investiční horizont | Umělá inteligence Microsoftu | Bond | FedWatch | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | Startupy a ekosystémy pro inovace | Discord | USD | Velikost pozic | Export | Změna klimatu | Německé HDP | Upravený zisk | Mladší generace | Růst společnosti | Technická analýza | Spirit AeroSystems | Monopoly | CFD na komodity | Berkshire | Investiční analytik | Hodnota měny | Historické výsledky | Zynga | J&T MONEY OPF | Automobilka | Poměr PE | Vzestup bitcoinu | Dobré výsledky | Prodej automobilů | CD Projekt | Qualcomm | Prodávat akcie | Management | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Znalost měnových trendů | App Store | CATTLE | Úroková sazba | Plány | Vládní opatření | Maximální pravdy | Energetická společnost | Relativní výkon | Na burze | Github | Komise pro cenné papíry (SEC) | Aktuální informace | Graf komodity | Šok | Powell a Fed | Varianta delta | Dolarový index (USDIDX) | Síla amerického dolaru | Kabinet | Měnové války | Hlubší pohled na fungování | Technická analýza a sentiment | Kdo řídí technologické inovace? | Status bezpečného přístavu | Míra | ByteDance | Výsledky za první čtvrtletí | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | OXY.US | Digitální banky | Katar | Magické slůvko | UBS | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Makléři | Michael Burry | Obrovské zisky | Garance | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Covid | BHP Billiton (BHP.US) | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Sjezd akcionářů Berkshire | Split | Klimatické změny | Index volatility CBOE | Čekající příkazy | Ceny iShares Semiconductor ETF | Akcie Facebook (FB) | Zkušení obchodníci | FedEx | Pokles kurzu | Reálné hodnoty | Analytici XTB | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | Solve for Tomorrow | Největší společnosti | Spekulovat | ATVI | iShares Physical Gold | Největší IPO | Sociální sítě | FXstreet.cz | Nasdaq v New Yorku | ASIC | Ruský prezident | P.A. | IGLN | Sektor polovodičů | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Start-upy | Fintech společnosti | Nová společnost | Bogdan Maioreanu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spolkový sněm | Politbyro | Burzovní průvodce | Analytik kryptoměn | Freedom Finance Europe | Akciové trhy v Evropě | Přehnaná reakce trhu | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dovednosti | Obchodování na komoditním trhu | 4GLD.DE | Měnový pár EUR/USD | Akcie společnosti Intel | Akcie Google | Dovoz | Významný krok | Apple (AAPL) dnes | RIVN | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Vývoj reálného výnosu | Výzkumy | Taiwan Semi | Admirals | Caterpillar | MT5 | Zprávy o trhu | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Skokové posílení | NASA | Dodávky čipů | Nízký potenciál | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Obchodování s dluhopisy | Pro tradery | Generace Z | Investování u XTB | 1 milion | Riot Platforms | Slickcharts | Kroky centrálních bank | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Nemovitostní fondy | Doji | Tržní reakce | Venture Capital | Světový obchod | FDP | CFD (Rozdílové smlouvy) | Výkonnost společnosti | Fixní výnos | Býčí sentiment | Společnost Rosněfť | Globální ekonomiky | Osvětové kampaně | Rekordní maxima | QCOM.US | Pokles ceny akcií | Rovnováhy | Vybírání zisků | Krátká pozice | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Wonderinterest Trading Ltd | McKinsey | Průmyslová výroba v Německu | Conseq Invest | Vakcína | Rekordní zisk | OD7F.DE | Euforie | Boom | CO2 | Prudký růst cen | Turecký statistický úřad | Akciové indexy | Komentář analytiků | Finanční společnosti | Sell Limit | FANG | Makrodata | Investoři | Investing.com | Vývoj indexu bankovního sektoru | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Sója | Vladimír Holovka | Myšlení | xStation | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Americký prezident | Trh s komoditami | Fidelity | Konopné akcie | BaFin | Evropská měna | AMD | Možnost obchodovat | Zelená politika | Společnost Google | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Hledání maximální pravdy | Média | Primární nabídky | Japonská Softbank | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | MSCI Emerging Markets | Dosažení zisku | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Investovaný kapitál | Venezuela | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Bez rizika | Zlepšení sentimentu | Ceny kryptoměn | Peso | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Růst EBITDA | Německý index DAX | Hang Seng China Enterprises | BABA.US | Americké ministerstvo spravedlnosti | Vyšší hodnoty | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Volatility | Část zisků | Cenový růst | Finanční instituce | Podezřelé transakce | Fintechy | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Vzorce chování | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Technická analýza BTC/USD | Spuštění bitcoinů | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | Daniel Křetínský | Prezident | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | Odvětví kryptoměn | BABA | Neziskové organizace | Francouzský prezident | BP | Nízké úrokové sazby | DIS.US | Typ tradingu a investice | Hold | Počáteční investice | Nižší poptávka | Čínské hospodářství | Příznivý výhled | Link | Jak se stát lepším investorem | Reálný výnos v Evropě | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Pesimismus | Volby v USA | Tom Kadeřábek | CEO společnosti | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Akcie ve Spojených státech včera | Electronic Arts | Slevy | Politická nestabilita | Ceny ropy WTI | Investiční | Poradenská společnost | Britská centrální banka dnes | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Živá voda | ExxonMobil | Viceprezident | Tesla Inc. | Migrace | Invesco | Morningstar | IEA | Demokraté | Německý DAX | Portu Marek Malina | Hlavní události | Ekonom BHS | Přesun výroby | Bloomberg News | Uber | Tržní podíl | Sloučení | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Petra Turzová | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Válka | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Gabriel Debach | Nabídka | Uranium Energy | J&J | Akcie ve Spojených státech | Úrok | CHF | Správce digitálních aktiv | US500 | Formule 1 | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Les Echos | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | Davos | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Koupit akcie | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Sentiment investorů | Růst cen ropy | Prodej | CEO Nvidie | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Bohatý | Technologické tituly | JD.com | Nové příležitosti | Prémie | Tržní kapitalizace | Čedok | Bitcoin | Strojové učení | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Nvidia | Snížení dodávek na trh | Janet Yellenová | Konflikty | Huawei | Tencent | Pokles cen komodit | Herní segment | Akcionáři | Emoce | Venture Capital spoločnosti | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Oslabování dolaru | ATVI.US | Ceny iShares Semiconductor | Celoroční výhled | Snížit riziko | OCDO | Defenzivní příkazy | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Rok 2024 | Obchodování | Potenciální zisky | Legislativa | Zasedání Fedu | Tiskové zprávy | Technický výhled trhu | Směřování ekonomiky | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Breakout strategie | Trhy s kryptoměnami | Vedoucí představitelé | Nejnovější údaje | Meta | S&P Global | Vývoj akcií | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | Inovátor | Damoklův meč | ZEW | Asociace | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | TSMC | Regulace AI | Centrální banky | České firmy | Fenomén | Beta | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Rozhodování Buffetta | Pákový efekt | Eurostat | Majitel | Uran | Zprávy | Úřad Eurostat | Farmaceutický sektor | Oanda | Všechny akcie | Deflace | Monitorování | Nadšení | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | MRK.US | Dolary | Kukuřice - Vývoj ceny | FB | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Účetní závěrky | Oční duhovky | Ceny stříbra | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Hodnota akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Rozdílové smlouvy (CFD) | Akciový analytik | Occidental Petroleum | PwC | Rozvoj společnosti | PLTR | Výnosové křivky | Bard | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Jim Cramer | CME FedWatch Tool | Inteligentní investor | Byty | Jsou komodity dobrou investicí? | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Důvěra investorů | Ceny Bitcoinu | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | Investiční centrum | Komodity na trading platformě | Airbus | Gabriela Hanslíková | Bydlení | NATO | Celkový trend | Volný čas | CZ | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Vláda USA | DIA.US | Odvětví polovodičů | Směřování | iFX | Recruitment | ESMA | Páka | Práce z domova | Snižování cen | Obchodní modely | Natural Gas | Index cen domů | Růst zadlužení | Vývoj ceny kakaa | Angela Merkelová | Investment management | West Texas Intermediate | Kryptoměnové burzy | PEG | Nástroj | Výsledky | Podnikatelé | Analýza trhů | MJ | RIOT | Marek Vaňha | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Dluhopisové fondy | EOS | PLTR.US | COCOA | Státy Evropské unie | Současný trend | Nio | Minulá výkonnost | Ekonomika sdílení | Digitální měny | Conseq Funds | Finanční technologie | Bank of America | Špatné výsledky | TIM | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Silný dolar | Velikost obchodu | Tržní ceny | Australský dolar | Financial | Retracement | Inovace v zemědělství | Uplynulý rok | Jane Street | Koruna | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Společnost Amazon.com | Martin Buranský | Cukr | Investice do umělé inteligence | Finanční služby | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | BNP | Pandemie koronaviru | Analytická společnost | Kupující | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Decentralizace | Freeport McMoran (FCX.US) | Oslabení měny | OPEC+ | Francie | Pokles HDP | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Dopady koronaviru | BHS | Objem | Makroekonomický výhled | Propad | Ipsos | Zvyšování mezd | Microsoft Bing Chat | Vývoj ceny akcií Nvidia | USD/CAD | Report komodit | Tomáš Vobořil | Obavy z recese | Společnost Arm | Marka | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Těžařská firma | Výsledky firem | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | RIO.UK | Údaje | Společnost Nvidia | Adaptace AI | Klima | Magnificent Seven | Deprese | WHEAT | Softwarový gigant | Vakcína proti covidu-19 | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Období zvýšené volatility | Investovat do Bitcoinu | Forexoví obchodníci | KOL | Společný podnik | Vale | Investice do kryptoměn | Náklady na těžbu | Elektrická auta | Exxon Mobil | Propuštění | Postavení na trhu | Ceny bavlny | Očekávání analytiků | Vývoj výnosu amerických vládních dluhopisů | Nejhodnotnější americká společnost | Alibaba | Letní měsíce | Stablecoiny | Vstupní S/R zóny | Národní měny | Nvidia Corp | Pád ceny | Výsledky průzkumu | NGAS | Rizika pro společnost a lidstvo | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Tajné služby | Převodník měn | Ceny cukru | Společnost Grayscale | Tým xAI | Graf ceny akcií | Největší burzovní kapitalizace | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Abu Dhabi National Oil Co | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Výhled pro rok | Pfizer | Snížit emise | Pojišťovny | Posílení amerického dolaru | Obchodování s akciemi | Sázka | ARK Innovation | Studie | AFP | Prodejní aktivity | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | Marathon | Investice do technologií | CME FedWatch | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Investice do akcií | Průraz | TPA | Psychologická bariéra | COIN | Deficit | SMA 200 | Graf | Polsko | Nástup amerického dolaru | Kolaps | Rio Tinto | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Instrument | Moore Technology | Reakce trhu | Velké objemy | Jak fungují růstová odvětví | Patenty | Společnost Gitlab (GTLB.US) | Grafy | Zinek - Vývoj ceny | Bankéř | Jak investovat do akcií | Ceny akcií AMD | Omezené riziko | Ropa Brent | Kompletní průvodce | ADBE | FTC | Hrubý domácí produkt | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Vlivné skupiny | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Školení | Nájmy | Využití kryptoměn | tradingeconomics.com | Ethereum blockchain | Přijetí | Terminál | Evropa | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Trh s digitální reklamou | Jackson Hole | Zájem o bitcoin | Short | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Ekonomické události | JMP Securities | Ropná společnost | Zelené investice | Akciový růst | Podvážení | Reálný HDP | McAfee | Tesla Inc. (TSLA) | Pár EUR/USD | Marathon Digital | Chování obchodníků | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Hodnota aktiv | Grafické karty | BYD | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Dopady na ekonomiku | Anglogold Ashanti (AU.US) | Kontext | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Hodnocení akcií | Ropa Brent - Vývoj ceny | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Investorka | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Finanční svět | Logistika | Komodity zlato | Earnings | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Nejlepší krypto | Americká společnost | Trump | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Provozní ztráty | Index volatility | FactSet | Brands | XOP | Reshoring | Dow Jonesův index | Čínský prezident Si Ťin-pching | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | Rizika a etické otázky | Křetínský | Dlouhodobé trendy | Technické analýzy | Disney+ | Splunk | Urals | Obchodní dovednosti | Mexiko | Směnárny | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Vstupy | Universal Music | Neinvestovat | Prodej akcií | Obchodní strategie | Obchodování a investování | Financial Conduct Authority (FCA) | Cloud computing | Státní dluhopisy | TIPS | Vývoj tržeb | Obchodování s ropou | Snížení spotřeby | Walgreens Boots Alliance | Právo | Indikace | Výkonnostní trading | Christopher Dembik | Stříbro | Nejbližší support | More Personal Computing | Vysoké školy | Jihokorejský KOSPI | Instituce | COPPER | Sell the news | Kakao | Turecko | Co bude | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Chime | Výrobce počítačů Dell | Investice do fondu | Bank of Japan | OECD | SARS-CoV-2 | Upstart | Investiční společnost | Reakce na konfluenci | Růstový potenciál | LNG | Internet věcí | Foreign Exchange | Vliv na investice | Akcie big data | Obnovitelné zdroje | Americké akcie | Británie | Měnový trh | FKI | BBC | Silná ekonomika | SMA 20 | FCX.US | Pokračující růst | TTWO | Spotřebitelské ceny v Británii | Akciový stratég | Investovat v Číně | Reálný účet | Futures na ropu WTI | MetaTrader | Halving bitcoinu | Růst amerického HDP | Kongres | IOGP.UK | Wonderinterest | Zakladatel | Divize | Počasí | Spot | Oslabení koruny | AI.US | Ekonomické ukazatele | Pozitivní vliv | Drahý kov | Náhoda | Růst Nvidie | Akcie Amazonu | Instacart | Vyplácení dividend | ex | Ziskové marže | Analýza BTC/USD | Rosněfť | Moore Czech Republic | JNJ | Nárůst HDP | Finanční média | Kristina Hooper | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Big data | Akcie Alphabet (GOOGL) | Komise pro cenné papíry a burzy | Tongyi Qianwen | Time-Frame | PEGI | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Horizon World | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Trh | Velké technologické společnosti | Komise | Akciový sektor | iShares Semiconductor ETF | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | University of Michigan | Vydělávání peněz | World Bank | List Financial Times | Technologické firmy | Války na Ukrajině | Přechod na čistou energii | Přehled o dění na světových burzách | Společnost Alibaba | Akcie firem | Výrazný růst | Fed | Šéf automobilky Tesla | Výrobce čipů Nvidia | Strategie Ondřeje Hartmana | Ekonomické výkonnosti | Signál na akcie | PLATINUM | Korekce | Upozornění | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | Tržní prostředí | Pozornost | Země EU | Nové trhy | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Hospodářský růst v Číně | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Závislosti na Číně | Hospodářské výsledky firem | Arista Networks | Nákupní příležitost | Dividendové akcie | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Kanada | Tržní výhled | Fond na investice | Společnost a lidstvo | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | S&P 500 | Stripe | USDT | Náklady spojené se skladováním | CCJ | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Klienti brokerů | Eurozóna | Yahoo | JDE | Zvýšení mezd | Konzultant | Stock | ANO | Apollo | XOM.US | Generali Investments | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Akcie roku | Umělá inteligence Bard | Čína | Sotheby's | Poměr P/E | Obchodní systém | Ceny zboží | Ruská ropná společnost | Kybernetické hrozby | Náklady na půjčky | Rating | Švédský fintech | Platforms | Velký růst | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Agentura S&P | Společnost Alphabet | iShares Physical Silver | Samořízení | Zestátnění | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Rivian | Microsoft | USD/CHF | Trh dnes | Wells Fargo | Maxim Manturov | L3Harris | Příležitosti | Budoucí vývoj | Krátký prodej | Pohled do budoucnosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | Amundi | Conseq korporátních dluhopisů | Analýza poptávky na trhu | Výběr akcií | Nová strategie | Začátečník | Ústup umělé inteligence | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Nejistota | Daňové úlevy | Herní průmysl | Růst tržeb | Společnost Tesla | CME | Commission | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | Sell | Světová měna | Vývoj ceny platiny | Rozšíření umělé inteligence | Výrobce počítačů a serverů Dell | Pozitivní zpráva | Mistrovství | Mediánové ceny bytů | Allianz Gl Artificial Intelligence AT (H2-CZK) | Sledovat tržní trendy | Banka HSBC | Zemní plyn | Databricks | Zpomalování spotřeby | Známý investor | Buy-and-Hold | Hotelnictví | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Prosperity | Index Nasdaq | Vliv na rozvoj měst | Uzavření pozice | Mexické peso | Rizika pro společnost | Web3 | Starlink | Spolková vláda | Investice do fondů | Denisa Janatová | Antony Blinken | Futures na DAX | Představenstvo | Záporné nominální úročení | Zaznamenávání | MSFT.US | Agentura AP | Soukromí investoři | Nižší minima | Skladování komodit | Bitcoinové bubliny | Trendové linie | Výpadky | Vision Pro | Objem obchodů | FIAT | Společnost Meta Platforms | Japonsko | Digitální ekonomika | Snižování inflace | Utility | XRP | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Amazon (AMZN) | Vysoké standardy | Centrální banka | Očekávané výnosy | Obchodujte akcie | Klíčová rizika | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Newcrest Mining | Životní prostředí | iOS | Exxon | Řízení rizika | Paras Anand | Fondy peněžního trhu | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Jiří Tyleček | Diamant | TRON | Káva - Vývoj ceny | LYNX | Bund | Internetové akcie | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Donald Trump | Ostatní investice | Předpokládaný zisk | Čistý zisk | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Japonská agentura pro finanční služby | Vzdělávání a odborná příprava | Krach | Opční trhy | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Activision | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Složitější řízení | Další růst | CIA | Nejvýraznější pokles | BAT | Vývoj akcií Nvidie | Abu Dhabi National Oil | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Těžařská společnost | Pivotní body | Fiskální politika | Tržní situace | Franklin Technology A (acc) USD | Opce | Společnost Amazon | Faktory ovlivňující měnové trendy | Marvell | Index českého investora | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Vyšší ceny | Devizové trhy | Partnerství | TikTok Global | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | Měnové trendy | Podnikání | Online trading | Počet zákazníků | Energetický sektor | API | Alphabet (GOOGL.US) | Tržní výhled pro rok | Raketový růst ceny | Britský regulátor | Mezinárodní investoři | Azure | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | FIL | Rozvojové země | Komodita | Zlepšení kvality života | Rio Tinto (RIO.UK) | Hospodářské stimuly | Karol Hajduček | Zprávy a analýzy | Zahraniční investice | CZK | Reuters | Úspory | Obchodníci | Threads | Unilever | Česká republika | Ceny kukuřice | ETC | Blog | Nákupní trend | Amundi CR Balancovaný | Společnost XTB | Marcela Hrdá | Visa | Hamás | Baidu | Bitcoin (BTC) | Vodafone | Starší populace | Londýnská burza | QCOM | Panické výprodeje | Ekonom | Chevron | Presale AltSignals | JPMorgan Chase | Společnost Stripe | Nejvyšší rating | BNP Paribas Flexi | Worldcoin | Škoda | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Domácnosti | Generovat zisk | Výkonná ředitelka | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Ruský plyn | Depozitní sazba | Boom na trhu | Silné mexické peso | Kov | Výstupy | Testovací účet | Rolování | Eskalace | Index nákupních manažerů | Produkty s pákovým efektem | Rekordní maximum | Cyklus růstu | Výše investice | TSM | Předseda | Wealth | Analytici | Atradius | Zajištění bezpečnosti | Růst v Číně | Utahování měnové politiky | Řízení růstových odvětví | Zájmové skupiny | Politické a legislativní faktory | Center for AI Safety (CAIS) | Deutsche Boerse | Big Short znovu | CARA | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Komodity ropa | Výnosy z investic | Ewen Fleming | Plovoucí směnný kurz | J&T | Anglo American | Activision Blizzard (ATVI.US) | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Automobilový trh | Vývoj akcií Starbucks | Vývoj akcií Super Micro Computer | Petr Hykel | NGAS.UK | Equity | CVX.US | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Měnový výbor Bank of England | HDP v USA | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Barclays | Štěpán Hájek | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Záporné sazby | Bing Chat | Dlouhodobé investice | iRobot (IRBT) | Rychlý růst | Online prostředí | Ekosystémy | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Templeton China A (acc) USD | Wedbush Securities | Negativní dopad | Analytici Morgan Stanley | Apple | Libra | Eva Miklášová | GameStop | Splácení dluhu | Ztráty peněz | CFD | Harmonic trading | Inflace v květnu | Investování do různých komodit | Vítězné fondy Swiss Life Select | Dopad na ekonomiku | Dobývání vesmíru | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Investoři na akciovém trhu | Indické akcie | Interpretace | Fungování měnových trendů | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Ekonomické vyhlídky | Evropská automobilka Volkswagen | Analýza trhu | US100 | Webináře zdarma | Akcie společnosti Microsoft | Dnešní výsledky | Akcie společnosti Disney | Financovat | Investiční doporučení | Odvětví v ekonomice | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Dobrá nálada | Návratnosti investice | Čínské měny | Pohyby na trhu | Akciové fondy | Ztráta | Řecko | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Futures na americké akciové indexy | Green Deal | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Jan Šrajer | Prudký pokles cen | AMD.US | SMC | Investice roku | Dow Jones Industrial Average | Orientace Dellu na umělou inteligenci | Universal Music Group | Arm | Růst mezd | Záměna | Nejlepší investice | Prime | Alibaba Group | Opce na pokles | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | P2P | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Úroky | Zveřejnění výsledků hospodaření | Refinitiv | Plodiny | Riziko intervencí | Vakcína proti koronaviru | Microsoft Corp | Zelené energie | CVX | Facebook (FB) | Michael Porter | Portu | Cena | Investiční banky | Toshiba | Finanční rizika | Výběr brokera | ING | DIP | Půlení bitcoinu | ERÚ | AIGI | Gemini | 10letý reálný výnos | Ceny komodit | ASML Holding NV | Odprodej Applu | DOT | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Konzistentní zisk | Objem peněz | Air | Akcie dnes | Halving | Káva | Fortune | Zinek - Vývoj ceny zinku | Obchodování a investování do akcií | Klouzavý průměr SMA | Cenový cíl | Velké peníze | Aktivum | Izrael | Ceny akcií | Financování vlády | Newmont | Defenzivní akcie | Semi | FTSE | TABAK | Fond | Klíčové oblasti | Přenos | Rohrbeck Heger | Impossible Foods | S&P500 | PitchBook | EBay | Americký dolar | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Pád akcií Googlu | Čínská ekonomika | Benjamin Graham | Test přeprodaných úrovní | Ceny | Futures kontrakty | Prudký pokles | Skokové oslabení | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Intel (INTC) | Energetická krize | Konkurenční společnosti | MetaTrader 5 | BNP Paribas US Growth Classic | ČNB | Rizika | Argentina | Zajímavé příležitosti | Akcie Electronic Arts | Edward Moya | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Maximalizace zisku | H&M Group | Největší rizika | Ochrana proti inflaci | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | UEC | Snižování úrokových sazeb | Chainlink (LINK) | Kurzy | Euro | Margin | Tobias Heger | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Produkty Nvidia | Vývoj akciového indexu | Apple a Microsoft | Pšenice | Investiční portfolia | Take-Profit | Štěpení akcií | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Rekordní zisky | Čínský premiér | Americké společnosti | Finančnictví | Ceny hliníku | Potenciální zisk | Konsensus | Německá kancléřka | Cenové minimum | Americký trh | Setkání akcionářů | Poplatek | Server BBC | Google | Zahraniční společnosti | 4GLD | ECB | Nové zakázky | Řetězec | Makro | Futures na ropu | NTT | Zelená budoucnost | Velké korporace | Technologické podniky | Diverzifikátor akciových ztrát | Americká ekonomika | NVDA | Geico | Odpor | Internet of Things (IoT) | Restriktivní politika | Důvěryhodnost | Vytváření nových odvětví | Spekulativní kapitál | Velký problém | Obchodník | Nvidia (NVDA.US) | ICOM.UK | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Roth Capital | Chytrá portfolia | MRNA | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | TSLA | Nikl - Vývoj ceny | Bitcoin a další kryptoměny | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | ISIN | Procentní propad | ROE | OTC obchodování | Nejlepší ochrana | Měkké komodity | BHS Timur Barotov | Indikátor | Soustředěnost | Miloslav Rut | Index cen | Situace na trhu | Intel (INTC.US) | Prezidentské volby v USA | Chatbot | Tesla Investor Relations | Dobré obchody | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Vánoce | Společnost OpenAI | Daně | Mitsubishi | Lídři | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Tradingové webináře zdarma | Impérium | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Malina | Cena za akcii | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Vývoj hodnoty | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Česká ekonomika | NINTENDO | Výzkum a vývoj | Vyplácet dividendy | Alibaba (BABA) | Dopad na hospodářství | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | UCITS | Dluhopisy | Výborné vyhlídky do budoucnosti | Jereme Powell a Fed | B Riley Wealth | CBOE | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Investiční cíle | Zákaz pronájmu cloudových služeb | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | SNY | Šéf OpenAI | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | FCA | Obchodovat ropu | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Platformy pro obchodování | Vysoká poptávka | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Nevýhody | Asijské země | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Intervence na devizovém trhu | Řetězec Walmart | AMEX | Nálady investorů | Vývoj inflace | TradingEconomics | Čínská média | Sója - Vývoj ceny | Swap | Miliardy eur | Voda | Cenové formace | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Stability AI | Starbucks | Strach z AI | CAIS | Anglogold Ashanti | Toyota | Vysoké valuace | Charter Communications | Ratingové agentury | Infineon Technologies | Shanghai Composite | HSBC | Pullback | Decentralizované půjčky | Online hry | Zvýšení ceny | Conseq | China Reform Holdings | Americký index S&P 500 | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Zinek | Uvedení na burzu | Euro STOXX | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Očekávaná recese | Podílové fondy | Turecký prezident | RRR | Maximalizovat zisky | Měnové intervence | Stability AI Emad Mostaque | Růst cen | Společnost Chevron | Přijetí bitcoinu | Drahé kovy | Saxo | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Historické pohyby | Velký makroekonomický výhled | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Vrcholy | Dluhový strop | Analytika | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Obchodujeme | Musk dnes | Asset management | Nejvyšší zhodnocení | Pevné nervy | Býčí trh | ERA | Rozvoj kryptoměn | Výsledky za Q1 | Poptávka | Brent nebo WTI | IFO index | Meme mince | Snížení ratingu | Financování | Konec trendu | Silicon Valley | Metaverzum | ČSÚ | Art Hogan | Technologický gigant | Investování a obchodování na komoditním trhu | IoT | Ursula von der Leyenová | Podíl na tržbách | Fitch | Podstatné riziko | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Financial Conduct Authority | Rostoucí akciové trhy | Stres | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Prodávající | Alphabet (Google) | Prostor pro pokles | BIDU.US | Occidental | Růst měny | Arista Networks (ANET.US) | Nejlepší uranové akcie | Růst HDP | IMPOSSIBLE | Růst úroků | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Solana | XOP.US | Republikáni | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Long / Short | Inflační očekávání | Decentralizované směnárny | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Velké riziko | Investiční poradenství | Technologické inovace | Lidstvo | DISH | Hardware | Boston Consulting | GfK | Line | Polovodičové společnosti | Lineární regrese | UMA | Pokles akcií | Globální trhy | Přizpůsobivost | Invaze | Maržové obchodování | Capital | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | MU.US | FT | Kancléř Olaf Scholz | Meziroční inflace v ČR | Investiční platforma eToro | Denní pokles | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Investor | Freedom Finance | All-time high | DNO | Uzavření trhů | Obchodovat | Kybernetická bezpečnost | Pokles trhů | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Reporty | Litecoin | Spotřebitel | Christian Szegedy | Poradenství | WEI | Amazon Web Services (AWS) | Hospodářský růst | Ceny ropy WTI a zlata | Zavedení dovozní cel | Nové rekordy | Těžební kapacity | XTB Štěpán Hájek | Technologický Nasdaq | Dividenda | Ark Investment Management | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Supporty | Skvělý výhled | Akcie Splunk | Společnost Admirals | Společenské změny | GTLB.US | Cena ruské ropy Urals | Obchodovat s akciemi | Inflace v Maďarsku | ROIC | Kryptotrh | WTI | FinTech | Hrozba recese | ETF fondy | Evercore ISI | Bod | Izraelská vláda | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Shares | Pokles zásob | Společnost TSMC | New Relic | Ekonomové | Strategie obchodování | Medvědi | NetEase | Index FTSE 100 | STMicroelectronics | Jihokorejská společnost | FRED | Fear and Greed Index | Klíč k budoucnosti | UniCredit SpA | Greenenergy | Spready | Chat GPT | BBC News | MIFID | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Miláček investorů | Tweet | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Ocenění trhu | Akcie SuperMicro | Výrobní aktivity | Zpomalování spotřeby v USA | Dividendový výnos | Americká měna | Kyberpojištění | Cloudera | Pracovní síla | Vývoj měn | Android | Saúdská Arábie | Fear and Greed | Analýza dat | Regulátoři finančního trhu | Alokovat kapitál | OCI | Ziskovost | Kapitálové trhy | ITA40 | Bankéři | Sázet | Budoucí úspěch | Burzovní zpravodajství | LES | Cena ropy | Změny klimatu | Nejlepší internetové akcie | Axel Springer | Forrester | Nižší výdaje | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | UTC | Center for AI Safety | Obchody s cennými papíry | TSM.US | Drobní investoři | Marže | Vysoké zisky | ROCE | SpaceX | NEM.US | Výrobce počítačové techniky | Státy EU | Výhled roku | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Spolupráce s akademickým sektorem | Polygon | HDP | Bill Gates | Stable Diffusion | Greg Abel | Apple Watch | Metacade | Prosus | Carlos Cotera | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Analytik trhů | Historický okamžik | Vedení společnosti | Dnešní obchodování akcie | Zkušenosti | Ceny niklu | Index PMI | Akcie online | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Akcie u LYNX | Ekosystém | Korporace | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Monetizace | Přizpůsobovat se | Micron Technology | Python | Lira | Načasování | Moore Technology CZ | Ether | Výnos amerických bondů | Výrazný růst cen ropy | Lot | Ministerstvo financí | Obchodování akcie | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Jednodenní procentní propad | Omyl | Emise státních dluhopisů | Global X | Big Short | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Devizové trhy (FOREX) | Alphabet (GOOGL) | Monetární politika | Čínský index | SAP | Rezervy | Regulace a dohled | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | Spolkový statistický úřad | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Ben Bernanke | Názor Buffetta | Geopolitika | Konec trendu umělé inteligence | Proof of Stake | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Výsledky hospodaření Nvidie | Market | Akcie Alphabet | Martin Klass | Vývoj ceny niklu | Řetězec lékáren | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Bývalý šéf | Světová válka | Pokles výnosů | BNP Paribas US Growth Classic H CZK Cap | Bali | Blizzard | Objem transakcí na trhu | Akciové tipy | Horizon | Americká Komise pro cenné papíry | Merck | Optimismus | IPO roku 2022 | Facebook | Rozhodování | Úřady | Fidelity Funds - Global Technology A-EUR | Knihomol | Hliník | Ceny pšenice | Vývoj indexu S&P 500 | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Premiér Rishi Sunak | Oracle | Profit-Target | Makroekonomické faktory | Globalizace | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Fondy a ETF | Poptávka po čipech | Nákupní korekce | Obchodováním s futures | Dolar | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | Kukuřice | Debata | Obchodování s nástroji CFD | Průmyslové účely | Spekulanti | Oculus Quest 2 | Investujte | Měď | Burzovní debut | Výsledky společnosti Meta | Proinflační | Digitální peněženky | Hodnocení rizik | Generativní AI | Essar | Konglomerát | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Efektivnější obchodování | AUD | Role hedgeových fondů | Akcie iRobot | AIGI.UK | Akcie TSMC | Contract | Byznys | Binance | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Palantir Technologies | Škálování | Obchodní bilance | Commodity | Podhodnocený | Breakout Trader | Nárůst zisků | EREVITA s.r.o. | Lightspeed | Intervence centrální banky | Risk | Predikce | Fibo | Funkce měnových trendů | Komise v přenesené pravomoci | Upisování | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Investování do umělé inteligence | ENGETO | Bank of New York Mellon | Kypr | Scion Asset Management | Zahraniční kapitál | Citigroup | Softbank | Evropský blok | Sony | BNP Paribas Disruptive Technology | Hospodářství | Japonský Nikkei | ANET | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | BNB | EV | Zpomalení růstu | EBITDA | Obchod | Omniverse | Nálada na Wall Street | Řízení peněz | Mezinárodní vztahy | Jaké kroky podnikne Čína? | Pohled na finanční trhy | Prodeje | Wales | Banka JP Morgan | Venture Capital společnosti | Graf komodity Ropa WTI | Největší zisk | NOAA | Ranní komentář | Kam investovat | Nárůst nezaměstnanosti | Banka | Kommersant | Intermediate | Realizace obchodu | Komodity na trading | Společnost ExxonMobil | Index akciového trhu | Zisková marže | EU | Ekonomická expanze | Cenové stability | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Investiční manažeři | Správce fondu | Credit Suisse | Generativní umělé inteligence | Powellovy komentáře | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Tesla | Převis | Dopady umělé inteligence | NN Group | Expert | Koronavirové krize | Přístup veřejnosti | Úrovně rezistence | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Ekologie | Inovativní hnací motory | Sázka na pokles | Energetické firmy | Cenové dno | Členské státy EU | xAI | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Regulace kryptoměn | Samsung | Nový lék | Recese | BTCUSD | BNB Chain | Sam Altman | Société Générale | Správná diverzifikace | ASML | Renault | Švýcarský frank | Plánované obchody | Růst akcií | Poplatky za obchodování | Dodavatelské řetězce | Jarek Jakubček | Chuť riskovat | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Hospodářské svazy | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | xStation 5 | Jaké komodity obchodovat? | Bitcoinové a blockchainové akcie | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Digitalizace | VET | Activision Blizzard | Výhled na rok | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Saadia Zahidi | CIND.UK | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Navýšení rizikové prémie | Investoři a obchodníci | Štěpán Křeček | Merck (MRK.US) | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Růst dogecoinu | Know-how | Výzva | Pohyby cen indexu S&P 500 | Státní správce aktiv | Frank | Ministři | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Porušování autorských práv | Transparentní | Google Mapps | Pivot Pointy | Členské státy | MarketResearch.com | ARM | Automobilka Volkswagen | Čipový gigant | Závislost na Číně | Elysejský palác | Lufthansa | Konkrétní příklad | Americké indexy | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny většiny komodit | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Osobní výdaje | C3ai | Japonský jen | Index důvěry | Dosažení dohody | Světové akciové trhy | KBC | Nejrychleji rostoucí | Obchodovat s kryptoměnami | Výsledkové zprávy | Úspěchy | Obchodní náklady | NEST | Swingové maximum | Prodeje existujících domů | Vyšší volatilita | CySEC | CFD obchodníci | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Čínské firmy | Stabilita | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Panika | Společnost ČEZ | Trading | Komunita | Snížení stresu | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Blockchain | Ben Broadbent | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Akcie firmy včera | Mince | MATIC | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Tržní příležitosti | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Discord Inc. | Produktivita práce | Trend | Trailing Stop | Ticker | Střadatelé | Akcie a ETF | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | iShares Semiconductor | Joseph Schumpeter | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | IDC | Střední podniky | Sentimentu pro trading | Low | Míra inflace | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Platforma | Obchodní služby | Týdenní pivot | Vzestup Nvidie | Evropský statistický úřad | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Zeměpis | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Náklady na úvěry | Stop Out | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Nařízení | PoW | Pioneer Natural Resources | WP | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Výstup USA | Oblasti umělé inteligence | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Ukazatel EBITDA | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Akcie iRobot (IRBT) | Odborníci | Oživení poptávky | Oživení ekonomik | ASX 200 | Aktivní investování | Zpřísnění měnové politiky | Mileniálové | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Alibaba Group (BABA) | Průmysl | Investovat do zlata | Financování státu | Očekávané výsledky | Globální ekonomický růst | Makroekonomické strategie | Výrobní závody | Emise akcií | Super Micro Computers (SMCI.US) | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Odkup akcií | Ľubomír Šlauka | Baidu (BIDU.US) | Bankovnictví | USD index | Výrobce počítačů a serverů | Znehodnocení měny | Dosahovat zisku | Patrick Scardina | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | Vývoj akcií Dell | Růst Bitcoinů | Biliony | Shiba Inu | Měď - Vývoj ceny mědi | Creative Dock | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | BHP Group | Nokia (NOKIA.FI) | Politické události | AU.US | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Omezení těžby | SPOT | Myšlenka | Nvidia dnes | Nasdaq (US100) | UnitedHealth | Varování | Úsilí | Hospodářské soutěže | Stanislav Zeman | ManpowerGroup | Reinvestování | APP | Hospodaření Nvidie | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Zákaznický servis | Mezinárodní organizace a dohody | Obchodní dohody | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Long | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Základní sazba | Rozšíření sankcí | Americké technologické společnosti | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Vývoj akcií Dell od začátku roku | Obor podnikání | Výroba čipů pro elektroautomobily | Pandemie | Růst těžby v USA | SARS | Faktory ovlivňující technologické inovace | Bear | Spokojenost | LEANHOGS | Dlouhodobý úspěch | USDC | Vedení Googlu | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Aktiva | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Fundamentální analýzy | Inflace v Evropské unii | Nikl - Vývoj ceny niklu | Kotace | Prodejní tlak | Neuronové sítě | Širší index | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Výprodej | Smíšené fondy | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Business | Condé Nast | Staking | Evropští investoři | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Divize Glencoru | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Arizona | Velké peníze na komoditách | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | Osobní počítače | Trend okolo umělé inteligence | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Obchodní operace | Povídání o trzích | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Xbox | FedWatch Tool | Fintech Klarna | Výsledky voleb | Sucha | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Cíl letošního růstu HDP | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | U grafů to začíná i končí | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Technologický pokrok | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Tržní kapitalizace kryptoměn | Ratingová agentura Fitch | Společnosti na burze | Čistá zisková marže | Napájení ChatGPT | | Counterpoint Research | Orascom Construction Industries | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Joseph Stiglitz | Mateřská společnost | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Zdanění příjmů v USA | Výsledek voleb | NAST | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Známky oživení | Výhled pro rok 2024 | Majetek | Ekonomika eurozóny | WWDC24 | Edward | Big tech | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Fio banka | Zisk na akcii (EPS) | Společnost AliExpress | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Síla měn | L.F. Investment Limited | Tisknout peníze | Nižší úrokové sazby | WEF | Zlato - Vývoj ceny | Šéf společnosti | Silná konkurence | Investiční fondy | Největší pokles | Politika | Konkurence | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | COTTON | Čipy používané k napájení ChatGPT | Kapitalizace | Potenciál pro růst | CFD traděři | LYNX WhatsApp | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Společnost Super Micro Computers | Ben Laidler | Komunikace | Unity | Obranné příkazy | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Čínský prezident | Dnešní seance | Pomerančový džus | MAM | BHP | Super Micro Computers | Jaké jsou měnové trendy? | Pravidla hry | Jak investovat | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Úrovně supportu | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Orgán pro cenné papíry a trhy | Model SAM | Zprávy z krypto | Globální společnost | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Sol | Graf komodity Zlato | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Výhody a nevýhody | Joe Biden | Typ tradingu | Indexy S&P | Centrální bankéři | Procter & Gamble | ISLN | Zdravotní pandemie | Optimismus investorů | Tlačítko pro prodej | Nálada | Geopolitická rizika | Flexibilita | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Investovat v roce 2020 | Nákupy | Kategorie Akciové fondy | Západní ekonomiky | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Snížení základní úrokové sazby | Čínské platformy | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Student ekonomiky | Aktuální Price Action | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Ekonomika | Pohyb ceny | Baterie | Výnosová křivka | Nápad | Analýza výkonu | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Reporting | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Nvidia na burze | Komodity ropa WTI | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Výrobní index PMI | ETF portfolio | Těžaři kryptoměn | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Blockchainy | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | C3ai (AI.US) | Sankce | Zhodnocení peněz | Zhodnocení | Výsledky hospodaření | AUD/USD | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Výplaty dividend | American Depositary Receipt | Výhled | Velmi volatilní | Index technologického trhu | Prodejní cena | ZEN | Jak začít s komodity? | Auta | Akcie v Hongkongu | GBTC | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Užívání AI | Americký trh práce | Indexové ETF | Obchodní účet | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Udržitelné inovace | Investiční prostředí | Akciový trh | Kótování | Kultura | Hry | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Zvolení Bidena | Klarna | Ajit Jain | NAGA | Ingenium Analytics | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Private equity | Česká inflace | Ceny dováženého zboží | Bloomberg Intelligence | Ocenění amerického akciového trhu | PayPal | Zaměstnanci | Polkadot | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Active Invest | Bankovní účty | Data o inflaci | Expanze | eBook | Freeport McMoran | Růst cen energií | Prostor pro růst | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Choose France | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | IPO společnosti | Greg Yang | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Bílý dům | Komoditní trhy | Uhlí | Situace v Číně | Historické pohyby cen | Nakamoto | ČEZ | Konzultační služby | AAPL | Austrálie | Obchodní výhled | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Znovuotevření Číny | USD za barel | Začínající investoři | Nikkei 225 | Necyklická akcie | DeepMind | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Skalpování | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Platina - Vývoj ceny | Nevada | Peněžní trhy | New York | FOMO | Tradingové webináře | Automotive | Společnost Starlink | MSFT | Retail Investor | Swing | Graf měnového páru | Token MCADE | Finanční údaje | Rizika a výzvy | Krize | Bernstein | Pád akcií | Price-to-earnings ratio | Ceny ropy Brent | Blahobyt | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Americká internetová společnost | Životní styl | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Justin Sun | Luxusní zboží | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | ETH/USD | Riziko likvidity | Geoffrey Hinton | ZINC | Situace na trzích | Massachusetts | Správní rada | Zlepšování obchodních výsledků | Contracts for difference | Britská ministryně | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Informace z trhu | Pokles poptávky | Videokurz | Akcie Microsoft (MSFT) | Investování do komodit | Bing | Vliv geopolitických událostí | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Akcie roku 2019 | NFT | Těžař | Projekt kryptoměny | Dow Jones | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ransomware | Algoritmy | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Komodity | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Strategie řízení | Tony Wu | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Trend Swing | Akcie Intel | Poradci | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | Bezpečnost | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Čistá marže | Semináře | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Proof of Work | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Likvidita | RBA | Nabídka a poptávka | Žádosti o podporu | Zkušení investoři | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Výprodeje | OIL.WTI | Nové sankce | Obchodování s CFD | Káva - Vývoj ceny kávy | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Rozhovor | Dlouhá pozice | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Nákup nových počítačů | Graf komodity Stříbro | Cardano | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sezónnost | MasterCard | Lululemon | Hluboké učení | Waymo | Vědecký pokrok | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Vývoj ceny iShares Semiconductor ETF | Profitovat | Glencore | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Peter Navarro | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Biliony USD | Justice | Rolování kontraktů | Prezidenti a premiéři | IPO roku | ANET.US | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | Úrokové sazby | DE30 | USDX | China Reform | Podnikání na kapitálovém trhu | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | UNA | Cykličnost | Dlouhé knoty | Soupeření | Investice do rozvíjejících se odvětví | Dividendy | Měna | Jasný signál | Jamie Dimon | HoReCa | Finanční sektor | Katastrofy | Retail Investor Beat | Zásoby benzinu | Jak vydělat na poklesu komodit? | Pohled na trh | Aktivity společnosti | Internet of Things | Sympozium | MSCI | Hodnota bitcoinu | Hospodářský pokles | LinkedIn | Výnosy | Walgreens | Růst ceny akcií AMD | Mining | Miliardy dolarů | Inside | Akvizice Arm Holdings | Důchodový systém | TradingView | Politická stabilita | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Sjezd akcionářů | Význam vzdělávání | Růst poptávky | Investiční skupina | Michal Uma | FOMC | Algoritmické obchodování | Snižování nákladů | Největší americké společnosti | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Nová vláda | Futures kontrakty a opce | Půlení | Pracovní síly | Dna | Apple (AAPL) | Bloomberg Barclays | Reakce investorů | Regulační orgán | Trade | Paradox Interactive | RIVN.US | Eni | Výrobce počítačů | Kapitalismus | Společnost AMD | Globální finanční trhy | Velká akvizice | Zisky společnosti | Jiří Makovský | Vyspělé ekonomiky | Ruský prezident Vladimir Putin | Výrobce chytrých telefonů Nokia | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Milník | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Americké akciové indexy | EIA | Generativní umělá inteligence | Nízké obchodní náklady | Platformy | Nebezpečí | Vývoj ceny bavlny | IPO | Partneři | Pesimista | Rusko | Bard AI | Náctiletý podnikatel | Vysoké riziko | Politické změny | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Akcie Meta | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | Nákupní euforie | Nižší maxima | Datové centrum | Zkušenost | Index Nasdaq (US100) | Platina | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Technický výhled | S/R zóny | Čínská firma | ISLN.UK | Zprávy online | Výsledkové sezóny | Development | Vlády | Nejvíce peněz | Investiční ředitelka | Britská vláda | EPS | Výkonnost společností | UBI | Možnosti investování do komodit | Square | Repo sazba | Biliony dolarů | Kupní síla | Povětrnostní podmínky | Úbytek | Satya Nadella | Situace okolo Nvidia | Akcie Dell | Ropy | Rozdílové smlouvy | Dlouhodobý klouzavý průměr | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Řízení rizik | Singapur | Zadlužení země | Index S&P 500 (US500) | CNY | Obiloviny | Forex trader | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Smartphony | SXEPEX.UK | Muskův projekt | Společnost | Cloudové služby | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | ESPN | Geopolitická nejistota | Ekonomické důsledky | Likvidní | Kontaktní centra | Šance | Sázky | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Nifty | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Obchodujte | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Cukr - Vývoj ceny | Platforma eToro | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Investiční platformy | BlackRock | Ukončení války | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Jak koupit akcie | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Potenciál zisku | Cena akcií | Denní graf komodity | ASX | ETF Industrial Metals | Munger | Světové hospodářství | Zkušenosti klientů | Rozšíření | CAC40 | Vitalik Buterin | Volatilita | Rozpočtové příjmy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Německé hospodářství | SUGAR | D1 | Příliv investic | Společnost Gitlab | Marcela Vyskoková | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Komoditní akcie | Eura | Tisková konference | Lululemon Athletica | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Zasedání bankovní rady | Ztráty | Internetové bankovnictví | China Business News | Výrobci čipů | Obchodní nastavení | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Logistické společnosti | Bankovní systém | Vyhynutí lidstva | ACT | Regulace a politická řešení | Organizace | Akcie Arista Networks | EREVITA | Britský FTSE | Akcie měsíce XTB | Alipay | Očekávaný zisk | Ryanair | Invesco Ltd. | Vrcholoví manažeři | Poptávka po akciích | Services | Analytické nástroje | Filip Kalčák | Růst | Primární trh | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Hodně peněz | Index Dow Jones Industrial | Indexy amerického akciového trhu | Ceny surovin | Akcie ČEZ | Ředitel XTB | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Zvýšení daně | Pohyby cen | Předpovědi ceny | SOYBEAN | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Cameco | IRBT | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Emitent | Vášeň | Zajištění | WU | Propad poptávky | Administrativa | Domácí měny | Katastrofické scénáře | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Tradingové konference XTB | Dnešní obchodování akcie Nvidia | Internetové bubliny | Šéf podniku | Ekonomický rozvoj | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Největší jednodenní procentní propad | Fúze | Overweight | Index | Cenový pokles | Investiční megatrend | Rychlý růst cen | Infineon | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Obchodujeme komodity | Výhled trhů | Pracovní trh | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Výsledková sezóna | Měnové trhy | Hlavní investiční analytik | ČTK | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Sanofi | Předsedkyně Evropské komise | Etheru | Investor Relations | Šíření dezinformací | BRANO | dApps | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Oživení maďarské ekonomiky | Shein | Vital Knowledge | Revoluce v technologii | Klíčový prvek | Síť Facebook | Společnost Baidu | MarketResearch | Boston Consulting Group | Reálné hodnoty bytů | Canadian Securities Commission | IOGP | LVMH | Výborné vyhlídky | Ondřej Hartman | Výzvy a rizika | Globální dostupnost | Investování | Postavení země | Vývoje umělé inteligence | Odvětví | Upstart Holdings | Nejvyšší výnosy | Finanční poradenství | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Paul Romer | Jak fungují změny politik a předpisů? | Raketový růst akcií | Rizika a nejistota | Palantir | Sektor financí | Osobní rozvoj | Nejvyšší výnos | Take Two Interactive (TTWO) | Cílová cena | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Pokerový hráč | Zasedání vlády | AWS | 4. průmyslová revoluce | Investice roku 2023 | NATO Jens Stoltenberg | Ředitel Swiss Life Select | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | Ceny bytů v Praze | Target | Zisk na akcii | NOKIA.FI | Analýzy sentimentu | Ethereum (ETH) | Midjourney | South China Morning Post | Růst akcií Nvidia | Analytik Art Hogan | Generali Prémiový konzervativní fond | Velké částky | Dopad na spotřebitele | Globální spolupráce | Světové trhy | Poskytování finančních služeb | Kompenzace | Palantir Technologies Inc. | Měsíční měnový report | Mezinárodní konkurenceschopnost | Společnost AltSignals | Obchodní signály | Dluhopisový fond | Faktory ovlivňující finanční trhy | Franklin Technology | Ministr financí | Elastic | Americké vlády | Reálný výnos amerických bondů | Výsledky Nvidie | Kryptoměnový trh | Regulatorní prostředí | Samsung Solve for Tomorrow | AltSignals (ASI) | Objem trhu s kryptoměnami | Zdanění firem | Geopolitické události | Prohlášení | Výsledková sezóna s XTB | Akcie menších společností | Generální ředitel Swiss Life Select | Herní divize | Burzovní kapitalizace | Dluhopis | Lepší zítřky | Presale kryptoměny | Dominance dolaru | Online sázení | Švédská společnost | Správa | Doporučený zdroj | Návratnost | Akcie farmaceutických firem | Agresivní trend | IPO Arm | Celkový stav ekonomiky | Skokové oslabení koruny | Historické souvislosti | Rezistence | IFX | Olívia Lacenová | Devalvace čínské měny | Krizové řízení | Ovlivňování | Vzestupný trend | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Investoři a emitenti | Absolutní výkonnost | Udržitelnost | Snowflake | Americký výrobce čipů | Micron (MU.US) | Conseq Funds investiční společnost | Riot Blockchain | Efekt na trhy | Ekosystémy pro inovace | Růst bitcoinu | Saudi Aramco | Konzervativní fondy | Obliba bitcoinových peněženek | Perspektivy technologických inovací | Implementace AI | Větší podniky | Světové HDP | Micron Technology (MU.US) | Gitlab (GTLB.US) | Graf ceny akcií Alphabet | Tržní riziko | AI | Vlastnictví | Nízké daně | Firmy z USA | Daimler | Další halving | Průmyslové kovy | Výkonnost fondu | Zalesňování | Výhody | Talend | Vysoká likvidita | Instrumenty | Ukončení války na Ukrajině | Vítězné fondy | Australská komise pro cenné papíry a investice | Čínské stimuly | Dovednosti a vzdělání | Minimalizovat ztráty | Demografické trendy | Posílení | Andrew McAfee | Crypto.com | Solidní růst | Greenwashing | Sankce proti Íránu | Vliv na trhy práce | Pracovní místa | Rivian (RIVN.US) | Rychlý vývoj | Drahá akcie | Jan Smolen | Protistrana | Rosenblatt Securities | Potenciální ztráty | Current Ratio | Tržní hodnota | Včerejší seance | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | Vývoj dolarového indexu | Petr Plecháč | Vývoj technologií | Vstup na burzu | Ekonomický růst | Čínský státní správce aktiv | Byznysový model | EURUSD | ČSOB | CAD | NFP | Chainalysis | NVDA.US | Disney (DIS.US) | Svět komodit | The Verge | Výprodeje na trzích | Divize společnosti | Jakub Němec | Smíšená realita | Analýza | Unie | Omezený čas | Výkon | Analytička | Moore Advisory | Nasdaq Composite | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Zasedání FOMC | Sentiment na akciových trzích | Investovat | Obchodní napětí | Vklady | Komoditní | Ekonomika USA | Mark Cuban | Aktivní trading | Sociální demokraté | Zajímavý výnos | Zhodnocení finančních prostředků | Derivátové trhy | Umělé inteligence (AI) | Investice do cloud computingu | Sociální a kulturní vliv | Roubini | Směnné kurzy měn | Čtyřdenní pracovní týden | Celkový objem obchodů | Muskova nová společnost | Akciový index S&P 500 | Mozek | Americký index | Rostoucí potenciál | Praní špinavých peněz | Hynix | Electronic Arts (EA) | Ceny zinku | Obchodní dohoda | Cílové ceny | IT společnost | Zákaz vývozu čipů do Číny | Výkonnost fondů | Globální ekonomické vyhlídky | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Rizikové akcie | Velké firmy | Základní úroková sazba | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Real-estate | Hodnotové akcie | Zdravotní péče | Zemědělské plodiny | Current ratio | Vysoká úroveň inovací | Společenské trendy | Meme coiny | Expertka | Vliv na zdravotnictví | Fondy rizikového kapitálu | Výrobce chytrých telefonů | Lobbing | Technologický vliv | Uskupení OPEC | Antimonopolní zákony | Průmyslové revoluce | Zákaz vývozu čipů | Saxo Group | Bloomberg | ADR | Kategorie Trend | Otevřít obchodní účet | NICKEL | Pandemie COVID | Zisk na jednu akcii | Příležitosti v Kanadě | CAPEX | Denní obchodníci | Vliv na ceny | Startupy a ekosystémy | Fantastické výsledky | Patrick Garvin | Zvýšit ziskovost | Zvýšené napětí na Blízkém východě | ESG principy | Louis Vuitton | Rozsah škod | Klienti XTB | Macrotrends | Pokles tržeb | Nástroj technické analýzy | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Obchodní poradce Bílého domu | Li Čchiang | Metacade (MCADE) | Panama | Akciové tituly | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | České koruny | Roman Dvořák | Index MSCI Emerging Markets | CNBC | Shell | Společnost BHP | Prostor pro další oslabení | Předpověď | Správci fondů | Šéf banky | ADNOC | Zdroje energie | Makléřské společnosti | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | S&P/ASX 200 | Regulatory technology | CII750 | Graf akcie | Výkonnost | Snížení poptávky | Bezpečná aktiva | Obchodní války | Aspekty růstových odvětví | Příjmy z reklamy | Vysoká nezaměstnanost | Asie | Black swan | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Kreativita | Spoření | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Vyšší cenová minima | Snižování sazeb | Konjunktura | OD7F | Automobilky | Bilion | Pád Ukrajiny | Abú Zabí | Auta se spalovacími motory | Výsledky společnosti | Německý kancléř | SuperMicro | Výkonnost indexů | Přehled | Boj proti podvodům | Elektroautomobily | Ministerstvo spravedlnosti | Volba příštího prezidenta | Souprava | Těžařský gigant | Plyn | Erik Brynjolfsson | Globální akcie | Měď - Vývoj ceny | Společnost Berkshire | Výsledky hospodaření společností | Hennessy | Hospodaření | Environmentální udržitelnost | Futures | Fujitsu | Georgia | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Italská vláda | Walmart | Pokles ceny | Nemovitosti | Hlavní ekonom | Analytik | Předpokládaný růst | Americké trhy | Zrychlení růstu | Vysoká cena | Úplný zákaz vývozu | AXS Investments | Start-up xAI | Sledování ekonomických ukazatelů | Technologické bubliny | Vojtěch Slovák | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Index Nikkei | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Swiss Life Select Investice roku | Akcie Apple (AAPL) dnes | Mezinárodní spolupráce | Dlouhodobý investor | Podpora | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Raghuram Rajan | Index CPI | Jakub Matis | Inflační očekávání v USA | Offshore | Akcie Wirecard | Prudké oslabení | Akciový index | SaaS | Akcie Alphabetu | Technická rezistence | Semiconductor ETF | Český investor | Cíl letošního růstu | Baker Hughes | Úrokové sazby ve Spojených státech | Akciové trhy jako celek | Euro k dolaru | Zlepšení | Oblečení | Akcie Amazon (AMZN) | Měsíční report finančních trhů | ATH | Dohled nad trhy | Medián | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Zemědělství | Portfólia | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | Prodej osobních automobilů | RBC | Čínské oživení | Populární kryptoměny | Ekonomické klima | Maržový účet | Global Technology | Riziko | OpenAI | Tim Cook | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Destatis | Registrace cenných papírů | XTB Research | Očekávání trhu | Vivendi | Spotřebitelské ceny | Makroprostředí | Tržní hodnota výrobce čipů | Monetizovat | Regulační změny | Dot-com | Pozice bitcoinu | HFT | Slabé výsledky | Zákaz dovozu | Plný úvazek | Emise | Soukromé společnosti | Manažeři | Zpráva pro tradery | Novozélandský dolar | Ark Innovation | Prezident Biden | Akcie Nvidie | Globální konkurence | Trend automatizace | AliExpress | Velké zisky | E-commerce | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Řízení měnových trendů | xStation5 | Capital.com | Hotovost | LSEETF | opPORTUnity | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Akcie společnosti Palantir | Navýšení sazeb | CL | Zdanění příjmů | Inovační potenciál | WKL | National Grid | MT4 | Společnost Databricks | Virtuální realita | Naceňování dopadů fundamentu | Kartel OPEC | Portugalsko | Investiční rozpočet | Weibo | Nakupovat | Konkurent | XTB | Vývoj ceny | Snížení geopolitického rizika | Platidlo | Možnost práce z domova | Invesco Metaverse Fund | Dall-E | Vice | Onboarding | Emerging markets | Koš | Běžný investor | Další pokles | Fortnite | Amazon Web Services | Aukční síň | Současná hodnota | Auditor | Vysoké poplatky | Zprávy a události | Vision Fund | Zdroj příjmů | Conseq Invest Akcie | Piper Sandler | Politické faktory | Activision Blizzard (ATVI) | Závislost | Vývoj akcie | Moderní finanční trhy | Robotika a automatizace | Robotické ETF a akcie | Analytik XTB | Překoupené úrovně | Elektromobily | Dezinformace | Umělá inteligence (AI) | Vzdělávací webináře | eSports ETF | Potravinářské firmy | Postoj investorů | Dceřiné společnosti | Investice a financování | Cla na dovoz | BofA | Brad Smith | Vývoj podílových fondů | Vývoj akcií Nvidie od začátku roku | Odvětví vzdělávání | Závazek | FXstreet | Očekáváná událost | Velké investice | IG | Velcí hráči | Vývoj ceny zinku | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Ruská centrální banka | Budoucnost digitalizace | Ocenění | Bavlna | BCG | Americká ministryně financí | Nejnovější zprávy | Důležité aspekty růstových odvětví | Mediální pozornost | Raketový růst akcií Nvidia | Investiční produkty | List The Guardian | Pozice | Investice do společností budoucnosti | Swiss Life Select | Geopolitické eskalace | Britské společnosti | Apple Vision Pro | The Guardian | Směrnice | Deloitte | Nastavení ropného trhu | Mediánové ceny bytů v Praze | Amundi Czech Republic Asset Management | News | SPD | Hang Seng | Predikovatelný | DIA | CIC | Swiss Life Select Investice | Vývoj ceny mědi | Obchody | Home Depot | Uskupení OPEC+ | Uživatelé eToro | Investování do robotických akcií | Snížení ratingu USA | Krypto | Krize způsobená koronavirem | Šokující předpovědi | GitLab | Dluhopisový trh | RTX | Versailles | Capital Markets | Menší stres | Premarket | Politické a regulační změny | Změny na trhu práce | Politika amerického Fedu | AMZN.US | Blockchain a kryptoměny | Opatření | Těžaři | Společnost Chainalysis | Kvantitativní utahování | Měsíční report komodit a indexů | Společnost PwC | Marika Čupa | FIL Investment Management | Apple Vision | Webináře | Vytváření finančních nástrojů | Odhadnout tržní sentiment | Evropské akciové indexy | Čokolády | Kolísání měn | Lucie Krejčová | S&P 500 a Dow Jones | Machine learning | Nová pravidla | Generali Fond konzervativní | Vliv na mezinárodní obchod | Internetový gigant | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | GenAI | Demo účet | Nákup platiny | Rostoucí mzdy | Zajímavé zhodnocení | Ekonomické výhody | Etherea | Čeští investoři | Investiční analýzy | Implementace | Charakteristiky růstových odvětví | Antimonopolní úřad | Investing | Strategie pro obchodování s komoditami | Intel dnes | Nejlepší robotické ETF a akcie | Palantir (PLTR.US) | Průměrný český investor | Konjunktura Spojených států | Růst Německa | Těžař zlata | Dnešní aktivita | Nízká likvidita | Paul Samuelson | R&D | Finanční podmínky | Stříbro - Vývoj ceny | Vývoj akcie NVDA | Sociální demokraté (SPD) | Evropské indexy | Albánie | 5G | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Kryptoinvestiční | C3.ai | Klub bilionových společností | Tržní výhled pro rok 2024 | Inverzní vztah | MongoDB | Kategorie Smíšené fondy | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Dlouhodobí investoři | Systémy umělé inteligence | Paweł Majtkowski | Graf růstu | Softwarové inženýrství | Scion Asset | REIT | JD.com (JD.US) | Šéf NATO | Index euro stoxx 50 | Deflační prostředí | Online obchodní platformy | Progresivní dluhopisové fondy | Solidní výsledky | Barrick Gold | Chaos po volbách | Oblasti podnikání | Greg Brockman | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Společnost Exxon Mobil | Členské státy Evropské unie | Index PCE | Více příležitostí | Agentura Bloomberg News | Investování pro začátečníky | TOPIX | Časový horizont | Mezinárodní události | Wood Mackenzie | Chatbot Bard AI | Finanční systém | West Texas Intermediate (WTI) | Kulturní vliv | Tržní cena | Investiční téma | Allianz Global | Cathie Wood | Zeměpis a geopolitika | J&T Investiční společnost | Nabídka ropy | Omezené dodávky | Společnost Microsoft | ABC | Biden | Budoucnost | Banky | Meziroční inflace | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Testování a zlepšování | Intervenovat | Bilance | Coffee | Výhled roku 2024 | Prezident Microsoftu | Úrokové výnosy | NASDAQ 100 | Peking | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | Podnik | Výsledky společnosti Nvidia | Nižší likvidita | RBC Capital Markets | Durace | Restrukturalizace | Oculus | American Express | Ray Dalio | Akcie AMD | Čínské centrální banky | Private Equity a Venture Capital | Seth Klarman | Naprogramování | OTC | Čínské vlády | Marek Malina | Projekt ChatGPT | Nižší náklady | Ohromné zisky | Nafouknutá bublina | Nové strategie | ESG oblasti | Vysoké úrokové sazby | Co to ovlivňuje? | Pozornost trhu | Bloomberg Terminal | Akcie | Fio banka, a.s. | Doporučení | Velké technologické firmy | Inflace ve Velké Británii | Regtech | Zhodnocení v desítkách procent | Spuštění ChatGPT | Vítězství Donalda Trumpa | Pokračující růst těžby v USA | Jens Stoltenberg | Turecká ekonomika | Obchodování jedním kliknutím | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Evropské země | Vymáhání práva | Ceny akcií Nvidia | Trader | Poptávka po ropě | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Express | Čínská automobilka | Měnový pár | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Tržby ze služeb | Výhled na rok 2024 | Regulační orgány | CIND | Video | Výhledy | ARM Holdings | Typy komodit | Platby a převody | Miliardář Daniel Křetínský | UCITS ETF | Zlepšení výkonnosti | G7 | Graf akciového indexu S&P 500 | Skepse | Akcie v Číně | Produkty a služby | Wall Street | Statistický úřad | EMA | Emitenti | Spread strategie | Sazba Fedu | Cloud Computing | Analýza fundamentu | Raketový růst | Soběstačnost | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Větší pozice | Amundi CR | Štěpení | Jednatel | Anchorage | Jaká rizika číhají na komodity? | Výsledky společnosti Apple | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Co ovlivňuje ceny komodit? | Kpler | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | Výnos v Evropě | Kapitálové zdroje | Cenová minima | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Superpočítač | USA | PIF | Kupón | Vývoj mediánové ceny bytů | Intelligent Cloud | Josh Gilbert | Obchodní válka | AION | Vyšší výnosy | Aktuální situace | Bublina umělé inteligence | Správa otevřených pozic | ING Groep NV | Ruský list | Průvodce komoditním trhem | Jak vydělat | Index Nikkei 225 | Ekonomické prostředí | Měsíční report | Greg Bassuk | GOOGL | Oživení hospodářství | Vývoj ceny iShares Semiconductor | Akcie v roce 2020 | Daň z příjmu | Atraktivní příležitosti | Vliv na ekonomickou stabilitu | Longovat | Investiční glosa | Regulace a legislativa | Buy Stop | Akcie Charter Communications | Decline | Nasdaq | Dekarbonizace | Sazby beze změny | Nouriel Roubini | Společnost Meta | Akcie Microsoftu | Akcie společnosti GameStop | Situace na stříbře | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Úrokové politiky | Volkswagen | Riot | Mads Eberhardt | Průměrná cena | Indonésie | Vítězství | Cukr - Vývoj ceny cukru | Geopolitické napětí | Robert Solow | Louis Vuitton Moet Hennessy | Cenový vývoj | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Vývoj cen kryptoměn | Uzavření Rudého moře | Akcie Disney | Region Guyany | Equinix | ARK Innovation ETF | Tradiční odvětví | Vyšší inflace | Celkový provoz | Tržní ocenění | James Webb | Obchodní poradce | Práce | FOREX | Historie robotiky | Investovat peníze | BIC | JD | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Rebranding | FDX | Akciový fond | Omezení exportu | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Řešení problémů | Chatbot Bard | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Růstové sektory | Odborná příprava | Theones | Konference XTB | Průlom | Čipové společnosti | Blockchain etherea | Celoživotní vzdělávání | Finanční prospěch | Investment | Východoevropské akcie | Obchodníci s kryptoměnami | SXEPEX | Index DAX | Analýza ceny | Kategorie Konzervativní fondy | Nejočekávanější výsledky | Digitální platby | Fidelity Funds | Masivní investice | Vyhoření | Výraznější pokles | Spojené státy | Schválení SEC | Bloky | IOT | Firemní výsledky | Vývoj měnových kurzů | Bitcoin Trust | Digitální revoluce | Fidelity International | Realitní sektor | Big Tech společnosti | Conseq Invest Konzervativní | SEC | eSports | Astrazeneca | Fidelity Funds - Global Technology | Nominální úročení | Obchodní ředitel XTB | Recep Erdogan | Panelové diskuze | Eleanor Creagh | Report komodit a indexů | Chyby umělé inteligence | Fio | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Regrese | BNP Paribas Asset Management | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Ark Invest | Býčí trend | INTC | Akcie Activision Blizzard | NKE | Cena ruské ropy | Tržní vývoj | Applepay | Rychlost | IT firmy | Velikost společnosti | Miliardář | Investiční společnosti | Mzdy | Úspěch bitcoinu | Hospodářské politiky | SMCI | Karel Šulc | Úspěch | Goldman Sachs Romania Equity | Stimuly | Nativní aktivum | Výrobce elektromobilů | Riziková prémie | AltSignals | Pozitivní trendy | Volby | Ukazatele | Vývoj ceny kukuřice | Akcie Take Two Interactive | Strukturální změny ve světové ekonomice | Indický akciový trh | Nepřímé inovace | Umění | Abú Dhabí | Vladimir Putin | Tomáš Vranka | Disney | Americká burza | Trading Economics | Segment Anything Model | Podíl firem | Magnificent | Kolaps cen | Zlato | Cena SOLANY | Krátkodobý výhled | Potaš | Investiční záměry | Americká vláda | Wedbush | Snížení dodávek | NZD | Pšenice - Vývoj ceny | Americký trh nemovitostí | WhatsApp | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Ceny mědi | Investor Michael Burry | Koronavirus | Nejlepší ochrana proti inflaci | Americký podnikatel | Řídit riziko | Hospodářská výkonnost | Norská koruna | Belgie | ČR | Currency | Celosvětový trh | Podniky | Obchodování na burze | Strukturální změny | Codelco | Vyšetřování | Sentiment trhu | NLP | Olaf Scholz | Analytický tým | iShares Commodity Diversified Swap | Vývoj cen akcie Tesla | Netflix | David Monoszon | Politici | CORN | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Alteryx | Enel | SJM | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Očkování | Information ratio | AXS | Investiční podmínky | Ceny kávy | Ekonomické podmínky | Jak fungují změny politik | Mariana Mazzucato | Ocenění na burze | Akcie Cameco | Tchaj-wan | Překážky | Manažer fondu | World ID | Kryptoměnová platforma | Meta Platforms | Split akcie | Amazon | Měsíční report komodit | Index spotřebitelských cen | Hluboká rizika | Akcie měsíce | Index technologického trhu Nasdaq | Rostoucí úrokové sazby | Odhady analytiků | Dominance bitcoinu | Japonský index Nikkei | Tržní kapitalizace společnosti | Akcie Facebook | Tým FXstreet.cz | Obchodování akcie Nvidia
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

ULTRADE FX OPTIONS
Ultra Electronics Holdings
ULTRA FX OPTION
UltraMaxProfit
Ultranovas
Ultrauvolněná měnová politika
Ultra 2
UMA
UMarketz
UMC.US

Následující klíčová slova

Umělá inteligence (AI)
Umělá inteligence Bard
Umělá inteligence dnes
Umělá inteligence Microsoftu
Umelá inteligencia
Umělecké předměty
Umělé inteligence
Umělé inteligence (AI)
Umělé nadhodnocení
Umělé nadhodnocení franku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CapXmaster
NORD FX
IronFX
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít