Neděle 01. říjen 2023 13:19
reklama
Dukascopy new
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Purple Trading Market Profile
reklama
Instaforex ebook

Klíčová slova - Opatření

img

Nová slovenská vláda rychle se zadlužující zemi zřejmě zadluží ještě více, bude se možná i znárodňovat. Zatím ale má Slovensko kde brát, neboť pravděpodobnost jeho bankrotu je 1 % a v nejhorším – skrze euro – mu pomůže i německý daňový poplatník

01.10.2023 Novou slovenskou vládu bude pravděpodobně sestavovat někdejší premiéra Robert Fico. Koaličními partnery jeho Smeru by v takovém případě nejspíše byly před lety od Smeru odštěpený Hlas a Slovenská národná strana. Taková koalice by měla pohodlnou – byť ne ústavní – většinu 79 ze 150 poslanců Národní rady. Od takové koalice – vzhledem k volebním programům zmíněných stran – nelze čekat jakkoli výraznější důraz na konsolidaci slovenských veřejných financí.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

Aktivita čínských továren se v září poprvé po půl roce zvýšila

01.10.2023 Aktivita čínských továren se v září poprvé po půl roce zvýšila, oznámil včera čínský statistický úřad. Agentura Reuters v této souvislosti uvedla, že je to další ukazatel, podle něhož se druhá největší ekonomika světa začíná odrážet ode dna.
img

Slovenské strany před volbami zatajily, jak se popasují se schodkem veřejných financí, který je nejvyšší v EU. Slibují hory doly, ale neříkají, kde na to vezmou

30.09.2023 Slovensko má letos vykázat nejvyšší deficit veřejných financí ze zemí EU, přesahující šest procent HDP, a Evropská komise předpokládá, že na toto nelichotivé prvenství země naváže i příští rok. „Slovensko si každé šesté euro veřejných výdajů musí půjčovat,“ konstatuje tamní ekonomický think-tank INESS. Strany, které v nadcházejících parlamentních volbách na Slovensku uspějí a vytvoří vládu, se tak budou muset předně popasovat právě s problémem vysokých deficitů. Bez výrazných škrtů to nakonec nepůjde. Jenže slovenský stát zaměstnává 430 tisíc lidí. A škrtání by se neblaze dotklo nejen mnohých z nich, ale samozřejmě i jejich rodin. Proto slovenští politici před volbami kolem škrtání našlapují jen velmi potichu, pokud tedy vůbec.
C:\fakepath\trader-29092023-42-zm.jpg

Inflace v Polsku poprvé od loňského února sestoupila pod deset procent

29.09.2023 Meziroční růst spotřebitelských cen v Polsku v září zpomalil na 8,2 procenta ze srpnových 10,1 procenta. Inflace se tak dostala pod desetiprocentní hranici poprvé od loňského února. Vyplývá to z dnešního rychlého odhadu polského statistického úřadu. Polský premiér Mateusz Morawiecki po zveřejnění statistických údajů uvedl, že do konce roku by inflace mohla klesnout pod šest procent a že polská centrální banka by mohla přikročit k dalšímu snížení úrokových sazeb.
C:\fakepath\Nemecko6.jpg

Míra nezaměstnanosti v Německu zůstala v září na 5,7 procenta

29.09.2023 Počet lidí bez práce v Německu se v září podle sezonně přepočtených údajů zvýšil o 10.000 na 2,642 milionu. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový úřad práce, podle kterého míra nezaměstnanosti zůstala na 5,7 procenta. Výsledky podle Daniela Terzenbacha z vedení úřadu práce ukazují, že německý pracovní trh je stabilní. Poptávka po nových pracovnících ale podle úřadu práce nadále klesá.
C:\fakepath\trader-27092023-47-zm.jpg

Snahu zlepšit veřejné finance v eurozóně brzdí zpomalující ekonomika

27.09.2023 Vlády zemí eurozóny se v příštím roce pokusí zlepšit své veřejné finance zrušením drahých dotací na ceny energií. Výraznějšímu zpřísnění fiskální politiky ale brání pomalejší hospodářský růst a obavy z rozhořčení voličů. S odkazem na úředníky z eurozóny to dnes uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-27092023-40-zm.jpg

ČNB sazby opět nezměnila, podle Michla budou vyšší, než doporučuje prognóza

27.09.2023 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes opět ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech. Je to desáté takové rozhodnutí v řadě, úroveň sazby se nezměnila od loňského června. Trh stabilitu sazeb očekával, kurz koruny proto na rozhodnutí bankovní rady výrazněji nereagoval. Guvernér ČNB Aleš Michl na tiskové konferenci řekl, že bankovní rada očekává úrokové sazby v příštích čtvrtletích vyšší, než doporučuje prognóza centrální banky. Prognóza přitom předpokládá snižování sazeb.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Michl: Rada ČNB bude držet sazby výš, než jí doporučuje prognóza

27.09.2023 Bankovní rada České národní banky (ČNB) očekává, že úrokové sazby budou v nadcházejících čtvrtletích na vyšší úrovni, než doporučuje prognóza banky. Na tiskové konferenci po dnešním jednání rady to řekl guvernér ČNB Aleš Michl. Prognóza přitom předpokládá snižování sazeb. Dnes bankovní rada ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech.
img

Slovenské strany před volbami tají, jak se popasují se schodkem veřejných financí, který je nejvyšší v EU. Slibují hory doly, ale neříkají, kde na to vezmou

27.09.2023 Slovensko má letos vykázat nejvyšší deficit veřejných financí ze zemí EU, přesahující šest procent HDP, a Evropská komise předpokládá, že na toto nelichotivé prvenství země naváže i příští rok. „Slovensko si každé šesté euro veřejných výdajů musí půjčovat,“ konstatuje tamní ekonomický think-tank INESS. Strany, které v nadcházejících parlamentních volbách na Slovensku uspějí a vytvoří vládu, se tak budou muset předně popasovat právě s problémem vysokých deficitů. Bez výrazných škrtů to nakonec nepůjde.
img

Jaká je pravděpodobnost parity mezi USD a EUR?

27.09.2023 Rovnováha obchodních sil mezi americkým dolarem a eurem se posouvá ve prospěch dolaru. Americká měna vykazuje určité známky vyčerpání, ale výhled zůstává pevně býčí. V této souvislosti EUR/USD pokračuje ve svém poklesu.
img

Amazon po žalobě FTC klesá o téměř 3 %

26.09.2023 Akcie společnosti Amazon (AMZN.US) se dnes obchodují téměř o 3 % níže. Kromě celkově pokleslé nálady na světových trzích reagují akcie Amazonu na žalobu Federální obchodní komise (FTC). FTC zažalovala společnost Amazon za to, že si nezákonně udržuje monopolní postavení tím, že používá opatření proti slevám, kterými trestá prodejce a odrazuje ostatní prodejce od nabízení nižších cen. Kromě FTC zažalovalo Amazon také 17 generálních prokurátorů amerických států. Praktiky společnosti Amazon údajně ovlivňují maloobchodní tržby v hodnotě stovek miliard ročně a mají dopad na více než 100 milionů nakupujících.
img

Umělá inteligence otevírá ve farmaceutickém průmyslu nevídané příležitosti k růstu. Na urychlení vývoje léků půjde až 50 miliard dolarů ročně

26.09.2023 Zatímco dnes se umělá inteligence prosazuje ve zdravotnictví kvůli přísné regulaci a obavám o bezpečnost pacientů jen ztěžka, do budoucna by mohla přinést do odvětví doslova revoluci. Například v podobě výrazného urychlení vývoje nových léků. Jejich uvedení na trh dnes může trvat i deset a více let a míra neúspěchu během klinického výzkumu často dosahuje 90 %. AI však má podle expertů společnosti Atradius z divize Pharmaceuticals mimořádný potenciál tyto statistiky od základů změnit.
C:\fakepath\1695651567-BETSO88-LOGO-02.png

Svět kryptoměn: Podrobný výzkum

25.09.2023 Kryptoměna, termín který v posledních letech získal obrovskou popularitu, představuje fascinující spojení technologie, financí a kryptografie.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Evropští výrobci elektromobilů chtějí změnu pravidel vývozu do Británie

25.09.2023 Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) dnes vyzvalo Evropskou komisi (EK), aby urychleně změnila pravidla vývozu elektromobilů do Británie. Jinak od ledna hrozí, že evropské automobilky v příštích třech letech zaplatí o 4,3 miliardy eur (105 miliard Kč) navíc. Sdružení to dnes uvedlo v tiskové zprávě. Jde o brexitová pravidla, která počítají se zdaněním v případě, že v autech bude nadlimitní podíl součástek vyrobených mimo Evropu.
img

GBP/USD: Jestřábí BoE libře nepomohla, pravděpodobně bude následovat medvědí trend

25.09.2023 Téměř před rokem ztráta důvěry ve fiskální politiku dočasné vlády vedené Liz Trussovou téměř přivedla libru k paritě s americkým dolarem. Na konci září důvěra investorů v měnovou politiku Bank of England kolísala a kotace GBP/USD se tak dostaly na 6měsíční minimum. A to nemusí být limit. Commonwealth Bank of Australia předpovídá pokles libry na 1,2075 USD, zatímco Nomura předpovídá pokles na 1,18 USD.
C:\fakepath\Evergrande2.jpg

Akcie čínské realitní firmy Evergrande odepsaly až čtvrtinu hodnoty

25.09.2023 Akcie čínské realitní společnosti China Evergrande odepsaly dnes na burze v Hongkongu v jednu chvíli téměř čtvrtinu hodnoty, než ztráty zmírnily. Firma oznámila, že kvůli vyšetřování jedné z dceřiných společností nemůže vydat nový dluh, což ohrožuje plány na její restrukturalizaci. Informovala o tom agentura Reuters. China Evergrande patří k nejzadluženějším developerům na světě.
img

Binance a CZ podaly návrh k soudu proti SEC

22.09.2023 Společnost Binance Holdings, její americká odnož Binance.US a generální ředitel Changpeng "CZ" Zhao podali u okresního soudu Spojených států amerických návrh na zamítnutí žaloby, kterou proti nim podala americká Komise pro cenné papíry (SEC). Ve svém podání podaném 21. září Binance a Zhao tvrdí, že SEC překročila své regulační meze, a argumentují tím, že agentura zpětně uplatňuje svou pravomoc nad kryptoměnovými transakcemi již od roku 2017, tedy z doby, kdy nebyly poskytnuty jasné pokyny k těmto záležitostem. Právníci společnosti Binance dále tvrdí, že SEC špatně chápe a vykládá zákony o cenných papírech, které se týkají kryptoaktiv, a tvrdí, že se agentura snaží překroutit znění těchto zákonů.
C:\fakepath\trader-22092023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.09.2023 1) Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu rublu vůči dolaru. Oznámila to dnes ruská vláda. Opatření potrvá do konce příštího roku. Státní rozpočet by mohl z dodatečné daně na vývoz hnojiv, některých kovů a dalších komodit získat ročně navíc 600 miliard rublů.
img

Konference BoJ LIVE - Uedův projev

22.09.2023 Právě začala konference s guvernérem BoJ Uedou, kde se bankéř vyjádří k rozhodnutím banky o měnové politice a také k předpovědím budoucích kroků BoJ.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu

22.09.2023 Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu rublu vůči dolaru. Oznámila to včera ruská vláda. Opatření potrvá do konce příštího roku. Státní rozpočet by mohl z dodatečné daně na vývoz hnojiv, některých kovů a dalších komodit získat ročně navíc 600 miliard rublů (143 miliard Kč), napsala agentura Reuters s odvoláním na zdroje.
img

USD/JPY bude čelit explozivní volatilitě, protože hrozí intervence BOJ

21.09.2023 Včera dostal dolar od Fedu jestřábí momentum a pár USD/JPY tak vzrostl na nové 10měsíční maximum 148,47, což výrazně zvyšuje riziko měnové intervence z Tokia. Obchodníci se nyní obávají, že japonské úřady by mohly bránit jen už zítra, zvláště pokud bude dále oslabovat vůči dolaru po holubičím rozhodnutí Bank of Japan. Pojďme se podívat, zda jsou tyto obavy oprávněné.
C:\fakepath\cina-gallium.jpg

Export produktů z gallia a germania se v Číně v srpnu zcela zastavil

20.09.2023 Minulý měsíc se zcela zastavil čínský vývoz produktů z gallia a germania. Píše to dnes agentura Reuters s odkazem na celní statistiky. V srpnu totiž začala v Číně platit přísnější regulace, která znesnadňuje export těchto dvou klíčových materiálů pro výrobu polovodičů.
C:\fakepath\graf global.jpg

OECD zlepšila výhled letošního růstu globální ekonomiky na tři procenta

19.09.2023 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zlepšila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok a očekává, že se hrubý domácí produkt (HDP) zvýší o tři procenta. V předchozí prognóze, která je z června, OECD růst odhadovala na 2,7 procenta. Výhled na příští rok ale OECD zhoršila, uvádí se v její dnešní zprávě.
C:\fakepath\trader-18092023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se kvůli obavám o dodávky zvyšují, Brent je pod 95 dolary

18.09.2023 Ceny ropy se na začátku týdne zvyšují. Investoři se zaměřili na hrozbu nedostatečných dodávek na trh ve čtvrtém čtvrtletí, vzhledem k tomu, že Saúdská Arábie a Rusko prodloužily dobrovolné omezení dodávek.
C:\fakepath\Evergrande.jpg

Akcie čínského developera Evergrande po zásahu policie ztrácejí 25 procent

18.09.2023 Akcie problémového čínského developera China Evergrande Group dnes ztrácejí 25 procent. Reagují na zprávu, že policie zadržela některé zaměstnance firemní jednotky pro správu majetku. To by podle agentury Reuters mohlo znamenat nové vyšetřování, které by mohlo prohloubit potíže této realitní společnosti. Evergrande je nejzadluženější developerská firma na světě a je v centru krize čínského realitního sektoru.
C:\fakepath\Michl4.jpg

Michl odmítá brzké snížení úrokových sazeb, příští rok čeká nízkou inflaci

17.09.2023 V první polovině příštího roku čeká Česká národní banka (ČNB) nízkou inflaci kolem dvou procent, uvedl její guvernér Aleš Michl v diskusním pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News. Odmítl brzké snižování úrokových sazeb centrální banky v příštích měsících.
C:\fakepath\diamanty.jpg

Reuters: Skupina G7 se chystá oznámit embargo na dovoz ruských diamantů

17.09.2023 Skupina ekonomicky vyspělých zemí G7 se chystá během několika příštích týdnů oznámit embargo na dovoz ruských diamantů. Uvedl to podle agentury Reuters nejmenovaný představitel belgické vlády. Opatření má Rusku omezit schopnost financovat válku na Ukrajině.
img

Společnost Grifols získává podporu od Evropského parlamentu

15.09.2023 Veřejně obchodovaná společnost Grifols (GRF.ES), která je součástí španělského tržního indexu Ibex35 (SPA35), dosáhla historického vítězství v Evropském parlamentu, které by jí mohlo otevřít nové obchodní příležitosti. Valné shromáždění Evropského parlamentu drtivou většinou (483 hlasů pro, 52 proti a 89 se zdrželo hlasování) schválilo novou evropskou legislativu týkající se dárcovství krve a jejích složek, jako je plazma.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka zvýšila kvůli inflaci základní úrok na 13 procent

15.09.2023 Ruská centrální banka zvýšila svou základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 13 procent. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Svůj krok zdůvodnila inflačními tlaky, k nimž přispívá růst domácí poptávky, se kterou zatím růst výrobních kapacit nedrží krok. Značný vliv má také oslabení rublu v letních měsících.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 15. 9. 2023

15.09.2023 O tom, že dolar je překoupený, není pochyb, ale problém je v tom, že ekonomické zprávy zabránily jakékoliv korekci. Veškeré naděje se tedy upínaly na zasedání Evropské centrální banky a nyní centrální banka zvýšila výpůjční náklady dohromady o 4,25procentního bodu na 4,5procentního bodu. Vše se stalo podle očekávání, ale dolar po oznámení vzrostl. Vše souvisí s obsahem oficiální tiskové zprávy, která téměř výslovně uvádí, že toto zvýšení sazeb je poslední. Prezidentka ECB Christine Lagardeová se během následné tiskové konference pokusila situaci poněkud zmírnit s tím, že další zvyšování sazeb je možné, ale pouze v případě rostoucí inflace. Toto prohlášení však doprovodila upozorněním, že banka si dává pauzu, aby vyhodnotila dopad již přijatých opatření. Jinými slovy, otázka úrokových sazeb bude zvažována až za tři měsíce a při současné dynamice inflace není pochyb o tom, že do té doby může dokonce klesnout pod současnou sazbu. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že ECB může začít snižovat úrokové sazby na začátku roku 2024, zatímco Federální rezervní systém bude pokračovat ve zpřísňování měnové politiky.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čína letos už podruhé snížila požadavek na povinné minimální rezervy bank

14.09.2023 Čínská centrální banka sníží požadavek na povinné minimální rezervy bank o čtvrt procentního bodu, v letošním roce k tomuto kroku přistupuje už podruhé. Smyslem je podpořit hospodářské oživení, které je zatím slabé. Snížení, které platí od pátku, má pomoci udržet přiměřeně vysokou likviditu. Analytici tuto úpravu očekávali, uvedla dnes agentura Bloomberg.
img

Tisková konference ECB - Lagardeová zůstává holubičí a podporuje další oživení DE30

14.09.2023 EUR/USD je na začátku tiskové konference výrazně níže pod 1,07 a DE30 nad 15700 body, protože ECB ve svém prohlášení signalizovala konec turistického cyklu. Lagardeová poznamenává o situaci v ekonomice, projekcích a dalších jednáních:
C:\fakepath\lithium.png

Evropští poslanci chtějí ambicióznější cíle v soběstačnosti klíčových surovin

14.09.2023 Evropští poslanci dnes podpořili ambicióznější cíle při zajištění větší soběstačnosti Evropské unie v produkci a zpracování surovin, které jsou klíčové pro evropský průmysl a u kterých je EU závislá na dovozu ze zemí mimo blok. Usnesení, které stanovilo postoj Evropského parlamentu v jednání s členskými státy, schválilo 515 přítomných poslanců z 577. Nutnost zajistit větší soběstačnost podle zastánců návrhu dokázala omezení, která zavádí Čína, či dopady války na Ukrajině.
img

Ranní shrnutí (14.09.2023)

14.09.2023 Včerejší seance skončila na Wall Street mírnými zisky, přičemž ve druhé polovině probíhala silnější nabídka. Nasdaq si připsal 0,38 %, S&P 500 0,12 % a Dow Jones ztratil 0,2 %.
img

DE30: DAX na klíčových úrovních před čtením CPI v USA

13.09.2023 Středeční seance na evropských trzích přináší pro většinu firem poklesy. Investoři s nejistotou čekají na údaje o inflaci CPI v USA, což bude poslední velké makro čtení před rozhodnutím o úrokových sazbách, které by mohlo definitivně ukončit současný cyklus zvyšování.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
img

Evropská komise zahajuje vyšetřování čínské dotační politiky v oblasti výroby elektroaut. Výsledkem může být zákaz dovozu čínských vozů a zdražení elektroaut také v Česku

13.09.2023 Evropská komise dnes oznámila zahájení vyšetřování čínské dotační politiky v oblasti výroby elektroaut. Nebude překvapením, pokud výsledkem vyšetřování budou vyšší cla na čínské vozy, nebo dokonce zákaz jejich dovozu do EU.
img

Balíček zdraží nájmy zemědělcům, přihraje peníze řetězcům. Aneb jak konsolidační balíček ovlivní ceny potravin

13.09.2023 Připravovaný konsolidační balíček promluví také do cen potravin. Jeho tvůrci se sice zaklínají tím, že povede ke zlevnění potravin, o čemž minulý týden řetězce ujišťovaly i premiéra. Nedávná zkušenost z Finska nebo Německa ale hovoří spíše proti nim. Naopak, balíček může vytvořit tlak na zdražení potravin, neboť zdraží nájem z půdy zemědělcům.
img

Euro a libra jsou pod tlakem a ubývá důvodů, proč by se měly vrátit na vzestupnou trajektorii

13.09.2023 Páteční zpráva CFTC poukázala na to, že dlouhodobí investoři jsou vůči dolaru býčí. Týdenní změna byla +3,6 mld. a čistá krátká dolarová pozice se snížila na -6,9 mld. Mezi hlavními světovými měnami se výprodeje zdržel pouze jen, zatímco všechny ostatní měny zaznamenaly týdenní změny ve prospěch dolaru.
C:\fakepath\trader-12092023-42-zm.jpg

Italský bankovní svaz kritizuje mimořádnou daň pro finanční domy

12.09.2023 Italský bankovní svaz (ABI) kritizuje plánovanou daň z mimořádných zisků pro banky. Mohla by podle něj negativně ovlivnit italskou ekonomiku a snížit zájem investorů o bankovní sektor. Podle agentury APA to dnes v italském parlamentu řekl šéf ABI, Giovanni Sabatini. Vyjádřil také pochybnost ohledně ústavnosti plánované daně.
img

Graf dne - DE30 (12.09.2023)

12.09.2023 Vzhledem k tomu, že kalendář makroekonomických publikací je dnes mimořádně chudý a jedinou významnou publikací je dnes německý index ekonomického sentimentu (ZEW), může dojít k vyšší volatilitě u kontraktů DE30. Z analýzy agentury Bloomberg vyplývá, že poptávka po plynu v evropském průmyslu zůstává velmi nízká a chemický sektor se připravuje na další pokles poptávky. Investoři očekávají, že index ZEW vykáže zlepšení a dosáhne hodnoty -12,5 oproti -15 v červenci. Při pohledu na slabé makročísla za srpen se však zdá, že existuje potenciál pro možné zklamání směrem dolů. Kromě samotného čtení ZEW, které by mohlo zvýšit obavy z recese nebo je poněkud utlumit, trhy čekají na rozhodnutí Evropské centrální banky z tohoto týdne. Investoři navzdory sdělení Christine Lagardeovévidí reálnou šanci na zachování sazeb beze změny tváří v tvář pokračující slabosti evropských ekonomik i samotného Německa.
C:\fakepath\EK.jpg

EK představila balíček, který má usnadnit život malým a středním podnikům

12.09.2023 Evropská komise dnes představila nový balíček opatření, která mají usnadnit život malým a středním podnikům. Ty v posledních letech zasáhlo množství krizí, od pandemie covidu-19, přes vyšší náklady na energie způsobené ruskou válkou proti Ukrajině až po zvyšující se inflaci. Jedním z hlavních předložených pravidel je návrh nařízení o opožděných platbách v obchodních transakcích. Ten má pomoci zajistit, aby podniky získávaly své peníze včas. Součástí balíčku je i směrnice o zjednodušení daní pro malé a střední podniky zapojené do přeshraniční činnosti.
img

Kryptoměny na Capitol Hill: Co na dnešním slyšení prozradí předseda Komise pro cenné papíry a burzy Gensler?

12.09.2023 Předseda Komise pro cenné papíry (SEC) Gary Gensler dnes ve svém vystoupení před bankovním výborem Senátu znovu vyjádří svůj postoj k regulaci kryptoměn. Na základě svých předem zveřejněných výpovědí zůstává Gensler pevně přesvědčen, že většina kryptoměn podléhá působnosti SEC a mělo by s nimi být zacházeno jako s cennými papíry.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Experti: Zrušení úročení rezerv bank u ČNB zdraží úvěry či sníží úroky vkladů

11.09.2023 Zrušení úročení povinných minimálních rezerv bank u České národní banky, které centrální banka oznámila ve čtvrtek, povede ke zdražení úvěrů či snížení úročení vkladů klientů. Uvedli to analytici, které dnes ČTK oslovila. Banky tak podle nich přijdou o miliardy Kč. Analytik XTB Tomáš Cverna odhadl, že pět největších bank v ČR kvůli tomuto kroku přijde celkem o více než půl miliardy korun měsíčně.
img

Graf dne - USDJPY (11.09.2023)

11.09.2023 Začátek nového obchodního týdne odstartoval poměrně svižně díky komentáři guvernéra BoJ Uedy, který poprvé otevřeně zmínil možnost zavedení mírně jestřábích měnových opatření, a tedy opuštění pásma záporných úrokových sazeb.
img

Ropa zdražila o 25 %, přiživí to inflaci a zpomalí ekonomický růst

11.09.2023 „Rostoucí cena ropy přiživuje obavy ohledně obnovy růstu inflace a zpomalení západních ekonomik. Čím déle zůstane cena vysoko, tím horší budou implikace,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Co sledovat tento týden?

11.09.2023 Zářijové zasedání FOMC se blíží, ale stále zbývá zveřejnit poslední klíčový údaj z USA, který bude zveřejněn tento týden - zpráva o indexu spotřebitelských cen v USA za srpen! Kromě toho bude obchodníkům nabídnuta řada špičkových amerických zpráv a také měsíční údaje o aktivitě z Číny a rozhodnutí ECB o sazbách. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte Zlato, EUR/USD a Měď.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čína se v srpnu vymanila z deflace

10.09.2023 Spotřebitelské ceny v Číně se v srpnu vrátily k růstu. Čínský statistický úřad včera oznámil, že ceny se meziročně zvýšily o 0,1 procenta po červencovém poklesu o 0,3 procenta. Čína se v červenci dostala do deflace poprvé za více než dva roky.
C:\fakepath\trader-08092023-46-zm.jpeg

Komodity: Ropa kvůli omezení dodávek zdražuje, Brent je pod 91 dolary za barel

08.09.2023 Ceny ropy se v závěru týdne zvyšují, investoři se navzdory širší makroekonomické nejistotě zaměřili na omezení dodávek suroviny na trh. Severomořský Brent se krátce po 17:30 SELČ prodával zhruba za 90,90 dolaru za barel a vykazoval růst o 1,1 procenta. Americká lehká ropa WTI si připisovala jedno procento a prodávala se zhruba za 87,70 USD za barel.
img

Americký pre-market 8. 9. 2023. Americký akciový trh se pohybuje poblíž týdenních minim.

08.09.2023 Futures na americké akciové indexy zahájily páteční obchodování v červených číslech. Futures na index S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco technologický Nasdaq klesl o 0,3 %. Americký dolar klesl ze svého šestiměsíčního maxima, když holubičí poznámky představitelů Federálního rezervního systému vyvolaly fámy, že by regulátor mohl na svém zářijovém zasedání zachovat úrokové sazby na jejich současné úrovni. Spekuluje se také, že by se mohli vyhnout zvyšování sazeb v probíhajícím cyklu zpřísňování měnové politiky.analytics64fb0cf5579f3.jpg
img

Důležité události 8. září: Fundamentální analýza pro začátečníky

08.09.2023 V pátek je v kalendáři málo makroekonomických událostí a žádné významné zprávy, které by stály za pozornost. Jedinou zprávou je německý index spotřebitelských cen, u kterého se ale jedná o druhé hodnocení za srpen. Jak účastníci trhu vědí, první výsledky obvykle přitáhnou lví podíl pozornosti. Sekundární odhady se výjimečně odchýlí od prvních výsledků. V důsledku toho se v reakci na tyto údaje neočekává žádný významný pohyb na trhu. Volatilita na hlavních párech může zůstat utlumená, ale medvědí trend na obou párech přetrvává.
img

Gartner: Ceny elektromobilů a aut se spalovacím motorem se do roku 2027 srovnají

07.09.2023 Ceny automobilů s čistě elektrickým pohonem se podle analytiků do roku 2027 dostanou na úroveň cen srovnatelných vozů se spalovacím motorem. Uvedla to výzkumná společnost Gartner v dnešní tiskové zprávě. Předpověděla rovněž, že celosvětový odbyt osobních automobilů s elektrickým pohonem se v letošním roce zvýší o zhruba 35 procent na téměř 15 milionů vozů. V příštím roce počítá s nárůstem o zhruba 19 procent na téměř 18 milionů vozů.
img

Chystá se regulace kryptoměn?!

07.09.2023 Mezinárodní měnový fond (MMF) a Rada pro finanční stabilitu (FSB) syntetizovaly svá politická a regulační doporučení k řešení rizik makroekonomické a finanční stability spojených s krypto-aktivy, včetně těch, která jsou spojena se stablecoiny a decentralizovaným financováním (DeFi). Trh kryptoaktiv, který se objevil před více než deseti lety, zaznamenal značnou volatilitu a složitost, přičemž celková tržní hodnota zažívá dramatické výkyvy. Složitost trhu se rozrostla, protože emitenti kryptoaktiv a poskytovatelé služeb vykonávají širokou škálu funkcí, čímž se zvyšuje propojenost trhů s kryptoaktivami. Stabilní coiny, jejichž cílem je udržovat stabilní hodnotu, se staly ústředními body vzájemného propojení v různých činnostech týkajících se kryptoaktiv. Prokázali však zranitelnost, jak je vidět na turbulencích na trhu v květnu 2022, kdy se odchýlili od svých fixů, což vedlo k většímu napětí na trzích kryptoaktiv. Navzdory růstu a složitosti zůstala přímá spojení mezi kryptoaktivy a systémově důležitými finančními institucemi omezená.
img

Zpomalení čínské ekonomiky vyvine tlak na komoditní měny. Přehled USD, NZD, AUD

07.09.2023 Caixin index PMI upozornil na přetrvávající problémy v čínské ekonomice, a to i přes určitou stabilní aktivitu ve výrobním a stavebním sektoru. Čínský PMI Caixin Services v srpnu klesl na 51,8 z 54,1 v červenci ve srovnání s prognózami 53,5, což je nejnižší hodnota od prosince. Není třeba říkat, že zpomalení Číny nevyhnutelně vyvine tlak na měny jejích hlavních obchodních partnerů. Existuje tedy vyšší šance, že novozélandský dolar (kiwi) a australský dolar (aussie) mohou dále klesat.
C:\fakepath\trader-07092023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.09.2023 1) Devizové rezervy České národní banky (ČNB) v srpnu meziročně klesly o 11,1 miliardy eur na 130,3 miliardy eur. Ve srovnání s červencem se zvýšily zhruba o 340 milionů eur. V korunovém vyjádření rezervy meziročně klesly a meziměsíčně stouply a v dolarech v porovnání s loňským srpnem byly mírně vyšší, naopak oproti červenci se snížily. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes ČNB zveřejnila na svých internetových stránkách.
C:\fakepath\portugalsko.jpg

Portugalsko prodlouží nulovou DPH na základní potraviny do konce roku

07.09.2023 Portugalsko prodlouží nulovou sazbu daně z přidané hodnoty (DPH) na základní potraviny do konce letošního roku. Podle agentury Reuters to ve středu oznámil portugalský premiér António Costa. Portugalsko snížilo DPH ze šesti procent na nulu u 46 položek potravin, včetně mléka, chleba, rýže, rajčat a některých druhů masa a ryb. Vláda opatření zavedla v dubnu, aby lidem pomohla v době rostoucích cen. Opatření mělo původně zůstat v platnosti do konce října.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Export z Číny v srpnu klesl čtvrtý měsíc po sobě, přetrvává útlum obchodu

07.09.2023 Export z Číny se v srpnu meziročně snížil o 8,8 procenta, což je mírnější pokles než v červenci a také nepatrně lepší výsledek, než se čekalo. Jde ale už o čtvrtý měsíční pokles v řadě, což potvrzuje, že obchodní aktivita je nadále v útlumu. Statistiku dnes zveřejnil čínský celní úřad. Čína, které se někdy přezdívá světová továrna, bojuje se slabou poptávkou ve světě. Pokles obchodu prohlubuje problémy čínské ekonomiky, která je druhá největší na světě, a obchod je motorem jejího růstu.
img

Graf dne - USDJPY (07.09.2023)

07.09.2023 Japonský jen v poslední době zažívá značnou volatilitu, což vyvolává obavy mezi vládními představiteli v Japonsku. Náměstek ministra financí země pro mezinárodní záležitosti Masato Kanda spolu s dalšími představiteli sdělili možnost zásahu s cílem udržet stabilitu jenu a omezit spekulativní obchodování, přičemž jako příčinu současné volatility uvedli aktivity, které nejsou v souladu se základními ekonomickými ukazateli.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Scholz před poslanci vyzval k urychlení tempa modernizace Německa

06.09.2023 Německý kancléř Olaf Scholz dnes ve Spolkovém sněmu vyzval k urychlení tempa modernizace Německa. Ve všeobecné rozpravě k návrhu rozpočtu na příští rok vybídl koalici, opozici, spolkové země a obce k navržení příslušných opatření. Sociálnědemokratický kancléř (SPD) podle agentur DPA hovořil například o zjednodušení byrokratických povolovacích řízení či posílení digitalizace státní správy. Lídr konzervativní opozice (CDU/CSU) Friedrich Merz však vládě vytkl, že i návrh státního rozpočtu na příští rok je vzhledem k přelomové době málo ambiciózní.
C:\fakepath\trader-05092023-37-zm.jpg

Forex: Dolar jako bezpečná měna posiluje kvůli obavám o růst globální ekonomiky

05.09.2023 Americký dolar dnes jako bezpečná měna posiluje kvůli obavám o růst globální ekonomiky, zejména s ohledem na vývoj v Číně. Australský dolar oslabuje poté, co australská centrální banka nechala úrokové beze změny.
C:\fakepath\trader-05092023-36-zm.jpg

Německý ministr financí vyzval ke konsolidaci rozpočtu, schodek má klesnout

05.09.2023 Německý ministr financí a šéf liberální strany FDP Christian Lindner dnes vyzval k návratu k fiskální realitě a ke konsolidaci rozpočtů. Podle tiskových agentur to řekl ve Spolkovém sněmu při rozpravě o návrhu státního rozpočtu na příští rok. Lindner navrhuje, aby schodek v roce 2024 činil 16,6 miliardy eur (401,3 miliardy Kč), což je o 30 miliard eur méně než letos. Vládu však kritizuje účetní dvůr za to, že čím dál častěji používá speciální fondy, které hospodaření státu zdánlivě vylepšují.
img

Globální finanční trhy rostou: Federální rezervní systém a čínské stimuly ženou akcie a komodity nahoru

05.09.2023 Globální akcie dnes radostně stoupají a odrážejí tak růst futures indexu S&P 500 o 0,2–0,3 %. Tento pozitivní sentiment se přenáší i na komoditní trhy, kde na pozadí oslabujících dolarových vlajek roste ropa a zlato.
img

Graf dne - EURAUD (04.09.2023)

04.09.2023 Rezervní banka Austrálie má naplánováno oznámit své další rozhodnutí ohledně měnové politiky zítra ve 2:30 ráno SEČ. Trh očekává, že RBA zachová úrokové sazby na třetím po sobě jdoucím zasedání beze změny, přičemž hlavní úroková sazba zůstane stabilní na úrovni 4,10 %. RBA naznačila dříve, stejně jako mnoho dalších centrálních bank, že bude zastávat postoj "počkej a uvidíme", a obecným dojmem je, že se k němu bude držet i tento měsíc. Proč? Jednoduše proto, že od posledního zasedání v srpnu nebyla zveřejněna žádná data, která by opravňovala k návratu k růstům sazeb.
img

CHN.cash stoupá o 3%❗

04.09.2023 Čínské indexy byly nejlepšími preformery během první asijské obchodní seance nového týdne. Existuje několik dobrých důvodů pro zlepšenou náladu na trhu ohledně čínských akcií dnes:
C:\fakepath\trader-04092023-46-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje, na trh se kvůli stimulům čínské vlády vrátila chuť riskovat

04.09.2023 Dolar dnes jako bezpečná měna mírně oslabuje. Naděje, že státní stimuly by mohly stabilizovat čínskou ekonomiku, obnovila u investorů chuť riskovat. Statistika amerického trhu práce u nich zase přispěla k názoru, že americká centrální banka (Fed) by mohla být na konci svého cyklu zvyšování sazeb.
C:\fakepath\trader-04092023-41-zm.png

Komodity: Ceny ropy kvůli vyhlídce na prodloužení škrtů skupinou OPEC+ rostou

04.09.2023 Ceny ropy na začátku nového týdne rostou. Přispívá k tomu očekávání, že skupina OPEC+, která zahrnuje Organizaci zemí vyvážejících ropu a její spojence v čele s Ruskem, bude nadále omezovat své dodávky. Ceny ovlivňují i spekulace, že centrální banka USA (Fed) skončí s agresivním zvyšováním úrokových sazeb.
img

Bitva o růst amerického dolaru: dopad Fedu na DXY

04.09.2023 Tento týden se americký dolar snaží posílit a jeho pohyb úzce souvisí s očekáváním americké centrální banky. Jaké faktory tedy ovlivňují DXY a jaká rozhodnutí Fedu by mohla ovlivnit jeho další pohyb?
img

Změna softwaru autopilota společnosti Tesla čelí kontrole NHTSA

04.09.2023 Americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) nedávno zahájil vyšetřování asistenčního systému Autopilot společnosti Tesla. Reaguje tak na rozsáhlou aktualizaci softwaru, která řidičům vozů Tesla umožňuje na delší dobu sundat ruce z volantu. NHTSA zatím nevynucuje stažení vozidla z trhu, ale požaduje od společnosti Tesla odpovědi a dokumenty týkající se této změny softwaru. Tato situace jen podtrhuje složitost problémů, kterým regulační orgány čelí při udržování kroku s rychlým vývojem automobilových technologií.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie za sebou mají nejlepší den za měsíc, daří se realitám

04.09.2023 Čínské akcie za sebou dnes mají díky vládním opatřením na podporu ekonomiky nejlepší den za déle než měsíc. Daří se realitám, akcie jednoho z největších čínských developerů, ztrátové Country Garden, zpevnily téměř o 15 procent.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Míra inflace v Turecku se znovu citelně zvyšuje, dostala se na 58,9 procenta

04.09.2023 Míra inflace v Turecku v srpnu pokračovala v silném růstu a dostala se na 58,9 procenta. Oznámil to dnes turecký statistický úřad. Nejvíce se zvýšily ceny v kategorii hotely, kavárny a restaurace, kde meziroční vzestup činil 89,3 procenta. Nejslabší meziroční nárůst, téměř o 25 procent, statistici registrují v kategorii bydlení. V červenci míra inflace v Turecku činila 47,8 procenta.
img

FT: Větrná energetika má problém s růstem velikosti lopatek turbín

04.09.2023 Za inženýrský úspěch se dá považovat 169 větrných turbín, které u pobřeží Yorkshiru vztyčila dánská firma Orsted. Každá z nich má výkon osm megawattů a dokáže dodávat energii jedné domácnosti po dobu 24 hodin pouhým jedním otočením lopatek dlouhých 81 metrů. O desítky kilometrů severněji si konkurenční firma SSE přisadila, její novější turbíny s lopatkami dlouhými 107 metrů mohou napájet domácnost jedním otočením až dva dny. Závod o větší turbíny však přiměl odborníky k výzvě na zpomalení růstu a větší standardizaci, píše list Financial Times (FT).
img

Dividenda ČEZu vylepšila hospodaření státu

01.09.2023 Státní rozpočet ke konci srpna byl v deficitu 194,6 mld. Kč a třetí měsíc po sobě tak došlo ke snížení deficitu. Hlavním důvodem je výplata dividendy z energetické společnosti ČEZ, kde je stát hlavním akcionářem, a to ve výši 54 mld. Kč.
img

Premarket v USA 1. září: Americký akciový trh se připravuje na klíčové údaje

01.09.2023 Futures na americké akciové indexy vykazují zisky. Futures na index S&P 500 posílily o 0,2 %, zatímco hi-tech index NASDAQ si připsal 0,3 %. Většina obchodníků ale před klíčovými údaji o zaměstnanosti v USA zaujala vyčkávací postoj. Výnosy státních dluhopisů zůstávají beze změny stejně jako kurz amerického dolaru.
C:\fakepath\trader-01092023-20-zm.png

Čína dál podpoří ekonomiku, umožní bankám držet v rezervách méně deviz

01.09.2023 Čína se snaží více podpořit svou ekonomiku, jejíž oživení po pandemii je pořád slabé. Mezi investory totiž převládají obavy o další vývoj hospodářství. Čínská centrální banka (PBOC) proto letos poprvé snížila objem devizových vkladů, které musejí banky držet v rezervách. Rozhodnutí přišlo krátce poté, co úřady oznámily nové stimuly pro sektor nemovitostí a představily plány na rozšíření daňových úlev pro rodiny s dětmi, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trader-31082023-62-zm.jpg

Nezaměstnaných v Německu v srpnu přibylo, vliv má slabá ekonomika

31.08.2023 Počet lidí bez práce v Německu se v srpnu podle sezonně přepočtených údajů zvýšil o 18.000 na 2,63 milionu. Dnes to v předběžné statistice oznámil Spolkový úřad práce, podle kterého míra nezaměstnanosti zůstala na 5,7 procenta. Za růstem nezaměstnanosti vidí šéfka úřadu práce Andrea Nahlesová vliv slabého výkonu německé ekonomiky.
C:\fakepath\trader-31082023-45-zm.jpg

Fitch potvrdila rating Číny, zhoršila však odhad růstu čínské ekonomiky

31.08.2023 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings dnes potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny na stupni A+ se stabilním výhledem. Zhoršila však odhad letošního růstu čínské ekonomiky a poukázala na rizika spojená s vysokým vnitřním zadlužením.
img

Zelený inkoust napříč kryptografií po vítězství Grayscale v SEC

30.08.2023 Přelomové rozhodnutí amerického soudu, který se postavil na stranu společnosti Grayscale v její žádosti o ETF na bitcoiny u SEC, poslalo ve středu ráno v Asii ceny kryptoměn vzhůru.
img

Vítězství Grayscale vdechuje Litecoinu život, pokračuje post-halvingová rally?

30.08.2023 V osvěžujícím rozhodnutí ze dne 29. srpna odvolací soud okresu Columbia ve Spojených státech amerických uvedl, že přísná Komise pro cenné papíry (SEC) přece jen pochybila, když společnosti Grayscale odmítla přeměnit svůj mimoburzovní (OTC) fond Bitcoin Trust (GBTC) na burzovně obchodovaný fond (ETF) Bitcoin spot.
C:\fakepath\trader-30082023-35-zm.png

Berlín schválil balíček daňových úlev za 32 mld. eur na restart ekonomiky

30.08.2023 Německá vláda dnes schválila čtyřletý balíček daňových úlev pro firmy za 32 miliard eur (770,4 miliardy Kč), který má znovu nastartovat růst tamní slábnoucí ekonomiky. Informovala o tom agentura Reuters. Balíček zahrnuje dotace na pokrytí 15 procent nákladů na ekologické investice společností. Kancléř Olaf Scholz zdůraznil, že vláda si musí dát pozor, aby její stimulační opatření nepodnítila inflaci. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
img

Poplatek 200 korun za vjezd do části Praha 1 je poplatek „za nic“; jen kontraproduktivně otevírá Pandořinu skříňku. Zpoplatnění se bez masivního budování záchytných parkovišť bude šířit po celé Praze jako od 90. let barevné parkovací zóny

30.08.2023 Bez vytvoření odpovídající záchytné parkovací a obchvatové či objízdné infrastruktury, je zavedení poplatku za vjezd do části Prahy 1 pouze alibistickým opatřením, které ve skutečnosti samo o sobě nic neřeší, ale jen přenáší – a dost možné v rámci přenosu ještě zvětšuje – dopravní problémy do jiných části Prahy.
img

Forex: První střípky do srpnové inflace v eurozóně nabídne Španělsko a Německo

30.08.2023 Před zítřejším celkovým údajem za eurozónu bude dnes zveřejněna srpnová inflace ve Španělsku a Německu. V obou případech podle nás růst cen zrychlí jak v meziročním, tak i meziměsíčním vyjádření. To jde však částečně na vrub několika technickým faktorům. Šetření evropské komise za srpen by mělo ukázat na mírné zlepšení důvěry v průmyslu, a naopak zhoršení ve službách. S ohledem na již zveřejněnou nižší důvěru spotřebitelů by ve výsledku měl celkový indikátor téměř stagnovat. Spolu s revizí HDP v USA budou zveřejněny také odhady korporátních zisků za Q2, které by se měly postupně dostávat pod tlak i vlivem zvyšujících se mzdových nákladů.
C:\fakepath\trader-29082023-47-zm.jpg

Německá vláda na výjezdním zasedání jedná o oživení hospodářství a o vztazích

29.08.2023 Nastartovat německé hospodářství bude hlavním tématem dvoudenního výjezdního zasedání vlády spolkového kancléře Olafa Scholze, které dnes začalo na braniborském zámku Meseberg. Scholz novinářům na úvod setkání řekl, že je potřeba pokročit v digitalizaci a odbourávání byrokracie. Ministři budou mít na zámku také příležitost k urovnání vzájemných sporů, které se k nelibosti kancléře dostávají s podrobnostmi na veřejnost. Scholz k tomu dnes řekl, že komunikační strategii je rovněž třeba zlepšit.
img

Ranní shrnutí (29.08.2023)

29.08.2023 Lepší nálada v Evropě a USA do značné míry souvisí s oživením v Číně, kde se úřady rozhodly použít několik opatření na podporu akciového trhu a odmítly obavy ze systémových rizik, zpomalení ekonomiky a dokonce i z rizika deflace (všechna tato rizika však přetrvávají).
img

Graf dne - CHN.cash (28.08.2023)

28.08.2023 Během dnešní asijsko-pacifické seance se dařilo především čínským akciím, což mělo dobrý důvod. Čínské úřady o víkendu oznámily řadu opatření, jejichž cílem bylo podpořit domácí akciové trhy. Mezi tato opatření patří např:
C:\fakepath\trader-28082023-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.08.2023 1) Akcie čínského developera China Evergrande Group, který se potýká s problémy, se dnes na burze v Hongkongu propadly až o 87 procent. Hongkongská burza obchodování s akciemi silně zadlužené realitní společnosti pozastavila loni v březnu a nyní obnovila. Evergrande je nejzadluženější developer na světě a nachází se v centru krize čínského realitního sektoru. Společnost uvedla, že "adekvátně" splnila všechny pokyny hongkongské burzy.
img

Index S&P 500 ukazuje světu, že technologie a její pokrok nikdy nevyjdou z módy

28.08.2023 V neustále se vyvíjejícím prostředí finančních trhů je jeden index důkazem neochvějného kouzla technologií: S&P 500. Uprostřed bouřlivých vln ekonomické nejistoty se index S&P 500 stal majákem pozitivity a prokázal pozoruhodnou odolnost, která předčí jeho současníky.
img

Ranní shrnutí (28.08.2023)

28.08.2023 Indexy z asijsko-pacifické oblasti se dnes obchodovaly výše. Nikkei si připsal 1,6 %, S&P/ASX 200 přidal 0,6 %, Kospi vyskočil o 0,7 % a Nifty 50 se obchodoval o 0,3 % výše. Indexy z Číny se obchodovaly o 1,3-2,0 % výše.
img

Ekonomický kalendář: Klidný začátek rušného týdne

28.08.2023 Trhy s futures ukazují na vyšší otevření dnešní evropské hotovostní seance. Stalo se tak poté, co regionální indexy během asijsko-pacifické seance zaznamenaly solidní zisky. Dařilo se zejména čínským akciím poté, co čínské úřady oznámily soubor opatření zaměřených na podporu domácích akciových trhů. Tato opatření zahrnují snížení kolkovného z obchodování na polovinu, snížení požadovaných vkladů při obchodování s maržemi a také zákaz některých institucí zapojit se do krátkých prodejů. Velká část těchto zisků plynoucích z vyššího otevření však byla během seance vymazána.
C:\fakepath\trader-28082023-10-zm.jpg

Čína snížila daň z obchodování s akciemi, aby podpořila trh

28.08.2023 Čína poprvé od roku 2008 snížila poplatek z obchodů s akciemi a zavázala se zpomalit tempo primárních nabídek akcií (IPO). S odkazem na dnešní krátké sdělení čínského ministerstva financí a Čínské komise pro regulaci cenných papírů o tom informují tiskové agentury. Dílčí informace se v médiích objevily už v pátek. Je to součást nových opatření, která mají přilákat investory zpět na akciový trh.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Agentura Fitch potvrdila rating České republiky, výhled ale zůstává negativní

27.08.2023 Americká ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hlavní úvěrový rating České republika na stupni AA minus, výhled ale dál zůstává negativní. To znamená, že agentura by rating mohla později snížit. Fitch kritizuje nárůst veřejného dluhu, výrazné zhoršení ukazatelů veřejných financí a snížení daní, vyplývá z páteční tiskové zprávy.
img

Změny v balíčku jsou částečně promarněnou příležitostí. Vláda neměla ustupovat ani o píď v otázce rušení daňového zvýhodnění benefitů, které je ekonomicky zcela smysluplné

26.08.2023 Finální podoba balíčku, kterou koalice dojednala, představuje částečně promarněnou příležitost, neboť ruší některá ekonomicky smysluplná opatření původní podoby balíčku. Na druhou stranu nelze říci, že by se finální podoba balíčku od té původní lišila jakkoli dramatičtěji. Je na ní patrný vliv politických vyjednávání, která ovšem původní verzi balíčku zavedla z ekonomického hlediska převážně horším směrem.
img

Projevy členů Fedu v Jackson Hole pokračují, co dosud víme?

25.08.2023 Postoje členů Federálního rezervního systému jsou obecně jestřábí a zdůrazňují opatrný přístup ke kontrole inflace a hospodářské stabilitě. Zde je krátké shrnutí:
img

Jerome Powell vystoupil na sympoziu v Jackson Hole!

25.08.2023 Jerome Powell vystoupil na sympoziu v Jackson Hole v 16:05 SEČ. Klíčové postřehy předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella:
img

Změny v balíčku jsou částečně promarněnou příležitostí. Vláda neměla ustupovat ani o píď v otázce rušení daňového zvýhodnění benefitů, které je ekonomicky zcela smysluplné

24.08.2023 Finální podoba balíčku, kterou koalice dojednala, představuje částečně promarněnou příležitost, neboť ruší některá ekonomicky smysluplná opatření původní podoby balíčku. Na druhou stranu nelze říci, že by se finální podoba balíčku od té původní lišila jakkoli dramatičtěji. Je na ní patrný vliv politických vyjednávání, která ovšem původní verzi balíčku zavedla z ekonomického hlediska převážně horším směrem.
C:\fakepath\trader-22082023-42-zm.jpeg

Forex: Dolar posiluje ke koši měn, čeká se na páteční projev šéfa Fedu

22.08.2023 Dolar dnes posiluje ke koši měn, přiblížil se k dvouměsíčnímu maximu. Investoři čekají na páteční projev šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella na sympoziu centrálních bankéřů v horském letovisku Jackson Hole. K růstu dolaru přispívají obavy ohledně čínské ekonomiky a očekávání, že úrokové sazby ve Spojených státech zůstanou vysoké.
C:\fakepath\trader-22082023-37-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy se drží bez větších změn, přetrvávají obavy o čínskou ekonomiku

22.08.2023 Ceny ropy se dnes drží bez výraznějších změn, na trhu přetrvávají obavy ohledně vývoje čínské ekonomiky. Severomořská ropa Brent kolem 18:15 SELČ vykazovala pokles o zhruba 0,2 procenta a pohybovala se nad 84 USD za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) se držela téměř beze změny a nacházela se pod 81 USD za barel.
img

Poplatek za předčasné splacení ano či ne?

22.08.2023 Hypotečním trhem již několik měsíců hýbe připravovaná novela zákona o spotřebitelském úvěru. Zejména pak jeho část týkající se upřesnění současného pojmu účelně vynaložených nákladů vzniklých v souvislosti s předčasným splacením hypotéky. „Doposud si banky toto nařízení vykládaly různě a teprve pokuty od ČNB sjednotily jejich postupy na částce někde kolem 1 000 Kč. V novele je hlavně upřesněn výpočet těchto nákladů a také jeho maximální výše. Jde tedy o narovnání trhu nebo pomyslným „nožem do zad“ spotřebitelů?“ říká Jiří Sýkora, produktový analytik, Swiss Life Select.
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
img

Tržby skupiny HARTMANN v prvním pololetí meziročně vzrostly na 1,165 miliardy eur. Rostly segmenty inkontinence a péče o rány

22.08.2023 V prvních šesti měsících roku 2023 dosáhla skupina HARTMANN, jíž je tuzemská společnost HARTMANN – RICO součástí, tržeb z prodeje ve výši 1,165 miliardy eur. To odpovídá mírnému organickému růstu tržeb o 3,6 % ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku. Konsolidovaná EBITDA dosáhla 92,7 milionu eur, což představuje zlepšení o 4,2 milionu eur ve srovnání se stejným obdobím roku 2022.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | NZD/JPY | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Aussie | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Channel | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Doba návratnosti | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | ECN | ECOFIN | ECU | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Forwardová cena | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | ISO | Income Fund | Index DAX | Index PX | Index finanční | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Záloha | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Oscilátor | Overnight | P/E | PEG | PRIBOR | Parita | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pevný kurz | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trailing stop loss | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | BK Asset Management | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Burzovní regulátoři | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | Raiffeisenbank | Global macro | Akciové indikátory | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Carry trades | Carry trading | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Jiné zajištění | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Vystavení riziku | Ruleta | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Google | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alpari | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Bezpečná investice | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin miner | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena elektřiny na burze | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je to bitcoin | Conference Board | Cyrrus FX | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | Daňové přiznání | Denník | Devalvace měny | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Direct market | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolar vůči koruně | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | EUR USD | Eura | EURAUD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | Euro dnes | Euro dolar | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | Hedging strategie | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční smlouva | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koruna česká | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krach na newyorské burze | Krize eurozóny | Kurs koruny | Kurs rublu | Kursy | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz CAD | Kurz CZK | Kurz čínského jüanu | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz franku | Kurz GBP | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz turecké liry | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Moving Average | MQL | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup EUR | Nákup komodit | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchody na burze | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Otevřené podílové fondy | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej eura | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Termínované vklady | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Úrokové swapy | USD index | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj rublu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | X-Trade | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | CEE | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Doba splatnosti | Due diligence | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Janet Yellen | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obálka | Obchodní den | Omega | P.A. | P/BV | Peněžní trhy | Petr Kellner | Povinné minimální rezervy bank | Prioritní akcie | Private banking | Prospekt | Provozní marže | Přeprodání | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Úvěry klientům | Vláda ČR | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Trading Room | Denní změna | Hlavní trh | Převis | Cenová hladina | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Přeprodáno | Session | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Diskusní fórum | Euro forex | Global forex | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Saxo Capital Markets | U.S. Bank Wealth Management | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Anthilia Capital | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Sky News | Daiwa Securities | Western Union Business Solutions | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Again Capital | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | Boris Schlossberg | CNN | VP Bank | Julius Bär | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Oxford Economics | Mizuho Bank | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | SaxoTrader | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Sarasin | Nordea | Nomura Securities | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | The Sunday Times | YouGov | Mitsubishi | NATO | City Index | Norinchukin Research Institute | Ole Hansen | Nová Čína | BCS | ANZ Bank | BNY Mellon | Moody's Analytics | PwC | Next Finance | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | PVM | EPFR Global | Barrick Gold | BBC | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Washington Post | FX strategie | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | The Guardian | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Fundamentální výhled | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | Stock Success System | Andy Tanner | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Živnostník | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Pohyby eura | Averze k riziku | Kurz české měny | Pád burzy | Krach burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Cizí měny | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Finančníci | Velcí obchodníci | Tržní volatilita | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Kapitálová rezerva | Earnings | Tržní nálada | Výprodej na Wall Street | Linie odporu | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Investiční stratégové | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Footprint | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Modrá pyramida | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Milionáři | Miliardáři | Expirace opcí | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Mezinárodní ratingové agentury | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Náklady na zajištění | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Akcie těžařských společností | Index britských akcií FTSE 100 | Nárůst úroků | České firmy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Broker Trust | Kolísání směnných kurzů | Panika na finančních trzích | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Finanční metropole | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akce centrálních bank | Intervence centrálních bank | Forexoví obchodníci | Mizuho Securities | Klouzavý průměr EMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | Výnosy britských státních dluhopisů | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Britské státní dluhopisy | Akcie britských bank | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | CME Fed Watch | John Kerry | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Nejprudší jednodenní pokles | Les Echos | Britské ropné společnosti | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Proti-inflační riziko | Marže společností | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Prognos | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Institut Prognos | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | CySEC | CEBR | Zajištění | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Komoditní index DJ-USB | Beam Capital Management | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Britská měnová autorita | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Kyperský regulátor CySEC | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | MetaQuotes | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Západoevropské trhy | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Výnosy bezpečných dluhopisů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Silné euro | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Opatřením na podporu ekonomiky | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Hospodářská stagnace | Oslabení jüanu | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Přebytek ropy | S&P Global Ratings | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Hřivna | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Irská centrální banka | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v EU | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Globální ekonomický výhled | Zátěžové testy bank | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Bitfinex | Finanční podniky | Politico | JPMorgan Chase & Co. | Investec | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Obchodování s českou korunou | Fondy rizikového kapitálu | Venture Capital | Úspěšné investování | Aleš Sosnovský | TPG Capital | ex | Akcie firem | Akcie velkých bank | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | State Street Global Advisors | Zklamání investorů | Vývoj na měnovém trhu | Columbia Threadneedle Investments | Generali Investments | Makléřské firmy | Index NFIB | Ekonomická globalizace | Rystad Energy | Kurz americké měny | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Americké energetické firmy | Belviport Trading | Skupina PPF | Akcie českých bank | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | BBVA | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Columbia Threadneedle | Zahraniční forex | Daňové změny | Russell Investments | Vývoj ceny hliníku | Investopedia | JPMorgan Asset Management | UniCredit SpA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Citi Research | Makroekonomické zprávy | Finanční ředitelé | Snižování rozvahy Fedu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | BlueBay Asset Management | BHS | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Bancor | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Kurzové intervence | LBBW | Paul Tudor Jones | Výhled pro zlato | Portfolio dluhopisů | Kurzový vývoj | Burzovní index PX | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Roklen24 | Zásoby zlata | BlueBay | Obchodování na pražské burze | Obchodování s cizími měnami | Investiční alternativa | Trhy s kryptoměnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | BusinessEurope | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Backwardation | Altcoin | Analýza Bitcoinu | Objem obchodů na forexových trzích | Rebalancování indexů | Burzovní trhy | Kraken | Ethereum Classic | Crown | Bitcoinové futures | LTC | ETH | ETC | XRP | Obchodník s kryptoměnami | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Nemovitostní fondy | Exmo | Mineři | Index S&P/ASX 200 | Power Exchange Central Europe (PXE) | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Hard fork | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | General Bytes | Hardwarové peněženky | NEST | Oxfam | ESMA | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Ethereum Classic (ETC) | Stellar | Estee Lauder | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Investiční skupiny | Ceny lithia | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Rakuten Securities | Rakuten | EY ITEM | Digitální peněženky | FundStrat | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Ochrana záporného zůstatku | Altcoiny | Omezení pákového efektu | Ochrana před negativním zůstatkem | CFD na kryptoměny | Výkonnost fondů | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Akcie ruských firem | Index MOEX | EUR/RUB | Vzácné kovy | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kobalt | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Airbnb | Odliv dividend | SaxoTraderPRO | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | VŠE v Praze | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Bitcoinmaty | FinTech | Zonky | Zavedení dovozních cel | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Analytik Raiffeisenbank | PANW | Komoditní index Bloombergu | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Tržní hráči | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Členové Evropské unie | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | Kurz EUR/CZK | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Slabý jüan | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Index RTS | Turecké liry | Krize v Turecku | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Burza v Praze | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Indikátor Ichimoku | Pokles turecké liry | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Propad kurzu liry | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Norges Bank | Zasedání OPEC | Korunový trh | Sanford C. Bernstein | USMCA | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | MSCI All-Country World | Obchodování s korunou | Výsledky firem | NIESR | Šéf burzy | Banka Mizuho | Finanční skupina | Insolvency Service | Stavební spoření | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Analytické služby | Drahé komodity | Vývoj české koruny | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | IG | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | AETOS | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Sázka na nejistotu | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Regulační orgán | Prognóza ECB | Posilování české koruny | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Růst zisků | Pokles valuací | Finanční rozpočet | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Kongres USA | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Zadluženost | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | Mezinárodní dluhopisy | NDRC | CCTV | Ztráta ČNB | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Výhled české koruny | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Poptávka po americkém dolaru | Obchodování na burzách | Švýcarská centrální banka (SNB) | PDVSA | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Australské akcie | Vysoké zisky | DBS | Analytici z Wall Street | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Obchodní přístup | Globální dluh | Velké riziko | ASIC | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Aktivní trader | Michal Uma | Evropský regulátor | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Pokles burzy | Evropské akciové burzy | Státní fond | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Zájem investorů | USTR | Inflace v ČR | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Oslabování kurzu koruny | Mzdy v Británii | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | ECB a monetární politika | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Ruský akciový trh | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Posilování kurzu koruny | Micro futures | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Harris Financial | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Růst těžby ropy | Pokles sazeb | Vývoj amerického dolarového indexu | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | SPI Asset Management | Liberum | Infineon | Infineon Technologies | Příjmy Ruska | Analytici Morgan Stanley | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Index čínských firem | Moje obchody | Intradenní strategie | Chainalysis | Vzestup bitcoinu | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Vyšší mzdy | State Street Global Markets | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Akciové strategie | Eurobarometr | Společná měna | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Economist Intelligence Unit | Finanční svět | Nabídka akcií | Rostoucí příjmy | Market Scanner | Omezení finanční páky | David Varga | Australští brokeři | Australský regulátor ASIC | iFX Expo | iFX | Tradingová konference | Purple Technology | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Vietnamská ekonomika | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Pohyb kurzu | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Algotradeři | Štěpení akcií | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Maržový účet | FedWatch Tool | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ziskové obchody | Senior trader | Napětí na trzích | Ochrana před záporným zůstatkem | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Globální ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akcie automobilky | Aston Martin | Ekonomika Hongkongu | Situace v Hongkongu | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obava z recese | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Likvidita na trhu | Ferretti | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Zprávy z Německa | Růst indické ekonomiky | Indická ekonomika | Bohatí | Bankovní daň | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Cena niklu | Produkce zemního plynu | AMZN | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Napětí v Hongkongu | Thyssenkrupp | CFD na akcie | Kapitálové výdaje | Úspěšné obchodní strategie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | FRS | Růst mezd | Akcie automobilky Ford | Hongkongská burza | Cena žlutého kovu | KB | SAB Finance | Depozitní sazby | IMK | Pravděpodobnost recese | Prosus | Obchodní pokyny | US500 | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Natixis Investment Managers | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Jak obchodovat ropu | Obchodník na finančních trzích | Thomas Cook | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | EMIR | UCITS | MiFIR | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | TeamViewer | Centrální banka Nového Zélandu | Korunové sazby | Pohyb měnových párů | Snížení daní | Saxo Bank v Praze | Obchodování jedním kliknutím | Programovací jazyk | Dolarové likvidity | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Ziskové výsledky | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | CFRA Research | Spotová cena zlata | Akcie roku | Asijská finanční krize | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Banka pro mezinárodní vypořádání | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Tržby v maloobchodě | Čeští ekonomové | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Stefan Vegh | Saxo Select | Globální hospodářský cyklus | Hard brexit | USA prezidentské volby | Informace z trhu | Nejpřesnější informace z trhu | Opuštění Evropské unie | Obchodování dluhopisů | Obchodování dluhopisů online | Strategy leader | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | Největší geopolitické riziko | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Robotické investování | High risk | Tradingové strategie | Ochrana před inflací | Doporučení pro tradera | Aktivní zkušený trader | Zkušený trader | Maržové požadavky | Strategie pro investování | Investiční workshopy | Obchodní spolupráce | Zerohedge | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | SMMT | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | Cíl hospodářského růstu | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FATF | FSB | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Mervyn King | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Následky krize | Hypoteční trh v USA | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Oslabení čínské měny | McKinsey | Hurun | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Rupert Hoogewerf | Papež František | Digitalizace | Trump dnes | Vývoj burzovního indexu | Světové akciové indexy | TOPIX | Střadatelé | Rozpočtová politika | Údaje o vývoji HDP | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Prohloubení schodku | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Analytik portálu | Ropný gigant | Začínající tradeři | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | BTT | Algo | Výdaje státního rozpočtu | Investice do ropy | Ropné firmy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Obrovské množství peněz | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | Index burzy v Paříži | Dvojitý vrchol | Customer Experience | František Táborský | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ochlazení zahraniční poptávky | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Hospodářský růst v Evropě | Zpomalování ekonomiky | Cenné papíry ČEZ | Muhammad bin Salmán | Zájem o investice | Státní investiční fond | Nové kvantitativní uvolňování | Zrušení cel | Společnost SAB Finance | SAB Finance a.s. | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Nobelovy ceny za ekonomii | Ředitel Purple Trading | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Server Politico | Přijmout euro | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Zpomalování čínské ekonomiky | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Ekonomika ČR | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Konkurenceschopnost Číny | Měnový pár USD/CNY | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Záznam z posledního zasedání ČNB | Recese v Evropě | Riziko recese v Evropě | Hospodářský růst v EU | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Objem obchodů na burze | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Potíže s likviditou | Odborníci z oboru | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | USA recese | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | XLM | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | PMČR | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | USA a Čína | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Procyklické měny | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Zasedání vlády | Zavedená cla | Vývoz ze země | Přebytek obchodu | Zápis z Fedu | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Poskytovatelé úvěrů | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Kybernetická měna Bitcoin | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | ICU | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Millennium | Sebenaplňující se proroctví | Kapitálové požadavky | Jan Švejnar | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Bulgari | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | PROP Trading | Global Times | CENTRICA | Guvernér polské centrální banky | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Hongkongské akcie | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Konglomerát LVMH | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | Domácí měny | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Čínský průmysl | Pozornost obchodníků | Fintech společnost | Walt Disney | Prodeje státních dluhopisů | Macquarie Asset Management | 5G | Premarket | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | AION | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Překoupené podmínky | SECO | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Struktura HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | Aktivita čínských továren | Financovat | Wüstenrot | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Mzdový nárůst | Emise bank | ADP | Jan Vejmělek | Michal Šnobr | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | BNP Paribas Asset Management | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Růst japonské ekonomiky | Zakázky německého průmyslu | Růst eurozóny | Úrokové sazby v Maďarsku | HUF | PLN | Mario Centeno | Podíl v automobilce | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Zmírnění rizik | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Klesající trendové čáry | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Čína a USA | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Vlastní nemovitost | Data z průmyslu | Tržby z průmyslové činnosti | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Zahraniční obchod České republiky | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Globální vývoj | TA3 | Volckerovo pravidlo | Oslabuje dolar | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Zdražování v Česku | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Obchody s cennými papíry | Tempo růstu čínské ekonomiky | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Přeprodané podmínky | John Doyle | Výzkumný institut | Růstový impuls | Soukromé firmy | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Ranní komentář | Ranní zpráva | Předčasné parlamentní volby | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Projekt Libra | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | Konzervativci | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Brewin Dolphin | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Dovoz aut | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Americké výrobky | Edward Moya | Francouzská centrální banka | Nálada v USA | Přerušení výroby | STOXX50 | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Elektrárenská společnost | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Zpracování kovů | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Zavedení záporných úrokových sazeb | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Zelený dluhopis | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Údaje americké vlády | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Celkový deficit | Bydlení | Vánoční svátky | Dovozní cla | Americké objednávky | COCOA | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | EY | Důvěra domácností | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Eugal | Údaje z Číny | Odchod Británie z Evropské unie | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Giuseppe Conte | Roční růst | ANSA | Snižování stavů | ACEA | Důležité ekonomické události | Pohyby na měnových trzích | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Kraft Heinz | KCNA | Agentura KCNA | KLDR | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Reality show | Zájem o rizikovější aktiva | SSE Composite | Index šanghajské burzy | WIG20 | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Minimální rezervy bank | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční platformy | Investiční ředitel | Russ Mould | Singapurská ekonomika | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index londýnské akciové burzy | Index pařížské burzy | Hospodaření | Příjmy z firemních daní | Paschal Donohoe | Údaje ministerstva | Placení daní | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Elizabeth Warrenová | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Sentiment v Německu | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Chris Williamson | Ekonom Chris Williamson | Zvýšené geopolitické napětí | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | CFRA | Akcie GM | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | CRIF | Czech Credit Bureau | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Indikátor důvěry v ekonomiku | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Středoevropské měny dnes | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Qantas | Singapore Airlines | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Ekonomické sankce | Produkce německého průmyslu | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Produkce energie | Počet volných míst | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Sezónnost | Zpomalující ekonomika | Úrovně nezaměstnanosti | Hýbat trhy | Zahraniční obchod ČR | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Dramatické dopady | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Luxusní auta | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Posílení USD/JPY | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Proinflační působení | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Bloky | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Bankroty | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Konzervativní politik | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Béžová kniha americké centrální banky | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Zpevňování koruny | Růst německé ekonomiky | Koruna sílí | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Inflace v Německu v prosinci | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Nová auta | Růst cen výrobců | Inflace v Rusku | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Růst čínského hrubého domácího produktu | Nejnovější statistické údaje | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Zájem o dolar | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Úspěšný týden | MOEX | Internetový gigant Yandex | Britské podniky | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Ptačí chřipka | Barma | Podnikatelky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Klaus Schwab | WEF Klaus Schwab | Moje strategie | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Proaktivní přístup | HN | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Fórum v Davosu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Banka SEB | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Standard Chartered Bank | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Koronavir | Nálada v Evropě | Anglie | Severní Irsko | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Americký miliardář | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Role ECB | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Silné měny | Slabé měny | Koruna oslabuje | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Rating České republiky | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Margin cally | Globální sentiment | BRIC | Zdražovat | Závislosti na Číně | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Důchody | Americký kongres | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu HDP | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Závislost na dolaru | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | SPA35 | DISH | Jednatel | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Beijing Hotgen Biotech | Virus SARS | Cena akcií Applu | FIAT | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Směrnice EU | Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Volné peníze | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Spotřebitelská důvěra v Británii | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Varšavská burza | BABA | Růst v eurozóně | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Aktuální rezistence | Série poklesů | Techničtí obchodníci | Obchody | Indická vláda | Peníze na financování | Rozpočtový rámec | Výdaje | Slevy na dani | Platit daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Průmyslníci | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Ekonomka ING | Iris Pangová | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Vývoj inflace v ČR | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Přerušení vývozu | Výrazné ztráty | FCF | BP | Dodávky na trh | Moneycorp | Thomas Anderson | Kiwi.com | Tescan | Tenza | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Převody peněz | Korporátní výsledky | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | 4fin | Sazby beze změny | Čínské strany | Universal Music Group | SEC | Amerika na prvním místě | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Zisky dolaru | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Spořicí produkty | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | NFP data | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Šéf amerického Fedu | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Technický indikátor | Moving Average Convergence Divergence | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Záznam z posledního jednání ČNB | Politika centrálních bank | Valuace | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Posílení libry | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Německý HDP | Indexy aktivity | Životní minimum | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | Údaje o ekonomice | Údaje o ekonomice eurozóny | OIL.WTI | Deutsche Telekom | TS Lombard | Hlavy států | Kingsview Investment Management | Paul Nolte | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | Začátek summitu | Zhejiang Huayou Cobalt | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | Správci aktiv | Využití umělé inteligence | Směřování trhů | Index CSI 300 | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Světová pandemie | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Globální indexy | Posilování japonského jenu | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Craig Erlam | Noviny | Krize v eurozóně | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | Technická analýza Bitcoinu | Spekulativní pozice | Index Standard & Poor's | Quincy Krosby | Ekonomické recese | Index aktivity | Představitelé Číny | Slabá čísla | Ekonomika Saúdské Arábie | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Prohlášení G7 | Výskyt koronaviru | Tržní úrokové sazby | Míra nezaměstnanosti v EU | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Longovat | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Analytická společnost | Ministři financí zemí platících eurem | Pokles prodeje | Zasedání OPECu | Nafta v ČR | Hospodářská politika | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | Guru | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Ropná válka | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Aktuální Price Action | Index australské burzy | Australské burzy | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Dnešní výprodej | Gita Gopinathová | VOLX | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Propad rublu | Nákupy deviz | Dolar k rublu | Nástroje měnové politiky | Loko-Invest | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Extrémní růst | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Objemy ropy | Hospodářský šok | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Ekonomický balíček | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Poradci | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Masivní nákupy | Počet firemních bankrotů | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Nejprudší pokles v historii | Čínský růst | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | Kweichow Moutai | MSCI China | Opatření vlády | Solidarita | Medvědí trend | Propady cen | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Čínští vládní představitelé | Vládní představitelé | Další vývoj | Armageddon | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Unijní instituce | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Euro-koruna | Domácí data | Fiskální politiky | Nemocnice v Itálii | Kabinet | Euro roste | Opatření americké centrální banky | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Vlastnit akcie | Nízká likvidita | Nízká likvidita na trhu | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Propad koruny | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Třída aktiv | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Silný pokles | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Akcie Exxonu | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | Anton Siluanov | Gazprombank | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Mike Pence | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Makroekonomické predikce | EPFR | Politbyro | Ekonomický rozvoj | Šíření nového typu koronaviru | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Aktuální situace | Bulharská měna | Mimořádná opatření | Spiegel | Nejslabší růst | Opatření vlád | Značný pokles | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Výkon světové ekonomiky | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Globální problém | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Implikovaná volatilita akciových trhů | Volatilita akciových trhů | Nárůst devizových rezerv | Rozhodnutí bankovní rady | Markéta Fišerová | ČNB Markéta Fišerová | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Dolar zpevňuje | Období finanční krize | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Rating vyšší | Nová stimulační opatření | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Waste Management | Nouzová opatření | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Norská vláda | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Zelený plán | Katar | Státní televize | Král Salmán | Salmán | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Ošetřovné | Daňové povinnosti | Senátorka | Komentátor | Hlavní centrální banky | Pravidla EU | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Gavin Newsom | Ministryně práce | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Akciové indexy v Asii | Negativní korelace | Přírůstek obyvatelstva | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Rozpočet Německa | Lidovci | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Neomezené nákupy | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Středoevropské trhy | Prodejní tlak | Udržení inflace | Světové hospodářské krize | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Američtí demokraté | Francouzský akciový index | Spoření | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Podpůrný balíček | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Bankovní systém USA | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | České státní dluhopisy | Záchranný balíček | Axios | Propad indexu | Další růst | Růst | Univerzita Johnse Hopkinse | Vyšší výnosy | Německý parlament | Kevin McCarthy | Lídr republikánů | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Mzdy členů Bankovní rady | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Jair Bolsonaro | Biliony USD | Biliony | Poptávka po ropných produktech | Šéf IEA | Globální poptávka po ropě | Fatih Birol | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Dění ve světě | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Živobytí | Výše devizových rezerv | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Fond EU | Reálné mzdy | Riziko inflace | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Alžírsko | Brazilský prezident | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská vláda | Solidní růst | Ekonom IHS Markit | Ekonom IHS | Index DXY | Války | Danuše Nerudová | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Český rozpočet | Daniel Münich | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Podnikatelé v cestovním ruchu | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | Hrubý domácí produkt země | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Rozvojová banka | Špatná data | Zelené energie | Aktivita ve službách | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Afrika | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Africké země | RBK | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Emise oxidu uhličitého | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Hrozí krach | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Pedro Sánchez | Španělský premiér | Thierry Breton | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Úvěrová pojišťovna | Oživení v Číně | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona | Globální trh s ropou | Cushing | OPEC plus | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Jednání euroskupiny | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Společnost Coface | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Ministři EU | Patenty | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Devizové rezervy České národní banky | Juan Pérez | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Rušení objednávek | Menší poptávka | Cestovní omezení | TPA | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Propad cen nemovitostí | Big Short | Pesimistické odhady | Snaha Fedu | Ministři | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Nemovitosti v ČR | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Znárodnění | Italský dluh | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Obchodní návyky | Životní styl | Řemeslo | Cena benzínu | Dostatek energie | Bezprecedentní opatření | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Španělská vláda | Španělé | Eso v rukávu | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Zhodnocení koruny | Síla ČNB | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Abdalazíz bin Salmán | Státní příspěvek | CRFB | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet (CRFB) | Zahraniční dluh Ruska | Dluh Ruska | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Přebytek běžného účtu | JPM.US | WFC.US | Čínské oživení | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | David Frost | Delaware | Massachusetts | Pensylvánie | Představitelé G7 | Finanční představitelé | Více peněz | Postoj investorů | Hlavní emise | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Bob Haberkorn | RJO Futures | Peníze z vrtulníku | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | Kde investovat | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Oživení eurozóny | Restart ekonomiky | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Pokles čínského HDP | Růst cen v EU | Otevírání ekonomik | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Program pomoci | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Bankomat | Pohled na trading | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Bankovní prázdniny | Růst daní | Uzavření továren | Vládnoucí strana | Nejvyšší deficit | Oživit ekonomiku | Geopolitická krize | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Nákup ropy | USD za barel | HDP Španělska | Obchodovat ropu | Potravinové krize | Levná ropa | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Stephen Innes | Global Wealth Management | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Analytik ČSOB | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Hrubý domácí produkt Číny | Průměrný výnos | Největší ekonomika eurozóny | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Oilprice | Oilprice.com | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Rizikový apetit | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Americký ropný institut | Ropný institut | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Vstoupit do obchodu | SARS-CoV-2 | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Další snížení těžby | Údaje o zásobách v USA | Sociální síť | Debata | Tweety | Cena surové ropy | Cena surové ropy Brent | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Ředitel Raiffeisen | Evropské indexy | Futures ropy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Sociální napětí | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | Slabé makro | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | Znovusjednocení země | Náklady na obsluhu dluhu | Amundi | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Christos Staikuras | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Korekce na trzích | Státní peníze | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | SAS | Cenový propad | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Zisk automobilky | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Propad exportu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | SMA 100 | Náklady na financování | Dubnová inflace | Energetické úspory | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ekonomická realita | Warren Patterson | Ropa roste | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Spotřebitelské výdaje v USA | Výzkumná skupina | Maloobchod | Finanční polštář | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Anthony Fauci | Epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Darren Woods | Rakouská vláda | Robert Holzmann | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Ztráta indexu | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | Manfred Hübner | Šéf Sentixu | Akcie padají | Strach ze sankcí | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Nákupy dluhopisů ECB | Mandát ECB | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | David Šmejkal | Poradny při finanční tísni | Oddlužení | Tržby maloobchodníků | Latinská Amerika | Rubikon | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | VP Bank Group | Thomas Gitzel | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Přeshraniční obchod | UNWTO | Richard Siuda | Mezinárodní turistika | Turistika | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Bankhaus Lampe | Velikost pozic | KfW | Banka KfW | Wolt | Alternativní taxislužby | Euronav | Provozovatel tankerů | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Tisknutí peněz | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Prodat dluhopisy | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Šéfka EK | Huobi | Pozastavení obchodování | Politika centrální banky | Investice v USA | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Jan Raška | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | O2 CR | Italský statistický úřad | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Společnost Avast | Prognóza MMF | Podezřelé transakce | Členské státy | Vrácení daně | Míra inflace v dubnu | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Omezení investic | Státní rozvojová banka | Rozvojová banka KfW | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | Světové hospodářství | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Čínské letecké společnosti | ČSOB Leasing | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Ojetiny | Předseda senátního výboru | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Silný fundament | Xiaomi | Dnešní výsledky | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Oblasti rezistence | Vláda v Berlíně | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Alrosa | Levné peníze | Sunday Times | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Velké peníze | Export do Číny | Takeši Minami | Fujitsu | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | Jukos | Mluvčí MMF | Svaz dovozců automobilů | Therese Coffeyová | Spolková vláda | Oživení globální poptávky | Státní podpora | Prezident SB | Advance Auto Parts | Rozpočtový úřad Kongresu | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zájem o hypotéky | GTAI | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Cristian Maggio | Sankce USA | Protiíránské sankce | Akcie leteckých společností | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | EasyJet | Čínský parlament | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Čínské hospodářství | Vrcholní představitelé | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Splunk | Enron | Americká obchodní komora | Realitní společnosti | Fischer | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Vývoj peněžní zásoby | Propad příjmů | Německá průmyslová a obchodní komora | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Ekonomické zotavení | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Analytické centrum | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | Investované peníze | Kia | Jacobs | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Největší ekonomika v Evropě | Index akcií | Index akcií cestovního ruchu | Unijní činitelé | Unie | Setkání lídrů | Republikánský prezident | ČR | Stravenkové firmy | Soběstačnost | FRA40 | Záchranný program | Měsíční průzkum | Průzkum statistického úřadu | Pokles investic | Agentura IEA | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vládní intervence | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Inflace v Německu v květnu | Ekonomická důvěra v eurozóně | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil Vagit Alekperov | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Gazprom Něfť | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Měsíční mzda | Průraz | Podíl českých potravin | Zrušení karenční doby | Počet nemocných | Nové úvěry | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Ekonomický růst v Indii | Reliance Industries | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Řecký parlament | Exprezident | Bývalý prezident | Plán Evropské komise | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Zbrojovka | Čínské továrny | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Slabá poptávka | Bild am Sonntag | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Státní kasa | Prodloužení těžebních škrtů | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Ajťáci | CBO | Ředitel CBO | Vývoj hrubého domácího produktu | Velcí producenti | PEPP | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Ruský list | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | The Information | Server The Information | Rozhodnutí ECB o sazbách | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Blízká rezistence | Statistiky z trhu práce | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Rozhodnutí soudu | Němečtí zákonodárci | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Britská ropná společnost | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | OCBC | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Pokles evropské ekonomiky | Poptávka po zlatě | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Odraz mrtvé kočky | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | Japonský parlament | Parlament dnes | Největší světová ekonomika | Období krize | Maroš Šefčovič | Místopředseda Evropské komise | Cronos | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nižší DPH | Subvence | Agentura APA | APA | La Stampa | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Italská centrální banka | Pevninská Čína | Arizona | Investice do infrastruktury | Plán investic | Hospodářský propad | Bern | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | BDEW | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Podpůrné programy | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Foxconn | Splasknutí bubliny | Propad cen | Představitelé České národní banky | Proticyklická kapitálová rezerva | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Per rollam | Bezpečná měna | Bezpečný dolar | Covid | Nárůst nově nakažených | Internetové bubliny | Realitní firma | Technologické firmy | Analytické společnosti | Investiční aplikace | Finanční výbor | Tiff Macklem | Správce aktiv | Správy kapitálu | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Sam Stovall | Výrobci aut | Pomoc státu firmám | Podnikatelské aktivity v USA | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | CERGE-EI | IDEA | Státní pomoc | Instinkt | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | DSTI | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Erik Nelson | Mimořádná valná hromada | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | ARD | Živnostníci | Paušální daň | Výkyvy cen | Odkup vlastních akcií | Nejlepší strategie | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Český stát | Den obchodování | Bydlení v ČR | Nákupní apetit | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Den nezávislosti | Úroda | Thermo Fisher Scientific | Ukrajinský parlament | Ukrajinská vláda | Neočekávané události | Objem zakázek | Hlavní index Hang Seng | Hlavní index Nikkei 225 | Šéf banky | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Setkání ministrů financí eurozóny | Novavax | Pawel Borys | PFR | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Tulipánová horečka | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Jachty | Riskování | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Podíl Evropy | Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Reputace | KLM | Americký výrobce letadel | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Úrokové sazby na hypotékách | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Mazars | Experti Mazars | Umělá inteligence (AI) | Kim Kardashianová | Statistiky z eurozóny | Hospodaření firmy | Elektřina v ČR | Desinflační trend | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | American Depositary Receipt | Ethereum 2.0 | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Průměrný příjem | Nadějné zprávy | DPFO | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | PlanB | Růst poptávky po ropě | Dlouhodobé výsledky | Summit v Bruselu | World Markets | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Lídři Evropské unie | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | IT společnost | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Výše daně | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Model 3 | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Čeští spotřebitelé | Konjukturální průzkum | Komisař pro hospodářství | Evropský komisař pro hospodářství | Životní úroveň | Ekonomické následky | Následky pandemie | Nižší poptávka | Index Ventures | Oliver Pursche | Reliance | Herní plán | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Konkrétní plán | Forward guidance | Odhady HDP | HDP za Q2 | Bohatí lidé | Čínský statistický úřad dnes | Americké vládní dluhopisy | Natland Group | Insolvence | Silný trend | Letecká osobní doprava | COVID III | John Kilduff | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Nikl | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Mezinárodní firmy | Překvapivý růst | Odveta | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Turistický ruch | Ekonomický vliv | Kolaps amerického dolaru | Kolaps dolaru | Data z tuzemské ekonomiky | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Rekordní deficit | Německý automobilový průmysl | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | Ant Group | List Global Times | Margrethe Vestagerová | Piotr Matys | Situace na americkém trhu práce | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Oslabení liry | Produkce v průmyslu | Digitální ekonomika | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Růst vývozu | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Objem dovozu | Zpomalující růst | Zpomalující růst zaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Významné události | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Zvýšené napětí | Damoklův meč | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | Bruegel | NYT | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Sázka na růst | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Virologie | Zpomalování inflace | Ceny dováženého zboží | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Koupěschopnost | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Monex | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní centra | Prezidentské volby USA | Radikální změny | Čas na nákup | Indikátory sentimentu | BHP Group | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | JEAN PIERRE | VHM | Czechoslovak Group | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Pandemická situace | Hnojiva | Rystad | Export v červenci | Hypotéky v ČR | Pokles tržeb | Vládní koalice | Nové volby | Goodyear | Výrobce pneumatik | Trh s futures | Investice do vodíku | PLUG | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Odhady PMI | Počet akcií | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Býčí formace | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Růst důvěry | Snížení DPH | Období zvýšené volatility | Pohyby dolaru | Vesa Equity | Airbus Group | Čínská komunistická strana | Slábnoucí americký dolar | Měnová politika v USA | Zajištění na stáří | Marc Chandler | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Unijní ministři zahraničí | Coca-Cola | Majetek nejbohatších lidí | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Hospodaření vlády | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Americký soud | Venezuela | Německý regulátor | Holdingová společnost | Automobilka Daimler | Růst eura | Průměrné mzdy | Mzdy v ČR | Vývoj průměrné mzdy | Průměrné mzdy v ČR | Atradius | Představitelé ECB | Finanční pracovní skupina | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | DIA | Decentralizované finance | Výrobce baterií | Katarský státní investiční fond | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | Tail Risk | Bert | Seznam Zprávy | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Manchester United | Inflace spotřebitelských cen | Počet firemních insolvencí | Ceny mědi | CAAM | Geely Automobile Holdings | Kubánská vláda | Kuba | Odborníci | Kubánská ekonomika | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Ekonomické odhady | Rentabilita | Price-to-Earnings | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Pumpování peněz | Obchodování s ropou | Trh s ojetinami | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | Prognóza Ministerstva financí | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Objem exportu | Pokles exportu | Vývoz do Spojených států | Japonské ministerstvo financí | Narůstající ceny | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Zasedání FED | Universal Music | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Obchod dne | Bloomberg Intelligence | Tchaj-pej | Inditex | PX START | Nákupní centra | Budoucí vývoj | ČNB úrokové sazby | Slabší kurz | Ekonomické dopady pandemie | Skutečné peníze | Prognóza americké centrální banky | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Zadlužení Německa | Rozmach nákazy | Akcie bankovních společností | Přední finanční instituce | Robusta | Vývoj ceny kávy | Propad cen akcií | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Americký podnik | Společnost Cisco | Program Antivirus | Rozdělení akcií | Technický signál | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | LG Chem | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Německý rozpočet | Výsledek jednání ČNB | Zastavení pádu eura | Očekávání ČNB | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | BloombergNEF | Oživení maďarské ekonomiky | Vyhlídky světové ekonomiky | Objemy peněz | Epidemiologické situace | DSSI | Debt Service Suspension Initiative | Účinné vakcíny | JCPOA | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Ropovody | Ropovody a plynovody | Plynovody | PVM Tamas Varga | Vývoj měnového páru EUR/RUB | The New York Times (NYT) | Východní Asie | Micron | Prezidentské kampaně | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Zadlužení země | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Počet úmrtí | App Store | Turecká vláda | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tokijská burza | Akciová burza dnes | Fiskální pomoc | Růst deficitu | Druhy ropy | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Nezaměstnanost v Japonsku | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Vinci | Test na koronavirus | Akční plán | Posílení indexu | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | McAfee | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová produkce v srpnu | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Federální odvolací soud | Epidemická situace | FiveThirtyEight | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Centrální banky světa | Udržitelné investování | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Vyjádření premiéra | Lockdown | Měnový fond | Annick Girardinová | Negativní účinky | Ceny v České republice | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | Negativní úrokové sazby | Ceny bytů | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Nancy Pelosiová | Výrobce letecké techniky | Globální veřejný dluh | Walgreens | Klíčový okamžik | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | MicroStrategy | Multimilionáři | Významné riziko | Norský státní investiční fond | Příjmy z prodeje ropy | Akciové portfolio | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Udržitelné investice | Interpretace trhu | Masivní propouštění | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Růst zlata | Concho | Mluvčí Bílého domu | Dluhopisy EU | Speciální dluhopisy | Pilulka Lékárny | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Decentralizované půjčky | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Black Lifes Matter | Nařízení | Interfax | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Elvira Nabiullinová | Guvernérka banky | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Reálný HDP | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Saxo Bank Steen Jakobsen | Bidenovo vítězství | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Veřejné finance ČR | Bed Bath & Beyond | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | XOM | CVX | MMM | JP Morgan Chase | JNJ | Uniswap | UMA | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Poklidné obchodování | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | Očekávané výnosy | Odklad splátek | Miroslav Zborovský | Ombudsman klientů | Kit Juckes | SolarEdge | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Reakce zlata | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | Electronic Arts | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Itochu | Sumitomo | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Šéfové firem | MCD | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Zájem o riziko | Andrea Cicione | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Hospodářský vývoj | Indické úřady | Dillí | Balík akcií | WIIW | Pinduoduo | Investice do čínských firem | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Kritické myšlení | Číst grafy | Síť restaurací | Coloseum | Skupina Coloseum | Zisky bank | Palo Alto Networks | Snižování cel | Palantir Technologies | MRNA | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Snižování daní | Kurz liry | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Schválená dividenda | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Představitelé americké centrální banky | Tranzit ruské ropy | Ropovod Družba | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Zavedení EET | Aktivita v čínských továrnách | Praktické tipy | Stock Spirits | S&P Global Inc | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Ekonomické nerovnosti | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Daňový balíček | Vývoj koronavirové pandemie | Nastavení trhů | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Zasedání WEF | AAPL.US | Situace ve stavebnictví | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Stop-out | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Dluhopis Republiky | Tesco | GME | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | Diem Association | Cenový skok | Výběr akcií | Norwegian Air Shuttle | CELO | Anchorage | Akcie společnosti Walt Disney | Nezávislý obchodník | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Změny úrokových sazeb | Sazby v Číně | Swingový výhled | TABAK | Program QE | Investice státu | H&M | BIDU | Lego | Člen bankovní rady České národní banky | Očkování | Cointelegraph | Představitelé ČNB | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Dohody Evropské unie | CMI | EC Investments | Vesa Equity Investment | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Realistická očekávání | Peníze navíc | Reálná očekávání | Lael Brainardová | Odklad splácení půjček | Odklad splácení | Maďarská vláda | Orbán | Trumpova vláda | Revize amerického HDP | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Rodrigo Catril | Mutace viru | Nejhorší výprodej | Krizový balík | Ceny aktiv | MGM | Peloton | Roskosmos | Dmitrij Rogozin | Klimatická opatření | Burzovní prázdniny | Futures na ropu WTI | AAL | AAL.US | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Britská média | Štědrý den | Očkování proti covidu-19 | Chytré peníze | Balík stimulačních opatření | Předsednictví EU | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Nálada v české ekonomice | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Banky v EU | Third Bridge | Ceny americké ropy | Boeing 737 Max | Centrální bankéř | Celní spor | Stock Spirits Group | Oslabení forintu | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Lenovo | Paralýza | Harvest Volatility Management | Mike Zigmont | Dow Jones a S&P 500 | Zlepšení ekonomického výhledu | Emise dluhopisů | Augsburger Allgemeine | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Městský stát | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pandemie v Německu | Senátní volby | PMI ve výrobě | Akcie farmaceutických firem | China Unicom | Opatření na pomoc firmám | Pomoc firmám | SOLEK | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | Vývoj německé ekonomiky | Sentiment v eurozóně | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční manažeři | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Fiskální situace | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Dopad na akcie | Paušální daně | TUI | Cestovní kancelář | Zhoršení ratingu | Dr. Martens | Výrobce obuvi | Výrobce obuvi Dr. Martens | Akcie americké internetové společnosti | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Německá bankovní společnost | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Soud v USA | Nové restrikce | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Makroekonomická analýza | USCBC | Acacia Communications | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Predikce finančních trhů | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Dopad na trhy | Cronos Group | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Francouzský dluh | Měsíční data | Futures na indexy | Rijád Salamí | Guvernér libanonské centrální banky | Efekt na trhy | WU | Indexy na Wall Street | MFČR | Klienti XTB | Oživování světové ekonomiky | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Regulace v USA | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nákupní obchod | Akcie MONETA | Důvěra v ekonomiku ČR | Toshiba | VTB | Agentura Interfax | Aligator | Mediánová cena | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Etsy | KFC | Marriott | PEP | Streamovací služby | Polská společnost | Deliveroo | Darktrace | Očkování proti covidu | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Express | Tržní reakce | Mark Cuban | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Ceny akcie Apple | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Kyle Rodda | Přístup ČNB | ROI | Retailoví investoři | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Odhady CBO | Jen Psakiová | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Akcie BP | Everett Millman | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Legal & General | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Kuaishou Technology | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | ATVI.US | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Finanční výsledky | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | Poslanci Evropského parlamentu | Technologie společnosti | ACTIAM | HAS | Nákup bitcoinu | Daňové zvýhodnění | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | FTX | Coinswitch | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | Obchodování s emisemi ETS | ETS | Ceny povolenek | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Tyson Foods | Spotify | SSB | Futures na stříbro | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Balík pomoci | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Nedostatečné dodávky | Využití vodíku | Den prezidentů | Elektroauta | Trojité dno | Trendové linie | Růst produktivity | Volatilita kryptoměny | Dolarová rally | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | Bilance obchodu | CVS | Předpověď akcií | Kering | Odliv peněz | AIG | Výnos desetiletého dluhopisu | Celosvětové zadlužení | V4 | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | Tvrdá zima | WFC | Přísná měnová politika | Zasedání turecké centrální banky | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Dnešní rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Manufacturing PMI | IFS | Třetí vlna | Růst Německa | Makroekonomický vývoj | Súdán | ZINC | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Čisté krátké pozice | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Cenové turbulence | Jádrová spotřebitelská inflace | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Vývoj epidemie | Posílení české měny | Tržní rizika | Systémové riziko | Statistika z USA | Covidová krize | Covidová opatření | Finanční zdraví | Obchodování s emisemi (ETS) | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Maďarská ekonomika | Herní průmysl | Cla na hliník | Libanonská libra | Nárůst výnosů | Akcie Phillips 66 | PSX | Oživování ekonomiky | Výroky z ECB | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Příznivé údaje | Oživení americké ekonomiky | Obchodní přebytek Číny | Mnoho peněz | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Evolv | Banco Santander | Pohyb výnosů dluhopisů | Britská společnost | Britská firma | Japonský HDP | Pandemická opatření | ETC Group | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | Analýza EUR/USD | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Zesílení inflačních tlaků | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Průzkum analytiků | Pandemická omezení | Zámořské indexy | Riziko likvidity | Systematické riziko | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Těžby kryptoměn | Tržby ve službách | Zlepšování sentimentu | Vysoké dividendy | VPN | Rybolov | Aleš Hála | Řecká vláda | Výhled růstu ekonomiky | Klíčové zasedání | Největší americká kryptoměnová burza | Filecoin | FIL | Zvýšení základního úroku | Ceny železné rudy | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Nové regulace | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | SLR | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Louise Dicksonová | Společnost Procter & Gamble | CRM | Forwardové sazby | Platební prostředek | DLT | Suezský průplav | Hypoteční splátky | Očekávání vyšší inflace | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Platformy xStation | PPF Group | Aktuální nálada | Loď Ever Given | Ever Given | Výhled Saxo Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Sýrie | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Bidenův plán | Vývoj hodnoty | Data z reálné ekonomiky | Kryptoměnový sektor | Klienti Purple Trading | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | CPI Property Group | CPI Property | GRMN | LMT | Reuters analytik | Ztrátové období | Bob Yawger | Daň pro korporace | Chicago Council on Global Affairs | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Globální finanční systém | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Daně ve Spojených státech | Veřejný rozpočet | Electricite de France | EDF | Realitní fondy | Investovat do nemovitostí | K&H Bank | Dávid Németh | Umění | Výnosy z investic | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Primoco | Firemní daně | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Harley-Davidson | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Prudký růst cen | Daniel Zhang | Podíl nesplácených úvěrů | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | Ján Čarný | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Eurokomisař pro ekonomiku | Průmyslová produkce v eurozóně | Power Exchange Central Europe | Slovenská inflace | Zátěžové testy | Testy bank | Sainsbury | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | COIN | Akcie Coinbase | Akcia týždňa | Krok za krokem | Debut na trhu Nasdaq | Ark Investment | Ark | Krypto trh | Optimistická očekávání | Vstupní náklady | MSCI All-Country World Equity | Index MSCI All-Country World Equity | AA | Bullish Engulfing | Shooting Star | Ceny ropy Brent | Polymetal | Kent | Cigarety | Ceny surovin | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Ceny Etherea | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Prognóza České národní banky | Prognóza České národní banky (ČNB) | Graf EUR/GBP | NFLX.US | Analytici banky Citi | Prognostici | Nezaměstnanost mladých | Nejvíce peněz | Strach z inflace | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Ekonomický plán | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Vývoji podnikatelské nálady | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Centene | Raytheon Technologies | AMD.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | United Parcel Service (UPS) | Indická firma | Techy | Vysoká cena | Počet firemních bankrotů v Anglii | ERA | Uranium Energy | UEC | Cameco | Akcie v roce 2021 | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Příkaz Take-Profit | Take-Profit příkazy | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Venezuelská vláda | Ministr práce | Objem transakcí | Akcie internetové společnosti | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Úspěch bitcoinu | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Ekonomická obnova | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Americký technologický sektor | Velké evropské banky | Santander | Cena povolenek | Dluhový strop | Revize fiskálních pravidel | Trading.com | Produkce zlata | Nabídka zlata | Větší korekce | Větší zisky | Nárůst objemů | Kellogg | Vstup do pozice | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Hospodaření firem | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Blockchain etherea | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Nižší zisky | Colonial Pipeline | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Mairead McGuinnessová | Eurokomisařka | Praní peněz | Inflace v České republice | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Goldman Sachs Group | Saxo Group | Index hongkongských akcií | Arca Investments | Jan Langmeier | Arca | Shiba Inu | Výkonost průmyslu | David Kögler | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Růst cen ve Spojených státech | Meziroční růst cen | WEN | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Sledování grafu | Výprodej na globálních akciových trzích | Indická centrální banka | Čínský internetový prodejce | USDA | Kybernetický útok | Populární značky | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Plán obnovy | Optimistický signál | EEX | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Dovoz z USA | USA Biden | Pád bitcoinu | Royal Dutch Shell A | Hlavní indikátor | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Obchodování s emisními povolenkami | Malta | Hladiny supportu | Kurzotvorné zprávy | Turów | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Phil Flynn | Petrus Advisers | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Ochota riskovat | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Byznysmeni | Podnikatelské klima | Vesa | Dopad na finanční trh | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Deník N | Výpadky proudu | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | About You | Objem fúzí a akvizic | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | Dříví | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | První zvýšení sazeb | Naše hospodářství | MNB | Cinemark | Petrus | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Martin Klass | Tržní hodnota akcií | ANZ Research | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Impulzy | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | KOL | Finanční gramotnost Čechů | Nejbohatší člověk | Omezování nákupů aktiv | Nevládní organizace | Firmy z EU | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Zlevnění potravin | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Americké farmaceutické společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Průměrný roční výnos | Lídři G7 | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Prodeje dluhopisů | Dlouhodobý support | Výprodejní tlak | Čínská hrozba | ČNB Mora | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Skanska | Penta | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Primark | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | SAIC | Konkurence | Vláda v Pekingu | XPeng | Prodej | Cíl Evropské centrální banky | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | Hodně peněz | Jednotné měny | Ghana | Senegal | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Taper | Alligator | Zvyšování daní | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Výbor FOMC | Prudké změny ceny | Změny ceny | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů XPeng | NEV | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Éra levných peněz | Nový cyklus | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Propagace kryptoměn | Tennessee | Daňový úřad | Zajištění bezpečnosti | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Úročené vklady | Dolar dnes | WISE | Dovoz ropných produktů | Potaš | Společnost SAB | DPH u elektřiny | Didi | Rating Číny | Jak profitovat | CO2 | Zastavení těžby kryptoměn | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování na trhu | Důležité makroekonomické zprávy | NASA | Falcon | Starlink | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Životní pojišťovny | ADNOC | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Deficit nabídky | El País | Deník El País | Společnosti Netflix | Největší rizika | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Aristoteles | Ústup pandemie | Změny HDP | Finanční vzdělání | Výhled globálního růstu | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | | Výhled na letošní rok | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Dopady pandemie covidu-19 | Krizové situace | Kybernetické hrozby | Úvěrový trh | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Dluh vládních institucí | Saldo hospodaření | Společnost Didi | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Nové zákony | Ethereum (ETH) | Rekordní schodek | Nabídky akcií | Zvyšování těžby | Hlubší deficit | Vývoj měnového páru USD/RUB | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Rizikový profil | Krátké obchodování | Plnění objednávek | Algoritmické obchodní systémy | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Obchodníci dnes | Odraz ceny | Zdanění energií | Daňová pravidla | Minimální sazby daně | Sazby daně | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Jednání kartelu OPEC | Největší banky v Česku | Pohyb dolaru | Hliník | Mluvčí společnosti | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Přebytek rozpočtu | Eric Rosengren | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Chování spotřebitelů | Strategie ECB | Rozvolnění restrikcí | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | Vzorec chování | První obchody | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Cenový rekord | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Didi Global | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Plány obnovy | Ojeté vozy | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Objem transakce | Americký trh | Verizon Communications Inc. | AI | Arlington Asset Investment | COST | Procter & Gamble Company | CAT | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | Ceny suroviny | Základní úrokové sazby ČNB | GlobalFoundries | Mutace delta | Uzavření dohody | Americký akciový trh Nasdaq | Akciový trh Nasdaq | Recese ekonomiky | Recese americké ekonomiky | Wealthspire Advisors | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Amber Group | Úřad pro finanční etiku | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Přístup k měnové politice | BHP | Divize | Rotterdam | Administrativa prezidenta Bidena | Indické společnosti | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | Flexibilita | Načasování | Varianta delta | Nasdaq-100 (US100) | Ministři financí zemí Evropské unie | Rozsah škod | Boom | Otevřené pozice | Pinpoint Asset Management | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Omezené dodávky suroviny | Bulharská finanční společnost | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Covidová situace | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Suez | ABB | Současné ceny | Reposazba | FB.US | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Google Play | Výsledek hlasování | HDP ve Spojených státech | Instant Research | Stanovená cena | Bilion | Šíření dezinformací | Kryptoměnový svět | E.ON Distribuce | A350 | CAR | Globální prodej | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Silné hospodářské oživení | Yum Brands | Guidance | Dopad na sentiment | Tuzemský HDP | Vyšší inflace v Německu | Obavy ECB | Nedostatek zboží | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Významná rizika | Štěstí | Náhoda | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Dvojité recese | Ministerstvo spravedlnosti | DCC | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Technické znalosti | Vnější prostředí | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Makro prostředí | Růst aktivity | Jakub Rybacki | PIE | Slabost americké ekonomiky | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Logistika | KBC Group | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Zvýšení rezerv | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Růst průmyslových cen | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | Internetové obchody | TWS | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | Skleníkové plyny | Analytik České bankovní asociace | Zisk skupiny ČSOB | Čistý zisk skupiny ČSOB | Úvěry na bydlení | VIAC | Comcast Corp | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Subdodávky | Jarda Tupý | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Dovozní clo | Takata | Automobilové součástky | Sankce Spojených států | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Budoucí pohyby | Obchodní úspěch | Růst čínského vývozu | Čínští výrobci | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Olympiáda | Zajišťovny | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Kuaishou | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | Logistické problémy | Páteční NFP | Páteční NFP report | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | Důležité zprávy | Společnost Equinor | Norilsk | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | BioNTech | Drahota | Německý stát | Objem HDP | Červencová inflace | Aktuální prognózy | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | ADS | Cena kryptoměny | Populární kryptoměny | RWE Gas | KBC Bank | Pioneer Natural Resources | BUX | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Koninklijke Ahold Delhaize | Objem peněz | Elliptic | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Index Russell | Asijské země | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Společnost Admirals | Dnešní kalendář | Růst úrokových sazeb ČNB | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Rozpočtové opatření | Zahraniční společnosti | Maloobchod v USA | Byty | Skupina Air Bank | První odhad HDP | První odhad | Dovoz oceli | Afghánská měna | Afghánská ekonomika | Home Depot | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Jim Cramer | Richemont | Varšava | Regulace technologických firem | Tálibán | Liquid | Burza Liquid | Tokeny | NN IP | Meituan | Medián | Podíl firem | Bonusy | CRH | Berkeley | Zápis Fedu | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | AvaTrade | Naeem Aslam | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Španělská společnost | Výrobní inflace | Správné řízení peněz | Začátečník | Koronavirové mutace delta | Kansas City | Esther Georgeová | Analytici banky | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Steve Daines | Republikánský senátor | Aktivistické skupiny | 350.org | Konference v Jackson Hole | Jmenování Powella | Funkční období | Regulace technologického sektoru | Ochranný mechanismus | Školení | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Janus Henderson | J Sainsbury | Proočkovanost | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | David Vagenknecht | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Virgin Orbit | Akcie Virgin Orbit | Nedostatek čipů | CAPITALS | Nordstrom | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Riskovat na trzích | Očkování v zemi | Růst výroby | Výroby v továrnách | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Salman Ahmed | DWS | Růstové tituly | Bloomberg News | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Akcionáři ČS | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Měnové unie | Robert Kaplan | Bill Northey | Ředitel pro investice | Národní měny | Vydávat akcie | Úroková sazba v eurozóně | Aktualizovaný výhled | Juventus | Guardian | Neúspěch na forexu | Ztrátové období v tradingu | Tradingový expert | Zákonitosti tradingu | Osobnosti tradera | Silná deprese | Zlomový okamžik | Negativní pocity | Neúspěch | Ideální čas | Náročná činnost | Zkušenosti z reálného trhu | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Jestřábi z Fedu | Devizový dohled | Signály z Fedu | Vrcholy | Dna | Eurowag | The Times | Koronavirová mutace | Koronavirová mutace delta | Dopad mutace delta | Okta | Hurikán Ida | Káva robusta | Sdružení pěstitelů kávy | Sdružení pěstitelů kávy a kakaa | Vietnamské ministerstvo zdravotnictví | Opatření ve Vietnamu | Akcie Manchester United | Finanční možnosti | Polská inflace | Prazdroj | HDP v Kanadě | Bitcoinová peněženka | Bitcoinové peněženky | Guvernér rakouské centrální banky | Telco | TMV | Evergrande | Nákladová inflace | Katastrofy | China Evergrande | Výběr daní | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | Hnutí ANO | ANO | EFE | Agentura EFE | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Nezaměnitelný token | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Porsche SE | Puma | Siemens Healthineers | Spojené arabské emiráty (SAE) | Plány na podporu ekonomiky |