Čtvrtek 18. srpen 2022 16:25
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
InstaMarkets
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Ziskovost

img

WalMart je po zveřejnění výsledků výše. BedBath roste v důsledku short squeeze 📈🧨

16.08.2022 WalMart dnes před otevřením americké obchodní seance vykázal výborné finanční výsledky, což se propsalo i do akcií dalších amerických maloobchodníků. Rostou tedy akcie společností Target a Costco:
img

„Válečná daň“ je jen jiné označení pro sektorovou daň. Fialova vláda ji chce novým názvem marketingově prodat veřejnosti, i když stále jde o porušení slibu voličům a o vykrádání KSČM

10.08.2022 Fialova vláda nově uvádí, že zvažuje zavedení takzvané válečné daně. To je však jen jiné označení pro daň z mimořádného či také neočekávaného zisku. A tato daň je jedním z typu sektorové daně. Sektorovou daň na více odvětví měla před volbami v programu jediná ze stran, a to KSČM.
img

Kdo měl nejúspěšnější obchodníky v první polovině roku 2022?

09.08.2022 Ziskovost klientských účtů je údaj, který musí všichni brokeři, působící na území EU a spadající tak pod ESMA (evropský orgán pro cenné papíry a trhy) povinně uvádět. Pokud vás zajímá, jak si v rámci této metriky jednotliví brokeři stojí, provedli jsme pro vás menší srovnání. Výsledek vás možná překvapí.
img

ČEZ příští rok vyplatí rekordní dividendu, stát se může těšit až na 36 miliard. Ziskovost ČEZ však ve druhém čtvrtletí zaostala za očekáváním

09.08.2022 Energetická společnost ČEZ vykázala ve druhém letošním čtvrtletí provozní zisk před opisy (EBITDA) ve výši 15,6 miliardy korun. Tento údaj zaostává za odhady všech analytiků oslovených agenturou Bloomberg. Podle jejich předpokladu měl ČEZ mít hrubý zisk před odpisy ve výši takřka 19 miliard korun. Hrubý zisk ČEZ tedy zaostal o zhruba 3,4 miliardy korun za expertním očekáváním. Za odhady většiny analytiků pak zaostal čistý zisk společnosti, jenž ve druhém čtvrtletí dosáhl 6,9 miliardy korun.
img

Úsporný tarif je třeba zúžit na ty skutečně potřebné, ušetřit tak lze minimálně 25 miliard korun. Ratingové agentury pak budou v hodnocení Česka přívětivější

07.08.2022 Důvěra lidí ve Fialovu vládu je na bodu mrazu. Po zhruba půlroce jejího působení jí věří jen 28 procent veřejnosti. Tak nízká byla důvěra v předchozí Babišovu vládu jen jednou, loni v červnu, kdy společnost frustrovala další vlna covidu. Nyní však covid lidi prakticky neomezuje, ani v cestování, ani jinak. Také ekonomika je proti covidovému roku 2020 „v pohodě“. Tehdy se propadala o 5,5 procenta, což byl rekordní pokles v celé historii Česka, jenž dokonce předčil „sesuv“ z roku 2009, kdy vrcholila světová finanční krize. Letos ekonomika nebude padat, poroste – nejpravděpodobněji o dvě procenta, příští rok pak dokonce o více než dvě procenta.
img

Facebook - "první krev"

04.08.2022 Výsledky Meta Platforms (mateřské společnosti Facebooku) analytiky neohromily. V dřívějších letech společnost zaznamenala trvalý nárůst tržeb a spousta investorů očekávala, že tento trend bude pokračovat i ve 2Q22. Je již tedy jasné, proč byla Wall Street z vykázaných výsledků zklamaná, když Meta vykázala poprvé v historii meziroční pokles tržeb. Je to vzhledem ke zhoršující se ekonomické situaci finální hřebíček do rakve, nebo jde jen o krátkodobý propad?
C:\fakepath\chart_4-01082022.jpeg

Půlroční výsledky XTB 2022: 103.4 milionu EUR čistý zisk a zlepšená ziskovost

01.08.2022 Společnost XTB zveřejnila své předběžné finanční výsledky za první pololetí roku 2022. V tomto období dosáhlo XTB čistého zisku ve výši 103,4 milionu EUR, což je o 623,2 % více než v prvním pololetí roku 2021, ale také o 56,5 % oproti nejlepšímu výsledku v historii společnosti v prvním pololetí roku 2020, kdy zisk činil 66,1 milionu EUR. Významnými faktory, které ovlivnily výši výsledků XTB, byly přetrvávající vysoká volatilita na finančních a komoditních trzích, způsobená mimo jiné neustále napjatou geopolitickou situací, a systematicky rostoucí zákaznická základna.
img

FED může poslat cenu zlata na nejnižší hodnotu za více než dva roky

25.07.2022 Tento týden proběhne velmi sledované jednání americké centrální banky, jehož hlavním výstupem bude další postup a strategie v boji proti stále rostoucí inflaci. Ta v červnu meziročně vzrostla z květnových 8,6 % na 9,1 % a dosáhla tak nejvyšší úrovně za posledních 40 let.
img

BTC se udržuje nad 22 000 dolary, i když Tesla prodala 75 % svých držeb

21.07.2022 Tesla prodala 75 % svých BTC, což vyvolalo tržní hysterii. Prodej byl zdánlivě proveden s cílem zabránit negativnímu peněžnímu toku v tomto čtvrtletí. Od oznámení prodeje se cena BTC držela stabilně nad hodnotou 20 000 dolarů.
img

Co očekávat od výsledků Netflixu?

19.07.2022 Streamovací gigant Netflix ohlásí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí po dnešní americké obchodní seanci. Reporty v posledních dvou obdobích zklamaly nejednoho investora, což vedlo k masivním výprodejům. Netflix si užíval popularity v době pandemie, ale od té doby ztratily akcie již více než 65 % své hodnoty z počátku letošního roku. Bude se historie opakovat v podobě špatné výkonnosti Netflixu a vznikne další vlna výprodejů? Je ve hře možnost, že Netflix překvapí a dodá býkům sílu?
img

Vývoj na trzích 11.-17. 7. 2022

18.07.2022 Minulou středu byla zveřejněna data o inflaci za červen v USA a Česku. V obou případech byl růst spotřebitelských cen vyšší, než očekával konsenzus ekonomů. Inflace v USA byla v červnu nejvyšší za více než čtyři dekády. V meziročním srovnání poskočila z květnových 8,6 % na 9,1 %, přičemž konsenzus očekával 8,8 %. V meziměsíčním srovnání inflace poskočila z květnových 1,0 % na 1,3 %, přičemž konsenzus očekával 1,1 %.
img

Platy státních zaměstnanců mají růst o 5 až 7 %, bude-li to více, zbytečně se roztočí inflace. Vláda by jich navíc měla propustit alespoň nižší desítky procent

16.07.2022 Mzdy v ekonomice jako celku letos i příští rok porostou nejpravděpodobněji nominálně o sedm procent. Není tedy důvod, aby platy státních zaměstnanců rostly výrazněji než nominálně o pět až sedm procent.
C:\fakepath\cc-clanek-model-brokera.jpg

Jakou roli hraje model brokera v otázce vaší ziskovosti?

30.06.2022 Rozvržení obchodní infrastruktury brokera není téma, které by zajímalo příliš mnoho obchodníků. Věděli jste však, že překvapivě velké množství brokerů neposílá obchodní příkazy svých klientů do skutečného trhu, ale sami tvoří umělou protistranu, tzv. market makery? Vzniká tak motivace k manipulaci s objednávkami, což už je téma, které by obchodníky zajímat mělo.
img

Akcie Bed Bath & Beyond Inc spadly o 20 %!

29.06.2022 Akcie Bed Bath & Beyond Inc (BBBY.US) během středeční seance klesly o přibližně 22 % poté, co společnost vykázala nižší než očekávané tržby a oznámila odchod generálního ředitele. Než bude nalezen nový kandidát, dočasnou CEO se stane Sue Gove.
img

Sektorová daň Česko obrací k populismu a socialismu, Klement Gottwald by jí tleskal

27.06.2022 V Česku ožil přízrak sektorové daně. Po jejím zavedení v oblasti energetiky volají hned čtyři z pěti vládních stran, kromě ODS. V čele šiku za zavedení sektorového zdanění stojí Piráti, nečekaně se ovšem přidává také Národní rozpočtová rada. Její nový šéf Mojmír Hampl žádá sektorovou daň nejen na energetiku, ale také na banky. Zdůvodňuje to věru marxistickým slovníkem. Energetické společnosti a banky prý mají za současné válečné situace „nezasloužené žně“, tedy pochopitelně ziskové žně.
img

Jak Čechům zlevnit elektřinu, aniž by se stát zadlužoval či musel znárodňovat elektrárny, jak navrhuje premiér Fiala? Jako ve Francii?

23.06.2022 Premiér Fiala ve svém včerejším mimořádném projevu nastínil, že stát bude chtít pod své křídla získat výrobu elektřiny. Jednalo by se tedy zřejmě fakticky o dělení podniku ČEZ. Scénář dělení ČEZ se po pěti letech ocitl opět na stole už letos v květnu, kdy o něm hovořili jako premiér, tak ministr financí.
img

Jak Čechům zlevnit elektřinu, aniž by se stát zadlužoval. Využijme předsednictví EU a vezměme si příklad z Francie

21.06.2022 Úsporný energetický tarif, který připravuje ministerstvo průmyslu a obchodu a zítra projedná vláda, je jen dalším dluhem. Neřeší podstatu drahých energií. Ceny energií přitom v EU zůstanou vysoké po několik let. Nelze po celou tu dobu maskovat drahou elektřinu a plyn na dluh budoucích generací, když už nyní vláda počítá až do roku 2025 se schodky státního rozpočtu kolem 300 miliard korun.
img

Krachuje bitcoin? Cena jednoho bitcoinu se dnes propadla pod psychologickou hranici 20 tisíc dolarů, poprvé od prosince 2020. V české měně za poslední půlrok odepsal přes milion korun, jako nikdy v historii

19.06.2022 Cena bitcoinu se dnes propadla pod psychologickou úroveň 20 tisíc dolarů, tedy na svoji nejnižší úroveň od 16. prosince 2020, vyplývá z dat agentury Bloomberg. Přitom loni v listopadu se bitcoin, který představuje nejstarší a nejrozšířenější kryptoměnu světa, prodával za takřka 69 tisíc dolarů. Jedná se tak v absolutním vyjádření o bezprecedentní pokles jeho ceny. Vždyť bitcoin od to doby ztratil přes 70 procent své tehdejší hodnoty. V přepočtu do korun ztratil oproti loňskému listopadu více než milion korun své hodnoty. Zatímco loni v listopadu se prodával až za bezmála 1,5 milionu korun, dnes klesl v přepočtu až na 450 tisíc korun.
C:\\fakepath\\FXstreet-clanek-spatne-navyky.jpg

Purple Trading Club - jedna z příčin ziskovosti našich klientů?

16.06.2022 Dlouhodobě vysoká míra ziskovosti našich klientů je v kontextu finančních trhů opravdovým unikátem. Tím spíše, že naši obchodníci a investoři jsou už druhý rok po sobě mezi nejziskovějšími v celé Evropě. A může za to také Purple Trading Club, unikátní vzdělávací koncept, který u žádného jiného brokera nenajdete.
img

Purple Trading Club - jedna z příčin ziskovosti našich klientů?

14.06.2022 Dlouhodobě vysoká míra ziskovosti našich klientů je v kontextu finančních trhů opravdovým unikátem. Tím spíše, že naši obchodníci a investoři jsou už druhý rok po sobě mezi nejziskovějšími v celé Evropě. A může za to také Purple Trading Club, unikátní vzdělávací koncept, který u žádného jiného brokera nenajdete.
img

Cena jednoho bitcoinu se propadla už o více než milion korun, jako nikdy v historii. Je to jeho konec?

13.06.2022 Cena bitcoinu se dnes propadla na svoji nejnižší úroveň od prosince roku 2020, a to až na 24 560 dolarů, vyplývá z dat agentury Bloomberg. Přitom loni v listopadu se bitcoin, který představuje nejstarší a nejrozšířenější kryptoměnu světa, prodával za takřka 69 tisíc dolarů. Jedná se tak v absolutním vyjádření o bezprecedentní pokles jeho ceny. Vždyť bitcoin od to doby ztratil 63,5 procenta, tedy bezmála dvě třetiny své tehdejší hodnoty. V přepočtu do korun ztratil oproti loňskému listopadu více než milion korun své hodnoty.
img

Akcie Tesly v premarketu posílily! Vše díky silnému upgradu analytiků UBS

09.06.2022 Akcie Tesly zaznamenaly další medvědí úder kvůli nabídce Twitteru na převzetí, ve které figurovaly akcie Tesly jako zdroj financování. Musk zůstává průkopníkem Tesly, z čehož firma čerpá výhody i nevýhody.
img

Target upozornil na širší problém a koruna vyhlíží nová jména v ČNB

07.06.2022 Po slabých průmyslových objednávkách z Německa přišel zhoršený výhled pro růst od Světové banky a navíc sentiment investorů dnes zasáhlo už druhé varování Targetu ohledně zisků. I tak ale Wall Street po červeném začátku dokázala otočit do plusu, přičemž Nasdaq přidává skoro půl procenta. Zlepšit svou denní bilanci se snaží také Evropa, ovšem s menšími úspěchy a většina indexů zůstává v záporu. Mezitím pokračuje zájem o dluhopisy a výnosy na klíčových trzích se už místy citelně snižují. Eurodolar přestal klesat a vrací se k 1,0700.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 1 393 CZK): Vysoké ceny elektřiny, skokový nárůst hospodaření

07.06.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 393 CZK (doporučení i cílová cena byly dosud v revizi).
img

Akcie firem jako ČEZ nebo MOL podle expertů ochrání úspory před inflací. Akcie ČEZ by měly podle některých z nich stoupnout o 40 % během následujících 12 měsíců

06.06.2022 Akcie firem z energetického odvětví patří historicky k těm aktivům, která porážejí i rapidní inflaci. Kromě právě energetických titulů budeme těžko hledat akciové tituly jakéhokoli jiného odvětví, které by v uplynulé zhruba stovce let tak spolehlivě zdolávaly právě i poměrně výraznou inflaci. Spolehlivější už je pak investice jen přímo do surovin či energií, třeba prostřednictvím termínových kontraktů na ropu či plyn. Zůstaneme-li však u akcií jako takových, těžko najdeme spolehlivější pojistku proti inflaci, než jsou právě ty energetické.
img

Spojení Moneta Money Bank a Air Bank bylo na návrh PPF zrušeno

30.05.2022 Skupina PPF a Moneta Money Bank dnes uzavřely na návrh PPF dohodu, která ukončí proces spojení Moneta Money Bank a skupiny Air Bank. Důvodem je negativní vývoj ekonomiky, který mění parametry původně zamýšleného sloučení, nebo nedávné změny požadavků České národní banky (ČNB) na kapitálovou vybavenost bank v ČR. V tiskové zprávě o tom dnes informovaly PPF i Moneta Money Bank.
img

Rosněfť i Gazprom vyplatí historicky rekordní dividendu, Putin přitom vypne plyn i Dánsku. Energetickým podnikům v rukou Kremlu citelně zvyšuje ziskovost fiasko EU s uvalováním embarga

30.05.2022 Ruské energetické podniky ovládané Kremlem, ropná Rosněfť a plynárenský Gazprom, vyplatí letos historicky rekordní dividendu. K vysokým ziskům jim pomáhá zejména EU, která hrozí embargem, čímž vyhání cenu ropy i plynu výše, ale nezavádí jej, takže Rusko prodává stále hodně, a navíc ještě draze.
img

Ranní komentář: S&P500 už 20 % pod ATH, trhy řeší dopady inflace a možnou recesi

23.05.2022 Minulý týden se na trzích opět nesl v nervózním duchu, a to hlavně kvůli obavám z inflace a hrozící recese. Tyto obavy přiživily svými výsledky za 1Q společnosti Walmart a Target, které varovaly jak přes prudce rostoucími zásobami, tak před dopady vysokých cen vstupů na jejich ziskovost. Akcie tak zakončily týden v červených číslech a index S&P 500 se v pátek krátce propadl do medvědího trhu, když ztrácel více než 20 % od svého historického maxima.
C:\fakepath\forex-09052022.jpg

Rošáda v ČNB a kurz koruny

09.05.2022 Podle prezidentova mluvčího jmenuje Miloš Zeman nového guvernéra České národní banky (ČNB) již tuto středu. Oficiálně ještě jeho jméno nebylo řečeno, podle informací ze zákulisí ale bude tuto silnou funkci s výrazným dopadem na českou ekonomiku zastávat dosavadní radní ČNB Aleš Michl.
img

Kdo chce porazit inflaci, komu vadí drahé pohonné hmoty, ten investuje do akcií firem Orlen či MOL

09.05.2022 Slýcháme dnes často, že investování do akcií chrání před rapidní inflací, jakou právě zažíváme. Není to ale tak docela pravda. Jedna z mezinárodně nejvíce stahovaných odborných ekonomických studií posledních dvanácti měsíců, „Nejlepší strategie do inflačních časů“, vychází z amerických, britských a japonských dat za poslední takřka století. Tým autorů – zastoupeni jsou akademici i praktičtí ekonomové – v ní hledá odpověď právě na to, jak v době vysokého růstu cen investovat tak, aby výnos investice předčil tempo inflace. Bohužel, akciové investování rapidní inflaci zpravidla nepřebíjí.
img

EchoStar reportoval pozitívne výsledky

05.05.2022 Nedávno sme písali o potenciáli spoločnosti EchoStar, ktorá by mohla ťažiť z rastúcej obľuby satelitného internetu a vesmírnych služieb. Výsledky za Q1 2022 prezentované spoločnosťou boli veľmi solídne:
img

Bitcoin jako potenciální alternativa hotovosti, věří Tesla

05.05.2022 Tesla, jakožto jedna z předních světových společností vyrábějící elektromobily, kterou vlastní miliardář Elon Musk, uvedla, že Bitcoin (BTC) považuje za reálnou alternativu k hotovosti.
img

Dogecoin se stal součástí basketbalového týmu BIG3

05.05.2022 Dogecoin se nyní stal součástí Big3 basketbalové ligy, když Bill Lee, zakládající předseda MyDoge, samoobslužné Dogecoin peněženky, koupil všech 25 protipožárních edicí Aliens, v týmu Big3.
img

Denní makro postřehy: Stávka ropných investic 05/05/2022

05.05.2022 VYSOKÉ CENY: V současné době existuje řada faktorů, kvůli kterým se ropa pohybuje kolem 110 dolarů za barel. Spojené státy a jejich spojenci agresivně prodávají ropu ze svých strategických rezerv, zatímco poptávka ze strany největšího dovozce Číny se ochlazuje, protože lockdowny v rámci její politiky nulového covidu se začínají projevovat. Dodávky jsou mezitím ohroženy ruským embargem a vlastními sankcemi ze strany klientů a v širším měřítku i omezením dodávek ze strany OPEC.
img

Bitcoin netrpělivě očekává Fed, protože Paul Tudor Jones tvrdí, že „zjevně nevlastní“ akcie, dluhopisy 

03.05.2022 „Nemůžete myslet na horší makro prostředí“ než právě teď, říká Tudor Jones mainstreamovým médiím před předpokládaným potvrzením zvýšení sazeb Fedem.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Analytik: Akcie plynárenských firem od ruské invaze na Ukrajinu raketově stouply

28.04.2022 Akcie světových plynárenských společností zaznamenaly od ruské invaze na Ukrajinu raketový růst. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Štěpán Hájek. Cena plynu na světových burzách výrazně stoupla, Rusko nyní vyhrožuje ukončením dodávek plynu do "zemí nikoliv přátelských". Rusko napadlo Ukrajinu koncem února.
img

Tesla opět vyvrací názory skeptiků

21.04.2022 Tesla, nejhodnotnější automobilová společnost na světě, opět vyvrací názory skeptiků, když rostoucí ceny vyrovnaly tlak na náklady a zajistily vyšší než očekávaný zisk za první čtvrtletí roku 2022. To po nedávném rozptýlení v podobě nabídky zakladatele Elona Muska na Twitteru znovu zaměří pozornost na zrychlující se globální přechod na elektromobily (EV).
img

Srovnání ziskovosti klientů evropských brokerů 2021

21.04.2022 Toto srovnání vzniklo na základě veřejně dostupných dat o percentuální míře ztrátovosti retailových CFD účtů za období mezi 1. dubnem 2021 a 31. březnem 2022. Tato data musí brokerské společnosti, působící na území EU, zveřejňovat jako součást tzv. “disclaimerů”. Ty lze najít na veškerých marketingových materiálech (online bannery, emaily, ebooky), ale také v patičce na jejich webových stránkách. Na to, jak a kde tato data dohledat, se zaměřuje jedna z podkapitol tohoto článku.
img

Průzkum: Manažeři autoprůmyslu čekají do roku 2035 samořízení i létající vozy

18.04.2022 Automobilový sektor čekají podle manažerů automobilového průmyslu v příštích pěti až deseti letech převratné změny. Vedle očekávaného masového rozšíření elektromobilů se podle nich do roku 2035 rozšíří i samořízené autonomní vozy a objevovat by se mohly i létající auta. Vyplývá to z průzkumu poradenského společnosti KPMG mezi 1100 manažery v autoprůmyslu v 31 zemích včetně Česka.
C:\fakepath\forex-10042022.jpg

Jak se stát sofistikovaným traderem

10.04.2022 V tomto příspěvku se dozvíte několik zásadních kroků, které je třeba udělat na začátku vaší cesty za profesionálním tradingem. Ať už máte ekonomické vzdělání či nikoliv, můžete se stát velmi úspěšným obchodníkem, pokud dokážete postupem času potlačit své emoce a být disciplinovaný a precizní v realizaci svých obchodních příkazů. Doufáme, že vám tento článek pomůže zkrátit jinak zdlouhavou cestu vzdělávání a nabírání zkušeností reálným obchodováním na finančních trzích.
img

Erste Bank: Společnosti MOL nákupy zlevněné ruské ropy a následný prodej pohonných hmot za „západní ceny“, i v Česku, více než kompenzují náklady spjaté se zastropováním cen paliv v Maďarsku

08.04.2022 Rafinační marže společnosti MOL vzrostly v březnu zhruba desetinásobně. Zatímco ještě v únoru činila rafinační marže maďarské společnosti 3,40 dolaru na barel, v minulém měsíci už to bylo 33,70 dolaru za barel.
img

Snížení spotřební daně na pohonné hmoty v ČR pomůže Orbánovi, Putinovi i oligarchovi Sečinovi – za cenu navýšení českého dluhu

08.04.2022 Česká vláda vyjadřuje nespokojenost s tím, jaké marže mají pohonné hmoty. Zatímco ještě v březnu, po prvním vyhodnocení kontrol marží, ministerstvo financí neshledalo žádné závažnější pochybení, nyní už je situace jiná. Marže čerpacích stanic jsou prý v řadě případů opravdu nadměrné, jak kritici upozorňují už v podstatě od začátku ruské invaze na Ukrajinu.
C:\fakepath\korelace-05042022.jpg

Jak řešit korelace otevřených obchodních pozic

05.04.2022 Korelace je v tradingu velmi častý jev. V tomto článku si představíme dva základní způsoby, jak řešit korelaci dvou a více otevřených obchodních pozic.
img

Zvýšení sazeb a snížení rozvahy Fedu by mohlo vést k recesi v USA a poklesu dolaru

18.03.2022 Fed poprvé od roku 2018 zvýšil sazbu federálních fondů. Očekává se, že na každém ze zbývajících zasedání v letošním roce se sazba zvýší o 0,25 %. Program QE končí v březnu a očekává se rozhodnutí o zahájení snižování rozvahy Fedu (v první fázi pravděpodobně dojde k odmítnutí reinvestice odkupovaných cenných papírů). Prognózy byly změněny k horšímu: růst HDP byl pro rok 2022 snížen na 2,8 % oproti prosincovým 4,0 %, inflace by naopak měla být vyšší, a to 4,3 % oproti 2,6 %.
img

Evropské akcie výrazně rostou díky příslibu stimulačních opatření v Číně

16.03.2022 Ve středu evropské akcie výrazně vzrostly. Panevropský index STOXX 600 přidal 2,2 % a dosáhl nejvyšší úrovně od 3. března. K tomuto exponenciálnímu růstu přispěly zprávy o tom, že Čína plánuje zavést další stimuly na podporu své ekonomiky.
C:\fakepath\carry-13032022-uvod.jpg

Carry Trade: Vydělávejte na forexu pomocí úrokových sazeb

14.03.2022 Forexový carry trade spočívá ve vypůjčení měny s nízkým výnosem za účelem nákupu měny s vyšším výnosem ve snaze vydělat na rozdílu úrokových sazeb. Tento postup je také známý jako "rollover" nebo "swap" a tvoří nedílnou součást strategie carry trade. Obchodníky láká tato strategie v naději, že budou inkasovat denní úrokové platby nad rámec případného zhodnocení měny z daného obchodu.
C:\fakepath\Pareto_Chart_of_Co_ma_podle_Vas.png

Co má největší vliv na ziskovost AOS?

13.03.2022 Před časem jsem spustil minianketu s názvem „Co má podle Vás největší vliv na ziskovost automatické obchodní strategie?“. Mým záměrem bylo dát dohromady názory traderů, kteří se zabývají stavbou a obchodováním automatických obchodních strategií do jakéhosi sumáře, který by mohl poskytnout nějakou další inspiraci.
img

Graf dne: ropa (07.03.2022)

07.03.2022 Ropa zahájila obchodování v novém týdnu velkým býčím cenovým gapem. Začala se obchodovat s takřka 10% růstem. Brent futures s květnovou expirací vyskočil nad 130 USD za barel, zatímco spotové ceny téměř dosáhly na úroveň 140 USD za barel. Ropa WTI vyskočila nad 126 dolarů za barel. Důvod růstu cen je jasný – riziko uvalení ropných sankcí na Rusko a důsledky takového kroku na globální dodávky suroviny.
img

Americké akciové indikátory prudce reagují na rostoucí napětí mezi Ruskem a Ukrajinou

24.02.2022 Americké akciové indikátory prudce reagují na rostoucí napětí ve vztazích mezi Ruskem a Ukrajinou. Všechny indexy vykázaly na konci úterní seance pokles. Široký index S&P 500 ztratil 1 %, průmyslový The Dow Jones Industrial Average 1,4 % a technologický NASDAQ Composite 1,2 %.
img

Coca-Cola ťaží z otvorenia ekonomík

10.02.2022 Americký nápojový gigant zverejnil pred pár hodinami svoje výsledky za posledný kvartál a aj celý predchádzajúci rok. Situácia firmy sa celý rok postupne zlepšovala a v mnohých oblastiach prekonala aj predpandemický rok 2019. Chcete vedieť, ktorým nápojom sa darilo najlepšie, alebo čo bude znižovať ziskovosť firmy tento rok? Pozrite si naše video.
img

Wells Fargo: Zlato se do konce roku dostane na 2 000 USD za unci

09.02.2022 Čtvrtá největší banka na světě Wells Fargo uvedla, že cena zlata dosáhne do konce roku 2 100 USD za unci. Zlato by se mohlo změnit z nejhoršího aktiva roku 2021 na jedno z nejlepších aktiv roku 2022.
img

Dvě role amerického dolaru

09.02.2022 V současnosti má americká měna dvě protichůdné funkce – ochranný přínos a prostředek ohrožení v geopolitických konfliktech. Použití amerického dolaru v geopolitických konfliktech s sebou přináší ztrátu jeho dominance na globálním finančním trhu.
img

Samsung Electronic - stávka na rast segmentu čipov

02.02.2022 Pri výbere akcií sa často stretávame s tým, že sa investori zameriavajú najmä na USA. Menšia skupina z nich do portfólia pridáva aj európske akcie, posledný rok si obľubu získavajú aj napríklad čínske firmy, ostatné krajiny však ostávajú v úzadí. Na jednej strane to je pochopiteľné, keďže americké firmy pozná každý, tento trh je známy svojou dlhodobo stabilnou výkonnosťou, silným rastom posledných rokov, najzvučnejšie mená firiem pozná každý a sú veľmi dobre a lacno dostupné. Na strane druhej je možno škoda, že investori prehliadajú iné trhy, na ktorých sa dajú často nájsť zaujímavo ocenené tituly. Firmu, ktorú si dnes predstavíme pozná snáď každý a s vysokou pravdepodobnosťou od nej má väčšina z nás minimálne jeden výrobok, alebo nejaký komponent doma, avšak z investičného hľadiska asi napadne len málokomu. Ide o juhokórejskú technologickú firmu, ktorá je svojim ocenením a možno aj súčasnou rizikovosťou niekde medzi drahšími, ale stabilnými americkými techmi, a lacnými a problémovými čínskymi akciami. Reč bude o spoločnosti Samsung Electronics.
img

Nejsi očkovaný? Máš padáka! Firmy začínají propouštět své neočkované zaměstnance; zda jde o nový trend, to se teprve uvidí

30.01.2022 Americká divize společnosti T-Mobile se připravuje propustit všechny své zaměstnance, kteří nejsou očkování proti covidu. Pokud si zaměstnanci nezajistí plné očkování do 2. dubna letošního roku, čeká je vyhazov. Zprávu dnes přináší agentura Bloomberg, které měla možnost nahlédnout do dokumentů z vnitřní komunikace firmy.
img

VIDEO: McDonald's úspešne prenáša infláciu na zákazníkov

28.01.2022 Americký reťazec rýchleho občerstvenia je jednou z firiem, ktorá mala výrazne problémy s rastom cien vstupov a taktiež aj s nedostatkom personálu a rastom miezd. Firma má ale silnú značku a tak bez zaváhania zvýšila ceny svojich produktov, aby si tieto zvýšené náklady kompenzovala a aby ostala ziskovosť približne rovnaká. Viac sa dozviete v našom videu.
img

VIDEO: Tesla má za sebou rekordný rok

27.01.2022 Americká automobilka Tesla včera zverejnila výsledky za predchádzajúci kvartál. Výsledky boli veľmi dobré, firma výrazne zvyšuje tržby aj ziskovosť, má však problémy, ktoré majú aj iné spoločnosti z tohto segmentu – problémové dodávateľské reťazce a nedostatok čipov. Práve z toho dôvodu firma odkladá niekoľko svojich projektov – Cybertruck, Semi, dostupný model za 25 000 USD a podobne. Viac v našom videu.
img

Bank of Canada může dnes předběhnout Fed. Japonsko není připraveno omezit stimuly. Přehled vývoje USD, CAD a JPY

26.01.2022 Klíčovou událostí dnešního dne je zasedání FOMC, po kterém by mělo přijít oznámení o ukončení programu nákupu aktiv a možná i připravenost zahájit cyklus zvyšování sazeb na příštím zasedání v březnu. Pokud FOMC potvrdí očekávání trhu, pak bude americký dolar do konce dne pokračovat v růstu napříč celým spektrem měnového trhu.
img

Americká letecká společnost je připravena na oživení jakmile pomine omikronová vlna

18.01.2022 Nejúspěšnější americká letecká společnost, Delta Air Lines ke konci minulého týdne vykázala malý zisk za poslední 3 měsíce minulého roku. Podle účetních zásad prodělala Delta Air Lines 395 milionů dolarů bez DPH, a to především kvůli investicím do partnerských leteckých společností. Společnost Delta předpokládá, že v prvních třech měsících letošního roku vykáže další ztrátu.
img

Euro a libra využívají zranitelnosti dolaru. Fed se opozdil se zvyšováním sazeb

18.01.2022 Poslední vlna poklesu dolaru vyvolala hypotézu, že navrhované zvýšení sazeb ve Spojených státech již bylo v kotacích dolaru zohledněno. Má cenu brát takové názory vážně?
img

Česká zbrojovka (Koupit, 12m cíl = 645 CZK): Vysoká poptávka, akvizice a organický růst

17.01.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Česká zbrojovka Group SE (CZG) vydáváme novou cílovou cenu ve výši 645 CZK. Zároveň potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Naše nová cílová cena naznačuje možnost zhodnocení ve srovnání s aktuálním tržním kurzem o 28%. Předcházející cílová cena byla 357 CZK.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Ziskovost bank v EU je vyšší než před pandemií, oznámil unijní bankovní úřad

10.01.2022 Ziskovost bank v Evropské unii se ve třetím čtvrtletí loňského roku zlepšila a dostala se nad úroveň před pandemií. Přispěla k tomu pomoc vlád v době pandemie, díky které se snížil objem problematických úvěrů. Ve své zprávě to dnes oznámil Evropský orgán pro bankovnictví (EBA).
C:\fakepath\akcie-06012022.jpg

TOP 5 akcií pre rok 2022

06.01.2022 Ak nechcete aby vaše portfólio záležalo len od tradingovej výkonnosti, môžete určitú časť portfólia zainvestovať do dobrých akcií. V tomto blogu by som rád ukázal zaujímavé investičné príležitosti skôr ako tie tradingové a to na 5 vybraných akcií, pomocou grafov, rôznych ukazovateľov a dát. Poďme sa spolu pozrieť na akcie KnowBe4, Nio, PayPal, Coca-Cola a Altria. Treba brať ale na vedomie, že FED má zvyšovať sadzby niekoľkokrát a to môže spôsobiť celkový pokles akciového trhu. Ak však nakúpite správne akcie alebo vstúpite na akciách ktoré sú za lepšie ceny, môžete zarobiť aj tak.
img

GM loni poprvé za 90 let ztratila vedoucí pozici v USA, předstihla ji Toyota

05.01.2022 Japonská automobilka Toyota Motor loni v prodeji aut ve Spojených státech překonala amerického konkurenta General Motors (GM). Ten tak poprvé od roku 1931 přišel o vedoucí pozici na domácím trhu. Vyplývá to podle agentury Reuters z údajů, které dnes firmy zveřejnily.
img

Mohlo by v roce 2022 dojít ke zdvojnásobení hashrate?

04.01.2022 Může dojít ke zdvojnásobení hashrate bitcoinové sítě v roce 2022? Trend posledních tří let ukazuje, že v lednu 2019 se celkový hashrate pohyboval okolo 40 Ehash/s. Hodnota BTC se v tu dobu pohybovala těsně pod 4 000 USD. Ziskovost těžby tak byla nižší než 0,2 USD za THash/s denně.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Iveco už je zcela samostatným podnikem, akcie ale debutovaly poklesem

03.01.2022 Italský výrobce nákladních aut, autobusů a motorů Iveco se k 1. lednu oddělil od společnosti CNH Industrial. Kopíruje tak strategii větších konkurentů Daimler Truck a Traton. S akciemi Iveco se dnes začalo obchodovat na burze v Miláně, kde ale debutovaly poklesem. Podle analytiků k tomu částečně přispívají technické faktory a sváteční období, uvedla agentura Reuters.
img

ČNB loni zvýšila základní úrokovou sazbu suverénně nejvíce ve vyspělém světě i nejvíce ve své historii od roku 1993. Pomohla tím pražské burze k nejlepšímu výkonu ve vyspělém světě

02.01.2022 Česká národní banka loni zvýšila základní úrokovou sazbu suverénně nejvýrazněji mezi všemi centrálními bankami ekonomicky vyspělého světa. K nejlepšímu výkonu v ekonomicky vyspělém světě tím pomohla pražské burze.
img

Na pražské burze letos akcie a výnosy rostou jako nikde jinde v Evropě a v celém vyspělém světě. Parketu pomáhá růst úroků ČNB, poměrně silná koruna i rekordní zdražování energií a povolenek

30.12.2021 Nestane-li se nic nepředpokládaného, pražská burza letošek zakončí jako nejvýkonnější evropský parket roku 2021, a dokonce jako nejvýkonnější parket celého ekonomicky vyspělého světa. Na žádné jiné z evropských burz a burz hospodářsky vyspělého světa totiž akcie po započítání dividend nezhodnocují tolik jako právě v Praze.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Podniky: Růst české ekonomiky v roce 2022 dosáhne čtyř procent

26.12.2021 Růst české ekonomiky v příštím roce dosáhne čtyř procent, mzdy reálně porostou. Vyplývá to z odhadů zaměstnavatelských svazů. Největší obavy mají české firmy z rychle rostoucích cen materiálu polotovarů a energie, nestabilních dodávek a vývoje pandemie.
C:\fakepath\aos-20122021-3.jpg

Test Omega Trend Expert Advisor: Pokročilá nastavení

20.12.2021 V tomto článku se podíváme na Expert Advisor (EA) s názvem Omega Trend. Jedná se o trendového obchodního robota vybaveného třemi vestavěnými strategiemi a dynamickými úrovněmi Stop Lossů, které se dohromady snaží maximalizovat zisk na Forexu.
img

10. prosince 2021: Americký akciový trh

10.12.2021 Asijské trhy dopoledne uzavřely obchodní týden se ztrátou. Japonské akciové indexy klesly o 1 %, zatímco čínské indexy ztratily 0,5 %. Akciové trhy jsou opatrné vůči dnešní zprávě o inflaci v USA, protože je předzvěstí zpřísnění politiky Fedu.
img

Co způsobilo poslední propad ceny bitcoinu?

09.12.2021 První prosincový víkend zaznamenal kurz bitcoinu k americkému dolaru hluboký propad, a to až ke 42 000 amerických dolarů za jeden bitcoin. Přitom ještě před víkendem se jeho cena na burzách pohybovala okolo 57 000 amerických dolarů. K nastalé situaci přispěl sled událostí na světových trzích, přičemž finální propad následně zpečetila tzv. likvidační kaskáda pákových obchodů.
img

Southwest Airlines ma optimistické vyhliadky, pokiaľ ide o budúcnosť

08.12.2021 Jeden z najväčších leteckých dopravcov v Spojených štátoch, Southwest Airlines (LUV.US), dnes zverejnil svoj výhľad výsledkov za 4. štvrťrok 2021 a poskytol vyhliadky na budúci rok. Letecká spoločnosť očakáva, že dosiahne ziskovosť neskôr v tomto štvrťroku, pričom samotná úroveň zisku sa bude v priebehu roka 2022 zvyšovať. Očakáva sa, že vysoké ceny leteniek a rastúci dopyt cestujúcich sa premietnu do vysokej výkonnosti spoločnosti, a to aj napriek tomu, že sa objavil variant Omicron.
img

Průměrná mzda zatím přebíjí inflaci

06.12.2021 Průměrná mzda v Česku vzrostla ve třetím čtvrtletí o 5,7 %, po očištění o růst cen o 1,5 % v meziročním srovnání, na 37 499 Kč. To je zhruba v souladu s očekáváním trhu, ale výrazně více, než v listopadové prognóze předpokládala ČNB (0,5 %). Za první tři čtvrtletí se průměrná mzda zvýšila o 6,8 %, reálně o 3,6 %.
img

6 akcií, které je dobré koupit během stagflace

30.11.2021 Pandemie covidu-19 narušila globální dodavatelské řetězce a způsobila rekordně vysokou inflaci v mnoha rozvinutých zemích. Několik velkých ekonomik nyní poprvé od finanční krize v roce 2008 čelí stagflaci. V důsledku toho investoři hledají bezpečná aktiva, aby si uchovali svůj kapitál, jako jsou akcie společností se silným cash flow a akcie se stabilními dividendami. Podívejme se na 6 akcií, které si pravděpodobně během stagflace povedou dobře.
img

Rozhodnutí uvolnit ropu ze strategických rezerv vedlo k růstu cen. Přehled USD, CAD a JPY

24.11.2021 Cena ropy v úterý vykázala rychlý růst poté, co Spojené státy oznámily uvolnění 50 milionů barelů ropy ze strategických ropných rezerv. Čína, Japonsko, Velká Británie, Indie jsou připraveny se připojit k tomuto rozhodnutí, které bude celkově znamenat dalších 15-20 milionů barelů.
img

Finanční skupina SAB Finance letos dosáhne rekordního zisku

15.11.2021 Rok 2021 je pro SAB Finance extrémně úspěšným: Třetí čtvrtletí roku 2021 se stalo nejvýnosnějším kvartálem v historii SAB Finance s výnosy téměř 85 milionů korun. Jen za říjen SAB Finance dosáhla rekordních výnosů ve výši 42,5 milionů Kč a očekávaný zisk před zdaněním za prvních 10 měsíců atakuje hranici 148 milionů Kč.
C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
C:\fakepath\Daimler.jpg

Divize Daimleru pro výrobu nákladních automobilů vstoupí na burzu v prosinci

12.11.2021 Německý automobilový koncern Daimler hodlá uvést svou divizi pro výrobu nákladních automobilů a autobusů Daimler Truck na frankfurtskou akciovou burzu 10. prosince. Oznámila to včera firma. Daimler plán na oddělení divize a uvedení jejích akcií na burzu představil začátkem února, začátkem října jej pak schválili akcionáři. Termín vstupu divize na burzu koncern upřesnil až nyní.
img

Zisk ČEZ za tři čtvrtletí klesl o téměř sedm miliard

09.11.2021 Čistý zisk energetické skupiny ČEZ za tři čtvrtletí letošního roku klesl meziročně o téměř sedm miliard na 6,7 miliardy korun. Tržby činily 156 miliard korun, což je přibližně stejně jako za stejné období loni. Snížení zisku ovlivnila klimatická politika EU a také doporučení Uhelné komise ČR ukončit spalování uhlí nejpozději do roku 2038. Firma to dnes uvedla na svém webu. Po očištění o mimořádné vlivy dosáhl zisk 16,9 miliardy korun, a meziročně tak klesl o deset procent. ČEZ zastavil prodej výrobních aktiv v Polsku, nedostal atraktivní nabídku.
img

Index Exportu - navzdory všemu se letošní export přiblíží k rekordní hranici 4 biliónů

09.11.2021 Export statečně bojuje na všech frontách. Vývozu z Česka se v podzimních měsících příliš nedaří. Poprvé po dvanácti měsících sklouznul v září těšně pod předkoronavirovou úroveň z loňského února. „Důvodů je mnoho,“ vysvětluje Helena Horská, hlavní ekonomka Raiffeisenbank. „Od zauzlených výrobních řetězců a problémů v dopravě a logistice, až po raketový růst nákladů včetně nyní i energií. Přesto podle výpočtu Indexu Exportu má český vývoz šanci se na dosah přiblížit k rekordní hranici 4 biliónů korun.
C:\fakepath\1636448670-Trnink_maximalizace_zisk.jpg

Trénink maximalizace zisků

09.11.2021 Každý obchodník by chtěl dosahovat co největších zisků. Jak si ale vytvořit správné návyky, abychom byli schopni pravidelně zisky maximalizovat? Odpověď naleznete v tomto článku.
img

PPF v pololetí vydělala 5,32 miliardy, před rokem měla ztrátu 9,83 mld. Kč

03.11.2021 Skupina PPF zesnulého Petra Kellnera vytvořila v prvním pololetí 2021 konsolidovaný a auditovaný čistý zisk 208 milionů eur (5,32 miliardy Kč), zatímco o rok dříve vykázala ztrátu 384 eur milionů eur (9,83 miliardy Kč). PPF o tom dnes informovala ČTK.
C:\fakepath\cac40.jpg

Hlavní index francouzských akcií překonal předchozí rekord z roku 2000

03.11.2021 Hlavní index francouzských akcií CAC 40 včera uzavřel na rekordní hodnotě 6927,03 bodu. Překonal tak předchozí závěrečný rekord ze září 2000. Indexu pomáhá růst poptávky po luxusním zboží a oživení energetických a bankovních akcií, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\1635836294-optimalizace0.jpg

Optimalizace obchodní strategie V.

02.11.2021 Dnes si ukážeme postup, jak provést velmi důležitou analýzu, doby trvání obchodu.
img

VIDEO: Coca-Cola sa vracia do normálu

27.10.2021 Americký výrobca nápojov sa vracia do pred predpandemického režimu a začína opäť predávať svoje nápoje aj v reštauráciách, baroch či kaviarňach. To pozitívne ovplyvňuje ziskovosť firmy. Viac v našom videu.
C:\fakepath\1635231212-optimalizace0-26102021.jpg

Optimalizace obchodní strategie IV.

26.10.2021 Dlouhodobá zisková konzistence je tím hlavním, co obchodník od své strategie očekává. Nástrojem jak jí dosáhnout, může být i analýza ziskovosti podle obchodních dní.
img

Tesla ve třetím kvartálu dosáhla svého nejlepšího čtvrtletního výsledku

21.10.2021 Americká automobilka Tesla dosáhla ve třetím kvartálu letošního roku svého nejlepšího čtvrtletního výsledku. Čistý zisk automobilky činil 1,62 miliardy dolarů (zhruba 35,5 miliardy korun). To je zhruba pětkrát více než ve stejném období před rokem, uvedla agentura AP. Meziročně se výrazně zvýšily i příjmy a počet prodaných vozů.
C:\fakepath\1634625959-optimalizace0.jpg

Optimalizace obchodní strategie III.

19.10.2021 Třetí díl seriálu o optimalizaci obchodní strategie. Dnešním tématem je analýza ukazatelů souvisejících s optimalizací výkonosti long a short obchodů.
C:\fakepath\strategie-17102021.png

5 tipů, jak používat obchodní strategie

18.10.2021 Pokud jste strávili dostatek času tradingem a na diskuzních fórech, pak jste nepochybně narazili na tradery, kteří tvrdí, že vydělávají konzistentně pomocí jediného obchodního systému. Existuje mnoho traderů, kteří svůj systém ladí do dokonalosti, což ale pochopitelně nestačí. Obchodníci obvykle tráví spoustu času s testováním, indikátory, parametry a obchodními pravidly, aniž by se příliš zamýšleli nad tím, jak dlouho mohou fungovat. Dnes se podíváme na tipy, jak si poradit s dlouhodobou ziskovostí za různých podmínek na trhu.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Ručička vah se v září otočila, oproti srpnu si nejlépe vedly komoditní fondy, naopak největší pokles zažily akciové fondy

12.10.2021 Největší meziměsíční propad zaznamenaly v září akciové fondy, v důsledku paniky spojené s čínskou firmou Evergrande odepsaly -3,91 %. Pokles zažily také dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu, a sice na hodnotu -1,24 %, respektive -0,63 %. Dařilo se naopak nemovitostním fondům, které si připsaly zhodnocení 0,11 %. S nejlepším výsledkem zakončily měsíc září fondy komoditní, které v porovnání se srpnovým nezdarem získaly 3,89 %.
img

Ranní komentář: Ceny energií prudce rostou, akcie ráno znovu v červených číslech

06.10.2021 Včerejší seance akciím sice pomohla k růstu, už dnes ráno je ale situace na trzích znovu spíše negativní. Futures na americké i evropské indexy se nacházejí v červených číslech a svou roli pravděpodobně sehrávají prudce rostoucí ceny energií. Cena elektřiny v Evropě roste dramatickým tempem, ceny zemního plynu jsou v Evropě na 40 EUR/mmbtu, v americe vystoupaly nad 6 USD/mmbtu a cena ropy (WTI) atakuje hranici 80 dolarů. Do toho se zvyšují také obavy z inflace a tedy i dluhopisové výnosy, což jsou všechno negativní faktory pro ocenění a ziskovost řady společností.
C:\fakepath\MyFxBook-04102021-1.png

Jak používat MyFxBook pro obchodování na Forexu

04.10.2021 Ne každý obchodník analyzuje svou práci. Připravuje se tak o dobrý způsob, jak zlepšit své obchodní výsledky. Zkušení hráči na trhu trvají na kontrole každého obchodu. Bez speciálních programů je to ale těžké.
C:\fakepath\1632846811-Dleitost_prvnho_obchodu-28092021.jpg

Důležitost prvního obchodu

28.09.2021 Pro intradenní obchodníky je velmi důležité začínat obchodní den na "vítězné vlně". Aby se trader do tohoto psychického rozpoložení dostal, měl by každý den věnovat zvýšenou pozornost svému prvnímu obchodu.
C:\fakepath\akcie-27092021-3.png

Jak analyzovat akcie pomocí ukazatele P/B (P/BV)

27.09.2021 P/B znamená Cena/Kniha (účetní). Tento ukazatel (koeficient) představuje cenu aktiv společnosti sníženou o její závazky v případě likvidace společnosti.
img

Teenageři v Indii rádi investují do kryptoměn

22.09.2021 Šílenství ohledně kryptoměn v Indii se dostalo i mezi teenagery, ze kterých se tak stala nová třída investorů. Svým kapesným pomáhají podpořit indické investice, které v květnu dosáhly na téměř 6,6 miliardy dolarů. Tato částka je přibližně 49 189 milionů rupií. V roce 2020 se tato částka pohybovala kolem 923 milionů dolarů. Teenageři vidí v investování do kryptoměn velké zisky a investování se částečně stalo zábavou v době pandemie.
img

Rozbřesk: Rekordní přebytek běžného účtu platební bilance je neudržitelný

14.09.2021 Hlavní pozornost finančních trhů sice v posledních týdnech směřuje k inflaci a s ní spojené reakci centrální banky, avšak v ekonomice probíhají i jiné zajímané trendy, které jsou zachyceny – a někdy docela ukryty – ve statistických výkazech, jimž se v lepších časech pozornost v podstatě nevěnuje.
img

Ranní glosa: Rekordní přebytek běžného účtu platební bilance je neudržitelný

14.09.2021 Hlavní pozornost finančních trhů sice v posledních týdnech směřuje k inflaci a s ní spojené reakci centrální banky, avšak v ekonomice probíhají i jiné zajímané trendy, které jsou zachyceny – a někdy docela ukryty – ve statistických výkazech, jimž se v lepších časech pozornost v podstatě nevěnuje.
img

Akcie spoločnosti Apple klesli po antimonopolnom rozhodnutí o 2,5%

10.09.2021 Akcie spoločnosti Apple (AAPL.US) počas dnešného obchodovania v USA klesli zhruba o 2,5% po tom, ako sudca vydal protimonopolné rozhodnutie. Sú spoločnosti nariadil, aby vývojárom umožnil nasmerovať spotrebiteľov na spôsoby platby mimo mobilného telefónu zvonku - takéto rozhodnutie môže byť pre výrobcu iPhone vážnou ranou, ktorá môže znížiť ziskovosť App Store. Podľa Bloombergu, App Store generuje viac ako 20 miliárd dolárov ročne so ziskovým rozpätím nad 75%. Spoločnosť Epic Games žalovala spoločnosť Apple pred viac ako rokom kvôli vysokým poplatkom v obchode App Store. Očakáva sa, že Apple sa voči rozhodnutiu odvolá.
img

Zemní plyn pro české domácnosti výrazně zdraží. Rusko omezuje své dodávky, v celé EU je tak plynu málo

08.09.2021 Světu, zejména pak Evropě vážně hrozí „plynový hladomor“. Největší americká banka proto svým klientům doporučuje nakupovat akcie Kremlem ovládaného Gazpromu. I Češi by měli využít posílení koruny a spíše než do nábytku v Polsku investovat do akcií ruského podniku – a svézt se tak na vlně momentálního prudkého zdražení plynu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | MQL4 | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | NZD/JPY | NZD/CAD | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | ADX | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burzovní index | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Daytrading | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Futures | Fúze | G7 | Grafy | Hedging | Hedge | High | Holubice | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Order | P/E | PEG | Parabolic SAR | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Spotová cena | Spread | Stagflace | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | TickINSIDER | Těžba ropy | Overtrading | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Trading in The Zone | IEA | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Zásoby ropy | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDCAD | EURPLN | Raiffeisenbank | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | Delta | Druhá měna | EPS | Forex robot | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Break Even | Brent | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je deflace | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | ČEZ online | DAX 30 | Day trading | Devalvace měny | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Elektřina | Etoro | Eura | EURHUF | Euro dolar | Euro finance | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forexové strategie | Forexu | Fortuna | FXCM | FXstreet.com | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční záměr | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak investovat peníze | Jak nakupovat akcie | EBay | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Pasivní příjem | Patria Finance | Pavel Kaiser | PayPal | Pepperstone | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Polská měna | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej EUR | Prodej eura | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Signály | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | Světové události | Tesla Motors | TopForex | Trailing Stop | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Tvorba AOS | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Zlataky.cz | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Omega | P.A. | P/BV | P/S | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Tvůrce trhu (market maker) | Vláda ČR | Výnos do splatnosti | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Běžná likvidita | Cena / účetní hodnota | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | Investiční analytik | Casino | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Majors | Rollover (swap) | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný investor | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Cena eura | Day trader | Dividendové akcie | Expert Advisor | Investment | Online forex | Trading forex | Mark DOUGLAS | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Bank of New York Mellon | DPA | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | Institut Ifo | Investing.com | Agentura AP | Sója | Forex asistent | Vývoj AOS | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Akcie Starbucks | Fundamentální výhled | Uložení peněz | Short squeeze | Black swan | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Finanční systém | Bavlna | Dovoz ropy | Backtestovat | Trading Economics | Poměr P/S | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Finanční stabilita | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | SEB | Dluhopisy německé vlády | Limitní příkazy | BlackRock | Ekonomický sentiment | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Konzistence | Zdravý rozum | Moneta Money Bank | Profit faktor | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Obchodní signály | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj měn | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Kapitálové rezervy | Akcie těžařských společností | České firmy | Economist | Inflační tlaky | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Forexoví tradeři | IHS | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Index evropských bank | Dostatek hotovosti | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Ekonomická rizika | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Index burzy | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Online investování | S&P | Guvernér | Marže společností | Německý akciový index DAX | Ztráty | Nákupní doporučení | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Posílení koruny | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Burzovní skupina | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | MetaQuotes | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Odhodlání | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Akciový index DAX | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Poptávka investorů | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Investovat do akcií | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikovější investice | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | TRY | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | cTrader | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Přístup k financím | Americké zásoby ropy | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Backtestování AOS | Hlavní ekonom | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | IHS Markit | Devizy | Morningstar | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Finlord | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Krize eura | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Intradenní obchody | Forex účet | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Snižování rozvahy Fedu | Goldenburg Group | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | MetaQuotes Software Corp. | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Obchodování na pražské burze | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Trade Financial | Technologie blockchain | Václav Pech | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Ziskový trading | Měnové zajištění | Trh kryptoměn | Akcie z portfolia | MiFID II | LYNX Trading | ETC | XRP | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Kodak | Binance | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Crypto | RoboMarkets | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Chuť investovat | CopyFX | Nejlepší tradeři | Ochrana před negativním zůstatkem | Výkonnost fondů | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složený úrok | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Odliv dividend | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Boris Tomčiak | Propad kapitálu | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Můj trading | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Purple Trading Club | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Podniky | Čínské měny | Regionální měny | Technologické akcie | Edison | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Full-time trader | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | LYNX Pro | Poskytovatelé obchodních signálů | ZISIF | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Živit se obchodováním | HKD | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Použití finanční páky | Pipy | Banka Mizuho | Finanční skupina | Mileniálové | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Trh s kryptoměnami | Analytické služby | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Propad cen ropy | Roční výnos | Automatické obchodní strategie | CFD broker | IG | Růst úrokových sazeb | Ziskoví obchodníci | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Posilování české koruny | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Vývoj finančních trhů | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Globální index | Zadluženost | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Obchodování na burzách | Lukáš Adámek | Vysoké zisky | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Analytici z Wall Street | Jak se obchoduje | Velké riziko | Profesionální trader | Kopírování strategií | PurpleZone | Copytrading | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Mezinárodní investoři | Německé banky | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Aktivní trader | Analytik Czech Fund | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Seriózní byznys | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | IPO Instacart | Rozdílové smlouvy | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Diskreční obchodování | Hodnota firmy | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | IPO u LYNX | Pokles sazeb | Obiloviny | Jak na obchodování | Infineon | Analytici Morgan Stanley | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Intradenní strategie | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Měnový výhled | CFD na indexy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | DE30 | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Vysoká finanční páka | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | Pokles úroků | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Spready a poplatky | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Úrok na bankovním účtu | Akcia | Štěpán Křeček | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | SIX | Digitální aktiva | Obavy z recese | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Zkušení tradeři | Indická ekonomika | Cena niklu | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | MDAX | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Stříbrné mince | KB | SAB Finance | Dealing | Prosus | Obchodování přímo z grafu | US500 | Pozornost finančních trhů | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Zhodnocení investovaného kapitálu | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Backtest | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | IPO Home Credit | Pohonné hmoty v Česku | TeamViewer | Jakub Petruška | Úvěrová aktivita | Pictet | AKAT | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Ziskové výsledky | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Islandská centrální banka | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Edge | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Ochrana před inflací | Editor jazyka MetaQuotes | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Hospodářské dopady | Cena akcie | IPO TeamViewer | Sestavování portfolia | Algo trader | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Oslabení čínské měny | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Ant Financial | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | S&P 500 Index | Střadatelé | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | TV Nova | Michal Dvořák | Začínající tradeři | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | AEX index | Kryptoměnová burza | Algo | Banka Trinity | Trinity | FCM bank | Radomír Lapčík | Obrovské množství peněz | Nová prognóza ČNB | LNG | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Evropské firmy | Ropný kartel OPEC | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | RPSN | Založit obchodní učet | Přístup do VIP zóny | Cennější než zlato | Společnost SAB Finance | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Analýza dat | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Recese světové ekonomiky | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | BAT | Olívia Lacenová | PMČR | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Čínská firma | Růst cen | Equity křivky | BSC | Royal Mail | Zůstatek | Studie | WTI CFD | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Co bude | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | IPO Saudi Aramco | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Fixed income | Úvěrové produkty | Placebo | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Bulgari | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Měny rozvíjejících se trhů | Rozdělení zisku | Walt Disney | 5G | Premarket | Oblast rezistence | Finanční rezervy | Ředitelka AKAT ČR | Bankovní tituly | FT | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | Poptávka po úvěrech | Konkurenti | Financovat | Poziční obchodník | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Obchodník finančních trhů | Příprava pro trading | Psychologická příprava pro trading | Psychologická příprava | Trader Price Action | Intradenní full-time trader | Tržní akce | Mindset | Nastavení mysli | Analýza premarketu | Vyhlašování zpráv | Příprava tradera | Každodenní intradenní obchodování | Zhodnocení volatility | Příprava na obchodování | Společnost ČEZ | Mizushirazu | Kontrola kalendáře | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Čína a USA | Důsledky krize | Seriózní trading | Váš trading | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Copy trading | Co je to copy trading | Globální vývoj | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Digitální věk | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Soukromé firmy | NAFTA | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Centrum ekonomických a tržních analýz | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Úspěšné IPO | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Philip Morris ČR | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Amcor | Moskva | PKN Orlen | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Harmony | Goldcorp | Společnost Microsoft | Události roku | Porsche | NN Group | KKCG | ČVUT | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | ČNB dnes | Kupní síla | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Purple Levels | Miliardy korun | Demokratické strany | Průmyslové podniky | US100 | Wirecard | Shortování akcií | Indikátor Purple Levels | Funkce CopyFX | Obchodní podmínky | Druhy účtů | Hodnocení obchodníků | Cross copying | Partnerský program obchodníka | Partnerský program | Doba obchodování | Maximální propad | Současný kapitál | Počet napojených investorů | Počet uzavřených obchodů | Odebírání signálů na Forexu | Odebírání signálů | Platforma CopyFX | Automatické kopírování obchodů | Systém CopyFX | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Eskalace konfliktu | CFA | Američané | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | General Motors (GM) | Prodej v USA | Stoupající trend | Evropský maloobchod | Výroba aut | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Čeští exportéři | T. Rowe Price | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Ropa typu Brent | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Podnik | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Adam Dulovec | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Bankroty | SAP | Technologická společnost | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Moje strategie | Prognózy ČNB | Měnový pár EUR/CZK | Vladimír Beszédes | Krach | Komunikace | Francouzská vláda | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Michal Stupavský, CFA | Úspěšnost ziskových obchodů | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Anglie | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Ziskový obchodní systém | Pohyby cen | Čínský koronavirus | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Bluechip | České měny | Pravidelné investice | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Vstupní signály | Volné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Dovoz z Číny | Úsilí | Píle | Nezaměstnanost v EU | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Martin Cakl | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Geopolitické dění | Rezistenční úrovně | OCP | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Čeští tradeři | Daň z příjmu | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | FCF | Americký ADP report | Americký ADP | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Německé tovární objednávky | 4fin | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Formace technické analýzy | Tradingové schopnosti | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Americká inflace | Indikátor ADX | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | Pokles akcií HSBC | Deutsche Telekom | Bez rizika | E*Trade Financial | Stop-hunting | Ministerstvo financí ČR | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Střední podniky | České banky | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Výpadek čínské výroby | Propad burz | Nejbohatší lidé světa | Fungování finančních trhů | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Výsledek obchodování | Mzda | Mediánová mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Exekuce obchodu | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Změny trendu | Příležitost k nákupu | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Hlavní index PX | Poradci | Aerolinky | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Pomoc vlád | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Technologičtí giganti | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Propady cen | Další vývoj | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Kabinet | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Vyšší úrok | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Analytik České spořitelny | Krátkodobé dluhopisy | Tudor | Šíření viru | Fiskální balíček | Gazprombank | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Mary Barraová | Šéfka GM | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Loňský zisk | Prudký pokles cen | Vládní podpory | Zásobníky | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Salmán | Kongres | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Fundament | Posílení amerického dolaru | Ukončit obchod | Obchod se ztrátou | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Riziko dalšího poklesu | Následky karantény | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Tomáš Raputa | Graf dne | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | KNF | The Economist | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Rozložení kapitálu | Vlna poklesu | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Riziko inflace | Podnikatelé a firmy | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace v průmyslu | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Globální dluhopisový index | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Rozvojová banka | Koronakrize | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | DPH | Ztrátové obchody | Ropný průmysl | ETF portfolio | Lukáš Vokel | Patenty | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Propad cen nemovitostí | Ministři | Pomalé oživení | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Španělé | Německé automobilky | Oživení cen | Splátky dluhů | Přebytek běžného účtu | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Více peněz | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Index US500 | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | WELL | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Program pomoci | Profitabilní obchodování | Pohled na trading | Velikost obchodní pozice | Očekávaný zisk | Správy peněz | Snížení likvidity | Poskytovatelé signálů | Sell obchody | Colorado | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Madrid | Propad ceny | Trade | S&P500 | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Nizozemsko | ODS | Vstoupit do obchodu | Reddit | Tweety | Založení demo účtu | Dluhopisy horší kvality | Investiční tituly | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Omezení pohybu | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Zisk automobilky | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Prudké pohyby | Nezaměstnanost v Německu | Vliv volatility | Monte Carlo | RRR a nastavení rizika | Nastavení rizika | RRR vs. Volatilita | Nastavení RRR | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Čistý zisk Sazka Group | Zisk Sazka Group | Zisk Sazka | OPAP | Stoiximan | LottoItalia | Casinos Austria | Maloobchod | Finanční polštář | ATH | Zaměstnanci | Americký ropný průmysl | Nastavení celní politiky | Celní politiky | Celní politiky USA | Nastavení celní politiky USA | Blízký východ | Tweet Donalda Trumpa | Trump a jeho tweety | Tweet | Mohamed bin Salmán | Poválečné recese | Nejhlubší poválečné recese | Zvyšováním těžby | Navýšení cel | Navýšení cel pro dovoz z Číny | Dopravci | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Federal Reserve | Tržby maloobchodníků | PEPSICO | HashRate | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | MSCI World | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | KfW | Hugo | Regulační orgány | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Politika centrální banky | Jan Raška | Akcie a dluhopisy | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Technologický pokrok | ONE | Merck | Riziko korekce | Účet platební bilance | Čínští turisté | T-Mobile | Nejbohatší Čech | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Vakcína | Historické výsledky | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Aktuální dění na trhu | Dění na trhu | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | WMT.US | Manažeři | Nekonvenční měnové politiky | GSK | Velikost fondu | Kupci | Facebook Shops | Aktivity společnosti | Pomoc lidem | Renault | Sucho v České republice | Sucho v Česku | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | Předstihové ukazatele | Společnost Lufthansa | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Dlouhodobý výhled | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Zadlužení firem | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Zbrojovka | 4M Systems | Slabá poptávka | Střední Evropa | Londýnské burzy | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Waymo | Kvalitní akcie | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Rekordní pokles | Nikola | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Období krize | Místopředseda Evropské komise | Testování indikátorů | Index Nikkei 225 | Nestlé | Novartis | Sanofi | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | Jozo Perić | Splasknutí bubliny | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Německé finanční společnosti | Markus Braun | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Správy kapitálu | Banka JP Morgan | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Firma ČEZ | IDEA | Nízké sazby | Akcie Wirecard | Google Pay | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Velké investice | Sankce proti Rusku | Míra zisku | Fintech společnosti | Český stát | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | MAM | VPS | Ant | Michal Lukáč | Risk na obchod | Sony | Epic Games | Chorvatsko | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Více ztrát v řadě | Větší pozice | Zájem o investování | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | SAE | DS | Chrysler | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Trendová strategie | Spotřební daně | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Pivotové high | Pivotové low | Cybertruck | Semi | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Exor | Porušení pravidel | Progres | Celkový výsledek | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Zotavení letecké osobní dopravy | Světová letecká osobní doprava | Letecká osobní doprava | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Nikl | Světové rezervní měny | Zastavení růstu | Důvěra | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Hugo Boss | IPO Ant Group | Ant Group | Statistické výhody | HelloFresh | Ziskové pozice | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Čas na nákup | Hnojiva v zemědělství | Hnojiva | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Vládní koalice | Počet akcií | Tradingové výsledky | Konzistentní ziskovost | Jak být profitabilní | Ziskovost v tradingu | SMA 200 | Turecká lira (TRY) | Snížení DPH | Globální pandemie | Pohyby dolaru | Vesa Equity | GLS | Divize GLS | Finlord Boris Tomčiak | Zajištění na stáří | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Christian Sewing | Deutsche Bank Christian Sewing | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Zhodnocení akcií | Atlantis Medium | Seznam Zprávy | Elektrická auta | Klimatické změny | Badger | Southwest Airlines | Ceny mědi | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Traton | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Snížení emisí | Inditex | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Banky v ČR | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Vývoj ceny akcie Tesly | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Micron | App Store | Biden | Pracovní místa | Digitální euro | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Delivery Hero | Česká republika | Zápis z posledního zasedání Fedu | Poptávka po akciích | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Udržitelné investování | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Výrobce letecké techniky | Multimilionáři | Významné riziko | Akciové portfolio | Udržitelné investice | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Způsob investování | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | ALV | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | BIIB | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akcie Berkshire | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Tempo inflace | Balík akcií | Akciové investování | Zisky bank | Ziskovost evropských bank | Zpětné testování | Společnost CZG | BAB | BAB.UK | Babcock | Babcock International | Akcie spoločnosti | Pasivně investovat | Ropovod Družba | Praktické tipy | Směr obchodů | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Výběr akcií | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Program QE | Očkování | Cointelegraph | LEN | Orbán | Možnost zhodnocení | Předsednictví EU | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Stimulační balíček | Emise dluhopisů | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Zvýšení těžby | Jon Osnoff | Zvýšení ceny | Samsung Electronics | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Tržby z prodeje | Evropské centrální banky | Realizace obchodu | Držení pozice | Poměr rizika k zisku | Jack Ma | Klienti XTB | Role stop-lossu | Příkaz stop-loss | Longové obchody | Využití stop-lossu | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Neuzavřená ztráta | Nastavení money-managementu | Vhodné akcie | Pravidla obchodování | Akcie Gamestop | Očkování proti covidu | WallStreetBets | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Moderní trading | Pojímání tradingu | Bilanční suma | Návrh PPF | Cenové výkyvy | Návratnosti investice (ROI) | ROI | Ukazatel návratnosti investice | Příklad ROI | Jaká návratnost investic je dobrá? | Výhody ROI | Return On Investment | ROI (Return On Investment) | Poměrové ukazatele | Brent (OIL) | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | XOH | X Open Hub (XOH) | Podnikání XTB | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Obchodné signály | Nákup bitcoinu | UNH | UnitedHealth (UNH) | Cena dogecoinu | WazirX | Coinswitch | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Obchodní přístupy | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | Kering | FinTech akcie 2021 | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Makroekonomický vývoj | Skluz | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Trendy komodit | Investoři a obchodníci | Sektorové akciové portfolio | Globální akciové portfolio | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Akcie Boeing | Nárůst výnosů | Siemens Energy | Nivea | Admirals | Výrazný pohyb | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Průzkum analytiků | Tržní sektory | Výrazný růst | Silná inflace | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Týdenní shrnutí | Tržní pohyb | xStation 5 | Nastavení grafů | PPF Group | Vývoj hodnoty | Ziskovost klientských účtů | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | miniFX | miniFX strategie | Obchodování strategií profesionálů | Klienti Purple Trading | Srovnání míry ziskovosti klientských účtů | Srovnání míry ziskovosti | Míra úspor domácností | Míra úspor | Velikosti pozice | EDF | Umění | Více časových rámců | Platformy MT4 | Data o inflaci | Podíl špatných úvěrů v eurozóně | Podíl špatných úvěrů | Podíl nesplácených úvěrů | Klíčové centrální banky | AMD | Sainsbury | Aimee Donnellanová | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | Obchodní indikátor | Krok za krokem | Akcie kryptoměnové burzy | Ceny surovin | Očekávané zhodnocení | NFLX.US | Pozice na forexu | Hedging pozic | Použití Trailing-Stopu | Zvýšit ziskovost | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | DOGE | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Atlantis Low | Conservative FOREX Trading | Palmary Strategy | Perpetuum Exclusive | World Crypto Strategy | Benxy | GAM | Výrazná inflace | Dubnová meziměsíční inflace | Meziměsíční inflace | Inflace Spojených států | Trh Forex | Sledování grafu | Pandemie COVID | Zaměření investorů | cTrader Purple Trading | Copy Trading Admiral Markets | Zvýšené riziko | Nejlepší obchodníci | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Tellurian | Růst úroků | Výsledky za Q1 | Princip obchodování | Václav Holler | CRYFIN | Risk-Reward-Ratio | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Martin Klass | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Spotřeba domácností | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Sell obchod | ETF portfolia Purple Trading | Portfolia Purple Trading | Vyvážené portfolio | Investiční strategie (Copytrading) | Sdílené strategie | Novodobé investice | Očekávaný průměrný roční výnos | Průměrný roční výnos | Dodávky plynu | Platidlo | Dekarbonizace | Samsung Life Insurance | Konkurence | Prodej | Mali | Tržní prostředí | Zdanění firem | Globální zdanění firem | Další kryptoměny | Zvyšování daní | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | McDonald's | Akcionáři Monety | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Společnost SAB | Programátor | Obchodní výsledky | Moravské tornádo | Tornádo | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Varianty koronaviru | Technologie | Americký výrobce | Akcie Bed Bath & Beyond | Omezení ztrát | Zvyšování těžby | Hliník | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | Očekávání zisku | Spotové ceny | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Evropská unie dnes | Soubor klimatických opatření | Zelený balíček | Český vývoz | AI | GlobalFoundries | Odvětví | Kryptoaktiva | Přístup k měnové politice | Divize | Ola | Načasování | Dodávky suroviny | Rekord | Klimatická politika | Nedostatek mikročipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Provozní náklady | Daňový poplatník | Chování | Vnímání | Makro prostředí | TWS | Výsledky za první pololetí | VIAC | Paramount | Jarda Tupý | Historické trendy | FC Barcelona | Barcelona | Messi | CVC Capital Partners | CVC | Základní sazby | Drahota | Aktuální prognózy | BUX | Obchodování stříbra | Finančně nezávislý | Home Depot | Richemont | Ceny nových aut | Medián | Bonusy | Funkční období | Komfortní zóna | Zóny komfortu | Vlna pandemie | Best Buy | Ranní glosa | Společnosti | Náklady na obchodování | Neúspěch | Opatření | Risk-Management | Prazdroj | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Royal Bank of Canada | Qontigo | NFT | Vysoká poptávka | Hlavní německý akciový index | Hlavní německý akciový index DAX | Automobilový holding | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Rozšíření indexu DAX | Siemens Healthineers | Symrise | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Holding Porsche SE | Stephan Flägel | Manfred Schlumberger | Starcapital | Poskytování obchodních signálů | Délka obchodní historie | Obchodní historie | Bitso | Studijní materiály | Finanční ředitelka | High-yield | Gucci | Hermes International | Luxusní značky | Obchodní účty | Šílenství ohledně kryptoměn | Plány Fedu | BNP | Forex brokeři | Jak analyzovat akcie | P/B | Hodnoty P/B | P/B (P/BV) | UBS Group | UBS Group AG | Aspen Technology | Aspen Technology Inc. | Ukazatel P/B | Ukazatel P/B (P/BV) | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | Cena DOGECOINu | Energetická krize | Jak používat MyFxBook | Připojit účet k MyFxBook | Registrace na MyFxBook | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Hodnocení drawdownu | Riziko ztrát | Analýza COT | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Těžby Bitcoinu | Nová vláda | Zákonné platidlo | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | Optimalizace obchodní strategie | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Ziskovost strategie | Měnící se podmínky na trhu | Změny tržního sentimentu | Pozorování trhu | Náznaky změny trendu | Mechanické obchodování | Zpožděné indikátory | Změny na trhu | Situace na finančních trzích | Netflix (NFLX.US) | Nedostatek polovodičů | EQT | Horizon | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Nedostatek surovin | Pozornost | Ruský prezident | Meta | Dceřiná firma | Metaverse | Meta Platforms | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | IG France | Alexandre Baradez | Francouzské akcie | Index francouzských akcií | Fialova vláda | Česká národní banka (ČNB) | Zvýšení minimální mzdy | Cenové směřování | Globální dodavatelské řetězce | Divize Daimleru | Daimler Truck | Společnost | Oživování globální ekonomiky | Stratégové | Výsledky společnosti | SATS DJIA | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | ProStream | Finanční skupina SAB Finance | Skupina SAB Finance | Burzovní cena | Raketový růst | Dopady inflace | Target | Macy's | Družba | Lockdowny | Stres a emoce | TIM | Akcie Meta | Bezpečná aktiva | Rychlé šíření viru | Omikron | Zhodnocení měny | Úrokové diferenciály | Omicron | Zveřejnění zprávy | Carry trade obchody | Akcie Gazpromu | Broadcom | | Honeywell | Zlotý | Postavení na trhu | Kmen omikron | Dotcom | Rozšíření | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | LUV.US | Southwest Airlines (LUV.US) | Akcie Daimler Truck | Spotřebitelské inflace | Úpis nových akcií | Omega Trend Expert Advisor | Omega Trend | Nastavení Omega Trend | Optimalizace Omega | Princip Omega Trend | Výsledky testování | Výsledky testování Omega Trend | Testování Omega Trend | Benxy (Zonky) | Tomáš Spurný | PGNiG | Banka HSBC | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Infografika | CNH Industrial | Italský výrobce nákladních aut | Výrobce nákladních aut | Gerrit Marx | Společnost CNH Industrial | Karosa | Iveco | Iveco Czech Republic | Miliardy USD | Edmunds | Společnost Edmunds | Rozvahy Fedu | KnowBe4 | Akcie KnowBe4 | Altria | IPO Nia | TOP 5 akcií | Zvyšování sazeb Fedu | Odolné proti inflaci | Tučné dividendy | Ziskovost bank v EU | Ziskovost bank | Ziskovost bank v Evropské unii | Kvalita aktiv | Zpráva EBA | Evropský orgán pro bankovnictví | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Ruský plyn | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Cílové ceny | Hry | Válka na Ukrajině | Instituce | Konsolidovaný čistý zisk | Fox Corporation | Pozice přes noc | Luxusní zboží | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Plynárenské firmy | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Putin | Lowe's | Cena plynu pro evropský trh | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Motivace | Západní společnosti | Použití v tradingu | Orsted | Cheniere Energy | Zkapalněný zemní plyn | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Snížení spotřební daně | Růst cen surovin | Řetězec | Řetězce | Forexový carry trade | Forexové carry trades | Vypůjčení měny | Úrokové platby | Úrokové riziko | Normalizace úrokových sazeb | Princip obchodování carry trade | Obchodování carry trade | Silné trendy | Carry trade příležitosti | Aktuální carry trade | Úrokový zisk | Nestabilita ekonomiky | Zúžení úrokového diferenciálu | Nalezení obchodů | Nákup ruské ropy | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Skupiny PPF | MOL | Korelace otevřených obchodních pozic | Ekonomické vzdělání | Ben Laidler | Vlastnictví | Manažeři autoprůmyslu | Samořízení | Létající vozy | Miliardář Elon Musk | Akcie plynárenských firem | Embargo na ruskou ropu | EchoStar | Akcie Echostar | Akcie Echostar (SATS.US) | Echostar (SATS.US) | Ratingový výhled | Dělení ČEZ | Rozdělení ČEZ | Nové daně | Spojení Moneta Money Bank a Air Bank | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Členové Purple Trading Clubu | Purple Trading Club (PTC) | PTC | Pepa Zeman | Přijetí | Sektorová daň Česko | Sektorová daň | Model brokera | Cena BTC | Marketingová komunikace | Úsporný tarif | Centrum | Oslabení zlata | Daň z mimořádných zisků | Zlepšená ziskovost | Zvýšení ziskovosti | Válečná daň | BedBath
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Ziskové obchodování komodit
Ziskové obchody
Ziskové pozice
Ziskové strategie
Ziskové strategie pro Forex
Ziskové strategie pro Forex a Kryptoměny
Ziskové výsledky
Ziskoví forexoví obchodníci
Ziskoví obchodníci
Ziskoví tradeři

Následující klíčová slova

Ziskovost bank
Ziskovost bank v EU
Ziskovost bank v Evropské unii
Ziskovost evropských bank
Ziskovost klientských účtů
Ziskovost strategie
Ziskovost v tradingu
Ziskový forex
Ziskový obchod
Ziskový obchodník
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít