Pondělí 26. červenec 2021 15:20
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Jihokorejské akcie

C:\fakepath\japan grafy.jpg

Japonské akcie uzavřely nejvýše za téměř 30 let

06.11.2020 Japonské akcie uzavřely dnešní obchodování na nejvyšší úrovni za téměř 30 let, a navázaly tak na silný čtvrteční růst cen akcií ve Spojených státech. Investoři doufají, že patová situace v americkém Kongresu zabrání výraznějším politickým změnám v případě, že se prezidentem stane kandidát Demokratické strany Joe Biden. Očekává se také, že rozložení sil v Kongresu zabrání i výraznému zvyšování daní.
C:\fakepath\top-20082020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.08.2020 1) Jihokorejské akcie patřily dnes k největším poraženým v regionu, jihokorejský index Kospi klesl o 3,66 % na 2 274,22 bodu. Čína dnes oznámila, že ponechává referenční úrokovou sazbu beze změny. Trhy v Indonésii a Malajsii zůstaly zavřené.
C:\fakepath\top-21042020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.04.2020 1) Dění na akciových trzích v Asii a Tichomoří bylo dnes silně ovlivněno pondělním propadem americké ropy WTI. Jihokorejské akcie klesaly kvůli spekulacím ohledně zdravotního stavu Kim Čong-una.
img

Čínské akcie dnes kvůli koronaviru masivně padaly, „akciová nákaza“ se ale dále nešíří. Čeští řidiči se mohou těšit na levnější pohonné hmoty, jejich zlevňování kvůli čínské infekci ještě zrychlí

03.02.2020 Čínské akciové trhy se při pondělním obchodování propadly nejvýrazněji od léta 2015, kdy splaskla tehdejší bublina. Například klíčový burzovní ukazatel šanghajské burzy, index Shanghai Composite, se propadl o necelých osm procent, když po otevření klesal dokonce o takřka devět procent. Index CSI 300, který zahrnuje nejdůležitější tituly burz v Šanghaji a Šen-čenu, klesal po otevření o více devět procent, tedy nejvýrazněji od „šanghajského překvapení“ února 2007, které předznamenalo příchod světové finanční krize.
img

Technologický Nasdaq opět na novém vrcholu

26.04.2019 Hlavní americké akciové indexy včera společnou cestu nenašly. Zatímco technologický Nasdaq si včera polepšil o 0,2 % a opětovně vylepšil svoje historické maximum, průmyslový Dow Jones přišel o půl procenta a S&P 500 uzavřel s červenou nulou. Důvodem růstu technologických firem byly lepší než očekávané výsledky Microsoftu a Facebooku. Naopak americký průmyslový konglomerát 3M nepotěšil, a tak propad jeho akcií o 13 % se nejvíce podepsal pod pokles indexu Dow Jones.
img

Šest zásadních akciových témat, která zajímají investory

27.03.2019 Akcie klesaly až do konce prosince 2018, ale v prvním čtvrtletí letošního roku se výrazně zotavily. Od té doby je však jejich cesta mnohem trnitější, roste volatilita a trhy jsou stále nervóznější. Jaké jsou klíčové oblasti zájmu investorů, kteří hledají možnost kam alokovat zdroje?
img

Akciové trhy míří do červeného

28.02.2019 Americký akciový index S&P 500 včera nedoznal výraznějších změn, když oproti úterní seanci klesl jen o pět setin procenta. Na jedné straně se dařilo energetickým, finančním a průmyslovým titulům, které přidaly 0,4 %, na straně druhé největším propadlíkem byly farmaceutické společnosti, které přišly o půl procenta. Z pohybů jednotlivých odvětví je tak patrné, že včerejší obchodování bylo relativně klidné.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Odhady naznačují opět velmi slušnou výsledkovou sezónu

13.07.2018 Včerejšek nakonec přinesl americkým akciovým investorům slušné zisky. Index S&P 500 a průmyslový Dow Jones si polepšily o 0,9 %, technologický Nasdaq připsal vysokých 1,4 %. Kromě sektoru informačních technologií se dařilo prakticky všem odvětvím, přes jedno procento přidaly průmyslové podniky a farmacie. Jediným propadlíkem se staly maloobchodní řetězce, které přišly o 0,1 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 4.7.2018

04.07.2018 Americké trhy zakončily včerejší obchodování i přes počáteční mírné zisky ve ztrátách. Na vině je stále značné napětí v oblasti obchodní politiky mezi USA a dalšími zeměmi. Prozatím trhy vnímají, že vše směřuje k pátečnímu uvedení v platnost již oznámených dovozních cel na čínské zboží v hodnotě 34 mld. USD. Index Dow Jones klesl o 0,5 %, S&P 500 oslabil o 0,5 % a technologický Nasdaq přišel dokonce 0,9 %. Nejméně se dařilo technologickým firmám (-1,4 %) následovaným finančními institucemi (-1,1 %). Naopak nejlépe včera dopadly telekomunikační společnosti (+1,2 %).
img

Americké akciové trhy si polepšily, rozšíření dovozních cel však stále hrozí

04.04.2018 Americký akciový trh umazal část svých předchozích ztrát a během včerejší seance si připsal 1,3 %. Podporou mu byly všechny sektory v čele s energetickými tituly, které si polepšily o 2,1 %. Naopak relativně nejméně se dařilo trojici segmentů telekomunikací, utilit a realitních developerů, jejichž zisky nepřesáhly jedno procento. Obchodování nepřineslo žádnou zprávu, která by trhy vysloveně povzbudila. Investoři tak zřejmě využili předchozí výprodeje k opětovným nákupům. Světlým bodem byly lepší než očekávané tržby společnosti General Motors, jejíž akcie vzrostly o více jak tři procenta, čímž tak podpořily apetit investorů po celém automobilovém sektoru. Technologický Nasdaq si polepšil o jedno procento, průmyslový Dow Jones přidal dokonce 1,7 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 23.2.2018

23.02.2018 Americké trhy ve čtvrtek korigovaly středeční ztráty. Většina akciových indexů tak uzavírala obchodování v zelených číslech. Index Dow Jones včera získal 0,7 %, S&P 500 si připsal 0,1 % hodnoty a technologický Nasdaq si pohoršil o 0,1 %. V rámci indexu S&P 500 se nejlépe vedlo dvojici sektorů nemovitostí a energií, když si shodně polepšily o 1,1 %. Trojici vítězů uzavřeli zpracovatelé komodit se ziskem 0,7 %. Ten komu se nejméně dařilo, byly naopak finanční instituce se ztrátou 0,8 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy na uplynulý úspěšný týden zatím nenavázaly

20.02.2018 Americké trhy byly včera kvůli státnímu svátku zavřeny. Podobně tomu je i v asijském regionu, kde probíhají oslavy nového lunárního roku. Ty, které zůstaly otevřené, však ve většině případů zamířily dolů. Japonský index Nikkei 225 přišel o jedno procento. S podobnými ztrátami uzavřely i jihokorejské akcie. Naopak jediným trhem, který drží hlavu nad vodou, je indický parket, který mírně koriguje včerejší ztráty. Index Nifty 50 přidává jednu desetinu procenta.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 22.1.2018

22.01.2018 Amerika zakončila minulý obchodní týden zisky napříč všemi hlavními indexy. Průmyslový Dow Jones si připsal 0,2 % hodnoty. S&P 500 vyšplhal k novým historickým maximům, když zavřel na 2 810 bodech, tedy 0,4 % výše, než byl čtvrteční uzavírací kurz. Technologický Nasdaq si polepšil o 0,6 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejvíce dařilo výrobcům nezbytného zboží (+1,1 %), následovaným výrobci luxusního zboží (+0,9 %) a trojici nejlepších uzavřely finanční instituce se ziskem 0,7 %. Menší ztráty zaznamenaly pouze utility (-0,3 %) a energetický sektor (-0,1 %).
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Globální makro tlačí akciové burzy k rekordům

05.01.2018 I třetí letošní seance ve Spojených státech přinesla vylepšení historických rekordů. Všechny tři hlavní indexy si polepšily, nejvíce vzrostl průmyslový index Dow Jones (+0,6 %), následovaný 0,4% zisky indexu S&P 500 a třetí příčku tentokrát obsadil technologický Nasdaq s růstem o 0,2 %. Dařilo se ale i malým a středním podnikům, jejichž index Russell 2000 uzavřel o 0,2 % výše. V rámci indexu S&P 500 posilovaly všechny sektory vyjma dvou propadlíků, kterými se staly sektory utilit (-0,9 %) a realitních developerů (-1,7 %). Kromě pozitivního globálního sentimentu pomohly akciím i včera zveřejněný ADP report, který překvapil výrazně vyšší tvorbou nových pracovních míst v soukromém sektoru. Dnes se dočkáme ucelených statistik za celou ekonomiku a v kontextu včerejších dat mohou aktuální odhady vypadat spíše konzervativně. Důležité budou i hodinové výdělky, které mají skrze vyšší poptávku po zboží a službách podstatný dopad do inflace. Lepší než očekávaná data by přilila vodu na mlýn akciovým trhům i přesto, že by zvýšila očekávání na další zpřísňování měnové politiky Fedu. Méně razantní reakci lze očekávat u více zadlužených sektorů jako telekomunikace, utility nebo realitní developeři.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie pokračují ve spanilé jízdě

04.01.2018 Americké akciové indexy včera opět vylepšily svoje historická maxima. Průmyslový Dow Jones vzrostl o 0,4 %, S&P 500 o 0,6 % a technologický Nasdaq dokonce o 0,8 %. V rámci nejširšího indexu byly nejúspěšnější energetické tituly, které si odnesly zisky ve výši 1,5 %. Přes jedno procento se přehouply i informační technologie. Naopak největším propadlíkem byly telekomunikace, které odevzdaly 2,2 %. K optimismu nakupovat akcie pomohly i zveřejněné indexy ISM, které ukázaly na nejrychleji rostoucí ekonomickou aktivitu za poslední tři měsíce. Zápis z posledního zasedání Fedu potvrdil, že centrální banka bude letos pokračovat v postupném zvyšování úrokových sazeb.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Pozornost trhů bude mířit na dnešní zasedání ECB

26.10.2017 Investoři jsou v posledních dnech stále více a více citlivější na zprávy ohledně chystané daňové reformy ve Spojených státech. Nejistota spojená s jejím schválením a smíšené hospodářské výsledky firem včera poslaly americké akciové indexy dolů. S&P 500 včera odevzdal půl procenta, když na jeho propadu se podílely všechny hlavní sektory. Nejhůře dopadlo odvětví telekomunikačních společností, když tyto akcie přišly o více jak dvě procenta své hodnoty. Relativně nejlépe se dařilo farmaceutickým titulům, které klesly pouze o jednu desetinu procenta. Půl procenta ztratily i další dva indexy, technologický Nasdaq a průmyslový Dow Jones.
jiznikorea.jpg

Jihokorejské akcie po jaderném testu klesly

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

FX Update - Euru rychle dochází dech, novou přítěží je Španělsko

25.05.2010 Euro si přes noc nepolepšilo a po víkendové záchraně španělské banky se rozmohla vlna oznámení o fúzích menších spořitelen ,,Cajas". Tlak na euro dále ještě vystupňovala zpráva MMF označující oživení španělské ekonomiky za extrémně slabé a nejisté a pracovní trh Španělska za ,,nefunkční". EUR reagovalo návratem pod klíčovou hladinu podpory 1,2440 a zanedlouho jsme se dostali zpět na úroveň minulého čtvrtka. Kvůli svátku v některých evropských centrech chyběla likvidita, ale přesto byl směr potvrzen.

Další odkazy na téma Jihokorejské akcie

img

Jihokorejské akcie | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Akcie dnes | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Jihokorejský Kospi | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Index Kospi | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Akcie i dolar prudce klesají kvůli vyhlídkám na Trumpův ...

... Indexy hongkongských akcií Hang Seng a jihokorejských Kospi si odepisují zhruba tři procenta. "Na trhu je mnoho paniky, výsledek ...
img

CAC 40 | FXstreet.cz

... cenu zlata Zlato - Intradenní výhled 13.7.2016 Jihokorejské akcie po jaderném testu klesly Obama chce zabránit pádu z fiskálního útesu
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Icahn dokupuje akcie ...

... cenu zlata Zlato - Intradenní výhled 13.7.2016 Jihokorejské akcie po jaderném testu klesly Obama chce zabránit pádu z fiskálního útesu
img

Jefferies | FXstreet.cz

... z nich. Akcie společnosti Nintento Co. na burze v Tokiu zareagovaly poklesem o 4,2 %, což jí ubralo na tržní hodnotě přibližně 1,5 ...
img

ČTK | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

S&P | FXstreet.cz

... cenu zlata Zlato - Intradenní výhled 13.7.2016 Jihokorejské akcie po jaderném testu klesly Obama chce zabránit pádu z fiskálního útesu
img

Asijské akcie | FXstreet.cz

... 2016 Asijské akcie na počátku nového týdne klesají a britská libra ztrácí více než dvě procenta. Může za to nejistota na trhu po ...
img

Finanční trhy | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Růst akcií | FXstreet.cz

... ECB, německé akcie +6,5 % a italské dokonce od pondělku rostou o více než 7 %. Kdo by to byl ještě v neděli po zveřejnění výsledků ...
img

Agentura Reuters | FXstreet.cz

09.09.2016 Jihokorejské akcie dnes oslabily a dostaly se nejníže za poslední týden. Oslabil i kurz jihokorejského wonu...
img

Výsledky | FXstreet.cz

12.01.2010 Včerejšek nepřinesl žádné důležité fundamentální zprávy. 30.11.2009 Jak jsem si půjčil systém. 21.10.2009 Nejdůležitější ...
img

MMF | FXstreet.cz

... 2017 MĚNY NEBO Akcie? To je otázka s jasnou odpovědí. Největší slabina dolaru? Jeho fundament už po včerejšku nemůže být o mnoho lepší
img

Agentura Reuters | FXstreet.cz

... 2016 Britské akcie uzavřely dnešní obchodování na dalším rekordním maximu. Ostatní přední evropské burzy však oslabily, a to především ...
img

Evropské akcie | FXstreet.cz

... pro Evropu Akcie v prvním týdnu posílily Burze pomohly k růstu banky a poprvé tento týden i ČEZ Týden technicky - Zlato zahájilo i ...
img

Forex - továrna na peníze? | FXstreet.cz

... cenu zlata Zlato - Intradenní výhled 13.7.2016 Jihokorejské akcie po jaderném testu klesly Obama chce zabránit pádu z fiskálního útesu
img

Japonské akcie | FXstreet.cz

... forexovými brokery Čínské akcie klesly o sedm procent Video: Týdenní forex analýza 26.12.2016 Ropa WTI - Intradenní výhled 28.12.2016
Související klíčová slova: Čína | Japonsko | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Měnová politika | Německo | Francie | Španělsko | Evropské akcie | Výsledková sezóna | Americké akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Politika | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Arbitráž | Transakce | Valná hromada | Bloomberg | Burza | CME | Centrální banka | Centrální banky | Dividenda | ECB | Ekonomika | Euro | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční horizont | Kurz | Likvidita | MMF | Marže | Finanční instituce | Měny | Obchodní bilance | Opce | Pozice | Prodeje existujících domů | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Swiss | Trader | Trend | Ukazatel | Volatilita | Výnos | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | EMU | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Jihokorejský won | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Panika | Výsledky | Obchodovat | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Regulace | Financování | Investovat | Makro | Eurostat | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | ADP report | Obchodníci | Index | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Fortuny | Akciové burzy | Analýzy | Banka | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CZK | Česká spořitelna | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eurostoxx 50 | Fortuna | GfK | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investiční | Investing | ISM | Jádrová inflace | Koupit akcie | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pro investory | Reuters | Ropy | Signály | Saxo Trader | Société Générale | Stoxx | Trh | Tržní podíl | WTI | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | ZEW | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Čistá úroková marže | Intermediate | Měď | Obchodní den | ROCE | Tovární objednávky | CTA | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Termín vypořádání | Tržby | QE | Komise | Unicredit | Royal Bank of Scotland | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | UniCredit Bank | CSI300 | Baker Hughes | Investing.com | Finanční trhy dnes | Čínská centrální banka | Růst cen akcií | Rolls-Royce | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Americké firmy | Pozornost investorů | Firmy | Akcie energetických společností | Index japonských akcií Nikkei | Japonský index Nikkei | JPMorgan Chase | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | Hlavní indexy | Nervozita | Dnešní ekonomický kalendář | Walmart | Halliburton | Dnešní obchodování | Propad | Index Nikkei | FactSet | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Čínské akciové trhy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Akcionáři | Výhled | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Obchodní proces | Globální obchod | Krize | Akcie Moneta Money Bank | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Očekávání | Index KOSPI | Vstup na burzu | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Americký akciový trh | Průmyslový index Dow Jones | Kosdaq | Airbnb | Index Russell 2000 | Globální akcie | Saxo | Kartel OPEC | Podniky | Čínské měny | CSI 300 | Šéf Fedu | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Úrokový výnos | Výsledky firem | Akciové trhy v Asii | Akciový propad | Dění na akciových trzích | Burzovní ukazatel | Technologický Nasdaq | Pokles cen | Pohonné hmoty | Poptávka po ropě | KOSPI | Prezident Donald Trump | Rijád | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Růst cen | Philip Lowe | Problémy | NAFTA | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Zahájení obchodování | Míra | Měnové politiky | Americké centrální banky | Demokratické strany | Experti | Trump | Prezident | Trhy | Šíření koronaviru | Index japonských akcií | Pokles | Situace | Pandemie | Žádost o vstup na burzu | SEC | West Texas Intermediate | COVID-19 | Stimuly | Nákupy aktiv | Pandemie COVID-19 | Texas | Bilion dolarů | UNA | Republikáni | Růst | Koronavirové krize | Práce | Týdenní nárůst | Dopady koronavirové krize | Guvernér australské centrální banky | Joe Biden | Covid | Ceny | Největší firmy | Make America Great Again | MAGA | Goodyear | Biden | Akciové trhy v Austrálii
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Jihoafrická ekonomika
Jihoafrický rand
Jihoafrický rand (ZAR)
Jihoevropské státy
Jihoevropské země
Jihokorejská automobilka
Jihokorejská centrální banka
Jihokorejská ekonomika
Jihokorejská společnost
Jihokorejská vláda

Následující klíčová slova

Jihokorejské společnosti
Jihokorejský HDP
Jihokorejský hrubý domácí produkt
Jihokorejský KOSPI
Jihokorejský won
Jihokorejský won (KRW)
Jihomoravské firmy
Jim Inhofe
Jim Ratcliffe
Jim Rogers
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
ETX Capital
xPartners
FxNet
reklama
Capital.com euro
Potvrďte prosím... Zavřít