Středa 06. červenec 2022 02:45
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Projekce

img

Swingový výhled 24. týden 2022

21.06.2022 Máme za sebou týden, ve kterém se hlavní světové akciové indexy vykoupaly v krvavé lázni v reakci na rostoucí inflaci, která postupuje rychleji, než se předpokládalo. Hlavní part v tomto dramatu sehrály centrální banky. Podle očekávání USA, Velká Británie a překvapivě také Švýcarsko zvyšovaly úrokové sazby. Japonsko naopak jako jedna z mála zemí se rozhodlo ponechat nadále úrokovou sazbu na původní hodnotě – 0,10 %.
img

Forex: Fed přitlačil na pilu s 75bodovým hikem a novou projekcí

16.06.2022 Ceny vstupních materiálů pro český průmysl nadále zdražovaly vysokým tempem. Dnes budou ještě investoři vstřebávat včerejší 75bodový hike od Fedu. Projekce úrokových sazeb členů FOMC naznačují 3,4 % pro letošní rok a vrchol na 3,8 % v příštím roce. Scénář hladkého přistání se pomalu oddaluje, nicméně J. Powell v něj stále pevně věří i navzdory agresivnějšímu utahování měnové politiky. V reakci na mimořádné zasedání ECB evropské akciové indexy zamířily výše.
img

Ranní komentář: Fed zvýšil sazby o 75bp., ECB hasí požár na trhu s dluhopisy

16.06.2022 Americká centrální banka včera podle očekávání zvýšila sazby o 75bp. a v následných projekcích naznačila, že by letos měly růst o dalších 175bp. Zároveň zveřejnila projekce, ve kterých počítá s rychleji rostoucí inflací a nezaměstnaností a se zpomalující ekonomikou. Očekávání trhu tak po rapidní změně z minulého pátku byla více méně naplněna a indexy na včerejší zasedání Fedu reagovaly růstem.
C:\fakepath\1655359353-praktick_oknko-16062022.jpg

Praktické okénko – Cykly a návrat k „jistotě“

16.06.2022 Měnové páry neustále nabízejí mnoho obchodních příležitostí jejichž principy zůstávají ovšem neměnné.
img

Klíčové body z tiskové konference Jerome Powella

15.06.2022 Aktuální projekce jsou založeny na pomalém návratu inflace zpět k cíli. Znamená to, že pokud ceny nadále porostou, ve hře bude vyšší zvýšení než 0,75 %. Žádní konkrétnější čísla nebyla zmíněna, vše bude záviset na datech před příští schůzí.
img

📉US500 po rozhodnutí fedu padá💥

15.06.2022 Federální rezervní systém zvýšil na svém červnovém zasedání úrokovou sazbu o 75 bazických bodů na 1,5 - 1,75 % poté, co inflace minulý měsíc zrychlila na 41letá maxima. Zdá se, že ekonomická aktivita po poklesu v prvním čtvrtletí vzrostla. Nárůst pracovních pozic byl rapidní a míra nezaměstnanosti zůstala nízká. Infalce je v USA vysoká, což odráží nerovnováhu nabídky a poptávky související s pandemií,vysokými cenami energií a širšími cenovými tlaky. Invaze Ruska na Ukrajinu způsobuje humanitární a ekonomické těžkosti. Ty se projevují vysokou inflací a celkovou zátěží pro globální ekonomiku. K tomu všemu čínské lockdowny zhorší situaci v dodavatelských řetězcích. Fed chce vrátit míru inflace k inflačnímu cíli za každou cenu.
img

Ranní komentář: Trhy vyčkávají na Fed, ten by měl dnes zvýšit sazby o 75bp

15.06.2022 Akciové indexy včera znovu klesaly, i když zdaleka ne tak výrazně jako v posledních dnech. Trhy nyní vyčkávají na Fed, který bude večer rozhodovat o sazbách. Po pátečních výsledcích inflace se dnes očekávání posouvají směrem ke zvýšení sazeb o 75bp. Fed nabídne také nové projekce pro vývoj sazeb, HDP a inflace, které budou klíčové pro formování dalšího očekávání trhu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.06.2022

13.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně oslabily. S&P 500 odepsal 5,1 %, což představuje nevýznamnější týdenní pokles od ledna. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 28). Klíčovým faktorem během minulého týdne bylo americké CPI, které vyžaduje důraznější akci ze strany Fedu. Trh se tak začíná opět obávat, že centrální banky budou muset udělat více, než investoři v tuto chvíli zaceňují, aby dokázaly zkrotit inflaci.
img

Pár ETH/USD, potenciál medvědího poklesu | 13. června 2022

13.06.2022 Ve čtyřhodinovém grafu očekáváme odraz ceny od supportu indikátoru stochastic a předpokládáme býčí trend s růstem ceny od 1. supportu na úrovni 1480c, která odpovídá horizontálnímu supportu swingového minima a 161,8% Fibonacciho extenzi, k naší 1. rezistenci na úrovni 1 727, která odpovídá 50% Fibonacciho retracementu a horizontální pullback rezistenci. Alternativně může cena prorazit strukturu a zamířit k 2. supportu na úrovni 1 309, která odpovídá úrovni 161,8 % Fibonacciho projekce.
img

ECB konference

09.06.2022 Je spravedlivé říci, že ECB je transparentní, jak jen může být. Máme zmapovanou jasný scénář růstu sazeb. Je nepravděpodobné, že od Lagardeové přijdou další důležité informace. Nicméně otázky a odpovědi začínají
img

Ranní komentář: Čínské akcie výrazně rostou, BABA včera +15 %, dnes zasedá ECB

09.06.2022 Akciové trhy včera v Evropě i v USA mírně klesaly, ale zatím si do značné míry drží zisky, které v posledních dnech dokázaly nashromáždit. Výrazného růstu se ale včera dočkaly čínské akcie, kterým pomáhají zprávy ohledně zotavující se ekonomiky, snaze ekonomice pomoci a také regulatorní novinky, které indikují, že tlak na technologické firmy ze strany regulátorů začíná polevovat. Akcie Alibaby včera vyrostly o 15 % a výrazně rostly i ostatní čínské techy.
img

Target a Walmart kazí investorům náladu

07.06.2022 Akcie retailových řetězců Target a Walmart dnes ztrácejí půdu pod nohama a připisují 2% ztrátu. Nad akciemi maloobchodních řetězců se stahují mračna. Slabé odhady, problémy se zásobami a obavy o zdraví spotřebitelů tíží sentiment investorů a ti napomáhají poklesům.
img

Invesco: Analýza inflace – hlubší příčiny a důsledky

07.06.2022 Společnost Invesco v analýze zkoumá některé základní ekonomické koncepty a uvádí svůj názor na to, zda se inflace posune zpátky k hodnotám, na které jsme byli ještě nedávno zvyklí, nebo zda se nyní pohybuje k trvale vysoké úrovni, která spíše odpovídá zkušenostem ze 70. a 80. let minulého století.
img

Kofola: První čtvrtletí roku bez omezení, meziroční růst a potvrzení cílů

25.05.2022 Hospodaření Kofoly za první čtvrtletí tohoto roku v meziročním srovnání slušně vzroste. Je to dáno zejména lockdownem kvůli pandemii koronaviru ve stejném kvartále loňského roku. Zasáhlo to hlavně restaurační byznys. Hospodaření Kofoly ovlivňuje sezónnost. I když nebyl Q1 22 ovlivněn žádnými omezeními, je první kvartál z hlediska sezónnosti nejslabší. Předpokládáme potvrzení celoročních cílů.
img

Colt CZ: První kvartál naznačí rekordní rok

20.05.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky společnosti Colt CZ Group SE (dříve Česká zbrojovka – CZG) za první kvartál tohoto roku podle nás podstatně vzrostly v meziročním srovnání. Očekáváme růst tržeb o 62 % y/y a zisku EBITDA o 56 %. Za tímto vysokým růstem zřejmě stála masivní poptávka zejména na hlavním trhu v USA. Rozdíl podpořila také konsolidace Coltu, který před rokem ještě nebyl součástí České zbrojovky.
img

Swingový výhled 18. týden 2022

16.05.2022 Ve válce proti rostoucí inflaci centrální banky USA, Velké Británie a Austrálie v tomto týdnu zvyšovaly úrokové sazby. Británie přitom varovala před rizikem recese. Sazby zvyšovala také ČNB. Ty se tak dostaly na nejvyšší úrovně od roku 1999. Klíčová úroková sazba v ČR je nyní 5,75 %.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 16.05.2022

16.05.2022 Na akciové trhy se vrátila volatilita, VIX se drží na úrovních kolem 30 bodů. V tuto chvíli zůstávají rizika asymetricky nakloněna směrem dolů. S&P 500 předvedl šestý klesající týden v řadě. Takto dlouhou úroveň týdenních ztrát index naposledy zaznamenal v roce 2008. Dominantním faktorem je probíhající obrat v měnové politice hlavních centrálních bank. Ten bude pokračovat, jelikož inflační tlaky prozatím nemizí. Čím dál více začíná náladu na burzách ovlivňovat zero covid policy v Číně.
img

Kofola (Koupit, 12m cíl = 381 CZK): Historicky nejlepší čísla budou dále růst

12.05.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko vydáváme doporučení Koupit s cílovou cenou 381 CZK na jednu akcii (doporučení a cílová cena byly dosud v revizi). Kofola je přední společností v sektoru produkce nealkoholických nápojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se mimo jiné zaměřuje na produkci sycených nápojů a minerálních vod. Od propuknutí pandemie a po zavedení přísných restrikcí bylo tvrdě zasaženo hospodaření Kofoly, zejména restaurační segment.
img

Akcie Wendy’s klesají po horších výsledcích

11.05.2022 Akcie Wendy’s (WEN.US) během dnešní seance klesly téměř o 10,0 % poté, co řetězec restaurací oznámil horší čísla za první čtvrtletí způsobená zvýšenou konkurencí v důsledku omezení nabídky a pracovních sil.
img

ČEZ: Vyšší ceny elektřiny, podstatně lepší výsledky v meziročním srovnání

04.05.2022 Očekáváme, že za první kvartál tohoto roku představí ČEZ silné výsledky. Hospodaření podle našeho odhadu podstatně vzroste v meziročním srovnání, a to navzdory tomu, že čísla za Q1 22 nezahrnují prodané rumunské a bulharské aktivity, které ještě před rokem byly součástí ČEZu. Podstatně lepší budou realizované ceny elektřiny. Předpokládáme, že ČEZ potvrdí své celoroční cíle.
img

Potenciál medvědího obratu u páru EUR/USD! | 14. dubna 2022

14.04.2022 Cena je v časovém rámci H4 poblíž klíčové pivotní úrovně. Vidíme možný medvědí obrat z naší 1. rezistence 1,09381, která odpovídá 38,2% Fibonacciho retracementu a 61,8% Fibonacciho projekci, k našemu 1. supportu 1,08070, který odpovídá 161,8% Fibonacciho extenzi. Náš medvědí trend je potrvzen obchodováním ceny pod indikátorem Ichimoku cloud. Respektive pokud cena prorazí úroveň klíčové rezistence, mohla by dál růst až k 2. rezistenci na úrovni 1,10215, která odpovídá 50% Fibonacciho retracementu a 78,6% Fibonacciho projekci.
img

Peloton by dle Morgan Stanley mohl mít brzy více než 3 mil. předplatitelů

08.04.2022 Akcie Pelotonu (PTON.US) v pátek mírně klesly i přes pozitivní komentáře z Morgan Stanley (MS.US). Investiční banka věří, že počet předplatitelů, kteří využívají její vzdálené fitness lekce, může ve třetím čtvrtletí přesáhnout 3 miliony, a proto se rozhodla ponechat na akciích rating "Equal Weight" s cílovou cenou 32 USD.
img

Akcie Levi Strauss se propadají navzdory lepším čtvrtletním výsledkům

07.04.2022 Akcie Levi Strauss (LEVI.US) vymazaly počáteční zisky a ve čtvrtek klesly o více než 5,0 % , přestože prodejce oblečení vykázal za první čtvrtletí lepší než očekávaná čísla.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Libra na plány BoE ohledně inflace reaguje volatilitou

25.03.2022 Libra zaznamenala během týdne mírné zisky. GBP však zůstává v sestupném trendu. Rostoucí inflační a geopolitická rizika vyvíjejí tlak na britskou měnu a nutí Bank of England změnit své dřívější plány.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Česká zbrojovka: Rekordní rok, masivní poptávka a překonání cílů

22.03.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za celý minulý rok budou rekordní. Čekáme překonání cílů společnosti. Předpokládáme, že masivní poptávka v USA, což je hlavní trh Zbrojovky, bude pokračovat. Nemalý podíl na podstatném meziročním růstu bude mít také konsolidace akvírovaného Coltu, který je ve výsledcích zhruba od poloviny minulého roku. Předpokládáme také, že zazní projekce na aktuální rok včetně návrhu dividendy.
img

Pokračování býčího trendu u páru GBP/USD | 22. března 2022

22.03.2022 V časovém rámci 4H mají ceny býčí momentum a sestrvávají u našeho supportu vzestupné trendové linie. Vidíme potenciál dalšího pokračování býčího trendu od našeho 1. supportu na úrovni 1,31251, který odpovídá 38,2% Fibonacciho retracementu, směrem k naší 1. rezistenci na úrovni 1,31953, která odpovídá 78,6% Fibonacciho projekcí. Cloudy Ichimoku předpovídají býčí cloudy, a dál tím potvrzují naši vizi. Alternativně by ceny mohly klesat k našemu 2. supportu na úrovni 1,30877, který odpovídá 61,8% Fibonacciho retracementu.
img

Ekonomický kalendář: Fed rozhoduje o sazbách a pod drobnohledem jsou maloobchodní prodeje z USA

16.03.2022 Evropské indexy otevřely do plusových hodnot. Pozitivní sentiment se objevil už ve výsledcích včerejší seance na Wall Street. Asijské trhy podpořila naděje na nový monetární stimul z Číny. Trhy začaly být také optimistické ohledně vývoje ruské agrese na Ukrajině. Dnes je na programu fundament č.1 - zasedání americké centrální banky. Pozor, kvůli změně času v USA se sazby vyhlašují v 19. hodin a tisková konference začíná v 19:30! Očekává se růst sazeb o 25 bps. Investoři však budou sledovat také nové projekce a očekávání růstu sazeb v následujících měsících. Neméně důležitá informace také bude, zda a jak rychle začne Fed snižovat svoji bilanci. K zasedání chystáme živý přenos vysílaný na XTB youtubovém kanálu!
img

Týden na akciových trzích: Evropské indexy dokázaly růst, Praha nikoli

11.03.2022 Fundament – už si jen matně pamatuju, co to slovo znamená. O fundament totiž v současné době vůbec nejde. Bohužel. To, jakým směrem se akciové trhy ten který den vydají, je stanoveno řinčením zbraní na Ukrajině nebo ochotou zasednout k zelenému stolu a vyjednávat. Z tabulky níže je jasně vidět, kdy se vyjednávalo a kdy naopak docházelo k odstřelování civilních cílů.
img

Ranní okénko - ECB bude pokračovat ve snižování tempa nákupu aktiv

11.03.2022 Dnes se dozvíme, jak si na začátku roku vedl český průmysl. Oproti prosinci se mělo dostavit zlepšení a v meziročním srovnání odhadujeme vyšší objem produkce o 4,2 %. K dobru měl ale letošní leden jeden pracovní den navíc, po očištění tak bude výsledek nižší. Z USA odpoledne dorazí index od University of Michigan, který by měl poukázat mírný pokles spotřebitelské důvěry a další navýšení inflačních očekávání.
img

ČEZ: Překonání celoročních cílů, výhled na tento rok, možný návrh dividendy

10.03.2022 Očekávané výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí roku 2021. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku nebude hospodaření obsahovat příspěvek prodaných rumunských a bulharských operací. Důležité budou samozřejmě samotné výsledky za Q4 21 respektive za celý rok 2021. Projekce ČEZu na tento rok a prodej, respektive cena elektřiny na další roky a případný výhled na další roky.
C:\fakepath\euro3.png

Reuters: Boje na Ukrajině sníží letos růst HDP eurozóny až o 0,4 procenta

25.02.2022 Konflikt na Ukrajině může snížit letošní růst hrubého domácího produktu (HDP) eurozóny o 0,3 až 0,4 procenta. Podle čtyř zdrojů agentury Reuters to na schůzce Rady guvernérů v Paříži řekl hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) Philip Lane. Učinil to už ve čtvrtek, krátce poté, co Rusko zahájilo invazi. Počítá i s vyšší inflací.
img

Týden na akciových trzích: Praha vítězem, Amerika ještě v plusu a Evropa stlačená v červeném

04.02.2022 Tento týden všichni čekali na měnová zasedání centrálních bank. ECB sazby neměnila, ale doprovodný komentář byl jestřábího charakteru. Bank of England podle očekávání zvýšila sazby o 25bb, o jeden hlas ale neprošlo zvýšení o 50bb. Naše ČNB také nepřekvapila a podle očekávání zvýšila sazby o 75bb na 4,5 %. To bylo podle očekávání analytiků, ale zdá se, že trh již zacenil vyšší 100bb růst.
img

Rozbřesk: Sazby Fedu beze změny, ale Powell proměnil tiskovku v jestřábí show

27.01.2022 Americká centrální banka si připravila půdu pro zahájení cyklu zvyšování úrokových sazeb. Ty půjdou nahoru brzo, což znamená v polovině března. Kromě to však Fed indikuje jasný záměr redukovat svoji bilanci, přičemž jak z jeho komunikace vyplývá, tato forma restrikce by mohla přijít na řadu již ve druhém čtvrtletí tohoto roku.
img

Ranní glosa: Sazby Fedu beze změny, ale Powell proměnil tiskovku v jestřábí show

27.01.2022 Americká centrální banka si připravila půdu pro zahájení cyklu zvyšování úrokových sazeb. Ty půjdou nahoru brzo, což znamená v polovině března. Kromě to však Fed indikuje jasný záměr redukovat svoji bilanci, přičemž jak z jeho komunikace vyplývá, tato forma restrikce by mohla přijít na řadu již ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Zvýšení úroků v březnu ze strany Fedu je tedy jasné.
C:\fakepath\valka-21022022.jpg

Co když vypukne válka na Ukrajině?

21.01.2022 Finanční trhy začaly brát v potaz možnost, že Rusko vojenskou invazí vstoupí na Ukrajinu. Tento scénář sice má stále malou pravděpodobnost, ale není úplně zanedbatelný, a proto investoři raději přistoupili na úpravy svých portfolií.
img

ECB může zvýšit sazby již letos v září

18.01.2022 Mnoho obchodníků nyní přehodnocuje svůj postoj k sazbám, protože ECB bude pravděpodobně jednat agresivněji, než se dříve myslelo. Domnívají se, že centrální banka zvýší sazby již koncem letošního roku.
img

Zlato zůstává nejlepším zajištěním proti inflaci

21.12.2021 V pondělí se trhu se zlatem nepodařilo najít žádnou pozitivní trakci a někteří ekonomové se chystají revidovat svůj výhled na rok 2022 směrem dolů.
img

ECB očekává silný růst až do roku 2024

17.12.2021 Evropská centrální banka upravila svá opatření kvantitativního uvolňování, ale zachovala flexibilní politiku. Uvedla, že i když program nouzových nákupů skončí v březnu 2022, její program nákupu dluhopisů zůstane zachován.
img

Ranní okénko - Fed a zvýšení úrokových sazeb? Tři v 2022 i 2023

16.12.2021 Po včerejším zasedání Fedu, které se podle očekávání neslo spíše v jestřábím tónu, byla reakce finančního trhu vcelku mírná. Ani to nebylo překvapivé, neboť Fed se se svou projekcí úrokových sazeb blíže posunul tam, kde už trh byl. Dnes je na řadě ECB, od které můžeme očekávat spíše umírněnější komentáře k vývoji inflace a prohlášení, že úrokové sazby je třeba držet dlouho na aktuálně velmi nízké hodnotě. Kromě monetární politiky nás dnes čekají i zajímavá ekonomická data.
C:\fakepath\1639642006-praktick_oknko-16122021.jpg

Praktické okénko - swing+intraday

16.12.2021 Praktická ukázka exekuce a řízení swingového obchodu na měnovém páru EUR/USD (otevřená pozice) a intra denního obchodu na GBP/USD.
img

Forex: ECB dnes oznámí konec pandemického programu

16.12.2021 Americká centrální banka včera na svém zasedání oznámila, že do konce března ukončí program nákupu aktiv. Jeho pandemickou obdobu v Evropě by dnes na svém zasedání měla k březnu ukončit i ECB. Do zvýšení evropských sazeb je ale ještě hodně daleko. Předstihové PMI z Evropy ukážou v případě průmyslu na přetrvávající úzká hrdla ve výrobním procesu, služby stáhne dolů další pandemická vlna. Americká průmyslová produkce za listopad naváže na silné říjnové statistiky.
img

Ranní okénko - Fed bude avizovat rychlejší ukončení nákupu aktiv

15.12.2021 Fed by měl na svém dnešním zasedání oznámit zrychlení stahování programu nákupu aktiv z trhu, což mu otevírá cestu k možnosti dřívějšího navýšení úrokových sazeb. Kromě amerických maloobchodních tržeb, které si patrně i v listopadu připsaly meziměsíční přírůstek, je dnešní ekonomický kalendář prázdný.
img

Forex: Koruna ve vleku Fedu a ECB

13.12.2021 Českou korunu v závěru minulého týdne podpořilo zveřejnění listopadové inflace a následný jestřábí komentář guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka, že úrokové sazby ještě nejsou na neutrální úrovni a nějakou dobu ještě půjdou nahoru. Shodně se vyjádřil také Tomáš Holub v nedělních OVM a dokonce zmínil, že si dokáže představit, že na měnovém zasedání příští týden bude hlasovat o 75bb, se kterými počítá i naše prognóza.
C:\fakepath\1639043808-praktick_oknko-09122021.jpg

Praktické okénko IV.

09.12.2021 Praktické ukázky při využití Fibonacciho Extension (projekce, rozšíření).
C:\fakepath\trader-05122021-1.png

Predikce psychologických cyklů na finančních trzích

06.12.2021 V článku Můj signál nepřichází, a tak čekám dál, jsme hledali paralely mezi chováním traderů na finančních trzích a mimo ně, v běžném životě. Základem našeho pátrání byla myšlenka, že část chování na finančních trzích je vybudováno neustálým opakováním různých činností v běžném životě. Článek jsme uzavřeli s tím, že tvorba návyků určitého druhu chování podléhá počtu jeho opakování, což nás přivádí k článku dnešnímu, který bude věnován psychologickým cyklům na finančních trzích.
img

Česká zbrojovka: Podstatný růst hospodaření, zvýšení celoroční projekce

25.11.2021 Výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za devět měsíců tohoto roku zaznamenaly v meziročním srovnání podstatné zlepšení ve všech sledovaných položkách. Růst je dán silnou poptávkou prakticky ve všech regionech a zejména konsolidací akvírovaného Coltu. Motorem hospodaření je bez překvapení trh Spojených států. Kromě čistého zisku, kdy došlo k pozitivnímu přecenění finančních derivátů, jsou však reportovaná čísla mírně pod konsensem.
img

Kofola: Výsledky za Q3 21 bez překvapení mírně nad odhady, úprava celoroční projekce

24.11.2021 Kofola ČeskoSlovensko reportovala dnes výsledky za třetí čtvrtletí tohoto roku. Vzhledem k prudké inflaci vstupních položek je zisk EBITDA nižší ve srovnání se stejným obdobím loňského roku při tržbách, které naopak loňský výsledek mírně překonaly. Oznámená čísla jsou mírně nad konsensem trhu.
img

Česká zbrojovka: Silná poptávka a zahrnutí Coltu za meziročním růstem; částečný exit některých akcionářů

18.11.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky za devět měsíců tohoto roku budou v meziročním srovnání podstatně lepší. Je to dáno velmi silnou poptávkou zejména v zámoří, ale také zahrnutím Coltu (od 21. května) do výsledků. Očekáváme, že management zopakuje své projekce na výsledky za celý rok.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 15. listopadu 2021

15.11.2021 Bitcoinová síť se znovu zapsala do historie – 14. 11. 2021 v 5:15 UTC byla na bloku 709,632 spuštěna aktualizace Taproot.
C:\fakepath\top5-09112021-28-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.11.2021 1) Objem německého vývozu v září po očištění o sezonní a kalendářní vlivy klesl druhý měsíc za sebou. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad. Oproti srpnu klesl o 0,7 procenta na 112,3 miliardy eur (2,8 bilionu Kč). Analytici čekali, že se meziměsíčně nezmění. Dovoz téměř stagnoval. Ve srovnání se srpnem vzrostl o 0,1 procenta na 99,2 miliardy eur. Odborníci čekali, že v září posílí o 0,6 procent. Narušení dodavatelských řetězců komplikuje oživení největší evropské ekonomiky, napsala agentura Reuters.
img

ČEZ: Výsledky za Q3 nad odhady zejména kvůli tradingu, očekávané zvýšení celoročních cílů

09.11.2021 Dnes ráno oznámil ČEZ výsledky za třetí kvartál. EBITDA vzrostla meziročně o 30 % na 16,9 mld. CZK a čistý zisk o 144 % na 5,6 mld. CZK. Reportovaná čísla překonala tržní odhady i naše projekce. Růst v meziročním srovnání je dán vyšším ziskem z tradingu a absencí mimořádných opravných položek. Management ČEZu zvýšil celoroční projekce jak u zisku EBITDA, tak u čistého zisku.
img

ČEZ: Předprodeje elektřiny na další roky, zvýšení celoročního cíle

03.11.2021 Den zveřejnění: úterý, 9. listopadu 2021 v 7:00 CET Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky za třetí čtvrtletí nebudou kromě prodaných rumunských aktivit zahrnovat také Bulharsko. Bulharská aktiva byla prodána na konci července, takže do kvartálních čísel se zaúčtuje jen asi měsíc. Z celého reportu bude důležité sledovat prodej elektřiny na další roky. A také komentář k celoročním cílům, které budou pravděpodobně zvýšeny o nečekanou vratku úroků z prodlení.
img

Ranní shrnutí (02.11.2021)

02.11.2021 Americké indexy zakončily seanci v zisku. Index S&P 500 vzrostl o 0,18 %, Dow Jones přidal 0,26 % a Nasdaq přidal 0,63 %. Index Russell 2000 vyskočil o 2,65 %.
img

Moneta: Nižší provozní náklady i nižší náklady na riziko katapultovaly čistý zisk

29.10.2021 Moneta Money Bank dnes ráno oznámila výsledky za třetí kvartál, které překonaly očekávánítrhu i naše odhady. V meziročním srovnání jsou reportované výsledky podstatně nad loňskými čísly. Je to díky vyššímu čistému úrokovému výnosu, přísné kontrole nákladů a zejména nižším nákladům na riziko. Moneta také zvýšila svoje celoroční cíle.
img

Moneta: Čistý zisk za Q3 výrazně vzrostl kvůli rozpouštění rezerv

22.10.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Zejména vzhledem k rozpouštění opravných položek k nespláceným úvěrům podstatně vzrostl čistý zisk. Naše odhady jsou v souladu s celoroční projekcí Monety a očekáváme, že Moneta své cíle potvrdí.
img

Akcie Netflixu dále rostou

01.10.2021 Netflix zažívá v posledních letech nárůst popularity. Pomohla tomu koronavirová pandemie. V době karantén, které se odehrávaly z důvodu koronavirové pandemie došlo k růstu popularity streamovacích služeb. Samotná pandemie úspěch tohoto odvětví zdůraznila a pozvedla. Z průzkumu provedeném v říjnu 2020 vyplývá, že až 76 procent dotazovaných uvedlo, že odebírají alespoň jeden druh placeného kanálu.
img

Wall Street zastavila propad a zavřela alespoň smíšeně

30.09.2021 Americké akciové trhy po úterním strmém propadu nalezly půdu pod nohami. Brilantní výsledky za minulý kvartál představil výrobce paměťových chipů Micron Technology, když jeho čistý zisk na akcii meziročně vzrostl o 170 % na 2,39 USD. Analytici a investoři však svou veškerou pozornost zaměřili na výhled společnosti v dalším kvartále, kde nás zřejmě čeká mezičtvrtletní pokles tržeb i zisku. Navzdory pokračujícímu impozantnímu meziročnímu růstu tyto projekce zaostaly za analytickým konsensem a akcie Micron oslabily přibližně o 2 %.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Česká zbrojovka: Nejlepší výsledky v historii, růst poptávky, zahrnutí Coltu, potvrzený výhled

29.09.2021 Výsledky hospodaření: Česká zbrojovkaGroup SE (CZG) dnes ráno oznámila výsledky za první pololetí tohoto roku. Tak jak jsme čekali, jedná se o nejlepší čísla v historii. Zbrojovka dosáhla zisku EBITDA 984,1 mil. CZK(40,6 % y/y) při tržbách 4,7 mld. CZK(54 % y/y). Výsledky podstatně vzrostly v meziročním srovnáníapřekonaly jak náš odhad, tak konsensus trhu. Jednoznačný prim hraje velmi silná poptávka v USA, což podpořilo první zahrnutí výsledků akvírovaného Coltu. Management CZG potvrdil celoroční výhled.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: ČNB ve čtvrtek zvedne klíčovou sazbu o výrazných 50 bb na 1,25 %

27.09.2021 ČNB ve světle aktuální vysoké inflace a hrozbě jejího přelití do inflačních očekávání zvýší ve čtvrtek svou klíčovou sazbu o výrazných 50 bb. Takovýto vzestup byl naposledy zaznamenán v roce 1998. Další akceleraci inflace zřejmě uvidíme v zářijových datech z eurozóny. Z hlediska sentiment indikátorů předpokládáme jejich zářijové zlepšení. Z globálního kalendáře bude ve světle zpomalování tamního hospodářského růstu a zhoršování pandemické situace sledován čínský PMI, který bude publikován ve čtvrtek.
C:\fakepath\fibonacci-26092021-uvod.jpg

Jak obchodovat „Price Action“ (9. díl)

27.09.2021 V dnešním článku budeme pokračovat v našem seriálu o obchodování Price Action a navážeme na poslední článek, který se věnoval Fibonacciho cenovým clusterům. Jenom pro krátké oživení, jedná se o místa, kde se nacházejí shluky a seskupení více Fibonacciho úrovní. Jejich konstrukce a použití byla popsána v tomto článku minulém.
img

Forex: Ekonomický boom spojený s pocovidovým rozvolněním opatření vyprchává

23.09.2021 Série předběžných odhadů předstihových PMI ukazatelů aktivity v sektorech průmyslu i služeb za září ukážou na pokračující sestup z historických výšin, které byly zaznamenány v průběhu druhého čtvrtletí v souvislosti s rozvolněním restriktivních proticovidových opatření. Platí to zejména pro situaci v Evropě.
img

Tečkový graf ukazuje rychlejší utahování měnové politiky v USA

22.09.2021 Fed dle očekávání dnes nezměnil svoji měnovou politiku. V zápisu však uvedl, že pokud bude pozitivní vývoj pokračovat, tak snižování nákupu aktiv by mohlo brzy začít. To by mohlo znamenat, že oznámení by mohlo přijít už v listopadu nebo v prosinci.
img

Česká zbrojovka: Motor výsledků, zámořská velmi silná poptávka nepolevuje, poprvé je zahrnut Colt

22.09.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Předpokládáme, že výsledky za celé první pololetí tohoto roku navážou na velmi silná čísla reportovaná v samotném prvním kvartále. Výsledky za H1 21 již navíc budou alespoň částečně obsahovat i akvírovaný Colt (od 21. května). Očekáváme podstatný meziroční růst. Předpokládáme, že management zopakuje své projekce na výsledky za celý rok.
img

Co očekávat od večerního zasedání Fedu❓

22.09.2021 Zasedání FOMC je klíčovou událostí tohoto týdne. Zprávy z trhů se v posledních dnech věnovaly spíše problémům čínského developera Evergrande, ovšem zasedání americké centrální banky je klíčové z pohledu dalšího vývoje měnové politiky. Jeho závěry určitě nenechají obchodníky chladnými. Dnešní rozhodnutí by se mohlo stát katalyzátorem dalšího dění na finančních trzích. Pojďme se teď podívat na to, co můžeme dnes očekávat.
img

Ekonomický kalendář: Čeká se na zasedání FOMC

22.09.2021 Evropské akciové trhy se krátce po otevření pohybují v pozitivním teritoriu. Situace okolo Evergrande se dostává do pozadí a pozornost se začala soustředit na večerní výstup ze zasedání FOMC. Fed oznámí ve 20. hodin rozhodnutí o sazbách a ve 20:30 bude následovat tisková konference guvernéra Powella. Navíc budou zveřejněny nové makroekonomické projekce. Pokud dojde k výraznějšímu zlepšení očekávání, tak se můžeme dočkat detailnějšího plánu utahování měnové politiky. Očekáváme vysokou reakci na akciích, USD a také zlatu.
img

Ranní komentář: Trhy vyčkávají co bude dál s Čínou, dnes zasedá Fed

22.09.2021 Po pondělním nervózním obchodování byla úterní seance až překvapivě klidná. Akciové indexy v USA si své pozice držely a v Evropě indexy dokonce docela solidně rostly. Téma Evergrande a čínského realitního trhu však zůstává i nadále velmi aktuální a investoři vyčkávají na to, jak jej hodlá čínská vláda řešit. Dnes ráno Evergrande oznámil, že zaplatí úroky na své dluhopisy, které mají být zaplaceny tento čtvrtek. Čínská centrální banka pak do bankovního systému napumpovala přes 18 mld. USD.
C:\fakepath\eurusd-19092021-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.9.2021)

20.09.2021 V minulém týdnu došlo k aktivaci short obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž došlo k aktivaci sell-stop příkazu a vstupu do short pozice, u které však po zasažení první nejbližší S/R zóny došlo k posunu SL na hodnotu Break/Even, kde bohužel rychle skončila. Takže obchod byl na nule.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.09.2021

20.09.2021 Za poslední oběť čínských regulátorů padly společnosti zabývající se estetickou chirurgií. Ty nezapadají do konceptu společné prosperity, kterou čínské vedení nyní vehementně prosazuje. Ztrácely taktéž akcie provozovatelů kasin, jelikož se autority zaměřují i na hazardní hry. Tvrdě postupují regulátoři i v případě Alipay. Již v minulosti požadovali rozdělení společnosti. Nyní navíc chtějí, aby Alipay poskytla dozorovým orgánům uživatelská data. Pozorovatelé mají na regulaci různé názory. První skupina tvrdí, že Čína pouze dohání západní trhy. Začala však pomalu a proto nyní musí jednat rázně. Druhá skupina vnímá tyto snahy jako jednoznačné ambice vlády dominovat i soukromému sektoru. Investice do čínských firem nyní vnímáme jako velmi rizikové.
img

Ranní okénko - Česká inflace patrně opět vyšší, ECB krotí nákupy aktiv

10.09.2021 Dnes bude zveřejněna česká inflace za srpen a v odpoledních hodinách dorazí pouze americká výrobní inflace. Datový kalendář je po zbytek dne prázdný. ECB na včerejším zasedání oznámila, že ekonomická situace umožňuje mírné snížení objemu nákupu aktiv PEPP v příštích třech měsících. Její nová prognóza je bez překvapení a počítá s vyšším růstem HDP i inflace. Trh rozhodnutí ECB absorboval v klidu a včerejší obchodování se obešlo bez výraznějších výkyvů. Koruna je od včerejšího poledne na ústupu. Aktuálně se pohybuje poblíž EUR/CZK 25,45.
img

Ranní komentář: Akcie korigují dřívější zisky, dnes zasedá ECB

09.09.2021 Nálada na finančních trzích včera mírně poklesla a akciové indexy v Evropě, USA i dnes ráno v Asii zamířily do červených čísel. Ke korekci přispívají, vedle vysokých valuací, pravděpodobně také obavy ze zpomalování tempa růstu světové ekonomiky, která se stále potýká s delta variantou covidu a problematickou situací v rámci dodavatelských řetězců, která tlačí na marže řady společností.
img

BREAKING: CAD příliš nereagoval na rozhodnutí BoC o sazbách

08.09.2021 Bank of Canada ponechala dle očekávání úrokové sazby beze změny na úrovni 0,25 %. Na C$2 mld. týdně zůstal také program nákupu aktiv po redukci programu o C$1 mld. na minulém zasedání. Centrální bankéři očekávají, že ekonomika v druhé polovině roku 2021 posílí, a to i přes riziko další vlny koronaviru a problémy dodavatelských řetězců. Dle bankéřů disponuje kanadská ekonomika přebytečnou kapacitou a ekonomické oživení stále potřebuje podporu měnové politiky. Banka bude ekonomiku podporovat do doby, než bude dosaženo 2% inflačního cíle a bude zajištěn trvale udržitelný růst. Na základě červencové projekce by k tomu mělo dojít v druhé polovině roku 2022. Po dnešním zasedání byl zveřejněn pouze zápis. Nedočkali jsme se nových projekcí ani tiskové konference.
img

Inflace v Polsku je poprvé po 20 letech nad 5 %. ČR má nezaměstnanost 2,8 %, nejnižší v EU

03.09.2021 Turecká ekonomika zaznamenala ve druhém kvartále mezičtvrtletní růst o 0,9 %. V meziročním srovnání však se HDP zvýšilo o úctyhodných 21,7 %. Tamní ekonomika byla jedná z mála světových ekonomik, která dokázala růst i v minulém roce, kdy docházelo k lockdownům.
img

Kofola: Kvartální výsledky budou podstatně lepší než minulý rok

27.08.2021 Kofola oznámí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletní tohoto roku. Druhý kvartál byl stále z velké části ovlivněn restrikcemi, nicméně v menší míře ve srovnání s předchozím rokem. Čekáme tak podstatně lepší čísla po slabém prvním čtvrtletí, ale slušný růst odhadujeme i v meziročním srovnání.
img

Co čekat od Jackson Hole?

26.08.2021 Sympózium centrálních bankéřů v Jackson Hole stojí tradičně na špici nejdůležitějších událostí roku v centrálním bankovnictví. Jeho dosah je však mnohem širší. Výrazně ovlivňuje dění na finančních trzích i v globální ekonomice. Bude tomu tak i letos?
img

Graf dne: NZDUSD (18.08.2021)

18.08.2021 The Reserve Bank of New Zealand ponechala na dnešním zasedání úrokové sazby beze změny. RBNZ ukončila svůj program kvantitativního uvolňování v červenci a dnes měla dle očekávání začít cyklus zvyšování sazeb. Nový Zéland se však ponořil do celonárodního lockdownu a centrální bankéři se tak rozhodli vyčkávat. Spíše by se však mělo jednat o rychlou pauzu v započatém procesu než o fundamentální změnu postoje. Projekce zveřejněné bankou ukazují, že sazby v tomto roce měly vzrůst o 25 bps a očekávají se dále čtyři zvýšení v příštím roce (100 bps). Problémem uvolněné politiky je přehřátý trh s nemovitostmi a zrychlující inflace. Další zasedání RBNZ je na programu 3. října, a pokud se podaří současnou vlnu případů eliminovat, tak by centrální bankéři měli zvýšit sazby právě na tomto zasedání.
img

ČEZ: Čtvrtletní výsledky lehce pod odhady, zvýšení celoročních cílů

10.08.2021 ČEZ dnes oznámil výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku. Zisk na úrovni EBITDA dosáhl 11,7 mld. CZK při tržbách 49,2 mld. CZK. EBITDA lehce zaostala za odhady trhu a její meziroční pokles je dán absencí divestovaných rumunských aktiv. Upravený čistý zisk meziročně vzrostl. ČEZ mírně zvýšil cíle pro letošní rok. Výsledný obrázek dnešních výsledků je podle našeho názoru smíšený.
img

Avast: Silné kvartální výsledky může zastínit nabídka na akvizici celého Avastu

05.08.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Očekáváme, že Avast zveřejní za druhé čtvrtletí podobně silné výsledky jako v prvním kvartále. Nicméně samotná čísla by nemusela být příští týden tím hlavním impulzem pro cenu akcií. Ve stejný den do 17hod má totiž konkurenční společnost Norton termín na zveřejnění případné nabídky na koupi celého Avastu. Obě společnosti potvrdily vzájemná jednání v polovině července.
img

ČEZ: Kvartální výsledky budou nižší o příspěvek prodaných aktiv

04.08.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku nebudou již zahrnovat prodané aktivity v Rumunsku. Celkové tržby budou lehce nižší, čistý zisk loňský výsledek podstatně překoná. Vzhledem k tomu, že došlo k prodeji jak zmíněných rumunských ale i bulharských aktiv, upraví ČEZ své celoroční cíle, právě o příspěvek ukončených operací.
img

ČEZ: Meziroční růst výsledků, zvýšení celoroční projekce

10.11.2020 ČEZ dnes reportoval výsledky hospodaření za třetí kvartál tohoto roku. Firma vykázala růst všech položek v meziročním srovnání. Důvodem je vyšší cena prodané elektřiny. EBITDA dosáhla 12,2 mld. CZK (24 % y/y) při tržbách 49,3 mld. CZK (2,6 % y/y). Upravený čistý zisk pak činil 2,3 mld. CZK (loni 0,5 mld. CZK). Výsledky jsou z našeho pohledu v souladu s tržním očekáváním. Management společnosti zároveň zvýšil své cíle pro celý rok, a to jak pro zisk EBITDA, tak pro čistý zisk. Celkově považujeme reportované výsledky za silné. To spolu se zvýšením cílů naznačuje vysokou dividendu.
img

Býci DAX30 jsou skeptičtí po projevu Powella v Jackson Hole - 13 000 bodů v centru pozornosti

31.08.2020  Zdroj: Ekonomický kalendář 31. srpna 2020 - Admiral Markets Forex Kalendář Vzhledem k tomu, že předseda FEDu J...
img

ČEZ: Výsledky nad odhady, zvýšení celoroční projekce

11.08.2020 ČEZ dnes ráno reportoval výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku, které jsou na zisku EBITDA lepší ve srovnání s konsensem analytiků. EBITDA je 12,8 mld. CZK (-5,5 % y/y, konsensus 12,4 mld. CZK) při tržbách 49,2 mld. CZK. Upravený čistý zisk pak dosáhl 2,5 mld. CZK. Výsledky jsou nicméně meziročně horší, vzhledem k slabší poptávce vyplývající z restriktivních opatření spojených s nákazou covid-19. To nedokázaly kompenzovat ani vyšší realizační ceny elektřiny. Jednoznačně pozitivní skutečností je zvýšení celoročních cílů, což indikuje vysokou dividendu. Celkově jsou pro nás reportované výsledky pozitivním překvapením.
img

ČEZ: Lepší výsledky, úprava celoroční projekce

12.05.2020 ČEZ dnes ráno reportoval výsledky za Q1 20, které jsou na všech úrovních lepší, než s čím počítal tržní konsensus. Pozitivně se na výsledcích promítla zejména vyšší cena elektřiny a lepší výsledek zaznamenala společnost také z obchodování s komoditami. Příznivý vliv měl také zisk z německých zajišťovacích kontraktů pro dodávky v ČR. Podle očekávání došlo k úpravě celoročních cílů o negativní vliv covid-19. Jako pozitivní vnímáme také to, že ČEZ zopakoval návrh dividendy ze zisku minulého roku (34 CZK, 7,1 % hrubý výnos).
img

Co čekat od dnešního zápisu ze zasedání Fedu?

17.02.2016 Lednové zasedání Fedu se neslo v lehce holubičím duchu. Členové FOMC vyjádřili znepokojení nad vývojem v globální ekonomice a nadále počítali s pozvolným růstem sazeb. Příliš jsme se toho ovšem nedozvěděli, protože zasedání nedoprovázela tisková konference. Zároveň probíhalo uprostřed masivních výprodejů na finančních trzích, které mohlo některé účastníky strašit, ovšem obavy se do stručného shrnutí (Statementu) zveřejněného bezprostředně po zasedání nedostaly.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Price Action | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Bank of Canada | Stříbro | Akciové indexy | Pullback | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Fibonacci | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Medvědí trh | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | AUD/CHF | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Bundesbank | Burza | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Chop | Konsolidace | DAX | Distribuce | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Downside | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | Fair Value | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Forex trader | Forward | Futures | G10 | High | IFO index | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platební bilance | Platforma | Portfolio | Pozice | Profit Target | Průmyslové objednávky | Put opce | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Splatnost | Split | Spread | Stagflace | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swing | Take Profit | Ticker | Trader | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Komerční banka | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Break-Even | Ceny komodit | Kurz eura | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | RBNZ | ČSOB | Deloitte | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Makro | Swissquote | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Makrodata | EUR/HUF | Facebook | Riziková averze | LYNX | BTC | Burzy | Time-Frame | Zásoby ropy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCAD | USDCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Otevřená pozice | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Micron | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny drahých kovů | Cyrrus | CZK | Dolar | Kurzy.cz | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní povolenky | EUR CZK | Eura | Evropská měna | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP USA | Hodnota akcií | HSBC | Ichimoku | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | ISM | Jádrová inflace | Jiří Tyleček | Komoditní | Konfluence | Kurz akcie | Kurz USD | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Paládium | Pips | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | SPX | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Swingy | Tapering | Trh | Tržní hodnota | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | EUR/PLN | ZEW | Put | Cílová cena | Current Ratio | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Hrubá marže | Janet Yellen | Provozní marže | PX index | Range | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | Denní změna | Hlavní trh | Převis | Zajišťovací obchody | Běžná likvidita | Cenová hladina | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Futures trhy | Cukr | Burze | Currency | Head and Shoulders | Investment | Slušný zisk | Asijské obchodování | Jackson Hole | Microsoft | CME Group | Sentix | Institut Ifo | Investing.com | TLTRO | NATO | Sentix index | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Úspěch | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Přehled | Klid | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Swapy | Ekonomická aktivita | Posilování koruny | Vývoj ceny ropy WTI | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Inflační tlaky | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Americké akciové indexy | Supporty a rezistence | Miliardy dolarů | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | CME Fed Watch | Kryptoměny | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Ekonomická data | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Výrobní index PMI | Baidu | Digitální měny | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Poplatky | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Řízení peněz | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Inflace v Česku | Indexové fondy | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Očekávání analytiků | Turecká ekonomika | Odliv kapitálu | Údaje o inflaci | Alphabet | ČTK | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Očekávání | ex | Zahraniční forex | Breakout Trader | Coinbase | Virtuální mince | Obchodování na pražské burze | Kvantitativní utahování | BTC/USD | ETH/USD | Jerome Powell | ETH | Invesco | Inteligentní investor | Lightning Network | SegWit | Tržní očekávání | Asijské trhy | Cena bitcoinu | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Jamie Dimon | Krypto | Obchodní týden | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Long signál | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Forint | Pokles ceny | Výplata dividend | Šéf Fedu | Short signál | Korunový trh | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Úrokový výnos | Reakce trhu | Signál na akcie | Long obchod | Růst úrokových sazeb | Zvyšování úroků | Týden na akciových trzích | Zvýšení úrokové sazby | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Volatilita na trzích | Dění na akciových trzích | Sazby Fedu | Obchodovat s akciemi | Akcie Levi Strauss | Zvýšení sazeb | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Short obchod | Obchodování Price Action | Český průmysl | Nejznámější kryptoměny | Vyšší mzdy | TLTRO III | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Reinvestování | Čínský trh | Prezidentka ECB | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Akcie Netflixu | Býčí výhled | Obchodní myšlenka | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Tomáš Pfeiler | Akcie týdne | Obchodní situace | Růst mezd | US500 | Deficit rozpočtu | MT5 Supreme Edition | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Úvěrová aktivita | Poziční obchody | Předstihové indikátory | Makroekonomický výhled | Aphria | Nejlepší výsledky | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Nálada na finančních trzích | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Alipay | Světové akciové indexy | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Deficit | Výstup z obchodu | Býčí signál | Objem | Obchod | Trh práce | Myšlenka | Praktická ukázka | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Inflace v USA | ČSÚ | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Kurz eura vůči dolaru | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Tezos | Parlamentní volby | Aktuální obchodní příležitosti | Hladiny Fibonacciho retracementu | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | CFD DAX30 | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Datový kalendář | Bilance | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Amazon | Úrok | Miliardy | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | České dluhopisy | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | HUF | PLN | Drahý kov | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | General Motors | Ceny potravin | Německá obchodní bilance | Investujte na Forexu | Zdražování | Inflace v listopadu | Problémy | Výzkumný institut | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Breaking | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | UTC | Centrální banky USA | Airbus | Události roku | Seznam.cz | Míra | Jaderné elektrárny | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Míra inflace v Británii | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Regulátoři | xStation5 | Nejziskovější | AT&T | Disney | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | BREAKING | SPD | Yandex | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Kraft Heinz | Evropské PMI | US100 | Americký index | Růst hrubého domácího produktu | Hospodaření | Zbrojovky | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | CFA | Američané | Exact Sciences | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Washington | Micron Technology | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Miliardy eur | Írán | Sezónnost | RBA | Ifo | Experti | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Inflační překvapení | Podnik | Česká inflace | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | iRobot | IRBT | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Nájemné | Nižší růst | Pozitivní komentáře | Tesla Inc. | Ceny energií | Krach | Komunikace | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Počáteční zisky | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | DISH | Vysoká inflace | Očekávané události | Boeing | Aktuální technická analýza | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | BABA | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Pesimismus | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | Akcie americké automobilky | BP | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Rozhodování | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | Medvědi | Americká inflace | Ichimoku Cloud | Růst sazeb | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Pokračování poklesu | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Konjunkturální průzkum | Index aktivity | Ekonomika Saúdské Arábie | Obchodní myšlenky | Americký Fed | Vývoj | Šok | Guru | Aktuální Price Action | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Vlna výprodejů | Program nákupu aktiv | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Evropské země | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Silný pokles | Stimul | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Spotřebitelé | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Louisiana | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přísná opatření | Situace v Číně | Manufacturing | Demokraté | Domácnosti | Fundament | Hotovost | Nákup aktiv | Hodinový graf | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Prostor pro pokles | Graf dne | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Silná rezistence | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Ceny elektřiny | Bulharsko | Ekonomické ukazatele | Reálné mzdy | Klid před bouří | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nezaměstnanost v USA | Závislost | Práce | Afrika | Údaje | Pojišťovna | Rušení objednávek | Menší poptávka | Pomalé oživení | Ekonomické oživení | Oživení cen | Celková inflace | WMT | Vývoj HDP | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Hospodářské oživení | Statistiky | Uzavření trhů | S&P500 | Důvěra v eurozóně | Formace Head and Shoulders | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Surové ropy | Evropské indexy | Data z trhu práce | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Tweet | Růst výnosů | Koncern Volkswagen | Německé průmyslové objednávky | PEPSICO | Dovoz | Dosáhnout zisku | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Centrální banka Japonska | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | O2 CR | NKE | Merck | RBI | Účet platební bilance | Český běžný účet | Expedia | Royal Caribbean | Hlavní trendy | Dopad covid-19 | Sektor služeb | Vstup do obchodu | Spekulovat | Zahájení dodávek | WMT.US | Oživení globální poptávky | Advance Auto Parts | Návrh dividendy | Koronavirová pandemie | Kupci | Ekonomické zotavení | JDE | Unie | ČR | Costco | Koronavirové pandemie | Bohumil Trampota | Průraz | CZG | Tržní situace | Zbrojovka | Pozitivní sentiment | PEPP | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Ropná krize | Světové indexy | Obchodovat Price Action | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Projev šéfa Fedu | Výplata | Covid | Technologické firmy | Výhled hospodaření | Počty nových případů | ONS | MAM | Johnson & Johnson | Ceny emisních povolenek | ChainLink | Ocenění | Šance | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Technologické společnosti | Rostoucí ceny komodit | Progres | Forward guidance | Silný trend | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Pár EUR/USD | Důvěra | Zkušený obchodník | Philip Lane | Tempo růstu průmyslové výroby | Časový horizont | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Čas na nákup | Analytik XTB | Pandemická situace | Pokles tržeb | Počet akcií | Měnová politika v USA | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Výrobní index | Představitelé ECB | LEND | SPAC | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Rentabilita | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | TSLA | Nvidia | Narůstající ceny | Budoucí vývoj | Projev šéfa Fedu Powella | Cena elektřiny | Šéf podniku | Politici | Micron | Biden | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Ranní okénko | Průmyslové zakázky | Lockdown | Jens Klatt | CPI v USA | Americké měny | Koncern | Embargo | SolarEdge Technologies | SEDG | Elvira Nabiullinová | GS | Moneta | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | Pandemický program | CVX | MMM | JNJ | Zveřejnění výsledků | Poklidné obchodování | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | MCD | Investice do čínských firem | Průmysl v eurozóně | Dnes cena bitcoinu | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Proražení | Nio | BASF | Swingový výhled | BIDU | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Výhled na rok | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | DOT | Brands | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Dopad na trhy | Tilray | TLRY | MRK | CARA | WU | Situace na trhu | PEP | Streamovací služby | BlackBerry | Překonání cílů | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Rozvolnění | Rekordní rok | HAS | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Tyson Foods | Trendové linie | Růst produktivity | James Bullard | Akcie Tilray | AIG | Rostoucí výnosy | SPWR | PMI indexy | Manufacturing PMI | IFS | Sentiment investorů | Akcie Boeing | Nárůst výnosů | Silný růst | Dlouhodobý investor | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Nárůst sazeb | Forwardové sazby | Tencent Music | PMI index | GRMN | Akcie Boeing (BA) | Ztrátové období | Nejvyšší růst | BB.US | Celoroční výsledky | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Data o inflaci | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Průmyslová produkce v eurozóně | TLTRO4 | Techy | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Události tohoto týdne | Peloton (PTON.US) | Kellogg | Konsensus trhu | Goldman Sachs Group | WEN | WEN.US | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s | Cenové úrovně | Jak obchodovat Price Action | Kurzotvorné zprávy | Akvizice Coltu | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Fibonacciho extension | První zvýšení sazeb | MNB | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | BlackBerry (BB.US) | Akcie TSLA | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Fibonacciho cenové Clustery | Cenové clustery | Clustery | Snižování nákupu aktiv | Dodávky plynu | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Wal-Mart Stores | Jednotné měny | McDonald's | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | CO2 | Pozitivní vliv | Streamovací společnost | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Vývoj měnového páru USD/RUB | Odraz ceny | Hliník | Náklady na akvizici | Rozvolnění restrikcí | UST | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Americký trh | AI | Arlington Asset Investment | COST | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Jednání ECB | Divize | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | ABB | Reposazba | CAR | Guidance | University of Michigan | Provozní náklady | HICP | Chování | Interpretace | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | Celoroční projekce | Účetní období | Nabídka na akvizici | Výsledky za první pololetí | Projekce ČEZu | Aktuální prognózy | Vratislav Zámiš | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Regulatorní prostředí | Regulatorní riziko | Home Depot | Medián | Zápis Fedu | Výprodeje na trzích | Výrobní inflace | ASX | SXXP | Sympozium | Proočkovanost | Proočkovanost obyvatelstva | David Vagenknecht | Dominion Energy | Agilent | Ranní glosa | Finanční web | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Evergrande | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Uhlí | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Lend | Program odkupu aktiv | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Zvyšování sazeb ČNB | Akcie provozovatelů kasin | Vyšší hodnoty | Zprávy z pražské burzy | Pracovní den | Sentiment na kryptoměnách | Dnešní asijské obchodování | Utahování měnových podmínek | Nio akcie | Tečkový graf | Ekonomický boom | Fibonacciho projekce | Budoucí supporty a rezistence | Metody Price Action | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Problémy v dodavatelských řetězcích | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Posilování amerického dolaru | Automotive | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Objem německého vývozu | Organizovanost | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Poseidon | Pozornost | Goldmani | Indexy pohyb | Používání digitálního rublu | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Segregated Witness | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Schnorr | Bitcoinová síť | Výhled na krypto | MAST | Merkelized Abstract Syntax Tree | Cíl BTC | Obchodní výhled | UTXI | Zabezpečení protokolu | Walmart (WMT.US) | Raketový růst | Další růst sazeb | Target | Celoroční výhled | Lockdowny | TIM | Reportované výsledky | | Fibonacciho extenze | Zlotý | Dotcom | Predikce psychologických cyklů | Chování na finančních trzích | Tržní chování | Nástroj Fibonacciho retracement | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Psychologické nastavení | Cena aktiva | Hlavní ekonomické ukazatele | Cykly | Prvotní rotace | Fundamentální aspekty | Rotace | Postranní pohyb | Sledování tržních cyklů | Predikovat cenové úrovně | Zastavení trendového pohybu | Cenový vývoj měnového páru | Základní cyklus | Výsledek predikce | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Využití Fibonacciho | Fibonacciho nástroje | Rozšíření | Extension | Swingový pohyb | Natažení Fibonacciho | Cykly pohybu rotačního | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Sledování cyklů | Fibonacci extension | Cílové cenové úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Sledování cyklů na finančních trzích | Ziskové období | Úrovně cyklů | Specifické tržní podmínky | Technický nástroj | Supportní zóny | Jestřábí Fed | Výkon průmyslu | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Ukončení nákupu aktiv | Konec pandemického programu | Cyklus utahování měnové politiky | Banka HSBC | Odvětví cestovního ruchu | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Miliardy USD | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Upravený zisk | Vývoj vývozu zemního plynu | Válka na Ukrajině | Oslabení ukrajinské hřivny | Ukrajinské hřivny | Největší obchodníci | Obchodníci v New Yorku | Východní blok | Bývalý východní blok | Dluhopisy Kremlu | Akcie ruských bank | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek surovin | Omezení dodávek | Projekce centrálních bank | Levi Strauss | Výplatní poměr | Praktické okénko | Akciový graf | Akcie Pelotonu | Invaze na Ukrajinu | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Boje na Ukrajině | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Statista | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Růst cen surovin | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Covid v Číně | Akcie Tesla (TSLA) | Akcie Pelotonu (PTON.US) | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | GMT | Akcie Wendy’s | Akcie Wendy’s (WEN.US) | Costco (COST.US) | COST.US | Indexy S&P | Společnost Invesco | Mimořádné zasedání ECB | Mimořádné zasedání
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Prohloubení deficitu státního rozpočtu
Prohloubení schodku
Prohlubující se krize
Proinflační
Proinflační faktory
Proinflační působení
Pro investory
Pro jaký dluhopis se rozhodnout?
Projednání v Kongresu
Projednávání fiskálních balíčků

Následující klíčová slova

Projekce centrálních bank
Projekce ČEZu
Projekt Africké unie (AU)
Projekt čínské centrální banky
Projekt DeFi
Projekt Diem
Projekt digitální měny
Projekt Dunbar
Projekt Ikiseq
Projekt Libra
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít