Pondělí 26. září 2022 19:05
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading Room
reklama
Purple Trading Room

Klíčová slova - PEG

C:\fakepath\soros-19092022.jpg

Jak George Soros před 30 lety vydělal na libře miliardu

19.09.2022 Přesně před 30 lety došlo k historické události na forexu a tímto článkem si tuto významnou událost podrobně popíšeme. Připomeneme si tak výročí důležité události, kdy britská centrální banka neubránila svoji měnu před spekulativním útokem vedeným finančníkem Georgem Sorosem.
img

Začala údržba plynovodu Nord Stream 1, Německo z ní má obavy

11.07.2022 Konsorcium Nord Stream AG dnes zahájilo pravidelnou roční údržbu plynovodu Nord Stream 1, který vede po dně Baltského moře z Ruska do Německa a který je hlavní trasou pro dodávky ruského zemního plynu do EU. Konsorcium sídlí ve Švýcarsku a uvádí, že údržba potrvá do 21. července. Německo se obává, že kvůli sporu mezi Ruskem a Západem by se mohlo stát, že plyn přes Nord Stream 1 po údržbě nepoteče.
img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
C:\fakepath\analyza-17012022-6.png

Jak používat ukazatel Běžné likvidity (Current ratio) pro analýzu akcií

17.01.2022 Ukazatel Current Ratio (neboli Běžná likvidita) ukazuje schopnost společnosti nebo korporace platit krátkodobé závazky splatné do jednoho roku. Ukazatel se vypočítá jako oběžná aktiva/krátkodobé závazky za určité časové období.
img

Investoři Terra (LUNA) by měli zvážit tato rizika: CNBC

29.12.2021 Vzdělávací platforma CNBC Make It vydala vysvětlení k diskusi o možných výhodách a nevýhodách Terra (LUNA), které by investoři při držení tokenu měli zvážit.
C:\fakepath\BNR21-579-GlobalAnalyst.jpg

Nový nástroj GlobalAnalyst vyhledává podhodnocené akcie z celého světa

20.12.2021 Globální brokerská firma Interactive Brokers, zapsaná na burze Nasdaq pod symbolem IBKR, připravila pro akciové investory nový nástroj na vyhledávání podhodnocených akcií GlobalAnalyst. Díky němu bude vyhledávání nových obchodních příležitostí a diverzifikace akciového portfolio mnohem snazší.
img

Akciové trhy se zklidňují. Earnings sezóna začíná slibně

19.10.2018 Akciové trhy v USA se tento týden relativně stabilizovaly. S výjimkou čtvrtka, kdy došlo opět k poměrně prudkým výprodejům, jsme viděli první náznaky oživení a optimismu. Intradenní volatilita na indexových futures zůstává stále velmi vysoká a nervozita z dalších poklesů je cítit všude.
img

Světové akcie spadly nejvíce za poslední roky

12.10.2018 Tento týden je ve znamení velkého propadu, který se šířil napříč prakticky celým světem. Jako první byly zasaženy akciové trhy v USA, kde nejvíce krvácel technologický sektor. Odtud se zkáza rozrostla do Evropy i Asie.
img

Vlna výprodejů zasáhla akcie v USA. Ceny ropy stále rostou

05.10.2018 Akciové trhy v USA byly tento týden poznamenány vlnou výprodejů, díky níž všechny indexy ve čtvrtek zakončily ve ztrátě. Index S&P 500 ztratil přibližně 0,8% a skončil nejníže za poslední měsíc. Dow Jones oslabil o 0,75 %, nejvíce to ale odnesl technologický index Nasdaq, který se propadl asi o 1,8 % a zaznamenal největší pokles od léta. Akcie Google ztratily 2,8%, akcie Facebook 2,4%, akcie Amazon 2,2% a akcie Apple klesly o 1,8%.
img

Fed zvedl úrokové sazby. Ropa na čtyřletých maximech

27.09.2018 Nejdůležitější zprávou proběhnutého týdne bylo zasedání Americké centrální banky (Fed) a jednání ohledně nastavení úrokových měr. Fed podle očekávání zvedl svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procenta, aktuální sazby na USD se tedy pohybují v rozpětí 2,00 – 2,25%. Podle vyjádření představitelů se Fed bude snažit navýšit sazby do konce roku 2018 ještě jednou, příští rok pak plánuje sazby zvednout třikrát.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
img

Obrázky dňa: Globálne makrodáta majú za sebou veľmi silné týždne

19.10.2017 Čísla z najväčších ekonomík sa zlepšujú. Indexy ekonomických prekvapení v Eurozóne, Japonsku a v USA od júla rastú a sú na jedných z najvyšších úrovní v tomto roku. Aj to prispieva k aktuálne pozitívnej nálade na trhoch (@jsblokland):
img

IPG Photonics Corporation

07.10.2017  Společnost IPG Photonics Corporation je vývojářem a výrobcem řady fiber lasers, zesilovačů vláken, diodových laserů, laserových systémů a optických doplňků, které se používají pro různé aplikace. Společnost nabízí řadu laserů a zesilovačů, které se používají při zpracování materiálů, komunikaci a v lékařských aplikacích. které prodává po celém světě výrobcům originálního vybavení (OEM), systémovým integrátorům a koncovým uživatelům. Výrobní závody společnosti se nacházejí ve Spojených státech, Německu a Rusku. Společnost nabízí laserové systémy pro určité trhy a aplikace. Její výrobky jsou navrženy tak, aby byly použity jako zdroje energie pro všeobecné účely nebo světelné zdroje. Její produktová řada zahrnuje vysokorychlostní Ytterbium CW (100 až 100 000 W), polovodičové Ytterbium CW (100 až 99 W), impulsní Ytterbium (0,1 až 200 W), impulsní a CW, Quasi-CW Ytterbium (100-400 Watt ), Erbium zesilovače a vysílače.
img

Čínsky Juan sa vrátil na úroveň pokrízového pegu voči doláru. Umelo však menu neoslabuje

14.11.2016 USDCNY dnes dosiahol zaujímavý míľnik. Po takmer troch rokoch rastu sa dostal k úrovni 6,825, okolo ktorej ho čínska centrálna banka PBoC zafixovala po kríze. Tento „peg“ bol prítomný do roku 2010, kedy PBoC nechala juan kontrolovane posilňovať. Pod kontrolovaným posilňovaním mám na mysli to, že jeho rast utlmovala, aby nebol ešte silnejší. K obratu došlo začiatkom roku 2014, odkedy juan voči doláru oslabuje, a do dnes všetky zisky od roku 2010 vymazal.
img

Obrázky dňa: Hedžing voči víťazstvu Trumpa? Short SEK

08.11.2016 Švédska koruna patrí na páre s eurom v posledných dňoch k najmenej volatilným menám (CHF nepočítame, lebo má voči euru „soft peg“), vzhľadom na vysokú otvorenosť švédskej ekonomiky by však teoreticky mala byť mimoriadne citlivá na prípadné Trumpovo víťazstvo v US voľbách (podobne ako NZD). Potenciál pre jej prepad pri Trumpovom víťazstve je teda vysoký (@ecoeurope)
img

Bude projekt Nord Stream pokračovat? "Dvojka" vzbuzuje obavy východu Evropy

03.11.2016  Plynovod Nord Stream, který přivádí plyn z Ruska po dně Baltského moře do Německa, funguje právě pět let. Plynovod vede z ruského Vyborgu do německého Lubminu, který leží nedaleko Greifswaldu na severovýchodě Německa. Jeho délka dosahuje 1 224 kilometrů a první větev plynovodu byla uvedena do provozu v listopadu 2011, druhá v říjnu 2012. Celková kapacita plynovodu je 55 miliard krychlových metrů plynu ročně (každá větev 27,5 miliardy). Klíčovým zdrojem plynovodu je obří pole Južno-Russkoje v severozápadní Sibiři.
img

Švajčiarsky frank voľne nepláva, „soft-peg“ je okolo úrovne 1,09. Ako to využiť?

07.10.2016 Švajčiarska centrálna banka (SNB) dnes zverejnila svoje devízové rezervy. Tie pokračovali v raste – vyšplhali sa na nové maximum 575 mld. EUR (v eurách ich vyjadrujem preto, lebo SNB nakupuje v drvivej väčšine eurové aktíva). Znamená to, že SNB musí aj naďalej intervenovať na oslabenie franku (vytvorením nových frankov, za ktoré nakúpi na devízových trhoch eurá). Frank by bol teda bez nej silnejší.
img

Jaké akcie nakoupit podle Petera Lynche

22.09.2016 V minulém článku jsme se zmínili, že Peter Lynch, měl zvláštní preference pro společnosti, jejichž pověst nebyla vždy nejlepší. Ať už šlo o kriminální historii, daňové podvody nebo nepopulární jméno, Lynchův výběr podniků, do kterých investovat, byl v tomto směru dosti svérázný. Na druhou stranu je třeba říct, že Peter Lynch trávil značné množství času detailní analýzou jednotlivých akciových titulů, která byla velmi dlouhá a často i náročná. Lynch byl zkrátka dříč, a možná právě proto odešel do důchodu tak brzy.
img

SNB nepřekvapila. Sazby se nemění a CHF bude pravděpodobně i nadále věrně kopírovat EUR

15.09.2016 Švýcarský frank je v poslední době velmi klidný a proto o něm až tolik nepíšeme. Dnes ale zasedala Švýcarská centrální banka (SNB), takže bychom si mohli alespoň trochu oživit její aktuální pozici.
img

Špekulácie na ukončenie pegu ČNB poslali výnosy z českých dlhopisov hlboko do mínusu

13.09.2016 Čerstvé vyjadrenia ČNB, že v polovici roka 2017 plánuje zrušiť jednostranný peg voči euru na úrovni 27 EURCZK prilákali ďalších špekulantov. Koľko nashortovali CZK zatiaľ nevedno, keďže ČNB priebežne intervenuje (teda vytvára elektronické CZK a predáva ich na devízových trhoch, aby uspokojila rastúci dopyt a udržala tým kurz stabilný). Kde sa však špekulácie pretavujú do kurzov, to sú dlhopisy. Pri jednoročných dlhopisoch klesol výnos z úrovne okolo -0,3 % za niekoľko dní až pod úroveň -0,6 %:
img

Peter Lynch – růst za rozumnou cenu

08.09.2016 Peter Lynch, muž, který odešel do důchodu již ve 46 letech. Ano, čtete správně. V pouhých 46 letech měl více než dost na to, aby mohl spokojeně opustit svou kariéru a užívat si volna. Nutno dodat, že ve svých 46 letech měl odpracováno tolik, co jiní v 67.
img

Forex: Klidný týden na středoevropských devizových trzích

25.04.2016 Minulý týden bylo obchodování s korunou velmi klidné. Od pondělí až do konce obchodování se koruna držela přilepená k hladině 27,02 CZK/EUR, kde už bývá přítomna svými intervencemi ČNB. Z těchto intencí vymknula až koncem pátečního obchodování, kdy oslabila k úrovni 27,05 CZK/EUR.
img

Na trhy se vrací nervozita, DAX pod pondělním close a na důležitém supportu. Kanadský dolar čeká na verdikt centrální banky

20.01.2016 Středeční seance zatím potvrzuje, že jakékoli zklidnění situace na trhu je potřeba brát především s velkým nadhledem. ...
img

Špekulanti si na mušku zobrali meny ropných exportérov. Zatiaľ len opatrne

12.01.2016 Medzi verejnosťou panuje názor, že špekulanti môžu položiť akúkoľvek menu, keď sa tak rozhodnú. Nie je to pravda, pri ...
img

Toto sú makroekonomické udalosti roka 2015:

29.12.2015 Rok 2015 bol na makroúrovni veselý. Mám dojem, že sa toho udialo najviac v posledných rokoch. Toto je môj výber najzau...
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Pri obchodovaní emerging markets mien nezabúdajte na devízové rezervy

01.10.2015 Niektorí si možno všimli, že výpredaje na brazílskom reali sa v posledných dňoch zastavili. A to aj napriek tomu, že z...
img

Koruna začíná poprvé testovat cenu 27 EURCZK a nutí ČNB k intervencím

13.08.2015 Česká koruna má za sebou několik docela slušných měsíců, během kterých se zařadila mezi nejvíce posilující měny na svě...
img

Obrázky dňa (23.7.2015)

23.07.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: FED ešte nikdy nezvyšoval sadzby, keď tržby spoločností v indexe...
img

FX aktualizácia: prvé varovanie

21.11.2014 Japonský minister financií Taro Aso počas noci povedal, že japonský jen oslabuje príliš rýchlo a prudké pohyby na fore...
img

Nejhorším druhem lásky je ta neopětovaná

04.09.2014 Švýcarská národní banka představila v září 2011 pevný kurz (tzv. peg) franku k euru 1,2000. Nyní se však tento krok uk...
img

Švýcarský frank posiluje, USD/CHF reaguje na pokles USD.

25.11.2012 Americká měna je pod tlakem lepších výsledků dosažených na akciových indexech jak v Evropě, tak v ...
img

Hong-kongský dolár a jeho špecifiká

30.05.2011 Predstavte si krajinu, v ktorej sú úspory väčšie ako bankové úvery. Alebo krajinu, v ktorej vláda sporí tak veľa, že musí prebytok rozdávať svojim rezidentom. Hovoríme o Hong-kongu.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | George Soros | Čínský jüan | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Peníze | Kanadský dolar | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Pin Bar | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Polský zlotý | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Import | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/HKD | Míra nezaměstnanosti | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Burza | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECU | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Floating | Large Cap | Futures | GAAP | Gap | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MMF | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | P/E | Pevný kurz | Platební bilance | Platforma | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Rating | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spread | Stochastic | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Sázka | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Strach | RBNZ | Intervenovat | Partners | Gold | Obchodovat | Investment Banking | Deutsche Bank | Analytický tým | Investovat | CZK/EUR | USDX | Index cen | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | EURCZK | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie PayPal | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | Brokers | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | CISCO | CZK | České koruny | Dnešní cena ropy | Dolar | Dolar kurz | Dolary | EUR kurz | Eura | EURCHF | Exchange | Fiskální rok | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | Investiční | Jádrová inflace | EBay | Jedno euro | JP Morgan | Kanadská měna | Komoditní | Kurz GBP | Kurz měn | Kurz měn online | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna kurz | Měna kurzy | Měnový kurz | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nejsilnější ekonomiky světa | Nikkei225 | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | Svatá grál | Švédská koruna | Švýcarská centrální banka | Termínované vklady | Termínované vklady porovnání | Těžba diamantů | Těžba ropy v Evropě | Trade.xTrade.com | Trh | Tržní hodnota | Turecká měna | Turecká měna kurz | Turecká měna kurzy | Twitter | US dolar | US dolar kurz | US dolar na koruny | USD CZ | USD DKK | USD EUR | USD EUR kurz měn online | USD HKD | USD to CZK | USDDKK | USDHKD | USDRON | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Webinář | WTI | XM | xTrade | xTrade.com | Zavedení eura | Země EU | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | ZEW | EIA | ING | Buffett | BIC | Buy | Current Ratio | Čistá marže | DCF | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Index relativní síly | Intermediate | P/S | ROCE | ROE | Sell | Strong Buy | Středisko cenných papírů | Střední výnos portfolia | Syntetický index | Treasury Bills, Notes, Bonds | Tvorba ROP | USA - burza | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | P/E Ratio | Termín vypořádání | Tržní hodnota (cena) | Běžná likvidita | Tržby | Týdenní tržby obchodních řetězců | Ukazatel PEG a jeho použití při investování | Ukazatel Price/Cash Flow | Ukazatel Price/Sales Ratio | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Svíčka/Čárka | S/R zóny | Burze | Investment | Markit | Raymond James | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Charles Schwab | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Prudential Financial | Členové OPEC | Agentura DPA | Akcie Starbucks | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Úspěch | BMW | Averze k riziku | Finanční ukazatele | Energie | Earnings | Pro tradery | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Znalost | Přehled | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Sázet | Futures kontrakty | Referendum | City | Firmy | Vývoj měnového páru | Economist | Inflační tlaky | Akcie v USA | Forwardy | IHS | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Pád libry | S&P Global | Miliardy dolarů | Nervozita | Walmart | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Propad | Země OPEC | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Evropský trh | Philip Morris | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Zajištění | Čínské devizové rezervy | Baidu | E*Trade | Tesla | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Měnová politika ČNB | Výnosy | Česká vláda | Akciové trhy v USA | Quantum | Index cen domů | Příjmy | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Konsenzus | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Odhad HDP | Očekávání | Raymond James Financial | IHS Markit | ex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | IBKR | Anadarko Petroleum | Peter Lynch | Trade Financial | Crown | CBOE Global Markets | ETH | Invesco | Estee Lauder | CFG | RoboMarkets | John Maynard Keynes | Obchodní války | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Obchodní válka | Posilování dolaru | Long signál | Technologické akcie | Edison | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | I-Trader | Trhy v USA | Cena plynu | Intercontinental Exchange | BinckBank | Majetek | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Splácení dluhu | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Vyšší mzdy | NVDA | iFX | Token | Stablecoin | Společnost Gazprom | Gazprom | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | AMZN | Thyssenkrupp | MetLife | GOOGL | Černá středa | Nízká nezaměstnanost | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Čistý zisk | Index relativní síly (RSI) | MSFT | Trh práce | Histogram | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Global Markets | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Bilance | Index DOW | PSA | GM | Největší pokles | Amazon | Fortune | Tiffany | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Omezení těžby | Technologický sektor | ADP | Na burze | Historické události | ABC | Visa | General Motors | Problémy | EW | Total | Prodeje akcií | Nejistoty | Plyn | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Fed index | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Nike | Uber | Eugal | Tripadvisor | Kraft Heinz | Investiční ředitel | Wirecard | Ziskovost | American Airlines Group | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Ministr energetiky | Ifo | Krátké (short) pozice | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Vyšší inflace | Bloky | Ukazatele | SAP | Trump | AMGN | Paypal Holdings | CMS | Trhy | Filantrop | ConocoPhillips | American Express | Pokles | Situace | Ukončení intervencí | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | SBUX | Výdaje | FCF | Fresenius Medical | FME | Medvědi | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | TWTR | Akcie 3M | E*Trade Financial | Gilead Sciences | PHIA | Vývoj | Lufthansa | Viceprezident | Historie | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Waste Management | WM | REGN | Manufacturing | Keynes | Iracionální | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Tisková konference | Potenciál | Abbott Laboratories | Války | Organizace | Závislost | Práce | Eni | UnitedHealth Group | Anthem | Jednání OPEC | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | Trade | Nizozemsko | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Osobní příjmy | Gilead | Tweet | Poměr PE | PEPSICO | Vývoz | ETN | Dluhy | NKE | ONE | Merck | T-Mobile | Expedia | Royal Caribbean | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | CL | Bundesbanka | Eli Lilly | LLY | Aktivity společnosti | MLM | Mondelez | Unie | Costco | Sanofi | Covid | Příjmy a výdaje | ASM International | Thermo Fisher Scientific | Exporty | E.ON | Johnson & Johnson | Ocenění | Ceny | Viktor Orbán | Kolaps | Verizon Communications | Obnovení růstu | Quantum Fund | Open Society Foundations | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Upozornění na rizika | Goodyear | Počet akcií | Coca-Cola | Southwest Airlines | TSLA | Stavební povolenky | Accenture | Micron | Odklon od fosilních paliv | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Česká republika | NextEra | Ameriprise Financial | Walgreens | Koncern | Concho | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | JPM | GS | Robert Half International | RHI | XOM | CVX | PFE | MMM | ABT | GWW | JNJ | BIIB | Electronic Arts | T-Mobile US | MCD | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | Výběr akcií | Linde | Siemens | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | LEN | Lennar | CMI | Orbán | MGM | AAL | DGX | Carnival | Růst ceny | Brands | MRK | UAL | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | PEP | Deliveroo | Express | Thermo Fisher | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Anheuser-Busch inBev | AIG | WFC | Air | Freeport-McMoRan | Terra | PSX | Siemens Energy | Fidelity | Kansas City Southern | KSU | Discovery | GRMN | LMT | Paychex | PAYX | Constellation | Constellation Brands | STZ | Harley-Davidson | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Centene | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Německé společnosti | FAST | Příležitosti | Dodávky plynu | McDonald's | Technologie | Philip Morris International | UST | Symantec | XEL | CMCSA | VZ | TXN | AXP | COST | PG | CAT | Starbucks Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | DTE | DTE Energy | Odvětví | Spotřebitelský sektor | Úrokové výnosy | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Projekce | TWS | Comcast Corp | ADS | Nucor | Úroveň dluhu | Maynard Keynes | CBRE | Tokeny | Kansas City | Inflace ve Velké Británii | Meziroční inflace ve Velké Británii | Dominion Energy | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | PayPal Holdings Inc | Honeywell International | Společnost Siemens | Ceny plynu | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Airbus SE | BNP | P/B | MGM Resorts | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Gamble | DAI | Automotive | Charter Communications | Minulá výkonnost | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Schlumberger | Snap | Pozornost | Robert Habeck | Colgate-Palmolive | Klima | MGM Resorts International | Regeneron Pharmaceuticals | Royal Caribbean Cruises | Společnost | TechnipFMC | TIM | | Honeywell | CMA | Časové období | Terra (LUNA) | Bundesnetzagentur | GlobalAnalyst | Brokerská firma | Globální brokerská firma | Firma Interactive Brokers | Klienti Interactive Brokers | CarMax | KMX | Miliardy USD | Altria | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Ruský plyn | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Ukazatel Current Ratio | Current Ratio (neboli Běžná likvidita) | Jak vybrat akcie | Wide Point Corporation | Technická analýza akcií společnosti | Technická analýza akcií | Nízká cena akcií | Wide Point Corporation (WYY) | WYY | Hodnoty Běžné likvidity | Real Estate | Western Digital | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Mattel | Under Armour | LHA | Marathon Oil | MRO | General Dynamics | Cena plynu pro evropský trh | Kyjev | Plyn přes Ukrajinu | MWh | DBK | Společnost Eni | CF Industries | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Fiserv | Zastavení dodávek | Rusko dodávky plynu | Plynárenská společnost | CMG | STT | Travelers | Alaska Air Group | Dodávky ruského zemního plynu | Textron | Occidental | Southwest | Mondelez International | EOG | EOG Resources Inc | Wynn Resorts | WYNN | Nord Stream AG | GBP/DEM | Evropské společenství | Znovusjednocení Německa | DEM | Makroekonomické nerovnováhy | Fix GBP/DEM | Německá Bundesbanka | Dostatečný kapitál | Fond Quantum Fund | Úrokové náklady | Pád GBP/DEM | Spekulace na pád | Výstup ze systému ERM | Schwartz György | Tučné zisky | Marka | Úvěry od komerčních bank | Členství v ERM | Zavedení eura ve Velké Británii | Marine Le Pen | Typ obchodu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

PDD
PDVSA
P/E
P/E a jeho možné využití při investování
PEAKFOREXTRADING
Pečlivé analýzy
Pedro Sánchez
Peercoin
Peer-to-peer
Peet's Coffee

Následující klíčová slova

Pegas
Pegas Nonvowens
Pegas Nonwovens
Pegasus
PEGI
Peking
Pekingská burza
Pekingská burza cenných papírů
Peloton
Peloton Interactiv
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto
Potvrďte prosím... Zavřít