Čtvrtek 23. březen 2023 15:51
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy krypto
reklama
XTB konference brezen 2023

Klíčová slova - Zisk na akcii (EPS)

img

Akcie Walmartu pod tlakem po překvapivě slabém výhledu na rok 2023 📉

21.02.2023 Wall Street ignorovala výrazně lepší výsledky největšího amerického řetězce supermarketů Walmart (WMT.US) za 4. čtvrtletí 2022, než předpovídali analytici, a zaměřila se na prognózy. Konzervativní odhady společnosti investory negativně zklamaly a vyvolaly obavy kolem očekávané nižší spotřebitelské aktivity. V důsledku toho akcie jako Home Depot (HD.US) již před otevřením amerického trhu ztrácejí téměř 3 %.
img

Rally Disney o 6 % v premarketu 📈 Zisky a Igerovy komentáře potěšily Wall Street

09.02.2023 Akcie společnosti Disney (DIS.US) posílily před otevřením burzy o více než 7 %, protože společnost vykázala úspěšné čtvrtletní výsledky, které analytiky uklidnily i přes vyšší než očekávanou ztrátu ze streamovacích služeb. Bob Iger, který se znovu ujal funkce generálního ředitele, se s trhem podělil o přesvědčivý plán restrukturalizace podniku a zvýšení ziskovosti společnosti Disney prostřednictvím snižování nákladů a obezřetného vynakládání finančních prostředků:
img

Slabé čtvrtletní zprávy společností Apple, Amazon a Alphabet 📉

03.02.2023 Finanční zprávy velkých technologických společností negativně zklamaly Wall Street a ukazují na další zpomalení. Navzdory svátečnímu čtvrtletí ve většině obchodních segmentů se technologickým megafirmám nepodařilo překonat očekávání analytiků. Vzhledem ke zpomalující ekonomice a slabší spotřebitelské náladě se zdá, že "dezinflační" rok 2023 by mohl být pro giganty ze Silicon Valley výzvou.
img

Blíží se výsledkové reporty Applu, Amazonu a Alphabetu ⌚ Co očekávat od BigTechu?

02.02.2023 Největší společnosti na Wall Street dnes po skončení seance zveřejní finanční výsledky za 4. čtvrtletí 2022. Trh bude věnovat pozornost zejména prodejům zařízení (Apple), tržbám z cloud computingu (Alphabet, Amazon) a reklamě (Alphabet) a také odhadovaným investicím, nákladům a samozřejmě prognózám na rok 2023. Analytici očekávají výrazné zpomalení technologických zpráv. Poměrně dobře přijatá zpráva Meta Platforms (META.US) však dávala býkům naději, že publikace ostatních tří technologických gigantů budou pozitivní. Akcie společností Alphabet a Amazon posilují o téměř 6 %, cena akcií společnosti Apple roste pomaleji.
img

Philips se propadá o více než 6 % po snížení ratingu JP Morgan

31.01.2023 Akcie společnosti Philips (PHIA.NL) dnes ztrácejí více než 6 %, protože analytici JP Morgan snížili cílovou cenu pro akcie nizozemského výrobce elektroniky a rating na "sell". Čtvrtletní zpráva společnosti dopadla lépe, než se očekávalo, ale býci nedokázali odolat rostoucí nabídce. Společnost se stále potýká s důsledky stažení milionů ventilátorů používaných k léčbě spánkové apnoe kvůli obavám z toxicity materiálů použitých při jejich výrobě.
img

Jak se zatím vyvíjí výsledková sezóna společností z indexu S&P 500?

31.01.2023 “Výsledky za poslední kvartál ukazují horší zisky a marže za lepších tržeb a pesimistický výhled na první kvartál 2023, ” říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Intel se v premarketu propadl o téměř 10 % kvůli slabým čtvrtletním výsledkům

27.01.2023 Akcie společnosti Intel (INTC.US) klesly v předobchodní fázi o téměř 10 % poté, co výrobce čipů zveřejnil neuspokojivé výsledky za 4. čtvrtletí a vydal slabší finanční výhled, než se očekávalo.
img

Výsledky společnosti Visa překonaly očekávání Wall Street 📈

27.01.2023 Akcie Visa (V.US) dnes před otevřením burzy posilují, společnost překonala očekávání analytiků. Zisk a tržby byly nad očekáváním, nicméně počet zpracovaných transakcí a jejich celková hodnota byly mírně pod odhady:
img

Akcie týdne - Tesla (26.01.2023)

26.01.2023 Společnost Tesla včera oznámila výsledky za poslední čtvrtletí a pozitivně překvapila trh. Akcie společnosti ve čtvrtek vyskočily o více než 10 % poté, co generální ředitel Elon Musk uvedl, že společnost by mohla být schopna letos vyrobit 2 miliony vozidel.
img

Zlepší výsledky společnosti Intel náladu na trhu polovodičů? 🔌

26.01.2023 Společnost Intel (INTC.US) oznámí výsledky za 4Q 2022 po skončení seance na Wall Street. Zpráva by mohla mít významný dopad na sentiment kolem ostatních polovodičových společností a vrhne více světla na zdraví globálního technologického trhu.
img

⚡Po Microsoftu je čas na výsledky Tesly. Překvapí Musk Wall Street?📊

25.01.2023 Společnost Tesla (TSLA.US) po dnešní seanci na Wall Street představí své výsledky za 4. čtvrtletí 2022, po nichž bude tradičně následovat konferenční hovor, kde budou vyjádření vedení pozorně sledovat analytici. Konec roku byl pro společnost Elona Muska náročný. Akcie drhly o dno, čínská politika Covid Zero zatížila sentiment a obavy o globální poptávku, zdraví spotřebitelů a recesi vedly analytiky k rozpoznání rizik, která na akcie společnosti doléhají. Wall Street očekává, že společnost vykáže nejpomalejší růst tržeb za posledních 10 čtvrtletí:
img

Výsledky společnosti Microsoft - technologický gigant se připravuje na recesi

25.01.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera oznámila neuspokojivou prognózu tržeb na 1. čtvrtletí 2023, což vyvolalo výprodej před úvodním zvoněním a zastínilo lepší než očekávané výsledky za 4. čtvrtletí 2022.
img

Pomohou výsledky společnosti Microsoft náladě technologických gigantů? 🔌🖱

24.01.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US), gigant ze Silicon Valley, zveřejní své výsledky za 4. čtvrtletí 2022 po skončení dnešní obchodní seance v USA. Wall Street očekává nejpomalejší růst tržeb za posledních téměř 6 let. Co ve výsledcích Microsoftu očekávat a čemu budou analytici věnovat pozornost? Lepší než očekávaný report by trhům dodal naději, že reporty ostatních BigTechů by mohly překonat očekávání.
img

Netflix roste díky velkému nárůstu předplatitelů ve 4. čtvrtletí

20.01.2023 Včera Netflix zveřejnil výsledky za 4. čtvrtletí roku 2022, které se ukázaly být větším překvapením než Středeční tanec - titulní postava nejnovějšího hitu streamovací platformy. Zisk na akcii se ukázal být téměř čtyřikrát nižší, než očekával trh, a přesto akcie společnosti v předobchodní fázi vzrostly o téměř7 %.
img

🪁 Výsledky Netflixu pozitivně překvapily Wall Street. Akcie v premarketu vzrostly o 6 % 📈.

20.01.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) oznámila finanční výsledky, které pozitivně překvapily analytiky. Akcie si před otevřením trhu připsaly téměř 6 %. Euforicky byl přijat výrazný nárůst počtu placených předplatitelů, který dal akcionářům naději na lepší budoucnost po obtížném předchozím roce. Wall Street vnímala nárůst nových předplatitelů jako významný, a to i přes tání zisků:
img

Akcie společnosti Charles Schwab po neuspokojivých čtvrtletních výsledcích klesají

18.01.2023 Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US) ve středu klesly o více než 2,05 % poté, co společnost poskytující finanční služby zveřejnila o něco slabší výsledky za 4. čtvrtletí roku 2022, než se očekávalo. Čistý zisk společnosti se oproti 4. čtvrtletí 2021 zlepšil, nicméně tržby a zisky z obchodování se zákazníky poklesly. 
img

Zisk společnosti Prologis překonal očekávání Wall Street

18.01.2023 Akcie společnosti Prologis (PLD.US) ve středu krátce vzrostly o více než 2,0 %, protože výsledky za 4. čtvrtletí překonaly odhady analytiků navzdory zhoršujícím se ekonomickým podmínkám. Přestože tržby společnosti vzrostly o téměř 33 %, zisk zaznamenal v meziročním srovnání výrazný pokles:
img

Vyšší náklady na těžbu. Překvapí zisky Alcoa trh?

18.01.2023 Společnost Alcoa (AA.US), jeden z největších výrobců hliníku, oxidu hlinitého a bauxitu, oznámí finanční výsledky po dnešní seanci na Wall Street. Její hospodaření by mohl zasáhnout slabší makroekonomický výhled, globální recese a vyšší náklady. Analytici očekávají, že tržby a zisk na akcii ve 4Q 2022 poklesnou.
img

Bank of America se v premarketu propadá navzdory optimistickým čtvrtletním výsledkům

13.01.2023 Bank of America (BAC.US) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí optimistické výsledky, protože vyšší úrokové sazby kompenzovaly slabé výsledky divize investičního bankovnictví.
img

Akcie Advance Auto Parts po otevření trhu klesly o 14 % 📉

16.11.2022 Cena akcií společnosti Advance Auto Parts (AAP.US), předního poskytovatele náhradních dílů a servisu pro ojeté automobily v USA, dnes po zahájení seance na Wall Street klesla o 15 % kvůli slabým výsledkům za třetí čtvrtletí tohoto roku:
img

Akcie WalMart po zveřejnění výsledků rostou o 7 % 📈

15.11.2022 Akcie WalMart (WMT.US) posilují o téměř 15 % poté, co společnost výrazně překonala odhady zisku a zvýšila prognózy. Vedení společnosti informovalo investory o programu zpětného odkupu akcií v hodnotě 20 miliard USD:
img

Disney - další obří volný pád? Akcie se po výsledcích propadly o 8 % 📉

09.11.2022 Akcie společnosti Disney (DIS.US) před otevřením burzy na Wall Street ztrácejí kvůli nižším než očekávaným tržbám z klíčových obchodních segmentů, rostoucím nákladům a sníženým prognózám. Společnost varovala před zpomalením v oblasti streamování:
img

Výsledky Activision Blizzard nad očekáváním

08.11.2022 Čtvrtletní zisk na akcii (EPS) dosáhl 0,68 USD na akcii a překonal tak konsensus zveřejněný společností Zacks o 33,33 % na úrovni 0,51 USD na akcii. Pro srovnání, před rokem činil zisk 0,72 USD na akcii. Údaje jsou očištěny o jednorázové události.
img

Akcie společnosti Moderna po zprávě o výsledcích za 3. čtvrtletí prudce klesají 📉

03.11.2022 Akcie výrobce vakcín Moderna (MRNA.US) dnes po otevření Wall Street ztrácejí téměř 10 % kvůli horším výsledkům za třetí čtvrtletí a sníženým prognózám pro společnost. Akciový trh navíc zatížila včerejší jestřábí konference šéfa Fedu Powella a odhodlání Federálního rezervního systému dostat inflaci na 2% cíl:
img

Akcie týdne - AMD (3.11.2022)

03.11.2022 Akcie společnosti AMD (AMD.US) v úterý vzrostly až o 6 % poté, co výrobce čipů uvedl, že jeho podnikání v oblasti serverových čipů v nadcházejících čtvrtletích poroste, i když výsledky a čtvrtletní předpovědi nesplnily očekávání Wall Street.
img

Apple, Amazon, Intel - co očekávat od výsledků?

27.10.2022 Navzdory nejistému výhledu ekonomiky a důkazům o poklesu spotřebitelských výdajů Amazonu nadále rostou tržby. Předpokládaný dvouciferný růst tržeb v tomto čtvrtletí bude více než dvojnásobný oproti předchozím dvěma čtvrtletím. Částečně je to způsobeno tím, že toto čtvrtletí bude snazší, protože obtížné srovnávací údaje vyplývající z pandemického boomu poptávky začnou polevovat, což povede k rychlejšímu růstu tržeb a plynulejšímu poklesu zisku.
img

Akcie Meta Platforms klesají po zveřejnění výsledků hospodaření na minima roku 2016 📉

27.10.2022 Společnost Marka Zuckerberga, Meta Platforms (META.US), tedy bývalý Facebook, po včerejší seanci vykázala překvapivě slabé finanční výsledky za 3. čtvrtletí, které překvapily analytiky. Meta doplnila obrázek o reporty společností FAANG, které včera zaznamenaly výprodej poté, co Microsoft a Alphabet rovněž nenaplnily očekávání investorů. Akcie před otevřením ztratily téměř 20 % a ustoupily na úrovně, které nebyly k vidění od roku 2016:
img

Výsledky General Motors a UPS překonaly odhady Wall Street 📈

25.10.2022 Úspěšnou čtvrtletní zprávu společnosti Coca Cola doplnily výsledky General Motors (GM.US) a UPS (UPS.US), které překonaly očekávání Wall Street.
img

Preview výsledků společností: Alphabet, Microsoft, Visa

25.10.2022 Tržní konsensus předpokládá, že příjmy společnosti Google z reklamy dosáhnou 56,9 miliardy dolarů, což je o 8 % více než před rokem.
img

Výsledky Coca Coly nad očekáváním Wall Street 📈

25.10.2022 Coca Cola (KO.US) dnes předložila finanční report, který opět pozitivně překvapila analytiky. Společnost zvýšila svůj roční odhad růstu. Akcie si před otevřením burzy připsaly 3 %:
img

Snap po kvartálním reportu klesl o 27 %. Reklamní sektor je pod tlakem 📉

21.10.2022 Snap (SNAP.US) opět negativně zklamal Wall Street zpomalujícím ziskem a v premarketu se obchoduje o 27 % níže. Slabší výsledky Snapu mohou předznamenávat, že se ekonomický pokles prohlubuje a pokles sentimentu se přelévá i do dalších společností, kde reklama hraje pro obchodní model důležitou roli. Mezi poražené v premarketu patří Alphabet, Meta Platforms, Pinterest a Twitter. Celkové kapitalizační ztráty mezi sociálními médii a reklamními společnostmi již dosáhly téměř 42 miliard USD, přičemž samotný NASDAQ ztratil téměř 1 %.
img

Akcie týdne - JP Morgan Chase (20.10.2022)

20.10.2022 Společnost JP Morgan Chase v pátek oznámila výsledky, které překonaly odhady analytiků a pomohly dočasně uklidnit náladu investorů, kteří se obávají o zdraví americké ekonomiky, jejímž lakmusovým papírkem je bankovní sektor. Překvapivě dobré výsledky největší americké banky z hlediska držených aktiv byly ovlivněny zvýšením úrokových sazeb, které pomohlo generovat vyšší úrokové výnosy.
img

Výsledky Tesly nenaplňují očekávání Wall Street 📉

20.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) po včerejší seanci oznámil finanční výsledky, které zklamaly analytiky zpomalujícím růstem tržeb. Pokles akcií Tesly může ovlivnit celkový sentiment akciových indexů, kdy akcie před otevřením trhu ztrácely téměř 6 %.
img

Netflix (a chill) opět populární jako nikdy předtím 📈

19.10.2022 Netflix včera zveřejnil své průběžné výsledky za 3. čtvrtletí 2022, které se ukázaly být výrazně nad očekáváním analytiků. Největší rozruch mezi investory však nevzbudily tržby nebo čistý zisk, ale jedna klíčová informace.
img

Překoná Tesla již po sedmé za sebou očekávání Wall Street? 🚗

19.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) v čele s Elonem Muskem dnes představí své finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku. Akcie Tesly od letošního roku zatím ztrácejí 36 %, ale před otevřením se obchodují o 2 % výše:
img

Zisky Netflixu a United Airlines překonaly očekávání 📈

19.10.2022 Největší světová streamovací služba Netflix (NFLX.US) oznámila finanční výsledky, které zavřely ústa kritikům a pozitivně překvapily Wall Street:
img

Překvapí opět Netflix Wall Street? 🎢

18.10.2022 Streamovací gigant Netflix (NFLX.US) oznámí finanční výsledky za třetí čtvrtletí před zahájením americké seance. Wall Street na ně může být mimořádně citlivá, protože předchozí slabé zprávy společnosti předznamenaly celkově slabší výsledkovou sezónu a výprodej indexů. Společnost hodlá v tomto čtvrtletí spustit službu s reklamami v rámci platformy. Akcie v předobchodní fázi posilují o 1,5 % a pozitivní překvapení pravděpodobně bude hnacím motorem trhu:
img

Velké americké banky zveřejňují své výsledky za 3. čtvrtletí

14.10.2022 Takzvaný Whisper number neboli neoficiální pohled na výdělky „Street“ říká EPS ve výši 3,03 USD/akcii. Dynamika zisků společnosti se za poslední tři čtvrtletí zpomalila, což neprospívá strategii investorů, kteří se zajímají o růstové společnosti (růst). Akcie jsou atraktivně oceněny, protože poměr P/E je pouze 9, což je hodnota pod oceněním S&P500, což může představovat dlouhodobou investiční příležitost pro hodnotové investory (hodnota).
img

Akcie Domino's Pizza získávají po zveřejnění zisků 10 % 🍕

13.10.2022 Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) dnes vzrostla téměř o 10 % navzdory smíšeným finančním výsledkům. Zisk na akcii klesl, zatímco výnosy nad očekávání Wall Street mírně vzrostly:
img

Akcie týdne - PepsiCo (13.10.2022)

13.10.2022 PepsiCo (PEP.US) ve středu zvýšilo svůj výhled na letošní rok, protože rostoucí ceny zvýšily příjmy konglomerátu za třetí čtvrtletí. Akcie společnosti po zveřejnění průběžné zprávy získaly více než 4 %.
img

Zisky BlackRock jsou nad očekáváním

13.10.2022 Největší světový podílový fond pro správu aktiv BlackRock (BLK.US) zahájil výsledkovou sezónu mezi americkým finančním sektorem. Fond vykázal výsledky nad očekávání, i když aktiva pod správou (AUM) klesla. Tržby a zisky BlackRocku však opět klesly slabší, než Wall Street očekávala. Akcie fondu letos klesly o více než 40 % a před otevřením se obchodovaly mírně výše:
img

Výsledky Pepsico otevírají výsledkovou sezónu na Wall Street 📈

12.10.2022 Výsledky společnosti Pepsico (PEP.US) překonaly očekávání analytiků již třetí čtvrtletí v řadě. Spolu s úspěšnými výsledky společnost zvýšila roční prognózu. Akcie před otevřením posílily o 2 %.
img

Obchodování s 45% nárůstem společnosti NVIDIA po zveřejnění výsledků za 1. čtvrtletí

02.06.2022 Není žádným tajemstvím, že technologické akcie zažívají v roce 2022 těžké období. Uprostřed prudce rostoucí inflace, zvyšování úrokových sazeb a všeobecné ekonomické nejistoty investoři opouštějí rizikové a drahé růstové akcie ve prospěch bezpečnějších, defenzivních akcií.
img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
img

Akcie Virgin Galactic po smíšených výsledcích klesají

06.05.2022 Akcie Virgin Galactic včera ztratily téměř 11 % a dnes pokračuje pohyb směrem dolů poté, co společnost vesmírné cestování vykázala čtvrtletní ztrátu větší, než se očekávalo. Také široká averze k riziku na trzích vytváří další tlak na cenu akcií společností. Společnost má značné množství peněz potřebných k zahájení svých služeb vesmírné turistiky, ale ještě musí spustit komerční služby.
img

Bude Textron těžit z rostoucího trendu soukromých letadel?

02.05.2022 Textron je americký civilní a vojenský konglomerát, který se zaměřuje na letecký sektor se značkami jako Bell, Aircraft Armaments, Lycoming Engines, Cessna, Beechcraft a Pipistrel. Společnost prošla od krize v roce 2008 hlubokou restrukturalizací, kdy byl novým generálním ředitelem jmenován Scott C. Donnelly, který pokračuje v úspěšném růstu firmy. Textron se stále více zapojuje do trhu soukromého a civilního letectví a jeho výsledky za Q1 2022 daleko předčily očekávání analytiků:
img

Earnings preview: Alphabet

26.04.2022 Dnes Alphabet (GOOGL.US) představí po uzavření trhu své finanční výsledky za Q1 2022 . Akcie Google se aktuálně obchodují 20 % pod svými maximy z listopadu 2021. Investoři se těší na dnešní výsledky, protože mohou pomoci posoudit, zda se potýkáme s možným ekonomickým zpomalením, které by mohlo nepříznivě ovlivnit ocenění celého technologického odvětví.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Akcie Shopify klesají před otevřením trhu navzdory lepším výsledkům za Q4

16.02.2022 Shopify (SHOP.US) před otevřením trhu klesá o více jak 5 % navzdory faktu, že kanadský e-commerce gigant reportoval lepší než očekávané výsledky za Q4. Na horším sentimentu se podepsal slabší výhled na celý fiskální rok 2022.
img

Akcie týdne: Palantir Technologies (15.02.2022)

15.02.2022 Palantir Technologies (PLTR.US) patřila na přelomu let 2020 a 2021 mezi nejoblíbenější akcie investorů. Akcie zažily masivní nárůst a jejich cena během 3 měsíců rostla přes 300 %. Zbylá část roku 2021 však pro akcie nebyla tolik příznivá. Palantir se obchoduje o více než 70 % pod svým rekordním maximem zezačátku roku 2021. Společnost má ve čtvrtek oznámit výsledky za Q4, ale pomůže to ukončit sérii ztrát?
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více otevírá zahraničním investorům, ale zároveň snížilasubvence na elektrická auta. Zdá se, že Čína již nechce elektromobilní průmysl tolik podporovat jako dříve.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Cena ropy stoupá. Dočkáme se dalšího růstu Exxon Mobil akcie?

22.10.2021 V dnešní technické a fundamentální analýze se zaměříme na Exxon Mobil akcie. Vzhledem k tomu, že se jedná o ropnou společnost, hodnota titulu je přirozeně svázaná s cenou ropy a jiných energií, které poslední dobou rychle rostou. V článku se podíváme na aktuální trh s ropou a rozebereme si vývoj ceny akcie XOM.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Akcie Tilray: Podaří se investicí do MedMen dobýt konopný trh v USA?

25.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Tilray. Jde o titul, který patří do farmaceutického průmyslu. Společnost se ale mírně vymyká, protože Tilray se věnuje tzv. lékařskému konopí. Tilray akcie mají za sebou IPO z roku 2018, takže se na burze obchodují poměrně krátce.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

BREAKING: US Bancorp zklamala reportovaným ziskem a příjemně překvapila tržbami

15.04.2020 US Bancorp (USB.US) právě reportovala výsledky za první kvartál. Zaostala za očekáváním v zisku, naopak příjemně překvapila tržbami. Společnost reportovala zisk na akcii (EPS) ve výši 0,72 dolaru a příjmy ve výši 5,77 mld. dolarů. Analytici očekávali EPS na úrovni 0,82 dolaru a příjmy ve výši 5,57 miliardy dolarů. Banka v minulém čtvrtletí reportovala EPS ve výši 0,9 dolaru a příjmy ve výši 5,67 mld. dolarů. Očekávání na další kvartál jsou pro EPS ve výši 0,85 dolaru a příjmy by měly dosáhnout na 5,69 mld. dolarů.
img

Akcie týdne: Alphabet (GOOGL.US)

19.10.2018 Nálada okolo akcie Alphabet (GOOGL.US) se v posledních měsících výrazně zhoršila kvůli únikům osobních údajů a plánované expanze do Číny. Nicméně investoři s napětím očekávají finanční výsledky za třetí kvartál, které by mohly zlepšit výhled akcie. Společnost navíc oznámila další zpomalení růstu nákladů.
img

Graf dne: Čínský akciový trh je nejdražší na světě, regulátor brání poklesu

05.01.2016 Pondělní propad čínských akcií znamenal pro spoustu investorů pořádné vystřízlivění hned na počátku roku. Šanghajský akciový index ztratil téměř 7 % a dnes donutil státní fondy k intervenci proti dalšímu poklesu. Pokud se však na čínské akcie podíváme standardní valuační optikou, i po výprodejích se jedná o nejdražší trh na světě. Graf agentury Bloomberg ukazuje průměrný zisk na akcii (EPS) - Zisk na akcii (EPS - earning per share) největších světových akciových trhů. Čínské akcie se obchodují na 65 násobku zisku kotovaných společností (viz graf). To je přibližně trojnásobkem vyspělých západních trhů. EPS ve Spojených státech dosahuje pouze na 19.
img

Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu

13.11.2015 Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ...
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Nedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ceny jeho akcií od květnového IPO. Musím říct, že už v únoru jsem psal o rozumné ceně 25 dolarů za akcii Facebooku. A právě na tuto hodnotu nakonec akcie klesly.
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
img

Equity Kickoff: Momentum podpoří vyšší ceny při otevření navzdory vysoké hodnotě indexu spotřebitelských cen v Německu

26.01.2011 Christian Blaabjerg, Chief Equity Strategist, www.saxobank.czEvropské akciové trhy v...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | HDP | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | EBIT | EMA | Ekonomika | Emise | FOMC | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Gap | Vyplnění GAPU | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzové riziko | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Order | P/E | PEG | PTR | Platforma | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | RSI | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Spike | Splatnost | Split | Spread | Stochastic | Support | Trader | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisková marže | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Ropný trh | Futures kontrakt | Ceny komodit | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Ropné písky | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | Deutsche Bank | Contracts for difference | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Výrobní náklady | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Coca Cola | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy za barel | Čínská ekonomika | Dolar | Ekonomické zprávy | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování na burze | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | JP Morgan | Konfluence | Krach na burze | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurzy | Kurzy akcií | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Spořící účet | SWIFT | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | DCF | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Obchodní den | P/S | Provozní marže | Range | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Akciová společnost | Čekací doba | P/E Ratio | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | WebTrader | Miliardář | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | E-mini | Know-how | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Slušný zisk | Zisk na akcii (EPS - earning per share) | Aramco | Jefferies | Charles Schwab | RBC Capital Markets | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Evercore ISI | Caterpillar | Baker Hughes | RBC Capital | Barrick Gold | Reporty | Akcie Starbucks | Fundamentální pohled | Technický pohled | Brazílie | Čínská centrální banka | Dovoz ropy | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Investovaný kapitál | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Earnings | Výprodej na Wall Street | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Akcie bank | Turbulence na finančních trzích | Objem investic | Pokles ceny akcií | Panické výprodeje | Algoritmus | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Výzkumná společnost | Marže společností | Zahraniční investice | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Historická minima | Nejistota | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Zpomalení v Číně | Baidu | Tesla | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Akcie na burze | Odhady trhu | Hospodářská situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Zisky firem | Historické rekordy | Dohled nad finančním trhem | Měnová politika Fedu | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Investiční plány | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | ExxonMobil | Volatilita trhů | Alphabet | xStation | Zpomalení ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Fundamentální základ | Norsko | Očekávání | Příjmy z obchodování | Morningstar | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | BHS | Breakout Trader | Coinbase | Ekonomické výhledy | André Kostolany | Akcie Tesly | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | MiFID II | Crown | IPO Facebooku | Inteligentní investor | NEST | Tiberius | Krádež kryptoměn | Investiční skupiny | Drobní investoři | Wedbush Securities | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Lockheed Martin | Růstové akcie | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Trendové čáry | Úrokový výnos | Trh s ropou | Reakce trhu | Výprodej akcií | Signál na akcie | Propad cen ropy | Regulační orgán | Daňové reformy | Růst zisků | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Analytici společnosti | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Analytici z Wall Street | Nakoupit akcie | Volatilní období | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Kvartální výsledky | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Ferrari | Fibo retracement | Čínský trh | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | STAR | Coffee | Výnosové křivky | XTB Research | Silný dolar | Recese v USA | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | AMZN | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Finanční situace | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Makroekonomický výhled | Aphria | Edge | Nejlepší výsledky | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | McKinsey | Alipay | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | Ropný gigant | HDP v USA | IOT | Investice do ropy | LNG | Býčí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Trh práce | Analýza dat | Histogram | Provozní zisk před odpisy | Alibaba Group | Inflace v USA | ČSÚ | Vyšší riziko | Technické závady | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodní záměr | TradingEconomics | Růst cen | Zůstatek | Studie | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Největší obchod | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Přeshraniční platby | Vyhlídky | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Disney+ | 5G | Oblast supportu | Dlužníci | Automobilový sektor | Dvojité dno | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Zdražování | Běžný investor | Problémy | Růstový impuls | NAFTA | Breaking | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Klesající klín | Soukromý sektor | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | United Technologies | Federální obchodní komise | FTC | Airbus | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Škoda Auto | Míra | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Předseda | Kupní síla | Ředitelka | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nejbližší support | Ztráta | Úbytek | BREAKING | Visa (V) | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Guyana | Silný support | Návratnost | Netflix | NFLX | Apache | Analýza společnosti | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | USA Donald Trump | Budoucnost | Centrální vláda | Experti | Výplaty dividendy | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Poradenství | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Bloky | Ukazatele | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Spotřebitel | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | FCF | BP | Americká společnost | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | PHIA | Ekonomické recese | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie PepsiCo | Výkyvy | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Výsledný zisk | Aerolinky | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Stimuly | Evropské země | Letectví | Masivní propad | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Důležitý support | Vedlejší účinky | Propad poptávky | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Onemocnění | Texas | Vyrovnat ztráty | Další pokles | Vyplácet dividendy | Kongres | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zdraví ekonomiky | Největší zisk | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Pokles sentimentu | Izrael | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Umělá inteligence | Cloud Computing | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Hrozí krach | Ropný průmysl | Oživení v Číně | Cushing | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | Cena benzínu | Snížení produkce | JPM.US | WFC.US | Hackerský útok | DPZ | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | US Bancorp | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Vládnoucí strana | USD za barel | Propad ceny | Trade | S&P500 | ESPN | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Situace na trhu s ropou | Celosvětová poptávka po ropě | Břidlicové ropy | Posílení | Joe Biden | Americké státy | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | SMA 100 | Shell | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Soud | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Dovoz | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Merck | Auta | JD.com | Dnešní výsledky | Vakcína | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | WMT.US | Advance Auto Parts | Klíčové oblasti | GSK | Velký růst | AMZN.US | Kupci | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Krátkodobý dluh | Technologické centrum | JDE | Unie | ČR | Hertz | Akcie Intel | Výrobce aut | Průraz | Bývalý prezident | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Ropná krize | Subvence | APA | Energetický gigant | Sanofi | Prodeje automobilů | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | IDEA | Velké investice | Ziskové marže | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Novavax | MAM | Ant | Sony | Johnson & Johnson | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Noble Energy | Společnost XTB | Cybertruck | Semi | Model 3 | Nižší poptávka | Progres | Exchange Traded Commodity | Sundar Pichai | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Ant Group | Indonésie | Kreativita | Klesající tendence | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Čas na nákup | Capital.com | Pandemická situace | Wedbush | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Počet akcií | SMA 200 | VisualCapitalist | Coca-Cola | Zisk a tržby | Split akcie | SPAC | Elektrická auta | Big Tech | Delta Airlines | Rentabilita | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Akcie NIO | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | App Store | Biden | USA Joe Biden | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Lockdown | Americké prezidentské volby | iPhone | Klinické testy | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Množství peněz | Concho | Akcie TWTR | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | JPM | Futures na ropu | XOM | CVX | PFE | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | BioNTech vakcína | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Zisky bank | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | PLTR.US | PLTR | Výdělky | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Nio | Li Auto | Výběr akcií | BASF | Vakcinace | Očkování | Mutace koronaviru | Mutace viru | Voda | Boeing 737 Max | Výhled na rok | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | Shopify | ET7 | Firma Boeing | Rostoucí ceny ropy | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | CARA | ACT | Jack Ma | UAL | UAL.US | Situace na trhu | DHL | United Parcel Service | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | SPCE | Čínské značky | PEP | PEP.US | Streamovací služby | Nárůst ceny | Express | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | ROI | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Konopný průmysl | Předpověď akcií | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | WFC | Akcie Wells Fargo | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Finanční zdraví | Zlatý kříž | Akcie Boeing | Akcie společnosti Moderna | Akcie Phillips 66 | PSX | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | V.US | Ropné futures | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Akcie Virgin Galactic | Akcie Boeing (BA) | Celoroční výsledky | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | AMD a Xilinx | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Shooting Star | NFLX.US | Intel (INTC.US) | Alphabet (GOOGL.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | UPS.US | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Objednávky | Potenciální výnosy | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Větší korekce | Nárůst objemů | Konsensus trhu | Tržby za služby | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Royal Dutch Shell A | Wall Street akcie | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Výsledky za Q1 | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Nadnárodní společnosti | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Tržní prostředí | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Tennessee | Oligopol | Didi | CO2 | Falcon | Solární panely | Streamovací společnost | Společnosti Netflix | Výplata dividendy | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | | Výhled na letošní rok | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Nvidia akcie | Zvýšení produkce | Didi Global | Ojeté vozy | JPMorgan (JPM.US) | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Americký trh | AI | COST | Starbucks Corporation | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Divize | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Intelligent Cloud | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Bilion | Dodávky čipů | Dopad na sentiment | Provozní ztráty | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Chování | Vizualizace | Interpretace | Logistika | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | Phillips 66 | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Paramount | Paramount+ | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | DIS.US | BioNTech | Osobní počítače | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Hackeři | Společnost Admirals | Palantir Technologies (PLTR.US) | Úroveň dluhu | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Jim Cramer | Meituan | Rozbor | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Rivian | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | Lobbing | Lobbing v EU | Rychlý růst | ANO | CSRC | RBC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Ceny plynu | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Los Angeles | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Americká firma | Warner Bros | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | P/B | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Akcie Palantir | Automotive | Škodovka | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | CureVac | Energetické krize | Zdražování energií | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Vysoké ceny | Poseidon | Netflix (NFLX.US) | Oculus | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Snap | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Squid | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Squid Game | Odkupy akcií | RIVN | Trh s elektromobily | Podmínky na trhu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Uhlíková stopa | Walmart (WMT.US) | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Rivian Automotive (RIVN.US) | Lockdowny | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Čipové společnosti | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Letadlo | Obchodní tipy | Celkový sentiment | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Předpokládaný růst | Doporučení k obchodování | Gate | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Cowen | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Akcie Activision | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Teams | Švédská společnost | Akciový graf | Coca Cola (KO.US) | Klesající struktury | Invaze na Ukrajinu | Akcie Shopify | General Dynamics | Sankce | Bezpečné útočiště pro investory | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | MWh | Statista | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Společnost Google | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pat Gelsinger | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | APP | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Americký výrobce elektromobilů | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Značné riziko | Akcie Tesla (TSLA) | Warner Bros. Discovery | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Výsledky letecké společnosti | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Převzetí Twitteru | Reed Hastings | Rekordní inflace | PepsiCo (PEP.US) | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | Produkty s pákovým efektem | Wall Street výsledky | Covid Zero | Snížení inflace | Akcie KO | Propuštění | Celsius | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Centrum | United Airlines (UAL.US) | Prime | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Zvýšení ziskovosti | Prodeje vakcín | Akcie společnosti Disney | Aktiva pod správou | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Rizikový faktor | StreetAccount | Marka | Humanoidní roboti | Otevření Wall Street | Zisky BlackRock | DPZ.US | Domino's Pizza (DPZ.US) | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Zisky Netflixu | Největší meziroční nárůst | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Novinky | Dynamika růstu | Hodnocení akcií | Cloud computing | Podnikání společnosti | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Společnost BlackRock | Ziskovosti společnosti | Výhled na rok 2023 | UHR.CH | UHR | ChatGPT | OpenAI | Microsoft 365 | Akcie výrobců elektromobilů | Akcie společnosti Charles Schwab | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Sektor financí | Pokračující pokles
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Zisk Chevronu
Zisk japonských firem
Zisk Komerční banky
Zisk Křetínského
Zisk Křetínského EPH
Zisk Mety
Zisk Microsoftu
Zisk Monety
Zisk Monety Money Bank
Zisk na akcii

Následující klíčová slova

Zisk na akcii (EPS - earning per share)
Zisk na devizovém trhu
Zisk OMV
Zisková marže
Zisková strategie
Ziskové akcie
Ziskové cíle
Ziskové marže
Ziskové období
Ziskové obchodní návyky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
ACM
ThinkMarkets
CMS Forex
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
Potvrďte prosím... Zavřít