Neděle 03. červenec 2022 04:56
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Vantage
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Zisk na akcii (EPS)

img

Obchodování s 45% nárůstem společnosti NVIDIA po zveřejnění výsledků za 1. čtvrtletí

02.06.2022 Není žádným tajemstvím, že technologické akcie zažívají v roce 2022 těžké období. Uprostřed prudce rostoucí inflace, zvyšování úrokových sazeb a všeobecné ekonomické nejistoty investoři opouštějí rizikové a drahé růstové akcie ve prospěch bezpečnějších, defenzivních akcií.
img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
img

Akcie Virgin Galactic po smíšených výsledcích klesají

06.05.2022 Akcie Virgin Galactic včera ztratily téměř 11 % a dnes pokračuje pohyb směrem dolů poté, co společnost vesmírné cestování vykázala čtvrtletní ztrátu větší, než se očekávalo. Také široká averze k riziku na trzích vytváří další tlak na cenu akcií společností. Společnost má značné množství peněz potřebných k zahájení svých služeb vesmírné turistiky, ale ještě musí spustit komerční služby.
img

Bude Textron těžit z rostoucího trendu soukromých letadel?

02.05.2022 Textron je americký civilní a vojenský konglomerát, který se zaměřuje na letecký sektor se značkami jako Bell, Aircraft Armaments, Lycoming Engines, Cessna, Beechcraft a Pipistrel. Společnost prošla od krize v roce 2008 hlubokou restrukturalizací, kdy byl novým generálním ředitelem jmenován Scott C. Donnelly, který pokračuje v úspěšném růstu firmy. Textron se stále více zapojuje do trhu soukromého a civilního letectví a jeho výsledky za Q1 2022 daleko předčily očekávání analytiků:
img

Earnings preview: Alphabet

26.04.2022 Dnes Alphabet (GOOGL.US) představí po uzavření trhu své finanční výsledky za Q1 2022 . Akcie Google se aktuálně obchodují 20 % pod svými maximy z listopadu 2021. Investoři se těší na dnešní výsledky, protože mohou pomoci posoudit, zda se potýkáme s možným ekonomickým zpomalením, které by mohlo nepříznivě ovlivnit ocenění celého technologického odvětví.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Akcie Shopify klesají před otevřením trhu navzdory lepším výsledkům za Q4

16.02.2022 Shopify (SHOP.US) před otevřením trhu klesá o více jak 5 % navzdory faktu, že kanadský e-commerce gigant reportoval lepší než očekávané výsledky za Q4. Na horším sentimentu se podepsal slabší výhled na celý fiskální rok 2022.
img

Akcie týdne: Palantir Technologies (15.02.2022)

15.02.2022 Palantir Technologies (PLTR.US) patřila na přelomu let 2020 a 2021 mezi nejoblíbenější akcie investorů. Akcie zažily masivní nárůst a jejich cena během 3 měsíců rostla přes 300 %. Zbylá část roku 2021 však pro akcie nebyla tolik příznivá. Palantir se obchoduje o více než 70 % pod svým rekordním maximem zezačátku roku 2021. Společnost má ve čtvrtek oznámit výsledky za Q4, ale pomůže to ukončit sérii ztrát?
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více otevírá zahraničním investorům, ale zároveň snížilasubvence na elektrická auta. Zdá se, že Čína již nechce elektromobilní průmysl tolik podporovat jako dříve.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Cena ropy stoupá. Dočkáme se dalšího růstu Exxon Mobil akcie?

22.10.2021 V dnešní technické a fundamentální analýze se zaměříme na Exxon Mobil akcie. Vzhledem k tomu, že se jedná o ropnou společnost, hodnota titulu je přirozeně svázaná s cenou ropy a jiných energií, které poslední dobou rychle rostou. V článku se podíváme na aktuální trh s ropou a rozebereme si vývoj ceny akcie XOM.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Akcie Tilray: Podaří se investicí do MedMen dobýt konopný trh v USA?

25.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Tilray. Jde o titul, který patří do farmaceutického průmyslu. Společnost se ale mírně vymyká, protože Tilray se věnuje tzv. lékařskému konopí. Tilray akcie mají za sebou IPO z roku 2018, takže se na burze obchodují poměrně krátce.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

BREAKING: US Bancorp zklamala reportovaným ziskem a příjemně překvapila tržbami

15.04.2020 US Bancorp (USB.US) právě reportovala výsledky za první kvartál. Zaostala za očekáváním v zisku, naopak příjemně překvapila tržbami. Společnost reportovala zisk na akcii (EPS) ve výši 0,72 dolaru a příjmy ve výši 5,77 mld. dolarů. Analytici očekávali EPS na úrovni 0,82 dolaru a příjmy ve výši 5,57 miliardy dolarů. Banka v minulém čtvrtletí reportovala EPS ve výši 0,9 dolaru a příjmy ve výši 5,67 mld. dolarů. Očekávání na další kvartál jsou pro EPS ve výši 0,85 dolaru a příjmy by měly dosáhnout na 5,69 mld. dolarů.
img

Akcie týdne: Alphabet (GOOGL.US)

19.10.2018 Nálada okolo akcie Alphabet (GOOGL.US) se v posledních měsících výrazně zhoršila kvůli únikům osobních údajů a plánované expanze do Číny. Nicméně investoři s napětím očekávají finanční výsledky za třetí kvartál, které by mohly zlepšit výhled akcie. Společnost navíc oznámila další zpomalení růstu nákladů.
img

Graf dne: Čínský akciový trh je nejdražší na světě, regulátor brání poklesu

05.01.2016 Pondělní propad čínských akcií znamenal pro spoustu investorů pořádné vystřízlivění hned na počátku roku. Šanghajský akciový index ztratil téměř 7 % a dnes donutil státní fondy k intervenci proti dalšímu poklesu. Pokud se však na čínské akcie podíváme standardní valuační optikou, i po výprodejích se jedná o nejdražší trh na světě. Graf agentury Bloomberg ukazuje průměrný zisk na akcii (EPS) - Zisk na akcii (EPS - earning per share) největších světových akciových trhů. Čínské akcie se obchodují na 65 násobku zisku kotovaných společností (viz graf). To je přibližně trojnásobkem vyspělých západních trhů. EPS ve Spojených státech dosahuje pouze na 19.
img

Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu

13.11.2015 Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ...
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Nedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ceny jeho akcií od květnového IPO. Musím říct, že už v únoru jsem psal o rozumné ceně 25 dolarů za akcii Facebooku. A právě na tuto hodnotu nakonec akcie klesly.
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
img

Equity Kickoff: Momentum podpoří vyšší ceny při otevření navzdory vysoké hodnotě indexu spotřebitelských cen v Německu

26.01.2011 Christian Blaabjerg, Chief Equity Strategist, www.saxobank.czEvropské akciové trhy v...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | HDP | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | EBIT | EMA | Ekonomika | Emise | FOMC | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Gap | Vyplnění GAPU | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Order | P/E | PEG | PTR | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Spike | Splatnost | Split | Stochastic | Support | Trader | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisková marže | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Ropný trh | Futures kontrakt | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Ropné písky | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Contracts for difference | Regulace | Financování | Investovat | Výrobní náklady | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Zásoby ropy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy za barel | Ekonomické zprávy | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování na burze | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | Konfluence | Krach na burze | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurzy | Kurzy akcií | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nákup akcií | Obchodní platformy | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Spořící účet | SWIFT | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | DCF | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Obchodní den | P/S | Provozní marže | Range | ROCE | ROE | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Akciová společnost | Čekací doba | P/E Ratio | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | WebTrader | Commission | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | E-mini | Know-how | Poradenská společnost | Burze | Dividendové akcie | Slušný zisk | Zisk na akcii (EPS - earning per share) | Aramco | Microsoft | Bankovní sektor | Caterpillar | Baker Hughes | Barrick Gold | Reporty | Akcie Starbucks | Fundamentální pohled | Technický pohled | Brazílie | Čínská centrální banka | Dovoz ropy | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Investovaný kapitál | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Earnings | Výprodej na Wall Street | Znalost | Příprava | Přehled | Americké trhy | Futures kontrakty | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Turbulence na finančních trzích | Objem investic | Pokles ceny akcií | Panické výprodeje | Algoritmus | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Citi | S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Historická minima | Nejistota | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Akcie na burze | Hospodářská situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Zisky firem | Historické rekordy | Dohled nad finančním trhem | Měnová politika Fedu | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Investiční plány | ARM Holdings | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Volatilita trhů | Alphabet | Fundamentální základ | Norsko | Očekávání | ex | Vstup na burzu | Breakout Trader | Coinbase | André Kostolany | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | IPO Facebooku | Inteligentní investor | NEST | Tiberius | Krádež kryptoměn | Investiční skupiny | Drobní investoři | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Lockheed Martin | Růstové akcie | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Trh s ropou | Reakce trhu | Výprodej akcií | Signál na akcie | Propad cen ropy | Regulační orgán | Daňové reformy | Růst zisků | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Čínské firmy | Prezident USA | Majetek | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Analytici z Wall Street | Nakoupit akcie | Volatilní období | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Kvartální výsledky | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | Boris Johnson | NVDA | Ferrari | Fibo retracement | Čínský trh | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | STAR | Výnosové křivky | XTB Research | Konglomerát | Akcie týdne | AMZN | Saudi Aramco | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Dot plot | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Energetické firmy | GOOGL | Aphria | Nejlepší výsledky | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Obchodujte | McKinsey | Alipay | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | HDP v USA | IOT | Investice do ropy | LNG | Býčí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Trh práce | Analýza dat | Histogram | Alibaba Group | Inflace v USA | Vyšší riziko | Technické závady | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodní záměr | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Čínský prezident | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Největší obchod | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | 5G | Oblast supportu | Dvojité dno | Too Big to Fail | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Zdražování | Běžný investor | Problémy | NAFTA | Breaking | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Klesající klín | Soukromý sektor | Celkový zisk | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | United Technologies | Federální obchodní komise | FTC | Airbus | Společnost Microsoft | Škoda Auto | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Předseda | Kupní síla | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nejbližší support | Ztráta | Úbytek | BREAKING | Visa (V) | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Guyana | Silný support | Návratnost | Netflix | NFLX | Apache | Analýza společnosti | Federální úřad pro letectví | FAA | Miliardy eur | Irák | USA Donald Trump | Budoucnost | Centrální vláda | Experti | Výplaty dividendy | Negativní zprávy | Poradenství | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Bloky | Ukazatele | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | FCF | BP | Americká společnost | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Palantir | Hodnota aktiv | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Akcie 3M | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Výsledný zisk | Aerolinky | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Stimuly | Evropské země | Letectví | Masivní propad | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Důležitý support | Vedlejší účinky | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Onemocnění | Texas | Další pokles | Vyplácet dividendy | Kongres | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Demokraté | Páka | Keynes | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Největší zisk | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Izrael | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Údaje | Hrozí krach | Ropný průmysl | Cushing | Veřejný sektor | Propouštění zaměstnanců | Cena benzínu | Hackerský útok | Delaware | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | US Bancorp | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Vládnoucí strana | USD za barel | Trade | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Situace na trhu s ropou | Celosvětová poptávka po ropě | Břidlicové ropy | Posílení | Joe Biden | Americké státy | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | Shell | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Růst výnosů | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Merck | Auta | JD.com | Dnešní výsledky | Vakcína | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Klíčové oblasti | GSK | Velký růst | Kupci | Společnost Facebook | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Krátkodobý dluh | JDE | Unie | ČR | Hertz | Akcie Intel | Výrobce aut | Průraz | Bývalý prezident | Špatné zprávy | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Ropná krize | Subvence | Energetický gigant | Sanofi | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Představenstvo | Snížení nákladů | IDEA | Velké investice | Ziskové marže | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Novavax | MAM | Ant | Johnson & Johnson | Ocenění | Šance | Stellantis | Ceny | Technologické společnosti | Noble Energy | Model 3 | Progres | Exchange Traded Commodity | Sundar Pichai | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Ant Group | Indonésie | Klesající tendence | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Vyšší dividenda | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Čas na nákup | Pandemická situace | Virgin Galactic | Počet akcií | VisualCapitalist | Coca-Cola | Split akcie | SPAC | Elektrická auta | Big Tech | Rentabilita | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Akcie NIO | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | App Store | Biden | USA Joe Biden | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Lockdown | Americké prezidentské volby | iPhone | Klinické testy | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Množství peněz | Concho | Akcie TWTR | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Futures na ropu | XOM | CVX | PFE | Zveřejnění výsledků | BioNTech vakcína | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | PLTR.US | PLTR | Proražení | Nio | Li Auto | Výběr akcií | BASF | Vakcinace | Očkování | Mutace koronaviru | Mutace viru | Voda | Boeing 737 Max | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Dopad na akcie | JD | Shopify | ET7 | Firma Boeing | Rostoucí ceny ropy | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | CARA | ACT | Jack Ma | Situace na trhu | DHL | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | Čínské značky | Streamovací služby | Express | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | ROI | Rekordní rok | Finanční výsledky | Technologie společnosti | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Konopný průmysl | Předpověď akcií | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Air | Celosvětová poptávka | Akcie Boeing | Akcie Phillips 66 | PSX | Admirals | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | Ropné futures | Tencent Music | Akcie Virgin Galactic | Akcie Boeing (BA) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | AMD a Xilinx | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Shooting Star | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Objednávky | Potenciální výnosy | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Větší korekce | Tržby za služby | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Royal Dutch Shell A | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Výsledky za Q1 | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Nadnárodní společnosti | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Tennessee | Oligopol | Didi | CO2 | Falcon | Streamovací společnost | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Nvidia akcie | Zvýšení produkce | Didi Global | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Americký trh | COST | Starbucks Corporation | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Kryptoaktiva | Divize | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Bilion | Dodávky čipů | Chování | Vizualizace | Interpretace | Logistika | Devon Energy | Phillips 66 | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Důležité zprávy | BioNTech | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Hackeři | Společnost Admirals | Palantir Technologies (PLTR.US) | Úroveň dluhu | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Jim Cramer | Meituan | Rozbor | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | Lobbing | Lobbing v EU | Rychlý růst | ANO | CSRC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Ceny plynu | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Los Angeles | Analytici Goldman Sachs | Americká firma | Warner Bros | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | P/B | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Akcie Palantir | Automotive | Škodovka | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | CureVac | Zdražování energií | Vysoké ceny | Poseidon | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Pozornost | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Meta | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Uhlíková stopa | Lockdowny | TIM | Meta Platforms (FB) | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Letadlo | Obchodní tipy | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Doporučení k obchodování | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Švédská společnost | Klesající struktury | Invaze na Ukrajinu | Akcie Shopify | General Dynamics | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Statista | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Společnost Google | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | APP | Společnost Intel | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Tesla (TSLA) | Převzetí Twitteru | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | Produkty s pákovým efektem
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Zisk firmy Apple
Zisk General Motors
Zisk Chevronu
Zisk japonských firem
Zisk Křetínského
Zisk Křetínského EPH
Zisk Microsoftu
Zisk Monety
Zisk Monety Money Bank
Zisk na akcii

Následující klíčová slova

Zisk na akcii (EPS - earning per share)
Zisk na devizovém trhu
Zisk OMV
Zisková marže
Zisková strategie
Ziskové akcie
Ziskové cíle
Ziskové marže
Ziskové období
Ziskové obchodní návyky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít