Čtvrtek 18. srpen 2022 19:45
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Akcie s LYNX

img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

IPO Instacart: Ovládne platforma pro nákupy akciový trh?

19.01.2021 V roce 2021 nás čeká mnoho zajímavých IPO a úpis akcií společnosti Instacart v očekávané hodnotě $ 30 miliard bude jistě jeden z nejvíce vzrušujících. V následujícím článku rozebereme vše, co potřebujete vědět o této doručovatelské firmě, stejně jako důvody, proč se rozhodla pro IPO.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Order Flow | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Apple | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Měnový trh | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Derivát | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Hedging | IPO | ISIN | Index DAX | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | Margin | Market Makeři | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní příkaz | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Split | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Brent | Brokerská společnost | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Černá labuť | Devalvace měny | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický cyklus | Etoro | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Odkup akcií | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Stoxx | Světové události | Švýcarská banka | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Pink Sheets | Prospekt | Protistrana | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | GDR | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Over-the-counter (OTC) | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Wells Fargo | Microsoft | State Street | Baker Hughes | NATO | Barrick Gold | Sója | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Měnové riziko | Stock Exchange | Velcí investoři | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Earnings | SEB | Limitní příkazy | BlackRock | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Odvětví ropy | Volby v USA | Global Advisors | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Economist | Xetra | Algoritmus | S&P Global | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Sinopec | Finanční injekce | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradci | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Orderflow | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | Devizy | Morningstar | TPG Capital | State Street Global Advisors | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Vstup na burzu | Cena palladia | Vydělávat peníze | Sladká ropa | Breakout Trader | Akciové společnosti | Coinbase | Investiční specialista | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Invesco | Ethereum blockchain | NEST | Robinhood | Kryptoměnová horečka | Lithium | Jak fungují akcie | Kobalt | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | Americký dolarový index | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | Americké volby | Dodávky ropy | Signál na akcie | Propad cen ropy | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Prezident Trump | Refinitiv | Odhady analytiků | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Jak se obchoduje | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO Instacart | Rizikové akcie | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Zpětný odkup akcií | Podmínky obchodování | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | NAGA | Pokles kurzu | Sharpe ratio | NVDA | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | Maržový účet | Pokles cen | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Kapitálové výdaje | Kótování | Prosus | Obchodní pokyny | Saudi Aramco | Denní graf | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Pictet | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Zlaté ETF | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Sestavování portfolia | Obchodní spory | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Alipay | Ant Financial | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Světové akciové indexy | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Politická situace | Ceny benzínu | IOT | Obchod s ropou | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | RPSN | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | FRED | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tesla Elon Musk | PEGI | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | Růst cen | Borsa Italiana | NHS | Zůstatek | Studie | 4G | Bilance | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | IPO Alibaba | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Rozdělení zisku | Disney+ | 5G | Finanční rezervy | Evropští investoři | Ekonomka | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Neinvestovat | Propouštění | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | C2C | Kolísání ceny | NAFTA | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Internetový gigant | Americká ropná společnost | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | AbbVie | FTC | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | General Atlantic | Úroky | Předseda | Investujte | Automobil | Regulátoři | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Průmyslové podniky | Peking | Wirecard | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Americké dolary | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Vyšší inflace | Technické ukazatele | Ukazatele | První část obchodní dohody | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Anglie | Trhy | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Banka UBS | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | BP | Adidas | Americká společnost | Taleb | SEC | Rozhodování | Palantir | IPO Robinhood | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Správci aktiv | Prudký propad | Dopad koronaviru | Ekonomické recese | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Masivní propad | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Poměr cen | Šíření viru | Viceprezident | Spotřebitelé | Pád ceny | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Získávání nových půjček | Volatilita akciových trhů | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Investiční svět | Valné hromady | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kalifornie | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Spoření | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Allianz | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Fiat Chrysler | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Ropný průmysl | Cushing | Patenty | Dopady koronavirové krize | CDC | CIA | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | Long signál na akcie | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Colorado | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Nizozemsko | Reddit | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Zoom Video Communications | Joe Biden | Grayscale | Cestování | 3M | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Fondy obchodované na burze | Dividendové ETF | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Technologický pokrok | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | FBI | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Fujitsu | CL | Potenciální zisk | Koronavirová pandemie | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Propad příjmů | Pronájem nemovitosti | Euromonitor International | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Big data | Akcie big data | Nikola | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Cronos | Pevninská Čína | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Představenstvo | Snížení nákladů | Akcie Wirecard | Google Pay | Ziskové marže | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | KLM | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Franco Nevada | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | IPO Ant Group | Ant Group | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Analýza ceny | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Badger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Sequoia | Snížení emisí | Akcie NIO | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Vodíkový pohon | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Snížit emise | Grubhub | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Delivery Hero | Firmy na burzu | Udržitelné investování | Energetický sektor | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | iPhone | Výkon společností | Akciové portfolio | Udržitelné investice | Akcie Sony | Množství peněz | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Newmont | TPG | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | První obchodní den | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Kryptoměnová směnárna | BIIB | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Pinduoduo | Síť restaurací | Praktické tipy | BNTX | Proražení | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie Airbnb | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Očkování | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Carnival | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Zoom Video | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Nejlepší čínské akcie | Úpis akcií společnosti Instacart | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Situace na trhu | Akcie Gamestop | KFC | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Air | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Realitní fondy | Výnosy z investic | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Objednávky | Pandemie COVID | Meme akcie | Příležitosti | Nicholas Taleb | Technologie | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Odvětví | HOOD | Americká brokerská společnost | Společnosti | Nová historická maxima |
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Silvercorp Metals
Akcie SimCorp
Akcie SJM
Akcie skotského dopravce
Akcie skupiny
Akcie skupiny Henkel
Akcie skupiny Universal Music
Akcie skupiny Universal Music Group
Akcie Skyworks Solutions
Akcie Skyworks Solutions (SWKS)

Následující klíčová slova

Akcie Smith & Wesson
Akcie Smith & Wesson (SWBI.US)
Akcie Snap
Akcie Snowflake
Akcie Snowflake (SNOW)
Akcie Societé
Akcie Societé Generale
Akcie Software AG
Akcie softwarové společnosti
Akcie Soge
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít