Sobota 20. července 2024 14:30
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster

NATO

img

Joe Biden se potýká s problémy ve vlastní straně

10.07.2024 Joe Biden se snaží demonstrovat jednotu v rámci své strany a aliance NATO, ale není to tak jednoduché. Po špatném výkonu v debatách z minulého týdne vznášejí členové Kongresu z Demokratické strany stále častěji otevřené otázky ohledně Bidenova věku, mentální zdatnosti a pozice vlajkonoše strany.
C:\fakepath\francie-08072024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Ve Francii si zvolili druhý extrém. A trhy znovu obchází nejistota

08.07.2024 Francouzské parlamentní volby překvapivě ovládla levicová koalice, která se společně s prezidentem Emmanuelem Macronem narychlo snažila zastavit nástup krajní pravice. Ani vítězství opačného extrému ale trhy v Evropě příliš nepotěšilo. Odneslo to například euro.
C:\fakepath\Zlato4.jpeg

Poláci v obavách o bezpečnost více investují do zlata

08.07.2024 Když udeřila pandemie covidu-19, tvořily se před obchody se zlatem v Polsku dlouhé fronty. Pak přišla ruská invaze na Ukrajinu, která v sousední zemi vyvolala další shon po žlutém kovu. Vedoucí varšavského obchodu se zlatými pruty a mincemi z produkce Polské mincovny Piotr Kozik vzpomíná, jak připadl den ruské invaze, 24. únor 2022, na takzvaný Tučný čtvrtek, kdy Poláci jedí koblihy plněné marmeládou.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Denní shrnutí: Wall Street klesá a Nvidia se propadá o 4 % z historických maxim

20.06.2024 Americké indexy se ve druhé části seance obchodují s poklesem poté, co se vymanily z historických maxim. Index S&P 500 dnes ztrácí téměř 0,3 % poté, co krátce po otevření prolomil hranici 5 500 bodů. Nasdaq 100 ztrácí 0,8 % poté, co se přiblížil k úrovni 19 980 bodů.
img

US100 pod tlakem realizace zisku mezi akciemi AI📉

20.06.2024 Futures na Nasdaq 100 (US100) 3 hodiny po otevření akciového trhu po včerejší sváteční pauze bránily úroveň 20 000 bodů, kde můžeme vidět první silnou zónu podpory po převrácení.
C:\fakepath\trader-19062024-49-zm.jpg

ECB varuje před finančním napětím v eurozóně, nabádá ke snížení deficitů

19.06.2024 Státy eurozóny čelí významné finanční zátěži, varovala Evropská centrální banka (ECB) v dnes zveřejněné publikaci. Mezi tlaky na veřejné finance podle ECB patří zejména stárnutí populace, nutnost vyšších výdajů na obranu v důsledku ruské agrese vůči Ukrajině, nutnost investic do digitalizace veřejné správy a finanční dopady změn klimatu. Zemím platícím společnou evropskou měnou centrální bankéři doporučují v příštích desetiletích snižovat deficity veřejných financí.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)

19.06.2024 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0719 v první polovině dne došlo, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,0719 s indikátorem MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý scénář pro nákup eura. Ten ale nevedl k výraznému růstu. Ve druhé polovině dne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodních tržeb, objemu průmyslové výroby a objemu výroby ve zpracovatelském průmyslu. Pokud se budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může prudce vzrůst, i když toto je nepravděpodobné. Proto se budu držet spíš strategie obchodování v kanálu. V případě intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

Česká zbrojovka představuje nový model CZ BREN 3

18.06.2024 Česká zbrojovka dnes představila novou generaci pušek CZ BREN 3.
img

Jsou dny Liberty Ostrava sečteny? Co bude následovat teď, když podnik čeká reorganizace

13.06.2024 Podnik Liberty Ostrava, který nyní projde reorganizací, namísto dosud zamýšlené preventivní restrukturalizace, čelí krajně nejisté budoucnosti, avšak světélko naděje na výrazné zlepšení výrobní a odbytové situace nepohaslo zcela. Je však pravdou, že letošní rok se z hlediska výkonu světového i evropského ocelářství vyvíjí hůře, než se čekalo třeba ve druhé polovině loňska. Jedním z důvodů je skutečnost, že úrokové sazby obecně neklesají tak rychle, jak se čekalo.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

Fiasko Green Dealu nutí Evropskou unii přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala. Proti už je jen „pročínské“ Německo, kroky Bruselu tak poškodí i Česko

09.06.2024 Když svého času Donald Trump obýval Bílý dům, činovníci zemí Evropské unie se mu rádi vysmívali. Pokud jej tedy neměli hned za zlosyna. Dnes už jim úsměv ztuhl. Pýcha zase jednou předešla pád. Nakonec vlastně dokonce Trumpovu agendu přejímají. V řadě klíčových oblastí.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová hladina 1,2704 byla poprvé otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla cena 1,2704 otestována znovu, a to v době, kdy indikátor MACD klesal z překoupené oblasti, což byla situace vhodná k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. Bohužel ale zatím nedošlo k výraznějšímu poklesu páru. Odpoledne se očekávají údaje o změně HDP za dané čtvrtletí, hlavní index osobních spotřebitelských výdajů, cenový index HDP, týdenní počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a bilance zahraničního obchodu se zbožím. Silné údaje vrátí tlak na pár a slabé budou libru tlačit za denní maximum. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Krátce nato další test ceny 1,2790, s indikátorem MACD v překoupené oblasti, poskytl příležitost k realizaci prodejního scénáře č. 2. Pár se ve výsledku propadl o téměř 30 pipů. Dnes je vzhledem k absenci údajů ze Spojeného království mnohem obtížnější pokračovat v růstovém trendu a otestovat měsíční maximum. Z tohoto důvodu je lepší být opatrný, využít poklesů a zaměřit se na scénář č. 2, na který budu spoléhat v intradenní strategii.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

WSJ: Prodej muniční firmy české CSG vzbudil v USA odpor

23.05.2024 Dva senátoři či bývalý ministr zahraničí už ve Spojených státech vystoupili proti tomu, aby americká společnost Vista Outdoor prodala svou muniční divizi českému průmyslově-technologickému holdingu Czechoslovak Group (CSG). Všímá si toho dnes deník The Wall Street Journal (WSJ), podle kterého by se ještě v nedávné minulosti takováto akvizice nejspíše s výraznějším odporem nesetkala. Dohoda s CSG ale přišla v době zvýšených obav ze zahraničního vlastnictví firem a problémů dodavatelských řetězců.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2670 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem se zvlášť proti trendu zdržoval prodeje. Krátce nato došlo k dalšímu otestování ceny 1,2670, když indikátor MACD oživoval z přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu ale tentokrát nedošlo. Libře nepomohla ani absence statistik z Británie. Máme důležité údaje o počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, nových stavebních povoleních a objemu stavebních povolení. Sledujte také změny v americké průmyslové výrobě. Silné fundamentální pozadí povede k dalšímu poklesu libry a růstu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)

03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\FTX3.png

Z exšéfů kryptoměnových firem jsou stíháni i Bankman-Fried, Kwon či Mashinsky

01.05.2024 Kromě zakladatele kryptoměnové burzy Binance Changpenga Zhaa, kterému včera soud vyměřil čtyři měsíce vězení, bylo v posledních letech zatčeno a čelí stíhání či soudům také několik dalších někdejších šéfů kryptoměnových firem.
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
C:\fakepath\trader-17042024-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.04.2024 1) V Bruselu dnes večer začíná mimořádný summit EU, na kterém budou šéfové států a vlád řešit zejména situaci na Ukrajině, na Blízkém východě, vztahy s Tureckem a ve čtvrtek pak i konkurenceschopnost Evropské unie. Česko bude na jednání zastupovat premiér Petr Fiala, který do Bruselu míří rovnou z cesty do Spojených států. Summit začíná večeří a lídři se ještě před jeho zahájením setkají na slavnostní recepci pořádané belgickým králem Philippem. Premiér Fiala má ještě předtím v plánu jednat v sídle NATO se šéfem Severoatlantické aliance Jensem Stoltenbergem, nizozemským premiérem Markem Ruttem a dánskou předsedkyní vlády Mette Frederiksenovou.
C:\fakepath\summit eu.jpg

V Bruselu začíná summit EU, bude jednat o Blízkém východě a Ukrajině

17.04.2024 V Bruselu dnes večer začíná mimořádný summit EU, na kterém budou šéfové států a vlád řešit zejména situaci na Ukrajině, na Blízkém východě, vztahy s Tureckem a ve čtvrtek pak i konkurenceschopnost Evropské unie. Česko bude na jednání zastupovat premiér Petr Fiala, který do Bruselu míří rovnou z cesty do Spojených států. Summit začíná večeří a lídři se ještě před jeho zahájením setkají na slavnostní recepci pořádané belgickým králem Philippem. Premiér Fiala má ještě předtím v plánu jednat v sídle NATO se šéfem Severoatlantické aliance Jensem Stoltenbergem, nizozemským premiérem Markem Ruttem a dánskou předsedkyní vlády Mette Frederiksenovou.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Největší německá ocelárna, Thyssenkrupp, plánuje masivní propouštění a snižování stavů po tisících. Na ikonický podnik dolehla zelená agenda

12.04.2024 Thyssenkrupp, největší výrobce oceli v Německu, chystá masivní propouštění a snižování stavů. Dotknout se má tisíců zaměstnanců jejího největšího závodu, jenž se nachází v Duisburgu. Plánované opatření souvisí se zásadní restrukturalizací výroby v podniku, který je jednou z „vlajkových lodí“ německého průmyslnictví a jehož kořeny sahají do roku 1811. Restrukturalizace má vést ke snížení výrobní kapacity v Thyssenkrupp o 22 procent, jak podnik uvedl včera večer.
img

Dolar roztahuje křídla

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD klesl poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny rostly již třetí měsíc v řadě. Index spotřebitelských cen vzrostl oproti předchozímu měsíci o 0,4 % a index všech složek se za posledních 12 měsíců zvýšil o 3,5 %, přičemž obě hodnoty překonaly odhady agentury Bloomberg. Totéž platí pro údaje o jádrové inflaci. V důsledku toho americký dolar napříč trhem posílil, a to, co v úterý aktivně rostlo, nyní shodně kleslo. Řeč je o ropě, zlatě a bitcoinu. Krátce nato stejný osud potká i index S&P 500.
img

Mezinárodní investoři dnes přijali zvolení Pellegriniho příznivě. Výnos slovenských dluhopisů rostl jedním z nejslabších temp v EU, slaběji než českých či německých

08.04.2024 Mezinárodní investory nijak nezneklidnilo víkendové zvolení Petera Pellegriniho slovenským prezidentem. Dokonce lze tvrdit, že jej přijali příznivě. Slovensku tak dnes narůstal úrok, za který si od mezinárodních investorů půjčuje, jedním z nejpomalejších temp v EU.
img

Mezinárodní investoři Pellegriniho vítězství přijmou pozitivně. Uklidňuje je, že nový slovenský prezident je pro silné postavení Slovenska v EU a NATO

07.04.2024 Vítězství Petera Pellegriniho ve slovenských prezidenských volbách přijmou mezinárodní investoři pozitivně, jako projev kontinuity základního směřování slovenské politické ceny. Pellegrini zdůrazňuje svoji preferenci, aby po volbách Slovensko „zůstalo silným členem Evropské unie i NATO.“ To je pro mezinárodní investory dostatečnou zárukou, že země pod jeho vedením neuhne z dosavadního základního kursu. Pokud by zvítězil Ivan Korčok, ani tak by k žádnému úhybu z dosavadního kursu nedošlo, pochopitelně.
C:\fakepath\trader-05042024-55-zm.png

Komodity: Ceny ropy rostou, směřují ke druhému ziskovému týdnu za sebou

05.04.2024 Ceny ropy dnes rostou, směřují ke druhému ziskovému týdnu za sebou. Přispívá k tomu geopolitické napětí na Blízkém východě, obavy z omezování nabídky a očekávání, že poptávka po ropě se zlepšováním ekonomické situace poroste.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. dubna

05.04.2024 Údaje o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny vyšly dobře, zaostávala jen Itálie. Výsledkem byla situace, kdy kompozitní index PMI zůstal nad úrovní 50 bodů – ve prospěch eura. Nejistota představitelů Fedu týkající se dalších kroků ve věci úrokových sazeb ale obchodníkům dělala starosti, a tak byli dolaroví býci včera dál aktivní. Ačkoli nás čekají údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně, hráči na trhu je budou ignorovat, protože se budou soustředit spíše na údaje o americkém trhu práce.
C:\fakepath\trader-04042024-54-zm.jpg

Forex: Dolar klesl na dvoutýdenní minimum, trh očekává rychlé snížení úroků Fedem

04.04.2024 Dolar dnes klesl na dvoutýdenní minimum. Ekonomická data podpořila očekávání rychlého snížení úrokových sazeb ve Spojených státech. Japonský jen se drží pod hranicí 152,00 USD/JPY.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Dnes vyjdou údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC, jejichž pevný postoj by mohl vyvolat růst poptávky po dolaru, byť je to nepravděpodobné, protože cena už dosáhla ročních maxim.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna

04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
C:\fakepath\trader-28032024-45-zm.png

Z exšéfů kryptoměnových firem čelí stíhání také Zhao, Kwon či Mashinsky

28.03.2024 Kromě Sama Bankmana-Frieda, zakladatele zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX, kterého dnes soud poslal na 25 let do vězení, bylo v posledních letech zatčeno a čelí obvinění také několik dalších někdejších šéfů kryptoměnových firem.
C:\fakepath\trump-27032024.png

Vítězství Trumpa bude znamenat radost v USA, obavy v Evropě

27.03.2024 Zatím předvolební průzkumy mírně favorizují Donalda Trumpa. Spoléhat se na ně se však nevyplácí. V případě vítězství Joea Bidena se dočkáme pouze prodloužení dosavadního stylu vedení americké politiky. Tento styl, stejně jako Joe Biden, má své nejlepší léta za sebou. Výrazné změny můžeme proto očekávat pouze od Donalda Trumpa. Co čekat od akciových trhů v případě Trumpova vítězství?
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března

26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,38 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal buy signál, protože linie MACD se nacházela v přeprodané oblasti. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března (americká seance)

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2701 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, zvlášť na pozadí prázdného makroekonomického kalendáře ve Spojeném království. K výraznému růstu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2724 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně silně klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu – tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března

14.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0941 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, a to když se linie MACD dostala do překoupené oblasti a vyvolala signál k prodeji. K výraznému poklesu ceny tohoto páru ale nedošlo. K dalšímu cenovému testu došlo v polovině americké seance. Linie MACD se tehdy právě začala pohybovat nahoru od nuly a vyvolala signál k nákupu. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
C:\fakepath\trump-12032024.jpg

Proč je těžké předpovídat, co udělají trhy, když vyhraje Donald Trump?

12.03.2024 Máme za sebou superúterý amerických primárek. Pokud se nestane nic nepředvídaného, například odstoupení jednoho z kandidátů kvůli zdravotnímu stavu, budeme svědky opakování duelu z minulých voleb. Opět se střetnou kandidáti Donald Trump a Joe Biden. Akorát teď budou mít o čtyři roky více. Další výraznou změnou oproti předchozímu klání je skutečnost, že tentokrát průzkumy lehce favorizují Donalda Trumpa. Co od republikánského kandidáta mohou čekat investoři?
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. března

11.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0957 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
C:\fakepath\biden5.jpg

Biden v ostře sledovaném projevu nabídl své vize a kritizoval Trumpa

08.03.2024 Americký prezident Joe Biden v noci na dnešek využil svůj bilanční projev v Kongresu k představení vize pro případný druhý mandát a k výpadům vůči svému pravděpodobnému soupeři v listopadových volbách Donaldu Trumpovi. Přesvědčoval voliče o dobrém stavu ekonomiky a hovořil o zvyšování daní pro firmy a bohaté či o potřebě změnit imigrační systém. Také oznámil novou iniciativu pro posílení dodávek humanitární pomoci do Pásma Gazy.
img

Holding CSG jedná o výrobě munice na Ukrajině, začít by měla do tří let

07.03.2024 Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) jedná s ukrajinskými státními firmami a organizacemi o přesunu části výroby ve formě společných podniků. Na Ukrajině má být produkce munice a těžké pozemní techniky. Začít by měla do tří let. Investice bude v řádu stovek milionů eur. ČTK to dnes sdělil mluvčí CSG Andrej Čírtek.
img

Zvládnou veřejné finance výdaje 3 % HDP na obranu?

05.03.2024 Domácí ekonomika a její veřejné finance mají za sebou turbulentní roky. Dříve myslitelné deficity v řádech desítek miliard korun nahradily schodky o řád vyšší. V loňském roce, který již z mého pohledu rozhodně nebyl ekonomicky extrémně výjimečný, dosáhnul schodek rozpočtu 288 mld. Kč (asi 3,5 % HDP). Letos to má být zhruba kolem 250 mld. Kč (dalších 2,2 % HDP). Výdaje resortu obrany dosáhnou rekordních 159,8 mld. Kč a poprvé tak od roku 2007 směřují blízko cíle, ke kterému jsme se v rámci NATO kdysi zavázali. Bohužel aktuální hrozba pádu Ukrajiny v minulých týdnech zesílila, v EU tak začínají padat rozumné návrhy na růst výdajů v poměru k rozpočtu až na úroveň 3 %. Musíme si tedy zároveň položit důležitou otázku, zda na to ekonomicky vlastně máme a případně za jakých podmínek.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdalovala od překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 15 pipů. Při třetím testu úrovně 1,2680 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo buy signál a vedlo k růstu ceny o více než 30 pipů. Růst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu ve Spojeném království posílí libru a prodlouží vzestupný trend.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března

04.03.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,66 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu poklesu páru USD/JPY, při kterém linie MACD právě začala klesat od nuly dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Test úrovně 150,50 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, což vedlo k růstu ceny o 17 pipů. Krátce nato se tlak na dolar vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2567 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a linie MACD tentokrát vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. K silnému poklesu ale nedošlo, protože libra dál padala.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0820 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. Výrazný pokles ale nepřišel a euro dál padalo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2671 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákup. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Rusko nabízí africkým vládám podporu za nerostné zdroje

27.02.2024 Ruská vojenská rozvědka podle zjištění analytiků britského think-tanku nabízí africkým vládám takzvaný balíček pro přežití režimu. Moskva je tak ochotna poskytovat vojenskou a diplomatickou podporu výměnou za přístup ke strategicky důležitým přírodním zdrojům. Dnes o tom informuje server americké televize CNBC.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února

27.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0857 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Denní shrnutí: BITCOIN na nových YTD maximech, NATGAS maže zisky

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným růstem, později však zisky smazaly. S&P 500 a Dow Jones klesly každý o 0,2 %, Nasdaq se obchoduje beze změny, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací získává 0,2 %.
img

Eskalaci invaze jsme prokaučovali, teď hrajeme o čas

26.02.2024 24. únor 2024, smutné druhé výročí vpádu invazních vojsk Ruské federace na území Ukrajiny. Vladimiru Putinovi se nepodařilo dosáhnout cíle rychlé vojenské operace, a tak tu máme dlouhý a zatím nekončící konflikt, ve kterém zástupci NATO a Evropy ještě neřekli, co chtějí. Putin vede zdržovací válku, protože věří, že ji buď „vysedí“ díky téměř neomezeným lidským zdrojům, nebo bude mít později v rukou lepší alternativy. Západní svět si začíná připouštět scénář třetí světové války. Jenže příprava na nejhorší možnou situaci měla přijít na úplném začátku.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. února

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0835 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Dva roky války na Ukrajině. Jak se změnil svět?

23.02.2024 Přesně před dvěma lety, 24. února 2022, zahájilo Rusko rozsáhlou invazi na Ukrajinu. Po dvou letech války se současná situace na východě země zdá být v západních zemích na denním pořádku, i když pro Ukrajinu je to stále těžký boj o vlastní území, stejně jako v posledních několika měsících. Co se ve světě změnilo od 24. února 2022? Jaký je současný stav finančního trhu, zejména trhu s komoditami? Je svět stále ochoten pomoci Ukrajině? Jak by mohla změna moci v USA ovlivnit vojenskou pomoc Ukrajině?
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0818 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD se dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo signál k nákupu. K silnému růstu bohužel nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2672 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. Výsledkem byl pokles ceny o 20 pipů. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne budou mít kupci šanci obnovit vzestupnou dynamiku.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 21. února (americká seance)

21.02.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,15 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, přičemž tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti a vyvolala sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. února (americká seance)

21.02.2024 Odpoledne vystoupí členové Fedu Raphael Bostic a Michelle Bowmanová, přičemž oba podporují tvrdou politiku a další boj proti inflaci. To bude dobrý důvod k dalšímu prodeji libry. Zveřejněn bude také zápis z lednového zasedání Fedu; tvrdý přístup navrátí poptávku po dolaru, což vyvine další tlak na libru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. února (americká seance)

20.02.2024 Úroveň 1,0788 byla otestována v době růstu linie MACD od nuly. Výsledkem byl nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 20 pipů. Krátce nato se tlak na pár vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 15. února (americká seance)

15.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2548 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD opustila přeprodanou oblast, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo. Slabé údaje o HDP Spojeného království nejspíš ovlivňovaly býčí sentiment.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 14. února (americká seance)

14.02.2024 Při pohledu na odpolední prázdný makroekonomický kalendář vidíme, že pár USD/JPY by se mohl dočkat nového uptrendu. Komentáře člena FOMC Austana Goolsbeeho, že by byla potřeba vyčkávací politika, umožní dolaru obnovit růst a povedou tak k růstu celého páru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 13. února (americká seance)

13.02.2024 Test úrovně 149,58 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o 17 pipů. Krátce nato se tlak vrátil.
C:\fakepath\trump-2546104_1280.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Trump není pro Wall Street žádný strašák. Jak ovlivní trhy?

12.02.2024 Ačkoli je potenciální návrat Donalda Trumpa do Bílého domu často vykreslován v apokalyptických konotacích, na finančních trzích z toho analytici kdovíjak těžkou hlavu nemají. Na Wall Street jsou sice znepokojení z potenciálně zhoršené bezpečností situace ve světě, od Trumpa se ale čekají i mnohé pozitivní stimuly.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. února

07.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2565 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, během kterého linie MACD vstoupila do překoupené oblasti. Výsledkem byl sell signál. K poklesu bohužel nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. února (americká seance)

06.02.2024 Úroveň 1,254 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 10 pipů. Krátce nato se poptávka vrátila na předchozí úroveň.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. ledna (americká seance)

29.01.2024 Další pokles byl omezen, protože první test úrovně 147,80 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD od nuly stoupala a vyvolala sell signál. Výsledkem byl růst ceny zhruba o 10 pipů. Poptávka po dolaru po tomto pohybu klesla.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. ledna

29.01.2024 Test úrovně 147,62 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál. Nevedl ale k poklesu ceny, protože silná data z USA trh okamžitě obrátila. Krátce nato byla otestována úroveň 147,88 a linie MACD právě v té chvíli začala stoupat od nuly nahoru, což přineslo sell signál. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů, který vyrovnal předchozí ztráty.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. ledna (americká seance)

26.01.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0818 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD už vstupila do přeprodané oblasti a vyvolala nákupní signál. Cena páru ve výsledku vzrostla o více než 30 pipů.
C:\fakepath\trader-24012024-34-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.01.2024 1) Kryptoúvěrová společnost Nexo požaduje po Bulharsku tři miliardy dolarů (přes 68 miliard Kč) jako kompenzaci za škody, které firmě podle jejího tvrzení způsobilo vyšetřování ze strany bulharských úřadů. Firma podle právních dokumentů uvádí, že vyšetřování mimo jiné zhatilo její plán vstoupit na akciový trh ve Spojených státech, informovala dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\svedsko-nato.jpeg

Turecký parlament schválil vstup Švédska do NATO, ratifikaci dokončí Erdogan

24.01.2024 Turecký parlament včera večer schválil vstup Švédska do Severoatlantické aliance. Přístupový dokument podle agentury Reuters nyní dostane k podpisu turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Ankara blokovala vstup severské země do vojenského paktu zhruba rok. Krok přivítal švédský premiér Ulf Kristersson. Šéf NATO Jens Stoltenberg nyní vyzval k co nejrychlejší ratifikaci švédské žádosti Maďarsko. To je posledním členem aliance, jehož parlament rozšíření NATO neschválil.
img

Euro naši bezpečnost nezvýší, důležitější jsou vztahy s Trumpem

24.01.2024 Současnou debatu o přijetí eura v Česku od těch předešlých odlišuje zejména to, že probíhá v kontextu výrazně proměněné, zhoršené, geopolitické situace. Válka na Ukrajině nebo stále dosti napjaté vztahy Spojených států – a potažmo Západu – s Čínou v mnohých zesilují emoci určité touhy pevněji a těsněji přináležet k Západu. Klíčovým z pout má být právě euro. Vždyť jím platí podstatná část západní Evropy a po dolaru představuje světově druhou nejrozšířenější rezervní měnu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 23. ledna (americká seance)

23.01.2024 Rozhodnutí japonské centrální banky nemělo na směřování trhu vliv, ale ostrý tón jejího představitele na tiskové konferenci znovu vyvinul tlak na pár, byť dočasně. Krátce nato se obchodníkům podařilo část poklesu vyrovnat, což jasně ukazuje, že dolar bude při každém vhodném poklesu páru stále atraktivní. Odpoledne nebude kromě výrobního indexu filadelfského Fedu zveřejněno nic důležitého. Kupci by neměli mít problém vyrovnat zbývající část poklesu páru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. ledna

22.01.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0874 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 16. ledna

16.01.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 145,86 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal prodejní signál a následně pokles ceny o zhruba 20 pipů. Po tomto pohybu se vrátila poptávka po dolaru.
img

Svět se už připravuje na Trumpův návrat do Bílého domu. Tedy až na „šéfku eura“ Lagardeovou

16.01.2024 Svět se už připravuje na Trumpův návrat do Bílého domu, tedy až na šéfku Evropské centrální banky Lagardeovou. Ta minulý týden – i s přihlédnutím k její vysoce apolitické pozici dosti neprofesionálně a hlavně neprozíravě – pronesla, že „Trump jednoznačně představuje hrozbu“. Včera Trump drtivě zvítězil v republikánském hlasování v Iowě.
C:\fakepath\burza-15012024-uvod.png

Finanční trhy – výhled roku 2024

15.01.2024 Rok 2023 zakončil na velmi pozitivní vlně, kdy investorům přinášely zisky akcie hodnotové i technologické, dluhopisy státní i firemní, zlato i kryptoměny. O to těžší bude takovou rally zopakovat, protože startovací čára roku 2024 už je nastavena poměrně vysoko.
img

Le Monde: Francouzský zbrojní průmysl ohrožuje nová konkurence

10.01.2024 Francie je třetím největším vývozcem zbraní na světě, v zemi je na 4000 firem pracujících na obranných technologiích a ve zbrojním průmyslu. V poslední době jim ale po celém světě rostou noví konkurenti. Za největší hrozbu pro francouzský vývoz deník Le Monde označil Jižní Koreu, Turecko a Izrael.
img

Česká koruna a švýcarský frank jsou dvě nejvýkonnější evropské měny uplynulých čtyř tak pohnutých let, překonávají euro. Koruna v těžkých časech obstála, ukazují tvrdá data

09.01.2024 Koruna je v náročném období od začátku roku 2020 reálně vůbec nejvýkonnější evropskou měnou, předčí i švýcarský frank nebo euro. Přechodem na euro ztratí Česko možnost dohánět bohatší země skrze kurs, zbude jenom inflační kanál. Z hlediska vývoje nominálního kursu vůči dolaru je pak koruna druhou nejvýkonnější měnou uplynulých čtyř let, po švýcarském franku.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. ledna

08.01.2024 Test úrovně 145,45 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny zhruba o 30 pipů, který spolu se silnými statistikami o americkém trhu práce vedl k růstu ceny zhruba o 30 pipů. Tlak na pár se brzy nato vrátil.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. ledna (americká seance)

04.01.2024 Test úrovně 143,40 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 25 pipů. Krátce nato se poptávka vrátila.
C:\fakepath\euro penize.jpg

Po letech by se měly začít dělat konkrétní kroky k přijetí eura, řekl prezident

01.01.2024 Po letech by se měly začít dělat konkrétní kroky, které Česko dovedou k naplnění závazku přijetí eura. V dnešním novoročním projevu to řekl prezident Petr Pavel. Společná evropská měna je podle hlavy státu logickou budoucností.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina uvedla, že letos ztrojnásobila výrobu zbraní

28.12.2023 Ukrajina přes pokračující ruské útoky ze vzduchu ztrojnásobila v letošním roce výrobu zbraní, přičemž výrazně vzrostla role soukromých producentů. Podle agentury Unian to včera uvedl prezident země Volodymyr Zelenskyj. Ukrajina, která se už téměř dva roky brání ruské invazi, je dosud z velké části závislá na zbrojních dodávkách od spojenců. Posílení domácí produkce je jednou z priorit Zelenského administrativy.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 9. listopadu (americká seance)

09.11.2023 Test úrovně 1,2293 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 10 pipů. Krátce nato se ale tlak vrátil, takže libra znovu klesla. Prodejní pozice nebylo možné otevřít na ceně 1,2268, protože v té době už MACD klesala poměrně prudce.
C:\fakepath\eurusd-03112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 3.11.2023

03.11.2023 Americké akcie včera výrazně zpevnily. Přispěla k tomu naděje, že americká centrální banka (Fed) skončila se zvyšováním úrokových sazeb a dále pozitivní výsledky hospodaření za uplynulé čtvrtletí. Trh vyhlíží dnešní zprávu o vývoji nezaměstnanosti v USA za říjen.
img

Americký pre-market 31. 10.: Americký akciový trh pokračuje v postupném oživování

31.10.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech, ale poté rychle kompenzovaly ztráty a pokračovaly ve vzestupném trendu pozorovaném v pondělí. Tento nárůst podpořily diskuse naznačující, že Federální rezervní systém by mohl na svém nadcházejícím zasedání oznámit konec cyklu zvyšování sazeb. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,2 %, zatímco technologický NASDAQ vzrostl o 0,4 %. Dluhopisy prudce vzrostly a výnosy klesly poté, co ministerstvo financí USA snížilo svůj odhad federálních půjček pro aktuální čtvrtletí s odkazem na vyšší než očekávané výnosy.
img

Zlato čelí protivětrům, a ještě nějakou dobu bude

05.10.2023 „Cena zlatého kovu čelí konkurenci ze strany výnosnějších dluhopisů a nereaguje příznivě na sílící americký dolar,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. října

05.10.2023 Test úrovně 149,06 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 20 pipů. Krátce nato se vrátil tlak na japonský jen.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. října (americká seance)

04.10.2023 Test úrovně 1,20758 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 10 pipů. Nato tlak v důsledku poměrně dobrých údajů o aktivitě v britském sektoru služeb polevil.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 3. října 2023

03.10.2023 Globální gigant v oblasti správy aktiv UBS Asset Management se rozhodl prozkoumat možnosti technologie blockchainu prostřednictvím pilotního programu fondu založeného na známé platformě Ethereum.
Související klíčová slova: Kubánská vláda | Lufthansa (LHA.DE) | Setkání G20 | Trh s fyzickým zlatem v Polsku | Střední Evropa | Útok na Izrael | Republikánský prezident | Německé ministerstvo hospodářství | Počet nakažených koronavirem | Cenový kanál | PPI v USA | Čekací doba | Aktualizovaný výhled | Britské ropné společnosti | Celebrity | Dodávky energií | Společnost Delta Air Lines | Růst v eurozóně | Největší ruská banka | Outsider | Udržitelnost amerického dluhu | Cena platiny | CentroCreditBank | Orsted (ORSTED.DK) | Prostor k růstu | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Vyloučení z G20 | Evropská pojišťovna | Zásoby zemního plynu | Goldcorp | Výplach | Nárůst výdajů na obranu | Euro k americkému dolaru | Dopad omikronu | XOH | Realitní portfolia | Elliptic | Ukrajinská protivzdušná obrana | Rizikové prémie | Cap | Tele2 | Hodnota společnosti | SPI Asset Management | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Nastavení ropného trhu | Dlouhé pozice | Mediánové ceny bytů v Praze | Mimořádný summit | Světové akcie | Premiérka | Geopolitické konflikty | Války | DKNG.US | Snižování stavů | Lithium | Vývoj | Obchodní platformy | Údaje z USA | Data z trhu práce | Take Profit | Budapešť | Ozbrojené konflikty | Superúterý | Allianz | Trh nemovitostí | Turci | Akcie ropy v roce 2021 | TFL | Global Insight | Panevropský index | Šéf kryptoburzy | Nákupu státních dluhopisů | OBSE | LHA | GameStop (GME.US) | Ceny bytů | Aton | Radim Dohnal | Nákup ropy | Andrés Manuel López Obrador | Mark Mobius | Volby v Izraeli | Investice do marihuany | DPH | Kdo si půjčuje - emitent | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Debata prezidentských kandidátů | Bundesbank | Pensylvánie | Cena severomořské ropy | Paul Krugman | Riziko inflace | Investiční firma | Standard & Poor's | Miliardář Daniel Křetínský | Levné peníze | Kalifornie | Nové studie | Finanční ústav | Budoucnost mezinárodních vztahů | Yandex | Accenture | Ceny bytů v Praze | Game-changer | Salesforce | Falešný průraz | Růst platů | Akciové společnosti | CIC | Měnové báze | Automobilový sektor | OTP | Pokles hospodářství | Žebříček nejbohatších | Švédské úřady | Ohodnocení | Kryptoměnový baron | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | GLE.FR | Jak si stojí akciové indexy | Kathimerini | Dnešní makrodata | Stoxx | General Dynamics (GD.US) | Mezinárodní dohody a organizace | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Očekávání | Korelace | Zhodnocení japonských akcií | Volatilní | Trh dluhopisů | Newmont Goldcorp | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Sankce EU proti Rusku | Vliv technologií a digitální éry | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Uvolněné měnové | Deriváty kryptoměn | JAR | Uranová akcie | Uranium Participation | Galapagos | UCG.IT | L.F. Investment | Ján Kopil | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Inflační riziko | Tlak na Rusko | Uvedení na Coinbase | eFXnews | České hospodářství | Novo | AUD/NZD | EUR/JPY | Goldenburg Group | Filantrop | Zasedání ČNB | Paladin Energy | Veřejné finance | Reálný výnos amerických bondů | EURJPY | Odvetná cla | FAA | Hospodaření za loňský rok | Klimatická politika | Příležitost k nákupu | Binance Coin | Ruské invaze na Ukrajinu | Kryptoměna Facebooku | Stimulační balíček | Trh práce | Roční míra inflace | Evropská komise | Zdanění firem | Pro investory | Dluhopisy Kremlu | Plynovod Nord Stream 2 | Riziko politických a environmentálních událostí | Průmyslové podniky | Masivní propouštění | Obchodní záměr | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Uranové akcie | DXY | Francouzské parlamentní volby | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Tipy pro začínající | Západní Virgínie | Potenciál | MACD | Velká burza | Support | Diverzifikace | Převzetí moci Tálibánem | Vývoj cen kryptoměn | Mezinárodní ratingová agentura | Státy a jejich zájmy | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Posílení | Turecký Gándhí | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Oslabování měny | BGH | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Dění na světových burzách | RSBC Defence | Výrobní podniky | Nejhorší krize | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Britská média | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Limit order | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Argos Capital | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Korčok | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Mariáš | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Cena generických futures | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | AMC (AMC.US) | Juliána Mochnaľová | E.ON | Severní Dakota | Jmenovitá hodnota | Průměrné hodinové mzdy | Levice | Experti | Počáteční zisky | Produkce energie | Raytheon Technologies (RTX.US) | Politico | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Jak vypočítat marži | Růst akciových indexů | Techy | Nezávislost | Bitcoiny | Breaking news | Bankovní skupina | Justin Burgin | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Wood&Company | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Olívia Lacenová | Dění na trzích | Columbia Threadneedle Investments | Vystoupení Francie | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | ORSTED.DK | Objem ropy | Společnost Apple | Andrej Čírtek | Černé labutě | Cenové úrovně | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Bruegel | Ruská ruleta | Server The Information | Výnos amerických bondů (TIPS) | Dvoudenní summit EU | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Von der Leyenová | Omezení dodávek surovin | Republikánská senátorka | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Rakety v Polsku | Cena bitcoinu | Index Cboe | Současná cena | Španělský deník | VOW1 | Miliardář Křetínský | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Hospodářské embargo | Roaring Kitty | Agentura AFP | Pokles čínského HDP | Solidarita | Konflikty a spory | Tuzemské hospodářství | Novorossijsk | Aktuální vývoj | Benchmark | Inflační index | Kolísání měn | Lagardeová | Stav trhů | Většinový podíl | Force | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Inflace v eurozóně a ve Spojených státech | Nárůst počtu nakažených | BlackRock | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Mike Pompeo | Jak vypadají britské libry | Ocelářství | Efekt na trhy | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Trh s dluhopisy | Akcie marihuany | Brent | Výkon průmyslu | Akcie těžařů | Delta | Zpřísňováním měnové politiky | Dlužník | Colorado | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Neckarwestheim | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Růst poptávky po ropě | Kryptoburzy FTX | Šéfové | Nákup platiny | Firma ČEZ | Index DOW | Import | Amartya Sen | Varianta koronaviru | Volby do parlamentu | Třinecké železárny | Německý akciový index DAX | Zákaz vývozu | Bankrot FTX | Exchange | Protistrana | Alcoa | Co se vyplatí sledovat? | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Američtí vojáci | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Propad rublu | Zpomalující ekonomika | Fungování finančních trhů | Turecká měna | Oslabující americký dolar | Kontrakty | Strach | Graf EURUSD | Společnost Celsius | Capitalinked.com Radim Dohnal | Vliv technologií | Propad cen | GBP/EUR | Kancléřka Merkelová | Automobilka Ford Motor | AUDUSD | Lídři Evropské unie | Praxe | Škoda | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Obranný sektor | Hasbro | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | JPY | SMIC | H&M | Echostar (SATS.US) | Nord Stream 2 | Metaverse | ČNB Petra Krmelová | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Lower Highs | Americká investiční banka | AI | Investiční příležitost | Vývoj mediánové ceny bytů | Odhad HDP | Drachma | Letitia Jamesová | Alexandr Lukašenko | Směřování trhu | Německá společnost | Uber Technologies | FTT | Akcie Alibaba Group | Ekonomiky | Otevírání americké ekonomiky | ViacomCBS | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Konjunktura Spojených států | Projekce | Obchodní tipy | Peníze | Aljaška | Pandemie COVID-19 | NATO schůzka | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Continental (CON.DE) | FTX | Jannis Samaras | Aurora Cannabis | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Český miliardář | Certifikáty | Geely | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Vývoj indexu bankovního sektoru | Polská mincovna | Služby | Dodávky ruského plynu | Technologie blockchainu | Saxo Capital Markets | FBI | Bezpečné přístavy | Upisování akcií | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Dogecoin vs. Shiba Inu | Amgen | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | NBC | Ropa WTI | Události v ČR | Vzácné kovy | Pražský akciový trh | Micron | Third Point LLC | Lockheed Martin | Viceguvernér ČNB | Plán na snížení emisí | DOGE | Bankovní rada ČNB | Měnová krize | Železárny | Developeři | Brexit | Eurostoxx 50 | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Vlajka OSN | AEX | ZEW index | Růst akciových trhů | Pesimismus | Světová zdravotnická organizace (WHO) | CSCO | Dolar dnes | Největší IPO | NVDA.US | Valná hromada | Obchodní dohoda | Chainalysis | Nové sankce proti Rusku | Pozornost investorů | Chuck Carlson | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | EURUSD | USD/EUR | Uzavření vzdušného prostoru | Analýza transakcí | Americké ekonomiky | Polymetal International | Komoditní trh | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | NFP | Mezičtvrtletní vývoj HDP v eurozóně | Jeffrey Gundlach | Cestování | O2 | Průmyslová výroba v Evropské unii | Backtestovat | Odliv kapitálu | Broker | TerraUSD | Analytik Saxo Bank | Akcionáři | ECU | Proražení | Jurisdikce | Cash flow | xStation | Trump a Biden | Magnát | Výkon | Posílení koruny | Investovat | USD | Rijád | Vývoj německého akciového indexu DAX | Zdeněk Tůma | Plynovod Nord Stream 1 | InterContinental | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Otřesy na finančních trzích | Spekulativní investoři | Britové | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | OrganiGram Holdings | IAG | Investiční analytik | Zasedání FOMC | Výdaje státního rozpočtu | Riziku bankrotu | Dot plot | Obavy z pandemie | Výnos desetiletého dluhopisu | Posilování koruny | Východní blok | CISCO | Delta Air | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Unie | Americká ropa WTI | Investiční horizont | CD Projekt | David Marek | Nové mutace | Ruská společnost | Tržní volatilita | Ant Group | Americká média | Cena americké ropy | Obchodní signály | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Na burze | Šok | Producenti na Blízkém východě | Hodnocení současné situace | Síla amerického dolaru | ČSOB | Ekonom společnosti | Průměrná volatilita | Zvyšování těžby | Akcie Avastu | Zavedení eura | Total | Trh s ropou | Trh s bitcoinem | Fialova vláda | Russia Trading System | Ekonomická aktivita | Regulace | Tiff Macklem | Kofola | Katar | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Třetí vlna | Nemovitostní fondy | Bridgewater | Noviny | Měnový fond | Pozitivní signál | Američtí centrální bankéři | Tichomoří | RSBC | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Kabinet | Split | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Agentura EFE | Hypotéky v Česku | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Raytheon (RTX.US) | Největší společnosti | Spekulovat | Fitch Ratings | Separatisté | Sociální sítě | Kanadský premiér | Mezinárodní spolupráce | Ruský prezident | Ruský vývoz plynu | P.A. | HDP v USA | Česká zbrojovka | Bankomaty | Stefano Fiocchi | Širší index S&P 500 | Podrobné výsledky | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bogdan Maioreanu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Rozsah škod | Vysoké sazby | Výnos v Evropě | Telecom Italia | Zámořské indexy | Euroval | Středoevropské měny | Columbia Threadneedle | Metaanalýza | Nárůst nově nakažených | Dvojitý vrchol | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Odklad splácení půjček | Patria Online | Žebříček nejbohatších Čechů | Dovoz | Dillí | Dovozní cla | Zvýšená nervozita | Budoucnost | Šéf Bílého domu | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Produktovod | Pozitivní zprávy | Czechoslovak Group (CSG) | Penzijní fondy | Nikkei | LHX.US | Pro tradery | Obchodní dohoda s Čínou | Bankroty | The New York Times | Šéf americké diplomacie | Hospodářská data | Real-estate | 1 milion | Gigant Gazprom | Korekce k bodu proražení | Andrew Lipow | USD EUR | Stratégové | Výrobní ceny | Čínské úřady | Politická situace | Komoditní | Souhrn finančních trhů | Londýnská akciová burza (LSE) | Světová finanční krize | Tržní reakce | Odpovědnost a udržitelnost | Světový obchod | Venture Capital | Ruské banky | EURNZD | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodní signály pro ropu | Textron | Minimální mzda | Černé pondělí | Býčí sentiment | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | Zdravotní péče | Vybírání zisků | EUR/CZK | Největší ztráty | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Rebranding | Nové zprávy | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Nigérie | Hlavní měny | Poptávka centrálních bank | Elon Musk | Údaje o ekonomice | Knock-out certifikáty | Finančník | Steven Mnuchin | FANG | Jestřábí postoj | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | GW Pharmaceuticals | Společnost Shell | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | BitMEX | Investing.com | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | Fungování | Data o HDP | Finanční ředitelé | Myšlení | Petr Pavel | Akciová burza | Vládní představitelé | Západní společnosti | EUR/AUD | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Fiat Chrysler | Nejistoty | Ropný tanker | Americký prezident | Trh s komoditami | Konopné akcie | Polymetal | Swissquote | BaFin | Předseda sněmovny | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Evropská měna | EP Corporate Group | Coca-Cola | Moderna | Penále | Jeff Bezos | Média | Prezident ECB | ADR | Inflační čísla | ERM-2 | Nesplácené úvěry | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Metalurgie | Index PPI | Energy Fuels | Tálibán | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Lukáš Lipovský | Tranše | Jádrový index | Kurz rublu k dolaru | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Peso | Janet Yellenová | Vývoj průmyslu | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Mezinárodní organizace a smlouvy | Společnost Ant Group | BABA.US | Záplava dat | Korporátní daň | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Skupina OPEC+ | Nová prognóza | Kurzu měn | Finanční instituce | NAC Kazatomprom | Ruské ropy | Bank of England | Přerušení vývozu | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Denison Mines | Britský premiér | Technická analýza BTC/USD | Uložení peněz | Air Berlin | Volatilita na trzích | Isar 2 | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Prezident | WSJ | Německý výrobce | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Vysoký výnos | Americké prezidentské volby | Makléř Fio banky | Bitfinex | Obchodování s termínovými kontrakty | Odvětví kryptoměn | Alameda | Boom | BABA | Neziskové organizace | BP | Britské akcie | HDP Španělska | Christian Lindner | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Berkeley Energia | Vývoj akcií | Politické strany | Vysoké úroky | Funkční období | KDU-ČSL | Makrokalendář | Sestupný trend | CDC | Hamás | Raytheon | Ropné společnosti | EuRoPol Gaz | Čínské banky | Ekonomika Číny | Kurz jenu | Vliv na ceny | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Technická analýza EUR/USD | Evropské trhy | Kolísání cen | Použití kryptoměn | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Britský ministr financí | Razie proti Srbům | Finanční pomoc | Investiční firmy | Jednotné měny | xTrade | TTF | AMC.US | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Britské banky | Ekonomická situace | Reakce trhů | Migrace | Berlín | Invesco | Meme akcie | IEA | Demokraté | Německý DAX | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | ETS | Den D | Hlavní události | Brusel | Patria | EP | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Tržní podíl | Mezinárodní instituce | Uber | Všeobecné volby | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Prodej akcií | TRY | Uranium Energy | Data z ekonomiky | Levicová koalice | Vojenský konflikt | Úrok | Válka | Pokles ceny | US500 | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Les Echos | Jednotná evropská měna | Vyloučení Ruska | Porovnání vývoje | Insolvence | Agentura Reuters | Fiskální rok | Exprezident Trump | Data z průmyslu | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Znárodnění | Technologické centrum | P/E | Zpráva | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Apple | Nové příležitosti | Prémie | First Republic Bank | Složení bankovní rady | Představitelé Fedu | Události roku | Medián | Tržní kapitalizace | Vyloučení z G20 pro Rusko | Vysoká cena | Švýcarská banka | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Konflikty | Huawei | Tencent | Kybernetické měny | Colt CZ | Firemní daně | Trump dnes | Státní plánovač | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Vzdušný prostor | Vliv na ekonomiku | RoboMarkets | S&P | CME Group | Cena barelu ropy | Luiz Inácio Lula da Silva | The New York Times (NYT) | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Celoroční výhled | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Důvěra investorů | Obchodování | Výrazné ztráty | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | České koruny | Objem intervencí | Technický výhled trhu | UCITS ETF | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | Vedoucí představitelé | Plynovody | Automobilka | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Vodafone | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Aerolinky Lufthansa | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Thyssenkrupp | Management | Posilování eura | Primárky v Portoriku | ZEW | Vývoz plynu do Evropy | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Ropovod | Admiral Markets | Výstup USA z NATO | TSMC | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Centrální banky | Jak dluhopis koupit? | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Výkonnost indexu | Digitální ekonomiky | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Majitel | Uran | Předpověď | Zprávy | Úřad Eurostat | Oanda | First Republic | Vývoj mzdového indikátoru atlantského Fedu | Ruský rubl | Deflace | Monitorování | Nadšení | S&P/ASX 200 | Murray | Dolary | Moskevská burza | FB | Akcie v Asii | Denní minima | BREAKING | Tokeny | Růst inflace | Zpráva pro tradery | Petr Fiala | BMW (BMW.DE) | Nezaměstnanost v USA | Island | AvtoVAZ | MOEX | Akciový index | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | CCI | Investiční banka | Moody's | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Josef Lukáč | Americké sankce | Jevgenij Suvorov | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Index RTS | Evropský parlament | Míra | GAFA | Fond RSBC Defence | Raketové útoky | Pokles tržeb | Wyoming | Distribuce | Byty | Journal of International Money and Finance | Zahraniční akvizice | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Udržitelnost | 3M | Bitcoin | NEL | Investice státu | Zásobování Německa plynem | Silný růst | FOREX | Makroekonomické ukazatele | Kroger | Saxo PrivatBank | Evropská dluhová krize | Airbus | Burza FTX | Úpis akcií | Dnešní data | Měna Bitcoin | Petrochemická společnost | Kanada | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | CZ | Vláda USA | Sázka | Mimořádný summit EU | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Edita Pozheguová | Tržní hodnota akcie | Ubisoft | Ratingové hodnocení | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Futures | Biden versus Donald Trump | Čínské zboží | Index cen domů | Automobilky | Vystoupí USA z NATO? | Investment management | Kryptoměnové burzy | Nárůst výdajů | Nástroj | Výsledky | John J Ray | West Texas Intermediate | Exministr zahraničí | HUF | Obchodovanie | Velké americké banky | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | Měnové indexy | Dopady války na Ukrajině | HDP v eurozóně | EURCZK | Petr Král | ATH | Hospodaření státu | Raphael Bostic | Lula | Špatné výsledky | Inflace v Česku | Nejistota | Pokles cen ropy | Hedgeové fondy | Energetická skupina | Ruský plyn | Veřejné služby | ČNB Petr Král | Kurz koruny k euru | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Český plynárenský svaz | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | EURAUD | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | René Remšík | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zvyšování daní | Index Russia Trading System | Výkonnost indexu RTS | Silný dolar | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Retracement | Financial | Posílení libry | Uplynulý rok | Raketový útok | Summit G7 | Koruna | Monopoly | Komoditní měny | Následky pandemie | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | E15 | Finanční služby | Deeskalace napětí | Ekonomické události | Výrazný pokles | Přenos | Akcie ve Spojených státech | Ekonomický propad | Analytická společnost | Raiffeisen | SVB Financial | American Airlines | Tržní ceny | DJIA | PSA Group | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Nové emise | Kupující | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Decentralizace | Hospodářská politika | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | SAE | Jaký je kurz eura | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Österreichische Post | Stabilita sazeb | BHS | Objem | Propad | Ruská vojska | Asociace | Zelenskyj | Jednoduché tipy | Prezident Pavel | Spekulant | Applied Materials | Společnost Arm | Korelační aktiva | Halifax | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Marka | Trigger | Evropský statistický úřad Eurostat | Pokračující pokles | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Spravedlivé důchody | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Mluvčí CSG | Oslabení měny | Worldpay | Údaje | Cenový šok | Klima | Politika centrální banky | Inverze výnosové křivky | Dovoz z USA | Právo | Tuzemská firma | Asie | Soukromé firmy | Šéfové států | BDO | Report ADP | Odchod z EU | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | KOL | Společný podnik | Vývoj vývozu zemního plynu | Íránský odvetný útok | Ceny plynu v Evropě | Exxon Mobil | Propuštění | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Samou | Světové ceny ropy | Alibaba | Chuck Schumer | Stablecoiny | Plyn z Ruska | Národní měny | Politický chaos | EURSEK | Jak vypadá americký dolar | Výsledky průzkumu | Swingový výhled | Regulátor | DPA | HighSky | Průzkumy | Raytheon Technologies Corp | Nomura | Konjunktura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | PSTH | Barack Obama | Převodník měn | Odvětví cestovního ruchu | Proražení obchodního rozpětí (range) | Dlouhodobý výhled | Gándhí | IBEX 35 | Televize CNBC | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Odvaha | Důchod | Italské dluhopisy | AMC | WeWork | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | FTX U.S. | TSM | Goldenburg | Britské libry | Obchodování s akciemi | Offshore | Studie | AFP | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | Josep Borrell | Truth Social | Moje obchody | Americký podnik | Převzetí Credit Suisse | Akcionáři společnosti | Tržní hodnota akcií | Slabší koruna | Cena eura | Obchody | Ant | Průraz | Kansas | Rozpočtový rámec | Premiér Andrej Babiš | Globální dění | Deficit | Intervence ČNB | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Georgia | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Významné zisky | Nákup libry | Zbrojovka | Reakce trhu | TopForex | FRA | Napětí na Ukrajině | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Volodymyr Zelenskyj | VaR | IFRI | USDRUB | Příčiny problémů FTX | Cenová hladina | Vodafone Group | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Kering | Canopy Growth | Americké automobilky | Výnosové křivky | FTC | HDP USA | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Současná situace | Ekonomický přístup | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | LIBOR | Stratég firmy | LEN | Ethereum blockchain | Finanční operace | Přijetí | Dow Jones (US30) | Evropa | Nárůst cen ropy | Zprávy z Ruska | Vojtěch Boháč | Změny na trhu | Jackson Hole | HUF/EUR | James Bullard | Zájem o bitcoin | USD/PLN | OPEC | Short | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ukončení intervencí | Podvážení | Pár EUR/USD | Egypt | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Title Transfer Facility (TTF) | VTB | Omezení pohybu | Eurodolar | Poptávka po nemovitostech | Zpráva o inflaci | Mírové mise | Ústavní soud | Kontext | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Jakub Matis | Akcie GameStop (GME.US) | Finanční televize | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Debata prezidentských kandidátů v USA | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Disciplína | Maloobchod | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Růst zlata | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Maastrichtská kritéria | Rekordní minimum | Trump | Royal Dutch Shell | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Index volatility | Dnešní růst | Alameda Research | London School of Economics | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | Finanční rok | Evropská unie (EU) | Foot Locker | Rezidenční nemovitosti | ForexLive | Britský FTSE 100 | Ruský akciový trh | Platební bilance | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | USD/CZK | Beta | Euroskupina | Urals | Čínský prezident Si Ťin-pching | Růst eura | Mexiko | Vítězství Trumpa | Směnárny | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Euro dnes | Vstupy | Universal Music | Situace | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Alibaba Group (BABA.US) | Equity | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | TIPS | Ministerstvo energetiky | Ztrátové obchody | Obchodování s ropou | Akcie Komerční banky | Macrotrends.net | Indikace | Ceny ropy WTI | Volkswagen (VOW1.DE) | Rakousko | GBP/AUD | Problémy se subdodávkami | Turecká centrální banka | Futures kontrakty | Stříbro | Portu | Nejbližší support | USDCAD | BA.US | Americký dolarový index | CHF | Nárůst výnosů | Instituce | L'Oréal | Tým InstaForex | Česká koruna | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Startup | Průmysl v eurozóně | OECD | L3Harris (LHX.US) | SARS-CoV-2 | Chamtivost | Čínský akciový index | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpokládaný růst | Jak vypadá libra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Ropné futures | FAANG | G10 | Finanční poradce | Růstový potenciál | Zájem o rizikovější aktiva | Dnešní fundamenty | LNG | Deník El País | Brokers | Burza cenných papírů | Býčí signál | Foreign Exchange | Uzavření Rudého moře | Mimořádné časy | Raúl Castro | Japonský index Nikkei | EPFR Global | Americké akcie | BBC | CEPS | Profit Target | Ekonom UniCredit Bank | Primárky v Nevadě | Czech Fund | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | VSAT.US | Měnový trh | Britská měna | UBS Group | TTWO | Futures na ropu WTI | Řecká krize | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | GBPCHF | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Wonderinterest | Výdělky | Polská vláda | Divize | Čtvrtý balík sankcí | Kurzy podílových fondů | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | NEL (NEL.NO) | Index Nikkei | Oslabení koruny | Akcie Amazonu | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | Las Vegas | PSA | Mezičtvrtletní vývoj HDP | ERM II | BSC | Invaze | Americká data | Vývoj indexu volatility | Proražení obchodního rozpětí | Útok na Polsko | Zvýšená volatilita | Rozpočtový deficit | Polský premiér | Rizika Over-The-Counter trhů | Americký finanční ústav | Capital Markets | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Intervence Bank of Japan | Téma inflace | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | BlackBerry | Server BBC | Trh | Snížení daní | Komise | University of Michigan | Pád rublu | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Volby v USA | Pohyb trhu | Erste Bank | Akcie General Dynamics | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Viktor Orbán | Akcie firem | GME | Doporučení | Neckarwestheim 2 | Technologické firmy | Výrazný růst | Oznámení Spojených států | Růst cen zlata | Vývoj zlata | Světové ekonomické fórum | Fed | Splatnost | Frustrace | Newmont | Zahraniční obchod | Časový plán | Bailout | Ekonomické škody | Lídři EU | Korekce | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Akciové trhy jako celek | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | Rubl | GME.US | Premiér Petr Fiala | Drahota | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Kurz dolar | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Země EU | Nové trhy | Celosvětová poptávka | Hnutí ANO | Money management | Ripple | Španělská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Ekonomická nálada | Heiken Ashi | Lukáš Novotný | Kontrakty na bitcoin | Vývoj inflace v Turecku | Pražské burzy | Růst ceny | Downtrend | Boháč | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | RSBC Holding | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | S&P 500 | Dlouhé (long) pozice | Šéf kryptoburzy FTX | Automobilový průmysl | Lowe's | Fiocchi Munizioni | Yahoo | Oživení české ekonomiky | IronFX | Ekonomický a strategický výzkum | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Ruské úřady | Chesapeake Energy | JDE | Fujitomi Securities | Posílení dolaru | Propouštění zaměstnanců | Spiro Sovereign Strategy | Export do Ruska | ANO | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | Obranný průmysl | Íránská revoluce | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Dominancia | ProCent | Ministři financí | Kroky k přijetí eura | GBP/NZD | Dohoda o klimatu | Rating | Trumpova administrativa | E-commerce | Dezinflace | Americké banky | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Merck & Company | CipherTrace | Obchodování s nemovitostmi | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Ekonomie | Hodnota akcií | Dílčí index | Požár zásobníku ropy | Tvrdé sankce | Petra Krmelová | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Trh dnes | L3Harris | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Craig Erlam | Goldenmark Group | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Data z USA | Evropské obchodování | Daňové úlevy | Cryptocompare | MAYZUS Investment Company | Eurokomisař | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Mateusz Morawiecki | Volatility | IPO Saudi Aramco | Růst tržeb | Členové Fedu | Světové války | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Íránský útok | CTBT | Změny cen | Flat | Sell | Demokratické strany | CMA | Amyris | Měny&Sazby | Letadla | NAFTA | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Broker Consulting | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Tipsport | Pomoc Ukrajině | Známý investor | Krize v zásobování | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Vývoj eura | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | Zhodnocení v desítkách procent | Akcie technologických společností | Mexické peso | Automotive | Starlink | Spolková vláda | Vyhlídky světové ekonomiky | Antony Blinken | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Směřování | Hlavy států | Makroekonomika | Zastavení dodávek ruského plynu | Jiří Váchal | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Nižší minima | Evropská banka | Akcie Cameco (CCJ) | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Trendové linie | Vlajka | Výpadky | Range | FIAT | Krypto | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Japonsko | Pokles eura | Utility | Celkový sentiment | Nifty 50 | Nájemné | Gazprom | Akcie v USA | Politické napětí | Centrální banka | MicroStrategy | Očekávané výnosy | Ekonomické zpomalení | Rizikové investice | Riksbank | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Životní prostředí | Kdy odejít z práce | Future of Defence UCITS ETF | Exxon | Analytici | Intraday | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | TLTRO | Německá vláda | Grafy | Pozitivní reakce trhů | QE | Růst HDP | ILO | Polský zlotý | Surové ropy | Tržní sentiment | Kazachstán | Plány Ruska | LYNX | Charkov | Útok na Ukrajinu | Reakce koruny | Plány Fedu | Červnová inflace | Donald Trump | Německý Ifo index | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Premiér Justin Trudeau | Kovy | Analytika | IIPR | Fluktuace | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | Krach | Centrum | Technické problémy | Portugalsko | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Joe Biden versus Donald Trump | Rozpočet | Nezaměstnanost v Japonsku | Další růst | Izraelský šekel | Marta Bassaniová-Prusiková | Cenné papíry Avastu | Turecká krize | Investice do akcií | CON.DE | Ekonomický vliv | Cenné papíry Erste Bank | John Arthur Hollows | Vstup Švédska do NATO | Propad akcií | Snížení geopolitického rizika | Spoluzakladatel | Partnerství | Premiér Denys Šmyhal | Globální zájmy | RISK-ON | Obchodní partner | Developer Evergrande | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Dluhové krize | Kybernetická měna | API | Energetický sektor | Cena ropy dnes | Vlastní kryptoměna | Kurs zlotého | Ruský plynovod | Obchodování britské libry | Nízká volatilita | Uzávěry dolů | Demokratické primárky | Údaje o inflaci | Dopad na sentiment | Překoupené zóny | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | Data z pracovního trhu | Ruská ropa | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Švýcarské franky | Penny stock | Prognózy inflace | Situace na Ukrajině | Celosvětový HDP | Foreign Policy | Zvýšení produkce | CZK | Chevron | Kompozitní index | Severní Kosovo | Národní zájmy | Internetové monopoly | Index US500 | Snižování stavů zaměstnanců | Výrobní aktivita | Česká republika | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | Rolování | Měny zemí | Nálada na globálních trzích | Huw Roberts | Libra šterlinků | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Plynovod Jamal | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Splácení dluhu | Arm | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Portfolio manager | Wally Adeyemo | Růstový impuls | ČNB banka | Ekonomické vztahy | Ukončení konfliktu | Mike Pence | Vývoj měnového páru EUR/RUB | J&T | Projekce centrálních bank | Úřad ONS | Trans-Pacifik | Makro | Silná data | Fond kvalifikovaných investorů | Oeystein Olsen | Praní špinavých peněz | Falešné proražení obchodního rozpětí | Boeing | Politická krize | Italské bondy | Příkaz | Adyen | Klíčové suroviny | Roční výnos | Embarga vůči Kubě | Merrill Lynch | Floating | Organizace ADP | Mateřská společnost | Prime | Trading Economics | Společnost Walmart | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Ruské dluhopisy | Dodávky ruského zemního plynu | Trumpův projev | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Volby v Mosambiku | DraftKings (DKNG.US) | TOP 09 | Ztráty peněz | CFD | Nová data | Dopad na ekonomiku | CL | Kryptopeněženky | Evropská unie | Open | Emise dluhopisů vlády | Realizace zisku | Růst ceny zlata | Fiat Chrysler Automobiles | Cyrrus Vít Hradil | Prezidentské volby v USA | Zvýšení cel | DOT | Veřejné zadlužení | IPO 2019 | US100 | Zákon o sankcích | Pomoc ekonomice | Financovat | Jane Street | Hodnoty bytů | Příprava | Nasdaq (US100) | Těžba titanu | Řecko | BRICS | Finanční instrumenty | Konjunkturální průzkum | Panické výprodeje | Německá centrální banka | Rostoucí náklady | Cvičení | Aktuální cena | Green Deal | Oblasti rezistence | Kartel OPEC | Posílení domácí ekonomiky | FDIC | Podíl Číny | Říjnová inflace | Stranická volební shromáždění | Jaký je kurz dolaru | Aphria | Capital Com SV Investments | Nynější krize | ČNB Vojtěch Benda | Japonská centrální banka | Angela Merkelová | Obchodování s kryptoměnou | Volby v Salvadoru | Alibaba Group | Investiční cíle | Nový rekord | Německá ocelárna | Úroky | Severomořská ropa | Výnosy na amerických dluhopisech | Refinitiv | Viceprezident | Plodiny | Americký průmysl | Renault (RNO.FR) | Tlumit inflační tlaky | Typy VPS | Over-The-Counter | Ranní nadhoz | Cena | Investiční banky | Vývoj české ekonomiky | Mario Draghi | Finanční rizika | Odpor | Steen Jakobsen | The Merge | Josh Frydenberg | Analytik J&T | Členství v NATO | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Silný trh | Snižování úrokových sazeb | Air | Akcie dnes | Káva | Economic | Ztráta | DraftKings | Investiční glosa | Mimořádné kroky | The Information | Ceny akcií | Izrael | López Obrador | Defenzivní akcie | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Mezinárodní investoři | Klíčové oblasti | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Dolar | Ruský trh | Nízký potenciál | Orbán | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Eurobondy | Standard Chartered | Energetická krize | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Telecom | Pokles likvidity | Gazprom Export | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Roční maximum | Pokles | Sankce Západu | Boeing (BA.US) | USDIDX | Ceny komodit | Těžaři | UEC | Zahraniční investice | Přírodní katastrofy | Margin | Nálada na trzích | Nvidia | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Vývoj akciového indexu | Varšava | Polská ekonomika | NYT | Štěpení akcií | Poslanec | Ropné firmy | Tamas Varga | Pandemie covidu | Solární panely | IMF | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Finančnictví | Závazek | Oslabení ukrajinské hřivny | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Index RUS50 | Švédsko | Bitcoin (BTC) | Vystavení riziku | Koruna dnes | Poplatek | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | Rabobank | Euro vůči dolaru | Zajištění bezpečnosti | FTSE | CARA | Obchodujte akcie | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Tiger Team | Region Guyany | Index Cboe VIX | Sanofi | Zisky dolaru | Poptávka po kryptoměnách | Americká ekonomika | Indexy v Číně | NVDA | Svět investování | Kurz koruny | Výhled na 2. kvartál | Prudký růst cen | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Maďarský premiér | Americký výrobce letadel | Obchodník | HDP Německo | Webináře | Obamův nástupce | Řetězec | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Pozitivní výsledek | Plynárenská společnost | Tomáš Holub | Zajištění nezávislosti | PVM | Organizace spojených národů | Negativní dopad | COVID-19 | Google | TRIM Kapitál | POVIndex | GATT | Americká centrální banka (Fed) | Nižší kurz | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Asijské země | Vytrvalost | Růst mezd | Regulátoři | ISIN | Možný odchod z NATO | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Thajsko | Magdalena Anderssonová | Dow Jones Industrial Average | Generální tajemník NATO | Odklad splácení | Ředitelka | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | Daně | Růst americké ekonomiky | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Lídři | Moneta | Vyšší úrok | Odchod z NATO | Zdeněk Hřib | Investment Management | Pivot | Štěstí | Statut | Rizika | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | BAT | Close | Růst cen nemovitostí | Epidemiologické situace | České HDP | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Vývoj inflace | Coinbase | Zásoby ropy v USA | Česká ekonomika | Zákaz obchodování s Ruskem | Vyplácet dividendy | Intervenovat na devizovém trhu | Dopad na hospodářství | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Patria Plus | Logistická krize | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | Příjmy společnosti | CBOE | Fond | Německá kancléřka | Konsorcium | Martin Vrecion | Finanční prostředky | Čína | Schůzka FOMC | Obchodování proražení obchodního rozpětí | Vývoj ceny ropy WTI | Tisková zpráva | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Certifikace | Zisky | SNY | Velký růst | Černá Hora | Evropské akciové indexy | Partners | Sázkové kanceláře | Best Buy | Konsensus | Trader | Realitní fondy | FCA | Ekonomické údaje | EUR/RUB | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Signature Bank | Kentucky | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Směřování trhů | AMEX | Spekulativní pozice | Link | Mayzus | ACEA | Bitcoin Cash | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Isar | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | ISM | Benchmarky | Jak vytvořit graf | Nákupy Fedu | Přehled kurzů | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Kurz ruského rublu | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | NATGAS | Transpacifické partnerství | Toyota | CETA | Delta Air Lines | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Ruský útok | Společná měna | Vývoj cen ropy | Pšenice | Cena zlata | Electricite de France | Trading systém | Výsledkové sezóny v USA | SPAD | Verbální intervence | Obchodníci | HSBC | Pullback | Janney Montgomery Scott | Nákup komodit | Zasedání Bank of England | Ruská vláda | Zvýšení ceny | Conseq | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Letecká společnost | Rizikové averze | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Kanadské burzy | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Tamás Varga | RRR | Epidemiologická situace | Růst cen | Spiegel | Bull | Rating vyšší | Drahé kovy | Vyšší sazby | Kryštof Míšek | Indikátor | Cenový pohyb | Moskva | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Býčí potenciál | Rheinmetall | Platební krize | PMI ve výrobě | Kryptoúvěrová společnost | Alokace | Asset management | Delaware | Pevné nervy | Býčí trh | Saxo | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Daniel Yergin | Americké akciové trhy | Společnosti Netflix | Stop order | Indexy pohyb | IFO index | SPG.US | Financování | Index pražské burzy | ČSÚ | Altcoin | Zasedání RBA | Aktuální situace | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Etherea | Fitch | Historická minima | Omezení dodávek | Nastavení měnové politiky | Akcie AMC | Stres | Nižší úrokové sazby | Ameriprise | EMIR | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | Rezervy | Americká lehká ropa | Bayraktar | Turecké liry | Ruská armáda | Slušný zisk | Dynamika trhu | Cena palladia | BDI | Finance | Peer-to-peer | Dividenda | Republikáni | USDJPY | Czechoslovak Group | Švýcarská národní banka | Plyn z Norska | Inflace v ČR | Rostoucí ceny komodit | Investiční poradenství | Technologické inovace | Intradenní obchodník | Poptávka | Express | Banka Morgan Stanley | Otevírání ekonomiky | Volby do Evropského parlamentu | Obavy o poptávku | Psychologie | Ruský RTS index | Guvernér | UMA | Globální trhy | Forex trh | Premiér Babiš | Státní fond | Vysoká likvidita | Capital | Očekávání trhu | Historické momenty | Capital Com (UK) Limited | Nvidia (NVDA.US) | GameStop Corp | FT | Cenový graf | CIA | Meziroční inflace v ČR | Proprietary spoločnosti | Denní pokles | Jedno euro | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Cizí měny | Akciové fondy | Výrobní aktivity | Pierre Moscovici | Mali | Malé podniky | Distillate inventories | Obchodovat | Hlavní ekonomické události | Obilniny | Pivotní body | Oil inventories | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | SolarEdge | Čínské rafinerie | Pokles akcií | Navýšení cel | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Kalendář událostí | UniCredit SpA | Analytik J&T Banky | Boom kryptoměn | Prezident Fedu | EU a NATO | Největší americká banka | Kurz měny | Korekční fáze | Parita | Sociální síť | Odhodlání | HAS | Uzavření trhů | Exekutivní příkaz | Vývoz plynu | Akcie technologických firem | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Technologický Nasdaq | Akcie Gamestop | Dluhová krize | Afghánistán | Plán Evropské komise | Soběstačnost | WTI | Bohumil Trampota | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Bod | Miliardy korun | Počasí | Rozpočtové deficity | Reporty | Ozbrojené složky | Shares | Medvědi | Nákup eura | Raiffeisen Bank International | HAS.US | Kapitálové trhy | Antarktická smlouva | Jaderná elektrárna | Americká pravidla | RBNZ | GfK | AMGN | Paládium | Nejlepší uranové akcie | Index MOEX | Macao | FRED | Kryptotrh | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Broker Consulting POVIndex | Co bude | Vliv mezinárodních vztahů | Nansen | HSBC Holdings | Jak si vydělat na YouTube | Zvýšené úrokové sazby | Americké maloobchodní prodeje | Analytik trhů | Únorová inflace | Amgen Inc. (AMGN.US) | Klouzavý průměr | Marihuanové akcie | RBI | COP21 | Americká měna | Akcie Uranium Participation | Aliance | Výbor pro zahraniční investice | Uchovatel hodnoty | Nord Stream | Pracovní síla | EMU | Tweet | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zájem o akcie | Pokles zásob | Analýza dat | Justin Trudeau | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Členství Polska v NATO | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Barclays | Video | Sázet | Podnikání | LES | Cena ropy | Strategie obchodování | Porušení zákona | Obcházení západních sankcí | Arena Pharmaceuticals | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Nižší výdaje | Bohemia Interactive | Inflace | Problémy | Ocel | Cyklické sektory | TSM.US | Přijímání bitcoinů | Změny klimatu | Drobní investoři | ABC | Han Tan | Marže | Počet volných míst | DAWN | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Měnový výbor | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Obchodní partnerství | Vývoj indexu volatility VIX | Participace | Státy EU | Výhled roku | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Zlato a stříbro | Volby v Senegalu | Josef Košťál | HDP | Koruna zpevnila | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Bill Gates | Infineon Technologies | DKNG | Projevy centrálních bankéřů | Dotace | TRUTH social | Prosus | Kurz USD | Národní bezpečnost | Recenze | Alphabet | Struktura | Dohled a provádění | Nebraska | Vedení společnosti | Členské státy | Předvolební průzkumy | Kosovská policie | Zkušenosti | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Akcie u LYNX | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Zbrojovky | Signály | Omikron | Micron Technology | Vysoké zisky | Spotřební daně | Tweety | Lira | Poptávka po dolaru | Načasování | Boeing Co. | Akcie evropských bank | Poptávka po zlatě | Měny považované za bezpečné | Obchodní válka | Futures na ropu | Erste | Rafinérie | Volatilita ropy | Lot | USA a Čína | IHS Markit | EFE | Obchodování akcie | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Liz Trussová | Ether | Premiér Rishi Sunak | Byznys | Raketový růst | Investoři dnes | Krypto aktiva | NOAA | TTIP | Unian | Stoxx 600 | Wagnerova skupina | Světová ekonomika | Monetární politika | Terraform | UBS Asset Management | SAP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | Oslabuje dolar | FX | Index PMI | Předsednictví EU | Ekonom | Debata | Víceletý rozpočtový rámec | Světové finanční trhy | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | Deutsche Bank | Mluvčí Kremlu | RUB | Výhody VPS | Americké firmy | Krize eura | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Akvizice CSG | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Lukoil | Bělehrad | Forexu | Cenné papíry Erste | Používání kryptoměn | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Bývalý šéf | Pokles výnosů | Bali | TASS | Analýza EUR/USD | Polská měna | Horizon | UST | Spojené arabské emiráty | Restrikce | Merck | Optimismus | DoorDash | Facebook | Rozhodování | Uranium Participation (U) | I-Trader | Cena ropy klesá | Hliník | DBK | Růst dolaru | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Devizové rezervy ČNB | Vývoj indexu S&P 500 | BH Securities | Trading analýza | Vývoj německého akciového indexu | Vrcholní představitelé | LMT.US | Největší obchodníci | Oracle | Akcie podniku | Martin Gürtler | EU a OSN | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Rizikový sentiment | Poměr RRR | OSN a NATO | Investiční banka Goldman Sachs | Jak nejlépe uložit peníze | USA | Deficit státního rozpočtu | Kukuřice | Washington Post | Naučte se obchodovat | Vlastní investice | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejlepší způsob | Alokace aktiv | Reserve Bank of New Zealand | Ukrajinský premiér | Prezident USA | Měď | Ekonomický institut | Konzervativci | Záporné nominální úročení | Generativní AI | Fiskální stimuly | Cena kybernetické měny | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Krach SVB | Akcie na pražské burze | Fundamentální pozadí | Terraform Labs | Euro | AUD | Primárky | UEC.US | Rada ČNB | Ukrajinská agentura | Caixin/Markit | Reputace | Kyjev | Binance | Server CNBC | Expert Advisor | Rosnano | Raketový růst ceny | Federální rezervní banky | Trh se zlatem | Agentura DPA | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | Ruská agrese | Risk | Capitalinked | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Plynárenský gigant | Upisování | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Cloud Computing | Kypr | ASX 200 | Zahraniční kapitál | Citigroup | Softbank | Rozkolísanost trhu | Evropský blok | Dividendový výnos | Index VIX | Hospodářství | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | RHM.DE | Výnosy státních dluhopisů | LHX | VPS | Etoro | Měnový stratég | EV | Novatek | EBITDA | JP Morgan | Ohlédnutí | Zastavení dodávek | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní vztahy | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Indická centrální banka | USD/CNY | Uniper | Britský nejvyšší soud | Majors | Úrokové sazby | Ranní komentář | Oddělení forexu | Čínská měna | Kommersant | Bollingerova pásma | Intermediate | Karačaganak | Zbigniew Rau | EU | Ekonomická krize | Redukce | Cenové stability | Horizon Investment Services | Zasedání ECB | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Jak si vyrobit robota | Powellovy komentáře | Portfolia | Fresenius Medical | Fork | Conseq Investment Management | Investované peníze | Precedens | Komerční banka | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Organizace pro bezpečnost | Světové finanční krize | Emise | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | Index strachu | Nejsilnější zbraně | Zoufalství | Inflace v Německu | Elizabeth Warrenová | Vzácnost Bitcoinu | Německé aerolinky | ASML | Švýcarský frank | Renault | Uskupení Přátel koheze | Báze | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Chuť riskovat | GameStop akcie | Studio Bohemia Interactive | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Jak vyrobit robota | Analýza BTC | Měnové trhy | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | Downing Street | CZK/EUR | Baltic Pipe | Bitcoinové a blockchainové akcie | Napětí na Blízkém východě | Napětí související s Ukrajinou | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Agentura Interfax | Jak nejlépe investovat milion | Džidda | Eskalace konfliktu | USD/CAD | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Měna euro | Počet nových žádostí o podporu | Sekce měnové | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Koronavirové pandemie | Ropa roste | Růstový trend | Silný support | Nové kryptoměny | Štěpán Křeček | Americké burzy | Hodnota indexu | Investor | Internetové firmy | Kauza | Český statistický úřad (ČSÚ) | Daňové reformy | Mazars | Mobilní operátor | Gatecoin | Oscilátor | Obchodní příkaz | Frank | Důležitý support | Ministři | ERM | KBC | Matěj Široký | Negativní nálada | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Exprezident | Nexo | Helicopter money | ARM | Investiční společnosti | Čínské indexy | Hlavní trend | Retail Investor Beat | Ekonomický poradce | TRIM Alfa | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Lufthansa | Chování ceny | Ceny energií | WTI ropa | Co chystá Donald Trump? | Investovat peníze | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Mzdové požadavky | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Smlouva o volném obchodu | Uniswap | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Index FTSE 100 | Index důvěry | Jerome Powell | Měnový kurz | Finanční skupina | EPFR | Základní sazby | Brent (OIL) | Ropovod CPC | Japonský premiér | Čínský průmysl | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Dna | Další kryptoměny | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | USDCHF | Multi-Asset obchodování | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Index amerického dolaru | Čerpání ropných zásob | Kurz bitcoinu | Dodávky zemního plynu | Technologický sektor | OSN | PAP | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Obchodování proražení | Saudi Aramco | Komunita | Ukončení válečných zločinů | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Plánování | Moje obchodování | Euro posiluje | Blockchain | Boje na Ukrajině | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | Kanadský dolar | Politické riziko | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Pozitivní výsledky | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | AXA | Šperky | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Americké vlády | Zasedání bankovní rady | TradingView | Produktivita práce | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Omezení dodávek ropy | EUR/NZD | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Nejbohatší člověk | ETF roku 2020 | Ozbrojený konflikt | Plán zvyšování úrokových sazeb | Futures na americké akciové indexy | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Směr trhu | Míra inflace | Historický vývoj indexu S&P 500 | Fyzické zlato | Tržby společnosti | RTS | Fundamentální data | Indexy PMI | Platforma | XOH Trader | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Vládní bondy | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Intervence centrální banky | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | AREX | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | USD/RUB | Ruská banka | Finanční situace | Ekonomický výhled | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | PoW | Prospekt | Trading | Akciové futures | Ropné akcie | SWIFT | WP | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | Ceny benzínu | Zvýšené napětí | Ukrajinská vláda | Nemovitostní trh | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | BTC | KOSPI | Bankovní sektor | Eugal | Indexy | Forex Factory | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Obchodní bilance | Ticker | Severomořská ropa Brent | Pimco | Akcie automobilky | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výzkumná společnost | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Společnost Celsius Network | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Ruský Gazprom | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Investovat do zlata | Sankce na Rusko | Bridgewater Associates | Lehká ropa WTI | Americké akcie včera | Úsilí | Firma Avast | Napjatá situace | Senátorka | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bankovnictví | Trim Broker | Libye | Aerolinky | USD index | STOXX50 | Pohonné hmoty | Meziroční inflace | BASF | Continental | Air Liquide | Break-Even | Biliony | Divergence | EasyJet | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | Federální obchodní komise | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | Terraform Labs (TFL) | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | OSN a WTO | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Tržní cena | Hlavní evropské indexy | Propad daňových příjmů | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Zhoršení výhledu | SunPower | Silvergate | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | Saúdové | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Turecká ekonomika | Co je VPS | Guidance | Invaze Ruska | Počty nových žádostí o podporu | Družba | APP | Pokles zlata | Přístup na trhy | Anexe Krymu | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | GD.US | Spojení | Cykly | Long | Rally | Investování do akcií | Technický výhled | Bankovní rada | Recese v USA | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Pandemie | GLE | Kurs koruny | SARS | Růst těžby v USA | Nálady na trhu | Členství v EU | Bear | Tripadvisor | Největší hedgeový fond | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Klid | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | CFIUS | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | Výprodej | Zasedání centrální banky | AUDNZD | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | České měny | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Šance | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Nová řecká vláda | Business | UCITS | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Akcie Home Depot | Coffee | GBPJPY | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FOMC | Indikátory | Albemarle | Arizona | Poptávka po oceli | PMI ve službách | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Dekarbonizace | Růst spotřebitelských cen v Británii | Plug Power | Algoritmus | LPR | Plynárenské společnosti | Kongres USA | Investments | Palantir | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | TRUTH | YouGov | Keystone XL | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Orsted | Holubičí tón | Španělé | Nový týden | Výsledky voleb | Bankovní unie | Umělá inteligence | Papež František | Fiskální politiky | Inovace | Asociace vyjednavačů | Španělský IBEX 35 | Konsolidace | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | BlockFi | Akcie SunPower | Mezinárodní sankce | Brazílie | Jihoafrická republika | Sentix | Trhy dnes | Dodávky plynovodem | | Macy's | Amundi Pioneer Investments | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Výsledek voleb | Nervozita z trhů | Eurovolby | Členské země | Pandemická situace | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Ruleta | Výhled pro rok 2024 | Prodeje automobilů | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Purple Trading | Raytheon Technologies | Fio banka | Řetězce | Virtuální mince | Sentiment | Order | Short pozice | Kurzové riziko | Lucembursko | Falešný průraz (false breakout) | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Breaking | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Výsledek zasedání | Berenberg | Zakladatel fondu | Michal Lukáč | Politika | Konkurence | Banka Barclays | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Nakupovat | LYNX WhatsApp | Dodávky z Ruska | Organizace spojených národů (OSN) | Míra nezaměstnanosti | Indický premiér | Silné mexické peso | Komunikace | ERC-20 | Josef Dudek | Burza Binance | Indikátor MACD | Země eurozóny | OMV | Čínský prezident | Dnešní seance | Americké futures | MAM | Investice v USA | Příznivé faktory | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Cushing | Forint | GDP | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Circle | Si Ťin-pching | Zasedání FED | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | US akcie | Sociální síť Twitter | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Americký provozovatel kin | Zlatá horečka | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Centrální banky USA | CAR | Energiewende | Federální vláda | Nálada | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Quant | Emise dluhopisů | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Ruský útok na Ukrajinu | Španělsko | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Předsedkyně Evropské komise | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Větší korekce | Vítězství | Oregon | Intel | SVB | Index volatility VIX | Lula da Silva | HighSky Brokers | Ropovod Caspian Pipeline Consortium | Výprodej akcií | CSG | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Bloky | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Ministr obchodu | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Nákup zlata | SYRIZA | Sankce | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký kongres | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Výhled | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Erste Group Bank | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Quant Insight | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Mexický prezident | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Technická analýza BTC | Capital Com SV Investments Limited | Kupci | Summit EU | GM | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Kótování | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Nemovitosti v ČR | Bilance Fedu | Economist | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Odpovědnost | Obchodní dohody | Almeda Research | Ray Dalio | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Index Hang Seng | Fondy ETF | Private equity | PGNiG | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Akcie | Bankovní krize | Americký provozovatel kin AMC | Jaromír Gec | Trh s fyzickým zlatem | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Miliardáři | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | Ekonomické trendy | Zlaté rezervy | Těžaři ropy | Cyrrus | Komunistická strana | Expanze | Full-time trader | Problémy FTX | Giphy | Balík sankcí | Aktuální rezistence | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Vliv na finanční trhy | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Německé ekonomiky | Diamanty | Financial Times | Varianta koronaviru omikron | LHA.DE | Možný odchod | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Spread | CZK/USD | Nikkei (JAP225) | Iniciativa | Korporace | Trading edge | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Budování tržní ekonomiky | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Společnost Nord Stream 2 AG | Schodek rozpočtu | New York | St. Louis | Retail Investor | Swing | Finanční údaje | GS | Výsledky maloobchodních tržeb | Bernstein | Jak se obchoduje | Rizikový apetit | Ceny ropy Brent | Cena kontraktu | Zvýšení úroků | ČNB dnes | Obchodovat s akciemi | Jak investovat | Vývoj mzdového indikátoru | Risk Off | Applied Materials | ETH/USD | Ukrajinská krize | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Světový trh s ropou | Daňový balíček | Exotické měny | Paramount | EURCHF | CoinGecko | Krize na Ukrajině | G20 | Pokles poptávky | Index strachu VIX | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Akcie ruských bank | Prezident Erdogan | Elektronická evidence tržeb (EET) | APEC | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | FTSE Russell | Dnešní události | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Společnost Thales | Dolarový index | Indikátor CCI | NERV | Obchodní tipy pro zlato | Deeskalace | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Robert Shiller | Big Tech | Sazby | Nadnárodní korporace | Americké výnosy | Mezibankovní | US30 | ODS | Výnos dluhopisu ruské vlády | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Investování | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | JAP225 | Generální ředitel | Devizové rezervy | České vlády | Akcie ViacomCBS | DIHK | Cíle | USD/JPY | Politická rozhodnutí | Tim Ghriskey | Interfax | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | LTRO | Šekel | Investiční skupiny | Volkswagen | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Zadlužené Řecko | Rozvoj | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Jestřábí přístup | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Americká administrativa | Reinvestice | Výprodeje | Kryptoměnový trh | OIL.WTI | Nové sankce | Obchodování s CFD | Teherán | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Terra | Evropská rada | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | EBRD | Růst podnikatelské aktivity | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Světová ekonomická krize | Medvědí trend | Setkání lídrů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Slovensko | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Maloobchodní prodej | Irsko | Regulační úřady | Důležité zprávy | Řetězec Kroger | Roklen | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Dmitrij Peskov | Michal Brožka | Rolování kontraktů | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Fundamenty | Ukrajina a Rusko | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | USDX | Nejlepší ropné akcie | Stabilita | BTC/USD | Fed dnes | Inaugurace | Oslabení NATO | Dodávky plynu | Jasný signál | Společnosti z indexu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Yavuz | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Kosovská vláda | Uvolnění měnové politiky | Ivan Korčok | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Americké počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Akcia | Strategická rozhodnutí | Ukroboronprom | SEB | Termín pro přijetí eura | Bidenovo vítězství | Klíčové události tohoto týdne | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | PR Newswire | Maďarská vláda | JPMorgan | Sázení proti jenu | Zahájení ruské invaze | Data z Německa | Trade | Risk On | Překoupené oblasti | Regionální měny | Eni | Futures na zemní plyn | Generál Pavel | Vladimír Kruliš | Nové prognózy | Klíčová rezistence | EFSF | Kdo řídí mezinárodní dohody | Patria.cz | Prodeje | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Nákupní signál | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Světová zdravotnická organizace | Západní ekonomiky | ABN Amro | Prezident Putin | Zlotý | Evropský průmysl | EIA | Generativní umělá inteligence | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | ZEN | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Výhodné nákupy | Miliardy USD | Guardian | Bulharská měna | Snižování daní | Poradce | Vicepremiér | ADA | Obchodníci v New Yorku | Nižší maxima | Další růst sazeb | Obchodní den | Výdaje Číny | Makroekonomické události | Vlády NATO | Jamal | Pakt stability | Fond RSBC | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Česká národní banka | M1 | Afrika | Ekonomický novinář | Indexy amerického akciového trhu | Výsledkové sezóny | Britská vláda | EPS | Pražský primátor | Nvidia dnes | ADP | Square | Hodnota zlata | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Úbytek | Spolkový soudní dvůr | Joe Biden | Viasat | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Úspěšné obchodování | EET | Americké akciové indexy | CHNComp | Podmínky půjčky | Základní sazba | Pracovní síly | Slabé stránky | Polská společnost | Člen bankovní rady | SICAV | Výnosy bezpečných dluhopisů | Pokles obligací | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Guvernér české národní banky | Pravděpodobné scénáře | Změny trendu | Rafinerie | Společnost | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Petr Dufek | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Obchodní systémy | Ředitel investičních fondů | Úvěrová aktivita | Důchody | Likvidní | Sázky | Srbsko nezávislost | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Zlaté a stříbrné mince | Diamondback Energy | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | Diverzifikátor | CAD/CHF | Obchodujte | Disclaimer | Colt | Velká kryptoměnová burza | Španělský deník El País | Swiss National Bank | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Zvyšování marží | Wood & Company | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Holding CSG | Volatilita trhů | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | ASX | Investice firem | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Vitalik Buterin | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Panika | United Technologies | Rozpočtové příjmy | NEXO | Bezpečný dolar | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | List The New York Times | Viasat (VSAT.US) | Tisková konference | Eura | Obchodování na burze | Mojmír Hampl | CanniMed Therapeutics | Spojené státy a NATO | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Proprietary spoločnosť | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Miloš Filip | Britský FTSE | Provozovatel kin AMC Entertainment | Obilí | Deník The Wall Street Journal | Prémiové nemovitosti | Kryptoburza | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Ruská měna | Services | Ken Veksler | VIX | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Růst | Bankrot | Primární trh | Občanské války | Vyšší úroveň | TotalEnergies | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Jak nejlíp investovat peníze | Energetické komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Průmyslová produkce v eurozóně | Cameco | Risk-off | Proti trendu | Volvo | Emitent | Vášeň | Obchodování opcí | Zajištění | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Manažeři | Výnosy amerických státních dluhopisů | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | TradingEconomics | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Snížení inflace | Jak nejlépe spořit peníze | America first | Fúze | Rusko-ukrajinské napětí | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Ruský RTS index (RUS50) | Praktické tipy | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Merkelová | Cenový index | Akcie Alibaba | Stříbro a platina | Token | Valné shromáždění OSN | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Aerospace & Defense | Kryptoměnová burza | Bohatství | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Veterán finančních trhů | Migrační krize | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Jestřábí politika | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Merge | Vyjednávání o brexitu | Engulfing | Arca | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Futures na americké indexy | Centralizované burzy | Cílová cena | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Greenlight Capital | Spolupráce a přístup na trhy | Goldman Sachs Group | Sloupcový graf | Republikánský senátor | Merck KGaA | Pokračující růst těžby v USA | Mezinárodní pracovní síla | Dohoda RCEP | UCG | Nejhorší výprodej | Zpracovatelský sektor | Poptávka po ropě | Nezávislost na Srbsku | Návrat k normálu | Klesající tržby společnosti | Denys Šmyhal | Šíření koronaviru | Kotace | LNR | xAI | Klesá dolar | Vlády | Británie | Svíčková formace | Úvod do mezinárodních vztahů | Makléřská společnost | Marcin Grzesiak | Dmytro Kuleba | Energetické technologie | Jean-Luc Mélenchon | Formace Bearish Engulfing | 10letý reálný výnos | Illinois | Prodej zboží | Volby v Pákistánu | Kryptoúvěrové firmy | AIR.DE | David Frost | Vladimir Putin | Dodatečný kapitál | Dassault Aviation | Rozvojové ekonomiky | 5G | BA.UK | Prohlášení | Virgínie | Demokratické prezidentské primárky | Průmysl v Německu | Uzavření Rudého moře pro tankery | Bright Trading | Stephen Innes | Geopolitické dění | Burzovní zpravodajství | GameStop | Společnost MOL | Riziková prémie | CryptoCOM | Server Politico | Predikovatelný | Auditor | Průlom | Cisco Systems (CSCO.US) | Krajní pravice | BAACZGCE | Míra nezaměstnanosti v březnu | Madeleine Albright | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Akcie BMW | Zisk na akcii | Čínské podniky | Výsledek zasedání k měnové politice | Poptávky po dolaru | Inflační doložka | Tesla | Daň z nabytí nemovitosti | Procter & Gamble | BAE Systems (BA.UK) | To Kwon | Krach amerických bank | Plán EU | Kurzové výkyvy | Caspian Pipeline Consortium | Společnost Gazprom | Primárky v Jižní Karolíně | Technická analýza GBP/USD | Obchodování průrazů | Japonské maloobchodní tržby | Volby v Indonésii | Eurovolby ve Francii | Estonsko | Luna | Burzovní makléř | Kjótský protokol | Junk bonds | Program nákupů dluhopisů | Kryptoúvěrová společnost Nexo | TSN.US | Narušení dodávek z Ruska | LVMH | SPAC | Nový Zéland | Útok dronů | ING Groep NV | Iliad | MOL | Cboe VIX | Akcie Saudi Aramco | Zátěžové testy bank | False breakout | Asociace Libra | Index čínských firem | Digitální éry | Globální ekonomické aktivity | Spolkový soudní dvůr (BGH) | Auta se spalovacími motory | Klesající tržby | Pražská burza | Vývoj těžby ropy | Míra inflace v USA | Společnost Chainalysis | Severoevropská dohoda | Růst Bitcoinů | El País | Dluhopis | Societe Generale (GLE.FR) | Cena zemního plynu | Volební shromáždění | John Hardy | Růst hodnoty bitcoinu | DBK.DE | Jak nejlépe investovat | Obchodní software | Loď Yavuz | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | Uvolnění zákazů | Kemal Kiliçdaroglu | BMW.DE | Forexové obchody | Členové NATO | Investice do obranného průmyslu | Měnové krize | Wilbur Ross | Obliba bitcoinových peněženek | Goldsaver | NLI | CAD | Alty | Kosovo | Výnos dluhopisů | Investro | Daimler | HDP ve Spojených státech | Uložit si kryptoměny | Základní úroková sazba | NEL.NO | British Petroleum | Cenové války | Elektroauta | Snížení dodávek | Brent nebo WTI | Ohio | Sentiment amerického akciového trhu | Extrémní volatilita | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Bitcoinové burzy | Růst bitcoinu | Dnešní obchodování | Civilní letectví | Volby v Bělorusku | Východoevropské akcie | Zajímavé zhodnocení | Američtí regulátoři | Transakce s kryptoměnami | MiFID II | Pařížská dohoda | Komentátor | TUI.DE | Evropské aerolinky | Onet.pl | Hodnotové akcie | Odvětví | Pozastavit obchodování | Ukrajinské síly | Nárůst ceny | Rheinmetall (RHM.DE) | Šéf britské centrální banky | Michal Strnad | Geopolitické události | NexGen Energy | Technologické společnosti | Akciový trh ve Spojených státech | Krypto trh | EURTRY | Autoprůmysl | Politické problémy | Pracovní místa | Tether | Extrémní růst | Vakcinace | Pád Ukrajiny | Tržní pozice | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Kurz EUR | Medvědí potenciál | Silnější americký dolar | Kurz liry | Devalvace měny | Banka | Největší evropská pojišťovna | Mzdový nárůst | Růst na Bitcoinu | Postoj k ruské ropě | Time frame | Jak si otevřít obchod | Ceny povinného ručení | NHS | Aramco | EchoStar | Vztahy velmocí | Období finanční krize | Vývoji podnikatelské nálady | Sezona zveřejňování výsledků | Růst cen ropy | Vít Hradil | Hnutí Hamás | Analytička | Nasdaq Composite | Rozhodnutí japonské centrální banky | Ruská federace | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Index spotřebitelských cen | Moving Average | Obchodní dohoda s Evropskou unií | Vývoz plynu do Finska | Skepse | Dluhopisy německé vlády | Agentura Unian | Německé maloobchodní tržby | Vlastnictví | Výjimečný stav | Ministr financí | Vstup do eurozóny | Norsko | Michal Teklinský | Lipow Oil Associates | Umělé inteligence (AI) | Roubini | Index technologického trhu Nasdaq | Banka Sberbank | Primární trh dluhopisů | Emisní cena | Zhejiang Geely | Události tohoto týdne | LCH Clearnet | Zlepšení | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Chování velkých hráčů | Prezidentské primárky | COIN | Ceny zemního plynu v USA | Americký index | Akciový index S&P 500 | Trans-Pacifik (TPP) | Capital Com Bel | Výnos amerických bondů | John Kilduff | City | Sledování ceny | Závislost Evropy na Rusku | Pentagon | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Hrozba stagflace | RWE | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Robert Gilpin | Velký hráč | Volby ve Venezuele | MTI | Zasedání amerického Fedu | Počet zaměstnaných | Snižování nákupu aktiv | Bloomberg | Odhadnout tržní sentiment | Snížení dodávek na trh | Intradenní strategie | Dopady Trumpových slov | CIPS | Gruzie | Rusové | Britský statistický úřad | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Nový model | Týdenní pivot | Casper | Schůze Evropského parlamentu | Graf dne | Šéf NATO | Představitel ECB | UBS | Plenární schůze | L.F. Investment Limited | Působení v Evropské unii | Evropské společenství | Volby na Tchaj-wanu | Danuše Nerudová | V USA volba prezidenta | Bydlení | Rozšíření krize | VanEck Defense UCITS ETF | Macrotrends | Technologický holding | Političtí vůdci | Ukončení války na Ukrajině | Geopolitické eskalace | Vyšší mzdy | Ceny uranových akcií | Lawrence Summers | Uskupení OPEC | Goldenmark | VOW1.DE | StoneX | Obchodní a mezinárodní dohody | Vlajka NATO | Poradkyně ministryně energetiky | Řecká vláda | Ratingový výhled | Jak fungují mezinárodní dohody | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Ruské rakety | Krátkodobý výhled | Ed Yardeni | Makléřské společnosti | Again Capital | Nárůst rizikové averze | Prezidentský kandidát | DoubleLine | Tomáš Vlk | Volby v Turecku | Vysoké ceny energií | Obchodní války | Trader 2.0 | Forwardové ceny | Podpora | Dohoda Severoatlantické aliance | Světové akciové trhy | Wagnerovy skupiny | Čínský akciový index Shanghai Composite | Nvidia Corp | Zamyšlení | Společnost Delta Air | Pojišťovny | Viceprezident Mike Pence | Volba příštího prezidenta | Spready | Ministerstvo spravedlnosti | Sankce Spojených států | Výkonnost indexů | Vystoupení Francie z NATO | Makléř Wood & Company | Kulturní výměna | Legální platidlo | Dohoda o klimatu (COP21) | Euro vůči americkému dolaru | Biden | Rhode Island | Zadlužení | Volby v Bangladéši | Hospodaření | Tipy pro začínající obchodníky | Burzovní grafy | Hlavní burza | Kreativita | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Těžba ropy | Kanadská ekonomika | Americká společnost | Vývoj reálného výnosu | Poptávka po uranu | Seznam mezinárodních sponzorů války | Vivendi | Savelletri | Andrej Babiš | Nemovitosti | Vestas Wind Systems | Zemědělství | Francouzský zbrojní průmysl | Dezinflační proces | Digitální majetek | Maďarský forint | Boris Johnson | Maryland | Eskalace | Futures trhy | Inflační očekávání v USA | Inflace v únoru | Akcie General Dynamics (GD.US) | Snížení sazeb | Výrobce munice | Výrobce letadel Boeing | Prezident Trump | Nizozemci | Americké měny | Dobrý trader | PLUG | Amundi | Výhled roku 2024 | Finská společnost | Ekonom Nouriel Roubini | Kadri Simsonová | Explozivní pohyby | Přehled | Euro k dolaru | Cronos | Dluh Řecka | Vizionář | Zasedání k měnové politice | Akcie Cameco | Do čeho investovat | Finanční ztráty | Prezident Asociace vyjednavačů | Uzavření transakce | Index CPI | Nominální úročení | Ohromné zisky | Soudní dvůr | Volby v Jižní Koreji | Prognóza ČNB | BofA | Pohled na zlato | DoubleLine Capital | Hlavní ekonom | EK | Elektřina v ČR | Globální problémy | Pád FTX | Cenové výkyvy | Adobe Systems | Itálie - burza | Načasování nákupu | Zakladatel FTX | Navýšení rizikové prémie | Prezident Biden | Sektor služeb | Erste Group | Analýza akciového indexu | Geopolitické faktory | Makléř | TPP | Index Nasdaq Composite | Výhled cen | EU a USA | xStation5 | Low | Burza v Moskvě | Balkan Insight | Hotovost | Německý kancléř | Bezpečnostní situace | Německo | Snížení úroků | Aleš Michl | Airbus (AIR.DE) | Průběh obchodu | Analýza ceny zlata | MT4 | Úvěrová aktivita v eurozóně | Zvolení Trumpa | Coinone | Jens Stoltenberg | Maloobchodní prodeje | Euronews | Oleg Děripaska | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Shanghai Composite | Ruské akcie | Levnější půjčky | Pellegrini | Výhled pro rok | Nejvýraznější propad | Vice | Walmart | Zahraniční forex | Tržní situace | Důsledky konfliktu | Obchodování s Ruskem | Radim Pařík | Výstup USA | Kyrylo Ševčenko | XTB | Visa | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Zveřejňování výsledků hospodaření | Velké objemy | Průmyslové kovy | Společnost Nexo | EXANTE | Bid | Vybrat zisk | Dennis Dick | Chorvatsko | Diverzifikátor akciových ztrát | Konkurent | Statistika | Mincovny | Očekávání vyšší inflace | Volby v Rwandě | Domácnosti | Zajištění proti inflaci | Finanční svět | Dojné krávy | Protivzdušná obrana | Uptrend | EFTA | Řetězec Walmart | Nedostatečná produkce | Cardano | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Sam Bankman-Fried | Kontrakt | Nové zakázky | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Banka pro mezinárodní platby | Riziko | Globální výzvy | Celsius Network | Václav Klaus | Obchodní výhled | Zhodnocování peněz | Provozní zisk | OFZ | Jedna libra | Česká vláda | Ruská centrální banka | Onet | Volby v Portugalsku | Zprávy z ekonomiky | AlfaOmegaTrhov | Grab | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Veřejný sektor | TUI (TUI.DE) | Dodávky plynu do Evropské Unie | Sazby beze změny | Kwasi Kwarteng | Propady na akciích | Koss | Britské společnosti | Sázka na jistotu | Ingalls & Snyder | Zpravodajské služby | MICEX | Goldenburg Group Ltd | FinCEN | Halving | Co má na to vliv? | The Guardian | Meta Platforms | Směrnice | Automobilka Volvo | Investoři na investici | Ceny hliníku | IPO WeWork | Bank of America (BofA) | Capital Com | Německé dluhopisy | Pozice | Geopolitické zájmy | Jihoevropské státy | Uzavření dohody | Burzovní krach | Platina | Dolar k rublu | Obchodujeme | Uvolnění rezerv | Závislost | Index amerických akcií | Pavel Ryska | Reálný výnos v Evropě | Dluhopisový trh | Sedm statečných | Zavedení dovozní cel | Vývoj měnového páru USD/RUB | Andrej Rády | Hayman Capital Management | Amazon | EUR/GBP | Ukrajinské hřivny | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | GBPNZD | Čínská internetová firma | Agentura PAP | Sociální demokraté | Evropská unie a Spojené státy | Marika Čupa | Agentura MTI | Motivace | Výhled trhů | Oslabování koruny | Americký HDP | Index pražské burzy PX | Liberty Ostrava | Vývoj EUR/USD | WHO | Počet nezaměstnaných | Volby v Dominikánské republice | Uskupení OPEC+ | ONS | Tvrdá data | Jak si vydělat | Americké trhy | Oživit ekonomiku | Mluvčí ČNB | JCPOA | Ministerstvo hospodářství | Akciový stratég | Tengiz | TTWO.US | Investing | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý investor | Koncern | Domino efekt | Holubice | CoinDesk | Capital.com | Francouzi | Bojkot | Kurz EURUSD | Chesapeake | Dnes index PX | Shromáždění OSN | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Asijské akciové trhy | News | Bithumb | Balkán | Obchodování páru EUR/USD | Reálné hodnoty bytů | Protekcionismus | Pacifik | Politika ruské centrální banky | Zbrojní průmysl | Evropské indexy | Zrušení NATO | NATO Jens Stoltenberg | Heritage Foundation | SPD | Makroekonomický kalendář | Býčí trend | Americký ministr financí | Nízké úroky | Alex Mashinsky | USTR | Další pokles | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Investiční rozhodnutí | Krach FTX | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Čínské ministerstvo | Deutsche Welle | CSCO.US | BKS Express | Mark Zuckerberg | Dlouhodobí investoři | Měkká síla | New York Times | Virus | NFP report | CPC | Národní sdružení | Společnost Unilever | Středoevropské měny dnes | Naše hospodářství | MIFID | Stárnutí populace | Alžírsko | Podnikatelé | Volba prezidenta | Ekonomický cyklus | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Finanční systém | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Nové energetické technologie | Nevládní organizace | Sankce vůči Rusku | Ruské dodávky plynu | Pokles libry | Chytrý Honza | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Fair Value | Ocenění | Rezistence | Provozovatel kin AMC | Tajné služby | Krize v Evropě | Volby na Islandu | Banky | RUS50 | Intervenovat | Cena benzínu | UniCredit (UCG.IT) | John J Ray III | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | NASDAQ 100 | Peking | Novo Nordisk | Napětí mezi Ruskem a Západem | DNR a LNR | Mark-to-Market | Dividendy | Investro.com | Platební síť | Burza | Mzda | Předseda Evropské rady | Těžební kapacity | Denní ekonomický kalendář | Obchodování eura | Etiopie | Pozice bitcoinu | Řízení investičního portfolia | Süddeutsche Zeitung | Deutsche Bank (DBK.DE) | Lockheed Martin (LMT.US) | Největší pokles | Korbit | Plug Power (PLUG.US) | Target | Elektronické obchody | Fio banka, a.s. | Mocenské struktury | Miliardy dolarů | Měkká síla a kulturní výměna | PKK | Peter Garnry | Geopolitika | Lockdowny | Firma Fiocchi Munizioni | West Texas Intermediate (WTI) | Universal Music Group | Výnosy u dluhopisů | Home Depot | Partneři | IPO | Aktéři mezinárodních vztahů | Prezidentské a parlamentní volby | VWS.DK | Antimonopolní úřad | Disney | Index NASDAQ 100 | Potenciál poklesu | Porovnání vývoje jádrové inflace | Jednotné Rusko | Zlevnění akcií | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Organizace Severoatlantické smlouvy | Cenu plynu | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Indonésie | Narušení energetického trhu | Očekávané Earnings | Dolarové dluhopisy | Americký dolar vůči japonskému jenu | Volby v Mexiku | Lael Brainardová | Cara Therapeautics | VanEck | Bavlna | Polská zpravodajská agentura | Americké ministerstvo zahraničí | Ministři financí EU | Hrubý provozní zisk | Pařížská dohoda o klimatu | Index DAX | EMA | Ruská ekonomika | Bývalý východní blok | Sektor služeb v USA | Netflix | Ruské podniky | Opatření | Vývoz do Kazachstánu | Americká ministryně financí | Velcí institucionální investoři | Emerging markets | Sentiment trhu | Generativní umělé inteligence | Gasoline inventories | Volatilita na finančních trzích | AMGN.US | Deloitte | Meziroční vývoj inflace | Cena akcií Applu | Úroková míra | Akcie společnosti Netflix | Zrušení amerického embarga | WIZZ | Ceny energie | Volby v Íránu | InstaForex | Novinky | Volby v Bhútánu | Facebook Inc. | Energie | Ruský vicepremiér | CryptoQuant | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Vývoj ceny ropy Brent | Síla Sibiře | Ekonomická nálada v eurozóně | Retail | Risk Management | RNO.FR | DNR | Dominancia BTC | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Příklad změny | IPO Palantir | Ruský HDP | Deutsche Post | Pařížská dohoda o klimatu (COP21) | Opoziční kandidát | To nejdůležitější | IMF a OSN | Expert Advisor (EA) | Tým FXstreet.cz | CODYA | Index Nikkei 225 | Otřesy na trzích | Ekonomické prostředí | Evropská komise (EK) | ARM Holdings | Úřady | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Přehled o dění | Dow Jones | Tržby skupiny | Stíhačky | Měna | Obchodní nastavení | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Demokracie a legitimita | Nouriel Roubini | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Země G7 | Finanční podmínky | Geopolitická situace | Hang Seng | Obchod na Forexu | Indiana | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Logo IMF | Růst poptávky | Regionální volby | Zastropování cen | Islámský stát | Inflace CPI | Tomáš Kacerovský | S&P 500 a Dow Jones | Republikánské primárky | Italský bankovní sektor | Rusko dnes | Vývoj HDP v eurozóně | Vyšší inflace | Izraelská centrální banka | KOSP200 | CFA | Utahování měnových politik | Ceny zemního plynu v Evropě | Monetární politika centrálních bank | Omyl | Práce | Société Générale | Atlanta Fed | Altcoin market cap | Obnovení růstu | Currency | Výzvy globalizace | Baker Hughes | Pioneer Investments | Fiocchi | Trumpův projev v Davosu | Nepředvídané události | Čínské vlády | Napětí na trzích | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Nezávislé měnové politiky | CZG | Lídři zemí | Technická analýza ceny zlata | ADNOC | Restrukturalizace | Financování výdajů | Investment | Krize | Logo WTO | Akcie společnosti ASML | Rozvojová spolupráce | Analýza ceny | VIAC | RIA Novosti | Ocelárny | Connecticut | Doktorát z ekonomie | BTC/USD Technická analýza | Začínající obchodníci | Rezistenční úrovně | Fidelity International | Krach Credit Suisse | Hard fork | Protiruské sankce | Zajímavý výnos | Úspěch v tradingu | Spojené státy | Zhao | Energetická firma | Rekordní pokles | Parlamentní volby | Zadluženost | RTX.US | Hospodářství země | Janet Yellen | TGT.US | Kursy | Současné globální výzvy | Zlaté mince | Globální investoři | Bezpečného útočiště | Turecký parlament | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | Bělorusko | Skupina G20 | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Snižovat daně | Regional Comprehensive Economic Partnership | Húsíové | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | Upisovací období | Americká seance | Brazilský prezident | Zasedání Rady guvernérů | Kurs koruny k euru | Rollback | Prodej aut | Nord Stream 2 AG | J.P. Morgan | Miliardář | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Innovative Industrial Properties | Stříbrné mince | Ekonomové | Volný obchod | LOW.US | Kurz české měny | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Pavel Sobíšek | G7 | Hlavní akciové indexy | Volby | Cíl růstu HDP | Statistický úřad | Ukazatele | Kov | ANSA | Američtí zákonodárci | Charles Michel | KKR | Nástup krajní pravice | Štěpení | Stagnace | Míra inflace v únoru | Tržby | Nemovitý majetek | Kolaps cen | Eurozóna | Rostoucí příjmy | Fio | Akcie v roce 2020 | RCEP | Amgen Inc. | Americká vláda | Hodnota všech kryptoměn | Kurs eura | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Americký trh nemovitostí | WhatsApp | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Lídři G7 | COVID-19 omikron | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Crash na burze | Zákaz dovozu ruské ropy | Daň z nabytí | Koronavirus | Americká letecká společnost | ITA | FXstreet | Zásobníky | Thales | Nárůst cen zemního plynu | Energetická bezpečnost | Dánsko | Canopy Growth Corporation | Belgie | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Hospodářské škody | Kiliçdaroglu | Ram | Podniky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | dApps | NPT | Americké úřady | Ruský akciový index | Bilance | Sankce USA | Politici | Černá labuť | Enel | Analytický tým | Volby v Ghaně | Správa | Očkování | Evropské země | Zlato | Fronty u čerpacích stanic | Vzestupný trend | Americké ministerstvo obrany | Instrumenty | PLUG.US | Mzdy | CFTA | Platidlo | Výrok Lagardeové | Tchaj-wan | Nákup ruské ropy | Naréndra Módí | Ruský vývoz plynu do Evropy | Energetický kolos | Jemenští šíitští povstalci | Ford Motor | Exinity | Mitch McConnell | Luna/Terra | Šíření nákazy | NZD | Americký ministr obchodu | Produkce ropy | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Michal Uma | Dodavatelské řetězce | Obchodní řetězce | Krajní levice | Poradenství | Jednání u penzijních záležitostí | Jakub Kraľovanský | Markit | Valné shromáždění | ČR | BIS | Mediánové ceny bytů | Portfolio fondu | Bezpečná aktiva | Nonfarm Payrolls | Republikánské prezidentské primárky | American Express | OTC | CNBC | Úroveň supportu | Silicon Valley | SPX | Olaf Scholz | Čínské firmy | Vývoz plynu z Ruska | Eulerův diagram | Zveřejňování výsledků | Caixin | Americké obchodování | Ekonomické sankce | Posílení ekonomiky | Vláda Finska | Uranium Energy (UEC.US) | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | CCJ | Analytik | Firemní výsledky | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Kobalt | Výnosy | Objem obchodování | Vojtěch Benda | Výdaje | ČTK | Holding | Předsevzetí | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Meme krypta | Kuba | Strategy Research | Analýza | WKL | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

National Venture Capital Association
Nationwide Building Society
Nativní aktivum
Nativní mince
Natixis
Natixis Investment Managers
Natixis North America
Natland
Natland Group
Natland Petr Bartoň

Následující klíčová slova

NATO Jens Stoltenberg
NATO schůzka
Natural American Spirit
Natural Gas
Natural Gas Intelligence
Nature Roadmap
NatWest
NatWest Markets
Naučit se obchodovat
Naučte se investovat
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít