Středa 19. června 2024 16:58
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Americké banky

C:\fakepath\banky-05062024.jpg

Brzký návrat krize regionálních bank v USA?

05.06.2024 Finanční trhy jsou cyklické. Vždy existuje návrat různých témat, dokud se problémy opravdu nevyřeší. V mainstreamovém ekonomickém tisku se řeší především návrat na výsluní akcií GameStop, ale tohle téma je spíš pro tradery a znalce psychologie trhů než pro dlouhodobé investory sledující makroekonomické trendy. Tento typ investorů by neměla ujít zpráva od FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation), která vyšla tento týden. Co se v ní dočteme?
C:\fakepath\1716543945-76-2406204.jpg

Bude bitcoin následovat zlato na ATH? | Investiční Memento #76

24.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 76. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Kolik budou v létě stát pohonné hmoty v Česku? Rozhodne Izrael a Írán

05.05.2024 Pohonné hmoty jsou nejdražší od loňského podzimu. Růst jejich cen sice v posledních dnech zbrzdil, ba se zastavil, ale otázka zní, na jak dlouho.
C:\fakepath\Banky.jpg

Velké evropské banky loni zaplatily v Rusku na daních skoro miliardu eur

29.04.2024 Velké evropské banky, které nadále působí v Rusku, zaplatily v loňském roce do ruského rozpočtu na daních zhruba 800 milionů eur (přes 20 miliard Kč). To představuje čtyřnásobek ve srovnání s obdobím před ruskou invazí na Ukrajinu, a to navzdory slibům bank, že budou své aktivity v Rusku minimalizovat. Informuje o tom dnes britský list Financial Times (FT).
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
img

Cena benzínu překonala psychologickou hranic 40 Kč/l, zdražuje také nafta. Pokud ale nedojde na odvetu Izraele za víkendový íránský útok, ceny paliv v ČR by mohly klesnout

18.04.2024 Benzín se v Česku opět prodává za více než 40 Kč/l. Tuto psychologickou hranici překonal – v letošním roce poprvé – předevčírem. Včera pak litr benzínu vyšel průměrně celorepublikově na 40,12 Kč/l. To je jeho nejvyšší cena od začátku loňského října. Zdražuje také nafta, byť mírněji. Zatímco benzín v posledních sedmi dnes zdražil o 35 haléřů na litr, nafta jen o sedm haléřů. Nyní stojí litr nafty 39,19 Kč/l. Nafta je tak nejdražší od první poloviny loňského listopadu.
img

Americké banky obsazují trh s půjčkami fosilní energetice, který kvůli zeleným regulacím vyklízejí banky z EU. Evropa se tak „střílí do nohy“, jako v autoprůmyslu

15.04.2024 Americké banky převážně středního, regionálního rozsahu profitují nejvíce ze zelených regulací EU. Zabírají totiž trh, kteří jejich evropští rivalové vyklízejí, aby dostáli závazkům v oblasti klimatických cílů. Tyto cíle stanovuje EU nejambiciózněji ze všech ekonomických celků světa.
img

Ranní komentář: Útok Íránu trhy zatím nechává klidné, výsledky bank a Tesla zlevňuje FSD

15.04.2024 Víkend přinesl neúspěšný útok Íránu na Izrael, který ještě více destabilizoval už tak složitou situaci v regionu. Svět nyní čeká na reakci Izraele, ale trhy zatím zůstávají v klidu. V minulém týdnu jsme se pak dočkali výrazného růstu výnosů a amerického dolaru, které reagovaly na vyšší než očekávanou americkou inflaci. Svá čísla za 1Q pak reportovaly také americké banky a například akcie JPM v reakci na ně klesaly o 6 %. Výsledková sezóna začíná, takže bude, společně s makrem a situací v Izraeli, jedním z klíčových témat tohoto týdne.
C:\fakepath\burza-13042024.png

Akcie v USA oslabily, velké americké banky ohlásily smíšené výsledky

12.04.2024 Americké akcie dnes oslabily. Velké americké banky předtím ohlásily smíšené výsledky. Náladu na trhu dále určoval vývoj inflace v USA a geopolitické napětí. Všechny tři hlavní akciové indexy odepsaly přes jedno procento a za celý týden skončily ve ztrátě.
img

Výsledková sezóna s XTB: JP Morgan a jiné banky stále s obrovskými zisky, pomáhají jim vysoké sazby

12.04.2024 Výsledková sezóna je opět tady a tradičně ji otevírají velké americké banky, tentokrát JP Morgan, Wells Fargo a Citi. Všechny tři společnosti přinesly pěkná čísla, kterými překonala očekávání. Ve velké míře poslední kvartály těžily z rostoucích úrokových sazeb, které se ale už nezvedají a očekává se jejich postupné snižování. Mají tato očekávání dopad na hospodaření bank již nyní? Dozvíte se v našem videu.
C:\fakepath\eurusd-12042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 12.4.2024

12.04.2024 Akcie ve Spojených státech po středečním výprodeji převážně posílily. Pomohla jim nejnovější makroekonomická statistika, která dává naději, že inflace dál zpomaluje. Investoři nyní čekají na začátek výsledkové sezony za první čtvrtletí, kterou dnes spustí velké americké banky. Na forexovém trhu mírně posiloval americký dolar.
img

🔎 Jak vidí CEO banky JP Morgan Jamie Dimon budoucnost? Vybrali jsme pro vás 7 nejzajímavějších bodů

10.04.2024 Jeden z nejznámějších bankéřů světa, Jamie Dimon, který je dlouholetým CEO největší americké banky JP Morgan, zveřejnil před pár dny svůj tradiční dopis pro akcionáře. V něm každoročně popisuje svůj pohled na aktuální ekonomické výzvy, geopolitickou situaci, příležitosti a rizika, která aktuálně vidí.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled Číně, poprvé v historii. Má Západ sázet na pád Číny?

10.04.2024 Agentura Fitch dnes přelomově zhoršuje ratingový výhled Číně. Děje se tak vůbec poprvé od 90. let, kdy ji začala ratingově hodnotit. Dosud se rating Číny v očích Fitche vždy jen zlepšoval.
C:\fakepath\eurusd-10042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.4.2024

10.04.2024 Americké akcie včera uzavřely bez výraznějších změn, na trhu panuje nejistota před zveřejněním nových údajů o vývoji inflace ve Spojených státech a začátkem zveřejňování čtvrtletních výsledků amerických firem. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,02 procenta a zakončil obchodování na 38.883,67 bodu. Širší index S&P 500 naopak vzrostl o 0,14 procenta na 5209,91 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,32 procenta na 16.306,64 bodu.
img

Cena kakaa prudce roste, poprvé v historii dnes stojí až přes 10 000 dolarů za tunu, čokoláda bude luxusem jako nikdy. Čoko-vajíčka už jsou v Brazílii na splátky, výrobci typu Marsu potajmu snižují gramáž tyčinek, v Kit Kat nenápadně ubylo čokolády…

26.03.2024 Kakaové boby jsou nejdražší v novodobé historii. Cena bobů v rámci nejaktivnějšího kontraktu dnes na newyorské burze stoupla nad psychologickou úroveň 10 000 dolarů za tunu, a to historicky vůbec poprvé.
img

Kakao astronomicky zdražuje, čoko-vajíčka jsou na splátky, výrobci typu Marsu potajmu snižují gramáž tyčinek, v Kit Kat nenápadně ubylo čokolády. A bude hůř – tuna kakaových bobů včera prvně v historii uzavřela na ceně přes 200 000 korun

23.03.2024 Kakaové boby jsou nejdražší v novodobé historii. Tuna kakaových bobů včera poprvé v historii na newyorské burze uzavřela na úrovni převyšující v přepočtu 200 tisíc korun, vyplývá z údajů agentury Bloomberg (viz graf níže). Konkrétně nyní tuna bobů vyjde na 209 719 Kč. To je skutečně jejich nejvyšší korunová cena za celé období od vzniku samostatné České republiky v roce 1993.
img

Končí šéf jedné z největších autopůjčoven světa. Vaz mu zlomila katastrofální sázka na elektrovozy

16.03.2024 Za katastrofální sázku na elektromobily padá hlava šéfa jedné z největších autopůjčoven světa, Hertzu. Stephen Scherr, bankéř s třicetiletou profesní dráhou u Goldman Sachs přes svůj zkušený věk podlehl zelené ideologii a coby novopečený šéf Hertzu nakoupil do jeho flotily desetitisíce elektrovozů.
img

Největší finanční domy z USA a EU podnikají velkou expanzi v Číně, Německo tam rekordně investuje. Čína si zatím pochvaluje úzkou spolupráci s Ruskem

08.03.2024 Největší americká banka, JPMorgan, i největší evropský správce majetku, francouzská Amundi, chystají další velkou expanzi v Číně. Prý totiž jde o „nenahraditelný“ trh. Němci zase loni v Číně historicky rekordně investovali.
C:\fakepath\bitcoin-08032024.jpg

Dosáhne letos bitcoin na 200 tisíc?! | Investiční Memento #70

08.03.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 70. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Svět Česku pro letošek prognózuje nižší inflaci, než jakou má mít Evropská unie jako celek. Na Slovensku má letos být inflace citelně vyšší než v Česku

18.01.2024 Dny vysoké inflace v Česku jsou pomalu, ale jistě sečteny. I když ještě loni v prosinci byla v meziročním pohledu s přehledem nejvyšší v EU, po převážnou část letoška by měla být dokonce mírně pod průměrem zemí EU. A například citelně níže než na Slovensku. Plyne to ze souhrnu aktuálních prognóz celé řady domácích a zahraničních institucí.
C:\fakepath\goldman-sachs-17012024-1.png

Goldman Sachs je opäť v čele. Reportujú super výsledky

17.01.2024 V súlade s neustále meniacim sa finančným prostredím a dynamikou medzinárodných trhov sa pozornosť upiera na vývoj a výsledky jednej z najvýraznejších globálnych investičných bánk - Goldman Sachs. Napriek nárastu nových obchodov a nádejam na oživenie v oblasti fúzií, banka stále čelí výzvam. V tomto článku sa pohľadom na aktuálne udalosti a trendy zameriame na súčasnú situáciu Goldman Sachs a rozoberieme kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú jej pozíciu na medzinárodných finančných trhoch.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

Ranní komentář: Výsledky bank, ztráta Fedu, bitcoinové ETF a slabý zájem o EV

15.01.2024 Minulý týden přinesl hned několik zajímavých momentů. Překvapila americká inflace, která rostla o něco rychleji než trh očekával. Dopad na výhled pro pád sazeb byl ale zcela minimální. Velké americké banky reportovaly výsledky, které nijak nenadchly, a kryptosvět se radoval ze schválení několika bitcoinových ETF. Nálada na trzích zůstává pozitivní a volatilita je nízká. Dnes je v USA svátek, ale další dny přinesou opět důležitá makrodata a další korporátní výsledky.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Banky vydělávají, ale vyčleňují miliardy USD na pojištění vkladů pro FDIC

12.01.2024 Výsledková sezóna se dnes naplno rozjíždí a svá čísla přinesly i 4 velké americké banky. Obecně můžeme říci, že přinesla celkem pěkná čísla, avšak z důvodu loňské bankovní krize musí banky odepisovat miliardy dolarů, které platí americkému fondu pro ochranu vkladů. Některé z nich mají kromě toho i jiné vysoké výdaje. Chcete vědět víc? Přehrajte si naše video.
C:\fakepath\eurusd-11012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 11.1.2024

11.01.2024 Americké akcie včera zpevnily. Posilovaly zejména velké technologické společnosti. Investoři čekají na dnešní zprávu o inflaci ve Spojených státech, která by měla naznačit, kdy centrální banka USA (Fed) pravděpodobně sníží úroky. Vyhlížejí také čtvrtletní výsledky hospodaření velkých amerických bank.
img

Smíšený začátek pro Evropu: aktualizace obchodování společnosti Sainsbury's ukazuje, že potraviny jsou stále hlavní hvězdou přehlídky

10.01.2024 Finanční trhy jsou v polovině týdne poněkud ztracené, bez jasného směru nebo příběhu, který by trhy řídil. Evropské akcie otevřely mírně výše a také e-mini futures na index S&P 500 naznačují, že by americké trhy mohly později dnes otevřít výše.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
C:\fakepath\1704454451-61d-05012024.jpg

Býci vs. medvědi: Kdo vyhraje rok 2024?! | Investiční Memento #61

05.01.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 61. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\fed-13122023.png

Kdo bude mít nakonec pravdu: Fed nebo trhy?

13.12.2023 Málokdo očekává jiný výsledek dnešního zasedání Fedu než to, že úrokové sazby na amerického dolaru zůstanou po třetí za sebou bez změny. V tomto ohledu to bude další nudné zasedání Fedu, které nějak zásadně nezmění situaci na trhu. O vzruch mezi investory se však může postarat zveřejnění tzv. dotplotu. Ale i zde je třeba připomenout, že dotplot není závazný program pro americký Fed. Tento dokument jen ukazuje sentiment amerických centrálních bankéřů pro následující roky. Co je na celé situaci zajímavé je názorová opozice mezi Fedem a finančními trhy.
C:\fakepath\burza-03122023.png

Analytici z JP Morgan předpokládají pokles indexu S&P 500 o 8 % v roce 2024

03.12.2023 Závěr roku je tradiční příležitostí pro analytiky, aby se vyjádřili k výhledu na příští rok. Tyto předpovědi však často připomínají věštění z křišťálové koule a jen výjimečně se vyplní. Když se ohlédneme na rok 2023, který měl být rokem krachu v důsledku zvyšování úrokových sazeb, vidíme, že se tak nestalo. Do konce roku chybí prakticky 10 obchodních dnů, takže pravděpodobnost, že se apokalyptické vize analytických firem naplní, je malá. To však nebrání analytikům překládat krizi na rok 2024. Jednou to určitě vyjde.
C:\fakepath\usa-06112023.png

Oběd zadarmo pro americké banky

06.11.2023 Slabá data z amerického trhu práce udržela na akciových trzích optimismus a prodloužila tak silnou rally celého minulého týdne.
C:\fakepath\1697799716-54b-20102023.jpg

Prodat a utéct? Která rizika nyní tlačí na trhy? | Investiční Memento #54

20.10.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 54. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Denní shrnutí: Na Wall Street panuje strach, VIX roste o 17 %

13.10.2023 Evropské indexy v pátek pocítily pokles, DAX a CAC40 klesly přibližně o 1,5 % a FTSE zakončil týden o 0,6 % níže. Akcie Novo Nordisk posílily o 1 % poté, co společnost zvýšila celoroční prognózy díky prodejům Wegovy a Ozempicu. Celkově je nálada na akciových trzích slabá;
img

Americké banky získávají po příjmech za 3. čtvrtletí 📈 Výsledky JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup 📊

13.10.2023 Americké banky JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup všechny vykázaly vyšší než prognózované výsledky na straně zisku na akcii a tržeb, přičemž všechny tři nyní rostly v předotevřeném obchodování. Akcie Wells Fargo se obchodují téměř o 3 % výše, Citigroup získává téměř 2 % a JP Morgan přidává přibližně 1,5 %.
img

Banky zahajují výsledkovou sezónu na Wall Street 🕤 Co čekat od JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup 📊

12.10.2023 Zítra, 13. října, otevřou výsledky hlavních amerických bank výsledkovou sezónu amerických společností za 3. čtvrtletí (1. čtvrtletí 2024). Před otevřením trhu představí výsledky banky JP Morgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US). Co očekávat od bankovního sektoru a čemu budou analytici věnovat pozornost?
C:\fakepath\akcie3.jpg

Shrnutí páteční seance: Americké akcie po zprávě o vývoji nezaměstnanosti v USA za září prudce zpevnily

08.10.2023 Americké akcie v pátek po zprávě o vývoji nezaměstnanosti v USA za září prudce zpevnily. Americká ekonomika minulý měsíc vytvořila výrazně více pracovních míst, než se čekalo. Index S&P 500 za celý týden stoupl a přerušil tak čtyřtýdenní sérii ztrát. V rámci indexu posílilo zejména odvětví informačních technologií, které následovaly komunikační služby. Za měsíc září zaznamenaly akcie výrazné ztráty.
C:\fakepath\usa-20092023-1.jpg

Další velké riziko pro finanční trhy - Americký shutdown

20.09.2023 Americká vláda nemá na růžích ustláno. Ihned poté, co bylo na začátku prázdnin vyřešeno navýšení amerického dluhového stropu, na konci září vznikl další problém - schválení amerického rozpočtu pro následující rok. Kongres Spojených států nemusí tento rozpočet schválit, což má potenciál značně komplikovat globální politickou situaci. Vojenská pomoc Ukrajině nebo Tchaj-wanu se může zpomalit, nebo dokonce zastavit, ale to není jediný možný důsledek.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Inflace klesá už jen nepatrně, je stále čtyřikrát vyšší než cíl České národní banky a letos už výrazněji neklesne. Nahoře ji drží vysoké ceny energií a odeznívající efekt vysoké srovnávací základny loňského roku

11.09.2023 Spotřebitelské ceny v Česku v srpnu rostly – dle očekávání – meziročním tempem 8,5 procenta. Tuto úroveň očekával jak trh, tak Česká národní banka ve své aktuální prognóze. Jedná se o nejnižší úroveň meziroční inflace za celé období od prosince 2021. V meziměsíčním pohledu však inflace v srpnu vykázala o něco vyšší úroveň, než se obecně čekalo. Ceny během srpna totiž poskočily o 0,2 procenta, zatímco tuzemští i zahraniční analytici oslovení agenturou Bloomberg čekali, že to bude nejpravděpodobněji jen o 0,1 procenta.
C:\fakepath\1694171607-memento-08092023.jpg

Způsobí ropa světovou krizi?! | Investiční Memento #49

08.09.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 49. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Pohonné hmoty zrychlují tempo zdražování, čerpadláři & spol. „čarují“ s cenou nafty. Vyšší daň naftu zdražila o 1,80 Kč/l, nafta ale celkově zdražuje o 4,80 Kč/l

31.08.2023 Pohonné hmoty v Česku pokračovaly v uplynulém týdnu ve svém zdražování, které v porovnání s týdnem předtím opět zrychlilo. Benzín za uplynulý týden zdražil o 22 haléřů na 39,75 koruny za litr, takže je nejdražší od loňského listopadu. Nafta nyní vyjde na 38,04 koruny na litr, což značí, že za uplynulý týden její cena vzrostla o 25 haléřů na litr. Nafta je nyní nejdražší od loňského prosince.
img

Pohonné hmoty dále zdražují, cena nafty vyskočila jen během srpna už o více než 4,50 koruny na litr – částečně i kvůli vyšší maržím

24.08.2023 Pohonné hmoty v Česku pokračovaly v uplynulém týdnu ve svém zdražování, byť pomalejším tempem než v týdnech předtím. Benzín za uplynulý týden zdražil o jedenáct haléřů na 39,53 koruny za litr, takže je nejdražší od loňského listopadu. Nafta nyní vyjde na 37,79 koruny na litr, což značí, že za uplynulý týden její cena vzrostla o 33 haléřů na litr.
img

S&P Global snižuje ratingy amerických regionálních bank!

22.08.2023 Ratingová agentura S&P Global se rozhodla snížit ratingy několika regionálních bank v USA, což vyvolalo obavy o likviditu, chvíli po podobném kroku agentury Moody's. Výnosy amerických dluhopisů zároveň dosáhly nejvyšší úrovně za posledních 16 let a trhy považují za nejpravděpodobnější, že Fed bude držet úrokové sazby minimálně do prvního čtvrtletí roku 2024.
img

Pohonné hmoty dále zdražují, cena nafty vyskočila během srpna už o tři koruny na litr

17.08.2023 Pohonné hmoty v Česku pokračují ve svém zdražování. Benzín za uplynulý týden zdražil o 22 haléřů na 39,39 koruny za litr, takže je nejdražší od loňského listopadu. Nafta nyní vyjde na 37,23 koruny na litr, což značí, že za uplynulý týden její cena vzrostla bez čtyř haléřů o celou korunu. Nafta je nyní nejdražší od letošního února. Během srpna už zdražila bez jednoho haléře o celé tři koruny na litr, benzín za stejnou dobu podražil o 1,50 koruny na litr. K 1. srpnu se zvýšila spotřební daň z nafty o 1,50 na litr, takže rozdíl mezi zdražením právě nafty a benzínu zhruba odpovídá právě navýšení daně u nafty, které u benzínu nenastalo.
C:\fakepath\eurusd-16082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 16.8.2023

16.08.2023 Hlavní akciové indexy ve Spojených státech včera oslabily o více než procento. Dolů je poslala statistika o maloobchodních tržbách i nepříznivé ekonomické údaje z Číny. Varování ratingové agentury Fitch o možném snížení úvěrového hodnocení některých bank pak oslabilo akcie velkých amerických finančních domů. Americký dolar byl prakticky beze změny.
img

Pokud vláda ponechá v balíčku zvýhodnění benefitů, sníží své šance na volební úspěch

14.08.2023 Voliči pětikoaličních stran chtějí úspory a i oni těžko vstřebají, proč se má šetřit na důchodcích, a ne na zaměstnancích. Změny daní v balíčku jinak zvýší inflaci, slábnoucí koruna přitom nepomůže.
C:\fakepath\1691756583-45e-11082023.jpg

Jak to, že inflace v USA opět roste? | Investiční Memento #45

11.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 45. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Inflace je stále vysoká a letos už moc klesat nebude. Přesto se však Češi mohou „utlouct“ po dovolených, které tudíž markantně zdražují a ženou inflaci nad očekávání vysoko

10.08.2023 Spotřebitelské ceny v Česku v červenci rostly – dle očekávání – tempem 8,8 procenta. Jedná se od nejnižší úroveň meziroční inflace za celé období od prosince 2021. Zároveň jde o mírně slabší tempo inflace, než s jakým ve své prognóze počítala Česká národní banka – 8,9 procenta. V meziměsíčním pohledu však inflace v červenci vykázala vyšší úroveň, než se obecně čekalo. Ceny během července totiž poskočily o 0,5 procenta, zatímco tuzemští i zahraniční analytici oslovení agenturou Bloomberg čekali, že to bude nejspíše jen o 0,4 procenta.
C:\fakepath\eurusd-09082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 9.8.2023

09.08.2023 Akcie ve Spojených státech včera oslabily. Snížení ratingu několika věřitelů agenturou Moody's vyvolalo obavy o zdraví nejen amerického bankovního sektoru, ale i širší ekonomiky, a podnítilo širší výprodej.
C:\fakepath\usa-30072023.jpg

Několik důvodů, proč situace v USA není tak špatná

30.07.2023 Zvedání úrokových sazeb se vždy skončí výprodejem akciového trhu. Finanční hotovost se v dlouhodobém horizontu vždy přesune od akcií k dluhopisům. Samozřejmě, je to všechno otázka časování. Pro odhadnutí momentu, kdy to nastane, člověk potřebuje mít jednak velký cit pro odhadnutí nálady na trzích, tak i velký přehled o tom, co se děje v reálné ekonomice. Mezi trhy a reálnou ekonomikou funguje jeden důležitý článek, a tím jsou banky.
img

Rally bitcoinu o 60 % v době, kdy se zhroutily americké banky, dokazuje, že BTC odstartuje ,,peněžní revoluci”

28.07.2023 Generální ředitelka ARK Invest Cathie Woodová uvádí, že mohutná rally bitcoinu (BTC) po pádu amerických regionálních bank je jedním z důvodů, proč je primární kryptoměna budoucností peněz.
img

Týden na akciových trzích: Čtyři dny akcie rostly, pokles jen v pondělí

21.07.2023 Výsledková sezóna za druhý kvartál respektive první polovinu roku je v plném proudu. Výsledky jsou zatím lepší v meziročním srovnání, tzn. že vzrostly. Většinou také překonaly očekávání trhu. Slušná čísla prezentovaly velké americké banky. U technologických firem Tesla a Netflix došlo k turbulentnímu obchodování, které ovlivnilo technologický index NASDAQ a vlastně i širokopásmový S&P500. Obě společnosti přitom překonaly reportovanými výsledky očekávání analytiků, jenže u Tesly došlo k poklesu marží a u Netflixu zklamal výhled. A to přineslo výraznou reakci investorů po zveřejnění výsledků.
C:\fakepath\eurusd-19072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.7.2023

19.07.2023 Americké akcie včera posílily, přispěly k tomu příznivé čtvrtletní výsledky některých bankovních společností. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 1,06 procenta na 34.951,93 bodu. Obchodování tak uzavřel na nejvyšší úrovni od loňského dubna, napsala agentura Reuters.
img

Denní shrnutí: Americké banky zahájily dobrou výsledkovou sezónu za Q2

17.07.2023 Wall Street smazala většinu ranní rally, kterou podpořily lepší než očekávané výsledky hospodaření hlavních amerických bank. Index Russell 2000 ztrácí 0,93 %, Nasdaq přidává 0,1 % a S&P 500 roste o 0,15 %. Nejlépe se dařilo referenčnímu indexu Dow Jones, který v době zveřejnění získává 0,4 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: JPMorgan so ziskom 14 miliárd USD, celý bankový sektor ťaží z rastu sadzieb

14.07.2023 Výsledky dnes priniesli aj veľké americké banky, medzi ktoré patrí JP Morgan, Wells Fargo či Citi. Všetky banky prekonali očakávania a dosiahli obrovské zisky. Nie všetkým sa však darilo rovnako. Zatiaľ čo niektoré banky rástli medziročne o desiatky percent, jednej z nich tržby aj zisky klesli. Viac sa dozviete v našom videu.
C:\\fakepath\\eurusd-13072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 13.7.2023

13.07.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele s technologickými společnostmi. Náladu na trhu zlepšila zpráva o inflaci, která posílila očekávání, že centrální banka USA (Fed) po červencovém očekávaném zvýšení úroků o čtvrt procentního bodu v dalších měsících nechá sazby beze změny. Velké technologické firmy jsou citlivé na vyšší úrokové sazby.
img

BREAKING: Barr oznámil vyšší kapitálové požadavky na americké banky!

10.07.2023 Barr z amerického Fedu oznámil, že největší americké banky s aktivy nad 100 miliard USD (dříve to bylo 700 miliard USD) budou muset zvýšit své kapitálové rezervy. Na každých 100 USD (riziko nesoucích) aktiv bude muset banka držet dodatečné rezervy ve výši 2 USD.
img

Ranní komentář: Desetileté US výnosy nad 4 %, pokuta Ant Group, real estate okénko a kreditní spready

10.07.2023 Americké indexy si své ceny minulý týden podržely, i když například v Evropě akcie výrazně zaostávaly. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná, a to navzdory pokračujícímu růstu výnosů, které se u desetiletých dluhopisů dostaly znovu nad 4 %. V novém týdnu pozor hlavně na americké výsledky inflace. Začíná také výsledková sezóna a v pátek budou svá čísla za 2Q reportovat první americké banky.
C:\fakepath\eurusd-30062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 30.6.2023

30.06.2023 Americké akcie převážně rostly. Indexy Dow Jones a S&P 500 posílily díky růstu akcií bank. Hlavní američtí věřitelé prošli ročním zátěžovým testem americké centrální banky (Fed). Index Nasdaq stagnoval. Silná ekonomická data podpořila očekávání, že Fed bude dále zvyšovat úrokové sazby.
C:\fakepath\trader-21062023-44-zm.png

Šéf Fedu před sněmovním výborem naznačil další zvyšování úrokových sazeb

21.06.2023 Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell dnes před sněmovním výborem pro finanční služby naznačil další zvyšování úrokových sazeb. Banka podle něj ovšem bude postupovat mírnějším tempem než loni, informovala agentura Bloomberg. Připravené vystoupení podle ní připomínalo Powellovu tiskovou konferenci po zasedání Fedu minulý týden.
img

Jen některé z realitních fondů porazily v uplynulém roce inflaci

15.06.2023 Realitní fondy jsou velmi populární, v posledním kvartále loňského roku jim přibylo zhruba 40 tisíc klientů. Nejvýkonnější nemovitostní fondy kvalifikovaných investorů jsou přitom mnohem výnosnější než fondy retailové. Často uváděným důvodem je odlišná zákonná regulace, nicméně podíl na tom nesou také rozdílné investiční strategie - pro běžné investory nejsou v nabídce fondy s agresivnějším přístupem. Z představené palety zástupců pouze TOP5 fondů kvalifikovaných investorů dokázalo na 3 letech porazit inflaci. Strmý růst hodnoty portfolií je již pravděpodobně minulostí, nyní musí manažeři portfolií spoléhat na růst nájemného. To je snazší u logistických a průmyslových ploch, v případě kanceláří a bytů se uplatnění inflačních doložek může setkat s odporem. Na druhou stranu aktuální situace na trhu umožňuje výhodné akvizice těm fondům, které mají dostatečné finance.
C:\fakepath\usa-12062023.jpg

Většina analytiků vidí finanční budoucnost černě

12.06.2023 Již jen několik dní nás dělí od dalšího zasedání amerického Fedu. Na tomto zasedání existují prakticky pouze dvě možnosti: buď Fed zvýší úrokové sazby o 25 bazických bodů, nebo je ponechá na stejné úrovni. Nicméně, obě možnosti jsou již zohledněny v cenách akcií a nečeká se žádné překvapení. Fed plánuje udržet své úrokové sazby vysoko až do konce roku 2023. I když se monetární politika stala předvídatelnější, v současnosti dominují na internetu převážně pesimistické předpovědi. Představme si alespoň dvě z nich.
img

Večírek vystřídala kocovina. Jaký koktejl namíchá FED nyní?

09.06.2023 Máme za sebou tři roky mimořádného dění na investičních trzích, které je do značné míry ovlivněno kroky centrálních bank v čele s americkým Fedem. Nejprve banky bojovaly tisknutím peněz proti ekonomickým dopadům pandemie, následně hasily (a hasí) zvyšováním úrokových sazeb inflační požár. Řada investorů a analytiků očekává, že už tento měsíc si ale dají američtí centrální bankéři ve zvyšování sazeb pauzu. Přichází opravdu čas, kdy se začnou „šrouby“ v ekonomice uvolňovat?
img

Forex: Dohráno po navýšení dluhové stropu v USA

07.06.2023 Kauza navýšení dluhového stropu v USA je úspěšně za námi, ale její dozvuky pocítí globální trhy i v příštích měsících. O co jde? V kostce jde o to, že americké ministerstvo financí, které čelilo zákonem stanovenému stropu pro vládní dluh, jej nemohlo emitovat v dostatečné míře a tak prakticky vyčerpalo likviditní rezervy. Ty jsou uložené na účtu u Fedu a v uplynulých týdnech klesly na úrovně, které jsou hluboko pod dlouhodobým průměrem.
img

Forex: Eurodolar se vrátil pod hladinu 1,0700

07.06.2023 Eurodolar se vrátil pod hladinu 1,0700. Při absenci důležitějších dat a vystoupení centrálních bankéřů se trh může zaměřit na chování krátkodobého dluhu americké vlády a akcie menších amerických bank, které by mohly opět čelit odlivu depozit (viz úvod). V emerging market po prezidentských volbách stále zlobí turecká lira. Trh zjevně vyděsily zvěsti, že novým guvernérem centrální banky by se měl stát bývalý generální ředitel nedávno zbankrotované americké banky First Republic. Pozitivní zprávou pro střední Evropu je to, že lira prozatím negeneruje žádnou finanční nákazu, která by měla vliv na středoevropské měny (především pak forint), které zůstávají stabilní.
img

Ranní komentář: Slabší makro z USA, nová regulace pro americké banky a další real estate okénko

06.06.2023 Začátek týdne na trzích proběhl bez větších výkyvů a přestože akcie většinou ztrácely, ztráty byly jen v rozmezí několika desetin procenta. Včea jsme se z USA dočkaly dalšího makra, které potvrdilo zpomalování americké ekonomiky. Do popředí zájmu investorů se dostala i žaloba SEC na Binance, nebo nový headset od Applu.
C:\fakepath\First republic.jpg

WSJ: Regulátoři v USA chtějí zpřísnit kapitálové požadavky pro velké banky

05.06.2023 Americké regulační orgány se chystají zpřísnit pravidla pro velké banky, která by mohla zvýšit jejich kapitálové požadavky v průměru o 20 procent. Cílem opatření je zvýšit odolnost finančního systému, vzhledem k tomu, že letos už zkrachovalo několik středně velkých bank. S odvoláním na informované zdroje to dnes napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Regulátoři se podle deníku chystají změny navrhnout už tento měsíc.
img

Ranní shrnutí (05.06.2023)

05.06.2023 OPEC+ souhlasil s prodloužením současného omezení produkce do roku 2024, zatímco předchozí dohoda předpokládala, že potrvají do konce roku 2023.
img

Předpověď ceny BTC: maximum 45 000 dolarů podle JPMorgan

02.06.2023 V tomto období nejistoty na finančních trzích přicházejí velmi různé nápady, včetně potenciální předpovědi ceny Bitcoinu.
img

Erdoganův triumf ve volbách může Čechům výrazně zlevnit dovolenou v Turecku. Turecké měně hrozí, že vůči koruně do konce letoška oslabí o 31 %, plyne z prognózy americké banky Morgan Stanley

29.05.2023 Včerejší volební vítězství stávajícího tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana může vést k dramatickému propadu liry. Turecká měna totiž podle včerejší zprávy analytiků přední americké banky Morgan Stanley oslabí o zhruba třicet procent, jestliže Erdogan setrvá u své kontroverzní politiky nízkých úrokových sazeb prosazovaných i v čase pádivé inflace.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Média: Manipulaci s úroky za globální krize koordinovaly centrální banky a vlády

22.05.2023 Manipulace s mezibankovními úrokovými sazbami v době vrcholící finanční krize v roce 2008 byla podle médií hlubší, než se dosud uvádělo. Britský list The Times dnes na základě čerstvých důkazů zveřejnil nové poznatky, které ukazují, že manipulaci s klíčovými sazbami LIBOR a EURIBOR koordinovaly vlády a centrální banky západních zemí, aby na trhu uměle obnovily klid.
C:\fakepath\ropa-trader.png

Ropa za 50 nebo 100 dolarů?

17.05.2023 Rok 2022 byl pro ropu jako jedna velká houpačka, letos jsme však očekávali mírné uklidnění situace. Opak je však pravdou a i v první polovině roku 2023 potvrzuje ropa pověst jednoho z nejvolatilnějších aktiv. Aktuálně na ropu působí několik protichůdných sil, které si v dnešním článku shrneme. Jaký je očekávaný krátkodobý a dlouhodobý vývoj cen ropy?
C:\fakepath\Buffett-14052023.jpg

Warren Buffett nás učí investorskému klidu, ve světě se nic moc nemění

14.05.2023 Valná hromada společnosti Berkshire Hathaway je investorský svátek. Už několik let máme možnost se podívat na její záznam, i když to vyžaduje několik dlouhých hodin. Záznam má přes sedm hodin. A je to náročná podívaná byťi jen pro diváka. Neuvěřitelné je, že Warren Buffett a Charlie Munger zvládnou prakticky bez přestávky po tuto dobu mluvit a odpovídat na otázky. Jako kdyby pro ně věk neexistoval. Přitom Buffett má 92 let a Charlie Munger příští rok oslaví 100 let. A co na valné hromadě zaznělo?
img

Ranní shrnutí (11.05.2023)

11.05.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výše po volatilní seanci. S&P 500 si připsal 0,45 %, Nasdaq se posunul výše o 1,04 % a Russell 2000 přidal 0,56 %. Dow Jones zaostával a uzavřel o 0,09 % níže.
C:\fakepath\patrik-urban-07052023.jpg

VIDEO: 🔴 Americké banky padají 😱 | Je dolar nad propastí ❓ | Centrální banky s růstem sazeb nekončí 🔥

08.05.2023 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Patrika Urbana ze společnosti FXstreet.cz.
C:\fakepath\eurusd-05052023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 5.5.2023

05.05.2023 Americké akcie včera oslabily. Problémy banky PacWest Bancorp oživily obavy ze zhoršení bankovní krize ve Spojených státech. Index amerických regionálních bank KBW včera odepsal 3,8 procenta.
img

Pád First Republic Bank: V bankovním sektoru odstartoval dominový efekt

04.05.2023 V USA se v úterý znovu rozhořely obavy místních bank, aniž by k tomu existoval zjevný spouštěcí impuls. Sektor i nadále trápí strukturální problémy a regulační orgány nabízejí jen krátkodobou úlevu. Riziko dalších runů na banky a jejich úzké vazby na investiční nemovitosti jasně ukazují zranitelnost celého bankovního sektoru a naznačuje, že může dojít k dalšímu zpřísnění úvěrových podmínek.
C:\fakepath\trader-04052023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.05.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 3,75 procenta. Rada guvernérů rozhodla o zvýšení úroků posedmé za sebou, i když tempo zvyšování zpomalilo. Zpřísňováním měnové politiky se banka snaží dostat pod kontrolu inflaci, která stále zůstává vysoká. ECB to uvedla v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\USA.jpg

Akcie amerických regionálních bank před začátkem obchodování oslabují

04.05.2023 Akcie amerických regionálních bank před začátkem obchodování ve Spojených státech oslabují. Reagují na propad akcií banky PacWest Bancorp, které oslabily po středečním skončení obchodování o více než 37 procent. Banka totiž oznámila, že zvažuje svůj prodej, aby se zachránila. Hrozba kolapsu další americké banky oživila obavy ze zhoršení bankovní krize v USA, píše agentura Reuters.
C:\\fakepath\\trader-03052023-51-zm.jpg

Fed podle očekávání zvýšil základní úrok o čtvrt procentního bodu

03.05.2023 Měnový výbor americké centrální banky (Fed) dnes na závěr dvoudenního zasedání podle očekávání zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do pásma pět procent až 5,25 procenta. Centrální banka v prohlášení naznačila, že možná pozastaví další zvyšování úroků. Fed zvýšil základní úrokovou sazbu, která je nyní nejvýše od roku 2006, podesáté za sebou.
C:\fakepath\eurusd-02052023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 2.5.2023

02.05.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn, investoři čekají na středeční rozhodnutí americké centrální banky (Fed) o nastavení úrokových sazeb. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,14 procenta a zakončil obchodování na 34.051,70 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,04 procenta na 4167,76 bodu, zatímco index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, odepsal 0,11 procenta na 12.212,60 bodu.
C:\fakepath\trader-28042023-44-zm.png

Akcie First Republic oslabují po zprávě, že firma směřuje do nucené správy

28.04.2023 Akcie problémové banky First Republic dnes prudce oslabovaly, obchodování s nimi bylo nakonec pozastaveno. Akcie reagují na zprávu serveru CNBC, že podnik pravděpodobně směřuje do nucené správy pod americkou Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC). O záchraně banky podle zdrojů agentury Reuters mimořádně jednají američtí představitelé.
img

Forex: Menší americké banky opět v centru pozornosti

27.04.2023 Problémy kalifornské banky First Republic, kterou stále trápí odliv depozit, přivodily včera dolaru ztráty, přičemž americké měně nepřidají ani tahanice o dluhovém stropu, které se rozjíždějí v americkém Kongresu. Dnes se dostanou do hry makro data a to konkrétně výsledek amerického HDP za první kvartál, který přinese i údaje za (Fedem preferovanou) inflaci. Zatímco od inflace nečekáme výraznější překvapení, tak růst HDP může být trochu slabší, než si myslí trh.
img

US100 klesá na měsíční minimum❗

25.04.2023 Indexy na Wall Street klesly na měsíční minima, když se na trhy vrátily obavy z dění v bankovním sektoru poté, co byly zveřejněny výsledky First Republic Bank (FRC.US) za 1. čtvrtletí 2023. Banka přiznala, že během otřesů vyvolaných SVB utrpěla intenzivní odliv vkladů v hodnotě 100 miliard USD a byla blízko kolapsu.
C:\fakepath\akcie-25042023.png

Bankovní krize nadále doutná - výsledky First Republic Bank nepřesvědčily

25.04.2023 I když jméno banky SVB již na dobro zmizelo z hlavním titulků světových médií, neznamená to, že je bankovní krize regionálních bank úplně zažehnána. Připomeňme si, že hlavní příčinou krachu SVB bank bylo špatné řízení rizik spojené se zvedáním úrokových sazeb. Regionální banky tak po celých USA ztratily důvěru klientů, kteří začali vybírat vklady. Podotkněme, že tato situace je v paradoxní, protože regionální banky jsou řízeny velmi konzervativně, protože nakupují bezrizikové produkty, jako jsou americké statní dluhopisy. Nejedná se tak jako v roce 2008 o složité konstrukce derivátových finančních produktů.
img

Fidelity International: Evropské komerční nemovitosti si stojí lépe než americké

20.04.2023 Rostou obavy, že další vlna tlaků na americké banky bude pocházet z oblasti komerčních nemovitostí. V Evropě je ale kancelářský sektor odolnější a většina bank je tak méně vystavena prudkým tlakům.
img

Nový svět přináší vyšší úrokové sazby

20.04.2023 Po téměř patnácti letech, kdy úrokové sazby ignoroval, si teď svět začíná pomalu uvědomovat jejich citelné dopady na makroekonomickou situaci. To může přinést celou řadu problémů.
img

Zasáhne krize komerčních nemovitostí společnost Brookfield a americké banky? 💵🏘

19.04.2023 Problém s trhem komerčních nemovitostí některé instituce, jako je Wells Fargo a Morgan Stanley, považují za systémovou hrozbu, i když zatím není jasné, zda skutečně eskaluje do takového rozsahu. Podle údajů Green Street se hodnota komerčních nemovitostí v USA již meziročně snížila o 25 % a roste také míra neobsazenosti:
img

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ: Wall Street Open s Petrem Zýmou

19.04.2023 Na plné obrátky jede výsledková sezóna ve Spojených Státech, kde reportovaly své výsledky největší americké banky. To nejlepší nás ještě čeká, ale už nyní vidíme smíšené reakce na akciových indexech. Příležitostí pro trading je spousta, a proto bude dnešní Wall Street Open s traderem Petrem Zýmou, který představí svůj pohled na trhy, aktuální obchody a jak přemýšlí nad aktuálními příležitostmi.
C:\fakepath\eurusd-19042023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.4.2023

19.04.2023 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn kvůli smíšeným firemním výsledkům. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,03 procenta a zakončil obchodování na 33.976,63 bodu. Širší index S&P 500 naopak stoupl o 0,09 procenta na 4154,87 bodu, zatímco index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,04 procenta na 12.153,41 bodu.
img

Smíšené výsledky bank. Goldman Sachs ztrácí 3 % 📉

18.04.2023 BNY Mellon dosáhla v prvním čtvrtletí silných výsledků. Tržby ve výši 4,4 miliardy USD meziročně vzrostly o 11 %; náklady meziročně vzrostly o 3 %. Návratnost hmotného kapitálu byla 20 %. Pákový poměr Tier 1 i poměr krytí likviditou zůstaly vysoké a nezměnily se ve srovnání s předchozím čtvrtletím na 5,8 % a 118 %.
img

Apple vstupuje do arény

18.04.2023 Soutěž o vklady na americkém trhu přiostřuje poté, co do arén vstoupila technologická společnost Apple. Její spořící účet nabízí úrok 4,15 %, což je výrazně více než průměrný úrok nabízený na dolarových účtech americkými bankami (podle FDIC 0,37 %) a podle Financial Times překonává i velkou část konkurenčních produktů na trhu.
img

Reporty top firem pro tento týden (17.04.2023)

17.04.2023 Velké americké banky minulý týden zahájily výsledkovou sezónu na Wall Street za 1. čtvrtletí 2023. První zprávy velkých bank dopadly většinou lépe, než se očekávalo, ale doprovodné komentáře varovaly, že ekonomika může mít v budoucnu problémy. Tento týden bude proud výsledků pestřejší a obchodníkům budou nabídnuty první zprávy od některých velkých amerických technologických společností.
C:\fakepath\trader-17042023-48-zm.jpg

Erdogan otevřel v Istanbulu nové finanční centrum, je poloprázdné

17.04.2023 V největším tureckém městě Istanbul bylo dnes otevřeno nové finanční centrum za 3,4 miliardy dolarů (72,6 miliardy Kč). Komplex, který nabízí 3,4 milionu metrů čtverečních kancelářských ploch, uvedl slavnostně do provozu prezident Recep Tayyip Erdogan. Kritici tvrdí, že se jedná jen o další zastávku v jeho prezidentské kampani. Erdogan se ve volbách 14. května pokusí potřetí obhájit mandát. Kvůli jeho nevyzpytatelné politice však důležití hráči finančního světa Istanbul přehlížejí, napsala agentura Bloomberg. Komplex tak zůstává poloprázdný.
img

Zbavte se akcií ČEZ, radí svým klientům velké americké banky

17.04.2023 Třetí největší americká banka Citigroup dnes vydala novou prognózu vývoje ceny akcií české energetické společnosti ČEZ. V následujících dvanácti měsících by měly zlevnit z nynějších zhruba 1200 korun za akcii na 790 korun. Svým klientům proto doporučuje se akcií ČEZ zbavovat (viz tabulka agentury Bloomberg níže).
img

Forex: Eurodolar se zastavil u 1,1000

17.04.2023 Eurodolar se vrátil pod 1,1000, když americké měně prospěla relativně jestřábí rétorika přicházející z Fedu a také lepší zprávy z amerického bankovního sektoru. Kromě toho, že v pátek zareportovaly velké americké banky dobré kvartální zisky, tak čerstvá týdenní data ukázala na velký nárůst depozit v celém americkém bankovním sektoru - speciálně pak v malých bankách. To jsou důležité zprávy pro Fed, který se tak nemusí tolik bát, že dalším zvýšením úroků ohrozí finanční stabilitu. Tento týden bude na data slabší, neboť ve hře budou jen indexy podnikatelských nálad. Nicméně bude třeba sledovat i rétoriku centrálních bankéřů - např. dnes promluví prezidentka ECB Ch. Lagardeová.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Federální úřad pro vyšetřování | Krach banky Union générale | Nové akcie | LIBOR | Mzda | Energetická situace v Evropě | Akcie PacWest Bancorp | Útok na Izrael | Walmart | Dostatečné zkušenosti | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Černý pátek | Obchodování na páku | Zestátnění společnosti | Evropská pojišťovna | Realitní trh | Finanční ústav | Hlava a ramena | Soft-landing | Prostor k růstu | J.P.Morgan | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Výplach | Euro k americkému dolaru | Debata prezidentských kandidátů | Klenotnictví | Výsledky bank | Globální fondy | Daňová optimalizace | Akcie Societé Generale | Dlouhé pozice | Burzovní krachy | Návratnost | Světové akcie | Skandinávské aerolinky | Války | Otřes na světových burzách | Opětovný pokles | Lithium | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Nureddin Nebati | Saúdský princ | Státní dluhopis | Češi | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Zájem o IFC | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Regulace finančních trhů | Slábnutí inflačních tlaků | TraderxNest | China Merchants Bank | Australská centrální banka | Allianz | Superúterý | Trh nemovitostí | Akcie Zoom | Panevropský index | US2000 | Velký propad | USD Coin (USDC) | Jana Steckerová | Belviport Trading | Hospodaření firmy | Zdražovat | DPH | Americká automobilka | EUR | Fiskální programy | Objem hotovosti | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Portfolio dluhopisů | Růst cen kakaa | Kryptoúvěrové firmy | Federal Deposit Insurance Corporation | Standard & Poor's | Volby v Bhútánu | Typ investorů | Levné peníze | Kalifornie | Regulatorní prostředí | Půjčování cenných papírů | Makléřské společnosti | Yandex | Výhled na hospodaření | Stephen Innes | Zelené ekonomiky | Salesforce | Wal-Mart Stores | Oběd zadarmo | Zásoby zlata | OTP | Jak si stojí akciové indexy | JP Morgan Chase | Dnešní obchodování | Union Bank | XOM | Výkyvy | Bankovní krize ve Spojených státech | Itálie | McDonald's | Obchodování v New Yorku | JLL | Stoxx | Nové studie | Posílení hotovostních rezerv | Stavební produkce | PEPP | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Skandinávské měny | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | American International Group (AIG) | První den obchodování | Finanční aktiva | Rozpočet EU | Očekávání | Nástroj manipulace | Jüan | Známý ekonom | Akcie Colt | Russell 2000 (US2000) | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Nejistoty na finančních trzích | Společnost Delta Air | Aktuální kurzy měn | Nikl | Biliony USD | Money market | Generali Investments, Fond realit | Volatilní | Swiss Life | Růst amerických akcií | Inflační riziko | Diverzifikace | Statistiky z britského trhu práce | Švédská centrální banka Riksbank | Blockchainové infrastruktury | Výpadek příjmů | Novo | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | EUR/JPY | Výsledky americké banky | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Coca-Cola | Veřejné finance | EURJPY | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Volby v Indonésii | FAA | Ark | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Dolar k japonskému jenu | Stimulační balíček | Trh práce | Společnost Ryanair | Akcie problémové banky | Ruský plyn | Evropská komise | Dopady energetické krize | Pro investory | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Swiss | Prezidentské a parlamentní volby | Czech Media Invest | Investice | U.S. Bank Wealth Management | US Bancorp | Britská centrální banka | Plán investic | DXY | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Geopolitické riziko | Potenciál | Velké riziko pro finanční trhy | První krize | Support | Oživení ekonomiky | Německé pojišťovny | Nízké sazby | Grafy | Akvizice | Index aktivity | Továrny na čipy | Přesnost | Česká měna dnes | Necyklické aktivum | Nejdůležitější ekonomické události | ZFP | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | ADP report | Spotové bitcoiny | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Accolade Industrial Lease | Slevy na dani | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Čokoládovny | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Ztrátová investice | Situace kolem Ukrajiny | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | Chování | Oděvní firmy | Intervence | NYSE | Růst mezd | CARA | Náklady na financování | Coinbase vstupuje na burzu | WOOD & Company Retail podfond | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | Nouzový stav kvůli koronaviru | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Bitcoinového ETF | Vývoj inflace v USA | Viterra | Bitcoiny | Akcie Saudi Aramco | Mimořádné daně | Bankovní skupina | Měnový pár GBP/USD | Nadprůměrné cash flow | Návrh zákona | Stop-Loss | SPAC v ČR | Psychické rozpoložení | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Akcie bankovního sektoru | Vítězství Německa | Dění na trzích | Přímé zahraniční investice | Obrat v sentimentu | Náklady na import | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Začátky obchodní kariéry | Green Street | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Valíd | EUR/USD | Bruno Le Maire | PiS | Předpovědi analytiků | Vanguard | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | Von der Leyenová | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | US dluhopisy | Míra neobsazenosti kanceláří | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Severní Dakota | Kurz jednotné evropské měny | Cena bitcoinu | Růst akciových indexů | Současná cena | Kdo je FDIC? | Důvěra v ekonomiku | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | US500 | Zvyšující se likvidita | Agentura AFP | Organizace SWIFT | Softwarová společnost | Union générale | Aktuální vývoj | Kryptosprávci | Benchmark | Rostoucí výnosy | Volby ve Venezuele | Vydavatelství Editis | Akcie kalifornské banky | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Projev šéfky ECB Lagardové | Vývoj deposit u komerčních bank | Množství peněz | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Brent | Cenné papíry | Výnos | DeFi | DAI | New York Community | Příležitosti a rizika | Investiční příležitost | Jan Berka | AdmiralMarkets | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Americká společnost | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | Delta | Russell 2000 | Schválení ETF | Dlužník | First Citizens | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | SMA | Vzdělávání | Skupina J&T | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Úspěch v investování | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Acacia Communications | Přebytek peněz na trhu | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Dnes na pražské burze | Současný dluh | Výrobci elektroaut | Zkrocení inflace | Tlak na banky | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Capri | Americká energetická společnost | Inflation Reduction Act (IRA) | Investiční strategie | Zvýšení sazeb Fedu | Vybírat zisky | Forexový trh | Fitch | KLDR | Státní dluh | ING Groep | MAE | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Investor Warren Buffett | Americká nezaměstnanost | Růst akcií Nvidia | Dluhopisy | Republikánské primárky | Věštec z Omahy | Index německých akcií | Turecká měna | Kontrakty | Jeden dolar | Belviport Trading Limited | Tulipánová horečka | Realia Fund | Propad cen | Akciové investování | NovaPoint | Obchodování s cennými papíry | Cathie Woodová | Analytický tým FXstreet.cz | Strategické možnosti | Automobilka Ford Motor | Optimism bias | Index DXY | Praxe | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | El-Erian | Posilování koruny | JPY | Manipulace s úrokovými sazbami | H&M | Akcie Wells Fargo | Europe 600 | Metaverse | Německá kancléřka | BX | Síť Threads | Americká investiční banka | Posílení české měny | Zvažované investice | Standard Chartered | Odhad HDP | WFT zdanění | Index Russell | Většinový podíl | Casino | Posilování dolaru | Uber Technologies | Ceteris paribus | FRC.US | Changpeng Zhao | Kanye West | Vyšší daň | Projekce | Znehodnocení | Kontrakce | Peníze | Infekce Covid | Pokles kurzu | Výhled do budoucna | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Zprostředkování obchodování | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Dodávky ruského plynu | Sentiment amerického akciového trhu | Kabinet | Čokoláda | FTX | Historický milník | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | ČNB Rusnok | Pokračování rally | Americká ropa | Kvantitativní utěsňování | Analytika | Medvědí trh | Levi Strauss & Co | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Zisky bank | Herní plán | Velké problémy | Federální úřady | FBI | Ekonomické údaje | Konsensus | Tchajwanská firma | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Inflace ve Španělsku | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Anthem | Sociální sítě | Výsledky Morgan Stanley | PlayStation 5 | Barel ropy | Palladium | Americký Fed | Korunový trh | Americká společnost Tapestry | Představitelé ECB | Nejznámější kryptoměna | Špatné úvěry | Události v ČR | Ropa WTI | Měnové zajištění | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Úbytek pracovních míst | Překvapivé ekonomické údaje | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Verizon Communications (VZ.US) | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Hershey | Rizika | Developeři | Bankovní domy | Největší evropská pojišťovna | Hedvábná stezka | Společnost NJJ | Zlataky.cz | Open Society Foundations (OSF) | Vazba stablecoinu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výhled poptávky | Dolar dnes | Valná hromada | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | Cenové tlaky | Argentina | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | NextEra | Krypto trh | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Aljaška | Dopravní subvence | E-book o investování | Prodeje aut | Akcie na vlastní účet | Hlavní americké banky | Hyundai | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Kryptoměnová společnost | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Magnát | Shopify | Kč/USD | Dot plot | David Solomon | Rozšiřování kapacit | Cash flow | Proražení | Mediální ticho | Občané | Upravený zisk | Nová makroekonomická prognóza | Společnost Nasdaq | Posílení koruny | Rozhodnutí ECB o sazbách | Výhled recesních scénářů | Aktuální očekávání | Export | Index milánské burzy | Banka Goldman Sachs | Domácí investiční společnosti | Delta Air | Britský ministr financí | NFLX | Edward Jones | Macquarie | Americká ropa WTI | Plány | Energetické akcie | Kroky centrálních bank | Prezidentské volby v USA | Americká média | Ant Group | Na burze | Schůze Evropského parlamentu | Trh s nemovitostmi | Zynga | Investiční analytik | Resistence | Finanční instituce | Globální krize | VaR | Gilead | Comcast | Energetická společnost | Katar | Maďarsko | Šok | Riziková averze | Cowen | LG Energy Solution | Koruna dnes | Američtí centrální bankéři | Evropská inflace | Ceny BTC | ByteDance | Růst výrobních cen | Akvizice společnosti | Společnost Emirates | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Index volatility CBOE | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | Norské společnosti | OXY.US | Kofola | FedEx | Garance | LMT | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Vývoj reálných výdajů na výstavbu v průmyslu v USA | Velké fondy | Obrovské zisky | Noviny | Spekulovat | Nord Stream 2 | Měnový fond | Dividendový výnos | Exekuce | Hertz | Tichomoří | Swapy | Nastavení úrokových sazeb | Báze indexu | Ahold Delhaize | Česká zbrojovka | ATVI | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Ruský prezident | Bogdan Maioreanu | Pověst | The Economist | NATO | WIG20 | Tovární objednávky | Emirates | Velké firmy | Vysoké sazby | Středoevropské měny | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Soukromé investiční společnosti | Největší společnosti | Akciové trhy v Evropě | Fitch Ratings | Výsledky společnosti | Úroková sazba | Kanadský premiér | CSCO | P.A. | Patria Online | Zranitelnost bankovního sektoru | Avast | Goldman Sachs Group Inc. | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Instagram | Kapitálový trh | Dovoz | Unie | Oživení trhu | Krach Credit Suisse | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spotřeby plynu | Admirals | Automobilka Tesla | Vládní výdaje | Velikost fondu | Zvednutí sazeb | Vyšší náklady | Výzkumy | Uhelné elektrárny | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Obchodování s dluhopisy | Tržní ceny | Banky v ČR | Dovozní cla | Státní investiční fond | Caterpillar | MT5 | Viry | Nemovitostní fondy | Čtvrtletní zisk | CISCO | NFP report | Odpojení Ruska | First Solar | Ruské banky | České hospodářství | Pro tradery | Bankroty | Model Y | Akcie Bank of America | Sentiment na Wall Street | 1 milion | Finanční výsledky společnosti | Stratégové | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Fincentrum | Výrobní ceny | Progres | Utěsňování centrálních bank | Evropský výrobce letadel | Nejsilnější růst | Světová finanční krize | Kiliçdaroglu | EUR/PLN | S&P Global | Plynovody | Elon Musk | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Santiment | Maďarský forint | Představitelé Fedu | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Akciové indexy | Newmont | Rizikovost | Pokles ceny akcií | Společnost Shell | Zpráva o vývoji inflace v USA | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Zájem investorů | Spotové obchodování | IONWAY | Posilování amerického dolaru | Fannie Mae a Freddie Mac | McKinsey | Turkish Airlines | Michael Feroli | Banka JPMorgan | Zestátnění společnosti ČEZ | Údaje o ekonomice | Firemní zisky | Euforie | Finančník | Makrodata | Francouzská automobilka | iPhone | FTNT | Obchody | Investoři | Volby v Mexiku | Prodej nových osobních automobilů | US výnosy | Portfolio | American Airlines | Christine Lagardeová | Akciová burza | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Situace kolem koronaviru | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Nejnovější výsledky | Jaroslav Brychta | Exact Sciences | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Statistický úřad Eurostat | Evropská měna | Výsledky za Q1 | AMD | Globální ekonomiky | Paušální daně | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Richard Bechník | Média | Hodnota indexu Nasdaq | Obchodníci | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | ZDR Investments | Úrokové riziko | Dovoz ropy | Severní Korea | Lepší výsledky | Grayscale | Investice do dluhopisů | Exxon Mobil (XOM.US) | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Koronavirové křivky | Bernie Sanders | Britský premiér | Zisk | Bez rizika | Fannie Mae | CAC 40 | Akcie výrobce letadel Boeing | Bias | Firma Meta | Peso | Prezident | Americké ministerstvo spravedlnosti | CFRA Research | Vestas | Futures na S&P 500 | Bitcoin futures | Sdružení výrobců automobilů | Globální akciové trhy | Den obchodování | Globální pravidla | Česká koruna | Bed Bath & Beyond | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Japonská automobilka | Ropné společnosti | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Automobilka Toyota | Vývoj deposit | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Centrální banky | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Fond Accolade | Snížení nákladů | Obchodování s termínovými kontrakty | Analytické služby | Cena mědi | Krize 2008 | VIG | WTI a Brent | Ministerstvo obchodu | WSJ | Kapitálové rezervy | Xetra | Raytheon | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Odvětví kryptoměn | Energetický gigant | Pesimismus | McKinsey & Co | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | DOGE | Neochvějná důvěra | Pád banky | Berlín | Průzkum | Funkční období | Boj s inflací | Britské banky | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Makrokalendář | Sestupný trend | Růst ceny Bitcoinu | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Moderna | Broker Trust | Kč/EUR | Volby v Ghaně | Svět kryptoměn | IEA | Akcie producentů mědi | Souhrn finančních trhů | Analýzy | Plenární schůze | Sloučení | Potravinové krize | Slevy | Akcie bankovních domů | Dlouhodobé pozice | Zakládání dalších nových podniků | Solární energie | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Klíčové společnosti | Demokraté | Lobbistické skupiny | Německý DAX | Portu Marek Malina | Brusel | Patria | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční krize 2008 | Práce z domova | Jednotná evropská měna | Bydlení | Realitní společnost | RWE | Uber | Všeobecné volby | Koupit akcie | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | Obchodní plán | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Události roku | Úrok | Odhad analytiků | Spotřebitelská nálada | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Cena akcií společnosti | P/E | Zpráva | Americké HDP | Cestovní ruch | Tower Semiconductor | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | Euronav | Vzdušný prostor | Oslabování dolaru | Příležitost akcie | Česká měna | Colt CZ | Prodej | Společnost Evergrande | Konzistence | Bohatý | Makrodata USA | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Technologické tituly | Platební neschopnost | Znárodnění | ENPH.US | First Republic Bank | Retailové fondy | ITU | Rizikové měny | EPH | Tržní kapitalizace | Členské země EU | Švýcarská banka | Růstové akcie | Janet Yellenová | Prezident Javier Milei | Medvědí kanál | Hrubý domácí produkt (HDP) | Akcionáři | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Warren Buffett | Finanční ředitel | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Zasedání Fedu | Ziskovosti společnosti | Viceguvernérka | Automobilka | Skupina OPEC+ | Praní peněz | Quantum | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Olej | Kweichow Moutai | Stimulační opatření | Výkonnost | Equal weight | Obavy o likviditu | Vedoucí představitelé | JPM.US | Nová prognóza | Obchodování | Zvýšení daní | André Kostolany | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Legislativa | GBP | Co se děje na finančních trzích | Graf ropy WTI | Tržby z prodeje | Spotřebitelské ceny v USA | Rekordní hodnoty | Management | NOVA Real Estate | Obchodní týden | Meta | Zpomalení ekonomického růstu | Financial Times (FT) | Admiral Markets | Farmaceutický sektor | Nákupy dluhopisů | Týdenní shrnutí | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Spirit AeroSystems | Růst cen ropy | Dobré výsledky | Cinema City | Majitel | Prezidentka ECB | ZEW | Zprávy | Vakcína a covid | Ropovod | Akcie v Asii | TSMC | Důležité ekonomické události | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Nadšení | Shell | České firmy | Fenomén | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Akciové burzy | Bank of New York Mellon (BK.US) | FB | Trigger | Vliv na ceny | BREAKING | Tokeny | Objem dluhopisů | Události ve světě | Největší švýcarská banka | Eurostat | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Bard | Vesmírné akcie | Evropské akcie | Averze k riziku | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Daňový poplatník | Vývoj ceny bitcoinu | Treasuries | Investiční aktivita | Dow Jones index | Rozhodování | Alena Schillerová | Největší americké banky | Růst inflace | Akcie v Evropě | Island | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Ceny ropy | Německé firmy | Jim Cramer | Hospodářský výsledek | Investiční banka | Výhled pro akcie ČEZu | Tesco | Wyoming | Occidental Petroleum | PwC | Ceny Bitcoinu | Americká společnost Intel | Praha | Wells Fargo (WFC.US) | Berkshire Hathaway | Silný růst | Evropský parlament | Semafor | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | Covid | Úvěrování | Airbus | Obchod Amazon | Terminální úroková sazba | Credit Suisse dnes | 3M | Vyhlídky | Snížení DPH | Nejdůležitější události | CZ | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Virgin Galactic | Výkyv poptávky | České banky | Angela Merkelová | Budoucnost financí | Míra | Firmy | West Texas Intermediate | Powell dnes | Vláda USA | Zestátnění ČEZ | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zadlužování | Obchodovanie | Jak na akcie | Obchodování na trzích | Digitální měny | Depozitní sazby | François Villeroy de Galhau | Investment management | Vlastní sociální sítě | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Akcie JPM | Nástroj | Výsledky | Akcie Saudi | HUF | Ekonomické oživení | Švédská centrální banka | Tennessee | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Zdražování pohonných hmot | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Obrovské množství peněz | Opatření proti koronaviru | Odhady trhu | Výrobce letadel | Australský dolar | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Suroviny | Stellantis | Uplynulý rok | Akcie amerických regionálních bank | Cena ropy WTI | Bank of America | Špatné výsledky | Úroda | TIM | Koruna | Finanční služby | Petr Lajsek | Výrazný pokles | Makroekonomie | Silný dolar | Retracement | Cenové prognózy | Spotové ceny | Včerejší obchodování | Následky pandemie | Eli Lilly | Finanční výsledky | Francie | Podnikatel Elon Musk | Předpověď | Kurz dolaru | Raiffeisen | SVB Financial | Epidemické situace | Americký výrobce | TraderX | DMA | Hypoteční trh | Katastrofální dopady | Onemocnění | Recese je neodvratná | Zvyšování úroků | Decentralizace | OPEC+ | Fiat Chrysler | Výrobce letadel Airbus | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | Zasedání Světového ekonomického fóra | Spekulant | Finanční domy | Marka | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | BHS | Objem | Zvyšování mezd | HDP eurozóny | Údaje | Ingredience | Hlavní měny | Obavy z recese | Instacart | Czech Real Estate Investment Fund | Federální rezervní systém | Německá automobilka Porsche | Společnost Nvidia | Problémy amerických bank | Klima | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Dovoz z USA | Americká banka | Thoma Bravo | Úrokové výnosy banky | Britská banka HSBC | Deprese | Western Alliance Bancorp | xStation | Aktivisté | Londýnské banky | Exxon Mobil | Zastropování cen ruské ropy | Akcie Volkswagen | Asie | Klienti ruských bank | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Světové ceny ropy | Alibaba | Komise v přenesené pravomoci | Očekávání analytiků | Americký shutdown | WMT | Propuštění | Postavení na trhu | Technologické společnosti | Průzkumy | Maryland | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Videokonference | Subvence | Větší regulace | Nomura | Mint rezidenční fond | Regulátor | Dnes index PX | Vládní dluh | Investorské prezentace | Raytheon Technologies Corp | Hlavní indexy | Prasknutí bubliny | Státní rozpočet | Automobilky | Dlouhodobý výhled | Demokraté a Republikáni | Světové krize | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Psionic Group Limited | Procter & Gamble | Alternativa oficiálních měn | Ask | Průmyslová výroba | Důchod | Návrat krize | Investika realitní fond | Popularita kryptoměn | Pfizer | Bilion | FRC | Kryptoměnová společnost Circle | Krátkodobé strategie | Emise skleníkových plynů | Toyota Motor | Sázka | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Rezidenční fond | EBF | Vesmírné akcie 2021 | Uvolňování opatření proti koronaviru | Převzetí Credit Suisse | Slabší koruna | Investiční management | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Kansas | Cena plynu | Deficit | Northrop Grumman | EDF | Graf | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Regulátoři v USA | Firemní dluhopisy | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Zbrojovka | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | Rozpad eurozóny | Evropská bankovní federace (EBF) | CFRA | Pozornost | Bankéř | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Index bankovních společností | Vodafone Group | Ceny domů | Stablecoin USDC | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | LEN | Finanční operace | Přijetí | Evropa | Distribuce | Česká spořitelna | HUF/EUR | Americká ropná společnost | OPEC | USD/PLN | Short | Ekonomické události | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Bitcoin dnes | Ropovod Družba | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Hodnota aktiv | BYD | Omezení pohybu | Eurodolar | KB | Zvýšených cen vstupů | Zpráva o inflaci | Ústavní soud | Kontext | Bezpečné útočiště | Polský zlotý | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Debata prezidentských kandidátů v USA | Generali Investments | Maloobchod | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Republikánské prezidentské primárky | Americká centrální banka | Inflace v Evropské unii | Earnings | Hospodaření banky | Trump | Rostoucí obavy | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Index volatility | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Institut Ifo | Pomoc lidem | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Finanční rok | Booking Holdings | Rollback | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Stress testy | Rhode Island | Příznivé údaje | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Stranická volební shromáždění | Nuevo León | Výhled na příští rok | Obchodování v Asii | Alitalie | Spořící účet | Zdanění mimořádných zisků | Mexiko | Rostoucí trend | Finanční krize | Euro dnes | Vstupy | Kancelářské nemovitosti | Americký investor | Inflace ve Spojených státech | Kvantitativní zpřísňování | Kingdom Holding | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Midstream | Makro data | Snížení spotřeby | Ekonomická situace | Christopher Dembik | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | Euro 7 | Spotřebitelské ceny v Číně | Tomáš Kudla | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Korporátní výsledky | Instituce | Turecko | Kakao | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Rusko dnes | Bank of Japan | Vlna koronaviru | OECD | SARS-CoV-2 | Investiční společnost | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Výsledky hospodaření | Americké CPI | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Zasedání americké centrální banky | LNG | Western Alliance | Aktuální problémy | VTB | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Index WIG20 | BBC | Tuzemské banky | Standard Oil | Czech Fund | PLUG | Britská měna | UBS Group | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Výdělky | Divize | Hrozí krach | Dění v USA | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Volby v Jižní Koreji | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Vývoj indexu volatility | Čínský statistický úřad | Zájem o bezpečnější investice | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Dnešní aukce | Rosněfť | Las Vegas | PSA | Rozpočtový deficit | Unijní ministři | Následky bankovní krize v USA | Zvýšení úrokových sazeb | Měny střední a východní Evropy | Audi | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Japonská automobilka Toyota | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | Téma inflace | Obchodníci s ropou | Zájem o dolar | Trh | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Cyklus zvyšování úroků | Aktivita na trhu | List Financial Times | Přehled o dění na světových burzách | SolarEdge Technologies | BinanceCoin | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Vládní podpory | Erste Bank | Společnost Alibaba | Investice do akcií | Výrazný růst | Měnová autorita | Vybírání zisků investorů | Fed | Rekordní minimum | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Snížení zadlužení | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Korekce | Světové ekonomické fórum | Drahota | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Vývoz ropy | Upozornění | Tržní prostředí | Země EU | Sazby daně | Expozice bank | Projev šéfky ECB | Illumina | Buffett | Evropská komisařka | Výrobce čipů Nvidia | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Pražské burzy | Volby v USA | Banka First Citizens | Finanční společnosti | Společnost BELVIPORT TRADING | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Krize eurozóny | Odveta | Vysoké ztráty | Tržní výhled | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | Globální recese | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Ekonomický a strategický výzkum | Volby v Británii | Podíl úvěrů na nemovitosti | Soud v Tokiu | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Senior trader | Historická událost | Posílení dolaru | XOM.US | Volná pracovní místa | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Dolar vůči jenu | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Ministři financí | Globální problém | Nákup akcií | Výhled pro EUR/USD | Měna Bitcoin | Švédské oděvní firmy | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | WIG | Zestátnění | Poměr P/E | Akcie Morgan Stanley | Wells Fargo | Trumpova administrativa | Rating | Aktivní obchodování | Dezinflace | Asijské indexy | Noel Quinn | Agentura S&P | Společnost Alphabet | INVESTIKA | Velké banky | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | MWh | Merck & Company | Komodity | Finanční budoucnost | Ebury | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Speciální dluhopisy | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Amundi | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Opatření proti šíření koronaviru | Další růst úrokových sazeb | UnitedHealth Group Incorporated | UNH | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Data z USA | Přebytek peněz | Nejistota | Unijní země | Daňové úlevy | SBUX | Kryptoměnový průmysl | Repo operace | Nákupy vládních dluhopisů | CME | Spotřebitelská inflace | Dostatek likvidity | Bitstamp | Íránský útok | Defi | Pokles cen ropy | Změny cen | Demokratické strany | Michal Valentík | Šířením nového typu koronaviru | Činnosti banky | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Siemens Energy | Cybertruck | Kurz dolarů | Banka HSBC | Světová banka | Pomoc Ukrajině | Národní ekonomická rada vlády | Dodavatelské řetězce | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Index Nasdaq | FSB | Akcie technologických společností | ADP report zaměstnanosti | Promsvjazbank | Cena hliníku | Penzijní fond | ECB dnes | Bankovní akcie | Exxon | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Společnost BlackRock | Odstřižení od SWIFT | Hlavy států | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Haruhiko Kuroda | Paušální daň | Slabý americký dolar | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Roční výkon | XRP | Objem obchodů | CFTC | Správy majetku | FIAT | Podpůrná opatření | Aerolinky SAS | Tomáš Pfeiler | Riksbank | Šperky | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Invest | Akcie v USA | Gazprom | Centrální banka | Reakce bitcoinu | Největší kryptoměna bitcoin | Andrew Bailey | Propouštění zaměstnanců | Newcrest Mining | Životní prostředí | Výrobce džínového oblečení | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Tečka kom | Hazard | Německá vláda | Zemní plyn | ILO | Fondy peněžního trhu | Tržní sentiment | QE | Překoupenost | Quantum Fund | Německo | Fed úroky | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Krach | Pravidla regulace trhů | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | New York Community Bancorp | Standard & Poor’s 500 | Donald Trump | Twitter | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Aktuální cena akcií | Patrik Urban | Jádrová inflace | Activision | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Rumunsko | Dopady pandemie na ekonomiku | Další růst | Centrum | Nejvýraznější pokles | Jiří Tyleček | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Marcus Goldman | CL | Odliv vkladů | Americká automobilka Tesla | Los Angeles | JPMorgan Chase & Co | Kartel OPEC | Vodafone | Podnikatelé | Air France | Západoevropské burzy | Embargo na ruské diamanty | Šíření viru | Visa | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Aukce | Investiční služby | Pokles dolaru | Role ECB | Polská vláda | Bankovní tituly | Vice | Dluhové krize | Energetický sektor | Trh s komerčními nemovitostmi | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | API | Rizikovější investice | Kurz české měny | Rating prioritních akcií | Pojišťovna VIG | Premiér Justin Trudeau | Dot-com horečka | Nižší zisky | BBBY | Česká republika | Cena DOGECOINu | Hamás | BNP | Současná cena mědi | Úvěrové podmínky | Volba prezidenta | WeWork | Threads | Zahraniční investice | CZK | Reuters | Úspory | Erste Group | Společnost XTB | ZEW indexy | Akcie Meta | Baidu | Přehřátí ekonomiky | Fixed income | Kov | Situace | Chevron | Akcie Samsungu | Domácnosti | Michael Kors | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Index madridské burzy | Londýnské akciové burzy | Světové měny | Depozitní sazba | PEPSICO | Akciová burza v Argentině | Reico ČS nemovitostní | Obavy z krize | Akciový index Dow Jones | Maloobchodní tržby | Overbalance | Ycharts | Rekordní maximum | Palo Alto | Cyklické odvětví | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Analytici | Dobré zprávy | Státní dluhopisy | Stablecoin | Americký dolar | Český hrubý domácí produkt | Růst v Číně | Provozní zisk | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Ripple | Credit Suisse Group AG | Linda Yaccarinová | Splácení dluhu | J&T | Equity | Kurz eura vůči dolaru | Míra inflace v Evropské unii | Dodd-Frank | Akcie Twitteru | Uvolnění kurzu rublu | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | Boeing | Mike Dickson | Cvičení | Podílový list | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Fraser | Ekonomiky | Dobrá nálada | US100 | PROP Trading | Krize v Perském zálivu | Mike Pence | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Prime | Vývoj výnosu amerického 10leté vládního dluhopisu | Stagnace | Riziko recese | Rozpočet | SLR | Švýcarské ústavy | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Google | Apple | Libra | GM | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Největší švýcarské banky | GameStop | Inflation Reduction Act | First Republic dnes | CFD | Startup | Nižší růst | Vysoké úroky | Řetězec Casino | Nová data | Dopad na ekonomiku | CEE region | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Velké technologické společnosti | Kakaové boby | Schůzky s finančními společnostmi | Valuace sektoru | Celsius Network | Automobilka Renault | Vydávat akcie | Americké ministerstvo obchodu | Západní firmy | Švédsko | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Zvýšení základní sazby | FTSE | TSLA | Výrobce letadel Boeing | Financovat | NJJ Presse | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Návratnosti investice | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | BRICS | Americké vlády | Aktuální cena | Investiční rozhodnutí | Hlavní akciové indexy | Vývoj nominální výše amerického federálního dluhu | FDIC | AMD.US | Výše amerického federálního dluhu | Nynější krize | Výsledky Nvidia | Psychologie trhu | Arm | Rizika nákupu | Fond | Federal Reserve | Alibaba Group | ECB | Guvernér francouzské centrální banky | Nový rekord | Ceny komodit | Problémy Credit Suisse | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Belviport | HSBC Noel Quinn | Nájemné | Hypoteční trh v USA | Citelné zdražování | Středoevropské burzy | Vývoj na měnových trzích | Akce centrálních bank | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Tržní hodnota Saudi Aramco | Nové úvěry | Investiční banky | Splácení zahraničního dluhu | ING | Řetězec | Gemini | University of Leicester | Rezervy bank | DOT | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Akcie farmaceutické společnosti | Czech Real Estate Investment | Moneta | Air | Koronavirus 2020 | Akcie dnes | Chatbot | Ministerstvo financí Ruské federace | Roční maximum | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Ceny akcií | Vyšší riziko | Andy Verity | Izrael | Merrill Lynch | Zájem o hypotéky | Ruská invaze na Ukrajinu | Huayou Cobalt | Istanbulské finanční centrum | S&P500 | Epidemie | Telekomunikační společnost | LEAG | Termínované vklady | Čínská ekonomika | Proroctví | Ceny | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Největší hráči | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Devizoví obchodníci | Zajímavé příležitosti | Cigna | Akciový graf | Pokles likvidity | Viceprezident | Cena dogecoinu | Ekonomické fórum | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Dekret | Převzetí firmy | MGM | Zmanipulovat úrokové sazby | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Ceny zemního plynu | Český PX index | Nižší zisk | Vývoj akciového indexu | Právo | Druhá největší světová ekonomika | Polská ekonomika | Biogen | NYT | Investiční portfolia | Konec obchodování | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Finance Group | Saúdskoarabská investiční společnost | Největší rizika | Americké společnosti | Cena kakaa | Epidemiologická situace | Hospodářská krize | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Investování | Potenciální zisk | Pavel Tykač | Omezení nákupů aktiv | Podílové fondy | Dnešní aukce státních dluhopisů | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Cointelegraph | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Moody's | Platební bilance | Lego | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | KNF | Banka | Makro | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Růst úroků v USA | NVDA | Credit Suisse Group | Odpor | Tuzemská inflace | Dluh USA | Velký problém | Obchodník | Prominentní jména | Portfolio manažer | Akcie týdne | Výhled na 2. kvartál | Automobilka Toyota Motor | Plynárenská společnost | Očekávání vyšší inflace | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | MRNA | Tržby | COVID-19 | Ekonomické vyhlídky | Solidní akcie | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ROE | Blue-chip | Volatilita je nízká | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Index cen | Vládní koalice | Růst ceny | Banka Credit Suisse | ISM | Index PX | Dobré obchody | Deliveroo | EBIT | Společnost Facebook | První fáze | Daně | Lídři | Skupina OPEC | Mezinárodní organizace práce | Impérium | Inflace v červenci | Cena nemovitostí | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Dopad krachu | Kryptoměna | cTrader Purple Trading | Růst cen nemovitostí | Vývoj hodnoty | Pokles indexu | Český stát | Obchodování na burze | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | Vyplácet dividendy | Nové hypotéky | Bancorp | Institucionální investoři | Momentum | Pandemie nemoci | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | British Airways | Burza v Istanbulu | Nastavení měnové politiky | CBOE | LGES | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Primárky v Nevadě | Vývoj ceny ropy WTI | Chrysler | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Růst zisků | Zisky | Konvertibilní peso | HICP | Partners | Realitní fondy | FCA | Současné ceny | BNP Paribas | Konsenzus | Conference Board | Finance | Zátěžový test | Historické rekordy | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Digitální měna Facebooku | EURIBOR | Signature Bank | Globální ekonomika | Výsledky First Republic Bank | Zisk podniků | Hike ECB | Průmyslové firmy | ACEA | Situace na trhu | TradingEconomics | Bitcoin Cash | GRMN | Swap | Miliardy eur | Ministr zahraničí | KLM | Vývoj HDP | Oklahoma | Obrovské ztráty | Senátor Bernie Sanders | Ranní okénko | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Členské země eurozóny | Situace na trhu práce | Starbucks | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Manuál | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Electricite de France | SPAD | Hedge fondy | HSBC | Přehled kurzů | Nvidia (NVDA.US) | Conseq | IMPOSSIBLE | HANFA | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Zinek | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | E-mini futures | Hráči Wall Street | Pojištění vkladů | Navýšení kapitálu | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Saxo | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | News Corp | Open Society Foundations | Vrcholy | Zdravotní pojištění | Měkké přistání | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Dovoz oceli | Výsledky letecké společnosti | Asset management | Alokace | Delaware | Pevné nervy | ERA | Indexy pohyb | Repo sazby | Vysoké dividendy | Poptávka | Zombifikace | Dnes na trzích | Financování | Změny v ekonomice | Úroková sazba v USA | Pokles akcií | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | Ředitel HSBC | Ursula von der Leyenová | Nissan Motor | Burza v Argentině | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Velký byznys | Čína | Omezení dodávek | Stres | Prostor pro pokles | Historické maximum | Carsten Brzeski | Swedbank | Occidental | Invaze | Photon Energy | Spirit Airlines | Babišova vláda | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Index pražské burzy | Přicházející recese | Růst úroků | Zvýšení slevy na poplatníka | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | WBA | Peer-to-peer | Republikáni | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Riziko pro finanční trhy | Cenový propad | Inflační očekávání | Cena pojištění proti krachu | Aktuální valuace | Velké riziko | Investiční poradenství | Index pražské burzy PX | DAX | Růst spotřebitelských cen v Německu | Vývoj sektorového bankovního akciového indexu S&P | Jihokorejské společnosti | DISH | Reporty | Americké akciové trhy | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | GS.US | Snížení rizika | Line | Převzetí firmy Twitter | Cena kryptoměny | VŠE v Praze | Premiér Babiš | Globální trhy | FT | Burzovní ukazatel | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | RBI | Dluhová krize | Úvěry do realit | Bulharsko | Accolade | Obchodování na akciových trzích | Investor | Kalendář událostí | MIFID | Uzavření trhů | Dolarové sazby | Mali | Malé podniky | Distillate inventories | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Akciový trh v USA | Struktura zastropování cen | Pokles trhů | Koncentrace | Oil inventories | Venture investic | NY FED | Dna | SolarEdge | Parita | Hospodářský růst | Medvědi | Nové rekordy | Možnost diverzifikace | Největší americká banka | Uchovatel hodnoty | Posílení eura | Dividenda | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Akcie technologických firem | Ekonomický růst Číny | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Palo Alto Networks | Nomura Securities | Sillicon Valley | Bohumil Trampota | WTI | PacWest Bancorp | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Výměny akcií | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Bankovní rada České národní banky | Zpřísnění finančních podmínek | Ozbrojené složky | Shares | Elektrotechnický koncern | Čínský internetový prodejce | Raiffeisen Bank International | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Kapitálové trhy | Paládium | FRED | Pokladniční poukázky | Spready | Charlie Munger | Získané peníze | Americké maloobchodní prodeje | Video | Únorová inflace | HDP | ROCE | Predikce vývoje | O2 CR | Společnost CME Group | Americká měna | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | FINMA | EMU | Údaje o ekonomice USA | Následky bankovní krize | Krach amerických bank | Problémy | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Vývoje ceny | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | OCI | PMČR | Payrolls | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Cena ropy | Mezinárodní standard | Tadawul | Jaderné elektrárny | Hospodaření bank | Nižší výdaje | Participace | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Americká pravidla | Prezidentské primárky | Krize regionálních bank v USA | Drobní investoři | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | Vývoj indexu volatility VIX | Státy EU | Zlato a stříbro | Josef Košťál | Koruna zpevnila | Načasování | Dotace | Ředitel banky | Domino efekt | Televize Netflix | Mírná korekce | Důvěra v Německu | Pokles cen akcií | Alphabet | Fond Domus | Ztráty dolaru | Vedení společnosti | Konjukturální průzkum | Zkušenosti | Ropa | Index PMI | Ether | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spotřební daně | Akcie Virgin | Aktivita investorů | Krach americké banky SVB | Výrobce větrných turbín | Lira | Vývoj reálných výdajů na výstavbu | Předsednictví EU | JPM | Dodatečný kapitál | Výrazný růst cen ropy | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | Erste | Držba dluhopisů | Výnosy desetiletých dluhopisů americké vlády | Referendum | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Monetární politika | SAP | Dluhopisové trhy | Rezervy | Výnosy banky | JPMorgan (JPM.US) | Diverzifikovat | FX | Ceny paliv | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Krach SVB | Světové finanční trhy | Facebook | Deutsche Bank | RUB | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | SVB a Signature | Makro z USA | Morrisons | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | EMA | LMT.US | Světová válka | Zasedání amerického Fedu | Růst akcií společností Microsoft | Pokles výnosů | Litecoin | Akcie padají | Investiční banka Goldman Sachs | Horizon | UST | Finančník George Soros | Francouzská centrální banka | Restrikce | Merck | Asie a Tichomoří | Washington Post | Optimismus | Největší banky | Snížení spotřební daně | Hliník | Růst dolaru | Obchodování ropy | Nezisková organizace | BH Securities | The Times | Krize v eurozóně | Arete Industrial | Dolarový dluh | Euro | Medvědí scénář | Akcie podniku | Negativní vývoj | Generativní AI | WELL | Enphase Energy | Tyson Foods | Greg Kelly | Pravidla regulace | Silvergate Bank | JP Morgan | Dolar | Byznys | Nadprůměrný zisk | Nejhorší výsledek | Ropné dodávky | Kukuřice | Debata | Nárůst zisků | Vypnutí Nord Streamu 1 | Získávání zákazníků | Hodnoty měny | Vstupní objednávka | Nálada na globálních trzích | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Proinflační | Index amerických regionálních bank KBW | Stock Spirits | Fundamentální pozadí | Zastavení dodávek | Index londýnské akciové burzy | BX.US | Inflace ve světě | ZFP realitní fond | Rozvíjející se trhy | Naše prognóza | AUD | Bank of New York Mellon | Bod zlomu | Binance | Obchod | Kantonální banky | Hecla | Poskytování hypoték | Počty žadatelů o podporu v USA | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Krachy bank | Přerušení dodávek ruského plynu | Risk | Predikce | Fibo | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Propad cen akcií | Fiskální stimuly | Světová obchodní organizace (WTO) | Aerolinky Ryanair | Citigroup | BLK.US | Ekonomové | Rozkolísanost trhu | Sony | Index VIX | Výnosy státních dluhopisů | Banka JP Morgan | Hospodářství | Přísná regulace finančních trhů | MIB | Západní spojenci | Prodeje potravin | Rada ČNB | Etoro | EV | Ohlédnutí | EU | Mezinárodní banky | Investiční doporučení | Představitelé centrální banky | Čínská měna | Obchodování s Bitcoiny | Uniper | Ceny pohonných hmot v ČR | Belgická vláda | Ministerstvo financí | Fond realit | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Společnost H&M | Intermediate | Spojené státy | Ekonomická krize | Cenové stability | Počty žadatelů o podporu | Šíření nákazy | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Měna euro | Pokles akcií PacWest | Cigarety | Portfolia | Tesla | Justin Trudeau | Další kryptoměny | Postavení dolaru | Avalanche | Hodnota indexu | ARM | Koronavirové krize | Regulační orgány | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Prodeje akcií | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Taro Aso | Marek Malina | Světové finanční krize | Regulace trhů | Členské státy EU | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Týden na akciových trzích | Evropský realitní sektor | Finanční tituly | Barel WTI | Recese | Index strachu | ZNGA | Začínající tradeři | Střední podniky | Výsledky 4Q 2022 | Sam Altman | Německé aerolinky | Miliardy | Ropný gigant | BAC.US | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Erdogan | Tržby z prodeje potravin | Volby na Islandu | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Výroby elektromobilů | Dobrá čísla | Akcie zbrojovky Lockheed Martin | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Aktuální stav | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Investiční nemovitosti | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Nové kryptoměny | Fosilní paliva | Americké burzy | Negativní zprávy | Internetové firmy | Nové obchodní příležitosti | Nálada na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | Frank | Ministři | Prudký propad | Technická korekce | Ceny benzínu | Změna politiky | OSF | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Akcie FRC | Analýza | Oliver Pursche | Důležitý support | Výkon dolaru | KBC | Nemo Fund | Prodeje existujících domů | Dlužníci | Centrální banka USA | Caixin | Čínské indexy | Zbrojovky | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Cena Brentu | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Ekologie | Obrat trendu | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Finanční skupina | Daňové přiznání | Ticker | Embargo EU | Základní sazby | Brent (OIL) | Regeneron Pharmaceuticals | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Virtuální mince | Averze vůči riziku | Denní změna | Atlantik | Citigroup (C.US) | Nouzový stav | Vývoz ropy a plynu | Politické riziko | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Psionic | Technologický sektor | OSN | Soud | Ohio | Eskalace napětí | Panika | Komunita | SPAC | Ropa WTI na D1 | Výkon amerického dolaru | Booking | Výrazný pohyb | Emise dluhopisů | Blockchain | Agentura Fitch | Diverzifikace bohatství | Makroekonomické prostředí | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Bondy | Dopady vysokých úrokových sazeb | Vývoj ceny akcií First Republic | Koncern Sony | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Vysoké úrokové sazby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Zpomalování americké ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Cenová válka | Střadatelé | Western Union | Shrnutí obchodování | Dění na trhu | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | SVB Financial Group | Las Vegas Sands | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | Míra inflace | Fyzické zlato | Verizon | Platforma | Politické události | Vládní bondy | Evropský statistický úřad | Zdražování ropy | Energetika | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | United Airlines | Diverzifikované portfolio | CNN | Začínající investoři | Ekonomický výhled | Zlaťáky | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Proces učení | SWIFT | Sazba hypoték | Oblasti umělé inteligence | Poskytování úvěrů | Schodek | Závislost amerického Fedu | Farmaceutické společnosti | BTC | Cena pojištění | Oslabování libry | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Akcie největší americké banky | Indexy | Akcie tabákové společnosti | Forex Factory | Citi | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Miliarda | ASX 200 | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Reálné aktivum | Baterie | Penzijní společnosti | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Očekávané výsledky hospodaření | Investovat do zlata | Bolest | Očekávané výsledky | Japonský akciový index Nikkei | Nebraska | Americké akcie včera | Investování do akcií | Napjatá situace | Makroekonomické strategie | Pasivně investovat | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | American Airlines Group | Odstřižení Ruska od SWIFT | Bankovnictví | Ceny elektřiny v České republice | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | A321Neo | Peter Andersen | Obchodování pro klienty | Pohonné hmoty | Biliony | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Analytici z JP Morgan | Bilion dolarů | Návrat volatility | ETF | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Kurzy měn | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Úsilí | Futures na americké indexy | Družba | Obavy z omikronu | Reinvestování | Bankovní unie | APP | Anexe Krymu | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Národní bezpečnost | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | CNews TV | Macron | Výsledky za Q4 | SARS | Bear | PlayStation | Internetový obchod | Sezona zveřejňování výsledků | Akcie Citigroup | USDC | Pokles inflace | Aktiva | Klid | Čínský výrobce elektromobilů | SXXP | Zprávy z pražské burzy | Začátek výsledkové sezóny | Rosenberg | Prodejní tlak | Širší index | Hospodářské výsledky First Republic Bank | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Circle | Tuzemský průmysl | Vývoj trhu | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Srbsko | Arizona | WFC | FF Trader | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | TikTok | Plug Power | Největší hráči Wall Street | Obchodování s komoditami | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Dodd-Frank legislativa | Zvedání úrokových sazeb | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Pravděpodobnost hospodářské recese | Krach banky | Finanční regulátor | Xbox | ČBA | Holubičí tón | Výsledky amerických společností | Nový týden | Výsledky voleb | Šéfka ECB | Akcie dánského výrobce větrných turbín | Vývoj kurzu | Inovace | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Akcie Tesly | Americké státy | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Bezpečnost | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Trhy dnes | Dodávky plynovodem | | Indexy PMI | Mateřská společnost | Pochybnosti | Truflation | Danske Bank | Londýnská City | Tržní kapitalizace kryptoměn | Členské země | Seat | Riziková aktiva | BNY Mellon | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Snížení nákupu aktiv | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Zisky firem | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Short pozice | Částečný úvazek | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Vývoj deposit u komerčních bank v USA | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | SAS | Josef Dudek | Burza Binance | Reklasifikace | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Obavy ze zhoršení bankovní krize | Paxlovid | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | BHP | Americký dluh | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Nové finanční centrum | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Finanční zdraví | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Banky na Wall Street | Pomoc firmám | Zasedání FED | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Situace kolem Credit Suisse | Úrokový výnos | George Soros | Setkání zemí OPEC | EdF | Energiewende | Optimismus investorů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Nastavení sazeb | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Applied Materials | Indie | Letectví | J&T Banka | Zátěžové testy | Omezení spotřeby plynu | Zachování neutrality | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Oregon | Hlavní rizika | David Vagenknecht | Aktuální Price Action | SVB | Index volatility VIX | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Německé automobilky | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Akcie Coinbase | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Inflační krize | Spořící účty | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Americký kongres | 5G akcie | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Operátor O2 | Timeframe | Index technologického trhu | Růst cen v USA | České akcie | Futures na indexy | ZEN | South Sea Company | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Timur Barotov | Výrobní inflace | Americký trh práce | Andersen | Celsius | Vývoj situace v Číně | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Výrazné zvýšení daní | Embargo | Vysoké ceny | ZDR Investments Public | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Hry | Tlak na akcie | Promořenosti populace | iRobot | Stratégové Bank of America | Jestřábí ECB | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | ONE | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Sentix index | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | Burzovní společnost | Cyrrus | Dobrý výsledek | Burze | PacWest | Expanze | Hodnota Saudi Aramco | Americké akciové indexy | Balík sankcí | Insider | Advance Auto Parts | Způsob investování | General Motors | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Týdenní výkon | Fúze | Bílý dům | WBA.US | OSVČ | Situace v Číně | STT | ČEZ | Nakamoto | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | USA inflace | Financial Times | PMI za leden | Poptávky po ropě | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Spread | Elektrovozy | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Definitivní obrat trendu | Peněžní trhy | New York | Katastrofy | MSFT | Retail Investor | Swing | GS | Index BUX | AIG | Krize | Obligace | Globální ekonomické vyhlídky | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Euro včera | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Chorvatský finanční regulátor | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | S&P 500 nebo Nasdaq | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Zlotý | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | BUX | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Informace z trhu | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Společnost Moderna | Objednávky | Navyšování cen | Napadení Ukrajiny | NFT | Prezident Erdogan | Těžař | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | KBW | Akcie dánského výrobce větrných turbín Vestas | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nízkonákladová letecká společnost | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Služby spojené s kryptoměnami | Globální trh | Podíl akcií | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Zrušení superhrubé mzdy | Big Tech | Poradci | Sazby | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Ceny aktiv | HN | Skupina Volkswagen | Tapestry | Devizové rezervy | Poradenství | Japonský ministr financí | Cíle | Bankovní krach | Burza | Interfax | Merkelová | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | MarketWatch | Firma Meta Platforms | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Výrobci čipů | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Pravidla Evropské unie | RBA | Likvidita | Cenová bublina | Žádosti o podporu | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Greenflation | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Nové sankce | Teherán | Rozhovor | Porsche | Roklen24 | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Valíd bin Talál | Ropa WTI a Brent | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Filadelfský Fed index | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Saúdský princ Valíd bin Talál | Sankce proti Rusku | Hospodářské výsledky First Republic | MasterCard | Vzestup inflace | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Vedlejší účinky | MNB | Profitovat | Slovensko | TotalEnergies | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Milei | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Jamie Dimon | Michal Brožka | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | AUDJPY | DE30 | USDX | UNA | Inaugurace | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Skupina investorů | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Akcie Regeneron | Údaje o HDP | Finanční sektor | Pracovní síly | Společnost Morgan Stanley | Ropa dnes | Paul Volcker | Internet of Things | Nízká inflace | Uvolnění měnové politiky | Sainsbury | MSCI | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | Britská ropná společnost | Výnosy | FTMO | Walgreens | Krypto burza | Miliardy dolarů | Přirážka | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Vklady střadatelů | Německá automobilka | Akcie Erste Bank | SPWR | Zahájení ruské invaze | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Microsoft Corporation | Milník | Světová zdravotnická organizace | Problémy banky | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | Daňoví poplatníci | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Akcionář | Miliardy USD | Tržby společnosti | Obchodní den | Index japonských akcií | Pád Lehman Brothers | Lukoil | Akcie Colt CZ | Vlády | Zkušenost | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | Canary Wharf | S/R zóny | Oslabení čínské měny | Analytici JPMorgan | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Nejvolatilnější | Riziko nákazy | EPS | ADP | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Istanbulské finanční centrum (IFC) | Kupní síla | Oneok | Short squeeze | Úbytek | Termínový kontrakt | Ropy | Historie | Virgin Orbit | Malé zisky | C.US | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | Singapur | Psionic Group | Společnost Tapestry | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Cena kryptoměny bitcoin | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Společnost | Rezervní měny | LTV | Úvěrová aktivita | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Mezinárodní obchod | Kryptosvět | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Kurzotvorné zprávy | Goldman Sachs Group | BlackRock | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Pobřeží slonoviny | Fibo retracement | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Kalifornské banky | Kupci | ASX | Špatná data | Plynárenské firmy | Rozšíření | CAC40 | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Hlavní turecké opoziční strany | Zprávy top firem | Americké ministerstvo financí | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Vienna Insurance Group | Buy | Tisková konference | Eura | Schodek rozpočtu | Vlna veder | Sam Stovall | Ztráty | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Společnost Kingdom Holding | Organizace | Andersen Capital Management | Obilí | Ryanair | Prodat dluhopisy | CBI | Ceny pohonných hmot | Expedia | Ruská měna | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Inflační data | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Kryptoměna vázaná na reálné aktivum | Primární trh | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Energetické komodity | Inflační výhled | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Robert Novoměstský | Comfort Finance Group | Událostí ve světové ekonomice | Růst pražské burzy | Stav trhu práce | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Polský finanční regulátor KNF | Vojenská pomoc Ukrajině | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Aukce státních dluhopisů | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Administrativa | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Overweight | Index | Wall Street Journal | Obchodní nastavení | Cenový pokles | Ruská vláda | Komoditní | Infineon | Lockdown | MiFID II | Token | Čínský trh | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Úročení | Meziroční růst | Jižní Korea | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | Index amerických regionálních bank | Varovné signály | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Závazky vůči věřitelům | Silvergate Capital | Důležití hráči finančního světa | Štempl | Internetové a technologické akcie | Čínské strany | Celkové investice | Návrat k normálu | Česká národní banka | Thierry Wizman | Vítězství Německa nad Francií | Největší ropné firmy | TXT.US | Index BIST 100 | Obchody s cennými papíry | Digitální měna bitcoin | Kulminace inflačních tlaků | Snížit úrokové sazby | Primární trh dluhopisů | Netflix | FIXED | Koronavirus | Automotive | American International Group | Extrémní volatilita | Dokument FDIC | Virgínie | Tchaj-wan | Výhledy růstu | Elektroauta | First Solar Inc (FSLR.US) | Béžová kniha americké centrální banky | Propady akciových trhů | Sílící koruna | Horentní sumy | Bilance zahraničního obchodu | Dnešní makrodata | Fiat Chrysler a PSA | Michal Šnobr | Velké evropské banky | Bosch | Demokratické primárky | Velké investice | LVMH | Dluhopis Republiky | Nouzový úvěr | Unitedhealth Group (UNH.US) | Výsledek zasedání k měnové politice | Zisky za čtvrté čtvrtletí | Akcie konkurentů | Hospodářské výsledky společnosti | Evropská investiční banka | Program nákupů dluhopisů | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Graf indexu Nasdaq | Omezovat dividendy | Eskalace | Hnutí Hamás | Spotřební daň z nafty | Express | Zboží každodenní spotřeby | Depozitum | Nejhodnotnější firmy světa | Zisk na akcii | Poskytování likvidity | George Bush | Zátěžové testy bank | Produkce ropy | Správa | Zlevňování ropy | Capital Management | Akcie finančních titulů | DWS | SCHW | Charles Schwab (SCHW.US) | Uzavření dohody | Výsledková sezóna s XTB | VIV | Donohoe | Člen Rady guvernérů Fedu | Nerealizované ztráty | Burzovní cena plynu | Washington Mutual | Cena akcie ČEZ | Randal Quarles | CureVac | Klimatičtí aktivisté | Markit | Rezistence | Američtí politici | Hlavní americký akciový index | Dvoudenní summit EU | Čistý zisk banky | Volební shromáždění | Stimul | Američtí regulátoři | Evropská bankovní federace | FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) | Marika Čupa | Banka Morgan Stanley | CAD | Kemal Kiliçdaroglu | Bank Term Funding Program | Kryptoměna Bitcoin | Největší ekonomiky | Volby v Portugalsku | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Zemědělská půda | Hodnocení obchodníků | Graf EURUSD | Regionální volby | Krach americké banky | Úvěrová krize | Freddie Mac | Rating Číny | Úrokové výnosy | Zasedání MNB | Turecké opoziční strany | Propad zisku | AI | Slábnutí koruny | Poplatky za obchodování | Federální úřad pro letectví | Globální banky | 5G | Index technologického trhu Nasdaq | Ruský útok na Ukrajinu | Balík opatření | Lídři Evropské unie | Otevřené podílové fondy | Stratég Bank of America | Geopolitické vlivy | Zvyšování úroků v USA | Bankovní emise | Signature | Index spotřebitelských cen | Petr Plecháč | Omezení výplaty dividend | Posílení | Société Générale | Denní obchodování | Akcionáři ČS | Ropné a plynárenské společnosti | Volby v Bělorusku | Pracovní místa | Americký dolar dnes | Akcie technologických a růstových společností | Propady hospodářského růstu | Rijád | Měny v regionu | Bankrot FTX | Jakub Petruška | Dohled nad bankami | Regulační mánie | Sebenaplňující proroctví | Instrumenty | Vakcinace | Cena plynu pro evropský trh | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Dánská farmaceutická společnost | Vývoj dolarového indexu | Včerejší seance | Uživatelé kryptoměn | Vstup na burzu | Měna Facebooku | Diverzifikace aktiv | Ruské energetické podniky | EURUSD | Margrethe Vestagerová | Vývoj válečného konfliktu | Nová varianta covidu | Nasdaq v New Yorku | Částečné zestátnění | O2 | Rozhodnutí americké centrální banky | Více peněz | ČSOB | Tvůrce bitcoinu | Makrodata EMU | Béžová kniha | NFP | Analytička | Polský finanční regulátor | NVDA.US | Burza v Londýně | Tempo zdražování | Vývoji podnikatelské nálady | Regionální banky | FSLR | Banka UBS | Investovat | Služby pro institucionální investory | Ekonomika USA | Baterie do elektromobilů | Nasdaq Composite | Události tohoto týdne | Výkon | Dvojciferné zhodnocení | The New York Times | Britské dluhopisy | Zasedání FOMC | Navýšení dluhového stropu | John Williams | Vklady | Dislokace | Solidní růst | Vyšší úrokové sazby | Balkánské země | Španělsko | Americký prezident | Společnost Pfizer | Výjimečná situace | American Eagle | Americký index | Money market fondy | Inflace a dluhopisy | Rozdávání peněz | Závratné zbohatnutí | Sazby Fedu | FSLR.US | Extrémní nárůst | Celkový objem obchodů | Praní špinavých peněz | Opoziční kandidát | Evropská obchodní bilance | Volby v Rwandě | Boom | Program odkupu akcií | Vývoj geopolitické situace | Connecticut | Nárůst nově nakažených | Dostatek likvidních aktiv | Americké centrální banky | Bankrot | XTB Jiří Tyleček | Solventnost | Ministr financí Kwasi Kwarteng | iPhone 15 | Krize regionálních bank | Zdravotní péče | Šéf švýcarské centrální banky | Riziko | Silicon Valley Bank (SVB) | Bill Northey | Válka | Panika na trzích | Tržní rizika | Ruské společnosti | Český investor | Varianty covidu | Traderx Nest | Frontier trh | Bloomberg | CEE Equities | Mladé generace | Nabídka | Senátní volby | Pandemie COVID | Německý kancléř | S&P/ASX 200 | Cena BTC | Baker Hughes | Letecká přeprava | FTSEurofirst 300 | Volby v Mosambiku | Poslední americký shutdown | Nejvyšší cena | Financial | Základní úroková sazba | UBS | Výhled vývoje ekonomiky | Microsoft a Activision Blizzard | Volby na Tchaj-wanu | Šéf japonské centrální banky | Globální finanční systém | V USA volba prezidenta | Rekordní ceny | DJIA | Sektorové alokace | Hlavní ekonom | Americké energetické firmy | Produkce základních surovin | Akcie českých bank | České koruny | Kapitálová pozice | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Společnost Verizon | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Ekonomický propad | Britská banka | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Hodnota akcií společnosti | Snižování sazeb | Růst spotřebitelských cen v USA | Tvorby rezerv | Konec roku | Asociace | Vakcína | Volby v Izraeli | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Úrokové sazby Fedu | ESG investování | Indigo | Graf akcie | Dluhové problémy | Finanční výkazy | Bitcoin | Růst výnosů | Makléř Fio banky | Akcie CureVac | Velký hráč | Akcie ropných firem | Ministerstvo spravedlnosti | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Intervence ČNB | Cílové ceny | Americké měny | Termínovaný vklad | Akcie AT&T | Nejziskovější | Krach na newyorské burze | Volodymyr Zelenskyj | AUD/JPY | Ajay Banga | Přehled | Strach a panika | Mluvčí EK | Úvěrové portfolio | Sektor služeb | Plyn | City | Měnová politika v USA | USB.US | Akcie 2021 | Nejhlubší fáze | Výnosové křivky | Makléř Wood & Company | Vypnutí Nord Streamu | cTrader | Testy bank | Růst cen plynu | Hospodaření | Analytické pokrytí | Zemědělství | Produkce mědi | Futures | TUI | Inflace v eurozóně | EK | Evropský statistický úřad Eurostat | Hodnocení akcií | Volby v Bangladéši | Zrychlení růstu | Měsíční data | CVS | Pokles ceny | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Disciplína | MS.US | Vývoj akcie FRC | Klesající trend | Prodej akcií | Zpráva pro tradery | Propad akcií | Savelletri | Grayscale Investments | FXstreet.cz | Index Nikkei | Americká data | Parlamentní volby | EPFR Global | CHF | Akciový index | Nepříznivý signál | Futures na ropu WTI | Tulipány | Odhady ČNB | PX index | Adenza | Zákaznický servis | Akcie roku | Boris Johnson | Wall Street Journal (WSJ) | Zmírňování opatření | USA Donald Trump | Špatné řízení rizik | Dopad na ekonomiku USA | Wealthspire Advisors | Euro k dolaru | Finská společnost | Öner Günçavdi | Primárky v Portoriku | Cena cibule | Medián | Veřejný sektor | Realitní fond | Podpora | Index CPI | S&P 500 | xStation5 | WOOD & Company Office podfond | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Prognóza České národní banky (ČNB) | OpenAI | JDE | Zasedání k měnové politice | Akcie banky | Startup společnosti | Graf dne | COIN | Zlepšení | MT4 | Velké americké banky | News | First Republic | Regulátor KNF | Volatility | Zvýšení těžby | Americký podnikatel | ATH | Předpovědi ceny | Pád Silicon Valley Bank | Akcie amerických bank | Maloobchodní prodeje | Nejrozšířenější kryptoměna | Basilejský výbor | Tim Cook | Prodej akcie | Konkurent | Vývoj úrokových sazeb | Quantlane | Illinois | Zpřísňováním měnové politiky | Agency business | Očekávání trhu | Francouzská společnost | Zastavení růstu | Michael Hartnett | Největší kryptoměna | Americké sankce | Režim bankrotové ochrany | Sílící dolar | Aktivita v průmyslu | Hospodářské výsledky letecké společnosti | Platina | Pozitivní zpráva | Editis | Portugalsko | Spotřebitelské ceny | Ekonomické zpomalení | Revize strategie | Propad trhů | Růst akcií společností | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | UNH.US | Partnerství | Podstatné kurzotvorné zprávy | Bankovky | Goldman Sachs (GS.US) | Vyšší ceny ropy | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Akcie ve Spojených státech | Vývoj ceny | Sjednocení Německa | Investovat do nemovitostí | Nvidia | Pozastavení růstu | Výsledky First Republic | Dlouhodobé trendy | Guvernér | Makléř | Bid | Finanční systém | BofA | Ceny zemního plynu v USA | Výsledky amerických bank | Přehled o dění | Emerging markets | Běžný investor | Rizikovost investice | List The Times | Obchodní model | Nejnovější prognóza | USD Coin | Japonská centrální banka | ČR | Soud v Německu | Americké regulační orgány | Ropný průmysl | Norwegian Cruise Line | Ruská ropa | Ericsson | Edward Moya | Další finanční krize | Zveřejňování výsledků hospodaření | CME Group | Emise | U.S. Bank | Elektromobily | ONS | Dot-com | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Akciový index Nikkei | NAFTA | Akcie farmaceutické firmy | BlackRock (BLK.US) | Ropná společnost Exxon Mobil | Dow Jones (US30) | Ropná firma | Dovoz ruské ropy | Nálada na trzích | Ceny v eurozóně | Hospodářský vzestup | Amazon | Kellogg | Rizikový profil | Český kapitálový trh | BAT | Závislost | Vývoj akcie | First Solar Inc | Burza Coinbase | Marketingová komunikace | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Joseph Sroka | SPI Asset Management | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Hodnota všech kryptoměn | Důvěra v Apple | XTB | Makroekonomický kalendář | Domácí akcie | Federální dluh | Nejnovější zprávy | Splatnost | Jeremy Allaire | Marathon | Pšenice | Největší evropská ekonomika | Cena benzínu | Cla na dovoz | Kazachstán | Bankovní holdingy | Výsledky společnosti Nvidia | Anthony Scaramucci | Risk Management | Výkonnost v roce 2022 | LG Energy Solution (LGES) | Horizon Investments | Lael Brainardová | Nákup komodit | FXstreet | Americké trhy | Středoevropský region | Velcí hráči | Forward | Globální emise | Přísná regulace | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Le Penová | Chorvatsko | TLTRO | Regulace trhů s kryptoměnami | Life Insurance | Velké technologické firmy | Zahraniční investice v Číně | Česká vláda | Největší burzovní krachy v historii | Podnikatelská aktivita | Podfond | Sazby beze změny | Velké londýnské banky | Meta Platforms | Trader | Volby v Dominikánské republice | Modernizace přenosových sítí | Hodnota akcií | Sankce USA | Swiss Life Select | SPD | Doporučení | Akcie společnosti Bank of America | Pozornost trhu | Credit Crunch | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Expirace | TUI Group | Evropské akciové indexy | Zastavení dodávek ruského plynu | Index londýnské burzy FTSE 100 | Cena akcií ČEZ | Energetická situace | Travelers | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Václav Pech | Gilead Sciences | Akcie v obranném sektoru | Ekonomický růst | Statistický úřad | Saudi Aramco | Francouzský prezident | Christopher Waller | Podnikání | Evropské akcie dnes | Podnik | Bouře Harvey | Výsledková sezona za druhý kvartál | Evropské země | Dluhopisový trh | Švýcarská vláda | AAA | XTB Research | Vláda v Berlíně | Akcie PepsiCo | Direct market access | Riziko amerického dluhu | Lidové bouře | Západní Virgínie | Krypto | Akcie Societé | Hospodářský výhled | Počasí | IPO Coinbase | Paříž | Vysoká likvidita | Co bude | SCHW.US | Politické napětí | Bankrotové ochrany | Zájem o akcie | Kwasi Kwarteng | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Jednání kartelu OPEC | Těžaři | Pozice | US Treasury | Ruský útok | Evropský regulátor | Wealth Management | Bankovní sektor v ČR | Futures na ropu | Index amerického dolaru | Oslabování koruny | NJJ | Maďarská centrální banka | Freedom Financial Services | WHO | Etiopie | Výsledky 4Q | Volby v Georgii | Barclays | Kybernetická měna | COIN.US | Ocenění | Fiskální balíček | Investing | Oslabení české koruny | Fundamenty | CoinDesk | Finanční svět | Intervenovat | Evropské investiční banky | Podhodnocený | SVB UK | Uhlobaron | Burzovní trhy | Volby v Íránu | Wegovy | SEC | Zkapalněný zemní plyn | Býci vs. medvědi | Banka First Republic | Tempo růstu HDP | Světové trhy | Rozmach kryptoměn | Evropské indexy | Propad akciových trhů | Statistika | Finanční podniky | Nástroje Fedu | Společnost Lufthansa | Zveřejňování výsledkových zpráv | Světové produkce | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Šance | Výrobní náklady | Futures na americké akciové indexy | Největší burzovní krachy | Covidové restrikce | Analytik | Prudký růst cen | Cena aktiva | Schwab | Denní ekonomický kalendář | Redukce | Wall Street | Akcie společnosti Delta Air Lines | REIT | Pokles ruské ekonomiky | Daňové změny | Dnešní výprodej | Akcie evropských bank | Ford Motor | Tržní cena | Norský státní investiční fond | Bankovní vklady | CZK/USD | Tulipánové horečky | Ondřej Hartman | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Společnost Exxon Mobil | PEP | Akcie pražské burzy | Zájem o akcie internetových firem | MF | Dow Jones | Dnešní videokomentář | CNBC analytik | Britská společnost | Šéfka Fedu | ITA Airways | Summit EU | Mona Mahajanová | Ceny lithia | Změny daní | České nemovitosti | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Analytik XTB | Blackstone (BX.US) | Celý svět | Akcie bank | Trading | Zisky společnosti | CNY | Výše zdanění | Vyšetřování | Burzovně obchodované produkty | Ruská ekonomika | Biden | Růst poptávky po ropě | Budoucnost | CEE | Banky | Viceguvernérka České národní banky | Západoevropské trhy | Výhledy | Americká letecká společnost | Bilance | Jet Industrial Lease | Dominance bitcoinu | NASDAQ 100 | Durace | 737 MAX | Restrukturalizace | Poptávka po ropě | Kompenzace | Conseq realitní | RTX.US | Čínské centrální banky | Hlavní ekonomické události | Aktiva pod správou | Český statistický úřad (ČSÚ) | Klaas Knot | Analytické zprávy | Kde investovat | JPMorgan Chase | Bunge | Žlutý kov | Tým FXstreet.cz | Kontrakty na bitcoin | NKE | Vlastnictví | Země eurozóny | Nafouknutá bublina | To nejdůležitější | Automobilka BMW | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Aktuální situace | Šíření koronaviru | Hlavní stratég Bank of America | Lockdowny | AUD/USD | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Politici | Čínské firmy | Hyundai Motor | Kalifornské bankovní regulační orgány | Zastavení činnosti | Ceny akcie | Teams | Vymáhání práva | Čínské akciové trhy | Individuální akcie | Wood & Company Retail Podfond | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Wood & Company Office Podfond | Burzovní krach | Výrobce elektromobilů | SPX | Měnový pár | Odvětví | Očekávaný růst | PX Pražské burzy | IPO Deliveroo | Banky v eurozóně | Finanční situace | Tempo inflace | Emitenti | Air France-KLM | Finanční regulátor KNF | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Meziroční inflace | Švédská společnost | G7 | Větší pokles | Celková inflace | Varianta covidu | Nejlepší 5G akcie | Joe Biden | Rostoucí ceny komodit | IRBT | Návrh dividendy | Kurs koruny | Kotace | Guvernér ČNB | Úpadek Credit Suisse | Smrskflace | Technický výhled | Bankovní asociace | Recese americké ekonomiky | American Express | Podílové listy | Didi | Soběstačnost | Apple Tim Cook | Základní sazba | US Bancorp (USB.US) | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Volby v Salvadoru | VanEck | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Nomura Holdings | Kontrakt | Kolaps Lehman Brothers | Pojištění proti krachu | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | SEDG | Americký finanční ústav | Vývoj ceny ropy Brent | Posílení kapitálu | Retail | Konkurenční společnosti | Ekonom | Indiana | PIF | USA | Cena barelu ropy | Italská banka | Banky pro mezinárodní platby | WhatsApp | Zvýšení rezerv | Vyšší výnosy | Omezení pohybu obyvatelstva | Ropovody | Janet Yellen | Raiffeisen realitní fond | Prohlubující se krize | Světové akciové indexy | Nástroje peněžního trhu | Zlato | Novo Nordisk | Investice v Číně | Asijské akciové trhy | Maďarský index BUX | Ruské hospodářství | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | 10leté bondy | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Philip Morris | Nasdaq | Americké zásoby zemního plynu | Coinbase (COIN) | Společnost Meta | IFC | Krize v oblasti nemovitostí | Demokratické prezidentské primárky | Obchodování ceny | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Úrokové politiky | Vysoké ceny akcií | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Světová produkce mědi | Průměrná cena | Globální investoři | Pips | Snížení nákladů na státní dluh | Odhady analytiků | Maďarský index | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Výrobce větrných turbín Vestas | Spekulanti | Největší ropné firmy světa | Hike | Propad indexu | Ukrajinská centrální banka | Dluhopis | Akcie Disney | Boeing 737 Max | Akcie JP Morgan | Nárůst rizikové averze | Uvalení cel | Vyšší inflace | CFA | Jaroslaw Kaczyński | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Coeur Mining | Pražská burza | Práce | Direct market | Fox | Obchodní centra | FOREX | Údaje o inflaci | Zpomalení hospodářského růstu | Oblast pro investování | Mohamed El-Erian | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Schválení spotového ETF | Akcie First Republic | Největší bankovní krach | Průlom | Ministryně hospodářství | BBBY.US | Úřad pro finanční etiku | Zasedání Rady guvernérů | Ceny hypoték | Skandály | Investment | Francouzský ministr financí | Nakoupit ropu | Agentura Moody's | Zásobníky | Ratingový výhled | Společnost Circle | VIAC | Prognóza České národní banky | Americký ekonom | Akcie internetových firem | Specifika kontraktu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Volby v Senegalu | Firemní výsledky | Fidelity International | Holubičí Fed | Zpráva o vývoji inflace | Realitní sektor | Rozšíření krize | Zadluženost | Růst kurzu akcií | Plynová krize | Čistá úroková marže | Odliv prostředků | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | Silná koruna | Astrazeneca | Investiční účet | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Kentucky | Jihomořská bublina | Spojené arabské emiráty | Ceny v Česku | Fio | Vojenská pomoc | Kryptoměny | EPFR | Změny úrokových sazeb | Manažeři | Crédit Agricole | Zahraniční držba dluhopisů | Retail Investor Beat | Taiwan Semiconductor | Průměrná sazba hypoték | Húsíové | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Ark Invest | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | Kuba | Výrobce elektromobilů Tesla | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Vládní a firemní dluhopisy | Nedoplatky | Panika na finančních trzích | Další pokles | Expozice společnosti | Státní fond | Úvěr | Primárky | Investiční společnosti | Mzdy | Menšinový akcionář | Akcie | Zájem o nová auta | Úspěch | Stimuly | CNBC | Jerome Powell | ENPH | STT.US | CME.US | Volby | Ukazatele | Investiční účely | Americké úřady | Zveřejňování výsledků | Zvýšení likvidity | Miliardář | Vladimir Putin | Bitcoin a kryptoměny | Disney | CME Group (CME.US) | Akcie výrobce letadel | Japonský vývoz | Volby v Pákistánu | Pokračující růst sazeb | Země G7 | Británie | Produkce čínských továren | Kauza | Krátkodobý výhled | Nová auta | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Americká vláda | Výprodej na akciovém trhu | Dopady pandemie | NZD | DMA obchodovaní | Koncern | Společnost Gazprom | Společnost BELVIPORT | Diamanty | Zlepšení nálady | Altria Group | Měnové podmínky | Marko Kolanovic | Belgie | Hecla Mining | Nejvyšší propad | Banka Lehman Brothers | Podniky | Tether | Překážky | Odliv prostředků z trhu | Zastavení činnosti banky | Strukturální změny | Sentiment trhu | Primárky v Jižní Karolíně | Dramatický dopad | Inflační šok | Euro vůči americkému dolaru | Analytický tým | Krachy velkých krypto burz | Inflace v USA | Pohyb dolaru | NERV | Procentní propad | Žaloba SEC | Banka Wells Fargo | Ekonomika Evropské unie | Nedostatek financí | Zahraniční forex | Očkování | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Americká zbrojovka Lockheed Martin
Americká značka
Americká železniční krize
Americké akcie
Americké akcie dnes
Americké akcie včera
Americké akciové burzy
Americké akciové indexy
Americké akciové trhy
Americké automobilky

Následující klíčová slova

Americké biofarmaceutické společnosti
Americké blue-chips
Americké burzy
Americké centrální banky
Americké ceny
Americké ceny dováženého zboží
Americké ceny nemovitostí
Americké ceny výrobců
Americké CPI
Americké depozitní akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
NAGA
Falcon Broker
IronFX
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít