Neděle 14. července 2024 03:31
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

VaR

C:\fakepath\akcie-21062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – měření a řízení rizika ve fundamentální analýze (10. díl)

21.06.2024 Článek vysvětluje klíčové metriky, jako jsou koeficient beta, Sharpeho a Sortinův poměr, Treynorův poměr, Jensenova alfa, R-kvadrát, VaR a CVaR. Popisuje, jak tyto nástroje použít k diverzifikaci portfolia, hedgingu a řízení rizik. Článek také obsahuje případovou studii řízení rizik během finanční krize 2007-2008 a zdůrazňuje význam diverzifikace a likvidity při ochraně kapitálu.
C:\fakepath\prop-trading-10052024-1.png

Risk-Management v Prop Tradingu

10.05.2024 V minulé kapitole jsme se podívali na základní strategie Prop Tradingu, konkrétně jsme si v ní popisovali to, jak jednoduše a rychle splnit obchodní výzvu (challenge - evaluace), což je právě to, co vás dělí od toho obchodovat na účtu, ze kterého už můžete mít reálně nárok na výplatu, nicméně na to, abyste této výplaty dosáhli, je i po splnění výzvy ještě dost dlouhá a obtížná cesta, což nám potvrzují i data. Každopádně hlavním kamenem, který vám může pomoci a taky pomůže v tom, abyste získali peníze právě z Prop Tradingu, je skvěle zvládnutý risk management či money management. V dnešní kapitole se proto podíváme na to, jak co nejlépe řídit risk, jaké faktory brát v potaz a jak se chovat v případě plnění výzvy nebo ve fázi získaného účtu.
img

Investice v Norsku? Na výběr není jen těžba ropy a zemního plynu

08.04.2024 Norsko je bohatá a rozvinutá země, která je zajímavá nejen pro milovníky severské panenské přírody nebo lovu ryb. Stává se zajímavou i pro stále rozmanitější skupinu investorů. Přestože by se podle makroekonomických čísel mohlo zdát, že investice v Norsku rovnají se investicím do těžebního sektoru, není to pravda. Investovat lze do poměrně široké škály odvětví, a to jak prostřednictvím akcií, tak prostřednictvím fondů.
img

Šéf Nasdaqu vidí zlom ve švédském IPO v polovině příštího roku

30.12.2022 Společnosti Nasdaq Inc., provozovatel největší burzy cenných papírů, uvádí, že se v polovině roku 2023 zlomí krize v oblasti primární nabídky akcií, pokud se zmírní nejistota ohledně ocenění.
C:\fakepath\Miroslav-Plojhar-24102022.png

FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem finančních trhů České spořitelny

24.10.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší rozsáhlý rozhovor s investičním stratégem České spořitelny Miroslavem Plojharem. Povídali jsme si o tom, jak to funguje v investičním oddělení této největší banky v Česku, nicméně hlavním tématem je aktuální situace na finančních trzích. V rozhovoru se tak dozvíte, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a další trhy v nejbližším období a co na trzích očekávat. Velký prostor v rozhovoru má samozřejmě také česká koruna, která je bedlivě sledovaným trhem v poslední době.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Hodnota primárních veřejných nabídek akcií v USA a v Evropě klesla o 90 procent

06.06.2022 Hodnota primárních veřejných nabídek akcií (IPO) ve Spojených státech a v Evropě od začátku roku klesla o 90 procent. Hlavním důvodem je válka na Ukrajině a růst inflace i úrokových sazeb, což přimělo podniky odložit plány na prodej akcií. S odvoláním na údaje společnosti Dealogic o tom informuje list Financial Times (FT). Celkem 157 společností získalo do konce května z nabídky akcií 17,9 miliardy USD (411,7 miliardy Kč), zatímco ve stejném období loni 628 firem získalo 192 miliard USD.
img

Objem prostředků získaných prostřednictvím IPO na amerických a evropských burzách klesl o 90 %

06.06.2022 V prvních pěti měsících roku 2022 klesl objem prostředků získaných prostřednictvím IPO na burzách v USA a Evropě ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 90 %.
img

Powell pohrozil dalším zvyšováním sazeb. Inflace v EU vzrostla o 7,8 %

22.04.2022 Předseda Fedu Jerome Powell ve čtvrtek naznačil, že americká centrální banka by brzy mohla přikročit k dvojnásobnému zvýšení sazeb. Chce tak zintenzivnit boj s vysokou inflací. Referenční úroková sazba Fedu je jedním z hlavních monetárních nástrojů banky pro “řízení“ ekonomiky. Centrální banka většinu pandemie držela sazby blízko nuly, nyní však zřejmě obrací kurz. Fed v březnu zvýšil sazbu z rekordního minima o 0,25procentního bodu. Chtěl tak zamezit růstu cenové hladiny.
img

Akcie Tesla: Tržby meziročně vzrostly až o 81 %. Vyrobí se 1,5 mil. aut

22.04.2022 Akcie Tesla jsou opět středem pozornosti. Tesla totiž zveřejnila své výsledky za první čtvrtletí roku 2022 a překonala očekávání mnohých analytiků. Společnosti Elona Muska se podařilo dosáhnout tržeb 18,76 miliardy USD a snížit náklady na výrobu automobilů. Produkce aut meziročně vzrostla o 69 %, přestože se některé továrny Tesla potýkaly s problémy.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Long signál na akcie Palo Alto Networks (PANW)

20.04.2022 Společnost Palo Alto Networks poskytuje řešení síťového zabezpečení pro podniky, poskytovatele služeb a vládní agentury. Navzdory oslabení technologických akcií se akcie softwarové společnosti obchoduje nad hodnotou EMA-20 a těsně pod svým historickým maximem.
img

Long signál na akcie Lululemon Athletica (LULU)

20.04.2022 Lululemon vyvíjí a prodává sportovní oblečení a doplňky. Poté, co cena akcií v listopadu loňského roku vzrostla na 485 USD, následoval pokles na 278 USD. Dobré čtvrtletní výsledky z konce března opět přivedly býky zpět do hry. Nyní byl trend určitou dobu ve fázi konsolidace.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

Spotřebitelské ceny v USA vzrostly o 8,5 %. Elon Musk chce koupit Twitter

14.04.2022 Spotřebitelské ceny v USA vzrostly v březnu o 8,5 % oproti předchozímu roku, což je nejrychlejší nárůst od roku 1981. Hodnota je tak 0,1 procentního bodu nad očekáváním trhu. Bez zahrnutí potravin a energií se tzv. jádrový CPI index zvýšil v meziročním srovnání o 6,5 %. To odpovídá predikcím ekonomů. Trhy na zprávu reagovaly pozitivně. Akcie vzrostly a výnosy státních dluhopisů vyklesaly. Největší růst zaznamenaly ceny jídla a energií.
img

Short signál na akcie Siemens Healthineers (SHL)

13.04.2022 Hodnota akcií předního světového poskytovatele lékařského vybavení a laboratorní diagnostiky klesla během půl roku zhruba o 1,8 %. V posledních dnech se býkům nepodařilo překonat klouzavé průměry. Spolu s celkově pesimistickou situací na trhu můžeme očekávat další pokles.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Fed se chystá snižovat rozvahu. Turecko čelí rekordní inflaci 61,14 %

08.04.2022 Představitelé Federálního rezervního systému se shodli na snížování své rozvahy. Konkrétně jde o 60 miliard USD měsíčně u státních dluhopisů a 35 miliard USD z držby cenných papírů krytých hypotékami (mortgage-backed securities).
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Long signál na akcie Chipotle Mexican Grill (CMG)

06.04.2022 Chipotle Mexican Grill je americký řetězec restaurací, který se specializuje na latinskoamerickou kuchyni. Dceřiná společnost gigantu McDonald’s Group klade při sestavování svého menu velký důraz na vysokou kvalitu čerstvých surovin a jejich šetrnou přípravu. Společnost provozuje přibližně 2700 restaurací rychlého občerstvení. Cena akcií se po poměrně velkém poklesu nedávno zotavila a opět překonala EMA-20 a EMA-50.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

06.04.2022 NVIDIA je velmoc v sektoru grafických karet. Vzhledem k nárůstu virtuálních služeb a produktů rostou nároky na hardware. Tady může NVIDIA zabodovat se svými grafickými čipy. Podobně jako u ASML se po výprodeji vytvořilo zřetelné dno, od kterého se trend odrazil. Od poloviny března se trend zotavuje a nedávno překonal EMA-20.
img

ČNB zvýšila úrokovou sazbu na 5 %. V USA rostou obavy z recese

01.04.2022 Výnosy 5letých a 30letých amerických státních dluhopisů se v pátek ráno opět překlopily do inverze. To vyvolalo obavy, že by mohla nastat recese. Inverzní výnosová křivka totiž bývá označována za jeden z nejspolehlivějších předstihových indikátorů blížící se recese. Výnos 5letého státního dluhopisu vzrostl o 11 bazických bodů na 2,5318 %. Výnos 30letého státního dluhopisu zpevnil o 6 bazických bodů na 2,5144 %.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Long signál na akcie RWE (RWE)

30.03.2022 Akcie RWE posiluje během zvýšeného zájmu o zelenou energii. Společnost se v současné době transformuje v jednoho z předních mezinárodních výrobců elektřiny z obnovitelných zdrojů. Poté, co akcie na konci února značně posílila, na začátku března přišel prudký pokles. V současné době se trend konsoliduje.
img

Ruská burza otevřela silným růstem. Rusnok očekává v ČR vysokou inflaci s nulovým růstem HDP

25.03.2022 Moskevská burza MOEX ve čtvrtek otevřela pro ruské rezidenty. Akcie na ní kótované v souhrnu silně posílily. Na burzu ovšem nemají přístup zahraniční investoři a shortování je zakázané. Zároveň také ruská vláda oznámila, že plánuje být na moskevské burze aktivní. Někteří investoři věří, že růst na burze je právě z těchto důvodů do určité míry umělý.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

23.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Short signál na akcie BASF (BAS)

23.03.2022 BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Long signál na iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)

16.03.2022 ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.
img

Rekordní inflace v USA i v ČR za desítky let. Západ dává ruce pryč od ruské ropy

11.03.2022 Americký prezident Joe Biden 8.3.2022 oznámil embargo na import ruské ropy. Upozornil, že tento krok zřejmě povede ke zvýšení ceny plynu v USA, ale že je nezbytný k zesílení ekonomického tlaku na Rusko.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

09.03.2022 Investoři, kteří jsou přesvědčeni, že cena zlata nadále poroste, mohou do drahého kovu investovat nepřímo prostřednictvím akcií společností zabývajících se jeho těžbou. Barrick Gold je v tomto sektoru druhým největším hráčem. Inflace obecně poptávku po zlatě zvyšuje. Od poloviny února jsou tudíž akcie těžařů zlata opět v centru zájmu investorů.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Úroková sazba se zvýší o 0,25 %, potvrdil Powell. Rusko zakázalo vyplácet dividendy zahraničním investorům

04.03.2022 Šéf Fedu Jerome Powell před americkým sněmovním výborem pro finanční služby uvedl, že již v březnu by mělo dojít ke zvýšení základní úrokové sazby o 25 bazických bodů. Podle Powella by se mělo jedna o adekvátní odpověď na vysokou inflaci a utažený trh práce. Také nevyloučil razantnější zvýšení úrokové sazby na některém z dalších měnověpolitických zasedáních.
img

Long signál na akcie Schlumberger (SLB)

02.03.2022 Schlumberger je americká společnost, která poskytuje služby a technologická řešení pro mezinárodní ropný průmysl a komplexní služby pro mapování, monitorování a rozvoj ropných nádrží. Poté, co se trend do konce loňského roku pohyboval do strany, na začátku roku posílila akcie z 30 USD na 42 USD. V současné době na grafu vzniká formace býčí vlajky.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Válka bude mít dopad na ceny energií, tvrdí Rusnok. Inflace v EU se vyšplhala na 5,1 %

25.02.2022 Index podnikatelské nálady v Německu z dílny institutu Ifo zaznamenal v únoru citelné zlepšení, když vystoupil z 96 bodů na 98,8 bodu. Za optimismem stojí očekávaný konec koronavirové krize ze strany tamních podnikatelů. Mezi nejoptimističtější sektory se zařadil průmysl a také sektor služeb. Podle institutu Ifo stál boj s pandemií německou ekonomiku přibližně 330 miliard eur.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Long signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

23.02.2022 Deutsche Bank je největší bankovní společnost v Německu a je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb. Společnost přitom zaujímá vedoucí postavení v oblasti mezinárodního obchodování s cizími měnami, dluhopisy a akciemi.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

Rusnok nevylučuje sazby nad 5 %. Příští rok by se měla inflace vrátit k normálu

18.02.2022 Řecko oznámilo, že do konce března splatí poslední záchranné půjčky od Mezinárodního měnového fondu a od následujícího roku hodlá mít primární přebytek, který však nebere v úvahu platby úroků. Pokud se Řecku povede splatit poslední tranši půjček v březnu, tak to bude o dva roky dříve, než se původně zavázalo.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Short signál na akcie Valneva (VLA)

16.02.2022 Akcie francouzsko-rakouského výrobce vakcín dokázala za posledních šest měsíců v ne zcela jednoznačném cenovém trendu posílit přibližně o 34,5 %. Po novém roce však trend klesl výrazným sestupným gapem pod EMA-20 a EMA-50 a několikrát selhal ve snaze je opět překonat.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Inflace v USA vzrostla v lednu o 7,5 %. Jaká bude reakce Fedu?

11.02.2022 Americké ministerstvo práce ve čtvrtek uvedlo, že ve srovnání s předchozím rokem index spotřebitelských cen (CPI) za leden vzrostl o 7,5 %. Jedná se tak o nejvyšší údaj od února 1982. Příčinou nárůstu je zejména zvýšení cen potravin, energií a nákladů na bydlení. Jádrová inflace rostla nejrychleji od srpna 1982. Za leden vzrostla o 6 %.
img

Inflace v ČR vystoupla na 6,6 %. Očekávat můžeme růst až na 10 %, tvrdí Holub

14.01.2022 Meziroční růst spotřebitelských cen v České republice za prosinec činil 6,6 %. Inflace se tedy nyní nachází na nejvyšší hodnotě od září 2008. Průměrná inflace za celý loňský rok pak dosáhla 3,8 %.
img

Long signál na akcie Lucid Group (LCID)

13.01.2022 Lucid Group je americká automobilová společnost specializující se na výrobu prémiových elektromobilů, která začala vyvíjet svůj vlastní elektrický vůz v roce 2014. V říjnu 2016 firma Lucid oficiálně oznámila, že vyvíjí prémiové plně elektricky poháněné vozidlo. Oznámení o vývoji modelu Lucid Air s dojezdem přes 800 km vyvolalo v loňském roce vzrušení na akciovém trhu. Cena akcií se během krátké doby více než zdvojnásobila.
img

Long signál na akcie Pfizer (PFE)

12.01.2022 Americká farmaceutická společnost Pfizer, která společně s německou společností BionTech vyvinula a vyrábí mRNA vakcínu proti COVID-19, je mezi investory nadále žádaná. Po boční fázi dokázala akcie v listopadu vyrazit směrem nahoru a po řadě vzestupných gapů v prosinci trend posílil na rekordní úroveň 61 USD. Tento silný pohyb je nyní korigován.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více otevírá zahraničním investorům, ale zároveň snížilasubvence na elektrická auta. Zdá se, že Čína již nechce elektromobilní průmysl tolik podporovat jako dříve.
img

Fed nečekaně zaujal jestřábí postoj. Chce zvyšovat sazby rychleji a zahájit proces kvantitativního utahování

07.01.2022 Česká ekonomika meziročně ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku zpevnila o 3,3 %. Mezičtvrtletně pak stoupla o 1,6 %. Spotřeba domácností na obyvatele zaznamenala meziroční růst o 5,4 % a rostla tak třetí čtvrtletí v řadě. Průmyslová produkce v listopadu po propadu o 4,9 % z předchozího měsíce vzrostla o 1,6 %, když analytici očekávali její pokles o 0,6 %.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA klesl na úroveň před pandemií

31.12.2021 Analýza Penn Wharton Budget Model ukazuje, že americké domácnosti s nízkými a středními příjmy utratily v roce 2021 za stejné produkty, které si koupily v roce 2020 nebo 2019, o 7 % více (v průměru se jedná cca o 3 500 USD). Pandemie koronaviru dle ekonomů tak prohloubila sociální nerovnost, protože chudé domácnosti nesou hlavní tíhu rostoucích cen. Větší část jejich rozpočtu jde totiž na položky, které prudce zdražily.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

ČNB v reakci na rostoucí inflaci zvýšila úrokovou sazbu o 1 %. Až čtvrtina Američanů se obává zhoršení jejich finanční situace v roce 2022

23.12.2021 Česká národní banka dne 22.12.2021 oznámila navýšení dvoutýdenní repo sazby na 3,75 %. Došlo tak k růstu o 1 %. Současně s tím se zvyšuje i diskontní sazba na 2,75 % a lombardní sazba na 4,75 %. Pro toto rozhodnutí zvedlo ruku 5 členů bankovní rady, přičemž 2 členové hlasovali pro ponechání sazeb beze změny.
img

Long signál na akcie Ahold Delhaize (AD)

22.12.2021 Akcie nizozemské maloobchodní společnosti si i přes silnou korekci na trzích udržuje stabilně rostoucí trend. Z fundamentálního hlediska vypadají čísla solidně a pro letošní rok se očekává další růst. Na konci listopadu jsme zaznamenali pokles zpět k EMA-20, po kterém akcie opět ukázaly sílu. V pondělí se trend stabilizoval v okolí EMA-50.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Ekonomika USA již nepotřebuje zvýšenou podporu, oznámil Powell. Fed plánuje zvýšit sazby a ukončit kvantitativní uvolňování

17.12.2021 Čínská průmyslová produkce zaznamenala v listopadu meziroční růst o 3,8 %, což představovalo o dvě desetiny procentního bodu vyšší růst, než analytici osloveni agenturou Reuters původně očekávali.
img

Inflace v ČR je 6 %, nad očekáváním ČNB. Rusnok oznámil další zvyšování sazeb

10.12.2021 Bank of Canada na svém posledním zasedání v tomto roce ponechala základní úrokovou sazbu na úrovni 0,25 %. Že centrální banka zůstane ve vyčkávajícím módu analytici očekávali, takže se nejednalo o žádné překvapení ze strany banky. Centrální banka se obává, že omikron by mohl mít vliv na růst ekonomiky, jelikož by mohl více narušit dodavatelské řetězce a snížit poptávku po některých službách. Bank of Canada také informovala, že i když došlo k oživení kanadské ekonomiky, tak ta se stále nachází o přibližně 1,5 % níže než před vypuknutím pandemie. Co se týče inflace, tak u ní banka predikuje návrat ke 2 % v druhé polovině příštího roku.
img

Long signál na akcie Digital Turbine (APPS)

08.12.2021 Digital Turbine připravuje půdu pro inzerenty, vydavatele, operátory a OEM v mobilním prostoru. Díky integraci firemní technologie mohou mobilní operátoři a výrobci OEM efektivněji monetizovat své produkty prostřednictvím cílené reklamy. Akcie v říjnu prudce posílila, ale nepodařilo se ji dosáhnout nového rekordního maxima. Následně jsme evidovali stejně prudkou korekci.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Snížení nákupu aktiv zrychlíme, oznámil Powell. Ekonomika USA je již dostatečně silná

03.12.2021 Turecká lira v tomto týdnu opět zaznamenala pokles na historická minima. Od začátku roku lira “ztratila“ vůči americkému dolaru okolo 47 %. Tamní centrální banka se proto rozhodla k intervencím na devizovém trhu ve snaze zastavit nebo aspoň zmínit pokles své měny.
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Long signál na akcie Salesforce (CRM)

01.12.2021 Salesforce je americká IT společnost, která prodává softwarová a úložná řešení pro podniky v odvětví cloud computingu. Prostřednictvím firemních řešení, jako je customer relationship management (CRM), lze docílit snížení nákladů na hardware a software a správu a údržbu IT. Akcie dlouhodobě posiluje podél EMA-20 s občasnými poklesy na hranici EMA-50. Specialista na aplikace z oblasti řízení vztahů se zákazníky chce růst rychleji než celkový trh. Rozšířit svůj podíl na trhu, zvýšit investice a provádět další akvizice.
img

Long signál na akcie NextEra Energy (NEE)

01.12.2021 NextEra Energy je jednou z předních amerických společností v oblasti obnovitelné energie, která má zastoupení ve 30 státech USA a v Kanadě. Součástí společnosti jsou dceřiné společnosti Florida Power & Light Company, která dodává elektřinu přibližně 5 milionům občanů USA ve státě Florida, a NextEra Energy Resources, která je spolu se svými dceřinými společnostmi jedním z největších výrobců solární a větrné energie v USA. Společnost je jednou z nejrychleji rostoucích energetických společností v USA. Investice do veřejných služeb se investorům dlouhodobě vyplácejí.
img

Long signál na Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)

01.12.2021 Společnost Grayscale poskytuje první veřejně obchodovaný bitcoinový investiční produkt, který získal stejný status jako společnosti registrované u US Securities and Exchange Commission. Poté, co Bitcoin Trust v posledních měsících posílil nad EMA-50, skončil nárůst v oblasti 55 USD. V průběhu pátečního celkového oslabení trhu na chvíli cena klesla zpět pod EMA-50. Pro ty investory, kteří chtějí spekulovat na bitcoinový trh, aniž by museli přímo nakupovat samotnou kryptoměnu, je Grayscale Bitcoin Trust vhodnou alternativou.
img

Index spotřebitelské důvěry v Německu se propadl na -1,6 b. Turecká lira klesla o 15 %

26.11.2021 Německý statistický úřad ve své finální zprávě uvedl, že hrubý domácí produkt největšího obchodního partnera České republiky ve třetím čtvrtletí vzrost o 1,7 %. Tempo růstu se tak snížilo o tři desetiny procentního bodu v porovnání s předchozím čtvrtletím. K zvýšení HDP především přispěly útraty domácností, z čehož také těžily restaurace a hotely. Naopak investice podniků a státní výdaje zůstaly utlumené.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Long signál na akcie Meta Platforms (FB)

24.11.2021 Facebook se nedávno přejmenoval na Meta Platforms. Nový název si společnost vypůjčila z plánů na vývoj projektu metaverse. Má se jednat o jakýsi virtuální prostor, který Mark Zuckerberg vnímá jako další generaci internetu, kde jsou uživatelé jeho součástí. Po vzestupu nad EMA-50 přišla v září ostrá korekce. Metaverse je nyní jádrem strategie společnosti Meta. Koncept propagují i další významné technologické společnosti, jako je softwarová společnost Microsoft, specialista na polovodiče Nvidia a výrobce videoher Epic Games. Metaverse povede ke vzniku nových technologií, zařízení, aplikací a také možností monetizace.
img

ECB varuje před korekcí na nemovitostním trhu. Růst cen realit přesáhl 7 %, jedná se nevýšší nárůst od 2005

19.11.2021 Evropská centrální banka varuje, že na nemovitostním trhu začíná docházet k přehřátí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost cenové korekce u rezidenčních i komerčních realit. Růst cen nemovitostí totiž dosáhl více než 7 %, což je nejvyšší nárůst o roku 2005.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
img

Long signál na akcie Airbus (AIR)

17.11.2021 Airbus Group je považována za největší evropskou leteckou společnost, která působí v oblasti civilního letectví, vojenské techniky, vesmírné techniky a souvisejících služeb. Akcii se po dynamickém pohybu z listopadu ještě nepodařilo vymanit se z postranního pohybu. Momentálně evidujeme pokles zpět k EMA-20 a EMA-50. Společnosti se podařilo získat velkou zakázku na Dubai Airshow.
img

Inflace v ČR roste o 1 % měsíčně. Evropská komise predikuje růst HDP jen o 4,3 % v 2022

12.11.2021 Evropská komise predikuje rychlejší zotavení ekonomiky z kovidové krize, když letos odhaduje růst HDP na 5 % z původně očekávaných 4,8 %. V příštím roce kvůli rostoucím cenám energií a nedostatku některých komponentů se Evropská komise domnívá, že ekonomika posílí jen o 4,3 %.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

ČNB zvyšuje úrokovou sazbu o 125 bodů. Fed začíná s taperingem, razantně sníží nákupy dluhopisů

05.11.2021 Česká národní banka se na svém měnověpolitickém zasedání rozhodla k prudkému zvýšení základní úrokové sazby z 1,50 % na 2,75 %. Jednalo se tedy o hike o úctyhodných 125 bazických bodů, což představuje nejvýraznější zvýšení sazeb od roku 1997. Analytici přitom predikovali zvýšení sazby maximálně o třičtvrtě procentního bodu.
img

Růst ekonomiky USA výrazně zpomaluje na 2 %. Inflace v EU je na 13letém maximu

29.10.2021 Ekonomika USA za Q3 vykázala růst HDP o 2 % v ročním vyjádření. To představuje výrazné zpomalení z 6,7 % v Q2 a také oproti odhadům, které počítaly s růstem 2,8 %. Hlavním důvodem zpomalení se zdají být problémy s dodavatelskými řetězci. Výdaje Američanů po očištění o inflaci klesly o 2,4 %. Důvodem byl poklesu prodejů automobilů a dalšího zboží dlouhodobé spotřeby. Samotná inflace rostla o 1,3 %, což je mírný pokles tempa růstu oproti předchozímu kvartálu. Meziročně ceny byly vyšší o 4,3 %.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Ceny energií v Německu rostou o 32,6 %. Čínská vláda očekává zlepšení stavu nedostatku čipů již tento kvartál

22.10.2021 V Turecku i nadále pokračuje drama, když se tamní centrální banka rozhodla opět snížit základní úrokovou sazbu tentokrát o úctyhodných 200 bazických bodů. Dalo by se říct, že bankovní rada neměla na výběr, jelikož prezident Erdogan před dvěma týdny odvolal dva centrální bankéře, kteří nechtěli především kvůli slabé liře a vysoké inflaci snižovat sazby. Tento bezprecedentní “cut“ měl samozřejmě za následek prudké oslabení turecké měny.
img

Long signál na akcie Porsche (PAH3)

20.10.2021 Automobilový průmysl trpí nedostatkem čipů. Zavírají se celé výrobní závody, zaměstnanci mají zkrácenou pracovní dobu a čekací doby zákazníků na nové vozy se prodlužují. Po dosažení svého historického maxima 102 EUR se akcie dostala do fáze korekce. Byl nastaven medvědí trend, který byl nedávno přerušen.
img

Fed sníží nákupy aktiv již v listopadu. Ceny v USA rostou o závratných 5,4 %

15.10.2021 Zápis ze zářijového zasedání Fedu potvrdil, že americká centrální banka hodlá při pokračujícím oživování ekonomiky od listopadu začít s taperingem. K úplnému ukončení nákupů aktiv by pak mělo dojít do poloviny příštího roku. Rozhodnutí by mělo přijít na dalším zasedáním, které se bude konat začátkem listopadu.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

13.10.2021 Od začátku pandemie COVID-19 prodeje PC a notebooků raketově rostly. Spotřebitelé z celého světa kupovali nové počítače, aby se učili a pracovali z domova. To posílilo akcie výrobců čipů. Konkrétně akcie AMD v srpnu dosáhly nového historického maxima. Po silném rally však následovala korekce.
img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
Související klíčová slova: Akcie Kweichow Moutai | Akcie REIT | Nureddin Nebati | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | Graf AMD akcie | Střední Evropa | Twitter (TWTR) | Unilever (UNA) | Obchodní pásmo | Čekací doba | Cyklické růstové akcie | Akcie Wesdome Gold Mines | Nejdůležitější čínské indexy | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Čínské strany | Beckton Dickinson | Celebrity | Akcie Sony | Rezistenční pásmo | Saúdskoarabská burza | Realitní trh | Welltower (WELL) | London Breakout | Klesající tržby společnosti | Steve Nison | Cena platiny | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Jak fungují akcie | Akcie Visa (V) | Goldcorp | Cap | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Dopad omikronu | Světové akcie | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Býčí vlajka | Války | Lithium | Investiční stratégové | RSI indikátor | Snap Inc | Akcie BioNTec | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Indikátory volatility | Vývoj | Zabití íránského generála | Obchodní platformy | Otočení trhu | Dolarový index DXY | Inflační hedge | Ropný průmysl | Experimentální lék | Australská centrální banka | Allianz | Zajištění diverzifikací | Akcie ropy v roce 2021 | Globální růst | LHA | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Investice do marihuany | TV Nova | Hlavní trendy | Analýza akcie | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Klíčové problémy | Albert Bourla | Inverzní ETF | Kryptoaktiva | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie zpevnily | The Big Short | Norwegian Air Shuttle | Bundesbank | CrowdStrike Holdings | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | Akcie Dongfeng Motor | Exxon Mobil (XOM) | Velké finanční krize | Spotřební koš | Jak co nejlépe řídit risk | Akcie Sunrun | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Nedostatečná produkce | Nedostatek čipů | TSCO | Kalifornie | Budoucnost | Cable | Brokeři | Accenture | Fortinet Inc | Salesforce | Akciové společnosti | Automobilový sektor | Surová ropa | JP Morgan Chase | Obchodovat Bitcoin | Cena Virgin Galactic akcie | XOM | Výkyvy | Coca-Cola Company | Itálie | Nárok na výplatu | McDonald's | Organizace Conference Board | Stoxx | SEC (Securities and Exchange Commission) | Swingová obchodní strategie | 9/11 Crash | SAMR | Druhy robotů | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Obchody | Akcie Welltower (WELL) | Prodejní opce | Texas | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Očekávání | Uranová akcie | Analýza Moderna akcie | Korelace | Edison | Předpověď | NILSY | Finanční injekce | Treasury v České spořitelně | Volatilní | Luckin Coffee | GlaxoSmithKline | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Cena Facebook | Očekávaná IPO | Galapagos | Komoditní ropa | Swingy | The Wall Street Code | Akcie CyberArk Software (CYBR) | W.P. Carey (WPC) | Wall Street Warriors | Paladin Energy | Webináře | Technické závady | Smart money | EUR/JPY | Newmont Goldcorp | Výroba automobilů | Kvartální výsledky | Akcie Fidelity | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Analýzy trhu | OTC market | EURJPY | Odvetná cla | FAA | Příležitost k nákupu | America Psycho | Stimulační balíček | Trh práce | Technologie společnosti | Zscaler (ZS) | Finanční poradenství | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Short Interest | Masivní propouštění | Roční příjem | Oživení ekonomiky | iShares | Akcie KO | Swiss | Crypto | Akcie Amazon (AMZN) | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | Společnost Equinor | US Bancorp | Britská centrální banka | DXY | Rozvolnění | Stagnace | Akcie Salesforce | Potenciál | MACD | Vypořádání kontraktu | Van Tharp | Wish | Support | Diverzifikace | XEL | DGX | PAAS | Býčí pattern | Finanční produkty | Edge | Prognóza ceny platiny | Akvizice | Devon Energy | Dopad na akcie | Delivery Hero | Investice do mědi | Progress Software | China ETF | Technologie blockchain | Norges Bank | Chasing Madoff | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Formule | Zajímavé výnosy | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Programátor | Metody analýzy trhu | Obchodní pravidla | FAANG akcie | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Inflation-proof stocks | Prognózy | Britská libra | Riziko měřené z minulé volatility | ČNB Jiří Rusnok | Umělá inteligence (AI) | Qualcomm (QCOM) | NYSE | Intervence | Kurz ropy | Přístupy v evaluaci | E.ON | LYNX Idea Center | Význam supportů a rezistencí | Celkový DD | Newton Investment Management | Experti | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bull run | Devalvace čínského jüanu | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Rizika hedgingu | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | BASF (BAS) | Dění na trzích | Digital Turbine (APPS) | Akcie BASF | Měnový pár GBP/USD | Společnost Apple | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IHS | Kurz eura a dolaru | Asijské trhy | Obchodní seance | Miroslav Plojhar | Impuls | Obchodní principy | EUR/USD | Vanad | General Electric | Money Flow Index | Spotřebitelé | LULU | Morgan Stanley | GDR | Von der Leyenová | MAG Silver | Zajímavé peníze | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Elastic | PACCAR | Cena bitcoinu | Návratnost investic | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | Běžná likvidita | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Spotový trh | Ziskové obchody | Konkurenti | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | Efekt na psychiku | Index spotřebitelské nálady | Softwarová společnost | Akcie Ingenico | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Vývoj inflace a její cílování | Rostoucí výnosy | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Index NASDAQ 100 | Lagardeová | Force | Kansas City | Standardní loty | Fortuna | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | DAI | Enbridge (ENB) | Ekonomické výhody | Kurzotvorné informace | Nikola | Podmíněná hodnota v riziku (CVaR) | Domo | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Trh s dluhopisy | Brent | Měnový systém | Volby do parlamentu | IHNED | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Inflační swapy | Colorado | Zalando | Meituan | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Dělení technických indikátorů | SMA | USMCA | Variabilní měna | Vzdělávání | Akcie Zscaler | Jak obchodovat akcie | Výsledný zisk | Šéf Fedu | Small caps | Hlavní akciový index | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Technický indikátor | Reddit | Výhled snižování sazeb | Newmont Goldcorp (NEM) | Jiné měny | Měnové riziko | Nejlepší robotické ETF | ESG | Index DOW | Import | Obchodování ropných akcií | Varianta koronaviru | Německý akciový index DAX | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | Akcie Fortinet | Commodities | Akcionáři | Nejlepší technologické akcie | Pesimismus | Držení pozice | Hedvábná stezka | Graf zlata | Kontrakty | Pochybení | Strach | Akcie RWE | Jeden dolar | Spekulativní investoři | Co je to hedging? | Americká nezaměstnanost | Odvětví ropy | ETF portfolia | Akcie CrowdStrike | Korea Exchange (KRX) | CPI v eurozóně | Propad cen | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Protistrana | Styl obchodování | Prognóza ceny ropy | AUDUSD | Škoda | Dividendové strategie v praxi | Euronext | CSCO | Index DXY | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Call of Duty | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Hasbro | Labouristé | Nejistota na finančních trzích | Čínská burza | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | H&M | Potencionální zisk | Akcie Palo Alto Networks | VaR (Value at Risk) | Kolaps amerického fondu Archegos | Metaverse | Béžová kniha | Premiéři zemí Evropské unie | Philip Morris International | Investiční příležitost | AI | Jesse Livermore | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Největší IPO | Import ruské ropy | PAYX | Ekonomický sentiment | Deutsche Börse (DTB) | Akcie Alibaba Group | CRM | Zoom Video | ET7 | Projekce | Tržní hodnota | Růst v Číně | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Viceprezident | FinTech akcie 2021 | Robert Habeck | Denní limity | Úspěšný trader | Ukazatel | Vstoupit na burzu | TeamViewer | Akcie Air France-KLM (AF) | Posílení | Potenciální ztráty | Aurora Cannabis | Obchodování Bitcoin | Nakupovat akcie | Hodnota v riziku (VaR) | VIP zóna | Nestlé | Vyjednávání o vystoupení | Certifikáty | Current Ratio | InterContinental | Průmyslové revoluce | NextEra Energy (NEE) | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Indikátor ROC | Výdělek online bez podvodu | Riziko ztráty prop účtu | Obchodovat na burze | FBI | Investovat | Pokles ceny ropy | EURUSD | FedEx | Unie | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Derivatový trh | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Anthem | Barel ropy | Amgen | Ruská ropa | Andreessen Horowitz | Palladium | Vakcíny proti koronaviru | CFD na DAX | Nejznámější kryptoměna | Aktuální cena stříbra | Solidní výnosy | Sladká ropa | Akcie Uranium Participation | Polo Ralph Lauren | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Slippage | Micron | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | BDX | Alaska Air Group | Outstanding shares | CISCO | Ekonomiky | Primární nabídky akcií | HDP v USA | Analytika | Zasedání FOMC | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | ZEW index | Buy Limit | Kontrakty na ropu | Kurz eura k dolaru | Valná hromada | Histogram | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Obchodní dohoda | WallStreetBets | Opční strategie na VXX | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Vývoj léků | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Nejlepší vanadiové akcie | Akcie Lucid Group (LCID) | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | Opční strategie | AMS | FDX | Investiční horizont | Broker | Investování do čínských ETF | Bayer | Dot plot | Implikované volatility | Akcie Maxar Technologies | Proražení | Cash flow | Oslabení | NHS | Hlediska technické analýzy | Magnát | Backtesting | USD | Hýbat trhy | Velikost pozic | Velká krize | JD | Export | Ceny Bitcoinu | Akcie SimCorp | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | NFLX | Čínské technologické firmy | Britové | Technická analýza | DTE | Macquarie | Kurz zlata | Norilsk Nickel | Limity ztrát | Hyperinflace | Společnost Pfizer | DISCA | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Historická volatilita | Akcie Ahold Delhaize | Klesající struktury | Moody's | Expirace futures kontraktů | Taleb | Aktuální očekávání | Prodej automobilů | Gilead | Kurzy akcií | Qualcomm | Comcast | Nové mutace | Tržní volatilita | Southwest Airlines | Ant Group | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Na burze | Akcie s vysokými dividendami | Akcie Novavax | Blue chip | Umělá inteligence | Určení trendu | Moderna akcie | Šok | ASRNL | Fibonacciho posloupnost | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Hodnota akcií | Spikevax | Hongkong | Inflace v České republice | Prognóza ceny stříbra | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Current ratio | Cena akcie Newegg | Síť restaurací | Price-to-Earnings | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Home office | Katar | Iridium Communications | LMT | Maďarsko | Historické výsledky | Nemovitostní fondy | FME | SPGI | Too Big to Fail | Pokles kurzu | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Podílový fond | Hertz | Exekuce | Moderna | Alibaba Group Holding Limited | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Kvartální účetní období | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Růst výrobních cen | Akcie Ralph Lauren | Billions | Výkon společností | Split | Výše dividendy | Xiaomi | Tovární objednávky | CFD kontrakty | UniCredit Bank | Úrokové sazby v roce 2022 | Screening akcií | Roční růst | Spekulovat | ATVI | Nord Stream 2 | Swapy | Sociální sítě | Akcie Exxon | CashFlow | Ruský prezident | PAH3 | Podpůrné programy | FSLR | RWE | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Bankomaty | Kapitálový trh | Shenzhen Composite | Minimální mzda | Fintech společnosti | Oživení trhu | Růst ekonomiky USA | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Cenové úrovně | Velikost fondu | Burzovní průvodce | Obchodní válka mezi USA a Čínou | SaxoBank | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Využití technické a fundamentální analýzy | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Akcie Google | Dovoz | Dovozní cla | Akciové burzy | Akcie Airbus | Obrovský potenciál | Caterpillar | MT5 | NextEra | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Měření volatility trhu | Pozitivní zprávy | Model 3 | Akcie Mastercard | NASA | Indikátor MFI | Dodávky čipů | EOG | Nikkei | Instagram | Index peněžních toků | Člen představenstva | Pro tradery | Nominální hodnota | Model Y | Akcie bankovních domů | Cenové pohyby | 1 milion | Pump & Dump | Stratégové | Zdravotní péče | Letecká přeprava | Komoditní | Růst cen ropy | First Solar | China Unicom | Textron | Černé pondělí | Vývoj akcií | Investiční specialista | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | Eurex | Scorpio Tankers | Ministerstvo obchodu | Deutche Wohnen | EUR/CZK | Dobré návyky | Obchodování spreadů | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Nigérie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Ropné zásoby | Rekordní zisk | Elon Musk | Euforie | Dostatek hotovosti | Nezávislost centrální banky | Volby USA | CO2 | Steven Mnuchin | Sell Limit | Makrodata | Akciové indexy | Procter & Gamble | Využití diverzifikace a hedgingu | Obrat trendu | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | HKEX | Rizikovost | Obchodní deník | Portfolio | Sója | Spoření | Myšlení | Upstream | Covid | Investice do solární energie | Kweichow Moutai | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Formace technické analýzy | Nejistoty | Akcie NextEra Energy | Americký prezident | Fidelity | Konopné akcie | Hong Kong | Dluhopisy s vysokým výnosem | Coca-Cola | AMD | Jeff Bezos | Prezident ECB | Analytici | Primární nabídky | ADR | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Index PPI | Obchodní napětí | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Investovaný kapitál | Jádrový index | Dovoz ropy | Bez rizika | Zisk | Credit Agricole SA | Obchodujte ropu | Evropská burza | Mezibankovní trh | Investiční společnost | Bitcoin futures | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | Finanční instituce | Situace na finančních trzích | IPO Slack | RIOT | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | Gary Gensler | Akcie Take Two Interactive | Letecká přeprava osob | Roboti | Nové vakcíny | Prezident | Xetra | Obchodování IPO | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Monte Carlo simulace | Americké prezidentské volby | Vlastnění více účtů | Pohyby trhu | Odložení brexitu | Boom | Analytické služby | BABA | Dubai Airshow | HRL | Velký účet | BP | Akcie Pharming Group NV | Nastavení úrokových sazeb | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Berkeley Energia | Jim Cramer | Úvěrové krize | Bed Bath & Beyond | Institucionální objednávky | Akcie kybernetické bezpečnosti | Účinnost vakcíny | Funkční období | ADS | Sestupný trend | CDC | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Nevýhody OTC obchodování | Barbaři za branou | Jak se stát lepším investorem | Nassim Nicholas Taleb | Investice do vody | Snížení nákladů | Technická analýza EUR/USD | Propad ceny akcií | Elektrická auta | Komoditní spread | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | MTU Aero Engines AG | Přeprodaný trh | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | OTC trhy | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Přístup na burzu | Invesco | Morningstar | Meme akcie | IEA | Demokraté | Program nákupu aktiv | HeidelbergCement | Bitfinex | Technologické společnosti | Tržní podíl | Uber | FinTech akcie roku 2020 | Lepší výkonnost | Riziko recese | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Solární energie | Práce na sobě | Akcie a dluhopisy | First Majestic Silver | Vývoj kurzu USD/EUR | TRY | Short selling | Uranium Energy | Instrument | Kávové akcie | Úrok | Válka | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | České koruny | MPO | LCID | Agentura Reuters | Klínové vzory | EUR/CHF | Fiskální rok | Akcie Nike | Potenciální rizika | Koupit akcie | London Stock Exchange | Obchodní plán | Loss rate | Sázka | Prodej | P/E | Zpráva | Spike | Omezit potenciální ztráty | Visa (V) | TPG Capital | PFE | Bohatý | Aktuální prognózy | Technologické tituly | Prémie | Komoditní ETF | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Ekonomické dopady | Růstové akcie | Huawei | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tencent | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Konzistence | Warren Buffett | Just Eat Takeaway | Finanční ředitel | S&P | Snížit riziko | Expanzivní politika | Vzdělání | Quantum | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rizika a příležitosti | Volodymyr Zelenskyj | Obchodování | André Kostolany | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Legislativa | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Cenový boom | Palo Alto Networks Inc | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Chevron Corporation | Automobilka | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | DHL | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Burzy kryptoměn | Pokles ceny | Thyssenkrupp | Management | Posilování eura | BAKKT | INSEE | Klesající klín | Energy Fuels | Kurzový vývoj | ZEW | XM | Obchodní týden | Bitcoin | Midstream | Pandemie COVID 19 | Automobilky | Evaluace | Dobré výsledky | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | XAU/USD | Dlouhodobé rezistence | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Elektromobily | Nízké poplatky | GAAP | Japonská vláda | Nejlepší čínské akcie | Order Flow | Pákový efekt | Alert | Peter Lynch | Equity | Uran | Majitel | Guru | Vesmírné akcie | Zprávy | Automatické obchodní systémy | Farmaceutický sektor | IPO Home Credit | Deflace | Monitorování | Nejznámější kryptoměny | Ralph Lauren | Dolary | Moskevská burza | FB | Dlouhodobé investování | Růst inflace | Výroční zpráva | MOEX | REIT ETF | Turecká lira | Vzory v grafu | REGN | CCI | Investiční banka | Vývoj ceny bitcoinu | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Benjamin Graham | UVXY | Americká společnost Intel | Ceny ropy | APPS | Fundamentální analýza akcie | Recyklace | Berkshire Hathaway | Česká swapová křivka | Inteligentní investor | Distribuce | Příjmy a výdaje | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | W.P. Carey | 3M | Silný růst | Nová varianta Covid-19 | HKD | Druhy inflace | Saxo PrivatBank | Evropská dluhová krize | Airbus | Útok na World Trade Center | Dividendové strategie | Výhody swingového obchodování | Mutace delta | Pokročilé funkce platformy TWS | DPA | Úpis akcií | Oživování ekonomiky | Volný čas | VectoIQ | Petrochemická společnost | Těžařská společnost | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Intradenní obchodování | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | CZ | Graf vývoje | Vláda USA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Vertical spread | USA Donald Trump | Put opce | iFX | Tržní podmínky | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Evropské dividendové akcie | Sharpe ratio | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Míra | Investment management | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Statista | Čas na nákup akcií | Úrokové sazby Fedu | PEG | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Papertrading | West Texas Intermediate | Depozitní sazby | New York Stock Exchange (NYSE) | EURCZK | Tennessee | Investice do vodíku | Agnico-Eagle Mines | Petr Král | Fundamentální zprávy | Prudké oslabení | Přijatelné riziko | Phillips 66 | Dluhopisové fondy | Hedgeové fondy | ČNB Petr Král | The Wolf of Wall Street | Nio | Integrovaná ropná společnost | Kurz EUR/USD | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | S/R hladiny | Siemens | Stellantis | OTC Markets Group | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | BNTX | TIM | Fundamentální analýza | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Carnival | Day trading | Výrobce letadel | Odhady trhu | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Tržby | Obchodní firmy | Australský dolar | Expirace opce | Akcie Sunrun (RUN) | Koruna | Medvědí vlajka | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Cukr | Finanční služby | Thoma Bravo | Výrazný pokles | Burzy cenných papírů | Vyšší poptávka | Akciové tituly | WeWork | American Airlines | Tržní ceny | Míra zadlužení | Colgate-Palmolive | Riskovat méně | Fiat Chrysler | Ant Financial | Zůstatek | Nové emise | Shell | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Zadlužení čínské ekonomiky | IPO Snowflake | Meme stocks | Onemocnění | Jakub Matis | Objem | Makroekonomický výhled | Propad | Fortinet (FTNT) | Zvyšování mezd | Asociace | Měření rizika | Spekulant | Swapová výnosová křivka | Obavy z recese | Hypotéza | Očekávání investorů | Trigger | Výkonnost | IPO Aston Martin | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Čínský výrobce elektromobilů | Microsoft (MSFT) | Akcie Siemens (SIE) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Makro | Oslabení měny | Údaje | Klima | Larry Hu | Deprese | Nejlepší biotechnologické akcie | Nabídka akcií | Skladování ropy | IPO Luckin Coffee | Elektrické vozy | Akcie Volkswagen | J.P. Morgan v Londýně | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Společný podnik | Trh cenných papírů | Exxon Mobil | Robert Half International | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | Irská pojistka | Nucor | Alibaba | Světové ceny ropy | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Reddit WallStreetBets | Electronic Arts | Růst české ekonomiky | Subvence | Regulátor | HighSky | Investiční nástroje | Průzkumy | Placebo | Shortovat | Postupné zisky | Hlavní indexy | Risk na obchod | Jak obchodovat komodity | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | Propouštění zaměstnanců | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Black Monday China | Konference FOMC | Ask | Průmyslová výroba | AMC | WMT | Uzavírání pozic | Capital Markets | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | Britské libry | Očekávaný růst | Firmy na burzu | Airbus (AIR) | ZS | Moving Average Convergence Divergence | Obchodování s akciemi | Covestro | Studie | Offshore | Emise skleníkových plynů | Obchodujte akcie | Velmi bohatý | Akcie Lucid | Vesmírné akcie 2021 | Akcionáři společnosti | Investice do konopí | První obchodní den | Nejziskovější | Ant | Průraz | Floor | Cena plynu | Deficit | GME | S&P 500 Index | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Nový Zéland | Skryté poplatky | IHS Markit Ltd | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Kazachstán | Cenová hladina | Příjem díky dividendám | Centene | Poradenské služby | Výhled kurzu eura | Bankéř | Jak investovat do akcií | Ropa Brent | Kering | Americké automobilky | Výnosové křivky | Meta (Facebook) | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Roblox | Akcie 2021 | Nakoupit akcie | Xylem | Školení | Nejlepší akcie | EY | Maržový účet | Zvýšené riziko | Digital Turbine | LEN | Akcie Qualcomm | Evropa | Pokles produkce | Maximální ztráty | Biotechnologické akcie 2021 | Technické ukazatele | Česká spořitelna | Marathon | HUF/EUR | Intradenní obchody | Blue Origin | Americká ropná společnost | OPEC | Short | Value at Risk | ČNB Tomáš Holub | Ropná společnost | Day trader | Svíčkové grafy | Tiffany | Dot-com | Investování v Číně | Schlumberger | Johnson & Johnson | Vizualizace | Grafické karty | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | VTB | EW | Dopady na ekonomiku | Ekonomické ztráty | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Cenný papír | Disciplína | Stanovení ceny | Maloobchod | Optimistická očekávání | Alteryx | Vepřové maso | Obchodní partner | Akcie Boeing (BA) | Aktuální cena ropy | Logistika | Peněžní prostředky | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Hecla Mining | Inflace v EU | Trump | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Směnný kurz eura | Akcie Hypoport | Index volatility | FactSet | Brands | Pokles prodeje | Index Ventures | Co je deflace | Vesmírné akcie u LYNX | Dopady války na Ukrajině | UPS | PYPL | Disney+ | Technické analýzy | Beta | Příležitosti na trzích | Splunk | Spořící účet | Růst eura | Monte Carlo | Odpor | E*Trade | Thierry Breton | Mexiko | Krátkodobé obchody | Rostoucí trend | Směnárny | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Ropná krize | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Universal Music | E-commerce | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Hackeři | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Dělení vesmírných akcií | Ztrátové obchody | Akcie Innovative Industrial Properties | Warranty | Indikace | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Vysoká cena | Rakousko | Akcie big data | Stříbro | Česká republika | Nejbližší support | Švédsko | USDCAD | Ekonomka | Akcie | TTWO | Americký dolarový index | CHF | Otázka za miliony | Údaje o inflaci | Instituce | Constellation | COPPER | Česká koruna | Turecko | Bank of Japan | OECD | Podnikatelská důvěra | Akcie farmaceutických společností | GameStop (GME) | ComStage SDAX TR UCITS ETF | Index Nikkei | EURPLN | FAANG | Ropné futures | CFD kontrakt | High Yield | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | Vliv na investice | Aktuální problémy | JNJ | Brokers | Burza cenných papírů | Inflace v říjnu | Býčí signál | Phillips 66 (PSX) | Dobrá data | Investiční plány | Největší IPO roku | Americké akcie | Profit Target | Měnový trh | FKI | Obchodování ETF | Stabilní příjmy | Čínský realitní sektor | Trader Workstation (TWS) | Reálný účet | MetaTrader | Rostoucí trendová linie | Ex-dividend | Běžný účet | Obchodní rozhovory | Ceny uranových akcií | Backtestovat | Divize | MetaTrader 4 | Melvin | Hrozí krach | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Spot | Ameriprise Financial | Rizikovost investice | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Náhoda | Co je to SPAC? | Indikátor STO | Vyplácení dividend | Ziskové marže | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | PSA | Royal Dutch Shell | Zlatý řez | Zkapalněný zemní plyn | Den před krizí | Ping An Insurance | Apple | Indikátor RSI | Fundamentální analýza Moderna akcie | Wynn Resorts | Otevření účtu u brokera | Big data | Nové akcie | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Klesající tendence | OTM | Kellogg | Equinor | Růst výnosů | SREIT | BlackBerry | Trh | Snížení daní | Komise | Grafy | Vydělávání peněz | List Financial Times | Crown | Technologické firmy | SolarEdge Technologies | DTE Energy | Války na Ukrajině | Volby v USA | Ruský plyn | Ekonomické výsledky | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Franco Nevada | Těžba ropy | Příležitost ke vstupu | Vyplnění GAPU | Index AEX | Aukce | Maďarský forint | Koruny vůči euru | Carry obchody | Fed | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | Frustrace | Ekonomie | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Jensenova alfa | Investování s LYNX | Bailout | Signál na akcie | Korekce | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Upozornění | CAT | Tržní prostředí | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Spuštění bitcoinů | Pozornost | Akcie Lufthansa | Země EU | Finanční společnosti | Celosvětová poptávka | Obchodujte přes LYNX | Typy hedgingových strategií | Nové trhy | Podhodnocené akcie | Obchodování na burze | Buffett | Illumina | Money management | Stavební povolenky | Americké dolary | Arbitráže | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | Japonská centrální banka | Nákupní příležitost | Kjódó | Dividendové akcie | Alexion | Akcie Zalando | Downtrend | Nájemné | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Drawdown | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Investice do akcií | Globální recese | Trade Center | Bollinger Bands | ATR | Automobilový průmysl | Akcie McDonald’s | Akcie Alphabet (GOOGL) | Kov | CNOOC | Yahoo | Luis De Guindos | Kanada | Keynes | JDE | Technické indikátory | Posílení dolaru | Cenový cíl | Směnný kurz | ANO | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | Volatility | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | IRS | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Kupní cena | Air France | VZ | Velikost ztráty | Obchodní systém | Rating | MWh | Blog | Kartel OPEC | Akcie FAANG | Příležitosti k obchodování | Agentura S&P | Amundi | Cena dolaru | Ceny futures kontraktů | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Koronavirová pandemie | Investiční produkt | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | USD/CHF | Wells Fargo | Budoucí vývoj | Příležitosti | Běžný investor | CMS | Dopad na cenu | Americké trhy | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Netflix | Dluhopisy a zlato | Prodávat své akcie | Fixed income | Výběr akcií | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Rozložení investic | Nejistota | Daňové úlevy | Herní průmysl | Portfólia | Thermo Fisher Scientific | Eurokomisař | Růst tržeb | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Forwardy | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Shortování | Sell | NKLA | Správci aktiv | Swing trading strategie | Index nákupních manažerů | CL | Tržní hodnota akcie | CMA | Mondelez International | Treynorův poměr | UCITS ETF | Síla dolaru | Makroekonomické údaje | NAFTA | Finanční rezervy | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Break Even | Peugeot | Exporty | Ekonomické problémy | Důvěra | Beiersdorf | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Zahraniční společnosti | Unce zlata | Typy ETF | Starlink | Generovat zisk | Obchodování zlata | Fundamentální analýza akciových trhů | Obchodní praktiky | ABN AMRO Bank | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Představenstvo | Hackerský útok | Skalper | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Soukromí investoři | Evropská banka | Pokles spotřebitelských cen | Akcie Cameco (CCJ) | BNP | CMG | Kurz CZK | Trendové linie | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Alasdair Haynes | Kapitálový/finanční trh | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | FIAT | Co je to spotřební koš? | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Akcie ConocoPhillips | Hladiny podpory | Luxusní značky | S&P Global Inc | E-mini opce | Amazon (AMZN) | Jak získat velký účet | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | Tesla Inc. | Očekávané výnosy | Rizikové investice | Evropská léková agentura (EMA) | Deutsche Börse | Nicholas Taleb | Los Angeles | Hazard | Federální rezervní banka | Intraday | MRO | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Akcie Paypal (PYPL) | Raymond James Financial | Devizové intervence | Rozbor | Řízení rizika | Akcie společnosti Equinor | NYMEX | Americký investor | Enbridge | Dobré zprávy | Fondy peněžního trhu | Porušení podmínek prop firmy | Splácení dluhu | Polský zlotý | Gaussovo rozdělení | Německá vláda | Burzovně obchodované fondy | Finanční gramotnost | Arm | QE | Investovat do ropy | Finanční poradce | Rizikové parametry | Situace | Bankovky | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Mario Draghi | Internetové akcie | Donald Trump | Steen Jakobsen | RHI | Steve Carell | Kurz EUR | Share screening | Čistý zisk | Základy obchodování | BIIB | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Akcie Aston Martin | Badger | Fluktuace | Krach | Harmony | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Centrum | Margin call | Portugalsko | Internet of Things (IoT) | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Další růst | Dealogic | Obchodovat forex | Robotické ETF a akcie | Index DAX 30 | ABT | Analýza cenových grafů | Pan American Silver | Největší evropská ekonomika | Měnový faktor | Roční výnos | Akcie Church & Dwight | Řetězec | Spoluzakladatel | PEPSICO | Komodity s LYNX | Transakční poplatky | Alexis Ohanian | Pokles dolaru | Nižší růst | API | FIS | Rizikovější investice | Gilat Satellite Networks Ltd. | Eurozóna | Krátkodobý dluh | Akcie Porsche | Gamma | Euromonitor International | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Futures kontrakty | Index frankfurtské burzy | BBBY | Split akcie | Vývoj hodnoty | Indikátor ATR | Covid panika | Clearing | Buy-and-Hold | CZK | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Velké varování | ETC | Baidu | Život Warrena Buffetta | QCOM | Britská burza | Průměrný příjem | White & Case | Chevron | Penny stocks | Bitcoinový investiční produkt | Zpracovatelský průmysl | Euro-koruna | Dluhy | Výstupy | Prezidentské volby v USA | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Nástroje pro měření rizika | Rolování | Rekordní maximum | Palo Alto | NEGG | Ninja Trader | Předseda | TXN | Emise CO2 | Radek Zalubil | Pád burzy | Těžaři | Fundamentální analýza AMD akcie | Newmont | Akcie Scorpio Tankers | Utahování měnové politiky | Ministr obchodu | MLM | Deutsche Boerse | Indikátor ADX | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Chipotle Mexican Grill | Great Crash | Výnosy z investic | Anglo American | Nakoupit zlato | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Automobilový trh | Unijní ministři | Shanghai Composite | Fond kvalifikovaných investorů | Deliveroo | Dluhopisy | Roční výkonnost | FOREX | Boeing | Vstup na burzu | TLTRO | Příkaz | PINS | Volby USA 2020 | Finanční riziko | Rozložit riziko | Výhody | Aquis Exchange | Bernie Sanders | Záporné sazby | Invaze | Rychlý růst | Akcie Nio (NIO) | Postmates | Jak určit trend | IIPR | Evropské banky | Růst HDP | Libra | Koronavirová krize | WM | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Banking On Bitcoin | Akcie Intel (INTC) | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | JPMorgan Chase | Vláda ČR | iShares China Large Cap UCITS ETF | Obchodníci | Evropská unie | Open | Akcie Digital Turbine (APPS) | Cena akcie | Charter Communications | Růst ceny zlata | Komoditní obchody | Fiat Chrysler Automobiles | Silnější support | Online prostředí | Indické akcie | Advanced Micro Devices (AMD) | IPO kalendář | DOT | Akcie W.P. Carey | Financovat | NTES | Fortuna Silver Mines | Výpočet páky | Příprava | Stratég finančních trhů | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Panické výprodeje | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Louis Vuitton | Platební bilance | Becoming Warren Buffett | CME Group | Cenový graf | Stochastic oscillator | Londýnský index FTSE 100 | Výběr brokera | Prognóza ceny zlata | Fáze obchodní dohody | GLOBEX | TSLA | Full time | Vývoj kurzu bitcoinu | Hong Kong Exchanges and Clearing | Federal Reserve | CFD obchodování | Startup | Alibaba Group | Ziskové obchodování | Fondy a ETF | NinjaTrader | Nový rekord | IT společnost | Úroky | Dopady pandemie | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Konfluence | Komerční banka | ABBV | Over-The-Counter | Betting on Zero | Cyklické akcie | Cena | Vladimir Putin | Honeywell | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Vývoj české ekonomiky | City | Finanční rizika | GWW | AUD/JPY | WisdomTree | ASML Holding NV | Guvernér Fedu | Dongfeng Motor | ING | Air | Akcie 3M | Akcie dnes | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Káva | Economic | Ztráta | Hodnotová obchodní strategie | Zajištění investice | Inflační očekávání | Average Directional Index | Sunrun | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Defenzivní akcie | Rozpočet | CVX | Reed Hastings | Klíčové oblasti | Německý index DAX | Dividenda | Životní úroveň | EBay | Didi Chuxing | Akcie iRobot | Dolar | Největší pády | Vakcína proti koronaviru | Čínská ekonomika | Amazon | Patterny | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Rostoucí klín | Jak vybrat nejlepšího brokera | Energetická krize | Swingoví obchodníci | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Šíření viru | StopLoss | Velikost pozice | Krátkodobé investice | VW | ANTM | Fiserv | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Sillicon Valley | Global Times | Pokles | IPO roku | Měnící tržní podmínky | Ceny komodit | MGM | Ochrana proti inflaci | UEC | Pojišťovnictví | Zahraniční investice | Proroctví | E-mini | Nejlepší akcie v roce 2022 | Microsoft Corp | Vlk z Wall Street | Facebook (FB) | Investování do robotických akcií | Margin | Fiskální politika | Blesk | Nvidia | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Biogen | ConocoPhillips | Historická data | Štěpení akcií | Etoro | Tencent Music | Vyšší riziko | Dividendová obchodní strategie | BioNTech | Americké společnosti | Finančnictví | Komodita | Potenciální zisk | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | Large Cap | CyberArk Software (CYBR) | Royal Caribbean | Bitcoin (BTC) | Poplatek | 4GLD | Euro vůči dolaru | Barclays | Diverzifikace portfolia | Akcie stabilních společností | FTSE | Investování na burze | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Reputace společnosti | Směrodatná odchylka | Americká ekonomika | Neinvestovat | Finanční deriváty | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Kurz koruny | Svět investování | Nastavení Stop-Lossu | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Konkrétní plán | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Swingové obchodování | IPO Uber | Akcie Siemens | Akcie týdne | Odhady ekonomů | Akcie s LYNX | Plynárenská společnost | 737 MAX | PHIA | Ropný kartel OPEC | MRNA | Nižší zisk | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Tomáš Holub | Short signál na akcie | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Nikola Motor | Negativní dopad | MGM Resorts International | Google | Prop firma | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Co je to volatilita | Interpretace | Růst mezd | Vytrvalost | Jak vypočítat inflaci? | Regulátoři | Obchodovaná společnost | CF Industries | Fundamentální ukazatele | Akcie Cameco | ISIN | CPI index | ROE | Obchodování gapů | Spotřebitelské ceny | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | MDAX | Index cen | Německý ministr financí | Paypal Holdings | Slušné zisky | Tick | Zelené energie | Akcie Lockheed Martin Corporation | Čínská vláda | 5G | Kryptoměnový gigant | Daně | Růst americké ekonomiky | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Alan Greenspan | Turistika | Investment Management | Mutace koronaviru | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Potravinářství | Impérium | Růst cen nemovitostí | BAT | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Český stát | Coinbase | Argentina | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Alibaba (BABA) | Americké produkce | Momentum | Daně z příjmů | Intel (INTC) | Akcie Shell | Kurzy | Burzovní zpravodajství | Náklady na hedging | Pšenice | CBOE | Fond | Čína | Finanční prostředky | Prezident Vladimir Putin | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Telenor | Růst zisků | Zisky | Nová Tesla | Velký růst | Low | Akcie CM.com | Partners | Sázkové kanceláře | Konsensus | Realitní fondy | Ekonomické údaje | Litecoin | Nejlepší 5G akcie | Jak fungují státní dluhopisy | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Nevýhody | Historické rekordy | E*Trade Financial | Obchod s ropou | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Cyberark Software Ltd | AMEX | COST | Akcie NextEra Energy (NEE) | Thomas Jordan | Čínská média | GRMN | Swap | Miliardy eur | Blizzard | Anomálie | Míra inflace v ČR | Daňové zatížení | Čínský růst | Akcie Visa | Růst ceny | Cenové formace | ISM | KLM | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Starbucks | Lyft (LYFT) | Splatnost | Anglogold Ashanti | Walgreens Boots Alliance | Delta Air Lines | Shortování akcií | Ekonomický růst Číny | Odraz ceny | Čínští technologičtí giganti | Ratingové agentury | Manuál | Alerty | Cena zlata | Fibonacciho linie | Forward | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Akcie Nikola Motor | Zvýšení ceny | Sociální trading | Falcon | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vysoká poptávka | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | Alibaba Group (BABA) | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Downstream | Podílové fondy | RRR | Stabilní společnosti | Akcie Air France-KLM | Online hry | Výše poplatků | Růst cen | Bull | Bankovní vklady | Obchodování forexu | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Kvantitativní technická analýza | Vrcholy | Cla na hliník | Cenový pohyb | RSI | Slabé euro | Měnová politika | | Akcie Apple | Asset management | Alokace | Delaware | Cena palladia | Býčí trh | MSCI World | Investiční plán | Repo sazby | Uzávěry dolů | Vega | Pinterest (PINS) | Akcie 2020 | IFO index | Nevýhody ETF | Aktuální problémy Deutsche Bank | Financování | Dopady finanční krize | Bodyarmor | Nastavení měnové politiky | Nejlepší akcie 2022 | ČSÚ | Inflace v ČR | Intraday trading | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | ECN | Ursula von der Leyenová | Fitch | AWK | VXX | Globální trhy | Internetové společnosti | Historická minima | Slušný zisk | Finance | IPO WeWork | Výrobce čipů | Akcie AMC | Stres | Nedůvěra investorů | Očekávání trhu | Prodávající | Nálada spotřebitelů | Cena ropy pod 0 USD | Guvernér | Možné zisky | Richard Branson | Růst světové ekonomiky | CK Hutchison | Occidental | JPM | Opční prémium | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Anheuser-Busch inBev | Neuronové sítě | WBA | Republikáni | Psychologie | USDJPY | Sázka na nejistotu | Těžby kryptoměn | KSU | Sestupný trojúhelník | Zemědělství | Tempo inflace | Investiční poradenství | Poptávka | Volatilní trh | Express | Aktuální technická analýza | Wesdome Gold Mines | DISH | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Moderna akcie (MRNA) | Zvýšení produkce | Hodnota amerického dolaru | Americké banky | Inside Job | Capital | Požadovaný zisk | Southwest | FT | CIA | Krypto | Jedno euro | Investor | Obchodování na akciových trzích | Maďarská měna | Pierre Moscovici | Malé podniky | Obchodovat | Infineon Technologies | PSX | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Shell Plc | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kalendář událostí | Vydělávat peníze | Kapitálové trhy | Prezident Fedu | Akcie TSLA | Nové rekordy | Největší americká banka | Indikátor Ichimoku Cloud | Sociální síť | Charlie Munger | Americké státní dluhopisy | IPO Casper | Odhodlání | HAS | Palo Alto Networks | Akcie Gamestop | Směnárna | Silicon Valley | Dluhová krize | FinTech | WTI | Akcie SSR Mining | Mineři | Bod | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Shares | Zisk společnosti | Šéfka ECB | Medvědi | NetEase | Redukce | Akcie Splunk | RBNZ | GfK | High frequency trading | Federální úřad pro letectví | Softwarová společnost Microsoft | Nejlepší uranové akcie | Rozdělení zisku | FRED | Akcie CrowdStrike (CRWD) | TradingView | Úrokový diferenciál | Co bude | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | NEST | Marihuanové akcie | Predikce vývoje | Americká měna | Honeywell International | Světové události | Nord Stream | Akcie GME | Tweet | Saúdská Arábie | Co je bitcoin | Kupón | Analýza dat | KMX | Ziskovost | Philip Lowe | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Akcie Nikola | Cena ropy | Akcie Pinterest | Konkurenční společnosti | Nejlepší internetové akcie | OCDO | Jaderné elektrárny | Oscilátory | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Forexový obchodník | UTC | Drobní investoři | Marže | Využití kapacit | Akcie bank | ROCE | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Svatý grál | Bill Gates | Akcie těžařů stříbra | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Charles Bridge Global Macro Fund | Tadawul | Finanční gramotnost a poradenství | Vstup do obchodu | Akcie Phillips 66 | Recenze | Alphabet | Struktura | Akcie Deutsche Lufthansa | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Členské státy | Zvyšování hotovostních rezerv | Volkswagen | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Snap | Firma | Akcie u LYNX | Akcie Ocado Group | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Signály | Omikron | Vysoké zisky | Micron Technology | PEP | Devizový trh | Lira | WSB | Vývoj kurzu EUR/USD | Byznys | Vyvažování portfolia | MCD | Futures na ropu | Lot | USA a Čína | USA | IHS Markit | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Výrobce videoher | Podílník | Záchranné balíčky | China Telecom | Big Short | MFI | Světová ekonomika | Monetární politika | Lockheed Martin Corporation | Snoop Dogg | Alphabet (GOOGL) | SAP | Konzervativci | Diverzifikovat | FX | Index PMI | Global Markets | Ekonom | Steve Jobs | Kalendář ekonomických událostí | Obchodování se státními dluhopisy | Deutsche Bank | Krize eura | Američané | Kurz | Forexu | Market | Referendum | Akcie Alphabet | Home Credit | Inflace a investování | Unicredit | Valné hromady | Pokles výnosů | Akciové tipy | Důležitý support | Restrikce | VEB.RF | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Menší poptávka | Rozhodování | Facebook | Společnost Deliveroo | Hliník | DBK | Federal Funds Rate | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Enphase Energy | Výhody a nevýhody | Oracle | Světová obchodní organizace | Aktuální graf zlata | Akcie Tesla Motors | Poptávka po čipech | Kukuřice | Costco | Investujte | Prezident USA | Měď | Pravidelný příjem | Proinflační | US Securities and Exchange Commission | Lennar | Fiskální stimuly | Sunrun (RUN) | Sweet Crude Oil | Cena ropy za barel | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Být trpělivý | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | Rozvíjející se trhy | Retailový obchodník | Euro | Yield | AUD | Akcie Alibaba (BABA) | Contract | Reputace | Exchange Traded Funds | KBC | Kongsberg | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | Federální rezervní banky | Fibonacciho pásma | Enron: The Smartest Guys in the Room | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Úsilí | Obchodování forex | Verizon | Didi Global | MALL | SEC | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Akcie Netflix | Problémy Deutsche Bank | Co je dividenda? | Sanofi | Charles Bridge | Jak těžit Bitcoin | Salesforce (CRM) | Certifikace | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | Společnost Lufthansa | Softbank | Rozkolísanost trhu | Kontrakty na ropu WTI | Forex asistent | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Poptávka investorů | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Směr trendů | Hospodářství | ROIC | Výnosy státních dluhopisů | Euronext (ENX) | Akcie Deutsche Bank (DBK) | EV | Inflační cíle | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | JP Morgan | Obchodní dohody | Obchod | Zpomalení růstu | Krach na burze | Siemens Healthineers | Největší obchod | Růst ekonomiky | WTI Crude Oil | Activision Blizzard | Obchodujte americké akcie | Zlaté ETF | Největší zisk | Labouristická strana | IPO Deliveroo | ROI | Majors | Zemní plyn (LNG) | Prodeje existujících domů | Bollingerova pásma | Intermediate | Market Maker | R-kvadrát | Společnost ExxonMobil | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Cenové stability | Archegos | Krize na asijských finančních trzích | Zasedání ECB | Gamble | Základní úroková sazba | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Napětí mezi USA a Íránem | Funkce platformy TWS | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Kirkland Lake Gold | Nejlepší broker | Daytrader | Vývoz | Automotive | Energetické firmy | Členské státy EU | Top/Flop | Vydělej peníze | Samsung | Nový lék | Recese | Začínající tradeři | Snížení nákupu aktiv | Emisní povolenky | Akcie Virgin | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Renault | Báze | Investiční doporučení | Bank of Canada | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Změna volatility | ALXN | CZK/EUR | NZDUSD | Bitcoinové a blockchainové akcie | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | USD/CAD | Digitalizace | Čas na nákup | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Stavební povolení | Sekce měnové | Zbohatnutí | Miliardy | Firemní dluhopisy | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Petr Kellner | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Silný support | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Know-how | Výzva | Mobilní operátor | Ochrana před inflací | Frank | OTC trh | Ministři | ETN | Prudký propad | Ukázka hyperinflace | DoorDash | Změna politiky | Balance | Micro E-mini | Kapitálové výdaje | Mondelez | Transparentní | BHP Group | Pin Bar | Momentum indikátory | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Objem investic | MultiCharts | Investoři a obchodníci | Pips | Vláda Spojených států | Akumulování účtů | Orsted | Swapová křivka | Větší korekce | Forex trading | Investiční instrumenty | Zkušený investor | Goodyear | Nákup zlata | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Hlavní trend | Uplatnění opce | Ekonomický poradce | Dieselgate | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Těžba titanu | WTI ropa | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Profesor ekonomie | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Rychlý růst mezd | Gilead Sciences | Dluhopis | Meziroční míra inflace | Index FTSE 100 | Index důvěry | Měnový kurz | Břidlicové ropy | Základní sazby | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Streamování videa | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Kurz bitcoinu | STAR | Svíčkové formace | Halliburton | Technologický sektor | OSN | Soud | Market Scanner | Seznam brokerů | Saudi Aramco | Fresenius SE | LyondellBasell | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Rekordní rok | Sell Stop | Kartel OPEC+ | China Mobile | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Investice do komodit | Analytické společnosti | Mince | Challenge | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Reálné obchodování | Akcie a ETF | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | ETF roku 2020 | Mattel | Akcie na burze | Splnění výzvy | Časový rámec | Míra inflace | Fyzické zlato | Letecká doprava | Platforma | Norwegian Air | Akcie těžařských společností | Energetika | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Trhy v USA | Diverzifikované portfolio | Výhled kurzu dolaru | Spotify | Finanční situace | Ekonomický výhled | Challenge - evaluace | Snížení emisí | MTU Aero Engines | Nařízení | Société Générale | Americká cla | Verizon Communications | Prospekt | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | RISK-ON | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Negativní zprávy | Schodek | Farmaceutické společnosti | Exponenciální klouzavý průměr | BTC | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Ticker | M2 | CBOE Global Markets | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Akcie Electronic Arts | Gold | Akciová společnost | Průmysl | Výrobce elektromobilů Tesla | Investovat do zlata | Míra inflace v Turecku | Airbus Group | Emise akcií | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | American Airlines Group | Bankovnictví | Citrix Systems Inc | Trim Broker | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | Forex obchodování | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | BASF | Continental | Ekonomický poradce Bílého domu | DD prop firmy | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Zdražování energií | ETF | Marathon Oil | Burzovní trhy | Nové dluhopisy | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Zadávání spreadu | Myšlenka | Tržní kapitalizace firmy | Humana | UnitedHealth | Centrální bankéři | Coffee | Varování | Ceny drahých kovů | Inflace v Evropské unii | Prezidentské volby USA | Invaze Ruska | LLY | Jak investovat na burze | Obavy z omikronu | Akcie výrobců vakcín | Černé zlato | Šéfka Fedu | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | EOG Resources Inc | Spojení | Ekonomické výhledy | Akcie aerolinek | Long | Western Digital | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Akcie Lucid Group | Bankovní rada | Telekomunikace | Pojišťovna | Gold Fields | Futures na VIX | Klíčový support | Pandemie | Investiční skupina | Fidelity National Information Services | Bear | CMCSA | Tripadvisor | Hotelnictví | USDC | Dvojité dno | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Air France-KLM | FOMC | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | INRG | PDD | Prodejní tlak | Obchodní podmínky | Live trading | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | CSI China | NextEra Energy | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | IPO Airbnb | Akcie Deutsche Bank | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Podíl na trhu | Volume Oscillator | Indikátory | Arizona | WFC | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Klesající struktura | Zdanění | Pokles cen | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Citadel | Obchodní příkazy | Algoritmus | GM | Švédská společnost | Jak obchodovat forex | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Cena stříbra | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | ARM Holdings | XPeng | Cenové patterny | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Western Union | Long signál na akcie | Konsolidace | Aston Martin | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Výnosnost | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Moskevská burza MOEX | Ministryně financí | KGHM | Graf ropy | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Microchip Technology | Čistá zisková marže | | Akcie Hewlett-Packard | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Černý pátek | Westpac | Risk Reward Ratio | IRBT | Sierra Chart | Pandemická situace | Stratég | iShares Global Clean Energy | CAH | Špatné zprávy | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Trading strategie | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | Virtuální mince | Období nejistoty | Sentiment | Order | Short pozice | Kurzové riziko | Bývalý ministr financí | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Politika | Profesionální investoři | IPO Postmates | TradingEconomics | Konkurence | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Nástroje pro měření rizik | Banka Barclays | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Goldman Sachs Group | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Vysoká dividenda | Obchodní hodiny | Konsensus trhu | Indikátor MACD | Čínský prezident | Novavax | Yahoo Finance | IPO 2020 | MAM | FinTech akcie | BHP | Plány společnosti | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Cushing | GDP | Zakladatel firmy | Abbott | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Držení akcií | Kybernetický útok | Ziskový obchod | Zahraniční politika | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Obchodní strategie následování trendu | Jak diverzifikovat | Citibank | Banky na Wall Street | Risk-Management | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Společnost Amazon | Výhody a nevýhody | Úvěrová krize | Real Estate | Členové bankovní rady | GPS | Zlatá horečka | Obchodní přístupy | BioNTec (BNTX) | Investování do ETF | SaxoTrader | ETF a ETN | EURHUF | Federální vláda | Nálada | Quant | Vládnoucí strana | Jeremy Corbyn | Investování | Symantec | Jak na pravidelný příjem | Letectví | Indie | Investovat v roce 2020 | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Účetní období | Technologičtí giganti | Centrální bankéř | Prudential Financial | Intel | Proč investovat | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | IPO GitLab | Čínský výrobce | Forexové obchodování | Ekonomika | Investiční společnosti | Pohyb ceny | Výdělek na internetu | Internetová bublina | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | SIE | WTO | Výrobní index PMI | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | SYRIZA | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Hledání podhodnocených akcií | Inflační krize | Šance | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | 5G akcie | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Ceny v dopravě | Výhled | Vývoj trhu | Trade Financial | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Volume | Jan Kaška | Auta | Komoditní akcie | GBTC | Americké ministerstvo | Zahraniční měny | PCAR | Obchodní účet | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Deriváty | Ethereum | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Embargo | Kótování | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Economist | Dostatek likvidity | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Akcie Fidelity National Information Services | iRobot | Seminář | Letecká společnost | SimCorp | Energetické společnosti | Fidelity Investments | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Trendové čáry | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Česká národní banka | Převzetí Twitteru | Británie | Popularita SPAC | Dobrý výsledek | Long Term | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Insider | Maximální kapitál | LVMH | Aktuální rezistence | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Provize | Prostor pro růst | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Technický výhled | Poptávka po dolaru | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | STT | ČEZ | Austrálie | Apple Inc. | AAPL | Cenové hladiny | Hrubá marže | Financial Times | Tesla Motors | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Average True Range | Aktuální situace | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Under Armour | Reálný výnos investic | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | CFG | AIG | Krize | Obligace | Jak se obchoduje | Úspěšný investor | Akcie ropných společností | Fresenius | Cena kontraktu | Fundamenty | Paul Tudor Jones | NERV | Zajišťování | Burzy v USA | Životní styl | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Nákup dluhopisů | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | CMI | Cloud Computing | Risk Off | Applied Materials | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Kraft Heinz | Krize na Ukrajině | G20 | Složený úrok | Currencies | Výrobci automobilů | Norská centrální banka | Akcie Microsoft (MSFT) | ETF portfolio | Oslabení dolaru | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Společnost Moderna | Constellation Brands | Akcie roku 2019 | Prezident Erdogan | Rally na ropě | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Základní úrokové sazby | Specifika kontraktu | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Paychex | Trhy | Akcie Meta | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Index Topix | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Akcie Intel | Munich | Poradci | Sazby | Akcie Tesla | Mezibankovní | Graf indexu | Invaze Ruska na Ukrajinu | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Akcie Stock | STZ | Jak investovat do komodit | Investiční tituly | Cíle | Tolerance rizika | Burza | Čistá marže | Semináře | Newmont Mining | AXP | MarketWatch | Rychlost | Investiční skupiny | Dotcom | Index MSCI | Okta | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Likvidita | Klouzavé průměry | ETN na VIX | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Reinvestice | Akcie roku 2021 | Derivát | Capital Economics | Porsche | Rozhovor | Spotřeba domácností | Value at Risk (VaR) | Transakce | Kryptoměnová horečka | Volatility trhu | Jak funguje screening akcií | Akcií těžařů | Technologický index | Devizy | Hodinový graf | Měny | Akcie softwarové společnosti | Obchodní jednání | TechnipFMC | Válka mezi USA a Čínou | Trh s kryptoměnami | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Dna | MasterCard | Poptávka po ropě | Lululemon | Waymo | Raymond James | Bezpečnost | Zaměstnanost | RDSA | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Intradenní obchodník | ISRG | Irsko | Vývoj české koruny | Ekologie | Butterfly | Lukoil | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Prezidenti a premiéři | Inflace v březnu | Případová studie | Pharming Group NV | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Chrysler | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Nejlepší ropné akcie | Slabé stránky | Zscaler | BTC/USD | UNA | Dividendy | Obchodní příležitosti | Měna | Dodávky plynu | Put | Jasný signál | Trading | Jamie Dimon | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Lululemon Athletica | Intradenní pohyby | Kotace | Silný pokles | Aktivity společnosti | Německé banky | Trader Workstation | Paul Volcker | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Teroristický útok | Ukončení obchodní války | Vedlejší účinky | Index podnikatelské nálady | MSCI | Burzovní index | Pavel Kohout | Thomson Reuters | Sazba Fedu | Snap | Kupní opce | LinkedIn | Výnosy | Poradenství | Walgreens | Miliardy dolarů | Inside | Bidenovo vítězství | Finanční trh | Barick Gold | Investiční bankéř | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | JPMorgan | Německé akcie | Německá automobilka | Uhlí | Apple (AAPL) | Regulační orgán | Trade | Risk On | Cena komodity | SPCE | Kapitalismus | Akcie Schlumberger (SLB) | Bloky | Prop firmy | Investování do zlata | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Nákupní signál | Největší americké společnosti | Světová zdravotnická organizace | Tržní cena | Hodnota dolaru | WELL | ABN Amro | Provozní výnos | Ministři energetiky | IPO | Partneři | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Swing strategie | Vlna inflace | FAST | Pinduoduo | Obchodní den | Tržby společnosti | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Digitální měna | Írán | Jerome Powell | Zdražování | S/R zóny | Čínská firma | Předstihové indikátory | Americké vlády | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Obchodování Futures | ADP | Vanadiové akcie | Square | Hodnota zlata | Repo sazba | Biliony dolarů | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Joe Biden | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Mylan | Historie | Finanční derivát | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | Řízení rizik | Americké akciové indexy | Klesající dolar | Pracovní síly | Dividendové výnosy | Opce na akcie | Člen bankovní rady | Výnosy firmy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Guvernér české národní banky | Smartphony | Změny trendu | Ekonomický dopad | Společnost | All Time High | Akcie ropy | Kurz koruny vůči euru | Covidové pandemie | Kvalitní akcie | Obchodní systémy | Xilinx | Likvidní | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Stimuly | Sázky | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Strategie hybnosti | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Allergan | Vstupní poplatek | Forexové páry | General Atlantic | BlackRock | Retailoví investoři | NIO Inc | Palantir | Vysoká volatilita | Německá burza | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Volatilita trhů | Mark Carney | Prudký pokles cen | Kompenzace | Upozornění na rizika | Rozšíření | Akcie Biogen | BBVA | Velké centrální banky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Země OPEC | On Balance Volume | Ropný trh | Sony Music Entertainment | United Technologies | Akcie Amazon | DAX 30 | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Tisková konference | Eura | Nasdaq Inc | Citrix | Ztráty | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | ACT | Polo Ralph Lauren (RL) | LyondellBasell Industries | Organizace | Alipay | Ryanair | Analýza akciových trhů | Letecký průmysl | Poptávka po akciích | Gap | Celkové příjmy | Expedia | Americké firmy | VIX | Stock Exchange | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Maximální ztráta | Růst | Obchodování EUR/USD | Problémy s likviditou | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Společnost založená za účelem akvizice | Kansas City Southern | Hodně peněz | Intradenní obchodníci | Evropský akciový trh | Alokace aktiv | UCITS | Komodity | Příjmy | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Buyout | Cameco | Risk-off | Propad ceny | Obchodování opcí | Zajištění | Dominion Energy | Objem prostředků | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Obchodní strategie bottom fishing | AbbVie | Měnový výbor | Fortinet | Akcie BioNTec (BNTX) | Propad cen ropy | BIDU | Sequoia | Jak funguje hedging? | Fúze | Výrobce aut | Index | Wall Street Journal | Nižší úrokové sazby | Cenový pokles | Dow Jones | STMicroelectronics | Investiční tipy | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Align Technology | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Kupci | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Ruská vláda | Kryptoměnová burza | Bohatství | Nemovitostní fond | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Meziroční růst | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Varovné signály | ČTK | Důsledek referenda | Valuace | Návratnost investice | Výplaty dividend | Prohlášení | Hodnota v riziku | Čínské značky | Platinové akcie | Přístup k obchodování | Akcie AMD | Drawdown (DD) | eSports ETF | Outsider | Revoluce v technologii | Zambie | Manažeři | Opční prémie | Akcie Wolters Kluwer | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Abbott Laboratorien | Ichimoku Cloud | Investiční nástroj | Silvercorp Metals | CAD | Fibonacci | ETF na DAX | Nikola Corporation | Akcie Church & Dwight (CHD) | Tesla | Akcie Welltower | Maržové obchodování | IPO Alibaba | Akcie NIO | Společnost Nike | Problém s nedostatkem čipů | Snížit úrokové sazby | Valneva | Možnosti technické analýzy | Citrix Systems | Jak používat hedging? | Cena / účetní hodnota | Floored | Evropský průmysl | GDAX | Fiskální a měnové stimuly | Klasické peníze | Diamantová formace | Základní metriky | Informace o forexu | GameStop | Limit ztráty | Daně ve Spojených státech | Fresnillo | Cisco-Systeme | Finanční poradci | Průlom | Harley-Davidson | Linie odporu | Indikátor Stochastic Oscillator | Tencent Music Entertainment Group | SPAC | Nervozita na trzích | Ekonomický cyklus | Řízení rizik v nestabilním tržním prostředí | Fidelity Investment | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Akcie Novavax (NVAX) | Petroleo Brasileiro | Obchodování akcií u LYNX | Burzovní makléř | Série ztrátových obchodů | AJRD | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Maximální počet lotů | Program nákupů dluhopisů | Největší banky | Vlastní účet | Vývoj kurzu USD | Work & Travel | Akcie Saudi Aramco | SSR Mining | Prognóza ceny palladia | Xetra GOLD | Vlastnictví | Klesající tržby | ETF na Nasdaq 100 | PayPal Holdings Inc | Ed Seykota | Nová vakcína | Akcie Wheaton Precious Metals | ishares China ETF | Pokročilé funkce | Index spotřebitelských cen | IPO u LYNX | Zscaler Inc | Těžební kapacity | Trader | Paper trading | Moving Average | Akcie BASF (BAS) | Akcie Garmin Ltd. | Velké ztráty | Procentuální vstupy | AMGN | Spready | Ferrari | Anglo American Platinum | Graf EUR/USD | Zisk na akcii | Geografická diverzifikace | Rezistence | Očekávané úrokové sazby | AMC Entertainment (AMC) | Ministr financí | Investice do mědi v 2022 | Snowflake | Penny stock | Účinnost diverzifikace | UCITS ETF (INRG) | Enron | Jak nejlépe investovat | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Digital Turbine | Umění | Předseda Evropské komise | Black Lifes Matter | Christos Staikuras | Quants | První část obchodní dohody | Newton | Ceny v České republice | Indikátor OBV | XPEV | Asana | Riot Blockchain | Pokles produkce mědi | Wilbur Ross | Bitcoinový trh | Risk/Money management | Odhady analytiků | Výhled pro rok 2022 | Relief rally | Aritmetický průměr | MiFID II | Rates | Nvidia akcie | Monte Carlo simulátor | VFC | Přenos | Veřejně obchodované fondy | Hlavní ekonom | Daimler | Black swan | Nejlepší FinTech akcie | Foreing Exchange | Akcie Qualcomm (QCOM) | Tržní cyklus | Elektroauta | Derivátový produkt | NexGen Energy | Zoom Video Communications | IPO Lyft | Společnost Xiaomi | Váš kapitál | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Talend | Bitcoinové burzy | Gordon Gekko | Rate Of Change | Očekávaná IPO 2020 | Regulační orgány | Klinické testy | CMCOM | The Corporation | Aktivity WallStreetBets | Wesdome Gold Mines (WDO) | Výsledky FAANG | Vivendi | Euro vůči americkému dolaru | Odvětví | Prudký růst ceny ropy | Obchodování Over-the-counter | Team Spirit | Panika | Nárůst ceny | Akcie Unilever (UNA) | Pink Sheets | PPF | Casper | E-book o investování | CDS v regionu | Akcie Fortinet (FTNT) | Pracovní místa | Wheaton Precious Metals | Extrémní nárůst | Česká vláda | Vakcinace | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Vývoj dolarového indexu | Hospodářské výsledky společnosti | Denison Mines | Graf ceny zlata | App Store | Tipy na futures | Devalvace měny | ZISIF | Nízká inflace | Henkel | Nejlepší robotické ETF a akcie | Pravděpodobnost série ztrátových obchodů | Praní špinavých peněz | iRobot (IRBT) | Akcie Tesla (TSLA) | Aramco | Průvodce obchodováním komodit | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Srovnání brokerů | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | Rekordní růst | Shanghai Stock Exchange | Trpělivost | Corvus Gold (KOR) | Fond Melvin Capitals | Crowdstrike Holdings Inc | Nasdaq Composite | První obchody | Cenový vrchol | Ekonomika USA | Investice do zdravotnictví | Analýza | Micro E-mini opce | Virgin Galactic | Blue chip akcie | Barrick Gold (ABX) | Regulační úřad pro cenné papíry | Iridium Communications Inc. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | The China Hustle | Norsko | Sazby Fedu | Aker BP | Gama | Významné fundamentální zprávy | Akcie FB | Koeficient beta | Snížení úroků | XYL | Munich Re | ETH/BTC | Nejistota na trzích | Linde | Růst ceny ropy | Krádež kryptoměn | Ochranný mechanismus | Zajištění proti inflaci | Akcie ConocoPhillips (COP) | Výhody obchodování | Akcie Lululemon Athletica | Americký index | ConocoPhillips (COP) | Lucid Group (LCID) | Poseidon | Podmínka u prop firmy | AMD a Xilinx | Electronic Arts (EA) | Supporty a rezistence | Gilat Satellite Networks | Druhy akcií | Travelers | Velké firmy | RBLX | Nízké úrokové sazby | Výkonnost fondů | Akvizice AMD a Xilinx | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Akcie Porsche (PAH3) | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | WKL | Global macro | KFC | Řízení čínských společností | CSRC | IPO 2019 | Styl tradingu | Bloomberg | AWP | IM2A | XBT | Osobní příjem | Podpora | DNB | Provedení obchodu | Třída aktiv | Pokračování trendu | Bývalý prezident USA | Co je to Brexit? | Ceny stříbra | UBS | Siemens Healthineers (SHL) | Cena Virgin Galactic | Riziko obchodování | SPCE akcie | Rostoucí úrokové sazby | Akcie Kofoly | Soustředit na obchodování | Pokles HDP | Světlo na konci tunelu | Bydlení | Zprávy online | Pravidlo prop firmy | Macrotrends | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | CVaR | Zlatý standard | Tým FXstreet.cz | Exchange Traded Commodity | Obchodní investice | Akcie iRobot (IRBT) | Co to jsou defenzivní akcie? | Evropská léková agentura | Vyšší mzdy | Nejsilnější ekonomiky světa | Daniel Gladiš | Micro E-mini futures | Strategie prop tradingu | Lucid Group | Technická analýza AMD akcie | AAA | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Limity pozic | CM.com (CMCOM) | Short Interest Ratio | Akcie Pfizer (PFE) | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Xetra Gold | Aktuální vývoj ceny ropy | Parametry Prop firem | Global X SuperDividend REIT ETF | Jak řídit riziko | Den díkůvzdání | FINRA | GB00B03MLX29 | Investice do platiny | TWTR | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Složení portfolia | Virgin Galactic (SPCE) | Obchodní války | Íránský konflikt | Sharpeho poměr | Budoucí výsledky | SHL | CBRE | Finanční výkazy | Mimoburzovní trhy | Technická analýza akcie Coca-Cola | Kryptoměnová směnárna | Akcie Nvidia Corp | Nejlepší investiční příležitosti | Snižování sazeb | SPOT | Wolters Kluwer (WKL) | Účinnost vakcíny Moderna | Výhody OTC obchodování | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Northrop Grumman | Obrovské pohyby | Nvidia Corp | Příznivci kryptoměn | Zamyšlení | Pojišťovny | Dlouhodobý investor | Start-upy | Zpřísňováním měnové politiky | Vysoký výnos | SolarEdge Technologies (SEDG) | Automatické obchodování | CSX | Velcí obchodníci | Splnění evaluace | Zpomalení německé ekonomiky | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Výkonnost indexů | Portfolio management | Výsledky obchodního systému | Vstupní signál | Akcie Netflix (NFLX) | Biden | Dot-Com Crash | Eurokomisařka | CHD | Hospodaření | Investice do společností budoucnosti | Analýza ceny zlata | Baker Hughes | Typy diverzifikace | Konec roku | Americká společnost | Rybolov | První obchod | Poptávka po uranu | Praní peněz | Flow z ekonomiky | CM.com | Akcie ASR Nederland | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Waste Management | Nemovitosti | Cloudera | Drahé dovozy | Americká IT společnost | Obchodování s českou korunou | Co je inflace? | Boris Johnson | Riziko při investování do akcií | JD.com | Futures trhy | Akcie Tencent (700) | Inflace v únoru | Denní limity ztrát | Aberdeen Global Premier Properties Fund | Snížení sazeb | MDT | Psychologie davu | WPC | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Veřejně obchodovaná společnost | Prezident Trump | Mutace viru | PLUG | Akciový index | Maxar Technologies (MAXR) | Odolné proti inflaci | Soukromá společnost | Zakladatel Amazonu | Přehled | First Solar (FSLR) | Cronos | Domácí poptávka | Poplatky za obchodování | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Do čeho investovat | Budoucí vývoj ceny | Finanční ztráty | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Prosperující akcie | Iridium | Index CPI | Sestavování portfolia | Vakcína na covid | TWS | Akcie v roce 2022 | Nevýhody dividendových strategií | Obchodní konflikt | Medtronic | Maloobchodní tržby | Více riskovat | Vonovia | Sektor služeb | Globální problémy | IPO Robinhood | Cenové výkyvy | Akcie Facebook | Plný úvazek | Ruské akcie | Novozélandský dolar | Michael Bloomberg | USA Joe Biden | Activision Blizzard (ATVI) | Medvědí trend | Co je Reddit | Mesh | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Obchodování s nemovitostmi | IPO Asana | Meta Platforms | Burzovní trh | Intuitive Surgical | Ronaldo | Hotovost | LSEETF | Introducing broker | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Citron Research | Tokyo Stock Exchange (TSE) | NEL | MT4 | Správné strategie | Estee Lauder | Opce na DAX | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Exxon Mobil akcie | Investiční omezení | Farmaceutické akcie | Kontrakt | Maloobchodní prodeje | IPO Pinterest | Ruská burza | Money Never Sleeps | Jak k Brexitu došlo? | Scorpio Tankers (STNG) | Přeobchodování | Vice | Sequoia Capital | Walmart | Koss Corporation | Španělsko | Strategie řízení | Akcie TWTR | Aktivní obchodování | H413 | Důležitá rezistence | Sibanye Stillwater | Visa | Zadlužení | Zavedení dovozních cel | Innovative Industrial Properties | CIC | SVXY | Strategie řízení rizik | Bid | Alibaba akcie | Porsche (PAH3) | Německé státní dluhopisy | Garmin Ltd. (GRMN) | STNG | Aktivum | VF Corporation | Monetizovat | Domácnosti | Sharpeho koeficient | Dohoda USMCA | Uptrend | Finanční svět | Analytik | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Ingenico | Siemens (SIE) | C2C | AEX index | Jak diverzifikovat? | Vzdělávací webináře | Disney | Fed vs. ECB | Meta Platforms (FB) | Další pokles | IPO TeamViewer | Kvantitativní utahování | Nové peníze | Státní dluhopisy | Akcie 2022 | Akcie třídy A | Ruská ekonomika | AMD akcie | Cardinal Health | Provozní zisk | Jak investovat do mědi? | Over-the-counter (OTC) | COT | Jan Rohrbacher | Ruská centrální banka | Zdroj příjmů | HFT | DS | Index DAX | Vysoká inflace | Akcie AbbVie | Tajné služby | Universal Music Group | PEGI | Investiční produkty | Pozice | Veřejný sektor | Americký dolar vůči japonskému jenu | Statistika | Ralph Lauren (RL) | Skalpování | CCJ | Podmíněná hodnota v riziku | Nio akcie | Waste Management (WM) | Aker | Koss | Britské společnosti | Nižší volatilita | Akcie First Solar | BlackBerry (BB) | Abbott Laboratories | USTR | Alternativa ke zlatu | W.W. Grainger | Akcie Zscaler (ZS) | Dividendové ETF | Riziko | AAL | Ochrany kapitálu | Sledování zpráv | Využití likvidity | Antiticyklické akcie | RRR (risk reward ratio) | Výhody dividendových strategií | Platina | Maxar Technologies | Obchodujeme | Závislost | Vývoj akcie | Globální měny | Obchodování na vlastní účet | Dluhopisový trh | Akcie Meta Platforms (FB) | Take Two Interactive (TTWO) | CrowdStrike (CRWD) | Akcie Coca-Cola (KO) | Implementace | Win rate | Významné politické události | Měkké komodity | Velcí hráči | PTR | Reddit skupina | Splnění účtu | Skluz v plnění | Globální ekonomický růst | Vývoj EUR/USD | Newegg (NEGG) | Pinduoduo Inc | Internetový gigant | Akcie Waste Management (WM) | Cronos Group | Negativní účinky | Aktuální technická analýza ceny zlata | Akcie Deliveroo | Čeští investoři | Investiční záměr | Royal Caribbean Cruises | Koncern | Irák | Pozice tradera | Americké investiční banky | Vzestupný trojúhelník | Obchodování indexů | Býčí trend | A-shares | Oculus Quest | Northern Rock | Akcie Lyft | Splnit obchodní výzvu | Porušení podmínek | ONE | 4. průmyslová revoluce | Expirace | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Makroekonomický kalendář | Investiční rozhodnutí | Obchodování nanečisto | Automatizované obchodování | Akcie Galapagos | Mark Zuckerberg | Hedging | Dlouhodobí investoři | Rozvojové země | Rogue Trader | Nejlepší výsledky | Akcie Lululemon | New York Times | Virus | Nová měna | Ochrana kapitálu | ETF na Nasdaq | Index euro stoxx 50 | Virgin Galactic akcie | Kapitalový výnos | Barrick Gold | Graf akcie Coca-Cola | Akcie Enbridge | MIFID | Škodovka | Strategie skalpování | Oživení německé ekonomiky | Pád akciových trhů | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Boom na trhu | Podnikatelé | Akcie Palo Alto | CSI China ETF | Časový horizont | Jak rychle zbohatnout | MSCI China ETF | Měnové manipulace | Finanční systém | Akcie Newegg | MACD indikátor | Cílová cena | Cena zemního plynu | | Ruští hackeři | Meziroční inflace | Sundar Pichai | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Kongsberg Gruppen | CyberArk Software | Akumulace | Společnost Microsoft | ABC | Obchodovať kryptomeny | BTC/EUR | Banky | Forecasty | Apple TV+ | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Intervenovat | Inflace a dluhopisy | Cena benzínu | Lucid | NASDAQ 100 | Peking | Výraznější pokles | ALV | Obchodovat s akciemi | Micro futures | Merck KGaA | Oculus | Vývoz do USA | Používání rizikových ukazatelů | Výdělky na burze | Market Makeři | XAG/USD | ENB | NAC Kazatomprom | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Největší pokles | Obchodovaný objem | Beijing Capital International Airport | Banka | Doporučení | ishares China | IPO Ant Group | Lockdowny | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Citi Research | West Texas Intermediate (WTI) | London Stock Exchange Group (LSE) | Astrazeneca | Apache | IRDM | Dluhopisové ETF | Jak zhodnotit peníze | Expected shortfall | Market conditions | Antimonopolní úřad | Řídit riziko | Co je akcie | Komoditní spready | BIS | Velké investice | Iron Condor | Church & Dwight | Měnový pár | Makléř | Procento ztrátových obchodů | Sortinův poměr | Stoupající trend | T. Rowe Price | Reverzní vzor | Video | Ocenění | Strategické partnerství | Jak řídit riziko při investování do akcií | Obchodník s komoditami | Vodíkový pohon | GSK | Steve Huffman | EMA | REIT | Opatření | Throwback | Ceny akcií Tesla | Sláva | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Teams | Emerging markets | Didi | Facebook akcie | Štěpení | Udržitelné investice | Trailing DD | Úroková míra | IPO Ant Financial | Dělení (split) | Novinky | MSCI China | Facebook Inc. | Indická ekonomika | Aerojet Rocketdyne Holdings | SEDG | LYNX Pro | Ahold Delhaize (AD) | Stav nouze | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Risk Management | CureVac | ETF na S&P 500 | Superpočítač | Úrokové sazby | Trading Places | Akcie Virgin Galactic | Aktuální cena zlata | Obchodní válka | Založení účtu | Royal Gold | Vyšší výnosy | IPO Palantir | Deutsche Post | LPG | MGM Resorts | MAXR | Kurz stříbra | Akcie First Solar (FSLR) | Akcie Siemens Healthineers | Přehled o dění | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Akcie Royal Dutch Shell | Vývoj ceny | Investice do ropných akcií | MongoDB | Philip Morris | Ekonomický růst | Nasdaq | Opce na VIX | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nový americký prezident | Hodnotové investování | IPO Didi Chuxing | ECN broker | Tisková konference FOMC | ALGN | Geopolitická situace | Denní drawdown | Uranium Participation | Hedging strategie | Akcie Activision Blizzard | Průměrná cena | ASR Nederland (ASRNL) | ADX | Hang Seng | Mezinárodní měnový trh | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Akcie Twitter (TWTR) | Schlumberger (SLB) | Boiler Room | Simulace obchodního účtu | Cenový vývoj | Vesmírná turistika | Melvin Capital | Rizikové parametry Prop firem | Burza v New Yorku | IPO Coinbase | Church & Dwight (CHD) | Glengarry Glen Ross | Jack Schwager | Akcie W.P. Carey (WPC) | Stochastic | Měření volatility | Práce | Omyl | Kótování akcií | Index-tracking | Spekulativní investice | Théta | Rovnovážný kurz | Měna fondu | Bruce Kovner | Denní DD | Evropské země | CRWD | GitLab | REIT u LYNX | Index peněžních toků (MFI) | Čínské vlády | AMZN | Nedostatek disciplíny | Úvěrové produkty | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Pravidla strategie | Akcie Phillips 66 (PSX) | Frontline | Peníze nikdy nespí | Odpovědné investování | Výhody a nevýhody ETF | Technická analýza ceny zlata | Restrukturalizace | Vzestup peněz | Akcie Twitter | Investiční alternativa | Investment | Swing Trading | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | MetLife | VOW3 | Cena / tržby | Analýza ceny | Investiční příležitosti 2020 | Pravidla prop firmy | Prostor pro další růst | Uranium Participation (U) | Novozélandská centrální banka | Vyhoření | GOOGL | Akcie CyberArk Software | PetroChina | Výrobní náklady | IOT | Historie indexu DAX | Celkový limit ztráty | Investování na kapitálových trzích | Forex brokeři | Ropný kartel | Akcie SolarEdge Technologies | Program odkupu akcií | Akcie Polo Ralph Lauren | Spojené státy | Hormel Foods | Proražení rezistence | Nejlepší dividendové ETF | Vnitřní hodnota | Možné scénáře | Markus Braun | FTNT | Buy Stop | Rychlé zbohatnutí | Investiční účet | Maximální DD | The Ascent of Money | Tencent (700) | Janet Yellen | VisualCapitalist | Vývoj na trhu | Historie robotiky | Daně z příjmů právnických osob | Opční obchodník | Více volatilní | STP | Centrální vláda | Kryptoměny | Pravidelné vyvažování portfolia | Akcie Garmin | Koš | Podnik | Royal Dutch Shell A | Crédit Agricole | Volatilní období | Japan Exchange Group | FUNDING | Vývoj směnných kurzů | Boeing 737 Max | INTC | NKE | Období krize | Tržní vývoj | Edukační materiály | KO | Akcie Beijing Capital International Airport | J.P. Morgan | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | Úspěch | Stříbrné mince | Ekonomové | Akcie Wirecard | Firma Boeing | Melvin Capitals | Multicharts | Dohled nad finančním trhem | MSCI All Country World | Automatické obchodní systémy (AOS) | TPG | Call centra | Volby | Statistický úřad | Americká pojišťovna | Ukazatele | Li Auto | Konzervativní přístup | Xetra GOLD (4GLD) | eSports | Podezřelé transakce | Akcie Cognex | Ekonomika Francie | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Barbarians at the Gate | Výrobce elektromobilů | ASR Nederland | Trading Economics | RPSN | Měnový výhled | Obchodník s cennými papíry | Plnění výzvy | První vlna inflace | Investice v Číně | Backtestování | Reddit IPO | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Akcie v roce 2020 | Americká vláda | Anticyklické akcie | Ropné písky | WhatsApp | Zpomalování čínské ekonomiky | USD/JPY | Graf akcie | Overnight | Ceny mědi | American Depositary Receipt | E-mini futures | Bitcoin peněženka | Microsoft Corporation | Koronavirus | FXstreet | Dánsko | Tencent Music Entertainment | Norská koruna | Belgie | Obchodování na pitu | Akcie Newmont Goldcorp | ČR | Podniky | ComStage DAX TR UCITS ETF | Stroj na peníze | New Relic | Vyšetřování | AUD/USD | IPO Wish | MMM | Významné události | Online broker | Společnost Blue Origin | Pohyb dolaru | Bilance | Akcie Enbridge (ENB) | Politici | VaR modely | Černá labuť | Očkování | Parabolický vývoj | Hodnota dluhopisu | ING Groep NV | Zlato | EQT | Instrumenty | Kapitálové výnosy | Mzdy | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Světové trhy | Obchodní styl | Měnový výhled v roce 2022 | Black Monday | Strategy Research | Akcie Chipotle Mexican Grill | Omezení nákupů aktiv | Vltava Fund | Omniverse | Regeneron Pharmaceutical | Bankrot | Cena Facebook akcie | Ford Motor | American Depositary Receipt (ADR) | Cennější než zlato | Britská společnost | Expected shortfall (ES) | Čistý dluh | Noble Energy | Nákup put opce | Maximální velikost pozice | NZD | Americký ministr obchodu | Produkce ropy | Podmínky obchodování | Altria Group | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Quicksilver | EOG Resources | Akcie CM.com (CMCOM) | Tržní kapitalizace společnosti | Markit | Campbell Soup | Dividendový aristokrat | Concho | Nová mutace | American Express | OTC | Ceny dolaru | CNBC | Emise | SPX | Akcie Newegg (NEGG) | Obchodování na forexu | Záměna | Olaf Scholz | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Čínské firmy | Vývoj akcie Pfizer | Co je IPO? | Digitální revoluce | Kolísání trhu | Udržitelné investování | Manipulace s cenami | Air France-KLM (AF) | Akcie Corvus Gold | Trojúhelníkové vzory | Největší banky v Česku | Denní obchodování | Průměrné RRR | Návratnost | Kobalt | Banka UBS | Inflace v USA | Historie kávy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Vánoční sezóna
Vánoční svátky
Vantage Capital FX
Vantage FX
VANTAGEFX365
Vantage Global
Vantage Global Prime
Vantage Global Prime LLP
Van Tharp
Vanuatu

Následující klíčová slova

Varengold Bank
Variabilní měna
Variance
Varianční analýza
Varianta covidu
Varianta delta
Varianta koronaviru
Varianta koronaviru omikron
Varianta omikron
Varianty covidu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít