Pátek 21. leden 2022 01:03
reklama
Dukascopy krypto
reklama
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investiční nástroje

C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
img

Čtvrtina Čechů drží úspory na běžném účtu nebo v hotovosti, ukázal průzkum Generali Investments CEE

14.04.2021 Téměř desetina Čechů si peníze stále odkládá v hotovosti. Mezi lidmi se základním vzděláním je to dokonce pětina, ukázal průzkum Generali Investments CEE k projektu Lví podíl. Dalších 14 % respondentů pak považuje za nejlepší našetřené peníze ponechat na běžném účtu.
C:\fakepath\top-01042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.04.2021 1) V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchodovalo výhradně v zelených číslech. Suverénně nejvyšších zisků dosáhl hongkongský index Hang Seng vlivem pozastavení desítek titulů tamní burzy kvůli jejich zpoždění při dodávání hospodářských výsledků. Růst čínské průmyslové výroby zřejmě mírně zpomalil, tamní PMI index dosáhl v březnu hodnoty 50,6 po únorových 50,9 bodu.
C:\fakepath\francie.jpg

Brusel schválil plán Francie na pomoc firmám zasaženým pandemií

04.03.2021 Evropská komise (EK) dnes schválila záměr Francie využít až 20 miliard eur (asi 524 miliard Kč) z peněz soukromých investorů na pomoc firmám zasaženým koronavirovou pandemií. Program předpokládá, že na pomoc se využijí takzvané účastnické úvěry i dluhopisy. Francouzská vláda poskytne garanci až na 30 procent půjček a podřízeného dluhu, který na sebe vezmou soukromé podniky.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Salutem Fund vstoupil na Burzu cenných papírů

23.02.2021 SALUTEM FUND SICAV a. s., realitní investiční fond pro kvalifikované investory, je od 9. února 2021 obchodovaný na pražské Burze cenných papírů. Cílem vstupu fondu na Burzu je navýšení tržní kapitalizace. Minimální výše investice je 1 milion Kč s doporučeným investičním horizontem alespoň 3 roky.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
C:\fakepath\akcie3.jpg

Expert: Komodity i americké akcie jsou investičními příležitostmi

06.01.2021 Komodity, řada amerických akcií, ale i třeba těch ruských jsou velkými příležitostmi pro investory na světovém trhu v letošním roce. Na dnešní on-line konferenci na téma "Kam úspěšně investovat v roce 2021" to řekl šéfredaktor portálu Investičníweb.cz Petr Novotný. Aktiva budou podle něj těžit z rekordně nízkých úrokových sazeb a tištění peněz centrálními bankami.
img

ÚČET DLOUHODOBÝCH INVESTIC DOPLŇUJE MOŽNOSTI SPOŘENÍ NA STÁŘÍ

29.04.2020 Ministerstvo financí předložilo balíček prvních konkrétních opatření, vyplývající z Koncepce rozvoje kapitálového trhu, jejíž vznik AKAT ČR inicioval. AKAT takovouto úpravu požaduje již několik let a velmi ji vítá. Mimo jiné zavádí Účet dlouhodobých investic, který by měl stejně jako penzijní fondy a investiční životní pojištění být daňově odečitatelný. Nejedná se tak o konkurenční produkt, ale spíše o „mladšího sourozence“ stávajícím produktům zajištění na stáří.
C:\fakepath\bitcoin.png

Bitcoin devadesátky: Důvody, proč bitcoin není jako v roce 2017

27.04.2020 Všichni známe nekonečný proud dobrých zpráv, které se na nás hrnou ze všech stran. I ty nejvíce bizarní indikátory mají ukazovat na to, že bitcoin dříve či později zopakuje svůj legendární běh z roku 2017. Jako by všichni zapomněli, že trh s kryptoměnami za několik posledních let značně vyspěl. Bitcoinové divoké devadesátky již skončily a my se musíme naučit žít v nové éře, kde se kryptoměny nepoužívají jen na nákup drog.
C:\fakepath\saxo-bank.jpg

Lze udržitelným investováním změnit svět?

23.10.2019 Lidé si stále více uvědomují, jakou ekologickou stopu za sebou nechávají. Většina však přehlíží jednu zásadní oblast, kde může mít jednotlivec potenciálně největší vliv – vlastní investice. Naše úspory představují silný nástroj a zároveň příležitost, jak něco ovlivnit a změnit svět kolem nás.
C:\fakepath\menove-indexy.png

Objevte měnové indexy

17.04.2019 Popularita měnových indexů nabírá poslední dobou na síle. Pokud se chcete dozvědět, co to vlastně měnové indexy jsou, jaké typy indexů existují a k čemu je obchodníci využívají, čtěte dále. Na konci článku vás také čeká pozvánka na námi pořádaný webinář na téma měnových indexů.
img

Diverzifikace rizika – jak ochránit svůj kapitál před krachem?

27.03.2019 Pokud se úspěšného investora zeptáte, jaký je klíč k úspěchu, jedna z prvních rad, kterou dostanete, je diverzifikace rizika. Diverzifikace rizika do více obchodů je možná nejdůležitější stavební kámen úspěšné investiční strategie. Způsobů, jak sestavit vaše portfolio je mnoho.
img

Diverzifikace rizika – jak ochránit svůj kapitál před krachem

27.03.2019 Pokud se úspěšného investora zeptáte, jaký je klíč k úspěchu, jedna z prvních rad, kterou dostanete, je diverzifikace rizika. Diverzifikace rizika do více obchodů je možná nejdůležitější stavební kámen úspěšné investiční strategie. Způsobů, jak sestavit vaše portfolio je mnoho.
C:\fakepath\ilustracni.png

Kopírování strategií od úspěšných traderů

28.02.2019 Věnovali jste tradingu mnoho času, ale pořád se vám nedaří najít ten správný způsob, jak být konzistentně ziskový? Nebo se snad potřebujete věnovat jiným záležitostem a na trading vám již nezbývá čas. V tom případě nezoufejte a zkuste kopírovat strategie profesionálů!
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Nasdaq 100 index - vývoj za rok 2018

29.10.2018 Nasdaq 100 index je technologický index, který obsahuje 100 největších US a mezinárodních nefinančních společností z burzy Nasdaq, které jsou v indexu zastoupeny dle tržní kapitalizace.
img

Vliv volatility na ropu a alternativní investiční strategie?

04.09.2018 Alternativní investiční strategie i ceny komodit jsou v roce 2018 ovlivněny rostoucí volatilitou. Negativně jsou podle Fidelity International zasaženy strategie, které podléhají strukturálnímu zkreslení trendů, nebo strategie, které jsou izolovány od širších finančních trhů. Malý dopad budou zaznamenávat méně likvidní investiční strategie nebo aktiva a naopak pozitivní vliv volatility zaznamenají investiční strategie zaměřené na pokles.
img

12 knih o investování, které by měl znát každý investor

20.07.2018 Obecně platí, že nejúspěšnějšími lidmi na světě jsou náruživí čtenáři. To platí i pro nejúspěšnější investory. Ať už jste zkušený obchodník či teprve přemýšlíte o tom, že uděláte první investici, vždy se vyplatí mít dostatek znalostí a cenných zkušeností od těch, kteří v oboru již vynikli.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Jan Kovalovský: Začněte obchodovat s JISTOTOU. Patria teď bere na sebe přešlapy začínajících investorů

16.02.2018 Prodělám kalhoty, poplatky mne sežerou dřív, než dosáhnu zajímavého nebo alespoň nějakého zisku. Třeba tak lze shrnout největší obavu lidí, kteří by rádi začali přímo investovat na kapitálovém trhu, obchodovat s akciemi, ETF, fondy a dalšími investičními nástroji. Obchodník s cennými papíry Patria Finance teď oslovuje nové investory s jedinečnou nabídkou: pokrytím případných úvodních ztrát, plynoucích i ze „začátečnických“ chyb. Co Patria nabízí? Podrobnosti se dozvíte právě v tomto rozhovoru s Janem Kovalovským, který v Patrii vede online sales a marketing.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

ČNB rozdělila investování rezerv na dvě části

11.01.2018 Česká národní banka v rámci nové strategie rozdělila investování devizových rezerv na dvě části. Zhruba 45 procent devizových rezerv centrální banka investuje pouze do aktiv v eurech a americkém dolaru tak, aby byly vysoce likvidní, tedy rychle dostupné pro hladké fungování měnové politiky. Druhou část rezerv, tzv. investiční tranši, hodlá ČNB využívat pro dlouhodobější investování zaměřené na větší výnos. V této části rezerv by ČNB měla vedle eura a amerického dolaru investovat i do aktiv v kanadském dolaru, australském dolaru a švédské koruně. Vyplývá to z dnešního vyjádření guvernéra ČNB na stránkách banky.
Belgie-10102016-LV-6.jpg

Neregulovaní brokeři zaplňují mezeru v Belgii

10.10.2016 V tomto srpnovém článku jsme informovali, že belgická vláda schválila legislativu, díky níž nemohou brokeři od 18. srpna 2016 nabízet občanům Belgie investiční nástroje typu CFD a binární opce. Tyto produkty jsou takzvané over the counter (OTC), jsou tedy obchodovány mimoburzovně bez centralizované burzy.
EUBOA-05092016-LV-11.jpg

Brokerské společnosti zakládají asociaci

05.09.2016 V Evropě vznikla nová asociace EUBOA (European Brokers Association), která má hájit regulované společnosti poskytující obchodování forexu a binárních opcí. V posledních měsících se totiž několik národních regulátorů postavilo proti investičním nástrojům, jako jsou kontrakty CFD, spotový forex nebo binární opce. Izrael a Belgie již zakázaly s těmito produkty obchodovat, Francie zase připravuje na tyto investiční nástroje zákaz reklamy.
Belgie-16082016-LV-13.jpg

Belgie již brzy zakáže binární opce

16.08.2016 Belgická vláda schválila legislativu, díky níž nebudou brokeři od 18. srpna 2016 moci nabízet občanům Belgie investiční nástroje typu CFD a binární opce. Tyto produkty jsou takzvané over the counter (OTC), jsou tedy obchodovány mimoburzovně bez centralizované burzy.
francie.jpeg

AMF chce ve Francii zakázat reklamu na binární opce

08.08.2016 Francouzský regulátor Autorité des Marchés Financiers (AMF) navrhuje zákon, který by zakázal reklamu na určité investiční nástroje. Podle AMF roste počet lidí, kteří byli podvedeni a přišli o své peníze při investování u brokerů. Tyto případy se stávaly většinou u neregulovaných brokerů nebo u brokerů, kteří ve Francii nemají ani své kanceláře.
img

Investoři čelí zmatkům na trhu pomocí opcí

24.02.2016 Saxo Bank vnímá rostoucí trend mezi investory, kteří využívají opce na ochranu svého portfolia aktiv, jako jsou akcie nebo FX. Chaos na finančních trzích vedl investory k hledání nových způsobů, jak svá portfolia ochránit a na padajících trzích ještě vydělat.
img

Technická analýza - Konsolidace při absenci kurzotvorných událostí

20.10.2014 EURUSD: Měnový pár se dnes pohybuje pod úrovní denního pivotu 1,2782 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI klesá s posilujícím dolarem. Aktuálně se nachází při hodnotě 37. Parabolický trendový indikátor SAR signalizuje down-trend. Ukazatel změny trendu Fractal signalizuje také down-trend.
img

Technická analýza - Dolar po výprasku pomalu posiluje pod denní pivot

16.10.2014  Měnový pár se dnes pohybuje na úrovni denního pivotu na 1,2785 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se pohybuje ve vyšším neutrálním pásmu, aktuálně se nachází při hodnotě 52. Parabolický trendový indikátor SAR signalizuje down-trend. Ukazatel změny trendu Fractal signalizuje také down-trend.
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

Megatrendy finančního odvětví v příštích deseti letech

15.01.2014 Ke konci loňského roku jsem byl pozván, abych v překrásném curyšském Grand Hotelu Dolder přednesl na konferenci Svět hedgeových fondů řeč o hlavních trendech finančního...
global economy.jpg

Politika levných peněz prý tvoří bublinu

04.12.2013 Politika levných peněz, kterou praktikují centrální banky USA (Fed), Japonska a dalších zemí, vytváří cenové "bubliny" na trzích a stále více ohrožuje světovou ekonomiku a globální kapitálové trhy. Uvedl to včera podle agentury Reuters spoluzakladatel a šéf předního světového dluhopisového fondu Pimco Bill Gross.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Pimco | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Akciové trhy | Měnové indexy | Obchodování na burze | Investujeme | Binární opce | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Assignment | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | Běžný výnos | CFD | Call opce | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | Ekonomika | Elasticita | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exercise | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Futures | Grafy | Hedge | High | IFRS | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | LEAPS | Likvidita | Long | MMF | Makléř | Obchodní příkazy | Market Order | Marže | Model black scholes | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obligace | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Opční dluhopis | Order | Oscilátor | Out of the money | P/E | PAMM | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | RRR | RSI | Riziko | S&P 500 | SICAV | Short | Short pozice | Short selling | Splatnost | Spread | Swing | Swingový obchodník | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Investiční příležitosti | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Měnový koš | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Business | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Spekulant | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Burzovní obchodník | ČSOB | Expirace opce | Deloitte | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Opční burza | USDX | Facebook | Měnový index | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | USDJPY | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Akciový opční plán | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Over the Counter (OTC) | Podpora | Uplatněná cena | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Ed Seykota | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | CISCO | Co je akcie | Co je opční právo | Černá labuť | České akcie | Day trading | DJIA | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | ETF fond | ETF fondy | Eura | EURGBP | EURCHF | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | FXCM | Graf | Hang Seng | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak začít obchodovat s akciemi | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurzu měn | Kurzy | Makléři | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnový kurz | Nákup akcií | Nákup EUR | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Odkup akcií | Opční právo | Opční strategie | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Penzijní společnosti | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizik | Slovník pojmů | Směnárny | Smíšené fondy | Shares | Světové měny | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Patria Direct | Zavedení eura | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | CNBC | Buffett | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | CEE | Centrální depozitář | Depozitář | Evropská opce | Ex-dividend | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční kontrakt amerického typu | Prodejní opce (Put option) | Put option | REIT | ROCE | Spojené státy | CMC Markets | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Repo operace | Zaknihované akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Outperform | Tržby | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | eBook | Jan Kovalovský | Komise | Kontrakt | Trendový indikátor | Opční termínové kontrakty | Volby | Know-how | Vzdělání | 1 milion | Burze | Day trader | Investment | Option trade | Option trading | Dow Jonesův index | Wells Fargo | Microsoft | Generali Investments CEE | Caterpillar | Investing.com | Chaos na finančních trzích | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Úspěch | Podnikání | BMW | Investičníweb.cz | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Renminbi | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Podnikatelé | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Vytrvalost | Profit faktor | Agentura Reuters | Sázet | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Fidelity International | Obchodní styl | Svatý grál | Firmy | Aktuální vývoj | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Dollar Index | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Světové centrální banky | Finančnictví | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Obchodování na pitu | S&P | Ztráty | Posílení dolaru | Posílení eura | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Steve Nison | Blockchain | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | 24option | Skrill | Bankovní převod | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Exxon | Chevron | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Průzkum | Obchodní cíle | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Investovat do akcií | Výnosy | Měnová stimulace ekonomiky | Měnová stimulace | Rizikovější investice | Americký index S&P 500 | Příjmy | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Belgie | Obchodní pozice | Očekávání | Bill Gross | ex | Purple Trading | Generali Investments | Tržní kapitalizace společnosti | Opce živě | SpotOption | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Investopedia | Intradenní obchody | Patria MobileTrader | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Akciové společnosti | Peter Lynch | BitMEX | André Kostolany | Investor Plus | MobileTrader | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Investování do kryptoměn | Jan Dvořák | Trh kryptoměn | LYNX Trading | ETH | Investice do bitcoinu | Invesco | Inteligentní investor | Binance | NEST | ESMA | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Investování s LYNX | Wood & Company | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Akcie Amazonu | Podíl eura | Podniky | Odpovědné investování | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Fond kvalifikovaných investorů | Alternativní investiční strategie | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Ochrana investic | Propady na akciových trzích | Výsledky firem | Trh s kryptoměnami | Marihuanové akcie | Kim Fournais | Růst zisků | Anticyklické akcie | EK | Evropská komise | Centrální depozitář cenných papírů | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Profesionální trader | Kopírování strategií | PurpleZone | PAMM technologie | Copytrading | Obchodní rozhodnutí | Mt. Gox | Hodnotové investování | Diverzifikace rizika | Inflace v ČR | IPO Instacart | Broad index | Major index | Syntetické indexy | Index měny | Zákaznická podpora | Akcie firmy | Začít obchodovat | Great Crash | Wealth Management | Akcie a ETF | Obchodní principy | Recese v USA | Prodej na krátko | Intradenní trader | U.S. Dollar index | Hospodářská recese | Zhodnocení investovaného kapitálu | Výše dividendy | AKAT | ESG | Cena akcie | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Vysoká likvidita | Výše investice | Hospodářské krize | Vlastní investice | Ředitel Saxo Bank | Globální banky | Investujte zodpovědně | Digitalizace | Střadatelé | Automobilky | AKAT ČR | Jana Brodani | Objem | Obchod | ČSÚ | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Růst cen | Studie | BAKKT | Podřízené dluhopisy | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | Amazon | Investovat jako Warren Buffett | Úrok | Ředitelka AKAT ČR | Technologický sektor | Průmysl | Radim Krejčí | Na burze | Rozvoj | Stavebnictví | Soukromé podniky | Pojišťovny | Ekonomická recese | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Míra | Úroky | Konec roku | Hypotéky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | Nike | Bydlení | Počet investorů | Nejlepší akcie | Investiční platformy | Americký index | Shortování akcií | Ziskovost | Dlouhodobí investoři | Netflix | Budoucnost | Soukromí investoři | Výplaty dividendy | Poradenství | Dobrá čísla | Komunikace | Francouzská vláda | Astrazeneca | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Blue-chip | Pandemie | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Pochybnosti | Úsilí | Obchody | Taleb | Rozhodování | Co je IPO? | Prodávající | COVID-19 | FinTech akcie | Střední podniky | Ekonomické recese | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Profitovat | Nákupy akcií | Brusel | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Vyšší úrok | Tudor | Burzy cenných papírů | Dopady pandemie | Historie | Koronavirová krize | Senátorka | Komerční banky | Domácnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spoření | Růst | Potenciál | Americký investor | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Vzdělávací webináře | Poradce | Akcie Nvidia | Podíl na trhu | Chudé země | Ekonomické oživení | Státní příspěvek | FANG | DAWN | Emitenti | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Statistiky | S&P500 | Reddit | Joe Biden | Kelly Loeffler | Nové investiční nástroje | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Největší směnárny | Největší směnárny a burzy | Obrovské společnosti | DDoS útoky | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Cestování | 3M | Daňová odečitatelnost | Shell | Zaměstnanci | PEPSICO | Dluhy | Auta | Potenciální zisk | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | JDE | ČR | Soubor pravidel | Start-upy | Covid | Makléř Wood & Company | Velké investice | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Vysoké ocenění | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ceny nových bytů | Zkušený obchodník | Margrethe Vestagerová | Počet akcií | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Zhodnocení akcií | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Přímé investice | Budoucí vývoj | Ekonomické dopady pandemie | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akciové investování | NextEra Energy | GME | GameStop | Výběr akcií | Vakcinace | Růst ceny | Pomoc firmám | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Držení pozice | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Bidenovy návrhy | Jak vybírat akcie | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | FinTech akcie 2021 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | Mary Rich | PMI index | Češi a investice | Vliv koronaviru na investice | Vliv koronaviru | Trading.com | Cíle | Příležitosti | Známý americký investor | Mali | Shortování | Nicholas Taleb | Načasování | Společnosti | SATS DJIA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Investiční makléř
Investiční management
Investiční manažer
Investiční manažeři
Investiční megatrend
Investiční mince
Investiční mince Praha
Investiční možnosti
Investiční nálada
Investiční nástroj

Následující klíčová slova

Investiční názory
Investiční nemovitosti
Investiční obchodování
Investiční očekávání
Investiční odborníci
Investiční omezení
Investiční perioda
Investiční plán
Investiční plány
Investiční platforma
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít