WTI a Brent

OIL.WTI klesá o více než 6 % 🚨
04.04.2025 Sentiment na Wall Street zůstává extrémně negativní poté, co Čína oznámila 34% clo na veškeré zboží dovážené ze Spojených států. CFD na americké indexy již zaznamenávají několikaprocentní výprodej – US500 ztrácí 2,80 %, US100 klesá o 3,10 % a US2000 se propadá rekordně o 4,30 %. Ropa klesá ještě výrazněji kvůli obavám z globálního zpomalení obchodu.

Trh s ropou čeká na rozhodnutí OPEC+
19.02.2025 Futures kontrakty na ropu Brent se v současnosti obchodují kolem 75,00 USD za barel a konsolidují se v úzkém pásmu. Nejbližší rezistence je na ceně 75,90 USD, zatímco support lze nalézt kolem 74,20 USD.

Co očekávat od ropy v následujících týdnech?
24.09.2024 Jaká je aktuální situace na trhu s ropou, které indikátory si nenechat uniknout a pomocí které strategie je zobchodovat? To si povíme v dnešním článku.

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly na 12leté minimum, krátké pozice v dolarech se víc než zdvojnásobily
12.09.2024 Bloomberg Dollar Index, který ukazuje, jak si americká měna stojí ve srovnání s širším košem významných měn, stoupl v týdnu do 3. září o 1 %. Navzdory tomu zrychlili spekulanti výprodej dolaru vůči sledovaným měnám, což jen ukazuje, že pozice často na cenu reagují opožděně. Krátké pozice v dolarových IMM futures proti osmi měnám se více než zdvojnásobily. Dosáhly 16,2 miliard USD, tedy 13měsíčního maxima, a v posledních třech týdnech je tempo výprodeje nejrychlejší od března 2020, kdy globální růst dočasně zbrzdila celosvětová pandemie.

Cena ropy roste po zvěřejnění zásob DOE
21.08.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva bude vykazovat velký pokles hlavních zásob ropy, stejně jako malý pokles zásob benzínu a malý nárůst zásob destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera však ukazuje malý nárůst zásob ropy a také znatelný pokles zásob benzínu a destilátů.

Komodity: Snížení pozice v centru pozornosti, protože volatilita stoupá a růst USA zpomaluje
05.08.2024 Současné turbulence na globálních finančních trzích dosáhly úrovně, která nebyla zaznamenána od roku 2020, a zatímco řada slabých amerických údajů v průběhu července pomohla vytvořit nervózní tržní podmínky a poptávané akciové sektory utrpěly obraty, bylo to překvapivé zvýšení sazeb ze strany Bank of Japan 31. července, které vyvolalo to, co lze nejlépe popsat jako současný pád hybnosti. Slabá data z USA z minulého týdne a holubičí zpráva FOMC navíc výrazně změnily náladu na trhu, přičemž obchodníci nyní vidí velké riziko, že Fed a další centrální banky opakují chyby historie tím, že příliš dlouho čekají se snižováním úrokových sazeb a pak jsou příliš pomalé, když konečně začnou. V důsledku toho trh nyní oceňuje pět snížení o 25 bazických bodů ze strany FOMC před koncem roku a snížení o 50 bazických bodů na zářijovém zasedání.

Ranní shrnutí (05.07.2024)
05.07.2024 Včerejší seance byla při absenci Wall Street ve znamení zisků hlavních evropských indexů, které navázaly na rekordní středeční uzavření amerických indexů, a zisků hlavních asijských benchmarků, kde je stále patrná slabost Číny. Také dnes se kontrakty amerických indexů obchodují mírně výše před důležitými údaji z amerického trhu práce Non-Farm Payrolls, které jsou naplánovány na 14:30.

Ropa se potácí poblíž dvouměsíčního minima
27.05.2024 Ropa se uhnízdila v úzkém pásmu poblíž dvouměsíčního minima. Ceny se drží poměrně nízko kvůli technické hladině odporu ropy Brent nad 84 USD, ale i kvůli oslabení různých tržních ukazatelů – klesá prémie spotového Brentu oproti futures a propadly se i americké rafinérské marže. Z toho vyplývá oslabení aktuálních poptávkových vyhlídek. Přesto se ropa obchoduje oproti počátku roku zhruba o 12 % výš, protože v její prospěch mluví robustní růst poptávky očekávaný v následujícím roce a omezení produkce ze strany kartelu OPEC+, které zvýšená nabídka zbylých zemí kompenzuje jen zčásti.

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin
16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.

Slábnoucí vyhlídky ropy dál zhoršuje výprodej fondů
13.05.2024 Ropa má od počátku dubna sestupný trend a dnes se obchoduje poblíž svého dvouměsíčního minima. Konkrétně ropa Brent už se stihla propadnout o polovinu z 20 USD, o něž si polepšila od loňského prosince, kdy začali Hútíové útočit na lodě v Rudém moři a válka mezi Izraelem a Hamásem přispěla ke zvýšení geopolitického napětí a obav, že se konflikt rozšíří a způsobí narušení dodávek od klíčových producentů na Středním východě. Válka sice trvá dál, ale riziko přerušení dodávek se limitně blíží k nule, mimo jiné díky dosavadnímu – vytrvalému – mezinárodnímu úsilí o dosažení klidu zbraní.

Denní shrnutí - Powell a makrodata vylučují březnové snížení sazeb
05.02.2024 Index ISM ve službách za leden vzrostl na 53,4 bodu při očekávání 52 bodů a předchozí úrovni 50,5 bodu. Zřetelné oživení zaznamenáváme u dílčího indexu zaměstnanosti, nových zakázek a především cen. Dílčí index cen se zvyšuje až na 64 bodů, což by mohlo signalizovat rostoucí inflační tlaky.

COT: Výprodej ropy zpomalil - vysoká poptávka po obilí
23.11.2023 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 14. listopadu, tedy v týdnu, kdy akciové trhy dál posilovaly poté, co neočekávaně slabé údaje o americké ekonomice podpořily rostoucí přesvědčení, že agresivní navyšování sazeb ze strany Federálních rezerv může skončit měkkým přistáním. Také komoditní sektor zaznamenal mírný vzestup. Během tohoto nejednoznačného týdne se 15 ze 24 komodit obchodovalo výš. Nejlépe si vedly obilí, ropa a kovy jako měď a stříbro.

Po oslabení ropy se pozornost upírá k nadcházející schůzce kartelu OPEC
20.11.2023 Nečekané zpomalení americké inflace počátkem týdne znovu zvýšilo sázky na to, že Fed přestane zvyšovat sazby, a tak světové akciové trhy pookřály a vzrostla všeobecná chuť k riziku, ale ani to ceny ropy nezachránilo a začal nový výprodej. Podle odhadů agentury IEA i kartelu OPEC sice současné poptávkové vyhlídky vypadají dobře, ale fondy sledují momentum a dál prodávají, takže v nejbližší době nelze vyloučit riziko dalšího oslabení. Možná by ale měli obchodníci zvážit i riziko další akce zemí OPEC i producentů mimo kartel, kteří budou chtít po schůzce 26. listopadu zvýšit ceny.

Ranní shrnutí (15.11.2023)
15.11.2023 Včerejší euforické zisky na Wall Street podpořily býky v asijské seanci, která přinesla silné zisky benchmarků v Japonsku, Jižní Koreji a Číně, kde bylo dnes zveřejněno několik důležitých makrodat. Korejský index KOSPI vzrostl o téměř 2 %, japonský Topix posílil o 1,1 % a Nikkei zaznamenal zisky přesahující 2,5 %, čímž překonal včerejší rally na Nasdaq 100 o 2,1 %.

Ranní shrnutí (08.11.2023)
08.11.2023 Wall Street včerejší seanci uzavřela růstem, přičemž Nasdaq vzrostl o téměř 1 % a rozšířil tak zisky amerických akcií, které se obchodují v nejdelší růstové sérii od roku 2021. Silně posílily akcie velkých technologických společností – především Amazon a Apple.

OPEC+ svými činy zvyšuje riziko stagflace
18.09.2023 Cena ropy Brent se přiblížila k 93 dolarům za barel, a dosáhla tak nového desetiměsíčního maxima. WTI se blíží 90 USD. Produkční omezení kartelu OPEC+ zvyšují napětí na trzích a vyvolávají otázky ohledně jeho skutečných záměrů. Náš cenový výhled tak musí odrážet skutečnost, že se OPEC+ podle všeho soustředí spíš na cenovou optimalizaci než na vytvoření vyváženého a stabilního trhu. Proto nelze vyloučit krátkodobé riziko, že se Brent vyšplhá nad 95 USD.

Ranní shrnutí (18.09.2023)
18.09.2023 Dnešní makrokalendář je poměrně skromný a japonský akciový trh byl z důvodu státního svátku uzavřen. V novém týdnu trhy čekají na rozhodnutí Fedu a Powellovu konferenci a dalších velkých centrálních bank jako BoE a BoJ a také na údaje PMI průmyslu a služeb z hlavních ekonomik. Ve středu budou své výsledky reportovat také dvě velké americké společnosti General Mills (před seancí) a FedEx (po seanci).

Ranní shrnutí (14.09.2023)
14.09.2023 Včerejší seance skončila na Wall Street mírnými zisky, přičemž ve druhé polovině probíhala silnější nabídka. Nasdaq si připsal 0,38 %, S&P 500 0,12 % a Dow Jones ztratil 0,2 %.

Denní shrnutí: Wall Street snižuje počáteční zisky, výprodej EURUSD
01.09.2023 Indexy v Číně včera zaznamenaly pokles, s poměrně slabou asijskou seancí v Japonsku a Koreji. Maloobchodní tržby v Hongkongu dosáhly 16,5 % oproti prognóze 18 % a dříve 19,6 %;

Ranní shrnutí (29.08.2023)
29.08.2023 Lepší nálada v Evropě a USA do značné míry souvisí s oživením v Číně, kde se úřady rozhodly použít několik opatření na podporu akciového trhu a odmítly obavy ze systémových rizik, zpomalení ekonomiky a dokonce i z rizika deflace (všechna tato rizika však přetrvávají).

Globální trhy čekají na data CPI: akcie klesají a dolar je pod tlakem kvůli situaci v Číně.
10.08.2023 Dolar mezitím čelil tlaku v podobě zpráv z Číny. Zprávy naznačovaly, že čínská ekonomika prochází deflací, což mezi účastníky trhu vyvolává určité obavy. Evropský akciový trh získal určitou podporu díky daňovým ujištěním od italských bank. Ceny ropy zároveň vzrostly na nejvyšší úroveň od ledna kvůli nedostatku nabídky. Na pozadí těchto zpráv některé velké společnosti vykázaly růst na Wall Street. Akcie Dow Inc přidaly 0,96 % a uzavřely na 55,54. Akcie Honeywell International vzrostly o 0,85 % a dosáhly 189,24, zatímco Caterpillar Inc vzrostly o 0,58 % a skončily na 284,53. Akciový trh byl dnes plný intenzivních pohybů, některým korporacím se dařily, jiné čelily tlaku.

Wall Street na vzestupu: Čeká se na klíčovou zprávu o inflaci
08.08.2023 Co stojí za tímto vzestupem? Po trochu nervózním čekání se investoři vracejí k podnikání a připravují se na vydání klíčové inflační zprávy v USA tento týden. Tato událost vyvolala značný zájem, zvláště poté, co minulý týden skončil poklesem hlavních indexů a investoři byli dychtiví uzamknout své zisky.

Komodity: nadějné vyhlídky nebo růst ve stínu AI?
19.07.2023 Jsou komodity na pokraji toho, aby se opět staly nejžhavějším tématem ve financích, nebo zůstane v centru pozornosti umělá inteligence? Co nás čeká u zlata, stříbra, ropy, kovů a plodin? Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank, představuje Výhled na Q3 2023 v oblasti komodit.

Denní shrnutí: Americké banky zahájily dobrou výsledkovou sezónu za Q2
17.07.2023 Wall Street smazala většinu ranní rally, kterou podpořily lepší než očekávané výsledky hospodaření hlavních amerických bank. Index Russell 2000 ztrácí 0,93 %, Nasdaq přidává 0,1 % a S&P 500 roste o 0,15 %. Nejlépe se dařilo referenčnímu indexu Dow Jones, který v době zveřejnění získává 0,4 %.

⛽ Ropa na konci týdne klesá o 2 %
14.07.2023 Ropa WTI a Brent dnes klesly o více než 2 % a přerušily tak třídenní růstovou sérii. Navzdory tomu je pravděpodobné, že tento týden uzavře se silným ziskem, což bude již třetí týden v řadě. Ropa se při pohledu na výhled posledních měsíců poměrně výrazně odrazila ode dna.

Zlato se za posledních 7 měsíců pohybuje jen nepatrně, Powellův projev je očekáván
06.02.2023 V pondělí byly ceny zlata po nejhorším týdnu za posledních 7 měsíců nevýrazné a pozornost se aktuálně soustředí na diskusi s Jeromem Powellem, předsedou FEDu, poté, co silnější než očekávané údaje o zaměstnanosti v USA zvýšily strach z dalšího zpřísnění měnové politiky.

Týdenní aktuality z komoditních trhů: Pozornost se upíná na zlato a měď, kovy dál posilují
18.01.2023 Bloomberg Commodity Index se v současné době obchoduje o 2,4 % výš, čímž smazal část svého propadu ze začátku ledna. Došlo k tomu poté, co se energetický sektor – s výjimkou zemního plynu – připojil k vzestupu kovů pod vedením zlata a mědi. Za tímto posílením stojí slabší dolar, klesající americká inflace a mimo jiné i vyhlídky na to, že opětovné otevření Číny s sebou přinese růst poptávky po surovinách. Ochotu riskovat navíc podporuje i pokračující pokles dolaru. Americká inflace totiž oslabuje, a tak už Fed nemusí zvyšovat sazby takovým tempem.

Ropa se odráží od ročních minim
08.12.2022 Ropa WTI a Brent na začátku seance hluboce poklesly a dosáhly úrovní, které nebyly zaznamenány od konce prosince 2021, nicméně kupující se stali aktivnějšími po zprávách, že některé tankery převážející ruskou ropu byly zadrženy poté, co vstoupil v platnost cenový strop G7.
Související klíčová slova:
Podmíněná hodnota v riziku | Americká inflace | Kapitálový fond | Geopolitické riziko | Zpráva IEA | Zahájení výsledkové sezóny | Problémy | HangSeng | UCITS | Retracement | Refinitiv | ChainLink | EUR | Zkušenosti | Konsorcium | Akciové trhy | US2000 | Exporty | Berkshire Hathaway | Rolování | Obchodník | Podíl na trhu | Indexy S&P | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Oživení poptávky | Akciový index | Trend | Bank of Japan | Ztráty peněz | Očekávané výsledky | Investiční manažer | Konsolidace | Ropa WTI a Brent | Glencore | Korelace | Údaje o americké ekonomice | Dow Jones Industrial | Energetika | Smart money concept | Zvýšení sazeb Fedu | Futures kontrakt | Organizace zemí vyvážejících ropu | Otevřené pozice | Cena futures | Indexy na Wall Street | Zavedení embarga EU | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Analýzy | Pravděpodobnost | Současný propad | Cenové stability | Šéf Fedu Jerome Powell | ISM ve službách | Lagardeová | Snížení produkce | Ethereum | Akcie Tesly | Exchange | Eskalace války | Rostoucí ceny | Hútiové | Goldman Sachs | Hodnota v riziku | Deflace | Výrazný vzestup | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Strach | Japonský akciový trh | Zavedení embarga | Korelační strategie obchodování | Propad cen | Tropická bouře | CPC | Grains Index | Historie | Jak to vidí OPEC | Zisky na akciových trzích | Pokles dolaru | Bloomberg Commodity Index | Směrnice | Vývoj ceny na ropě | Finanční instrumenty | Proražení | BinanceCoin | Paramount | Týden na trhu | Jim Reid | Zlato a stříbro | Dolar dnes | Výsledkové sezóny | Vývoj léků | Výprodej ropy | Růst cen | Situace na trhu s ropou | Snížení úrokových sazeb | Snížení nákladů | Pandemie COVID-19 | Futures kontrakty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vysoké riziko | BHP | Commodity futures | Oznámení | EIA | Inflace | Dolarový index | Platina | Plyn (NATGAS) | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Gap | Spotřebitelský sentiment v USA | Obavy investorů | Nálada na trhu s kryptoměnami | Nezaměstnanost | Rafinerie | Substituce od ropy | Futures na železnou rudu | Propad cen ropy | xStation | Riziková přirážka | Graf | NFP report | Formace hlava a ramena | Výhled | Úrokové swapy | BP | Podnikání | John Williams | Evropská měna | Centrální banky | Zpráva | Zvyšování sazeb | Ztrátové obchody | Moderna | Prodej elektromobilů | Sankce | Vývoj ceny ropy Brent | Globální ekonomiky | Očekávání analytiků | Nabídka | Útok dronů | Data z USA | Výzkumy | Výprodeje | HDP v Číně | CL | Saúdskoarabský ministr energetiky | Kontrakty na zemní plyn | Reakce trhu | Ekonomiky | Suroviny | TSMC | Globální akciový index MSCI | Volatilita | Nejnižší cena | Rostoucí akciové trhy | Pokles ceny ropy | Manažeři | CPI v Itálii | Substituce | Index ISM ve službách | Peníze | Vývoz ropy | CySEC | Brent | Momentum | Komoditní sektor | Prudký pokles | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | CHN.cash | Očekávání | Odvetná cla | Pohled na zlato | Futures na DAX | Palladium | Vybírání zisků | Růst globální ekonomiky | Zvýšení sazeb | Boom | Indikátor RSI | Války na Ukrajině | Deprese | Vývoj ceny ropy WTI | Commodity | Býčí signál | Tiskové agentury | Zásoby ropy | Dolar index | Ekonomické zpomalení | Hedgeové fondy | Saxo | Nárůst zásob | Nákupy | Růst | Příležitosti | Bankovní akcie | Itálie | Zaměstnanost | MiFID II | Válka | Libye | Nižší úroky | Národní měny | Nálada v Evropě | Prognóza | L.F. Investment | Pozitivní nálada | Použití finanční páky | Trh práce | Změny cen | Venezuela | Dnešní seance | Zpráva Commitment of Traders | CBOE | Pochybnosti | Býčí výhled | Izrael | Objem obchodů | MXN | Výhled globálního růstu | Obchodníci | Cena bitcoinu | Volatility | Paramount Global | Ministr energetiky | Chování | Snižování sazeb | Trendová linie | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Vysoké ocenění | Moody's | Hang Seng | Spotřeba ropy | AUD | Globální poptávka | Akcie Berkshire Hathaway | JOLTS | Inflace v eurozóně | Caterpillar | Nasdaq100 | Opatření | Commodity Futures Trading Commission | Coinbase (COIN.US) | Investujte zodpovědně | Covid | OIL.WTI | Trh | Barel ropy | MSCI | EMU | Korelační strategie | Dodávky ropy z Kazachstánu | Dollar Index | Rostoucí prodej elektromobilů | Fair Value | Rozdílové smlouvy | Index | Prezident Trump | Futures | Měď | Nezaměstnanost v Německu | Korelační strategie obchodování s ropou | Zpomalení v Číně | MMF | Zpřísnění měnové politiky | Komise | Nejistoty | Bílý dům | Ropa Brent | Posílení | Index KOSPI | Politická rozhodnutí | Obiloviny | Společnosti | Údaje o inflaci | Zisky amerických akcií | S&P | Hladiny podpory | Unie | Omezení dodávek | Vice | Medvědí svíčka | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | Narušení dodávek | Akciové indexy | Freeport-McMoRan | Christine Lagardeová | Tržní podmínky | Futures na ropu WTI | Finanční společnosti | Obavy ze ztráty | Úroda | Dodávky ropy | Swing | Aktuality z komoditních trhů | IEA | Participace | Reakce trhů | Cboe VIX | Foreign Exchange | Francine | Omezené riziko | Futures na americké indexy | Čínský drak | Deficit | Pandemie COVID | Index FTSE MIB | Objem dluhopisů | Coinbase | Výdaje | Index Stoxx 600 | Aktuální vývoj ceny na ropě | Poměr rizika a zisku | G7 | Investiční cíle | Ekonomické vyhlídky | Pokles ceny | Cukr | Odvětví | Pokračující pokles | Kartel OPEC | Globální dodavatelské řetězce | Index Hang Seng | Intraday | Akcie AT&T | Polovodičové společnosti | Počasí | Invaze | Eskalace | Hamás | Deutsche Bank | Fair Value Gapy | G10 | Benzín | Pozornost | Prudký propad | Obchodní války | Další růst | Volby | Dow Jones Industrial Average | Energetický sektor | Conference Board | Růst poptávky po ropě | Realizace zisku | Americká měna | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Měkké komodity | Úroveň rezistence | Tchajwanská TSMC | Nio | Poptávka | Kov | Honeywell | Medvědí FVG | NAFTA | Ministr zahraničí | Marketingová komunikace | MIFID | Obchodovat | Americké indexy | Dow Jones | UK100 | Finance | Vysoké inflace | Indikátor | Dluhopisy | Robusta | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Koncentrace | Freaky Friday | Stříbro | Vývoj HDP v Číně | Úsilí | Futures trading | Pokles cen | Ropa | Tyson Foods | ETF | Globální akciový index | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Barclays | Ole Hansen | Obchodování s komoditními futures | Technologická společnost | Nálada na Wall Street | Ekonomické aktivity | Úrovně rezistence | Samsung | ANZ | Indexy PMI | USA | Sledování vývoje | 3М | Celosvětová poptávka po ropě | Pandemie | Euro vůči dolaru | Nálada na trhu | Národní bezpečnost | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Futures na stříbro | Index volatility | Klesly akcie | Vývoj úrokových sazeb v USA | Vývoj | Dnešní údaje | Americké burzy | Zmírnění sankcí | Index ASX | Burze | Masivní propad | Technologický index | American Petroleum Institute | Analytici Bank of America | Výnosy | Investiční poradenství | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Pomerančový džus | Úrokové sazby | Riziko ztráty | EUR/USD | Varování | Intervence | Normalizace měnové politiky | Recese v USA | Měnové politiky | USD za tunu | Investiční doporučení | Aktuální situace | Znovuotevření Číny | Index Russell | Prohlášení | Růstový potenciál | Trading | Dna | KOSPI | Index Topix | Čínské indexy | Akcie Tyson Foods | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Podnikání na kapitálovém trhu | Amazon | AI | Umělá inteligence | Kazachstán | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Obilí | Prezidentské volby | Cenové pohyby | Úroveň volatility | Honeywell International | 200denní klouzavý průměr | Futures na indexy | Zemědělství | Čínská poptávka | Společnost Nvidia | Sazby | Krátkodobý výhled | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | CVaR | Investovat | Komoditní | Generální ředitel | Regulátor | Firmy | Strategie obchodování s ropou | Stratég Saxo Bank | Panika | Hospodářské zpomalení | Zajištění | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Povětrnostní podmínky | Růst cen komodit | Indexy v Číně | Dlouhodobé investice | Index regionálních bank | Globální ceny | Výsledky společnosti | Argentina | Investování | Fed | Produkce kartelu OPEC | NASDAQ 100 | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Dílčí index | COIN | Trhy | Nejbližší rezistence | Ceny futures kontraktů | FTSE | Potenciál zisků | Rizika | Dealer | Commitment of Traders | Fond | ISM | Globální trhy | Fitch | Pšenice | Americké banky | Globální trh s ropou | Futures na ropu | MIB | Obavy z recese v USA | Japonský Nikkei | Vysoké ceny | Stagflace | Renminbi | Cenový vývoj | Goldman Sachs Group | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Futures na kávu | Kartel OPEC+ | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Federální rezervy | Americké akciové indexy | Tesla | Low | Akcie velkých technologických společností | Akcie Berkshire | Komodity | Poradenství | CAD | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Společnost | Hospodaření | XRP | Bloomberg Grains Index | Zastavení růstu | Dolar vůči jüanu | USDIDX | Velké riziko | Finanční podmínky | Světová poptávka po ropě | Nabídka ropy | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Ceny ropy Brent | Obavy ze stagflace | Obchodování opcí | Pracovní trh | Riziko | Analytik | Benchmarky | JPY | Citi | Binance | RSI | Bank of America | Cenový strop | Finanční trh | Meta | Nástroj | GBP | Plyn | Veřejný sektor | BioNTech | UCITS ETF | Čína | Americký regulátor | Naučte se obchodovat | Úrovně supportu | J.P. Morgan | Aktuálně trh | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Čisté krátké pozice | Produkce zemního plynu | Války | Impuls | Centrální banka | Předpovědi | WTI | Salesforce | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Podnikání společnosti | Rozvolnění | Vyplnění GAPU | Stratég | Počáteční zisky | Ceny zlata | Plodiny | Náklady na financování | Výnos | Výnosy z dluhopisů | eBook | ESG | Index DOW | CFD | Benchmark | 256/2004 | US30 | Rozhovor | Austrálie | Minulá výkonnost | Miliardy USD | Ceny energií | FTX | Non-Farm Payrolls | ASX | Vzácné kovy | VIX | Index Dow Jones Industrial | Pravděpodobnost recese | Výhled pro zlato | Káva | Vyšší hodnoty | AT&T | Zisk | Total | Futures na zlato | Čínské stimuly | Commission | Ruské ropy | EURUSD | FedEx | Swapy | Hospodářské dopady | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Obchodování ropy | Posílení dolaru | Úroky | Americké ministerstvo energetiky | Prezident | Prémie | Oslabování dolaru | Evropa | Měna | TOPIX | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Obchodování s ropou | Úspěch v obchodování | Kupující | Předpověď | Údaje | Michelle Bowmanová | Vstup short | Inflační vývoj | Riziko stagflace | Obchody | Analytici Citi | xStation5 | Futures kontrakty na ropu | Portfólia | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | BIIB | Marže | Směřování | Překoupený trh | RBOB | Grafy | Společnost XTB | Propad akcií | GMT | Situace | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Snižování produkce | Obchod s ropou | NATGAS | FOREX | Konsenzus | Signály | Cizí měny | Peking | GfK | Pokles zásob | Spready | HDP | Hlava a ramena | Načasování | Optimismus | COIN.US | Čínské vlády | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | Brazílie | Výprodej | Falešný break | Přirážka | Nvidia Corporation | Jamie Dimon | Stimuly | Ztráty | Brazilský real | Výhled trhů | Japonský jen | Index amerického dolaru | FOMC | Akcie | Investice firem | Kupci | Čínský renminbi | Vzestupný trend | Index spotřebitelských cen | Napětí na trzích | Vývoj ceny | Býčí trend | Tvrdá práce | Dodavatelské řetězce | VanEck | Index cen | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Index VIX | Rekordní maximum | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Technologie | Pokles vývozu | Prognózy | Intel Corporation | Makrokalendář | Globální růst | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Obrovské zisky | Světové ekonomiky | Výsledky | Biogen | Silnější dolar | Chile | Investice | Čínský index | Skupina G7 | Traders | Akcie Salesforce | Potenciál | Odveta | Rally | Investujte | Pokles inflace | Komoditní stratég | Nezávislost | Komunikace | COPPER | Indie | Bod | Sentiment v USA | Value Gap | Aktuální vývoj | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | Investiční prostředí | Deriváty | Šéf Fedu | Fondy | USD za barel | Akcie klesají | Oslabení dolaru | Situace v Číně | Russell 2000 | Ukazatel | Index MSCI | Slabší dolar | Měny | Dollar | DE30 | Ropa WTI | Burzy | Hospodářský růst | Spread | Trh s ropou | Obchodování s cizími měnami | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Úbytek | Řízení rizik | Partneři | Společnost Intel | Organizace | 1 milion | Medvědí scénář | Kontrakty na ropu | Rozšíření | COVID-19 | WIG20 | NFP | Nikkei | Čtvrtletní zisk | Americké společnosti | Asijská seance | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | Otevření Číny | FVG | Investiční manažeři | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Evropská unie | Tokeny | Rozvoj | Hlavní indexy | ICE | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Růst poptávky | Korekce | LNG | Výrazný pokles | Riziko recese | Střednědobý výhled | Výkonnost | Ministerstvo energetiky | CTA | Index S&P 500 | Obraty | Trendové linie | Short | Agentura Bloomberg | High | Sójové boby | OECD | CHF | Měnový trh | Centrum | Fatih Birol | Zvýšení úrokových sazeb | Arista Networks | Trojité dno | S&P 500 | JDE | Podpora | Australský index ASX | Obchodování s CFD | Cena | ILO | Apple | Rozpočet | Evropské indexy | Americký trh | Snížení sazeb | Ceny kukuřice | Pozitivní korelace | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Propad ropy | Výhledy | Medvědi | Strategie obchodování | DAX | EMA | Forexu | Debata | Akcie společnosti | Kypr | Zlato | Ekonomika | Barel WTI | Denní graf | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Intel | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Bezpečnost | Evropský akciový trh | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Potenciál zisku | Banky | Situace ve světě | Investiční společnosti | Australský index | Šance | Síť X | Fundamenty | Netflix | Poptávka po ropě | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Světové akciové trhy | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Bavlna | Americký Fed | API | Pozice | Čínská ekonomika | Portfolia | OCI | Ředitel banky | Dlouhé pozice | Chevron | Kovy | Market | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Hlavní trendy | Vývoj HDP | Support | FX | Inflační tlaky | Pokračování růstu | Investiční banka | Chuť riskovat | OPEC | Řetězce | Sentiment | Index ISM | Experti | Investoři | Americká ropa | Nižší sazby | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Největší pokles | Spotřebitelé | Výkonný ředitel | Vstupovat do obchodu | Embargo | Hospodářské stimuly | Omezení produkce | AUDUSD | Rezistence | Index Dow Jones | Projekce | Analytici společnosti | Saxo Bank | Zpráva COT | Klíčový support | Nařízení | Rostoucí náklady | Ropy | Ocenění akcií | Pokles poptávky | Energetické komodity | Americké ekonomiky | Cenové stropy | USD | Commodity index | Růst v Číně | Rio Tinto | Contango | Vyšší úrokové sazby | Silný dolar | US500 | USDA | Cena ropy | Akcie v Japonsku | Obavy z recese | mmBtu | Americké ministerstvo | Ceny nafty | Australský dolar | Futures na evropské indexy | Propad | Zpomalování ekonomiky | Finanční ztráty | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Jihokorejský KOSPI | Eskalace války na Ukrajině | Invest | COT (Commitment of Traders) | DBS | Světová poptávka | Smart money | Nvidia | Investment | Ceny komodit | Indexy | Americký dolar | US100 | Makro | Evropská centrální banka | Obchodovat ropu | ECB | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | HG měď | Těžaři | Vysoká poptávka | Alokace | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Body | Arabica | Pákistán | Payrolls | Světové poptávky | ROCE | Údaje o nezaměstnanosti | Kontrakty na ropu WTI | EU | Hodnota indexu | Miliardy | Černé zlato | Očekávané výsledky hospodaření | Caixin | PMI ve službách | Spekulanti | Globální trh | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Prodeje | Akciový trh | Největší kryptoměny | Investovat peníze | Investor | USD/JPY | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Vybrání likvidity | Brent a WTI | Průmyslové kovy | Rozhodnutí Číny | SPX | Další pokles | COT | Ocenění | Řízení portfolia
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot
|
|