Pátek 19. srpen 2022 16:34
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Dukascopy forex
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Tisková konference ECB

img

Ranní komentář: Akcie korigují dřívější zisky, dnes zasedá ECB

09.09.2021 Nálada na finančních trzích včera mírně poklesla a akciové indexy v Evropě, USA i dnes ráno v Asii zamířily do červených čísel. Ke korekci přispívají, vedle vysokých valuací, pravděpodobně také obavy ze zpomalování tempa růstu světové ekonomiky, která se stále potýká s delta variantou covidu a problematickou situací v rámci dodavatelských řetězců, která tlačí na marže řady společností.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
img

Týdenní tržní výhled: Všechny oči se upínají na ECB

08.03.2021 Minulý týden se na globálních trzích zvýšila volatilita, když se investoři zaměřili na růst výnosů dluhopisů díky zlepšující se americké ekonomiky. Díky pozitivní zprávě o zaměstnanosti z minulého týdne bude tento týden americký dolar velice sledován, přestože se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell pokusil trhy uklidnit kvůli vyšším úrokovým sazbám.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky a inaugurace prezidenta USA

18.01.2021 Tento týden bude důležitý pro obchodníky a investory a do centra pozornosti se dostávají ekonomické údaje, zprávy společností a hlavně politika. 59. inaugurace amerického prezidenta se má konat ve středu 20. ledna. Investoři však budou po útoku na Capitol Hill ve Washingtonu velice pozorní.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Ranní komentář: Evropa zavádí nová omezení, pandemie opět dolehla na akcie a další riziková aktiva

29.10.2020 Nálada na finančních trzích se včera výrazně zhoršila a světové indexy za sebou mají nejhlubší korekci za několik posledních měsíců. Sentimentu uškodila především zhoršující se pandemická situace, která vede v řadě evropských zemí k dalšímu zpřísňování pravidel. Lockdown zavádí Francie a částečný lockdown včera zavedlo i Německo, které na měsíc zavírá bary i restaurace. Do toho navíc začínají prudce růst čísla také v USA, kde za včerejšek přibylo více než 80 tis. nových případů koronaviru.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

RBA i BoC ponechaly základní sazbu beze změny. Boris Johnson utrpěl v parlamentu porážku

06.09.2019 Podle údajů zveřejněných v pondělí tureckým statistickým úřadem, tamní ekonomika zaznamenala ve druhém čtvrtletí meziroční pokles 1,5 %, což bylo méně než analytici očekávali. Ve srovnání s předchozím čtvrtletím se hrubý domácí produkt už podruhé za sebou dokonce zvýšil.
img

Britský parlament odmítl dohodu Theresy Mayové s EU, libra zažila volatilní týden

18.01.2019 Od soboty zažívají Spojené státy americké nejdelší výpadek financování federálních úřadů ve své historii. Donald Trump nechce schválit rozpočet do doby, než mu zákonodárci uvolní 5,7 mld. USD na vybudování zdi na hranici s Mexikem. Trump tímto krokem tlačí na kongresmany, protože postavení zdi byl jeden z jeho hlavních slibů v prezidentské kampani v roce 2016 a určitě bude chtít zahájit stavbu zdi před zahájením nové prezidentské kampaně.
img

Ranní analýza: Dolar mírně koriguje své zisky, dnes zasedá ECB

13.12.2018 Americký dolar během včerejší seance korigoval své dřívější zisky a nijak mu nepomohlo odpolední zveřejnění růstu americké inflace. Akciové indexy k večeru opět korigovaly dřívější zisky podpořené pozitivními zprávami z Číny. Ropa WTI opět testuje úrovně kolem 50 dolarů za barel.
img

Akciové trhy se zklidňují. Earnings sezóna začíná slibně

19.10.2018 Akciové trhy v USA se tento týden relativně stabilizovaly. S výjimkou čtvrtka, kdy došlo opět k poměrně prudkým výprodejům, jsme viděli první náznaky oživení a optimismu. Intradenní volatilita na indexových futures zůstává stále velmi vysoká a nervozita z dalších poklesů je cítit všude.
img

Špatný týden pro technologické akcie. Netflix -6%

07.09.2018 Minulý týden, zkrácený o pondělní Svátek práce v USA a Kanadě, nám konečně přinesl trochu volatility a vzruchu na akciové trhy. Naplní se historická pověst září, jako měsíce nepřátelského k akciím?
img

Google musí zaplatit 4 miliardy EUR, akcie General Electric dále padají

20.07.2018 Uplynulý týden na trzích plynul v prázdninovém módu. US Indexy sice malinko zneklidnila obvykle silná prohlášení Donalda Trumpa, to ovšem již patří ke koloritu našeho makro přehledu, proto tím pravděpodobně nebudete překvapeni. Zaměříme se proto na jednotlivé společnosti.
img

Nejistota obchodních válek pokračuje. Změní to summit G7?

09.06.2018  Úvod minulého týdne byl spíše ve znamení růstu, všechny akciové indexy v USA posilovaly a technologický Nasda...
img

Nejistota obchodních válek pokračuje. Změní to summit G7?

08.06.2018 Úvod minulého týdne byl spíše ve znamení růstu, všechny akciové indexy v USA posilovaly a technologický Nasdaq 100 dokonce ve čtvrtek překonal svá historická maxima na ceně 7243,50. Potom se ale karta obrátila a trojlístek hlavních amerických trhů začal červenat.
img

ECB

14.03.2018 Zklamání z amerických maloobchodních tržeb včera mělo impakt na výnosy amerických bondů, ale dopad na měnové trhy se z...
img

USA chce zavést cla na dovoz průmyslových kovů. Akciové trhy reagují prudkým poklesem

02.03.2018 Akciové trhy v USA opět prožívají krušnější časy, čtvrteční obchodování přineslo více než 1% ztrátu na všech námi sledovaných akciových indexech. Index Dow Jones oslabil o více než 1,5 % a klesl až na 2677 bodů. Intradenní volatilita opět nabrala výrazných rozměrů a index VIX vyskočil na 22,5 bodů, což představuje nárůst o více než 13 %. Spekuluje se, že za poklesy stojí rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz oceli a hliníku.
img

Akciové trhy v USA prudce rostou. Bitcoin na dně.

19.01.2018 Akciové trhy v tomto týdnu opět přepisovaly rekordy. Za růstem patrně stojí euforie z nově přijatého zákona o daňové reformě. Firma Apple (NASDAQ: AAPL) kupř. oslavila přijetí zákona tím, že každému zaměstnanci vyplatila bonu ve formě akcií v hodnotě 2 500 USD.
img

Obchodování bitcoin futures na CBOE

08.12.2017 Akciové trhy v USA tento týden spíše konsolidovaly. V pondělí vytvořil index Dow Jones nové maximum na ceně 24544, index S&P 500 v ten samý den vyrostl až na 2669. Technologický index Nasdaq 100 podstatně zaostává a obchoduje se výrazně níž. Nejvyšší cena, kterou tento týden byl schopen vytvořit je na 6412.
img

VIDEO: Price Action analýza 23. - 27.10. 2017 a týdenní obchodní příležitosti

23.10.2017  Situace na finančních trzích je velice stabilní, světové indexy rostou, akcie jsou dle ukazatelů velice překoupené ...
img

Vydařené earnings pomáhají růstu. Dow Jones překonal historickou metu 23 000 bodů.

20.10.2017 Akciové trhy v USA mají za sebou poměrně volatilní závěr týdne. Ve středu překonal nejstarší americký index Dow Jones další historickou metu na 23 000 bodech. V jeho závětří posilovaly i další dva přední indexy, benchmark S&P 500 a technologický Nasdaq 100.
img

Americké trhy výrazně posílily, Dow Jones překonal historická maxima. Roste dolar i ropa

14.07.2017 Americké akciové trhy po delší době přidávají na síle. Index Dow Jones v tomto týdnu opět překonal svá historická maxima, když ve středu atakoval hranici 21532. Benchmark index S&P 500 své rekordní high na ceně 2451,50 jen o málo nepokořil. Technologický Nasdaq se stále drží trochu ve stínu, nicméně i ten velmi výrazně posílil.
img

Americké trhy výrazně posilují, Dow Jones překonal historická maxima. Roste dolar i ropa

14.07.2017 Americké akciové trhy po delší době přidávají na síle. Index Dow Jones v tomto týdnu opět překonal svá historická maxi...
img

Silná makrodata pomáhají US trhům v dalším růstu. Trump odmítl klimatickou dohodu a stal se terčem kritiky

02.06.2017 Americké akciové trhy tento týden pod vlivem příznivých dat z trhu práce opět trhaly svá historická maxima. Americká organizace ADP oznámila, že privátní podniky v květnu vytvořili 253 tisíc nových pracovních míst. Odhad byl přitom o téměř 70 tisíc méně. V reakci na to všechny tři hlavní akciové indexy USA nabraly směr na sever a uzavřely na rekordních cenách. Podobnou reakci jsme mohli pozorovat i na americkém dolaru. Příznivá data z trhu práce připravila Fedu půdu pro očekávané navýšení sazeb.
img

Prezidentské volby ve Francii rozhýbaly trhy. Macronovo vítězství žene akciové indexy výš

24.04.2017 V neděli 23. dubna se ve Francii konaly prezidentské volby, které byly velkou událostí nejen pro Francii samotnou, ale i pro celou Evropu. Výsledek totiž může do značné míry určit, kam se bude Francie, a potažmo celá Evropa, v příštích letech ubírat. Nezíská-li žádný kandidát v prvním kole nadpoloviční většinu hlasů, bude se 7. května konat druhé kolo, ve kterém se utkají dva kandidáti s největším počtem hlasů.
img

Akcie Snapchat se obchodují na burze NYSE

06.03.2017 Býčí nálada na amerických akciových trzích počátkem minulého týdne vygradovala, první březnový den byl vůbec nejvydařenějším dnem celého roku 2017. Futures na index S&P 500 atakoval maxima na ceně 2401,25, index Nasdaq 100 se podíval až k ceně 5400,75 a index Dow Jones vyšplhal až k 21170. Zbytek týdne se nesl spíše ve znamení korekce, Wall Street se tak po delším čase červenala a index S&P 500 oslabil o více než půl procenta, podobně si vedli Dow Jones a Nasdaq. Oba odepsali zhruba 0,6 %.
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (5.12.2016)

05.12.2016 Ani minulý týden jsme se nedočkali žádného ochodu dle mého obchodního nastavení z týdenního komentáře. Ani tentokrát totiž měnový pár EUR/USD neprolomil žádnou mou vstupní zónu. Volatilita byla nízká a trh se pohyboval v úzkém pásmu 100 pipů.
img

OPEC se po osmi letech dohodl na snížení těžby. Cena ropy strmě roste

05.12.2016 Velkou událostí minulého týdne bylo zasedání členů OPEC ohledně možné dohody na snížení produkce ropy. O snížení se spekulovalo již několik měsíců poté, co se členové na omezení dohodli při neformálním setkání v Alžírsku v září letošního roku. Středeční schůzka ministrů, která se konala ve Vídni, měla potvrdit alžírskou dohodu a snížit produkci z 33,7 milionů barelů denně na 32,5 milionů barelů. K dohodě členové přistoupili po více než osmi letech poté, co trh s ropou poslední dva roky téměř nepřetržitě klesal.
img

Ranní videokomentář: Bank of Canada dostala CAD pod tlak, dnes zasedání ECB

20.10.2016 Středeční seance žádnou větší změnu na akciový trh nepřinesla a většina indexů tak pouze pokračovala na zvýšených úrovních v líném bočním trendu. Na devizovém trhu pak stálo za pozornost hlavně zasedání Bank of Canada, kletá sice ponechala sazby beze změny, zároveň však svou tiskovou konferencí nakonec kanadské měně spíše uškodila. Dnešek bude hlavně o zasedání ECB a i v jejím případě bude klíčovou hlavně tisková konference, která začne v 14:30 a na které by si banka mohla začít připravovat půdu pro další prodloužení programu kvantitativního uvolňování.
img

Ropa atakuje roční maxima. Rusko se připojuje k dohodě OPEC

17.10.2016 Ceny ropy minulý týden atakovaly letošní maxima, v pondělí se futures kontrakt na Brent obchodoval nad $53 za barel, což je téměř o 100% výše než letošní minimum, které se nachází na $27,10 za barel. Za růstem stojí stále více sledovaná prozatímní dohoda zemí OPEC zmrazit těžbu a stabilizovat ceny ropy.
EURUSDH1-tydenik.png

Ondřej Hartman: Týdenní forex komentář FXstreet.cz (5.9.2016)

05.09.2016 Minulý týden opět ukázal, jak S/R úrovně dokáží být velmi silným nástrojem v tradingu. Moje letošní 100% úspěšnost...
img

Technická analýza - Index DAX vzhlíží k ECB a začínající výsledkové sezóně

19.07.2016 DAX : MACD a parabolický trendový indikátor SAR oba značí pokračující down-trend. RSI na neutrální hodnotě okolo 50 bodů.
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (18.7.2016)

18.07.2016 V minulém týdnu měnový pár EUR/USD nabídnul pouze jednu obchodní příležitost podle mých S/R úrovní. Stalo...
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (30.5.2016)

30.05.2016 V minulém týdnu mi EUR/USD opět udělal radost a nabídl další ziskové obchody. V minulém týdenním komentáři...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (18.4.2016)

18.04.2016 V minulém týdnu jsme se konečně dočkali vyšší volatility, což nabídlo velmi pěkné obchodní příležitosti. Začátkem...
EURUSDH1-tydenik2.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (14.3.2016)

14.03.2016 Měnový pár EUR/USD zažil v minulém týdnu doslova turbulentní pohyby a čtvrteční intradenní pohyb se na dlouhou...
eurusd-07032016-tydenik-2.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (7.3.2016)

07.03.2016 Měnový pár EUR/USD mi v uplynulém obchodním týdnu opět udělal radost v podobě ziskových obchodů...
EURUSDH4-18012016-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (18.1.2016)

18.01.2016 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu pohyboval do strany a na týdenním W1 grafu vznikla nerozhodná svíčka...
img

Tento týden a 45 hodin nejistoty

01.12.2015 Máme před sebou náročný obchodní týden, který bude v režii mnoha důležitých fundamentálních událostí. Na některé z nich dokonce trpělivě čekáme celý tento rok.
eurusd-30112015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (30.11.2015)

30.11.2015 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu mírně oslaboval. K jeho poklesu přispěl zejména komentář šéfa Evropské centrální banky
img

tickINSIDER - analýza EUR/USD [22.10.2015]

22.10.2015 Přinášíme dnešní intradenní výhled na měnový pár EUR/USD. Ve včerejší analýze, jsme zmiňovali, že denní seance bude mít nejspíše scénář long-chop...
eurusd-19102015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (19.10.2015)

19.10.2015 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu vytvořil Doji svíčku a uzavřel tedy na stejném místě, kde své týdenní...
eurusd-31082015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (31.8.2015)

31.08.2015 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu zažil velmi divoké a volatilní obchodování. Na začátku týdne prudce rostl...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Rally na akciových trzích doprovodil pokles EUR, CAD a NZD, ztrácela také ropa

17.07.2015 Dění na finančních trzích bylo v tomto týdnu pozitivně ovlivněno schválením hospodářských reforem v řeckém parlamentu....
img

Dohoda s Řeckem je na světě, ČR ručí za řecký dluh

13.07.2015 Představitelé eurozóny dnes nad ránem dospěli k dohodě s Řeckem ohledně dočasného financování, které by mělo dát Řecku...
eurusd-13072015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (13.7.2015)

13.07.2015 Měnový pár EUR/USD druhý týden po sobě otevřel cenovým gapem směrem dolů díky víkendovým zprávám...
img

Silné posílení eura vytvořilo tlak na akcie

03.06.2015 Včerejší publikovaná makrodata z eurozóny pořádně zahýbala nejen měnovými trhy. Míra inflace měřená indexem spotřebite...
EURUSDDaily-tydenik-01062015.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (1.6.2015)

01.06.2015 Měnový pár EUR/USD začátkem minulého týdne podle mého očekávání, které jsem uveřejnil v posledním týdeníku...
img

Výhled na týden: US ekonomika klesá, potěší čísla z trhu práce?

01.06.2015 Podle upravených údajů klesl HDP Spojených států v 1Q 2015 o 0,7 %, což je nejhorší výkon od roku 2009. Americké akcio...
eurusd-13042015-5-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (13.4.2015)

13.04.2015 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu zaznamenal po třech růstových týdnech velmi prudký pokles. EUR/USD...
img

Potvrdí ?ína nízký odhad r?stu HDP? Makrodata 13.-17.4

13.04.2015 Data z amerického trhu práce publikovaná za?átkem m?síce, je? skon?ila hluboko pod o?ekáváním, ponechala investory mír...
img

Potvrdí Čína nízký odhad růstu HDP? Makrodata 13.-17.4

13.04.2015 Data z amerického trhu práce publikovaná začátkem měsíce, jež skončila hluboko pod očekáváním, ponechala investory mír...
img

Potvrdí Čína nízký odhad růstu HDP? Makrodata 13.-17.4

13.04.2015 Data z amerického trhu práce publikovaná začátkem měsíce, jež skončila hluboko pod očekáváním, ponechala investory mír...
eurusd-02032015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (2.3.2015)

02.03.2015 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu oslabil o 200 pips a dostal se ze svého cenového úzkého cenového...
eurusd-19012015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (19.1.2015)

19.01.2015 Měnový pár EUR/USD také reagoval na překvapivé rozhodnutí švýcarské centrální banky (SNB) zrušit limit...
eurusd 0122014-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (1.12.2014)

01.12.2014 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu opět odrazil od klesající trendové čáry, nicméně odrazy jsou čím...
eurusd 03112014-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (3.11.2014)

03.11.2014 Měnový pár EUR/USD v první polovině týdne posiloval a dostal se na maximum 1,2770, kde našel silnou...
img

Co můžeme čekat od zasedání ECB? Analýza indexu S&P 500, ropy, NZD/USD

02.10.2014  Nejdůležitější událost dnešního dne bude zasedání Evropské centrální banky. Vzhledem k tomu, že ban...
eurusd 29092014-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (29.9.2014)

29.09.2014 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu klesl až na 1,2675, což bylo minimum od listopadu 2012 - tedy nejníže za...
img

Zasedání ECB, BoE, data z trhu práce USA = nabitý dan; analýza EUR/USD, EUR/JPY, CAD/JPY

04.09.2014  Dnes odpoledne nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to zasedání Evropské centrální banky (ECB)....
img

Zasedání ECB, BoE, data z trhu práce USA = nabitý den; analýza EUR/USD, EUR/JPY, CAD/JPY

04.09.2014  Dnes odpoledne nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to zasedání Evropské centrální banky (ECB)....
eurusd 01092014-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (1.9.2014)

01.09.2014 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu propadl až na třináctiměsíční minimum 1,3151. Jednotnou...
eurusd 04082014-3-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (4.8.2014)

04.08.2014 Měnový pár EUR/USD minulý týden pokračoval v poklesu a poprvé od loňského listopadu se propadl pod...
img

Zajímavosti z technické analýzy EUR/USD, EUR/CHF, GBP/JPY

03.07.2014  Měnový pár EUR/USD se pohybuje na 4hodinovém grafu v nahoru mířicím trendovém kanálu s cílem silné rezistence 1,3...
eurusd 30062014-4-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (30.6.2014)

30.06.2014 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu pohyboval ve velmi úzkém rozpětí a nedočkali jsme se tak...
img

Dnešní odpoledne na finančních trzích

05.06.2014  Dnes zasedá britská centrální banka (BoE), jejíž rozhodnutí ohledně monetární politiky bude zveřejněno v 13:00. N...
eurusd 02062014-2-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (2.6.2014)

02.06.2014 Měnový pár EUR/USD toho v minulém týdnu opět mnoho nepředvedl. Pokračoval v oslabování, ale celkový...
eurusd 05052014-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (5.5.2014)

05.05.2014 Měnový pár EUR/USD zažil v minulém týdnu poměr volatilní obchodování. Nejdříve v pondělí zaplnil gap na...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, NZD/USD, AUD/NZD a EUR/CAD

03.04.2014 Australské maloobchodní tržby posílily v únoru méně, než se očekávalo. V meziměsíčním srovnání si připsaly 0,2 pr...
img

Draghi promluvil a EUR/USD přeskočilo k 1,38

06.03.2014  Německé průmyslové objednávky vzrostly v lednu o 1,2 procenta v meziměsíčním srovnání, téměř dvojnásobně tak přek...
eurusd 06032014-3.jpg

Analýza hlavních měnových párů 6.3.2014

06.03.2014 EUR/USD: Měnový pár EUR/USD se už od pondělí obchoduje bez výraznějšího trendu. Výraznější pohyb zřejmě...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a AUD/USD

06.03.2014  Béžová kniha americké centrální banky (FED) ukázala, že i přes špatné počasí se podařilo ekonomice ve vět&...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD a DAX

06.02.2014  Včerejší podvečerní seanci obohatil svým projevem člen FOMC Plosser. Z jeho slov se obchodníci mohli dozvědět sub...
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO SE PROPADLO NA TÝDENNÍ MINIMUM

09.01.2014  Ve středu euro dosáhlo minima pod prolamující se hladinou supportu a ztratilo všechny naděje pro následující dny. E...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD,USD/JPY a ROPY

05.12.2013 Béžová kniha americké centrální banky (FED) ukázala, že američtí zaměstnavatelé zrychlili tempo nabírání nových z...
eurusd 02122013-2.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (2.12.2013)

02.12.2013 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu vystoupil na nejvyšší úroveň za poslední měsíc. Evropskou měnu...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD a ZLATA

02.10.2013 Bílý dům nařídil ministerstvům, aby začaly s realizací krizových plánů. Až 800 000 federálních zaměstnanců se oci...
img

Tisková konference ECB oslabila euro

06.09.2013 Se společnou evropskou měnou to včera bylo jako na houpačce. Tendence vůči americkému dolaru se několikrát...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a GBP/AUD

05.09.2013 Béžová kniha americké centrální banky (Fed) potvrdila ve středu mírný růst největší ekonomiky světa v letn...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, ZLATA a USD/CHF

01.08.2013 Americká centrální banka (Fed) nezměnila na svém zasedání svoji politiku a bude pokračovat s nákupem dluhopisů v ...
eurusd 29072013.png

FXstreet.cz: Forex komentář 29.7.2013

29.07.2013 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu posiloval a prolomil důležitou úroveň 1,3200. Krátkodobý výhled...
img

Dolar koriguje část z dřívějších ztrát, zlato pod 1 700 USD

06.12.2012 Dnes klíčovým fundamentem zasedání Bank of England a Evropské centrální banky.
eurusd 05112012.gif

Týdenní komentář: Shrnutí událostí a vývoj na FOREXu

05.11.2012 Z grafu můžeme vidět, že trh výrazně prorazil důležitý býčí rostoucí kanál. Nicméně jasná změna trendu zatím nenastala...
eurusd 01092012.gif

Týdenní shrnutí a FX komentář FXstreet.cz

01.10.2012 Euro ztrácelo druhý týden po sobě a na konci minulého týdne ho oslabily obavy investorů z toho, zda španělská...
img

ECB se sazbami nepohnula, Draghi oznámil neomezené sterilizované intervence. Akcie reagují silnou rally

06.09.2012 Evropská centrální banka ponechala sazby eurozóny na úrovni 0,75 procenta. Převládající názor na trhu př...
eurusd 30072012.gif

Týdenní komentář a shrnutí událostí - FXstreet.cz

30.07.2012 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu odpoutal od více než dvouletého minima 1,2042...
ecb.jpg

Upozornění na dnešní zasedání ECB

06.06.2012 Během dnešní obchodní seance bude nejdůležitější událostí očekávané zasedání Evropské centrální banky...
img

Je euro již na svých minimech?

04.06.2012 Negativní sentiment na trzích o víkendu gradoval. Britský deník Financial Times informoval, že Kypr bude další...
ecb.jpg

ECB ponechala úrokovou sazbu beze změny

04.04.2012 Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu beze změny.
gbpusd 04042012.gif

USD dále posiluje; tisková konference ECB rozhodne

04.04.2012 Americký dolar pokračuje v posilování, které začalo po včerejším vyhlášení zápisu ze setkání komise FOMC...
eurusd 01042012.gif

Forex: Týdenní komentář FXstreet.cz

02.04.2012 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu překonal rezistenci 1.3280/90...
ecb.jpg

FX: Upozornění na dnešní zasedání ECB a BoE

08.03.2012 Během dnešní obchodní seance bude nejdůležitější zprávou zasedání Evropské centrální banky (ECB).
eurusd 05032012-2.gif

Týdenní forexový komentář – FXstreet.cz

05.03.2012 Týdenní forexový komentář k měnovému páru EUR/USD od FXstreet.cz
ecb.jpg

Upozornění na dnešní zasedání ECB a BoE

09.02.2012 Během dnešní obchodní seance bude nejdůležitější zprávou zasedání Evropské centrální banky (ECB) ve 13:45 h.
euro zona.jpg

Forex: Upozornění na dnešní výsledek ECB a BoE

12.01.2012 Během dnešní obchodní seance bude nejdůležitější zprávou zasedání Evropské centrální banky.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Brazilský real | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | GBP/AUD | CAD/JPY | EUR/CAD | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Svíčkové formace | Měnové trhy | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | ADX | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Break/Even | Bundesbank | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CFD | CME | Cable | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurosystém | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Komodity | Korekce | Kurz | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Makro data | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Operace Twist | Order | PEG | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Prémie | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reserve Bank of New Zealand | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Splatnost | Spot | Spread | Statut | Stop-Loss | Support | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | TickINSIDER | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Amazon | Akcie Facebook | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Bossa.cz | Brent | Brokers | Cena | Ceny drahých kovů | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Členové eurozóny | DAX 30 | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | EUR USD | Eura | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forex kalendář | Forex market | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Krize eurozóny | Kurz EUR | Kurz NZD | Libra | Lukáš Němec | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nejsilnější ekonomiky světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Opční strategie | Oslabování koruny | PayPal | Pips | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | SaxoBank | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Swingy | Švýcarské banky | Trh | Tržní zprávy | Twitter | US dolar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Webinář | WTI | WTI ropa | XTB.cz | XM | Země eurozóny | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ING | Trading Central | Put | Buy | Cenové rozpětí | Ex-dividend | Index produkčních cen | Indie | Janet Yellen | Obchodní den | Peněžní trhy | Range | Redukce | ROCE | Small caps | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Primární emise | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Kontrakt | Trendový indikátor | Volby | S/R zóny | Butterfly | Cukr | Retail | Burze | Dividendové akcie | Forex forex | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Action Forex | Prudential Financial | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | TD Ameritrade | Barrick Gold | Barclays Capital | Chaos na finančních trzích | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Fundamentální pohled | Kurz EUR/USD | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Mark Carney | Pohyby eura | Pokles akcií | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Fundamentální ukazatele | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Přehled | Jádrový index | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Ministři financí eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Opční bariéra | Prezident ECB | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Standard & Poor's | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Britské hospodářství | Ekonomika Británie | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Odchod z EU | Nervozita | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kurz domácí měny | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení eura | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Obchodování na devizových trzích | Zajištění | Výrobní index PMI | Baidu | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Chevron | FX Instructor | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Soukromí zaměstnavatelé | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Summit G7 | Ekonomická situace | General Electric | Záchranný fond | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Zisky firem | FCA | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Rozhodnutí britské centrální banky | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Softbank | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference Fedu | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Aktivita v americkém průmyslu | Tempo růstu ekonomiky | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | ex | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Anadarko Petroleum | Trade Financial | Obchodování Bitcoin | Jerome Powell | Bitcoin futures | CBOE Global Markets | Invesco | Kosdaq | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Estee Lauder | CFG | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Edison | Facebook (FB) | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Profesionální obchodník | Růst výnosů dluhopisů | Přímé zahraniční investice | Trhy v USA | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Obchodní platforma MetaTrader | BinckBank | Index spotřebitelské důvěry | Zkušenost s investováním | Odhady analytiků | Sazby Fedu | Výsledky bank | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Rekordní růst | Uber Technologies | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Záporné sazby | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Oživení ekonomiky | AMZN | Volby v Británii | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Italská ekonomika | Pokles ceny ropy | MetLife | GOOGL | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Edge | Očekávané Earnings | Obchodujte | Nálada na finančních trzích | Rozpočet | Deficit | HDP v USA | Německá vláda | Snížení úrokové sazby | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Trh práce | Vyšší sazby | Supreme Edition | Zpomalení české ekonomiky | Tadawul | Cisco Systems | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Dynamika HDP | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | CBI | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | GM | IPO Saudi Aramco | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Politická krize | INTC | Walt Disney | Financovat | Předpovědi | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Německá obchodní bilance | Problémy | Člen bankovní rady | Total | Zasedání FOMC | Ranní komentář | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | AXA | Fed index | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Evropské PMI | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Objem objednávek | Exact Sciences | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Sodexo | RBA | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | FIAT | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Ekonomické dopady koronaviru | Gilead Sciences | PHIA | Data PMI | Šéfka ECB | Jižní Korea | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Profitovat | Tencent | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Delta Air Lines | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Rozjednané prodeje domů v USA | Ekonomiky | Organizace | Práce | Údaje | Eni | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Vývoj HDP | Microsoft Corp | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Statistiky | S&P500 | Nizozemsko | Americké zásoby zemního plynu | Evropská data | Evropské indexy | Air France | Amundi | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | 3M | Shell | Gilead | Růst výnosů | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | Politika centrální banky | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Býčí scénář | CL | Obchodní platformy Metatrader | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY | AZN | Čínské hospodářství | Renault | Mondelez | Unie | Costco | PEPP | Londýnské burzy | Rozhodnutí ECB o sazbách | Square | Dlouhodobé rezistence | Canopy Growth | Světové indexy | Sanofi | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | ASM International | TTWO | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Peugeot | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Důvěra | Cenové hladiny | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Pandemická situace | Vládní koalice | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Qualcomm | NAHB | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Biden | Marathon | Vinci | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Walgreens | Jitan Solanki | Dobrý byznys | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | Španělský CPI | Statistiky z německého trhu práce | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | Tržní výhled | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Týdenní tržní výhled | QCOM | GME | GameStop | BIDU | Očkování | MGM | Stimulační balíček | Brands | Shopify | Evropské centrální banky | Acacia Communications | MRK | CARA | WU | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | PEP | Deliveroo | Express | UNH | Rostoucí úrokové sazby | Akcie 2021 | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | AIG | SPWR | Air | Akcie ropy v roce 2021 | Admirals | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Paychex | PAYX | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | API | Aktuální problémy | FAST | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Projekce | Společnosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Tipy pro investory
Tipy pro začínající obchodníky
Tisíce kryptoměn
Tisk dalších peněz
Tisknout peníze
Tisk nových dolarů
Tisknutí peněz
Tisková konference
Tisková konference Bank of Canada
Tisková konference ČNB

Následující klíčová slova

Tisková konference Fedu
Tisková konference FOMC
Tisková konference Christine Lagardové
Tisková konference šéfa Fedu
Tisková konference šéfa Fedu Powella
Tisková mluvčí Raiffeisenbank
Tisková zpráva
Tiskové agentury
Tiskový mluvčí WHO
Tisk peněz
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít