Pátek 24. května 2024 00:41
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO sleva
reklama
FTMO sleva

Akcie AMC

img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

Ranní komentář: Meme stock mánie je zpět, výsledky Alibaby a slabý zájem o FSD

15.05.2024 Akciové trhy mírně rostou a Nasdaq se dokonce dostal až na nová historická maxima. Velmi volatilní je ale situace na meme akciích, které začaly z pochybných důvodů znovu dramaticky růst. Akcie společnosti GameStop za poslední dva dny přidaly skoro 200 % a akcie AMC rostou o 130 %. Dnes pozor na výsledky americké inflace, které mohou výrazně rozvlnit nejen akciové trhy ale také FX.
img

🤡 Meme akcie táhnou zisky na Wall Street

14.05.2024 Wall Street opět ovládly „akcie memů“, jak je patrné z výrazných zisků společností jako AMC, GameStop a AMC. Pro společnosti spojené s fotovoltaikou a obnovitelnými zdroji energie v širším slova smyslu jsou důležité také zprávy o nových clech na čínské výrobce fotovoltaiky, které oznámil americký prezident Joe Biden. Proto velkou část růstových lídrů v indexu Russell 3000, který sdružuje 95 % amerických společností podle kapitalizace, tvoří společnosti související s fotovoltaikou.
img

Nvidia udává tempo: Nové obzory pro S&P 500 a Nasdaq

15.08.2023 Kromě Nvidie vykazovaly stabilní růst také akcie dalších technologických gigantů, jako jsou Alphabet a Amazon.com, které vzrostly o 1,4 % a 1,6 %. Jay Hatfield z Infrastructure Capital Advisors poznamenal: "Technologie nás v poslední době jen zřídka překvapila a nyní překonala všechna očekávání. S nadcházející zprávou Nvidie by technologický trh mohl získat další podporu."
img

'Meme akcie' sa snažia opäť rásť 💥 Výsledky GameStopu prekonali očakávania 📈

22.03.2023 Finančné výsledky GameStopu (GME.US) boli lepšie, ako sa očakávalo a spôsobili, že akcie spoločnosti dnes otvorili s obrovským cenovým rozdielom viac ako 50 %. Zvýšený optimizmus na GME tiež priviedol býkov späť k ďalším akciám, na ktoré sa v minulosti zamerali investori na fóre Reddit, t. j. AMC (AMC.US), a dokonca aj finančne problémové BedBath&Beyond (BBBY.US). Dopyt má však zjavne problémy s udržaním dynamického odrazu; značná časť ziskov bola vymazaná hneď po otvorení:
img

Akcie AMC se propadly o téměř 10 % navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

09.11.2022 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) během dnešní seance prudce klesly, a to i přesto, že řetězec kin zveřejnil lepší než očekávané čtvrtletní výsledky.
img

Inflace v USA bude určovat budoucí směřování akciového trhu

09.11.2022 Zatímco americký akciový trh je připraven na novou vlnu poklesu způsobenou nepříliš sebevědomým vedením Republikánské strany, jak by si investoři přáli, řada obchodníků již dává přednost vybírání zisků před nejdůležitější zprávou o indexu spotřebitelských cen. Ta bude zveřejněna zítra, což bude další riziko pro Fed a jeho měnovou politiku. I když ceny začnou klesat, index spotřebitelských cen zůstane výrazně nad cílovou úrovní centrální banky, což pravděpodobně nijak výrazně neovlivní několik příštích rozhodnutí výboru pro úrokové sazby.
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
img

Meme akcie opět v pohybu

12.05.2022 GameStop (GME.US), AMC (AMC.US) a další meme akcie během dnešní seance raketově vzrostly díky podpoře retailových investorů, a to navzdory celkově negativnímu sentimentu. GameStop vyskočil o více než 20 % a růst jeho akcií byl několikrát zastaven kvůli vysoké volatilitě. AMC v jednu chvíli dokonce rostlo o více než 35 %, nicméně většina těchto zisků již byla vymazána.
C:\fakepath\amc-09052022-15-zm.png

Akcie AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC) testuje klíčovou S/R zónu

09.05.2022 Cena akcie AMC na denním grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 13,50 USD. Indikátor Stochastic se nyní nachází v přeprodané oblasti, další pokles by tak mohl být limitován. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a dalšímu poklesu?
img

Technická analýza páru ETH/USD na 9. prosince 2021

09.12.2021 V úterý Google zveřejnil svůj tradiční každoroční seznam nejpopulárnějších vyhledávání za daný rok, který se dělí do několika kategorií včetně zpráv, lidí, her, filmů a dalších. Do seznamu nejvyhledávanějších výrazů na světě v roce 2021 na Googlu byly zařazeny hlavní kryptoměny ether a dogecoin.
img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

08.09.2021 Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

AMC Entertainment překonala očekávání tržeb

10.08.2021 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) rostly v premarketu o téměř 8 %, ovšem na počátku seance se býkům nepodařilo udržet pozitivní momentum. Řetězec kin překonal odhady tržeb díky návratu diváků po roce uzavírek a restrikcí. Společnost ztratila 71 centů na akcii při očekávání ztráty 91 centů na akcii. CEO Adama Aron řekl během konferenčního hovoru, že firma bude do konce roku přijímat platby v kryptoměnách. AMC také oznámila dohodu s Warner Bros na exkluzivním obsahu pro kina. Přestože výsledky překonaly odhady, tak společnost stále vykázala vysokou ztrátu. Existují obavy, že šíření mutace Delta může vést k znovuzavedení restrikcí, které by negativně ovlivnily hospodaření firmy po zbytek roku. I pokud by restrikce nepřišly, tak se někteří diváci mohou obávat o své zdraví a kino nenavštíví. Mnozí stále považují cenu akcií AMC za nadhodnocenou. Medián cílové ceny dosahuje na $3,70, tedy na přibližně 1/10 současné hodnoty akcie na trhu.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

04.08.2021 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.
img

Long signál na akcie Mattel (MAT)

28.07.2021 Americký výrobce hraček dnes večer představí své čtvrtletní výsledky. Na začátku týdne byli býci schopni prorazit nastavenou korekci z posledních několika měsíců a dynamicky vyrazit nahoru. To by mohl být startovní signál pro nové rally.
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 28.6.2021

28.06.2021 V reakci na opětovný nárůst delších inflačních očekávání se výnosy desetiletých amerických vládních papírů vrátily nad úroveň 1,5 %. O dalším směřování výnosů rozhodne zejména tržní zaceňování blížícího se taperingu a termínu pro prvotní zvýšení sazeb. Trh věří v zahájení procesu redukce nákupů vládních bondů v prosinci. Nicméně v případě významně optimistických makrodat – zejména trh práce a inflace – je ve hře i zářijové zahájení taperingu. Takový scénář by se značnou pravděpodobností vyvolal otřesy na burzách. Proto budou páteční payrolls ostře sledovaným makročíslem s potenciálně výrazným kurzotvorným dopadem na dluhový i akciový trh. Proti citelnému nárůstu dluhopisových výnosů působí robustní nákupy ze strany amerických bank. Vzhledem k silnému zvyšování depozit a pomalému tempu růstu poptávky po úvěrech, lze předpokládat, že zájem zařazovat do svých bilancí vládní papíry u finančních domů přetrvá.
C:\fakepath\top-15062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.06.2021 1) Akcie v asijsko-pacifickém regionu reagovaly dnes na nová maxima indexů S&P 500 a Nasdaq smíšeně. Trhy nadále očekávají především výsledky dalšího zasedání americké centrální banky (Fed), které probíhá tento týden. Ze zápisu ze zasedání australské centrální banky vyplynulo, že její radní stále považují ukončení současného programu nákupu dluhopisů za předčasné.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Akcie AMC dále rostou

07.06.2021 Akcie společnosti AMC (AMC.US) prodlužují růstový trend už do třetího týdne. Dnes přidávají více než 3 % (po růstu až o 19 %) a pohybují se nad úrovní $56. Dnešní růst pohánějí spekulace o startu short squeeze pro spekulanty na pokles. Dle agentury Reuters věří někteří účastníci trhu, že institucionální investoři vytváření složitý komplex opcí, který jim dovolí profitovat z poklesu a zároveň zajišťují riziko pro případ pokračujícího růstu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.6.2021

07.06.2021 Na akciích menších problémových firem stále viditelná zvýšená rozkolísanost. Nicméně horší report z US trhu práce a pravděpodobný benevolentnější postoj Fedu vedly k posílení indexů a tím pádem i redukci celkové volatility. Akcie AMC v pátek ztrácely -6,7 % a v rozšířeném obchodování odepsaly dalších 14,8 %. Zvýšená aktivita na meme akciích zřejmě přetrvá i v následujících týdnech. Ve střednědobém horizontu je však určitá korekce takřka nevyhnutelná. Co se kryptoměn týče, nejznámější virtuální mince, bitcoin, stále přešlapuje na místě.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Provozovatel kin AMC prodal spekulantům ze sociálních sítí draho další akcie

04.06.2021 Americký provozovatel kin AMC Entertainment ve čtvrtek už podruhé využil enormního zájmu drobných investorů, kteří koordinací přes sociální sítě přispívají k prudkému růstu cen akcií vybraných firem, a za vysoké ceny jim prodal další své akcie. Firma svůj záměr v rychlosti oznámila Komisi pro cenné papíry (SEC) a krátce nato prodej akcií dokončila. Investory zároveň varovala, že nynější vysoká cena akcií AMC je odtržena od reality.
img

Akcie spoločnosti AMC pokračujú v prudkom raste

28.05.2021 Spoločnosť AMC Entertainment (Akcie reťazca kín AMC) v súčasnosti stúpajú zhruba o 10%, na začiatku obchodovania v USA však vyskočili až o 33%, čím sa trhová hodnota spoločnosti dostala nad 17 miliárd dolárov. Cena akcií AMC doslova vyletela nahor a od pondelka rána pridala viac ako 180%!
img

AMC roste o 8 % díky brzkému otevření poboček

18.03.2021 Akcie AMC Entertainment (AMC.US) dnes vyskočily o více než 8 % poté, co tento řetězec multiplexů oznámil, že od pátku otevře 98 % svých poboček. A téměř veškerá kina společnosti by měla být otevřena do 26. března. Zákazníci budou muset dodržovat pravidla proti šíření koronaviru. Hlavně se bude jednat o nošení masek a dodržování odstupů. Společnost také počítá se zvýšenou účinností filtračních systémů.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
C:\fakepath\gamestop.jpg

Cena akcií GameStopu po lednovém růstu prudce klesá

02.02.2021 Cena akcií amerického prodejce videoher GameStop prudce klesá poté, co ji minulý měsíc vyhnali vzhůru drobní investoři organizovaní přes sociální sítě. Kolem 19:30 SEČ akcie GameStopu ztrácely přes 50 procent na zhruba 110 dolarů. Navázaly tak na pondělní pokles, který činil přes 30 procent.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

Akcie AMC raketovo vzrástli o viac ako 300%, ale predajcovia neustupujú

27.01.2021 Zatiaľ čo sa širšie akciové trhy obchodujú pod tlakom, vybrané akcie zaznamenávajú astronomické zisky. Akcie spoločnosti AMC Entertainment v skorých hodinách dnešného obchodovania na krátku dobu vyleteli o viac ako 300%. V pondelok generálny riaditeľ AMC oznámil, že spoločnosť bola zachránená pred bankrotom po tom, ako spoločnosť získala financovanie vo výške 917 miliónov dolárov. Na stránkach Reddit, Facebook a Twitter spustila skupina ľudí kampane typu „save AMC“ s cieľom zvýšiť cenu akcií Je to zaujímavé poučenie o sile sociálnych médií a o tom, ako ľahko môže byť akciový trh manipulovaný.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Obchodní strategie | Čína | Peníze | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Koruna | BIS | Evropská unie | Obchodní deník | Obchodní plán | Pin Bar | Česká měna | Analytik | Výsledková sezóna | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Bloomberg | Breakout | Burza | CBOE | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Hedge fondy | Futures | GAAP | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kurz | Long | MIFID | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měny | Nástroj | Obchodník | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | RRR | RSI | Rally | Resistence | Retracement | Riziko | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Wall Street | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Hospodářský růst | Americký prezident | XTB | Indexy | Spekulanti | RMB | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Babypips | Vývoj ceny | Cenový graf | Pravděpodobnost | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Break-Even | Ceny komodit | Euforie | Výsledky | Strach | Trpělivost | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makrodata | Facebook | LYNX | Burzy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Odpor | Průlom | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie PayPal | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Break Even | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Eura | Fondy | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Jádrová inflace | Management | Market | Nemovitosti | PayPal | Pivot | Pivoty | Praní špinavých peněz | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Sázky | SPX | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trading 212 | Trh | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj akcií | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | Komise pro cenné papíry | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | Free float | Redukce | ROCE | Spojené státy | Vybírání zisků | Kmenové akcie | Tržby | Miliardář | Bohatý | Komise | Federální rezervní systém | S/R zóny | Retail | 1 milion | Burze | Charles Schwab | LPL Financial | CME Group | Investing.com | NATO | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Akcie Starbucks | Technický výhled | Short squeeze | Čínská centrální banka | Magnát | Úspěch | Podnikání | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Energie | Klid | Index amerického dolaru | Fundamentální faktory | Firmy | Inflační tlaky | Pokles ceny akcií | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Růst akcií | Richard Branson | Walmart | Akcie Virgin | Fibo | Propad | Kingsview Asset Management | Kryptoměny | FactSet | TradingView | Představitelé centrální banky | S&P | Ztráty | Americké indexy | Historická maxima | Indikátor Stochastic | Akcionáři | Digitální měny | Dogecoin | Tesla | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Payrolls | Americký trh práce | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Data z amerického trhu práce | Krize | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikové investice | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | xStation | ČTK | Konsenzus | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Venture Capital | Akcie firem | Obchody s akciemi | Makléřské firmy | Ruské akcie | Vstup na burzu | Breakout Trader | Coinbase | Virtuální mince | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | ETH/USD | Cena Etherea | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | ETH | Binance | Robinhood | Jak fungují akcie | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Index Russell 2000 | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | FinTech | Krypto | Akcie Amazonu | Long signál | Technologické akcie | Schwab | Amazon (AMZN) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Ether | Obchodování akcií | Signál na akcie | Daňové reformy | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Pozornost trhu | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Zájem investorů | Beyond Meat | Růst cen ropy | CNY | NVDA | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Býčí výhled | Biotechnologické akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Akcie týdne | AMZN | Denní graf | Očekávání trhu | Finanční situace | TeamViewer | GOOGL | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Cena akcie | Obchodujte | Automobilky | Čistý zisk | IOT | Objem | Bílý dům | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Inflace v USA | ČSÚ | Firma | UnitedHealth | Pfizer | Svíčková formace | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Renaissance Technologies | Fond Renaissance Technologies | Vysoké riziko | Index DOW | Celkový objem obchodů | Generální ředitel | Obchodování akcií u LYNX | Dnešní růst | Vyšetřování | Amazon | Nadhodnocení | Miliardy | All Time High | Trendová linie | Walt Disney | Disney+ | 5G | Konkurenti | SMA | Na burze | CBDC | Impuls | Nové obzory | Sociální sítě | Problémy | Podíl akcií | Prognózy | Ranní komentář | Půjčka | Prohlášení | Airbus | Ohlédnutí | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Zlepšení sentimentu | Obchodované akcie | xStation5 | Disney | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Demokratické strany | Koruna posílila | Čínská centrální banka (PBOC) | US100 | Hospodaření | Pracovní trh | Návratnost | Russell 3000 | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sezónnost | Negativní zprávy | Poradenství | Podnik | Ukazatele | Ceny energií | Krach | Komunikace | Prezident | Vlastní digitální měny | Dominancia | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Šíření koronaviru | Asijské indexy | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Las Vegas | Starbucks | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Obchody | Výrazné ztráty | Americká společnost | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Indikátor RSI | COVID-19 | Paul Nolte | Dodatečný kapitál | FedWatch | FinTech akcie | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Short-selling | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Nákupy akcií | Cenový vývoj | Odhad inflace | Viceprezident | Pád ceny | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Další pokles | Republikáni | Iracionální | Enormní zájem | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | UnitedHealth Group | Technické problémy | Long signál na akcie | AMC | USD za barel | S&P500 | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Aktuální očekávání | Posílení | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | Zasedání Evropské centrální banky | Finanční riziko | FOMO | Turistika | Zadlužení | Expanze | Hlavní kryptoměny | Dopad na cenu | Vakcína | Velké peníze | CL | Spekulovat | Moderna | Vakcína na covid-19 | Aktivity společnosti | JDE | Akcie mateřské společnosti | Unie | Výrobní PMI | PEPP | Pump & Dump | Vedení společnosti | Býčí trend | Google Trends | Rostoucí trend | Covid | Restrukturalizace | Fintech společnosti | eSports | Akcie Coca-Cola | Nový trend | Johnson & Johnson | Šance | Hospodaření firmy | Ceny | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Časový úsek | Fortnite | Virgin Galactic | Akcie Airbus | Coca-Cola | SPAC | TSLA | Nvidia | Obchodní domy | Rozdělení akcií | Vývoj ceny akcie | Biden | Posílení indexu | Americké měny | Platby v kryptoměnách | Nařízení | GS | Bed Bath & Beyond | BBBY | MCD | Agresivnější obchodníci | Online investiční konference | Akcie spoločnosti | Představitelé americké centrální banky | Praktické tipy | ZM | ZM.US | Proražení | GME | GameStop | GME.US | Akcie společnosti Walt Disney | Siemens | Vakcinace | LEN | Mutace koronaviru | US2000 | Cenné papíry a burzy | Obchody s deriváty | Stimulační balíček | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Vývoj akcie | Společnost Tesla | Evropské centrální banky | CARA | Situace na trhu | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Tržní reakce | Masivní spekulace | Akcie GameStopu | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Akcie společnosti GameStop | Koordinované nákupy | Nákupy drobných investorů | Vývoj akcií GameStopu | Cena akcií GameStopu | Dnešní seance | UNH | BioXcel Therapeutics | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | FinTech akcie 2021 | Air | Investoři a obchodníci | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Pandemie covidu-19 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | AMC Entertainment (AMC.US) | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Hodnotové akcie | xStation 5 | Vesmírné akcie | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Společnost BlackBerry | BB.US | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | BBBY.US | Politická scéna | Vysoká cena | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | WSB | Přeprodané oblasti | WEN | Wendy’s | Pandemie COVID | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie BlackBerry | Akcie BlackBerry (BB.US) | BlackBerry (BB.US) | Provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin | Provozovatel kin AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | GameStop Corp | GameStop Corp (GME.US) | Cena akcie AMC | FAST | Plány | Příležitosti | První dluhopisy | Konkurence | Graf akcie | NASA | Akcie Moderna | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Dopady pandemie covidu-19 | Technologie | Americký výrobce | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Americký trh | Mutace delta | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Akcie Mattel | Mattel (MAT) | Akcie Mattel (MAT) | Společný podnik | Delta mutace | VIAC | Akcie AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC Entertainment | Starbucks (SBUX) | Akcie Starbucks (SBUX) | Index Russell | Afghánistán | Rozbor | Společnosti | Vrcholy | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | Rychlý růst | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE) | Etherea | Minulá výkonnost | Vysoké ceny | Nová historická maxima | Pozornost | Meta | Meta Platforms | SunPower | Společnost | Adam Aron | Týdenní pivot | Obchodní výhled | Target | Intuit | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Fibonacciho retracement | Prolomení S/R zóny | Miliardy USD | Meme stocks | Jay Hatfield | Infrastructure Capital Advisors | Lucid | Upstart | Akcie Upstart | Řetězec | Řetězce | Akcie GameStop (GME.US) | AMC Entertainment Holdings | AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC) | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Velmi volatilní | Marketingová komunikace | BedBath | Řetězec kin | Dopady pandemie covidu | Powell dnes | Fenomén | Tupperware | Akcie Tupperware | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Společnost GameStop | LSEG | Výkyvy trhu | Jednotlivé akcie | Vice | Milník | IBES | Country Garden | Nadšení | Pandemie covidu | Měnové politiky v USA | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Měkké přistání | Platforms | LPL | Mánie | Financial | 256/2004 | Odpovědnost | Roaring Kitty | Zisky na Wall Street | Meme stock mánie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Akcie Altria Group
Akcie Altrie
Akcie Altrie Group
Akcie Amazon
Akcie Amazon (AMZN)
Akcie Amazon.com
Akcie Amazon.com (AMZN.US)
Akcie Amazonu
Akcie Amazonu (AMZN.US)
Akcie Ambarella

Následující klíčová slova

Akcie AMC Entertainment
Akcie AMC Entertainment (AMC)
Akcie AMC Entertainment (AMC.US)
Akcie AMD
Akcie AMD (AMD.US)
Akcie American Airlines
Akcie American Airlines (AAL.US)
Akcie American Water Works Company
Akcie americké automobilky
Akcie americké finanční společnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít