Pátek 12. srpen 2022 23:53
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
ProTradery Purple - strategie
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Supreme Edition

C:\fakepath\copy-trader-06092021-2.png

Admirals spouští jedinečnou službu Copy Trading

06.09.2021 Admirals spustil službu Copy Trading v květnu 2021 a zatím se ukázalo, že tato funkce je mezi klienty oblíbená.
C:\fakepath\Supreme-Edition-12082021.png

Jak plug-in Admirals Supreme pro MetaTrader může pomoci posunout vaše obchodování na vyšší úroveň

12.08.2021 Společnost Admirals spustila svůj plugin Supreme pro platformu MetaTrader v roce 2018 a zatím se těší vynikajícímu zájmu věrných klientů. Verze Supreme pro MT4 nebo MT5 je pro všechny klienty zdarma. Řeší mnoho nedostatků pro zlepšení, kterých si MetaQuotes jako firma nevšimla.
img

Americký dolar koriguje na měsíční minima

02.08.2021 Minulý týden americký dolar konečně podlehl pozitivnímu sentimentu na finančních trzích a korigoval na jednoměsíční minima. Investoři se rozhodli pro rizikovější měny, zatímco akciové indexy si udržely nebo testovaly nová historická maxima a komoditní index CRB zaznamenal nové maximum cyklu. Na trzích nadále převládá pozitivní nálada a investoři si vybírají rizikovější nástroje, které odrážejí dobrou ekonomickou situaci.
img

Týdenní výhled trhu FOMC, CPI a výsledky FAANG v centru pozornosti

26.07.2021 Tento týden se všechny oči obrátí ke středeční americké tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se budou chtít dozvědět více o plánech Fedu po dramatickém posunu politiky minulý měsíc, který způsobil, že americký dolar prudce vzrostl.
img

Americký dolar pokračoval v konsolidaci

26.07.2021 Minulý týden světová rezervní měna konsolidovala kolem čtyřměsíčního maxima a hledala další směr. Na finančních trzích převládal pozitivní sentiment, hlavní americké akciové indexy se vrátily na nová maxima a komoditní index CRB se rovněž obchodoval kolem maxim současného býčího cyklu. Tento optimismus však neměl výrazný negativní dopad na hodnotu amerického dolaru, která zůstala ovlivněna pouze okrajově.
img

Americký dolar hledá svůj další směr

12.07.2021 Minulý týden se u světové rezervní měny projevily rozdílné nálady. V prvních dnech posilovala a dosáhla nejvyšší hodnoty od začátku dubna, později však poměrně výrazně oslabila a ztratila výsledek z celého týdne a skončila v červených číslech. Silné ekonomické údaje z celého světa vybízejí investory k udržování rizikovějších pozic, které za současných podmínek slibují lepší výnosy než bezpečné aktiva.
img

Týdenní tržní výhled: BOC a RBNZ v centru pozornosti

12.07.2021 Ve středu 14. července se všechny oči upřou k prohlášení o úrokových sazbách a tiskové konferenci Bank of Canada (BOC). Kanadský dolar patřil v první polovině roku k nejvýkonnějším měnám, ale od té doby se mu nedaří získat dynamiku poté, co centrální banka oznámila snížení svého kvantitativního uvolňování.
img

Americký dolar posiluje po zasedání FEDU

21.06.2021 Minulý týden byl ve znamení vysoké volatility, kdy americký dolar během několika málo dní výrazně vzrostl na více než dvouměsíční maxima. Tato volatilita byla způsobena především poměrně nečekanými komentáři amerického Federálního rezervního systému ohledně budoucího zvyšování úrokových sazeb, které donutily akciové trhy k dočasné korekci a americký dolar k posílení vůči ostatním měnám, přičemž tón banky byl přísnější, než se očekávalo.
img

Americký dolar se i nadále obchodoval v konsolidaci

14.06.2021 Minulý týden si světová rezervní měna zachovala konsolidační náladu a zaznamenala pouze drobné změny. Páteční obchodní seance byla volatilnější a americký dolar na denním grafu posílil k 50dennímu klouzavému průměru, celkově však měna zůstala v obchodním pásmu z minulého měsíce.
img

Týdenní výhled trhu: FOMC v centru pozornosti

14.06.2021 Po působivém růstu amerického dolaru v minulém týdnu se nyní všechny oči upírají k úterním údajům o maloobchodních tržbách v USA a středeční tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se zaměří na to, zda tyto údaje podpoří další rally dolaru.
img

Týdenní tržní výhled: Údaje RBNZ a HDP USA v centru pozornosti

24.05.2021 Všechny oči se ve středu v ranních hodinách obrátí k prohlášení o sazbě rezervní banky Nového Zélandu a tiskové konferenci. Je vyvíjen tlak na to, aby centrální banka zužovala svůj rozsáhlý program nákupu aktiv (LSAP), protože země bude pravděpodobně jednou z prvních s úplným ekonomickým oživením.
img

Americký dolar klesl na lednová minima

24.05.2021 Trend oslabování amerického dolaru pokračoval minulý týden a byl to již 5. negativní týden z posledních sedmi. Globální rezervní měna během páteční obchodní seance klesla na nejnižší bod od ledna 2021. Tyto trendy jsou poháněny pozitivními ekonomickými údaji a vysokou chutí riskovat mezi investory.
img

Americký dolar hledal svůj další směr

17.05.2021 Minulý týden zaznamenal americký dolar oslabení k novým tříměsíčním minimům, avšak ve středu, po zveřejnění údajů o inflaci v USA trhy zneklidněly, což vedlo jak ke korekci akciových trhů a posílení USD. Tato změna sentimentu byla nicméně krátká a chuť k riziku po zbytek týdne opět rostla.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC a evropské PMI

17.05.2021 Středeční zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC se tento týden dostává do centra pozornosti poté, co minulý týden došlo k vyššímu nárůstu inflace v USA. Stále více investorů se přiklání k tomu, že FED bude muset zvyšovat úrokové sazby dříve nebo později, ale centrální banka zatím stojí pevně za svým rozhodnutím.
img

Dokáže ropa WTI prorazit rezistenci a získat dalších 20%?

12.05.2021 Cena ropy West Texas Intermediate (WTI) se posledních několik týdnů nadále pohybuje kolem cenové úrovně ~ 65.00 $. Tato úroveň je ve skutečnosti silná úroveň rezistence, kde se ceně nepodařilo porazit v dubnu 2019, lednu 2020 a březnu 2021, jak ukazuje následující graf.
img

Americký dolar neudržel optimismus na trhu

10.05.2021 Minulý týden americký dolar neudržel vzestupný trend a oslabil na minima posledních 2 měsíců. Optimismus na finančních trzích a pozitivní ekonomická data nutí investory volit rizikovější aktiva s prodejem amerického dolaru, který je považován za bezpečnou měnu.
img

Týdenní tržní výhled: Očekávané ekonomické údaje USA

10.05.2021 Všechny oči budou tento týden pevně upřeny na americké ekonomické údaje a americký dolar po obrovské ztrátě v údajích o zaměstnanosti z minulého týdne. Ekonomové a analytici předpovídali, že do ekonomiky bude přidáno více než 990 000 pracovních míst, ale nakonec bylo oznámeno pouze 266 000 pracovních míst.
img

Po mnoha týdnech se americký dolar probouzí

06.05.2021 Minulý týden americký dolar mírně oslabil na únorová minima, ale během páteční obchodní relace se sentiment změnil a globální rezervní měna výrazně posílila, čímž vyrovnala ztráty týdne. Toto oživení nakonec zastavilo 4týdenní klesající trend amerického dolaru.
img

Nasdaq 100 ztrácí z historického maxima! Co bude dál?

05.05.2021 Nasdaq 100 se rozpadl níže poté, co neporušil svoji předchozí historicky vysokou cenovou hladinu kolem ~ 14 070,00 USD. Výprodej ve společnosti Big Tech poškodil všechny hlavní americké indexy, přičemž největší náskok měl Nasdaq 100.
img

Microsoft klesá po zveřejnění výsledků - odrazí se od úrovně supportu?

28.04.2021 Akcie společnosti Microsoft včera klesly o 3% níže poté, co byly oznámeny zprávy o zisku společnosti za třetí čtvrtletí. Společnost ve skutečnosti zveřejnila silnější čísla, než analytici očekávali.
img

Býci na USD nedokážou převzít kontrolu nad trhem

26.04.2021 Pozitivní sentiment zůstal na finančních trzích i minulý týden, ceny akciových indexů kolísaly na maximech, avšak americký dolar pokračoval v oslabování, protože investoři se rozhodli pro rizikovější měnové alternativy. Index amerického dolaru zaznamenal svůj třetí negativní týden v řadě.
img

Týdenní tržní výhled: Trhy se zaměřují na FOMC, evropské a americké data

26.04.2021 Vrcholem tohoto týdne bude pravděpodobně středeční prohlášení a tisková konference FOMC v 19:30. I když se neočekávají žádné změny, bude tón a zprávy FEDu o hospodářském oživení pečlivě sledovány, zejména s ohledem na to, že index amerického dolaru od března vymazal téměř všechny své zisky.
img

Pokles amerického dolaru zvyšuje cenu zlata

19.04.2021 V březnu jsme si všimli, že síla amerického dolaru a výnosy amerických dluhopisů negativně ovlivňovaly cenu zlata. Během několika posledních zasedání jsme však viděli, že se tento tlak nyní uvolňuje. Výnosy dluhopisů klesají a po několika týdnech růstu indexu dolaru nyní nastává pullback, který index vrátil zpět do dolního pásma svého kanálu poté, co čelil klouzavému průměru 200, který představuje hlavní úroveň rezistence.
img

Americký dolar klesl na měsíční minimum

19.04.2021 Minulý týden americký dolar pokračoval v oslabování a index rezervní měny klesl na měsíční minimum. Vysoké rizika převládající na finančních trzích a nová historická maxima akciových indexů povzbuzují investory, aby si zvolili rizikovější měny.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
C:\fakepath\krypto-14042021.jpg

Coinbase - prvá kryptomenová burza, ktorej akcie si môžete kúpiť

14.04.2021 Rok 2021 sa zapíše bielou kriedou do komína lebo sme svedkami vstupu prvej kryptomenovej burzy na akciovú burzu, čo len potvrdzuje nastolený trend digitalizácie všetkého vrátane peňazí, ktorý aj vďaka pandémii koronavírusu výrazne nabral na obrátkach.
img

Euro posiluje vůči americkému dolaru

12.04.2021 V minulém týdnu ukončil americký dolar převládající býčí sentiment. Vzhledem k tomu, že akciové trhy v USA ale i v Evropě dosáhly nových historických maxim, investoři prodali americký dolar a rozhodli se pro rizikovější měny, kde očekávající vyšší výnosy.
img

Týdenní výhled trhů: Trhy se zaměřují na report zaměstnanosti v USA

29.03.2021 S příchodem velikonočního víkendu se v pátek odpoledne všechny oči obrátí k výsledkům NFP v USA. Obchodníci v posledních týdnech zvyšují americký dolar, protože rostou spekulace, že Fed bude dříve nebo později nucen spíše zvyšovat úrokové sazby.
img

Týdenní tržní výhled: FED a evropské PMI v centru pozornosti

22.03.2021 Po minulotýdenní tiskové konferenci FOMC se americký dolar prudce zvýšil a pokusil se vymanit ze své nedávné konsolidace. Přestože se tak nestalo, obchodníci budou tento týden hledat další vodítka od amerického Federálního rezervního systému Jerome Powella v jeho projevech v pondělí a úterý.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC a BOE v centru pozornosti

15.03.2021 Zprávy centrálních bank tento týden budou hlavní událostí týdne, přičemž ve středu 17. března budou zveřejněny zápisy ze zasedání rady amerického Federálního rezervního systému FOMC, po nichž bude následovat tisková konference s předsedou Fedu Jerome Powellem.
img

Týdenní tržní výhled: Všechny oči se upínají na ECB

08.03.2021 Minulý týden se na globálních trzích zvýšila volatilita, když se investoři zaměřili na růst výnosů dluhopisů díky zlepšující se americké ekonomiky. Díky pozitivní zprávě o zaměstnanosti z minulého týdne bude tento týden americký dolar velice sledován, přestože se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell pokusil trhy uklidnit kvůli vyšším úrokovým sazbám.
img

Americký dolar vzrostl na 3 měsíční maximum

08.03.2021 Minulý týden byl pro americký dolar pozitivní, jeho index prudce vzrostl a dosáhl nejvyšší úrovně od konce listopadu 2020. Přes víkend bylo oznámeno, že Senát USA schválil program ekonomických stimulů 1,9 bilionu USD. Plán nyní musí být schválen Sněmovnou reprezentantů, hlasování je naplánováno na úterý, poté jej podepíše prezident Joe Biden. Program rovněž zahrnuje výhody 1,4 tisíce amerických dolarů pro mnoho obyvatel země, jejichž kontrola by měla začít již na konci března, pokud bude plán schválen podle plánu.
img

Americký dolar zůstal v konsolidačním režimu

01.03.2021 Minulý týden zůstal americký dolar v posledním 2 měsíčním obchodním kanálu, přičemž týden začal korekcí, ale později v pátek zotavil všechny týdenní ztráty. Vzhledem k tomu, že se finanční trhy obávají rostoucích výnosů dluhopisů, investoři se stahují z akciových trhů a vedou k návratu kapitálu k americkému dolaru, který je považován za bezpečnou investici.
img

V centru pozornosti RBA, OPEC a americké NFP

01.03.2021 První týden nového měsíce začíná významnými ekonomickými zprávami, které pravděpodobně ovlivní většinu trhů. Patří sem v pondělí údaje o americkém výrobním PMI (index nákupních manažerů), v úterý oznámení australské centrální banky (RBA), ve čtvrtek zasedání OPEC a v pátek údaje o NFP mzdách v USA.
img

USD Neukazuje známky trendu

22.02.2021 Americký dolar začal minulý týden celkem pozitivně, sentiment však netrval dlouho a světová rezervní měna od čtvrtka oslabila. Hodnota indexu v amerických dolarech zůstává od začátku roku 2021 většinou nezměněna.
img

Týdenní tržní výhled: RBNZ, komodity a výsledková sezóna

22.02.2021 V posledním obchodním týdnu v únoru se všichni zaměří na středu a na tiskové konferenci centrální banky Nového Zélandu ohledně úrokových sazeb a zaměstnanosti, kde bude se můžeme těšit i na komentář předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Jaký bude mít breakout vliv na cenu akcií Berkshire ?

17.02.2021 Po neuvěřitelném + 400% nárůstu ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway od začátku roku 2009 do roku 2018 cena akcií strávila většinu posledních let v konsolidaci. Cena akcií se od roku 2018 do začátku tohoto roku obchodovala v rozmezí mezi 232 až 158 USD, jak ukazuje níže uvedený dlouhodobý měsíční graf.
img

Nejdůležitější rezervní měna začíná oslabovat

15.02.2021 Minulý týden se index amerického dolaru zažil korekci po několikaměsíčních maximech. Díky dobrému sentimentu na trhu a akciovým trhům, které zaznamenávaly nová historická maxima, se investoři rozhodli pro riskantnější měny a k tendenci prodávat americký dolar.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC, PMI index a výsledky společností jsou v centru pozornosti

15.02.2021 Tento týden se všichni bedlivě soustředí na komoditní trhy, jelikož investiční banky od JP Morgan a Goldman Sachs tvrdí, že by mohl začít nový komoditní super-cyklus. Ceny ropy budou pravděpodobně klíčovým zaměřením, protože ceny vzrostly téměř o 80 % z listopadových minim.
img

Připravuje se Nvidia na nové maxima před vyhlášením výdělků?

10.02.2021 Akcie v Nvidii v roce 2020 vzrostly téměř o 150% vyšší, k čemuž přispěl rozmach kryptoměn. Společnost zaznamenala fenomenální růst a její grafické jednotky (GPU) jsou těžce využívány těžebními kryptoměnami.
img

Týdenní tržní výhled: Short-squeeze amerického dolaru a výsledky firem ve středu pozornosti

08.02.2021 V relativně nezajímavém týdnu pro ekonomické zprávy se všichni obchodníci zaměřili na short-squeeze amerického dolaru a k tomu, zda bude tento trend pokračovat. Zatímco minulý týden hodnota mezd mimo zemědělství (NFP) v USA mírně minula očekávání, Bidenův plán proti koronaviru ve výši 1,9 bilionu $ se posunul o krok blíže.
img

Prolomí Zlato 50 ema kvůli sezónní slabost?

05.02.2021 Od prolomení horizontálního odporu kolem cenové hladiny 1386,00 v roce 2019 bylo zlato na meteorickém vzestupu vyšší. Ve skutečnosti se od tohoto data zlato prudce zvýšilo o více než 50% na cenovou hladinu 2 076,00. Od té doby cena zlata trvale klesá, protože investoři upřednostňují akciový trh a pomáhají je zvednout na historická maxima.
img

Dosáhne Nike historických maxim?

03.02.2021 Akcie Nike klesly jen o něco více než 10% z maxima 21. prosince 2020, těsně pod 148.00 USD. Akcie však za posledních šest měsíců vzrostly téměř o 50%. Trend atletického oblečení během období pandemie a úspěšná online kampaň společnosti upoutala pozornost mnoha investorů.
img

Leden končí poklesem prakticky ve všech hlavních indexech

01.02.2021 Již uběhl první měsíc roku 2021 a začínáme únor s očima pevně upřenýma na postup globálního očkování. Zavedené očkování nepokračují očekávaným tempem, což vyvolalo nejen napětí na finančních trzích, ale také vyvolalo konfrontaci mezi různými institucemi a farmaceutickými společnostmi ohledně distribuce vakcín, naposledy mezi společností AstraZeneca a Evropskou unií.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
img

Americký dolar zaznamenal minulý týden určité posílení

01.02.2021 Kolísání cen na finančních trzích minulý týden neočekávaně vzrostlo, což přimělo investory snížit riziko a prodat svá aktiva. Nižší poptávka po riziku přiměla účastníky trhu k návratu k bezpečným nástrojům a zvýšila poptávku po americkém dolaru, který za poslední 2 týdny vzrostl na maxima.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC, USA a EU v centru pozornosti

25.01.2021 V posledním týdnu konce měsíce se všechny oči obrátí k středečnímu prohlášení FOMC a tiskové konferenci. I když se neočekávají žádné změny, obchodníci rádi uslyší, co si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell myslí o ekonomice a kdy by se mohlo začít rozvloňovat.
img

Tento týden se oči trhu budou soustředit na schůzku Spojených států a ECB

18.01.2021 Tento týden začíná svátkem Martina Luthera Kinga mladšího v USA, americké akciové trhy budou uzavřeny, proto nebudeme mít možnost analyzovat americké trhy. Příští středu 20. ledna se však netrpělivě očekává, že inaugurace Joe Bidena bude významným hybatelem trhu.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky a inaugurace prezidenta USA

18.01.2021 Tento týden bude důležitý pro obchodníky a investory a do centra pozornosti se dostávají ekonomické údaje, zprávy společností a hlavně politika. 59. inaugurace amerického prezidenta se má konat ve středu 20. ledna. Investoři však budou po útoku na Capitol Hill ve Washingtonu velice pozorní.
img

Týdenní tržní výhled: Americký dolar, stimuly a akcie

11.01.2021 Začíná to být dalším zajímavým týdnem pro finanční trhy, když americký dolar oprášil po tom, co minulý týden vyšla zpráva o nejhorší zaměstnanosti od dubna 2020. Investoři byli šokováni, když během prosince došlo v ekonomice ke ztrátě 150 000 pracovních míst oproti očekávanému nárůstu 50 000 pracovních míst.
img

Strach z nového propuknutí koronaviru vedl k opětovnému uzavření v Anglii a Skotsku

05.01.2021 Od konce loňského prosince byl ve Velké Británii identifikován nový kmen koronaviru. Britský premiér odhaduje vyšší míru nákazy o 50% až 70% vyšší, což po vánočních svátcích vyvolává obavy z třetí vlny.
img

Týdenní výhled na trh: Zaměstnanost v USA a nová domluva mezi Spojeným královstvím a EU

04.01.2021 V prvním úplném týdnu nového roku se obchodníci soustředí na klíčová ekonomická oznámení, mezi něž patří zveřejnění zprávy o jednání FOMC v USA ve středu a údaje o mzdách z nezemědělských podniků v USA a zpráva o zaměstnanosti v pátek. Vzhledem k tomu, že americký dolar byl nejslabší měnou za poslední polovinu roku 2020, budou oznámení široce sledována a mohla by způsobit významné pohyby v americkém dolaru.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky a údaje PMI jsou v centru pozornosti

04.01.2021 Je to velký týden pro evropská ekonomická data s Francií a Německem, protože ve středu budou zveřejněna čísla Flash Manufacturing and Services PMI (Purchasing Managers Index). V posledních týdnech došlo k červeným vlajkám, že příběh o oživení eurozóny končí. Očekává se, že většina údajů PMI poklesne a drží se sotva nad 50, což je klíčová úroveň, protože představuje expandující ekonomiku.
img

Disney + překvapuje: 20 Marvel a Star Wars nových sérií

15.12.2020 Jak bylo oznámeno minulý týden, během příštích několika let bude mít na této platformě premiéru až 20 sérií těchto skvělých kinematografických vesmírů. To vše navíc k celosvětovému zvýšení ceny předplatného uvedené služby. Očekává se také generování laviny nových zákazníků, kteří touží po konzumaci tohoto nového katalogu produktů. Spolu s tradičnější nabídkou zaměřenou na nejmenší z domácnosti je tato aplikace skvělým spojencem v dobách pandemie, kdy trávíme více času doma kvůli omezením tradičního volného času.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC a globální statistiky PMI v centru pozornosti

23.11.2020 Vzhledem k tomu, že americké trhy jsou ve čtvrtek uzavřeny kvůli svátku díkůvzdání, předem vychází několik různých ekonomických zpráv. To zahrnuje údaje PMI, úrovně důvěry spotřebitelů, údaje nezaměstnanosti, HDP a nejnovější zasedání schůze FOMC.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky, OPEC a brexit v centru pozornosti

16.11.2020 I když se volatilita trhu z amerických prezidentských voleb ustálila, tento týden by se mohla začít znovu zvyšovat aktivitu na trzích řadou různých oznámení a zpráv o ekonomických událostech.
img

DAX s týdenním uzavřením nad 13 000 bodů - další zastávka: historické maxima?

16.11.2020 Opravdu jsme nepředpokládali, co bude následovat hned v pondělí: poté, co společnost Pfizer/BioNTech oznámila, že jsou na cestě k vakcíně Covid-19, o které se říká, že je účinná ve více než 90% případů při prevenci viru. Německý index vystřelil vzhůru a tlačil výrazně nad 13 000 bodů.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky Nového Zélandu, Británie a USA v centru pozornosti

09.11.2020 Mezitím co se obchodníci a investoři zvládli vypořádat s tím, že se Joe Biden stal 46. prezidentem Spojených států, začíná další týden ekonomických událostí. I když je týden relativně slabý ve srovnání s posledními několika měsíci, mohl by se přesto podílet na pohybech na trhu.
img

Americké prezidentské volby v centru pozornosti

06.11.2020 Duel mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem v amerických prezidentských volbách stále probíhá. Uvidí se, zda-li americký prezident Trump přijme výhru Bidena, nebo jestli ve středu dopoledne pokročí se svou „hrozbou" a řekne, že půjde k Nejvyššímu soudu USA - hrozba není překvapením po několika komentářích v posledních týdnech.
img

Reakce zlata na duel Biden vs Trump

04.11.2020 Jeden z nejočekávanějších dnů roku 2020: americké prezidentské volby. První projekce ukazují, že duel mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem neprobíhá podle původního očekávání trhu, a že konečný výsledek může být trvat hodiny, ale možná i dny.
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

Americký dolar posílil uprostřed rostoucího rizika na trzích

02.11.2020 Minulý týden se finanční trhy vyznačovaly vyšší než obvyklou volatilitou, která byla většinou negativní a znepokojovala investory z budoucích vyhlídek. To přimělo účastníky trhu k návratu na americký dolar, což vedlo k růstu globální rezervní měny.
img

DAX30 klesl pod 12 000 bodů - co může následovat?

02.11.2020 DAX zaznamenal minulý týden pokles o více než 8% a klesl pod 12 000 bodů. Jak bylo zdůrazněno v naší poslední technické analýze německého indexu, protože se nepodařilo udržitelně zachytit 12 700/730 bodů, zůstává riziko dalšího medvědího stintu a otestování oblasti 12 200 bodů, které jsme také mohli vidět minulý týden v pondělí.
img

Americký dolar zaznamenal dvouměsíční minima

26.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD posílil na úroveň 1.185 a zakončil týden nad 50denním klouzavým průměrem. Skutečné výsledky nebyly zahrnuty do seznamu ekonomických ukazatelů - většinou obsahovaly sentiment a údaje z průzkumu trhu.
img

Býci na DAX30 znovu získávají kontrolu nad trhem - prorazí úroveň 13 000 bodů?

26.10.2020 Německý DAX minulý týden prorazil pod 12 500 bodů a vydal se otestovat minima měsíce září kolem 12 350 bodů, což je poslední zastávka před úrovní 12 200 bodů, kde také můžeme najít SMA(200) z denního časového rámce.
img

Americký dolar nadále klesá

12.10.2020 Minulý týden byl devizový trh optimistický, stejně jako ostatní segmenty finančních trhů, což přimělo investory odstoupit od bezpečnějších měn a americký dolar se tak znehodnocoval. Páteční obchodní seanci uzavřel pod 50denním klouzavým průměrem.
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomický stimul a globální ekonomická data v centru pozornosti

12.10.2020 První říjnový týden obchodníci vstřebávali obrovské množství ekonomických a politických zpráv, což způsobilo velké výkyvy na trhu. Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit stimulační jednání překvapilo mnoho lidí na Wall Street, a i některé v jeho vlastním táboře. Zatímco indexy zpočátku klesaly, zotavily se dobře poté, co Trump oznámil, že i přesto schválil revidovaný stimulační balíček.
img

DAX30 uzavřel týden nad 13 000 bodů - další vzestupná tendence?

12.10.2020 Německý DAX30 překvapil a uzavřel minulý týden nad úrovní 13 000 bodů. Akciový index dosahoval zisků poté, co americký prezident Donald Trump řekl ministru financí Mnuchinovi, aby ukončil současnou debatu o stimulech v boji proti koronaviru s demokraty do amerických prezidentských voleb 3. listopadu. Pro akcie to neveštilo nic dobrého.
img

EURUSD vzrostlo nad 1.1600, navzdory rostoucím výnosům v USA - brzy 1.2000?

09.10.2020 Do konce týdne je ekonomický kalendář poměrně tenký, i když nedávný politický vývoj přináší dostatek paliva pro potenciální volatilitu na devizových trzích, a tedy EURUSD. V úterý večer americký prezident Donald Trump tweetoval, že řekl vyjednavačům své administrativy kolem amerického ministerstva financí Mnuchinovi, aby ukončili své současné rozhovory o stimulu koronavirů s demokraty až po amerických prezidentských volbách 3. listopadu.
img

Udrží si kupující zlata úroveň 1900 USD?

07.10.2020 Zlato zaznamenalo solidní začátek týdne a opět dosáhlo úrovně 1 900 USD. Jedním z důvodů může být zpráva z trhu práce minulý pátek. Ta ukázala, že americká ekonomika vytvořila v září 661 tis. pracovních míst a míra nezaměstnanosti klesla na 7,9%.
img

Americký dolar na dvouměsíčních maximech

05.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD mírně posílil na 1.175. Ekonomické data z Evropy byly pozitivní, index PMI ve zpracovatelském průmyslu činil 53.7 bodu a v Německu vzrostl na 56.4 bodu. Evropská předběžná inflace činí -0.3%, což je méně, než se očekávalo.
img

Trump nakažen koronavirem, DAX30 pod tlakem

05.10.2020 Německý DAX30 se po býčího pohybu z minulého týdne zastavil v obchodním rozmezí 12 700 až 12 900 bodů. V pátek prorazil akciový index níže poté, co byl americký prezident Trump nakažen koronavirem. To vedlo k nejistotě mezi účastníky trhu. Technicky je pokles jednoznačně medvědím signálem, který může vytvořit cestu až na úroveň 12 200 bodů.
img

Přehled na tento týden: Fed, FOMC a RBA se dostávají do centra pozornosti

04.10.2020 První v kalendáři je úterní prohlášení o sazbách Australské centrální banky. Neočekávají se žádné změny a trh úrokových sazeb s futures neoceňuje ceny žádného typu snižování sazeb. Existuje však prostor, aby se banka mohla přesunout na 0,1% ze současného rekordního minima 0,25%. Většina ostatních zemí G7 se již pohybuje kolem úrovně 0,1%, takže je to zpráva, kterou je třeba sledovat.
img

Býci na zlatě jsou opět připraveni získat úroveň 2 000 USD

23.09.2020 Poté, co akcie zaznamenaly velmi drsný začátek týdne, zlato dosáhlo určitého prodejní tlak a jeho cena klesla na 1 900 USD. Předkládáme, že drahé kovy, zejména zlato, budou z dlouhodobého hlediska opět atraktivnější.
img

Americký dolar znamenal mírnou korekci

21.09.2020 Americká centrální banka (FED) nepřinesla minulou středu opravdu nic nového při svém rozhodnutí o úrokové sazbě, což většina obchodníků také očekávala. Zajímavé je, že na základě očekávání členů zůstanou úrokové sazby v zemi nezměnné, a to minimálně do roku 2023.
img

DAX30 pokračuje v konsolidaci a čeká na impuls indexu Nasdaq100

21.09.2020 Obchodníci indexu DAX doufali, že FED přinese určité momentum na trh, avšak byli zklamáni. Německý akciový index pokračoval konsolidaci mezi 13 100 až 13 300 bodů. Americká centrální banka nepřinesla minulou středu opravdu nic nového při svém rozhodnutí o úrokové sazbě, což většina účastníků trhu také očekávala. Jedním z hlavních důvodů proč trh neprorazil úroveň 13 000 bodů, byla pravděpodobně expirace futures a opcí („Triple Witching") minulý pátek.
img

FED odráží holubičí postoj Powella - prorazí EURUSD úroveň 1.2000?

18.09.2020 Jak se dalo očekávat, FED při svém středečním rozhodnutí o sazbách nepřinesl opravdu nic nového a úrokové sazby tak zůstaly nezměněné. Projev předsedy FEDu Powella v Jackson Hole 27. srpna, kde oznámil „cílení průměrné inflace" naznačil, že do konce roku 2023 neočekávají členové FOMC žádné zvýšení sazeb.
img

Obchodníci se zlatem se zaměřují na dnešní zasedání FEDU.

16.09.2020 Předseda FEDu Powell na projevu v Jackson Hole 27. srpna, uvedl „průměrné inflační cílení", což znamená, že FED umožní, aby inflace po určitou dobu běžela nad cílovou sazbou 2%. Obchodníci se zlatem dnes budou pečlivě sledovat rozhodnutí o sazbě FEDu, jestli se naskytne nějaka příležitost v případě změny.
img

Pozornost obchodníků se zlatem směruje na dnešní zasedání FEDu

16.09.2020 Po projevu Powella v Jackson Hole 27. srpna, kde uvedl „cílení průměrné inflace" (což znamená, že FED umožní inflaci, aby po určitou dobu přesáhla cílovou sazbou 2%), budou obchodníci se zlatem dnes sledovat rozhodnutí o sazbě.
img

Přehled na tento týden: hlavní pozornost na FOMC a BOE

14.09.2020 Aktualizace od nejlepších světových centrálních bank budou tento týden pokračovat trojnásobným přívalem zpráv od Federálního rezervního systému USA, Bank of England a Bank of Japan. Minulý týden se Evropská centrální banka pokusila zmírnit euro, které se v posledních měsících výrazně posílilo. Všechny oči však byly upřeny na žalostný stav jednání o brexitu, který se zintenzivnil, když britský premiér Boris Johnson oznámil plány na porušení mezinárodního práva.
img

Americký dolar posiluje již druhý týden po sobě

14.09.2020 Investoři minulý týden nadále nakupovali americký dolar a světová rezervní měna tak vzrostla na nejvyšší úroveň od poloviny srpna. Horších než obvyklých výsledků dosáhl sentiment na akciovém trhu a dalších rizikových aktivech, což vedlo účastníky trhu k volbě bezpečnějších instrumentů, jako je americký dolar.
img

Vývoj indexu DAX závisí na americkém technologickém sektoru

14.09.2020 DAX30 se po zasedání ECB minulý týden ve čtvrtek zpočátku prezentoval jako poměrně silně, což bylo vzhledem k tomu, že ECB nepřinesla nic nového, trochu překvapivé. Evropská centrální banka ponechala sazby beze změny a rétorika v prohlášení nenaznačovala žádnou jasnou tendenci k většímu podnětu, o kterém by se mělo rozhodnout na prosincovém zasedání ECB.
img

Ukazatele naznačují posílení amerického dolaru

07.09.2020 Minulý týden investoři nakupovali americký dolar a tlačili globální rezervní měnu z několikaletého minima. Investoři měli tendenci vracet se k bezpečným měnám, protože akciový trh zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku pandemie koronaviru.
img

DAX30 a americké akcie čelí prodejnímu tlaku - 13 000 bodů v centru pozornosti

07.09.2020 DAX30 pod prodejním tlakem, stejně jako Nasdaq100, který zaznamenal největší pokles od března letošního roku a S&P 500, který po dosažení nových maxim klesl o 3.5%, což je třetí historicky největší pokles indexu.
img

EURUSD dosáhl úrovně 1.2000 a nyní čelí korekci - čeká nás opakovaný test 1.1700?

04.09.2020 V úterý pár EURUSD posílil na psychologicky silnou úroveň 1.2000 a obchodoval se tak na nejvyšších úrovních od května 2018. Místo toho, aby euro nabralo další dynamiku, zaznamenalo korekci, která se zrychlila poté, co hlavní ekonom ECB Lane později ten den řekl, že […]ECB necílí na FX kurz, ale že na něm v současné době opravdu záleží[…]
img

Přes "zklamání" z Powellova projevu se zlato drží nad 1 900 USD

02.09.2020 Price action zlata byla v posledních dvou týdnech opravdu vzrušující, i když technicky stále obchodujeme v neutrálním oblasti mezi 1 865 a 2 075 USD. Poté, co se několik členů FEDu obávalo kontroly amerických dluhopisů, což mohlo vést k nadměrnému růstu rozvahy, o týden později byli kupující opět zklamáni, tentokrát z projevu předsedy FEDu Powella v Jackson Hole.
img

Americká ekonomika dosáhla několikaletých minim

31.08.2020 Minulý týden klesla světová rezervní měna zpět na nejnižší úroveň od dubna 2018. Investoři aktivně prodávali americký dolar, když Jerome Powell během projevu v Jackson Hole řekl, že americký Federální rezervní systém je odhodlán umožnit růst inflace nad 2% k udržení lepší situace na trhu práce, která má obzvláště pozitivní dopad na nižší a střední třídu. Také naznačil, že extrémně nízké úrokové sazby pravděpodobně přetrvají ještě alespoň několik let.
img

Býci DAX30 jsou skeptičtí po projevu Powella v Jackson Hole - 13 000 bodů v centru pozornosti

31.08.2020 Vezměte prosím na vědomí, že zisk z předchozího období není spolehlivý indikátor budoucích zisků nebo pohybů ceny. V roce 2015 se hodnota CFD DAX30 zvýšila o 9.56%, v roce 2016 se zvýšila o 6.87%, v roce 2017 se zvýšila o 12.51%, v roce 2018 se snížila o 18.26%, v roce 2019 se zvýšila o 26.44%, což znamená, že po pěti letech se hodnota zvýšila o 34.2%.
img

Býci DAX30 jsou skeptičtí po projevu Powella v Jackson Hole - 13 000 bodů v centru pozornosti

31.08.2020  Zdroj: Ekonomický kalendář 31. srpna 2020 - Admiral Markets Forex Kalendář Vzhledem k tomu, že předseda FEDu J...
img

Dolar pod tlakem po projevu Powella - EURUSD na cestě k úrovni 1.2000

28.08.2020 Po projevu předsedy FEDu Jerome Powella v Jackson Hole tento čtvrtek vzrostla volatilita na hlavním měnovém páru EURUSD. Powell hovořil o „cílení průměrné inflace", což znamená, že FED umožní, aby inflace po určitou dobu překročila cílovou inflaci 2%.
img

Zlato opět pod úrovní 2 000 USD - celkově zůstává býčí

26.08.2020 Minulý týden býci ztratili kontrolu nad cenou a zlato opět kleslo pod 2 000 USD. Hlavní hnací silou bylo zasedání FEDu. Někteří členové FOMC vyjádřili své obavy ohledně amerických výnosů, protože by to mohlo vést k nadměrnému růstu rozvahy. Jak je uvedeno v naší předchozí technické analýze pro zlato:
img

Světová rezervní měna hledala další směr

24.08.2020 Minulý týden se americký dolar dostal pod tlak prodejců, kteří v prvních dnech tlačili index rezervní měny na nejnižší bod od dubna 2018. Dolar se později zotavil a vrátil se zpět do obchodního kanálu minulého měsíce.
img

Zklamání z PMI výsledků a zasedání FEDu - DAX30 prorazil pod 12 800 bodů

24.08.2020 Ke konci minulého týdne se medvědi na DAX30 pokusili o proražení pod 12 750/800 bodů - nakonec uspěli. Vzhledem k výsledku francouzského PMI, který v srpnu klesl na 49 bodů, což je značně pod očekáváním 53.7 a smíšeným výsledkům německého PMI, dokázal DAX30 vydržet první pokus o proražení níže, avšak medvědi uspěli o několik hodiny později.
img

Očekávaná korekce EURUSD - dosáhne dolar pozitivních výsledků?

21.08.2020 Namísto naší upřednostňované krátkodobé korekce směrem k 1.1400/30, která by umožnila vstoupit na trhu s atraktivnějším poměrem rizika a zisku, tlačil hlavní měnový pár svou cenu nad úroveň 1.1900. Poté následoval prudší pokles zpět na 1.1800.
img

Index DAX30 nedokázal udržet 13 000 bodů - prorazíme pod 12 800?

17.08.2020 S tlakem nad 13 000 bodů minulé úterý, se zdálo, že býci mají vše pod kontrolou, avšak ke konci týdne se ukázalo, že tento pohyb byl s největší pravděpodobností falešný a nyní se CFD DAX30 znovu zaměřil na důležitý support okolo 12 800 bodů.
img

Zlato dosáhlo úrovně 2 000 dolarů - další zisky ve výhledu

12.08.2020 Minulý týden zlato posilovalo a poprvé uzavřelo nad úrovní 2 000 dolarů. Mimo úterní výprodej, který činil 5%, neboli ztrátu 100 USD za unci, což je největší denní pokles na zlatě od roku 2013, však nevidíme žádný důvod, proč by drahý kov nemohl pokračovat v dosavadním uptrendu.
img

Prorazí DAX30 výše z obchodní rozpětí 12 500 bodů 12 800?

10.08.2020 Během posledního obchodního týdne se německý index DAX30 pohyboval v jasně identifikovatelném rozpětí 12 500 až 12 800 bodů. Německý akciový index otestoval oblast 12 500 bodů, avšak tuto úroveň neprorazil jelikož údaje o zaměstnanosti v USA byly překvapivě silné, především po zklamání z nejnovějších ADP výsledků.
img

EURUSD směřuje na úroveň 1.1900. Co očekávat od dnešního NFP reportu?

07.08.2020 Euro nadále profitovalo z oslabujícího amerického dolaru a amerických dluhopisů, které jsou nyní na nových minimech. Pro některé obchodníky mohlo být znehodnocení USD na začátku tohoto obchodního týdne překvapením, vzhledem k pozitivním výsledkům nedávných ekonomických projekcí z USA. Pondělní údaje o výrobě ISM, se nadále zlepšovaly a v červenci dosáhly 54.2 oproti očekávaným 53.6. Nové objednávky v červnu také prudce vzrostly a to na 61.5, při očekávání 56.4.
img

Americký dolar se nadále znehodnocoval

03.08.2020 Minulý týden investoři nadále hledali riziková aktiva a prodávali americké dolary. Globální rezervní měna během páteční obchodní seance oslabila na nejnižší cenovou úroveň od května 2018.
img

Amazon, Apple a Co. drží DAX30 nad 12 000 bodů - na jak dlouho?

03.08.2020 Německý index DAX30 minulý čtvrtek agresivně prorazil pod 12 800 bodů, což je ztráta větší než 4%. V současné době se zdá, že jediným důvodem, proč neztrácel také v pátek, byly silné zisky technologických společností jako Amazon, Apple, Google a Facebook.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | NZD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Měnový trh | Svíčkové formace | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | ADX | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Hedging | High | Higher Low | IPO | Index DAX | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MT4 | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Order | P/E | Parabolic SAR | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platforma | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | RSI | Rally | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | Scalping | Sell Limit | Sentiment | Short | Slippage | Spot | Spread | Stochastic | Stop Out | Support | Support a resistance | Swap | Tick | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Break-Even | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | Vývoj dolaru | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Regulace | Kopírování obchodů | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Makro | USDX | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Střední cena | Volatilní | Admiral Market | Admiral Markets recenze | Admiral Markets zkušenosti | AdmiralMarkets | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Automatický obchodní systém | Banka | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CISCO | CZK | DAX 30 | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Eura | EURGBP | Euro posiluje | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční služby | Fondy | Forex cashback | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf EURUSD | HDP USA | HDP v Evropě | High Low | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | ISM | EBay | Jedno euro | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Kurzy | Libra | Makléři | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | MQL5 | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej zlata | Prognóza | Recenze | Reuters | Risk Management | Ropa graf | Ropné vrty | Ropy | Řízení rizik | Signály | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stochastický | Swingy | Trh | Twitter | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj USD | Vývoj zlata | WTI | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | Trading Central | Benzín | Buffett | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Free float | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Range | ROCE | Sell | Itálie | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Poskytovatel likvidity | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | WebTrader | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Intraday trading | Volby | Blog | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Tradingem k bohatství | Aramco | Markit | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | Investing.com | Barrick Gold | Reálný obchodní účet | Reporty | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Světová měna | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Averze k riziku | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Earnings | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Christine Lagardeová | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Nejistoty na trzích | Pozornost investorů | Index důvěry | Lídři | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Glencore | IHS | Americké státní dluhopisy | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Globální ekonomický růst | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Globální finanční trhy | Růst akcií | Odchod z Evropské unie | Summit EU | Reálné obchody | Alibaba | Halliburton | Fibo | Propad | Kryptoměny | Eurex | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Volatilita na forexu | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Akcionáři | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ripple | MetaQuotes | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Odhodlání | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Mzdy | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Europe 1 | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | IHS Markit | Obchodovat na forexu | CoinDesk | Obchodníci s měnami | Výhled pro zlato | Obchodování breakoutů | Coinbase | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | BTCUSD | Kodak | ESMA | Crypto | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Airbnb | Začít investovat | Výkonnost indexů | Krypto | Lockheed Martin | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Americké dluhopisy | Super-cyklus | Komoditní super-cyklus | Volný kapitál | Výplaty dividend | Graf indexu | RDSA | Americký dolarový index | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Americké volby | CFD broker | Cyprus Securities and Exchange Commission | Obchodní platforma MetaTrader | Daňové úlevy | Slabá koruna | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Pohyby na trzích | Index spotřebitelské důvěry | Zadluženost | Hodnota indexu | Prezident USA | Výsledky bank | Slabší euro | Skalpování | Obchodní rozhodnutí | MetaTrader Supreme Edition | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Statistický úřad | Beyond Meat | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zákaznická podpora | Nasdaq100 | Akcie firmy | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Fibo retracement | Prezidentka ECB | Obchodní nápady | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Index CRB | NASDAQ 100 | Ziskové obchody | Pokles cen | NQ100 | Globální akciové indexy | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Indikátor pivot point | Pivot Point MT4 | Výpočet pivot point | SEBA | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Nové akcie | Oživení ekonomiky | ISM index | CFD na akcie | Saudi Aramco | MT5 Supreme Edition | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Finanční situace | UCITS | Centrální banka Nového Zélandu | Obchodování zlata | Pohled na zlato | Stav ekonomiky | Nejlepší výsledky | Zlaté ETF | Demo účty | Akcie Barrick Gold | Loterie | Automatické systémy | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Correlation Matrix | Automobilky | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Politická situace | Ceny benzínu | Linear Regression | Německá vláda | Německý vývoz | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Ropné firmy | LNG | Býčí signál | Objem | Data z USA | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Čínský export | Obchodní dohody | Statistické údaje | Histogram | Obchodujte index Nasdaq | Obchodujte index | ETF QQQ | NQ100 CFD | QQQ | Nasdaq Financial 100 | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Hlavní události | Technické analýzy | Pattern Energy Group | PEGI | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Poradce Bílého domu | Růst cen | CFD DAX30 | Produkty obchodované s finanční pákou | Vstup Saudi Aramco na burzu | WTI CFD | Vysoké riziko | Maximální drawdown | Bilance | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | GM | IPO Saudi Aramco | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Machine learning | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | Průzkumy | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Fáze obchodní dohody | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Oblast rezistence | Oblast supportu | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | Konkurenti | HSI 50 | CFD intraday | DJI30 CFD | DJI30 | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | Čínské zboží | Čtyřhodinový graf | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Copy trading | Klíčový support | Sociální sítě | Problémy | Soukromé podniky | NAFTA | STP FX | MQL5 Community | Supporty a Rezistencie | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Evropský průmysl | Chuť k riziku | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Centrální banky USA | Airbus | IAG | ČVUT | Míra | PMI z Německa | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Ředitelka | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Americké objednávky | Uber | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Peter Navarro | Průmyslové podniky | Evropské PMI | Americký index | Pozitivní zpráva | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Stephen Poloz | Napětí mezi USA a Íránem | Netflix | Prodej v USA | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Írán | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Předběžné výsledky | ASML | Poradenství | Nový rekord | Iniciativa | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Počet bankrotů | SAP | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vladimír Beszédes | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Dominancia | Google | Anglie | Trhy | WHO | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Silné měny | Financial Conduct Authority | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Globální sentiment | Situace okolo koronaviru | Coronavirus | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Analýza zlata | FIAT | Investovať do kryptomien | Obchodovať kryptomeny | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | BP | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Výsledek NFP | NFP | Technická analýza forexu | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Průměrná cena | NFP data | Intraday obchodovanie | Obchodovanie | Mezinárodní finanční instituce | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Inflace v lednu | COVID-19 | Zemědělské komodity | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Správci aktiv | Gilead Sciences | Údaje z USA | Globální indexy | Pokles na trzích | Dopad koronaviru | Obchodování odrazu | Data PMI | Průměrná mzda | Stabilita | Německé maloobchodní tržby | Vývoj | Nová data | Šok | Mzda | Výkyvy | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Únorová inflace | Lídři EU | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Nejnovější makroekonomické údaje | Americké výnosy | Rozhodnutí centrální banky | Aerolinky | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Bankovky | Tržní podmínky | Profitovat | Buy the dip | Sell the rally | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Nízká cena ropy | Evropské země | Zrychlení inflace | Cenový vývoj | Šíření viru | Stimul | Důležitý support | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Index DJIA 30 | DJIA 30 | Russell 2000 (RUT) | Wall Street index | Automobilka | Horizontální linie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Texas | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přísná opatření | Unilever | Nejlepší forex stránka | Kalifornie | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Prodejní tlak | Světové hospodářské krize | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Následky karantény | Tým Admiral Markets | Prostor pro pokles | Senát USA | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | Delta Air Lines | Silná rezistence | Signál | Globální šíření koronaviru | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Karanténa | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Ekonomické ukazatele | Izrael | Klid před bouří | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Dnešní ADP report | Války | Schodek | Poradce | Nizozemský premiér | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Nvidia Corp | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Tesla dnes | Údaje | Týdenní nárůst | Eni | Německá průmyslová produkce | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Ekonomické oživení | Vyjednavači EU | Inflace v březnu | Lloyds Banking Group | Kde investovat | Hospodářské oživení | Oživení eurozóny | Otevírání ekonomiky | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Statistiky | Poskytovatelé signálů | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | USD za barel | CFD na futures | CFD na ropu | Futures fyzickým doručením | Japonský export | Trade | S&P500 | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Evropská data | Evropské indexy | Air France | Posílení | Joe Biden | Data z trhu práce | Seznam brokerů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Denní pokles | Gilead | Růst výnosů | Fórum FXstreet.cz | Export v dubnu | Vývoz | Dlouhodobý trend | Justice | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Deflační tlaky | Expanze | Rezervní měny | Zveřejněné údaje | Evropská průmyslová produkce | Akcie Nike | NKE | Expedia | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Zboží z Číny | Moderna | Manažeři | Klíčové oblasti | Velký růst | Kupci | EasyJet | Renault | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Splunk | JDE | Rizikovější měny | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Nissan | Automobilka Renault | Průraz | Stimulační plán | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Inflace v květnu | Globální poptávka | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Sanofi | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Druhá vlna | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Vlna koronaviru | Stimulační program | Ziskové marže | Šéf banky | Situace na trhu práce | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | Australian Securities and Investments Commission | Červnová inflace | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Kolísání cen | FANGMAN | Technologické společnosti | Rostoucí ceny komodit | Nižší poptávka | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Světové rezervní měny | Důvěra | Zkušený obchodník | Index výroby | Fitbit | Známky oživení | Růst vývozu | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Dlouhodobí obchodníci | Indikátory sentimentu | Pandemická situace | Marks & Spencer | Vládní koalice | PLUG | Očekávaná korekce | Korekce EURUSD | Světová rezervní měna | Coca-Cola | Typy grafů | Oblasti odporu | Průměrné mzdy | Big Tech | Inflace spotřebitelských cen | Vakcína proti koronaviru | Vývoj indexu DAX | Nvidia | Qualcomm | Objem exportu | Oživení z pandemie | Pandemie v Evropě | Politici | Údaje o sentimentu | Biden | Prezidentská debata | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Druhá vlna koronaviru | Ziskové cíle | Německý DAX30 | Šéf centrální banky | Lockdown | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Americké prezidentské volby | iPhone | MicroStrategy | Epidemiologická situace | Chování ceny | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Intel | Vlny koronaviru | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Reakce zlata | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Pfizer/BioNTech | Společnost Pfizer | Inflace v Číně | Vyhledávání obchodních příležitostí | Týdenní tržní výhled | PLTR | Výdělky | Proražení | Nio | GameStop | Lyft | Covestro | Očkování | LEN | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Plný úvazek | Stimulační balíček | PMI ve výrobě | Německá inflace | Proražení rezistence | Silné oživení | Rio Tinto | Shopify | Evropské centrální banky | CARA | Inaugurace | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | Dnešní zasedání Fedu | Trustly | Kolísání cen na finančních trzích | SP500 - Technická analýza | DAX30 - Technická analýza | Report zaměstnanosti v USA | Supercyklus | Akcie v Nvidii | Rostoucí úrokové sazby | Spotify | Prezident Joe Biden | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Růstový trend | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | Rostoucí výnosy | Stimulační politika | Air | Nový kapitál | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Tempo očkování | Síla amerického dolaru | Vývoj pandemie | Pohyb ceny | Více časových rámců | Evropské maloobchodní tržby | AMD | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | Krok za krokem | Vstupní náklady | Rostoucí ceny | Objednávky | Výsledky FAANG | Větší korekce | Optimismus na trhu | Diverzifikace investičního portfolia | Oslabení | Evropské společnosti | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Konkurence | Prodej | Trading Central Technical Ideas Lookup | Vyšší úroveň | Počet nezaměstnaných | Štěstí | Projekce | Admirals Supreme | Supreme pro MetaTrader | Společnost Admirals | Globální názory | Mini terminál | Obchodní terminál | Tick Chart Trader | Tick Chart | Chart Trader | Sbírka cenných indikátorů | Simulátor obchodování | Plug-in Admirals | Plug-in Admirals Supreme | Spread Recorder | Společnosti | Dna | ANO | Výhod copy-tradingu | Union Pay | AstroPay | Pozornost | Společnost | Týdenní pivot | | GMT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Supportní zóna
Supportní zóny
Support (Podpora)
Supporty a Resistance
Supporty a rezistence
Supporty a rezistence klouzavých průměrů
Supporty a rezistence (S/R úrovně)
Supporty a Rezistencie
Supremacy
Supremacy strategie

Následující klíčová slova

SUPREMEFXPROFIT
Supreme pro MetaTrader
Surebinaryincomtrade
Surebinaryincomtrade.com
Sureexpressfx247
Surfing
Surfing strategie
Surfx Academy
Surová ropa
Surové ropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít