Pondělí 11. prosinec 2023 03:23
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)

Klíčová slova - Spotřebitelé

C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

Analytici čekají zpomalení meziroční inflace v listopadu k sedmi procentům

10.12.2023 Meziroční inflace v Česku v listopadu zpomalila k sedmi procentům z říjnových 8,5 procenta. Ve srovnání s předchozím měsícem spotřebitelské ceny mírně klesly, shodují se analytici oslovení ČTK. V prosinci výraznou změnu meziroční inflace nečekají, v lednu se podle nich skokově sníží. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní listopadovou inflaci v pondělí.
img

US Open: US500 testuje letošní maximum 📌

08.12.2023 Poslední obchodní den tohoto týdne přináší prodloužení dobré nálady. Přestože se indexy pohybují v blízkosti letošních maxim, zisky si udržují. US500 otevírá o 0,10 % výše a aktuálně získává přibližně 0,50 %, přičemž kotace jsou jen 0,50 % od letošních maxim a 4,10 % od historických maxim. Růstu akciového trhu nebrání ani posilující dolar, který je od konce listopadu v růstovém trendu.
C:\fakepath\euro mena zona.jpg

Inflace v Německu v listopadu klesla na 2,3 procenta, je nejníže od června 2021

08.12.2023 Míra inflace v Německu v listopadu podle metodiky Evropské unie výrazně klesla, dostala se meziročně na 2,3 procenta z říjnových tří procent. V konečné zprávě to dnes uvedl Spolkový statistický úřad, podle kterého je to nejnižší hodnota od června 2021. Harmonizovaná inflace v Německu, které je největší ekonomikou používající euro, se tak nachází nedaleko dvouprocentního cíle Evropské centrální banky (ECB). Podle domácí metodiky výpočtu se míra inflace v Německu v listopadu snížila na 3,2 procenta z říjnových 3,8 procenta.
img

Denní shrnutí: JPY výrazně posiluje. Wall Street očekává zprávu NFP v dobré náladě

07.12.2023 Akciový trh v Evropě zakončil dnešní seanci ve slabším rozpoložení. Německý "bluechip" DAX ztratil pouze 0,16 %, ale sleva na indexy ve Španělsku, Itálii nebo Portugalsku dosáhla 0,6-1,2 %.
img

Prodej na Černý pátek překonal rekord. Budou mít dopad na finanční trhy?

07.12.2023 V posledních letech se z Černého pátku, největšího nákupního fenoménu, stal celý týden plný slev, který je pro obchodníky velkým lákadlem, jak přilákat zákazníky. Jen v USA se ho letos zúčastnilo odhadem 182 milionů lidí a podle společnosti Adobe Analytics tam vynesl rekordních 9,8 miliardy dolarů v online tržbách. To je o 7,5 % více než před rokem. Celosvětově se tržby za celý Cyber Week zvýšily o 6 procent.
C:\fakepath\BAT.png

British American Tobacco ohlásila velkou ztrátu, akcie tabákových firem slábnou

06.12.2023 Společnost British American Tobacco (BAT) očekává, že utrpí ztrátu 31,5 miliardy dolarů (709 miliard Kč). Na vině je snížení hodnoty některých jejích cigaretových značek ve Spojených státech. Podle agentury Reuters tak výrobce cigaret, jako jsou Lucky Strike a Dunhill, zjistil, že jeho tradiční trh nemá dlouhodobou budoucnost. Akcie firmy i jiných tabákových podniků v reakci na oznámení oslabují.
img

Invesco: Výhled akciového trhu pro rok 2024

06.12.2023 V roce 2023 jsme byli svědky toho, že některé inflační impulsy z doby Covidu začaly slábnout. Růst začal zpomalovat, což vyvolalo diskusi o tom, kdy by úrokové sazby mohly dosáhnout svého vrcholu a případně se snížit. Domníváme se, že tato debata bude ještě nějakou dobu živá a ekonomická data budou podrobně zkoumaná.
img

Potraviny v obchodech v Česku dlouhodobě zdražují nejpomaleji ze zemí Visegrádské čtyřky, srovnatelně s Německem. To však nevylučuje, že jsou tuzemští zemědělci a potravináři i tak odběrateli „ždímáni“ více než jinde

06.12.2023 Ceny potravin v Česku v posledních letech rostou pomaleji než v ostatních zemích Visegrádské skupiny. Letos v říjnu byly ceny v obchodech v Česku o 49,6 procenta výše než v průměru v roce 2015. V Polsku za stejnou dobu potraviny podražily o 61 procent, na Slovensku o 61,1 procenta, a v Maďarsku dokonce o 96,9 procenta. V Evropské unii jako celku to bylo o 41,6 procenta, v Německu pak o 45,8 procenta a v Rakousku o 34,4 procenta. Údaje vyplývají ze statistiky Eurostatu.
img

Maloobchodní tržby, ČR, říjen 2023

06.12.2023 Říjnová statistika maloobchodních tržeb naznačuje mírné oživení na straně spotřeby domácností, v meziročním vyjádření nicméně maloobchodní tržby stále klesají.
img

Ranní okénko - Americký trh práce dále rychle brzdí

06.12.2023 Dnešní ekonomický kalendář pokračuje čísly z amerického trhu práce, pro náš trh je ale zajímavější za několik minut zveřejňovaný výsledek maloobchodních tržeb. Ten by měl za říjen potvrdit pokračující slabý vývoj v českém maloobchodu, byť s možností mírného meziměsíčního nárůstu. Meziročně u maloobchodních tržeb bez aut očekáváme pokles o 2,5 %, medián analytiků počítá s o něco mírnějším poklesem o 1,9 %. Zásadní negativní faktor i nadále představuje pokračující pokles reálných mezd, který během Q3 dosáhl -0,8 % a k mírnému poklesu patrně dojde i během závěrečného kvartálu letošního roku.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Inflace v Turecku v listopadu vzrostla k 62 procentům, dražší je hlavně bydlení

04.12.2023 Míra inflace v Turecku v listopadu obnovila růst a dostala se na 61,98 procenta, což je letošní maximum. Ve své zprávě to dnes uvedl turecký statistický úřad. V říjnu byla inflace na 61,4 procenta a nepatrně se snížila z 61,5 procenta v září. Relativně slabé výkyvy a fakt, že už se ceny několik měsíců výrazně nezvyšují, svědčí podle ekonomů o tom, že opatření turecké centrální banky začínají zabírat.
img

HDP ČR, detailní údaje, 3Q 2023

01.12.2023 Česká ekonomika v letošním třetím čtvrtletí vykázala výraznější pokles HDP, než naznačoval předběžný údaj, jenž byl již sám o sobě nepříjemným překvapením.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Analytici: Nárůst regulované složky ceny energií zbrzdí pokles inflace

01.12.2023 Nárůst regulované složky ceny energií v příštím roce zbrzdí pokles inflace a povede k pomalejšímu růstu reálných mezd. Shodli se na tom analytici, které včera oslovila ČTK. Mírně se podle nich také sníží růst ekonomiky.
img

Ranní shrnutí (30.11.2023)

30.11.2023 Závěr včerejší seance na Wall Street byl pro hlavní benchmarky v USA slabý. Kupci se snažili udržet počáteční náskok, přičemž indexy S&P 500 a Nasdaq 100 vymazaly zisky a uzavřely mírně níže. Dow Jones si připsal symbolických 0,04 %.
img

Je na trhu dostatek kávy?

29.11.2023 Komoditní trh je spojen především s ropou, plynem nebo také zlatem. Pokud jde o tuto skupinu, často se také mluví o obilninách, ale daleko méně často se mluví o kávě, i když to je velká chyba, protože trh s kávou je jedním z nejaktivnějších komoditních trhů na světě, hned po olej. Trh je někdy považován za luxusní zboží a spotřebitelé za základní zboží. Dá se v současnosti mluvit o deficitu na trhu s kávou a obávat se, že černý nápoj může brzy dojít?
C:\\fakepath\\Global3.png

OECD zhoršila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 2,9 procenta

29.11.2023 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zhoršila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 2,9 procenta, zatímco dosud počítala s tříprocentním růstem. Příští rok tempo růstu dál zpomalí a dosáhne 2,7 procenta, globální ekonomika se ale vyhne takzvanému tvrdému přistání. OECD to uvedla ve své dnešní zprávě.
img

BREAKING: Důvěra konferenčního výboru mírně nad očekávání 📌

28.11.2023 V listopadu 2023 index spotřebitelské důvěry Conference Board vzrostl na 102,0, čímž zastavil tři měsíce po sobě jdoucí pokles. Navzdory tomuto nárůstu zůstává Index očekávání, který odráží krátkodobý výhled spotřebitelů, na úrovni historicky spojené s blížící se recesí. Přibližně dvě třetiny spotřebitelů stále věří, že recese v příštím roce je pravděpodobná.
C:\fakepath\eurusd-28112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.11.2023

28.11.2023 Americké akcie včera mírně oslabily. Investoři čekají na hospodářské statistiky o inflaci a spotřebitelské důvěře a výdajích. Americký dolar oslaboval.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

V Německu podle studie roste počet insolvencí velkých podniků

27.11.2023 V Německu letos v důsledku slabé ekonomiky výrazně přibylo insolvencí velkých podniků, velkou měrou se na tom podílely například firmy z maloobchodního a strojírenského sektoru. Vyplývá to podle agentury DPA ze studie úvěrové pojišťovny Allianz Trade.
img

Týden na trzích: Ekonomika zůstává odolná, akciový trh drahý

27.11.2023 Zkrácený týden na amerických akciových trzích přinesl další mírné zisky, nicméně obchodovalo se o mnohem menším objemu a pozitivní je, že se předchozí zisky podařilo udržet. Největší událostí byly výsledky Nvidie, které opět doručily potvrzení masivního růstu ziskovosti výrobce čipů. Nadšení investorů po výsledcích mírně opadlo, jelikož se trh začal dívat dopředu, kdy pro čínský trh mohou aktuální restrikce ze strany vlády USA znamenat, že dojde k poklesu prodejů. Nvidia totiž přišla se zprávou, že její AI čip pro čínské spotřebitele bude mít zpoždění.
C:\fakepath\Rusko.jpg

AP: Ruští spotřebitelé jsou v úzkých kvůli přetrvávající vysoké inflaci

26.11.2023 Ruští spotřebitelé se dostávají do úzkých kvůli přetrvávající vysoké inflaci. Regály moskevských supermarketů jsou plné ovoce a zeleniny, sýrů a masa. Mnozí nakupující se však na nabídku dívají s hrůzou, protože kvůli růstu cen jsou jejich peněženky prázdné, napsala agentura AP.
img

Výsledky konjunkturálního průzkumu příliš nepotěšily

24.11.2023 Listopadový konjunkturální průzkum mezi českými podnikateli a spotřebiteli přinesl jako celek sice mírné zlepšení, pohled na jeho jednotlivé komponenty ale příliš nepotěšil. Celková důvěra v ekonomiku se zvýšila o 0,3 bodu, důvěra spotřebitelů ale ve srovnání s říjnem o 2 body poklesla. Spotřebitelé se více obávají o svoji finanční situaci, hůře ji hodnotí i ve výhledu na dvanáct měsíců. Zároveň vzrostl počet těch, kteří současné období nepovažují za vhodné pro pořizování větších nákupů. Náladu spotřebitelům mohlo zkazit listopadové oznámení, že regulovaná složka ceny elektřiny poroste. Přestože celková cena bude vlivem její tržní části klesat, mediální interpretace mohla vést u spotřebitelů k nárůstu obav. Další vývoj důvěry pak bude záviset na zpomalování inflace ale i mzdových vyjednávání, která nyní začínají.
img

Spotřebitelská/podnikatelská důvěra, ČR, listopad 2023

24.11.2023 Důvěra v české ekonomice v listopadu mírně stoupla a dostala se tak na své tříměsíční maximum.
C:\fakepath\trader-23112023-52-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy kvůli odložení zasedání skupiny OPEC+ klesají

23.11.2023 Ceny ropy dnes pokračují v poklesu. Může za to odložení zasedání skupiny OPEC+, které vyvolalo očekávání, že skupina v příštím roce zřejmě neprohloubí snižování těžby. Aktivita na trhu je dnes klidnější, protože v USA je státní svátek.
C:\fakepath\eurozóna.jpg

S&P Global: Podnikatelská aktivita v eurozóně dál klesá, tempo ale polevilo

23.11.2023 Aktivita v podnikatelském sektoru v eurozóně se v listopadu dál snižuje, i když mírnějším tempem než v říjnu. Ukázaly to dnes předběžné výsledky průzkumu u nákupních manažerů, který sestavuje agentura S&P Global. Podle analytiků tak sílí obavy, že dvacetičlenný blok, který používá společnou měnu euro, se nevyhne hospodářské recesi.
img

Zlevní od Nového roku byty?

22.11.2023 Senátem prošel konsolidační balíček, který byl navržen Poslaneckou sněmovnou. Tento návrh počítá pouze se dvěma sazbami DPH, a to se sníženou sazbou 12 % a základní sazbou 21 %. Znamená to tedy, že byty do 120 m2, které postaví a prodává developer, budou nově zatíženy jen 12% daní. To je o 3procentní body méně, než tomu bylo doposud. Aktuální sazba daně, která se uplatňuje, je 15 %. „Tato skutečnost vyvolává diskuse a otázky o tom, jaký vliv by to mohlo mít na ceny nemovitostí v České republice. Zatímco snížení DPH by mohlo mít několik pozitivních dopadů na různá odvětví ekonomiky, není jasné, zda by to automaticky vedlo také ke snížení cen nemovitostí,“ říká Tom Kadeřábek, vedoucí produktového oddělení Swiss Life Select.
img

Jak je možné, že když cena energií na burze klesne, hned se to neprojeví v cenících dodavatelů?

21.11.2023 Dodavatelé energií jsou ve své podstatě obchodníci, kteří elektřinu nebo plyn nakupují na burze a následně je prodávají spotřebitelům. Produktové ceníky jsou tak přímo závislé na tom, jak vhodně dokáží v určitém časovém úseku „namixovat“ potřebné množství energií, které musí svým zákazníkům zajistit. K pochopení toho, jak dodavatelé stanovují ceny, je nutné vědět, jak probíhá nákup energií.
img

Loni vydané protiinflační dluhopisy letos lidem vynesou úrok zhruba 8,5 %, oznámilo dnes ministerstvo financí. Stát na této emisi dluhopisů už prodělal šest miliard korun; půjčoval si zbytečně draze

20.11.2023 Dnes zveřejněné údaje ministerstva financí k letošnímu úročení protiinflačních dluhopisů jejich zatím poslední uskutečněné, loňské emise potvrzují, že tento investiční nástroj je i letos „ternem“ a představuje jeden z vůbec nejlepších způsobu, jak se před inflací chránit. Lidé, kteří pořídili Dluhopisy Republiky v protiinflační variantě s datem emise 3. ledna loňského roku – tedy v historicky suverénně nejpopulárnější emisi spořících dluhopisů –, a kteří je tedy upisovali předloni na podzim, se totiž letos dočkávají ročního výnosu zhruba 8,5 procenta. To je totiž údaj, jenž zhruba odpovídá meziroční inflaci letos v říjnu a který tedy určuje i úrok na zmíněné emisi dluhopisů. Jednalo se o dosud poslední emisi těchto šestiletých dluhopisů, neboť Fialova vláda rozhodla v praxi jejich vydávání nepokračovat.
C:\\fakepath\\eurusd-17112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.11.2023

17.11.2023 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, oslabil pod tlakem firem Cisco a Walmart. Odepsal 0,13 procenta a zakončil obchodování na 34.945,47 bodu. Širší index S&P 500 stoupl o 0,12 procenta na 4508,24 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,07 procenta na 14.113,67 bodu.
img

Walmart ztrácí po reportu za třetí čtvrtletí 7%. Společnost předpokládá slabší spotřebitelské trendy 📉

16.11.2023 Akcie největšího amerického maloobchodního řetězce Walmart (WMT.US), které se včera vyšplhaly na nová historická maxima, ztrácejí, protože společnost předložila opatrnější prognózy a očekává nižší spotřebitelské výdaje. V důsledku toho akcie ztrácí, i když výsledky překonaly prognózy Wall Street ohledně zisku na akcii i tržeb za třetí čtvrtletí. Walmart varoval, že pozorovaná aktivita spotřebitelů v posledních dvou říjnových týdnech poklesla, což vedlo ke snížení roční prognózy zisku navzdory tomu, že společnost vstupuje do historicky velmi úspěšné vánoční sezóny maloobchodníka. Target (TGT.US) také zaznamenal pokles před dnešním otevřením USA, přičemž některé z euforických zisků pocházely z Macy's (M.US), které vykázaly vyšší než prognózované zisky a mírně příznivější roční výhled.
img

Šéf VW: Elektromobil za 20.000 eur by mohl přijít v druhé polovině desetiletí

16.11.2023 Automobilka Volkswagen zatím nepřijala rozhodnutí o výrobě elektromobilu za 20.000 eur (přibližně 490.000 Kč), řekl dnes šéf koncernu Oliver Blume na konferenci pořádané listem Süddeutsche Zeitung. Blume je nicméně přesvědčen o tom, že společnost by jej mohla začít vyrábět v druhé polovině desetiletí.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, říjen 2023

16.11.2023 Meziroční růst výrobních cen v průmyslu v říjnu poměrně výrazně zpomalil a ceny vzrostly v meziročním vyjádření jen nepatrně.
img

Forex: Pokračující napětí na americkém trhu práce a slabší průmysl za říjen

16.11.2023 Pokles průmyslové produkce v USA za říjen bude primárně důsledkem stávek v daném měsíci, listopad by měl vše kompenzovat. Týdenní statistiky počtu nových uchazečů o podporu v nezaměstnanosti potvrdí, že trh práce v USA zůstává nadále napjatý. Z domova se dočkáme říjnových cen v primárních okruzích. Oproti tržnímu konsensu vnímáme riziko na straně o něco vyšší cenové dynamiky.
img

Graf dne - CHN.cash (15.11.2023)

15.11.2023 Indexy na evropském trhu prodlužují vzestupnou vlnu ze včerejší seance v USA a dřívější asijské seance, které dominovaly zisky čínských indexů. Index Hang Seng zaznamenal téměř 3,2% nárůst v reakci na všeobecné zlepšení rizikového sentimentu, vyhlídky na ekonomický stimul, jak včera informoval Bloomberg, a zveřejnění důležitých makrodat z čínské ekonomiky. V centru pozornosti trhu byly vyšší maloobchodní tržby z Číny, které signalizovaly silnější spotřebitele, než se očekávalo (7,6 % r/r růst).
img

Stát už prodělal šest miliard korun jenom na protiinflačních dluhopisech vydaných loni v lednu. Půjčoval si zbytečně draze, někteří lidé na tom ale dobře vydělávají

14.11.2023 V pátek zveřejněná říjnová čísla k meziroční inflaci v ČR potvrzují, že investice do spořících státních dluhopisů představuje i letos stále jeden z nejlepších způsobů, jak se před inflací chránit. Lidé, kteří pořídili Dluhopisy Republiky v protiinflační variantě s datem emise 3. ledna loňského roku – tedy v historicky suverénně nejpopulárnější emisi spořících dluhopisů –, a kteří je tedy upisovali předloni na podzim, se totiž letos dočkávají ročního výnosu zhruba 8,5 procenta. To je totiž údaj, jenž zhruba odpovídá meziroční inflaci letos v říjnu a který tedy určuje i úrok na zmíněné emisi dluhopisů. Jednalo se o dosud poslední emisi těchto šestiletých dluhopisů (viz graf níže), neboť Fialova vláda rozhodla v praxi jejich vydávání nepokračovat.
C:\fakepath\trader-10112023-47-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA klesla na půlroční minimum

10.11.2023 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v listopadu již čtvrtý měsíc za sebou klesla, dostala se tak na nejnižší úroveň za půl roku. Znovu naopak vzrostly obavy domácností z inflace. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
img

Čínský index spotřebitelských cen

09.11.2023 „Čínské hospodářské oživení dnes narazilo na další překážku a ekonomika se vrátila do deflace, když index spotřebitelských cen meziročně klesl o 0,2 %.
img

Graf dne - EURUSD (08.11.2023)

08.11.2023 Dnes by EUR/USD mohl být rozhodně zajímavým měnovým párem vzhledem k řadě prohlášení členů Fedu a ECB, z nichž nejdůležitější bude projev Jeroma Powella ve 14:15. Zdá se, že šéf Fedu bude chtít trochu upravit poselství z poslední konference, které trhy vnímaly převážně jako holubičí - očekávání snížení sazeb Fedu se zvýšila a dnes trhy počítají se snížením o 100 bb v příštím roce a se zahájením uvolňování v červnu. Tváří v tvář několika jestřábím prohlášením několika bankéřů včetně Kashkariho, Logana a Bowmana ze včerejška může Powell potvrdit jejich narativ a zdůraznit, že pokud americká ekonomika zůstane silná – Fed bude pravděpodobně nucen zpřísnit politiku a je připraven pokračovat ve zvyšování sazeb. Nedávné údaje ADP a především NFP ukázaly, že trh práce ve Státech se stabilizuje – a hlavně ceny ropy klesají, ale přesto tvůrci politiky nemohou dopustit, aby tržní spekulace vedly k růstu inflačních očekávání – pokud je Fed vnímán jako příliš měkký.
img

NAPŘÍČ TRHY

08.11.2023 Maloobchodní tržby v září překvapivě poklesly o 0,4 % a po revizích předešlých čísel tak meziročně reálně klesaly o 4 %. Slabý maloobchod z našeho pohledu (v kombinaci s dalšími faktory) ukazuje na riziko slabšího oživení spotřeby českých domácností v nejbližších kvartálech. V září klesl maloobchod prakticky napříč všemi sledovanými prodejnami s výjimkou obchodů s elektronikou a oblečením.
img

Cenová tsunami elektřiny: Hrozba pro domácnosti i konkurenceschopnost průmyslu

07.11.2023 V posledním roce se česká společnost potýká s významnými změnami v cenách elektřiny, které přinášejí řadu otázek a obav. Tento trend má hluboký dopad na domácnosti i průmysl a vyvolává diskuse o budoucí konkurenceschopnosti české ekonomiky. Za tímto vývojem stojí několik faktorů, včetně regulací, globální ekonomické situace a nedostatečné konkurence na trhu.
img

Forex: Spotřebitelé se v ČR do obchodů stále nehrnou

07.11.2023 V ČR dnes připoutá pozornost zveřejnění zářijového objemu maloobchodních tržeb. Podle našeho odhadu se ale zlepšení na straně spotřebitelské poptávky zatím nedočkáme, když čekáme nepatrný meziměsíční pokles maloobchodních tržeb bez prodejů aut o 0,1 %. V Německu budou zveřejněny zářijové statistiky průmyslové produkce. Očekáváme její meziměsíční nárůst o 0,6 %. Z eurozóny přijdou zářijové ceny průmyslových výrobců.
img

V září se propad v průmyslu prohloubil

06.11.2023 Česká průmyslová produkce během září meziročně poklesla o 7,8 %, negativní je i výsledek po očištění o kalendářní vlivy, který stále udává reálný pokles o 5,0 %. Výrazné zhoršení u tuzemského průmyslu je možné pozorovat také na meziměsíční bázi, kdy proti říjnu došlo k poklesu průmyslové produkce o 1,8 %. Trh očekával lepší výsledek zhruba na úrovni meziměsíční stagnace a dnešní čísla tak lze vnímat jako další negativní překvapení po slabším než očekávaném výsledku HDP za třetí kvartál.
img

Inflace vzroste kvůli loňskému zavedení úsporného tarifu

03.11.2023 Očekáváme, že meziroční růst spotřebitelských cen v říjnu zrychlil na 8,4 % z 6,9 % v září. Důvodem byl vliv nižší srovnávací základny související s loňským zavedením energetického úsporného tarifu. Nebýt tohoto čistě statistického efektu, inflace by podle našeho odhadu byla o 2-3 pb nižší. Průmyslová produkce podle nás v září klesla o 1,2 % m/m kvůli problémům v dodavatelských řetězcích výrobců aut, zatímco spotřebitelské výdaje zřejmě zůstaly utlumené, když odhadujeme meziměsíční stagnaci maloobchodních tržeb. Výkon tuzemské ekonomiky by se však měl v závěru roku mírně zlepšit s tím, jak v průmyslu odezní problémy v subdodávkách a spotřebitelské výdaje postupně zesílí díky pokračujícímu růstu reálných disponibilních příjmů.
img

Společnost VF Corp se po stažení odhadů tržeb propadla o 13 %.

31.10.2023 VF Corp (VFC.US), americká oděvní a obuvnická společnost, je dnes jednou z amerických akcií s horšími výsledky. Společnost se v době tisku obchoduje o více než 10 % níže a jako důvod poklesu lze označit nedávné zveřejnění zisků. Zatímco hlavní výsledky byly smíšené, akcie společnosti se obchodují pod tlakem.
img

Invesco: Rostoucí výnosy amerických státních dluhopisů zčásti ulehčují práci Fedu

31.10.2023 Pokud jde o zpřísnění finančních podmínek, a tedy zpomalení ekonomiky, Fed za sebe nechává pracovat výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů. Nedávno jsme byli svědky toho, jak se výnos 10letých amerických státních dluhopisů posunul z 4,59 % (13. října) na 5 % (23. října).
img

Prudce zdraží čokoláda, kakaové boby jsou totiž na burze nejdražší v historii Česka. Češi by si proto měli dát při nákupu cukrovinek pozor; hrozí, že je prodejci budou podvádět

30.10.2023 Milovníci čokolády se musí připravit na výrazné zdražení. Burzovní cena kakaových bobů, z nichž se čokoláda vyrábí, totiž nyní prudce roste, na nominálně nejvyšší dolarovou úroveň za celé období od prosince 1978. V českých korunách jsou kakaové boby nyní vůbec nejdražší v novodobé historii České republiky. Za celé období od roku 1993 totiž v pátek na burze v New Yorku, určující pro celý svět, vůbec poprvé překonala tuna kakaových bobů cenovku v přepočtu 90 tisíc korun. Dnes se obchoduje za cen jen nepatrně nižší (viz graf níže).
img

Palivo 42. týden: Ceny nafty na Slovensku opět rostou

26.10.2023 Ceny pohonných hmot se ve 42. týdnu (16.10. - 23.10.) pohybovaly na úrovni 1,606 €/l u 95oktanového benzinu a 1,677 €/l u motorové nafty. Trend poklesu cen benzinu pokračuje, když jsme v uplynulém týdnu zaznamenali pokles o 0,008 €/l, což je v mezitýdenním srovnání pokles o 0,5 %. Naopak ceny nafty začaly opět růst, přičemž v mezitýdenním srovnání se zvýšily o 0,016 €/l, tedy o 0,96 %.
C:\fakepath\USA5.jpg

Americká ekonomika ve čtvrtletí zrychlila růst na 4,9 procenta, víc než se čekalo

26.10.2023 Americká ekonomika ve třetím čtvrtletí zrychlila růst na 4,9 procenta z hodnoty 2,1 procenta ve druhém čtvrtletí. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu. Růst je nejsilnější od čtvrtého čtvrtletí 2021 a je větší, než se čekalo. Analytici odhadovali, že hrubý domácí produkt (HDP) v přepočtu na celý rok zrychlí na 4,2 procenta. Ekonomice pomohla spotřeba, která zůstává silná navzdory vyšším úrokovým sazbám, pokračujícím inflačním tlakům a řadě dalších domácích i globálních nepříznivých faktorů.
img

Wall Street na vzestupu: Zprávy a předpovědi, které změnily hru

25.10.2023 Na akciovém trhu dochází k pozitivnímu pohybu: indexy Dow, S&P a Nasdaq se sebevědomě pohybují vzhůru a vykazují nárůsty o 0,62 %, 0,73 % a 0,93 %.
img

US Open: čtvrtletní výsledky společností GE, Coca Cola a GM!

24.10.2023 Futures kontrakty dnes mírně rostou, ale tyto nárůsty jsou spíše reakcí na nedávný pokles než rozhodujícím odrazem. Na širším trhu dolar opět získává a zůstává jednou z nejsilnějších měn. EURUSD klesl o 0,51%. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,41% a pohybují se kolem 4,85%. Trh vykazuje smíšené nálady po datech PMI z Evropy a z USA.
img

Důvěra v ekonomiku je jak na houpačce

24.10.2023 „Klesající inflace a zpomalení propadu průmyslové výroby přispěly k růstu důvěry v českou ekonomiku. V říjnovém měření Českého statistického úřadu se souhrnný indikátor důvěry meziměsíčně zvýšil o 3,6 bodu na hodnotu 92,8. Důvěra v budoucí vývoj ekonomiky posílila jak u podnikatelů, tak u spotřebitelů. Vývoj tohoto indikátoru ekonomického sentimentu je však letos značně volatilní - v září se například dostal na nejnižší úroveň od března 2021. Bylo by tedy předčasné interpretovat říjnové zvýšení jako zásadní obrat v důvěře v naši ekonomickou budoucnost. Tvrdá data totiž zatím optimismem nehýří.
img

Spotřebitelská/podnikatelská důvěra, ČR, říjen 2023

24.10.2023 Důvěra v české ekonomice v říjnu poměrně výrazně stoupla, zlepšení se nicméně plně koncentrovalo jen do dvou oblastí: do průmyslu a mezi spotřebitele.
img

Samé dobré zprávy pro Fialovu vládu. Inflace v Česku klesá nejrychleji v EU a současně nejrychleji za 22 let, ratingové agentury navíc přestávají hrozit zhoršením ratingu

23.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Ratingová agentura Standard & Poor’s mu přitom současně potvrzuje hodnocení úvěruschopnosti, a dokonce i příslušný výhled. Fialova vláda tak získává mezinárodně přijímaný „štempl“, že zvládla podstatnou část odstřižení od dodávek ruských energií, aniž by destabilizovala veřejné finance. To může být jeden z klíčových „trumfů“ předvolební kampaně.
img

Duerr po slabém vedení ztrácí 17 % a objednávky klesají 📉

20.10.2023 Německá společnost Duerr (DU.DE) je významným výrobcem dílů pro řadu společností v automobilovém, farmaceutickém a truhlářském sektoru. Společnost snížila svůj cílový zisk pro rok 2024 z důvodu poklesu objednávek od své dceřiné společnosti HOMAG, která působí v truhlářském průmyslu, a její akcie dnes ztratily téměř 18 %, což vede k propadům německých společností.
img

NAPŘÍČ TRHY

20.10.2023 Konflikt v Gaze je další nejistou proměnnou, která může negativně dopadnout na Česko. Předpokládané oživení by pak v nejbližších kvartálech mohlo být pomalejší, než v tuto chvíli očekáváme (-0,1 % q/q v Q3 2023 a +0,3 % q/q v Q4 2023). Toto jsou tři základní kanály, kterými se nakonec nákaza může šířit z Blízkého východu až do české ekonomiky. Na prvním místě jde o vyšší ceny ropy a možná také zemního plynu. Jak jsme v tomto týdnu upozorňovali, napětí na trhu s ropou přiživil zejména strach z další eskalace konfliktu směr Írán. Pokud by byly ve hře sankce USA vůči Íránu, ropa by mohla zdražit výrazněji a propsalo by se to se zpožděním do vyšších cen u českých čerpacích stanic. I tak by to s vysokou pravděpodobností nezabránilo výraznému poklesu inflace v Česku na začátku příštího roku.
img

Kofola se stane majitelem jablečných sadů v Česku a spolumajitelem kávových plantáží v Kolumbii

20.10.2023 Poté, co se rodinná nápojářská společnost Kofola intenzivně věnovala pěstování a zpracování bylin, rozhodla se rozšířit svůj záběr o další nápojové suroviny. Bezmála na 60 hektarech bude na Úsovsku obhospodařovat jablečný sad, s cílem vypěstovat v Česku speciální odrůdu jablek potřebnou pro výrobu ciderů. V Kolumbii zas Kofola směřuje ke spoluvlastnictví 230 hektarů kávových plantáží.
img

Akcie výrobců elektromobilů pod tlakem 📉

19.10.2023 Trhy na Wall Street se obchodují na smíšených úrovních a pozornost investorů se během dnešní seance soustředí především na čtvrtletní výsledky společnosti Tesla (TSLA.US), které nedopadly dobře. Poprvé od roku 2019 společnost negativně zklamala, pokud jde o ukazatele zisku na akcii a tržeb.
img

Tesla klesla o 8 %. Zisky a výnosy poprvé od roku 2019 minuly odhady 📉

19.10.2023 Akcie Tesly (TSLA.US) se obchodují o více než 6 % po výsledcích, které negativně zklamaly. Po počátečních ziscích po uzavření trhu investoři nakonec hodnotí zprávu negativně. Marže se dostaly pod tlak kvůli nižším cenám modelů. Masivní pokles volného peněžního toku o méně než 850 milionů dolarů zpochybňuje tržní kapitalizaci giganta ve výši téměř 760 miliard dolarů. Poprvé od roku 2019 společnost zklamala Wall Street negativně jak v zisku na akcii, tak v tržbách.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie jsou navzdory známkám o stabilizaci ekonomiky na letošním minimu

19.10.2023 Akcie na burzách v Číně dnes výrazně oslabily a jejich hlavní index je na letošním minimu. Statistika z tohoto týdne ukázala, že ekonomika se po pandemii covidu-19 zotavuje, důvěra investorů ale zůstává slabá. Prudce dolů zamířily také akcie v Hongkongu.
img

Akcie: Vyšší cena kapitálu začíná bolet

19.10.2023 Boj proti inflaci zvýšil cenu kapitálu na úroveň, kdy se začaly otevírat trhliny ve světové ekonomice. Zároveň dochází k obratu amerického fiskálního cyklu, což může v kombinaci s vysokými úrokovými sazbami dostat ekonomiku do stavu lehké stagflace. To bude špatné pro cyklické akcie a v takovém případě ponesou nejvyšší riziko akcie spojené s AI. Vyšší cena kapitálu také jasně ukázala křehkost zelené transformace, a to bude patrně i největší katalyzátor snížení úrokových sazeb hned po oslabující ekonomice, protože k rychlé dekarbonizaci může dojít jen v prostředí nízkých úrokových sazeb.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Analýza způsobů vydělávání peněz: od hazardních her po investování do akcií

18.10.2023 Ve vyvíjející se ekonomické situaci v České republice je k dispozici mnoho možností výdělku, od tradičního zaměstnání až po podnikatelské dobrodružství. S každým dalším rokem se noříme do online světa, a proto vám tento článek osvětlí různé možnosti výdělku v riskantních podnicích včetně online kasin, kde můžete získat free spiny dnes zdarma a dosáhnout finančního úspěchu. Ať už jste profesionální investor, nebo nadšenec do hazardních her, informace budou komplexním průvodcem vyděláváním peněz v naší zemi.
img

Ceny v Česku padají nejvýrazněji v celé EU, zlevňování je fakticky nejrychlejší za posledních 22 let. Zlevňují dovolené, potraviny, energie

18.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Potvrzují to i dnes zveřejněná data Eurostatu. Meziročně sice inflace v září podle statistiků EU stoupala o 8,3 procenta, ale tento výsledek je dán z drtivé většiny ještě zdražováním v loňském roce a na přelomu loňska a letoška. Od letošní druhé poloviny ledna do konce září je celková inflace v ČR pouze na úrovni 1,1 procenta, vyplývá z dat ČSÚ, tedy citelně nižší než dvouprocentní, tudíž výrazně pod úrovní inflačního cíle České národní banky.
img

3 důvody, proč se USA dosud vyhýbají recesi

18.10.2023 „Za normálních podmínek by růst klíčových úrokových sazeb tímto tempem v kombinaci s kvantitativním utahováním již zřejmě vyvolal ekonomickou recesi,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

US100 ztrácí 1% ❗

17.10.2023 Futures na indexy Wall Street klesají před otevřením USA, pod tlakem rostoucích výnosů. Podle amerického ministerstva obrany potvrdilo, že asi 2000 příslušníků americké armády je ve zvýšené pohotovosti. I když o rozmístění sil na Blízkém východě zatím nepadlo žádné rozhodnutí. Podle WAPO USA pošlou mariňáky na válečných lodích do Izraele, což zvýšilo obavy trhu ohledně scénáře eskalace a potenciálního rozšíření konfliktu.
img

Obchod dne - USDJPY (17.10.2023)

17.10.2023 Japonská centrální banka (BOJ) zvažuje zvýšení své inflační prognózy pro fiskální roky 2023 a 2024, což naznačuje, že ceny by mohly splnit nebo překročit 2% cíl ve třech po sobě jdoucích letech. Otevřené zůstávají také diskuse o revizi prognózy inflace pro aktuální fiskální rok blíže k 3,0 %. Teoreticky by zvýšení japonských inflačních prognóz mohlo pozitivně ovlivnit normalizaci měnové politiky BOJ. To také zvýšilo naděje mezi investory na návrat ke kladným úrokovým sazbám, což vedlo k výraznému posílení jenu. Úředníci považují vyšší ceny ropy za faktor zvyšující inflační tlaky. Bank of Japan navíc uznala, že společnosti přenesly na koncové spotřebitele více nákladů, než se dříve očekávalo.
img

FX: Král dolar a dalekosáhlé důsledky

16.10.2023 Zdá se, že síla amerického dolaru pomalu uvadá, ale riziko stagflace v Evropě i ve Velké Británii, spolu s nepolevujícím oslabením čínské ekonomiky napovídá, že k poklesu této měny asi v dohledné době nedojde. Silný dolar sice pomáhá držet americkou inflaci na uzdě, pro domácí ekonomiku a investory s velkými zahraničními expozicemi to ale nemusí být dobrá zpráva. Na druhou stranu právě v této době mohou být zahraniční expozice cenově dostupnější a atraktivnější.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, září 2023

16.10.2023 Meziroční růst výrobních cen v průmyslu se v září vrátil ke zpomalení, jež bylo o něco výraznější, než očekával finanční trh.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Ekonomové očekávají další globální dopady konfliktu Izraele a Hamásu

16.10.2023 Ekonomové vyhlížejí další globální dopady konfliktu Izraele a hnutí Hamás. Čekají, zda se situace přenese i do jiných zemí, což by mohlo vést k dalšímu růstu cen ropy a odlivu kapitálu do bezpečných aktiv, napsala včera agentura Reuters. Izrael se připravuje na pozemní útok v Pásmu Gazy, kterou ovládaná radikální islamistické hnutí Hamás. Civilisty vyzval, aby se stáhli na jih pásma.
C:\fakepath\trader-13102023-46-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA v říjnu třetí měsíc za sebou klesla

13.10.2023 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech se v říjnu již třetí měsíc za sebou snížila, Američané jsou pesimističtější ohledně budoucího vývoje inflace. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity. Spotřebitelské výdaje však zřejmě bude nadále podporovat příznivá situace na trhu práce, napsala agentura Reuters.
img

Americké banky získávají po příjmech za 3. čtvrtletí 📈 Výsledky JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup 📊

13.10.2023 Americké banky JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup všechny vykázaly vyšší než prognózované výsledky na straně zisku na akcii a tržeb, přičemž všechny tři nyní rostly v předotevřeném obchodování. Akcie Wells Fargo se obchodují téměř o 3 % výše, Citigroup získává téměř 2 % a JP Morgan přidává přibližně 1,5 %.
img

Inflace v USA v důsledku zdražení benzinu vzrostla

13.10.2023 Inflace v USA v září dosáhla 3,7 %. Jedná se o třetí měsíc po sobě, kdy inflace měřená indexem spotřebitelských cen vzrostla, zatímco jádrová inflace klesla. K růstu inflace nejvíce přispěla cena benzinu, která se u amerických čerpacích stanic za tento měsíc zvýšila o 8,5 %. Pro srovnání, ve stejné době při stejných světových cenách pohonné hmoty v Polsku klesly o 3,1 %.
C:\fakepath\diamanty.jpg

Druhý největší americký producent syntetických diamantů zkrachoval

13.10.2023 Americká společnost WD Lab Grown Diamonds, která je druhým největším producentem syntetických diamantů ve Spojených státech, zkrachovala. Stala se tak první velkou obětí rostoucího přebytku v odvětví umělých drahokamů, uvedl list Financial Times.
img

Denní shrnutí: Konzervativní postoj bankéřů po zápisu z jednání Fedu!

11.10.2023 Středeční burzovní seance přináší pokračování nedávno započatého růstového trendu. Rozsah těchto nárůstů však byl v průběhu druhé části seance na starém kontinentu částečně vymazán, když jsme se dozvěděli vyšší údaje o inflaci PPI z USA.
img

EURUSD po FOMC minutes mírně posiluje📈

11.10.2023 Reakce trhu po zveřejnění zápisu nebrala jasný směr, i když v počáteční reakci dolar oslabil. Riziková aktiva po komentářích bankéřů obsažených v zápisu z jednání FEDu mírně získala na hodnotě. Celkově je tón zprávy konzervativní; bankéři naznačují, že v současné době je třeba pečlivě analyzovat vhodnost dalšího zvyšování, protože se zmenšuje nepoměr mezi potřebou dalšího boje s inflací a ekonomickou situací (zejména na trhu práce). Rozhodující činitelé naznačili, že další rozhodování bude záviset na příchozích makrodatech, takže pro další rozhodování FOMC může být závislé na zítřejším zveřejnění inflace z USA.
img

Birkenstock IPO 👡Německý výrobce bot zítra vstupuje na NYSE 🕤

10.10.2023 Německá značka obuvi Birkenstock se zítra stane jednou z nejstarších evropských veřejně obchodovaných společností. Jeho počátky sahají do druhé poloviny 18. století, i když obliba jeho produktů rostla mílovými kroky v 60. letech na vlně hnutí hippies a... docela nedávno na vlně filmu 'Barbie' ve kterém se objevily jeho boty. Podaří se Birkenstocku využít pozitivní dynamiku a proměnit popularitu, solidní růst a lepší marže v úspěch na akciovém trhu? Investoři se připravují na jednu z pěti největších IPO od roku 2022. Akcie Birkenstock budou na newyorské burze debutovat zítra, ve středu 11. října.
C:\\fakepath\\Banky.jpg

MMF: V případě poklesu ekonomiky může mít problémy zhruba pět procent bank

10.10.2023 Přibližně pět procent bank na celém světě by mohlo mít problémy, pokud úrokové sazby centrálních bank zůstanou delší dobu vyšší, přestože se turbulence v tomto sektoru v posledních měsících zmírnily. Dalších 30 procent bank, včetně těch největších na světě, může mít problémy, pokud by světová ekonomika vstoupila do období nízkého růstu a vysoké inflace, tedy stagflace. Uvedl to ve své zprávě o globální finanční stabilitě Mezinárodní měnový fond (MMF).
img

Nečekaně silný pokles zářijové inflace

10.10.2023 Po nejpomalejším zpomalení inflace v srpnu (pouze o 0,3 p. b.) během tohoto roku došlo k opětovnému zrychlení dezinflačního procesu, který předčil naše i tržní očekávání. Meziroční inflace poklesla z 8,5 % na 6,9 % v září. Hlavním důvodem takto razantního poklesu je vysoká srovnávací základna z loňského roku, ale rovněž významný podíl měl nižší růst cen potravin a nákladů na bydlení.
img

Úrokové sazby v září opět vzrostly

10.10.2023 Zářijová hodnota Broker Consulting Indexu spotřebitelských úvěrů dosáhla hodnoty 9,42 procenta. V porovnání s předchozím měsícem tedy průměrná úroková sazba vzrostla přesně o jeden procentní bod. Důvodem nárůstu je pokles sazeb v předchozích prázdninových měsících. Během nich kulminovaly konkurenční nabídky bank na poli spotřebitelských úvěrů. Úroková sazba je právě to, co zájemce o bezúčelovou půjčku zajímá jako první. Analytici z Broker Consulting ale upozorňují: výše úroku v reklamní nabídce se většinou neshoduje s tím, jakou RPSN klienti od banky ve skutečnosti dostanou.
img

Inflační horečka klesá

10.10.2023 „Českou ekonomiku trápí řada neduhů – z inflační horečky se jí však daří pomalu uzdravovat. V září totiž spotřebitelské ceny podle očekávání dále klesaly. Meziroční inflace v září spadla ze srpnových 8,5 % na 6,9 %, což je to nejnižší hodnota od prosince 2021. Na rozdíl od srpna však v září ceny poklesly i při meziměsíčním srovnání o 0,7 %. Jedním z protiinflačních faktorů je pokles cen potravin. Na pulty obchodníků a do cen pro spotřebitele se tak začínají naplno propisovat již delší dobu klesající ceny zemědělských výrobců. Ty v srpnu meziročně klesly o 16,4 %. Byl to již čtvrtý měsíc v řadě, kdy zemědělci hlásili pokles cen své produkce.
img

Inflace, ČR, září 2023

10.10.2023 Data o zářijové inflaci hlásí výrazné zpomalení meziročního růstu spotřebitelských cen a podporují scénář, v němž by ČNB měla v letošním závěrečném čtvrtletí začít snižovat úrokové sazby.
img

Ceny v Česku padají prakticky nejvíce za 17 let, zlevňují dovolené, potraviny, energie. Inflace je již vlastně zkrocena, takže koruna výrazně slábne, na více než roční minimum

10.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Meziročně sice inflace v září stoupala o 6,9 procenta, ale tento výsledek je dán z drtivé většiny ještě zdražováním v loňském roce a na přelomu loňska a letoška. Od letošního ledna do září je celková inflace v ČR méně než dvouprocentní, tedy pod úrovní inflačního cíle České národní banky. Poměrně nízká zářijová inflace ovšem nepotěší držitele státních protiinflačních dluhopisů. Signalizuje jim totiž, že výnos na jejich dluhopisech může být nižší, než se obecně předpokládalo, a že nemusí dosahovat ani úrovně sedmi procent. Výnos držitelů těchto dluhopisů by tak mohl být ani ne poloviční v porovnání s loňskem.
img

NAPŘÍČ TRHY

09.10.2023 Tržby v maloobchodu za srpen zaostaly za naším očekáváním a poklesly meziměsíčně o 0,8 %, což lehce prohloubilo meziroční pokles na -2,8 % (z -2,1 % v červenci). Dobrou zprávou je, že po sezónním očištění začíná postupně narůstat reálná spotřeba (zlevňujících) potravin. Na druhé straně spotřebitelé zůstávají opatrní při nákupech dražšího zboží a služeb. Na to ostatně ukazují i poslední průzkumy mezi spotřebiteli - i když se celková nálada zlepšuje, ochota nakoupit v následujících 12 měsících “něco většího” zůstává extrémně nízká. To se zatím neprojevuje na prodejích automobilů, ale začíná to být vidět na slabších reálných nákupech elektroniky, dovolených nebo oblečení.
img

Maloobchod klesá – Češi šetří

06.10.2023 „Srpen byl již šestnáctý měsíc v řadě, kdy klesaly maloobchodní tržby. Srpnové statistiky přinesly ještě dvě nepřízniví zprávy. Zatímco v předchozích měsících meziroční pokles zvolňoval z červnových -3,9 % na červencových -2,1 %, v srpnu bohužel na dynamice přidal a meziročně se tržby v maloobchodě snížily o 2,8 %. Nepříznivé bylo i meziměsíční srovnání, kdy ž po červencovém mírném nádechu o 0,1 %, došlo v srpnu k poklesu tržeb i meziměsíčně o 0,8 %,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Poptávka domácností v srpnu výrazně oslabila

06.10.2023 Maloobchodní tržby bez prodejů aut v srpnu výrazně klesly. Meziměsíčně byly v reálném vyjádření nižší o 0,8 %, poté co v červenci stagnovaly. V meziročním vyjádření se tržby snížily o 2,8 % a výrazně tak zaostaly za tržním konsensem, který očekával pokles o 1,9 %. Zklamání by navíc bylo ještě větší, pokud by nedošlo k mírným vzestupným revizím historických dat.
img

Maloobchod v srpnu za očekáváním, HDP bude slabší… ČNB připravena jít se sazbami dolů již letos

06.10.2023 Tržby v maloobchodu za srpen zaostaly za naším očekáváním a poklesly meziměsíčně o 0,8 %, což lehce prohloubilo meziroční pokles na - 2,8 % (z -2,1 % v červenci). Dobrou zprávou je, že po sezónním očištění začíná postupně narůstat reálná spotřeba (zlevňujících) potravin. Na druhé straně spotřebitelé zůstávají opatrní při nákupech dražšího zboží a služeb. Na to ostatně ukazují i poslední průzkumy mezi spotřebiteli - i když se celková nálada zvyšuje, ochota nakoupit v následujících 12 měsících “něco většího” zůstává extrémně nízká. To se zatím neprojevuje na prodejích automobilů, ale začíná to být vidět na slabších reálných nákupech elektroniky, dovolených nebo oblečení.
img

Češi utrácí méně, než se čekalo; stále se bojí zhoršení ekonomické situace. Šetří na elektronice i oblečení

06.10.2023 Maloobchodní tržby se v Česku v srpnu propadly více, než se čekalo, a to meziročně o 2,8 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali pokles jen o 1,9 procenta. Tvrdá data ke spotřebě domácností tak potvrzují to, co zachytila šetření jejich nálady. Důvěra spotřebitelů v ekonomiku se totiž v srpnu po červencovém zlepšení zhoršila.
img

Čeká nás změna paradigmatu?

05.10.2023 V tomto okamžiku máme buď příležitost zafixovat po čtyřech dekádách sazby na maximu současného cyklu, nebo se nacházíme v bodě zvratu, kdy kvůli růstu vládních zásahů dojde v schumpeterovském okamžiku tvořivé destrukce k posunu celého paradigmatu v oblasti hospodářské politiky.
C:\fakepath\eurusd-04102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 4.10.2023

04.10.2023 Akcie ve Spojených státech včera klesly, protože nejnovější statistické údaje posílily názor, že centrální banka USA (Fed) bude možná muset držet úrokové sazby na vysoké úrovni.
img

Odolnost, refinancování a riziko recese – investiční výhled Fidelity International na 4. čtvrtletí

02.10.2023 Trhy zatím prokázaly odolnost vůči hrozbě recese. Není však zdaleka jisté, že tomu tak bude i nadále. Poslední čtvrtletí bývá předzvěstí toho, co přinese rok následující. S ohledem na to Andrew McCaffery, globální CIO společnosti Fidelity International, nastiňuje tři témata, která budou provázet trhy na cestě do roku 2024.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-02102023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (2.10.2023)

02.10.2023 V minulém týdnu na měnovém páru EUR/USD nedošlo k žádnému obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedočkali jsme se totiž prolomení žádné vstupní S/R zóny. Týden tak byl na EUR/USD bez obchodu.
C:\fakepath\káva.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 4,5 pct

29.09.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku spíše klesaly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražil cukr a v posledních měsících i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu 4,5 procenta.
img

Nike po výsledcích roste o 8 %

29.09.2023 Včera po skončení seance reportovala společnost Nike, Inc (NKE.US). Známý výrobce obuvi se však již delší dobu potýká s negativním sentimentem kolem svého podnikání. Společnost Nike nebyla sama, kdo zažíval těžké období, protože pandemie si vybrala svou daň na všech výrobcích obuvi. Zvýšené náklady na dopravu, ale také vleklé situace v Číně spolu s globální inflací, vysokými cenami ropy, vlny a polyesteru způsobily pokles marží v obuvnickém sektoru, což jsme viděli i na cenách akcií společností. Včera zveřejněná čísla však začínají vrhat světlo na konec tunelu v obuvnickém sektoru a zdá se, že se tento sektor pomalu staví na nohy.
img

HDP ČR, zpřesněné údaje, 2Q 2023

29.09.2023 Zpřesněné údaje o výkonu české ekonomiky za letošní druhé čtvrtletí hlásí o něco slabší výkon HDP, než se původně soudilo.
img

Polsko tankuje nejlevněji v EU, nafta už je dražší než benzin

29.09.2023 Ceny pohonných hmot v 38. týdnu (18.09-25.09) na Slovensku opět pokračovaly v růstu. Nejvíce opět vzrostly ceny motorové nafty, a to o 0,17 centů za litr, což je za týden nárůst o 1 %. Benzín však zdražil o něco méně, a to o 0,5 %, tj. o 0,09 centů za litr. V průběhu tohoto týdne by se však motoristé mohli dočkat očekávaného obratu v cenách nafty u pump, které postupně rostou nad cenami benzinu. Důvodem jsou v současné době škrty kartelu OPEC+, ale také nový dočasný zákaz vývozu ruské nafty, který způsobuje výrazný nárůst světových cen nafty.
img

Meta představila své první produkty založené na generativní AI pro spotřebitele

28.09.2023 Americká internetová společnost Meta Platforms dnes představila své první produkty založené na generativní umělé inteligenci (AI) určené pro spotřebitele. Patří mezi ně mimo jiné chatovací systém, který dokáže generovat textové odpovědi a vytvářet realistické obrázky. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-27092023-47-zm.jpg

Snahu zlepšit veřejné finance v eurozóně brzdí zpomalující ekonomika

27.09.2023 Vlády zemí eurozóny se v příštím roce pokusí zlepšit své veřejné finance zrušením drahých dotací na ceny energií. Výraznějšímu zpřísnění fiskální politiky ale brání pomalejší hospodářský růst a obavy z rozhořčení voličů. S odkazem na úředníky z eurozóny to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Americká obchodní komise podala antimonopolní žalobu na Amazon

27.09.2023 Americká Federální obchodní komise (FTC) včera podala dlouho očekávanou antimonopolní žalobu na americký internetový obchod Amazon. Tvrdí, že firma zneužívá svou dominantní pozici na trhu k vlastnímu prospěchu a nutí spotřebitele platit za zboží vyšší ceny, informovala agentura Reuters. FTC rovněž požádala soud o zvážení, zda by neměl firmu Amazon přinutit k prodeji některých aktivit, aby tak zastavil negativní dopady na spotřebitele. Akcie Amazonu včera ztrácely přes čtyři procenta. K žalobě se připojili generální prokurátoři ze 17 členských států USA.
C:\fakepath\trader-27092023-37-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.09.2023 1) Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, prodá své aktivity v Rusku nově vzniklé burze CommEX. Firma o tom dnes informovala na svém webu. Finanční podrobnosti transakce nezveřejnila. Binance zdůraznila, že nebude mít pravidelný podíl z tržeb CommEX a nemůže v budoucnu koupit zpět akcie prodaného podniku.
img

Federální obchodní komise žaluje společnost Amazon

27.09.2023 Mnozí z nás jistě znají společnost Amazon (AMZN.US). Obří společnost, která provozuje snad největší online nákupní platformu. Kromě této hlavní činnosti poskytuje předplatné svých filmů a televizních pořadů, předplatné své knihovny elektronických knih, vlastní platformu Twitch, provozuje největší cloudovou službu AWS, provozuje také fyzické obchody a poskytuje řadu dalších služeb, díky nimž je tak známou a úspěšnou společností.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Korelace měn | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CAD | CHF/JPY | USD/MXN | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Auditor | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní obchodování | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | ECOFIN | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Fond fondů | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | LIBOR | Last Trading Day | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | PEG | PPI index | Pasiva | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Hospodářské otázky | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Euronext | Credit Suisse | Peter Schiff | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Burzovní regulátoři | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | First notice day | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | Kasino | Zlatý důl | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Coca Cola | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoinu | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Big Mac | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena elektřiny na burze | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Čínská banka | Členové eurozóny | ČNB intervence | Devalvace měny | Devizové trhy | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Rakouska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fond | Etoro | Eura | EURNZD | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do drahých kovů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční pojištění | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investiční záměry | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurs koruny | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz CAD | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Lira | London metal exchange | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna libra | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s akciemi | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování na komoditních trzích | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Osobní finance | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk On | Roboti | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Švédská koruna | Světové ceny ropy | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Teorie pravděpodobnosti | Těžba bitcoinů | Těžba diamantů | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Webináře | WTI | xForex | Zahraniční měny | Založení účtu | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Akontace | Andrej Babiš | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | CEE | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Dluhopisový index | Dluhové trhy | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Janet Yellen | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Příjmy z dluhopisu | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Tim Cook | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Čekací doba | Instrukce | Intervenční nákupy | Převis | Primární emise | Vypořádání kontraktu | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Investiční téma | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | FND | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Genesis trading | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Investment | Kurz USD/CZK | Německá burza | Slušný zisk | Traders | IMPOSSIBLE | Forex analýza | U.S. Bank Wealth Management | National Securities | Aramco | Rhodium | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Daiwa Securities | Western Union Business Solutions | Rabobank | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Macquarie Capital | PVM Oil Associates | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | Energy Aspects | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Oxford Economics | ABN Amro | CME Group | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | TradingFloor.com | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Action Economics | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | MIG | City Index | Norinchukin Research Institute | Ole Hansen | Moody's Analytics | PwC | Next Finance | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | High Frequency Economics | PVM | Barrick Gold | BBC | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Washington Post | FX strategie | Agentura DPA | Sója | Forex asistent | The Guardian | WACC | Sentix index | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Finanční trhy dnes | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Expanzivní měnová politika | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Fundamentální výhled | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | BMW | Televize ARD | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Čínský renminbi | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Finančníci | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Henry Hub | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Salomon Brothers | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Finanční poradenství | UBS Wealth Management | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Index britských akcií FTSE 100 | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | AMP Capital | Akcie v Asii | Na volné noze | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akce centrálních bank | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles kurzu britské libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Index burzy | Akcie v Británii | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Prognos | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | Institut Prognos | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Obchodování na forexových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra k dolaru | CySEC | Zajištění | Největší obchodník s ropou | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Komoditní index DJ-USB | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Elektronické peněženky | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Depozitní sazba ECB | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Země používající euro | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | U.S. Bank | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Index amerických akcií | Výběr zisků | Přebytek ropy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Hlavní ekonom britské centrální banky | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování libry | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G7 | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Tisková konference ČNB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v EU | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Business Insider | Investec | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Index KOSPI | Bridgewater | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | JP Morgan Asset Management | Generali Investments | Zhodnocování dolaru | Rhodium Group | Akcie Kofoly | Rystad Energy | Finlord | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Belviport Trading | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Bitcoinový fond | CIBC | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Daňové změny | Vývoj ceny hliníku | Tradeo | Lipow Oil Associates | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Makroekonomické zprávy | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | BHS | Andrej Rády | Ceny pšenice | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Akcie na trzích | World Gold Council | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Roklen24 | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | MT4 Supreme Edition | Hlavní index burzy v Torontu | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Palladium | Úřad pro finanční služby | Investování do kryptoměn | Hlavní fundamenty | GlobalMarkets | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Vývoj BTC/USD | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Obchodování s Bitcoiny | Měnové zajištění | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Monero | LTC | ETH | ETC | XRP | Bolívar | Kontrakty na bitcoin | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Creditreform | Vývoj ceny pšenice | Ropné měny | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Dealogic | Index S&P/ASX 200 | Power Exchange Central Europe (PXE) | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Fox Business | Inteligentní investor | Coinmate | Binance | Kryptoměna ethereum | Boom kryptoměn | NEST | Masivní výprodeje | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | CFG | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Platforma pro kryptoměny | Reklamy na kryptoměny | Krypto burzy | Nákup digitálních měn | Technologie kryptoměn | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Ceny lithia | Digitální peněženky | Online kasina | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Elektronické obchody | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Odliv dividend | Začít investovat | Geopolitická rizika | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Ekonomické výsledky | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Hodnota majetku domácností | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Komoditní index Bloombergu | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Tržní hráči | Posilování dolaru | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | FINRA | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Kurz EUR/CZK | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Slabý jüan | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Tržní hodnota Amazonu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | Hongkongský dolar | HKD | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Korunový trh | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Poskytování investičních služeb | Vyšehradské fórum | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | NIESR | Rostoucí akciové trhy | Tržby Amazonu | Macquarie Group | Finanční skupina | Mileniálové | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Vývoj české koruny | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Největší kryptoměna | Goldenburg Group Ltd | Intercontinental Exchange | IG | Next Generation | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | Kim Fournais | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Výkyvy na trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Systém bitcoinu | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Výhodně investovat | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Snížení volatility | CFD DAX | Poptávka po americkém dolaru | Obchodování na burzách | Silný frank | Makléřská společnost | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Levi Strauss | Primární nabídka akcií | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Nejvýznamnější burza | Vývoj na dluhopisovém trhu | Primární nabídky akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Obchodníci s kryptoměnami | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Klesající cena | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Instacart | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Finanční produkty | Drobní obchodníci | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | ECB a monetární politika | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Posilování kurzu koruny | Vyjádření analytiků | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Optimismus na akciových trzích | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Liberum | Infineon | Infineon Technologies | Příjmy Ruska | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Ztráty dolaru | Akciové strategie | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Nabídka akcií | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Dolarové sazby | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Volatilita na EURUSD | Prezidentka ECB | Volný čas | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Cena diamantů | Akcie a ETF | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Zhodnocení finančních prostředků | STAR | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Capital Partners | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Ceny kávových bobů | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ztrátový obchod | Napětí na trzích | Nordea Bank | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Úspěch na akciovém trhu | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akcie automobilky | Ekonomika Hongkongu | Americké futures | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Visual Capitalist | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Bohatí | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Cena niklu | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Broker Consulting Index | Růst mezd | Akcie automobilky Ford | Papírové peníze | Tisk peněz | Uvolňování měnových politik | KB | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | Tržní pozice | US500 | Dánská centrální banka | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Majitel firmy | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Stablecoiny | Prodeje nových aut | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | UCITS | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní praktiky | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Korunové sazby | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Kurzarbeit | Oslabení české koruny | ESG | Český HDP | GOOGL | Ceny palladia | Čas jsou peníze | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | CFRA Research | Akcie roku | Investice do platiny | F1 | Makroekonomický výhled | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Pohled na zlato | Odhady ČNB | Edge | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Kakao | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Státní ropná společnost | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | SMMT | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Oslabení čínské měny | Oslabování japonského jenu | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | Světové akciové indexy | TOPIX | Střadatelé | První investoři | Rozpočtová politika | US30 | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | TV Nova | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Michal Dvořák | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | Zombifikace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Výdaje státního rozpočtu | Larry Kudlow | Trinity | Jakub Seidler | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Dodržování obchodního plánu | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | Dvojitý vrchol | František Táborský | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | Státní investiční fond | RPSN | Landesbank Baden-Württemberg | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Průměrná hodnota | Analýza dat | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Investiční nálada | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Achim Wambach | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | 4G | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Zasedání vlády | Přebytek obchodu | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | United Auto Workers | Generální ředitel | Společnost GM | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Česká měna dnes | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Kapitálové požadavky | Ekonomiky v eurozóně | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Bulgari | Nejbohatší | Jednání mezi USA a Čínou | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | Admiral Markets Forex Kalendář | Guvernér polské centrální banky | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Legislativa | Německá spotřebitelská důvěra | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Administrativa prezidenta | Konglomerát LVMH | Domácí měny | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Kalendář událostí | Americká data | Čínský průmysl | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Důvod ke změně úrokových sazeb | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | EUR Index | AION | Hospodářské záležitosti | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Inflační cíle | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Tvorba fixního kapitálu | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Swingové maximum | Struktura HDP | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Martin Stránský | Záměna | Trading Places | Konkurenti | Too Big to Fail | Vládní bondy | Financovat | Agresivní obchodování | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Petr Dufek | 4GLD | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Růst japonské ekonomiky | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Deficit zahraničního obchodu USA | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čtyřhodinový graf | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Nově zahájené stavby domů | Stavební produkce | Vlastní nemovitost | Data z průmyslu | CFD World | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | European Central Bank | Klíčový support | Poptávka centrálních bank | Paul Volcker | Globální vývoj | TA3 | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výzkumný institut | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Úroky snížit | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Goldenburg | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Projekt Libra | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Chuť k riziku | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Pokračující protekcionismus | Světové obchodní organizace | Výsledek voleb | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Dovoz aut | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | NN Group | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Temelín | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Chování centrálních bank | Nálada v USA | Registrace automobilů | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Zpracování kovů | Automobil | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Optimismus investorů | FedEx | Evropská spotřebitelská důvěra | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Káva Arabica | Next Finance Markéta Šichtařová | Tempo růstu americké ekonomiky | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Boháči | Dot-com | Růst mezd v USA | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | WHEAT | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | EY | Předvánoční obchodování | Důvěra domácností | Nálada českých spotřebitelů | Eugal | Údaje z Číny | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Roční růst | Citelné zdražování | Snižování stavů | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Visa (V) | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Index šanghajské burzy | WIG20 | Vývoj měnové politiky | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční ředitel | Počet výdělečně činných osob | Evropské PMI | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Slabý ekonomický růst | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | Údaje ministerstva | Placení daní | Akcie výrobce elektrických aut | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Elizabeth Warrenová | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Chris Williamson | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Commodity index | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropský maloobchod | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Apache | Výprodeje akcií | Analytik skupiny AXA | Finální odhad | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Středoevropské měny dnes | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Nákup devizových prostředků | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Počet volných míst | Von der Leyenová | Sezónnost | Zpomalující ekonomika | Hýbat trhy | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Centrální vláda | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Šéf Ifo | Výhled Fidelity International | Solidní výnosy | Zemědělství | Rekordní maximum | Obavy z konfliktu | Brad Bechtel | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Horší časy | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Nedostatek zakázek | Míra inflace v ČR | Spotřební koš | Inflační překvapení | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Vývoj měnového páru USD/MXN | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Obchodní sankce | Přebytek bilance | Bankroty | Počet bankrotů | Galaxy Crypto Index | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Růst spotřebitelských cen v Británii | Růst německé ekonomiky | Koruna sílí | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Zájem o nová auta | Nová auta | Růst cen výrobců | Ceny v zemědělství | Tržní služby | Inflace v Rusku | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Výsledky americké banky | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Hodnota Amazonu | Britské společnosti | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Cyklus růstu | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Hladiny podpory | Prognózy ČNB | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Prezidentka Christine Lagardeová | Bilance zahraničního obchodu USA | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Belt and Road | Chudoba | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Firma Avast | Cena akcií společnosti Tesla | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Anglie | Internetové monopoly | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Tuzemská spotřebitelská důvěra | WHO | Souhrnný index aktivity | Aktivita firem | Výkon evropské ekonomiky | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Silné měny | Koruna oslabuje | American Express | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Zahájení intervencí | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Závislosti na Číně | Bluechip | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Finance Group | Situace okolo koronaviru | Důchody | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Dedolarizace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | Epidemie SARS | IHNED | DISH | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Akcie na burze v Hongkongu | Las Vegas Sands | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Směrnice EU | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Tvrdá práce | Volné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Důvěra britských spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v Británii | Úsilí | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | OCP | Techničtí obchodníci | Obchody | Indická vláda | Nový fiskální rok | DRFG | Výdaje | Daňová optimalizace | Slevy na dani | Finanční úřad | Daň z příjmu | Nálada výrobců | Průmyslníci | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Rosstat | Index nových zakázek | Next Finance Vladimír Pikora | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | Přerušení vývozu | Výrazné ztráty | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Tescan | Americký ISM | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Převody peněz | Poselství o stavu unie | Maloobchodní tržby v EU | Korporátní výsledky | Adidas | Adidas v Číně | Americká společnost | Společnost Nike | Údaje o vývoji trhu práce | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoj české inflace | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Žádost o vstup na burzu | Warner Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Bipan Rai | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Palivové dříví | Brent Crude Oil | NFP data | Britský statistický úřad | VoxEU | Digitální peníze | Mezinárodní finanční instituce | Propad průmyslu | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Akcie AbbVie | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Dopady koronaviru na ekonomiku | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Posílení libry | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Aktivita v sektoru služeb | GEM | Největší švýcarské banky | Využití umělé inteligence | Ekonomické dopady koronaviru | Index CSI 300 | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Craig Erlam | Noviny | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | Rizika globální | Akcie Novavax | Spekulativní pozice | Šíření onemocnění | Index Standard & Poor's | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity v sektoru služeb | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Zásah centrálních bank | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | AXA ČR | Tržní úrokové sazby | Míra nezaměstnanosti v EU | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Zasedání OPECu | Hospodářská politika | Nižší sazby | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie PepsiCo | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Kolaps cen | Výsledek zahraničního obchodu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Výsledky HDP | Výsledky HDP eurozóny | Inflace v únoru | Důsledky koronaviru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | Extrémní růst | WP | Cenové války | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Globální dění | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Počet firemních bankrotů | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | Kweichow Moutai | MSCI China | ishares China | Opatření vlády | Solidarita | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Průmyslová výroba v Číně | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Nízká cena ropy | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Americká seance | Poskytovat investiční služby | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Kabinet | Opatření americké centrální banky | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Nízká likvidita | Velmi nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Třída aktiv | Špatné výsledky | Průzkum Fidelity | Pokles české ekonomiky | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Silný pokles | Kolínská automobilka | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | Anton Siluanov | Gazprombank | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Světová ekonomická krize | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Propad poptávky | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Obavy o likviditu | Vypořádávání transakcí | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Ekonomický rozvoj | Nemoc COVID-19 | Výhled poptávky | Rory Gamble | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Potenciální změny | Počet nakažených | Čerpací stanice | Historický pád cen ropy | Pád cen ropy | Historický pád cen | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Německý hospodářský institut | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Refinancování dluhů | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozhodnutí bankovní rady | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Posílení dnes | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Nová stimulační opatření | Brett Hartl | Nízké ceny benzínu | Americké ministerstvo energetiky | Ekologické organizace | Ropné cenové války | Nejnižší ceny ropy | Zásobníky | Texas | Louisiana | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Euro na dolar | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Milton Friedman | Přísná opatření | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Ekonomiky zasažené krizí | Algoritmy | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | WM | Katar | Salmán | MPO | MPSV | MF | Senátorka | Komentátor | NPR | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Doplnění kapitálu | Iracionální | Obchod se ztrátou | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Rozpočet Německa | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství vládních dluhopisů | Neomezené množství | Chris Rupkey | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Leverate | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Pomoc velkým korporacím | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Anomálie | Tomáš Raputa | Podpůrný balíček | CPI v Británii | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Propad indexu | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Výhled tvorby zisku | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ministr vnitra | Dlouhé (long) pozice | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hranice měnové politiky | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Poptávka po surovině | Potenciál | Příjmy a výdaje domácností | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Finanční prostředí | The Economist | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Tempo růstu CPI | Propad HDP | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Viry | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace v Německu | Březnová inflace | Hospodářské dopady šíření koronaviru | Izrael | Guvernér izraelské centrální banky | Amir Jaron | Fiat Chrysler | Fond EU | Negativní důsledky koronaviru | Reálné mzdy | Riziko inflace | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Ekonomický propad | Nigérie | Angola | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Slovenská centrální banka | Slovenská vláda | Solidní růst | Ekonom IHS Markit | Ekonom IHS | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Jaderné války | Války | EGAP | Schodek | Březnová data | Petr Zahradník | Poradce | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Švédská vláda | Společnost UC | Johanna Jeanssonová | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Invia | LTV | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | Americké žádostí o podporu | British Airways | Letecká společnost | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Aktivita ve službách | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Tesla dnes | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Ekonomické škody | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Omyl | Thierry Breton | Ropný průmysl | Trumpovo tweetování | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Signály oživení | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Cushing | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Míra nezaměstnanosti v březnu | Masové propouštění | Stav devizových rezerv | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Rušení objednávek | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Propad cen nemovitostí | Nezaměstnanost ve Spojených státech | CBS | Gernot Blümel | Jihoevropské země | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Zastavení ekonomické aktivity | Vývoz komodit | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | Cena benzínu | Dostatek energie | CIA | NÚKIB | Tajné služby | Španělská vláda | Španělé | Síla ČNB | Pákistán | Německé automobilky | Oliver Zipse | Snížení produkce | Oživení cen | Abdalazíz bin Salmán | Nákup automobilů | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výsledek hrubého domácího produktu | JPM.US | WFC.US | Čínské oživení | Jana Mücková | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | Domino’s Pizza | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Massachusetts | Více peněz | Inflace v březnu | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | RJO Futures | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Dluhopisy s kratší splatností | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | WELL | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Prognóza Evropské komise | Globální výhled | Ron Klain | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | Růst daní | Galaxy Securities | Larry Hu | Obavy společnosti | Uzavření továren | Vládnoucí strana | Úspěšný systém | Oživit ekonomiku | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | Poradenské společnosti | Analytici poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Nákup ropy | USD za barel | Američtí těžaři | Potravinové krize | Květnový kontrakt | Levná ropa | Japonský export | Madrid | CMC | Rizikové averze | Červnový kontrakt | Purple Trading Štěpán Hájek | Global Wealth Management | Propad ceny ropy | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | ESPN | Tlak medvědů | Dílčí index | Producenti ropy | Hrubý domácí produkt Číny | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | CPI v Kanadě | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Ropné velmoci | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Problémy amerických těžařských firem | Postavení USA | Americký ropný institut | Ropný institut | Poptávka po pohonných hmotách | Fungování ropného trhu | MFF | Uvolňování karanténních opatření | SARS-CoV-2 | Index důvěry v eurozóně | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | Nálada spotřebitelů v USA | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Výzkumný pracovník | PMI ve službách | Evropská data | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Domácí obchodování | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | Propad sentimentu | Náklady na obsluhu dluhu | Indikátory ekonomického sentimentu | Amundi | Kristina Hooper | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Poklesy HDP | Evropské méně | Americké státy | Data z trhu práce | S&P Case-Shiller index | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Průzkum ČSÚ | Důvěra francouzských spotřebitelů | Odhady výsledků | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | Propad poptávky po ropě | Cenový propad | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Čas na nákup akcií | Americký HDP | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | SMA 100 | Náklady na financování | Dubnová inflace | Dubnová inflace v eurozóně | Energetické úspory | Shell | Energetická společnost | Spotřebitelské výdaje v USA | Výzkumná skupina | Maloobchod | Finanční polštář | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Epidemiolog | Gilead | Zisk firmy | Rakouská vláda | Robert Holzmann | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Blízký východ | Tweet | Zvyšováním těžby | PMI z výroby | Dopravci | Akcie padají | UBS Global | Průměrná míra nezaměstnanosti | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Důvěra ve výrobním sektoru | Futures na zemní plyn | HG měď | Růst výnosů | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Tržby maloobchodníků | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | HashRate | FOMO | Hospodářství EU | Export v dubnu | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Průmysl v březnu | Napětí v čínsko-amerických vztazích | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Očekávání do budoucnosti | Alexander Krüger | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Tisknutí peněz | Bilance aktiv | Riziko deflace | Prodat dluhopisy | Výnosy na dluhopisech | Deflační tlaky | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Vládní deficit | Ekonomické výhody | Soudní řízení | Huobi | Quantitative Easing | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | Obavy z dopadů koronavirové krize | Italský statistický úřad | Evropský datový kalendář | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Podezřelé transakce | Členské státy | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny | Koronavirová nákaza | Ústup inflace | Akcie Nike | NKE | Průmyslové kovy | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Wienerberger | Nezaměstnanost ve Francii | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Potlačovaná poptávka | Čínské letecké společnosti | Cestování do zahraničí | Čínští turisté | Propad daňových příjmů | Hypoteční banka | T-Mobile | Auta | Ojetiny | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Dopad covid-19 | Xiaomi | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | De Beers | Alrosa | Levné peníze | Face the Nation | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Velké peníze | Digitální revoluce | Takeši Minami | Recyklace | Manažerka | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Stratég firmy | Počet firemních bankrotů v Německu | Prodej vozů | Celní režim | Nový celní režim | WMT.US | Britský trh práce | Fiskální stimul | Více riskovat | Obchodní režim | Nový obchodní režim | UK Global Tariff (UKGT) | UK Global Tariff | UKGT | Historický propad ceny ropy | Oživení globální poptávky | Státní podpora | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Manažeři | České ceny | Zájem o hypotéky | Contemporary Amperex Technology | Klíčové oblasti | Nekonvenční měnové politiky | GSK | Důvěra spotřebitelů | Důvěra spotřebitelů v evropskou ekonomiku | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | LMC Automotive | LMC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | GlobalData | Předsedkyně Evropské komise | Aktivity společnosti | Počet žádostí o podporu v USA | Kanadská data | Čínské hospodářství | Renault | PMI v eurozóně | Josh Frydenberg | Akcie v Hongkongu | Splunk | Americká obchodní komora | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Exim Tours | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Krátkodobý dluh | Německá průmyslová a obchodní komora | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Důvěra v ekonomiku v květnu | Dislokace | Globální ekonomické zotavení | Ekonomické zotavení | Zdravotnický průmysl | Technologická revoluce | Regionální nerovnosti | Ocenění nástrojů | Taktická alokace aktiv | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | OKD | Pronájem nemovitosti | Investované peníze | Kia | Mondelez | JDE | Nezkušení investoři | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Fraport | Index akcií | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Soběstačnost | Investice do energetiky | Měsíční průzkum | Pokles investic | Agentura IEA | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Inflace v Německu v květnu | Ekonomická důvěra v eurozóně | Lukoil | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výhled cen elektřiny | Výhled cen | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Nissan | Automobilka Renault | Index spotřebitelských úvěrů | Průraz | Fundraising | Nové úvěry | Záchranný balík | Plán Evropské komise | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Soubor pravidel | Zbrojovka | Slabá poptávka | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Státní kasa | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Velcí producenti | PEPP | Britské firmy | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Ondřej Vičar | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Vedení společnosti | Antivirus | Start-upy | Waymo | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | České e-shopy | Internetové prodeje | Statistiky z trhu práce | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Nepřipravenost | Opatření spojená s koronavirem | Průmyslové recese | Pokračování růstu | OCBC | Tropická bouře | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Süddeutsche Zeitung | Index Nasdaq Composite | eMarketer | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Odraz mrtvé kočky | Ropná krize | Premier League | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Parlament dnes | Největší světová ekonomika | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | HDP Itálie | Nižší DPH | Subvence | Agentura APA | APA | Investice do dlouhodobého majetku | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Objem vládních stimulů | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Rozsáhlé investice | Hospodářský propad | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Guvernér švýcarské centrální banky | Splasknutí bubliny | Propad cen | Začátek trendu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nakažených koronavirem | Druhá vlna pandemie | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Finanční výbor | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Společnost Rhodium | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Vyšší daně | Daň z tabákových výrobků | Poptávka po ETF | Představenstvo | Finanční ústavy | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | ITC | Druhá vlna | Počty nových případů | Výrobci aut | Ekonomické aktivity v eurozóně | Průzkum Reuters | Analytik Purple Trading | LULU | Lululemon | Nízké sazby | Mississippi | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | ARD | Živnostníci | Paušální daň | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Google Pay | Velké investice | Majitelé firem | Vrcholoví manažeři | Oživení ekonomické nálady | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Podmínky ve výrobě | Den obchodování | Německá nezaměstnanost | Nákupní apetit | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Letošní úroda | Úroda | Úroda obilovin | Reshoring | Horizon Europe | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Ukrajinská vláda | Objem zakázek | Objem zakázek v německém průmyslu | Hlavní index Nikkei 225 | Šéf banky | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Stavebnictví v květnu | Exporty | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | Novavax | Nákupy přes internet | Maloobchod v květnu | MAM | Růst cen domů | Ant | Prostor pro další růst | Alexandr Solženicyn | Kanadská data z pracovního trhu | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Fond obnovy | Nizozemská vláda | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Generace Z | Mladé generace | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Riskování | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Koronavirová situace | Členové kartelu OPEC | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Reputace | KLM | Slabý americký dolar | NEXO | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | Chrysler | Americký maloobchod | Německý maloobchod | Růst tržeb | Šok z koronavirové krize | Umělá inteligence (AI) | Kanye West | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Květnový růst | American Depositary Receipt | Ethereum 2.0 | Dluh státu | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Průměrný příjem | Daňové příjmy státu | Spotřební daně | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Makro zprávy | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Reálná hodnota | Vývoj tržní kapitalizace | Vývoj čistého zisku Tesly | Vývoj čistého zisku | Společnost XTB | Investování do Tesly | Republikánští senátoři | Rostoucí ceny komodit | Byty v Praze | Výše daně | CVVM | Znovuotevření ekonomiky | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Cybertruck | Semi | Model 3 | Korekční fáze | Akcie těžařů | KGHM | Silvercorp Metals | Čeští spotřebitelé | Konjukturální průzkum | Důvěra v domácí ekonomiku | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Německý ukazatel | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Index Ventures | Oliver Pursche | Status rezervní měny | Porušení pravidel | Progres | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Mírná korekce | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Index spotřebitelské důvěry GfK | Bohatí lidé | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Americké vládní dluhopisy | Natland Group | Insolvence | Druhá vlna COVID-19 | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Společnost PwC | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Výhled německé ekonomiky | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Silné momentum | Překvapivý růst | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Správci fondů | Obnovení růstu | Turistický ruch | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Rekordní deficit | Hugo Boss | Společnost Hugo Boss | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Výzkumy | Indonésie | Stagflační vývoj | Stagflační vývoj ekonomiky | Vysoký přebytek | Digitální ekonomika | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Tempo růstu průmyslové výroby | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Země Perského zálivu | Růst zaměstnanosti | Významné události | Růst měny | Časový horizont | Smíšený signál | Pokles ruské ekonomiky | Růst HDP Itálie | Časový úsek | Klesající tendence | Inflace v červenci | Možné zisky | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Sázka na růst | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Sputnik V | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Koupěschopnost | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Radikální změny | Čas na nákup | Indikátory sentimentu | Rostoucí počty nakažených | Počty nakažených | Czechoslovak Group | Setkání zemí OPEC | Velký propad | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Marks & Spencer | Hnojiva v zemědělství | Hnojiva | Očekávaný růst ceny lithia | Růst ceny lithia | C.W. CFD World | Upozornění na rizika | Rystad | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Bitstock.com | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | The Times of Israel | Hodnota Applu | Ocenění na burze | Goodyear | Výrobce pneumatik | Trh s futures | PLUG | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 200 | Růst důvěry | Světová rezervní měna | Snížení DPH | Období zvýšené volatility | Pohyby dolaru | Vesa Equity | Hurikán Laura | Slábnoucí americký dolar | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Zisk a tržby | Hospodaření vlády | Nižší výdaje | Kryptotrh | Výrobní sektor | Výrobní index | Americký soud | Venezuela | Německý regulátor | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Kolaps těžby v USA | Kolaps těžby | Vývoj těžby surové ropy | Představitelé ECB | DIA | Přístup na burzu | Výrobce baterií | SPAC | IT společnosti | České maloobchodní tržby | Bert | Seznam Zprávy | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Brexitové dohody | Delta Airlines | Výhled ekonomiky eurozóny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Oficiální měna | Odborníci | Peso | Ekonomické odhady | Rentabilita | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Větší zdanění | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Trafigura Group | Američtí investoři | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | VOW3 | Narůstající ceny | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Firma Berkshire | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Obchod dne | CFR | Bloomberg Intelligence | Inditex | Sílící dolar | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Elektřina na pražské burze | ČNB úrokové sazby | Slabší kurz | Ekonomické dopady pandemie | Vodíkový pohon | Cena termínovaného kontraktu | Cena kávy robusta | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Caroline Bainová | Nadbytek kávových zrn | Sklady v Brazílii | Pražírny | Vývoj ceny kávy | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Rozdělení akcií | Unity | Britský zákon | Zákon o vnitřním trhu | Kontroverzní britský zákon | Britský zákon o vnitřním trhu | Cena elektřiny se na pražské burze | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | LG Chem | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Pandemie v Evropě | Očekávání ČNB | UR TRADE FIX | UR TRADE FIX Ltd | Evropský automobilový průmysl | Politici | Podnikatelská důvěra v Německu | BloombergNEF | Vyhlídky světové ekonomiky | Objemy peněz | Americký trh s bydlením | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Jacinda Ardernová | Investiční prostředí | Ropovody | Plynovody | Údaje o sentimentu | Micron | Stav ekonomik | Americké prezidentské kampaně | Prezidentské kampaně | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Zadlužení země | Snížit emise | Počet úmrtí | Riziko poklesu cen | App Store | Grubhub | Nárůst HDP | Biden | USA Joe Biden | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Tokijská burza | Sapporo | Průměrný kurz koruny | Fiskální pomoc | Tuzemští obchodníci | Druhy ropy | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Údaje o výkonu HDP | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Digitální euro | Vinci | Začít spekulovat | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Epiq | Průmyslové zakázky | Růst průmyslových zakázek | Snižování nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Aktuální reakce trhů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Průmyslová produkce v srpnu | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Agresivní strategie | Raiffeisen investiční společnost | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | HB4 | Pšenice HB4 | Udržitelné investování | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Naspers | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Ceny bytů | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Přitažlivost americké měny | Jaroslaw Kaczyński | iPhone 12 | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Oživení německé ekonomiky | Americký ekonom | Walgreens | Klíčový okamžik | Jihokorejské společnosti | MicroStrategy | Významné riziko | Norský státní investiční fond | Akciové portfolio | Michael Hewson | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Nárůst případů koronaviru | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | Dílčí indexy | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Průzkum PMI | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Canalys | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Reálný HDP | Poptávka a nabídka | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Holger Schmieding | Bidenovo vítězství | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Grains Index | Bloomberg Grains Index | Bed Bath & Beyond | BBBY | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | Pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | MMM | JP Morgan Chase | VFC | JNJ | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | Poklidné obchodování | Tržní výhled | Očekávané výnosy | Odklad splátek | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Jon Guinness | SolarEdge | Státy Evropské unie | Reakce zlata | Zynga | ZNGA | Průmyslová výroba v září | Electronic Arts | Výrobce videoher | T-Mobile US | Itochu | Akcie Coca-Coly | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | MCD | MCD.US | Pfizer Inc. | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Bull run | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Hospodářský vývoj | Balík akcií | Celosvětová poptávka po zlatě | PDD | Pinduoduo | Rozpočtový rok | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Týdenní tržní výhled | Zisky bank | Investorská nálada | Letecká doprava | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Polská vláda | Pád cen | Snižování daní | Kurz liry | GPS | GPS.US | Schválená dividenda | Spotřební daň z nafty | Komise pro mezinárodní obchod | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Hormel | Představitelé americké centrální banky | Fear of Missing Out | Elektronická evidence tržeb | S&P Global Inc | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Spotřebitelská poptávka | Poptávka v eurozóně | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Ekonomické uzavírky | INTC.US | AAPL.US | Ceny PHM | Riziko brexitu | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | Tesco | Používání hotovosti | Investice do vody | GME | GameStop | Spotřebitelské ceny v ČR | CD Projekt | Akcie Airbnb | Cenový skok | Výběr akcií | Budoucnost investování | CELO | LULU.US | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | TABAK | Průmyslová produkce USA | H&M | BIDU | Očkování | Cointelegraph | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | Dohody Evropské unie | Vesa Equity Investment | Peníze navíc | Maďarská vláda | Orbán | Kapitalizace Tesly | Emise akcií | IPO společnosti | Zajištění proti riziku | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Krizový balík | Ceny aktiv | MGM | Spotřebitelská nálada v USA | Vývoj spreadu | Klimatická opatření | Burzovní prázdniny | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Uzavírání ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Galaxy Crypto | Cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto | Voda | Nálada v české ekonomice | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Lukáš Novotný | Venezuelský bolívar | Celní spor | Měnový pár EUR/PLN | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | Emise dluhopisů | Investoři v USA | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Nikola Corp | Výhled na rok | mBTU | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Český výrobní sektor | PMI ve výrobě | Aktivita v britském průmyslu | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu Británie | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Opatření na pomoc firmám | Pomoc firmám | Zastánci bitcoinu | Zvýšení těžby | Počet bankrotů v USA | Chris Kruse | Německá inflace | Komentář Radomíra Jáče | Volby prezidenta | Sentiment v eurozóně | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Investiční manažeři | David Rosenberg | Rosenberg Research | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Prosus | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Dopad na akcie | TUI | TUI Group | Český maloobchod | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | VPC | Bakkt Inc. | VPC Impact Acquisition Holdings | Hodnota Bakkt | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | Zoom Video | DCA | Zpomalující inflace | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Nemovitosti v Česku | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Fiskální impuls | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Obchodovaný měnový pár | Velikost obchodu | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | Carlos Tavares | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | SNY | CARA | MJ | Cannabis ETF | ACT | Ceny diamantů | Měsíční data | Futures na indexy | Efekt na trhy | WU | Indexy na Wall Street | Jack Ma | Německé ceny | Nová emise | Josep Borrell | Situace na trhu | xForex.cz | Důvěra v ekonomiku ČR | Hotovostní transakce | DHL | United Parcel Service | Deutsche Post DHL | Philips | UPS | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Nálada v ČR | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | Marriott | PEP | PEP.US | Streamovací služby | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | SWKS | Skyworks Solutions | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Velikost společnosti | Nákupní horečka | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Obchodní omezení | Activision | ATVI.US | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | General Motors (GM.US) | GM.US | Supercyklus | HAS | Hasbro | Nákup bitcoinu | Daňové zvýhodnění | BofA Securities | Piper Sandler | Maersk | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Hodnota dogecoinu | Budoucí cena | Prodloužení karantény | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Nedostatečné dodávky | Elektroauta | Trojité dno | Trendové linie | Inflace na Slovensku | Růst produktivity | Historické mince | Sales Associate Director | James Bullard | CETIN | Akcie Air France-KLM | Bilance obchodu | Předpověď akcií | Akcie Tilray | Kering | KER.FR | KER | AIG | Americká pojišťovna | V4 | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | WFC | Akcie Wells Fargo | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Zasedání turecké centrální banky | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | Porušení zákona | PMI indexy | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Nová strategie | Manufacturing PMI | Stimulační politika | Platby kryptoměnami | Třetí vlna | Makroekonomický vývoj | Zlepšení ekonomiky | Cena prasat | Cena prasat v ČR | MXN | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Čeští podnikatelé | Graf US500 | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | CNBC Street Signs Asia | Street Signs Asia | Posílení české měny | Trendy komodit | NKLA.US | NKLA | Covidová opatření | Plán zisků | Finanční zdraví | Obchodování s emisemi (ETS) | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Zakladatel Alibaby | Rohlik Group | Herní průmysl | Antidumpingová cla | Libanonská libra | LBP | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Výroky z ECB | Akcie na burzách v Asii | Siemens Energy | Nivea | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Příznivé údaje | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Technologické podniky | Mnoho peněz | Zmeškání příležitosti | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Banco Santander | Britská společnost | Britská firma | Pandemická opatření | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | Tempo očkování | ČSA | Apple (AAPL.US) | IWH | Fidelity | Průzkum analytiků | Pandemická omezení | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Silná inflace | Akcie růstových firem | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Risk-on sentiment | Tržby ve službách | Gap (GPS.US) | Dnešní videokomentář | Společnost Nokia | Výprodej dluhopisů | Společnost eToro | VOW3.DE | Aleš Hála | Řecká vláda | Míra inflace v EU | Holubičí tón | Decentraland | Decentraland (MANA) | Turistická sezona | Holubičí Fed | Vývoj ceny železné rudy | Ceny železné rudy | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | V.US | Liberty Steel | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Zvolení Joe Bidena | Indikátory v eurozóně | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Společnost Procter & Gamble | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | Hypoteční splátky | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Výhled Saxo Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ekonomický sentiment v eurozóně | Silný výhled | Bidenův plán | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | Jobs Plan | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | CPI Property Group | CPI Property | Micron (MU.US) | GRMN | LMT | Analýza nastavení | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Globální finanční systém | Maloobchod v únoru | EDF | Celoroční výsledky | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Meziroční vývoj jádrové inflace | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Masters | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | Jádrová inflace v ČR | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Xilinx | Power Exchange Central Europe | Slovenská inflace | Občané eurozóny | Hospodářské instituty | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | COIN | Držitelé kryptoměn | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Krypto trh | Eurodolar dnes | Vstupní náklady | AA | Ceny ropy Brent | Silvia Ardagnaová | Vývoj na měnových trzích | Akcie tabákových firem | British American Tobacco | Dunhill | Pall Mall | Lucky Strike | Cigarety | Spotřebitelské výdaje v Německu | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Zimní olympijské hry | Zotavování Číny | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Nezaměstnanost mladých | Strach z inflace | LME | Ceny mědi dnes | Bronz | Mosaz | SKIET | SK IE Technology | SK IE Technology (SKIET) | Premiér Mario Draghi | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | General Electric (GE.US) | Raytheon Technologies | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | GE.US | Aktuality z komoditních trhů | Odhad letošního růstu ekonomiky | United Parcel Service (UPS) | Techy | Vysoká cena | ERA | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Objem transakcí | Investiční aktivum | Internetové společnosti | Výpadky v dodávkách čipů | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Stav českého průmyslu | Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Santander | Platby kartou | Cena povolenek | Rekordní cena povolenek | Rekordní cena emisních povolenek | DOGE | Dluhový strop | Tempo ekonomického růstu | Investiční poptávka | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Vývoj průmyslu | Čistá energie | Optimismus na trhu | Hospodaření firem | Pandora | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Znalost trhu | Společnost Primagas | Primagas | Panasonic | Francouzská společnost | Pařížská burza | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Saxo Group | Index hongkongských akcií | Arca Investments | Arca | Shiba Inu | Výkonost průmyslu | Výkonost průmyslu v eurozóně | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Systém obchodování | Ceny ve výrobě | Ceny producentů | Indická centrální banka | USDA | Vyšetřování Binance | Spotřebitelská nálada Michiganské univerzity | Cenové úrovně | Zápis z jednání ČNB | EEX | Hospodářské stimuly | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Ceny realit | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Obchodování s emisními povolenkami | Makléřská společnost Robinhood | Wall Street akcie | Turów | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Petrus Advisers | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Důvěra v tuzemské ekonomice | Ochota riskovat | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | Sentiment spotřebitelů | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Navýšení důchodů | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Luckin Coffee | Cenový PCE index | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Retailový obchodník | Ceny dřeva | Václav Holler | CRYFIN | Cena dřeva | Výhled růstu české ekonomiky | První zvýšení sazeb | Naše hospodářství | MNB | Státní rozpočet ČR | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum | Petrus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | ANZ Research | Inflace v OECD | Impulzy | Provozovatel kin AMC | Nadnárodní společnosti | Přístup k riziku | Čínský vývoz a dovoz | KOL | Omezování nákupů aktiv | Nevládní organizace | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Salvador | Proinflační faktory | Zlevnění potravin | FAST | Nůžky bohatství | Zákonodárci v USA | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Vyvážené portfolio | Lídři G7 | Úroveň supportu | Snižování nákupu aktiv | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Tržní síly | Dodávky plynu | Obyvatelé eurozóny | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | OK POINT | Zdražování cen | Investice z Číny | Platidlo | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Zprávy z kryptotrhu | BTC vs. USD | ETH vs. USD | Wise | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Euro a inflace | Evropské továrny | Dolarový dluh | Rozklad meziročního růstu inflace v eurozóně | Rozklad meziročního růstu inflace | Cíl Evropské centrální banky | Utržené dolary | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Další kryptoměny | Zvyšování daní | IWC | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Schůzce FOMC | Reflační obchodování | Lucia Žárska | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | NEV | NEV (New Energy Vehicles) | Graf akcie | Denní graf akcie | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Daňový úřad | Zajištění bezpečnosti | Oligopol | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | WISE | DPH u elektřiny | Zátěžový test | Jak profitovat | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | NASA | Solární panely | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Životní pojišťovny | Tornádo | Trh dnes | El País | Streamovací společnost | Společnosti Netflix | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Výhled na letošní rok | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Dopady pandemie covidu-19 | Prodejci automobilů | Kybernetické hrozby | Inflace v eurozóně v červnu | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Dluh vládních institucí | Technologie | MAN | Americký výrobce | Mutace koronaviru delta | Protipandemická opatření | Nové zákony | Pomalejší inflace | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Odhad letošní sklizně | Makléřský podnik | Růst společnosti | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Spekulativní obchodování s akciemi | Obchodování s akciemi podniků | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Minimální sazby daně | Sazby daně | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Dluh firem | Koncentrace | Egypt | Energetický regulátor | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | Top energetické akcie | Energetické akcie v Evropě | Futures s dodáním elektřiny | Vývoj spotové ceny elektřiny | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | Vývoj ceny akcií EDF | Iberdrola | Vývoj ceny akcií Iberdrola | TSMC | Videohry | Cenový rekord | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Problémy se subdodávkami | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | JAR | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Smartphony | TSM | TSM.US | Americký trh | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Intel Corporation | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Ceny suroviny | Nové tituly | Základní úrokové sazby ČNB | Pohyby měnových párů | Mutace delta | Uzavření dohody | Recese ekonomiky | Recese americké ekonomiky | Wealthspire Advisors | Současný trend | Globální ceny | Kávová zrna | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Úřad pro finanční etiku | Pokles poptávky | Jednání ECB | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Futures na kávu | Exponenciální průměr | BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Letní období | Flexibilita | Stabilní zisky | Načasování | Varianta delta | Boom | Pinpoint Asset Management | Spotřebitelský sektor | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Výrobce elektromobilů Tesla | Zisk firmy Apple | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Tržby majitele Googlu | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Nálada mezi německými spotřebiteli | Pandemie a práce z domova | Trh s digitální reklamou | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | ABB | Současné ceny | Reposazba | Společný podnik | Google Play | Výsledek hlasování | Bilion | E.ON Energie | Dodávky čipů | CAR | Polovodičové společnosti | Guidance | Tuzemský HDP | Vyšší inflace v Německu | Nedostatek zboží | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | Dvojité recese | Výhodný směnný kurz | Dřevo | HICP | Technické znalosti | Vnější prostředí | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | PIE | Růst výrobních cen | Logistika | KBC Group | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Růst průmyslových cen | Continental Resources | Obavy z šíření koronaviru | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle Corp | Albemarle | SWDA | Projekce | Účetní období | Internetové obchody | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Úvěry na bydlení | Paramount | Comcast Corp | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Subdodávky | Ceny rýže | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Zajišťovny | Plány společnosti | Logistické problémy | Uvedení na burzu | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Růst v oblasti služeb | Společnost Equinor | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | BioNTech | Drahota | Ceny v dopravě | Červencová inflace | Červencová meziroční inflace | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SHIB | ADS | Akcie Adidas | Starbucks (SBUX) | RWE Gas | Pioneer Natural Resources | Koninklijke Ahold Delhaize | Objem peněz | Hackeři | Ocelárny | Asijské země | Společnost Admirals | Dnešní kalendář | Americké ceny | Kryptoměnová platforma | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Pozitivní korelace | Regulatorní prostředí | Byty | Klíčové makroekonomické ukazatele | Saldo fiskálního rozpočtu | Úroveň dluhu | První odhad | Akcie Home Depot | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Home Depot (HD) | Rick Meckler | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Richemont | Streamovací společnosti | Islamistické hnutí | Tokeny | Meituan | Ceny nových aut | Ceny nových osobních aut | Medián | Bonusy | CRH | Laxman Narasimhan | Berkeley | Zápis Fedu | AvaTrade | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Očekávaná inflace | SpaceX | SAMR | Státní správa pro regulaci trhu | Státní správa pro regulaci trhu (SAMR) | SPOT | Výrobní inflace | Americká ministryně financí | Jmenování Powella | Funkční období | Komfortní zóny | Školení | ASX | SXXP | Janus Henderson | Proočkovanost | Vlna pandemie | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | David Vagenknecht | Dominion Energy | Agilent | Virgin Orbit | Milan Teplý | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Očkování v zemi | GPEF IV | GPEF | Růst výroby | Radan Hanzl | David Vondra | Insighters | Genesis Capital Growth | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Bloomberg News | Společnosti | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Měnové unie | Národní měny | Guardian | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Společnost Rivian | Shrinkflation | Smrskflace | Vrcholy | Dna | The Times | Digitální platby | Výkon společnosti Moderna | Výkon společnosti Carrier Global | Carrier Global Corp | Carrier Global | Carrier | Farma společnosti | PayPal Holdings Inc | Výkon společnosti PayPal | Finanční možnosti | Polská inflace | Prazdroj | Bitcoinové peněženky | Telco | Evergrande | Katastrofy | Výkyvy počasí | China Evergrande | Lenka Kalivodová | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Růst trhu | Rychlý růst | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | RBC | NFT | Zájem o NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | Automatic Data Processing | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | El Salvador | Prezident El Salvadoru | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE) | Chang-čou | Ekonomický potenciál | Oživení na trhu s diamanty | Zájem o diamanty | Signet Jewelers | Klenotnictví | Klenotnictví Signet Jewelers | Ceny surových diamantů | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Program odkupu aktiv | Hospodářský růst v eurozóně | Althea Spinozzi | Konfederace | Reakce centrální banky | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Evropský index | Finanční ředitelka | Česká společnost | Společnost Walmart | Extrémní počasí | Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Gucci | Saint Laurent | Balenciaga | Luxusní značky | Čínský index | Macao | Sands China | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | VDMA | Bukele | Prezident Bukele | Etherea | Výrobní podniky | Řízení kapitálu | Ztrátové pozice | Ceny kovů | Dodržování pravidel | Pracovní den | Developer Evergrande | Smart kontrakty | J.P.Morgan | Airbus SE | Warner Bros | Corporate Governance | Akcie čínských společností | Evergrande dnes | Amsterdam | Leasingové společnosti | Růst sazeb ČNB | Utahování měnových podmínek | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | Obavy finančních trhů | Tečkový graf | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | VanEck | BNP | Sentiment indikátory | Investice do těžby | Pokračování trendu | UBS Group | UBS Group AG | Nedostatek elektřiny v Číně | CDU/CSU | FDP | Sociální demokraté | Konzervativní unie | Tim Ghriskey | Kryptoanalytik | Samou | Čepro | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Reorganizační plán | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Henry Hub v Louisianě | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Paras Anand | Úročení | Cenový šok | Cena DOGECOINu | Gamble | Salvadorská vláda | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Palivové trhy | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Globální inflace | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Organizovanost | Těžby Bitcoinu | Nová vláda | Zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Adler | Napjatá situace | Anders Nysteen | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | OTP | Výrobci potravin | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Zvýšení dodávek plynu | Nákup plynu | Dmitrij Peskov | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Výrobní ceny v Číně | Drahá ropa | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Vývoj produkce | Pravidla hry | Giorgia Meloniová | Kryptoměnové společnosti | Non-Fungible Tokens | Nezaměnitelné tokeny | Snížení schodku | Investiční možnosti | České Radiokomunikace | Bristol-Myers | Procter & Gamble (PG.US) | AlixPartners | Nedostatek polovodičů | Verizon Communications (VZ.US) | CSX | EQT | Fidelity Leading Indicator | Crest Communications | e-CNY | Digitální jüan | Čínské centrální banky | ProShares | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Oculus | Reakce ČNB | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Juraj Karpiš | VFC.US | Poměr výnosu | Snap | Rozpočtové schodky | Rozpočtový schodek Spojených států | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Kuny | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Nálada v ekonomice | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | ServiceNow | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Robert Koopman | Návrh rozpočtu | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Hra na oliheň | Seriál Hra na oliheň | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Klima | Peněžní prostředky | Allianz SE | Plyn v EU | Metaverse | MANA | Stephen Brennock | Burger King | Rivian Automotive | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gascade | Avis | Index francouzských akcií | Avis Budget | Přístup ke kryptoměnám | Odkupy akcií | Polygon | Fialova vláda | Producenti kávy | IG Metall | RIVN | Maxim Manturov | Trh s elektromobily | Čínský realitní sektor | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Bjornan Tonhaugen | Tisková zpráva | Hospodaření českého státu | Tencent Music Entertainment | PYPL.US | Indexy pohyb | Drahé energie | Velkoobchodní ceny plynu | Podmínky na trhu | Messari | Poptávka po kovech | Globální dodavatelské řetězce | Meta (Facebook) | RIVN.US | Růst polské ekonomiky | Asijské měny | Společnost | Nové emise | Stratégové | Cartier | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Walmart (WMT.US) | NTES | Burzovní cena | Největší světoví producenti kávy | Největší světoví producenti | Tim Hortons | Lokální lockdowny | Raketový růst | Růst ceny kávy | Raketový růst ceny | Slabý brazilský real | Nepřízeň počasí | Další růst sazeb | Data o výrobní inflaci | ESG investice | Dopady inflace | Jak chránit úspory | Ruský plynovod | Spotřebitelské ceny v Británii | Výrazný růst inflace | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | American Petroleum Institute | Míra inflace v Rusku | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Ross Stores | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | Crypto.com | Futures na americký dolarový index | TJX | RIA Novosti | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Kohl's | Ropný šok | Lockdowny | TIM | Pozemky | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | Ceny BTC | Innogy | Turecké měny | Propad měny | Index technologického trhu | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Trh s platinou | Celosvětový trh | Celosvětový trh s platinou | WPIC | Světová rada pro investice do platiny | Světová rada pro investice do platiny (WPIC) | Booking Holdings | Booking | Společnost Booking | Změny klimatu | Obchodník s energií | Vivo Energy | Engen | Obchodník s komoditami Vitol | Helios Investment Partners | Pohonné hmoty a maziva | Vivo | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Globální nedostatek čipů | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Nová mutace | EuroZprávy | Omikron | Pokles měny | Vliv na forexový trh | Skutečný výsledek | Zhodnocení měny | Futures kontrakty na úrokové sazby | Kontrakty na úrokové sazby | Úrokové diferenciály | Omicron | Operace na volném trhu | Nominální úroková míra | Reálná úroková míra | Záporná inflace | Jak úrokové sazby ovlivňují měny | Jak předpovídat sazby | Sazby centrálních bank | Pokročilí forexoví obchodníci | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Aktuální ekonomické údaje | Úroková sazba měny | Investice do projektů | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Očekávání úrokové sazby | Růst české měny | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | Změny tržních očekávání | Carry trade obchody | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | Nálada na trzích | Švýcarský frank (CHF) | Banka Credit Agricole | Výhled Fidelity | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | Sezonalita | Bear market | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Drahý plyn | Výhled české ekonomiky | Prodej kávy | Nejvýraznější propad | Vietnam | Občanské války | Globální problémy | Trh s kávou | Špatné počasí | Nižší náklady na úvěry | Zlotý | BofA | Největší švýcarská banka | NatWest | Postavení na trhu | Situace ve Spojených státech | Předpověď počasí v USA | Předpověď počasí | Vývoj zásob plynu v USA | Vývoj zásob plynu | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Vývoj LNG | Vývoj LNG kapacit v USA | Vývoj LNG kapacit | Míra inflace v Turecku | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Investování do virtuálních tokenů | Arm | Zemědělci | Christopher Rupkey | Podnikání v Číně | Akcie výrobce čipů | Upozornění na rizika investic | Participace | Zprostředkování financování | Nařízení o crowdfundingu | Regulovaný crowdfunding | Poskytování regulovaných finančních služeb | Poskytování platebních služeb | Nabízení investičních tokenů | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | L'Oréal | Potravinářská firma | Tržní hodnota americké společnosti | Covidová pravidla | Výkon průmyslu | Optimismus spotřebitelů | Optimismus spotřebitelů ve světě | Prognózy inflace | Emise uhlíku | Britská ministryně | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Relativní stabilita | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Ceny energií v Evropě | Vánoční rally | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Pyramida | Letadlo | MATIC | Obchodní tipy | Bundesnetzagentur | Meziroční inflace v ČR | Technická rezistence | Obchodní signály pro ropu | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Jamal | Společnost China Mobile | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Mluvčí Kremlu | Krátkodobý výhled | Akcie CarMax | CarMax | KMX | KMX.US | Akcie CarMax (KMX.US) | CarMax (KMX.US) | Lidé v Turecku | Základní sazba | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | TerraUSD | Odvětví cestovního ruchu | RBL Bank | Akcie RBL Bank | Malé banky | Hráči na trhu | Čipová krize | Focus | Největší americké firmy | Firmy podle tržní kapitalizace | Největší americké společnosti | Zvýšení slevy na poplatníka | Vliv na ceny | Telefónica | Těžební společnost | Logistické společnosti | Plynová krize | Purple Trading Jaroslav Tupý | Výzkumný ústav | Resolution Foundation | PayPay | Konvergence | Covidové krize | Jiří Šimáně | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | LGES | Získané peníze | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Klaus-Dieter Maubach | Tržní hodnota Applu | Turecká inflace | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Grafické karty | Těžař | Polská NBP | Kartel OPEC+ | Pokles zlata | Altria | Snížení emisí uhlíku | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Zvyšování sazeb Fedu | Bodyarmor | Společnost PayPal | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Tengiz | Kvalita aktiv | Evropský orgán pro bankovnictví | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Ruský plyn | Instacart | Nemoc covid-19 | Nedostatek hliníku | American Industrial Partners | Wenyu Yaová | Analytička společnosti ING | Lehký kov | Michael Widmer | Celosvětová spotřeba | DAO | Gate | Výhled pro rok 2022 | ASR Nederland | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Lucid Group | LCID | Lucid | Hypomonitor | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Organizace spojených národů | Big tech | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Akcie francouzské EDF | Potíže EDF | Le Parisien | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Inflace v zemích Evropské Unie | Realitní skupina CPI Property Group | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Těžby bitcoinů | Hashrate | Uhelné elektrárny | XTB Online Trading | Húsíové | Akcie Activision | Hry | Call of Duty | Cena akcií společnosti | Politické problémy | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Dražší energie | Heureka | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Ukrajinské hřivny | Napadení Ukrajiny | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Internetová televize | Shell Plc | Royal Dutch | ABP | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Společnost Allwyn | Omniverse | Mesh | Teams | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Ingalls & Snyder | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Centralizované burzy | Riziko volatility | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Snížení daně | Přístup na trhy | Levi Strauss | Akcie BHP | Pozitivní výsledky | Rusko dnes | Vytvoření Pin Baru | Akcie FB | Saipem | Finanční rok | Zemědělská půda | Ebury | Tomáš Kudla | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Hnědouhelné elektrárny | Cena transakce | Sev.en | Akciový graf | Klaas Knot | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy | Evropský orgán pro pojišťovnictví | EIOPA | Zmírnění sankcí | Chipotle Mexican Grill | Krádeže kryptoměn | ALUMINIUM | Argo Blockchain | Mince CRO | CRO | Provident Financial | Provident | Bain & Company | Bain | Glapinski | Coca Cola (KO.US) | Banka Barclays | Americký desetiletý výnos | Under Armour | Futures na S&P 500 | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | St. Louis | Luxusní zboží | Blesk | Čtyřdenní pracovní týden | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Realitní společnost | Roblox | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | RBLX | RBLX.US | Roblox (RBLX.US) | Aurubis | Největší zpracovatel mědi | Zpracovatel mědi | Německá společnost Aurubis | Společnost Aurubis | Intek | KME | Společnost KME | Uzavření transakce | Wieland-Werke | Zutphen | Kupní cena | Válcované výrobky | Decentralizace | Podnikatelský sektor | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index londýnské burzy FTSE | Poslední den obchodování | Anexe Krymu | General Dynamics | Balíček na ochranu ekonomiky | Online vzdělávání | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Microsoft Corp. | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Firma De Beers | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Bezpečné útočiště pro investory | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Ceny zemního plynu v Evropě | Zbraň proti inflaci | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Uvalené sankce | Ukrajinska pravda | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Ruské síly | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Napadení Ukrajiny Ruskem | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Regulátoři v USA | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Sberbank CZ | Nokian | Porušování lidských práv | Švýcarská národní banka | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Kyjev | Západní firmy | Bogdan Maioreanu | Britské kapitálové trhy | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Ukrajinské ministerstvo financí | Růst kryptoměn | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Krize na Ukrajině | Politický tlak | Evropský blok | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Závislost na ruských fosilních palivech | Statista | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | LCID.US | Harmonizovaná inflace | EMISS | Velkoobchodní cena plynu | Kühne+Nagel | Největší evropské logistické firmy | Evropské logistické firmy | Logistické firmy | DSLV | British Gas | Orsted | Dell Technologies | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | Cheniere Energy | Carlsberg | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Dodávky automobilů | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | TUI.DE | Společnost Google | SPARK | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Applepay | Zahájení invaze | Invaze | Trhy s obilím | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Analytici Bank of America | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Zemědělský ekonom | Scott Irwin | Hlavní přístavy na Ukrajině | Obchod s Ruskem | Pěstování plodin | Britská banka | Finská společnost | Švédská nábytkářská značka | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Výkyvy kurzu | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Východní Evropa | Pokles inflace | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | Bojkot | Sběratelé | Snížení spotřební daně | Cox | Cena elektromobilů | Gregory Miller | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Michelle Krebsová | Akcie Occidental Petroleum | Vývoj ceny niklu | Gazeta | Nápojové firmy | Levi's | Řetězec | Majitelé franšíz | Kevin Johnson | Kathleen Brooksová | Minerva Analysis | Ian Peters | Potravinářské firmy | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Peníze pro Ukrajinu | Šéf VW | Vleklá válka na Ukrajině | Andy Jass | Energetická závislost | Závislost Evropy na Rusku | Energetická závislost Evropy na Rusku | Hnědé uhlí | Import ruské ropy | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Rozsáhlé sankce | Bolševické revoluce | Podnikový sektor | Odchod z Ruska | Protiinflační dluhopisy | Západní sankce | Zvyšování marží | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Úrokové riziko | Peter Siks | Dmytro Kuleba | Šéf ukrajinské diplomacie | Pšenice (WHEAT) | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Ukrajinské krize | Arno Antlitz | PSE | Hospodářské škody | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | CBAM | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Fiserv | Dopady války na Ukrajině | Ochranné známky | Povolení dovozu | Potravinářská společnost | Společnost Nestlé | Cenové změny | Politika ČNB | Očekávání nastavení úrokových sazeb | Akcie kybernetické bezpečnosti | Finanční regulátoři | Geico | Verbální intervence | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Aktivisté | Čínští investoři | Výrobce pneumatik Nokian | Britský FTSE | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie ZTE | ZTE | Jojo | Společnost Adobe | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Vývoj důvěry v ekonomiku | Oleg Tiňkov | Ruské ropné společnosti | Dodávky LNG | Caspian Pipeline Consortium | Ropovod Caspian Pipeline Consortium | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | CPC | Ropovod CPC | Velké korporace | Značné riziko | Nízké poplatky | Geopolitické události | Andrew Lipow | Džidda | Požár zásobníku ropy | Jemenští šíitští povstalci | Karačaganak | Novorossijsk | Ruský vicepremiér | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Skupiny PPF | Kroky ČNB | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Těžiště rozpočtu | Řešení kriminality | Nárůst výdajů | Nárůst výdajů na obranu | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Předpověď cen | Allianz Trade | Dodávky ruského plynu do Evropy | Zastavení dodávek | Postavení dolaru | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Graf akciového indexu | Rekordní zisky | FIDESZ | Hnutí FIDESZ | Regulace kryptoměn | Dodávky ruského plynu a ropy | Christiana Sewinga | Studie poradenské společnosti | BDB | Německá bankovní lobby BDB | Bankovní lobby BDB | Bankovní lobby | Klaus Zellmer | Inflační náraz | Vývoz potravin | Protiruské sankce západních států | Sankce západních států | Spirálovitý růst cen energií | Spirálovitý růst cen | Spirálovitý růst | Růst cen energií | Západní sankce vůči Rusku | Emise státních dluhopisů | Petr Fiala | Státní distributor paliv | Výsledek inflace | SushiSwap | GoTo | Ben Laidler | Warner Bros. Discovery | Rosbank | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Inflační data | Správa | Online platformy | Callie Cox | Investiční analytička | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Ceny pohonných hmot v Česku | Vlajkové formace | Vzestupný trend | Zelenskyj | Travelers | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Analýza transakcí | LOGeco | Rizikovost | Poradenská firma | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Reed Hastings | Spoluředitel firmy | Spoluředitel | Společnost Lululemon | Společnost Lululemon (LULU.US) | Lululemon (LULU.US) | Dow (DOW.US) | DOW.US | Akcie Carvana | Carvana | Rekordní inflace | PepsiCo (PEP.US) | Dodávky ruského zemního plynu | Technický výhled trhu | Kiril Petkov | Premiér Kiril Petkov | Potravinová krize | Plyn v rublech | Ministři energetiky EU | Akcie společnosti Adler | Období stagflace | Těžaři s kryptoměnami | Kvantitativní zpřísňování | LuxuryBrands | Smart portfolio | Nejopulentnější firmy světa | Nejopulentnější firmy | Sociální investiční síť | Investiční síť | Tom Hainlin | Šmejc | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Obavy ze stagflace | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Rozhodování o obchodování | Závislosti na ruské ropě | Ropovod TAL | Riziko stagflace | Hlavní investiční analytik | Předpovědi cen | Dubnová čísla | Huw Pill | Occidental | Bloomberg Dollar Spot Index | Dollar Spot Index | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Wall Street výsledky | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | Objem vyplacených dividend | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Foxbit | Dollar General | Indexy S&P | Akcie menších společností | Poptávková inflace | Prudká inflace | Společnost Invesco | EMEA ETF | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Realitní sektor | Borealis | Šéfové | Web3 | Skrytá inflace | Art Buchwald | Mondelez International | Toblerone | Money Saving Expert | Shopmate | Společnost Mondelez | Podíl Ruska | Nárůst zisků | Split Amazonu | Daňové výhody | Jan Frait | Licence brokera | Disclaimer | Snížená finanční páka | Segregace klientských vkladů | Brokerské licence | EU licence | Atos | Stavební společnosti | Zvednutí sazeb | Mimořádné zasedání | Bilance ČNB | Ceny plynu a elektřiny | Daň z benzinu | Zrušení daně na benzin | Daně na benzin | Zrušení daně | Dočasné zrušení daně | Dočasné zrušení daně na benzin | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | Vývoj cen pohonných hmot | Škoda Group | Práva ke značce | DRI | Richard Hindls | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Maxim Rešetnikov | Silné inflační tlaky | Shrnutí obchodní seance | Zisk podniků | Akcie Uniper | Snížení inflace | Výroba v továrnách v eurozóně | Výroba v továrnách | Stagnace poptávky | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Úrokové sazby v eurozóně | EdF | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Prudký růst inflace | Těžební gigant | Obrat v sentimentu | Medvědí rally | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Nominální růst HDP | Akcie Alphabet Inc | Cena BTC | Obchodování CFD akcií | Nord Stream AG | Cenový strop | Strop na ceny pohonných hmot | Získání licence | Úroveň parity | Společnost EDF | Celsius | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Akcie společnosti Cisco Systems | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Středoevropská energetická burza | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Obchodování v pásmu | Skokové posílení | Zvedání úrokových sazeb | Vývoz plynu | Zastavení dodávek ruského plynu | Společnost GSK | Farmaceutická společnost GSK | Haleon | Divize Haleon | Akcie Haleonu | Akcionáři GSK | Stav hospodářství | Tržby Haleonu | Akcie firmy GSK | Sensodyne | Panadol | Centrum | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Rodinné rozpočty | Nárůst zásob | Pokles kryptoměnového trhu | Obchodní aktivity v USA | Fáze expanze | Jak obchodovat cyklické akcie | Necyklické akcie | Jak obchodovat necyklické akcie | Proticyklické akcie | Jak obchodovat proticyklické akcie | Zvyšování cen energií | Kevin Tran Nguyen | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Vývoj zisků | Nominální růst | Hike | AAA firmy | Akcez | Největší kryptoměny | Prime | Stabilita úrokových sazeb | Zelená čísla | Poměr P/E | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Ceny komodit na světových trzích | Britský regulátor | Česká antivirová firma | Eurasia Group | Eurasia | Výrobci automobilů | Akcie společnosti PayPal | Financování úvěrů | Ceny nájmů | Nedostupnost bydlení | Americké kryptoměnové burzy | Zákon o snížení inflace | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Podvodní obchodníci | Šmejdi | Zajištění na důchod | Vysoká ztráta | Rizikovější nabídky | Podstata CFD | Investování úspor | Obchody s CFD kontrakty | Držení stabilních akcií | Držení otevřených pozic | Vymáhání škody | Obchod s využitím finanční páky | Investování prostřednictvím CFD | Výrobce čipů Nvidia | Investiční ředitel společnosti | Aktuální predikce | Oslabení maďarského forintu | Zpráva o inflaci | Válečná daň | Akcie společnosti Disney | Upozornění | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Neel Kashkari | Rýn | Kryptoměnové firmy | České předsednictví | Dlouhodobější trend | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Analytik finančního ústavu | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Model GDPNow | Peníze uložené | BedBath | Lowe’s Companies | Autozone | O’Reilly Automotive | H&R Block | Vertex Pharms | Abbot Laboratories | Hershey | 2U | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Paweł Majtkowski | Německé ekonomiky | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Virtuální realita | Dopady pandemie covidu | Rizikový faktor | Reálné příjmy domácností | Nástup elektromobility | Spalování ropy | Investiční cíle | Wyoming | Ruská firma Alrosa | Firma Alrosa | Svět diamantů | Odvětví diamantů | Mluvčí Alrosy | Kupci z Indie | Akcie banky | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | PlayStation 5 | PlayStation | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny v Německu | Cena elektřiny pro německý trh | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bolest | Výsledek HDP | Společnost S&P Global | Windfall tax | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Ceny energetických komodit | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Kontrakt na burze | Cherry Lane | Akcioví investoři | Vývoj úrokových sazeb v USA | Nidec | Energie v Evropě | P