Pondělí 24. června 2024 21:23
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Obchodní rozhodnutí

img

Cena zlata se drží v růstovém kanálu

24.06.2024 Ceny zlata se z krátkodobého pohledu vyvíjejí v rámci vzestupného kanálu se silnou rezistencí na úrovni 2 336 a 200-periodického jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 2 345. Střední úroveň Bollingerova pásma (20-periodický SMA) a 50-periodický SMA zaznamenaly býčí překřížení a technické oscilátory směřují na sever. MACD stojí mírně nad svou spouštěcí linií nad nulovou úrovní, zatímco RSI tiká vzhůru nad úroveň 50.
img

USD/CHF má v nadcházejících seancích potenciál nastoupit býčí stranu

21.06.2024 USD/CHF se rychle obrátil vzhůru a otestoval svůj 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,8890 poté, co Švýcarská národní banka (SNB) na druhém zasedání v řadě snížila úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, přestože někteří investoři odhadovali, že se výpůjční náklady nezmění. Přeprodané signály přicházející z oscilátoru RSI a stochastického oscilátoru naznačují, že odraz, ke kterému dnes došlo poblíž hranice podpory na úrovni 0,8840, pravděpodobně teprve začal. Investoři si však mohou zachovat určitou opatrnost, dokud 200denní SMA, která se změnila ze supportu na rezistenci, nedá zelenou směrem k 20denní SMA na úrovni 0,8970.
img

Ethereum po prudkém růstu čeká na další pohyb

21.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a přiblížilo se svým maximům z roku 2024, než prošlo silným pullbackem. Zdá se však, že nejnovější pokles je prozatím pozastavený, protože 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se za posledních 10 dní dvakrát udržel. Pokud poslední odraz od 50denního SMA vyvolá pohyb směrem vzhůru, mohla by se dubnová rezistence na úrovni 3710 ukázat jako první barikáda, kterou budou muset býci překonat.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Vzestupný trend na tomto páru pokračuje. Cenová úroveň 158,23 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což vedlo k realizaci prvního scénáře pro nákup dolaru za účelem pokračování trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů, ale až na cílovou úroveň 158,60 se nedostal. Silné statistiky z USA ve druhé polovině dne – zvlášť pokud jde o nově zahájené stavby domů a stavební povolení – mohou páru USD/JPY umožnit další růst. Týdenní údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA mají na trh malý vliv, když odpovídají průměrným hodnotám. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové úrovně 1,0727 v první polovině dne se shodoval s výrazným poklesem indikátoru MACD pod úroveň nula, takže jsem euro neprodával. Nečekal jsem ani na další body pro vstup na trh. Odpoledne bude zveřejněno mnoho statistických údajů. Vše začne údaji o trhu s nemovitostmi a skončí zprávou o americkém trhu práce. Počet nově položených základů a objem vydaných stavebních povolení jsou poměrně zajímavé indikátory a jejich zřetelný nesoulad s prognózami ovlivní směr páru. Týdenní počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech také může vést k růstu volatility, ale jen pokud se odchýlí od průměrných hodnot. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky

20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. června pro začátečníky

20.06.2024 K otestování ceny 1,0747 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Absence zpráv z USA a eurozóny měla velký vliv na objem obchodování a způsobila, že pár uvízl v úzkém obchodním rozpětí. Doufejme, že se dnes něco změní, ale v první polovině dne se téměř žádné zásadní události neodehrají. Kromě zpráv o indexu cen výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně nás nic dalšího nečeká, takže neočekáváme, že by se pár posunul výrazně výše. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0747 v první polovině dne došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD právě začal pohybovat nad nulu, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro nákup eura. V době psaní tohoto přehledu byl signál stále platný a já jsem ho nijak nepřehodnotil ani jsem z trhu nevystoupil. Vzhledem k tomu, že jediným údajem pro druhou polovinu dne byl index trhu s bydlením NAHB, je pravděpodobné, že euro bude vůči americkému dolaru nadále růst a těžit z nedostatku prodávajících i na současných úrovních. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBPUSD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 19. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové hladiny 1,2718 se shodoval s tím, jak indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry a vedlo k růstu páru o více než 20 pipů. Údaje o inflaci ze Spojeného království splnily očekávání ekonomů i Bank of England, nicméně nepřekonaly je, což naznačuje potenciál libry pokračovat v růstu až do zítřejšího zasedání regulátorů. S nákupy buďte ale opatrní, a pokud na denním maximu nebude aktivita, bude lepší odložit long pozice na vhodnější okamžik. Vzhledem k tomu, že jediným údajem na druhou polovinu dne je index trhu s bydlením NAHB, tlak na libru se pravděpodobně vrátí, pokud dojde k neúspěšnému průrazu lokálních maxim. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Měnový pár GBP/USD zaznamenal nová tříměsíční maxima

19.06.2024 GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 postupně zotavoval, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V krátkodobém horizontu sice pár vystoupal na tříměsíční maximum 1,2859, ale rychle se vrátil níže. Pokud by se tento pullback prodloužil, mohl by nedávný support na úrovni 1,2655 fungovat jako první obranná linie.
img

Medvědí tlak stlačil EUR/CHF na nové 4měsíční minimum

19.06.2024 UR/CHF se od konce května nachází ve volném pádu, který nabral na obrátkách po nedávných volbách do Evropského parlamentu a prvním snížení sazeb ECB. Tento měnový pár se v současnosti obchoduje na 4měsíčním minimu, což je přibližně o 4 % méně než nedávný vrchol z 27. května, a v pátek se mu podařilo úspěšně prolomit silnou oblast podpory.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 158,20 byla otestována v době, kdy už indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a byl delší dobu v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci prodejního scénáře č. 2. Jelikož byl pár zároveň v oblasti ročních maxim, byly šance na větší korekci poměrně dobré. Pár USD/JPY ve výsledku klesl o více než 50 pipů.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 19. června pro začátečníky

19.06.2024 K otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho měnový pár GBP/USD vzrostl o zhruba 17 pipsů – a tím to skončilo. Absence údajů ze Spojeného království tento pár v první polovině dne potrápila, ale slabé údaje o maloobchodních tržbách v USA poptávku po libře oživily.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 18. června (seance v USA)

19.06.2024 K otestování ceny 1,2682 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry a vedlo k poklesu o více než 20 bodů. Odpoledne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodu, změnách průmyslové výroby a změnách produkce zpracovatelského průmyslu Spojených států. Pokud se údaje budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může vyskočit, což povede k výraznější realizaci dopoledního scénáře pro prodej. V případě slabých statistik se poptávka po libře vrátí a pár se bude nadále obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)

19.06.2024 K prvnímu testu cenové hladiny 158,11 došlo, když byl indikátor MACD v překoupené zóně, což naznačuje potenciál druhého scénáře pro prodej dolaru. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne může vyvinout další tlak na dolar mnoho údajů – očekáváme zprávy o maloobchodních tržbách, průmyslové výrobě a výrobě ve zpracovatelském průmyslu v USA. Špatné výsledky v těchto oblastech by byly dalším důvodem k prodeji, zvlášť proto, že pár je poblíž ročního maxima. Je nepravděpodobné, že by slabé statistiky prolomily tak silnou úroveň a přinesly růst USD/JPY. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)

19.06.2024 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0719 v první polovině dne došlo, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,0719 s indikátorem MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý scénář pro nákup eura. Ten ale nevedl k výraznému růstu. Ve druhé polovině dne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodních tržeb, objemu průmyslové výroby a objemu výroby ve zpracovatelském průmyslu. Pokud se budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může prudce vzrůst, i když toto je nepravděpodobné. Proto se budu držet spíš strategie obchodování v kanálu. V případě intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
C:\fakepath\xtb-18062024-1.jpg

Sezónnost trhů - skvělá strategie filtrování

18.06.2024 Asi nikoho nepřekvapí, že sezónnost má výrazný dopad i na finanční trhy. Selský rozum nám říká, že dává smysl, aby období léta ovlivňovalo cenu kukuřice a čas Vánoc zase hodnotu akcií retailových obchodů. Jak ale tohoto aspektu v obchodování a investování správně využít?
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 18. června

18.06.2024 Cena 1,2688 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula. Jelikož se tak stalo na konci dne, nehledal jsem nové body pro vstup na trh – bylo totiž jasné, že k dalšímu pohybu nedojde. Absence údajů z Velké Británie, stejně jako dnes, pozitivně ovlivnila poptávku po nákupu libry, ale neočekávám, že by pár výrazně korigoval nahoru. Silný růst nečekám, protože holubičí postoj Bank of England, který bude oznámen ve čtvrtek, přinese nejspíš nový výprodej páru GBP/USD. Čím výš tedy libra půjde, tím větší je šance, že se na trh vrátí velcí hráči, kteří očekávají pokračování klesajícího trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.
img

Trh GBP/JPY narazil na důležitou hranici 200

18.06.2024 GBP/JPY si vyšlápl na dlouhodobou vzestupnou linii na úrovni 200 a v pátek v návaznosti na BoJ vyskočil na nové 14leté maximum 201,59 s možností pokračovat v dlouhodobém pozitivním trendu. Krátkodobé riziko je spíše na straně růstu než na straně poklesu. Konkrétně exponenciální klouzavé průměry (EMA) se sklánějí vzhůru, což podporuje býčí trajektorii na trhu.
img

Měnový pár USD/CAD se pomalu posouvá k důležité resistenci

18.06.2024 USD/CAD se stále vyvíjí nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA), které jsou připraveny k býčímu překřížení, a nad střednědobou rostoucí trendovou linií. Z technického hlediska se oscilátor MACD pohybuje do strany nad nulovou úrovní; stochastický oscilátor však naznačuje negativní pohyb, jelikož vykázal medvědí kříž s liniemi v překoupené oblasti.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 K testu ceny na úrovni 1,0711 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, a omezil tak další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem od prodeje eura upustil. Krátce poté došlo k dalšímu testu úrovně 1,0711, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 k prodeji eura. Výrazný pohyb směrem dolů však nenásledoval. Ve druhé polovině dne se neobjevily žádné důležité statistiky, a tak je nejlepší věnovat pozornost projevům představitelů Federálního rezervního systému, jmenovitě Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Je však nepravděpodobné, že by oznámili něco nového, co by mohlo vést ke zvratu klesajícího trendu, takže je nejlepší jednat ve prospěch pokračování poklesu páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. června (americká seance)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným testům úrovní, které jsem identifikoval. V důsledku toho se nepodařilo najít vhodné body pro vstup na trh. Absence statistik z Británie ovlivnila intradenní volatilitu a zachovala poměrně vysoké šance na pokračování klesajícího trendu, který byl jasně patrný v pátek. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a také projevy členů FOMC Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Oba politici jsou známí holubičím přístupem k úrokovým sazbám. V případě opačných výroků může libra opět klesat. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června

17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance
img

Cena ropy BRENT se nadále drží pod klouzavým průměrem

17.06.2024 Ropa BRENT se vrátila nad střednědobou vzestupnou trendovou linii a po odrazu od čtyřměsíčního minima 76,71 dosáhla silného 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 83,58. Technické oscilátory z krátkodobého pohledu naznačují negativní retracement. Index RSI se mírně svažuje dolů poblíž úrovně 50, zatímco stochastický oscilátor zaznamenal medvědí překřížení linií v překoupené oblasti.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 157,10 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že ceny amerických výrobců v květnu nečekaně klesly. V důsledku toho pár USD/JPY ztratil více než 40 pipů. Dnes bylo oznámeno rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách a komentáře k měnové politice, což vytvořilo tlak na japonský jen a vedlo k růstu amerického dolaru. Skutečnost, že centrální banka zatím s utahováním měnové politiky nespěchá, přiměla obchodníky zbavit se jenu a nakoupit výnosnější dolar na carry trades. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Měnový pár EUR/GBP otevřel s výrazným medvědím gapem

14.06.2024 EUR/GBP v pondělí po nedělních volbách do Evropského parlamentu otevřel s výraznou medvědí mezerou a poslal pár k čerstvému 22měsíčnímu minimu 0,8416. Pár se drží výrazně pod střednědobým obchodním pásmem 0,8495-0,8620, čímž se výhled změnil na negativní. Z technického hlediska stojí ukazatel RSI v přeprodané oblasti, zatímco MACD vypadá extrémně medvědí, neboť posiluje svou klesající tendenci pod svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

NZD/USD se stáhl ze svého tříměsíčního maxima

14.06.2024 NZD/USD se po dosažení dna 2024 na úrovni 0,5851 v polovině dubna nachází v agresivním rostoucím trendu a minulý týden zaznamenal nové tříměsíční maximum. Ačkoli se pár v pátek dostal pod silný prodejní tlak kvůli silnější než očekávané zprávě NFP, v posledních několika seancích se snaží své ztráty smazat. Pokud by se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli nalézt na úrovni 0,6170.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)

14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY v nejbližším období neutrálně, jelikož se v posledním měsíci pohyboval do strany

13.06.2024 USD/JPY se stále vyvíjí pod hladinou odporu 157,70 a výrazně nad střednědobou vzestupnou trendovou linií, přičemž po středečních údajích o americkém indexu spotřebitelských cen a rozhodnutí Fedu nedošlo k výraznějšímu pohybu. Technické oscilátory vykazují smíšené signály. Index RSI směřuje vzhůru nad neutrální hranici 50, zatímco stochastický ukazatel míří na jih a vykazuje medvědí překřížení v rámci svých linií v překoupené oblasti, což naznačuje přetížený trh.
img

Cena překonala hladinu 1,0800, existuje potenciál k oživení směrem vzhůru

13.06.2024 EUR/USD prodlužuje svůj odraz od úrovně 1,0740 po údajích o inflaci v USA, které byly nižší, než se očekávalo. Pár vyskočil nad 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a také nad kulaté číslo 1,0800. Technicky vzato ukazatel RSI momentálně překračuje úroveň 50 směrem vzhůru, avšak ukazatel MACD ztrácí pod svou spouštěcí linií a v blízkosti nulové úrovně dynamiku. V případě, že si kupující udrží kontrolu a prorazí nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii a 20denní SMA na úrovni 1,0840, přivedlo by to cenu k oblasti rezistence 1,0915 - 1,0940.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky

13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
img

Býci zůstávají optimističtí, neboť slabá výkonnost eura neměla na EUR/JPY vliv

12.06.2024 EUR/JPY se dnes obchoduje do strany, protože jenu se nepodařilo využít oslabení eura po nedělních výsledcích voleb do Evropského parlamentu. Pár se stále pohybuje poblíž nedávného maxima 171,56, přičemž japonští představitelé se pravděpodobně cítí o něco uvolněněji ve srovnání s tlakem na trhu z konce dubna. Zasedání BoJ tento týden by se mohlo ukázat jako rozhodující pro krátkodobý výhled EUR/JPY, protože absence jestřábího komentáře v pátek by mohla dát účastníkům trhu zelenou k opětovnému testování intervenčního apetitu BoJ. Momentové ukazatele mezitím ukazují na klesající býčí tlak.
img

Trh Ethereum zažívá silnou korekci před dosažení maxima

12.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a dostalo na nejvyšší úroveň od poloviny března. Po období obchodování v rozmezí se však cena posunula níže, když se krátkodobé oscilátory stáhly do záporných zón. Pokud by se pullback prodloužil, počáteční podporu by mohl najít na březnovém až dubnovém supportu na úrovni 3260.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar

11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.
img

Francouzský akciový index 40 se propadl o více jak 3 %

11.06.2024 Francouzský akciový index 40 se v pondělí propadl na čtyřměsíční minimum 7 775 poté, co francouzský prezident vyhlásil mimořádné parlamentní volby po ponižující porážce Le Penovy krajně pravicové strany ve volbách do Evropského parlamentu. Index se obchoduje v širokém rozpětí a od březnového dosažení historického maxima nad 8 200 bodů není schopen zaznamenat nová vyšší maxima.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.
img

Cena zlata se v pátek propadla o více jak 4 %

10.06.2024 Ceny zlata se dnes v asijském obchodování pohybovaly v rovnoměrném až nízkém pásmu a vyrovnávaly se s výraznými ztrátami z minulého týdne, protože před zasedáním Federálního rezervního systému a klíčovými údaji o inflaci, které mají být zveřejněny tento týden, sílily obavy z vysokých úrokových sazeb v USA. Žlutý kov se minulý týden propadl z téměř rekordních hodnot poté, co páteční údaje o mzdách mimo zemědělský sektor byly mnohem vyšší, než se očekávalo, což přimělo obchodníky přehodnotit očekávání zářijového snížení sazeb. Spotové zlato vzrostlo o 0,1 % na 2 295,7 USD za unci, zatímco futures na zlato kleslo o 4,0 % na 2 286,78 USD za unci.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 7. června (seance v USA)

07.06.2024 Během dne nedošlo k žádnému z testů úrovní, které jsem popsal dříve. Hlavním důvodem byla především slabá volatilita před zveřejněním klíčových statistik z USA. Na pořadu dne je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrného hodinového výdělku. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení eura. Pokud se stane opak, lze do konce týdne bez obav nakupovat dolar a sázet na pokles tohoto páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost údajům ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejšího obchodování na forexu

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2788 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což na konci obchodního dne omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ukázalo se, že jsem udělal dobře. K žádnému výraznému pohybu nedošlo. Dnes nejsou k dispozici žádné důležité statistiky ze Spojeného království a údaje o indexu cen nemovitostí pravděpodobně nezpůsobí prudký nárůst volatility na trhu. Proto se zaměřím na druhou polovinu dne a důležité údaje z amerického trhu práce a během evropské seance budu raději obchodovat v bočním kanálu. V případě intradenní strategie budu spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

07.06.2024 Cena 155,86 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v závěru dne omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Pár dnes během asijské seance pokračoval v poklesu. Těžko to lze přičítat poměrně rozporuplným statistikám o změnách objemu výdajů japonských domácností a indexu předstihových ekonomických indikátorů, takže to vypadá spíš na rozmísťování pozic před dnes očekávanými důležitými údaji o americkém trhu práce. O tom ale budeme podrobněji mluvit v odpolední prognóze. Zatím budu hledat vhodné vstupní body pro nákupní scénář č. 2 a přitom počítat s obratem trhu a návratem poptávky po poměrně levném americkém dolaru. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

07.06.2024 Cena 1,0885 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. Pár se ve výsledku posunul o zhruba 10 bodů nahoru, nic víc. Reakce na rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby byla velmi slabá, a tak se ve druhé polovině dne nerozvinul uptrend. Dnes se veškerá pozornost upne na zprávy o změnách průmyslové produkce v Německu, obchodní bilanci Německa a Francie, změnách HDP v eurozóně a změnách úrovně zaměstnanosti v eurozóně. Jen velmi dobré ukazatele, zvlášť pokud jde o tempo růstu evropské ekonomiky, zachrání euro před novým výprodejem, který už nějakou dobu hrozí. Nezapomeňte také, že nás čekají důležité statistiky z USA, takže nemusí dojít k vůbec žádnému pohybu. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Ethereum zaútočil na čerstvé dvouměsíční maximum

07.06.2024 Ethereum rostl poté, co v polovině května dosáhl 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA), k čemuž přispělo i regulatorní schválení spotových ETF na Ethereum v USA. Ačkoli cena zaznamenala čerstvé dvouměsíční maximum 3 974, v posledních několika seancích se pohybovala v rozmezí kvůli blížícím se překoupeným podmínkám. Pokud by cena obrátila směrem dolů, okamžitý support by se mohl nacházet na úrovni 3700, což je oblast, která v roce 2024 působila jako support i rezistence.
img

EUR/GBP se opět snaží rozhodně prolomit silnou oblast supportu

07.06.2024 EUR/GBP se dnes obchoduje výše, o něco výše než na nejnižší úrovni od srpna 2022, a v mimořádně důležité oblasti podpory, která opakovaně působila jako spodní hranice a zastavila hybnou sílu medvědů. Euro je od poloviny dubna pod silným tlakem, přičemž klíčovou roli v současném klesajícím trendu hraje poněkud zvláštní struktura dvojitého vrcholu.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 6. června (americká seance)

07.06.2024 Cena 156,38 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a dosáhl včerejších maxim, což ukazuje na jeho stav překoupení. Díky tomu bylo možné vstoupit na trh za účelem prodeje dolaru, což vedlo k poklesu páru o více než 40 bodů. Teď je třeba veškerou pozornost upnout na týdenní údaje o počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a na bilanci zahraničního obchodu. Dobré indikátory jsou důvodem k nákupu dolaru a opětovnému prodeji jenu, zatímco slabé statistiky mohou vážným způsobem ovlivnit vyhlídky páru na růst. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky 6. června (americká seance)

06.06.2024 Cena 1,0870 byla otestována v době, kdy už se indikátor MACD výrazně pohyboval pod úrovní nula, což omezuje další potenciál páru klesat – zejména před důležitým rozhodnutím Evropské centrální banky o úrokových sazbách. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. V druhé polovině dne očekávám prudký a jednosměrný pohyb, takže budu jednat po průrazu úrovní a indikátor MACD budu ignorovat. Kromě rozhodnutí ECB byly v USA zveřejněny také prvotní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a údaje o obchodní bilanci, které by mohly trh ovlivnit. Ale dnes ne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1.
C:\fakepath\banky-06062024.jpg

Role centrálních bank na Forexu

06.06.2024 Forex trh, největší a nejlikvidnější finanční trh na světě, je ovlivňován mnoha faktory, z nichž jedním z nejvýznamnějších jsou centrální banky. Tyto instituce hrají klíčovou roli v určování směru měnových párů a celkového stavu globální ekonomiky. V tomto článku si povíme, jak centrální banky ovlivňují forexový trh a jaké nástroje používají k regulaci ekonomiky.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy na 6. června pro začínající obchodníky. Přehled včerejších obchodů na forexu.

06.06.2024 Cenová hladina 1,2782 byla otestována, když indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což vypadalo jako vhodná příležitost k nákupu libry. Tlak na pár se bohužel po růstu o 10 bodů vrátil. V polovině americké seance se odehrál podobný příběh s hladinou 1,2762. Test v době, kdy MACD začal klesat od nuly, spolu se silnými údaji z USA splňoval požadavky ideálního scénáře k prodeji. Bohužel ale nikdy nevyústil ve výraznější pohyb směrem dolů. Včerejší údaje o indexu PMI pro britský sektor služeb a o kompozitním indexu PMI pomohly držet poptávku po britské libře a ponechat jí šanci na pokračování vzestupného trendu. Dnes se žádné statistiky za Spojené království neočekávají, takže se bude sledovat vývoj v eurozóně a spoléhat na reakci trhu a poptávku po rizikových aktivech po zasedání ECB, které mohou britskou libru táhnout s sebou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 1,0879 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem nenakupoval a nemýlil jsem se. Pár vzrostl pouze o zhruba 10 bodů a poté se zastavil. Včerejší údaje PMI pro sektor služeb eurozóny a kompozitní index byly zklamáním, což vedlo k poklesu páru. Podobné, ale silné zprávy z USA byly důvodem, proč euro během americké seance nepokračovalo v růstu. Dnes se však veškerá pozornost bude soustředit na rozhodnutí ECB o hlavní úrokové sazbě, která bude s 99,99% jistotou snížena o čtvrt procentního bodu, a také na zprávu o měnové politice a tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagarde. Pokud se ukáže, že nedávný růst inflace členy ECB vyděsil, euro bude pravděpodobně pokračovat v růstu, protože snížení sazeb bude v nejbližší době mimo hru. Pokud trh překvapí holubičí postoj regulátora, poklesu EUR/USD pravděpodobně nic nezabrání. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

AUD/CAD konsoliduje nad horní hranicí předchozího býčího kanálu

06.06.2024 AUD/CAD se od 15. května obchoduje do strany a pohybuje se mezi klíčovým supportem 0,9045 a rezistencí 0,9125. Z širšího pohledu se pár drží nad horní hranicí vzestupného kanálu a také nad všemi třemi vyznačenými klouzavými průměry, což znamená, že by býci mohli velmi brzy opět převzít vládu. Denní oscilátory potvrzují domněnku, že dlouhodobějšímu rostoucímu trendu alespoň dočasně došla pára. Index RSI, ačkoli je nad úrovní 50, se obrátil dolů, zatímco MACD, ačkoli je pozitivní, klesl pod svou spouštěcí linii.
img

Akcie společnosti Tesla se nadále drží pod trendovou čárou

06.06.2024 Společnost Tesla patří i v roce 2024 k nejhorším akciím indexu S&P 500, přestože od svého nedávného minima posílila o více než 20 %. V krátkodobém horizontu se cena obchoduje v rámci rozpětí, ale ukazatele hybnosti naznačují, že medvědí síly posilují. Pokud prodejní tlaky zesílí, mohla by cena čelit květnovému supportu na úrovni 168,00. Při prolomení pod tuto spodní hranici by akcie mohly sklouznout k oblasti podpory z března a dubna na úrovni 161,00. Ještě níže by ochranu před poklesem mohlo poskytnout dno z roku 2024 na úrovni 139,00, což je nejnižší úroveň pozorovaná od ledna 2023.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V době psaní tohoto článku se pár posunul dolů o zhruba 10 bodů, čímž si zachoval dobrou šanci na další pokles. Různorodé statistiky o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny poškodily růstový potenciál rizikových aktiv a zabránily kupujícím v opětovném vstupu do trhu. Veškerá pozornost se bude upínat k další várce údajů z amerického trhu práce a podobných zpráv o aktivitě. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní index PMI. Silné údaje budou euro dále posouvat a umožní prodávajícím získat zpět včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 5. června (americká seance)

05.06.2024 V první polovině dne nebyly uvedené úrovně otestovány. Obchodníci ignorovali vcelku normální statistiky o aktivitě v britském sektoru služeb a místo toho se zaměřili na nadcházející podobné zprávy z USA. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti od ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní PMI. Silné údaje budou libru tlačit dolů, zatímco slabé statistiky pravděpodobně oživí touhu po nákupu libry a prodlouží uptrend po delší sestupné korekci. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/JPY vypadá velmi neutrálně a jakýkoli růst nad 170,80 potvrdit pozitivní obrázek

05.06.2024 EUR/JPY nedokázal najít dostatek kupců, aby rozšířil svůj býčí pohyb nad bezprostřední rezistenci 170,80, ale stále se vyvíjí výrazně nad dlouhodobou rostoucí trendovou linií, která se rýsuje od 12. prosince. Otázkou nyní je, zda pár zůstane odolný nad klíčovou oblastí 169,00. Jasný krok pod ni a pod 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) by cenu stlačil zpět k bariéře 167,30.
img

Měnový pár GBP/USD včera vystoupal na nové dvouměsíční maximum

05.06.2024 Měnový pár GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 neustále zotavuje, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V úterý pár zaznamenal čerstvé dvouměsíční maximum, ale rychle utrpěl určité ztráty, protože rally začíná vypadat přehnaně.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky

05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 1,0876 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl jednotnou měnu nenakupovat. A udělal jsem dobře. Pár vystoupal asi o 10 pipů a pak s růstem přestal. Včerejší německé zprávy o nezaměstnanosti zklamaly, a pár v důsledku toho v první polovině dne klesl. Slabé údaje z USA ale ke konci dne vrátily poptávku po euru. Situace pro riziková aktiva by se dnes po zveřejnění indexu PMI ve službách v zemích eurozóny a kompozitního indexu, který zahrnuje slabou výrobní aktivitu, mohla vyvíjet špatně. Slabé údaje budou před zítřejším zasedáním Evropské centrální banky vyvíjet tlak na euro. Index cen výrobců v eurozóně dnes nemusí zaujmout investory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy ze dne 4. června pro začínající obchodníky (americká seance)

05.06.2024 Cena 1,2768 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne bude zveřejněno mnoho statistických údajů z USA, které by mohly vést k výrazným pohybům, byť nejspíš ne ve prospěch libry. Očekávané údaje zahrnují počet nových pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce a změny v amerických továrních objednávkách. Silné údaje budou tlačit pár GBP/USD ještě víc dolů a umožní prodejcům vyrovnat všechny včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 The first test of the price at 1.0845 occurred when the MACD indicator had moved significantly below the zero mark, which, in my opinion, limited the pair's further downward potential and provided a chance for implementing buying scenario #2. A short time later, there was another test of 1.0845, and at that moment, the MACD was already recovering from the oversold area. Unfortunately, I did not see a rebound in the euro, and I decided to exit the market with minimal losses. In the second half of the day, there will be a lot of US statistics, but all of it is secondary in nature, so it is likely that pressure on the euro will remain. Expected data includes job openings and labor turnover from the Bureau of Labor Statistics and changes in US factory orders. Strong figures will push the euro down even further, allowing sellers to recover all of yesterday's losses. Regarding the intraday strategy, I plan to act based on the implementation of scenarios #1 and #2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 155,19 došlo ve chvíli, když ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem dolar neprodával, ale poté se pár vydal celkem výrazně směrem dolů. Odpoledne se dočkáme mnoha statistik ze Spojených států, ale všechny jsou druhořadé, takže dolaru příliš nepomohou. Očekávají se údaje o počtu volných pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce, změny objemu výrobních zakázek ve Spojených státech a index ekonomického optimismu od RCM/TIPP. Slabé ukazatele budou dále tlačit dolar dolů, což umožní aktualizaci nových týdenních minim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Cena 156,64 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Ačkoli údaje z USA přinesly zklamání, které jistě vyvolalo pokles páru, na trh jsem nevstoupil, protože to bylo proti mému obchodnímu systému. Pár během asijské seance dál klesal navzdory slabým statistikám o změně měnové báze Japonska. Je jasné, že slabost dolaru je patrná na mnoha obchodních instrumentech včetně páru s japonským jenem. Je ale třeba si uvědomit, že čím níž pár USD/JPY klesne, tím atraktivněji dané úrovně vypadají pro nákup a pokračování uptrendu. Proto buďte při prodeji opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

04.06.2024 K prvnímu testu ceny 1,2729 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Krátce poté došlo k dalšímu otestování této ceny, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což odstartovalo prodejní scénář (č. 2). Bohužel údaje z USA byly velkým zklamáním, což vedlo k poklesu páru a následné ztrátě obchodu. Dnes nebudou zveřejněny žádné statistiky ze Spojeného království, a tak je možné, že se prodávající v první polovině dne pokusí na trh vrátit a využijí relativně drahé britské libry. Pokud v první polovině dne nedojde k výraznějšímu výprodeji, můžeme během americké seance očekávat další vývoj vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

Medvědi zatím nemají na americkém akciovém trhu SP500 převahu

04.06.2024 Americký akciový SP 500 v pondělí pozvolna rostl a dosáhl intradenního maxima 5 302, aby se vzápětí mírných zisků vzdal a obchodoval se mírně v záporu pod dubnovou hranicí 5 281. Páteční odraz od 20- a 50denních exponenciálních klouzavých průměrů (SMA) zpochybnil případ medvědího obratu trendu a pomohl ukazateli RSI uniknout prolomení pod neutrální hodnotu 50.
img

Měnový pár EUR/CHF se propadl k trendové čáře

04.06.2024 EUR/CHF se od konce prosince neustále zotavuje a snaží se vymazat svůj masivní klesající trend z let 2021-2023. Minulý týden se pár vyšplhal na čerstvé 14měsíční maximum 0,9928, ale rychle se vrátil níže, dokud 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) nezkrotil jeho ústup.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Ropa BRENT se z krátkodobého pohledu jeví neutrálně, ale širší výhled je stále býčí

03.06.2024 Futures na ropu BRENT s dodáním v červenci opět nepřekonaly úroveň 84,47 a v současnosti se vracejí pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Cena se od začátku měsíce vyvíjí v úzkém rozpětí 80,00-84,47. Podle technických oscilátorů ukazatel RSI klesá z překoupené oblasti, zatímco stochastický oscilátor je připraven na medvědí propad, který se odrazil od úrovně 80, což obojí naznačuje medvědí retracement.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 3. června

03.06.2024 Cena 1,2729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup libry. V důsledku toho pár GBP/USD vzrostl o více než 35 pipů. Zpráva o úvěrech ve Spojeném království v pátek ráno výrazně neovlivnila směr páru, ale zprávy z USA spustily nové long pozice a pomohly rozvinout uptrend, kterého jsem využil a který vyústil v dobrý výše zmíněný vstupní bod. Dnes budou zveřejněny údaje o výrobním indexu PMI ve Spojeném království. Pokud překonají odhady ekonomů, mohou obchodníci dál sázet na růst libry, protože na začátku týdne prostě nejsou důvody k prodeji v krátkodobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
Související klíčová slova: Silné korelace | Strategický přístup | Chování volatility v různých obdobích | Vývoj ETH/USD | Býčí pohyb | Tržní směřování | Nalezení obchodního stylu | Skluz v plnění | Zlato v letních měsících | Počet obchodních dní | Akcie na doručitele | Obchodní pásmo | Jak měřit volatilitu | Získej funded účet | Aktualizovaný výhled | Propad ekonomiky | Program kontroly výnosové křivky | Uvolněné měnové politiky | InstaForex Kurz | Transparentnost a odpovědnost | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | MTSE | Zpravodajské události | Ziskový potenciál | Stanovené Stop-Loss | The Funded Trader | Autor SMC teorie | Konstrukce preferencí | Dlouhé pozice | Instrumentové riziko | Dukascopy | Jak funguje psychologie | Strach z chyby nebo ztráty | Války | Ekonomický vliv | Sezónní trendy | Vznikající obchodní strategie | Kurt vom Scheidt | Obchodovat konzistentně | Vývoj | Obecně trading | Sell in May and go away | Program OANDA | Konfederace britského průmyslu | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Aleš Loprais | Údaje z USA | Rychlé zisky | Pohled na indikátory | Pokračování klesajícího trendu | Interbank price delivery algorithm | Pokračování růstu | Silná rezistence | Finbold | Zhodnocení vašich emocí | Dlouhodobý obchodník | EUR/CAD | Zveřejněné údaje | Sezónnost zisků | Transparentnost obchodování | DPH | Blogy o psychologii obchodování | EUR | Reakce dolaru | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | Zbytečné ztráty | Zhodnocení akcií | Býčí formace | Rozdíl mezi ICT a SMC | Nejlepší platformy pro obchodování | Výplaty zisků z fundovaného účtu | Odpočinek | Počet brokerů podporujících cTrader | CRON | Oznámení výsledků | Grafické formace | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Širší souvislosti | Falešný průraz | Akce bez čekání | Akciové společnosti | Obchodování s vyšším kapitálem | Obchodování v praxi | Dnešní obchodování | Mapa k pokladu | Problém předčasného vstupu | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Očekávání v USA | Take Profit | Vývoj akcie MCD | Proces obchodování | Obchodní deficit | Natgas a jeho sezónnost | Vývoj ceny zlata | Struktury trhu | Akcie firmy | Lítost obchodníka | Údaj o HDP | Očekávání | Jmenovitá hodnota | Korelace | Otevřené pozice | Způsoby tradingu | Evropské centrální banky | Začínající obchodníci na Forexu | Poslanci | Uvolněné měnové | Jak rozvíjet trpělivost | Volatilní | L.F. Investment | Akcie Tilray | PMI v eurozóně | Strategie filtrování | Další vzdělávání | Zamyšlení | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | EUR/JPY | cTrader | Meme kryptoměny | EURJPY | Příležitost k nákupu | Trh práce | Příležitost k prodeji | Prodat USD | Pro investory | Predikce možných tržních pohybů | Investice | Pochopení struktury trhu | Chuť k riziku | MACD | Potenciál | Diverzifikace | Support | Fundamenty | Podnikatelské aktivity | Lednová inflace | Přesnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Zkušení tradeři | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Aktuální informace o trhu | Pocity z obchodování | Indicators | Ifo | Webinář | Obchodní pravidla | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Uznávaný online broker | Výkonný ředitel | Býčí kanál | Úrovně rezistencí | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Zdroje příjmů | Bitcoinového ETF | Analýza volatility | Nezávislost | Bitcoiny | Obchodovat pro FTMO | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | Trojitý vrchol | Hnojiva | Nicholas Stern | Dění na trzích | Neemocionální proces | Měnový pár GBP/USD | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | Myšlenky během tradingu | EUR/USD | Technická analýza GBP/USD | cAlgo | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Omezení celkové ztráty | Rozhodování v tradingu | Co je to prop trading | Sydney | Goldman Sachs | Limit na drawdown | SMC (Smart Money Concept) | Vstup do trhu | Neckline | Pravidla strategie | Cena bitcoinu | Nejlepší online casino | Finanční páka | SOK | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Dekompenzační metody | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Procentuální zisk | Nárůst ceny | Opatrný optimismus | Lagardeová | Průměrné mzdy | Historie obchodování | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Průzkum | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | Obchodní terminál | Rozdělení zisků | Účel použití | Psychologické hladiny | Výpočet ADR | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | Vývoj akcie AMZN | Brent | Změna myšlení | IHNED | Španělsko | Uvědomělá praxe | Colorado | Stanovování priorit | Aphria (APHA) | Americký akciový trh | Retracementy | SMA | Vzdělávání | Jak obchodovat akcie | Psychologie a trading | Začátek nového trendu | Dosažení úspěchu | Strategie pro obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Obchodni metody | Reddit | IPDA (Interbank Price Delivery Algorithm) | ESG | Index DOW | Import | Mini terminál | Zvýšení sazeb Fedu | Studium psychologie | Obchodní software | Série ztrát | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Tomáš Rozehnal | Prudké pohyby ceny | Investiční strategie | Styl obchodování | Konopný průmysl | WallStreetBets | Daytrading | Vývoj akcie NVIDIA | Varianční analýza | Podstupování rizika | Burzovní obchody | Větší objemy obchodů | Pravidla risk managementu | Podíl na zisku | Rostoucí ekonomické problémy | Kontrakty | Strach | Chování volatility | Přehnané sebevědomí | Způsob obchodování | Nákupní příležitosti | Propad cen | Akciové investování | AUDUSD | Online obchodování | Interbank indikátor | Psychologie rozhodování | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Časový limit | Realistické cíle | Sentiment na trhu | JPY | Spotřebitelské inflace | Cronos Group (CRON) | Rozhodování o obchodování | Nejoblíbenější sezónní trendy | Casino | Přizpůsobování se podmínkám na trhu | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Analyzovat trh | Projekce | Slabé maloobchodní tržby | Obchodní tipy | Kontrakce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Král kryptoměn | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Sezónnost na základě fundamentálních událostí | Obrat trendu | Dýchání a relaxace | Pokročilé nástroje | Sell pozice | Prodej v květnu | Demo obchodování | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Obchodní nástroje | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Obchodníci SMC | VIP Interbank | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Average Daily Range (ADR) | Dopady na trhy | Medvědí trh | Stav americké ekonomiky | Prognóza | Služby | Vzdělávání a podpora | Akcie NVDA | Události tohoto týdne | John Williams | Saxo Bank | Pařížská dohoda | Long obchod | Léto | Stochastický | Palladium | Prodej v květnu a opusť trh | Americký Fed | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Vzestup bitcoinu | Ropa WTI | Vztahy s komunitou | Slippage | Roční zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Významný milník | Brexit | Tržní signály | Uptrend | Význam sebedůvěry | Environmental, Social and Governance | Easing | Valná hromada | Rozptýlení | Histogram | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | Algo obchodování | Americké ekonomiky | Resistence | Kapitál | Růstové momentum | Analyzování | Kontrakty na ropu | Dlouhodobé investování | Den prezidentů | Podceňování money managementu | Cestování | Broker | Sezónní změny | Distribuce a akumulace podle Wickoffa | Základní kameny konceptu Smart Money | Zastavení ztrát | Oblasti konsolidace | Proražení | Cash flow | Jarní tendence růstu | Reddit WallStreetBets | Pokročilá ekonometrie | Backtesting | Discord | USD | Nastavení indikátoru | Tempo hospodářského růstu | Export | Změna klimatu | Vývoj akciového indexu Nikkei | Dolar vůči jenu | NFLX | Technická analýza | Kontrakt na ropu Brent | Hyperinflace | Tržní pozice | Trh s nemovitostmi | Historická volatilita | Forex Funds | GBP/JPY | Zastavení poklesu | Dobré výsledky | Obchodování s fundovaným účtem | Kapitálové strategie | Pozitivní signál | cTrader vs. xStation | Platformy cTrader | Management | Spotware Systems | Vývoj ceny zemního plynu | Jestřábí komentáře | Plány | Na burze | Aktuální informace | Určení trendu | Vygenerování obchodního signálu | Šok | Průmyslová výroba Německa | Hodnocení současné situace | Reflexe | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počáteční kapitál | XTB Trading | Míra | Oblasti odporu | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Maďarsko | Exekuce | Covid | Pozorování | Růst výrobních cen | Výše dividendy | Obchodování Price Action | Zkušení obchodníci | Ichimoku mrak | Trading Forexu | Konopí | Pokles kurzu | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | Spekulovat | Skutečný výsledek | Cenové tlaky | Plánování obchodů | APHA | FXstreet.cz | Automatické obchodní systémy | Čtvrtletní výsledky | Inner Circle Trader | Dobré návyky | Fintech společnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | OANDA Labs Trader | Cenové úrovně | Burzovní průvodce | Dvojitý vrchol | Volatilita či likvidita | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akcie společnosti Intel | Akcie Google | Dovoz | Pochopení chování institucionálních hráčů | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | NextEra | MT5 | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | VIX index | Kurz dolaru | Tržní pohyby | Jeffrey Sachs | Nikkei | EverTrader | Instagram | Pro tradery | Nominální hodnota | Cenové pohyby | Slickcharts | Kroky centrálních bank | Konvergence | Nejsilnější růst | Doji | Tržní reakce | CFD (Rozdílové smlouvy) | Aktivity v USA | Možnosti navyšování kapitálu | Býčí sentiment | Globální ekonomiky | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Univerzální strategie | Rovnováhy | Trend following | Největší ztráty | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Držení pozic přes víkend | Průmyslová výroba v Německu | Bearish Market | Euforie | Boom | Akciové indexy | Jestřábí postoj | FANG | Makrodata | Maximální denní ztráta | Investoři | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Myšlení | xStation | Investice do solární energie | Nejistoty | MetaQuotes | AMD | Možnost obchodovat | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Média | Nákupní apetit | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Index PPI | Jádrový index | Zisk | Bez rizika | ATR a ADR | Nákupy dolaru | Konzistentní zisky | Zpřísňování měnové politiky | Německý index DAX | Covid-19 pandemie | Vyšší hodnoty | Simulátor obchodování | Patrik Polák | Volatility | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Propadnutí poplatku za výzvu | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Uvědomění a reflexe | Vzorce chování | Předpověď akcií | Purple Strike | Zveřejnění zprávy | Technická analýza BTC/USD | Zápisky tradera | Prezident | Americké prezidentské volby | Ochrana před záporným zůstatkem | Špatné strategie | Nízké úrokové sazby | DOGE | Hold | Krize 2008 | Institucionální objednávky | Odrazy | Přiznat ztrátu | Úspěšné obchodní strategie | Sestupný trend | AUD/JPY | Akcie společnosti Tesla | Kurz jenu | Silná libra | Jak se stát lepším investorem | Pesimismus | Technická analýza EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Kalendářní sezónnost | Boj s inflací | Analýzy | Americký S&P 500 | Environmentální a sociální změny | PMI pro sektor | Investiční | Týdenní pivotní body | Praktické tipy pro obchodování indexů | Vývoj měnového páru | Ukazatel inflace | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Hodnoty VIX | Demokraté | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Strach ztráty | Finanční krize 2008 | Oslabení USD | Uber | Prezidentka ECB | Trojúhelník | Challenge/Výzva | Ekonomický vývoj | Válka | Shooting Star | Solární energie | DAX 40 | Nabídka | Short selling | Dlouhodobé pozice | Death cross | CHF | Obchodní přístup | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Implikace | Výhled na rok 2023 | Analyzujte své chování | Fiskální rok | Potenciální rizika | ActivTrades | Obchodní plán | HDP Německa | Psychika | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Skrill | P/E | Spike | Zpráva | EUR/AUD | Účet s významným obchodním kapitálem | Význam sebedůvěry a disciplíny | Využití času | Hladiny podpory | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Základy technické analýzy | Bitcoin | Nvidia | Údaje ISM | Konflikty | Rozhodnutí centrálních bank | Aurora Cannabis (ACB) | Akcionáři | Emoce | TradingFloor.com | Konzistence | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | S&P | Investiční teorie | Rétorika centrálních bank | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Využití indikátorů | Rok 2024 | Změny pracovních míst | Americký akciový index Nasdaq | Obchodování | Potenciální zisky | Legislativa | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | RoboMarkets | Medvědí kanál | Technický výhled trhu | Analýza emocí v tradingu | Finanční nástroje | Breakout strategie | Trhy s kryptoměnami | Nejnovější údaje | Jak na to | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Úspěšní tradeři | Admiral Markets | ZEW | Výsledková zpráva | Hlavní sezónní trendy | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Fenomén | Nástroje technické analýzy | Japonská vláda | Raw spready | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Peter Lynch | Majitel | Guru | Zprávy | Oanda | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | Murray | Dolary | Tick Chart | Tokeny | Růst inflace | Ceny stříbra | Hodnota akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Systémové nároky | Výnosové křivky | Guvernér RBA | Trades | Ceny ropy | Recyklace | Pohled na zlato | PEPSICO | Hazardní hry | Distribuce | Inteligentní investor | Ceny Bitcoinu | 3M | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Bydlení | NATO | MetaTrader 4 (MT4) | Dnešní data | Akcie 2021 | Analýza transakcí | Cena ropy brent | CZ | Změna spotřebitelských preferencí | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Nerozhodnost | Pravidla řízení rizik | Směřování | Tržní podmínky | Páka | Síla dolaru | Index cen domů | Medvědí divergence | Raphael Bostic | Obchodování s kapitálem prop trading firmy | Obchodování na trzích | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Býčí den | Papertrading | Analýza trhů | Ekonomické oživení | Support a rezistence | Fáze 2 | Zápis ze zasedání Fedu | Fundamentální zprávy | Hedgeové fondy | Obchodníci ICT | Supreme Edition | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Rovnováha na trhu | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Tlak medvědů | Platforma cTrader | Špatné výsledky | Dopady prezidentských voleb | TIM | Fundamentální analýza | Další pokles | Day trading | Silný dolar | Velikost obchodu | Tržní ceny | Australský dolar | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Uplynulý rok | Výkyvy na měnových trzích | Finanční služby | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | Pandemie koronaviru | Sell in May | Proč zvolit právě akciové indexy? | Zkušenosti profi traderů | Kupující | Relaxace | Finanční výsledky | Oslabení měny | Francie | Tvůrci trhu | Pokles HDP | Přímý přístup na trh | Jak rozvíjet trpělivost v tradingu | Objem | DMA | Propad | Aktiva volatilní | For Traders | Posílení kurzu | Seznam úspěchů | Psychologické jevy | USD/CAD | Očekávání investorů | Telegram | Hypotéza | Halifax | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | Psychologické úrovně | HDP eurozóny | Hazard | Správa obchodních příkazů | Federální rezervní systém | Emocionální stav obchodníka | Údaje | Společnost Nvidia | Ředitel Saxo Bank | Zákonodárci | Forexoví obchodníci | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Gisela Böhmová | Postavení na trhu | Alibaba | Růst spotřebitelských cen v USA | Trendová čára | Pád ceny | Výsledky průzkumu | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Prop tradingová firma | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | SHIB | Převodník měn | Dlouhodobý výhled | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Pokračování rally | Uzavírání pozic | Pfizer | Překoupené signály | Prudký růst inflace | Britské libry | Pojišťovny | Posílení amerického dolaru | Velikost páky | Moving Average Convergence Divergence | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | Studie | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Joachim Nagel | Plug-in Admirals Supreme | Cena eura | První obchodní den | Investice do akcií | Průraz | Strategie nákupu | Deficit | Graf | Polsko | Average daily range | Index S&P 500 | Nákup libry | Instrument | Reakce trhu | CFDs | Velké objemy | Patrick Harker | Přehled Signálů | Grafy | První support | Cenová hladina | Rozhodování manuálního tradera | Ropa Brent | Posílení libry | Canopy Growth | Fibonacci retracement | Hypotéky | Vývoj akcie MSFT | Hrubý domácí produkt | Zpráva o měnové politice | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Maximální ztráty | Evropa | Technické ukazatele | Oživení americké ekonomiky | Změny na trhu | Outstanding shares | Obraty | Short | OPEC | Ekonomické události | On-line obchodování | Jednání FOMC | Svíčkové grafy | Názor obchodníků | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Průměrné denní volatility | Index výrobních cen | CAD/JPY | Analyzovat jednotlivé akcie | Johnson & Johnson | Vizualizace | Grafické karty | Trendové indikátory | Disciplína | Zpráva o inflaci | Volatility v různých obdobích | Psychika tradera | Kontext | Lítost | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Ignorování fundamentální analýzy | Stavebnictví | Index volatility | Dnešní růst | Deník obchodů | Faktor v tradingu | Role centrálních bank na Forexu | Dosahování zisků | Sektorová sezónnost | Dlouhodobé trendy | Technické analýzy | Obchodní dovednosti | Růst eura | Zaknihované akcie | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Euro dnes | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Prodej akcií | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | GBPUSD | TIPS | Ztrátové obchody | Snížení spotřeby | CapXmaster | Právo | GBP/AUD | APAC | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Nově zahájené stavby domů | Tým InstaForex | Instituce | COPPER | Co bude | Dogecoin | Smazání celého účtu | Přeprodané oblasti | Ziskové výsledky | Bank of Japan | Admirals Supreme | Chamtivost | GameStop (GME) | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Růstový potenciál | Foreign Exchange | Býčí signál | Dlouhodobé investiční strategie | Libra vůči dolaru | Obnovitelné zdroje | Dobrá data | Trendy růstu | Profit Target | Napětí na Ukrajině | MetaTrader 5 (MT5) | Británie | Měnový trh | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obchodování USD/JPY | Paralýza rozhodování | Globální ekonomické problémy | MetaTrader | Ex-dividend | Dlouhodobější trend | Kongres | Rutina | Zakladatel | Obraty trendu | Backtestovat | Divize | Počasí | Ekonomické ukazatele | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | XPD/USD | ex | Nákupy akcií | Analýza BTC/USD | Analyzovat čísla | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Time-Frame | Téma inflace | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Trh s futures | Trh | Nárůst zásob | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Obchodováním s virtuálními prostředky | University of Michigan | Aktivita na trhu | HDP ve Spojeném království | Spolehlivost | Přehled o dění na světových burzách | Wyckoff | Výrazný růst | Světové centrální banky | Otočení trendu | Fed | Frustrace | Výrobce čipů Nvidia | Algo | Korekce | Ekonomické cykly | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Pozornost | Ideální čas | Statistics | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Rozvíjení dobrých obchodní návyků | Hospodářské výsledky firem | Výplaty dividendy | Trojité dno | Downtrend | Určitý řád | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Sázení | AUD/CAD | Drawdown | Kanada | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kasina | S&P 500 | Tlak na výkon | Dlouhé (long) pozice | Pin Bars | Globální recese | Selský rozum | Automobilový průmysl | Eurozóna | Anagramy | Swingové minimum | JDE | Moderní prop trading firmy | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | ANO | Martin Malý | Růst spotřebitelských cen | Čína | Identifikovat trendy | Obchodní systém | Obchodní chování | Obchodovat s čistou myslí | Příležitosti k obchodování | Optimalizovat využití času | Australský index ASX | OANDA Labs | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Microsoft | USD/CHF | Trh dnes | Wells Fargo | Příležitosti | Budoucí vývoj | Pohled do budoucnosti | Obchodování kryptoměn | Potenciální otočení trendu | Sebejistota | Začátečník | Nejistota | Data z USA | Obchodování akciových indexů | Pin Bary | SBUX | Analýza trendu | Zveřejnění významných ekonomických dat | Obchodní plány | Jevy v tradingu | Růst tržeb | Členové Fedu | Společnost Tesla | Commission | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Sell | Fundovaný účet | Pozitivní zpráva | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Long pozice | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Zemní plyn | Akcie společnosti Aphria | Elliottovy vlny | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Spojené království | ECB dnes | Prodej dolaru | Obchodní praktiky | XCU/USD | Přeobchodování | Počet brokerů | Obchodování na forexovém trhu | Zaznamenávání | Oblast supportu | Nižší minima | Vývoj akciového indexu DAX | Trendové linie | Objem obchodů | Range | CFTC | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | XRP | Pair trading | Hlavní sezónní trendy růstu | Dosažení Profit Targetu | Invest | Zákonitosti trhu | Gambling | Centrální banka | Otevřené obchody | Očekávané výnosy | Klíčová rizika | Andrew Bailey | Významné zprávy | Poslední vývoj ceny | Plánování vstupů | Životní prostředí | Intraday | Zpětný pohled | iOS | Exxon | Devizové intervence | Řízení rizika | Americký investor | Tržní sentiment | Překoupenost | Růst počtu začínajících podniků | LYNX | Největší kryptoměna | Plány Fedu | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Obchodování SMC | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Kapitalový výnos | Dosáhnout úspěchu | Fluktuace | Pravděpodobnost úspěchu | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Vývoj akcie TSLA | Výhody cTraderu | Akcie společnosti Tilray | Účely swingového obchodování | Pivotní body | Tržní situace | Opce | Prolomení pod support | Hlavní měnové páry | ATR | Recese americké ekonomiky | Aukce | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Porozumění trhu | Pokles dolaru | Vyšší ceny | Více časových rámců | Inflace v ČR | Investiční služby | Podnikání | Bollinger Bands | Dluhové krize | Energetický sektor | Klasické indikátory | Masivní nárůst volatility | Zdravotní krize | Nízká volatilita | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Komodita | Přístup orientovaný na klienta | Zlepšení kvality života | CZK | Vývoj akciového indexu SPX500 | Reuters | Obchodníci | Česká republika | Denní minima | Ekonom | Příležitosti k prodeji | Chevron | Kompozitní index | Worldcoin | Škoda | Směnný kurz | Domácnosti | Záporné emoce | Vytvoření plánu | Tradingové strategie | Generovat zisk | Depozitní sazba | Pips | Výrobní aktivita | Kov | Výstupy | Vývoj koronavirové pandemie | Rekordní maximum | Libra šterlinků | Důležitost denních návyků | Předseda | Analytici | Aphria | Takata | Radek Zalubil | Dynamický trh | Utahování měnové politiky | Ripple | Nákup eura | CARA | Akcie společnosti Netflix | Odškodnění | Market sentiment | Co jsou to akciové indexy? | Cenová válka v ropném průmyslu | Prognózy inflace | Situace | Traders | Silná data | CFD na kryptoměny | COT (Commitment of Traders) | Equity | VaR | Boeing | Cvičení | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Steen Jakobsen | PROP Trading | Akcie Netflixu | Barclays | Guvernér | Rozložit riziko | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Floating | Rychlý růst | Past na býky | Riziko recese | Negativní dopad | Apple | Ukrajinské krize | Libra | Zajeté koleje | GameStop | Opatření centrálních bank | Chytré peníze | Vytrvalost | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Rekordní inflace | Sentiment spotřebitelů | SMA 100 | Dopad na ekonomiku | Average true range (ATR) | Open | Cena akcie | Zvládnutí emocí | Životní úroveň | Pokračování trendu | Cenové akce | Plánování vstupů a výstupů | Použití technických indikátorů | Psychologie tradingu | Plnění svého obchodního plánu | IPO kalendář | Nakoupit akcie | Ekonomické vyhlídky | Analýza trhu | Obchodník na forexu | Covidová krize | Akcie společnosti Microsoft | Webináře zdarma | Příjmy domácností | Oversold | Financovat | Investiční doporučení | Prodeje domů | Příprava | Psychologie tradera | Uplatnění technické analýzy | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Futures na americké akciové indexy | Platební bilance | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | SMC | Správa rizik | Jednání ECB | Růst mezd | Klesající trendové čáry | Barometr | Fundovaný účet u FTMO | Federal Reserve | Neustálé vzdělávání | NinjaTrader | Rozvoj vašich dovedností | Zakladatel ICT | Úroky | Indikátor Stochastic | Plodiny | Swingoví obchodníci | Indexy PMI | Za poplatek ihned získat účet | Cyklické akcie | Bloomberg TV | Cena | Silné oživení | CFD akcie | Investiční banky | Vlajkové formace | Výběr brokera | Labs Trader | DIP | Vliv na obchodování | Finanční analytici | Bearish Engulfing | Ceny komodit | Silný trh | Money-Management | Nákup akcií | Halving | MetaTrader 4 | Roční maximum | Velké peníze | Bilance běžného účtu | Aktivum | Ceny akcií | Mezibankovní algoritmus | Energie v zimních měsících | S čím obchodovat | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Vhodné obchodní příležitosti | Klíčové oblasti | S&P500 | Americký dolar | Největší pády | Dobré zprávy | Benjamin Graham | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Futures kontrakty | Jednoduché tipy | Technologie | Vysoká inflace | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | ČNB | TSLA.US | Rizika | Potvrzení trendu | Překoupené zóny | Tipy pro obchodování | Proprietary Trading | Pokles | Maximalizace zisku | Netrpělivost z běžného života | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Vyrovnat ztráty | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | Výběr zisků | Kurzy | Euro | Margin | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Vývoj akciového indexu | CHF/JPY | Historická data | Take-Profit | Druhá největší kryptoměna | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Hedge | Co jsou to akciové indexy | Začněte obchodovat | Pozitivní výsledek | Americký trh | Konkrétní plán | Poplatek | Zemědělci | Google | ECB | KNF | Futures na ropu | Makro | Investování na burze | Obchodní návyky | Index ISM | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Počet zaměstnaných | Dluh USA | Důvěryhodnost | Obchodník | Swingové obchodování | Výkon široké škály společností | Dodržovat obchodní plán | Tržby | COVID-19 | Tokio | Spread Recorder | TSLA | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Snížení sazeb | Tempo poklesu | Postřehy z obchodování | Evropská centrální banka | OTC obchodování | Indikátor ATR | Indikátor | Index cen | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Situace na trhu | Broker OANDA | Tick | Pohyby směrem dolů | První fáze | Daně | Krátkodobé tržní pohyby | Tradingové webináře zdarma | Pivot | Cena za akcii | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Sport | Potravinářství | Měnící se tržní prostředí | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vhodné akcie | Brokerské společnosti | Výzkum a vývoj | Transakce a obchody | Momentum | Backtesting strategií | Výkyvy v cenách | Trading firmy | Pozitivní sentiment | Správa peněz | Horší data | Dluhopisy | Intervence na trhu | Příjmy společnosti | Finanční prostředky | Investiční cíle | Analýza trendů | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodní rozpětí | Procentuální risk | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Množství peněz | FCA | NATGAS | Trading systém | Platformy pro obchodování | Vysoká poptávka | Nevýhody | Obchodování indexů | Reálné obchodování | Růst ceny | VIP Interbank indikátor | Obchodní pozice | Vývoj inflace | Obchodování forexu | ISM | Anomálie | CPI v eurozóně | Voda | Přeprodané podmínky | Cenové formace | Omezení Prop Trading | Obchodování akcií TLRY | Benchmarky | Evaluační proces | Zboží dlouhodobé spotřeby | Starbucks | Toyota | Shortování akcií | Odraz ceny | Akcie MCD | Cena zlata | Verbální intervence | Pullback | Online hry | Zvýšení ceny | Klíčové pojmy algoritmického obchodování | Vývoj měnového páru GBP/USD | IPO Instacart | Breakout | Přeprodané zóny | Obchodníci s měnami | Stabilní společnosti | RRR | Teoretické omezení | Růst cen | Saxo | Dodržovat pravidla | Vyšší sazby | Vrcholy | Guvernér japonské centrální banky | US 500 | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Obchodní instrumenty | Akcie Apple | SPX500 | PMI ve výrobě | Emoční kontrola | Býčí trh | Společnosti Netflix | Poptávka | Snížení ratingu | Index ASX | Altcoin | Financování | Nastavení měnové politiky | Intraday trading | ECN | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Financial Conduct Authority | Stres | Prodávající | Historické momenty | GMT | Historické maximum | Analýza a strategie | Možné zisky | Christopher Waller | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Překoupení | Dynamika trhu | Rizikový sentiment | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Republikáni | USDJPY | Švýcarská národní banka | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Investiční poradenství | Technologické inovace | Volatilní trh | Dostatek energie | Hardware | Růstové tendence | Unikátní příležitosti pro tradery | Ovlivnění nedávnými výsledky | Zasedání Bank of England | Stochastic oscillator | Line | Tilray | Sezónnost v rámci týdne | Globální trhy | Manuální obchodní systém | Capital | Průměrná hodnota | Cizí měny | Masato Kanda | EURGBP | ECB Christine Lagardeová | Americký akciový index Nasdaq 100 | Bulharsko | Investor | All-time high | Průměrná mzda | Přístup k obchodnímu kapitálu | DNO | Obchodovat | Pokles trhů | Měnový pár EUR/GBP | Kontrolní seznam | Reporty | Poradenství | Korekční fáze | Více riskovat | Reverzní formace | Index výdajů | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Akcie TSLA | Podporované platformy | Možnost diverzifikace | Zadávání objednávky | Pomalý růst HDP | Posílení eura | Použití oscilátorů | Funded účet | Technologický Nasdaq | Dividenda | Supporty | Společnost Admirals | Společenské změny | Odhodlání | Obchodovat s akciemi | Kryptotrh | Akcie Gamestop | Moderní prop trading | DXI | WTI | FinTech | Resistance | Bod | Formace grafu | Podmínky na trhu | Shares | Zisk společnosti | Ekonomové | Strategie obchodování | Medvědi | Holubičí postoj | RBNZ | Spready | Obchodování s měnami | Řemeslo | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Světové události | Výrobní aktivity | Sledování vzorů svíček | Americká měna | Odmítnutí ceny | Platforma MetaTrader | Android | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Konkurence mezi Prop Trading firmami | Historie obchodování akciových indexů | Burza akcií | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Sázet | Cena ropy | Změny klimatu | Diverzifikace portfolia | Inflace | Měnové kurzy | Problémy | Ocel | Psychologie pro tradery | Marže | Projevy centrálních bankéřů | DAWN | Vysoké zisky | ROCE | Schéma distribuce a akumulace | Statistiky z trhu práce | Klesající trendová linie | DAX | Vstoupit do trhu | HDP | Profesionální tradeři | Klouzavý průměr EMA | Váš trading | BOOST | Anticyklické akcie | Vstup do obchodu | Mírná korekce | Recenze | Struktura | Cena akcií AMD | Ztráty dolaru | Zkušenosti | Index PMI | Obchodní cykly | Firma | End-of-Day Trading | Vzrušení | Signály | Obchodní kapitál | Přizpůsobovat se | Golden Cross | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Vývoj kurzu EUR/USD | Načasování | Futures kontrakt Copper | Ether | MCD | Lot | IHS Markit | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Vladimír Růžička | Rezistenční oblast | Monetární politika | První kroky na forexu | Indikátory momenta | Manufacturing PMI | Měřítko očekávané tržní volatility | Pokles nezaměstnanosti | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | FX | Global Markets | Zpomalování inflace | Geopolitika | Tým RoboMarkets | Kurz | Výrazná rezistence | Market | Forexu | Pokročilá technická analýza | Dopad kognitivních zkreslení | Martin Klass | Double top | Dobré obchodní návyky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Analýza EUR/USD | Psychologický aspekt | Optimismus | Facebook | Trápení | Rozhodování | Růst dolaru | Pákový efekt CFD | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Medvědí scénář | Sbírka cenných indikátorů | Globalizace | Omezení prop tradingu | Dolar | Obchodování eura | Fibonacciho retracement | Demo účty | Známá společnost | Kukuřice | Rozdělení zisku | Spekulanti | Investujte | Udržení chladné hlavy | Jak algoritmické obchodování funguje | Pravidelný příjem | Měď | Generativní AI | Fundamentální pozadí | AUD | Obchodní bilance | Oscilátor RSI | Emocionální kontrola | Spuštění hyperinflace | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Pohyby ceny | Německá průmyslová výroba | Nejlepší obchodní platformy | Jasný směr | Intervence centrální banky | Risk | Statistiky z eurozóny | Predikce | Vzdělávací článek | Bearish | Akcie Netflix | Politická opatření | Kypr | Citigroup | Nastavení Stop-Lossu | Forex asistent | Christine Lagarde | Index VIX | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Africké země | Head and Shoulders | Indikátor důvěry | Příliv investorů | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Zpomalení růstu | Obchodovat na forexu | Obchod | Řízení peněz | Santa Claus Rally | Trpělivost v tradingu | Sledování vývoje | Prodeje | ROI | Blogy o psychologii | Rozhodnutí Bank of England | Banka | Fibonacciho úrovně | Bollingerova pásma | XCU | HCOB | EU | Ekonomická krize | Nastavení indikátorů | Klíčové emoce | Cena stříbra | Zasedání ECB | Portfolia | Tesla | Možnosti automatizovaného obchodování | Time frame | Koronavirové krize | Schopnost chápat souvislosti | Úrovně rezistence | Vývoz | Index výrobní aktivity | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Obchodovat s větším objemem | Úroveň rezistence | Soubor pravidel | Northwestern Medicine | Kupování akcií | Scoringové modely | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Vyjádření představitelů | P/E Ratio | Kazuo Ueda | SMC teorie | Société Générale | InstaForex Kurz pro začátečníky | Báze | Růst akcií | Poplatky za obchodování | Bank of Canada | Forex funds | Chuť riskovat | Analýza BTC | Chart Trader | NZDUSD | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Výhled na rok | Burzovní indexy | Výrobní index | Uvědomělé procvičování | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Investoři a obchodníci | Využití Take-Profit | Vliv volatility na obchodování | Disciplína a trpělivost | Nové obchodní příležitosti | Ukazatel volatility | Know-how | Výzva | Obchodní příkaz | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Balance | Zkušenosti klientů s obchodováním | Transparentní | Pin Bar | Očekávané výsledky hospodaření | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Dnešní zpráva | Oanda.com | Technická korekce | Ekonomické analýzy | Asijská obchodní seance | Vlastní kapitál | Vývoj akcie INTC | Chování ceny | Ceny energií | Snížit stres | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ceny potravin | Intel | Nárůst volatility | Japonský jen | Index důvěry | Nákupní tlak | Likvidita trhu | Výsledkové zprávy | Úspěchy | Celkový výkon | NEST | Instant Funding | Poptávka po americkém dolaru | Swingové maximum | Podnikatelské aktivity v eurozóně | USDCHF | Silná poptávka | CySEC | Rostoucí inflace | Program OANDA Labs | Obchodní účty | Co je IPO? | ACB | Stabilita | STAR | Svíčkové formace | Technologický sektor | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Panika | Trading | Komunita | Wyckoff Theory | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Kanadský dolar | Předpovědi | Směr trhu | Vlna výprodejů | Bondy | Ripple Labs | Mince | Challenge | Tržní příležitosti | Světové ekonomiky | Identifikace denních trendů | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Cenová válka | Akcie a ETF | Podmínky jednotlivých Prop firem | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Komentáře Fedu | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Vstup na trh | Časový rámec | Centrální depozitář | Low | Míra inflace | Platforma | Týdenní pivot | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | Hlubší porozumění trhu | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Zlato (XAU/USD) | Sebevědomí | Rychlost zotavení | Výhody algoritmického obchodování | Objem objednávek | Průměrné hodinové mzdy | HDP Francie | WP | Jak obchodovat | Vzestup ceny | Nemovitostní trh | BTC | Fed index | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Využití krátkodobých výkyvů cen | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | NZD/JPY | Jak předejít gamblingu | Prvky technické analýzy | Průmysl | Proč zrovna cTrader? | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Market Profile | Tempo růstu | Bilance ECB | Bankovnictví | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Nejlepší rozhodnutí | Růst Bitcoinů | Divergence | Trend is your friend | Shiba Inu | ETF | Talent | Pravidelné výplaty | Nové dluhopisy | Nákupní pozice | Politické události | Akciové trhy | Obchodování na FX trhu | Zajímavé akcie | Překoupené podmínky | Větší zisky | Zhoršení výhledu | Myšlenka | Růst inflace v USA | Forex trading | Varování | Stabilní zisky | Úsilí | Údaje o nezaměstnanosti | Správná analýza trhu | Koloběh zadlužení | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Cykly | Zákaznický servis | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Nálady na trhu | Spokojenost | Dlouhodobý úspěch | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Cenové turbulence | WEED | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Kotace | Prodejní tlak | Akcie INTC | NextEra Energy | Velikosti pozic | Výprodej | Kmenové akcie | Jednoduchý klouzavý průměr | Zvyšování rizika | Předpověď ceny akcií | Canopy Growth (WEED) | GBPJPY | Podíl na trhu | Bariéra | Indikátory | Zdanění | Pokles cen | Obchodní příkazy | Algoritmus | Tržní události | Zkušený trader | Relative Strength Index (RSI) | Akcie Nvidia | SP500 | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | Cenové patterny | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Inovace | Akcie AMZN | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | NZD/USD | DAX40 | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Časový úsek | Technologický pokrok | Swingový obchodník | Sentix | | Japonské úřady | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Risk Reward Ratio | Výhody na trhu | Sierra Chart | Vztahy s komunitami | Engulfing pattern | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Ruleta | Známky oživení | Pokračování poklesu | Majetek | ISM ve službách | Trading strategie | Plug-in Admirals | Purple Trading | Řetězce | Zotavení | Zákaznická podpora | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Skryté informace | Trendový kanál | Investiční fondy | Výsledek zasedání | Stud | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | Riziková aktiva | PLN | Circle | Kapitalizace | Typy účtů | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | Unity | Stop-Lossy | Indikátor MACD | CFD na akcie | Dnešní seance | MAM | FinTech akcie | Obchodní postřehy | Dodržování pravidel | Forex obchodování | Pravidla hry | Jak investovat | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | GDP | Úrovně supportu | Regresní statistika | Epic Games | Velká Británie | Růst libry | Ziskový obchod | Řízení cen | Další vývoj | Typ brokera | Forex obchodní platformy | Platforma pro akcie a měny | Obchodovat Price Action | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Denní volatilita | Japonský akciový index | Joe Biden | Shluk rezistencí | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Konzistentně ziskový | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Centrální bankéři | Zdraví ekonomiky | Býčí scénář | CAR | Společnost OANDA Global Corporation | Nálada | Držení pozic | Flexibilita | Letectví | Nákupy | Dodávání cen | Měnové páry | Supreme pro MetaTrader | Technologické akcie | Měnové politiky | Vliv na trh | Krátkodobý vývoj | Zdraví | Trendový trh | Sentiment v USA | Ekonomika | Pohyb ceny | Úzkost | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Autochartist Risk Calculator | Sankce | Zhodnocení | Výsledky hospodaření | AUD/USD | Prolomení supportu | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Australian Securities and Investments Commission | Velmi volatilní | Timeframe | Růst cen v USA | Obchodování měn | Auta | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | Americký trh práce | Cyprus Securities and Exchange Commission | Pozitivní momentum | Obchodní účet | Oscilátory momenta | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Pochopení trhu | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Akciový trh | Kulaté číslo | Hry | Odpovědnost | Trendové čáry | Scalping | PayPal | Zaměstnanci | Růst ceny GameStop | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Finanční trhy | Vzdělávání a rozvoj | Údaje o maloobchodních tržbách | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Indikátor ADR | Syntetické akcie | Prodejní signál | Fondy | Konsolidace | Poptávka po dolaru | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Chápat souvislosti | Cenové hladiny | AAPL | Austrálie | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | PMI za leden | Začínající investoři | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Americké statistiky | Swingová maxima | Spread | Vývoj ceny akcie | Average True Range | Vývoj měnového páru EUR/USD | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | MSFT | Swing | Hazardování | Krize | Obligace | Rizikový apetit | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Růst cen výrobců | Euro včera | Životní styl | Psychologie obchodování | Copper (XCU/USD) | Automatické obchodování | Nástroje a indikátory | Ekonomické zprávy | Risk Off | ETH/USD | Funded Trader | AOS | Zlepšování obchodních výsledků | EURCHF | Slabá čísla | Pokles poptávky | Zapisování obchodních statistik | CEO | Objednávky | Společnost OANDA Global | Psychologické aspekty obchodování | Zlatý kříž | Slabost dolaru | Dow Jones | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Úročení vkladů | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Strategie řízení | Analýza emocí | Vývoj ceny ropy | Základy trading | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Sazby | Americké výnosy | Šance na úspěch | Mezibankovní | Akcie Tesla | Růst trhu v roce 2020 | Hans-Rüdiger Pfister | Zahájení klesajícího trendu | Akcie NFLX | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Obrat cen | Cíle | Burza | Semináře | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | Dotcom | Akcie společnosti Apple | Klesající dominance | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Výprodeje | Obchodování s CFD | Grow Pharma | Rozhovor | Plán obchodování | Transakce | Volatility trhu | Dnešní údaje | Březnová data | Technologický index | Měny | Integrace systému TradingView | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sezónnost | Philip Lane | Růst nezaměstnanosti | Trading vs. Investování | Přístup k měnové politice | Zpráva COT | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Slovensko | Profitovat | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Zpravodajství | Pocity | Pojmy algoritmického obchodování | Skvělá strategie filtrování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Značný pokles | AUDJPY | Nezaměstnanosti v Německu | Medium Term | BTC/USD | Pozitivní výhled | UNA | Dividendy | Session | Přehlížení psychologie tradingu | Měna | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Depozitář | Oslabení eura | Globální názory | Silný pokles | Pohled na trh | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | EUR/CHF | Pozice dolaru | MetaTrader Supreme Edition | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Bullish | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Růst aktivity | Gambling na finančních trzích | TradingView | Jak funguje burza | Finanční trh | Růst poptávky | FOMC | Algoritmické obchodování | Nový trend | Statistika | Program OANDA Labs Trader | Růst průměrné mzdy | Instant funding | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Pracovní síly | Uvědomění | MyForexFunds | Dna | Data z Německa | Regulační orgán | Filtrovat tržní signály | Risk On | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Překoupené oblasti | Futures na zemní plyn | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Prop firmy | Huw Pill | Carry trades | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Milník | Předpověď akcií Tilray | Americké akciové indexy | EIA | Sport a podnikání | Platformy | IPO | Čistý graf | Rusko | Tipy pro obchodování GBP/USD | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Tradingová psychologie | Snižování daní | Poradce | Nižší maxima | Obchodní den | Obchodní platforma pro akcie | Initial Public Offering | Zkušenost | Vývoj akcie Tesla | Signál | Peter Garnry | Centrální depozitář cenných papírů | Technický výhled | S/R zóny | Obecné trendy | Oběhová ekonomika | Swing Trading | Výsledkové sezóny | Vlády | ADP | Typ obchodování | Hodnota zlata | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Emocionální stav | Sociální média | Řízení rizik | Vývoj akciového indexu Dow Jones | NFIB | Člen bankovní rady | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Společnost | Obchodní systémy | Časové období | Likvidní | Trading na forexu | Šance | Aktivita v sektoru služeb | Obchodování s kryptoměnami | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Thomas Barkin | Klíčové faktory | Zdravý úsudek | Retailoví investoři | Francouzský index | Ruční trading | Vysoká volatilita | Cena akcií | Volatilita trhů | Mark Carney | Kupci | ASX | Špatná data | Upozornění na rizika | Zkušenosti klientů | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Holubice | Ztráty | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | ACT | Organizace | Očekávaný zisk | Ovládání emocí | Poptávka po akciích | Gap | Jednotlivé akcie | VIX | Inflační data | Dýchání | Regulační rámec | Maximální ztráta | Růst | Obchodování EUR/USD | Česká národní banka | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Intradenní obchodníci | Případové studie | Ceny výrobců v USA | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Tradingová rutina | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Vývoj akcie NFLX | Risk-off | Proti trendu | Emitent | Zajištění | Strach a chamtivost | Spoléhání na technickou analýzu | Mentor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Vývoj inflace v USA | Podvědomí | Linie podpory | Fúze | Růst průmyslové výroby | Index | Omezení u ICT | Pipy | Prop Trading firmy | Praktické tipy | Pečlivé analýzy | Cenový index | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Výhled trhů | Pracovní trh | Token | Nejbližší rezistence | Bohatství | Cenová akce | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Varovné signály | ČTK | Přiřazení relevance | Engulfing | Emoční stav | OANDA Global Corporation | Návratnost investice | IPDA | Etheru | Dvojité dno | BRANO | Obchodovaný měnový pár | Vzestupný trojúhelník | Bollinger Bands indikátor | Dnešní zprávy | Fibonacci | Silný býčí trend | Praktické využití indikátorů | Konzistentní obchodní chování | Fáze verifikace | Zmeškání příležitosti | Ondřej Hartman | Investování | Finanční zpravodajství | Odvětví | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Chování institucionálních hráčů | ICT (Inner Circle Trader) | Více kapitálu k obchodování | Další vzdělávání a podpora | Snížit úrokové sazby | Technické dovednosti | Internetová horečka | Soustředěnost | Profit Goal | Recenze a návod | Objemy kapitálu | SMC obchodníci | Klíčová dovednost | Cílová cena | Obchodní rozhodování | Automatizované obchodní systémy | Měnové báze | Výkonnost eura | Sezónní trendy růstu | Statistické metody | Role centrálních bank | Target | Zisk na akcii | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Dotcom bublina | Finanční zprávy | Signály pro potenciální obrat cen | Emoční reakce | Vyhlídky dolaru | Objem obchodní pozice | Asijské měny | Globální spolupráce | Online casino | Medvědí formace | Pokračování stávajícího pohybu | Důvody k nákupu | Autochartist | Světové trhy | Nesoulad | Kompenzace | Obchodování GBP/USD | Obchodování Futures | Pokles USD/JPY | Akcie AAPL | Vývoj měnového páru NZD/USD | Program nákupů dluhopisů | Obchodní signály | Identifikace potenciálních obratů trendu | Obchodování britské libry | Technické signály | Neutrální vývoj | Krize biodiverzity | Potenciální obrat cen | Zpracování informací | Americké vlády | ICT a SMC koncepty | Populární indikátory | Vývoj akcie AMD | Buy pozice | Racionální rozhodnutí | Škály společností | Virtuální portfolio | Mzda | Zodpovědný přístup | Možný hedging | Býčí rally | ZIL | Geopolitické události | Prohlášení | Společnost FTMO | Co je akcie | Pokročilé funkce | Dluhopis | Silný býčí signál | Velký zisk | Konfederace | Paper trading | TWTR | Správa | Návratnost | Investování na finančních trzích | Dopad volatility | Krátkodobé příležitosti | Konkrétní cíle | Země eurozóny | Stimul | Očekávání býčí | Zhodnocení situace | Rezistence | Možnost postupného navyšování kapitálu | Exekuce obchodních příkazů | Take-Profit úrovně | Vzestupný trend | Barometry trhů | Linie odporu | Udržitelnost | Take-Profit příkazy | Snowflake | Vhodné podmínky | Dragon | Environmental, Social and Governance (ESG) | Vodítka k rozhodování | Růst bitcoinu | Sezónnost trhů | Tradiční Proprietary Trading | Grafické nástroje | Klíčové strategie a přístupy | AI | Moderní obchodní platformy | Co to je dividenda | Výrobní aktivita v USA | Fáze konsolidace | WELL | Odražení ode dna | Výhody | Vysoká likvidita | Instrumenty | Uzavření fundovaného účtu | Futures na zlato | Struktura trhu | Historické výkony | Rozhodování bez zapojení emocí | Demografické trendy | Posílení | Rozhodovací schopnosti | Projití evaluační fáze | Postupy centrálních bank | Větší ztráty | Rychlá exekuce | Kapitál firmy | Solidní růst | Sociální osvěta | Klíčový faktor v tradingu | Price Action Trading | cAlgo pro automatizované obchodování | Obchodní příkaz na cTrader | Sledování grafu | Přehled o aktuálním trendu | VIP zóna | Medvědí svíčka | Smíšený signál | Klíčové strategie | Pracovní místa | Překřížení klouzavých průměrů | Tržní analýza | Obchodovat s větším kapitálem | Psychologický deník | Budoucí úspěch | Potenciální ztráty | Výběr obchodních nástrojů | Omezení obchodování | Tržby v eurozóně | Tržní hodnota | Akcie a trhy | Včerejší seance | Potenciální obraty trendu | Vývoj technologií | Ekonomický růst | Intervence japonské centrální banky | EURUSD | Významný dopad | Dokončení evaluační fáze | Flexibilní pravidla | Aspekty obchodování | CAD | Srovnání s jinými platformami | Použití klouzavých průměrů | Béžová kniha | NFP | Poměr rozdělení zisků | Jak funguje moderní Prop Trading? | Nevýhody cTraderu | CHFJPY | Týdenní analýza | Dvoufázový evaluační proces | Držení pozice | Klíčový kontext | Analýza | Unie | Omezený čas | Hraní pokeru | Výkon | Naučte se investovat | Výkyvy v tržní volatilitě | Spotřebitelský sentiment v USA | Zasedání FOMC | Trpělivost | Struktura ceny | Chladné hlavy | Investovat | Poměr rizika vůči zisku | Vklady | Komoditní | Druhy akcií | Omezený počet brokerů | Derivátové trhy | Ihned získat účet | Zprávy o nezaměstnanosti | Diverzifikace osobních financí | Efektivní přístupy k obchodování | Stavební výdaje | Potenciální obrat | Double top/bottom | Americký index | Srovnání platformy cTrader | Rostoucí potenciál | Index výroby | Změny v pohybech cen akcií | Úspěšné obchodování akciových indexů | NAHB | Poker | Supporty a rezistence | Tick Chart Trader | TLRY | Systémová rizika | Francouzský akciový index | Nastavení Stop-Loss | Americké centrální banky | Informace o průměrné denní volatilitě | Lepší výkonnost | Odstranit emoce | Analýza páru EUR/USD | Současný klesající trend | Index DAX 40 | Srovnání platformy | Dodržování pravidel risk managementu | Algoritmus dodávání cen | Pokračování v poklesu | Bloomberg | Tradiční prop trading | Nový model | ADR | Příkaz Take-Profit | Změny v potravinářství | Otevřít obchodní účet | Limit pro ztrátu | Pandemie COVID | Statistický nástroj | Michael J. Huddleston | Sezónnost zisků technologických firem | Obchodování a investice | cTrader vs. MT4 | Propadnutí poplatku | PLUG | Obchodování na akciových indexech | Obchodovat konzistentně a ziskově | Kurz EUR | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Přístupy k obchodování | Profit-Targety | České koruny | Analýzy akciových indexů | CNBC | Shell | Předpověď | Intradenní analýza | Cantor Fitzgerald | Objemové indikátory | Zdroje energie | Nerozhodnost trhu | Konec roku | Typy grafů | Střednědobý výhled | Výkonnost | Tradingové přístupy | Krize 2008 a S&P 500 | Finanční svoboda | Potenciální obraty | Silná rally | Státní svátek | Zdokonalování obchodních dovedností | Korelační koeficienty | ECN VIP | Over-The-Counter | Budoucí pohyby | Snižování sazeb | 200denní klouzavý průměr | Různé úrovně volatility | Styl tradingu | Výsledky společnosti | Šťastné obchodování | Švédská vláda | Shiba inu (SHIB) | Nejziskovější | Spotware | Představení modulu cAlgo | Klienti InstaForexu | Order Flow | Přehled | Historický vrchol | Neteller | Intradenní obchody | Agresivní pokles | Plyn | Výkon indexu | Hospodaření | ICT obchodníci | Futures | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Kanadská ekonomika | Finanční ztráty | Buy (nákupní) signál | Celkové ztráty | Jaká úskalí či omezení Prop Trading přináší? | Tape Reading | Pokles ceny | Nesplnění evaluační fáze | Parlamentní volby | Nemovitosti | Štěstí | Hlavní ekonom | Potenciál obchodu | Nákupní příkazy | Analytik | Tipy pro začínající obchodníky | Americké trhy | Rozhraní a funkce cTrader | HDP USA | Analýzy toku objednávek | Americká data | Dynamický trh s kryptoměnami | Mezinárodní spolupráce | Cronos | Vývoj kryptoměny | Sektor služeb | Podpora | Index CPI | Jakub Matis | Opce jednoduše | Inflační očekávání v USA | Akciový index | Údaje o prodejích | Technická rezistence | Correction | Vliv pandemie | Příležitosti pro tradery | Obchodování GBP | My Forex Funds | Dodržování obchodního plánu | Zlepšení | Potvrzení vaší schopnosti obchodovat | Prosincová inflace | ATH | Medián | Zemědělství | Technický pohled | FinTech akcie 2021 | ICT a SMC | Maloobchodní prodeje | Praktické okénko | Naděje na obrat | Akciový index Nasdaq | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Riziko | Investiční nástroje | Seance v USA | GME | Obratové body | Očekávání trhu | Využití indikátorů volatility | Richard Wyckoff | Francouzský prezident | Nevýhody algoritmického obchodování | Spotřebitelské ceny | Růst kryptoměn | Vybrat zisk | Redukovat stres | Forex jednoduše | Pozice bitcoinu | Využití krátkodobých výkyvů | Online webináře | Propad trhů | Slabé výsledky | Geopolitické faktory | Korekce v trendu | Emise | Americký HDP | Úspěch na trzích | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Pokles spotřebitelských cen | Trendová linie | Projev šéfky ECB | Americké úrokové sazby | Strategie pro obchodování akciových indexů | Tradingové schopnosti | Signály pro potenciální obrat | Změny v pohybech cen | Profesionální obchodník | Nový indikátor | Co je to prop trading? | Představitel Fedu | Chance | Pattern Details | Zadlužení | Přehled o dění | Strategie a přístupy | Futures na palladium | Capital.com | opPORTUnity | Německo | Celkový výkon ekonomiky | Jak nakupovat akcie | CL | Konkurence mezi Prop Trading | MT4 | Vytvořit rutinu | Příležitosti k obchodování s vyšším kapitálem | cTrader vs. MT5 | Scaling In | Nakupovat | XTB | Vývoj ceny | Stanovený procentuální zisk | Rostoucí trendová linie | Nové peníze | Tolerance k riziku | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Vice | Výstupní příkazy | Vysoké systémové nároky | Japonská centrální banka | Ceny v eurozóně | Zprávy a události | Zdroj příjmů | Praktické využití indikátorů volatility | Vývoj akcie | Závislost | Cena aktiva | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Změny pracovních míst a dovedností | Denní volatility | Překoupené úrovně | Obchodní schopnosti | Strategie EXTRA | Umělá inteligence (AI) | Vzdělávací webináře | Akumulace a distribuce | Investice a financování | Richmond | Stanovování cílů | Platforma MetaTrader 5 | Americká obchodní seance | Platformy MT4 | Co to vlastně volatilita je | Holubičí rétorika | Americká centrální banka dnes | Budovat obchodní rutinu | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Závazek | Nákup cenných papírů | Přijmout ztrátu | FXstreet | Uptrendovat | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Chápání volatility | Obchodování s reálnými penězi | Trendovat směrem nahoru | Býci vs. medvědi | Profi tradeři | Podnikatelská aktivita | Dukascopy Europe Team | Nejnovější zprávy | Buy signály | Investiční produkty | Pozice | Smart money | Uzavření dohody | Tržní trend | Next | Cena libry | COT | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Strategie pro různé úrovně volatility | Ekonomický optimismus | Plavba s proudem | Online kasina | Smart money concept | Finanční kapitál | Potenciál poklesu | Vývoj ceny mědi | Cronos Group | Nástroje pro technickou analýzu | Obchody | Pokles průmyslové produkce | Historické příklady | Vývoj událostí | Nastavený risk management | Dnešní prohlášení | Objem průmyslových zakázek | Řízení portfolia | Krypto | RTX | OANDA Global | Volatilita a tržní faktory | Mezibankovní algoritmus dodávání cen | Prodejní trend | Tipy pro začínající | Akcie na majitele | Jak fungují environmentální a sociální změny? | EUR/GBP | Opatření | Technický obchodník | Forex trh | Dodavatelské řetězce | VIP indikátory | Přímý přístup na trh (DMA) | Webináře | Cox | Veřejný sektor | InstaForex Loprais | Použití indikátorů volatility | Výstup z obchodu | Akumulace podle Wickoffa | Špatná obchodní rozhodnutí | Velké cenové pohyby | HDP ve Spojených státech | Osobní konzultace | Obchodní platforma cTrader | Měření volatility | Alternativa k evaluačním programům | UK100 | Demo účet | Etherea | Minimální počet obchodních dní | Sell-off | Moving Average (klouzavé průměry) | NSDQ | Exkluzivní funkce | Medvědí potenciál | Oscilátory | Změny v energetickém odvětví | Sektor služeb v USA | Konzultace s profesionálními obchodníky | Úspěšné projití evaluační fáze | Finanční podmínky | Vývoj akcie NVDA | Proražení rezistence | Hawkish | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Markit | Automatizované obchodování | Volatilita na finančních trzích | ICT zastánci | Více kapitálu | Varovné znamení | Royal Dutch Shell | Hedging | Obchod se ztrátou | Dlouhodobí investoři | Emisní kurz | REIT | Sebekázeň | ForTraders | Každý trader | Online obchodní platformy | Pepa Zeman | Rostoucí trendová čára | Období volatility | První rezistence | Důležitý support | Dokončení první fáze | Akcie MSFT | Změny v úrovni volatility | Vytvoření Pin Baru | Index PCE | Celkový výkon indexu | Masivní nárůst ceny | Úvod do světa Prop Tradingu | Pozitivní seance | Jestřáb | Pokles bitcoinu | Počet obchodů | Zprávy o institucionálních objednávkách | Tržní cena | Solidní obchodní strategie | Fundamentální obchodník | Pokles libry | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Funkce cTrader | Silné inflační tlaky | Prudký pokles cen | Společnost Microsoft | Očekávaný růst | ABC | Biden | MetaTrader (MT4 a MT5) | Budoucnost | Strach z chyby | Banky | Intervenovat | Bilance | Možnost obchodovat s větším kapitálem | Oscilátor | NASDAQ 100 | Regulace a politická opatření | Provize | Segment trhu | WebTrader | Umělá inteligence | Nastavení trhů | FXDAILY | Ray Dalio | Akcie AMD | Potenciální obrat trendu | OTC | Co to je burza | Kurz pro začátečníky | Proces rozhodování | Žlutý kov | ADX | Index US 500 | Australský index | Investování peněz | Vysoké úrokové sazby | Pozornost trhu | Soustředit na obchodování | Slabý trh | Navyšování kapitálu | Akcie | ICT | Doporučení | Kariéra traderů | Pokles zlata | Inflace ve Velké Británii | Vliv volatility | Býčí potenciál | Akcie společnosti AMD | Formace vlajky | Vzdělávací materiály | Trader | Obchodní podmínky | Finanční situace | Ukázka obchodování | Investiční instrumenty | Měnový pár | Bublina a NASDAQ | Regulační orgány | Cena dnes | Video | Volební rok v USA | Výhledy | Očekávání trhu s volatilitou | Skepse | Celková inflace | Wall Street | Statistický úřad | Tolerance rizika | Obchodování páru EUR/USD | Ziskové obchodování | Dobrá čísla | Bilance zahraničního obchodu | EMA | Sledování trendových linií | Emitenti | Výplaty zisků | Teorie Elliottových vln | Medvědí trend | Bureau of Labor Statistics | Grafické nástroje a indikátory | Klíčový faktor | Udržitelné investice | Úspěch v tradingu | Profitabilnější | Poptávka a dynamika trhu | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Poptávky po dolaru | Udržitelné financování | TradingView do ActivTrades | Úspěch v evaluační fázi | InstaForex | Kontrakt | Správná tradingová psychologie | Obchodní příležitosti | Tým Admirals | Kapitálové zdroje | VIX - Index volatility | Zápis ze zasedání ECB | Vývoj ceny ropy Brent | Risk Management | Superpočítač | USA | Společnost Tilray | Vnitřní hodnota | Vyšší výnosy | Aktuální situace | Janet Yellen | Pozornost obchodníků | Focus | Velikost účtu | Využívání indikátorů | Dveře k novým finančním horizontům | Philip Morris | Obchodní postřehy pro býky | Obchodování s kapitálem | Krátkodobý sentiment | Šance na pokles | Nasdaq | Sazby beze změny | Medvědí trendy | Akcie Microsoftu | Hodnotové investování | PMI ve službách | Společnost OANDA | Cenový graf | Geopolitická situace | Market Scanner | Sledování intradenních trendů | Intradenní strategie | Vítězství | Trustly | Geopolitické napětí | Psychologické aspekty | Investice do projektů | Sdílení zkušeností | Cenový vývoj | Psychologický efekt | Sell (prodejní) signál | Dow Jones 30 | Zveřejnění zpráv | Tipy pro obchodování indexů | Americká seance | Specifické obchodní podmínky | Vyšší inflace | Identifikace potenciálních obratů | Trading a investování | Stochastic | Technické nastavení | Práce | Dukascopy Europe | FOREX | Údaje o inflaci | Obnovení růstu | Obchodní statistika | Investovat peníze | Co je cTrader? | Pivot points | Fintokei | Autor SMC | AMZN | Nedostatek disciplíny | Schválení spotového ETF | Formy volatility | Změny v pohybech | Průlom | Tlak na USD | Podíl na ziscích | Investment | Prodej eura | Trading jednoduše | ICT koncept | Limity pro maximální ztráty | Volební rok | Index DAX | Američtí senátoři | Fáze 1 | FTMO Account | Medvědí fáze | Získat účet | Rate cut | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | Spojené státy | Úskalí či omezení Prop Trading | Bloky | Začínající obchodníci | Společnost Fintokei | Dotcom bublina a NASDAQ | CFD broker | SEC | Zpětné testování | Prodejní pozice | Astrazeneca | Poslední obchody | Hypoteční krize | Investiční účet | Úrovně podpory | Mistrovství v obchodování | Vývoj na trhu | Měnová intervence | Doji svíčka | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Jak vnímat volatilitu? | Váhavost | Stanovené cíle | Analytické dovednosti | Proprietární obchodování | Ekonomické aktivity | FUNDING | Verifikace | Býčí trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Obchodování s kapitálem prop trading | INTC | Platformy pro kryptoměny | Intervence Bank of Japan | Síly trendu | Schopnost učit se | Rychlost | Zvýšený zájem | Využívání S/R zón | Silná americká data | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Úspěch | Stimuly | Zkoumání volatility | Paralýza | Technologicky zaměření tradeři | Jerome Powell | Srdce trhů | Svíčkové formace a grafické formace | Denní ztráta | Nasdaq v USA | Makro zprávy | Volby | Ukazatele | Moving Average | Zvýšení likvidity | Bariéry kapitálu | Umění | Základní SMC | Emocionální reakce | Akcie na jméno | Online broker | Breakouty | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Prolomení oblasti | Informace o trhu | Backtestování | Agresivnější růst | Zlato | 2008 a S&P 500 | Krátkodobý výhled | Sledování nejvlivnějších společností | Investiční záměry | Urbanizace | Americká vláda | Snížení dodávek | NZD | WhatsApp | Přístup k fundovanému obchodnímu účtu | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Overnight | Ceny mědi | Vhodné emoce | Koronavirus | Denní rituály | Elektronická obchodní platforma | Řídit riziko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Masivní propady | Zápis z lednového zasedání Fedu | ČR | Currency | Podniky | Obchodování na burze | Rychlé rozhodování | Trading pro začátečníky | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Oblasti forexového obchodování | Inflace v USA | Commitment of Traders | Netflix | Placené systémy | Trendové ukazatele | Politici | Talent a dovednosti | Férové obchodní praktiky | Obchodování na forexu | Dlouhodobější výhled | Day trader | Vývoj akcie AAPL | Kulatá psychologická čísla | Obchodní styl | Společnosti z technologického sektoru | Vyšší hodnoty VIX | Vysoká rizika | Tchaj-wan | Příjmy společnosti NVIDIA | Dynamický daytrading | Akumulace | Překážky | Citlivost trhu | Pokles reálných mezd | Amazon | Rozhodnutí japonské centrální banky | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Hospodářský výhled | Dominance bitcoinu | Zkreslení z nedávné minulosti | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Obchodní psychologové
Obchodní realita
Obchodní relace
Obchodní report
Obchodní restrikce
Obchodní rezistentní pásmo
Obchodní režim
Obchodní rizika
Obchodní roboti
Obchodní roboty

Následující klíčová slova

Obchodní rozhodování
Obchodní rozhovory
Obchodní rozpětí
Obchodní rozpětí (pásmo)
Obchodní rutina
Obchodní rutiny
Obchodní ředitel
Obchodní ředitel XTB
Obchodní řetězce
Obchodní sankce
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
IronFX
Fio banka
CapXmaster
reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít