Pátek 12. srpen 2022 23:06
reklama
Vantage
reklama
Vantage
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Ropný gigant

C:\fakepath\trader-04082022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2022 1) Britská centrální banka zvýšila svou základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 1,75 %. Přikročila tak k nejvýraznějšímu zvýšení úroků od roku 1995. Banka zpřísňováním měnové politiky reaguje na rostoucí inflaci.
img

Rozbřesk: Fed zvedne sazby o 75 bazických bodů a zveřejní jestřábí prognózu. Proč končí éra levné ropy?

15.06.2022 Vysoké ceny ropy a především finálních produktů nadále citelně zdražují paliva pro koncové spotřebitele. Stále větším politickým tématem jsou před blížícími se podzimními volbami drahé pohonné hmoty ve Spojených státech, kde jsou řidiči tradičně zvyklí na levný benzín. Jeho průměrná cena však poprvé v historii překonala hranici 5 USD/galon. Americký prezident Biden na to konto tvrdě kritizoval domácí ropný gigant Exxon, který dle jeho slov „v tomto roce vydělal více než pánbůh“.
img

Komodity: Proč končí éra levné ropy?

15.06.2022 Vysoké ceny ropy a především finálních produktů nadále citelně zdražují paliva pro koncové spotřebitele. Stále větším politickým tématem jsou před blížícími se podzimními volbami drahé pohonné hmoty ve Spojených státech, kde jsou řidiči tradičně zvyklí na levný benzín. Jeho průměrná cena však poprvé v historii překonala hranici 5 USD/galon.
img

Rozbřesk: Jak ovlivní evropské embargo cenu ropy?

01.06.2022 Lídři členských zemí EU se včera dohodli na uvalení embarga na dovoz ruské ropy. Výsledná podoba je evidentně kompromisní – do konce roku by měla Evropa přestat nakupovat ruskou ropu dováženou po moři, která představuje přibližně tři čtvrtiny celkových dovozů. Skrze ropovod bude moci ruská ropa proudit dále, ovšem Německo a Polsko přislíbily zastavení dodávek prostřednictvím severní větve ropovodu Družba, díky čemuž by se mohly celkové dovozy ruské ropy do EU snížit až o 90 %.
img

Komodity: Jak ovlivní evropské embargo cenu ropy?

01.06.2022 Lídři členských zemí EU se včera dohodli na uvalení embarga na dovoz ruské ropy. Výsledná podoba je evidentně kompromisní – do konce roku by měla Evropa přestat nakupovat ruskou ropu dováženou po moři, která představuje přibližně tři čtvrtiny celkových dovozů. Skrze ropovod bude moci ruská ropa proudit dále, ovšem Německo a Polsko přislíbily zastavení dodávek prostřednictvím severní větve ropovodu Družba, díky čemuž by se mohly celkové dovozy ruské ropy do EU snížit až o 90 %.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
C:\fakepath\trader-29042022-23-zm.png

Komodity: Ropa zdražuje, obavy z výpadku ruských dodávek přebily strach z čínské uzávěry

29.04.2022 Ceny ropy rostou čtvrtým dnem po sobě. Obavy z výpadku ruských dodávek převážily nad strachem z uzávěr čínských měst kvůli šíření covidu-19.
C:\fakepath\trader-22042022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.04.2022 1) Na příštím zasedání Fedu, které se bude konat 3. a 4. května, "bude na stole" zvýšení úrokových sazeb o půl procentního bodu, uvedl šéf Fedu Powell v diskusi o globální ekonomice na zasedání Mezinárodního měnového fondu. Vzhledem k tomu, že inflace dosahuje zhruba trojnásobku dvouprocentního cíle Fedu, "je vhodné postupovat trochu rychleji", dodal.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Ruský ropný gigant Lukoil vyzval k ukončení války na Ukrajině

03.03.2022 Ruský ropný gigant Lukoil dnes vyzval k rychlému ukončení války na Ukrajině. Stal se tak prvním velkým ruským podnikem, který se proti ruské invazi na Ukrajinu postavil, napsala agentura AFP.
img

Rusko uzavřelo s Čínou smlouvy o plynu a ropě téměř za 118 miliard dolarů

04.02.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes představil nové smlouvy o dodávkách ruského zemního plynu a ropy do Číny v odhadované hodnotě 117,5 miliardy dolarů (2,5 bilionu Kč). Informovala o tom agentura Reuters. Rusko tak pracuje na posilování vývozu na Dálný východ v době zvýšeného napětí ve vztazích s evropskými zeměmi ohledně Ukrajiny.
C:\\fakepath\\Aramco.jpg

WSJ: Saúdskoarabský ropný gigant Aramco zvažuje prodej akcií za 50 miliard USD

04.02.2022 Saúdská Arábie zvažuje prodej dalších akcií společnosti Saudi Aramco. Na burze by prodala akcie až za 50 miliard dolarů (téměř 1,1 bilionu Kč), což by při současném ocenění představovalo 2,5 procenta akcií firmy. S odvoláním na své zdroje to dnes uvedl americký list The Wall Street Journal (WSJ). Aramco je nejcennější ropnou společností na světě a pokud Rijád plány prosadí, půjde o největší transakci tohoto druhu. Mluvčí společnosti Aramco odmítl věc komentovat.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

CNBC: Největší americké firmy podle tržní kapitalizace letos dále rostou

28.12.2021 Největší americké společnosti podle tržní kapitalizace, které patří i mezi největší společnosti na světě, v letošním roce dále posilují. Tržní kapitalizace firem Apple a Microsoft se blíží k hranici tří bilionů dolarů (66,3 bilionu Kč) a společnosti Tesla a Meta letos poprvé překonaly hranici jednoho bilionu dolarů, upozornil server CNBC.
C:\fakepath\top5-28102021-25-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.10.2021 1) Petrochemický holding Orlen Unipetrol v letošním třetím čtvrtletí meziročně navýšil tržby o 36 procent na 35,8 miliardy korun. Zlepšilo se i hospodaření podniku, firma zaznamenala hrubý provozní výsledek 2,4 miliardy korun proti provozní ztrátě 0,6 miliardy korun ve stejném období loňského roku. Vyplývá to z údajů prezentovaných na twitteru společnosti, které ČTK porovnala s výsledky firmy před rokem. Čísla za tři čtvrtletí roku dohromady firma neuvedla.
C:\fakepath\moodys rating 1710.jpg

Moody's: Emise islámských dluhopisů letos poprvé po pěti letech neporostou

10.09.2021 Objem nových emisí islámských dluhopisů, nazývaných sukuk, v letošním roce poprvé po pěti letech silného růstu mírně klesne nebo bude stagnovat, protože růst cen ropy snížil potřebu vlád zemí z Perského zálivu získat dodatečné finance. Vyplývá to ze zprávy agentury Moody's. Za celý rok má celková emise sukuků činit 190 až 200 miliard USD (4,1 bilionu až 4,3 bilionu Kč). Loni činila rekordních 205 miliard USD.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Akcie kryptoměnové burzy Coinbase dál sílí, přispěl zájem vlivné investorky

15.04.2021 Akcie kryptoměnové burzy Coinbase Global, s nimiž se ve středu začalo obchodovat na americkém trhu Nasdaq, dnes dál zpevňují. Před zahájením obchodování přidávaly kolem deseti procent. Podnik je provozovatelem největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech a jeho tržní hodnota po prvním dnu na burze činila zhruba 83 miliard dolarů (1,8 bilionu Kč). Přechodně se dostala až nad 100 miliard USD, takže v té chvíli měl Coindesk větší hodnotu než britský ropný gigant BP, uvedl zpravodajský server BBC.
C:\fakepath\top-15042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.04.2021 1) Evropské akcie krátce po zahájení dnešního obchodování vystoupily na rekord. Přispěl k tomu i zájem o komodity, kde růst cen podporuje akcie těžařských společností. Dobré výsledky hospodaření některých firem tak zlepšily náladu na trhu a převážily nad obavami z pomalého očkování proti covidu-19 v Evropě.
img

BP by opět mohl spustit program zpětného odkupu, akcie rostou

06.04.2021 BP (BP.US) ADR vzrostly dnes o více než 3 % poté, co ropný gigant oznámil dosáhnutí snížení dluhu v Q1 o $35 mld. díky prodeji aktiv, a to včetně prodeje podílu v hlavním plynovém nalezišti v Ománu a vyšším cenám ropy. Toto oznámení přišlo přibližně 1 rok předtím, než ho trh očekával. Znamená to, že BP by mohl opět obnovit program zpětného odkupu akcií, přičemž alespoň 60 % přebytečné hotovosti by mohlo plynout akcionářům. CEO společnosti Bernard Looney oznámil, že se jedná o důsledek rychlejší likvidace výnosů spolu s velmi dobrými hospodářskými výsledky v prvním kvartále. Společnost nezveřejnila žádné informace o dividendách, které byly v loňském roce sníženy. BP poskytne svá kvartální čísla společně s detaily programu zpětného odkupu akcií 27. dubna.
img

BP zaznamenala první ztrátu za poslední dekádu

02.02.2021 Akcie BP (BP.US) dnes klesly o více než 6 % poté, co společnost reportovala horší hospodářské výsledky. Ropný gigant vykázal ztrátu ve výši $5,7 mld. za rok 2020 - jedinou za poslední dekádu. Výsledky byly negativně ovlivněny nízkou poptávkou po ropě a ropných produktech způsobenou pandemií koronaviru. Společnost rovněž varovala před obtížným startem do roku 2021 kvůli přetrvávajícím cestovním restrikcím.
img

Americký ropný gigant Chevron byl ve čtvrtém čtvrtletí ztrátový

29.01.2021 Americký ropný gigant Chevron v loňském čtvrtém čtvrtletí bez zahrnutí mimořádných položek vykázal ztrátu 11 milionů dolarů (236 milionů Kč) po zisku 2,8 miliardy dolarů před rokem. Firma dnes uvedla, že po započítání mimořádných položek dosáhla ztráta 665 milionů dolarů. Na hospodářský výsledek podniku měly negativní dopad nízké marže u pohonných hmot, akviziční náklady a nepříznivý vývoj měnových kurzů.
C:\fakepath\burza-15022021.jpg

Akcie v USA oslabily po výsledcích velkých bank

15.01.2021 Americké akcie v závěru týdne druhý den po sobě klesly. Oslabilo je především zveřejnění hospodářských výsledků velkých bank a energetika. Na forexovém trhu se dařilo dolaru.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Jemenští povstalci tvrdí, že zasáhli zařízení Saudi Aramco

23.11.2020 Jemenští rebelové dnes oznámili, že zasáhli ropné zařízení v přístavním městě Džidda v Saúdské Arábii. Rijád dosud incident nepotvrdil. Informovala o tom agentura AP. V Saúdské Arábii právě skončil virtuální summit představitelů největších ekonomik světa G20, jehož byl letos Rijád pořadatelem.
img

Rosněfť se kvůli pandemii a kurzu rublu propadla do ztráty

13.11.2020 Ruský ropný gigant Rosněfť se ve třetím čtvrtletí propadl do ztráty 64 miliard rublů (18,6 miliardy Kč) ve srovnání se ziskem 43 miliard rublů v předchozím čtvrtletí. Ke ztrátě přispěla koronavirová pandemie a slabší rubl, uvedla dnes firma. Podnik také musel omezit těžbu, aby byla v souladu s dohodou o koordinované těžbě uzavřenou s některými dalšími producenty.
img

BP vykázala za čtvrtletí zisk 86 mil. dolarů, překonala očekávání

27.10.2020 Britská ropná společnost BP vykázala za třetí čtvrtletí díky lepším cenám ropy zisk 86 milionů dolarů (bezmála dvě miliardy Kč) a překonala tak očekávání analytiků. V předchozím kvartálu měl podnik rekordní ztrátu 6,7 miliardy dolarů. Ropný gigant varoval, že zotavení z dopadů pandemie covidu-19 zůstává nejisté, což negativně ovlivňuje poptávku po ropě a zisky z rafinace.
img

Ropný gigant BP vstupuje do odvětví větrných elektráren na moři

10.09.2020 Britský ropný gigant BP vstupuje na trh s elektřinou, kterou vyrábějí větrné elektrárny na moři. Firma dnes uvedla, že tak učiní prostřednictvím dohody o spolupráci s norskou energetickou skupinou Equinor. V rámci dohody zaplatí 1,1 miliardy dolarů (téměř 25 miliard Kč) za poloviční podíly ve dvou projektech Equinoru ve Spojených státech. Jde o první významný krok v transformaci BP a její snaze odklonit se od těžby ropy a plynu, uvedla agentura Reuters.
img

Apple opět v centru pozornosti investorů. Pokořil nový rekord na Wall Street

24.08.2020 Zdá se, že Apple se stává lídrem v lámání rekordů ohledně tržní kapitalizace firmy. Přesně počátkem srpna před dvěma lety překonala společnost rekord, když jako první firma dosáhla tržní hodnotu 1 bilionu USD a během uplynulého týdne překonala další milník. Jako první americké firmě se jí podařilo dosáhnout tržní kapitalizace ve výši 2 bilionů USD a porazit tak Saudi Aramco.
img

Ropný gigant BP má rekordní ztrátu, dividendu snížil na polovinu

04.08.2020 Britská ropná společnost BP vykázala za druhé čtvrtletí rekordní čistou ztrátu 6,7 miliardy dolarů (149,4 miliardy Kč) po zisku 2,8 miliardy USD před rokem. Firma také nastínila plány do budoucna, v nichž počítá s tím, že do roku 2030 výrazně sníží produkci ropy i plynu. Poprvé za deset let se také rozhodla snížit dividendu. Tak jako další ropné firmy BP tvrdě pociťuje dopady koronavirové krize, která snížila poptávku po pohonných hmotách.
C:\fakepath\eurusd-21072020.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.7.2020

21.07.2020 Americké akcie včera posílily v čele s technologickými podniky, index Nasdaq tak uzavřel na novém rekordním maximu. K růstu na akciových trzích přispěl mimo jiné optimismus ohledně vývoje vakcín proti koronaviru.
img

Ruský ropný gigant Rosněfť se v 1. čtvrtletí propadl do ztráty

15.05.2020  Společnost Rosněfť, která je největším producentem ropy v Rusku, se v prvním čtvrtletí propadla do ztráty 156 miliard rublů (54,1 miliardy Kč). Ve stejném období loni vykázala čistý zisk 131 miliardy rublů. Firma dnes uvedla, že její hospodaření negativně ovlivnilo šíření koronaviru, které mělo dopad na poptávku po ropě. Vliv ale měl i pokles rublu.
C:\fakepath\cor-17032020-lv.jpeg

Exxon Mobil plánuje kvůli koronaviru a levné ropě snížit výdaje

17.03.2020 Americký ropný gigant Exxon Mobil plánuje kvůli prudkému propadu cen ropy a kvůli epidemii onemocnění způsobeného novým koronavirem výrazně snížit výdaje. Firma přitom letos chtěla investovat do projektů až 33 miliard USD (přes 809 miliard Kč), informovala dnes agentura Reuters. Propad cen ropy a související potíže poslal akcie Exxonu na nejnižší hodnotu za 17 let.
C:\fakepath\sa-25022020-lv.jpg

Další nabídku akcií na burze Aramco zatím neplánuje

25.02.2020 Saúdskoarabský státní ropný gigant Saudi Aramco sekundární nabídku akcií do konce letošního roku neplánuje. Oznámil to dnes generální ředitel Amín Násir a dodal, že o nabídce akcií v zahraničí by se mělo jednat později. Informovala o tom agentura Reuters. Primární nabídka akcií firmy na domácím trhu, která se uskutečnila loni v prosinci, byla největší na světě. Aramco je také první firmou na světě, jejíž tržní kapitalizace překonala dva biliony USD (46,5 bilionu Kč).
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
C:\fakepath\top-13012020-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když investoři vyhlíželi podepsání první fáze obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou, ke kterému má dojít ve středu.
C:\fakepath\Aramco.jpg

Primární nabídka Aramka vzrostla na rekordních 29,4 miliardy USD

13.01.2020 Saúdskoarabský státní ropný gigant Saudi Aramco využil opce na prodej dalších 450 milionů akcií. Celková hodnota primární veřejné nabídky akcií (IPO) podniku tak dosáhla rekordních 29,4 miliardy dolarů (668 miliard Kč). Oznámila to včera firma.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Ropný gigant Saudi Aramco vstupuje na rijádskou burzu

11.12.2019 Na burze v Rijádu se dnes začne obchodovat s akciemi saúdskoarabského ropného gigantu Saudi Aramco. Vstup na akciový trh je spojený s prodejem menšinového podílu v tomto státním podniku. Transakce představuje dosud největší primární veřejnou nabídku akcií (IPO) na světě.
C:\fakepath\Aramco.jpg

Zájem o akcie Saudi Aramco je výrazně vyšší, než se čekalo

04.12.2019 Zájem o akcie saúdskoarabské státní ropné společnosti Saudi Aramco je výrazně vyšší, než se předpokládalo. Velcí investoři zatím předložili objednávky na akcie za 50,4 miliardy dolarů (1,2 bilionu Kč), uvedla včera s odkazem na finanční poradce firmy agentura Reuters. Největší producent ropy na světě plánuje v primární veřejné nabídce (IPO) prodat 1,5 procenta svých akcií. Firma by tak mohla získat až 25,6 miliardy dolarů.
img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

Reuters: Rijád chce prodat dvě procenta akcií Saudi Aramco

05.11.2019 Saúdská Arábie se chystá v primární veřejné nabídce (IPO) prodat dvě procenta akcií státní ropné společnosti Saudi Aramco. S odvoláním na tři informované zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Cena akcií pro vstup na burzu bude podle nich stanovena 5. prosince, obchodovat s akciemi se na burze v Rijádu začne 11. prosince. Firma podle zdrojů také rok nebude moci své akcie uvést na zahraniční burzu.
C:\fakepath\top-04112019-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.11.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když je nahoru poslal optimismus investorů stran dojednání americko-čínské obchodní dohody. Americký ministr obchodu Wilbur Ross o víkendu uvedl, že "velmi brzy" získají americké společnosti licence k obchodování s čínským telekomunikačním gigantem Huawei, což naznačuje ochotu k dalšímu jednání s Čínou.
img

Aramco údajně plánuje odstartovat nabídku akcií 3. listopadu

29.10.2019 Saúdskoarabská ropná firma Saudi Aramco plánuje odstartovat dlouho chystanou plánovanou primární nabídku akcií 3. listopadu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na tři informované zdroje. Nabídka by mohla být největší na světě a sama firma by se mohla stát největší veřejně obchodovanou společnost na světě.
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
rusko 27112013.png

Sankce vůči Rusku by poškodily obě strany

03.03.2014 Případné hospodářské sankce západních zemí vůči Rusku by poškodily obě strany. Je dokonce možné, že by způsobily větší újmu těm zemím, které by je uvalily, než Rusku. Uvedl to dnes šéf Americké obchodní komory v Rusku Alexis Rodzianko. Sankcemi kvůli ruskému postupu vůči Ukrajině o víkendu pohrozil například americký ministr zahraničí John Kerry.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Diverzifikace | Dividenda | Dolarový index | Durace | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | High | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Obchodník | Oficiální úroková sazba | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Splatnost | Spread | Support | Ticker | Trader | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | VIX | VaR | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz koruny | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Contracts for difference | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Conseq | Obchodní deficit | LYNX | Satoši Nakamoto | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | EPS | Index | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie ropy | Akcie Shell | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Dolar euro | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Komoditní | Komoditní index | Kurz ropy | Kurz zlata | Libra | Maďarsko | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Odkup akcií | Patria Finance | PayPal | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Tesla Motors | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | DXY | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Cílová cena | Dluhopisový index | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Intermediate | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Petr Kellner | ROCE | Upisování akcií | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | E-mini | Poradenská společnost | Burze | Investment | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Home Credit | Baker Hughes | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | PwC | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Zvyšování sazeb | UNCTAD | Kurz koruny vůči euru | Brazílie | Průmyslová produkce | Dovoz ropy | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Sweet Crude Oil | Výnosová křivka | Energie | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Globální akciové trhy | KBC | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Globální finanční trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | John Kerry | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Režim devizových intervencí | FactSet | TradingView | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Britská banka Barclays | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Sinopec | Americké indexy | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Burzovní skupina | Finanční poradce | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Zájem o akcie | Tesla | Agentura AFP | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Akcie na burze | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Historické rekordy | Inflace v Česku | TTIP | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Rada MMF | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Švédsko | Norsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Evropský bankovní úřad (EBA) | Audi | IHS Markit | Flash Crash | Klamání investorů | Ruské akcie | Bankovní index | Vstup na burzu | CoinDesk | Breakout Trader | Coinbase | Jak obchodovat akcie | Jerome Powell | Hypoindex | Oxfam | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Craig Wright | Obchodování na trzích | Conseq Investment Management | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Airbnb | Obchodní války | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Globální růst | Long signál | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | USMCA | Přímé zahraniční investice | Sukuky | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Intercontinental Exchange | Primární nabídka | Daňové úlevy | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Česká firma | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Podnikové investice | Globální dluh | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Globální rizika | IPO Slack | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Ruský akciový trh | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Hodnota firmy | Růst cen ropy | Nejznámější kryptoměny | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Globální HDP | Nabídka akcií | Americké společnosti | Dolarové sazby | Akcie a ETF | Ropné akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Pokles cen | Akciový růst | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Bohatí | Akciové alokace | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Upisování | Cena žlutého kovu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Thomas Cook | IPO Home Credit | TeamViewer | Měsíčník finančních trhů | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Equinor | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Cena akcie | IPO TeamViewer | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Investorka | Platební společnost | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Ropné firmy | Americký ministr obchodu | LNG | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Bílý dům | Obchodní dohody | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Statistický úřad Eurostat | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Objem obchodů na burze | Primární nabídky | Firma | BAT | Olívia Lacenová | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Rostoucí trendová čára | Cena jedné akcie | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Bilance | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Lagardeová | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | AFP | FT | Meziroční růst HDP | Konkurenti | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Alza.cz | Akcie Saudi Aramco | Zájem o akcie Saudi Aramco | Investiční úřad | Saúdské království | Samba Capital | NCB Capital | HSBC Saudi Arabia | Investovat do primární nabídky akcií | Primární nabídky akcií Saudi Aramco | Průmysl | Předvolební průzkumy | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Hospodářský výsledek | SoftBank Group | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Velikost pozice | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Problémy | Společnost Aramco | NAFTA | Britové | Total | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Vývoj hodnoty akcií | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | InterContinental | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypoteční trh | Předseda | Vojtěch Benda | Vánoce | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | xStation5 | Nejziskovější | Disney | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | Stratég | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Peking | Americký index | Wirecard | Aktuální klíčová rizika | Napětí na Blízkém východě | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zbrojovky | Akcie výrobce elektrických aut | Vyšší ceny ropy | CFA | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Odškodné | General Motors (GM) | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | Ministr zahraničí | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Poradenství | Růst globální ekonomiky | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Primární nabídka Aramka | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Emisní cena | Cena akcií podniku | Emisní cena akcií podniku | Emisní cena akcií | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Britské společnosti | Ceny energií | Vyplácení dividend | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Negativní dopad | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Akcie v Číně | Zpracovatelský sektor | Dopady koronaviru | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Převody peněz | Americká společnost | SEC | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Růst sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Snížení těžby | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Negativní hospodářské dopady | Vývoj na trhu | Poradci | Aerolinky | Akcie včera | Profitovat | Další vývoj | Evropské země | Letectví | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Největší propad | Akcie Exxonu | Oznámení firmy | Tudor | Matt Murphy | Tudor, Pickerin, Holt & Co | Společnost Saudi Aramco | Obchodovaná ropná společnost | Snížení dividendy | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | JPMorgan Chase & Co | Texas | Vyplácet dividendy | Unilever | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Výrobce letadel | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Instituty | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Nigérie | Společnost Walt Disney | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Ropný průmysl | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Nadprodukce | Nejvyšší soud | Výpadky | Emitenti | Delaware | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Úspory | Američtí těžaři | Trade | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Chesapeake Energy | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Surové ropy | Břidlicové ropy | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Gilead | Společnost Gilead | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Velikost pozic | Skladování ropy | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | Státy eurozóny | Zadlužení | Bezpečnost | Toyota Motor | Společnost Avast | JD.com | Ruský ropný gigant | Vakcína | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Jukos | Experimentální vakcína | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Koronavirová pandemie | Renault | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Vagit Alekperov | Lukoil | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Kommersant | Londýnské burzy | Nová prognóza | Leonid Fedun | Německé vládní strany | Oracle | Britská ropná společnost | Společnost BP | Bernard Looney | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Propad cen | Dluh Británie | Covid | Technologické firmy | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Chesapeake | Ukrajinská vláda | Společnost Uber | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Ant | Japonská společnost | Nový trend | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | Spotřební daně | Technologické společnosti | Noble Energy | Softwarový gigant | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Čínská společnost | Odveta | Velké technologické firmy | Ant Group | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Wedbush | Veřejný dluh Británie | Rekord na Wall Street | Airbus Group | Společnost Lukoil | Americký soud | Holdingová společnost | Obchodování s ropou | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Zadlužení Německa | Americký podnik | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Koncern | Embargo | Concho | Digitální převody peněz | Nařízení | Futures na ropu | XOM | CVX | Odklad splátek | Jemen | Nio | Akcie americké společnosti | Výběr akcií | Norwegian Air Shuttle | Continental | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Očkování | Coinbase Global | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Kapitalizace Tesly | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Boeing 737 Max | Růst ceny | Autopůjčovna Hertz | DOT | Silné oživení | Bloomberg Markets | JD | Rostoucí ceny ropy | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Velikost obchodu | CARA | Situace na trhu | Očkování proti covidu | BlackBerry | Gigant Chevron | ROI | Akcie BP | BP.US | Rozvolnění | Obchodní deficit USA | Zajímavé akcie | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Phillips 66 | PSX | Admirals | Britská společnost | Vysoké dividendy | Ropné futures | Akcie Coinbase | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Vlivná investorka | Ark | Vstup burzy Coinbase na akciový trh | Coinbase na akciový trh | Cathie Wood | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Royal Dutch Shell A | Těžaři | API | Zisk před zdaněním | MNB | Plány | Cíle | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Vstup na burzu v Londýně | Konkurence | Prodej | Graf akcie | CO2 | Starlink | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Mluvčí společnosti | Pivovar | Odvětví | Divize | Boom | Otevřené pozice | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Vnější prostředí | Chování | Dodávky ruského plynu | Devon Energy | Occidental Petroleum | Phillips 66 | Continental Resources | TWS | Takata | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Britská společnost Cineworld | Společnost Admirals | Německý výrobce | Regulatorní prostředí | Home Depot | SpaceX | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Uhlí | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Emise islámských dluhopisů | Objem nových emisí | Ekonomiky zemí Perského zálivu | Sukuk | Los Angeles | Americká firma | Německá automobilka Volkswagen | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Hospodářské soutěže | Dosažení dohody | Trader Workstation (TWS) | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Zvýšení dodávek plynu | Vysoké ceny | Zdravotnictví | Schlumberger | Pozornost | Zprostředkovatelé | Orlen Unipetrol | Ceny zemního plynu i elektřiny | Ruský prezident | Meta | Soud v Haagu | Společnost | Nexi | Družba | Lockdowny | TIM | | Kazachstán | Časové období | Rozšíření | Arm | Obchodní tipy | Největší americké firmy | Firmy podle tržní kapitalizace | Největší americké společnosti | Miliardy USD | Cílové ceny | Cena akcií společnosti | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Spotřební zboží | Invaze na Ukrajinu | Sankce | Sankce vůči Rusku | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Ropný gigant Lukoil | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Denys Šmyhal | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Západní sankce | Zastavení dodávek | Růst cen energií | Rosbank | Premiér Denys Šmyhal | Dovoz ruské ropy | Produkty s pákovým efektem | Zvýšení úroků
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Ropné společnosti
Ropné velmoci
Ropné vrty
Ropné zásoby
Ropné zásoby ve Spojených státech
Ropní piráti
Ropní těžaři
Ropní vládci
Ropný a plynárenský průmysl
Ropný deficit

Následující klíčová slova

Ropný gigant Lukoil
Ropný institut
Ropný institut API
Ropný kartel
Ropný kartel OPEC
Ropný magnát
Ropný průmysl
Ropný šok
Ropný tanker
Ropný trend
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít