Neděle 26. červen 2022 09:27
reklama
Vantage
reklama
Purple broker v ziskovosti
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Odpor

img

Dluhopisy strmě rostou na stoupajících obavách z recese

23.06.2022 Na dnešním obchodování určitě stojí za pozornost strmý vzestup cen dluhopisů, respektive propad jejich výnosů. Ty padají jak v Evropě, tak v zámoří a ukazují, že obavy z recese na hlavních trzích možná vstupují do další fáze. Stejným směrem míří také výnosy českých papírů, kdy se do hry dostává i možnost přerušení cyklu růstu sazeb.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína naplní své letošní hospodářské cíle, řekl Si Ťin-pching na summitu BRICS

23.06.2022 Čína nasadí efektivnější prostředky, aby naplnila své hospodářské cíle pro letošní rok. Na zahájení summitu předních rozvíjejících se ekonomik to řekl čínský prezident Si Ťin-pching. Informoval o tom dnes zpravodajský server CNBC. Skupina označovaná jako BRICS kromě Číny zahrnuje také Rusko, Indii, Brazílii a Jihoafrickou republiku. Konflikt na Ukrajině označil Si za "výstražný signál" pro lidstvo. Čína si ohledně Ruské invaze zachovává neutralitu. Na dvoudenním summitu má vystoupit i ruský prezident Vladimir Putin.
C:\fakepath\biden3.jpeg

Biden vyzval Kongres, aby přechodně zrušil daň z pohonných hmot

23.06.2022 Americký prezident Joe Biden vyzval Kongres, aby na tři měsíce do konce září zrušil federální daň z pohonných hmot. Chce tak bojovat proti jejich rekordním cenám u čerpacích stanic a poskytnout v létě dočasnou úlevu americkým rodinám. Biden to podle tiskových agentur řekl ve včerejším projevu v Bílém domě.
img

Fidelity International: Z centrálních bank se stávají nepřátelé – co dál?

21.06.2022 Na začátku roku 2022 jsme jako základní scénář předpokládali stagflaci, která potrvá přibližně 6 měsíců, než přenechá otěže buď mírnějšímu reflačnímu scénáři, nebo vážnějšímu poklesu. Po invazi na Ukrajinu jsme tuto krátkodobou pravděpodobnost stagflace zvýšili na 80 %, neboť jsme si uvědomili hluboce inflační povahu tohoto šoku, zejména pro Evropu.
img

Obchod dňa - AUDUSD (21.06.2022)

21.06.2022 Austrálsky dolár bol počas dnešnej ázijskej seansy veľmi aktívny vďaka dvom udalostiam – prejavu guvernéra RBA - Loweho a zverejneniu zápisnice RBA. Zápisca RBA ukázala, že banka vidí potrebu ďalšieho zvyšovania sadzieb na boj proti inflácii a normalizáciu menových podmienok v Austrálii. Predstavenstvo RBA však poznamenalo, že zvýšenie sadzieb o 25 bázických bodov na každom zostávajúcom zasadnutí v tomto roku by znamenalo rýchle sprísnenie politiky. Trh očakával, že sadzby sa dostanú na 4% do konca tohto roka! Tieto očakávania boli oslabené počas prejavu guvernéra Loweho, ktorý povedal, že zvýšenie sadzieb na 4 % do konca roka 2022 je dosť nepravdepodobný scenár. Napriek tomu povedal, že na júlové zasadnutie sa zvažuje zvýšenie sadzieb o 25 alebo 50 bázických bodov.
img

Ranné zhrnutie (27.05.2022)

27.05.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie vyššie. S&P 500 vzrástol o 1,99 %, Nasdaq vyskočil o 2,68 %, zatiaľ čo Dow Jones si pripísal 1,6 %.
img

Kdy se Bitcoin dostane na 500 tisíc dolarů? Odhalení toho, co říká PlanB a metriky

26.05.2022 V tento den loňského roku byla hodnota Bitcoinu 38 400 dolarů. V době psaní článku se však královská mince obchodovala za 29 869,80 USD po vzestupu o 2,09 % za uplynulý den a nárůstu o 0,24 % za poslední týden. Pokoušet se vytušit další pohyby Bitcoinu může být jako pokoušet se zírat skrz zeď, ale jeden analytik se domnívá, že býci mají důvod těšit se na budoucnost.
img

Odborníci: Rozdělení ČEZ by současné energetické krizi nepomohlo

20.05.2022 Rozdělení energetické společnosti ČEZ by v současné akutní energetické krizi nepomohlo, protože by šlo o delší proces, pravděpodobně by trval několik let. Zestátněním části firmy by ale stát získal kontrolu nad cenami elektřiny, řekli dnes ČTK oslovení odborníci. Na tom, zda jde o dobrou cestu, či nikoliv, se odborníci neshodují. Vláda uvažuje o restrukturalizaci polostátní energetické společnosti ČEZ, ale ještě to vyžaduje důkladnější analýzy, řekl premiér Petr Fiala (ODS) v rozhovoru, který ve čtvrtek zveřejnil server Hospodářských novin (HN).
img

Zotavení ropy po dvoudenním poklesu

19.05.2022 Ropa se zotavila po dvoudenním propadu způsobeném obavami z globálního hospodářského útlumu díky posilujícím výrobkovým trhům.
img

📉Americké akcie klesajú❗

18.05.2022 Hlavné akciové indexy na Wall Street v stredu prudko klesli, keďže pochmúrne makroekonomické vyhliadky spolu so slabými štvrťročnými výsledkami od veľkých amerických maloobchodníkov naďalej ovplyvňujú náladu na trhu. Dnešné údaje z trhu s bývaním ukázali známky ochladzovania, keďže inflácia zostáva blízko 40-ročného maxima, hypotekárne sadzby vyskočili na 12-ročné maximá, náklady na stavebný materiál zostávajú zvýšené a obmedzenia ponuky pretrvávajú. Akcie Costco, Target a Walmart prudko klesli, pretože ich výsledky boli slabé, pričom spoločnosti očakávajú, že vysoká inflácia a negatívny vývoj môže pokračovať aj v nasledujúcich štvrťrokoch. Z týchto dôvodov S&P Global teraz očakáva pokles rastu v USA o 80 bázických bodov na 2,4 %.
img

Thales Group podpísala významnú zmluvu s americkou armádou

17.05.2022 Thales Group je francúzsky konglomerát známy svojimi podielmi v oblasti obrany a kritickej infraštruktúry. Spoločnosť sa zameriava na špičkové, pokročilé 'deep tech' systémy, dátovú analytiku, AI, komunikáciu, obranu, vesmír a pracuje na kvantových technológiách. Spoločnosť včera oznámila, že podpísala 10-ročný kontrakt na dodávku rádiových systémov s americkou armádou v hodnote 6 miliárd dolárov. Thales sa stal jedným z dvoch subjektov, ktoré vyhrali tender. Celkové príjmy Thales za rok 2021 dosihali takmer 17 miliárd EUR:
img

Buffet zvyšuje svůj podíl v Occidental Petroleuum

16.05.2022 Occidental Petroleum se stalo jedním z největších nákupů fondu Berkshire Hathaway řízeného legendárními investory Warrenem Buffettem a Charliem Mungerem. Buffett opakovaně prohlásil, že nákup akcií Occidental Petroleum je jeho dlouhodobou sázkou na růst cen ropy, z čehož profitují marže společnosti. Společnost působí ve Spojených státech amerických. Occidental jako takový je nyní již v top 10 „holdingech“ fondu Berkshire, který vlastní více než 15,2 % celkových akcií společnosti. Berkshire také zvýšila svou pozici v akciích amerického ropného gigantu Chevron.
C:\fakepath\trader-12052022-33-zm.PNG

Komodity: Ropa mírně zdražuje kvůli nejistotě ohledně dodávek a geopolitickému napětí

12.05.2022 Ceny ropy se dnes zvyšují kvůli nejistotě ohledně dodávek a geopolitickému napětí v Evropě. Jejich výraznějšímu růstu nicméně brání obavy o poptávku. Cena severomořské ropy Brent krátce před 18:00 SELČ vykazovala nárůst zhruba 0,3 procenta na 107,80 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si ve stejnou dobu připisovala téměř 0,7 procenta na 106,42 dolaru za barel.
img

Ranné zhrnutie (11.05.2022)

11.05.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie zmiešane. S&P 500 si pripísal 0,25 %, Dow Jones sa posunul o 0,26 % nižšie a Nasdaq pridal 0,98 %.
img

BREAKING: WTI prelomila podporu na úrovni 100 $!

10.05.2022 Dnešná obchodná seansa prináša pokračovanie poklesu cien ropy v reakcii na obavy z recesie, prekážky zákazu Európskej únie voči ruskej rope a šírenie vírusu COVID-19 v Číne, ktoré spôsobili výpredaje na finančných trhoch.
img

Graf dne: Ropa Brent (OIL) (10.05.2022)

10.05.2022 Riziková aktiva, jako jsou akcie, kryptoměny nebo ropa, se včera propadla kvůli širokému výprodeji na trzích. Zpřísnění měnové politiky a globální ekonomické zpomalení, částečně v důsledku přísných lockdownů v Číně, srazily ceny aktiv na nižší úrovně. Situace se dnes trochu uklidnila a na trzích pozorujeme pokles rizikové averze.
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Rusko platí za ukrajinskou válku denně 900 milionů dolarů, píše Newsweek

08.05.2022 Rusko za válku Ukrajině denně vydá 900 milionů dolarů (21 miliard korun). Uvádí to americký týdeník Newsweek s odkazem na šéfredaktora vojenského zpravodajského serveru SOFREP Seana Spoontse. Ten do výdajů Moskvy počítá platby vojákům bojujícím na Ukrajině, zásobovaní municí a raketami a zajištění oprav poškozeného vojenského materiálu.
img

Nelítostný kolaps jenu, parita eura. Trhy čekaly na korekci, ale dolar má jiné plány.

29.04.2022 Na devizovém trhu je divoká nálada, velké měnové páry s dolarem přitahují pozornost, protože dosáhly dalších důležitých úrovní. Zároveň dolar nevyčerpal svůj potenciál k růstu. Nabízí se otázka: co bude dál s eurem, jenem, australským dolarem a dalšími renomovanými měnami?
C:\fakepath\Madarsko.png

Budapešť nevidí překážky pro dohodu s Bruselem o penězích z EU

28.04.2022 Maďarsko nevidí překážky pro uzavření dohody s Bruselem o odblokování peněz z Evropské unie, uvedl dnes šéf kanceláře maďarského premiéra Gergely Gulyás. Evropská komise zahájila ve středu kvůli porušování principů právního státu v zemi s Budapeští řízení, v jehož rámci mu může odebrat část dotací z rozpočtu Evropské unie.
C:\fakepath\Madarsko.png

EK zahájila s Maďarskem řízení kvůli právnímu státu, může mu odebrat dotace

27.04.2022 Evropská komise dnes formálně zahájila s Maďarskem řízení, v jehož rámci mu může také odebrat část dotací z rozpočtu Evropské unie kvůli porušování principů právního státu. Oznámila to místopředsedkyně komise Věra Jourová. Unijní exekutiva totiž v Maďarsku zjistila prohřešky, které mohou ohrozit řádné rozdělování společných peněz. Komise tak poprvé sáhla k využití nového mechanismu chránícího unijní rozpočet před korupcí, střety zájmů či podvody.
img

Graf dne: NATGAS (27.04.2022)

27.04.2022 Ruský Gazprom informoval polské a bulharské plynárenské společnosti, že dodávky ruského plynu byly dnes ráno zastaveny a nebudou obnoveny, pokud Polsko a Bulharsko nebudou souhlasit s platbou za plyn v ruských rublech. To znamená, že by mohlo přijít velké finále sankcí. Rusko se rozhodlo odstavit Evropu od plynu, než stihla uvalit embargo. Je takřka jisté, že celá diskuse o embargu na ruský zemní plyn nyní nabere na tempu.
img

Invesco: Po druhé válce: Tři lekce

12.04.2022 Odborníci společnosti Invesco hodnotili tři možné scénáře týkající se dopadů války na ekonomiku. V hlavním scénáři – který představuje opotřebovávací válku – posuzovali možné přístupy k alokaci aktiv. Mezi další klíčová témata analýzy patřil vliv války na globalizovanou ekonomiku a její důsledky pro energetickou transformaci.
img

Analytici debatují o dalším kroku Bitcoinu po dnešním retestu 45,5 tisíc dolarů

01.04.2022 BTC konečně zasáhla předpokládanou zónu podpory ve výši 45 000 dolarů, ale analytici mají smíšené názory na to, zda dalším krokem bude pokračování či konsolidace.
img

Akcie Gamestop po oznámení splitu akcií znovu rostou

01.04.2022 Akcie Gamestop (GME.US) posílily téměř o 12 % před otevřením amerického akciového trhu. Společnost se připojuje ke skupině amerických společností, které nedávno oznámily split akcií, včetně Tesly, Amazon, Alphabet, Costco a Shopify.
img

Ranní shrnutí (01.04.2022)

01.04.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci poklesem. Ruský prezident podepsal dekret nařizující platby za plyn v rublech. S&P 500 klesl o 1,57 %, Dow Jones ztratil 1,56 % a Nasdaq ztratil 1,54 %.
img

Akcie Robinhood prudko rastú po tom, čo spoločnosť predĺžila obchodné hodiny

29.03.2022 Akcie spoločnosti Robinhood Markets (HOOD.US) vzrástli o 26,0 % počas dnešnej seansy po tom, čo prevádzkovateľ obchodnej platformy oznámil, že predlžuje svoje obchodné hodiny. Používatelia teraz môžu na platforme obchodovať od 7:00 do 20:00 ET. "Naši zákazníci nám často hovoria, že pracujú alebo sú zaneprázdnení počas bežných trhových hodín, čo obmedzuje ich schopnosť investovať podľa vlastného plánu alebo vyhodnocovať a reagovať na dôležité správy z trhu," uviedol Robinhood v utorok na blogu.
img

Ako môže rozdelenie akcií ovplyvniť Amazon?

29.03.2022 Americký maloobchodný gigant Amazon AMZN.US nedávno oznámil plánované rozdelenie akcií. Cieľom operácie bude zníženie súčasnej vysokej ceny akcií, čo samozrejme neovplyvní reálnu hodnotu akcií akcionárov:
img

Příprava Bitcoinu (BTC) na Rally, Podle Top Crypto Strategist – Zde je jeho cíl

29.03.2022 Pozorně sledovaný kryptostratég a obchodník tvrdí, že Bitcoin je jeden odpor od zažehnutí silného posunu vzhůru, který může BTC posunout na čerstvá maxima roku 2022.
C:\fakepath\spx-27032022.png

Býčí protiútok pokračuje, americké akcie posílily podruhé v řadě

27.03.2022 Americký akciový index S&P 500 v uplynulém týdnu opět vzrostl, konkrétně o 1,79 %. Rozpětí denních svíček byla nižší, ve srovnání s předchozími divokými týdny byl vlastně celkem klid.
img

Ranné zhrnutie (25.03.2022)

25.03.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie vyššie. S&P 500 si pripísal 1,43 %, Dow Jones sa posunul o 1,02 % vyššie a Nasdaq vzrástol o 1,93 %. Small-cap Russell 2000 získal 1,13 %.
C:\fakepath\Madarsko.png

Orbán žádá o uvolnění peněz z fondu obnovy EU, argumentuje ukrajinskou krizí

22.03.2022 Maďarský premiér Viktor Orbán požádal předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou o uvolnění všech prostředků vyčleněných pro Maďarsko ve fondech Evropské unie a o poskytnutí půjčky v rámci evropského plánu obnovy, oznámil podle agentury Reuters Orbánův mluvčí. Maďarsko hodlá prostředky použít na nové výzvy, které s sebou přináší ukrajinská krize. Ve videoprohlášení se Orbán postavil proti návrhu, aby NATO zavedlo nad Ukrajinou bezletovou zónu, i proti myšlence zavedení embarga na ruské energie.
img

Ranné zhrnutie (22.03.2022)

22.03.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie nižšie. S&P 500 klesol o 0,04 %, Dow Jones sa posunul o 0,58 % nižšie a Nasdaq klesol o 0,40 %. Russell 2000 skončil o 0,97 % nižšie.
img

BREAKING: Kashkari z FEDU podporuje zrýchlenie tempa znižovania súvahy

18.03.2022 Neel Kashkari, člen výboru FOMC, upozorňuje, že tempo znižovania súvahy by sa malo zdvojnásobiť. Člen FOMC je za zníženie súvahy už na budúcom zasadnutí výboru.. Kashkari, nie je členom s hlasovacím právom až do budúceho roka, tiež verí, že inflácia je oveľa vyššia, ako by si ktokoľvek z nás želal, zatiaľ čo trh práce sa drží pozoruhodne dobre. Aby sa ponuka a dopyt dostali späť do rovnováhy, centrálna banka musí normalizovať menovú politiku. Napriek jastrabím poznámkam sa americké indexy naďalej pohybujú vyššie, pričom Dow Jones aj S&P 500 dosiahli najvyššie úrovne od polovice februára.
img

Cena BTC se dostala nad 41 500 dolarů 

17.03.2022 Bitcoin zahájil nový vzestup nad hranici 40 000 dolarů odporu vůči americkému dolaru. BTC zůstává podporováno a mohlo by se opět vzchopit nad odpor 41 500 dolarů.
img

Prezident Biden chce zrušiť štatút obchodných vzťahov s Ruskom

11.03.2022 Prezident Spojených štátov práve dokončil svoj prejav týkajúci sa nových sankcií proti Rusku. USA sa rozhodli zakázať dovoz ruského alkoholu, morských plodov a diamantov. Okrem toho vstúpi do platnosti zákaz vývozu luxusného tovaru do Ruska. Amerika nezačne priamy konflikt s Ruskom, no Biden oznámil, že ak Putin použije biologické zbrane, následky budú vážne. Prezident Biden označil Putina za agresora. Americký prezident podpíše ďalší dokument zaručujúci finančnú pomoc Ukrajine.
img

Bitcoin konsoliduje pod hranicí 40 000 dolarů

11.03.2022 Bitcoin (BTC) 10. března neutralizoval medvědí svíčkový vzor, bohužel se mu nepodařilo zahájit žádný typ významného a trvalého odrazu. Od 22.ledna se Bitcoin posouvá nad vzestupnou hranici podpory. Tato hranice podpory byla již sedmkrát ověřena, naposledy 11.března.
img

Krypto býk se stává prezidentem. Co to znamená pro Jižní Koreu?

11.03.2022 Jižní Korea, kde více než 10% obyvatel drží nějaké kryptoměny, si zvolila svého prvního prezidenta vstřícného ke kryptografii, a to Yoon Suk-yeola, který slíbil institucionalizaci a rozvoj místního průmyslu.
img

Swingový výhled 9. týden 2022

07.03.2022 Válka na Ukrajině pokračuje a i když si všichni přejeme, aby tato tragická událost okamžitě skončila, tak podle vyjádření ruských představitelů to bohužel vypadá spíš na to, že se válka protáhne na delší dobu. Investoři na tento vývoj reagovali výprodejem rizikových aktiv, kam patří také česká koruna. Ztrácí akciové indexy a zejména DAX byl pod silným tlakem. Silně naopak posilují komodity jako je ropa, zlato, ale třeba také uhlí.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/AUD, EUR/GBP a USD/CAD

06.03.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru EUR/AUD klesá volným pádem. Je nyní vhodným instrumentem pro obchodování? EUR/GBP překonal support z roku 2016 a USD/CAD stále respektuje hranice cenové formace rostoucí trojúhelník.
img

Sankce: vítězové a poražení

03.03.2022 Ruská invaze na Ukrajinu byla aktem agrese, který jsme v Evropě po desetiletí neviděli. To vedlo k rozbití stavu, který na starém kontinentě panoval od konce Studené války a návratu násilí, za což evropské i další země světa ruské činy rychle odsoudily. Byly vyhlášeny sankce bezprecedentního rozsahu, které vedly k uzavření burzy v Moskvě a více než 90% propadu indexu ruských akcií kótovaných v Londýně. Sankce proti Rusku však mají i jiné dopady. Pojďme se tedy podívat na sektory akcií, které lze považovat za vítěze a poražené.
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Válka na Ukrajině je tragická a měla by skončit, řekl sankcemi stižený oligarcha

01.03.2022 Válka na Ukrajině je tragická a měla by skončit, uvedl dnes ruský oligarcha Michail Fridman, který se objevil na sankčním seznamu Evropské unie. Spolu se svým dlouholetým obchodním partnerem, ruským miliardářem Pjotrem Avenem, chtějí "nepodložené" unijní sankce napadnout, napsala agentura Reuters.
img

Prvé kolo rokovaní medzi Ukrajinou a Ruskom sa skončilo

28.02.2022 Hlavné indexy z Wall Street vymazali časť strát, keďže investori monitorovali vývoj týkajúci sa ruského útoku na Ukrajinu, vrátane dopadu nových sankcií a rokovaní medzi oboma stranami. RIA s odvolaním sa na ukrajinského predstaviteľa po štyroch hodinách uviedla, že Rusko a Ukrajina ukončili mierové rozhovory a vrátia sa do svojich hlavných miest na ďalšie konzultácie pred druhým kolom rozhovorov. Vzhľadom na pomerne dlhé trvanie rozhovorov a skutočnosť, že sa uskutoční druhé kolo rokovaní, naznačuje, že existuje aspoň kúsok spoločného základu.
img

USA chtějí opět otevřít otázku odstřižení Ruska od SWIFT, proti je hlavně Německo a banky z Wall Street. Berlín či americké banky se totiž bojí svých ekonomických ztrát

26.02.2022 Spojené státy opět vážně zvažují, zda usilovat o odstřižení Ruska od systému SWIFT. Ten představuje rozsáhlou mezinárodní síť pro zasílání platebních příkazů mezi tisícovkami bank, finančních institucí a firem, bez níž prakticky nelze uskutečňovat přeshraniční platby. V případě odstřižení Ruska tak vlastně není možné této zemi platit za její vývoz, včetně vývozu plynu a ropy. V důsledku tak odstřižení od SWIFT může znamenat přerušení dodávek ruského plynu do Evropy.
img

Bitcoin sa prudko odrazil nahor, pretože Rusko je údajne pripravené začať rokovania s Ukrajinou

25.02.2022 Trh s kryptomenami zaznamenal oživenie po tom, čo sa nové sankcie uvalené na Rusko ukázali byť menej prísne, ako sa očakávalo. Náladu na trhu podporujú aj špekulácie o začatí vyjednávacieho procesu medzi Ruskom a Ukrajinou. On-chain metriky naznačujú, že celkové zdravie BTC trhu sa rýchlo zotavuje.
img

Trhy se po šoku ze zahájení války na Ukrajině zčásti stabilizují. Koruna zpomalila své prudké oslabování, unce zlata i tak za poslední dva týdny podražuje o skoro 5000 Kč

24.02.2022 Hned po zahájení ruské invaze na Ukrajinu dnes nad ránem z měn světa takřka nejvýrazněji ztrácely polský zlotý a česká koruna. Asijští měnoví obchodníci totiž zpanikařili, podívali se na mapu a zbavovali se měn zemí, jež jsou prostě jen Ukrajině geograficky blízké. Nyní se situace poněkud stabilizuje. Propad koruny zpomalil. I tak se česká měna poprvé od konce loňského prosince prodává za více než 25,00 za euro a nervozita je z okamžitých výkyvů kursu zřejmá.
img

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a akciový trh Všichni čelit stejné bitvě v nadcházejících týdnech: Benjamin Cowen

21.02.2022 V novém strategickém sezení, Cowen se dívá na to, čemu říká pásmo podpory býčího trhu, což je kombinace 20týdenního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) a 21týdenního exponenciálního klouzavého průměru (EMA).
img

Pro Česko je Rusko méně důležitý vývozní trh než třeba Belgie. Případná válka Ruska s Ukrajinou a související sankce by se Česka přímo dotkly jen omezeně, třeba ve formě dražších pohonných hmot

20.02.2022 Česká republika loni do Ruska vyvezla zboží ze 79,6 miliardy korun. Jednalo se o nižší objem vývozu než v letech 2019 a 2020. Objem odpovídal dvěma procentům celkového loňského vývozu z České republiky.
img

BREAKING: CAD mierne oslabuje po údajoch o maloobchodnom predaji z Kanady

18.02.2022 Údaje o maloobchodnom predaji v Kanade za december boli zverejnené o 14:30. Správa sa ukázala ako zmiešaná a spôsobila určité pohyby na páre USD/CAD. Hlavné body správy:
img

Opětovný růst akcií aerolinek

16.02.2022 Akcie aerolinek již několik týdnů klesají, což má za následek eskalaci geopolitického konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a následné zrušení některých letů.
img

$ATOM: Úřad pro mince vysvětluje, proč by rok 2022 mohl být pro Cosmos „velkým rokem“

14.02.2022 Hostitel populární kryptoanalýzy a komentátor trhu Coin Bureau říká, že rok 2022 bude velkým rokem pro Cosmos ($ATOM), který je „ekologem sítí a nástrojů pro vytváření interoperabilních blockchainů.”
img

Francie podle Makrona postaví nejméně šest jaderných reaktorů

11.02.2022 Francie v nadcházejících desetiletích postaví nejméně šest nových jaderných reaktorů, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron. Jadernou energii staví do centra úsilí země o uhlíkovou neutralitu do roku 2050. Oznámil také, že chce prodloužit životnost starších jaderných elektráren ze současných 40 let na 50 a více, pokud to bude bezpečné.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Kryptoměnový podnik firmy Meta prodává majetek a končí

01.02.2022 Společnost Silvergate Capital převezme za 182 milionů USD (3,9 miliardy Kč) blockchainovou platební síť a další intelektuální majetek společnosti Diem Association. To je podnik pro digitální měnu podporovaný společností Meta Platforms, dříve Facebook. Diem Association dodala, že prodejem aktiv ukončí svou činnost. Zároveň tím končí ambice společnosti Meta přimět miliardy svých uživatelů, aby prováděly transakce v její vlastní měně. Uvedla to agentura Reuters.
img

Reuters: Křetínský zřejmě prodá svůj podíl v bance Aareal

31.01.2022 Miliardář Daniel Křetínský se chystá přijmout od tří zahraničních investorů nabídku na převzít německé banky Aareal, v níž má podíl. S odvoláním na informovaný zdroj to dnes uvedla agentura Reuters. Fond Vesa Equity Investment, který Křetínský vlastní spolu s dalším podnikatelem Patrikem Tkáčem, je jedním ze tří největších akcionářů banky.
img

Graf dňa - ROPA (31.01.2022)

31.01.2022 Cena ropy Brent (OIL) dnes počas ázijskej obchodnej seansy opäť testovala hladinu 90 USD za barel. Býkom sa nepodarilo preraziť vyššie a cena sa mierne stiahla nadol. Ropa však dosiahla najvyššie zisky za január za posledných 30 rokov a vzrástla o približne 17 %. Fundamenty podporujú vyššie ceny, keďže pandémia Covid ustupuje a producenti ropy nie sú schopní rýchlo zvýšiť ponuku, aby uspokojili zvýšený dopyt. Zásoby ropy zostávajú nízke, čo tiež podporuje ceny. Prípadný rusko-ukrajinský vojenský konflikt by bol negatívny aj pre dodávky energie a mohol by vyvolať tlak na rast cien ropy a najmä zemného plynu.
img

US100 zostáva pod tlakom

27.01.2022 Včerajšie zasadnutie Fedu a Powellove komentáre boli na trhu prijaté skôr ako jastrabie. Hlavné akciové indexy z Wall Street sa dnes snažia posunúť vyššie. Zatiaľ čo tesne po začiatku dnešnej americkej seansy sme videli pohyb nahor, predajcovia sa opäť pokúšajú prevziať iniciatívu. Pozrime sa na technickú situáciu na indexe Nasdaq (US100).
img

Graf dňa - USDCAD (26.02.2022)

26.01.2022 Pred nami je veľmi zaujímavá seansa. Dnes budú zasadať dve centrálne banky – Bank of Canada (16:00) a FED (20:00). Menový pár USDCAD preto môže byť vystavený zvýšenej volatilite.
img

Alphabet žalovaný kvôli obavám z porušenia obchrany súkromia

24.01.2022 Akcie spoločnosti Alphabet (GOOGL.US) klesli o viac ako 4,0 % po tom, čo Texas a District of Columbia zažalovali materskú spoločnosť Google za to, čo nazývali praktikami klamlivého sledovania polohy, ktoré narúšajú súkromie používateľov.
img

Akcie FubuTv klesli po tom, čo analytici znížili cieľovú cenu

21.01.2022 Fubotv Inc (FUBO.US) klesla v jednom bode o viac ako 10 % po tom, čo Needham & Co. znížila cieľovú cenu akcií spoločnosti na 15 USD zo 60 USD a zároveň si udržala rating „buy“.
img

Víťazi a porazení z akvizície Activision

20.01.2022 Začiatok roku 2022 sa vyznačuje zvýšenou aktivitou v oblasti fúzií a akvizícií v hernom sektore. Take-Two Interactive oznámila akvizíciu Zynga minulý týždeň a teraz Microsoft oznámil svoje plány na akvizíciu Activision-Blizzard v najväčšej hernej M&A dohode v histórii! Správy spustili veľké pohyby cien akcií v celom odvetví, keďže očakávania pre ďalšie fúzie a akvizície v oblasti hier rástli. Poďme sa pozrieť na potenciálnych víťazov a porazených z akvizície Activision.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden rok od nástupu do úřadu vyzdvihl ekonomické úspěchy

20.01.2022 Americký prezident Joe Biden se včera na tiskové konferenci rok od svého nástupu do úřadu hájil proti kritice své vlády a poznamenal, že jeho práce není u konce. Hovořil o roce výzev i obrovském pokroku. Mimo jiné zmínil zvýšení proočkovanosti proti covidu-19. Zdůraznil, že za jeho vlády bylo vytvořeno šest milionů nových pracovních míst, nezaměstnanost a chudoba se snížily, zatímco mzdy vzrostly. Zároveň přislíbil, že zemi nečekají další lockdowny.
img

🥇Zlato dosiahlo 8-týždňové maximá

19.01.2022 Ceny zlata sa počas dnešnej seansy posunuli prudko nahor a podarilo sa im prekonať kľúčový odpor na úrovni 1830 USD za uncu. Zlato sa v súčasnosti obchoduje na najvyššej úrovni od polovice novembra, uprostred slabšieho dolára a napriek tomu, že výnosy dlhopisov zostávajú zvýšené. Včerajšie výnosy 10-ročných amerických dlhopisov dosiahli takmer 1,9 %, dnes však klesli na 1,85 %. Určitú podporu žltému kovu ponúklo aj pretrvávajúce geopolitické napätie medzi Ruskom a Ukrajinou. Navyše sme opakovane poukázali na to, že zlatu sa na začiatku roka darí dobre. Ďalšie vyhliadky však nie sú známe, pretože Čína zavádza ďalšie obmedzenia, ktoré môžu brzdiť sezónne nákupy zlata na oslavy Nového roka.
img

Výrazné poklesy indexov na začiatku obchodovania!

18.01.2022 Začiatok dnešného obchodovania priniesol silné poklesy na amerických aj európskych akciových indexoch. Výnosy amerických 10-ročných dlhopisov dnes vyskočili na 2-ročné maximá a dosiahli 1,83 %. Väčšina blue-chips indexov zo starého kontinentu zaznamenáva poklesy o viac ako 1 %. Nemecký DE30 klesol o 1,5 % a momentálne sa pohybuje blízko úrovne 15 700 bodov. US100 futures klesli o 1,8 % a dostali sa pod hladinu 15 300 bodov.
img

Akcie Credit Suisse klesajú po rezignácii generálneho riaditeľa

17.01.2022 Akcie spoločnosti Credit Suisse (CSGN.CH) zaznamenali počas dnešného obchodovania pokles o viac ako 2 % po rezignácii jej generálneho riaditeľa, pána Antonia Horta-Osoria. Na jeho miesto zasadne COO banky UBS, pán Axel P. Lehmann.
img

Výzvy nové vlády

13.01.2022 „Nová vláda nemá v nadcházejícím období jednoduchou úlohu. Na jedné straně není žádným tajemstvím, že inflace citelně rozděluje společnost. Tento fakt pak umocňuje hlavně energetický a potravinový cenový růst, který má dopad především na relativně chudší část populace. To však pro vládu znamená hned zpočátku i zvýšení státních výdajů v rámci podpory těmto sociálním skupinám. Současně ale nový kabinet jasně naznačuje, že se vydá cestou hledání úspor,“ říká ve svém komentáři Richard Bechník hlavní analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Obchod dňa - EURUSD (13.01.2022)

13.01.2022 Napriek jastrabím komentárom členov Fedu ohľadom nedávneho zvyšovania sadzieb, americký dolár tento týždeň voči euru oslabuje. Stále viac členov centrálnej banky USA hovorí, že štyri zvýšenia sadzieb môžu byť vhodné v tomto roku, pričom sa objavuje konsenzus, že marec bude vhodným časom na zvýšenie o prvých 25 bázických bodov. Na druhej strane sa očakávalo, že znižovanie súvahy začne krátko po, alebo dokonca súčasne s prvým zvýšením sadzieb. Medzitým predseda Fedu Powell v utorok povedal, že takýto krok s väčšou pravdepodobnosťou príde skôr v druhej polovici roka ako v prvej. To mohlo ubrať páru USD. Investori budú počuť Lael Brainardovú dnes o 16:00, keď sa objaví v americkom Senáte na potvrdení nominácie podpredsedníčky Fedu. Vo vopred zverejnenom texte vystúpenia Brainard uviedol, že inflácia je vysoká a jednou z najdôležitejších úloh Fedu je vrátiť ju späť k cieľu.
img

Graf dňa - USDJPY (12.01.2022)

12.01.2022 Zverejnenie údajov o inflácii CPI v USA za december je kľúčovou udalosťou dňa. Fed sa v poslednom čase stal jastrabím, ale predseda Powell včera povedal, že znižovanie súvahy s väčšou pravdepodobnosťou príde v neskoršej časti roka. Ak sa však znižovaniu a očakávanému zvyšovaniu sadzieb nepodarí dostať rast cien späť pod kontrolu, členovia Fedu sa môžu rozhodnúť pre zníženie súvahy. Silné hodnoty inflácie by preto mohli poskytnúť impulz pre USD. Očakáva sa, že celková CPI v decembri medziročne zrýchli na 7,0 % zo 6,8 % v novembri. Jadrová CPI by mala v decembri medziročne zrýchliť zo 4,9 na 5,4 %. Ak sa skutočné údaje budú zhodovať s očakávaniami, bolo by to prvýkrát od začiatku roku 1991, keď rast základných cien medziročne prekročil 5 %.
C:\fakepath\jak-vybrat-brokera.jpg

EUR/CAD: Analýza více časových rámců (W1-H4)

09.01.2022 V dnešním blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/CAD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

💲 USD pred zverejnením NFP oslabuje

07.01.2022 Správa NFP za december bude zverejnená dnes o 14:30. Trhový konsenzus poukazuje na prírastok pracovných miest mierne presahujúci 400 tisíc. Tieto očakávania sú však pravdepodobne vyššie po stredajšej hviezdnej správe ADP (+807 tis.). Zápisnice FOMC ukázali, že politika Fedu sa môže sprísniť ešte rýchlejšie, než sa očakávalo, kvôli obavám, že vysoká inflácia môže trvať dlhšie. Z tohto dôvodu môžu dnes investori venovať väčšiu pozornosť údajom o raste pracovných miest ako údajom o zamestnanosti. Vysoký rast miest by znamenal pretrvávanie inflačných tlakov, čo môže podporiť americké výnosy, oslabiť zlato a zvýšiť neistotu medzi akciovými investormi.
img

Čo očakávať od NFP❓

05.01.2022 Po pokojnom dovolenkovom období na trhoch, čaká investorov rušný prvý týždeň nového roka. Na čele kalendára pre tento týždeň je výrobný PMI index, FOMC minutes, ako aj správa z trhu práce zo Spojených štátov. Správa NFP na december naplánovaná na piatok 14:30 bude pozorne sledovaná, pretože investori sa budú snažiť odhadnúť ďalšie kroky Fedu. Čo očakávať? Pozrite si našu analýzu!
img

Technická analýza páru ETH/USD na 3. ledna 2022

03.01.2022 Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin zrevidoval své předpovědi z posledních let. Na Twitteru založil vlákno odkazující na článek z 23. července 2013, ve kterém vyzdvihl klíčové výhody bitcoinu – mezinárodní charakter a odolnost vůči cenzuře. Prorokoval bitcoinu potenciál chránit kupní sílu obyvatel Íránu, Argentiny, Číny a Afriky.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
img

Top tri grafy tohto týždňa: US100, DE30, ETHEREUM

29.12.2021 Trhy sú počas posledného týždňa roka mierne utlmené. Investori sú stále vo vianočnej nálade a očakáva sa, že táto situácia bude pokračovať až do Nového roka. Znížená likvidita však vytvára riziko väčších, rýchlejších pohybov na trhoch a vytvára určité obchodné príležitosti. Pozrite si naše 3 top grafy týždňa – US100, DE30, ETHEREUM.
img

Graf dňa - OIL.WTI (28.12.2021)

28.12.2021 Ropa začala nový týždeň nižšie. Ceny klesli po správach o mnohých zrušení letov v Spojených štátoch počas vianočného víkendu, v dôsledku infekcií Covid medzi posádkami leteckých spoločností. Pokles nálady však netrval dlho a ropa sa popoludní začala zotavovať. Ropa môže byť dnes večer o niečo aktívnejšia, keďže bude zverejnená správa API o zásobách.
img

Graf dňa - POLKADOT (27.12.2021)

27.12.2021 Pohyby na svetových finančných trhoch sú po vianočnom víkende utlmené. Očakáva sa, že likvidita zostane v depresii až do Nového roka s početnými bankovými sviatkami, ktoré môžeme pozorovať v rozvinutých ekonomikách počas tohto týždňa. Napriek tomu, že trhy s kryptomenami sú otvorené sedem dní v týždni, volatilita na trhu digitálnych mien sa v posledných dňoch tiež znížila, pričom hlavné meny sa obchodovali v bočnom trende.
img

💿Striebro sa odrazilo prudko nahor❗

16.12.2021 Drahé kovy si dnes vedú veľmi dobre, čo je pokračovaním zo včerajšej seansy, ktorá bola poháňaná rozhodnutím Fedu. Americká centrálna banka sa rozhodla ďalej normalizovať menovú politiku a oznámila prudší rast úrokových sadzieb. Niektoré zmeny dnes navyše oznámili aj BoE a ECB. Samozrejme, že vyššie sadzby sú pre drahé kovy skôr negatívne, no treba si tiež uvedomiť, že prvé zvýšenie je často zlomové a teraz v súlade so sezónnosťou môžeme očakávať aspoň korekciu smerom nahor. Samozrejme, že samotné kovy ťahá aj rally na EURUSD, ktorá súvisí s rozhodnutiami bánk.
img

Havlíček chce vrátit miliony povolenek na trh, narazí na razantní odpor Německa a dalších. Masivní spalování uhlí se totiž nyní v EU vyplácí až do ceny povolenky 105 eur, kde ještě ani není

13.12.2021 Končící ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček bude po Evropské komisi požadovat, aby „do oběhu“ vrátila 400 milionů emisních povolenek, které dříve stáhla. Příliv povolenek na trh by pak měl stlačit jejich cenu, která v uplynulém týdnu vystoupala na historický rekord, více než 90 eur tunu ekvivalentu oxidu uhličitého vypuštěného do ovzduší. Havlíček záměr představí na dnešní tiskové konferenci, jíž se zúčastní také dosluhující premiér Andrej Babiš.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

💲 Dolár posilňuje pred zverejnením inflácie

10.12.2021 Dolár sa posilňuje pred zverejnením kľúčových údajov z americkej ekonomiky. Očakáva sa, že inflácia CPI sa v novembri zrýchlila na 6,8% z medziročných 6,2%. Očakáva sa, že jadrová inflácia sa medziročne zvýši na 4,9 % zo 4,6 % medziročne. Objavili sa však špekulácie, že inflácia dnes môže presiahnuť aj 7,0 %. Ak inflácia prekvapí vyššími hodnotami, šance na reakciu Fedu budúci týždeň sa výrazne zvýšia. Trh očakáva, že uťahovanie programu QE sa zrýchli a Fed sa tiež môže rozhodnúť signalizovať rýchlejšie zvyšovanie úrokových sadzieb.
img

Akcie Novavax rastú po nepotvrdených správach o povolení vakcíny v Európe

07.12.2021 Biotechnologická spoločnosť Novavax (NVAX.US) vzrástla počas dnešnej obchodnej seansy na Wall Street o viac ako 20 % po správach od šéfa Európskej liekovej agentúry (EMA). Ako uviedla agentúra Reuters, šéf EMA uviedol, že vakcína vyvíjaná americkou spoločnosťou Novavax bude povolená "vo veľmi blízkej budúcnosti". Vakcína spoločnosti bola doteraz povolená v Indonézii a na Filipínach. Počas klinických skúšok v USA, Spojenom kráľovstve a Mexiku vakcína NVX-CoV2373 preukázala viac ako 90 % účinnosť. Spoločnosť 2. decembra oznámila, že je schopná vyrábať variantné vakcíny proti Omicron už v januári 2022.
img

Graf dňa - USDCAD (03.12.2021)

03.12.2021 USD/CAD je jedným z FX párov, ktoré budú dnes aktívnejšie. Novembrové správy o pracovných miestach zo Spojených štátov a Kanady budú zverejnené dnes o 14:30. Správa z USA bude, ako obvykle, pozornejšie sledovaná účastníkmi trhu, pretože môže upevniť očakávania pred nadchádzajúcim zasadnutím FOMC 15. decembra 2021. Pokračujúce, silné oživenie na trhu práce by mohlo prinútiť Fed presunúť svoju pozornosť späť na infláciu a rozhodnúť o rýchlejšom sprísňovaní politiky zrýchlením tempa znižovania QE. To by zase pripravilo pôdu pre skoršie zvyšovanie sadzieb v budúcom roku. Neočakáva sa, že správa z Kanady bude mať taký veľký vplyv na krátkodobé politické kroky Bank of Canada. Zvyčajne však okolo hodiny oznámenia spúšťa volatilnejšie pohyby. Očakávania trhu:
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Erdogan v době obrovského propadu turecké liry vyměnil ministra financí

02.12.2021 Kvůli propadu turecké liry a s tím spojeným ekonomickým problémům prezident Recep Tayyip Erdogan ve středu vyměnil ministra financí. Lütfi Elvan byl v úřadu něco přes rok, nahradí ho jeho dosavadní náměstek Nureddin Nebati, který je podle internetového portálu Daily Sabah zastáncem Edroganovy politiky nízkých úrokových sazeb.
img

Graf dňa - BITCOIN (25.11.2021)

25.11.2021 Americké trhy sú dnes zatvorené, keďže Spojené štáty oslavujú sviatok Dňa vďakyvzdania. Americkí obchodníci, ktorí nie sú schopní obchodovať s akciami, budú musieť hľadať nejakú akciu inde. Nie je ťažké posúdiť, kam sa bude táto zvýšená aktivita uberať – kryptomeny! Keďže trhy s kryptomenami sú otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni, je celkom bežné vidieť väčší záujem o obchodovanie s kryptomenami v čase, keď sú regulované trhy zatvorené.
img

Graf dňa - USDCAD (05.11.2021)

05.11.2021 USD/CAD je jedným z párov, u ktorých sa očakáva, že budú dnes v skorých popoludňajších hodinách volatilnejšie. Správy z trhu práce zo Spojených štátov a Kanady budú zverejnené dnes o 13:30. Zatiaľ čo vydanie v USA je o niečo menej relevantné ako zvyčajne, pretože FOMC už oznámil začiatok znižovania QE, údaje o pracovných miestach zostávajú vysoko na zozname priorít obchodníkov.
img

🚀 Dogecoin vzrástol o 50 % za 3 hodiny

28.10.2021 Dogecoin dnes zaznamenal masívnu rally. Kryptomena sa dnes obchodovala o 50 % vyššie. Tento nárast prišiel uprostred prepadu ďalšej populárnej „meme mince“ – Shiba Inu. Zatiaľ čo dogecoin sa posunul o 50% vyššie za 3 hodiny, Shiba Inu klesol o 40%. Časť pohybov už bola vymazaná. Zdá sa, že medzi nimi existuje silná inverzná korelácia, keďže Dogecoin a Shiba Inu súperia o miesto najväčšej kryptomeny meme.
img

Graf dňa - USDCAD (27.10.2021)

27.10.2021 Bank of Canada má dnes o 16:00 oznámiť rozhodnutie o menovej politike. Úrokové sadzby majú zostať nezmenené, ale banka môže prijať určité opatrenia týkajúce sa nákupu aktív. Konkrétne sa očakáva, že BoC v novembri oznámi, že program QE vstúpi do reinvestičnej fázy. Na trhu tiež panuje pocit, že kanadskí centrálni bankári sa dnes môžu rozhodnúť vyslať opatrný, holubičí odkaz, keďže rozdiel medzi súčasnou úrovňou zamestnanosti naďalej zaostáva za úrovňami pred pandémiou. Nedávne údaje z krajiny však naznačujú, že rast sa môže zrýchliť. To v kombinácii s vysokými cenami komodít by malo poskytnúť podporu CAD v strednodobom horizonte.
img

Akcie Pinterestu po správe o prevzatí spoločnosťou PayPal za 39 miliárd dolárov rastú

20.10.2021 Akcie Pinterestu prudko vzrástli a ich obchodovanie bolo dvakrát zastavené Nasdaqom uprostred správ o prevzatí zo strany spoločnosti PayPal. Ľudia so znalosťou tejto záležitosti uviedli pre Bloomberg News, že PayPal môže získať spoločnosť sociálnych médií, pričom si všíma rozhovory o potenciálnej cene 70 dolárov za akciu, čo je úroveň, ktorá by Pinterest ocenila na približne 39 miliárd dolárov. Spoločnosť vstúpila na burzu v apríli 2019, kde bola ocenená na viac ako 10 miliárd dolárov. Predstavitelia Pinterestu odmietli správu komentovať.
img

Bude Dogecoin nasledovať rally na Bitcoine?

19.10.2021 Dogecoin vyťažil zo včerajších pozitívnych nálad okolo spustenia prvého amerického burzového futures od ProShares a cena počas pondelkového obchodovania prudko vzrástla o 15%. V súčasnosti je polovica nedávnych ziskov vymazaná, ale býci prejavujú odolnosť pri udržiavaní stabilného obchodného rozpätia nad úrovňou podpory vo výške 0,20 dolára. Napriek prevládajúcemu humbuku v oblasti bitcoinov sa zdá, že dogecoin a veľká časť ostatných kryptomien tento fenomén nedokázali využiť.
img

Vláda dá lidem v ČR na splácení energií jen v této topné sezóně zhruba 18 miliard korun. To není málo, zvláště, když by vláda měla naopak spíše šetřit

18.10.2021 Na ochranu domácností a firem v Česku před vysokou cenou elektřiny či plynu padne jen v nejbližších měsících až zhruba osmnáct miliard korun. Babišova vláda dnes rozhodla zmocnit ministryní financí Alenu Schillerovou, aby mohla rozhodnout o odpuštění daně z přidané hodnoty za měsíce listopad a prosinec letošního roku. Odpuštění připraví státní kasu o zhruba miliardu korun měsíčně, celkově tedy o dvě miliardy korun jen letos. Sazba se odpuštěním sníží z 21 na nula procent.
img

Graf dňa - ZLATO (12.10.2021)

12.10.2021 Zlato sa od konca septembra obchoduje v bočnom trende. Zrušenie korekcie začatej na začiatku septembra funguje ako limity obchodného rozpätia - 38,2% retracement ako odpor a 23,6% retracement ako podpora. Pohyb drahého kovu smerom nadol bol však často obmedzený 200-hodinovým kĺzavým priemerom (fialová čiara). Zlato testovalo tento kĺzavý priemer minulú noc a opäť nedokázalo urobiť prelomenie nižšie. Cena po tomto neúspešnom pokuse vyskočila a teraz testuje hornú hranicu obchodného rozpätia. Prelomenie nad 38,2% retracement pri približne 1 765 dolároch by otvorilo cestu pre test vrcholov po NFP blízko 50% retracementu (plocha 1 777 dolárov).
C:\fakepath\eu penize.jpg

Maďarsko a Polsko zahájily u soudu EU spor o spojení právního státu a peněz

12.10.2021 Soudní dvůr Evropské unie včera začal posuzovat spor o spojení vlády práva a unijních peněz, který může dále prohloubit neshody mezi Maďarskem a Polskem na jedné a institucemi EU na druhé straně. Varšava i Budapešť zahájily své soudní tažení proti novému pravidlu, které umožňuje Evropské komisi odebrat evropské dotace zemi, která nemá nezávislé justiční orgány. Podle Maďarska a Polska je definice vlády práva nejasná,
img

⛽Cena ropy Brent je najvyššia od roku 2018

11.10.2021 Cena ropy dnes výrazne vzrástla, čím sa predĺžili nedávne zisky. Čiastočne to môže byť dôsledok najnovších informácií z iných energetických trhov - záplavy v Číne brzdia ťažbu uhlia, čo spôsobuje prudký nárast cien. Gazprom naopak zvýšil svoje cenové usmernenia pre vývoz zemného plynu do roku 2021, pričom signalizoval opatrnosť v súvislosti s objemom, ktorý by mohol dodať, pretože európska energetická kríza sa zhoršuje. Zároveň poukazuje na rast cien v nasledujúcich mesiacoch.
img

„Fialova drahota“ se blíží, nová pravicová vláda bude muset znovu dojednat Green Deal. Jinak si proti sobě poštve miliony důchodců a skoro milion frustrovaných, jejichž hlas u voleb propadl

10.10.2021 Nová vláda, kterou velmi pravděpodobně dříve či později sestaví koalice Spolu a Pirstan, má šanci provádět přiměřenou pravicovou politiku. K pohodlnému vládnutí totiž „koalice koalic“ nebude ve Sněmovně potřebovat čtyři pirátské poslance. Bez nich má stále většinu 104 křesel. Debakl Pirátů je navíc zřetelným vzkazem od voličů, že si nepřejí vládní zastoupení takzvané nové progresivní levice. Právě Piráti ji v ČR reprezentují nejvýrazněji.
img

Akcie Levi Strauss vzrástli o 9% v reakcii na pozitívne štvrťročné výsledky

07.10.2021 Akcie Levi Strauss (LEVI.US) vzrástli takmer o viac ako 9% po tom, čo maloobchodník s džínsami zverejnil štvrťročné čísla lepšie, ako sa očakávalo. Spoločnosť zarobila 48 centov na akciu, čím ľahko prekonala odhady analytikov vo výške 37 centov. Zisky spoločnosti sa zvýšili medziročne o viac ako 570%. V porovnaní s bežnejším rokom 2019 boli zárobky stále vyššie 57%.
img

Graf dňa - ZLATO (05.10.2020)

05.10.2021 Volatilita na trhu s drahými kovmi sa v poslednom čase zvýšila. Zlato sa od štvrtka minulého týždňa pohybuje vyššie, pričom zisky sú podporované rastúcimi obavami z inflácie. Zlato však zápasilo s prelomením sa nad 38,2% retracement klesajúceho pohybu zahájeného na začiatku septembra (1 765 dolárov). K prelomeniu vyššie došlo počas včerajšieho obchodovania, ale dnes bol nárast takmer úplne zastavený, pretože americký dolár posilňoval a výnosy na amerických dlhopisoch sa zvyšovali.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden se v Kongresu snažil usmířit hádky demokratů ohledně investičních balíků

03.10.2021 Americký prezident Joe Biden v pátek poměrně neobvykle přišel do Kongresu, kde se snažil usmířit neshody mezi demokratickými zákonodárci ohledně masivních investičních balíků, jež jsou stěžejními body jeho politické agendy. Demokraté se dva dny nedostali k hlasování o infrastrukturním balíku v hodnotě asi bilionu dolarů (21,8 bilionu korun) kvůli rozepřím ohledně ještě většího investičního plánu, který se týká školství, zdravotní péče či boje proti klimatickým změnám.
img

❗9 nových krypto CFD 🎆

01.10.2021 Trh s kryptomenami dosiahol v posledných rokoch značný pokrok a hlavné digitálne aktíva, ako sú bitcoiny a ethereum, sa stali jednou z najobľúbenejších investícií. Kryptotrh však obsahuje oveľa viac ako len tieto dve najznámejšie kryptomeny. V tejto analýze uvádzame krátky popis deviatich stále viac obľúbenejších kryptomien.
img

DE30: Je zóna odporu príliš silná?

30.09.2021 DE30 dnes naráža na silný odpor, podobný včerajšiemu obchodovaniu: oblasť medzi 15 375 a 15 450 bodmi - kde od 9. septembra došlo k mnohým zmenám smerovania. V stredu sa vytvorila sviečka, ktorá naznačovala býčí obrat v dlhodobom horizonte. Pokus o zotavenie však zatiaľ nebol presvedčivý.
img

Graf dňa - US500 (30.09.2021)

30.09.2021 Indexy akciového trhu sa naďalej zotavujú z nedávneho prudkého výpredaja. Investori dúfajú, že to bola len krátka korekcia a trh zaznamená oživenie. Podarí sa býkom opäť získať kontrolu napriek obavám z normalizácie menovej politiky?
img

🚀 Chainlink, Tezos rastú o viac ako 6%

30.09.2021 Kryptomeny zaznamenali nárast počas ázijskej seanse a podarilo sa im začať oživenie. Bitcoin sa vyšplhal späť nad hladinu 43 000 dolárov a Ethereum sa posunulo späť nad 3 000 dolárov. Dobre si vedú aj menšie altcoiny - Tezos a Chainlink získavajú cez 6%. Po zahájení európskej seanse sa však nálady trochu skomplikovali a časť ziskov už bola vymazaná.
img

Graf dňa - JAP225 (29.09.2021)

29.09.2021 Po priebežnom hlasovaní vyhral voľby na vedúcich predstaviteľov Japonskej liberálnej demokratickej strany Fumio Kishida. To tiež znamená, že Kishida, bývalý dlhoročný minister zahraničných vecí, bude zvolený za nového predsedu vlády Japonska. V povolebnom prejave Kishida uviedol, že boj s koronavírusom zostáva prioritou a že do konca roka budú potrebné desiatky biliónov jenov stimulov.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ATM | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Aussie | ADX | BRICS | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Stop | Béžová kniha | CAPEX | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Derivát | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | European Commission | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ERM | ERM II | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Derivátové fondy | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Last Trading Day | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Outside Bar | Overnight | P/E | PPI index | Pakt stability | Parita | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Support (Podpora) | Support a resistance | Swap | Swing | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Termínový kontrakt | Tightening | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | YTD | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňový ráj | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoši Nakamoto | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | Tomáš Vobořil | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Global macro | Abenomika | Aktivum | Benzín RBOB | Carry trades | Delta | EPS | First notice day | Formace hlava a ramena | Index | Křiž smrti | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Lufthansa | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Visa | Akcie.cz | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CAD USD | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je to bitcoin | Colosseum.cz | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Česká ekonomika | České koruny | Čínské investice | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | DAX 30 | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | EUR kurz | EUR USD | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNOK | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex market | Forex Universe | Forex USA | Forex USD CZK | Forex USD EUR | Forex USD JPY | Forex zdarma | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP USA | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF USD | CHFJPY | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Janis Varufakis | Japonská ekonomika | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY USD | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konec eura | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Krize eurozóny | Kurz BTC | Kurz čínské měny | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura dnes | Kurz euro | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz libry | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzy | Kurzy EUR | Kurzy koruny | Libra | Libra šterlinků | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Moving Average | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup eura | Nákup euro | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Oslabení koruny | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropné vrty | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | Saxo PDF | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Tapering | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trading 212 | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD CZK | USD EUR | USD GBP | USD index | USD JPY | USD kurz | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu USD | Vývoj ropy | Vývoj USD | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Patria Direct | X-Trade | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato aktuální cena | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | Live účet | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | RBOB | Andrej Babiš | Aukce na BCPP | Báze | Buy | Call option | Cenové rozpětí | CEPS | Čistý dluh | DCF | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Gamma | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Petr Kellner | Protistrana | Překoupení | Přeprodání | Range | Redukce | Roadshow | ROCE | Sekundární trh | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Výroční zpráva | Využití kapacit | CTA | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Akcionář majoritní | Akcionář minoritní | Burzovní den | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Milionář | Miliardář | Bohatý | eBook | Bailout | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Double top | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trendový indikátor | Majors | Překoupeno | Session | FND | Burzovní grafy | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Futures trading | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Podvědomí | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Trading Academy | Head and Shoulders | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Traders | Analytický servis | Asijské obchodování | Aramco | Rhodium | Markit | Tempus | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Sky News | Daiwa Securities | BPI | DPA | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | Heritage Foundation | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Kathimerini | Berenberg | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Berenberg Bank | Nordea | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | BayernLB | NATO | MF Global | Ole Hansen | PwC | Next Finance | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | The Guardian | Live obchodování | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Online FX zpravodajství | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Thomson Reuters | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Růst cen akcií | Živnostník | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Velcí obchodníci | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie odporu | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | SEB | Globální akciové trhy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | US akcie | Opční bariéra | FX Outlook | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Televize Sky News | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Investor George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie Credit Suisse | Index evropských bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Úvěrový rating | CME Fed Watch | Kryptoměny | Clearing eura | Závěrečná aukce | Les Echos | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Dnešní údaje | Neue Osnabrücker Zeitung | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Investiční divize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Měnové zóny | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Depozitní sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Držení akcií | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | Lloyds Bank | Záchranný fond | Bankovní unie | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Měnová stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Indikátor důvěry | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnost investice | D&B | Oslabování libry | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Ziskové obchodování | Kurz jednotné evropské měny | Aktuální cena | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Být milionářem | Bilance ECB | Bilance Fedu | Členské země EU | Tisková konference ECB | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Mercedes | Audi | eTrader | Bitfinex | Politico | Globtrex | Poměr put a call opcí | JPMorgan Chase & Co. | EUR/KRW | IHS Markit | Devizy | Morningstar | HNonline.sk | Spinning Top | ex | Purple Trading | Oslabování měny | Konec intervencí ČNB | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Makléřské firmy | LCH Clearnet | Bernstein Bank | Ekonomická globalizace | Rystad Energy | Pokles kurzu eura | Kurz americké měny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Swiss Life Select | Alokace aktiv | Sázkaři | Columbia Threadneedle | Zahraniční forex | Daňové změny | IMFC | ČSOB Finanční trhy | Coverdeal Holdings Limited | Index americké měny | Chicago Mercantile Exchange | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | ABAS FX | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Breakout Trader | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návrat Řecka na trh dluhopisů | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Performance Trust Capital Partners | Americký akciový trh | Patria Plus | Velký třesk | Nenad Kerkez | Trhy s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Technologie blockchain | Analytik eTrader | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | BTC/USD (Bitcoin) | Cena Etherea | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Trader.cz | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Kraken | XMR/USD | Monero | NEO/USD | Zcash | Ethereum Classic | ETC/USD | DASH/USD | BCH/USD | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Obchodník s kryptoměnami | Cena Ethereum | Capitalinked | Radim Dohnal | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Hodnota fúzí a akvizic | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | XRPUSD | LTCUSD | Fox Business | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Růst bitcoinu | NEST | Robinhood | Litecoin (LTC) | Stellar | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboForex | Tether | Vitalik Buterin | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | BTC/EUR | Cena Ripplu | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Geopolitická rizika | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | Trumpova cla | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Bitcoiny | Zlatý kov | Raytheon | Lockheed Martin | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Asijské akciové trhy | Regionální měny | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Amazon (AMZN) | Kurz EUR/CZK | Full-time trader | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Short signál | TradeCentrum | Americký dolarový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | USMCA | Nové peníze | Trendové čáry | I-Trader | Použití finanční páky | Trh s ropou | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Pomerančový džus | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Next Generation | Christopher Dembik | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Daňové reformy | Růst zisků | Tlak na akcie | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Fondy ETF | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Vývoj finančních trhů | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Pojištění vkladů | Český miliardář | Financial Times (FT) | Zadluženost | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Dopad brexitu | Irská pojistka | Obchodní jednání | Technický obchodník | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Vývoj kolem brexitu | Petr Plecháč | Pozornost trhu | Akcie Levi Strauss | Německé banky | Zvýšení sazeb | Vývoj na dluhopisovém trhu | Michal Uma | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Investice do konopí | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | PINS | Akcie Pinterestu | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Ropovod | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Obchodování Price Action | Slabší dolar | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | GDPNow | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Ceny pohonných hmot | Tencent Holdings | Obchodní roboti | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Brexit bez dohody | Společná měna | Boris Johnson | Analýza kryptoměn | Riziko recese | Začít obchodovat | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Nové digitální měny | Snížení sazeb | Fibo retracement | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Asociace Libra | Ropné akcie | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Coffee | Ripple Labs | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | NQ100 | Americké futures | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | Vytvoření nové digitální měny | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Cla na čínské zboží | Měna Facebooku | AMZN | Burzovní průvodce | Krypto ETF | Pohonné hmoty | ISM index | Napětí v Hongkongu | CFD na akcie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Cena žlutého kovu | Pravděpodobnost recese | Vytvoření digitální měny | US500 | Nabídka na převzetí | Pozice britského finančního sektoru | Saudi Aramco | MT5 Supreme Edition | PPF | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Breaking news | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Výše dividendy | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | Data z Německa | Nejnovější výsledky | Nejlepší vanadiové akcie | Kurzarbeit | SuperTrend | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | ESG | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Canopy Growth Corporation | Jak se stát lepším investorem | Kryptoměny Facebooku | Nízká nezaměstnanost | Burza HKEX | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Gigant v oblasti finančních trhů | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Kakao | Analýza měnových párů | RISK-ON | Akcií těžařů | Hospodářské dopady | Růst čínského HDP | Sestavování portfolia | Nová měna | Měna společnosti Facebook | Měnový systém | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Investorka | ByteDance | TikTok | Huawei | Konfluenční oblast | Vlastní investice | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Death cross | Celkové příjmy | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Michal Dvořák | Analytik portálu | Ceny benzínu | TRX/USD | TRX | Německá vláda | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Larry Kudlow | Trinity | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Data z USA | Dvojitý vrchol | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | RPSN | XTZ | XTZ/USD | Trh práce | Zelená politika | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Analýza dat | Inflace v říjnu | Skupina ČEZ | Obrat trendu | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Recese v Evropě | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tezos | XLM | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Obchodování s trendem | Obchodní záměr | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Růst cen | Jeremy Corbyn | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | BAKKT | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Čínský prezident | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Přeshraniční platby | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | INTC | Intel (INTC) | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Chilské peso | Ekonomická důvěra | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Financovat | Digitální měna Facebooku | Fakey Pattern | Master Candle | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Indikátor GMMA | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Impuls | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čtyřhodinový graf | Další rozvoj | Rozvoj | Data z průmyslu | Stavebnictví | Hlavní trend | Volby do parlamentu | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | Přeprodané podmínky | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Vybírat zisky | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Býčí vlajka | Protekcionismus | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty na sójové boby | Kontrakty | Brewin Dolphin | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Český automobilový sektor | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Ford Motor | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | Ústavní soud | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Krátkodobá předpověď | Předpověď XAU/USD | Obchodování s finančními instrumenty | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Kupní síla | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | ACEA | Miliardy korun | Demokratické strany | Koruna posílila | Peking | US100 | Index US100 | Americký index | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Eskalace konfliktu | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Netflix | NFLX | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Analytik skupiny AXA | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Budování tržní ekonomiky | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | RBA | Budoucnost | Švýcarská vláda | Ifo | Experti | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Dohoda o brexitu | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Posílení USD/JPY | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Šéf Bílého domu | SAP | Zhodnocení bitcoinů | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Velikost ztráty | Cena paládia | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nájemné | Velké firmy | Ceny energií | Britské maloobchodní tržby | Cyklus růstu | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Zajímavé zisky | Kancléřka Merkelová | Krach | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Davos | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Ján Kopil | Zvážení rizik | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Plány Facebooku | Dominancia | Kapitalizácia | Firma Avast | Zelené centrální banky | Zelení miliardáři | Lepší zítřky | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Koronavir | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Snížení těžby ropy | Skew Markets | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | XMR | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Buy obchody | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Technická analýza kryptoměn | BP | Důsledky epidemie | Tenza | Prodeje aut | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Warner Music | Warner Music Group | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | NFP data | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Dopad koronaviru na ekonomiku | Traderky | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Biogen | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Údaje z USA | ITA40 | Dopad koronaviru | CoverdealFX | Coverdeal Holdings | NVAX | Akcie Novavax | Výroba v Číně | Panika na trzích | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Šéfka ECB | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Jižní Korea | Sestupný trend | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Platforma CoverdealFX | Nová data | Šok | Snížení těžby | Michel Barnier | Guru | Výkyvy | Světový trh s ropou | Varovné signály | Aktuální Price Action | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Překoupenost | Pohyb Bitcoinu | WP | Videokonference | Lídři EU | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Opatření ECB | Poradci | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | MSCI China | Medvědí trend | Další vývoj | Karanténní opatření | Mimořádné kroky | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Evropské země | Unijní instituce | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Zásoby hotovosti | Kabinet | Simon Coveney | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Propad koruny | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Průzkum Fidelity | Asijská seance | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Poměr cen | Šíření viru | Stimul | Obavy trhu | Propad poptávky | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Spiegel | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Získávání nových půjček | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Ekologické organizace | Texas | Fed včera | Bilion dolarů | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Salmán | MPO | MF | Náhrady mezd | Komentátor | Hlavní centrální banky | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Pat Toomey | NBC | Projednání v Kongresu | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Stop-Lossy | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Koronabondy | Babišova vláda | Nákup aktiv | Hodinový graf | Analýza ekonomického kalendáře | Německý akciový index | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Podpůrný balíček | Politická rozhodnutí | Graf dne | Další růst | Růst | Andrew Cuomo | Guvernér Andrew Cuomo | American Airlines | Delta Air Lines | Balík na podporu ekonomiky | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | The Economist | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Viry | Živobytí | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Fiat Chrysler | Krizový fond | Air Bank | Equa Bank | MALL | Ekonomiky | Ekonomický propad | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Český rozpočet | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | LTV | Letecká společnost | Cloud Computing | Závislost | Práce | Koronakrize | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | IATA | AOL | DPH | Raketový útok | Pojišťovna | Novela zákona | Coface | Karel Komárek | Marek Dospiva | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Big Short | Gernot Blümel | Jihoevropské země | Ministři | Oživení ekonomik | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Chřipka | Ruský ministr energetiky | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | Velká ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Britské tajné služby | CIA | Tajné služby | Španělská vláda | Crypto burzy | Markus Söder | Oživení cen | CRFB | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet (CRFB) | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Technické problémy | Výpadky | FANG | DAWN | ATVI | Activision Blizzard | Vyjednavači EU | David Frost | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Index US500 | Lloyds Banking Group | Rozpočet EU | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | Bankovní vzdělání | AMC | EP | Statistiky | Uzavření trhů | Uzavření továren | Sell obchody | Colorado | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Madrid | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | USO | Trade | S&P500 | Producenti ropy | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | ODS | Premiér Andrej Babiš | ETF USO | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | MFF | Vytvoření MFF | Uvolňování karanténních opatření | Evropská strategie | Reddit | Debata | Tweety | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Sociální napětí | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Joe Biden | Christos Staikuras | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Podpůrná opatření | Americké státy | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Státní peníze | Očekávané výsledky | 3M | Americký HDP | Halving na Bitcoinu | BTC/USD Technická analýza | Bitcoin dnes | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní výdaje | Náklady na financování | Energetická společnost | Sazka Group | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Halving bitcoinu | ATH | Zaměstnanci | FDA | Anthony Fauci | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Průměrná míra nezaměstnanosti | Fondy obchodované na burze | Vývoj komodit | Futures na zemní plyn | HG měď | Ceny dobytka | Růst výnosů | Federal Reserve | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Odměny za těžbu | HashRate | Vytěžený block | FOMO | Strach ze zmeškání | Resistance line | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Artemis | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Dosáhnout zisku | Očekávání do budoucnosti | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Vzácnost Bitcoinu | Toyota Motor | Členské státy | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | Link | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | PPF Telecom Group | Auta | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | MRNA.US | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Němečtí investoři | Spolková vláda | Rozpočtový úřad Kongresu | Manažeři | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Růst Bitcoinů | Velký růst | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Velikost fondu | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Předsedkyně Evropské komise | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Fischer | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | OKD | JDE | Unijní činitelé | Unie | Setkání lídrů | ČR | FRA40 | EU50 | Prezidenti a premiéři | Costco | Salesforce | Hertz | Spolkový sněm | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Václav Klaus | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Bild am Sonntag | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | CBO | Růst na Bitcoinu | PEPP | Střední Evropa | Kommersant | Ruský list | Ruské úřady | Překoupené oscilátory | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Bart pattern | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Berlín | Býčí trend | Růst Etherea | ETH 2.0 | Oracle | Rozhodnutí soudu | Tchaj-wan | Nikola | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Národní rozpočtová rada | Maroš Šefčovič | Místopředseda Evropské komise | Canopy Growth | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Obchodovat Price Action | Pevninská Čína | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Akcie FAANG | Nestlé | Novartis | Sanofi | Podpůrné programy | Propad cen | Akcie Nikola | Proticyklické kapitálové rezervy | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Cardano | Banka JP Morgan | Představenstvo | Restrukturalizace | Druhá vlna | Počty nových případů | Index německých akcií | Státní pomoc | Instinkt | Slabší ekonomika | Intuice v tradingu | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Intuice a instinkt | Instinkt v tradingu | Merkelová a Macron | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Nákupní apetit | Akcie Electronic Arts | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Ukrajinská vláda | Situace na trhu práce | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Červnová inflace | Sony | Objem rozpočtu EU | Fond obnovy | Výrazný propad | Chorvatsko | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Ceny kávy | Reputace | KLM | LINK/USD | ChainLink | Pohádkové zhodnocení | NEXO | Bullish kanál | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Chrysler | Ram | Investice do robotiky | Kanye West | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Malé zisky | Objem programu obnovy EU | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | PlanB | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Zotavení ekonomik | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Model 3 | Akcie těžařů | Čeští spotřebitelé | Životní úroveň | Bull Trap | Tržní formace | Americké vládní dluhopisy | Insolvence | Letecká osobní doprava | Zájem o koupi BTC | Letošní rekordy | Plynárenské společnosti | DeFi | Vepřové maso | Nárůst volatility | Dolarový pár | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | Zkušený obchodník | Caixin | Známky oživení | Philip Lane | Odhad vývoje ekonomiky | Býčí kanál | WeCHat | Technická analýza ETH/USD | Zpomalující růst | Cenové hladiny | BSV | Bitcoin SV | Nuda trading | Hodnota odporu | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky | Worldometers | VHM | Velký propad | Pokles tržeb | Nové volby | Goodyear | Výrobce pneumatik | Fear and Greed Index | Fear and Greed | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Snížení DPH | Vesa Equity | Clean Energy Revolution | VisualCapitalist | Záplavy v Číně | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Ruská vláda | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Kurz BTC/USD | Oblasti odporu | Bitcoinová dominance | Kapitál bitcoinů | Tržní kapitál | Tržní kapitál bitcoinů | Výrobní sektor | Výrobní index | Americký soud | YFI | SPAC | SMIC | Big Tech | Klimatické změny | Brexitové dohody | LSK/USD | Pumpa na BTC | LSK | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Korunové úrokové sazby | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Sazba hypoték | VOW3 | Čínské technologické firmy | Zasedání FED | Universal Music | Inditex | Skupina Inditex | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | TikTok Global | Ropa dnes | Program Antivirus | Rozdělení akcií | Zákon o vnitřním trhu | Cena elektřiny | Elektromobily | Politici | ChainLink/USD | Technická analýza LINK/USD | Investoři na Bitcoinu | Diverzifikovat | Supporty a Resistance | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | BNB/USD | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Ranní okénko | Česká republika | McAfee | Pablo Hernández de Cos | Antimonopolní úřad | Udržitelné investování | Pump and dump | Lockdown | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | Dillard's | DDS.US | Akcie spoločnosti Ford | F.US | CPI v USA | iPhone 12 | iPhone | Nancy Pelosiová | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | MicroStrategy | První peníze | Akciové portfolio | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Udržitelné investice | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Chování ceny | Jitan Solanki | Robert Jenrick | Mluvčí Bílého domu | BNB | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | GS | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | Akcie spoločnosti Eli Lilly | Bed Bath & Beyond | BBBY | XOM | PFE | Uniswap | Tržní výhled | Státy Evropské unie | BIIB | BIIB.US | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Ruské společnosti | GLE | Electronic Arts | Pfizer/BioNTech | Zprávy o vakcíně | PFE.US | Bull run | Apollo | Apollo Global Management | WASDE | mRNA-1273 | Týdenní tržní výhled | Palantir Technologies | MRNA | GPS | GPS.US | Růst amerického HDP | Akcie spoločnosti | Nordstorm | JWN.US | JWN | Stock Spirits | Oživení poptávky po ropě | Diem | PLTR.US | PLTR | SUSHI | Yearn.finance | Cena sushi | Proražení | INTC.US | AAPL.US | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | Diem Association | CD Projekt | NAS.NO | Norwegian Air Shuttle | Futures na DAX | Siemens | Munich Re | Vonovia | Munich | Continental | ABNB | Swingový výhled | Program QE | Očkování | Cointelegraph | LEN | LEN.US | Lennar | Akcie spoločnosti Lennar | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | Vesa Equity Investment | Orbán | Mutace koronaviru | GS.US | Ceny aktiv | MGM | PTON | PTON.US | Akcie spoločnosti Peloton | Peloton | US2000 | Futures na ropu WTI | Britská média | Nicola Sturgeonová | Skotská premiérka | Index DE30 | Index US2000 | BA.US | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Analýza LINK/USD | Chainlink graf | Analýza BTC/USD | Market kapitalizace | Stock Spirits Group | Nízké úroky | Pokles zásob | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | SOLEK | Akcie spoločnosti Airbnb | ABNB.US | ADA | Polkadot | DOT | Hodnota trhu s kryptoměnami | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | TUI | Akcie americké internetové společnosti | JD Sports | Akcie spoločnosti JD | JD.US | JD | Shopify | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | CBC | CBC News | Vývoj hodnoty HDP | Vývoj hodnoty HDP eurozóny | Tilray | TLRY | CARA | MJ | Multitimeframe | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Toshiba | Agentura Interfax | Hotovostní transakce | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Nálada v ČR | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | Akcie spoločnosti Beyond Meat | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Cena akcií spoločnosti Pepsi | Polská společnost | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | DAX (DE30) | Akcie GME | Express | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Nasdaq (US100) | Odhady CBO | Maya MacGuineasová | Výhled CBO | Bidenovy návrhy | Jen Psakiová | Nynější krize | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Retailová asociace | Brent (OIL) | Tencent Holding | Activision | ATVI.US | Blizzard | Profesionální indikátor | CUMULATIVE LEVELS | Tradingový indikátor | Princip struktury trhu | Indikátor Cumulative Levels | Budoucí vývoj ceny | Odezvy trhu | Šance reakce trhu | Zvýšená šance | Překreslování indikátorů | Import DLL | DLL | Oživení evropské ekonomiky | Návod na zprovoznění indikátoru | Zprovoznění indikátoru | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | General Motors (GM.US) | GM.US | Russell 2000 (US2000) | Daňové zvýhodnění | UNH | Ark Invest | Komunita Reddit | Cena dogecoinu | Arcane Research | Krypto CFD | Kov | ETS | Ceny povolenek | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trendové linie | Růst produktivity | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Akcie spoločnosti Vivendi | VIV | VIV.FR | CETIN | Akcie spoločnosti Kering | Kering | KER.FR | KER | FOMC minutes | Cena Brentu (OIL) | Zasedání turecké centrální banky | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | LLOY | LLOY.UK | Lloyds Banking Group (LLOY.UK) | Akcie spoločnosti Lloyds | Akcie spoločnosti Nikola | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Zlatý kříž | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Silný růst | Britská společnost | Japonský HDP | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | GBP/USD analýza | USD/JPY analýza | Rastová akcia | ČSA | Záchranný plán | Bethesdy | Fidelity | Akcie spoločnosti Gap | Gap (GPS.US) | Akcie spoločnosti Gap (GPS.US) | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Akcie spoločnosti Volkswagen AG | Akcie spoločnosti Volkswagen | VOW3.DE | Volkswagen AG (VOW3.DE) | Řecká vláda | FX Update | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | VOW1.DE | VOW1 | V.US | Prezident Erdogan | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | Suezský průplav | Maximilian Wienke | XTB Germany | xStation 5 | Nastavení grafů | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Archegos | Ladislav Bartoníček | Sýrie | PMI index | LMT | Hodnota trhu kryptoměn | Daňové dohody | EDF | Více časových rámců | Ján Čarný | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | COIN | Debut na trhu Nasdaq | Vstupní náklady | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | GOOGL.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Objednávky | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Dluhový strop | Peloton (PTON.US) | Skotská národní strana | SNP | Nárůst objemů | Kellogg (K.US) | K.US | Kellogg | Akcie spoločnosti Kellogg | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Colonial Pipeline | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | JAP225 | Shiba Inu | Meziměsíční inflace | Obchodování s povolenkami | Plán obnovy | Pandemie COVID | MSTR.US | MSTR | Analytické fórum | Jak obchodovat Price Action | Turów | Petrus Advisers | Ochrana investorů | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renata Kellnerová | Obavy z inflace | Agora | Agora Inc | API.US | Agora Inc (API.US) | Akcie spoločnosti Agora | API | Oslabení | About You | Konzervativní obchodníci | Petrus | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Evropské společnosti | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Mali | Zvyšování daní | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | MicroStrategy Inc. | MicroStrategy Inc. (MSTR.US) | Akcionáři Monety | Výbor FOMC | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Zvládání pandemie | Didi | UBI | Den daňové svobody | Falcon | Gruzie | Akcie spoločnosti Etsy | Etsy (ETSY.US) | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Cenové struktury | Struktury ceny | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | TSMC | Výroční zprávy | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | AI | COST | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Sucho v Brazílii | Přidaná hodnota | Odvětví | Futures na kávu | Ceny kávy (COFFEE) | Divize | Rotterdam | HOOD | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Xbox | Rekord | Suez | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Akcie Robinhood Markets | Akcie Robinhood | Akcie Robinhood Markets (HOOD.US) | Štěstí | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Dřevo | Chování | Vnímání | Dodávky ruského plynu | Take-Two Interactive | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropa OIL.WTI | Ubisoft | Akcie Nikola (NKLA.US) | Svíčkový pattern | VIAC | Trh práce v USA | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Zajišťovny | Kulaté číslo | CVC Capital Partners | CVC | Drahota | Makroekonomický význam | Cena kryptoměny | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Americké ceny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Cena GOLD | Byty | Dovoz oceli | Index US30 | Varšava | Tokeny | SpaceX | Nikkei (JAP225) | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Americká ministryně financí | ASX | Indexy v Číně | Nedostatek čipů | Salman Ahmed | Bloomberg News | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Prazdroj | Evergrande | Výběr daní | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | Platební síť | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Miliardář Daniel Křetínský | Kering (KER.FR) | Gucci | Saint Laurent | Etherea | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | MGM Resorts | MGM.US | MGM Resorts (MGM.US) | Blackstone (BX.US) | BX.US | BX | Jaroslav Haščák | Kryptoanalytik | Telecom | Reorganizační plán | Úročení | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Energetická krize | Krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Hospodářské soutěže | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Mathias Cormann | Mediální podnik | Nová vláda | Regrese | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Zdražování energií | Vysoké ceny | Rekordní ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Veolia | Giphy | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Boeing (BA.US) | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Meme mince | Kryptoměny meme | Ruský prezident | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Lídři G20 | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Electronic Arts (EA.US) | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Společnost | Výsledky společnosti | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Raketový růst | Raketový růst ceny | Target | RIA Novosti | Lockdowny | TIM | Pozemky | ENA | Společnost innogy | Innogy | Zahraniční politika | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Omicron | Sazby centrální banky | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Parag Agrawal | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Ekonomické teorie | Nejvýraznější propad | Vietnam | Propad hodnoty turecké liry | Propad hodnoty | TRT | Nižší náklady na úvěry | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Zlotý | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Rotace | Rozšíření | Rostoucí inflace | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Akcie Novavax (NVAX.US) | Výrobce čipů Intel | Tržní hodnota americké společnosti | Evernym | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Úrokové sazby v USA | Bidenova administrativa | Letadlo | Provozovatel sociální sítě | Kryptoinvestor | Úpis nových akcií | Jamal | Sekyra Group | Hráči na trhu | Těžební společnost | Plynová krize | MTI | Agentura MTI | Společnost Smartwings | Miliardy USD | Evropské aerolinky | Ruský plyn | DAO | Cowen | Potíže EDF | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Uhelné elektrárny | Akcie Activision | Activision (ATVI.US) | Akcie Activision (ATVI.US) | Hry | SONY.US | Ekonomické úspěchy | Kristina Hooperová | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Analytik trhů | FubuTv | Akcie FubuTv | FUBO.US | FUBO | Fubotv Inc (FUBO.US) | Akcie Fubotv Inc | Instituce | Napětí na Ukrajině | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Levi Strauss | Pattern Pin Bar | Aareal | Atlantic BidCo | Advent International | CPPIB | Kanadský penzijní fond | Centerbridge Partners | Centerbridge | Společnost Atlantic BidCo | Aareal Bank | Kryptoměnový podnik | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Prodej majetku | Projekt Diem | Plynová krize v Evropě | Úrovně retracementu | Obchodování korekcí | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | WizzAir (WIZZ.UK) | Easy Jet | EZJ | EZJ.UK | Easy Jet (EZJ.UK) | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | RBB | RBB.UK | AirFrance-KLM | AF.FR | AirFrance-KLM (AF.FR) | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Invaze na Ukrajinu | CITIC | Ukrajinské síly | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Capitalinked.com Radim Dohnal | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruská agrese | Odstřižení od SWIFT | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Energiewende | Kratos | Odstřižení Ruska od SWIFT | Organizace SWIFT | Kyjev | Západní firmy | Burza v Moskvě | UEC.US | Západní společnosti | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Michail Fridman | Vzdušný prostor | Ruské podnikání | Miliardáři Fridman a Aven | Avena EU | Avena | VEON | Zátah na ruské podnikání | Evropský blok | Orsted | Thales | Dassault Aviation | Rheinmetall | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Invaze | Narušení dodávek | Vliv války | Uvalení sankcí | Dopady války na Ukrajině | Akcie GameStop (GME.US) | Platby za plyn v rublech | Ruský vicepremiér | Vysoké ceny energií | Platby za plyn | Zastavení dodávek | Ruský Gazprom | Ropa Brent (OIL) | Zničení poptávky | Petr Fiala | Správa | Stagflační riziko | RVI | Zákonodárci | Vlastnictví | S2F | Stock-to-Flow | Zelenskyj | Stagflační trend | Newsweek | Týdeník Newsweek | Occidental | Rozdělení ČEZ
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Odolné proti inflaci
Odolnost měn
Odolný trader
Odonate Therapeutics
Odpisy řeckého dluhu
Odpojení EU od ruského plynu
Odpojení EU od ruských energií
Odpojení od ruských energií
Odpojení Ruska
Odpojení Ruska od systému SWIFT

Následující klíčová slova

Odpovědné investování
Odpovědnost ČNB
Odpůrci eura
Odraz bitcoinu
Odraz ceny
Odraz mrtvé kočky
Odraz od ceny
Odražení ode dna
Odruštění
ODS
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít