Sobota 21. února 2026 21:35
reklama
Fintokei Payouty
reklama
RebelsFunding NEW 2
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
RebelsFunding NEW 2

Trading plán

C:\fakepath\trader-14012026.jpg

Jak moc se vyplatí hedging? (41. díl)

14.01.2026 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak sestavit svůj trading plán. Řekli jsme si, co je potřeba do něj zahrnout a jak si ho rozdělit do různých oblastí. Celkově bylo potřeba mít vše sepsáno do detailu, aby v něm nebyla žádná bezvýchodná situace. Naopak v dnešní kapitole se podíváme na to, jak moc se vyplatí zajišťovat neboli hedgovat pozice v rámci obchodování konceptů likvidity. První si řekneme, co je to vůbec to zajišťování a následně se přesuneme k příkladům, kdy většinou k zajištění dojde a na jakých technických úrovních. Pojďme si tedy první říct, co je to zajištění neboli hedging?
C:\fakepath\trader-15122025-uvod.jpg

Jak sestavit kvalitní trading plán? (40. díl)

15.12.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali periodicitu ve footprint grafech, řekli jsme si, že existuje i jiné nastavení grafu než jen to časové dle svíček a též jsme si řekli, pro koho je jiné nastavení (třeba dle objemu či volatility) vhodné. V dnešní kapitole se podíváme na to, jak si sestavit kvalitní obchodní plán v rámci ICT a SMC konceptů, aby uspěl s co největší pravděpodobností.
C:\fakepath\fintokei-08122025.jpg

Fintokei Vánoce jsou tady - a každá výzva vyhrává!

08.12.2025 Prosinec je obvykle o utrácení. Ve Fintokei je o vyhrávání.
C:\fakepath\trading-17112025-1.jpg

Smart Money Trading: Co je to periodicita ve footprint grafech? (39. díl)

17.11.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali téma volume footprintu, kde jsme si řekli, jaký je vztah volume footprintu s price action včetně rozdílu mezi zobrazování volume footprintů. V dnešní kapitole se podíváme na další téma, a to periodicitu ve footprintech, jelikož je to věc, kterou mnoho lidí nebere v úvahu či ani neví, že něco takového existuje, přitom vám to zase může pomoci zlepšit váš obchodní systém jakožto jedna z dalších konfluencí tradingu.
C:\fakepath\rebelsfunding-22102025.jpg

Měli byste snížit velikost svých pozici, pokud právě zažíváte sérii ztrát?

22.10.2025 Když se ztráty při obchodování začnou sčítat, jsme často nuceni uvažovat o tom, které parametry stanovit nebo upravit, abychom zabránili dalšímu propadu účtu a ochránili náš kapitál.
C:\fakepath\rebelsfunding-19102025.jpg

Zadat obchod a nechat být nebo do obchodů zasahovat? Jaký přístup je lepší?

19.10.2025 Set-and-forget (S-n-F) je přístup k obchodování, ve kterém nastavíte svůj vstup, Stop-Loss a Take-Profit a necháte obchod běžet bez dalších zásahů, úprav nebo neustálého monitorování grafu.
C:\fakepath\trader-19052025-uvod.jpg

Trading: Psychická příprava - backtesting vs. demo vs. live (29. díl)

19.05.2025 V předchozí kapitole jsme rozebrali analýzu volume, která souvisí s koncepty likvidity, respektive koncepty ICT a SMC. Slouží tedy jako jedna z mnoha konfluencí v rámci těchto konceptů, kterou můžete dosadit do svého trading plánu, každopádně aby byl trading plán funkční, tak je potřeba mít i správně nastavenou hlavu na jednotlivé etapy obchodování od backtestování až po live obchodování. Trading není jen o znalosti trhu, technické analýze a strategii. Klíčovou roli hraje psychická příprava, která často rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Mnoho obchodníků se soustředí na hledání „dokonalého“ systému, ale podceňují psychické výzvy, které přicházejí v různých fázích obchodování od backtestování přes demo účet až po skutečné obchodování s reálnými penězi.
C:\fakepath\trader-27032025-uvod.jpg

Jak moc je důležitý backtest v ICT/SMC konceptech a co z něj můžeme získat? (25. díl)

28.03.2025 V minulé kapitole jsme se bavili o orderbooku včetně toho, jaká data z něj můžete získat v rámci obchodování dle konceptů likvidity. V dnešní kapitole se podíváme na to, jak moc je důležitý backtesting v těchto trading konceptech, co z něj můžete získat a také jak nejlépe docílit jednotlivých výsledků v samotném backtestingu. Ukážeme si, jak byste správně měli postupovat a docílit tak nejlepších výsledků. Samotný článek bude zaměřen právě na dosud probírané konfluence konceptů likvidity neboli obchodní systémy ICT/SMC. Pojďme se na to tedy společně podívat.
C:\fakepath\rebelsfunding-25032025.jpg

Úzkost v tradingu: Příčiny a jak ji překonat

25.03.2025 Jednou z největších výzev, kterým čelí někteří obchodníci, je nadměrná úzkost. Víme, že úzkost v obchodování je přirozená, ale její přílišné množství může zničit obchodní úspěch. Jako trader se musíte ujistit, že regulujete svůj stres a úzkost a zůstanete emocionálně zdravý, jak jen to jde.
C:\fakepath\prop-trading-13032025-uvod.jpg

Jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantní zdroj informací?

14.03.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali diverzifikaci v prop tradingu a to konkrétně diverzifikaci prop firem, jak by takové portfolio účtů mělo být sestaveno a hlavně podle jakých podmínek. Takže pokud ještě žádné účty u prop firem nemáte, doporučuje se podívat a pokud už je máte, tak se ujistěte, že jste takovou diverzifikaci provedli. V dnešní kapitole se podíváme na to, zda jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantním zdrojem informací k tradingu a zda nám mohou pomoci, jelikož přece prop firmy oficiálně provádějí především vzdělávací činnost, tak by jejich kurzy měli být takzvaně „špígl nýgl“. Pojďme se na to podívat.
C:\fakepath\rebelsfunding-06032025.jpg

Důležité otázky, které byste si měli položit před každým obchodem

06.03.2025 Několik minut nebo sekund před vstupem do obchodu je stejně důležitých jako samotný obchod. Je to vaše příležitost k přehodnocení. Pokud si dokážete položit správné otázky a důkladně analyzovat situaci nebo atmosféru na trzích, může tento okamžik změnit hru ve váš prospěch.
C:\fakepath\prop-trading-28022025-uvod2.png

Diverzifikace Prop Trading firem

28.02.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali rozhovor s traderkou Kathy Lien, která mluvila o své nové knize, prop tradingu anebo i úspěchu na finančních trzích. V dnešní kapitole se podíváme na téma diverzifikace prop firem, zda je to vůbec nějaké téma v prop tradingu a zda dává smysl nějakým způsobem v tomto odvětví diverzifikovat. Pojďme se tedy první podívat na to, co to diverzifikace je a jak ji využít v prop tradingu.
C:\fakepath\rebels-05022025-2.png

Jak uspět v obchodování - praktické rady a tipy pro tradery

05.02.2025 Řízení rizik je proces identifikace, vyhodnocování a zmírňování potenciálních rizik s cílem ochránit kapitál a zajistit dlouhodobou životaschopnost tradingové obchodní strategie.
C:\fakepath\trader-rebels-06012025.jpg

Jak na obchodní plán v tradingu?

06.01.2025 Obchodní plán je plán pro vaše obchodní aktivity. Nastiňuje vaše cíle, strategie a techniky řízení rizik. Jinak řečeno, je to předem stanovený soubor pravidel a pokynů, kterými se obchodník řídí při rozhodování o nákupu nebo prodeji finančních aktiv.
C:\fakepath\prop-trading-24052024-1.png

Psychologie v Prop Tradingu a jak moc se liší od klasického obchodování?

24.05.2024 V minulém článku jsme si rozebrali risk-management v prop tradingu včetně pravděpodobnosti neúspěchu v evaluační výzvě. V dnešním článku se podíváme na jeden ze základních aspektů tradingu a to na psychologii, konkrétně se zaměřením na prop trading, i když v dost případech je psychologie prop obchodování stejná jako při obchodování na vlastním účtu, tak jsou zde odlišnosti, které je potřeba brát v potaz, jelikož každý, kdo si zkusil obchodovat jak na vlastním účtu, tak i na účtu prop firmy ví, že hlava vám funguje malinko jinak a v dost případech ještě malinko hůře než při klasickém tradingu. Dnešní téma si rozdělíme na body a každý si popíšeme. První si ale řekneme, co to vůbec psychologie v tradingu je.
Související klíčová slova: Opční kontrakty | Obchodní účet | Sledování grafů | Problémy | Důležitost backtestingu | Dohnat ztráty | Diverzifikace Prop Trading | Recenzní fóra | Diverzifikace v prop tradingu | Backtest v ICT/SMC | Nejlepší způsob | Odvětví | Zkušenosti | Co znamená periodicita v tradingu? | Koupení obchodního účtu | Znalosti trhů | Poměr rizika a zisku (RRR) | Vstupy a výstupy | Obchodník | Cenový pohyb | Obchodní systémy ICT/SMC | Emocionální horská dráha | SMC (Smart Money Concepts) | Slabost trhu | Volume graf | Makroekonomické zprávy | Techniky řízení rizik | Psychologie prop obchodování | Zpravodajské události | YouTube | Klíčový prvek | Vstupy | Co je to psychologie v tradingu? | EUR | Inner Circle Trader | Koncepty likvidity | Trend | Obchodní systém | Časový graf | Znalosti trhu | Podrážděnost | Extrémní velikosti účtu | Line | Ukázka Youtube kanálů prop firem | Systémy ICT | E-mini S&P 500 | Hedging optikou ICT a SMC | Obchodování v range | Hindsight bias | Riziko krachu | Otevřené pozice | Výhody hedgingu | Diverzifikace | Statistiky | TradingView | Proces evaluace | Dovednosti | ICT (Inner Circle Trader) | Úvod do psychologie obchodování | Obchodování v trendu | Možnost ztráty peněz | Rozložení rizika | Obchodní systémy ICT | Dlouhodobý úspěch | Zkušenosti na trhu | Výkon obchodníka | Podnikatel | Typické objemy | Zvýšit šance | Obchodování podle ICT a SMC | Diverzifikované portfolio | Počet zobchodovaných kontraktů | Vnější renomé | Reentry strategie | Úspěšní tradeři | Neposunování Stop-Lossu | Rizika na finančních trzích | Základní trading | Hedging optikou ICT | Vlastní trading | Korelace | Individuální mentoring | Špígl nýgl | Snížení emocí při obchodování | Výkyvy | Cenové výkyvy | Účty u prop firem | Aktiva | Výzvy u prop firmy | Strukturované kurzy | Emoce a chování | Lepší obchodní podmínky | Britská libra | Komunita | Backtesting při obchodování | Výsledky strategie | Udržení si obchodního účtu | Trading komunita | Vítězné pozice | Přechod z backtestingu | Pravděpodobnost | Firmy účet | Volatility-Based | FPFX Tech | Zvládnutí výzev prop firmy | Nesplnění evaluace | Možný obrat | Porozumění | Stanovení velikosti pozice | Reality | Řízení pozic | Zpět do zisku | Objem kapitálu | SL (stop-loss) | Ztráty peněz | Nejlépe diverzifikované portfolio | Strukturování backtestingu | Proces obchodování | Výběr prop firmy | Komunitní podpora | Objemově založené periodicity | Náhled na order flow | IPA/EPA | Socializace | Rozhodování obchodníka | Úzkost v obchodování | Dobrý obchodník | Diverzifikace brokera | Koupit obchodní výzvu | 1M | Příprava na backtesting | Hedging v ICT a SMC | Obchodování dle konceptů likvidity | Ukončení obchodování | Pravděpodobné scénáře | Zkušený obchodník | Analýza výsledků | Psychologie v Prop Tradingu | Obchodovat u Prop firem | NIM | EQH | Ztracené peníze | Chování velkých hráčů | One-way | Nejlépe diverzifikované portfolio na světě | Kurzy od prop firem | Chování trhu | Rizika spojená s obchodováním | Backtesty | Kombinace indikátorů | Overfitting | Otestovaná strategie | Pokročilé řízení rizik | Spojení | Ziskovost strategie | Braní partials | Monitoring trhu | Zákaz overtradingu | Intradenní trader | Skutečné obchodování | Agresivní nákupy | Série ztrátových obchodů | Breaky struktury | Placené kurzy | Geografická diverzifikace | Deník psychologických reakcí | Vytváření zisku | Emoce strachu | Kvalitní backtest | Mechanické strategie | Periodicita | Vzdělávací kurzy od prop firem | Poplatky | Systémy ICT/SMC | Přijmout ztrátu | MFF | Periodicita v tradingu | Futures | Absence finančního rizika | Zdroj informací | Dosažení výplaty u Prop firem | Zajišťování | Obchodování s reálnými penězi | Silné a slabé stránky | Tok objednávek | Dodržování plánu | Syndrom vyhoření | Obchodní výkonnost | Cross hedge | Vedení obchodního deníku | Riziko ztráty peněz | Snížit riziko | Nabízené obchodní instrumenty | Základní trading informace | Proražení | Broker prop firmy | Strach | Finanční cíle | Obchodování není sprint | Velké indexy | Vzdělávací činnost | Více obchodů | Váhání | Objemová periodicita | Stanovení si reálných cílů | Rozhodovací schopnosti | Předsudky | Euforie z výhry | Obchodní cíle | Reálné riziko | Návyk | Datum založení | Pravidla řízení rizik | Úspěšnosti v budoucnosti | Řízení obchodu | Dílčí cíle | Obchodní konfluence | Mentoring | Rady z obchodování | Vliv na rozhodování obchodníka | RRR | Co je to trading plán | Majetková propojenost | Větší peníze | Klíčové oblasti | Metoda obchodování | Úspěšné obchodování | Obchodní plán v tradingu | Situace na grafu | Relevantní zdroj | Renomé | Peníze | Časově založené periodicity | Tržní podmínky | Obchodní instrument | Očekávání | Recenze | Nejvyšší pravděpodobnost | TF (time-frame) | Uzavírání pozic | Tradingové tipy | Šance na úspěch | Příkaz | Posuvné Stop-Lossy | Negativní dopad | Sledování grafu | Trading informace | Způsob obchodování | RF-Trader | Úzkost | Oblasti pro zlepšení | Dění v trhu | Volatilní periodicita | Nákupy | Růst | Chuť vydělat | Univerzální strategie | Naše prop firma | Nechuť k obchodování | MetaTrader | Fundamentální analýza | Vliv na rozhodování | Mentální zdraví | Portfolio účtů | Plnění objednávek | Pravidelné výplaty | MIT Trading | Nastavení grafů | POI | Obavy ze ztrát | Kde se v trhu koncentrují velcí hráči | Výhled | Sídlo prop firmy | Velké očekávání | Časový úsek | Pochybnosti | Tržní cykly | Skluz při plnění | Trpělivost | Sociální sítě | Obrázek výplat publikovaný prop firmami | Challenge | S-n-F přístup | Období vysoké volatility | Vstup do obchodu | Pohyb ceny | Správná volba | Long | Chování | Kontrakty | Zvýšit šance na úspěch | Váš trading | Výběr vhodného obchodního instrumentu | Konfluence konceptů likvidity | Zvýšit pravděpodobnost | Psychologie tradingu | Úspěch u prop firmy | Přílišné riskování | Praktické příklady | Analýzy | Syndrom | Skluz při plnění objednávek | Rozsáhlejší obsah | Ukázka statistik | Trh | Systematický přístup | Tickový graf | Co můžeme z backtestingu získat? | Zkušenost | Prop firmy | Zemědělství | Výstupy z obchodů | Open | Forex funds | Challenge zdarma | Marketingové sliby | Riziko krachu prop firmy | Finanční potíže | Demo trading | Kombinace indikátorů s Price Action | Exotické měnové páry | Vyšší náklady | Výkon | Poměr rizika a výnosu | Volume-Based | Denní rutina | Set-and-forget | Komise | Nejistoty | Co to diverzifikace je | Kapitál | Fungování | Footprint grafy | Nejznámější kryptoměny | Technické zázemí prop firmě | Podmínky na trhu | Obchodní signály | Pravidla a limity | Shortové pozice | S&P | RebelsFunding | Jasná pravidla | White-label solution | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Vaše prop firmy | Reakce trhu | Praktický příklad | Využití hedgingu | Akciové indexy | Hluchá období | Dlouhodobé obchodní strategie | Tipy pro tradery | Fundamentální zprávy | Strach z překročení limitu | Příjmy z prop tradingu | Postup rozložení rizika | Objemové grafy | Reakce trhů | Rady a tipy pro tradery | | Sharpe ratio | Příkaz k realizaci zisku | Přizpůsobování strategie | Úrovně Stop-Lossů | Vstupní kritéria | Stop-Loss (SL) příkazy | Změna tržních podmínek | Kvalitní obchod | Backtest v ICT | Psychologie v tradingu | Trpělivost v tradingu | Kathy Lien | Poměr rizika a zisku | Žádný obchod | Významné fundamentální zprávy | Výstupy z backtestingu | Správná rozhodnutí | Psychologické výzvy | Iluze kontroly | Kontrola rizika | Princip diverzifikace | Altcoiny | Plánování | Psychika | Prop firma | Stav obchodníka | Téma diverzifikace | Range bary | Tipy a triky | Overtrading | Disciplína | Začít obchodovat | Obchodníci v tradingu | Psychické výzvy | Reálný účet | Uzavírání částečného zisku | Regulatorní riziko | Výplaty u Prop firem | Graf | Napojení obchodní platformy | Oblíbené strategie | Pozornost | Přijímání ztrát | Order Flow | RebelsFunding.com | Pokročilé strategie | Předčasné uzavírání pozic | Obchodní nástroje a strategie | Obchodní plán | Náročnost obchodní výzvy | Nejlepší trading plán | Footprint | Zájmy mimo trading | Inducementy | Velikosti prop účtů | Výzva | Statistické údaje | Relevantní zdroj informací | Přechod na live trading | Okamžitý zisk | Nástroje a strategie | StartTrader | Nejlepší hodnocení v prop tradingu | Chamtivost | Agresivní kupující | Risk-Reward | Periodicita ve footprint | Ztrátové obchody | Time-Based | Chytrý kapitál | Přijde krize | Riskovat svůj kapitál | Americké indexy | FPFX | Podnikání | White-label | Znalost | POI (Points of Interest) | Partials | Platformy | Pár EUR/USD | Společnosti | Ukázka statistik z Myfxbook | Obchodní dovednosti | Strach ze ztráty | Obrovský objem | Emocionální výkyvy | Five Percent Online Ltd | Stres | Zkrachovalá prop firma | Volatility | Pravděpodobnost úspěchu | Firma | Nejziskovější | Emoční zátěž | Dosahování výplat | Psychická únava | My Forex Funds | Obchodování kryptoměn | Potenciál ztráty | Vice | Náklady | Technické analýzy | Minimalizovat ztráty | Celkové riziko | Obchodní kalkulačky | Techniky řízení rizika | Psychologie prop | Řízení rizika | Návrat zpět do zisku | Získat zpět ztráty | Velké zisky | Momentum | Nastavování Stop-Lossů | Price swingy | Volume chart | Informace zdarma | Zajištění neboli hedging | Vzdělávací kurzy | Psychická příprava | Pravidla řízení | Nejlepší hodnocení | Backtestovat | Praktické rady a tipy pro tradery | Bias (směr trhu) | Zásady money managementu | Trade The Pool | Diverzifikace prop firem | Krátkodobé zisky | Obchodní nezkušenost | Psychický stav | Backtest | Range | Zvládání emocí | Příkazy Take-Profit | Velikosti pozice | Fáze tradingu | Společnost Trustpilot | S-n-F | Nižší časové rámce | Regulační prostředí | Ukázka Youtube kanálů | Měnové páry pro obchodní systém | Psychický nátlak | Obchodní psychologie | Supporty | Obchodníci | Zakoupení obchodní výzvy | Emoce při obchodování | Srovnávač Prop firem | Personalizovaný mentoring | Obchodování konceptů likvidity | Splnění evaluace | Vývoj | Hedgovat pozice | Mindset | Spoustu peněz | Hlavní konfluence | Match Trader | Časový rámec | Množství peněz | SNY | Veřejné kurzy | Strategie u prop firmy | Existence prop firmy | Požadovaný zisk | Slevy | Obchodovat | Prop Trading | Jak moc je důležitý backtesting | Prop firmy účet | Obchodování není sprint, ale maraton | Zbytečné ztráty | Vzdělávací prostředí | Fundamentální změny na trhu | Výplaty na prop účtech | Postup analýzy trhu | Tradingové obchodní strategie | Prop trading a copy trading | Vyhodnocení výsledků | Tržní struktury | Mnoho prop firem | Online komunity | Volatilní | Trustpilot | Strategie řízení rizik | Riziko ztráty | EUR/USD | Zahájení obchodování | Psychologické pasti | Kurzy u prop firem | Majors | Regulatorní požadavky | Další vývoj | Video | Hluboké znalosti | Nevýhody | Silní prodejci | Maximalizovat zisky | EQL | Otevření účtu | Kvalitní trading plán | Nejhorší výsledek | Funded Engineer | Nároky na výkon | Win-rate | Merch | Parametry řízení rizik | Byznys | Zisk za měsíc | Obchodování podle ICT | Hobby | Platforma | Obchodování podle systémů ICT | Zpětný pohled | Potencionální trend | Volatilní grafy | Výsledky otestované v minulosti | Styl obchodování | Učební plán | Vaše obchody | Vytváření zisků | Poskytování reálného kapitálu | Směr trhu | Obrázek výplat | Tolerance k riziku | Udržitelné zisky | Sebevědomí | Obchodování u prop firem | Cenové pohyby | Nadměrné obchodování | Technické indikátory | Výkyvy na trhu | Účet u prop firmy | ICT/SMC | Obchodování na vlastním účtu | Dosažení výplaty | Emoční výkyvy | Příkazy Take-Profit (TP) | Pohled na trh | Flexibilita | Risk-Management | Ukončení obchodního dne | Přehnaná sebedůvěra | Založení prop firmy | SMC koncepty | Revenge trading | Kvalitní trading | Sum | Hedging v ICT | Čekání na kvalitní obchod | Vyhodnocování výzev | Cenné statistické údaje | Datum založení prop firmy | Ideální měnové páry | Řízení rizika na finančních trzích | Firmy | Nervozita z otevřené pozice | Psychický stav obchodníka | Live účet | Druh informací | Procento kapitálu | Pravidla řízení obchodu | Čtení tržní struktury | Zajištění | Amatérští obchodníci | Five Percent Online | Realistická očekávání | Uzavření obchodu | Překážky | Money management | Hodnocení v prop tradingu | Partnerské prop firmy | Backtestování | Náklady na spread | Formace svíček | Historické backtesty | Výdělečná činnost | Online kurzy | Veřejně dostupné kurzy | Nápad | Trading | Potvrzení pro vaše obchody | Hlavní měnové páry | Strategie řízení | Trading kariéry | Dostatek spánku | Tickové grafy | Copy trading | Drahé auto | Ovládat své emoce | Investování | Strukturované učení | Časová periodicita | Jak uspět v obchodování | Hry | Snížení emocí | Strukturovaný obsah | Mentální odolnost | Trhy | Trade | Vysvětlení obchodních strategií | Fintokei | Správné zvládání emocí | Cílové ceny | Point & Figure | In-house | Tým RebelsFunding | Druhy emocí | Chránit kapitál | Co je to diverzifikace? | Riziko ztrát | Technické zázemí | Kritéria výstupu | Číst trh | Rizika | Ochránit kapitál | Skutečné peníze | Vánoce | Reentry | Měnící se podmínky na trhu | Co je to hlavní konfluence? | Denní obchodování | Elementární trading | Strach ze ztráty peněz | Obchodujeme | ICT/SMC koncepty | Analýzy trhu | Jasný plán | Sdílení zkušeností | Velcí hráči | Vlastní kapitál | Strach v obchodování | Risk Reward Ratio | Konfluence | Live obchodování | Zvyšovat risk | Úzkost v tradingu | První obchod | Přístup k obchodování | Obchod na EUR/USD | Dopad na trading | ONE | Regulační orgány | Low | Eliminovat chyby | Time frame | Chief Financial Officer | ICT | Swingové obchodování | Cenové úrovně | Společnost | Dodržovat pravidla | Obchodování na trzích | Ztráta | Hedge pozice | Psychická odolnost | FXstreet | Velké riziko | Koncepty ICT a SMC | Obchod | Tradeři | Krátkodobé obchodní strategie | Řídit riziko | Riziko | MAM | E-mini | Citi | Semináře | ProTrader | Order | Portfolio | Nástroj | GBP | Capital | Risk | Circle | Ceny | ICT a SMC | Financování | Rozdělení zisků | Potenciální rizika | Impuls | Obchodní platformy | Stop-Loss příkazy | Alpha Capital | Radek Zalubil | Libra | Intuice | Nejlepší trading | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Prop obchodování | Swingový obchodník | Rozhovor | Money-Management | GBP/USD | Euforie | Výhody a nevýhody | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Bias | Bez rizika | Část zisků | Zisk | Fóra | Pozitiva | Spekulovat | Obchodování | Obchodní platforma | Monitorování | Forex Funds | Management | Zprávy | Kupující | Údaje | FXstreet.cz | Obchody | EUR/USD a GBP/USD | Technologické firmy | ProCent | Zpětné testování | Svíčkový graf | Začátečník | Portfólia | Trendové obchodování | Grafy | Maximalizace zisku | Situace | SwiftTrader | FOREX | Signály | Psychologie | Trader | Jasný směr | Smart Money Concepts | Úspěch v tradingu | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Klid | MyFxBook | Výstup z obchodu | Loterie | Měnové páry | Obchodní systémy | Zdraví | Session | Ztráty | Slabé stránky | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Akcie | Psychologický efekt | Prodejní pozice | Velký zisk | Psychologie obchodování | Výhody | Přizpůsobivost | Smart Money trading | Štěstí | Asijské seance | Tým FXstreet.cz | Změny na trhu | Zoufalství | Price Action | Kurz | Daně | Výsledky | Sport | Swingy | Potenciál | Větší kapitál | Bod | Prop obchodníci | Zisky | Delta | Tick | Diverzifikovat | Skalpování | Zotavení | Backtesting | Prodej EUR | Oblasti tradingu | Série ztrát | Spread | BOOST | Signál | Řízení rizik | Nervozita | Jak uspět | Pro tradery | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Technická analýza | Plány | Fenomén | Evaluace | Mozek | TIM | Velký účet | Supporty a rezistence | Objem | Příjmy | Prodej | Financial | Velikosti účtu | Rutina | Inducement | Rozhodovací proces | Obchodní strategie | Výkonnost | Dobré jméno | Instrument | Riskování | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Short | Krize | High | Frustrace | Drawdown | S&P 500 | JDE | Podpora | Historická data | MT4 | Poziční obchodování | Výstupní body | Cena | Skluz | Příkaz stop-loss | Příkaz Stop | BAT | Vstupní a výstupní body | Kurzy | Ekonomické údaje | Risk Management | Moderní prop trading | Co bude | Velikost účtu | Forexu | Zlato | Zpětná vazba | Potvrzení vstupu | Soubor pravidel | Pozitivní výsledky | Denní graf | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Práce | Úspěch | Finanční nezávislosti | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | The5ers | Obchodní podmínky | Učení se | Velká výhoda | Šance | Rozdělení zisku | Správa | Instrumenty | Analýza | Zlepšení | Irák | Breakouty | Pozice | Portfolia | Potenciální zisk | Příprava | Hedge | Market | Demo obchodování | Některé prop firmy | Obchodní aktivity | Služby | Velikosti pozic | Broker | Stop-Loss | Výstupy | Vstupovat do obchodu | Rezistence | Obchodujte | Prudké pohyby | Struktura | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | USD | MetaQuotes | Emoce | Obchodní nástroje | Vyhoření | Obchodní výzvy | CZ | Průraz | Maximální drawdown | ANO | Prop Trading firmy | Time-Frame | Nejistota | Opce | Smart money | Take-Profit | Vystavení riziku | Indexy | Volatilní trh | Počet obchodů | SMC | Makro | Stop-Loss a Take-Profit | Velikost pozice | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Doporučení | Body | Trading firmy | Afghánistán | Vzrušení | Být trpělivý | Cykly | Hedging | Časové rámce | Live trading | Materiály | Prodeje | Ukazatele | Měnový pár | Asia session | Obchodování na forexu | Obchodování na demo účtu | Výzvy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Tradingový terminál
Tradingový um
Tradingový úspěch
Tradingový vrchol
Tradingový zvyk
Tradingový život
Trading pattern
Tradingpedia
Trading Pit
Trading Places

Následující klíčová slova

Trading platform
TRADING PLATFORM
Trading podle Price Action
Trading podle síly měny
Trading podmínky
Trading pohled
Trading Point of Financial
Trading Point of Financial Instruments
Trading Point of Financial Instruments UK
Trading Point of Financial Instruments UK Limited
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding NEW 2
Potvrďte prosím... Zavřít