Pátek 12. srpen 2022 10:43
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Práce z domova

C:\fakepath\trader-27052022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2022 1) Japonsko loni zůstalo 31. rokem za sebou největším věřitelem na světě. Objem jeho čistých zahraničních aktiv se zvýšil o 15,8 procenta na rekordních 411 bilionů japonských jenů (74,4 bilionu Kč). Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo japonské ministerstvo financí. Přispěl k tomu i poklesu kurzu jenu.
img

Obchodování s 20% nárůstem hodnoty akcií společnosti Home Depot na pozadí nákupů hedgeových fondů

05.05.2022 Home Depot, největšímu maloobchodnímu prodejci domácích potřeb ve Spojených státech, se během pandemie dařilo, protože majitelé domů využili čas k přestavbám a vylepšení svých domovů.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Ifo: Koronavirová pandemie způsobila Německu ekonomické ztráty 330 miliard eur

17.02.2022 Náklady na koronavirovou krizi v letech 2020 a 2021 v Německu dosáhly 330 miliard eur (osm bilionů Kč). To odpovídá ztrátě deseti procent hrubého domácího produktu (HDP) za rok 2019, uvedl dnes na základě svých propočtů ekonomický institut Ifo.
img

Americká vláda: Výrobcům čipů prudce klesly zásoby, mají jich na pět dnů

26.01.2022 Výrobcům polovodičů dál rychle ubývá zásob, nedostatek mikročipů ve světě přetrvává, upozorňuje americká vláda. V prosinci měli výrobci čipů zásoby na méně než pět dnů, zatímco standard před pandemií byl asi 40 dnů, ukázal průzkum mezi více než 150 společnostmi. Mikročipy se čím dál více používají i v autech, jejich nedostatek loni donutil mnoho automobilek omezit výrobu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě letos zpevnily o 22 procent, dařilo se bankám a technologiím

31.12.2021 Akcie v Evropě za sebou mají úspěšný rok, jejich hlavní index zpevnil asi o 22 procent. Je to druhý nejlepší výsledek od roku 2009, kdy se svět vzpamatovával z globální finanční krize. Dnes bylo obchodování slabší, protože v Německu, Itálii nebo ve Španělsku byly trhy zavřené.
C:\fakepath\london6.jpg

Britští zaměstnavatelé v listopadu vytvořili rekordní počet nových míst

14.12.2021 Míra nezaměstnanosti v Británii se v tříměsíčním období do konce října snížila na 4,2 procenta ze 4,3 procenta ve třech měsících do konce září. Oznámil to dnes britský statistický úřad. Uvedl rovněž, že počet zaměstnanců na výplatních páskách se v listopadu meziměsíčně zvýšil o rekordních 257.000.
img

Češi v říjnu utráceli více, než se čekalo. Návrat společenského život vedl k růst výdajů za oděvy, obuv, kosmetiku či sportovní zboží

06.12.2021 Vývoj maloobchodních tržeb bez zahrnutí prodeje aut v říjnu pozitivně překvapil. Růst tržeb zrychlil na 5,6 procenta, takže znatelně překonal průměrné očekávání trhu.
img

Akcie DocuSign padají o 40 % kvůli horšímu výhledu tržeb

03.12.2021 Akcie DocuSign (DOCU.US) padaly během dnešní seance až o 40 % v reakci na horší výhled. Ten naznačil, že boom práce z domova již nebude tak silný. Developer software na poli e-signature očekává tržby ve Q4 mezi $557 - $563 mil. při dosavadním očekávání $573,8 mil. za kvartál (dle Refinitiv). Toto oznámení zastínilo relativně příznivé kvartální výsledky. Společnost vydělala 58 centů na akcii při očekávání 46 centů. Tržby dosáhly na $545,5 mil. při očekávání $531 mil.
img

Výhled Fidelity International: Nemovitosti v roce 2022?

30.11.2021 Nemovitosti vstupují do nového věku. Inflace se opět vynořila, co je "nový normál" u využívání kanceláří je stále otázkou a přechod na nízkouhlíkové technologie mění vztah mezi pronajímatelem a nájemcem.
C:\fakepath\ecb dluhopis.jpg

ECB varuje před rostoucím rizikem splasknutí bubliny na trhu s bydlením

17.11.2021 Trh s bydlením v eurozóně se zahřívá, což zvyšuje pravděpodobnost korekce na trzích s rezidenčními i komerčními realitami. Uvedla to Evropská centrální banka ve své zprávě o stabilitě.
img

Komentář Fidelity International: Asie zrychluje

12.08.2021 V posledních dvou desetiletích se Asie stala hnacím motorem globálního růstu. Demografická situace a digitalizace podpořily ekonomickou a obchodní expanzi, což v roce 2020 sehrálo důležitou úlohu při zvládání krize v souvislosti s pandemií covid-19. Svou roli sehrála i odolná ekonomika regionu. Analytici Fidelity International při pohledu do budoucnosti na postpandemický svět, věří, že převládne nový ekonomický řád, přičemž dlouhodobá role Asie jako motoru globálního růstu podle nich bude i nadále pokračovat
C:\fakepath\apple.jpg

Zisk firmy Apple se díky zájmu o iPhony a služby téměř zdvojnásobil

28.07.2021 Čistý zisk americké technologické společnosti Apple ve fiskálním třetím čtvrtletí stoupl na 21,74 miliardy USD (472,8 miliardy Kč) z loňských srovnatelných 11,25 miliardy USD. Zisk i výnosy překonaly očekávání analytiků díky zájmu spotřebitelů o nové přístroje iPhone pro sítě 5G a předplatitelské služby firmy. Oznámila to společnost ve včerejším prohlášení.
img

Akcie Palo Alto vyskočily o 5 % díky dobrým hospodářským výsledkům a pozitivnímu výhledu

21.05.2021 Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) vyskočily o 5 % díky nad očekávání dobrému reportu hospodářských výsledků za fiskální Q3 a pozitivnímu výhledu. Tržby společnosti vzrostly na $1,07 mld. z $869,4 mil. před rokem (FactSet konsenzus: $1,06 mld.). Upravený zisk dosáhl na $1,38 na akcii ($1,17 před rokem). Očekávání bylo nastaveno na $1,29 na akcii.
img

O2 CR: Silné provozní výsledky za Q1, čistý zisk ovlivněn jednorázovou položkou

30.04.2021 Výsledky operátora O2 CR za první kvartál tohoto roku jsou lepší na tržbách i zisku EBITDAnež očekávání trhu. Pozitivní je rychlejší růst marže. Společnost dosáhla EBITDA 3,39 mld. CZK při tržbách 10,14 mld. CZK. Čistý zisk byl ovlivněn jednorázovou položkou.
img

Home office stojí pracujícího Čecha průměrně skoro 1400 korun měsíčně. Na dojíždění ušetří jen část pracovníků

09.03.2021 V současné době se intenzivně diskutuje větší zapojení Čechů do home officu, tedy do práce z domova. V Česku může být na práci z domova převedena zhruba třetina všech pracovních míst, z tohoto počtu je však home office nyní uplatněn jen zhruba na polovině. Existuje tedy značná rezerva pro přechod dalších pracovníků na práci z domova, což by snížilo celkovou mobilitu obyvatelstva, a přispělo tak ke stlačení intenzity šíření nákazy onemocněním covid-19.
img

Sedm důvodů proč odmítnout totální ekonomický lockdown, tj. zejména uzavírku průmyslu a velkých firem. „Zahubíme si ekonomiku, ale nezahubíme virus.“

28.02.2021 Firmy zajišťují podstatnou část ekonomického výkonu naší země. Kdyby nefungovaly, poroste míra nezaměstnanosti, zpřetrhají se vztahy těchto firem se zahraničními dodavateli či odběrateli. V jiných zemích navíc takto přísný lockdown není, což by znamenalo, že by získaly konkurenční výhodu, nebo by české subdodavatele nahradily dodavateli z jiných zemí. A takto zpřetrhané vazby by se už nemuselo nikdy podařit obnovit. Loni na jaře byla v těžkém lockdownu celá Evropa, proto toto tehdy nehrozilo. Navíc firmy většinově dodržují opatření a také v nich bude probíhat rozsáhlé testování, které výrazně zlepší možnosti boje s pandemií. Podle vládního plánu mají být testovány zhruba dva miliony lidí z podnikového sektoru, a jestliže nebudou chodit do práce, nepodaří se takto organizovaně otestovat tak podstatnou část populace.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Ekonomové: Pandemie připravila ekonomiku o stamiliardy korun

15.02.2021 Rok trvající pandemie koronaviru připravila českou ekonomiku o stamiliardy korun a desetitisíce pracovních míst. Ztráty jsou přitom rozložené velmi rozdílně mezi jednotlivá odvětví ekonomiky, přičemž nejhůře byla zasažená především oblast služeb. Průmysl naopak ekonomice, především v druhé polovině roku, pomohl. Vyplývá to z vyjádření ekonomů oslovených ČTK. Ekonomika podle nich předpandemické úrovně dosáhne nejdříve příští rok nebo až v roce 2023. Podle ministerstva financí vývoj ukázal na mimořádnou odolnost ekonomiky a potřebu aktivní role státu. Ekonomika loni klesla o rekordních 5,6 procenta.
img

Vrátí se vše do normálu?

14.02.2021 Vrátí se vše do normálu nebo to bude úplně jiné? To je otázka, kterou si klade skoro každý. Někteří tvrdí, že se vrátíme do běžného fungování koncem roku 2021 a jiní zase za 7 až 10 let. Odpověď na tuto otázku lze získat z vývoje vakcín.
img

Avast (Koupit, 12m cíl 180 CZK): Zvyšujeme cílovou cenu na 600 GBp a opakujeme doporučení Koupit

11.02.2021 Investiční doporučení: Zvyšujeme cílovou cenu společnost Avast na 600 GBp, což odpovídá 180 CZK resp. 9,1 USD za jednu akcii,a opakujeme naše doporučení Koupit. Avast je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti systémového zabezpečení. V současné situaci, kdy došlo k nárůstu práce z domova, se produkty Avastu, které chrání před kyberútoky, stávají velmi důležitými. Avast je necyklický a zpomalení globální ekonomiky bude mít zanedbatelný dopad na finanční výsledky firmy. Vůči současné krizi je víceméně imunní. Aktuální dividendová politika Avastu počítá s výplatou 40 % z levered free cash flow, což by znamenalo celkovou dividendu z hospodaření minulého roku ve výši 12,3 GBp (2,7 CZK, 16,8 US centů) na akcii. To představuje přibližně 2,6% hrubý dividendový výnos v poměru k aktuální tržní ceně.
img

O2 CR: Výsledky za Q4 nezklamaly a překonaly očekávání

29.01.2021 Reportované výsledky operátora O2 CR za poslední čtvrtletí minulého roku mnoho překvapení nepřinesly, když skončily mírně nad tržním očekáváním. Ukázalo se, že trend, který jsme viděli v předcházejících kvartálech, se udržel. Pokračující pokles v hlasových službách, SMS a MMS kompenzovaly internet a TV, ale zejména mobilní datové služby. Mírně nižší tempo růstu provozních nákladů než tržeb znamenalo růst EBITDA marže o 0,3 procentní bodu. Restriktivní opatření plynoucí z koronakrize měly samozřejmě dopad do hospodaření společnosti, zejména v případě mobilního segmentu.
img

Logitech zvýšil prognózy prodeje o 60% a stoupá na akciovém trhu

19.01.2021 Akcie společnosti Logitech International registrují na pre-open trhu nárůst o více než 5% po revizi růstu tržeb v roce 2021. Konkrétně PC peripherals odhaduje letošní růst tržeb mezi 57% až 60% a zvýšení čtvrtletního zisku. Společnost Logitech prosperuje v období pandemie Covid-19, protože způsobila zvýšení poptávky po hardwaru pro zlepšení práce z domova, stejně jako příslušenství pro videohry a další volnočasové aktivity související s počítači.
C:\fakepath\eurusd-18122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.12.2020

18.12.2020 Všechny tři hlavní americké akciové indexy uzavřely na novém rekordu. Mezi investory roste optimismus, že se podaří schválit zákon o koronavirové pomoci. Náladu zlepšuje také vývoj kolem vakcíny proti covidu-19.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Ekonomické uzavírky si v maloobchodu vybírají svou daň

07.12.2020 Říjnové tržby v maloobchodu byly podle očekávání zatíženy zavedením vládních restriktivních opatření. Nicméně meziroční pokles tržeb byl nižší, než jsme předpokládali my i trh. Vyjma prodeje automobilů tržby poklesly meziročně o 0,9 % (září +0,4 %). Po zahrnutí prodeje vozidel tržby meziročně poklesly o 4,0 %. Zářijový výsledek byl ČSÚ revidován směrem nahoru, konkrétně z -2,8 % na -2,5 %.
C:\fakepath\dc4ecc06e27d8e1698d5413f2.jpg

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA posílily, index S&P 500 uzavřel na rekordu

15.11.2020 Americké akcie v pátek posílily, index S&P 500 tak poprvé od září uzavřel na novém rekordním maximu, napsala agentura AP. Příznivé firemní výsledky totiž převážily nad obavami z negativních hospodářských dopadů koronaviru.
img

Lidé se chystají na krizi. Vykupují lékárny a vybavují si domovy

05.11.2020 „Lidé si v září dělali zásoby léků. Tržby za farmaceutické a zdravotnické zboží vzrostly o 7,1 procenta, což souvisí s rostoucími čísly o šíření onemocnění COVID-19. Rovněž narůstaly tržby za prodej výrobků pro domácnost o 3,9 procenta. To pravděpodobně souvisí s častějším pobytem lidí ve svých domovech a nutností zajistit si vlastní stravování,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Forex: Říjnové indikátory ekonomického sentimentu již odráží druhou vlnu pandemie

27.10.2020 Dnešek přinese makroekonomická data pouze z USA. Sledovány budou zejména říjnové indikátory ekonomického sentimentu. Tamní spotřebitelská i podnikatelská důvěra zřejmě zaznamená mírný pokles. Také ve Spojených státech se totiž koronavirová situace zhoršuje, avšak prozatím ne tak výrazně jako v Evropě. V tuzemsku včera večer vláda ohlásila další omezení, která zahrnují zákaz nočního vycházení, nutnost práce z domova pro velkou část profesí, či další omezení prodejní doby. Na korunovém trhu tak i dnes zřejmě převládne negativní nálada.
img

Veřejná doprava v Česku kvůli koronaviru „krvácí“ jako nikdy v historii. Jak dlouho a za jakých podmínek ji držet při životě?

11.10.2020 Jak může pandemie koronaviru dlouhodobě změnit hromadnou dopravu v Česku? Ta krvácí jako málokteré jiné odvětví. Nejhorší by ale bylo subvencemi držet při životě něco, co beztak nemá šanci přežít.
img

Prodeje rodinných domů v USA dále rostou, předkrizové hodnoty již byly pokořeny

22.09.2020 Spotřebitelská důvěra v eurozóně by měla dle předběžných odhadů v září setrvat na předešlé hodnotě -14,7. Tržní odhad tak již zohledňuje nedávné zhoršení koronavirové situace. Naši vídeňští kolegové dokonce očekávají, že nálada v sektoru služeb poklesla, což souvisí s předpokladem snížené dynamiky oživení ve službách.
C:\fakepath\R6.jpg

Mezinárodní agentura pro energii: Poptávka po ropě klesne více

15.09.2020 Mezinárodní agentura pro energii (IEA) opět zhoršila výhled poptávky po ropě na letošní rok, a to už druhý měsíc za sebou. Nově očekává, že poptávka se sníží o 200.000 barelů na 91,7 milionu barelů denně, uvedla dnes ve své pravidelné měsíční zprávě o situaci na trhu. Zdůvodnila to opatrností ohledně tempa hospodářského zotavování z dopadů pandemie nemoci covid-19.
C:\fakepath\Ropa8.png

Kartel OPEC zhoršil výhled globální poptávky po ropě

14.09.2020 Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) snížila odhad globální poptávky po ropě na letošní i příští rok. Nově předpokládá, že poptávka letos klesne o 9,46 milionu barelů denně, zatímco před měsícem OPEC počítal s poklesem o 9,06 milionu barelů denně. Kartel to dnes uvedl ve své měsíční zprávě o situaci na trhu.
C:\fakepath\dolary.jpg

Forbes: Nejbohatším Američanem zůstává Bezos, Trump si pohoršil

08.09.2020 Nejbohatším Američanem podle žebříčku časopisu Forbes zůstal třetím rokem za sebou šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos. Výrazně si ale pohoršil americký prezident Donald Trump, a to kvůli koronavirové pandemii, která těžce zasáhla jeho kancelářské budovy, hotely a rezorty, uvedl Forbes.
img

Avast v pololetí zvýšil čistý zisk na 3,77 miliardy Kč

12.08.2020  Antivirová firma Avast v pololetí zvýšila čistý zisk o 14,5 procenta na 169,8 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 3,77 miliardy korun. Firma navrhuje prozatímní dividendu splatnou v říjnu 2020 ve výši 4,8 centu na akcii (1,07 Kč), což představuje meziroční nárůst o 9,1 procenta. Uvedla to v tiskové zprávě.
img

Avast: Lepší výsledky, vyšší dividenda, růst cílů

12.08.2020 Avast zveřejnil za první polovinu tohoto roku silná čísla, která pokořila odhady trhu. Vzrostl počet zákazníků. Mezitimní dividenda se zvýší a je také nad očekáváním analytiků. Dále došlo ke zvýšení celoročních cílů.
C:\fakepath\ekonomika-1.jpg

Mizející naděje v ekonomický „V“ obrat

03.08.2020 Mnoho ekonomů a analytiků finančních trhů nadále doufá v obrat ekonomiky ve tvaru V. Lidé si ale často neuvědomují, že návrat na předchozí úroveň ekonomických indikátorů neznamená kompletní smazání ztrát. Problém je ve „ztraceném růstu“. Kdyby totiž nedošlo ke ztrátě hospodářského výkonu z důvodu Covid19, ekonomika by dále rostla. Kompletní smazání ztrát tedy neznačí návrat na předchozí hodnoty, ale dosažení hodnot nad předcházejícími hodnotami. V tomto článku chci popsat několik důvodů, proč jsem v tomto smyslu stále velmi skeptický.
img

Zlatí býci riskují pozdější uspokojení

02.07.2020 Ve třetím čtvrtletí se budou dopady pandemie Covidu-19 na globální ekonomiku projevovat čím dál více. Zatímco druhý kvartál jsme strávili hlavně hašením požárů a snahou zabránit naprostému kolapsu světové ekonomiky, nyní začínají práce na její obnově.
img

Práce z domova má zelenou. Firmy z ní profitují

25.06.2020 COVID-19 přinesl širší akceptování práce z domova a změnil naše chování v rámci volnočasových aktivit i zdravotních prohlídek. V dnešním komentáři k aktuálním zprávám z akciových trhů se na tytonové trendy zaměříme a ukážeme si seznam 13 akciových titulů, které z něj profitují. Jen za letošek tento seznam díky velké poptávce investorů posílil o 102 %.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Německo | Francie | Apple | Kypr | Analytik | New York | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | CAPEX | CEO | CFD | Cable | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikát | Garance | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Fair Value | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Futures | IFO index | Indikátor | Indikátory | Investice | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Long | MMF | MT4 | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nástroj | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | P/E | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Standard & Poor's 500 | Trend | Trendová čára | Tržní kapitalizace | Výkonnost | Výnos | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Německá ekonomika | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fond | Měnový výbor | EU | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Makroekonomická data | Zisk | Obchodování na finančních trzích | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | IEA | Uvolnění měnové politiky | Deloitte | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Contracts for difference | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Facebook | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Raiffeisenbank | Index | Podpora | Přenos | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Dolar | Dolary | Elektřina | ETF fondy | Eura | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Jak nakoupit akcie | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz amerického dolaru | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Oslabování koruny | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Směnné kurzy | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Twitter | Velká Británie | Výprodej | Země EU | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ING | Buffett | Bill Gates | Cílová cena | Čistý dluh | DCF | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Indie | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | P/S | REIT | ROCE | Tim Cook | Výroční zpráva | Spojené státy | Převis | Tržby | Světové ekonomiky | Western Union | Vzdělání | Currency | Dow Jonesův index | Unicredit | Bernstein | KPMG | Microsoft | MSCI | UniCredit Bank | David Marek | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | Agentura AP | BBC | WACC | Hospodářské vyhlídky | Reporty | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Hospodářské výsledky | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Podnikatelská důvěra | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Forbes | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Alibaba | Fibo | Propad | FactSet | TradingView | S&P | Benchmarky | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Historická minima | Evropský trh | Stagnace | Tempo růstu | Zajištění | Baidu | Blockchain | Digitální měna | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Nakupovat akcie | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Odhady trhu | Predikce | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | ČTK | Monopoly | Německý Ifo index | Konsenzus | Hlavní ekonom | Očekávání | ex | Akcie firem | Bernstein Bank | BHS | Americký akciový trh | Coinmarketcap | Nemovitostní fondy | Akcie Avastu | Saxo | FinTech | Hodnota majetku | PANW | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Čínské měny | FAANG | Vývoj koruny | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Manažer fondu | Profesionální obchodník | Akcie v Evropě | Brookings Institution | Brookings | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Nejznámější kryptoměna | Zvýšení mezd | Veřejný dluh | Refinitiv | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Obchodovat na finančních trzích | Zájem investorů | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Akciový stratég | Cena pohonných hmot | CNY | GDPNow | Akcie firmy | Fibo retracement | Volný čas | Záporné sazby | Společnost Gazprom | Gazprom | Výnosové křivky | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Oživení ekonomiky | AMZN | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Poptávka po ropě | Oslabení české koruny | Předstihové indikátory | Hospodářské dopady | Nízké daně | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Alipay | Digitalizace | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Mediální společnosti | Německá vláda | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | Výkon amerického dolaru | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Myšlenka | FRED | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Období nejistoty | Reálné ekonomiky | Pfizer | Rostoucí trendová čára | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Dolar k japonskému jenu | Index DOW | Důchodový systém | Americký Senát | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Generální ředitel | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Ukrajina | Lagardeová | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Miliardy | Technologie blockchainu | Globalt | Vyhlídky | Administrativa prezidenta | Walt Disney | 5G | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Průmysl | PLN | Rostoucí náklady | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Soukromý sektor | Plyn | Nálada | Prohlášení | Míra | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Předseda | Americké centrální banky | FedEx | xStation5 | Disney | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | Americké objednávky | NERV | Stratég | Přelom roku | Roční růst | Miliardy korun | Demokratické strany | Michal Skořepa | Hospodaření | Klesající trend | Návratnost | Internetoví giganti | Netflix | Inovace | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Horší časy | Poradenství | Vyšší inflace | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Nájemné | Očekávaný vývoj | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Firma Avast | Google | Samsung | Trhy | Virus | Jüan | Pokles | Situace | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Coronavirus | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Očekávané události | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Free cash flow | FCF | Prodeje aut | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Expanzivní fiskální politika | Ekonomické aktivity | Globální indexy | Šíření onemocnění | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Vládní opatření | Obrovské ztráty | Sazby hypoték | Restrikce | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Analytik České spořitelny | Hlavní ekonom ING | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Výhled poptávky | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Žádosti o podporu | Dopady krize | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Kongres | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Politická rozhodnutí | Růst | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Platební neschopnost | Ministryně financí Alena Schillerová | Šíření nákazy | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Války | Schodek | Organizace | Umělá inteligence | Práce | Koronakrize | Zelené energie | Údaje | Skupina OPEC | Pavel Baudiš | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Nejvyšší soud | IMF | Vývoj HDP | Více peněz | Postoj investorů | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Výhled poptávky po ropě | Úspory | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Býčí vyhlídky | Trade | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Vyjádření ekonomů | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | WEI | Indikátory ekonomického sentimentu | Podpůrná opatření | Spotřebitelský sentiment | Korekce na trzích | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Zisk firmy | Dopravci | Soud | Turistika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Růst EBITDA | O2 CR | Společnost Avast | RBI | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Digitální revoluce | Recyklace | Spekulovat | Moderna | Britský trh práce | Vakcína na covid-19 | Manažeři | Návrh dividendy | Koronavirová pandemie | Kupci | Podnikatelské aktivity | Umělé inteligence | China Daily | Ekonomický institut Ifo | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Vakcíny proti koronaviru | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Ondřej Vlček | Eduard Kučera | Square | Nikola | Index Nasdaq Composite | Globální poptávka | Objem vládních stimulů | Nestlé | Prodeje automobilů | Splasknutí bubliny | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Druhá vlna | Počty nových případů | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | GLOBALT Investments | Vrcholoví manažeři | Majetek šéfa Amazonu | Situace na trhu práce | Výrazný propad | Koronavirová situace | Spotřeba kávy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Důležitá rezistence | Záchranné programy | Propad ekonomiky | Obrat ekonomiky | Smazání ztrát | Weekly Economic Index | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Fed Staff Nowcast indikátor | Odhad ekonomické aktivity | Obsazenost hotelů v USA | Obsazenost hotelů | Síla akcií | Promeškání investičních příležitostí | Silné momentum | Monetární stimulus | Mezinárodní firmy | Možnost práce z domova | Překvapivý růst | Důvěra | Covid19 | Newyorská pobočka FEDu | Pobočka FEDu | Turistický ruch | Odhad sektoru pohostinství | Počet leteckých pasažérů | New York City | Ekonomický vliv | Indonésie | Analytici Fidelity International | WeCHat | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Worldometers | Online nakupování | Pokles tržeb | Zrušení superhrubé mzdy | Průměrné mzdy | Klimatické změny | Larry Ellison | Steve Ballmer | Larry Page | Sergey Brin | Alice Waltonová | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Výhled globální poptávky po ropě | Mezinárodní agentura pro energii | Japonské ministerstvo financí | Snížení emisí | Ekonomické dopady pandemie | Prodeje rodinných domů | Prodeje rodinných domů v USA | Šéf Tesly | Accenture | Politici | Diverzifikovat | App Store | Biden | Lockdown | Jens Klatt | iPhone 12 | iPhone | Protiepidemická opatření | Nařízení | HDP Asie | Intel | Výrobce čipů | Solární energie | Technologické tituly | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | Ministr zdravotnictví | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Ekonomické uzavírky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Nio | Voda | Home office | Zdravotní péče | Tržby z prodeje | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | CARA | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Dnešní seance | Finanční výsledky | Jak fungují vakcíny | Vakcíny proti COVID-19 | Předpověď akcií | Ekonomický lockdown | Admirals | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Průmyslové společnosti | Údaje MMF | Provozní výsledky | ERA | Pandemie COVID | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Růst cen nemovitostí | Výsledky za Q1 | DocuSign | DocuSign (DOCU.US) | DOCU | Plány | Cíle | Příležitosti | Prodej | Dopady pandemie covidu-19 | Technologie | Americký výrobce | TSMC | AI | Odvětví | Boom | Zisk firmy Apple | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Pandemie a práce z domova | Nedostatek mikročipů | Chování | Dodávky ruského plynu | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Společnost Admirals | Akcie Home Depot | Home Depot | Home Depot (HD) | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Uhlí | DOCU.US | Britští zaměstnavatelé | Minulá výkonnost | Češi | Bohemia Energy | Pravidla hry | Zdravotnictví | Pozornost | Poptávka po čipech | Společnost | Fixace úrokové sazby | Splasknutí bubliny na trhu s bydlením | TIM | Omikron | Výhled Fidelity | | Ekonomické ztráty | Počet nových míst | Obchodní tipy | Odvětví cestovního ruchu | Nemoc covid-19 | Cena akcií společnosti | Válka na Ukrajině | Dell Technologies | Řetězce | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Produkty s pákovým efektem
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Prabos plus
Práce
Práce laureátů
Práce laureátů Nobelovy ceny
Práce na digitálním euru
Práce přes internet
Práce s grafem
Práce s rizikem
Práce v EU
Práce v FTMO

Následující klíčová slova

Pracovní den
Pracovní místa
Pracovní místa v USA
Pracovní síly
Pracovní trh
Prada
Prague Convention Bureau
Prague Crypto Trading 2018
Prague Interbank Offered Rates
Prague Live Trading
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
ActivTrades
Oanda
BidAskBit
reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít