Středa 29. května 2024 13:12
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new

Short pozice

img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května

29.05.2024 Přehled obchodování a tipy pro pár GBP/USDK otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad...
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

Šance pro kiwi. Přehled pro pár NZD/USD.

29.05.2024 Za hlavní výsledek zasedání RBNZ z minulého týdne je třeba považovat změnu výhledu inflace a trajektorie budoucího sni...
img

Býčí trend nabírá na síle. Přehled páru GBP/USD.

28.05.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii vzrostl za 12 měsíců do dubna 2024 o 2,3 % (prognóza byla 2,2 %), což představuje pokles z 3,2 % za 12 měsíců do března. Jedná se o nejnižší úroveň od července 2021, ale navzdory prudkému poklesu je to pořád víc než prognózovaných 2,1 %.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 27. května pro začátečníky

27.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se na konci týdne rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Nemohl jsem čekat na realizaci druhého prodejního scénáře. Slabé údaje z USA odpoledne hnaly libru dá nahoru, předtím se býkům podařilo ustát a obnovit pokles páru během evropské seance, který způsobily slabé údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii. Nic dnes ráno nemůže vyvolat spike volatility, takže obchodníci zůstanou bez dat a výrazných pohybů. V této souvislosti je také možné vsadit na rozvoj uptrendu, který navzdory veškerému úsilí medvědů o opak z minulého týdne nezmizel. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Co příští týden čeká dolar?

27.05.2024 Na americký dolar nečekají téměř žádné důležité události. Dolar zůstává pod tlakem, ale zpravodajské pozadí ovlivňuje tržní sentiment jen velmi slabě. Takže čím méně zpráv, tím lépe. Obchodované objemy zůstanou pravděpodobně nízké, ale absence zpráv znemožní interpretovat jakoukoli z nich v neprospěch dolaru. Pro trh je důležité, aby teď upustil od modelu "prodávejte dolar". Klidné zpravodajské pozadí by mu v tom mohlo pomáhat.
img

Co příští týden čeká euro?

27.05.2024 Euro navzdory vlnovým patternům a zpravodajskému pozadí pokračuje v růstu. Trh podle mého názoru nevěnuje dostatečnou pozornost zprávám, a proto se pár EUR/USD obchoduje zvláštně. Toto očividně nemůže mít dlouhého trvání a trh nemůže ustavičně ignorovat příchozí informace. Účastníci trhu se podle mě už smířili s tím, že Evropská centrální banka sníží sazbu v červnu a pak v průběhu roku ještě minimálně dvakrát. Zároveň lze těžko očekávat i dvě kola snížení sazeb Fedu. Předpokládám, že trh chápe, jak je to marné, a právě proto nakupuje euro. Je to prostá logika – vyhnat teď euro co nejvýš, aby se později prodalo na výhodném kurzu. Je to jen hypotéza, ale své právo na existenci má.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

Japonský jen se už možná dlouhodobě obrátil. Přehled o páru USD/JPY.

24.05.2024 Podnikatelská aktivita v Japonsku roste nejrychlejším tempem za poslední téměř rok, což naznačuje, že hospodářský růst může po poklesu v prvních třech měsících roku ve druhém čtvrtletí oživit. Inflační tlaky ale dál polevují, což vyvolává pochybnosti o schopnosti Bank of Japan pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb, aniž by se ekonomika opět vrhla do deflace.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

Zahájí dolar obrat?

21.05.2024 Euro dokázalo sebrat soupeři podání, když americký dolar oslabil vůči hlavním světovým měnám po zveřejnění dubnových údajů o inflaci v USA. Podaří se dolaru comeback? Zápis ze zasedání FOMC není ani zdaleka hlavní událostí týdne končícího 24. květnem. Mnohem důležitější jsou zprávy o evropských mzdách a podnikatelské aktivitě. Podávají býci páru EUR/USD, ale dokážou toho využít?
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 20. května pro začátečníky

20.05.2024 Cena 1,2663 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Nedostatek údajů ze Spojeného království a USA v odpoledních hodinách umožnil býkům znovu získat kontrolu a odrazit tlak medvědů, kteří očekávali, že libra překoná čtvrteční minima. V důsledku toho pár během dnešní asijské seance stoupal a otestoval měsíční maximum. Těžko říct, jestli kupci dokážou v tomto trendu pokračovat. Ekonomický kalendář ve Spojeném království je dnes bohužel prázdný, takže lze těžko předpovídat další růst páru GBP/USD. Obchodníci mohou podniknout další kroky po aktivní obraně denního minima. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Co příští týden čeká dolar?

20.05.2024 Pozornost trhu jako vždy upoutalo zpravodajské pozadí v USA. Americký dolar je v hrozném stavu a vůči euru a libře už déle než měsíc klesá. Brzy by měl začít posilovat, protože jinak by mohlo být pozdě. Jakékoli další zpoždění by mohlo změnit vlnový pattern obou instrumentů, což by mohlo mít nejasné následky. Jaké zpravodajské pozadí nás příští týden čeká ve Spojených státech?
img

Co příští týden čeká euro?

20.05.2024 Euro už víc než měsíc roste, což vyvolává mnoho otázek po oprávněnosti takového pohybu. Poslední vzestupná vlna aktuálně stále zapadá do současného vlnového patternu, ale i mírný růst kotací by ho mohl narušit nebo si vyžádat výrazné korekce. Proto je hranice 1,0880 pro dolar i euro velmi důležitá. V tomto přehledu se ale nebudeme zabývat vlnovým patternem, ale zpravodajským pozadím. Trh podle mého názoru využívá mnoho faktorů výhradně k nákupu eura, což není vůči dolaru úplně fér. Proto je důležité pochopit, které nadcházející zprávy mohou vyvolat růst páru EUR/USD a zda vůbec k nějakému růstu dojde.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky

17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Jenu dosáhl svého

17.05.2024 Do třetice všeho dobrého. Intervenovala Bank of Japan na forexovém trhu potřetí za posledního dva a půl týdne, nebo byl prudký pokles páru USD/JPY výhradně důsledkem zpomalující inflace v USA? Ať to bylo jakkoli, pokles jistě zvedl náladu vládě i centrální bance. Jejich boj proti spekulantům bude brzy úspěšný, podobně jako v roce 2022. Tehdy poskytla potřebnou úlevu neochota Federálního rezervního systému zvyšovat sazbu federálních fondů tak agresivně, jak investoři očekávali. Letos v květnu se na trhy vrací naděje na snížení sazeb.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky

16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.
img

Bank of Japan nedovolí jenu oslabit. Přehled páru USD/JPY.

16.05.2024 Japonský jen dokázal vůči dolaru posílit poté, co Bank of Japan zveřejnila Shrnutí názorů ze svého měnověpolitického zasedání, které se konalo 25. a 26. dubna. Obsahovalo poměrně agresivní komentáře ke dvěma tématům, která jsou pro jen klíčová: zvyšování sazeb a snižování nákupů dluhopisů. Dokument jen dále potvrdil fakt, že se BoJ připravuje na sérii zvýšení sazeb a omezí nákupy dlouhodobých japonských státních dluhopisů (JGB). Zápis obsahuje zřetelné náznaky toho, že centrální banka bude bojovat proti trvalému oslabování jenu.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

Australský dolar se bude snažit rozvinout býčí momentum. Přehled pro pár AUD/USD.

15.05.2024 Australský index podnikatelské důvěry NAB se v dubnu 2024 udržel na hodnotě 1, zatímco index podnikatelských podmínek klesl o 2 body na hodnotu +7. Všechny tři složky použité ve výpočtech – zaměstnanost, využití kapacit a termínované zakázky – mírně poklesly, což naznačuje zpomalení ekonomické aktivity.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (13.05.2024)

13.05.2024 Obchodníci budou v tomto týdnu čekat primárně na US inflační data. Ty budou zveřejněny v úterý a středu. Do nálady na trhu by mohly vstoupit i komentáře členů FOMC. Za zajímavé považuji přezkoupení kontraktů na hlavní US index S&P a pozice na Japonském Jenu, ze kterého významně ubyly short pozice. To by mohlo znamenat dlouhodobější otáčení trendu jenových párů. Také při S&P i přes cenový růst minulý týden přibylo přes 40 tisíc nových short kontraktů, což považuji za významnou změnu a zvednutý varovný prst před tohoto týdenními daty.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

Co příští týden čeká dolar?

13.05.2024 Největší pozornost bude přitahovat zpravodajské pozadí ve Spojených státech. Kurz dolaru je pro měnový trh a světovou ekonomiku klíčový. Proto se účastníci trhu soustředí na zprávy a další události z USA. Po analýze událostí v EU a Velké Británii bude tedy užitečné pochopit události následujícího týdne v Americe.
img

Co příští týden čeká euro?

13.05.2024 Euro v uplynulém měsíci stabilně rostlo. Vůči dolaru vzrostlo v té době zhruba o 160 bazických bodů, což je poměrně málo. Nicméně, i toto by mohlo vést ke změnám v současném počtu vln a vyžádat si úpravy. Korekce jsou vždy náročné, protože vyžadují změnu obchodních plánů. Už několik měsíců očekávám pokles eura, protože věřím, že stále probíhá klesající trend. Nový růst by mohl výrazně zkomplikovat nebo k nepoznání změnit současný počet vln. Proto je důležité pochopit, jaké novinky se očekávají v příštích pěti dnech a jak by mohly ovlivnit náladu na trhu.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Americký dolar znovu zaškobrtl

10.05.2024 Evropská a britská měna začaly ve čtvrtek souběžně růst. V době psaní tohoto přehledu jsme nezaznamenali prudký růst a nevidíme důvod, proč by měl trh libru – a tím spíš euro – nakupovat. Zasedání Bank of England právě skončilo a centrální banka vyslala signál, že se blíží ke snížení úrokových sazeb. Guvernér BoE Andrew Bailey nepopřel ani to, že by ke snížení úrokové sazby mohlo dojít už na příštím zasedání – v červnu. Pokud to tak opravdu bude, pak Evropská centrální banka a BoE začnou snižovat sazby synchronně. Nikdo ale neví, kdy s uvolňováním své měnové politiky začne Federální rezervní systém.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 9. května. Andrew Bailey dělal, co mohl.

10.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukázal na ochotu trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, bude vlnový vzorec mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Pár GBP/USD se celou středu obchodoval bez výraznějších změn. Volatilita během dne činila pouhých 37 pipů, což je pro libru extrémně málo, ale nijak to nepřekvapí. Ke stavu pasivity na trhu přispívá středeční absence ekonomických zpráv a dnešní oznámení zasedání Bank of England a projevu guvernéra BoE Andrewa Baileyho. Situace je tedy vcelku dobře předvídatelná. Na začátku týdne se nicméně zdálo, že trh očekává jestřábí výroky a rozhodnutí britské centrální banky, což vedlo k medvědímu směru britské měny. Včera ale bylo jasné, že pondělní a úterní poklesy páru GBP/USD nebyly víc než tržní šum. Vzestupný trend zůstal zachován i poté, co cena prorazila trendovou linii a nedávný pokles nevedl ani k průrazu posledního lokálního minima. Pár by tedy mohl kdykoli obnovit růstový pohyb, byť stále v rámci korekce.
img

Bude Japonsko znovu intervenovat na trhu?

09.05.2024 Pár USD/JPY minulý týden zaznamenal nejsilnější pokles od listopadu 2022, když se propadl o více než 4 %. Mnoho obchodníků předpokládá, že na prudkém poklesu dolaru vůči jenu měla svůj podíl japonská vláda, která dvakrát vstoupila na trh s úmyslem podpořit svou měnu, a nevylučují, že úřady brzy zopakují scénář z roku 2022, kdy provedly tři měnové intervence po sobě.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky

03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval v rámci vzestupného kanálu, ze kterého by se měl už vymanit. Ve skutečnosti v posledních týdnech dál pozorujeme slabou vzestupnou korekci, zatímco přetrvává celkový sestupný trend. Od středy a čtvrtka jsme dvakrát viděli, jak se cena pokusila usadit se pod kanálem a odrazit se od jeho spodní hranice, takže se logicky očekával pohyb nahoru. K takovému pohybu nebyly fundamentální ani makroekonomické důvody. Připomeňme, že výsledek zasedání FOMC ze středečního večera nelze považovat za holubičí, protože předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell se o termínu případného snížení sazeb vyjádřil nejistě. Včera se neodehrály vůbec žádné (důležité) události ani zprávy, takže pohyby byly čistě technické. Pořád tu ale máme vzestupný kanál, takže prostě stačí obchodovat v jeho rámci.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky

02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 Cena 1,2520 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo medvědí potenciál páru. Proto jsem neprodával. Podobně tomu bylo i při nákupu libry kolem úrovně 1,2548. Během cenového testu, kdy se indikátor MACD velmi vzdálil od úrovně nula, byl také omezen býčí potenciál páru. Libru včera podpořila absence údajů z Velké Británie, díky které měna mohla aktualizovat týdenní maxima. Spojené království dnes zveřejní méně významné zprávy, takže i v případě slabých čísel je nepravděpodobné, že by libra prudce klesla. Konkrétně jde o zprávy o peněžní zásobě M4, žádostech o hypotéky a čistých úvěrech. Pokud údaje předčí očekávání, proč to nepovažovat za důvod k nákupu libry před zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému? Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.04.2024 Pár EUR/USD začal v pátek klesat, k čemuž měl technické důvody. Cena se v posledních dnech pohybuje poblíž horní hranice vzestupného kanálu, takže odraz od ní a pohyb dolů vypadaly pravděpodobně. Tento pohyb ani nevyžadoval odpovídající makroekonomické pozadí. Zprávy z USA, zveřejněné v průběhu dne, dolar jednoznačně nepodpořily. Přesněji řečeno, byly zveřejněny čtyři americké zprávy, přičemž tři nelze vnímat jako pro dolar silné. Celkově se dá říct, že zprávy z USA nebyly v tomto týdnu úplně dobré. Největším zklamáním byla zpráva o HDP za první čtvrtletí, které nečekaně zpomalilo na 1,6 %. Zpomalení americké ekonomiky vlastně nelze považovat za něco mimořádného, když uvážíme, že politika Federálního rezervního systému je už delší dobu vcelku výrazně jestřábí. Přesto jsme očekávali vyšší hodnotu. A nebyli jsme sami.
img

Co příští týden čeká libru?

29.04.2024 Libra je v poslední době zaneprázdněna tvorbou vnitřní korekční vlny v rámci předpokládané medvědí vlny 3 nebo C. Na rozdíl od instrumentu EUR/USD vypadá vlna 3 nebo C na britské libře stále trochu nepřesvědčivě, možná kvůli poměrně malé délce. Nicméně poptávka po libře klesá, byť pomalým tempem. Aby bylo možné vypracovat současnou vlnovou strukturu, musí instrument dál klesat. Zpravodajské pozadí musí být v tom případě silné pro dolar, ne naopak. Spojené státy nedávno zveřejnily neuspokojivé zprávy, které prodejcům zabránily vrátit se na trh. Euro v pátek klesalo rychleji než britská libra.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky

26.04.2024 K testu ceny 155,67 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Pár ale prudce nestoupal, což vedlo k vybírání zisků. Slabé údaje z USA brzdily býčí potenciál. Vše se ale změnilo v dnešní asijské seanci, když se Bank of Japan rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny. Náznaky, že BoJ se zvyšováním sazeb nespěchá, protože ekonomika se musí přizpůsobit nedávným změnám politiky, podpořily dolar. Tento trend bude nejspíš pokračovat. Odpoledne mohou růstový potenciál páru zbrzdit jen velmi slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. dubna

26.04.2024 Cena 1,2491 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesal od úrovně nula. Přesto jsem libru prodával, protože po zveřejnění zprávy o HDP USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Pár se následně propadl o více než 35 pipů. Zklamání z amerických údajů staví teď Federální rezervní systém do obtížnější pozice. Jak rostoucí inflace, tak zpomalující americký růst jsou daleko od toho, o co centrální banka v uplynulém roce usilovala. Je zřejmé, že čím slabší jsou americké ukazatele, tím vyšší je poptávka po libře. Při absenci údajů z Británie můžeme očekávat, že pár poroste v souladu s uptrendem. Situace se může změnit odpoledne, protože čekáme další kolo silných údajů souvisejících s inflací v USA. Zprávám se budeme věnovat v odpolední prognóze. Zatím budu pokračovat v rozvoji nového uptrendu a nakupovat při pullbacku. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Důvody k obavám má i ECB

26.04.2024 Poptávka po euru v posledních dnech stoupá, ale podle mě máme stále co do činění s korekční vlnou v rámci větší vlny 3 nebo C. Pokud je můj předpoklad správný, kotace nakonec klesnou za všech okolností bez ohledu na zpravodajské pozadí. Trh využil zprávu o americkém HDP ke zvýšení poptávky po americké měně. Současná korekční vlna totiž nabyla přesvědčivého vzhledu, což naznačuje, že klesající trend bude pokračovat.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 25. dubna pro začátečníky

25.04.2024 Cena 1,2451 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo potenciál páru stoupat, zejména při absenci údajů z USA. Obchodníci dopoledne nakupovali libru a úplně ignorovali zprávu o bilanci průmyslových objednávek; pár ale prudce nevzrostl. Libra by dnes mohla pokračovat ve vzestupné korekci, ale potřebovala by k tomu dobré údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království a velmi slabé zprávy z USA, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Já mezitím přejdu k rozvoji nového vzestupného trendu a budu nakupovat při pullbacku. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Pár USD/JPY prorazil úroveň 155, trhy čekají na intervenci. Přehled pro USD/JPY

25.04.2024 V pátek zasedá Bank of Japan a všeobecně se očekává, že ponechá základní úrokovou sazbu beze změny. Spolu s jejím rozhodnutím budou představeny také aktualizované prognózy, které by měly posloužit jako základ pro prognózy sazeb, jež v současnosti předpokládají zvýšení sazeb do konce roku o 20 bb. Dále se očekávají náznaky toho, kdy BoJ plánuje začít snižovat svou masivní rozvahu, nebo alespoň náznak toho, zda vůbec začne.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 154,86 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což zřetelně omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval a nečekal jsem na druhý test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. K dalšímu testu ceny 154,71 došlo odpoledne, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru. Navzdory neuspokojivým údajům z USA ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Trh dnes ignoroval údaje o indexu cen služeb v japonských podnicích, které při absenci kroků Bank of Japan umožnily dolaru obnovit roční maxima a udržet si tak střednědobě vzestupný trend. S nákupy na současných úrovních ale buďte opatrní. Je lepší počkat na pullback a počítat se scénářem č. 2. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 24. dubna. Libra oživila

24.04.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně silný růst. Libru podpořilo makroekonomické pozadí. Nelze sice říct, že by ji podpořilo úplně, ale tři ze čtyř zpráv přesto vyzněly v její prospěch. Britský PMI ve službách rostl silněji, než se očekávalo, zatímco oba americké PMI vykázaly slabé výsledky. Proto bylo naprosto logické, že pár v úterý stoupal.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Testy úrovní, které jsem určil, odpoledne neproběhly. Absence údajů z USA odrazovala včera kupce dolaru poblíž ročního maxima, které nedokázali překonat. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné údaje o výrobní aktivitě, která klesala méně aktivním tempem než v předchozím měsíci. Sektor služeb si vede dobře, ale japonský jen se rozhodl toto všechno ignorovat. Čím déle ale pár USD/JPY zůstane u ročního maxima, aniž by se ho pokusil prorazit, tím větší je šance na pokles páru a dobrou korekční fázi. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 22. dubna pro začátečníky

22.04.2024 Přehled obchodů a tipy pro pár GBP/USDCena 1,2454 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal sto...
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.
img

Co příští týden čeká dolar?

22.04.2024 Nadcházející zpravodajské pozadí v USA bude docela zajímavé. Přestože významných událostí nebude mnoho, zprávy z USA mají na měnový trh často největší dopad. Pro účastníky trhu ale budou mít jen lokální význam. Vyzdvihnu zprávy o indexech podnikatelské aktivity, prodeji nových domů, objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, HDP za první čtvrtletí, prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti, změnách osobních příjmů a výdajů amerických spotřebitelů, indexu spotřebitelského sentimentu a indexu PCE.
img

Co příští týden čeká euro?

22.04.2024 Poptávka po euru v posledních týdnech klesá, což plně odpovídá současnému vlnovému patternu. Jelikož klesající vlna 3 nebo C v tuto chvíli ještě neskončila, očekávám další pokles kotací tohoto instrumentu. K tomu bude potřeba zpravodajské pozadí z Evropské unie, které bude holubičí nebo slabší, než trh očekává. Na zpravodajském pozadí nezávisí všechno, ale tento základ vždy významně ovlivňoval pohyb každé měny.
C:\fakepath\bitcoin-20042024.jpg

Hedge fondy začínají sázet na pokles bitcoinu: Ztrácí již tato kryptoměna svůj dech?

20.04.2024 Kryptoměny v poslední době získávají obrovskou pozornost díky prudkému růstu. Jak je na tom bitcoin nyní?
img

Michelle Bowmanová zopakovala svůj názor Jeroma Powella

19.04.2024 Jak už jsme probírali, od Fedu už nemá smysl čekat snížení sazeb. Poslední zpráva o indexu spotřebitelských cen ukázala, že inflace překračuje cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Potrvá nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %. A teprve pak bude Fed moci začít diskutovat o prvním snížení sazeb. Osobně neočekávám, že by se tak stalo v blízké době. Předseda Fedu Jerome Powell tento týden řekl, že pokrok v inflaci se zastavil, a stejného názoru byla i členka FOMC Michelle Bowmanová.
img

AUD/USD: Australský dolar zůstává pod tlakem

18.04.2024 Absence významných makroekonomických zpráv z Austrálie naznačuje, že australský dolar se bude dál obchodovat v souladu s trhem a bude reagovat především na zprávy ze Spojených států a dynamiku dolaru.
img

Powell se vyjádřil odvážně a Bailey nesdělil nic důležitého

18.04.2024 Úterý bylo interesatní nejen celou řadou zajímavých zpráv v USA a ve Velké Británii, ale i projevy Andrewa Baileyho a Jeroma Powella. Zprávy byly nakonec vcelku nudné a druhořadé, trh na ně téměř nereagoval a obecně ignoroval projevy Powella i Baileyho, přičemž jediný rozdíl byl v tom, že guvernér Bank of England trhu žádné zajímavé informace neposkytl, zatímco Powell ano.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Jakmile se cena vymanila z bočního kanálu 1,25–1,28, pár najednou přestal klesat. Bohužel v tomto případě může korigovat nahoru. Stále očekáváme nový klesající trend, protože libra nemá pádný důvod k růstu. Zdá se ale, že trh se vrací k předchozímu postoji, kdy je libra nedotknutelná, ať se děje, co se děje. Britská měna se navzdory poklesu z minulého týdne dál obchoduje nezúčastněně.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Euro má jen sotva šanci na růst

16.04.2024 Už déle než půl roku se na trhu diskutuje o možném snížení úrokových sazeb ve Velké Británii, USA a Evropské unii. Žádná centrální banka zatím k uvolňování měnové politiky nepřistoupila, protože se stále diskutuje. Pravděpodobně by se o sazbách mluvilo mnohem méně, kdyby tvůrci politik centrálních bank téměř denně neposkytovali komentáře na toto téma a nezdůrazňovali jeho význam. A protože tuto záležitost považují za důležitou, trh jinak smýšlet nemůže.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna

15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna

15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. dubna. Euro už klesá bez zjevného důvodu!

15.04.2024 Pár EUR/USD obnovil silný sestupný pohyb a nebyly za tím žádné aktuální lokální makroekonomické důvody. Což ale neznamená, že za tím nebyl obecně žádný důvod. V uplynulých měsících jsme často zmiňovali, že euro by mělo být levnější než americký dolar. A důvodů bylo a pořád je dost. Slabý stav ekonomiky EU ve srovnání s ekonomikou USA. Sny trhu o tom, že Federální rezervní systém bude první, kdo sníží sazby; na základě těchto snů trh dlouho prodával dolar. Technický obraz, podle kterého v denním časovém rámci začal loni sestupný trend. Jednotná měna měla z těchto důvodů klesat. A podle očekávání v pátek klesla.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Co příští týden čeká libru?

15.04.2024 V nadcházejícím týdnu čekají libru poměrně důležité události. Trh se teprve začal zbavovat bariéry strachu z prodeje britské měny a zpravodajské pozadí teď hlavně nesmí ovlivnit chuť trhu prodávat libru a kupovat dolar. K tomu je, jak asi tušíte, potřeba slabé zpravodajské pozadí ze Spojeného království a silné ze Spojených států.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Údaje o CPI ve Francii a Německu se shodovaly s prognózami, což naznačuje, že vše probíhá podle plánu ECB. Ta totiž uvedla, že v červnu hodlá snížit úrokové sazby. Odpoledne vyjde index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a inflační očekávání, ale euro bude mít bez ohledu na zveřejněné údaje šanci na vzestupnou korekci, takže s prodejem na současných minimech buďte opatrní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna

12.04.2024 Trh ignoroval údaje o úvěrových podmínkách ve Velké Británii i projev členky MPC Bank of England Megan Greenové. Cena libry ale klesla, protože následovala pokles eura po zasedání ECB. Dnes budou zveřejněny údaje o HDP, průmyslové výrobě, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci Spojeného království, přičemž slabé hodnoty povedou k dalšímu výprodeji libry a pokračování klesajícího trendu. Dobrá čísla naopak ponechají naději na korekci.
img

Trh je zklamán a mírní naděje týkající se sazeb FOMC

12.04.2024 Když poslední zpráva o inflaci ukázala, že spotřebitelské ceny v USA zrychlily na 3,5 %, vydalo mnoho významných společností a bank aktualizované prognózy sazeb FOMC na rok 2024. S detailní analýzou tohoto tématu ale začněme nikoli u nich, ale u nástroje CME FedWatch, který je považován za kritérium pro určování tržního sentimentu. Ještě před několika týdny byla pravděpodobnost červnového uvolnění politiky Fedu 65 %, což není nijak moc, jen o trochu více než pověstných 50/50. Optimismus trhu ale před zveřejněním údajů o inflaci trochu klesl. Ve středu ráno byla zmíněná pravděpodobnost už 56 % a večer klesla na 19 %. Trhy teď navíc zohledňují 38% pravděpodobnost červencového snížení sazeb. A dokonce i pravděpodobnost zářijového snížení sazeb je pouhých 45,6 %! Jinými slovy, trh dramaticky změnil svá očekávání týkající se sazeb Fedu a na příštích čtyřech zasedáních FOMC už žádné snížení nepředpokládá!
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna (americká seance)

11.04.2024 Kromě tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové, jejíž měkký tón by mohl vést k dalšímu poklesu eura, vyjdou zprávy o inflaci a trhu práce v USA. Růst indexu cen výrobců a pokles počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti přinesou další výprodej páru EUR/USD. Jestřábí výroky členů FOMC budou také podporovat dolarové býky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. dubna

11.04.2024 Úroveň 1,2683 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 100 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna

11.04.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v Itálii sice trh nijak neovlivnily, ale zpráva o inflaci v USA sentiment ovlivnila výrazně a vedla k posílení dolaru a snížení rizikového sentimentu. Dnes se pravděpodobně udrží medvědí trh, protože i když rozhodnutí ECB o klíčové úrokové sazbě zůstane beze změny, náznaky prezidentky ECB Christine Lagardeové, že sazby budou sníženy v polovině roku, jistě omezí kupní sílu eurových býků.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 11. dubna. Kupci mávali bílou vlajkou

11.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu propadl. Euro kleslo poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny vzrostly o 0,1 % víc, než se čekalo. Někdo by snad řekl, že tak malá odchylka od prognózy by neměla vyvolat podobně silný pohyb, ale my jsme rozhodně proti. Je fakt, že euro bylo v posledních měsících schopno vykázat jen pozvolný pokles, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí šlo proti němu. Například minulý týden euro vykázalo nelogický pohyb nahoru, i když prakticky všechny důležité zprávy z USA vyšly silněji, než se očekávalo. Proto jsme pevně přesvědčeni, že euro je nadhodnocené a dolar silně podhodnocený. Včera se účastníci trhu prostě neudrželi a začali hromadně otevírat short pozice, protože teď je jasné, že Federální rezervní systém se neodváží snížit sazby ani v červnu.
img

Případ červen lze považovat za uzavřený

11.04.2024 Po americké měně konečně začíná být poptávka. Dolar prudce vzrostl poté, co zpráva o inflaci za březen ukázala, že index spotřebitelských cen vzrostl v posledních 12 měsících o 3,5 %. Trh takto prudký nárůst inflace nečekal a zareagoval nákupem dolaru. Posílení dolaru jsem čekal ve skutečnosti už minulý týden, ale trh pak prostě všechny pozitivní zprávy z USA ignoroval. Jenže takto to nemohlo být pořád. Oba instrumenty nakonec klesly. Pár EUR/USD potvrdil úmysl pokračovat v tvorbě vlny 3 neboli C, protože nedávno hrozila komplikace celého vlnového patternu. A ta byla plná změněných prognóz, což je vždy nepříjemné.
img

Pár GBP/USD 10. dubna. Dolar nespoléhá na podporu obchodníků

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H vystoupal do zóny rezistence 1,2705–1,2715 a odrazil se od ní. Instrument se obrátil ve prospěch amerického dolaru. Můžeme tedy očekávat určitý pokles k zóně supportu 1,2584–1,2611. Pokud se cena usadí nad zónou 1,2705–1,2715, vzroste pravděpodobnost dalšího růstu k další zóně 1,2788–1,2801.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna

08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 8. dubna

08.04.2024 Špatné údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně vyvinuly v pátek tlak na euro. Silné údaje o americkém trhu práce, který dál vykazuje fenomenální odolnost, pak vedly k většímu výprodeji rizikových aktiv včetně eura. Dnes vyjde zpráva o objemu průmyslové výroby v Německu a obchodní bilanci, následovat budou údaje o důvěře investorů v eurozóně. Druhé jmenované může euru pomoci obnovit růst, ale jen v případě nad očekávání vysokých hodnot.
img

Co příští týden čeká euro?

08.04.2024 Právě jsme viděli silné americké údaje a velmi slabou reakci trhu. Chtěl bych zdůraznit, že poptávka po americké měně měla stoupnout mnohem výrazněji, ale trh se celý týden soustředil spíš na prodej dolaru než na jeho nákup. V důsledku toho není aktuální zpravodajské pozadí pro účastníky trhu příliš zajímavé, takže má menší význam než obvykle.
img

Co příští týden čeká libru?

08.04.2024 Libra zůstává v horizontální části trendu, který vlastně není trendem. Rád bych připomněl, že aktuálně se stále vytváří set klesající vlny, pravděpodobně vlna 2 nebo B, která by se ale mohla i prodloužit. Právě v rámci této vlny už několik měsíců pozorujeme horizontální segment. Vlnová analýza nicméně stále naznačuje, že libra bude klesat přinejmenším k úrovni 1,20.
img

Co příští týden čeká dolar?

08.04.2024 Dolar propásl spoustu příležitostí k růstu vůči euru a libře. Naštěstí bude mít příští týden další šanci. Spojené státy zveřejní ve středu zprávu o inflaci za březen, která by s velkou pravděpodobností mohla být pro dolar pozitivní. Vše bude bohužel záležet na trhu. Pokud investoři nebudou této zprávě přikládat velký význam, pak dolar nemusí stoupat. Důvody k tomu ale rozhodně mít bude.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Během americké seance vyjdou údaje o míře nezaměstnanosti a průměrné hodinové mzdě. Klíčovým bodem ale budou údaje o mzdách mimo zemědělství, přesněji dynamika jejich změny. V případě, že počet nových pracovních míst v březnu prudce klesne, dolar se propadne, zatímco libra vzroste. Pokud ale údaje překvapí, libra klesne, zatímco dolar vzroste.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Akcie GameStopu | Technické faktory | Eurokoruna | Indikace budoucího směru | IUCM | Prodej anglické libry | Význam pro globální finanční trhy | Příležitosti ke skalpování | Mataf.net | Forex očima tradera | Vzestup indexových fondů | Obchodní pásmo | Obchodování německého indexu DAX | Hospodářská situace | Cenové pohyby hlavních světových indexů | Výnosy dluhopisů | Cenový kanál | Sektor informačních technologií S&P 500 | Sloupcový graf | Pochopení ekonomických principů | Celkový zisk | Vysoce riziková strategie | Aktuální stav trhů | Marlin | Hlava a ramena | Pattern Inside Bar | Jak fungují akcie | Koš | Uvolněné měnové politiky | Vyhledávání obchodních příležitostí | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | BlackBerry (BB) | Cíl generovat zisk | Hodnota společnosti | Koronavirové mutace delta | Fyzické produkty | Zvyšování cen | Dlouhé pozice | Standardní odchylka | Světové akcie | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Války | GBPNZD | Zveřejněné údaje | Záporná cena WTI | Současný stav vývoje trhu | Vývoj | Konfederace britského průmyslu | Státní dluhopis | Aktuální obchodní seance | Obchodní platformy | Obchodování divergencí | Býčí vlajka | Uživatelé sítě | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | ATR (Average True Range) | Investovat na burze | Sarasin | Forex.cz | Testované období | Pesimismus | Pokračování růstu | Sektor informačních technologií | Sázkaři | Silná rezistence | Frekvence obchodování | EUR/CAD | Renko | S&P 500 (SPX) | Růstový trendový kanál | Odchod Británie z Evropské unie | Netrendové období | Fyzická výměna | Obchodování konfluencí | Poor's Publishing | EUR | Short spekulace | Bankovní krize v USA | Morning Star | Bundesbank | Standard & Poor's | Nákup na páku | Forexoví brokeři | Trendy na trhu s komoditami | TickINSIDER | Volatilní | Cable | Pivot Pointy Camarilla | DE Shaw | Objem obchodní pozice | Oznámení výsledků | Klouzavé průměry (MA) | Brokeři | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Měnový report | JP Morgan Chase | Australský dolar | Itálie | Meta Trader 4 | Pokračování výsledkové sezóny | Snížit úrokové sazby | Výhody hedgingu | Stoxx | Kurz eura k libře | Očekávání v USA | CBDC | Take Profit | Klíčový ukazatel | Obchodování pomocí indikátorů | Hodnotové akcie | PEPP | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | PMI v eurozóně | Prodejní opce | AUD NZD | Ján Kopil | Údaj o HDP | Pip | Isabel Schnabelová | Očekávání | Valeant Pharmaceuticals | Korelace | Konfluenční faktor | Jüan | Program nákupů dluhopisů | Otevřené pozice | Důvody k nákupu | Obchodování přes LYNX | Signál short | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Index JAP225 | Zvýšení tržní volatility | Uvolněné měnové | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Alfread Winslow | Exotická měna | L.F. Investment | Širší obraz | Swingy | Průkopník day tradingu | EUR USD | Ruská centrální banka | Zajištění proti riziku | Obchodování průrazů | FX Instructor | Pozitivní signál | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | S&P 500 ETF iShares | EURJPY | AUS200 | Příležitost k nákupu | Párové obchodování | Oživení ekonomiky | Intradenní volatilita | Trh práce | Obchodování pomocí Price Action | Průraz supportu | Roční míra inflace | Evropská komise | Spekulace na pokles cen | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Těžit z pohybu cen dolů | Pro investory | Diverzifikace | Přeprodané/překoupené ceny | Short Interest | iShares | Aramco | Moje strategie | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | DXY | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Kurz jednotné evropské měny | Výhody a nevýhody obchodování | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Krok za krokem | Support | Návrat inflace | Měnové báze | Standard Life | Kurz pro pokročilé tradery | Chování | Taneční kroky s trhem | Coca-Cola Company | Ziskové obchody | Podnikatelské aktivity | Důsledná analýza trhů | Akvizice | Lednová inflace | CFD futures | Oslabování měny | Moment obratu trendu | Standard Statistics | MACD revers systém | Cyklus zvyšování sazeb | IDUS.UK | Historie obchodování | Obchodování cenových pásem | Jak číst grafy | Americký akciový trh | ADP report | Růst amerického dolaru | Limit order | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Inside Bary | Zajímavé výnosy | IUUS.UK | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Růst akciových indexů | Úspěšnost strategie | Platformy MT4 | Prognózy | Britská libra | Modelový příklad | Indexové obchodování | Intervence | NYSE | Co je Reddit | Vhodné podmínky | Snížení poptávky | Flat pattern | Obchodování s US500 | Jaroslav Tupý | Pokles amerických akcií | Měnový pár GBP/USD | Experti | Trendy na trhu | Technická analýza | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Kvantitativní analýza na Forexu | ADR | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Hlubší trend | Hedge Fund | Anglické libry | Stop-Loss | Platný pattern | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování na finančních trzích | David McCormick | Obchod s výrazně pozitivním RRR | Svět hedge fondů | Znalosti o obchodování s indexy | Čtyřhodinový graf | Největší světová ekonomika | Energetické akcie | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Reddit skupina | Index Nikkei | Impuls | Záchranný fond | EUR/USD | Pracovní místa | Obchodní bariéry | Efektivní správa | Buy-stop | Na burze | Index ekonomické nálady | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Pokles akcií | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Akciové burzy | Cenná informace | NFP | JPMorgan Asset Management | Dobré výsledky | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Strach | Commodity Channel Index | Vstup do trhu | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Dobré načasování | RUB CZK | Finanční páka | FX Strategy Research | Hlavní zprávy | Indexové fondy | Hospodářský růst eurozóny | Profesionální obchodníci | Aktivní kontrakt | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Ondřej Janata | WallStreetBets | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Komunikační služby | Nákupní iniciativní svíčka | Aktuální vývoj | Benchmark | Čínský jüan kurz | Možnost k obchodování | Rostoucí výnosy | Axiory | Vlnový pattern | Riziko versus potenciál zisku | Opatrný optimismus | Supporty a rezistence | Slippage | Tržní příkaz | Lagardeová | Stav trhů | Průměrné mzdy | Force | GER30 | Výnosové křivky | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Vývoj akcií | FX Strategy | Graf EURUSD | CFD kontrakty | Výnos | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Úspěšný trader | Američtí centrální bankéři | Ichimoku indikátor | Bartův pattern | Valentin Marinov | Budoucí pohyby | Kryptoměna Bitcoin | Výrobní sektor | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Další futures kontrakt | Renko chart | Měnový pár USD/JPY | Strategie mean reversion | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Burzovní obchodníci | Paulson & Co. | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Konfluenční oblast | Rizikovost | GfK | Vývoj na trzích | Trading Room | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Šéf Fedu | LYNX Trading | Obchodování Price Action | Buy rumor, sell the news | Reddit | Příklady z historie | Obchodování komodit | Index DOW | Bankrot Řecka | Posílení | Analytici XTB | Úrokové sazby Fedu | Německý akciový index DAX | Den prezidentů | Vstupy a výstupy | Reálné ekonomiky | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Základní pravidla | Potenciální ztráty | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Burzovní obchody | Korekční obchodníci | Zvýšení účinnosti | Společnost Pfizer | Coca-Cola | Euro k dolaru | Graf zlata | Kontrakty | Dividendová politika | Tempo hospodářského růstu | Co je to hedging? | Způsob obchodování | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Propad cen | Hodnota portfolia | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Online obchodování | Junior Trader | AUDUSD | Plány | Index spekulativního sentimentu | Cenné lekce | Index DXY | Praxe | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Rekordní maxima | Oficiální údaje | Globální krize | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Australská vláda | Béžová kniha | Poptávaná cena | Historie S&P 500 | Obrovský potenciál | Market-capitalisation | Jak S&P 500 funguje? | Zajištění portfolia | Buy Limit | Odhad HDP | Cenové úrovně | Obchodování na forexovém trhu | Největší finanční trh na světě | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Aktuální informace | Hlavní fundamenty na EUR/USD | Sezónní změny | Ekonomika Británie | Společnost Crédit Agricole | Vývoj dolaru | Praní špinavých peněz | Pokles dolarového indexu | Zastavení ztrát | Pozice na US500 | Projekce | Znehodnocení | Sebenaplňující proroctví | Kontrakce | Posilování koruny | Protistrana | Odraz mrtvé kočky | Obchodní pásma | VIP zóna | Magnát | Peníze | Rezistence | Pandemie COVID-19 | Nastavení indikátoru | Ukazatel | Nord Stream 2 | FedWatch | Lepší výkonnost akcií | GBP/JPY | Francie | Definice konfluence | Medvědí potenciál | Price Action support | Pokles kurzu | Forex trading analýza | Trh s nemovitostmi | Investiční aktiva | Demo obchodování | Zprávy o trhu | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Resistence | Dollar Index | Kurzovní lístek | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Jestřábí komentáře | Nejistota na trzích | Růst akciových trhů | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Marika Čupa | Certifikáty | Zdravotní péče | Medvědí trh | Úvěrové produkty | Prognóza | Oblasti odporu | FTSE 100 | Pozorování | Služby | Pozitivní zprávy | Pákový efekt | Histogram | FBI | Index AUS200 | Maďarsko | Zasedání Bank of Japan | Čekající příkazy | Klimatické změny | Patria Online | Úrovně pro vstupy a výstupy | Trendový indikátor | Saxo Bank | Long obchod | Akcie ve Spojených státech | Investiční strategie | Barel ropy | Snížení produkce ropy | Swapy | Sociální sítě | Americký Fed | Teorie parity kupní síly | Tiff Macklem | Omezit potenciální ztráty | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Ropa WTI | Spekulovat | Akcie fondů obchodovaných na burze | Zájem obchodníků | Index UK100 | Tipy na zajímavé akcie | Dlouhodobé rezistence | Camarilla | Jak obchodovat s komoditami | ATR (average true range) | Americký dolar | Firemní zisky | Ukončení pozice | Nové zprávy | Bankovní rada ČNB | Středoevropské měny | Oslabení jüanu | Výkon | Myšlení | Bankovní domy | Společnost BlackBerry | SIX | Brexit | ZEW index | Tržní signály | USD EUR | Délka obchodování | Dolar dnes | Výzkumy | Bob Prince | EURUSD | Konvergence | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Sell Limit | USD/EUR | USD/BRL | Falešné proražení | Politická situace | Ekonomika USA | Analyzování | Býčí divergence | Robinhood | Venture Capital | Poměr rizika vůči zisku | Sentiment na Wall Street | Nejvyšší objem | Odliv kapitálu | Data z amerického trhu práce | Ekonomický optimismus | Parlamentní volby | Broker | Ukončení obchodu | Technické indikátory a oscilátory | Vakcína | CFD (Rozdílové smlouvy) | David Solomon | Krátká pozice | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Meta Trader | Chránit svůj obchodní kapitál | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | EEX | Křížení klouzavých průměrů | Geopolitický sentiment | Posílení koruny | Backtesting | Vybírání zisků | Nejznámější kryptoměny | Export | Free-float adjusted market-capitalisation weighting | Jak na obchodování | Účinné vakcíny | Průmyslové objednávky | Americká ropa WTI | Cenový růst | Intradenní výhled | Podmínky na trhu | Společnosti s vyšší tržní kapitalizací | YTD | Berkshire | Indikátor ATR | Běžné spotřební zboží | B/E | Roll Over | Vyšší úrokové sazby | Portfolio | Tržní volatilita | Postoj k trhu | CFH Makrets | Globální ekonomiky | Určení trendu | Rebalance | NAHB | Short pozice CFD | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | Mezibankovní trh | Sell-Stop | Shanghai Stock Exchange | Hodnocení současné situace | Depreciation | Riziková averze | Měnové války | Obchodní pásma (range) | Počáteční kapitál | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Druhy akcií | Průměrná volatilita | Index US30 | Americký index | Inflace | Indexy aktivity | Finanční pomoc | Kroky Bank of England | Zadání obchodních příkazů | Trh s ropou | Unie | Měsíční futures report | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | GBP/CHF | Přeprodaný trh | Praktický příklad | EUR/AUD | Michael Burry | Bridgewater | Institut Ifo | Noviny | Ceny stříbra | Hodnota firmy GameStop | Dobrý nápad | Mário Centeno | Commodity futures trading | Exekuce | Konsolidační stav | ISM pro sektor služeb | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Poziční obchody | Vstup do trhu na close | Nejprudší pokles | US500 | Nárůst Bitcoinu | Tovární objednávky | Institucionální objednávky | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Největší společnosti | Tržní podíl | Platební neschopnost | Fitch Ratings | Trpělivost | Kapitál | Analýza a strategie | Průmyslová výroba v Německu | Daniel Och | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Posilování amerického dolaru | Souhrn finančních trhů | P.A. | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Dolary | Jednotné měny | PMI pro sektor | Skalpování obchodních pásem | IEA | Jak hedge fondy fungují? | Globální akciové indexy | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Mary Dalyová | Stavebnictví | Silný růst | Vyšší náklady | Dlouhodobé pozice | Investovat | Úrovně Stop-Lossů | Hrubý domácí produkt (HDP) | Dovednosti | ETF iShares IDUS.UK | Víkendové analýzy | Raphael Bostic | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Ekonomický vývoj | Anglie | Obchodní příležitost | Swingové pozice | Týdenní shrnutí | Dow Jones index | Sestavení obchodního systému | TRY | MT5 | Viry | Svíčkové patterny | Velké instituce | Forex Pro | Primární nabídky mincí | VIX index | Spike | Fibonacciho extenze | Analýza páru EUR/USD | EUR/PLN | GBP | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Generace Z | Podnikatelská aktivita v eurozóně | 1 milion | Cenové pohyby | Stratégové | XAU/USD | Výrobní ceny | Oblast rezistence | Prémie | Zpráva | Válka | Psychika | Kvalitní obchodní signál | Velikost obchodu | Swapový bod | Tržní reakce | Zprávy | Údaje ISM | Býčí Inside Bar | Nastoupit do rozběhnutého trendu | Nejznámější kryptoměna | Santiment | Aktivity v USA | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Bundesbanka | Breakout strategie | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Znalosti technické analýzy | Prodej | Statistiky z trhu práce | Lepší výsledky | Trend following | Performance | AUD CAD | EUR/CZK | Co je opce | Janet Yellenová | Medvědí kanál | Euforie | Dnešní aukce | CO2 | EUR/GBP | Makrodata | Jestřábí postoj | JOLTS | Investoři | Live účet | Obchodní deník | RoboMarkets | Investice do indexu S&P 500 | UBS | Bloomberg | Nejistoty | XM | Fidelity | S/R zóna | Angela Merkelová | Prezidentka ECB | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | Moore Capital | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Bitfinex | Kurz americké měny | Krátké (short) pozice | Posilování eura | Ceny ropy | Prezident ECB | Média | Zobrazení supportů a rezistencí | Hedgingový fond | Futures euro | Kurz japonského jenu | Index PPI | Rollover (swap) | Obchodní plán | Využití indikátoru Envelopes | GAAP | Japonská vláda | Kurz jenu | Dosažení zisku | Grayscale | Investice do dluhopisů | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Technický signál | Zisk | Live Trading Ondřeje Janaty | Bias | Peso | First Republic | Bruce Kovner | Averze k riziku | Sloučení | Vakcína proti covidu-19 | Rozdílové smlouvy (CFD) | Zemědělské plodiny | Vyšší hodnoty | Normalizace měnové politiky | Jak investovat do zlata | Profitability Ratios | DAX30 | Britský ministr financí | Údaje o průmyslové výrobě | Super trader | Kulatá čísla | Evropské trhy | Bank of England | Informace o CFD | Poměr rizika a zisku | Cena Etherea | Převod měn | Zveřejnění zprávy | Cenové výkyvy | Prolomený support | Roboti | WSJ | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Propad | Co bude dál? | Pohyby trhu | Česká měna | Haresh Menghani | Kasina | Celkový trend | Bohatí | DOGE | Hold | Krátký prodej (short selling) | Finanční nástroje | Ceny Bitcoinu | Scoach | Makrokalendář | Sestupný trend | Bydlení | Přednostní (prioritní) akcie | Ekonomika Číny | Kč/EUR | NATO | Tržní podmínky | Investice do vody | Uplynulý rok | Technická analýza EUR/USD | CZ | Leva | Analýzy | Míra | Free float | xStation | Komanditní společnosti | Počet investorů | Politická nestabilita | Makroekonomické ukazatele | Alert | Analýza trhů | Standard Deviation | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | EURCZK | Kupující | Meme akcie | Demokraté | Německý DAX | Hlavní události | Den D | Odhady trhu | Patria | Hong Kong | Současný trend | Obchodování s pákovým efektem | Plavba na otevřeném moři | Carnival | Aktuální kurzy | Specifické výzvy | Obchodování na reálném trhu | Hedgeové fondy | Short selling | Svíčkové grafy | Rating USA | Digitální měny | Depozitní certifikáty | Vlastní digitální měny | DJIA | Renaissance Technologies | Spreadové obchodování | Jednoduché tipy pro začátečníky | Evropské ekonomiky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Situace | Tlak medvědů | Důvěra investorů | Porovnání vývoje | České koruny | Agentura Reuters | Koruna | Evropské akcie | DMA | Spotřebitelský sentiment | EUR/NOK | Inside Bar strategie | Bohatý | Coinglass | Typ konfluence | Loonie | Výrazný pokles | Akciové kasino | First Republic Bank | Projev Jeroma Powella | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Index DAX 40 | Burzovní tradeři | Aktuální kurz eur | Konflikty | Commodity Futures Trading Commission | Pokles cen komodit | New York Stock Exchange (NYSE) | Průzkumy | Financial | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Situace ve Spojených státech | Warren Buffett | S&P | Finanční výsledky | Vzdělání | Nepředvídatelnost | Graf | Parabolic SAR | Obchodování | Ropa Brent | Potenciální zisky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Trigger | Vývoj akciového indexu HKComp | Signál k prodeji | Kryptoměny bitcoin | Konec roku | ETF S&P 500 | Finanční domy | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Rekordní růst | Kurz zlata | Údaje | Spotřebitelské ceny v USA | Výkonnost | Zhoršení nálady | Buy obchod | Meta | Guvernér banky | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | IUUS.UK ETF | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Oznámení | Obchodní války | Western Alliance Bancorp | Výkonnosti amerického akciového trhu | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Profit Target | Exxon Mobil | Michelle Bowmanová | ZEW | Přeprodání | Energetický sektor | Oslabení měny | Právo opce | Klid na trzích | Očekávání analytiků | Nomura | Růst spotřebitelských cen v USA | Standardní množství | Možnost snadné diverzifikace | Příležitosti na trzích | HighSky | Nástroje technické analýzy | Covid | Snižování sazeb | Měkké přistání | Eurodolar | Eurostat | Prezident | Reddit WallStreetBets | Oslabení japonského jenu | Oanda | CAD USD | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Moje obchody | Deflace | Návrat poptávky | Kontrolovat rizika | Forex live | Obchodovat s komoditami | Konfluenční faktory | Obchodování s akciemi | Růst inflace | Turecká lira | Sázka | Britské libry | Soros Fund Management | Cena indexu S&P 500 | Německé firmy | Jasný směr | Styl tradingu | Investiční banka | Carry trade | Výsledky společnosti | Exit strategy | Intervence ČNB | FXDD.com | CAD/JPY | Instrument | Americké měny | Index S&P 500 | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Buy and hold | Hodnota firmy | Praha | MT4 Supreme Edition | Berkshire Hathaway | Hypotéza | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Schopnost využít finanční páku | 3M | Zpráva o měnové politice | Tipy na obchodování zlata | Valeant | Rostoucí trendové čáry | IUES.UK | Slabé měny | Technické ukazatele | Point and Figure | Nejlepší akcie | Bossa.cz | Obchodování se CFD | Evropská dluhová krize | Hazard | První hedge fond | Co jsou akciové indexy | Americká banka | Dnešní data | Short | Analýza transakcí | Distribuce | Pokračování rostoucího trendu | Odhad inflace | Make money | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | 500 akciových titulů | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Zadlužování | Příklad prodeje | AUD/JPY | Put opce | Index US100 | ESMA | Konzervativní strany | Páka | Analýza komoditních trhů | Index cen domů | Medvědí divergence | JDE | Akcie banky Lehman Brothers | Běžný účet | Devalvace | Zveřejněná data | Nástroj | Kurz dolaru | Výsledky | Index volatility | Ekonomické oživení | Zvýšit zisky | Marek Vaňha | Riziko a breakouty | Ředění rizika | Fundamentální zprávy | Finanční ztráty | Dluhopisové fondy | Euroskupina | Obchodování s indexem | Rostoucí trend | EOS | DailyFX | High | Růst eura | Skladovací kapacity | Tržní sentiment | Krátkodobé obchody | Inflační tlaky | Makro data | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Vir | Index EU50 - Vývoj akciového indexu | Kvalitní Money Management | Cena ropy WTI | Bank of America | Finanční krize | CI Komodity | TIM | Spot | Pokles ceny | QDVE.DE | Fundamentální analýza | Různé tržní podmínky | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Disciplína | Retracement | Odchod z EU | Absence kupců | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | Transparentní účet | Pivot Point | Turecká centrální banka | Cenový index PCE | Tým InstaForex | Barrick Gold | FXstreet.cz | Česká koruna | OECD | Brokers | Ziskové výsledky | Stimulační opatření | CFD kontrakt | Očima tradera | Pandemie nemoci COVID-19 | G10 | Tvůrci trhu | Nastavení stop lossů | Potenciální obraty | Oblast vysoké likvidity | Opce SPX | Meme stocks | Příkaz Stop | Index kanadského dolaru | CHF | Objem | Měnový trh | Převod akcií | Britská měna | Futures na ropu WTI | Halifax | Ztrátové pozice | Signál pro skalpery | Úkaz na trzích s akciemi | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Porovnání výkonnosti fondů | Ekonomické ukazatele | Federální rezervní systém | Prezident Trump | Klima | Spotová cena | Deprese | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Rozpočtový deficit | Zvýšení úrokových sazeb | Klíčová průmyslová komodita | Vývoj EUR/USD | Změna trendu | Odhad amerického HDP | Stablecoiny | Trendová čára | Snížení daní | Velcí spekulanti | US dollar | Regulátor | Vyhledávání divergencí | Výhody diverzifikace | Burzovní trader | Shortovat | Offshore | Akciový index | Praktické tipy pro obchodování | FXDD | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Americký index S&P 500 | Zpomalování světové ekonomiky | Příležitost ke vstupu | Index AEX | Vývoj zlata | Correction | Ask | Průmyslová výroba | European Energy Exchange | Klesající trend | Propad poptávky po ropě | AMC | Trendline | Pozornost | EU50 | Světové ekonomické fórum | Aussie | Statistické údaje z USA | Měsíční report finančních trhů | Uzavírání pozic | Pfizer | Země EU | Posílení amerického dolaru | Úspěch v obchodování | Forex pozice | Švýcarská ekonomika | CME FedWatch | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Španělská ekonomika | Cena eura | Veřejný sektor | První obchodní den | Dlouhé (long) obchodní pozice | USDCZK | Stav vývoje trhu | Redditové šílenství | Průraz | Investiční produkt | London Stock Exchange (LSE) | Deficit | S&P 500 Index | Hype na stříbru | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Volby v USA | Polsko | Kolaps | Realizace zisku | Koronavirové mutace | Ratingová agentura | Reakce trhu | Obchodování pásma | FRA | CFDs | Patenty | Lukáš Němec | Kanada | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Překoupeno | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Tradeři používající scalping | Pip kalkulačka | Dlouhé (long) pozice | Kompletní průvodce | Obchodování s breakouty | Spekulace | Fibonacci retracement | Hypotéky | Bart pattern | Současná situace | Zboží dlouhodobé spotřeby | Technický pohled | Praktické okénko | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Obchodovat CFD | Inflační očekávání v USA | Velké banky | Jackson Hole | Traling Stop | Strategie sledování trendů | Začínající obchodník | Změny sazeb | OPEC | MWh | Amazon (AMZN.US) | Zprávy z Řecka | Argentinské peso | Ukrajina | Frustrace | Jednání FOMC | Negativní dopad | Andreas Halvorsen | Pokles cen ropy | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Budoucí vývoj | Seth Klarman | Deficit rozpočtu | Otevření obchodu | Znalost | Program nákupu dluhopisů | Open interest | BlackBerry (BB.US) | Maržový účet | Cenný papír | Wells Fargo | Maloobchod | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Svíčkový graf | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Makroekonomické údaje | CME | Zpomalení inflace | Nejistota | Inflace v EU | Trump | Směnný kurz eura | Forex signály | Dnešní růst | ATH | Ekonom ECB | Úspěšný obchod | NZD/CAD | Dow Jonesův index | XRP | Vývoj akcií Valeant | RBC | Bezpečnější měny | Nastavování Stop-Lossů | Sledovaný bitcoin | NFP data | Vliv na americký dolar | Silnější dolar | Technické analýzy | Pohled tradera | Evropský regulátor | Signál do short | Ekonomická aktivita v eurozóně | Analýza akciového indexu | Obchodování v Asii | Euro dnes | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Nejlepší čas na investování | Cenový vývoj měnového páru | Haruhiko Kuroda | GBPUSD | European Energy Exchange (EEX) | ProCent | GBP/AUD | Příležitosti k prodeji | Nastavení platformy | Stříbro | USDCAD | Ropa USOIL | Polský zlotý | Indexové investování | Americký dolarový index | Klíčové události | Instituce | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Elliott Wave analýza | Bank of Japan | Index s malou kapitalizací | Americké objednávky | Co je akciový index? | Chamtivost | Oživení ekonomické aktivity | Podnikatelská důvěra | Propouštění zaměstnanců | Kukuřice | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | IUCD.UK | Americké CPI | BIS | Obchodování obchodních pásem | Indikátor HalfTrend | Psychologická analýza | Trend systém | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Western Alliance | Nevýhody hedgingu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | James Simons | Nové signály | Devizové intervence | Americké akcie | Exxon | Řízení rizika | Ceny zemního plynu | RUB EUR | ATR | MetaTrader | Kongres | Indikátor ATR (average true range) | GBPCHF | Rutina | Melvin | Současná hodnota | Dění v USA | Indikátor Half Trend | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Guvernér australské centrální banky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Business Insider | Index cen výrobců | Martin Shkreli | Evropská ekonomika | Josef Lukáč | Obchodování na páku | Kurz britské libry vůči koruně | Špatné obchodní návyky | Finanční média | Další růst | Tomáš Kadeřávek | Indikátor RSI | ForexFactory.com | Zvýšená volatilita | Zprávy a analýzy | Tradestation | Téma inflace | Asijské indexy | Swing obchody | Trh s futures | Trh | Opatření | Kov | Blog | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | CL | HDP ve Spojeném království | Kanadská měna | Výkyvy | Výrazný růst | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Carry obchody | Měnová autorita | Severomořská ropa | Fed | MetaTrader 4 | Potravinový řetězec | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Investování s LYNX | SEC | Časový plán | Bailout | Signální svíčka | EURNZD | Analýza indikátorů | Korekce | ING | Objem průmyslových zakázek | Nákup dolaru | Statistics | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Buffett | Money management | Risk Management | Meziroční růst spotřebitelských cen | EURCAD | Hlavní akciové indexy | Dění v grafu | Downtrend | Energetický sektor S&P 500 | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Apple | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Prezident Emmanuel Macron | Významné úrovně | Investice do indexu S&P | Bid | TopForex | Selský rozum | Úspory | Investiční poptávka | Conference Board | NYMEX | Yahoo | Počet obchodů | Swingové minimum | Barometr výkonnosti | Posílení dolaru | Komise pro futures trhy | Stock | ANO | Komoditní trading | Inflace ve Švýcarsku | Volatilita a nejistota | Index japonského jenu | Obchodní systém | Jak začít obchodovat S&P 500 | GBP/NZD | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Rating | Dezinflace | Společnost XTB | Agentura S&P | Největší kryptoměna | Dolarové páry | Sledování globálních ekonomických trendů | Fractals | Světové měny | SNB | Kvantitativně analyzovat | Výhody na trhu | Další cenový růst | Ekonomická nálada | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Standardní medvědí divergence | BofA | Komodity ropa | Bezpečné indexy | VaR | USD/CZK | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Kvantitativní analýza | Členové Fedu | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Shortování | Outside Bar | Intraday přístup | Změny cen | QDVE | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Obchodování německého indexu | Kurz PLN | Tlak na USD | Michal Valentík | US100 | US500 CFD | Short příležitost | Mistrovství | Long pozice | Equity | Korekce s oscilátory | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Prodejní iniciativní svíčka | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Nízká letní volatilita | Obchodování zlata | Skalpeři | Short obchod | Problémy hedge fondu | Zajistit si riziko výkyvu cen | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Aspekty scalpingu | Brokerské firmy a burzy | Ceny v eurozóně | Oblast supportu | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Dobrá nálada | Nižší minima | Trendové linie | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Jiří Hruška | WallStreetBets (WSB) | FIAT | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | CitiFX Research | Pair trading | Invest | Nákupní pozice (long) | Odklon od dolaru | Centrální banka | Call opce | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zlepšení ekonomických vyhlídek | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Významné zprávy | eSignal | Inflace v Británii | Obchodování s oscilátorem | Agresivní tradeři | CME Group | Měřítko výkonnosti amerického akciového trhu | Pojištění proti nepřízni | Nákupní horečka | QE | Transparentní společnosti | Historie komoditního obchodování | SSI index | LYNX | Close | Donald Trump | Stock Composite Index | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Pivotové low | New York Stock Exchange | Pohyb měnových párů | Margin call | Pandemie nemoci | Rizika | Centrum | Zahedgování | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Šéfové amerických podniků | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Dluhová krize | Zachycení dobrého trendu | Konsensus | Prodávající | Pád libry | Fond Lone Pine | Prodej komodit | Co je dluhopis | Index EU50 - Vývoj akciového indexu EU 50 | Výsledky breakoutových strategií | Technické signály | Pokles dolaru | Příliv dolarů | Vstup do pozice | Směřování trhů | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Nárůst objemů | Dobré obchodní signály | Vstupovat více obchodními příkazy | Růst Etherea | Výkonnost určité části akciového trhu | Nízká volatilita | BlackBerry | Potenciál zisku | Trading oddělení | Zátěžové testy bank | Pullback Trade | Nejlepší trading příležitosti | Utilities ETF S&P 500 | Trading Daxu | Ověření trendu | Výkonnost akcií | Škoda | CZK | Reuters | Outstanding shares | AMC Entertainment | Vývoj akciového indexu S&P 500 (US500) | Dnešní výsledky | Exponenciální klouzavý průměr | Citron Research | Vývoj cen ropy | Slušný zisk | Denní minima | PMI ve výrobě | Damoklův meč | Limitní příkaz | Obchodník na forexu | Změny klimatu | Chevron | Jesse Livermore | Referenční hodnoty kapitálu | Hedge Fund Research | Kompozitní index | Vypuknutí válečného konfliktu | BTC/USD | Bollingerova pásma | Alokace | iShares IUCD.UK | Horší americká data | Index US500 | Obraty | Bull | Depozitní sazba | Coinbase | Výrobní aktivita | Výstupy | Obchodování s indexy | Price Action Trading | Hodnocení brokerů | Příležitost k prodeji | ADX | Negativní úrokové sazby | Rolování | Euronext | USD/CNY | Libra šterlinků | Předseda | Nadměrné obchodování | Pomůcky z technické analýzy | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Měnové intervence | Vlna poklesu | Utahování měnové politiky | Zájmové skupiny | Obchodujeme | Demo účet | Akcie PacWest | Sběr statistik z burz | Velké trhy | Hlavní trend | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Rok 2024 | Silná data | Makroekonomické data | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Guvernér | Evropská unie | GBP/CAD | Obchodování forexu | RUB USD | Cvičení | Příkaz | HDP v USA | Cenové trendy | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Indexy CFD | Globální standardní průmyslové klasifikace | Leverage (páka) | Vitol | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Online prostředí | Evropské banky | Finance | Libra | Koronavirová krize | Nakoupit akcie | GameStop | Elliott Wave | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Relativní výkon | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Nejvyšší objem obchodů | SMA 100 | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Kasino | Obchodní návyky | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Doporučení | Cenové akce | Separátory období | Britský statistický úřad | Denní graf | Psychologie tradingu | Stochastic oscillator | Analýza trhu | Parita | Hypoteční zástavní listy | Měřítko úspěšnosti | Konec kurzového závazku | Vstup do dlouhé pozice | Financovat | Nastavení Profit-Targetu | Prodeje domů | Brexit referendum | Cenový pattern | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Evropské země | Prodej na krátko | BRICS | Rostoucí trendová čára | Dna | Aktuální cena | Vývoj akciového indexu EU 50 | Indikátor SuperTrend | Trading | Trump rally | Barometr | Deglobalizace | Vitol Group | CFD obchodování | Nový rekord | Šance | Obchodní systém CCI a EMA | PacWest Bancorp | Vstup short | Úroky | Indikátor Stochastic | Přenos | Plodiny | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Tradingová rozhodnutí | Vývoj na trhu | Akce centrálních bank | Identifikace supportu | Cena | Spoofing | Růst produktivity | Investiční banky | Riziková strategie | Rozpočtové deficity | Vývoj USD | CFD Futures | Vývoj indexu Nasdaq | VIX.f futures | Býčí trh | Dluhopisový trh | Silný trh | Money-Management | Kapitulace medvědů | Vývoj akciového indexu FTSE 100 (UK100) | Použití eura | Roční maximum | IG Markets | Firma | Druhý odhad amerického HDP | FX Empire | Ceny akcií | Foreign Exchange | Inspirace | Podílové fondy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Backtestování na historických datech | S&P500 | Epidemie | NEO | Trh zlata | Payrolls | Proroctví | Patterny | Ceny | Vyšší úroky | Prudký pokles | Technologie | Rostoucí klín | Americký regulátor | MetaTrader 5 | ČNB | Krátkodobé investice | Výkyvy v cenách | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Australský index | Medvěd z Wall Street | Vydávání dluhopisů | Tipy pro obchodování | Pokles | Operace Twist | iShares IUUS.UK ETF | Fenomenální růst | Holubičí postoj | E-mini | Výběr zisků | Margin | Ondřej Hartman | Globální inflace | Makroekonomická situace | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Směnný kurz dolaru | Světové události | Take-Profit | Historická data | Ochranné příkazy | Měnový pár | Investice do S&P 500 | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Potenciální zisk | Jak využít indikátory | Hedge | Cenové minimum | Majors | Začněte obchodovat | Poplatek | Ratingová metoda | Rabobank | Dow Jones | Úrokový diferenciál | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Obchodování Bitcoinu | Norská koruna | Kurz USD/CZK | Situace na trhu | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | Oslabování měnového páru | USD GBP | Konfluenční rezistence | Santa Claus Rally | Obchodník | Uzavření obchodu | Portfolio manažer | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Kypr | Rada guvernérů | Participace | EMA | COVID-19 | Tokio | Riskantní token | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Kapitálové požadavky | Problémy | Tempo poklesu | Tržní kapitál bitcoinů | Blue-chip | Event driven | Index cen | Spotové operace | Dolar | Obchodování indexů | Royal Bank of Canada (RBC) | Tick | Pablo Hernández de Cos | Dobré obchody | Pohyby směrem dolů | Daně | Ekonomika nového Zélandu | Lídři | Pivot | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | Dolar koruna | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Prodejní příležitost | Ekonomické faktory | Obchodovat | Omikron | RRR | FXCM | Rychlý zisk | Graf komodity Ropa WTI | Nejlepší kurzy | Momentum | Migrační krize | Ziskový trading | Oscilace ceny | CBOE | Forexo | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | STP účet | Obchodní rozpětí | Zisky | Měnová intervence | Hlouběji porozumět trhu | FCA | Obchodování s jüanem | EURIBOR | Globální ekonomika | eaconomy | Obchodovat volatilitu | Nálady investorů | Thomas Jordan | Identifikovat trend | Pozitivní výsledek | Swap | Strategie odrazů od Fibonacciho retracementu | Anomálie | Parametry indikátorů | US Dollar Index | Ropný šok | DAX | Forex asistent | Co je VIX | Úřad celní a hraniční ochrany | Trading Ondřeje Janaty | Americké akciové trhy | Obchodování s dolarem | Naprogramování vzorečku | Shortování akcií | Rozhodování | Ratingové agentury | Alerty | Cena zlata | Pomalý růst HDP | Psychologická bariéra | HSBC | Kdy se support mění na rezistenci | Pullback | Scutify | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Vývoj měnového páru GBP/USD | RRR (risk reward ratio) | Kryptotrh | Flash Crash | Breakout | Přeprodané zóny | Index výdajů | Kdy nakoupit akcie | DE.30 | Sedm statečných | Rovnováha na trhu | Růst cen | Magnificent | Největší americké společnosti | Pokles cen akcií | Gamble | Cenový pohyb | RSI | Co je to shortování | Overtrading | Politické události | Pády na burze | Asset management | Pevné nervy | OsMA | Aktivně spravované fondy | Pokles podnikatelské aktivity | Obchodujeme akciové indexy | Obchodování odrazu | Dash | IFO index | Akcie PacWest Bancorp | Financování | Platforma MetaTrader | Podnikání | Swingová maxima | Envelopes | Reserve Bank of New Zealand | Aktuální předpověď | Akcie AMC | Stres | Měnový index | Boris Vujčić | 8 nejlepších obchodních strategií | Trader z USA | Cena US500 | GMT | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Technické korekce | Shortujeme akcie | Růst měny | Americká lehká ropa | Velké investiční fondy | Obchod | Investice do rozšiřování kapacit | Překoupení | Dynamika trhu | Multimilionáři | Martin Klass | Kapitálové trhy | Úspěch v obchodování s komoditami | Republikáni | USDJPY | Indikátor Envelopes | Zprávy z USA | Další dostupný kontrakt | Investiční poradenství | Růst spotřebitelských cen v Německu | S&P 500 CSPX.UK | ROCE | Cykly | Kanadský dolar | Nárůst bitcoinu | Line | Obchodní příkaz | Cenové patterny | Nástroje peněžního trhu | Průměrná hodnota | Úroveň supportu | SSI | Signály přeprodanosti | Medvědí trend | Peter Kažimír | Otevření krátké pozice | Westpac | Obchodování na akciových trzích | Half Trend | Obchodovat na forexu | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Averze vůči riziku | Obchodování pomocí konfluence | Americké depozitní akcie | Korelace měn | Renko grafy | Ostatní kryptoměny | Poskytovatelé likvidity | Manufacturing PMI | Hospodářský růst | Růst dolaru | GBP/SEK | Kurz měny | Formace Shooting Star | Nejvýdělečnější fond | Posílení eura | Měnový trh (forex) | Odhodlání | Big Short | Tržní šum | Akciové tipy | Akcie Gamestop | Měnová politika ECB | Obchodní komora | WTI | Hrozba recese | Otevřená pozice | Bod | Guvernér japonské centrální banky | FTSE 100 (UK100) | Shares | RBNZ | Paládium | Pokladniční poukázky | Nákupy na forexu | Reserve Bank of Australia | Cenový vývoj | Obchodování CFD | Emise akcií | Trendová strategie | Magazín Fortune | Americká měna | Nový Zéland | Nord Stream | EMU | Obchodování korekce | Trailing Stop | Zápis ze zasedání ECB | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | Austan Goolsbee | Euro | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Bankéři | Forex menové páry | Burzovní obchodník | Sázet | Hodnoty měny | Fed funds | Cena ropy | HKComp | Schválení prvního bitcoinového ETF | Ohlédnutí | Napadení Ukrajiny Ruskem | Pásmo s oscilátory | Odraz od ceny | Prodejní aktivita | Drobní investoři | JPMorgan | Marže | Jak je na tom bitcoin nyní? | Využití kapacit | Klid | Německá ekonomika | Forex Factory | Daiwa Securities | Určování hladin obratu | iShares IUES.UK | Zlato a stříbro | Resistance line | Miláčci Wall Street | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Indexové obchodování s pomocí CFD | Neschopnost trhu | Vstup do obchodu | Napětí v Perském zálivu | Kurz USD | Price Action úrovně | NZD USD | Alphabet | Futures instrument | Struktura | Vývoj měnového páru USD/CAD | Rada ČNB | Zkušenosti | Inovace | Emmanuel Macron | Výnosy státních dluhopisů | Trh se zlatem | Forex volatilita | Mario Centeno | Přeprodané podmínky | Obchodní systémy | Rezistence na support | Signály | Obchodní kapitál | Znehodnocení měny | Brokerská společnost | CNBC | Index novozélandského dolaru | Populární kryptoměny | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Růst ekonomiky | Akcie z portfolia | Kurs dolar koruna | Analyzování finančních trhů | Bank of Canada | Obchodování metodou skalpingu | IHS Markit | Obchodní aktivita | Chuť k riziku | Statistiky | Rezistentní pásmo | Investment Banking | Peněžní zásoba | Růst akcií | Liz Trussová | Zdraví globálního průmyslu | Index britské libry | Rizika globální | Úrovně rezistence | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Intradenní trading | Jak profitovali tradeři | Absence regulace | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Nomura Securities | FX | Ben Bernanke | Významné události | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Proof of Stake | Řízení obchodu | Purple Trading | RUB | Krize eura | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Renminbi | Americké akciové indexy | Martingale | 256/2004 | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Big Mac | Ekonomické sympozium | Pokles výnosů | Výnosnost | Přesný způsob obchodování | WSB | Úrovně supportu | UST | xStation 5 | Průraz trendové čáry | Představitelé centrální banky | Pravidla systému obchodování | NZDUSD | Obchodování ropy | STP | Vzdělávací článek | Výstup z obchodu | Býčí vyhlídky | Sell Price | Profit-Target | Medvědí scénář | Indikátor ATR MTF | Makroekonomické faktory | Obchodní rozpětí (pásmo) | 1FX | CFD broker | Důležité fundamenty | Investujte | Směr trhu | Retailoví investoři z Redditu | Obchodní bilance | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Tým Admiral Markets | Co je to hedge fond | Volatilní aktivum | Platforma | Zemědělské produkty | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | AUD | Bod zlomu | Contract | Binance | Exchange Traded Funds | Seminář | RUB CAD | Obchodní zásoby | Oscilátor RSI | Commodity | Breakout Trader | Sebevědomí | Negativní zprávy | Pohyby hlavních světových indexů | Vzrušení | Zajistit si riziko | Manipulace trhu | GBP CZK | Bearish | Predikce | Fibo | Forex online | Tomáš Raputa | Ekonomická rizika | Prima | ETF na bitcoin | Citigroup | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Co ovlivňuje akciový index? | Futures na indexy | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Všechny důležité informace o CFD | Očekávaný růst | Obchodování OTC | Obchodování v pásmu | Nastavení grafů | Oslabení | Čas na investování | Záporná cena | FXstreet.com | Referendum | Iniciativní svíčka | Federal Funds Rate | Vývoj na akciových trzích | Úsilí | Pozice spekulantů | Inflace v Evropské unii | Plánování | Nárůst nezaměstnanosti | Deskriptivní statistika | Short obchody | Market Maker | Intermediate | Zápis z Fedu | Kapitál bitcoinů | Uhlí | Nižší ceny | Index akciového trhu | Aktuální sentiment na trhu | Další posilování | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Nejlepší výsledky | Transakční náklady | Převis | Live trading | TOTAL MARKET CAP | Odhady PMI | Řídit riziko | Expert | Koronavirové krize | Vývoz | Index výrobní aktivity | Nalezení pásma | Cenové pohyby S&P 500 | Světové finanční krize | Aktivity v eurozóně | Paul Singer | Pozitivní swapy | Trading příležitosti | Klíč k tradingu | Indikátor tržního sentimentu | Ekonomické indikátory | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Výzkumný institut | BTCUSD | Kazuo Ueda | AUD USD | Likvidita | Moving Average | Švýcarský frank | Báze | Španělsko | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální mince | Chuť riskovat | Erdogan | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Stimul | Ukončení pozice v zisku | Vývoj ceny eura | Kurzovní lístek historie | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Jak se obchoduje s komoditami? | Leverage trading | Poptávka po dolaru | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Aktuální stav | Guvernér BoE | Tržní indikace | Ustálení ceny | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | ID trading | Nejklíčovější strategie | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Dobrý obchodní plán | Daňové reformy | Frank | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Nejnovější statistické údaje | Ministři | ETN | Retailoví obchodníci | Forex obchodování | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Trading analýza | Transparentní | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Snížení úrokové sazby | Velkoobchodní tržby | Pokles USD/JPY | Dnešní zpráva | Pracovní síly | Cap | Údaje z USA | Short pozice na US500 | Vystoupení z EU | Oscilátor Marlin | Uplatnění opce | Patria Finance | Velmi volatilní aktivum | Chování ceny | Ceny energií | Finanční odměny | Americké indexy | Snížení produkce | Neutrální strategie | Trh s kryptoměnami | Politická nejistota | Obrat trendu | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Trhy s komoditami | Měnový kurz | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Investiční fond | Short equity | Základní sazby | Analytik Komerční banky | Intradenní pohyby | Riziková aktiva | Kiwi | Buy the dip | Prezident Donald Trump | USDCHF | Feed and Greed Index | Ziskový obchod | Předání vypořádání | CySEC | Politická rozhodnutí | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Indikátor Fractals | Svíčkové formace | Signál ke vstupu | Zástavní listy | BSPXPL | Eskalace napětí | Komunita | Výrazný pohyb | Moje obchodování | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Vyšší cenová maxima | Agentura Fitch | Sell Stop | Předpovědi | Bondy | Kvantitativní analýzy | Vyhlídky americké ekonomiky | Mince | Zásoby ropy | Kurs dolar | Maloobchodní tržby v USA | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Fahmi Quadir | Technická korekce | JPY EUR | Slabá čísla | Channel | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | Aktivita v sektoru služeb | Nejbližší rezistence | Obchodování bitcoinu | Dow Jones Industrial | Růst eurozóny | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Vantage FX | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | USOil | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Indikátory (benchmarky) | Obchodování v obchodním pásmu | Míra inflace | Fyzické zlato | Fundamentální data | Rollover | Trade | Vládní bondy | Manufacturing | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Diverzifikované portfolio | CNN | USD/RUB | Pomalé oživení | Řízení pozic | Zlato (XAU/USD) | Kurz čínského jüanu | Zlato ve formě CFD | Ekonomický výhled | Preferované akcie | Nařízení | ID trading Daxu | Index relativní síly | HDP Francie | 4chan | Horizontální linie | Pokles cen zlata | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | iShares IUUS.UK | Inflace v Německu | Farmaceutické společnosti | Obchody s akciemi | BTC | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Směr trendů | Odborníci | iShares QDVE.DE | Oživení poptávky | Inflační data | Graf akcií GameStop | Severomořská ropa Brent | Lightning Network | ATR MTF | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Výrobní PMI | Mileniálové | Japonská měna | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Bridgewater Associates | Letní volatilita | Makroekonomická data | Obchodní styly | Švýcarský frank (CHF) | Marže společností | Tempo růstu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Úvěrový rating | Bankovnictví | Momentální trend | Dolar vůči japonskému jenu | Commitment of Traders | USD index | Dosahovat zisku | Specifický typ tradingu | RN systém | Break-Even | Divergence | Trend is your friend | Silné euro | L.F. Investment Limited | Denní volatilita | ETF | SuperTrend | Nákupní pozice | Investujte do akcií | Akciové trhy | Melvin Capitals | Cíle | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Loterie | Dnešní ekonomický kalendář | Forexový trader | Měnový výbor | 1D | Vývoje kurzu | Myšlenka | Historie obchodování komoditních trhů | Crédit Agricole | Místní centrální banka | Úrokové sazby | Viceprezident ECB | Reinvestování | Maloobchodní prodej | Černé zlato | Snížení volatility | Čína měna | Přístup na trhy | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Long | Rally | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Futures na VIX | Macron | Klíčový support | Contrarian indikátor | Provize | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Spokojenost | Bear | Japonská ekonomika | První odhad | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | AUDNZD | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Zápis z lednového zasedání Fedu | Volume | GBPJPY | Podíl na trhu | Bezpečné měny | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výběr cel | Indikátory | Čínský yuan kurz | Konsolidace | Tempo růstu americké ekonomiky | Investování do akcií | Pokles cen | Přední ekonomové | Citadel | Obchodní příkazy | Vytvoření býčí divergence | Obchodování s komoditami | Sektor služeb v USA | Čínská centrální banka | Nárůst long pozic | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Začít obchodovat | Kulaté číslo | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | S&P 500 Stock | Holubičí tón | FedWatch Tool | Nový týden | Vývoj kurzu | Tipy pro začátečníky | EUR/TRY | Skalpování breakoutů | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Zahedžovat | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak investovat | Brazílie | Tržní kapitál | Sentix | Robert Holzmann | Poměr rizika a výnosu | Politika centrálních bank | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Spravované fondy | Kdy se support mění | Pochybnosti | Ichimoku Kinko Hyo | Danske Bank | Síla měn | Zlato ve formě ETF | LYNX WhatsApp | Podmínka pro Stochastic | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Prvky technické analýzy | ETFs | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Přírodní katastrofy | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Relativní výkon hlavních měnových párů | Order | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Millennium | Výsledek zasedání | Bonita | Světové indexy | Kurzy měn CSAS | Největší pokles | Politika | Procter & Gamble | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | IBIT | Commodity futures | Tržní cyklus | Zvyšování úrokových sazeb | Čínský jüan | Kapitalizace | Nízká inflace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Grafy Renko | Překoupené podmínky | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Forex Young Cup | CFD na akcie | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | MAM | ECOFIN | Nejnovější údaje o inflaci | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Cenové maximum | Řízení pozice | Negativní korelace | Koronavirus | Velká Británie | Růst libry | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | CFD kontraktu | Vlastní akcie | Citibank | Graf komodity Zlato | Obchodovat Price Action | Burzovní obchodování | Double bottom | Kanadská centrální banka | Japonský akciový index | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Správa kapitálu | Typ tradingu | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Obchodní přístupy | Elliott Associates | Short pozice akcie | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Legenda WallStreetBets | CNY | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | CFD futures instrument | Nákupy | ForexFactory | Obchodování se zlatem | LTC | Měnové páry | Kurz rublu ČNB | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Appaloosa | Vliv na trh | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Investiční příležitosti | Hlavní ekonom ECB | Federal Trading Commision | Registrovaný cenný papír | Forexové obchodování | Ekonomika | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Petr Mašláň | SYRIZA | CAD/CHF | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Zhodnocení | Katastrofy | Obchodování s futures | Odvětví v ekonomice USA | Prolomení supportu | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Zpráva amerického ministerstva práce | Jan Kovalovský | Prodejní cena | Spotová volatilita | ESM | Kurz libry | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Short sell pozice | Analýza měnových párů | Použití Stop-Loss příkazů | Americký trh práce | Trading DAXu | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Nenaplněná očekávání | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Osobní výdaje | Zápis ze zasedání FOMC | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Produktivita práce | Rozhodnutí japonské centrální banky | Indikátor Ichimoku | Agresivní investoři | Nomura FX Strategy Research | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | CHF USD | Scalping | Tok kapitálu | Tradeři | Short na indexech | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Supporty | Profitabilní výsledky | Finanční trhy | Miliardáři | Údaje o maloobchodních tržbách | Překážky | Hlavní ekonom | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Insider | Banky | Aktuální rezistence | Způsob investování | Forex flash crash | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | Komoditní trhy | 100 SMA | ČEZ | AAPL | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Financial Times | MTF | PMI za leden | USD za barel | Nikkei 225 | Merkelová | Jednoduché systémy | Spread | Vývoj ceny akcie | Politické nepokoje | Skalpování | Devizové rezervy ČNB | Trading edge | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Zahedgováno | Goldman Sachs Group | Intel | Buy | New York | LTRO | St. Louis | Priorita cenová | MSFT | Tržní cena | Swing | Rizika a výzvy | Krize | Jak se obchoduje | Růst inflace v USA | Zajišťování | Investing | NZD/CHF | Portál FXstreet.cz | Nový kmen koronaviru | USD/MXN | Risk Off | Situace na trzích | AOS | PPI index | Bankrot USA | Exotické měny | EURCHF | G20 | Míra inflace v eurozóně | Trend klesající | Pokles poptávky | Štěstí | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | Napadení Ukrajiny | Nákupy centrálních bank | Nastavení indikátorů | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | FOMC | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Princip poměrného krácení | Vstup long | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | CSPX.UK | Trhy | Silné měny | Dolarový index | Indikátor CCI | Obchodní tipy pro zlato | Ztráty | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Specifika obchodování | Big Tech | Mezibankovní | Graf indexu | US30 | Prodej EUR | Úroková sazba | JAP225 | Generální ředitel | Likvidní | Devizové rezervy | Sázky na pokles | DIHK | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Britské referendum | Skalpování korekcí | Rozvoj | Klouzavé průměry | RBA | Steve Mandel | Výprodeje | Reinvestice | Derivát | Signál do short pozice | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Capital Economics | Investovat peníze | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Plán obchodování | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Teroristický útok | Nabídka a poptávka | Měny | Bilance | Hladiny supportu | Volby | Graf komodity Stříbro | Šance na pokles | Snížení úrokových sazeb | Fundamenty | Americká vláda | Růst nezaměstnanosti | Renko strategie | Přístup k měnové politice | 2222 | Zpráva COT | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Hedgeový fond | NZD | Obchodovaný objem | Glencore | Irsko | Long position | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Zpravodajství | Nákup EUR | Finance.cz | Měnová kalkulačka | Nárůst ceny akcií | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Jak na volatilitu? | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | EUR/CHF | Marketscope | Dividendy | Měna | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Akciový trh | Finanční sektor | Jeden zisk | Oslabení eura | Skalpování na finančních trzích | Intradenní obchodník | Sazby | Silný pokles | Pohled na trh | Historie | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Stažení dat AUD/USD | Futures trading | Velké změny | Sympozium | Burzovní index | Patria Direct | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Obchodování opcí | USD | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Bullish | FTMO | Standardní odchylky | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Růst aktivity | Ceny mědi | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Černý pátek | Institut ZEW | Nový trend | Vydání zprávy | Komoditní spready | Ichimoku trend systém | Rozhodnutí centrální banky | Prezident Evropské centrální banky | Risk On | Regionální měny | Překoupené oblasti | Největší vítězství | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Huw Pill | Investování do zlata | Patria.cz | Limitní příkazy | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Zpřísňováním měnové politiky | Indikátor Renko | Carry trades | Obchodování OTC instrumentů | Poměr rizika k potencionálnímu zisku | Stav ekonomiky | Shortování britské libry | Sentiment na trzích | Neutrální měny | Pump & Dump | Reverse order | Pravděpodobnost recese | EIA | Nejlepší rozhodnutí | Člen bankovní rady | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | Příjmy z dluhopisu | Nižší maxima | Obchodní den | Sazba Fedu | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Zkušenost | Breakout systémy | Míra inflace v Británii | Strategie pro komodity | Signál | Výrazný zisk | Zdražování | S/R zóny | Meziroční inflace | Pohyb na devizových trzích | Lámání rekordů | Dnešní obchodování | Předstihové indikátory | Dlouhodobá obchodní strategie | Výsledkové sezóny | Domácí měny | Britská vláda | FX Street | Rotace | Obchodní strategie RENKO grafu | ADP | Náklady na zajištění | Sledovat vývoj volatility | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | Breakout obchody | CPI v USA | Short squeeze | Short signál | Steven A. Cohen | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Ropný magnát | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Druhá vlna | NFIB | Investiční doporučení | Forex trader | Krátká pozice (short selling) | Výdaje | Změny trendu | Silný trend | Koruna posílila | Společnost | Investor | Break/Even | Apple (AAPL.US) | Časové období | Přístup ke kvantitativní analýze | PinBar | Sázky | Forbes | Obchodujte | Disclaimer | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Nové obzory | Retailoví investoři | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Jerome Powell | Kurz britské libry | Fibo retracement | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Možnost vzniku falešného průrazu | Denní graf komodity | Mark Carney | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Programování AOS | Upozornění na rizika | Volatilita | Cross Asset Strategy Research | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Vstup do SHORT pozice | Slovník pojmů | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Kvantitativní strategie | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Koruna posiluje | Short Term | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Cena komodity | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Rozmanitost komodit | Organizace | Forex měnový pár | Reinvestice kuponové platby | Uptrend | Poptávka po akciích | Gap | Leverage | VIX | Forexoví tradeři | Reddit GameStop | Stock Exchange | Spekulativní a zajišťovací účely | Růst | Dnešní zprávy | Intradenní obchodníci | Centrální bankéři | Investiční tipy | CAD AUD | Výhled pro zlato | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Standard and Poor's | Pohyby cen | Kmen koronaviru | Hospodářské výsledky | ČTK | PMI pro sektor služeb | Propad ceny | Proti trendu | Filip Kaczmarzyk | Zajištění | Dosahování malých zisků | Propad poptávky | Strategie řízení | Hedge fond | BOSSA | Snížení inflace | Kagi chart | Růst průmyslové výroby | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Dvojité dno | Backtestování | Praktické tipy | Lockdown | Cenový index | Implikovaná volatilita | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Měnové stimulace | Bohatství | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Přehled o směru trhu | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Graf EUR/USD | Tuzemská měna | Engulfing | Nákupní signál | ISM index | Valuace | Intradenní technická analýza | Obchodovat s akciemi | Dvojité recese | Býčí potenciál | Technický výhled | Market-capitalisation weighting | Tipy pro začínající obchodníky | Forex obchodník | Vývoj eurodolaru | Průvodce pro začátečníky | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Cenové alerty | Příklad nákupu | Outsider | TradingView | Cena libry | Range Trading Strategy | Úvod do světa komodit | Indexy akciové | Varovné znamení | Baupost | Šíření koronavirové mutace | Hlavní fundamenty | Řecké referendum | Shortovat index | Analýza fundamentálních událostí | VOLX | Oblasti supportu a rezistence | IUCM.UK | Vyrovnat ztráty | Spotřební sektor | Pracovní trh | Spekulace na oslabení | Medvědí Outside Bar | Vývoz z Japonska | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Index amerického dolaru | Rights Offering | Identifikace supportu a rezistence | Zajištěné fondy | Machine learning | Analýza Bitcoinu | Politická scéna | Rychlý obchod | Co jsou to vlastně komodity? | Vojenské krize | USD CAD | Vybrat zisk | Dnešní makrodata | Nejlepší trading | Index eura | Index DAX | Institut API | All Time High | Přístup k pákovému efektu | Doba splatnosti | Vyhlídky dolaru | Raghee Horner | Časová náročnost | Náhled na trhy | Poradenství | IDUS | Swapové body | Strategie skalpování | Dnešní prohlášení | Jak obchodovat Price Action | Nové obchody | Politické rozhodnutí o produkci | Cena aktiva | Krátkodobé klouzavé průměry | Obchodování akcií u LYNX | Cena indexu S&P | Průzkum | Sledování základních ukazatelů | CSPX | ETF (Exchange Traded Funds) | Posuvný Stop | Světové burzy | Dodávání likvidity | Kupci | GOLDEN POCKET | Hypoteční bublina | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Kombinace indikátorů | Zajišťování se | Starověké civilizace | Two Sigma | Blahobyt | EU 50 (EU50) | Konfluenční oblasti | BB&T | Využití pákového efektu | Tempo ekonomického růstu | John Hardy | Online forex | Výzvy v obchodování s komoditami | Negativní hodnoty | Ukazatele | Brent | Urputnost | Obchodování páru EUR/USD | DAX (DE40) | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Potvrzení signálu | Výrazný pokles libry | Potenciální obraty v trendu | Uzavřené fondy | Key level | Obchodovat intradenně | Dislokace | Obchodní myšlenka | YOLO | Index Standard and Poor's 500 | SAC/Point 72 | Forex futures | Objem maloobchodních tržeb | Kurz BTC/USD | Výhled dolaru | Otevření krátké pozice (short) | Způsob tradingu | Trend oslabování | Krize v Řecku | Důležitost indexů | Rizika a výzvy v obchodování | Výše mezd | Falešné signály | Revize evropského HDP | S&P 500 Stock Composite Index | Měnová politika Evropské centrální banky | Citadel Investment Group | Appreciation | Zlepšení nálady | Americká mincovna | Bezpečné přístavy | Melvin Capital | Sell pozice | Slábnoucí inflace | Investování do S&P 500 | Výrobní aktivita v USA | Základní pravidla systému obchodování | Sentiment trhu na hlavních burzách | Sentiment amerického akciového trhu | Index HKComp - Vývoj akciového indexu | U.S Steel | Posuvný Stop-Loss | Bed Bath & Beyond (BBBY) | HDP ve Spojených státech | BRKA.US | Politické a ekonomické faktory | ETF trh | Země eurozóny | Finanční sektor S&P 500 | Vstup na burzu | Obchodování Futures | Tržní hodnota | Deficit zahraničního obchodu | CitiFX | Těžba ropy v USA | Obchodování s indexem S&P 500 | Holubičí rétorika | Růst výrobních cen | AEX | Zajištění obchodního portfolia | Velké fondy | Sentiment na akciových trzích | BRKA | Inside Bar | Rodinná firma | Vysoké sazby | Krátkodobé trendy | Graf komodity | Ukázka obchodování | Praktická ukázka | Vložení indikátoru | Průmyslová výroba v Evropské unii | Přehled | Pravidla strategie | Kvalitní příležitosti | Analytička | Reálné obchody | Aplikování Fibonacciho | Největší společnosti v indexu | Doji | Psychologické hladiny | Měnový pár USD/CNY | John Williams | Sektor technologií | Významný kapitál | Pokles ceny akcií | Zakoupené akcie | Drahokamové vlastnosti | Fond Melvin Capitals | Christine Lagardeová | Inflace v únoru | Patrik Polák | Regulační úřad pro cenné papíry | NFP report | Momentum trhu | Rozšiřování kapacit | Základní principy technické analýzy | Rozhodnutí britské centrální banky | Obchodní signály | Členka Rady guvernérů | Regulace ESMA | Schopnost rychle reagovat | Koupit akcie | Šéf švýcarské centrální banky | Opční strategie | Trendové pohyby | Reakce trhů | WGC | P/E | Sentiment investorů | Bed Bath & Beyond | Viceguvernérka | SWFX | Investiční horizont | Long příležitost | Nízké poplatky | Vývoj volatility | Vývoj měnového páru | Velryby | IOTA | Nastavení Stop-Loss | Zajištění rizika | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Obchodování obchodního pásma | Guru | Admiral Markets | Velikost lotu | Sebenaplňující se proroctví | Klidné obchodování | Adrenalin | S&P Global | FTSE | Akcie fondů | Indikátor ZigZag | Pandemie COVID | Vstupy do pozic | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Mutace delta | Obchodování na forexu | Broker Trust | Vyhlídky | Management | HDP Německa | Současný stav | SPY5.UK | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Offshore jüan | Murray | Komoditní měny | Tržní dynamika | Tradingová portfolia | KOL | Jednoduché obchodní systémy | Špatné výsledky | ETF fond | Velké ztráty | Pokles HDP | Předpověď | Oblasti S/R zóny | Ukončení měnových intervencí | Internetové akciové kasino | Pokračující pokles | HDP eurozóny | Broker IG | Opční obchodník | Kurz EUR/USD | Pandemie koronaviru | Ripple | Pasivní investice | Posílení kurzu | Suroviny | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Bitcoin | HDP USA | Převodník měn | Tempo růstu průmyslové výroby | EUR/USD a GBP/USD | Auditovaný účet | Tržní vývoje | ETF BSPXPL.PL | Italský bankovní sektor | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Transakční poplatky | Standard and Poor's 500 | Pozice velkých spekulantů | Politika centrální banky | Average daily range | Australská měna | CAD NZD | Volatilní období | Target | Co je Renko graf? | První obchod | Hráči na trhu | Investoři z Redditu | Prolomení oblasti supportu | Magnificent Seven | Plyn | Ekonomické události | Neutrální výhled | IUUS | Poptávka po úvěrech | Důležité zprávy z USA | Futures | Index australského dolaru | London Stock Exchange | Významné fondy | Nástroj technické analýzy | Vývoj akciového trhu | Experimentální vakcína | Obchodování signálů | Beta | Nejbližší support | Princip proražení | Kakao | Intradenní analýza | Intradenní obchody | Obchodní přístup | GameStop (GME) | Zpráva o inflaci | Kontraindikátor SSI | Brokerské firmy | Napětí na Ukrajině | Přehled měnového páru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Reálný účet | BlackBerry Ltd. | Dění na Ukrajině | Americká data | Členka rady guvernérů | Odvětví v ekonomice | CHF EUR | Vydělat peníze | Načasování vstupů | Nemovitosti | Equity market neutral | Boris Johnson | Růst výnosů | Prodej akcií | Indikace | Tipy pro obchodování s komoditami | Prudké oslabení | ETF SPY5.UK | Overbought | Klesající tendence | Rekordní minimum | James Bullard | Konvertor měn | Otočení trendu | Futures trhy | Výpočet Renko grafu | Strategie Ondřeje Hartmana | Commodity Channel Index (CCI) | Úspěšný trading | Obchody | Citadel LLC | Příliv kapitálu | Rubl | Medián | Eileen Murray | Dlouhodobé konsolidace | Použití Stop-Loss | CBP | Obchodování ETF | Hmatatelné produkty | Aktuální sentiment | Další rozvoj | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Oslabení koruny | S&P 500 | Drahý kov | Fyzická výměna surovin | xStation5 | Prosincová inflace | Renko graf | Podpora | Dolar vůči jenu | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | Ministři financí | Analýzy více časových rámců | Těžba ropy | Oslabování amerického dolaru | Ekonomické cykly | Multitimeframe | Akcie banky | IUCD | Vyšší časové rámce | Arbitráže | Cenová maxima | Počet pracovních míst | Slabé výsledky | MT4 | Mexické peso | Finanční společnosti | AUD/CAD | ECB dnes | Poziční obchodování | HDP v eurozóně | IronFX | Flat | Cit pro trhy | Velké americké banky | Investiční nástroje | Technické indikátory | Eskalace | Dobrá čísla | Agresivnější obchodníci | Výkyvy kurzu koruny | Měny a sazby | Skalper | Trendová linie | Prodej dolaru | IUES | Vývoj akciového indexu DAX | Pohyby S&P 500 | COT (Commitment of Traders) | Standard & Poor's (S&P) | Zemní plyn | Snižování inflace | Obchodování kryptoměn | Celkový sentiment | BSPXPL.PL | Německo | Korekce trhu | Konsolidace ceny | Portfólia | Volatility | Japonsko | Intradenní short | Krypto analytik | Fond Elliott Associates | EU a USA | Otevřené obchody | Akcie v USA | Fluktuace | Hladiny Fibonacciho retracementu | DAX 40 | Výsledky bank | Nejziskovější | Překoupenost | Útok na Ukrajinu | Aktuální cena akcií | Range | Američané | Maďarský forint | Gambling | Plány Fedu | Vzdělávací webináře | Twitter | Statistické údaje | Velké zisky | Aukce | Visa | Více časových rámců | Obavy o snižování produkce | Pravděpodobnost úspěchu | Intraday | Zasedání americké centrální banky | Sledování vývoje trhu | StopLoss | Předpovědět vývoj ceny | Bollinger Bands | Pokračování rally | Makroekonomický kalendář | SMA 200 | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Tržní situace | Průrazové svíčky | Komodity zlato | Kenneth Griffin | Jiří Tyleček | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Rostoucí trendová linie | Smart money | Grafy | Dluhové krize | Nvidia | Oblasti rezistence | Investice do akcií | Směřování | Novozélandský dolar | Boční trend | David Einhor | Japonská centrální banka | Opce | Historie hedge fondů | EUR/HUF | Portugalsko | Vice | Rychle a zběsile | BBBY | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Mezinárodní měny | Dlouhé pozice (long) | CARA | Prognózy inflace | Dostupný kontrakt | X-Trade | Aktivum | Nákupy dolaru | Velcí obchodníci | Běžný investor | Velmi rychlý obchod | Klouzavý průměr SMA | Zprávy a události | Break Even | Směnný kurz | Volný kapitál | Nulové úroky | Jednoduché tipy | Nízká likvidita | Generovat zisk | Index nákupních manažerů | Dobré zprávy | Ceny komodit | Fixed income | Nákup cenných papírů | Základní rys | Meta Platforms | Průzkumy analytiků | Finanční svět | Velikosti pozice | Riziko výkyvu cen | Viceprezident | Kurz CZK | Překoupené zóny | Fundamentální ukazatele | Futures symbol | Domácnosti | VIX.f | Takata | Obraty trhu | Euro vůči dolaru | Ceny akcií Tesla | Mario Draghi | Vysoká inflace | Portfolio manager | Historie obchodů | Obchodní schopnosti | Státní dluhopisy | Analytici | Komoditní burzy | Právo | Odhady ekonomů | Core S&P 500 | Kurz koruny | Důvěra v eurozóně | Aligator | Elliott | CHF/JPY | Vybírat zisky | Obchodování pásem | Fair Value | Zpomalení globální ekonomiky | CFD akcie | Vstup do LONG pozice | Tržby | Žlutý kov | Blue chips | Interpretace | Skalpovací strategie | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Pepa Zeman | Jednání ECB | Primární nabídky mincí (ICO) | Snížení sazeb | Fortune | Počet žádostí o podporu | Zamyšlení | Tradingový úspěch | Dow Jones (US30) | Instinkt | Forexoví obchodníci | Posoudit stav trhů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | SMA 20 | Překoupené úrovně | ISM indexy | Finanční systém | Platební bilance | Makro | Stagnace | Futures kontrakty | Dow Jones Industrial Average | Psychologické úrovně | Opce na BTC | OKX | Růst mezd | Futures euro FX | Evropská centrální banka | Nižší růst | Elliottova vlnová teorie | Konfluence více faktorů | Dynamické obchodování | Slušné zisky | Nákup akcií | Německá kancléřka | BAT | Snižování produkce | Statut | Hladiny rezistence | Průmyslová komodita | Finanční prostředky | Benjamin Graham | Eurozóna | Nomura Securities Research | Support mění na rezistenci | FXstreet | Partners | Vývoj inflace | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Hedge fondy | Pohyb trhu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | Institucionální investoři | Global macro | Co je to hedging | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | IG | Investiční rozhodnutí | Fond | Reálné peníze | Analýza dat | Vysoká poptávka | HICP | Jihoafrický rand | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Režim devizových intervencí | Změny cen akcií | SNY | Vývoj hodnoty | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | Míra nezaměstnanosti v EU | Restriktivní politika | Obraty v trendu | ECB | Řetězec | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Intervence Bank of Japan | Velký růst | Etherea | Identifikace obchodního rozpětí | Slabé makro | Růst ceny | CFD na indexy | Indikátor ADX | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Dluhopisy | Množství peněz | Odpor | SPAD | Propad cen komodit | Vrcholy | eFXnews | Americká ministryně financí | Splatnost | Elliottovy vlny | XM forex | Index DAX - Vývoj akciového indexu | ISM | Krátkodobí obchodníci | AMC Entertainment (AMC) | Webináře | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Trading systém | Krize v USA | Ekonomické vyhlídky | Analytika | Obchodujte akcie | Rozhodnutí o produkci | Boston College | UK100 | FOREX | Pšenice | Měsíční report | Konsenzus | Ochrany před ztrátou | Americké banky | Hlavní komanditní společnosti | ECN | Pozornost trhu | Moskva | Poptávka | Vývoj akciového indexu Nasdaq (US100) | ECB Christine Lagardeová | Trader | Šéf britské centrální banky | Bitcoinová dominance | Fitch | Francouzský prezident | Banka Morgan Stanley | Rozhodnutí australské centrální banky | Co bude | Michal Uma | Investiční produkty | CAD CHF | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Nastavení trhů | Psychologie | Tempo inflace | Expirace | Obchodování s indexem S&P | Citi Research | Standard Life Investments | Očekávání trhu | Dobré načasování trhu | Sazby beze změny | EURGBP | Lone Pine | Růst HDP | Umístění Stop-Lossu | G7 | Vysoká rizika | Hodnotové investování | Snížení rizika | Obchodování na měnových trzích | Čína | Baupost Group | Masato Kanda | Cenový graf | Christopher Waller | Noble Securities | Ziskový trader | Korekční fáze | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Využít finanční páku | Politici | CNN Feed and Greed Index | Co je to burzovní index? | DE40 | BB.US | FRED | Použití oscilátorů | Německý index DAX | Medvědi | Reporty | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Prošlá platnost | Počasí | UTC | Stop hunting | Dlouhodobý vývoj trhu | Úspěch v tradingu | Price Action analýzy | Tweet | Vzestup indexových fondů a ETF | Resistance | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Větší pokles | Video | AMZN.US | Inflace ve Velké Británii | Větší pozice | Spready | Onshore renminbi (CNY) | Index relativní síly (RSI) | GBP USD | Vývoj akciového indexu DAX (DE40) | Statistiky z eurozóny | USA | Turbulence na trzích | Hodnoty kapitálu | Klouzavý průměr EMA | Falešný signál | Fiskální politika | Prodejní signál | Christine Lagarde | Fond Renaissance Technologies | Rostoucí ekonomické problémy | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Velcí hráči | XTB | Kodak | Hospodářská krize | Drahé kovy | Trading Station | Pozornost obchodníků | S&P 500 ETF | Budoucí pohyby trhu | Hedging | Deutsche Bank | Cena zakoupené akcie | Monetární politika | Equal weighting | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Nastavení měnové politiky | Slabé euro | Index PMI | Zahájení aktivního obchodování | Platforma MT4 | Lídři Evropské unie | Evropské méně | Turecké liry | Stav postranního trendu | Krátké pozice (short) | High frequency trading | Volby v Řecku | Obchodní roboti | Proč obchodovat CFD | Pin Bar | Breakouty | Long pozice na US500 | Slovní intervence | Globální trhy | Kurzy měn | Vývoj na akciovém trhu | Obchodní strategie pro komodity | Negativní vývoj | Jestřáb | Buy Stop | Dukascopy Europe | BTC CME FUTURES | Znalosti o obchodování | Short Interest Ratio | Politické rozhodnutí | ECB Luis De Guindos | Denní obchodování | Konvertibilní dluhopisy | Podhodnocený | Devizový trh | Efektivní správa kapitálu | Pokles k supportu | ActionForex | JP Morgan | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Janet Yellen | Candlestick Patterns | Odrazy | Jednotná měna | Devizové obchody | Politické napětí | Úroveň rezistence | Zlato | MIFID | Pozice CFD | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Ochránit stávající pozice | Spojené státy | WP | Čínské akciové trhy | Ziskový obchodní systém | JPMorgan Chase | Desetileté dluhopisy | Zveřejnění zpráv | Guvernér ČNB | Obchodníci pásma | USD/CAD | Technická vs. fundamentální analýza | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | Zpomalování inflace | Výsledky ISM | Forex data | Klesající trendová linie | Pozice v zisku | ETF na zlato | Index PCE | Důležitý support | Big Mac index | Ochrana zisků | SPDR S&P 500 ETF | Celková inflace | Načasování | HDP v ČR | WTI ropa | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Výkonnosti fondů | Přeprodáno | Futures na ropu | Výsledky akciového trhu | Strategie obchodování s komoditami | Intervence Tokia | Tipy na obchodování bitcoinu | Burze | Úrovně retracementu | Firmy a burzy | Cenové dno | Skalpovat | Finanční situace | Americké trhy | NZD/JPY | Emise dluhopisů | Komunikační sektor ETF | Royal Bank of Canada | Investování na akciovém trhu | Nákupní aktivita | Fond Two Sigma | Průraz trhu | Dominance bitcoinu | Fond Viking | Forexu | Přístup k obchodování | Budování dlouhodobé pozice | Trendové strategie | Medium Term | Alternativy zajištění | Prodejní swingové pozice | Pozice | Návratnost konkrétních investic | Pandemie | Sledovací akcie | FBTC | ANZ | Pips | Cena stříbra | Strategie pro komoditní trading | Údaje o nezaměstnanosti | Výprodej | Proces obchodování | Spekulace na pokles | Obchodování breakoutů | Míra inflace v Německu | Bank of New York Mellon | Velmi vysoké výnosy | Buy signály | Sledování vývoje | Tržní změny | Emerging markets | FED sazby | Vlastní kapitál | EUR CAD | Členové OPEC | Měnové trhy | Plánované obchody | Investovat jako Warren Buffett | AUD/USD | Trpělivost a disciplína | Oscilátor | Úrovně pro vstupy | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Nové údaje | Jestřábí přístup | Proces obchodování průrazu | EU | Summit EU | Obchodní grafy | Uzavřít všechny pozice | Nejlepší obchody | USD/JPY | Vyšetřování | Chop | Stabilní výnosy | Dělení hedge fondů | Obchodovat ve směru trendu | Vysoká likvidita | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Long/short equity | token DOGE | SPX | Pravidla obchodního systému | Znehodnocení hodnoty měny | Slábnutí inflačních tlaků | Eskalace konfliktu | Nakupovat | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Kryptoměnový trh | STAR | Kroky s trhem | Akcie společnosti GameStop | Odvětví | AMZN | Cesta k mistrovství | Fundamentální základ | Sofistikovanější rozhodnutí | ETF S&P 500 iShares IUCM | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Společná evropská měna | MICEX | Obchodovat pro FTMO | Prodeje | Oslabování koruny | CZK/USD | ABC | Fibonacci | Ekonomika je dobrá | Strategy Research | Výměna surovin | Americké depozitní certifikáty | Velké částky | Rozdělení tržních podmínek | Graf akciového indexu S&P 500 | Strategie obchodování | Americká seance | Česká národní banka | Mean reversion | Vývoj na měnovém trhu | Barclays | Komoditní obchodníci | Poptávky po ropě | Nárůst volatility | Materiály | Rizikový apetit | Fundamentální analýza pro začátečníky | Analytik | PMI ve službách | Lot | Úspěch | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Bankrot | Principy technické analýzy | Spekulanti | Americké statistiky | OTC | Rychlé rozhodování | Průvodce pro investování | Throwback | Indická rupie | Co je akcie | Oscilátory | Zpomalení růstu | Obchodovat S&P 500 (US500) | Intervenovat | Americké firmy | Konfederace | CAD | Identifikace trendu | Průrazy s vysokou volatilitou | Aplikace Price Action | Začátek nového trendu | Mzda | HDP EU | Miliardy | Geopolitika | Banka | Novozélandská centrální banka | Nastoupit do rostoucího trendu | Markit | Přebytky zahraničního obchodu | Ekonomika Evropské unie | Prodeje existujících domů | Sterling | Narušení dodávek ropy | Akcie GME | Důležité informace o CFD | Produkce ropy | Alexandr Lukašenko | Potenciál poklesu | Výnosy | Dlouhodobé trendy | Správa | Nenad Kerkez | Ekonomické zprávy | Komodity | Největší finanční trh | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Vyšší inflace | Ministři financí EU | Klidné období | Vzestupný trend | CFD instrument | Přípustné cenové pásmo | Ticker | Specifika obchodování s komoditami | MIC | Důsledná analýza | Babypips | OTC Bulletin Board | | Grexit | Výzvy v obchodování | USD CHF | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Zlotý | Základní technické analýzy | Šéfka Fedu | Práce | Zvýšení likvidity | Brazilský real | Rys každého investora | Pokles bitcoinu | Cílová cena | Časové rámce | Možnost krátkého prodeje | Tržní trend | Aktivně spravované | Banky pro mezinárodní platby | CAR | Analýza | Vývoj trhu | Nákupy zlata | Pokles libry | Private equity | Grafy Renka | Analýza makroekonomických zpráv | Jak obchodovat | Odpovědnost | Globální finanční trhy | Intervence centrální banky | Zasedání centrální banky | Úrokový rozdíl | Index HKComp | Biden | Budoucnost | Michelle Bullocková | Index spotřebitelských cen | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Utilities ETF | Typy grafů | NASDAQ 100 | Držet pozice po delší dobu | VIX.f futures symbol | Nákup libry | Vysoké úrokové sazby | Energetické krize | Dlouhodobé trendy na trhu | Stabilita | Daily Breakout and Moving Average | C/I | Put | Objednávky | Naprogramování | Nasdaq (US100) | Obnovení růstu | Zlepšení | Významné cenové výkyvy | Spekulace na lepší výkonnost akcií | Nesoulad | Greenlight Capital | Aktuální kurz | Patterns | Optimismus | Long Term | Dánsko | Svíčková formace | Růst průměrné mzdy | Wall Street | Rizikový sentiment | Držení short pozice | Finanční derivát | Nákup dluhopisů | Sazby Fedu | Kotace | Proražení rezistence | Rychlost | Dluhopis | Žádosti o podporu | Index FTSE 100 | Cit pro dobré načasování trhu | Komise v přenesené pravomoci | Swing Trading | Vyšší ceny ropy | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Objem transakce | Načasování trhu | Akumulace | Posílení rublu | Revize strategie | Trading nastavení | Forex zpravodajství | Investiční cíle | Prudký růst inflace | Typ analyzování | Centrální vláda | Proces identifikace trendu | Obchodní záměr | Zajištění hodnoty držených aktiv | Pokles spotřebitelských cen | Riziko | Technologický rozvoj | Zisky a ztráty | ADR (average daily range) | Co je index S&P 500? | Inflace v Kanadě | Proinflační faktor | Akcie | Vývoj ropy | Japonský jen | Moment obratu | Nízké transakční náklady | Zavírací ceny | Average True Range | Úroková míra | Agentura Moody's | Využití hedge fondů | Vybrané komodity | Poptávky po dolaru | Sentiment trhu | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Volkswagen | Vzdělávání a analýza | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | Formace Inside Bar | Podniky | USA a Čína | Daily Observation | Intervence japonské centrální banky | Retail | Ekonom | NFA | JPY USD | Cena zemního plynu | Och Ziff | Býčí scénář | Sledování výkonu skupiny aktiv | Ministr financí | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | GameStop Corp | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Depozitní akcie | Analytický tým | Prolomení oblasti | Onshore jüan | Jak vydělat | Proražení trhu | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Forex analýza | Býčí trend | Zisk z dlouhé pozice (long) | Agresivní obchodování | Instrumenty | Obchodovat S&P 500 | Obchodní nastavení | Graf dne | Světový čas | Mezibankovní sazby | Forexové měnové páry | Overnight | Opce na akcie | Nasdaq | Inverzní vztah | Obchodování německého indexu DAX (DE40) | Prodejní aktivity | Philip Lane | Stříbrná horečka | Prodejní pozice (short) | Nonfarm Payrolls | Formace Evening Star | Ray Dalio | ONS | Index Nikkei 225 | Vrcholní představitelé | Poměr RRR | Návratnost | Geopolitická situace | Kde a jak profitovali tradeři | Obchodovaných na trhu | Maxima dlouhodobé konsolidace | Intradenní strategie | Vývoj akciového indexu Dow Jones (US30) | Kurz BTC | Geopolitické napětí | Technické potíže | The Big Short | Inflace v USA | Pokles reálných mezd | Skupina G20 | Výkon hlavních měnových párů | Německé dluhopisy | Profesionální trading | Low (minimum) | Přehled úrokových sazeb | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Server FXStreet | Manažer fondu | Jestřábi z Fedu | Zastoupení odvětví | Stochastic | Údaje o inflaci | Úřady | Zemědělství | Tržní kapitalizace společnosti | Co je to vlastně akciový index? | Globální ekonomický růst | Konkrétní akciový trh | Zpomalení hospodářského růstu | Volatility report | Offshore renminbi (CNH) | Fénicie | Obchodování korekcí | Société Générale | Belgie | Korelační strategie | Počet zaměstnaných | Citi Group | Take-Profit příkazy | Peter Boockvar | Průlom | Hodnota britské libry | AAA | Světové trhy | Investment | Prodej eura | Vnitřní svíčka | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | XTB.cz | Obchodní styl | FTMO Account | Statistika | Vývoj ceny | Důležitá zpráva | iShares IUCM.UK | Proražená rezistence | Výraznější pokles | Proč klesla cena ropy | Firemní výsledky | Elliott Wave Teorie | Železná ruda | Stav americké ekonomiky | BlackRock | Nápad | Vylepšení strategie | Cena indexu | Kurz EUR | Indikátor ADR (average daily range) | Obchodní rezistentní pásmo | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Time frame | Ford Motor | Záporné úrokové sazby | Zajištění proti inflaci | Obchodní hodiny | Kyber | Rostoucí americké akciové trhy | Osobní příjem | Druhy cenných papírů | Kryptoměny | Forex trading | Zisk z dlouhé pozice | Futures na stříbro | Kurzy online | Low | Obchodování s komoditními futures | Výhled domácí ekonomiky | Ekonomické aktivity | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Tým FXstreet.cz | Signál long | Aktuální Price Action | Ekonomická nálada v eurozóně | Spotový VIX | Amazon | Spotřebitelské ceny | Všechny důležité informace | Další pokles | US100 index | Downgrade | Investiční společnosti | Mzdy | Manipulace s cenami | Index EU50 | Investiční nástroj | Uvolnit měnovou politiku | Paralýza | Holubice | Analytik XTB | Směřování ceny | Čínský renminbi | Měsíční měnový report | Americký akciový index S&P 500 | Netflix | Forexové obchody | Británie | Zajišťovací účely | Miliardář | Sell obchod | Burzovní zpravodajství | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Umění | Aktivity WallStreetBets | Průraz ceny | Regionální průmyslové výzkumy | CPI v eurozóně | Proražení supportu | Licenční fondy | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Kolísání trhu | Trh s cizími měnami | Nižší volatilita | Axiory Europe | Manažeři | Sektor služeb | GICS | SPY5 | COT | Co je volatilita | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Shortování eura
Shortování jako forma umění
Shortování řeckých akcií
Shortování trhu
Shortovat
Shortovat index
Shortové pozice
Shortový obchod
Short pokyn
Short position

Následující klíčová slova

Short pozice akcie
Short pozice CFD
Short pozice na US500
Short příležitost
Short příležitosti
Short sale
SHORT / SELL
Short seller
Short seller Gotham
Short selling
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít