Středa 19. června 2024 15:19
reklama
Purple trading AI
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král
reklama
FTMO férovost

Sázka

img

Sázka ne Green Deal se nevyplácí. Evropské „zelené akcie“ stále propastněji zaostávají s trhem jako celkem

18.06.2024 Mezinárodní investoři současné podobě Green Dealu EU už příliš nevěří. Výsledkem je to, že zhruba od přelomu let 2022 a 2023 akcie firem, jež by měly profitovat ze současné, ambiciózní podoby Green Dealu, stále propastněji zaostávají za trhem jako celkem. Tedy za akciemi širokého spektra firem, napříč odvětvími, včetně těch emisně a environmentálně „špinavých“.
img

Německu hrozí, že bude rozvojovou zemí. Co s tím?

16.06.2024 Evropská ekonomika rychle ztrácí své někdejší zdánlivě neotřesitelné postavení ve světě. Dravější jsou jak Spojené státy, tak asijské země v čele s Čínou. To vše není nic nového. Nové je ovšem to, že nyní dramatická ztráta evropské konkurenceschopnosti začíná děsit evropské elity, které dosud měly tendenci takové problémy přehlížet, případně škarohlídy rovnou častovat označením typu „ruský agent“.
C:\fakepath\xtb-13062024.png

Vyplatí se ještě investovat do Nvidie, Applu a dalších Big tech gigantů?

13.06.2024 Technologické společnosti jako Nvidia, Apple, Alphabet (Google) a další nejenom že mění svět kolem nás, ale také se stávají čím dál populárnější volbou mezi akciovými investory. Není se čemu divit, většina těchto firem se veze na vlně nadšení ze sektoru AI. Ceny jejich akcií jen od začátku roku rostou o desítky procent a válcují zbytek trhu. Do jaké míry je ale tento růst udržitelný? Je možné, že se nacházíme v bublině podobné té ze začátku milénia? Analytik XTB Tomáš Vranka po nedávné výsledkové sezóně aktualizoval svůj report nazvaný Investování do Big Tech společností, ve kterém podrobně rozebírá společnosti Apple, Microsoft, Alphabet (Google), Amazon, Meta, Nvidia a Tesla. V tomto článku přinášíme krátký souhrn aktualit ze světa těchto gigantů.
img

Ozvěny trhu: Evropské volby vnesly na trh nejistotu

13.06.2024 Mnohými komentátory je výsledek letošních voleb do Evropského parlamentu prezentován jako překvapení či dokonce zlom. Jak výsledky vnímají finanční trhy? Zdá se, že investoři až tak překvapení nebyli, i když bylo patné zvýšení nejistoty na trzích zrcadlící se ve vyšší rizikové averzi, opatrnosti a určité preferenci aktiv bezpečného přístavu.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny komodit se letos zvyšují, jejich index přidal 5,5 procenta

02.06.2024 Ceny komodit na světových trzích se v letošním roce vesměs zvyšují. Výrazně zdražila měď, nikl, zlato, stříbro a hlavně kakao, zvýšila se ale i cena ropy a elektřiny. Naopak zlevnilo uhlí, sójové boby nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce května vykazuje nárůst o 5,5 procenta.
C:\fakepath\investice-29052024.jpg

Jak se pojistit na druhou polovinu roku 2024?

29.05.2024 Známé burzovní přísloví praví: „Sell in May and go away“. I když se historicky o pravdivosti tohoto rčení dá diskutovat, protože se statisticky nedá prokázat, jeden pozitivní důsledek se dá určit. Kdo prodá své portfolio v květnu, může se v klidu připravit na prázdniny a vrátit se až v září. Letní obchodování bývá často velmi nudné s jedinou výjimkou, a tou je výsledková sezona za druhé čtvrtletí. Tato sezona však začne až ve druhé polovině roku. Jak se tedy připravit na zbytek roku?
C:\fakepath\trader-27052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2024 1) Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
C:\fakepath\investice-25052024.png

Na čem se dá nyní na trzích vydělat?

25.05.2024 Americké akcie jsou na historických maximech i přes vysoké úrokové sazby. Zlato i bitcoin mají již silnou rally za sebou a pro načasování nákupu jsou nyní rizikové. Příležitostí na finančních trzích je tedy nyní málo, vyloženě atraktivní podhodnocené aktivum je těžké nalézt.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled Číně, poprvé v historii. Má Západ sázet na pád Číny?

10.04.2024 Agentura Fitch dnes přelomově zhoršuje ratingový výhled Číně. Děje se tak vůbec poprvé od 90. let, kdy ji začala ratingově hodnotit. Dosud se rating Číny v očích Fitche vždy jen zlepšoval.
C:\fakepath\Reddit2.jpeg

Reddit bude muset vynaložit mnoho prostředků na moderování obsahu

22.03.2024 Společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, bude muset podle analytiků vynaložit značné prostředky na moderování obsahu. Dosud v tomto ohledu spoléhala na dobrovolníky. S akciemi firmy se ve čtvrtek začalo obchodovat na burze v New Yorku. Za první den zpevnily o 48 procent. Koupila je i známá investorka Cathie Woodová, která spravuje fond ARK Invest.
img

Končí šéf jedné z největších autopůjčoven světa. Vaz mu zlomila katastrofální sázka na elektrovozy

16.03.2024 Za katastrofální sázku na elektromobily padá hlava šéfa jedné z největších autopůjčoven světa, Hertzu. Stephen Scherr, bankéř s třicetiletou profesní dráhou u Goldman Sachs přes svůj zkušený věk podlehl zelené ideologii a coby novopečený šéf Hertzu nakoupil do jeho flotily desetitisíce elektrovozů.
img

ÚOHS povolil firmě Vodafone CR koupit virtuálního operátora SAZKAmobil

12.03.2024 Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil mobilnímu operátorovi Vodafone koupit virtuálního operátora SAZKAmobil. Úřad o tom dnes informoval v tiskové zprávě. Vodafone o záměru informoval na konci loňského roku, dokončení transakce plánuje do letošního června. Hodnotu transakce strany nezveřejnily.
img

Předpověď ceny bitcoinu: Sázka MicroStrategy na 700 milionů dolarů a ETF Buzz

07.03.2024 Mírný pokles ceny bitcoinu na 66 105 dolarů vyvolává zvědavost ohledně budoucího vývoje. Tato předpověď ceny Bitcoinu zkoumá potencionál pro býčí zotavení a upozorňuje na zvýšené investice společnosti MicroStrategy a legislativní pohyby směrem k Bitcoin ETF v penzijních plánech.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
img

Cena bitcoinu nyní po letech překonala úroveň 60 tisíc dolarů, roste k historickému rekordu ve výši necelých 69 tisíc dolarů. Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Cena bitcoinu roste k novému historickému rekordu. Navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes atakuje psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím případném prolomení může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Plná nákupní centra klamala, propad útrat Čechů byl loni rekordní, čtyřnásobný oproti covidu či globální finanční krizi

11.02.2024 Nákupní centra či restaurace sice loni mnohdy plné byly, ale z toho nakonec – jak se ukazuje – nelze nic moc usuzovat. Dokládají to nově zveřejněná čísla statistiků za celý loňský rok. Tržby maloobchodu se totiž – v inflačním očištění – propadly o více než čtyři procenta. Že to není mnoho? Pak vězme, že je to nejhlubší propad minimálně v tomto miléniu.
C:\fakepath\recko-29012024.jpg

Investiční glosa: Dlužím, tedy jsem. Podívejte se, jak pákují evropské státy včetně Česka

29.01.2024 Globální ekonomika se točí kolem kolem dluhu. Dluží státy, dluží firmy, dluží jednotlivci. Pro řadu domácností mohou být investice prostředkem, který jim pomůže se z dluhu vyvázat. Těžké je ale učit lidi finanční gramotnosti, když člověk zjistí, jak moc jedou jednotlivé země na dluh.
img

BYD je za loňský rok nejprodávanější značkou aut v Číně, sesadila Volkswagen

23.01.2024 Čínská společnost BYD se loni stala v Číně nejprodávanější značkou automobilů, a z první příčky tak sesadila německou automobilku Volkswagen. To je jasná známka, že sázka na elektromobily se čínské firmě vyplatila a pomohla jí dostat se před největší světové značky. S odkazem na data o registraci aut v Číně o tom dnes informovala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Lagarde.jpg

ECB sníží úrokové sazby patrně v létě, řekla šéfka centrální banky Lagardeová

17.01.2024 Evropská centrální banka (ECB) sníží úrokové sazby patrně v létě, řekla dnes v rozhovoru s agenturou Bloomberg na Světovém ekonomickém fóru v Davosu šéfka ECB Christine Lagardeová. V zemích eurozóny míra inflace v prosinci zrychlila na 2,9 procenta z listopadové hodnoty 2,4 procenta, potvrdil dnes Eurostat svůj původní odhad.
C:\fakepath\dluhopis-16012024.jpg

Je investice do amerických dluhopisů opravdu taková sázka na jistotu?

16.01.2024 Restriktivní politika amerického Fedu znamenala mimochodem návrat amerických dluhopisů do mnoha portfolií. Americké dluhopisy jsou považovány za jedno z nejistějších aktiv. I když uvidíme, že možná se nejedná o stoprocentní jistotu, tak koupě amerického dluhopisu zůstane jako zajímavý doplněk k akciovému portfoliu.
C:\fakepath\ekonomika-02012024.png

Bude fungovat sázka na riziková aktiva i v roce 2024, nebo se máme připravit na změnu investiční strategie?

02.01.2024 Rok 2023 byl do jisté míry velmi paradoxní. Když se podíváme na výkonnost předních amerických indexů, zjistíme, že index S&P 500 přidal za rok 24,32 % a technologický Nasdaq 100 vzrostl o více než 43 %. S takovými čísly by se zdálo, že investoři neměli potíž porazit vysokou inflaci. Při bližším pohledu však zjistíme, že to nebylo tak jednoduché. Kdo neměl v portfoliu indexové trakery anebo sedm největších amerických technologických firem, tak jeho portfolio nemuselo překonat inflaci.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\Charlie-Munger-30112023.png

Několik životních lekcí od Charlieho Mungera

30.11.2023 Investor Charlie Munger se jen těsně nedožil stovky. Pro investorský svět je to bezpochyby ztráta, protože Munger byl přes svůj věk v posledních měsících aktivní. Samozřejmě je to velká ztráta pro Warrena Buffetta a jeho Berkshire Hathaway. Munger prožil celý život v Buffettově stíně. Hlavní zájem médií byl upřen hlavně na Buffetta. A to i přes Buffettovy výroky, že Munger je "jedním z nejchytřejších lidí, které znám" a "je nepostradatelný pro úspěch Berkshire Hathaway.". V čem tkvělo tedy kouzlo Mungera?
C:\fakepath\big-short-16112023.jpg

Big Short znovu v akci

16.11.2023 Známý investor Michael Burry, přezdívaný Big Short, znovu rozvířil investiční vody. Jak jeho přezdívka napovídá, Burry se specializuje především na short prodeje. Burry patří k ostříleným obchodníkům, avšak jeho předpovědi jsou pořád pesimistické. Samozřejmě, že když obchodujete na krátko, tak fandíte tržním poklesům. Burry neustále předpovídá krach trhů. Slovo krach totiž na všechny působí magicky a přináší mu velkou mediální pozornost. Která finanční aktiva podle Burryho budou klesat v příštích týdnech?
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Zahraniční investoři drželi ke konci září rekordní objem dluhopisů ČR

31.10.2023 Zahraniční investoři drželi na konci třetího čtvrtletí české státní dluhopisy v rekordním objemu 847,1 miliardy korun. Představovalo to 28,79 procenta všech vydaných státních dluhopisů České republiky. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosáhlo ke konci září 2,94 bilionu korun, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
img

Budoucnost kryptohazardu: 15 hlavních trendů v roce 2024

18.10.2023 Kryptoherní průmysl se rychle vyvíjí, což otevírá další herní příležitosti pro milovníky hazardních her. Moderní online kasina, jako je nine casino, Farispin Casino a další značky, na svých stránkách stále častěji zavádějí podporu kryptoměn. Tento proces je již nezvratný, takže bude o to zajímavější se na tomto vývoji přímo podílet. Dnes se podíváme na 15 hlavních trendů v oblasti kryptoherního průmyslu, které budou mít pravděpodobně dopad v roce 2024 a změní obvyklý formát herní sféry.
C:\fakepath\burza-05102023.jpg

Jak předpovědět růst na burze: Stačí sledovat trend

05.10.2023 Finanční a ekonomické zpravodajství nás každý den neúprosně zásobuje různými předpovědmi. Čím víc tyto předpovědi jsou fantastičtější, tím víc kliků na článek přinesou. Většina článků s předpovědi se ohání slavnými jmény. Pokud předpověď se vyplní, její autor je ověnčen nehynoucí mediální slávou, která mu umožní dělat ještě víc předpovědí. Pokud předpověď nevyjde, tak se většinou nic nestane, protože se na to hned zapomene.
img

Ruské válčení na Ukrajině výrazně platí i čeští řidiči, Česko totiž letos dováží nejvíce ruské ropy za posledních 13 let. Platí čeští řidiči vedle toho i extrémně nízké ceny pohonných hmot svých polských kolegů?

29.09.2023 Rusko a Saúdská Arábie v posledních měsících vydělávají miliardy dolarů navíc díky tomu, že výrazně omezují svoji těžbu ropy a až minimálně do prosince ji budou dále koordinovaně škrtit, vypočítává dnes list Wall Street Journal. Úspěšná sázka navíc podle zdrojů listu může obě země namlsat a svoji těžbu pak omezí ještě vydatněji. Což by samozřejmě dále zesílilo inflační tlaky ve světě, zejména na Západě.
C:\fakepath\fed-26092023.png

Proč trhy nevěří, že se Fedu podaří měkké přistání?

26.09.2023 Od začátku cyklu utahování měnové politiky Fedu trhy sázejí na otočku centrální banky. Zatím se jim jejich sázka nevyplatila, ale zásadní postoj trhu nezměnil. Trhy se stále domnívají, že Fed svou měnovou politiku nedotáhne do konce a bude muset kapitulovat a sazby velmi rychle snížit. Sazby se nesnížily, ale naděje na jejich snížení trhy pořád drží.
img

Česko dováží nejvíce ruské ropy od roku 2010. Ruská ropa z Dálného východu už je přitom dražší než ropa Brent, i když sankce měly vést k tomu, že bude naopak levnější

20.09.2023 Pohonné hmoty v Česku zrychlují tempo svého zdražování. Benzín v minulém týdnu poprvé od loňského listopadu překonal v celorepublikovém průměru psychologicky důležitou cenovku 40 korun za litr, nafta k tomu nemá daleko.
img

Ranní shrnutí (14.09.2023)

14.09.2023 Včerejší seance skončila na Wall Street mírnými zisky, přičemž ve druhé polovině probíhala silnější nabídka. Nasdaq si připsal 0,38 %, S&P 500 0,12 % a Dow Jones ztratil 0,2 %.
img

Pohonné hmoty výrazně zdražují, benzín už stojí přes 40 korun. Tandem Saúdů a Rusů totiž škrtí těžbu ropy tak vydatně, že hrozí její největší globální nedostatek minimálně od roku 2007

14.09.2023 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdnu citelně zrychlily tempo svého zdražování. Benzín včera poprvé od loňského listopadu překonal v celorepublikovém průměru psychologicky důležitou cenovku 40 korun za litr. Za uplynulý týden vzrostla jeho cena o 20 haléřů na 40,05 koruny za litr. Nafta ovšem zdražuje ještě mnohem výrazněji. Za poslední týden stoupla její cena o 70 haléřů na litr, na včerejších 38,88 koruny za litr, jak plyne z dnešních dat CCS. Nafta je tak nejdražší od loňského prosince, kdy se z ní ale ještě odváděla nižší spotřební daň. K letošnímu 1. srpnu se zvýšila spotřební daň z nafty o 1,50 koruny na litr, což včetně DPH činí 1,80 koruny na litr.
img

Investiční ředitelé BlackRock a Amundi nyní vyhlížejí recesi v USA

13.09.2023 „I přesto, že se konsensus mezi investory a analytiky letos výrazně posunul od recesního scénáře, investiční ředitelé Rick Reider a Vincent Mortier si myslí, že recese je naopak pravděpodobnější, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Euro a libra jsou pod tlakem a ubývá důvodů, proč by se měly vrátit na vzestupnou trajektorii

13.09.2023 Páteční zpráva CFTC poukázala na to, že dlouhodobí investoři jsou vůči dolaru býčí. Týdenní změna byla +3,6 mld. a čistá krátká dolarová pozice se snížila na -6,9 mld. Mezi hlavními světovými měnami se výprodeje zdržel pouze jen, zatímco všechny ostatní měny zaznamenaly týdenní změny ve prospěch dolaru.
img

Tandem Saúdů a Rusů škrtí těžbu ropy tak vydatně, že hrozí její největší globální nedostatek minimálně od roku 2007. I čeští motoristé se budou skládat Cristianu Ronaldovi na gáži a Rusům na zbraně i od Kima

12.09.2023 Světu hrozí největší nedostatek ropy minimálně od roku 2007, vyplývá z dat kartelu OPEC. Deficit může přesáhnout tři miliony barelů denně. Znamenal by, že by jednotlivé země musely v nebývalé míře čerpat ze svých ropných rezerv.
img

Vláda by měla daň z mimořádných zisků už ukončit, prospěje to pražské burze i celé české ekonomice

10.09.2023 Konsolidace veřejných financí dosud neodpovídá tomu, co vládní strany slibovaly před volbami či ještě loni. Když ještě připočteme, že slibovaly konsolidaci bez zvyšování daní, je to na pováženou hned dvakrát. Protože i přesto, že vláda v rozporu se sliby zvyšuje hned celou řadu daní, konsolidace nadále zaostává za tím, co slibovala. To je prostě suché konstatování faktů.
img

Chancer se potkává s Ripplem: Jak by mohly předpovědi ceny XRP prospět decentralizovanému sázení?

08.09.2023 Každý titulek týkající se nejžhavějších kryptoměn dokáže zčeřit vody kryptotrhu. Dvě konkrétní mince svými zprávami vyvolávají opravdu velké vlny. Chancer, decentralizovaná sázková platforma, která mění pravidla hry, je připravena způsobit revoluci v oblasti sázení. Token XRP společnosti Ripple, titán v prostoru kryptoměn, je v současné době pod drobnohledem médií, protože se potýká se záměrem americké Komise pro cenné papíry a burzy odvolat se proti klíčovému rozhodnutí, což z předpovědi ceny XRP dělá opravdu tipovací soutěž.
C:\fakepath\1693565347-48dd-01092023.jpg

Kdy praskne realitní bublina?! | Investiční Memento #48

01.09.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 48. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Sazka zvýšila čistý zisk o 9,2 procenta na 1,77 miliardy Kč

31.08.2023 Čistý zisk loterijní společnosti Sazka loni meziročně stoupl o 9,2 procenta na 1,77 miliardy korun. Tržby firmy vzrostly o 6,2 procenta na 11,6 miliardy korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě zveřejněné ve Sbírce listin.
C:\fakepath\burry-18082023.jpg

Bude znovu omluva, nebo se dočká Michael Burry velkého krachu?

18.08.2023 Michael Burryho předpovědi letošního roku získávají více mediální pozornosti než kdy dříve, ačkoliv se zatím nesplnily. Burry je známý jako skeptik a dvakrát ročně zkusí předpovědět finální krach. Jelikož je však sám investor, své slova podporuje konkrétními kroky. Nedávným nákupem prodejních opcí proti Invesco QQQ ETF a SPDR S&P 500 ETF Trust o objemu 1,62 miliardy dolarů (téměř 93 % volných prostředků Scion Asset Management) způsobil v létě rozruch na trhu.
C:\fakepath\1692355918-46j.jpg

Legenda vsadila all-in na propad US akcií! | Investiční Memento #46

18.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 46. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

🧐 Co nakoupil Warren Buffett za 2Q2023? Je to sázka na stavební sektor

15.08.2023 Velké americké fondy musí úřadům hlásit své nové investiční pozice a podrobnosti se obvykle zveřejňují 45. den po skončení čtvrtletí. Včera večer jsme se tedy také dozvěděli, jaké změny provedl Warren Buffett ve svém portfoliu v rámci Berkshire Hathaway. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na naše video.
img

Ropa dobývá vrcholy

01.08.2023 Rekordně vysoká poptávka a omezení nabídky ze strany Saúdské Arábie a Ruska vrátily trh s ropou do deficitu. Investoři očekávají, že Rijád prodlouží svůj závazek snížit produkci o 1 milion barelů denně na další měsíc, včetně září. Goldman Sachs předpovídá, že celosvětová spotřeba ropy v červenci vzrostla na rekordních 102,8 milionu barelů denně. Nižší čísla v Číně byla kompenzována silnými údaji ze Spojených států a Indie. V důsledku toho byl předchozí odhad banky zvýšen o 550 000 barelů denně.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Zahraniční investoři drželi v pololetí rekordní objem státních dluhopisů ČR

31.07.2023 Zahraniční investoři drželi ke konci pololetí rekordní objem českých státních dluhopisů, dosahoval 798,5 miliardy korun. Jejich podíl na všech vydaných státních dluhopisech činil 27,84 procenta, dlouhodobě je stabilní. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosahovalo v pololetí 2,87 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Největší objem českých dluhopisů dosud drželi zahraniční investoři ke konci března 2022, bylo to 785,9 miliardy korun
img

Evropu čeká velmi obtížné desetiletí, kvůli drahým energiím a invazi čínských elektromobilů, varují experti. Motor evropské ekonomiky, Německo, se zadrhává, výrazně tam sílí Alternativa pro Německo

30.07.2023 Evropu čeká velmi složitých deset let, kdy se její ekonomika bude muset utkat s povážlivou ztrátou konkurenceschopnosti. Starý kontinent totiž ve světě stále povážlivěji zaostává, zejména za USA, a kombinace drahých energií a přílivu čínských elektromobilů situaci může dále výrazně zhoršují. Varují tak experti, které cituje agentura Bloomberg.
img

Akcie: Horečka umělé inteligence žene trh do nových extrémů

25.07.2023 Zdaleka nejpřekvapivější událostí letošního roku je nástup pokročilých systémů umělé inteligence, jako je GPT-4 od společnosti OpenAI, který vše převrátil naruby. Rally vyvolaná umělou inteligencí vyhnala americký akciový trh do nových extrémů a o přínosech a rizicích této nové technologie se vedou vášnivé diskuse. Umělá inteligence se také stane závodem ve zbrojení mezi USA a Čínou.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
img

West Fraser: Ideální sázka na dřevozpracující sektor?

03.07.2023 Červnový akciový fokus byl věnován společnosti West Fraser Timber. West Fraser je kanadská společnost zabývající se zpracováváním dřeva na produkty, které se využívají zejména ve stavebnictví. Jaké vyhlídky čeká dřevozpracující a stavební sektor nebo jaká je, dle našeho názoru, valuace společnosti se dozvíte již nyní ve videu a v doprovodném ebooku.
C:\fakepath\kostolany_Fxstreet.jpg

Legenda André Kostolany – shortování jako forma umění

20.06.2023 Pokud máte s blížícím se létem chuť či potřebu zvolnit, ale nechcete se příliš vzdalovat prostředí finančních trhů, máme pro vás ideální řešení. Je jím naše série článků o investorech a traderech, jejichž vzestupy a pády jim vysloužily pozici legend. Začínáme už dnes s André Kostolanym a přejeme příjemné čtení!
img

Automotive a sázka na “nejistotu”

12.06.2023 Průmyslová výroba v posledních měsících začala klopýtat a jediným světlým bodem zůstává produkce automobilů. Meziroční dynamika zvolnila z necelých 3 % na 1,2 %, což by samo o sobě asi nevypadlo nijak špatně. Problém je v tom, že ji zásadním způsobem pomohl právě sektor automotive, který meziročně rostl po sezónním očištění o 30 %. Kromě automotivu, farmaceutické produkce a výroby elektrických zařízení všechna ostatní klíčová odvětví včetně strojírenství meziročně klesala.
img

Liquidity Staking – nová funkce mezi věrnostními programy s TFS tokenem

05.05.2023 V loňském roce spustila platforma Fairspin dva související věrnostní programy: Play To Earn a Hold To Earn. V rámci prvního je možné získat TFS tokeny jako rakeback; pomocí druhého je možné díky držení bez rizika navýšit.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Rozhodnutí ČNB neměnit úrokové sazby není podle analytiků překvapivé

03.05.2023 Dnešní rozhodnutí bankovní rady České národní banky (ČNB) o ponechání základní úrokové sazby na sedmi procentech podle analytiků není překvapivé, a to i přes zvýšená proinflační rizika, na něž ukazuje vývoj ekonomiky. Analytici ale očekávají, že se tato rizika projeví pomalejším snižováním sazeb v závěru roku, než dosud trh předpokládal.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Zahraniční investoři drží rekordní objem českých státních dluhopisů

28.04.2023 Zahraniční investoři drželi ke konci prvního čtvrtletí rekordní objem českých státních dluhopisů, dosahoval 785,9 miliardy korun. Jejich podíl na všech vydaných českých dluhopisech činil 27,97 procenta, od konce roku 2022 se zvýšil o 1,22 procentního bodu. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosahuje 2,8 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

31.03.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít. V tomto seznamu najdete to, co investoři považují za 12 nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti, včetně:
C:\fakepath\1680005647-anagram0-28032023.jpg

Více obchodů, nebo větší objem?

28.03.2023 Během svého obchodního vývoje většina traderů řeší otázku frekvence svých obchodů a jejich objem. Toto téma si proto v dnešním článku více rozebereme.
img

Bitcoin „vstává z popela“. Prožívá svůj nejlepší týden za poslední více než dva roky, protože americká centrální banka musí opět „pumpovat dolary“, aby nepokrachovaly další banky

17.03.2023 Bitcoin „vstává z popela“. Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa dnes překonala psychologickou hranici 27 tisíc dolarů. Poprvé od poloviny loňského června. Navíc má našlápnuto mít vůbec nejúspěšnější týden za poslední více než dva roky. Jeho zhodnocení od pondělí tohoto týdne činí zhruba 25 procent.
img

Lekce od profesora Tinbergena

14.03.2023 Nyní už je celkem zřejmé, že ti, kteří sledovali rychlý růst měnově-politických sazeb v posledních měsících a kvartálech s jistým mrazením v zádech či očekáváním, že "někde něco praskne", se dočkali. Překotný posun celé výnosové křivky směrem vzhůru, si vyžádal oběti v podobě dvou padlých bank. Zemětřesení je přitom cítit nejen v americkém bankovním sektoru, ale například i v Evropě či Japonsku, kde se bankovní tituly ocitají pod výprodejním tlakem.
C:\fakepath\Michael-Burry-02032023.jpg

Michael Burry koupil balík akcií Alibaby, drží ho stále?

02.03.2023 Investorskou legendu Michael Burryho není třeba dlouze představovat. Kdo ho ještě nezná, může shlédnout dokukomedii Sázka na nejistotu (The Big Short) z roku 2015, který se inspiruje zatím nejznámější akcí tohoto investora. Burry patří k velmi netypickým investorům už jen z toho důvodu, že je specialista v neurologii. Investice vnímal jako vedlejší zábavu při práci. Avšak z tohoto náročného koníčka se stal hlavní zdroj jeho obživy. A Burry překonal mnoho profesionálů v oboru.
img

XRP, ADA a MATIC. Která kryptoměna je nejlepší sázka na příští býčí trh?

22.02.2023 Býčí trh by mohl být velmi blízko vzhledem k nedávnému rozmachu na kryptotrhu a investoři již nepochybně začínají krypto aktiva hromadit. XRP, Cardano (ADA) a Polygon (MATIC) jsou nepochybně jedny z nejlepších tipů pro investory, avšak které z těchto mincí jsou na býčí trh nejlepší?
img

Adidas míří do ztráty, poprvé za více než 30 let. Rasistické výroky rappera Kanye Westa činí neprodejným zboží firmy za skoro 30 miliard korun, které firma možná jen tak spálí

12.02.2023 Akcie německého Adidasu, ikonického výrobce sportovních potřeb, se závěrem týdne dramaticky propadly poté, co firma varovala, že má ve skladech neprodejné zboží za 1,2 miliardy eur, neboli zhruba 28,5 miliardy korun. Jedná se o zboží, které sportovní gigant vyrobil pod značkou Yeezy v rámci marketingové spolupráce s americkým rapperem Ye, dříve známým jako Kanye West.
img

Analytický průzkum Fidelity International pro rok 2023: Světlo na konci tunelu

08.02.2023 Shrnutí: Správní rady společností mají plné ruce práce s hašením největších požárů, ale pozoruhodným zjištěním průzkumu analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2023 je, že více než polovina z nich očekává u jimi sledovaných společností během tohoto roku obrat v hospodářském cyklu směrem k růstu.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Zahraniční investoři drží 26,75 procenta českých státních dluhopisů

31.01.2023 Zahraniční investoři drží 26,75 procenta českých státních dluhopisů. Proti konci roku 2021 se tento podíl zvýšil o 0,22 procentního bodu, je ale nižší než po většinu loňského roku. V absolutním vyjádření drží zahraniční investoři české dluhopisy za 698,3 miliardy korun. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů je 2,6 bilionu korun. Vyplývá to z údajů ke konci prosince, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
img

Lidé vsadili na volby prezidenta rekordní částku, přes půl miliardy korun

30.01.2023 Lidé vsadili na výsledek letošních prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí volby hlavy státu v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na pozdějšího vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO). Bývalý premiér ve čtvrtek na twitteru vyzýval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu. Sázky na něj ale po jeho prohře propadly a lidé, kteří na jeho zvolení vsadili, přišli o peníze.
img

Armageddon nečekejme, na investování je brzy

10.01.2023 Výkon světové ekonomiky v roce 2022 podle všeho poprvé v historii překonal psychologickou hranici 100 bilionů dolarů (odpovídá zhruba 2270 bilionům korun). V letošním roce jí ale hrozí recese.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Allwyn vstupuje na americký trh, převezme loterijní firmu Camelot LS Group

22.12.2022 Nadnárodní loterijní společnost Allwyn AG, která patří do skupiny KKCG českého podnikatele Karla Komárka, vstupuje na americký trh. S kanadským penzijním fondem Ontario Teachers' Pension Plan se dohodla, že od něj převezme firmu Camelot LS Group, která provozuje loterii v americkém státě Illinois.
img

Colt: (Koupit, 12m cíl 652 CZK): Růstový příběh, sázka na organický i M&A růst

16.12.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Colt CZ Group SE vydáváme novou cílovou cenu ve výši 652 CZK. Ve srovnání se současnou tržní cenou to znamená možný růstový potenciál +17,5 %. Tomu odpovídá doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Předchozí cílová cena byla 645 CZK.
img

Boeing získal od United Airlines největší objednávku na letadla 787

13.12.2022 Americké aerolinky United Airlines si objednaly od společnosti Boeing 100 letadel 787 Dreamliner a dalších 100 letadel 737 MAX. Pro Boeing je to největší objednávka strojů Dreamliner a pro United největší objednávka velkých letadel s dvěma uličkami. Aerolinky to oznámily v dnešní tiskové zprávě. Katalogová hodnota celé objednávky podle agentury Reuters činí asi 43 miliard USD (991,4 miliardy Kč). Konečná cena se může lišit, protože výrobci letadel poskytují u větších objednávek výrazné slevy.
img

Data krotí optimismus, Amerika po ISM obrací dolů

01.12.2022 Evropské akcie začínaly opatrně i po vysoce pozitivní inspiraci ve včerejším obchodování na Wall Street. Poté začaly postupně své zisky navyšovat, přičemž pozitivním faktorem bylo především poslední vystoupení šéfa Fedu a sázka na příznivější výhled měnové politiky.
C:\fakepath\buffett-21112022.png

Buffettova sázka na polovodiče

21.11.2022 Warren Buffett je žijící legendou investičního světa. Jeho fanoušci každé čtvrtletí netrpělivě očekávají zveřejnění pohybu v Berkshire Hathaway. I když Buffett již neprovádí všechny nákupy a prodeje sám a menší pozice svěřuje svým pomocníkům, na rozhodování o větších investicích má stále rozhodující vliv. Největší investici za třetí čtvrtletí byl nákup 60 milionů akcií Taiwan Semiconductor.
img

Firma Allwyn uzavřela akvizici společnosti provozovatele britské loterie Camelot

21.11.2022 Společnost Allwyn Entertainment ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka uzavřela akvizici společnosti Camelot, která vlastní licenci na provoz prestižní britské Národní loterie. ČTK o tom informovala KKCG. Majitelem Camelotu byl doposud kanadský penzijní fond Ontario Teachers' Pension Plan.
img

Rozbřesk: Trochu předčasná sázka na eurodolar

14.11.2022 Kurz eurodolaru vystřelil v závěru minulého obchodního týdne o tři figury výše, přičemž tento pohyb kopíroval úlevu na akciových i dluhopisových trzích. Tu přitom spustily dvě na sobě nezávislé události: jednak zpomalení americké inflace a jednak odchod ruských vojsk ze strategického jiho-ukrajinského města Cherson, které Ukrajina chtěla dobýt zpět a stabilizovat frontovou linii před nastávající zimou. Má tak díky hypotetickému zklidnění rusko-ukrajinské fronty euro zaděláno na trvalejší zisky, resp. bere překvapivě nižší říjnová americká inflace dolaru vítr z plachet?
img

Forex: Trochu předčasná sázka na eurodolar

14.11.2022 Kurz eurodolaru vystřelil v závěru minulého obchodního týdne o tři figury výše, přičemž tento pohyb kopíroval úlevu na akciových i dluhopisových trzích. Tu přitom spustily dvě na sobě nezávislé události: jednak zpomalení americké inflace a jednak odchod ruských vojsk ze strategického jiho-ukrajinského města Cherson, které Ukrajina chtěla dobýt zpět a stabilizovat frontovou linii před nastávající zimou.
C:\fakepath\akcie-08112022-uvod.png

Je Alibaba největší Mungerovou chybou?

08.11.2022 Blízký přítel a spolupracovník Warrena Buffetta je sám o sobě investiční legendou. Jako správný investor orientující se na podhodnocené společnosti Charlie Munger nestaví obrovská portfolia, ale zaměřuje se jen na několik hodnot. Jeho současné portfolio jich obsahuje pouze pět: Bank of America, Wells Fargo, Alibaba, U.S. Bancorp a již velmi malou hodnotu POSCO - mimochodem této akcie se z velké části zbavil v třetím letošním čtvrtletí. Jeho obrovskou investicí měla být sázka na akcie Alibaby. Nestalo se tak. Munger polovinu své pozice uzavřel, ale úplně nekapituloval - ještě mu 300 000 kusů zbývá.
img

Firma Allwyn jedná o převzetí britských operací firmy Camelot

31.10.2022 Společnost Allwyn Entertainment ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, která nedávno v Británii získala desetiletou licenci na provoz prestižní Národní loterie, jedná o koupi britských operací společnosti Camelot. Ta vlastní licenci na provoz loterie v současnosti. Oznámily to společnosti v dnešním prohlášení. Server Sky News s odvoláním na informované zdroje napsal, že dohoda by mohla být uzavřena v nadcházejících týdnech a hodnota transakce by měla činit 100 milionů liber (2,9 miliardy Kč).
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Zahraniční investoři drží 28,1 procenta českých státních dluhopisů

31.10.2022 Zahraniční investoři drží 28,1 procenta českých státních dluhopisů. Od konce loňského roku se tento podíl zvýšil o 1,6 procentního bodu. V absolutním vyjádření drží zahraniční investoři české dluhopisy za 741,2 miliardy korun, což je nejvyšší objem za pět let. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů je 2,63 bilionu korun. Vyplývá to z údajů ke konci září, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
img

Ženy v investování dohánějí muže

21.10.2022 S rostoucí inflací si stále více Čechů začíná uvědomovat, že běžný účet již není nejlepší místo pro jejich úspory, které zde ztrácejí na své hodnotě. Současná situace na trzích a v ekonomice tak nutí lidi více přemýšlet, jak se svými investičními prostředky naložit a pokusit se alespoň vykompenzovat současnou dvojcifernou inflaci. Platí to samozřejmě i pro ženy, o kterých se tradičně říká, že investují spíše nerady a když už, jsou výrazně opatrnější. Je to stále pravda nebo spíš jen přežitý stereotyp?
img

Skončí válka na Ukrajině ještě před 16. říjnem? Na Putina zřejmě tlačí čínský prezident, který má před sebou životní událost, a napomoci by mohl i Kissinger

25.09.2022 Válka na Ukrajině by mohla skončit letos před 16. říjnem. Vyplývá to z rozhovoru Deutsche Welle s ruským ekonomem Andrejem Illarionovem, poradcem ruského prezidenta Vladimira Putina z let 2000 až 2005. Podle Illarionova Putin v posledních dnech znatelně změnil svoji dosavadní strategii. Zatímco ještě donedávna se zdálo, že na Ukrajině upřednostní dlouhou opotřebovávací válku, nyní náhle velmi pospíchá, vyhlašuje v zabraných ukrajinských regionech referenda, částečně mobilizuje a chřestí jadernými zbraněmi.
img

Forex: Putin vyhlásil částečnou mobilizaci

21.09.2022 Relativně klidný včerejší obchodní den začal pěkně zostra, když nejprve byla v Německu zveřejněna výrobní inflace, která vyskočila na neuvěřitelných 45,8 % meziročně (resp. 7,9 % meziměsíčně). Německá inflace tak bude ve 4. čtvrtletí dvouciferná, o tom není pochyb, stejně jako o odhodlání centrálních bank na Západě bojovat s inflací. Včera dopoledne totiž švédská Riksbank zvedla neočekávaně oficiální úrokové sazby z 0,75 % na 1,75 %. Zdůvodnění bylo přitom prosté a jednoduché - inflace je příliš vysoká a eroduje kupní sílu obyvatelstva.
img

Rozbřesk: Jay chce být jako Paul, aneb čeká nás návrat do osmdesátek?

21.09.2022 Měl to být týden zcela ve stínu dnešního zasedání Fedu. Nicméně již včerejší překvapivé rozhodnutí švédské centrální banky zvýšit sazby o 100 bazických bodů upozornilo na to, že to nebude jen Fed, ale celá plejáda měnových autorit Západu, která tento týden vytasí jestřábí drápy proti inflaci. Připomeňme, že ve čtvrtek rovněž zasedá nejen vedení Bank of England, ale i švýcarská a norská centrální banka. Ve všech třech případech se očekává zvýšení hlavních úrokových sazeb o 50 - 75 bazických bodů, ale pokud ve čtvrtek padne další stovka, tak už to takové překvapení nebude.
C:\fakepath\soros-19092022.jpg

Jak George Soros před 30 lety vydělal na libře miliardu

19.09.2022 Přesně před 30 lety došlo k historické události na forexu a tímto článkem si tuto významnou událost podrobně popíšeme. Připomeneme si tak výročí důležité události, kdy britská centrální banka neubránila svoji měnu před spekulativním útokem vedeným finančníkem Georgem Sorosem.
img

BrikkApp: Více než 53 % žen aktivně neinvestuje, investice více zvažují a upřednostňují fondy

13.09.2022 Pokud jde o ženy a investování, je jednou z hlavních výzev odstranění rozdílů v investování mezi muži a ženami, o čemž se příliš nemluví, a přesto je třeba to změnit. Ženám nejsou čísla cizí, protože převážná většina z nich spravuje měsíční rozpočet domácnosti. A přesto, pokud jde o investování na finančních trzích, mají tendenci zaostávat za muži. Jasně to ukazuje průzkum digitální investiční platformy.
img

PPF se zavázala investovat do Komárkovy Allwyn až 6,5 miliardy korun

29.08.2022 Investiční skupina PPF se zavázala investovat až 260 milionů dolarů, tedy 6,5 miliardy korun, do akcií loterijní firmy Allwyn, která patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka. Při transakci by koupila 26 milionů akcií společnosti Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka Entertainment. Pokud by PPF nakoupila maximální počet akcií v rámci svého příslibu, měla by v Allwynu podíl zhruba pět procent. Firmy to dnes uvedly v tiskové zprávě.
C:\fakepath\PT-proti-proudu-clanek-FXstreet-230820227.jpg

Shortujeme akcie - kdy se cesta proti proudu vyplácí

23.08.2022 Shorting je jednou z obchodních technik, která svou podstatou budí rozporuplné reakce u veřejnosti, avšak která má obrovský ziskový potenciál. Pojďte se s námi podívat na 3 nejznámější investory v historii, kteří si díky shortování přišli na mnohdy pohádkové bohatství a zároveň do základů otřásli světem financí.
img

Co vlastně Bitcoin je? Podívejme se na to od úplného začátku

10.08.2022 Bitcoin, spuštěn v roce 2009, je první kryptoměnou typu peer-to-peer na světě. Běží na decentralizované, propojené účetní knize, která nepotřebuje žádnou banku.
img

Čistý zisk Sazky loni stoupl o 30,5 procenta na 1,62 miliardy korun

03.08.2022 Čistý zisk loterijní společnosti Sazka loni meziročně stoupl o 30,5 procenta na 1,62 miliardy korun. Výnosy společnosti pod novým vedením Aleše Veselého, který před rokem v lednu nahradil ve funkci generálního ředitele Roberta Chvátala, vzrostly o 24,4 procenta na 10,9 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy zveřejněné ve Sbírce listin.
img

Rozbřesk: Akcie oslavují technickou stagflaci, výnosové křivky invertují

02.08.2022 Zatímco akciové trhy podpořeny kvartálními zisky zakončily červenec ve velmi dobrém rozmaru, tak ladění zpráv z makroekonomické oblasti zůstává poměrně ponuré. Amerika se ocitla v technické recesi, Německo stagnuje a rovněž zprávy z Číny jsou mizerné. Zároveň s tím však inflační data nejsou rovněž povzbudivá.
img

Rozbřesk: Akcie oslavují technickou stagflaci, výnosové křivky invertují

01.08.2022 Zatímco akciové trhy podpořeny kvartálními zisky zakončily červenec ve velmi dobrém rozmaru, tak ladění zpráv z makroekonomické oblasti zůstává poměrně ponuré. Amerika se ocitla v technické recesi, Německo stagnuje a rovněž zprávy z Číny jsou mizerné. Zároveň s tím však inflační data nejsou rovněž povzbudivá.
img

Daň z mimořádných zisků veřejné finance neozdraví. Tato orbánovská akorát ODS připraví o voliče a nahraje Babišovi

01.08.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a na hledání úspor. Sází na to, že podstatnou část dluhu za něj splatí občané vysokou inflací a znehodnocením měny. A není to sázka nerealistická.
img

Proč vláda vzdala hledání úspor v rozpočtu? Sází na to, že dluh za ní splatí občané v podobě vysoké inflace – a není to sázka nerealistická

30.07.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a současně na hledání úspor. Za prvních šest měsíců letošního roku je schodek státního rozpočtu sice meziročně nižší o zhruba 82 miliard korun. Jenže za poklesem schodku je prakticky výhradně vyšší daňový výběr. Na daních totiž má státní rozpočet za první letošní půlrok meziročně hned o přibližně 74 miliard korun více.
img

FED může poslat cenu zlata na nejnižší hodnotu za více než dva roky

25.07.2022 Tento týden proběhne velmi sledované jednání americké centrální banky, jehož hlavním výstupem bude další postup a strategie v boji proti stále rostoucí inflaci. Ta v červnu meziročně vzrostla z květnových 8,6 % na 9,1 % a dosáhla tak nejvyšší úrovně za posledních 40 let.
img

Forex: Koruna ubrala zisky

18.07.2022 V pátek koruna sice měla tendenci lehce oslabovat, nicméně poměrně rychle se vrátila pod hranici EUR/CZK 24,50. Stále platí, že prostor pro ztráty koruny je omezen intervencemi ČNB. Z tohoto pohledu relevantní jsou rozhovory se dvěma členy bankovní rady, Tomášem Holubem a Oldřichem Dědkem. Úplně zásadní novinky nezazněly, neboť postoje obou dvou jsou dlouhodobě známy (první zmíněný je pro přísnější měnovou politiku, druhý pro růst sazeb nehlasuje) a oba pánové jsou v nich konzistentní a zřejmě budou i na dalších zasedáních.
img

Rozbřesk: Nabitý čtvrtek: ECB, japonská centrální banka a restart (?) Nordstreamu

18.07.2022 Americké maloobchodní tržby a lepší výsledky podnikatelské nálady newyorského Fedu sice v pátek pomohly trhům zlepšit náladu, na druhou stranu však zapůsobila čísla z Číny. HDP ve druhém čtvrtletí, které bylo poznamenáno mimo jiné na čínské poměry i slušnou vlnou COVIDu (která si vzhledem k politice nulového COVIDu vyžádala i ekonomické oběti), zklamalo. S razantním oživením se, zdá se, navíc úplně nedá počítat. Chmury tak opět hezky ilustroval vývoj cen mědi, která se v pátek obchodovala i pod 7000 USD/t (tříměsíční LME kontrakt), tedy nejníže od listopadu 2020.
img

Jen hraje proti Bank of Japan

04.07.2022 Uplynula tři desetiletí a příběh George Sorose, který vydělal miliardu dolarů na sázce, že Bank of England odmítne udržovat pevný kurz libry, pronásleduje moderní obchodníky. Vážně očekávají, že vydělají peníze na neochotě Bank of Japan udržet kontrolu nad výnosovou křivkou. Pokud k tomu dojde, páru USDJPY hrozí, že se propadne do propasti, jako libra v roce 1992. Ale sázka může být úspěšná! Není to tak dávno, v roce 2015, Švýcarská národní banka obohatila medvědy EUR/CHF tím, že odmítla podporovat úroveň 1,2. Proč nejít podobnou cestou pro BoJ?
img

Akcie firem jako ČEZ nebo MOL podle expertů ochrání úspory před inflací. Akcie ČEZ by měly podle některých z nich stoupnout o 40 % během následujících 12 měsíců

06.06.2022 Akcie firem z energetického odvětví patří historicky k těm aktivům, která porážejí i rapidní inflaci. Kromě právě energetických titulů budeme těžko hledat akciové tituly jakéhokoli jiného odvětví, které by v uplynulé zhruba stovce let tak spolehlivě zdolávaly právě i poměrně výraznou inflaci. Spolehlivější už je pak investice jen přímo do surovin či energií, třeba prostřednictvím termínových kontraktů na ropu či plyn. Zůstaneme-li však u akcií jako takových, těžko najdeme spolehlivější pojistku proti inflaci, než jsou právě ty energetické.
img

Benzín za dva týdny zdražil o dvě koruny na litr, řidiči středeční snížení spotřební daně o 1,50 Kč na litr nepocítí. Z hlediska Fialovy vlády přichází v nevhodnou dobu, neboť ropa citelně zdražuje

30.05.2022 Cena ropy Brent dnes poprvé po více než dvou měsících překročila úroveň 120 dolarů za barel. Na vysokých úrovních jsou také ceny paliv, jež se velkoobchodně prodávají na burze v Rotterdamu. Znamená to, že pohonné hmoty v Česku v příštích dnech a týdnech podraží.
img

Výsledky transformovaných penzijních fondů za rok 2021: Sázka na jistotu přináší reálnou ztrátu

25.05.2022 Klienti penzijních společností, kteří si spoří v transformovaných penzijních fondech a sázejí tak na garantovanou jistotu nezáporného zhodnocení, dlouhodobě reálně prodělávají bezmála desítky procent. Vyplývá to z aktuální analýzy výsledků zhodnocení transformovaných fondů za minulý rok připravené společností Freedom Financial Services. U klientů, kteří mají deset a více let před důchodem, stojí za zvážení, zda se na penzi nezajistit i jinak.
Související klíčová slova: Střední Evropa | LIBOR | Mzda | Společnost Synot Invest | Odhad vývoje ekonomiky | FCF | Silný růst v reklamě | BCPP | Realitní trh | London Breakout | Finanční ústav | POSCO | Cena platiny | Prostor k růstu | Apple Vision Pro | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | ČSA | Výnosy dluhopisů | Ziskový potenciál | Automotodrom | Ontario Teachers | Celkový zisk | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Návratnost | Debata prezidentských kandidátů | Pád libry | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | Války | Lithium | Sandbox | Vývoj | IGLN.UK | China Merchants Bank | Sell in May and go away | Dana Drábová | Jakub Seidler | Češi | Allwyn | TD Securities | Australská centrální banka | Zasedání bankovní rady | Allianz | Rizika investice do Uniswapu | Poskytovatelé signálů | Hlavní trendy | LHA | Podíl bitcoinů | Radim Dohnal | Důvody k nákupu | Skupina Colt | Hypomonitor | Investiční rizika | John Hardy | Veřejné emise akcií | Belviport Trading | TV Nova | Hospodaření firmy | Obrovský výprodej | DPH | Kdo si půjčuje - emitent | Profit Taking | EUR | Jak vypadají britské libry | Nákladové tlaky | Přijmout euro | Velké finanční krize | Úvěrový trh | Sazka Entertainment | Investiční firma | Objemy ropy | Nedostatek čipů | Kalifornie | Hospodářská zvířata | Valeant Pharmaceuticals | Dodávky amerického Boeingu | Objemy kapitálu | Společnost GasNet | Úspěšný obchodník | Garanční systém | JP Morgan Chase | Behaviorální | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | XOM | Výkyvy | Swissquote Bank | Moravský Peněžní Ústav | Itálie | Čistý zisk Sazka Group | Analytici Bank of America | Michal Stupavský, CFA | Okénko finančního trhu | Stoxx | Co je Polygon? | Take Profit | Africký mor prasat | PEPP | Vývoj ceny zlata | Investiční ředitelé | Zisk Sazka Group | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Motor ekonomiky | Finanční aktiva | Společnost Avast | Trading Places | Očekávání | Korelace | Těžař bitcoiny | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Možnosti obchodování | Historické události | Zhodnocení japonských akcií | GlaxoSmithKline | Evropské centrální banky | Vstup Allwynu na burzu | Co je Uniswap? | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Biliony USD | Signet Bank | Volatilní | Swiss Life | L.F. Investment | Průkopník day tradingu | EUR USD | Diverzifikace | Obchodování na Energetické burze | Výpadek příjmů | Novo | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | EUR/JPY | Index eura | Alternativní investice | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Filantrop | Coca-Cola | Veřejné finance | Košík | EURJPY | ForexNation | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Evropské volby | FAA | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Ruský plyn | Evropská komise | Skupina Creditas | Pro investory | Souhrnný indikátor | Kakao - Vývoj ceny | Rozdělení ČEZ | Rizika investování do Bitcoinu | Philip Morris ČR | iShares | Crypto | Swiss | Czech Media Invest | Investice | Miliardář George Soros | Uranové akcie | Britská centrální banka | DXY | Loterijní společnosti | Spotřebitelské úvěry | Stravenkové firmy | MACD | Potenciál | TPCA | Nové technologie | Support | Investice do Cardana | Patrik Klempár | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Grafy | Akvizice | Finanční stabilita | Majitel firmy | Společnost Seznam.cz | Česká měna dnes | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Poker | Škoda Auto | Snížit riziko | Ifo | Finanční nástroj | Japonské akcie | Nákupní centra | Programátor | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Režim forexových intervencí | Fond Quantum Fund | Prognózy | Britská libra | Chování | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Intervence | NYSE | Zkušení obchodníci | Růst mezd | Ceny kakaa | Náklady na financování | E.ON | AltSignals (ASI) | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Standard Chartered | ETL Group | Předpovědi cen | Trendy na trhu | Experti | Produkce energie | Hypoteční bublina | Velká změna | Podíl Evropy | Rekord | Ministr dopravy | Wood&Company | Největší akciové burzy světa | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Jak vypočítat marži | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Bitcoiny | Průměrný výnos | Mimořádné daně | Koruna dnes | Návrh zákona | Stop-Loss | Čistý zisk Sazky | Evropské měny | Nákupy aktiv | Creditas | Co je AltSignals? | Telenor Hungary | Přímé zahraniční investice | Meziroční inflace ve Velké Británii | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Telenor | Obchodní seance | ČMZRB | Český statistický úřad | Impuls | Americká společnost | Accor | EUR/USD | Ryanair Holdings (RYA) | Binance Coin | General Electric | Tradiční měny | Zdanění bank | Restriktivní politika | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Von der Leyenová | JPMorgan Asset Management | Bloomberg Markets | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Důkladná analýza | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Strach | Český průmysl | Cena bitcoinu | Hodnotový investor | Současná cena | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | Důvěra v ekonomiku | Indexové fondy | Konkurenti | Jan Souček | Řetězec Makro | Price Action | Borealis | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Obchodování na zámořských trzích | Temelín | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | Blockchainová sázka | Aktuální vývoj | Splasknutí hypoteční bubliny | Benchmark | Cena pšenice | Quants | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Množství peněz | Fortuna | Brent | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | P/S | DeFi | Odvody | Nová prognóza ČNB | Jestřábi z Fedu | Pojišťovací skupiny | Investiční příležitost | Online sázení | Sázka na pokles ceny | RBC Capital | Rostoucí ceny plynu | Soudní dvůr EU | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Cohn Robbins Holdings | Trh s dluhopisy | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Jak nejlépe investovat | Delta | Colorado | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | Purple Trading David Varga | CEO Goldman Sachs | Vývoj na trzích | Petrus | SMA | Vzdělávání | Měnové riziko | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Firma KKCG | Znehodnocování měn | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Cena emisních povolenek | Reddit | Zkrocení inflace | Sázka na riziková aktiva | Šéfové | Dlouhodobé investice | VaR | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Investiční strategie | Německý akciový index DAX | Jesse Livermore | Investiční ředitel PPF | ARK Fintech Innovation | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Fitch | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Kontrariánství | Úrokový diferenciál | Commodities | ČD-Telematika | Dluhopisy | Věštec z Omahy | Charles Hoskinson | Zlataky.cz | Kontrakty | Belviport Trading Limited | Budoucí trendy | ETFS Natural Gas | Forex market | Propad cen | Akciové investování | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Analytický tým FXstreet.cz | Sázka proti polovodičům | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Platební neschopnosti | Witkowitz | Palladium - Vývoj ceny palladia | 4GLD.DE | Contract for Difference | Co je Cardano? | Posilování koruny | JPY | Styl obchodování | H&M | GP Alliance | Metaverse | SOTIO | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | Většinový podíl | Freedom Finance Europe | LottoItalia | Casino | Jiřina Lužová | Posilování dolaru | IT skupina | Svaz průmyslu | Německá společnost | Ceny sóji | FTT | ÚOHS | Stabilita sazeb | Obchodujeme | Kanye West | Znehodnocení | Nexen | Krátká pozice | Eurohold | Peníze | Globtrex.com | Pokles kurzu | Pandemie COVID-19 | Newmont | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Kabinet | Kryptoměnové ETF | FTX | Jannis Samaras | Historický milník | Rizika | Internetové obchodování | SOLEK | Společnost Kofola | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Presale Metacade | Elektronická evidence tržeb | Analytika | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Obchodníci | Rozhodování | Evernym | Velký kapitál | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Nova Broadcasting Group | Služby | Obchodovat na burze | Velké problémy | Technologie blockchainu | Pokles ceny ropy | Ekonomické údaje | Konsensus | Bezpečné přístavy | Online kasina | ALUMINIUM | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Běžný účet platební bilance | Tuzemská ekonomika | Sociální sítě | Strategie Trend Swing | Jak vydělat na poklesu | Palladium | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Korunový trh | Představitelé ECB | U.S. Global Investors | Nejznámější kryptoměna | Události v ČR | Ropa WTI | Stanley Druckenmiller | Výsledek hospodaření | David Varga | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Ekonomické dopady pandemie | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Investiční a obchodní styl | Růst akciových trhů | Pojišťovací společnost | Developeři | Brexit | Společnost NJJ | Kurz eura k dolaru | Dolar dnes | Měnová krize | Ekologové | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | USD/EUR | Krypto trh | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Spouštěč krize | Investování a obchodování na komoditním trhu | Akciový výhled | Discord | Věčný pesimista | Robinhood | Hello Bank | Hyundai | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Citroën | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Bond | Broker | Magnát | Kč/USD | Objem vládních stimulů | David Solomon | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Upravený zisk | Nákup plynu | Technická analýza | Česká kina | ProfitLevel | Posílení koruny | Velikost pozic | AEX | Velká krize | Česká pošta | Prodávat akcie | Export | Banka Goldman Sachs | Odškodné | Total | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Macquarie | Plány | CFD na komodity | Na burze | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Investiční analytik | Výstavba gigafactory | Resistence | Finanční instituce | Zastavení poklesu | Komárek | Kapitálové strategie | Technologický vývoj | Vývoj ceny zemního plynu | Gilead | CD Projekt | EPPE | Výroční zprávy | Zemědělský svaz | Ruská společnost | Strategie pro obchodování s komoditami | Společnost innogy | Škoda JS | CATTLE | Energetická společnost | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Komise pro cenné papíry (SEC) | Too Big to Fail | Sodexo | Maďarsko | InterGen | Šok | Podílový fond | EMH | Měnové války | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | Petrus Advisers | ProSiebenSat.1 | Dopady epidemie | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Billions | Klimatické změny | Peníze nikdy nespí | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa (LHA) | Regulace | OXY.US | Kofola | Konopí | Čekající příkazy | Garance | Michael Burry | Bridgewater | Obrovské zisky | Noviny | Spekulovat | Nord Stream 2 | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Dividendový výnos | Hertz | BHP Billiton (BHP.US) | Swapy | Nastavení úrokových sazeb | Česká zbrojovka | Cenné kovy | Bitcoin beyond the bubble | ING Jakub Seidler | Využití dlouhodobých trendů | CashFlow | Ruský prezident | Wienerberger | Pověst | The Economist | NATO | Ceny iShares Semiconductor ETF | Emirates | Velké firmy | Středoevropské měny | Budějovický Budvar | Burzovní průvodce | UniCredit Bank | Komoditní sektor | Roční růst | Výnosy českých státních dluhopisů | Skupina KKCG | PPF Telecom Group | Radovan Vítek | iShares Physical Gold | Separatisté | Výsledky společnosti | Igor Kim | Úroková sazba | Rostoucí ceny energií | Rekordní nárůst | Index agentury Bloomberg | Burzovní trh | P.A. | Patria Online | Avast | Devizové rezervy České národní banky | Instagram | Kapitálový trh | Dovoz | Unie | Reálný účet | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Obrovský potenciál | Next Finance | Investovaná částka | Automobilka Tesla | Velikost fondu | Rohlik Group | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Dovednosti | InterContinental | Výzkumy | Uhelné elektrárny | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Tenza | Tržní ceny | Pivovary Staropramen | MT5 | Aircraft Industries | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Penzijní fondy | NFP report | Rekordní maxima | České hospodářství | Pro tradery | CFD (Rozdílové smlouvy) | Investoři v USA | Investování u XTB | 1 milion | Finanční výsledky společnosti | Stratégové | Válka na Ukrajině | Fincentrum | Výrobní ceny | Regulační orgány | OD7F.DE | EUR/PLN | S&P Global | Elon Musk | Maďarský forint | Bundesbanka | Představitelé Fedu | WGC | Kurz jüanu | Valná hromada ČEZ | Sell Limit | Akciové indexy | Pokles ceny akcií | Trh s komoditami | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Czechoslovak Group (CSG) | Zájem investorů | McKinsey | Celosvětová spotřeba | Jaroslav Hanák | Myšlení | Poptávka centrálních bank | Rekordní zisk | Euforie | Knock-out certifikáty | Finančník | Nedostatek polovodičů | FANG | Makrodata | Vývoj akcií Nvidia od začátku roku | iPhone | Nigérie | Obchody | Investoři | Tomáš Kálal | Kolibřík Energie | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | American Airlines | Petr Koblic | Sója | Metalurgie | Christine Lagardeová | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Vzestup cen akcií | Petr Pavel | Akciová burza | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Typ obchodu | Účinný lék | Očkování proti covidu | BaFin | Akcie Taiwan Semiconductor | Evropská měna | Možnost obchodovat | AMD | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | Globální ekonomiky | Krátké (short) pozice | YTD | Prezident ECB | Média | Zpřísňování měnové politiky | ČSOB Finanční trhy | Bitcoin ETF | Ožívání ekonomiky | Kosdaq | Marine Le Pen | Společnost Wirecard | Lepší výsledky | Cenový růst | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Řecká burza | Nárůst ceny | Jádrový index | Third Point LLC | Zisk | Bez rizika | Společnost Eurohold | Prezident | SZIF | Hanwha Investment & Securities | ČSSD | Pokles společnosti | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Vývoj ceny cukru | Česká koruna | Úsporný tarif | Hrubý provozní zisk | NKÚ | Ropné společnosti | Ruské ropy | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Investiční cíle | Automobilka Toyota | Společnost Smartwings | Centrální banky | Index těžařů | Vývoj akcií | Minimální mzda | Commodity futures trading | Ceny zinku | Cena mědi | Daniel Křetínský | VIG | Britské akcie | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Deutsche Lufthansa (LHA) | WSJ | České aerolinie (ČSA) | Kapitálové rezervy | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Asociace pro kapitálový trh | Jak se stát lepším investorem | Petr Zatloukal | Pesimismus | Spike | Mimořádná opatření | BP | Typ tradingu a investice | Hold | Finanční pomoc | Bitcoinové pizzy | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Berlín | Průzkum | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Boj s inflací | CRHC | Ekonom ING | Investiční | Vývoj měnového páru | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výhody obchodování | Růst ceny Bitcoinu | Sociální nepokoje | Čínské banky | Broker Trust | Chvaletice | Kč/EUR | Ministr práce | IEA | Arca Investments | Kolísání cen | Ekonom BHS | Analýzy | Tržní podíl | Sloučení | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Větrná energetika | Program Antivirus | Vývoj ceny kakaa | Uranium Energy | Firemní dluhopisy | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Slavomír Pavlíček | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Invesco | Morningstar | Investiční riziko | Meme akcie | Siemens Gamesa | Obchodní příležitost | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Insolvence | Brusel | Patria | EP | TRY | Akciový fokus | Fiskální rok | Bydlení | RWE | MPO | Skupina AXA | BP (BP.UK) | ETX Capital | Koupit akcie | Počerady | Akcie a dluhopisy | Šéfka fondu | Ekologické organizace | Chřipka | Obchodní plán | Short selling | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Události roku | Firma Belviport Trading | Úrok | Česká společnost | Evropské ekonomiky | Technologické centrum | P/E | Zpráva | Ekonomické dopady | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Prémie | Obchodní ředitel | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Nobelovy ceny za ekonomii | Pravidelné investování | Sloe | Výdaje norské vlády | Co je Metacade? | Česká měna | Agrofert | Emma Capital | Tencent | Colt CZ | Objem intervencí | Prodej | Onemocnění COVID-19 | TPG Capital | Těžba OPEC | Česká televize | Společnost Evergrande | Bohatý | Rok 2024 | Investiční horizont | Nové příležitosti | Hlavní ekonom ING | EPH | Tržní kapitalizace | Ministr životního prostředí | Silné akcie | Strojové učení | Gen Digital | Janet Yellenová | Jan Kubíček | Pokles cen komodit | Hedge Fund | Akcionáři | Společný podnik | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Letiště Praha | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Zasedání Fedu | 787 Dreamliner | Ceny iShares Semiconductor | Automobilka | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Quantum | Vzdělání | Den daňové svobody | Konsolidace trhu | Výkonnost | Hospodářské dopady | Až na krev | Kladenská Poldi | Nová prognóza | Obchodování | Různorodost názorů | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | André Kostolany | Potenciální zisky | GBP | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | STV | EUR JPY | Tržby z prodeje | Posilování eura | Jak dluhopis koupit? | Kryptoaktivum | Management | Meta | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Skokového oslabení koruny | Průmyslové komodity | Japonská vláda | Růst cen ropy | Oblasti elektromobility | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Majitel | ZEW | HCFB | Zprávy | Ropovod | XXX Lutz | Guru | Zahraniční investoři | Nadšení | Shell | Rozdílové smlouvy (CFD) | České firmy | Komoditní přehled | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Fungování trhů | Armageddon | Trigger | Vliv na ceny | Tokeny | Kukuřice - Vývoj ceny | Objem dluhopisů | Eurostat | Akciový analytik | Evropské trhy | Ceny stříbra | Uran | Bard | Evropské akcie | Averze k riziku | Skupina ETL | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Daňový poplatník | Kristalina Georgievová | Společnost Czech Media Invest | Normalizace měnové politiky | Byty | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Alena Schillerová | Zdroje energie | Zemědělské komodity | Růst inflace | Akcie v Evropě | Petr Fiala | Rizika investování | Obchodování na Wall Street | Ceny ropy | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Německé firmy | Investiční banka | Occidental Petroleum | Náhrady mezd | PwC | Investor Jan Čermák | Saxo PrivatBank | Ceny Bitcoinu | Investor Michael Burry | Opce | Praha | Výrobci elektřiny | Akciové futures | Berkshire Hathaway | Silný růst | Evropský parlament | Komodity na trading platformě | Semafor | Piráti | Hazardní hry | Mitsubishi UFJ Financial Group | Central European Media Enterprises (CME) | Covid | Cena elektřiny na burze | Jsou komodity dobrou investicí? | Airbus | ETF na bitcoiny | Regulační úřad | Evropské společenství | Petr Novotný | 4iG | Cena Cardana | Vyhlídky | Santander | CZ | Cena ropy brent | Snižování cen | VanEck Defense UCITS ETF | Christian Gorny | Splácení státních dluhopisů | Volný čas | ApeCoin | Petrochemická společnost | Natural Gas | Udržitelnost | Technologický holding | PEG | Alstom | Míra | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | RWE Gas | Vláda USA | DIA.US | Zadlužování | Leoš Mareš | Tapering | Páka | Jak na akcie | EURCZK | Obchodování na trzích | Správkyně Sberbank | Enormní zájem | Digitální měny | Akcie banky Lehman Brothers | Free float | Investment management | Advokátní kancelář | Národní loterie | Zisk Sazka | Ministerstvo životního prostředí | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Hospodaření státu | Kolínská automobilka | Současný trend | Nástroj | Energetická skupina | Prodej elektromobilů | Výsledky | HUF | Licence Sberbank CZ | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Omán | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Obrovské množství peněz | Výrobce letadel | Veřejné služby | Australský dolar | Obnovitelné zdroje | COCOA | Investiční skupina KKCG | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Typ koronaviru | Bank of America | Úroda | Komoditní měny | TIM | Koruna | Finanční služby | Ministr dopravy Kupka | Fundamentální analýza | E.ON Distribuce | Petr Lajsek | Pardubický pivovar | E15 | Výrazný pokles | Vývoj ceny plynu | Zvyšování daní | Společnost Amazon.com | Silný dolar | Aktuální ceny akcií | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Centrální instituce | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | ČSOB Petr Dufek | Eli Lilly | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Francie | Pokles HDP | Předpověď | Barrick Gold | Komodity | Kurz dolaru | Epidemické situace | Zůstatek | Ripple (XRP) | Práva ke značce | Finance Bank | Onemocnění | Ipsos | Zvyšování úroků | Decentralizace | OPEC+ | Propad | Jaký je kurz eura | Spekulant | Vývoj výnosů amerických desetiletých dluhopisů | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Černý pátek | Finanční domy | Marka | Richard Dennis | BHS | Firma Allwyn | Objem | Greenpeace | Pojišťovna EGAP | Hodnota měny | Zvyšování mezd | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Ředitel ČEZ | Údaje | Obavy z recese | RIO.UK | Těžařská firma | Federální rezervní systém | Steen Jakobsen | Investice do akciových fondů | Energetické podniky | Poměr Gold/Silver | Americká banka | Škoda Transportation | Deprese | xStation | Aktivisté | Exxon Mobil | WHEAT | BDO | Shortování jako forma umění | Asie | Ockhamova břitva | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Světové ceny ropy | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Alibaba | Vale | Komise v přenesené pravomoci | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | Náklady na těžbu | Bernstein Bank | Propuštění | Propad průmyslu | Postavení na trhu | Ceny bavlny | Německý autoprůmysl | Technologické společnosti | Průzkumy | Ropa WTI - Vývoj ceny | Poptávka po pohonných hmotách | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Pavel Baudiš | Hospodaření státního rozpočtu | HighSky | Jak vypadá americký dolar | ARK Fintech Innovation ETF | Nomura | NGAS | CVC Capital | Spoření | Elektrické vozy | Regulátor | Shortovat | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Převodník měn | Kathy Lien | Cyklické tituly | Automobilky | Letiště Václava Havla | Ceny cukru | Tržní kapitalizace bitcoinu | Ask | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Pevný kurz | Důchod | ETL Global | Pfizer | Snížit emise | Bilion | NET4GAS | Britské libry | Emise skleníkových plynů | ARK Innovation | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Americký podnik | Carry trade | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Trading konference | Slabší koruna | Škoda Group | Pochybení | Pojišťovny | Floor | Znovusjednocení Německa | Cena plynu | VHM | Těžký začátek | Premiér Andrej Babiš | Česká firma | Deficit | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Významné zisky | Investiční firmy | Zbrojovka | CzechInvest | Reakce trhu | FRA | CFDs | Státní zemědělský intervenční fond | Finanční regulace | Růst cen surovin | Forexové intervence | Zinek - Vývoj ceny | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Natixis | Vodafone Group | Růst EBITDA | Kompletní průvodce | Ceny domů | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Peníze z EU | Současná situace | Lukáš Kovanda | tradingeconomics.com | Přijetí | Společnost Automotodrom Brno | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Kurzové sázky | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Česká spořitelna | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | HUF/EUR | Vesa Equity | OPEC | Short | Zelené investice | Argentinské peso | Ukrajina | Arrows | Stop Loss (SL) | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Ukončení intervencí | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Národní rozpočtová rada | Sázky na splácení státních dluhopisů | BYD | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | KB | Úspěšný obchodník s cennými papíry | Ústavní soud | Investování do Big Tech společností | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Sulut Airways | Ropa Brent - Vývoj ceny | Polský zlotý | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Investorka | Generali Investments | Maloobchod | Německý akciový index | Akciový růst | Proinflační faktory | Americká centrální banka | The Wolf of Wall Street | Investice do AI | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Justin Bieber | Token TRUMP | Zpomalení inflace | Trump | Devalvace | Stavebnictví | Dnešní růst | Provozovatel loterií | Index volatility | Brands | IMG Bohemia | Index Ventures | ETL | Jednání vlané hromady | XOP | Gold/Silver Ratio | Martin Toman | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Sazby centrální banky | Křetínský | Thomas Cook | Technické analýzy | Lesy ČR | Dopady války na Ukrajině | Spořící účet | CI Komodity | E*Trade | Kapitalistické země | Mexiko | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Vydělat peníze | Euro dnes | Obchodní strategie | Genesis | Společnost Tameh Czech | Virtuální realita | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Hello bank | Obchodování a investování | GBPUSD | Groupe Beneteau | TIPS | Ceny ropy WTI | Ekonomická situace | CVC | Rakousko | Christopher Dembik | Stříbro | Rizika investování do AltSignals | USDCAD | S&P 500 futures | Tomáš Kudla | Jihokorejský KOSPI | Tým InstaForex | Instituce | COPPER | Kakao | Těžařská společnost | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | OPAP | Odvaha | Výsledky hospodaření | Renfe Operadora | FAANG | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Zasedání americké centrální banky | LNG | Foreign Exchange | Brokers | Burza cenných papírů | Průzkum Fidelity | Vladimír Dlouhý | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | BBC | Silná ekonomika | Severní křídlo | FCX.US | Uniswap (UNI) | Tuzemské banky | CEPS | Smart kontrakty | WOOD SPAC One | Czech Fund | Čínský realitní sektor | Britská měna | MetaTrader | Běžný účet | Kongres | IOGP.UK | KKCG Karla Komárka | Kostolanyho první spekulace | Těžby Bitcoinu | Divize | Melvin | Kurzy podílových fondů | Oslabení koruny | Spot | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Ondřej Vlček | Akcie Amazonu | Vývoj indexu volatility | Evropská ekonomika | Platby v bitcoinech | Rozpočtový deficit | Rizika investování do Filecoinu | Natland | Mimořádná daň | Zvýšení úrokových sazeb | Krach Wirecardu | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Komise pro cenné papíry a burzy | Zvýšení sazeb ČNB | Obchodování se CFD | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Mluvčí společnosti | Trh | ETX | Komise | iShares Semiconductor ETF | Oslabení kurzu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Erste Bank | Big Tech společnosti | Těžba ropy | Viktor Orbán | Akcie firem | Investice do akcií | Burzy cenných papírů | Upravený zisk EBITDA | CNN Prima News | Investice do Metacade | Ptačí chřipka | Fed | Investování s LYNX | Obchod George Sorose | Bailout | PLATINUM | Skupina Colt CZ Group SE | Korekce | Drahota | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Vývoz ropy | Upozornění | Příliv kapitálu | Historicky nejnižší výnosy | Vývoj britského akciového indexu | Nákup dolaru | Penále | Obchodujte přes LYNX | Země EU | IGLN | David Einhor | Dividendové akcie | Arbitráže | Závislosti na Číně | Investoři na akciovém trhu | Cohn Robbins | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Vývoj ekonomiky | Veřejný dluh ČR | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Nákupní příležitost | Premiér Petr Fiala | Krajský soud v Ostravě | Pražské burzy | WISE | Finanční společnosti | Pojišťovnictví | Burzovní přísloví | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Výběry | ATR | Další rozvoj | Sázení | Členství v ERM | Vietnam | Konkurenceschopnost | Stripe | Náklady spojené se skladováním | Kanada | Ladoga | Royal Mail | USDT | Globální recese | Selský rozum | Kasina | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Ekonomický a strategický výzkum | Klienti brokerů | Oživení české ekonomiky | Keynes | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Společnost KKCG | Poslanci Evropského parlamentu | Zvýšení mezd | XOM.US | Stock | ANO | Apollo | Obranný průmysl | Vzestup bitcoinu | Martin Malý | ProCent | Růst spotřebitelských cen | StopLoss | Kupní cena | Rizika investování do Binance Coin | Nákup akcií | Měna Bitcoin | Zestátnění | Obchodní systém | PPF Telco | Wells Fargo | Rating | Miroslav Singer | eSports | iShares Physical Silver | Velké banky | Didier Stoessel | MWh | Itálie - burza | SPDR S&P 500 ETF Trust | Ebury | Prognóza ČNB | Znalost | Tescan Orsay | SNB | Dílčí index | Amundi | Microsoft | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Letecká skupina | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Sellier & Bellot | Generovat zisk | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Začátečník | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Nejistota | Investice do Chainlinku | Obavy z růstu inflace | Herní průmysl | Strategický partner | Odhad růstu HDP | Synottip | Finanční sektor v ČR | Navyšování objemu obchodních pozic | Vývoj akcií Valeant | Růst tržeb | Rizika investice do Ripplu | Forwardy | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Defi | Pokles cen ropy | Shortování | Akcenta | Sell | Broker Consulting | OKD | Long pozice | Eurovia CS | Tipsport | Compound | Kurz dolarů | Světová banka | Pomoc Ukrajině | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Borgis | Drahé energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Spekulace na pád | Správa digitálních práv | Penzijní fond | Realitní magnát | Bankovní akcie | Americké úrokové sazby | Exxon | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Představenstvo | Hlavy států | Online kurzy | Pokles úrokových sazeb | Evropská banka | Ministr průmyslu a obchodu | Haruhiko Kuroda | Skladování komodit | DEM | Paušální daň | Japonsko | RTL Hrvatska | Rozhodnutí ČNB | XRP | Objem obchodů | Vision Pro | Range | CFTC | Správy majetku | Těžební společnost | FIAT | TD Ameritrade | Poměr cen zlata a stříbra | Riksbank | Telco | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Silky | Gazprom | MicroStrategy | Centrální banka | Jan Čermák | Hladiny podpory | Klíčová rizika | Mobilní aplikace | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | Deutsche Börse | Poradce premiéra Andreje Babiše | Životní prostředí | Kdy odejít z práce | iOS | Intraday | Future of Defence UCITS ETF | Benxy | Řízení rizika | Diverzifikace rizika | Německá vláda | Zemní plyn | Put | Barbarians at the Gate | QE | Quantum Fund | Německo | Měny&Sazby | Krach | Kurzový závazek | RPSN | Káva - Vývoj ceny | LYNX | Ovlivňování inflace | Ostatní investice | Donald Trump | Twitter | Úvěry od komerčních bank | Jakub Dohnal | Lex Babiš | Velké zisky | Sebevědomí | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Pravděpodobnost úspěchu | Activision | Spotová cena | Hotovost | Kovy | Dopady pandemie na ekonomiku | Další růst | Margin call | Centrum | Ivan Chrenko | Složitější řízení | Jiří Tyleček | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Jozef Síkela | CL | Jak si otevřít obchod | Inovace v oblasti čipů | Kartel OPEC | Presale AltSignals | Vodafone | Nositel Nobelovy ceny | Podnikatelé | Sdružení automobilového průmyslu | John Arthur Hollows | Šíření viru | Visa | Michal Uma | Vyšší ceny | Aukce | Investiční služby | Spoluzakladatel | Podíl českých potravin | Bankovní tituly | FIL | Tameh Czech | Co je Binance Coin? | Vice | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Kurz české měny | Výhled Saxo Bank | xAI | X-Trade | Zdražování potravin | Vlajkový fond | Fúze a akvizice | Mattoni | Burzovní makléř | Komodita | Rio Tinto (RIO.UK) | Česká republika | BNP | Nexen Tire u Žatce | America Psycho | Úvěrové podmínky | Mero | ČNB Aleš Michl | Klíčové zasedání | Zahraniční investice | Směnný kurz | CZK | Kanadský penzijní fond | Reuters | Úspory | Erste Group | ETC | Společnost XTB | Akcenta CZ | EUR/HUF | Fondy Apollo | Bitcoin (BTC) | Baidu | Den bitcoinové pizzy | PPF Petra Kellnera | Kov | Situace | Výhled české ekonomiky | Chevron | Prezident Pavel | Inven Capital | Index nákupních manažerů | Škoda | Primark | Domácnosti | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Depozitní sazba | PEPSICO | Crowfunding platformy | Starwisata Air | Testovací účet | Maloobchodní tržby | SPY | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Rolování | Lagardere | Primární emise | Předseda | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Státní dluhopisy | Poměr zlata a stříbra | Americký dolar | Kurz koruny | Majitel Sazky | Provozní zisk | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Big Short znovu | Ripple | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Solana | Růstový impuls | The Sandbox | Singapurský dolar | Utahování měnových podmínek | Supercyklus | J&T | Burzovně obchodované fondy | Equity | Traders | Investování | Historické výsledky | NGAS.UK | Ekonomický šok | CVX.US | Ontario Teachers' Pension Plan | Roční výkonnost | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Daniel Beneš | SAZKAmobil | Společnost Lumius | Investice do Polygonu | Ekonomiky | Rychlý růst | Ges Group | Prime | Obchodovaných komodit | Stagnace | Riziko recese | Rozpočet | Obchodování na burze | Empresa Media | Negativní dopad | Fiskální stimul | Investování do různých komodit | Evropské banky | Google | Apple | Barbaři za branou | Libra | Energetický a průmyslový holding | P2P | Správce daně | xPartners | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Dobývání vesmíru | TOP 09 | Ztráty peněz | CFD | | Řetězec Casino | Nová data | Miliardový obchod | SaxoBank | Kasino | Open | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Pavol Kováčik | Nabídka akcií | Kryptoplatformy | ČEZ Daniel Beneš | Západní firmy | Pilsen Steel | Finančníci | Zahájení výsledkové sezóny | Zvýšení základní sazby | FTSE | Financovat | NJJ Presse | Nezávislý názor | Orbán | Průzkum analytiků | Jaderná elektrárna Temelín | Ztráta | Finanční poradce | Řecko | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Aktuální cena | Green Deal | Investiční rozhodnutí | Hlavní akciové indexy | DoubleLine Capital | Fortune | Jaký je kurz dolaru | Money Never Sleeps | Obchodní řetězce | Fond | Nejlepší investice | Akro | ECB | RRR | Opce na pokles | Obchodováním s futures kontrakty | Arbitráž | Bankéři z Fedu | Ceny komodit | Úroky | Finanční centra | Mentální modely | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | CVX | PPF Telecom | Sázka na polovodiče | Portu | Cena | Silné oživení | NÚKIB | Kostolany | CFD akcie | Investiční banky | Finanční rizika | ING | Výběr brokera | Řetězec | Jak předpovědět růst na burze | Velikost pozice | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | AIGI | Co je to shortování | Kofola ČeskoSlovensko | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | DOT | Moneta | Air | Akcie dnes | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Pražská burza cenných papírů | Aktivum | Ceny akcií | Quicksilver | Financování vlády | Merrill Lynch | Skupiny PPF | US dolar | Zájem o hypotéky | E-shopy | Investiční platforma Portu | S&P500 | Největší pády | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Termínované vklady | MUFG | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Euro vůči dolaru | Prudký pokles | Index japonského jenu | Kurzy | Koronakrize | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | Cena ropy dnes | Dluhy | Krátkodobé investice | Link | Expanze v předplatném | MND Group | VW | A220 | Vývoj britského akciového indexu FTSE | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Medvěd z Wall Street | USD/CZK | Pokles | Operace Twist | Proč investovat | UEC | Životní pojišťovny | Czech Media Invest (CMI) | Margin | Golden Prague Hotel | Výše úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Vývoj akciového indexu | Právo | Druhá největší světová ekonomika | Polská ekonomika | Finanční a ekonomické zpravodajství | Take-Profit | Ochranné příkazy | Počet uživatelů | Energetický regulátor | Apollo Global Management | Americké společnosti | Cena kakaa | Akcie Siemens | Hospodářská krize | Finančnictví | Ceny hliníku | Jumpshot | Druhá největší kryptoměna | Pavel Tykač | Podílové fondy | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Technický pohled na jednotlivé akcie | Americký trh | Poplatek | Moody's | Zemědělci | Platební bilance | 4GLD | Bitcoinový fond od BlackRocku | Nové zakázky | Banka | Makro | Inflace v listopadu | Index ISM | Carlyle | Zisky dolaru | Investoři do kryptoměny | Americká ekonomika | Hodnota majetku | NVDA | Odpor | Internet of Things (IoT) | Dluh USA | Penta Investments Group | Letadlo | Obchodník | Pád GBP/DEM | Nové technologie a finanční stabilita | ICOM.UK | Čepro | Portfolio manažer | AKAT ČR | Automobilka Toyota Motor | Rozvojová banka | Aircraft | Tržby | COVID-19 | Nikl - Vývoj ceny | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | ISIN | Anglogold Ashanti (AU.US) | ROE | Asijské země | Remdesivir | Evropská centrální banka | Event driven | Zisk Sazky | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | Instinkt | Obchodování forexu | Vládní koalice | Efekt Lollapalooza | Růst ceny | ISM | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Index PX | Akcie Philip Morris | EBIT | Mentor | Daně | Společnost OpenAI | Mitsubishi | Společnost Automotodrom | Lídři | Golden Gate | Impérium | Inflace v červenci | Investment Management | Malina | Pivot | Kryptoměna | Market Barometr | Sport | Herní příležitosti | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Česká ekonomika | SaxoStrats | Antivirus | Vyplácet dividendy | Americké produkce | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Pandemie nemoci | Investování na finančních trzích | Daně z příjmů | Nastavení měnové politiky | CBOE | Sázkové kanceláře | Konsorcium | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Moskva | Růst zisků | Nákup 30letého amerického bondu | Analytik Trinity Bank | Zisky | Licence Sberbank | Partners | Vládní politika | FCA | Oslabení kurzu koruny | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Conference Board | Finance | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | Ceny palladia | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | AMEX | Spekulativní pozice | Obchodní pozice | Alpiq | Thomas Jordan | Indexové trakery | Situace na trhu | Snížení počtu obchodů | TradingEconomics | Swap | Anomálie | Miliardy eur | Šmejc | Ministr zahraničí | CETA | Voda | Cenové formace | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Jak vytvořit graf | EPGC | Starbucks | Anglogold Ashanti | Toyota | NATGAS | Režim devizových intervencí | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Electricite de France | SPAD | Hedge fondy | HSBC | Přehled kurzů | Pullback | Tržní síly | Zvýšení ceny | Conseq | Zinek | Uvedení na burzu | Euro STOXX | Trinity Bank | Nerealizovat malý zisk | Breakout | HG měď | F-35 | Tržní nálada | Růst cen | Saxo | Drahé kovy | Historické pohyby | Legenda André Kostolany | Open Society Foundations | Vrcholy | Eurojackpot | RSI | Arabica | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Holubice | Rheinmetall | Asset management | Alokace | Býčí trh | MSCI World | Kurzové výkyvy | Meme mince | Dash | Vega | Poptávka | Investování do Filecoinu | Kurz australského dolaru | Výrobce pálených cihel | Financování | Konec trendu | Pokles akcií | Růst cen stříbra | ČSÚ | IoT | Ursula von der Leyenová | Čína | Omezení dodávek | Stres | Prodávající | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Alphabet (Google) | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Růst světové ekonomiky | Shortujeme akcie | Occidental | Invaze | Americká lehká ropa | Jarda Tupý | Čínská komunistická strana | Babišova vláda | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Betway | Americké banky | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Mráz v Texasu | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | XOP.US | Asociace pro kapitálový trh ČR | USDJPY | Sázka na nejistotu | Czechoslovak Group | Švýcarská národní banka | Long / Short | Globální poptávka | Inflační očekávání | Investiční poradenství | Expobank | DAX | Kryptotrh | Reporty | Americké akciové trhy | GIC | Jan Hamáček | Snížení rizika | Vývoj akcií Nvidia | Line | Inflační cíl 2 % | Betfair | EGAP | Halliburton | Strojírenské firmy | Premiér Babiš | Globální trhy | Podíl zahraničních investorů držících české státní dluhopisy | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Stoiximan | UniCredit SpA | RBI | Dluhová krize | Jedno euro | TA3 | Odměny za těžbu | Investor | Freedom Finance | Průměrná mzda | MIFID | Dolarové sazby | DNO | Fond od BlackRocku | Obchodovat | Proč investovat do Uniswapu? | Korelace měn | Akciový trh v USA | ÚKZÚZ | Pokles trhů | Koncentrace | Stavební výroba | Výkon světové ekonomiky | Bookmakeři | Nákup amerických dluhopisů | Spotřebitel | Wüstenrot | Colt CZ Group | Smarkets | Hospodářský růst | Sedm statečných | Medvědi | Ceny ropy WTI a zlata | Podíl obnovitelných zdrojů | Kurz měny | Největší americká banka | Uchovatel hodnoty | HSBC Holdings | Sociální síť | Dividenda | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Akcie technologických firem | Ekonomický růst Číny | Odhodlání | ArcelorMittal Ostrava | Spotřebitelské ceny v Česku | Dreamliner | FinTech | Bohumil Trampota | WTI | ETF fondy | Platební síť | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Bankovní rada České národní banky | Růst na burze | Shares | Zisk společnosti | Strategie obchodování | Raiffeisen Bank International | NetEase | Kapitálové trhy | Paládium | Jihokorejská společnost | FRED | Protocol | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Získané peníze | Video | HDP | Změny klimatu | Klouzavý průměr | ROCE | Měnové kurzy | Americká měna | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Ziskovost | OCI | Zadlužení firem | Bankéři | Globtrex | Sázet | Turbulence na trzích | Vzrušení | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Plán firmy | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Participace | Firma | Ye | Bohemia Interactive | Inflace | Ocel | Hal Finney | Drobní investoři | Marže | Účet platební bilance | Planeo Elektro | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | NEM.US | Analýza | Státy EU | Zlato a stříbro | Renáta Kellnerová s rodinou | Investor George Soros | Polygon | Josef Košťál | Koruna zpevnila | Svatý grál | Canal Plus | Capitalinked.com | Načasování | Lepší zítřky | Dotace | Schwartz György | Metacade | Pokles cen akcií | Alphabet | Akcie Ferari | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Ceny niklu | Inside Job | Index PMI | Akcie u LYNX | Ether | Ekosystém | Apple Vision | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Protekcionismus | Spotřební daně | Lira | Ceny nafty | LME | Rafinérie | Lot | IHS Markit | Ekonomické recese | Erste | Bloomberg Commodity Index | Podílník | Pivovary | Referendum | Fiocchi | Stoxx 600 | Big Short | Výprodej | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Pracovní trh | Ethereum (ETH) | SAP | Ekonomický dopad koronaviru | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Inskol | Ben Bernanke | Americká Komise pro cenné papíry | Peníze na financování | Blizzard | Ovlivňování | Konec trendu umělé inteligence | Řízení obchodu | Nový typ koronaviru | Mobilizace | Michal Stupavský | Facebook | Deutsche Bank | RUB | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Martin Klass | Vývoj ceny niklu | MUFG Bank | Rudolf Špoták | Unicredit | Realizovat zisk | Big Mac | Investování do Apecoinu | Fix GBP/DEM | Valné hromady | Pokles výnosů | Litecoin | Polygon (MATIC) | Investiční banka Goldman Sachs | Vývoj ceny kávy | Restrikce | Optimismus | High frequency trading | Thomas Schäfer | Akcie Netflix | Největší banky | Zájem o riziková aktiva | Snížení spotřební daně | Hliník | Gigafactory | Ceny pšenice | Liberty Steel | BH Securities | The Times | Euro | Oracle | Profit-Target | Negativní vývoj | Aave | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Průkopník v oblasti | Martingale systém | MALL | Akcie na pražské burze | Jak nejlépe uložit peníze | JP Morgan | Výstup ze systému ERM | Obchodováním s futures | Dolar | Fnac Darty | Byznys | Greensill | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Nárůst zisků | Indikátor důvěry | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Investujte | Měď | HCBV | Proinflační | Turtle Trading | Novomatic | Stock Spirits | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Yield | AUD | Bank of New York Mellon | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | AIGI.UK | Contract | Sója - Vývoj ceny | Ceny většiny komodit | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | Spekulace na pokles | Poskytování hypoték | Commodity | Enron: The Smartest Guys in the Room | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Zpomalení růstu | Investice do Uniswapu | Pegas Nonwovens | Držení tokenů | Přerušení dodávek ruského plynu | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Radomír Lapčík | Růst ekonomiky | Televizní studio | Prima | Úřad práce | Kypr | Diskusní fórum | Citigroup | Ekonomové | Rozkolísanost trhu | ROIC | Výnosy státních dluhopisů | A350 | Banka JP Morgan | Kam investovat | Hospodářství | MIB | Lék na onemocnění covid-19 | Stagflace | Amcor | Rada ČNB | Maynard Keynes | Asijské akcie dnes | EV | EU | Správa železnic | EBITDA | Mezinárodní banky | Mezinárodní vztahy | Investiční doporučení | Krach na burze | Mungerův selský rozum | CETIN | Legenda George Soros | Čínská měna | Více volatilní | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Trh Prime | Majors | Vývoj ceny platiny | CIND.UK | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ministerstvo financí | Vzestupný trend | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Stagflační trend | Intermediate | Komodity na trading | Tržní hráči | Spojené státy | Ekonomická krize | Kurzový zisk | Casinos Austria | Defenzivní tituly | iShares Silver Trust | Šíření nákazy | Zasedání ECB | Credit Suisse | Jak si vyrobit robota | Objem investic | Portfolia | Jak vyrobit robota | Transakční náklady | Tesla | Růst důvěry | Převis | Další kryptoměny | Avalanche | Pravidelné investice | Conseq Investment Management | Kurz domácí měny | Holdingová společnost | NN Group | Obchodované instrumenty | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Vývoz | Sázka na pokles | Bitcoinové a blockchainové akcie | Komerční banka | Světové finanční krize | Cenové dno | Gate | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | AKAT | Turistické sezóny | Licence na trzích | Recese | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | Střední podniky | Výnosy z rizika | Emisní povolenky | Miliardy | Správná diverzifikace | AXA | Švýcarský frank | CSG | Růst akcií | WP | BIS | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Ředitel PPF | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | Jaké komodity obchodovat? | Výroby elektromobilů | Britská ekonomika | Digitalizace | Activision Blizzard | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Společnost EDF | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Tencent Holding | Zbohatnutí | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | František Táborský | Silný support | Nové kryptoměny | Růst mědi | Štěpán Křeček | Internetové firmy | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Sazka Group | Know-how | Dceřiná firma | Frank | Cardano | Skupina CZG | Ministři | EUR/SEK | ERM | Ceny benzínu | Akcie Alibaby | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | STAR | Kurz eura | David Cameron | Členské státy | Prodeje existujících domů | Dlužníci | Zkušený investor | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Pivovary CZ Group | Proč investovat do Ripplu? | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Silné euro | Ekonomický poradce | Dieselgate | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Lufthansa | Ceny energií | Babypips | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Ekologie | Uniswap | Jednání u penzijních záležitostí | Japonský jen | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Inflační historie | Silky Zdeňka Porybného | Embargo EU | Břidlicové ropy | Základní sazby | Akcie Unipetrolu | Dluhy českých domácností | FrontPoint Partners | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Kiwi | Dlouhodobá strategie | Vyšší volatilita | Nouzový stav | Krypto aktiva | CFD obchodníci | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politické riziko | Rostoucí inflace | Doporučení Koupit | Plán obnovy | Kurz bitcoinu | Technologický sektor | Soud | Kotační výbor | Investice do infrastruktury | Panika | Objem českých dluhopisů | Společnost ČEZ | Komunita | SPAC | CFD traděři | Booking | Emise dluhopisů | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Hedgové fondy | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Sell Stop | iShares Semiconductor | Soukromé podniky | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Bondy | Martin Novák | Ripple Labs | Skupina Smartwings | MATIC | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Vysoké úrokové sazby | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | dApps | Benzín | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Trailing Stop | Akcie a ETF | TRIP | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | IKL | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | USOil | Oslabení | Pohádkové jmění | Filecoin | Časový rámec | Changan Automobile | Míra inflace | Letecká doprava | Windfall tax | Platforma | Zdražování ropy | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Zeměpis | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Začínající investoři | Stop Out | Podíl Daniela Křetínského | Ochrana identity | Ekonomický výhled | ChainLink | Zlaťáky | Nařízení | PoW | Úspěch Berkshire Hathaway | Ekonomiky EU | Míra nejistoty | SWIFT | Sazba hypoték | Nemovitostní trh | Schodek | Invaze elektroaut | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Fed index | Indexy | Altcoiny | Citi | Vývoj amerického dolarového indexu | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Hospodářské krize | Kdy se trend otočí | Odkup akcií | Německý index IFO | Mileniálové | Finanční polštář | Hurikány | Transparentnost | Baterie | Penzijní společnosti | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Bridgewater Associates | Investování do akcií | Východní Asie | Firma Avast | Kiwi.com | Pyramida | Emise akcií | Výrobní závody | Airbus Group | Tisknout peníze | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Snížení daně | Obchodní styl | Bankovnictví | Natland Group | Aerolinky | Americké dluhopisy | Seznam.cz média | Specifický typ tradingu | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Aplikace TikTok | Americká výnosová křivka | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Shiba Inu | Měď - Vývoj ceny mědi | Dodávky letadel | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Crowdfunding | Zlato - Vývoj ceny zlata | Pravidelné výplaty | AU.US | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akciové trhy | Kurzy měn | České dluhopisy | Zajímavé akcie | Steve Eisman | Loterie | Omezení těžby | Zhoršení výhledu | Myšlenka | Moneta Money Bank | Europoslanci | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | Investování do Binance Coin | Uhlíková stopa | Spojení | Ministr zdravotnictví | Cykly | DappRadar | Long | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Vývoj ceny bavlny | CPI Property | Parametry obchodu | ČT Jan Souček | Bear | Modrá pyramida | Bonusy | EP Global Commerce (EPGC) | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Výplatní poměr | Fischer | Ruský Gazprom | Pokles inflace | Aktiva | Pražský městský soud | Klid | Posílení ekonomiky | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | Těžební kapacity | Nikl - Vývoj ceny niklu | Investiční cíl | Časopis Forbes | Cenový strop | Live trading | Velikosti pozic | GEVORKYAN | Smíšené fondy | Otevřený k příležitostem | Komunistické strany | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Vývoj trhu | Business | Poradenské firmy | Investování do Big Tech | GBPJPY | J&T Capital Partners | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Arizona | Investorský svět | Sev.en Global | Růst cen akcií | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Royal Dutch | Využití umělé inteligence | TikTok | Citadel | Algoritmus | Státní podpora | Obchodování s komoditami | Káva - Vývoj ceny kávy | Plynárenské společnosti | Investice do komodit | Ropovod TAL | Martin Durčák | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | DAX trading | Jan Procházka | SP500 | Začít obchodovat | Index euro | Poptávka investorů | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zvedání úrokových sazeb | Řešení energetické krize | Finanční regulátor | Nový stavební zákon | ČBA | Konfederace | Mobilní operátor | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Šéfka ECB | Sucha | Vývoj kurzu | Inovace | Trustpilot | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Časový úsek | Bezpečnost | Brazílie | Nákup akcií Amazon.com | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Sklizeň obilovin | | Aricoma | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Smartwings | Mateřská společnost | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Oslabení zlata | Omnipol | Intradenní trader | Zavedení eura ve Velké Británii | Danske Bank | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Schodek zahraničního obchodu | RTL | DAX 30 | České státní dluhopisy | Seat | Riziková aktiva | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | Změny ceny | ETFs | Ruleta | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Volby 2020 | Big tech | Trading strategie | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Životní minimum | Síla měn | L.F. Investment Limited | Short pozice | Segmenty podnikání | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Jana Večerková | Akcionáři Avastu | Politika | Profesionální investoři | CCJ | Konkurence | Hospodářské recese | COTTON | Commodity futures | Makro Cash & Carry | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | LYNX WhatsApp | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Unity | Akcie Siemens Gamesa | Obranné příkazy | Investiční ředitel | Čínský prezident | Forex Young Cup | Tier 1 | Spoření na důchod | Novavax | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Centrální banky USA | ECOFIN | BHP | Nejrozšířenější kryptoměny | Jak investovat | Americký dluh | Pravidla hry | Martin Gürtler | Index Topix | Poplatky | Oslabování eura | Forint | Negativní korelace | Investor Charlie Munger | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Banky na Wall Street | Pomoc firmám | Rekordní propad | Investování do nemovitostí | České aerolinie | ShrtCut Studio | Svaz průmyslu a dopravy | Cena pohonných hmot | Real Estate | WeDo | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Wells Capital Management | Typ tradingu | Indexy S&P | Společnost Amazon | IOGP | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Setkání zemí OPEC | EdF | Fahmi Quadir | Garanční systém finančního trhu | Nárůst poptávky po polovodičích | Investování do ETF | Energiewende | ISLN | Adam Erler | Letní obchodování | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Zátěžové testy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Huť Liberty | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Chevron (CVX.US) | Martingale | Vliv na trh | Strategie komodit | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Federal Trading Commision | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Ekonomika | Vasky | Pohyb ceny | Letošní úroda obilovin | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Vivendi | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Camelot LS Group | Roadshow | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Řízení kapitálu | Státní veterinární správa | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Jiří Šimáně | Americký kongres | Zvyšující se inflace | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Operátor O2 | PPF Renáta Kellnerová | Timeframe | Amazon.com Inc. | České akcie | Automatické obchodní strategie | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Futures na indexy | ZEN | Jak začít s komodity? | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Vybírat nejlepší rozhodnutí | Výrobní inflace | Americký trh práce | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | Jak vydělat na poklesu komodit? | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Embargo | Vysoké ceny | Hedge fond | Bilance Fedu | Economist | ZINC | Hry | Akciový index DAX | Vysoké ocenění | CIND | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | ONE | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Scalping | Zaměstnanci | Ocenění amerického akciového trhu | Polkadot | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Lumius | Miliardáři | Optimismus na trzích | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | Investoři na investici | Zlaté rezervy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Burze | Komunistická strana | Expanze | X-Trade Brokers | Americké akciové indexy | eBook | Freeport McMoran | Jiří Šmejc | Insider | Nabídka a poptávka | Hospodářský cyklus | Síkela | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Fúze | Investiční společnost CVC | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Komoditní trhy | OSVČ | Historické pohyby cen | Vlk z Wallstreet | ČEZ | Nakamoto | Austrálie | Německé ekonomiky | Arrows a ETL | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Chop | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Poptávky po ropě | USD za barel | Nikkei 225 | Důchodový systém | Spread | Elektrovozy | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Pension Plan | New York | Místní rozvoj | ProSieben | Swing | Finanční údaje | GS | Dřevo | Krize | Bernstein | Obligace | Jak se obchoduje | Propad britských bank | Ceny ropy Brent | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Staropramen | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Synot | Luxusní zboží | CMI | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Britské loterie | AOS | Zpětný odkup akcií | Contracts for difference | EURCHF | CoinGecko | G20 | Společnost GEVORKYAN | Úspěšný investor | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | Informace z trhu | Zkrachovalé společnosti | Investování do komodit | CEO | Panasonic | Oslabení dolaru | Objednávky | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Akcie roku 2019 | NFT | Elektronická evidence tržeb (EET) | DIESEL | Majoritní akcionář | Těžař | Proč kupovat americké dluhopisy? | Obchodování se zemědělskými komoditami | Prezidentské volby | Investice společnosti | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Podíl akcií | Výplata | Vývoj ceny ropy | Prazdroj | Trend Swing | Zrušení superhrubé mzdy | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Nákup Taiwan Semiconductor | Mezibankovní | Nejlepší rozhodnutí | CEO Arrows | Rick Rieder | Index ekonomické aktivity | ODS | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Prodej EUR | Ředitelka | Generální ředitel | HN | Společnost CVC | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Vývoj technologií | Semináře | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Ukazatel PE | MarketWatch | Investiční skupiny | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Asociace exportérů | Greenflation | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Navyšování objemu | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Parlamentní listy | Rozhovor | Analytik ČSOB | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Break/Even | Transakce | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | Finanční plán | Slabší dolar | Cena transakce | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Ramfin | Sezónnost | Innogy | MasterCard | Vzestup inflace | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Zaměstnanost | Vývoj ceny iShares Semiconductor ETF | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Glencore | Regulační úřady | Energie | Trade Brokers | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Nákup EUR | Inflační tlaky ve světě | Michal Brožka | Pohonné hmoty v Česku | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | AUDJPY | BHS Štěpán Křeček | Amazon.com (AMZN.US) | Cykličnost | One Ticket | Soupeření | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Renminbi | Finanční sektor | Paradox Interactive | Daňové příjmy | Rada ČTK | David Marek | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | Burzovní index | MSCI | EUR/CHF | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | Hodnota bitcoinu | CV90 | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | Výnosy | Miliardy dolarů | Inside | Penta Real Estate | A. Kostolany | Sója - Vývoj ceny sóji | Martin Ulčák | Finanční trh | Ředitel skupiny PPF | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Sázení proti jenu | Firma Wienerberger | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | 100 SMA | Zahájení ruské invaze | Reakce investorů | Regulační orgán | Trade | Velké peníze na komoditách | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Patria.cz | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Světové indexy | Sberbank | Martin Řezáč | Primární veřejná nabídka | Milník | Emise | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Generativní umělá inteligence | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Pesimista | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Nový Zéland | Miliardy USD | Ceny komodit na světových trzích | Vicepremiér | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Vlna inflace | FAST | Obchodní den | Další růst sazeb | J&T Patrik Tkáč | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Vlády | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Čínská firma | Protiepidemická opatření | ISLN.UK | Pozemky | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Development | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Možnosti investování do komodit | Square | Gazprombank | Repo sazba | Strategy Research | Biliony dolarů | Přijetí eura | Restriktivní politika amerického Fedu | Povětrnostní podmínky | iShares Commodity Diversified Swap | Dostatečný kapitál | Ropy | Liberty Ostrava (LO) | Rozdílové smlouvy | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | Úspěšné obchodování | Penta | Více obchodů | EET | Řízení rizik | Singapur | Polská společnost | Obiloviny | Druhá vlna pandemie | Větší riziko | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Porušení pravidel | SXEPEX.UK | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | Covidové pandemie | Obchodní systémy | CBC | HFT | Důchody | Likvidní | I-Trader | Jaderná elektrárna | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Snížení úrokové sazby | Forbes | Akcez | Obchodujte | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Colt | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Cukr - Vývoj ceny | Akcionáři Monety | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Trailing stop loss | Alokace aktiv | Klíčové faktory | Trh Start | Čas na nákup | General Atlantic | BlackRock | Pavel Machajdík | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Společnost MicroStrategy | Vysoká volatilita | Sporting Products | Pobřeží slonoviny | Tkáč | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Úspěšné sázky | Volatilita trhů | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Munger | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | Volatilita | Německé hospodářství | SUGAR | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Technologické bubliny | Allwyn dnes | Halving | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Zaostávání Německa | Beneteau | ČVUT | Umělé inteligence | CPI Property Group | Buy | Největší vítězství | Tisková konference | Eura | Schodek rozpočtu | Burzovní svět | Ztráty | Komentář Radomíra Jáče | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Obilí | Ryanair | Blok Genesis | Prodat dluhopisy | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Our Media | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Skvělý zisk | XTB.cz | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Úrokové swapy | Václav Šimek | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Objem obchodování | Pohled na jednotlivé akcie | Ceny surovin | Michelin | RegioJet | Akcie ČEZ | Silné momentum | Evropský akciový trh | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Příjmy | Nejistoty na trzích | Antivirové firmy | Stuart Lipton | Pohyby cen | SOYBEAN | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Cameco | Propad ceny | Proti trendu | Emitent | Long Term | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Největší vynález lidstva | Propad poptávky | CzechTrade | Springtide Ventures | Stravenkový paušál | Jindřich Šídlo | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Index | Wall Street Journal | Obchodní nastavení | Pohyby kurzu | Holdingové společnosti | Komoditní | Lockdown | Wirecard | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Čínský trh | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Společnost Facebooku | Investiční fond | Průmyslová produkce | Úročení | Meziroční růst | Vista Outdoor | Veterán finančních trhů | Nakupovat | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | ČTK | Tuzemská měna | Arca | Nová sazba | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | EC Investments | Ocenění a rizika | Investor Relations | Investiční skupina | Kalendář dnešních ekonomických událostí | BrikkApp | Zemědělský svaz ČR | Proč investovat do Binance Coin? | Daniel Gladiš | Jednání vlané hromady ČEZ | Štempl | Investiční soutěže | Dnešní zprávy | Coffee | Hayman Capital Management | Outsider | Obchodovat s cennými papíry | Politika amerického Fedu | FOMO | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Historie se opakuje | Průmyslové účely | Gordon Gekko | XTB Market Barometr | Česká národní banka | Řídit riziko | Embargo EU na ruskou ropu | Cenové války | Poldi | Svobodné podnikání | Fond fondů | Netflix | Železná ruda | EP Power Europe | Koronavirus | Klimatický plán | Automotive | Komoditní akcie | Investice do podílových fondů | Kurz čínské měny | Telenor Real Estate | Nejlepší strategie | Elektroauta | Americký desetiletý výnos | Vývoj britského akciového indexu FTSE 100 | Akcie Ryanair Holdings (RYA) | Target | Google Trends | Fairmont Hotels & Resorts | Týdeník Euro | Ohodnocení | LVMH | Rozmach umělé inteligence | Evropský mechanismus směnných kurzů | Crypto.com | The Wall Street Code | Evropská investiční banka | Hlavní trh | Wall Street Warriors | Přerozdělení bohatství | EP Commodities | Program nákupů dluhopisů | Společnost AltSignals | Skupina Sazka | Nexen Tire | Analytický report | Allegro | Deloitte | Vývoj kurzu USD | Čínská poptávka | Cboe VIX | Spotřební daň z nafty | Express | Scion Asset Management | KKCG | Zisk na akcii | Forma umění | Produkce ropy | Správa | České Radiokomunikace | Penzijní systém | Chasing Madoff | Rostoucí šance | Zavření Číny | Závazek | Indexový fond | NZDJPY | Jedna libra | Sázka na růst | ERM II | Crocs | Čínská internetová firma | KKCG Real Estate Group | Boiler Room | Investovat do Metacade | Co je Ripple? | Negativní hodnoty | Markit | Švédská Riksbank | Rezistence | Jáchym Petřík | Stimul | Krátký prodej | Spořit na důchod | Jmenovitá hodnota | Olívia Lacenová | CITIC Dicastal | Ženy a investování | Marika Čupa | Rogue Trader | Vývoj cen zlata | CAD | Bank Term Funding Program | Největší ekonomiky | Spotřebitelské ceny | Záložna | Odhad růstu ekonomiky | INDO Defence | Spread strategie | Index Cboe | Nepřízeň počasí | Úrokové výnosy | Futures na americké indexy | Tržní riziko | Melvin Capital | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | AI | Měnová stimulace | Enron | Svět komodit | Vývoj ceny kukuřice | Akcie Cameco | 5G | S&P 500 ETF Trust | Tržní ekonomiky | QQQ | Paulson & Co. | Obchodovat s akciemi | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Commodity index | Buy Limit | Co je Chainlink? | Index spotřebitelských cen | Posílení | Invaze elektroaut z Číny | Société Générale | Zájem o ropu | Znehodnoceni dolaru | Akcionáři CRHC | Strategické partnerství | Rijád | Next Generation | Jakub Petruška | Rating Číny | Burzovní komise | Jaroslav Haščák | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Bohuslav Čížek | Geopolitické události | Instrumenty | Vakcinace | WallStreetBets | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Přímé intervence | Vývoj dolarového indexu | Vývoj ceny akcie Ryanair | Včerejší seance | Společnost BYD | Daňový balíček | Diverzifikace aktiv | České předsednictví | Aricoma Group | Médea Group | Twitterové účty | EURUSD | Skupina EPH | O2 | Pivovar | Makléři | MCADE | Více peněz | Daň z mimořádného zisku | Pavel Ryba | ČSOB | ActualizeAI | Shanghai Stock Exchange | Kurzy akcií | Vzestup peněz | ZIL | Výrobce pneumatik | Ceny emisních povolenek | Vít Hradil | Trpělivost | Umělé inteligence (AI) | Investovat | Baterie do elektromobilů | Nasdaq Composite | Události tohoto týdne | Ovocnářská unie | Co je to presale kryptoměny? | Naučte se investovat | Lék na COVID-19 | Psychologické hladiny | Zasedání FOMC | Platby kryptoměnami | Obchodování na komoditním trhu | Mitsubishi UFJ | Barclays Capital | Vklady | Zhodnocení prostředků | ApeCoin (APE) | Dodávky energií | Vyšší úrokové sazby | Nejprodávanější | Valeant | Španělsko | The Corporation | Rockaway Capital | Americký prezident | Vlastní jmění | Akumulace | Růst a investice | Americký index | Směnné kurzy měn | The China Hustle | Dokončení univerzity | Sazby Fedu | Tučné zisky | Řecké banky | Praní špinavých peněz | Akciový index S&P 500 | Finanční vzdělání | Swissquote | Akcie antivirové společnosti | Lukáš Baloga | AltAlgo | Realitní bublina | Vysoké sázky | PPF | Boom | Směnné kurzy | Home Credit & Finance Bank | Investování do AltSignals | Skupina Home Credit | Akcie Deutsche Lufthansa | Americké centrální banky | Nové ETF | Bankrot | METROSTAV | XTB Jiří Tyleček | Finanční nástroje | Kvantitativní utahování | Mediální pozornost | Riziko | Synot Invest | Advokátní kancelář Arrows | Válka | Investorky | Riziko ztrát | Převzetí CME | Bloomberg | Modern Times Group | Vývoj kurzu libry | Nabídka | The Ascent of Money | NICKEL | Pandemie COVID | Německý kancléř | Vyšší mzdy | Baker Hughes | ETF Trust | Sázka na jistotu | ZSSK | Financial | Žebříček nejbohatších Čechů | Dlouhodobý investor | Základní úroková sazba | UBS | BNB | Kodiaq | Generativní umělé inteligence | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Rekordní ceny | DJIA | Hlavní ekonom | Akcie českých bank | České koruny | Scion Asset | Biofarmaceutické společnosti | Zadlužení státu | Míra zadlužení | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Vysoké ceny energií | PPF Jiří Šmejc | Snižování sazeb | Asociace | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Jat Tehnika | Nvidia Corp | Koš | Forward PE | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Macquarie Asset Management | Oslabení měny | Guvernéři centrálních bank | Výkonnost indexů | Bitcoin | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Ruské akcie | Růst výnosů | Volby prezidenta | Kurz koruny k euru | Genesis Capital | Zákon o cenných papírech | Důvěra v českou ekonomiku | Intervence ČNB | Šťastné obchodování | Vývoj ceny akcií Nvidia v roce 2023 | Forexové trhy | Cílové ceny | Metacade (MCADE) | Nejziskovější | Nadnárodní společnosti | AUD/JPY | Přehled | Bossa.cz | Nejnižší výnosy | Rizika investování do Apecoinu | Společnost Reddit | Plyn | City | Pivovary CZ | Společnost PPF Telecom Group | Předpokládaný růst | Výnosové křivky | Co je Apecoin? | Obchodování DAXu | Hospodaření | Zemědělství | Carl Icahn | Futures | Inflace v eurozóně | Výrobce munice | EK | Evropský statistický úřad Eurostat | Investiční výzkum | Zrychlení růstu | Didier Pfleger | Clifton S. Robbins | SaxoTraderGO | Automatické obchodní systémy | Pokles ceny | Investice do Alibaby | Nemovitosti | Příležitosti na trzích | Beta | Klesající trend | Sójové boby | Zdeněk Nekula | Prodej akcií | Zastavení šíření viru | Propad akcií | Vysoká cena | FXstreet.cz | DoubleLine | Index Nikkei | Vývoj reálného výnosu | Americké biofarmaceutické společnosti | Jak vypadá libra | Start-up xAI | Dění na Ukrajině | Zdražení ropy | CHF | Velkoobchodní ceny elektřiny | Roman Juráš | Konzultant | Akciový index | Význam technické analýzy | Prezident Trump | Skupina ČEZ | Zastropování cen elektřiny | Mezinárodní skupina | Cash is king | Eleanor Creagh | PX index | Akcie roku | Wall Street Journal (WSJ) | Akcie finančního sektoru | CzechToll/SkyToll | Vývoj zlata | Fiocchi Munizioni | Měď - Vývoj ceny | Německá energetická společnost | Drawdown | Podpora | Index CPI | Bohemia Energy | Aleš Michl | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Technický pohled | e& | Electronic Arts | Investiční nástroje | OpenAI | JDE | Změny sazeb | Tendr | Akcie banky | Růst ruské ekonomiky | COIN | Globální akcie | Zlepšení | MT4 | Společnost WOOD SPAC One | Volatility | Zvýšení těžby | Předpovědi ceny | Portfólia | Semiconductor ETF | RBC | Vynález lidstva | Marek Španěl | Nejrozšířenější kryptoměna | Konkurent | Důvěra v tuzemské ekonomice | DAO | Oficiální úroková sazba | Francouzská společnost | E-commerce | Plzeňský Prazdroj | Ekonomie | Největší kryptoměna | Úvěrový program | Packeta | MJ | Platina | Pozitivní zpráva | Editis | Portugalsko | Zprávy o vakcínách | Brokerské domy | Významný krok | Druhá vlna | Covidová opatření | Partnerství | Tučné dividendy | COVID III | Načasování nákupu | Černá středa | Zadlužení | Novozélandský dolar | Elity | Daně z neočekávaných zisků | Vývoj ceny | CITIC Group | Nvidia | Floored | Guvernér | Vývoj indexu Nasdaq | Makléř | Řízené fondy | Bid | Finanční systém | Příjmy a výdaje | Chance | Poradce premiéra | Mario Draghi | Emerging markets | Ceny kukuřice | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | Dlouhodobí investoři | Automobilka Hyundai | Tvrdá práce | Nákup cenných papírů | Japonská centrální banka | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Finanční kapitál | ČR | USDMXN | Ruská ropa | Optimistický signál | Růst firmy | Adam Dulovec | BHM Group | Binance Coin (BNB) | Insolvenční návrh | Investiční rozpočet | Průmyslové kovy | Výprodej na Wall Street | GEN | JD.com | Elektromobily | OD7F | Ústup pandemie | Marc Faber | CIC | Auditor | Dot-com | Snižování úrokových sazeb | Fortnite | Ropné velmoci | ProSiebenSat.1 Media SE | NAFTA | Ukončení činnosti | Největší kontrakt | Investování do Etherea | Capital Markets | České dráhy | Médea | Kurz švýcarského franku | Větší pozice | Amazon | Účastnické fondy | Soudní dvůr | Royal Dutch Shell | Telecom | Lufthansa (LHA) | Karel Pospíšil | BAT | Závislost | Scénáře vývoje české ekonomiky | Marketingová komunikace | Jak rychle zbohatnout | Cena kávy arabica | Index Cboe VIX | Eurozóna | Úroda obilovin | Hodnota všech kryptoměn | Život Warrena Buffetta | IG | Přijmout ztrátu | XTB | Makroekonomický kalendář | Akcie Facebook | Proč investovat do Metacade? | Nejnovější zprávy | Eastern European Media Holdings | GBP/DEM | Co je to bitcoin | Pšenice | Chainlink (LINK) | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Civilní letectví | Server HN.cz | Cena benzínu | Největší pravděpodobnost úspěchu | Společnost S&P Global | Intervenční nákupy | Jak si vydělat | EURGBP | Air Bank | Penta Investments Group Limited | Prodej zlata | FXstreet | Marek Dospiva | Vlk z Wall Street | Velcí hráči | Papcel | Forward | Vývoj ceny zinku | Vysoká poptávka | S&P 500 ETF | Data ČSÚ | Proč investovat do Cardana? | Next | Investice do Ripplu | tunel Blanka | Balík akcií | TLTRO | Rizika investice do Metacade | Zahraniční investice v Číně | Česká vláda | Umělá inteligence (AI) | Trader | Vývoj ceny akcie Ryanair Holdings | Americká mincovna | OMV | Stabilní příjem | Doporučení | Distribuované účetní knihy | The Japan Times | Společnost Allwyn Entertainment | Vývoj kurzu USD/EUR | Soudní spor | Burzy v Hongkongu | Energetická situace | Wise | Ceny v průmyslu | Ceny akcií Nvidia | Navýšení cel | Indonésie | Ekonomický růst | Cenová analýza | Statistický úřad | Francouzský prezident | Bill Gross | Měnový forward | DSTI | Podnikání | Cary Cohn | Podnik | Růst české ekonomiky | DIA | Vývoj ceny mědi | Finanční podmínky | Zlínská obuvnická firma Vasky | Dluhopisový trh | AAA | Nejlepší uranové akcie | XTB Research | Stavební zákon | Krypto | Skupina Colt CZ Group | Počasí | Předpověď ceny bitcoinu | Mediální společnosti | Řízení portfolia | Paříž | Jeffrey Gundlach | Vysoká likvidita | Akciové fondy | Co bude | Kupón | Zájem o akcie | AMZN.US | EUR/GBP | Průkopník v oblasti elektromobility | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Těžaři | Pozice | Korea Heavy Industry& Development | Jan Frait | Opimo Trade | Proč investovat do Bitcoinu? | Celkový výsledek | Index amerického dolaru | Buyout | Dluh státu | Akcie O2 | Oslabování koruny | NJJ | Maďarská centrální banka | Freedom Financial Services | RBC Capital Markets | Akcie Ryanair Holdings | Výsledky obchodního systému | Antigenní testování | Ceny kávy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Co ovlivňuje ceny komodit? | Barclays | Demo účet | Etherea | Král kryptoměn | Ministr spravedlnosti | Ocenění | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | SPDR S&P 500 ETF | PPF Group | Štědrý den | Fundamenty | Revalvace | Oscilátory | Finanční svět | UCITS | Inovace v oblasti čipů a AI | Intervenovat | Evropské investiční banky | Podhodnocený | Fair Value | Cena stříbra dnes | Bavlna | Ceny platiny | Keith Mills | Podíl zahraničních investorů | SEC | Německé dluhopisy | Zkapalněný zemní plyn | Stříbro - Vývoj ceny | Nákupy zlata | Evropské indexy | Propad akciových trhů | Steve Carell | Statistika | Rizika investování do Etherea | Proč investovat do Polygonu? | Průmyslové podniky | Šance | Cena stříbra | Mark Zuckerberg | Proč investovat do Filecoinu? | Analytik | Systémy umělé inteligence | Zeměpis a geopolitika | Banking On Bitcoin | Prudký růst cen | Redukce | Česká antivirová firma | Kdo byl André Kostolány? | Wall Street | REIT | Index euro stoxx 50 | Kryptokomunita | EBITDA marže | PrimStock | Ford Motor | Tržní cena | EBRD | Freeport McMoran (FCX.US) | CZK/USD | Ondřej Hartman | Index DAX | U.S. Bancorp | TOPIX | MF | Presale kryptoměny | Proč investovat do Apecoinu? | Dow Jones | MOL | Čas na nákup akcií | Časový horizont | Počet obchodů | PancakeSwap | Turów | Cílová cena | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Analytik XTB | Ryanair Holdings | Expobank CZ | Celý svět | Sázková kancelář | Akcie bank | Jana Brodani | GasNet | Trading | CNY | Americký ISM | Cukr - Vývoj ceny cukru | Nabídka ropy | Vyšetřování | Co je Filecoin? | Burzovně obchodované produkty | Ruská ekonomika | Biden | Budoucnost | CEE | Nové digitální měny | General Plastic | Banky | Kolaps cen | Team Spirit | Bilance | GFG Alliance | Německá skupina | NASDAQ 100 | Peking | Společnost Seznam.cz média | Durace | 737 MAX | Poptávka po plynu | Restrukturalizace | Ray Dalio | Poptávka po ropě | Kompenzace | Filecoin (FIL) | Největší česká mlékárna | Český statistický úřad (ČSÚ) | Fiskální balík | ASEAN | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Čínské vlády | | Žlutý kov | Tým FXstreet.cz | Ceny mědi | Platina - Vývoj ceny | Vlastnictví | Země eurozóny | Setrvání Británie v EU | Automobilka BMW | Podvědomí | Investovat peníze | Greenlight Capital | Aktuální situace | Marta Nováková | TradingView | Síť X | Epidemie nemoci covid-19 | Šíření koronaviru | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Buy Stop | Jak nejlépe spořit peníze | STV Group | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | AUD/USD | Inflace ve Velké Británii | CHFJPY | Nesoulad | Erste Asset Management | Prohlášení | Prodeje | Devizové rezervy ČNB | Student Agency | Politici | Čínská automobilka | Čínské firmy | Legendární investor | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Ceny akcie | Obchodování na forexu | Co je Ethereum? | Čínské akciové trhy | Obchodní podmínky | Intradenní obchodník | Financování státního dluhu | CEFC Europe | Index FTSE 100 | Znovunastartování ekonomiky | Měnové trhy | SPX | Největší hedgeový fond | Měnový pár | Odvětví | Očekávaný růst | PX Pražské burzy | Správkyně Sberbank CZ | Časovat trh | Finanční situace | Tempo inflace | Betting on Zero | Typy komodit | Radek Dvořák | Meziroční inflace | G7 | František Savov | Celková inflace | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Philip Lane | Joe Biden | CVC Capital Partners | Kotace | Guvernér ČNB | Omezené dodávky | Největší hedge fond na světě | AltSignals | Allwyn Entertainment | Korelace napříč trhy | Předsedkyně Evropské komise | Bankovní asociace | Recese americké ekonomiky | Časové omezení | Česká mlékárna | TPG | Světlo na konci tunelu | Akcie Ferrari | American Express | Webináře | Štěstí | KM Finance | Potravinářská společnost | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Základní sazba | Investiční platformy | Úspěch v tradingu | Autoprůmysl | Jaká rizika číhají na komodity? | Letecká skupina Smartwings | VanEck | Efekt sankcí | Rizika investice do Cardana | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Komoditní index agentury Bloomberg | Platforma xStation | Obchodní příležitosti | Golden Gate Pavel Ryba | Kurz GBP | CBOT | Vývoj ceny ropy Brent | Budování pozice | Platina cena | Retail | Ekonom | USA | Ladislav Bartoníček | Vstup na NYSE | WhatsApp | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Vyšší výnosy | HangSeng | Platba | Andrej Babiš (ANO) | Bublina umělé inteligence | Ropovody | Správa otevřených pozic | Janet Yellen | ING Groep NV | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Investice v Číně | CEFC China | Nejvyšší kontrolní úřad | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Ivo Lukačovič | Focus | Skupina Colt CZ | Asijské akciové trhy | Kurzy eura | Jak si vydělat na YouTube | Vývoj ceny akcií Nvidia | Telenor Montenegro | Italové | Jak nejlépe investovat milion | Vývoj ceny iShares Semiconductor | Tomáš Vranka | Státní dluh ČR | Daň z příjmu | Zastropování cen | Proč investovat do Etherea? | Geopolitika | Výhled růstu české ekonomiky | Investiční glosa | Philip Morris | Nasdaq | Reflexe | Společná evropská měna | FED sazby | Den před krizí | Údaje o výkonu HDP | Volkswagen | Non-Fungible Tokens | Scalping DAXu | Evropské dluhové krize | Průměrná cena | Holding Agrofert | Pips | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | The Big Short | Letošní úroda | Bloky | Spekulanti | Hedgový fond Quantum Fund | Psychologický efekt | Camelot | Dluhopis | Boeing 737 Max | Americký akciový index S&P 500 | Glengarry Glen Ross | Leo Express | CETIN Group | ARK Innovation ETF | Makroekonomické nerovnováhy | Vyšší inflace | Green:Code | CFA | Becoming Warren Buffett | John Maynard Keynes | Pražská burza | Akcie Crocs | Práce | Obchodní centra | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | JD | Německá inflace | Nepředvídané události | Důvěra v ekonomiku ČR | Ark Innovation | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Bitcoinové fondy | Obchodování CFDs | CZG | Zasedání Rady guvernérů | Investment | Prodej eura | Omezení cen plynu | Coca-Cola HBC | Kurz KČ | Strategie na obchodování | SXEPEX | Agentura Moody's | Zásobníky | Ratingový výhled | Analýza ceny | Globální ekonomický růst | Deutsche Welle | Ocelárny | Zajištění proti inflaci | IOT | Akcie GameStopu | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Nový blok Jaderné elektrárny | Fidelity International | Realitní sektor | Globální obchod | Allwyn Karel Komárek | Obchodní dohody | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Obchodník s cennými papíry | Baby Direkt | Astrazeneca | Investiční účet | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Záporné úrokové sazby | Kika | Generální ředitel ČEZ | Manažeři fondů | MyFxBook | Ruský finančník | Ceny v Česku | Portfolio fondu | Fio | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Ministr zemědělství | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Prodejní ceny | Americké firmy | PredictIt | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Ark Invest | Olaf Scholz | INTC | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Státní fond | Tatra Trucks | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Kryptoměna ethereum | Akcie | Úspěch | Stimuly | CNBC | Americký ministr zahraničí | Chudoba | Jerome Powell | Rizika investice do Polygonu | Metro AG | Nejvyšší výhra | Volby | Ukazatele | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Miliardář | Robert Chvátal | Dovoz z Ruska | Cena kukuřice | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | Disney | Ekonomické zpravodajství | Stabilita | Burzovní zpravodajství | Intervence centrálních bank | Liberty Ostrava | Británie | Cena zemního plynu | Seznam.cz | Problémy Číny | Eduard Kučera | Tescan | Krátkodobý výhled | Investiční divize | Americká vláda | Zotavení ekonomik | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Pšenice - Vývoj ceny | Záměna | Znovuotevření Číny | Společnost BOSSA | Špinavé Prachy | Jak nejlíp investovat peníze | Měnové podmínky | Bankovní vzdělání | Norská koruna | Německá Bundesbanka | Belgie | Veba Broumov | Podniky | Překážky | StrategyQuant | Analytický tým | Junk bonds | Horší časy | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Investice do amerických dluhopisů | Žebříček | NERV | Ceny akcií Nvidia v roce 2023 | Bulharská finanční společnost | CORN | Americké rafinerie | Zahraniční forex | Rizika investice do Chainlinku | Fond Hartenberg | Očkování | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Sazby v Austrálii
Sazby v Číně
Sazby ve Švédsku
Sazby v eurozóně
Sazby v Polsku
Sazby v USA
Sazby v USA a Evropě
Sázení
Sázení proti jenu
Sázet

Následující klíčová slova

Sazka Entertainment
Sazka Group
SAZKAmobil
Sázka na jistotu
Sázka na nejistotu
Sázka na pokles
Sázka na pokles ceny
Sázka na polovodiče
Sázka na riziková aktiva
Sázka na růst
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít