Extreme

AI mánie má nového krále: Optický gigant Ciena drtí konkurenci
19.05.2026 Ciena zažívá mimořádný rok 2026, kdy její akcie prudce rostou díky investicím do umělé inteligence a modernizace optických sítí.

Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
16.04.2026 V minulé kapitole jsme si rozebrali PD Arrays Alignment, řekli jsme si, jak spojit HTF zóny a LTF vstupy, jak je používat a co vše s nimi můžeme filtrovat. V dnešní kapitole se ale na nové téma už nepodíváme, jelikož jsme si ukázali dost podrobný průnik do Smart Money konceptů a ICT tradingu, čímž jsme se dostali do závěrečné kapitoly, kde bude vše shrnuto. Celkově jsme vytvořili 45 dílů, ve kterých byly ukázány konkrétní konfluence v tomto trading stylu včetně jejich praktických aplikací i problémů. Níže si vše jednotlivě shrneme od začátku, co vše jsme probrali.

Krypto zprávy: Klesne Bitcoin znovu? 🔍 Kryptoměny se po výprodeji snaží stabilizovat
16.02.2026 Kryptoměny se po nedávném prudkém výprodeji snaží o stabilizaci, zatímco Bitcoin nadále konsoliduje v pásmu 65 000–70 000 USD a uzavírá již čtvrtý týden po sobě v červených číslech. Trh však stále postrádá rozhodnou poptávkovou reakci, která by umožnila návrat nad 70 000 USD a udržení této úrovně po delší dobu. Michael Saylor během víkendu uvedl, že společnost zůstává vysoce odolná i vůči potenciálně dlouhodobému medvědímu trhu. Firemní poptávka po BTC však slábne – v lednu bylo 97,5 % nákupů připsáno společnosti Strategy (MSTR.US).

Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (23. 1. 2026)
23.01.2026 Uplynulý týden na kryptoměnách nepřinesl výrazné titulky, ale spíše sérii dílčích posunů, které společně dokreslují náladu trhu. Do popředí se vrátily starší altcoiny, těžaři přehodnocují byznys model směrem k umělé inteligenci, Bitcoin reagoval na makroekonomické otřesy a veřejný zájem zůstává překvapivě slabý. Trh tak působí klidněji, ale zároveň křehčeji. Přehled hlavních témat nabízí stručný souhrn toho nejpodstatnějšího.

Evropský šampion v oblasti umělé inteligence, společnost ASML, zaznamenává zvýšenou poptávku po svém zařízení na výrobu čipů
16.10.2025 Po vlně pozitivních zpráv o masivních investicích do umělé inteligence bylo téměř nevyhnutelné, že nizozemská společnost ASML, která dodává zařízení umožňující výrobu křemíkových čipů, zaznamená rychlejší růst objemu objednávek, než se očekávalo. Její výsledková zpráva představuje jakési uvedení na trh před dalšími oznámeními ze sektoru technologií, přičemž trh čeká, jak si v uplynulém čtvrtletí vedli největší hráči.

Smart Money Trading: Order blocky, breaker blocky a jejich mitigace (33. díl)
25.07.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali téma tradingových softwarů, kde jsme si ukázali velmi užitečné nástroje, které vám zefektivní trading. O některých z nich jste možná uslyšeli poprvé. V dnešní kapitole se podíváme ale na trochu jiné téma, které nám bude rozšiřovat kapitolu 13 s názvem POI, Order Block a Mitigace. V tomto článku jsme si řekli, co jsou tyto pojmy zač, jaké existují dva druhy POI, co je to vůbec order block a mitigace. Zároveň jsme si taky ukázali, jak zadávat obchod na takovém POI či order blocku společně s praktickými příklady na grafu. V dnešní kapitole se na to podíváme trochu do detailu, pohrajeme si s pravděpodobnostmi mitigací (cenových tapnutí) těchto POI/OB a též si řekneme, jak chápat breaker block.

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
07.02.2025 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.

Smart Money Trading: Denní cyklus - London blow-up (22. díl)
05.02.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali třetí denní cyklus a to one-way, který je trendující a dá se velmi dobře odvodit i den předem. Naopak v dnešní kapitole se podíváme na další z denních cyklů, a to na London blow-up, který bude mít lehce i znaky one-way cyklu, každopádně bude jinak stavěný. První se klasicky podíváme na teoretický úvod a následně přejdeme na praktické ukázky. Co je to tedy London blow-up?

Crude Oil Prices Struggle Amid Weak Chinese Data and Libyan Supply Disruptions
28.01.2025 Oil prices saw a modest rise on Tuesday but remained near two-week lows, weighed down by weak economic data from China and rising temperatures that reduced the demand outlook for crude.

Bitcoin a rok 2025: Investiční příležitosti a klíčová rizika
10.12.2024 Bitcoin nedávno překonal psychologickou hranici 100 000 USD, což opět vyvolalo vášnivé debaty o jeho budoucím vývoji. Nicméně se zdá, že tato magická hranice nebyla plně udržena, a v současné době se jeho cena pohybuje kolem 97 000 USD. Co můžeme očekávat od největší kryptoměny světa v roce 2025? Podívejme se na scénáře, které předkládají analytici a investoři.

Smart Money Trading: Denní cyklus – klasický (19. díl)
29.11.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak si zvolit obchodní time-frame (TF) v souvislosti s inducementy, což je jedna z důležitých vlastností k ziskovosti těchto konceptů na bázi likvidity. V dnešní kapitole začneme probírat denní cykly, které jsou celkově 4 a dnes začneme prvním, a to je klasický. V této kapitole budeme dost využívat timing, protože si budeme vysvětlovat jednotlivé pohyby v daných sessions, takže pokud jste nečetli kapitolu o timingu (kapitola 8) a případně i kapitoly k Asia session (kapitola 10 a kapitola 11), doporučuji si je před touto kapitolou pročíst.

Smart Money: EOTP – Efficiency Of The Pullback (14. díl)
13.09.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali POI a OB, bez kterých se v našem systému neobejdeme, jelikož podle nich zadáváme obchody a umísťujeme SL. Naopak v dnešním článku se podíváme na jednu věc, která má s POI a OB mnoho společného, a to je EOTP neboli Efficiency Of The Pullback. Jedná se o samotnou konfluenci a teorii, kterou někteří obchodníci používají v různých obchodních kombinacích. V tomto článku si znova rozepíšeme teoretický úvod, abychom vše správně pochopili a následně přejdeme k praktickým příkladům na grafu.

Smart Money: POI, Order Block a Mitigace – kde nakupovat a prodávat (13. díl)
23.08.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali základní likviditu EQH a EQL, což budou základní stavební kameny naší strategie hned po inducementech, ale ještě než přejdeme k složitějším věcem, je nutné si představit poslední z těch „jednodušších“ pojmů, se kterými budeme pracovat, což je POI, OB a mitigace. Všechny tyto tři pojmy budeme dost využívat při obchodování, a proto si je v dnešní kapitole taky detailně představíme jak teoreticky, tak i na praktických příkladech. Věřím, že spousta z vás se s nimi už setkala, každopádně aby všichni porozuměly následujícím kapitolám, tak si je představíme.

Aktuální sentiment amerického akciového trhu aneb party v plném proudu
13.07.2023 Zdá se, že na začátku letošního roku se investoři rozhodli, že budou mít na akciovém trhu party, kterou si (zatím) nenechají pokazit, tak totiž v kostce vnímám aktuální sentiment na americkém akciovém trhu. Nicméně jak rádi a pravdivě podotýkají škarohlídi a jak opakovaně dokazuje historie, každá party jednou skončí a čím divočejší party, tím horší kocovina.
Související klíčová slova:
Možnost obchodování | ICT trading | Vstupy | ICT/SMC | Retracement | Top 5 kryptoměn | Zkušenosti | Likvidita EQH | Škálování | IPDA | Horší poměr RRR | Partials (scaling out) | Backtest v ICT/SMC | Mince | Pohyb do longu | Výběr Asia low | Koncepty likvidity | Otřesy | Použití finanční páky | Britský finanční regulátor | Alphabet | Silný support | New York open | Felix Markets | BX TRADE | FX Replay | Držení obchodu | Jak značíme POI a OB? | Vývoj indexu Nasdaq 100 | EUR | Kryptoměnový sektor | Smart Money Trap | Co je to inducement? | Otočení trhu | Longové cykly | Trend | Order Book | Supply zóny | Aktiva | Graf amerického akciového indexu | Rozdíly mezi ICT a SMC | Reakce na zóny likvidity | Jak na knoty v tradingu | Dow Jones Industrial | Směrnice | Footprint | PD arrays | Denní bias | Značení POI a OB | Otevřené pozice | SMC koncepty | Geopolitické konflikty | Pohled na indikátory | POI | Hlavní obchod | Order Block | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Mitigace POI | ILQ | Celkový zisk | BTC | Klíčové indikátory | Efficiency a Inefficiency Price Action | Take Profit | Footprint charts | Správně řízený risk | Potvrzení pro vstup do obchodu | Liberum | Index strachu | Vybrání Asia low | Tempo růstu | Raketový růst akcií | Sweep likvidity | Pokročilá analýza volume | Základní likvidita | Firma | Tržby firmy | Otevřít obchod | TraderSync | Korelace | Rozdíl mezi ICT a SMC | Mánie | Výkyvy | TOP 5 kryptoměn u XTB | Macromicro | Brokerage | Kapitalizace Ciena | Psychická příprava | Nálada na trzích | Obchod na limitní příkaz | Yeap Jun Rong | Akciové trhy | Obchodovat | FIAT BINARY PROFIT | Line | Efficiency a Inefficiency | P/S | Likvidity cyklus | Efficiency Of The Pullback | Break of Structure (BOS) | Pravděpodobnost | Informace o velkých hráčů | Frankfurt | Značení POI | Buy-limit | CNN Feed and Greed Index | Efficiency | Potvrzení pro vstup | Silný signál | Finance Yahoo | SL (stop-loss) | Nižší time-frame | Pravděpodobnost mitigace | Struktura Price Action | companiesmarketcap.com | Fungování trhů | Celková tržní kapitalizace | Přijetí | DIVINE GLOBAL FX | Swingová maxima | Aktuální situace | Klasický denní cyklus | Typ obchodního systému | Supply POI | Periodicita | Demand zóna | Reality | Ideální velikost SL | Smart Money strategie | Realizace zisku | Breakout | Ethereum | EQH a EQL | Operations | Majoritní pohyb | Značení wicků | Krypto zprávy | Gap | Načasování v konceptech likvidity | Denní cyklus rip-off | Konflikty | Příklady na grafu | Pády na burze | Volatilita | Kapitulace medvědů | Non-Commercials | Ciena | FOREX EARNINGS | Americký akciový index | One-way | Co je to EOTP? | EXTREME TRADE | Relativní objem | FAIR | Braní partials (scaling out) | RECONFXHUB | Nařízení Evropského parlamentu | Další růst | Čas obchodování | Ceny Bitcoinu | Složitější řízení | CHOCH | Feed and Greed Index | Supply a demand | London open | Internet věcí (IoT) | Strach | New York | Proražení | SMT na grafu | Ashley Kelty | Eskalace obchodní války | Nerealizované ztráty | Chování investorů | Strategy | Marek Jendrál | Druhy likvidity | Cykly podniku | HAS | Klasický cyklus | Smart Money Concepts (SMC) | Braní partials | Rostoucí digitalizace | Pokročilá analýza | Commercials | Co je to OB? | Obchodníci | Vysoké riziko | Heatmap | Jak na COT report? | Delta ve footprint grafu | POI (Point Of Interest) | Velikost SL | Orderflow | Prolomení struktury | Schválení ETF | BX | xStation | Prohlášení | Demand POI | Peníze | Obchodní time-frame | Větší objemy | Brent | Obchodní instrument | Očekávání | Analýza volume | Pochopení denních cyklů | Obtížnost | Investiční centrum | Příkaz | Fundamentální zprávy | Kniha objednávek | Schválení bitcoinových ETF | Mitigace po inducementu | On-Chain | Asia low | Breaker blocky | Plánování | Sentiment na americkém akciovém trhu | SMT | xTrade | Nákupy | IOT | Buy Limit | Růst | Malé RRR | Příležitosti | Artificial intelligence | MiFID II | Sentiment na trhu | Long obchod | Bariéra | Stop-sell | Ask | Škálování pozic | Výhled | Dobrý výsledek | Retracement od open session | Cena bitcoinu | WORLD-TRADE.LTD | Vstup do obchodu | Pohyb ceny | Long | Náklady na obchodování | Bullish | Nejlepší čas | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Geopolitická rizika | Blow-up | Order block (OB) | Retail Investor | Čekající příkazy | P/E | EPA a IPA | Praktické příklady | Analýzy | Investujte zodpovědně | Trh | Dlouhodobý nákup | Stop-buy | Daily bias | Praktický příklad | Prop firmy | Teorie 15minutových cyklů | Likvidita EQH a EQL | Open | Makroekonomické události | Ekonomické kalendáře | Řízený risk management | Rozdílové smlouvy | Shortový obchod | Index | Kryptomagazin | B/E | Vyšší náklady | Základní schéma | Výkon | Obchodní pozice velkých hráčů | PD Arrays Alignment | Historický vývoj | Zobchodovaný objem | Denní price swing | Komise | Rovnováhy | Risk-Management | KryptoMagazín | Kapitál | Fungování | TOP 5 kryptoměn | DeepSeek | Partials | Co je to breaker block | Mid-line | Order Book Depth | Intradenní obchodování | S&P | CME FedWatch | Big Tech | Vstoupit do obchodu | Jak na to | OB (order block) | Geopolitická situace | Footprint grafy | Blok objednávek | Boom | Zpráva | ICT a SMC koncepty | Tržní kapitalizace | Point of Interest | Silné emoce | Wall Street Journal | Swing | Ukončení obchodního dne | Nizozemská společnost | Krátkodobější obchody | Typy inducementů | CAGR | Spike | Akcie Ciena | EQH | Migrace | CISCO | Budoucnost | Rok 2026 | SIX | Investiční doporučení | Obchodní pozice velkých | Zvolení Donalda Trumpa | Co je to breaker block (BB)? | Poptávka | Delta ve footprint | Konzultační společnosti | Ukazatel P/S | Účinnost zpětného pohybu | Periodicita ve footprint | Tradingové softwary | Pozice velkých hráčů | Altcoiny | Historie | GLOBAL FX | Analýza sentimentu | Primární obchody | Sweep | Price swing | Obchodní války mezi USA a Čínou | Supporty | Nákupní horečka | Výchylky | Druhy POI | Zařízení | Graf | Natural Gas | DJIA | Zóny likvidity | Přirozená volatilita | Krátkodobé obchody | Sell | Obchodní session | WORLD TRADE | Nabídka | Vstupní signál | Bitcoin | Inducementy | Náklady | Fraktály | Obchodní války | Futures | Realizace zisků | Finanční média | Obchodování s pákou | Chamtivost | Znalost | Operátor Vodafone | Order Flow | Research | Break of Structure | One way | Higher high | Menší stres | Volatility | Cvičení | Společnost ASML | Backtest v ICT | LBM | AAII | Footprinty | Kryptonovinky.cz | Akciový index | Růst akciových indexů | Platformy | Market execution | Čistý zisk | Společnosti | Globální poptávka | Short pozice | Stres | Multicharts | Značení order blocku | Pozornost | HTF zóny | Kapitalizace kryptotrhu | Finanční společnosti | Technické analýzy | Objemy kapitálu | ETF | Dow Jones Industrial Average | Nejziskovější | Decision POI | Propouštění zaměstnanců | TLQ | Vice | Price swingy | Momentum | Breaker block (BB) | West Texas Intermediate (WTI) | Technologický index Nasdaq | Doplňkové konfluence | Pravděpodobnost úspěchu | Indikátor | Denní trend | Eskalace | Akcie společnosti Ciena | RRR (risk reward ratio) | Možný propad | AI mánie | Inovativní řešení | Váhání | Pokračující růst ceny | Backtest | Range | Jak určovat bias | Win-rate | Strategie Smart Money | Navnadění lidí | Analytici | Regulační prostředí | Největší hráči | London blow-up | KryptoNovinky | Vodafone | CL | Marketingová komunikace | Dow Jones | Investice do datových center | Vývoj | Fair Value | Trading plán | Zobrazení supply a demand | Správné značení | Inefficiency Price Action | Vstup do pozice | Výběr Asia high | Finanční ukazatele | Finance | Tržní kapitalizace kryptotrhu | Obchodování podle velkých hráčů | RRR | Ujetý obchod | Volatilní | London blow-up (LBU) | Alignment | Riziko ztráty | Chování | Panmure Liberum | Analytika | LBU cyklus | Inefficiency | POI/OB | Přesouvání likvidity | Bitcoin a rok 2025 | NYO | Financial Conduct Authority | Miláčci Wall Street | Demand (poptávka) | Tržní realizace | West Texas Intermediate | Denní cykly | Finanční služby | MIFID | Global FX | Objednávka buy limit | Tržní struktury | Nevýhody | Manufacturing | Rok 2025 | Klouzavý průměr | Podnikání | MSTR.US | MSTR | Denní cyklus | Budoucnost Bitcoinu | FCA | Fair Value Gap | Investiční strategie | Schéma klasického denního cyklu | Supply (nabídka) | Kvalitní trading plán | Byznys | EQL | Klíčová rizika | AI | Cyklus rip-off | 3М | Buy Stop | USA | Krypto šeptanda | Chytré peníze | Řízený risk | Medvědí fáze | Růst akcií | ALT-COINFX | NYO (New York open) | Spojené státy | Live obchodování | SLQ | Mitigace | Obchodní pozice | Technická korekce | Příznivé regulační prostředí | Navnadění | ETFs | Směr trhu | Prolomení struktury trhu | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Jak začít investovat | Investovat | Investování | Sell Limit | Revenge trading | Objednávky | Generální ředitel | Trading PRO | Kryptoprůmysl | Regulátor | Asia mid-line | DIESEL | Řízení pozice | Zadávání limitní objednávky | Firmy | Michael Saylor | Technologický index | POI a OB | Kvalitní trading | MultiCharts | Zajištění | Trades | Miliardy dolarů | Větší korekce | Výdaje | Pohyb (směr) | Zobrazení supply | Příchod mitigace | Co je to mitigace? | BOS/iBOS | EOTP | MacroMicro | CryptoQuant | Break/Even | Načasování vstupů | Procento kapitálu | Bias trhu | Co je to POI? | NASDAQ 100 | Burze | Bod zájmu | FGE | Pokračující růst | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Komise v přenesené pravomoci | Londýnská exploze | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Trhy | Trade | Dna | Checklist | TradingView | Scaling Out | Trading | Volný kapitál | Order blocky | Propad na nižší úrovně | Největší americké společnosti | Podnikání na kapitálovém trhu | Rizika | Reentry | Fond | Dostupnost dat | Velký růst | Vzdělávací materiály | Equities | LBU | Nárůst tržeb | Citlivost trhu | Napětí mezi USA a Čínou | Změny sentimentu | Konkurenční společnosti | Implementace | Kryptomagazin.cz | Velký stop-loss | Generativní AI | Longový scénář | Rapid Signal Market | Volume footprint | Obchodování měnových párů | Sum | Risk Reward Ratio | Velká korekce | Konfluence | Vedlejší konfluence | Amazon | Mitigation | Oblasti umělé inteligence | Rip-off | První obchod | Zpětný pohyb | Limitní příkaz | Dlouhodobý růstový trend | Tesla | ONE | Americký akciový index S&P 500 | Low | Růst Bitcoinů | XTB Research | Poradenství | CompaniesMarketCap | ICT | Sentiment amerického akciového trhu | Sentiment trhu | Na burze | Společnost | Institucionální přijetí | Pojem imbalance | Aktuální sentiment na trhu | Základní struktura | Extreme POI | Finanční regulátor | Vybrání Asia | FXstreet | Obchod | Riziko | FIAT | Credit Suisse | Struktury trhu | Order | Meta | Internet věcí | Nadšení | iBOS | Pokles akcií | Risk | Inovace | Ceny | ICT a SMC | Recese | Pokles | Short obchod | IDEA | COT report | Války | Impuls | Předpovědi | Predikce | ASML | WTI | Objem objednávek | Radek Zalubil | Yahoo | Praxe | Demand | Biliony | Break struktury | Stop-Lossy | Výnos | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Index strachu VIX | 256/2004 | Order block | Minulá výkonnost | Miliardy USD | Rebalance | Ceny akcií | Disclaimer | VIX | Otevřený obchod | Euforie | McKinsey | Bias | Dlouhodobý výhled | Zisk | Ceny BTC | PVM | Spekulovat | Fenomenální růst | Praktické ukázky | Obchodování | Sell Stop | Akciový index S&P 500 | Shortovat | Performance | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ekonomické cykly | Finanční výsledky | Předpověď | BOS | Růst zlata | Financial Conduct Authority (FCA) | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Aktuální sentiment | xStation5 | Platforms | SaaS | Grafy | Bid | Přenos | Společnost XTB | CARA | GMT | Situace | Miliardy eur | Tržby | Hedge fondy | Velký problém | FOREX | Trader | Smart Money Concepts | Načasování | Rozhodování | Dolar | Investování je rizikové | Etoro | Varovné znamení | Bonusy | Bitcoinové sítě | Session | Retail | Ztráty | Nakupovat | Akcie | Byznys model | Kupci | 5G | Výhody | Target | Smart Money trading | Vývoj indexu Nasdaq | Asijské seance | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Financial Markets | Index VIX | IoT | Daytrader | Price Action | Technologie | DNO | Daně | Asia high | Těžaři bitcoinu | S&P 500 a Nasdaq 100 | Růstový trend | Intermediate | Výsledky | Imbalance | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Bear | Investice | Microsoft | Traders | Potenciál | Big tech | Investujte | Kapitalizace | Komunikace | Swing trader | Bod | Value Gap | Myšlenka | CFDs | Zisky | Delta | Regulace | Praktické využití | Fondy | Backtesting | Ukazatel | Marika Čupa | Downside | Burzy | Pevné nervy | Signál | Největší pravděpodobnost | Index NASDAQ 100 | Leverage | Výsledková zpráva | Graf indexu | Média | Engulfing | Výsledková sezóna | FedWatch | Technická analýza | Decision | Americké společnosti | Nové zprávy | TIM | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | FVG | Fiskální rok | Prodej | Financial | Bloomberg | Dobré obchody | Rozvoj | Day trading | Finanční trhy | Korekce | Inducement | Výkonnost | Dash | Index S&P 500 | Instrument | Zvýšené riziko | Přehled | Short | Krize | High | Centrum | Růst výnosů | Arista Networks | Drawdown | S&P 500 | JDE | Podpora | Cena | Digitalizace | CNN | Apple | Znalost trhu | Kurzy | IG | COST | Risk Management | Situace na trhu | Etherea | Co bude | Medvědi | Forexu | Poměr RRR | Akcie společnosti | Potvrzení vstupu | Vybírání likvidity | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Finanční situace | Práce | Limitní objednávky | Investiční příležitosti | Likvidita | Kryptoměny | Buy | Fear & Greed Index | Rychlost | Tržby společnosti | Fundamenty | Wall Street | Instrumenty | Analýza | Datová centra | Zlepšení | XTB | Communication | Meta Platforms | Pozice | Stock | Pullback | Příprava | Dlouhé pozice | Hedge | Market | Sestupný trend | Support | Scalper | FX | Texas | Supportní zóny | Smart Money koncept | Služby | Lepší pochopení | Sentiment | Investoři | Stop-Loss | Force | Investovat do Bitcoinu | Vstupovat do obchodu | Začít investovat | Rezistence | Nařízení | Struktura | Volume profile | USD | Emoce | Longovat | D1 | Supply | Velryby | Růst ceny Bitcoinu | Svět kryptoměn | CZ | Earnings | Průraz | Propad | ANO | Objemy obchodů | Bearish | Finanční ztráty | Economic | Markets | Rise | High risk | Time-Frame | CME | Market Order | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | Indexy | RISE | SMC | Makro | Těžaři | Růst ceny | Obchodní instrumenty | Doporučení | Hardware | Body | Krypto | ROCE | Raketový růst | Cykly | Hedging | EU | Miliardy | Materiály | Trading pro začátečníky | Globální trh | Jak investovat | Prodeje | Největší kryptoměny | Investor | Bloky | Ukazatele | Kryptoměnový trh | Asia session | Zvýšený zájem | Růst bitcoinu | Statistika | COT | News
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | 3М | Banka | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot


